Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 31092 Vervaardiging van tuin- en terrasmeubelen

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
DumonBrugge233006.48-11623.870.702019
DRAFABPoperinge710918.68167892.4727.002019
Les Hautes Ardennes, Aide aux Personnes handicapéesVielsalm4394453.00224035.002660582.00204.702019
ATELIER LES GAILLETTES ASBLHerve3030572.14414004.963163205.91226.902019
AXEL VERVOORDT ART & ANTIQUESSchilde27197643.63-3229371.8322264377.0957.202019
TribùBilzen12695009.983091725.6232983299.4735.502019
YUNCTADeinze5758.37-3525.522020
NV VAN HOOFOpwijk1407709.70174427.3714.002019
ALGEMENE ONDERNEMINGEN SCHOLLIERKoksijde238954.1317350.0425.002019
GARDEN CENTER OLENOlen3085282.54-255245.966018042.5222.702019
InoxalBeerse185394.424923.644.602019
Antiques & DesignGeel575853.556714.0615.102019
BABSSFEERPittem20508.95-36818.892019
EXTREMISPoperinge3138332.19378636.9911761235.5630.502019
SPITSSeneffe34983.004070.001.002019
SPILCOIzegem917508.2533236.422020
JARDIBOIS SPRLHerstal102550.00333.00249834.001.002019
KLEIN - BRABANTSE TOUWSLAGERIJPuurs-Sint-Amands4916254.28716495.3916895211.7518.202020
Talpe J.P. & S.Spiere-Helkijn182951.357965.712019
ROYAL BOTANIANijlen9420202.60646708.3719148700.1240.802020
LITRONRoeselare1639922.0224560.262019
D.H. TRADINGGent132043.0027811.002020
VINCENT SHEPPARDSpiere-Helkijn4301039.001610964.0011586116.0029.902019
ALFA CONSTRUCTHeist-op-den-Berg21332.645945.722019
JanenliesPutte61941.091296.062019
GROEN AKTIEFZoutleeuw58741.03278.202019
ECO VORM WonenAalst45631.003634.002020
IL GRANITOGenk215987.8478093.922.302019
ART 4 DESIGNDilsen-Stokkem81617.1539133.702019
A.C. CONSTRUCTZwevegem926513.16200038.321.002020
CODEFCO MANUFACTURINGBrecht520848.61282787.192.702020
JAN POELMANSZemst225064.7312073.933.802019
SENSOOEupen211834.9643540.205.902019
THE NOMAD CONCEPTPuurs-Sint-Amands101343.2018167.640.102019
JADOULLE - MUNTERSTongeren404117.2415924.752019
AMBUTONWevelgem6378.74-3441.771.802019
MELL-YRN,ARTS & CRAFTSBoortmeerbeek26902.83-2315.892020
PLUVINAGEBeloeil41983.59-1693.372019
MANUTTI INVESTWortegem-Petegem1776572.00110260.001066993.003.702019
NETINTELLECTHerk-de-Stad212040.3225250.382019
CYANUkkel-47310.471376.242019
Nils VandenbergheDamme111341.6131265.611.002019
FlikaOverijse-45480.15-1687.262019
Menuiserie Rémi RobinetWelkenraedt127401.6721626.721.002019
WATELIERWaterloo13776.01360.332019
LIEVEN DEVOSWingene6318455.081011327.2338.002020
SEYNAEVE GROUPKuurne163073.296333.904.202020
MOZAÏKWatermaal-Bosvoorde17324.51-312.392019
Doors&FashionBrussel-97437.64-41680.152019
GERALD MARCSchoten-3626.79-18063.732019
PATTERNS BRUXELLESSint-Gillis (bij-Brussel)29764.88-2963.542020
Meubelatelier.euOpwijk34045.687892.852019
Pure Wood DesignLommel792543.46171612.855.302020
DECKER-PIRNAY & PARTNERSWelkenraedt238410.9477854.162.502019
TOM MARESBrussel63642.38164.112019
THE DOORSBrugge66738.83-517.371.302019
AOC EUROPE SPRLSint-Gillis (bij-Brussel)-183483.31177893.782019
Pieter-Jan PortersPutte-4841.91-25120.893.002019
BEL-ENTREPRISE GROUPVorst-96875.91-137754.871838071.7720.002017
DVM PROJECTSKortrijk87107.4070128.592020
ADEMOKortrijk22430.0514428.272020
MARLOVANLebbeke28988.77-1011.234768.660.002015
UP & CUTLasne23863.0919200.892019
HOUTCREATIES VANTOMMEKortrijk44000.008891.792019
GENTRAMARKElsene18564.37-5117.472019
S.HOMEWaterloo10026.89-12283.242019
REVE VERTLessines93622.2647334.681.002019
Chris Van AsteleTielt143505.7253584.012020
TREE LIFEAartselaar71599.1815969.322019
WOODEXBELThimister-Clermont-119606.57-77646.066.602020
d.F.R. CONCEPTAmay-13244.26-6827.322019
Green IdeaNamur335.40313.122019
GREEN SQUAREWaterloo43183.7815015.406.102019
MuurtuinAntwerpen13300.46499.192019
MDG & CoSint-Gillis (bij-Brussel)-14461.11760.382019
MAJOPERoeselare-8069.0021430.582019
BYDONARixensart-23925.527093.762017
RINGOAntwerpen13911.31-683.510.202018
MFDBAntwerpen18574.97-5.650.102019
MODRICOMMiddelkerke-4103.05-12769.372019
TRIBOX DIRECTElsene1.72133.632019
CREEMERS JeroenHamont-Achel91885.5857904.681.702020
ImagieHam49498.789420.270.502020
MYDO-DESIGNChaudfontaine58295.476256.472020
DO MUTATIONamur130946.6327519.212020
Timber ProjectsBonheiden67640.3943477.962019
MV INTERIEUROostkamp1040165.88749322.241.002020
TOMMBrugge10978.813127.242019
JardiverHerselt16877.831688.560.302019
StrictaDendermonde13560.876786.901.002020
HoutenBoomScherpenheuvel-Zichem4834.88-954.362019
Green SURFGembloux-10275.3947780.302.902019
TAGOLIElsene11348.22-156.190.002020
WünderIzegem11380.24-67421.791.302019
LIVANTIVirton36452.002826.002019
THE LINEBrugge47521.924395.142019
CNC MACHININGBrugge671.88-5528.122018
AlterfabsElsene145.002577.002019
François Coppens EbénisterieWalhain-73389.00-19695.002020
TP LASWERKENZandhoven53015.50-17647.162.302019
DECO INTERIEUROudenburg82815.8630222.862019
JENS VAN DAELELievegem25215.815054.001.302020
SMAAK GOÛTSint-Pieters-Leeuw19324.288066.1249511.862019
VDB Huis en tuinHerselt20686.911624.502019
MAJU BOISDrogenbos20305.085844.512019
STANLEY'S AUCTIONSchaarbeek15710.4911416.852020
EF MENUISERIEAntoing64200.0016457.001.002019
DESMEDT INTERIEURHeuvelland25179.7915216.142.002020
WICKERMANNZwevegem-5716.386899.922020
CORUXLommel12368.5511824.832019
Evo DesignLummen19900.0029500.002020
MF EngineeringNijlen36726.702557.652019
ATELIER LDPStabroek517997.07143592.902020
MSMPROTheux26664.598002.841.002020
DW HOMEKapellen38876.736053.092020
Wim PuesKalmthout42920.0314942.622019
KVK-ProjectsMerelbeke10438.31-1961.692019
Plan AlongZandhoven2352.54352.542019
C.P.J. Constructions Chalets en Bois RondsManhay55662.897662.891.502019
KRIK BOUWERSHerzele2771.98-10228.022019
Outdoor-StyleRavels53824.4535224.452019
CALOR INVESTSeraing16953.514553.512019
Theuma GroupSint-Gillis (bij-Brussel)6402140.30-865404.70718216.512019
AD PAVAGEFarciennes4936.961936.962020
dLo GroupRoeselare31005.0229605.021.202020
VYCOMAalst65080.5162580.510.602020
2K WOODSWijnegem-99716.254143.342.002019
JLS MENUISERIEMalmedy52037.867519.412020
LiondeerHerk-de-Stad-314764.42-372607.1814.602016
BELLAERT RUDIJabbeke88702.588072.58363563.921.002019
LECART GARDEN ARCHITECTURETervuren46684.0817947.746.102020
DE AMBACHTHOEVESint-Laureins-12016.60-981.542020
L' ESPACE DE CAntwerpen29014.609378.942019
PAC 6230Pont-à-Celles197311.53-8729.282020
HAIRSALON JENNIFERKalmthout-5340.15-1924.952019
COBRETTI GRAPHICSLier-27285.707034.732018
KINDERMANS SCHRIJNWERKERIJLeuven47857.4213860.472019
ERGOLIRumst177948.0266771.234.702019
NF ARTISANS ET TRADITIONGrez-Doiceau-165253.21-7909.400.602020
JORDENS GROUPChaumont-Gistoux5791.81-1942.192020
GOOOOOLokeren-63553.4022084.532019
MENUISERIE HAZEBROUCK PASCALBrunehaut24568.00-1441.002.602019
KEURADEZonhoven63656.00429.002.302018
GOBELIJNWortegem-Petegem14476.498955.352019
CALU PgmbhRaeren69657.2817325.774.002019
ALL DESIGN CREATIONSDilbeek45685.845062.652019
BSM INVESTSchaarbeek55400.26-9542.882.002015
VANKEERBERGHEN RenéSint-Genesius-Rode74883.4410139.811.502019
TerrasdesignBrugge44949.9655476.722019
Kupco ConsultingHolsbeek236537.7631239.172020
DECO-FLOOR PARKETVLOERENOostrozebeke551835.3724760.092019
Bernaer Design and ArchitectureAntwerpen293849.0072629.002019
LIGNE LEOPARDKortrijk136768.5726192.218.702019
MvBBilzen-12606.002451.0028925.002019
PHILIPPE TRICE ARCHITECTSElsene-15624.714485.652020
ARBOGARDENWaterloo6244.20-1989.921.002019
GEERT HEX INTERIEURBilzen211462.9014134.343.602019
HISTORECENTSchaarbeek-64032.41-33277.422019
Absolutely FabulousKapellen27688.559790.120.502020
THIRD LIFEElsene61021.85-26323.722019
PN-ODessel397381.22128166.3411.402020
LE COUCHONScherpenheuvel-Zichem-19244.04-1746.402020
PRO-ARTE INTERIEURDiksmuide-294797.13-43615.1210.902019
MY POOL COMPANYGenappe-4507.86-15080.560.402019
WOOD PASSIONGrez-Doiceau34535.071585.832.002020
DURNEZ KURTMoorslede211109.3969938.382019
WINDELS LIVINGKruisem-200266.57-9092.422019
TIMELESS WOODKalmthout1152690.71165659.322.002019
IVANOVVGent41601.47-4607.592019
Côté JardinTournai119551.2548612.163.002019
BENOIT TOUSSAINT MENUISERIEMons265065.84122082.414.002019
Verhelst MVCEeklo159372.2454873.9619.702020
SMK. EntreprisesGrimbergen25993.413382.132020
DBGLTheux-85962.29-19681.800.602019
DIBAMol129550.5823146.361.802019
LES SENS DU BOISBrussel-3731.42-11101.982020
Menuiserie M.DEWANDREWelkenraedt215028.003274.002019
DIKA SERVICESHasselt24360.17-23513.212019
FOREST AVENUE & C°Wevelgem329822.5717932.325.002020
ALUMARC & C°Wuustwezel169714.5841957.495.602019
JORIWervik5376555.61-623476.0819460184.55105.502020
CAT & CoLa Hulpe-2518.00-28018.000.802019
REVERDIRElsene-31228.80-5507.2214669.692019
DU COTE DE MA CAMPAGNESchaarbeek1201.66-820.302018
PAUL MORDAN EBENISTERIE-MENUISERIESpa32372.008648.361.002020
KOLTHOFF EUROPEAntwerpen600197.8057789.412019
HOLZHANDWERK PGmbHBüllingen325676.3319736.231809406.178.702020
JOHN'S WOODGenappe35080.2315213.292019
JOFIWichelen22460.46-10032.632019
DE BOECK LUCDendermonde113247.63301.012020
KWIZYNNWingene42237.9510750.072019
MIRABLAUBilzen113757.274529.462019
DEPECKER FREDDYOostende-9084.492476.582020
LUTECHAwans68403.361156.392019