Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 46751 Groothandel in chemische producten voor industrieel gebruik

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
De WeerdtAalst63920.9925613.492020
RendapartAalst4833086.4516761.689254319.2516.602020
ESHA BELGIEMaasmechelen20465.9050958.312020
SidaplaxGent5517144.00953591.0038928049.0051.602020
TORLAGent326416.00-43776.002019
Etablissements Robert MeyskensQuiévrain176117.1129277.202.002019
OMYAOudergem7784226.03-4088171.0753916948.65112.802020
BOSTIK BELUX S.A.-N.V.Lochristi1095023.09195845.589430551.7815.802020
SOCIETE COOPERATIVE AGRICOLE DE LA MEUSEAndenne14412456.77624014.31151103853.84153.902019
Etablissements DoucyFernelmont1962879.00360437.004.602019
ARKOPHARMA BELUXWavre1210065.3154189.267372728.9626.802019
Dehon Service BelgiumJette2976884.14262060.3310879682.847.802020
SABIC BELGIUMGenk54841718.201872770.9018881083.2390.002020
SIKA BELGIUMNazareth11339039.003662739.0063327717.0072.502020
VIVALACJette285413.31-38279.895.002019
A.D.S. INDUSTRIESSchaarbeek315307.7239782.521.402020
HONEYWELL BELGIUMLeuven64245088.113786007.32111794356.5716.002020
Hüttenes Albertus BelgiumDiest497341.3988145.831.002020
RENOLIT BELGIUMOudenaarde4166909.291228982.5530653260.6338.702020
VOSSCHEMIE BENELUXLier890141.44103682.396.502020
3M BelgiumMachelen (Brab.)70734601.0017130692.00298841059.00529.202019
INGEVITY HOLDINGS SPRLEvere99893005.862272572.7313767776.3314.702019
NALCO BELGIUMDilbeek3692435.39174870.9111076764.5334.402020
SCORIETHOMGeel2903014.93255692.388837535.875.402019
Lambiotte et CompagnieUkkel14979181.873335990.4419378074.8741.402020
RegisanaAnderlecht-468861.89241.692.502019
ECOLABDilbeek51760320.62512811.7444222248.67107.602020
ImperplexLeuven50651.391815.112019
FRUTAROM BELGIUMLonderzeel8145754.002108763.5929769026.7430.002020
VWR INTERNATIONALLeuven641566354.976098740.21428065200.22417.002019
CALDIC BELGIUMHemiksem14751814.733050698.31130205839.0790.302018
Antwerpse Chemische BedrijvenSchoten1741738.62121061.062020
Belgo American Oil StorageSchoten2233598.28424166.645.002019
GCP Applied TechnologiesHeist-op-den-Berg2351386.17366293.791100258.155.002019
IMCD BENELUXMechelen14492715.392476199.5963600630.9545.902019
Tremco CPG BelgiumTielt2430350.94159724.694468720.494.302020
SB AGROSombreffe7472135.10256565.222019
Biral LubricantsMouscron-245789.89108505.481.102019
Denies Chemisch Bedrijf - Denies Comptoir chimiqueAntwerpen251146.40-22416.611917821.631.502020
IMBEMA RHIWAErpe-Mere761226.3951861.725.502020
BARENBRUG BELGIUMSint-Niklaas256195.9222252.263.802020
Handelsonderneming TillmanTurnhout158717.59220102.852735364.580.202019
BayerMachelen (Brab.)11885975501.7311115698.22209423718.70237.902020
SQM EUROPEAntwerpen70096800.1310321986.06589928463.0940.202020
VecomRanst-126167.88-298927.623.902020
MAVOMKontich680131.92119727.755083063.1214.302020
AKEMI BENELUXRanst1425498.39541740.520.902020
Roelens - MaesHarelbeke274349.96220.682019
TivecomaAntwerpen-378695.58-6539.252019
BRENNTAGDeerlijk62059673.6617247675.64302786214.01240.102019
FIERSZedelgem212753.9782783.172020
TRIFERTO BELGIUMGent5036263.8686263.86112035131.4520.102019
PRAYON BENELUXPuurs1170513.00335142.009090009.005.002020
FLUITECElsene-179245.19316030.071.002019
VERPA BENELUXLaakdal3151455.67963419.8315710752.5733.102020
EUROILLasne-3536279.00397668.001.002016
J.B. MorisLier209905.0013932.002020
DOW SILICONES BELGIUMSeneffe244346204.455995420.92120955752.97444.402019
HONEYWELL SPECIALTY WAX AND ADDITIVESLeuven3430393.68-5814.982020
Etablissements Fontaine-BeauvoisCharleroi3059590.31767227.1842.402020
QSALTGistel377433.29-134400.756.902020
SOLVAY CHEMICALS INTERNATIONALBrussel197173240.016348272.521165200893.1742.402020
Duval Sales InternationalAntwerpen3921776.54562989.732449033.661.402020
Produits chimiques ProtebelBrussel149174.209354.692019
ManucharAntwerpen6830418.382271946.04496269639.40206.602020
ImpextracoHeist-op-den-Berg30818590.134512426.80124339886.3178.002019
MetracAntwerpen2577698.02139217.151.002019
SOPACHEMNazareth674752.19877226.412.002020
Monument ChemicalBeveren68609381.679795000.36128922151.46119.502019
CTECOlen136241.8637094.574.302020
FIRST CLASS BOUILLIOTSpa568129.39-141.732019
DE PAPEAssenede215778.6223932.584.202019
EurofytoLangemark-Poelkapelle1391187.58245776.371.002020
Farbwerke HerkulaSankt Vith6088648.00457834.008244181.0037.402020
Cobby'sGent4002796.69202489.831.102020
VAN LAECKE LUCZedelgem1976149.68461942.056.602019
CHAPEAUVEAU EXPLOITATIONHélécine2218180.5694837.291.002020
ELEPLAST POLYMERSGrimbergen96429.09-8451.312019
Les Produits chimiques de l'Ouest - Western Chemical CompanyBrussel703119.00-374362.0029996686.005.902017
Electrolyse belge ElpéwéSint-Jans-Molenbeek267682.3333283.982020
CHEMIE-BOUWNazareth500910.3237808.170.402019
MAPIC EuropeZaventem1681514.33767618.4919466213.863.802021
Fl. Heynen en Co.Schilde939946.62-108212.622020
Luc PauwelsAssenede2345166.24705635.5050286480.5332.802020
LIFE SUPPLIESOlen6881360.822279107.3789548960.3320.502020
UZIN UTZ BELGIË - UZIN UTZ BELGIQUEGent1353046.4243057.7817.102020
Vertellus ChemicalsBrussel-8181196.112032642.6130881294.712019
AegtenOudsbergen4116567.94210251.9217145432.6623.402019
Bemden'sGanshoren637542.873147.51339532.722.002020
BEAL INTERNATIONALLa Bruyère4479806.361083405.5026.302019
RADIOSONICGent-98765.36-1101.242020
TECHNO - SALESAarschot458593.13235505.612019
AANDRIJVINGEN GALLONRoeselare2462382.39116575.814.802020
H.B. Fuller BelgiëBrussel315645.048156.912.202020
BONDISAartselaar249397.4325946.192.002019
GALCOJette2970206.7275582.0619306854.3612.502020
MAIS AUTOMATISERINGSint-Katelijne-Waver3282227.931446963.4030.402019
LodaBeerse2777333.488120.9725.602020
ETABLISSEMENTS CHIMIQUES CLOQUETTELiège4540030.94539547.409.502019
DROOGMANS BARTGeetbets398161.4728714.091.702020
Nouryon ChemicalsMons46495267.462135493.4050613800.39219.402020
Roger DE BAERDEMAEKERLievegem1002096.3033282.044.502019
ACA PHARMANazareth37741107.8528383272.1715696094.399.602020
L'IMMOBILIERE DES STEPPESLiège355653.0015609.002019
TOTAL PETROCHEMICALS FELUYSeneffe127673558.301883025.2085735725.92436.602020
HERMOO BELGIUMSint-Truiden25516555.352691174.0539978237.0232.402019
Etablissements Robert StiernonAth1718265.5724652.683240400.257.002019
RESINEX BelgiumArendonk74990.17132314.2412.802020
ETABLISSEMENTS ROGER COULONGrimbergen58127.07-5254.472019
SOCIETE INDUSTRIELLE DE DIFFUSION BENELUXTubize-446437.1139849.331961518.6216.802020
Levita Chemical InternationalAntwerpen573539.43143929.750.802020
DEVAN CHEMICALSRonse8369739.372579487.1215284647.7017.402020
DESOTIeper1800137.90954632.6333.602019
Blue Yel BelgiumMaasmechelen26703.44-7090.562020
DEPOCHIMIeper33050.80-11855.952020
SPROEITECHNIEK STROO WILLYLangemark-Poelkapelle867852.72145455.295.002019
CHEVRON PHILLIPS CHEMICALS INTERNATIONALMachelen (Brab.)270848939.0046016017.00983046612.00285.102020
Mayoly BeneluxBraine-l'Alleud-202632.09-771740.402391666.939.802020
H & M CONSTRUCTPeer1001882.38-2231.532019
Sterop OverseasAnderlecht11373178.00529184.006.502019
AdleyMachelen (Brab.)667128.00368153.286245715.125.002020
A.A.E. Chemie TradingKalmthout941125.52-63190.542016
VOPAK TERMINAL EUROTANKAntwerpen29687620.13-7782010.3834924855.21122.302019
EnerBil SAElsene53799.19-95044.872019
POLLET POOL GROUPKoekelare5297631.652023846.7727.802019
SOLIDOR RUBBER AND PRODUCTSWevelgem2299125.50476466.9622.602019
MYROBRACChastre394925.2210630.002019
Schäfer SBLummen57883.58-2649.058.202019
ALLCHEMGrâce-Hollogne534457.6245835.672.002019
VBK RentingBrussel2370787.58286711.002020
VAN MEEUWEN LUBRICATIONAalst620262.00376889.003.002019
Etablissements Louis DestoquayHannut324674.0386784.093.002019
SERPIME - Société d'Importation et d'ExportationGrez-Doiceau-41193.6311758.241085834.962020
ActoNazareth135190.6818742.012020
SEA-TANK TERMINALGent13947028.757146879.7517237020.2941.002020
ALRENCODiest187634.82-96719.136.802020
WAUTERS F&BLincent291494.22153713.473.002020
INTERNATIONAL MINING CORPORATIONUkkel385462.856826.702019
VIGOTECAKATHERMBrussel2697847.86-128063.718310500.5229.302019
D.E.M., DEVELOPEMENT, EQUIPEMENTS, MATERIAUXBrussel2257710.00583228.002.302019
LUBRI GROUPVerviers704739.86539173.289.102020
De MeireIzegem165493.0023921.002020
ABFlex+ WaaslandAntwerpen55453.2139716.695.402020
VERSALIS INTERNATIONALBrussel17607521.211888560.6141770199.1943.002020
Occitania ChemicalsUkkel444939.19101.321.002019
André Celis TankstationsLubbeek728156.81-17183.1111134878.560.302020
STOCKMEIER CHEMICALS BELUXWavre1144696.84124798.4110892113.665.802020
ETABLISSEMENTS VAN MALDERENSint-Jans-Molenbeek126426.30-25122.133.302020
CARUBINPittem2227770.00260456.001.802020
CLEAN WORLD SOLUTIONSAntwerpen-40913.07-1132.932019
J.P.S.Waregem168916.1613149.452020
VAN HOE INTERNATIONALKruisem526442.0721199.602020
Vee- & Hobbyvoeders GielisAarschot-31519.54-32281.101.302019
SAFIC-ALCAN BENELUXLonderzeel2491150.37703218.5516487869.4210.902020
TaymansOverijse1019086.68146069.821.302020
Agricultural Trading Agency InternationalGent2912996.80591590.872020
ITECMABrussel67026.00-744.002019
BODYPARTS BRABANTHaacht203645.6186231.876.102020
FSIEvergem651419.94142391.542.302020
KREGLINGER BENELUXAntwerpen-11058.33-21077.27692216.322018
DE SANTSeneffe49048.07496335.662020
TOMTECKapellen-228166.02-64212.552019
DOMO CHEMICALS HOLDINGGent231338826.877057566.02109403042.677.502020
LANEETKontich1632900.00270350.002019
Tapijtcenter Service-HuiseKruisem70537.2611671.972020
MATCOWaregem695015.44-30780.5515829265.2213.702020
APOTHEEK VAN DAMMEBrugge1087226.98189234.620.802020
CHIMCOHerve88595.453211.342.802020
SOMACONSTRUCTAsse270359.202255.5314.302019
INTERNATIONAL AQUATREAT CoAarschot18383966.552668572.208.702020
CHEMICAR EUROPEZwijndrecht6104380.001258044.0018705945.0031.202020
EMMA NutritionPoperinge30930.009099.001.102020
POLYMARBrasschaat2685902.00974237.001.002020
FITOHerenthout910077.0057960.004.002019
HESCOHoogstraten3340252.12551968.643.902020
Etablissements Charles PIRLOTWaremme27234.16-319154.498.802015
Fyto VerhellePittem568136.80524753.262.302020
SIGMA-ALDRICHOverijse50096891.46987718.0228394426.278.002019
DemulaLaarne1334307.221206354.3415065629.6018.702020
DICALITE TRADINGGent1811378.00240960.003423195.003.502020
S.A. CENTRE DES ABRASIFS ; N.V. ABRASIVES CENTERLiège1396274.00378761.0014.002019
Nutrien EuropeBrussel3995595.00-2095575.00119348429.0010.502019
CEPSA QUIMICA BELGIUMBrussel192084.46120584.469.102020
ZOUTMANRoeselare15196182.371378648.9236796271.2072.502020
INTERFLON BELGIESint-Niklaas890303.971317231.275542629.7412.802020
MOTIP DUPLITemse198362.3141728.758.602019
STOKVIS TAPESVilvoorde887594.81-153062.218.302019
DEVANKuurne530983.31232173.532.002020
Blue Star ChemicalsHamme (Vl.)532387.0065082.003833195.008.102019
VERTEGENWOORDIGINGSKANTOOR W. J. DUMONTAntwerpen43387.353288.402020
AQUAPROCiney654925.94-107481.568.002019
PCS Innotec InternationalDessel15044807.164869052.1831868025.1939.102020
INTERFLUX ELECTRONICSGent6404218.70410863.5720.402019
PLASTIEKCENTRALE ADRIAENSNinove344981.8573243.312020
AX INTERNATIONALBrugge598102.71576.502020
ALLFLUIDHerve50985.92646.072020
ARMOSA TECHEngis1177361.19683889.371.002020
FYTIMPEXJabbeke6439.71-195.272019
ALL CHEMICALS RESEARCHLokeren445841.984651.699.602019
TRUDIPLASWetteren424873.03315545.482.002020
VERLIVANMoorslede347548.6051897.062019
INEOS VINYLS BELGIUMEvere27235794.0090323.0022222908.003.002016
ORFFA BELGIUMBornem6985237.75370621.1814.502019
CHT-BelgiumKortrijk518100.0053943.614.002020
JSR MicroLeuven57512480.659086056.03169745293.46188.202020
YARA BELGIUM SASint-Joost-ten-Node365972878.743470592.00250450412.96257.902020
M.C.K.Villers-la-Ville23831.742909.0917592.272016
INDUPRODuffel357484.39-8770.232020
PROTECTION ENGRAIS REPULSIFS FORESTIERSMalmedy169581.0015916.002019
BORVAL.TECIeper123920.7142783.152020
SAFINONieuwpoort249427.83720.072020
BELCHIMLonderzeel527457.55-2114.262019
PRANAROM INTERNATIONALAth22446441.0414318427.7866368221.8499.802020
ASE CHEMICALSAntwerpen4269409.0120869.752020
BIO-RAD LABORATORIESTemse-3455767.24-1847026.8338.302016
DENICOL MOTOR OILSRanst814263.84106.684.502019
EAUTEX BELGIUMEstaimpuis321575.29144268.332019
EURIBELSchaarbeek240254.1229432.862020
VOSSEN EN COVorst613179.21156089.125.702020
NOVABITAHouffalize105854.80-39959.182019
FLORINVESTWaterloo60333714.03-6740280.347745892.329.602020
R. VAN DEN BERGHRumst1296660.84276429.386.202019
ELYSIUMMouscron1605884.00-189128.002019
VAPRO BVBADuffel99147.47-19405.722020
SocoplantIeper533336.78-35080.522020
CAPPELLETielt-Winge4326368.72733110.0815.202020
ARBOCHIMZoersel1555893.86170427.301.002019
TIGRO INDUSTRIESLommel2533474.26-264675.709801721.0245.302020
C.T.S.Wevelgem730915.0068920.002020
INNOCHEMMeerhout13061088.792621894.9529441066.012.902020
ERBIVOLebbeke665191.24160424.322.002019
GETRANijlen122629.5377267.352020
STONE-HILL REAL ESTATESankt Vith1816963.7214775.852019
ASSEAUSint-Lambrechts-Woluwe778962.29149373.764.002019
OIL SOLUTIONSDalhem-1139181.83-108702.792.102019
W. H. PRODUCTS BELGIUMBoom48353.005149.0024603.002019
REYNCHEMIERoeselare401479.854029.019.002020
TRANSMARE CHEMIEAntwerpen7622160.823598828.24102672701.2631.902020
CHARBONNEAUX-BRABANTMons24179.99-124.1060633.991.002019
LA MAISON DU CAOUTCHOUC - HET RUBBER HUIS - THE RUBBER CENTERBrussel876363.9377596.913.302019
U O PAntwerpen104520833.6012412926.1935828858.1616.902020
VROMANAnzegem6280553.201494877.2522906301.7533.602020
RENOFORTLedegem422237.6342168.625.702020
KEMATBrussel3999568.00-31540.0015160308.000.502019
ROMA GARDEN CENTER S.P.R.L.Welkenraedt122501.404606.301.702020
TERRACOTTEMDentergem891792.26209627.363.802020
MARLYUkkel1874245.66235755.056.502020
COPRABELWavre634963.1390293.9410.802019
SODICAM BENELUXAnderlecht71757.140.0018.102019
HAIFA NORTH WEST EUROPEMechelen6570456.00267030.0064721180.0020.002020
BERNARD SNEESSENSJemeppe-sur-Sambre1288631.59243901.566.002019
P.I. OF EUROPEBeringen7728762.52487052.196.802020
CLARFLOKSint-Katelijne-Waver1976129.10818280.199.902019
L.T.L. PRODUCTSWielsbeke996547.0012486.002019
ASAHI PHOTOPRODUCTS (EUROPE)Anderlecht8630406.641047456.1235901950.697.802020
EUROP - OILHuy23923.57453.552020
OPTIMOL TRIBOTECHNIKAnderlecht567127.02116700.556.002020
H.LISSENS EN ZOONHolsbeek418391.549913.442020
ALCODISWatermaal-Bosvoorde26160659.3220885345.51929027453.0726.402020
DP-OILHeers77456.66521.792019
MARIMPEXRavels1263701.09-74307.122019
Linde Gas BelgiumGrimbergen6923200.621830158.996.002019
LAMBERT CHEMICALSHerstal468110.50205766.619.502020
T & GTongeren1452912.50317994.5313.302020
LAPIERRE ET FILSAndenne288456.5128251.641.202020
BORMSDendermonde559019.3096585.080.302020
RIJKEN TRADING COMPANY BELGIUMOudsbergen482291.00-52489.004.002020
ITICONBrugge814036.90215421.851.702020
International Gas en ServicesWillebroek1788336.58807201.463.502020
PACE CHEMICALS et CONSULTANTSUkkel-17970.69-3650.632019
Ronny HaghedoorenMiddelkerke766751.98301255.392020
GCP Construction ProductsIzegem613201.5669273.452097407.342.202019
INTERNATIONAL DISTRIBUTION COMPANYAartselaar965819.59149974.253.002019
PC TECHNOLOGYSint-Katelijne-Waver45869.00-103455.002.802020
VERSTRAETE AGRAComines-Warneton1834953.64125682.341.002019
VOSSEN LABORATORIESHasselt432389.81202.815.602019
MICHELMAN INTERNATIONAL BELGIUMAubange10377940.00723273.0039776155.0035.602019
Bio -X DiagnosticsRochefort3812533.6624361.155074271.3521.602020
ZENTECHLiège3556652.632737939.324022050.8824.702020
DESOTECRoeselare32651547.0511574327.0081289091.29141.402020
VERNOPHARMAHarelbeke49867.008748.002019
PIMPURNIAUXFleurus583370.003982.002019
ETABLISSEMENTS DELBECQ ET FILSAth1227502.57381277.915.002020
TRADECCAntwerpen505983.65-11552.6711.302020
AMB CHEMIETournai131990.904437.502019
HENKEL BELGIUM OPERATIONSBrussel661110988.1646685127.3020526260.83116.002020
OECO PRODUCTS INTERNATIONAL SPRLEupen-286729.2210137.541.202019
FUJIFILM ELECTRONIC MATERIALS (EUROPE)Zwijndrecht55289974.1111719020.50193642661.09155.302020
RADICOM SAVerviers8056513.4596838.572019
RESIPLASTWommelgem572617.3521920.3212009225.9425.502019
BELGIAN TRADING OFFICEWielsbeke-3116.00-11693.002016
ETABLISSEMENTS BADOTThuin2654689.24352146.111.902019
COPPIETERSBrasschaat1984276.49203068.701.202020
S.O.S. INDUSTRIEWanze9618.21-54297.993.002019
COGAL BELGIUMJette428608.31-54773.724685281.0224.202019
CHEMO SYNTHAMeulebeke806270.3095426.031.002019
MEDILOM & C°Antwerpen68939.04277.902.402019
REALCOOttignies-Louvain-la-Neuve5144040.23352145.5612362173.2247.802020
TASCHA PLASTICSMechelen-57043.2830003.692020
DESTOTRANSOostrozebeke1419129.2515713.698.902019
IMPORTEXLontzen274432.693835461.327826383.7888.002020
ISOBIOFleurus86732.7429106.622020
SOBEXKuurne100308.02-64674.002.802019
CINITongeren-15604.932649.822020
Apotheek Paul DreesenBree287860.4532844.521.502019
JETHANDestelbergen60626.37-43203.582020
VANDEN BULCKEAvelgem588393.768294.225.502020
BCP INDUSTRYNazareth53991.39-2094.332019
OP de BEECKOlen6310046.391064678.3013035498.4414.302019
ETABLISSEMENTS L. RIGAUXMettet5044652.87-515860.943105942.358.202019
SARGOVorst47680.619748.462019
PRO GARDEN GRAINETERIE MARCIPONTJemeppe-sur-Sambre-67067.28-9757.194.802019
ElastoflexHasselt101843.19-1528.902.802020
OLIECENTRALE NOORDERKEMPEN VAN HERTUMPelt403616.344024.681.002019
ATAKO TECHNOLOGY CHEMICALSPutte36821.812387.632019
T.A.C. EUROPEBree19864.76451.362018
Intermark ServiceBrecht353396.36-93420.292020
IDECTrooz-1414.60-3857.512016
VERTEXCOMenen4050437.90902497.5015733275.4914.002019
PRO SYSTEM METHODAntwerpen6402.85-6558.352020
PH LIQUIDE BELGIUMAalter50696.59-9093.440.302020
TI SOLUTIONS GROUPTemse139592.795137.862.002019
MARCHEMLokeren697040.9467662.720.902019
MEC EUROPEGent4442416.24336896.6714.202020
GROBELAntwerpen2292857.82154980.433160178.982020
ALMEX INTERPACKArendonk387026.8614109.3515.802020
VAN DE PUTTE F EN C AGROPHYTOOosterzele118427.0091197.001.002019
BUILDCHEM AND RESINSEtterbeek22650.992723.612019
GOVI PRODUCTION COMPANYGent20707082.394224242.5348267638.2355.302020
NORLANDAndenne2128746.9373851.534687949.3312.002019
SOLOMONTAntwerpen650347.6726202.842019
J.J.D. TRANS CLEANTongeren40943.0513289.382020
KAOLIN INTERNATIONALAntwerpen3653709.30-2116477.4610.502020
LIMARUBeringen944136.502482230.3821121980.366.302020
ANUCHEMStabroek75407.932277.812019
Limagrain BelgiumAvelgem3252502.57209158.2327680814.2442.602020
Flachdach TechnologieNivelles152351.82-129141.453507371.988.002019
MIDABraine-l'Alleud189040.00-39112.002018
GASSEN VAN ACKERBeernem105281.0775757.760.502020
ADERCO MARINEWaterloo733939.34-1002542.416.202020
TRANSDATASprimont565799.15-11794.700.502020
KREGLINGER EUROPEAntwerpen16934644.251466199.9721446700.8413.002018
Etablissements LEFEBVREGesves1211370.46218528.9410.702020
ANIMAL INTER PHARMA DEVELOPPEMENTOlne391910.1457120.342.802020
AERTSLommel1835214.24184092.467.002019
BASTIN BRENNSTOFFEBütgenbach617367.98122197.081.002020
Cabka BelgiumIeper888380.61212979.386791741.9220.902020
SYNACOAns461297.07111346.765.102020
AQUADEKHove50218.0013881.002019
ACROS ORGANICSGeel158355884.7053535661.7288887463.87191.202020
Teva Pharma BelgiumAntwerpen15622633.43952593.5251777142.7236.202020
BELPOL INTERNATIONALEvere69925.12111.23441498.841.002020
SOMACOLORGrâce-Hollogne632065.2921292.832019
XRF SCIENTIFIC EUROPESchaarbeek290378.0085402.002890376.005.602020
PHILIP - SEEDSKortrijk4715244.75521573.7214649059.679.102019
BREMSTEINGent615547.49126538.732020
SA MELON - WISLEZWaimes465285.6341117.683.602020
MONDO SPECHIM SADilbeek1837606.60-328654.0728.302020
SAPHONYXOttignies-Louvain-la-Neuve30523.008342.000.402019
SUMITOMO CHEMICAL EUROPEMachelen (Brab.)19012584.823832336.66357783913.5147.902020
VANDE VIJVERE-FYTOLedegem81804.87106514.682019
SKY INTERNATIONALBrussel12681.003843.002019
DISTRIFARMAubange-27607.00-36192.001.002019
INTERGROWAalter24577291.191521350.0347251036.2442.302019
Staelens IvanGistel828923.68139848.964.902020
M.C.-BAUCHEMIE BELGIUMHulshout1101098.0495582.543.402020
VALK POLYMERS TRADINGPelt-1587.414337.542019
HUNTER COMPANYAntwerpen-204541.006055.00273783.002019
PROFCLEAN EUROPE-PROFOIL-BLUE PLUS-FLORA PLUS-BERDEXMaaseik52848.36-7878.209.302019
AVECOMGent1659420.20223480.341056059.099.202020
GOVAERTS INDUSTRIESAlken5541433.09241842.220.002020
STEVEXLokeren44355.006504.002019
AGRISARTLierneux311124.493749.712020
MAPEI BENELUXGrâce-Hollogne2476378.00860130.0024177625.0041.102020
BalchemGrimbergen4175091.96-775094.7525261161.0035.402019
NUTREXOlen5482846.44707709.395.902019
CONDI - PLANTSGembloux660774.51246453.575.702020
CHEMICAL PARTNERS EUROPESint-Jans-Molenbeek7743218.911772386.5141817044.187.302020
BELSINTECOttignies-Louvain-la-Neuve72635.59-6017.522020
HELSON INTERNATIONALUkkel15132.82-7243.252020
PROVIRON FUNCTIONAL CHEMICALSOostende13006627.44285427.1945195549.16150.802020
NEW PROGECOWalcourt213242.7798016.132020
KILLGERM BENELUXTurnhout1638176.64285987.746442660.899.402020
RemmersGrobbendonk2043891.6512399.008845036.4619.302020
ISK BIOSCIENCES EUROPEMachelen (Brab.)52728452.00826476.00127350424.0026.002020
ANTWERP LION OIL WORKSAntwerpen1955403.05535960.1216.502019
TOPCHIMWommelgem2013572.78-649815.6411.602020
HALTERMANN CARLESS BELGIUMAntwerpen27815.6648178.79678876.652.902020
DEVIMULWaregem347705.3146188.012020
CHRISTEYNS ENGINEERINGGent2954029.50363520.9610245834.062020
VECHEM INDUSTRIESArendonk714080.554208.804.302019
LES ATELIERS D'AMAZONIWavre-28792.85-23386.942019
SIFMAROudenaarde357701.54-60227.131.602019
ECOstyleGeetbets84689.1988872.095.902020
W.V.T. IndustriesAartselaar10769025.967757497.7520472602.475.402020
JANSSENS SMEETSGrobbendonk1878984.86238597.9813.202020
K.V.L.Herentals4248675.2124520.5112270162.778.002020
INNOTEC AUTO - MOTIVEMol759749.2395788.573004170.6719.202020
INNOTEC INDUSTRIEHerentals468067.26369662.0411.702020
BEL TRADINGWavre25937.00545.0083801.002019
VEGA TRADINGBrecht181085.29133172.811.102020
FOREVER PRODUCTSCourcelles4807610.072337347.4119041957.7140.002020
INDUTECH INT.Zandhoven208338.20213789.796.502019
STUDIE OBeerse30027.51-870.122019
VIBAPuurs-Sint-Amands137305.3628367.762.802019
DE POORTERE ChristianZottegem261983.514085.002020
NOVASOLKraainem4690818.65-497231.0048508847.3814.002019
EUROSTONEHeist-op-den-Berg658057.6715883.986.502019
PALACONGeraardsbergen1839930.99296817.032020
CAFARANVorst27548.00-1646.002020
PVS CHEMICALS BELGIUMGent4244034.78712026.7320784729.7335.802020
MONO BELGIUM CORPORATIONSoumagne145887.5650577.026.002019
K & K TRADINGGeel37251.7431829.030.702020
FERME AVICOLE DE LONGUEVILLEChaumont-Gistoux662634.2338511.851.002020
EkopakTielt4893705.03-544447.859956014.9232.302020
OMNISERVICE & SUPPLYRetie665217.11129008.692019
IMMUCOR LIFECODESPutte7479227.40257476.302967661.862.002020
VINNOLIT BENELUX-FRANCEAntwerpen61626.8286163.733.002020
CASCADADeinze-575740.75-1292.062020
EVAL EUROPE N.V.Zwijndrecht222448326.108374275.53174467229.44133.302020
K-PROJECTSTienen376770.375211.486.802019
KEMIN INDUSTRIESHerentals-3846133.04906434.549348276.5411.602020
TransFurans ChemicalsGeel6687795.26253012.3311197857.1342.102020
HEDELABMons1299763.136060.8035.402020
STEPAEvere4723.63-946.572019
QUERMIA GRAPHICSSchoten-177515.94-212526.502.602019
DEVA CONSTRUCTDilbeek48706.865800.452020
RAFF PLASTICSHouthulst3000574.08467175.7927948097.5023.702019
Erni JACOBSAmel112956.09-17103.480.102019
Q.I.T. CHEMICALSDeinze-103089.72691.702020
CHEMICONWortegem-Petegem62314.467725.832020
EVONIK SILICA BELGIUMOostende8795423.48673946.3315101293.2240.802019
PESTICIDES CONSULT en SUPPLIESTervuren1359777.42152866.122019
SEVEG BELGIUMWaterloo533630.8578573.263.802020
ARTECOSchoten23561926.0012370479.00106185916.0059.302020
MARCHALBorgloon1730174.6279971.242019
LINDE HOMECARE BELGIUMAndenne5689030.37608923.219972177.6329.802019
AnafilmsAntwerpen33098.5516275.352020
KOLEN TOMARBrugge19368963.10840943.3619905298.9814.002020
PITCO INDUSTRYKasterlee289931.41-47379.122019
POLYTOOLSAlken691599.3563424.053.002019
Evergreen Garden Care BelgiumLokeren6858016.5974812.6422807495.4321.402020
PGMBH EMMANUEL NOEL MANAGEMENT CONSULTINGIncourt196812.0030099.002019
Industrial Process Equipment and ChemicalsGent767637.88205774.541168402.912.602019
INTERSEALStabroek239915.67576798.444.602020
BASF COATINGS servicesBornem2392759.8445496.6923639853.8469.402020
SENTINALCOTournai373795.3049662.973.902019
HAUG CHEMIE BENELUXGenk20760.435684.131.802020
VDV LUBRICANTSDendermonde761901.49238769.192019
Maertens - VynckierIzegem954431.97210158.825.202020
INAGRASRuiselede3342801.39443434.537480709.477.802020
Spick.beIeper-67805.9710141.982019
"BJC-TRACHET" et/ou "TEDOTEC"Lasne-286084.1811172.822020
NOVAL STONESHoeselt14606.18-1601.032020
INDUTECH ENGINEERINGBrecht370635.57117264.552020
WestfalenAalst2041786.78543986.8516956080.9526.102019
VAN GASTEL - RENDERSBrecht1212252.30219460.157.702019
SAPROCHIMGembloux-11329.09-30965.23217631.962.302019
DUMA COMPOUNDMaldegem1851806.41499960.216.602019
INTEGRAWaterloo413026.0135195.671064145.996.802019
Tronox BelgiumBrussel2420180.89307061.0939.702019
INOVYN BelgiumEvere51957070.363844755.51758802613.14218.202016
GOMOCO SolutionsHam47498.0417608.052019
PRO1 Tools EuropeHannut-30127.915875.602019
Hygiëne Innovation SystemsTurnhout260234.19197687.221.002020
SIRO PLAST BELGIUMOttignies-Louvain-la-Neuve92348.006787.002019
TCI EuropeZwijndrecht3767538.55198638.3212274286.4930.002019
KRI-JOCAGeel-27547.58-1552.892020
OQEMAPelt452938.03-41110.837.902019
BORALAsse28888.618253.122019
GI-BO-MAMalmedy1910077.78209183.6315688190.9220.602019
VANGELABBEEK EVENTSLanaken74567.79-1257.170.502018
OMIKRONKortrijk-185794.7711693.322019
EUROPEAN CONSULTANTS & MANAGERS ASSOCIATESPont-à-Celles29302.01-35666.912018
ALL-LINEAntwerpen88868.37-4003.962020
CTF 2000Zele3310968.95130716.7126823028.9234.702019
TRI-INDUSTRIAL PACKAGING & MACHINERYHerzele-102328.63-5354.062019
CONSISTOudenaarde165739.8340990.750.602020
ECOCHEM INTERNATIONALOlen10043983.25736969.8128473601.1443.302020
BUILDING TECHNOLOGY GROUPArendonk962527.981865.642.202019
KRATON POLYMERS BELGIUMOttignies-Louvain-la-Neuve4464209.00152358.003221573.0012.502019
PETROLINKGent1623770.00245780.009868340.002.002020
VERBEECK. M. PLASTICSOlen839277.8817925.053.002020
LABOTECLiège31479.78-4171.572020
ETABLISSEMENTS M.F. ET P.A. JACQUARTChapelle-lez-Herlaimont-809880.00-70379.0067116.002018
SB solutionsAalst592808.14127754.501.002020
TAVIMEXMerelbeke1175394.3690992.332019
ANORELHove1664080.002083.0018678905.0015.202020
FERANTAartselaar-1788268.69-11698.292020
OCCIDENTAL CHEMICAL BELGIUMAarschot1570555.9731740.119782916.375.002019
INDEPENDENT IODINE EUROPEStabroek2470960.5670657.5140046613.872.802019
POLYMERMART EUROPEKapellen525242.212762.782.002019
Phibro Animal HealthWavre3770797.59482612.7715536650.4313.002020
VALTRANSint-Genesius-Rode-49328.96-211627.272019
KOPPERT BELGIEMechelen1147099.85144723.505000185.028.802019
YVISOud-Turnhout219681.92-11893.090.802020
Cradle2Bio EuropeAartselaar3626.06-8168.292019
BLENDWELLDour1304824.18740301.542020
INTERNATIONAL IMAGING MATERIALS (EUROPE)Geel4477744.00802877.0021652677.0029.202020
DIRK VAN DEN DAELEHorebeke364803.1728414.072020
ENG - PLASTICSKruisem2277565.00589319.001.102019
GLOBACHEMSint-Truiden100935769.4516254976.86169871036.1551.502020
ZOUTEN CASSIMAN SELSSint-Pieters-Leeuw191447.1958537.453.102019
HG BELGIUMSint-Martens-Latem4034277.79692287.6815476358.0314.802019
PISCINES ONDINEMalmedy4762617.81438530.9113.102020
MKTG & SALES INT.Etterbeek106305.6156196.782019
EUROPE COMMERCIALISATION INDUSTRIELLEBrussel26212.8519597.512019
FMC CHEMICALBraine-l'Alleud68017132.69353879.9910932490.879.502019
POLYTECHNICZoersel135054.4838105.152020
A. SCHULMAN BELGIUMOudsbergen3292958.63985705.8612147328.9327.902020
MITSUI AGRISCIENCE INTERNATIONALSint-Pieters-Woluwe49028015.0533182392.1777543236.5810.402020
HORCKMANSMechelen202972.8827299.712019
DE PROFT AGROTECHNIEMerchtem465063.6826964.842.602019
HOLVOET FRERESAth104871.54-148465.772020
HARCO GROUPElsene802315.21-158542.826342526.715.302019
K+S BeneluxMachelen (Brab.)9514072.00150274.0030846478.0010.302020
RESINGSTubize1249.22-4972.012019
EXCEL CROP CARE (EUROPE)Antwerpen1294385.10-101037.662020
USOCOREWijnegem1849063.92470314.453.302020
TECT EUROPEWillebroek15829.0012086.002020
H & V CHEMICALSMechelen-102920.04-5868.302019
SOTRADWaterloo750043.00-2433.001.802019
B.G.T. GROUPKontich-9823.23-3908.232016
LOCHYElsene65597.3919800.152017
AIRCRAFT TECHNICKampenhout91274.32-36689.832020
TENSIOBeveren965521.22410199.8520.202020
GOFACTDestelbergen-10538.92-1821.562017
STEENHOUDT R.Evere612739.24256067.835.602020
HARKE BENELUXRixensart1066938.88351362.3613581325.601.302017
CATHAY INDUSTRIES EUROPENinove3306894.92264515.2620778620.3013.602020
BUILDING PRODUCTS GROUPArendonk20919.555036.021.802020
G. COLLARD ET P. COLLETTEGenappe784581.95-1247.782019
DIVERSEY BELGIUMKampenhout11969208.60366433.0031029555.7083.402020
INDEPENDENT PETROLEUM DISTRIBUTIONGanshoren3696.00-5880.002019
ART SUPPLIES AND SYSTEMSBerlaar1202525.7781521.454.802020
BBCA BELGIUMWillebroek-3109614.06-299329.746.402019
JJSV BelgiumMachelen (Brab.)3224222.00193023.005049239.002020
ARMOSAEngis1151187.55817191.4619264526.8816.602020
FYTO NICO VRANCKENHeers2726714.25306793.846.002019
ANNO CHEMICALSZoersel3392055.344135273.2463053993.833.802020
HEXPOL COMPOUNDING HQEupen42449011.32153384.45621787.727.902019
BUISSETAnderlecht1530658.31-16307.362019
ROPAMATE INTERNATIONALBeerse672819.68798517.5012.002019
HOLVAETDendermonde33194.0020339.00363902.001.502020
SOLVENTISAntwerpen557226.88119060.964044000.0035.102020
ULTRAPOLYMERS GROUPLommel20363588.022548834.5155831088.7312.502020
JONATOostende45866.965198.312019
Neptune CoatingsElsene-215294.68-112764.991.202019
HUCAHoogstraten59724.3014130.202019
MILEAUAsse120075.30-4648.552019
ORINSOAntwerpen246301.84352731.302.002020
IMERYS GRAPHITE & CARBON BELGIUMWillebroek54441263.007554432.0058080067.0092.902019
AOT ENERGY BELGIUMBraine-l'Alleud1880812.964435611.73337347781.3214.702019
BELGIAN INSTRUMENTATION PRODUCTSOlen681431.00156483.003434452.006.102019
ETABLISSEMENTS PASAUBastogne-1554.2237421.955.002019
YMAXMons162364.4634083.672019
CHEMTOOLOudergem871654.97-14884.432021
LOMAT INTERNATIONALWaregem1006751.24-101688.7214519820.515.002020
CONVERGENT GROUPViroinval661802.91-19555.246.102019
FEROKILLWillebroek41008.0462573.8714.702019
BENEKOBaarle-Hertog92403.3910298.730.502020
JALENASchilde6575.913208.372020
LESUISSE DEPOLAssesse107241.00-19481.002020
Icynene Lapolla EuropeSint-Lambrechts-Woluwe1688988.8969835.552019
CREACHEMTienen1019187.97496945.310.102020
INDDISSprimont146048.0016479.001.802019
SI Group Belgium (BEAA)Brussel127563.0528739.002.302019
JOST CHEMICAL EUROPEAndenne109655.8424685.972.302020
Allurethane BeneluxAntwerpen524747.74136001.001.302019
TRIOMED INNOVATIONS EUROPESeneffe-6893.75-1729.952020
MCPP BELGIUMHasselt7483278.85-235468.1616.102020
MULTI BOUW CONCEPTSNijlen89060.3231702.562019
HÖLSCHER-SEVERINSSint-Katelijne-Waver366057.78148387.3612.702019
NatureWorks BelgiumAntwerpen259805.7938401.50608923.211.002020
ZETAHemiksem20471.353362.602020
JOHNSON MATTHEY BELGIUMMachelen (Brab.)1739631.5227290.634.002020
DOCEOFernelmont40578.7238736.425.002019
EURIKASVilvoorde-47725.2830439.941.302020
BLUE CUBE BELGIUMBrussel636616.53109700.1514384181.292019
JUBILANT LIFE SCIENCESMerelbeke2299376.73540428.8738651285.942.302020
Devan International GroupRonse4032631.44415414.071122768.326.902019
BRIDISHLanaken74825.2410484.741.002019
ZENOBADessel63983.513379.102019
DELTECH BELGIUM STSElsene102506.1895292.092019
Nutripol BelgiumKruisem-814243.62-121370.571.002019
VISION4CARESint-Lievens-Houtem935976.5182808.032020
PRINTAZonnebeke-19144.8813396.962019
BLOOMCHEMAGMol84409.0123011.122020
ALKEMYKAWatermaal-Bosvoorde236442.342652.792020
TCE PARTNERSCharleroi40710.781035.522019
SLS BEMachelen (Brab.)-830277.02-927519.080.402019
EVERLAMMechelen2638705.84-4186070.9865639219.2021.302019
INOVYN Trade ServicesEvere28787579.223866509.45583000772.032016
PURE OAntwerpen1999.54458.6013406.482019
CHEMICAL PARTNERS AFRICAAntwerpen2230892.49987474.222.802020
BENVICBrussel124124.4915423.542.002020
ROAM CHEMIEHouthalen-Helchteren1600364.47313012.8911.502019
BAGNOUFFEAth164328.00-9434.000.002019
L'ACTIONSprimont400332.7841422.762020
"BPH SOLUTION"La Hulpe22756.004164.00123222.002020
SURFYCHEM BELGIUMBrussel-14071.24-9085.402019
MABALI BELGIUMIeper44354.938201.474.902020
CONTINENTAL CARBON COMPANY EUROPEWavre180085.4446095.018961630.561.002020
GEPECWasseiges934939.52245485.13243000.002020
HENKEL BELGIUMBrussel17534990.1113914482.32274322457.29315.302020
ANTWERP DISTILLATION COMPANYBeveren1809295.161573581.1723336286.4416.802017
SB BENELUXAvelgem-31198.2180860.412020
APCOR R&MGent-130277.23-121829.582019
MUYLLE-FACONIzegem3124918.961749668.1514129967.4061.102020
REUSE TRADINGAntwerpen1638803.08638885.7350359101.9710.802019
BFC HygiëneGanshoren23365.946247.602.002019
InOpSysMechelen5398189.51-1488331.356.602020
AAMISERVICESMont-Saint-Guibert137682.62-121980.862019
MINAKEM HIGH POTENTMont-Saint-Guibert-147313.39-2573326.2215395190.39106.802020
TRACHETNivelles579055.04-96241.171515188.495.902020
Hg3Liège96446.00172457.006843718.0015.502020
PRO FIVEOostkamp313828.5883595.450.502020
Delta Sol InternationalDilbeek43561.244788.062019
VYNOVA InternationalTessenderlo373067.0050948.002020
ATMOSCENTSchaarbeek26454.645577.912020
GlobalYeast BelgiumLeuven4080350.94-1259108.236.002018
Maintenance Solutions InternationalSchoten70029.0524592.072019
SKEBERISRetie-437288.82-747441.442018
SKEBERIS TRADING BELGIUMRetie-336.31-23592.842018
Maintenance & Chemical Cleaning InternationalKapellen156897.5872329.884.302019
IZECHEMIzegem6944.722039.402019
INEOS SOLVENTS BELGIUMBrussel832385.11174696.5656577310.092020
CHEMIUMOttignies-Louvain-la-Neuve1378469.40391066.286.402020
Adamas IndustriesLeuven49398.5719338.862019
TRANSFAR CHEMICALAntwerpen175019.0031767.0012879371.001.002020
CMS ConsultingVorst30105.0038358.882020
Cleaning Consult & TradeElsene52256.9161637.102020
SmartchimRavels34983.8237083.821.802019
EISBÄRLonderzeel146593.1834004.201.002019
EUV Resist Manufacturing & Qualification CenterLeuven18018523.42370468.392020
RADERMECKER CHIMIEHerstal977038.0018509.009.002020
UNI-SUPPLYWijnegem1407.29-6215.49102310.161.002019
ACTION PINTournai31324.90743.362020
MARKETING COMMERCIAL DEVELOPPEMENT SERVICESNandrin41701.3422986.692020
Sapphire Pharmaceuticals (Europe)Brugge80927.46-102437.560.702019
AGRI MAESAntwerpen37995.7331894.952020
PARTEKBrugge35908.087451.300.202020
CENTRE EUROPEEN DE PHYTOTHERAPIEBrussel14721.932729.412018
T3CPuurs-Sint-Amands-15904.37-1296.082019
CAMOSLa Louvière32826.5413985.451.102020
Orchidee EuropeWillebroek1079297.95390320.2115456928.604.002020
GOWAN BELGIUMGanshoren237819.8174551.472.802020
EXCLUSIVA GROUPAntwerpen-117644.46-13425.382020
sealadviceHove-30082.559589.022020
BIOCIDAL ALTERNATIVE SOLUTIONSEngis401647.0057208.904.902020
Kemat ServicesVilvoorde-6633.00-38178.002.902019
TechnodexonOlen549140.05276774.202.202019
Innospec Performance Chemicals BelgiumBrussel667511.87159430.873.402019
EPC-BAmay841427.3541350.59924123.582019
ALMACIN TECHNOLOGIESAntwerpen-8939.642946.912020
IMPORIAGeel333629.34121940.522019
DTAELille92163.2473665.092019
VENATOR BELGIUM BVBAKortenberg708604.0220921.672723736.9111.802020
Circle ChemicalsFrameries78491.04-46892.682020
Eastman Chemical TechnologyGent147161.9236497.5723.802020
ADSPHALTECharleroi2533.71-4412.352021
Specialty Electronic Materials BelgiumSeneffe461651.33326444.414623472.1317.002020
BSI.EXPERTAnzegem52644.633121.652019
GOTTLANDNamur20927.696982.072019
PHYBELCONamur238730.42101582.060.302019
Global NanoAntwerpen-5682.44-7722.702019
Jethan ChemicalsLaarne10724.7558421.002020
Ecologic Development & Consulting CompanyRumst101402.8123707.282020
CreaSearchTienen124158.5262348.752.002019
Total Pro CleanLa Louvière6188.63-4228.2241798.502019
EXTECLEANHerve10956.394117.811.002020
MEDICAL MADNESSSRavels93032.21103032.210.802018
Minasolve SolutionsMont-Saint-Guibert349983.58243790.976.002020
Ascensus SpecialtiesBrussel393563.92392165.7214583029.343.202020
LUMENATOostende-30162.65-1600.872020
ELLINOVENamur9953.54-2446.462019
IFDM cleaning & tous servicesCharleroi55577.8047202.95141785.822019
DTMN CONSTRUCTHalle7189.97989.97142328.822020
ORCHIDEE FIREFIGHTINGWillebroek31601.75-11629.702020
SLAMKOudergem36878.9622878.96104465.012019
Kilfrost EuropeAntwerpen6199403.68-392619.2710838820.492020
Solventis EuropeAntwerpen19097239.614825647.95138285003.332020
Static Control InternationalWortegem-Petegem23088.0176826.011.402019
Ineos Manufacturing Belgium IIAntwerpen2479338.882155589.67134091812.3341.202020
Gantrade EuropeMechelen1181135.43181135.432020
GROUP K EUROPENivelles45996.68-69003.322.002020
CHEMWELLSint-Pieters-Woluwe15191.28-3408.722019
MITTAM SOLUTIONSVerlaine27841.549241.542019
De ZeepboerenMerelbeke-7279.65-5289.652020
CHEMOSYNTHAHarelbeke247090.48167090.481.002020
MINAGROMont-Saint-Guibert-433149.71-1033149.711.802020
BlendAmixMont-Saint-Guibert280674.37-19325.632020
GUITOOudsbergen115066.75105066.750.702020
BiogreenpackagingBonheiden28033.119633.112020
PortanolDeinze-15578.66-1578.072019
TIGER COATINGS BELGIUMKinrooi2625498.88502501.868827976.107.002020
POLYONE EUROPE LOGISTICSGrâce-Hollogne1165842.2037640.605.202020
DOUGLAS BLGBrussel78108.90125783.901.002019
ONEPLUS+Boom-7591.8033336.242.202020
bECO2Zwijndrecht49660.000.001564402.003.002020
R.A.P. IndustriesBekkevoort702302.6730401.838.202020
Bodo Möller Chemie BeneluxAntwerpen270811.8742208.203.902019
BOUSSEY CONTROL EUROPEOudenaarde15465.94960.882.602016
EBURON ORGANICSHarelbeke444263.26132785.132019
LC-PACKBrussel892248.7021954.6512072888.662020
Ascend Performance MaterialsMont-Saint-Guibert22979714.007543316.00337428545.0022.202017
Cable TecArendonk191969.2950693.568.202019
SPCB BELGIUMThuin73095.0517084.711.802019
OJOKA CERAMICS - STEEL - ANIMAL FEEDSLokeren38935.0015715.002020
CRYO LOGISTICSBeveren-788262.991572.967.302019
NORTH SEA PAINTS WEST-VLAANDERENOostende705983.34379015.3712.202019
METACLIMADendermonde154670.0057728.003.002020
HANDARYEvere251593.00261016.006.502019
ILS3 BeneluxErpe-Mere7805.00-20236.002019
MaurusSchilde909913.67154486.371.002019
Epple Druckfarben BeneluxTurnhout17832.856278.012019
STUCA PROJECTKuurne141727.5461899.095.902019
Bosman GasindustrieBeveren185380.8053353.181.902020
EXPORTCOWillebroek19199.807352.590.502019
SYSTEMHOUSEMouscron4928255.371507298.045.602020
EC TradePont-à-Celles267444.0218018.231.002018
VOOR 'T LABOGent352739.65184791.552.902019
Trinseo BelgiumTessenderlo10753661.67324542.3019891411.2262.202019
JR-MELA-JENSivry-Rance85727.5714068.611.002019
UniteqSeneffe697338.90345339.077.102019
TUINCENTRUM LAGNEAUSint-Genesius-Rode851342.91216657.503.702020
EurasiacorpGent3563368.151104642.6363775593.924.202020
DE PIKKE TECHNISCHE GASSENZele56159.087415.482019
LogiNet ProAssesse-11116.361187.192020
NATUREX SPRLSint-Lambrechts-Woluwe-157312.45336630.506.902019
CHEM PROHerentals8362.60-2687.718.002020
MAHE INDUSTRIESHerentals207993.76-58684.772020
AQUA VALUE FIRSTSint-Niklaas125358.34124311.712019
SANHU COLOR EUROPEWevelgem110069.9332965.552019
CHIESIMachelen (Brab.)-1475065.73-1833515.0144851943.0453.902020
ARBOCHIM EUROPEAntwerpen712214.58124736.053.702019
CALIBRE EUROPEBrussel183994.49105908.412021
Expan ChemicalsAntwerpen1137867.24183227.9956465737.662020
P&E TRADINGMont-Saint-Guibert-3505.80-35426.262019
SEALSHOPGrobbendonk142344.7026710.192020
POFFHoogstraten203506.2110363.612020
EP plusBrecht163094.089547.372020
LEYBree363880.0035260.002020
Van Hoof W.Hove441916.0873144.982019
RINDISKnokke-Heist135009.60-28957.282020
BassTech EuropeDessel257341.44-46600.092020
PYPE PRODUCTSStaden139195.712653.962.002019
Tunap BeneluxLokeren2729346.06303145.546365844.8822.502018
Geveko Markings BelgiumManage86631.0939703.215.302019
CARDOLITE SPECIALTY CHEMICALS EUROPEGent-513780.47-49911.8417935438.945.002019
TODINIBrugge2288134.902015134.9090173307.924.002020
RWANDA BEARING COMPANY SPRLGembloux642610.0057300.002019
KMWHechtel-Eksel940949.55-1237.1218.702020
PVG LIQUIDSGent9252812.00344534.0065605662.004.202020
ARRANGEDBilzen307307.9882274.082.002019
Earth Innovations EuropeWommelgem-28169.6616373.912019
FAM InternationalAntwerpen241501.42-81455.022020
ONNEA Venture CapitalSint-Martens-Latem115529.00-69478.001.002019
MUST CLEANHerstal-127367.52-182482.3113.902016
Shekoy Chemicals Europe B.V.Breda102624.4018644.742.002020
LEVASSEUR NEWCOWavre208122.4639566.553.802020
NANO4Mons73315.40-42718.611.902019
CONSTRIXHeist-op-den-Berg35161.645672.782020
LMG INVESTCharleroi9754.172200.082020
GEOGRINDLa Louvière464871.92-33035.692.002020
ARPADIS BENELUXAntwerpen3813861.921184646.0273623912.9310.602020
Sipcam BénéluxSint-Lambrechts-Woluwe404349.00180307.001835694.002019
IFASTRoeselare1044297.61-234125.692020
M3DMaasmechelen396950.3835243.017140476.522019
Atimo CleantechDe Pinte240045.0510706.461.002020
Laboratoires SVR BelgiumAnderlecht567686.5791756.839.102020
RAVAGO CHEMICALS BELGIUMArendonk83977.49204068.3810.602020
ADDITYSSoignies602127.3662124.851227889.162019
CIBUSWaregem7014010.38681148.5568838573.4721.602019
ActivetBeerse393082.57392409.4517234946.712020
JVS CHEMICALSHerstal-3670.849121.492020
VEIDECOpwijk-779292.0615298.7410.302019
SNF WATEREdegem1809512.18430420.203.802020
CÎMEBrussel320500.45106882.833.402020
BANNER CHEMICALS BENELUXNiel-711828.72-55461.331.002020
NCHEMMechelen81849.937877.992019
MOMENTIVE PERFORMANCE MATERIALS BENELUXZwijndrecht1996042.56491868.9310053922.4410.802019
ANZIMADentergem130203.00-3621.572020
VAN HOUDT.Heist-op-den-Berg187352.0016497.002.002020
SEFRA ImmoHéron-3773.45-779.762020
SIYA DIAMONDAntwerpen122450.64-6710.032016
ACTURA BETournai1736408.0739107.5020127698.963.002019
KANESHO SOIL TREATMENTSint-Pieters-Woluwe48326318.322590944.1324287456.192.002020
PRISCO EUROPEKortrijk910150.1826862.763.002020
COSMARSchilde701294.65285668.481.002020
ADVACHEMSaint-Ghislain8296408.781017891.2658373066.2439.202019
BASF BELGIUM COORDINATION CENTERAntwerpen8900320892.3117960330.60569204766.75586.402019
INEOS FELUYSeneffe63751544.901570428.8263771072.91172.702019
ANEMO ENGINEERINGDiksmuide464060.78348957.904.702019
DEMAGRILangemark-Poelkapelle4092008.221371716.617.802020
CORNUS-PLANTEllezelles25704.002318.001.502019
Tuincentrum ThielemansTremelo1749307.40538586.836.102020
CRUYSBERGHS CHEMICALHam2432.258849.704.402020
DETANETSint-Jans-Molenbeek-2051.30-2792.182019
VANGILBERGEN MARCLubbeek430114.6388154.483.802020
DESCHACHT PLASTICS BELGIUMGent28055667.085645322.51102173317.67159.702020
D.-L. DISTRIBUTIONKontich38351.82-3413.382018
SOLIDCUREBrugge213450.7987910.192020
DONKERS PAUL EN ELSEssen1506802.37336413.802.002019
BORVALIeper-1059227.31339522.3623.502019
COLSANCourcelles504730.00-28492.006.702020
MCS BelgiumBekkevoort1388498.81401291.3931.302020
AZELIS BENELUXMerelbeke25370291.202433301.1958736992.5544.402020
OLMIX BENELUXJette-1973620.40304.452.002019
Kersia BelgiumHerentals78356.9229922.214.602020
TIMAB BELGIQUECharleroi115546.80319.993429415.822020
TIMAC AGRO BELUXCharleroi-7712945.68-1962844.2135985727.4799.102020
AUTOMATIC CLEANGenk215017.762982.291.502019
ACOL SMEERMIDDELEN CENTERMerksplas884810.7853521.036.702020
Q-CHEMSint-Truiden3699337.8937575.702020
L'OCRIERRixensart-28035.21-56900.772019
KANGOOHouthulst39465.1916206.492020
D2LTournai178618.1342377.042019
BOUMATIC GASCOIGNE MELOTTERemicourt10919005.352314582.0161095179.7150.302019
METAUX, APPLICATIONS, TRANSFORMATIONS, REALISATION, ASSISTANCE and C°Mons20058.79-7908.262019
LANXESSAntwerpen286352670.42-4388781.54535619783.17935.002020
STORGHouthalen-Helchteren1569267.81227001.053.702019
MUZZROOMIngelmunster349660.3452541.829212131.1016.402020
DEBAEKELo-Reninge1651996.00438580.0075447052.006.002019
LOCATRADEWaregem73082.00114217.002019
SMEETS AGRIGooik1237458.43256386.691.402020
WESTHOVENSHamois417856.4193095.822019
SAREX BELGIUMRaeren17842259.972193309.0518910527.6827.602020
INEOS SALES BELGIUMBrussel59905169.861340545.20474890832.6515.002020
PolychimiqueGenk2456221.39536017.056395947.470.702020
DG PlasticsBrasschaat25516.667181.862020
ACTIVE MOTIFWaterloo262566.00140714.9711.702020
EMULCO LABORATORIESGent826948.90-418082.602.702019
VAN LOOCK ENGINEERINGLommel129254.541383.451.002020
MOULIN HENRYFléron-40160.43-92998.004.302019
IngrizoDe Pinte1915929.531066647.266.902020
RECUPLASTComines-Warneton1145715.44159212.393.002019
SD AGCHEM (EUROPE)Antwerpen-2284644.49-183681.931244989.502021
AERTS HORTI AGRO GARDEN ARBORICULTURE SERVICESWuustwezel1306190.75181884.032.202019
RESIL BELGIUMWetteren-2274837.06-20207.642019
ARYSTA LIFESCIENCE BENELUXSeraing73087673.9623005615.19118227518.1238.602016
WOLFSTARHam244220.42103662.342020
RAMENWASSER R.B.Hasselt52807.7617861.973.602019
JACVO CHEMICALSKasterlee44181.0723301.512.002020
ACS FIRE PROTECTIONBrugge96113.631330.120.802019
MIBISTEupen27004.19935.322020
Quali IndustriesBoechout464822.15-26540.642019
HELIOS INVESTKoekelberg3763833.48112435.1817.602020
ALLCHEMGent119683.2126236.270.902019
INNOVISUkkel1218397.93830764.195.602019
I-COATSAntwerpen803312.97553651.072.302020
NISONAntwerpen313464.945977.021.002019
Seal for Life IndustriesWesterlo6295139.00452733.0030394187.0020.302019
HVK PRODUCTSSint-Katelijne-Waver220728.00-5227.000.402020
ROSSEAU A.G.Antwerpen-72240.16-30491.002019
EX & TRICZwevegem218358.2590731.093.002020
Bio&nergyLokeren642016.6770102.392019
ERIK STEENACKERS TRUCKING & TRADINGMeise553191.33111017.3612.102020
D & C CHEMICALSTongeren237330.60102703.780.902020
DE MOLJodoigne430072.696623.132020
SASOL CHEMICALS BENELUXAntwerpen246965.7837952.66389471.584.902020
Logistic CareWommelgem13214.045342.852020
AGRI-FLAMEWielsbeke159622.6535362.652020
W.T.S. NVAntwerpen1017202.59117382.2023.402019
KATOEN NATIE LIQUID SERVICESZwijndrecht-3420720.57863327.095395119.1319.402019
FERTAGRO TRADINGKnokke-Heist-921254.40-2099648.888290756.012.002018
VAN RAAK CHEMICALSRavels3348815.37771530.9611983536.765.302020
CLARYS FOOD INGREDIENTSOostkamp623271.29301176.591.002020
DIFOCASMachelen (Brab.)51894.12-6858.732020
TRAPHYSEMNivelles124791.0016400.002019
TRADEX CHEMICALSWaremme409629.657231.372020
SYRUS BELGIUMAntwerpen4178093.901493824.2236713586.883.202020
PPC INTERNATIONALBraine-l'Alleud-809523.115770.452018
SMF-BELGIQUECouvin403082.0029933.002019
JU.MASWaimes-61630.02-3909.010.302019
CAROLINE VAN DER PERRELonderzeel971769.94250145.642019
HUENS PATRICKBierbeek464000.848303.302020
CMKElsene15474.641025.942019
OXYDE BELGIUMAntwerpen6431777.002084130.0082967413.003.902020
DERASSE PHILIPPETournai1829611.86-100309.982019
CRYSTAL SPRINGSLebbeke97575.6434398.262020
ADDIMANRoeselare282982.131541.5919.702020
ARTIKEL 1Sint-Niklaas-14049.4020129.302020
DECOVIERRoeselare135955.7310246.652020
Cleaning ZoëEeklo60997.86-5789.901.502019
DSProductsBrasschaat362235.3571270.962019
DEQUENNE CHIMIEMons3360218.34107488.8326.202019
FYTO SERVICE DMTOudenaarde2903933.021073903.2918543197.0615.602020
ALL SERVICES VERGELS-BOUILLONZedelgem46641.7414192.412020
QG SALESSchoten-96134.7744745.091.002019
ELI LILLY EUROPEAN CLINICAL TRIAL SERVICESMont-Saint-Guibert9034755.905831775.06125821908.3429.202019
INEOS Phenol BelgiumBeveren87099242.152035911.7757383344.76178.202020
VRS VAN EECKHOUTEstaimpuis263037.99-14646.744.702020
ACE PLASTICSMechelen32999.5679686.072020
agripurSombreffe37941.38-5384.950.402020
RAVAGO DISTRIBUTION CENTERArendonk1430540.351927582.28328563541.042020
POLYCHIMIECharleroi101052.7622799.590.502020
Agra BelgiëArendonk417011.7110360.152019
B.S. InternationalMol157972.3826656.992019
INEOS Aromatics LimitedSunbury-on-Thames162265034.3145181879.31961413698.3420.102017
INNOVETHICSMechelen380882.6267123.062020
SPECIALTY METALS RESOURCESElsene4294606.89232562.4558867639.493.902019
TECHNOLOGY TRANSITGenappe513302.59-13345.662019
DRIVEDeinze690065.97-15873.922019
BLUEPRINT PRODUCTSKruibeke4769943.891757503.0011219815.276.902020
KEMETYL BELGIUMBeringen678840.64131248.823949213.259.702020
AERO-SENSERoeselare668631.40152985.742.902020
BC2GHam-sur-Heure-Nalinnes34006.94-13971.672019
EISAILeuven2512137.29333827.189.702020
MASSAGRIVerlaine20722.14-347647.580.602019
CProDeinze-2742.48-18599.242018
BELGIAN HYGIENE TECHNOLOGYChiny2949.20-10363.652020
D.K. SERVICEGent62731.4623380.412020
HaTweeLichtervelde395432.1658887.543.802019
CHEMACHWielsbeke2912463.62-32592.442020
B.S.I.Seneffe9030382.131333252.3520423697.9030.002020
GLOBALTEXWaregem2656488.881326740.2657183956.821.002019
NYNASMachelen (Brab.)1894899.88525223.5617.102019
Joye PlasticsRoeselare106818.0522151.672019
TECMO FLUIDSAartselaar150320.67-1379.082019
DE GROENMEESTERBeringen-2869.94-8639.032019
SUMITOMO SEIKA EUROPEMachelen (Brab.)-5989324.003652155.00106708233.0011.002020
FLUIDRA BELGIQUECourcelles678910.401162834.458.802020
NANOPOLESeraing558082.31-266660.304.002016
INDEPENDENT IODINE HOLDINGStabroek2203082.90294420.30504461.685.502019
LUBRICANTS SERVICESTheux59703.499267.142019
PLASTIKASpa55721.1152308.382020
WINCSNijlen205073.3755860.631119292.002020
HEAD MANAGEMENTMons103392.001130.002019
AgriRéseauxAndenne665910.51110540.602020
HSR BelgiumAntwerpen169780.70-10340.771687356.7912.202019
SCHEFFERS CHEMIC SA NVAnderlecht53222.754103.752019
MICROCARE EUROPEKampenhout161365.8113413.192019
EVERSPRING EUROPEVorst815438.06-190119.551.002020
KYZENAalter962021.156897.212.002020
ADVANSA ENERGYNijlen-4718.062841.662020
OXITENO EUROPEZaventem1316736.29-914004.877.702020
ABFlex+ West VlaanderenAntwerpen63374.18-6811.972019
PION TECHNOLOGIESGent123379.3319370.140.902020
Durieu CoatingsOttignies-Louvain-la-Neuve-1020074.00124614.005306884.007.702020
GREEN EUROPE SPRLGouvy112089.00-5848.002020