Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 01160 Teelt van vezelgewassen

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
La Ferme du MontyLibin-4006.00-2999.002019
IMMOBILIERE DU CONDROZModave19092.884203.712020
Etablissements VANDENBERGHE et FILSPecq1017962.00101674.000.902019
FLAMENTWervik1102455.0075104.0012.002020
GALLE LINENWielsbeke1605333.7759571.080.202020
WEMEL INVESTWielsbeke664636.3463232.982019
CALLINMouscron5302709.56590419.6226238487.773.202020
CREUPELANT VLASKuurne600796.89-11651.092020
DE LINDEWaregem30822.476092.842019
PANNENHOEFDessel902441.88-85109.442020
EUFRUIMASint-Laureins1206054.7621361.742020
DEP - STOREIeper561431.1259326.322020
FORESTREESchelle-6783.27-8243.152019
DELINCOZulte9938757.441134815.076.202020
DEVOLINSint-Laureins81470.33230.112019
Marc DevrieseBeernem239555.753150.342019
COLLIN AGRIOuffet22274.63915.152019
HorstenHeist-op-den-Berg239746.6620561.252020
EOSOLIS RYTHMOttignies-Louvain-la-Neuve9459.05-5604.022019
DELOBELLE MATHIEULendelede350397.9453873.082019
StannieWielsbeke547998.2167842.412020
Van EyckOverijse53918.00213.002020
BELBY ENGINEERINGWaremme-65353.99-33906.942017
Galle - Van ElewyckHannut53336.708235.002019
DAELKENGistel487534.7169254.041.202019
BAYARD AGRICULTUREEghezée6105.944257.352019
VDB AgroAarschot11429.31-4432.752019
DASUHerselt-26045.47454.1055676.052019
BALINCOWielsbeke268387.35128587.351.502020
GEDELINIngelmunster62222.6242222.622019
STONEFLAXIngelmunster46305.5041305.502020
ATOUT-BIODalhem6232.25232.252020
(R)EVOLUTIONDiepenbeek-32650.16-6446.212019
DBB LOONWERKENMaldegem-25328.1740.382019
APCAKortessem46694.007700.3118132.762017
AQUALOTUSSint-Lambrechts-Woluwe175876.6248687.142019
CarveraIeper49032.0013461.002019
GIVAGRIQuévy56573.4625148.39144110.510.202020
JURGEN POLFLIETLokeren131873.8742906.252019
AMR SERAINGSeraing41764.151699.721.002019
LAPIERRE VLASBEDRIJFIngelmunster94050.2548235.892019
LIMBOURG JOHNNYBeersel192470.624489.527.502019
TEILLAGE MARCHANDISSE & FILSVillers-le-Bouillet1243258.62147222.980.007.802020
PROMISCRamillies30157.355138.282020