Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 01301 Boomkwekerijen, m.u.v. bosboomkwekerijen

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
Waterloo GardensWaterloo-197384.24-19264.661.602018
Etablissementen Armand op de Beeck-BoomkwekerijenPutte1280753.43252317.338.802020
LENS ROSES ®Oudenburg243131.0032331.006.302020
Boom- en rozenkwekerijen Van PeltPutte1871030.25247467.9312.402020
Boomkwekerijen ArborHulshout3483541.71168548.568628984.9636.802019
ANTWERPSE MACHINESTEENBAKKERIJENTemse995160.06-84284.942019
ZEVARRBerlare4130448.76830948.491.002019
Proefcentrum voor Sierteelt vzwDestelbergen6431228.30-91761.7847.602019
Van Dyck GebroedersHulshout481317.13-1692.272020
BOOMKWEKERIJEN DE WOLFSint-Laureins36724.00-2488.002020
PEPINIERES ROYAL ARDENNE - LUC ISTASSEBièvre693593.4539958.932.702019
HoutmeyersLaakdal1338796.84113553.4910.702020
Boomkwekerijen Alfons Van KerckhoveWetteren123884.41-3456.022020
TuinramaHulshout126446.1018416.192.202019
PEPINIERES JACQUES MAINILMons88440.0025308.002.202020
I.B.C.Kalmthout214799.80-91743.842019
DE TOLLENAERE JEAN et CHRISTIANBrunehaut76920.63-5761.232020
PEMAFLORBilzen701827.80-14409.822020
BOOMKWEKERIJ PROOSTBeerse139767.25-19307.672019
TUINCENTRUM BERCKMOESLede13117.0017020.002020
BOOMKWEKERIJEN GEBROEDERS BONTINCKWichelen-160711.21-144476.733.002017
Boom- en Rozenkwekerijen Charles Van HerrewegheWichelen142896.72-1676.552020
Coöperatief EnthoutparkLeuven100338.77-432.342020
LES TERRES D'ICI, Eco-Farm du Long FondLa Hulpe-879055.56-593353.7110.602019
Plantenkwekerij BourdeauStaden153795.96-10754.192019
D'AhinComblain-au-Pont59832.352824.952019
VAN HAUWAERTBeernem151361.5021235.501.002019
Boomkwekerijen Dirk De TroyWetteren120357.0816040.881.502020
BOOMKWEKERIJEN GEBROEDERS DE WINTERWetteren266469.0612176.292020
MahieuOudenburg1565765.45926090.3430.602019
Boomkwekerij BoonTemse156563.1517263.260.302019
DE TUINMANDe Haan30329.11-17736.532019
NIHON- Parcs et jardinsFlémalle58919.2114368.314.802019
LOUIS SCHREVENS ESTATELubbeek961187.12-241039.912.802019
NATHASint-Truiden1614133.6575076.102019
AlwegoWichelen268925.1832300.619.802019
DE PROFT-SCHOUPPEDenderleeuw418987.2524612.361.002019
VEREECKE - DE CLEENE BOOMKWEKERIJENEvergem2788865.27302852.6833.102020
Michel BULTINCKEvergem66009.00-5859.252019
Willy De NolfWaregem1145612.68389443.5225.502020
HORTITELTellin96488.003803.002019
DE TUINIERGent1045549.50171245.872.002019
SPARHOEVEDiksmuide510255.0740666.456.102020
HERPLANTBeerse1357842.4518332.217.602020
MOJABOISMettet90122.7310786.642019
Immobilière 117, Chaussée de BruxellesLa Hulpe-148919.02-242247.062019
RIMBAUT EN ZONENWichelen304995.6364303.892.502020
BRASSEUR LOUISBouillon1030927.0051280.004.302020
COMPAGNIE DE DEVELOPPEMENT ET DE GESTION FORESTIERSLibin1568141.9346816.622019
AGRICOLE FAMENNE CONDROZDinant156983.008600.0012396.002020
Pépinières MaitrejeanLéglise436888.0026776.007.802020
BOOMKWEKERIJ SCHEPERSWingene1588387.63205988.577.602020
CHAMPIGNONS LAPIERREIngelmunster491071.1563025.422927606.5310.302019
PEPINIERES GODEFROIDStavelot881592.8750564.264.302020
ARPAHuldenberg190069.0054969.002020
LE TEMPS DES FLEURSLibramont-Chevigny149127.901452.933.002019
BOOM- EN ROZENKWEKERIJEN DE GRAUWEGavere1777503.3090924.371.502019
DEMEPLANTGent798664.7126972.363.402020
STYLELINE EUROPEEghezée287774.9574968.182019
AARBOMEXWichelen272781.406226.732.802020
JARDIFLORMarche-en-Famenne76640.1532238.201.002020
HANDELSKWEKERIJ WILLAERTRoeselare8345300.77890103.1651343163.7651.702019
Vaste-plantenkwekerij Jan Spruyt - Van der JeugdBuggenhout751734.99166003.6719.302020
WOLIVEHoogstraten225855.3611341.620.802020
PARTICULIER WOONBEHEERPutte69005.7512353.102019
DECOPLANT - VAN DER SCHUEREN ET FILSVillers-la-Ville231263.13-19973.006.002019
DASTRONICAarschot464080.431063.905.902020
MORREN & JOROFRUHalen482196.50-114127.0826.502020
BOOMKWEKERIJEN VAN GOIDSENHOVENHolsbeek1022308.96136711.906.802020
L. MAMPAY EN ZONENZandhoven967319.09245019.436.102019
SOCOSAPARBièvre1270857.89131391.238.002020
ALTITUDE 500Neufchâteau4477577.00234236.0025.302020
Boomkwekerij René NICOLAIAlken580033.63-219669.413548649.9159.602019
MORTIER GEBROEDERSWetteren28087.7914442.441.902020
ROZEN- EN BOOMKWEKERIJ KEERSMAEKERSBoechout293903.8215260.41691241.143.002019
QUALITY PLANTSWetteren715214.7296110.423.402019
BOOMKWEKERIJ ADAMSSint-Pieters-Leeuw139222.23303.722020
S. VAN HULLE - DE BAERDEMAECKERMaldegem218639.7061491.075.202020
PEPINIERES GOURDANGEFlorenville180488.02-2335.863.002019
CREA TUINENKalmthout206343.73848.190.802019
BOOMKWEKERIJ WILLAERTRoeselare2886002.96479483.1747.902019
LISALeopoldsburg44374.50-16831.111.602019
DE SPIEGELEIREWetteren232880.309424.711.702019
PETERSBilzen1201205.76271708.2016.302020
HERTIMOHeist-op-den-Berg752952.66159824.202020
BOOMKWEKERIJ COPPENSWetteren1824072.36277927.752.802019
BLOEMEN VANDENBOGAERDEDeerlijk391972.5520145.950.302020
ROSES GARDENAns62168.916128.962019
Boomkwekerij Ghislain Van Hevele - Van HulleEeklo-122543.28-13128.702020
PAGNAERTMaldegem724832.0022858.002019
BOOMKWEKERIJEN VAN DER AUWERAAartselaar428417.22133428.747.702019
PLANTCAREPittem279505.847483.042.902019
BINNEMANSHEIDEMol195228.845324.781.302020
LIGNEAWetteren165928.699513.842019
LIMACOMDiepenbeek219745.50-64105.491.002019
TUINEN VAN ACKEREWielsbeke821854.81300816.065.602020
BRUNIMAartselaar7383608.66-287295.202.002019
TANDARTSENPRAKTIJK AERDEN CONSTANTKalmthout1817129.68191900.921.702020
D'HONDT - WILLAERTStaden2707301.52342447.646.802020
PEPINIERE YVES PIROTHONManhay1849558.80132034.416.502019
Exploitation Agricole de GaumeSaint-Léger (Lux.)-172597.823478.5530576.232019
VERT'TIGEFrasnes-lez-Anvaing13955.87246.671.502019
KEERSMAEKERS H. EN ZN.Arendonk1807830.97349151.881.602019
PLANT SELECTRijkevorsel3818101.56484169.0836.902020
Maenhout & CompagnieDentergem1364920.0050163.002.002019
PEPINIERES REMACLEArlon91105.7116821.230.802019
Carolus C.Nieuwerkerken (Limb.)1067879.56757485.009855285.2575.802019
SCHOUBSTongeren1247799.26210724.168.902019
SYLMA PLUGPLANTSLievegem497004.26-24458.941.002020
De SparBrasschaat104937.9311456.162015
B EN C VAN HULLEMaldegem1601982.3827733.9713.302020
GreencapLibin14344568.00804128.0017473749.0059.802020
LAURICA - PLANTSJabbeke3598930.18140587.637.602018
Pépinières Marc GAILLY - JOURDANPaliseul421815.001281.003.802020
PEPINIERES DE BOITSFORTWatermaal-Bosvoorde2145082.49183246.574247384.9826.002019
BUNTINX ERIC TUINAANLEGHasselt702554.4656151.892020
ANTOON DONCK EN ZONENRoeselare10359118.44452531.5233814265.8339.302019
OXYGENE + FORESTRYCharleroi-250016.24-6084.022020
LE PETIT MONDE DE LONGPREWanze-180394.14-114965.302020
D EN V. PLANT PRODUCTIONMenen390166.0053489.006.102020
EUROPLANTSWichelen-103838.52-476.741.002020
ARTEMISIAHannut77762.009790.002019
VITA NOVAHoogstraten1037627.4579526.763.802019
MARECHAL BOOMKWEKERIJTurnhout3346446.43192331.3612.202020
JOHAN NICOLAISint-Truiden717559.82150539.7532.402019
MARTEAU EN COGlabbeek-130799.4029210.092.002019
FLORARBOLochristi1177695.83145940.513.302020
BRANTEGEM - SIERPLANTENKWEKERIJ DE HEGGELede-20400.56544.512019
ALBERT VAN DEN BULCKHeist-op-den-Berg852255.5738337.922019
WILLY DE NYSWetteren83477.24-7265.872020
ARDENNES JARDINSNeufchâteau32655.00-45947.005.402020
LEEFDAAL GARDENSBertem126181.4911016.581.002019
PEPINIERE DU STOQUOISRebecq93765.524373.350.602019
Pépiniéres MMDSoumagne330162.581679.201.002019
PETER VANHOORENKortemark70193.59-3647.832020
Boomkwekerij en Tuinaanleg SchenckSchilde58620.81432.372019
BENELUX FRUITWEELDE - PHILIEP RYCKAERTAssenede481455.1833747.171.002019
BENELUX FRUITSERVICE - ACHIEL RYCKAERTSint-Laureins1620845.7449397.083.502019
POFLORBuggenhout86064.3612234.280.502019
KOPER - METSEMAKERSBocholt23745.9416675.322019
LA JARDINERIE DE L'AMBLEVEAywaille148170.005488.007.002019
Joris Service CenterKapellen802991.82254378.032.002019
BOOMKWEKERIJ PAUL WUYTSLonderzeel411738.1415430.296.602019
JOSELBalen198233.9413730.412020
BOOMKWEKERIJ DIRIX - VAN BELDiest223886.7745753.961.102020
't FleurtjeGenk54648.38-3590.422019
DE BRUYNBegijnendijk1211076.8335560.5420.702019
BLOEMENLANDTurnhout414605.8554073.461697251.061.402020
BELLEPLANTMaldegem546587.5932364.441.002019
'T GRAAFSCHAPPoperinge184266.098227.492020
EUROFENCINGLimbourg445234.2350932.647.002020
Boomkwekerij Jan GijsRetie1117686.27154741.604.602020
ARDENNES PLANTSLibin26720.00-740.0056453.002019
LES JARDINS DU MENILBraine-l'Alleud7295.0018031.002019
JanenliesPutte61941.091296.062019
GRAMMENSBeernem-355164.52-3539.172019
IMAGINE CONCEPTMettet19267.23369.262019
DE LIEDEPlombières23844.3611047.992020
FLORICOUNDAAnderlues131573.456377.850.102019
HERBODeinze-2380.74-42993.892020
DESEO-PLANTSJabbeke289206.054977.703.302019
PLANTENHUISSchilde200760.5227846.461.302019
BOOMKWEKERIJ UDENHOUT BELGIËOpwijk42381.08-3144.650.602020
De Prins Consulting & EventsMerelbeke13385.01-65710.312019
DUHAUT - DEVROUXLeuze-en-Hainaut295513.7452785.312.202019
HOSKENS-VAN BAELENRetie57940.788488.510.102019
TUINCENTER DE CUYPERMaldegem2325469.53375405.228.302019
't GroenhuysTielt240338.654480.762019
F.L.E.U.R.Zonnebeke4207236.631480024.5836127638.2974.902020
BOOMKWEKERIJ D en VPepingen187758.0033102.002019
HEYEVELDAs716537.90102519.9119.702020
Les Fréres RolouxLiège19273.2410924.772020
NIJST PAULZutendaal230187.5786416.136.302019
NIMITA BoomkwekerijHasselt253037.6413869.053.202020
JOSON-DECORBrecht64632.341565.092019
BOOM- EN HANDELSKWEKERIJ TIELEMANSSint-Pieters-Leeuw-24064.84-3359.912019
VANDEPUTTE BOOMKWEKERIJDeerlijk1541562.08119839.7915.902020
BOOMKWEKERIJ POLYPLANTRavels18314.575293.862019
LA JARDINERIE DU MAGENOTEtalle429218.0045704.00896849.006.002019
BOOMKWEKERIJ - PLANTENCENTRUM GIELENOudsbergen499346.2617497.653.702020
GREENPLANTChaudfontaine278122.3027974.896.102019
BUSSYWatermaal-Bosvoorde42770.8055.552.302019
DE CUYPERWetteren189307.5615427.67405948.882.002020
VAN POECKE & ZnWetteren1364182.09208500.934.302020
BOOMKWEKERIJ LODDERSHoogstraten1225065.36216068.914.502019
HORIZONHarelbeke494440.9975167.782019
MAUDYPLANTDeinze255531.8069507.996.302019
Vaste Plantenkwekerij Jo RaemenBalen1245964.97422669.6210.002020
GRIMABOSchoten384565.607370.922019
AUREREEupen252986.3822807.872019
MICHAEL RAHOENSOosterzele949724.01166723.951.502020
ANROBZele2246633.26554764.9824.302019
SELS - EVERGREENOud-Turnhout343356.4394549.118.102019
ARBORALErpe-Mere-710560.25-131684.894.302019
PLANT - ACTIEFTongeren72755.0018990.004.202019
Espace LBSaint-Ghislain119251.61-17641.1233025.762019
SERRES DU FOND LEVALSprimont183829.9337135.133.102019
DENIS BOOMKWEKERIJWesterlo131116.972062.140.702019
BOOMKWEKERIJEN L. DE MOOR EN ZnOosterzele-101940.02-2250.392020
CAMPELPLANTMaldegem533355.4752787.522020
FERME D'ASSONLEVILLEEghezée1057721.3187617.334.702020
BUITEN GEWOON TUINWERKENBoechout60935.861173.482020
VANDAMME SIERPLANTENJabbeke497715.80111560.834.602019
GARDEN SERVICEEupen296571.6482072.2514.902020
DECORA PLANTSDiest204546.1046705.161.202019
SOLITAIRWuustwezel1536948.6296633.3021.802019
Boomkwekerij De BockOudenaarde340315.3545132.5518.602019
HERMAN VAN LOOVERENBrecht90468.228277.922020
MEEUSEN MICHELEssen239914.0559451.881.902020
GEEFAAlken1381101.08-73365.91214394.232019
DE SCHEPPER - BRUYNINCKXSint-Laureins-6512.44-34337.640.902019
ALGEMENE TUINWERKEN TOM PEETERSWommelgem-14299.1517611.591.502019
HUIJBREGTS TUINPLANTENHoogstraten961865.61320246.9814.902019
LES ARTISANS AU SERVICE DE VOS ESPACES VERTSChièvres53859.003519.00126366.002019
LUX GREENNeufchâteau2465408.13427664.7213903828.4181.302020
ThomaboWesterlo-9936.005761.000.502019
'T KASTEELTJEBrugge338783.06-4792.102019
DE TROY MARCWetteren704851.62196444.854.502020
NAXHELET IMMOWanze2926765.72392019.0811.502019
RASKINNieuwerkerken (Limb.)181355.0013281.008.902019
MONDE & JARDINGembloux21436.2914495.270.702019
Handelskwekerij GelaudeWingene646206.7337665.840.702019
TUINARCHITECTUUR WILLY MOLBalen27475.981123.382.702019
WILLEM VAN HERREWEGHEWichelen25780.547408.692020
GINKGOSint-Niklaas218642.8675225.682019
Lerno Kurt BetonwerkenZele258137.3366907.043.002020
VINCENT DASSONVILLESoignies2755879.37419419.0113.702019
FERME JANSENFexhe-le-Haut-Clocher10248.0169328.890.002020
FERME DE TONGRINNESombreffe298330.34-14487.392019
EcofarmBekkevoort-87488.31-145955.592019
Calle JanWetteren264364.713902.673.002019
CALLE LUCLochristi314699.0811993.392.902019
BOOMKWEKERIJ MENTENSOudsbergen1247669.43287907.2014.702019
GREEN PLANTPittem102078.0824442.310.202019
HERJANHoogstraten33284.807699.862020
ELSHOVENBocholt149149.5326952.702019
PLUSPLANTWachtebeke539968.5312146.134.602019
EDDY COXBrecht1341279.89411442.262019
COEMAN ALAIN BOOMKWEKERIJWaregem426908.0787717.243.802020
VAN DOORSLAER GUNTHER & COMeise247856.8919767.873.002019
STIMA-PLANTPittem271883.0349600.495.602019
LE PARADIS DU JARDINVillers-la-Ville20777.004222.001.002020
DANY VOSWichelen161931.1812679.582020
TOP TUIN GOEMANAalst118408.4691021.953.102019
DE GROENE WOLFTemse-38998.15-2245.882019
JANSEN JANHoogstraten2712783.09386546.7927.102020
BART ANTONISSENHoogstraten2226614.331166413.9685.102019
JARDINERIE VANOVERSCHELDE LA MAIN VERTESomme-Leuze443989.7022243.491.002019
BOOMKWEKERIJ DUCHÊNEEssen249918.1722477.741.502019
IPERCIELLE HOLDINGFosses-la-Ville322108.2365023.741.002019
JOLIVERPREJabbeke173668.0520868.132019
NEROCOHasselt41560.9528366.432019
VAN TIEGHEM JOOS BOOMKWEKERIJWaregem182441.798308.330.102020
BOOMKWEKERIJ HELLINZwevegem600242.33110125.401.002020
COTE JARDIN - THISNESHannut118885.00-5869.000.602019
PEPINIERES PONCINVillers-la-Ville1605663.00149291.007.402020
ONS TUINARCHITECTUURTienen659812.7991469.358.802019
WAUTANKortenberg-190513.00-30524.002019
WATELLEDamme569293.38124251.217.802019
TUINBOERKE MICHEL CLAEYSHerent177188.6712298.155.502019
VANDERPERKortemark68002.41-15250.422020
PEPINIERES SAINT - JEANWanze254460.7239698.195.502020
PLANTES EXPRESSWalcourt31878.01-4980.8764690.451.002019
VAN BAELEN EN ZONENMol4182556.63422959.4913.702020
PRO JARDINSMouscron19955.609528.922019
BOPLANTLede376235.1824037.502.302020
BOOMKWEKERIJ MARC DE RAEVEWetteren717823.24344349.017.102020
KWEKERIJ HORIZONHarelbeke665727.89153647.8642.202019
GUIDO VAN DE STEENWetteren1659215.00400557.0020.202020
GROENPARTNERSPittem141707.1027759.062019
BERNARDUSHOFHechtel-Eksel410759.0859060.092019
HOEBENSCHOTKasterlee66723.49-1422.872020
BOOMKWEKERIJ EYSKENS - JANSSENSPutte563817.1980662.402019
OPRINS TUINRijkevorsel1048105.00105143.174.702019
OLIVIER DECOCK JARDINSCourt-Saint-Etienne18223.73-11420.761.802019
VINCKENBOSCHGeetbets111129.9320976.032019
LEROUGE FREDERICDe Pinte795940.75102398.530.902020
LA VIE EN VERTAywaille44848.828566.66404524.191.802019
HOUBEN PATRICK LAND - EN TUINBOUWMaasmechelen484283.72177215.940.202019
DE MOOR & CANOSWetteren44445.3618253.952020
VAN DER VEKEN CONIFERENOosterzele428563.1236560.202.302020
BOOMKWEKERIJ VANOPLYNESPoperinge113241.0032.000.202019
FRANK RAATSWuustwezel18173.92-7605.002019
JR PEPINIERES RIGAUX SRLNeufchâteau2709191.00105516.0039.002019
FRANK VAN HOVEKortenberg392120.1944511.503.002019
ILCOHasselt-202856.96289665.994.302020
GARTEN- UND LANDSCHAFTSBAU REINHARD HUPPERTZRaeren413210.0349626.895.202020
CS-PLANTWaregem76323.35-157367.634.702020
De TuinexpertHechtel-Eksel12642.4031449.502020
Boomkwekerij Michel Keersmaekers-MichielsRetie98048.8616794.821.102019
SkyGreeningDamme-21178.00-5315.002018
PEPILUXNeufchâteau164630.093154.403.302020
Boomkwekerij JoosWaregem727254.40293149.242020
JANEKOBrasschaat-138551.90-54601.331.102019
TUINEN PARRETIeper444602.3212952.470.702020
BOOMKWEKERIJ PEERSRanst352048.10254909.499.902020
MASVAHerselt32680.2243.642019
BOOMKWEKERIJ SCHOONBAERT KOENOostkamp48024.342651.460.402020
KOSLasne8330.7415309.351.302019
ETS HORTICOLES FLAMAND-LABORY ET ASSOCIESHuy175892.11142520.555.402019
LANDBOUWBEDRIJF KUMPENOud-Heverlee154083.003794.002019
L'Archenterre PlantsWalhain97234.4329217.832019
LE VERGER D'ODONEnghien37055.91-2167.352019
GTG BELGIUMLibramont-Chevigny-4238598.18-248785.402018
Nature, Forêt et DiversitéOttignies-Louvain-la-Neuve92429.1835901.343.002019
« GREGORY WATHELET IMMO »Clavier271765.7634081.942.202020
NAGRORumst19875.66-19689.182019
T.M.S.Kalmthout191227.7066390.712019
GARDEN SCHWINDAmel127507.1125782.744.102019
EDENDREAM CONSULTBraine-le-Château-63680.10-25248.322019
VERT ARDENNELéglise-66177.831032.783.902019
PEETERS-MENTENSOudsbergen186940.6776987.222020
PHYTO-TECHNICSMaldegem-410864.16-482162.271.802019
Green IdeaNamur335.40313.122019
Groenrijk Van Damme RhodosMoerbeke (Waas)279602.6917218.802.902020
HB KwekerijWuustwezel367921.5658605.312020
FLORISTOKoksijde13439.79452.651.502019
Bomen en plantencentrum LuyckxEssen523168.7433566.172019
BoelensKaprijke117134.5921195.282.002020
Jardins DumontWavre66501.6225526.453.202019
K.R.M. ARTISANSProfondeville28835.9012172.4533512.722018
Les jardins Saint-MichelIncourt98629.5716515.812.002019
Boomkwekerij Waelkens DirkZulte596414.77130492.451.702020
DGW TUINENHeist-op-den-Berg28159.5615466.822019
BLOEMISTERIJ MERTENSHoogstraten827353.1667112.765.902019
Laurierbedrijf DierickGent1179196.16193298.383.002019
TIM FIEUWPuurs-Sint-Amands34523.439847.032019
Bloemisterij Redant LukAalst167922.4482614.913.702020
KluterhofMeerhout24393.0110380.862019
SNOECK & FILSRebecq-81965.16-20638.411.002019
Olivier AbeelSint-Niklaas50582.186620.262019
NOIRHeist-op-den-Berg-1447.902768.912019
PEPINIERES LORENZO SANDRIChimay13036.211859.972019
Ferme de GrangeAnhée83957.5441785.67791874.322019
ALBEROWetteren121447.5378745.970.302020
Rombaut NicolasSint-Niklaas33912.008402.0050007.002019
TuinArchitectuur PersoonStekene77547.3765147.370.102019
Tuinen PelgrimsSchilde41572.7522972.751.102019
About PlantsHuldenberg21384.708351.282020
Oase TuinonderhoudWommelgem36170.8217570.823.302019
Thibri PlantsDendermonde97391.1051031.102019
PLANTENKWEKERIJ VERCAMMENScherpenheuvel-Zichem-842.33-7042.332020
JARDIN 100 LIMITESBraine-l'Alleud19147.03547.032019
GAUTHIER-FUSULIERMarche-en-Famenne25759.257159.252019
MD GALABAULontzen29411.8811535.344.902019
Tuinwerken Pieter BoumansHeist-op-den-Berg22483.4116283.412019
MBD&P ConsultingBinche25786.3325786.332019
THUNUS ESPACES VERTSWaimes71637.2267437.221.002019
BOWIILichtervelde12657.6113257.612020
VAN AUDENAERDEOudenaarde-117893.50-5101.902020
Spillenkwekerij DEN AERTGeel110786.17-41895.431.502019
PEPINIERE LE TRYOttignies-Louvain-la-Neuve107202.1341979.674.402020
LIBRAGREENLibramont-Chevigny54603.3713009.622019
PLANTENKWEKERIJ VAN UFFELENNijlen58684.00-8088.002019
MAXBURG KWEKERIJENHoogstraten1149228.24222355.6111.602019
gestelberriesHoogstraten1078056.77191944.3522.002019
PEPINIERE CHLOROPHYLLEFloreffe140693.005075.900.402019
EspaliersWetteren619967.0018395.007.002020
BOOMKWEKERIJ BULLENSMaasmechelen63086.238612.952020
BALLMORE BOOMKWEKERIJBerlaar-40309.57-163276.761.502019
PLANT DISCOVERYGenk340608.55158152.452.102019
PRO-VERTHuy58719.017340.2515.702019
VAN MINNEBRUGGENTemse363015.9123278.571.002019
HESBYVIDANGE MVFOreye-886.31-32795.272.402019
PEPINIERE RAUNETHam-sur-Heure-Nalinnes168567.702470.155.302019
J & S KwekerijHamont-Achel1339.97-156.872019
Fleurs La Rose des SablesFleurus-177443.07-37868.16752532.552.702019
TUINPLANTEN CARBONEZLichtervelde533555.43134534.132020
XYLEMPORMeise28440.8210054.222020
SABGROAsse976116.62110746.483.802019
Tuinarchitect Ivan BuffelZedelgem291959.7574289.223.302019
PEPINIERES CBLManhay334759.2633903.573.202020
LES COINS DE CHAMPCourt-Saint-Etienne20366.313674.43157114.911.002019
Christianen-Van DyckHoogstraten268662.3035680.542019
BOOMKWEKERIJ SCHOONBAERT J.Oostkamp97647.6031204.780.302020
GROEN-CONSTRUCTBekkevoort58683.5818713.490.202019
BOUTTON ERWINPoperinge1619811.00308632.009.002019
BOOMKWEKERIJ KOLISBOSPelt147130.0637285.592.002019
Walter BauwensEvergem113886.7218770.951.902020
SEGERS GROENAANNEMINGZonnebeke248897.0033489.000.302020
TUINCENTRUM LUYCKXGistel323584.0587900.714.602019
ORSA MANAGEMENTSint-Pieters-Woluwe870719.64165083.872020
HABOLiedekerke52790.543671.562.602019
SAMAREVorst43116.876439.642020
VENERECEWavre-8852.00898.012020
BOOMKWEKERIJ HET MOERSchilde42278.021092.861.002019
BOOMVERZORGING - WIM VANLANCKERKortrijk87977.6722628.602.002020
TRIANNieuwerkerken (Limb.)22548.651768.572019
WAGNER Benoît Electricité GénéraleRouvroy-17540.47-11624.4833753.632020
DUO VERDEBrasschaat14108.70822.142.402019
BOOMKWEKERIJ BAEKELievegem8959.39-7230.541.002019
GRANDI-FLORASchoten22188.65117.321.602019
WilwoodIILochristi54474.8933687.821.002019
DENOLF PLANTESSombreffe152631.00913.002.002019
Sustainable Agriculture, the Unexpected Gilson EnterpriseMettet24068.11-11749.502019
GODDEERIS-FLOWERSHarelbeke200580.78720.832.602019
Tuincentrum TielensPelt803710.51179772.272.702019
GreenscapingLokeren-13141.7116219.112.002019
LES JARDINS D'ARQUENNESSeneffe-948619.91-94507.42116543.901.202019
DE VLOTTEN GREENDilsen-Stokkem75544.34-8487.462019
JPP SERVICESGembloux-12245.001880.0077059.002019
LR GROEPHeist-op-den-Berg-6828.277421.792019
MDS BouwwerkenZele144416.9614886.663.302019
DENOLF BOMENNijlen115655.9126287.972019
GEBR. VAN DYCKHulshout167351.2513388.442.802020
PLANTAGERumst101600.1617393.542019
LAVERDURE-VROMMANWavre284715.5760523.113.102019
BOOMKWEKERIJ GEERTSBerlaar71330.4628478.212020
LA ROSERAIE POURPREMomignies-37838.47-17558.892019
PINCKAERS Gérard et filsLontzen251987.6962670.851.002019
JORALINSint-Gillis-Waas217799.0012158.002019
BOOMKWEKERIJ DIERICKWetteren497848.19131705.141.002020
Boomkwekerij De CockKeerbergen99769.558192.082019
SPRUYT HOVENIERSGROEPBuggenhout83076.8027551.523.102019
Silver GardenZwalm134382.3923455.161.202019
FLEUROLEX VITROPLANT PRODUCTIONFerrières137789.2833217.12171202.321.102019
Tuinen DhaenensLievegem219899.2150907.456.802020
DE GROENLINGMechelen7786.233806.842019
PEPINIERES LABBE RUDYBertrix86269.758035.492020
Trees & BeesGeel19119.27-1739.232020
PEPINIERE DE FLERONFléron76931.4913362.462.002019
ENTREPRISES FROMONT-MENUEstinnes861879.04105204.331043861.062019
HOOIBERGHaacht-44370.80-74530.301.802020
TUINBOUWBEDRIJF DE VOS-HERTSCHAPLokeren1372115.6614576.843.202019
Smout KwekerijLier-212833.00-180909.002019
DE BOEVERDeinze267968.7470589.112020
GROEN VANGEELBoechout33563.1113081.351.002019
DERUDDERE-ROMBAUTOostkamp165562.8863871.400.602020
GA OLDLibramont-Chevigny-2386964.71-6325.562019
BROEKX BOOMKWEKERIJOudsbergen373491.0065843.001.302020
HOZERCA PLANTSWingene1733400.48193799.998.602019
LES JARDINS DE BERLOZLiège121446.0016272.002020
BW & GREENWetteren274729.4123319.411.802020
HANSEN JOS & DAVIDBilzen49625.19360.26441466.742019
BUELFaimes49121.511036.372020
HANDELSKWEKERIJ BUDTSLier130793.56-28888.752019
SIERTUINEN WOUTER DE BACKERNijlen131618.3111499.064.502019
EUROFLEURSEghezée-212500.99-118935.904.302019
DECA-PLANTSint-Niklaas395250.7264752.591.002019
ROBEET BOOMKWEKERIJENTervuren532559.0681307.141.002019
Les 4 SaisonsCelles (lez-Tournai)1188.002102.002018
LABONWijnegem65167.003839.002019
CORNUS-PLANTEllezelles25704.002318.001.502019
LE JARDIN DE BELLECOURTManage186029.59-32140.516.902019
JOS EN RIK VAN DE VELDELochristi470202.3933719.433.302020
REYSKENSOudsbergen826742.45137497.025.802020
AKEBIASint-Gillis (bij-Brussel)961644.27-64934.682020
De Roses et d'AutresTellin32719.2535962.370.102020
BOOMKWEKERIJ DÛCHATEAURijkevorsel91177.593406.214.302019
CULTURA JEAN MOORSBilzen1662690.1835550.551348336.9417.102020
BOOMKWEKERIJ FILIP GOVAERTErpe-Mere18641.73-87.932020
L'ART ROSECourt-Saint-Etienne23977.35-10932.620.002019
BOOT & DART BOOMKWEKERIJENKontich187915.0390844.312.002020
TREE TIMEHerk-de-Stad124968.24359.410.102020
HORTICULTURE RINCHARDCiney415498.2497750.773.502019
KLUIZENHOFEvergem213611.5026278.672020
BEX FRUITGingelom-1908012.00-121118.0038.002016
BLOEMEN EN PLANTEN BLONDIAUBeersel152314.0474990.363.502019
GROENSTRUCTUURRetie473560.1452388.102.702020
S & T PLANTSGenk8908.55-623.582019
LARAFLOROostkamp706116.6678643.022.002019
KWEKERIJ WIM VAN DESSELRanst567279.2981201.010.602019
DE ROP BertBeveren237378.002443.002019
LA JARDINERIEMorlanwelz221327.157815.543.802019
GERT KWANTEN TUINAANLEGPelt1701249.47191577.8859.902019
ARTUIN GROENLille167743.5815306.362020
HORTICULTURE FISETTEBeauraing301876.9624324.42301610.890.602019
AQUAPUNT D'AUTREPPEHonnelles-34568.768354.242.002018
JARDINERIE DES CORETTESBertrix337621.509614.163.502019
RENHOUTLaakdal13977.00-3106.802018
CUMA FAGNOURPaliseul15666.00-610.0010197.002019
MARSORADe Pinte-52266.61-22774.542019
LODELULendelede107910.6721555.502019
BOOMKWEKERIJ WOUTERS A.Wuustwezel1029385.69108363.3912.102020
CORNUSOlen27132.5083.950.302019
GEKA-PLANTWetteren191980.9215662.830.202020
BamboeberghSint-Martens-Latem254469.00129711.001.802020
DE KOLONIERijkevorsel-76965.44-57586.192019
MEER PLANTRijkevorsel-20832.05-6989.162019
VANWYNSBERGHE JOZEFAnzegem1907787.91345913.136.302020
TUINCENTRUM HUYGENBilzen260597.9132812.992.202019
JadeLochristi-19479.78-1016.702020
BOOMKWEKERIJ PETER STANDAERTOostkamp378943.7948980.772.502020
LAEROMATHoogstraten124262.94-10220.382019
VAN DUN CINDYHoogstraten484029.5150303.4216.202019
PEERTS HORTICULTURELochristi243664.588244.512020
Geert Coppens BoomkwekerijLaarne323407.8332250.962.602020
MAGGIEFLOWERDestelbergen298051.6541722.110.502020
DECRU-LEROYStaden351448.2294557.465.702019
RUDDY DUCK VLDiepenbeek260880.68-18320.623.902018
Pépinières PenninckxEnghien-223444.2029369.772017
HOYOUX FAMILClavier354369.00-5764.002019
ILLUFRERBuggenhout505039.347669.902019
VANDAFLOWERS 2Wetteren512966.89100620.126.302020
GROENE AAPKontich-701544.89-185208.332020
GUY LIPPENSHoogstraten-4390.14-7520.342019
ENERGETIQAsse409542.6791044.512020
DE TUINKAMERDentergem-373090.66-3232.802019
HORTUS NOBILISPepingen8047.16405.662019
HorticentreCourt-Saint-Etienne52193.0052564.00437889.002.702020
ROMBAUT DIRK BELSTUINENSint-Niklaas182961.1815564.512020
MARVADOMerksplas562480.23291666.2113.502019
ERIC VANDERLEEMaasmechelen165459.0028854.002019
VERELLEN TUINARCHITECTUURLaakdal334356.1844920.823.502019
Boomkwekerij Michiels-PeetersRetie151104.298395.062.202020
ELFRUVoeren2104860.48178513.767.102020
CALLE STEVENWetteren61958.5564366.386.802019
ITRACONOostende75967.43-3910.912019
SAPASVER'TGedinne258611.534308.913.002020
INTER-ARBOSint-Pieters-Leeuw172541.7177233.743.102020
MAGAZIJNEN DE BACKEROosterzele472324.28184.042019
CASSAERAalst32000.79-1396.402019
Calle WimWetteren313484.5413923.153.102019
Calle MarcOosterzele182994.419079.024.302019
ECOFLORAHalle204488.9195476.008.302019
HORTI PANSilly47945.0137508.91204256.792019
La Pépinière de la ThyleCourt-Saint-Etienne157437.036616.962019
APPELTANS BOOMTEELTKortessem132161.3033104.860.802019
BELGIS BIOTECHBrussel-624411.31-229594.120.001.802017
JARBOBierbeek14349.8444227.892019
HORTICULTURE & FLEURS SCHOCKERTArlon48084.0010696.000.302020
DAMAKKERSRetie293963.1280314.712.102020
Het Eyssel HandelskwekerijHoogstraten27220.501984.351.502019
Branches et JardinsRamillies8526.84-1482.981.702019
KEDOMISint-Katelijne-Waver23305.001350.000.202019
LASTERSArendonk36052.70-23104.532.502019
DE PAEP SERVICESLokeren109924.5011140.732020
VANKEIRSBILCK RIK BOOMKWEKERIJWingene446541.0835682.208.102019
DE VORMSNOEIWuustwezel24386.9311409.972019
JARDI -CREATIONHouyet106755.296000.1610.602019
De Jonghe ManagementAssenede254476.32-759.032020
FRADEPTournai-67148.16-12705.912019
AGRI-THONETBraives43100.215028.422019
BLOEMENATELIER LOTUSZoutleeuw116378.3610385.712019
BALLMOREBerlaar106602.69-141427.772.002020
Thierry VINCENTDurbuy1171056.00163128.002.002020
Vaste Plantenkwekerij Het EysselHoogstraten200433.8081092.654.902019
J. DE MEULEMEESTERGent208452.73415.014.802020
FINARAXMeerhout45503.22-15688.852020
VERDé TUINARCHITECTUURMechelen197520.4718064.790.802019
LANDBOUWONDERNEMING DOLPHENS LUCZwevegem86869.003176.002020
SKGSLierde368645.011835.382020
LES JARDINS IDEE ÔIttre357404.9834980.1110.902020
TI PLANTSBuggenhout31362.002299.002020
THE 4 SEASONSTongeren74246.3227694.201.502019
TUINEN JOHAN TERRASAnzegem1358623.39275223.066.002019
ELMIHoogstraten2408171.65325624.4740.602019
Van Bael LucWesterlo11040.16-5578.820.802019
Idées VertesHouyet134918.7330042.255.802019
Tuinaanleg Geert VranckenHaacht153034.4220884.644.002019
Tuinaanleg Houtmeyers TomLaakdal-35931.03-18291.572019
MEGAFLORAQuaregnon41913.82114.482.602019
VN PLANTSLebbeke-27280.503004.472019
PAGGERSHOEVEPeer3074.23-13558.002019
GROENPLANTHeist-op-den-Berg216963.8261293.622019
GEERDENSAlken421285.1561929.432019
PEPINIERE GUY LEMAIRE ET FILSCiney293819.01104027.396.902020
BOOMKWEKERIJ DIRK BOGAERTDendermonde1152749.93100960.722.202020
BOGAERT GEERTDendermonde20405.00266256.405.302020
FILORI PLANTBrecht1075335.89302333.251.002020
Green SupplyGistel398222.04178496.9413.002020