Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 01462 Varkensvetmesterijen

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
VarbellAalter533292.3215263.311.302020
CODIVIANEghezée192955.03-2050.112019
COOPERATIVE BELGE DES PRODUCTEURS DE VIANDEHerve257282.637280.642020
Firma d'AussyTorhout1376680.84187606.8535636639.1220.102020
SELECTBrunehaut77902.00826.002019
Durmse Varkens CooperatieveDeinze191848.716679.692019
MoervacoDamme-423460.08-92065.592019
RuvakotRuiselede122016.486005.572019
Voeders SeurynckLedegem12286488.80577744.2132447783.2918.802020
International Pig IndustryMaldegem165162.8151237.882019
UniporcTielt-Winge-56244.28-189394.720.202019
Wed. Decorte en kindersKortemark380268.2883840.341.002019
FODEVABeernem1127330.2630267.251241987.031.002019
Van DorpeTielt105624.282856.451.002020
Pauwels en ZoonStabroek863658.88-38144.232020
FIRME - DOCK - MOULINBurdinne755107.4460953.326.802020
Voeders DickAalter6304767.48-135661.2914090219.192.802019
DevakorKortemark45899.474766.132018
VOEDERS BIERVLIETDiksmuide1908309.9183197.3628321125.9413.502020
AgriporcsFaimes649319.2670559.992635751.284.402019
SOCIETE D'ELEVAGE ET FABRICATION D'ALIMENTS POUR BETAILAth792191.70-158462.368.602019
ENTAGRIBeauvechain654460.7317397.252020
CIVARWaregem786514.29277905.496595066.622019
Dewicke JohanDiksmuide579423.1581585.422020
VLEESWAREN HOLEOosterzele315346.3121153.902.002019
DECOSTERTorhout2010186.99133482.582.502020
WERLOLichtervelde1548654.48307998.242019
VAN DE WALLEWaasmunster-26150.073067.882019
DELFT EN ZOONWielsbeke237221.4230509.192020
VACLARWingene210352.424532.582019
VOEDERS VERHAEGHEDe Haan135780.11-10749.042019
DEVANOGistel382125.01173459.562019
DE KEYSER ETIENNE EN DIRKDeinze-3053.0060755.002019
DEWULF-DEPOORTERELichtervelde355725.084906.95138000.001.002020
DEJONCKHEERE LUCMoorslede21120.59-12258.362019
DE RUISCHAARDAlveringem100030.7517875.422019
LEENAERTS BIO - PRODUCENTHoogstraten4829455.055775.572020
STEELANDTDeerlijk23225.758840.872019
DEVOBRAWingene163354.3430600.652020
MOONSArendonk1787115.91604783.2012.102019
MALENGIER-DEPREZZonnebeke103733.76-2023.692019
KNOKVARLedegem656576.1351155.912020
EDDY DEPOORTERE - FIEMSLichtervelde423589.6093.88170100.001.002020
DUMOULINKortrijk17764093.36-306955.9561889718.7055.802019
VABEKOStaden41865.16-27502.502020
HEPACOBornem57801.027889.972020
HAPRO-PigFarmWingene1514274.94-175603.11794295.762019
ERIC VAN DE SOMPELEVleteren38005.55-2365.632019
Landbouwbedrijf LavrijsenHouthalen-Helchteren-223532.01-494101.324.002020
GEORGES BLOMMEPittem155266.70-21388.022019
JULES VAN PETEGHEMWaasmunster180066.804411.142019
CORVAVleteren4222987.13260700.2962438403.170.502019
BEEUSAERTLichtervelde175953.4554682.862019
HAPROWingene5289257.812743922.3383324537.175.502019
FOKBEDRIJF LUC MAENHOUTLichtervelde4352130.49279161.9035102738.899.202019
LAFAUT - VANDENBULCKEDiksmuide538649.00196574.002020
DAEMS - BLOCKXRetie1641473.2842900.471.002019
MIMASint-Laureins345657.94108088.692020
TAVEIRNEComines-Warneton629991.5284900.266.802020
HEIRWEGHOFBeernem56276.273291.962019
BELLIPORCGeel-761724.78-161869.0133427337.408.402019
DE LOCHTJESPelt267153.1157000.310.502019
HAASENBree336889.041357.062019
BURIMEXHoogstraten-21740.28-1019.422019
VARBOUWArendonk-88412.83102955.252019
TRANS - QUERINJEANWaimes36799.66-188.242019
TIKALPittem656597.20116036.710.702020
NM AGRO INDUSTRIESKoekelare2014611.07-3896.812019
VARKENSKWEEK M. PILLAERTVleteren-473812.3441544.251.002019
DE WEYDTPlombières728142.9615979.175.202019
WOLKENHOEVEGeel-250473.7448579.620.902019
FERME DE LA MARSALLECrisnée70594.00973.002019
Knaepen BedrijvenHalen313636.604905.852.102019
BELDOVARLedegem-1542446.7551087.522018
MORLION - DECROOSAlveringem1290789.0628401.821.202019
AbeelhofRuiselede161623.6988667.032019
VANDIERENDONCKOostkamp5171.802740.102020
VAN REMOORTEREKruibeke87166.92-208155.872020
VAN DE WEYER - VLEES EN VLEESWARENKapellen18457.5328194.172.202019
VAN HOYDONCKWuustwezel2389980.86206924.0519915978.138.202019
BOVARPOPepingen1055684.13514249.872020
Boucherie de la FermeBeauraing555773.4350742.607.102019
HANSSENS - MESSELYLendelede811788.00159181.652019
VeehofWingene519323.1193911.923.502019
LanckrietRuiselede1785943.7874561.622020
RULIPORCArendonk349035.1565740.482019
Immo Buro DE NOTELAARLichtervelde288379.045650.902020
KWEKERY DELCOLo-Reninge1208339.65207697.123.202019
JORIKO INVESTMoorslede-1111935.476621.922019
A. DumoulinKortemark149195.3436428.771698286.421.002020
VARCAPBeveren1412711.152794.832020
BORNEBEEKOostkamp169288.432523.1630000.002020
DENFEETHooglede752758.5172422.302019
DE MEIBOOMRoeselare1052695.60119763.781.002019
CHRIVANKortemark6862.58-18477.512019
PORCUBELTielt79285.55-18835.112020
PORKYTRANSIchtegem228450.2943378.590.602019
KRIVANZedelgem-4082.134237.392020
HUISAKKERWingene771727.4989000.222019
J.K. MESTERIJENPelt198151.49-3349.032019
BELVARWielsbeke-300545.23-956.492020
GOBALille186861.655635.572019
COPAHolsbeek-18216.91-7659.482019
DOMAINE RUHRHOF - HORSE COLLEGEBütgenbach-6341949.67-398643.877.502020
BOVANSHOFKortemark277072.875357.882020
POELVOORDEPittem668392.67-19128.11161016.372019
GOVARSint-Niklaas247054.8361246.122020
NOFRAPoperinge72733.6437239.682019
DEVANTHOTorhout295169.7878195.533.802019
LUYSSEN LUCComines-Warneton768897.55237297.450.802020
VIJVARCODamme191639.3630423.622019
SNEPPEOostkamp1720272.86113977.772019
't HOOG BEVERENArdooie409117.24437.84182385.100.302020
G.V.B.Herenthout-46509.6915549.742019
VERBERK EN VAN HEYST PLUIMVEERavels1236523.5887585.432019
LOOAKKERWingene-38343.235020.822019
BAERT MENGVOEDERSZele2551775.9245492.5833249921.0021.202020
AGROVANTielt97495.089641.902020
Noelmans ER.NO.MA.Bilzen-13613.4819400.302019
DEBASTRUISDiksmuide277671.5961278.292019
DEVADDER AGRITienen130396.959693.922019
AGRI - VAN DE WALLEZulte193976.91-7713.622020
PIGRIOostkamp88580.72-7598.982020
HAECK VARKENSWingene2304080.62534540.7623877570.281.002019
VABIBierbeek-548477.21-76844.640.702019
BT-TransportBeringen63166.3728451.642020
DEWAELE ANDREDeerlijk741842.1187317.441.002020
DGSTLille1016327.47389830.722019
FORESTREESchelle-6783.27-8243.152019
KERCKEBOSZonnebeke77768.0057922.002019
Land- en Tuinbouwwerken VermeirenBeerse212017.0745846.732019
DE VLIEKAERTLichtervelde479566.602522.56152969.271.002020
BROPAHoogstraten561848.61-20771.212019
W.J. VAN DE LAAR BELGIEPeer-311588.36174943.362019
DECAVARPoperinge173781.4574969.462019
JIMALABree81792.10110703.602019
MULKHOFHechtel-Eksel319266.3123690.102019
VB RENDERSMalle835640.95110855.012019
VARKENSBEDRIJF MOLENHEIKENBrecht437185.7447098.882019
DECOVARHeuvelland156494.99583.963.302020
VELDKREKELLichtervelde448698.9575030.022020
LE POULAILLER DU LOANChimay14757.0053279.002019
DRISKET - GERARD, FERME DE HAGOIRAwans2131.797257.982019
HOUVARKHouthulst1331127.99156809.4733.202019
SANBORPhilippeville103529.568794.842019
BIO - AGROHoogstraten832369.6349966.782019
MARC LEMMENSKinrooi752284.83322532.472020
VARDEKLichtervelde109540.065058.592020
Christ van den HOOGENHalen429491.791474.692020
DE WEELMaldegem294605.5473788.712019
DE NAGELHOEVERoeselare-137069.79-6663.542019
NOORDHOEKVleteren389154.71116799.611.002019
TIVABETielt16752.005986.002020
VENDAGORHarelbeke105402.289972.021.102019
DOVOMerksplas1625743.44-13427.630.602019
SPIVESTRuiselede880967.1213603.462020
MEULENHOEFBrecht-182958.1846855.092019
SOCIETE DE LIZINOuffet122206.009875.002019
FOSSE AUX HIRSONSCerfontaine310890.17-12856.652019
VEERLEWingene20947.2415622.142020
Porters-VasdonckDiest537414.21889440.882019
LODARTStabroek-36407.545144.102019
ARKOSint-Laureins611029.64124811.8310.402019
VANDERSTEEN LUCGlabbeek64311.7932772.792019
SLENDERS - HAKKENSOudsbergen-38451.3121471.612019
LEENAERTS AGRIHoogstraten399378.95110104.312019
AGRIVAHoogstraten235977.3088311.062.802019
EYKENS - STESSENSGeel-204161.72-13102.082019
Vieille LeuzeSomme-Leuze55728.003415.0056887.002019
MUWABocholt44227.1542762.012019
VEPOEeklo1084923.41149595.153.202020
BOGAERT-VERHAEGHELedegem554318.0992403.192019
CORALEXHouthulst-230741.9933218.072019
MOORS-NIJSRiemst17872.25-3587.902019
SCHERRENS JOOSTOostkamp115166.69-1701.482020
LEEMANS WILLYHoogstraten199616.08388.581.102019
FRUMASSOSint-Truiden38548.7627169.412019
PIETER MAROYAvelgem2585.5895524.322019
PLODUVARLo-Reninge991496.1273884.452019
MASISint-Laureins587796.40243861.241.002020
TOPFOKAlveringem239949.92206413.512020
JAVALOTWingene651261.6399809.27784461.062019
LUCAPORCLokeren7861.3478764.122019
DE GROENE BOERDERIJWuustwezel-183050.19-155098.590.702019
MARVARKHouthulst-30219.3539172.072019
HASPENGOUWSE VARKENSCENTRALESint-Truiden259443.03-37573.641.002019
BAUTERSHOVENSint-Truiden40697.1118854.052019
PORKABREPoperinge-321053.4222751.942020
LUNITAMerksplas39181.3270933.112019
EDIALMol419573.4289690.282020
VACHRICOWingene2191910.041963259.372978548.502019
BAVAGOKasterlee280129.71110165.602019
MAGEROTTE ENTREPRISESNassogne497289.004609.004.402019
BORDAUComines-Warneton1319643.34350073.602020
FONTEYNE & COTorhout-3680572.36-1485.472019
DECOVARRoeselare147248.4914151.222020
FRAVADOOudsbergen382663.69112776.572019
'T HOVEKE VAN TORHOUTTorhout3297656.03230045.260.802020
BELFARMStaden300629.97-16106.281.002019
SBVMaaseik-1440955.58-7496.642020
GROENWEGENTielt331108.6383101.050.202020
BOVAFOKWingene-305765.5918930.502020
GEBR. VERMEIRENWuustwezel242833.7678985.442020
BENNENBROEK-SLEGERSBrecht281574.1576246.810.202019
COBOVAZonnebeke120175.3741563.092019
DE GROEZENKinrooi-10544.19-30816.832020
GESTRALOC CONSULTINGAubel468852.8038410.632019
BEMACOKinrooi104942.5723550.472019
VARIDANSHerselt72309.5935381.192019
FREMATielt24842.38-12112.612020
SNELVRIHoogstraten2442450.80264862.232019
'T KINDTNazareth743043.0083076.001.002020
BUNDINGRuiselede405404.31-43168.49363063.522019
CASEssen-1780067.80-54212.752019
POVAKOKortenaken402388.4836370.280.002020
LUYTEN L.Ravels260637.1565130.712019
AGRINACFrasnes-lez-Anvaing186525.334113.102020
MACMARMerksplas359559.54181358.452019
KAMPELHOFSint-Laureins1985182.8493902.795.302020
KUBROHoogstraten157154.24141512.451.002019
KROMVELDEKaprijke530599.5226566.432019
Food For HealthLiège-6123.20-7833.512019
De BerghoeveZoutleeuw416464.8635688.762019
DANAPIGWervik1027112.73315405.343.102020
COLIN & COHerselt20483.5817432.392019
Van den Eynde P.Ravels6062.339500.682019
4PIGSPittem-496710.84-301017.312019
BRUHACOWingene596015.0094362.001.002020
LES COMPAGNONS DE LA TERREBlégny14658.73-177913.3713139.730.502019
« GREGORY WATHELET IMMO »Clavier271765.7634081.942.202020
BONPORCComines-Warneton177229.4815243.050.702020
KOVARRavels45405.60-27900.482019
Bien Acquis 1339Diksmuide34785.372209.582019
Tivac BelgiëEssen81191.649629.212019
THOVARCOWuustwezel507821.39316571.761.002019
LAEGROHerselt682082.21253543.861.802020
PolsaKortemark191937.8844590.932020
VM AGROHoogstraten97437.2278513.192019
DE VIJFHUISHOEKPittem219567.4332599.052020
DE STUURKAMERZulte5507473.81488873.810.402019
INNOVARWuustwezel304642.0454642.042019
Agro BekkevoortBekkevoort101969.861969.862019
BovaRavels14270.041870.042019
WAUPIGPeer286510.04-13489.960.602020
S.D. RendersMalle176141.171141.172019
DE WITTE LANDBOUWSERVICESKortemark84368.65-15631.352019
ALLY-DE ROODentergem920941.5061616.122019
TIVRIHoogstraten-31532.42-118037.770.000.002018
LANGENS-HOEVEBocholt339265.52124090.051.002019
VEERLE DELLAERTAssenede140246.9512900.252019
Depypere VarkensbedrijfWingene316694.1771392.362019
ARMAGILAlveringem110995.0013458.002020
DRIESKENSPeer359534.4923290.172019
AGRIFARMWuustwezel454931.4221584.222020
RILICOStaden-1483.77-36511.002020
VAN DIJCK H&MWuustwezel710780.62219961.712020
DE WITTEMeulebeke-157986.3868723.142019
VARKENSHOUDERIJ SCHEERLINCK JEANNEAalst49216.135163.432019
DLDSint-Gillis-Waas12404.8926194.192019
CHILFOXHuy28130.719624.632019
PPSHoogstraten1338951.25247110.962019
VARDOMARBeernem28119.5018303.812020
JEVAMOLanaken90569.14667.772020
FRAIKIN LucBassenge160124.30-40575.302019
ADAMS - KOYENHoogstraten777703.6896546.352019
VERWINDORuiselede878645.396556.952020
VAGO SCHERMENKasterlee242990.0517564.390.502019
HEZER HEIDEKinrooi171390.7122894.962019
GEMIVARVleteren-254430.13-61536.391.102019
FinvarcoRoeselare263035.55-4498.422019
AgrocareHoogstraten6322.82-1263.772019
B.B.VLierneux87530.04134.762019
THEVARKortenaken-90701.5837910.572019
Apers AgroBeveren57964.10165842.962020
BELGOFARMPittem34313.258475.282020
DE MAAIENHoogstraten378743.40-249429.292019
MIEKERSHOFMaaseik245415.3732593.282020
JBT AgriboHoogstraten196746.8825369.792019
DEN TWEESPRONGMerksplas557532.34280541.952019
VDH FOOD & FARMINGBeringen14325.30-411.532020
CHERLET EVELINEDamme-14318.40-28601.422019
ROVARCOZedelgem1083262.80472245.172.202019
ANJOVAHooglede-70259.4147795.780.702020
HOF HET REIGERSVLIETIchtegem331816.0069595.000.402019
AGRICANTRAINELe Roeulx-61213.90-9322.070.502019
LINTHOUT GEBROEDERSLokeren77848.0012997.002019
DECA AGROHooglede26742.2017844.882020
AGRIBUSEeklo19376.88882.132019
JOMIVARWortegem-Petegem145066.3512805.802019
AKIVARArdooie210203.0029171.000.802020
REIJNENRavels-70578.51-1135.622019
DIVARCOWingene369272.4348303.812020
PEKRIWuustwezel92307.102707.810.402020
VANDEN ABEELE LIEVENBeernem276210.5558083.642020
VERDEVARPittem228246.1273049.792020
REFONKruibeke1790.911201.622019
VEVARHoogstraten1225987.72364906.951.502019
LATREZ-DECLERCQArdooie406719.2444687.732.802019
SPRIMONTPORCSprimont61039.967638.82864221.292017
KLEINREESKasterlee27442.49980.342019
HOFDRIESAnzegem-190094.6683753.332019
DE ROECKBeveren306054.42215202.551.902019
PORKY FARMAalter-200101.3119712.322020
ELMOLommel125761.006499.00504333.002019
MARELDiksmuide631233.45222293.361.302020
GIVARCOKaprijke740900.03291395.400.802019
SCHOOREBOOMKEMiddelkerke232114.8962.712020
WOSECOArdooie-439226.2752071.682019
MEUVACOMeulebeke780549.3979.442019
MARAGMerksplas186989.44-115920.472020
GAARSHOFHoogstraten617133.9253431.312019
LIJSTERHOEKAalter69041.002008.002020
WulgestockBeernem43578.1910687.442019
LAVAPICIzegem754910.73295827.791.202020
IEPENROOIHoogstraten-474378.49-16642.490.002017
'T KNORHOFHooglede-110003.69-11490.382019
DELAMSTEELHooglede991229.92127794.832019
DE KRINKELZedelgem527510.0459010.736.802019
BVBA VERCAUTEREN-COOREVITSLokeren-307628.77142996.602019
Ooms - Van GinkelBrecht-98515.0935169.122019
LEADERKIPOhey422472.1749080.471.002019
Ter MaeneJabbeke-255025.25338885.391.002019
KABERGTienen59324.1234038.462020
BROEKHEIDEHOEVEPeer224639.1880884.222020
BivarcoHoogstraten932638.87407336.022019
M+PORCLochristi244783.0854299.022019
DOLPHENSMont-Saint-Guibert325800.38-5865.872020
ELEVAGE DE LA BERWINNEThimister-Clermont97510.0013352.002019
BIO-FARMHoogstraten375342.889064.782019
BioVar.beWingene681885.67-417036.08658218.122019
OOSTVLIETMiddelkerke294506.28207528.342019
DEVALAPIGIeper-203900.0012625.582020
SIBAVARSint-Laureins2243820.75209053.8212275735.842.002019
SUS ETCETERAKruisem264392.7755356.90890628.422019
FLOSSIE-MONTERISIHalen84209.3115154.172019
DE WALLEHOEKTorhout19806.4973160.602020
LODOBaarle-Hertog144671.0358320.952020
DE STROOMBEEKLangemark-Poelkapelle327974.87102118.132019
LANDBOUWBEDRIJF SPIKKELBOORJabbeke2230.2963394.752019
BOSCHHOEVEStekene813542.39132094.012019
MARKHOEVERuiselede4543.12-21535.292020
OVERISPeer23187.97242452.902019
HENS MEAT PRODUCTIONWuustwezel232147.5111.512020
DEFRANTITielt174285.0728862.242019
JUTEHEIKENHamont-Achel-139798.7167681.332019
SUINKruisem2717121.65657034.626006434.883.002019
Wim GeuensBalen415426.3096221.362019
CalibekeStaden621599.51119662.261.002019
FRALAUVATielt-183861.3921998.772020
VERBIVARDeinze1691345.06320796.673.102019
NAVARNazareth33811.1616866.752019
PEGEVARMerksplas153803.13-8701.652019
ROEMER PORKBree461182.07198697.592019
SANIPLUM BVBASint-Truiden48551.588110.412020
STRAKOVAArdooie-193051.0019458.002020
VANDEVARArdooie147914.0019488.002019
VARKUMTienen156375.1477523.382019
'T NEVELHOFKruisem-96908.674666.2027228.112019
VARKENSHANDEL VANDERWEEHouthulst45735.005565.002020
de MeirenHoogstraten566533.4461897.752020
LOVARMerksplas-255792.84114017.472020
PATRANNKoekelare-103734.89230663.412019
C.E.R.Ruiselede-188326.32-1565.742020
MARVACOTielt1079939.23373051.271.002019
DE VREESHeist-op-den-Berg444118.48-20805.7010614.752019
VARPORavels37546.24-624.952020
BRUVARKOMaaseik302570.21109229.522020
DE ZANDWEGWingene132481.5471136.222019
PEKOVARKruibeke72471.75105099.392019
AGRO-LOOIHoogstraten148344.453023.302019
JejoGeel445907.65158517.522019
HENS PIGLANDBrecht943633.39248984.412020
DE PEUTER RONNYLaakdal452783.1295406.242020
PIG GENETICSMerksplas125922.463678.730.802019
LOBATHOWuustwezel7253.251109.362020
AGRO DE GAAIDeerlijk647257.88117477.682019
BOSARD ET FILSHerve472789.8480263.322019
VIPOWABrussel107044.51-62617.531.002019
HucoArendonk902040.98102794.272019
MERPORKHoogstraten192871.4850228.922019
VARLOHoogstraten279028.6914197.092020
HUYBRECHTS JEFHoogstraten465463.03130549.072019
FERME BOIS DE FONTAINELobbes13882.78-2594.282019
FREREOostrozebeke377747.0056950.002019
LEMBIOKaprijke49497.66-3810.260.402020
AGRI-CRESTIADoische60940.326824.582019
DEPRAETER PREIPLANTENRuiselede535269.419866.330.902019
BERVAEssen37358.499535.532020
ANTHONIS DIRKGrobbendonk124498.6526220.202019
PRINCENHOFTielt-Winge100188.7956145.132020
DELZANDRE LAMBERTDurbuy50558.102988.072019
JUCOVAIchtegem484921.77136060.182020
VAVAROSint-Niklaas-19519.00-2942.002019
ANNOUCKArdooie80725.9755912.682019
Fruitbedrijf WOLTERSKortessem822279.46-120666.127.302019
VEEHOUDERIJ LUDOVIC EN ELKEAlveringem1079536.95102585.342020
PORCUSKalmthout945756.69140018.962.702019
OBIPORCSNivelles-45696.6543735.302020
ALLY VERSTRAETE COMPANYPittem1045806.4056341.763.202020
Farm ServicesHamont-Achel-15057.8458018.272019
VARDECOTielt1187320.51196385.240.502020
LADEVORuiselede182853.7727436.612020
GREENERGYHerselt2029289.07603711.792.002019
MEREN ANTONISSENHoogstraten-128636.56-14305.132019
HEVARRavels725252.37225369.372020
HOEVARRavels331133.42-58035.992020
CLAEYS VARKENSHANDELAalter1345947.97248746.212020
DE DREVEStaden-188468.7873909.072019
DE LA BUISSIERESoumagne122782.876635.212019
TEMCOOLSint-Laureins34690.14-6743.732019
Varkensbedrijf LANGENS BOCHOLTBocholt472465.22113528.632019
Ferme de la Belle ThérèseBraives44534.9119092.910.002019
HERVASTPORCAalter264168.71217169.002019
KOMEVAOostrozebeke522652.10109209.892.202020
DE VLASSCHUURBeveren-68106.45-1675.452019
Agri RoanAalter-77510.1343861.712019
PADUWielsbeke39175.496113.252020
KrespoBeringen-133005.54-44457.622020
AGRI LETIHONBassenge-79221.271948.322019
DE KLUYSWuustwezel3224775.13458334.083.002019
VARDICOOostkamp35141.97-1612.142019
GOEVARNazareth602949.11-17265.522020
KotaMerksplas556497.52194207.522019
VAN DEN BUYSTongeren222288.1723835.032020
't NERVENWuustwezel22292.6826853.752019
SCHEPERS - VANDERSTEENTienen24446.58175.202019