Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 01500 Gemengd bedrijf

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
BAUBOURGGrez-Doiceau11940470.69-63382.092.002019
Etablissements NylonaComblain-au-Pont307571.1587773.102019
ENTOMOBIOFrasnes-lez-Anvaing20273.88-21068.992019
WarcoingPecq6678199.24115943.531936321.984.902020
CHIMAY PATRIMOINEChimay4296557.92352306.411050837.631.002019
Ferme de la BasseHamois243602.2240877.160.502020
Ferme du ChapitreSombreffe434610.27-4054.992019
Sambre Belge, Société Géologique et minièreNivelles320493.60612.322019
B.H.L. AGRICULTUREVillers-la-Ville203466.036252.992020
Société agricole Saint-ChristopheBastogne52759.0026902.002019
JABELMATSint-Pieters-Woluwe1057676.6024612.482019
SALPHENMalle3617090.001364.00486415.001.202019
GEKIEREZonnebeke810686.3394168.431.202019
LocatraThuin134487.8813814.971.002019
Abdij der Norbertijnen van Averbode-Abbaye des Norbertins d'AverbodeScherpenheuvel-Zichem104757812.00-43866.0023.602019
Voeders DenysLichtervelde2704098.9095585.4019467866.3912.202019
LIEVENS J.E.P.Quiévrain2744116.2777737.321189703.822.502019
Abbaye Notre-Dame de Saint-RemyRochefort81769962.00-2037224.0011.302019
Hof ten EndeAssenede3800854.95-98436.580.502020
Firma Peren-BreuerSankt Vith3662422.0158457.5513.202019
De WateringMol13749005.781093803.822504044.004.002019
Centre Culturel de ChimayChimay60666.9322565.769.802019
Centre pour l'agronomie et l'agro-industrie de la province de hainautAth3936400.87227371.611548857.3649.302019
DE BRANDTDendermonde8109345.091135190.2222977052.15107.502020
RealestKnokke-Heist2516322.87-427004.33718069.412019
DE CEUSTERSint-Katelijne-Waver3692686.36993591.586736829.9138.702019
Het SpringpaardBierbeek-53874.977212.072019
Hinderyckx GeorgesDiksmuide2111858.57301719.231.902019
TERRAGRAAntoing247836.4026488.792019
LABORAGRANivelles1111432.60744350.5699204.432019
Centre de Recherches et d'Elevage d'Animaux de LaboratoireGenappe76482.29-244761.902.502019
BL CONCEPT SATubize1721997.00205289.001.002019
BOVISUDPhilippeville630211.1563285.602019
ImmowardBrussel15451562.94-576828.41396413.364.802018
SININVESTWielsbeke-1948804.9474402.582019
LaeremansBekkevoort515201.27-16144.002019
ELOÏSAHavelange-603973.38-230325.831.302019
POLAKKortemark4708690.32452621.403.602019
ETABLISSEMENTS WITDOUCKTournai3530722.74214443.2819.602020
A EN M VAN DYCKNijlen646685.926022.251.302019
Foncière du HazoyUkkel2020795.00-93496.003.102019
NOENS EN ZOONSint-Gillis-Waas16464.28-91930.112019
LA JOUERIEVillers-la-Ville1805352.0477192.961.002020
DAGEBraine-l'Alleud367300.46-31536.891.002019
GHEVIALichtervelde-93748.814051.672019
ETABLISSEMENTS ANDRE DONEUXMettet169919.561220.861.002019
HOEVE d'EECKEZottegem404556.10-17844.5119984.302019
VANSEAUOhey271965.44-3098.382019
IMMOASSGent4424595.6799518.122019
HONTZOCHTBeernem1842172.00-176761.002.902019
DE KRUISBERGArendonk1687361.7561778.515.602019
L'Agricole de BossiméNamur447166.0413227.432019
Ferme du STOCQUOYJodoigne2687454.00146853.00604883.002019
VERMEULEN PLANTMoorslede968307.8064539.492020
SOCIETE D'ELEVAGES DE BETAIL LIMOUSINFaimes44831.0016558.002019
KervilleHannut899298.7437747.452019
AGRICOURHam-sur-Heure-Nalinnes409281.00-9833.002019
Compagnie de VillersVorst63901.25-15474.932019
J. De ClerckZulte-1395.026544.232019
GEROMIAwans233025.2912069.582019
JH COMPANYBree314981.401936.892019
FRATERNITE DE TIBERIADERochefort2299971.3123856.0818325.962.002019
CATRIMMOMiddelkerke55705.727250.362020
GUSTAAF VANGRUNDERBEECKKortenberg197388.57-15432.872020
Foncière et agricole de RolyIzegem4455154.82447728.96520320.843.202019
CourrièresLe Roeulx301592.7243742.487.702019
D'AhinComblain-au-Pont59832.352824.952019
GROUPEMENT AGRICOLE D'EXPLOITATION EN COMMUN DE THIMISTERThimister-Clermont105654.4611375.182019
AGRISI - AssurancesFloreffe5074.37-31.862019
MontexforAnhée248096.005882.002019
GROENINGENNinove14411538.0010748.002.002019
Domaine Agricole AUX SIX AIRESAns20295.3915029.442019
FERME DE LA TOUREstinnes3490990.3372859.073.802019
't Hof ter LindenHerne58431.254779.152019
ORGANISATION DE PROMOTION TOURISTIQUE ET IMMOBILIEREChaumont-Gistoux-4162605.86-268882.876.902019
WAUTERS F&BLincent291494.22153713.473.002020
Famille Bodelet, société coopérativeAubange573283.00-30966.006.402019
V.D.S.Brakel416019.005289.002019
FERME DIDACTIQUE DE LA PROVINCE DE LIEGE A.S.B.LTheux438176.0021348.00391048.002019
Entreprises Eloi GodartQuévy514155.30-309691.68773852.245.102019
COPPINOMMAOostende159212.04-10249.722019
Entreprises MoulardFrasnes-lez-Anvaing2804805.491782195.8210339887.6319.102019
BOVENBOSHOEVEOud-Heverlee66508.85-16099.5420797.932020
STUIVENBERGAalter1214989.99-136708.472019
Entreprise KOENIGLibramont-Chevigny199671.46409.522019
SA de MOUFFRINHamois212043.081269.992020
TAELMAN EN C°Anzegem459967.21113462.892.802020
LokerhofHeuvelland60658.00129958.002019
Etablissements Luc MauroyEghezée2092538.81176766.091.602019
AGRIPLANTLangemark-Poelkapelle1395679.79730750.204.002020
DOMAINE DE WALHAINBinche227885.9312102.042019
STEMARKnokke-Heist772079.00-1801.002019
AGRIWELWavre-443015.00-11529.002019
SNEPPE DIRK EN GUSTAAFDamme69595.83-2440.512019
DE DONKHamme (Vl.)2028918.273876.132020
VLEESHUIS D'HOEVELangemark-Poelkapelle172413.293668.322019
AgrobosGent4345261.36237928.532019
J. VAN BOUWELKapellen-324932.32307258.942019
PhilippebourgFleurus181380.8812274.980.802019
AGRICOLE DES GRANDS VIVIERSEnghien2306440.46-34114.142.002019
DEWYSE EN COHouthulst1311630.90450947.855.002019
GroenenhofHeusden-Zolder597166.00-73126.0062037.001.002019
Patine & Ferme du VivierFauvillers45123.523913.8491752.122019
EUROLERSilly278032.74-23946.532019
SEYNAVE ET FILSEstaimpuis1820508.81167057.965.402019
HEMPTE FRERESTournai28615.41-6220.362020
FERME DU CHENIATGenappe33141.89-5377.502019
VANDERSTRAETENZwevegem112780.00-2667.002019
FERME DE LA SARTEGrez-Doiceau769377.3172024.812019
SARTGESFosses-la-Ville192024.036852.762019
SOCIETE DE GESTION DE LA SAMBREFloreffe1320540.58529652.773.402019
HUBERT VANDEPUTTEMoorslede600301.85-52226.462020
V.O.O.R.T.Borgloon1301865.0276895.882019
ANDRIESMechelen11141.962779.362019
GUIDO VAN EENOOWingene396282.29-7912.022019
SCRL KESSLERAttert1491777.07305117.963.902019
Ferme de WaulsortRamillies652032.8340239.07372759.371.002019
DECOSTERTorhout2010186.99133482.582.502020
MARC TOPSLille46091.36939.232019
IMMO-UNIT bisLéglise48669.002983.002019
FERME DE MONTPLAINCHAMPSNeufchâteau83090.83-27181.572019
Vandenhaute Willy et CieLessines239211.0013757.0070071.002019
Richard Dumont et FilsBeloeil480805.11-44564.991.402019
FLORIMOFloreffe1665762.11232092.772019
PONSAR ET FILSErquelinnes27823.8628053.69164159.730.802019
CILCORiemst23262.42440.8613984.912019
DIMARSSombreffe104824.141398.540.202019
Ferme MichauxLes Bons Villers835707.1350033.152019
HOEVE GROOTEN CAUTERHerzele402985.80-8345.142019
GARIOSint-Gillis-Waas-48421.16528.662019
VENNOOTSCHAP VOOR LAND-, TUIN-, EN BOSBOUW B.V.S.Herentals210006.0011308.002019
Waaslands VeeMoerbeke (Waas)400574.07-6580.762020
LA ROSIERECouvin631521.05-74462.792020
SOCIETE AGRICOLE CORNETTE & FILSFloreffe333085.895318.952017
FERME DE BOIS BOURDONQuévy289466.4436977.762019
VINCAPChastre75664.58-48729.222019
Alfred HENRYFlorennes69623.26-9533.802019
HEMELRIJKEssen151196.4829141.420.602019
HiljaSint-Martens-Latem1470399.90-26749.842020
LA FERME DE CHEVREMONTFléron32188.208166.972019
H en DRoeselare22224456.82-84415.992019
EXPLOITATION AGRICOLE DE CHAUMONTWalhain2916425.623071.902019
ROOYVELDOostkamp663211.67-34092.642019
Demuynck BVBAWevelgem318457.33-2774.532020
PHAROSTrooz31218.1715337.042019
SOGEFRAFernelmont893516.37-69598.530.302019
Frank DE GRAVEKortemark-1601522.29-39604.311.002019
FRANKEN AGROMol2665562.82121113.0220.602020
Agroinvest ExploitationJemeppe-sur-Sambre1810987.0158116.112019
TUINBOUWBEDRIJF DEBOArdooie1803593.59279038.832.602019
GRAUXTournai194013.64-40258.760.902019
AniketteSoignies-29578.005958.0026617.002019
EURO-COLLECTIONSNinove-66329.48-3175.645915.002019
AGRI LOISIRSLens (Hainaut)700953.9532807.722019
RIETGRACHTHOEVELo-Reninge129734.6544613.872019
MARSINNE SERVICESHéron88222.8311604.712019
LEENAERTS BIO - PRODUCENTHoogstraten4829455.055775.572020
TRIBOISDinant91651.44-10312.702020
VERVANSint-Laureins375221.4467464.271.002019
VeithenAmel698247.36-2078.832019
AGRIBARRIEREThuin388101.393996.92155209.902019
AGRODELVAVeurne3051540.48-27083.351.002019
Etablissements FALQUEChastre823044.0017827.001807293.001.002019
LES SILOS DES BASTIONSAntoing2264128.5844991.66566693.662020
AGRO-ECO-BRABANTEtterbeek98397.002174.0061682.002019
THEVELEIN-VERSLYPPEStaden38247.687340.022020
FERME DU BOIS SACREFosses-la-Ville380001.05-2727.492019
BOSCH G.& R.Beerse60925.59-23016.782019
VEDEVEKoekelare57691.3927710.102019
CHAMPFLEURAndenne1399920.57-15289.172020
VITAL LASCHETPlombières2211209.78702565.793483540.923.102019
DORAGRIZoutleeuw71182.816814.762020
VARCABODiksmuide-95990.00113746.002020
HAGENCiney707891.307746.482019
DIGIAGRIFleurus317842.9645268.642.902019
LAND AND FOREST DEVELOPMENTGesves-300257.06127131.782019
COMMERCE DE BESTIAUX SAGAERT PIERREEstaimpuis866633.0367588.520.002019
AGRIFRANBELFrameries205296.3923218.79216494.002020
ENTREPRISE AGRICOLE JOSE VANDENDORPE ET COMPAGNIEMomignies983106.59127298.112019
AGRICONSULTTournai187323.6462343.150.402020
LA FERMIERE DE MEAN S.C.R.L.Havelange109941.3524669.133.702019
HARFARMMons2071234.2885789.45287869.822019
BEAUVOIRSoignies1623574.34-316704.542019
FINANCES ET INDUSTRIESRixensart154868013.415453858.6869807.634.702017
PLASSCHAERTMiddelkerke160693.192492.79169848.932019
BOURMANNE - SIMONSLanden867757.4213811.052019
JANSSENS - BULENSHaacht58840.0021079.002018
GUT EIDTAmel216955.941853.942019
LE BONYNassogne97373.001018.002019
société d'ardoisiers Maquet - GérardVaux-sur-Sûre398957.55-8202.322019
SOGECONDROZWatermaal-Bosvoorde18446106.004053872.002019
OVISNassogne-173864.08935.112018
Landbouwbedrijf V.R.Beernem-5474.87-12594.072019
MARCHANDISSE ET FILSVillers-le-Bouillet1744416.4346474.470.001.002019
BIOFERMARTPhilippeville-101417.00-2035.0019303.002019
DEDRY FRERESAwans99162.35-1850.562019
DOMAINE DU FOSTEAUThuin957666.4931108.03681521.180.302020
ARDENNES - CHAULAGEManhay-41834.36-7252.172019
T.P.H.Doische613099.98-6901.792019
PELEMONT FOODVielsalm160256.7059228.802019
SCHATTENSCelles (lez-Tournai)993862.766606.171.702020
ENTREPRISE AGRICOLE CASSARTAssesse214372.037771.774.502019
AGROTECMont-Saint-Guibert239219.1424446.882019
SCHOONHOUDTWaasmunster24452820.19104303.061.902020
HANDELSKWEKERIJ WILLAERTRoeselare8345300.77890103.1651343163.7651.702019
LEMESTRE FRERES ET SOEURSHannut150658.95-5136.43763.202019
NETHE-LAAKDALHeist-op-den-Berg794385.82-25547.810.302019
LAUSAGRIGerpinnes972977.58-41878.882019
Etablissements DEBRY MichelGedinne137567.55-43265.212019
NOLENSGooik1891359.6736496.302020
GERONVILLERSChastre3283877.62678.223.002020
Ferme de RenissartSeneffe1182835.9744386.522019
L.A.C.Clavier155412.4925842.172019
LAMON LIEVENKruisem-33789.00-10367.002020
DE STEENE MOLENNinove-204401.64-35097.502019
Ondernemingen Van GaeverenWaasmunster3781176.734046.242.402020
CERPENTIER-HERMANMoerbeke (Waas)1740987.8463044.884.602019
SOCIETE AGRO ECOLOGIQUE DU BOIS DE LESSINESLessines66478.296908.272019
De SpeibeekhoeveWingene-38770.16139.862019
SOCIETE COOPERATIVE DES PANOTTESSilly420883.57121413.55354209.622019
CHATONEnghien-55460.78-5548.542020
GEERT ANDRIES- VERROONENWaregem442208.0018610.002019
PATRIBOSMerchtem2320975.18-76393.5261185.412019
A LA VOIE DE LUCHYLibramont-Chevigny267282.2811393.032018
OPTIMAHerk-de-Stad112370.5741672.032020
CHARNEUSAGRIGedinne-1299.00-27557.001.002020
FERME DE L'ABBAYE DE BONEFFERamillies550939.9968620.601.202019
R. VANDEVONDELE FLOREALTournai192730.012667.892019
J EN M DOCKXPutte367233.60-13257.082.902019
BVBA QUALITY ENGINEERINGPutte80567.3829295.672019
AGRINEFFEAnhée1995093.0820636.492019
CROTTEUXHannut225980.887415.482019
FERME DE GOREUXFexhe-le-Haut-Clocher237470.6445461.112019
BRIGITTE PIERARTMons18834.12-409.952019
CAVATETournai477686.4752211.612020
WalkenEvergem648855.7213886.832019
INTERLANDDiksmuide11885.869014.642020
LA BRUYEREVillers-la-Ville34897.696865.964.002019
PROFIL ACTIFEllezelles103920.267028.4552247.252019
BRISBOIS FRERES ET SOEURSFerrières-177368.62-8314.622019
PLUTSINGENHOFPepingen-8074.49-1230.052019
GESTION DE VILLERS LEZ HEESTLa Bruyère393273.121519.732019
AGRO - VIERSETModave111849.49-16117.552019
HEERLEHOFHoogstraten-322054.73-9435.802019
DE GROOTE NOORDKortrijk497950.5114875.312020
Het Landelijke GenoegenMiddelkerke-72604.65-14659.202019
RIK TANGHEMenen1276058.56-46215.562020
ANCIENNE FERME VANEECKHOUDTEnghien1160625.00-19661.002019
STEYANBrugge332970.1127479.362020
AGRIMARLasne960738.54-24369.592019
MARNELZwevegem423711.7515121.302019
ROPAKIDestelbergen76485.0027828.002019
NAEYAERT - VANTYGHEMLangemark-Poelkapelle207825.9943343.182019
JEKRIFILHulshout431050.653573.642020
Bruno de MENTENFaimes211376.8835502.832020
COPRODUCTCourcelles-3466.62-7953.312019
D & J CONSULTINGSint-Truiden-19967.924757.630.602019
AGRICOLE DE BOUDRYUkkel1296715.78147152.65591067.270.202019
VanhaelemeeschSint-Laureins2340704.1051637.142019
NEU MOULINHavelange177272.642702.443.102019
VIGORENAHerne406203.934155.482020
NEVERLESTNamur-3231849.40-444757.364.502019
'T FORTJENSHOFKaprijke183352.31-156722.142019
BAFRAAntwerpen508188.00401256.000.502019
TERAGYAnhée536001.71-48650.162020
FERME DE LA MOTTEGrâce-Hollogne111620.5566545.080.402019
IMPORT BENCOLanden-14706.902111.652019
DE GRONDSTEENGrimbergen-390525.22-26514.082020
FERME AUX BRUYERESJodoigne1735086.5213029.780.402019
DOMAINE DE RIGENEEVillers-la-Ville439386.4768820.022020
DE AKKERMEESVeurne-72707.00-2677.002019
BERKENHOFAlveringem109290.0111636.141.002019
VEEHANDEL BUSSCHAERTPoperinge569934.5430569.832.002019
VAN MALDERENBuggenhout1582454.8551334.592019
BETRIEBSGEMEINSCHAFT TERREN - HOFSankt Vith292744.1952922.803.702019
FISKLANDOudenaarde176050.3518625.582020
VANDERCAM ROGERFroidchapelle565848.09-41391.55354768.701.302019
COSARDENGedinne159496.4717330.140.402019
ROCAMERemicourt410349.85-16849.242019
A and C DECORATIONSambreville-9035.78495.592019
RICHELET, ALLARD ET CIEEstinnes44697.00-528.0049362.002019
KOPALKortemark13811080.75609869.6422834411.1476.002019
JOEL ET PIERRE RENARDSainte-Ode46436.278446.432019
JOFRASChimay213987.26129.33243438.391.002019
FERME DE LA BUSENDELLEWaremme258179.2113091.042019
AGRAMARDiksmuide395824.31-55263.012019
MOBY DICK IIBraine-l'Alleud-157641.44-126083.950.602019
ESTRAILLETPerwez-512156.5327167.383.202020
C.D.B.Sint-Katelijne-Waver133186.556079.762020
SOCOGEMINAAwans465640.7429925.652019
FERME STASSEHéron108917.60-4624.922019
FERME PIRON DE BORLEZFaimes187470.594093.872019
SilvagroBrugge1291083.4213562.612019
DEGRYSELo-Reninge-191723.98-4420.342018
VLAEMYNCKHOFZedelgem481312.27-14544.883.602019
't NotelaerehofLokeren214858.714883.522020
SOCIETE MATHY DOMMARTINSaint-Georges-sur-Meuse590343.2434588.902019
FERME MELON DAVIDBraives214759.386040.902019
BRIARTGembloux424804.79-23672.072019
DECONINCK BRANDSTOFFENOudenaarde1325581.60321229.608.302019
DUVIEUSART et CONSORTSLes Bons Villers19224.00-3035.002019
SONNENHOF AGSankt Vith495598.242757.760.502019
FAWINHasselt44792.958043.093.302020
ALL'IANCEHavelange-244016.66-41014.292018
FERME BUISSERET ET FILSSoignies339490.2670505.85324269.342019
CUMA DU CAILLOUGenappe27326.0015548.002019
HERPABELLanaken285230.00-2730.002506.002020
FERME LUCAS - PIRONRemicourt151076.817826.662019
COGEFLORFloreffe398518.60169658.942019
STEENBERGBekkevoort218136.02128620.070.002020
LAMBRECHTS AGRICOLELeopoldsburg98380.3233047.722019
NM AGRO INDUSTRIESKoekelare2014611.07-3896.812019
FERME DE LA COMMANDERIEModave653118.8019994.450.802019
JENAGRIGingelom2555645.3020177.642019
VAN DEN BROEKMaasmechelen-112834.4019125.942019
L.P.X.Verlaine120249.523981.852019
AGRA - INVESTKruisem573681.03-22987.532016
PHILIPPE MATTONAnzegem2507799.22-279866.603.202019
RIGO - DEFACQUEEngis886567.0719761.802019
BAVINGSVELDHalle1033973.2259211.531.802019
K.I. HOF TER LEEUWEZoutleeuw368393.7625245.165.202019
FERME D'HORSoignies77810.1911597.752020
FERME D'ARTHIMAWaremme60636.23-16712.942019
JEBYMettet-23339.5886388.431.702020
CAVERLo-Reninge1296978.53172899.153.302019
FERME DU VIVIERHannut821240.5736011.351.502019
HYBRIMOMoorslede507153.7962622.812019
STEMARMerchtem148994.00-2368.002019
LANDBOUWBEDRIJF DE RIJSBEEKHerk-de-Stad354238.834166.062019
AMAGRODeinze236156.8483783.072020
FERME RENSERHannut239583.0820666.602019
Hydro - Jet HELLEBUYCKTielt1421569.35-43770.5610.102019
LANDBOUWEXPLOITATIE JOZEF DANNEELSZonnebeke44649.62-2766.672019
DE WEYDTPlombières728142.9615979.175.202019
OOSTVEEBerlare260062.232068.832019
FERME LIBIOULLE A.Donceel188451.3462239.912019
Beheer- en managementmaatschappij La GarenneSchoten-7096916.59692427.901.102019
LIFRAPont-à-Celles127807.7553209.5366468.401.002019
AROFINAHannut122438.00-8564.004383.002018
VVH-FONK AGBlégny1461642.49-291608.012019
BOES FRUITAlken261904.5325672.352019
WILDVELDHorebeke82420.006702.000.502020
ALBRECHTWommelgem136582.85-33191.404.402019
CHENUFleurus34095.671764.0823060.022019
HAUBROUGELe Roeulx231305.96-42577.61204881.702019
VanrolleghemRoeselare934412.56150557.582019
VANVINCKENROYE ET FILSTinlot588476.3055275.170.302019
ALKEOAndenne477617.1980007.452019
L'ESCARGOTArdooie63290.94-728.652019
DOGITournai18002.693503.6911391.952019
MARKYFARMBeernem552739.04146732.712020
FERME EVRARDLincent2788741.66173727.591.002019
CNOCKAGRIMettet369410.5338899.212020
FERME J. GRISARDRemicourt216215.823493.442019
FERME DE LA MARSALLECrisnée70594.00973.002019
HOF TER STEENEAalter2067974.0327045.060.402020
CHANTRY FRERESCelles (lez-Tournai)630670.8829423.761.002020
D'HONDT - WILLAERTStaden2707301.52342447.646.802020
CHRISEGOEnghien112348.19-34676.330.502020
LEENBOSHeuvelland150829.40-12314.492020
IMMORNEAUJemeppe-sur-Sambre42724.2734354.812016
FLORILESVEProfondeville64344.00235.0077731.002019
MORLION - DECROOSAlveringem1290789.0628401.821.202019
CUMA BEAU MOULINThuin116318.323612.14273476.291.002019
D'HAEYEREEngis181725.9214548.620.001.002019
Laurent - Philippart FreddyVielsalm214229.7942604.901.002019
MARIJOMoorslede627655.3870580.000.702019
KENICOBalen69143.02-12824.182018
AGRI - MAXIMEEngis-32836.8833250.850.502019
LAVECORuiselede385042.6821508.122019
PADDEGATJabbeke1652495.81-11463.220.502019
RENKENS ET FILSBlégny-767757.0521664.070.202020
DE GROENE NETE NVSint-Pieters-Woluwe9067668.28-22170.600.302019
FERME FASTREDonceel63714.553099.492019
BOURGIPecq808828.0018894.002.102020
HENDRIK AMELOOTAlveringem114479.631862.122019
HAAS S.C.Büllingen-18537.0544168.582019
HOEVEAKKEROud-Turnhout117835.0541125.762020
FERME DES COUDRIERSHerve89442.9218350.860.202019
MARC MEERTTernat516786.0274750.484.002019
VRANCKEN AGROBilzen347231.004367.002019
VAN LOOYArendonk453646.9427542.741.402020
FAES GEBR.Hoogstraten39971.421013.132019
AVIMAGenappe611576.3171969.842020
ARLETHOHannut1911244.00312785.0081978.002019
OOSTENDORPSilly453463.0022378.000.702019
MINNE JOZEFChapelle-lez-Herlaimont269013.47-41453.861.002019
AMEELLangemark-Poelkapelle690117.0359264.602019
AMPAGROPittem327868.2220560.522019
B.H.P. 1460Ittre-17513.08-27663.4567484.812019
KORENBLOKRijkevorsel125786.173642.142019
De RostenneOnhaye460687.67-3400.572020
DEFENAIN - WATTIAUXTournai178931.091301.082019
SOCIETE DE LA MUNQUEComines-Warneton1529699.4789533.872019
OLBRECHTS BVBASint-Katelijne-Waver921022.81270320.2337.902019
TIVARavels-56691.581974.472020
LIAGRASint-Truiden69032.913523.082019
Compagnie Franco - BelgeChimay25405.922552.962019
VAN MELLO ET FILSLessines-113117.8181.432019
NEEGROIngelmunster1222426.31469645.022020
ELEVAGE MAHOUX ROSMEULENClavier253804.3827977.542019
MA-HOUXClavier38309.84-29157.552019
LIBERSARTWalhain704126.2382918.023.102019
GEERARDYN FARM PRODUCTSAlveringem264249.0483393.900.302019
TEN BERNARDSPLASLo-Reninge1177344.9690712.602.902019
LANEIRPittem12400.00-15771.712020
Agra ZwaenepoelDe Haan34309.343583.892019
EUROLINOWevelgem4212811.3018823.092020
AGRIMAGingelom20289.38-40240.052020
AGRICULTURE VAN & C°Dour304616.94-1380.110.802019
GOETHALS CARLLichtervelde84643.425520.442020
L en AAsse64176.08-13264.702019
DEVUCORoeselare247818.823663.812019
DE ZWANEBLOEMDe Panne501358.13153470.820.902019
LA FERME D'EN BASEghezée1206956.77155701.272019
TAIPIGComines-Warneton570310.5138910.972020
EXPLOITATION AGRICOLE J. MEDART CIPLETBraives1742035.0040502.002019
HAIJEN-VANSCHOONBEEKSint-Truiden82282.1537775.422020
HANSSENS - MESSELYLendelede811788.00159181.652019
VeehofWingene519323.1193911.923.502019
LadescoRuiselede1988375.9424154.592019
LanckrietRuiselede1785943.7874561.622020
YVAGAHamme (Vl.)1877794.11145480.366378950.1242.502020
LEENAERTSHoogstraten461946.2773104.682019
ElagriBraine-le-Comte2297072.51241678.222019
DESMEDT DAIRYLendelede1220345.38171491.900.402020
BLAIREAUX AGROVoeren6694129.3122539.392019
KIEVARGent67650.007170.002019
SALMONSARTSoignies412860.6147921.79157468.602019
TOUT VENTVillers-la-Ville353020.8626374.122019
DEWANCKELEZedelgem154722.2429684.632019
FERME DU VERGERHannut29063.517974.982019
TONAGRIOhey329945.71-260.971.002019
UNIMATMettet84516.3712748.542020
FERME P.J.M.Faimes72890.539389.432019
FERME DEWAELHEYNSGingelom1084316.6039775.692019
'T KOOLHOFNieuwpoort401755.33-17410.902019
ART - GREENCelles (lez-Tournai)252030.0072767.0012.502020
SIKALOSint-Gillis-Waas9884.67736.562019
RULIPORCArendonk349035.1565740.482019
VEFIPORCAalter600264.6314615.271.002019
Immo Buro DE NOTELAARLichtervelde288379.045650.902020
Travaux agricoles MelotFlorennes65952.00-5598.001.002019
FERME DES SABOTIERSWaremme93362.893169.142019
CHUMAGRIChièvres42932.005055.0096375.002019
AGRI-DERASSEPecq1364619.5439265.102020
BEHEER WOUTERSRotselaar129147.241558.522020
Josy ANSELMEBertrix142699.888042.012019
Ferme du ChapitreNivelles517203.31-2906.730.202019
VEVAVEE - MOERLANDIeper30111.00-1907.002020
GILLES AGRIJodoigne16403.19-13312.452019
MARC VEREECKEAlveringem888512.45162809.022019
VAL DU MOULINBraives48750.413524.172019
HET TURFHOFKoksijde118673.641554.262019
AGRIGAUMEIzegem-475961.00-117153.00392502.001.302019
LES AULNESCelles (lez-Tournai)811109.1322557.411.002019
DREEZEN - JACOBSOudsbergen81638.7295132.192019
DE VRYDACHMARKTStekene8697.7927046.412019
LAVERGE CLEANINGZwevegem443884.0434442.9617.702019
LAURAGRIMettet275935.0049401.001.502020
GALAND IMMOBILIEREFlémalle171763.8545939.950.002020
GODIMMOHasselt-62560.81-27722.942019
BOEZINGSE VARKENSKWEKERIJIeper-127767.468644.992020
CERPAStekene-57203.1363684.152020
DE MEIBOOMRoeselare1052695.60119763.781.002019
IMDACAWervik1675792.1482544.582019
VAN NEVEL EN PARTNERSDeinze739359.00125174.00223607.002020
FERME RENARD - DUROTFrasnes-lez-Anvaing72525.69-13304.6395727.582019
VAN SCHOOTE AGRIBertem169288.3130098.462020
TRADITION CAMPAGNARDECiney634600.0010987.002.002019
RECYTERREAiseau-Presles485236.22103360.8915.102019
WHEATLANDHerne117209.5930022.532019
BARELHOEVEBornem714222.24-13727.682019
LAND 93Pont-à-Celles2479172.8926711.512019
WIVASLangemark-Poelkapelle640091.633273.292019
DECO - SYSTEMSZuienkerke56377.264023.582020
GUIAGRIPont-à-Celles367961.6611194.792020
AVILOREFlémalle100251.47-4204.452019
MARC DELYLichtervelde70143.5135902.810.702019
Limagrain BelgiumAvelgem3252502.57209158.2327680814.2442.602020
DAMS - CEUSTERSGeel167315.10-21457.452020
AGRI-BASSEILLESGesves5464.29-26561.182019
E. von Frühbuss und CoSankt Vith798188.00-2873.002019
VEE EXPRESSIzegem-233683.00-183162.001.002018
't LANGBEDDEMiddelkerke55741.294180.442019
JAN LEENAERTSHoogstraten699385.54132449.642019
CATAGRILasne7374.03-839.892019
WILMARPittem-37612.19-8525.09340626.052019
OOST - WEST - VEERuiselede53858.37941.112019
AGRARPittem220240.80-11609.99654557.412020
MARIAPOLDERAssenede1550931.39164980.382019
GEBRADOWingene8317.08157993.552020
VagaetransTemse4214348.69618627.3718.502020
TASIAUX FRERESEghezée727595.0167724.603.002020
TUINEN LIEVEN MAESMeulebeke200384.7313458.541.102019
DELOLo-Reninge563554.8934790.292019
FERME SAINT MARTINBraine-le-Comte65261.7811230.83134040.362019
DECRASONRumes430052.7416276.142.802019
CHRIS WARLOPDiksmuide-89401.3314454.522019
MAGERDOT AGRIBraine-le-Comte-155315.00-2946.002018
DORIMOPecq118695.8667498.350.602019
K & P VERGAUWENieuwpoort2644492.51115879.2718.202020
CHARLSSENMettet35286.3910087.972019
DE BLAUWE ZAALBrugge8976.98-88549.062019
IMMOBILIERE DE SILENRIEUXCerfontaine1131896.71-127656.112019
ROZENERFLangemark-Poelkapelle108831.8340349.582019
AGRIBAZottegem335330.157423.792019
DECLERCK GEBROEDERSWielsbeke1426560.76395365.422.402019
LUCAROOostende169526.546251.892019
MASAMOWuustwezel5855171.94271590.792019
M+PIGSLochristi1238128.159367.855.802019
NETHEHOEVEKasterlee179448.63542.682020
IMMOBILIERE ET AGRICOLE LE MARAISVillers-le-Bouillet-81154.855954.922020
OTTERPUTDe Haan495293.0054185.001.002019
DUVIAGRINivelles134092.75197.69109642.192019
DONNAPittem22554.972113.382019
GREEN LINE 2000Ieper457474.58111581.290.702020
DE NORRE GEERTZwalm-137801.00-27607.002019
RUYSEN LOONWERKENBilzen44935.0025906.002019
CENSE DE CHANTRAINEAnthisnes104687.811670.502019
STUER-EGGHESint-Niklaas2514442.76-232936.5220.702020
FERME DE VISCOURTWalcourt472528.72-34974.601.802019
BRUANTSint-Pieters-Woluwe1713815.05-29341.511.302019
RAUKABurg-Reuland46856.474991.122019
TER BEUKENArendonk2792979.53-16862.442019
SCHOONWINKELKortessem487814.4546638.181.802019
MichielsWaasmunster214051.83-2622.822020
GOORHOEVEHoogstraten822238.0097.002019
DE RODE POORTDiksmuide321549.8354991.022019
NEDERHEYDEOosterzele206836.1023805.902019
François NEUFCOEURDurbuy331574.1476594.166.002019
RENDERSRijkevorsel96185.0011662.072019
NEW ART GALLERYNivelles-26635.44-41033.802019
DE GOEDE HOOPOostkamp-14788.10372.212019
Ferme du VinâveFernelmont29766.986610.362019
Staelens IvanGistel828923.68139848.964.902020
KNAEPEN K.V.M.Zoutleeuw219585.4130390.832019
FAKOKaprijke-603119.80882559.122019
VIJVARCODamme191639.3630423.622019
RUPICOOostkamp1081769.0044119.812019
SNEYAERT - RABAEYDamme20043.18-2420.542019
SCHEERS IIMeise-772930.625695.562020
SOGESCAP HOLDINGAnhée219497069.616727280.883.002020
Louis BEAUVOISHavelange113934.449009.592019
DUPIRE FRERESLeuze-en-Hainaut370449.0018872.002020
RIPORStaden1084165.22125155.391.002019
MEVARStaden260137.51-47685.360.802020
THREE LIONMalle2403086.30451686.702019
LENOIREllezelles111623.9228004.682019
IDEAL FARMFernelmont99076.042368.532019
THIUNASLubbeek163523.45-6998.742018
ENGELENDAELSint-Laureins60133.3123826.622020
M en HMechelen190756.5747762.682019
LISIMMOHolsbeek593791.413631.242019
ABYDOSIchtegem145411.25861.391.002019
F.L.B.Chièvres357058.0020159.00138069.002020
DOGILANDBraives294273.3727250.742019
DRIES CRABBEGistel450375.99-242916.462.202020
VEREECKESint-Laureins144493.59321.092019
EMICHAFLOHélécine166072.76-39721.402.002019
CRAENENBROEKHOFGlabbeek-70506.8078259.280.002019
ROOSTHOFHerne31452.58-507.282019
DELPUTTE FRERESBrugelette969636.9364002.593.002020
CHARLES FRANCOTTEGeer1650128.6911657.383.002019
FLAMEXCOFleurus1359634.3682647.064.502020
VERBERK EN VAN HEYST PLUIMVEERavels1236523.5887585.432019
Ferme du GuerveauFrasnes-lez-Anvaing124981.006939.0041409.002019
FERME DE DOMPIERREFernelmont-31356.661425.392019
VAN LOOCK AGRAHeist-op-den-Berg479058.6296651.552.002020
FERME DE FROIDBISEWaremme251192.2636046.822019
MIELMONTJemeppe-sur-Sambre28279014.35-895731.360.602019
LIMAHechtel-Eksel637599.2159061.540.602019
FRUITBEDRIJF SCHOOFSSint-Truiden564148.7533407.456.302020
CUMA DES RIVETEAUXThuin16528.38-3148.102020
EYNEBURG SPRLKelmis-65331.16-12868.722019
EMPIBAGRIYvoir77236.552731.692019
DEBASTRUISDiksmuide277671.5961278.292019
AGRI-TRADACO INTERNATIONALSoignies-90364.55-92288.572019
CUMA DE GOLAHéron163375.957137.762020
VEGOBELDuffel4415974.253786045.1327.002020
ADOLFI PCSombreffe9962.0012074.002019
ELKO FRUITSint-Truiden1765081.2166405.713.902020
DOPHALINEWachtebeke1777358.17169294.482.802020
CUMA DU BAILLYFlorennes87185.3512217.782020
AGRILANDWavre2259932.28181677.656.202019
PEZELHOFPoperinge297201.49-10102.222019
VARDAIngelmunster115652.1041539.672020
VARONKStaden733183.26151264.052.302020
ANDA-DECLERCQSomme-Leuze467229.51238112.882.002020
BETOWESTHeuvelland2153419.1041184.492020
M.B.E.A.Chimay-155790.00-3732.0015320.002019
H.F. BETAILNeufchâteau41375.5224671.161.002019
FERME LIGOTVaux-sur-Sûre-6713.15-8795.842019
CULTITRACMarche-en-Famenne305219.9019839.932.302020
PONTOULEGeer72993.945349.371.902020
RUVARPittem260613.2249779.152.102019
L.V.F. AGRIMettet53633.00-1521.52225732.032020
THEO RICHARDYBurg-Reuland458345.1446748.162019
CALAY BenoîtBouillon351910.0068129.001.002019
DE LIEDEPlombières23844.3611047.992020
VarkNijlen12287.583244.562019
FORESTREESchelle-6783.27-8243.152019
DE HOGE ROKERZedelgem3940162.151204612.934.302019
LANDBOUWBEDRIJF GEERT POPPEEeklo30255.12-35166.442019
DAUROTPuurs-Sint-Amands120319.569670.182019
ARGHENDAEL-BOSKortrijk114340.62-59892.860.102019
CALLENS REINIGINGWielsbeke702248.2122494.4816.102020
DESPEGHEL TRANSKortemark1460387.05-146381.962019
VOEDERS LAMBRECHTWevelgem141766.5712739.382019
LEMAGRIHensies158429.688642.342019
AGRIZELChiny-203905.6817336.992017
DE HERTOGH - CAYETOpwijk12932.00-12672.002020
TINELWaregem332071.0010835.552019
BRUNEEL - COXRijkevorsel224076.9037875.292020
EXPLOITATION AGRICOLE ROYENThimister-Clermont-130053.8867089.842019
CEULEMANS GLASTUINBOUWSint-Katelijne-Waver489564.1018678.1414.902020
HEVABHulshout444237.6720102.092019
TIMFROSTOostkamp1476991.6236647.707.802020
NOTELARENGOEDTielt116294.771214.55151822.382020
FERME RASSARTHannut51657.40-5845.302019
DE GROTE BEVERDIJKNieuwpoort-105401.407864.062019
AGRI-VEZINAndenne21186.974103.952020
DE HAVEZATERonse533405.8437093.282019
CASSELMANOudenburg23683.6313978.080.202019
MalvanHeuvelland100899.9516312.272019
D.L.A.Gembloux33662.11-47356.80329086.791.002019
Daelemans - GoedgezelschapDendermonde82635.3715342.192019
BRASSEUR - ZOETEGistel31154.641087.082019
GAMA 2001Grâce-Hollogne237005.5338427.861.002020
DE LINDEHOEVEDiksmuide445463.33143382.882019
FORCE et SAVEUR D'ARDENNEBastogne-51.23134.962019
LANDBOUWBEDRIJF GALLEKoksijde50508.6951.302020
BALVIANSint-Lievens-Houtem301343.5217007.5310443451.161.002019
DECOVARHeuvelland156494.99583.963.302020
SUCRAPAILLEPerwez455080.7938645.471.002019
AGRIFAKoksijde139436.085691.692020
Mth AgriSombreffe23847.76925.032020
HOUVARKHouthulst1331127.99156809.4733.202019
CODIVARMiddelkerke307784.3115877.482019
ANDAVIDOostkamp51009.8911342.032019
ARNAAsse118635.6022319.962019
VEDDOJurbise97151.37-8145.412019
VARDEKLichtervelde109540.065058.592020
GejoKortessem1409980.99124601.012020
AFAMA PITTEMPittem30235.68-286.352019
HUBERT FOUARGERemicourt56365.42-6502.472019
LIVACOStaden516643.4026726.122020
PORLIStaden716261.5178323.452020
LA GOLETTERendeux600997.4948423.972019
BE.FERTLo-Reninge274505.6834206.811.002019
LEGRAND AGROIeper-1122.494376.452019
PATRICK RIBAUCOURTAntoing783123.3249392.952020
HEERLYCKHEYD VAN HASSELTRoeselare-299521.0815753.862020
DAEMS - JANSSENSRetie357538.6118094.432019
Johan DONCKLo-Reninge10296.77-12428.442019
OBIHAHooglede1065132.2265609.142019
D.M.P.C.Namur3005514.002186.002019
DONEUX - ZOTTLMettet170401.814489.252019
PLANQUETTE MARTINEKortemark168538.56-2189.82241903.472019
KLAUWAERTSGistel47474.5660311.242019
VAN DYCKWijnegem23282.542738.612019
PEN EN GANZEKOOIBilzen509687.89-11125.142019
COLLARD ET ENFANTSCrisnée-6826.18-2375.812019
SPIVESTRuiselede880967.1213603.462020
I N A V I PAwans119180.134847.632019
DINIMACouvin74791.79-13678.113.402019
BERUMRoeselare700323.34-5729.743.202019
BURHAGRILa Roche-en-Ardenne237056.8218631.842019
SMITSLille32348.3810591.032019
PhytovetPutte409653.5532073.273.902019
DEMOULIN et CIEYvoir99768.5013969.922019
SOCIETE DE LIZINOuffet122206.009875.002019
La Ferme du Grand EnclosNeufchâteau-2454.96-2600.542019
LA MANOUEGouvy498298.00-58602.002019
ATROVIRENSGooik26016.02-7.882020
DE L'YPEVerlaine-69190.19-11004.82101751.412019
VALKERIJ L'ESPOIR EN PENNESLokeren146293.5936754.052019
MARPAHoogstraten5060004.27514889.864.202020
DE ACHTERHOEVETremelo696084.9420950.262019
WitsoonePoperinge819228.8768036.412019
Philippe EvrardHannut410001.0525363.022019
FMH - BETEILIGUNGSGESELLSCHAFTJalhay1761866.41-47833.710.902019
Porters-VasdonckDiest537414.21889440.882019
FERME DU SILENCEFaimes129923.606383.112019
FERME DU CARREAUJurbise396083.4118340.9378020.512020
DE TAVERNIER-VANHAECKEKortrijk1190122.74371362.093.702020
HAZEWINDLo-Reninge-1512.42-788.912019
DELAMOSint-Gillis-Waas878836.78229033.822020
VAN GINHOVEN - VERHEYENRavels181510.5474644.253.202020
MOULINS HICKAubel40201.06254198.915.702020
H EN PMaarkedal213121.66-7374.642019
L.B.L.Sint-Pieters-Woluwe44257.36-81782.632019
CHASSELONGBurdinne229167.9631345.192.302020
DE SPECHTMoorslede-62494.15-37163.892020
KerstenburgDentergem25100.8713.052019
DIMAJA MACHINERINGKortenaken72938.40-23959.482019
BeGeFaBüllingen68571.992797.192019
FERME VANDENSCHRICKNandrin100931.009258.002019
PISCICULTURE DE ROSSARTBertrix96050.0220236.102019
FERME DE LA HUISSIERESombreffe921873.0541043.290.502019
LA HAULTE PENRemicourt70089.51930.452019
FERME DE FROIDMONTEnghien-7607.917576.062020
BELARijkevorsel922676.6910849.769.602019
Roode BosVoeren-185097.782242.322019
STANDAERT PROJECTINGLievegem257851.0524570.052019
VAN MEIRTurnhout45257.3614993.082019
Ter HutteLaakdal-21320.04-16924.408.202019
JaphagriFosses-la-Ville-1179.646610.952019
OPEN HUISStaden434497.3525435.151.502020
BERTRAND LUCSambreville78503.91-3978.712019
EXPLOITATIONS FORESTIERES DE TERCKTournai342156.9322979.850.502019
SOCIETE AGRICOLE DU HOYOUXHavelange85266.727726.692019
FERME MARCEL RIGORemicourt41997.154120.272019
ENTREPRISE AGRICOLE DE L'IMAGEBraives86214.5610497.652019
TRICART - HERTournai51653.816746.44229327.700.002019
D.N.H.Sint-Lievens-Houtem90644.2411744.442.202019
DEWICKE-VAN LOONieuwpoort589927.10148358.040.202019
AGRIMALLEWanze50164.003387.002019
ALVA-PORCRuiselede182678.7114786.442020
CORALEXHouthulst-230741.9933218.072019
MORPHÈMERemicourt22669.1736000.162019
CUMA DE LAVAUXRemicourt17770.33724.042019
FIRMINMettet-37438.28-7941.371.002019
Viehhandel SchleckBüllingen584227.47203624.741.002019
FERME BOULANGER FRERESJodoigne579132.00-11134.00145054.002019
AISEMENTSMomignies770654.4311463.352020
DE MEIAKKERPittem178124.4146908.672019
NOORDWATERINGSHOEVEWuustwezel308775.3993009.212019
WIM CHRISTIAENIchtegem2086604.00192159.001551868.003.102019
NoordeneindAntwerpen-240486.0029504.002019
GALLE PATRICDentergem2680468.59658146.486.802020
DHONDTDamme42340.16-20778.472019
Michel JEAN-FAGNOTChièvres50407.969468.742019
AGROGREENOpwijk91457.32-2783.602019
SANGELBRIERSHOFLievegem329515.0410457.922019
A M C MLierneux-439045.39-11207.682019
SCHILLEWAERTDe Haan2011.94-4069.942020
J. VANVINCKENROYETongeren114630.4240466.511.002020
AGRI VERVAEKEDour16230.62176848.082.002020
DAVIMILibin7285.00-10669.0053293.002019
ENTREPRISES J. DELVAUXNamur-47953.51-34471.291.302019
BOURNONVILLE LProfondeville286885.6632947.462020
FRUMASSOSint-Truiden38548.7627169.412019
CUMA DU BOCAFaimes45765.58312.362020
VISAGRIBurdinne27466.834137.862019
FERME DU PRE LA GARDEBertrix184923.0016008.632.502019
PLODUVARLo-Reninge991496.1273884.452019
LES TROIS TREFLESVielsalm-130047.5132002.172020
Quirynen Dairy FarmingMerksplas-555105.0872054.325822700.6621.102019
Ferme VandermeirFaimes228731.7521266.102020
FLOBETAILFlobecq364164.67-45431.262019
MARC VAN DER POEL - VAN LOOKAntwerpen265501.0753196.421.902020
AVILODEPéruwelz250062.6524789.010.302019
KWADEMEERSKortrijk211901.8741696.332.002019
BEMAPROTielt268988.2135134.341.002020
LA HURTEBISEMomignies32562.09654.422019
LVSPoperinge-7051742.54-619319.414.902019
HECK LOTHARAmel128510.24-29835.120.502019
CCRHerk-de-Stad272259.3530507.861.502020
JANS JANBilzen200194.4815318.282019
PHILIP VAN DAMMEBrugge386128.4833201.861.502019
GUISSART JEAN-LUCNeufchâteau96151.853283.722019
ABDESHOFMiddelkerke167051.139047.502019
JOPACKRoeselare1134359.91275425.6311.302019
DCRMaarkedal1429546.3670143.191.102019
HEYSEDeinze265078.2146131.410.902020
FRUITWERKBorgloon850644.51-137005.7786.702019
K.I. CENTRUM FEVERY JANMiddelkerke39250.23856.422019
AGRONAlveringem163317.976306.152018
PAESMANS FRUITNieuwerkerken (Limb.)1227777.3391357.4319.002020
BVBA BOSDUINWuustwezel23434.19-3319.742019
EDDY COXBrecht1341279.89411442.262019
'T SCHAAKSKETorhout1408087.91180876.332.602020
NATURAGRIAmel136983.82-544.152019
CAPAGRIGembloux222431.00-2400.002019
AGRIDOBBLeuze-en-Hainaut133386.7612288.080.002019
VERSTRAETE FREDERICFloreffe40280.001201.002020
EENDENKOOIAalter91541.0269507.002019
BIOKIPGouvy126074.278297.50464690.242019
HERBODINHOFLonderzeel-308615.6229515.252.002019
LEURIDANLo-Reninge504616.51224038.6411.502019
PIETERAsse20200.0010.002019
RUBELDentergem333238.65193138.362020
KIPLANDTournai94083.60-38048.620.402020
BRK AGROWingene-36848.14-7871.392018
FERME A L'ARBRE DE LIEGEJuprelle2559669.75433902.7730.802020
FAECOAalter431758.36119803.742019
BART ANTONISSENHoogstraten2226614.331166413.9685.102019
GROSSARAlken1653713.39-51756.332020
ADAMS HERMANHoogstraten1806223.20195296.5311.602019
BAVAGOKasterlee280129.71110165.602019
AGRI LAMBERT LEMESTREOreye57640.4315816.562019
STELTremelo-56896.68-13100.462019
ENTREPRISE EVRARDJalhay1776351.0066475.0020.602019
BORDAUComines-Warneton1319643.34350073.602020
Organic Food PartnersSint-Katelijne-Waver182665.0037864.003.002019
STREELIMMOAwans126552.47896.502019
SOCIETE AGRICOLE DE GERPINNESGerpinnes1028807.63-48004.4221660.001.002019
VENIMMODeinze2395915.45-8153.502019
DE KERKHOEVEWingene-207497.5737136.982019
LA PRAIRIENeufchâteau213643.2184544.486.502020
KNAEPENHOFBree315052.2091823.282019
FERME DEMARCINAssesse-181283.5222351.942019
BAUCYM ESTATES COMPANYFlorennes2687010.55-54122.531.602019
OSSAER - GELDOFDiksmuide247268.2548898.592019
ANVINIUMFrasnes-lez-Anvaing1224661.04-42102.771.002019
SPIESSCHAERT-DENDAUWDeinze90315.848714.512020
VARJOLichtervelde217391.49-19025.572020
LA FERME DE VRIESE - OBINPont-à-Celles77720.0013.00165238.001.002020
DE WILDEChastre264058.2178932.17575661.361.002019
DELVAMAlveringem-359138.65-15844.042019
AG-DINANTDinant-35490.581365.4530569.982019
LILA FRUITSint-Truiden-255728.45-10126.302019
DEVERGORuiselede21063.50-1905.932020
FERME DECOCKTournai-71712.00-23964.00197747.002016
DEVIMASJurbise378532.0324828.672.002020
AGRIBRAFloreffe506702.6221320.991.002019
FORELUXFloreffe2518437.6070064.752019
C & C DELFERRIEREIttre-77560.20-45850.272020
O.& B. NIEUWENHUYSGembloux19530.040.312019
GHEROSWevelgem606698.77322.122020
Gérard et Adèle PHILIPPARTDurbuy12918.541567.772019
BERGENHOFVeurne444751.5821406.730.302019
JABALIWingene164852.3314452.462020
BOVEN RONNYLaakdal205985.056740.710.702019
BERGENDAL & COSint-Pieters-Woluwe30056.1115016.870.602019
JOS VAN STEENWINKELMechelen85905.81-1019.800.502019
EVEEZonhoven183155.0023134.001.002019
RETAGEHélécine147437.058220.722019
HOEVESLAGERIJ NACHTERGAELE GEERTNazareth257762.25-204114.922019
SOCIETE LOGISTIQUE ALAIN BRUYNEELVerviers562870.8063090.072019
Ca-MerHechtel-Eksel376097.177276.602019
STANDAERT V. & CoPittem197344.5815330.132020
TERRA - NETSprimont502902.11-93342.782019
FERME DE ROCHEEBurdinne406957.1171072.341.002019
LASOPittem260126.00120420.002019
RO-EL-BOLaakdal509782.91101738.983.402019
HERJACOBilzen-224929.47-66666.492019
AGRIFEMAMiddelkerke633854.62180559.206.902019
FARMIBELWalhain941413.9615150.162.502020
FERME DE CHAMBRYThuin-158241.2316683.522020
LAARNHOFLaarne-7667.7741494.282020
FERME DE LA LOGESoignies43360.067726.622019
LEJEUNE AGRIOupeye21444.971899.692019
CconstructAalter81574.57-252.342.002019
VAN EENOO JORISAalter96015.5014847.000.202019
AGRI VAN MOORLEGHEMTournai110156.1035716.75679151.223.802019
Sabgro PotatoesAsse375605.4349768.061.002020
De Gendt W & WBeveren31759.056545.752019
HONSEMDilbeek51734.936531.082020
VAN 'T VOSSENHOFRetie-23316.40-31115.292019
HOEVE LAVANDEVoeren72474.5010921.642019
House M@xLierneux14251.14-1887.962019
AgricolasKortemark-1064363.29439719.3139.802020
Pulinckx-BoesmansJodoigne234921.8936617.631.002019
FORHAVEXSint-Pieters-Woluwe774157.48-97992.632020
DE VESELEEREnghien169476.00-27021.002020
LANDBOUWBEDRIJF EDWARD VANDAMMEHouthulst441305.7782665.090.302020
F.C.A.Mettet182628.9023312.682019
VDEM & CoMerchtem5356.00-11707.002019
2H AGRISombreffe150813.22-128.661.002019
FERME D'EN BASOnhaye19791.71-12853.562019
LA CHAMPTAINEChaumont-Gistoux13258.94-44084.252.002019
AGRILERYLéglise41452.597968.532019
CRIMAPWalhain403553.5819293.730.502020
PORC@Pittem1298287.9115613.356.702019
BERNARD Ch. et GuillaumeWanze347054.1282305.171.002020
Les Ecuries de MilleBeauvechain33241.90-4280.512019
AGRICOLAMSoignies1998229.87-47857.811.902019
VDH AGRIGerpinnes262265.5322016.771.002019
GUY LESCRENIERNeufchâteau39596.272846.900.302019
VESDERVEEBeveren-69393.54-2881.432019
TEN AVONDLANDEVeurne520651.553718.432019
CFA DE LA BLANCHE FONTAINEGedinne-16965.043955.292020
D.B. AgriLede2771696.7875786.592019
LVLC PELERIN SMETSSomme-Leuze-58747.125425.072019
PRINTHAGEN AGROKortessem122744.2073815.642019
AGRI VAN DAMMEHorebeke27371.002034.002019
VIMADOKoksijde457741.27446114.920.202020
KOEDALHOFOverijse36827.9815700.622019
VANROLLEGHEM JORISMoorslede261233.7157613.682019
FERME DE LA GERONNELéglise93282.0033771.002.402019
ATH ServiceFloreffe-86100.00-18843.002019
JLP EntreprisesFlémalle60675.396251.552019
QUADROSS STABLESMeise111330.00-10039.321.002019
Ferme des Tours de MomalleRemicourt-15043.10735.082019
NartheciaVielsalm17900.86-5875.102019
LUSKINIABeauvechain41190.279765.952019
EPIPACTISChiny48886.292463.372019
ARNIKABurdinne28877.30-2442.012019
ROMAGRIDurbuy256195.7790398.291.002020
HARU TOOLS & SERVICESOudsbergen240273.1046596.029.602019
JACOBSFRUITSint-Truiden32128.38177.602019
HorstenHeist-op-den-Berg239746.6620561.252020
AGRI MINONBraine-le-Château392524.6014100.182.702020
SPRL Ghislain ETIENNEFlémalle26738.006387.002020
KRAASDONKDiest248294.68-704.182.002019
FAN(E)S DE CAROTTEEcaussinnes21369.005348.002019
ARTHISANS DES SAVEURS SPRL starterAth-4808.95-7831.182019
N4AGRIChastre-7107.84-3299.8430773.052020
MDC&CoRamillies23211.7227964.6564950.982019
JAGYHéron-235025.65-19528.44190993.510.102019
PERSIN FARM SERVICESGembloux63119.4315169.942019
APHICAMIAubel85154.3332794.422019
AGRITERWatermaal-Bosvoorde2196752.07-89529.0782224.972019
FRÊNESAGRIPaliseul1300709.34-102547.051.002019
AGRIKLAns-240877.13-167720.7514.302019
FERME D'OCHAMPSLibin-238837.03-115674.512019
SALM HORSES AGRIBertogne28352.792296.922.002018
FOUCARTSRebecq4567.80-4826.782020
LA BIOULAISESint-Lambrechts-Woluwe2996754.00-94646.00221067.002.202019
Agro de FeyterMaaseik72626.67-1397.272019
TERRAVALHavelange267922.0020989.002020
OOSTDeinze986237.8341041.372020
De Bruyne AgroAssenede216364.0944570.292.302020
MEN AGRIFaimes364486.0916270.652.002020
« GREGORY WATHELET IMMO »Clavier271765.7634081.942.202020
BONPORCComines-Warneton177229.4815243.050.702020
LEPIFLOGrâce-Hollogne-2515.871526.121.002019
Bio SohanPepinster-2845202.33-659240.402.802019
MLC AgriEnghien44146.37-4147.382019
BEGALVerlaine-200890.58-31995.420.002019
Hoeve CuvryBeersel1142838.49243895.394.702020
Vlas Verwerkings Bedrijf VermeerschDentergem1062408.89583927.482020
SCHELLEKENS FRANSRavels97860.5511371.512019
PRESTAGRIFleurus-82193.62-40988.162017
VERT ARDENNELéglise-66177.831032.783.902019
EquinionZemst85148.732063.802019
GILBELSaint-Georges-sur-Meuse-16851.98-16016.770.002019
CRISPIESGent103033.0016428.002019
De ElzerijMoorslede-255192.30-57632.031086657.447.102019
JamelkaOlen109110.56157451.781.702019
l'Angus des Plaines et CollinesAth30608.026059.012019
KVH GOATSBilzen-334448.56-61644.574.302019
Wim LauryssenBeerse171003.4830696.432019
WAILLETSint-Pieters-Woluwe645923.07-250159.452018
HIRCOSOudenburg484497.5552331.990.802019
MODAFLORSint-Pieters-Woluwe-101342.69-36612.892019
RONNY VERSTAPPENSivry-Rance293061.3317554.582019
Goutelle ManagementLibin33996.3612931.950.502019
BROOKHOFBocholt79614.6122262.990.702019
GEBRA AGRIWERKENIchtegem7320.38-673.732019
Meuleman - PolletJabbeke89540.1253755.412019
AGRI-MENBeringen71208.17259.492018
Suenaert PieterOosterzele44025.7619254.762020
LA GRANDE ROSIEREEstaimpuis-16302.04-29402.4631022.012020
MAUHIN MANAGEMENTDalhem148275.4970296.982019
HARRIS & DAUGHTERLes Bons Villers75801.2255490.12153085.762019
BAUDOIN-RAMELOT Simon & AdelineSomme-Leuze391727.18241158.942019
le MAIRE BIOFaimes19832.39-1207.982020
JARDINS D'ARTHEYLa Bruyère235641.22-13044.94152010.352019
FERME D'INGREMEZFlorennes-4180.923448.222020
EVOL TDBrugge59956.04-1139.462020
AGRI DANNEELSPhilippeville6944.7869.432019
ECOTONENeufchâteau25468.765256.271.102019
MONHONVAL BETAILSaint-Hubert-15383.33-18974.162019
DAELKENGistel487534.7169254.041.202019
SDV-HorsesSint-Gillis-Waas34031.1714872.661.802019
RoofsideVerlaine447847.46254758.660.802020
Landbouwbedrijf van PerkSteenokkerzeel24516.38-7129.272019
FERME DU CHATEAUTournai57680.11-31613.042.702020
SIMENONAwans79660.9211110.360.005.002019
VivanelHouthulst131213.67-2031.566.802020
Brasserie THORPerwez251886.26-18007.751.002019
FERME BIO DE GLABAISGenappe26089.16-56947.902019
KRAANWERKEN OYAERT.COMDe Panne169491.1917927.212.002020
LAEGROHerselt682082.21253543.861.802020
BEELKENSHOEVEBeernem58272.91101504.442019
HAMELSRiemst10883.76-277.432019
LA LIGULELe Roeulx1395.00254.002019
Philippe MOLENAERS & FILSRemicourt-22012.64-39414.252019
LA COOPERATIVE DU CHANT DES CAILLESWatermaal-Bosvoorde75243.94-1393.970.502019
Ferme de DoyonHavelange-404696.42-81398.720.001.002019
COBBAUTSint-Lievens-Houtem-27221.54-120554.402019
P.CONTROLAlveringem82240.4037614.252019
BoerenCompagnieLeuven267452.4510521.572019
D-New GardenGeer7014.88-2521.850.002019
HARPAGROBinche25698.19382.002019
La Chèvrerie du Try MoussouxPhilippeville300014.4614802.022.402019
EMARLO VENUESWaremme91036.73-35058.292019
HuybrechtsLanden187.28-29090.442019
FERME LABIEChièvres-12142.722463.542020
HESBIOEghezée131430.4753980.642020
FERME SAINTE-ROLENDEGerpinnes14197.182337.452019
BIOFARM RIGOTFaimes113226.1324315.170.302019
DALLAGRIJuprelle60511.28102.032019
ChartreuzeHolsbeek237204.37-9164.242020
PRENDRE L'EREPhilippeville21287.52-10092.062019
VICANAPecq30795.5110165.212020
DESIMPELAERE-CARDOENLangemark-Poelkapelle157040.7853377.672019
Agri 4 BioMont-Saint-Guibert-45531.95-5754.872020
METAHORSEIngelmunster27630.22-3056.322019
VRIELINCKWingene221213.4110089.932020
BRAM ADAMSHoogstraten51218.6529709.072019
WILBOS BOERDERIJSHOPSint-Laureins69934.5653297.062020
M.D.Dentergem43648.0023320.002019
Ferme LECOCQChièvres-50152.08-21126.582019
NOENSSint-Gillis-Waas22822.512822.512019
ROUSSEAU FrèresHéron52452.9930473.900.402019
CUMA DES 2 CONDROZHavelange54450.2410236.222019
FRAHEROBlankenberge12300.076100.072019
POMONASint-Niklaas114157.65-78342.3598285.601.102019
’t KakelbosRavels627921.54156621.542019
AGRICATLasne18404.32-4547.732020
ROB HENDRIXLéglise55751.0019370.0010617900.002.002019
WeCoHerzele10130.60-19529.182019
DEBRY SIMON SPRL « Ferme des Moussires »Gedinne110317.6628884.951.102019
MEUMEU AGRIBinche95464.7812709.172019
Gielen Agricultural and Technical ConsultingSint-Truiden12913.194990.793.802020
VMA.DKTubize327705.642705.64479583.282019
8680 AgriKoekelare18209.589117.272019
JL BIO SERVICESIttre-4569.40-10769.402019
Robiet AgricultureDalhem575.16-3424.842019
PRONUTRIXHarelbeke17412.58-274987.421.302019
Agro BekkevoortBekkevoort101969.861969.862019
SEROZABeveren118168.0998168.092019
LBW DedonckerGooik174050.5512126.120.702020
FERME DU COLONBraives6022.63-177.372019
OMNIA AGRICULTURAHannut45055.7326455.732019
DE KRIEZELHOEVEHeers424021.5679021.562019
Happiness ConsultHamois55879.4849679.482019
AgroloonZoutleeuw8597.652397.652019
KameleoWesterlo-43991.48-50191.482019
WAPITI ESTATESBrussel4341467.00-1658533.002000.002019
Jeroen De WinterSint-Katelijne-Waver84021.8366233.832019
RipahoHooglede111378.9792778.972019
Growing Resilient Organic WorlVillers-la-Ville-2745.22-34520.222019
TERRALECDurbuy30767.0524567.052019
Filip Van AsscheSchelle104371.2184371.212019
Moonday TechnologiesVerlaine273451.62-226548.381.802019
LOGîMMOHamoir11851.325651.322019
THOMAS DE RIDDERLokeren69224.3749224.371.702019
TEERLINCKHOEVEKruibeke-45583.90-64133.902019
AGRI LIENARD-DELANNOYTournai19155.519155.512019
FERME DE LA HOULOTTEGrez-Doiceau22415.8116115.812019
DBG ConceptChastre16286.6110086.612019
GENESIS AGRICULTUREPerwez-43781.55-49981.552019
LEBLON FrancisJurbise43586.7612636.762019
WO-CSPeer40125.4237625.422020
DE WITTE LANDBOUWSERVICESKortemark84368.65-15631.352019
FERME SCHAEFERJodoigne1592915.83-3108.272019
Société Agricole de Chantraine srlHavelange8474.6845474.6856958.502019
AGRI TERMELéglise-77306.95-30172.052019
HARAS DE L'AUBENivelles84766.164402.711.802019
JANSHOEKBocholt-56874.7053327.702019
BLOESEMFRUITRiemst1727146.9564246.204.202020
DE GRONDELEERRiemst467482.02-5601.032019
REYGAERTEnghien1157904.57-91460.721.202020
De MaltahoeveLokeren-117887.00-10807.0034692.002019
LANDBOUWBEDRIJF PAPENBRAAKBrugge728373.5814694.732019
WILGENHOFKoksijde504422.5651843.752020
E.M.K.A.Riemst27287.212451.221.202019
BALLMORE BOOMKWEKERIJBerlaar-40309.57-163276.761.502019
BIO PECOBBurg-Reuland37597.85-13317.942019
HAVOBOLo-Reninge870681.24186751.292019
HOEVE DE BEKBorgloon128783.293645.502019
VYNCKODeinze32017.907634.152019
LES DELICES DE PINCHARTOttignies-Louvain-la-Neuve89390.0614265.194.402020
FERME DU FRASNOYViroinval-160405.81-94822.882020
CLAES JAN LOONWERKENKortenaken88057.6025917.332019
HESBYVIDANGE MVFOreye-886.31-32795.272.402019
DEPREZHalen115722.515159.762019
Grond- en Loonwerken Van Hecke BartLievegem-7722.15-4089.752019
LeomelOlen177250.7828590.291.502019
SOFAGRIAth185169.0028156.00129212.002020
COMALUAnderlues431.11-6184.962020
Aardappelschilbedrijf EveraertsZoutleeuw-198072.49-53919.582019
AGRIFLOLens (Hainaut)66621.0048034.00128682.002019
MARLANDBüllingen145290.68-960.051.002019
COURIER-SIXTournai83630.065551.152019
DELANOTE LOONWERKENHeuvelland222488.7013281.782.002020
NATALIE WAUTERS FRUITAlken382243.195692.292.202019
FLANDERS GREEN FARMIeper476883.0094244.003.802020
VANELDEREN FRUITAlken114364.00-24303.002019
PAVARMenen88816.62110358.842020
PRÉ AUX OYESEstinnes766407.0014387.0040015.002019
F.C.P.E ENTREPRISESJodoigne-2927.5212746.122019
DECOLIMouscron57357.3123178.812020
FRACOMEXBraine-le-Comte195548.3632421.402020
CB TRANSTorhout127354.986623.852019
V.T.H.Philippeville12046.002432.001.002020
JOGRIDiksmuide161346.6837761.392.802019
AGRIDAOostkamp4221.08-22386.381.202020
FERME SMEYSTERSSaint-Georges-sur-Meuse1536481.26-282718.665.002020
DE VOERINCKSint-Pieters-Leeuw308152.5418399.362019
HEEREVELD HOEVERiemst767.5154905.842019
LA FERME DU MARAISQuévy-60765.00-16858.0066555.002019
Van Steenbergen TomKasterlee-13487.78-30436.342019
MOERMAN TOM BVBAMaarkedal29319.932559.592019
LOONWERKEN EYLENBOSCHMerchtem510482.65144017.208.702020
MDEVINivelles61462.4815425.962020
GOED TER LEYSint-Laureins27555.827534.840.102020
De KiekoetHamont-Achel698233.38-101393.842019
VDE & COMerchtem2872.00-449.002020
HérimontHannut22639.814991.512020
FERME DU TOURNIBUSGerpinnes332040.541510.632019
LIBAGRIJuprelle-44038.439683.032019
DOMAINE D'HOTTOMONTNamur304611.7834816.862020
Sint-FloraVeurne617637.8096629.832019
ADAMS - KOYENHoogstraten777703.6896546.352019
SOCIETE AGRICOLE DECAMPS FERME DU VIVIER ROLANDJurbise97516.4817291.232020
Société Agricole Cassart IsobecClavier540607.05849.272019
EQUIFARMBraives-134316.00-8157.000.402019
FLOBAGRILes Bons Villers67369.9931581.492019
DORNERHEIDEDilsen-Stokkem4919887.9216200.411.302020
HUNISYAAnthisnes72465.71-1122.882019
CALICETinlot-37357.57-96914.582019
STEDEVAPont-à-Celles4595.39-1574.872020
ARBRES ET PAYSAGEAiseau-Presles75863.2918286.55164876.682019
FENODAMomignies34959.3518894.592019
TERAGRI LUYCKXThuin38421.981610.612019
ArjolDiksmuide-282025.27138299.332019
FinvarcoRoeselare263035.55-4498.422019
C4VSint-Laureins520116.2017084.952.402019
BMR and PartnersSint-Pieters-Woluwe-6822.1313528.942019
AgrovackHoogstraten160360.7584470.910.702019
STRICTO-NATUREHéron-8532.07-107.962019
Gebroeders De KeyserLubbeek182284.174853.443.302019
BAUDOINAndenne153693.60-1924.282020
VARTESTongeren287028.48-87323.691.002019
SPRL DE LA CHASSE ROYALEBrugelette255959.1615929.791285176.562020
AGRICORSOFaimes53698.4111519.700.002019
ENTREPRISE DE TRAVAUX AGRICOLES MOHYPaliseul282943.2935386.822019
THIALOudenaarde5690.97-3890.142019
ROBEYNS VIRHeers45512.00-39634.002018
AGRARIUSAmel56396.0710964.970.302019
MIEKERSHOFMaaseik245415.3732593.282020
BECK Hector en ZoonStekene5585.94-14752.832019
EIFEL GOLD RANCH BAECKLochristi-148241.65-119609.534.602019
VIEHHHANDEL AHN LudwigWaimes452.01-62835.190.202019
FERME DU MONTAVALCerfontaine-5046.002574.00291897.002015
FERME DU HALLETGedinne252258.0374088.021.002020
LDB-VAalter113199.009101.002020
BrulexIeper746018.74-40775.832020
FERME DE BAMISCHPlombières2750627.98139471.241743581.001.202020
BRINESANSint-Pieters-Woluwe30619092.97-302864.224.002020
FlintstoneSint-Pieters-Woluwe28123498.78305639.322.802020
VERT BUISSONGouvy25328.001278.002020
GaumAgriSint-Pieters-Woluwe31788.594003.042019
FERME DU BRULÉSambreville45793.00-1775.652020
AGRI BELLEBouillon-191505.18-193478.822019
Vanneste ProjectsSteenokkerzeel100371.674356.182.802019
TORREELE-PLOMTEUXWasseiges391123.5152194.392019
Benoît BERNARDWanze48249.8120397.032.502019
't WeezehofArdooie150634.63-187528.552.802019
BEL-AIR AGRIMarchin-16730.7116519.492019
LM TP-AGRISilly59761.435380.641.602020
AGRICULTURA!Bütgenbach13255.00-5616.001.002019
White Mountain Aviation & AlpacasFosses-la-Ville202381.1042406.562015
CUMA de FrocourtEghezée231832.7649200.750.802020
AGRINATNamur56659.5613663.320.802019
FEYS GEERT SOCIETE D'AGRICULTUREBeloeil-29998.3236817.072020
GLDRuiselede84547.44-3749.071.002019
DE LA COURTEstinnes85525.60-8922.88218139.282019
BERMAGRIGenappe13413.39-4864.322019
Kolmont AGROTongeren-147457.07-23706.112.002019
ADELROIFernelmont260000.11157453.870.202019
GRANILUFleurus1364757.54533503.753766310.8012.302019
THEVELEINStaden-83233.0119249.162019
ELEKTRO GODDERISDiksmuide391037.17180418.242019
Pluimveebedrijf MALCORPSTongeren394207.7215056.141.502020
AGROVERHELSTHouthulst9101.2714777.750.602019
GIVAGRIQuévy56573.4625148.39144110.510.202020
BIHOUT-VERMEULENAth16786.212368.3262500.002019
BEECKMAN GEERTRoosdaal55790.161444.122019
HERTOG VEEHoogstraten-38065.38-27190.252019
PALAGRIHasselt41997.25-4627.322020
AGRI-HORSES MOLEMBAISOrp-Jauche1171.003489.0010332.002019
Hippo-AgriBrugge528452.34-28794.282019
Het MerelhofLichtervelde49513.2235393.121.602020
AgricovertGembloux486910.0022925.001787123.006.502019
SOCIETE AGRICOLE ROLOT YANNICKBeauraing41992.55-40762.262019
ARBIOArendonk3225332.78292320.235.002020
LA FERME DU SAULEMomignies139030.13-4423.942020
DEGRYSE BERTVleteren183532.9317991.412020
VGF-TECHNICSVosselaar477469.22168726.702019
HIGH LIFTBraives157876.0039900.002019
FERME MASSCHELEYN JOSEPHMettet104894.1912041.382019
DM AgroPittem17401.591162.872019
HOF HET REIGERSVLIETIchtegem331816.0069595.000.402019
't HOF VAN SPIERESpiere-Helkijn602478.16-7984.642020
BORMAGRIHavelange-16729.4014306.462019
II-CONSULTZedelgem166494.8921838.072019
AGRICANTRAINELe Roeulx-61213.90-9322.070.502019
TRUDONHannut-13707.76104.832019
VansimoOverijse-8407.97-6307.142019
AGRO GEERGeer82732.465619.612020
D'Aux BâtisWasseiges234743.5238244.440.202019
DAARTHOFAlveringem21778.901284.522020
FERME DELANNOY ET FILSSeneffe51850.62-36766.042020
VENHOFOudsbergen440584.36366467.942020
AGRIBUSEeklo19376.88882.132019
JCO LAPRAILLELéglise216956.365164.451.502019
Leutenez PigeonsKruisem114330.601080.082019
VERSOLISLes Bons Villers375.10-1217.952019
ISAPLY ServicesJuprelle1093165.99241035.205.002020
ENTREPRISES FROMONT-MENUEstinnes861879.04105204.331043861.062019
GILBERT FTDoische-2002.25-7769.712020
AGRILAXGembloux64969.928122.222019
RENOVAGRICiney119445.9726274.712020
MARTENSMaarkedal77449.1669255.672020
J.J.R. TALMASSEMettet178447.0421028.252019
NEW BELLAIRE - Société Agricole et Forestière SPRLSint-Lambrechts-Woluwe314756.00-42079.00212546.001.002019
LABAS - Société Agricole et Forestière SPRLSint-Lambrechts-Woluwe701729.85313290.582020
FRICOMaaseik2866.312302.361.002020
ResterheideHechtel-Eksel49929.565765.682019
VaesZonhoven1082521.47190366.143.402019
VANDE GINSTE - BEERNAERTOostkamp34076.511018.742020
BLAUWVOET LOLo-Reninge253645.7739938.732019
MATTANJALo-Reninge411338.64115519.292020
MALBAGAalter671126.373039.170.502019
AGRIJOEHam-sur-Heure-Nalinnes48120.2138702.672019
ALS & CoSint-Truiden68865.213390.212019
Les Cabanes de RensiwezHouffalize406912.03106854.316.002019
HOLDING GUISSART & FILSNeufchâteau16512.913292.972019
V & S GroupZulte-32205.0060981.002019
NIEUWENHOVEBrugge229685.612468.912019
AGROGHYBAVeurne-83533.017898.112019
AKIVARArdooie210203.0029171.000.802020
WAVREILLE RenéPaliseul276096.0012985.002020
Elevage de DurbuyDurbuy-60572.51-50302.922019
Bureau CAHAYVielsalm62673.462866.751.602019
LAVANDO BIOSankt Vith-141487.92-9561.622019
L & EELichtervelde158135.51274.622019
MALSEMAalter-33859.94-97835.801.002020
Les SablonsNamur5011242.85763590.452019
Société Agricole De MOLLibramont-Chevigny26974.00-4899.002019
M.M.W.Wanze282025.79162371.992019
PRESTIGEPeer-46418.309182.192019
DE ROECKBeveren306054.42215202.551.902019
DOMAINE DE CHERCQTournai3756497.00-509295.003.802019
THEYSSESNamur37409.208076.742020
ETIENNE RIGOT & FILSWaremme266083.31-343.713.102019
RUDI BOERMANSHeusden-Zolder41764.64621.872019
OOST-ZUID AGRIZuienkerke401575.3216290.002019
BN TRAVAUXBastogne876754.79184132.241746989.336.002019
HOF TER KLEINDERBEEKMoorslede643539.304148.662020
MANENSART SERVICESFroidchapelle74446.542771.972020
Goemaere-LafautHouthulst1003295.00393092.002.502019
MARELDiksmuide631233.45222293.361.302020
FERME VANO, Société civileAmay10298.531127.432019
HUYSAGRIDamme566113.6018629.032020
Defraeye-DesmetZwevegem496561.0515862.593.202020
FRAPOMBraives-77397.21-55981.522020
KRINAFARMDiksmuide1214428.37278701.431.602019
Ferme du MOULIN DE CAUMONTLeuze-en-Hainaut955143.99239240.181.002019
MOULIN A VENTOnhaye411220.18123151.679.002020
LandimZele183982.794339.372019
CLOET AGRIEnghien151809.658878.77196207.462019
AGRI VAL D'HEUREHam-sur-Heure-Nalinnes32065.318384.562019
LES VERGERS DE PARADISAywaille178543.58-4361.040.202019
CLAREBOUT GEERTHeuvelland63925.003000.002019
BRAVASORTAsse-11387.277802.892.002020
JAN CLAESGeel-45021.17-6853.5315065.742019
LAVAPICIzegem754910.73295827.791.202020
DE MOLENBRUGHOEVEDiksmuide407241.08113173.150.502019
BRAGARD POUMAY AGRICOLEVerviers-89711.68647.672019
HENRY GILLETDalhem106969.9311724.920.002019
'T KNORHOFHooglede-110003.69-11490.382019
Caes-Van LommelGeel88182.68-5139.542019
LAND-EN TUINBOUWBEDRIJF ROYENBorgloon196119.095802.6245.002016
HOFSTEDE DE STAMPERDamme543080.3553859.634.802019
KRANENBURGWevelgem1301554.53-161108.362020
POEVACOAalter83886.00-7567.002020
VAN SCHEPDAEL CASIMIRHerne-57830.545526.112019
GEERT MAESAssenede165200.5921944.383.002019
Tinlot CondrozTinlot1005569.0920343.010.202019
AGNEAUX DES TOURBIERESNassogne-2404.79-9206.082019
BOERAEVE JOSE EN PETERPoperinge48260.1512764.462019
M+PORCLochristi244783.0854299.022019
MECAGRICOLABertrix15948.3038912.188.202019
DOLPHENSMont-Saint-Guibert325800.38-5865.872020
WILLEMEHavelange2731118.1140081.972019
CASTERMANSRiemst44903.85181.522019
Entreprise Janssens SPRLChaumont-Gistoux242405.59-6523.922019
DDDDeinze252608.2314708.682019
ARMA FRUITBorgloon134086.1811048.723.402020
MEHUYS JOMiddelkerke126117.4222875.802019
LOCA-CLEANINGSomme-Leuze20192.41294.912020
DE VIER HERENKruisem39119.44-19898.532020
FERME DU GENETAttert56463.80715.442019
BOUILLON-AGRIEnghien396758.84108932.840.502019
VANLANGENAKER FRUITSint-Truiden-611727.4018020.353.002019
DEVALAPIGIeper-203900.0012625.582020
KETELSLEGERS TRANSPORT EN LANDBOUWKortessem351092.1319902.272020
GEBRÜDER LENGESSankt Vith4185660.85990413.0610.502019
FLIPKENS AGRIBree664503.7776738.312020
LE CLOS DE L'EPINEVirton223275.67-3117.9326507.052019
YRIPutte1717.12100.552017
WINDENHOFLanden107602.006965.002019
AGRO KERKOMSint-Truiden43405.64-9829.612019
LOONWERK MARRANNESKoksijde1486115.94114448.5210.102020
CHARLES LACROIX SPRLPerwez72718.388040.582020
DEFRANTITielt174285.0728862.242019
FERBOMNamur190411.366386.092019
GIPLEUX AGRIJurbise69564.70-194.560.702019
VEETPLANTLonderzeel276816.62127883.052.702020
CalibekeStaden621599.51119662.261.002019
ARABIAN FARMChaumont-Gistoux205752.54-17118.6351555.561.302020
DEMOUSTIER J.M & FILSFrameries-35092.17-3995.4856167.502019
FERME DE L'EPINERebecq66224.00-1979.0059594.002019
HOYOUX FAMILClavier354369.00-5764.002019
VEEHANDEL PUTSEYSBertem263174.768469.282019
S - PRINATURESprimont8329.978257.432017
DEGROOTE KRISTOFMiddelkerke-495233.66-60822.130.402019
DEMVAZuienkerke58857.3715747.652020
NEVEN WILLYHeers646644.40-8795.2521.702019
HAINAUX ET FILS DE MENUFONTAINELéglise194662.00-16614.00708189.002.002019
BILLOUEZLeuze-en-Hainaut180512.11-16803.750.602020
VANDEVARArdooie147914.0019488.002019
SPRL PARIVAGRIGenappe106718.1119388.542020
HOEVE HOOGBOSCHVELDRiemst872527.00-88824.002018
LA FORESTIERE D'ANTIEMONTMarche-en-Famenne21286.54-9163.062019
DORPSHOEVE BERENDRECHTAntwerpen524017.4318879.052019
GORETFlobecq-23948.05-494.792019
BELVARCORuiselede217530.0011719.002020
SYLVESTER STYLESint-Jans-Molenbeek22457.38-14889.57276150.792019
remandZaventem79589.52680.932020
T.O.P.Tournai102038.283487.751.602020
LA FERME DU MOULINChièvres144706.4123296.142020
STEMAT BOUWONDERNEMINGAalter333982.3032431.492020
MARVACOTielt1079939.23373051.271.002019
EQUICOSMOSMaldegem28874.50899.592019
DE VREESHeist-op-den-Berg444118.48-20805.7010614.752019
ELEVAGE DE LA ROUGE CENSEAth-21770.87-78424.151.502020
HUENS PATRICKBierbeek464000.848303.302020
MILISEN MARCHeers121321.34-14503.582019
ARDOVARArdooie26828.9910219.252019
ADRIROBCourcelles103373.45-5900.942020
PEKOVARKruibeke72471.75105099.392019
JejoGeel445907.65158517.522019
JPC AGRIJuprelle176095.2977875.072019
Pears InvestBeveren43712.90-48694.802019
VEEHOUDERIJ 'T PARKLichtervelde-89202.63-16112.862019
KATOBEKEDiksmuide608521.63165462.882019
COMPOVITKortrijk628868.65117299.131.902019
JOWADELIeper499425.99146983.681.102019
DECOCQ VincentAwans395052.6998071.402018
ALDEVANIchtegem12241.00-19141.009.202020
FERME DE BRABANT SPRLEghezée857672.2052193.752019
HucoArendonk902040.98102794.272019
PHILLEEllezelles102667.002491.85177205.242019
TIEGOSeneffe51316.139305.242020
MERPORKHoogstraten192871.4850228.922019
AGRI TOURETTESilly228376.8834293.772020
MEULEMAN AGRIBeernem841527.81215350.222019
Donkers & CuypersHasselt486925.7893623.825.302019
HUYBRECHTS JEFHoogstraten465463.03130549.072019
Ferme du Vieux TilleulFernelmont951162.90100482.197.002019
JOHAN TAVERNIERSAth460131.3253331.641.702019
MIKAGRIDour117240.2440209.751.002020
BONTEHOFTielt481623.6352793.130.502019
Ferme de la BaillerieGenappe265069.5027131.552.002019
DE KEYSER RAPHAELFontaine-l'Evêque416734.7811925.742019
AEGIDIUSTielt4101905.5540294.782020
BAILLEUL GEERTIeper232981.3640691.812019
BRAINE-LE-COMTE ELEVAGE ASSISTANCEBraine-le-Comte32687.642933.802019
DE KASSELBrugge-66313.15-77198.492020
TRUYERS GUYHalen360338.1921858.650.302019
Jürgen MÜLLERAmel27064.821621.022019
SMITS AGRARISCHE BEDRIJVENBaarle-Hertog489183.47159464.312019
PHILUC-AGRILeuze-en-Hainaut47847.004241.0060047.002019
ADVIES & COORDINATIEBUREAUDiksmuide388036.15-40047.422019
BERVAEssen37358.499535.532020
VAN BELLEGEM ET FILSJemeppe-sur-Sambre282536.84-156.672020
BAL.POMChièvres41659.3715879.53168766.632020
FRADEPTournai-67148.16-12705.912019
DELZANDRE LAMBERTDurbuy50558.102988.072019
AGRI-THONETBraives43100.215028.422019
NUTRIPROCESGistel58855.5311675.992019
GANFRACOLichtervelde94505.061520.772020
DEKONINCK PROJECTSIchtegem-81264.37-50176.992020
ANNOUCKArdooie80725.9755912.682019
BousinvestDeinze2840236.7134548.742019
Service Agricole Jean-Yves NollGouvy355951.478681.472.002019
FERME DE WARNANTWavre2851711.4195677.080.002019
Landbouwvennootschap KERSTEN Filip & DidierBorgloon1518503.3412233.322019
DESSYAndenne29983.715205.682019
OBIPORCSNivelles-45696.6543735.302020
CLOTUCHE SCRIGouvy-52923.13-861.0254394.382019
BLUM-MACHINERYSint-Truiden297697.3497039.932.602020
LES COMPAGNONS DE LA ROUILLEHouyet-28298.00-29897.002019
CERSTIAENSStabroek117937.5250367.602019
Smet-HeyndrickxSint-Gillis-Waas-480283.45-685028.011.102019
GVB en C°Lummen-552041.18-16379.432020
Meers MelkveeBilzen120128.65-21553.212019
HERTAVEGHannut545260.5384155.951.502020
LES VIEUX PRESPaliseul-14436.54-867.032019
VANNESTE PIETZwevegem95297.67-14173.802019
JONA AGRIComines-Warneton267927.5278323.152.202020
LADEVORuiselede182853.7727436.612020
Agri-landKortenaken183427.8624544.762019
AGROTOUR SPRLWalhain147959.00681.001.302020
DE NIEUWE KARPELDestelbergen253990.13-187850.511.402019
DEJONCKHEERE Patrick et Chantal, société agricoleChièvres204567.56577.502020
AGRABELMenen674624.60124788.522019
Beirens Koen & HeidiZuienkerke313007.5427685.712020
AGRIFILievegem4821.653712.072019
ASSET & INVESTMENT MANAGEMENTSint-Pieters-Woluwe509243.0039178.002019
Nieuw Knoopshof BVBAMaaseik-109155.45-19391.832020
V. BEDORET-VISCOURTWalcourt303828.1920001.212019
Philippe BEDORET and CoWalcourt113613.45877.812019
SPRL Philippe LHOTEBastogne172504.70-11670.682019
SPRL LEVANPont-à-Celles1056742.9836411.842020
L. MELOTTETinlot94474.0018024.001.002019
BREEMANSBree294146.71140023.752019
DEMYTTENAERE KOENTielt-382593.97-16240.450.702019
AGRICOLE DU GRAND CORTILDinant60870.525617.412019
Ferme de la Belle ThérèseBraives44534.9119092.910.002019
PAQUE LANTINJuprelle98328.95-16584.722019
DELFARMINGAnhée122997.5711182.31188735.022018
DE CUYPERE ET CIEBrugelette-60474.98-7618.162019
HERVASTPORCAalter264168.71217169.002019
CPL-KORTEMARKKortemark23157.8812582.982019
FERME DE FREYANRemicourt127976.167052.472019
LIESENS ERWIN AGROTongeren264044.31-16148.832019
AGRI LETIHONBassenge-79221.271948.322019
SANOVIVOSint-Pieters-Leeuw9300.825668.802019
Grondwerken De ReyckeWortegem-Petegem292563.7960029.752.102019
FLAMECFleurus925158.40179964.383.002020
FERME DES SAPINSBinche7515.37-518.39116212.352019
HAGEWESTStaden3387275.21233707.2920.002019
EMONATielt399203.8419601.2740.002019
BENWATTZonnebeke-5025.87-4587.112019
Wauters en zoonLanden1310230.13-106553.410.102019
MAC RIMSint-Truiden773744.199010.362020
AN-PIGSAssenede1322720.31106583.760.802020
FERME DU PLAT TILLEULThimister-Clermont145593.7468235.322020
L.G.H.Zemst-59246.01-35441.972019