Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 02300 Verzamelen van in het wild groeiende producten met uitzondering van hout

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
VanimcoAnzegem873837.02-4052.412020
Beheer- en managementmaatschappij La GarenneSchoten-7096916.59692427.901.102019
Boomkwekerij Michel Keersmaekers-MichielsRetie98048.8616794.821.102019
CLERBOISNivelles20454.461409.932020
LANDBOUWBEDRIJF KUMPENOud-Heverlee154083.003794.002019
ZOHEMAAssesse11827.001426.001.702019
MAUHIN MANAGEMENTDalhem148275.4970296.982019
FUNGI UPModave1899.00-1859.002020
BE NUTSWatermaal-Bosvoorde90251.00-7092.002019
TREECYCLE TREECARELa Hulpe47422.0341222.032020
FORESTCAPEWatermaal-Bosvoorde130183.00513576.00806160.003.102019
FOREXPLOIT SPRLGouvy16912.002327.000.602020