Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 08112 Winning van kalksteen, gips, krijt en leisteen

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
OMYAOudergem11915213.8296545.8557681055.42117.002019
Calcaires de la SambreMontigny-le-Tilleul10469523.861570036.7511850610.5147.802019
Carrières de la ThureErquelinnes1212700.83544681.342617056.6611.302019
CHAUX ET DOLOMIESEupen1899180.54202215.875.302019
NORTHSTARWijnegem14852164.224886518.57912928042.733.502019
Dolomie de Villers-le-GambonOttignies-Louvain-la-Neuve4639067.46112291.145298953.2211.902019
CARRIERES ET FOURS A CHAUX DUMONT-WAUTIEROttignies-Louvain-la-Neuve814321415.437661955.96149452211.72269.702019
Brancaleoni FrèresFlémalle-80055.23-12672.700.502019
Carrière des LimitesRochefort5151260.821581440.9215601208.5124.302019
CARRIERES DE PREALLEDurbuy31882.65-176070.896.102020
Les Carrières du Fond des VaulxWellin4818414.95424344.818939400.6224.602019
Calcaires de FlorennesFlorennes737909.00164309.0026.702019
GERARD - GORSELibramont-Chevigny6136600.51813602.428637682.1219.802020
BELLE ROCHE SABLARCrisnée2346413.9568072.202636450.267.002019
CARRIÈRES LES PETONSWalcourt4273291.31258986.406732652.8228.802019
Société d'Exploitation des Carriéres d'YvoirYvoir1086807.9858255.954564987.9513.802019
COMPAGNIE DES CIMENTS BELGES, C.C.B.Tournai254987800.8415061826.34229977930.43357.302020
Pierre Bleue de WallonieOuffet372589.4220208.451.202019
DOLOMIES DE MARCHE-LES-DAMESOttignies-Louvain-la-Neuve2102091466.20257530881.9845654321.24195.202018
CARRIERES SUR LES ROCHESBastogne963476.89328198.018.402019
Les Carrières DE LA FLECHEBertrix891080.80127786.691135418.935.702019
GYROSint-Truiden1123221.71243712.249.702019
Beauvois Edgard et FilsSprimont361058.8614552.502.002019
CARRIERE LA COUVINOISEChimay-2026.00-680233.002230879.006.902019
LAMBRIGHS - Carrières DOLHAIN VICINALLimbourg1051406.56129006.6910.102019
Jean DREESSENBlégny1095516.98141309.891.002019
CARRIERES DE TRIFFOYSFarciennes181816.13784.765.002019
CARRIERES DE RHISNESLa Bruyère1476743.6342543.4010.102019
CONSULTANCE ET GESTION IMMOBILIEREFlémalle-7321.56-3305.902019
THERET VINCENTVresse-sur-Semois105457.4238948.892019
CARRIERES DE LOMPRETChimay1929987.001155097.004002510.0012.102019
FRECAMATBastogne3071429.8511654.142.002020
CARRIERE DE MARENNEBastogne-1968778.88-336234.683.602019
CARRIERE DE HAUT LE WASTIACrisnée1895119.91426396.143842565.757.902019
CARRIERES DE LEFFENivelles430321.59-98647.695872047.3716.402019
GRANITPIERRECiney100153.00-16929.00421622.004.702020
Art and BusinessBrussel28648.997985.512019
CUVELIER PHILIPPEMarchin268500.02-174648.157.302019
SOCIETE DES CARRIERES DU TOURNAISISTournai28215557.37173724.0027697745.16123.102019
SOCIETE WALLONNE D'INVESTISSEMENT ET DE COMMERCIALISATION INTERNATIONALNeupré-22776.00-50736.002019
IMMOHACLanaken2148125.5222265.802019
AERTSSEN TERRASSEMENTSEngis4715741.36329403.8920127462.8860.202019
CARRIERE LES ORNAISSint-Truiden55697.54608.562019
CARRIERES DU BOCQYvoir575230.76-106717.1223.202020
Hermans-StulensRiemst185135.2432811.920.302019
Calcaire de VinalmontSprimont-168351.83-273833.493.002019
CARRIERE LAMBRIGHS BILSTAINLimbourg106979.0360793.051.002019
Aalborg Portland BelgiumAntwerpen2998452.24187480.753.102019
Meuse TransportWanze-48604.00-1114.383.902019
BL CONCASSAGEAubange-102355.00-6460.0096975.002019
LABEYE ServicesSaint-Georges-sur-Meuse403441.89168911.186.502019
SAMAVICPhilippeville740522.219568.682.002019
Calcaires de la Rive Gauche INivelles4174218.89-281443.182019
CARRIERES DE GRES D'ARBREJemeppe-sur-Sambre560217.096963.793.802020
Carmans Blue TechnologyLummen889929.69564155.342020
FERRARI GRANULATS(division carriere du bay bonnet )Visé1255979.19137930.639599432.0819.902019
ECARSA SAYvoir-1985062.14-112880.762019
JohRaMaasmechelen-61820.26-5959.062019
BOVA NATUURSTEENLanaken3734.80-3542.692020