Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 10120 Verwerking en conservering van gevogelte

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
Van Lommel & C°Tessenderlo-53124.56671.793.602019
Joosen-LuyckxTurnhout4493094.72-263687.9425813916.5036.502019
Klaasen en CoRavels28788606.98278230.6344079301.32126.502019
VANDAELE & COOostrozebeke3420762.03-1045821.44564000.008.802020
VAN - O - BELWaregem30233287.25701067.61124048758.1997.302020
Volys StarLendelede19951796.401822345.02109502247.30390.402019
ARTISLACHAalst14023111.612250507.4068105027.7236.502019
BROECKX BESTGenk328106.3010896.944.402019
HERRIJGERSHoogstraten1710284.41173819.6626.202019
Omer Ameloot en zonenHarelbeke1370666.79101893.5714.302019
PLUIMVEESLACHTERIJ LAMMENSTorhout2559990.77-2462177.7352417360.5990.302017
DE WITTE - VERMEEREN - ROUXCharleroi300030.186934.135.602019
GORS LEEUWENDAELBorgloon666447.79-36954.002019
CALIBRARoeselare6798886.33-232499.3727621330.5218.402019
Agricole PROCOVIANAns115858.00433.0020276.002019
HOFKIPMenen1861688.8723799.1542.002019
MAESSint-Niklaas492280.6812417.122019
BUYL - VAN DEN BROECKLiedekerke21860.50-13558.742020
L. DE JONGHRijkevorsel132669.13-5142.053.002019
MID-INVESTWaregem19766683.26384300.812019
LAVAMEATStaden3461440.67-529956.5614393604.3234.302019
BelkiAalst7434254.801339655.4790918932.28152.702020
HERDICO-VLEESHoogstraten-268312.52-7704.852019
BENKHAPOSint-Jans-Molenbeek49577.3240749.652.702019
NOLLENSKruisem8993437.17189285.4682485093.0157.202019
't NEERHOF DEERLIJKDeerlijk177047.0319292.012020
LATORTorhout-1918833.52-179805.080.002020
WILKIRavels3973909.881363811.8916531973.6570.602018
BRUNETJurbise12773.268895.7066343.482019
SLACHTERIJ VEREEKENHamme (Vl.)-6454.172942.772019
VABOCRAHerselt520184.0010063.002020
KEYNEN-VERVOORTHerenthout28273.87-6544.441.102019
Pluimveeslachterij StoffelsHoogstraten653827.3930139.436.102019
SCHILDERMANS PLUIMVEESLACHTERIJ EN VLEESVERWERKINGBree3230492.461669391.2933474645.6346.402020
VANDUFFEL FOODSLommel250419.149245.321.502019
SADYSKruisem13859699.244063116.05818181.727.802020
EUROPA CUISSONTournai12442945.02-2092217.5173074272.4985.402019
VAN REMOORTEREKruibeke87166.92-208155.872020
GEENADeinze15077757.68839712.631982062.4021.602020
SEA TOYSTOREBrussel44627.842892.7834.502020
LONKITemse4740867.79445239.7418848137.0765.002019
AVIVALHavelange134675.0016603.000.102019
TEKERWillebroek708644.8515653.726.002019
DE BRANDTLochristi1666477.55297027.8112.502020
ARDENNE VOLAILLEBertrix4094559.34-1502768.8234066023.1789.702020
NODYWingene19008.624770.922019
FOURNIPACAndenne1760241.00129894.003390973.00107.502019
Grill ChickenSint-Lievens-Houtem2765.001061.002019
MOULIN ET FILSLeuze-en-Hainaut47097.765085.131.702019
PLUKON MOUSCRONMouscron12792593.423361300.10170937927.26188.002019
Theo Coertjens InternationalBrecht3932179.73933266.999132550.0129.702019
LIEBEN GEVOGELTE EN WILDGenk1004304.8984159.856.202019
VAN DYCKWijnegem23282.542738.612019
DECLERCK PLUIMVEESLACHTERIJOostrozebeke240382.76-239129.198.802020
Kipco - DamacoOostrozebeke7052079.69828964.2262791751.0440.502020
LARFROSTMenen6243189.971153227.7912.202020
Bijnens KippenslachterijGenk120320.6619222.858.802019
THE BOXOostende-20631.72617.111.002019
PLUIMVEESLACHTERIJ CORNELIS-CAERTSLeopoldsburg159760.905613.031.302019
VLEESHANDEL VENSLendelede1887366.3262246.3525.702019
DTS MEAT PROCESSINGRijkevorsel-944931.14175661.629.002019
BEN DECOUPEHerve-35085.2115554.935.302019
BERT MAESMeulebeke2703208.74497146.3024589451.7844.502020
PLUDISBree626755.90512513.0738340550.5019.102020
PLUIMVEESLACHTERIJ COOREMANDendermonde23158115.241956927.3197911122.147.302019
GEBROEDERS PEETERSDilsen-Stokkem21507.647492.681.102020
PrismaWorx FoodKinrooi521152.72743.50108.802019
TRADIKOLonderzeel637421.53-656.902019
VTM Quality ServicesAalst1974222.171307308.4812969201.73126.202019
OLENSE KIPPEVERWERKINGSint-Lievens-Houtem1477127.18-15275.1712745860.1711.702019
Plukon Agri BelgiumMouscron1386154.3813695.44207204368.165.202019
El CholitoAnderlecht-27094.95-9329.752019
BADR FAROUJUkkel291275.0087888.0014.002019
DUTCH FOOD EXPERTSAntwerpen3073556.71126445.5633731248.032020
Slagerij Ronny Hens VersboetiekNijlen-104398.06-19680.331.002020
Le PouletSchaarbeek11420.6423625.213.002019
DERINOPHoegaarden-209126.37-161495.982.102019
Phil'CuisineBastogne-1956.89-90930.703.102019
LA VOLAILLERIE JOSAPHATSint-Joost-ten-Node-524.791923.712019
TALBICharleroi7492.001272.002019
ALL CONNECTZele47224.2018601.862017
DILAN FOOD PRODUCTIONLiège-23161.0011093.001158448.002.702019
Slagerij GadisseurAntwerpen18764.1115230.347.702019
!MAS!Hoeselt-86781.28-86237.287.302020
« GREGORY WATHELET IMMO »Clavier271765.7634081.942.202020
MOUNTAKHABNivelles14059.004945.000.102019
BraadhaantjesBeringen27632.47-15308.790.702020
C&D67Genk102470.7874000.612019
GÖCEN FRERESCharleroi31603.75-128.852019
PHARAONICNamur-23622.000.002019
AXENELOSMeix-devant-Virton70380.277090.45714774.474.702019
VacjumBeveren-89882.67-34835.362018
VC FOODSTongeren-23685.00-1203.002019
EL MADINANamur52167.5661101.801057985.222019
STEVENSAmay-39714.00-26915.00414123.000.702019
CDB FOOD PRODUCTIESKapellen9902.785584.422019
Boucherie des 3Amay-119833.22-13241.562018
Meat 4 LifeAndenne-85106.4713346.755.602019
Slagerij De DekenLeuven136751.5149169.872.402019
PRISMAWORX POULTRYKinrooi114844.1126597.5360.002019
Belgian Meat ProductsBrecht27186.09-5518.892019
JAY'SKortenaken17984.29-1651.780.902020
CHICK’N & COOKHerve25339.2718723.880.001.102019
ALL MEATS SERVICESMouscron-73284.80-41968.402019
DECLARModave31678.4619821.531.002019
LE VECMONTOISLa Roche-en-Ardenne186239.00-267.002019
TM FOOD & CoAth20809.00-3022.00550913.003.502019
BOUCHERIE ANTOINE-MULLERVresse-sur-Semois231334.83-11953.273.602019
MCNSint-Gillis (bij-Brussel)58094.8113396.192.502019
Chicky BuggyTemse2602.93-15997.070.102019
REUSESTEENGeraardsbergen7140.1010940.102.702019
PETIT ABATTOIR COOPERATIFFloreffe9786.00-2014.002019
MORAYBlégny206820.84109993.627.402019
BOCO FOOD CONCEPTSHasselt19269.8616769.862019
Boucherie Traiteur GALLOY de la ferme à l'assietteFlorenville88011.8738011.873.202019
DAVHUBPerwez41395.665395.669.302019
MEHMET ALI BEYMachelen (Brab.)15711.00-2889.00131479.002019
DE AMBACHTERIEBrugge21463.002863.000.902019
Atelier KortrijkKortrijk95938.3548268.572.602020
PITA HOUSE EUROPETernat30110.0430109.040.502019
ROYAL MAntwerpen19274.801674.80465382.062019
EFILochristi98813.3492613.34282658.112019
Société CORNULibin34599.10-43655.902019
Pelican ManagementTournai25416.6024416.602019
BENOITSSint-Truiden15275.3514275.352.102020
BELGIBIERBastogne-22287.74-122287.742020
DIDIER VAN WIELERanst159358.8819286.938.802020
CLAUS A&MLLennik221324.1975143.442020
MOERMANKluisbergen3349176.33952172.3119.702020
APKSchaarbeek56358.03488.38319486.252018
HOSTIJNMouscron1828631.62244333.296.302019
COQARDENNEBertrix-13285.69-6361.933.002020
ATAK MEATAntwerpen-30273.275919.322019
CHARLIERVerviers19212.17101695.7115.002020
PIETERS L&COpwijk34187.00-4017.002019
LE GARGANTUAMettet-198170.92-56269.722.702019
HHOMHarelbeke-1205.89-1090.602018
LR - BEEFWielsbeke-118398.185966.422019
B & N MEATGlabbeek59728.429531.502020
Slachthuis Heist op den BergHeist-op-den-Berg537596.52-31946.6218.902016
PATRICK DALLEAsse38628.483206.812020
Orient CoqHarelbeke77974.009229.002.002019
Empro EuropeDendermonde-1601161.26-730093.7814.802019
EL GHARBAnderlecht52872.462341.722019
ANTOMAXBoortmeerbeek12708.114033.920.602019
TROIS-MAnderlecht102722.96-31303.655.002019
CASAVENTASint-Niklaas1040335.403921.643948314.7721.302019
DIEUDONNE MEATMaaseik80193.0016596.002018
KAILOBrecht11589.884568.132019
DE COSTERDestelbergen142500.00-43183.005.002020
DELICHEBerlaar55940.848871.292020
SCHELKENS FRANCISLonderzeel322849.3560807.360.302019
DE BOKKEBeernem211335.1813867.433.402019
DELAVOAntwerpen-50365.43-19302.043.402020
LAMMENS-EDNO VLEESWARENWichelen1633595.37-90686.157.802019
FERME D'ARTAGNANOupeye-15856.005103.00298455.002020
LE POULET D'ARDENNEBertrix331020.32-86386.582.202020
PLUKON MAASMECHELENMaasmechelen11611696.516047250.41320679597.82497.402019
G & HMol162999.4928475.523.302020
AlmanaarIngelmunster889406.97352126.2414.902019
KIPPENSLAGERIJ DECLERCK-MODDEMeulebeke25466.0110335.192020
KOSHER POULTRYPuurs-Sint-Amands2304966.59138969.201.802019
FreshMealsLievegem11523887.333636187.89144802743.4836.402019
THEYS - VAN EDOMDuffel303047.73105895.749.802020
VLEESHANDEL SINNAEVEDiksmuide524914.5950151.191.302020
VIANCOHerve148807.0117026.316.402019
HAB MEATSint-Niklaas128054.85-28939.8010.602019
FAISAN GRISMouscron65072.2023460.195.502019