Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 10312 Productie van diepgevroren aardappelbereidingen

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
McCAIN FOODS BELGIUMGrobbendonk27017250.641600546.6050.302020
Aviko BelgiumPoperinge17916358.99819559.4428497292.79260.002019
DUJARDIN FOODSArdooie32029625.75-1321931.54218910883.88422.102020
Centre de Recherches et d'Elevage d'Animaux de LaboratoireGenappe76482.29-244761.902.502019
LUTOSALeuze-en-Hainaut93122391.61-18531330.62343381991.55920.302020
DICOGELArdooie27743482.51931432.1356079387.6884.402019
POMUNI FROZEN NVRanst2575606.94-53577.1841.302019
Paul Cool en KinderenDendermonde3144425.06535041.4320684702.4723.602019
FARM FRITES BELGIUMLommel12473373.00852322.0074565546.00308.902019
AGRISTOHarelbeke71812707.2419540770.18557731165.93372.402019
AGRISTO NAZARETHNazareth21605930.1010319714.8071144964.11163.802019
CLAREBOUT POTATOESHeuvelland158091960.054084972.45719505247.63642.102019
MYDIBELMouscron33705355.401640865.32206944349.00466.502019
VIAFRITESMeulebeke6735721.74757147.846.002020
GRAND SERVICEBlankenberge-1067226.91-1713393.667.802020
LARFROSTMenen6243189.971153227.7912.202020
AARDAPPELBEDRIJF DOOMPoperinge50403.009712.002019
ECOFROSTPéruwelz56209125.641763180.75127887554.9386.902019
DE PATAT SPECIALISTLubbeek-242017.13-4452.311.002020
iFRYVleteren145534.441092.892019
BART'S POTATO COMPANYVleteren3933216.23187593.192019
GARNITUREPelt37260.968305.532019
MYDIBEL FRESHMouscron5044676.86-158910.962019
PANADAS FACTORYAnderlecht341050.7654014.9911.202019
VWS Frites DISTRIBUTIONFlorennes203097.4310317.663.002019
DAVID CROQUETTESBeersel49967.002292.002019
B.S. & S.Hoogstraten415843.1014784.532019
CL WARNETONComines-Warneton75188689.804500953.92273683958.52640.102019