Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 10720 Vervaardiging van beschuit en biscuit en van ander houdbaar banketbakkerswerk

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
Biscuiterie Le VésuveZottegem217806.7217045.913.802019
De Vreese Van LooLokeren869236.74-37397.3110.602019
Vermeiren PrincepsBornem5451500.481553000.5515278929.0120.302019
Biscuits BofinPutte-3603187.36-103892.6947.102019
Biscuiterie WillemsEeklo6497395.288722095.2163498752.6893.402019
LOTUS BAKERIESKaprijke64472675.2534880393.092019
LA LORRAINE NINOVENinove35947235.041445303.50438838066.58601.102019
Marquette et filsTournai531644.5411330.1416.802020
Etablissementen Joseph SoubryRoeselare47474636.82922935.99120006334.59412.802019
Pidy GourmetIeper17262230.68813553.7915158685.4688.402018
DesobryTournai6713427.00-382512.0028791290.00140.802020
DE BREMSTRUIKRoeselare1134123.6110456.9483117.242019
BISCUITS DUPONIchtegem1517500.8833964.7916227062.7410.702019
BROOD- EN BANKETBAKKERIJ PEETERSKontich-196001.265222.6313.102019
Mondelez Belgium Biscuits ProductionHerentals33710379.851995474.8268244994.802019
BISCUITERIE THIJSGrobbendonk34492580.713698541.4086841624.39225.702019
EUROBISIchtegem1821501.05451247.9411692290.827.902019
BISCUITERIE LE LION BELGEIchtegem655026.6315886.241842530.1322.602019
BISCUITERIE SEGHERSTemse7139883.17835225.0518244408.6453.302019
BUREAU D'ETUDE G. GAILLARDUkkel574165.1127896.412019
Lotus Bakeries BelgiëKaprijke49533800.0913632470.21231469324.39615.602019
B. MARESCAUXFrasnes-lez-Anvaing-15491.72875.192019
LECOMTENEstinnes86316.44-3569.934.002019
Biscuiterie Jean-GastonEvere28218.94-6767.660.502019
Biscuiterie De ValkRumst177457.58239.082020
Les Vergers du Vieux TauvesWanze7600502.69675712.2242382042.67200.002019
BISCUITERIE JULES DESTROOPERLo-Reninge4167813.46-1108002.2734322324.55135.702019
Boulangerie-Pâtisserie J. P. BAEKEAns-226332.61-117781.413.302019
SanoRice Belgium NVZottegem15229186.351006649.0346457605.48203.702019
C.R.V. CORTHOUTSDiest1254639.43531823.0012.702019
BISCARDY'SAnzegem209682.3455422.284.102019
CREMERS - RIBERTKaprijke25899894.001081116.152019
AVIAN BISCUITERIESteenokkerzeel173398.3711729.552019
DESTROOPER-OLIVIEROostkamp11153281.6938394.1822543590.0475.802019
PINSONVeurne1554420.3630817.122019
TAMARGeraardsbergen1425116.60977811.011.202019
DE REZE BISCUIT-CHOCOLATEBeringen1527499.27188838.9820.902019
FRIANDAHerstal1119432.261054662.2343.502020
POPPIES BAKERYZonnebeke7678991.242007119.4639495109.13132.802019
BELGAUFRETournai1291072.29327290.1617.102019
LES DOUCEURS DE SAIVEBlégny69727.53251.0320.102019
CORNE PORT-ROYAL CHOCOLATIERWavre6786665.001177328.008514579.009.902019
BISCUITS DELACREWatermaal-Bosvoorde1677067.78-21177000.62129466842.13307.702018
Continental Bakeries BelgiumAth771429.84-1590530.2328508702.85135.902019
POPPIES INTERNATIONALZonnebeke15359814.022330793.17210025010.7634.102019
YILMAZ-23Beringen-36695.4922052.826.102019
Etablissements ROMBAUX Jean-PierreBoussu107441.0029206.00184156.002019
Au Flan BretonTervuren20221.01202880.3334.502020
DELI WAREGEMWaregem-46112.91-62918.090.902019
BISCUITERIE DECLERCQKuurne1397150.35131406.4733.002019
Biscuiterie DandoyBrussel3270044.48464563.358239678.9392.202020
'T STOKBROODJEEvergem-11839.59-7454.932019
'T MEIKLOKJEKalmthout122733.0016120.002019
ECO BISCUITSWesterlo565606.8641314.132.602019
DUCO HOUSINGAntwerpen163962.6065088.652018
TEKNO JAD EQUIPMENTSint-Jans-Molenbeek78718.007514.001090718.002019
VLAAIEN VAN AALSTAalst136897.1810212.610.902019
LIPCASWingene1332179.9849297.6442.502020
NIHOUL.BEBrussel-30258.69-41671.502019
DELICES DE COMINESComines-Warneton14081390.942083681.6731020483.23117.102019
L.M.R-BeheerSint-Truiden712448.46-325628.7415.402019
BISCUITERIE GRILLETStaden4892.0010311.001.502020
LA WETTERENOISEVorst-125455.08-177620.5521.502019
CERELIA BELGIUMVeurne4199170.21582415.6525527795.5498.702020
DIDESSLille779901.5837864.8031.402019
CHOVEXLedegem115381.6124470.762019
St. Paulus BakkerijBrugge39740.2689242.4748.402019
DIMABELIeper2838017.02-596867.0013.402020
ASSELBERGHS - MOENSBorsbeek1805129.1879530.062019
MILANBrasschaat1298756.8430366.882019
WORLD CONESMaasmechelen955769.68177212.1741.802019
CAKE & C°Zele124434.96-177.124.502020
VERSAVELIeper218376.6378697.387.802019
MALHERBE-DEPASBraives-58514.93-854.702018
CITROENCITROENBrugge18845.77-5887.760.402019
B.K.T.V.Deinze16133.9634501.224.102019
MANSSENSAalst86156.12258.152019
LILLY'S CAKESSint-Gillis-Waas878097.57363483.0511169783.9869.502019
HUGO WAFELS - HUGO GAUFRESTubize4837710.57768448.5414.602019
WACSAntwerpen-28993.50-2689.032019
BAKKERIJ VAN THILLOEssen233977.81100326.5813.902019
MINNEHooglede-52016.467841.522019
BACKEREI J.P. MATTAREupen22063.8914338.703.102020
JOELLE ROUSSELLEEsneux2957.03-11499.472019
PATISSERIE GROFFYChaudfontaine-538.73-36031.102.802019
B & B VAN BELLEGeraardsbergen28847.352649.652.002019
SPECULAASJE HEYNSHerentals265473.0257665.781.502020
HARRY'S WAFELBAKKERIJAntwerpen197441.8611218.934.602019
BORAIDAAntwerpen51547.344286.291.202019
BAKKERIJ MARTINEPittem341595.1961821.203.802019
BROOD - EN BANKET BAKKERIJ HILKELubbeek-37095.086684.252019
PATISSERIE MICHAELSchilde-82924.9918172.622020
VERBRAKENRijkevorsel226042.7378481.167.402019
PatasjoeBrugge236346.40280060.5122.002020
FATHI FRERESLiège17095.41-5696.262018
TANGEAWIGrimbergen-5245.15771.851.002017
Diamond DynamicsZelzate-3963.58-20037.832019
COBACOOudenaarde-214507.28-149060.312020
BOULANGERIE VERSLEGERSVisé8428.006.001.202019
VERSTRAETE-COOLBrugge266520.0577839.312.702019
BONGUSTABlankenberge218072.2923084.461.202020
BAKKERIJ LIEGEOIS-STEURSGingelom43203.12-24439.092018
Tradition Française d'AutrefoisElsene-1247.60-8141.162014
NAHALILiège32673.007623.412019
HARUN DRANKAntwerpen921.190.000.002019
RifslieGooik107643.1616716.342019
BOKEBrecht3934.7223324.730.302020
Pierre G.Sint-Pieters-Woluwe175506.9024501.252.102019
RG CREATIONSLasne-77729.00-110365.006.002019
GOLDEN HORNBrussel-6600.281056.9775945.492018
TRANCHES DE CAKEVorst-22790.224137.992019
YilmazAntwerpen34403.7713846.862020
CREVAZutendaal-38514.6633568.280.302020
OZ KACharleroi88758.3518540.126.702019
DELIGOUTMouscron2990753.87274418.559.902020
Van Rompay-MertensPutte46479.851576.812.202019
BRIAN JOYEUXBrussel78221.0021806.003.302019
CDSD BAKERYUkkel188903.8255385.167.802019
BAKKERIJ STEFAANBeernem-8960.42-3938.792.102019
RONIDAOostende-2639.969887.330.102020
SADRIAntwerpen26854.462666.242019
HINDAntwerpen27723.03-1961.152019
DE KEYZER & BOSSUYTTorhout48163.0061.002020
MAISON DE BOUWAERTDamme85860.00-24516.006.402019
BROOD EN BANKET WELVAERTDeinze96.2538355.582.802019
Bakkerij D'hondtGenk-9418.8717859.303.202019
LA FLEUR DU PAIN DISTRIBUTIONUkkel212005.99105100.7723.002019
PMSWEETOupeye1072224.64551873.6324.502019
LES CUP'INNNamur-45954.34-35235.215.602019
ICARE4-FOODZoersel288912.7258381.631.002019
D'HOORE GROUPIchtegem6105470.6846449.66795000.122.002019
TRADITIONAL BREAD BELGIUMMons1166475.472734.04612590.787.702019
BELLEFOOD CREATIONSDendermonde284330.7289044.9512.702020
G&E ProjectsSteenokkerzeel-6989.533605.460.202018
ANYMMOSint-Lambrechts-Woluwe-6414.15111.872019
Boulangerie-Pâtisserie Canone C.Soignies66234.4057347.8914.002019
Leopold BVBANiel-66174.74-11778.190.302019
EYLEMAntwerpen20313.664226.88264131.301.302019
DIVERTOSchilde-106665.44-82960.31671297.954.302017
Moonen-VermeirenKapellen-6582.65-110982.651.902015
HET GOUDEN BROODRavels32555.31481.513.402016
ISTANBUL 2Zwijndrecht35867.236261.590.402019
KünçAntwerpen25450.66-5575.01377544.632018
Bakkerij WiviWesterlo116392.949402.998.102019
CRUMBELOostende957756.84556059.7423.802020
D'HAUBRY BAKERYZonnebeke5490533.341702916.1418114276.1751.802019
DELRUE B & MTervuren363205.1953083.9163.002020
CEWLIGRoeselare71470.8524164.710.902019
EKENSint-Lambrechts-Woluwe36634.8719037.162020
GAUFRES AND COCourcelles-76062.00-76939.007.402019
BARATUkkel346475.4122091.237.202019
HET BAKKERSPUNTHouthalen-Helchteren-28501.47-59457.282.702020
Cups en CakesMol-118229.33-45530.571.102017
BAKKERIKPutte104142.6932493.601.102019
BE MACARONSAmay51492.2813986.992019
LA LEVALLOISEBinche14861.00322.002019
Duchesne Brood en BanketKalmthout11846.71-29393.932.002019
Renard FoodsElsene470184.37211207.8519.702019
ProdusimTorhout93581.4122592.201.702020
DildarAntwerpen48995.0412306.261.402019
BELODIUMSprimont58437.5611013.001.602019
UC GULTemse120426.9013034.172.902019
DECHAMPS & FILLEYvoir62425.8723166.302.302019
RKIOUIAntwerpen23194.07-995.512019
COMME CHEZ PAPAUkkel277340.2269518.187.102019
Atelier M.Nieuwpoort344918.71127097.864.502019
Chef de BiscuitOostende-92078.1210436.612.002019
LORITemse13164.92-266.450.002018
HZAntwerpen84306.8132735.339.302019
Bakkerij DeneyerBeersel36461.152495.435.502019
Jerry en AnnHolsbeek22435.31-17326.603.902019
DELIKEYSERAntwerpen-54556.64-18011.179.802019
RO ‘THELLOMaasmechelen2713.421235.332019
FIRATAntwerpen16410.001106.000.002.702019
TUBBAXAntwerpen-22081.773872.513.402019
Bij den BakkerGenk41059.1115134.333.602020
Kenney Van HoorickAntwerpen-53768.7246302.625.802019
Bakkerij Hazar 8Willebroek6857.9213523.730.802019
ETAKVerviers1499.11-500.890.302016
IHVANSGent24661.588479.882019
VICTORIA'S SWEETSWevelgem-29582.42-5797.192019
Baked & CoAntwerpen55281.7821022.59202092.090.202019
DE KOEKBrakel34954.121909.130.302020
PIERRE et PAINSEsneux36816.856998.264.002019
SidikaAntwerpen36759.6423326.221.002019
Wafelbakkerij VanuytrechtHerk-de-Stad92011.1820557.822.002019
AUX DELICES DE MARCINELLECharleroi42691.0025807.00239311.001.002019
BakmaatjeBornem-34058.81-9891.132019
Hira KuzuAntwerpen19860.3827744.602019
MasotHeist-op-den-Berg16780.2411299.000.102019
BAKKERIJ HASSSint-Jans-Molenbeek16321.61582.192019
SMILING BAKEROupeye1227572.03471043.102019
CatalysAntwerpen75060.76-11044.972019
L'BOTIKE DEL BOLINDJîBeauvechain162374.89-1768.202020
GENPAPMons67695.1275745.0910.002019
LOUCORMons117608.9448822.6611.802019
MARMASMons84639.8935133.528.302019
MONBAUMons-15997.71-37687.285.802019
COUCOMMons-241489.10-65371.815.402019
BOULOVMons-88575.65-20556.165.602019
MONHORMons-48842.06-2729.375.702019
MIRZANURLiège-25472.006317.0022278.002018
LINA TRADINGSchaarbeek14883.00-5901.00227643.002019
BAKBEESTMortsel43767.7113777.352.302019
MATTE D’ORMechelen36461.9623650.594.602019
MISTER STOREHerent6606.07-1013.9325570.082017
ZAK GARDENBrussel38506.24-65255.771.102020
FRUITERIE SAINT-DENISVorst-7478.22-27706.84137885.312019
LA BRIOCHEBrussel11440.266631.5648933.642019
LA TABLE DE MARRAINE CLAIRECourcelles51031.94-76115.142.502020
GAUFRES LEMAITREEstaimpuis33191.55595.461.002020
LE GRAIN DE PLAISIRPecq41815.0717075.822.502019
FDC FAMILYBraine-le-Château164862.3923726.065.602020
THE CHOC FACTORYKuurne22259.54-204.894.702019
Sablé Breton BakeryIngelmunster75998.1038506.462020
COOKIES ETCEcaussinnes-13398.326369.800.502019
AL SHAMIAntwerpen4057.639203.282019
Bakkerij PAN D’OROLeopoldsburg18649.28-7142.672.302019
LA RELEVESint-Gillis (bij-Brussel)12615.1819056.93165801.241.002019
DELI-TASTEOudenaarde530781.1693418.243.502020
"TONKA COMPANY"Sint-Jans-Molenbeek30513.828833.862.002019
BAKKERIJ GILISSENTongeren5191.51-565.222.902019
LOWIERetie233110.0162831.279.102020
Patisserie BlanckaertTongeren91048.3745240.636.302019
SIEKABeringen181610.8681723.693.002020
Patty's KitchenWillebroek37006.5210157.072019
Vrancken JohnyAarschot33617.594493.652019
EL IHSSANELiège28119.8812626.94190983.502019
B&MRuiselede46889.676804.600.102019
BROOD EN BANKET WILLEMSLaarne90047.7039793.082019
Oud Huis DemanBrugge17418.913137.191.802019
MAAB & CieAnderlecht-20454.00-35804.006.002019
A VI FORNEVerviers-91529.38-52969.883.602019
MILYPATTournai18981.722247.577.602019
POMPSTATION DE WEERDT BVBAWatermaal-Bosvoorde3448.96-2751.042019
LA MAISON DU DESSERTLa Louvière12502.946302.944.402019
BAKTHEMKuurne-87832.042860.409.102020
QuinetteGent-30437.92-49037.922019
BOULANGERIE ZNIBERCharleroi43473.7224873.72531943.992019
SWEET & FRESHMechelen4014.00514.000.001.002019
Bakkerij IJssalon MIRORijkevorsel2786.47-3413.532019
RESSOUMons-57709.69-119209.695.302019
LSV ConsultMont-Saint-Guibert8125.361982.752020
ROYAL BISCUITSWuustwezel169907.83-215556.619.902020
BERAT BOZAntwerpen27896.5821696.58194242.722019
MEHIRAAalst10590.634390.631.602019
LACHEBAGembloux58205.0018205.002019
BROOD EN DESSERTS NECHELPUTBerlare12656.65256.651.802019
LS & SAntwerpen-21150.06-39750.062019
STAR FAMILYSint-Gillis (bij-Brussel)13068.25-1931.752019
BAKKERIJ WIM STEVENSDilsen-Stokkem6980.72-3219.280.702019
VAN CAUWENBERGH-COLEMBIEEnghien38707.6621731.660.902019
BAKKERIJ GEUSENSOudsbergen16841.51-1758.4915.702019
BAKRIM & C°Ganshoren-22078.00-40678.0024756.002019
Bakkerij KimpeKortemark29691.7425115.7411.902020
The CakeryMerelbeke7721.00-11279.001.502019
BROOD MET EEN VERHAALBocholt30785.33-9214.674.302019
LA RELEVE BAKERYSint-Joost-ten-Node-1411.00-13811.0098089.730.702019
ARTHEMILNandrin4615.00-1585.002020
LA PAYSANEJette4068.00-14532.002019
The Place To Be MASBraine-le-Château-39091.00-89091.002019
CladilleHeist-op-den-Berg-11611.18-17811.182.802019
Aux Merveilleux de Fred AntwerpenAntwerpen-192796.36-242796.360.302020
HEISENBERG CORPORATIONBrussel29354.5810154.58137466.811.002019
NEW QUALITYTienen23900.408005.402019
AU CROQUANT ETOILEOudergem2048.12248.122019
Brocenter CentrumGent244973.00-46297.2714.502020
Brocenter NoordGent557719.09136756.7315.802020
Brocenter ZuidGent672155.24190087.3518.702020
Brocenter OostGent588833.09382420.8619.902020
AnagaUkkel-16217.49-50617.492019
PASTRY SOLUTIONSBrecht10773.47-14226.532019
VERMOERE-DE GROOFGent13800.2914122.182019
L'ECOPAIN D'IGNACEEnghien2426648.30198279.4813673257.9381.602019
IMMO STEPHAN DESTROOPERKoksijde270804.4281654.6219.702020
Little Big BakeryBrugge-247892.240.002019
BAKKERIJ DE MUNTERMiddelkerke284349.0541581.312.802019
MIGASAssenede13052.9411381.100.702019
PATISSERIE ANDREAntwerpen50297.9413127.945.702019
Banketbakkerij Luc DepauwEvergem81794.7917456.842019
DELICE & GOURMANDISEWatermaal-Bosvoorde-125799.038115.982019
Bakkerij Van den Bossche Wim BVBALede164755.0552565.852.702019
J&KAntwerpen56151.8718290.127.502019
AN STADIUSDeinze-21124.269144.122.002020
BAULISLanden221653.7125470.803.002020
CHOCOLAT CHAMPAGNEAnderlecht68130.0861385.03476887.044.602020
DEWA BELGIUMPuurs-Sint-Amands44155.01-3362.682019
LILICUPUkkel76401.4830952.965.702020
BARANHerk-de-Stad14753.00136.001.702017
BERT MEEUSSENWuustwezel150503.4035345.696.302020
Fre en BoOud-Heverlee29529.7412358.591.302019
LION PRODUCTSBonheiden772824.80-196692.5610.602019
CHOCOLATIER MKnokke-Heist288639.0568613.906.602019
HALKGent38747.5116067.542017
PATISSERIE LANCKRIETEeklo426226.7063868.2327.802020
BISCUITERIE DESTREEDinant31343.35-30708.243.302019
Huyze RaesBrugge163979.0644784.001.102019
VERBAULeuze-en-Hainaut1977354.06-864136.1327.102020
GRANCOEnghien-677703.10-1911636.7226385232.15145.802019
PINSON BISCUITERIEVeurne1055229.77238370.3616.402019
M.A.C.A. SPRLOupeye-66082.86-69576.8214.302017
AUBRION SWEETSKortenberg148384.977303.792020
't BroodateljeeBonheiden-130154.9712387.379.502019
DE KOEKEDOOSSint-Katelijne-Waver45445.825304.692019
PATTY CAKEAntwerpen-36163.57-69.572019
BOECKHOUTErpe-Mere184044.7517790.982019
BVBA BAKKERIJ DE CRAEMEROostende-2904.042941.091.302019
GRAINES DE PAIN By...Eric GOURDINPéruwelz129773.84-1513.01930623.038.002019
PHISASint-Truiden218610.6916130.0632.302019
FRANK BOSSUYTDilbeek116394.4523249.534.402019
ESCAUT VALLEYBornem18983.77112694.300.802019
SOCIETE DE COMMERCIALISATION ET PRODUCTION BELGEOupeye-20022.37564.042019
BAKKER VAN HOUTHamont-Achel29385.231548.824.102020
BAKKERIJ JONASGent44888.4029341.762019
DélissertNazareth87767.0212400.273.202019
BAKKERIJ VERMOESEN BRUNOLiedekerke103963.47194.231.502019
BAKKERIJ ONS DORPDiksmuide409851.3854405.082.302020
Bakkerij Kris en NatalieLokeren200334.3923565.511.102019
OZKIRANLARSchaarbeek32934.269080.54169310.462019
Bakkerij van KuijkHoogstraten553126.27127933.297.702019
GALETTES DE LUCHouyet607887.71326356.2213.902019
HavaSint-Jans-Molenbeek36883.84-213.450.402019
De Boey FinesseSint-Gillis-Waas369720.35346607.6415.402020
M-JOY ProductionsWaterloo-10972.08-6949.512020
Au Coeur DécidéNamur16011.006013.002.002017
Pitschon & VangoidsenhovenGlabbeek9406.90596.134.002020
CHEZ LIOWavre64776.006837.000.802019
Boulangerie Pihart-PierlotRochefort-18811.85-12138.012.202020
EEN GOEIEMORGENAntwerpen39505.45-3149.010.302019
OFENFRISCHBütgenbach25830.6314008.955.302019
BAKKERIJ VAN DEN BOSSCHE WIMKaprijke91185.1233659.990.302020
CROISSY BONHEIDENBonheiden80195.6930031.573.802020
GLOBAL MARKETING PROJECTSMechelen199986.5331831.252020
GAUFRES GEURTSWaremme45576.00-317765.0015.802019
L'alliance du painSeraing-1344.3327696.1717.702019
De SwaeneAntwerpen173140.7765741.444.902019
BAKKERIJ VAN TRIERKruibeke51364.774071.463.702019
Mondelez Belgium Manufacturing ServicesHerentals541080.051701233.9368526715.711082.502019
CONDITUS CHOCOLATE CREATIONSOudsbergen8077.79770.182.402020
GENEROUSAnderlecht713637.7433062.386.302019
HEKAntwerpen27156.512315.40146351.380.902019
ANTOMAXBoortmeerbeek12708.114033.920.602019
HospitalitreeHeist-op-den-Berg-133317.4610894.902019
LA BOITE A GATEAUXWanze23693.00-13565.008.902016
FASTOostende83706.02-5330.662019
BAKKERIJ BARTHerk-de-Stad195040.9714770.335.102020
Bakkerij KenisBree993366.2980457.3024.802019
HUJOHoogstraten-5410.991718.720.102019
Nur BakkerijLommel52706.0615438.132.602019
ACHTERGAEL-LAMBREGTSStekene53003.7217006.833.402019
AUX DELICES DU CHATEAUChapelle-lez-Herlaimont7222.01-37346.332.602019
BISCUITS POPELIERWervik12433982.032297265.7531722780.8379.302019
banketbakkerij gheysenOostende148880.0032277.009.402019
ProdupainGent3548666.73440817.719511362.8657.302020
VAN ROOY - THIJSOud-Turnhout-8506.15-22308.933.902019
JACQUET & C°Liège-12170.04-25977.9058.002019
BROOD- EN BANKETBAKKERIJ VAN CRAENLint-142922.463470.514.202017
RatisEdegem-11947.38-18097.310.102019
BROOD- EN BANKETBAKKERIJ FABRYOud-Turnhout89628.898595.142019
BROOD- EN BANKETBAKKERIJ MARTENSOostkamp195476.7322053.126.202020
AU BON MATINVerviers50878.00-73.001.902019
NOBLE SAVOURYVeurne-138792.28-191144.841.602019
T 7 - GRAANTJEHerentals7701.404891.781.602019
LDT PCBNazareth91781.4733275.132020
Brood en Banket EveraertDendermonde188136.27-10946.361.602019
BAKKERIJ STEELANDTTremelo-198098.8713790.123.902020
KOEN DILENRavels371334.20119804.428.202020
LIEVEN SCHOEVAERTSMechelen30758.9119658.952019
MAISON DEVOSTournai189880.07-820.364.002019
Pâtisserie PiersonAssesse-55570.129205.6424.102019
DESTINE AndréFlémalle656453.33-5009.3752.402019
MARRANELLOBaelen1059637.59114611.640.302020
SANAEBeveren104875.00-32944.002019
PATINOVAMerelbeke60171.26-200793.9614.602020
BAKKERIJ CHABRÉLommel-93757.3823557.881.702019
BAKKERIJ ST. RITAKontich96802.5524318.003.702019
BAKKERIJ CEULEMANTS - BODENHeers-28244.35-13247.306.402019
DE VOS PAULGent163103.1922014.365.502019
MMASchaarbeek23960.00-5352.001.002017
FILNICAnderlecht32141.9817582.57392314.693.202019
PATISSERIE LITTORALMiddelkerke30267.992366.742.402019
DELICES ET CHOCOLATSBrunehaut-98274.859717.721.002020
BAKKERIJ MEERTMechelen-212115.93-13151.462020
D-ESTATEIchtegem434420.672084.030.302019
JEAN MICHEL & MARIE FRANCEAntoing102070.2520224.31598244.392019
@CHOCOLATLille18714.15-366.212019
FAMILIE SYSLievegem168505.84-1768.053.102019
BONGAERTSchaarbeek-54799.87-5919.211.802019
BRAEMStabroek-6393.63-4338.012019
AS MEATAntwerpen69769.732500.872019
LA PISTE DU GOUTFlorennes55546.0012550.002020
DELICACYVerviers990599.24154549.1813.302020
Food ProductsLille76830.0313297.625.002020
HET TAARTENHUISZele393157.7070242.810.802019
DE VLOERE PISTOLEEAntwerpen-62332.10-37100.902.402016
Dewa EuropePuurs-Sint-Amands-504833.56-3663.462019
BAKKERIJ DE SCHUTTERWommelgem545116.9175864.384.602020
Boulangerie-Pâtisserie V & B LECLERCQFrameries-55370.34-309.952020
BEAU PROJETNieuwpoort46508.5428967.121.502019
BOULANGERIE DIASVilvoorde34070.9458222.151106260.072019
MAISON NOIRHOMMEFleurus116648.1353675.1113.002019
EURUSBrugge309025.86-62341.112019
BOULANGERIE ERIC GOURDINPéruwelz65063.94-7946.47362962.101.002019
BRABANDERS & PARTNERSZonhoven81701.861424.5411.102019
JOE SIX PACKStavelot-436467.54-94580.910.502019
AERTS SPECULAASLokeren278351.3142482.812.302020
BAKKERIJ PROOSTAntwerpen168474.2880972.586.002019
B.W.I.Eeklo9285236.012182547.903913955.001.002019
DEFERM BAKKERIJHerk-de-Stad115815.9210545.152.202019
NEW SAINT AULAYEUkkel297221.97264604.793307264.9828.802020
BROOD & BANKET APERSWillebroek92980.667102.760.802019
SVALWommelgem1727.45-87138.556.702019
BROOD EN BANKET DE CONINCKWetteren35694.93-34858.160.602019
CAUTARSchaarbeek57831.0030658.00120114.002019