Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 14310 Vervaardiging van gebreide en gehaakte kousen en sokken

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
CETTE-INTIMODASint-Jans-Molenbeek296959.67527.1113.902019
TEXIM - BELGIUMOudsbergen969658.49-131507.3320.302019
GEROPA SPORTHamont-Achel168753.5830879.934.702019
BEERNAERTOudenaarde338849.78-89740.398.302019
KNITTEXMerelbeke343846.475925.982019
YLLEWaasmunster12055.32-21288.892019
BREW & SEWHemiksem-1261.34-2643.882019
Bellagio PlusSint-Lambrechts-Woluwe46191.972270.76134891.232019
KNITTOVorst2355.47-5611.912019