Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 16100 Zagen en schaven van hout

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
HERTECANT HOUTDendermonde9263166.69866723.7014587366.2016.502019
DecolvenaereGent11463825.964096122.0131422094.6411.102019
VAN HOOREBEKE TIMBERGent10500559.98-17328.1762988148.8135.702019
DE POORTEREGent-1728970.06-32628.132019
Simon en ZonenGeraardsbergen31344169.883050541.4641733646.1422.202019
ZAGERIJEN VAN SCHORISSE - SCIERIES DE SCHORISSERonse429124.3011654.861.102019
HOUTHANDEL PETER BUEKENSAalst508081.8321868.982019
Houthandel Gaston Van Biesen - De ProftLebbeke227786.66-12227.300.802019
Etablissements Gilson et CieWavre48890.711106.490.802020
YW PROJECTSAsse111814.27-29651.782019
VC WOOD BRUSSELSVilvoorde3099411.21215636.4114.302019
Houthandel Hendricks en CoMechelen2794303.8876771.255.502019
BraetAssenede396875.69-121688.943.002019
AERTS HOUTHANDEL - ZAGERIJDilsen-Stokkem927632.00121095.006.402019
Houtbedrijf Beyens en CieGrimbergen424834.54193852.752019
Bollen - HayenBilzen-53943.07-2047.302019
ETABLISSEMENTS HONTOIRGesves530144.18-45344.218.002019
Etablissements Camille GoffauxMorlanwelz87132.025697.733.302019
SCIDUSEtalle5344799.38150127.6717.902019
Scierie Saint-Joseph-Ets Lapôtre et FilsViroinval131176.62-36357.9712.302020
Scierie du FourneauViroinval1007692.884537.608.002019
Etablissements Pirson frèresAnhée-34054.00-12951.002019
Magasins Eugène Schmidt et CieJette2263947.61278468.7811.002020
Houthandel en Zagerij Van de VeldeHaacht943795.77-10307.622019
KEULEERS & COBonheiden1298326.5793256.6725.102019
LignaBrecht1613720.9271381.729803545.7817.202019
Houthandel Denis LuytenHerentals6075206.69909464.9215326546.9835.002019
Compagnie forestière Ardennes-CondrozDurbuy186917.76493.080.902019
Houthandel Voorheen Ch. VerwaestTurnhout1618900.2277495.0710.602020
Lepage FrèresMeix-devant-Virton-121333.49-1134.452019
Scieries de CarlsbourgPaliseul283028.7559223.626.202019
FORESCO REAL ESTATE DEVELOPMENTBrasschaat46409.78-253448.282019
HOUTHANDEL TAVERNIERJabbeke1167008.0078044.007.702019
HOUT-KASTielt-3173133.50-2071639.735013120.4713.302018
Houthandel Louis VerweeKuurne970627.001339.003.302019
Firma CrasWaregem40566536.74-765893.1135.302019
Renewi Wood ProductsLommel-384201.54-636.3920.802020
Harelbeekse HoutzagerijHarelbeke11175174.28-215727.5010.702019
Centrale voor Houtimport Decroix - Centrale d'Importation de Bois DecroixMoorslede640511.05142303.316.602020
VANDERMARLIEREPoperinge701778.0094295.002019
CarlensAarschot7884049.91981346.5813490707.3229.002019
Houthandel WaaslandMoerbeke (Waas)231467.731169.870.702019
YEPPTurnhout3586178.00114288.0012628275.0026.402019
Pétergès et CieBütgenbach-226169.87-29141.272019
PARC DE L'EAU ROUGEStavelot313716.6830595.46198010.482019
Houtzagerij Jos BroosTielt-Winge44884.00615.001.602019
Scierie Louis et CompagnieVaux-sur-Sûre1448431.671015.7012.202019
Houtbedrijf HelsenLille2608925.99-268139.7616.202020
SylvabelCourcelles793705.84-1808.192019
LimboiplexBrussel134961.2075977.0011.602019
Houtbedrijf LavrijsenGeel2021722.55362858.0811467190.9627.802020
Beschermde Werkplaatsen voor LimburgDiepenbeek32930353.001811261.0020293883.001915.602019
Houtindustrie RoyerSint-Truiden1851416.97205937.3729.302019
Les Hautes Ardennes, Aide aux Personnes handicapéesVielsalm4394453.00224035.002660582.00204.702019
DG Management & ConsultingSint-Martens-Latem7669041.54223375.831.002019
Scierie de la Basse semoisVresse-sur-Semois550151.42-3033.592.302019
Le SaupontBertrix12999357.641855731.436769752.74263.902019
COSEMANSBilzen252466.319933.502019
ATELIER LES GAILLETTES ASBLHerve3030572.14414004.963163205.91226.902019
Houthandel D'HaeseleerErpe-Mere952179.2232777.933.102019
Scierie de Graide-StationBièvre1371577.253467.853067512.0919.002019
Ets M.T. PIRSON BOISMettet524578.9616035.53527685.532.502019
Hermann Müller und CieGouvy-2632232.68-3095478.446.402019
Trapmakerij Muyldermans Jos. en zoonHoeilaart79608.002191.0043867.002018
HOUTHANDEL BAUTERS A & RGent242875.85-75415.832019
VAN HOOREBEKE PANELSGent1629890.81-286332.1015.202019
WILLY CALUWAERTSHolsbeek1104154.6258047.755.802019
LOOSEssen89530.7389508.712019
Scierie ServaisBertrix199178.0023727.002019
Peter MÜLLERAmel960571.22240559.7325.602019
Houthandel BuntinxZonhoven258111.41-7489.592019
SOCOBOISVerviers98431.6611508.392020
VICA - BOIS ET CIEFlorennes661245.753128.116.302019
M. & J. MARTENS ImpregneerbedrijfHouthalen-Helchteren23132.544065.332019
DINAMIC EMBALLAGE BENELUXAalst3026047.2912466.1429.602019
Barthel PAULS Fils - Barthel PAULS SOhneGouvy4121259.001057534.0047462392.0030.502019
WOODIMEXMoorslede601956.9383860.942.002020
HOUTHANDEL THIELSHerselt453361.17895.814.802019
DE COENE - PRODUCTSWevelgem2211549.03853124.1022729098.7197.502019
Scierie DEMONTY FRERES S.A.Waimes406753.2785628.400.102020
Sägewerk Gebrüder HOFFMANNSankt Vith8591901.971012881.9523.702019
P. GELDOFWevelgem2957018.63259649.117.902020
Engels FactoryLokeren144854.55102438.847885629.8440.102019
LENZOHeusden-Zolder478128.6416219.0545.702019
Houtbedrijf CornelisEvergem2947665.91509214.937.802019
LALOYAUX - BOISBeaumont197419.0077443.00255103.002019
DEJONCKHEEREIzegem-202017.75-11404.472019
BLEHENChimay1461769.00128890.001.502019
Houtzagerij PelemanPuurs-Sint-Amands452351.934911.955.502019
ZAVECOKinrooi75973.0215811.402019
D.V.L.I.Profondeville1035822.0014697.002020
SOCOFOR-SAMKEMPENBrussel601280.51-35468.532020
ULiniaKortemark62000.0023203.262019
HOUTHANDEL MORISKeerbergen230838.092249.324.202019
HAIDA HOMESLonderzeel891112.06302028.0521.702019
DE KEYSER RUDY WOOD INDUSTRYAntwerpen957461.34177854.4317.002020
DUBOIS et FILSAssesse588580.4658396.161.002019
HOUTZAGERIJ CLAESSENSAntwerpen75925.131843.012019
CARDOENAnzegem794883.10-23200.892019
LEBOISCouvin654319.93121999.4614.802019
SAGEWERK UND HOLZHANDEL PAUL PANKERT-AXEL THONNES NACHFEupen92188.00-28819.004.202019
Byttebier HoutLier10691111.18-170980.5222.202019
ROOYACKERSPeer847919.0353830.332.902019
Tieltse HouthandelTielt364269.0087075.001293648.001.502019
WYVACOAarschot-2609675.0344930.121.002019
HOUTHANDEL MOLLAERTAalst71447.04-26276.141.002019
HOUTHANDEL VANDERHALLENMaasmechelen535887.008760.002019
RAES MARCEL - HOUTHANDEL EN ZAGERIJHooglede80087.907545.303.402019
SCIERIE B. CARNOLLimbourg1206529.57228358.0314.402019
Q-DESIGNDeerlijk755320.75-25250.445.602019
Terrassements - Scierie Laschet - Taeter sprlWelkenraedt213141.213809.953.502019
Houtzagerij en Houthandel Pieter Van MechgelenArendonk2924119.9347423.708.502019
DenderwoodErpe-Mere2451723.8413591.718.602019
HOUTZAGERIJ MEERLAENGent549810.4748596.352019
Zagerij en Houthandel DE MOTTEAarschot-69693.02-83372.862019
Houthandel VanhaverbekeIzegem3338313.86604697.736.702019
Houthandel Janssens-GovaertsTurnhout55521.004000.0024020.002019
Debeuckelaere GebroedersKortemark9037513.45878426.3710.402019
VapeboisLebbeke811922.48121828.292019
Paletterie FrancoisVirton7614672.962633665.8229295804.6740.902019
HAMSE TIMMERWERKENHamme (Vl.)-14127.671820.412019
PGS De Backer PalletsPoperinge9737966.462634349.0347403861.5879.902020
HOUTHANDEL SACKX - COUSSEMENTOosterzele425007.4624370.942.702019
BEURLET BoisMarche-en-Famenne178971.0526843.741.002019
DURCOLOTurnhout939831.94152682.697.502019
S.B.H.A. - Séchage de Bois des Hautes ArdennesVielsalm9341.8542029.241.002019
HOFFMANN TRADESankt Vith9998687.49656120.6718091626.5919.702019
WONTERSPANDeinze2005456.37364266.110.902020
HOUTBEDRIJF DIERICKNazareth1212976.35353584.995115009.6729.802020
CAISSERIE MATONSaint-Ghislain1555888.29323893.3212.202019
Chantier de Créosotage de BRUXELLES - Creosoteeringcentrum van BrusselBrussel6291040.0232085.1329690026.8515.302019
REMMERY JOHANPittem876849.3073.851.702019
FRUYTIER ScierieMarche-en-Famenne22270642.05143643.6221262264.45151.402020
GABRIELGembloux162541.3539838.52356542.092019
LEPLANG FRERESVresse-sur-Semois868880.76-126934.054.502019
RDK WIDEPLANKAntwerpen-27069.53-1841.432019
HOUTBUIGERIJ G. DESMETMenen1522328.4625619.0814896685.2746.102019
HOVETAAmel706015.57-30515.292.002019
HOUTHANDEL EN ZAGERIJ VAN DER AUWERAHerselt33185.79-11682.102020
SCIERIE DE LESVE, ETS D. VOISINNamur992148.00132949.004.002019
MENUISERIE ET POMPES FUNEBRES JEAN-PIERRE PONCINMarche-en-Famenne85072.0013564.0058717.002019
MULTIFORMEstaimpuis3853257.29-45160.0118.602020
Mapo BelgiumHouthalen-Helchteren266190.78-135049.6910.302019
ARDENNER HOLZ - BOIS D'ARDENNESSankt Vith236608.323719.501.402019
Veranda-constructRonse176867.21109231.7370.602019
R. VANPittem11882.001311.002019
DRYRonse2490560.002068.002019
Houthandel JoostensMerchtem142561.2115648.711.002018
Zonnehoeve ProductionNazareth12956091.01220383.756955963.18215.302019
GROEP DEMEYIeper3416329.92284238.2211.002020
BRUNETCouvin969916.8889635.7522.702020
PALETTEN ANDRIESSint-Katelijne-Waver5578661.671203288.9819298338.3117.802019
RONDHOMeerhout218282.2125694.072019
WILLY LUC VANHAESEBROUCKWielsbeke66213.93-34925.752020
LOOS B.V.B.A.Kalmthout922112.0760700.4014.402019
MUFFELS LEON BOSONTGINNINGGenk946524.6848065.0214.002019
POUTRADECORRochefort-26207.81-1780.782020
M.D.N. INDUSTRIESFlorennes1123076.023485.917.802019
BRICOBURTONFosses-la-Ville2287457.1579336.937.002019
IMPREGNATION ARDENNAISE DE BOISWesterlo36500.20-8103.301.002019
T. DE DEURWAERDERMouscron140045.45-25665.322019
EIFEL - HOLZBütgenbach4364420.9855490.0613623196.1223.302019
SCIERIE DU NEBLONClavier90897.9236537.872020
BELGO GARANTWesterlo688712.42192028.5810.102019
D.D.S. VERPAKKINGENOudenaarde7766171.97329538.5217.202019
VANEECKHOUTEPittem293534.0237244.134.002019
LASAGNILanden21001.311156.3345194.052019
S.A.JEAN-CLAUDE AREND, SCIERIE ET EXPLOITATIONS FORESTIERESHabay124191.12-12942.482019
IMMO VERELLENLeopoldsburg329133.2188721.66400110.972019
HOUTZAGERIJ VAN ERCKHoogstraten1166511.3177756.523.802019
HELDRIMOLille785480.8340555.942020
CARPENTIER HARDWOOD SOLUTIONSMeulebeke4046222.20525021.3511727673.3117.702020
PLOUMEN SPRL et CieSoumagne359731.00744.002019
DRESSEN - TOMBEUXPepinster57868.002241.002019
MENUISERIE - SCIERIE Bernard PHILIPPARTBastogne124204.3121402.870.502019
N.V. TIMCORGent6908489.76-44235.832019
HOLZINDUSTRIE PAULSGouvy11716124.001492320.0027507120.0054.502019
ACPABrecht215871.5232432.852019
DECAP'BOISHerstal64112.4091.172019
Yde RikOostkamp19825.65-522.242019
VERBEEK - WILLEMSLaakdal34768.80425.912.102020
HOUT SERVICEMaasmechelen496331.5725952.412.002019
HOUTZAGERIJ CHLARIEWevelgem14819.9613894.282.002019
LYNEN INDUSTRIAL CARPENTRYHeusden-Zolder1778271.4286338.9128.402019
SCIEREIE SCHOUTENDE, L'ARTISAN ET LE CHENELiège-29055.00-37125.002019
BOIS DE CHAUFFAGE BelgiqueBièvre72434.0012063.001.602019
R & D TIMBERRetie161557.546457.882020
CLARINVAL IMMOBeauraing766184.4891748.462019
INTERWOOD PRODUCTCharleroi1887256.0032501.001.202019
CENTRE D'IMPREGNATION DES BOIS DE BEGIQUEVielsalm2832101.92372677.9927.102019
WOODPROTECT BELGIUMGent2077558.04125947.365411198.7219.402019
DE WULF BOSONTGINNINGWachtebeke-55099.82-3320.622019
BEAR ON THE BEACHHerentals51875.555106.032020
SCHREURS PROJECTOudsbergen382690.766257.0427.602019
SCIERIE ET MATERIAUX DE WILLERZIEGedinne1512994.7091259.919.002019
BILTERIJSTWetteren664424.862481.8313.702019
VANCA-BELGIUMZottegem4955116.991079204.2819963131.5725.702018
HOUTHANDEL CARPENTIERHooglede623760.46-4610.41846543.920.502019
HOUTDROGERIJ MAERTENSKortrijk288965.971075.712019
HOUTHANDEL J. DE DIJCKER - LAMMENSWichelen411517.912346.600.802019
RECYWOODHarelbeke427619.6197330.05764280.401.002019
ZWEVEZEELS HOUTBEDRIJFWingene210513.1244156.722019
ZAGERIJ EN HOUTHANDEL VAN DER PERRELennik1520826.88188480.571.202019
SÄGEWERK BILLAmel847495.52117195.557.402020
GARDENASDendermonde6554705.4883438.628841402.2524.202019
DUBRAY BOISLa Louvière117824.5813328.872019
Holzbau & Bedachungen MertesAmel722809.0026477.001772443.005.702020
ROOSEN BORGHRiemst2708131.71376664.209.702019
DELHEZ BOIS SAAmel6537979.00368607.0011981055.0029.702019
D.H. TRADINGGent132043.0027811.002020
DAPSENS - SOYERTournai1019053.8398132.7925.702019
GERKORonse565658.607646.634.002020
KOPELINOBeernem660610.5759146.514.702019
BRICOTAMCharleroi267005.93-65626.915.402019
CRACOAnderlecht57093.99125212.001.002019
DECADT DANIELPoperinge2667177.7196035.1624.802019
EXPLOITATION FORESTIERE DES ARDENNESFlorenville703205.0013849.004.702019
SCIERIE DE LANDINTintigny414528.6121279.074.302019
DEKOWervik289065.709668.462020
HOUTZAGERIJ DE CONINCKAalst94970.0718521.322019
BEVEKA PRODUCTIONSMalle1403150.4885916.756625049.8922.502019
HOUT MAESZwevegem121029.8014719.522020
Brouwers HoutOlen1213402.94127341.292.702020
SCIERIE MAHYWellin269206.0071819.002.202019
VOORTDOENHoogstraten34345.9527101.86204711.902019
BOSMANS BVBAHerselt-47762.31-38248.452020
PAULS - ST.VITHSankt Vith3581396.35790196.0922945280.6929.302020
COMABOISFlorennes6839.502600.080.502019
DECOWALLTournai-8110.4916185.318.902019
CHAUFOUR DEVELOPPEMENTHoeilaart180862.83-12404.432020
TECHNIQUES et VALORISATION du BOISBastogne1183894.34274175.3337.102020
INTERBOIS MURRANGE S.A.Büllingen498899.0023045.59493681.852019
Distri-DepotAalst1558567.4273296.06328681.411.002019
SPEADendermonde65623.00444.002019
BOIS DE LUTHERIE AIGRISSELa Louvière67838.84-1663.762019
IDE WoodsZulte2484723.46-425337.4912497923.9629.602016
HEVABOOud-Turnhout29469.60-16207.700.502019
VAN ROEYEN PATRICKSint-Niklaas711646.0118119.975.802019
VECOBE BEHEERKinrooi33154.93-1328.602019
HOLZHOFAmel229558.51-873.052019
TRENDWOODEtalle108502.45-57979.962020
LES VALLEESCelles (lez-Tournai)13579.48-1518.322019
INTERHOLZ ((INTEROLZ))Amel483146.18-257375.645.002019
ALGEMENE BOSONTGINNING VAN DEN BOSCHZandhoven-98766.339591.692019
DECADT BOOMZAGERIJIeper414159.833049.457.102020
RABOTAGE ET SECHAGE DU BOISMarche-en-Famenne7513832.98177561.6635.902020
EUROBOISHerstal1004222.93361200.412.402019
OST Houtzagerij en houthandelMaaseik667358.5172499.000.602019
MOSQUITOHasselt14500.43-2236.911.302019
K.B.+Lierneux269059.593076.623.302019
BOLLENBilzen134842.470.002019
SCIERIE D.BERNARD ((Scierie D. Bernard))Trois-Ponts490456.54-10105.002019
CURAFORMPelt677796.0938999.821.102019
EURABORonse1658096.06235238.2312330606.8026.502020
ROEGIERS CONSTRUCTIEEvergem349185.00-19251.000.802019
H.V.T.Sankt Vith13358163.8311563912.257.102019
SCIERIE FINFEManhay75519.6738367.732019
HOUTZAGERIJ DICOSpiere-Helkijn44785.5210659.732019
VAN ZESSENSint-Niklaas185236.39-24499.660.202019
BELWOOD AMELAmel2831074.14299761.3018436776.9333.802019
GROUPE FRANCOISVirton41856893.123558397.9625762628.2839.402019
PODOCENTER ELS MEERSCHOUTWetteren125901.81-2077.592020
MARCHANDISEEngis2214548.78248135.1921604649.9346.502020
PHISORGent21247.271649.202.002020
PAL-AHLECMons136731.35-70023.187.002019
BourguignonWalhain4368453.76614037.1525.002019
Hout-Zagerij Van De WalleZulte580475.5212133.561.002019
LINTOWillebroek208237.00-1158.00138253.002019
I.B.V. et Cie ((IBV et Cie))Herstal37309717.3919695637.05157040467.31228.902019
EDWARDSIeper434570.4357337.856.002019
CAROSint-Truiden25309.815961.812019
Scierie LeplangVresse-sur-Semois-1329251.734030.982.002019
DROSCH HOLZBütgenbach291246.30-225844.142019
THYS HOUTKapellen1292490.52148019.914.302019
WOODLAMMarche-en-Famenne3284205.63-499316.6512.502020
Lakkerij VergoteRoeselare325784.7879863.242.302019
GEBR. CEULEMANSAntwerpen113194.791321.412019
HOUTHANDEL SEGERSSchoten2160670.90190028.5710.002019
ARBONYFlémalle3001783.69170193.0936.202019
DALTECNICTournai-8255545.91-927825.772.502019
KDB-WOODLINEHerzele-45942.78-23159.212015
SOLIDSpiere-Helkijn3788127.57988774.2814848206.1825.502019
PARKETVLOEREN CLAUSIngelmunster40030.87-4427.632020
SCIERIE DEVILLERS JEAN-YVESLibin71150.55-2051.942019
GEBROEDERS VANHOVE & ZONENKinrooi888098.2755370.6113.002019
VL-WOODPelt2231961.05248931.2415.402019
HOUTHANDEL DE REGGEGavere1054225.17231750.243.202019
SCHRIJNWERKERIJ MONSECOUR P.Zwalm90640.79-38177.312019
MACORS ALBERT PARKETWERKENAntwerpen72915.3421163.852020
IMMVOCBrecht2269620.56-5081.972019
VERNAFIXKortemark3270092.74348575.079707198.2027.502019
Lauwers D. bvbaLedegem36267.035217.103.702019
RAIL EUROPECouvin4568550.99841307.7721216540.7219.002019
DE SLAGMOLENBilzen2152984.0740244.3827.002019
CLOSE CONSTRUCTIONStavelot60668.381055.3333282.672018
FinefloorHoegaarden199523.44154392.050.502019
DZ LUXVENEERArlon128053.107574.681.002020
Daniëls Hout-BoisBièvre638813.15319641.152019
LEMA DEURENWuustwezel314090.5637974.762019
DC INTERIEURSCHRIJNWERKPutte144466.8038040.936.902019
ISOWOODSint-Truiden79284.788387.082019
M.S.A.Büllingen16390.95-863.412019
VAN DE WEYER PETERAntwerpen-27642.62-14619.312018
FR CONCEPTVillers-la-Ville44862.3621139.672019
ETABLISSEMENTS DELBART GERARD ET FILSCelles (lez-Tournai)60558.924599.771.102019
PELLETFACTORYPuurs-Sint-Amands-107902.61-21041.932019
GerjagriJodoigne178.18-21632.062019
HDD PEST CONTROLMouscron549321.00151985.002019
FrasiGrobbendonk33601.126037.254.002020
JB BOISMarche-en-Famenne-47424.61-9690.621.002019
LAVERDURE IMMOAndenne94221.003336.0010.802019
WOODENERGYVirton2483721.501550807.8615.202019
DE WEIJERHechtel-Eksel26105.443345.782020
LAKKERIJ DEWULFZedelgem63207.0132038.282.802019
RG GEORISFléron103003.905679.006.502019
GEORIS DCFléron346944.5113761.827.902019
ATELIER 365Elsene-47977.53-2067.37345816.632019
BritsKasterlee49208.0311735.582019
MENUISERIE DANDOISMont-Saint-Guibert-27261.3521090.872019
Gebroeders SantonSint-Gillis-Waas121041.6151018.152.802020
Aurélio A.E.P.J.Villers-la-Ville-15757.0024618.002019
CetrapliAssenede-60516.31-2388.332020
CUBYTUS4Tournai428483.6523980.132018
T.D.P.N.Verviers315183.5928095.585.002019
HOUTZAGERIJ ROB VANHAELEMEESCHOostkamp392169.47102423.240.302020
DE BAERE MATHIEUAalter661428.7273081.873.502019
Ham.coAntwerpen118537.1814172.482019
BENETTI ArnaudAndenne173041.0426509.905.902019
All OakHerselt-48998.6011169.112019
DVA ProjectsWevelgem6365.7514139.412018
SCHRIJNWERKERIJ VANTHUYNEHouthulst89373.3715309.861.002020
NOIR EBENE ZACCHEOElsene52900.605358.352019
FAGNES PELLETSCouvin1214575.26113215.1710.402020
IPC HOLDINGDendermonde850557.98663323.304176507.576.202019
FRANK'S PARKETVLOERENGeraardsbergen28629.97507.452019
PRODUVANIzegem1119681.49424548.509.102019
Belgian Timber SolutionsHeusden-Zolder27870.577183.582019
BRICOBRAINCharleroi154602.66-170732.843.902019
SylvanusZoersel30350.483984.502019
Schrijnwerk-Interieur VyveyIchtegem99583.4442441.082.002019
DAMO SOLUTIONSLanaken-27495.285000.122019
AMS StoriesWillebroek-25930.493936.672019
AL-BLASTBuggenhout6708.75-6630.142016
BMH Binnenhuisafwerking Mulders-HilvenGenk12469.853064.022.002019
Bart DerhoreMeulebeke150492.9342531.692019
BROERS-BOISBurdinne283764.0016176.0010.502019
PARKET SERVICEAntwerpen31769.114979.650.102019
AZZUTorhout-196.57-24998.841.702019
Seven SistersErpe-Mere-52754.67-46284.592019
ESSIERHasselt-65356.00-67700.002019
TERRYN HOUTMoorslede-42471.25-305489.048.302018
Schrijnwerkerij VerplanckeJabbeke98108.9571420.202019
VENI ConstructGrimbergen20606.903994.642020
TkartelBoortmeerbeek45332.80-6773.995.802019
CREAFLOORSFlémalle-259853.41-366311.542019
TILIA+BOOMVERZORGINGWesterlo5986.073142.822018
DURLANGLimbourg255792.8862741.603.702019
WOOD HOTYvoir-59428.07-41550.240.502017
E&E SYSTEMSZutendaal36397.267162.482019
WIMVOSint-Niklaas43629.0612924.972020
DEMACO-DE MAEYEREvergem14113.203464.722019
CAUWENBERGHS & COTremelo69731.6810139.442019
Interieurdesign Sleypen JannyMaasmechelen100410.2814059.232019
GC-JDZwevegem-10623.56-55571.332019
CLAES WOOD PACKAGINGHerk-de-Stad11448.511553.401.002020
FESKOWaregem24093.8764.042020
RonflexHouthalen-Helchteren47255.496279.032020
Wimme BenjaminLanaken32898.00-1443.002019
Houthandel VerellenLeopoldsburg1258523.3095278.748290986.202019
ATMOSPHERE & PROJECTOttignies-Louvain-la-Neuve-184922.80-135732.231.002019
VERSTREKEN TIMBERMol447122.79688419.762.202020
Brabantse Ongedierte VerdelgingGeetbets32681.8422327.202.102019
CARGO SECURING APPLICATIONSAlveringem37063.9123281.162020
ATELIER KASPAR HAMACHERRaeren24557.99-1648.522019
TimberTreeAntwerpen12564.32-3118.812019
Kebony BelgiumBeveren8820674.01177162.7514.702019
SCIERIE POCHETBouillon48955.00-37020.002020
ULTIMATE WOODWORKSKalmthout-17556.8213730.530.302019
CARO & DITASint-Truiden31283.1712595.282019
DITASint-Truiden667.63-1528.742019
Belgian Wood FActoryPlombières-42134.33-15038.062019
LDCwoodOostende805040.74376030.514.202019
HARLYRixensart-42267.00-15397.002019
In & HoutLubbeek30897.586104.432019
Sauna on WheelsOud-Turnhout-2137.97-7088.702019
Glas Concept Van RansbeeckBuggenhout83270.2229026.512019
MERLIJNFrasnes-lez-Anvaing51804.9318900.721.002019
Van Den Ouweland Algemene DakwerkenLaakdal21821.846062.341.002019
JOHAN MEYNZERGistel2909.50-3088.922020
KMDECharleroi8007.0018751.00320101.002019
PASSUS-PROJECTSHerentals11391.30150.952019
EXIGENCE PROJETVorst64684.0039448.002020
Robin TheunsEssen61179.5235215.972019
Vandewinkel JornGenk31049.004820.002018
WOOD SOLUTIONWavre-25569.99-28231.310.102018
COGO MUSALiège43785.3510647.502019
CARDOEN INTERIORAnzegem12283.80-27135.5812.102019
HOUTCONSTRUCT MOONSHeist-op-den-Berg74907.9443554.582019
HapersRijkevorsel91315.0058231.002019
LUXURY WOODLa Bruyère10417.641692.412019
VANLOONINijlen16079.281537.822019
POLIDOREHeusden-Zolder-88588.41-35874.082020
ECUREUIL VERT NAMURHuy-30696.07-54447.912.502020
VIPEHeist-op-den-Berg75172.2034946.562019
DIEGO DE WOLF RAMEN EN DEURENHeist-op-den-Berg56066.874960.812019
GEEVANPoperinge75788.0029178.002019
SEMTIGGent38576.6317384.562020
VemizoLochristi9736.37-20988.462019
DE BAEREMAalter18110.374696.011.002020
beForestLasne-718084.91-738084.913.202019
CARLOS MOREIRASint-Gillis (bij-Brussel)28871.9024654.022019
hekkensZottegem58394.9213147.472020
B.V.B.A. TopspanPeer7624.99-7217.122019
SD Technics & EnergyBrugge127547.00228445.000.402019
M.D.TBrussel10843.002679.000.802019
ROYALSTARWielsbeke65109.43-54890.574.102019
SB PROJECTSGrimbergen60161.8347761.832.602019
DUO-WOODSArdooie31756.008636.002020
BEAR WOODBuggenhout6868.57668.572019
Tom VerhaegheOostrozebeke46377.0029401.002019
ROYER INTERIEURDilbeek-65470.61-71670.615.802019
UPPER SHELFKapellen66011.3228840.020.302019
PARKET-SITEBrugge3526.62-6473.382020
TVH Algemeen SchrijnwerkKalmthout12511.696311.692019
De Deurwaerder HoutKortemark33023.1522889.6410.402020
Karweiwerken VerfaillieKalmthout23924.5219324.522019
C.P.J. Constructions Chalets en Bois RondsManhay55662.897662.891.502019
Degroote BouwondernemingDiksmuide39500.8220515.892019
HAFAZemst227661.91221461.912019
MARTENS-COPANEXWielsbeke499667.23-100332.775.502019
SCIERIE QUEWETGedinne19075.256675.252019
MAATWERK DE ROOVERHeist-op-den-Berg14828.009448.202019
VDB KARWEIWERKENPuurs-Sint-Amands7665.641465.642019
Yves Cannaerts ramen en deurenHeist-op-den-Berg48145.3729545.372019
FUTURIUMSeneffe50943.8732343.872019
InPort-WoodBrecht39352.76-22647.242019
Groupement Forestier de MaizeroulleOttignies-Louvain-la-Neuve2013313.053313.052019
YuWoodAntwerpen13157.163157.160.102019
IMPR3SSHasselt22541.0412541.042019
BOSMANS ALGEMENE SCHRIJNWERKERIJHerentals22600.1918600.192019
nvdmIeper36245.4426245.442020
GEBROEDERS LIEVENSMol144678.61700.782020
BATIBAUDMenen-126538.33-57306.720.702020
HELCOBeloeil100926.84-57844.362020
CLAEYSHasselt953763.92182011.419.802019
GSTHerenthout48408.453860.961.902019
BRANS FRUITSint-Truiden13972.541673.982019
Lemmens MarcZonhoven45664.907900.042019
Mariën & C°Borsbeek50557.00-17232.002016
THIMACOWaregem210890.8546035.564.002020
WOODENERGYLochristi167899.2220027.282019
P.PULINCKXJodoigne687538.96138959.957.502020
PAUL HAESTRijkevorsel121364.0014720.002019
AlbAmOostende-3454354.04-326967.464.702018
Harmonie et Confort du BoisLasne-34909.54-3168.442019
SMEETS SCHILDERWERKENPelt25153.248843.002020
VAJO DAK - EN SCHRIJNWERKMaasmechelen119577.0029419.001.602019
HELD HOLZBüllingen331709.8050198.03475450.822019
GROEP KEMPISCHE BOUWMARKTENMol2429486.70379086.9824.702019
STRUCTUREWOODMarche-en-Famenne5451421.31882467.2439.202020
Triple-DOud-Heverlee99646.0224744.401.202019
DENOVA INTERIEURTorhout238972.5827276.301.002020
Ronny VandenboschTienen73050.426214.080.302019
TECH-WOODWichelen622365.7829830.373.002019
WPS LoonbedrijfZuienkerke204795.5413776.224.202019
TIMMERWERKEN FRANKY DESCHOENMAKERZedelgem132855.55-36357.030.002019
BAJARBOISNamur56477.55-6635.942019
PARKETLANDEtterbeek29798.3023064.852019
FORONEXWielsbeke111457.66-250538.749304885.497.302019
J.F CLEANINGBraine-l'Alleud55920.13-31459.982019
De Schepper DriesEdegem258089.8353392.392.002019
Menuiserie Toiture JorisSomme-Leuze24255.91-11153.642.902019
KS MontageNieuwerkerken (Limb.)98216.5313431.992019
ARTTISCOBAMoorslede264876.9328043.042019
Johan LauvrijsHerselt-13111.40-22592.202019
WELKENHUYZENLanaken24035.745151.122019
P& C INTERIORSAntwerpen48734.213787.85389894.242019
CIRILIUSHeusden-Zolder712110.289635.772019
PARKET DE PESTELBeernem-70844.70-21142.942020
DE VREESE DECO CONCEPTBeauvechain-6970.57-5525.561.502019
VAN HOLMELo-Reninge1155872.14332315.946.002020
JVDP InvestSint-Niklaas-265750.4129809.832019
LIGNEORoeselare11351.04-366.920.402020
BAVUSO MEUNERIEBrussel122151.9644026.771.002019
EDL PRODUCTSHannut50370.978630.322019
SVEN COOMANSTremelo58678.551261.372019
TIMMERWERKEN DE BAEREBrugge-2301.21-6652.341.002020
RAMENCOGent81638.801583.152019
SlecoArendonk257640.8258870.723.402019
VERVLOESEMPutte22207.00-1902.002019
HOUTBOUW DE RUDDERMerchtem78267.7055236.012.902020
TORFS HUGOSint-Katelijne-Waver220695.01-34059.992019
GEERT HEX INTERIEURBilzen211462.9014134.343.602019
C.H. TRUCKING & RENTINGBorgloon82519.0710329.212019
PARKETVLOEREN CLAUS EGONKuurne42855.6718088.222019
Van Vooren W&TSint-Laureins280579.0043352.002.002019
DEMEY GEBROEDERSIeper8299366.64395001.467.802020
DEBOUGNOUX HUGOVoeren181923.6148749.640.902020
MULTI- BATI SOLUTIONBrussel135822.8823611.242.802019
JACOBS HANDELArendonk354871.1282328.072.102019
HIP2CSint-Niklaas217588.90602.322020
INTERIEURBOUW TERSAGOSint-Gillis-Waas33423.00-13186.001.002020
MADZWevelgem-61037.634671.982020
M&S BUILDING & CONSTRUCTIONAntwerpen-22520.9415235.08307939.712019
DE PLANKERIJHeist-op-den-Berg774008.96145349.112.302020
FOREST MAXRochefort-191981.2984781.392019
BELATPeer307224.70134039.706.102019
PUUR MAATWERKDendermonde51423.539502.870.102020
NIMA CONSTRUCTEeklo20279.528086.762020
NPJ BOISAssesse-294797.72-28021.662019
STEVENS CONSTRUCTSint-Truiden912166.08238253.708.002019
SCIERIE WARNIER F-XFloreffe24258.402355.63196590.821.202020
SVH KEUKENMONTAGEHaacht67461.59-795.612020
JarokaZonhoven36485.00-14668.002019
A.L.M.D.BWavre-33177.81-8314.812018
ANDRE THEUNIS - MAITRE LUTHIERBrussel44860.8057602.032020
Zagerij De SpiegelaereAalter405925.9612867.122.002019
STIERNON BOISErquelinnes-37110.69-12520.682020
Vakwerk D.K.Antwerpen-18234.52-13923.562019
SCIERIE DE LA LESSEUkkel-252048.55-109924.842019
Sven VerlentZoersel127912.9222461.142020
AASEK-TUINENGrobbendonk-63049.00-1824.002019
BEDA CONSTRUCTZele210719.6030631.961.002019
PIREMAKortessem201626.7911408.442.002020
INTERIORAZoersel47981.91-18245.872019
PETER LENAERTSNijlen89762.0017058.00163138.002019
HOUTHANDEL VERBIESTZoutleeuw92631.658226.901.002019
SCIERIE PONCELETBertrix376252.2149260.274.702019
V.N.D.Kortessem37516.19-493.102019
sawcoKortemark594965.7449843.854.702019
PITON OLIVIERAlken77168.64259.253.102019
KUYPERS ET FILSRochefort140756.6482756.916.902019
A-PLUS RAMENKortessem416691.0964971.201.302019
MIVA PARKETLedegem1776040.62440768.956.702019
KITCHIGent80112.4311667.832019
DEROUF LIEVENLendelede57985.679540.561.002017
PARKET LINERoeselare138110.52-92187.694.002020
HORATECKuurne2173188.69323913.8311.702019
NOBEL FlooringHoogstraten1612285.41203081.7516.402019
HERTECANT HOUTDendermonde4747527.71895575.47240000.002019
KUYPERS FILIP &C°Maasmechelen145070.6840915.972019
INTERIEUR ONTWERP SMEYERS JANLille48728.6117411.462019
DEGUILLAUMEJemeppe-sur-Sambre493640.0027523.001.002020
LATOUR ENTREPRISEArlon614585.009455.363.402019
LIMBURGSE VOEGWERKENMaasmechelen22126.17-2850.682019
BOOMEnghien84158.433294.075.402019
T&W WOODIMPORTBerlare41011.74-1330.452019
LOCHTEN & GERMEAUVorst1061607.85210376.7315.502019
BVBA NIKO BALStekene82663.484601.332020
RENO PRO TECAalst37588.78-1833.612020
FORE MARNIX & COEeklo790160.4595386.2018.202019
LEDRO POWDER COATINGSHouthalen-Helchteren400002.3455082.219.002020
REVO CONCEPTHaacht9954.7915737.452019
ART & FINITIONAsse-7900.99-10999.511.002019
R-DrillingDiest76034.15-4104.692019
Marc GIANCANEWaimes19068.053556.142019
GALAXY PARKETBrugge-37825.73-113741.362019
ELAGAGES ARBOREXWavre367135.101466.703.702019
ALGEMENE SCHRIJNWERKERIJ BLOEMMENHerselt179610.5928683.735.502019
HOUTZAGERIJ DAEMENBocholt188491.282110.592019
D - CASEIeper351180.6724981.1511.302019
BELGAPACKOudenaarde765190.77244797.4619.402019
ART XL ENCADREMENTElsene6802.23-2130.382019
Group DMHeusden-Zolder72869.346961.882019
INNER-SPACEDentergem-20812.41-4590.662019
KIKSDilbeek39352.93-16175.672019
TE WINKEL GROUPBoom56907.455895.361.902017
RUMA BOSBOUWDiepenbeek4878.19-41.372019
HABEXDiepenbeek38531.85-887.770.002019
AMAZONE DECO WOODElsene131012.3120982.21709299.282019
ORNIPLANKAntwerpen162937.1421685.115.202020
LEOTIElsene3129.7951.792019
ECODAKBeveren-11340.12-19367.282016
ENTREPRISE JCLJalhay-64115.007870.0037370.002018
Smits ConstructLille160066.0712033.772019
MACKELS HOLZBütgenbach-283514.73342.161.002019
MAATWERK & CoNijlen72184.73-56614.532020