Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 17220 Vervaardiging van huishoudelijke en sanitaire papierwaren

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
konosZaventem1786633.0944390.531.002019
PACARBELVerviers3063456.8842515.0238.102019
AVA - PAPIERWARENAntwerpen38683306.44196753.55101495769.74341.902019
TavelmoDeerlijk950215.11-55036.1841.702019
Essity BelgiumVerviers26171111.5315997345.61289239264.04467.602019
HAPPY PAPEREnghien-844916.84387563.3928.602019
deSterHoogstraten24233623.1771998.37133660434.63337.902019
EUTIMAEeklo17126520.1475111.961512075.7221.702019
TRIVELTADeerlijk6882579.0812843.482019
WEVERIJ VANDEPUTTEIngelmunster176331.8918142.081.402019
EUROFILTERSPelt7291866.513156022.1329086355.0089.602020
BAUSACSaint-Ghislain227667.042317.672019
OntexBuggenhout235036861.37-230633096.491383486835.731188.702019
LANOLINES STELLAMouscron4824507.35328681.9614072669.8241.102020
TRIANGLE CONVERTINGWevelgem2575379.53-82671.3628.102019
Sweet ParadiseTurnhout212915.230.002019
GROEP MASUREEL VEREDELINGWevelgem2715945.64-831977.5211862485.6162.202020
LS GENTGent308985.0017098.002018
VPK PaperDendermonde84601648.7525401352.56170044320.46277.302019
GAUTIER-INTOCELBeerse1934850.47119498.3811.702020
MAES MATTRESS TICKINGZwevegem2848700.34-1485561.953.602019
EUROPOCHETTEKruibeke1168410.43172655.925.802019
D-MANUFACTURINGAntwerpen37819.604058.742020
ADD - ONChimay8620.39-8187.502019
Avanos Medical BelgiumZaventem12882742.70544103.4419639990.0248.902019
Gohy MedicalWortegem-Petegem38571.42430.642.002019
ROMANOVABuggenhout-28250.82-822.002019
3G - International Tissue ManufacturerZele5392.06-141818.742019
PATICONLebbeke312159.77-7856.592019
ENVELNOR EXPORTManage85335.42-3360.08649969.152.802019
I & SMelle543847.7112786.403.602019
VERLIMASWevelgem-532749.53-832120.482825942.2427.202020
Flanders Decoration TextilesAnzegem207058.732634.3617.402019
SOFIDEL BENELUXDuffel24770319.076069682.57113348389.87167.802020
Jelly Jazz LeuvenBrugge62816.0338439.742.602020