Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 20520 Vervaardiging van lijm

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
Polytechnisch BedrijfGent22056149.812236210.8215684561.5640.502019
LA LUMIERE, Oeuvre Royale pour Aveugles et MalvoyantsLiège9641013.961955733.392647702.38112.602019
ATELIER 85Florennes8732448.14287831.705604693.48178.002019
Ligue Braille Association d'aide aux personnes aveugles et malvoyantesSint-Gillis (bij-Brussel)6360438.961802.902052863.93105.802019
Brailleliga Vereniging voor hulp aan blinde en slechtziende personenSint-Gillis (bij-Brussel)6360438.961802.902052863.93105.802019
BELGIAN BOTTLECAP SCHOTTERumst1768040.9068934.563.802019
Etablissements GuilminMarche-en-Famenne2039532.61162119.004.802019
Waas ChemicalsSint-Niklaas339381.7834893.061.002020
RECTAVITLochristi2869735.0099700.3512356412.5219.302019
IMMO-PATRIMOHerent1886237.94-175510.751.102019
OMNICOLRavels7472698.00889578.0015078292.0039.102020
DE DAGERAAD , BESCHERMDE WERKPLAATS VAN DE KONINKLIJKE MAATSCHAPPIJ VOOR BLINDEN EN SLECHTZIENDENKontich1565961.98135985.2158.302019
STREELYOverijse205186.041235.710.802019
RIETMATTENFABRIEK VAN GOETHEM - VAN LOOSint-Niklaas50935.255623.842019
GLUECOMLokeren2664036.4371850.7311394929.9725.702019
Iene Miene MutteBornem169743.12-11351.822020
Behindertenstätten EupenEupen739525.00-146520.0052.002019
Coopérative Alternative du Travail du BoisVirton42672.59-1852.892019
ANAF PRODUCTSDentergem1360020.5934989.8519.902019
GUMEARoeselare401372.502533.182019
CONTIMETAGent460669.70465314.4510.202019
European Cork DistributionLokeren330350.3912814.3212.502019
FOURNYWillebroek1466066.14514094.9912.102019
CDMOverijse6714815.00361185.007664700.0021.902019
ETABLISSEMENTEN TOBIASGalmaarden662956.95-28659.352019
DC FinVentLommel95268.09663229.032019
HARINCKWielsbeke28495562.311574835.8019419882.7350.302019
CHARLES ROEXDilsen-Stokkem-69029.83-29849.292019
DESINDOGent2746140.74436532.1213.702019
Unilin ResinsGent14608568.171473779.3959288344.2922.202019
DERAKOostkamp118609.96-5191.872019
BCATernat53479.1711520.0110.002019
INDURRoeselare535298.03235746.693.802020
MEIRE EN ZONENAarschot16816.91-4884.682019
FIXATTINazareth6292111.991805493.1820923726.2830.502019
EUROCAPRotselaar174321.87482838.664.502020
Forges de PernelleCouvin-422870.68-22591.212020
SADEPAN CHIMICAGenk12836486.38-17358.4465619344.8843.902019
INCAGrimbergen143329.7628656.352018
AVROXAGent540541.36190233.051.202019
Imprifab.comEvergem39686.00-16558.002019
GREENSEALDeinze-326216.01-784537.032.102019
Work JGTernat-58797.94-2366.392018
VALERI TRADINGTielt51811.8422393.702020
EOSOLSchoten849826.65494182.6525.902020
ADVACHEMSaint-Ghislain8296408.781017891.2658373066.2439.202019
CVT PRODUCTSOlen214752.54-32004.972019
Van de Velde ConsultingWetteren432722.6058217.252020
HEBOBree424837.6175569.141.302019