Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 21201 Vervaardiging van geneesmiddelen

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
ConformaDestelbergen4249279.56-724761.5746.902019
-HEEL BELGIUMGent1717977.91664883.0611094543.1262.202019
SocobomElsene434059.00-269242.002019
PFIZER MANUFACTURING BELGIUMPuurs-Sint-Amands1013275160.8643630386.66514617653.992472.602019
Buckman LaboratoriesGent14307115.622840378.7951507011.2262.902019
DELPHARM DROGENBOSBrussel4274185.00-1322269.0023162466.00108.602020
Laboratoires Belges PharmacobelAnderlecht1359475.0092062.006.302019
Will - PharmaWavre4059368.39-1151891.8063461466.3337.002019
Alcon - CouvreurPuurs-Sint-Amands136726934.489906182.63404502716.601145.402017
SOCIETE ROYALE COOPERATIVE A RESPONSABILITE LIMITEE DES PHARMACIES POPULAIRES DE VERVIERS ET ARRONDISSEMENTVerviers6040560.16348345.7363690738.61278.002019
BeechamWavre42069281.57-24574.462019
BillenOudergem654079.16115638.230.002019
U C BAnderlecht8889185238.003789835778.00186.902020
LABORATORIA QUALIPHARBornem8356472.71400540.0236831572.86177.102019
ROCHEAnderlecht41766198.002302081.00270964877.00160.902018
BAXTERLessines46374195.006434430.0083101226.00821.502019
UCB PHARMAAnderlecht9329711306.00575209388.003873717805.001205.502020
Janssen PharmaceuticaBeerse10027583530.121651211776.0414611326335.964617.302019
KELA - Kempisch Laboratorium - Kela LaboratoriaHoogstraten10775175.4326996.1343186095.12198.302019
UndaAywaille-3855495.00-5551750.004918216.0037.302019
SanicoTurnhout12386523.313044806.4025876032.03118.702019
LABORATORIA WOLFSZwijndrecht1050123.86-796984.109060476.8451.102019
Laboratoria FlandriaWavre16344831.00411146.002020
MEDGENIX BENELUXWevelgem21857725.831073005.2031807664.76131.202019
Kaneka BelgiumWesterlo194244196.0025474190.00308883604.00302.202020
Laboratorium Cosdam - Laboratoire CosdamWijnegem782527.68226748.435.202020
Laboratoires SteropAnderlecht14321472.00972527.0088.902019
STERIMAKortrijk4400342.041221262.2710290380.8758.002019
SCHERING - PLOUGH LABOHeist-op-den-Berg168986904.896653544.56202619017.81850.202019
LABORATORIA SMEETSAntwerpen177342.09-1570893.5544.502019
V.M.D.Arendonk24732142.25-17374.6326518599.6138.602019
PHENIX PROPERTYHoogstraten679336.93-4642.802019
TRUVION HEALTHCARETemse1014186.6112911.5013.402019
LABORATOIRES SOPRELIAnderlecht711328.00-11620.004.002019
PANNOC CHEMIEOlen344632.6934452.3716.302019
LABORATOIRES S.M.B.Sint-Jans-Molenbeek107161668.0014718987.0084146415.0046.702019
JeandarmeSint-Truiden177466.67167802.186.402019
MEDIOXWijnegem55322.4226742.902019
Laboratoires BiogamBraine-l'Alleud619921.0072236.262019
IpsenMerelbeke103194505.661657597.2338100868.0530.802019
VERSTRAETE JEROEN APOTHEEKHarelbeke112023.9016907.061.302019
S.A. Laboratoires Pharmaceutiques TrenkerNivelles5000601.00-55508.0023736775.0094.502019
N.V. Farmaceutische Laboratoria TrenkerNivelles5000601.00-55508.0023736775.0094.502019
COMEDHoeselt379309.1619953.686.602019
PHARMA BELGIUM - BELMEDISSint-Lambrechts-Woluwe33283297.00828709.001100464344.00614.702020
EUROPHARMACEUTICALSUkkel79345.4558417.542019
CONTINENTAL PHARMA, INCWilmington NEW CASTLE23534370.20-7613.622019
FerringAalst3020697.64580324.0624554158.0426.202019
PHYSIOLLiège53055535.8423373214.0859287585.36153.902019
SOFIA COSMETICAHerk-de-Stad323512.293417.731.302019
Purna PharmaceuticalsPuurs-Sint-Amands7388327.8232546.3436904098.18168.302019
NAQIHalen329273.0828750.026.002019
THERABEL IMMOUkkel6672979.14-952344.38266132.646.102019
OROPHARMADeinze354443.1540613.082019
S.M.B. TECHNOLOGYMarche-en-Famenne22009830.0035535.0062301875.00104.102019
SMISankt Vith28731150.693677943.7928944871.3214.602019
APOTHEEK STORMEMenen-34996.97-5647.192.802019
DEBA PHARMAKortrijk2519100.41656231.770.202019
ELINHerk-de-Stad194897.6527507.530.202020
CHAMATielt2786803.94130371.891.002020
B.T.G. - BELGISCHE TECHNISCHE GASSEN - G.T.B. - GAZ TECHNIQUE BELGELessines4247943.00381161.009628417.0025.302020
PHARMACIE BALLIGANDJemeppe-sur-Sambre192129.73-21899.981.502020
APOTHEEK CARNELMenen281996.1638819.220.802020
BIVITWevelgem671077.7860023.4019.902019
GlaxoSmithKline BiologicalsRixensart17591868604.701991251239.916786443995.688882.502019
HUISARTSENPRAKTIJK BARTHOLOMEUSAntwerpen358378.34-1373.413.202019
NEOGENAnderlecht6246548.08-571780.081.002019
MACO - PHARMA BENELUXMouscron3751063.77583583.704981857.165.702019
CHARTAGembloux-91101.0017711.00191966.001.002019
VITONASint-Martens-Latem415579.6422079.363.002019
L - PHARMATurnhout-527646.39-3287.172019
PAGANBegijnendijk-70065.88-2769.542018
Ziphius TherapeuticsOostkamp1397794.44-553067.093.802019
GEODEHuy115482.13130008.150.802019
DOKTER MARC VAN DEN EYNDEAntwerpen253600.19-3173.852020
TILMANSomme-Leuze6724037.24225145.7538070055.96170.202019
APOTHEKE REULEupen294072.17-9904.814.402019
CALLYSChaumont-Gistoux99184.37-17593.001.002019
APOTHEKE MERTENSEupen374982.0443901.614.502019
PLANT SUNWavre-54833.88-2149.392019
VERBERTBorsbeek2485124.3627318.082019
LONZA VERVIERSVerviers49656455.005291184.0052824975.00164.502019
OXYCUREFernelmont3931434.93772439.286.702020
CATALENT BELGIUMBrussel8111971.003769475.0076915808.00367.102018
Labo PhytopharOostkamp2039937.36-64764.6831.902020
Mithra PharmaceuticalsLiège194730480.00-34725228.0012835433.0050.002019
GOVAEssen1587433.88358697.506.002020
BASTINGrâce-Hollogne-91395.311071.541.502019
MAPEMALanaken41231.90-3834.120.802019
BRUMEDINEWommelgem2477626.18-201.722020
ASTEL MEDICATinlot3514854.73788150.6731.802019
Phibro Animal HealthWavre3770797.59482612.7715536650.4313.002020
Flen Health PharmaKontich9727848.671585050.9621.202019
LAMBIE DIERENARTSZutendaal1715527.35317939.702020
GENZYME FLANDERSGeel535504659.4321266062.58217161463.77658.502019
JAICO R.D.P.Nazareth5802169.97326788.811242826.002019
BETAPLUS PHARMASint-Lambrechts-Woluwe14231238.071405364.946059311.5211.102019
PHARMACURATernat546978.44132055.092019
EURANDLABCharleroi-411636.00-71530.002019
PHARMA WERBOMONTFerrières334476.1584073.312.602019
PHARMACIE MAQUET VICTOIRESint-Gillis (bij-Brussel)386879.3163941.881.002020
MITHRA PHARMACEUTICALS CDMOLiège3659614.00-3735946.0022654372.0085.002019
FARMASISTSint-Gillis (bij-Brussel)650909.2642422.022020
ROMARK BELGIUMLanden3826813.84975.236244652.1444.902019
2Z CONSULTINGMerelbeke33864.1213139.542020
SERBElsene23642646.60-1117045.9034442903.965.102019
RevaTisLiège576296.19-304609.542.802019
BOIRONEvere7169814.20-1378001.7016240616.6389.302019
DokripharGent2504432.4844411.731.002020
Hyloris DevelopmentsLiège-4633474.02-4113006.954.202019
Apotheek Lynn Vander StrichtBerlare451036.4397853.831.502019
Anne DEBAISIEUXFrameries96420.00-1619.002019
MDT SERVICES & TECHNOLOGIESLimbourg84231.197151.272019
Pharmacie de JolimontLa Louvière166271.6620576.961.402019
PHARMACIE HAEGEMANChâtelet-135134.56105936.893.102019
WANDJI PHARMA INTERNATIONAL SPRLTournai-78348.96-40534.5648904.682019
LBSAalst48115.9317764.872019
PILLASZelzate-41767.50-27240.062019
PHARMACIE DU PETIT CHAMPPont-à-Celles292537.76198841.441234679.372.002019
BAXALTA BELGIUM MANUFACTURINGLessines104176494.3717896158.25181361661.49791.702017
LIEPHARMGrâce-Hollogne101517.2427632.641.202019
PARC ELISABETH PHARMAGanshoren-33322.80-22816.672019
IMS EURO LTD/BELGIUMZaventem-26382.84-7781.342017
EQUINE ORTHOPAEDICS PERFORMANCEWaterloo1435806.43398797.931.002019
PHARMACIE DES FRIPIERSBrussel32176.235281.421.002019
PREVORLiège204144.0092965.001032904.008.002019
DEPARTEMENT CENTRAL DE FRACTIONNEMENTBrussel22562366.96-120555.4944820391.1912.002018
CENTRALE AFDELING VOOR FRACTIONERINGBrussel22562366.96-120555.4944820391.1912.002018
OPHTALMO SERVICEOudenaarde816269.69292931.366.202019
JM Pharma CareAndenne54347.1819225.220.802019
HDH ConsultingBrasschaat4703.36-8474.992019
EIFELER APOTHEKEBüllingen231007.7478044.502019
Perseus BiomicsKortenaken229.38-1091.352019
SOFARMEXSint-Lambrechts-Woluwe921960.90288422.9916031116.424.102020
SOFTHALEDiepenbeek220138.82-7567869.156.202019
THE QUALITY COMPANYLede14260.0076592.992020
Allero TherapeuticsGent63420.8311326.872019
pharma.petBrasschaat234035.40-13302.982019
Tradecorp BeneluxBrussel122561.7888708.518.202020
KOURION.BEBertem60819.5650546.272019
P4INVESTNandrin-561692.72-421585.790.202019
GRAFTYSCharleroi4023285.81-543695.133.702019
NEW FLOMAQUINE OVERSEASUkkel-3219.00-3219.002017
THOMAS PAESENOudsbergen143495.54102139.942019
HEW PHARMAKalmthout-282849.35-240667.284.802019
APOTHEEK PIERLETRiemst63915.2224016.632019
TheraVetCharleroi1548094.27-98932.844.002019
VISION HEALTHCAREKortrijk31560384.12-375220.881438651.002018
FARTRADEWezembeek-Oppem7426.00-2140.002019
AVROXAGent540541.36190233.051.202019
L'EPICIERSchaarbeek-7000.00-12079.002020
EPICS THERAPEUTICSCharleroi2960844.02-630896.920.702018
NutriforceAntwerpen-422885.25-405330.905.002019
San'UpAywaille30209.257709.252019
PHARMA LEYENSLiège10308.88-9691.121.102019
APOTHEEK AMERICA ISABELLanden55332.7536732.751.302019
CHARLIERetie25190.9812790.982019
PharmentumLier-67052.78-167052.783.202019
KWANTICOBeringen6686.06-1313.942020
Pharmacie ManonWalcourt3821.39-4274.430.602019
CK Pharma SupportWesterlo64654.8641645.812019
ES PharmaUkkel74084.6954084.692020
Kracht uit de natuurLommel23350.8917150.892019
AEVI GENOMIC MEDICINE EUROPEBrussel11697.00-6853.002019
BARTANEL DISCOVERYAntwerpen-15.22-6215.222020
APOTHEEK VAL-MEERRiemst89993.0077593.002019
Hemogenyx-CellHerstal23633.68-366.322019
NUPKIESRoeselare42081.0117081.012020
Pharma Chemicals FranceBraine-le-Château139123.46854123.462020
Advanced Practical DiagnosticsTurnhout228059.8124611.5114.102019
APOTHEEK LIEN RIJCKAERTLievegem93362.5225765.142020
R&B FARMAAntwerpen88241.785902.002019
APOTHEEK VANHUYSSE BEERVELDELochristi46947.31-11699.902.502019
Laboratoires Marie-LouiseTournai64979.56221626.662019
IDESMEDICAKoksijde211461.3218357.240.602020
MARKRI-FARMAHerent1267659.64220504.042020
6FITChaumont-Gistoux36509.365473.391.002019
DR. JOOST VERELSTAntwerpen49955.29-7115.972019
Landen PharmachemLanden-963900.83-17046.222020
HUVESEARCHPelt96705.7117034.902019
BERTENSPecq443768.9733039.782019
ALTER PHARMAAnderlecht90051153.5574460651.7025.802019
NATURALOostende21051.0041806.002019
DEBIMEXHoogstraten990173.38555060.852019
PHARMACIE COUROUBLESchaarbeek73651.09-29027.632019
Alcon Laboratories BelgiumPuurs-Sint-Amands3836674.693802440.95158233967.48399.902019
PHARMACIE BEAUPORTElsene216281.0543792.261.902019
Oblita TherapeuticsZoersel-3776.10-10727.382019
HIPRA BENELUXGent1364691.7661587.4621.202019
Apotheek MerkemHouthulst385297.1262433.250.102019
PREMIUM PHARMA RETAILSeraing-21887.04-10573.382019
YACA PHARMA LABORATOIRESWaterloo206215.0068690.000.802019
3GCoBeauvechain1221217.001463.00206000.002020
FORTILAB DISTRIBUTION AND PROMOTIONEtterbeek-6959.45-236.592020
LABORATOIRES SURVEALElsene623847.0373095.822019
BIOGEMVielsalm60964.003456.003.302019
TANNHAÜSER-PHARAESCOS BRUXELLENSISKoekelberg56564.87-3221.602019
Company-onEtterbeek208047.00-1072.232019
RTLCBrussel839820.30-33663.332019
HERBORIST COSMETICSLanaken76942.8515756.221.802020
LIGNAPHARMAMol36300.0071734.892020
OLIPHARMEtterbeek-8002.58-8029.962019
APOTHEEK HOOIJMAAIJER BVBASint-Katelijne-Waver501717.3685932.662019
HAACHT APOTHEEK MARKTHaacht27009.35225075.080.802019
Global Stem cell TechnologyEvergem1594253.09-2636829.029.002019
PHARMACIE DE LA PLACE DE GHLINMons83394.4719782.223.302019
CENEXI - LABORATOIRES THISSENBraine-l'Alleud7544366.933708370.5939182741.06275.502019
be.PHarBelCourcelles1208595.00-3424.002019
BePharBel ManufacturingCourcelles6162966.68-2177841.9711972675.3371.302019
E.J.L. ExActDe Haan84303.35-9555.632019
FOCUS PHARMALeuven24870.06-4925.252019
PELL CELL MEDICALSEvergem-3121.03-14055.662019
APOTHEEK JASMIJNAntwerpen98430.9022426.622019
Axo Industry InternationalWavre359262.7483849.943.002020
Apotheek Nathalie TeirlinckBuggenhout220102.07-22049.392.102019
De Berken ApotheekMaldegem131533.712379.802019
AC CaususOudenburg415157.3921345.9810.102018
APOTHEEK DE SCHUTTERArendonk94237.9897358.282.902020
Calluna PharmaHoogstraten30241.6756267.022019
DR. F. VAN THIELENAntwerpen433610.9732666.012020
PHARMACIE SMITSWavre237640.38116663.2112.602019
PHARMACIE DE RECOGNELibramont-Chevigny74518.4054059.794.602019
ViaNatura DevelopmentAntwerpen314938.82-66831.102019
APOTHEEK VANSCHOENWINKELLeuven107491.2658572.651.102019
NIALIMechelen353418.45166342.563.402019
PHARMACIE DES PAGODESBrussel123028.36-66160.52886566.281.702019
LOPHARAalter718100.8382822.322019
CRESSANAZwalm504715.17-67866.271.002019
FORTILABEtterbeek138954.14704.450.202019
OROTECHTemse478556.7319104.781.602019
APOTHEEK VANDAELETorhout306992.8984666.870.502019
APOTHEEK OLIVIA VAN MARCKEKortrijk171512.5428826.161.702020
H.B. INTERNATIONALBlankenberge85870.377087.772019
APOTHEEK GROTE HEIDEPelt48952.79127152.420.402019
PHARMACIE GANSERPlombières171301.2952281.953.302019
APOTHEEK AMPEKortrijk212827.6537844.911.102019
PolyPeptideBraine-l'Alleud83396652.954761546.2352709173.32240.102019
Apotheek Hilde MaeijensEeklo543493.17244891.150.902019
ORTHOPHARKortrijk252327.8311123.662020
ARCOMAntwerpen144557.6124928.682019
APOTHEEK HAEMELSTervuren-13768.9030327.852019
BRAECKEVELT-LAFAUTBrugge137076.65234003.142020
Apotheek AckeMaldegem183409.36104587.040.802019
Apotheek Ampe MiddelkerkeMiddelkerke427097.6088670.292.502019
ScPRL BOVIA VETERINAIREGesves-9618.80-2051.232020
APOTHEEK WILLAERTGrimbergen183465.3159872.201.002019
PharmadonsElsene116091.5029830.202.002019
CAUSAMATICS CONCERNGooik251791.05145210.473.402019
APOTHEEK VERCRUYSSETienen235024.0496029.861.202019
APOTHEEK VANDERHAEGHEN MARCBrugge121156.384799.921.502019
REPROBIOLOuffet982866.00-7428.004.102019
PHARMACIE D'AMERCOEURLiège352781.1417645.401.802019
Laboratoire DIPOEtterbeek23011.69-1462.332019
Apotheek SchoonderbukenScherpenheuvel-Zichem71291.7589433.370.702019
APOTHEEK WOLFSAntwerpen383495.3566736.352019
ODYSSEA PHARMAGrâce-Hollogne356580.68-7876682.5235719920.8443.902019
Eurofins AmatsigroupDiepenbeek4477542.90603323.5616562144.5786.302019
UNIPHARMKoksijde372250.55110910.711.002019
De ZorgapotheekHulshout-7869.25-9865.641.302020
DYNAROP PRODUCTSMouscron156483.0036790.002019
Pharmacie de VesnauIttre327118.4164128.173.002019
Pharmacie SAINTENOYBinche163923.4741752.531.002020
ALEXION PHARMA BELGIUMBrussel1329151.14342717.3619325428.736.802019
RS EuropeAntwerpen186555.00-6602.002019
Alchemich FarmaZutendaal100716.1511867.932019
CENTRE SPECIALITES PHARMACEUTIQUES BENELUXLa Louvière1156640.3984246.8237.702019
SOBEGAPHARMAMons27543.0060736.002.002020
BiorisBrugge30646.13-2425.112019