Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 23640 Vervaardiging van mortel

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
Polytechnisch BedrijfGent22056149.812236210.8215684561.5640.502019
BEAL INTERNATIONALLa Bruyère4479806.361083405.5026.302019
FAMENNE - BETONSMarche-en-Famenne1528372.14-344192.5318.902019
ALGEMENE ONDERNEMINGEN ROEBBEN JANBilzen1479316.30369983.0827.202019
TRANSPORTBETON DE BEUCKELAERSchoten900816.00136689.0016253815.0049.902019
DEMARET André et FilsMomignies321908.003282.003582656.0013.802019
F.I.M. PRODUCTION AND RECYCLINGWesterlo754670.5498251.935.602019
ADAMS POLENDAMBeerse11564323.50974826.5123555884.4754.402019
DIAMURAntwerpen13808738.461097494.6017992126.2439.702020
WAREMME-BETONWaremme2849887.74183234.743.002019
BETTER MIXGrobbendonk-1168093.48-130882.122019
RECY-CHEVYLibin170269.6317955.012.002020
R&O-BBScherpenheuvel-Zichem23743.7424959.642.002019
BETONCENTRALE DE BRABANDEREVeurne247220.11167654.4615.202019
LARCOWelkenraedt1244508.9194079.678.202020
Jodoigne BétonJodoigne36534.0027098.00830367.001.002019
C.S. BelgiumSint-Pieters-Leeuw27163.4818787.481.502020
DAVE BETONPOMPENAarschot-32549.33-42266.618.602019
RECAMIXTernat35057.558371.172019
PAREX GROUP NVGent2289052.091423988.859.002019
ELOY BETONSprimont1279194.23-225854.059376798.6813.302019