Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 24510 Gieten van ijzer

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
FIRMA MARTINIzegem475937.86-247237.961.502020
PaufortGent291683.5417262.581.302020
Société Anonyme des Fonderies Girboux FrèresGenappe182146.9220805.56669897.039.302019
DESBECKHoeilaart378651.5020562.552019
Société Anonyme des Anciennes Usines Victor FontaineBinche6105375.001504.001.002019
FONDATEL LECOMTEAndenne22304336.09444681.5242361881.11109.202019
Fonderie Gaston FallaisVillers-le-Bouillet-1467132.14-1221187.614207994.3156.902017
Aciéries SomvilleAiseau-Presles849549.08-145841.0022.802020
LVDV BELGIUMWetteren170224.9137484.172019
IMMOVASCOHerentals911996.25270560.980.302019
AMPCO METALLiège151725.4026254.15566595.585.002019
Fonderies J. Marichal Ketin et CieLiège1944470.56153804.0029222194.26129.402020
Modelmakerij ThijsDuffel328607.9641075.743.302019
Fonderie LiègeoiseLiège613354.45-102072.022.802019
Gieterijen en Werkhuizen Alidor ClaeysZedelgem1569330.19431775.8920.002020
MARTIN TRANSMISSIONSIzegem122869.2716934.242020
VDL Weweler-ColaertPoperinge9749658.911352052.1725236748.5692.802019
MAGOTTEAUX INTERNATIONALChaudfontaine63408573.7616886958.5132801957.9272.202019
SavimetalSankt Vith14515564.27226804.599704764.4861.602019
FONDATELWingene4305045.00-5664.00195276.002021
H. Dereu en ZoonIchtegem758577.031774.655.902019
FIRMA ANDRE DEWAELE EN ZOONHarelbeke-103299.552960.372019
MAQ - PON INVESTHoeselt122852.005300.002020
NO - LEAKWijnegem2795470.95612885.27780386.982019
Etablissements HardyFernelmont132339.97313374.052019
GUYSTALUXWevelgem459993.1836971.365.002019
Ijzer en metaalgieterij De SweemerEeklo3068879.55121720.942019
CLASALZedelgem3430589.33999508.9315.102019
TRAMETALMorlanwelz347333.5116907.297.202019
AMAGDiepenbeek1213428.84-43468.563.402020
SOCIETE EUROPEENNE DES TECHNOLOGIES DU TITANE ET DES ALLIAGES SPECIAUXCharleroi3753347.001227061.0017026297.0095.802019
FINOCASZelzate185074609.8127098355.568.402019
ETABLISSEMENTS LECLUSELiège416728.008591.002.402020
BY-CASTTessenderlo13273310.72-539989.285444806.2024.202019
FRANK PGMBHEupen49805.6413929.674.402019
GIESLAWevelgem1166306.0720832.720.802019
FERROMATRIXKortrijk4283627.751525993.9113439400.092019
ALU CASTINGS FLANDERSBrugge6213445.97463731.052019
METUBELLa Louvière2677733.44637284.4313459123.27134.402019
NOUVELLE SOCIETE WOITHerstal232382.192314.378.302019
Consolidated Precision Products BelgiumHerstal9458024.872497655.9335743349.12148.602019
ALLARD - EUROPETurnhout-1797895.59-1808866.1212393524.4892.102019
DovreRavels5324340.01-4961625.2318007538.58126.002020
METAL TECHNICSKuurne2696372.7156040.5729.402020
PROFERROIeper28355447.74-1476187.3388159472.39587.002019
BELLOCKAntwerpen62657.789328.931.202019
BERGHMAN GIETERIJRoeselare50092.9639.562019
SOREGAMChaudfontaine7200021.361213.274324463.295.402019
DE RIJCKEEvergem112575.461362.5289302.772018
PCAAalst1034031.49140112.4113.402019
ZENAIDABrussel34749.00-13971.002019
ATELIER SMEYERSMol10365.004247.002019
CW TECHNIEKAntwerpen665484.626767.7412.802020
NEW TUBEBernissart250470.0556825.951.002019
UNISLOTWaregem2178592.68-474845.834203310.0238.302019
GERO - INVESTAalst1097002.99120.672020
FONDERIE ET MECANIQUE DE LA SAMBREJemeppe-sur-Sambre537283.18-92740.2737.602019
CITYBELHoeilaart423665.05-190137.331.902020
ETC INTERNATIONALBree1419319.40-28164.682020
METAALCONSTRUCTIE-CONSTRUCTION METALIQUELier1391666.28282111.7914.102019
dibu-technicsMol108430.7715672.722019
BREECAST PRODUCTBree171041.4039905.252.002019
DE SWEEMER PRECISION CASTINGEeklo118116.66-127772.6435.302019
ALLASCOSint-Niklaas180490.6319864.051.202020
OMCO INTERNATIONALAalter45490949.418295548.8873564358.70147.702019
ECOBAT RENOVATIONEtterbeek23371.73297.1889134.382019
NOUVELLE FERRONNERIESint-Pieters-Leeuw55342.002537.00156541.002019
CAST IRONBeerse340621.9715809.6924.702019
FONDERIE DE COUVINCouvin679469.07-171636.5912.402018
ROYAL METALLanaken13922.961896.922020
ALUSOMachelen (Brab.)384792.48433778.8320.402020
Jans MainTechZonhoven42082.969083.022019
JOLIE HANDLESOudsbergen41207.9317596.942020
ETS MIGEOTAiseau-Presles39796.40-14427.591.002019
HUSQUIN & CoZaventem575314.4722469.909.202019
LUX MAINTENANCEVirton758349.9857583.5213.102019
Fonderie d'art HarzeTubize156547.0014327.004.002019
LAMOCOGistel142215.00-17424.001059580.0012.002016
RECUPLASTComines-Warneton1145715.44159212.393.002019
DICK & VANLAUWEWevelgem604265.1350729.762020