Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 25210 Vervaardiging van radiatoren en ketels voor centrale verwarming

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
COBELPLASTLokeren7974284.3411217.1236864464.37108.202019
MovaDenderleeuw155819.3956661.792019
Nervia PlasticsNinove5492070.721368100.5410733320.5428.302019
TUPPERWARE BELGIUMAalst69655954.942867979.7241824894.37320.802019
Firma J.-B. RaesAsse760475.37278512.6111.902019
Etirage Industriel et Commercial de ZelzateZelzate453805.5532486.682020
RolvaplastDeinze4790651.51-87315.092019
GevaplastGent2270474.00154509.0017.202019
FeronylMouscron5435686.04292468.0043.302019
AMCOR FLEXIBLES MONCEAUCharleroi2132029.00-585786.0032885052.0090.602019
GEMAPLASTHannut125261.073783.592018
Grip and DisplayAalst4203381.90278386.291257366.428.602019
RENOLIT BELGIUMOudenaarde2937926.742298336.7447144651.9544.502019
DurechainVerviers18118307.452232533.2611.602019
NMCRaeren28896174.014949946.96115270905.16474.802019
Etablissements Augustin MarichalLa Louvière534151.85385540.642.002019
HoviplastSilly19982342.99502081.721945551.8312.802019
Trelleborg Wheel Systems - BelgiumEvergem14602726.042064197.0965430347.2148.702019
LE BOIS DU GOUPILRixensart696817.7317402.592019
Industrie et Commerce PlastiqueWatermaal-Bosvoorde4479116.85-565424.7519277258.8682.402019
SOCIETE INDUSTRIELLE DES PLASTIQUESWavre1002034.481987.751304919.198.802019
INOVYN Manufacturing BelgiumEvere205731785.5674272054.71587771958.72558.302016
Square du BoisUkkel295191.38-76013.942019
PlasticorWuustwezel2454739.27213648.852.002019
Vinya-PlasticsBorsbeek385965.82-22121.4418.202019
PIPELIFE BELGIUMKalmthout1189179.92-763066.3323973884.2451.202019
EstercamMalle517978.7933567.043.702019
QUINN GROUP BELGIUMGeel3539098.33400519.3311529711.3011.302017
Ravago Building Solutions BelgiumArendonk3568734.37818223.8746376921.3065.702019
Philippe JansRanst2882786.00464266.0010.502019
POLYCASAGeel80774448.008194364.0073779518.0031.902019
ELAFLEXAntwerpen2102506.82340062.235823627.1522.302019
WAVIN BELGIUMSint-Niklaas5507710.81-780398.3239902318.3690.002019
HUYS CONCEPTBrugge32146.00-20329.188.902019
Injextru PlasticsTielt3036270.091226406.6820226197.1079.502019
C C RubberOostkamp1317188.41150537.858.402020
DECEUNINCKHooglede226073264.00-20262474.00164758820.00617.602019
RECTICELBrussel329489063.6025005896.21296393923.10971.502016
USINES SARCOLUX & DUBUC FRERES & CieCouvin133628.43-102.30513186.862.002019
COMMSCOPE CONNECTIVITY BELGIUMLeuven19061522.3718069087.0084354477.10494.102019
BelsacMaarkedal4333230.1413215.820.302019
PlastigiHerentals1169363.2226758.7430.002020
REHAULeuven1781106.001120054.0024094970.0016.902019
PLASTISART NEONFleurus148406.2316072.365.002019
Simonis PlasticAns761513.26-87573.3335.602019
PlasticraftOostende296178.7516566.811.702019
Firma P. en H. De BoesBeveren192720.7710046.790.902019
DALUVANOostrozebeke1622579.32160233.4110.902019
CABOT PLASTICS BELGIUMAns21200228.63851568.3818841000.24111.602020
Emergo Chemical CoatingAntwerpen3546478.8717570.6824.802019
Immo Norda HeatingRanst38333.441391.492019
Saunier Duval Belgique - Saunier Duval BelgiëDestelbergen2358489.85610158.0428108149.3625.302019
ATELIER JEAN REGNIERSLobbes2496981.71568610.2920967421.67322.002019
DuplastBilzen1715628.43351857.316.602019
De KobraOpwijk1453899.70466925.026752579.1350.702019
AgglorexLommel4080472.65483203.8212251597.8855.202019
PlastivanOostrozebeke14466822.00201122.0019386905.0039.802020
UNITED SEALS ASEMIAMerchtem1402490.44114896.912019
ACELiège10290987.48110684.0832819904.6287.502018
JAGADiepenbeek2718855.5317671.8343455854.77299.502019
Modular Building conceptRaeren1772104.0281632.572019
DEVAHasselt549250.5794713.292019
Dyka PlasticsPelt2499642.00-677528.0057408695.00181.502019
OASEKnokke-Heist784880.076629.794.202019
Generale Maatschappij voor Plastiek Internationaal naamloze vennootschap - Société anonyme des Matières Plastiques InternationaleDeinze4204627.002094310.0013807826.0031.802019
Plastic Constructies Robert TéblickAntwerpen2756178.07152522.8412982467.9238.502019
LECOQ P. & G. sprlVerviers250604.0019999.000.202019
BEYERS' PLASTICSPuurs-Sint-Amands2635489.30371680.1715.502020
ASTRAVORMAffligem1436047.64-17095.182019
Ets. LEDUCMons248760.8547984.1615.702019
PRAKTO - THEO LAUREYSLebbeke154358.00847.00799925.004.002019
I.P.B. in extenso INDUSTRIAL PLASTICS BELGIUMWaregem5369830.16-581541.6023965126.53107.002019
BURNSENSeneffe11341222.33834541.8628948725.28125.202019
ACS anti corrosion structuresSeneffe-10964471.9570082.12115385.482019
AMERPLASTICSGent1052151.2711910.820.602019
CARPENTER BELGIUMRoeselare8100505.052678933.7137192045.8290.402019
VLUXEngis3522359.63375644.328721718.8934.102019
METAALBOUW WOUTERSHeist-op-den-Berg100062.24-43091.541.002019
AKA PLASTTournai1891632.84314116.0012.302019
DRAFILMouscron6184452.00701786.0016035370.0085.502019
ETABLISSEMENTS VUYLSTEKEMouscron13487267.001012913.00865291.001.002019
DEOM TURBOLibin-123595.07-43231.60163075.561.002018
M-INDUSTRIESMeulebeke-15810774.12-4301.932019
POLYSIERTEGELSSint-Katelijne-Waver564707.76553943.815.802019
Plastiques OBRALiège364197.2218775.6911.102019
IMMOVMeulebeke1427624.66-8372.252019
LANSON REAL ESTATEJette14406000.502692461.9915.102019
LEMAHIEU H.K.Beernem10295393.70693106.2512609739.3440.802019
Rowin PlasticsBonheiden5375063.53778354.5513.302020
CALBRECHTLessines152084.6214776.232.002019
SocomefVerviers1134234.71-8940.026.102019
ATELIERS W. JOIRET - FRAITEURWanze397851.161019.279.902019
VA & PARTNERSNivelles-49425.95-63473.722019
LEFKORHarelbeke2633312.2363313.992019
TEMPACHerentals245820.9626925.952.902019
ANAF PRODUCTSDentergem1360020.5934989.8519.902019
INGOTECMaaseik293976.0035385.001.002019
EURONYL MFCBeringen-251844.50-506516.9815.402020
Kathagen MathieuBree1163201.6549130.1113.702019
Exolon GroupTielt9664340.021698325.8569946569.65151.702019
TEKNI - PLEX EUROPEAalst93300105.8520209291.26103291091.87290.602020
RAES KONSTRUKTIESBornem1415479.63245518.988.402020
AstraformAffligem-446819.52-8350.642019
ROVASACOudenaarde1042042.11104825.564.602019
SOVAPLASTICSTielt2458295.5542554.0014069376.5543.402019
SOLIREMLiège254850.032157.115.102019
F. CRASKontich248988.6877918.7019.102019
MOMIPLAST SERVICESChimay3938129.00121948.002020
BELGIPLASTKoekelberg162282.6318061.062019
VASCO GROUPDilsen-Stokkem21108328.406396466.8085626427.4770.602019
AMPACET BELGIUMMessancy54051460.08-10757479.42108178943.14166.102019
VANAPLASTLichtervelde90823.2762084.342019
LA SEDA BENELUXBrecht5393683.32-188781.062019
DELTA PLUS BENELUXBrugge898655.94329565.247.102019
DECLERCQ ISOLATIEBEDRIJF - ISODECDentergem1326495.33758202.064.802019
PYLÔNEPont-à-Celles-4348.00-83.002019
L.C. PLASTICSTubize258919.55-26972.702019
FIRMA REMUEBorsbeek1410930.82514824.853.502020
HEXPOL COMPOUNDINGEupen44684778.472006545.9029187614.2856.702019
SUPERIA RADIATORENDilsen-Stokkem17285093.06261027.9912463126.5447.102019
DSM SPECIALTY COMPOUNDSGenk37348933.461489907.4536791786.95217.902019
FREMACH IZEGEMIzegem2276527.41222408.0711568449.6394.602019
DESPRIET INDUSTRIESKortrijk140724.3915736.342019
WINCO PlasticsPutte305909.735538.431.902020
LEMAITRECelles (lez-Tournai)1593022.3529942.569.602019
JEMACONamur1333109.5639964.199.702019
miko pacOud-Turnhout25068745.017818149.8747395314.18149.402019
JODIVAPittem827443.681021285.942.002020
CLEMKortrijk1165573.17259964.7125.702019
DUMAPLASTMaldegem3823517.81967645.3644482565.4770.902019
ALL PLASTICS MOULDINGLier269633.8530397.152.002019
PLEXIVANGistel345515.55-1236.282020
DELBRASSINEVerviers738655.85200115.1254.902020
VOXDALESint-Niklaas12499296.01194722.715.002019
DW ReusablesBilzen4960897.621856633.8754083285.4765.702019
THERMOPOL KUNSTSTOFTECHNIEKEssen1299974.43-387448.7828.002020
REGRATECEupen437981.0028972.002019
ALLROUND WORLD TRADING - ALPHA INDUSTRIESHasselt3258521.31288389.657.602019
INDUPOL INTERNATIONALArendonk7744308.84-2659849.8823106913.35169.602019
DUBOIS FRERESSombreffe2112667.006240.008.002019
NOVACEL BELGIUMMechelen875514.40303948.186.402019
Cartoflex WindowsGent-1659714.00-3034764.008775975.0038.302017
MOL D'ARTDiest1278303.22-101220.0115.802019
Mitsubishi Chemical Advanced Materials BelgiumTielt10352213.592375617.2772404117.22173.302020
INNOVATION ENGINEERING & CONSTRUCTIONRiemst530292.1168965.5415.602019
ETS. J. StillemansAnderlecht4871325.27-2539911.635418648.6166.202017
ROLLUIKEN DELENHerentals415723.5762606.224.002019
PROFIALISWevelgem-2200.10-90251.102020
PROCOPLASTLontzen8414837.411888763.4131592444.63108.902019
VIVOXHarelbeke1251552.17248552.0710.502020
INNO - PLASTHamme (Vl.)123770.41790767.5516.502020
FORMEAwans20862.2423657.832019
G.V.G. BENELUXMouscron33283.491618.592019
Immo SchildermansHechtel-Eksel1861797.21176521.863.702019
Distri AllHasselt48472.27-664.922019
INZICHT GEBR. COSEMANSHoeselt364953.37126738.252.002019
AURORA PRODUCTIONSBeerse2534799.3143934.6720092282.3684.902019
I.P.I.C. PLASTICOupeye979930.42122341.460.007.302019
VEBONAs784486.7727399.675.702019
VITALO INDUSTRIESMeulebeke6816558.55829724.1431723010.81167.002019
ALPLA BELGIUMOudenaarde44396772.153751182.5279679574.36112.102019
WILDRIHam484384.6928828.782.102019
OEVER-INVESTLokeren963858.00-836.002019
HUBERT DE BACKERTemse18449591.451701582.6031010682.50146.602019
LOGGEOIzegem630962.5549079.932019
VANHOVEDiksmuide150046.44-83936.281.802020
JOLYMMOAnderlecht185298.015613.302018
ATELIERS Albert STRUCKMEYER et FilsHerstal507571.1721537.616.602019
PERSIENNES EUROBELJemeppe-sur-Sambre644127.3637062.727.602018
TERMICONivelles570871.00-102637.002020
HENCO INDUSTRIESHerentals58035161.7217017798.37122536861.59261.802019
SMISDOM PLASTICSSint-Truiden382981.0270566.614.102020
The Compost Bag CompanyHerent3119959.78-293529.5111742616.8330.602019
HALTONLeuven68616.661641.2411.202019
VECTOR PACKAGING EUROPEHasselt5668569.521583242.0715828869.5071.602019
PLASTIFLEX BELGIUMGent2256640.29-53014.50664245.652019
MAGIFERWalcourt364204.3220982.3143.202019
MPPBAnderlecht272081.0017402.002019
A CHASSIS FERRYChâtelet182727.00-31760.002.502017
METAPLEXAntwerpen459391.9279588.192.602019
EURONYLNazareth5946631.32104137.5050.602019
FRIKOVAAlveringem505039.422772.822020
DRASTICLeopoldsburg69802.8829945.272.402019
RESILUXWetteren54366023.704004972.09102192103.78134.302019
VINKENESTHarelbeke6242509.14129661.48297059.152019
VECOPLASTLochristi2221621.71-8136.612019
SALES PROMOTION INTERNATIONALZwevegem483309.5432275.221.302019
DBP PlasticsAntwerpen-747343.51-1240656.406994732.3752.302019
SIONDROIeper124782.975407.502019
WINSOL ACTUELLIzegem5594921.04-540178.3518077344.95102.002019
RESOLBrussel131549.39-9515.392019
SERKOBRASGrimbergen88841.0021966.005.002019
BELISATWommelgem247354.7943114.8215.902019
ARVA PLASTICSWingene966852.486941.402019
PlasTecNazareth2705889.5724911.3728.302019
STOCKPLASTICS - VORMSPUITWERKWingene1070721.44-53954.3126.202019
C.S.B.Wortegem-Petegem2087753.8087587.012020
EURO - REGISTEROupeye1032325.00-8566.007325611.0065.902019
NEW EURACTielt226694.51-21098.278.802019
GEMABeringen1462777.74134002.5017.202019
LASTEK BELGIUMHerentals1142902.35-121224.8732.002019
DOUIN +Visé669959.00104719.005417125.0042.002019
BRIGI HI - TECHeist-op-den-Berg170459.6645459.551.002019
TUBHERMESSchaarbeek105356.00-3307.0014777.002019
B.S.I. BELGIUMWingene7436868.24-70755.292019
NordiTube TechnologiesLiège-529444.13-592811.8212169338.2739.002020
PLASTIVAN PLASTICSIngelmunster3014167.00-161765.004399013.0012.602020
SABI THERMBrussel58975.2427279.312019
M.M.T.Tielt510545.64152808.461458227.058.602019
FACYBELNivelles3465898.28287958.6136.702019
CEJECOJuprelle168174.01-5001.132019
ALL-DRAINDentergem816416.42-254908.579.702020
SANISERVICEGeel96385.447307.642019
MATRAFOAMLokeren18442779.591908613.271483130.333.402020
KETER BELGIUMTurnhout11361603.86715447.5339459941.38117.102017
EVAPCO EUROPETongeren15481949.851257310.5526974822.67155.902019
The Airconditioning CompanyAntwerpen1259711.31345327.0127.402019
H. FonteynScherpenheuvel-Zichem-6207.09-771.672019
Mitsubishi Chemical Advanced Materials PlasticsTielt9060498.301322248.9531994183.51155.302020
GEERT STOFFELENGent28418.70-1121.072019
K.D. ENGINEERINGHamont-Achel128207.83246.622019
ATELIER DE CONCEPTION D'INSTALLATIONS THERMO-ELECTRIQUESLe Roeulx595145.083007.911.002020
ASTRA SERVICESHerve386782.0614263.0515.502019
PIERRET EXTRUSIONLibin8577928.00246897.0011143654.0034.002019
VERBEECK. M. PLASTICSOlen839277.8817925.053.002020
LC PRODUCTIESRanst44507.46217.402019
PARCOLYSNazareth312839.56141450.742020
MOBITIMKortrijk411435.4029741.8811.402020
ATAG VERWARMING BELGIEKapellen711925.2033775.057721745.7613.702019
A. SCHULMAN BELGIUMOudsbergen2307252.761568326.2818279889.1030.502019
ASIGBrugge683172.5460885.122020
D-FENCEDendermonde971072.14-382141.228178199.3733.902019
ZWEVA - ROTOMOULDINGHerentals78573.17-4281.292019
ATELIER NEREOAiseau-Presles-2764.84-31509.847.502019
POLYPLASTICSChâtelet-33343.06-46847.405.202020
VASCODilsen-Stokkem16391076.67-5267976.6534102963.19160.302019
Kris De BockLokeren432982.7378290.642019
DE BAERE INSTALLATIONSEeklo241446.48-48878.192.402019
TRYAL INV.Thuin24027.7850244.552020
RAMELOT CONSTRUCTCharleroi-59435.84-89807.4818.102015
JOVA TechnicsGenk36106.0026001.000.402020
Entreprise Van CampenhoudtGanshoren175614.4666263.162020
SCJ STOVE WORKSCouvin20927.30426.3815.902019
Standard Fasel BelgiëHamont-Achel29662.3415086.652020
SERVIFLAMMEAwans53661.98-2745.092019
European Infrared TechnologiesCharleroi126377.14-122494.732.002017
YMASint-Truiden47589.4716172.165.002020
Brabantse Ongedierte VerdelgingGeetbets32681.8422327.202.102019
S & C SmeuldersAarschot55152.1112222.412019
Priva Business SolutionsKontich13845.44-1493.992019
Multi Energy CompanyLa Louvière35672.1617072.162019
PiedfortLille28069.0021869.002019
2B/ECOHasselt119749.8817973.332020
PDP ConstructWetteren183912.32-3445.322019
PRO HEATErpe-Mere56730.477254.722020
IFSCDiepenbeek530122.3229030.815.902019
GALLETTI BELGIUMTernat120835.05-42235.802019
C.T.C. TANKBOUWDilsen-Stokkem-516176.00109725.0014.902019
VERHAERT DaveRijkevorsel31450.193233.912016
ECOFLAMESWuustwezel91241.006340.001.002020
Braspenning RoyRijkevorsel146443.958050.943.502020
LASCOTECBerlaar5882.93-6112.002019
HEATSAILKontich667217.08197765.266.502019
MEINHOLD SPRLHerve93400.5324296.582019
R.P.T.Hechtel-Eksel391877.4555454.782019
D F PLASTIQUEFarciennes437513.00-7386.0010.602020
Exel CompositesOudenaarde4440909.54-15216.1914715004.4653.102019
DWETurnhout85240.6439737.070.802019
LEIN ALUMINIUMZonnebeke1162204.4027945.0626.602019
HELVOET RUBBER & PLASTIC TECHNOLOGIESLommel2018513.121909372.8324792587.05110.002019
JE-FAHouthalen-Helchteren73704.682529.424.602017
COGENGREENGembloux797964.07328364.265265783.0213.602019
HAKIIzegem1822150.227414.3328.902020
KEYENSchelle21468.983634.922019
RECUPLASTComines-Warneton1145715.44159212.393.002019
RAF DEMOLOverijse165469.3720880.342019
it4ipOttignies-Louvain-la-Neuve1825938.54411060.1712.902019
VERLITECHAartselaar1582864.4178119.102020
CLASSIC COMFORTLaakdal306730.8122544.142.002019
Fremach InternationalDiepenbeek48248486.60-1891879.6044558680.47124.302019
SAFALEC IndustrieFleurus21534.811794.724.302019
METAALWERKEN JVCHoeselt153606.0434939.462.802019
PEROLO DISTRIBUTIONWevelgem-13232.14-39694.952019
ALURO CNCHeist-op-den-Berg650924.7134220.9129.202019
BESTBENDHeist-op-den-Berg484452.75232640.1010.702019
CEREALIXLessines9925.487258.272019
HYGI PANELFernelmont74013.0027655.004.902019
OPCONPelt161125.40-16166.492019
QUGARLokeren330059.8225773.900.902019
Vergokan InternationalOudenaarde34315380.16333361.86758363.322020
FERYN CONSTRUCTIEPuurs-Sint-Amands1349950.00-17869.0019.902020
il était une fois ... LE METAL...Anderlecht161620.0018456.002019
MAX.QHam-110591.23-34892.844.102019
JWR CAR STYLINGLebbeke-89951.313341.942019
MERLETT BELGIESint-Truiden193276.9443564.001.802019
B.S.I.Seneffe7697129.78731428.6321551951.5628.002019
BopageDamme115050.8122936.712020
BIOMHerstal707.73-592.052019
Métal Concept & StabilitéCharleroi660081.006804.077.802019