Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 27110 Vervaardiging van elektromotoren en van elektrische generatoren en transformatoren

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
VogcapAalter1025632.0011676.002020
ADB SAFEGATEZaventem11495663.00-6007222.00129514868.00181.902019
Frans-RogerMechelen231024.0849659.103.602019
DRUGMAND & MEERTSint-Jans-Molenbeek826932.458106.765.902019
ATELIERS RADIOMECANIQUES BELGESDilbeek545316.1398828.1617.002020
ATELIERS HUBERT GERKENBrussel11594353.49153589.8315030980.7362.302019
SIGN & FACADE LIEGEGrâce-Hollogne499850.00225000.004365594.4138.902019
AUTOMATIONHalle1037347.00-335107.0015799862.0049.802019
TERIBELBraine-le-Comte1748391.0018758.002019
Legrand GROUP BELGIUMMachelen (Brab.)8517694.358104213.1181204679.38126.102019
Auxiliaire Générale de ManutentionWavre262360.57-86026.106.402019
TubeliteBrussel-29915.68-46408.380.502020
Dynamotor De CosterHaacht1379736.5541366.5413.202019
Seré-DelveauHasselt-4404.48-1034.652019
Etablissements Emile Lekens en CoAartselaar60277.49-32166.122019
Atlas Copco AirpowerAntwerpen3294532352.53839448090.511887651315.562925.002019
Pump ServiceRanst-119143.80-56548.972019
CONSTRUCTIONS ELECTRONIQUES + TELECOMMUNICATIONSLiège9226115.76-2432915.1827578879.4786.702019
INDUCTOTHERM COATING EQUIPMENTHerstal21417330.587357130.5932114203.13107.002019
NK-SOLUTIONSSint-Niklaas447861.0084711.003.202019
Fläkt WoodsBrussel-7497159.14-563826.922019
AIGRISSEFleurus230137.00-5461.00973377.006.202019
Werkhuizen Albert CasteleinWaregem145920.1722290.213.902019
GANDAE - VERENIGING VOOR SOCIALE INTEGRATIE VAN PERSONEN MET EEN HANDICAPGent33111431.07663840.287289884.78343.902019
Etablissements VerhulstSoumagne4029803.831902514.7843.802019
CensiniCharleroi668082.0084420.00825427.001.602020
Precisa-Motoren Etienne TheysWevelgem1200421.315337.523.802020
Kaneka BelgiumWesterlo194244196.0025474190.00308883604.00302.202020
ETABLISSEMENTS REMACLE ET GUIZZETTISeraing98515.37-20430.302.302019
CG POWER SYSTEMS BELGIUM NVMechelen80821224.07-13982529.8181296440.68439.202019
E.B.T. ENGINEERINGTessenderlo409026.4551132.292019
UNITECHGent-429688.46-501947.9910.702019
TECHNOLOGY BOBINE ELECTRICJette1039048.0027295.005.002019
Electriciteit VANSTEENBRUGGHEOudenaarde17009280.951229512.2826755934.2447.602019
J. Hofman et filsThimister-Clermont571971.96102541.149.302019
INDEX - BELGENivelles45537.7640237.0737.802019
Etablissements Victor PochetNamur115092.912651.430.302019
ElectramoMalle3236030.23182463.5211.702019
AET THIEFFRYKraainem393946.18-3369.042019
Etablissements BALENAMons7379.50-90121.203.002018
TRAVELECHerstal760095.00189000.004.302019
CG HOLDINGS BELGIUM NVMechelen132374110.78134070.9563417602.83126.302019
Ateliers BUZE Bobinage MoteursSeneffe775982.65-30723.536.402020
ELECTRO- RESISTANCESint-Jans-Molenbeek34855.31-4511.902019
FRANSSEN FRERES - FILSHerve39599.00-2451.00287797.002020
VDP INDUSTRIESNazareth240429.9917765.0425.502020
ANDRIESSEN ORGELBOUW ANNEESSENSMenen263180.9525150.072019
ATELIERS W. DEBAKKERHarelbeke99348.64-11281.992019
DIRK BENOIT ELEKTRONIKAWaregem946374.2023031.142020
EMRLievegem718220.00423362.007.702020
MONTELEC - MONTONIttre58634.64-5133.132019
MAXIM'SBrugge91559.3643916.812019
VEWEGeetbets23668.36-2994.722019
MECAWALSambreville323972.2616889.672019
HYDRO ELECTRIQUE ET MECANIQUECharleroi875219.7816786.822019
BE-KOZ INTERIOR DESIGNCourt-Saint-Etienne292072.8757916.982019
ENTREPRISES GENERALES D'ELECTRICITE LUC LIONJemeppe-sur-Sambre1017341.00143080.0042.602019
FABRICOM MAINTENANCEAntwerpen11550154.591394445.3645786184.43231.902019
ELNOR MOTORSHaacht3105812.53413277.1047.802020
B.C.I. elektromotorenIngelmunster590835.4446556.753.802019
L.V.R. ELECTRONICSHouthalen-Helchteren601717.4397666.003.602019
EUROPOWER GENERATORSNieuwerkerken (Limb.)4882697.71482056.9117489266.7718.302020
INVERTOEvergem1472044.65341963.7910.102019
MR REFRIGERATIONGembloux97943.42-2308.957.902019
ELEKTRO CONSTRUCTIE GYSGeel186997.831443.003.002019
BOBINAGE GODFRIED DECLERCKOostrozebeke202454.00-27009.00228191.002019
OLDE WOLBERSAntwerpen1988.41-889.392019
MATTELIN - FRANCOYSDestelbergen3914109.81127307.912019
ELECTROVAOudenaarde952891.9143686.156.402019
MOTECOud-Turnhout676463.0451564.68401944.232019
ALSTOM BELGIUMCharleroi89038302.7722402752.96309334636.50914.802020
VANGEEL ELECTRICALCharleroi420753.76124988.6517.202019
GAM HIFIWommelgem24147.00855.002020
AutrosystemsMerelbeke1588400.92343054.708.802019
ENTECOM SERVICESLeuven115626.512661.572019
A.B.M. NEONLiège-9638.182348.3862515.061.002019
Rolls-Royce Solutions LiègeGrâce-Hollogne2074171.79-317717.4080110925.53163.202019
OHMEWATTMerelbeke980478.46213611.022.202019
INDUZZ3Bilzen1367383.03315578.047.602019
Jacobs Elektro BelgiëHoogstraten42151.404890.692019
HYDROLIFTBree849914.16-635508.6673.302016
Monteyne ElectrotechniekBlankenberge120524.5535806.852019
HEEDFELD VERWARMING - SANITAIRRiemst377084.4040812.921081869.083.202019
DSG BelgiumAartselaar5111887.1385863.7317317685.6838.102019
ELECTRO CABLAGE SERVICEMechelen853999.9277856.8029.802019
CERATEC ELECTROTECHNICSComines-Warneton12345231.0041495.0073101290.00422.002019
ETUDE D'HYDROMECANIQUEHerstal178239.002545.000.502019
MOTOR CENTERBastogne147078.04-27053.682.002019
SERVICE - HYDROAntwerpen234220.4062069.9013.202019
LambregtWillebroek393630.9024768.802.002020
LAMBILLON et FilsNamur536389.9736113.860.202019
VERCOUTERE JACQUESZwevegem293997.99-13112.3912.202019
DEHERTEFELT ELEKTRO KONSTRUCTIESNijlen16782.73-7930.942019
Double DSint-Genesius-Rode11553.76-1169.132019
Maintenance Partners WallonieNamur972163.393097.586349621.5630.702018
BERT VERSTAPPENLille-28711.0612374.732019
PIESSENS ELECTRO INDUSTRIESint-Niklaas1038374.5118844.1913.602019
SMEETSSint-Pieters-Leeuw8718481.861125756.3813674811.958.502019
ALERTISRoeselare3851973.361421564.8614760191.3993.902020
ETABLISSEMENTS BOBINAMIKNamur36472.04122.811.002019
E.R.I.S. ELECTROAartselaar277170.00-169826.001.602018
UDEKAAubel182567.3113246.682.402019
ELTEC-DEXISGenk1224765.45108814.178203974.2336.702020
ETA - COM BBoom1145487.43-1039548.7712556135.0743.602020
VERBIEST INVESTRiemst27589.067137.852019
BLOZOEN EUROPEWevelgem70411.05-13147.642019
VADATECHBerlare268412.273762.702020
De WispelaereDestelbergen170890.03-3270.912019
GOOSSENS WILLYWommelgem720525.43178655.345.802019
BOBITECKortrijk272870.37626.917.202020
VANCOWaregem-279646.05-1393.682019
DEBESTILESWatermaal-Bosvoorde24164.00-29259.002019
VACALWevelgem268568.4519009.953.902019
EUROSAT SHOPHasselt-65140.188603.292019
BEP EUROPEBrugge25080731.471617467.2833056735.33138.902019
DE WILDE MARCSint-Niklaas162049.7018373.302020
STOREBierbeek104347.985675.474.302020
M-TEC ENERGYDuffel120612.4713830.582.502019
BOBINAGE VANROBAEYSTielt241615.5339551.281.002019
JUMET BOBINAGECharleroi232341.0055182.006.102020
JILOORENAWuustwezel297314.54160266.432019
NEW MOTORECOWaasmunster742273.00205123.001.502019
TECAME BELGIUMNamur129520.6056544.333.502020
ELECTRO - SABAnderlecht51831.674313.244.302019
VAN LOOCK MOTORENSchoten1810294.80139863.5827.502019
ELECTROBOUW IVO DRIESZoersel129993.294356.102019
BEM-JDSBrussel309256.6557738.997.102018
GEBR. VANDENBUSSCHELichtervelde147897.0815466.222020
G & T TECHNICSHoeselt64468.022078.472017
Balteau Non Destructive TestingOupeye844236.0046449.0018.702019
VALOMOZulte550668.07180694.641.102019
ABT+Turnhout339702.6749947.982.902019
MANAGE ITAntwerpen-86648.3784141.942020
ATELIER ROBERTAndenne1709737.00343268.0013.002019
STUMACO ENG.Staden3320722.851370099.556074875.8538.602020
ERSAROLille47999.0016928.004.002020
CRT - 1Brussel89474.615681.482020
CDC-Cabines de CineyCiney999799.21-341024.652613004.8716.602019
ELECTROODWingene54558.5522171.182019
CubitechOrp-Jauche-11225.0026826.002019
Safe & Sound TechnologyZandhoven19767.00-9818.142019
RUTTEN - NEW ENERGY SYSTEMHerstal798416.43-683742.293.102019
RE-TURNHoogstraten80909.3921048.942019
DB TECHNICSHamme (Vl.)114924.322906.672019
The eCloud CompanyJabbeke-134351.429800.852020
METROLOGY CONSULTINGVerviers7580.665980.900.002019
Grid Solutions BelgiumVerviers9142302.001299784.0013592091.0030.402019
BLOC MAGIQUEVorst11026.001843.002020
ACCESS SYSTEMSVillers-le-Bouillet262880.8226551.458.902019
EREA ENERGY ENGINEERING BVBAWijnegem422655.331504.3329.002019
FreePowerZedelgem17208.69-3413.132018
Van Noten & ZonenAntwerpen61255.1712185.553.902019
ACC InvestOttignies-Louvain-la-Neuve142633.92-6984.802020
FABRICATION MAINTENANCE TRANSFERTS INSTALLATION EUROPETournai121461.13965.91657818.891.002019
HS-TRONICMaldegem-3445.668996.222020
CSPVOttignies-Louvain-la-Neuve18954.001263.002019
GE RENEWABLE BELGIUMMechelen5516167.00111932.001531111.004.902018
RYCKEBOER KURTTorhout344865.75636945.022020
EXTRA-POWERBeernem799392.31724259.972.002019
JV CONSULTINGHove93378.7844372.721.002019
Vande GinsteDiksmuide89306.2415029.34354969.472019
ARGUMBree29697.028538.872019
DEUREXPERTKontich28028.85-2293.452019
ALLGREEN ENERGYKinrooi-144859.81-126641.2023930.001.002019
FuShan EuropeZonhoven16785.02-10949.090.002019
DENA Green SolutionsBrugge12900.342178.522020
LLN SERVICESOttignies-Louvain-la-Neuve791597.22251005.912.002019
MR INTERNATIONALZwevegem86906.7311170.111.802019
E-Point Energy SystemsKapellen-63405.38-56377.082017
Cool-TechnicsTielt-Winge81809.5367544.522019
ANERMA RESEARCHWesterlo-4487.4014590.110.502019
SOLAR TOOLSKortenaken-53479.00-72079.003.002017
DEGRYSE VINCENT ALGEMENE ELECTRICITEITSWERKENLinter22694.209878.630.702019
Blue Power SynergyBredene-375811.14-256363.450.402019
ELNOR HOLDINGHaacht2101963.87-34279.762020
BELGIUM ENERGYVorst355894.38197297.750.902019
CERICA SOLARBrecht309921.2482077.562019
Green Island TechnicsIngelmunster19364.425751.702019
Sink Float Solutions EuropeRixensart13397.75-284.312020
CTESOOudsbergen69496.1939535.130.502019
Alfen BelgiëGent-128368.00136376.004658456.006.202019
SOLCUBESTellin-26818.81-43393.102019
Sun EcoHerentals297666.66202100.172019
CLINCKSPOORSchoten5687.00-27284.002019
Will-FillRotselaar21003.95-4060.462019
AzteqGenk1034200.80-333795.572019
GEEROLF TECHNICSZedelgem15103.64-2898.102019
JS KLIMALonderzeel15898.22-15416.191.702019
Naessens ElectronicsWortegem-Petegem162709.9070727.132020
NEW TECH GROUPNinove-47556.72-67556.722019
Global High Technology IndustriesMont-Saint-Guibert-5934.66-8466.211.002019
JL-InvestmentsHeist-op-den-Berg68911.0040142.502020
OLEMCAGeraardsbergen11118.494918.492019
HydroBoxSint-Jans-Molenbeek631931.27-68068.732019
STELLOWKalmthout-3417.06-7782.812020
Ferrari ElecCharleroi15771.623371.623.302019
ThreePowerOosterzele-160985.48-223985.482019
Total Energy Projects GroupBilzen133255.54127055.542.802019
GREEN OMNIS ENERGYAttert27721.28-1638.722019
ECO-ENERGYMons94502.5775902.575.202019
DIRECT CURRENT ENERGYAntwerpen23103.318103.312019
ENERBLUENamur15826.879826.870.502019
BaroLanaken22256.4619256.462019
EnerBlue TechnicsNamur8218.584218.582019
GECOOHarelbeke20864.0017864.002020
E-TECH ConsultLierde17167.2414167.242019
BATISOLLille204471.0022656.005.702020
SOCODETEC GROUPAns35048.966641.428.402019
VIDITISSint-Agatha-Berchem235275.00128989.002019
JUMET ELECTRICAiseau-Presles26120.1410888.632019
BUELENS GUIDOGrimbergen11665.594533.503.402019
ALTER-NATIVECouvin-113695.25-16126.381.002019
INTRATEC BELGIUMKapellen9339.18-3871.162019
SABONDTessenderlo78188.729431.961.002019
SMA BENELUXMechelen1430973.87481618.953720824.4820.002019
LICHT, ELECTRO & DOMOTICAAntwerpen31639.992123.962019
SCIS CONSTRUCTSint-Jans-Molenbeek33212.666844.292016
BOGAERTS SERVICESchoten13323.77-697.062.502016
ARKADIA ENERGIE S.A.Brussel-1245709.00-400.002019
NPG WillebroekHoeselt952534.85394236.892019
STIPTRONICBeringen72027.65-4013.542019
DIESMEKA ENGINE REPAIRSRoeselare676358.0017825.002.002020
SOLARBEAMAalst-16452.45-1528.152020
GREENERGY SOLUTIONSZwalm50455.9814505.382019
HerniTecMaldegem27817.85643.442020
STEEGMANS CONSTRUCTDiepenbeek115043.4434813.4510.002019
HERTOGS ENGINEERINGBree445475.6164694.342019
EVS SYSTEMSMalle337769.782834.652020
EVERKINETIQ BELGIUMHoogstraten7127.014847.302019
LA CLINIQUE MOTEURHerstal9897.41-29059.772019
ECOTECHNIEKENDiksmuide446871.37129984.765.502020
MON ELECTRICIENSint-Agatha-Berchem281.00-206.002019
VL POWERGenk213576.7173036.162020
EVOLVE POWERTRAINSVerviers16642.77-3817.232018
AIR ELECTRO SOMMENHoogstraten6035.46-10058.612019
Yard Energy DevelopmentBrussel95308.76-6255.702019
Leclercq EnergyBlégny80259.275733.4610.002019
POBIJUChapelle-lez-Herlaimont23865.48-19455.082019
LIEBAUNieuwpoort105737.64-5239.632020
E-MAT AUTOMATIONDendermonde82389.9385861.764.402020
SALEBEMaldegem5084.00397.002019
YANNICK OPSTEYNLanaken266913.2419509.427.902020
ELIANE MAS IMechelen-348050.54-8149.142019
SEnS SOLAR BELGIELonderzeel1186399.16239847.701407300.842019
Ecorus Invest IHasselt994890.49140953.081107775.852019
Ecorus EngineeringDiest85329.481855.472.002019
MARELEC FOOD TECHNOLOGIESNieuwpoort2707670.76953936.7528743073.9733.002019
JACOScherpenheuvel-Zichem202562.1627887.605.902019
E-TRUCKS EUROPELommel328900.69-317455.75829013.083.802019
MPS. PHARMA-EUROPEWevelgem43940.43-3879.112020
TRACKsysAmel66617.66-8484.062020
Electricité Pierre VANDERSMISSENGrez-Doiceau73902.0033482.00207013.002019
SEnS Solar België 2Londerzeel1456371.14365435.461789578.702019
DVS GROUPBraine-le-Château679264.16-3110.422019
Sunpower Systems BelgiumBrussel156826.1025949.31894645.773.002019
NPG GREENHoeselt3272720.66684834.412019
GREEN POWER & AUTOMATIONHeusden-Zolder121140.7111189.872020
Swan EnergyMechelen1137954.48152903.452019
SCHULER ENERGY SYSTEMSHouthalen-Helchteren671641.9962396.301.502019
SMAPPEE SERVICESKortrijk28138.4453.592019
H & VSint-Niklaas12563.50-1477.662019
SPINPOWEREssen196151.2268538.842019
SUNOPTIMONamur343830.23-3565.135.502019
VGK ElektroDendermonde1948.02-6423.922019
DV SUNPOWERMaldegem126893.04-3074.602020
INSTALLATIEWERKEN JOCHEMSWuustwezel400064.8763341.772019
COMFORT SERVICES VANDEVOORTSint-Truiden193316.7051319.278.402019
WEYGERS MONTAGEWellen118694.281993.273.202019
VITELEC +Lommel281835.9117609.752019
3-plusTongeren-16150.98-5083.362020
YVES FRANCOJabbeke68765.751639.312019
Bi-SolarHeusden-Zolder125363.3022123.092020
Green VenturesLille617186.10123231.80591051.412019
E.C.T.Heist-op-den-Berg73066.4317038.432019
ALAIN GEENS DAKWERKENScherpenheuvel-Zichem36947.705968.302.802019
RDR ComputersGent17405.001878.002019
COMUS TECHNOLOGYTongeren2217951.79255431.1011924712.791.002020
VDB ELEKTROTECHSint-Katelijne-Waver565397.02183165.102.802019
BOBININDUS POWER SYSTEMSPuurs-Sint-Amands3264960.75330299.7422.902019
La centrale des ENRSchaarbeek-239618.00-605.002018
PONT 6Deinze339621.20733.822019
BLUE LINES GREEN FUTUR INVESTSint-Pieters-Woluwe125105.9561384.062020
DUSOLWingene57643.709825.342019
ANGELFleurus985180.8760661.547.402020
DE VUYST BVBAMerelbeke748750.832165.450.702019
DG ELEKTRO-RENOTECLievegem449234.5526007.652019
SACOSint-Jans-Molenbeek54818.7331092.122018
POOLHEATERSchilde-60899.54-19806.172019
ELTRIBELGent503407.49280880.507.802020
HAMERSRonse101356.7148534.852020
A Sunny FutureDendermonde136710.997637.042019
OHM ELECTRICSAalst180106.421933.712019
INDUSTRIE ET MAINTENANCEFlémalle1748197.60-49804.8454.502019
L'ATELIER DU FROIDAns1466256.871060364.4614.502019
ACDlecLiège34705.58726.572019
VIAGEZ-MOIOreye225034.68-6051.3210000.002020
W & M INSTALLATIEBEDRIJFHoogstraten43747.703385.180.202019
DRIVE-ELECOosterzele94180.67223.432019
ELECTRICITEITSWERKEN MEYVIS JURIHoogstraten565940.50132503.562019
G & M ELECTRIQUETubize132228.924329.057.002018
CARBOMATHalle3407565.571927.2236.502019
ART & FINITIONAsse-7900.99-10999.511.002019
THOMAS ELECTRONICSBerlare246310.5821747.652019
FLEXIDALAalter900486.71293007.502.402020
ProjectlineHerzele45064.6731277.352019
ATRBAntwerpen46775.50-16109.312020
PG SERVICESAwans849534.89251130.655.002020
VOTECHKuurne221379.6014304.252020
SEKO TechnicsSint-Niklaas-18789.00-26241.002019
OVARROWaterloo14298241.001665985.006862093.0017.902019
THELECKortrijk138504.7512960.392019
ALYASSchaarbeek-1137.56-809.182019
AB-SUN-ALLWORKSNivelles6111.72-18344.192019
EARTH WIND & SOLAR ENERGYMerchtem238174.9621806.401.002020
CALOR SANITAwans241562.1310791.072019
BLEIBastogne-293631.24-5646.242019
LINEA TROVATA SUNTECLokeren1992683.00982240.0015273828.0019.302019
BIOTHERMIEArendonk39067.424086.112019
VESTAS BELGIUMOudsbergen673208.1254867.741574717.8815.102017
ENGICOIngelmunster819594.55193970.823.802019
JEMAOttignies-Louvain-la-Neuve3255590.24667793.5122.802019
VDS CONSULTORIABonheiden68981.20-1314.53149473.150.802019
SunlogicsDilsen-Stokkem199416.59181226.6012.502020
PVA EnergyAntwerpen59254.275270.482020
HDTHERMWavre211218.0018507.001.902019
SOLOYALommel1055627.35298247.445.802019
ELETECHNIK BELGIUMWetteren85698.070.0010.102020