Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 27200 Vervaardiging van batterijen en accumulatoren

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
ADB SAFEGATEZaventem11495663.00-6007222.00129514868.00181.902019
Duracell BatteriesAarschot73193608.4913427163.5761097984.27427.702019
PANASONIC ENERGY BELGIUMTessenderlo23878479.722300426.8794244320.41367.002020
HOPPECKE BELGIUMZemst1845175.33170219.9826969492.7043.302020
Clarios BelgiumMachelen (Brab.)21400199.87237876.427204541.274.902019
VERBIEST INVESTRiemst27589.067137.852019
CELECTRICHarderwijk-1064619.6288467.948.002019
ACCELFlémalle65327.1622487.520.602019
Open MindAntwerpen-14145.83-775.252019
BUSINESS POWER INFRASTRUCTURE & MANGEMENTSteenokkerzeel788084.90266143.9711.102019
TENSEZonnebeke-37400.3170438.064.102019
BatteryPackServicePeer74768.3720180.762019
NovestaGanshoren792513.35126949.587.302019
LIFEPOWRAntwerpen-203572.02-252616.136.402020
FAST RCMeise-7006.76-9006.762016
MOVANISHeusden-Zolder260310.14195458.851.002019
Sink Float Solutions EuropeRixensart13397.75-284.312020
GREENWAY BATTERY EUROPETemse79726.0891393.272.502019
DICALEDRonse33106.3833846.382019
AVESTA BATTERY & ENERGY ENGINEERINGBrussel-165034.17-183634.171.402019
BRUSSELS RESEARCH AND INOVATION CENTER FOR GREEN TECHNOLOGIESBrussel-1251.00-3251.002020
4EsysLeuven95357.70-15710.332019
PRIMAX TECHNOLOGIESGrimbergen-355417.35-22924.78251224.051.202019
VISION EUROPEAalst599772.55-4600.392018
Centrica Business Solutions BelgiumAntwerpen-91897.57-6752988.639130256.9247.302019
NP PROJECTSTessenderlo-75185.22-15151.242019
MD-ElecJemeppe-sur-Sambre-20447.84-9048.570.003.802019
POWERSLAVE ELECTRONICSHeers233741.333265.451.002020