Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 28230 Vervaardiging van kantoormachines en -uitrusting (exclusief computers en randapparatuur)

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
C.P. BourgCourt-Saint-Etienne4267275.27-450613.3015657824.70163.902020
NCR BELGIUM and CoZaventem4534357.801326047.4228203150.8727.902019
HoneywellMachelen (Brab.)37378136.069979699.9199154100.64292.902017
SchlegelOostende-224085.44-37718.712019
HARMAN BELGIUMBrussel824667.02444915.1925.802019
Sercu Kantooruitrusting en -automatiseringRoeselare2795556.57198748.587.802020
STAEDTLER BENELUXBornem1589743.84417860.668297716.958.802019
Factorij voor Electronische MecanografieAalst126418.9230867.332020
TEXAS INSTRUMENTS BENELUX B.V.NIEUWEGEIN713743.0036246.006101.005.002016
DURANT S.Cerfontaine212101.41-57785.662019
EUROPLANLier1688784.80131748.772.502019
EUROLOGICIELMons830117.00202692.002019
CosmaMechelen-176875.0931841.939.202019
H.C.Kontich584933.2524180.112019
BUMICOHove486185.4785828.432019
AMBHamme (Vl.)324292.5247217.322019
PROJECT ENGINEERING AND CONTRACTING INTERNATIONALLeuven-4801.71709.572020
TIMBERNiel316947.43147778.6810.202019
JDTChastre60834.87157.302111.002019
Electronic System EngineeringGent434271.38116929.715.702019
Visiôme Security SystemsSaint-Ghislain-16690.726473.922019
AMANO EUROPEGenk10431994.241092275.5010510599.3229.202019
RADAR AUTOMATIONAalter948115.00312755.005820831.0038.802019
LENAERTS CONSULTINGGenk196889.0014030.002019
ALL COMPUTER SUPPLIESNinove-8372.34-9267.610.102020
VANDENDRIESSCHE Electronics and EngineeringKortenberg553992.336887.912019
MEDIAMHoogstraten329320.6914652.652020
EBECAAntwerpen225297.2364211.962019
SOLID SYSTEMSKruisem642430.00136148.112019
EVOLUTIVE ENGINEERINGHechtel-Eksel123032.78-114343.410.102019
NIMEX SYSTEMSLanaken-16817.89-11570.102016
PROSUPGooik762210.25175565.442020
AIRCOSYSZoersel26422.635888.042018
MEASUREXTongeren32537.8812100.592020
MODEL ENGINEERINGHemiksem367230.00-57127.002019
WORDS AND WIRESOudergem588571.7442090.742019
ABICOMGalmaarden-5592.140.002020
MOTRONICSBraine-le-Château1210151.60148695.932019
TERSECBeernem5531.92-83674.190.802020
OOOPSLasne43950.008388.002019
CASH SYSTEMS TECHNOLOGYHerenthout-972.322476.420.702019
EASY PHONENeupré-174834.895123.821060333.167.202019
VEDISThuin62005.004904.002020
BUSINESS MIND.BECharleroi91454.46-4712.153.002019
RUBBENS & Co.Leuven7950.6333340.081.002019
PACKSYSAartselaar1136587.91305614.960.802019
TENSEZonnebeke-37400.3170438.064.102019
QINIBIHasselt219936.2963654.712019
YELLOW DRUM MANAGEMENTHasselt19922.9025013.962019
TopsummaGistel19089819.202296307.752.602020
Connected tools and collaborative tools for Smart IndustryBraine-le-Comte94180.231247.142019
LABELMATEDrogenbos747495.17398481.638.502020
SAAPZutendaal18845.122093.362019
BIOSkoopMeise96841.4826709.202019
KOMPLOT WATOUPoperinge14882.8421266.322019
NIKKEL ARTMaaseik888628.42328500.1418.002020
RIGHT BRAIN INTERFACELubbeek-191599.09-187740.132020
MDESIGNPROJECTSNinove52569.52-8344.092020
WeWattLeuven365054.431442.620.202019
NWL BELGIUM PRODUCTIONSint-Niklaas24888343.041399496.1512993162.68109.502019
NEW MOVEOttignies-Louvain-la-Neuve37580.883328.362019
ASGARDElsene13775.507894.162019
OMNIA eBUSINESSAnderlecht76315.69-1962.102019
SA.P.Alveringem139100.795481.022020
TRIVEC SYSTEMS BELGIUMTurnhout371307.27-729670.6023.702019
ND DEGRANDEZwevegem256882.3483991.852.602020