Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 28490 Vervaardiging van andere gereedschapswerktuigen

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
Ateliers J. Colinet - TronLa Louvière313825.6341361.571.502019
MAES JONKERIzegem22472301.631216606.1619.702020
HEYMANS TECHNOLOGYBraine-l'Alleud210702.187207.99432606.081.802019
ROBLANDBrugge2739475.77-358856.0913297034.2350.902018
Stavelse MetaalbouwAlveringem1563904.29381193.3434.402019
JMBMerelbeke124209.066640.972.102019
Machinebouw DewinterKortrijk434217.364123.292.002019
INTERPROFIELMachelen (Brab.)348390.966263.141.002020
RONOXDiest15907.99-2901.332019
MIEMAStavelot-24834.66479932.831.002019
SOENEN TECHNOLOGYRoeselare1529356.341209163.8218938968.7952.102019
DIAMANT DRILLING SERVICESCharleroi1546901.00-542373.002581699.0017.802019
TULKIN MACHINEBOUWHoeselt46004.49-243.460.602020
IMAX PROSprimont3515902.17239331.9713.302019
E.S. ToolingGenk604967.30244262.4014.002019
AGRIMADISVilvoorde565708.32-598414.984.202019
WIELANDTS ULTRA PRECISION MACHINING TECHNOLOGIESSeraing514219.03380683.164.102019
VACOMARoeselare402703.9716769.424.502019
THMCHeusden-Zolder84533.9936109.682019
VG MachinesKuurne51932.8637370.745.802020
ANTARCTIQRijkevorsel-344294.15-29291.652020
DL MECANIQUETrois-Ponts22317.8310810.842020
HYPERTECHNICSVeurne17322.70-3929.762019
DEBUTRAC TECHNICSAalter20940.65-82556.272.002019
De Roeve MechanicalLokeren21486.861145.020.102019
MAUPU NRJAndenne141307.37-29036.633.102020
TARGETBrussel4385.69-13399.172019
HylerWielsbeke397882.2713075.952019
Dynapac DistributionHoeselt2515351.166386.2228115035.412019
POUWELS MB TECHNOLOGYThimister-Clermont-131721.67-222749.074.502019
DE LA CHAPELLEPerwez93402.875094.502019
OMNITEK INDUSTRIES BVBAWillebroek11505.50-41435.502020
United Import Belgium 2Halle2805.98-3394.022019
NANOTECH 7Morlanwelz17679.56-920.442019
VIDELCORanst551203.7316486.182020
HERITECHZottegem494098.7763423.552019
ELFABerlare157659.739237.832019
DE PREST HOUTTECHNIEKSint-Laureins-4945.45-6111.182019
Lamac MachineryZwevegem722710.35224640.742.002019
FREMATTHoogstraten103103.89-92884.644.702020
DG EngineeringOostkamp1349991.12245747.942019
CG EngineeringOostkamp1239338.50207331.232019
SHARPSArdooie330880.3860016.312019
VERMEERSCH BERNARDWingene200467.9732798.352.602020
RBSELommel177977.5822775.202019
EKORIKAMechelen51437.82-521.970.502019
RamaCWellen138456.6319782.992019
LIGNA CONSTRUCTSankt Vith-350694.0035708.742.502019
VANHUYSE JOHANRoeselare377543.9050925.060.902020
BUNDERVEELochristi134653.0015191.202019
VERBOVEN DIAMOND FANCY TOOLSGrobbendonk32702.5710775.442019
TECHSENSMalle48557.48-13645.012020
VERDONCK DEVELOPMENT & SYSTEMSMenen242892.0073721.006.502019
TALEBABeloeil-26113.64-62372.041.002019
HERMAN MOTORENAalst685496.0297904.498.702020
DH mécaOupeye6181.87-12256.130.002020