Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 28920 Vervaardiging van machines voor de winning van delfstoffen en voor de bouw

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
Gomez et Cie.Perwez323565.0046545.004.102020
WERKHUIZEN DECLOEDTBredene1610414.02454659.1811.302019
Betonma InternationalAalst422495.4519633.011.002019
AutomixIttre642407.99152529.093.702019
Werkhuizen Frans StevensAntwerpen-364900.93-95688.114.002020
PERDAENSint-Niklaas3166036.3368423.152019
POLLERS EN ZONENHeusden-Zolder1379974.54262703.7326.502019
ATELIERS DELBEQUEAndenne6096149.03365664.4218.002019
D'HOOGHE MACHINEBOUWMoorslede42880.97236.012019
MECANIQUE DE PRECISION COLINETLe Roeulx29289731.201187180.6921003518.1962.802019
CERATECComines-Warneton11266520.0051283.0051629356.00134.002019
EXTRACTEURS TILMANLiège110699.4915557.542019
Halliburton Energy ServicesSint-Agatha-Berchem13370276.48-28668.06866433.801.002018
WVT AGRIBerlaar231187.7010872.551.602020
HOBOKEN EQUIPMENTAntwerpen901948.28231090.610.702019
VERSCHUERE TECHNOLOGYPecq548617.171641.8714.002019
BOERBOOM MATRIJZENBOUWPelt1055468.05486734.769.902019
SYBERMATBraine-l'Alleud183512.9188129.852.902019
COMELUXLibramont-Chevigny363607.3168446.45394603.932.402020
DE LEENEROpwijk206142.9721558.122020
B-MacPelt683331.9599361.116.302019
MATERIAL HANDLING COMPONENTS - POBENCOChiny723095.66123371.744.002019
Van Hooydonk Pierre et EricHamois1708078.00117308.002.302019
CARRIERE DE MARENNEBastogne-1968778.88-336234.683.602019
GOOSSENS en PARTNERSDilsen-Stokkem343658.9043867.733.002019
DE BRABANDERERoeselare1741277.13-37854.192020
AQUA ENGINEERINGBoom125246.2912184.482020
L.N. CONSULTEupen186696.2915556.400.502020
ATELIER MECANIQUE DE LA BASSE MEUSEFlémalle50516.76-46485.560.302020
DEVA ENGINEERINGWetteren123624.35-20019.562020
ENTRETIENAns-84129.61-10731.2612.202019
MFS European Service AreaGenk250075.61-113053.380.202019
GRINDWINOudsbergen426912.4111949.675.302020
DMP RENOVLa Bruyère482464.224164.672019
Algemene Hydraulica ConstructieLochristi491483.3771257.469.402019
HYDROMATWelkenraedt1274427.63251996.829.502019
R.B.P. HUYSGent373095.9783313.216.202019
CLASSICS AND MACHINESWevelgem-1729.105742.992019
VAN HAVERE BOUWMACHINESBeveren280182.3834391.982020
RECY-CHEVYLibin170269.6317955.012.002020
HYPERTECHNICSVeurne17322.70-3929.762019
VDE PipingLokeren157337.79144937.792.802018
SENACODiksmuide17024.832499.122019
DEPOORTERE INTERNATIONALWaregem15810543.927661586.225368094.368.002020
C-RentLummen18094.87-1905.132019
WIM GABRIELSWuustwezel71851.63-10492.253.602019
LASETOLier139582.0054379.006.202019
Mema Machinery & ToolsLonderzeel980805.43117203.559.402020
SISYLessines-461627.99-36311.682019
MIX SERVICEHulshout585027.7268583.342019
CD-CONSULTOudsbergen-30323.4837709.300.802019
DAXIN MACHINERYRoeselare30073.753961.912020
MECANIEK CHEVALIERRonse140058.44-283508.147.002020
BELGIAN COMPANY MACHINERYTemse474578.87358528.192020
Echo Precast EngineeringHouthalen-Helchteren997131.01-599369.7822.002019
EXTRACTION SYSTEMSFerrières82830.28-3066.762019
GHYKOOpwijk206179.809303.391.202019
EURO LIFT CENTERCharleroi86937.4345993.305.002019
NYSKENS GEERTDilsen-Stokkem505179.44284170.002019
DIGGER-KENDendermonde468551.3952348.452020
GLOBAL LINK ProjectsKinrooi38506.413091.802019
BUILDING MATERIAL FACTORYHerstal-120411.5729349.030.0010.002019
European Machine Delivery & ServiceHerentals619875.1048061.1614.802020