Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 28940 Vervaardiging van machines voor de productie van textiel, kleding en leer

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
GilbosAalst7396017.95-1721812.378556634.92110.202019
TITAN BARATTOKortrijk369437557.617071138.7220005372.9310.002019
FISCHBEINAnderlecht2221572.00-3183887.0010416998.0024.302017
WemaElsene1027397.00-5287.002019
ConstrumaHarelbeke1184812.8016597.423.702018
Werkhuizen LapauwKortrijk7568434.35-3350049.3415506279.6781.302020
Meersschaert G.R.J.Kuurne1495332.2315955.041.602020
Cotonnière industrielle et financièreTorhout213451.4435331.542019
UnionWaregem1494970.44467012.2919.702020
VANDEWIELEKortrijk271741577.50-1466781.53127912920.42697.302019
PICANOLIeper559524917.5331181927.37340502222.26700.402019
RivermillsKortrijk10760154.9837129.629608612.022019
HAMACHIzegem1885151.51538003.122019
PIERRET INDUSTRIESBouillon3831787.001008779.0028.002019
ETN. G.C. VAN LOONEssen57443.749579.321.802019
KadicAntwerpen598482.46145430.776.402019
GiropanKuurne-65967.76-205817.4612.702020
HARTEXWaregem1522901.4652155.6816.002020
CRETESWevelgem1047237.77441963.9435.702020
MotivWaregem3071512.39463468.555708078.502019
Bureau Technique José COUMONTTheux340242.12-4843.532019
MONTAGEBEDRIJF DESWARTEIzegem22884.217984.9117.702020
FIRMA ANDRE DEWAELE EN ZOONHarelbeke-103299.552960.372019
MGC SubcontractingWaregem876892.07116207.482968261.0817.202019
LEFEBREDeerlijk920063.7945158.932020
VALIMOSint-Gillis-Waas2005711.8179642.002019
VERMEUTEXRoeselare50730.39-18317.610.302019
ANABASISTorhout108902.09-6743.492019
MATTHYSWaregem2813596.05725584.6019534169.0043.102019
TAPIRAN INTERIOR DESIGNDendermonde812615.77-4582.772019
Den RubieDeinze142474.37-30364.082019
CONFECTIEMACHINES MAES BERTRAND EN ZOONOostrozebeke541923.86-3803.761.002020
ALLINVENTKapellen1613347.06147368.684.802020
FERROMATRIXKortrijk4283627.751525993.9113439400.092019
BUSSCHAERT ENGINEERINGAvelgem711306.42-105648.402019
VERBRUGGEIeper82096829.79206460.9011245569.6437.402019
M. V. W.Waregem97172.8921947.292.002019
LACO MACHINERYKuurne6511057.93901853.1919.702020
DESMET MACHINEBOUW ENGINEERINGWielsbeke784799.88-39638.7225.402019
CECOPAIzegem20460.0013685.091.002019
DEMEYER GEERTMenen3907662.311038950.9043.402019
HANDSAEME-MACHINERYIzegem2980998.62510406.0735.402019
DEGRYSE FRANS ENGINEERINGRoeselare187785.0034033.001.002019
VamotecAlveringem77963.5026937.092019
L.B.I.Izegem792906.3410870.193809830.0044.802019
LE CLAIR & MEERTKruisem398613.1817716.115.002019
CHRISJOAlken234423.07-15443.472019
PROJECT SUPPORTWielsbeke335973.765819.591.802019
LAUNDRY RENTAL SOLUTIONSDeinze837390.3149848.962019
QmatexWaregem526910.52198243.003.502019
Vlas Verwerkings Bedrijf VermeerschDentergem1062408.89583927.482020
VISCON LOGISTICS BERoeselare34063.51880.622020
QTRONICSHarelbeke23011.745940.091.002020
HylerWielsbeke397882.2713075.952019
Vic Ledent TextilesTemse91227.1883143.072020
New Crown Service PartnersPuurs-Sint-Amands1265664.02627521.1211.602019
LAUNDRYPARSchaarbeek7297917.243547917.242019
DIRK & KURT BVBAAvelgem-178255.24-2974.872020
TEXFINITYArendonk535716.90253266.713.802019
CARGO LASHINGS BELGIUMIeper-21688.809166.162019
Lamac MachineryZwevegem722710.35224640.742.002019
DEKKENEupen500288.52157318.312019
HPC BELGIUM S.A.Dison33685.83-101947.727.602019
T.M.C. MACHINESIeper118593.86-84871.817.702019
ALLIANCE LAUNDRYBrussel20103638.31-3215621.162019
DNA - INTERACTIF FASHIONOudenaarde-209996.87-7341.442019
P.DRawingDeerlijk51697.994339.252019
LEFEBRE-HOLVOETWaregem279408.3939932.232019
CENTRALISEWavre22093.34-9680.451.302019