Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 28950 Vervaardiging van machines voor de productie van papier en karton

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
IMMO-PRIAalter2914627.737601.642019
Atelier de Mécanique généraleFleurus803990.90542843.516.002020
Forest - Metals - VorstVorst42120.7420387.3519.602016
B.K.S.Verviers3050747.01-20070.6320.402020
VAN DE VELDE PACKAGINGLichtervelde10870343.29519352.0416421361.2579.702019
PONT FILLING & PACKAGINGSchilde-48797.88-2743.422020
BIRCKEN-SPEZIALAPPARATEBAUKelmis90230.46456.753.002020
SOLIDUS SOLUTIONS BELGIUMHoogstraten8135292.151087703.0150382608.81124.002019
VISCON LOGISTICS BERoeselare34063.51880.622020
MV Machinery PartsDeerlijk82735.8125759.662019
ScaldiaAnderlecht13609.38-47890.626436255.212019
Mema Machinery & ToolsLonderzeel980805.43117203.559.402020
J & S PACKAGING SERVICESHoogstraten473900.14126180.5012.402019
PneumaticScaleAngelus of BelgiumAntwerpen6929727.11225933.342589931.637.802020
VAN den BERGH CONSULTINGNieuwpoort110543.34-10935.900.102020
VOTECHKuurne221379.6014304.252020