Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 29100 Vervaardiging en assemblage van motorvoertuigen

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
FCA BELGIUMZaventem35084920.411058463.45447810481.9192.602020
HockéSint-Agatha-Berchem7945887.96316305.1715222479.3035.002019
Renault Industrie BelgiqueElsene19370180.63-242304.442019
Van HoolLier154832672.63-5364609.98714303081.623256.702019
FIRE TECHNICSOostende3597602.39202391.6310669244.6220.602020
AUDI BRUSSELS S.A.:N.V.Vorst588048813.60-493369.062403989145.202710.202019
S.A.BILIA EMOND BELGIUMArlon11300493.761730706.7677011261.73109.102019
RENAULT V.I. BELGIQUE - RENAULT V.I. BELGIESint-Agatha-Berchem3845095.00438123.04122133155.982019
Cargotec BelgiumAntwerpen6724469.771036316.0156305952.00102.302019
MachielsHasselt2929515.5469784.661296416.627.902019
MOEYERSONSLonderzeel1703769.3780644.677698359.5528.902020
Subaru BeneluxZaventem19803741.00296971.0030599344.0012.202020
VDL Bus & Coach BelgiumRoeselare437546.33-11249.809632960.0138.102019
VANASSCHE Firefighting EngineeringHarelbeke7949969.2360565.8313950573.8338.502020
TURBOTRUCKS KORTRIJKHarelbeke3932108.52244346.9259321008.0477.602019
MULLENS - HALENHalen1735801.615155.2114.402019
VOLVO CAR BELGIUM NVGent153628558.9424518960.554920982907.675527.702019
VOLVO GROUP BELGIUMGent288035910.9511862052.262562937457.303603.302019
REVISIEBEDRIJF CLAEYSOostkamp770263.7734837.744.602019
RIBAWillebroek-520747.75-315366.434.702016
SUZUKI BELGIUMKontich5002391.98709077.08101460021.6426.602019
D.E. INVEST IGenk216417.72-21588.862019
MOL CYStaden11900378.52247701.0556387075.60306.002019
TONY GILLET CENTERGembloux50298.00-1311.007508.002019
SIEMENS INDUSTRY SOFTWARELeuven32598445.2638929449.06260619790.98461.902020
BEUKENBOSGrez-Doiceau910981.34-6801.022019
REVISIEBEDRIJF CLAES & ZONENSint-Truiden902840.89-112041.233428083.9719.002019
Carrosserie VEKOBeveren1312139.1252812.7021.202019
BREUER - TECHNICAL - DEVELOPMENTMalmedy1419787.72135490.389.402019
CARROSSERIE SLYPSMoorslede30678.283520.632019
Carrosserie Van DijckMerksplas2866228.21291462.315.302019
R.C.Herstal737745.085370.9329.702019
TRAILER PARTS & SERVICESWevelgem459782.2269814.035.202019
RHENUS AUTOMOTIVE LOGISTICSGenk10454121.532807932.7222724558.6836.902019
EDRAN CARSLeopoldsburg-409094.4929619.382019
GHEYSEN EN VERPOORTMenen4053468.00820746.0028.302020
Seyn AdvisoryKortrijk-587766.66-4703.842019
SEALTECHRaeren10617327.002503105.0016.502019
GILLET AUTOMOBILESGembloux481087.0037945.004.002019
CARAMEL AGENCYWaterloo256474.49114837.772019
VEEKEMANSSint-Katelijne-Waver1287208.56344636.4813.602019
VDL Bus RoeselareRoeselare13518063.065975927.33198204095.33474.402019
MERCURY TRADINGHooglede-2248208.00-424550.336.702019
CARROSSERIE VANDEN BERGHERoeselare3055531.36104916.542.602019
CARROSSERIE VALKENAERSAarschot154971.718077.412.002019
DAF TRUCKS VLAANDERENWesterlo280223959.7411016705.001087175103.522510.102019
HELDERWEIRDTOosterzele235601.199969.622.002019
BORG - HOUTLille484371.024665.302020
AIRCRAFT REFUELLER COMPANYNiel272858.4818744.918.502019
STUER-EGGHESint-Niklaas2514442.76-232936.5220.702020
CARCENTER ZEEBRUGGEBrugge1553575.66328636.843332570.5613.102019
AUTOBEDRIJF JOOSTKoekelare3597902.46-216186.6715.202019
Karel de Grote Hogeschool, Katholieke Hogeschool AntwerpenAntwerpen61694348.006041548.0086220029.00152.402020
M & M CARSDeerlijk1488507.89521020.275.102019
PAIROUXLeopoldsburg216009.03-20930.031023.332019
BMAThimister-Clermont576737.00136599.004.902019
OPEL AUTOMOTIVE SERVICES, BELGIUMBrussel140032.27-78663.552019
RAUSBAKI WOONMANUFACTUURGistel6747.0215959.892020
ALL TRUCK TRAILER SERVICESBeringen1230184.09623235.8022.202019
CAREMAMelle67584.378343.902019
VANASSCHE SERVICESHarelbeke3328400.18164146.753828374.5918.602020
LENEMMA SPRLMalmedy11494.63-824.902019
Snop Automotive GentGent29609294.06-2658402.9557453967.63215.502020
CAMMAERT TRUCKS WAASLANDTemse515501.593958.1027.902020
Open MindAntwerpen-14145.83-775.252019
4CEGeetbets187318.4810005.090.502019
COMMANDERSint-Niklaas-13415.6819568.242019
BENTELER AUTOMOTIVE BELGIUMGent11966104.07107044.42101197065.9591.802019
MOTORENREVISIE DECKERSEssen139460.7636573.771.302019
SCTWingene752748.91355855.587.002019
MT RENTALLonderzeel59365.28-854.812020
KRUGGERTrois-Ponts99372.0042426.682020
invEnginZaventem380.17-1006.322019
SVD AUTOMOTIVESankt Vith-4159.07-2743.63172801.892018
MAQ RACINGBilzen17918.01-645.842019
VAN VOLSEMLievegem61627.582432.572019
D'HAENERoeselare935494.74331061.4313.002019
MY Motorsport ActivitiesHuy-211102.07-44505.722019
ACM Mobility CarSankt Vith354893.0366091.867.902020
E CAR BELGIAN GREEN VEHICLESeraing-94473.30-312308.862020
Lifting EngineeringBoechout217496.3045045.315.202020
ADDAX MOTORSDeerlijk1109897.15-1416823.388.502018
ELECTRIC VEHICLE ENGINEERINGSpiere-Helkijn-215463.09-17892.282019
DENA Green SolutionsBrugge12900.342178.522020
GREEN PROPULSION ENGINEERINGLiège-501109.64-51452.52712409.675.402019
KERV AUTOMOTIVEHouthalen-Helchteren3192500.43-355701.061.502019
MOVANISHeusden-Zolder260310.14195458.851.002019
LUNALUXAnderlecht77598.8029190.752019
OVA INTERNATIONALArdooie502397.60-26613.608.802019
KVK TECHSint-Joost-ten-Node11584.12-2318.442019
Car ConversionVillers-la-Ville54232.7217681.671.002019
VANMEERBEEK JANZottegem7528.933392.682020
AZ CARSint-Jans-Molenbeek14281.99-4806.292019
Lenoir HasseltHasselt-38819.82-88819.822019
BaroLanaken22256.4619256.462019
SEVAN JANSSENSVeurne75293.00-24707.004.702020
MAGAMOBIL PLUSPéruwelz329821.3524455.971.002019
E.S.T. MANAGEMENTRemicourt78551.303152.552019
BLAISE SERVICESTrois-Ponts-108680.7818535.970.902019
ISUZU MOTORS EUROPEAartselaar75550561.974120813.81121033595.4844.102019
BERTE-LOMMAERTRijkevorsel299.55-23781.162019
EUROPEAN CAR CENTREAntwerpen151246.9314527.682019
B&C CONSULTINGWillebroek248385.239187.635.702019
EVOLVE POWERTRAINSVerviers16642.77-3817.232018
E-TRUCKS EUROPELommel328900.69-317455.75829013.083.802019
APplugsDinant-85636.87-2353.192019
MoTuMMechelen-6326657.42-401016.561.302019
CPM PROJECTAndenne46425.161633.205.002019
COBBLESTONEBerlare11164.475151.150.802020
My RACINGHuy-164868.10-125890.320.102019
CAR INVESTMENT BELGIUMBree683495.67112297.475.002019
MONCEAU AUTOMOBILESLiège70393.45-17427.042020
ALPHAMAXErpe-Mere12323.00-42547.002019
C.S.C.Kortemark43605.042267.702020
VAN ECCELPOELHerentals-2432.703932.671.002019
Desmet CarrosseriebouwDeerlijk551789.12103941.184.702020
LenMatec Industrial ServicesTessenderlo444119.93-46026.666.802020
EXILISAmay113296.00-1735.002.102019
ANSEEUW CARROSSERIEWERKENIchtegem255236.60-37511.050.102020
VANDAELE GEERTWervik57528.0810316.383.502019
TEAM FLORALRoeselare68376.42-161548.504.202019
CARROSSERIE LEMEIREHamme (Vl.)434990.6028741.478.002019
HYDRAUPUNTLokeren415754.17219455.272.502020
AT SERVICE TO BUSINESSOud-Heverlee56009.12-3946.913460.002019
S D INazareth1447.075930.512019
MMB MachinesAalst691639.91205208.5118.702020
M-FRAMEBeveren56614.819363.212019
VdB Mechanical RepairsStekene123056.8417377.282020
DYNATEKWaimes217194.3316368.863.402020