Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 30200 Vervaardiging van rollend materieel voor spoorwegen

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
Bombardier Transportation BelgiumBrugge803419918.0027761083.0058121771.00371.102019
Betonkonstruktie V.D. HemiksemSchelle442794.0873756.452019
Garage Uni Center AntwerpenNamur-1386240.76-1112.092019
ROAD SIGNS PROJECTSKortrijk109145.8229523.593.802019
J.S.SOLUTIONSMechelen695668.45167283.082020
DAXICharleroi1641026.96147564.196.602019
ISELECMons22000.0029445.002019
STUER-EGGHESint-Niklaas2514442.76-232936.5220.702020
VAN BOUWEL, VERKOOP EN SERVICEKapellen371373.0235078.1915.602020
FIRME CLAUDE HERTOGSWaterloo329395.0124003.972019
GERDOMeulebeke1540429.62269804.664.502020
ORLIANS SIGNALLING TECHNOLOGYHeist-op-den-Berg202301.64120055.587.302019
TUTARS AUTOBrussel24914.106859.10283213.082019
LBXSeraing389581.79-1443227.6912711463.0944.302019
SatellicMachelen (Brab.)16671270.0018364772.00128369636.0084.202019
IP Security DistributionMeise127008.663045.3110.402019
CQ ROUTENamur587959.77142344.142019
NETMATICVilvoorde55063.7040170.972019
KEY CONNECT RENTAntwerpen169598.904672.082018
KENIS SERVICEAntwerpen150724.31113386.078.202019
Siemens MobilityBeersel21389369.3210742719.5677729564.86149.002020
TRAMARDENTCrisnée61500.000.002019
RAIL & TRACTION INTERNATIONALSaint-Nicolas180329.4823459.872019
Fortress Management & Investment GroupSint-Pieters-Woluwe1437277.2771393.632020
ANTWERP RAIL REPAIRAntwerpen201004.81152523.0415.602020
ROBIN CONSTRUCTIONCiney12883.521597.342019
PRODUCTS SUPPLIES & SERVICES EUROPELiège-951934.1856390.612018
FERO-SIGNALISATIEWillebroek4894889.96841401.4922056086.79122.402019
AURAXISGenappe-77859.004007.352020
REM.B INDUPROOostende113649.00122582.002020
DCCGeraardsbergen-6051.461174.902019
CCS ELECTRONICSKasterlee40648.00450.002019
VIRAGECiney657909.1889844.8819.602019