Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 32122 Bewerken van edelstenen (m.u.v. diamant) en van halfedelstenen

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
ORANGEBLUEWavre82464.91-45482.9397364.301.302019
BLOOMWaregem251620.9110504.852.002019
NADINE BAUDHUINBrussel98213.4920278.772020
ANTWERP COLOURED GEMSAntwerpen-4783.00-1530.002016
TROISFONTAINESChaudfontaine115980.74-15618.362019
A. SYBERGAnderlecht150824.04145240.582019
UNITED CUTTING & MARKETINGKalmthout-62837.38-1263.022017
PIERRE ET DENIS DEPREZLiège43253.2629316.7679072.892019
Isaac Keesje en ZoonAntwerpen306637.4636306.031.302019
KIM DIFFUSIONCharleroi19176.39-2603.066.802019
Siddhi GemsEdegem15738.911543.292019
DE PRODUKTIELier86042.005722.462019
VAN DEN BERGEGent98188.432776.132019
WERKEN/OEUVRESBrussel-5205.294081.432019
HAIKBrasschaat-20902.651607.392019
ADELINAntwerpen-236633.7011759.216.002020
CLARORMouscron96776.5949800.332019
PIASint-Lambrechts-Woluwe5690817.68421889.532019
DIAMOND HOUSE JEWELLERYAntwerpen407049.49213186.120.502019
BLUE PLANET DIAMONDAntwerpen619818.1936226.600.302019
MEERA GEMSAntwerpen681765.8486084.052019
AKASH DIAMONDSAntwerpen1748680.3587800.7547423846.790.602019
PARJAN DIAMAntwerpen139167.92-30786.172019
RK WEBAntwerpen15359.91-8147.612019
PEJATITessenderlo387654.25315384.002020
LASSO JUWELENLeuven97917.003110.000.802019
FINE DIAMOND ANTWERP B.V.B.A.Antwerpen9710327.13788513.9131845370.042019
ANGIE'S PEARLSMechelen-13176.62-4523.892017
TURKAN EUAntwerpen-234713.82-308430.942018
Gem Trade ServicesAntwerpen23478.884611.7933758.902019
DVS TRADING COAntwerpen1260075.52376902.702019
PRAVARA DIAMAntwerpen180194.3721940.202019
GOUDWISSELKANTOORGent391069.67309743.6728.802019
Gold ArtsAntwerpen13605.36238.252020
LANDLOCK BENELUX + CTM FOTOAntwerpen-8964.00-1195.002019
E.F.G. DiamondsHerenthout-44497.48-6235.882019
EASY IYvoir54497.0011706.292019
BARBARA BUSSYWatermaal-Bosvoorde-76714.35-61228.852019
Ramses PolflietMenen121655.00110067.002019
INDUSTRIAL DIAMONDS SUPPLIERSAntwerpen215976.78205976.782020
JUST-IN LINA GOLDBrussel-2074.00-11574.000.302019
GORDIAMAntwerpen-465.01-5465.012020
DREAMS OF AFRICAAntwerpen1381339.13-93800.053425381.483.502019
POLAR BEAR GROUPAntwerpen78402.486732.782019
LAURENT DE AMLJemeppe-sur-Sambre55680.686255.652019
ODYSSEY DIAMOND COMPANYAntwerpen-1702.36-20332.812019
THILL-ROYAUXSint-Gillis (bij-Brussel)8780.30-9541.260.702019
ACCENT ART & DESIGNWatermaal-Bosvoorde9305.638176.722019
TREAMERADilbeek-9806.28724.272019
MEDIA-BUILDINGAntwerpen46313.04-604.722019
JUWELIER CANJELSOud-Turnhout24724.991992.792019
VHENY DIAMONDSAntwerpen506645.34-20772.022019
Dakwerken Aaron CasteelsTremelo37093.54-1231.601028565.291.802019
IDAN DIAMAntwerpen1468290.76234547.992019
PEELAERS FRANCISKuurne44019.556680.152019
Hirschfeld DiamondsAntwerpen-27167.63-9749.832021
LOPEZAntwerpen-4986.001596.002019
AADIBHAV DIAMAntwerpen721062.904307.612020
DIA 9Antwerpen185568.19177179.602019
CENTS & BEYONDAntwerpen833408.834282.632019
SAACHI GEMSAntwerpen545806.78-250117.862019
JUWELIER AERDEN bvbaEssen17038.273183.462019
UNITED DIAMOND TRADERSAntwerpen165717.03-218165.072019
NOBLESSDe Pinte1231183.1842358.452019
DANDOIS MARIENThuin124750.12-59892.382019
FAVORI BIJOUTERIESchaarbeek26105.621241.502019
SILVERT STONES CONSULTING & MEDIAVorst-1934.76-9940.842019
Willems DiamondsVorselaar43751.00-20273.004.702019
GEM QUESTAntwerpen147849.86102982.032.002019
Coup-de-foudreKortrijk73203.452830.792019
MANI IMPEXAntwerpen2965097.4910342.4210215074.652019
DIARAMAntwerpen13741.310.232019
FIRST SECURITY INTERNATIONALAnderlecht4136.00-102.002019