Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 43120 Bouwrijp maken van terreinen

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
Intergemeentelijk Samenwerkingsverband van het Land van WaasSint-Niklaas43323736.291706108.073721209.7733.602020
Dender, Durme en ScheldeDendermonde40601600.1376313.38850260.3314.602020
Maatschappij voor het haven-, grond- en industrialisatiebeleid van het LinkerscheldeoevergebiedBeveren181201411.366359911.3517338250.6612.202020
Gebroeders DE TEMMERMANHalle194118.00-25382.0066548.002020
Georges Kesteleyn, Stouwersbedrijf en BevrachtingenGent394204.008380.00180043.002020
ImmoflandriaMelle2913121.66475361.600.702020
SEGO CONSTRUCTRoeselare285717.0013927.002020
All Generations ProjectsZele224611.74-181719.7611.802020
ONDERNEMINGEN LIEVENSKruisem993712.71455910.2133.302020
DE VISSCHER - NOENSZottegem207594.736849.691.102020
TravaroGrez-Doiceau957573.0067267.003.302021
Pellikaan BouwbedrijfZaventem4179696.6053995.1720941512.9228.902020
Stevens-April vervoerTemse150440.095322.9130.502020
W.T. MASAMWillebroek-123282.99-32028.762020
Vervoeruitbating Frans Ceulemans en CieBerlaar10529831.96454133.559.302020
Bouwwerken Sools LeonardDiest260607.82-77728.194.502020
Dobbelaere GebroedersKaprijke139563.94-1798.122020
Carrières et TerrassementsMons3111864.62154385.177736646.6358.802020
PRIME CONSTRUCTIONCharleroi133102.00857.002020
Terrassements Mécaniques CourcellesCourcelles230511.2812591.7843749.922020
ECHAFAUDAGES CONREURAnderlues475414.12112730.358.702020
SCOLASSeneffe1150687.2622329.776.802020
Etablissements SocoarcMorlanwelz-464788.34-373805.719.002020
ENTREPRISES DE TRANSPORTS ET DE TERRASSEMENTS DAUBIE ADELSON ET COMPAGNIESaint-Ghislain469000.1056008.0014.502021
Entreprises H. AnneessensWavre18538.51265.932.402020
LE ROOZVerviers1366762.08901695.132020
ENTREPRISES WILKINDison1300505.43901514.884774849.7053.802020
Transport LemarchandTheux114607.5316961.353.602020
Transport Put BVBAMechelen-50071.6711950.852020
BRICOMAT SOMBREFFESombreffe4847273.00339408.006.002020
BK ArchiSint-Agatha-Berchem-26170.627316.682020
Groep Terryn ConstructMoorslede2841271.38-5833.523294087.6712.002020
Huis VanderhoevenBrussel341994.2230052.522020
GravoBrasschaat12326419.001895916.0013727660.0074.402021
Aannemingsbedrijf AertssenStabroek23210725.8012532890.71121112156.84279.802020
Monument GoedlevenBrasschaat3063191.34172767.0421409173.8843.002020
Grondwerken L. Mees en ZoonRavels472317.9968958.531.002021
Entreprise J. Deflandre et FilsLiège902849.8412680.6632.802020
Geerts en KinderenAntwerpen56366.70-15844.020.502020
EBOSBrasschaat-129051.07-13141.962020
Firma V. De CnodderHerentals1157229.79306775.2819.502020
Algemene Ondernemingen Janssens GebroedersOlen26632.838040.242020
Firma SwinkelsHerselt182137.1015488.191.802020
August Van GorpTurnhout-852089.57-26757.192.602020
Transports BastinBertrix839262.0044214.004.202020
NOUVELLES CARRIERES BISSOTSaint-Hubert412651.313437.532020
TISBoortmeerbeek188039.3515907.072020
FlorizooneNieuwpoort2983961.931699961.182020
VERHELST AANNEMINGENOostende16116836.204109278.0176362224.63212.302020
NOORDZEE KRANEN EN TRANSPORTOostende2254705.02255858.7416.902020
Algemene Ondernemingen SoetaertOostende14057648.192912994.7561493551.07131.402020
Landbouwwerken BertenVleteren613226.65175668.391.002020
ROBUCO DEMOLITIONBuggenhout237380.21179136.035.002020
GODDEERIS JOHANMoorslede-21009.05-9383.972020
SOBELTER ENGINEERINGLonderzeel4297170.0321236.427.002020
ONDERNEMINGEN BECQUARTHerzele89344.24-7093.562020
Bouwbedrijf HaarenZoersel47357.88-11126.911.002020
Compagnie de Vaulx et AntoingTournai3859554.44-151375.100.502020
ElcovalRiemst2242149.01351068.9410.602020
ART ET METALSint-Joost-ten-Node113239.0087872.002020
Alex Mees en KinderenKapellen1219179.27-9559.262020
MARTENS WEGENBOUWHouthalen-Helchteren3086741.94353852.7620.302020
Etablissements Guy Magermans et CieMarche-en-Famenne997742.6381933.630.0018.402020
Marc HUYSZuienkerke1186215.69175139.102.802020
LuxaboSint-Niklaas464425.3486806.122021
Corvers BVBABeringen550748.8074667.424.802020
Bouwbedrijf KeppensLokeren120596.73-107543.624955.674.002020
A.T.F.Antwerpen4261529.431219951.0316512932.56102.902020
JAN STALLAERTPuurs-Sint-Amands7108983.00669888.009861255.0027.902020
LocatraThuin157498.8523010.971.002020
Yves TransportBeernem382550.96-40823.680.402020
VEHENT TRANSPORT/TERRASSEMENTJette129947.79-24514.381.002020
CARRIERE DE LA HAZOTTE - H. VERHOEVENAnthisnes1124326.04247076.4813.002020
A. Vyncke NVKortrijk531219.8035433.343.902021
ETABLISSEMENT NULENSTongeren457451.2817755.537.102020
Vervoer en Handel Ostyn en C°Kortemark383082.0020093.001.002019
Entreprises JennesKelmis226374.0936624.751.002020
ITTERBEEKTernat3269107.33305675.6820715753.4153.802020
GRONDWERKEN JANSSENSKoekelare197131.44-16359.282020
LOKACO SPRLRemicourt8729.005744.052.002020
Colpaart GrondwerkenEssen14128.11-2251.092020
VERHENNE FRANS BOUWONDERNEMINGWingene577986.4317413.945.002021
IMMO 177Watermaal-Bosvoorde178388.54-29808.942020
Rijks Aannemings- en HandelsbedrijfBeringen961492.8823040.99987044.168.302020
BeckersGeel1201444.3499305.7514.002020
VALICONWetteren286936.2168915.224.902020
OLIVIER CONSTRUCTIzegem4432422.16-1718356.2631174452.8460.402020
ALOCA TANKTECHNIEKBrecht351278.3655680.516.202020
Allgemeine Bauunternehmung Joseph Elsen und SöhneAmel6935559.64556233.5246.202019
Van Dyck GebroedersHulshout481317.13-1692.272020
FIRMA DE PEUTER BVBABornem336869.52-17809.422020
HOOLANTS BETONMachelen (Brab.)1620618.00383486.003.002020
HofmanAalst3414389.54480557.065.302020
DE PESSEMIERBrakel-11379.00-54781.002016
GRAVUDELRoeselare-3193.73-98468.8312.202020
Van Damme en ZoonRonse76046.36-9299.251.002020
WEGENBOUW IVAN VUYLSTEKEMeulebeke3247566.82232731.3031786484.0792.602020
De RoeckBeveren257568.619503.214.002016
IMBRECHTSKampenhout89168.453498.962020
F.NOEL et FILSCharleroi26979.0048862.0028722.002020
Cloet gebroedersPittem2594048.9154614.4421.402020
Calcaires de FlorennesFlorennes748757.0018848.0031.202020
VERVOER VERHELSTHooglede170868.34-72363.812.302020
TRANSPORTS DLBMettet57410.20-2190.202020
Noiset-LatourFauvillers398194.0069302.007.102020
Fermetures AluminiumOudergem21933.48-715.3055301.592019
FontecWatermaal-Bosvoorde251575.00-100070.008358317.0019.802020
Etablissements Victor Emond & FilsFlorenville932641.0019844.001.402020
TERRASSEMENTS BELLEFLAMME - BRASSEURCouvin1185630.6175822.6716.902020
Grondwerken Soenens en Co.Ingelmunster279342.1635657.810.402020
DE CEUSTERSint-Katelijne-Waver3692686.36993591.586736829.9138.702019
ETABLISSEMENTS MADELEINE PIERRECouvin130528.0013419.002020
André VanbinnebeekHoeilaart657664.8513806.553.902020
L. De Kerpel-Smekens B.V.B.A.Lede67493.552696.382020
CentrimoZonnebeke6466846.8828560.31622103.002020
TRANSPORT DE SMEDT RENEMeise229999.2013090.682020
MachielsHasselt2792074.66-20603.611219539.108.002020
DE SPIEGELEERZottegem1843647.0176584.1110.202020
Scierie de Lorraine BelgeBurg-Reuland-302410.41-28975.812020
Lecomte KarelBrugge348885.146861.626.002020
StokTessenderlo1233599.75153572.7715.802020
VANDEPUTTE - Afbraak-, Grond-, Wegenis-, en RioleringswerkenKortrijk476680.60-4507.086.402020
Entreprises G. DeravetMettet89168.12-31755.701.002020
ENKELS VICDiest218731.991311.610.202020
Gebroeders LambrecksHasselt770518.47204041.9013.902020
DE WUYTSDessel47239.364998.891.002020
VANHEEDE ENVIRONMENTAL SERVICESWervik6125251.591143701.9718528389.6137.302020
Graaf en Konstruktiebedrijf KeysersBrecht737111.4931510.942020
Entreprises générales de Toitures et Appareils sanitaires Pierrard FrèresSambreville201402.75-8997.8715.102019
WILLY CROMMENHoeselt1044468.10399411.2522.402020
DINSART ENTREPRISESFosses-la-Ville8644.0016014.002020
ETABLISSEMENTS MICHEL VAN BELLECharleroi688986.70-189511.9510.402020
OOMS GEBROEDERSBrecht507156.4544089.301.302020
Bouwonderneming HaexOudsbergen2957286.68786435.2837473095.8275.102020
HYDROCKX INVESTCourcelles361543.4919806.102020
GEEVANCOAsse49606.0012.002020
Transports et Travaux 's HEERENGrâce-Hollogne7398592.871312428.0412428664.4428.502020
ACLAGROGent11551044.30835408.1664684305.87293.802019
A.A.G. NYSDessel436314.0817930.777.502019
JULES KETELSLEGERSAlken37283.4759.572020
BERTRIX - DECORSBertrix181492.0066381.003.102020
SINT - MAARTENBalen61847.053760.082020
General Civil ServicesHerentals420540.28-37762.449.002020
DELABASSEECelles (lez-Tournai)1249885.0038031.004884960.0024.002017
VERVOER VAN DER VLIETLaakdal620183.97100630.954.402019
LAUWERS PLASTICSNiel468.31-59461.651.002019
Entreprises de Terrassements MerckxBeersel-12729.25-64435.072020
DE MEULEMEESTERGeraardsbergen1123767.30498203.3330.102021
CORTVRIENDTTielt-67600.89-61266.572020
PUTTEVILS VALERETielt-Winge601313.2725360.523.402020
GHENT DREDGINGNazareth12205322.964116105.2731966876.1541.602020
INDALUHalle1231444.0018890.00184836.002020
B.M.V.Begijnendijk443128.292107.492020
G.T. SOLUTIONSAalter72921.55-15669.58680895.042017
ELOÏSAHavelange-796346.26-192372.881.002020
Verhegge MarcZedelgem1468217.05521447.5737.902020
MARAITE BERNARDAmel1351811.941273.8230.802021
LEO VERHEYENRavels1027325.9782135.7910.002021
Génie Civil et industrielCharleroi1000114.7326509.77466456.006.902020
ETABLISSEMENTS WITDOUCKTournai3955382.10398507.0819.402021
Verhuringsbedrijf BALLIAUWBeveren1209166.6387654.182.102020
VERVOERONDERNEMING VULSTEKEStaden2770920.65275025.9130.902020
EVERAERTAssenede3186932.0012757.002021
A EN M VAN DYCKNijlen630037.85-16648.072.002020
Gebroeders Van den BergheBeveren5090720.621682188.2715492083.9549.202020
Jos Baeck en zonenGeel1903632.43383611.574.602020
C.M.R.Tielt757387.31391499.352.002019
GEBROEDERS CRIJNSMaasmechelen2153239.00345867.0043.102020
CROESGeetbets7829938.301861360.0321437044.7538.702020
Transports - Terrassements LepageNeufchâteau536959.2288074.08496688.741.302020
HEFOZonhoven400286.60221845.922020
ENTREPRISE MARCEL BAGUETTEThimister-Clermont3147066.06211339.5020725422.39113.802020
Snoeys AchilleBrecht2192971.46-282583.5826.802020
GRONDWERKEN NORBERT THIERENSHamme (Vl.)342780.4823424.692020
Lejeune EliseSambreville-8648.12747.612020
GRAAFWERKEN HOFMANSMalle175405.3337847.802020
BOOMKWEKERIJ PROOSTBeerse134182.16-5585.092020
CONTAINERS EXPRESS TOURNAITournai279600.0064023.002020
Etablissements DALLA COSTAFlémalle97787.43702.722020
GROUP AHasselt7133768.69-4021456.4756491269.1324.502020
SANTO COLINAFontaine-l'Evêque2249674.7074033.1012.402020
PUMPYBraine-l'Alleud2928545.0448813.5216066311.8025.502020
VERVOIR FRERESCrisnée1378807.51-284182.6934.002020
WOLFERTAssenede259605.9414369.232020
L. T. W. construction et promotionMons227411.5196908.231904598.785.602019
JAAK SOENENS EN ZOONIngelmunster452910.1010013.132.702020
Immobilière - Transformation - ConstructionGembloux235995.0016095.006.302021
GRONDWERKEN WILLY MAESWevelgem899642.1773056.937.002020
WILMANSTongeren65852.36-6791.812020
Etablissements HubletFloreffe1549619.31403449.7014.102020
COULEMBIER et CIEMouscron1537060.2724067.522.202020
VRANCKXKortenberg1007386.44-75432.354.002020
SnoeckGooik157339.101176.042019
ELBOKAKasterlee1917589.17172983.0145.202020
TRAVECOHaaltert1745030.15-33408.232019
HUNGENAERTBrugge25155.57-151165.332020
Entreprise générale de maçonnerie et béton Bernard LEHOUCKComines-Warneton112852.013695.865.002020
ELCA-AGRIHeist-op-den-Berg37683.50-24260.481.302019
Destelbergse Immobiliën CompagnieDestelbergen154355.333783.430.502020
BODENEssen3756983.44675297.4215.102020
VER EECKE MARCIzegem1149037.17-54741.822020
E. DE KOCKOverijse3138468.45-652057.921941790.2328.202020
De Vlieger R en CieZele4671360.13304580.8929.502020
D'HONDTDendermonde467014.1066555.244.002020
K-BoringenHasselt5340289.76681164.5611638805.0950.502020
KABELWERKEN VAN GOETHEM - THEUNISHamme (Vl.)591809.36-156714.7110.302020
Lambrighs en CieGingelom399915.24-17247.368.202020
V.D.K.Rebecq-617868.56-69714.2031.102019
WILLY NAESSENS INDUSTRIEBOUWWortegem-Petegem106452876.9417460365.02217144165.34302.102020
HENSWuustwezel8797232.84849493.2437950698.5474.302020
Bouwmaterialen DejongheZonnebeke3620292.39216268.8514.802020
KES-ConstructGrobbendonk309937.11-241178.532021
DELOOF ROBERTMeulebeke218104.689810.822020
KNOCKAERT & ZONENJabbeke4568456.36846818.508.702020
DASACOSint-Truiden541711.638889.6860706.372019
BATI - FLORFlorenville141716.0021337.008.602020
WEYNANTSSteenokkerzeel199518.539681.872020
HEUKEMES RenéWaimes555864.7014506.315.602020
Accessoires et Matériels de Piscines privées et publiquesNamur1213532.19392579.925.602020
Vlaemsche BouwmaterialenSint-Gillis-Waas13824.612176.442017
JACKERS EN ZONENTongeren1285806.1054966.6924.502020
André AudenaertLaarne4155941.3951821.325585384.6232.302020
Louis VAN BOCKHAVEN en ZONENTemse654068.1964023.802020
SOCOMATGenappe176262.981614.648.802020
LARECO - BORNEMBornem2310304.08218090.1817779452.5172.602020
Canivet frèresSaint-Ghislain6905.0015816.003.002020
LAPIETRAVaux-sur-Sûre160614.8413339.31420263.282.502020
ROEBBENTongeren6082867.83875973.3746.702020
LS ARDENNESGouvy832.172219.5439585.302018
FODETRA-HOTTON INFRALiège8191699.93419186.7638707690.90241.802020
Grond- en Afbraakwerken DenysArdooie777931.693577.542020
BOUWMATERIALEN WILLAERT - MATERIAUX DE CONSTRUCTION WILLAERTKoekelare10279745.23231686.6013662161.3941.802020
IMMOBILIERE BRUXELLOISESint-Genesius-Rode385259.0033969.003.302020
EUROPEAN BUILDING CONTRACTORSWevelgem-53979.3315431.312020
Nelen - LanbouwuitbatingEssen675797.79-11650.822020
ALGEMENE ONDERNEMINGEN ROEBBEN JANBilzen1746722.76267406.4630.302020
KINDEREN VAN MALDEREN (N.Y.R.)Berlare159404.0026416.712020
MASSART RUDIMechelen55648.00-683.002020
ENTREPRISES J.PH. MASSARTSoignies-132024.61-470008.3045.202019
NEW ELECTRICAL NATIONAL SERVICESBeveren3858005.34229741.747.402020
ONDERNEMINGEN BULCKEComines-Warneton2627338.09715854.716815341.032020
DEMAECKER - VAN HAECKEZuienkerke2531507.17689770.2312177512.4929.102020
BALEGROOostende2500743.06238629.472.702019
Algemene Bouwonderneming BENSLanden50299.66-101196.515.102017
MONTEYNEJabbeke469515.4365438.678.902020
RENAULT KELMISLontzen78622.4017190.991.002020
ALGEMENE ONDERNEMINGEN LAMOTEBrugge1148596.9129446.9234.602020
Entreprises Robert MEYERLéglise300845.6019793.494.802020
D.P.G. ConstructDour19483.14-14707.631.002017
SYLVERE VERMEIREArdooie66964.86-1148.912021
ARTES GROUPKruibeke35012177.4216965946.013519750.244.902020
Entreprises MoulardFrasnes-lez-Anvaing2968871.14437081.368786128.5520.002020
R. DE MEULENAERE EN ZONENOostende7604423.44452599.12102165.002020
Librairie DELVAUX Anne - MichèleVielsalm193173.86-10656.342019
STOKAKortenberg168449.8854630.182020
LAVAERTMenen2916823.07322813.173551334.274.502020
Travaux de MouscronMouscron2753508.24-144181.311.002020
AANNEMINGEN PAESHUYSE JAN EN ZONENOud-Turnhout287040.395212.292020
Entreprise KOENIGLibramont-Chevigny199286.24-385.222020
Entreprises BUTTIGNOLCouvin749718.00161348.004378536.0012.502020
V.D. VOORDEWachtebeke429065.13-2968.8124.602019
Wuyts AfbraakwerkenZandhoven236456.2820862.402020
LA MAFRANGEJalhay61770.5543902.73371516.232020
FIRMA FRANS VERSTRAETE EN ZONENOostrozebeke670449.0023042.00851472.006.302020
SPIESSENS BRUNOBornem33514.25-38000.992020
ALL CONSTRUCTIONSEvere93138.09-136800.061.702020
RAPPEWanze59918.5938655.902020
MICHIELS AANNEMINGENHeist-op-den-Berg3883512.00-24607.008488214.0031.802020
Algemene renovatie- en schilderwerken D.E.Aalter40621.232938.272020
SOCIETE POUR L'ENTRETIEN ROUTIER et pour PLANTATIONSPerwez365128.00493.004.202020
A.G.B. GagelmansWuustwezel236825.8543385.759.002020
BERNAERTS GRONDWERKENPelt274041.0036873.005.402020
Franco en ZoonBrugge1848968.31-227770.5832.302020
DevaZuienkerke1255995.42359383.318154302.0617.102020
HUYBOKortenaken37842.41-3831.492020
EURO - SNEF CONTAINSeneffe-30178.38-264.66303251.370.402019
Société Industrielle de RenoryLiège2998297.73-126742.839326736.8576.102020
SOCOTELLiège1211899.90814811.8910.002020
SOTRELCOLa Louvière3863499.22497840.2033080262.40127.002020
MARCEL OOMS EN ZNBrecht-210580.81-14934.142020
KINDT GERARDTorhout3294198.43359570.901.102021
T.R.T.C. - BONFOND FilsFerrières1733936.83683148.4211322279.0991.802019
FRÈRES CORNELISSENZonhoven229830.83-2809.514.002020
GEBROEDERS CORNELISSENZonhoven229830.83-2809.514.002020
Terrassements - Scierie Laschet - Taeter sprlWelkenraedt242847.5529706.342.902020
SABLIERES LANNOYSaint-Léger (Lux.)1328477.32469551.154.602020
BOVIJNTielt199057.8237420.882020
TIELEN J. EN KINDEREN ONDERNEMINGENDessel1764645.3940826.03115080.002020
B.D.V.Estinnes91969.45-30864.590.502020
ERNOUXFosses-la-Ville6671.14-8055.703.802020
GRONDWERKEN EN MACHINEVERHURING WUYTS EN ZOONRumst647074.9811699.504.002020
René LEJEUNE et FilsSpa4949908.972999078.9421528530.56144.302021
MAAS BEVEILIGINGS- EN ELECTRO TECHNIEKTurnhout464113.719039.8511.602020
TRANSPORT GIELENGenk3737704.77388208.926172148.0852.702020
Radoux, Lambert,Oupeye5518862.00184716.002020
VAESWuustwezel528963.41128097.652020
Sprangers GertHoogstraten485114.0097845.002.202020
BAM GALEREChaudfontaine24250963.691486366.65126557322.48563.202020
DEWIL R.Linter6089116.62548897.353695926.5323.902020
VROMANTDeerlijk1062636.76117766.203.002020
MAGRAKAErpe-Mere304836.4515830.951.002020
ZEELSE GROND- EN KABELWERKENZele852810.2645422.9537.302020
Immobilière de la ValléeBraine-l'Alleud367425.492949.842020
LOTMaasmechelen19375.44-25878.712020
Derabe - 2000Zele250664.607960.462020
NAUWELAERTSPutte172893.2823461.221.802020
INDUCAR HERMANS DIRKDuffel91133.571684.022020
SONEMACrisnée770833.43110032.508.002020
ALGEMENE ONDERNEMING WITHOFSLanaken113799.4716138.782.202020
BOUWMARKT SCHEPERSLanden2644514.71407033.8213.302020
WERK- EN FINANCIERINGSMAATSCHAPPIJZwijndrecht689439.36-26777.99747275.525.002020
GEFICAVorselaar2135261.6242571.391.902020
ENTREPRISES LAMBRYRochefort1604378.00787966.009.002020
KLARIBOKortemark2416778.48141739.092020
SPORTINFRABOUWEssen1327973.761433856.8522.102020
Entreprises GOFFREDOLiège1370749.36129390.462020
Oriental FoodsLiège5718.3013136.4350812.122.002020
AANNEMINGEN BOSSUYT BVIngelmunster2777722.52364125.4823.302020
DAMMANTielt3007357.09262083.427.202021
ELOY TRAVAUXSprimont7094365.16461252.3942758434.23220.302020
FM FRANS MAESLendelede254407.581094.1912.302020
Renoplan+Zedelgem66332.0032389.002020
LECOMTEAnderlues450650.10171878.020.102020
Claude JOBEBlégny633442.390.002020
VEREECKE - DE CLEENE BOOMKWEKERIJENEvergem2788865.27302852.6833.102020
MallantsLeopoldsburg4843259.61282587.9418452578.8023.502020
HermansCharleroi201889.002512.006.202019
BRAUNE ET FILSRixensart-44773.75-5107.522020
Thierry et Etienne GUSTINNamur29701.44-4500.522020
ADULontzen68351.7817346.932020
L.B.S.Steenokkerzeel-24413.64-2337.952020
GICAWORKSprimont48884.401612.842019
ANDRE LENGLERLa Roche-en-Ardenne739900.46203089.343.502020
HILGERAmel1644051.7695899.247.102020
DEWITPelt1244356.02163356.391.002020
VANDENWIJNGAERTWillebroek412247.6459777.952020
GILLEMANMaarkedal2740925.5737991.2133300802.5026.802020
GRONDWERKEN DE KINDERBuggenhout1025310.0551814.352021
VYNCKE DIEDERIKKortrijk-91528.32-30841.132.002020
R. DEBRUYNE EN ZOONNieuwpoort50319.30148.412020
WONINGBOUW DOCKXDessel3765078.0520157.0116.602020
Baldewijns & CoHasselt3379356.72885447.2815553328.2643.502019
TERRASSEMENTS SCLAYNOIS ET CONSTRUCTIONSAndenne207982.19-93314.954.002020
FLEX-HYDRAUAth95191.717087.002020
TRANSPORT, MACHINES EN TRAVAUXSint-Niklaas711600.564981.202020
Algemene Onderneming REYNDERSRiemst547988.31240.85543081.613.002020
DEMA - SHOPRoeselare4589312.151877312.7013042379.5422.002020
KRIS VANHOORENJabbeke169453.4642320.322020
BOUWCONCEPT DE WERKERSGenk59486.7632228.950.602020
CARRO-GRESAiseau-Presles157371.0030843.002020
Vande Walle - LoontjensTielt28606.00128.002019
BAUUNTERNEHMUNG BAUENS PGMBHKelmis45337.0012837.193.702020
JAN VERHEYENRavels818249.3987412.562.002021
APK Infra WestPelt3504401.68706643.14143.602020
JonckheereIchtegem168460.992678.902016
CL-CONSTRUCTFleurus28311.1625079.047.402020
SABBE BEDRIJFDiest1322933.90-143399.773619032.511.002020
ZANDGROEVEN ROELANTSLubbeek1770866.83-143360.9517.102020
CALBOTRANSZwevegem63189.00659.002019
SOCOTOITGouvy1430222.66128729.436.202020
V.B.M.Durbuy30832.639685.882020
CONDOR IMO-FINANCENivelles659516.3136269.532020
KARDECOLier241599.1568561.412020
René DERULLIEUX et filsGrâce-Hollogne831999.00132450.002640466.002.002020
WD ProjectsHasselt141007.07122173.772017
HABITAT ET AMENAGEMENTArlon-313707.35-22797.572020
GARAGE Paul FRANCOIS et FILSNeufchâteau723593.0831890.3812954332.7621.702020
VANCKMenen260012.02649.071.002020
BOUWBEDRIJF ZWINNENBekkevoort432593.7856609.052.502020
PIECK ENTREPRISELiège-4348810.00-4064.002020
ALGEMENE ONDERNEMINGEN VANTILTBoortmeerbeek98089.5610663.652020
MAKO-BETONBrecht1099424.11446754.164.002021
ANDEPDeinze936707.00194202.002021
PUSSEMIER - DE WULFBraine-l'Alleud193332.848890.933.002020
INGENIERIE ET CONSTRUCTION MASSETMettet13391609.181450223.7825666087.6679.902020
SOTEX-BOISFosses-la-Ville36146.80-70521.944.002020
TRAVAUX SPECIAUX EN HAUTEURNamur146076.74-12329.71109839.062020
Entreprises HALLOYRochefort632072.00-34035.001409651.008.502020
FM LEASETongeren215356.0613499.492020
CHANTIER MINERIEThimister-Clermont199714.80-7557.372.002020
FRANCOIS VAN GAEVERENHamme (Vl.)3055625.89-97760.902354003.2011.702020
Bâtir-Rénover-Organiser-ConseillerAns95059.977580.732020
VANLANGENAKER KARELNieuwerkerken (Limb.)576219.43-6901.872020
AGRISPACEGesves418940.4534880.59674410.702.402020
BRONBEMALING BOSTOENTorhout192991.66-28684.402.702019
BATIHOURYSprimont410529.78-91.232020
VITAL LASCHETPlombières2175315.09-84607.191843927.941.102020
TRADING AND STEEL AND CONSULTINGLes Bons Villers53303.36-9229.262020
STOROFICZele1271042.0558187.563.102020
IMMO RENOVAHechtel-Eksel-125143.82-58484.352020
GYROSint-Truiden1609658.92486437.218.602020
DE POLDERWesterlo403594.3347607.122021
GROKAOostkamp1175757.5211359.6116.802020
QUALIVIESoignies909840.11100557.0917.202020
RENOVATIEHerk-de-Stad460409.01115038.301.002020
ROEFS CONTAINERSAntwerpen974346.1421298.582.102020
MANDREOLI & FILSHerstal117296.8920228.672.802020
KEMPENTRANSWommelgem707040.506779.84130817.122020
LEHAENBeyne-Heusay-17891.69-5215.932019
Adriaenssen BestratingswerkenBeerse542462.47150820.3911.502021
Olivier IndustrieRoeselare6785618.8240762.039.002020
HENDRIKX BRANDSTOFFENZonhoven428824.873171.382020
APK RecyclingPelt2074344.64892183.344.002019
VAN MEENENHarelbeke544329.6038745.157.102020
EUROBAT RENOVATIONAnderlecht56044.149107.142017
CASTAGNETTI IMMOFlémalle64072.91-9739.682020
ENTREPRISES GILBERT PETITSivry-Rance234011.00-42046.00202292.001.002020
ALGEMENE BOUWONDERNEMING JAN AERENHOUTSWillebroek-20197.75-4528.502020
DRAINAGE PATTYNKortemark-104239.15-7336.952020
R.M.S.Seraing4565535.84428277.7041.002020
EERRONBocholt-104243.68-14228.620.402017
CAPTEC SPRLHerve133860.007918.002021
WONINGBOUW VERSCHAERENBonheiden405658.1442821.541.002020
Au boutonUkkel93346.34-3605222.0324301996.8230.002018
M.J.B. CONSTRUCTLes Bons Villers19071.63-20962.161.502020
WILLEMSERavels716009.66174957.859.102020
EVENT SHOWLobbes-234873.67-13249.012020
G. DUPONTJodoigne236509.888255.634.002020
SERET & FilsAnthisnes-81298.39-22515.692020
JOS VAN MOERBeveren2356937.321331455.760.102020
VAN DE MOERESint-Laureins1305125.06-158760.9134.902020
BEL-FRESH GARDENSint-Niklaas-39128.7332385.092020
BIOREM ENGINEERINGNeupré-498460.66-480937.682.002016
T.P.H.Doische403418.994604.732020
CHRISTIANEN - VAN LOOVERENHoogstraten555580.35115109.982.002020
LOON- EN GRONDWERKEN GOETSCHALCKXHoogstraten548506.48136401.872.802020
M. SEGHERSLe Roeulx64766.0011530.0036111.002020
LAMBEAUXGesves282176.366481.752020
ENTREPRISES DE CONSTRUCTION DEGRAEUWEMettet152680.9227388.885.602020
REKAHamme (Vl.)811563.39161015.026.602020
IMMO R.D.K.Rijkevorsel6499543.961765091.342020
Slegers ErwinMol88767.51-21323.292021
FORESTELL INTERNATIONALTournai378403.006427.008.902020
TUIN EN TUINBOUW SERVICELint444333.5839827.491.502020
JACOBS UND SOHNBurg-Reuland2126676.75887574.8915506401.693.102020
IMAGE AU CARREWatermaal-Bosvoorde-228199.001088.002020
FERANORDeinze272009.28-6523.482020
BATI FRA PIC CONSTRUCTSambreville-6428.02-12841.6158501.622018
CELIS INVESTSint-Martens-Latem2850913.5136988.302020
VRIENS G.Heusden-Zolder180633.07-33791.025.802020
MEGANCK - COLLEWAERTLokeren1480472.751392812.653779390.732.002020
TRANS MECOLokeren4638913.373142301.319054394.3818.902020
FAES BESTRATINGENRijkevorsel113650.2146715.592019
UNIPOCChiny-691773.00-16129.002.102020
HOCQ-MONTY ET CIESambreville159013.3424063.222018
Ivo Van Den BoschRanst1956935.5923294.3742.102020
SMET - F en CDessel5765252.49614079.0950302734.42191.502020
VOLTAGESint-Katelijne-Waver-4130.662020
EEMANNinove750543.0081799.003.002020
INDIMMOBeveren2951111.46664475.092020
PENNY'S OILEeklo87299.6031877.262020
DE STRAFFEDuffel36619.6914287.532020
CAROLO-BETON ET MATERIAUXCharleroi4753138.6251417.41115130.003.002020
MARIEN HOUTHoogstraten529708.1590787.051.002020
CLEANING COMPANYBrussel2393040.58637560.0239.202020
AU POISSON D'ARGENTSaint-Ghislain-43287.754694.731.002019
ELGEChaumont-Gistoux149147.7015732.46188717.021.802020
D.H.A.Ukkel17147.3237.592020
ALAIN WAUTERSZaventem1730650.9557564.451111183.9310.802020
D.S. CARRELAGENeupré50427.502142.552020
ENTREPRISES F. ET D. MABILLEQuévy162105.431930.513.002020
EUROBOISFauvillers1769711.50332891.292020
BH3 JARDINSWavre133635.8911352.731.402020
SCI.BATAnderlecht10375.89-793.53274003.772020
HERK&REDHasselt17057627.77613573.431312516.712020
LANDBOUW- & GRONDWERKEN VAN DIJCK JOS BVBAWuustwezel392821.70221242.773.002020
VERKOOP AANKOOP INNOVATIESLubbeek67501.257353.332021
VandenbusscheAalter11669656.00769730.0083059238.00154.302020
HERTOGSDessel34995.96-10700.672020
GEBROEDERS SEBREGHTSZoersel284522.0962982.332020
HichamAndenne173989.00-17736.002.802019
GUY LENOIR ET FILSGedinne216626.84239.181.002020
JOHNY SWINKELS en CoAarschot318806.7728668.140.502021
ROLAND OLISLAEGERSHuldenberg370105.005503.001.002020
ROLAND OLISLAEGERS BOUWWERKENHuldenberg9440236.001275498.0014.602020
'T NEERHOFHuldenberg131053.00-2712.002020
GIJMACONOudsbergen1428791.00174874.007902048.0036.402019
VAN LOO-PEETERSHerselt2080266.45147002.9213.302021
ENTREPRISES FERNAND FORGETLibramont-Chevigny306637.0025367.002020
BATELEC ENTREPRISESTrooz14268.10669.0830139.662019
ELSA Service WallonieHamont-Achel30697.427245.091.502020
ROGER GEHLENWaimes2103736.3342419.8514486571.3782.502020
AANNEMINGSBEDRIJF JANSSENS L.Antwerpen3027845.8586257.4227.802020
VANLOMMELMeerhout-15390733.47-17495927.859636429.594.602018
JOS ROEXMaaseik241440.70-17859.421.502019
DE COSTER DOMINIQUEHouthalen-Helchteren5371521.779141.3519465108.9945.202020
MaesBeringen311228.02-6260.003.102020
SCHELLAERT METALSAvelgem868180.5660255.012020
DECOPLANT - VAN DER SCHUEREN ET FILSVillers-la-Ville276554.5245291.394.802020
VMG - DE COCK WERKHUIZEN EN LOGISTIEKSint-Niklaas533004.7320340.80305188.001.802019
ERIC VERBEKE EN ZONENPoperinge491073.71584195.437.202021
ENTREPRISES J.G. CHARLIERBassenge43055.8613090.262020
ENTREPRISES GILBERT VEYS ET FILSEllezelles757661.1155788.379.802021
TRESINIEZutendaal245329.3731917.920.502020
GENERAL TRAVAUXFleurus279750.84199332.085.402020
TRANSPORT ET BOIS VINCENT NELLESMalmedy208114.891123.822019
GIELEN RECYCLAGEGenk6656760.77197899.2422.702020
ONDERNEMINGEN N. VINDEVOGELKruisem2731640.36123651.1213215753.5969.702020
TEKEGent8718.024556.7259577.652020
GEMOCOBilzen1742571.6839476.1514052416.4458.802020
FREBEL COMBUSTIBLESBaelen56684.23-8779.122020
't HOVENIERTJEWellen771979.26-15234.055.002020
BASTIAANSENBrecht593801.0289977.735.102019
GROEP VANDEREYCKENTessenderlo-522330.80-86308.170.802020
SA MASCHA AGRaeren4996847.96289574.202.002020
A. STANDAERT - LALEMANKaprijke48918.49-5438.172020
T.C.F.Raeren107394.79-59471.123.002019
TERRASSEMENTS DANIEL RAYMACKERSProfondeville243856.6746396.130.302020
WIVERCO AANNEMINGENBrugge28348.66709.222020
ETABLISSEMENTS DEBRYSombreffe306576.3515361.119.602020
BATIR RENOVER GERERVirton3107265.00160112.0010413609.0051.102020
GEVOSint-Niklaas29135.5831730.372020
RENTABELLede2429713.68576090.1213.702020
LYMARRanst2698032.77679593.0611.002020
MATTAR-RADERMACHER SPRLEupen61973.3846881.202019
ACKXTessenderlo3961300.5187964.694.102020
MAKATRANSJurbise161542.31-5052.242020
CAVATETournai477686.4752211.612020
SANTOS & TEIXEIRAAnderlecht57609.911792.54162016.001.002020
LA PAIX DIEUAmay1376815.1517588.651.002020
GUNLokeren261114.1211443.000.202020
CAMARMoorslede929791.76-88452.712020
VIABUILD GROUPPuurs-Sint-Amands36036298.0045177.001749610.002020
DEVAEREDentergem-3130457.73-29892.722020
VADAGROBeveren619185.33245489.687.602020
J. SCHACHT & ZOONKoksijde177569.211057.152020
VERSTRAETE - VERHULSTIngelmunster530551.92232820.6625.302020
SWA AERNOUTSWuustwezel2562427.10270233.825.302020
U & R VANDENBROUCKEMeulebeke377664.4183584.614.502021
SANOMAT TRADINGAntwerpen2169671.00132085.0095940.002019
GROND- EN KRAANWERKEN MARTENS AndréJabbeke761808.1189379.525.202020
AANNEMINGEN JOEL LAVENSKontich1237394.7841691.071.802021
AU BOSQUET MEUBLES ET PARQUETSFleurus18424.925103.9914.702020
LEMAIRE PARCS ET JARDINSWaimes66881.00-46767.0012.002020
SNEESSENSVillers-la-Ville523670.99177749.282020
Le LeaderGembloux43152.6913318.715.902020
CREER, RENOVER, CONSTRUIRECouvin4927158.77218040.277970470.2549.002021
DE COSTER GRONDWERKENPeer1213707.72162786.7914.202021
COMUREXStavelot580227.09147016.366.502020
ANTONIO46Charleroi137609.11-205.042020
VAN TITTELBOOM J.Sint-Lievens-Houtem470012.1424945.968.802020
LHERMITTELibramont-Chevigny1252280.00105741.001.102020
Trans. V.B.Bornem67357.758909.782020
TRANSPORTBEDRIJF DE COSTERHouthalen-Helchteren848857.67-3861.6214.502020
Algemene Bouwwerken P. Van OnckelenKontich-24919.906221.882019
ALTRITEMPIBrasschaat624667.48210012.302574481.2425.502020
MULLENSGeetbets273505.6117091.209.302019
ONDERNEMINGEN GASTON HOUBENHouthalen-Helchteren691340.50-57980.780.502020
STAF LAURYSSENBeerse98954.90-17880.592021
VOS AANNEMINGENGent-436217.15-33681.970.002020
TRANSPORT DETHIERJalhay143356.0054918.003.502019
CERTYSTERCKZele3567482.74389366.5112.402020
FONTEYNELangemark-Poelkapelle323283.7178438.622021
CHATELET LOCATIONChâtelet23302.00712.002020
WILLEM - VERMOTEKoekelare102674.004291.002020
ONDERNEMINGEN ELENKinrooi499382.70-4932.091.902020
LIMONTABree1952764.93486453.6319.602020
P.M.E. PARTENAIREUkkel73351.46-4992.022020
PUTTEVILSLinter788009.0776023.643.502020
TIMNinove607782.3381334.173.302018
JENNES en ZONENHerselt638454.6493379.941.002020
C.G.J. INVESTGanshoren122945.0520131.302020
MAENHOUT FRERESSprimont178133.2314636.012020
REMANSZutendaal95359.828946.541.802021
LOON- EN GRONDWERKEN PORTO-CARRERORavels283958.7560702.114.502020
GRONDWERKEN VRINSKasterlee1879337.32159947.1312.502020
KEBROOudsbergen784899.4530785.857.302020
DEVAGROWaregem9842455.683855.7034.502021
BENOIT COMPERE DEMOLITIONFlémalle27465.4413867.672.402020
BETOBOORGenk48394.60698.272020
TERAGYAnhée696720.249068.762021
CARPYWasseiges170936.78-11394.702020
G. SMEYERSZandhoven1246761.98246638.037147673.1534.202020
LOCACELSint-Martens-Latem666370.6476585.612020
GAGELMANSAntwerpen384311.5732211.531.202020
DANNY BOONSGeel4913371.02371417.842021
ANDRE GERARD ET FILSWavre172486.1627055.06493579.672020
VERMEULEN ALGEMENE ONDERNEMINGENBree620272.8234515.163.002020
Bernard DelodderOostkamp51225.00-29500.002020
SWINNENHouthalen-Helchteren-35896.88-104351.622.002019
BATRAGECIHamois369520.15329774.863.102020
LOCATIONS, TRAVAUX ET ENTREPRISESWanze86744.713413.491.002020
ENGENEERING CABLING SYSTEMSaint-Nicolas443074.00108297.0013.102020
JOS EERDEKENSOudsbergen238512.81-123541.1124.402020
PAUL PIHARTRebecq150327.54-6992.342.002020
C.V.R.Beringen1571394.32161572.4319324353.7646.002019
RENO CASA FRERESVorst287829.58101827.803.002020
TRANSPORT VANDENBOERRetie73714.42112842.620.802020
ALLSCOREDuffel65215.97-557.552020
RENOBAT SCRLLiège44866.7215877.56658672.600.102020
LUCAVorselaar76014.2919917.882020
Francis LESAGEHouffalize392577.5725840.032020
DAMME DANNYDamme177125.533101.172.002021
VANORMELINGEN - STASHeist-op-den-Berg2700975.79856868.5914.602020
DE KONINCK PAULAsse286787.22128485.112019
SERVICES TRAVAUX DIVERSBinche837615.2323351.622020
T.M.R.Kapellen451131.1867332.845.002020
NV VERSCHAEREN BAUMANSBerlaar589728.5210079.832020
MARC DECOCKTorhout284943.862854.842020
LAMAAalst1895.251823.702019
COBBAUTDendermonde170914.621945.646.302020
JOUCK-BILLAmel427629.9756936.301012717.756.302020
ALPAPHIAnderlecht-2450.002626.002019
E.M.MétalCharleroi54925.4415271.962020
STABILAMECouvin3092715.77331331.4912663627.9295.702020
LAURILANAnderlecht214971.264603.743953407.262020
ENVIHoeselt1700120.39171689.9316.702020
GROND- EN WATERWERKEN VAN DER VELDENWuustwezel626419.74148108.147.902020
VIK VERHAEGHEOverijse214677.00-40601.002020
VAN HULLE PAUL GRONDWERKENTielt1258438.67121171.242829813.7515.402020
Richard LANNOYLiège113532.7954579.732019
ECO-PROVED SYSTEMSSchoten41351.09-29347.3215.102020
AMALKruisem-278569.04-8202.622020
iBC CONCEPTGeraardsbergen51213.94-15857.072020
GRONDWERKEN DESI VAN GINDERACHTERAsse768943.00116188.001.102020
EXPLOITATIEMAATSCHAPPIJ VAN DE SANDEOud-Turnhout334052.35-16835.890.502020
T-IMMOBILIENKelmis450704.229413.872020
LECLERCQ et FilsCerfontaine48489.0054431.00598921.002019
ENTREPRISES RINCHARDGembloux284521.6642364.232020
DAKIPRijkevorsel167115.0010172.002020
CLINCKXLokeren696339.32104694.4116.002021
VANHULLEBUS DIRKBeernem284921.313127.124.402020
APK GROENAANLEGBilzen1273629.6878924.6411.002020
AUTOMATIC SPRAYING SYSTEMSAlken587266.02-34045.975.802020
KOOP PUTBORINGENTessenderlo1015023.2185069.673.002019
E. VERBELEN en ZonenMeise334117.3579691.9410.002020
FRANS SMEYERS EN ZONENScherpenheuvel-Zichem327408.63-3988.132020
S.B.A.Hasselt81009.67-10056.58766177.415.902020
JANSSENAs383103.8343042.432020
ENTREPRISES LAMBERTSomme-Leuze189111.00-81070.001.002020
A.B.-WegenbouwNazareth177676.52-120700.165.302017
SERGE GHEM SPRLGesves-5728.20-16555.071.302020
COUVENT L.Kruisem52922.7114645.452020
DEROUSSEAU MATERIAUX ET TRANSPORTS SPRLAubel775972.59-21924.602020
EUROPEAN INVESTMENT AND MANAGEMENT COMPANYHaaltert1550496.00175279.001037743.001.802021
HAPPY GREEN STREETSint-Martens-Latem-3271.6721702.652020
POLYCONSTRUCTVorst209330.5539123.369.902020
AVI-AGRIGavere154450.79920.622020
TRANSPORT DE VLERICZele-37583.58-55749.493.002020
IngelbrechtOudenburg502306.3875363.3913.002020
A.B.A.T.Laarne559117.91-844.228.402021
VAN DE CRAENArendonk619644.96-18188.0716112811.4030.202020
PHILIPPE FRECHESWaimes1190412.80110395.405.702020
ERROUBYOUBrussel107191.86-8620.92118848.542020
SOCIETE MATHY DOMMARTINSaint-Georges-sur-Meuse567578.96-19552.972020
S.B.M.I.Mons1233348.00712722.008649978.0036.502020
BELLENS EN ZONENHoogstraten178970.08-25494.236.402020
VAMAREINPittem197921.931547.732020
Schrijnwerkerij VangoidtsenhovenGeetbets205044.555312.772019
BEDRIJVENCENTRUM MERKSPLASMerksplas867508.36-15291.130.202020
VAN GEYTE GEBROEDERSHamme (Vl.)669524.7646561.613.002020
VERHOYEMeulebeke118675.8269823.574.702020
BAUSTOFFE A. PIRONTSankt Vith2175354.48369828.5314.202020
SOBRASambreville17271.3123610.736.702020
LIMBURGSE BORINGENHasselt1191213.78424251.872.002020
COOPMAN MARNIXRoeselare156494.1722439.790.202020
NATHIECOBrussel102900.8612845.390.802019
Bouwbedrijf DemasureZonnebeke214448.62-9701.892020
JONA - TRADEOudenaarde1703285.37143423.322020
RECYCLAGE - EN STORTBEDRIJFLubbeek1807486.12332480.153.602020
ECOTERRESCharleroi16394781.53-48504.8522515003.6858.502020
EURO DEBOUCHAGESilly475263.0040932.002020
MEGACOLokeren336957.58-378.632020
VERMEULEN JEROENPoperinge334389.00-17894.672020
TIMO - TUINPoperinge784219.0091040.0012.602020
LOHNUNTERNEHMEN STEYNSLontzen1362369.00328714.0012.102020
BERNARD LATOURBertogne448622.6261990.48393572.122020
HERTSENS VERHUURZwijndrecht1753833.19137839.47730741.178.902020
DECIBELSchilde105324.6111958.452020
BATI-PBMSombreffe154635.0011128.002020
ONDERNEMINGEN JANSENMerksplas6555072.001568025.0022.002020
B.D.V.La Louvière286605.3613108.132020
BOUWWERKEN LAMMERTYNLendelede744718.4495615.9021.402020
HEBRIMOHerentals166208.32-6060.132020
ENTREPRISE DE PAVAGE H. DEFERMFaimes147509.23-102483.405.502020
GRONDWERKEN PAUL HEYLENLier1059979.54241757.0413.002020
JEBYMettet-23339.5886388.431.702020
ALLE MINI GRAVERSSint-Gillis-Waas289639.5967767.212020
G.S.P.Beringen35131.65-23388.212016
FUNDAMENT PROJECTENHarelbeke50522.285814.821.002020
C.E.J.E.V.Les Bons Villers-37511.3514984.032020
ETABLISSEMENTS DELBECQ ET FILSAth1227502.57381277.915.002020
AANNEMINGEN BOSSCHAERTKortrijk2822154.1141469.0122514633.7954.502020
LAVAGROMenen4353246.50440977.983820993.8712.902021
Busines équipment material corporationGedinne-563275.95563.532020
JOLYMMOAnderlecht185298.015613.302018
TRAVAUX ET AMENAGEMENTS GENONBertogne138029.411472.053.002020
VERVOER RAF DE KEERSMAEKERBeveren1468248.00727356.006.302020
ROYALMelle105594.3240183.072019
BETO - CLEANHeist-op-den-Berg1361.09-74480.502020
DOGOT FréresGerpinnes65044.49-2820.072020
T.M.C.Liège301415.6113250.882019
B.V.E. TRANSPORTHuldenberg271705.1374604.182020
Vermetten WegenbouwMerksplas2845422.38962387.4612173039.8950.102020
DE MESMAEKER PATRICKDilbeek12541.6818899.902020
MAENHAUT WIMAalter2387779.54453423.7717.802020
LEIGNON - TRAVAUXCiney60552.9713408.572020
DOSSCHE LOGISTICS SERVICESEvergem2186591.7833979.279.302020
IMMOBILIERE SEDEWASivry-Rance62358.81-38254.832019
HALLET-REMACLEAywaille44836.004527.002020
VAN DEN BULCK ERNEST EN ZONENHerentals-58296.63-46088.501.802020
MENUISERIE BALASSEManage16344.38-97377.8719.802020
PANIS GRONDWERKENDiepenbeek614287.67113052.561.002020
MARCO MAINTENANCEHalle38182.5012802.522020
DI BIASELa Louvière193526.735338.532.502020
VAN DE VORSTKinrooi463090.58127674.1610.002020
BURTAUX-SOCIETE DE TRAVAUXNamur327641.00-13262.002021
GRONDWERK & VERVOER VERDONCKMol520797.8827139.425.702020
PREVOT CONSTRUCTIONSPerwez-163350.1134148.6413.502020
PROFLEURStaden179540.0079500.001.802021
AllSeasons ((ALL SEASONS))Zandhoven570847.12387417.818.702020
WAUTERSPerwez238876.4416033.072020
ESPACES VERTS MASSE ET FILSLa Louvière854840.69198898.723730484.9040.502020
TRANSPORT E. HASTIRNamur656196.9376572.9520.702020
P & M GrondwerkenHerselt200030.2022936.392021
GEBROEDERS FLEBUSLier156856.36-9313.2112.502021
VAN DEN EYNDE J&KGeel272343.0084517.003.102020
OOSTVOGELSWuustwezel266302.5738490.092020
VERIBOUWHerne212693.2247108.618.102020
ARNOULD JEROMEPaliseul-2936.6016799.842.202020
LATEUR JANZwevegem140931.21-7119.982020
DEGROIeper6945376.31767493.1610743660.7437.702021
HANDELSONDERNEMING ALGEMENE WERKENDendermonde41055.3918567.662017
N.V. LOON- EN GRONDWERKEN VANCRAEYNESTWevelgem630318.71-47857.562.802021
Geerts Patrick GrondwerkenHechtel-Eksel366144.3785734.921.002020
NIJKAMPHoogstraten21527.00-994.002020
DEVUYSTDe Haan323156.008673.002021
GAMAHerstal387772.401193.212.002020
Grond- en Afbraakwerken G. en A. De MeuterTernat30824393.207954995.2991408012.2979.102020
A.S.S. TRAVAUXUkkel39162.00-18752.002018
EIKENAARBree595109.5824882.8418.102020
VANDIERENDONCKOostkamp5171.802740.102020
TEMMERMAN GUIDOLede100406.00-38656.002021
ENTREPRISE DE PAVAGE X-L SPRLJalhay116242.128834.601.002020
Theo DEVOGELAERE - DEWAELEAnzegem346779.7231041.712020
BEYS GroenrecyclingSteenokkerzeel423573.1715163.363.802020
VACOMET SLOOPRoeselare702256.13295793.708.502021
MALHERBE et FilsSprimont67746.0013667.0075945.002020
FAGNE SERVICESCouvin101661.6549891.001.002020
ENTREPRISES PARCS ET JARDINS G. DUMOULINTrois-Ponts4471.16-4185.782020
TRANSPORT VAN LIEROP - VAN POTTELBERGSint-Niklaas55944.0016880.002021
HERTSENS WEGENWERKENZwijndrecht3550750.79111195.8910710578.9546.102019
ENTREPRISES BAXBeauraing441623.3255759.762020
SUDTRAFORSaint-Hubert1264627.7581552.7313.902020
INVEST A.M.Tienen-70168.968465.112020
JACOB & CieHerve73818.993125.382020
Vlaeminck en ZoonGrimbergen667916.0016063.003.202020
GRONDWERKEN VANHEELHeusden-Zolder155136.62-8184.856.002019
AVARCOLievegem43310.002934.002020
DILISSEN INVESTPelt261692.05-15005.562020
VAN HASSELT ET FILSManage608604.20107770.727.702020
VAN.DOSchilde53441.9940346.432020
ENTREPRISES DE WULFBraine-l'Alleud388967.39-12817.632020
DESTOTRANSOostrozebeke1372846.33-46282.928.502020
RIOOLSERVICE LIMBURGLanaken137110.1238964.701.202020
HEYLENWesterlo93532.55-22976.492020
TOOLSMechelen1143874.4761801.757135371.2433.802020
C-INVESTAntwerpen1584315.02109909.632020
Transports A. CAPRASSEHerstal70354.119092.78131365.812020
TERRASSEMENTS LERNOULD & FILSFrameries466816.75115483.3513.902020
HUYS BOUWAalter24488.50-1202.792.002020
EQUIPMAComines-Warneton-46137.1427439.164.602019
VLEMINCKXHerent384845.4329409.855.402020
DERDAELE +Lommel3539930.00815060.0027642273.0045.002020
CARCOMMouscron438211.4210378.702020
PROWAYKnokke-Heist25834.5115831.364.602016
AVB-TUINENStabroek101400.0013471.001.202020
POELS G. and CoKampenhout149002.861167.312020
LEO UYTDEWILLIGENEssen58313.3132869.912020
ALGEMENE ONDERNEMINGEN HERMANS en CoLanaken3334125.93956000.0116043012.3342.202020
RENOVA GROUPElsene-105352.73-5309.452019
ENTREPRISES STENICOJemeppe-sur-Sambre107238.797791.172020
CLERENS ROGERHoeilaart-40866.356291.732020
Grondwerken Van HoofPutte638913.2211639.302020
AANNEMINGEN GROND- EN AFBRAAKWERPEN MORTELMANS NVLier318354.06-3050.332.002020
PHILIPPE REMYComblain-au-Pont21025.00-2437.002020
MARCONEHerstal134108.17-10481.717642.072020
Landbouwwerken VereeckeHooglede1668365.55269893.265.002021
MVR ENGINEERINGTubize417524.85137427.982020
M&M BATI RENOV SPRLChapelle-lez-Herlaimont90909.11-10497.092020
Lucien Baetens en Zoon BouwwerkenLochristi191971.83106311.981.302020
YVAGAHamme (Vl.)2114636.34539460.706705252.3440.802021
PROMOBATBeauraing86013.6542202.6311.202020
S.P.R.L. TRANSPORT HEPP P.G.m.b.H.Büllingen233608.6711842.370.502020
EUROPEAN MINING COMPANYJemeppe-sur-Sambre928054.353394.3419.102021
Ondernemingen Fettweis J.P.Gingelom342298.8653680.068.502020
RENOVAMAZutendaal274891.88-41727.142020
E.P.IMarche-en-Famenne-136392.9828340.831.002020
Bouwwerken A.G.V.Sint-Truiden14862.51-5894.072020
DierckxBalen3047736.46169032.8118.602020
Y. REMYOverijse94835.8717745.792020
MARC - DENEIRE NVDiksmuide2432334.36445180.1116.402020
DE VLIEGER THEOHamme (Vl.)867747.7676003.387.902020
ENVIRONNEMENT ET PROPRETE SPRLYvoir67922.0013267.002020
OTACASint-Jans-Molenbeek801267.099262.87216726.784.702020
LES TERRASSEMENTS MARIO LEONCELLILe Roeulx128167.6764729.532020
TAVERNE LUXMaaseik110209.909867.802020
KROON HOLDINGKnokke-Heist74411.11174.322020
DE KEERSMAEKER GEBROEDERSBeveren595577.5542844.891.802021
CUYLE DANNYArdooie35417.08-17665.282020
"Dumont Pierre & Fils"Ciney165450.0036348.002020
VAN DE WALLEMerelbeke67645.0723687.182020
ABC BOUWTEAMBuggenhout17011.53-36561.482019
Jean SolheidWaimes606637.2633277.331.202020
AANNEMINGSBEDRIJF NORRE-BEHAEGELMiddelkerke5210590.04536358.5024021959.9561.302020
Agri - ServicePlombières94033.873800.060.802020
GIBELPLASTWaimes323557.89-42827.912020
TRICABOBornem315960.60402802.293.402020
ERWIN SCHELFHOUTBeveren355286.8054360.652.702020
VanakenSint-Truiden142901.0923003.365.802020
FRECARCourcelles52247.1688763.100.502020
Katerko CompagnieRaeren168003.42166709.001.002020
MIMO TERRASSEMENTFontaine-l'Evêque45145.98-13206.262020
VlasimmoKortrijk4287536.00336490.000.502020
VIABUILD SUDPerwez3791283.00-166853.0012331376.0091.302020
INDUSTRIAL CONSTRUCTION SERVICESAalst886966.07212071.418.302020
ACKXLaakdal29448.88-23924.982020
BOSSU INVESTRoeselare1950982.9481031.232020
Stroeckx AfbraakwerkenWommelgem339861.0430640.772.202020
MISSING LINKElsene-6761.08-7637.952020
DEBAVARKDiksmuide232898.094127.490.402020
ORAGRIGembloux1218.36-49947.7773609.482020
GROEP WYCKMANSKontich-47732.00-56334.002.002016
COSMODendermonde2026209.8182670.1241.702020
Serge ENGLEBERTBastogne372440.79-264842.0843.002020
GANARLokeren8983.609477.142019
ELECTRO VANPEEHuldenberg139506.526625.682020
BEDORET ENTREPRISESThuin-925493.361379.852.002020
STATENAHerne123578.88516.232020
TRANSINVEST-JAGRIXKortrijk192108.0022577.002020
Algemene Bouwondernemingen DeforcheZonnebeke1139115.6416261.1910.102020
BISSCHOPLangemark-Poelkapelle87009.54125140.442020
VERSMISSEN MARCBeerse666506.7119008.396.802020
MARCHEMLokeren679922.45-17118.490.902020
YONUSLokeren467362.08-21275.0715.602020
LODE DE COSTER GRONDWERKENHechtel-Eksel1129827.98187059.3510.502020
Princen PatrickGeetbets38784.80-10155.092020
DE WITTEMaldegem2384926.61-208391.159364461.6437.202020
OURTHE ET SOMME - OURTHE EN SOMMESomme-Leuze62816.5225136.266.402020
GEERT ROEFSVosselaar245099.25-31908.882020
COMPAGNIE EUROPEENNE DE PROTECTION ET DE PREVENTION INCENDIEVorst116532.78-36727.470.502020
SMET GROUP OVERSEASDessel-147898.93-402583.413.002020
O.F.S. TRANSWaimes-203280.871075.882020
FERPLAYHerstal3800.85-605.462020
MEGNieuwerkerken (Limb.)406289.844094.4511.402020
M.S.C.A.C.Hulshout156310.01-145183.300.502020
PROBST FRERESHerve-4983.35-70217.191.102020
JOHAN SANDERSSint-Niklaas-34561.153641.772020
FORMTUBECharleroi188614.43-29416.241.002018
AC MOTORS-FILAPLONDinant-25224.2215840.302020
DUPONTHasselt1101675.42-5666.8515.402020
VANHEEDE LANDFILL SOLUTIONSRoeselare4956752.702460696.9113814033.4212.302020
VAN LEMBERGEN GEBROEDERSOpwijk595539.33138670.914.902021
SteenackerWezembeek-Oppem1325792.91105720.336.002019
GRONDWERKEN RIKAnzegem157254.63-6079.302020
RENIKAZele1120202.0830416.829.802020
GILLE GROENVOORZIENINGLubbeek-112931.2610631.612020
GRONDWERKEN JO DEJAEGERDeerlijk198583.1416598.730.402020
TRANSCOMAGenk632912.51-46213.029.702020
TOITURES PLUSHam-sur-Heure-Nalinnes52040.007579.002020
LOONWERKEN COUDEVILLEDamme202634.165033.30145165.112019
DIDDENDilsen-Stokkem1653385.5398093.747.602020
DIDION - BURESSEHamois258625.91-11373.172020
HUCHONChapelle-lez-Herlaimont13923.00801.0044266.002020
IMMO SCHIJNPOORTLanden-102752.22-10153.812020
REMONDIS W.C. Déchets 2000Stavelot2314727.1185833.3112.402020
CAMIPIERREEvere239935.68101467.741.002019
't LUYKJEZoersel28739.22-7131.992020
AMACROBeersel4100414.041474294.3821255847.2635.402020
GRONDWERKEN VOETTielt255078.31-43783.212020
DEJONCKHEERE MARCWervik610620.0073876.301.102020
ALGEMENE ONDERNEMINGEN BAETENOudsbergen284249.2197913.471.002020
J. & M. VANDENBOER GRONDWERKENLommel55118.49-79561.962.102020
AERTS NICK-GRONDWERKENHerk-de-Stad102179.3218121.662020
FOBELTRANHouyet-631811.00-12594.002016
TERRYN GRONDWERKEN EN VERVOERRoeselare608437.74151279.969.102020
ENTREPRISES GENERALES E. COLLETTE ET FILSMettet-25827.23-261932.57538217.6110.202021
BOGAERTSHasselt42938.006662.001.002020
POLYBADPoperinge154996.4911000.481.002020
J & H VAN DEN BULCKHerentals1279986.0019310.007.002020
GEBRADOWingene8317.08157993.552020
VagaetransTemse4214348.69618627.3718.502020
GEBROEDERS COSTONGSLanaken567531.0043069.003.602020
RONNYHeers4731.3213336.712020
PLACOFORTJodoigne50373.45-13828.70574143.202020
JONNIAUX ENTREPRISESPéruwelz961257.88168488.811634474.757.802020
ASSISTANCE TECHNIQUE CONSTRUCTIONMomignies40796.455835.742021
WELLENS EN ZONENMeerhout81285.47-8523.912021
Algemene Bouwwerken KoerselBeringen15066.0012348.002020
GLENN VERSCHORENHeist-op-den-Berg73139.13-91112.342020
OOMS IMBrecht517117.5097482.912020
LANDBOUWWERKEN VANDEMAELELendelede2047981.44219554.476.602021
VOTQUENNECourcelles1701402.85-201482.6071.402020
GALMART - VAN LATHEMLennik2960467.06104272.155.902020
Marketing, Sales & DistributionBonheiden53862.72-9191.352020
VERHOFSTEGent213189.878139.152019
K & P VERGAUWENieuwpoort3640471.851005841.3216.002021
Haentjens GebroedersBerlare212622.692615.614.202021
Immobiliére PONROLBertrix118190.87-10461.452020
ECO - PLANNINGCourt-Saint-Etienne115344.6515906.952.002020
TETRAMACGembloux1766467.51-42189.158218461.3843.002020
VERHOEVENOud-Turnhout610601.52132361.9712.402020
A. VAN LATHEMHerne9182.65-7194.002018
WYFCOWatermaal-Bosvoorde196526.296388.342020
RINGLET - STEENSELSDurbuy-54396.77-58075.932019
TBM DAKWERKEN BOSMANSHechtel-Eksel77731.263504.532.002020
FEMABocholt260932.8894776.101.502020
INTERVANAalter260488.002234.002020
GRONDWERKEN DECLERCQMeulebeke1914640.58224782.1315.602020
PATRICK MICHELSChimay-21419.45-984.432020
Courtain KGDurbuy379908.37-7109.482.402020
TRANS - BETONWingene11019597.91480999.5245289930.6329.502020
VANDEN BROUCKE BETONDeerlijk2284326.99460901.2314.502020
Entreprises Générales A. BEGUIN et CieWanze126275.6813824.462.302020
DENNENBAD verblijfsparkSchoten230013.6483491.623.002020
JOKOLommel408840.3625241.348.502020
LA DRUEZIENNEEstinnes35566.96-23346.541.002020
CONTAINERS GENAPPOISGenappe172255.6545529.751.002020
VAN MOER JEROME & ZnBeveren255815.621326.053.102020
ALGEMENE ONDERNEMINGEN PAULIGenk441333.99142342.157.702020
DE SMIDT FrèresTinlot462272.07-102990.162020
immo s.v.Retie30981.6611981.012020
LOON-, GROND- EN VERVOERWERKEN RENDERSHoogstraten-121993.4133574.281.002021
SMITSWuustwezel41513.652361.212020
INVENTE - MOI UNE IMAGELasne-22114.471837.531.002020
GROND, GRAAF EN AFBRAAKWERKEN GEERT ROEFSVosselaar56187.4839022.242021
CD - ENERGIENazareth20715.70-3130.232020
KANTERSGeel115420.785960.561.002020
TREBOR DE BACKERSoignies104985.0071365.00451878.001.002019
MAYELLELiège-138166.127117.422019
MECHELS RECYCLING EN RENTING COMPANYPuurs-Sint-Amands198183.19-27730.472.002020
ESPACE NATURE - LUC MASSETSpa25026.48155.462020
BOUWONDERNEMING MARCEL RAATSMalle515595.6845858.681985182.216.002020
MONSERE GROND- EN AFBRAAKWERKENMeulebeke1141879.87138875.464.802020
ALBERT VAN DEN BULCKHeist-op-den-Berg923623.0071367.432020
MICHEL MASSETColfontaine24759.36-11783.132.802020
KIPPER CONTAINERSErpe-Mere-22752.59-3792.752020
BORG - HOUTLille484371.024665.302020
MUR REFECTIONOudergem615251.961729.052020
CARDEMBièvre122797.0512762.952020
RUYSEN LOONWERKENBilzen74501.0029566.002020
GOBERT ET FILSSoignies4909865.94314564.7614175451.4639.002020
D EN K GRONDWERKENOudsbergen144341.5922260.422020
ENVIRONNEMENT - ECOLOGIE - CURAGEFernelmont1244196.48582051.3442.202020
DE BODT EricMorlanwelz722059.67100484.8328.402020
NV DEQUEECKERLo-Reninge288742.00166511.004.102021
ANCIENS ETABLISSEMENTS BRASSART MATERIAUXOttignies-Louvain-la-Neuve-18852.00-2370.002020
G en CHaacht97694.477592.976.502020
MACROPOLGavere481871.1340674.932020
BENIMBARAlken180389.10-10858.282020
STAMONTABeerse223766.8522121.901.002020
SEGERS en CIELennik215802.45-661.101.002020
STUER CONTAINERDIENSTKruibeke3336831.43534767.9727.002020
ARTE VERDEKontich53495.598165.685.002020
PEILLille217805.1846362.982.002021
MANTIASambreville-28433.15-7021.532019
TRADEHYGembloux1078379.193450705.442020
GIJBELS VLOER - EN TEGELWERKENKasterlee108125.63414.802019
DEGINICAnzegem179044.2223223.501.302020
CAPATournai3844.003750.00163360.002020
VOORTDOENHoogstraten54139.7419793.79174777.532020
SOPI-LASNELasne-51522.61-141469.741.002019
CANNIE & CoOostrozebeke715233.54215658.889.302020
CANNIE REINIGINGSWERKENOostrozebeke603161.75261236.966.002020
'SCHUIMBETON.BE'Dendermonde272893.845148.112020
TEGROMaaseik288669.414807.4110.802020
CONSTRUCT SERVICESMouscron390282.7057104.742020
LOONWERKEN CASIERKortemark460845.00-60425.002.302020
CREABORDAnderlues87640.954254.232020
ETABLISSEMENTS BENOIT - BEERENSPerwez215178.7985798.818.302020
IMBOFISCGent443301.211432.122020
R. DEBEERPoperinge367512.56-45689.354.002020
BORINGEN VANDAELEOostkamp423859.1119424.8610.202020
OUDE MAALDERIJNazareth-75162.08-66754.743.302017
ETS SOLBREUXSaint-Ghislain185524.0412242.022.002021
VERO DESIGNZoersel101917.309733.412020
DALTECHMelle8288.76171.482017
MEDAPéruwelz114679.3127168.482020
OCKERMAN ANDYZwalm952310.8776825.402020
TERRADOGGerpinnes82921.80-2434.812.602020
V P BRoeselare194499.0071262.002021
VAN GOETHEMLubbeek1260897.60375514.115.702020
WILMSTessenderlo201266.7918687.002020
Hacienda de walkWaimes258632.675161.351.602020
EGECAAnderlecht18485.00-4425.00146307.002.002020
RENOVATION DE CITERNES INDUSTRIELLESStavelot-27433.393507.840.502020
PLOMBERIE MAECKLes Bons Villers10673.36-502.292020
Transport GALLO RichardSankt Vith889915.00172241.0011.102020
MATORECANamur202940.4612302.832020
Chris Vermeiren - Grond- en AannemingswerkenMalle203490.005047.552020
ALMACOSint-Jans-Molenbeek-70416.20-6088.092018
DASNOIS DOMINIQUELibramont-Chevigny450018.6779622.346.302020
TERRANEUFDurbuy93055.97-9804.942020
SHP SERVICESKnokke-Heist724155.3673851.113.202020
ETABLISSEMENTS PAQUETAnhée12793.9712566.580.302020
ALGROBOLaarne2261370.24-43904.0725.702020
Patrick ROLAINNamur530344.54-7248.830.802020
NADILUXEGeetbets866846.98270407.713.502020
CHASSIS OFFERMANSAubel28670.596237.522020
BOUWMATERIALEN JOS VAN PEERHerentals3355.00-4201.0012225.002019
Etablissements BraconnierBertrix1451699.60201041.643.302020
BRASSCHAATSE GROND - EN AFBRAAKWERKENBrasschaat157541.444801.202020
CREMER ETIENNEPlombières50096.66-7898.522020
MONTAGE, AFFICHAGE, DEMONTAGELa Louvière58750.11-11285.79158727.272019
GRONDWERKEN VANDEWALLEIeper255091.415236.672020
TONY BEELENBilzen99443.292158.770.102021
WELVAERTEvergem1479913.22113918.752.002020
TRANSPORT GRANDJEAN - DE RYCKHouffalize-3786.1329941.323.802020
BLOMMAERT GEBROEDERSTemse378112.1532433.467.402020
C PLUS INTERNATIONALElsene10090.00-20803.0090204.002017
ONDERNEMING BELLEFROIDKortenberg-678005.50-71190.751.702020
ALBOBlankenberge1425406.69429145.632020
ENGELENDAELSint-Laureins60133.3123826.622020
ALGEMENE ELECTRICITEITSWERKEN J & PHouthalen-Helchteren126337.386625.490.402020
JANSSENS HENRILubbeek386882.76111620.3911.802020
GODTSTienen5428223.56228335.4917199427.0841.302020
LAVANOMouscron4655049.04944140.697009968.6715.702020
A. DOCQUIER ET FILSAndenne288242.7738026.182.002020
BENOIT GUISSARDVaux-sur-Sûre307368.7422881.512020
HEWALOSankt Vith83169.782473.433.302020
SCHARREHerentals474190.7773901.47344805.132021
LENSSENS GEBROEDERSHamme (Vl.)282170.16-79018.713.602020
WILLEMEN P.Kalmthout166759.6429138.292020
MOLENHEIDEMerksplas1062429.0033711.002021
GEBOERS GRONDWERKENPelt779055.7341720.600.902020
ALL GARDEN SERVICEHasselt170184.0647319.996.402020
DUTRY KONSTRUKTLedegem2166938.26829486.468.202020
GILLES et CoSambreville128070.77-16642.790.302020
CARPENTIER, Land- en GrondwerkenLokeren9792275.00631442.0010.402020
CANIGROOostrozebeke310816.7140464.182020
GRONDWERKEN A. ANDRIESAnzegem86869.0022866.002020
ATELIERS DE CONSTRUCTION METALLIQUE INDUSTRIELLECharleroi108601.5018230.263.502020
ALBERTJette-291248.0028096.00235842.002017
FREE-MACMalle184273.517368.261.702019
DUJACQUIERLe Roeulx446879.1727308.366.002020
MOENS ALEXTernat-21394.88-46101.952018
LIMATESambreville24290.00-4723.002020
AANNEMINGEN VAN HALBeveren164003.477726.502021
BATIMARFontaine-l'Evêque82148.18-20637.1215.002019
SALIVilvoorde-6423.96-2051.192020
MONFORT TERRASSEMENTGesves2661745.44362796.451.502020
DECOMAT SPRLHerve-838899.84-59221.472020
MF INTERNATIONAL CONSTRUCTVorst8794.53-2351.052018
GEMABOUWRoosdaal98674.65-55552.511.602020
JMS ESTINNESEstinnes-336799.2214920.022020
EECKHAUT BERNARDOudenaarde2803068.14207096.105965136.5219.702020
THEIS MarcelHouffalize4196916.001318920.3340.902020
ALGEMENE ONDERNEMING D'HEERGavere-1598279.69-111104.682020
CROMBEZ MARCDiksmuide912364.83380976.9811.902021
VEGOLille70220.887601.832020
KETELS PHILIPPEBrugge67925.99-10350.372020
ECOSOLHoeselt210417.94-7521.932020
CRAHAYSprimont739392.2074789.302020
PALMER LOMBAERT EN ZONENAnzegem-457.102376.452019
BAUDRYLeuze-en-Hainaut-913.4228071.783.502020
Global Green ConsultingKasterlee66921.122541.472020
DESMYTER ET FILSComines-Warneton1301271.97223237.206.902020
A D TKampenhout73592.297420.872019
JUBACourcelles2424080.8674598.9432.402020
GERMONPREDiksmuide1179573.9978300.2112.602019
TRAVAUX MORETTEChiny119868.5455624.002020
ENTREPRISES GRANCITELLIIncourt72622.57-37791.801.802020
TUINEN SANNENTessenderlo190699.7840250.955.202020
CAYSEELE W.Gent2165438.007880.002.302020
BARTNinove177887.8641535.012020
TUINEN VERCRUYSSE C.Wevelgem81504.7310494.822.302020
DE WESTELINCK FREESWERKENBeveren731211.2024123.662.102020
CABOOR EN ZONENEvergem1393553.0038171.002020
EUROTRAVERICGembloux18585.878341.062021
STONEAGERoeselare497181.483083.602021
GOBERT TRAVAUXSoignies340378.346318.32849933.319.102020
COMPAGNIE INTERNATIONALE ET NATIONALE D'ETANCHEITE ET D'ISOLATIONSint-Gillis (bij-Brussel)31665.8511696.712020
PJ BrandsDeerlijk701529.4264575.8116.602020
J. NELISOudsbergen864732.2714262.929.102020
ALGEMENE AANNEMING DAKWERKEN EN LOODGIETERIJ TANTAntwerpen41306.9839156.642020
STASSENS JOSEPHBorgloon237081.3149342.312020
LES ENTREPRISES LOMBETThuin825485.87-206479.278.002020
MAGDELEYNSDiepenbeek1261462.58213822.482.002020
FRANZ RIBOUXChâtelet1332.004691.005834.002020
AJ KOELTECHNIEKENDilsen-Stokkem-64.288918.422020
CEULEMANS LOONWERKENSint-Katelijne-Waver700020.3327978.4914.402020
SOCIETE DE TERRASSEMENT BELGELeuze-en-Hainaut228323.163210.252020
POLMA RECYCLINGKruibeke218413.4011891.872021
BROUXZonhoven75655.4120457.662020
HELSEN GRONDWERKENGeel653558.92117575.961.002020
TECHNO - SOLCharleroi87681.94-48624.202020
TUINAANNEMINGEN BOSMANOpwijk78490.0223776.782020
BAERT-DESMEDTLedegem16173.89-47126.080.502020
SACHEM & CoGavere26262.73930.842020
VANDERPER en CoLaarne497040.1228680.360.302020
NIJSLubbeek77310.57988.402020
EUROFIXBornem20042.968412.602020
JAUMET - RONDOUMontigny-le-Tilleul258866.0080426.002020
RENOV. DECOR. HOME et INDUSTRIELa Bruyère-16594.9143340.084.502020
ROSARTJodoigne321278.0049964.952.002020
ULACZottegem773865.2742604.032020
EURO-COATBeringen-20233.81-191612.052019
METAL PLUSAnderlecht-1992.54-9435.792021
GEERAERTS J.Ham57696.5938722.592021
ALGEMENE BOUWWERKEN REMMERYKortrijk83912.59-10777.472020
ENTREPRISES HOUTHOOFDT- COLLETTE A. et FILSBertrix681703.01116447.7421.902020
JACKY KNOOPSOudsbergen385680.598206.5524.502020
COUSIN M & BComines-Warneton780261.73142968.013.902021
ALBERT MAGAIN ET FILSViroinval229885.28-1303.734.002020
LENAERTSRijkevorsel165593.7710698.952021
SCHREURS SANIVERHouthalen-Helchteren4246.62-3658.132020
GENTSE GROND- EN AFBRAAKWERKENGent84853.85-7709.453.002020
FAYMONVILLE GerhardAmel527260.1811834.092020
BOUWWERKEN PETER OPITEKGenk26268.611004.162020
GIJSELSHeist-op-den-Berg542869.9446365.2713.802020
KERMANSZoersel414777.3610865.175.102020
ENTREPRISES GENERALES DE TRAVAUX DODEMONTOupeye200742.3626095.435.302020
Bauwens G & L - 'T Vijfde SeizoenBerlare79799.38-4941.012020
NEMAKOMaaseik147719.5812681.002019
Michel PREVOTOuffet630115.0898581.5512.902020
GWLOudsbergen771425.9045290.1717.302020
CASTERS ALGEMENE ONDERNEMINGENGenk282593.15-3901223.5132441182.13126.602017
SEURO-WOODLedegem-197494.6820774.212020
AANNEMINGEN VAN HEULEKaprijke32115.3238179.3291132.982020
GECIROUTEJemeppe-sur-Sambre1096472.00333030.0012.802020
ANNENDIJCKSint-Pieters-Leeuw248453.305614.242021
J. LEMAIRETernat108649.89-259616.6110.802016
N.V. NIVELLES BETON S.A.Izegem4899883.09366737.4111.002020
ELVICOVerviers52702.398937.9315614.372020
GGF ConceptSoumagne83062.0557173.992020
MEUHMarche-en-Famenne81033.5538730.212020
JARDIVERTJemeppe-sur-Sambre5211.921768.272020
CALAY BenoîtBouillon393180.0045923.002020
T.F.C.La Bruyère502061.7735407.4315.802020
BOUWONDERNEMING JOOST SPIESSENSHarelbeke601553.8721592.554.602020
NOEL-CROMPHOUTBever-12428.606278.052020
TUINBOUWLOONWERK DEBUSSCHEREKortemark808140.8553789.914.802020
AB - INVESTLanaken38072.73-25991.690.502020
ISODALWichelen2198576.00630468.0014.902020
ATELIER 23Liège214004.5877041.7612.302021
ENTREPRISE BONIVERTheux617164.7612973.9031.102019
VGRWesterlo155189.9562027.914.002020
BOUWWERKEN VAN DER ELST GINOGrobbendonk98252.6955764.731.302020
Schrauwen AndréRijkevorsel15452.50-7917.150.602020
W.P.S.Langemark-Poelkapelle260417.23-16290.631.102020
VAN WAUWE JORISZwijndrecht125643.6230931.932020
SCHEDELBAUER en PARTNERSMol70787.008028.00511901.002019
KRIS STROBBEStaden103313.6218465.683.302019
HADECODiepenbeek220464.1840013.503.302020
STEELITKuurne331155.18220215.891.202020
ALGEMENE BOSONTGINNING VAN DEN BOSCHZandhoven-97420.291346.042020
PITSTOP OPWIJKOpwijk-109697.54-17613.682020
PPHJemeppe-sur-Sambre375738.0012960.00271851.002.002020
PHILIPPE WERYGeer77784.3711305.6410.202020
W.K. TRADINGWesterlo50228.56236.302020
V.T.S. BORINGENHerselt427174.52-71948.931.302020
DE BOCK INDUSTRIEBOUWBeveren-543266.34-1104910.9622.702020
Entreprises Raoul VAN DEN HEEDE et FilsGerpinnes322723.32-77641.712020
DEWULF AQUAZedelgem391242.3071586.651.102020
VERVOER- EN KRAANWERKEN DE SAEGHER en ZOONSint-Niklaas691126.18-43588.7320.102020
GRONDWERKEN OORTSWijnegem1903251.10270495.995.902020
BAHOLokeren162347.104611.183.202020
GEBROEDERS J. EN W. KUPPENSHamont-Achel145329.2730970.782020
VDV AFBRAAKWERKENMerelbeke420843.48184840.494.102020
SmeBoMaasmechelen27041.7633039.002019
JOVANIeper-2917.02764.411.002020
Entreprise Y. CORMANBaelen539927.7879262.876.602020
VAN DE VOORDE DANNY GRONDWERKENEvergem149838.873883.682020
BIOTERRAGenk1716830.12404516.0221706156.6241.402020
GREEN PROJECTSStaden100809.007149.002020
TRANSPORT FRURUZandhoven47797.691666.052020
SchampersRetie9853.3825949.632020
Agri L&MAlveringem117648.2157355.672020
DESCHUYFFELEERTubize1287240.8047937.1911.502020
CONFORTINTEXTHamois4689.001340.002020
J-P. DELRIVIERELeuze-en-Hainaut-296123.74-135313.59174601.772020
TUFFREAU LUCWevelgem2086324.0078098.002.102019
ALGEMENE BOUWWERKEN TURCQLo-Reninge300923.6728890.048.002020
VAN ROY DEMOLITIONBernissart270118.00-9042.006.802020
BROEKXBree1542969.45140738.6210.902020
VEKANAndenne204950.62606.091001719.6814.502019
RILOBeveren109917.9814087.882019
EXPLOITATION ET REHABILITATION DE SITESVillers-la-Ville160261.64-105513.571.002020
Verbeke Grond- en AfbraakwerkenPoperinge762360.46166533.863.102021
MOSQUITOHasselt11293.93-3206.500.302020
FLUYTTielt-Winge169046.03-5528.290.902020
AGRIVERTLa Louvière152808.006313.002020
LUC BEROWalhain198807.9061072.642020
JOGIMORotselaar473798.618864.452020
Desmet Wim BouwstoffenLendelede1641247.341183436.4615920562.3120.502020
MARRONHouthalen-Helchteren82054.5113216.892020
ARDENNE RAILSDison887141.55220552.949.302020
Entreprise générale de construction MicroworldFlémalle51328.20-892.272020
L.T.C.Heusden-Zolder1023936.84150887.4318.202021
T. & T. AGUILLERA D.Soignies105007.575667.5277185.002020
GIMOLommel312499.4143589.751.802020
ENERGIETECHNIEK HORRIXMaasmechelen100261.5514556.372020
TUINEN RIGOLEAvelgem96551.45882.901.602020
LANDBOUWWERKEN PUYNENBeveren733414.9485321.900.302021
ARGVMelle621789.10123700.357.102018
Houthoofdt Lionel et filsBouillon319471.413795.606.602020
MillonHerent1959007.78147817.2011.902021
ALVAGROZedelgem70801.467398.032020
ARCHIPELLasne123036.33-7060.622020
WEKAWuustwezel252353.493442.653.002020
CASSELMANOudenburg14794.53-8889.102020
TASERAGLierneux2024062.05-55580.173.702020
ALGEMENE AANNEMINGEN SMETSRetie2435810.32916334.2611.702021
Projects & moreGeel-52849.06-19148.050.001.002017
MACLEASEHasselt1892335.8467251.46380947.320.302020
ANTHONISSEN RENEBrecht865042.88105172.231.002020
D'HOGE SCHEUREIchtegem49122.62-20752.612021
TACK en CoLichtervelde280067.0110426.863.402021
D.L.A.Gembloux129836.0898190.11296778.291.002020
TMYHamont-Achel43300.28-20285.003.902020
VAN DEN BORNE GRONDWERKEN EN TRANSPORTArendonk563363.04100267.732.002020
GROEP MOUTONLochristi1257091.75155175.0719.002020
DESPRIET VERHUURAntwerpen-3304173.90-8452.422020
Pierre MESTDAGLeuze-en-Hainaut34881.52-1730.911.002020
SOGECAMAndenne109783.4740092.023.402020
JAVAUX FRERESLibin306603.99-103447.476.002020
Joseph CLEIRENHannut41876.371464.152020
GILIS ANDRELummen281155.857704.950.502020
DONCK GRONDWERKENRoeselare558178.06133677.0518.202020
TECOFIN SRL « Le Potager de la Fontenelle »Ottignies-Louvain-la-Neuve12457.024253.282020
GREBATLiège-573909.09-1058204.0825.002016
SALMON MARCGembloux82176.006441.002020
DIRITECHeusden-Zolder107058.698581.442020
Frederix en Zoon, GrondwerkenPeer168407.1833277.500.802021
BARVAUX WATER TECHNICSBraine-le-Comte751977.06232450.657.602020
LUC VULSTEKE INDUSTRIALKortemark4899787.62757166.6167651829.8925.002020
V & MHasselt438.25-17069.540.502019
PINXTEN EN VAN ERUMPeer654613.2221294.822019
WIL JO COSint-Truiden153015.6710825.682020
SIRAUXSoignies383137.00-83064.001.002021
SELECT BOUWRoeselare542644.00373.002020
Mth AgriSombreffe23847.76925.032020
ROBANNTorhout19261228.002667425.0013614731.002020
BOUWONDERNEMING STRUBBE STEFANDamme914804.54-4672.232019
GROVAMDendermonde275429.9415042.915.302020
LA JARDINERIE DU MAGENOTEtalle567896.00138678.001090878.006.002020
Bouwonderneming VAN HOOF en ZoonAarschot55235.17-15838.162020
GRONDWERKEN G.L.K.Kruisem845816.95172293.9524.802020
GhijsensBorgloon294817.22-70659.8913.202020
DEPRIESTER - DECO-RENTKluisbergen251853.5378545.4311.502021
TRUYEN WOUTERLeuven188342.5126141.942020
D'HUYVETTER JOELMouscron70867.004618.001.002020
PATRICK LEROYEghezée28126.1441725.774.002020
SANBORPhilippeville130015.3226485.762020
DR-CONSTRUCTBrugge-323.0325669.832020
GUYRumst154693.9131072.181.002020
TRANSDEMAPittem333662.5297695.7111.702020
EMILE DELMARCELLE - SAMBRE CONSTRUCTIONWalhain19681.5110320.402020
A.W.B. SCHOTSHalen1408302.38-57590.1916.402020
JOANTIModave457323.97-121868.533.802020
PECHEVillers-le-Bouillet918329.97375667.3613.702020
DekaboOlen1571360.79491526.8716.902019
BTDIMSTongeren-2236044.00-431842.004.802020
Skillz@WORKWommelgem35798.0752032.3315.502020
DIRO - BOUWArdooie142820.731440.402020
DE PEPPERS - RECYCLAGEBoortmeerbeek448852.8332447.612020
GAJABOMaaseik44549.8811177.932020
LHONNEUX ALiège432836.07335421.522020
R.T.S.Zedelgem1803546.45-765415.093627867.884.502020
JOHAN DECUYPERELichtervelde242337.1899330.632.502020
DE VUYST DANYNinove46871.07-44674.602020
STEFAN COLLINStavelot66006.30-22216.260.502020
GRONDWERKEN WIM VAN HECKELievegem221334.002480.001.002020
SIDEGROHooglede-90084.00-493794.0011.602020
JURVAHaaltert76061.1713912.942020
IsoReConTielt102281.2140155.551.202019
L.W.Z.Lendelede748776.89-15301.162.002021
BOUWBEDRIJF KNUTH MARCHeusden-Zolder158480.0021489.432020
A.B.A.S.Brussel-19397.21594.462020
DE SUTTER - GOETHALSLievegem7509117.981149628.7010.502020
HAYEN EN PLEVOETSNieuwerkerken (Limb.)191577.3221812.827.402020
GejoKortessem1409980.99124601.012020
LAPERE PATRICKMenen1361336.1822292.3014.702020
RUIMDIENST KNOOPS FRANCOOudsbergen2303728.18352819.465.802020
ED. PLESSERSOudsbergen307540.77143464.825.702020
ETS. VOISIN X.Frasnes-lez-Anvaing148825.0053439.002020
D.L.P. SERVICESEnghien61701.572645.252020
GOURDIN ENTREPRISESGembloux267505.98144150.100.302021
GRONDWERKEN HEYRMAN URBAINBeveren168221.6851827.385.502020
GEBROEDERS LENAERTSPuurs-Sint-Amands728598.21-9321.611.702020
CONSTRUCTERREThimister-Clermont21090.50-699.682019
DEBOGROKalmthout73862.14-5035.392020
VAN LINDEN BVBAPuurs-Sint-Amands4238045.64606849.156.602020
MATTELINDiksmuide-53605.279980.370.702020
LA GOLETTERendeux623914.4023414.022020
TERRAGRIVerlaine-55806.23-58927.400.302018
CHAUPSDoische-172221.001380.00170220.002020
AFBRAAKWERKEN EN CONTAINERDIENST 'S JONGERSHeusden-Zolder-8133.62-6935.151.702021
DEMAREZ - MARREELPittem647103.8990982.895.902020
CLARYSSEDeerlijk118019.78-40897.892020
FOND DE PARADISGouvy218867.1311528.55131460.282020
BOUWWERKEN SCHODTS ANDREDiest-10268.42-9575.462020
QUALICONSTRUCT 5000Sint-Gillis (bij-Brussel)426426.6453321.773.302020
VS GROUPDilbeek-28450.324444.672020
De PreterTremelo227388.4532554.852020
BEYENS WimKruisem747082.12123971.541.702020
ABSTRUCTHolsbeek244391.4024982.922020
AIM CONSTRUCTTorhout194603.47-1591.742020
GEVAPeer638581.6983651.864.102020
D.V.A.Boom80792.9928568.662020
Klinkerwerken ERCOBree52459.567881.401.302021
STEINSBlégny96183.0054535.003.002020
GREENLINEWalhain27656.11-2259.192020
WWW.RENOVEER.BEZoersel3012.70109451.692.202020
ROHLBüllingen666481.56128919.5616.602020
IMMOTRI TCLThuin1596671.5952051.727.202020
ROBERT MATHIJSSENPeer120097.162809.401.002019
DEVACHTGeraardsbergen-76370.54-67766.492020
RAGOSGeel154365.753480.64380821.782020
TECHNICAL WELDING SUPPORTHeist-op-den-Berg28214.8916991.662.002020
LURONMouscron11404.0012893.002019
ENTREPRISES Y. LOUVIEAUXEstinnes368859.5166251.1379268.032016
C.S.D. TERRASSEMENTCourcelles1219631.7370284.132310921.4922.002020
TRANSMOTQUINCourcelles-16755.75-43495.8880886.522020
GROND-EN GRAAFWERKEN JAN BRUGHMANSWuustwezel216183.498807.612.002020
HINCK ERICTheux273113.8929300.262020
BURHAGRILa Roche-en-Ardenne211992.78-14787.732020
ETABLISSEMENTS BOUGNIARTEstinnes114243.3012857.83432624.564.002020
STANDAERT LALEMAN INVESTAssenede638212.34164443.861.002020
VAN STEERTEGHEM DIRKSint-Niklaas46493.70-329.172020
TERRATOMRoeselare294483.6025246.224.902020
PAQUET TERRASSEMENTSYvoir342164.6059978.230.302020
SOCIETE DE TERRASSEMENTS ET D'EXPLOITATIONCiney210364.1785430.552020
CUVELIER PHILIPPEMarchin260985.40-7514.622020
DECLERCKOostrozebeke-50717.40-18305.052021
DE BROUWER LUCOosterzele190360.732536.412020
SAMAEY STEFAANMiddelkerke324519.1913441.582020
ALAIN LETELLIERSambreville-3378.00-19417.482020
RAPPUZOAarschot138161.4312465.212020
GRONDWERKEN DUPONTemse183959.6344633.522021
VAN DIEVOORT A.Kalmthout309549.6351584.961.002020
WOUTERS FRANKHasselt314637.28133855.026.002020
RE-NIBOWuustwezel39766.312247.222020
Entreprise THOME et FILS (Entreprise Générale de Bâtiments)Verviers80534.0027238.002020
VG&THamont-Achel35081.00-519.002020
Grond- en Landbouwwerken Van RooyTessenderlo196675.3539901.202020
AGREXMaldegem129633.52-6632.342020
GASPAR CONSTRUCTIONSLierneux-81967.4720981.091.002020
TUINAANLEG TODOBELLIZottegem16260.251071.413685.002020
VlassenbroeckNivelles636548.6625770.191194423.585.002021
TrawevanCelles (lez-Tournai)597182.46-3504.432020
AraliaZoersel25440.341603.772020
ROBIJNS & FILSEnghien1163860.0071374.002699061.005.002020
REVIERSBekkevoort89711.5110476.232020
GRONDWERKEN SWINNEN JANHouthalen-Helchteren149848.63-7153.052019
TRAVAUX AGRICOLES, PARCS ET JARDINSHam-sur-Heure-Nalinnes45827.72-7436.242020
De Ryck John-JohnAalst-1062.0910388.922020
DE POURCQ RDeinze709741.7738801.476.102019
I.D. JARDINSCharleroi86863.0012217.003.002020
De Roeck-TeugelsSint-Gillis-Waas1044777.20148991.9310.202020
TCA CONSTRUCTIONSEstinnes-5785.006522.00180739.002019
CEVODonceel215835.4214693.622020
MECA-SERVICESFosses-la-Ville89302.5724420.254.702020
PRINSIERNieuwpoort252289.789864.847.402020
TRIBOSStekene473246.36-71192.922020
V - TRACOVillers-la-Ville52074.2918068.002020
FERY FilsAssesse313236.6753164.050.702020
MICHEL SMEETS ET FILSFléron41573.1219483.432020
DVP CleaningDestelbergen30995.0678679.020.402020
CLEAN GARDENLasne130529.0026960.372020
GROMAKTielt64948.4323056.742.302020
OomsHasselt464421.6763874.549.302020
SPORTKOT REUSJE(S)Ninove43146.5915656.982020
Kris Leysen ConsultGrobbendonk132085.39-22539.322020
GEBROEDERS LUYCKX ALGEMENE BOUW EN DAKWERKENMechelen34362.96245.842.102020
TERRAGOGrez-Doiceau400553.768692.262020
DEC'OSETournai9378.537001.292020
MUESKortenaken53276.8222528.662020
GEBROEDERS MAESPutte-55879.40-18085.282020
DEKYVERE THIERRYWevelgem826121.7545654.892021
DEVO-INVESTWaregem122543.3759085.002021
BATISERVICEAth15079.1035833.102020
PREPARATION TECHNIQUELa Louvière17899.6613636.46731956.512.002020
SOCIETE DE PROMOTIONS ET DE REALISATIONS IMMOBILIERESSint-Pieters-Woluwe137694.00898.002020
BRIERSHasselt-68233.0044144.242020
THOLEN GROND- EN AFBRAAKWERKENBocholt330412.6218181.496.102020
GEFORMalmedy461425.0057384.746.702020
Debackere AgroOostrozebeke54102.93-252765.629.302021
ENTREPRISE DE TERRASSEMENT ET DE DEMOLITION J.M.S.Theux124065.52-15021.862020
GROEP IBREvergem18034.00-1297.002020
GHEMKOSint-Niklaas261891.32115365.897.402021
G-RBalen-47748.58177.252020
AABIKRanst209520.9822553.513.502020
DC RecyclingGrobbendonk1234557.93356121.114791567.163.102020
J.M.F.Thuin6777.401403.70108766.232020
ATELIERS MARC WEYNEChastre634898.3928102.610.302021
TZ DAEMSOud-Turnhout297962.027592.073.202020
GRONDWERKEN DE RESEOostende37045.8337779.980.502020
ALGEMENE ONDERNEMING GEUSSENS K.Bree326595.06-498290.9912.102017
TerremansOlne68944.002164.552020
Celis Watertech - PutboringenGeetbets492651.52-12040.930.802020
RICHE DidierOrp-Jauche20380.00-551.002018
AGRIVAHoogstraten240185.0518109.523.502020
ALGEMENE AANNEMINGEN VAN DE WEGHE JEAN-MARIEDiepenbeek23883.33-8.942020
IMBRECHTS GEBRSKampenhout492229.77220850.454.502020
GS-TRADINGWesterlo217028.57147042.703.002021
ETABLISSEMENTS BRIAN ATC 4910Spa23556.0017437.002020
ALL GROUND SERVICESGeetbets-55128.0293063.622020
GREGOIREEghezée28762.481271.652.002020
ENTREPRISES DUCOEUR MICHELFroidchapelle14534.19-11755.482020
De Graeve ErikBrugge126183.9512894.722021
AGACOMNamur56668.00-6459.00210337.001.002020
PARENT-HOCQUEBernissart489886.426658.002.902020
I.D.+.Florennes-10285.9763.042019
SAMBON BERNARDAndenne61667.59-44392.54186764.072019
VAN DE GEHUCHTE PNazareth-137963.566116.232016
RO - CA - TECRaeren-791516.69-179028.023.902020
LECLERCQ LUDOVICLa Bruyère936.463941.382020
Tuinteam Stefan en WouterVeurne127877.7520047.203.902020
GARDEN SERVICEEupen296571.6482072.2514.902020
TERRAPLANT LE VIVIERChimay971120.17153565.937.602020
BDB-aannemingenWaasmunster4857.00-1765.002019
PHOENIX BATAnderlecht8160.00-295.004.002019
L.T.D.La Louvière15153.00-7681.00238345.002020
HENDRYCKX BOUWMATERIALENKoekelare936185.8988337.108.602021
NATURALIARixensart56079.19-4492.153.002020
GIELEN MARC SCHRIJNWERKERIJPeer251530.6895701.622020
MEULDERS & ZNHeist-op-den-Berg-138258.75367055.8937.802020
DE GREEF SPOORKRANENPuurs-Sint-Amands785056.28164691.836.702020
TERRASSEMENTS BOTTONOnhaye245433.0016272.002020
GOBIN & ZOONWingene194756.05-32292.942.402020
Keysers NoëlBrecht463196.4521353.7310.802020
A.s - WorksKortrijk226426.1526673.490.102020
POELVOORDE YOURIZulte-1659.361952.513.202020
PELSSER TERRASSEMENTSAubel412668.4014664.152020
AUSTISAywaille87908.3055333.944.302020
GRONDWERKEN SMEKENS GEBR.Hamme (Vl.)320803.6698570.642.702020
VSP GRAAFWERKENHamont-Achel18506.04-4804.162020
VANNIGROTielt1661135.2447920.242.802020
HARO TUINAANNEMINGENLier489760.64179326.145.802021
NIVELLERINGSWERKEN MARTENS RUDYHoogstraten161101.2333832.792020
FIRMINMettet-123811.95-85804.541.002020
CHAPELLE V. ET FILSSeneffe1344541.3152127.254.902020
ReboMerksplas51593.02-13505.172020
GI-BO-MAMalmedy2275553.57408929.6715575502.0521.102020
VAN OOSTVELDT RudiSint-Truiden77531.04-208954.802020
DUBOIS DAWANCE TRAVAUXRochefort158328.2456056.3621.702020
ASCOLOHerzele280508.6911643.333.802020
GRONDWERKEN DE WINTERHulshout245136.152759.162019
CORNET WATER TECHNICSWemmel216172.8230391.972020
VERBRUGGENHolsbeek-8745.83-2953.102020
PUTBORINGEN VAN HEUGTEN MARCOudsbergen155741.3640631.221.602020
ANDRE VERSTRAETEFloreffe563443.0141992.822.002020
ALBERT BRUYEREStavelot100307.5324496.87232400.861.002020
BEMECONLaarne112739.65-4184.702020
KVOKontich239317.892603.992019
STIJN GILGEMYNHarelbeke173997.9311487.672020
NODETECHProfondeville194916.675808.3010.002020
TRANS ATLANTIC TRADERSSankt Vith492376.0255662.902020
TOON WIJNENPelt179284.0463105.032020
S. GILLONLiège33530.8860328.732020
SMEETS & ZOONRiemst537620.6752515.685.602020
INCIKLokeren787608.55415924.495.802021
BENJAMIN FRANSOLETLierneux254984.939830.970.202020
HEMABOHasselt265410.1536195.090.302020
AG GRONDWERKENSint-Niklaas290667.25154114.4121.202020
BUREAU D'ETUDES, DE CONSTRUCTION ET DE TRANSFORMATIONHerstal-108453.65-15845.660.502019
R. HOUBENHeers391793.9017651.005.102020
RECYSERAINGSeraing905897.74228484.993.002020
PERSYN GEERTTielt673729.54105779.711.002020
ESA TECHNOLOGIEOhey-8113.02-14388.172.002020
DOCK-THEWISSENAnthisnes134342.939140.632020
BERKMANSLommel1683622.96645120.8623.502020
Erik Van Der TaelenLede428472.7943999.512020
V.B.S.Bornem-32398.58-26701.202020
NICO SIMONSWuustwezel103387.59-13499.211.002020
GRONDWERKEN VANHOUTTE JOHNYBeernem8852.281734.442020
MEGAFLEXAntwerpen386637.9387855.8938.602020
CHERRETTE JORISAalst221788.1920567.460.302020
HERMANS KRISZutendaal850839.51-54295.5018.102020
BEDIGRORoeselare1399850.20440938.272020
BOUFFIOUX TERRASSEMENT BETONGembloux761240.19107828.034.402020
MARECHAL - AGRIMalmedy74131.401659.322020
DEVOS CONSTRUCTHooglede1059653.87220521.828.002020
NIJS THEOLommel-11281.37-3521.232020
TERAMEXWaimes748171.85176629.703.002020
NIVEL-TERRASS. AND CO.Orp-Jauche26270.37-78651.642020
TRAVAPACCourcelles723088.86135469.673373059.6125.802020
VAN DAMME R.Les Bons Villers1316038.42-77733.0738.402021
A.D.Libramont-Chevigny626940.9415434.437.902019
BREUGELMANS EN ZOONTurnhout188324.583791.7422.702020
DNLGeraardsbergen-190845.6922219.542018
GEBRUDER VEITHENBurg-Reuland1554.9127833.681.102021
GRONDWERKEN CREYNS GUIDO & ZNBree2198102.51423708.373.402020
T.C.V.G.Chimay248703.4955662.901.502020
BENNY COENRAERDSArendonk128000.8816399.612020
CONFORTECHOttignies-Louvain-la-Neuve139762.9322454.116.502020
VAN GAEVEREN - BAETENSHamme (Vl.)823317.25110780.954.102020
GRONDWERKEN DEKENSHorebeke33743.90-2023.492020
VERLICTielt-Winge490199.7852537.894.402020
G. MAHAUX CarrelageFloreffe89182.9041666.142020
GRODAKATielt3839839.71729157.442021
SPRL AGRI COULBRIESoignies-164810.0933193.532021
KOZIELVisé396791.95-140409.6027.502020
METERRALISivry-Rance27383.001188.0026018.002020
CORDIER AND COGenappe51693.27-47553.252020
M.V.V.Wortegem-Petegem220286.3034557.192020
TEMA CLEAN CONSTRUCT SPRLEvere66785.6111552.172019
M C T CONSTRUCTNamur-11183.685321.572019
BRICO - LIENNELierneux210026.6082727.072.502020
FUN INTERNATIONALDison-104702.55-51418.352020
TRANSPORT STBMeerhout19591.581585.573.902018
GEO-PROJECTSGeel1506908.8416439.442020
WONINGEN MARTENSHoogstraten-624397.8019550.592020
AGRI - FAGNEAywaille75107.574457.372019
Agri FrooninckxLubbeek52411.1913022.112019
M. + L. REALISBraine-le-Comte6295.53-169.768100.002020
PAUL CLAESZonhoven376421.7817547.619.302021
AERTSSEN TERRASSEMENTSEngis3292726.53-1974784.8315584201.1562.502020
VAN DEN BRANDEN TRANSPORT EN GRONDWERKENSint-Gillis-Waas89049.0214494.832021
R. ADAMSMerksplas16667750.002188490.002020
SAEY FILIPGent1024047.49101366.3325.102019
KD85.COMLievegem19685.44-24954.872020
FARMAGRIAwans252973.8023050.322019
F-PROJECTSAntwerpen-76277.34-41422.872019
SNAUWAERTJabbeke2558849.62257314.057.702021
PROMOVIDER.COMElsene179112.2725846.722020
A.B.K.Gavere289434.0459708.292.302020
JANSSENS D. EN M.Boom188302.30-32234.772020
HERWEYLanaken1615936.95301829.526.502020
BAYROLokeren1231791.88549267.5556.402020
TERRASSEMENT M.G.B.Walcourt23948.98407.571.602020
WKSWesterlo43277.7615028.241.702020
VANELDERENTongeren214997.1027981.882020
SPITAELS LUCBrakel31328.46-30668.682020
RAPID ROADKortrijk137525.6739607.501.002021
IPNGGent194363.10-22124.762020
TOITURE FIEVETManage230968.35-14302.352.502020
VAN GIJSEGHEM MARCEL & ZONENLede193682.4016534.601.002020
DAENEN FRERESNamur123265.4923269.512020
RENOVATION TRAVAUX ET CONSTRUCTIONSaint-Ghislain114399.234056.172020
BESTRATINGSWERKEN VAN DOORENOud-Turnhout74314.629916.594.402020
DEFRAINE MANUTENTIONSFlémalle220960.00-10377.009.502021
TRAVAUX HERSEAUTOIS TACK FRERESMouscron1657028.14309287.618.002020
ConfidoHechtel-Eksel666006.0738621.752020
RECONSTRUCTGent39227.00-11872.009.702020
BATITRAVWemmel30331.48-4901.492020
DALPIAZ ALBINMontigny-le-Tilleul48195.135550.042020
LMGSivry-Rance41582.33-7936.232020
CONDUITES ET CABLES ENTREPRISESSeneffe161732.341325.8832.302017
ALGEMENE ONDERNEMING RUDI VAESZonhoven448641.4835497.004.402020
Simon Jean-LucHouffalize1262488.24249558.882020
ABLECSambreville-159136.28-177462.8618.102020
REAL ESTSint-Gillis (bij-Brussel)7640.428038.072020
SERVICES GUISLAINOhey-12165.63-1841.042020
STEBO MAASMECHELENAs129773.0011023.002020
BUYSSE & COFleurus269017.35-5385.0812.302020
FISSEPerwez772755.998888.1835.502020
DE GHEUS MichelWanze182526.0069301.003.002020
GRONDWERKEN DE MOLLochristi1270690.1010346.0328.102020
AHIBOLokeren48797.0016785.007.002020
VANSCHOENWINKEL IVOSint-Truiden122672.23-25258.312020
BENLIZele94013.1326419.83544170.735.402020
ALGEMENE ONDERNEMINGEN VRANKENZonhoven275014.8274418.751.302020
GRONDWERKEN SEYENWesterlo59543.654888.361.002020
BOUWBEDRIJF BRAEKMAN & ZOONSint-Lievens-Houtem6101.868578.772.002020
P.V.C. TRANSPORTSSint-Pieters-Woluwe22949.00-6658.002019
TERATERAssesse120068.363590.802019
GrolumoBeringen41185.2015321.432020
BILLIAUXLibramont-Chevigny434974.0021639.006.802020
PISCINE SERVICESLasne108853.6921580.023.302020
GRONDWERKEN B.M.V.Ingelmunster578642.0086572.0015.402020
HOME +Laarne10443.152233.532021
PLANETCONSTRUCTMouscron38715.7340018.862020
P - P GROND-EN VLOERWERKENWortegem-Petegem280464.0012415.002020
BESTRATING SMEYERS EDDYBrecht132238.8928942.720.202020
KWADEMEERSKortrijk176639.87-35262.002.002020
HAVIBATNamur-209687.96-17948.881.802020
POLYPRAXISTournai-7344.42-8857.192021
GRONDWERKEN PERSOONSHorebeke254173.9642407.651.002020
LA MACONNELLEGesves7607.30-6868.802019
GINKGOSint-Niklaas301731.8198088.952020
DEROGROLievegem109660.527854.652020
AFBRAAKWERKEN VAN NIEUWENHUYSEHolsbeek100600.6329193.761.002020
GESTEMalmedy91498.0512029.260.502020
LATEUR J.Zwevegem192809.56206.134.402020
BVBA FRANSEN LUC VERVOER, GRONDWERK EN MACHINEVERHUURBrasschaat165224.20-38804.3410.102020
OMBIUSBoortmeerbeek107038.8227216.142021
HENNARTTournai265624.1447096.1517.102020
JAROEssen78309.00-22609.002020
TRANSCOMATLeuze-en-Hainaut4572.88-354.4318499.552020
T SNUFFELPALEISHulshout173997.7114369.102020
P2NNamur1515135.00-117281.00146111.001.002020
ENTREPRISES GENERALES MASSETWalhain2038094.3955098.8025.002020
QASEM CONSTRUCTIONVirton732367.1769747.114.602020
GERREBekkevoort57085.8613342.752020
SOTRAWAOupeye18600.00-2118.002020
STEPHANE LHERMITTE TRAVAUXBastogne211802.8215157.792.502020
MORISPROJECTBilzen38936.364228.820.402020
GINESTRACourt-Saint-Etienne50970.554764.151.002020
SANTERRABoortmeerbeek5519936.985690.597.202020
COPSOAnderlecht50937.7824453.532020
IDES DE WULFWachtebeke-94777.492245.882.502020
TERRASSEMENTS LIEGEOISJuprelle71862.587256.24581383.256.302020
ELECSAMVerviers93775.8624203.785.102020
ALAIN MARIENSombreffe151192.45-20099.18250870.511.002020
DEVOOGT - DE CLERCQLichtervelde389035.6333016.302020
ARBATIAnderlecht124337.6543428.672019
JEF JASPERSEssen252853.9181926.987.102020
HEIM BELGIEKinrooi-40769.31-75654.502019
LOCATIOLNEOlne24264.6760.282020
SCHRAUWEN HERMANBeerse1610163.52355349.642.002020
GROENLANDERSHamme (Vl.)43750.7510202.172020
PLACORAGistel-224863.2519070.112020
RBW-ConstructOlen3583.14-5552.964.002015
POPPE WIMWaasmunster929699.00133443.001.002021
RENOVATIONS, PROMOTIONS ET CONSTRUCTIONSGrez-Doiceau170167.281566.803.002020
Entreprise GOFFINET PhilippeMalmedy87695.4650163.39389548.472.202020
BILMARSint-Pieters-Woluwe101827.9319972.502019
NEW TRMAmay844509.7189307.3215.902020
R.N.D.Anderlecht-148210.19-35271.952020
HACRIBOMeulebeke115303.0672697.462.102019
JAN LANDERLOOSLanden-1978.63-19660.242.002020
GRAAFWERKEN DE WITZemst39530.2962244.421.002021
ALGEMENE RECYCLAGE EN GRONDWERKENKalmthout169501.68-19038.614.002020
MACONNERIE HERMANAndenne188103.69531.592020
Verde ConsultDentergem133629.6321869.522020
AQLTTongeren-29088.40-278.942020
BELLEMANS ALAINGalmaarden16699.5720521.441.002020
AARDRIJKRavels85176.6322302.202020
A.R. BATIMENTS & CONSTRUCTIONSHam-sur-Heure-Nalinnes-2102.1025761.082020
LAURENT VAN PUYVELDEThuin525334.5213123.5216.202020
BERSAMLa Hulpe104753.6422242.592020
JAVANCADamme2815577.4921947.842020
BAGRIXCourcelles98181.48-12757.2786540.902.702020
Alain NamotteStavelot163058.93-16244.5297494.622019
B.S.J.Grobbendonk-23287.1336555.812019
MULTI-JOBBornem13302.151783.652020
VELGATRANSMouscron271035.4024038.351.002020
L. VERMEIRENHoogstraten279411.7237735.894.202020
VERDOOT JOELBraine-l'Alleud275063.66-1660.801653294.982020
CONCRETEOostende-38866.072357.821.002020
DEKEYSER FREDDY & ZONENMoerbeke (Waas)406875.7221021.863.802021
GREEFS EN ZONENEssen814784.20195229.289.402021
GECO AGRIBorgloon336100.9357812.493.002020
Hartmann – Loos CompanyEssen49241.9115614.602020
SETIMAttert639010.3922490.326.102020
EXPLOITATION FORESTIERE J.V.D.H.Gouvy-47403.06-5822.522020
J.M.L.Ham-sur-Heure-Nalinnes2006.387338.9699919.892018
R.D. TRAVAUXJurbise280687.00-6104.007.002020
RG TRADINGFosses-la-Ville23670.72-7945.682020
FILGROHarelbeke-12541.7330552.691.002021
DEVOCRUSHAnzegem572694.53114894.352.702020
TILBO-CONSTRUCTBeringen168435.55-5578.262020
VAN GORP FRANSLille478212.75107596.878.002020
N.V.G.Brecht32517.52941.502020
ELTAWetteren1792180.570.0044.002020
MERCIER TRAVAUX AGRICOLESHeuvelland65328.6213866.211.002021
ZWAKHOVENAs295929.4725733.971.502020
DANIEL PIROT ET FILSLibin1522444.1829819.0632.002020
VANIMAArdooie36509.86149.832020
GELSIAJemeppe-sur-Sambre30176.1120751.70181833.532019
ELECTRICITE GENERALE ET TRAVAUX SPECIAUXTournai-51518.8816605.942020
SATERPAGenappe186905.0325272.362020
VANDENBUSSCHE J. & ZOONHalle150111.7817449.780.802020
FIDUCIAMontigny-le-Tilleul22326.309982.582020
BUL-RENOV'Brussel13150.991959.712020
DE JAEGER CHRISTIANEvergem104104.64-2704.872.202020
DISTRITANK EUROPESombreffe1672712.97374808.413.002020
CLAES LUCHasselt360999.6033911.562020
RAYEN ERWINLummen278682.25-10918.022.202018
NICK DE BOEVERDeinze195083.6651149.010.502020
RENCO COOREMANSBuggenhout82626.85-58605.512.102021
VAN DYCKBrecht-65639.175383.101.302020
LENOIRFrasnes-lez-Anvaing47546.487737.232020
RAEMDONCKGent896309.00245808.0011.502020
UNICUM SALEKortrijk84222.65-32310.992020
MADECOZwalm363693.9423242.562019
ENTREPRISE DE TERRASSEMENT VANDERSMISSEN BERNARDSambreville-22567.8713065.390.102020
ELECTRICITE GENERALE LUC BOURGUIGNONBrussel71047.009382.002020
ENTRE-BATQuaregnon45738.57-1153.922018
JEAN PIERRE DEWIT & ZOONPelt184158.1046176.912020
TRANSPORTS CHRISTIAN CORROYEghezée205840.2147357.983.302020
ALOCABrecht1644424.87299165.7918.402020
PROPERIXVillers-la-Ville131147.18-13937.972020
B.K.M.-I.C.T.Mol126189.37-2904.972020
BECOPuurs-Sint-Amands55968.8221721.282020
BEZIBWervik398610.7751011.913.002020
TERRASSEMENTS CLAUDY HANQUETRendeux183110.31-18675.621.002020
TUINONDERNEMING DE GROOTEBrugge14344.33-2704.912020
ENT. A. FLAMANDBraine-l'Alleud-4869.426661.532020
BILLENS F. & H. BVBA ALGEMENE BOUW- & ELECTRICITEITSWERKENGeraardsbergen81322.6516765.300.302020
VANLAETHEM-OTSSint-Pieters-Leeuw-169191.49-636890.1437.202020
CLARENNE TRAVAUXWalcourt470923.0322923.351.002020
PLATEXBeveren1445549.41669762.0410.002020
HAMZA DATA CABLING INFORMATIQUEVillers-la-Ville61265.802652.232020
C & L CONSTRUCTMerksplas736318.5716059.982020
CARRO-CONSTRUCTAsse3902953.69791472.2210345156.866.502019
VANTRIMPONT JARDINSBraine-le-Comte114628.8535039.732021
Electricité HERBECQ PHEllezelles67206.87-9480.272.402020
PADDEVANAywaille-15410.00204.002020
ALGROZOMaaseik93790.132286.212020
ORGANISATION - PREVENTION - RENTABILITESprimont28856.7514858.722020
P. FOR P.Bilzen77084.90599.422020
DENOLF HENDRIKOostkamp7248.36-3181.832020
GRONDWERKEN VAN OSSELAER MARCBeveren58633.88-30353.700.102020
RENOVE O.L. CONSTRUCTRamillies-19171.434916.881.302020
KUBRECHTSLier83538.37178078.4328.102020
NEROCOHasselt84535.7342974.782020
GRONDWERKEN LUNOCOAlken119768.17169305.712020
VAN DE PUTTE WIMWichelen63340.0048167.008.802018
ENTREPRISE EVRARDJalhay1919245.00154620.0023.902020
ESPACE 98Charleroi-816839.65288968.14859543.492020
WEWABOTielt-Winge480972.8710668.031.002020
ERANBrugge273099.7615736.230.302020
SOBATCOLa Louvière-264844.71-389199.82432260.903.002017
VAN LOCO WILLYGeel129534.94-23119.111.002020
GEBROEDERS DIERCKXLommel20132.0610347.294.302020
CLEEMPUTZele8049.70-16686.992019
LANDMETERSKANTOOR PEETERS-TORFSAarschot591282.9680981.560.102020
NICO DELARUE PROJECTSOudenaarde27953.847030.806.802021
TRAVAUX ET TERRASSEMENTS DU TOURNAISISAntoing1102745.107555.562020
MARC HOOGEKortrijk-20962.055974.752020
WOUTERS PROJECTS BVBAZandhoven100717.8922184.422.802020
M & RKnokke-Heist433055.2138982.212020
G.C.B.Willebroek253383.0042215.00361799.002020
RY-BUILDMerelbeke19310.8323045.992020
TRUYMANBeveren31188.17-4581.552021
WELLENSKeerbergen520738.79117002.913.002020
LIKAUBrussel98846.694252.19360846.192.002019
M.G.C. MARCHALAssesse-60291.33-2042.162020
CLEMENT CONCEPTBouillon142658.329752.672020
KRIS LANGERSMaaseik616494.6560725.699.002020
CONSTRUCTORZandhoven222550.8818046.392020
MILANMalmedy55088.43-41829.772019
NOWA CONSTRUCTORSHasselt2740488.5385885.692020
GREFONBekkevoort4325.574404.382020
VANDERVELDENHamont-Achel4249836.41839349.6412358333.1635.602020
BRUXELLES EFES CONSTRUCTIONSSint-Jans-Molenbeek214181.0011396.00405576.002019
DE MEUTER & OLTMANSTernat726236.22145067.076.202020
RZN TECHNICSGent104843.96-32080.632019
CLEMENT CONSTRUCTIONNamur-100490.40-190890.2710.702020
GROENSERVICE MARISSENNijlen2978441.181979834.513.702020
BOUTET VINCENTMalmedy300805.1073894.241.002020
DEBOSCAT RECYCLING BVBAGeraardsbergen-208603.0019860.004.402020
ARJOZonhoven569432.4359150.194.102021
BATHY PROFosses-la-Ville14153.00-39728.00787446.002020
JEAN-LUC PIERARDDurbuy79212.58-29588.402019
GERDAY TRAVAUXHouyet353721.13-27505.4324.502020
BOUWWERKEN BROSENSHoogstraten656425.95102286.275.402019
ELAUT - MORTIEROosterzele1124726.29103242.635.002020
CAVAKOGrimbergen68633.35937.912020
GROND- EN WATERBOUWWERKEN MATHIEU HEIJMANSKinrooi547267.5327694.21327078.751.102020
T.N. TERRASSEMENTSLa Louvière438247.76108703.8217.702020
ROC-SOLLiège5734.68-38404.884.802020
TUINPLANNING SEYSOostende330108.6623973.482.602020
PERRELochristi262578.3940360.311.202020
ENTREPRISES LEJEUNELiège-12265.90-71403.772.202017
YVAMATHamme (Vl.)301083.5024168.852.302020
PEPINIERES SAINT - JEANWanze352822.9698362.246.702021
GD - IDSint-Gillis (bij-Brussel)25652.36-6880.972020
HADIJCOLier220655.1531818.932.802020
'T POLLERMENNEKEZutendaal-1265.0131.322020
HANSSENS HERMANOosterzele1596317.4829074.034.802021
CONSTRUCTION - TRANSFORMATION - RENOVATION - SERVICESNamur66390.002072.00482765.001.002021
TRANSPORTS ET TERRASSEMENTS DE GOUYCourcelles162706.3942453.495.402020
TUBEMEUSE PROTECTION SPRLDison500898.093086.525.102020
BERTJENS GRONDWERKENKinrooi289365.5314376.572.002019
WINVOLommel-61020.31259.562020
UNIBOUW L.T.Maasmechelen155461.152721.062020
COLLET LAURENT ELECTRICITESoignies253679.00445.0018.402020
SPRL THIRY LaurentVaux-sur-Sûre1073252.3719281.5110.002020
VATECKortrijk147005.9776532.672020
RIK LEMAHIEUPoperinge23890.0330791.1011.202021
RYBRALochristi293943.2466388.673.202021
MELEAGRIAywaille53338.016451.811.002020
WELLUCLier104160.958925.152020
ABSOEvergem906956.3827330.7715.502020
MAHIEU INDUSTRIELe Roeulx143880.652351.311.402020
PHILIPPE AGUILLERAEcaussinnes135412.0051506.002020
BOIS DES PRINCESLe Roeulx83649.0016684.002020
LECLELede1034569.7839968.822020
TE.DE.ROUTEGrez-Doiceau3159285.38141084.894.002020
DE VLEMINCK JANNinove304839.95445457.6913.302020
STEEGMANS - ELENSLummen878321.80181476.781.602021
KLEPPER DOMINIQUENeufchâteau-29641.969068.54141976.282020
GEVELRENOVATIE RENOTOPLille64892.0032071.002020
ECORURASilly59509.83-10562.892020
REDETRONICSZoersel21265.316142.802021
ETUDES ET CONSTRUCTIONNamur130140.1632101.74201339.832020
ROUFFART MARCTrooz174948.9122797.242020
CANAntwerpen12888.3111490.242020
GREEN ROADWichelen273824.74121938.876.502020
LES SABLIERES DE LA BUCHEBeloeil22841.72-4932.082020
THIERRY LUROTHamois174772.006867.002020
VAGEMEPutte103679.6122283.261.202021
FAVRAY JEAN-LUCBlégny214641.0038833.001.002020
SPIMAPRE - VEGWillebroek-68487.1719939.522020
PABSBierbeek77473.05-71131.012020
STESSENS HERMANKasterlee155133.193263.392020
TAVAGROKruisem966747.00256315.005.302021
CENACOHamme (Vl.)185413.22755.682021
WULTEPUTTE BOUDEWIJNLokeren1229362.91112848.1912619559.3839.102020
GRONDWERKEN TONY SOENENSWielsbeke1400559.63270235.288.202020
VERMEULEN WILLIAMEvergem807984.41133089.125.302020
FRANS BODENKapellen2558182.37653351.6917.902020
HOSLET FREDERICPerwez873733.17295993.419.502020
D & G OP DE BEECKBoom840935.27129661.252020
TERRAGREENOttignies-Louvain-la-Neuve271210.4631082.622.002020
TRANS-AGRIFrasnes-lez-Anvaing-62178.00-87218.001.002019
B & Co TERRASSEMENTHamois-390323.53-323037.0511.102020
PAUWELYN FRANCKYStaden404509.6628051.262020
BEN.NETDurbuy-27595.23-13271.012019
HEUVEL-FOLIE-SERRESBrecht677919.6726627.912020
JAN DEFERME KLINKERWERKENLummen177296.0038440.002020
ASKOUkkel183469.47-6170.502020
VAN ALPHEN LUDWIGAntwerpen185594.217875.212019
YILMAZAntwerpen9012.37-1183.2045161.372016
B S XBeveren791100.67206003.1331.302020
MALDAGUE - LAMBOT MAURICEMarche-en-Famenne19198.00-66626.002021
Restore House ConceptWavre3534.00-92.002020
C & C DELFERRIEREIttre-62878.1116375.971.002021
ERIC GRANDJEANGouvy737980.0456454.753.002021
CALTERABrussel231924.549131.653.002020
BOUWBEDRIJF PELSSERS ERIKMaasmechelen88036.3325491.473.002020
MODERN DESIGN CONSTRUCTWellen10239.05-1995.052020
BAEYENS & FILSLessines331575.92-47752.4610.302020
ErtrijckxLanden260234.2344963.473.002020
VOMA-INFRAMaaseik15736.821933.992020
DEBAGRICelles (lez-Tournai)-34294.77-18979.472020
HILLGREENOudsbergen75473.8011293.072020
SABLIERE DUPUISBassenge11917.9022927.304.202020
VERTIGESArlon24234.05-7671.832020
TERRASSEMENT DELATTELens (Hainaut)566719.3079380.30978895.454.802020
TUINEN DECRICK LUC BVBAHalle74681.116956.742020
KAMISint-Genesius-Rode30278.00-33320.002020
LA MAISON MOSANE, TECHNIQUES & TRADITIONSBaelen227954.9224749.8715.102020
DC DAKNazareth74571.008572.000.802020
GERARDAwans57634.08-3201.902020
LANDSRODEOverijse732958.0035368.005.002020
KRIPAJODamme91900.1614755.240.502020
PHPTELECOMHerve72500.867311.942020
SINNEY - HEVAStaden82339.5311055.472020
NEVEN GEERT TUINBOUW EN FRUITTEELTMaasmechelen35920.001854.002020
HOYOISMons74590.9518272.1088038.472020
INTRABOUWSint-Niklaas1017082.97-71212.762.502020
M-TradingEnghien574178.0788444.014.302017
ADAM MAINTENANCEBrussel121741.18-14259.052020
AKRNieuwerkerken (Limb.)393152.02-23.174.702020
DE TUINBOERDiksmuide88842.0121526.982020
SercotransBraine-le-Comte-244300.00-471018.0010.702017
WIVERCOHoogstraten364484.3691063.844.202020
PATRICK HUYSAalter1655011.48102483.862020
HEIN VANHOUTTEZwevegem3076653.80722046.2138.802020
S.K.Courcelles243056.1323705.23164705.411.002020
CENTRAL VACUUM SYSTEMSOrp-Jauche155066.6320419.672020
CHERON DSoignies481902.3491758.5813.202020
CUYPERS LOGISTICSFlémalle625986.599488.402502337.5723.702020
AMENAGEMENTS MAXIME DUJARDINAttert-10377.00-2193.0039865.002020
SPAZIO VERDEMerelbeke33625.04-31098.352.302019
M C DEVELOPMENTWanze1001870.0044681.002020
SOCIETE LOGISTIQUE ALAIN BRUYNEELVerviers561942.4639071.662020
GDD INFRATemse4439651.73308759.5013826631.8480.102020
OPRINS TUINRijkevorsel1428782.00399427.001.402020
COTE COUR COTE JARDINStavelot107806.2417236.322020
ALGEMENE ONDERNEMING VAN DELMPuurs-Sint-Amands1040055.00133042.003.002020
BETTER SALESPelt57988.9518298.152019
LOGISTICS TRADING & CONSULTINGBeveren-89473.43-339363.1911.102017
Stijn BisschopNazareth151641.7215323.182020
ALBETON CONSTRUCTWaasmunster139946.7017263.902.302020
HENS STIJNBrasschaat1391807.31284088.373.602020
GRONDVERZET DAVID HEYMANAssenede353743.6792524.772020
GINO VANDERVOORTHamme (Vl.)417520.09-38131.492020
CHAI D'OEUVRE CONCEPTWalcourt-15568.34-11.502020
ETS. PATRICK DEFRAENEBeauvechain76395.0023508.002020
TERRA - NETSprimont502902.11-93342.782019
B.G. TRAVAUX PUBLICS ET PRIVESSprimont-15365.63-33122.653.802018
AUDAG PROJECTGenappe31390.667962.362020
K. & T. MEYNSTorhout451130.0372097.123.402019
ENTREPRISE JUSTOFléron606073.344636.318.002020
GROND - EN AFBRAAKWERKEN VERPLANCKETielt248217.709642.032020
GRONDWERKEN REMANSZutendaal352842.6334941.166.002021
WIJNANTS ENERGIENijlen88492.4410164.162020
LEVIS CARRELAGESWavre48890.19-18952.943.702020
UDIWavre89471.26-13.88154937.702020
CHOUETT'PISCINESMons-2917.23-2275.622020
VANHOUT EDDY KLINKERWERKENBalen-91005.05-30289.892018
WIAME NETGembloux1403645.84441188.8940.702020
BEIRNAERT FILIPBerlare457047.48150123.786.102020
B-O PROJETSGenappe199269.85-26302.882020
PRO PHIL RENOVOrp-Jauche33920.64-84266.902020
WA CONSTRUCTSchaarbeek67620.92-7567.48543198.602021
EUROCOMNinove208008.98-23649.152020
I & TRANSMaaseik717970.07-158090.925.902020
SERVIMATFleurus4607686.00300306.0012351492.0024.602020
L.M.C. CONSTRUCTIONMons55194.25106.974.702020
PINDINELLOChâtelet-12407.337297.83264246.532.502021
GRONDWERKEN HUGO NIJSTongeren123158.2451390.492020
WYLAGROPoperinge692132.1799416.5510.002019
GROND- EN LANDBOUWWERKEN VAN DORPETielt385584.5439278.312.102020
GROENPLANNING DE BONTEDendermonde339139.00134923.002021
ALAIN DE JAEGERLochristi152034.3614211.301.102020
GE.COStavelot765260.57111770.932020
DEDEYSTERE NICOLASDeinze855468.76182634.680.502020
BUYSSE GEBROEDERSLievegem1320784.20103286.122020
HAVENEERSBree379594.41102041.540.902020
JOPA CONSTRUCTKortenberg94348.3712452.452020
CONALokeren9303431.401287556.498553828.6157.002021
BRACKMAN ANDRERouvroy362396.0011458.002020
ROMBATIMJette99468.49-8227.682020
N & T. SERVICESSchaarbeek306896.61-102986.501003093.302020
BORSUGesves551791.60-16143.821.002021
AGRIFEMAMiddelkerke804875.45171020.836.502020
'T VERLOREN SCHAAPDamme-245590.2215113.232020
VAN LATHEM - GALMART RECYCLINGHalle1274000.5832234.894.402020
JACQUES LAFONTAINE & FILSEtalle3431906.08504088.526.002020
A.G.B.b.Arendonk210941.992720.3029.502020
BESTRATINGEN HUYBRECHTSGrobbendonk85262.9217148.812020
JOHAN SENDEN TUINAANLEGHasselt144868.1126969.542.402020
BRAICU FINIASJette135174.35-7950.032020
B.S. SERVICESSeraing324697.48135468.6026.202020
JR RUTTENOudsbergen10088.00-9707.002020
VAN HAMMESteenokkerzeel97055.0018046.002020
GEBROEDERS SOMMENMerksplas797341.1386492.1118.002020
B.R.I.S.Meerhout995871.4995781.5730.502020
WANTY ACADEMYBinche5220.59-6921.88168224.342.002020
GESIMPROBinche1703150.22118357.82220002.602020
BOUCHIER PAULKaprijke135940.7220201.162021
KAT BELGIUMSchaarbeek58003.0013758.002019
D. VANKRUNCKELSVENKontich184225.3395068.472020
MARC LAMBRIGHSHasselt95780.871893.422020
BOUWONDERNEMING VAN BIESEN DAVIDLebbeke54407.0077.002021
JR PEPINIERES RIGAUX SRLNeufchâteau3264501.00-415088.0038.002020
AANNEMINGSBEDRIJF WOUTERS PAULLille108985.27-1196.572020
BOUWWERKEN GABRIELSSchilde571070.1414690.531.502020
FALLETTABrussel377796.3229555.5512.202016
CLEFANLanaken116372.76-24389.171.002017
LOBOHalen7430.2211912.501.002020
CREHABITATGembloux26848.3710277.944.602020
O SOLE MIOBrussel14567.50-11616.573.702017
SEDAJabbeke226298.503929.643.002020
VERHEGGHE KOENMaldegem997449.71273766.902.202020
TERAJYDAth-13825.55-4419.81124019.182020
GEERT MICHIELSLiedekerke321371.44-9318.082020
CHRISTIAN PIRENNEThimister-Clermont355746.40-5977.140.102020
GAROFALO & CARDAMONEWemmel36828.008123.002020
STEYFKENS MARCGenk86675.484028.992020
DECO CASTROBrussel19580.297655.71140773.942021
INSERELECWalcourt30362.301541.900.802020
HUGGY CONSTRUCTSint-Lambrechts-Woluwe27022.0012311.00250792.002020
ENTRASTLievegem55171.2814714.832020
Baijot Jean-Luc SPRLBièvre111511.2518929.850.102020
SOMAFI'NVESTNeupré-1067535.69-1181544.9710.202018
Loon- en Grondwerken Driesen W.Hoogstraten46479.428328.942020
CERTIBELBrussel1646.53-7875.692017
DICIU STEFANMons200475.1575487.671408709.8312.302020
AGRIBONassogne66865.921262.782020
BELGALEC CONSTRUCTAnderlecht55799.005489.000.502020
GREEN CREATIONAnhée203852.0026456.001.002020
HEUMERTHoogstraten14781.46-702.892020
YVHHoogstraten330768.37141402.943.002020
N.F. BATIAnderlecht84076.0026229.00238478.002019
T.S.HLeuze-en-Hainaut66964.595637.756.202020
ROEGIS BARTSint-Laureins375546.2268003.332020
Dotremont RaphaëlEghezée-12276.00-4067.002020
BZ - CONSTRUCTIONSSint-Niklaas51080.727845.172020
AANNEMINGEN SICOKortemark1080393.00530078.4212.602020
TODICAAnderlecht68290.3810807.25704684.572020
ROTTHIERHamme (Vl.)278532.0015236.002020
SOCIETE EUROPEENNE DE TRAVAUXSaint-Ghislain101797.4515246.882.902020
ROMTEC STONE PAVINGMechelen76675.2940289.94215990.592020
BLOMMAERTS-ROBEYNS-GOOSSENSLonderzeel-50586.3511137.936.902020
EZESint-Niklaas32012.552685.872020
ALESIM CONSTRUCTSchaarbeek153113.2625400.412020
De TuinexpertHechtel-Eksel32782.3220139.922021
BELGO-CARRELAGESBinche13855.00-18615.248.802018
DULCOHerk-de-Stad99269.1444403.482020
DS GrondwerkenZandhoven180015.1839510.232.902020
DE WAEGENEER JÜRGENRoosdaal86256.8016308.742020
KITE CONSTRUCTIONSchaarbeek72697.00-4007.002021
BURAK COMPANYAnderlecht-3449.6114737.888.302019
SCHOEFS DANYHoeselt156547.6961617.882020
ESTHEDA T & DBekkevoort82413.781315.442020
VAN DEN BROEK KLINKER- EN GRONDWERKENPelt799.54-18556.212021
Intro WindmoldersHerk-de-Stad204433.8269343.890.802020
HARINGSOudsbergen19338.77-5534.430.502020
BATI-MANBraine-le-Château-2411.004260.002021
DN CONCEPTBinche43046.008546.002020
DE CLERCQLede181395.2653328.712020
EYKMANSBalen58816.935348.212020
Bel MaisonAttert11994.50-1223.282019
JDL GROND - AFBRAAKZwalm-4701.22-38821.652020
SYSTEEMBOUW VINCKIERHarelbeke58503.5913096.852020
DSF RENOVATIONElsene27907.00-26594.002020
BATIXAVWemmel-60051.007403.002020
TMB projectsPutte628221.005302.004.802020
GROENPROJECTEN REGOAlken78032.6715032.481.802020
JAN VANDEWAETEREZonnebeke197871.0065980.002.002020
Kemps JonasBalen97443.9729502.615.502020
MDM AannemingenStekene84626.3524379.681.002019
WD GROGistel58898.9622859.751.202020
ALMC BETONColfontaine-2391.00-41937.002016
ROMACO TRAVAUXMalmedy36174.927141.06639552.595.202019
RentLokeren320223.35117562.161122129.512017
JOERI VERYSERGistel142043.0667410.742019
DELESPESSE-VASTESAEGEREnghien6116.84822.970.202021
MOLEHANT CédricSomme-Leuze-13759.0041359.00824030.004.002020
THISSEN TERRASSEMENTWelkenraedt8834.681472.532020
M.N.S.Zele27425.487711.950.202020
KTE TechnicsZele795231.74177430.513.902021
KOBELFRASeneffe33773.4712213.432020
GEO VANDAELE F.L.Oostkamp115278.0371693.492020
BBUILD CONSTRUCTIONSUkkel71465.9212906.83711433.595.002020
CAPACITY BUILDMons20601.35-1612.412020
BLONDEEL GINOEvergem11486.23-2531.012020
DEMEULENAERE AANNEMINGENStaden68731.091580.341.002021
ISOTERABocholt292602.81143898.662.502020
Construction BouwTessenderlo181366.00114716.002016
DEGGOHamme (Vl.)103428.886581.402019
TPNSOudergem309230.9381619.172020
TOM CONSTRUCTIONKapelle-op-den-Bos20796.077220.842020
STOMEKA CONSTRUCTGrimbergen101337.4925152.312020
LMC TEXJurbise2735.00-26835.005.002020
GODART FABRICESoignies-15677.00-2188.00105700.002020
VAN DER HOOGERSTRAETEKaprijke164398.9425833.391.002020
ROBIN'S WOODGrez-Doiceau-18083.00-11250.232020
GEBOERS BOUWONDERNEMINGTessenderlo20717.215797.280.602019
A.C.I. SECURITYMons20563.0017911.002020
SL DEMOLITIONTournai288899.00103029.005.002020
Ondernemingen Fettweis P.Gingelom339660.7632355.472020
CHRISTIAENS THOMASKluisbergen190023.60133303.093.002020
TONIC PARTNERSTournai30410.842905.182020
JABARY’SGrimbergen63084.65-40271.202020
LIGNUM PROJECTSTorhout63856.00-2401.00601652.004.002020
S.C. TERRASSEMENT & CONSTRUCTIONElsene9730.211068.95273814.221.302020
ELEKTRO CJAntwerpen21970.34-2032.512020
PICERNONHasselt6380.46-9840.942020
HOUTTECHNIEK COLSONWaregem240360.00112058.001.002020
BORACOYNHaaltert41739.008125.002018
GMT ServiceLokeren14011.839927.312020
CELIDEE CONSTRUCTWaregem66368.15-138243.58100000.002020
TRANSPORTS T.S.E.Saint-Ghislain51630.6426658.240.402020
R & N GENERALESchaarbeek92651.1115510.852020
DELTA CONSTRUCTIONSSprimont410589.42-66461.7758.302020
RDSAsse30953.0020167.002020
Dubron SimonMeulebeke464690.75122520.881.502020
Master Gyp ConstructionWemmel26850.042714.72162876.620.102019
BE PROMOAnderlecht11468.445507.902020
DFJ SOLSMouscron76320.3434555.494.202016
C.H.CONSTRUCTIONLiège263109.37114519.204907088.090.302020
De Gendt W & WBeveren69602.0237842.972020
ENROCHManhay367555.0690808.952.002021
LAFAUT JEROENPittem83308.12217.921.102021
CRS Real Estate ProjectsHerk-de-Stad29310.51-2106.942020
Vantomme ContainersMenen363830.7959129.763.602020
LKC SERVICEGenk386102.00136718.003.002021
BG SolutionsLedegem206126.0123106.842020
Constructions ModernesAmay68021.8614440.222.702020
AtradiOrp-Jauche90430.506421.271.002020
OMNI-DRAINDiksmuide-112251.12-157422.504.502020
BYDLokeren18805.5021920.991.802019
GILLES CALUWAERTSHélécine234570.67-55815.533.602021
DRIBO WONINGBOUWMeerhout133012.0053687.002020
JJ Concept et SolutionGembloux4337.00-11383.002020
EDDY DUMONTHam-sur-Heure-Nalinnes56642.5621713.981.302020
CRBAnderlecht10744.15471.58783130.002020
LUCERNWillebroek499331.52150400.292020
BOONSGeel2150408.10528021.6125.502021
HG&AArendonk-93727.3030358.483.902020
ITKVoeren8976.72-13723.741.802020
ANDRE BILLENLiège53833.0023227.002.002020
DERETZ CONSTRUCTPéruwelz55886.774481.812.002020
TPLHLeuze-en-Hainaut110779.97-4212.594.802020
VIRTUALLZaventem129766.4634493.422020
SUDAGRILéglise1267904.00484765.006.302020
HSTAywaille19860.46604.34101137.172019
TOM VAN STAEYWuustwezel59919.875618.792020
DENYS SUPPORTGent1127249.61519634.552864721.249.002020
LIEVEN VANHEULEMaldegem72575.622580.542020
INTERNEOElsene15417.004998.002020
D.C. GRONDWERKENBrakel1158234.9254357.828.902021
CONSTANTIN CONSTRUCT - ENTREPRISE GENERALE DE CONSTRUCTIONSElsene95721.9919233.772019
D.P.CréationRendeux-71115.53-8699.952020
DE NOBELE TRANSPORTRoosdaal57199.3558.352.702020
UW-RENOVATIE.BESint-Niklaas43323.00-3029.0054707.002020
DE KIMPE D.Torhout377312.6523474.764.302020
ERDO GUL CONSTRUCTWavre46450.9011435.412020
Location et ManutentionGouvy127452.3316112.780.702020
Dakwerken VANDEN BERGHE WIMOudenaarde-16977.181714.420.402019
MERCY BVBASint-Laureins109219.00-31198.0016.002020
DRIDITOITRonse6374.00-16611.0012909.002016
MAES GEERT L.G.R.Brugge647456.7876446.098.002021
VAGROMouscron73727.4512727.431.002020
MONTI-ASASint-Jans-Molenbeek-20753.03-9699.082017
A.R.T. Building GroupElsene14172.7613953.652.002020
LCKSint-Pieters-Woluwe-52104.70-97490.573.002020
AGRICAMPAGNETTEOrp-Jauche21948.594533.762020
Entreprises CHarles HOYAUXLiège-32160.17-4629.242020
ah constructionGembloux20746.10-14524.602020
COCON-RenovatieprojectenOostende-6419.094129.792020
AEQUORTemse1087287.7366245.122020
GT LandscapingWesterlo-14298.12-96474.982020
BOIS & TOITEllezelles-3622.23-28448.721.002017
GRODÉVÉMeulebeke114034.5921261.080.802020
HAPERSint-Jans-Molenbeek19431.27127.83284121.000.302019
DECKERS BOUWSERVICEHoogstraten52430.6011756.971.002020
J & M RENOVATORSNiel76737.483981.962020
MICHAEL GRENIER SERVICESRamillies51836.0013332.002020
UNIVERSAL BABYSilly47725.438394.462021
2FIXAalst43185.0016733.002020
Top NoordRijkevorsel534781.00518409.000.802021
TERRA LOCA SERVICESBurdinne30397.62-18483.330.502020
ONYX 7Ternat31633.0028064.002020
BASTONNEGent122394.7414646.051.402020
LED RENOVATIONLinkebeek67237.0416920.432019
H.C. Invest SPRLBaelen175325.5493467.341.602020
H & A TechnicsZele69121.2020661.142020
D.TRANSP-AGRIWanze-20306.75-28653.102.502020
DE VESELEEREnghien169476.00-27021.002020
Green Urban ProjectsGent93957.37-99752.432020
Projectbouw EngelsOosterzele-19653.14-6092.082020
ASS DESIGNGanshoren81756.0520610.46241487.072020
JMD COMAFERErquelinnes9086.32-5103.912017
ARROSint-Laureins28911.42-10166.182021
KERKHOFS GRONDWERKENBocholt130177.4320712.103.802020
AR CETINAntwerpen41414.0210961.822018
L.C.T.C.Thimister-Clermont-458990.98-15446.262020
VIVATECHSint-Joost-ten-Node59089.393518.752018
2H AGRISombreffe162488.8318898.841.002020
GerjagriJodoigne-4039.03-1504.062020
DRABIK CONSTRUCTMortsel49997.78-783.452020
BELGA RIOLERINGSWERKENGent4331.94-3286.972016
STEFAAN COUCKE LANDSCAPEKortrijk62929.9847325.710.902020
DAVID CEULEMANSKruibeke63518.1829656.302020
CMF CONSTRUCTIONNamur129455.6556008.602019
LABEL HOMEBrunehaut-73480.25-26285.852020
B.O.S. & CoGenk14936.001523.00104443.002019
MC MONTAGETubize35188.2729703.45226763.422020
TMMJ sprl-sAndenne29907.6610769.162021
PKGROJabbeke146710.7370505.752021
BOUWWERKEN DENISSEN CHRISTOPHEBrecht147050.2440.862020
SIMON PIERREJette63974.723616.1839929.692021
MIKE SOUVEREYNSSint-Truiden-12979.43-14672.882020
Manutention Démolition and Cleaning ServicesEvere131260.18-66789.0621.002020
ANTHOCAVADeinze-253131.7624179.222021
IDEAL SOLUTIONSBeersel-103659.52-9540.622020
AVCI R & S CONSTRUCTIONVirton125003.44-5065.22386650.792.502020
BRANIK ServicesBrussel11049.00-40244.000.702020
JMS WegenbouwSchoten65366.516165.765.702020
DHAGO TRANSZelzate78087.0713550.800.402018
YANNICK DESMETZKuurne-101170.54-11778.992.102018
Pierre et François DEPASMarchin27084.7089.122020
RO-FACADEAnderlecht58841.0016312.002021
LE PARQUET ET SES SECRETSAnderlecht45375.558319.61129620.352019
MovelcoGenk45891.4417063.860.102020
SEYNAEVE GROUPKuurne63814.33-95111.625.602021
MOUSON & CoElsene4828.21-6181.782019
All VermykeelWielsbeke196330.8421173.822021
FloriaAntwerpen247531.1437479.582020
NVR JARDINSOttignies-Louvain-la-Neuve45700.008494.002.002020
BOUWONDERNEMING ROSMEULENTongeren79036.82-824.612020
F&M TRASMons39532.00-28338.001.002019
SMP TERRASSEMENTLa Louvière4050.00200.002017
GLOBAL A.T.C.Halle12059.004330.002020
GreenHoppingOudergem51403.3440120.932019
Home To BeOudergem13776.64-21064.542020
LA METALLERIERumes124857.0025757.002020
A&T-SolutionsZele88114.1011747.620.502018
GLUESTONENazareth148860.7653152.592020
BADAEK'S BUILDINGSchaarbeek62962.0810618.752.202020
4G RENOVATION SPRLNamur59687.0018054.00211599.002020
AGRIGENIEDurbuy54640.21-32224.322016
D.V.C. GROND EN AFBRAAKWERKENAalst-156650.94-76704.732020
AKKHALI CONSULTINGQuaregnon236075.6751879.502020
PCM CONSTRUCTSLiège19554.72574.44549503.341.502019
ERD-KABELGent162015.3530021.422019
A-O ConceptLiège10707.1025614.46127664.862020
VERMEULEN NICKStaden159916.719470.692020
CITY COMPANYSint-Jans-Molenbeek60581.282549.772019
MV-TOITURESUkkel133155.3867594.642.702016
LARDOT CONSULTINGWanze205335.96136057.382020
InternationalPartner - Hi-tech & ProductsChapelle-lez-Herlaimont21119.83850.551.502020
VAN LATHEM GALMART LOGISTICSHalle1026673.39205282.723563206.0828.302020
VAN LATHEM GALMART TRANSPORTHalle753083.28-246850.292151220.2121.702020
LES DRUSSchaarbeek194785.42172595.87967487.062020
EDDY STEEN KUISEN-NETTOYAGEKoekelberg-418452.27104437.5413.502016
DAKWERKEN VAN OVERBEKEBeernem235381.7333179.374.502020
LS-PSint-Laureins70819.3649850.232020
ENVIRONMENTAL WORKSHeusden-Zolder337774.61104642.392021
Brussels Construct & RenovationElsene-1973.68-3193.522020
DENIZ CONCEPTSchaarbeek54679.997968.712020
MARECHAL F. & FILSFlémalle16798.2854093.092020
F. GILISDurbuy20258.00-7286.002020
BAT LINELennik60906.002861.0039830.002020
BATI P.R. SPRLVerviers17330.146187.762020
RASTLANDKortrijk475783.90322648.675.302020
VGA ISO-CONCEPTBrussel-60338.00-23833.0031125.002020
Mettet ContainerMettet12596.1713370.232020
RIBEIRO MANAGEMENT SCSGrez-Doiceau-5146.00-8936.002020
MB BouwconstructPelt48552.766535.292020
WIM STOKMANSKapellen61560.0011108.002020
ROGISTER & FILSSoumagne321861.0481485.535.802020
A&O Real Estate InvestDamme240533.7150926.692020
MARIO ROSSEELHaacht47999.51-6335.092020
M.M.D. BOUWAntwerpen165231.013993.632021
MATETMomignies55227.7931098.67220255.802019
GOOSSENS BOUWWERKENLievegem256435.41124692.386.002021
MATTHYSENBrecht392022.70163728.1112.102020
HOBOTRAGavere111866.5526574.912.702020
GD INNOVEJemeppe-sur-Sambre161387.26-25521.171.002020
Michel ConstructionsSchaarbeek14079.124238.04312765.002020
TOITURE GIL BAUFAYFosses-la-Ville69484.4019625.114.002020
VIDANGE ECO-PROFloreffe382226.17304302.841.002020
VIO BATAnderlecht40382.4238184.23724067.442020
TOITURES DELHEZ CÉDRICBeyne-Heusay84928.4325590.5918.702020
SALVATORE & filsSint-Pieters-Woluwe20659.5315217.552020
ALGEMENE BOUWONDERNEMING VAN MUYLDERBuggenhout39068.008752.001.002020
Tuinen PeetersAarschot102946.2244555.206.002020
SOENS ALEXANDER GRONDWERKENLendelede21304.99-15442.972020
GuldenbouwHeist-op-den-Berg555754.00113660.0016.602020
VALconstructHavelange36455.77-19576.76270274.833.402018
Grondwerken PersoonsHalen338663.1221584.053.002020
POWER TUBE BELGIUMMeise-7546.43-11704.232020
EMIEDISchaarbeek70244.1717979.93523576.821.002020
LOONBEDRIJF AERNOUTS TAXWuustwezel-1891.2354726.844.002020
SparkSAssenede49461.9211354.442020
BELGO SUPPORTSprimont-8644.2224396.402019
Beliën & ZonenHamont-Achel419813.3953748.352020
A.L.M. CONSTRUCTZonnebeke25423.2121572.172017
Stéphan CachoirPéruwelz-135781.20-23672.182020
LA TOITUREAnderlecht186695.0012001.008.802020
TUINEN RIK ESPEELLedegem712859.2983310.092018
TAYTIWuustwezel116210.0325238.432020
BENNY SMETSArendonk115303.4517735.082020
JOGROLangemark-Poelkapelle95477.0021938.192020
BRASIBEL SERVICEHélécine40888.977885.560.702021
YARIMSchaarbeek145886.5029322.492019
CSG-Construction Selon GabrielAndenne12365.0285.092020
MEMCOGent110517.532720.1710.802020
MINI KRAANWERKEN DE VELDERTernat59699.812591.051.302020
CLAES H.Ranst73741.3344927.774.102020
Johnny en Patrick BVBAPutte-34654.000.002017
CREATION CHOUETTEBrussel1477.30-16689.022020
GREEN SUPPORTRoeselare260918.7164006.991.002021
LE QUADRILATERE DE LA LEGIAAns-52580.14-6865.792020
VitalconstructSchaarbeek52654.0011289.002020
ExParTechKraainem90454.08-1928.712020
Jean-Louis Meurice ConstructionsFloreffe73020.0016623.002018
WILBOWNeupré1650429.94491704.939.502020
Bernard Thibaut L'ami de votre maisonWaterloo25662.379347.272021
BOLLY & BECKERSAubel115438.5915426.897.502020
LVLC PELERIN SMETSSomme-Leuze-57059.401687.722020
GOEMINNE AANNEMINGENDentergem37222.00-57652.811.802021
VV GroentechniekPecq124197.2020303.581.002020
ROJANDenderleeuw527951.5710887.022021
IMMO-IBOMons-22.99-1859.202018
GEOOCONSTRUCTJette96670.3818338.851.002020
STYLCONSTRUCTVillers-la-Ville74102.88437.512020
BATECO S.L.Grimbergen49565.0044218.002020
BVBA Grondwerken VerhofstedeWaregem112738.0973743.972020
MUSELLEProfondeville230869.4356655.68248787.001.002019
BARGAU CONSTRUCTEvere31881.12-7314.60253795.002020
TUINAANLEG PROVOOSTBrugge47876.227610.382020
Algemene Bouwwerken Martin DevolderPittem65177.1511315.602.202020
AD BlastingAnderlues25449.0039573.0015.102020
DRIE DIASElsene80888.007847.002020
VIOCONSTRUCTVorst53047.0029343.002020
TERMOTHERMSoignies156687.30-15970.262020
RAM EXPRESSVerviers22317.003396.002017
ANDY BEST FLORINGVilvoorde35401.00-13054.002020
Ôooh...Jardin !Incourt8691.9733364.883.702020
GOEMAERE-GRONDWERKENZulte38101.0516963.022020
NDPErpe-Mere54075.94-647.952020
BUILDING LUXBrussel18905.00-22753.622020
WILACOZedelgem84029.139823.052020
LANDBEHEERMeerhout78265.42126069.997.402020
MAT SERVICESUkkel80637.4152220.272309753.392019
ADIMORAntwerpen82834.0054699.002020
MAXIMUS DECORAnderlecht27070.4019369.092020
DESIGN CONSTRUCTSint-Gillis (bij-Brussel)243164.3466544.281070557.542021
RAPHAËL LAHAYEJalhay24484.45-2858.262020
ENTREPRISE SERVICES BELGIQUEDrogenbos150267.8977904.296.702020
JIMMY VERMEULENTemse957235.31333109.834.802020
U-STYLGrimbergen29112.4511093.372020
YOUR DREAMING HOUSEZaventem14416.1559215.100.702020
ART BUILDING INVESTBeringen-61002.576623.602020
BUZ CONSTRUCTSchaarbeek87987.0538.992020
JRGSHasselt22108.461764.062019
DE DECKER-VERSTRAETEN LANDBOUW- EN GRONDWERKENZelzate52366.421189.132021
Etude Clean IndustrieAth159427.59-1801.581.002020
MATTIBOUWZoersel263986.3863528.774.002020
DSW VEEGWERKENLokeren1265644.46394630.572020
Tuinwerken VanfroyenhovenTielt-Winge45198.626445.561.502020
FM électricitéWavre81223.5520721.032019
SIMON EDDYHerve388754.8398235.872020
ENTREPRISE GENERALE B.T.C.Ohey5863.24-15627.662.902020
A.I.R.S.Liège569814.33179814.111.102020
MC DESIGNAsse58310.06930.0065857.852021
TSSI SERVICESQuaregnon34638.005561.002020
JK ServiceMeerhout810049.95392759.322.802020
S & A CONSTRUCTSint-Gillis (bij-Brussel)77661.0316485.802020
PEETERS SAMUELPhilippeville182238.7012100.601.302020
BLOC MAGIQUEVorst11026.001843.002020
TUINEN JAN WITTEBOLLEArdooie95705.1116269.820.402020
RF ConstructHerk-de-Stad133354.6622824.392020
J.E.I. RENOVOttignies-Louvain-la-Neuve-10351.81-7205.292019
J LEMAIRE GSWTernat1026.67-5173.332015
ENTREPRISE LESENSChièvres-71193.6529327.771.502020
ISOBEL CONSTRUCTBrussel-14699.98-39835.67186931.310.202019
RENOVATECTSchaarbeek9684.231111.0948226.142020
Stone CreationRoeselare72013.6149048.372018
DANILOSCourcelles19737.081608.9547390.942020
DASSint-Gillis (bij-Brussel)26576.523388.85292772.002020
L'ID BOIS sprlGesves-103130.8713422.5934056.170.302020
PJUkkel22535.008592.0064788.002020
BATIMUSSchaarbeek43018.91-20355.692020
FAGOT CONSTRUCT & COGrez-Doiceau60676.3622550.042019
ATO INVESTEllezelles179779.9950043.736.402020
VBI ConstructDilsen-Stokkem160844.0125021.982020
ALBOTOMWanze1270433.26-14209.7410.502019
H.E.M.Lokeren51310.42-36622.27865946.842020
WONICOGeel323091.4940872.0113.402020
DRIESMANS YANNICWellen292999.1726308.932.802020
DUMONT DIDIER ENTREPRISEPepinster4220.001157.002020
BOUWWERKEN RDBalen26095.501418.782020
LUTEXHerstal3035159.00267825.004.002020
DEFRACOAnzegem156744.1260992.280.602020
WIM BRAEKEVELTOostrozebeke602330.16430029.515.202020
Transports BALAND AnthonyBastogne323037.9955780.122020
OK J'ARRIVEVorst75735.959060.902020
TrentGent100320.265988.612020
PATNOREtterbeek21110.20-3539.942020
TERRACJalhay126429.9941317.244.802020
PAVAGE JULEMONTHerve17961.8713407.632020
ERIK CONSTRUCTOudergem33108.5418660.602020
BG CONCEPTFléron25682.739173.950.902020
WILLEKENS GROND- EN BESTRATINGSWERKEN BVBAPeer112591.3124738.312020
BKN BOUWAntwerpen12848.0713996.482020
Loonbedrijf Geudens RetieRetie76792.629804.522020
CREATIVE GEOSENSINGYvoir69340.7730888.532020
Jonckheere DriesJabbeke92940.7211440.151.002020
STEEMAN DRIESOud-Turnhout13635.80-5563.882019
DIRK BROEKX GROND- EN AFBRAAKWERKENBree-19836.18-33928.612020
TRAVAUX AGRICOLES THIERRY ET ROMAIN COLLARTDoische155569.0015342.002021
HAPPY CONSTRUCTSchaarbeek119511.0630728.218.302020
TALMIErezée-16019.001376.004691.002020
B & LIZAntwerpen-451.89-10775.762020
TESKYA-LIHoeselt-24554.785153.421.202020
CROES DTongeren580991.00171114.001.002020
ADEGRO INFRASTRUCTUURWERKENBerlare555347.9591356.102020
ATH ServiceFloreffe-123738.00-37638.002020
R.T.S. InfraZedelgem660416.82-520171.944352386.772020
BADE CONSTRUCTIONSint-Jans-Molenbeek-57404.72-46962.972.002017
MARLI CONSTRUCTIONProfondeville-3714.65-40319.93331390.892018
INDUSTRIAL DEMOLITION SOLUTIONSSint-Gillis-Waas35164.005150.002020
GRconstructAnhée-14102.21-1702.823360.002017
LEMEY TOMTielt163866.3237277.762020
BEDAGROHerne423408.46181377.742020
DemoTechnicUkkel-6243.004420.002016
SCONSTRUCTKampenhout74020.7125575.052020
TLBGGent2220.87-993.142016
ADS BELGIUMWatermaal-Bosvoorde-133622.31-4056.612016
GM ENGINEERINGAntwerpen11741.08-1059.582018
MV CONSTRUCTHoeilaart2716.88-13419.382018
As-38La Louvière202621.552881.122020
RDM³Landen359629.97124129.922020
SANITARI & CoSchaarbeek3175.12-8142.071.102020
APTE CONCEPTGenappe18588.40-18250.1890280.652020
DESIGN FLOORHerstal54843.969347.542020
Grond- en Bestratingswerken Cédric Van LembergenZele159149.04138689.041.502020
HARU TOOLS & SERVICESOudsbergen342447.06102173.9611.002020
KLI-BOGRARotselaar10955.8630258.492020
H&ODestelbergen19209.38-12431.382020
ILIOS CORP. BVBASchaarbeek13071.0610014.082017
TRANSLIMCourcelles-6552.47-226.802020
MC LINEWavre44721.7121693.232020
PTS BuildingBeringen99044.6967252.791.002021
4BUILDAsse54150.685415.482020
Werken-VlaanderenGent780029.00318348.00165.702020
HedaBrecht29506.873711.072019
BDS CONCEPTBinche49950.15-17562.600.902020
A.I. RENOVNamur-11306.00-11993.002020
ENTREPRISE RAPHAEL MATHIEUFarciennes20230.20-4963.262020
J. LAHAYEPepinster-19182.00-47423.003.002021
ANTON1Brussel2661.981884.502019
VL-CONSTRUCTWesterlo86708.5520681.951.002019
TURKUAZ INVESTLokeren37873.0313199.380.202020
BOLLAERS PATRICKTongeren15831.24-23200.502020
HABJalhay-133249.91-4733.402020
VAN MOER STIJNBeveren341293.3335553.142020
GRONDWERKEN GEERTDiepenbeek143561.6353166.560.502019
Artisans MaçonsMouscron46193.00-11845.005.802020
VR CONSTRUCTHavelange36027.0414142.592016
MVS ConstructionSoumagne-1343.521479.652020
CONSTRUCTIONS POLET JEAN-PIERREAywaille28199.4911174.562020
B&B HOME CONSTRUCTMorlanwelz17596.00-999.002020
AEM CONCEPTGanshoren38426.9911256.272020
MEYERS EWOUTDamme27169.89-14068.161.002021
CSPVOttignies-Louvain-la-Neuve18316.00-637.002020
IZZO CONSTRUCTSchaarbeek139544.3450946.05481863.862020
ORYANASpa-14551.89-31109.402020
SPRL Benoît DEVILLERSMarchin34555.6215185.511.002020
FOURMI PROBrussel89357.0018955.00730450.002018
DAUWCOAalter221383.96101627.331.102020
VAN RYMENANT STÉPHANEEdegem12399.30-737.822020
TERRAVWAth75927.0018249.00744579.006.102020
DE PUINKLOPPERZottegem-89650.06-31380.042020
GRANDJEAN JMCiney53506.004770.002.702020
PROMACORSint-Martens-Latem47892.709422.572020
C&D TECHNICSLaarne6899.69-1879.962018
EURONIZ CONSTRUCTVorst24205.385515.55126301.102020
Meerschaut plusAalst11260.00262.001.702020
OUTSIDE LIVINGHolsbeek106009.589915.002021
LIERATurnhout1109.21-2671.952020
MENTENZutendaal158298.3932037.182021
K-nopyVillers-la-Ville-8989.48828.272020
ELVA RENOVESint-Gillis (bij-Brussel)-51876.00-55796.002020
ESPSchaarbeek-3662.105070.832020
GM-LAKGrimbergen1392.06-8354.472021
A&M PLAFONNAGEEtterbeek20807.005263.002019
GoXLGeel18253.00-39546.001473922.002019
ARSENAL 63Brasschaat33903.614713.222020
RJ & FILSFloreffe28467.004453.0086740.002020
JOSES CONSTRUCTOostende34231.1113025.415.802020
AgroMMStabroek81395.8710494.802020
JDE FunderingstechniekOudenaarde20460.0092096.382020
CTDRWavre198245.46106511.811.802020
A & Y CONSTRUCTLochristi38211.016005.102019
COORDINATION AND BUILDING SERVICES VIERSTRAETEKortrijk181633.6529881.652020
TEBBrussel134359.214922.402020
CAPO DEI CAPIGent40582.687513.01421733.733.602018
JILKADendermonde74761.948399.562021
FedagroSint-Truiden255095.36164624.680.602020
NADCRISMARVorst121890.00-12080.002020
EBA TECHNICS BVBALokeren1715.202219.312018
SAMTECHNICS BVBATemse67817.0520448.531.002020
CMM GROUPEHerstal1450.332249.862016
EURO COREBATSeraing-580349.99-1000656.642020
BATICHAUF HEATINGJemeppe-sur-Sambre62511.0023652.002020
AGB NutsinfraPelt130672.2045470.301.702020
KVR CONSTRUCTRavels98381.5726260.782020
BT ROMIGrez-Doiceau62992.218287.21221755.402020
DTC EntrepriseBraine-le-Comte-7924.65-6071.812021
GLM MertensHeist-op-den-Berg1950.724071.002020
KEJJ INVESTZwevegem71849.012637.302019
S-CONSTRUCTIONSchaarbeek7090.2317818.0212.902020
SW BOUWWERKENAntwerpen88208.5653537.451.402020
J. DABeersel170693.681932.662020
DMRAILHerve270107.9154165.610.002.002020
VAN ROOY - ABKBeerse61770.07-8534.4815.302021
BRUNIN FrèresTournai267033.544900.596.702020
Jean STASSARTOuffet338916.0751322.478.402021
DC CONCEPT CONSTRUCTGent72830.009877.00386839.002020
ELECTRILED SOLUTIONSSilly2568.00376.002019
TOUSSAINT TERRASSEMENT ET AGRICULTURESoumagne330241.31231856.1111.802020
Jardins MOULRONEtterbeek46948.0029750.972020
ART ET ARDOISESTinlot806276.79253752.467.402020
J.C. AGRIGenappe179572.11132934.500.802020
RIFALGent34988.30-16979.470.502021
MEVEGROStabroek218310.0126769.802020
MARC ASFALTBrugge45789.63-4918.842020
RBS BETONPéruwelz61812.6131335.552020
BRUXY SERVICESUkkel38681.9316716.461.002021
VecuboZwevegem-10568.33-19360.543.202020
ANSOMECourcelles88962.083742.652020
bLiveAnderlecht248273.1956950.341.102019
ISO RENO MARTENSWavre-584.00-1633.002020
JACQMAIN MICHEL GCharleroi-27751.68507.472.002020
GrabecoHamme (Vl.)68897.9817371.932020
De Meyst - PietersLebbeke11612.0022944.000.402020
2Y CONSTRUCTEvere1016095.90511771.69926487.362019
PRO FINITIONSChâtelet84684.69-11876.742020
BULLOMChaudfontaine40830.98-3761.632019
FIEMACONHaacht241536.79111394.562020
BUD MAR CONSTRUCTLiedekerke15196.003537.002020
TEAM SERVICES LSAEvere122723.0037230.002020
HAESEN WOUTERLanaken29669.532862.972020
BAT-INVEST AGAnderlecht5669.93-10950.122020
B.D.T SERVICEMouscron33209.84-5454.462021
PACTA SERVANDAZele177071.8236051.332020
DUFFELSE KARWEIWERKENDuffel54952.642.322020
MUNDOATELIERAarschot54909.2734488.112020
GeertsPeer814544.88178723.552.802020
MOULAERTRanst672634.57302764.334.202020
GLOBUS INVESTSchaarbeek61145.8924101.582019
S.D.W. ENTREPRISES GENERALES SPRLFlorennes26632.00-11904.001041252.001.002020
CLV ECO AGRI & COFosses-la-Ville262164.7579322.601.002020
TRD TERRASSEMENTMorlanwelz49963.0013462.002020
VEPAGRORuiselede36075.40-27383.940.302020
JD DEMOLITIONRamillies19926.051380.272020
WMHalen42544.73-27849.495.302020
BVLBeveren33548.31-17329.692020
SEYNAEVE VERHARDINGSWERKENKuurne4101.2112682.832020
TERCOMATHamois98986.0035122.00267602.002020
Reno ProjectHoogstraten112138.4064304.762020
FRANK'S PARKETVLOERENGeraardsbergen33396.384766.412020
REDMOTH CLOTHINGEtterbeek5719.216166.852020
PEGASUS INVESTMENTSGrimbergen107995.00-8772.002021
R.T.L.M.H. TURQUOISESeraing28769.1319976.430.202020
CASTERS METAALWERKEN CMWOudsbergen129254.4141314.622020
LORO InvestZonhoven65902.404577.992020
KRINGS TOITURESBlégny17393.001399.00210658.002017
De Muynck-GeirnaertBeernem111543.4638424.221.202020
TRUYENSHamont-Achel398896.26209538.557.002020
CAROTTAGE LAURENT ET COBastogne8454.9126680.201.002018
OR DEMOLITIONOpwijk58941.00-26182.002020
JodaMaarkedal25975.01-25079.782019
BENAISSALokeren3808.236837.232016
H.I.N.Antwerpen-17485.57-8673.982020
G&M InvestLille-139038.14-21433.862020
WEVERTEMGeraardsbergen11467.564957.192020
FUMAL-GÉRADON TERRASSEMENTFaimes-45327.97-20155.590.002020
MAT CARRÉChaudfontaine12445.57-676.622020
PBN RENOVVillers-le-Bouillet25345.2441577.241.002020
ETS INTERARTWatermaal-Bosvoorde77989.4413731.720.102020
BETON PEINTURE DECO TOURNAICelles (lez-Tournai)23.60-2100.852020
VIDANGE WILLYLes Bons Villers294141.5744585.441.302020
STEDI PROJECTSPepingen91290.103554.432020
ELCONNEXBrussel30932.447087.74294941.802020
SANDER SULMONWaregem37448.3348696.341487289.182.202020
BEKKERS GRONDWERKENLummen179818.0023426.002019
AU PRO'SERVICESManage20997.0011805.00149860.002019
KMV CONSTRUCTSint-Agatha-Berchem38565.0812857.66389854.602020
PLASKIEKapelle-op-den-Bos31118.3821156.280.202020
ECOFAManage8616.33-5107.832019
BRADAK CONSTRUCTTremelo14011.76-1228.602021
V.O.J. PROJECTSHasselt208901.81-39579.211.202020
BEL-ENTREPRISE GROUPVorst-96875.91-137754.871838071.7720.002017
VAN COOPRonse11857.294625.662017
BELLUX CONSTRUCTIONEvere26411.193529.36422468.692021
BOMATRemicourt10817.185731.762021
Entreprise Générale de Construction VDSWatermaal-Bosvoorde-9631.00-2078.002020
VP CONCEPTAntoing66110.3718614.162020
BAT&CLEANUkkel-1274248.61-1334594.272019
ANDWillebroek18630.581758.152020
AQUA-RAINLeopoldsburg35378.4512799.331.002020
SDP CONSTRUCTIESGeraardsbergen15646.9617698.752020
ReinaerthofSint-Gillis-Waas78447.4413836.842.002020
StoutenveldBeringen38139.331202.272019
FG ParachevementJuprelle155340.0083078.004.002020
GYPROC ARTSint-Agatha-Berchem46565.1623648.302020
AANNEMINGEN REMIGROSint-Niklaas54364.812631.219.302020
GLOBAL HERPELGEMOostkamp124144.24-570592.962020
SPRL Liberté Services ProEstaimpuis71171.0015154.001.102020
GLOBAL TEAM WATERLOOBraine-l'Alleud-62578.94-19193.502020
ANTHONISSEN JELLEMalle28526.004682.002020
YC ProjectsDilbeek427.442154.602020
EASY4Zaventem6243.86-1625.242020
V.B.W. ServiceZandhoven77509.7115776.722020
ARNE-BOUWMoorslede19547.35-38126.122.002020
BENOIT DECOCQBlégny7395.006989.002020
RohelmaHulshout494257.8651620.080.302019
Nature SolutionsDuffel96308.4251281.192020
Tile GroupBeringen-31011.37-31880.88220874.902019
A.N.D.L.SPRL-STARTERLa Louvière27788.42876.642020
AD MATBraine-l'Alleud59684.213502.382.702021
DYARGent16574.00-17162.002017
BIASOUVorst-7531.00-1267.002020
Louis Geysen Chape- en isolatiewerkenEssen677759.12273385.453.002020
LRW MOTORSOlen73152.2943607.250.802020
Tuindesign Koen EelenRijkevorsel179170.6140144.693.002020
TEXTILE DEVELOPMENTSDentergem334494.5541921.882020
GEERS-TAQUETWelkenraedt93660.3523194.203.802020
BOUWBEDRIJF KUKUMechelen-52801.897479.641011822.753.702020
Gida ConstructMechelen19022.31855.942017
CLAES TuinenHolsbeek-10076.9110433.912020
MARC DEPRAETEREHoeilaart39936.89176.622020
VYNCKIER AGRIGenappe113421.0547598.064.002019
C.B.F. TravauxWalcourt-29407.26-36363.452020
RAAMSAalst18823.0622356.032020
VENTILATION CONCEPTAnderlecht72122.19-140758.19621712.692020
Rombel Pro ConstructTournai29672.9311589.812020
AFG CONSULTWavre-41413.09-2722.502020
ALGEMENE VLOER- EN TEGELWERKEN ANURABerlare47633.9933992.111.602016
BDA PlafonnageVerviers26906.00-1845.000.702020
ALERBOZele55823.79135102.5811.002020
TANDEM TERRASSEMENTSVerlaine-213062.7120194.185.502020
GREENSPRINT GARDENKontich267108.6071751.651.002020
ALL DEMOLITION SERVICESSint-Agatha-Berchem236601.28166159.6339.202020
Rv Construct SprlVilvoorde28936.00-408.00417249.002019
PMK ConstructEdegem7555.15-30715.242020
H-CONSTRUCTLierde-1866.263058.012019
Christiaens ConstructAnzegem40720.794027.822016
SOL CONCEPTSeraing19712.16-8703.460.602020
GROEP RUIZHouthalen-Helchteren229489.13132914.487.202021
ROELANDTS J.Ichtegem15039.14-1226.612019
PAINTALLAnderlecht-5562.36-6691.671.002020
EURO BELGASint-Gillis (bij-Brussel)26840.9523136.842020
MEN AGRIFaimes364486.0916270.652.002020
NOw kiTMons16367.00-487.002020
constrEvTournai840.892299.602020
CDL CORPORATESteenokkerzeel152576.00102709.001.002020
De Boeck FlorisDendermonde448753.00173812.001.802020
SERVICE COMPANY FONK & PARTNERBurg-Reuland-157233.3029122.800.802020
EROLKortenaken-108084.837269.572.002020
« GREGORY WATHELET IMMO »Clavier336630.6764864.913.402021
SILANTISSint-Gillis-Waas26786.50265660.702020
WELLEMAN NICHOLASKruisem35128.0411249.132020
DHB Façades et PlafonnageCharleroi116411.5563460.892020
RAD RENOVProfondeville64378.0031704.002017
DELTOUR KEVINArdooie52277.837839.472020
CHAUFFAGE ANGELOCharleroi-5868.44-12837.992016
TUINEN DE STAERCKE WANNESDilbeek18990.597773.952020
KEMPISCHE ONTSTOPPINGSDIENSTArendonk58061.0026660.002021
Bonjean TuinarchitectuurAntwerpen71246.6914438.251.802020
Immo DewaMouscron-3385.23-22761.522019
BOMATECLinter237576.80184501.53561508.932020
STONEFLYVorst31931.551454.5045500.002020
POWER XXL CONSTRUCTIONAsse65500.721343.422020
ALGROGREENEvergem59886.623876.432020
FCMPLint71098.3633340.892020
IC ServiceHeusden-Zolder215622.13104674.512019
Grondwerken Dieter DepuydtStaden183331.00142537.001.002020
ExaTerraBrugge50741.5429597.182021
VAN DEN ABEELECiney31645.8642214.542021
GRONDWERKEN SOETAERTMoorslede223970.37108518.082021
MS WATELETAssesse-265964.01-254811.2010.902019
ECUABRAZIL BATIMENTBraine-le-Château81895.369248.672.002020
KOEN VERSCHUERENHeist-op-den-Berg93.891071.502.402021
COF³Clavier-628311.09-41973.722.302020
CLARO BOUWTessenderlo83428.386086.87427837.432020
HECQUET TERRASSEMENTSBernissart61526.33-23858.661.002020
H&S RenovatiesTienen118156.9239536.002020
SB DEMOLITIONSDiksmuide90856.5433893.462020
VIZELARTAywaille-4317.42-6922.882020
GREEN DIMENSIONUkkel-5605.30-8445.640.102018
Vanlaethem GrondverzetSint-Pieters-Leeuw94131.2926542.1611.802020
DemeloDeinze25975.702750.912020
VELVET.INVESTWavre-443158.00-191628.362020
BENJAMIN LAMBILLOTTE IMMOBILIER RENOVATIONVillers-le-Bouillet606545.04213199.612020
T & S CLEANINGTemse52720.6756320.670.802016
GUNTHER MEULDERSHeist-op-den-Berg61998.584273.205.102020
PINO CARDELLA TERRASSEMENTSLobbes127603.0024098.002020
EGL CONCEPTAywaille-49738.01-5325.002020
BJF RENOVATIONFrameries5223.237404.803.502020
SPIDASint-Truiden37105.46-4291.512020
K.A.G. CONSTRUCTHerstal-14703.00-517.002020
ELBOMACHerk-de-Stad60370.7423897.232020
Grégory NICOLASThimister-Clermont29733.70-2036.802020
AV-RENOKnokke-Heist-60.00-16951.002020
CNS EUROPEQuaregnon-4662.24-14617.332020
AFC CONSTRUCTSaint-Georges-sur-Meuse-35739.37587.901.502020
TEGELDESIGN LIMBURGBeringen47895.94-11644.760.202017
Algemene aannemingen GousseyPoperinge22685.009552.082020
RG DIAMANTBETONBORINGENLaakdal38463.5826307.642020
PROFI FACADEWavre13967.023628.2164073.002021
MG BESTRATINGENBeerse40606.6110198.320.802020
Iberico-FaçadeErpe-Mere120435.7012251.90585617.062020
INVERMAWevelgem82477.9928116.602021
Adrien SNOECKAubel136388.0386880.972.802020
REVE VERTLessines108718.2015095.941.302020
Gebroeders BrusselaersKraainem1440.42-29417.142020
EL SHADAYSint-Lambrechts-Woluwe7744.53-13253.852020
TFH CONCEPTSeneffe18040.424992.812020
Valor.Puurs-Sint-Amands497178.5643448.951.902021
GodeauMont-Saint-Guibert-69965.13-2850.132020
SEANTAJette135366.2456312.162020
TECTO.ROCharleroi16802.002202.002020
Bouw & Renovatiewerken De RoeckRumst41238.5512816.952020
A&J RENOVATIONSVorst58941.1213021.442020
DE CALUWÉ - DE PAUWLievegem82965.009454.002020
META FORTAnderlecht69513.0022232.002020
DECIMA BELGIQUEEvere73788.7220036.702019
ELCHeusden-Zolder84259.0519407.680.302020
CARION JOERITernat41991.0719571.752020
GREENFORTRamillies6870.356142.332020
DECO-PRORonse100012.31842.752020
AYKANAntwerpen939.450.002019
BOUWTECNICBeringen40113.8017862.79104524.332017
GARDEN SCHWINDAmel259000.66131493.555.102020
WORKSElsene24556.7626459.402018
MONO-INFRASTRUCTURELokeren65345.7560661.942.902020
JP TUINBOUWWERKENSint-Truiden166209.9221933.372.002019
X-WOOD CONCEPTBüllingen505698.79779826.968.402020
TOPAZ WORKUkkel34071.267773.424.502016
OCTAVIA CONSTRUCTSint-Jans-Molenbeek44482.004778.002020
TNS IndustriesHouthalen-Helchteren42596.0049332.002.902020
Lathouwers MichaelTongeren144982.0021763.00235980.002020
BALADElsene46100.5525554.832020
VAN DEN MANACKERBrasschaat212755.3988852.470.302020
DemcomKalmthout16890.58104.532020
VDNOud-Heverlee240514.7778349.662.002020
M.L.C TERRASSEMENTLa Louvière49367.6037076.822020
AC BATIMENTCharleroi-7993.97-6301.362020
STAR CONSTRUCTSint-Gillis (bij-Brussel)42826.7010450.650.302021
VersacoRetie90439.5125420.152019
VDC CONCEPTBraine-l'Alleud15644.22893.472020
VYCOBATUkkel201565.79-12468.0468689.302020
FINCK FRERESJalhay26334.065929.066.002020
TBS ENERGIESLibin269166.1052158.944.302020
NOVA INTERNATIONALESchaarbeek20062.78-8099.922020
SAELENS - VANDENBERGEAalter920076.56194682.931.002020
Omega StudioBeringen55430.76261348.201.202020
A RenoZwijndrecht-8339.93-17116.822020
J.E.D. CONSTRUCTIONDenderleeuw101359.63-63767.707.102020
AR CONSTRUCTBraine-l'Alleud3637.30-4965.522020
Dakwerken BouckaertZedelgem-79654.38-32549.182020
AMJ RENOVATIONAnderlecht64901.3610075.912020
HML ProjectsHeusden-Zolder173656.1350067.902020
CVG SERVICESLanaken61066.2416440.051.002020
D-HOMESFléron346138.2745161.871.002020
GERVANPeer125300.0234435.972020
JES-THOAth23589.565004.742020
MeonLokeren137850.24-3302.062020
VAN DAM PROSint-Pieters-Woluwe15258.002679.002020
ANDRE & BRECHT DE RIDDERLokeren253079.6585219.952021
Van Gastel TuinaannemingenSchoten-32014.55-2554.642020
PRO 4 SOLUTIONZemst6765.1610680.090.802020
HTM CONSTRUCTSint-Gillis (bij-Brussel)125741.8650891.332019
GREEN SERVICES EUSSEN SPRLSoumagne17629.11-8095.290.002020
BELALIHerstal20831.81-4425.7721338.002020
HECA STORAGERoeselare35454.3816211.612020
WDS TuinenDeinze489889.0883502.556.902020
GODERIS JOHANNieuwpoort98885.919858.940.102019
GROND- EN AFBRAAKWERKEN GERMONPREZMeulebeke182113.4250542.162.402020
GABY JANISint-Lambrechts-Woluwe-157814.74-33848.680.502020
CH-ProjectsLebbeke-64286.30-78478.653.502020
VAN HASSELT BENWuustwezel11790.37-32082.341.002019
LVE ServiceOostrozebeke26108.927310.012020
TONNONChaumont-Gistoux36030.494248.632.602020
JAN MEEUSOud-Turnhout58750.675382.052019
RENO-BOVilvoorde-51699.70-66688.964.902020
SMETS LOMMELLommel229292.31347764.262.002020
D & S betonboringenGalmaarden21521.634128.142020
AGRO-GRAIN SERVICESVleteren60775.2527251.612021
STF SteenstripsBeringen312.762565.722019
MASIELUkkel35935.0027650.002018
'T WIT HUISSint-Niklaas88100.8935115.232020
CYMAR ConstructHaaltert21828.691931.022020
DVC ConstructRuiselede8346.12-11329.552020
TRANSPORTS DGRCelles (lez-Tournai)-33299.30-5383.520.602020
FREIRAUMEupen-9519.649681.647.502021
WM RAILSFontaine-l'Evêque80627.20115746.772020
METRANS VERMEIREN LOONWERK & COMPOSTERINGHoogstraten422154.1050113.183.702020
Grondwerken Eggermont SimonDeinze501678.94244505.5613.602020
WILVAGROEvergem90367.4360146.903.202020
Bouwwerken NicolaGeraardsbergen106838.2436438.656.002020
ABGRENChaumont-Gistoux33043.006569.00717092.002019
CE CONSTRUCTEtterbeek166447.00-30983.002.202020
EXTRAVELOpwijk172487.2713241.532020
General Constructor StefanAntwerpen30869.009717.002020
JS SERVICEVillers-la-Ville5253.407152.662021
O'JARDINVaux-sur-Sûre79712.4725418.054.802020
DUEL CONCEPTHerzele36521.00176.002020
E&E SYSTEMSZutendaal21458.23-14939.032020
SVM CONCEPTSchaarbeek20477.494464.59328246.362018
PZ SolutionsHasselt1414.00-32293.002019
JC BATIAnderlecht76422.7843756.852020
REULCONSTRUCTIONTheux30521.262844.391.002020
T.F. IMMOLa Louvière113393.00946.002020
Van De MieropEssen619487.60187602.367.202020
RENO LAUWERSPuurs-Sint-Amands180235.6078706.513.102020
ASBRUAffligem70286.9127585.14121621.862020
VERCAUTEREN TomBerlare52059.5711379.542.002020
JAGRICONRiemst-4042.23-10647.6172060.872020
AB SCHOONMAAK NATIONAALTorhout79533.1529281.732018
AUTO-PROD CONSTRUCTDilbeek20694.9227223.841066123.322018
Heidari InvestZaventem25233.204665.062020
M & Z RENOVBeersel9711.001547.002020
Co CreationsMaldegem18420.4853.622020
Hugues Fiévet sprlAndenne39740.30-28600.632.702021
M.Y.R. Global HomeKelmis34559.344137.860.502020
LDLJWavre-32742.97-11986.892019
BREESCH NICOSint-Truiden176635.9876983.572020
SukruLokeren109568.2433917.133.202020
VAMC BuildingHemiksem104334.8619360.422020
VCG CONSTRUCTAnderlecht454491.5633311.003.702020
SEAL-IT-CONSTRUCTBrussel12655.559331.592020
BV-FERRONNERIELeuze-en-Hainaut119210.062208.8813.402020
ANTONESI CONSTRUCTTubize94479.0038437.002020
AB CONCEPTSOttignies-Louvain-la-Neuve149034.8693267.122020
Algemene Dakwerken Geens ChrisHerselt121838.47379.332021
ALGEMENE BOUWWERKEN BERINGSTessenderlo60469.287827.912020
DVM SERVICEMeise-238569.58-56471.352020
Agri De Clercq StevenOosterzele164474.7985093.202020
AFRGrimbergen62466.739951.792020
DAMAX CONCEPTChaudfontaine59648.47-22497.3110.002020
NC CONCEPTBlégny51894.7335211.032.702020
WILLIAMAnderlecht51194.6114024.832019
BSV CONSTRUCTBrussel81803.9823229.112020
FLORIANOAnderlecht-55367.00-149390.002020
COSYTHERMQuévy-184153.00-232869.0023.002017
Verbouwingswerken DepourqueStabroek62198.427457.356.302020
NAVROCharleroi153179.0056332.002020
BIO-LOGISLonderzeel7111.005018.002020
MASI CONSTRUCTBrussel23892.9117692.912016
SO-PI-BAT-CIELiège4904.77-20308.59145483.552019
MAYA RENOVATIONGanshoren6381.206380.2085724.052017
TISZADinant9993.694330.792020
AFBRAAKWERKEN VAN HOVE RAFRetie96719.9617295.252020
SB CHAPEWalcourt49082.674252.789.002019
INTELLIGENCE ELECTRICITYEnghien14004.395066.502020
Maris ProjectsHeist-op-den-Berg-17968.31-39407.812.302020
N&EElsene13316.362150.0437943.502020
GRONDWERKEN DIETER WEYNSint-Niklaas68596.2517607.722020
GRAAFWERKEN DIRK MEYVISHoogstraten10529.4311508.502020
Créations DANHIERGrez-Doiceau-13081.896095.674.002019
REDART-CONSTRUCTEtterbeek38420.203823.552020
GF RENOVATIONAnderlecht85918.4037987.802020
VG-ProjectLede95372.629015.912020
RJ CONSTRUCTIONChâtelet6700.008487.002017
JONATHAN EEKLAERCerfontaine56146.0012905.004.002020
S.P.R.L. COURTAIN KEVINFlémalle182179.34182112.892020
DUMAY OLIVIERGenappe136864.0081985.001.002020
ECOWORKEvere3006.006883.0076274.002020
ALGEMENE BOUWWERKEN CLAEYS CHRISDeinze35304.00168.002020
M.N. CONSTRUCTAnderlecht102358.2481250.221378419.912020
NOVA CONSTRUCTFrameries-19611.7529731.932020
LA NUOVA CASAGent433070.93157044.661.002020
Lean HouseMechelen33428.629459.930.202017
ECS BELGIUMAnderlecht-26107.71490.181.002020
TERRASSEMENTS GEOFFREY WATREMEZChimay102436.97-57263.146.002020
GROND - EN BETONWERKEN INGELSAssenede181002.5480208.901.002020
CGP ConstructVorst24398.19457.19138480.892018
GRONDWERKEN DEPREZZonnebeke416857.00116365.0011.802020
GG19 CONSTRUCTAnderlecht40813.0047568.00139830.002020
DEKETELE AlainBraine-le-Comte12997.12112387.912020
EXCELLENT CONCEPTSint-Jans-Molenbeek-11841.96-10699.63149411.102020
JARDINAMNamur-4705.04-30227.801.802020
H.A TOITUREChapelle-lez-Herlaimont20019.93-1386.291.302021
TIMMERMANS-AGRIKinrooi50763.30-15396.152020
HURARDVerviers53025.0014951.002020
M.CODilbeek172126.7747132.662020
FREITAS CONSTRUCTSint-Pieters-Leeuw185606.8177179.812020
GD CONSTRUCTIONVerlaine336949.0040961.007.802020
Q-FIXNamur56103.0030730.002020
Acke B&CZuienkerke6250.02-12776.532021
RIMACORLanden-41551.22-35150.812020
B.P.O.Oudenaarde68535.93-25564.642020
L'Arbre EnchanteurUkkel19407.13-10755.842.502020
J.R. Grond- en AfbraakwerkenPeer449144.80149027.215.102019
RZ MAKINGSaint-Georges-sur-Meuse8564.041854.092020
Bauweraerts JefBeerse301026.5380883.271.002020
EXANSIONSint-Lambrechts-Woluwe5861.752002.622019
CREALANDSCAPESeneffe-1844.78-4536.242020
DMA & COCharleroi20148.006775.060.602020
VDSA SolutionsDiepenbeek263593.3926256.543123003.5717.002020
Butalo en zoonRotselaar44014.3333905.372020
SLW-FoundationsZulte25900.2958826.931.502020
Algemene Technische ServiceAarschot123690.7165292.942017
DABORDEstinnes38957.435356.002020
DRTASoignies123523.073348.155.202019
ROSALIN CONSTRUCTEtterbeek169547.8041698.95891713.922020
I.B.-PROJECTSBree438757.0192997.1415.002020
VIDANGE RARYThuin640447.80115434.79870155.644.502020
C.G.A.N.Andenne-13093.16-22784.041.502017
Construçoes ParedenseSint-Pieters-Leeuw63578.0039311.002020
KABOKalmthout259755.15105547.784.902020
L'EAU SHOOAntwerpen24259.11767.932020
Concor MaintenanceHaacht86180.6551478.552.102020
GRETERCOJemeppe-sur-Sambre38850.273029.342020
VBGDiest21930.308832.842020
CILLEN STEFANBree65851.57443.623.302020
Entreprises BAIWIRNeupré108648.2912927.432.302020
ISW RENOVOttignies-Louvain-la-Neuve8252.2715150.202020
Renov’RPerwez5413.18-1354.322019
WANOSint-Niklaas-2756.78-9080.782017
HAS CONSTRUCTFleurus56250.028506.012020
BA TRANSPORT EN GRONDWERKENRetie75116.36-1854.502.702020
AZH EXPORTSint-Jans-Molenbeek12298.29199.432020
POPA GAMES LANDOreye-16940.88-15553.732020
Grondwerken BKRBeringen85632.0014309.002019
FORT PROJETSint-Gillis (bij-Brussel)17653.8213790.172020
LESNE & FILSWalcourt-159634.16-74541.661.202020
Meuleman - PolletJabbeke137956.9548416.832020
ARMA-FERBrussel56126.4937432.91109068.822017
Thermal FocusRavels325661.2350288.180.602021
ADEMOCOMRumst19380.99-136491.227.002019
AVGMNeupré184655.07160204.692020
CLEAN CONCEPT PROSilly294260.0541980.979.102020
HMR Building Iso & ServicesSchaarbeek50617.9513814.282020
IKB GROUPEupen13329.61-5565.262020
Schrijn- en dakwerken Vanhove NielsScherpenheuvel-Zichem30598.393378.670.802020
4Z CONSTRUCTElsene-48336.98-34888.250.002021
D.S. CONSTRUCTDiest3581.169301.912020
PLACO-LINELiège82121.4121487.892020
FALESA CONSTRUCTThuin6569.004668.002020
BOUWWERKEN ROBINBekkevoort20460.0024718.502019
MAS CONSTRUCTRumst67180.1017338.30124259.832020
ENTREPRISES PEETERSDrogenbos12132.554935.602020
DAKWERKEN-TOITURES DE COOMAN M.Affligem13597.74-18786.372019
SAGRO AANNEMINGENKortrijk45066.502028.060.402021
KLMAZaventem72021.1046131.282019
BDW TechnicsMoerbeke (Waas)5378.68-19502.212020
MICAFLEXPerwez26687.83-22614.402020
PITKeerbergen-14107.75-28569.782020
BOUWWERKEN TEUWENSHamont-Achel24825.94-4188.632020
THEYS WK GROND EN LOONWERKENRanst256620.58157236.502020
TC IMMOVillers-la-Ville91301.0751396.292020
Resto De EclipsBuggenhout5869.08171.502020
BoelensKaprijke22202.60107068.012.402021
DOBBELAERE PatrickSaint-Ghislain103438.388047.082019
MC & HAOostende31462.266859.532020
BMA CONSTRUCTBeersel16323.921036.961.502020
TRANSPORTS XAVIER MATAGNENassogne165707.0534819.212020
VA CONSTRUCTIMEWavre-20082.9851015.801.302018
VG WONINGBOUWTienen6563.456562.4557221.792016
AST-ServicesBraine-l'Alleud27102.0045221.212020
Van den Berghe boringenKnokke-Heist22171.61612.762020
LAZO-PROBeringen77120.3618253.812021
Waterfront SchelleBrasschaat655793.00-337406.002020
AS-BAUBüllingen178474.85-55161.8214.802019
KB Terrassement&ContainersHéron21019.0016483.322020
Economy PlanBeauvechain87182.065859.072020
JWN CONSTRUCTGenappe16937.21-4266.342020
CDV AGRI CONSTRUCTAlveringem70833.029898.202020
INTERNATIONAL WORKS COMPANYSchaarbeek67479.675366.002.302020
WIDIBOUWHoegaarden54546.6511522.412021
K and MErpe-Mere-1495.36-12172.312020
M&MAntwerpen51311.356399.43361050.532020
VMI MENTENANCECharleroi71925.7210932.67183435.312020
GGK Van den BoschPutte215639.0827939.544.702020
LA VELORIETournai683636.63281181.991035920.401.002020
Nélis DominiqueNamur46614.9220734.2184588.462020
PRIJOTSpa14105.261585.382020
L.D. Belgium EntrepriseHélécine27358.3410737.122020
LIPPENS INFRAZulte861115.3565463.6223.302020
RIPTECTremelo38566.7920666.912.002021
BKCGenk1305811.21370217.212021
Steve OellibrandtBeveren137040.7043150.171.002020
O.C.O TECHNICALFerrières1650037.25956424.1215.902020
VERDEBO MINI GRAAF- EN AFBRAAKWERKENMoorslede23905.7810965.742020
BERINDE CONSTRUCTAnderlecht23282.515626.802020
DJK NivelleringswerkenLille256648.0240216.322020
Art of ColorsLier23125.90612.440.502018
SUVIAnderlecht20565.0020367.000.602021
VENDRAME & FILSFlémalle-6937.96-17402.4040591.853.002017
REFORMAR CONSTRUCTSint-Gillis (bij-Brussel)11264.2711263.272016
BOUWONDERNEMING MONBALIUOudenburg328231.74172201.344.902019
MINEO MARIO CONSTRUCTIONSaint-Georges-sur-Meuse35340.963984.33229263.552.302017
Van Echelpoel TuinenMortsel32319.195082.750.802020
HM SEWERTECH SERVICESHamois301592.5949015.215.102020
SCHELDEWERF RUPELMONDEKruibeke702130.8831276.7913.902020
SONASSIRIAnderlecht21952.9724952.892019
Master FaçadeBrussel29467.4324467.43106160.502017
AFTENI GROUPWaremme56143.42-23286.532020
De Peppers - De GronddabbersHaacht-12730.12-13181.412.002020
RAU DAVIDBrugge338394.6997396.881.002020
ALLROUND GROUPVleteren31340.005522.002020
LEMAX TECHNICSMoorslede148581.4412940.482020
YVES VERHEYDENLede45643.2715505.702020
Entreprise M.K.G.Hotton176297.814038.992.402020
AMARA RENOVATIONSAnderlues36851.204175.57635346.672020
PRO-SLasne96818.84-14606.252.502020
INFRA-SERVICESHouthalen-Helchteren14535.233310.452018
VDP+Oosterzele-4912.30-12143.072020
Tuinen GoossensBonheiden3549.00-9470.002020
EDITE CLEANEllezelles114271.008538.002020
BMJ BâtimentEstinnes11819.004409.00124378.004.002017
JAMIVABrugge25918.088991.922019
ALL CONSTRUCT & RENOVELa Louvière-3636.00-14952.002019
DE RIDDER ALGEMENE BOUWWERKENLebbeke26535.4613658.132019
TOMASPORBrugge401615.1981967.992021
GELILOAartselaar295977.8044034.059.702020
Matthys KevinLille135381.004731.002.002020
BOX SERVICESOudergem13468.048968.04159948.872017
BUCALOud-Heverlee58036.1039436.102017
JADOULLETongeren-52937.36-11008.662021
LVA FORAGES ET POMPESComines-Warneton-65411.89-41983.452020
SART TECHNICSGent63984.0313599.402020
WOON EN RENOAarschot500.98-8096.002019
BORGMANS JENSOud-Turnhout103601.3560564.562020
ALGEMENE RENOVATIEWERKEN LEUVENTienen-1556.89-1982.532020
ECOTONENeufchâteau28658.2613189.501.902020
HUZI CONSTRUCTSint-Jans-Molenbeek4108.62-12240.582019
MIBROWetteren63196.9319561.49421386.452020
MELLO CONSTRUCTSint-Gillis (bij-Brussel)71934.3648506.94305081.252020
RecyclazAalst100829.7923716.562020
CasanovoAnderlecht-158878.83-38595.9415.002020
AXL RENOVATIONSint-Joost-ten-Node26161.39378.91128708.220.202020
SYMONS KARELOudsbergen21247.99-3461.492020
VTR CONSTRUCTVorst-1993.83-2993.832017
TD TerrassementRemicourt21083.25-18780.584.202020
BUILD ECOSint-Agatha-Berchem22443.1321861.542019
DANY CONSTRUCTIONCourcelles15368.736079.522020
RECO TRANSAarschot-18613.08-10093.452019
B & M BOUWENTessenderlo30319.087783.312020
BVBA VERWEBOHooglede457757.0036967.0010.402020
MN DEVELOPMENTMons10283.158669.752018
DPK PROJECTSBrakel45695.38-12483.761.002020
AGRI-TERRAFlémalle-88266.33-128333.522.302019
KR_ï_EFBerlare412070.13-13170.892020
TFTCTenneville-5522.00-30982.000.102020
MONHONVAL BETAILSaint-Hubert-19012.44-3629.112020
GRILLI A-CVillers-le-Bouillet-1366.21-9272.581.502020
Grond- en afbraakwerken BosmansBekkevoort129244.7123755.901.002020
BERTUZZI CONSTRUCTIONPhilippeville-5164.9821726.022020
Rénovation JA.AGWaimes23061.009915.002018
DMG ConstructionGent144991.63162608.7010.502019
I&B ConcernHerk-de-Stad1586.2729290.832020
TELE-IN SOLUTIONSAntwerpen35025.687441.682020
D & G CONSTRUCTSchaarbeek167809.33-46359.98874197.870.302020
STREVIA GROUPEtterbeek40552.8213100.112020
IGMABuggenhout67727.009969.002020
DVE ConstructGeraardsbergen46816.0519284.152.902020
Julien Lenartz ConstructionThimister-Clermont33008.243394.532.202020
DreamcatcherLa Hulpe3375.04-7749.290.502020
LELANDZandhoven111593.39-1708.662020
INTERSARIQuaregnon6631.67-42987.102020
IMAGES CONSTRUCTAnderlecht46209.829596.90134717.802020
EH INVESTJette27447.836072.652020
TECHNICALS SERVICESAnderlecht18600.00-6058.40100947.302017
LocLalBrunehaut9574.00-10372.002020
VEGA GROUPHouthalen-Helchteren298202.10146156.222020
Peter MampaeyScherpenheuvel-Zichem23468.92-1514.532020
V&P CONSTRUCTSint-Jans-Molenbeek7155.50212.54157593.142019
EAST BELGIUM WOODCHIPSEupen-16856.3857556.302021
ANTOINE RELOUW GOLFBAANBOUW & RENOVATIELanaken92650.0515910.412020
S & A BETONBEWERKINGZele23285.62-9810.152019
PDL INVESTBrussel64073.6757505.60550445.262021
PL CONSULTTongeren-9251.77-6121.312020
LUXURY WOOD MENUISERIEVilvoorde9799.003599.002017
FANY GROUPESint-Jans-Molenbeek11596.6110477.532020
Bouwonderneming VerhoestraeteMaldegem26376.91-3151.764.302020
GROPAKUGeraardsbergen-28953.6711807.68745153.411.802020
EMASISoignies174814.1645910.942020
TERRA TCHOFThimister-Clermont-15099.489846.502020
Delvaux Pierre EntreprisesNamur31782.15-47673.150.602020
ARNAUD SAUGRAINComines-Warneton101793.7262168.826.202020
AV CONSTRUCTCourcelles214559.7130446.86282632.821.102020
SOGETEXFlémalle53087.0045472.003.702019
BUKAnderlecht61625.247584.69279655.742020
BERIOT & FILSHensies66958.9714039.72313699.922020
Soil SolutionsGent659925.01174885.462020
MAAF & SoPerwez-19625.57-38225.572017
SRV17Elsene64253.3258053.32151958.092017
JB CONSTRUCTFleurus431322.3199979.9831.602020
CAP-IMMO INVESTColfontaine-17614.00-11864.002020
GUKA BOUWONDERNEMINGGrobbendonk21003.25-23488.182.002018
GEYLANIGent-55549.45-97116.455.402020
EDEN CREATIONSNeupré3394.18-3894.242020
TERAELECTheux-14413.92-3298.5977330.522020
Asfalt BedrijfGent161684.9470568.961804198.0910.402019
BAKELANDHaacht387502.33377607.582020
DANY BUILDHemiksem91461.6128187.012020
SIMENONAwans92993.0613332.145.402020
Dirk Van KeirsbilckZulte196403.4181894.392020
Johan JanssensKruibeke22822.7484772.172020
AdlinIngelmunster15970.246850.832020
JRN GROUPMaldegem329524.56155060.485.002020
DGW TUINENHeist-op-den-Berg11407.28-16752.282020
L&S ServicesCelles (lez-Tournai)-27215.27-2034.192020
RON BRIKKELJONPutte17123.07-1476.932017
IMMO-RÉNOVECelles (lez-Tournai)30807.0210170.512020
Authorization WantedSint-Agatha-Berchem55591.00298.002020
COBATIMATCharleroi-4357.81-10386.220.102019
B&N CONTRACTINGPuurs-Sint-Amands69058.4721497.321.202020
FransenBrecht33129.1812905.812020
RANAPROOupeye-77500.42-47251.752020
Dares ConstructAnderlecht51497.0023208.002020
PRESTIGE BEZETTERAntwerpen64395.162753.902020
S.H.Arlon-24589.20-30789.2046759.660.602016
GERARDY-HUBYWaimes142927.8160357.122.302020
Algemene Grond en Afbraakwerken MignonGeraardsbergen220947.88133083.177.002021
RESINTOPFlémalle14928.1112789.861.202018
KEVIN LEPAILY ENTREPRISESEsneux30045.2614065.832020
ROGECOGavere196008.14123998.462020
RGK SOETEMANSZandhoven41615.9411541.222020
Jo KennisZoersel3017.43-15.292020
JMLOCALeuze-en-Hainaut221834.9956423.310.802020
ALTURA ACCESSLierneux284777.73115377.968.002020
AM BATICharleroi8269.71-2113.292018
DE KOCK WAVREWavre1615543.42-167824.506756466.2823.602020
CrodereBekkevoort23244.545291.050.202020
Luc WuytsLier56412.7858671.182020
BF 19Anderlecht78677.2985359.612019
RIBATERSpa41796.003763.001.002018
ROIONamur6353.26723.542020
DEGRYSE VINCENT ALGEMENE ELECTRICITEITSWERKENLinter31243.478549.271.102020
CONSTRUCT ZGAJEWSKI PROJECTBinche55372.9224067.462020
FRADA-HEINEN-TERRASSEMENTWaimes57891.6214303.403.102020
KEULEERS WSMeise6505.03-2085.542020
BovertoAvelgem206980.0220862.364.802020
FLORIN CONSTRUCTSchaarbeek37208.3646844.142020
B&FTemse3045.51-4459.552019
MULTI TRAVAUX SERVICES ENTREPRISENamur1820.002031.002020
CLEAN FACADEDenderleeuw5990.63-4405.202018
MontageElectroSanitairHouthalen-Helchteren69457.7618817.762019
Master BetonwerkenBeringen52019.9815736.68313910.210.402020
R&L PROJECTSAsse88645.4910521.48532327.420.602020
GLENN VER EECKERuiselede35776.27-606.742020
Algemene Bouwonderneming Cuypers KristofHaacht9952.524019.525.602020
Grondwerken HendrickxPepingen258510.39150740.002.402020
CLICK WOODUkkel-1051.332010.902020
SOMIHouthalen-Helchteren44714.504986.772.102019
Verstappen Beton ProjectsHeist-op-den-Berg19000.796600.792.302017
GVS CONSTRUCT SPRLAnderlecht20983.00-782.00113749.002020
REAL ESTATE DEVELOPMENT & CONSTRUCTIONWezembeek-Oppem137582.1581989.772020
ATELIER ZLokeren19049.88344.822020
DEROWYDeinze23769.279799.692020
Verhoeyen Tom GrondwerkenZulte190595.5562084.400.902020
GREENVIEWMusson4065.001266.002020
Jeff PiessensBeveren86155.1034585.112020
AQUA CONSTRUCT +Pepinster38054.7217615.981.002020
AS WORKSSaint-Georges-sur-Meuse132164.9730522.495.202020
RSZ GROUPDiepenbeek97524.6851097.842020
De MertZele68268.4019229.080.802020
WE DOVorst321460.00166773.006.202020
AY-TRANSPORTMelle44669.009905.001.202020
PASCAL CONSTRUCTIONRamillies-22507.00-28707.00304203.004.002017
DRAUX CONSTRUCTIONChimay4664.933264.591.002020
KRAANWERKEN OYAERT.COMDe Panne270521.59101030.402.002021
DRANICONMaldegem10127.52-17683.242020
DRJ-PavageSint-Pieters-Leeuw87151.577565.922020
RIMIBeringen53803.7328031.092020
GROUP ECOMAOverijse9675.15-2745.162020
RONY POWEREvere2484.00651.002020
CZAG WORKSJemeppe-sur-Sambre58126.4528380.181.202020
NAS-InfraGenk42224.0023624.002017
BPC GroupZulte-83734.01-77349.739.602019
GROND- EN AFBRAAKWERKEN STEURS IVANHeist-op-den-Berg78476.7429982.431.102020
FORENOTervuren66642.0015279.002020
LM2Seraing8975.101087.20135899.842.002020
L.R.H. SERVICESFroidchapelle35456.432888.972020
TOITURE BALZARINIBraine-le-Château17271.89-912.771.502020
FAGNES CONSTRUCTIONJalhay190830.68-1869.450.602020
Bouwreno WSBree37676.7032731.711.302020
TERRAHOMENamur39804.00-902.002020
T.1 BXL-GROUPSchaarbeek8060.0070266.432019
AGU BLOCAnderlecht35832.082909.67109263.652019
NG TOITURESFosses-la-Ville-25664.54-41433.691.802018
DYNAMIC TOITUREPont-à-Celles62865.107122.59177631.651.002020
MULTIVLOERGent156110.7461408.532020
SCHRAEPEN E.Antwerpen27230.795135.082020
LOONESDiksmuide120211.9751935.881.002020
JARDI-DELDonceel7286.29-5956.282018
GROND & BETONWERKEN MALCORPSSint-Truiden102751.82744.472020
ABGSDalhem23597.591343.461.002020
TERRA GROUP CONSTRUCTBrussel69218.005895.002020
CoowerPepingen-56841.65-9371.002020
G&D ELECMons37281.5820998.352020
SERGE GENERALLY CONSTRUCTAnderlecht55905.5725807.062020
Aannemingen GoossensVeurne11512.464199.942020
AM SERVICESJurbise7845.86-12.152020
Tuinaanleg VanseverenSint-Niklaas-175243.47-66553.814.002020
AKKAYA grondwerkenZele65114.8523697.295.002020
ALLGRASBornem23614.052196.452020
EPC-BAmay850993.2039565.85709676.702020
JR CHASSISLiège-2094.0014227.002020
DCH-TERRASSEMENTAwans-42576.97-26881.802019
VEREECKE OPRITTENDeinze5215.76-32265.472020
SCHEIRS & FilsChapelle-lez-Herlaimont-59192.85-77792.852.702018
Alain PIRONFaimes104618.0955377.252020
RECYPACCourcelles200255.0024764.00955139.002021
AGRIRENTWuustwezel78647.0210670.692020
LIMPIO NETSint-Joost-ten-Node8654.39-54.452018
GRONDWERKEN LAMBRECHTPittem26119.421932.512020
NNS-TechZele81742.8413958.402020
DM WERKENHoogstraten90229.0230824.212020
POWER SUPPLY CONSTRUCTIONChimay-3056.31-1859.302020
De BouwerieBrugge122520.7528928.502.702020
3D RecyclingMons166734.005516.141.902020
BATYCONSTRUCPlombières46747.14-71056.031.902020
SPRANCO-MATICHoogstraten877409.84396229.453.802020
HABITROUkkel29927.624773.762020
PMF CONCEPT VLOERENTessenderlo20907.7214707.72185253.012018
TIMBER COMPANYAssesse1187.03-8576.582019
BE CONCRETEOudsbergen49807.40166.692020
BATIMENTS ET RENOVATIONSFléron8177.0018339.002019
GROUP PERSICHLa Louvière-186896.20-30618.111.102020
LENARTAntwerpen4808.784884.432019
VDV MONUMENTSCharleroi37739.306803.292.102020
KMNHam90801.7028483.211.002021
PARENT JOSECelles (lez-Tournai)15701.1416532.682020
YA-SAR PROJECTOudsbergen69990.5620498.341.002020
RedElecRochefort94.7316392.081.002020
TERRA & PAZ ConstructCharleroi26268.4415675.3461378.882020
MICHELEvergem195547.0011044.002020
HollebecqAvelgem104450.3660767.382020
M ROUCHET ET FILSTheux171093.66106794.93735926.973.002020
CONNEXION FOBELETS TRAVAUXNamur42717.09-5847.498.102020
BOM CONCEPTGerpinnes12279.6912020.852020
DIMO TOITURECharleroi148850.0024678.00260516.002020
CooremanHaaltert258845.19117193.712020
Concrete WorksLanaken62665.2310743.722.902020
ROBEYST PROJECTSEvergem84715.7427771.362020
DEMBLON GeoffreyTheux63732.2017536.202020
ROOF SERVICE WYDOOGHELier24980.16689.552019
SAMUEL TONNEAULeuze-en-Hainaut258824.00118623.002020
EBN CONNECTAntwerpen20226.387442.402019
Groen atelierRanst148809.9548559.372.602020
JARCAUVorst188951.84135112.842020
NIKOLAS MATTHIJSLochristi40624.692645.974.402020
PLAFONNAGE MELLAH S.P.R.L.Liège61730.2236989.40409870.862.002020
Q-POWERBraine-l'Alleud41417.8122491.242020
ConsulthorBilzen6402.83-12005.630.302020
BOTHUYNE & COZulte224857.74126805.561.102021
JMH GROENZwevegem26045.00-12344.001.602020
BENOIT LERUSEAywaille-32572.87-19242.422019
WINIDuffel478445.669388.002020
TH ENTREPRISEModave62636.4172329.472.502020
FLY, MANAGE & SEEGerpinnes11875.48-32859.202021
DAVY NAERTKortemark71445.754592.272020
Agrartechnik ThomasSankt Vith200303.01102820.042.002020
Unix 2Evergem40432.1834238.002018
DylcoLanden162593.4243561.352020
ER-BOUWGent163704.8474811.282.102020
Bouwwerken Deryckere AlexanderRoeselare98727.0225237.612020
HoutenBoomScherpenheuvel-Zichem41379.5236544.642020
Biaccalli ConstructionMons-23151.00-44722.007.302018
LAUMEN CHRISHeers84236.4640387.442020
DBR Construct SPRLGrâce-Hollogne117109.5260164.686.002020
RENOVE SOLUTIONLiège80580.1732708.41344656.982020
TERRASSEMENT WILKIN-CORNETVaux-sur-Sûre11414.00-14978.002020
Hardenne Luc EpinçageAywaille118350.2845617.60208352.681.002020
DEVANBOWielsbeke-31200.00-5192.002020
MAIA & FERREIRAMalle92119.4516253.760.602020
AMP BatirenovBraine-l'Alleud152470.7350815.481.002020
AZUR PROJECTSKeerbergen157537.35-11126.172020
AMB ELECTRICITELa Louvière-27290.70-61619.6294335.001.202019
ZIVABROHam25203.62-706.452020
BINDELS BAURaeren50356.9938788.314.602019
PTP CONCEPTTubize24105.547074.690.602020
Alex & Kenneth RecyclingNieuwpoort116347.00123911.001297007.002020
R.N.C. CONSTRUCTCharleroi15477.0012673.002019
Tuinen Van Dorpe GeertHorebeke164748.2690154.183.202020
VHLaakdal56392.2616642.462020
LES JARDINS DE BENJAMINBraives69848.5877518.242.802020
INCREATGent59086.7712339.142020
Mathys InfraZele21595.392320.49188205.710.802019
GeertsWesterlo48290.2615303.762020
CMS ServiceWuustwezel24689.716534.302020
MIJN AFSLUITINGMechelen9991.39-6290.621.302019
BKG CONSTRUCTGlabbeek206717.5343776.922020
PHD TOITUREDour27770.46167.112.802020
K H & SGent162653.5171995.892020
N&SWetteren-12859.61-132.872020
Philippe D. GardensBoechout154456.0943234.252020
KluterhofMeerhout27747.923354.912020
SBM CONSTRUCTGent318250.19238535.154260272.402020
Mavzer GroupGent168784.5279067.192020
Arne DewaelschePittem697726.64421776.142020
GRENSON PISCINES CONSTRUCTIONEsneux482150.46206770.091341185.221.402020
GARANT CONSTRUCTBrussel30691.0078589.002021
C.T. CONSTRUCTHerstal5882.882701.051.202018
Rayss ConstructLokeren29637.521328.471.002020
LGS ConstructJodoigne-6779.004054.00127918.001.902020
LDH RENOVATIONSStoumont201341.4352664.341.002020
PERFORMANCE CONSTRUCTIONPerwez21487.564528.563.802021
BMF-SolutionsHamme (Vl.)28498.3120383.910.602020
SA INTERIOR PROJECTSMeise12766.472091.052020
MackelWesterlo33233.09-923.832020
DeVaTerraOudenburg83630.05-38229.704.402021
KARKISint-Joost-ten-Node18282.39-4548.611400.002019
GWL+Hamont-Achel322896.92298911.647.202020
WINTERS SONDERINGENPelt75540.3752638.662020
HKY KaplanGent65989.2829379.350.302020
J.T.E.C.Fosses-la-Ville23359.00-2042.002020
MIELKIPWalcourt305651.4525679.431.302020
IMMOBOOosterzele44837.1917643.922020
ABZOPSteenokkerzeel19402.653732.640.602019
HW ConstructionDeinze91219.9812270.901.402020
PhekaDilbeek8380.76-15654.23107253.782020
Gert Van TendelooLille48415.0417699.882020
HARBIPuurs-Sint-Amands55025.88-10372.112020
Transports L. FLORKINLes Bons Villers23146.494546.494.602017
ID CONSTRUCTION.BENeupré19051.043467.612018
BEYERS RUIMINGSDIENSTStabroek289202.10124357.192021
NP CONCEPTSeneffe60509.9215807.796.802020
ACT SERVICESCelles (lez-Tournai)-2942.5510469.162020
SPRL BATINICOMons17086.125071.46229913.191.002020
RVD GroupSint-Niklaas50946.00198533.002.502020
ARS B&VSoignies27306.8816613.132020
EDYLUXLiedekerke20369.295985.66131061.192020
KRS RENOVATIONBrussel6907.001056.00106396.000.002020
COCOON GARDENBraine-l'Alleud28895.214874.532020
LOOS MANAGEMENTPeer75277.8525417.952020
DAVI CONSTRUCTAnderlecht8755.00383.002020
SVDBZoersel76351.1923311.692020
DELATTRE TERRASSEMENTPéruwelz35281.00-4028.002020
V & W BâtimentsFléron56040.0010689.001.202020
Comfort LineLa Bruyère37812.1583745.412018
MULTITASKINGSint-Pieters-Woluwe83494.6017703.261.002020
CONSTRUCTION HUARTCharleroi26751.2218351.60243812.163.002019
VST ConstructSint-Lambrechts-Woluwe12484.363632.002018
J.V.H. WoonconceptenLommel6448.51-5269.480.102020
KANALISElsene-69753.8040253.8614.202020
SAH ARTAnderlecht11359.512528.612019
BELKOMAsse33600.6713902.05142913.542020
PIETER POULS PROJECTSHasselt58643.095619.141.302020
50five BeLuxEtterbeek259320.76-660119.845.302020
TerramontfortEghezée-246757.49-259157.49552554.222018
STUKA-PROJECTHouthalen-Helchteren17483.954130.102020
MBT-GROUPDiest37795.7636201.932020
FERME DES PETELLESLibin678247.5081653.950.502020
GRONDWERKEN BRODEOUXGistel-26289.59-17940.142020
GERARD Group Sprl SCharleroi22539.9922538.992018
BERRENHEIBOSGent259585.24136160.502.302020
SimonyanScherpenheuvel-Zichem26013.87879.982020
Lootens RobbeHooglede141716.7885991.202.202021
DEWAGROIeper41587.128034.041.002021
VYBEMechelen-13285.78-5293.792020
BEREA SOTRAD INTERNATIONALEtterbeek66471.87-5613.452020
Grondwerken SegroPuurs-Sint-Amands79241.3155044.032020
YEWIRetie40431.006282.372020
BVG BestratingenArendonk78172.4124637.872020
Toiture SiraultAmay6561.0811474.432020
Ninive TourCouvin-38142.7327958.002019
AB JARDINCourt-Saint-Etienne-17214.00-37214.000.802020
EmosaGent37843.883108.721.602020
ENERGIETECHNIEKEN PYFFEROENPoperinge53582.186695.852020
T.T. CONSTRUCT THEWISSEN & WIARTOupeye-1611.00-8858.002019
ATECS SPRLAmay408527.77182691.012020
VLOERWERKEN DE WAELE E. & K. BVBADeinze8423.54651.402020
Frédéric Liégeois EntreprisesWavre21631.7548328.312020
Vam BouwwerkenAntwerpen433441.05265599.832014280.632020
ALGEMENE AANNEMINGEN GEERT MICHIELSBilzen74118.0026202.002020
PackléLanaken21573.53585.902020
MVA SERVICEHuldenberg28218.0017904.0069969.002019
HAUTE TOITURE HASSAINIChâtelet19579.681029.072020
ELEKTRANETGenk54677.8019669.282020
INTER ROSSSint-Lambrechts-Woluwe18436.0012188.002020
CG CONSTRUCTIONSoumagne-99300.00-81275.003.002018
GROUP HEYPROLonderzeel87158.7624826.432021
Bo-MixBornem238460.0887314.912020
B.O.R. InterieurAntwerpen48169.1911103.782020
VC AGROLeopoldsburg-89316.00-37966.002020
JMJ GROUPETrois-Ponts26462.0024200.002020
Gérald HOUBEAUSoumagne-2068.00-9077.0093837.002020
Has-ErbouwZele34139.74-1861.57238500.512020
DAKWERKEN TRAENZuienkerke205953.3797937.132020
IKROMLiège19948.99-1812.881.302021
DIVINA PROPORTIAZoersel-2611.88-15807.032.302019
Hekwerk Poorten Yvan RomboutsBrecht30879.3614808.162020
GILGEMYNWevelgem72021.1936984.660.802020
Dakwerken MichielsTielt-Winge69415.0847808.050.902020
SEBASTIEN DELMARCELLEEghezée42647.159469.712020
Algemene grondwerken Van Pelt IgnaceZoersel61254.9482004.341.002020
A.F.S. CONSTRUCTAnderlecht71557.9018440.912020
VS ENTREPRISESFleurus-8830.919477.452020
VEHACOLille50808.7221934.832019
RHAINOTTE LOCATIONHamois79189.7194175.182021
RULESint-Joost-ten-Node-3026.72324.642019
Gruyaert & CoWesterlo29454.4012192.492020
Make Up your ColorBraine-l'Alleud40926.005909.001.002019
CEL ROMBOUTSMalle100212.0928319.312020
OMNI BATI TEAMBrussel27250.0914099.442020
TERRASSEMENTS TRAVAUX FORESTIERS DU HAUT BRULYCouvin24499.009317.002020
ISOMASTERGent20160.3246060.320.802018
GERA FLOORLebbeke13669.40-111.982019
RAMOGrimbergen47248.47-25344.082020
PEGASE IMMO CONSTRUCTFlémalle-18767.89-25420.790.602020
Rijmenants GKLBerlaar46688.497515.413.002020
CITADEL REAL ESTATEBrussel62409.3632921.272019
DELTROLiège20405.0060.082020
ELITE RENOVSint-Lambrechts-Woluwe72214.7416650.28263259.432020
JSB CONCEPTBinche-41655.0026124.002020
LARA RENOVMont-Saint-Guibert-9953.59-33756.542020
NORMON ALGEMENE BOUWWERKENIzegem26243.805574.282021
T & S ConstructLokeren105795.8754106.422020
HARNEET FOODSint-Gillis (bij-Brussel)183317.86146683.86184632.002019
COORESint-Agatha-Berchem26303.18-11883.472020
D.L.T.P.Florennes55330.6223422.911.702020
AYM-C CARRELAGESeneffe14720.956229.71171273.311.102020
AKS-TechGent53314.5813892.213.302020
WATREMEZ LaurentChimay126514.67-6732.111.802020
Bouwwerken EbokSint-Niklaas67257.633400.539.602020
ARCLOWervik105946.4346.667.102021
MertGent30494.2725642.182018
Les Jardins rhodiensSint-Genesius-Rode11791.404605.442020
AH CONSTRUCTIONSLéglise26033.20-6053.712020
FIERENS GRONDWERKENHerentals37120.8518825.112020
GZ RénovationCourcelles13323.07-20244.672019
RENYK RENOVATIONVorst14228.2741.122020
4EVER ONEMerelbeke34800.4336718.272020
JHONNY CONSTRUCTOpwijk39608.2932478.63225580.352019
MACANMol-4196.70-3604.882021
REVYSONKortrijk113759.44111621.122.002021
RESO CONSTRUCTWavre71891.0085221.001.002020
ADROMaldegem31376.7113536.132021
SOBEBATVielsalm40879.478877.470.002020
NICOLAS PHILIPPETBerloz109017.0013232.00549067.002020
BDM ConstructSeneffe9535.97-17766.432020
CREATIV CONSTRUCTEvere86635.7438549.242020
PH ConstructSint-Pieters-Woluwe122347.3112574.062019
TILBO PROJECTSBeringen87431.1616865.672021
LUNE D'ASIEAnderlecht-680.53-16854.822020
Soares Building RenovatieDe Panne70136.7236789.802020
INFRAVIALens (Hainaut)42440.456001.063.602020
ALTRAVAChapelle-lez-Herlaimont153786.45-16813.862020
Van Dievoort Algemene Bouw en KarweiwerkenBrecht56066.7420463.912020
Powerman EUBrussel4927.76-1272.242018
ELLI-TERREHerstal67238.00103600.002.102021
TUIN- EN TEGELWERKDilbeek25129.97237.090.902020
SMET PILEDessel789376.96201255.101.002020
UNI FACADEChâtelet24027.0058884.002020
PLAN B CONSTRUCTSchaarbeek21699.565010.82189938.222020
HapersRijkevorsel70978.00-20337.002020
AK TEAM BUSINESSVilvoorde-71399.94-33568.96147707.173.302019
DIFFELS MENUISERIEMalmedy56402.931032.212020
DEGEYE FORESTBouillon352278.2354287.911.002020
VatodakBegijnendijk32953.647712.091.202020
NBR CONSTRUCTSeneffe7755.94516.3029067.712020
SMET GWT EUROPEDessel3482008.91359726.2723261668.69132.902020
JOOS INVESTBonheiden101155.2174018.782020
VL TERRASSEMENT & DEPANNAGELa Louvière-11791.00-5715.000.402020
NIVEAU+Herselt32094.17-1170.772019
VEGAS LIVEKoekelberg16527.903359.71141759.602020
VDD DESIGNDeinze159630.1654836.522.002020
LAZIMEvere33243.001707.462020
GARDEN DREAMChimay49116.285659.463.102020
OLIFRABrecht83799.1019185.812020
ARGO GroupTemse61125.7616664.152020
ENT THIRYCharleroi-146573.97-83019.554.002021
ARBORECOBraine-l'Alleud12712.612451.822020
LITTLE CONSTRUCTTubize53.83-8338.682020
SR TOITUREGedinne429108.98229629.736.802020
Van Cauwenbergh JonasTielt-Winge21076.022526.02608178.170.702018
Kévin GLOIREHotton48607.6912841.660.102020
GUY CROMBAGVoeren42693.013204.682020
JAMIE SAMOEYSint-Gillis-Waas218029.8561340.062020
AIR NEW FACADECharleroi33009.5221528.402020
ARBERIALiège-56845.10-47981.603.302020
YOUSTAFFGent25038.269865.712021
VINCENT HUSSON PARCS ET JARDINSFernelmont11102.86-16846.984.302020
RENARD SEBASTIEN CONSTRUCTIONPaliseul26373.406426.71474513.734.302019
ARGIROMAnderlecht29987.0023405.002020
IRK CONSTRUCTElsene54361.2329949.482019
XPAIRVerviers65416.0034229.00194719.002019
BVBA SIMONTA EN ZONENHerstappe148644.7459644.571.002020
AVARCO-DEGROOTEStaden12944.0022188.701.002020
MS ISOLATION FACADEChapelle-lez-Herlaimont19272.913147.292020
JARDICONSTRUCTBlégny-8396.00-25649.003.002020
DKYBrussel93550.0030222.006.502020
GRABO GRONDWERKENLokeren-17230.57-2020.322020
VOK PROJECTSOostende43067.0014658.002021
DE BUREMettet56193.9412730.672020
SURECOostende149123.1963518.902020
C & S ConstructAntwerpen-32405.72-7496.672020
F.CONSTRUCTVerviers-61604.00-14216.001.302020
MathiboMeerhout36036.1823596.011.902020
RDW SERVICESWalcourt-68416.74-53902.822020
K.L COMPANYSchaarbeek-12487.00-3759.00155378.002020
BELGIUM DEVELOPMENT SERVICES MULTIElsene34981.669354.42427860.722020
ANTWERPSE BERGING & WATERBOUWAntwerpen-1039.28-405.412020
LA DIFFÉRENCEGeraardsbergen-147733.36-51676.282021
DGCTournai1947642.2639433.698028154.0918.702020
JANDRIXSint-Truiden69537.8815865.442020
C3K BOUWCHEMIEEvergem230926.67165111.603.902021
AQUA OZENHamme (Vl.)100392.6627980.824.702020
LOONWERKEN VERKEST GEERTKluisbergen56031.7413925.600.402021
NARCOMLa Bruyère33886.29-8430.342020
MV MATHélécine9020.03-6871.550.002019
Kocie WonenStekene216731.9184041.982020
HUBERT MULTI SERVICESCharleroi19985.042513.201.002020
S & S KLINKERWERKENZonhoven10451.994031.722020
BK SOLNamur46706.704625.952020
MDR GROUPEBrussel83878.00186248.002021
WINNEPENNINCKX SEPPEKeerbergen5397.32-17236.272020
HuFa PGmbHKelmis-46237.30-14584.852020
Jave TransportZonhoven47919.84-5692.026.002020
THOMAS FRERES Maçonnerie généraleMalmedy14231.658031.652.002018
IG ConstructionDendermonde-5552.81-17253.742020
MONTAMARZottegem25116.065781.832.502020
CONSTRUCTIONS MONTOISES MVMons970.075336.392.502020
CHEMINEES WAGENERStavelot67726.984398.231.002020
VERHULST R.Retie41152.713549.162020
LUKAS BVDeinze51509.9920044.732020
DASUHerselt-26045.47454.1055676.052019
ECOSTABILBraine-l'Alleud-10508.12-15973.66128625.752020
Entreprise générale CICCARESE PIERARDVorst76397.0257332.670.602020
ADSUMUSNamur61580.798385.10254266.632020
BONNE FORTUNEBrussel13055.28-2444.7221830.002018
MK GrondwerkenRanst160538.3268270.762020
VIMEGWevelgem383746.0154703.322021
TERRAPACCharleroi-20030.63-26602.130.302020
FWMOud-Turnhout54538.0034020.002020
CATGROHooglede65157.4924678.642020
KT ProjectWuustwezel150083.8535823.182020
DAR FOODSint-Pieters-Leeuw107240.3643058.16574121.002019
Tuinwerken Bram GevaertZwalm157300.8576104.341.902020
LAPIERRE DEVELOPPEMENTMarchin-6102.76-9602.192020
NEOLOGISSoignies30134.318084.030.502020
GROWEBAKortemark13784.672722.402021
EGD TECHNOLOGIEEstinnes-22769.342839.532020
BeriomBerlare263103.4038129.612020
FIBAZele27107.237987.841.002019
ALLE KLINKERWERKEN DECLOEDT RUDYDiksmuide50309.6811699.112020
ENVY-SERVICESSeneffe10499.5713295.161.002020
Verkaveling AsperMol190506.40-18152.792020
TEMPOOGent129069.5448080.776.402020
BRG RENOVAnderlecht-60982.00-36134.002.002020
excacon.Geel20368.04-4747.892020
Jer.KoSchilde70472.3515692.202020
OVIMAR CONSTRUCTBrussel13378.88-1924.86188077.582021
Casa 2Waregem2348.15-1604.942020
Bouwwerken VanheuckeloMMeerhout20359.005.002020
Sloopwerken CovemackerMoorslede291520.00122579.002020
WIARD CONSTRUCTEstinnes12274.453021.394.002020
BEIRNAERT F.Deinze15072.86-7409.382020
AYAZ TRANSGenk42982.689965.322020
CP-AgrarserviceBüllingen2635.972596.182020
D-CONSTRUCTZulte63115.2028746.650.502020
HBGROSint-Niklaas-49891.0125606.512020
PMP ASSAINISSEMENT ET DEBOUCHAGEMons83169.2767581.054.702020
GRODEMOMoorslede62563.763926.911.702020
Meuse TransportWanze-95385.60-46781.60282225.162.702020
KARA VITABrussel29443.009279.00188223.002021
De TuinmannenHeist-op-den-Berg-10730.22-21022.780.902020
VIPEHeist-op-den-Berg86667.5611495.362020
SATRANSBrussel44069.0010064.002020
ALDU CONCEPTSint-Gillis (bij-Brussel)6568.8285.572021
Safa ConstructionLokeren17027.552306.122019
Roof Service GroupNijlen47055.6522294.872020
M.E.D.Ecaussinnes-40.62-6015.4547795.282019
VANHEUKELOM SIMONLummen34185.8623759.112020
Baeckelandt P.Oudenburg12180.5018527.142020
KADI CONSTRUCTTournai9621.0027355.002020
SERVICES & CONSTRUCTIONOostende2801.60-1935.162020
LIVE PROJECTChaudfontaine11618.521086.351.402020
MD-TECHNIQUEAnderlues77983.5229721.852020
Tom Van HorenKontich25626.3712631.092021
ARNAUD GUISSETWaterloo-6286.24-135.390.302020
BS BOUW & KARWEIWillebroek58713.0612176.360.902019
KADECOBeringen21883.993035.130.602020
HYONGAntwerpen8292.06-615.822020
K&D PROJECTSKaprijke134416.8491569.392020
YK interieurBeerse12914.566714.562018
BOUWTEKHalle13824.958134.582020
JNT omgevingswerkenBegijnendijk109943.64-38546.812.002020
DAL TECHZele39131.3311674.03233960.292.102020
HALTHORCourt-Saint-Etienne-34659.82-15497.952020
RENOVO24Anderlecht70358.8622461.002020
Ward ETongeren-6042.621436.352020
WOODLUXBrugge12456.192296.631.102020
ENDEMAGrâce-Hollogne161038.7367061.210.402020
INDGenappe88776.835123.941.002020
BOUWWERKEN SENNAHeist-op-den-Berg137159.4571989.812020
AxSy InvestSint-Truiden38247.007385.001.002020
Bouwbedrijf CuylaertsLille64822.8638466.660.702019
DARDENNE LOCATIONOrp-Jauche17537.00-1872.002020
BPF ENTREPRISETinlot41117.4614495.702020
Pjotr BreynaertGooik189398.0980188.292020
LIBRAIRIE DELTA BATIBrussel28878.1315444.74213978.731.102020
DE VIETDinant37522.1011673.3876865.002020
VABEGROLille-1660.00-14830.002.002020
ENTREPRISE TALOTTI CEDRICMons23379.004238.001.302020
Terrassement et Construction de GouyCourcelles149283.2649544.317.202020
VALY CONCEPTBrussel23546.493537.3871253.542020
GROBROStabroek63324.1618275.552020
Jeroen GodschalkRavels72265.18174438.472020
Verhardingswerken Berghmans PatrickHerselt28552.011545.622020
Art et TravauxAndenne174548.61171638.576.802020
AV CREATIONSWaterloo-37788.829068.082020
DICOVERDiest29027.3910969.832020
M.P CONSTRUCTAiseau-Presles33175.2614118.19181351.702020
LV GROUPAalst41588.007559.002020
DANNYRAAMTernat80840.4121434.412020
HadHof ServicesVillers-la-Ville2339.00-9457.002019
JARDINS KEIZENBernissart-24539.024664.642.002020
DécoRénoVanSint-Agatha-Berchem25481.285220.85119548.442020
VPH ConsultZemst49753.1518103.312020
Hance-HerrijgersEssen112828.3747288.512.102020
Eco OeverRavels93351.6735975.569.002020
GROND- & TUINPROJECTEN VAN LOMMELHerselt141983.9130433.612020
RUGGIERO Construction et RénovationAndenne34905.8710878.871.002020
FRANÇOIS NICOLASMons4501.00-16054.002020
Tuinen VerdeBonheiden46899.009969.002020
M. DELHEZBaelen107213.0017650.002020
Bart GoolaertsVorselaar81909.0021432.001.002020
HOME & SERVICEElsene7178.00-2450.002020
Vaartdijk BruggeOudenburg4224054.2910670.662020
KRAANWERKEN DAEMSNijlen153976.1414658.462020
VANCONSTRUCTJuprelle-16251.82-19433.962020
TDM GROUPEeklo642481.00317239.005.302020
CRO-CONSTRUCTIONSBraine-le-Château-2678.00651.002020
C.S.I.DRebecq55544.0411310.443.002020
RGS & Co TRANSFORMATIONS ET AMENAGEMENTSAubange17524.3014327.1593115.592019
OLIVIER Construct & RenoveAth8661.97258.772020
STEVEN MAESAvelgem217651.6677161.941.302020
MNM DakwerkenAntwerpen36468.19716.00242227.502020
BD-CONNECTSint-Niklaas55372.7214401.581.002020
SVEN DEREZKortrijk228349.54107215.480.102020
ROOSEN MARIO & DRIESHerk-de-Stad54977.9127156.340.302020
ALGEMENE BOUWWERKEN RAOudsbergen61168.4049149.402019
LIONEL BOURThimister-Clermont90921.432795.213.602020
Tuinen MeysmansZemst1049422.91496940.180.302020
TABKOEtterbeek124775.56105546.672020
MISPLONDentergem209132.5973497.432021
COCQUYT WIMBrakel-2180.82-9475.682020
BERNARD DE CLERCQWaterloo16276.668351.921.502020
GT RENOVATIONWaterloo165825.3554681.632020
BFT TerrassementTinlot90444.7814010.372.002020
VBM TOITUREOrp-Jauche40218.6934018.69591439.772019
VISANAnderlecht37088.203691.56188046.072021
Maxime Schoppach ToitureAttert-48854.96409.6711.502020
MaThiLiLille51807.00-19852.002020
Blue OctoberAntwerpen129239.1579239.152019
GDERAMerchtem25841.34-30437.293.702019
LOOK CLASSICWemmel9853.79-2743.242020
SPRL NICOLAS MARTINGouvy28545.00-4595.001.602020
TOITURE SANNEN & DE VUYSTBrugelette17062.60-6847.751.002020
DRWLokeren31439.8412812.382020
M.D.Dentergem153840.00125192.002020
DP DESIGNAnderlecht24749.525904.582020
RF InteriorAntwerpen89615.2027744.972020
BATI CRISAnderlecht20310.87987.58118022.752020
WVH GrondwerkenHamme (Vl.)42255.3213284.282020
JTJ CONCEPTRebecq38178.981885.283.302020
YAS TRANSPORTKoekelberg8687.26-750.0357186.662019
RedbouwGent296456.22122027.682.802020
DLS G.C. ConstructionDour250026.005089.00930615.003.802020
Claes Steven GrondwerkenHeist-op-den-Berg109526.6148134.902020
"BATI ALL SERVICES"Sint-Jans-Molenbeek3907.07-12907.4818580.682019
W-WORKSNinove-4010.00-8620.442020
Q&A TechnicsDiest78366.8834247.542020
SUPER MARIO CONSTRUCTSint-Joost-ten-Node39574.732613.212020
sps consultKapellen25041.6611989.892020
JILAJalhay57214.2920979.472020
CM RENT & REGIEManage57176.885751.91151775.002020
QuercusHasselt10423.8456821.182020
MDT bouwRoeselare35435.757428.910.402020
CASTAGNA CONSTRUCTLa Louvière356059.71236683.754.802020
AKBOZele19975.204096.082019
RULO SERVICEZwevegem25213.0043.002020
VoaxBoom54724.1821401.69174069.732020
SOCIETE BINCHOISE DE CONSTRUCTION ET DE RENOVATIONBinche35493.0013334.002020
KERKHOVE PIETERZedelgem269556.84104311.352021
Julien DELWICHEYvoir61652.0017315.00219096.001.002020
Bart Vansimsen GrondwerkenSint-Truiden39974.948160.962020
BEMTECTurnhout84117.4464318.222020
SOLUTION CONSTRUITEMontigny-le-Tilleul12732.25-4639.15162632.432020
BLOMONazareth166081.8297502.926.802020
SER GROUPMaasmechelen11439.69-5210.312019
LEO RENOVATIONEtterbeek43759.272379.29198330.742020
MAARTEN BOERMANSVosselaar78153.323764.272020
TRANS JACOBSWillebroek16016.67-24493.022020
SPRL FAFEL CONSTRUCTAnderlecht103398.1711688.14523052.861.702020
Stijn DevoldereTielt119825.0144653.952020
ADA RENOVATIONVorst10244.57386.522020
Grond- & Afbraakwerken DeckersHoeselt86224.4657532.362020
Tuinen Van den EyndePutte21014.4237210.385.202020
LANDBOUWWERKEN VOLCKAERTSHeist-op-den-Berg42135.3219033.252021
VANLERBERGHE SERVICEZedelgem20820.6517070.912021
VS InnovationWaregem32513.7214710.352020
STERCKX DIEGORanst61069.089833.641.002020
SERVICE 7/7Meulebeke22489.81-14461.692020
De Kooning TuinaanlegKalmthout18230.448906.630.902020
ROUSSEAU FrèresHéron146116.9093663.910.902020
FM RENOVATIONLasne24730.24369.220.902020
ALBOSint-Joost-ten-Node28100.2215700.222019
MKBornem34092.7825748.292020
RSTECHGent4784.81-139.092020
Ruttens Tom TuinaanlegHolsbeek-48042.76-4308.662.802020
Grondwerken ReinquinTielt-Winge126871.17-23846.172020
Mans ErikZoutleeuw228517.39109078.621.002020
ANTHONISSEN JORNEBrecht51200.0037856.002020
MOTISERVICESSint-Agatha-Berchem-2395.26-4092.672019
Philips Benjamien bvbaAalst376228.37226999.432020
GEYER BAUUNTERNEHMENRaeren2558.0527114.673.602020
LANNOO TIMOostrozebeke22825.709063.542020
ATB TECHNICSZele-8687.04-23722.122020
NACH-TECHSint-Niklaas36535.9227503.042020
LA NOUVELLE MAISONDrogenbos78227.0065727.002018
DMG LOCATIONRendeux-42558.95-14155.031.002020
OZCO TECHNICSAntwerpen78086.4233000.874.802019
LAC-FLORElsene12347.1414847.142018
NEW TRAVAUXBraine-le-Château157213.48107654.943375552.822020
AK-DALLEBrussel27833.001634.002020
KASUMAJAnderlues84255.30-61671.512020
RR RECYCLINGGent92156.6157456.292020
Rudi VANBERGEN & FilsOupeye556951.67145794.10802128.903.702020
VILLERS TRAVAUXMalmedy33695.1824942.342020
Bloc.ProVorst6122.9110126.902019
AGRICATLasne18798.88394.562021
Davy PeetermansTienen33750.1913393.702020
GEEROMS MACHINERYErpe-Mere248506.6599117.800.502020
ABLB CONSULTINGSaint-Nicolas104953.3652217.67150780.572020
JF BouwBierbeek8210.1840994.420.202020
NTA-aannemingenKasterlee123057.0835120.462020
OZ BOUWDilsen-Stokkem98338.4841956.232020
DRD CLEAN AND GARDENUkkel34932.7710144.81127869.702020
VAN EECKE-DEBEERPoperinge62986.4116634.321.002021
Yves Bellon TuinarchitectuurDendermonde20982.57-29815.061.002020
W & M ProjectsHerselt34781.2213427.673.002020
JOHAN MARESSint-Niklaas70410.5915394.772020
E.F. CONSTRUCTIONMarche-en-Famenne1703.00-1890.002020
WeCoHerzele10130.60-19529.182019
MOORS Containers - TerrassementsHannut-23182.0015101.00459553.002.202020
SIRLIEtterbeek92118.1118429.752020
G & F CONSTRUCTIONLiège46905.3244228.231.002020
JymSoumagne118256.2717776.742020
SYNERGY ERVerlaine163655.9570122.300.502020
DJ - AM ServicesAmay35366.5326630.302019
DZ BOUWGent24227.7810961.582020
B.V.B.A. TopspanPeer30333.2522708.262020
SPRL PIRAUX FLORENTINGerpinnes136855.7959767.58701836.554.402020
GROND- EN TUINWERKEN LUC BALLONMerchtem31468.1718230.632020
Andries De NijsLede129896.0653357.552020
TonnyGent9897.673727.672019
ERA ConceptModave26047.216567.821.902020
FTH GROUPGrimbergen13064.316864.31238314.312019
BARRETO CONSTRUCTElsene13112.50-3154.602020
HARU INVESTGenk20492.69-31092.832020
DS WorkxScherpenheuvel-Zichem29014.5411273.472020
LIGNUM CONSTRUCTBrugge107340.6961251.922020
CAP-EGOUTQuaregnon110183.4228568.864.802020
EA RENOV & CONSTRUCTSint-Pieters-Leeuw51492.4826779.03163054.272020
Temac SarlArlon-17749.43-8886.392019
RUMEXDestelbergen11933.68878.022020
A BELLEMANS SPRLLontzen15925.242617.082019
WORKPOWER GROUPGent17885.4910363.45139781.461.002019
OG JARDINS ET SERVICESEcaussinnes51993.36-13863.1752718.252020
ELLITE CONSTRUCTSint-Jans-Molenbeek13520.5028644.422019
S&B BATYVorst7191.27991.272018
EK RECYCLINGSint-Katelijne-Waver88339.2931426.712.802020
GS DECORSchaarbeek3055.00-5746.002020
TUINEN DEKEYSERLangemark-Poelkapelle40317.99-50575.267.302020
HENDRICKX COESEMANS SOLUTIONSNijlen8595.10-3132.922020
DAUMIJalhay-32108.23-34781.922.902020
DE CLERCQ GAUTHIERLochristi38040.8313738.602020
MARICHAL TERRASSEMENTWaimes98723.5151354.780.302020
JFX TOITURESChastre17299.1810587.13298023.831.002020
SIRAUX-MUYLLELe Roeulx-28380.00-9083.342.002020
LeVanWillebroek655898.29287108.832.202020
TGS Tief- und Galabau SCHUMACHERBüllingen24586.25-7286.122020
WOOXI GARDENMouscron-18531.70783.155.202020
SVW AannemingenMoerbeke (Waas)57041.0010905.002020
KARA CONSTRUCTIONVisé97826.5858425.865.002020
BELLFORTSint-Gillis (bij-Brussel)-9302.241967.022020
MASSART JEROMEDinant13305.00-5295.002019
VEGE-LOGTRAPuurs-Sint-Amands207707.50105078.647.002020
RLT TerrassementVirton74277.00-8521.002020
ALL INTERIORGrimbergen50081.9243881.922019
ZAZA L&NAntwerpen45141.9450140.942018
M.N.M. ConstructAntwerpen61159.33-96641.46537773.192020
NP-SSint-Katelijne-Waver60225.4120313.702019
Mega ConstructEvergem28922.0014531.00105630.002020
InfranitoHeusden-Zolder5582.30-4226.772020
DELBOBeauvechain16289.003889.00244399.002019
AI.VAWaterloo6420.156927.322020
Lady LogDeinze45367.0280.352020
STUCK & DESIGNRaeren30735.4815411.382020
VGSLokeren75343.587539.552019
MARBO PROJECTZele48829.3542629.351.002020
TBM CONSTRUCTFléron6136.06-63.94334000.092019
COSS CONSTRUCTSint-Agatha-Berchem70096.0063537.002020
BR-CONSULTING AND ADMINISTRATIONBrussel19843.0016425.002020
JRM CONCEPTAns48422.002719.002020
LORDIAAssesse25398.268162.141.002020
WF COMPANYAnderlecht48956.4212697.402020
GLOBAL HOMECharleroi14104.70-929.20226328.932020
CLC VERSAGETinlot36280.86-18753.272020
PAASCHSankt Vith-23445.48-25364.191.102020
GY SERVICESMarchin12759.172245.132020
YC IMMOBrussel9526.295658.462021
J & C CONCEPTSaint-Georges-sur-Meuse27576.7910325.912019
ISO - 2020Tienen10240.21-2159.790.502019
DUOFLUXNeupré125017.4445075.557.302020
De Latthauwer MartinWetteren920235.7360176.953.002020
AS CONSTRUCTFléron33549.3212368.50262863.161.902020
BE-ACADAnderlecht31193.7314597.912020
VEMATRANSLochristi33885.598739.050.402020
Kastelse RentKasterlee39371.651378.382020
VAGOLebbeke3309.07-15825.792020
J. DE WINTERPuurs-Sint-Amands5443.00-13157.001.002019
JNL AMENAGEMENTSFrameries10681.862762.572.002020
D-LI CONCEPTWezembeek-Oppem8157.68221.852020
DELHAYE-MARLIEROnhaye45852.1834168.065.502021
Jonas Mortier Algemene BouwwerkenDeinze39581.1312475.241.202020
Brands LWuustwezel89898.591235.262020
Brabo ConnectLokeren10588.82-18549.312020
BEN DE VYLDERAssenede-22575.024000.292021
X-Tra Time @ HomeBegijnendijk25661.565825.782020
ACM HOGGEHotton174698.1465498.142021
MB AménagementsDinant18843.968573.751.302020
Karweiwerken Everts J.Peer31463.6013134.552020
Jean BUCHETMerbes-le-Château1825184.7811334.129.802020
SEEVENSPelt14588.83-1211.852020
Klinkerwerken VanhamelHeusden-Zolder107594.0525856.470.002020
D.J.T.Berloz60665.0032948.002020
Van Wellen Storage PropertiesAntwerpen8503475.1694571.252020
JW-projectsBalen33217.3815100.812020
CorthoutsZoutleeuw89705.9977305.992019
VELP&COBekkevoort116007.6613025.962020
ALLARYBeernem157581.4243079.071.002021
TDH GRONDWERKENSint-Niklaas114348.3016321.210.802021
On The WorksiteBrussel7012.23-16284.772020
LWS TechnicsGent-68450.00-81625.003.002020
TL RENTALCharleroi8820.13-5459.002020
BERNARD LONGTAINLontzen179411.2860083.471.302020
CROMMELINCK R&DZottegem185448.42113228.024.202020
P & R INDUSTRIESWaterloo28082.004660.002020
VALASTRO SERVICESVilvoorde10963.544763.541.302019
BeratbLokeren21204.76658.482020
V-PROJECTENHeist-op-den-Berg172237.04118751.011.002020
Grondwerken GeeritsOudsbergen66702.1535113.746.602020
ENTREPRISES OJP SPRLBlégny24904.38-15907.542020
D&K ProjectsRanst42810.098474.552020
M.V. GrondwerkenSchoten39189.4930595.312020
BRACCO Grond en BetonwerkenMaarkedal22851.62-17391.972020
OCEAN DRIVEDonceel26921.386921.382019
RENOV’-AEDESHéron4711.464710.462019
TravoiferTellin71928.9653127.102020
Hendrickx Grondverzet & ZnSchoten12773.86-1049.072020
Poels GrondwerkenHaacht130808.8181788.572020
PROTECPIPEErquelinnes-10735.15-6631.052020
HA CONSTRUCTIONColfontaine31898.7845698.782019
SDC & RMaasmechelen251110.92-15732.112020
BLTAntwerpen35117.516809.862020
TERRYN SMons54093.4326578.08140780.972020
VANNESTE CHRISTOPHEMoorslede-31249.00-42199.001.302020
MoredaSint-Martens-Latem19955.997341.402.402020
Van Dijck ZwembadenBrasschaat95299.8771488.882020
NDB ConsultingHeist-op-den-Berg-4918.58-11118.582019
StibegroStaden-20364.00-38964.000.802019
CUBOMechelen44054.7919040.593.402020
PEETERS-MAESHerentals90857.94-4330.232020
GILLES CONSTRUCTIONSStoumont3920.784218.244.102020
Afbraak- en grondwerken MaxEdegem18889.5111137.360.402020
M GILLAIN CONSTRUCTHam-sur-Heure-Nalinnes34485.42668.651.002020
S-BVBA FRIERKortenaken12033.622731.282020
Willems-Van houtteSint-Niklaas66468.1528172.136.102020
BEN STARSint-Jans-Molenbeek10303.239303.23108239.792019
Peeters BestratingenHamont-Achel15233.444092.602020
AEL-MARBRERIE ET RENOVATION BATIMENTSMerbes-le-Château176928.00-14868.000.502020
MG CARRELAGEPhilippeville27013.0016579.00179382.002021
ThaleianTienen49979.0113069.382020
LEQUARRE & FILSFléron33391.8817976.802020
LOMMELS BOUWONDERNEMINGLommel6054.617285.842021
HILLSENSMerksplas45160.1318107.912020
Gebroeders WillekensLommel97894.7713025.942020
BCL CONSTRUCTComblain-au-Pont2923.00-3282.002020
DBM PROJECTSRanst16925.0310403.232020
JEVAMOBeveren50269.78-166.942020
MIDE INVESTNamur-4779.81-9528.842020
P.L. SOLUTIONSUkkel103020.0935437.442020
Bouwmodus √Laakdal19542.93942.932019
GRONDWERKEN VOLCKAERTSPutte-21982.31-21099.802020
ArthurusHouthalen-Helchteren6313.57-13686.432019
Business for Business ServicesSint-Lievens-Houtem30092.2514879.192020
TERHASHasselt8696.39-16198.192020
Storage Systems MontageZemst93504.165779.532021
FALCONZele84712.4369212.43404256.970.602019
CASILHasselt63843.0737071.522020
KM.TelecomLokeren27230.955599.670.302020
FBM ConnectSint-Niklaas1698.42-4856.652020
BART STIENEN TUINARCHITECTUURLier25753.817436.552020
R & N CONSTRUCTSint-Gillis (bij-Brussel)5301.435301.431335389.982019
TOTAALTUINEN ANDY LOGGHEKoekelare81117.0053341.062020
TOITURE DE VITTOHam-sur-Heure-Nalinnes130306.0040877.00424590.001.202020
GOEDTOudenburg5059.32-1286.202020
ToVerGrobbendonk36933.4446546.582020
JABO BouwHerk-de-Stad-43701.40-3991.982020
BL CONCASSAGEAubange-166663.00-64308.0067087.002020
‘T KLUSPROJECTAalter12809.811292.172021
ALL HOUSE BOUWWERKENMaasmechelen81447.0041895.000.202020
ERY & COSchaarbeek42095.0913346.332020
GrowaWuustwezel107353.326989.802020
ZAKI TEAMLokeren37998.9521585.951.802020
FOCO ART DECODrogenbos54014.144597.242020
SEFCOHeers40326.902637.612020
DHOMESNazareth53953.1317550.482020
MD CARRELAGESSaint-Georges-sur-Meuse-12654.25-32341.392020
MANKRACHTHeusden-Zolder18136.081602.022020
BP RENOVATIEZoutleeuw192390.36110471.811.602020
Afbraakwerken Angelo De ClercqBerlare22418.42952.794.602020
Christophe RAISON SPRLNeufchâteau39077.895493.322020
SOTEC INVESTSint-Pieters-Woluwe33549.5019471.34978597.0014.302020
ARGO CONSTRUCTBorgloon130144.67104394.323.502020
MARC LELARGELéglise102214.3936965.044.902020
VERRET TECHNIQUESBastogne-10260.34-10134.492020
Loonwerken Es BjörnHouthulst40094.12-9434.972020
MB SOLUTIONSint-Joost-ten-Node25433.7319233.731.002019
EP CONSTRUCTColfontaine45013.0856613.08633490.058.602019
KENNEDY ESTATEWalcourt408.04-19591.962019
SAV CONSTRUCTAiseau-Presles9728.12-14687.99144988.122020
Patrick & Vasile ConstructKoekelberg7641.991441.992019
VGI CONSTRUCTAnderlecht57675.0527892.42264808.442020
JOCHEMS PROJECT MANAGEMENTGenk95770.5771910.292020
FREDERIC HANCIAUX CONSTRUCTCourcelles16857.07-19502.433.202020
MGH PISCINESDison32240.192240.192020
IMKCVosselaar4826.3912822.762019
ALGEMENE BOUWWERKEN WABOLo-Reninge13848.431672.672020
ROYAL TOITURE GROUPVerviers85759.9067159.901.902020
H 41 GROUPBorgloon102509.6594073.742020
INVIDIABrussel-37724.90-47228.240.902020
KHALIGROZele46098.6835479.833.402020
RBDR CONSTRUCTIONCharleroi22474.30-2790.192020
JAMAR MICHIEL WERKENTessenderlo20142.768542.762020
LESUISSE PIERRELa Roche-en-Ardenne215448.6130806.403.602021
ANI REDLiège13067.004830.00103357.002020
ECODECOElsene23246.067000.480.502020
MarisaGent-161687.47-161688.472019
TIN CONSTRUCTAsse49214.5427447.192020
COLOSSVisé126319.6782791.681.002020
CONSTRUCTION OLIVIER PONCINWaimes33265.7312439.082020
MASTER CONCEPTAnderlecht113126.8259270.832021
LUDO RENOVColfontaine22734.002019.03173985.752020
LGD HOMEChapelle-lez-Herlaimont17619.983123.932020
Kennes ConstructiefScherpenheuvel-Zichem121666.1568889.740.202020
CRS ProjectsRanst13766.27-1031.822020
Reli ConstructionMerelbeke58770.7116251.872021
CA RENOVATIONCharleroi1081.89-2391.8739150.002020
Algemene Bouwwerken BellensHeist-op-den-Berg57338.2151138.212019
GRONDWERKEN LECOINTEREKortemark42878.6023984.882021
IULIAN CONSTRUCTSint-Pieters-Leeuw40099.3515921.282020
3IS BETONRixensart99827.3334950.970.302020
Kurt Joosen & ZonenRijkevorsel50847.0432822.002020
VAN BELLE SPORTVELDEN EN TUINAANLEGZwevegem56316.7451018.962019
ArcebloGent57065.1018192.912020
Boom en TuinAalst35185.446199.512020
Global Construction De RyckeBredene19016.35-1554.512021
DB-CONSTRUCT&CHASSISCharleroi105613.7987013.791.002019
MARECHAL BROYAGEDurbuy-177591.84-44456.401.002020
JE ConstructHamme (Vl.)5131.00-1069.002020
BEN BUILDINGSint-Gillis (bij-Brussel)40452.5120308.802020
3M CONCEPTVorst16508.777208.822020
BORODICONSTRUCTAnderlecht7704.171204.17232360.462019
TERRALECDurbuy31565.24798.192020
K&C GROUPTienen-3467.12-8810.832020
FINIOAntwerpen18386.40-6952.982020
GB SYMBOLSCharleroi19649.420.002020
B&MHamme (Vl.)68687.3310905.652020
SIEBE MAESTessenderlo24705.934194.772020
@LASSint-Niklaas184109.7468971.280.802020
GEWASBESCHERMING DECORTE C.Ieper135028.2758724.442021
BEIRNAERT BRENTBerlare131866.0436866.042020
AFEMSUZele79903.7071603.032020
IQ HOME SOLUTIONSMoorslede13256.21856.210.102020
G.RondAntwerpen53371.463998.142020
Val TerraJodoigne71496.8448168.851.802020
WEDAKinrooi38326.6918093.142020
UNIZONLokeren14924.928724.922020
Quality voegwerkenHeusden-Zolder5673.05-910.042020
CONSTRUCT IRYWatermaal-Bosvoorde1364.011364.012019
VITALI CONSTRUCTSchaarbeek28473.009873.002020
LMB SOLUTIONSZwevegem41400.4015336.882020
TP & I RenovQuaregnon9930.00-2712.002020
Hart van HammeHasselt46509.96-5669.1611541.292020
BRAM TUINENOpwijk2533.323061.462020
ETOILE RENOVATION & CONSTRUCTIONSint-Genesius-Rode1731.00-9153.00223749.002020
FP PROJECTOlne34745.3414101.442020
MARTIJN TIMMERMANS BVBADilsen-Stokkem19890.161290.160.602020
AquapartnersLokeren82617.3664017.362019
BATESPOIRMons26742.072123.87695257.692020
CEN BOUWAntwerpen19035.284332.662020
ARKON & NIKA GROUPGrimbergen14659.47-3940.532019
Inox Zwembaden B.artAarschot262377.4089684.765.802020
SIEBORGS INFRAMaaseik53335.8632788.932021
M. ERNESTSprimont8162.29-4174.632020
GINAPROAnderlecht23260.9217060.92227943.702020
Dakwerken MaestripieriZonhoven7974.09-10331.641.002021
LE RELAIS AND COManhay24515.6912115.692.202019
TERRASSEMENT MIKE PELZERDalhem30670.5112070.510.502020
Marien-constructAntwerpen78477.7624731.632020
Etang ConceptAns-2044.00-5544.002019
STM GROUPBraine-le-Château15381.584696.042020
ETS JEUKENNEFernelmont37851.2710061.09549598.241.002020
Gebroeders MitevGent13548.43-3497.062020
DELBROECK CONSTRUCTIONCelles (lez-Tournai)31920.0015854.0066453.002020
Grondwerken ClaeysOosterzele-64557.91-20707.510.102020
UPMBorgloon-2474.16-3700.332020
Mignon StephanBever38805.3812370.821.502020
TRIBUS CONSTRUCTZaventem44646.738184.19398992.192020
L2ProjectenHerentals4342.76-15657.242020
NYRO POWERBrussel18197.3711997.372020
valentindecor & cieAnderlecht30468.1311894.36295706.242021
GROUP KRASNIQIWingene30621.3418221.34113641.482020
TUINWERKEN DE MEULEMEESTERBrakel148560.0950716.561.802020
ELIT COMPANYSchaarbeek9018.071206.152020
AV BETON-GRONDWERKENKuurne-18379.13-56961.893.002020
Fonteyne DaanHouthulst56890.3638290.362019
DEPANNE & NOUSOttignies-Louvain-la-Neuve27506.446980.202020
A+++TECHGent93058.1274458.122020
ANYFLAMELa Louvière14633.71-6538.333.402020
Parket RobertHulshout43878.005353.002021
VAN TIEGHEM KRISTOFZedelgem57002.8213516.372020
SPRL TASNIERChâtelet37586.7412760.825.002021
SERNEELS PHILIPPEDuffel49989.7920454.632020
Tuinen De Kerf SebastiaanWaasmunster110520.4359555.811.302020
BDGROWingene100117.0416041.962020
ARD Conception'SMarchin48602.71-12858.536.602020
THOMAS DE RIDDERLokeren209571.11140346.743.202020
SG SANITAIRE CHAUFFAGEAttert94948.4749234.762.002020
WILLGROOostkamp34503.80497.672020
J.L. BETONMouscron141721.4534307.331.002020
STRAALTECHKortenaken70275.8233351.340.502020
BALA RENOVDilbeek29067.9310562.872020
VZA ENTREPRISESint-Agatha-Berchem22715.8416381.982020
M & AGenk19269.95553.622020
Grondwerken WeymeWevelgem43050.12-9141.292020
RDL MEERHoogstraten22604.01604.012020
Grondwerken Dimitri De BeufGalmaarden15398.5110719.282020
DARON TERRASSEMENTSHouyet247946.00148079.003.002020
Tuinarchitectuur SolibuxtaxTienen26868.0114468.012019
Beets GrondwerkenTienen75789.2841108.512020
DekaveraLedegem28277.118277.112020
FERRIN TMJWasseiges51933.9555933.954.302019
VDB KARWEIWERKENPuurs-Sint-Amands12550.234884.592020
L'ELEMENT TERREBlégny48782.34374.061.802020
VTP WorkxOlen22094.633938.012020
ED BATIChapelle-lez-Herlaimont16607.73-7995.412020
UP TALLESTSint-Agatha-Berchem69868.8940178.292020
BOUW-VLAANDERENGent17228.187928.182019
AZ CREATIONBrussel8444.262064.412020
IncrocioMeerhout281190.22-93809.782019
RDL KINROOIBree17359.43-4640.572020
Larmit InfraBaarle-Hertog243010.64183529.711.502020
YES ServicesBraine-le-Comte20527.3513794.282020
N&E CONSTRUCTAalst6561.5628561.562019
Menuiserie ViLaBaelen54033.7432706.940.502020
BATITOHam-sur-Heure-Nalinnes29952.003769.000.702021
AWJ Grond- en afbraakwerkenKruisem39798.36390.472020
MarwilcoRavels23544.714944.712020
VE LASWERKENZulte93722.3081122.302020
ROMAIN PIETTEBraives87933.0045052.002020
BOUWMONTAGEZaventem14367.458167.452020
RCM van der MeerHooglede69432.1544827.141.202020
Art Concept - parcs et jardinsJuprelle63652.315147.888.702020
MA&COSint-Lambrechts-Woluwe38268.2948394.131.302020
GRONDWERKEN NIJSTremelo126791.1478708.970.202020
BOGHE RAMEN EN DEURENHalle57702.0625384.842020
OPFRI-SERVICEMoorslede78867.2631036.451.102020
Egidius & CoSint-Martens-Latem88433.0144582.882020
INAKIS & FILSSint-Jans-Molenbeek37004.5019633.032020
Tuinen Vanden BergheAalst64527.3517654.332020
RDL IttreIttre37758.73-2241.272020
BRF CONSTRUCTPont-à-Celles10328.8310327.832019
WILMOTTE BASTIENGouvy-3295.11-16057.120.302020
Demoor KoenOosterzele32344.0026144.002.202020
T&C ProjectsOttignies-Louvain-la-Neuve10109.03-4659.972020
X-DECORVorst17302.0516152.05172241.262020
SCHREURS & CieSoumagne124113.4459839.931.102020
JNS BetonboringenTessenderlo226942.53116405.5826.702020
Den BeerboerBuggenhout35714.0423298.382020
FREDERIC NIZET TERRASSEMENTSOupeye119973.0523396.482020
ID+Waterloo14535.154459.482020
MCA CONSTRUCTAnderlecht11360.545139.502020
BFL HABITATMouscron29957.1823757.182020
Béton Construction LefebvreComines-Warneton40946.849464.351.802020
M.D. VitrerieFlorennes21302.6315102.632019
ArborworxHerselt44635.5026035.502020
Props BartWetteren47253.0024335.002020
BENELUX - kabelsZele89405.3577005.352.002020
DUTRABOGeraardsbergen56524.9614357.610.202020
Transport De Smit MichaëlLokeren28848.503949.402021
BRO BUILDERSGent9460.759459.751.502019
OLTENIA COMPANYBrussel37603.6018987.61496433.302021
MAES MGIDe Pinte57512.3812558.421.802020
SMTRSint-Gillis (bij-Brussel)13356.197156.192019
THIBOU & FILSBraine-l'Alleud-4381.65-169.122020
VANDUFFELHechtel-Eksel24712.6117712.611.202020
BORGES CONSTRUCTWavre29788.5514888.872020
HAXHESprimont108380.13119841.825.602020
WMG.PASSIONRENOVMons-35276.00-24613.0097115.002020
DALLE RIVE CONSTRUCTIONMontigny-le-Tilleul60547.2911824.132.702020
MSA InfraZele18098.285698.282020
JEFFREY VERCOUILLIEDeinze15648.273148.272020
DEMOULIN CEDRICBièvre31138.4032938.407.302020
Algemene Bouwwerken M. Van VoorenDeinze70806.0950842.331.902020
LI-JO TRANSGeraardsbergen24041.9715441.971331296.251.502020
Emmai VerdeBilzen33693.712563.372020
PLAN JOHANNESAntwerpen34016.3127816.312020
ALRU CONSTRUCTIzegem20938.622338.622020
OLIDECOHalle-30050.121195.482020
Gilles FASTREVillers-le-Bouillet100631.2956918.614.902020
J.BRASPENNINGXSchilde98496.9679896.962020
FAF NEDJOCharleroi17589.263129.8181286.712020
Larmit Brandon Infra BVBAHamont-Achel17810.435410.432020
SPS-CONSTRUCTSint-Jans-Molenbeek55064.0223209.812020
TerrazEvergem21642.283042.282020
EPWorksPelt16360.53-4051.712020
Terre du SudElsene31208.492453.232020
DEMEYERE GRONDWERKENKortrijk56205.5329806.402020
HOUYOUX CARRELAGES ET FILSWalcourt1206.29-4541.16216051.732.502020
RDS BisschopHerzele-8570.34-7637.472020
MATECHINamur91469.7557974.722020
LUX & DESIGNWemmel7739.001419.0049900.002020
TSUGent44824.9526224.950.302020
AVANTGARDEGent15472.839272.831180376.852.402020
I&G Rénovation-FaçadesSeraing14346.005810.002.802021
KOSTA & C°Sint-Gillis (bij-Brussel)20069.0213869.02369532.872020
HZ CONSTRUCTUkkel8072.137072.1341270.502019
Alec ConstructAnderlecht20016.061126.792020
KOBA CONSTRUCT CLEANINGGrimbergen47169.0016907.002020
BATI LMAnderlecht14886.0314886.0387394.302019
MS-INFRAHamme (Vl.)274811.64140543.7615.902020
HENNAUX TERRASSEMENTNassogne-14575.2617199.952.102020
Immo ABM - Best LivingGlabbeek34280.90-8119.312.202020
A&S GROUPGent18314.4418214.442020
Clean'ArtVillers-le-Bouillet71869.3528012.860.202020
FK Building ProjectsHamont-Achel-7433.05-8967.912020
STAMGent-7093.03-13293.032020
Versluys JürgenBrugge250947.88190818.362020
Fransen boringenBrecht72200.4453600.442020
BD BELDeinze21698.56-28301.442020
DL piscineCiney-73771.80-79971.803.002020
Kristof Vanderheyden Tuin DesignOudenaarde122504.6662757.453.302021
GM ConstructsRochefort-27227.00-33427.000.702019
E&E PAINTERSEvergem56497.3843433.982020
V.G.C. RénovationFloreffe41621.9128594.042020
PARA-PERFECTSaint-Ghislain5067.78-1432.222.202019
RAMBYKGent6623.77423.772020
Tuinwerken Pieter BoumansHeist-op-den-Berg71852.0749368.662020
RUFO CONSTRUCTCharleroi1175.00-3782.002020
Cassiers grond & bouwTielt71026.9531026.950.502020
MBM WORKSLokeren68031.3261313.172020
Industrial Floor TechnicsUkkel18702.002861.002020
Grondwerken Ben DupontHerselt21977.009477.00123499.002020
MGR CONSTRUCTNivelles8855.1724728.092020
RENFORCEMENT CONSTRUCTSint-Gillis (bij-Brussel)26881.1620681.162019
CHRISTOPHE HERTSENSMoerbeke (Waas)28385.679785.672019
META CONSTRUCTSint-Joost-ten-Node11069.02257.692020
Gökaya AannemingswerkenGent18660.213660.210.402021
KP PROJECTDessel98959.8080359.801.602020
SANYVANLievegem17137.66-1462.342020
NOVA CONCEPTAth-2531.41-4372.520.702020
DH SERVICESVerviers13601.3414596.7755623.012020
Scs T.N.A.Le Roeulx1147.0033415.002020
Janssens QuintenSchoten157084.8045083.652.802020
Grondwerken Jo ClaesBalen121663.88109263.882020
CHELU RENOVBrussel20534.6417334.6494106.962020
PHYSIONALIXEupen7082.33882.332020
ACHENE TERRASSEMENTCiney4650.217965.741.002020
Construct. Renove. ServiceFontaine-l'Evêque-24957.73-31157.732020
Excellence CarrelageAndenne34903.3628503.36643784.031.302020
TINDEMANSBeveren65199.0045199.002020
FGL SolutionsCharleroi26602.2012810.8373450.522020
BONNE GRONDWERKENDamme22700.0817700.081.002020
ALVEACharleroi6260.97-3271.792020
Vanopdenbosch Bouw & RenovatieMiddelkerke77508.3342344.643.602020
SCHMITZ & Fils ToituresDurbuy-17207.00-17207.00192296.000.602019
Pary New LifeChapelle-lez-Herlaimont140421.5479942.972020
PI BOUWHasselt69412.3842226.952020
HESTIA RENOVATIONSAntwerpen14679.4521544.831.002020
TB AgriPlombières342656.4851795.702.902020
FACTOTUM OFFICEDilbeek-4880.23-7115.202020
EFAXGent4580.414580.412021
De RooseLievegem1554.58-19945.420.302020
Grondwerken Vanderborght SvenTremelo26924.0020407.002020
RNGOudsbergen15649.9710649.972020
Entreprise MOTQUINSeneffe-3656.06-4656.062019
FKP TravauxGouvy14009.89-4530.662020
Laz-TecAntwerpen1241.65241.652020
EMP ConstructLokeren30095.0310095.034.502020
AGG CONSTRUCTGent22786.6617276.921.302021
D. BATIBrussel10240.344040.34168675.002020
SK-GRONDWERKENGrobbendonk41792.0037792.002020
De BoogerdPelt34267.3224334.434.302020
MOORS DRIESLummen100855.9790855.972020
KM GROEPAntwerpen-1288.06-3288.062020
B-DIFFWemmel265385.5915385.594.202020
MATHY CONSTRUCTAnderlecht23996.5619996.5610050.902020
DAVIBAT CONSTRUCTIONHerstal3301.627207.3597561.641.002020
ER-CONSTRUCTIONZaventem11744.8311744.835.002021
EXCLUSIVE HOME CONSTRUCTTrooz65037.1075798.322020
SVR Algemene BouwondernemingAarschot69249.6224611.921.002020
Ince ConstructHamme (Vl.)94319.0084319.002021
MGB TransportTongeren-49248.33-24283.232020
HEJORDamme45225.4144225.412020
RENOVATIEWERKEN KAMILAarschot-27428.08-13956.772020
ECOFRESHGent1618.651618.652021
AUTUMNLasne788.1713228.950.602020
VIKTALIAnderlecht13848.93-25782.442020
DEXORoeselare12901.9710701.972020
Loma InvestLille51356.6641356.662020
HM WORXPittem37499.6932499.692020
Renov ToitFarciennes93071.3243962.322020
SignLineBree-57634.79-62634.792020
TVB Algemene BouwwerkenStekene32085.7127085.712020
ROELANDTS-VERHAEGENAntwerpen60104.1055104.100.102020
Quality BuildingMaarkedal6108.091108.092020
HEESTERWuustwezel9075.5114575.512020
Sterckx GrondwerkenBalen61017.8859517.882020
Dany De WildeBeveren26276.422648.472021
NORKKA CONCEPTWaterloo6404.88204.882019
BOUWWERKEN SPOELDERSVorselaar35374.6731092.860.802020
VerweyBuggenhout53482.4129427.482020
Home2BuildGeraardsbergen58910.9770568.112020
Brecht Craeymeersch BouwwerkenLedegem62681.5043481.500.302020
VOLBR8Putte17299.2813061.780.202020
Kennis. WRumst60230.7752230.772020
VLAMENCOBegijnendijk55820.7049820.702020
RE-NEW-VATIONSAntwerpen54433.0652433.06151284.902020
FGM MatérielsEstaimpuis-21860.77-21860.772020
LEVTGeel8670.683670.682.402020
DCS Omgevingswerken & ZoonErpe-Mere153293.00133293.004.302021
N.S. FINITIONWezembeek-Oppem-2431.93-4234.212020
MGKL AMENAGEMENTS EXTERIEURSFaimes-874.351277.930.102020
JEAN P CONSTRUCTSchaarbeek20227.1219227.122020
JITARIU CONSTRUCTAnderlecht8946.466946.462020
BATIDASVerviers36345.7716345.770.402020
UrbatDour16790.0013790.000.102020
FLEEXLYCharleroi-2646.39-8646.392020
LOOSTessenderlo-15824.18-16824.182020
DRK-CONSTRUCTWichelen44105.5141605.512021
GATerrassementGenappe-16225.99-28705.142020
CJ DEPANWalhain18115.0012115.002020
LRG BOUWMaasmechelen-1838.00-4838.002020
Bermbeheer PattijnZonnebeke106469.1627294.972020
EF-BOSchaarbeek30830.0328830.032020
RG ACCESSGesves4286.09-213.912020
LEVI CONSTRUCTIONSint-Pieters-Leeuw31081.2527081.25247895.002020
HOMECEPTIONVillers-la-Ville-90734.24-105734.240.602020
CERTIGEOLa Louvière50039.1223579.372020
GROND- EN RIOLERINGSWERKEN WLGBree-30451.74-31451.742.602021
OSEZ LA COULEURIncourt-1964.65-2464.654.002020
Geoffrey COLINPéruwelz57251.9129528.152020
THBENamur3904.001904.002020
LES NOUVEAUX BATISSEURSLonderzeel9940.656940.652020
COPACHoogstraten5348.992916.862020
TUIN- EN RENOVATIEWERKEN ERIK VAN GESTELDuffel39235.8019845.042020
OPTIMUS BOUWGent6668.725668.722020
Real WorkersGent47365.7846365.782020
Cardeijnaels DavyPelt22231.0019231.002020
JVS ElektroLaakdal13923.7510923.752020
GK-ConstructHeist-op-den-Berg33611.8813347.402020
GRONDWERK & VERHUURHerentals17390.864390.864.102020
ABALAGBraives30407.5323907.530.502020
Borremans JWesterlo26060.14915.022020
Rommelaere AgriDiksmuide-38603.57-43603.572020
THUNUS ESPACES VERTSWaimes119502.7647865.542.902020
Vos BobLaakdal28481.6226481.622020
SCHÉPERS ROMAINHerve26127.3020127.302020
Putboringen B & GHeist-op-den-Berg10669.4616884.942020
ALPHA-TECHNICSBeringen35984.3312915.572021
HC TechLokeren4261.63261.631.102020
SOARE CONSTRUCTAffligem10652.087652.08453514.492021
VH-SUPPORTAssenede108624.1691624.161.002020
Global WorxBeauvechain65903.0063903.002020
FERON & FilsMarchin39115.2736128.352020
De Potter A.Walcourt77213.1270154.732020
CBS RenoHamois32262.7927262.792020
Willekens ToonHerentals24656.9314361.761.002020
AURA COMPANYAntwerpen5606.774606.770.002020
BVA BOIS CONSTRUCTLens (Hainaut)35738.0035737.002020
Rainbird WateringZonhoven75819.973541.132.602021
DVM CONSTRUCTEvergem-134255.75-184255.752020
Vandermeulen OndernemingenOudsbergen17046.3114046.312020
CLAES JOGenk76728.6171728.612020
M REMODBrussel14207.5013707.5050775.682020
AELBOLievegem43632.3438632.342020
Ets HENROTTE YannickHerstal51621.7646621.760.402020
Algemene ondernemingen GorissenZonhoven36834.3717854.372020
STRAMAGROHoegaarden923719.25-76280.752020
JDW+Mol54301.1249301.121.402020
MECA-WELDINGRanst30129.6225129.622020
Laurent HubertRamillies8175.745175.742020
SRS BOUWWERKENLaakdal37354.6157134.342020
NIFALokeren6514.621514.622020
BOUWWERKEN LAPAUW CONSTRUCTDeinze66085.5463585.542020
GL-V TUINENGeel61705.5156705.512.002020
STAWIEssen100317.36-4682.642020
AGRABOGeraardsbergen67854.8455354.841.202020
Invento-EnergyMelle18396.918396.912020
Machinewerken & VervoerErpe-Mere-18369.57-22369.572020
GOSSIAUXSeneffe6854.761854.762020
VHS SoudageHerve26173.8321173.832021
LARDOT CONSTRUCTHuy475749.89439319.898.902020
CM CarrelageMarche-en-Famenne3303.193303.192020
TETRACOOlne78675.8860275.882020
PAULISSEN GRONDWERKENSint-Truiden21946.9517746.952020
Maxi Cleaning WallonieLa Louvière258281.26-128680.814.902020
DIAS INNOVATIONSBrussel10603.178603.172020
DICORijkevorsel32237.9526237.95186469.002020
ML ELECMarchin11047.6110047.612020
Roelandt van MaesAntwerpen19947.36-31552.64430652.442020
KFM BUILDINGZaventem-714.75-10714.752020
PGD AANNEMINGENOostkamp20181.5218181.522020
RENO-BÂTIMENTSCharleroi37056.6432056.641.002020
Schoeters Tuin- en LandschapsarchitectuurPutte89912.04115912.041.102020
MSTE Tuin Bos en GrondwerkenEvergem115532.6195532.61411993.332020
Bouwwerken Van MaeleGistel17073.7216673.722020
INFOROKeerbergen55002.9637002.962020
DE ROTSVosselaar219851.56-80148.442020
VPS TERRASSEMENTSChapelle-lez-Herlaimont15577.009077.002020
BOUWWERKEN VAN DEN BULCKE DAVYWachtebeke6415.853915.852020
TRANSPORT DELCROIXCelles (lez-Tournai)-38649.31-38649.3110.902020
TRIBOUT BOSONTGINNING EN NATUURBOUWNinove19926.5315926.532020
Bouw- en renovatiewerken Kurt Van OpstalHoogstraten39401.5239301.522020
ARMAGROWetteren29925.5014925.502019
VANHAECKE AUTOMATISATIEOostkamp96460.6091460.602020
M3 ConsultancyKortenaken17790.5012790.502020
MALES ENTREPRISE GENERALEUkkel-538.12-10538.122020
NAMUR ASPHALTEPerwez88641.8227141.825.702020
LC TERRASSEMENTPéruwelz23780.9517580.952020
RHINOOBeringen16491.4011491.402020
VDG SystemsScherpenheuvel-Zichem94444.9522893.972021
Bogaerts Tom Algemene werkenBalen11875.487675.482020
HK RENOVAnderlecht53729.0043729.002020
Cuna-TCZele22833.8619976.722020
SDC & R SLOOPWERKEN EN INNOVATIEMaasmechelen141833.85131833.852020
HORSE FACILITIESSeneffe-30414.21-40414.211.002020
DOSAL TECHNICSLokeren61219.0556219.052.702020
A D CONSTRUCTKluisbergen24093.3019093.302020
KEVIN MAEGHMalle27086.9622086.962020
JAMAR MOONS CONSTRUCTIONSGrâce-Hollogne19196.0014196.002020
C&C PneusLa Roche-en-Ardenne4263.84-10736.161.002020
P&V CHAPEJette50611.8845611.880.302020
AD PAVAGEFarciennes4847.73-89.230.102021
ARCSOLTenneville105828.2885828.282020
Sodec.beGenk-12350.59-27350.590.302020
HENDRICKX TOMBeveren1539.10-10960.902020
Gunther Pauwels MeerleHoogstraten36420.0726420.072020
WINEBOUD MARTENSMaldegem16710.763504.852021
TELEFIXLokeren46206.0636206.062020
Transports DepayeOhey5293.633293.632020
LENOIR FRERES CONSTRUCTFrasnes-lez-Anvaing58299.0043299.002020
DCF SUPPORTBrakel119145.08114145.082020
QDC GRONDWERKENBrakel20804.9615804.962020
GVE GRONDWERKENBrakel36868.4731868.472020
DERYCKE ANDYEnghien13187.993187.992020
FFAB and FOOD srlClavier-13858.52-23858.522020
GMG ReconstructDeinze175726.4476726.442020
JOS STAPPAERTSLille-34821.02-44821.022020
DNGNETICSHulshout16426.4612926.462020
ANSAY FRERESJalhay70561.9670461.961.602020
ARBRES'N'COHannut33322.0023322.000.902020
ROOYAKKERS KRISHamont-Achel39378.2232378.222020
I&M INSTAL GROUPAnderlecht15360.6813360.68196019.122021
KNK CONSTRUCTTernat29742.3519742.35112900.462020
CONRAIL 15Jette83581.7566931.75189721.002020
T.A.CSint-Pieters-Leeuw21780.0044630.012.602020
MIRAS7Zele15090.1812590.1816403.002020
FABRIFERChièvres39875.3537875.352020
Green Concept BelgiumJemeppe-sur-Sambre26114.0021114.000.202020
PROFESSIONAL BTPUkkel51063.9444063.940.302020
MENUISERIE HENNEUSEPont-à-Celles12990.4310990.432020
Prof-Immo DevelopmentDiest1552.17-447.832020
TLS DuyckWingene49654.8733254.870.102020
LOISEAU LOGISTICEngis37630.0017630.0012.102020
FACILITY CONSTRUCTElsene579.83-2420.172020
VDS KLINKERWERKENPeer46838.3641838.361.002020
Bart GodtsLubbeek20902.08902.082020
AY-CONSTRUCTWillebroek27600.9414200.942020
ULUDAGLokeren32647.3830147.38127472.602020
BelsignsGrez-Doiceau91406.0171406.018.402020
RSS CONSTRUCTAnderlecht22451.0018451.00648514.002020
Algemene Aannemingen ReyntiensBalen7672.355972.352020
LiemayaNieuwerkerken (Limb.)98740.4295740.422020
JL COOLDendermonde-864.55-2364.552020
SABBE IANAnzegem-3156.10-7892.102020
A.D.P. SolutionsHerve29748.5623748.562020
A.B.E. ConstructZele18421.453421.4563356.202.402020
DGFLOGrez-Doiceau20736.7716736.77136870.762020
Tuinen Daan VerschaeveHooglede50950.6435950.642020
MasterGradRamillies41226.9631226.962020
BHS GROUPBrussel5763.15763.152020
KDR SERVICELokeren15268.7511268.752020
Kasay DemolitionHeusden-Zolder9220.657220.652020
GRONDWERKEN MARTIJN PAESENOudsbergen72971.3011651.672020
ADMD CONSTRUCTBrussel45277.0039777.00119615.002020
G&B TeamLummen17626.232626.232019
E.G.T. PROJECTSAarschot36015.4911015.492020
R&R TEAMRoeselare11892.481892.482020
TotallprojectsBornem623.00-1877.002020
SADIRAntwerpen10409.298409.292020
PUBLIC & PRIVATE FACILITIES MANAGEMENTSeneffe-18861.03-21861.032020
HucéMaarkedal30500.6721300.672020
CLAY CONTRACTORSWillebroek41249.9626249.960.802020
PEERSAvelgem4634.582634.582020
SERENOVE CONSTRUCTIONAnderlecht15646.009646.00170906.002020
MPM SERVICESSint-Jans-Molenbeek34382.3232382.322020
Tuinen Frederik TaveirneZedelgem22410.287910.28100862.872020
J. MissaultDamme8827.996827.992020
DEVICScherpenheuvel-Zichem88272.2182904.310.102020
SAFE Constructions & MaintenanceBeersel7765.546765.542020
DoorgrondTorhout14528.5411528.542020
Dema CompanyWaterloo11392.008392.002020
LefinjoHerentals31115.0028115.002020
Thijs BollenHechtel-Eksel21924.0714424.072020
TERRA FONTABinche36779.1634779.162020
Marc RommelaereDiksmuide37186.1133242.412020
RM PARACHEVEMENTFlémalle5770.385570.382020
AL RUWBOUWWERKENCharleroi7360.607360.60130410.252020
Beelen & GeboersDiepenbeek-50245.26-55245.262020
Atelier VannesteWevelgem90763.1145763.112020
KINET ET FILSNamur94808.6984808.692020
GERASankt Vith57011.0552011.05348345.862020
Athois l'asphalte D.E.A.Ath7644.042644.042020
BL & CIESint-Pieters-Leeuw53103.3047103.30189652.582020
Twin ConnectionLokeren40900.9735900.972020
LIMA VERDEHerne4499.07499.070.402020
MY TUINARCHITECTStekene34146.1257646.121.302020
Smart OhmCourt-Saint-Etienne3049.52549.521.302020
MB. ConstructWaremme19692.009692.002020
GRONDRECYCLAGEPLATFORM GENTLochristi472968.521768.522020
ALPHEXCrisnée110164.87105164.871.102020
ST-BAUEupen5110.302110.302020
C.A. ToituresDison24368.004368.002.102020
Y-ConstructDiest2557.6157.6194180.212020
EMERIK & TOM MAESOostkamp112761.35102761.354.002020
PURE GARDENHerzele43680.8523680.856.902020
ML RenovGerpinnes4642.104542.102020
Van Wiele DavidBeveren9070.193070.190.802020
REBODA BOUWONDERNEMINGLochristi24513.6224013.622020
DOR & LEGROSBerloz32861.002861.00290788.001.002020
VLAEYEN VERHUUR EN GRONDVERZETBoutersem5186.243686.242020
BURO LMZulte67824.9152824.912020
MARBATNinove24830.2119830.212020
CNB COMPANYVorst6305.341305.342020
DBS-TechZele20814.5219814.522020
TUINAANLEG LAENENTienen585.00-1415.002020
MARTINS TOITURELasne43624.9142124.912020
VDP SERVICEWesterlo52209.3447209.340.102020
Vander Poorten StefaanLokeren36368.2430368.242020
BERGER TOITUREEghezée29678.5224678.521.002020
DSC CONSTRUCTIONFlobecq13823.248823.24156717.322020
Promise ConstructFléron7719.513219.51203880.012020
F.S.M. constructDiest7978.622978.62886861.862020
V.R.A.M. ConceptSeraing21753.0620353.06162762.082020
AMR TEAMLokeren-80.48-3080.480.502020
RDJS Parc et JardinWanze11846.596846.592020
WERNER DE GROOTEHaacht31603.2021603.202.202020
STD GRONDWERKENZwevegem101277.9891277.982020
DE GROOTE KURTHeist-op-den-Berg17264.287264.280.802020
HMCRiemst60568.9548168.952020
de Loncin EricRochefort30549.8618049.862020
ALM CONSTRUCTGrez-Doiceau11402.001402.002020
M&H ToituresMontigny-le-Tilleul-613.98-15613.982020
RAMBOUR SYBEZonnebeke19769.8712569.872020
COSMO CLEANMachelen (Brab.)24761.0919761.092020
OZDO CONSTRUCTION & RENOVATIONSambreville4754.36754.3616959.852020
TUINEN VANDEN BROUCKEIzegem9687.406687.402020
Asset RecoveryAntwerpen-37225.31-42225.312020
SOTIMOFleurus12924.3211924.322020
ACCORD CONSTRUCTJette23203.8117203.81803345.342021
Kempen UnitsKasterlee25305.1613305.162020
DSS InfraZele78021.00118021.002020
Canopée JRJLasne5132.053632.051.702020
SAPINOËL - PEPINIERE DE HESBAYEVerlaine97421.0458487.040.902020
MATTHIAS PIETERSGalmaarden36767.8333767.832020
HB GEOArendonk112644.4412644.441.602021
DB HOMEProfondeville-43913.75-45913.751.002020
Ets FLAMENT-BAUVOIS ELECTRICITEMons24945.0021945.0052349.002020
PICRON CONSTRUCTIONAubange21154.0011154.001.502020
HORLAIT F.Faimes25001.5022801.502.002020
RS InvestSchilde-3449.57-5449.572020
CS ServicesAntwerpen14932.6612932.662020
NRK ConstructScherpenheuvel-Zichem29248.0726748.072020
BLESGEN.S METAL & LOCATIONSoumagne11996.558496.551.202020
WYNANT GTGooik35958.5330958.530.302020
ALVARELennik3999.11999.112020
SchellesGeel51380.4641380.462020
Verjans & Zoon GrondwerkenDiepenbeek42455.2736455.272020
VB Best HuisZottegem12932.667932.662020
GIEL LAMBERTWingene66403.8961403.892020
KLM CONCEPTVilvoorde11509.6010509.602020
H & C COMPANYHamme (Vl.)14555.8812555.882020
GecotransMeise68311.3144935.312020
"BILL RENOVATIONS"Tubize24539.1318539.130.202020
WillmaertRuiselede5637.407037.402020
V-conZandhoven32830.9422830.941.702020
CREATERRENamur3881.23881.232020
MULTISOLSBertogne65791.9261591.922020
FIRMA VERHELLENRonse1100.75100.753.902020
K-W-CHeist-op-den-Berg17340.6013160.600.602020
RPT TECHNIEKAntwerpen-300.33-6500.332020
C. MANGUETTE TERRASSEMENTTheux101577.69101477.692020
royal housing groupVorst23557.0013557.002020
Agri C.E.G.Gembloux71675.1431675.142020
BAYER PROJECTENSint-Niklaas7881.685881.682020
Dimi’s Pools & LandscapingHerk-de-Stad16902.831902.832020
ARON COMPANYCharleroi13553.938553.93162935.281.002020
ATHOIS TRAVAUXAth4780.881780.883.202020
VG GRONDWERKENHeist-op-den-Berg17125.2512125.252020
ILAZIMachelen (Brab.)7081.782081.782020
FIRMA D'HAUWERSSint-Lievens-Houtem155509.02105509.021.302020
MGX ProjectLe Roeulx28258.5347758.53129571.422020
BOC-SYSTEMGerpinnes48646.4445646.440.802020
JNF constructWelkenraedt38629.0034229.002020
DEMINETEC-ECGBrugge-51675.38-71675.380.902020
3ème BUREAUUkkel222784.5022784.5013.302020
ISVALDrogenbos22800.3012800.302020
Oosterlinck ConstructLokeren23496.0013446.002020
BNE TOITURESHensies14810.3214809.320.102020
BOULEZGROMaldegem34132.6329132.631.202020
JON TOITUREEvere7697.616697.612020
E.K BATVisé8277.966277.962020
Grebi ServicesHoogstraten-4368.53-5368.532020
RENOV'CITYEllezelles-16358.00-21358.002020
Werken FeyaertsTremelo23841.3520841.352020
WN GraafwerkenHeist-op-den-Berg27830.5522830.552020
APJ CONSTRUCTTervuren4588.021588.022020
RAPID RENOVATIONSWezembeek-Oppem5000.000.002020
ALEKS I. SERVICESSint-Pieters-Leeuw32978.6627978.662020
AXEMIMCharleroi48400.7743400.772020
PEGROAlveringem24679.6920679.692021
4HaFeJeGeetbets23033.4414633.442020
GREG TRAVAUX MAINTENANCEGembloux24287.9917287.992020
Nick JansenLommel24081.3017081.302020
HUART EmilienTournai166674.5694270.294.602020
GroenexMerelbeke30380.93380.932020
BaronMeulebeke39080.0534080.052020
MDelecSomme-Leuze30686.1220686.122020
MECHELEN RAGHENO SITEAntwerpen3640207.2140207.212020
L.C. TERRASSEMENTSBinche26412.5611412.5661749.992021
PAT-ARTDilbeek5891.275591.272020
PEKO AgroArdooie374683.0024683.002021
HM CONCEPT srlArlon50345.5440345.54249652.421.002020
ST PROJECTLa Louvière9125.35-874.650.202020
EUROTER FilsCharleroi10252.845252.841.002020
Techniques - Services et CompétencesUkkel8192.275192.272020
Tuin- en vloerwerken MattheysTremelo25951.9620951.962021
BM BouwGeel40526.7338026.730.802021
BETOQADAalter22702.0017502.001.002020
VYCOMAalst65080.5162580.510.602020
CUMA BestratingenZoersel22709.0120209.010.302020
ApdegroWetteren28418.5023418.502021
HOME CARE BELGIUMHerve79910.0964910.09136201.832020
VVE TERRASSESGembloux31735.0021735.00134040.002020
VALIS TECHNICSDe Panne-3235.46-8235.462020
JEHAE FRANCOISWaimes58205.3738205.372020
JENTDeinze-55240.53-58240.532021
PRO HABITATGesves25844.285844.280.602020
STEFKUUBSint-Niklaas31094.4526094.452020
ART BOUWDiest5622.403122.4047464.392020
Dries TransAmel6965.004965.001.002020
MATTI ALBRECHTDenderleeuw12833.107833.102020
L & MJ TOITURES ET RENOVATIONSSeneffe12132.757132.751.302020
EDS RENOVATIONAsse2657.891657.892020
B.C. AGRIArendonk17236.637236.632020
LE PARC DE PONTAURYProfondeville3210.30-1789.702020
ANX PRODilsen-Stokkem104501.0099501.002020
DELCOURT JJuprelle13024.008024.002020
Wim PaepenVorselaar46933.9141933.912020
TECROSLA 5DSint-Lambrechts-Woluwe80832.9378332.932020
SACCO CONSTRUCTBinche24003.564003.561.002020
Vandormael InvestKortessem-2101.03-4601.032020
Mike ConstructFrameries8258.875258.8749131.540.302020
MLS ProjectsHerselt4931.142431.142020
Stefaan RamanLochristi83518.8279318.822021
VGB GrondwerkenBalen13587.8911387.892020
HUBY-QUETSCHWaimes112083.37110083.373.302021
GREEN WISHBraine-l'Alleud8142.485142.482020
Mi Technical SolutionsScherpenheuvel-Zichem4286.86-713.142021
VANDYCKE TOONMol25960.9223960.922020
Verham .International TradeKortrijk34489.54-1510.462020
PIERONT & CORamillies15956.4412956.440.702020
OVIM CONSTRUCTJette9301.713101.71279897.632021
JovagroKortemark59683.009683.002020
SB TRAVAUXHastière12555.067555.062020
Atelier & ConstructionsProfondeville42395.38-19104.622020
DEFÊCHE & FILSRendeux25069.6737069.672020
POULS BSLKinrooi3532.68-1467.322020
TOON RECKERS CONTAINERSPeer45553.6535553.652020
MSL RENOVATIONBassenge15336.7810336.7845358.822020
Tuin- en Grondwerken LibeerWevelgem-616.20-1616.202021
MASSON OLIVIERFosses-la-Ville77717.2872717.282020
ARDANOGeraardsbergen73650.3168650.310.202021
MîDé PavéFaimes20287.4010287.401.202020
SOTROFexhe-le-Haut-Clocher32356.6517356.652020
CABU JonathanCourcelles17799.957799.951.302020
JACOBS-MATTHYSMaldegem13214.003214.002021
MDD ConstructWezembeek-Oppem9068.067068.062020
TERACOBuggenhout22317.3912317.392021
ENTREPRISE BULTOTVillers-la-Ville11574.228574.222020
DURBAN GROUND-UPBilzen33749.4118749.412020
ACSANTOSVorst16094.4513094.452020
TERRASSEMENT DETAILLEBastogne41939.7739439.772020
KEVIN LOCATION TERRASSEMENTErezée8930.006930.002020
ECOTRAVAUXCharleroi17875.8019875.801.002020
JRDECOWaterloo-6786.75-16786.751.002020
MDCO IMMOCharleroi3717.84-4282.16134360.022020
JardeauHaacht42234.7037234.702021
Aannemingen Janssens-GodrieMerksplas26713.4611713.462020
DRAHXProfondeville53018.7952543.792021
INGROUNDGrimbergen3878.29-3621.712020
ERKAMU CLEANINGSint-Joost-ten-Node4213.002213.0019353.002020
UTILIX PROJECTSZele5282.858282.852020
SIFAGRIAwans8628.39-6371.612020
KONGSBERG CONSTRUCTCharleroi53380.0449380.042020
JEREMY DREIZE PARCS ET JARDINSJemeppe-sur-Sambre34901.6214901.621.002020
RenovISConceptGingelom11684.626684.6280511.652021
COSY HOUSE DESIGNNamur3228.30-1771.7072153.572020
PLANBELDilbeek-2794.63-3794.632021
P&J CompanyMechelen1150.991150.992250.002020
BWI ConsultWaterloo15623.9213123.922020
VdB InfraDilsen-Stokkem886.07-4113.930.402020
DANCAAns19835.7010535.701.002020
DAMO Concrete & Firestopping SolutionsLes Bons Villers3000.000.002020
Gielissen ConstructMaaseik9157.934157.932020
CEVA RENO SRLChastre12741.44-2258.562020
SveGroHeist-op-den-Berg48625.6645125.662020
SteyAntwerpen-3248.11-3248.112020
T&G PARACHEVEMENTZaventem4561.002561.002020
XACRO betonpompwerkenScherpenheuvel-Zichem16221.4013221.402020
KRENCOZedelgem35450.6935250.692021
Grondwerken ScheirsHeist-op-den-Berg14618.939618.932020
Tuinen EveraertLokeren12051.759051.752020
VANCOMPERNOLLE THOMASLes Bons Villers97083.2577083.250.202020
CS Totaal ConceptIzegem35843.3532843.352020
HOMBROECKX DYLANHerent11134.999134.992020
RaveelTielt-Winge126.21-1873.792020
VERSMISSEN BOUWHerentals3884.38-1115.622020
Tuinen WirixZonhoven340585.9250925.9615.102020
MENASchaarbeek274989.26143640.033867659.552020
JACQUES CORNETTECourt-Saint-Etienne441938.3938734.672020
SOTTIAUX H ET JBeaumont318709.99125249.19966572.506.302020
GUBBELS BENOITAubel455079.64204507.227.802020
D.J. CONSTRUCTColfontaine29648.91-7307.925.102020
ESPACE INDIGOFontaine-l'Evêque332549.35-70841.002020
Johny KoxHoogstraten25852.24-3535.722020
REWEGHSHoeselt337417.42119231.4713.202020
SERGE CARRELAGESPlombières61042.0010545.002.002020
MILLOEN K.Heist-op-den-Berg40457.547049.332020
SIERAKOWSKI-GROUPESchaarbeek231210.596077.442020
EUROBORINGENLokeren1663557.72229446.255.402020
ARC TOITURESHuy26089.7713776.43103375.542020
C.L.C. CONSTRUCTJette67415.9116152.01258525.482020
Boeckx BouwMol-38201.78-6975.882020
AGRITERRASSEMENTCelles (lez-Tournai)302622.8723368.042020
PLEANLichtervelde69566.616373.832020
MILANCO INVESTNinove45254.496356.902020
BROSENS AANNEMINGENEssen1531803.08281359.4011.802020
TERRALOCVerviers168531.56-14587.222.402020
GRONDWERKEN & VERVOER PERSOONStekene199490.7763376.792020
TIVRIHoogstraten-31532.42-118037.770.000.002018
A.M.B. FACILITY'SAntwerpen141173.953523.652020
VERSAILLES BEST INVESTDilbeek14530.395966.312016
BRUXELLES FACADESElsene-5003.89-9385.352021
GroenpuntHoogstraten114575.6529118.0210.302019
BOUWWERKEN DEVOLDER Y & JLichtervelde210560.1776284.662019
VAN NIEUWENHUYSE GRONDWERKENBornem460944.4837929.2811.002020
QUPROAalter48126.168781.292020
ARBOR & TERREBraine-le-Château-152068.45-1537.310.902020
Grade ChristianWavre-12771.70-23751.252020
VANGILBERGEN GROND- EN AFBRAAKWERKENTienen-2633.44-151221.412020
ALGEMENE BOUWWERKEN XAVIER GAUDISABOISDeinze232290.3710786.432.002020
ESPACE DSTournai37118.00139096.002020
SAR-COLokeren3079999.73714448.552020
PROLOGIS KLSoumagne70890.2933591.332020
Tim VOETSHoeselt43921.00746.002020
WILLY, RAOUL & FILSGenappe-423825.2819649.002020
Art de la TerrasseIncourt27526.0315652.252020
ECOTHERMBaelen210656.2321692.484.102019
V & VScherpenheuvel-Zichem28731.8216087.672020
DEDEYSTERE GROND- EN BETONWERKENDeinze435469.2676563.266.502021
ALGEMENE BOUWWERKEN G&G BROOSAarschot37582.66-2189.352020
Kanarya BouwBeringen1739.281357.651.602020
Wibio LandscapingMerchtem556331.25-40909.7611.002020
SIMON & CieManage69099.006338.001.602020
AMELUKZele371311.5918600.052020
AL-BOR WATERLOOBrussel28858.566929.472020
G&D CLEANING SERVICESEtterbeek-17028.37-16675.630.602020
BUILD CLEANSchaarbeek97063.243341.232020
DF CONCEPTCharleroi29885.126827.25275060.692019
CDBMechelen-31643.75-12497.712019
OMCT et FilsFlémalle31120.0515428.470.702019
CETOUNETTrooz-1889.05-3521.402020
JEAN GAETAN - DEBLAIE TOUTTournai110356.1443306.723.102019
GERDAY RECYCLAGE & SERVICEHouyet1676506.0850585.829.102020
Toitures JPH RENARDBlégny39750.45763.732020
BAANDERSBree18333.06147.751.102016
Snoeibedrijf PyssonVleteren100728.8820568.452020
DE MUYNCK RONNY GROND- EN AFBRAAKWERKENKnokke-Heist-45806.51-5059.792.102020
NIVOLOZulte1120205.73852381.6528.002020
VIDAGRISeneffe400350.71109997.511342461.352021
Entreprise WibaultFernelmont45062.1113934.544.402020
DANNYPAUSeneffe31676.948813.382021
JEAN PIERRE LECLERCQ DIPLACO SPRLElsene8781.003017.002020
Peter DhauweHamme (Vl.)510384.5239195.611.302020
TRANSTERRAStabroek4976614.891138353.252020
OPSOMMER JANLennik162107.1010840.272020
MARK HEYVAERT BVBAAalst151316.7626586.781.302019
LE STYLE CARRELAGEOupeye28290.753723.222020
Building Drilling SystemWavre127056.8423254.762020
DIRK VAN DE VELDEZandhoven55485.06-55584.002020
BATUKO CONNECTBeringen253259.0942918.102020
J.D.K.Rotselaar1664.76-5135.032020
DE TOXANDRIARanst-94666.79-14039.802020
PETER HERMANSint-Pieters-Leeuw63717.3513835.102020
ABRSZandhoven369902.8279289.027.702020
LCCBChaumont-Gistoux1019706.04270408.620.502020
SEGIRAHamme (Vl.)82247.517912.473.802020
TOP HOUSE RENOVELasne-254149.96-112313.062020
GRONDWERKEN TRIKI KOENHamont-Achel272450.1895091.0716.902020
MOYACONNECTLokeren22890.1855168.67248743.110.602020
IACOBELLIS GAETANMorlanwelz131124.2815523.782019
DE MERENHOEVEMeerhout172177.2834911.232020
LAMBRECHTS JULOBerlaar5923.71854.672020
CREPICOWetteren598032.5546933.052880875.6832.002020
SERENA CONSTRUCTRixensart27184.27551.793.902020
AM EXPERT RENOVEAnderlecht373432.3287456.032.002020
PASSION JARDINGrez-Doiceau17011.6112528.371.002020
KRAANMANVERHUUR LEUSBrakel52410.8429713.042020
TANGUY CALUWAERTSHélécine379055.6033031.292019
VANHARENHouthalen-Helchteren657505.5361350.672020
LA LOGE AGRIMomignies128978.298773.712020
B.V. CONSTRUCTAnderlecht77607.898928.46749662.842020
HUTTENERDendermonde178864.5238291.252020
N-H TRANSNijlen90041.4349110.651.102020
ARNE VOETS BINNENHUIS- EN TUINCREATIESLier9767.0341829.181.002020
Transport MAURICE ChristopheHannut67244.0015642.00907216.003.402020
RATZSOLLierneux-22849.23-2573.262020
DIBAGRIGesves252534.8545225.504.002020
HEREMANS M.Herne397249.1544735.4211.102021
PACKUIngelmunster76007.953085.831.002020
Bouwonderneming Johan Meeuws-RebryRoeselare88600.463213.414.502020
KRISTOF DELEUStaden506152.6799355.553.302020
INFRA GROENStabroek116510.82-19040.993.702020
RENOHUTTENamur171565.9562382.821.202020
BUSSCHAERT KRISTOFAalter514142.1871244.142.002019
KUIEKES & CO AANNEMINGSBEDRIJFPutte202250.8921754.2714.702020
FANAGORIABraine-l'Alleud708.44-2438.502019
PAUWELYNStaden131111.6223410.451.002020
TS OutdoorMol19353.03964.382020
COOPMANS DCHoeselt1040541.5696089.3411814633.7549.302020
VIERWEGArdooie1295245.66506735.753.802021
BAKA INFRATemse111421.0948724.962020
LJTKortessem69895.55-46637.272020
VW BESTRATINGWuustwezel59318.1917427.302.102018
LES PARQUETERIES D'ALEXANDREJette13338.1032278.101.602020
R.C.S. RABOTAGEChapelle-lez-Herlaimont2138600.2354393.5217.502020
LES DELICES DE PINCHARTOttignies-Louvain-la-Neuve103584.4514194.396.702021
SF AMENAGEMENTSJemeppe-sur-Sambre50593.179854.472020
PRO WORKMontigny-le-Tilleul105095.7920586.452020
DEMIRCILokeren826444.33157559.512020
TOPLokeren1187988.47121895.612020
TERCANLILokeren922246.98125916.132020
ADEM CONSTRUCTLokeren426411.0644117.882020
TARIKWaasmunster1328749.36151943.542020
VERSTRAETEN & C°Wetteren50705.021980.142020
Systèmes-DClavier397072.2774161.936.702020
GROEBARetie12055.004486.125.802020
ALOHA INVESTWalhain31844.2114583.902016
TRAVAGRI SPRLRouvroy26848.0014814.002021
DG DRAINAGEDiksmuide279666.0024763.002.002020
LES MAITRES DE CONSTRUCTIONSchaarbeek105072.84-8755.34396025.152019
ALTEGROKapellen50919.714275.482020
LAPERERoeselare109147.7220141.732020
VAN VLIERDEN DAKTUINENPelt194108.41125421.473.002020
DymasOostkamp-63567.93-107470.731.002020
MAR-BELAAnderlecht68418.881722.272020
MARCSGeetbets95970.84-322.772020
Samet InfraZele922554.98-505252.743.902020
BORN TO BUILD TEAMElsene-4453.37101.392020
KOEN JANSSENSGlabbeek23339.794203.512020
KNUTAnderlecht105958.7614296.951052027.522016
THYBAUChimay171732.0030049.00355536.001.202021
QUERCUSAntwerpen-119129.08-107244.760.202020
CLAES JAN LOONWERKENKortenaken97235.509177.902020
PEPINIERE RAUNETHam-sur-Heure-Nalinnes217837.8785761.605.602020
Grond- en Loonwerken Van Hecke BartLievegem-4397.503324.652020
ALGEMENE GRONDWERKEN BEKAERTBrakel480119.92-77169.380.202020
DEMEYERE CédricVillers-le-Bouillet368375.9542870.572020
PARCS, PISCINES ET JARDINS DAVID MONNIERPerwez155808.283214.2710.002020
ARDENNE CONTAINERGouvy752733.29100042.5410.602021
Grondwerken Verbeek en zoonHamont-Achel285617.5058191.851.402020
ENTREPRISE JEAN-MICHEL BOURGEOISLeuze-en-Hainaut-319626.68-34140.722020
VAN LEEUWENBORGHBrecht-21531.00-763.002020
MC.MG.BATISaint-Ghislain-24336.00-6081.002020
JLS MENUISERIEMalmedy52037.867519.412020
GESIAalst23772.63-1270.832020
WEAB BOUWWERKENPittem346183.1996999.651.302021
RRAMALIAWanze86242.0751062.6311.902020
Joosen RobinBrecht266578.3648959.851.002021
IMMO CASA PROJECTSElsene106354.00-7856.552020
Terrassement Bayet YvesWalcourt32513.00-1007.002021
STONE PLUSBeringen79247.9816285.812020
LABEYE ServicesSaint-Georges-sur-Meuse510316.31121874.428.002020
BLANCHY Jean-MarcJalhay231185.758782.582019
DE MUYNCK M et AFlorennes67206.00-104829.004.502020
CONCEPT SUPPORTLa Hulpe67551.681010.942020
TRANSAUBAntoing531402.42119278.606.602020
FERME DU PASSAVANTGenappe77876.10227.632020
MaxmétalCharleroi65656.57-39584.232020
J & S Van RoeyBalen-32482.2352883.442020
MDH CONSTRUCTWaremme210844.032540.66220373.583.802019
COSTI CONSTRUCTLinter68346.618440.932020
BELTOITURESCourcelles-164060.14-105176.063.802017
OPTYMA SOLUTIONSSchaarbeek22746.6911996.592020
RENOV AND COVillers-la-Ville94977.2447555.572020
SALVAFERViroinval107676.614244.70239944.001.002020
VAN HOOSTE GUYSint-Gillis-Waas-20477.7253269.427.202021
CONFORT LUXE CONCEPTAubel10093.804220.722020
CASA COSYLiège214506.0014812.001.002020
DEMOSTONEOlen20867.70-3653.752020
CARTELLE BOISPepinster65013.53-1519.48113170.370.302021
KM REALISATIONSLiège262026.221988.292.302020
GRONDWERKEN DEVOS JOHANKortrijk317507.179087.352020
THYBATIOrp-Jauche122129.3412544.633.602021
CondegroZonnebeke25288.232572.982020
SCIUS JacquesMarche-en-Famenne363896.2490698.0511.102021
TIM DE BOECKPuurs-Sint-Amands255307.5347404.741.002020
ENTREPRISE TREMBLOY P.Nassogne140982.5088281.8610.402020
GELAESEN DidierAwans182091.953281.244.402020
CD DESIGN EQUIPMENTCharleroi-16094.41-7883.242020
WVHKampenhout119622.413358.342021
BIO QUALITY CLEANKraainem28544.9712022.872020
DEGMO TUINSERVICE BVBABerlare437526.55222660.301.902020
BURM SERVICESBeveren-40446.41-7585.132020
PROESMANS ELECTRICITEITSWERKENTongeren164605.34-10326.052020
TERRASSEMENT CONSTRUCTION LEMAIRE PASCALDoische104619.00-9731.002019
IVELRO-INVESTBornem248405.891313.182019
SOLAR PANELS GLOBAL WARMINGKortenberg-64987.92-4783.972020
PIETERCILAntwerpen89504.5327976.522020
Les Jardins d'AntanTubize-1328.19-22872.610.202018
Bouwonderneming J. PlovieWingene143514.472109.332020
JARDIN TERRASSEMENT CONSTRUCTION en abrégé J.T.C. ENTREPRISESFrasnes-lez-Anvaing45224.855029.792020
Claude FORTEMPS & FilsVisé156402.0118638.692020
BEUSECOM GRONDVERZETKinrooi13955.51-27083.182.002020
Terrassements GOHY Frédéric SPRLJalhay145467.9423136.56360057.151.602020
MaribelcoZwijndrecht1281.57-27314.162020
F & F CONSTRUCTZele531100.9018808.0166.102020
BBE CONSTRUCT SPRLBinche15911.8719575.226.902020
VAN OORD BELGIËSint-Niklaas-3501639.001729480.0022483306.002020
Mariën & C°Borsbeek50557.00-17232.002016
WenlocVillers-la-Ville3899.4734394.592018
G.C.D.CONCEPTLasne30334.013137.230.802020
T&O ConsultingZele1322918.26149908.9077.302020
FLORIBUNDA TUINATELIERMaldegem221615.0030213.002021
FRACOMEXBraine-le-Comte195548.3632421.402020
EBecoHamont-Achel177533.6460202.460.802020
J-CHBinche-208778.8259299.552020
@ FEE DU PCAnderlues145512.0011565.0013.602021
H & B AGRALinter60325.441549.492020
VRALWalcourt35586.0317705.022021
FG TERRASSEMENTCharleroi27717.0039872.005.002018
BATI PORTOJette19921.3436731.511.002020
DE RUYTE MILIEUPuurs-Sint-Amands1926856.7439008.9821.402020
Alpha GardenGenappe14382.738361.622.102020
TERRALISAth461348.99140095.852020
MONTE60-FERDINMons438515.5537828.272020
V.T.H.Philippeville12046.002432.001.002020
HupaLievegem10102.53-2515.092020
CLEMAGREENGrez-Doiceau156310.0213824.131.702020
DEMARMOISAth11764.42-12816.6042473.152020
E.M.G. CONSTRUCTPhilippeville94225.50-30395.04461914.703.002020
Master Construct GlobalUkkel46734.2918395.71188834.262020
PASSIE-FLORATongeren209998.64-8170.452019
HAL CONSTRUCTSint-Gillis (bij-Brussel)224648.00136826.001075115.002020
TURIMettet43546.222736.771.502020
GROLA BVBARumst325906.55101183.0712.602019
DNBGenappe160219.42-346.471.002020
MAESEN GUIDO EN COMaasmechelen60973.52-4255.802020
GRONDWERKEN SURINXHerk-de-Stad34777.75-6131.441.002020
CONTAINERVERHUUR CREYNSMaaseik395995.8588430.872020
IMMOBILIERE SOGEFINivelles-20304.9524549.172020
Vanherf PRiemst42517.3024281.432020
S-RENOVATIONEvere121356.0011781.00823444.002020
ALGEMENE GRONDWERKEN TRUYTS NIJLENNijlen2286229.25159102.705.002020
Bouwonderneming KeulersBilzen132761.2886764.592.002020
Peter De SmetAalst214864.3219873.153.202020
van Beek Sport en GroenHechtel-Eksel47367.4415221.462019
BEWAERT TUINARCHITECTUURAffligem142467.0017610.002020
JFRCChaumont-Gistoux3595.59-22452.602.202016
SABGROAsse1159988.21183871.595.602020
Michel LOUWETTEFaimes163107.30-19804.272019
DEX BESTRATINGENMalle395584.49104313.762.002021
Carette DirkSint-Lievens-Houtem90465.571437.011.602020
S.K.T.S.Schilde254446.7947404.212.002020
Grondwerken BothuyneZulte498545.7899195.352020
GL RenoveGenappe13040.5218059.452020
SHEYMAHamme (Vl.)14459.01-4432.252020
B.B.V. GROUPSchaarbeek492700.7156486.212090562.578.402020
MUYS AFSLUITINGENPuurs-Sint-Amands32077.511405.552020
MAISONS DUVALCouvin184494.0043221.00495950.005.002020
ReletechElsene141423.3236708.121.002020
L'AFFAIRE EN BÂTIMENTElsene7141.87-6297.442017
JORDENS MC INFRATongeren1287780.87318970.979.002020
KAYA CONSTRUCTIONHeusden-Zolder33999.001532.002019
Nobie VoegwerkenMerksplas36713.167396.102020
BUSINESS OFFICEAnderlecht26312.4838561.15324892.732017
LEEUWERIKSint-Martens-Latem598016.8369261.392020
MAJAKI BVBAHoogstraten8639.4012323.349.402020
Van Steenbergen TomKasterlee-35981.44-28693.662020
VLOER- EN TEGELWERKEN THIERRY STESSENSNiel31053.793007.462020
ODM MANAGEMENTPerwez14450.661372.502021
Kurt KokxMerksplas614943.96152643.278.602020
ETS DEHAYE FILS SPRLCourcelles292554.0054771.002.502020
ALL WORK GROUPTernat5038.644377.372020
ECO-CONSTRUCT-GROUPEVorst76687.396952.692020
SOLIDE INVENESTMENTSSchilde2712.112831.542021
CARNEVALI TOITUREVirton165672.503221.622020
D.G.A.K.Châtelet32180.9554440.847.602020
LD CONSTRUCT - TOITUREAndenne17011.006436.002020
BAGOPuurs-Sint-Amands104032.1330250.192020
All-To-DoKapellen-5164.159019.222020
Afwerkingsbedrijf AV&JHouthalen-Helchteren75112.5450320.422019
CHARLY WOODSint-Jans-Molenbeek45130.3720857.65563027.972019
Karakter KonstruktTienen184316.2874510.102020
GLOCONSTRUCTCelles (lez-Tournai)-563186.02-44554.142020
BATIBOENSNivelles69548.2114168.832021
TUTKUAntwerpen89278.0022788.002020
CVHD CONSULTINGSint-Joost-ten-Node56614.00-504.001.202020
ISOPROJECTLes Bons Villers333983.4084941.396.102020
L.T.C.-VerhuurHeusden-Zolder376546.34130277.672020
MDEVINivelles61462.4815425.962020
TERRASSEMENTS BIAGIO MARIOLa Louvière112012.0028891.001308321.005.002020
REMMERY CARLOKortrijk51879.662369.292020
GLOBAL ENGINEERING GROUPCharleroi-50637.851324.592020
CETINKAYA GROUPGent361960.0022145.002020
Agave, pep'sJodoigne18602.1519147.690.602020
EOD-CONSULTBrugge1437830.65-74919.822020
MEERSMANRijkevorsel38601.0627364.970.302020
SOTRAPACPont-à-Celles97847.39-2738.1778464.002020
BEL-TUR GROUPTemse54332.57-1146.128.402020
HYDROSCAPHNamur244389.8328626.402020
TERRASSEMENT CONSTRUCTION DUQUESNECharleroi126890.9061338.522020
J & NTessenderlo335316.74-656194.3629.802019
LUX MAISONSint-Joost-ten-Node65505.9755640.832020
GYPROX DEGROOTEWetteren40195.57-8735.422020
PAYSAGISTE PAQUERamillies31877.918498.95186946.990.802020
ISOL INDUSTRIEHerstal952.28-4781.082020
F & A CONSTRUCT AMOVIBLEHalle32767.60-103730.875.702020
PEVENAGE STEFANOGeraardsbergen82607.949289.192020
SLH TERRASSEMENTSCharleroi328728.0096366.002.002019
KortrijksepoortSint-Martens-Latem-401378.53-13090.082020
ALBEKOHoogstraten169407.925042.730.202020
COUSAHouthulst-16202.30-11610.872020
MG TERRASSEMENTSRixensart99883.9212362.735.302020
FRUCTURARiemst-17491.519456.132020
FDCE CONSTRUCTJette147136.0048291.002018
KREMDAElsene80576.0015432.504.202020
MON ELECTRICIENSint-Agatha-Berchem201.68-79.002020
MILESTONE.BELa Hulpe406496.67120000.992021
SANIPARCiney335844.27-19430.102020
DE GROENVOORZIENERDiksmuide142902.1432335.052020
ATRIUM CONSTRUCTIONWavre80843.9917523.312019
TRESIMMOAffligem-79937.71-1794.292021
MULTI-GYPSNamur8384.54-25795.232017
RENOVATIEWERKEN ELBRAAntwerpen3521.521386.890.402020
CAPITAL CLEANUkkel25664.43-4614.362020
NATURAL BUILDHasselt43346.1526354.152020
Dor Nicolas EntrepriseCouvin213719.2485231.522020
WESTIMMORoeselare170949.9718483.832020
A la bonne porteSeraing9097.362699.7424901.432020
PDW PROJECTSBuggenhout16453.085432.232020
LEAN-CLASSICSKuurne307098.37139330.983.102020
CONSTRUARTKraainem119405.94121005.811.502020
Knuts RafDiepenbeek49643.925934.632020
T.G. CONCEPTOttignies-Louvain-la-Neuve332019.78110485.212020
TUINEN HUYGHELangemark-Poelkapelle316496.201357.2821.202020
DELCOVAEssen-52428.321125.550.202019
SOCODITRABurdinne-20371.24-95682.311.002019
GROEN-CONSTRUCTBekkevoort74525.1315841.550.202020
TERRAMEXJodoigne58139.17-33739.212020
THIJS INDUSTRIEBOUWPelt298648.7243680.6313.502020
Grondwerken Van BaelDessel169759.7611937.4713.302020
MUCO PLUSDilsen-Stokkem-45033.3520266.182020
Entreprise Patrick CORBISIERNamur48337.087363.821.002020
DACOMATWaterloo32688.824182.842020
GEO URBAMessancy60465.6448005.091.202020
CORDY FRANCOISHamois83241.677043.752020
COUCLET ISO CONSTRUCT SPRLCiney368178.01-73534.262020
DGS Handel en TransportBuggenhout40999.532641.602020
REEMERS LEIDING WERKENKinrooi113275.5712799.252.502020
AGRISERLochristi43556.1210217.342020
ALUROLMerksplas27125.7820333.341.002020
Van Bijlen LucRetie56700.6215810.612020
SAEYS-CONHamme (Vl.)65783.5918456.512020
2G SERVICESSeraing-16528.94-45468.631.802018
GOREZ FabriceMons52161.562886.443.402020
ALGEMENE BOUWWERKEN MOSTREY JOERIIchtegem106275.1820746.122020
ZUTTERMAN AANNEMINGENZedelgem126367.6558002.360.802020
RM ConstructBrugge228.37-303.522020
MARTIKRISTOChâtelet5800.79-22835.552020
ZEMONTOUTGembloux1221061.57-44311.062020
DE DAAL-TUINDECORATIEZutendaal1299227.9145937.496.402020
TREMELOGembloux397537.9551049.732020
Simons HugoAntwerpen18131.855012.872020
GEERT COOPMANIchtegem22508.6510017.062019
GRONDWERKEN TANGUYKortenberg160182.5225225.830.502020
DSK RENOVATIONEvere-5534.66-17978.7025358.202016
Reconversiemaatschappij Duurzaam LeefmilieuBilzen1007290.5311613.501.802020
VANDEN BOER CONCEPTLommel2228116.54204507.052020
BALUSTRADE PESPABrussel-5275.2819388.952020
BRUNO RENOVPéruwelz26726.725830.102020
Stefan Bringmans VoegwerkenRiemst53058.147357.068.202019
PIENS - VAN DEN DOORENBrakel70203.41-3595.052020
Geeraerts B. ProjectsGeetbets728827.48151527.892020
RIGA-LABOULLE CONSTRUCTIONDurbuy99450.3026018.173.002020
GROND-& AFBRAAKWERKEN N & G GODRIERanst135509.32-18444.850.802020
COSM ATTITUDESeneffe-180006.5054341.482020
HAIRSALON JENNIFERKalmthout-5340.15-1924.952019
De Maesschalck Peter klinker- en kasseiwerkenSint-Niklaas13407.323442.432020
HERENS & FILSDalhem488672.22131706.504.002020
HERTIGERSTongeren287119.40-123613.669.302021
O'GREENJette220747.9829916.916.702020
WeGraBoWingene-164088.08-2063.682016
LMJ CONCEPTEvere36995.422143.042020
CERES RENOVATIEAntwerpen15622.24-443.202019
COVAGROBrussel-12110.00-1519.002017
UÈMECÉBinche53356.0067877.0010.002017
MEGANCK-HAENEBALCKEDeinze374385.225453.522.002021
HEYNSRavels144110.5283185.042020
AQUILA THIERRY MANAGEMENTLiège4771.00-59545.001.602015
BOUWONDERNEMING MARC CEELENHamont-Achel619.00-32940.001.802020
JP DECORSSaint-Ghislain-5559.9413878.520.502020
AG TERRASSEMENTAns92972.0027267.002020
Joosen - GodrieHoogstraten665755.61165981.0013.602021
NINANEDurbuy317712.0073215.003.102020
STY-bestratingenOudenaarde31423.07-31656.640.502020
SEGERS GROENAANNEMINGZonnebeke248897.0033489.000.302020
JOCO projectsNijlen86076.0088725.370.402020
VITAL CONSTRUCTAffligem10720.20-5905.902019
TUINAANLEG STEEGENHoeselt22889.1842613.152020
VICE VERDAAalter158681.7959500.230.402020
BELGO HOME CONSTRUCTTervuren206639.0060128.0022.702020
Julien ROBBERECHTSLeuven56627.64-1574.002020
Bouwwerken PAPELEUGeraardsbergen263686.03-7905.212020
DHAUWEWaasmunster332714.92661.1110.202020
Thiribut EventFernelmont269739.20148732.892.602019
DS CONSTRUCTIONSGembloux86093.4226949.460.502020
J.W. BATI-GROUPUkkel6981.001044.002020
J & G ALGEMENE KARWEIENMoerbeke (Waas)299245.6533301.051.002020
SKVVDeinze266185.4247853.002.102020
G-RENTHeist-op-den-Berg12129.90-2179.012020
JOBARRijkevorsel52617.39-14710.672020
De Schaepmeester N.Zele45124.381305.262020
Construction Egouttage Voirie AménagementSprimont158196.2663132.982021
CHAUFSANITAnderlecht17878.8012804.732020
Ivo Van Dooren Isolatie-en ChapewerkenRijkevorsel520481.12193045.544.602020
DERYCKERE-D'HONDTMoorslede669443.0294764.016.002020
BTP PARTNERSHuy151341.0026758.001.002020
ENGLokeren79949.6814084.402020
ANDRE GREGOIREEghezée137105.68-9456.952.502020
DTR INVESTStaden278692.4316531.480.502021
G&BGent780469.01163152.812020
TurelurenLummen302615.78194033.586.802020
Guy Jacobs GrondwerkenBrecht49508.2710424.067.102020
BConstructChaudfontaine21644.0422641.8669375.932020
VerdoncktMaarkedal33632.11-9365.462021
PLAFOBATSeneffe30983.803685.792020
TRS VANCOILLIEStaden372708.0051531.002020
ALGEMENE PLEISTERWERKEN JAN MARTENSBilzen39061.7910467.022020
TUININRICHTING VERBISTLier-173687.062834.022019
A & G MANAGEMENTDour87728.385949.112020
Fabien MABILLEBraine-le-Comte164466.7120065.050.202020
FA_CHALMETKaprijke150675.0547597.361.002020
ONTWERPBURO 51Lokeren-1870.000.002018
VERGAUWE-DEKEMELEStaden121266.5023498.462020
INKO TUINENOosterzele21618.611099.432020
ARCO VILLASprimont390429.6623593.7922.002020
ALG. BESTRATINGSWERKEN WIENHOVEN-VAN MEELEssen16364.364678.260.702020
DIM RENOVSchaarbeek8477.00-3036.002020
GreenGroHamme (Vl.)121561.966078.216.002021
AnbegroZonnebeke18587.52-449.072020
KENNES NATUURSTEENHoogstraten39870.213019.722020
Grond- en tuinwerken LauwersDuffel50360.7028303.032020
AMBIGREENTongeren41671.299451.147.602019
Security TechnologyPuurs-Sint-Amands44114.255815.750.802020
TOUSSET PierreStoumont23626.003775.00310315.002020
M.C.CONSTRUCTUkkel-27294.490.002020
SIEMONS GRONDWERKENEssen14582.33-6393.862020
HOME BUILDING CONCEPTQuiévrain-9065.5013574.76112007.922020
AVT Forages & TravauxWavre89707.9243934.043.002020
BEGROSint-Gillis-Waas104518.7674485.342.002020
IR-DA COMPANYGent21235.2317920.942.302017
V & S CONSTRUCTAntwerpen43638.8738217.482018
Rik VynckeMiddelkerke34711.83-10318.352020
FABRICE PIRNAY CONSTRUCTIONS SPRLSpa37227.062108.842020
DRAINAGE DECONINCKBrunehaut175226.3529759.54456121.911.002020
ATELIER COLLETTEWanze-59145.92-14677.752020
LEMPEREUR JCLimbourg563183.12131017.782020
PIRLET S.Fexhe-le-Haut-Clocher1319081.55188375.697.302020
TERAGRI LUYCKXThuin39336.55914.572020
ALFASTRUCTWemmel91503.023459.271.002020
DE LA CIME AUX RACINESTheux50546.7619183.952021
WPS LoonbedrijfZuienkerke205543.91748.374.402020
PERFECTA CONSTRUCTLiège-46123.00-3759.002018
ENTREPRISE GENERALE DUBUISSONBinche-30438.037110.432020
AED WORKSSint-Joost-ten-Node822.8013093.522016
VHJ CONSTRUCTFlobecq835800.16300294.204456441.583.502021
PRODEALSHasselt150179.0023259.002020
VOORBIJ DE HORIZONOudsbergen2756.4510465.972020
SAMAREVorst43116.876439.642020
ENTREPRISE ROUET MICHAELGrez-Doiceau10427.4735417.373.202020
OCC InvestBraine-l'Alleud-24419.27-26983.922019
TOM APERSOosterzele-65969.46-149205.862.002020
T & J TuinonderhoudHoogstraten51096.739178.342020
THIRY Christophe SPRLSainte-Ode65918.4811569.6829000.002020
ArjolDiksmuide-154861.24127164.032020
BKTHouthulst177871.8638285.184.702021
GRAFERChaudfontaine-12604.1524334.302020
MALAX StephanLierneux-31117.36-2543.452020
DOCHY J & KDiksmuide132827.8520296.572021
PLAGYPROBrussel228597.0916569.620.402020
Jean-Lou DEPIREUX SPRLBassenge-934.33-34218.631.002020
F.T. All ServicesAntwerpen42546.129684.062020
LES ARTISANS A VOTRE SERVICEAywaille1529.10-6793.4179820.522020
CASA IMMOBILIERESaint-Ghislain3930.1715552.232020
HERMANN RainerSankt Vith257166.2485421.954.502020
MG JARDINSBinche-12810.44659.201.502018
TARIKSint-Niklaas700638.82162702.383.102020
UBEJT CONSTRUCTNamur179173.0034919.002020
NAMUR PAVAGENamur42757.312339.622019
AgrocareHoogstraten3548.47-2774.352020
ENERGY SOLUTIONRaeren-24879.57-911.132021
S. DU BOISLier481086.2121471.052020
CLEANPUURZwevegem131258.68-5254.140.102016
MR BOUWAntwerpen32491.16123461.470.202016
IMMO CHENEELiège2564261.37-68444.012020
J & N CONSTRUCTTessenderlo-67966.142107.302020
CONTI & HERTIGERSTongeren21806.4538839.252019
RocStyleAnderlues-47342.49-2160.372020
KARWEI EN RENOVATIEWERKEN STIJN BEVERSKontich57299.139800.693.802020
WAAIEOpwijk197659.3366679.410.802020
WIRIX@WORKZonhoven57765.0119061.352020
PUBLIC BUILDING CONSTRUCTIONAntwerpen102359.9714915.312019
ALJUTHO SPRLJemeppe-sur-Sambre-26214.00-8157.00231.002020
SUSINAZele35900.3910818.401.702020
TOPTEC BENELUXStekene485111.0099622.002020
TconstrucTRotselaar372.99-14394.202021
DK-GRODentergem24216.697070.012020
AMENAGEMENTS STEPHANE FORTEMPSPhilippeville78839.0015721.002021
VHL CONSTRUCTZele112392.1227089.6623.702020
IBENS-DOMSWuustwezel66429.5021465.9191737.452019
ALGEMENE BOUWWERKEN GUISSONBeringen25886.44-4740.597.102020
ENTREPRISE BARTOLAS BRUNOEstinnes106258.1940485.45414886.923.202020
VS-HOMINGBrasschaat34132.461825.772019
Van Hasselt HorsesBrecht-9233.53-5911.812020
APROXHerent21763.85283.712020
SOLTHERMChaumont-Gistoux142253.765649.672.002020
ROWEDIAsse-51682.38-529.522016
TRIFON RENOVBraine-le-Château-680.00-548.002020
I.D.C. BORINGENLokeren88406.04483.571.702018
FOXIMMONamur-106811.00-26926.002020
GOOSSE ISOLATIONBastogne320017.58101082.828.502020
Ali TechnicsLokeren144715.74124257.2615.002020
GUY SCHUDDINCKLede34359.1123.222019
RENOVATION CONCEPTCiney295875.7535701.974.402020
TOILE DE REVEMons-977.83-4591.22122876.852015
MNF-TechLokeren1167636.96705898.9050.602020
PROVOOST FREDERICKortemark1208910.48359503.904.802020
Stefan Bogaerts GrondwerkenZoersel60905.5316253.082019
P & N BÜHLEREupen62917.8919959.832020
E.G. CONCEPT ET MAINTENANCE ELECTRIQUEManage12631.00688.002020
PIPELEERSDiepenbeek494447.31105195.443.402020
C.K. & Co GROND & AFBRAAKWERKENWetteren585285.9879055.181.002020
RS &P CONSTRUCTAnderlecht164523.8552460.722020
J-R BATGanshoren32471.62-57900.072020
HERMANS BARTAarschot393112.0544793.830.602020
Wood SolutionsAntwerpen-8037.89-5637.852019
SAVAANSint-Martens-Latem-252587.5414885.382020
TABART-HUSSINElsene-37885.35-6647.072020
GROND- EN AFBRAAKWERKEN VERBRUGGHE STIJNIzegem91577.5925529.201.002020
PREBATIBraine-le-Château20683.28-11082.724876822.3918.002020
TERRASSEMENT TGTManage67938.698633.802020
SO GREENAubel42926.6316159.331.702020
Terrassements HENRARD DominiqueBaelen57147.8721329.722020
BEMASpiere-Helkijn63892.91-64609.412020
A & M CONSTRUCTGembloux40604.814051.162021
bbv systemsBierbeek233.79-3628.392020
BAUDOINAndenne214000.3959445.142021
VAN HUFFEL D/NKruisem239240.4014702.822020
ALLARDF-XEnghien837.2812227.00793819.262019
BOUWWERKEN PIETER DE MEYERHooglede290268.2654236.736.902020
BATI ALL PROJECTMouscron20361.582790.722020
RENOVA CONSTRUCT BATIMENT SCRLSchaarbeek46617.7020216.290.402021
J T SERVICESWaimes142103.1921166.762020
ARBOMETICAHamme (Vl.)96190.261939.942020
GROUND 0Gent-453.90-158.332021
CLEMENT PASCAL-TERRAGRICharleroi154545.93-44258.59247430.033.302020
GRONDWERKEN CEUSTERS GERDGeel70671.7918574.632020
Grondwerken Lauwers JanOudsbergen177843.1133266.252020
ALGEMENE GROND & TUINWERKEN PEETERSSint-Katelijne-Waver-145741.00-88672.005.602020
Willy DE COOMAN ForagesFontaine-l'Evêque14157.871499.532021
TMNBrussel22954.57834.312020
Benny BlockxRetie44985.415906.812020
LEUS KRISLokeren414137.07120805.165.702020
VYVEYDe Haan-3446.8924337.332020
AGRICORSOFaimes52770.465295.360.002020
GEBROEDERS MEULDERSHeist-op-den-Berg795484.84160515.242020
VDK BestratingswerkenRijkevorsel18499.97-6329.992020
PROTECT HOUSE GROUP SPRLBrussel16953.0012053.002019
PURAZURZwijndrecht-576477.55-785945.191943115.046.802020
MEEZEIchtegem8060.009721.882020
D.M.G ConceptCharleroi15779.58-8640.4719115.932020
L&F PROJECTSMelle11873.002427.002020
Wim PeetersAntwerpen19110.38799.542020
LEMARRijkevorsel18661.038721.650.202020
KALEO CONSTRUCTSeraing359446.0145580.458.802020
ABRIXSchoten277348.4759230.632020
J & T GrondwerkenVorselaar-7657.06-25671.012.902017
DE TUINMAN-TUINAANNEMINGENLint590523.3199052.352.102020
TUINEN DEMETSERBeersel132642.696331.141.402021
YOUKA FACADESint-Jans-Molenbeek35467.144067.192019
Albouw ConstructBrugge-77837.379151.291.102020
DEVATRANSHarelbeke67544.847619.754.702021
BC.ConstructAndenne-219100.655691.76216879.483.402016
NOLLEVAUX & FILSChiny173875.6343109.462020
SEGERS BOUWPittem104974.504074.921.002020
DIDAKOostkamp68194.26948.082020
PEERDENPOSTERIJTorhout-232657.98-167275.042020
SULO CONSTRUCTZele44380.261698.382020
EDIFICASeraing54028.65-24766.062020
Cappaert GuntherDendermonde142915.3724158.596.602020
VAN DEN EYNDEWesterlo143817.2723908.392020
GARDEN CONCEPT.BEOupeye-14375.481979.532020
VANGRONSVELD C.Lanaken45282.4011048.272020
VANRAESWervik218070.1214654.432.302020
GRONDWERKEN VAN ACKERWaregem129572.7319767.052020
TechTonNazareth105939.2937145.851.002020
VITALISWuustwezel165882.7540515.3221.802020
ADAMS AANNEMINGENBeerse6422321.001128673.0024.202020
C.S.G.Binche181180.95-16608.052020
Loonbedrijf OngenaZele115041.1210517.521.002018
GRONDWERKEN DE VOS PeterOudenaarde12918.39-6800.882.302020
NEW COBECIBBernissart102697.1715664.46164260.000.502019
ALGEMENE BOUWONDERNEMING PROOT-ROELSDamme93657.8814588.753.002020
TRANSPORTS TERRASSEMENT DEMOLITIONTournai55301.036533.312020
Eddy BraekenPelt84163.0016918.522019
E-CARRéVillers-le-Bouillet-34455.74-88279.522018
Gebroeders SobryLier331937.2556250.852020
BECK Hector en ZoonStekene16783.0011197.062020
T & K WoningbouwOudsbergen197599.0028185.000.502020
ZefremaRonse30073.49-9747.782016
BALIGASMoerbeke (Waas)217240.6631429.300.302020
MALESYS KRISTOFComines-Warneton127349.1867768.173.802020
DE LAUSNAYLaarne321635.7825164.532020
PB TECHNICSHeist-op-den-Berg105119.3925884.762020
ZOMANBeernem26937.83-1984.952020
BATI ELMOSint-Jans-Molenbeek67169.5812790.032020
DÉMO PROSchaarbeek223289.3730457.0711.802020
RENOVATIE'S WOUTERSLeuven146004.4236276.622020
ALGEMENE BOUWWERKEN YVAN CAELDRIESLokeren47169.00-92.732020
TRP-MDYvoir-175322.872708.752.802020
VHLMBeveren112397.9172061.863.602020
TRAVAUX SUR CORDEOpwijk87169.0926361.222020
Xavier THIRYSainte-Ode546724.0796359.04943383.481.802020
JVEKortenaken-14042.42-5113.622020
FIRENOWetteren20122.206845.032020
HANS SYSMANSRijkevorsel231253.7057024.202020
LEBRUN MICHAEL SPRLGesves61368.1432628.70317400.471.502020
GECIBATNamur124083.00-25392.002020
DMA ConstructRamillies140843.006316.00854447.006.702020
FREDERIK BOUSSEMAEREKoksijde96742.3612457.505.802020
MAHAUX GERALEX CARRELAGESFloreffe18228.254885.552020
Etienne LELOUPFernelmont52312.496631.979.002020
ETABLISSEMENTS BOLOGNE - TRUONGLiège-4549.499969.052020
ALGEMENE BOUWONDERNEMING D'HEYGEREBrugge31649.9022270.421.302020
JIM-INDUSTRIESOudsbergen54543.7416071.382020
NISEN TRAVAUXVaux-sur-Sûre-25.5914680.942020
LOCAGITEJalhay321026.7128076.472020
Bouwwerken Hendrix BVBAPeer-24808.1914584.482020
ALTERNATIVE SOLUTIONSChaudfontaine111136.328827.295.802020
INTERDALLEAnderlecht196941.2784196.452020
De BolleVosselaar-28686.46-4061.662019
Agreen FacilitiesHéron576.225304.862020
VerheeckeRoosdaal75351.414700.592020
GRONCOAalst95127.00-17346.002020
STEVE DECROOCKDamme58230.933914.132020
VAN DYCK PROJECTRanst66154.732232.952.502020
PDS BOUWKnokke-Heist120475.453290.405.702020
BP RENOVE TOITUREDilbeek181379.02113900.192020
PERE & FILS CONSTRUCTSchaarbeek20677.003011.0079660.002020
MeltechZele130129.1149490.362020
ILKA GRONDWERKENHamme (Vl.)54103.8129538.962021
KREANTournai44914.00-8119.002018
LVSTienen101044.876504.242020
RIVE OUESTElsene-304507.473801.932020
CARRELAGES NYSLiège26762.003839.002020
GRONDWERKEN KRIS AERNOUTSHoogstraten1143136.62104940.890.402020
MEDIA-SALESGenappe6793.7614280.982020
BATI-TOIT-PlusChapelle-lez-Herlaimont10066.576297.852020
ALBORO BOUWGROEPGent328497.44158458.6522.202020
DE PAUW-BOUWLievegem155535.7039292.292020
VAN HOYLANDT ANTONSint-Gillis-Waas186317.6412830.742020
INTERPREVENTMaldegem255.28306.272020
EVRARD TERRASSEMENT ET PAVAGEMettet107179.9027220.523.002020
'T GROENENHOFDendermonde44201.7025117.230.102020
G&GBerlaar153030.4522773.861.002019
A&B WorkAntwerpen6839.56510.422019
VHD INVESTMiddelkerke393216.5426007.272020
Verreet WernerHeist-op-den-Berg24397.28-562.792020
DUO VERDEBrasschaat14134.5525.853.202020
REI-TFernelmont1484226.82365123.4317.802020
BULEZYUK-ConstructSint-Jans-Molenbeek81670.1416286.532018
BENNY GOETHALSKaprijke164557.9110612.592.002020
Vanreusel DakwerkenMol18389.78-2417.852020
Bouwfirma Houbrechts - Construction HoubrechtsTongeren209635.3911437.435.202020
NFL & RAILS-WAYStoumont74.008331.002019
GBBHoogstraten150053.0033983.122020
SUSKEWIETGeraardsbergen77363.0014044.000.102020
ERIK CLAESBocholt67778.4015798.102020
8 BROTHERSHasselt167187.6026713.10449993.452020
VC MANAGINGSint-Agatha-Berchem152710.92784.472020
PETI CONSTRUCTSchaarbeek104064.0013243.002020
Schoonians StevenRoosdaal596238.74114744.208.402019
CAMUR CONSTRUCTBlégny-1976.95-19309.262020
T.C.T COMPANYOlen89710.5513328.13129696.212020
ECOMONDOSint-Joost-ten-Node-16509.41-12952.712020
MARC SIMEONVirton385828.00-904.002.002020
ISOMENWelkenraedt13618.05-8928.2181852.632020
DAC CONSTRUCTHerne17690.29236.722020
Van Bruwaene KrisWingene57124.9710266.381.002020
De RomeinGent-302371.05603733.0011.302020
AWABEFosses-la-Ville-41145.71-18893.092020
ROBBERECHT MICHELDendermonde654755.98118857.322020
YILMAZ MURATFlorennes-66676.66-31679.872.702016
LOGIPROPREEghezée27942.00-5536.002019
DegroconIeper225633.55105382.082.002020
E² ENGINEERINGSchaarbeek161340.3266474.912020
ECO ART FACADEAnderlecht7172.59-78199.14338382.032019
Filip GABRIELSMelle37728.46-2602.992019
QP ConstructionCiney28186.5412958.372020
VERBIEST LUCLievegem58136.98651.642021
KERACOGlabbeek33886.58-11410.072020
HaeghebaertGistel209828.0035408.001.002020
GISSENS GUYFlémalle358458.9728056.19505712.962.002020
PBC AMENAGEMENTSLa Louvière-132576.521602.192020
GDJStaden281512.6045719.282020
PRODRILLLier569570.59170156.290.402020
COUSIN JUANOttignies-Louvain-la-Neuve121683.2121308.242020
M.KAANGent98382.7628789.052020
VAN ROOY FBTBeerse885612.0820717.4913.602020
EDO ARTS CONSTRUCTBrussel88829.131821.142019
SANIPOOLTrooz-5215.867751.352020
LYS SERVICES SPRLEvere35001.5126255.692020
C. CONSTRUXHasselt134342.9815055.161.002020
DOYEN BBraives1426033.32132372.828.302020
BVBA SLOTS AND DRILLINGWichelen358206.3758526.022020
SPRL ENTREPRISE Louis BAUDOINHamois1261492.73311896.8219.002020
VAN DAMME SERVICESAalst114552.4533685.152020
L.B. INTERIEURBeringen140189.0715078.302021
DUPONT & FILSThuin58417.9710877.69233438.182019
MGM ENTREPRISESLe Roeulx6220.32-17276.052020
COMFORT & DESIGN CONSTRUCTSeraing20786.006542.001.502020
DM FENCING & GATESLochristi53418.07-61147.922020
CJWOLFBATUkkel78270.393386.054.002020
TOTAL CONSTRUCTCharleroi308032.42213619.632020
Bart HoutconstructLubbeek13947.09403.982020
Woodyfence omheiningenWervik106974.3320000.415.302019
ACTUM BUILDING SERVICEPoperinge412943.04418857.562374529.542.802020
TD-TECHEtterbeek111208.0035232.142.802020
ADRIEN BAUDOINGesves197468.7045913.661228559.8416.102020
Kiekens P. & ZnAalst855679.12108295.684.402020
BAEL DIMITRIErpe-Mere72951.418976.242.702020
ROBHoeselt1459.16634.642020
VM ProjectsAntwerpen-6693.72-2928.362020
ROCOTRATessenderlo1136.605311.44450200.202020
Aannemingen VinckRumst75555.43-38249.312020
HANNON JACKY TERRASSEMENT SPRLProfondeville34042.26-8515.2086031.702020
BOUWWERKEN REMCORijkevorsel433980.56110441.942020
AZ Services TransportRemicourt63022.4855361.803.302020
Benoît BERNARDWanze71145.9622896.153.202020
LAMOTE LANDBOUWWERKENDamme-480538.56-55467.932020
INFRA BUILDINGBrugge5152.93-32742.312020
D & D RenovationsMechelen-37030.63-34602.882.402016
TS - SystemsZwijndrecht222929.6295659.781.802020
ALOBOBrussel22093.4312987.732019
PEETERS L&GBeringen29461.883543.052020
ATG-GROUPEAnderlecht99725.0048779.003.002020
SPRL PRO-POSECrisnée182393.3592409.193.002020
PEIXOTO & FILSSchaarbeek49721.9328674.162017
CARDOEN GEERT BVBAZonnebeke102578.0042986.002020
EUROGRANIT-LEUCKXQuaregnon53638.001701.001021632.009.002020
LM TP-AGRISilly53234.41-119.33251403.722021
MB PARKETAssenede154420.5657689.192021
LEO-CONSTRUCTOreye66845.295468.833.002020
DE BEUF HOUTINTERIEURLendelede105566.0014221.001.002020
SACHA LUPANVilvoorde26685.005166.002021
ADOMUSLa Louvière-1134.00-1865.0052630.002020
G&N GROUPBraine-l'Alleud166466.0039899.002020
Brabants Cleaning CompanyOttignies-Louvain-la-Neuve578240.6165504.1716.102020
GLDRuiselede145014.5860467.141.002020
VGMol347448.2367784.235.402020
F-TechnicBuggenhout112976.5243468.062020
CONSTRUCT CONCEPTSchaarbeek37054.43-4799.602020
DI VITA CONSTRUCTSambreville36966.921841.562.302019
SCHEERS DavidAsse532997.0017699.002020
ZWEMBADCONSTRUCTTessenderlo19223.501709.182019
PAJHalen19855.8413047.5866872.002020
MIRAPOLSchaarbeek-6852.60-956.652020
CUIBAartselaar621418.3388942.654.502020
VERATHOBeveren1724650.00462801.003.502021
InfrassistBrasschaat570330.36158890.989.502020
BVBA Moernaut GeertBornem463512.9483825.831.102020
Gaëtan ALARDOTMarchin174754.3644572.256.002020
TERRASSEMENT EMOND RENE ET FILSFlorenville-4278.25-1213.0499758.470.502017
PoelcoLeopoldsburg22135.79-582.0539741.192016
HONG JUNTernat1438.00-6344.0013614.002020
RPB CONCEPTAiseau-Presles71309.1811938.322020
BERGHEANPhilippeville8582.00235.002020
KONINGS BOUWONDERNEMINGBalen66159.9539510.61718101.051.202021
GREGOR & CoAnderlecht33115.45-54854.292020
BERMAGRIGenappe-2816.20-12882.852020
V&C CREATIONSOudsbergen30096.95-3215.812020
S.E.C.M. CONSTRUCTLa Louvière25894.53-1063.050.802020
Tuinonderneming MonbaliuOudenburg718171.10277516.0017.502020
Jean-Pol LEGRANDLibramont-Chevigny15372.082044.411.002020
WELVAERT Guido bvbaKaprijke14411.266159.782020
ETS BIENFAIT FRANCISJurbise5378.9849476.300.802020
HOFMAN & ZOONTemse347460.4179686.0110.102020
Bouw & Woon AdviesHaacht22300.50-3318.632020
Wesley Van den BulckHerselt7280.73-13139.822020
Charles-Edouard GourdinGembloux9494.10-11487.251.002021
HUYGHE KOENKoekelare35362.962997.402020
LM AménagementSeraing18129.755857.221.102020
F. R CONSTRUCTIONAubel79670.6822785.990.902020
ECO WOOD CONSTRUCTMarche-en-Famenne227920.60-38632.22521633.117.602019
TERRAFORPepinster146591.2219762.642020
Hainaut Chape CarrelagesSaint-Ghislain43188.44-1773.252.502020
TERRASSEMENTS CARPENTIER GRUSONComines-Warneton265927.7149074.516.802020
ANDRIEU CONSTRUCTIONChimay147360.0045490.0019.602020
ULGSMorlanwelz14875.488966.462019
GRONDWERKEN BJORN MEYSMANSSint-Katelijne-Waver252825.8822328.441.002021
BVM Global Building SolutionsKortenaken673.117593.492020
LAMBERTUS CONSTRUCTLokeren252864.8126221.482020
WILGRONMeise144060.2774632.701.602020
MMG ServicesHannut19759.558750.9480235.032021
Corpix constructAnderlecht103986.7020244.934.402020
DVC DAKWERKENSint-Katelijne-Waver131502.2216625.272.802021
PRESTAREA BELGIUMAntwerpen14335.009876.002018
PGRBSint-Niklaas8716.986434.542020
RENO-DIAMAntwerpen59295.0815649.532020
Algemene Onderneming De BraeveLendelede965431.9540770.723.902020
BOIS DRAMAIX ET FILSJurbise-24664.12-4317.18204260.312020
ENTREPRISE GREGOIREHamois21686.559601.254.402020
EsbilZele375359.7260911.952020
K-TECHNICSLokeren180384.6914666.505.002020
ALPROJECTLommel43331.5622072.592020
SEBIENSeneffe25499.78-13104.352020
IDEO CONSTRUCTLiège127085.15-11941.795.002018
T.J.A.P.Profondeville94767.78-28530.395.402020
BATIEM CONSTRUCTIONSchaarbeek118150.0914603.722020
MarMarra TegelwerkenDendermonde19720.366698.142020
GROEP GEUDENS BVBARavels82398.002019.003.102019
GRANILUFleurus1551442.00247892.003046105.0017.802020
PROTEK CONSTRUCTSint-Gillis (bij-Brussel)276560.08131884.15715917.082015
JELLE DE SCHUYTERLievegem38934.569548.552020
TRANS TP TERRASSEMENTWaterloo37653.1838929.350.002016
Industrial Technical ServiceGeetbets101309.1128957.412021
PABLO EN ZONENAntwerpen26075.5912504.302020
EE SERVICESOudergem24130.93-20538.982020
De LeeuwOreye178955.8657155.393.202020
RENOVATION le GrelleLasne161754.4092788.142020
TREDESOLBeloeil135001.872.70700063.813.102020
KAYAGent13381.26-1687.37232351.221.302020
VANBRABANT Geoffrey SPRLSainte-Ode153745.1016187.922.202020
GEHACOMerksplas3654.69-59791.720.102020
BRAM LAMMENSSint-Truiden69228.1414790.482019
Catana ConstructRebecq53310.831793.77226697.230.502020
IRBIS CREATIVEAnderlecht18442.98-45324.392020
BATI X5Schaarbeek-43361.24-35121.682020
AV ManagementHouthalen-Helchteren698956.13196059.752020
Algemene Aanneming KristofAartselaar36658.836877.662019
RAXHON MontageAns-342281.30-142674.677.502020
RUPEL SERVICESBoom36779.132659.332020
POPLAWSKIWemmel28384.005398.002021
CEF CONCEPTCharleroi-4815.2235845.742020
DEGETECWaregem11773399.17184880.0614.802020
NOVATERRATielt-Winge158309.43-16696.852020
BELMATAntwerpen925362.81114845.036.102020
W.G.C.Wellin11765.2627219.752020
VLEMINCKXHam57516.792061.982019
ALLOBATI.COMSchaarbeek-36858.233708.102020
E.M. CONSTRUCTVisé7769.23-9922.522020
PROVAS'COGent812959.72399040.082020
DJS CONSTRUCTAntoing63791.3111807.602020
VICTOR & PARTNERSKnokke-Heist-61649.64-5273.072020
COMPLICE DE NUITNamur-139375.39-26175.6760179.022020
GV AFSLUITINGENHeist-op-den-Berg45023.977113.722020
LD PlafonnageWanze-6225.37-18787.261.002020
RENOVATION-BATIMENT.BEBraine-le-Comte-9144.83-1840.530.502020
FORETMECABraine-le-Château581635.0817357.072020
SC BLINDAGEChapelle-lez-Herlaimont174665.0232226.401.502020
E-Go ConsultingAlken2701.591392.152020
GVHL et FILSTheux-20386.183589.871.102020
VOETEN BESTRATINGENHoogstraten185659.4916210.102020
LES JARDINS D'ARQUENNESSeneffe-970501.18-21881.271.002020
IMMOSABEAwans89393.398199.082020
DE WONINGGALERIJSint-Niklaas278419.46167945.822020
INTRAPLUSWONINGENSint-Niklaas494911.2597590.272020
STIJN AMELOOTAlveringem178687.0560101.242.702020
ALCO GROUPGent118024.016180.277.602020
FIBRATUS GROUPSchaarbeek-184581.00-114518.002016
PopBuildSint-Lambrechts-Woluwe22963.004175.002019
ETS CLEOBinche53889.58-4646.8063624.422020
DEMOTRISombreffe17735.62767.492019
BEECKMAN GEERTRoosdaal62148.536358.372020
GILSON & FILSFosses-la-Ville671926.3440877.633.002020
Studio ZappaHouthalen-Helchteren72498.0012924.002020
D.C. CleanLiedekerke86195.499479.132020
NO PINTO & CoBrussel84945.3215748.671201696.092020
DISCOVER CONSTRUCTIONUkkel41120.0011767.002021
PEETERS SVENHeist-op-den-Berg348858.73201997.660.702020
IZ BetonboringenBalen139961.1599770.341.302019
JPP SERVICESGembloux-14419.00-2174.0053931.002020
SIRAUX GREGORYLe Roeulx124595.4325213.832019
PHIMONTALangemark-Poelkapelle-33865.2151948.181.002020
LEADER CONSTRUCTBeersel942151.6338632.714.402020
2M INVESTOuffet293984.0026021.002020
JONKMANS DAVIDGenk192557.833303.402.002020
PLAFONNAERTSDison30412.156465.11164231.291.102020
MERLEN GROUP BVBAWaasmunster2629.0647605.462020
ARNAUD FREBEL SPRLLimbourg15508.0821911.180.302020
GRONDWERKEN MICHAEL MAESZwevegem161811.7240979.342.002019
CRS-INSTALLLessines-11219.68-3587.802020
COMPOSTAGE PARMENTIERPerwez179424.674605.672.302020
Lewis, Home & DecorationsTongeren63048.3214750.302020
DEVROMEVeurne-39483.9323364.170.302020
GREEN LANDSCAPINGWachtebeke25819.001147.132020
DIETER LEMMENSHaacht98270.83-1349.282021
RONVAUX ChristianBraives26887.305363.721.002020
DVS Broyage et TerrassementMont-Saint-Guibert93769.3220904.052020
BJORN BUYENSRijkevorsel254240.8185400.462.002020
SlecoArendonk291972.9635132.143.902020
GYVAMechelen367914.70149420.709.902020
KAMUHWaasmunster381919.2321429.166.802020
YMT BOUWOudsbergen-51246.24-25966.512018
DECA@WORKSint-Niklaas70228.376905.122020
ESSAAntwerpen236320.5181738.083.402020
POOL CONCEPTionTournai456838.75117155.272020
GOGU CONSTRUCTLa Louvière74544.40-24946.99144688.562019
COLLIGNON FrédéricHavelange141827.5325726.586.502020
M.G. CONSTRUCT INVESTAwans40704.4112068.903.302020
DM & C GROUPEvere236396.2776151.4716.102020
NICKY VAN WIELESint-Gillis-Waas207007.097523.470.502020
THE CLEANERNijlen53337.4222928.652020
VIRAN BATSchaarbeek124556.5927128.042020
Beton Transport DemuynckHouthulst97948.0014230.002.002020
VMK TEGELSEvere190394.0096279.002020
Ja MediaHerentals-8771.57-16356.911.002021
E.M.C.Oostende-12118.0021507.002020
HAVETRALebbeke65037.4815657.922.202020
BERNARD WIAMEFosses-la-Ville-210903.66-38247.832.002017
T.A.E SECURITYCouvin14061.0914983.502020
AQUISGent204749.56301177.251.002019
Heirman KoenBerlare12209.528450.832020
U&S CONSTRUCTLokeren226919.0035944.002020
IMMO CDIBrussel35693.2118056.66136521.542019
Terrassement M.H.Thuin17442.007662.00181435.001.002019
ALONCO AANNEMINGENBeveren815715.98118906.9028.102020
DGN INFRAZele16904.78-4621.922020
LOONES DIRK GRONDWERKENNieuwpoort3351.7318172.632020
QUENTIN L ELECTRICIENVorst264313.03104579.622020
KAPO CONSTRUCTIONAnderlecht-65611.44-2901.6168441.982020
Ruud MortierFrasnes-lez-Anvaing-91639.2533998.062020
MATHIAS CONSTRUCTHeers8645.97-8862.562020
STEVEN VAN GIELEssen244574.2433192.751.702020
Isolatiewerken VertessenAarschot27880.387272.702020
HILSANGent50068.14-67806.310.902018
NEW OMNISint-Agatha-Berchem113824.929914.12777882.010.302021
M.S.Hannut95907.0014635.002019
G&ENieuwerkerken (Limb.)46463.1014916.942020
SOLISOSint-Jans-Molenbeek125403.54-7617.552020
JADEBSThimister-Clermont-54736.46526.352020
DESIBOSchaarbeek237340.44-69689.952020
L & R INVESTISSEMENTCharleroi39258.6217382.602017
A&B ServiceZele35436.03-11140.692020
FRED CK CONSTRUCTBernissart-9442.04-8448.612020
VEDATLokeren158960.793806.790.302020
B.A. RENOVEBernissart12534.1816939.0511.502020
RENOVATIONS T&BSeraing63904.0021064.004.002020
MEO MANAGEMENT SERVICESManage312554.4244626.412021
De Schutter JeffreyHerentals-64153.43-11889.932021
ES-LASZele13994.02-5564.232021
Travaux de rabotage et signalisationOuffet191540.7314113.3712.102020
DOBBELAERE PAINTINGKaprijke170993.1411644.991.002020
ID HOME CONSTRUCTProfondeville514.05-18934.116.602020
HT-bestratingenMerksplas29229.53-11589.851.402021
ARDDYHam-sur-Heure-Nalinnes55221.64-16121.72152879.802.002020
TRWSArendonk13671.008323.002020
TORFSDiest64161.0022258.002020
BATI-BOISEstinnes51526.3522668.921.402020
TUINEN DAVY DE SMETAnzegem69579.2832998.951.002021
BETOWESTKortrijk301166.63151472.6812.102020
MSCOScherpenheuvel-Zichem46404.479355.412020
DE ROOVER PETER EN GUNTERZandhoven142183.8527238.172.002019
ESD ELECTRICITEChastre8505.46-4579.362.002019
BFF PROJECTS SPRL ou BERNARD STREEL SPRLRixensart72132.2411107.942020
AK-CONSTRUCTCharleroi32316.19135.2942877.892020
H. VERBERNE GRONDWERKENHasselt-78470.65-5490.122020
GYPROBRAZBrussel56696.976716.43100441.242019
MS CONSTRUCTIONDour-15528.95965.252020
M.B.A.Antwerpen184259.29-2089.00515237.113.802020
ARW Immo srlWavre352313.00-32894.00234529.005.302020
DOMIXAGenappe27682.00314.912020
Van Lersberghe & ZonenBeernem113198.311318.512020
A&DGenk132513.82-22512.582020
JHON BRAECKMANSOpwijk50689.377900.942020
NICE HOUSE CONCEPTBraine-le-Château39893.16-16999.152020
STUBBE NICO CONSTRUCTZedelgem619072.44-29777.852020
BOUWWERKEN DE VOS PASCALMaldegem200028.1314267.822020
DEV-MANVilvoorde12924.7626538.382020
JGSDilbeek35111.001405.002020
I.R.D.I.Etterbeek344209.00439147.002.702020
Metal NatieSchoten1823.88-3389.002021
GRONDWERKEN GUNTER MICHIELSSint-Lievens-Houtem148809.339794.052020
KFM ServiceLokeren54984.386582.870.302020
DelgroRonse-94582.52-52484.83233057.492020
CASIChapelle-lez-Herlaimont53086.403196.192020
Tuinaanleg & Grondwerken MeeusenZoersel15928.009199.152020
Delta Project DevelopmentWaregem137138.7516710.752021
Building Service & CleaningKontich61861.181916.636.302020
EPSILON TECHNOLOGIESeneffe-29165.27-46341.192018
CARRIERES DE GRES D'ARBREJemeppe-sur-Sambre560217.096963.793.802020
SIMON DJodoigne187593.5417102.213.002020
NATOL CONSTRUCTGenappe145543.00-2513.002020
EURO SINGLES & C°Kalmthout122320.0722722.322020
RENO SOLUTIONSBrugge13863.4112996.082020
RACKUNITSErpe-Mere22612.428032.422020
GRONDWERKEN DE MEUTERTernat5012475.23808845.5213255445.1933.102019
OXALIS BOUWGent50322.6813843.932021
ROSKAM.BIZSaint-Georges-sur-Meuse44497.2122994.45137954.962016
FELIROSAHouyet-27083.00-28538.002020
BRUGGEMAN PedroZonnebeke70518.55-24593.81237334.592020
SPRL Philippe Rose EntreprisesSoignies75716.034377.062020
KLAAS THEUNYNCKAlveringem229289.9862674.306.702020
EURO MONTAGESint-Gillis (bij-Brussel)173831.71-8741.342019
BOUWWERKEN WINDMOLDERSAlken120957.1529448.154.002020
AD-mixCourt-Saint-Etienne68867.821564.822020
HANS & ZONENLokeren260550.4190651.260.502019
POLTATRASchaarbeek4850.0016105.002020
HANS WYTINCK GROND- & OPKUISWERKENGent273171.6571533.532020
JURGEN POLFLIETLokeren131873.8742906.252019
BOUWMANSHasselt1024.51531.811.802020
RIMTELDendermonde-12342.00-34480.000.502020
BRUYNEEL THOMASGent8680.31-874.092021
Vi-M-OxLiège-88397.25-16640.831.402017
VOINESCU CONSTRUCTAnderlecht43460.12-11596.31296414.482018
SICILYChapelle-lez-Herlaimont45050.9627985.712020
B-JardinEvere47173.3544248.664.602020
Machiels (RE)BUILDINGDiepenbeek84743.54-8330.712018
DCELanaken55298.5619995.372020
KING OAKTernat145799.7642922.442020
PRO DEMOTournai43148.78-2418.242020
Dubart ChristopheRumes7343.76-24916.682020
VERSTRAETEN OLIVIERBraine-l'Alleud82271.744961.031.002019
KAZA CONSTRUCTBinche-6838.06-20383.272018
FRANCIS DE RUYTTERIchtegem55862.726302.302020
GWSSchilde1251634.85205339.304.702020
BERNARD NEYNSChaumont-Gistoux7241.47-9438.622020
Im BruehlAmel53169.4310025.29138616.522020
Aménagements Pascal RICHECouvin300446.04192786.574.002020
R.V. TECHNICSDiepenbeek15713.168126.811.502018
B.P.V. GRONDWERKENKortemark1316159.56260205.075.402021
Erwin & Yves ROSSKAMP PGmbHEupen134676.8927328.400.402020
GE CONSTRUCTManage423573.06141923.7428.402020
Travaux de Chape MeysmansMarche-en-Famenne111412.85-61183.631.502020
PHILIPPE LANOTTE SPRLChiny82831.748484.967.902020
B&B DELECLUSECelles (lez-Tournai)101685.807836.061.902020
SimorenovMachelen (Brab.)181957.1940049.822.002020
DOMUS ARTRoosdaal25532.6912199.5555430.752020
Kurt De ScheerderOudenaarde80184.0615652.232020
GREGOIRE THIBAUDBraine-l'Alleud33269.003441.002.102020
MATES-COWaregem23014.00-13509.002021
JDK PROJECTSLonderzeel171094.10153976.592020
KF CONSTRUCTIncourt82306.0011045.001.302020
Aannemingen EveraertEvergem141448.8915597.072020
ABORDSGesves-3899.08-8818.882020
De Rijcke BoringenSint-Gillis-Waas124449.4254497.202020
I.B.M. PLAFONNAGESoumagne9938.19-7075.422020
ANDRIES JEROENAnzegem58271.831687.082020
VERHAEGEN W&JZoersel15184.09-3985.962020
STEPHANE BERTINCHAMPSFleurus27218.70-12501.281.802020
TECHNISCHE SERVICE VERSCHUERE ZWEVEGEMZwevegem66745.2610275.792020
SF AGRI SPRLBastogne-44331.923550.3919233.802018
L.M.S. RENOVBraine-l'Alleud16549.767028.762020
MOVA HOLDINGIngelmunster10241880.5583760.222020
VANDYCKE JAMESOudenburg-120082.01-54988.97229074.731.602017
BERT CILLEN GROND- EN AFBRAAKWERKENBree504370.0812244.190.802019
TWCAntwerpen83308.2727707.620.802020
Au P'tit DéboucheurSombreffe-43497.45-57919.520.502019
C & B VAN HOOFGrobbendonk77150.1026129.542020
O & S PartnersSint-Niklaas64519.7923517.670.302017
J.L.- CONCEPTGlabbeek-4053.732214.261.102020
Kristof PapeleuGeraardsbergen3728423.93502962.2812.302020
WSMGent15720.54-412.1711023.552019
WALOKWaasmunster29714.6711362.416.302017
CALAY RAPHAEL SPRLBastogne411954.66120024.602020
LOONWERKEN VERMOTE JELLEVleteren476112.9551284.686.802020
LHONNEUX CONTAINERS SERVICESGrâce-Hollogne989320.372435.633.102020
GO CONSTRUCTSchaarbeek8148.9418945.802020
PAUWELS ROADBREAKINGBeveren34661.103429.342020
STRAPPAZON - BERNIER RENOVATION ET CONSTRUCTIONBernissart29928.25-126.692020
GYMMOMons-104211.13-14353.202016
LT BioénergiesOlne162147.7017091.612020
SP AMENAGEMENTAns8174.6821295.42207815.441.402020
BENICAMoerbeke (Waas)-10392.0910483.80305644.402020
LOBRI-PLAFSint-Agatha-Berchem50445.35171.072020
LOMMENSKortrijk24780.90774.738.602020
Vanmaele PeterOostkamp329501.93106673.153.302020
CEM & EFESchaarbeek97879.65-1.63122573.322020
SKODERSint-Pieters-Leeuw-5453.005236.002020
BM HELIOSFontaine-l'Evêque88626.6644844.571.002020
Jacobs Michaël RenovatiewerkenKapelle-op-den-Bos-795.315109.842020
SAM-DEMOLITIONAsse-43256.2030700.022020
HOUSE AND WOODPerwez20027.3827952.512020
CDP ConceptBraine-l'Alleud-44569.00-3909.000.602019
WAREGLokeren76130.508221.532019
MCSA CONSTRUCTIONSAntwerpen43004.70-25081.532020
HANS DRIESENRijkevorsel-133868.39-55567.702.202020
BS CONSTRUCTIONLa Roche-en-Ardenne306249.3532431.532020
Aannemingen Pickavet EntreprisesEstaimpuis218005.9933645.221.002020
ICS COMPANYTemse52096.929907.9497220.732019
DE PEUTER MACHINEVERHUURHerentals364609.1649336.682020
Lapierre TerrassementsMarchin70201.723547.954.002019
COORNAERT TOMDeerlijk220287.3611374.742020
Calis BramGooik76748.003905.002020
De Leener KevinGooik95246.0010224.002020
CONSTRUCTIONS SAVWavre-37105.52-32956.74271415.482.302020
TUINARCHITECTUUR ADAMOverijse76239.93-12697.851.802020
RAF HENSKalmthout305472.2126580.743.702020
ZeroboGent174240.5464207.07696690.136.802019
SPRUYT HOVENIERSGROEPBuggenhout90599.608322.803.402020
LEIDGENS PISCINESDison117774.2130265.596.202019
ECOBUILDSOLUTIONSAalter-11970.345022.412020
M&S SystemLokeren238158.74159069.889.102020
DEMEYERE XAVIERZwevegem98436.1711575.542020
CONTRACT & CONTRACTINGWatermaal-Bosvoorde90106.3213458.632020
ATLsrElsene-487.4315223.122019
Quality Projects Services & SolutionsAarschot19091.114884.242020
FOREST MAXRochefort-191981.2984781.392019
TECHNICAL BUILDING SERVICESEnghien1210679.00712534.0018.202020
TZ PavageAns94547.7332357.392016
PAVEROCAnhée19171.992966.872020
Silver GardenZwalm144596.9611547.911.902020
ABORDS & BOISBlégny-24483.86-21304.581.802020
JW CONSTRUCT INTERIEURAlken109431.007136.000.802020
DIA 4Mouscron145441.88-14989.232020
FT BATI-CONSTRUCT SPRLChapelle-lez-Herlaimont17469.008410.002020
Inspiration ConstructionJurbise14635.608001.410.202019
LATEST EFFICIENT OVERHAULBraine-le-Château48762.406817.932018
DAL_KANMinsk71590.1852495.704.002018
KN ServicesPelt57389.008810.222020
BDR ConstructStekene48834.83669.302020
BATAILLE G.Braives113197.00-17765.00509897.001.002021
TENDANCE CARRELAGEOupeye76963.009955.00187102.000.802019
HENNART CONCEPTAntoing53391.232863.731.002020
MALHERBE-BRONZEMarchin44922.44-12447.822020
Entreprise Forestière DAVID HEINENWaimes128996.2337471.881.002020
GROUP DEMORENBrussel23585.02-2689.552020
PIERRE THEWISSENLa Bruyère518828.3593666.1614.102020
BAELE PHILIPZwalm24327.8018793.66186120.422020
RUMAT-CONSTRUCTBrussel11687.6620793.301.002017
FERME DELANNOY ET FILSSeneffe63571.7714637.952021
SR TELECOMLokeren205112.8816232.3112.502020
Alg. Ond. J. HelsenGeel50557.86-16129.012.502021
PAUL CONCEPTAnderlecht32329.00-29554.00814571.002020
HOUART SERVICESSprimont237629.4448150.594.802020
UNGUREANUJette54699.4135274.262018
B&ROostrozebeke54004.335053.702020
GIGANT CONSTRUCTGrimbergen187907.2634303.742020
D.V.H.Berlare126517.3824895.862020
HANNARD ELECTRICITEFernelmont104513.0620540.662020
RuwGent32260.574927.312020
DC CHAUFFAGEAndenne48421.3625828.362020
VAN dER BORGT & DAISYGeel498536.80-70383.462.902020
RENUEVAMechelen92125.6111026.471.802021
BBM CONSTRUCTBlégny52525.129656.412020
UNIVERSAL CONSTRUCTSint-Agatha-Berchem83744.6231518.85618339.022021
ENSILAGRIPhilippeville175768.0064416.00363235.002021
GEOTEC BORINGENNinove-34896.17123887.222020
JO-BO BETONWaasmunster40550.53-43.382019
JCO LAPRAILLELéglise234122.3236334.081.202020
AVELGOTielt-Winge-6384.85-17532.922020
AGRO-SPYJemeppe-sur-Sambre-4379.22-17249.05265209.241.002020
SOMAGESTHerve189577.5018511.492020
EJSSaint-Nicolas205519.0033115.00530319.001.902020
RenovacleanSchaarbeek20822.943898.642020
GENOHamme (Vl.)223345.2735721.872020
JMR TECHNICSTongeren-23614.26-0.04107980.832020
BATZTemse59683.0810023.72351708.402020
AXIORonse85220.99-159.272020
GhePaLievegem39658.642444.572021
YAGRIBeauraing183906.9226605.092020
DUCARMOISAth144970.0026332.00193568.002020
TMFWaimes130694.2040281.860.802020
GOUWY FUNDERINGSTECHNIEKENZedelgem1890503.21249295.212.302020
BMC ServicesLa Hulpe-11866.467328.572.002021
COETSIERKluisbergen106178.8511961.77175717.182020
Agri DickensWesterlo68572.034713.862020
DILLESKeerbergen772353.06231135.732020
MorgensternGeraardsbergen75775.1314503.732019
ISAPLY ServicesJuprelle1585804.16426307.377.302021
JOGAAntwerpen-22879.88-25404.422017
BOIGELOT CONSTRUCTIONHéron-106095.24-48315.534.902020
CMC Covemaeker MetaalconstructieHeuvelland40546.841499.232021
DRAMI BATIMorlanwelz27486.597212.43390765.675.002020
STEFAAN LEERGRoeselare382749.4473165.811.002020
TH. DORTUWelkenraedt1082.50-5113.682020
RESTICONSTRUCT SPRLFlémalle-5639.75-3978.431.302020
HUYS DIRK EN ZONENGent298289.3129128.252020
LOONBEDRIJF NEYTAssenede657479.01102225.69929042.932021
H&M CLEANINGZaventem82672.0015798.00417039.002019
HOEBANCKXLincent-1368.86-28769.063.002020
DEWALQUE VINCENTGouvy-39872.00-12179.002019
PiradaxMons-53207.00-26747.002020
MV CONCEPTTubize43096.00-19838.002020
TERRATRECDison-73911.95-20246.722020
INTERDAKBrugge107317.6443443.243.702020
DEPOOVERKortemark72216.1736314.233.702020
LOONWERKEN BIESMANSBilzen135710.856028.212021
BOGAERT & C°Kapellen80186.236096.151.002020
Betonwerken Koen De WitteLievegem544848.79140085.662.002020
MAINTENANCE ET INSTALLATION DE CHAUFFAGE ET DE PLOMBERIESint-Agatha-Berchem90270.1511776.431.002020
DUTAT CHRISTOPHEHonnelles270246.6545456.082261759.2416.902020
BOONEN ChrisPelt72165.5320509.062020
GLOBAL SEA MINERAL RESOURCESOostende19708941.54-9391556.862.702019
OUICOOPPéruwelz5470.9722829.97265310.112020
GT.COFLa Louvière16093.000.002020
SOCIETE D' EXPLOITATION DU TERRIL SAINT JACQUESFarciennes832174.57785964.362021
TUIN IMPULS CASSIERNijlen45363.87-698.791.002020
HOSESilly-1947.71-7272.212020
GEBR. GAILLIAERTBeernem50794.3674816.323.002020
BALLIEUSchaarbeek507.35-10900.372020
RODICKPont-à-Celles96335.0040.000.502020
RENOVAGRICiney127444.112987.580.202021
HOOIBERGHaacht-44370.80-74530.301.802020
AMCPSeraing12746.9013259.822016
TD Pierre GilloteauxRochefort493493.52145628.1316.502021
T&S ConnectionLokeren27774.615599.752020
ASSBoom37069.892840.002020
KS CONSTRUCTIONJalhay-18033.34-16022.442020
INTERRAGent178563.8883954.082018
SIDALGent69764.1515659.352.302020
VDCMerchtem21431.63-5326.252019
TD CONCEPT CHASSISBrussel5037.45-88193.592018
RENCORPUkkel52362.4630672.055.302020
EKOWALLRotselaar133631.9466039.302017
BOGRORanst170674.03-39223.423.002021
Immo Schockaert - RosseelsZele353655.0576066.216.402021
FYD CONCEPTWemmel47502.00262298.002020
FEN'STYLELa Louvière114896.7024652.006.002018
GESTION TECHNIQUES SERVICES IngénérieSint-Lambrechts-Woluwe42324.10765.452020
ABG ConstructPutte69732.739461.422020
Zaborila ConstructAnderlecht465001.00464001.002019
CHRIS LAVAERTKortrijk241626.6232257.752021
DIKIBAT SPRLHerstal27791.88373.872020
GRONDWERKEN L & LAalter182537.0022057.002021
ED GREENTournai40338.342557.252020
ETS MICHAEL DA PAREEvere29699.0015422.002019
CLEAN RAPIDMenen183529.1156964.492.802021
BELGARDENGrez-Doiceau62772.109502.645.802019
T & O SystemsZele41575.757647.762018
ELD PAVAGEAnderlecht38013.404027.032017
VAN ACKER CHRISTOPHELonderzeel-113860.728177.922019
GERT GIJSELSHerzele175652.6618732.532021
MANZI CONSTRUCTIONChapelle-lez-Herlaimont121287.8657735.442.902020
SGL INVESTAnderlecht111935.604647.36523480.002021
GERGELY TEAMAnderlecht57921.3023503.72140462.002017
GDS RénovationAnhée8986.39-1020.832020
G&B TRAVAUXHastière10822.76-21642.092020
BULLGAZZele50128.6813952.186.402018
INTERSOF BUILDINGAntwerpen-23095.62-6718.602019
MOONSARTRanst41244.6956.522020
CONSTRUCT'ARTBraine-l'Alleud60768.00698.002021
BEKAERT MAARTENIngelmunster143944.8030886.722020
GRONDWERKEN DIERCKX JEROENKasterlee446183.03151029.201.502020
E.L.E. MASHALDilbeek13999.0111683.662020
Aannemingen DammekensPaliseul-8771.20-8459.212020
M-bestratingenLille608819.8095231.048.502020
WYNANTSErquelinnes-33268.1712746.5258089.692018
DEL TEAMMont-Saint-Guibert574808.53-57223.762020
MP DECORJodoigne5710.914949.632020
BARNA COMAnderlecht43767.6411047.71858136.162019
DOOM GRONDWERKENPoperinge292870.7823524.952020
Renov'MHuy14409.6311997.43237936.482019
R.B.-TechHamme (Vl.)83751.7915315.532.002021
FNMLokeren114490.1953779.912020
BAY BOSPHOREChaudfontaine-11472.43-12282.35118237.320.502020
Betonfiguratie BelgiëEssen90680.4426050.261.002020
TOMASBUILDBrussel24468.16-1645.582020
DECOREXElsene34643.31852.692020
De Brugse KarweidienstDamme2405.174449.071.002017
NET LUX INDUSTRIEChapelle-lez-Herlaimont478867.5122477.792020
HANSOULLE OLIVIERJalhay80676.283639.622.002020
G.J.F.Nieuwerkerken (Limb.)16986.503564.772020
VERHASSELT GLENNMechelen59811.359748.922020
EP ConstructGeer17187.00-8.000.202021
ENTREPRISE BELOTSoignies148770.9246784.752.002020
HERVELLE SPORTSNandrin14260.77-21663.802019
S.P.R.L. Denis MaligoTournai45818.965984.341.002020
AANNEMINGEN STEVEN DEMEULENAEREMoorslede313519.151857.993.402020
LGPDiksmuide140947.4122899.792020
AGRIJOEHam-sur-Heure-Nalinnes67190.8524081.322020
BELGIAN COMPANY MACHINERYTemse619379.44144800.572021
ALEX & DACOUkkel74325.3325307.862020
JANTI TERRASSEMENTSWalcourt32024.349869.50116099.312020
ALS & CoSint-Truiden111873.6043008.392020
Soil & building managementDeinze865441.61210701.7917.502020
GEORGES FREZEZEN - ENTREPRISE GENERALE DE CONSTRUCTIONCourcelles42060.711014.15241001.362020
DU WARQUAEnghien234480.0350858.552020
CONSTRUCTSint-Agatha-Berchem284164.93-7327.892.002020
KMK ServiceBalen177041.6874477.162.002020
Global Services BMSDiepenbeek18144.03-318.042020
Couderé ChristopheBrugge53897.82-5190.362020
LENAERTS PROJECTSBornem76545.2821491.302020
KROUP & COSeraing1002.82-2753.872020
OHMELECFlorennes8814.05-3366.775980.262020
TERRAMAXWalcourt733779.79132119.1418.602020
CHRISTOPHE COLBRANTLeuze-en-Hainaut148060.0815867.432021
LES JARDINS DE VALENTINETheux36946.3413489.672.702021
EURO ISOLATION EXPORTFleurus153572.782487.502.302020
VIVERSAKaprijke684407.3869491.442021
VAN DEN HEUVEL JEROENMerksplas55362.1442.322020
MFM PROWavre30988.31-8694.032020
JBS HAMHam106403.45-1984.092020
RS ServiceTienen-894.08-311.222017
YAPA CONSTRUCTJabbeke-56328.69-40839.682020
AFSAMZele130526.8849849.533.402021
VDA-BOUWBalen23230.32-1410.712020
CHRIS CONSTRUCTSint-Joost-ten-Node29715.5815493.352018
Simon FranckxBoortmeerbeek28444.4712022.752020
EMBOHerentals118090.0828832.522.802020
Temmerman KevinAalst61116.55-27914.416.102019
DE VROE-NAESSENSAalter23969.601651.002020
GLOBALIA BELUXLa Louvière-37173.0920824.222020
WiDaBoMaldegem276074.1223135.151.402020
TERRASSEMENTS DANY CARTIAUXBeauraing21319.0011857.002020
Schoonheidssalon Beauty TimePeer89587.0539231.922020
CHIMAY CLOTURESChimay13141.142655.622.902020
ECO SYSTEM PROMouscron87806.1755320.382020
JM POELMANSSoumagne69268.3325107.62300490.332020
De Rauw KrisLebbeke47832.60-2938.972020
HKO LEIDINGENMaasmechelen49292.8125178.351.202019
VERKINDEREN AANNEMINGENBrugge377552.3254451.2913.802020
A.V. BATSeraing135679.4762484.212020
Tuinen DE CUBBERBrakel-335.052147.282020
oneB-conceptsKuurne-55722.9911655.132020
SAB CONCEPTChapelle-lez-Herlaimont23293.00591.0050292.002020
Pleisterwerken De Jonckheere TomIeper70160.2346547.002021
DELOOF NICOAalter682882.89102289.632.302021
Pierre MAUROYFloreffe140347.6032163.222.302020
VAELLiège-1569540.14573.012020
BUILDING AND FINISHING CONSULTANCYGeraardsbergen91960.05-3809.403.902020
ISO.K.A.NAnderlecht-29571.94-4898.412017
GAVA RENTHerzele136946.91-6369.912020
Q-BOUWPARTNERSKapellen-132265.8615079.412019
B.M. ELECDour-2704.11-16475.432016
A & V ALGEMENE VERBOUWINGEN EN RENOVATIESWillebroek17189.361953.022020
DLM ConstructOrp-Jauche-5515.51-333.432020
DE BOECK DANNYVeurne26805.5914888.972020
Samet AslanHamme (Vl.)33512.86-3915.562020
DIMITRI SCHNACKERS CARRELAGES & CHAPESPlombières62893.443406.671.002020
PIETER LAFAUTPittem144189.9538208.853.102020
G-liloPeer74142.2015676.942020
D&SRumst30252.622382.472020
NBCIWingene131983.081076.841.402019
CSS ContainerverhuurSint-Niklaas17529.376758.652016
P.M.TerrassementWaremme-84270.2642418.24942505.485.602019
MARBAIX CONSTRUCTLa Hulpe235318.1546490.272020
BE TO BErezée105495.542037.683.302021
JUD BOUWScherpenheuvel-Zichem61268.46107796.482020
PROTECH-TOITGembloux2279.92-25314.58159381.591.002020
COOMANS I & KHeist-op-den-Berg25733.86-58.012020
BURHAN CONSTRUCTIONSchaarbeek27441.0010131.00224467.002020
B.C.M. ConstructSint-Agatha-Berchem-12912.374360.40102323.782021
JOHN GUILMAINMarchin32077.8519.992020
POL QUALITY CONSTRUCTGembloux47623.985362.082020
IMMO NIKOSChâtelet21821.001149.00182319.001.602020
Huis DemeulenaereTorhout83640.3914822.972021
Erwin TheunsMerksplas40842.893274.111.902020
ROMANTEKSint-Agatha-Berchem4765.00-2268.002020
BOELENS KEVINLievegem79593.0037734.002020
DVO AFBRAAKWERKENLaarne-35486.1765927.225.302020
E.N.L. CABLINGLokeren20472.001519.002020
EXACTA BENELUXManage91698.121520.152020
FW RENOVATIONAnderlecht42306.9820794.272020
SEBAYHamme (Vl.)118433.5920843.161.602019
DEWA-SERVICEEeklo44445.166041.692020
MOTTET J SERVICESNamur178433.40-37734.562020
CLAES KRISHeist-op-den-Berg11913.762708.072020
Mazout-HavetCouvin415620.1620495.322019
DAL CONCEPTWezembeek-Oppem12470.58-1583.472019
RENEW GLASS ALUMINIUM PLASTIC STEELHoogstraten-106919.005975.002020
ENVISYSMons195360.94-194118.523490029.9122.202020
SEYEN STEVENWesterlo127556.1350570.794.402020
MARY EN ZONENDilbeek11127.0059.002020
BRANSWIJKGavere164017.8922952.670.502020
SPRL CHARLIER J-PLimbourg36549.09860.622020
WILLEMEN CONSTRUCTMechelen11107332.26-6752810.24139847268.24231.402020
THOMAS WALTHERE CONSTRUCTIONS GENERALESMalmedy-247280.922310.402020
BORREMANS.Heusden-Zolder-10277.34-4293.672020
ALPHA AXISGrimbergen44924.5311033.191.002021
GAMMA IMMOBILIERESchaarbeek-378987.46-223769.972020
MARCEL LAMBERTClavier84587.0911381.782020
LEPAGE Jacques SPRLWellin170267.51-15840.192017
B.P.N.Seraing133572.474875.772020
GREEN SIDETournai51583.981771.29