Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 43120 Bouwrijp maken van terreinen

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
Intergemeentelijk Samenwerkingsverband van het Land van WaasSint-Niklaas43323736.291706108.073721209.7733.602020
Dender, Durme en ScheldeDendermonde40601600.1376313.38850260.3314.602020
Maatschappij voor het haven-, grond- en industrialisatiebeleid van het LinkerscheldeoevergebiedBeveren181201411.366359911.3517338250.6612.202020
Gebroeders DE TEMMERMANHalle194118.00-25382.0066548.002020
Georges Kesteleyn, Stouwersbedrijf en BevrachtingenGent394204.008380.00180043.002020
ImmoflandriaMelle2913121.66475361.600.702020
SEGO CONSTRUCTRoeselare271790.00-2992.002019
All Generations ProjectsZele406331.50-167713.1615.002019
ONDERNEMINGEN LIEVENSKruisem993712.71455910.2133.302020
DE VISSCHER - NOENSZottegem207594.736849.691.102020
TravaroGrez-Doiceau890306.0022742.004.002020
Pellikaan BouwbedrijfZaventem4212701.4332735.1919686129.0331.402019
Stevens-April vervoerTemse150440.095322.9130.502020
W.T. MASAMWillebroek-123282.99-32028.762020
Vervoeruitbating Frans Ceulemans en CieBerlaar10529831.96454133.559.302020
Bouwwerken Sools LeonardDiest338336.0111049.964.502019
Dobbelaere GebroedersKaprijke141362.06-42116.632019
Carrières et TerrassementsMons3111864.62154385.177736646.6358.802020
PRIME CONSTRUCTIONCharleroi133102.00857.002020
Terrassements Mécaniques CourcellesCourcelles230511.2812591.7843749.922020
ECHAFAUDAGES CONREURAnderlues384112.3486887.196.502019
SCOLASSeneffe1150687.2622329.776.802020
Etablissements SocoarcMorlanwelz-464788.34-373805.719.002020
ENTREPRISES DE TRANSPORTS ET DE TERRASSEMENTS DAUBIE ADELSON ET COMPAGNIESaint-Ghislain412992.10-36627.1815.002020
Entreprises H. AnneessensWavre18272.584440.693.002019
LE ROOZVerviers509973.946852.112019
ENTREPRISES WILKINDison1300505.43901514.884774849.7053.802020
Transport LemarchandTheux100460.327409.873.002019
Transport Put BVBAMechelen-62022.5234069.162019
BRICOMAT SOMBREFFESombreffe4847273.00339408.006.002020
BK ArchiSint-Agatha-Berchem-33221.5626962.2116107.242018
Groep Terryn ConstructMoorslede2841271.38-5833.523294087.6712.002020
Huis VanderhoevenBrussel341994.2230052.522020
GravoBrasschaat10514273.00130355.0015082026.0073.902020
Aannemingsbedrijf AertssenStabroek23210725.8012532890.71121112156.84279.802020
Monument GoedlevenBrasschaat2890424.30300724.1927399923.5143.202019
Grondwerken L. Mees en ZoonRavels403359.4612625.021.002020
Entreprise J. Deflandre et FilsLiège902849.8412680.6632.802020
Geerts en KinderenAntwerpen72210.72-52003.180.502019
EBOSBrasschaat-129051.07-13141.962020
Firma V. De CnodderHerentals1157229.79306775.2819.502020
Algemene Ondernemingen Janssens GebroedersOlen26632.838040.242020
Firma SwinkelsHerselt167385.9625349.422.302019
August Van GorpTurnhout-825332.38-21675.303.702019
Transports BastinBertrix795048.0050946.004.802019
NOUVELLES CARRIERES BISSOTSaint-Hubert409213.7816562.082019
TISBoortmeerbeek188039.3515907.072020
FlorizooneNieuwpoort2983961.931699961.182020
VERHELST AANNEMINGENOostende16116836.204109278.0176362224.63212.302020
NOORDZEE KRANEN EN TRANSPORTOostende2254705.02255858.7416.902020
Algemene Ondernemingen SoetaertOostende14057648.192912994.7561493551.07131.402020
Landbouwwerken BertenVleteren454622.81100601.411.302019
ROBUCO DEMOLITIONBuggenhout237380.21179136.035.002020
GODDEERIS JOHANMoorslede-21009.05-9383.972020
SOBELTER ENGINEERINGLonderzeel4297170.0321236.427.002020
ONDERNEMINGEN BECQUARTHerzele96437.803904.322019
Bouwbedrijf HaarenZoersel47357.88-11126.911.002020
Compagnie de Vaulx et AntoingTournai4010929.541298.000.502019
ElcovalRiemst2041080.07193391.189.702019
ART ET METALSint-Joost-ten-Node113239.0087872.002020
Alex Mees en KinderenKapellen1228738.53-19028.062019
MARTENS WEGENBOUWHouthalen-Helchteren3086741.94353852.7620.302020
Etablissements Guy Magermans et CieMarche-en-Famenne913609.00107189.420.0018.502019
Marc HUYSZuienkerke1015195.61159232.352.002019
LuxaboSint-Niklaas400860.2414771.552020
Corvers BVBABeringen550748.8074667.424.802020
Bouwbedrijf KeppensLokeren228140.35-97272.634.602019
A.T.F.Antwerpen4261529.431219951.0316512932.56102.902020
JAN STALLAERTPuurs-Sint-Amands7108983.00669888.009861255.0027.902020
LocatraThuin157498.8523010.971.002020
Yves TransportBeernem423374.64-59402.740.402019
VEHENT TRANSPORT/TERRASSEMENTJette154462.17-22370.541.302019
CARRIERE DE LA HAZOTTE - H. VERHOEVENAnthisnes1124326.04247076.4813.002020
A. Vyncke NVKortrijk495786.466062.743.802020
ETABLISSEMENT NULENSTongeren439695.7526062.106.002019
Vervoer en Handel Ostyn en C°Kortemark383082.0020093.001.002019
Entreprises JennesKelmis226374.0936624.751.002020
ITTERBEEKTernat3269107.33305675.6820715753.4153.802020
GRONDWERKEN JANSSENSKoekelare213491.0029990.002019
LOKACO SPRLRemicourt2984.95512.472019
Colpaart GrondwerkenEssen14128.11-2251.092020
VERHENNE FRANS BOUWONDERNEMINGWingene565979.4613826.905.002020
IMMO 177Watermaal-Bosvoorde178388.54-29808.942020
Rijks Aannemings- en HandelsbedrijfBeringen961492.8823040.99987044.168.302020
BeckersGeel1101180.0221496.896836924.4019.602019
VALICONWetteren242020.9969663.124.502019
OLIVIER CONSTRUCTIzegem6166719.73-73339.5523327184.3558.902019
ALOCA TANKTECHNIEKBrecht351278.3655680.516.202020
Allgemeine Bauunternehmung Joseph Elsen und SöhneAmel6935559.64556233.5246.202019
Van Dyck GebroedersHulshout481317.13-1692.272020
FIRMA DE PEUTER BVBABornem368193.25-5911.892019
HOOLANTS BETONMachelen (Brab.)1620618.00383486.003.002020
HofmanAalst3414389.54480557.065.302020
DE PESSEMIERBrakel-11379.00-54781.002016
GRAVUDELRoeselare-3193.73-98468.8312.202020
Van Damme en ZoonRonse76046.36-9299.251.002020
WEGENBOUW IVAN VUYLSTEKEMeulebeke2870031.00815315.0015000444.0082.002019
De RoeckBeveren257568.619503.214.002016
IMBRECHTSKampenhout89168.453498.962020
F.NOEL et FILSCharleroi26979.0048862.0028722.002020
Cloet gebroedersPittem2594048.9154614.4421.402020
Calcaires de FlorennesFlorennes748757.0018848.0031.202020
VERVOER VERHELSTHooglede243232.15-31561.922.602019
TRANSPORTS DLBMettet57410.20-2190.202020
Noiset-LatourFauvillers328892.0010218.006.602019
Fermetures AluminiumOudergem21933.48-715.3055301.592019
FontecWatermaal-Bosvoorde251575.00-100070.008358317.0019.802020
Etablissements Victor Emond & FilsFlorenville932641.0019844.001.402020
TERRASSEMENTS BELLEFLAMME - BRASSEURCouvin1185630.6175822.6716.902020
Grondwerken Soenens en Co.Ingelmunster279342.1635657.810.402020
DE CEUSTERSint-Katelijne-Waver3692686.36993591.586736829.9138.702019
ETABLISSEMENTS MADELEINE PIERRECouvin117109.00585.002019
André VanbinnebeekHoeilaart643858.304908.052019
L. De Kerpel-Smekens B.V.B.A.Lede64797.17-2117.752019
CentrimoZonnebeke6438286.5781417.382633998.002019
TRANSPORT DE SMEDT RENEMeise216908.0014196.002019
MachielsHasselt2929515.5469784.661296416.627.902019
DE SPIEGELEERZottegem1843647.0176584.1110.202020
Scierie de Lorraine BelgeBurg-Reuland-273434.60-43320.742019
Lecomte KarelBrugge342023.529317.296.002019
StokTessenderlo1233599.75153572.7715.802020
VANDEPUTTE - Afbraak-, Grond-, Wegenis-, en RioleringswerkenKortrijk481187.68114279.256.802019
Entreprises G. DeravetMettet89168.12-31755.701.002020
ENKELS VICDiest217420.381439.661.002019
Gebroeders LambrecksHasselt770518.47204041.9013.902020
DE WUYTSDessel42240.47-8519.581.002019
VANHEEDE ENVIRONMENTAL SERVICESWervik4915799.62647381.4317051055.7433.402019
Graaf en Konstruktiebedrijf KeysersBrecht737111.4931510.942020
Entreprises générales de Toitures et Appareils sanitaires Pierrard FrèresSambreville201402.75-8997.8715.102019
WILLY CROMMENHoeselt1044468.10399411.2522.402020
DINSART ENTREPRISESFosses-la-Ville8644.0016014.002020
ETABLISSEMENTS MICHEL VAN BELLECharleroi884408.2744459.9710.502019
OOMS GEBROEDERSBrecht507156.4544089.301.302020
Bouwonderneming HaexOudsbergen2480851.40431132.1340222855.9174.302019
HYDROCKX INVESTCourcelles351107.1242002.862019
GEEVANCOAsse49594.0015.002019
Transports et Travaux 's HEERENGrâce-Hollogne7398592.871312428.0412428664.4428.502020
ACLAGROGent11551044.30835408.1664684305.87293.802019
A.A.G. NYSDessel436314.0817930.777.502019
JULES KETELSLEGERSAlken37283.4759.572020
BERTRIX - DECORSBertrix124290.00-19203.003.102019
SINT - MAARTENBalen61847.053760.082020
General Civil ServicesHerentals360489.4816664.641.002019
DELABASSEECelles (lez-Tournai)1249885.0038031.004884960.0024.002017
VERVOER VAN DER VLIETLaakdal620183.97100630.954.402019
LAUWERS PLASTICSNiel468.31-59461.651.002019
Entreprises de Terrassements MerckxBeersel54482.23-121612.632019
DE MEULEMEESTERGeraardsbergen972217.13287398.7329.002020
CORTVRIENDTTielt-6334.32-59441.312019
PUTTEVILS VALERETielt-Winge575952.75123689.213.902019
GHENT DREDGINGNazareth12205322.964116105.2731966876.1541.602020
INDALUHalle1212554.004022.00187346.002019
B.M.V.Begijnendijk443128.292107.492020
G.T. SOLUTIONSAalter72921.55-15669.58680895.042017
ELOÏSAHavelange-796346.26-192372.881.002020
Verhegge MarcZedelgem1468217.05521447.5737.902020
MARAITE BERNARDAmel1356037.01150202.6631.602020
LEO VERHEYENRavels945190.1824632.8311.602020
Génie Civil et industrielCharleroi973604.96-13628.66424370.007.002019
ETABLISSEMENTS WITDOUCKTournai3530722.74214443.2819.602020
Verhuringsbedrijf BALLIAUWBeveren1121512.45-122802.332.702019
VERVOERONDERNEMING VULSTEKEStaden2464020.4967860.5632.502019
EVERAERTAssenede3174175.00-268753.000.302020
A EN M VAN DYCKNijlen646685.926022.251.302019
Gebroeders Van den BergheBeveren3408532.35413521.0845.002019
Jos Baeck en zonenGeel1903632.43383611.574.602020
C.M.R.Tielt757387.31391499.352.002019
GEBROEDERS CRIJNSMaasmechelen2153239.00345867.0043.102020
CROESGeetbets7635188.581633389.2828993901.2841.802019
Transports - Terrassements LepageNeufchâteau536959.2288074.08496688.741.302020
HEFOZonhoven400286.60221845.922020
ENTREPRISE MARCEL BAGUETTEThimister-Clermont3135726.56393312.5429668950.18119.802019
Snoeys AchilleBrecht2192971.46-282583.5826.802020
GRONDWERKEN NORBERT THIERENSHamme (Vl.)317766.9632924.922019
Lejeune EliseSambreville-9395.73-9839.802019
GRAAFWERKEN HOFMANSMalle137557.5359150.742019
BOOMKWEKERIJ PROOSTBeerse134182.16-5585.092020
CONTAINERS EXPRESS TOURNAITournai279600.0064023.002020
Etablissements DALLA COSTAFlémalle97084.712537.97208943.662019
GROUP AHasselt7133768.69-4021456.4756491269.1324.502020
SANTO COLINAFontaine-l'Evêque2178095.97128190.9211.902019
PUMPYBraine-l'Alleud2928545.0448813.5216066311.8025.502020
VERVOIR FRERESCrisnée1662990.20-102363.7536.302019
WOLFERTAssenede259605.9414369.232020
L. T. W. construction et promotionMons227411.5196908.231904598.785.602019
JAAK SOENENS EN ZOONIngelmunster452910.1010013.132.702020
Immobilière - Transformation - ConstructionGembloux224045.0013929.007.802020
GRONDWERKEN WILLY MAESWevelgem827124.7345700.548.002019
WILMANSTongeren65852.36-6791.812020
Etablissements HubletFloreffe1658912.01251551.3612.902019
COULEMBIER et CIEMouscron1537060.2724067.522.202020
VRANCKXKortenberg1082818.798339.324.002019
SnoeckGooik157339.101176.042019
ELBOKAKasterlee1944606.16113634.1843.202019
TRAVECOHaaltert1745030.15-33408.232019
HUNGENAERTBrugge177920.90-31016.392019
Entreprise générale de maçonnerie et béton Bernard LEHOUCKComines-Warneton112852.013695.865.002020
ELCA-AGRIHeist-op-den-Berg37683.50-24260.481.302019
Destelbergse Immobiliën CompagnieDestelbergen154355.333783.430.502020
BODENEssen3756983.44675297.4215.102020
VER EECKE MARCIzegem1203778.9933007.596.602019
E. DE KOCKOverijse3811211.3314740.693092273.5832.202019
De Vlieger R en CieZele4671360.13304580.8929.502020
D'HONDTDendermonde467014.1066555.244.002020
K-BoringenHasselt4751468.9547613.0314779163.3651.502019
KABELWERKEN VAN GOETHEM - THEUNISHamme (Vl.)748524.07-19758.0911.902019
Lambrighs en CieGingelom399915.24-17247.368.202020
V.D.K.Rebecq-617868.56-69714.2031.102019
WILLY NAESSENS INDUSTRIEBOUWWortegem-Petegem94992511.9210479242.40217151428.91276.702019
HENSWuustwezel8982767.461521454.3839214541.3765.002019
Bouwmaterialen DejongheZonnebeke3444016.56121289.6216.602019
KES-ConstructGrobbendonk259695.96-28108.622020
DELOOF ROBERTMeulebeke218104.689810.822020
KNOCKAERT & ZONENJabbeke4568456.36846818.508.702020
DASACOSint-Truiden532822.0011704.00257638.002018
BATI - FLORFlorenville141716.0021337.008.602020
WEYNANTSSteenokkerzeel189836.664041.222019
HEUKEMES RenéWaimes541358.394634.395.902019
Accessoires et Matériels de Piscines privées et publiquesNamur647302.27181780.205.602019
Vlaemsche BouwmaterialenSint-Gillis-Waas13824.612176.442017
JACKERS EN ZONENTongeren1253699.76177919.8927.102019
André AudenaertLaarne4104120.0744360.807058936.5336.102019
Louis VAN BOCKHAVEN en ZONENTemse654068.1964023.802020
SOCOMATGenappe166730.219830.096.902019
LARECO - BORNEMBornem2310304.08218090.1817779452.5172.602020
Canivet frèresSaint-Ghislain37183.00-51901.003.002019
LAPIETRAVaux-sur-Sûre160614.8413339.31420263.282.502020
ROEBBENTongeren6082867.83875973.3746.702020
LS ARDENNESGouvy832.172219.5439585.302018
FODETRA-HOTTON INFRALiège8191699.93419186.7638707690.90241.802020
Grond- en Afbraakwerken DenysArdooie774354.156640.042019
BOUWMATERIALEN WILLAERT - MATERIAUX DE CONSTRUCTION WILLAERTKoekelare10279745.23231686.6013662161.3941.802020
IMMOBILIERE BRUXELLOISESint-Genesius-Rode351290.348119.932.302019
EUROPEAN BUILDING CONTRACTORSWevelgem-53979.3315431.312020
Nelen - LanbouwuitbatingEssen687448.61-40657.532019
ALGEMENE ONDERNEMINGEN ROEBBEN JANBilzen1479316.30369983.0827.202019
KINDEREN VAN MALDEREN (N.Y.R.)Berlare132987.295317.012019
MASSART RUDIMechelen55648.00-683.002020
ENTREPRISES J.PH. MASSARTSoignies-132024.61-470008.3045.202019
NEW ELECTRICAL NATIONAL SERVICESBeveren3628263.6031216.209.202019
ONDERNEMINGEN BULCKEComines-Warneton2332973.92755063.806975709.4718.202019
DEMAECKER - VAN HAECKEZuienkerke2531507.17689770.2312177512.4929.102020
BALEGROOostende2500743.06238629.472.702019
Algemene Bouwonderneming BENSLanden50299.66-101196.515.102017
MONTEYNEJabbeke469515.4365438.678.902020
RENAULT KELMISLontzen78622.4017190.991.002020
ALGEMENE ONDERNEMINGEN LAMOTEBrugge1130525.07167549.5838.602019
Entreprises Robert MEYERLéglise300845.6019793.494.802020
D.P.G. ConstructDour19483.14-14707.631.002017
SYLVERE VERMEIREArdooie68113.77-236.492020
ARTES GROUPKruibeke35012177.4216965946.013519750.244.902020
Entreprises MoulardFrasnes-lez-Anvaing2804805.491782195.8210339887.6319.102019
R. DE MEULENAERE EN ZONENOostende7604423.44452599.12102165.002020
Librairie DELVAUX Anne - MichèleVielsalm193173.86-10656.342019
STOKAKortenberg113819.705149.592019
LAVAERTMenen2703652.78146976.854181804.407.702019
Travaux de MouscronMouscron2897689.558974.1525.002019
AANNEMINGEN PAESHUYSE JAN EN ZONENOud-Turnhout281828.1029006.832019
Entreprise KOENIGLibramont-Chevigny199671.46409.522019
Entreprises BUTTIGNOLCouvin576370.0071191.003516619.002019
V.D. VOORDEWachtebeke429065.13-2968.8124.602019
Wuyts AfbraakwerkenZandhoven236456.2820862.402020
LA MAFRANGEJalhay17867.82-13243.092019
FIRMA FRANS VERSTRAETE EN ZONENOostrozebeke647407.0027727.00827742.004.602019
SPIESSENS BRUNOBornem71515.24-9828.802019
ALL CONSTRUCTIONSEvere229938.15-20470.522019
RAPPEWanze21262.69910.142019
MICHIELS AANNEMINGENHeist-op-den-Berg3883512.00-24607.008488214.0031.802020
Algemene renovatie- en schilderwerken D.E.Aalter40621.232938.272020
SOCIETE POUR L'ENTRETIEN ROUTIER et pour PLANTATIONSPerwez365128.00493.004.202020
A.G.B. GagelmansWuustwezel193440.1085228.668.702019
BERNAERTS GRONDWERKENPelt232693.0026184.004.402019
Franco en ZoonBrugge2128060.23-171014.1333.702019
DevaZuienkerke1255995.42359383.318154302.0617.102020
HUYBOKortenaken41673.90-7895.982019
EURO - SNEF CONTAINSeneffe-30178.38-264.66303251.370.402019
Société Industrielle de RenoryLiège2998297.73-126742.839326736.8576.102020
SOCOTELLiège1211899.90814811.8910.002020
SOTRELCOLa Louvière3371479.02433160.6221591096.96122.102019
MARCEL OOMS EN ZNBrecht-195647.00-169517.002019
KINDT GERARDTorhout2776282.55292815.491.002020
T.R.T.C. - BONFOND FilsFerrières1733936.83683148.4211322279.0991.802019
FRÈRES CORNELISSENZonhoven229830.83-2809.514.002020
GEBROEDERS CORNELISSENZonhoven229830.83-2809.514.002020
Terrassements - Scierie Laschet - Taeter sprlWelkenraedt213141.213809.953.502019
SABLIERES LANNOYSaint-Léger (Lux.)863095.74345076.854.602019
BOVIJNTielt199057.8237420.882020
TIELEN J. EN KINDEREN ONDERNEMINGENDessel1764645.3940826.03115080.002020
B.D.V.Estinnes122834.04-4200.800.502019
ERNOUXFosses-la-Ville14726.844630.102.502019
GRONDWERKEN EN MACHINEVERHURING WUYTS EN ZOONRumst647074.9811699.504.002020
René LEJEUNE et FilsSpa3950830.03174954.3219277892.04152.602020
MAAS BEVEILIGINGS- EN ELECTRO TECHNIEKTurnhout464113.719039.8511.602020
TRANSPORT GIELENGenk3737704.77388208.926172148.0852.702020
Radoux, Lambert,Oupeye5340277.00147928.002019
VAESWuustwezel528963.41128097.652020
Sprangers GertHoogstraten485114.0097845.002.202020
BAM GALEREChaudfontaine24250963.691486366.65126557322.48563.202020
DEWIL R.Linter6089116.62548897.353695926.5323.902020
VROMANTDeerlijk1062636.76117766.203.002020
MAGRAKAErpe-Mere271004.1440732.180.402019
ZEELSE GROND- EN KABELWERKENZele809370.4631097.3533.302019
Immobilière de la ValléeBraine-l'Alleud364475.6653212.222019
LOTMaasmechelen45254.15-14917.142019
Derabe - 2000Zele242704.14-14797.292019
NAUWELAERTSPutte149432.06-2754.192.102019
INDUCAR HERMANS DIRKDuffel89449.553232.0157137.872019
SONEMACrisnée770833.43110032.508.002020
ALGEMENE ONDERNEMING WITHOFSLanaken92222.4918265.832.202019
BOUWMARKT SCHEPERSLanden2644514.71407033.8213.302020
WERK- EN FINANCIERINGSMAATSCHAPPIJZwijndrecht689439.36-26777.99747275.525.002020
GEFICAVorselaar2135261.6242571.391.902020
ENTREPRISES LAMBRYRochefort1604378.00787966.009.002020
KLARIBOKortemark2416778.48141739.092020
SPORTINFRABOUWEssen1327973.761433856.8522.102020
Entreprises GOFFREDOLiège1226795.7054407.902019
Oriental FoodsLiège11849.480.000.002016
AANNEMINGEN BOSSUYT BVIngelmunster2418814.30271569.5123.902019
DAMMANTielt2801523.67187893.137.602020
ELOY TRAVAUXSprimont6331987.771374850.9958895945.56210.802019
FM FRANS MAESLendelede254407.581094.1912.302020
Renoplan+Zedelgem33943.0010196.000.102019
LECOMTEAnderlues546007.1415081.832019
Claude JOBEBlégny633442.390.002020
VEREECKE - DE CLEENE BOOMKWEKERIJENEvergem2788865.27302852.6833.102020
MallantsLeopoldsburg4628264.58426565.9517658774.3124.302019
HermansCharleroi201889.002512.006.202019
BRAUNE ET FILSRixensart-44773.75-5107.522020
Thierry et Etienne GUSTINNamur29701.44-4500.522020
ADULontzen68351.7817346.932020
L.B.S.Steenokkerzeel-24413.64-2337.952020
GICAWORKSprimont48884.401612.842019
ANDRE LENGLERLa Roche-en-Ardenne620811.12148108.473.202019
HILGERAmel1644051.7695899.247.102020
DEWITPelt1244356.02163356.391.002020
VANDENWIJNGAERTWillebroek412247.6459777.952020
GILLEMANMaarkedal2702934.3615790.8236279925.8426.402019
GRONDWERKEN DE KINDERBuggenhout973495.7085009.240.502020
VYNCKE DIEDERIKKortrijk-60687.19-16727.642.002019
R. DEBRUYNE EN ZOONNieuwpoort50319.30148.412020
WONINGBOUW DOCKXDessel3744921.0441002.2016.302019
Baldewijns & CoHasselt3379356.72885447.2815553328.2643.502019
TERRASSEMENTS SCLAYNOIS ET CONSTRUCTIONSAndenne207982.19-93314.954.002020
FLEX-HYDRAUAth88104.712588.042019
TRANSPORT, MACHINES EN TRAVAUXSint-Niklaas711600.564981.202020
Algemene Onderneming REYNDERSRiemst547988.31240.85543081.613.002020
DEMA - SHOPRoeselare4589312.151877312.7013042379.5422.002020
KRIS VANHOORENJabbeke128733.1437241.802019
BOUWCONCEPT DE WERKERSGenk27257.817189.462019
CARRO-GRESAiseau-Presles157371.0030843.002020
Vande Walle - LoontjensTielt28606.00128.002019
BAUUNTERNEHMUNG BAUENS PGMBHKelmis45337.0012837.193.702020
JAN VERHEYENRavels729402.779901.662.002020
APK Infra WestPelt3504401.68706643.14143.602020
JonckheereIchtegem168460.992678.902016
CL-CONSTRUCTFleurus3232.12-54102.286.802019
SABBE BEDRIJFDiest1322933.90-143399.773619032.511.002020
ZANDGROEVEN ROELANTSLubbeek1770866.83-143360.9517.102020
CALBOTRANSZwevegem63189.00659.002019
SOCOTOITGouvy1301493.23433218.253153660.918.602019
V.B.M.Durbuy21146.751930.482019
CONDOR IMO-FINANCENivelles664770.8347615.082019
KARDECOLier241599.1568561.412020
René DERULLIEUX et filsGrâce-Hollogne831999.00132450.002640466.002.002020
WD ProjectsHasselt141007.07122173.772017
HABITAT ET AMENAGEMENTArlon-290909.78-47034.752019
GARAGE Paul FRANCOIS et FILSNeufchâteau931702.70362707.7514915748.4123.702019
VANCKMenen260012.02649.071.002020
BOUWBEDRIJF ZWINNENBekkevoort375984.7365524.872.502019
PIECK ENTREPRISELiège-4344746.001305.002019
ALGEMENE ONDERNEMINGEN VANTILTBoortmeerbeek87425.91596.502019
MAKO-BETONBrecht1099424.11244847.594.102020
ANDEPDeinze742505.03125705.272020
PUSSEMIER - DE WULFBraine-l'Alleud189958.46-44074.143.002019
INGENIERIE ET CONSTRUCTION MASSETMettet13391609.181450223.7825666087.6679.902020
SOTEX-BOISFosses-la-Ville36146.80-70521.944.002020
TRAVAUX SPECIAUX EN HAUTEURNamur158406.4530284.01158152.882019
Entreprises HALLOYRochefort632072.00-34035.001409651.008.502020
FM LEASETongeren215356.0613499.492020
CHANTIER MINERIEThimister-Clermont232272.17-55731.842.002019
FRANCOIS VAN GAEVERENHamme (Vl.)3055625.89-97760.902354003.2011.702020
Bâtir-Rénover-Organiser-ConseillerAns95059.977580.732020
VANLANGENAKER KARELNieuwerkerken (Limb.)592459.9822472.070.302019
AGRISPACEGesves384059.863835.43684463.673.002019
BRONBEMALING BOSTOENTorhout192991.66-28684.402.702019
BATIHOURYSprimont410529.78-91.232020
VITAL LASCHETPlombières2211209.78702565.793483540.923.102019
TRADING AND STEEL AND CONSULTINGLes Bons Villers53303.36-9229.262020
STOROFICZele1271042.0558187.563.102020
IMMO RENOVAHechtel-Eksel-125143.82-58484.352020
GYROSint-Truiden1123221.71243712.249.702019
DE POLDERWesterlo347517.9882986.732020
GROKAOostkamp1164397.9184654.0215.702019
QUALIVIESoignies810309.8346262.4116.102019
RENOVATIEHerk-de-Stad460409.01115038.301.002020
ROEFS CONTAINERSAntwerpen981719.07329819.682.002019
MANDREOLI & FILSHerstal97068.2212058.433.602019
KEMPENTRANSWommelgem700260.667997.04172100.922019
LEHAENBeyne-Heusay-17891.69-5215.932019
Adriaenssen BestratingswerkenBeerse491642.08207348.3415.302020
Olivier IndustrieRoeselare6742065.392836.809.302019
HENDRIKX BRANDSTOFFENZonhoven428824.873171.382020
APK RecyclingPelt2074344.64892183.344.002019
VAN MEENENHarelbeke544329.6038745.157.102020
EUROBAT RENOVATIONAnderlecht56044.149107.142017
CASTAGNETTI IMMOFlémalle73812.59-2144.732019
ENTREPRISES GILBERT PETITSivry-Rance234011.00-42046.00202292.001.002020
ALGEMENE BOUWONDERNEMING JAN AERENHOUTSWillebroek-15669.25-9041.975633.762019
DRAINAGE PATTYNKortemark-104239.15-7336.952020
R.M.S.Seraing4137258.14356580.3342.002019
EERRONBocholt-104243.68-14228.620.402017
CAPTEC SPRLHerve125942.0018427.002020
WONINGBOUW VERSCHAERENBonheiden405658.1442821.541.002020
Au boutonUkkel93346.34-3605222.0324301996.8230.002018
M.J.B. CONSTRUCTLes Bons Villers19071.63-20962.161.502020
WILLEMSERavels716009.66174957.859.102020
EVENT SHOWLobbes-221624.66-11026.272019
G. DUPONTJodoigne236509.888255.634.002020
SERET & FilsAnthisnes-58782.706496.613.502019
JOS VAN MOERBeveren1026486.6885082.300.102019
VAN DE MOERESint-Laureins1305125.06-158760.9134.902020
BEL-FRESH GARDENSint-Niklaas-39128.7332385.092020
BIOREM ENGINEERINGNeupré-498460.66-480937.682.002016
T.P.H.Doische613099.98-6901.792019
CHRISTIANEN - VAN LOOVERENHoogstraten555580.35115109.982.002020
LOON- EN GRONDWERKEN GOETSCHALCKXHoogstraten457670.6471266.273.002019
M. SEGHERSLe Roeulx64766.0011530.0036111.002020
LAMBEAUXGesves275694.619193.002019
ENTREPRISES DE CONSTRUCTION DEGRAEUWEMettet152680.9227388.885.602020
REKAHamme (Vl.)811563.39161015.026.602020
IMMO R.D.K.Rijkevorsel6499543.961765091.342020
Slegers ErwinMol110090.80-8561.972020
FORESTELL INTERNATIONALTournai408042.00-19084.0010.402019
TUIN EN TUINBOUW SERVICELint404506.0064093.00402041.002.002019
JACOBS UND SOHNBurg-Reuland2126676.75887574.8915506401.693.102020
IMAGE AU CARREWatermaal-Bosvoorde-228199.001088.002020
FERANORDeinze272009.28-6523.482020
BATI FRA PIC CONSTRUCTSambreville-6428.02-12841.6158501.622018
CELIS INVESTSint-Martens-Latem2814888.85-4402.112019
VRIENS G.Heusden-Zolder215389.8333327.954.002019
MEGANCK - COLLEWAERTLokeren1480472.751392812.653779390.732.002020
TRANS MECOLokeren4638913.373142301.319054394.3818.902020
FAES BESTRATINGENRijkevorsel113650.2146715.592019
UNIPOCChiny-691773.00-16129.002.102020
HOCQ-MONTY ET CIESambreville159013.3424063.222018
Ivo Van Den BoschRanst1933641.22103986.2641.402019
SMET - F en CDessel4666894.81872739.8050778227.71175.802019
VOLTAGESint-Katelijne-Waver-4130.662020
EEMANNinove688133.5270556.062.602019
INDIMMOBeveren2322432.49113214.012019
PENNY'S OILEeklo55422.3431933.022019
DE STRAFFEDuffel22332.1611036.242019
CAROLO-BETON ET MATERIAUXCharleroi4701721.21-57515.42122093.753.002019
MARIEN HOUTHoogstraten529708.1590787.051.002020
CLEANING COMPANYBrussel1745480.56566373.8039.502019
AU POISSON D'ARGENTSaint-Ghislain-43287.754694.731.002019
ELGEChaumont-Gistoux149147.7015732.46188717.021.802020
D.H.A.Ukkel17109.73-1932.742019
ALAIN WAUTERSZaventem1730650.9557564.451111183.9310.802020
D.S. CARRELAGENeupré48284.95985.281.602019
ENTREPRISES F. ET D. MABILLEQuévy162105.431930.513.002020
EUROBOISFauvillers1769711.50332891.292020
BH3 JARDINSWavre133635.8911352.731.402020
SCI.BATAnderlecht11169.42884.1498996.602019
HERK&REDHasselt17057627.77613573.431312516.712020
LANDBOUW- & GRONDWERKEN VAN DIJCK JOS BVBAWuustwezel392821.70221242.773.002020
VERKOOP AANKOOP INNOVATIESLubbeek60147.928084.962020
VandenbusscheAalter11669656.00769730.0083059238.00154.302020
HERTOGSDessel34995.96-10700.672020
GEBROEDERS SEBREGHTSZoersel284522.0962982.332020
HichamAndenne173989.00-17736.002.802019
GUY LENOIR ET FILSGedinne216626.84239.181.002020
JOHNY SWINKELS en CoAarschot291738.6313533.880.502020
ROLAND OLISLAEGERSHuldenberg364602.00130996.001.002019
ROLAND OLISLAEGERS BOUWWERKENHuldenberg8164738.00123878.0014.302019
'T NEERHOFHuldenberg133765.0012585.002019
GIJMACONOudsbergen1428791.00174874.007902048.0036.402019
VAN LOO-PEETERSHerselt2039451.987464.3716.302020
ENTREPRISES FERNAND FORGETLibramont-Chevigny306637.0025367.002020
BATELEC ENTREPRISESTrooz14268.10669.0830139.662019
ELSA Service WallonieHamont-Achel23452.331676.122019
ROGER GEHLENWaimes2103736.3342419.8514486571.3782.502020
AANNEMINGSBEDRIJF JANSSENS L.Antwerpen2940799.4067747.9827.902019
VANLOMMELMeerhout-15390733.47-17495927.859636429.594.602018
JOS ROEXMaaseik241440.70-17859.421.502019
DE COSTER DOMINIQUEHouthalen-Helchteren5371521.779141.3519465108.9945.202020
MaesBeringen318516.603828.993.602019
SCHELLAERT METALSAvelgem868180.5660255.012020
DECOPLANT - VAN DER SCHUEREN ET FILSVillers-la-Ville231263.13-19973.006.002019
VMG - DE COCK WERKHUIZEN EN LOGISTIEKSint-Niklaas533004.7320340.80305188.001.802019
ERIC VERBEKE EN ZONENPoperinge64382.78-116892.139.802020
ENTREPRISES J.G. CHARLIERBassenge29965.6016325.132019
ENTREPRISES GILBERT VEYS ET FILSEllezelles701872.7458684.6111.302020
TRESINIEZutendaal245329.3731917.920.502020
GENERAL TRAVAUXFleurus189849.8521945.332724454.256.102019
TRANSPORT ET BOIS VINCENT NELLESMalmedy208114.891123.822019
GIELEN RECYCLAGEGenk6656760.77197899.2422.702020
ONDERNEMINGEN N. VINDEVOGELKruisem2607989.2485281.7313255224.5774.102019
TEKEGent4161.306018.5653140.092019
GEMOCOBilzen1816322.8550039.1918510725.1170.502019
FREBEL COMBUSTIBLESBaelen56684.23-8779.122020
't HOVENIERTJEWellen792442.0083206.225.002019
BASTIAANSENBrecht593801.0289977.735.102019
GROEP VANDEREYCKENTessenderlo-522330.80-86308.170.802020
SA MASCHA AGRaeren4996847.96289574.202.002020
A. STANDAERT - LALEMANKaprijke54356.665792.652019
T.C.F.Raeren107394.79-59471.123.002019
TERRASSEMENTS DANIEL RAYMACKERSProfondeville218993.5850160.932019
WIVERCO AANNEMINGENBrugge28348.66709.222020
ETABLISSEMENTS DEBRYSombreffe291215.24-62080.648.602019
BATIR RENOVER GERERVirton3107265.00160112.0010413609.0051.102020
GEVOSint-Niklaas29135.5831730.372020
RENTABELLede1876139.79547186.2413.902019
LYMARRanst2303820.98469202.1110.202019
MATTAR-RADERMACHER SPRLEupen61973.3846881.202019
ACKXTessenderlo3882828.15142667.824.602019
MAKATRANSJurbise170592.9513513.082019
CAVATETournai477686.4752211.612020
SANTOS & TEIXEIRAAnderlecht55817.3732919.442019
LA PAIX DIEUAmay1442594.0384586.971.002019
GUNLokeren261114.1211443.000.202020
CAMARMoorslede1018244.4717202.492019
VIABUILD GROUPPuurs-Sint-Amands36036298.0045177.001749610.002020
DEVAEREDentergem-3100565.01-43019.032019
VADAGROBeveren619185.33245489.687.602020
J. SCHACHT & ZOONKoksijde177569.211057.152020
VERSTRAETE - VERHULSTIngelmunster527731.26148057.6228.002019
SWA AERNOUTSWuustwezel2562427.10270233.825.302020
U & R VANDENBROUCKEMeulebeke303764.80-78554.684.802020
SANOMAT TRADINGAntwerpen2169671.00132085.0095940.002019
GROND- EN KRAANWERKEN MARTENS AndréJabbeke761808.1189379.525.202020
AANNEMINGEN JOEL LAVENSKontich1195703.71-38825.832.402020
AU BOSQUET MEUBLES ET PARQUETSFleurus18424.925103.9914.702020
LEMAIRE PARCS ET JARDINSWaimes113648.008888.0017.002019
SNEESSENSVillers-la-Ville523670.99177749.282020
Le LeaderGembloux29833.9867720.257.802019
CREER, RENOVER, CONSTRUIRECouvin4889557.41-1871.8914611375.8754.802020
DE COSTER GRONDWERKENPeer1197172.9232977.7015.202020
COMUREXStavelot753556.5752820.906.702019
ANTONIO46Charleroi137814.1528578.232019
VAN TITTELBOOM J.Sint-Lievens-Houtem445066.18-5080.619.302019
LHERMITTELibramont-Chevigny1146539.00-44313.002.802019
Trans. V.B.Bornem67357.758909.782020
TRANSPORTBEDRIJF DE COSTERHouthalen-Helchteren852719.2961621.2515.702019
Algemene Bouwwerken P. Van OnckelenKontich-24919.906221.882019
ALTRITEMPIBrasschaat584655.18168544.993138579.1728.602019
MULLENSGeetbets273505.6117091.209.302019
ONDERNEMINGEN GASTON HOUBENHouthalen-Helchteren374321.289063.381.402019
STAF LAURYSSENBeerse151835.49-14298.002020
VOS AANNEMINGENGent-436217.15-33681.970.002020
TRANSPORT DETHIERJalhay143356.0054918.003.502019
CERTYSTERCKZele3244741.23795340.8012.602019
FONTEYNELangemark-Poelkapelle323283.7178438.622021
CHATELET LOCATIONChâtelet22590.00-3.002019
WILLEM - VERMOTEKoekelare98383.00-5650.002019
ONDERNEMINGEN ELENKinrooi504314.79-57648.992.302019
LIMONTABree2924463.84183433.3422.502019
P.M.E. PARTENAIREUkkel78343.48-13410.864300.002019
PUTTEVILSLinter731857.5033607.242.502019
TIMNinove607782.3381334.173.302018
JENNES en ZONENHerselt546674.7071880.811.002019
C.G.J. INVESTGanshoren102813.75148292.480.202019
MAENHOUT FRERESSprimont163497.226586.692019
REMANSZutendaal86413.281285.082020
LOON- EN GRONDWERKEN PORTO-CARRERORavels283958.7560702.114.502020
GRONDWERKEN VRINSKasterlee3235966.5984069.3614.602019
KEBROOudsbergen784899.4530785.857.302020
DEVAGROWaregem9902846.3583759.5933.502020
BENOIT COMPERE DEMOLITIONFlémalle13597.7763499.892.402019
BETOBOORGenk47696.334917.691.002019
TERAGYAnhée536001.71-48650.162020
CARPYWasseiges170936.78-11394.702020
G. SMEYERSZandhoven1246761.98246638.037147673.1534.202020
LOCACELSint-Martens-Latem589785.03-6391.062019
GAGELMANSAntwerpen352100.0410176.481.002019
DANNY BOONSGeel4760780.49123372.042020
ANDRE GERARD ET FILSWavre172486.1627055.06493579.672020
VERMEULEN ALGEMENE ONDERNEMINGENBree598326.2045216.613.002019
Bernard DelodderOostkamp51225.00-29500.002020
SWINNENHouthalen-Helchteren-35896.88-104351.622.002019
BATRAGECIHamois39745.292145.570.902019
LOCATIONS, TRAVAUX ET ENTREPRISESWanze86744.713413.491.002020
ENGENEERING CABLING SYSTEMSaint-Nicolas443074.00108297.0013.102020
JOS EERDEKENSOudsbergen356762.2610298.0827.702018
PAUL PIHARTRebecq157319.88-31936.51412093.632.002019
C.V.R.Beringen1571394.32161572.4319324353.7646.002019
RENO CASA FRERESVorst287829.58101827.803.002020
TRANSPORT VANDENBOERRetie-39128.2014240.920.302019
ALLSCOREDuffel65773.52-780.102019
RENOBAT SCRLLiège44866.7215877.56658672.600.102020
LUCAVorselaar76014.2919917.882020
Francis LESAGEHouffalize366737.546320.212019
DAMME DANNYDamme177125.5315210.632.002020
VANORMELINGEN - STASHeist-op-den-Berg2700975.79856868.5914.602020
DE KONINCK PAULAsse286787.22128485.112019
SERVICES TRAVAUX DIVERSBinche814263.6129580.567.002019
T.M.R.Kapellen383798.3417108.505.202019
NV VERSCHAEREN BAUMANSBerlaar589728.5210079.832020
MARC DECOCKTorhout284943.862854.842020
LAMAAalst1895.251823.702019
COBBAUTDendermonde170914.621945.646.302020
JOUCK-BILLAmel372046.8959180.291086128.295.702019
ALPAPHIAnderlecht-2450.002626.002019
E.M.MétalCharleroi39653.4811636.822019
STABILAMECouvin3092715.77331331.4912663627.9295.702020
LAURILANAnderlecht210367.5229606.115651920.652019
ENVIHoeselt1700120.39171689.9316.702020
GROND- EN WATERWERKEN VAN DER VELDENWuustwezel626419.74148108.147.902020
VIK VERHAEGHEOverijse259767.00-19357.002019
VAN HULLE PAUL GRONDWERKENTielt1144167.4351103.493356537.8918.702019
Richard LANNOYLiège113532.7954579.732019
ECO-PROVED SYSTEMSSchoten41351.09-29347.3215.102020
AMALKruisem-270366.42-24867.742019
iBC CONCEPTGeraardsbergen51213.94-15857.072020
GRONDWERKEN DESI VAN GINDERACHTERAsse652755.0017807.001.202019
EXPLOITATIEMAATSCHAPPIJ VAN DE SANDEOud-Turnhout334052.35-16835.890.502020
T-IMMOBILIENKelmis441290.352838.9188612.782019
LECLERCQ et FilsCerfontaine48489.0054431.00598921.002019
ENTREPRISES RINCHARDGembloux242157.0067896.002019
DAKIPRijkevorsel160903.0015277.002019
CLINCKXLokeren591644.91113759.9816.602020
VANHULLEBUS DIRKBeernem284921.313127.124.402020
APK GROENAANLEGBilzen1273629.6878924.6411.002020
AUTOMATIC SPRAYING SYSTEMSAlken587266.02-34045.975.802020
KOOP PUTBORINGENTessenderlo1015023.2185069.673.002019
E. VERBELEN en ZonenMeise334117.3579691.9410.002020
FRANS SMEYERS EN ZONENScherpenheuvel-Zichem331396.7615301.532019
S.B.A.Hasselt91066.25-29211.082270705.615.902019
JANSSENAs297961.4096900.512019
ENTREPRISES LAMBERTSomme-Leuze270181.0010217.001.002019
A.B.-WegenbouwNazareth177676.52-120700.165.302017
SERGE GHEM SPRLGesves10826.8739025.871.302019
COUVENT L.Kruisem52922.7114645.452020
DEROUSSEAU MATERIAUX ET TRANSPORTS SPRLAubel797897.192182.542019
EUROPEAN INVESTMENT AND MANAGEMENT COMPANYHaaltert1375217.00-2816.00343469.001.802020
HAPPY GREEN STREETSint-Martens-Latem-24974.32-1260.062019
POLYCONSTRUCTVorst170207.19-16984.2410.502019
AVI-AGRIGavere153530.17-16987.922019
TRANSPORT DE VLERICZele18165.91-86004.573.002019
IngelbrechtOudenburg445202.6015527.4813.602019
A.B.A.T.Laarne559962.1318881.368.902020
VAN DE CRAENArendonk641446.97-389805.3014837657.6132.002019
PHILIPPE FRECHESWaimes1190412.80110395.405.702020
ERROUBYOUBrussel115812.788114.93139289.302019
SOCIETE MATHY DOMMARTINSaint-Georges-sur-Meuse567578.96-19552.972020
S.B.M.I.Mons1020626.00851725.0010141548.0037.602019
BELLENS EN ZONENHoogstraten178970.08-25494.236.402020
VAMAREINPittem196089.00-3079.002018
Schrijnwerkerij VangoidtsenhovenGeetbets205044.555312.772019
BEDRIJVENCENTRUM MERKSPLASMerksplas867508.36-15291.130.202020
VAN GEYTE GEBROEDERSHamme (Vl.)669524.7646561.613.002020
VERHOYEMeulebeke118675.8269823.574.702020
BAUSTOFFE A. PIRONTSankt Vith2250733.21354472.2413.902019
SOBRASambreville-6339.42-47279.127.602019
LIMBURGSE BORINGENHasselt1191213.78424251.872.002020
COOPMAN MARNIXRoeselare134054.3849518.481.002019
NATHIECOBrussel102900.8612845.390.802019
Bouwbedrijf DemasureZonnebeke224150.51-13574.252019
JONA - TRADEOudenaarde1703285.37143423.322020
RECYCLAGE - EN STORTBEDRIJFLubbeek1493755.97167195.923.002019
ECOTERRESCharleroi16394781.53-48504.8522515003.6858.502020
EURO DEBOUCHAGESilly434331.0033911.002019
MEGACOLokeren336957.58-378.632020
VERMEULEN JEROENPoperinge352283.6718377.062019
TIMO - TUINPoperinge784219.0091040.0012.602020
LOHNUNTERNEHMEN STEYNSLontzen1362369.00328714.0012.102020
BERNARD LATOURBertogne448622.6261990.48393572.122020
HERTSENS VERHUURZwijndrecht1753833.19137839.47730741.178.902020
DECIBELSchilde93366.1630649.072019
BATI-PBMSombreffe143507.0013213.002019
ONDERNEMINGEN JANSENMerksplas5814547.00573200.0024.502019
B.D.V.La Louvière276848.026145.192019
BOUWWERKEN LAMMERTYNLendelede649102.54-83881.6418.202019
HEBRIMOHerentals166208.32-6060.132020
ENTREPRISE DE PAVAGE H. DEFERMFaimes147509.23-102483.405.502020
GRONDWERKEN PAUL HEYLENLier1059979.54241757.0413.002020
JEBYMettet-23339.5886388.431.702020
ALLE MINI GRAVERSSint-Gillis-Waas289639.5967767.212020
G.S.P.Beringen35131.65-23388.212016
FUNDAMENT PROJECTENHarelbeke50507.468851.451.002019
C.E.J.E.V.Les Bons Villers-52495.384501.542019
ETABLISSEMENTS DELBECQ ET FILSAth1227502.57381277.915.002020
AANNEMINGEN BOSSCHAERTKortrijk2822154.1141469.0122514633.7954.502020
LAVAGROMenen4116277.6680470.983188071.789.402020
Busines équipment material corporationGedinne-563275.95563.532020
JOLYMMOAnderlecht185298.015613.302018
TRAVAUX ET AMENAGEMENTS GENONBertogne136557.363234.363.302019
VERVOER RAF DE KEERSMAEKERBeveren1468248.00727356.006.302020
ROYALMelle105594.3240183.072019
BETO - CLEANHeist-op-den-Berg1361.09-74480.502020
DOGOT FréresGerpinnes67864.56-19931.5554625.000.902019
T.M.C.Liège301415.6113250.882019
B.V.E. TRANSPORTHuldenberg197100.9536422.842019
Vermetten WegenbouwMerksplas2845422.38962387.4612173039.8950.102020
DE MESMAEKER PATRICKDilbeek-6358.22-6790.682019
MAENHAUT WIMAalter2387779.54453423.7717.802020
LEIGNON - TRAVAUXCiney47144.40-16942.022019
DOSSCHE LOGISTICS SERVICESEvergem2155758.484553.279.102019
IMMOBILIERE SEDEWASivry-Rance62358.81-38254.832019
HALLET-REMACLEAywaille40309.008405.002019
VAN DEN BULCK ERNEST EN ZONENHerentals-12208.13-30802.392.002019
MENUISERIE BALASSEManage113722.2540863.9320.302019
PANIS GRONDWERKENDiepenbeek614287.67113052.561.002020
MARCO MAINTENANCEHalle25379.989649.162019
DI BIASELa Louvière188188.2023334.422.702019
VAN DE VORSTKinrooi335416.4228877.2410.602019
BURTAUX-SOCIETE DE TRAVAUXNamur345044.00-3372.000.502020
GRONDWERK & VERVOER VERDONCKMol493658.468992.725.102019
PREVOT CONSTRUCTIONSPerwez-197498.753622.8613.302019
PROFLEURStaden100040.006479.002.102020
AllSeasons ((ALL SEASONS))Zandhoven570847.12387417.818.702020
WAUTERSPerwez222843.3717766.182019
ESPACES VERTS MASSE ET FILSLa Louvière854840.69198898.723730484.9040.502020
TRANSPORT E. HASTIRNamur571101.0197403.4418.302019
P & M GrondwerkenHerselt177093.815930.452020
GEBROEDERS FLEBUSLier168940.15-734.4712.402020
VAN DEN EYNDE J&KGeel272343.0084517.003.102020
OOSTVOGELSWuustwezel266302.5738490.092020
VERIBOUWHerne212693.2247108.618.102020
ARNOULD JEROMEPaliseul-2936.6016799.842.202020
LATEUR JANZwevegem140931.21-7119.982020
DEGROIeper6945376.31767493.1610743660.7437.702021
HANDELSONDERNEMING ALGEMENE WERKENDendermonde41055.3918567.662017
N.V. LOON- EN GRONDWERKEN VANCRAEYNESTWevelgem706526.27-25173.462.502020
Geerts Patrick GrondwerkenHechtel-Eksel366144.3785734.921.002020
NIJKAMPHoogstraten22521.00982.002019
DEVUYSTDe Haan314483.008773.002020
GAMAHerstal387772.401193.212.002020
Grond- en Afbraakwerken G. en A. De MeuterTernat24136713.943526392.5777102442.0045.502019
A.S.S. TRAVAUXUkkel39162.00-18752.002018
EIKENAARBree570226.7424820.3019.102019
VANDIERENDONCKOostkamp5171.802740.102020
TEMMERMAN GUIDOLede145398.00-51164.002020
ENTREPRISE DE PAVAGE X-L SPRLJalhay107407.52-3161.570.302019
Theo DEVOGELAERE - DEWAELEAnzegem346779.7231041.712020
BEYS GroenrecyclingSteenokkerzeel423573.1715163.363.802020
VACOMET SLOOPRoeselare2106462.43247930.147.902020
MALHERBE et FilsSprimont54079.007314.0076371.002019
FAGNE SERVICESCouvin51770.6511831.871.002019
ENTREPRISES PARCS ET JARDINS G. DUMOULINTrois-Ponts4471.16-4185.782020
TRANSPORT VAN LIEROP - VAN POTTELBERGSint-Niklaas39064.00-12459.002020
HERTSENS WEGENWERKENZwijndrecht3550750.79111195.8910710578.9546.102019
ENTREPRISES BAXBeauraing425455.56-11126.922019
SUDTRAFORSaint-Hubert1264627.7581552.7313.902020
INVEST A.M.Tienen-70168.968465.112020
JACOB & CieHerve70693.612936.032019
Vlaeminck en ZoonGrimbergen667916.0016063.003.202020
GRONDWERKEN VANHEELHeusden-Zolder155136.62-8184.856.002019
AVARCOLievegem42422.00-576.002019
DILISSEN INVESTPelt283415.10-33609.962019
VAN HASSELT ET FILSManage500833.4822091.23942638.608.602019
VAN.DOSchilde13095.561295.972019
ENTREPRISES DE WULFBraine-l'Alleud401785.021883.472019
DESTOTRANSOostrozebeke1419129.2515713.698.902019
RIOOLSERVICE LIMBURGLanaken98145.4213270.612.002019
HEYLENWesterlo116508.004846.002019
TOOLSMechelen1143874.4761801.757135371.2433.802020
C-INVESTAntwerpen1480577.7646897.592019
Transports A. CAPRASSEHerstal61261.337481.38133121.762019
TERRASSEMENTS LERNOULD & FILSFrameries352283.32168917.4014.902019
HUYS BOUWAalter24488.50-1202.792.002020
EQUIPMAComines-Warneton-46137.1427439.164.602019
VLEMINCKXHerent384845.4329409.855.402020
DERDAELE +Lommel3539930.00815060.0027642273.0045.002020
CARCOMMouscron427832.7215811.482019
PROWAYKnokke-Heist25834.5115831.364.602016
AVB-TUINENStabroek87929.0012854.001.202019
POELS G. and CoKampenhout147835.55-8529.952019
LEO UYTDEWILLIGENEssen25443.40-29194.472019
ALGEMENE ONDERNEMINGEN HERMANS en CoLanaken3332575.92481097.9915746309.3042.102019
RENOVA GROUPElsene-105352.73-5309.452019
ENTREPRISES STENICOJemeppe-sur-Sambre108904.88-1863.812019
CLERENS ROGERHoeilaart-47158.08-12121.212019
Grondwerken Van HoofPutte638913.2211639.302020
AANNEMINGEN GROND- EN AFBRAAKWERPEN MORTELMANS NVLier321404.397687.692.002019
PHILIPPE REMYComblain-au-Pont21025.00-2437.002020
MARCONEHerstal144589.88-13594.7221719.982019
Landbouwwerken VereeckeHooglede1097667.9227638.875.202020
MVR ENGINEERINGTubize417524.85137427.982020
M&M BATI RENOV SPRLChapelle-lez-Herlaimont90909.11-10497.092020
Lucien Baetens en Zoon BouwwerkenLochristi191971.83106311.981.302020
YVAGAHamme (Vl.)1877794.11145480.366378950.1242.502020
PROMOBATBeauraing43811.0238203.589.802019
S.P.R.L. TRANSPORT HEPP P.G.m.b.H.Büllingen233608.6711842.370.502020
EUROPEAN MINING COMPANYJemeppe-sur-Sambre924660.0113230.1922.002020
Ondernemingen Fettweis J.P.Gingelom288618.8012023.368.902019
RENOVAMAZutendaal274891.88-41727.142020
E.P.IMarche-en-Famenne-136392.9828340.831.002020
Bouwwerken A.G.V.Sint-Truiden14862.51-5894.072020
DierckxBalen3047736.46169032.8118.602020
Y. REMYOverijse94835.8717745.792020
MARC - DENEIRE NVDiksmuide1982203.02383245.0216.002019
DE VLIEGER THEOHamme (Vl.)791744.3883514.088.402019
ENVIRONNEMENT ET PROPRETE SPRLYvoir67922.0013267.002020
OTACASint-Jans-Molenbeek801267.099262.87216726.784.702020
LES TERRASSEMENTS MARIO LEONCELLILe Roeulx63438.1414381.102019
TAVERNE LUXMaaseik100342.102490.312019
KROON HOLDINGKnokke-Heist74236.791597.232019
DE KEERSMAEKER GEBROEDERSBeveren552732.66-18275.812.102020
CUYLE DANNYArdooie35417.08-17665.282020
"Dumont Pierre & Fils"Ciney165450.0036348.002020
VAN DE WALLEMerelbeke67645.0723687.182020
ABC BOUWTEAMBuggenhout17011.53-36561.482019
Jean SolheidWaimes582086.9497144.091.002019
AANNEMINGSBEDRIJF NORRE-BEHAEGELMiddelkerke5210590.04536358.5024021959.9561.302020
Agri - ServicePlombières90233.811338.421.302019
GIBELPLASTWaimes366385.80-24910.532019
TRICABOBornem-86841.69-228580.083.002019
ERWIN SCHELFHOUTBeveren300926.1517698.242.002019
VanakenSint-Truiden142901.0923003.365.802020
FRECARCourcelles-36515.9451498.0185692.001.102019
Katerko CompagnieRaeren168003.42166709.001.002020
MIMO TERRASSEMENTFontaine-l'Evêque45145.98-13206.262020
VlasimmoKortrijk4287536.00336490.000.502020
VIABUILD SUDPerwez3791283.00-166853.0012331376.0091.302020
INDUSTRIAL CONSTRUCTION SERVICESAalst674608.32158891.348.902019
ACKXLaakdal29448.88-23924.982020
BOSSU INVESTRoeselare1950982.9481031.232020
Stroeckx AfbraakwerkenWommelgem339861.0430640.772.202020
MISSING LINKElsene876.8723963.342019
DEBAVARKDiksmuide230599.8194231.832019
ORAGRIGembloux51564.6933894.1172016.202019
GROEP WYCKMANSKontich-47732.00-56334.002.002016
COSMODendermonde1606739.69255737.3437.402019
Serge ENGLEBERTBastogne372440.79-264842.0843.002020
GANARLokeren8983.609477.142019
ELECTRO VANPEEHuldenberg132880.84-9949.162019
BEDORET ENTREPRISESThuin-925493.361379.852.002020
STATENAHerne123578.88516.232020
TRANSINVEST-JAGRIXKortrijk192108.0022577.002020
Algemene Bouwondernemingen DeforcheZonnebeke1139115.6416261.1910.102020
BISSCHOPLangemark-Poelkapelle87009.54125140.442020
VERSMISSEN MARCBeerse666506.7119008.396.802020
MARCHEMLokeren697040.9467662.720.902019
YONUSLokeren467362.08-21275.0715.602020
LODE DE COSTER GRONDWERKENHechtel-Eksel906099.0975881.459.602019
Princen PatrickGeetbets48939.8915658.682019
DE WITTEMaldegem2643317.76242777.7612679232.6036.902019
OURTHE ET SOMME - OURTHE EN SOMMESomme-Leuze37680.265799.606.002019
GEERT ROEFSVosselaar277008.13-34827.612019
COMPAGNIE EUROPEENNE DE PROTECTION ET DE PREVENTION INCENDIEVorst21860.25939.122019
SMET GROUP OVERSEASDessel254684.481795074.393.602019
O.F.S. TRANSWaimes-204356.75-1837.772019
FERPLAYHerstal4406.31682.612019
MEGNieuwerkerken (Limb.)406289.844094.4511.402020
M.S.C.A.C.Hulshout156310.01-145183.300.502020
PROBST FRERESHerve-4983.35-70217.191.102020
JOHAN SANDERSSint-Niklaas-34561.153641.772020
FORMTUBECharleroi188614.43-29416.241.002018
AC MOTORS-FILAPLONDinant-41064.5218860.342019
DUPONTHasselt1101675.42-5666.8515.402020
VANHEEDE LANDFILL SOLUTIONSRoeselare2925473.02658834.1911326891.0811.202019
VAN LEMBERGEN GEBROEDERSOpwijk457205.92127293.845.002020
SteenackerWezembeek-Oppem1325792.91105720.336.002019
GRONDWERKEN RIKAnzegem163333.93507.772019
RENIKAZele1120202.0830416.829.802020
GILLE GROENVOORZIENINGLubbeek-112931.2610631.612020
GRONDWERKEN JO DEJAEGERDeerlijk198583.1416598.730.402020
TRANSCOMAGenk714384.8920230.459.502019
TOITURES PLUSHam-sur-Heure-Nalinnes52040.007579.002020
LOONWERKEN COUDEVILLEDamme202634.165033.30145165.112019
DIDDENDilsen-Stokkem1555291.7997436.287.602019
DIDION - BURESSEHamois278750.6314905.292019
HUCHONChapelle-lez-Herlaimont13122.00-2919.0042097.002019
IMMO SCHIJNPOORTLanden-92598.41-25485.302019
REMONDIS W.C. Déchets 2000Stavelot1215241.2416006.999.302018
CAMIPIERREEvere239935.68101467.741.002019
't LUYKJEZoersel28739.22-7131.992020
AMACROBeersel4099815.661661972.2433.602019
GRONDWERKEN VOETTielt255078.31-43783.212020
DEJONCKHEERE MARCWervik610620.0073876.301.102020
ALGEMENE ONDERNEMINGEN BAETENOudsbergen186335.74-53382.191.002019
J. & M. VANDENBOER GRONDWERKENLommel134680.45-67820.613.002019
AERTS NICK-GRONDWERKENHerk-de-Stad102179.3218121.662020
FOBELTRANHouyet-631811.00-12594.002016
TERRYN GRONDWERKEN EN VERVOERRoeselare608437.74151279.969.102020
ENTREPRISES GENERALES E. COLLETTE ET FILSMettet236105.3440029.091329270.8511.802020
BOGAERTSHasselt42938.006662.001.002020
POLYBADPoperinge154996.4911000.481.002020
J & H VAN DEN BULCKHerentals1279986.0019310.007.002020
GEBRADOWingene8317.08157993.552020
VagaetransTemse4214348.69618627.3718.502020
GEBROEDERS COSTONGSLanaken524462.0058713.002.702019
RONNYHeers41394.611861.612019
PLACOFORTJodoigne64202.15-22313.39714606.392019
JONNIAUX ENTREPRISESPéruwelz961257.88168488.811634474.757.802020
ASSISTANCE TECHNIQUE CONSTRUCTIONMomignies34960.719020.522020
WELLENS EN ZONENMeerhout89809.38-31069.922020
Algemene Bouwwerken KoerselBeringen2718.0032530.002019
GLENN VERSCHORENHeist-op-den-Berg164251.4782530.622019
OOMS IMBrecht517117.5097482.912020
LANDBOUWWERKEN VANDEMAELELendelede1848408.52191724.666.902020
VOTQUENNECourcelles1701402.85-201482.6071.402020
GALMART - VAN LATHEMLennik2856194.9140710.376.002019
Marketing, Sales & DistributionBonheiden63054.07-1170.202019
VERHOFSTEGent213189.878139.152019
K & P VERGAUWENieuwpoort2644492.51115879.2718.202020
Haentjens GebroedersBerlare210007.0869034.915.302020
Immobiliére PONROLBertrix143652.32-14397.152019
ECO - PLANNINGCourt-Saint-Etienne115344.6515906.952.002020
TETRAMACGembloux1766467.51-42189.158218461.3843.002020
VERHOEVENOud-Turnhout610601.52132361.9712.402020
A. VAN LATHEMHerne9182.65-7194.002018
WYFCOWatermaal-Bosvoorde196526.296388.342020
RINGLET - STEENSELSDurbuy-54396.77-58075.932019
TBM DAKWERKEN BOSMANSHechtel-Eksel77731.263504.532.002020
FEMABocholt260932.8894776.101.502020
INTERVANAalter267059.00-22411.002019
GRONDWERKEN DECLERCQMeulebeke1914640.58224782.1315.602020
PATRICK MICHELSChimay-20435.02-8744.512019
Courtain KGDurbuy379908.37-7109.482.402020
TRANS - BETONWingene10117598.391589692.1343778586.5228.102019
VANDEN BROUCKE BETONDeerlijk2284326.99460901.2314.502020
Entreprises Générales A. BEGUIN et CieWanze112451.222904.882.002019
DENNENBAD verblijfsparkSchoten146522.02-77951.342.502019
JOKOLommel408840.3625241.348.502020
LA DRUEZIENNEEstinnes35566.96-23346.541.002020
CONTAINERS GENAPPOISGenappe127365.90-36210.201.002019
VAN MOER JEROME & ZnBeveren255815.621326.053.102020
ALGEMENE ONDERNEMINGEN PAULIGenk298991.8447090.087.802019
DE SMIDT FrèresTinlot579545.431213.412019
immo s.v.Retie19000.65-4242.562019
LOON-, GROND- EN VERVOERWERKEN RENDERSHoogstraten-155567.69-317137.211.002020
SMITSWuustwezel41513.652361.212020
INVENTE - MOI UNE IMAGELasne-23952.00947.450.902019
GROND, GRAAF EN AFBRAAKWERKEN GEERT ROEFSVosselaar17165.246019.122020
CD - ENERGIENazareth20715.70-3130.232020
KANTERSGeel109460.22160.251.002019
TREBOR DE BACKERSoignies104985.0071365.00451878.001.002019
MAYELLELiège-138166.127117.422019
MECHELS RECYCLING EN RENTING COMPANYPuurs-Sint-Amands198183.19-27730.472.002020
ESPACE NATURE - LUC MASSETSpa24871.022322.482019
BOUWONDERNEMING MARCEL RAATSMalle604737.00106127.571955958.316.002019
MONSERE GROND- EN AFBRAAKWERKENMeulebeke1141879.87138875.464.802020
ALBERT VAN DEN BULCKHeist-op-den-Berg852255.5738337.922019
MICHEL MASSETColfontaine24759.36-11783.132.802020
KIPPER CONTAINERSErpe-Mere93557.20-23555.102019
BORG - HOUTLille484371.024665.302020
MUR REFECTIONOudergem613522.91312456.472019
CARDEMBièvre110034.10-50988.455.102019
RUYSEN LOONWERKENBilzen44935.0025906.002019
GOBERT ET FILSSoignies4438705.2877649.2216542821.8545.602019
D EN K GRONDWERKENOudsbergen122081.1720453.202019
ENVIRONNEMENT - ECOLOGIE - CURAGEFernelmont1244196.48582051.3442.202020
DE BODT EricMorlanwelz722059.67100484.8328.402020
NV DEQUEECKERLo-Reninge287231.00124296.004.702020
ANCIENS ETABLISSEMENTS BRASSART MATERIAUXOttignies-Louvain-la-Neuve-16482.00-8720.002019
G en CHaacht90101.50-8977.315.802019
MACROPOLGavere455956.2035974.752019
BENIMBARAlken191247.38-9162.722019
STAMONTABeerse223766.8522121.901.002020
SEGERS en CIELennik216463.55322.141.002019
STUER CONTAINERDIENSTKruibeke4812325.3312351.5027.502019
ARTE VERDEKontich45329.9126415.765.002019
PEILLille171442.2015755.741.802020
MANTIASambreville-28433.15-7021.532019
TRADEHYGembloux1078379.193450705.442020
GIJBELS VLOER - EN TEGELWERKENKasterlee108125.63414.802019
DEGINICAnzegem164200.8919782.172.002019
CAPATournai94.003225.00145865.002019
VOORTDOENHoogstraten54139.7419793.79174777.532020
SOPI-LASNELasne-51522.61-141469.741.002019
CANNIE & CoOostrozebeke557169.07110102.069.602019
CANNIE REINIGINGSWERKENOostrozebeke603161.75261236.966.002020
'SCHUIMBETON.BE'Dendermonde272893.845148.112020
TEGROMaaseik283862.0041984.4310.702019
CONSTRUCT SERVICESMouscron143177.9649232.412019
LOONWERKEN CASIERKortemark460845.00-60425.002.302020
CREABORDAnderlues85284.9031878.372018
ETABLISSEMENTS BENOIT - BEERENSPerwez132901.6611556.157.302019
IMBOFISCGent441869.0920988.912019
R. DEBEERPoperinge418801.9119126.064.002019
BORINGEN VANDAELEOostkamp423859.1119424.8610.202020
OUDE MAALDERIJNazareth-75162.08-66754.743.302017
ETS SOLBREUXSaint-Ghislain181342.0220281.792.002020
VERO DESIGNZoersel101917.309733.412020
DALTECHMelle8288.76171.482017
MEDAPéruwelz114679.3127168.482020
OCKERMAN ANDYZwalm875485.47132505.332019
TERRADOGGerpinnes170970.981616.571.602019
V P BRoeselare181202.0014766.000.602020
VAN GOETHEMLubbeek885383.49100281.896.502019
WILMSTessenderlo182579.79-17388.492019
Hacienda de walkWaimes260676.6748238.921.002019
EGECAAnderlecht23342.00-6721.00222806.002.002019
RENOVATION DE CITERNES INDUSTRIELLESStavelot-27433.393507.840.502020
PLOMBERIE MAECKLes Bons Villers11175.65-9606.462019
Transport GALLO RichardSankt Vith721054.00165561.0010.902019
MATORECANamur190637.6327379.292019
Chris Vermeiren - Grond- en AannemingswerkenMalle203490.005047.552020
ALMACOSint-Jans-Molenbeek-70416.20-6088.092018
DASNOIS DOMINIQUELibramont-Chevigny396990.5040367.237.302019
TERRANEUFDurbuy102860.911294.772019
SHP SERVICESKnokke-Heist724155.3673851.113.202020
ETABLISSEMENTS PAQUETAnhée12793.9712566.580.302020
ALGROBOLaarne2305274.31-274356.7030.102019
Patrick ROLAINNamur530344.54-7248.830.802020
NADILUXEGeetbets596439.2750657.317.302019
CHASSIS OFFERMANSAubel22433.0731.122019
BOUWMATERIALEN JOS VAN PEERHerentals3355.00-4201.0012225.002019
Etablissements BraconnierBertrix1251166.7598639.202.902019
BRASSCHAATSE GROND - EN AFBRAAKWERKENBrasschaat152740.245562.502019
CREMER ETIENNEPlombières50096.66-7898.522020
MONTAGE, AFFICHAGE, DEMONTAGELa Louvière58750.11-11285.79158727.272019
GRONDWERKEN VANDEWALLEIeper219945.6211459.172019
TONY BEELENBilzen102311.212706.300.602020
WELVAERTEvergem1479913.22113918.752.002020
TRANSPORT GRANDJEAN - DE RYCKHouffalize-33727.45-46974.194.502019
BLOMMAERT GEBROEDERSTemse345679.002646.007.802019
C PLUS INTERNATIONALElsene10090.00-20803.0090204.002017
ONDERNEMING BELLEFROIDKortenberg-606814.75-68526.851.702019
ALBOBlankenberge996261.06136396.041.002019
ENGELENDAELSint-Laureins60133.3123826.622020
ALGEMENE ELECTRICITEITSWERKEN J & PHouthalen-Helchteren126337.386625.490.402020
JANSSENS HENRILubbeek386882.76111620.3911.802020
GODTSTienen5428223.56228335.4917199427.0841.302020
LAVANOMouscron4655049.04944140.697009968.6715.702020
A. DOCQUIER ET FILSAndenne250216.5914659.700.902019
BENOIT GUISSARDVaux-sur-Sûre307368.7422881.512020
HEWALOSankt Vith80696.3519171.593.002019
SCHARREHerentals415289.3093901.67550619.302020
LENSSENS GEBROEDERSHamme (Vl.)361188.8759105.114.202019
WILLEMEN P.Kalmthout137621.35-13025.152019
MOLENHEIDEMerksplas1028718.0067403.002020
GEBOERS GRONDWERKENPelt779055.7341720.600.902020
ALL GARDEN SERVICEHasselt170184.0647319.996.402020
DUTRY KONSTRUKTLedegem1807451.801345727.998.002019
GILLES et CoSambreville144713.56-20775.380.302019
CARPENTIER, Land- en GrondwerkenLokeren8779436.00380239.009.002019
CANIGROOostrozebeke323977.0324729.012019
GRONDWERKEN A. ANDRIESAnzegem75899.004.002019
ATELIERS DE CONSTRUCTION METALLIQUE INDUSTRIELLECharleroi108601.5018230.263.502020
ALBERTJette-291248.0028096.00235842.002017
FREE-MACMalle184273.517368.261.702019
DUJACQUIERLe Roeulx419570.8118744.4718.002019
MOENS ALEXTernat-21394.88-46101.952018
LIMATESambreville29013.54-4787.672019
AANNEMINGEN VAN HALBeveren182263.6625994.072020
BATIMARFontaine-l'Evêque82148.18-20637.1215.002019
SALIVilvoorde-4372.77-7257.842019
MONFORT TERRASSEMENTGesves2661745.44362796.451.502020
DECOMAT SPRLHerve-779678.37-456962.302019
MF INTERNATIONAL CONSTRUCTVorst8794.53-2351.052018
GEMABOUWRoosdaal98674.65-55552.511.602020
JMS ESTINNESEstinnes-325741.49-59303.642019
EECKHAUT BERNARDOudenaarde2689695.49236587.3120.002019
THEIS MarcelHouffalize4105635.791354883.1644.402019
ALGEMENE ONDERNEMING D'HEERGavere-1487175.0192576.602019
CROMBEZ MARCDiksmuide831387.85188730.6711.802020
VEGOLille63870.255390.300.302019
KETELS PHILIPPEBrugge78276.3610857.352019
ECOSOLHoeselt210417.94-7521.932020
CRAHAYSprimont739392.2074789.302020
PALMER LOMBAERT EN ZONENAnzegem-457.102376.452019
BAUDRYLeuze-en-Hainaut-21088.09-28898.333.302019
Global Green ConsultingKasterlee64379.654602.990.202019
DESMYTER ET FILSComines-Warneton1301271.97223237.206.902020
A D TKampenhout73592.297420.872019
JUBACourcelles2349481.92393476.4833.802019
GERMONPREDiksmuide1179573.9978300.2112.602019
TRAVAUX MORETTEChiny64244.542942.322019
ENTREPRISES GRANCITELLIIncourt110414.372886.251.502019
TUINEN SANNENTessenderlo194142.4443693.615.202020
CAYSEELE W.Gent2157558.00-59989.002.102019
BARTNinove177887.8641535.012020
TUINEN VERCRUYSSE C.Wevelgem74158.757602.033.102019
DE WESTELINCK FREESWERKENBeveren711314.34109083.603.002019
CABOOR EN ZONENEvergem1313451.0031701.002019
EUROTRAVERICGembloux10244.8110866.52263308.652020
STONEAGERoeselare494899.483491.152020
GOBERT TRAVAUXSoignies334060.0218979.49951192.8310.002019
COMPAGNIE INTERNATIONALE ET NATIONALE D'ETANCHEITE ET D'ISOLATIONSint-Gillis (bij-Brussel)19969.141093.02190629.092019
PJ BrandsDeerlijk678338.3677710.2614.202019
J. NELISOudsbergen864732.2714262.929.102020
ALGEMENE AANNEMING DAKWERKEN EN LOODGIETERIJ TANTAntwerpen41306.9839156.642020
STASSENS JOSEPHBorgloon237081.3149342.312020
LES ENTREPRISES LOMBETThuin1031965.1459200.342673469.948.502019
MAGDELEYNSDiepenbeek1261462.58213822.482.002020
FRANZ RIBOUXChâtelet-3359.00-8259.008985.002019
AJ KOELTECHNIEKENDilsen-Stokkem-64.288918.422020
CEULEMANS LOONWERKENSint-Katelijne-Waver672041.84128631.9613.202019
SOCIETE DE TERRASSEMENT BELGELeuze-en-Hainaut228323.163210.252020
POLMA RECYCLINGKruibeke215432.893946.042019
BROUXZonhoven163305.7564741.962019
HELSEN GRONDWERKENGeel535982.96-75821.881.002019
TECHNO - SOLCharleroi136306.14-73095.180.202019
TUINAANNEMINGEN BOSMANOpwijk54713.248763.652019
BAERT-DESMEDTLedegem63299.97-7907.350.502019
SACHEM & CoGavere26262.73930.842020
VANDERPER en CoLaarne497040.1228680.360.302020
NIJSLubbeek76322.172509.582019
EUROFIXBornem20042.968412.602020
JAUMET - RONDOUMontigny-le-Tilleul197126.0067229.002019
RENOV. DECOR. HOME et INDUSTRIELa Bruyère-16594.9143340.084.502020
ROSARTJodoigne321278.0049964.952.002020
ULACZottegem773865.2742604.032020
EURO-COATBeringen-20233.81-191612.052019
METAL PLUSAnderlecht7443.25-7128.442020
GEERAERTS J.Ham18974.00718.562020
ALGEMENE BOUWWERKEN REMMERYKortrijk83912.59-10777.472020
ENTREPRISES HOUTHOOFDT- COLLETTE A. et FILSBertrix681703.01116447.7421.902020
JACKY KNOOPSOudsbergen377474.043190.6122.802019
COUSIN M & BComines-Warneton631507.1679117.192.802020
ALBERT MAGAIN ET FILSViroinval231189.0123048.883.802019
LENAERTSRijkevorsel154894.8213867.132020
SCHREURS SANIVERHouthalen-Helchteren7904.75-9674.372019
GENTSE GROND- EN AFBRAAKWERKENGent92563.00-30699.003.002019
FAYMONVILLE GerhardAmel527260.1811834.092020
BOUWWERKEN PETER OPITEKGenk25264.45-3153.442019
GIJSELSHeist-op-den-Berg509254.67-5990.062770443.8314.602019
KERMANSZoersel405943.9253296.955.002019
ENTREPRISES GENERALES DE TRAVAUX DODEMONTOupeye200742.3626095.435.302020
Bauwens G & L - 'T Vijfde SeizoenBerlare84740.395389.432019
NEMAKOMaaseik147719.5812681.002019
Michel PREVOTOuffet630115.0898581.5512.902020
GWLOudsbergen696885.73177196.3617.902019
CASTERS ALGEMENE ONDERNEMINGENGenk282593.15-3901223.5132441182.13126.602017
SEURO-WOODLedegem-218268.892554.912019
AANNEMINGEN VAN HEULEKaprijke-1602.0011876.00155868.002019
GECIROUTEJemeppe-sur-Sambre1096472.00333030.0012.802020
ANNENDIJCKSint-Pieters-Leeuw242839.06-3855.732020
J. LEMAIRETernat108649.89-259616.6110.802016
N.V. NIVELLES BETON S.A.Izegem4899883.09366737.4111.002020
ELVICOVerviers43764.46-7077.20218612.832019
GGF ConceptSoumagne25888.06-38479.062019
MEUHMarche-en-Famenne42303.342326.212019
JARDIVERTJemeppe-sur-Sambre3443.651273.882019
CALAY BenoîtBouillon351910.0068129.001.002019
T.F.C.La Bruyère466654.3429071.7413.502019
BOUWONDERNEMING JOOST SPIESSENSHarelbeke601553.8721592.554.602020
NOEL-CROMPHOUTBever-18706.65-158.232019
TUINBOUWLOONWERK DEBUSSCHEREKortemark808140.8553789.914.802020
AB - INVESTLanaken64064.42-2803.000.102019
ISODALWichelen2198576.00630468.0014.902020
ATELIER 23Liège148962.8228819.310.0012.302020
ENTREPRISE BONIVERTheux617164.7612973.9031.102019
VGRWesterlo93162.0428.943.302019
BOUWWERKEN VAN DER ELST GINOGrobbendonk98252.6955764.731.302020
Schrauwen AndréRijkevorsel15452.50-7917.150.602020
W.P.S.Langemark-Poelkapelle260417.23-16290.631.102020
VAN WAUWE JORISZwijndrecht125643.6230931.932020
SCHEDELBAUER en PARTNERSMol70787.008028.00511901.002019
KRIS STROBBEStaden103313.6218465.683.302019
HADECODiepenbeek180450.6863291.172.302019
STEELITKuurne331155.18220215.891.202020
ALGEMENE BOSONTGINNING VAN DEN BOSCHZandhoven-97420.291346.042020
PITSTOP OPWIJKOpwijk-92083.86-18704.462019
PPHJemeppe-sur-Sambre362778.00-3920.00317377.001.002019
PHILIPPE WERYGeer69528.73-11600.4211.302019
W.K. TRADINGWesterlo50228.56236.302020
V.T.S. BORINGENHerselt499123.4514730.401.702019
DE BOCK INDUSTRIEBOUWBeveren591290.959136.3515.002019
Entreprises Raoul VAN DEN HEEDE et FilsGerpinnes400365.0311615.092019
DEWULF AQUAZedelgem330896.2471317.672019
VERVOER- EN KRAANWERKEN DE SAEGHER en ZOONSint-Niklaas739318.39152621.6217.102019
GRONDWERKEN OORTSWijnegem1632755.11590435.645.902019
BAHOLokeren157735.92113310.124.602019
GEBROEDERS J. EN W. KUPPENSHamont-Achel145329.2730970.782020
VDV AFBRAAKWERKENMerelbeke420843.48184840.494.102020
SmeBoMaasmechelen27041.7633039.002019
JOVANIeper-2917.02764.411.002020
Entreprise Y. CORMANBaelen539927.7879262.876.602020
VAN DE VOORDE DANNY GRONDWERKENEvergem149838.873883.682020
BIOTERRAGenk2018662.401493381.4426694165.3341.402019
GREEN PROJECTSStaden93660.005006.002019
TRANSPORT FRURUZandhoven46131.64-18168.142019
SchampersRetie9853.3825949.632020
DESCHUYFFELEERTubize1287240.8047937.1911.502020
CONFORTINTEXTHamois3349.004481.002019
J-P. DELRIVIERELeuze-en-Hainaut-296123.74-135313.59174601.772020
TUFFREAU LUCWevelgem2086324.0078098.002.102019
ALGEMENE BOUWWERKEN TURCQLo-Reninge300923.6728890.048.002020
VAN ROY DEMOLITIONBernissart273765.0073153.008.002019
BROEKXBree1542969.45140738.6210.902020
VEKANAndenne204950.62606.091001719.6814.502019
RILOBeveren109917.9814087.882019
EXPLOITATION ET REHABILITATION DE SITESVillers-la-Ville160261.64-105513.571.002020
Verbeke Grond- en AfbraakwerkenPoperinge595826.6081205.662.302020
MOSQUITOHasselt11293.93-3206.500.302020
FLUYTTielt-Winge174574.3218233.061.302019
AGRIVERTLa Louvière146495.00-9845.002019
LUC BEROWalhain137735.26-43289.095.002019
JOGIMORotselaar498993.067047.942019
Desmet Wim BouwstoffenLendelede1641247.341183436.4615920562.3120.502020
MARRONHouthalen-Helchteren82054.5113216.892020
ARDENNE RAILSDison887141.55220552.949.302020
Entreprise générale de construction MicroworldFlémalle52220.476110.082019
L.T.C.Heusden-Zolder911149.41308710.3919.402020
T. & T. AGUILLERA D.Soignies99340.0512787.6171453.002019
GIMOLommel363925.2539516.882019
ENERGIETECHNIEK HORRIXMaasmechelen100261.5514556.372020
TUINEN RIGOLEAvelgem95668.555144.491.702019
LANDBOUWWERKEN PUYNENBeveren648093.0498384.890.702020
ARGVMelle621789.10123700.357.102018
Houthoofdt Lionel et filsBouillon319471.413795.606.602020
MillonHerent1811190.5886019.9910.402020
ALVAGROZedelgem70801.467398.032020
ARCHIPELLasne130096.958044.642019
WEKAWuustwezel252353.493442.653.002020
CASSELMANOudenburg23683.6313978.080.202019
TASERAGLierneux2024062.05-55580.173.702020
ALGEMENE AANNEMINGEN SMETSRetie1619476.06385170.6411.902020
Projects & moreGeel-52849.06-19148.050.001.002017
MACLEASEHasselt1828542.75104789.67424281.241.302019
ANTHONISSEN RENEBrecht865042.88105172.231.002020
D'HOGE SCHEUREIchtegem69875.239216.252020
TACK en CoLichtervelde270640.1515471.924.602020
D.L.A.Gembloux33662.11-47356.80329086.791.002019
TMYHamont-Achel63585.28-13040.312.402019
VAN DEN BORNE GRONDWERKEN EN TRANSPORTArendonk463095.3138468.782.002019
GROEP MOUTONLochristi1257091.75155175.0719.002020
DESPRIET VERHUURAntwerpen-3304173.90-8452.422020
Pierre MESTDAGLeuze-en-Hainaut37156.97-1566.971.002019
SOGECAMAndenne109783.4740092.023.402020
JAVAUX FRERESLibin395651.46138081.876.002019
Joseph CLEIRENHannut41876.371464.152020
GILIS ANDRELummen281155.857704.950.502020
DONCK GRONDWERKENRoeselare558178.06133677.0518.202020
TECOFIN SRL « Le Potager de la Fontenelle »Ottignies-Louvain-la-Neuve8203.74-456.962019
GREBATLiège-573909.09-1058204.0825.002016
SALMON MARCGembloux82176.006441.002020
DIRITECHeusden-Zolder100077.254400.712019
Frederix en Zoon, GrondwerkenPeer135129.6820396.120.302020
BARVAUX WATER TECHNICSBraine-le-Comte511401.74191027.506.102019
LUC VULSTEKE INDUSTRIALKortemark4899787.62757166.6167651829.8925.002020
V & MHasselt438.25-17069.540.502019
PINXTEN EN VAN ERUMPeer654613.2221294.822019
WIL JO COSint-Truiden153015.6710825.682020
SIRAUXSoignies466201.0018387.006.002020
SELECT BOUWRoeselare542644.00373.002020
Mth AgriSombreffe23847.76925.032020
ROBANNTorhout19261228.002667425.0013614731.002020
BOUWONDERNEMING STRUBBE STEFANDamme914804.54-4672.232019
GROVAMDendermonde275429.9415042.915.302020
LA JARDINERIE DU MAGENOTEtalle429218.0045704.00896849.006.002019
Bouwonderneming VAN HOOF en ZoonAarschot55235.17-15838.162020
GRONDWERKEN G.L.K.Kruisem845816.95172293.9524.802020
GhijsensBorgloon364163.12-38772.6511.902019
DEPRIESTER - DECO-RENTKluisbergen176348.10-6634.3810.902020
TRUYEN WOUTERLeuven188342.5126141.942020
D'HUYVETTER JOELMouscron66249.00584.001.002019
PATRICK LEROYEghezée-13600.0047715.004.002019
SANBORPhilippeville130015.3226485.762020
DR-CONSTRUCTBrugge-25992.86-67909.632019
GUYRumst154693.9131072.181.002020
TRANSDEMAPittem235966.81134069.8810.402019
EMILE DELMARCELLE - SAMBRE CONSTRUCTIONWalhain9361.11-1700.112019
A.W.B. SCHOTSHalen1408302.38-57590.1916.402020
JOANTIModave577690.0452287.173.702019
PECHEVillers-le-Bouillet544094.89224560.8811.102019
DekaboOlen1571360.79491526.8716.902019
BTDIMSTongeren-1804202.00-847096.004.302019
Skillz@WORKWommelgem-16234.26-50981.732019
DIRO - BOUWArdooie142820.731440.402020
DE PEPPERS - RECYCLAGEBoortmeerbeek435458.0013164.132019
GAJABOMaaseik33371.9528128.942019
LHONNEUX ALiège97414.55-55027.942019
R.T.S.Zedelgem2568961.5411822.7712781653.6020.102019
JOHAN DECUYPERELichtervelde242337.1899330.632.502020
DE VUYST DANYNinove91545.675088.012019
STEFAN COLLINStavelot66006.30-22216.260.502020
GRONDWERKEN WIM VAN HECKELievegem218854.002261.002019
SIDEGROHooglede403710.0072104.0010.802019
JURVAHaaltert76061.1713912.942020
IsoReConTielt102281.2140155.551.202019
L.W.Z.Lendelede764078.05-15073.632.002020
BOUWBEDRIJF KNUTH MARCHeusden-Zolder226990.5720070.562019
A.B.A.S.Brussel-19397.21594.462020
DE SUTTER - GOETHALSLievegem7509117.981149628.7010.502020
HAYEN EN PLEVOETSNieuwerkerken (Limb.)191577.3221812.827.402020
GejoKortessem1409980.99124601.012020
LAPERE PATRICKMenen1361336.1822292.3014.702020
RUIMDIENST KNOOPS FRANCOOudsbergen1955534.89217379.505.702019
ED. PLESSERSOudsbergen307540.77143464.825.702020
ETS. VOISIN X.Frasnes-lez-Anvaing95386.008173.002019
D.L.P. SERVICESEnghien59056.324380.122019
GOURDIN ENTREPRISESGembloux144775.0087612.001.002020
GRONDWERKEN HEYRMAN URBAINBeveren116394.3025054.965.802019
GEBROEDERS LENAERTSPuurs-Sint-Amands728598.21-9321.611.702020
CONSTRUCTERREThimister-Clermont21090.50-699.682019
DEBOGROKalmthout73862.14-5035.392020
VAN LINDEN BVBAPuurs-Sint-Amands4238045.64606849.156.602020
MATTELINDiksmuide-63585.6458489.470.702019
LA GOLETTERendeux623914.4023414.022020
TERRAGRIVerlaine-55806.23-58927.400.302018
CHAUPSDoische-172221.001380.00170220.002020
AFBRAAKWERKEN EN CONTAINERDIENST 'S JONGERSHeusden-Zolder-1198.47-20004.481.902020
DEMAREZ - MARREELPittem556121.0096626.526.902019
CLARYSSEDeerlijk118019.78-40897.892020
FOND DE PARADISGouvy207338.586666.16125560.802019
BOUWWERKEN SCHODTS ANDREDiest-10268.42-9575.462020
QUALICONSTRUCT 5000Sint-Gillis (bij-Brussel)429354.872940.073.502019
VS GROUPDilbeek-28450.324444.672020
De PreterTremelo227388.4532554.852020
BEYENS WimKruisem747082.12123971.541.702020
ABSTRUCTHolsbeek244391.4024982.922020
AIM CONSTRUCTTorhout194603.47-1591.742020
GEVAPeer836341.0975263.363.502019
D.V.A.Boom80792.9928568.662020
Klinkerwerken ERCOBree44578.1611173.431.302020
STEINSBlégny100535.0024786.003.002019
GREENLINEWalhain27656.11-2259.192020
WWW.RENOVEER.BEZoersel-61438.99-97678.252.302019
ROHLBüllingen537562.00175710.4416.602019
IMMOTRI TCLThuin1596671.5952051.727.202020
ROBERT MATHIJSSENPeer120097.162809.401.002019
DEVACHTGeraardsbergen-76370.54-67766.492020
RAGOSGeel150885.113789.16490481.502019
TECHNICAL WELDING SUPPORTHeist-op-den-Berg28214.8916991.662.002020
LURONMouscron11404.0012893.002019
ENTREPRISES Y. LOUVIEAUXEstinnes368859.5166251.1379268.032016
C.S.D. TERRASSEMENTCourcelles1149347.60164456.142161607.3322.002019
TRANSMOTQUINCourcelles26740.137041.96142622.862019
GROND-EN GRAAFWERKEN JAN BRUGHMANSWuustwezel216183.498807.612.002020
HINCK ERICTheux244825.8512549.972019
BURHAGRILa Roche-en-Ardenne211992.78-14787.732020
ETABLISSEMENTS BOUGNIARTEstinnes101385.471006.85664774.544.002019
STANDAERT LALEMAN INVESTAssenede481358.4858540.371.002019
VAN STEERTEGHEM DIRKSint-Niklaas46822.871299.872019
TERRATOMRoeselare269237.3870589.735.202019
PAQUET TERRASSEMENTSYvoir342164.6059978.230.302020
SOCIETE DE TERRASSEMENTS ET D'EXPLOITATIONCiney210364.1785430.552020
CUVELIER PHILIPPEMarchin260985.40-7514.622020
DECLERCKOostrozebeke-32412.35-20874.082020
DE BROUWER LUCOosterzele187824.323046.252019
SAMAEY STEFAANMiddelkerke324519.1913441.582020
ALAIN LETELLIERSambreville-3378.00-19417.482020
RAPPUZOAarschot125696.2261751.682019
GRONDWERKEN DUPONTemse139326.00288.00291465.002020
VAN DIEVOORT A.Kalmthout257964.6781848.191.002019
WOUTERS FRANKHasselt314637.28133855.026.002020
RE-NIBOWuustwezel37519.0950.482019
Entreprise THOME et FILS (Entreprise Générale de Bâtiments)Verviers53296.0023657.002019
VG&THamont-Achel35081.00-519.002020
Grond- en Landbouwwerken Van RooyTessenderlo156774.1526025.732019
AGREXMaldegem153952.04-10522.482018
GASPAR CONSTRUCTIONSLierneux-102948.56-13065.562.502019
TUINAANLEG TODOBELLIZottegem13919.27539.437020.002019
VlassenbroeckNivelles601847.4256596.281348805.905.302020
TrawevanCelles (lez-Tournai)600686.897562.312019
AraliaZoersel25440.341603.772020
ROBIJNS & FILSEnghien1102146.0060436.002417704.005.002019
REVIERSBekkevoort80883.23-4275.102019
GRONDWERKEN SWINNEN JANHouthalen-Helchteren149848.63-7153.052019
TRAVAUX AGRICOLES, PARCS ET JARDINSHam-sur-Heure-Nalinnes45827.72-7436.242020
De Ryck John-JohnAalst-11451.01-11807.652019
DE POURCQ RDeinze709741.7738801.476.102019
I.D. JARDINSCharleroi86863.0012217.003.002020
De Roeck-TeugelsSint-Gillis-Waas1044777.20148991.9310.202020
TCA CONSTRUCTIONSEstinnes-5785.006522.00180739.002019
CEVODonceel215835.4214693.622020
MECA-SERVICESFosses-la-Ville64882.32-201.675.902019
PRINSIERNieuwpoort252289.789864.847.402020
TRIBOSStekene473246.36-71192.922020
V - TRACOVillers-la-Ville52074.2918068.002020
FERY FilsAssesse313236.6753164.050.702020
MICHEL SMEETS ET FILSFléron22089.69-25963.932019
DVP CleaningDestelbergen-47683.96-1196.362019
CLEAN GARDENLasne123568.6342260.302019
GROMAKTielt64948.4323056.742.302020
OomsHasselt464421.6763874.549.302020
SPORTKOT REUSJE(S)Ninove43146.5915656.982020
Kris Leysen ConsultGrobbendonk154624.71-14302.572.002019
GEBROEDERS LUYCKX ALGEMENE BOUW EN DAKWERKENMechelen34362.96245.842.102020
TERRAGOGrez-Doiceau391861.5012531.572019
DEC'OSETournai3237.45-1338.912018
MUESKortenaken30748.162230.992019
GEBROEDERS MAESPutte-55879.40-18085.282020
DEKYVERE THIERRYWevelgem786466.8653309.512020
DEVO-INVESTWaregem69940.0522872.692019
BATISERVICEAth15079.1035833.102020
PREPARATION TECHNIQUELa Louvière4263.20-47626.17630893.992.002019
SOCIETE DE PROMOTIONS ET DE REALISATIONS IMMOBILIERESSint-Pieters-Woluwe136796.00741.002019
BRIERSHasselt-112377.246368.422019
THOLEN GROND- EN AFBRAAKWERKENBocholt312231.13-12517.266.702019
GEFORMalmedy461425.0057384.746.702020
Debackere AgroOostrozebeke306868.55-314872.889.102020
ENTREPRISE DE TERRASSEMENT ET DE DEMOLITION J.M.S.Theux139087.389588.212019
GROEP IBREvergem19331.002048.002019
GHEMKOSint-Niklaas211525.431123.247.002020
G-RBalen-47748.58177.252020
AABIKRanst186967.4729991.904.102019
DC RecyclingGrobbendonk1234557.93356121.114791567.163.102020
J.M.F.Thuin5373.70-4585.472019
ATELIERS MARC WEYNEChastre631918.245534.602020
TZ DAEMSOud-Turnhout297962.027592.073.202020
GRONDWERKEN DE RESEOostende37045.8337779.980.502020
ALGEMENE ONDERNEMING GEUSSENS K.Bree326595.06-498290.9912.102017
TerremansOlne68944.002164.552020
Celis Watertech - PutboringenGeetbets536659.935522.320.802019
RICHE DidierOrp-Jauche20380.00-551.002018
AGRIVAHoogstraten240185.0518109.523.502020
ALGEMENE AANNEMINGEN VAN DE WEGHE JEAN-MARIEDiepenbeek23892.276615.842019
IMBRECHTS GEBRSKampenhout492229.77220850.454.502020
GS-TRADINGWesterlo69985.8734191.500.802020
ETABLISSEMENTS BRIAN ATC 4910Spa107926.006532.002019
ALL GROUND SERVICESGeetbets-148191.6432377.772019
GREGOIREEghezée28762.481271.652.002020
ENTREPRISES DUCOEUR MICHELFroidchapelle14534.19-11755.482020
De Graeve ErikBrugge185300.346227.752020
AGACOMNamur63127.006213.00273125.001.302019
PARENT-HOCQUEBernissart483228.42142813.734.402019
I.D.+.Florennes-10285.9763.042019
SAMBON BERNARDAndenne61667.59-44392.54186764.072019
VAN DE GEHUCHTE PNazareth-137963.566116.232016
RO - CA - TECRaeren-612489.0068.0013.102019
LECLERCQ LUDOVICLa Bruyère-3004.92-18888.342019
Tuinteam Stefan en WouterVeurne117630.5513338.914.802019
GARDEN SERVICEEupen296571.6482072.2514.902020
TERRAPLANT LE VIVIERChimay971120.17153565.937.602020
BDB-aannemingenWaasmunster4857.00-1765.002019
PHOENIX BATAnderlecht8160.00-295.004.002019
L.T.D.La Louvière23301.00-17095.00247227.002019
HENDRYCKX BOUWMATERIALENKoekelare873330.1241987.607.502020
NATURALIARixensart60571.3412007.963.602019
GIELEN MARC SCHRIJNWERKERIJPeer155829.06-45698.282019
MEULDERS & ZNHeist-op-den-Berg-138258.75367055.8937.802020
DE GREEF SPOORKRANENPuurs-Sint-Amands673887.29104963.307.902019
TERRASSEMENTS BOTTONOnhaye245433.0016272.002020
GOBIN & ZOONWingene227048.99367.702.902019
Keysers NoëlBrecht463196.4521353.7310.802020
A.s - WorksKortrijk226426.1526673.490.102020
POELVOORDE YOURIZulte-1659.361952.513.202020
PELSSER TERRASSEMENTSAubel412668.4014664.152020
AUSTISAywaille32574.36-66101.674.802019
GRONDWERKEN SMEKENS GEBR.Hamme (Vl.)302233.0247543.312.602019
VSP GRAAFWERKENHamont-Achel18506.04-4804.162020
VANNIGROTielt1661135.2447920.242.802020
HARO TUINAANNEMINGENLier334534.5060069.415.802020
NIVELLERINGSWERKEN MARTENS RUDYHoogstraten161101.2333832.792020
FIRMINMettet-37438.28-7941.371.002019
CHAPELLE V. ET FILSSeneffe1374963.22122224.845.302019
ReboMerksplas65098.195151.842019
GI-BO-MAMalmedy1910077.78209183.6315688190.9220.602019
VAN OOSTVELDT RudiSint-Truiden286485.84-157459.981.402019
DUBOIS DAWANCE TRAVAUXRochefort102272.00-178755.0023.702019
ASCOLOHerzele280508.6911643.333.802020
GRONDWERKEN DE WINTERHulshout245136.152759.162019
CORNET WATER TECHNICSWemmel216172.8230391.972020
VERBRUGGENHolsbeek-5792.73-11181.272019
PUTBORINGEN VAN HEUGTEN MARCOudsbergen83951.0212741.481.502019
ANDRE VERSTRAETEFloreffe540337.1929779.681.402019
ALBERT BRUYEREStavelot100307.5324496.87232400.861.002020
BEMECONLaarne112739.65-4184.702020
KVOKontich239317.892603.992019
STIJN GILGEMYNHarelbeke162510.2617958.272019
NODETECHProfondeville235108.3750538.227.002020
TRANS ATLANTIC TRADERSSankt Vith445765.3744546.342019
TOON WIJNENPelt179284.0463105.032020
S. GILLONLiège27202.1592757.632019
SMEETS & ZOONRiemst483860.9849226.254.302019
INCIKLokeren633398.3450059.386.502020
BENJAMIN FRANSOLETLierneux254984.939830.970.202020
HEMABOHasselt265410.1536195.090.302020
AG GRONDWERKENSint-Niklaas205452.84104306.9821.802019
BUREAU D'ETUDES, DE CONSTRUCTION ET DE TRANSFORMATIONHerstal-108453.65-15845.660.502019
R. HOUBENHeers391793.9017651.005.102020
RECYSERAINGSeraing677412.75157218.102.002019
PERSYN GEERTTielt567949.8382374.721.002019
ESA TECHNOLOGIEOhey6275.152962.612.002019
DOCK-THEWISSENAnthisnes134342.939140.632020
BERKMANSLommel1683622.96645120.8623.502020
Erik Van Der TaelenLede660473.2836317.852019
V.B.S.Bornem-32398.58-26701.202020
NICO SIMONSWuustwezel103387.59-13499.211.002020
GRONDWERKEN VANHOUTTE JOHNYBeernem7128.00-10007.002019
MEGAFLEXAntwerpen384782.04148006.4645.502019
CHERRETTE JORISAalst211323.401480.751.002019
HERMANS KRISZutendaal929935.0164592.0519.402019
BEDIGRORoeselare1399850.20440938.272020
BOUFFIOUX TERRASSEMENT BETONGembloux761240.19107828.034.402020
MARECHAL - AGRIMalmedy54090.881246.312019
DEVOS CONSTRUCTHooglede845989.19108811.057.102019
NIJS THEOLommel-7760.14-3305.732019
TERAMEXWaimes748171.85176629.703.002020
NIVEL-TERRASS. AND CO.Orp-Jauche26270.37-78651.642020
TRAVAPACCourcelles672420.74118149.733162778.2925.102019
VAN DAMME R.Les Bons Villers1393771.49174911.4837.202020
A.D.Libramont-Chevigny626940.9415434.437.902019
BREUGELMANS EN ZOONTurnhout188324.583791.7422.702020
DNLGeraardsbergen-190845.6922219.542018
GEBRUDER VEITHENBurg-Reuland-26278.7711627.691.102020
GRONDWERKEN CREYNS GUIDO & ZNBree1774394.14260653.433.402019
T.C.V.G.Chimay193040.5940264.191097081.601.502019
BENNY COENRAERDSArendonk114401.2735185.672019
CONFORTECHOttignies-Louvain-la-Neuve117308.8241107.477.102019
VAN GAEVEREN - BAETENSHamme (Vl.)823317.25110780.954.102020
GRONDWERKEN DEKENSHorebeke33743.90-2023.492020
VERLICTielt-Winge440933.51-26711.225.902019
G. MAHAUX CarrelageFloreffe63559.51-12572.062019
GRODAKATielt3129432.27522697.392020
SPRL AGRI COULBRIESoignies-224897.9710309.640.302019
KOZIELVisé527368.066026.3228.502019
METERRALISivry-Rance27383.001188.0026018.002020
CORDIER AND COGenappe99246.523654.404.102019
M.V.V.Wortegem-Petegem220286.3034557.192020
TEMA CLEAN CONSTRUCT SPRLEvere66785.6111552.172019
M C T CONSTRUCTNamur-11183.685321.572019
BRICO - LIENNELierneux127299.53-5655.573.102019
FUN INTERNATIONALDison-104702.55-51418.352020
TRANSPORT STBMeerhout19591.581585.573.902018
GEO-PROJECTSGeel1506908.8416439.442020
WONINGEN MARTENSHoogstraten-624397.8019550.592020
AGRI - FAGNEAywaille75107.574457.372019
Agri FrooninckxLubbeek52411.1913022.112019
M. + L. REALISBraine-le-Comte2965.28-9102.362019
PAUL CLAESZonhoven358874.17-21539.748.802020
AERTSSEN TERRASSEMENTSEngis3292726.53-1974784.8315584201.1562.502020
VAN DEN BRANDEN TRANSPORT EN GRONDWERKENSint-Gillis-Waas75511.97-12616.902020
R. ADAMSMerksplas16667750.002188490.002020
SAEY FILIPGent1024047.49101366.3325.102019
KD85.COMLievegem44640.311096.952019
FARMAGRIAwans252973.8023050.322019
F-PROJECTSAntwerpen-76277.34-41422.872019
SNAUWAERTJabbeke2342535.57158263.948.702020
PROMOVIDER.COMElsene153265.5551391.692019
A.B.K.Gavere289434.0459708.292.302020
JANSSENS D. EN M.Boom188302.30-32234.772020
HERWEYLanaken1312253.12181643.096.002019
BAYROLokeren1231791.88549267.5556.402020
TERRASSEMENT M.G.B.Walcourt23541.411817.972.102019
WKSWesterlo28249.5215421.141.102019
VANELDERENTongeren187015.2212467.932019
SPITAELS LUCBrakel61997.1414311.450.902019
RAPID ROADKortrijk102558.1720735.171.002020
IPNGGent194363.10-22124.762020
TOITURE FIEVETManage245270.701388.796.002019
VAN GIJSEGHEM MARCEL & ZONENLede193682.4016534.601.002020
DAENEN FRERESNamur107260.6213368.152019
RENOVATION TRAVAUX ET CONSTRUCTIONSaint-Ghislain117420.357396.902019
BESTRATINGSWERKEN VAN DOORENOud-Turnhout74314.629916.594.402020
DEFRAINE MANUTENTIONSFlémalle236324.009674.009.602020
TRAVAUX HERSEAUTOIS TACK FRERESMouscron1657028.14309287.618.002020
ConfidoHechtel-Eksel627384.32387320.872.102019
RECONSTRUCTGent51099.00-3793.008.802019
BATITRAVWemmel35232.97-5780.452019
DALPIAZ ALBINMontigny-le-Tilleul48485.086991.112019
LMGSivry-Rance49518.5622798.7049955.302019
CONDUITES ET CABLES ENTREPRISESSeneffe161732.341325.8832.302017
ALGEMENE ONDERNEMING RUDI VAESZonhoven448641.4835497.004.402020
Simon Jean-LucHouffalize972929.35344545.592019
ABLECSambreville18326.58-186500.7123.702019
REAL ESTSint-Gillis (bij-Brussel)-397.658924.842019
SERVICES GUISLAINOhey-10324.59-7088.952019
STEBO MAASMECHELENAs118749.00-14456.002019
BUYSSE & COFleurus274402.00-123105.001035124.0013.002019
FISSEPerwez726177.97113198.7332.602019
DE GHEUS MichelWanze113225.0022512.003.002019
GRONDWERKEN DE MOLLochristi1270690.1010346.0328.102020
AHIBOLokeren48797.0016785.007.002020
VANSCHOENWINKEL IVOSint-Truiden122672.23-25258.312020
BENLIZele67593.305173.545.702019
ALGEMENE ONDERNEMINGEN VRANKENZonhoven275014.8274418.751.302020
GRONDWERKEN SEYENWesterlo59543.654888.361.002020
BOUWBEDRIJF BRAEKMAN & ZOONSint-Lievens-Houtem-2476.91-15123.822.002019
P.V.C. TRANSPORTSSint-Pieters-Woluwe22949.00-6658.002019
TERATERAssesse120068.363590.802019
GrolumoBeringen41185.2015321.432020
BILLIAUXLibramont-Chevigny434974.0021639.006.802020
PISCINE SERVICESLasne108853.6921580.023.302020
GRONDWERKEN B.M.V.Ingelmunster527070.0084154.0016.402019
HOME +Laarne8209.62-10387.652020
PLANETCONSTRUCTMouscron20496.876536.872019
P - P GROND-EN VLOERWERKENWortegem-Petegem280464.0012415.002020
BESTRATING SMEYERS EDDYBrecht132238.8928942.720.202020
KWADEMEERSKortrijk211901.8741696.332.002019
HAVIBATNamur-209687.96-17948.881.802020
POLYPRAXISTournai1512.772036.222020
GRONDWERKEN PERSOONSHorebeke254173.9642407.651.002020
LA MACONNELLEGesves7607.30-6868.802019
GINKGOSint-Niklaas218642.8675225.682019
DEROGROLievegem109660.527854.652020
AFBRAAKWERKEN VAN NIEUWENHUYSEHolsbeek71406.8754530.231.902019
GESTEMalmedy80902.6224344.230.502019
LATEUR J.Zwevegem192809.56206.134.402020
BVBA FRANSEN LUC VERVOER, GRONDWERK EN MACHINEVERHUURBrasschaat204028.548239.6712.702019
OMBIUSBoortmeerbeek79822.6812820.922020
HENNARTTournai265624.1447096.1517.102020
JAROEssen78309.00-22609.002020
TRANSCOMATLeuze-en-Hainaut4927.31-7392.3139843.642019
T SNUFFELPALEISHulshout159628.61-13045.542019
P2NNamur1675764.001302607.004024809.002019
ENTREPRISES GENERALES MASSETWalhain1992931.85246635.6325.002019
QASEM CONSTRUCTIONVirton732367.1769747.114.602020
GERREBekkevoort57085.8613342.752020
SOTRAWAOupeye18600.00-2118.002020
STEPHANE LHERMITTE TRAVAUXBastogne196645.0321537.922.002019
MORISPROJECTBilzen38936.364228.820.402020
GINESTRACourt-Saint-Etienne50970.554764.151.002020
SANTERRABoortmeerbeek5519936.985690.597.202020
COPSOAnderlecht29086.64-2979.390.602019
IDES DE WULFWachtebeke-94777.492245.882.502020
TERRASSEMENTS LIEGEOISJuprelle64606.34-2207.677.302019
ELECSAMVerviers69572.084529.614.902019
ALAIN MARIENSombreffe151192.45-20099.18250870.511.002020
DEVOOGT - DE CLERCQLichtervelde389035.6333016.302020
ARBATIAnderlecht124337.6543428.672019
JEF JASPERSEssen252853.9181926.987.102020
HEIM BELGIEKinrooi-40769.31-75654.502019
LOCATIOLNEOlne24204.39-6167.752019
SCHRAUWEN HERMANBeerse1610163.52355349.642.002020
GROENLANDERSHamme (Vl.)37548.5817946.083.402019
PLACORAGistel-243933.36-15441.972019
RBW-ConstructOlen3583.14-5552.964.002015
POPPE WIMWaasmunster796256.0092465.001.002020
RENOVATIONS, PROMOTIONS ET CONSTRUCTIONSGrez-Doiceau170167.281566.803.002020
Entreprise GOFFINET PhilippeMalmedy87695.4650163.39389548.472.202020
BILMARSint-Pieters-Woluwe101827.9319972.502019
NEW TRMAmay755202.39193297.9315.002019
R.N.D.Anderlecht-112938.24-115789.902019
HACRIBOMeulebeke115303.0672697.462.102019
JAN LANDERLOOSLanden-1978.63-19660.242.002020
GRAAFWERKEN DE WITZemst-22714.1338583.180.402020
ALGEMENE RECYCLAGE EN GRONDWERKENKalmthout188540.2931529.753.702019
MACONNERIE HERMANAndenne187572.1031050.032019
Verde ConsultDentergem111760.1130384.472019
AQLTTongeren-28809.46407.382019
BELLEMANS ALAINGalmaarden16699.5720521.441.002020
AARDRIJKRavels62874.4321786.342019
A.R. BATIMENTS & CONSTRUCTIONSHam-sur-Heure-Nalinnes-2102.1025761.082020
LAURENT VAN PUYVELDEThuin514189.82-19064.0115.402019
BERSAMLa Hulpe82511.0520254.302019
JAVANCADamme2793629.6524742.132019
BAGRIXCourcelles98181.48-12757.2786540.902.702020
Alain NamotteStavelot163058.93-16244.5297494.622019
B.S.J.Grobbendonk-23287.1336555.812019
MULTI-JOBBornem13302.151783.652020
VELGATRANSMouscron266047.0515300.502019
L. VERMEIRENHoogstraten241675.832892.713.802019
VERDOOT JOELBraine-l'Alleud287076.53113005.291717926.792019
CONCRETEOostende-41223.895052.381.002019
DEKEYSER FREDDY & ZONENMoerbeke (Waas)385853.86-49362.724.802020
GREEFS EN ZONENEssen583746.02106964.0010.602020
GECO AGRIBorgloon278288.4478958.562019
Hartmann – Loos CompanyEssen33627.314687.882019
SETIMAttert616520.0760021.775.302019
EXPLOITATION FORESTIERE J.V.D.H.Gouvy-41580.54-10847.482019
J.M.L.Ham-sur-Heure-Nalinnes2006.387338.9699919.892018
R.D. TRAVAUXJurbise282537.0014995.006.402019
RG TRADINGFosses-la-Ville31616.406355.632019
FILGROHarelbeke-43094.42-184577.470.302020
DEVOCRUSHAnzegem572694.53114894.352.702020
TILBO-CONSTRUCTBeringen174013.817276.302019
VAN GORP FRANSLille478212.75107596.878.002020
N.V.G.Brecht32517.52941.502020
ELTAWetteren1792180.570.0044.002020
MERCIER TRAVAUX AGRICOLESHeuvelland62748.6018578.151.002020
ZWAKHOVENAs197715.886000.982.602019
DANIEL PIROT ET FILSLibin1522444.1829819.0632.002020
VANIMAArdooie36509.86149.832020
GELSIAJemeppe-sur-Sambre30176.1120751.70181833.532019
ELECTRICITE GENERALE ET TRAVAUX SPECIAUXTournai-68124.821336.982019
SATERPAGenappe176132.6781138.980.202019
VANDENBUSSCHE J. & ZOONHalle132662.0019098.730.602019
FIDUCIAMontigny-le-Tilleul12343.72-9031.772019
BUL-RENOV'Brussel11191.281073.03207000.002019
DE JAEGER CHRISTIANEvergem106809.51-45080.512.102019
DISTRITANK EUROPESombreffe1297904.56202755.723.002019
CLAES LUCHasselt360999.6033911.562020
RAYEN ERWINLummen278682.25-10918.022.202018
NICK DE BOEVERDeinze151434.65-10311.390.502019
RENCO COOREMANSBuggenhout141232.364573.312.802020
VAN DYCKBrecht-71022.27-10890.791.202019
LENOIRFrasnes-lez-Anvaing39809.253449.682019
RAEMDONCKGent896309.00245808.0011.502020
UNICUM SALEKortrijk84222.65-32310.992020
MADECOZwalm363693.9423242.562019
ENTREPRISE DE TERRASSEMENT VANDERSMISSEN BERNARDSambreville-35633.26-28393.94135655.360.102019
ELECTRICITE GENERALE LUC BOURGUIGNONBrussel71047.009382.002020
ENTRE-BATQuaregnon45738.57-1153.922018
JEAN PIERRE DEWIT & ZOONPelt141563.537625.812019
TRANSPORTS CHRISTIAN CORROYEghezée205840.2147357.983.302020
ALOCABrecht1644424.87299165.7918.402020
PROPERIXVillers-la-Ville131147.18-13937.972020
B.K.M.-I.C.T.Mol131494.346827.492019
BECOPuurs-Sint-Amands38247.548898.742019
BEZIBWervik398610.7751011.913.002020
TERRASSEMENTS CLAUDY HANQUETRendeux183110.31-18675.621.002020
TUINONDERNEMING DE GROOTEBrugge14344.33-2704.912020
ENT. A. FLAMANDBraine-l'Alleud-4869.426661.532020
BILLENS F. & H. BVBA ALGEMENE BOUW- & ELECTRICITEITSWERKENGeraardsbergen64557.3518264.240.602019
VANLAETHEM-OTSSint-Pieters-Leeuw467698.65-583298.5546.002020
CLARENNE TRAVAUXWalcourt470923.0322923.351.002020
PLATEXBeveren1445549.41669762.0410.002020
HAMZA DATA CABLING INFORMATIQUEVillers-la-Ville58613.575308.362019
C & L CONSTRUCTMerksplas720258.5969584.962019
CARRO-CONSTRUCTAsse3902953.69791472.2210345156.866.502019
VANTRIMPONT JARDINSBraine-le-Comte94695.10-43288.75193478.002020
Electricité HERBECQ PHEllezelles130687.141099.662.002019
PADDEVANAywaille-15410.00204.002020
ALGROZOMaaseik93790.132286.212020
ORGANISATION - PREVENTION - RENTABILITESprimont13998.03-1704.562019
P. FOR P.Bilzen77084.90599.422020
DENOLF HENDRIKOostkamp7248.36-3181.832020
GRONDWERKEN VAN OSSELAER MARCBeveren88987.5814810.320.502019
RENOVE O.L. CONSTRUCTRamillies-24088.31-519.382.002019
KUBRECHTSLier83538.37178078.4328.102020
NEROCOHasselt41560.9528366.432019
GRONDWERKEN LUNOCOAlken100707.4285081.422019
VAN DE PUTTE WIMWichelen63340.0048167.008.802018
ENTREPRISE EVRARDJalhay1776351.0066475.0020.602019
ESPACE 98Charleroi-816839.65288968.14859543.492020
WEWABOTielt-Winge480972.8710668.031.002020
ERANBrugge273099.7615736.230.302020
SOBATCOLa Louvière-264844.71-389199.82432260.903.002017
VAN LOCO WILLYGeel129534.94-23119.111.002020
GEBROEDERS DIERCKXLommel20132.0610347.294.302020
CLEEMPUTZele8049.70-16686.992019
LANDMETERSKANTOOR PEETERS-TORFSAarschot691954.8566642.252018
NICO DELARUE PROJECTSOudenaarde21723.0412996.885.702020
TRAVAUX ET TERRASSEMENTS DU TOURNAISISAntoing1102745.107555.562020
MARC HOOGEKortrijk-20962.055974.752020
WOUTERS PROJECTS BVBAZandhoven78533.4737304.493.002019
M & RKnokke-Heist433055.2138982.212020
G.C.B.Willebroek239668.0059826.00542144.002019
RY-BUILDMerelbeke19310.8323045.992020
TRUYMANBeveren35769.7226385.482020
WELLENSKeerbergen520738.79117002.913.002020
LIKAUBrussel98846.694252.19360846.192.002019
M.G.C. MARCHALAssesse-60291.33-2042.162020
CLEMENT CONCEPTBouillon132905.65-4414.702019
KRIS LANGERSMaaseik616494.6560725.699.002020
CONSTRUCTORZandhoven204504.4964508.932019
MILANMalmedy55088.43-41829.772019
NOWA CONSTRUCTORSHasselt2740488.5385885.692020
GREFONBekkevoort-78.817603.062019
VANDERVELDENHamont-Achel4249836.41839349.6412358333.1635.602020
BRUXELLES EFES CONSTRUCTIONSSint-Jans-Molenbeek214181.0011396.00405576.002019
DE MEUTER & OLTMANSTernat726236.22145067.076.202020
RZN TECHNICSGent104843.96-32080.632019
CLEMENT CONSTRUCTIONNamur90399.875420.5812.002019
GROENSERVICE MARISSENNijlen2978441.181979834.513.702020
BOUTET VINCENTMalmedy261447.8026063.611.002019
DEBOSCAT RECYCLING BVBAGeraardsbergen-208603.0019860.004.402020
ARJOZonhoven468247.0555301.415.302019
BATHY PROFosses-la-Ville53880.0029478.00435278.002019
JEAN-LUC PIERARDDurbuy79212.58-29588.402019
GERDAY TRAVAUXHouyet386194.0645196.7826.002019
BOUWWERKEN BROSENSHoogstraten656425.95102286.275.402019
ELAUT - MORTIEROosterzele1124726.29103242.635.002020
CAVAKOGrimbergen27695.44-25041.712019
GROND- EN WATERBOUWWERKEN MATHIEU HEIJMANSKinrooi534679.7972602.101.202019
T.N. TERRASSEMENTSLa Louvière438247.76108703.8217.702020
ROC-SOLLiège44139.5610595.567.602019
TUINPLANNING SEYSOostende311782.7620445.953.202019
PERRELochristi347639.4542460.171.802019
ENTREPRISES LEJEUNELiège-12265.90-71403.772.202017
YVAMATHamme (Vl.)301083.5024168.852.302020
PEPINIERES SAINT - JEANWanze254460.7239698.195.502020
GD - IDSint-Gillis (bij-Brussel)32533.33-8359.222019
HADIJCOLier220655.1531818.932.802020
'T POLLERMENNEKEZutendaal-1265.0131.322020
HANSSENS HERMANOosterzele1567243.45137565.735.002020
CONSTRUCTION - TRANSFORMATION - RENOVATION - SERVICESNamur214319.002290.00316127.001.002020
TRANSPORTS ET TERRASSEMENTS DE GOUYCourcelles120252.9020982.479.802019
TUBEMEUSE PROTECTION SPRLDison500898.093086.525.102020
BERTJENS GRONDWERKENKinrooi289365.5314376.572.002019
WINVOLommel-61279.8773.932019
UNIBOUW L.T.Maasmechelen152740.091510.552019
COLLET LAURENT ELECTRICITESoignies253679.00445.0018.402020
SPRL THIRY LaurentVaux-sur-Sûre1053970.8734748.409.302019
VATECKortrijk147005.9776532.672020
RIK LEMAHIEUPoperinge-6901.07-28576.9310.602020
RYBRALochristi227554.5731651.152.802020
MELEAGRIAywaille46886.208774.530.001.002019
WELLUCLier104160.958925.152020
ABSOEvergem879625.61105918.4115.502019
MAHIEU INDUSTRIELe Roeulx141529.34-26935.290.702019
PHILIPPE AGUILLERAEcaussinnes85638.0026479.00365393.002019
BOIS DES PRINCESLe Roeulx83649.0016684.002020
LECLELede1034569.7839968.822020
TE.DE.ROUTEGrez-Doiceau3159285.38141084.894.002020
DE VLEMINCK JANNinove304839.95445457.6913.302020
STEEGMANS - ELENSLummen735608.7283761.151.802020
KLEPPER DOMINIQUENeufchâteau-27860.50-16467.53178442.422019
GEVELRENOVATIE RENOTOPLille64892.0032071.002020
ECORURASilly71911.8527628.372019
REDETRONICSZoersel15122.5122274.092020
ETUDES ET CONSTRUCTIONNamur130140.1632101.74201339.832020
ROUFFART MARCTrooz174948.9122797.242020
CANAntwerpen12888.3111490.242020
GREEN ROADWichelen273824.74121938.876.502020
LES SABLIERES DE LA BUCHEBeloeil22841.72-4932.082020
THIERRY LUROTHamois169905.007932.002019
VAGEMEPutte81396.35242.541.802020
FAVRAY JEAN-LUCBlégny175808.008745.001.002019
SPIMAPRE - VEGWillebroek-78302.699799.452019
PABSBierbeek148604.062899.432019
STESSENS HERMANKasterlee151869.8011103.162019
TAVAGROKruisem710432.00-42783.005.002020
CENACOHamme (Vl.)184657.543426.762020
WULTEPUTTE BOUDEWIJNLokeren1229362.91112848.1912619559.3839.102020
GRONDWERKEN TONY SOENENSWielsbeke1400559.63270235.288.202020
VERMEULEN WILLIAMEvergem674895.29142645.075.302019
FRANS BODENKapellen2254830.68326644.7616.502019
HOSLET FREDERICPerwez565697.0743047.658.002019
D & G OP DE BEECKBoom840935.27129661.252020
TERRAGREENOttignies-Louvain-la-Neuve241402.8441084.582.002019
TRANS-AGRIFrasnes-lez-Anvaing-62178.00-87218.001.002019
B & Co TERRASSEMENTHamois-67286.48-168860.331815518.4010.502019
PAUWELYN FRANCKYStaden376458.4042861.502019
BEN.NETDurbuy-27595.23-13271.012019
HEUVEL-FOLIE-SERRESBrecht651291.76116071.112019
JAN DEFERME KLINKERWERKENLummen177296.0038440.002020
ASKOUkkel183469.47-6170.502020
VAN ALPHEN LUDWIGAntwerpen185594.217875.212019
YILMAZAntwerpen9012.37-1183.2045161.372016
B S XBeveren585097.54155765.4028.702019
MALDAGUE - LAMBOT MAURICEMarche-en-Famenne84244.0042299.00291063.002020
Restore House ConceptWavre3534.00-92.002020
C & C DELFERRIEREIttre-77560.20-45850.272020
ERIC GRANDJEANGouvy697392.6053215.123.302020
CALTERABrussel222792.899299.623.002019
BOUWBEDRIJF PELSSERS ERIKMaasmechelen69168.8643255.252.702019
MODERN DESIGN CONSTRUCTWellen10239.05-1995.052020
BAEYENS & FILSLessines331575.92-47752.4610.302020
ErtrijckxLanden260234.2344963.473.002020
VOMA-INFRAMaaseik13802.832009.881.202019
DEBAGRICelles (lez-Tournai)-45315.30-63612.592019
HILLGREENOudsbergen75473.8011293.072020
SABLIERE DUPUISBassenge-11009.40-25592.474.802019
VERTIGESArlon24234.05-7671.832020
TERRASSEMENT DELATTELens (Hainaut)471878.1983567.011280392.605.302019
TUINEN DECRICK LUC BVBAHalle67724.37-4978.982019
KAMISint-Genesius-Rode63598.00-4883.002019
LA MAISON MOSANE, TECHNIQUES & TRADITIONSBaelen188966.0925443.402019
DC DAKNazareth74571.008572.000.802020
GERARDAwans57634.08-3201.902020
LANDSRODEOverijse697590.1534596.095.702019
KRIPAJODamme77144.92-383.171.002019
PHPTELECOMHerve65188.92-9905.972019
SINNEY - HEVAStaden82339.5311055.472020
NEVEN GEERT TUINBOUW EN FRUITTEELTMaasmechelen34066.008700.002019
HOYOISMons56318.852507.5055201.312019
INTRABOUWSint-Niklaas1088295.7354330.982.602019
M-TradingEnghien574178.0788444.014.302017
ADAM MAINTENANCEBrussel121741.18-14259.052020
AKRNieuwerkerken (Limb.)393152.02-23.174.702020
DE TUINBOERDiksmuide67315.0322807.100.102019
SercotransBraine-le-Comte-244300.00-471018.0010.702017
WIVERCOHoogstraten364484.3691063.844.202020
PATRICK HUYSAalter1655011.48102483.862020
HEIN VANHOUTTEZwevegem2653308.63830271.5139.302019
S.K.Courcelles219350.90-13108.17138907.510.902019
CENTRAL VACUUM SYSTEMSOrp-Jauche139646.9624887.122019
CHERON DSoignies445457.4559195.9414.502019
CUYPERS LOGISTICSFlémalle616498.192471.624023911.6930.502019
AMENAGEMENTS MAXIME DUJARDINAttert-10377.00-2193.0039865.002020
SPAZIO VERDEMerelbeke33625.04-31098.352.302019
M C DEVELOPMENTWanze1001870.0044681.002020
SOCIETE LOGISTIQUE ALAIN BRUYNEELVerviers562870.8063090.072019
GDD INFRATemse4439651.73308759.5013826631.8480.102020
OPRINS TUINRijkevorsel1428782.00399427.001.402020
COTE COUR COTE JARDINStavelot107806.2417236.322020
ALGEMENE ONDERNEMING VAN DELMPuurs-Sint-Amands1040055.00133042.003.002020
BETTER SALESPelt57988.9518298.152019
LOGISTICS TRADING & CONSULTINGBeveren-89473.43-339363.1911.102017
Stijn BisschopNazareth151641.7215323.182020
ALBETON CONSTRUCTWaasmunster139946.7017263.902.302020
HENS STIJNBrasschaat1144479.04220219.293.502019
GRONDVERZET DAVID HEYMANAssenede294368.2952472.522019
GINO VANDERVOORTHamme (Vl.)417520.09-38131.492020
CHAI D'OEUVRE CONCEPTWalcourt-15556.84-8364.302019
ETS. PATRICK DEFRAENEBeauvechain76395.0023508.002020
TERRA - NETSprimont502902.11-93342.782019
B.G. TRAVAUX PUBLICS ET PRIVESSprimont-15365.63-33122.653.802018
AUDAG PROJECTGenappe23428.30-11855.142019
K. & T. MEYNSTorhout451130.0372097.123.402019
ENTREPRISE JUSTOFléron630618.6612244.003.802019
GROND - EN AFBRAAKWERKEN VERPLANCKETielt248217.709642.032020
GRONDWERKEN REMANSZutendaal382656.2158589.606.202020
WIJNANTS ENERGIENijlen78328.2817260.371.002019
LEVIS CARRELAGESWavre67843.00-36311.005.502019
UDIWavre89485.141846.98176907.002019
CHOUETT'PISCINESMons-136.32-477.082018
VANHOUT EDDY KLINKERWERKENBalen-91005.05-30289.892018
WIAME NETGembloux1075269.47309763.7734.702019
BEIRNAERT FILIPBerlare421923.7080988.107.702019
B-O PROJETSGenappe199269.85-26302.882020
PRO PHIL RENOVOrp-Jauche118187.54-525.011.302019
WA CONSTRUCTSchaarbeek75188.402837.342020
EUROCOMNinove234649.62-3283.942019
I & TRANSMaaseik876060.99-54554.406.202019
SERVIMATFleurus4348668.00135328.0012212663.0026.002019
L.M.C. CONSTRUCTIONMons55087.28-2647.294.202019
PINDINELLOChâtelet-19705.16-28384.18261273.732.502020
GRONDWERKEN HUGO NIJSTongeren126586.484282.382019
WYLAGROPoperinge692132.1799416.5510.002019
GROND- EN LANDBOUWWERKEN VAN DORPETielt385584.5439278.312.102020
GROENPLANNING DE BONTEDendermonde204216.0053647.002020
ALAIN DE JAEGERLochristi152034.3614211.301.102020
GE.COStavelot765260.57111770.932020
DEDEYSTERE NICOLASDeinze855468.76182634.680.502020
BUYSSE GEBROEDERSLievegem1320784.20103286.122020
HAVENEERSBree277552.8747793.152019
JOPA CONSTRUCTKortenberg94348.3712452.452020
CONALokeren8730160.621243501.667933382.5750.102020
BRACKMAN ANDRERouvroy362396.0011458.002020
ROMBATIMJette107696.17-242.262019
N & T. SERVICESSchaarbeek409883.1184796.191002059.352019
BORSUGesves466404.1310596.511.002020
AGRIFEMAMiddelkerke633854.62180559.206.902019
'T VERLOREN SCHAAPDamme-260703.45-6386.612019
VAN LATHEM - GALMART RECYCLINGHalle1241765.69140555.634.202019
JACQUES LAFONTAINE & FILSEtalle2941543.00480333.002201450.006.002019
A.G.B.b.Arendonk210941.992720.3029.502020
BESTRATINGEN HUYBRECHTSGrobbendonk89009.123843.282019
JOHAN SENDEN TUINAANLEGHasselt117898.5712457.982.002019
BRAICU FINIASJette135174.35-7950.032020
B.S. SERVICESSeraing324697.48135468.6026.202020
JR RUTTENOudsbergen16467.002387.002018
VAN HAMMESteenokkerzeel97055.0018046.002020
GEBROEDERS SOMMENMerksplas797341.1386492.1118.002020
B.R.I.S.Meerhout995871.4995781.5730.502020
WANTY ACADEMYBinche5220.59-6921.88168224.342.002020
GESIMPROBinche1703150.22118357.82220002.602020
BOUCHIER PAULKaprijke120783.5613264.372020
KAT BELGIUMSchaarbeek58003.0013758.002019
D. VANKRUNCKELSVENKontich184225.3395068.472020
MARC LAMBRIGHSHasselt93887.452684.542019
BOUWONDERNEMING VAN BIESEN DAVIDLebbeke66330.006033.002020
JR PEPINIERES RIGAUX SRLNeufchâteau2709191.00105516.0039.002019
AANNEMINGSBEDRIJF WOUTERS PAULLille110181.84550.071.002019
BOUWWERKEN GABRIELSSchilde571070.1414690.531.502020
FALLETTABrussel377796.3229555.5512.202016
CLEFANLanaken116372.76-24389.171.002017
LOBOHalen10026.76-8672.261.202019
CREHABITATGembloux16570.43665.254.802019
O SOLE MIOBrussel14567.50-11616.573.702017
SEDAJabbeke226298.503929.643.002020
VERHEGGHE KOENMaldegem963118.74157535.332.002019
TERAJYDAth-9405.74111.35155670.231.002019
GEERT MICHIELSLiedekerke321371.44-9318.082020
CHRISTIAN PIRENNEThimister-Clermont361723.5427707.261.702019
GAROFALO & CARDAMONEWemmel28705.00-10354.002019
STEYFKENS MARCGenk82646.49-948.932019
DECO CASTROBrussel11924.58-6230.05104668.452020
INSERELECWalcourt30362.301541.900.802020
HUGGY CONSTRUCTSint-Lambrechts-Woluwe14711.0010007.00290202.002019
ENTRASTLievegem55171.2814714.832020
Baijot Jean-Luc SPRLBièvre111511.2518929.850.102020
SOMAFI'NVESTNeupré-1067535.69-1181544.9710.202018
Loon- en Grondwerken Driesen W.Hoogstraten46479.428328.942020
CERTIBELBrussel1646.53-7875.692017
DICIU STEFANMons200475.1575487.671408709.8312.302020
AGRIBONassogne70513.961700.222019
BELGALEC CONSTRUCTAnderlecht55799.005489.000.502020
GREEN CREATIONAnhée203852.0026456.001.002020
HEUMERTHoogstraten14781.46-702.892020
YVHHoogstraten330768.37141402.943.002020
N.F. BATIAnderlecht84076.0026229.00238478.002019
T.S.HLeuze-en-Hainaut61326.8415576.245.802019
ROEGIS BARTSint-Laureins375546.2268003.332020
Dotremont RaphaëlEghezée-8209.002502.002019
BZ - CONSTRUCTIONSSint-Niklaas43235.559159.302019
AANNEMINGEN SICOKortemark707368.97217150.4611.602019
TODICAAnderlecht68290.3810807.25704684.572020
ROTTHIERHamme (Vl.)263296.001974.002019
SOCIETE EUROPEENNE DE TRAVAUXSaint-Ghislain101797.4515246.882.902020
ROMTEC STONE PAVINGMechelen36385.359998.02154968.452019
BLOMMAERTS-ROBEYNS-GOOSSENSLonderzeel-50586.3511137.936.902020
EZESint-Niklaas29326.68104.812019
ALESIM CONSTRUCTSchaarbeek153113.2625400.412020
De TuinexpertHechtel-Eksel12642.4031449.502020
BELGO-CARRELAGESBinche13855.00-18615.248.802018
DULCOHerk-de-Stad54865.664495.022019
DS GrondwerkenZandhoven140678.6837926.551.802019
DE WAEGENEER JÜRGENRoosdaal69948.068494.572019
KITE CONSTRUCTIONSchaarbeek76704.0011656.002020
BURAK COMPANYAnderlecht-3449.6114737.888.302019
SCHOEFS DANYHoeselt156547.6961617.882020
ESTHEDA T & DBekkevoort82413.781315.442020
VAN DEN BROEK KLINKER- EN GRONDWERKENPelt19355.7511942.632020
Intro WindmoldersHerk-de-Stad122889.9354448.522019
HARINGSOudsbergen24873.207992.831.402019
BATI-MANBraine-le-Château-7725.00384.002019
DN CONCEPTBinche34500.0011693.002019
DE CLERCQLede181395.2653328.712020
EYKMANSBalen58816.935348.212020
Bel MaisonAttert11994.50-1223.282019
JDL GROND - AFBRAAKZwalm-4701.22-38821.652020
SYSTEEMBOUW VINCKIERHarelbeke58503.5913096.852020
DSF RENOVATIONElsene54501.384578.572019
BATIXAVWemmel-67454.00-41153.002019
TMB projectsPutte628221.005302.004.802020
GROENPROJECTEN REGOAlken63000.1917222.441.802019
JAN VANDEWAETEREZonnebeke133705.0042938.001.502019
Kemps JonasBalen97443.9729502.615.502020
MDM AannemingenStekene84626.3524379.681.002019
WD GROGistel58898.9622859.751.202020
ALMC BETONColfontaine-2391.00-41937.002016
ROMACO TRAVAUXMalmedy36174.927141.06639552.595.202019
RentLokeren320223.35117562.161122129.512017
JOERI VERYSERGistel142043.0667410.742019
DELESPESSE-VASTESAEGEREnghien5293.871356.032020
MOLEHANT CédricSomme-Leuze-55118.00-29607.00626820.004.402019
THISSEN TERRASSEMENTWelkenraedt8834.681472.532020
M.N.S.Zele27425.487711.950.202020
KTE TechnicsZele617801.23185595.825.102020
KOBELFRASeneffe33773.4712213.432020
GEO VANDAELE F.L.Oostkamp115278.0371693.492020
BBUILD CONSTRUCTIONSUkkel58559.009716.003.302019
CAPACITY BUILDMons22213.7626923.272019
BLONDEEL GINOEvergem11486.23-2531.012020
DEMEULENAERE AANNEMINGENStaden67150.75-3783.372020
ISOTERABocholt148704.1568148.943.402019
Construction BouwTessenderlo181366.00114716.002016
DEGGOHamme (Vl.)103428.886581.402019
TPNSOudergem309230.9381619.172020
TOM CONSTRUCTIONKapelle-op-den-Bos20796.077220.842020
STOMEKA CONSTRUCTGrimbergen76185.1814348.832019
LMC TEXJurbise29570.009312.001.002019
GODART FABRICESoignies-13489.00-45407.0066523.002019
VAN DER HOOGERSTRAETEKaprijke138565.558669.571.102019
ROBIN'S WOODGrez-Doiceau-6832.7785.152019
GEBOERS BOUWONDERNEMINGTessenderlo20717.215797.280.602019
A.C.I. SECURITYMons20563.0017911.002020
SL DEMOLITIONTournai185870.0064649.004.902019
Ondernemingen Fettweis P.Gingelom307305.2937702.872019
CHRISTIAENS THOMASKluisbergen190023.60133303.093.002020
TONIC PARTNERSTournai30410.842905.182020
JABARY’SGrimbergen103355.8561551.902019
LIGNUM PROJECTSTorhout63856.00-2401.00601652.004.002020
S.C. TERRASSEMENT & CONSTRUCTIONElsene8661.26-8336.09177720.493.402019
ELEKTRO CJAntwerpen24002.854895.302019
PICERNONHasselt16221.40-7736.772019
HOUTTECHNIEK COLSONWaregem240360.00112058.001.002020
BORACOYNHaaltert41739.008125.002018
GMT ServiceLokeren14011.839927.312020
CELIDEE CONSTRUCTWaregem66368.15-138243.58100000.002020
TRANSPORTS T.S.E.Saint-Ghislain23093.903086.552019
R & N GENERALESchaarbeek77140.2616825.832019
DELTA CONSTRUCTIONSSprimont382370.43116465.7847.602019
RDSAsse30953.0020167.002020
Dubron SimonMeulebeke464690.75122520.881.502020
Master Gyp ConstructionWemmel26850.042714.72162876.620.102019
BE PROMOAnderlecht11468.445507.902020
DFJ SOLSMouscron76320.3434555.494.202016
C.H.CONSTRUCTIONLiège148590.1756456.872019
De Gendt W & WBeveren31759.056545.752019
ENROCHManhay288746.1189717.942.002020
LAFAUT JEROENPittem62390.3159291.982.002020
CRS Real Estate ProjectsHerk-de-Stad31417.45-1209.010.102019
Vantomme ContainersMenen324251.03122334.322.002019
LKC SERVICEGenk235882.99119007.813.002020
BG SolutionsLedegem206126.0123106.842020
Constructions ModernesAmay53581.64-2205.182.002019
AtradiOrp-Jauche84009.23-1446.931.002019
OMNI-DRAINDiksmuide-112251.12-157422.504.502020
BYDLokeren18805.5021920.991.802019
GILLES CALUWAERTSHélécine290386.2082846.435.002020
DRIBO WONINGBOUWMeerhout79325.00-25721.002019
JJ Concept et SolutionGembloux4337.00-11383.002020
EDDY DUMONTHam-sur-Heure-Nalinnes34928.58-5556.970.702019
CRBAnderlecht10744.15471.58783130.002020
LUCERNWillebroek348931.0089113.002019
BOONSGeel1878636.49104479.6628.602020
HG&AArendonk-124085.787255.624.802019
ITKVoeren22700.468381.622.002019
ANDRE BILLENLiège53833.0023227.002.002020
DERETZ CONSTRUCTPéruwelz51404.964392.863.202019
TPLHLeuze-en-Hainaut114992.5658706.353.802019
VIRTUALLZaventem129766.4634493.422020
SUDAGRILéglise743295.00209754.001571859.006.102019
HSTAywaille19860.46604.34101137.172019
TOM VAN STAEYWuustwezel59919.875618.792020
DENYS SUPPORTGent1127249.61519634.552864721.249.002020
LIEVEN VANHEULEMaldegem69995.08486.952019
INTERNEOElsene15417.004998.002020
D.C. GRONDWERKENBrakel1103877.10149352.707.802020
CONSTANTIN CONSTRUCT - ENTREPRISE GENERALE DE CONSTRUCTIONSElsene95721.9919233.772019
D.P.CréationRendeux-62415.58-1480.182019
DE NOBELE TRANSPORTRoosdaal57141.007696.601.202019
UW-RENOVATIE.BESint-Niklaas43323.00-3029.0054707.002020
DE KIMPE D.Torhout353837.8921967.203.602019
ERDO GUL CONSTRUCTWavre35015.4911790.122019
Location et ManutentionGouvy127452.3316112.780.702020
Dakwerken VANDEN BERGHE WIMOudenaarde-16977.181714.420.402019
MERCY BVBASint-Laureins140418.0091792.0017.002019
DRIDITOITRonse6374.00-16611.0012909.002016
MAES GEERT L.G.R.Brugge571010.69123440.559.502020
VAGROMouscron62600.0217709.391.002019
MONTI-ASASint-Jans-Molenbeek-20753.03-9699.082017
A.R.T. Building GroupElsene4219.111176.031.702019
LCKSint-Pieters-Woluwe45385.8719543.011318360.252019
AGRICAMPAGNETTEOrp-Jauche21948.594533.762020
Entreprises CHarles HOYAUXLiège-32160.17-4629.242020
ah constructionGembloux35270.70-13002.752019
COCON-RenovatieprojectenOostende-10548.885483.382019
AEQUORTemse1021042.6129753.382019
GT LandscapingWesterlo-14298.12-96474.982020
BOIS & TOITEllezelles-3622.23-28448.721.002017
GRODÉVÉMeulebeke114034.5921261.080.802020
HAPERSint-Jans-Molenbeek19431.27127.83284121.000.302019
DECKERS BOUWSERVICEHoogstraten40673.634854.851.002019
J & M RENOVATORSNiel76737.483981.962020
MICHAEL GRENIER SERVICESRamillies51836.0013332.002020
UNIVERSAL BABYSilly39330.972882.642020
2FIXAalst43185.0016733.002020
Top NoordRijkevorsel491372.00436755.000.802020
TERRA LOCA SERVICESBurdinne48880.95-14907.070.502019
ONYX 7Ternat3569.003181.002019
BASTONNEGent122394.7414646.051.402020
LED RENOVATIONLinkebeek67237.0416920.432019
H.C. Invest SPRLBaelen175325.5493467.341.602020
H & A TechnicsZele69121.2020661.142020
D.TRANSP-AGRIWanze21930.43-63776.962.802019
DE VESELEEREnghien169476.00-27021.002020
Green Urban ProjectsGent193709.801469.052019
Projectbouw EngelsOosterzele-13561.06-15712.992019
ASS DESIGNGanshoren81756.0520610.46241487.072020
JMD COMAFERErquelinnes9086.32-5103.912017
ARROSint-Laureins39077.60-578.012020
KERKHOFS GRONDWERKENBocholt130177.4320712.103.802020
AR CETINAntwerpen41414.0210961.822018
L.C.T.C.Thimister-Clermont-458990.98-15446.262020
VIVATECHSint-Joost-ten-Node59089.393518.752018
2H AGRISombreffe150813.22-128.661.002019
GerjagriJodoigne-4039.03-1504.062020
DRABIK CONSTRUCTMortsel50781.23-5204.712019
BELGA RIOLERINGSWERKENGent4331.94-3286.972016
STEFAAN COUCKE LANDSCAPEKortrijk62929.9847325.710.902020
DAVID CEULEMANSKruibeke48861.8838398.892019
CMF CONSTRUCTIONNamur129455.6556008.602019
LABEL HOMEBrunehaut-47194.40-38559.182019
B.O.S. & CoGenk14936.001523.00104443.002019
MC MONTAGETubize30484.8211134.18221529.172019
TMMJ sprl-sAndenne19138.504449.252020
PKGROJabbeke60333.0414162.132019
BOUWWERKEN DENISSEN CHRISTOPHEBrecht147009.3825048.222019
SIMON PIERREJette60358.5428.9833740.272020
MIKE SOUVEREYNSSint-Truiden1693.452834.802019
Manutention Démolition and Cleaning ServicesEvere131260.18-66789.0621.002020
ANTHOCAVADeinze-277310.9888009.062020
IDEAL SOLUTIONSBeersel-94118.907433.232019
AVCI R & S CONSTRUCTIONVirton130068.665354.52490953.693.802019
BRANIK ServicesBrussel11049.00-40244.000.702020
JMS WegenbouwSchoten65366.516165.765.702020
DHAGO TRANSZelzate78087.0713550.800.402018
YANNICK DESMETZKuurne-101170.54-11778.992.102018
Pierre et François DEPASMarchin27084.7089.122020
RO-FACADEAnderlecht42529.0013180.002020
LE PARQUET ET SES SECRETSAnderlecht45375.558319.61129620.352019
MovelcoGenk28827.5810099.170.302019
SEYNAEVE GROUPKuurne163073.296333.904.202020
MOUSON & CoElsene4828.21-6181.782019
All VermykeelWielsbeke175957.0221015.872020
FloriaAntwerpen210051.5612518.352019
NVR JARDINSOttignies-Louvain-la-Neuve45700.008494.002.002020
BOUWONDERNEMING ROSMEULENTongeren79861.4312641.002019
F&M TRASMons39532.00-28338.001.002019
SMP TERRASSEMENTLa Louvière4050.00200.002017
GLOBAL A.T.C.Halle7729.00307.002019
GreenHoppingOudergem51403.3440120.932019
Home To BeOudergem34841.00-9444.002019
LA METALLERIERumes99100.0011877.002019
A&T-SolutionsZele88114.1011747.620.502018
GLUESTONENazareth95708.1723204.442019
BADAEK'S BUILDINGSchaarbeek62962.0810618.752.202020
4G RENOVATION SPRLNamur41633.00359.00261540.002019
AGRIGENIEDurbuy54640.21-32224.322016
D.V.C. GROND EN AFBRAAKWERKENAalst-79946.21-43691.172019
AKKHALI CONSULTINGQuaregnon184196.1730483.802019
PCM CONSTRUCTSLiège19554.72574.44549503.341.502019
ERD-KABELGent162015.3530021.422019
A-O ConceptLiège-14907.36-9668.2690141.232019
VERMEULEN NICKStaden150446.02-1993.872019
CITY COMPANYSint-Jans-Molenbeek60581.282549.772019
MV-TOITURESUkkel133155.3867594.642.702016
LARDOT CONSULTINGWanze205335.96136057.382020
InternationalPartner - Hi-tech & ProductsChapelle-lez-Herlaimont21119.83850.551.502020
VAN LATHEM GALMART LOGISTICSHalle1815390.67411622.454114951.6329.402019
VAN LATHEM GALMART TRANSPORTHalle986933.57145927.132710741.2325.402019
LES DRUSSchaarbeek122189.55141980.30561237.402019
EDDY STEEN KUISEN-NETTOYAGEKoekelberg-418452.27104437.5413.502016
DAKWERKEN VAN OVERBEKEBeernem201562.3634060.034.802019
LS-PSint-Laureins20969.13-7919.222019
ENVIRONMENTAL WORKSHeusden-Zolder233932.2241622.522020
Brussels Construct & RenovationElsene1219.84-1345.672019
DENIZ CONCEPTSchaarbeek26490.6916944.842017
MARECHAL F. & FILSFlémalle-37294.81-34008.742019
F. GILISDurbuy20258.00-7286.002020
BAT LINELennik58045.002340.0069565.002019
BATI P.R. SPRLVerviers11142.38-2907.642019
RASTLANDKortrijk165735.00102121.001015457.004.002019
VGA ISO-CONCEPTBrussel-36504.75-35040.9827506.872019
Mettet ContainerMettet12596.1713370.232020
RIBEIRO MANAGEMENT SCSGrez-Doiceau-5146.00-8936.002020
MB BouwconstructPelt47017.4719195.372019
WIM STOKMANSKapellen61560.0011108.002020
ROGISTER & FILSSoumagne240375.5144838.734.602019
A&O Real Estate InvestDamme189607.0240455.622019
MARIO ROSSEELHaacht47999.51-6335.092020
M.M.D. BOUWAntwerpen161237.3831880.662020
MATETMomignies55227.7931098.67220255.802019
GOOSSENS BOUWWERKENLievegem256743.0395028.396.802020
MATTHYSENBrecht228294.5992589.518.402019
HOBOTRAGavere111866.5526574.912.702020
GD INNOVEJemeppe-sur-Sambre161387.26-25521.171.002020
Michel ConstructionsSchaarbeek9841.082044.82254584.992019
TOITURE GIL BAUFAYFosses-la-Ville50798.7919222.133.602019
VIDANGE ECO-PROFloreffe66495.39-10771.931.002019
VIO BATAnderlecht28198.1921775.01515573.352019
TOITURES DELHEZ CÉDRICBeyne-Heusay59337.8439516.5217.802019
SALVATORE & filsSint-Pieters-Woluwe20659.5315217.552020
ALGEMENE BOUWONDERNEMING VAN MUYLDERBuggenhout39068.008752.001.002020
Tuinen PeetersAarschot102946.2244555.206.002020
SOENS ALEXANDER GRONDWERKENLendelede21304.99-15442.972020
GuldenbouwHeist-op-den-Berg442094.00102924.0013.902019
VALconstructHavelange36455.77-19576.76270274.833.402018
Grondwerken PersoonsHalen319225.4717370.213.002019
POWER TUBE BELGIUMMeise4157.80-12280.762019
EMIEDISchaarbeek52264.2423195.96552380.000.502019
LOONBEDRIJF AERNOUTS TAXWuustwezel-56618.07-207324.253.902019
SparkSAssenede38107.4821514.67115310.292019
BELGO SUPPORTSprimont-8644.2224396.402019
Beliën & ZonenHamont-Achel393112.6544689.442.902019
A.L.M. CONSTRUCTZonnebeke25423.2121572.172017
Stéphan CachoirPéruwelz-112109.026480.455.002019
LA TOITUREAnderlecht156705.00-7384.002019
TUINEN RIK ESPEELLedegem712859.2983310.092018
TAYTIWuustwezel90971.6016684.972019
BENNY SMETSArendonk115303.4517735.082020
JOGROLangemark-Poelkapelle73538.819985.342019
BRASIBEL SERVICEHélécine33003.41-13607.320.102020
YARIMSchaarbeek145886.5029322.492019
CSG-Construction Selon GabrielAndenne-120.071094.292019
MEMCOGent107797.3620061.959.202019
MINI KRAANWERKEN DE VELDERTernat59699.812591.051.302020
CLAES H.Ranst28813.567640.063.902019
Johnny en Patrick BVBAPutte-34654.000.002017
CREATION CHOUETTEBrussel18166.32136.372019
GREEN SUPPORTRoeselare196911.7238832.521.002020
LE QUADRILATERE DE LA LEGIAAns-45714.35-2926.292019
VitalconstructSchaarbeek52654.0011289.002020
ExParTechKraainem90454.08-1928.712020
Jean-Louis Meurice ConstructionsFloreffe73020.0016623.002018
WILBOWNeupré1650429.94491704.939.502020
Bernard Thibaut L'ami de votre maisonWaterloo16315.1014441.442020
BOLLY & BECKERSAubel115438.5915426.897.502020
LVLC PELERIN SMETSSomme-Leuze-58747.125425.072019
GOEMINNE AANNEMINGENDentergem94874.81-27431.743.302020
VV GroentechniekPecq124197.2020303.581.002020
ROJANDenderleeuw517064.5553972.542020
IMMO-IBOMons-22.99-1859.202018
GEOOCONSTRUCTJette78331.5314623.992019
STYLCONSTRUCTVillers-la-Ville95972.6714610.132018
BATECO S.L.Grimbergen49565.0044218.002020
BVBA Grondwerken VerhofstedeWaregem112738.0973743.972020
MUSELLEProfondeville230869.4356655.68248787.001.002019
BARGAU CONSTRUCTEvere39195.7222299.90262170.542019
TUINAANLEG PROVOOSTBrugge47876.227610.382020
Algemene Bouwwerken Martin DevolderPittem65177.1511315.602.202020
AD BlastingAnderlues25449.0039573.0015.102020
DRIE DIASElsene80888.007847.002020
VIOCONSTRUCTVorst28704.0019730.002019
TERMOTHERMSoignies172657.5625545.912019
RAM EXPRESSVerviers22317.003396.002017
ANDY BEST FLORINGVilvoorde48455.0021932.002019
Ôooh...Jardin !Incourt8691.9733364.883.702020
GOEMAERE-GRONDWERKENZulte38101.0516963.022020
NDPErpe-Mere54075.94-647.952020
BUILDING LUXBrussel41658.621500.802019
WILACOZedelgem84029.139823.052020
LANDBEHEERMeerhout-47804.5748478.918.602019
MAT SERVICESUkkel80637.4152220.272309753.392019
ADIMORAntwerpen82834.0054699.002020
MAXIMUS DECORAnderlecht7701.315289.042019
DESIGN CONSTRUCTSint-Gillis (bij-Brussel)176620.0676065.641036461.672020
RAPHAËL LAHAYEJalhay27342.718880.132019
ENTREPRISE SERVICES BELGIQUEDrogenbos150267.8977904.296.702020
JIMMY VERMEULENTemse957235.31333109.834.802020
U-STYLGrimbergen18019.081437.992019
YOUR DREAMING HOUSEZaventem-38298.95-66238.33260924.970.702019
ART BUILDING INVESTBeringen-61002.576623.602020
BUZ CONSTRUCTSchaarbeek88046.6917604.492019
JRGSHasselt22108.461764.062019
DE DECKER-VERSTRAETEN LANDBOUW- EN GRONDWERKENZelzate51177.2914431.792020
Etude Clean IndustrieAth159427.59-1801.581.002020
MATTIBOUWZoersel263986.3863528.774.002020
DSW VEEGWERKENLokeren1265644.46394630.572020
Tuinwerken VanfroyenhovenTielt-Winge38753.063559.331.502019
FM électricitéWavre81223.5520721.032019
SIMON EDDYHerve388754.8398235.872020
ENTREPRISE GENERALE B.T.C.Ohey21490.90-4428.482.602019
A.I.R.S.Liège569814.33179814.111.102020
MC DESIGNAsse52380.066655.4399111.622020
TSSI SERVICESQuaregnon29077.00-1039.002019
JK ServiceMeerhout810049.95392759.322.802020
S & A CONSTRUCTSint-Gillis (bij-Brussel)61175.2320863.312019
PEETERS SAMUELPhilippeville170138.1039018.391.502019
BLOC MAGIQUEVorst11026.001843.002020
TUINEN JAN WITTEBOLLEArdooie95705.1116269.820.402020
RF ConstructHerk-de-Stad110530.2728110.062019
J.E.I. RENOVOttignies-Louvain-la-Neuve-10351.81-7205.292019
J LEMAIRE GSWTernat1026.67-5173.332015
ENTREPRISE LESENSChièvres-71193.6529327.771.502020
ISOBEL CONSTRUCTBrussel-14699.98-39835.67186931.310.202019
RENOVATECTSchaarbeek8573.144825.3132497.602019
Stone CreationRoeselare72013.6149048.372018
DANILOSCourcelles19737.081608.9547390.942020
DASSint-Gillis (bij-Brussel)26576.523388.85292772.002020
L'ID BOIS sprlGesves-116553.46-300.6960297.260.302019
PJUkkel22535.008592.0064788.002020
BATIMUSSchaarbeek43018.91-20355.692020
FAGOT CONSTRUCT & COGrez-Doiceau60676.3622550.042019
ATO INVESTEllezelles179779.9950043.736.402020
VBI ConstructDilsen-Stokkem171076.9229999.680.102019
ALBOTOMWanze1270433.26-14209.7410.502019
H.E.M.Lokeren53290.814828.262018
WONICOGeel282219.48115940.049.302019
DRIESMANS YANNICWellen292999.1726308.932.802020
DUMONT DIDIER ENTREPRISEPepinster3063.00-659.002019
BOUWWERKEN RDBalen24676.72-10524.202019
LUTEXHerstal3035159.00267825.004.002020
DEFRACOAnzegem95751.8438376.622019
WIM BRAEKEVELTOostrozebeke172300.6556155.136.802019
Transports BALAND AnthonyBastogne323037.9955780.122020
OK J'ARRIVEVorst66675.0549941.231.802019
TrentGent100320.265988.612020
PATNOREtterbeek24650.14-1566.732019
TERRACJalhay126429.9941317.244.802020
PAVAGE JULEMONTHerve17961.8713407.632020
ERIK CONSTRUCTOudergem14447.9411033.942019
BG CONCEPTFléron25682.739173.950.902020
WILLEKENS GROND- EN BESTRATINGSWERKEN BVBAPeer112591.3124738.312020
BKN BOUWAntwerpen12848.0713996.482020
Loonbedrijf Geudens RetieRetie66988.10-3613.562019
CREATIVE GEOSENSINGYvoir69340.7730888.532020
Jonckheere DriesJabbeke81500.5725572.201.002019
STEEMAN DRIESOud-Turnhout13635.80-5563.882019
DIRK BROEKX GROND- EN AFBRAAKWERKENBree-19836.18-33928.612020
TRAVAUX AGRICOLES THIERRY ET ROMAIN COLLARTDoische141453.0040804.002020
HAPPY CONSTRUCTSchaarbeek119511.0630728.218.302020
TALMIErezée-17395.00-11722.002019
B & LIZAntwerpen10323.877862.602019
TESKYA-LIHoeselt-24554.785153.421.202020
CROES DTongeren580991.00171114.001.002020
ADEGRO INFRASTRUCTUURWERKENBerlare555347.9591356.102020
ATH ServiceFloreffe-86100.00-18843.002019
R.T.S. InfraZedelgem1180588.76-28952.9219022226.4635.302019
BADE CONSTRUCTIONSint-Jans-Molenbeek-57404.72-46962.972.002017
MARLI CONSTRUCTIONProfondeville-3714.65-40319.93331390.892018
INDUSTRIAL DEMOLITION SOLUTIONSSint-Gillis-Waas35164.005150.002020
GRconstructAnhée-14102.21-1702.823360.002017
LEMEY TOMTielt211588.5659026.992019
BEDAGROHerne242030.72126167.922019
DemoTechnicUkkel-6243.004420.002016
SCONSTRUCTKampenhout48445.668483.262019
TLBGGent2220.87-993.142016
ADS BELGIUMWatermaal-Bosvoorde-133622.31-4056.612016
GM ENGINEERINGAntwerpen11741.08-1059.582018
MV CONSTRUCTHoeilaart2716.88-13419.382018
As-38La Louvière199740.4332383.29432719.862019
RDM³Landen235500.05123966.402019
SANITARI & CoSchaarbeek11317.191057.112.402019
APTE CONCEPTGenappe36838.581841.14224540.762019
DESIGN FLOORHerstal45496.4214431.711.202019
Grond- en Bestratingswerken Cédric Van LembergenZele159149.04138689.041.502020
HARU TOOLS & SERVICESOudsbergen240273.1046596.029.602019
KLI-BOGRARotselaar-19302.63-37373.652019
H&ODestelbergen19209.38-12431.382020
ILIOS CORP. BVBASchaarbeek13071.0610014.082017
TRANSLIMCourcelles-6325.67-137.302019
MC LINEWavre44721.7115055.622019
PTS BuildingBeringen131791.9058422.532020
4BUILDAsse48735.2012746.872019
Werken-VlaanderenGent780029.00318348.00165.702020
HedaBrecht29506.873711.072019
BDS CONCEPTBinche67512.758855.970.602019
A.I. RENOVNamur-11306.00-11993.002020
ENTREPRISE RAPHAEL MATHIEUFarciennes25193.462125.512019
J. LAHAYEPepinster30822.007806.003.002020
ANTON1Brussel2661.981884.502019
VL-CONSTRUCTWesterlo86708.5520681.951.002019
TURKUAZ INVESTLokeren24673.658286.212019
BOLLAERS PATRICKTongeren39031.746276.782019
HABJalhay-128516.51-81345.332019
VAN MOER STIJNBeveren341293.3335553.142020
GRONDWERKEN GEERTDiepenbeek143561.6353166.560.502019
Artisans MaçonsMouscron58038.0022485.005.802019
VR CONSTRUCTHavelange36027.0414142.592016
MVS ConstructionSoumagne-1343.521479.652020
CONSTRUCTIONS POLET JEAN-PIERREAywaille34224.93-92.602019
B&B HOME CONSTRUCTMorlanwelz17596.00-999.002020
AEM CONCEPTGanshoren27170.725390.722019
MEYERS EWOUTDamme41238.05-25173.151.002020
CSPVOttignies-Louvain-la-Neuve18954.001263.002019
IZZO CONSTRUCTSchaarbeek88598.2918778.220.102019
ORYANASpa16557.51-2524.712019
SPRL Benoît DEVILLERSMarchin20920.482394.861.002019
FOURMI PROBrussel89357.0018955.00730450.002018
DAUWCOAalter221383.96101627.331.102020
VAN RYMENANT STÉPHANEEdegem12399.30-737.822020
TERRAVWAth75927.0018249.00744579.006.102020
DE PUINKLOPPERZottegem-89650.06-31380.042020
GRANDJEAN JMCiney48736.005489.002.702019
PROMACORSint-Martens-Latem38470.13-26946.252019
C&D TECHNICSLaarne6899.69-1879.962018
EURONIZ CONSTRUCTVorst24205.385515.55126301.102020
Meerschaut plusAalst10998.00743.001.002019
OUTSIDE LIVINGHolsbeek96094.5818392.882020
LIERATurnhout1109.21-2671.952020
MENTENZutendaal213227.3719976.552020
K-nopyVillers-la-Ville-8989.48828.272020
ELVA RENOVESint-Gillis (bij-Brussel)-51876.00-55796.002020
ESPSchaarbeek-8732.93-2464.042019
GM-LAKGrimbergen9746.53-8201.872020
A&M PLAFONNAGEEtterbeek20807.005263.002019
GoXLGeel18253.00-39546.001473922.002019
ARSENAL 63Brasschaat29190.397709.042019
RJ & FILSFloreffe24014.00-2660.0091438.002019
JOSES CONSTRUCTOostende34231.1113025.415.802020
AgroMMStabroek70901.0723086.032019
JDE FunderingstechniekOudenaarde20460.0092096.382020
CTDRWavre198245.46106511.811.802020
A & Y CONSTRUCTLochristi38211.016005.102019
TEBBrussel129436.8120482.652019
CAPO DEI CAPIGent40582.687513.01421733.733.602018
JILKADendermonde66362.385712.792020
FedagroSint-Truiden90470.6814031.312019
NADCRISMARVorst133970.002597.002019
EBA TECHNICS BVBALokeren1715.202219.312018
SAMTECHNICS BVBATemse67817.0520448.531.002020
CMM GROUPEHerstal1450.332249.862016
EURO COREBATSeraing420306.65214715.8317.902019
BATICHAUF HEATINGJemeppe-sur-Sambre38859.00-906.002019
AGB NutsinfraPelt88401.9034657.790.902019
KVR CONSTRUCTRavels98381.5726260.782020
BT ROMIGrez-Doiceau62992.218287.21221755.402020
DTC EntrepriseBraine-le-Comte-1852.841770.942020
GLM MertensHeist-op-den-Berg1950.724071.002020
KEJJ INVESTZwevegem71849.012637.302019
S-CONSTRUCTIONSchaarbeek-10727.79-37632.0017.002019
SW BOUWWERKENAntwerpen88208.5653537.451.402020
J. DABeersel168761.0227642.772019
DMRAILHerve270107.9154165.610.002.002020
VAN ROOY - ABKBeerse70304.5516102.8614.402020
BRUNIN FrèresTournai262133.00117509.005.802019
Jean STASSARTOuffet311571.7015262.709.802020
DC CONCEPT CONSTRUCTGent62952.9118949.83534876.282019
ELECTRILED SOLUTIONSSilly2568.00376.002019
TOUSSAINT TERRASSEMENT ET AGRICULTURESoumagne330241.31231856.1111.802020
Jardins MOULRONEtterbeek17197.03-6876.772019
ART ET ARDOISESTinlot802524.33283244.608.502019
J.C. AGRIGenappe126637.6169228.380.802019
RIFALGent51967.7728401.182020
MEVEGROStabroek218310.0126769.802020
MARC ASFALTBrugge45789.63-4918.842020
RBS BETONPéruwelz31277.06-12320.312019
BRUXY SERVICESUkkel21965.478529.611.002020
VecuboZwevegem8792.213591.274.002019
ANSOMECourcelles85219.4329771.002019
bLiveAnderlecht248273.1956950.341.102019
ISO RENO MARTENSWavre-584.00-1633.002020
JACQMAIN MICHEL GCharleroi-28259.15-44733.692019
GrabecoHamme (Vl.)51526.055741.912019
De Meyst - PietersLebbeke11612.0022944.000.402020
2Y CONSTRUCTEvere1016095.90511771.69926487.362019
PRO FINITIONSChâtelet84684.69-11876.742020
BULLOMChaudfontaine40830.98-3761.632019
FIEMACONHaacht146142.23100366.35350922.142019
BUD MAR CONSTRUCTLiedekerke11659.003551.002019
TEAM SERVICES LSAEvere122723.0037230.002020
HAESEN WOUTERLanaken29669.532862.972020
BAT-INVEST AGAnderlecht16620.053152.922019
B.D.T SERVICEMouscron38664.304213.412020
PACTA SERVANDAZele177071.8236051.332020
DUFFELSE KARWEIWERKENDuffel54950.3234249.152019
MUNDOATELIERAarschot20421.161377.272019
GeertsPeer718966.84187491.312.802019
MOULAERTRanst369870.24204351.813.902019
GLOBUS INVESTSchaarbeek61145.8924101.582019
S.D.W. ENTREPRISES GENERALES SPRLFlorennes26632.00-11904.001041252.001.002020
CLV ECO AGRI & COFosses-la-Ville262164.7579322.601.002020
TRD TERRASSEMENTMorlanwelz36501.00-29773.002019
VEPAGRORuiselede63459.3425367.031.102019
JD DEMOLITIONRamillies19926.051380.272020
WMHalen70394.229794.916.302019
BVLBeveren50878.0019987.422019
SEYNAEVE VERHARDINGSWERKENKuurne4101.2112682.832020
TERCOMATHamois98986.0035122.00267602.002020
Reno ProjectHoogstraten47833.6424060.812019
FRANK'S PARKETVLOERENGeraardsbergen28629.97507.452019
REDMOTH CLOTHINGEtterbeek-447.643368.272019
PEGASUS INVESTMENTSGrimbergen116767.00-7654.002020
R.T.L.M.H. TURQUOISESeraing28769.1319976.430.202020
CASTERS METAALWERKEN CMWOudsbergen87939.7935944.252019
LORO InvestZonhoven65902.404577.992020
KRINGS TOITURESBlégny17393.001399.00210658.002017
De Muynck-GeirnaertBeernem76089.2137041.011.502019
TRUYENSHamont-Achel398896.26209538.557.002020
CAROTTAGE LAURENT ET COBastogne8454.9126680.201.002018
OR DEMOLITIONOpwijk58941.00-26182.002020
JodaMaarkedal25975.01-25079.782019
BENAISSALokeren3808.236837.232016
H.I.N.Antwerpen-8811.5919246.91185969.552019
G&M InvestLille-117604.28-24598.512019
WEVERTEMGeraardsbergen6510.373541.892019
FUMAL-GÉRADON TERRASSEMENTFaimes-25172.389081.350.002019
MAT CARRÉChaudfontaine12445.57-676.622020
PBN RENOVVillers-le-Bouillet-16232.00-25113.59775867.721.002019
ETS INTERARTWatermaal-Bosvoorde66972.0119371.502019
BETON PEINTURE DECO TOURNAICelles (lez-Tournai)23.60-2100.852020
VIDANGE WILLYLes Bons Villers249556.1365413.070.001.302019
STEDI PROJECTSPepingen87735.67-932.572019
ELCONNEXBrussel23844.708322.22258372.072019
SANDER SULMONWaregem37448.3348696.341487289.182.202020
BEKKERS GRONDWERKENLummen179818.0023426.002019
AU PRO'SERVICESManage20997.0011805.00149860.002019
KMV CONSTRUCTSint-Agatha-Berchem25707.429703.63347527.252019
PLASKIEKapelle-op-den-Bos15162.10440.342019
ECOFAManage8616.33-5107.832019
BRADAK CONSTRUCTTremelo15240.36-1702.882020
V.O.J. PROJECTSHasselt248481.0234631.411.002019
BEL-ENTREPRISE GROUPVorst-96875.91-137754.871838071.7720.002017
VAN COOPRonse11857.294625.662017
BELLUX CONSTRUCTIONEvere22881.836257.37370110.802020
BOMATRemicourt5085.42-5636.282020
Entreprise Générale de Construction VDSWatermaal-Bosvoorde-7553.002566.002019
VP CONCEPTAntoing57496.212725.642019
BAT&CLEANUkkel-1274248.61-1334594.272019
ANDWillebroek16872.43198.092019
AQUA-RAINLeopoldsburg22579.1212613.141.002019
SDP CONSTRUCTIESGeraardsbergen15646.9617698.752020
ReinaerthofSint-Gillis-Waas78447.4413836.842.002020
StoutenveldBeringen38139.331202.272019
FG ParachevementJuprelle155340.0083078.004.002020
GYPROC ARTSint-Agatha-Berchem57916.866322.152019
AANNEMINGEN REMIGROSint-Niklaas51733.604235.628.002019
GLOBAL HERPELGEMOostkamp124144.24-570592.962020
SPRL Liberté Services ProEstaimpuis56016.0019686.001.102019
GLOBAL TEAM WATERLOOBraine-l'Alleud-43385.44-26503.502019
ANTHONISSEN JELLEMalle23844.001577.002019
YC ProjectsDilbeek427.442154.602020
EASY4Zaventem7869.10-4933.4557707.492019
V.B.W. ServiceZandhoven77509.7115776.722020
ARNE-BOUWMoorslede19547.35-38126.122.002020
BENOIT DECOCQBlégny7395.006989.002020
RohelmaHulshout494257.8651620.080.302019
Nature SolutionsDuffel45027.2324036.962019
Tile GroupBeringen-31011.37-31880.88220874.902019
A.N.D.L.SPRL-STARTERLa Louvière27788.42876.642020
AD MATBraine-l'Alleud56181.833548.592.802020
DYARGent16574.00-17162.002017
BIASOUVorst-7531.00-1267.002020
Louis Geysen Chape- en isolatiewerkenEssen677759.12273385.453.002020
Tuindesign Koen EelenRijkevorsel179170.6140144.693.002020
TEXTILE DEVELOPMENTSDentergem292572.67-82104.892019
GEERS-TAQUETWelkenraedt93660.3523194.203.802020
BOUWBEDRIJF KUKUMechelen-60281.53-103167.411110202.532.802019
Gida ConstructMechelen19022.31855.942017
MARC DEPRAETEREHoeilaart39760.275107.682019
VYNCKIER AGRIGenappe113421.0547598.064.002019
C.B.F. TravauxWalcourt6956.19-39120.842019
RAAMSAalst18823.0622356.032020
VENTILATION CONCEPTAnderlecht72122.19-140758.19621712.692020
AFG CONSULTWavre-38690.59-22456.742019
ALGEMENE VLOER- EN TEGELWERKEN ANURABerlare47633.9933992.111.602016
BDA PlafonnageVerviers28751.00-11373.001.302019
ALERBOZele55823.79135102.5811.002020
TANDEM TERRASSEMENTSVerlaine-233256.89-248073.49358890.695.502019
GREENSPRINT GARDENKontich196156.9519942.251.002019
ALL DEMOLITION SERVICESSint-Agatha-Berchem104144.6576547.537.302019
Rv Construct SprlVilvoorde28936.00-408.00417249.002019
PMK ConstructEdegem38270.3916457.472019
H-CONSTRUCTLierde-1866.263058.012019
Christiaens ConstructAnzegem40720.794027.822016
SOL CONCEPTSeraing28415.6232526.270.502019
GROEP RUIZHouthalen-Helchteren96574.6516284.427.102020
ROELANDTS J.Ichtegem15039.14-1226.612019
PAINTALLAnderlecht1129.00-8354.001.002019
EURO BELGASint-Gillis (bij-Brussel)11704.119595.672019
MEN AGRIFaimes364486.0916270.652.002020
NOw kiTMons16854.003362.002019
constrEvTournai-1458.71-6594.862019
CDL CORPORATESteenokkerzeel213420.00111874.002019
De Boeck FlorisDendermonde274941.0076429.001.702019
SERVICE COMPANY FONK & PARTNERBurg-Reuland-157233.3029122.800.802020
EROLKortenaken-115354.40-34078.872.002019
« GREGORY WATHELET IMMO »Clavier271765.7634081.942.202020
SILANTISSint-Gillis-Waas26125.80225081.562019
WELLEMAN NICHOLASKruisem35128.0411249.132020
DHB Façades et PlafonnageCharleroi52950.66-9462.592019
RAD RENOVProfondeville64378.0031704.002017
DELTOUR KEVINArdooie44438.36291.970.502019
CHAUFFAGE ANGELOCharleroi-5868.44-12837.992016
TUINEN DE STAERCKE WANNESDilbeek11216.648527.112019
Bonjean TuinarchitectuurAntwerpen56808.4414947.861.502019
Immo DewaMouscron-3385.23-22761.522019
BOMATECLinter53075.0012160.002019
STONEFLYVorst30477.05-239.0182224.412019
POWER XXL CONSTRUCTIONAsse64157.3013071.592019
ALGROGREENEvergem56010.193085.102019
FCMPLint71098.3633340.892020
IC ServiceHeusden-Zolder215622.13104674.512019
Grondwerken Dieter DepuydtStaden183331.00142537.001.002020
ExaTerraBrugge37478.2320847.950.902019
VAN DEN ABEELECiney29431.3254084.392020
GRONDWERKEN SOETAERTMoorslede72148.7226618.262020
MS WATELETAssesse-265964.01-254811.2010.902019
ECUABRAZIL BATIMENTBraine-le-Château72646.696557.192.202019
KOEN VERSCHUERENHeist-op-den-Berg-977.612081.592.602020
COF³Clavier-586337.37-153835.802.902020
CLARO BOUWTessenderlo83428.386086.87427837.432020
HECQUET TERRASSEMENTSBernissart85384.999457.52323891.681.002019
H&S RenovatiesTienen78620.928939.352019
SB DEMOLITIONSDiksmuide56963.0827047.022019
VIZELARTAywaille2605.46-26858.962019
GREEN DIMENSIONUkkel-5605.30-8445.640.102018
Vanlaethem GrondverzetSint-Pieters-Leeuw67589.1313767.1113.002020
DemeloDeinze25975.702750.912020
VELVET.INVESTWavre-251529.64-316146.636.502019
BENJAMIN LAMBILLOTTE IMMOBILIER RENOVATIONVillers-le-Bouillet393345.43162528.791.602019
T & S CLEANINGTemse52720.6756320.670.802016
GUNTHER MEULDERSHeist-op-den-Berg57725.3828065.054.702019
PINO CARDELLA TERRASSEMENTSLobbes103505.0021050.002.402019
EGL CONCEPTAywaille-44413.01-44892.192019
BJF RENOVATIONFrameries-2181.57-39318.613.002019
SPIDASint-Truiden41396.9716581.282019
K.A.G. CONSTRUCTHerstal-14186.00-28220.002019
ELBOMACHerk-de-Stad36473.511673.962019
Grégory NICOLASThimister-Clermont31770.504151.182019
AV-RENOKnokke-Heist16891.00487.002019
CNS EUROPEQuaregnon-4662.24-14617.332020
AFC CONSTRUCTSaint-Georges-sur-Meuse-36327.27-45385.282.302019
TEGELDESIGN LIMBURGBeringen47895.94-11644.760.202017
Algemene aannemingen GousseyPoperinge22685.009552.082020
RG DIAMANTBETONBORINGENLaakdal12155.94-8896.902019
PROFI FACADEWavre10338.811226.07158663.342020
MG BESTRATINGENBeerse40606.6110198.320.802020
Iberico-FaçadeErpe-Mere108183.8015699.072019
INVERMAWevelgem54361.3923089.762020
Adrien SNOECKAubel136388.0386880.972.802020
REVE VERTLessines93622.2647334.681.002019
Gebroeders BrusselaersKraainem30857.561661.322019
EL SHADAYSint-Lambrechts-Woluwe7744.53-13253.852020
TFH CONCEPTSeneffe13047.5615149.512019
Valor.Puurs-Sint-Amands454979.6132116.970.702020
GodeauMont-Saint-Guibert-67115.00-5100.802019
SEANTAJette94054.0896681.512019
TECTO.ROCharleroi14600.00-14722.002019
Bouw & Renovatiewerken De RoeckRumst40421.60-1852.372019
A&J RENOVATIONSVorst58941.1213021.442020
DE CALUWÉ - DE PAUWLievegem82965.009454.002020
META FORTAnderlecht47281.0019738.002019
DECIMA BELGIQUEEvere73788.7220036.702019
ELCHeusden-Zolder64851.3729556.332019
CARION JOERITernat41991.0719571.752020
GREENFORTRamillies728.02-154.202019
DECO-PRORonse100012.31842.752020
AYKANAntwerpen939.450.002019
BOUWTECNICBeringen40113.8017862.79104524.332017
GARDEN SCHWINDAmel127507.1125782.744.102019
WORKSElsene24556.7626459.402018
MONO-INFRASTRUCTURELokeren104683.8167542.612019
JP TUINBOUWWERKENSint-Truiden166209.9221933.372.002019
X-WOOD CONCEPTBüllingen315871.83617780.467.702019
TOPAZ WORKUkkel34071.267773.424.502016
OCTAVIA CONSTRUCTSint-Jans-Molenbeek39704.00-1185.002019
TNS IndustriesHouthalen-Helchteren42596.0049332.002.902020
Lathouwers MichaelTongeren123219.0024343.00237897.002019
BALADElsene46100.5525554.832020
VAN DEN MANACKERBrasschaat123902.92-16353.530.302019
DemcomKalmthout16786.05-7331.242019
VDNOud-Heverlee162165.1157021.932.002019
M.L.C TERRASSEMENTLa Louvière12290.78-26356.202019
AC BATIMENTCharleroi-7993.97-6301.362020
STAR CONSTRUCTSint-Gillis (bij-Brussel)34376.0510270.652020
VersacoRetie90439.5125420.152019
VDC CONCEPTBraine-l'Alleud14750.754092.712019
VYCOBATUkkel214033.83179893.631178055.852019
FINCK FRERESJalhay26334.065929.066.002020
TBS ENERGIESLibin227567.1654451.033.302019
NOVA INTERNATIONALESchaarbeek28162.70-5836.972019
SAELENS - VANDENBERGEAalter920076.56194682.931.002020
Omega StudioBeringen54082.56256718.290.902019
A RenoZwijndrecht8776.89-25534.282019
J.E.D. CONSTRUCTIONDenderleeuw101359.63-63767.707.102020
AR CONSTRUCTBraine-l'Alleud3637.30-4965.522020
Dakwerken BouckaertZedelgem-47105.203326.162019
AMJ RENOVATIONAnderlecht64901.3610075.912020
HML ProjectsHeusden-Zolder173656.1350067.902020
CVG SERVICESLanaken44626.196100.981.002019
D-HOMESFléron300976.4071507.521.002019
GERVANPeer125300.0234435.972020
JES-THOAth18584.82483.742019
MeonLokeren137850.24-3302.062020
VAN DAM PROSint-Pieters-Woluwe12579.00-3149.002019
ANDRE & BRECHT DE RIDDERLokeren167859.7044871.022020
Van Gastel TuinaannemingenSchoten-29459.91-6164.910.102019
PRO 4 SOLUTIONZemst-3914.93-3973.702019
HTM CONSTRUCTSint-Gillis (bij-Brussel)125741.8650891.332019
GREEN SERVICES EUSSEN SPRLSoumagne25724.409015.572019
BELALIHerstal25257.58-4022.8726278.502019
HECA STORAGERoeselare35454.3816211.612020
WDS TuinenDeinze406386.5363294.228.302019
GODERIS JOHANNieuwpoort98885.919858.940.102019
GROND- EN AFBRAAKWERKEN GERMONPREZMeulebeke182113.4250542.162.402020
GABY JANISint-Lambrechts-Woluwe-123966.06-42452.120.502019
CH-ProjectsLebbeke-64286.30-78478.653.502020
VAN HASSELT BENWuustwezel11790.37-32082.341.002019
LVE ServiceOostrozebeke26108.927310.012020
TONNONChaumont-Gistoux31781.862189.552.902019
JAN MEEUSOud-Turnhout58750.675382.052019
RENO-BOVilvoorde-51699.70-66688.964.902020
SMETS LOMMELLommel229292.31347764.262.002020
D & S betonboringenGalmaarden21521.634128.142020
AGRO-GRAIN SERVICESVleteren33523.649825.352020
STF SteenstripsBeringen312.762565.722019
MASIELUkkel35935.0027650.002018
'T WIT HUISSint-Niklaas52985.667907.742019
CYMAR ConstructHaaltert21828.691931.022020
DVC ConstructRuiselede19675.67-1893.512019
TRANSPORTS DGRCelles (lez-Tournai)-27915.78-41686.070.502019
FREIRAUMEupen-19201.2823076.556.702020
WM RAILSFontaine-l'Evêque80627.20115746.772020
METRANS VERMEIREN LOONWERK & COMPOSTERINGHoogstraten372040.9259899.443.902019
Grondwerken Eggermont SimonDeinze501678.94244505.5613.602020
WILVAGROEvergem30220.53-91999.483.202019
Bouwwerken NicolaGeraardsbergen70399.598490.814.502019
ABGRENChaumont-Gistoux33043.006569.00717092.002019
CE CONSTRUCTEtterbeek197430.0010900.004.902019
EXTRAVELOpwijk172487.2713241.532020
General Constructor StefanAntwerpen21152.00-1845.002019
JS SERVICEVillers-la-Ville-1899.26437.722020
O'JARDINVaux-sur-Sûre54294.42-11231.394.802019
DUEL CONCEPTHerzele36521.00176.002020
E&E SYSTEMSZutendaal21458.23-14939.032020
SVM CONCEPTSchaarbeek20477.494464.59328246.362018
PZ SolutionsHasselt1414.00-32293.002019
JC BATIAnderlecht32665.9319768.822019
REULCONSTRUCTIONTheux30521.262844.391.002020
T.F. IMMOLa Louvière112447.00100392.002019
Van De MieropEssen619487.60187602.367.202020
RENO LAUWERSPuurs-Sint-Amands101529.0923194.023.002019
ASBRUAffligem42701.773644.6086716.222019
VERCAUTEREN TomBerlare40680.032589.662.002019
JAGRICONRiemst-4042.23-10647.6172060.872020
AB SCHOONMAAK NATIONAALTorhout79533.1529281.732018
AUTO-PROD CONSTRUCTDilbeek20694.9227223.841066123.322018
Heidari InvestZaventem20568.145507.092019
M & Z RENOVBeersel8163.2453.002019
Co CreationsMaldegem18420.4853.622020
Hugues Fiévet sprlAndenne68340.9332099.802.002020
M.Y.R. Global HomeKelmis30421.4811811.820.402019
LDLJWavre-32742.97-11986.892019
BREESCH NICOSint-Truiden176635.9876983.572020
SukruLokeren75651.1127624.042.802019
VAMC BuildingHemiksem104334.8619360.422020
VCG CONSTRUCTAnderlecht421180.5649900.573.602019
SEAL-IT-CONSTRUCTBrussel12655.559331.592020
BV-FERRONNERIELeuze-en-Hainaut119210.062208.8813.402020
ANTONESI CONSTRUCTTubize94479.0038437.002020
AB CONCEPTSOttignies-Louvain-la-Neuve55767.7418673.292019
Algemene Dakwerken Geens ChrisHerselt121459.1446307.412020
ALGEMENE BOUWWERKEN BERINGSTessenderlo60469.287827.912020
DVM SERVICEMeise-238569.58-56471.352020
Agri De Clercq StevenOosterzele80981.5925866.602019
AFRGrimbergen62466.739951.792020
DAMAX CONCEPTChaudfontaine59648.47-22497.3110.002020
NC CONCEPTBlégny73826.564823.672.402019
WILLIAMAnderlecht51194.6114024.832019
BSV CONSTRUCTBrussel68574.8715383.942019
FLORIANOAnderlecht63849.2010463.85629076.522018
COSYTHERMQuévy-184153.00-232869.0023.002017
Verbouwingswerken DepourqueStabroek62198.427457.356.302020
NAVROCharleroi96847.0071384.002019
BIO-LOGISLonderzeel2093.00-1562.002019
MASI CONSTRUCTBrussel23892.9117692.912016
SO-PI-BAT-CIELiège4904.77-20308.59145483.552019
MAYA RENOVATIONGanshoren6381.206380.2085724.052017
TISZADinant9993.694330.792020
AFBRAAKWERKEN VAN HOVE RAFRetie96719.9617295.252020
SB CHAPEWalcourt49082.674252.789.002019
INTELLIGENCE ELECTRICITYEnghien14004.395066.502020
Maris ProjectsHeist-op-den-Berg21439.50-42523.40553838.952.302019
N&EElsene13316.362150.0437943.502020
GRONDWERKEN DIETER WEYNSint-Niklaas50988.536009.002019
GRAAFWERKEN DIRK MEYVISHoogstraten10529.4311508.502020
Créations DANHIERGrez-Doiceau-13081.896095.674.002019
REDART-CONSTRUCTEtterbeek34596.6518040.282019
GF RENOVATIONAnderlecht50930.604143.182019
VG-ProjectLede95372.629015.912020
RJ CONSTRUCTIONChâtelet6700.008487.002017
JONATHAN EEKLAERCerfontaine43241.0013245.004.002019
S.P.R.L. COURTAIN KEVINFlémalle182179.34182112.892020
DUMAY OLIVIERGenappe136864.0081985.001.002020
ECOWORKEvere-3877.00-8897.0091656.000.302019
ALGEMENE BOUWWERKEN CLAEYS CHRISDeinze35304.00168.002020
M.N. CONSTRUCTAnderlecht81108.0259379.81850513.772019
NOVA CONSTRUCTFrameries-19611.7529731.932020
LA NUOVA CASAGent276026.2796375.801.002019
Lean HouseMechelen33428.629459.930.202017
ECS BELGIUMAnderlecht-26597.89-20628.201.002019
TERRASSEMENTS GEOFFREY WATREMEZChimay94155.4667860.595.302019
GROND - EN BETONWERKEN INGELSAssenede181002.5480208.901.002020
CGP ConstructVorst24398.19457.19138480.892018
GRONDWERKEN DEPREZZonnebeke300492.0099242.0010.702019
GG19 CONSTRUCTAnderlecht-6755.0021340.0063466.002019
DEKETELE AlainBraine-le-Comte12697.7211763.852019
EXCELLENT CONCEPTSint-Jans-Molenbeek18600.000.002019
JARDINAMNamur25522.763510.851.002019
H.A TOITUREChapelle-lez-Herlaimont21406.224220.921.002020
TIMMERMANS-AGRIKinrooi66159.4538327.452019
HURARDVerviers38074.0020908.002019
M.CODilbeek174994.1156530.022019
FREITAS CONSTRUCTSint-Pieters-Leeuw185606.8177179.812020
GD CONSTRUCTIONVerlaine295988.00106731.006.302019
Q-FIXNamur26173.005528.002019
Acke B&CZuienkerke19026.559062.962020
RIMACORLanden-6400.415524.002019
B.P.O.Oudenaarde68535.93-25564.642020
L'Arbre EnchanteurUkkel29652.2715420.561.302019
J.R. Grond- en AfbraakwerkenPeer449144.80149027.215.102019
RZ MAKINGSaint-Georges-sur-Meuse6709.955452.162019
Bauweraerts JefBeerse301026.5380883.271.002020
EXANSIONSint-Lambrechts-Woluwe5861.752002.622019
CREALANDSCAPESeneffe2691.464089.061.002019
DMA & COCharleroi20148.006775.060.602020
VDSA SolutionsDiepenbeek237336.8518166.262528158.4913.502019
Butalo en zoonRotselaar44014.3333905.372020
SLW-FoundationsZulte25900.2958826.931.502020
Algemene Technische ServiceAarschot123690.7165292.942017
DABORDEstinnes33601.4323146.030.302019
DRTASoignies123523.073348.155.202019
ROSALIN CONSTRUCTEtterbeek169547.8041698.95891713.922020
I.B.-PROJECTSBree438757.0192997.1415.002020
VIDANGE RARYThuin527871.8079558.40785933.733.502019
C.G.A.N.Andenne-13093.16-22784.041.502017
Construçoes ParedenseSint-Pieters-Leeuw47267.0034368.002019
KABOKalmthout259755.15105547.784.902020
L'EAU SHOOAntwerpen24259.11767.932020
Concor MaintenanceHaacht34702.1015488.241.302019
GRETERCOJemeppe-sur-Sambre35821.00-46311.002.002019
VBGDiest21930.308832.842020
CILLEN STEFANBree65851.57443.623.302020
Entreprises BAIWIRNeupré95720.86-812.442.002019
ISW RENOVOttignies-Louvain-la-Neuve-6897.93-11522.622019
Renov’RPerwez5413.18-1354.322019
WANOSint-Niklaas-2756.78-9080.782017
HAS CONSTRUCTFleurus56250.028506.012020
BA TRANSPORT EN GRONDWERKENRetie76970.8619629.512.402019
AZH EXPORTSint-Jans-Molenbeek12098.861163.462019
POPA GAMES LANDOreye-1387.15-33199.622019
Grondwerken BKRBeringen85632.0014309.002019
FORT PROJETSint-Gillis (bij-Brussel)17653.8213790.172020
LESNE & FILSWalcourt-83912.314654.691.402019
Meuleman - PolletJabbeke89540.1253755.412019
ARMA-FERBrussel56126.4937432.91109068.822017
Thermal FocusRavels275373.0527019.472020
ADEMOCOMRumst19380.99-136491.227.002019
AVGMNeupré24450.3839.632019
CLEAN CONCEPT PROSilly294260.0541980.979.102020
HMR Building Iso & ServicesSchaarbeek36803.6713125.832019
IKB GROUPEupen18894.87-1000.002019
Schrijn- en dakwerken Vanhove NielsScherpenheuvel-Zichem30598.393378.670.802020
4Z CONSTRUCTElsene-13448.73-46340.122020
D.S. CONSTRUCTDiest3581.169301.912020
PLACO-LINELiège60633.5219185.922019
FALESA CONSTRUCTThuin6569.004668.002020
BOUWWERKEN ROBINBekkevoort20460.0024718.502019
MAS CONSTRUCTRumst67180.1017338.30124259.832020
ENTREPRISES PEETERSDrogenbos12132.554935.602020
DAKWERKEN-TOITURES DE COOMAN M.Affligem13597.74-18786.372019
SAGRO AANNEMINGENKortrijk43038.4413636.690.402020
KLMAZaventem72021.1046131.282019
BDW TechnicsMoerbeke (Waas)5378.68-19502.212020
MICAFLEXPerwez26687.83-22614.402020
PITKeerbergen-14107.75-28569.782020
BOUWWERKEN TEUWENSHamont-Achel24825.94-4188.632020
THEYS WK GROND EN LOONWERKENRanst99384.08-4281.362019
TC IMMOVillers-la-Ville91301.0751396.292020
Resto De EclipsBuggenhout5869.08171.502020
BoelensKaprijke117134.5921195.282.002020
DOBBELAERE PatrickSaint-Ghislain103438.388047.082019
MC & HAOostende31462.266859.532020
BMA CONSTRUCTBeersel15286.9610492.131.502019
TRANSPORTS XAVIER MATAGNENassogne165707.0534819.212020
VA CONSTRUCTIMEWavre-20082.9851015.801.302018
VG WONINGBOUWTienen6563.456562.4557221.792016
AST-ServicesBraine-l'Alleud5880.79-4477.042019
Van den Berghe boringenKnokke-Heist21558.852290.482019
LAZO-PROBeringen53148.33-5740.702019
Waterfront SchelleBrasschaat655793.00-337406.002020
AS-BAUBüllingen178474.85-55161.8214.802019
KB Terrassement&ContainersHéron4535.686450.192019
Economy PlanBeauvechain81322.9922343.592019
JWN CONSTRUCTGenappe21203.55-187.682019
CDV AGRI CONSTRUCTAlveringem70833.029898.202020
INTERNATIONAL WORKS COMPANYSchaarbeek67479.675366.002.302020
WIDIBOUWHoegaarden43024.2410693.772020
K and MErpe-Mere-1495.36-12172.312020
M&MAntwerpen38811.92513.68505592.221.002019
VMI MENTENANCECharleroi71925.7210932.67183435.312020
GGK Van den BoschPutte187699.5453869.841.902019
LA VELORIETournai683636.63281181.991035920.401.002020
Nélis DominiqueNamur25880.712097.3086721.952019
PRIJOTSpa12519.883771.352019
L.D. Belgium EntrepriseHélécine16621.223433.422019
LIPPENS INFRAZulte861115.3565463.6223.302020
RIPTECTremelo17899.885277.861.502020
BKCGenk935594.00292194.4422.302020
Steve OellibrandtBeveren93890.5330840.800.402019
O.C.O TECHNICALFerrières927010.71314067.7012.102019
VERDEBO MINI GRAAF- EN AFBRAAKWERKENMoorslede14540.041474.242019
BERINDE CONSTRUCTAnderlecht17655.714877.942019
DJK NivelleringswerkenLille256648.0240216.322020
Art of ColorsLier23125.90612.440.502018
SUVIAnderlecht20698.009294.000.602020
VENDRAME & FILSFlémalle-6937.96-17402.4040591.853.002017
REFORMAR CONSTRUCTSint-Gillis (bij-Brussel)11264.2711263.272016
BOUWONDERNEMING MONBALIUOudenburg328231.74172201.344.902019
MINEO MARIO CONSTRUCTIONSaint-Georges-sur-Meuse35340.963984.33229263.552.302017
Van Echelpoel TuinenMortsel27236.4421101.722019
HM SEWERTECH SERVICESHamois252577.3858401.634.202019
SCHELDEWERF RUPELMONDEKruibeke702130.8831276.7913.902020
SONASSIRIAnderlecht21952.9724952.892019
Master FaçadeBrussel29467.4324467.43106160.502017
AFTENI GROUPWaremme79429.9530219.112019
De Peppers - De GronddabbersHaacht-12730.12-13181.412.002020
RAU DAVIDBrugge338394.6997396.881.002020
ALLROUND GROUPVleteren25818.009929.002019
LEMAX TECHNICSMoorslede137240.9639801.292019
YVES VERHEYDENLede45643.2715505.702020
Entreprise M.K.G.Hotton176297.814038.992.402020
AMARA RENOVATIONSAnderlues32675.63-1515.55453290.852019
PRO-SLasne111425.0939705.462.702019
INFRA-SERVICESHouthalen-Helchteren14535.233310.452018
VDP+Oosterzele7230.777173.562019
Tuinen GoossensBonheiden13019.003094.002019
EDITE CLEANEllezelles105733.0047629.002019
BMJ BâtimentEstinnes11819.004409.00124378.004.002017
JAMIVABrugge25918.088991.922019
ALL CONSTRUCT & RENOVELa Louvière-3636.00-14952.002019
DE RIDDER ALGEMENE BOUWWERKENLebbeke26535.4613658.132019
TOMASPORBrugge319647.2073004.432020
GELILOAartselaar295977.8044034.059.702020
Matthys KevinLille135381.004731.002.002020
BOX SERVICESOudergem13468.048968.04159948.872017
BUCALOud-Heverlee58036.1039436.102017
JADOULLETongeren-41928.70-5857.062020
LVA FORAGES ET POMPESComines-Warneton-65411.89-41983.452020
SART TECHNICSGent63984.0313599.402020
WOON EN RENOAarschot500.98-8096.002019
BORGMANS JENSOud-Turnhout72636.79-19249.492019
ALGEMENE RENOVATIEWERKEN LEUVENTienen425.64505.462019
ECOTONENeufchâteau25468.765256.271.102019
HUZI CONSTRUCTSint-Jans-Molenbeek4108.62-12240.582019
MIBROWetteren63196.9319561.49421386.452020
MELLO CONSTRUCTSint-Gillis (bij-Brussel)23427.4214172.12171734.002019
RecyclazAalst77113.231762.762019
CasanovoAnderlecht-120282.89-66702.5418.002019
AXL RENOVATIONSint-Joost-ten-Node25782.489775.02143697.002019
SYMONS KARELOudsbergen24709.484998.752019
VTR CONSTRUCTVorst-1993.83-2993.832017
TD TerrassementRemicourt39863.8311271.623.902019
BUILD ECOSint-Agatha-Berchem22443.1321861.542019
DANY CONSTRUCTIONCourcelles15368.736079.522020
RECO TRANSAarschot-18613.08-10093.452019
B & M BOUWENTessenderlo22535.771686.111.802019
BVBA VERWEBOHooglede457757.0036967.0010.402020
MN DEVELOPMENTMons10283.158669.752018
DPK PROJECTSBrakel58179.14113253.021.002019
AGRI-TERRAFlémalle-88266.33-128333.522.302019
KR_ï_EFBerlare412070.13-13170.892020
TFTCTenneville25460.0073131.001.002019
MONHONVAL BETAILSaint-Hubert-15383.33-18974.162019
GRILLI A-CVillers-le-Bouillet7906.372260.601.502019
Grond- en afbraakwerken BosmansBekkevoort106377.7036976.171.002019
BERTUZZI CONSTRUCTIONPhilippeville-26891.00-39085.602019
Rénovation JA.AGWaimes23061.009915.002018
DMG ConstructionGent144991.63162608.7010.502019
I&B ConcernHerk-de-Stad-27704.56-24556.772019
TELE-IN SOLUTIONSAntwerpen27584.000.002019
D & G CONSTRUCTSchaarbeek214169.3116534.381069108.772019
STREVIA GROUPEtterbeek40552.8213100.112020
DVE ConstructGeraardsbergen46816.0519284.152.902020
Julien Lenartz ConstructionThimister-Clermont33008.243394.532.202020
LELANDZandhoven113302.05-1194.612019
INTERSARIQuaregnon49618.7716944.582019
IMAGES CONSTRUCTAnderlecht46209.829596.90134717.802020
EH INVESTJette21375.1823482.722019
TECHNICALS SERVICESAnderlecht18600.00-6058.40100947.302017
LocLalBrunehaut19946.006460.002019
VEGA GROUPHouthalen-Helchteren152045.8839837.682019
Peter MampaeyScherpenheuvel-Zichem52583.459377.432019
V&P CONSTRUCTSint-Jans-Molenbeek7155.50212.54157593.142019
EAST BELGIUM WOODCHIPSEupen-72106.02-18698.932020
ANTOINE RELOUW GOLFBAANBOUW & RENOVATIELanaken70539.649759.262019
S & A BETONBEWERKINGZele23285.62-9810.152019
PDL INVESTBrussel76168.0743977.53317588.082020
PL CONSULTTongeren-9251.77-6121.312020
LUXURY WOOD MENUISERIEVilvoorde9799.003599.002017
FANY GROUPESint-Jans-Molenbeek1119.08-39378.792019
Bouwonderneming VerhoestraeteMaldegem29528.6742359.282.902019
GROPAKUGeraardsbergen-40761.35-99061.87434915.251.802019
EMASISoignies128903.2223281.402019
TERRA TCHOFThimister-Clermont-24945.98-13601.982019
Delvaux Pierre EntreprisesNamur79455.3019270.042019
ARNAUD SAUGRAINComines-Warneton39624.909008.645.902019
AV CONSTRUCTCourcelles214559.7130446.86282632.821.102020
SOGETEXFlémalle53087.0045472.003.702019
BUKAnderlecht54040.553986.35105120.282019
BERIOT & FILSHensies66958.9714039.72313699.922020
Soil SolutionsGent659925.01174885.462020
MAAF & SoPerwez-19625.57-38225.572017
SRV17Elsene64253.3258053.32151958.092017
JB CONSTRUCTFleurus331342.3348891.3929.802019
CAP-IMMO INVESTColfontaine-17614.00-11864.002020
GUKA BOUWONDERNEMINGGrobbendonk21003.25-23488.182.002018
GEYLANIGent-55549.45-97116.455.402020
EDEN CREATIONSNeupré3394.18-3894.242020
TERAELECTheux-2634.60-497.462018
Asfalt BedrijfGent91115.9828372.451058382.2510.102018
BAKELANDHaacht9894.75119128.772019
DANY BUILDHemiksem91461.6128187.012020
SIMENONAwans79660.9211110.360.005.002019
Dirk Van KeirsbilckZulte196403.4181894.392020
Johan JanssensKruibeke-61949.43-95070.922019
AdlinIngelmunster15970.246850.832020
JRN GROUPMaldegem329524.56155060.485.002020
DGW TUINENHeist-op-den-Berg28159.5615466.822019
L&S ServicesCelles (lez-Tournai)-27215.27-2034.192020
RON BRIKKELJONPutte17123.07-1476.932017
IMMO-RÉNOVECelles (lez-Tournai)20636.512244.722019
Authorization WantedSint-Agatha-Berchem55293.0014770.002019
COBATIMATCharleroi-4357.81-10386.220.102019
B&N CONTRACTINGPuurs-Sint-Amands47861.153568.051.802019
FransenBrecht33129.1812905.812020
RANAPROOupeye-30248.6714230.362019
Dares ConstructAnderlecht28288.6610817.19100785.392019
PRESTIGE BEZETTERAntwerpen64395.162753.902020
S.H.Arlon-24589.20-30789.2046759.660.602016
GERARDY-HUBYWaimes84421.3218763.601.002019
Algemene Grond en Afbraakwerken MignonGeraardsbergen87864.7142077.724.302020
RESINTOPFlémalle14928.1112789.861.202018
KEVIN LEPAILY ENTREPRISESEsneux30045.2614065.832020
ROGECOGavere72009.6818959.742019
RGK SOETEMANSZandhoven30074.7211277.832019
Jo KennisZoersel3017.43-15.292020
JMLOCALeuze-en-Hainaut173491.6351530.520.502019
ALTURA ACCESSLierneux169399.7789788.256.102019
AM BATICharleroi8269.71-2113.292018
DE KOCK WAVREWavre1783367.9210933.007399790.1724.802019
CrodereBekkevoort17953.499744.922019
Luc WuytsLier56412.7858671.182020
BF 19Anderlecht78677.2985359.612019
RIBATERSpa41796.003763.001.002018
ROIONamur6353.26723.542020
DEGRYSE VINCENT ALGEMENE ELECTRICITEITSWERKENLinter22694.209878.630.702019
CONSTRUCT ZGAJEWSKI PROJECTBinche41305.4614738.160.602019
FRADA-HEINEN-TERRASSEMENTWaimes57891.6214303.403.102020
KEULEERS WSMeise8590.57-3142.572019
BovertoAvelgem186117.6624482.423.302019
FLORIN CONSTRUCTSchaarbeek7369.421169.422018
B&FTemse3045.51-4459.552019
MULTI TRAVAUX SERVICES ENTREPRISENamur-210.645226.742019
CLEAN FACADEDenderleeuw5990.63-4405.202018
MontageElectroSanitairHouthalen-Helchteren69457.7618817.762019
Master BetonwerkenBeringen36283.0011093.00387137.002019
R&L PROJECTSAsse78124.0117631.40686993.830.202019
GLENN VER EECKERuiselede35776.27-606.742020
Algemene Bouwonderneming Cuypers KristofHaacht9952.524019.525.602020
Grondwerken HendrickxPepingen207770.3991770.242.602019
CLICK WOODUkkel-3062.23-1296.472019
SOMIHouthalen-Helchteren44714.504986.772.102019
Verstappen Beton ProjectsHeist-op-den-Berg19000.796600.792.302017
GVS CONSTRUCT SPRLAnderlecht21765.00-10216.00122920.002019
REAL ESTATE DEVELOPMENT & CONSTRUCTIONWezembeek-Oppem55673.2839946.942019
ATELIER ZLokeren19049.88344.822020
DEROWYDeinze13969.582743.082019
Verhoeyen Tom GrondwerkenZulte190595.5562084.400.902020
GREENVIEWMusson2799.00343.005.302019
Jeff PiessensBeveren51569.992099.002019
AQUA CONSTRUCT +Pepinster20438.745246.341.702019
AS WORKSSaint-Georges-sur-Meuse132164.9730522.495.202020
RSZ GROUPDiepenbeek97524.6851097.842020
De MertZele22864.2316664.232017
WE DOVorst166478.0011022.0016.802019
AY-TRANSPORTMelle44669.009905.001.202020
PASCAL CONSTRUCTIONRamillies-22507.00-28707.00304203.004.002017
DRAUX CONSTRUCTIONChimay4664.933264.591.002020
KRAANWERKEN OYAERT.COMDe Panne169491.1917927.212.002020
DRANICONMaldegem27810.762118.022019
DRJ-PavageSint-Pieters-Leeuw87151.577565.922020
RIMIBeringen25772.648429.232019
GROUP ECOMAOverijse5042.31939.782019
RONY POWEREvere2484.00651.002020
CZAG WORKSJemeppe-sur-Sambre58126.4528380.181.202020
NAS-InfraGenk42224.0023624.002017
BPC GroupZulte-83734.01-77349.739.602019
GROND- EN AFBRAAKWERKEN STEURS IVANHeist-op-den-Berg78476.7429982.431.102020
FORENOTervuren66642.0015279.002020
LM2Seraing7887.907230.062.202019
L.R.H. SERVICESFroidchapelle35456.432888.972020
TOITURE BALZARINIBraine-le-Château17271.89-912.771.502020
FAGNES CONSTRUCTIONJalhay192700.1319828.802019
Bouwreno WSBree37676.7032731.711.302020
TERRAHOMENamur40706.004260.002019
T.1 BXL-GROUPSchaarbeek8060.0070266.432019
AGU BLOCAnderlecht35832.082909.67109263.652019
NG TOITURESFosses-la-Ville-25664.54-41433.691.802018
DYNAMIC TOITUREPont-à-Celles55742.5120640.94204820.672019
MULTIVLOERGent156110.7461408.532020
SCHRAEPEN E.Antwerpen22095.711646.722019
LOONESDiksmuide120211.9751935.881.002020
JARDI-DELDonceel7286.29-5956.282018
GROND & BETONWERKEN MALCORPSSint-Truiden102007.355564.252019
ABGSDalhem22254.13156.500.802019
TERRA GROUP CONSTRUCTBrussel69218.005895.002020
CoowerPepingen-56841.65-9371.002020
G&D ELECMons16283.232396.172019
SERGE GENERALLY CONSTRUCTAnderlecht55905.5725807.062020
Aannemingen GoossensVeurne7312.52-12072.622019
AM SERVICESJurbise7858.01275.362019
Tuinaanleg VanseverenSint-Niklaas-108689.66-130234.382.802019
AKKAYA grondwerkenZele41417.5617218.244.402019
ALLGRASBornem23614.052196.452020
EPC-BAmay841427.3541350.59924123.582019
JR CHASSISLiège-2094.0014227.002020
DCH-TERRASSEMENTAwans-42576.97-26881.802019
VEREECKE OPRITTENDeinze5215.76-32265.472020
SCHEIRS & FilsChapelle-lez-Herlaimont-59192.85-77792.852.702018
Alain PIRONFaimes72452.6148926.732019
RECYPACCourcelles183543.8178673.33692587.812020
AGRIRENTWuustwezel78647.0210670.692020
LIMPIO NETSint-Joost-ten-Node8654.39-54.452018
GRONDWERKEN LAMBRECHTPittem24186.913505.022019
NNS-TechZele81742.8413958.402020
DM WERKENHoogstraten90229.0230824.212020
POWER SUPPLY CONSTRUCTIONChimay-1197.01-728.932019
De BouwerieBrugge93592.2551622.281.302019
3D RecyclingMons158697.8670924.630.502019
BATYCONSTRUCPlombières117803.1728288.402.602019
SPRANCO-MATICHoogstraten877409.84396229.453.802020
HABITROUkkel25153.863533.212019
PMF CONCEPT VLOERENTessenderlo20907.7214707.72185253.012018
TIMBER COMPANYAssesse1187.03-8576.582019
BE CONCRETEOudsbergen49807.40166.692020
BATIMENTS ET RENOVATIONSFléron8177.0018339.002019
GROUP PERSICHLa Louvière-156278.09-55049.68519246.641.102019
LENARTAntwerpen4808.784884.432019
VDV MONUMENTSCharleroi30936.011265.482.002019
KMNHam62318.4926462.631.902020
PARENT JOSECelles (lez-Tournai)-831.54-731.682019
YA-SAR PROJECTOudsbergen49492.228852.234.302019
RedElecRochefort94.7316392.081.002020
TERRA & PAZ ConstructCharleroi10593.10-13923.7475739.222019
MICHELEvergem229503.00129496.002019
HollebecqAvelgem60482.9818047.982019
M ROUCHET ET FILSTheux64298.7329918.72772334.872.702019
CONNEXION FOBELETS TRAVAUXNamur48564.5810943.538.002019
BOM CONCEPTGerpinnes12279.6912020.852020
DIMO TOITURECharleroi27127.8539474.35109652.232018
CooremanHaaltert258845.19117193.712020
Concrete WorksLanaken51921.5118545.852.002019
ROBEYST PROJECTSEvergem84715.7427771.362020
DEMBLON GeoffreyTheux63732.2017536.202020
ROOF SERVICE WYDOOGHELier24980.16689.552019
SAMUEL TONNEAULeuze-en-Hainaut140201.3655877.512019
EBN CONNECTAntwerpen20226.387442.402019
Groen atelierRanst100250.5830032.692.202019
JARCAUVorst98839.0027362.962019
NIKOLAS MATTHIJSLochristi37978.727556.693.302019
PLAFONNAGE MELLAH S.P.R.L.Liège24740.8215065.03353079.072.602019
Q-POWERBraine-l'Alleud41417.8122491.242020
ConsulthorBilzen6402.83-12005.630.302020
BOTHUYNE & COZulte98052.1849423.471.002020
JMH GROENZwevegem26045.00-12344.001.602020
BENOIT LERUSEAywaille-32572.87-19242.422019
WINIDuffel469057.6631085.352019
TH ENTREPRISEModave2306.94-13351.961.602019
FLY, MANAGE & SEEGerpinnes44734.681721.932020
DAVY NAERTKortemark66853.4821800.272019
Agrartechnik ThomasSankt Vith200303.01102820.042.002020
Unix 2Evergem40432.1834238.002018
DylcoLanden162593.4243561.352020
ER-BOUWGent88893.5648988.241.402019
Bouwwerken Deryckere AlexanderRoeselare91470.0317576.532019
HoutenBoomScherpenheuvel-Zichem4834.88-954.362019
Biaccalli ConstructionMons-23151.00-44722.007.302018
LAUMEN CHRISHeers44649.0215094.412019
DBR Construct SPRLGrâce-Hollogne117109.5260164.686.002020
RENOVE SOLUTIONLiège42509.9335165.88269991.482018
TERRASSEMENT WILKIN-CORNETVaux-sur-Sûre11414.00-14978.002020
Hardenne Luc EpinçageAywaille91561.0933766.57252452.952019
DEVANBOWielsbeke-31200.00-5192.002020
MAIA & FERREIRAMalle75865.6933910.740.602019
AMP BatirenovBraine-l'Alleud101655.2522065.55699040.591.302019
AZUR PROJECTSKeerbergen157537.35-11126.172020
AMB ELECTRICITELa Louvière-27290.70-61619.6294335.001.202019
ZIVABROHam25203.62-706.452020
BINDELS BAURaeren50356.9938788.314.602019
PTP CONCEPTTubize24105.547074.690.602020
Alex & Kenneth RecyclingNieuwpoort116347.00123911.001297007.002020
R.N.C. CONSTRUCTCharleroi15477.0012673.002019
Tuinen Van Dorpe GeertHorebeke74594.086468.423.002019
VHLaakdal39749.807860.322019
LES JARDINS DE BENJAMINBraives-7669.6629563.432.002019
INCREATGent59086.7712339.142020
Mathys InfraZele21595.392320.49188205.710.802019
GeertsWesterlo48290.2615303.762020
CMS ServiceWuustwezel17955.419350.032019
MIJN AFSLUITINGMechelen9991.39-6290.621.302019
BKG CONSTRUCTGlabbeek162940.6194161.852019
PHD TOITUREDour27603.354036.023.202019
N&SWetteren-12726.74863.652019
Philippe D. GardensBoechout154456.0943234.252020
KluterhofMeerhout24393.0110380.862019
SBM CONSTRUCTGent318250.19238535.154260272.402020
Mavzer GroupGent89717.3375941.292019
Arne DewaelschePittem275950.50167037.052019
GRENSON PISCINES CONSTRUCTIONEsneux275380.37154791.120.302019
GARANT CONSTRUCTBrussel24102.003379.002020
C.T. CONSTRUCTHerstal5882.882701.051.202018
Rayss ConstructLokeren29637.521328.471.002020
LGS ConstructJodoigne-10833.0026499.00155324.002.002019
LDH RENOVATIONSStoumont198677.0930952.452019
PERFORMANCE CONSTRUCTIONPerwez16959.00-29.343.802020
BMF-SolutionsHamme (Vl.)8114.40-4641.511.002019
SA INTERIOR PROJECTSMeise12766.472091.052020
MackelWesterlo33233.09-923.832020
DeVaTerraOudenburg121859.7550691.693.002020
KARKISint-Joost-ten-Node18282.39-4548.611400.002019
GWL+Hamont-Achel23985.281241.525.602019
WINTERS SONDERINGENPelt22901.7112412.602019
HKY KaplanGent38409.9312666.152019
J.T.E.C.Fosses-la-Ville25401.004319.0048920.002019
MIELKIPWalcourt279972.02-37904.150.802019
IMMOBOOosterzele44837.1917643.922020
ABZOPSteenokkerzeel15670.0115298.632018
HW ConstructionDeinze78949.0861897.491.002019
PhekaDilbeek24034.991298.86159024.382019
Gert Van TendelooLille48415.0417699.882020
HARBIPuurs-Sint-Amands55025.88-10372.112020
Transports L. FLORKINLes Bons Villers23146.494546.494.602017
ID CONSTRUCTION.BENeupré19051.043467.612018
BEYERS RUIMINGSDIENSTStabroek164844.9172696.912020
NP CONCEPTSeneffe44702.1332337.095.602019
ACT SERVICESCelles (lez-Tournai)-13411.71-3577.032019
SPRL BATINICOMons17086.125071.46229913.191.002020
RVD GroupSint-Niklaas50946.00198533.002.502020
ARS B&VSoignies10693.75-27477.842019
EDYLUXLiedekerke14383.638210.80103496.452019
KRS RENOVATIONBrussel5850.00324.00123463.002019
COCOON GARDENBraine-l'Alleud28895.214874.532020
LOOS MANAGEMENTPeer50659.9031251.462019
DAVI CONSTRUCTAnderlecht8372.00-1830.002019
SVDBZoersel76351.1923311.692020
DELATTRE TERRASSEMENTPéruwelz39309.008245.002019
V & W BâtimentsFléron45351.0010531.001.002019
Comfort LineLa Bruyère37812.1583745.412018
MULTITASKINGSint-Pieters-Woluwe83494.6017703.261.002020
CONSTRUCTION HUARTCharleroi26751.2218351.60243812.163.002019
VST ConstructSint-Lambrechts-Woluwe12484.363632.002018
J.V.H. WoonconceptenLommel14717.995350.242019
KANALISElsene-105206.87-26798.2615.102019
SAH ARTAnderlecht11359.512528.612019
BELKOMAsse33600.6713902.05142913.542020
PIETER POULS PROJECTSHasselt53023.9513346.450.302019
50five BeLuxEtterbeek259320.76-660119.845.302020
TerramontfortEghezée-246757.49-259157.49552554.222018
STUKA-PROJECTHouthalen-Helchteren13353.853861.792019
MBT-GROUPDiest1593.83-16514.812019
FERME DES PETELLESLibin596593.5594312.670.502019
GRONDWERKEN BRODEOUXGistel-8349.45-25684.182019
GERARD Group Sprl SCharleroi22539.9922538.992018
BERRENHEIBOSGent123424.748610.081.002019
SimonyanScherpenheuvel-Zichem25133.892492.242019
Lootens RobbeHooglede95725.5816922.252.002020
DEWAGROIeper33553.0812808.081.002020
VYBEMechelen-7991.99-14058.522019
BEREA SOTRAD INTERNATIONALEtterbeek72085.32-5543.462019
Grondwerken SegroPuurs-Sint-Amands24197.282594.942019
YEWIRetie34148.6311038.962019
BVG BestratingenArendonk78172.4124637.872020
Toiture SiraultAmay6561.0811474.432020
Ninive TourCouvin-38142.7327958.002019
AB JARDINCourt-Saint-Etienne-17214.00-37214.000.802020
EmosaGent34735.1612814.510.902019
ENERGIETECHNIEKEN PYFFEROENPoperinge53582.186695.852020
T.T. CONSTRUCT THEWISSEN & WIARTOupeye-1611.00-8858.002019
ATECS SPRLAmay408527.77182691.012020
VLOERWERKEN DE WAELE E. & K. BVBADeinze8423.54651.402020
Frédéric Liégeois EntreprisesWavre6303.44-7480.121.002019
Vam BouwwerkenAntwerpen167841.2280327.192223747.032019
ALGEMENE AANNEMINGEN GEERT MICHIELSBilzen47916.0019937.002019
PackléLanaken21573.53585.902020
MVA SERVICEHuldenberg28218.0017904.0069969.002019
HAUTE TOITURE HASSAINIChâtelet18551.0010812.002019
ELEKTRANETGenk54677.8019669.282020
INTER ROSSSint-Lambrechts-Woluwe18436.0012188.002020
CG CONSTRUCTIONSoumagne-99300.00-81275.003.002018
GROUP HEYPROLonderzeel100247.5537915.222020
Bo-MixBornem151145.17-38913.581.002019
B.O.R. InterieurAntwerpen48169.1911103.782020
VC AGROLeopoldsburg-51350.00-28604.002019
JMJ GROUPETrois-Ponts26462.0024200.002020
Gérald HOUBEAUSoumagne-2068.00-9077.0093837.002020
Has-ErbouwZele34139.74-1861.57238500.512020
DAKWERKEN TRAENZuienkerke108016.2468686.042019
IKROMLiège21761.879577.811.202020
DIVINA PROPORTIAZoersel-2611.88-15807.032.302019
Hekwerk Poorten Yvan RomboutsBrecht30879.3614808.162020
GILGEMYNWevelgem35036.534346.211.902019
SEBASTIEN DELMARCELLEEghezée33177.4417614.662019
Algemene grondwerken Van Pelt IgnaceZoersel61254.9482004.341.002020
A.F.S. CONSTRUCTAnderlecht53116.9921271.782019
VS ENTREPRISESFleurus-18308.36-18504.492019
VEHACOLille50808.7221934.832019
RHAINOTTE LOCATIONHamois35014.5317906.272020
RULESint-Joost-ten-Node-3026.72324.642019
Gruyaert & CoWesterlo17262.004453.002019
Make Up your ColorBraine-l'Alleud40926.005909.001.002019
CEL ROMBOUTSMalle100212.0928319.312020
OMNI BATI TEAMBrussel27250.0914099.442020
TERRASSEMENTS TRAVAUX FORESTIERS DU HAUT BRULYCouvin15182.00-2831.002019
ISOMASTERGent20160.3246060.320.802018
GERA FLOORLebbeke13669.40-111.982019
RAMOGrimbergen72592.5547852.712019
PEGASE IMMO CONSTRUCTFlémalle6652.90471.252019
Rijmenants GKLBerlaar39173.0813447.491.002019
CITADEL REAL ESTATEBrussel62409.3632921.272019
DELTROLiège28487.138836.622019
ELITE RENOVSint-Lambrechts-Woluwe72214.7416650.28263259.432020
JSB CONCEPTBinche-67779.00-29207.002019
LARA RENOVMont-Saint-Guibert23802.95827.95177543.212019
NORMON ALGEMENE BOUWWERKENIzegem16769.522015.752020
T & S ConstructLokeren44689.4526774.372019
HARNEET FOODSint-Gillis (bij-Brussel)183317.86146683.86184632.002019
COORESint-Agatha-Berchem38186.65-19627.912019
D.L.T.P.Florennes55330.6223422.911.702020
AYM-C CARRELAGESeneffe14720.956229.71171273.311.102020
AKS-TechGent40222.3714405.122.002019
WATREMEZ LaurentChimay126514.67-6732.111.802020
Bouwwerken EbokSint-Niklaas63857.1011955.243.102019
ARCLOWervik105899.7754686.007.702019
MertGent30494.2725642.182018
Les Jardins rhodiensSint-Genesius-Rode7185.964445.452019
AH CONSTRUCTIONSLéglise26033.20-6053.712020
FIERENS GRONDWERKENHerentals37120.8518825.112020
GZ RénovationCourcelles13323.07-20244.672019
RENYK RENOVATIONVorst14187.153400.432019
4EVER ONEMerelbeke34800.4336718.272020
JHONNY CONSTRUCTOpwijk39608.2932478.63225580.352019
MACANMol-591.82-1105.982020
REVYSONKortrijk52138.3273285.111.102020
RESO CONSTRUCTWavre46670.0074504.001.002019
ADROMaldegem17840.58989.772020
SOBEBATVielsalm40879.478877.470.002020
NICOLAS PHILIPPETBerloz95785.2129546.524.102019
BDM ConstructSeneffe27302.40-6269.692019
CREATIV CONSTRUCTEvere48086.5018100.432019
PH ConstructSint-Pieters-Woluwe122347.3112574.062019
TILBO PROJECTSBeringen70565.4947891.463.002020
LUNE D'ASIEAnderlecht16174.29-2320.192019
Soares Building RenovatieDe Panne32055.157425.682019
INFRAVIALens (Hainaut)36439.009631.002019
ALTRAVAChapelle-lez-Herlaimont170600.3174137.012019
Van Dievoort Algemene Bouw en KarweiwerkenBrecht56066.7420463.912020
Powerman EUBrussel4927.76-1272.242018
ELLI-TERREHerstal-21362.0017082.002.102020
TUIN- EN TEGELWERKDilbeek24892.881122.242019
SMET PILEDessel588121.86157144.121.002019
UNI FACADEChâtelet-34857.00-28263.002019
PLAN B CONSTRUCTSchaarbeek21699.565010.82189938.222020
HapersRijkevorsel91315.0058231.002019
AK TEAM BUSINESSVilvoorde-71399.94-33568.96147707.173.302019
DIFFELS MENUISERIEMalmedy55370.721239.790.202019
DEGEYE FORESTBouillon297990.3256545.361.002019
VatodakBegijnendijk32953.647712.091.202020
NBR CONSTRUCTSeneffe7755.94516.3029067.712020
SMET GWT EUROPEDessel3168216.56336170.8523482565.57131.602019
JOOS INVESTBonheiden27136.4315711.202019
VL TERRASSEMENT & DEPANNAGELa Louvière-844.00-7044.002018
NIVEAU+Herselt32094.17-1170.772019
VEGAS LIVEKoekelberg13168.199166.66232509.022019
VDD DESIGNDeinze159630.1654836.522.002020
LAZIMEvere31535.547702.772019
GARDEN DREAMChimay43456.8214956.732.302019
OLIFRABrecht83799.1019185.812020
ARGO GroupTemse61125.7616664.152020
ENT THIRYCharleroi-63554.4211035.753.302020
ARBORECOBraine-l'Alleud10260.79-957.852019
LITTLE CONSTRUCTTubize8392.517177.022019
SR TOITUREGedinne429108.98229629.736.802020
Van Cauwenbergh JonasTielt-Winge21076.022526.02608178.170.702018
Kévin GLOIREHotton35766.039613.282019
GUY CROMBAGVoeren39488.33-4924.432019
JAMIE SAMOEYSint-Gillis-Waas218029.8561340.062020
AIR NEW FACADECharleroi33152.6426952.64143325.322018
ARBERIALiège-8863.50-23008.792.502019
YOUSTAFFGent15172.556847.872020
VINCENT HUSSON PARCS ET JARDINSFernelmont29294.012971.005.002019
RENARD SEBASTIEN CONSTRUCTIONPaliseul26373.406426.71474513.734.302019
ARGIROMAnderlecht29987.0023405.002020
IRK CONSTRUCTElsene54361.2329949.482019
XPAIRVerviers65416.0034229.00194719.002019
BVBA SIMONTA EN ZONENHerstappe89000.1760788.511.002019
AVARCO-DEGROOTEStaden12944.0022188.701.002020
MS ISOLATION FACADEChapelle-lez-Herlaimont19272.913147.292020
JARDICONSTRUCTBlégny17253.0041831.003.002019
DKYBrussel57128.0028733.005.402019
GRABO GRONDWERKENLokeren-15210.252541.212019
VOK PROJECTSOostende28409.0015016.002020
DE BUREMettet43463.2719134.632019
SURECOostende85604.2969031.272019
C & S ConstructAntwerpen-37309.05-50150.2664341.192019
F.CONSTRUCTVerviers-47388.00-19562.002.002019
MathiboMeerhout36036.1823596.011.902020
RDW SERVICESWalcourt-68416.74-53902.822020
K.L COMPANYSchaarbeek-8729.00-32437.0059771.002019
BELGIUM DEVELOPMENT SERVICES MULTIElsene25627.248718.18303007.552019
ANTWERPSE BERGING & WATERBOUWAntwerpen-633.873508.192019
LA DIFFÉRENCEGeraardsbergen-96057.08-27539.312020
DGCTournai1941662.0981995.429526262.7419.402019
JANDRIXSint-Truiden69537.8815865.442020
C3K BOUWCHEMIEEvergem65815.074032.14648851.913.702020
AQUA OZENHamme (Vl.)72411.8440884.343.902019
LOONWERKEN VERKEST GEERTKluisbergen42106.1410726.950.102020
NARCOMLa Bruyère42316.6312415.472019
MV MATHélécine9020.03-6871.550.002019
Kocie WonenStekene216731.9184041.982020
HUBERT MULTI SERVICESCharleroi19985.042513.201.002020
S & S KLINKERWERKENZonhoven10451.994031.722020
BK SOLNamur42080.754256.952019
MDR GROUPEBrussel57630.00180963.002020
WINNEPENNINCKX SEPPEKeerbergen5397.32-17236.272020
HuFa PGmbHKelmis-31652.45-15875.272019
Jave TransportZonhoven53611.8618211.326.002019
THOMAS FRERES Maçonnerie généraleMalmedy14231.658031.652.002018
IG ConstructionDendermonde11700.93386.112019
MONTAMARZottegem25116.065781.832.502020
CONSTRUCTIONS MONTOISES MVMons-4366.32-13729.853.502019
CHEMINEES WAGENERStavelot67726.984398.231.002020
VERHULST R.Retie37603.556085.162019
LUKAS BVDeinze31465.268742.86272344.172019
DASUHerselt-26045.47454.1055676.052019
ECOSTABILBraine-l'Alleud5465.547758.71108091.502019
Entreprise générale CICCARESE PIERARDVorst76397.0257332.670.602020
ADSUMUSNamur53195.6941765.09181675.082019
BONNE FORTUNEBrussel13055.28-2444.7221830.002018
MK GrondwerkenRanst92267.5648621.392019
VIMEGWevelgem329042.6929532.852020
TERRAPACCharleroi6571.00-13453.001.202019
FWMOud-Turnhout54538.0034020.002020
CATGROHooglede65157.4924678.642020
KT ProjectWuustwezel150083.8535823.182020
DAR FOODSint-Pieters-Leeuw107240.3643058.16574121.002019
Tuinwerken Bram GevaertZwalm81996.5130912.460.602019
LAPIERRE DEVELOPPEMENTMarchin-6102.76-9602.192020
NEOLOGISSoignies27068.3210341.460.502019
GROWEBAKortemark11062.27-6300.472020
EGD TECHNOLOGIEEstinnes-22769.342839.532020
BeriomBerlare263103.4038129.612020
FIBAZele27107.237987.841.002019
ALLE KLINKERWERKEN DECLOEDT RUDYDiksmuide38610.5713706.912019
ENVY-SERVICESSeneffe1004.418862.151.002019
Verkaveling AsperMol190506.40-18152.792020
TEMPOOGent80988.7751879.11399943.007.302019
BRG RENOVAnderlecht-30248.00-10512.002.302019
excacon.Geel25115.9321128.442019
Jer.KoSchilde54780.151630.612019
OVIMAR CONSTRUCTBrussel15303.748113.85177337.442020
Casa 2Waregem3953.09-1657.942019
Bouwwerken VanheuckeloMMeerhout20359.005.002020
Sloopwerken CovemackerMoorslede168942.0053593.002019
WIARD CONSTRUCTEstinnes9253.066439.914.002019
BEIRNAERT F.Deinze15072.86-7409.382020
AYAZ TRANSGenk33017.365615.882019
CP-AgrarserviceBüllingen39.793049.592019
D-CONSTRUCTZulte63115.2028746.650.502020
HBGROSint-Niklaas-75497.52-51283.792019
PMP ASSAINISSEMENT ET DEBOUCHAGEMons15588.2217986.606.102019
GRODEMOMoorslede62563.763926.911.702020
Meuse TransportWanze-48604.00-1114.383.902019
KARA VITABrussel20164.007446.00202126.002020
De TuinmannenHeist-op-den-Berg-10730.22-21022.780.902020
VIPEHeist-op-den-Berg86667.5611495.362020
SATRANSBrussel44069.0010064.002020
ALDU CONCEPTSint-Gillis (bij-Brussel)6483.25198.122020
Safa ConstructionLokeren17027.552306.122019
Roof Service GroupNijlen24761.0013108.002019
M.E.D.Ecaussinnes-40.62-6015.4547795.282019
VANHEUKELOM SIMONLummen11226.756735.152019
Baeckelandt P.Oudenburg12180.5018527.142020
KADI CONSTRUCTTournai-17734.00-12698.002019
SERVICES & CONSTRUCTIONOostende4736.76-10874.242019
LIVE PROJECTChaudfontaine10532.172755.232019
MD-TECHNIQUEAnderlues48261.6721201.912019
Tom Van HorenKontich8521.342321.342019
ARNAUD GUISSETWaterloo-6150.855297.660.802019
BS BOUW & KARWEIWillebroek58713.0612176.360.902019
KADECOBeringen18848.862465.972019
HYONGAntwerpen8292.06-615.822020
K&D PROJECTSKaprijke134416.8491569.392020
YK interieurBeerse12914.566714.562018
BOUWTEKHalle10590.37-3158.352019
JNT omgevingswerkenBegijnendijk109943.64-38546.812.002020
DAL TECHZele39131.3311674.03233960.292.102020
HALTHORCourt-Saint-Etienne-19161.87-6481.532019
RENOVO24Anderlecht47897.866888.44747442.642019
Ward ETongeren-7478.97-999.232019
WOODLUXBrugge10159.563066.281.502019
ENDEMAGrâce-Hollogne161038.7367061.210.402020
INDGenappe83652.8921550.641.002019
BOUWWERKEN SENNAHeist-op-den-Berg137159.4571989.812020
AxSy InvestSint-Truiden30862.009037.001.002019
Bouwbedrijf CuylaertsLille64822.8638466.660.702019
DARDENNE LOCATIONOrp-Jauche19409.00-17887.00206945.002019
BPF ENTREPRISETinlot26621.76820.052.302019
Pjotr BreynaertGooik109209.8032186.212019
LIBRAIRIE DELTA BATIBrussel13433.3913223.60181535.261.602019
DE VIETDinant25848.72823.5050214.002019
VABEGROLille-1660.00-14830.002.002020
ENTREPRISE TALOTTI CEDRICMons23379.004238.001.302020
Terrassement et Construction de GouyCourcelles99738.9576461.945.902019
VALY CONCEPTBrussel23546.493537.3871253.542020
GROBROStabroek63324.1618275.552020
Jeroen GodschalkRavels72265.18174438.472020
Verhardingswerken Berghmans PatrickHerselt27006.39-1358.162019
Art et TravauxAndenne152910.04132819.515.802019
AV CREATIONSWaterloo-46856.90-47396.152019
DICOVERDiest19657.566780.972019
M.P CONSTRUCTAiseau-Presles19057.072375.18265613.622019
LV GROUPAalst34029.00-432.002019
DANNYRAAMTernat59406.0043210.572019
HadHof ServicesVillers-la-Ville2339.00-9457.002019
JARDINS KEIZENBernissart-29203.66-7572.392019
DécoRénoVanSint-Agatha-Berchem25481.285220.85119548.442020
VPH ConsultZemst31649.8420615.372019
Hance-HerrijgersEssen70539.8623688.241.302019
Eco OeverRavels93351.6735975.569.002020
GROND- & TUINPROJECTEN VAN LOMMELHerselt112350.3054245.120.802019
RUGGIERO Construction et RénovationAndenne24027.0010071.830.202019
FRANÇOIS NICOLASMons20555.001131.002019
Tuinen VerdeBonheiden46899.009969.002020
M. DELHEZBaelen91291.0026865.002019
Bart GoolaertsVorselaar81909.0021432.001.002020
HOME & SERVICEElsene7178.00-2450.002020
Vaartdijk BruggeOudenburg4213383.6320165.502019
KRAANWERKEN DAEMSNijlen139317.6835434.892019
VANCONSTRUCTJuprelle3182.14-9099.592019
TDM GROUPEeklo642481.00317239.005.302020
CRO-CONSTRUCTIONSBraine-le-Château-3329.00-4406.002019
C.S.I.DRebecq44233.6035835.731.702019
RGS & Co TRANSFORMATIONS ET AMENAGEMENTSAubange17524.3014327.1593115.592019
OLIVIER Construct & RenoveAth7903.20-372.162019
STEVEN MAESAvelgem140489.7266238.152019
MNM DakwerkenAntwerpen35752.1913679.02242595.502019
BD-CONNECTSint-Niklaas40971.1424757.691.002019
SVEN DEREZKortrijk141134.0659447.502019
ROOSEN MARIO & DRIESHerk-de-Stad27821.57-20314.972019
ALGEMENE BOUWWERKEN RAOudsbergen61168.4049149.402019
LIONEL BOURThimister-Clermont88375.8239289.182.402019
Tuinen MeysmansZemst552482.73332686.550.102019
TABKOEtterbeek119228.8915823.322019
MISPLONDentergem135635.1676796.172020
COCQUYT WIMBrakel7294.86-13607.942019
BERNARD DE CLERCQWaterloo7924.746623.1434199.400.102019
GT RENOVATIONWaterloo118153.7152663.932019
BFT TerrassementTinlot71112.4433653.431.202019
VBM TOITUREOrp-Jauche40218.6934018.69591439.772019
VISANAnderlecht33396.6410370.09244213.612020
Maxime Schoppach ToitureAttert-48854.96409.6711.502020
MaThiLiLille71659.0041053.002019
Blue OctoberAntwerpen129239.1579239.152019
GDERAMerchtem25841.34-30437.293.702019
LOOK CLASSICWemmel12597.033397.032019
SPRL NICOLAS MARTINGouvy33406.002099.001.402019
TOITURE SANNEN & DE VUYSTBrugelette25183.25-4986.820.702019
DRWLokeren31439.8412812.382020
M.D.Dentergem43648.0023320.002019
DP DESIGNAnderlecht18844.943617.452019
BATI CRISAnderlecht20310.87987.58118022.752020
WVH GrondwerkenHamme (Vl.)42255.3213284.282020
JTJ CONCEPTRebecq36293.70903.091.702019
YAS TRANSPORTKoekelberg8687.26-750.0357186.662019
RedbouwGent174428.54126592.582.102019
DLS G.C. ConstructionDour250026.005089.00930615.003.802020
Claes Steven GrondwerkenHeist-op-den-Berg109526.6148134.902020
"BATI ALL SERVICES"Sint-Jans-Molenbeek3907.07-12907.4818580.682019
W-WORKSNinove-4010.00-8620.442020
Q&A TechnicsDiest78366.8834247.542020
SUPER MARIO CONSTRUCTSint-Joost-ten-Node38746.2217828.772.502019
sps consultKapellen25041.6611989.892020
JILAJalhay57214.2920979.472020
CM RENT & REGIEManage57176.885751.91151775.002020
QuercusHasselt10423.8456821.182020
MDT bouwRoeselare35435.757428.910.402020
CASTAGNA CONSTRUCTLa Louvière159375.96133471.894.402019
AKBOZele19975.204096.082019
RULO SERVICEZwevegem25213.0043.002020
VoaxBoom33322.4921530.13151833.872019
SOCIETE BINCHOISE DE CONSTRUCTION ET DE RENOVATIONBinche35493.0013334.002020
KERKHOVE PIETERZedelgem159045.4961528.662020
Julien DELWICHEYvoir44337.0015043.00213758.001.002019
Bart Vansimsen GrondwerkenSint-Truiden31813.985814.392019
BEMTECTurnhout84117.4464318.222020
SOLUTION CONSTRUITEMontigny-le-Tilleul17371.409452.3765651.552019
BLOMONazareth68578.9049978.904.902019
SER GROUPMaasmechelen11439.69-5210.312019
LEO RENOVATIONEtterbeek41379.9811770.42221256.932019
MAARTEN BOERMANSVosselaar78153.323764.272020
TRANS JACOBSWillebroek40509.6915509.692019
SPRL FAFEL CONSTRUCTAnderlecht91710.0322754.55598826.811.602019
Stijn DevoldereTielt119825.0144653.952020
ADA RENOVATIONVorst9858.053645.812019
Grond- & Afbraakwerken DeckersHoeselt86224.4657532.362020
Tuinen Van den EyndePutte-16196.00-27409.003.902019
LANDBOUWWERKEN VOLCKAERTSHeist-op-den-Berg23102.079624.062020
VANLERBERGHE SERVICEZedelgem3749.743936.292020
VS InnovationWaregem17803.37869.002019
STERCKX DIEGORanst51235.4445035.441.002019
SERVICE 7/7Meulebeke36951.507183.802019
De Kooning TuinaanlegKalmthout9323.81-983.130.102019
ROUSSEAU FrèresHéron52452.9930473.900.402019
FM RENOVATIONLasne24361.028184.482019
ALBOSint-Joost-ten-Node28100.2215700.222019
MKBornem8344.492144.49339181.502019
RSTECHGent4784.81-139.092020
Ruttens Tom TuinaanlegHolsbeek-43734.10-62334.101.902019
Grondwerken ReinquinTielt-Winge150717.3479538.952019
Mans ErikZoutleeuw228517.39109078.621.002020
ANTHONISSEN JORNEBrecht13344.007144.002019
MOTISERVICESSint-Agatha-Berchem-2395.26-4092.672019
Philips Benjamien bvbaAalst149228.9454727.392019
GEYER BAUUNTERNEHMENRaeren2558.0527114.673.602020
LANNOO TIMOostrozebeke22825.709063.542020
ATB TECHNICSZele-8687.04-23722.122020
NACH-TECHSint-Niklaas36535.9227503.042020
LA NOUVELLE MAISONDrogenbos78227.0065727.002018
DMG LOCATIONRendeux-42558.95-14155.031.002020
OZCO TECHNICSAntwerpen78086.4233000.874.802019
LAC-FLORElsene12347.1414847.142018
NEW TRAVAUXBraine-le-Château74558.5478358.542570042.652019
AK-DALLEBrussel26199.009672.002019
KASUMAJAnderlues90814.8710901.33110739.622019
RR RECYCLINGGent92156.6157456.292020
Rudi VANBERGEN & FilsOupeye411157.57167091.96995039.933.802019
VILLERS TRAVAUXMalmedy8752.84896.542019
Bloc.ProVorst6122.9110126.902019
AGRICATLasne18404.32-4547.732020
Davy PeetermansTienen33750.1913393.702020
GEEROMS MACHINERYErpe-Mere149388.8583719.550.102019
ABLB CONSULTINGSaint-Nicolas52735.6938468.002019
JF BouwBierbeek-32784.24-51384.242019
NTA-aannemingenKasterlee123057.0835120.462020
OZ BOUWDilsen-Stokkem56382.2540023.852019
DRD CLEAN AND GARDENUkkel24787.961190.08128166.202019
VAN EECKE-DEBEERPoperinge46352.0920435.251.002020
Yves Bellon TuinarchitectuurDendermonde50797.6333009.631.002019
W & M ProjectsHerselt21353.551431.603.502019
JOHAN MARESSint-Niklaas70410.5915394.772020
E.F. CONSTRUCTIONMarche-en-Famenne3593.0013093.000.602019
WeCoHerzele10130.60-19529.182019
MOORS Containers - TerrassementsHannut-38283.00-56749.00464350.002.302019
SIRLIEtterbeek92118.1118429.752020
G & F CONSTRUCTIONLiège15277.0915757.701.002019
JymSoumagne118256.2717776.742020
SYNERGY ERVerlaine163655.9570122.300.502020
DJ - AM ServicesAmay35366.5326630.302019
DZ BOUWGent13266.208168.242019
B.V.B.A. TopspanPeer30333.2522708.262020
SPRL PIRAUX FLORENTINGerpinnes79008.2140127.88589819.642.702019
GROND- EN TUINWERKEN LUC BALLONMerchtem13237.54-10844.132019
Andries De NijsLede129896.0653357.552020
ERA ConceptModave19479.39-384.781.502019
FTH GROUPGrimbergen13064.316864.31238314.312019
BARRETO CONSTRUCTElsene16267.108543.872019
HARU INVESTGenk51585.5211585.522019
DS WorkxScherpenheuvel-Zichem17741.0711541.072019
LIGNUM CONSTRUCTBrugge107340.6961251.922020
CAP-EGOUTQuaregnon81614.5648944.205.002019
EA RENOV & CONSTRUCTSint-Pieters-Leeuw24713.457326.332019
Temac SarlArlon-17749.43-8886.392019
RUMEXDestelbergen11055.66-1344.342019
A BELLEMANS SPRLLontzen15925.242617.082019
WORKPOWER GROUPGent17885.4910363.45139781.461.002019
OG JARDINS ET SERVICESEcaussinnes65856.53-14143.472019
ELLITE CONSTRUCTSint-Jans-Molenbeek13520.5028644.422019
S&B BATYVorst7191.27991.272018
EK RECYCLINGSint-Katelijne-Waver56912.5838312.586.302019
GS DECORSchaarbeek8801.00-9164.002019
TUINEN DEKEYSERLangemark-Poelkapelle40317.99-50575.267.302020
HENDRICKX COESEMANS SOLUTIONSNijlen11728.022663.452019
DAUMIJalhay-32108.23-34781.922.902020
DE CLERCQ GAUTHIERLochristi24302.235702.232019
MARICHAL TERRASSEMENTWaimes98723.5151354.780.302020
JFX TOITURESChastre17299.1810587.13298023.831.002020
SIRAUX-MUYLLELe Roeulx-19296.66-50639.162.002019
LeVanWillebroek368789.46248066.921.002019
TGS Tief- und Galabau SCHUMACHERBüllingen31872.37-1127.632019
WOOXI GARDENMouscron-18531.70783.155.202020
SVW AannemingenMoerbeke (Waas)57041.0010905.002020
KARA CONSTRUCTIONVisé97826.5858425.865.002020
BELLFORTSint-Gillis (bij-Brussel)-11269.26-29869.262019
MASSART JEROMEDinant13305.00-5295.002019
VEGE-LOGTRAPuurs-Sint-Amands97328.8657944.866.002019
RLT TerrassementVirton82798.0061752.002019
ALL INTERIORGrimbergen50081.9243881.922019
ZAZA L&NAntwerpen45141.9450140.942018
M.N.M. ConstructAntwerpen145400.79121042.00898938.332019
NP-SSint-Katelijne-Waver60225.4120313.702019
Mega ConstructEvergem14392.008190.00129613.002019
InfranitoHeusden-Zolder5582.30-4226.772020
DELBOBeauvechain16289.003889.00244399.002019
AI.VAWaterloo-507.17-3.112019
STUCK & DESIGNRaeren30735.4815411.382020
VGSLokeren75343.587539.552019
MARBO PROJECTZele48829.3542629.351.002020
TBM CONSTRUCTFléron6136.06-63.94334000.092019
COSS CONSTRUCTSint-Agatha-Berchem70096.0063537.002020
BR-CONSULTING AND ADMINISTRATIONBrussel3418.00943.002019
JRM CONCEPTAns48422.002719.002020
LORDIAAssesse25398.268162.141.002020
WF COMPANYAnderlecht36259.0230059.022019
GLOBAL HOMECharleroi14104.70-929.20226328.932020
PAASCHSankt Vith-23445.48-25364.191.102020
GY SERVICESMarchin12759.172245.132020
YC IMMOBrussel6986.83586.832020
J & C CONCEPTSaint-Georges-sur-Meuse27576.7910325.912019
ISO - 2020Tienen10240.21-2159.790.502019
DUOFLUXNeupré79941.8961341.894.302019
De Latthauwer MartinWetteren920235.7360176.953.002020
AS CONSTRUCTFléron33549.3212368.50262863.161.902020
BE-ACADAnderlecht16595.8216594.822019
VEMATRANSLochristi33885.598739.050.402020
Kastelse RentKasterlee39371.651378.382020
VAGOLebbeke19134.86-608.902019
J. DE WINTERPuurs-Sint-Amands5443.00-13157.001.002019
JNL AMENAGEMENTSFrameries10681.862762.572.002020
D-LI CONCEPTWezembeek-Oppem7935.831735.832019
DELHAYE-MARLIEROnhaye11684.121087.823.902020
Jonas Mortier Algemene BouwwerkenDeinze39581.1312475.241.202020
Brands LWuustwezel89898.591235.262020
Brabo ConnectLokeren10588.82-18549.312020
BEN DE VYLDERAssenede-26575.31-45175.312020
X-Tra Time @ HomeBegijnendijk19835.789885.782019
ACM HOGGEHotton109200.0025850.802020
MB AménagementsDinant10270.214070.210.302019
Karweiwerken Everts J.Peer31463.6013134.552020
Jean BUCHETMerbes-le-Château1813850.66357520.819.902019
SEEVENSPelt14588.83-1211.852020
Klinkerwerken VanhamelHeusden-Zolder107594.0525856.470.002020
D.J.T.Berloz60665.0032948.002020
Van Wellen Storage PropertiesAntwerpen8503475.1694571.252020
CorthoutsZoutleeuw89705.9977305.992019
VELP&COBekkevoort116007.6613025.962020
ALLARYBeernem114502.3595902.35186419.000.202020
TDH GRONDWERKENSint-Niklaas98027.0926580.541.002020
On The WorksiteBrussel23297.0014275.782019
LWS TechnicsGent-68450.00-81625.003.002020
TL RENTALCharleroi14279.13-4320.870.302019
BERNARD LONGTAINLontzen179411.2860083.471.302020
CROMMELINCK R&DZottegem185448.42113228.024.202020
P & R INDUSTRIESWaterloo23422.004822.002019
VALASTRO SERVICESVilvoorde10963.544763.541.302019
BeratbLokeren21204.76658.482020
V-PROJECTENHeist-op-den-Berg53486.0341086.030.502019
Grondwerken GeeritsOudsbergen31588.4119188.413.402019
ENTREPRISES OJP SPRLBlégny24904.38-15907.542020
D&K ProjectsRanst34335.5428135.542019
M.V. GrondwerkenSchoten39189.4930595.312020
BRACCO Grond en BetonwerkenMaarkedal40243.5921643.592019
OCEAN DRIVEDonceel26921.386921.382019
RENOV’-AEDESHéron4711.464710.462019
TravoiferTellin71928.9653127.102020
Hendrickx Grondverzet & ZnSchoten13822.931422.932019
Poels GrondwerkenHaacht49020.2442820.242019
PROTECPIPEErquelinnes-10735.15-6631.052020
HA CONSTRUCTIONColfontaine31898.7845698.782019
SDC & RMaasmechelen272965.8820960.30195179.522019
BLTAntwerpen35117.516809.862020
TERRYN SMons27515.351315.35179310.542019
VANNESTE CHRISTOPHEMoorslede10950.00-8850.001.802019
MoredaSint-Martens-Latem12614.592587.622019
Van Dijck ZwembadenBrasschaat32810.9956610.992019
NDB ConsultingHeist-op-den-Berg-4918.58-11118.582019
StibegroStaden-20364.00-38964.000.802019
CUBOMechelen44054.7919040.593.402020
PEETERS-MAESHerentals90857.94-4330.232020
GILLES CONSTRUCTIONSStoumont3920.784218.244.102020
Afbraak- en grondwerken MaxEdegem7752.00-4648.000.502019
M GILLAIN CONSTRUCTHam-sur-Heure-Nalinnes34485.42668.651.002020
S-BVBA FRIERKortenaken12033.622731.282020
Willems-Van houtteSint-Niklaas38296.0232096.020.802019
BEN STARSint-Jans-Molenbeek10303.239303.23108239.792019
Peeters BestratingenHamont-Achel11940.84-459.161.002019
AEL-MARBRERIE ET RENOVATION BATIMENTSMerbes-le-Château188096.00-49878.000.502019
MG CARRELAGEPhilippeville10434.002780.00150317.002020
ThaleianTienen36909.6324509.632019
LEQUARRE & FILSFléron10748.68748.682019
LOMMELS BOUWONDERNEMINGLommel-4031.23-1998.562020
HILLSENSMerksplas27052.227052.222019
Gebroeders WillekensLommel84868.839415.662019
BCL CONSTRUCTComblain-au-Pont6205.406405.400.002019
DBM PROJECTSRanst6521.80321.802019
JEVAMOBeveren50269.78-166.942020
P.L. SOLUTIONSUkkel67582.6561382.652019
Bouwmodus √Laakdal19542.93942.932019
GRONDWERKEN VOLCKAERTSPutte-21982.31-21099.802020
ArthurusHouthalen-Helchteren6313.57-13686.432019
Business for Business ServicesSint-Lievens-Houtem16813.0610613.062019
TERHASHasselt8696.39-16198.192020
Storage Systems MontageZemst87724.6317658.532020
FALCONZele84712.4369212.43404256.970.602019
CASILHasselt26771.5526770.552019
KM.TelecomLokeren21631.2815431.282019
FBM ConnectSint-Niklaas6555.07355.072019
BART STIENEN TUINARCHITECTUURLier25753.817436.552020
R & N CONSTRUCTSint-Gillis (bij-Brussel)5301.435301.431335389.982019
TOTAALTUINEN ANDY LOGGHEKoekelare81117.0053341.062020
TOITURE DE VITTOHam-sur-Heure-Nalinnes89429.0077029.00455190.00125.002019
GOEDTOudenburg5059.32-1286.202020
ToVerGrobbendonk36933.4446546.582020
JABO BouwHerk-de-Stad-43701.40-3991.982020
BL CONCASSAGEAubange-102355.00-6460.0096975.002019
‘T KLUSPROJECTAalter11517.645317.642020
ALL HOUSE BOUWWERKENMaasmechelen39552.0031852.002019
ERY & COSchaarbeek28748.7610148.762019
GrowaWuustwezel107353.326989.802020
ZAKI TEAMLokeren16413.00-2187.001.002019
FOCO ART DECODrogenbos49416.9049415.902019
DHOMESNazareth36402.6524002.652.402019
MD CARRELAGESSaint-Georges-sur-Meuse19687.141087.14238647.692019
MANKRACHTHeusden-Zolder16534.0610334.062019
BP RENOVATIEZoutleeuw192390.36110471.811.602020
Afbraakwerken Angelo De ClercqBerlare21465.6315265.632.002019
Christophe RAISON SPRLNeufchâteau39077.895493.322020
SOTEC INVESTSint-Pieters-Woluwe14078.006728.004.002019
ARGO CONSTRUCTBorgloon25750.3513350.353.702019
MARC LELARGELéglise65249.3546649.355.802019
VERRET TECHNIQUESBastogne-125.85-11055.852019
Loonwerken Es BjörnHouthulst40094.12-9434.972020
MB SOLUTIONSint-Joost-ten-Node25433.7319233.731.002019
EP CONSTRUCTColfontaine45013.0856613.08633490.058.602019
KENNEDY ESTATEWalcourt408.04-19591.962019
SAV CONSTRUCTAiseau-Presles24416.115866.111.002019
Patrick & Vasile ConstructKoekelberg7641.991441.992019
VGI CONSTRUCTAnderlecht29782.6329682.63256429.652019
JOCHEMS PROJECT MANAGEMENTGenk95770.5771910.292020
FREDERIC HANCIAUX CONSTRUCTCourcelles16857.07-19502.433.202020
MGH PISCINESDison32240.192240.192020
IMKCVosselaar4826.3912822.762019
ALGEMENE BOUWWERKEN WABOLo-Reninge12175.765975.762019
ROYAL TOITURE GROUPVerviers85759.9067159.901.902020
H 41 GROUPBorgloon8435.912235.912019
INVIDIABrussel9503.343303.342.802019
KHALIGROZele46098.6835479.833.402020
RBDR CONSTRUCTIONCharleroi25264.4919064.49168479.892019
JAMAR MICHIEL WERKENTessenderlo20142.768542.762020
LESUISSE PIERRELa Roche-en-Ardenne184642.21160642.213.002020
ANI REDLiège13067.004830.00103357.002020
ECODECOElsene13552.027352.022019
MarisaGent-161687.47-161688.472019
TIN CONSTRUCTAsse26767.3528420.902019
COLOSSVisé43527.9924927.990.302019
CONSTRUCTION OLIVIER PONCINWaimes33265.7312439.082020
MASTER CONCEPTAnderlecht53855.9947655.992020
LUDO RENOVColfontaine14514.972114.9788767.462019
LGD HOMEChapelle-lez-Herlaimont14496.054296.052019
Kennes ConstructiefScherpenheuvel-Zichem52776.4134176.412019
CRS ProjectsRanst13598.096398.092019
Reli ConstructionMerelbeke44118.8439518.842020
CA RENOVATIONCharleroi1081.89-2391.8739150.002020
Algemene Bouwwerken BellensHeist-op-den-Berg57338.2151138.212019
GRONDWERKEN LECOINTEREKortemark18893.726493.722020
IULIAN CONSTRUCTSint-Pieters-Leeuw24178.0724173.07359378.222019
3IS BETONRixensart64876.3646276.362019
Kurt Joosen & ZonenRijkevorsel50847.0432822.002020
VAN BELLE SPORTVELDEN EN TUINAANLEGZwevegem56316.7451018.962019
ArcebloGent57065.1018192.912020
Boom en TuinAalst28985.9322785.932019
DB-CONSTRUCT&CHASSISCharleroi105613.7987013.791.002019
MARECHAL BROYAGEDurbuy-177591.84-44456.401.002020
JE ConstructHamme (Vl.)5131.00-1069.002020
BEN BUILDINGSint-Gillis (bij-Brussel)20043.7110793.712019
3M CONCEPTVorst16508.777208.822020
BORODICONSTRUCTAnderlecht7704.171204.17232360.462019
TERRALECDurbuy30767.0524567.052019
K&C GROUPTienen5343.71-856.2994282.002019
FINIOAntwerpen25339.3819139.382019
GB SYMBOLSCharleroi19649.421049.422019
B&MHamme (Vl.)45481.6839281.682019
SIEBE MAESTessenderlo24705.934194.772020
@LASSint-Niklaas118338.46110338.460.902019
GEWASBESCHERMING DECORTE C.Ieper76303.8363903.832020
BEIRNAERT BRENTBerlare131866.0436866.042020
AFEMSUZele79903.7071603.032020
IQ HOME SOLUTIONSMoorslede13256.21856.210.102020
G.RondAntwerpen53371.463998.142020
Val TerraJodoigne23327.9917127.990.502019
WEDAKinrooi20233.5514033.552019
UNIZONLokeren14924.928724.922020
CONSTRUCT IRYWatermaal-Bosvoorde1364.011364.012019
VITALI CONSTRUCTSchaarbeek28473.009873.002020
LMB SOLUTIONSZwevegem26063.526063.522019
TP & I RenovQuaregnon12642.0011392.002019
Hart van HammeHasselt46509.96-5669.1611541.292020
BRAM TUINENOpwijk-528.14-6728.142019
ETOILE RENOVATION & CONSTRUCTIONSint-Genesius-Rode20655.0018825.0048808.002019
FP PROJECTOlne34745.3414101.442020
MARTIJN TIMMERMANS BVBADilsen-Stokkem19890.161290.160.602020
AquapartnersLokeren82617.3664017.362019
BATESPOIRMons24618.206018.20258520.121.002019
CEN BOUWAntwerpen19035.284332.662020
ARKON & NIKA GROUPGrimbergen14659.47-3940.532019
Inox Zwembaden B.artAarschot262377.4089684.765.802020
SIEBORGS INFRAMaaseik20546.931946.932020
M. ERNESTSprimont12336.920.000.000.302019
GINAPROAnderlecht23260.9217060.92227943.702020
LE RELAIS AND COManhay24515.6912115.692.202019
TERRASSEMENT MIKE PELZERDalhem30670.5112070.510.502020
Marien-constructAntwerpen78477.7624731.632020
Etang ConceptAns-2044.00-5544.002019
STM GROUPBraine-le-Château10685.544485.5467671.172019
ETS JEUKENNEFernelmont37851.2710061.09549598.241.002020
Gebroeders MitevGent13548.43-3497.062020
DELBROECK CONSTRUCTIONCelles (lez-Tournai)16066.00-2484.0037354.002019
Grondwerken ClaeysOosterzele-43850.40-56250.402019
UPMBorgloon1226.17-17373.832019
Mignon StephanBever38805.3812370.821.502020
TRIBUS CONSTRUCTZaventem36462.5430262.54548529.342019
L2ProjectenHerentals4342.76-15657.242020
NYRO POWERBrussel18197.3711997.372020
valentindecor & cieAnderlecht18573.7712373.77351691.902020
GROUP KRASNIQIWingene30621.3418221.34113641.482020
TUINWERKEN DE MEULEMEESTERBrakel97843.5379243.530.802019
ELIT COMPANYSchaarbeek7811.921611.920.002019
AV BETON-GRONDWERKENKuurne38582.7632382.762.802019
Fonteyne DaanHouthulst56890.3638290.362019
DEPANNE & NOUSOttignies-Louvain-la-Neuve27506.446980.202020
A+++TECHGent93058.1274458.122020
ANYFLAMELa Louvière21172.042572.043.302019
Parket RobertHulshout38525.0032325.002020
VAN TIEGHEM KRISTOFZedelgem43486.0025698.002019
SPRL TASNIERChâtelet12525.926225.924.802020
SERNEELS PHILIPPEDuffel29535.1617135.162019
Tuinen De Kerf SebastiaanWaasmunster110520.4359555.811.302020
BDGROWingene84075.0865475.082019
THOMAS DE RIDDERLokeren209571.11140346.743.202020
SG SANITAIRE CHAUFFAGEAttert45713.7127113.712.002019
WILLGROOostkamp34503.80497.672020
J.L. BETONMouscron141721.4534307.331.002020
STRAALTECHKortenaken36924.4818324.482019
BALA RENOVDilbeek29067.9310562.872020
VZA ENTREPRISESint-Agatha-Berchem6333.86133.862019
M & AGenk18716.3312516.332019
Grondwerken WeymeWevelgem52191.412191.412019
RDL MEERHoogstraten22604.01604.012020
Grondwerken Dimitri De BeufGalmaarden15398.5110719.282020
DARON TERRASSEMENTSHouyet101627.0075987.003.002019
Tuinarchitectuur SolibuxtaxTienen26868.0114468.012019
Beets GrondwerkenTienen34680.7716080.772019
FERRIN TMJWasseiges51933.9555933.954.302019
VDB KARWEIWERKENPuurs-Sint-Amands7665.641465.642019
L'ELEMENT TERREBlégny48408.2838408.281.102019
VTP WorkxOlen22094.633938.012020
ED BATIChapelle-lez-Herlaimont16607.73-7995.412020
UP TALLESTSint-Agatha-Berchem29690.6029689.602019
BOUW-VLAANDERENGent17228.187928.182019
AZ CREATIONBrussel8444.262064.412020
IncrocioMeerhout281190.22-93809.782019
RDL KINROOIBree17359.43-4640.572020
Larmit InfraBaarle-Hertog59480.9347080.930.302019
YES ServicesBraine-le-Comte20527.3513794.282020
N&E CONSTRUCTAalst6561.5628561.562019
Menuiserie ViLaBaelen54033.7432706.940.502020
BATITOHam-sur-Heure-Nalinnes26183.0019983.002020
AWJ Grond- en afbraakwerkenKruisem39798.36390.472020
MarwilcoRavels23544.714944.712020
VE LASWERKENZulte108555.2295955.222020
ROMAIN PIETTEBraives87933.0045052.002020
BOUWMONTAGEZaventem14367.458167.452020
RCM van der MeerHooglede24605.0118405.011.302019
Art Concept - parcs et jardinsJuprelle58504.4339904.435.802019
MA&COSint-Lambrechts-Woluwe19874.1628674.161.402019
GRONDWERKEN NIJSTremelo48082.1741882.172019
BOGHE RAMEN EN DEURENHalle32317.2219917.222019
OPFRI-SERVICEMoorslede47830.8127830.810.702019
Egidius & CoSint-Martens-Latem88433.0144582.882020
INAKIS & FILSSint-Jans-Molenbeek17371.474971.472019
Tuinen Vanden BergheAalst64527.3517654.332020
RDL IttreIttre37758.73-2241.272020
BRF CONSTRUCTPont-à-Celles10328.8310327.832019
WILMOTTE BASTIENGouvy12762.01-12237.990.102019
T&C ProjectsOttignies-Louvain-la-Neuve10109.03-4659.972020
SCHREURS & CieSoumagne124113.4459839.931.102020
JNS BetonboringenTessenderlo226942.53116405.5826.702020
Den BeerboerBuggenhout35714.0423298.382020
FREDERIC NIZET TERRASSEMENTSOupeye86126.5711938.572019
ID+Waterloo10075.671899.420.502019
MCA CONSTRUCTAnderlecht6221.045221.042019
Béton Construction LefebvreComines-Warneton31482.4915682.490.802019
M.D. VitrerieFlorennes21302.6315102.632019
ArborworxHerselt44635.5026035.502020
Props BartWetteren22918.0010518.002019
DUTRABOGeraardsbergen42167.3529667.350.102019
Transport De Smit MichaëlLokeren24899.106299.102020
BRO BUILDERSGent9460.759459.751.502019
OLTENIA COMPANYBrussel18615.9912415.99550624.212020
MAES MGIDe Pinte44953.9638753.961.002019
SMTRSint-Gillis (bij-Brussel)13356.197156.192019
THIBOU & FILSBraine-l'Alleud1987.47-4212.532019
BORGES CONSTRUCTWavre14899.6812899.682019
HAXHESprimont28538.31100255.653.502019
WMG.PASSIONRENOVMons-10663.00-29263.0074548.002019
DALLE RIVE CONSTRUCTIONMontigny-le-Tilleul60547.2911824.132.702020
MSA InfraZele18098.285698.282020
JEFFREY VERCOUILLIEDeinze15648.273148.272020
DEMOULIN CEDRICBièvre31138.4032938.407.302020
Algemene Bouwwerken M. Van VoorenDeinze19963.7615563.761.802019
Emmai VerdeBilzen33693.712563.372020
ALRU CONSTRUCTIzegem20938.622338.622020
OLIDECOHalle-31245.60-49845.602019
Gilles FASTREVillers-le-Bouillet100631.2956918.614.902020
FAF NEDJOCharleroi14459.458259.4565093.942019
SPS-CONSTRUCTSint-Jans-Molenbeek31854.2131853.212019
EPWorksPelt16360.53-4051.712020
Terre du SudElsene28755.2622555.262019
DEMEYERE GRONDWERKENKortrijk56205.5329806.402020
HOUYOUX CARRELAGES ET FILSWalcourt5747.45-14252.55162295.071.602019
RDS BisschopHerzele-932.87-7132.872019
MATECHINamur33495.0327295.032019
LUX & DESIGNWemmel7739.001419.0049900.002020
I&G Rénovation-FaçadesSeraing12536.0010336.000.902020
KOSTA & C°Sint-Gillis (bij-Brussel)20069.0213869.02369532.872020
HZ CONSTRUCTUkkel8072.137072.1341270.502019
Alec ConstructAnderlecht18889.2712689.272019
KOBA CONSTRUCT CLEANINGGrimbergen30262.0023762.002019
BATI LMAnderlecht14886.0314886.0387394.302019
MS-INFRAHamme (Vl.)134267.8889267.886.102019
HENNAUX TERRASSEMENTNassogne-14575.2617199.952.102020
A&S GROUPGent18314.4418214.442020
Clean'ArtVillers-le-Bouillet43856.4925256.490.502019
FK Building ProjectsHamont-Achel-7433.05-8967.912020
Versluys JürgenBrugge60129.5215129.522019
Fransen boringenBrecht72200.4453600.442020
Kristof Vanderheyden Tuin DesignOudenaarde60461.5037575.793.802020
GM ConstructsRochefort-27227.00-33427.000.702019
E&E PAINTERSEvergem56497.3843433.982020
V.G.C. RénovationFloreffe25027.8745777.872019
PARA-PERFECTSaint-Ghislain5067.78-1432.222.202019
RAMBYKGent6623.77423.772020
Tuinwerken Pieter BoumansHeist-op-den-Berg71852.0749368.662020
RUFO CONSTRUCTCharleroi4957.00-5043.002019
Cassiers grond & bouwTielt71026.9531026.950.502020
MBM WORKSLokeren6718.15518.152019
Industrial Floor TechnicsUkkel15841.0015840.002019
Grondwerken Ben DupontHerselt21977.009477.00123499.002020
MGR CONSTRUCTNivelles-15872.92-22072.922019
RENFORCEMENT CONSTRUCTSint-Gillis (bij-Brussel)26881.1620681.162019
CHRISTOPHE HERTSENSMoerbeke (Waas)28385.679785.672019
META CONSTRUCTSint-Joost-ten-Node10811.33231.332019
KP PROJECTDessel98959.8080359.801.602020
SANYVANLievegem17137.66-1462.342020
NOVA CONCEPTAth1841.11-4358.890.302019
DH SERVICESVerviers-995.43-3495.432019
Scs T.N.A.Le Roeulx731.0013731.002019
Janssens QuintenSchoten157084.8045083.652.802020
ACHENE TERRASSEMENTCiney4650.217965.741.002020
Construct. Renove. ServiceFontaine-l'Evêque-24957.73-31157.732020
FGL SolutionsCharleroi13791.378791.3742022.562019
ALVEACharleroi9532.763332.762019
Vanopdenbosch Bouw & RenovatieMiddelkerke35163.6932763.692019
SCHMITZ & Fils ToituresDurbuy-17207.00-17207.00192296.000.602019
Pary New LifeChapelle-lez-Herlaimont60478.5754278.572019
PI BOUWHasselt69412.3842226.952020
HESTIA RENOVATIONSAntwerpen14679.4521544.831.002020
TB AgriPlombières342656.4851795.702.902020
FACTOTUM OFFICEDilbeek2234.97-7765.032019
Grondwerken Vanderborght SvenTremelo6517.005517.002019
Entreprise MOTQUINSeneffe-3656.06-4656.062019
FKP TravauxGouvy18540.55-59.452019
Laz-TecAntwerpen1241.65241.652020
EMP ConstructLokeren30095.0310095.034.502020
AGG CONSTRUCTGent5509.741509.742020
SK-GRONDWERKENGrobbendonk41792.0037792.002020
De BoogerdPelt9933.003733.00174676.003.002019
DAVIBAT CONSTRUCTIONHerstal-3905.73-4005.7351994.670.302019
EXCLUSIVE HOME CONSTRUCTTrooz17810.2136738.782019
SVR Algemene BouwondernemingAarschot44637.7024637.700.502019
MGB TransportTongeren-49248.33-24283.232020
HEJORDamme45225.4144225.412020
RENOVATIEWERKEN KAMILAarschot-13471.31-19671.312019
AUTUMNLasne-12440.78-32440.782019
VIKTALIAnderlecht13848.93-25782.442020
DEXORoeselare12901.9710701.972020
Loma InvestLille51356.6641356.662020
Renov ToitFarciennes49109.0044533.002019
TVB Algemene BouwwerkenStekene32085.7127085.712020
ROELANDTS-VERHAEGENAntwerpen60104.1055104.100.102020
HEESTERWuustwezel9075.5114575.512020
Dany De WildeBeveren23627.9513627.952020
NORKKA CONCEPTWaterloo6404.88204.882019
BOUWWERKEN SPOELDERSVorselaar35374.6731092.860.802020
VerweyBuggenhout24054.9314054.932019
VOLBR8Putte17299.2813061.780.202020
VLAMENCOBegijnendijk55820.7049820.702020
FGM MatérielsEstaimpuis-21860.77-21860.772020
LEVTGeel8670.683670.682.402020
N.S. FINITIONWezembeek-Oppem1802.28-2197.722019
MGKL AMENAGEMENTS EXTERIEURSFaimes-2152.28-4152.280.302019
JEAN P CONSTRUCTSchaarbeek20227.1219227.122020
JITARIU CONSTRUCTAnderlecht8946.466946.462020
BATIDASVerviers36345.7716345.770.402020
UrbatDour16790.0013790.000.102020
GATerrassementGenappe12479.156479.152019
Bermbeheer PattijnZonnebeke79174.1969174.19261791.832019
LEVI CONSTRUCTIONSint-Pieters-Leeuw31081.2527081.25247895.002020
CERTIGEOLa Louvière26459.757859.752019
Geoffrey COLINPéruwelz27723.7627722.762019
LES NOUVEAUX BATISSEURSLonderzeel9940.656940.652020
COPACHoogstraten2432.13-2567.872019
GK-ConstructHeist-op-den-Berg33611.8813347.402020
GRONDWERK & VERHUURHerentals17390.864390.864.102020
Borremans JWesterlo26060.14915.022020
THUNUS ESPACES VERTSWaimes71637.2267437.221.002019
Putboringen B & GHeist-op-den-Berg10669.4616884.942020
ALPHA-TECHNICSBeringen23068.7621068.762020
Global WorxBeauvechain65903.0063903.002020
FERON & FilsMarchin2986.92486.922019
De Potter A.Walcourt77213.1270154.732020
Willekens ToonHerentals24656.9314361.761.002020
Ets HENROTTE YannickHerstal51621.7646621.760.402020
Algemene ondernemingen GorissenZonhoven36834.3717854.372020
JDW+Mol54301.1249301.121.402020
MECA-WELDINGRanst30129.6225129.622020
SRS BOUWWERKENLaakdal10220.277220.272019
BOUWWERKEN LAPAUW CONSTRUCTDeinze66085.5463585.542020
GL-V TUINENGeel61705.5156705.512.002020
AGRABOGeraardsbergen67854.8455354.841.202020
Invento-EnergyMelle18396.918396.912020
Machinewerken & VervoerErpe-Mere-18369.57-22369.572020
LARDOT CONSTRUCTHuy475749.89439319.898.902020
Maxi Cleaning WallonieLa Louvière258281.26-128680.814.902020
DICORijkevorsel32237.9526237.95186469.002020
KFM BUILDINGZaventem-714.75-10714.752020
PGD AANNEMINGENOostkamp20181.5218181.522020
Schoeters Tuin- en LandschapsarchitectuurPutte89912.04115912.041.102020
MSTE Tuin Bos en GrondwerkenEvergem115532.6195532.61411993.332020
INFOROKeerbergen55002.9637002.962020
DE ROTSVosselaar219851.56-80148.442020
BOUWWERKEN VAN DEN BULCKE DAVYWachtebeke6415.853915.852020
Bouw- en renovatiewerken Kurt Van OpstalHoogstraten39401.5239301.522020
ARMAGROWetteren29925.5014925.502019
M3 ConsultancyKortenaken17790.5012790.502020
RHINOOBeringen16491.4011491.402020
VDG SystemsScherpenheuvel-Zichem73150.9867250.982020
Bogaerts Tom Algemene werkenBalen11875.487675.482020
Cuna-TCZele22833.8619976.722020
SDC & R SLOOPWERKEN EN INNOVATIEMaasmechelen141833.85131833.852020
HORSE FACILITIESSeneffe-30414.21-40414.211.002020
A D CONSTRUCTKluisbergen24093.3019093.302020
KEVIN MAEGHMalle27086.9622086.962020
JAMAR MOONS CONSTRUCTIONSGrâce-Hollogne19196.0014196.002020
AD PAVAGEFarciennes4936.961936.962020
ARCSOLTenneville152079.45132079.452020
Gunther Pauwels MeerleHoogstraten36420.0726420.072020
WINEBOUD MARTENSMaldegem13205.918205.912020
DCF SUPPORTBrakel119145.08114145.082020
QDC GRONDWERKENBrakel20804.9615804.962020
GVE GRONDWERKENBrakel36868.4731868.472020
GMG ReconstructDeinze175726.4476726.442020
ANSAY FRERESJalhay70561.9670461.961.602020
Green Concept BelgiumJemeppe-sur-Sambre26114.0021114.000.202020
AY-CONSTRUCTWillebroek27600.9414200.942020
Algemene Aannemingen ReyntiensBalen7672.355972.352020
JL COOLDendermonde-864.55-2364.552020
SABBE IANAnzegem-3156.10-7892.102020
A.B.E. ConstructZele18421.453421.4563356.202.402020
DGFLOGrez-Doiceau20736.7716736.77136870.762020
Tuinen Daan VerschaeveHooglede50950.6435950.642020
BHS GROUPBrussel5763.15763.152020
GRONDWERKEN MARTIJN PAESENOudsbergen61319.6349519.632019
G&B TeamLummen17626.232626.232019
TotallprojectsBornem623.00-1877.002020
Tuinen Frederik TaveirneZedelgem22410.287910.28100862.872020
DEVICScherpenheuvel-Zichem5367.902367.902019
DoorgrondTorhout14528.5411528.542020
Dema CompanyWaterloo11392.008392.002020
LefinjoHerentals31115.0028115.002020
Marc RommelaereDiksmuide37186.1133242.412020
AL RUWBOUWWERKENCharleroi7360.607360.60130410.252020
Atelier VannesteWevelgem90763.1145763.112020
Twin ConnectionLokeren40900.9735900.972020
LIMA VERDEHerne4499.07499.070.402020
MY TUINARCHITECTStekene34146.1257646.121.302020
GRONDRECYCLAGEPLATFORM GENTLochristi472968.521768.522020
ST-BAUEupen5110.302110.302020
C.A. ToituresDison24368.004368.002.102020
Y-ConstructDiest2557.6157.6194180.212020
PURE GARDENHerzele43680.8523680.856.902020
Van Wiele DavidBeveren9070.193070.190.802020
DOR & LEGROSBerloz32861.002861.00290788.001.002020
BURO LMZulte67824.9152824.912020
CNB COMPANYVorst6305.341305.342020
DBS-TechZele20814.5219814.522020
TUINAANLEG LAENENTienen585.00-1415.002020
MARTINS TOITURELasne43624.9142124.912020
VDP SERVICEWesterlo52209.3447209.340.102020
AMR TEAMLokeren-80.48-3080.480.502020
STD GRONDWERKENZwevegem101277.9891277.982020
TUINEN VANDEN BROUCKEIzegem9687.406687.402020
Kempen UnitsKasterlee25305.1613305.162020
SAPINOËL - PEPINIERE DE HESBAYEVerlaine97421.0458487.040.902020
HORLAIT F.Faimes25001.5022801.502.002020
SchellesGeel51380.4641380.462020
VB Best HuisZottegem12932.667932.662020
MULTISOLSBertogne65791.9261591.922020
K-W-CHeist-op-den-Berg17340.6013160.600.602020
RPT TECHNIEKAntwerpen-300.33-6500.332020
BAYER PROJECTENSint-Niklaas7881.685881.682020
Dimi’s Pools & LandscapingHerk-de-Stad16902.831902.832020
ARON COMPANYCharleroi13553.938553.93162935.281.002020
3ème BUREAUUkkel222784.5022784.5013.302020
ISVALDrogenbos22800.3012800.302020
Grebi ServicesHoogstraten-4368.53-5368.532020
Werken FeyaertsTremelo23841.3520841.352020
APJ CONSTRUCTTervuren4588.021588.022020
AXEMIMCharleroi48400.7743400.772020
4HaFeJeGeetbets23033.4414633.442020
Nick JansenLommel24081.3017081.302020
GroenexMerelbeke30380.93380.932020
MDelecSomme-Leuze30686.1220686.122020
MECHELEN RAGHENO SITEAntwerpen3640207.2140207.212020
PAT-ARTDilbeek5891.275591.272020
VYCOMAalst65080.5162580.510.602020
HOME CARE BELGIUMHerve79910.0964910.09136201.832020
JEHAE FRANCOISWaimes58205.3738205.372020
STEFKUUBSint-Niklaas31094.4526094.452020
ART BOUWDiest5622.403122.4047464.392020
MATTI ALBRECHTDenderleeuw12833.107833.102020
LE PARC DE PONTAURYProfondeville3210.30-1789.702020
SACCO CONSTRUCTBinche24003.564003.561.002020
Vandormael InvestKortessem-2101.03-4601.032020
MîDé PavéFaimes20287.4010287.401.202020
TERRASSEMENT DETAILLEBastogne41939.7739439.772020
KEVIN LOCATION TERRASSEMENTErezée8930.006930.002020
Aannemingen Janssens-GodrieMerksplas26713.4611713.462020
INGROUNDGrimbergen3878.29-3621.712020
COSY HOUSE DESIGNNamur3228.30-1771.7072153.572020
P&J CompanyMechelen1150.991150.992250.002020
SteyAntwerpen-3248.11-3248.112020
XACRO betonpompwerkenScherpenheuvel-Zichem16221.4013221.402020
Grondwerken ScheirsHeist-op-den-Berg14618.939618.932020
Tuinen EveraertLokeren12051.759051.752020
HOMBROECKX DYLANHerent11134.999134.992020
RaveelTielt-Winge126.21-1873.792020
VERSMISSEN BOUWHerentals3884.38-1115.622020
Tuinen WirixZonhoven289659.9637634.9512.502019
MENASchaarbeek131349.2340862.682019
JACQUES CORNETTECourt-Saint-Etienne403203.7233274.532019
SOTTIAUX H ET JBeaumont217668.3431576.521058969.606.102019
GUBBELS BENOITAubel455079.64204507.227.802020
D.J. CONSTRUCTColfontaine36956.8317619.965.802019
ESPACE INDIGOFontaine-l'Evêque403390.3530489.342019
Johny KoxHoogstraten25852.24-3535.722020
REWEGHSHoeselt337417.42119231.4713.202020
SERGE CARRELAGESPlombières51406.001618.001.802019
MILLOEN K.Heist-op-den-Berg33408.2116482.182019
SIERAKOWSKI-GROUPESchaarbeek225133.15962.882019
EUROBORINGENLokeren1663557.72229446.255.402020
ARC TOITURESHuy26089.7713776.43103375.542020
C.L.C. CONSTRUCTJette51263.9012528.99285800.702019
Boeckx BouwMol-31225.9022595.542019
AGRITERRASSEMENTCelles (lez-Tournai)302622.8723368.042020
PLEANLichtervelde69566.616373.832020
MILANCO INVESTNinove45254.496356.902020
BROSENS AANNEMINGENEssen1256443.68220808.9713.702019
TERRALOCVerviers183118.7831712.622.502019
GRONDWERKEN & VERVOER PERSOONStekene113285.419162.014.202019
TIVRIHoogstraten-31532.42-118037.770.000.002018
A.M.B. FACILITY'SAntwerpen141173.953523.652020
VERSAILLES BEST INVESTDilbeek14530.395966.312016
BRUXELLES FACADESElsene-1490.88868.882018
GroenpuntHoogstraten114575.6529118.0210.302019
BOUWWERKEN DEVOLDER Y & JLichtervelde210560.1776284.662019
VAN NIEUWENHUYSE GRONDWERKENBornem423015.2087382.7610.602019
QUPROAalter39344.8717177.352019
ARBOR & TERREBraine-le-Château-150531.14-7293.862.902019
Grade ChristianWavre10979.55-825.962019
VANGILBERGEN GROND- EN AFBRAAKWERKENTienen148587.97-3820.662019
ALGEMENE BOUWWERKEN XAVIER GAUDISABOISDeinze232290.3710786.432.002020
ESPACE DSTournai-101978.00-26415.002019
SAR-COLokeren3079999.73714448.552020
PROLOGIS KLSoumagne70890.2933591.332020
Tim VOETSHoeselt43175.0010353.002019
WILLY, RAOUL & FILSGenappe-443474.28-487812.462019
Art de la TerrasseIncourt27526.0315652.252020
ECOTHERMBaelen210656.2321692.484.102019
V & VScherpenheuvel-Zichem12644.156836.852019
DEDEYSTERE GROND- EN BETONWERKENDeinze358906.0039265.596.902020
ALGEMENE BOUWWERKEN G&G BROOSAarschot39772.01-811.452019
Kanarya BouwBeringen381.63-26486.431.702019
Wibio LandscapingMerchtem597241.01198269.268.702019
SIMON & CieManage53728.0020381.002.302019
AMELUKZele352711.54137110.162019
AL-BOR WATERLOOBrussel21929.096123.980.502019
G&D CLEANING SERVICESEtterbeek-12752.74-28114.720.602019
BUILD CLEANSchaarbeek93722.013252.02506992.992019
DF CONCEPTCharleroi29885.126827.25275060.692019
CDBMechelen-31643.75-12497.712019
OMCT et FilsFlémalle31120.0515428.470.702019
CETOUNETTrooz1632.35-4765.442019
JEAN GAETAN - DEBLAIE TOUTTournai110356.1443306.723.102019
GERDAY RECYCLAGE & SERVICEHouyet1099369.84335528.217.302019
Toitures JPH RENARDBlégny39750.45763.732020
BAANDERSBree18333.06147.751.102016
Snoeibedrijf PyssonVleteren100728.8820568.452020
DE MUYNCK RONNY GROND- EN AFBRAAKWERKENKnokke-Heist-40746.722070.552.102019
NIVOLOZulte767782.16587234.2718.502019
VIDAGRISeneffe309992.1116462.251035287.182020
Entreprise WibaultFernelmont45062.1113934.544.402020
DANNYPAUSeneffe28061.28-875.932020
JEAN PIERRE LECLERCQ DIPLACO SPRLElsene5764.00-62.002019
Peter DhauweHamme (Vl.)510384.5239195.611.302020
TRANSTERRAStabroek4976614.891138353.252020
OPSOMMER JANLennik153666.8313921.072019
MARK HEYVAERT BVBAAalst151316.7626586.781.302019
LE STYLE CARRELAGEOupeye24567.53-8065.312019
Building Drilling SystemWavre103802.0826007.382019
DIRK VAN DE VELDEZandhoven111069.0677492.452019
BATUKO CONNECTBeringen210340.9939207.342019
J.D.K.Rotselaar1664.76-5135.032020
DE TOXANDRIARanst-94666.79-14039.802020
PETER HERMANSint-Pieters-Leeuw63717.3513835.102020
ABRSZandhoven369902.8279289.027.702020
LCCBChaumont-Gistoux749297.00177490.000.502019
SEGIRAHamme (Vl.)74335.043193.663.502019
TOP HOUSE RENOVELasne-141836.901471.772019
GRONDWERKEN TRIKI KOENHamont-Achel177359.11101067.9015.902019
MOYACONNECTLokeren-45285.58-10516.812017
IACOBELLIS GAETANMorlanwelz131124.2815523.782019
DE MERENHOEVEMeerhout168164.0233697.662019
LAMBRECHTS JULOBerlaar5923.71854.672020
CREPICOWetteren551099.50107853.750.0032.002019
SERENA CONSTRUCTRixensart26632.48-7525.082.902019
AM EXPERT RENOVEAnderlecht285976.2952930.092.002019
PASSION JARDINGrez-Doiceau4483.244318.420.802019
KRAANMANVERHUUR LEUSBrakel52410.8429713.042020
TANGUY CALUWAERTSHélécine379055.6033031.292019
VANHARENHouthalen-Helchteren593192.45100061.382019
LA LOGE AGRIMomignies128978.298773.712020
B.V. CONSTRUCTAnderlecht77607.898928.46749662.842020
HUTTENERDendermonde178864.5238291.252020
N-H TRANSNijlen40930.7817103.910.302019
ARNE VOETS BINNENHUIS- EN TUINCREATIESLier-32062.15-12301.950.302019
Transport MAURICE ChristopheHannut51602.002024.00897291.002.802019
RATZSOLLierneux-20275.97-12237.872019
DIBAGRIGesves208476.99-72944.773.402019
HEREMANS M.Herne352513.73203419.949.002020
PACKUIngelmunster76007.953085.831.002020
Bouwonderneming Johan Meeuws-RebryRoeselare85387.05-41066.404.502019
KRISTOF DELEUStaden506152.6799355.553.302020
INFRA GROENStabroek135551.8144313.313.502019
RENOHUTTENamur171565.9562382.821.202020
BUSSCHAERT KRISTOFAalter514142.1871244.142.002019
KUIEKES & CO AANNEMINGSBEDRIJFPutte180496.6226723.9115.302019
FANAGORIABraine-l'Alleud708.44-2438.502019
PAUWELYNStaden131111.6223410.451.002020
TS OutdoorMol18388.652265.202019
COOPMANS DCHoeselt944452.2253206.7911580094.8247.702019
VIERWEGArdooie775555.67217060.594.102020
BAKA INFRATemse111421.0948724.962020
LJTKortessem116532.825660.652019
VW BESTRATINGWuustwezel59318.1917427.302.102018
LES PARQUETERIES D'ALEXANDREJette13338.1032278.101.602020
R.C.S. RABOTAGEChapelle-lez-Herlaimont2138600.2354393.5217.502020
LES DELICES DE PINCHARTOttignies-Louvain-la-Neuve89390.0614265.194.402020
SF AMENAGEMENTSJemeppe-sur-Sambre40738.70156.832019
PRO WORKMontigny-le-Tilleul105095.7920586.452020
DEMIRCILokeren826444.33157559.512020
TOPLokeren1187988.47121895.612020
TERCANLILokeren922246.98125916.132020
ADEM CONSTRUCTLokeren426411.0644117.882020
TARIKWaasmunster1328749.36151943.542020
VERSTRAETEN & C°Wetteren48724.8821230.552019
Systèmes-DClavier326765.6176609.065.802019
GROEBARetie7568.88-2965.395.502019
ALOHA INVESTWalhain31844.2114583.902016
TRAVAGRI SPRLRouvroy12034.0019615.001.002020
DG DRAINAGEDiksmuide254903.009814.002.002019
LES MAITRES DE CONSTRUCTIONSchaarbeek105072.84-8755.34396025.152019
ALTEGROKapellen50919.714275.482020
LAPERERoeselare109147.7220141.732020
VAN VLIERDEN DAKTUINENPelt194108.41125421.473.002020
DymasOostkamp-63567.93-107470.731.002020
MAR-BELAAnderlecht66696.6115698.052019
MARCSGeetbets96293.615052.732019
Samet InfraZele922554.98-505252.743.902020
BORN TO BUILD TEAMElsene-4453.37101.392020
KOEN JANSSENSGlabbeek23339.794203.512020
KNUTAnderlecht105958.7614296.951052027.522016
THYBAUChimay143317.0057646.00379169.001.002020
QUERCUSAntwerpen-11884.32-6376.292019
CLAES JAN LOONWERKENKortenaken88057.6025917.332019
PEPINIERE RAUNETHam-sur-Heure-Nalinnes168567.702470.155.302019
Grond- en Loonwerken Van Hecke BartLievegem-4397.503324.652020
ALGEMENE GRONDWERKEN BEKAERTBrakel557289.301123.450.302019
DEMEYERE CédricVillers-le-Bouillet326597.7058519.111.002019
PARCS, PISCINES ET JARDINS DAVID MONNIERPerwez155808.283214.2710.002020
ARDENNE CONTAINERGouvy448990.28315364.435.102019
Grondwerken Verbeek en zoonHamont-Achel227425.6567862.661.302019
ENTREPRISE JEAN-MICHEL BOURGEOISLeuze-en-Hainaut-285485.96-310581.782019
VAN LEEUWENBORGHBrecht-20768.00-3505.002019
MC.MG.BATISaint-Ghislain-20755.00-23188.002019
JLS MENUISERIEMalmedy52037.867519.412020
GESIAalst25043.46-10109.612019
WEAB BOUWWERKENPittem270294.0371072.311.002020
RRAMALIAWanze58717.99-11693.2011.802019
Joosen RobinBrecht246200.0625794.061.002020
IMMO CASA PROJECTSElsene114210.55-7572.032019
Terrassement Bayet YvesWalcourt33520.0013901.002020
STONE PLUSBeringen62962.173157.382019
LABEYE ServicesSaint-Georges-sur-Meuse403441.89168911.186.502019
BLANCHY Jean-MarcJalhay231185.758782.582019
DE MUYNCK M et AFlorennes67206.00-104829.004.502020
CONCEPT SUPPORTLa Hulpe67551.681010.942020
TRANSAUBAntoing531402.42119278.606.602020
FERME DU PASSAVANTGenappe77876.10227.632020
MaxmétalCharleroi65656.57-39584.232020
J & S Van RoeyBalen-85365.6720431.512019
MDH CONSTRUCTWaremme210844.032540.66220373.583.802019
COSTI CONSTRUCTLinter68346.618440.932020
BELTOITURESCourcelles-164060.14-105176.063.802017
OPTYMA SOLUTIONSSchaarbeek950.10-12214.972019
RENOV AND COVillers-la-Ville47421.67-33321.082019
SALVAFERViroinval107676.614244.70239944.001.002020
VAN HOOSTE GUYSint-Gillis-Waas-73747.14-68813.637.802020
CONFORT LUXE CONCEPTAubel5873.08-17718.302019
CASA COSYLiège199694.0024542.001.002019
DEMOSTONEOlen20867.70-3653.752020
CARTELLE BOISPepinster66533.011933.58107049.220.202020
KM REALISATIONSLiège260037.9330322.982.002019
GRONDWERKEN DEVOS JOHANKortrijk317507.179087.352020
THYBATIOrp-Jauche109584.7137445.724.402020
CondegroZonnebeke22715.251061.672019
SCIUS JacquesMarche-en-Famenne344975.4642003.7410.502020
TIM DE BOECKPuurs-Sint-Amands207902.7924184.051.002019
ENTREPRISE TREMBLOY P.Nassogne140982.5088281.8610.402020
GELAESEN DidierAwans178810.71-13941.724.602019
CD DESIGN EQUIPMENTCharleroi-8211.17-19503.742019
WVHKampenhout116264.073431.642020
BIO QUALITY CLEANKraainem28544.9712022.872020
DEGMO TUINSERVICE BVBABerlare364866.25196224.222019
BURM SERVICESBeveren-40446.41-7585.132020
PROESMANS ELECTRICITEITSWERKENTongeren174931.3917968.202019
TERRASSEMENT CONSTRUCTION LEMAIRE PASCALDoische104619.00-9731.002019
IVELRO-INVESTBornem248405.891313.182019
SOLAR PANELS GLOBAL WARMINGKortenberg-64987.92-4783.972020
PIETERCILAntwerpen61528.0117109.242019
Les Jardins d'AntanTubize-1328.19-22872.610.202018
Bouwonderneming J. PlovieWingene143514.472109.332020
JARDIN TERRASSEMENT CONSTRUCTION en abrégé J.T.C. ENTREPRISESFrasnes-lez-Anvaing40195.069297.392019
Claude FORTEMPS & FilsVisé156402.0118638.692020
BEUSECOM GRONDVERZETKinrooi41038.698206.472.002019
Terrassements GOHY Frédéric SPRLJalhay145467.9423136.56360057.151.602020
MaribelcoZwijndrecht1281.57-27314.162020
F & F CONSTRUCTZele512292.8939034.7873.002019
BBE CONSTRUCT SPRLBinche-3663.35-21705.105.102019
VAN OORD BELGIËSint-Niklaas-3501639.001729480.0022483306.002020
Mariën & C°Borsbeek50557.00-17232.002016
WenlocVillers-la-Ville3899.4734394.592018
G.C.D.CONCEPTLasne27196.782565.450.802019
T&O ConsultingZele1173009.36233684.6857.702019
FLORIBUNDA TUINATELIERMaldegem191402.0024477.002020
FRACOMEXBraine-le-Comte195548.3632421.402020
EBecoHamont-Achel177533.6460202.460.802020
J-CHBinche-208778.8259299.552020
@ FEE DU PCAnderlues133947.001331.0015.502020
H & B AGRALinter58775.95-595.552019
VRALWalcourt30615.897796.642020
FG TERRASSEMENTCharleroi27717.0039872.005.002018
BATI PORTOJette18189.8342954.250.802019
DE RUYTE MILIEUPuurs-Sint-Amands1926856.7439008.9821.402020
Alpha GardenGenappe7366.11-31254.192.702019
TERRALISAth324986.4719456.130.002019
MONTE60-FERDINMons400687.2828670.572019
V.T.H.Philippeville12046.002432.001.002020
HupaLievegem10102.53-2515.092020
CLEMAGREENGrez-Doiceau140394.6920607.852.002019
DEMARMOISAth24824.776844.4837550.602019
E.M.G. CONSTRUCTPhilippeville124620.542187.53545897.432.002019
Master Construct GlobalUkkel28338.58298.04143820.702019
PASSIE-FLORATongeren219212.71595.661.002018
HAL CONSTRUCTSint-Gillis (bij-Brussel)67541.0012939.00508886.002018
TURIMettet36076.656600.47196508.221.502019
GROLA BVBARumst325906.55101183.0712.602019
DNBGenappe160565.8920621.632019
MAESEN GUIDO EN COMaasmechelen65229.32-2536.032019
GRONDWERKEN SURINXHerk-de-Stad34777.75-6131.441.002020
CONTAINERVERHUUR CREYNSMaaseik307564.9862770.562019
IMMOBILIERE SOGEFINivelles-33653.98-5417.872018
Vanherf PRiemst18235.87-10368.532019
S-RENOVATIONEvere121356.0011781.00823444.002020
ALGEMENE GRONDWERKEN TRUYTS NIJLENNijlen2127126.55122643.415.002019
Bouwonderneming KeulersBilzen132761.2886764.592.002020
Peter De SmetAalst194991.1719073.672.102019
van Beek Sport en GroenHechtel-Eksel47367.4415221.462019
BEWAERT TUINARCHITECTUURAffligem127804.008338.002019
JFRCChaumont-Gistoux3595.59-22452.602.202016
SABGROAsse976116.62110746.483.802019
Michel LOUWETTEFaimes163107.30-19804.272019
DEX BESTRATINGENMalle323712.7167323.340.502020
Carette DirkSint-Lievens-Houtem89028.56827.062.102019
S.K.T.S.Schilde207042.5874319.251143912.632.002019
Grondwerken BothuyneZulte399350.437636.102019
GL RenoveGenappe13040.5218059.452020
SHEYMAHamme (Vl.)14459.01-4432.252020
B.B.V. GROUPSchaarbeek436214.5066122.361806886.167.802019
MUYS AFSLUITINGENPuurs-Sint-Amands32077.511405.552020
MAISONS DUVALCouvin86752.0019926.00415587.003.502019
ReletechElsene104715.2039399.141.002019
L'AFFAIRE EN BÂTIMENTElsene7141.87-6297.442017
JORDENS MC INFRATongeren1287780.87318970.979.002020
KAYA CONSTRUCTIONHeusden-Zolder33999.001532.002019
Nobie VoegwerkenMerksplas36713.167396.102020
BUSINESS OFFICEAnderlecht26312.4838561.15324892.732017
LEEUWERIKSint-Martens-Latem528755.4436754.282019
MAJAKI BVBAHoogstraten-3683.94-5650.7210.402019
Van Steenbergen TomKasterlee-13487.78-30436.342019
VLOER- EN TEGELWERKEN THIERRY STESSENSNiel28046.331118.372019
ODM MANAGEMENTPerwez13078.16-302.432020
Kurt KokxMerksplas614943.96152643.278.602020
ETS DEHAYE FILS SPRLCourcelles237783.0014784.003.002019
ALL WORK GROUPTernat661.271081.832019
ECO-CONSTRUCT-GROUPEVorst76687.396952.692020
SOLIDE INVENESTMENTSSchilde-119.43-1143.922020
CARNEVALI TOITUREVirton162632.4639482.552019
D.G.A.K.Châtelet32180.957104.985.402019
LD CONSTRUCT - TOITUREAndenne17011.006436.002020
BAGOPuurs-Sint-Amands42494.2131169.862018
All-To-DoKapellen-14183.373408.952019
Afwerkingsbedrijf AV&JHouthalen-Helchteren75112.5450320.422019
CHARLY WOODSint-Jans-Molenbeek45130.3720857.65563027.972019
Karakter KonstruktTienen109806.1840924.202019
GLOCONSTRUCTCelles (lez-Tournai)-518631.88-54645.292019
BATIBOENSNivelles55379.3830319.692020
TUTKUAntwerpen66489.7119750.812019
CVHD CONSULTINGSint-Joost-ten-Node57118.0023176.001.602019
ISOPROJECTLes Bons Villers225983.790.007.302019
L.T.C.-VerhuurHeusden-Zolder376546.34130277.672020
MDEVINivelles61462.4815425.962020
TERRASSEMENTS BIAGIO MARIOLa Louvière107121.0013293.001106374.004.002019
REMMERY CARLOKortrijk49510.37-17277.572019
GLOBAL ENGINEERING GROUPCharleroi-51962.4410993.740.302019
CETINKAYA GROUPGent339815.0013035.002019
Agave, pep'sJodoigne-545.5423644.410.202019
EOD-CONSULTBrugge1512750.47652083.602019
MEERSMANRijkevorsel38601.0627364.970.302020
SOTRAPACPont-à-Celles118585.569504.02125440.162019
BEL-TUR GROUPTemse55478.6943644.394.802019
HYDROSCAPHNamur225763.4377675.162019
TERRASSEMENT CONSTRUCTION DUQUESNECharleroi126890.9061338.522020
J & NTessenderlo335316.74-656194.3629.802019
LUX MAISONSint-Joost-ten-Node9865.1441288.972019
GYPROX DEGROOTEWetteren48930.99-7691.082019
PAYSAGISTE PAQUERamillies23378.9636983.860.802019
ISOL INDUSTRIEHerstal5733.3625472.052019
F & A CONSTRUCT AMOVIBLEHalle32767.60-103730.875.702020
PEVENAGE STEFANOGeraardsbergen73318.757986.932019
SLH TERRASSEMENTSCharleroi328728.0096366.002.002019
KortrijksepoortSint-Martens-Latem-388288.45-15137.322019
ALBEKOHoogstraten164365.1925633.250.702019
COUSAHouthulst-16202.30-11610.872020
MG TERRASSEMENTSRixensart89740.1314655.706.002019
FRUCTURARiemst-26947.64-221.592019
FDCE CONSTRUCTJette147136.0048291.002018
KREMDAElsene65382.00408.004.102019
MON ELECTRICIENSint-Agatha-Berchem281.00-206.002019
MILESTONE.BELa Hulpe286495.68164616.512020
SANIPARCiney355274.378316.162019
DE GROENVOORZIENERDiksmuide142902.1432335.052020
ATRIUM CONSTRUCTIONWavre80843.9917523.312019
TRESIMMOAffligem-78143.42-3233.762020
MULTI-GYPSNamur8384.54-25795.232017
RENOVATIEWERKEN ELBRAAntwerpen3521.521386.890.402020
CAPITAL CLEANUkkel25664.43-4614.362020
NATURAL BUILDHasselt16992.004390.002019
Dor Nicolas EntrepriseCouvin213719.2485231.522020
WESTIMMORoeselare152466.142522.932019
A la bonne porteSeraing6397.622707.1251135.002019
PDW PROJECTSBuggenhout12620.857532.082019
LEAN-CLASSICSKuurne172267.3943326.832.402019
CONSTRUARTKraainem119405.94121005.811.502020
Knuts RafDiepenbeek49643.925934.632020
T.G. CONCEPTOttignies-Louvain-la-Neuve221534.5753275.940.402019
TUINEN HUYGHELangemark-Poelkapelle315138.9214084.9022.702019
DELCOVAEssen-52428.321125.550.202019
SOCODITRABurdinne-20371.24-95682.311.002019
GROEN-CONSTRUCTBekkevoort58683.5818713.490.202019
TERRAMEXJodoigne58139.17-33739.212020
THIJS INDUSTRIEBOUWPelt298648.7243680.6313.502020
Grondwerken Van BaelDessel169759.7611937.4713.302020
MUCO PLUSDilsen-Stokkem-65299.53-11435.762019
Entreprise Patrick CORBISIERNamur40973.26-1109.491.002019
DACOMATWaterloo28505.98530.612019
GEO URBAMessancy12460.00102670.001029829.002.002019
CORDY FRANCOISHamois76160.31-1758.782019
COUCLET ISO CONSTRUCT SPRLCiney368178.01-73534.262020
DGS Handel en TransportBuggenhout40999.532641.602020
REEMERS LEIDING WERKENKinrooi113275.5712799.252.502020
AGRISERLochristi33338.788847.142019
ALUROLMerksplas27125.7820333.341.002020
Van Bijlen LucRetie56700.6215810.612020
SAEYS-CONHamme (Vl.)65783.5918456.512020
2G SERVICESSeraing-16528.94-45468.631.802018
GOREZ FabriceMons49275.12-13157.203.102019
ALGEMENE BOUWWERKEN MOSTREY JOERIIchtegem85529.0625742.952019
ZUTTERMAN AANNEMINGENZedelgem126367.6558002.360.802020
RM ConstructBrugge531.89417.142019
MARTIKRISTOChâtelet28636.3417717.482019
ZEMONTOUTGembloux1290372.631122076.682019
DE DAAL-TUINDECORATIEZutendaal1247420.6678511.817.802019
TREMELOGembloux346488.22134016.162019
Simons HugoAntwerpen18131.855012.872020
GEERT COOPMANIchtegem22508.6510017.062019
GRONDWERKEN TANGUYKortenberg134956.6941782.342019
DSK RENOVATIONEvere-5534.66-17978.7025358.202016
Reconversiemaatschappij Duurzaam LeefmilieuBilzen1007290.5311613.501.802020
VANDEN BOER CONCEPTLommel2228116.54204507.052020
BALUSTRADE PESPABrussel-24664.231875.762019
BRUNO RENOVPéruwelz20896.626133.342019
Stefan Bringmans VoegwerkenRiemst53058.147357.068.202019
PIENS - VAN DEN DOORENBrakel76920.1014159.932019
Geeraerts B. ProjectsGeetbets728827.48151527.892020
RIGA-LABOULLE CONSTRUCTIONDurbuy73432.133904.592.202019
GROND-& AFBRAAKWERKEN N & G GODRIERanst153954.1725977.961.002019
COSM ATTITUDESeneffe-234347.9847430.252019
HAIRSALON JENNIFERKalmthout-5340.15-1924.952019
De Maesschalck Peter klinker- en kasseiwerkenSint-Niklaas9964.896044.132019
HERENS & FILSDalhem488672.22131706.504.002020
HERTIGERSTongeren410733.0635340.9711.402020
O'GREENJette190831.0718908.516.102019
WeGraBoWingene-164088.08-2063.682016
LMJ CONCEPTEvere34852.38-359.702019
CERES RENOVATIEAntwerpen15622.24-443.202019
COVAGROBrussel-12110.00-1519.002017
UÈMECÉBinche53356.0067877.0010.002017
MEGANCK-HAENEBALCKEDeinze368931.7028590.991.702020
HEYNSRavels60925.4823052.772019
AQUILA THIERRY MANAGEMENTLiège4771.00-59545.001.602015
BOUWONDERNEMING MARC CEELENHamont-Achel33559.00-15675.001.002019
JP DECORSSaint-Ghislain-19438.461462.421.602019
AG TERRASSEMENTAns65705.0021768.002019
Joosen - GodrieHoogstraten499774.61217849.3712.602020
NINANEDurbuy265352.0027842.002.202019
STY-bestratingenOudenaarde31423.07-31656.640.502020
SEGERS GROENAANNEMINGZonnebeke248897.0033489.000.302020
JOCO projectsNijlen86076.0088725.370.402020
VITAL CONSTRUCTAffligem10720.20-5905.902019
TUINAANLEG STEEGENHoeselt22889.1842613.152020
VICE VERDAAalter99181.5629106.342019
BELGO HOME CONSTRUCTTervuren206639.0060128.0022.702020
Julien ROBBERECHTSLeuven58201.64-11972.8286171.012019
Bouwwerken PAPELEUGeraardsbergen271591.24204103.082019
DHAUWEWaasmunster332053.8153138.5211.602019
Thiribut EventFernelmont269739.20148732.892.602019
DS CONSTRUCTIONSGembloux59143.96-12864.710.502019
J.W. BATI-GROUPUkkel5937.00675.002019
J & G ALGEMENE KARWEIENMoerbeke (Waas)299245.6533301.051.002020
SKVVDeinze266185.4247853.002.102020
G-RENTHeist-op-den-Berg14308.9117306.842019
JOBARRijkevorsel52617.39-14710.672020
De Schaepmeester N.Zele43819.12-18382.362019
Construction Egouttage Voirie AménagementSprimont95063.28-22288.882020
CHAUFSANITAnderlecht5074.075358.792019
Ivo Van Dooren Isolatie-en ChapewerkenRijkevorsel520481.12193045.544.602020
DERYCKERE-D'HONDTMoorslede576439.28130307.135.402019
BTP PARTNERSHuy126485.005082.002.102019
ENGLokeren79949.6814084.402020
ANDRE GREGOIREEghezée137105.68-9456.952.502020
DTR INVESTStaden262160.9532348.840.502020
G&BGent617316.20127539.172019
TurelurenLummen134908.04-96497.055.802019
Guy Jacobs GrondwerkenBrecht49508.2710424.067.102020
BConstructChaudfontaine21644.0422641.8669375.932020
VerdoncktMaarkedal42997.573428.552020
PLAFOBATSeneffe27298.016379.922019
TRS VANCOILLIEStaden372708.0051531.002020
ALGEMENE PLEISTERWERKEN JAN MARTENSBilzen28594.777429.822019
TUININRICHTING VERBISTLier-173687.062834.022019
A & G MANAGEMENTDour81779.2722820.652019
Fabien MABILLEBraine-le-Comte144448.5565278.852019
FA_CHALMETKaprijke150675.0547597.361.002020
ONTWERPBURO 51Lokeren-1870.000.002018
VERGAUWE-DEKEMELEStaden97768.0416389.472019
INKO TUINENOosterzele21618.611099.432020
ARCO VILLASprimont331350.5442652.0521.902019
ALG. BESTRATINGSWERKEN WIENHOVEN-VAN MEELEssen11686.107655.551.102019
DIM RENOVSchaarbeek8477.00-3036.002020
GreenGroHamme (Vl.)115483.75-16879.915.002020
AnbegroZonnebeke18587.52-449.072020
KENNES NATUURSTEENHoogstraten39870.213019.722020
Grond- en tuinwerken LauwersDuffel22057.6731762.682019
AMBIGREENTongeren41671.299451.147.602019
Security TechnologyPuurs-Sint-Amands38298.50-6799.550.802019
TOUSSET PierreStoumont19851.00-162.00271509.002019
M.C.CONSTRUCTUkkel-27294.490.002020
SIEMONS GRONDWERKENEssen20976.19-2764.182019
HOME BUILDING CONCEPTQuiévrain-22640.266080.3041635.102019
AVT Forages & TravauxWavre89707.9243934.043.002020
BEGROSint-Gillis-Waas104518.7674485.342.002020
IR-DA COMPANYGent21235.2317920.942.302017
V & S CONSTRUCTAntwerpen43638.8738217.482018
Rik VynckeMiddelkerke34711.83-10318.352020
FABRICE PIRNAY CONSTRUCTIONS SPRLSpa35118.2210775.972019
DRAINAGE DECONINCKBrunehaut160466.813708.59296206.431.002019
ATELIER COLLETTEWanze-44468.172644.772019
LEMPEREUR JCLimbourg617879.6385137.612019
PIRLET S.Fexhe-le-Haut-Clocher1122710.96173417.435.402019
TERAGRI LUYCKXThuin39336.55914.572020
ALFASTRUCTWemmel88043.751228.311.002019
DE LA CIME AUX RACINESTheux31362.8110656.932020
WPS LoonbedrijfZuienkerke205543.91748.374.402020
PERFECTA CONSTRUCTLiège-46123.00-3759.002018
ENTREPRISE GENERALE DUBUISSONBinche-37548.46-15443.002019
AED WORKSSint-Joost-ten-Node822.8013093.522016
VHJ CONSTRUCTFlobecq535505.96113181.044221614.983.402020
PRODEALSHasselt150179.0023259.002020
VOORBIJ DE HORIZONOudsbergen-7709.522040.512019
SAMAREVorst43116.876439.642020
ENTREPRISE ROUET MICHAELGrez-Doiceau10427.4735417.373.202020
OCC InvestBraine-l'Alleud-24419.27-26983.922019
TOM APERSOosterzele83236.4058281.302019
T & J TuinonderhoudHoogstraten51096.739178.342020
THIRY Christophe SPRLSainte-Ode65918.4811569.6829000.002020
ArjolDiksmuide-282025.27138299.332019
BKTHouthulst139586.688206.064.802020
GRAFERChaudfontaine-36938.4518468.192019
MALAX StephanLierneux-28573.91-5896.922019
DOCHY J & KDiksmuide112531.281174.702020
PLAGYPROBrussel212027.4726376.140.902019
Jean-Lou DEPIREUX SPRLBassenge33284.3017806.911.002019
F.T. All ServicesAntwerpen32862.066225.012019
LES ARTISANS A VOTRE SERVICEAywaille1529.10-6793.4179820.522020
CASA IMMOBILIERESaint-Ghislain-12402.24-11731.622018
HERMANN RainerSankt Vith176742.61-4456.685.002019
MG JARDINSBinche-12810.44659.201.502018
TARIKSint-Niklaas537936.4421672.883.002019
UBEJT CONSTRUCTNamur144254.0013514.002019
NAMUR PAVAGENamur42757.312339.622019
AgrocareHoogstraten6322.82-1263.772019
ENERGY SOLUTIONRaeren-43507.761492.842019
S. DU BOISLier481086.2121471.052020
CLEANPUURZwevegem131258.68-5254.140.102016
MR BOUWAntwerpen32491.16123461.470.202016
IMMO CHENEELiège404849.93-20737.032019
J & N CONSTRUCTTessenderlo-70073.44-1592.262019
CONTI & HERTIGERSTongeren21806.4538839.252019
RocStyleAnderlues-45182.12742.072019
KARWEI EN RENOVATIEWERKEN STIJN BEVERSKontich57299.139800.693.802020
WAAIEOpwijk155979.9271202.512019
WIRIX@WORKZonhoven41603.66-2085.242019
PUBLIC BUILDING CONSTRUCTIONAntwerpen102359.9714915.312019
ALJUTHO SPRLJemeppe-sur-Sambre-18057.00-6821.006008.002019
SUSINAZele25081.9913521.061.002019
TOPTEC BENELUXStekene485111.0099622.002020
TconstrucTRotselaar25812.0424015.542020
DK-GRODentergem17146.68-34857.112019
AMENAGEMENTS STEPHANE FORTEMPSPhilippeville63118.0014326.002020
VHL CONSTRUCTZele112392.1227089.6623.702020
IBENS-DOMSWuustwezel66429.5021465.9191737.452019
ALGEMENE BOUWWERKEN GUISSONBeringen30627.032815.455.602019
ENTREPRISE BARTOLAS BRUNOEstinnes106258.1940485.45414886.923.202020
VS-HOMINGBrasschaat34132.461825.772019
Van Hasselt HorsesBrecht-9233.53-5911.812020
APROXHerent21480.14-1144.772019
SOLTHERMChaumont-Gistoux142253.765649.672.002020
ROWEDIAsse-51682.38-529.522016
TRIFON RENOVBraine-le-Château-680.00-548.002020
I.D.C. BORINGENLokeren88406.04483.571.702018
FOXIMMONamur-106811.00-26926.002020
GOOSSE ISOLATIONBastogne320017.58101082.828.502020
Ali TechnicsLokeren200458.48100116.9414.602019
GUY SCHUDDINCKLede34359.1123.222019
RENOVATION CONCEPTCiney295875.7535701.974.402020
TOILE DE REVEMons-977.83-4591.22122876.852015
MNF-TechLokeren1167636.96705898.9050.602020
PROVOOST FREDERICKortemark1208910.48359503.904.802020
Stefan Bogaerts GrondwerkenZoersel60905.5316253.082019
P & N BÜHLEREupen42958.069969.792019
E.G. CONCEPT ET MAINTENANCE ELECTRIQUEManage11943.001135.002019
PIPELEERSDiepenbeek494447.31105195.443.402020
C.K. & Co GROND & AFBRAAKWERKENWetteren506230.80102960.551.002019
RS &P CONSTRUCTAnderlecht112063.1335613.972019
J-R BATGanshoren90371.69-42599.382019
HERMANS BARTAarschot393112.0544793.830.602020
Wood SolutionsAntwerpen-8037.89-5637.852019
SAVAANSint-Martens-Latem-267472.92-189761.962019
TABART-HUSSINElsene-37885.35-6647.072020
GROND- EN AFBRAAKWERKEN VERBRUGGHE STIJNIzegem91577.5925529.201.002020
PREBATIBraine-le-Château31766.003140.443820147.9220.602019
TERRASSEMENT TGTManage67938.698633.802020
SO GREENAubel27282.5514713.001.302019
Terrassements HENRARD DominiqueBaelen57147.8721329.722020
BEMASpiere-Helkijn163120.6825105.252018
A & M CONSTRUCTGembloux36553.6525564.252020
bbv systemsBierbeek3862.18-11537.362019
BAUDOINAndenne153693.60-1924.282020
VAN HUFFEL D/NKruisem226355.767698.172019
ALLARDF-XEnghien837.2812227.00793819.262019
BOUWWERKEN PIETER DE MEYERHooglede290268.2654236.736.902020
BATI ALL PROJECTMouscron17570.8624017.160.002019
RENOVA CONSTRUCT BATIMENT SCRLSchaarbeek26401.41-14809.192020
J T SERVICESWaimes142103.1921166.762020
ARBOMETICAHamme (Vl.)94250.328384.122019
GROUND 0Gent-101032.00-17934.572019
CLEMENT PASCAL-TERRAGRICharleroi199185.2717593.10311601.513.002019
GRONDWERKEN CEUSTERS GERDGeel52097.162419.802019
Grondwerken Lauwers JanOudsbergen145376.8670332.692019
ALGEMENE GROND & TUINWERKEN PEETERSSint-Katelijne-Waver-57069.0013229.005.902019
Willy DE COOMAN ForagesFontaine-l'Evêque12658.344139.912020
TMNBrussel22120.264319.542019
Benny BlockxRetie43568.60962.352019
LEUS KRISLokeren414137.07120805.165.702020
VYVEYDe Haan-3446.8924337.332020
AGRICORSOFaimes53698.4111519.700.002019
GEBROEDERS MEULDERSHeist-op-den-Berg795484.84160515.242020
VDK BestratingswerkenRijkevorsel18499.97-6329.992020
PROTECT HOUSE GROUP SPRLBrussel16953.0012053.002019
PURAZURZwijndrecht-576477.55-785945.191943115.046.802020
MEEZEIchtegem8060.009721.882020
D.M.G ConceptCharleroi24379.633094.35220161.202019
L&F PROJECTSMelle9446.001532.002019
Wim PeetersAntwerpen18310.84865.782019
LEMARRijkevorsel9939.383413.76156917.902019
KALEO CONSTRUCTSeraing313865.5698832.038.802019
ABRIXSchoten277348.4759230.632020
J & T GrondwerkenVorselaar-7657.06-25671.012.902017
DE TUINMAN-TUINAANNEMINGENLint491470.9677371.182.002019
TUINEN DEMETSERBeersel126311.555963.881.402020
YOUKA FACADESint-Jans-Molenbeek35467.144067.192019
Albouw ConstructBrugge-86988.66-37439.441.102019
DEVATRANSHarelbeke47525.094825.913.302020
BC.ConstructAndenne-219100.655691.76216879.483.402016
NOLLEVAUX & FILSChiny124694.9689709.782019
SEGERS BOUWPittem100899.5812918.471.002019
DIDAKOostkamp68194.26948.082020
PEERDENPOSTERIJTorhout-232657.98-167275.042020
SULO CONSTRUCTZele42681.884841.052019
EDIFICASeraing78794.71-18858.754.302019
Cappaert GuntherDendermonde142915.3724158.596.602020
VAN DEN EYNDEWesterlo143817.2723908.392020
GARDEN CONCEPT.BEOupeye-16355.01-670.662019
VANGRONSVELD C.Lanaken34234.131692.462019
VANRAESWervik260966.573546.462.802019
GRONDWERKEN VAN ACKERWaregem129572.7319767.052020
TechTonNazareth105939.2937145.851.002020
VITALISWuustwezel165882.7540515.3221.802020
ADAMS AANNEMINGENBeerse5319154.00524155.0022.602019
C.S.G.Binche197788.0038722.00299682.002019
Loonbedrijf OngenaZele115041.1210517.521.002018
GRONDWERKEN DE VOS PeterOudenaarde12918.39-6800.882.302020
NEW COBECIBBernissart102697.1715664.46164260.000.502019
ALGEMENE BOUWONDERNEMING PROOT-ROELSDamme79069.1350838.563.002019
TRANSPORTS TERRASSEMENT DEMOLITIONTournai48767.72501.352019
Eddy BraekenPelt84163.0016918.522019
E-CARRéVillers-le-Bouillet-34455.74-88279.522018
Gebroeders SobryLier297575.2971934.652019
BECK Hector en ZoonStekene5585.94-14752.832019
T & K WoningbouwOudsbergen197599.0028185.000.502020
ZefremaRonse30073.49-9747.782016
BALIGASMoerbeke (Waas)185811.3641448.612019
MALESYS KRISTOFComines-Warneton127349.1867768.173.802020
DE LAUSNAYLaarne321635.7825164.532020
PB TECHNICSHeist-op-den-Berg105119.3925884.762020
ZOMANBeernem26937.83-1984.952020
BATI ELMOSint-Jans-Molenbeek54379.555823.400.302019
DÉMO PROSchaarbeek223289.3730457.0711.802020
RENOVATIE'S WOUTERSLeuven109727.8021525.342019
ALGEMENE BOUWWERKEN YVAN CAELDRIESLokeren47261.73-5366.282019
TRP-MDYvoir-178031.62-54420.242.802019
VHLMBeveren40336.056110.442.002019
TRAVAUX SUR CORDEOpwijk87169.0926361.222020
Xavier THIRYSainte-Ode546724.0796359.04943383.481.802020
JVEKortenaken-14042.42-5113.622020
FIRENOWetteren20122.206845.032020
HANS SYSMANSRijkevorsel231253.7057024.202020
LEBRUN MICHAEL SPRLGesves28739.443767.13249856.411.302019
GECIBATNamur149475.00-10350.002019
DMA ConstructRamillies134527.0028482.00894790.007.002019
FREDERIK BOUSSEMAEREKoksijde96742.3612457.505.802020
MAHAUX GERALEX CARRELAGESFloreffe18228.254885.552020
Etienne LELOUPFernelmont45680.5230187.806.902019
ETABLISSEMENTS BOLOGNE - TRUONGLiège-14518.543431.9529631.522019
ALGEMENE BOUWONDERNEMING D'HEYGEREBrugge31649.9022270.421.302020
JIM-INDUSTRIESOudsbergen54543.7416071.382020
NISEN TRAVAUXVaux-sur-Sûre-14706.5326951.172019
LOCAGITEJalhay292950.249421.222019
Bouwwerken Hendrix BVBAPeer-39392.67-34003.302019
ALTERNATIVE SOLUTIONSChaudfontaine102309.0324669.316.902019
INTERDALLEAnderlecht112744.8297220.712019
De BolleVosselaar-28686.46-4061.662019
Agreen FacilitiesHéron-4728.64-14321.970.202019
VerheeckeRoosdaal75351.414700.592020
GRONCOAalst95127.00-17346.002020
STEVE DECROOCKDamme56716.805798.752019
VAN DYCK PROJECTRanst66154.732232.952.502020
PDS BOUWKnokke-Heist120475.453290.405.702020
BP RENOVE TOITUREDilbeek67478.8360432.722019
PERE & FILS CONSTRUCTSchaarbeek20677.003011.0079660.002020
MeltechZele130129.1149490.362020
ILKA GRONDWERKENHamme (Vl.)34564.8533513.702020
KREANTournai44914.00-8119.002018
LVSTienen94540.6352224.600.702019
RIVE OUESTElsene-308309.40-314691.882019
CARRELAGES NYSLiège22923.00992.002019
GRONDWERKEN KRIS AERNOUTSHoogstraten1143136.62104940.890.402020
MEDIA-SALESGenappe-7487.2220490.802019
BATI-TOIT-PlusChapelle-lez-Herlaimont3768.72-3980.061.502019
ALBORO BOUWGROEPGent170038.7992624.5538.302019
DE PAUW-BOUWLievegem155535.7039292.292020
VAN HOYLANDT ANTONSint-Gillis-Waas173486.9020480.942019
INTERPREVENTMaldegem-50.9917476.152019
EVRARD TERRASSEMENT ET PAVAGEMettet107179.9027220.523.002020
'T GROENENHOFDendermonde19084.47-13052.882019
G&GBerlaar153030.4522773.861.002019
A&B WorkAntwerpen6839.56510.422019
VHD INVESTMiddelkerke393216.5426007.272020
Verreet WernerHeist-op-den-Berg24397.28-562.792020
DUO VERDEBrasschaat14108.70822.142.402019
REI-TFernelmont1120715.89196865.4016.402019
BULEZYUK-ConstructSint-Jans-Molenbeek81670.1416286.532018
BENNY GOETHALSKaprijke153945.3219175.301.302019
Vanreusel DakwerkenMol18389.78-2417.852020
Bouwfirma Houbrechts - Construction HoubrechtsTongeren193597.9623772.614.702019
NFL & RAILS-WAYStoumont74.008331.002019
GBBHoogstraten150053.0033983.122020
SUSKEWIETGeraardsbergen77363.0014044.000.102020
ERIK CLAESBocholt67778.4015798.102020
8 BROTHERSHasselt167187.6026713.10449993.452020
VC MANAGINGSint-Agatha-Berchem152710.92784.472020
PETI CONSTRUCTSchaarbeek96821.0040915.002019
Schoonians StevenRoosdaal596238.74114744.208.402019
CAMUR CONSTRUCTBlégny15157.56-10438.262019
T.C.T COMPANYOlen89710.5513328.13129696.212020
ECOMONDOSint-Joost-ten-Node-3556.7012365.482019
MARC SIMEONVirton261262.0037295.00510360.001.202019
ISOMENWelkenraedt13618.05-8928.2181852.632020
DAC CONSTRUCTHerne17690.29236.722020
Van Bruwaene KrisWingene46858.593950.771.002019
De RomeinGent-906104.05-1005210.3113.802019
AWABEFosses-la-Ville-22252.6222949.072019
ROBBERECHT MICHELDendermonde536698.6684233.562019
YILMAZ MURATFlorennes-66676.66-31679.872.702016
LOGIPROPREEghezée27942.00-5536.002019
DegroconIeper225633.55105382.082.002020
E² ENGINEERINGSchaarbeek94865.416609.672019
ECO ART FACADEAnderlecht7172.59-78199.14338382.032019
Filip GABRIELSMelle37728.46-2602.992019
QP ConstructionCiney13919.249842.262019
VERBIEST LUCLievegem57485.34-14629.902020
KERACOGlabbeek45296.657820.962019
HaeghebaertGistel174611.0083153.001.002019
GISSENS GUYFlémalle358458.9728056.19505712.962.002020
PBC AMENAGEMENTSLa Louvière-134178.71-1769.422019
GDJStaden281512.6045719.282020
PRODRILLLier399414.30123623.332019
COUSIN JUANOttignies-Louvain-la-Neuve121683.2121308.242020
M.KAANGent47800.5118202.952018
VAN ROOY FBTBeerse864894.5910956.9617.502019
EDO ARTS CONSTRUCTBrussel88829.131821.142019
SANIPOOLTrooz-32661.67-179.832018
LYS SERVICES SPRLEvere8745.82-3134.952019
C. CONSTRUXHasselt119287.829681.721.002019
DOYEN BBraives1426033.32132372.828.302020
BVBA SLOTS AND DRILLINGWichelen358206.3758526.022020
SPRL ENTREPRISE Louis BAUDOINHamois980334.14121152.3715.002019
VAN DAMME SERVICESAalst80867.3014873.422019
L.B. INTERIEURBeringen125110.778692.972020
DUPONT & FILSThuin58417.9710877.69233438.182019
MGM ENTREPRISESLe Roeulx23496.37-7032.562019
COMFORT & DESIGN CONSTRUCTSeraing14244.00-35447.001.502019
DM FENCING & GATESLochristi53418.07-61147.922020
CJWOLFBATUkkel74884.346990.111.502019
TOTAL CONSTRUCTCharleroi120412.7945881.032019
Bart HoutconstructLubbeek13947.09403.982020
Woodyfence omheiningenWervik106974.3320000.415.302019
ACTUM BUILDING SERVICEPoperinge1294085.48535626.172240066.401.302019
TD-TECHEtterbeek75975.8630952.463.002019
ADRIEN BAUDOINGesves197468.7045913.661228559.8416.102020
Kiekens P. & ZnAalst855679.12108295.684.402020
BAEL DIMITRIErpe-Mere72951.418976.242.702020
ROBHoeselt824.52314.322019
VM ProjectsAntwerpen-3765.36-29609.642019
ROCOTRATessenderlo-4174.8413388.012019
Aannemingen VinckRumst113804.7422358.992019
HANNON JACKY TERRASSEMENT SPRLProfondeville42557.46351.33102686.502019
BOUWWERKEN REMCORijkevorsel433980.56110441.942020
AZ Services TransportRemicourt63022.4855361.803.302020
Benoît BERNARDWanze48249.8120397.032.502019
LAMOTE LANDBOUWWERKENDamme-425070.63-51921.372019
INFRA BUILDINGBrugge5152.93-32742.312020
D & D RenovationsMechelen-37030.63-34602.882.402016
TS - SystemsZwijndrecht127269.8464538.901.002019
ALOBOBrussel22093.4312987.732019
PEETERS L&GBeringen25918.83-6592.422019
ATG-GROUPEAnderlecht50946.0022101.002019
SPRL PRO-POSECrisnée129984.1625862.542.702019
PEIXOTO & FILSSchaarbeek49721.9328674.162017
CARDOEN GEERT BVBAZonnebeke76192.0025563.002019
EUROGRANIT-LEUCKXQuaregnon51937.006760.001079992.009.002019
LM TP-AGRISilly59761.435380.641.602020
MB PARKETAssenede117731.3751976.062020
LEO-CONSTRUCTOreye58876.46-1331.822.002019
DE BEUF HOUTINTERIEURLendelede105566.0014221.001.002020
SACHA LUPANVilvoorde21518.008802.002020
ADOMUSLa Louvière-1134.00-1865.0052630.002020
G&N GROUPBraine-l'Alleud166466.0039899.002020
Brabants Cleaning CompanyOttignies-Louvain-la-Neuve578240.6165504.1716.102020
GLDRuiselede84547.44-3749.071.002019
VGMol347448.2367784.235.402020
F-TechnicBuggenhout69508.461694.982019
CONSTRUCT CONCEPTSchaarbeek37054.43-4799.602020
DI VITA CONSTRUCTSambreville36966.921841.562.302019
SCHEERS DavidAsse532997.0017699.002020
ZWEMBADCONSTRUCTTessenderlo19223.501709.182019
PAJHalen19855.8413047.5866872.002020
MIRAPOLSchaarbeek-5895.95-119.472019
CUIBAartselaar621418.3388942.654.502020
VERATHOBeveren1261849.00858632.004.602020
InfrassistBrasschaat411439.38162601.3810.102019
BVBA Moernaut GeertBornem463512.9483825.831.102020
Gaëtan ALARDOTMarchin130697.5411823.576.002019
TERRASSEMENT EMOND RENE ET FILSFlorenville-4278.25-1213.0499758.470.502017
PoelcoLeopoldsburg22135.79-582.0539741.192016
HONG JUNTernat7782.00-2541.0030599.002019
RPB CONCEPTAiseau-Presles71309.1811938.322020
BERGHEANPhilippeville8347.001075.002019
KONINGS BOUWONDERNEMINGBalen27545.725349.22382239.611.302020
GREGOR & CoAnderlecht87969.74-12253.052019
BERMAGRIGenappe13413.39-4864.322019
V&C CREATIONSOudsbergen33312.76-3753.772019
S.E.C.M. CONSTRUCTLa Louvière25894.53-1063.050.802020
Tuinonderneming MonbaliuOudenburg718171.10277516.0017.502020
Jean-Pol LEGRANDLibramont-Chevigny15372.082044.411.002020
WELVAERT Guido bvbaKaprijke14411.266159.782020
ETS BIENFAIT FRANCISJurbise-44097.322005.122019
HOFMAN & ZOONTemse270942.8838288.018.602019
Bouw & Woon AdviesHaacht22300.50-3318.632020
Wesley Van den BulckHerselt20420.55-21681.621.702019
Charles-Edouard GourdinGembloux20981.00-16302.002020
HUYGHE KOENKoekelare35362.962997.402020
LM AménagementSeraing12272.53-4.292.302019
F. R CONSTRUCTIONAubel56884.693036.661.002019
ECO WOOD CONSTRUCTMarche-en-Famenne227920.60-38632.22521633.117.602019
TERRAFORPepinster146591.2219762.642020
Hainaut Chape CarrelagesSaint-Ghislain44962.00-6871.002.502019
TERRASSEMENTS CARPENTIER GRUSONComines-Warneton230337.2039959.586.302019
ANDRIEU CONSTRUCTIONChimay147360.0045490.0019.602020
ULGSMorlanwelz14875.488966.462019
GRONDWERKEN BJORN MEYSMANSSint-Katelijne-Waver230497.4495719.252020
BVM Global Building SolutionsKortenaken673.117593.492020
LAMBERTUS CONSTRUCTLokeren226643.3335496.692019
WILGRONMeise69647.145488.652019
MMG ServicesHannut11008.611594.5466668.282020
Corpix constructAnderlecht83741.007238.002019
DVC DAKWERKENSint-Katelijne-Waver114876.9527002.033.802020
PRESTAREA BELGIUMAntwerpen14335.009876.002018
PGRBSint-Niklaas8716.986434.542020
RENO-DIAMAntwerpen43645.557067.622019
Algemene Onderneming De BraeveLendelede919776.8953843.253.902019
BOIS DRAMAIX ET FILSJurbise-19866.531963.50171080.422019
ENTREPRISE GREGOIREHamois12085.30-30722.504.502019
EsbilZele375359.7260911.952020
K-TECHNICSLokeren165718.1911731.335.302019
ALPROJECTLommel43331.5622072.592020
SEBIENSeneffe38604.13-2156.052019
IDEO CONSTRUCTLiège127085.15-11941.795.002018
T.J.A.P.Profondeville123298.1717109.934.302019
BATIEM CONSTRUCTIONSchaarbeek103546.37-23986.082019
MarMarra TegelwerkenDendermonde13022.228252.812019
GROEP GEUDENS BVBARavels82398.002019.003.102019
GRANILUFleurus1364757.54533503.753766310.8012.302019
PROTEK CONSTRUCTSint-Gillis (bij-Brussel)276560.08131884.15715917.082015
JELLE DE SCHUYTERLievegem38934.569548.552020
TRANS TP TERRASSEMENTWaterloo37653.1838929.350.002016
Industrial Technical ServiceGeetbets72351.7011197.352020
PABLO EN ZONENAntwerpen13571.29-16729.212019
EE SERVICESOudergem44669.9131848.462019
De LeeuwOreye178955.8657155.393.202020
RENOVATION le GrelleLasne68966.2617293.562019
TREDESOLBeloeil134999.172239.27660395.973.002019
KAYAGent15068.632317.90190268.830.802019
VANBRABANT Geoffrey SPRLSainte-Ode139641.9622052.762.302019
GEHACOMerksplas63446.4139972.900.402019
BRAM LAMMENSSint-Truiden69228.1414790.482019
Catana ConstructRebecq53310.831793.77226697.230.502020
IRBIS CREATIVEAnderlecht63767.3731435.562019
BATI X5Schaarbeek-8239.561982.102019
AV ManagementHouthalen-Helchteren698956.13196059.752020
Algemene Aanneming KristofAartselaar36658.836877.662019
RAXHON MontageAns-199606.63-59882.4110.302019
RUPEL SERVICESBoom34119.008148.002019
POPLAWSKIWemmel22986.003558.002020
CEF CONCEPTCharleroi-40660.96-22155.582019
DEGETECWaregem11773399.17184880.0614.802020
NOVATERRATielt-Winge158309.43-16696.852020
BELMATAntwerpen925362.81114845.036.102020
W.G.C.Wellin7656.0419036.592016
VLEMINCKXHam57516.792061.982019
ALLOBATI.COMSchaarbeek-36858.233708.102020
E.M. CONSTRUCTVisé16295.523423.49233541.342019
PROVAS'COGent812959.72399040.082020
DJS CONSTRUCTAntoing52916.1111909.452019
VICTOR & PARTNERSKnokke-Heist-61649.64-5273.072020
COMPLICE DE NUITNamur-113199.72-78442.5612048.572019
GV AFSLUITINGENHeist-op-den-Berg45023.977113.722020
LD PlafonnageWanze-6225.37-18787.261.002020
RENOVATION-BATIMENT.BEBraine-le-Comte-7304.30-6206.232019
FORETMECABraine-le-Château564278.0144514.612019
SC BLINDAGEChapelle-lez-Herlaimont142438.628489.771.002019
E-Go ConsultingAlken1309.44-2081.042019
GVHL et FILSTheux-23976.05122.301.002019
VOETEN BESTRATINGENHoogstraten185659.4916210.102020
LES JARDINS D'ARQUENNESSeneffe-948619.91-94507.42116543.901.202019
IMMOSABEAwans81194.314934.702019
DE WONINGGALERIJSint-Niklaas110473.64-71655.982019
INTRAPLUSWONINGENSint-Niklaas397320.9822147.632019
STIJN AMELOOTAlveringem178687.0560101.242.702020
ALCO GROUPGent111843.7425744.227.402019
FIBRATUS GROUPSchaarbeek-184581.00-114518.002016
PopBuildSint-Lambrechts-Woluwe22963.004175.002019
ETS CLEOBinche58536.3819829.57173583.532019
DEMOTRISombreffe17735.62767.492019
BEECKMAN GEERTRoosdaal55790.161444.122019
GILSON & FILSFosses-la-Ville638794.0482524.403.802019
Studio ZappaHouthalen-Helchteren72498.0012924.002020
D.C. CleanLiedekerke76716.3617463.622019
NO PINTO & CoBrussel84945.3215748.671201696.092020
DISCOVER CONSTRUCTIONUkkel29353.005994.002020
PEETERS SVENHeist-op-den-Berg155529.4341005.220.302019
IZ BetonboringenBalen139961.1599770.341.302019
JPP SERVICESGembloux-12245.001880.0077059.002019
SIRAUX GREGORYLe Roeulx124595.4325213.832019
PHIMONTALangemark-Poelkapelle-33865.2151948.181.002020
LEADER CONSTRUCTBeersel903518.92156578.327.102019
2M INVESTOuffet272964.0037008.002019
JONKMANS DAVIDGenk192557.833303.402.002020
PLAFONNAERTSDison23947.04-6965.67139495.170.302019
MERLEN GROUP BVBAWaasmunster2629.0647605.462020
ARNAUD FREBEL SPRLLimbourg15508.0821911.180.302020
GRONDWERKEN MICHAEL MAESZwevegem161811.7240979.342.002019
CRS-INSTALLLessines-11219.68-3587.802020
COMPOSTAGE PARMENTIERPerwez174819.0055974.961.702019
Lewis, Home & DecorationsTongeren48298.0221985.992019
DEVROMEVeurne-62848.1012939.252019
GREEN LANDSCAPINGWachtebeke24671.87-1926.672019
DIETER LEMMENSHaacht99620.114502.332020
RONVAUX ChristianBraives26887.305363.721.002020
DVS Broyage et TerrassementMont-Saint-Guibert72865.2722490.182019
BJORN BUYENSRijkevorsel168840.3522752.652.902019
SlecoArendonk291972.9635132.143.902020
GYVAMechelen367914.70149420.709.902020
KAMUHWaasmunster360490.0721440.136.802019
YMT BOUWOudsbergen-51246.24-25966.512018
DECA@WORKSint-Niklaas63323.256361.142019
ESSAAntwerpen154582.80133863.35987510.352019
POOL CONCEPTionTournai341843.4837062.168.002019
GOGU CONSTRUCTLa Louvière74544.40-24946.99144688.562019
COLLIGNON FrédéricHavelange126614.00180.576.702019
M.G. CONSTRUCT INVESTAwans28635.51540.204.602019
DM & C GROUPEvere236396.2776151.4716.102020
NICKY VAN WIELESint-Gillis-Waas207007.097523.470.502020
THE CLEANERNijlen53337.4222928.652020
VIRAN BATSchaarbeek97428.5522253.31488660.402019
Beton Transport DemuynckHouthulst97948.0014230.002.002020
VMK TEGELSEvere190394.0096279.002020
Ja MediaHerentals7585.34238.550.302020
E.M.C.Oostende-12118.0021507.002020
HAVETRALebbeke65037.4815657.922.202020
BERNARD WIAMEFosses-la-Ville-210903.66-38247.832.002017
T.A.E SECURITYCouvin-922.4110880.942019
AQUISGent204749.56301177.251.002019
Heirman KoenBerlare12209.528450.832020
U&S CONSTRUCTLokeren226919.0035944.002020
IMMO CDIBrussel35693.2118056.66136521.542019
Terrassement M.H.Thuin17442.007662.00181435.001.002019
ALONCO AANNEMINGENBeveren815715.98118906.9028.102020
DGN INFRAZele21526.705700.082019
LOONES DIRK GRONDWERKENNieuwpoort3351.7318172.632020
QUENTIN L ELECTRICIENVorst264313.03104579.622020
KAPO CONSTRUCTIONAnderlecht-62709.83-4986.0358775.112019
Ruud MortierFrasnes-lez-Anvaing-91639.2533998.062020
MATHIAS CONSTRUCTHeers17508.53-4663.092019
STEVEN VAN GIELEssen244574.2433192.751.702020
Isolatiewerken VertessenAarschot27880.387272.702020
HILSANGent50068.14-67806.310.902018
NEW OMNISint-Agatha-Berchem103910.8022236.761370697.072020
M.S.Hannut95907.0014635.002019
G&ENieuwerkerken (Limb.)46463.1014916.942020
SOLISOSint-Jans-Molenbeek125403.54-7617.552020
JADEBSThimister-Clermont-55262.8144637.762019
DESIBOSchaarbeek307030.3971106.062019
L & R INVESTISSEMENTCharleroi39258.6217382.602017
A&B ServiceZele42976.72-56370.890.802019
FRED CK CONSTRUCTBernissart-9442.04-8448.612020
VEDATLokeren155154.0030736.602019
B.A. RENOVEBernissart-6804.87242.0310.202019
RENOVATIONS T&BSeraing42840.003906.003.002019
MEO MANAGEMENT SERVICESManage267928.0113047.682020
De Schutter JeffreyHerentals-52263.50-9185.672020
ES-LASZele19558.25-13927.692020
Travaux de rabotage et signalisationOuffet177427.00159596.0016.002019
DOBBELAERE PAINTINGKaprijke170993.1411644.991.002020
ID HOME CONSTRUCTProfondeville19448.166352.996.602019
HT-bestratingenMerksplas40819.3810187.632.002020
ARDDYHam-sur-Heure-Nalinnes55221.64-16121.72152879.802.002020
TRWSArendonk13671.008323.002020
TORFSDiest64161.0022258.002020
BATI-BOISEstinnes28762.638151.192.002019
TUINEN DAVY DE SMETAnzegem36580.333316.361.902020
BETOWESTKortrijk301166.63151472.6812.102020
MSCOScherpenheuvel-Zichem46404.479355.412020
DE ROOVER PETER EN GUNTERZandhoven142183.8527238.172.002019
ESD ELECTRICITEChastre8505.46-4579.362.002019
BFF PROJECTS SPRL ou BERNARD STREEL SPRLRixensart61024.30996.242019
AK-CONSTRUCTCharleroi32316.19135.2942877.892020
H. VERBERNE GRONDWERKENHasselt-72980.53392.942019
GYPROBRAZBrussel56696.976716.43100441.242019
MS CONSTRUCTIONDour-16494.20-1113.742019
M.B.A.Antwerpen184259.29-2089.00515237.113.802020
ARW Immo srlWavre386688.00851.001067023.008.602019
DOMIXAGenappe28875.091645.602019
Van Lersberghe & ZonenBeernem141037.1112683.682019
A&DGenk155026.4058838.052019
JHON BRAECKMANSOpwijk50689.377900.942020
NICE HOUSE CONCEPTBraine-le-Château56892.318489.582019
STUBBE NICO CONSTRUCTZedelgem649650.2936949.352019
BOUWWERKEN DE VOS PASCALMaldegem200028.1314267.822020
DEV-MANVilvoorde-13613.62-17533.012019
JGSDilbeek35111.001405.002020
I.R.D.I.Etterbeek344209.00439147.002.702020
Metal NatieSchoten5212.8819077.282020
GRONDWERKEN GUNTER MICHIELSSint-Lievens-Houtem148809.339794.052020
KFM ServiceLokeren54984.386582.870.302020
DelgroRonse-42097.69-34483.36295102.891.802019
CASIChapelle-lez-Herlaimont49890.21945.052019
Tuinaanleg & Grondwerken MeeusenZoersel6728.85-25588.672019
Delta Project DevelopmentWaregem120428.00719.382020
Building Service & CleaningKontich59944.553222.717.302019
EPSILON TECHNOLOGIESeneffe-29165.27-46341.192018
CARRIERES DE GRES D'ARBREJemeppe-sur-Sambre560217.096963.793.802020
SIMON DJodoigne187593.5417102.213.002020
NATOL CONSTRUCTGenappe148056.00-8511.002019
EURO SINGLES & C°Kalmthout122320.0722722.322020
RENO SOLUTIONSBrugge867.33-17908.172019
RACKUNITSErpe-Mere14580.00-4991.472019
GRONDWERKEN DE MEUTERTernat5012475.23808845.5213255445.1933.102019
OXALIS BOUWGent36478.753955.062020
ROSKAM.BIZSaint-Georges-sur-Meuse44497.2122994.45137954.962016
FELIROSAHouyet1455.00-3546.002019
BRUGGEMAN PedroZonnebeke70518.55-24593.81237334.592020
SPRL Philippe Rose EntreprisesSoignies71338.9712158.842019
KLAAS THEUNYNCKAlveringem229289.9862674.306.702020
EURO MONTAGESint-Gillis (bij-Brussel)173831.71-8741.342019
BOUWWERKEN WINDMOLDERSAlken120957.1529448.154.002020
AD-mixCourt-Saint-Etienne67303.00-14462.961.002019
HANS & ZONENLokeren260550.4190651.260.502019
POLTATRASchaarbeek-11256.00-7361.002019
HANS WYTINCK GROND- & OPKUISWERKENGent207539.1466299.962019
JURGEN POLFLIETLokeren131873.8742906.252019
BOUWMANSHasselt10379.36-14858.702018
RIMTELDendermonde22138.006991.001.002019
BRUYNEEL THOMASGent9554.40-61211.502020
Vi-M-OxLiège-88397.25-16640.831.402017
VOINESCU CONSTRUCTAnderlecht43460.12-11596.31296414.482018
SICILYChapelle-lez-Herlaimont17065.254166.797.002019
B-JardinEvere5924.693565.065.002019
Machiels (RE)BUILDINGDiepenbeek84743.54-8330.712018
DCELanaken55298.5619995.372020
PRO DEMOTournai43148.78-2418.242020
Dubart ChristopheRumes32260.4424243.102019
VERSTRAETEN OLIVIERBraine-l'Alleud82271.744961.031.002019
KAZA CONSTRUCTBinche-6838.06-20383.272018
FRANCIS DE RUYTTERIchtegem55862.726302.302020
GWSSchilde1251634.85205339.304.702020
BERNARD NEYNSChaumont-Gistoux16080.09-9162.722019
Im BruehlAmel43144.145139.3083422.482019
Aménagements Pascal RICHECouvin105622.0618654.764.002019
R.V. TECHNICSDiepenbeek15713.168126.811.502018
B.P.V. GRONDWERKENKortemark1013375.35157080.804.302020
Erwin & Yves ROSSKAMP PGmbHEupen134676.8927328.400.402020
GE CONSTRUCTManage319249.32181053.9313.602019
Travaux de Chape MeysmansMarche-en-Famenne111412.85-61183.631.502020
PHILIPPE LANOTTE SPRLChiny76934.089943.039.302019
B&B DELECLUSECelles (lez-Tournai)93849.7412348.321.502019
SimorenovMachelen (Brab.)141907.3769673.221.002019
DOMUS ARTRoosdaal25532.6912199.5555430.752020
Kurt De ScheerderOudenaarde80184.0615652.232020
GREGOIRE THIBAUDBraine-l'Alleud29828.00-6644.003.002019
MATES-COWaregem14257.00-1559.002019
JDK PROJECTSLonderzeel171094.10153976.592020
KF CONSTRUCTIncourt71261.007513.001.002019
Aannemingen EveraertEvergem141448.8915597.072020
ABORDSGesves4919.80716.822019
De Rijcke BoringenSint-Gillis-Waas69952.2216329.19153577.332019
I.B.M. PLAFONNAGESoumagne8129.122512.252018
ANDRIES JEROENAnzegem58271.831687.082020
VERHAEGEN W&JZoersel15184.09-3985.962020
STEPHANE BERTINCHAMPSFleurus27218.70-12501.281.802020
TECHNISCHE SERVICE VERSCHUERE ZWEVEGEMZwevegem66745.2610275.792020
SF AGRI SPRLBastogne-44331.923550.3919233.802018
L.M.S. RENOVBraine-l'Alleud9521.00-11382.132019
MOVA HOLDINGIngelmunster10226120.337684705.032019
VANDYCKE JAMESOudenburg-120082.01-54988.97229074.731.602017
BERT CILLEN GROND- EN AFBRAAKWERKENBree504370.0812244.190.802019
TWCAntwerpen55600.6518290.220.702019
Au P'tit DéboucheurSombreffe-43497.45-57919.520.502019
C & B VAN HOOFGrobbendonk77150.1026129.542020
O & S PartnersSint-Niklaas64519.7923517.670.302017
J.L.- CONCEPTGlabbeek-6267.99-34712.110.902019
Kristof PapeleuGeraardsbergen2919661.66604210.1410.802019
WSMGent15720.54-412.1711023.552019
WALOKWaasmunster29714.6711362.416.302017
CALAY RAPHAEL SPRLBastogne411954.66120024.602020
LOONWERKEN VERMOTE JELLEVleteren476112.9551284.686.802020
LHONNEUX CONTAINERS SERVICESGrâce-Hollogne989320.372435.633.102020
GO CONSTRUCTSchaarbeek-796.862142.240.402019
PAUWELS ROADBREAKINGBeveren34661.103429.342020
STRAPPAZON - BERNIER RENOVATION ET CONSTRUCTIONBernissart30054.9417806.202019
GYMMOMons-104211.13-14353.202016
LT BioénergiesOlne145056.0948289.642019
SP AMENAGEMENTAns8174.6821295.42207815.441.402020
BENICAMoerbeke (Waas)-10392.0910483.80305644.402020
LOBRI-PLAFSint-Agatha-Berchem50274.28-665.152019
LOMMENSKortrijk25306.1714567.487.702019
Vanmaele PeterOostkamp222828.7821020.872.202019
CEM & EFESchaarbeek97881.2861454.40216142.892019
SKODERSint-Pieters-Leeuw1884.00-192.002018
BM HELIOSFontaine-l'Evêque43782.0917820.190.102019
Jacobs Michaël RenovatiewerkenKapelle-op-den-Bos-795.315109.842020
SAM-DEMOLITIONAsse-73956.22-43613.441.002019
HOUSE AND WOODPerwez-7925.13-6931.372019
CDP ConceptBraine-l'Alleud-44569.00-3909.000.602019
WAREGLokeren76130.508221.532019
MCSA CONSTRUCTIONSAntwerpen68086.23-491.732019
HANS DRIESENRijkevorsel-133868.39-55567.702.202020
BS CONSTRUCTIONLa Roche-en-Ardenne306249.3532431.532020
Aannemingen Pickavet EntreprisesEstaimpuis218005.9933645.221.002020
ICS COMPANYTemse52096.929907.9497220.732019
DE PEUTER MACHINEVERHUURHerentals315272.4846763.632019
Lapierre TerrassementsMarchin70201.723547.954.002019
COORNAERT TOMDeerlijk208912.6281133.702019
Calis BramGooik76748.003905.002020
De Leener KevinGooik95246.0010224.002020
CONSTRUCTIONS SAVWavre-4148.78-5134.68332388.412.302019
TUINARCHITECTUUR ADAMOverijse88937.7815093.021.102019
RAF HENSKalmthout305472.2126580.743.702020
ZeroboGent174240.5464207.07696690.136.802019
SPRUYT HOVENIERSGROEPBuggenhout83076.8027551.523.102019
LEIDGENS PISCINESDison117774.2130265.596.202019
ECOBUILDSOLUTIONSAalter-16992.754741.860.902019
M&S SystemLokeren238158.74159069.889.102020
DEMEYERE XAVIERZwevegem98436.1711575.542020
CONTRACT & CONTRACTINGWatermaal-Bosvoorde90106.3213458.632020
ATLsrElsene-487.4315223.122019
Quality Projects Services & SolutionsAarschot19091.114884.242020
FOREST MAXRochefort-191981.2984781.392019
TECHNICAL BUILDING SERVICESEnghien1210679.00712534.0018.202020
TZ PavageAns94547.7332357.392016
PAVEROCAnhée16205.12-4286.492019
Silver GardenZwalm134382.3923455.161.202019
ABORDS & BOISBlégny-117463.64-1869.901.802019
JW CONSTRUCT INTERIEURAlken109431.007136.000.802020
DIA 4Mouscron160431.1135542.361.102019
FT BATI-CONSTRUCT SPRLChapelle-lez-Herlaimont9059.00-14815.002019
Inspiration ConstructionJurbise14635.608001.410.202019
LATEST EFFICIENT OVERHAULBraine-le-Château48762.406817.932018
DAL_KANMinsk71590.1852495.704.002018
KN ServicesPelt58578.78-3758.732019
BDR ConstructStekene48834.83669.302020
BATAILLE G.Braives135385.0031220.00507938.001.302020
TENDANCE CARRELAGEOupeye76963.009955.00187102.000.802019
HENNART CONCEPTAntoing53391.232863.731.002020
MALHERBE-BRONZEMarchin58019.8028555.032019
Entreprise Forestière DAVID HEINENWaimes122455.5530931.201.002020
GROUP DEMORENBrussel23585.02-2689.552020
PIERRE THEWISSENLa Bruyère427998.7058848.002019
BAELE PHILIPZwalm5534.143207.52131036.582019
RUMAT-CONSTRUCTBrussel11687.6620793.301.002017
FERME DELANNOY ET FILSSeneffe51850.62-36766.042020
SR TELECOMLokeren188880.5719605.7412.002019
Alg. Ond. J. HelsenGeel66686.874252.592.502020
PAUL CONCEPTAnderlecht61883.0016281.00814429.002019
HOUART SERVICESSprimont237629.4448150.594.802020
UNGUREANUJette54699.4135274.262018
B&ROostrozebeke48950.638111.332019
GIGANT CONSTRUCTGrimbergen153603.5212984.882019
D.V.H.Berlare101621.5225994.892019
HANNARD ELECTRICITEFernelmont83972.4011418.532019
RuwGent27333.266454.412019
DC CHAUFFAGEAndenne22593.002031.902019
VAN dER BORGT & DAISYGeel568920.26113489.113.502019
RENUEVAMechelen82099.1422329.721.102020
BBM CONSTRUCTBlégny52525.129656.412020
UNIVERSAL CONSTRUCTSint-Agatha-Berchem52225.7715789.45645867.032020
ENSILAGRIPhilippeville117480.0066069.00434311.000.502020
GEOTEC BORINGENNinove-34896.17123887.222020
JO-BO BETONWaasmunster40550.53-43.382019
JCO LAPRAILLELéglise216956.365164.451.502019
AVELGOTielt-Winge11148.07-12509.872019
AGRO-SPYJemeppe-sur-Sambre15073.6518651.48265168.561.002019
SOMAGESTHerve171066.0134314.122019
EJSSaint-Nicolas175127.0020688.00508614.001.002019
RenovacleanSchaarbeek26523.55-3156.132017
GENOHamme (Vl.)202623.4089759.572019
JMR TECHNICSTongeren-23614.225854.462019
BATZTemse59683.0810023.72351708.402020
AXIORonse85380.26-5348.411.202019
GhePaLievegem37214.0716719.492020
YAGRIBeauraing183906.9226605.092020
DUCARMOISAth144970.0026332.00193568.002020
TMFWaimes130694.2040281.860.802020
GOUWY FUNDERINGSTECHNIEKENZedelgem1722904.95330176.062.002019
BMC ServicesLa Hulpe-19195.03-10956.252.002020
COETSIERKluisbergen73096.9418051.35159462.830.102019
Agri DickensWesterlo63858.1720055.302019
DILLESKeerbergen772353.06231135.732020
MorgensternGeraardsbergen75775.1314503.732019
ISAPLY ServicesJuprelle1093165.99241035.205.002020
JOGAAntwerpen-22879.88-25404.422017
BOIGELOT CONSTRUCTIONHéron-106095.24-48315.534.902020
CMC Covemaeker MetaalconstructieHeuvelland39047.6122407.48231866.252020
DRAMI BATIMorlanwelz20274.163650.08262733.733.202019
STEFAAN LEERGRoeselare382749.4473165.811.002020
TH. DORTUWelkenraedt6196.18-6106.052019
RESTICONSTRUCT SPRLFlémalle-5639.75-3978.431.302020
HUYS DIRK EN ZONENGent298289.3129128.252020
LOONBEDRIJF NEYTAssenede603658.22150755.52894854.292020
H&M CLEANINGZaventem82672.0015798.00417039.002019
HOEBANCKXLincent27400.204024.003.002019
DEWALQUE VINCENTGouvy-39872.00-12179.002019
PiradaxMons-26460.0015055.002019
MV CONCEPTTubize43096.00-19838.002020
TERRATRECDison-53665.23-12353.592019
INTERDAKBrugge63874.4017661.483.802019
DEPOOVERKortemark72216.1736314.233.702020
LOONWERKEN BIESMANSBilzen128482.643945.062020
BOGAERT & C°Kapellen74090.089552.591.402019
Betonwerken Koen De WitteLievegem544848.79140085.662.002020
MAINTENANCE ET INSTALLATION DE CHAUFFAGE ET DE PLOMBERIESint-Agatha-Berchem90270.1511776.431.002020
DUTAT CHRISTOPHEHonnelles270246.6545456.082261759.2416.902020
BOONEN ChrisPelt72165.5320509.062020
GLOBAL SEA MINERAL RESOURCESOostende19708941.54-9391556.862.702019
OUICOOPPéruwelz-17359.00642.002019
GT.COFLa Louvière30741.007220.0088789.002018
SOCIETE D' EXPLOITATION DU TERRIL SAINT JACQUESFarciennes46210.214112.182020
TUIN IMPULS CASSIERNijlen46062.665190.321.002019
HOSESilly5324.50-2035.822019
GEBR. GAILLIAERTBeernem-24021.96-25128.931.302019
BALLIEUSchaarbeek11407.72-805.280.302019
RODICKPont-à-Celles96335.0040.000.502020
RENOVAGRICiney119445.9726274.712020
HOOIBERGHaacht-44370.80-74530.301.802020
AMCPSeraing12746.9013259.822016
TD Pierre GilloteauxRochefort267410.48116286.218.202019
T&S ConnectionLokeren27774.615599.752020
ASSBoom34229.895645.352019
KS CONSTRUCTIONJalhay-2010.90-12930.392019
INTERRAGent178563.8883954.082018
SIDALGent126104.8014661.991.602019
VDCMerchtem21431.63-5326.252019
TD CONCEPT CHASSISBrussel5037.45-88193.592018
RENCORPUkkel21690.41-4496.715.302019
EKOWALLRotselaar133631.9466039.302017
BOGRORanst209897.4543254.693.002020
Immo Schockaert - RosseelsZele277588.8484955.064.302020
FYD CONCEPTWemmel35204.00263888.002019
FEN'STYLELa Louvière114896.7024652.006.002018
GESTION TECHNIQUES SERVICES IngénérieSint-Lambrechts-Woluwe41558.65682.702019
ABG ConstructPutte69732.739461.422020
Zaborila ConstructAnderlecht465001.00464001.002019
CHRIS LAVAERTKortrijk209368.8721012.342020
DIKIBAT SPRLHerstal27791.88373.872020
GRONDWERKEN L & LAalter170480.0041991.000.102020
ED GREENTournai40338.342557.252020
ETS MICHAEL DA PAREEvere29699.0015422.002019
CLEAN RAPIDMenen126564.6227968.461.602020
BELGARDENGrez-Doiceau62772.109502.645.802019
T & O SystemsZele41575.757647.762018
ELD PAVAGEAnderlecht38013.404027.032017
VAN ACKER CHRISTOPHELonderzeel-113860.728177.922019
GERT GIJSELSHerzele156920.1321039.611.002020
MANZI CONSTRUCTIONChapelle-lez-Herlaimont63552.4219583.932.702019
SGL INVESTAnderlecht107288.244736.25655000.002020
GERGELY TEAMAnderlecht57921.3023503.72140462.002017
GDS RénovationAnhée8986.39-1020.832020
G&B TRAVAUXHastière32464.859324.972019
BULLGAZZele50128.6813952.186.402018
INTERSOF BUILDINGAntwerpen-23095.62-6718.602019
MOONSARTRanst41244.6956.522020
CONSTRUCT'ARTBraine-l'Alleud60070.0012277.002020
BEKAERT MAARTENIngelmunster113058.086689.402019
GRONDWERKEN DIERCKX JEROENKasterlee446183.03151029.201.502020
E.L.E. MASHALDilbeek2315.354892.782019
Aannemingen DammekensPaliseul-12711.99-12676.992019
M-bestratingenLille515507.898747.548.402019
WYNANTSErquelinnes-33268.1712746.5258089.692018
DEL TEAMMont-Saint-Guibert574808.53-57223.762020
MP DECORJodoigne5710.914949.632020
BARNA COMAnderlecht43767.6411047.71858136.162019
DOOM GRONDWERKENPoperinge292870.7823524.952020
Renov'MHuy14409.6311997.43237936.482019
R.B.-TechHamme (Vl.)68436.2633281.381.902020
FNMLokeren60710.28223.012019
BAY BOSPHOREChaudfontaine809.923591.951.002019
Betonfiguratie BelgiëEssen90680.4426050.261.002020
TOMASBUILDBrussel26113.741606.232019
DECOREXElsene33790.6212184.282019
De Brugse KarweidienstDamme2405.174449.071.002017
NET LUX INDUSTRIEChapelle-lez-Herlaimont456389.72117731.422019
HANSOULLE OLIVIERJalhay77036.6613156.352.002019
VERHASSELT GLENNMechelen59811.359748.922020
EP ConstructGeer25010.01-9145.960.302019
ENTREPRISE BELOTSoignies104020.39-20950.442.002019
HERVELLE SPORTSNandrin14260.77-21663.802019
S.P.R.L. Denis MaligoTournai39834.6220381.021.002019
AANNEMINGEN STEVEN DEMEULENAEREMoorslede287677.95116569.681.302019
LGPDiksmuide140947.4122899.792020
AGRIJOEHam-sur-Heure-Nalinnes48120.2138702.672019
BELGIAN COMPANY MACHINERYTemse474578.87358528.192020
ALEX & DACOUkkel49017.47-903.882019
JANTI TERRASSEMENTSWalcourt22154.842644.88122524.012019
ALS & CoSint-Truiden68865.213390.212019
Soil & building managementDeinze865441.61210701.7917.502020
GEORGES FREZEZEN - ENTREPRISE GENERALE DE CONSTRUCTIONCourcelles66046.5619581.05425055.742019
DU WARQUAEnghien221121.48-6011.992019
CONSTRUCTSint-Agatha-Berchem291492.8262374.082.002019
KMK ServiceBalen177041.6874477.162.002020
Global Services BMSDiepenbeek18144.03-318.042020
Couderé ChristopheBrugge53897.82-5190.362020
LENAERTS PROJECTSBornem76545.2821491.302020
KROUP & COSeraing3756.692782.257793.032019
OHMELECFlorennes1780.82-1152.982221.172019
TERRAMAXWalcourt733779.79132119.1418.602020
CHRISTOPHE COLBRANTLeuze-en-Hainaut132774.4724704.582020
LES JARDINS DE VALENTINETheux31946.3414444.512.702020
EURO ISOLATION EXPORTFleurus153572.782487.502.302020
VIVERSAKaprijke615715.94101340.032020
VAN DEN HEUVEL JEROENMerksplas55319.82404.580.102019
MFM PROWavre39682.344385.792019
JBS HAMHam108387.5412949.682019
RS ServiceTienen-894.08-311.222017
YAPA CONSTRUCTJabbeke-56328.69-40839.682020
AFSAMZele80677.3543917.813.402020
VDA-BOUWBalen24641.034895.492019
CHRIS CONSTRUCTSint-Joost-ten-Node29715.5815493.352018
Simon FranckxBoortmeerbeek28444.4712022.752020
EMBOHerentals118090.0828832.522.802020
Temmerman KevinAalst61116.55-27914.416.102019
DE VROE-NAESSENSAalter23969.601651.002020
GLOBALIA BELUXLa Louvière-57997.31-32837.672019
WiDaBoMaldegem276074.1223135.151.402020
TERRASSEMENTS DANY CARTIAUXBeauraing9462.00-9018.002019
Schoonheidssalon Beauty TimePeer50355.136948.062019
CHIMAY CLOTURESChimay10485.52-8943.913.002019
ECO SYSTEM PROMouscron32485.7926722.832019
JM POELMANSSoumagne51026.064169.84343100.202019
De Rauw KrisLebbeke50771.573241.250.302019
HKO LEIDINGENMaasmechelen49292.8125178.351.202019
VERKINDEREN AANNEMINGENBrugge377552.3254451.2913.802020
A.V. BATSeraing73195.2636824.482019
Tuinen DE CUBBERBrakel-2482.332105.752019
oneB-conceptsKuurne-28294.00-30495.0076316.002018
SAB CONCEPTChapelle-lez-Herlaimont23293.00591.0050292.002020
Pleisterwerken De Jonckheere TomIeper23613.23-23628.652020
DELOOF NICOAalter580687.4444977.632.902020
Pierre MAUROYFloreffe140347.6032163.222.302020
VAELLiège-1570113.15-183914.621.302019
BUILDING AND FINISHING CONSULTANCYGeraardsbergen91960.05-3809.403.902020
ISO.K.A.NAnderlecht-29571.94-4898.412017
GAVA RENTHerzele136946.91-6369.912020
Q-BOUWPARTNERSKapellen-132265.8615079.412019
B.M. ELECDour-2704.11-16475.432016
A & V ALGEMENE VERBOUWINGEN EN RENOVATIESWillebroek17189.361953.022020
DLM ConstructOrp-Jauche-5515.51-333.432020
DE BOECK DANNYVeurne11916.62-29985.592019
Samet AslanHamme (Vl.)33512.86-3915.562020
DIMITRI SCHNACKERS CARRELAGES & CHAPESPlombières59486.778152.210.702019
PIETER LAFAUTPittem144189.9538208.853.102020
G-liloPeer58465.266783.702019
D&SRumst30252.622382.472020
NBCIWingene131983.081076.841.402019
CSS ContainerverhuurSint-Niklaas17529.376758.652016
P.M.TerrassementWaremme-84270.2642418.24942505.485.602019
MARBAIX CONSTRUCTLa Hulpe188827.8824962.512019
BE TO BErezée103457.862046.312.902020
JUD BOUWScherpenheuvel-Zichem81471.9839851.822019
PROTECH-TOITGembloux27594.5026982.13234667.011.702019
COOMANS I & KHeist-op-den-Berg27415.874260.362019
BURHAN CONSTRUCTIONSchaarbeek27441.0010131.00224467.002020
B.C.M. ConstructSint-Agatha-Berchem-17272.772219.22152377.992020
JOHN GUILMAINMarchin32077.8519.992020
POL QUALITY CONSTRUCTGembloux47623.985362.082020
IMMO NIKOSChâtelet21821.001149.00182319.001.602020
Huis DemeulenaereTorhout68817.4224237.852020
Erwin TheunsMerksplas37568.7813197.021.302019
ROMANTEKSint-Agatha-Berchem7033.003535.002019
BOELENS KEVINLievegem79593.0037734.002020
DVO AFBRAAKWERKENLaarne-101413.39-247018.196.902019
E.N.L. CABLINGLokeren20472.001519.002020
EXACTA BENELUXManage90177.9720244.672019
FW RENOVATIONAnderlecht21513.046424.66143781.562019
SEBAYHamme (Vl.)97590.4321302.090.202018
DEWA-SERVICEEeklo44445.166041.692020
MOTTET J SERVICESNamur216167.96-50433.062019
CLAES KRISHeist-op-den-Berg11913.762708.072020
Mazout-HavetCouvin415620.1620495.322019
DAL CONCEPTWezembeek-Oppem12470.58-1583.472019
RENEW GLASS ALUMINIUM PLASTIC STEELHoogstraten-112894.00-562.002019
ENVISYSMons195360.94-194118.523490029.9122.202020
SEYEN STEVENWesterlo85985.343800.055.002019
MARY EN ZONENDilbeek7010.00-8338.002018
BRANSWIJKGavere164017.8922952.670.502020
SPRL CHARLIER J-PLimbourg36549.09860.622020
WILLEMEN CONSTRUCTMechelen11107332.26-6752810.24139847268.24231.402020
THOMAS WALTHERE CONSTRUCTIONS GENERALESMalmedy-249591.32-4787.772019
BORREMANS.Heusden-Zolder-5983.67-3415.112019
ALPHA AXISGrimbergen33891.3419605.681.002020
GAMMA IMMOBILIERESchaarbeek-250042.07-112375.482019
MARCEL LAMBERTClavier84587.0911381.782020
LEPAGE Jacques SPRLWellin170267.51-15840.192017
B.P.N.Seraing133572.474875.772020
GREEN SIDETournai49812.696463.832019
S BuildsEtterbeek75320.509589.02363580.462019
BUZZO BATISambreville78822.76-15447.763.302020
PUT NICOBeringen744447.8943085.822019
TERRA GARDEN LOISELLERixensart-14202.96-18311.672020
NETTOYAGE DEPAEPE SCHOONMAAKHouffalize134308.3714707.032020
ECOSNOEIGavere316431.28137403.633.302020
EE CONSTRUCTRanst-5786.761837.432019
MARC DE RIDDERLokeren217659.549913.662020
AB-TRANSLa Louvière29077.27-10263.171.902019
DUMORTIER DAVIDBrunehaut98390.9611680.862019
Kitwerken Remels RomainHasselt17026.60-22909.382019
ETABLISSEMENTS PAULETAssesse89656.9154635.312020
VELGHE FrèresPéruwelz53378.52-47684.262020
ARCAY INVESTBrasschaat365.296750.351.802019
CEYLAN-TECHNICSZele448822.4716468.079.002019
Frans VAN HERREWEGHE & ZnHerzele229919.953500.3611.002019
AF MOHIMONTRixensart27673.30744.662.002019
PERCEMOTTE CONSTRUCTLa Louvière294937.4413597.631.302019
GLORIUSKasterlee83545.187273.422019
BRUNCOOpwijk77589.89-18003.962020
Bauwens MarioGeraardsbergen33891.5711328.152020
CARRIERE DE LAHONRYChimay261402.00-118716.002.302020
T-InvestDessel755378.4360791.6696000.002020
STEVEN DECLERCQWaregem-2425.5016006.012020
Antwerps Dak CentrumAntwerpen1469.005108.002020
YVES MAESTessenderlo8262983.251006586.5953583279.83143.502020
Transport Koen Van LooverenBrecht224499.0946276.732020
EMO CORPZemst-45377.23-33341.832019
THYRIA TERRASSEMENTSCharleroi74459.00-2229.00726789.001.002019
Entreprises THIRY & filsLéglise327511.87122328.613.002020
L.T.C.-INVESTHeusden-Zolder440197.18103525.532020
BATI JMRixensart6076.00-8893.002019
TRANSINNE LOCATIONLibin88839.0038563.001.002019
Meetjeslandse BouwCoöperatieAssenede-115023.75-25376.432019
VANDEN ABEELE LIEVENBeernem276210.5558083.642020
BOHET FILSHerstal-129936.30-77783.92982467.5611.002019
LANDBOUWWERKEN VANNESTEMenen348553.828960.842020
ARPG ManagementLiège65379.7078729.072.302020
JAN KNOCKAERTIchtegem3353755.91372336.398.402020
SANROBERiemst64270.006907.002020
GRONDWERKEN ROVANADuffel231521.488058.198.102020
UPM-ConsultingEssen9575.95-7046.402020
SPOORWERKEN PEETERSHeist-op-den-Berg946093.65102102.112.402020
BENNY KOX ALGEMENE AANNEMING GRONDWERKENHoogstraten33082.582473.8913.602019
TERRASSEMENT RABOZVillers-le-Bouillet109975.0052937.007.802019
INDUSTRIËLE CONSTRUCTIES SYMONSPeer403754.8570389.400.702019
GROENENPelt139539.4942885.422019
OUT-ZONEScherpenheuvel-Zichem61666.263819.922020
STIPAJurbise221424.7218648.362019
AS INVESTElsene50055.2350615.452019
L.M.J. FORESTEtalle20636.81-39530.2283345.282019
BONADONNA L.Liège539910.0076687.0011.502020
VANDEBUERIE DIDIERHarelbeke220216.6323222.012019
GERARD EDDYAth90298.1519199.832020
MULTI-MIXGent18027902.09994126.4619388118.7345.602019
ERIC'S GARDENOverijse93148.8733343.408.302020
Marc TackLichtervelde120110.9717947.362020
GEJO DPOLommel227790.7741871.163.302019
PLENNEVAUXBertogne388454.9332191.911.602020
DESMEDT CARLMaldegem47442.0023089.002.002019
REYNAERTZwalm44134.55-3331.292020
Dén DùsterHamont-Achel117395.703949.112019
Den Baes JürgenWingene121788.90-16602.4912.702020
AZUR-RENOVVorst12060.8513689.8785626.922020
M.C. TERRASSEMENTSCharleroi-87992.00-119579.001196130.0010.502020
GUIDO-GROND-EN AFBRAAKWERKENDeinze243341.3745238.562019
RENO9Huy-384.6025438.480.502019
DARPOLBrussel368291.1752179.212019
CLEYBOOLonderzeel40196.00-115837.002017
EVRARD LALOUXSambreville171975.00-22675.004.702019
XAVIERBrussel1506689.95144661.872020
ENVIBOOROostkamp86555.87249.752020
ENVIROSOILOostkamp1589514.04714707.6644.602019
QUALITE TOITUREVorst92178.3914856.712020
FLAMMIA-DELLO ALGEMENE BOUWONDERNEMINGBilzen399940.3450478.095.602019
CREATIONS ET AMENAGEMENTS DES ABORDSFrameries223757.9659282.085.002019
LANDBOUWWERKEN EN GRONDWERKEN DE CUYPERWaregem248308.5121665.911.002020
TIMMERMAN & GRIJPMaldegem38662.6813558.042.402020
ALGRODiksmuide59134.0572673.132.802020
F.A.K. & C°Anderlecht117592.8612500.782019
SPRL DE MEY P.Soumagne8467.91-50489.592.002019
SOCIETE NOUVELLE MICHEL VAN OOTEGHEMHam-sur-Heure-Nalinnes-747.34-322.482019
B.H.L. AGRIROMSilly9333.13-20784.942019
VERDY ENTREPRISEBrunehaut8584.0018114.002019
BUILD PARTNEREvere172695.9922390.292019
JM. CONSTRUCTEsneux-4724.00-2702.002019
PATTYN RENAAT GROND- EN BETONWERKENDiksmuide187079.6250927.822020
G F - OndernemingenZwalm186405.362667.122016
VDW VloerenIngelmunster562581.7051742.022.002020
Stones@Work ProjectsBrasschaat8249.61-58426.392019
ETIENNE RIGOT & FILSWaremme266083.31-343.713.102019
NANORIAVorst131942.01-35351.95156419.342020
Construct MastersAntwerpen656547.42445371.0544.302019
GINKGO BILOBAMelle-24703.8336394.532020
CREHAN ENTERPRISESTervuren46199.22-22891.432019
BN TRAVAUXBastogne1210404.12137886.361867838.176.002020
DC ENVIRONMENTFarciennes509820.60-19873.4423.802020
HENRI CONSTRUCTIONOudergem47340.0036460.00829657.002020
I.V.A.DAKHouthalen-Helchteren66263.95-7406.052019
LIMBOURG JOHNNYBeersel192470.624489.527.502019
VIKINGLiedekerke1575607.75267011.567.102019
HUYSENTRUYT AFBRAAK-,GROND- EN LANDBOUWWERKENLendelede1348621.64270413.931.302020
Vancoillie - TangheStaden1616488.00156040.0019.402020
STORDEUR TRAVAUXVaux-sur-Sûre54688.5412748.726.302020
AGRICAPPont-à-Celles249451.134651.962019
DE RIDDER SERVICESTournai-76929.00-17228.002.002020
VEBRENTStekene298456.1557403.507.402020
CHRISTOPHE ADAMOupeye245647.00-45448.002018
WAGROZele7614294.322373041.4531687060.11178.002020
MACLOT-GCLa Louvière593886.0061104.001866307.0012.002020
RAVECAartselaar60360.14-2063.272019
KERREMANS DRIESJEPuurs-Sint-Amands199764.673013.312020
BELGOKABELEvergem181351.54-65809.097.002020
VEGAWezembeek-Oppem31563.5323642.932019
GEUTJENS LOONBEDRIJFBocholt1070567.08119450.795.302020
D&V CONCEPTMettet68176.29-241.632019
AGRITERRASSE OLIVIERBernissart37017.94-14027.590.102019
DUMOBATAartselaar998146.6380116.615.802020
Inter RailGent65067.8113386.892018
HUYGHE & ZONENTervuren1541065.72-41314.643.702019
COBUT JeanErquelinnes72743.802280.660.902019
C.R.I.V. INVESTEvere73960.39773.812019
DE KUYPER DIRKWetteren214908.9932666.482020
GERT VAN LOOCKVorselaar168896.5548159.962020
HAUBRECHTSSint-Truiden105512.6511973.762019
IMMO MEYERS HERMANAns95540.33-7838.842019
GARDEN DESIGN & PARTNERSBoechout10627.1814264.082019
ENTREPRISE POTTIER FRANCISFlobecq160241.003328.49928870.954.002019
B.V. ELECGrez-Doiceau-30629.10-21893.042017
BART HUYGHE GRAAFWERKENPuurs-Sint-Amands292771.4512324.452020
VERCRUYSSE MARCArdooie549269.00160528.002.102019
CUBOTEAMSint-Pieters-Leeuw14827.554153.422019
DE SUTTER LUDOLievegem284018.5927586.495.202020
SWALAEghezée62840.968724.360.802019
STACOM SPRLAnderlecht-498679.4123635.312020
LOONES E & BMaldegem692787.4473492.601.002019
PERFECT HOUSEOttignies-Louvain-la-Neuve142950.978143.362020
SYRIACJette48025.004465.002019
LAINE AGRI - Fils et FillesSilly762.81-1622.832019
B+SERVICESAns19565.96714.033.002016
BMS SYSTEMSLokeren1346600.05993806.1418.802020
WELTENS RECYCLINGPelt55859.54-33570.972019
BEYAERT GRONDWERKENAvelgem358864.93115795.621.502019
O.D.M.Moorslede7475106.581546355.6111636587.792.602019
PETROVERGent-14519.04-7420.832017
HOVERBEKEZedelgem65941.0043692.001.002019
RIETLANDHoogstraten101579.413718.620.402020
WELTENS GUIDOPelt109050.18-16981.172019
PREUD'HOMME THGrâce-Hollogne1199751.11144379.329.402019
MKGroKnokke-Heist1018229.36191620.9811.002020
DAKWERKEN BARBERBoortmeerbeek38320.85-17180.362019
L.G.C.E.Bever105570.098317.812020
M.D. IMMOBILIERE VAL DE SAMBRENamur3329.002201.002019
AA CARRODECOROttignies-Louvain-la-Neuve-26405.33-32551.18472873.221.002019
M2MAntwerpen-6118.93-34670.142020
Groen & CoHeist-op-den-Berg-3224.31-15193.832020
JEADEMons54813.0017670.002019
ROSARIO CONSTRUCTBrussel-57959.9810416.582019
VINCITORIO MARCO CONSTRUCTCharleroi182446.007710.003.502019
S.A.D.Messancy295005.9536349.021328003.156.902020
GEERTS TUIN-EN GRONDWERKENMechelen1237196.26219294.296.202020
PROVAL CONSTRUCTWavre83985.717311.622019
SOUVEREINDiest14750.84-1594.412019
M. EVENTSBeauvechain19125.3421355.51230450.072019
BATIPOLSint-Pieters-Woluwe423990.9220118.992020
LOFANO & SAPORI -LOFANETBrussel72634.48307.492019
B.T.S. CONCEPTBrussel83713.90-12902.282019
RJ DECONamur44440.7127419.84169946.442019
MICHEL DE MEYHam-sur-Heure-Nalinnes114697.33-7944.622019
TERRASSEMENTS ALAIN HUVENNETournai558657.28121156.403.502020
ABTChaudfontaine-54832.07-1537.862019
FENCE TRANS COMHeist-op-den-Berg277879.81214935.202020
GEBRUERS RUIMINGSWERKENOlen561318.80122324.961.102020
Entreprises J-Y KINETClavier-67506.4410107.121.502019
RENOVA PROJETSEtterbeek41531.92-1418.512019
T.T.O.Pepingen282799.634363.2212.402020
Marc Huynen CONSTRUCTIONStavelot-13071.2010207.442019
JURGEN PUTMANDeerlijk570858.45212683.074.602020
DAKWERKEN HUSSONBeringen89604.9127870.551.002020
Aannemingsbedrijf La CouronneMont-de-l'Enclus52116.48-768.011.502019
EVEREST BELGIUMZele273619.27-34552.802020
VAN DEN HERIKLeuven48718.04-786.322019
CONSTRUCTEL BELGIUMMons1865627.46134569.087164865.7298.002019
ALLIANXISVoeren8056.54-800.760.902019
EURECayphasMorlanwelz1965167.47392486.4915.902019
VULSTEKE RECYCLINGStaden1078706.95397349.059.102020
SABBE JOHANWevelgem180519.90-1012.831.002020
VYNCKIER FREDERICCourcelles-32142.85-4547.912020
ISABIMGent1051518.00-17914.002020
BUFFEL-BECUZedelgem-45513.378833.980.602019
WASH EXPRESSAnderlecht50085.23-15189.465.002020
DE ROP BertBeveren237378.002443.002019
PAREE THIERRYMons47411.137672.962019
CONDUTERRAAntwerpen733922.43146851.8320.602020
ERIC PIGEOLETCourt-Saint-Etienne77208.005721.002019
CARPENTIER RémiEstinnes-51822.001960.002019
RIS INDUSTRIESKuurne40916.004120.002020
HORIZON -HDNamur282556.4939027.35298852.022.802019
DALEMANS MBuggenhout33512.00-9635.00303839.001.402019
GE.BATIAndenne278002.8346356.272.002020
MWM INTERNATIONALMaaseik23521.94889.822020
G. VERHILLEPoperinge326146.0036857.008.602020
DIJCK GRONDWERKENHeist-op-den-Berg-895.31-6612.662020
MOORTHAMERS TRANSPORTSint-Gillis-Waas396752.3336182.758.102019
DILISSENMol1154557.01236274.0517.502019
CASSAL SPRLEvere48527.004364.002019
DECOSASAnderlecht28884.44-3106.302019
TERRAGROKortrijk203860.2654764.982019
FERME EGLETTEBurdinne20159.80848.702019
BEL RENOVATIONBrussel-1209.8921697.002020
JANSEN RUDIGeel151184.0222172.702020
MB ARTISAN PAVEURAwans1023.00-13172.00211052.002.002019
HERZET&COOudergem4770.00762.002019
CASTERS MONTAGEOudsbergen1580292.31115139.561.202019
HEREMANS FREDERICFleurus-135522.96-41026.082020
ENTREPRISES GENERALES CALLEBAUTLasne465685.389878.212020
C.F. PlâtreTournai53305.73182.212019
ANNET-COLLINHouffalize-4422.06-38571.922019
DELAMEILLEURE FRANKYIeper19948.02169.532020
J. DE MULDERDilbeek2493172.451948475.452.202020
MILLARD PH. SPRLEtalle133314.0014077.002.702019
GEERT MAESAssenede165200.5921944.383.002019
VAN GHELUWE GROND- EN AFBRAAKWERKENDeinze1551303.20226518.136.002020
EVH CONSULTINGHasselt471184.861164.442019
LEFEVRE-CONSTRUCTSeneffe54297.0035059.00170224.002019
PAUWELS & ZN.Beveren293431.0217013.264.602019
GROWOZandhoven105534.703382.892019
GRONDWERKEN HOUBRECHTS FRANKOudsbergen249517.9964869.372019
EEROPAHOFBocholt-78994.87-14352.052019
WATTEYNEIeper220257.7010955.942.202020
ALEX WINTERSBocholt216625.4534009.522019
JOHNY VOETSAarschot70050.2511439.022019
GROND- & AFBRAAKWERKEN CLERXHerk-de-Stad59532.21-12641.942019
OP DE BEECK KURTDuffel-211021.92-54771.962019
DE MUER FRANKPoperinge613724.12149610.642.902019
BRUGSE DAKWERKENBrugge42207.119679.682019
ARBOPOLErpe-Mere50680.7754.502019
VIERKANTEMETERZulte153055.0220568.791307062.452.002020
ATRASOL SPRLChastre254984.223419.792019
LEXDRIESTervuren1017655.11305521.2720.702020
TRANSPORTS LERNOULD & FILSFrameries10702.1950339.464.002019
AVEATongeren148471.04-198128.758.702019
TC BOUWMaldegem204380.0416487.553.802020
ELIAS VANDEVOORDEEeklo983986.00139710.006034588.005.102020
BUILDING PWesterlo22580.26609.162020
MASSON & ROSENWaimes288594.802515.865.502020
BATESTJette48556.00347.00151028.002019
POLUXTournai73696.6812063.292019
CEBUS CONSTRUCTSint-Katelijne-Waver5864.221711.642019
MARCCOMRiemst124682.0412916.342020
DETHIOUX NicolasChaumont-Gistoux62133.6317992.992020
LARRY ARTSpa44608.5613898.432020
GRONDWERKEN PATTEEUW KOENWingene275010.0461259.603.402020
BOTIBATBrussel109571.343186.182019
TOITURE DI PANEBinche29241.14-4907.233.602020
ROSALISBraine-l'Alleud91594.6319845.352019
ROEVERWesterlo52835.04-7921.572019
DE DONDER B&SWortegem-Petegem19246.61-23133.672019
AQUATIC-CONFORTOuffet39763.2340175.34116674.742016
FERRA-RENOVELe Roeulx34726.52-20514.962019
KEMLAND BESTRATINGSWERKENBeerse12457.00-6539.002019
NEMRY-GUERINBièvre195417.389331.822020
Entreprise Bruno DelestinneGembloux164313.009163.000.502019
ISO.ERGUNZaventem139895.287237.7439675.962019
TECNIHOMESoignies-76021.42-3496.802019
HYDROMACOBrunehaut-54215.89-58222.072019
AFBRAAK FIDABOLokeren185874.49-10348.443.602020
J. VAN ELTEREN KARWEIWERKENEssen41053.467739.442020
VI.KOElsene65241.2211115.742019
UN HABITAT POUR DEMAINColfontaine156445.83-12810.71466014.902019
VANBRUWAENE HANSDeinze134101.006823.001.002019
WILL-PROAsse-20793.00783.002020
L.C.K.- TRANSBeveren167416.5226938.102019
JUMAT FAGNEChimay-64242.00-140483.00588104.002020
ALGEMENE BOUWONDERNEMING BONTE DAVIDMaldegem184793.4229491.002020
IKBALBrussel178906.00130821.002019
TERRADELWalcourt-13106.4815662.522019
DIGGER-KENDendermonde468551.3952348.452020
P.P.R. IMMOSpa-69303.66-6273.132019
AQUATECH TRAITEMENT DES EAUXGembloux253206.0033923.004.002020
H & WBeerse39955.25-2627.192.502019
VANDEVOORDT LAURENTNieuwerkerken (Limb.)109932.846588.592019
DE PAUW ROGERLede97321.2310247.252.002020
MALAGROSint-Gillis-Waas496244.0248288.916.702020
EMMERECHTSGrimbergen632596.8514679.089.802020
NEMERY DIDIERVresse-sur-Semois67722.788382.44237643.811.002019
ZMLa Louvière322081.14126779.679.202020
HOLLANDERS GERYBeveren81328.00-15814.002020
PIPELEERS GEERTDiepenbeek60313.646847.862020
M.L.INVESTCharleroi32324.82-5110.942019
Algemeen Bouw- en Coordinatiebedrijf Verhoye JohanGent2344901.90146296.816.502019
GRMENamur60211.007597.0028700.002019
DRTBSint-Agatha-Berchem6124.39-19263.9412.902019
VANDEWEGHE JOHANArdooie5764.80-17116.572020
GEBROEDERS VAN DEN BOGERDHoogstraten721569.3477862.429.302020
GANCILa Louvière16922.7635340.2376758.542019
MovarecMeulebeke1190944.71462199.264.202020
Raphaël LOIXGeer6347.1258154.98545994.092.902019
Etablissements NOISET SPRLArlon-34682.00-31680.002.002019
MAX BOUTARDHotton214201.8647821.902020
YANSENNE FRANCOISManhay27716.178598.071.002020
RENO-TECH TOITURES ETANCHEITEDison719174.05188417.7616.302020
MTN DECORSVillers-la-Ville61550.7810372.342019
JET COMPANYTemse65407.4434648.792020
EECKHOUT CONSTRUCTSchilde8460.7610898.462019
MERTENS KOENDendermonde203345.0122789.112020
HOUBRECHTS MARCOudsbergen241841.7034102.302020
LAMI KRISZemst174961.93169946.762020
PHILIPPE LATHUYGerpinnes-224.70-5538.5863263.002019
EUROBATIMESeneffe13942.0522552.042019
ADF ASCENCEURSFloreffe78544.0017931.002020
AGRI-TERREAssesse36679.0017569.002018
DE SAEDELEER AANNEMINGENErpe-Mere345234.4354769.551.502020
PROFESSIONALTEAM.BELa Louvière21179.6112002.122019
TRAVAUX LERNOULD & FILSFrameries-889.37-799.773.002019
MORREN LucGrez-Doiceau9120.94-5771.542020
IMMOWALDVorst164361.0051773.002019
Olivier REICHEL LEM 3Verviers101956.6753075.462.302019
Espaces verts et structuresCharleroi-28054.00-25227.002019