Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 45111 Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
Gebroeders DE TEMMERMANHalle194118.00-25382.0066548.002020
Etablissementen StukoGent113211.0893259.402019
Autobedrijf Condijts - Sint AdriaanGeraardsbergen103054.29568.662019
DE VISSCHER - NOENSZottegem207594.736849.691.102020
HEDIN AUTOMOTIVE AALSTAalst2502686.00-356114.0043238109.0063.902019
VAN GANSEN DEALERSHIPAntwerpen22820.83-151673.4510.502020
FCA BELGIUMZaventem35084920.411058463.45447810481.9192.602020
Garage de la CollégialeNivelles2164874.00137712.0020204694.0026.102020
VINCENT COMPANYLasne36956.434777.632019
Thomas AutoMerchtem510337.3037915.533.602020
HockéSint-Agatha-Berchem7953916.1257535.6615099194.5134.902020
Etablissements Maurice WantyBinche35908473.151825402.35149334064.04544.602019
Eryngo BelgeSint-Jans-Molenbeek430133.00-19244.002019
WilmetNamur2780535.75-109739.1214.202020
EurotoHannut51218.996259.122019
PRIME CONSTRUCTIONCharleroi133102.00857.002020
Chantier de récupération de WasmuëlQuaregnon524652.45-5451.982020
Scania BelgiumBrussel8425738.6515528708.38281705126.99382.702019
IVECO BelgiumDilbeek35992080.182852394.49257715789.1251.102020
DegecoEvere611005.3350278.068.602019
Landbouwmachines VanpeteghemStaden1748334.4366746.850.502019
Huis VanderhoevenBrussel341994.2230052.522020
Autos FimaLasne205816.9818180.232020
TOYOTA BELGIUMZaventem19453711.174041449.51560543918.33103.602019
D'IeterenElsene3340315334.961854904562.033480713580.231382.402019
IndimaElsene-5932.73-593.952019
PEUGEOT BELGIQUE LUXEMBOURG - PEUGEOT BELGIE LUXEMBURGBrussel10260663.646104903.841175354534.46174.902019
RENAULT BELGIQUE LUXEMBOURG - RENAULT BELGIE LUXEMBURGAnderlecht23297794.742558077.16118131014.84180.402020
PARK RAGHENOBornem4714695.034388217.343.802020
Benelux Diving CorporationAntwerpen31669.90-191071.4114.002016
DE LIM - MOLMol760800.42-110020.9711.802019
DE BLAUWVOETBalen-861548.09-272478.8225.902019
Garage de la ClocheLiège-3449621.00-255.002018
BulmetalAntwerpen2339350.0078321.004057624.009.102019
August Van GorpTurnhout-825332.38-21675.303.702019
Korean Motor CompanyKontich8731300.003298189.35325089083.6958.202020
NOUVELLES CARRIERES BISSOTSaint-Hubert409213.7816562.082019
CAR-WASH DUBOISAntwerpen-82399.11-25170.942017
GEBROEDERS SIMONSAntwerpen882611.60-170002.2012.502020
FORD MOTOR COMPANY (BELGIUM)Sint-Agatha-Berchem18651186.422169787.39672272115.8248.602020
OPEL BELGIUMBrussel11793944.6511111298.12610952299.9577.302019
M. DuportailSint-Niklaas161562.0429701.322019
Unicars BruggeBrugge2006090.00155190.0019146050.0018.602020
TURBOTRUCKS TORHOUTHooglede12277675.114018.442020
DANIEL SERU EN ZONENVeurne5342305.19764927.3716044863.3049.602020
GARAGEBEDRIJF VERHELST EN CIEOudenburg917672.88113476.0127.302019
AGS TradingKortrijk14872.2219655.502019
TR-DBernissart898689.8328722.812020
GHEYSENS METALENKortrijk985568.36282633.394.302020
TURBO'S HOET TRUCKS-TRAILORS-PARTS & CONSTRUCTIONHooglede4930940.8878627.3116452868.4976.202019
Etablissements DebayCharleroi-27740.628591.742020
Traction SudLéglise525467.00-861.0059541.002019
Mazda Motor Logistics EuropeWillebroek128539688.008145542.004987468176.00374.802020
SaniveraAarschot773716.17-20731.642020
JAN STALLAERTPuurs-Sint-Amands7108983.00669888.009861255.0027.902020
Waaslandia AutobussenBeveren2495878.391039594.9810176771.9288.502020
EurovlasAffligem92869.177114.812019
Aannemingsmaatschappij LimburgKinrooi-85923.25130466.552019
Dufour Transports et ManutentionsTournai25376181.71593667.0645011118.92119.002019
RaemaekersDiest588572.1230390.702020
FIELD ENGINEERINGWatermaal-Bosvoorde10833354.45-240082.260.802020
Groep Van HoudtGeel1386673.81598897.41740835.291.902019
VERSLUYSBredene460664.58-21395.008.202020
Ets. Vanmoerkerke en zoonRoeselare570222.5227208.304.502019
Garage Docx N.V.Lier1699898.40-245406.032020
Janssens Oude MetalenWillebroek105661.007747.001.002019
Lim Toe Invest & CoBrussel55536.2834700.6187734.122017
HofmanAalst3414389.54480557.065.302020
BOUWBEDRIJF VERSLUYSOostende10155507.51525016.6728789931.1948.102019
WEGENBOUW IVAN VUYLSTEKEMeulebeke2870031.00815315.0015000444.0082.002019
APC InvestLier162351.0058311.002019
AUTO-SERVICEOudenaarde1075986.6228253.646.302019
Firma DeneckerDiksmuide-491152.92-58858.511.202019
Cloet gebroedersPittem2594048.9154614.4421.402020
DonckersSchoten20558271.42519999.6845524591.2724.602020
KOOLEAntwerpen2230438.46267255.875499557.2517.902020
VANDEBOS ALGEMENE BOUWONDERNEMINGAlken6013560.43951342.1934119484.7795.302020
MERCEDES-BENZ DROGENBOSDrogenbos4398625.34-1407718.0068275935.9877.202019
Anciens Etablissements VandervekenSint-Lambrechts-Woluwe-557173.32-168375.022.902019
General DevelopmentElsene-84388.803993.4253719.222020
RENAULT V.I. BELGIQUE - RENAULT V.I. BELGIESint-Agatha-Berchem3872337.24327242.2487767998.612020
AUTOPRODUCTSZaventem50774714.73887232.7030781308.018.002019
BULTERYSSchaarbeek1950099.32184193.476.702019
Traen GebroedersZedelgem2093684.22420065.658.302019
ROGISTER LOGISTIKWelkenraedt577896.40-182057.4014712934.2465.702019
TERRASSEMENTS BELLEFLAMME - BRASSEURCouvin1185630.6175822.6716.902020
Lares - BeneluxUkkel1101096.9929617.0718477058.001.802019
VAN MOSSEL CARROSSERIE ANTWERPENKontich518353.9051540.4723.902019
Revisie HermansHasselt-43436.00-543.002019
AUTO-DIESEL-ELECTRICITE-CENTREAiseau-Presles-30924.57-19235.832019
5 STARS COMPANYHoeilaart116036.46-7826.302020
BMW Belgium LuxembourgBornem41724254.50675361.151842044675.19289.302020
ImexpanGent4433040.7682953.632020
TRANSPORT DE SMEDT RENEMeise216908.0014196.002019
LOONBEDRIJF MAESBeernem187802.8719531.042020
CONTINENTAL CARGO CARRIERSOostende3347173.0032456.0021358096.0021.502018
CAR-GLASS-SPARES AND REPAIREvere-136862.00-289.002018
THOMAS WERNERZwalm1570094.1915405.902.002019
Subaru BeneluxZaventem19803741.00296971.0030599344.0012.202020
SteyroAalter1913997.23425687.898.502020
BERTHELSDiest280138.7229991.742019
Lecomte KarelBrugge342023.529317.296.002019
GARAGE EDWARD MIERSAsse1005013.45-92883.9724.102020
Afbraakwerken van KempenAntwerpen799108.20233230.5922.002019
HOTELEXDenderleeuw218863.00-4743.002019
VANDEPUTTE - Afbraak-, Grond-, Wegenis-, en RioleringswerkenKortrijk481187.68114279.256.802019
ENKELS VICDiest217420.381439.661.002019
ETABLISSEMENTS MICHEL VAN BELLECharleroi884408.2744459.9710.502019
HISTORICARSMoorslede269423.49-87268.321.002019
TURBOTRUCKS HAINAUTLa Louvière995485.21106260.4014103899.4543.302020
VDL Bus & Coach BelgiumRoeselare502878.6765332.3437.802020
BELFA - TRADINGAntwerpen907.33-13686.322019
ACLAGROGent11551044.30835408.1664684305.87293.802019
VANHAELEMEESCHOostkamp315175.9910345.672019
The Merchant's Counsellors LtdAalst155113.5131247.792020
Top-MixOostende11681484.151461068.4727049802.6439.502020
DEGROOTE TRUCKS & TRAILERSWingene4650105.25241095.5932879441.4428.002020
TURBOTRUCKS KORTRIJKHarelbeke3733827.09506763.0737167545.2273.302020
Jonckheere InternationalKnokke-Heist213296.37-39810.422019
Entreprises de Terrassements MerckxBeersel54482.23-121612.632019
ZACAR MOTORSZoersel62203.36-1266.592019
FIRMA VERSCHOOTIngelmunster6393316.05464068.881.102020
SMT AfricaElsene49878910.883584594.86131841872.9560.702020
SMEETS & ZONENBree4311748.78417743.0720439030.0134.202019
PUTTEVILS VALERETielt-Winge575952.75123689.213.902019
JungheinrichLeuven14129996.833610708.7985987945.54241.502020
RijmaranBrugge235016.0061025.003.002020
CARBONETTAAnderlues759556.61-9179.562020
ASFALT EN ISOLATIE SYSTEMENZulte26819414.901140098.256.002020
AUTOHANDEL MDEssen-25212.479248.562018
CROESGeetbets7635188.581633389.2828993901.2841.802019
Vandendorpe ArthurZedelgem1114524.23312376.8811099447.5251.202020
Garage RomainUkkel51782.494613.412019
Snoeys AchilleBrecht2192971.46-282583.5826.802020
P.S.A. FINANCE BELUXBrussel116419557.0016836643.00111437571.0077.402020
THOMASSEN et FilsVisé2093731.37252454.8311110745.8754.602020
Lejeune EliseSambreville-9395.73-9839.802019
LAMBRECHT NUMMER EEN IN BANDEN - LIMBURGHouthalen-Helchteren651422.5282663.4616.202019
ERNST ENTREPRISES GENERALES ET PROMOTION IMMOBILIEREVerviers-51286.26-6198.784.002019
GARAGE CHARLES CORNELIS ET FILSBeauvechain1116457.43170468.4710.702019
Etablissements DALLA COSTAFlémalle97084.712537.97208943.662019
SAENEN VASTGOEDZoersel115609.57-8156.202019
VERMANTMechelen6320926.36750982.0753068162.5555.602019
IMMO WALLLa Louvière237197.00-1181197.002016
EUROPA - CLEANBornem317226.8943143.695.602020
LIMBURGSE AUTO - ONDERDELENLeopoldsburg506927.4413667.152.102020
Etablissements HubletFloreffe1658912.01251551.3612.902019
VDP INVESTMENTGent162315.9422813.002020
ELBOKAKasterlee1944606.16113634.1843.202019
ENTREPRISES GENERALES DE TRAVAUX DU BATIMENTFloreffe429353.73164854.5717.202020
WILLY TANSSint-Lambrechts-Woluwe32500215.372710877.408586988.994.202020
TRUCAHasselt305418.1050530.802019
AUTOMOTIVE TECHNICAL SERVICEErpe-Mere4205856.74-447959.701.002020
VD AUTOLommel70978.695709.862019
DEBAYAsse332115.32240875.602020
TRANSPORT DE VIJFWEGENMenen367907.0748172.090.502020
VER EECKE MARCIzegem1203778.9933007.596.602019
E. DE KOCKOverijse3811211.3314740.693092273.5832.202019
Terrassements Guy MarquetEsneux-20540.75-30866.422016
BOUWWERKEN VERMEIRENSchoten3302542.71973751.3619203654.6345.302020
JAWO CONSULTINGAlken79072.4625967.290.202020
TramabelFrameries-164070.52-45612.822019
SCHOTSMANSScherpenheuvel-Zichem82341.49-5324.860.802020
De Vlieger R en CieZele4671360.13304580.8929.502020
Product Management InternationalWaregem261417.47-19260.862020
Garage DonckerwolkeAnderlecht-112333.00-14822.002020
V.D.K.Rebecq-617868.56-69714.2031.102019
GROEP IMFIRORoeselare4932817.55424794.892.202020
HENSWuustwezel8982767.461521454.3839214541.3765.002019
CAR COMPANY DEROOSEMerelbeke157972.0614450.962020
KOCH - OCKIERAnzegem1657218.17276760.0615.102019
LIBELCOSint-Jans-Molenbeek786222.96319731.792019
PAESEN TRUCKS PEERPeer3604806.77734556.0222820868.1226.702020
Material & Maintenance for Vehicules & IndustrySint-Lambrechts-Woluwe151445.0067.002019
SOCOMATGenappe166730.219830.096.902019
MotocraschCharleroi1371.00899.0059551.002019
Canivet frèresSaint-Ghislain37183.00-51901.003.002019
LAPIETRAVaux-sur-Sûre160614.8413339.31420263.282.502020
RM CarsMaasmechelen94954.4540552.882019
FODETRA-HOTTON INFRALiège8191699.93419186.7638707690.90241.802020
Entreprise Jules Damien et filsBertrix418243.28188112.274092317.3623.802020
Grond- en Afbraakwerken DenysArdooie774354.156640.042019
VERBOUWINGSWERKEN BOGAERTKapellen967071.8712848.672020
JOYSMechelen200152.23-30733.550.402019
BRUSSEL'S CAREvere45414.0034552.001.302019
Rosati et Russotto filsLiège20528.0016076.002019
MERCEDES-BENZ BELGIUM LUXEMBOURGSint-Lambrechts-Woluwe61564876.0722745936.531706045319.60245.702020
SAVOBeyne-Heusay433137.6470375.061151505.7720.702020
ROMEL BOUWBEDRIJFWevelgem5130403.76264837.248928131.9834.002019
DE BACKERE INDUSTRIALAntwerpen4898351.4128907.722020
BALANHasselt68227.00-6101.002018
ETS CHRISTIAENS - AUTOS - INDUSTRIESBraine-le-Château440411.00-42340.007.802019
CentrautoWijnegem5613664.95491993.59188802209.54134.702020
GARAGE LEROUXOverijse214178.1653099.692019
Garage GEMABrecht1640517.7552285.171.802019
MASSART RUDIMechelen55648.00-683.002020
MAN TRUCK EN BUSAsse18457535.43-242824.05236774272.62163.902017
AUTOMOBILES BOURGEOISSint-Pieters-Leeuw74128.00-44.00682989.000.302020
GARAGE RENNENZaventem1239159.8620812.068.702019
International Container en Trailer ServicesBrugge2857804.07312515.612.802019
FREDDY LODOMEZ CONSTRUCTIONS SPRLMalmedy2233598.0272238.1949.202019
ALRENCODiest187634.82-96719.136.802020
ONDERNEMING JOZEF HUYS EN ZONENBrugge613553.0017153.006.802019
PIETERS G.C.A.Lebbeke1200007.65166457.1415.702019
Algemene Bouwonderneming BENSLanden50299.66-101196.515.102017
BUYSE CONTAINERSRoeselare341503.7653415.591.202020
ROSSENODour-7998.19-2880.812019
BeltramexAntwerpen26827.00-107197.00185104.001.002019
ETABLISSEMENTS ALEXANDRIE POUR L'IMPORTATION ET L'EXPORTATIONAnderlecht-96141.52-10727.482019
Garage Emile LORENTLibramont-Chevigny791618.8552829.614.402019
PE.DA.LOScherpenheuvel-Zichem641440.82-3644.862.302019
HOUT EN PALENBEDRIJF V.H.T.Zulte70083.96-5386.822020
AUTO.21Les Bons Villers124502.7111308.451018379.762020
EVOBUS BELGIUMAsse9501968.165802479.8832518842.2547.302017
LENAERTS - BLOMMAERTTemse2028277.20542472.8714521760.5613.802020
HEROSAntwerpen1278787.36265648.179.802019
Garage Van HoutsDendermonde1416852.85-272735.497.102020
BRITISH AUTO CENTERSchilde813092.01-46651.132020
Moteo Two Wheels BeluxKontich25272.09-98084.082415085.312020
SUZUKI BELGIUMKontich4293314.82734816.2978455137.4524.602020
K.R.B.Rijkevorsel2604068.001082125.0010.702020
NobossStekene148776.553393.263.002020
LAVAERTMenen2703652.78146976.854181804.407.702019
HOOGMARTENS WEGENBOUWOudsbergen1983668.55156705.7523151939.6868.402020
IntercontinentalimexBrugge-121550.12-3509.262019
V.I.A. BelgiumBrecht81838.321208.142018
TRUCK TRADING ASSOCIATIONSchilde3812347.63454812.7637963209.6243.702019
SONAUTOSint-Lambrechts-Woluwe2961307.99-122409.44300961.832019
SPORTEXKruisem116541.7014622.362020
Wuyts AfbraakwerkenZandhoven236456.2820862.402020
Nervia Battery CenterOudergem247157.247285.852019
WILEXOud-Turnhout1506778.0428887.172.902019
AcatimexAnderlecht139730.4845486.112019
MICHIELS AANNEMINGENHeist-op-den-Berg3883512.00-24607.008488214.0031.802020
VOTQUENNE FOUNDATIONSCourcelles2496393.741161421.1415307516.9225.302019
RENAULT LODELINSARTCharleroi4110418.00254372.006654995.0017.502020
SOCIETE POUR L'ENTRETIEN ROUTIER et pour PLANTATIONSPerwez365128.00493.004.202020
P & G TEAMWillebroek57116.3113999.382019
NORICTongeren2338067.8422593.222019
RACB Business & EventsLiège1033527.6314029.29538546.723.002018
Antwerp Marine CenterAartselaar718943.165839.832020
R.G. TRUCKSMenen600789.3084548.952.002019
A.G.B. GagelmansWuustwezel193440.1085228.668.702019
Frans Denissen en ZonenBrecht1697805.208618.235.302019
TRANSITALLiège8337.73-11144.8746316.422019
MS-designTernat14908.534858.832019
GARAGE A. COURTOISFleurus285732.0646835.973.002019
VDK-SERVICEOostkamp743346.57-15853.150.202019
EXCLUSIEF INVESTHasselt-88019.92-167742.291.502020
OVERSEAS DISTRIBUTION COMPANYAntwerpen22801716.861804427.02154478793.0835.702019
ThielensMortsel333824.6223869.682019
Société Industrielle de RenoryLiège2998297.73-126742.839326736.8576.102020
VAN LANCKER - VAN DEN ABEELERonse-2731.64-12711.452019
F. KENNESHoogstraten1237429.56347051.6215.102020
DE LEIEBOORDENHarelbeke1318034.08150791.902020
ETS. GARAGE Albert MICHELLa Louvière290625.4719394.692020
Euro Car centerGent400530.17-15827.391.802020
Terrassements - Scierie Laschet - Taeter sprlWelkenraedt213141.213809.953.502019
BOVIJNTielt199057.8237420.882020
JACOBSTielt-Winge501613.748593.044.002019
TIELEN J. EN KINDEREN ONDERNEMINGENDessel1764645.3940826.03115080.002020
OXYMECOSeraing700087.131149.373.502020
Tandt MarcKortrijk591826.132822.682019
PARTS TRADING COMPANYAntwerpen736328.07-62023.302185876.682020
ELBOXWuustwezel30441.78-14059.972019
GRONDWERKEN EN MACHINEVERHURING WUYTS EN ZOONRumst647074.9811699.504.002020
GARAGE DE FORESTElsene-90402.84-518442.842016
PRESIRSint-Pieters-Woluwe207203.8031696.412019
NEW CAR AUTOKoekelberg270363.009792.002.402019
TRANS TRADE BELGIUMUkkel5939378.79953329.0546417544.937.602019
MARORAntwerpen680742.60-41071.542020
Algemene Ondernemingen Van TornhautAalter8462185.994306252.2849630608.6663.702020
DIMMA DESIGNLiège164258.13-43063.942019
GARAGE V.D.V.Zaventem116793.90-14169.672020
CARROSSERIE VANDERELSTMachelen (Brab.)163611.971437.793.002020
CofanKapellen142794.2262925.632020
SOCAR SHIPPING AGENCYBeyrouth2509152.51-415060.3317509156.9322.202019
AREMATWalhain-14379.97-22726.582019
ENTREPRISES DE MONTAGES EN GENERAL JEAN BOUTIQUESaint-Ghislain3057283.31162345.8618250211.38137.802019
RINO INTERNATIONALHulshout21966.30-3.902019
TRANSPORT BIELENHeusden-Zolder308689.70-20555.582019
COFABELKruisem1609330.25128300.793.902019
Ets JOSKINSoumagne7804494.281167225.13129491456.1240.002020
GARAGE CARROSSERIE RUDIAalst163338.8831723.552020
BPOSITIFLes Bons Villers20809.199304.210.202019
HOCKE-INVESTDilbeek2428665.2528188.821.002020
COMPAGNIE INTERNATIONALE DE NEGOCENamur17854147.131030.472020
STEELDUXXAntwerpen4587453.90733256.519.102019
VIL-MOTORVilvoorde522425.5144673.599.502020
MARTOS GROUP SERVICESJemeppe-sur-Sambre1135818.1711391.9421.902019
HERMANSHerentals1270851.9019715.6230974873.1732.402020
SCANCARAntwerpen5087241.141053706.7161117935.9340.502020
LUROBeerse13995.282062.212020
ETS. NOUJEIMWaterloo107349.00-9638.002019
ATHLON CAR LEASE BELGIUMMachelen (Brab.)20691149.7314165.01244087714.74162.702019
DAMMANTielt2801523.67187893.137.602020
GARAGE VAN LEENDERT SPRLPlombières315456.9414285.344.802019
TIBOTorhout504457.327054.413.002020
GARAGE KANT ANTWERPENAntwerpen552811.4141262.402020
Claude JOBEBlégny633442.390.002020
CAR DEALER BELGIUMDendermonde-293468.10-3341.792020
CEVOMANHerentals417316.5499333.202.502020
DV BUS & COACHMechelen-1625156.57-430553.002.002020
SKISUN CONSTRUCTKontich19334.81-2864.312020
GARAGE TINOManage35764.00-986.002019
HermansCharleroi201889.002512.006.202019
DEJONCKHEERE TOURNAITournai1515275.80242402.9926114322.1426.002019
COIGNEWevelgem29352.56-3948.702020
Thierry et Etienne GUSTINNamur29701.44-4500.522020
GROND- EN AFBRAAKWERKEN VAN DEN BRANDENHamme (Vl.)128415.41814.112020
TOUS TRAVAUXGeer-22223.34-10621.722019
AUTOHANDEL CALLANTRoeselare691213.199551.966.802020
EXPONENTIELBurdinne18269.04-12773.052020
AFBOAalst-4204.19-16368.692019
SELECTION TBerlaar92360.3629310.102019
Hoch- und Tiefbau Entreprise de bâtiments et routes Heinz GANSEREupen187183.51-1361.619.002019
AC GroepWaregem429214.0719398.032016
VANLERBERGHEZonnebeke2166387.852096.65782343.182.902020
Garage GermaineLier3547092.43309773.6512.902020
Mertens LokerenLokeren2256000.48536652.0629817273.2236.202019
TERRASSEMENTS SCLAYNOIS ET CONSTRUCTIONSAndenne207982.19-93314.954.002020
TogaAntwerpen-12025.0090233.002019
PETER BREVAN INTERNATIONAALBeersel106532.453852.812019
AUTO FRANKKruisem1461580.2237072.883.802020
Nouveaux Projets et Realisations - Nieuwe Projecten en RealisatieSint-Pieters-Woluwe-116147.47-4621.722020
JAN VERHEYENRavels729402.779901.662.002020
DALITRANSBraine-l'Alleud142988.6010100.182019
MARCHETTA PROJECTONTWIKKELINGENGenk2522888.02168705.6016.302018
ROMMELOudsbergen553039.0014585.001.202019
Salt Trading CompanyKnokke-Heist-249518.00-88331.002020
DHERTE-NAMURNamur9639958.2877199.2414580650.5134.102020
Demuynck BVBAWevelgem318457.33-2774.532020
SCIPIOWuustwezel444116.65-9380.552020
Carrosserie STREEPAntwerpen-554.563570.120.802019
René DERULLIEUX et filsGrâce-Hollogne831999.00132450.002640466.002.002020
MIERS TRUCKS AND CARSAsse838965.3910088.542019
TONY GILLET CENTERGembloux50298.00-1311.007508.002019
GARAGE WAELHEMGrimbergen211905.2415778.532453747.7411.202019
GROUP VDRTGenappe4499387.7021639.642019
CROWN ENTERPRISESHooglede9373464.6530923.04936397.252019
NEW INTERNATIONAL PROSPECTSUkkel-2517.64-2702.476836.932019
ELBICON INDUSTRIESAarschot1326283.77157949.354102489.4812.102019
PIECK ENTREPRISELiège-4344746.001305.002019
RENOVATION - MAINTENANCE ET GESTION D'IMMEUBLESSint-Jans-Molenbeek350015.006436.00426354.004.002019
AUTOHANDEL HOSTEMoorslede591890.6233311.842020
GARAGE VANHAUWERE MARCAalter-17399.08-3225.072020
LAPONDECSchaarbeek7223.00-2233.003.002018
EUROP OTODiepenbeek4493.36947.772020
JAVEMATAntwerpen292696.05-42855.5819.802019
Bruynseels RobertAnderlecht176508.11153724.6556268663.0349.002019
RotorAntwerpen-27850.94-17860.452019
BENEPARTSTurnhout4922582.07351442.1322375047.8648.502020
VANDIM2Schilde958498.43149829.052019
CHANTIER MINERIEThimister-Clermont232272.17-55731.842.002019
SOCIETE BELGE D'EXPLOITATION DE GARAGEArlon6251474.9246245.3520629251.1429.102019
GARAGE G. BECKERSBilzen2638598.8950369.9222219299.7033.702020
COOMANSMol1873649.6644647.43771978.801.002019
DEBOMAKnokke-Heist2547550.82586671.482020
PRO CAROostende2307160.09146487.401.502019
BELGIAN CAR COMPAGNYDiksmuide163567.8718749.972019
BATIHOURYSprimont410529.78-91.232020
PVM-CARSLonderzeel10935.762899.532019
K & G BVBALaarne70408.0616774.902020
GYROSint-Truiden1123221.71243712.249.702019
SOLIBEXAnderlecht108169.6027654.482020
DICASchaarbeek-306512.00-4024.002019
MOTO'S DESCHOUWERZemst714115.00-2117.005.902020
ETN. ROOSENSint-Truiden1599478.43-277863.515.202020
AANNEMERSBEDRIJF SAMYN & ZOONHouthulst89293.882586.261.902019
weltjens transportBocholt1546421.8558107.362019
D.M.S.P.Les Bons Villers-8734.151509.392019
M.F. - CARSDeinze-173767.29-7635.322020
ESAntwerpen825467.2445310.267.402020
Van Mossel FCA BelgiëHasselt2281691.87131819.8230842034.1128.102019
WilminkZaventem164067.2141132.935.002020
BREUER - TECHNICAL - DEVELOPMENTMalmedy1188246.04-211415.328.602020
Olivier IndustrieRoeselare6742065.392836.809.302019
PYPE GebroedersZonnebeke364327.79148335.632019
BABYLON MOTORSSint-Jans-Molenbeek38576.37955.25155014.932019
ENTREPRISES GILBERT PETITSivry-Rance234011.00-42046.00202292.001.002020
BOCQUETAnderlecht1715204.4612788.722019
DE LIM - BALENBalen1077001.3575021.5610.302019
B. JOSKIN-DUPUISSprimont110395.622582.802019
GARAGE EMPSEN - VERBIESTLubbeek822149.832356.506.302019
Facar ExportSint-Jans-Molenbeek664058.82180609.851.802019
NOROMA DETAIL CARTrooz83921.4317706.037.602019
HOET TRUCKING & RENTINGRoeselare37684608.561812370.5397493312.8521.102020
CARROSSERIE DE SERVICE R.D.Etterbeek51839.99-3958.042020
NEW JURISCONSULTING CYSchaarbeek-278288.941497.712020
GARAGE WILLYGavere568081.53890224.05130720.712020
BELIMPEXLonderzeel24614.911478.722019
R.G.I.Evergem1193230.00163860.002019
MaxomotiveKontich-3746262.56-3596363.574.002020
GARAGE BIELENHeusden-Zolder423182.6756096.5018.902019
BOONE G. EN M.Nazareth366779.4370343.3913.902019
TRANSMOSCABinche1031911.1620229.3519.702019
DETRAMOFlémalle1189456.55363714.9114.502019
IDEAL - AUTOChâtelet-32186.77-4519.5142356.582019
Embourg Services DiffusionChaudfontaine2321881.00189975.004548558.009.602019
BELGIAN MOTOR COMPANYGent276102.1317882.082020
LM CLASSIC CARSGenk-291916.54-155014.402019
M. SEGHERSLe Roeulx64766.0011530.0036111.002020
LAMBEAUXGesves275694.619193.002019
STEELS CONSTRUCTIONSOostkamp566009.1611577.6522092985.147.502019
POLAX AUTO'SBertem83475.33-3086.422020
EMOCARSEupen-474356.60-19505.452018
MARC DEBREYNELedegem150765.1657998.352020
GENERAL LEASETongeren19456061.466600091.0736073674.2242.302019
INTERTRADE-C. HARTMANN CORPORATIONKnokke-Heist-6694.799034.942020
TRANS MECOLokeren4638913.373142301.319054394.3818.902020
GVJ TRADING and INVESTMENTSElsene-57926.32-3086.60529568.842020
EMMERECHTS EN ZONENGrimbergen401954.575434.045.202019
T.H.D.Deerlijk402528.48-17347.022020
DIACARGenk441502.0017984.005.302019
GOLDEN BIKESRebecq869631.94-15200.625.002020
DE GROOF BRUNOSint-Katelijne-Waver199190.9613560.692020
DENAYERAntwerpen2329135.3191124.8327950056.6043.502020
Garage JOHNENEupen136799.20-29882.372019
DE STRAFFEDuffel22332.1611036.242019
GARAGE BECARRENElsene6187.28-10935.172019
AUTO GALAXIEBrussel16090.07-7087.262020
ALGEMENE BOUWONDERNEMING DESPIERRE FILIPHouthulst3449635.8340316.1412859202.7759.002020
CAR - ONEEvere-435342.35-91366.891.002019
ENTREPRISES F. ET D. MABILLEQuévy162105.431930.513.002020
VANSEVENANT E. & ZOONJabbeke50337.83-6041.802020
TRANSLEMALichtervelde286858.2231303.382019
SCI.BATAnderlecht11169.42884.1498996.602019
LANDBOUW- & GRONDWERKEN VAN DIJCK JOS BVBAWuustwezel392821.70221242.773.002020
ASPAGenk80512.3914174.972019
Société Générale de Distribution AutomobileElsene178551.25141714.682020
POWER BELGIUMJette20659.63293.362020
VANDERCOILDEN FRANSRonse218106.94-3550.202019
HOORELBEKE EN COMPANYDiksmuide45588.75508.932019
DE DOBBELEER SPARE PARTSRonse-301066.0025930.002019
RotraficZulte1670232.85288004.4636.102020
ALL BELGIAN RECYCLINGTernat7883264.871000165.8612.802019
PEKARACINGHasselt-582384.68226366.591.502020
ENTREPRISE VAN BASTELAEREChâtelet130771.63-522.002020
BALLOONAIRGrez-Doiceau18668.00-2338.002019
ROLAND OLISLAEGERS BOUWWERKENHuldenberg8164738.00123878.0014.302019
BELGIAN FLOORSAarschot75999.2422055.732019
CORDONS - VAN MINSELOud-Heverlee445424.06350667.202019
TRUCKS M.P.H.Schaarbeek77357.65-3400.062019
AANNEMINGSBEDRIJF JANSSENS L.Antwerpen2940799.4067747.9827.902019
Garage MAZZONIBastogne3993580.37360280.9812953622.3528.502019
AUTOBEDRIJF MANOLIDilsen-Stokkem217955.35-129181.6015.302020
DE COSTER DOMINIQUEHouthalen-Helchteren5371521.779141.3519465108.9945.202020
TRUCK SERVICE STATION INTERNATIONALBocholt1238695.4275744.742020
RAG AUTO - EN GARAGEBENODIGDHEDENGenk687045.9761137.682019
SUNHOUSE KONTICHAntwerpen51442.447494.512020
ALUMBRAWijnegem143643.33-1341.042019
R.V.O.Holsbeek259387.8629950.912020
WILJAN GARAGEMerksplas4002221.72346576.223.102020
ENTREPRISES GILBERT VEYS ET FILSEllezelles701872.7458684.6111.302020
GARAGE LIJNENHouthalen-Helchteren486196.77-32731.371.002019
DND International CarsRiemst39642.001866.002018
PMJPEupen242561.105473.632019
SA MASCHA AGRaeren4996847.96289574.202.002020
NELLES FRERESMalmedy2827828.1658194.4624997817.54162.002019
ACERVorst-223726.932380.2314.002019
ExecuJet MRO Services BelgiumWevelgem2652937.59713064.6317.802019
BOUWWERKEN VERTHRIEST HERWIGDeinze289579.6230730.375.402020
SALES PROWellen123589.0831989.602020
ENTREPRISE GENERALE CLAUDE VAN HAZENDONKAssesse329359.00183260.005.902020
GEVOSint-Niklaas29135.5831730.372020
LYMARRanst2303820.98469202.1110.202019
G. MEERSSEMAN EN ZOONWervik1728938.6439197.942020
PROVOOST GEBROEDERSKortrijk361727.1872177.2613.002020
ACKXTessenderlo3882828.15142667.824.602019
INTERTELJette-69991.0010464.002019
HODLMAYR LOGISTICS BELGIUMTongeren6807020.002306237.6546664650.80171.702019
A. MAX MOTORSRebecq1060575.9036849.431560659.345.302020
JOOSEN EN COSchoten437956.0024034.002020
CARTRANSDuffel78011.99831.312020
J. SCHACHT & ZOONKoksijde177569.211057.152020
ALL CAR PAINTSBilzen1204542.2777440.334.802019
QUADRIGA-PLUSSint-Gillis-Waas704811.45111474.551.002020
EDRAN CARSLeopoldsburg-409094.4929619.382019
MARCEL VAN DYCK - BELGIUMHulshout5075176.34500886.0133.502019
CARS NO 1 - ANDRE JACQUESRoeselare911486.2955514.011.002019
JOMALCourcelles18142.265520.862019
Garage Verdonck BVBAAntwerpen28284.723213.021.002019
SWINNEN INDUSTRIE SERVICEBalen472433.8322895.894.502020
Ginion Used CarsWaterloo2532513.8218894.912958313.738.802020
GINION WATERLOOWaterloo2943769.1151231.3956410965.0874.902020
TOURINGCARBEDRIJF DE WILGBree2780263.28350425.4550.002019
IMMOBILIERE DU MONTLiège-205168.70-231036.912020
MENTEN TRUCK EN CARSERVICEHoeselt4237695.8154641.3711.302020
Algemene Industriele OndernemingAs30850.043188.952019
GERMANY-AUTOErpe-Mere153473.82-11982.321.302018
SILVER SERVICE GARAGEGent-268096.0110703.122019
QUOTESchoten-312393.03-60260.742019
Hermans - Brems & CoHalen2395961.04239090.085.802019
MTS Energy & TelecomDeerlijk826988.21553.332020
DE COSTER GRONDWERKENPeer1197172.9232977.7015.202020
EMOHeusden-Zolder266521.10-12787.302020
BAESTAENSHeist-op-den-Berg1088973.38206268.092.002019
BENIGNEGent58908.08-4509.592019
MATOJE CARSMaldegem597274.4981987.922.502019
VAN NEVEL AUTO EN TRUCK CENTER ST. KRISTOFFELAalter1214556.20262109.664964142.7012.002020
DB DEVELOPPEMENTChaumont-Gistoux27653126.43-4328757.413935689.725.402019
DEZITTEREIchtegem78017.15-12156.162019
EDMA INDUSTRIETessenderlo421420.531668.885.302020
VABZwijndrecht55471353.4511176254.03170706544.76715.202020
Trans. V.B.Bornem67357.758909.782020
TRANSPORTBEDRIJF DE COSTERHouthalen-Helchteren852719.2961621.2515.702019
CARROSSERIE JANSSENS EN ZONENHeist-op-den-Berg362292.762846.162019
H. MAHYAalst9160604.89258503.9560556687.7923.102020
CARROSSERIE FRANCKYUkkel18462.602640.991.002019
TRANSPORT P.C.Lille324005.33187950.175.802020
STAF LAURYSSENBeerse151835.49-14298.002020
CARROSSERIE DEGUFFROY - LADONEstaimpuis226078.402725.722020
BRUDEXAnderlecht451143.1132325.164320736.179.702020
XDL GROUPOostende127059.0084621.005261743.002018
LA SARRAZINEGerpinnes71629.962010.472019
CARROSSERIE CAREGOBeerse72851.302580.252019
ENTREPRISES GENERALE GUSTAVE ET YVES LIEGEOIS S.AHerve3357106.43479342.5436.102019
AUTO TRADEGeraardsbergen698079.933531.242017
GEBROEDERS GEENSHoogstraten5904599.541107241.8950.502020
GARAGE VERHOEST HENDRIKLievegem113200.003588.002019
TRANSPORT - BOUWMATERIALEN VAN DER SMISSENHerzele134302.30-17152.142019
MANAGEMENT EN MOBILITY CONSULTNijlen110148.9912471.042020
FREDDY CARTONWervik408683.07-65648.35763273.834.902019
KEMPENEERSNieuwerkerken (Limb.)640637.9792875.082020
GHEYSEN EN VERPOORTMenen4053468.00820746.0028.302020
W.A. PNEU VANHAMMEWaterloo779646.00111762.0014.902020
N & DRoeselare71969.401854.692019
GARAGE CIULLABinche366446.4223206.334.002019
N.V Gorgon MotorsSint-Pieters-Leeuw1133191.86-989.7815.502020
MERIDIAANMenen98342.0014623.334.602020
TOITURES ALVINAnderlecht324952.0011039.002.002019
GOLDEN M CARSGent-62516.49-29326.961.102019
KARIM EXPORTSint-Jans-Molenbeek5407412.07768025.8214.502020
AMA ET COElsene1625.3619183.092020
GARAGECENTER GENKGenk-67200.9112333.862019
Euro-Trucks.be+Bocholt180637.3157631.182020
MASTER CARSTongeren175588.85-3709.60915.552019
STEENHOUTGalmaarden4422919.33176495.461.802020
CARROSSERIE HUYSMANSBrecht80092.6113706.462019
REYNAERTSint-Truiden-198142.7557018.642019
DISCAR EuMaMalmedy1076710.0089730.0010916762.0017.202019
GOTAXTubize-79302.00-85284.002018
EBDABeringen-33992.77-8077.682019
RECONOostende1426162.27286043.8911.002020
AKABA PROJECTSDilbeek106399.0220105.882020
ANDATELGrimbergen-15279.5428.652019
GARAGE HEREMANSDilbeek2444911.65108234.4922665459.3124.602019
CARS SELECTION-ECTEtterbeek-890076.00-42009.6614.202019
GAGELMANSAntwerpen352100.0410176.481.002019
EXELMANS TRANSPORTScherpenheuvel-Zichem311943.848712.134.202020
BATISANTQuaregnon404880.0069915.0022.302020
MP SERVICESSchilde-502032.53-1034.622018
O.C.C.Ganshoren65391.00166296.002019
SEMATEXZele1876656.8584998.4034.002020
POLFLIETKruisem213443.95-22527.692019
MARTINSART CONSULTINGHerve57863.008257.002019
TRM ServicesHulshout80312.55135100.732813073.2911.802020
AUTOHANDEL DAFRANS C.V.Brecht-35340.00-27708.002019
BOINGIchtegem583405.10105262.523.402019
BONICAREXPORT IBRAHIM ABDALLAHBeringen555.17-953.932019
ADECONEvergem9027166.90615576.6213.102020
GARAGE SCHEERLINCKZottegem669296.0042159.003.002020
CARIBEL HASSELTZonhoven396796.143870.487.402019
M en MRanst137146.46106499.272020
SEMAXOverijse-127852.472110.390.502020
SUBARU EUROPEZaventem117603432.208328507.64752352906.6138.602020
Maconnerie - Carrelage - Béton arméWanze495894.124001.201730610.9225.402019
LOGISTIC@Lokeren290462.5714737.352019
CAPIAU RECYCLINGLokeren954159.34-35466.221.002020
HEDIN AUTOMOTIVE BOORTMEERBEEKBoortmeerbeek3331253.50498018.5223668477.8123.502019
Transport De KeyserGrimbergen13062.03-43544.7415.602020
I.F.A.M.Brussel17454.3519494.761.002018
ALL-TRADEDiest-3248.84-2054.782020
G & A MOTORSTurnhout3771648.07935159.3645858444.1536.102020
GEBROEDERS DIELIS SLOPINGSBEDRIJFBeerse1938800.90354585.571.002020
TAILORMADE PERFORMANCESint-Pieters-Woluwe88736.042997.412020
RTCEeklo-447442.02-49479.252019
Garage Joseph JONASLontzen378175.00-30340.003.802019
GARAGE A. BEELENSint-Truiden345021.17-45163.842015
GARAGE MODERNE BRAKELBrakel175776.74-22716.451.002019
ENVIHoeselt1700120.39171689.9316.702020
J. VERCAMMENMechelen53044.09-12503.402019
DE PRETER-VAN EGDOMHeist-op-den-Berg27800.78-23145.112020
VAN HULLE PAUL GRONDWERKENTielt1144167.4351103.493356537.8918.702019
R.V.L.Soignies514035.6291778.3318.502019
MECAROudergem121753.55-368.18277199.352019
GRONDWERKEN DESI VAN GINDERACHTERAsse652755.0017807.001.202019
EXPLOITATIEMAATSCHAPPIJ VAN DE SANDEOud-Turnhout334052.35-16835.890.502020
DEPRINCELier792842.255759.119.402020
ATRESIAAnderlecht-16404.637738.592019
GARAGE SEMET ET FILSMouscron152094.9616145.002019
LIBEL - CARSint-Jans-Molenbeek153108.561051.392019
ENTREPRISES RINCHARDGembloux242157.0067896.002019
BEMAHalle16334.61-11.262019
CB CLASSIC CARSKnokke-Heist1046722.93-30626.372019
ALVERONLebbeke68963.663640.892019
VANDERHAEGHENKortrijk916243.21540301.3117.602020
WEMAR - CARSKortessem262688.827412.872019
ACQUISITIE BELGIEMaasmechelen4587056.3230976.093.102020
DEMO J.V.Brussel420257.4713272.702020
TECHNO-CLEANBrakel-82355.13-3146.742019
EURO - CARSIeper452997.7543221.051.702020
G-CARSRoosdaal-32673.67-36366.022019
D.I.C.Watermaal-Bosvoorde-33144.08-13782.982019
CREA +Assesse114029.009437.002020
CLICOWervik-28591.05590.052020
CENTRE COMMERCIAL DU MOYEN-ORIENTUkkel-499.00-7046.0040704.001.502018
AFBRAAKWERKEN JOZEF VERHEYENRanst449341.10112372.619.102020
A.B.A.T.Laarne559962.1318881.368.902020
ALGEMENE ONDERNEMINGEN GOETHALS EN ZONENOostende-47434.02-8934.772016
MACHIELSDiepenbeek96005.4213961.332019
D.S.M. INTERNATIONALMoorslede363385.1546124.711.202019
FERDI DELEERSNYDERMoorslede203936.748857.332019
AUTOBEDRIJF PIERROTHoeselt74351.05-291.122020
TOITURES LESENFANTS MICHELManhay498442.1251874.50838199.494.202020
LIEGE TRUCK SERVICEEupen416379.4512576.962020
Gérald WINTGENSSprimont111616.23-32487.821.002019
GENT MOTORS NOORDGent1687817.431820.553.202020
D&D AutomotiveIeper1989910.9155205.75368041.001.002019
Garage - Carrosserie Christiaens P.Gooik236032.3027421.654.502020
Schrijnwerkerij VangoidtsenhovenGeetbets205044.555312.772019
IMMO - SUNSHINEKaprijke237815.0035910.002019
AERTS TRUCKSBornem7547760.09133485.1622935251.757.402020
VAN SASSENBROUCKGent33839.74-37173.602019
Bouwbedrijf DemasureZonnebeke224150.51-13574.252019
PARTCOAT BELGIUMBrasschaat27549.9113548.242019
RECYCLAGE - EN STORTBEDRIJFLubbeek1493755.97167195.923.002019
GROFAGalmaarden-10134.51-20772.672019
RAMABELSint-Jans-Molenbeek-289269.00-11546.000.502019
DIMARO CARHasselt369977.53-26614.642020
DE RIDDER EN ZONENWichelen1437815.7652569.094.002020
VERMEULEN JEROENPoperinge352283.6718377.062019
BATI-PBMSombreffe143507.0013213.002019
ILOT ECLUSECharleroi336428.18-12235.612019
TOYOTA MOTOR EUROPEEvere4149421979.12323957832.2928059865388.102350.202020
GARAGE DANIELSMaasmechelen611995.9824646.692020
DEBOPLANAntwerpen156584.584686.09752757.282018
CHRISTIAENS PatrickHannut706704.8038004.222020
ROYAL EQUIPMENTWillebroek668599.4740225.201.002020
TOTEXUkkel23985.78-20066.07296547.162019
WELLDONESint-Lambrechts-Woluwe190437.245768.822019
Advanced Technologies EuropeWavre283089.00-15780.0061829.002020
ALGEMENE ONDERNEMINGEN B.M.N.Bilzen479405.50-36838.702.602019
GOFFOY RAPHAELBeyne-Heusay6587.61-113.062019
VAN DE VELDE PETER B.V.B.A.Wichelen2566234.67678673.2515.302020
INSTITUTElsene68926.8517400.652.002019
VISIEBLEAlveringem1163453.9184056.300.202019
LEE CARSMaarkedal60917.084974.502020
FELI DISTRIBUTIONMaasmechelen298283.712091.851.402019
Autobedrijf Stockmans en PartnersBrasschaat120791.684512.762.102020
AANNEMINGEN BOSSCHAERTKortrijk2822154.1141469.0122514633.7954.502020
LAVAGROMenen4116277.6680470.983188071.789.402020
AL 1Edegem47886.0011632.002020
EURO - TRADE CORPORATIONLa Louvière1550.40-246.892020
BRUVACOSint-Lambrechts-Woluwe18756640.972585086.835729145.742019
GARAGE de l'AVENUEEtterbeek-39122.01-2735.032019
JOVANBredene19080.002152.004175.002019
Vermetten WegenbouwMerksplas2845422.38962387.4612173039.8950.102020
LEIGNON - TRAVAUXCiney47144.40-16942.022019
BRICO HOMEOostende278768.6132932.892020
GEM SPORTUkkel144905.2669476.660.902020
DANIEL - EMILIE - RITAFléron266600.28-191288.848.502020
B.B.T.Brecht2433828.65395005.559053887.9317.602019
INTER AUTOFlémalle160196.5326848.282019
VAN LOO PROJECTSHerselt4729195.561960176.2628388990.3245.902020
AUTOBEDRIJF LEMMENSDilsen-Stokkem393732.5841384.916.302020
Hedin Automotive KontichKontich3783302.001178147.0033135955.0029.502019
ALCONHouthalen-Helchteren46044.37-230.472019
KLASLiège99509.8852900.350.702019
DIMMA - BENELUXLiège49841.80-45945.002019
BELGIAN TRADING OFFICEWielsbeke-3116.00-11693.002016
SPORT AUTOSaint-Ghislain-237129.6112397.332019
BVBA VERMEULEN - VAN HUFFELENLint1476216.8042320.325.002020
DEM GROUPBrussel18217031.136321123.8956345688.5628.502019
SOETEZonnebeke72063.35-6969.342020
SB Worldwide TradeSchilde501955.129075.581.002020
PALITEXPaliseul265387.0021082.572019
D.M. SYNERGIEOupeye801314.8566819.011400631.2812.302020
AUTOBEDRIJF QUIRYNENSchilde216714.9110788.422019
Services and Trading InternationalWavre1332845.0536018.697201624.036.202019
VSG-NUBRIDilsen-Stokkem-8054.2610834.722019
C. MONTEBELLOBraine-l'Alleud18477.001576.002019
COMPEN PARKET BELGIëHamont-Achel87001.12202.942019
FRANCKKampenhout323801.4718430.4015.202019
FOUCARTSint-Gillis (bij-Brussel)190886.06-5002.192019
FOREST PNEUSVorst79843.43903.102019
P & F MOTORSKortrijk166621.264398.562020
STACE-INVESTMENTKapellen772767.89115083.472.002019
HEUSDENS RENTINGSint-Truiden5232327.30359168.7011758198.407.402020
HANDELSONDERNEMING ALGEMENE WERKENDendermonde41055.3918567.662017
N.V. LOON- EN GRONDWERKEN VANCRAEYNESTWevelgem706526.27-25173.462.502020
Hergon LeuvenHerent1038247.93-236701.1123461124.1629.402020
Etablissementen GrauwenTongeren559079.89-21648.094.802020
CARROSSERIE DIRKErpe-Mere-281296.385426.462019
MOTO HOUSE - MAISON DE LA MOTOWaterloo62472.76-9068.241.502019
Grond- en Afbraakwerken G. en A. De MeuterTernat24136713.943526392.5777102442.0045.502019
THOMAS-IMMOGrez-Doiceau30024.00-14053.002019
ROMBAUTS LOUIS EN ZOONSteenokkerzeel253156.54-35962.254.002020
A.S.S. TRAVAUXUkkel39162.00-18752.002018
AUTO'S GRYSPEERDT P.Torhout90442.2313973.230.502020
PATRICK SALESHeist-op-den-Berg51510.81-54488.003.102020
AUTO'S SABBETorhout120653.44-1871.982019
CARYSPuurs-Sint-Amands567198.3296848.480.802019
TEMMERMAN GUIDOLede145398.00-51164.002020
PROMOVENTESeraing1512.54-1179.462017
MARC LENAERTSWesterlo547311.9127890.341.002019
Manitou BeneluxPerwez3053979.003688902.87162350995.9524.102019
A.N.H.Brussel13268.69728.632019
WORLD LUXURY CAR IMPORT and EXPORTAntwerpen56926.677510.192020
VACOMET SLOOPRoeselare2106462.43247930.147.902020
MARLIEMMOZonnebeke70775.04-7233.992020
AUTO CHOUMANAnderlecht180498.5510056.37732840.640.802019
CEYSSENSPeer364108.407784.482019
GARAGE de WALQUEZaventem-78421.00-88757.72155300.412019
CARAMEL AGENCYWaterloo256474.49114837.772019
AUTO'S BLEYSPutte171807.084724.277.102020
LISTREZ MOTORS SPRLGeer68484.002263.004.002019
FM TRANSHouthalen-Helchteren-9068.39-15010.946.702019
DELTA - CARSSteenokkerzeel452970.0428399.012019
UNLIMITED CAR CAREAntwerpen-5614.35461.812020
JACOBS IMMOLummen1301600.7664833.312020
TERRASSEMENTS LERNOULD & FILSFrameries352283.32168917.4014.902019
CREVITSKortemark2380516.59345060.956.902020
VOLNAYGenk264529.51-3028.812019
WINTEKTienen-103396.6898306.926.702019
DemirLiège299590.0057875.002018
AUTO ABOU SAHYOUNSint-Jans-Molenbeek11176.000.002020
DE PEPPERSLeuven166250.369191.692019
COLETTE ENCLINLiège139191.001328.002019
VERHAEGHEMouscron31390.0021682.002020
J.L. - CARSBorgloon117544.61136.752019
ECHNATONAntwerpen-242989.58-39022.432019
COUNTRY COURIER EXPRESSJette-11440.54-85542.222.002020
DINCAR INTERNATIONALSeraing11900.098958.082019
J.M.D.Aywaille509959.528216.016.302019
QUADRIFOGLIO VERDE MOTORSIzegem92685.6010172.562019
AVB-TUINENStabroek87929.0012854.001.202019
L.S.O.Ganshoren105834.00-8861.002019
BELGIQUE TRADING MOTOR COMPANYAns-169348.27-632.472019
GARAGE VANDENBUSSCHE RIKRoeselare191101.05-12999.490.802019
VAN DER WANGEN - DE WINTERZoersel174445.29-2514.372020
HEDIN AUTOMOTIVE GENTGent3808010.00-2286462.0094989439.00114.102019
GERT VISEEupen-55149.9514071.671.002020
RENOVA GROUPElsene-105352.73-5309.452019
HENS RECYCLINGWuustwezel995044.96119280.340.602019
AANNEMINGEN GROND- EN AFBRAAKWERPEN MORTELMANS NVLier321404.397687.692.002019
AUTOPARTS LUCAalst55776.322635.212020
EUREMTubize4566.004695.002019
KIECKENS PAULErpe-Mere53876.47395.902019
JRALier172383.60-290047.777.002019
SYNERGIMMOAntwerpen768797.00787995.002020
BEMA CARHouthalen-Helchteren34537.79-111.042020
DANNY OP DE BEECKNijlen702715.7865184.350.602019
ATELIER AUTOMOBILE AUTONOME DEPANNEURS CAROLOS REUNISCharleroi112972.47-42178.332019
EUROWHEELSKapellen30516.37-8081.500.402019
CREATION AND DEVOPMENT OF PRINTING PRODUCTSBraine-l'Alleud104125.3715013.812019
GARAGE FRANKO HENDRICKXZoersel87958.8920694.872019
INTERNATIONAL MARITIME SHIPPINGAntwerpen2885084.18286597.8816.902020
BC - TRADEKruisem37339.3026846.052020
LIEBERTSint-Genesius-Rode-87.60-7413.172016
VRANCKEN - TRADING COMPANYTielt-Winge72412.5964142.511.402020
GARAGE SCHIETTECATTE FRANCOISGavere25688.45-14031.872019
RENOVAMAZutendaal274891.88-41727.142020
LUDO TRADINGLievegem-159484.35-53055.272020
E.P.IMarche-en-Famenne-136392.9828340.831.002020
Lambrechts Car ServiceAntwerpen213304.92-906.982.102019
PHOENIX BELGIUMMouscron648165.17-55890.892019
B.T.F. ServiceWelkenraedt25584.96-6797.502019
Van de VeldeSchilde-56835.273397.472019
OTACASint-Jans-Molenbeek801267.099262.87216726.784.702020
LES TERRASSEMENTS MARIO LEONCELLILe Roeulx63438.1414381.102019
NELIS MANAGEMENTOudsbergen983014.68-26368.032019
UNIQUE-ELEMENTSOostrozebeke104320.9917537.862020
RONSYN JOHNYIchtegem-98804.0012721.002019
GARAGE ANDRIESGeraardsbergen222384.4944807.841.502020
ACG INVESTRixensart-6290.0017383.002019
Auto KaramSint-Jans-Molenbeek12725.97-33938.702020
GARAGE MET CARSint-Jans-Molenbeek1218.40-3901.442019
IMMO VICECONTEHouthalen-Helchteren469077.6912654.622020
GARAGE GHEYSENSMouscron2907482.00250695.0010285973.0012.802020
TURBO'S HOET PARTSRoeselare3679943.90248587.0439003013.2540.802020
M-TechnoKontich70777.0022313.00858804.007.602018
Garage Jan BeyersKalmthout165991.7030439.770.602019
VAN DE WALLEMerelbeke67645.0723687.182020
A.P.I.Elsene15398.49-1689.112019
ABRANTemse84357.9711741.242019
Carrosserie RumarAalst183215.049057.972020
GARAGE DEGRANDEStaden82807.655288.132020
De Schamphelaire JohanErpe-Mere523938.0075027.002.002020
STADSBADER NICOLASHarelbeke114880.80-38425.946.802020
FIMOSchilde1831.81-1278.722019
FIREPOWER SIXNamur96401.482381.902019
CONTAINERS GUY VAN DEN NESTAalst288784.2897881.964.602019
M - INVESTAarschot-15802.00-7470.002020
ALL TRAC TECHNICSBocholt10169.71-4126.822020
JENATHTubize-141362.001505.002020
DE MOTOR COMPANYLendelede2989104.78153595.0396527.202.002020
IPSEOSOttignies-Louvain-la-Neuve48277.0013009.001.002020
FOR - TRANSZottegem-11888.01-33062.262019
AlkaErpe-Mere-66631.0640697.121.002020
Stroeckx AfbraakwerkenWommelgem339861.0430640.772.202020
IMMO PLAN MANAGEMENTSint-Lambrechts-Woluwe1095363.91-716759.9230174834.772019
CARROSSambreville-42075.00-345.002019
MECELFINOttignies-Louvain-la-Neuve699371.00170668.000.902020
G M SSchoten1088264.13117430.504.802020
V.P.F. MOTORZonhoven437444.008227.0010170988.0012.502019
COSMODendermonde1606739.69255737.3437.402019
Serge ENGLEBERTBastogne372440.79-264842.0843.002020
R.S.M. TRADEBree311830.525397.452019
Auto's Bart HuybsMerksplas16886.98-101265.412019
Iwan RAWAY Immobilière ServicesJalhay150606.0016014.000.802019
CITO BELGIUMKapellen136573.983579.832020
SUPERCARSKapelle-op-den-Bos117570.1720583.201.802019
EUROPEAN BIZNESS CAR'SSint-Jans-Molenbeek201605.7846010.07597119.342019
Ets LOMUSLierneux-83907.7511339.562018
Roger CoolsBrugge2635027.00226404.007.702019
INTER POLESPhilippeville83569.004985.002019
CENTRALE DEPANNAGELiège15969.77-9492.112018
EGUMAWesterlo271651.00670.002020
HAMEXSint-Jans-Molenbeek404302.8843617.323.602019
VERSMISSEN MARCBeerse666506.7119008.396.802020
GAETHOFSHerk-de-Stad598817.07241790.782.002020
VERMEEREN F.Oudenaarde47380.52-10467.492019
Mahieu TransPittem124877.8318277.082.002020
TOPCARSKoksijde449833.1442514.082020
CITROEN BELUXBrussel9933742.862804381.23717577249.342019
RONGent167603.74122399.9011.002019
LONCKEMaldegem914859.0645275.092020
THECOAlken651579.17-22728.022020
WOUTERSZonhoven209159.1972370.695.202020
BATRACOWesterlo285235.70-76818.632020
SRP SPRLRaeren78480.40-221.500.002020
HOCKE PARTNERSSint-Agatha-Berchem-3036526.50207807.837.802020
AG-TECAntwerpen3654353.61280227.0910559089.047.002020
DUPONTHasselt1101675.42-5666.8515.402020
VStechnics by C.C.Gembloux23325.0011117.00142115.002019
TRUCK EN AUTO CENTERGrobbendonk1158599.66367715.9328847268.1517.602019
APIMEXWavre-36483.67-2316.312019
CARMOYRumst555281.3519108.282019
GARAGE V.D. CARSMeise210615.841369.742020
STOCKVERKOOP GABRIELSOudenaarde237326.8012505.902019
VANDERVERENOud-Heverlee140326.2726134.0314.402019
HEMMABrecht239249.22-1729.752020
VAN GANSEN AUTOCENTERAntwerpen120005.05-58187.682.002020
Geronimo AutomobilesRavels-55036.00-538.002018
GARAGE PISCINASaint-Ghislain575980.4015956.858.302020
ADITECAntwerpen213665.44853.301.502019
CLAES Pierre en EddyNieuwerkerken (Limb.)642803.1540422.844.802020
Extravaganza MotorsTemse1026588.33-18354.122.002020
SERVICE AND DISTRIBUTION COMPANY SOBELTOP SERVICESint-Pieters-Leeuw388883.00-7499.002020
Service and Distribution Company BruggeDamme98436.8313585.861.002020
CAMIMEXSint-Jans-Molenbeek50021.00-1912.002019
B.C.C. CARSKortenberg-22688.001527.002019
BESIX ConnectZele5040262.001460221.0015512991.0094.602019
M en M ServicesAntwerpen657166.8441464.003.302019
AUTOPARTS PLUSTernat168569.69566.327.502020
INVEST CONNEXION GROUPChaumont-Gistoux972027.3188714.512019
GO POSSchaarbeek-248211.86-5450.662019
VEREENOOGHERoeselare11094956.963797960.93202604255.78257.302020
TERRYN GRONDWERKEN EN VERVOERRoeselare608437.74151279.969.102020
ROEFS EN ZONEN RUSTIEKE BOUWMATERIALENBeerse814172.4853230.351.402019
DAMIANILa Louvière-406088.70-32429.561.802019
GARAGE NACHSEMTrois-Ponts1643148.56219071.1211.902020
VAN DOORNE IMMOBILIENSchilde633650.2942878.942019
SAELENS TRADINGKruisem236664.99-46849.722020
ETS O. VIGNOULSprimont137302.621775.872020
JAC'S CUSTOM CYCLESLommel139037.0210603.942020
TWO WHEELS ACCESSORIESHerentals231519.73-29590.072020
AUTO HARAKESint-Jans-Molenbeek38728.9213830.480.502019
VagaetransTemse4214348.69618627.3718.502020
WEMAR CARS IMPORT - EXPORTKortessem1908403.3636400.6110.602019
A AUTO'SHeusden-Zolder203555.54-14496.422019
BELCATRAAartselaar12641.944451.882020
L.M. AUTOHerve-113976.58-9999.962019
MEYBOSBornem200231.9442330.662019
H.D.C.Gent71879.8221559.161.102019
SOCIETE DE GESTION ET DE VALORISATION IMMOBILIERELiège407679.39-69635.672020
SCHELKENSPutte906760.50-31926.222020
GARAGE RYSMaldegem-37739.00-24854.002020
GARAGE DE L'ARGENTINEVillers-la-Ville71642.083903.102016
LEMMENS en CoAntwerpen-1569.9421224.982018
NARDELLOMons-20564.00-2645.002020
WILLEBROEKSE BANDENONDERNEMINGWillebroek58786.44-2121.772.902020
GARAGE HEREMANSHeist-op-den-Berg5828568.87144396.289587337.0111.802020
JBNDilbeek3320286.3144809.212020
VANDEN BROUCKE BETONDeerlijk2284326.99460901.2314.502020
GROUP BOCKHODTGistel14485.00-26992.000.502020
GUY VAN TORNHOUTSint-Martens-Latem237376.30188478.818.702020
MAQUA FrèresBouillon1191129.37106025.687.302019
TRANSPORT et GARAGE BASBrussel873110.10216647.603901693.1830.102020
TRUCIMEXZedelgem85589.5010115.990.602019
IDE AUTOMOTIVEPittem158355.8925184.004.102019
COMM'PLETEWemmel110069.391353.702020
HERMASint-Truiden119090.0936503.252.502019
BCA AUTOVEILING - ENCHERES AUTOSWatermaal-Bosvoorde39650.30-5494.4710718063.952020
HEDIPAAiseau-Presles-108832.985303.522019
RIMAXKalmthout140785.303494.342019
ALL-CARSEghezée407544.983759.071668646.047.002019
CENTER PARTS OFFICEOverijse-35858.00-40603.002017
GROND, GRAAF EN AFBRAAKWERKEN GEERT ROEFSVosselaar17165.246019.122020
FLY-OUT INVESTRoosdaal381071.691510.712019
GARAGE CARS COMPANYHerselt49072.1520997.712019
D.C. BrotherhoodGent87658.12-43688.332020
TRUCK TRADING LIMBURGHouthalen-Helchteren1391661.71-580717.9037959104.8463.302019
A.M.B. MOTORSSint-Jans-Molenbeek38437.591285.812019
COMPTOIR FAILLITE ET SAISIESJemeppe-sur-Sambre69747.0011615.451.002019
MONSERE GROND- EN AFBRAAKWERKENMeulebeke1141879.87138875.464.802020
KIPPER CONTAINERSErpe-Mere93557.20-23555.102019
VEMICOHouthalen-Helchteren-92011.91-2564.432019
MONATEXTemse6595.3020265.324.602019
L und M MOTORSSankt Vith55424.881766.13163424.022019
FAME - EXPORTSint-Jans-Molenbeek71629.12-930.482019
D.H.D. CARSZonhoven16116.77-2965.442019
A.B.E. GENNEDiepenbeek124768.0016215.002019
AVANTI - AUTOVERHUURAntwerpen74779.712732.642019
TRANSMANUMATSoignies909269.2117584.013083786.6641.302019
DEMEARWuustwezel249045.493326.332020
G. VAN DEN BOSCHLier63499.974451.172020
MARI - INVESTHeist-op-den-Berg-92255.952845.612020
ENVIRONNEMENT - ECOLOGIE - CURAGEFernelmont1244196.48582051.3442.202020
JADOAlken407388.6039031.330.802019
JLR MAASLANDMaasmechelen669125.29-434244.168545039.8312.602020
MM BOUWONDERNEMINGGent35758.392478.322017
AutorovaZottegem196129.71-12747.480.402019
APHRODITEGenk34006.984015.252020
SEGERS en CIELennik216463.55322.141.002019
BOSE AUTOMOBILESLiège258947.001369.001.002020
HSM - BOUWBrugge-21488.43-1725.602019
PEILLille171442.2015755.741.802020
BERNARD DECOENE COMPANYWevelgem20782.82-26236.992019
AUTOHANDEL VERHEYE FRANKOostrozebeke794616.93-28891.452020
VAN VALENHoogstraten40311.143742.852019
GROSEMANSHasselt459470.0056514.006.302019
LAURA COAL BELGIUMHasselt6243923.53374929.171255657.142020
Verelst WimHerentals114971.9210481.842019
GARAGE PHILIPPE SEBILLESchoten317746.8262869.310.602020
SANERMalle-121604.94-77990.672019
CAR TRADING OFFICEFernelmont-74389.61-194.052020
MAWACOHoogstraten642918.44-39046.602019
R. DEBEERPoperinge418801.9119126.064.002019
ETS SOLBREUXSaint-Ghislain181342.0220281.792.002020
ALGEMENE ONDERNEMINGEN CEGRACOWetteren1399099.57107575.053.302019
VB INTERNATIONALFontaine-l'Evêque-113262.54-38136.492019
CATRAFINIeper8489.17-14372.131.002020
III KINGSint-Jans-Molenbeek106228.6160521.845.902020
VAN DER EECKENAalst112159.079736.22182895.081.002020
DE VLASHAARDWevelgem12998285.20532.763289376.495.702020
GARAGE CARROSSERIE MAURICE EN ZONENBrussel150408.002517.001.002019
ZENITHHerentals214491.7410735.452020
FLANDERS SURPLUSZulte4151753.66945635.862.502020
DAR-AUTO SPRLJalhay133139.4828942.752020
EUROCCASION RENAULT ATHAth593646.0031330.004381010.004.802019
Gentse Investeringsmaatschappij Onder VennootschapsvormGent-56677.47236.612020
PERDUTOMaaseik-167836.05108495.112019
AUTO PANAMAChâtelet78236.0345019.163080860.332020
MB RENT BELGIUMHamont-Achel4662.33-2608.462019
Gebroeders BodenEssen1314841.52110864.451.002021
GROUPE BRISON MOBILITY SERVICERebecq-147223.56209.961250.002019
GARAGE BLOMME AALTERAalter386394.56-4460.922019
AYATBrussel-121452.87-113034.771.402019
ALVAREZ MOTORSSint-Genesius-Rode112739.8214881.17683335.142020
ADAMS POLENDAMBeerse11564323.50974826.5123555884.4754.402019
TRUCK SERVICE ASSENEDELievegem248930.9018272.552020
CARROSSERIE 1212Ukkel259041.908195.041.002020
BRASSCHAATSE GROND - EN AFBRAAKWERKENBrasschaat152740.245562.502019
ETS. SIX - DE RYCKESaint-Ghislain508937.9859967.74341482.862020
ALFA TRADINGAntwerpen-181147.51-7377.582019
NABILTAXVorst20395.33-2481.162019
OTTAEROud-Turnhout2068751.05432660.395.602020
WICCOAartselaar-68987.85-119.452019
TONY BEELENBilzen102311.212706.300.602020
LIMCARSHouthalen-Helchteren13035.622453.1823709.982020
WELVAERTEvergem1479913.22113918.752.002020
BLOMMAERT GEBROEDERSTemse345679.002646.007.802019
C PLUS INTERNATIONALElsene10090.00-20803.0090204.002017
GARAGE PAUL KENISBrecht88382.1915445.842020
AALST MOTORSAalst3026677.58-371393.468994644.9610.502019
PRIVILEGE SERVICE AUTOMOBILEChaudfontaine134398.00-76398.002020
VAMAUTOLedegem375053.789742.150.502020
House of carsBrussel-63404.371186.632019
ALGEMENE ELECTRICITEITSWERKEN J & PHouthalen-Helchteren126337.386625.490.402020
GODTSTienen5428223.56228335.4917199427.0841.302020
LAVANOMouscron4655049.04944140.697009968.6715.702020
RADELKOZonhoven183878.64-1596.042019
BLOEAntwerpen18479.70237.822020
AFRIMEX - BELGIUMZoersel775775.00120856.002.502019
PROFCLEAN EUROPE-PROFOIL-BLUE PLUS-FLORA PLUS-BERDEXMaaseik52848.36-7878.209.302019
LENSSENS GEBROEDERSHamme (Vl.)361188.8759105.114.202019
VANHARDHOUTIzegem1435096.94254342.562.202020
EBACHerve774573.30-104322.3329.502020
CARROSSERIE MONTE CARLO No 1Anderlecht99018.1417561.554.802019
J.P. CARSAarschot-9925.45-25875.020.602020
CELIS CAR CENTERWijnegem183563.7514884.002019
BEVERLY JEANS & SHOESDenderleeuw-17083.001047.002019
MAXI CARBrussel7068.304679.642019
GEVAPutte4533.67-2192.472018
V.G. BRUSSELS RECYCLINGVilvoorde215523.5011202.952020
ATELIERS DE CONSTRUCTION METALLIQUE INDUSTRIELLECharleroi108601.5018230.263.502020
LAUWERS TONYRumst211908.69-59589.742020
ATRAXIONAartselaar3247414.87402781.5419.402019
G und M AUTOMOBILESankt Vith118122.472508.451.502019
Mentens OnderhoudsdienstHouthalen-Helchteren140420.19-15295.272019
DUJACQUIERLe Roeulx419570.8118744.4718.002019
J.P.R. POCKET BIKE CENTERLeuven6905.275695.272020
ENTREPRISE GENERALE DE CONSTRUCTION PHILIPPE CRABBEOrp-Jauche371137.634886.7510.302020
BATIMARFontaine-l'Evêque82148.18-20637.1215.002019
MONFORT TERRASSEMENTGesves2661745.44362796.451.502020
DECOMAT SPRLHerve-779678.37-456962.302019
AUTOHANDEL DIRK NEIRYNCKKortemark108374.2611524.712020
AUTO'S VERSTRAETENAalst-60769.47-338155.313.002019
JMS ESTINNESEstinnes-325741.49-59303.642019
ANDRE FINANCESNivelles40417.00-22170.001.802016
DDF-MOTORSOostkamp228577.8637801.612019
F.A.M.O.Liège104293.217492.142019
AMEEL TRAILERS & PARTSRoeselare1474626.65121882.046.202020
LABEL CARFerrières81757.69-2520.822020
KETELS PHILIPPEBrugge78276.3610857.352019
SERMANWervik185385.94-10385.472020
MARCI CARCharleroi4925.585671.33302459.662020
SIEBO-CONSTRUCTBrasschaat83175.37-6970.66214380.682019
FREROT'S CARVerviers-121917.65-25490.550.502019
DEBELS AUTOMOTIVEDeinze5006610.89195091.352019
CARROSSERIE PAUWELSBuggenhout53005.64-24468.541.002020
AUTOBEDRIJF JOOSTKoekelare3597902.46-216186.6715.202019
GERMONPREDiksmuide1179573.9978300.2112.602019
GARAGE VANDENBERGHEAnzegem1556299.2188557.881.402020
PUTTEMANS AUTOMOBILESWavre-1348009.39102022.632020
J.B. MANAGEMENTLommel1638478.0515001.252020
EUROBYLHouthulst304812.4739210.420.502020
CAYSEELE W.Gent2157558.00-59989.002.102019
BARTNinove177887.8641535.012020
CARROSSERIE FRANCISCOSchaarbeek24408.28-20054.350.502017
EMC CONSTRUCTIONSVerviers23706.00-3151.00111193.002019
REMA CARSMaasmechelen791312.8451663.1915.202019
TOP AUTOMOBILESNivelles4303.0013252.000.402020
WELLEN MOTORSBilzen259017.8942315.652.902019
VAN DER STRAETEN-HINDERDAELGent57699.0018920.002016
CABOOR EN ZONENEvergem1313451.0031701.002019
KAMIL INTERNATIONALSint-Lambrechts-Woluwe28237.99-5567.742019
Garage de la ReineBrussel-255902.00-23192.00130442.002019
GARAGE CARROSSERIE DE DECKEROostkamp-140511.68-22164.341.002019
CAR-STOREPuurs-Sint-Amands54232.78-4556.772019
AUTO - ANALYSEGeer485644.3656210.12104969.482020
BELGHALISint-Jans-Molenbeek-2090.11-23737.732019
WOUTERS MANAGEMENTSchelle-45492.06-1889.042019
TAWFIQ CARSMeise61238.232619.432019
ART CARRELAGESChapelle-lez-Herlaimont319060.82103176.537.002019
Jaguar Land Rover BeluxAntwerpen12721453.912502353.26331026819.7759.802021
DEBESTILESWatermaal-Bosvoorde24164.00-29259.002019
AUTO'S YVESHalen12780.32-3546.412019
Philippe JULLIENSivry-Rance-21529.0023.00177679.002020
MAGDELEYNSDiepenbeek1261462.58213822.482.002020
MECANIC IMPORTSint-Truiden397767.22150891.142.902020
GARAGE INTERNATIONAL A.G.A.Sint-Gillis (bij-Brussel)15005.97-1522.781.702019
AUTO'S KRISBoortmeerbeek5562492.97391545.6014099384.484.102019
CAPELLE C.Oudenburg156447.61-53853.260.102020
GRUNEWALDGent-6506.27-13059.092019
AUTOLINKUkkel727686.9115545.111.002020
AUTOBELGABraine-l'Alleud60569.64-402.002020
BELGIAN WATCH COMPANYLonderzeel-96744.766754.532019
KNOKMOBYLDamme496674.5810296.622.602019
PR IMMOLasne121239.8731712.732019
BELGIAN TREBORO TRADINGBrasschaat164344.6511472.712019
VAN HOVEAsse871604.1551897.302019
WINIMOTORSPeer272640.9568262.475.402020
CHEAITANI EXPORTSint-Jans-Molenbeek73920.297275.18464556.282019
NIJSLubbeek76322.172509.582019
MTS Telecom & VDP CarsDeerlijk304342.7310888.800.502020
S.E. AUTO SERVICESNamur33385.156711.78247512.682019
A.C.N.Antwerpen26065.268639.062020
CENTRE D'ETUDE FINANCIERE ET IMMOBILIERE DE WATERLOOWaterloo-544752.39-7471.902019
LIJOAlken4550.77-456.622019
ENTREPRISES HOUTHOOFDT- COLLETTE A. et FILSBertrix681703.01116447.7421.902020
HOUSES CONSTRUCTBeaumont-57344.00-24486.00208276.002020
CAREMMCOSint-Niklaas-11229.18-7094.352019
GENTSE GROND- EN AFBRAAKWERKENGent92563.00-30699.003.002019
BADYSOverijse20233.13341.532018
ASCIHasselt65792.25609.702020
BOUWWERKEN PETER OPITEKGenk25264.45-3153.442019
S and T TRADINGOostende-89223.60-7435.982019
VERESTATEKeerbergen7752611.49299383.322020
SOCIETE AUTOMOBILE MAZZONI GROUPE SPRLBastogne188149.15-191584.0812.402019
LOCAWingene225578.3112950.012020
Multi - ConstructAsse349066.776912.777.702019
ONE TO SIXMettet322028.04-102083.064.402019
KEMPENEER CARAnderlecht-57450.59-66496.862.002020
ALI CARSSint-Jans-Molenbeek-31528.3119127.222019
SALAERKasterlee807838.3725513.432020
LORQUET J.M. CHAUFFAGE SANITAIREHerve283231.7256383.261.502019
NEBOStabroek597671.4519734.854.602019
ALVAHEAalst-88211.59-141032.622020
NOIBrussel4491.36-17201.872019
ALAIN PYPEBrasschaat21718.00-2463.002019
NIFOBONinove-28068.04-7094.141.602020
OUR TRADING PLACESGent245044.378409.782020
Bastings Auto'sMaasmechelen1045504.95149752.721.002019
X EXPRESSZaventem66683.2813069.572.002019
E.T.Y.G.Brasschaat145116.4324460.652020
GARAGE WEST - TRUCKSZonnebeke612965.7083395.857.102019
GARAGE WATSONAntwerpen3888.278585.652020
Build4EverOudenburg118994.2320981.8810.102020
SFERLAZZA SALVATOREZonhoven5343.40-142438.690.602019
NUYTTENS TRUCKSRoeselare644958.49572.551.002020
Kosmos InternationalLennik902111.2782859.620.902019
STEDIMOLeuven4648853.39-451037.511.902020
JACQMAERBilzen268679.60-23889.701.802019
ANOAHTremelo231276.4019355.012019
DE KAPELLEWervik339298.201280.352019
ENTREPRISE BONIVERTheux617164.7612973.9031.102019
K & MGenk3992.33-4595.442019
ECO TRANSPORTSDinant-144018.8680909.93300805.211.002019
GARAGE PEETERS J.Aarschot3656838.1358533.087.302019
LES ATELIERS D'AMAZONIWavre-28792.85-23386.942019
ALEXMechelen127351.733078.962019
VAN WAUWE JORISZwijndrecht125643.6230931.932020
ZWIJNAARDEAalst-42700.57-197372.902020
DE TEGELHOEVERijkevorsel202534.0910752.562020
GHMRendeux-7200.68-6739.842019
BOSS HOSS CYCLES BELGIUMKoksijde-159842.287317.072019
KRIS STROBBEStaden103313.6218465.683.302019
GARAGE RONDEAUXTellin189209.50-33008.271.802019
NPABouillon47306.86-300406.5711.402020
BETTINA SCHWARZWommelgem16682.284530.421.002019
PALISEUL MOTORSPaliseul-30617.40-763.102020
CAR STAROudergem42702.462623.661.502019
DEPANAUTOLedegem122570.90564.872019
DEMEESTER DIEGOPoperinge61808.1316008.410.202020
ALPLAN BENELUXRetie41861.55-4897.942020
VERLOWesterlo116191.3813115.932019
WORLD TRUCKMouscron410496.8717929.711.002019
DEVROEDE CAR BUSINESSZandhoven217025.1316754.130.802020
JLR HasseltHasselt1208367.89-135690.6231839633.6237.802020
HENDRICKX INTERNATIONALEtterbeek-297546.00-88315.003660.002018
EURO - CENTER - HERENTHerent76217.824599.132020
R. AUTOMOBILESAnderlecht278491.6427280.692019
CNUDDELokeren2826153.69797724.196.802020
EUROSTAR 2000Sint-Pieters-Leeuw2394299.751663866.2639.402020
Autohandel FABREVilvoorde597313.0094029.001.302019
B&GHalen54237.7311966.642019
M.J. MOTORSMons216177.49-6408.052019
GARAGE MEYVISAntwerpen1362.77-9453.673.702020
MICHEL AUTOSBrussel-31124.0024527.002019
NATALHarelbeke-579.78-7152.512020
BELGIAN BUSINESS COMPANY CARSAalst-224643.55-10182.142019
SPEEDSHOP BELGIUMStekene-64730.93-112198.666.002019
EUROPEAN CAR COMPANY IMPEXRavels276668.00-16415.002019
DECACARAsse243302.97-27097.982019
MARISAalst-235975.28-569693.252017
TUFFREAU LUCWevelgem2086324.0078098.002.102019
VAN ROY DEMOLITIONBernissart273765.0073153.008.002019
BEKIWA en PARTNERSSchoten14837.86-2178.062020
PETER DAENINCKSint-Martens-Latem1915486.62482148.6121557559.2818.802020
MOTOR RACING SERVICE KEERBERGENBonheiden-211383.27-979.002019
CENTER-WASH A.D.N.Péruwelz26970.00-24708.002.702019
RILOBeveren109917.9814087.882019
ATISchaarbeek7747.373076.3288482.020.302019
JOMIZemst153877.748549.280.302020
GARAGE PELZEREupen14401.02-12563.873.002020
M & M CARSDeerlijk1488507.89521020.275.102019
CAR & TRUCK MANAGEMENTNijlen1516290.8392814.371.902020
LEECOHechtel-Eksel36199.708683.50720118.310.902019
ARDENNE RAILSDison887141.55220552.949.302020
DAEMS RUDYMerksplas26585.744759.882020
ALGEMENE WATERBOUW- EN MAAIWERKENHasselt801413.4227678.792.402020
LABORUTheux-52485.276702.152020
DEMEYERDentergem629943.00143504.006.702019
TEMMERMANGent-91701.86-1458.182016
YUKSELWemmel44828.0028380.001382165.002019
EUROMOBIL-NAMURNamur463185.1311608.270.702019
ARGVMelle621789.10123700.357.102018
CARROSSERIE DE VOEGTBoechout59773.109251.342020
Houthoofdt Lionel et filsBouillon319471.413795.606.602020
ALVAGROZedelgem70801.467398.032020
CAMCARDiepenbeek67503.91-2860.312020
KIFAYEHSint-Jans-Molenbeek-19320.0035242.002019
SCHURMANSBekkevoort-276790.07168.292019
CAPI CONSTRUCTSambreville-68163.9411579.293.002019
LANACARAnderlecht209403.8112673.820.502019
EVERCARAns977828.6811784.321.202019
GROEP MOUTONLochristi1257091.75155175.0719.002020
AutoflexKortrijk798579.21137217.332020
VAN DEN BROECKMerksplas24333.308951.452020
SOGECAMAndenne109783.4740092.023.402020
AMERICAN VINTAGE CARSHulshout49038.953674.822020
RICEStekene739256.0074819.002019
CIAC - GENTGent767027.98-23369.2616325957.2519.902020
KARAUTOCourcelles137912.39103217.774.002019
JACOBS CARSDilsen-Stokkem1595348.61189158.484.402019
GARAGE MICHEL LAMBINArlon2012437.9023949.228.002020
SAINTMARD BenoitRouvroy400475.1222811.382.602019
Autohandel FrankLedegem-27902.4313868.102019
DONCK GRONDWERKENRoeselare558178.06133677.0518.202020
MakinaWommelgem1094255.9311408.872020
V & MHasselt438.25-17069.540.502019
VANS EN TRUCKSMalle334614.7622795.102020
R.M.R.Wavre694774.91-797923.002.802020
STACUBOBegijnendijk952270.46116769.352020
HardoLokeren3557248.791965815.9915566964.3557.202019
ELITE AUTOMOBILEThimister-Clermont-41994.89-1944.202019
PRO - TEAM NUTZFAHRZEUGE BELGIUMFernelmont-7586.67-78194.323.602016
NAVICOMTernat612305.0926421.1748.302020
ROBANNTorhout19261228.002667425.0013614731.002020
KARINAVilvoorde14552.88-2584.16450893.440.102019
AUTO'S HUYGENLier865814.7574964.432.302019
GRONDWERKEN G.L.K.Kruisem845816.95172293.9524.802020
GhijsensBorgloon364163.12-38772.6511.902019
CARROSSERIE CAR SYSTEMAnderlecht-120755.2635220.92195459.272.802020
V.V. PARTNERS et CoWavre57976.6530235.412019
D'HUYVETTER JOELMouscron66249.00584.001.002019
PATRICK LEROYEghezée-13600.0047715.004.002019
BRITISH & SPORTS CARSOverijse883495.21-105787.192.502020
ZED CARSWommelgem634049.00131009.002020
AUTO EXCLUSIVEFleurus144034.2313444.223.702019
T.R. TRUCKSSint-Pieters-Leeuw105264.86-12138.272017
SNMechelen-33542.053731.232019
M.D. CARS INTERNATIONALAnderlecht40413.752395.432019
KIMAUDKruisem1135519.72-609689.435.502020
ALLO-MONDIALZaventem4147.58-3428.152019
GORLIAS CARSLebbeke-17021.82-19001.012019
DE PEPPERS - RECYCLAGEBoortmeerbeek435458.0013164.132019
LAMBERT GROUPUkkel146022.1083650.836.202019
P.D.S. MOTORSTielt686530.547190.482020
DRIESENGenk5972811.67497768.0229896755.7630.802019
ROLAND FRERESFroidchapelle-30648.73-48528.842019
GARAGE ZUNEBastogne362141.62-108767.9923.102019
MANOMAXSchilde388864.5135882.052019
DE VUYST DANYNinove91545.675088.012019
STEFAN COLLINStavelot66006.30-22216.260.502020
CASIER RECYCLINGDeerlijk5545285.12-581392.9759943657.6537.502019
GRONDWERKEN WIM VAN HECKELievegem218854.002261.002019
DE SUTTER BOUW & TECHNIEKAalter23057.66-16462.362020
P. BEEKERS BELGIELommel29759.613284.292019
Etablissements Mazuin - Neuville FilsFosses-la-Ville94728.57-113152.217.302019
L I VEupen-2372830.26-2504969.202020
Michel LecrombsMarche-en-Famenne2214614.35411261.9027116577.808.002020
POLE-POSITION CARSTorhout514302.6341119.752.602020
GARAGE SELLESLAGHSKontich484529.86128598.884029810.9518.902019
A.B.A.S.Brussel-19397.21594.462020
A.M. BUSESPelt1781323.69215522.933.902020
ACHTEN PAULHasselt93931.5210553.272019
BATIFRANCOQuaregnon48631.0017135.000.702020
Jomaa ExportSint-Jans-Molenbeek40675.895042.40717050.612019
LAPERE PATRICKMenen1361336.1822292.3014.702020
FX Automobiles - FX TransportsSoumagne160684.0722352.020.102019
JONCKHEERE W. & ZONENJabbeke112912.155180.032019
ARNDT EricHamois72512.2318546.832.002019
BRECORECMeulebeke389551.662702.352020
T.T.M. PARTSBree190451.6021770.822019
MOTORS THOMAS G.Stabroek197249.0632264.504.402019
DE VOS LEASEMerchtem-9329.31-3913.342019
AMEYE ALGEMENE AANNEMINGENWevelgem131694.5814466.514.802019
ESPERANZADendermonde-43368.116677.872019
GARAGE DEMEERHerk-de-Stad90786.3216275.002020
GARAGE DE VRIENDTLiedekerke44979.95497.862019
MANUBrussel627085.9480378.972298960.241.002019
PG - CARSAlveringem2272027.34980255.223151906.243.102019
SPORT Cie DISTRIBUTIONDinant35687.234925.320.802019
SCHEERLINCKGeraardsbergen12140580.00819199.0012240585.0022.802019
MEGA CAR LIMITEDWaterloo19007.2037790.07159176.482019
RENARD TONYVielsalm963758.6186428.604.102019
CARROSSERIE VANGELOOVENGenk309107.4811408.088.602019
LIMAZONSint-Truiden23592.904211.451.002019
ATELIER AUTOMOBILE ALAIN LAFFUTHamois348647.9412988.593.002019
EUROPE CAR CENTRE GARAGE AUTOMOBILEElsene87817.45-16126.112.002019
AFBRAAKWERKEN EN CONTAINERDIENST 'S JONGERSHeusden-Zolder-1198.47-20004.481.902020
DAS FRANCISLummen63629.054463.232019
Carrosseriecenter DBCHeist-op-den-Berg-28364.717923.091.002020
CATA BIKESRoosdaal59767.6031634.762.602019
GLOBAL SOURCE TRADINGSint-Martens-Latem1125625.6967124.972019
A.T.R.Sprimont492264.0036863.003.002019
BOUWWERKEN BAETENSLierde182543.04-11757.172019
MALHERBE A.W.Jette-6655.2811194.482020
POMI INVESTMENTSBrugge14637.0027328.000.102019
ABSTRUCTHolsbeek244391.4024982.922020
ANDRE CELIS - TRANSPORTLubbeek1177795.3287254.9242.102019
AB AUTOMOTIVEVilvoorde1791349.125759.3846265123.9938.002020
D.E.G. CARSMaasmechelen175127.5129153.162019
BOUWWERKEN PETER MAESIngelmunster563847.796865.202020
DENONVILLECouvin489267.7284855.157.902019
AUTOCARS BOURDONCouvin733048.6588879.751792740.0916.702019
C.L. PROCARGrâce-Hollogne82637.00-3966.002019
NEIRYNCK POLGenk365032.5191027.162020
AUTO'S PASCALTessenderlo24561.8311086.142020
J.R. EAGLE COACH EUROPEGlabbeek-137808.06-6159.702019
VAN EECKE JORISLo-Reninge253766.12100026.292020
Sea.MC ((SEA. MC))Mechelen116850.02-8512.322020
DELAN INVESTDilbeek585700.0680059.882019
D.V.A.Boom80792.9928568.662020
HUGO MARTENSBrugge1067211.54239640.413.002019
ASM HANDELSONDERNEMINGBalen8279.23212.292020
SECREMODilsen-Stokkem67266.31-208.152020
HYDRO EQUIPEMENTAalst126211.6026610.502019
ROBERT MATHIJSSENPeer120097.162809.401.002019
CALIBERSteenokkerzeel834732.21127427.493.802019
BELGIAN BUS SALESHaacht814473.13-782714.4112464758.7710.902020
CARROSSERIE MARTINHerstal284724.93-218189.309.602019
P.V.I.Ieper84026.16-29179.752020
DiamondRoeselare-32196.5014770.272019
ALGEMENE BOUWONDERNEMING DE SCHEPPER - VOETMaldegem282963.69-93870.4514.102019
DAXDiest-236059.032202.260.502020
FORMULA CYCLINGLo-Reninge1844653.39662460.8715277574.098.402020
SLIM CARSCharleroi75899.6318321.442020
JODAWachtebeke21538.1517289.642020
VIT - R.T.S.Hamont-Achel68174.645508.980.102019
HERMANS JOHNNYTessenderlo390515.61570.662020
MAERTENS FILIPRoeselare1444434.6546030.152020
STANDAERT LALEMAN INVESTAssenede481358.4858540.371.002019
VERSTRAETE WINOCLeuze-en-Hainaut193396.006242.00487372.002019
CENTRACAREupen893942.53-103494.2122964460.7541.002020
HERWEYERS INVESTSint-Gillis-Waas463326.2319363.112020
GARAGE HOEYLAERTSKraainem551716.8247710.661.802019
FLANDRIA - LEASEIzegem2315764.04555.582020
Ceenaeme Didier MotorsIchtegem108789.8916923.892019
NEGOCE AUTOHouffalize44934.802336.852019
A.L.P. CONSTRUCTFlémalle22255.017980.742019
Garage W. DeschuymerOosterzele914384.08131831.522.702020
CAO EMERAUDE CARWanze236547.691669.414.002018
J.T.C.Profondeville1382.0046.00335134.002019
AMMOURI CARSint-Jans-Molenbeek35818.0019442.002020
KEERMANBrugge-17589.001008.0036308.002019
VERLIN CARSDentergem94228.165639.512019
GARAGE SONMEZSint-Jans-Molenbeek19403.374719.8734027.952019
WORLD 4X4Genappe117134.822199.970.502020
VAN BOUWEL, VERKOOP EN SERVICEKapellen371373.0235078.1915.602020
A. DE BUCKKaprijke827995.65214964.950.602020
MAZUIN FOSSESFosses-la-Ville9434009.71464208.4619.302020
GHI - DECOR INTERIEURINRICHTING CLOETENSMerelbeke59502.03-68460.051.002020
Vehicle and Trailer ServiceSpiere-Helkijn6403895.60878686.3311334088.9536.002019
CNUDDEOudenaarde452477.2920118.1214.802020
BRUSSELS TRUCK CENTERDilbeek521408.58-313947.9314112064.2329.702019
YPRAUTOStaden1880773.34200063.888121265.691.102020
RENTAL & LEASE HONI BELGIUMSchoten201448.2136418.852020
DewatruckWaregem178434.6110664.752020
NEWTONGeraardsbergen991835.98-30249.102020
Garage - Carrosserie SchokkaertNinove1091641.0028539.009319359.002020
REVIERSBekkevoort80883.23-4275.102019
PAESMANSHasselt4641666.42366621.5251311977.7855.502020
D.B.C.Genk1017420.2356839.251.002019
Karremans PaulAarschot320821.9343676.060.802019
LUMOAntwerpen-46840.022948.612019
GARAGE CLAESKENSScherpenheuvel-Zichem322103.65572.2413.802019
Car & Truck RentSint-Niklaas461601.40709.282019
AUTO GALERIE SEDATBrussel279169.0064251.009.102020
GRANDA MOTORCARSHeusden-Zolder691603.23-16656.482.002019
TUYBENS HONDA CENTERZottegem403626.954310.215.302020
DIESISLennik179409.3545838.012020
Vanhoo CartradingWevelgem527206.7911633.254.202020
BOUWWERKEN LEO DUJARDINDeerlijk248824.303778.122019
HUNNINCKGeraardsbergen60928.7616534.132020
AGRAR TRUCK INTERNATIONALMaasmechelen114971.444644.170.302019
TERRAGOGrez-Doiceau391861.5012531.572019
GOEMAN & C°Gent-66512.16229.282019
GEBROEDERS MAESPutte-55879.40-18085.282020
DEKYVERE THIERRYWevelgem786466.8653309.512020
P & P BUSINESSRanst-37606.00-19764.000.302019
PARADISGenk427175.3244972.202020
V.Y.B.Y.Tienen1192156.8768587.3022935013.074.002020
PHOENIX CAPITAL PARTNERSAnderlecht62747.7414438.422019
PHILIPPE THUNUSVerviers-5989.985418.040.302019
FEYENHasselt166988.21-958.552020
GARAGE CROONENLommel1499297.57110137.109.502020
FOURCARSint-Jans-Molenbeek829.51-139.892019
WALDINGKruibeke16486382.50412744.371068787.096.002020
LIMPEX EUROPEBocholt163875.2236538.882019
ENTREPRISE DE TERRASSEMENT ET DE DEMOLITION J.M.S.Theux139087.389588.212019
AUTOINVEST WPLontzen-26469.1022704.142019
OVERBROEKS CAR CENTERBrecht130336.384176.021.502019
BRICKS & POOLSGent14848.2522754.032020
AABIKRanst186967.4729991.904.102019
CBB ART-LODGEZandhoven1064074.00-77623.001.002020
DC RecyclingGrobbendonk1234557.93356121.114791567.163.102020
StuffBilzen3832.493419.772019
CARNOTWezembeek-Oppem-132800.246.890.702017
ALGEMENE BOUWWERKEN VAN GEELLubbeek31978.9310690.882019
JABOTBrussel407454.00-27450.0010.202019
Belgique AutomobilesWaterloo1143.00-6799.002020
BENNY'S JET STORESint-Gillis-Waas189976.535704.540.802020
FrechriStekene226122.43126538.962019