Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 45201 Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
Verbrugge Internationale WegtransportenGent90029095.01473993.492943599.6010.302019
LUXAUTOWaregem3498905.50353557.2222058692.7132.802020
Garage Auto-PalaceWetteren52094.1831649.663.702020
AUTOBEDRIJF CAUDRONDendermonde1002882.9415729.462.302020
den HartoghLokeren765825.7089214.293.502020
Central StationZottegem266599.0023761.002.002020
Garage Sint-ChristopheKruisem4729.111965.062020
STICHELMEYERNinove102148.793258.871.002020
Garage ThomaesKruisem137500.001059421.912021
Autobedrijf EuropaAalst682845.48-44149.055.602020
GARAGE DE RUYSSCHERLebbeke313623.6628209.421.802021
Garage Central NinoveNinove1014489.0778182.969.002020
HEDIN AUTOMOTIVE AALSTSint-Niklaas1058090.00-1156517.0044222743.0066.102020
RobariErpe-Mere684898.15-118081.712.002020
VAN GANSEN DEALERSHIPAntwerpen22820.83-151673.4510.502020
Etablissementen Van der HaegenAalst2440986.86528249.1818196516.9129.502020
AerotaxZaventem582712.7215098.452019
VAN HOVE TRUCKCENTER LEUVENHerent396055.01-48810.292021
Garage CentrumZaventem114870.0211292.153.802021
Garage Van Ermen-VandenbemdenZaventem86884.002358.002020
DE WOLF MEISEMeise91736.22-11818.072020
Publiciteitskantoor van VilvoordeVilvoorde112311.323505.402021
DE VOSMerchtem537716.213650.322020
Thomas AutoMerchtem510337.3037915.533.602020
HockéSint-Agatha-Berchem7953916.1257535.6615099194.5134.902020
Modern ToerismeDilbeek6311308.31625040.0712394355.05136.302020
ROBOTMechelen412707.44128245.833.002020
Van Mossel PAGAntwerpen402001.07-70492.9514250458.8516.102020
Vermeiren PrincepsBornem5371344.60321867.5110136262.2217.902020
AM MICHIELSWillebroek3455801.22195688.016755323.762.602020
Atelier MoensMechelen398600.8144755.651.002020
Etablissements FestraetsMechelen1974135.9053218.252.002020
HANSWIJKMechelen11099354.621022666.1149627406.9139.602020
Garage Jacobs en VinckAntwerpen-20724.12445.502019
G. Lambert & CoNamur4011821.93109575.8524054613.1332.202020
GARAGE ROOSELEIRLennik444087.23-10438.502020
Van Mossel Xbus BelgiëAntwerpen717565.60655016.683.802020
Garage MeelbergsDiest2018673.825729.352020
ASTIACDiksmuide-274039.9612306.001.002020
Garage GilbertZulte202924.86-27638.296.602020
HEYERICKZulte-356765.49-938415.674625538.3288.702020
VLB CARSWetteren311017.0627296.410.802020
Etablissements WillemsMons3648337.64269945.9019478122.4440.302020
Etablissements A. LegrandMons90176.307128.381.902020
A.M.B.Mons8340703.862510895.409778396.8524.102020
Etablissements DevergniesLa Louvière3497128.00600158.0023924109.0029.102020
FergaSoignies56893.00-3514.002021
Garage du ParcBraine-le-Comte-111786.00-31285.00230887.002.002015
Entreprises LaurentBeloeil28023.702647.982020
Garage DelecluseMouscron341941.0019108.001.102020
BERCKMANSLeopoldsburg491335.00-242710.4612.402020
BANDEN DE CONDESint-Niklaas-1030193.75-954737.2119447458.0077.402020
Garage T. GeorgeZonhoven288570.658388.592020
Garage Van Der StukkenBree1059473.5524581.001.902020
G & G CARSNamur3990492.74235420.5939046122.5827.102019
DECLERCNamur6730878.98157048.3932680530.9935.702020
STEVENYNamur2768440.04513721.5691367863.66132.202020
Etablissements LatourNamur1200762.87443436.732021
Autobus LatourNamur1368512.93-31673.498094212.0973.202020
EurotoHannut58609.627390.632020
SCHYNS HUYHuy3908807.27199914.1626270791.1025.702019
GARAGE LENS MOTORGrâce-Hollogne2354261.36614426.2729444460.5063.602020
AUTOMOBILE LAURENTSint-Lambrechts-Woluwe85471.50-7421.152020
European Commercial OrganisationSambreville578257.6321399.452020
MERCEDES - BENZ WAVREWavre2139482.33-287067.4134189116.9429.702020
Etablissements HermandOttignies-Louvain-la-Neuve406181.00214433.0019666415.0039.002020
SocaroRixensart181563.891928.521.102020
Wavre Diesel MotorGrez-Doiceau603963.0022506.001.002021
Entreprises KoeckelbergCharleroi12464199.001730607.0034488554.00132.302020
Garage LatelierCharleroi148417.267872.680.502020
Ets Colson et filsCharleroi729618.36-509712.7626307732.7445.402019
Bullman SACharleroi3296154.40348289.3872307454.0875.302020
Etablissements Gustave GoyensFontaine-l'Evêque1549793.0072764.001575398.005.002020
JAGUIMMOMons1475791.1145685.562020
Aisin EuropeBraine-l'Alleud105605978.387245503.08253148835.5094.702021
LA CLOCHESeraing596223.7793908.236190386.6718.202021
Etablissements A. RansyVerviers158876.0013936.001.802020
GARAGE MALMEDY MOTORMalmedy658861.92131959.417.102020
SOCIETE DE DISTRIBUTION AUTOMOBILELiège846719.573216.144.102020
T.C.M. CarsVisé6163750.43-465920.001282417.4118.902020
Automotive Performance Parts BelgiumEupen16640.58-113473.722020
RENAULT TOURNAITournai4636246.00569596.0016182528.0019.302020
Technique-autoBernissart157693.7518244.572020
Dinant MotorsDinant658889.08155991.539.002020
Ateliers LéonetLiège-319714.37-380262.402021
Société de Commerce et D'Industrie automobileHannut217876.43-30150.867477941.9113.902018
Scania BelgiumBrussel8425738.6515528708.38281705126.99382.702019
Etablissements DenutteSint-Pieters-Woluwe359329.9442327.932020
IVECO BelgiumDilbeek35992080.182852394.49257715789.1251.102020
DEPANNAGE R. LA FRANCEVorst1819483.72135202.587.302020
GROEP GENERALFREIN STAPPERSSint-Pieters-Leeuw1507472.03212195.6721.002020
GARAGE LAHAYEBrussel-69303.00-486.002018
Ateliers LambauxWezembeek-Oppem23516.005663.002020
Grand Garage MontaldSint-Lambrechts-Woluwe68708.2526504.492020
BK ArchiSint-Agatha-Berchem-26170.627316.682020
M. VANDENABEELEIngelmunster8414106.76810526.2020194992.8962.002020
Flandre ParkingBrussel63670.93-17913.332020
FCA MOTOR VILLAGE BELGIUMSchaarbeek2248135.25-2149468.4039853288.6861.302020
Depauw Engineering BrusselsBrussel18921.2731582.002020
Garage FrancorchampsAnderlecht1045030.67-16547.262020
Garage DidierUkkel13015.032742.49150934.442020
Garage PigeonEtterbeek1601954.6615485.668.002020
Carrosserie LongchampUkkel108432.9673448.596.502020
Garage MontanaZaventem1973142.8519763.6812520741.378.402021
Peugeot Distribution Service - Peugeot Distributie ServiceSchaarbeek13673217.97244936.50273360464.82344.502020
TOURINGBrussel40936138.79-2416014.8327288679.82219.302020
Cosmos Garage, Etablissements A. Vanderstichel et CieUkkel3227613.38100114.092020
ZieglerBrussel18219755.32710862.91119037787.18319.702020
Keerbergens TransportbedrijfKeerbergen1019828.58-100766.010.602019
JESPERSHeist-op-den-Berg101181.55-84482.012021
Carrosserie G. FaesBoechout583971.82137463.7912.102020
GroeningheKontich-85783.97149406.452180835.8318.302021
Algemeen Autobedrijf GenvaKontich-112799.62-133004.873.602021
GazoluxSint-Katelijne-Waver-31848.27-63777.354.402020
Garage MeulemeesterSchoten275519.2242986.372019
Hedin Automotive BrasschaatBrasschaat3337529.00492828.0082456157.0029.802019
DE LIM - MOLMol702383.81-58416.6111.302020
Svejor InvestTurnhout512960.91-130210.588.502020
Ets. AntonisTurnhout118.70665165.002019
Garage Van De MerlenAntwerpen213617.37-46564.714.202018
Radiatoren Peeters-Van TongelAntwerpen1638782.78148688.653.702020
Garage NawrotRetie204328.64-3247.412020
Garage De KortBrasschaat1879361.05124306.5728840157.8641.602020
Garage BelautoMortsel523627.9321149.282.702020
Hermesse, Romain et TzenoffLiège81244.73-57624.592.602020
Jupille-AutoLiège87347.24-3691.182020
Etablissements Henri SpirletVisé646424.0813974.3411.702020
Compagnie des Autobus liégeoisSprimont8287882.67783625.637914249.8280.502020
Garage de la ClocheLiège-3449621.00-255.002018
Jemeppe-MotorLiège-755430.63-564423.067.902018
Etablissements TruilletSeraing195357.00-23359.861.102020
DEPANNAGE 2000Antwerpen5991514.38303687.865998500.2231.202020
DEPRINCELier210312.842224.722020
Hedin Automotive LierLier1698520.00364115.0014993133.0016.602019
Van HoolLier99400587.44-55432085.19411398993.653049.402020
VAN HOVE MOBIELBerlaar352019.7413792.121.002020
AUTOWAS DEN HEIKANTZandhoven215668.7236028.451.002020
CarlomaWommelgem1138741.79137401.482.002020
GARAGE LIEVENSGeel659757.24-109578.482020
Janssens-GeerinckTurnhout7098829.20425521.524.802020
Klaasen en CoRavels28788606.98278230.6344079301.32126.502019
KC SolutionsHerentals2732132.05179858.212020
Etablissements DehonLiège-2692807.06-30884.202019
Jorssen ZuidAartselaar3327134.781401377.4399220098.5343.802020
CRYNS BEHEERLint1000822.49-26229.312020
AERTSSEN SERVICESStabroek1678239.44396390.7436493187.8056.702020
Jozef Weyten en ZoonAntwerpen65093.93-568.302.402020
La FlècheBertrix671216.0466812.376.802020
Garage LamborelleTintigny179498.0018829.002020
PICARDMarche-en-Famenne2811914.46-70885.9228342130.5123.002021
FRANCOIS ARLONArlon264910.27136607.1210.102020
JL CARS SPRLVisé212398.9833160.010.000.802020
Van Hove en CoGent6329484.94552300.325950543.4668.702019
Permeke MotorsAntwerpen1068650.00-33658.0038896945.0019.702020
Etablissementen O. BreydelsAntwerpen-211418.22-70368.912.802020
Garage CongresAntwerpen790061.91-68846.412.102020
CORZYAntwerpen40399.34-17380.98171008.052020
FORD MOTOR COMPANY (BELGIUM)Sint-Agatha-Berchem18651186.422169787.39672272115.8248.602020
PashuyzenHamme (Vl.)83059.30169360.832020
PAGI-transportZwijndrecht136051.7014455.002020
AUTO-BUS ONDERDELEN SERVICESint-Niklaas219694.1219363.711.002020
Garage MeeusTemse687125.5343639.911.702020
Garage ReynsBeveren51152.009891.002020
IrotexSint-Niklaas-68174.01-40759.472020
Autohandel en Garage BooyJabbeke-274176.111430.480.002020
't HooghuysZuienkerke1923158.20-8577.782020
GARAGE J. DENOYELBrugge1285969.45-4686.902020
Garage ScheerensBrugge3785867.69319200.7440034271.6428.102020
SWDHarelbeke579699.48-56261.680.502020
Unicars BruggeBrugge2006090.00155190.0019146050.0018.602020
Transport ANdré DenysPittem459739.2759627.105.702020
TURBOTRUCKS TORHOUTHooglede12277675.114018.442020
GARAGE MARCEL VERHELST EN ZOONTielt3243278.02347291.0228331909.7619.502021
Garage KruiskalsijdeGistel132967.251122.651.002020
GROEP LINDENOostende4442645.62405416.1753016759.7829.402020
GARAGEBEDRIJF VERHELST EN CIEOudenburg1036198.38121458.0024.002020
BANVERCOOostende1409788.38-24699.3612.702021
Etablissements Chr. GoethalsWevelgem-316086.82-296.482020
NovabilKortrijk4391561.2274300.4140668853.8054.802020
Tack GebroedersOudenaarde1711591.301716.542020
VERBIESEIeper434571.1447079.494.902021
MONSEREZ IEPERIeper1705880.43-1467.2114812768.0216.402020
Garage-Carrosserie LagrouIeper2161668.9583239.235.102021
KatrivaDiksmuide776660.43206709.122756686.8224.702020
Flandria TractorsRoeselare37409.00107.003000.002020
TURBO'S HOET TRUCKS-TRAILORS-PARTS & CONSTRUCTIONHooglede4375935.78-555005.1010245909.6771.402020
Garage HeyndrickxRoeselare1686458.81202197.664155858.012.302020
Garage Ma CampagneIzegem2472211.41363672.0213.502020
VENIGent30069.91-117010.372020
IMMO DE GROOTEOostkamp698974.07-25381.212020
GARAGE DEBOUTTEDiest2070613.79111402.0512185351.7427.302020
Jos Van ThienenTessenderlo246797.38124359.502.302020
Etablissements François Cardona et DeltenreNivelles123268.48-1039793.527942217.83107.302020
Etablissements BounameauxLiège3469160.7813561.0828071228.1151.502019
Société anomyme des autobus régionauxKelmis11705496.6862140.237549018.1186.202020
Etablissements PALM - SEVARWelkenraedt186620.0997492.721.002020
Garage des ArcadesWatermaal-Bosvoorde-47661.0739105.122020
Garage VitalHove282995.969280.082.202020
Transports PenningTintigny21945395.78-476852.0920776646.46223.102020
Garage HoutmanMortsel322419.8146512.672.002019
Park MotorsTurnhout4280933.8457988.4019953255.9331.602020
Morren MotorSint-Truiden4395364.09161632.7524648149.2432.002020
HinssenAssenede296285.8536999.262.302020
VaderaAartselaar-46984.959627.112020
VEREECKEHarelbeke1873174.05-532879.5318124544.72136.702020
Temo GarageTemse146265.1543985.031.002020
DE GRANDE CARSBrugge4552702.30511633.4929674937.7625.602020
Reniers en CoLanden707203.7213162.242888604.4515.602020
Werkhuizen AertsHerselt158930.342494.552020
Garage LavrijsenGeel4745328.58-33910.317462289.8226.002020
Werkhuizen Frans StevensAntwerpen-355981.32235898.853.802021
Vervoer Van DijckHoogstraten1233907.47368083.0425.002020
Paul KeuleersAartselaar2271705.74150108.7912.902020
Etablissements S.A.S.Hannut1034077.005760.008.902020
Garage Juma LeuvenHerent3824307.561289558.8244335315.7345.502020
Transport BellekensTurnhout819639.95-223864.2919.702020
Yves TransportBeernem382550.96-40823.680.402020
VANGAEVERWaregem1848797.801419072.4315394396.7424.102020
ElectromobileWaterloo87285.5214827.182020
VernaeveMerelbeke7171555.141063755.1336873486.6341.702020
G. DebersaquesDestelbergen1044622.8644235.442020
Anciens Etablissements MocarSint-Jans-Molenbeek-12927.24-11498.282020
PC Paal-BeringenBeringen3524906.801170365.1329477528.6023.302020
Garage MortierOudenaarde485911.3156027.754.602020
Etablissements Leblicq et VanhammeWaterloo-50424.766404.672.002020
Racing CenterAntwerpen640755.6516681.616.902020
Etablissements LavotoBinche298302.03345.761.002020
ENTREPRISES BECKERSVorst72663.00-4063.002020
ONDERNEMINGEN BECKERSVorst72663.00-4063.002020
Autobedrijf Vande KerckhoveBrugge610817.7935506.574.902020
D'HONDTZottegem4265681.642150346.8846985245.2647.002020
Garage Carlo DeckxAntwerpen1159309.11122409.5111.702020
OLIOFleurus-17939.832630.952020
Deleersnyder GentGent838801.2264763.6115.102021
Garage De CosterVilvoorde80479.95-6296.762020
MadouLedegem453051.1612655.552.002021
DEVOSWervik-594315.0074893.008119.002017
Etablissements A. JassogneGembloux1194498.5715000.092020
Vervoer en Handel Ostyn en C°Kortemark383082.0020093.001.002019
Atelier Janssen KaulilleBocholt7306196.86867764.3837418031.09214.902020
Limburgse Auto CentraleHasselt299046.142683.502020
AUTOBEDRIJF VERMEIREOostende3580334.71-243416.329432858.6122.802020
GARAGE CELISWijnegem1758540.72243433.680.602021
WAFKruibeke2961512.27282227.069990019.6743.302020
Garage CouvreurKnokke-Heist-18567.18-1620.502020
Garage VerwaestRetie9147.304903.792020
Garage De PrinsZulte2444017.51353934.8914.202020
MATEBOIS SELF-SERVICE LA VALLEEHastière757918.5470382.7715.002020
Etablissements Pierre OhnEupen1216193.8220774.4615.102019
Garage PeetersHerentals2768300.30272013.4612023842.3116.302020
VAN NOORT TRANSPORTENDuffel176307.9045603.562.002019
GARAGE VERSCHAERENHeist-op-den-Berg801611.27207023.3213366990.1414.902020
Transport Van SteenStekene3629132.00533331.0031.502020
GLASS PARTNERS TRANSPORTSFloreffe826784.9151499.3414.402020
VERGOTTE GARAGE KARROSSERIEWaregem4246904.01207398.6227492957.1123.102020
Ets. Vanmoerkerke en zoonRoeselare529346.47-3128.744.202020
Garage Docx N.V.Lier1699898.40-245406.032020
BECARGeel1314943.0077899.002020
Garage de l'EspinetteWaterloo129665.0018669.00368303.002020
Garage PiessensAntwerpen314311.21460200.621.002020
Garage Van TrierKalmthout9426894.7677430.789833232.0216.202020
DELBARMenen16060764.47573813.9848.502019
GARAGE VICTOR VERCAMMENZandhoven767820.8387632.404.702020
Garage VandenplasTervuren738917.02-3606.967.702020
Karl Backes und CompagnieBurg-Reuland254078.69-17907.530.502020
CENTR'AUTO CHARLEROICharleroi1975702.49908411.6255607060.4761.402020
VAN DEN BROECKDilbeek1354438.74750910.5036831165.6729.902020
Garage Vernaillen en CoNinove1678090.4574964.968.002020
GARAGE BOLSRavels339242.7451340.753.302021
Etn. R. VynckierRoeselare854452.12-11509.831.802021
BRUGSE BANDENCENTRALEBrugge2179187.77124110.5212.702020
Garage Koen De KortAntwerpen-170082.996383.221.002021
VANDECASTEELE TOURNAIKortrijk3858361.48120577.0947051501.1049.502020
VANDEZANDE BVBADiksmuide4454710.78232435.0551.702020
GARAGE VAN DEN BRANDENNiel439706.4049494.812020
TRUCK CENTER JOSTAmel3782017.8776473.9711312552.6026.202020
Garage Kerschot-Gabriels en zoonAntwerpen348547.6339070.820.202020
VAN LAECKE LUCZedelgem2044637.45218487.777.802020
Etn. RUTSMol-8834.39-62547.243.602020
GEGONamur263679.4899481.3715.102020
FASHION CARSDiest-28879.71-33441.082020
Garage WillemsGenk5040165.16165853.6435298492.3950.302020
GARAGE HENCKAERTSDiepenbeek171164.5582795.522020
Garage BoetendaelUkkel74040.10-23391.742020
Auto Centrum ZwijndrechtZwijndrecht796331.2952781.188.502020
GARAGE BERCKMANS LOMMELLommel757902.28-2846.612020
DE REISDUIFHasselt529961.05-4065.684.002019
Drongen MotorsHalle-18066.72-52560.7280937.110.702020
Martens TraktorBree846528.9840853.3413.202020
GARAGE JEAN-CLAUDE SIMONProfondeville201978.0039063.002.002020
Garage MioliNassogne2776940.18688586.2420077152.4044.802020
Garage du StadeAnderlecht509696.1024644.441.602020
Peeters-SmetsMechelen9358.48-13495.782019
Garage Brackman et filsPéruwelz695874.0059301.0027.002020
Automobilia CarsKortemark2479298.75255108.748035859.998.702020
GeenensFlobecq2226607.01642902.257391199.2461.502020
GATO MOTORSBorsbeek-39998.388999.662020
Autobedrijf VankeirsbilckRoeselare434750.8153.802.802021
Garage CoulembierKortrijk262970.1590358.213.402021
CARCENTER STVMenen202864.5721610.330.102020
Decoster A. en zonen - Decoster A. et FilsSint-Jans-Molenbeek-178268.19121562.052018
Ets. Bruynseels-De SmetAnderlecht561449.28-79683.551.702020
RedeltransMenen1634606.00-156751.009.102020
MERCEDES-BENZ DROGENBOSDrogenbos3095176.84-1303448.5055029651.6872.702020
DalorRanst488706.8064690.852021
Anciens Etablissements VandervekenSint-Lambrechts-Woluwe-674198.92-117025.603.002020
BugaWesterlo3152281.14264385.8021165203.3519.202020
MIDASAnderlecht284295.06-416917.933547436.9844.502020
Garage DeketelaereZedelgem2608172.49124090.436.802020
GANDACARSGent2791762.00190290.0035.202020
GARAGE BVBA VANDENBROUCKEWaregem713188.8457715.291.602020
TOP MOTORS ROESELARERoeselare2671999.73368913.0442310821.3640.502020
GARAGE AUTOVILLonderzeel3092554.65178816.587.402020
S.A.BILIA EMOND BELGIUMArlon9569787.00182766.3674478285.98101.702020
VAN OSCH en ZONENHalen3439151.61342969.4432416072.2847.902020
BELSDilbeek338780.435183.102020
I.C.P. BVBAGent136574.609521.622020
MAN Zuid vlaanderenWaregem1335355.00164201.315.402021
GARAGE GYSENSZele191868.248504.422.902021
Garage GeeraertsLennik1676475.5476696.4817931966.0523.202020
GARAGE DEGRYSE FRANCOISIchtegem620361.228998.702020
Noiset-LatourFauvillers398194.0069302.007.102020
GARAGE GEURTSHeusden-Zolder1021061.1938560.298.502020
AUTEXGeel94601.3525491.160.802020
Garage LouisSchaarbeek3192514.84-2517.452019
Garage RodenbachRoeselare75826.008597.0011812.002020
BUGA-LIMBURGWesterlo1676957.06206953.2918.102020
CARROSSERIE KARREVELDJette3912976.40345992.8931.902020
GARAGE VAN DEN KEYBUSSint-Niklaas1564799.04415832.6414993563.4927.902020
ERIC BandenHasselt381894.531662.324.302020
ROGISTER LOGISTIKWelkenraedt577896.40-182057.4014712934.2465.702019
BLUE RIBBONPéruwelz536611.1835292.956.402020
DUFFELS AUTOBEDRIJFLier-108577.19-11915.094.002020
GARAGE KENISTurnhout7056185.421072856.2860001272.2741.802020
Autohandel O. CocquytBrugge7825678.76213693.5934973909.7342.002020
Garage MiraAsse-36709.18-2095.192020
Garage PetroonsHalle35668.987748.822020
Garage GHYSELINCKEeklo138111.26164275.322.802020
GARAGE ROUSSEAUTournai3702251.55328313.2114033501.7330.402020
GARAGE LAMBOTTESchaarbeek67383.091957.552018
GARAGE H. GRUGEONVorst-16263.423797.612019
TANGHESteenokkerzeel14135707.96-480372.7938720570.5135.202020
Auto-SudGrâce-Hollogne-8288.4511611.5677783.472020
FAMENNE MOTORSMarche-en-Famenne952893.77231615.955.102019
Hedin Automotive SNLSint-Niklaas9739180.002059779.00111158760.00145.402020
Etablissements ColsonCharleroi387780.006640.001137338.0012.502018
Garage DeceurTorhout402526.1111375.421.002020
FALCONS MOTORSHalle1082886.82647627.0410.402020
Garage FlandroyEvere70327.3511223.542020
VANOMOBILDeerlijk10049488.702115897.6449020200.6944.802021
GARAGE VANHOLLEBEKEKortrijk-47410.83-4253.452020
Etablissements J. Descamps et FilsRebecq129866.0039179.002.002020
GARAGE P. SCHYNS EUPENEupen1965543.02106112.8422238270.3328.102019
Garagebedrijf NOSEDARoeselare220272.47129217.861.702021
MOEYERSONSLonderzeel1700508.86246739.4927.002021
CAR-GLASS-SPARES AND REPAIREvere-136862.00-289.002018
Grues et Matériel forestier DeomLibin7447694.402719688.8230895627.6553.802019
ROGER STEVEN S.P.R.L.Dison-4815.652019.282021
V.W.-AUDI CENTERBalen489074.3023558.495.002020
SERNEELS HEIST-OP-DEN-BERGHeist-op-den-Berg432378.6337673.347.302020
Garage RoelantsDilbeek125980.5226098.722020
GARAGE ANDRE VERSCHAETEKortrijk177796.796582.660.602020
DuaWijnegem739275.4313184.682020
Bandencentrale Van WassenhoveIzegem800092.5572878.792.902020
GARAGE VANDECRUYSNijlen1526458.65117083.956.402020
Subaru BeneluxZaventem19029759.00-773982.0020744701.0011.602021
CAZIERSchaarbeek348709.00-4035.002020
BERTHELSDiest309925.9129787.192020
DE STERSint-Niklaas465955.97-7397.411.002019
BANDEN DE BRUYNWesterlo970721.2794937.363.902020
Etablissements Pierard frèresCiney592215.7846166.128.602020
ETABLISSEMENTS COUNSON ET FILSTrois-Ponts120899.189500.651.702021
Etn.Monserez Jean-Pierre en ZonenKortrijk-16038.93-1506.942020
VIBOTECAntwerpen240506.14977.092020
GARAGE EDWARD MIERSAsse1040742.3635728.9125.802021
J-Wheels ImmoLaarne158931.36-57181.982020
Garage Van CampAartselaar2630554.27442813.392020
ROGIERS DENDERMONDEDendermonde1607136.89146778.5917516729.1318.702020
Firma TulpinVeurne1347397.47117936.157.102020
Wilms & CruysberghsMeerhout19242.32-13559.742021
SA Garage Edmond RohenWelkenraedt2791341.7658666.748440180.4321.802020
GARAGE MARRANNESKoksijde1044427.8977324.7311132826.5114.502020
GARAGE JANNISPelt213367.0048427.002019
WERKHUIZEN ALLEMEERSCHDiksmuide3222279.46335750.286369077.3040.502020
De Smet BrusselsHalle1036750.4991325.8938117267.6343.002020
DE WUYTSDessel47239.364998.891.002020
GARAGE J. JACOBSVilvoorde1020853.7171126.721.902020
KAMPENHOUT MOTORSKampenhout33981.0025739.004415324.0014.002020
R.A.C.B. LIEGELiège-492688.3315650.681.402020
Garage Neyt E. en G.Lokeren140370.2735502.6416.702020
CARROSSERIE BROSENS et FilsUkkel302825.8021383.511.802019
Garage De WestlaanRoeselare216469.41804.832019
HISTORICARSMoorslede269423.49-87268.321.002019
Florent De GeyndtTernat403048.23-27912.256.402020
Garage KOCKELMANNStavelot187189.8750746.212.702020
Etablissements DerouckSoignies-286593.60-409633.637.002020
VarocoHeist-op-den-Berg236535.6517314.963.602020
Ets. Willy ReinartzKelmis-29640.66-4843.322021
TURBOTRUCKS HAINAUTLa Louvière995485.21106260.4014103899.4543.302020
Entreprises Michel MOORSHouyet325368.691753.132018
VDL Bus & Coach BelgiumRoeselare502878.6765332.3437.802020
NUBACOGent237032.0737015.88420758.803.102020
GARAGE GOETHALSTorhout266767.54-92011.372.202020
SAN MAZUIN ACHENENamur360905.0550194.577.302020
DEPAS - LEFEVREFernelmont208128.2547704.373.602020
RICCO ARLONArlon6877012.53594639.0928214809.7427.702020
GARAGE DEN HAESE EN ZOONGent152884.0015282.001.002020
Garage De LaakGeel2324087.96352916.2217740649.9256.202021
CAR ASSISTANCE COMPANYTurnhout7641855.78251251.5938119910.8741.602020
CARROSSERIE LIEBENSSint-Truiden863536.02168778.7510.302020
CRETEN - BELGIUMLommel103533.6148806.0314.402019
RUTTEN DIESTDiest2671299.89119739.0215219056.0017.102019
LUDIKHUYZEEdegem185344.22278999.974.302020
Etablissements L. et P. GaspardNamur289474.55-20023.677.702020
S.A. VANDERHEYDENWelkenraedt1840296.8848589.2212.402020
RENARD ET FILSOttignies-Louvain-la-Neuve255319.3437839.322020
DEWILDE MOTOR & C°Anderlecht591205.3936796.082019
TURBOTRUCKS KORTRIJKHarelbeke3733827.09506763.0737167545.2273.302020
Jozef SCHWINDDeerlijk10392.60-4125.262.002020
HERMANS HEFTRUCKSRijkevorsel13672931.072698257.1540.902020
JONCKHEERE SUBCONTRACTINGRoeselare8684996.71-78716.0321000191.77125.702020
BUGA GEELWesterlo228619.523467.953.502020
GARAGE RABIJNSBeringen154265.3328741.074.602020
Jonckheere InternationalKnokke-Heist172481.15-40815.222020
GARAGE MEEUSENKalmthout5355099.841391037.4829689908.5130.002020
CARROSSERIE DAVID VANHEUKELOMLiège115532.68162.582020
JEAN SIMONSAntwerpen-67619.846672.652020
Etablissementen Van der Haegen - AsseAsse364591.015942.382.302020
H.GREGOIRPuurs-Sint-Amands2104702.50905759.1942471020.2645.202020
CARROSSERIE GONZALEZWavre-28232.153966.982020
GARAGE LEBEAUBeersel1156911.08173325.314.802020
UNIVERSAL PNEUSAnderlecht804630.2186927.719.802020
GARAGE VERHAEGHEOverijse1256154.64112088.579.402020
GARAGE BORRYHooglede101112.60-9545.361.002020
ETS F. HEUZE ET FILSVisé346200.4610442.282.902020
Dyna MotorsEcaussinnes130948.1338348.240.302020
Garage - Eclair - ZaniniCharleroi933370.9811726.288.802020
CARROSSERIE SMULDERSPeer480547.0622446.880.402020
DISCAR VERVIERS S.A.Verviers3263845.00368066.0038033418.0042.002020
4ALL CARSSint-Gillis-Waas1405020.50136195.5714.602020
Actif Services & RentingRumst-3153.32-1880.302020
ETABLISSEMENTS SPIRLETHerve1564136.00126700.007.002020
ETABLISSEMENTS FELIX SPIRLET FILSVerviers3705109.82425477.4624392109.2844.002020
ENTREPRISES J. LEGROSAnthisnes1882798.37-4594.6017.102020
RijmaranBrugge235016.0061025.003.002020
TAXIS AUTOLUXSint-Jans-Molenbeek3782689.24-1202427.234839726.86265.902021
MOTOR RACING TILMANBraine-le-Château238131.034114.631.002020
GARAGE VINCENTWanze-111624.00-177808.002019
GARAGE DE PLECKER - PAUWELSLonderzeel10681998.66515167.5912679867.9723.902021
GARAGE LUYTEN EN ZOONHerentals2862276.22166073.666.202020
GARAGE WILLY DE BRUYNMachelen (Brab.)859902.846899.5410.302020
MARTRISHoeselt1434650.73216011.721.102020
AUTOROGKelmis-21150.95-1556.482020
Roger MINYVerviers-74455.6531974.322020
GARAGE MASSETJodoigne223392.0034577.00495028.001.502020
GARAGE VAN KASTERENSint-Niklaas2748066.71113820.3922690256.0138.802020
LENS & CoHeist-op-den-Berg215237.9914647.682019
GARAGE GEBROEDERS EVERAERTAalst138400.832458.142020
GARAGE DAMIENSKruisem155103.70-25576.921.002020
T. PALMTheux2544805.80-470647.0026895883.02267.402020
TV-TRANSOostkamp404926.9077212.662021
GARAGE TORNACUM MOTORSTournai915982.1630064.8621.802020
SOCIÉTÉ AUTOMOBILE DE NAMUR - MAZUINNamur3375568.99565834.7567479678.9260.702019
GARAGE MERTENSOlen694867.96-93135.412021
PASHUYSENAarschot4977927.57-242526.2938861486.6935.302020
H. GeensLeuven422764.486354.582020
ROYAL PROPERTIESBrussel-104592.48-8229.572020
GARAGE ALEX REGINSTERTinlot71814.63703.451.302019
GARAGE Roméo CESCHIATSambreville1364003.56-102079.7811835717.4017.002020
AUTOHANDEL MDEssen22979.0119096.802020
Garage L. BlancquaertLaarne1405854.58288425.7111.302020
DE SMETDeinze61503.4611488.442019
GARAGE DE ROCKERWetteren2383597.1836730.1918961504.6426.602020
AUTO SATELLITESFleurus3709454.632442573.68129789709.49107.102020
EMOCARVerviers314131.12-528277.0029492124.0735.702020
ETABLISSEMENTS SAUVAGE - LEMAIRENamur26233.47557.092021
GARAGE DE VRIENDTSint-Lievens-Houtem792730.7258363.382.502020
GARAGE EYKENSHalen128769.0218939.382.802020
HEUTZ - HOMBURGRaeren104904.9420170.601.302020
GARAGE RIBBENSWuustwezel1300033.4771808.042.202020
HUBERT Michel et FilsMettet95771.43-2219.102020
A.S.B. Advies en Studiebureau Brosens FransHoogstraten182490.1353994.852.002020
GARAGE JAN LAVRIJSENLaakdal1557425.2030998.454.102020
VanderheydenLontzen261767.374158.811.802020
SANDEKBrussel-472434.37-487318.862020
GARAGE LEO JACOBSMerksplas5341219.90468367.4314970514.3424.602020
GARAGE DU HAINAUT VANDECASTEELEKortrijk2707995.26430867.9622668495.8639.202020
Etablissements BERODEHannut978349.0011106.0011.502020
BM Rent by Bergerat MonnoyeurIzegem1180755.05185877.931.302020
SAMMELSMeise1616742.57163456.711.002020
SERGE POWERHasselt174729.84-20304.802020
Garage RomainUkkel67982.3016199.812020
SVS MOTORSMons1438830.91411801.0036987331.0150.502020
GARAGE BILLIETSint-Lievens-Houtem312587.12-3541.6111.402020
CARROSSERIE DE BOUSVALGenappe342470.9510556.634.502020
Garage Blauwe PoortKortrijk106661.5014339.582019
SAINT - NICOLAS - MOTORLiège812194.8290412.319.102020
SMEETRANSPeer530066.8072591.1413.702020
ANDREBalen77820.74518.087.102019
VERDAETPutte123114.007026.002020
Garage Adolf Van hoe en ZonenGent2261135.46105997.9414.802020
AUTO SHOPPING WIJNEGEMWijnegem193829.4881074.6013.902020
Buga AntwerpenWijnegem3097150.00-16528.0032288509.0039.802020
CARROSSERIE KOCHKelmis340667.69151678.493.102020
RAF & CoSint-Niklaas231364.0043372.002020
GARAGE CARROSSERIE PAULSint-Katelijne-Waver371328.8375203.172.202020
Herroelen MotorsDilsen-Stokkem522159.62-298862.8813.002021
RAES BRUGGEBrugge1297316.63280696.0130471577.3026.002020
BAUDOUR DIESELSaint-Ghislain23319.461531.2187308.371.002020
Garage ZillebeekBeveren-48996.17-16231.772020
ETABLISSEMENTS DANIEL PIGNEURNamur-76039.0016076.002020
Garage Devos - CapoenKuurne3011131.60644944.7357934284.8740.002019
GARAGE CHARLES CORNELIS ET FILSBeauvechain1244105.12127647.698.302020
Garage du CentreGedinne2841.00-12330.002019
Garage central SPRLWaimes526840.04-105260.3215.402020
GINION WAVREWavre4606324.9344762.2555655768.9362.902020
Garage VANDENBERGHE EtienneDeerlijk377484.192409.851.002020
ENTREPRISE ROLAND SERMEUS - M. MEDERYMorlanwelz61850.86-9602.082020
Jacques GRASSEREGesves15302.711769.882021
Gebroeders RasschaertWichelen275623.6422610.45509167.142020
Garage et Carosserie NellessenLontzen188067.83-48572.361.002020
Garage DriesenBree3170256.86293680.168.102020
ETABLISSEMENTS HUETMarche-en-Famenne3075367.46373782.2031.202020
MULLENS - HALENHalen1849062.84173198.0416.402020
MAISON DU KARTINGStavelot-62076.73-51808.262018
VERMANTMechelen6430804.301109877.9451155564.8856.702020
Garage Van der SmissenDendermonde754285.3425139.351.002020
ETABLISSEMENTS LEON BRACKCiney76619.00-4770.002020
BOUVY MOTOR CHATELINEAUCharleroi235010.9513582.272021
FIZAINENivelles550207.8567347.448977161.8414.002020
A. DepreytereRoeselare633418.4520751.412020
TAKELBEDRIJF PIERREUXBrussel361427.513824.201.502020
GARAGE Marc ANDREStoumont557169.2160715.273.102020
LIMBURGSE AUTO - ONDERDELENLeopoldsburg506927.4413667.152.102020
I.P.R.Gent2311750.11203031.992019
Van den Bossche J.Gent278989.33-4135.162020
Garage De VoorkempenSchoten162510.54-18104.181.002020
VASTAUTOMons-31444.00-12416.001.002020
Centre d'Etude et de methode pour la promotion des moyens de Protection de l'EnvironnementManage1889054.92422977.5331.402020
MIG MotorsEvergem4489783.962686170.5583742549.2284.002019
AUTOBEDRIJF P. BELLENSNijlen594088.91-2694.222.902020
Carrosserie Hendrickx Richard en ZoonHerselt-357375.09-26272.511.002021
Etablissements BORTOLINHuy3563161.48125062.6924499843.5631.902020
ELBOKAKasterlee1917589.17172983.0145.202020
Autobedrijf Vander SticheleRoeselare2526430.67124411.413.602020
PATRICK SMETS NVLier2044782.38289485.0335221128.7736.802020
CARROSSERIE DE WAGENMAKERKortrijk162263.8110796.062020
STADE-INTER-SERVICESCharleroi1078661.73110113.351470448.1211.702020
G.P. PELLEGRINELLISambreville201232.0050977.002019
GARAGE VAN THIELENHerselt436579.0944965.154.502020
ETABLISSEMENTS MOURIN ET COMPAGNIEAth231838.0011207.001.002020
Etablissements ENGLEBERTWavre45949.22-6885.852020
GARAGE OLLIVIER JohanBeersel4284888.5198804.8217707986.2127.402020
Ets GURDEBEKESeraing16678.801035.7629843.942020
August MichielsGeel258823.69-52745.852020
CARROSSERIE LIEGEOISEBeyne-Heusay-151124.94101840.7512.002020
AUTOMOTIVE TECHNICAL SERVICEErpe-Mere4205856.74-447959.701.002020
C.RO Ports ZeebruggeBrugge33653583.252734327.1678283377.0274.902019
PACIFIC GARAGE TILKINBassenge204186.69-69531.7916.202019
Vervoer Frans GommerenAntwerpen3650420.11537486.8628.102020
Garage Wertz FrèresThimister-Clermont412667.77-13952.302.502020
GLOBAL SUN INVESTGent-12156.3212840.012019
Garage van Servië - Garage de SerbieSint-Gillis (bij-Brussel)-23958.34-14862.652020
Taxis FabbrimoneWaterloo6766.54-22622.4913.002020
Etablissements V. PhilippeAns531167.72126479.223.002020
GARAGE RENIER ET FILSSoumagne1050568.9247635.9013.002020
GARAGE VALCKENIERAalst12213174.70277805.3893575773.8294.102020
GARAGE AERTS HERMANPutte456537.6347834.013.002020
GARAGE - CARROSSERIE M. DE BAEREEeklo141853.4516828.702020
Garage DamsGeel1121133.21-121477.3617.102020
TOURNAI PNEUTournai313236.0636060.174.802020
ETS GERMEAUAwans-267287.41267255.489.202019
Garage KWANTENHeusden-Zolder1826451.10302437.7810.102020
GARAGE BOSSUYT W.Waregem3513578.1557725.3113.402020
GARAGE GANGAIMons708868.00102482.009.802020
DIONPaliseul1190575.19-184683.177.402020
VANTHIENENTienen8231526.0832063.1321658627.9334.302020
VANDIM 3Schilde1933776.40141746.672020
Autobedrijf GielkensBree1133541.92224356.9713631700.4715.802020
Van Mossel PCKHasselt2430349.31575624.0747021770.6438.802020
GODEFROYHalle155801.6481567.944287631.156.502020
DEKEYZER CONSTRUCTGistel213349.981274.712021
Teinturerie centrale DesmetSint-Pieters-Leeuw-34076.00-24372.002020
Automobielbedrijf CharelsLokeren1592587.29376881.8710.502020
Garage BillemontPéruwelz103893.65-251674.1621429.071.002020
GARAGE BENNY COLLINETBeaumont16090.14-41237.951.002020
Garage DonckerwolkeAnderlecht-112333.00-14822.002020
Garage Van den BroeckDiest979534.81-14570.070.402020
FIERSRonse306646.7199588.183.002020
Carrosserie Steve VanderelstMerksplas4821.3841723.950.302020
TRANSPORTS BRUYERCouvin1527834.00-40210.003792889.0030.202020
DE SCHEPPERSint-Niklaas7333423.77654162.0734737355.6633.402020
GARAGE PEETERS ET FILSHavelange170477.635330.552020
Garage Boutantin et filsAwans55610.819187.712020
GARAGE BUTTIENSTienen409696.06-35181.637.402020
JENNES LEEFDAALBertem772200.84-26158.1114.302019
GARAGE DE VULDERHaaltert318167.6918284.202020
AUTOHANDEL QUAEGEBEURRoeselare122382.517004.082020
GARAGE BOUZENDORFFBastogne138361.39-109410.882020
GARAGE VANDECASTEELEKortrijk3529122.36635559.7567980754.7948.502020
Van TilborghUkkel410640.17716.001.002020
WEYNANTSSteenokkerzeel199518.539681.872020
Auto en Carrosseriebedrijf E-17Deinze22690.009912.002020
PAESEN TRUCKS PEERPeer4525073.301420266.5324462427.8226.802021
Garage de la VireVirton485418.5566583.515.902020
CEULEMANS HERENTHerent2225187.64158318.8719704692.2217.002020
Material & Maintenance for Vehicules & IndustrySint-Lambrechts-Woluwe150124.00-1321.002020
FrieslandCampina Belgium CheeseAalter43004539.002672409.0032605041.007.002020
StabiremMortsel94060.10-362.573.302020
Garage DelvigneMettet461741.0022483.00354609.002020
Jean RaesDurbuy50197.50-879.022020
VAN MEULDER LUDOPuurs-Sint-Amands83537.29-12251.762020
Garage Renault - Verzele - BorinageQuiévrain1489832.5933555.687.002020
ETABLISSEMENTS SOROGELa Roche-en-Ardenne1412956.9952741.402020
ACBornemBornem469887.31479971.1915278129.9018.102020
RM CarsMaasmechelen94954.4540552.882019
GIELENS EN ZOONKortenberg25112.409170.980.402020
VANDERGUCHTHalle4132607.34545150.2212.902020
GARAGE LENAERTSSint-Gillis-Waas67078.1114075.382020
GARAGE RADELETDoische201322.445168.342020
LES FILMS DE L'ELYSEEWaterloo-262594.427321.062021
Garage V.D.B.Meise-18423.00-1479.000.902020
Garage PaxTienen371008.1524475.413.402020
ETS A. SCHROYENHerve147511.43107251.802.202020
Schäfer SBLummen20825.38-37058.195.702020
Garage DecloedtRoeselare650182.22-1695.931.902020
Bergerat MonnoyeurOverijse20761662.143858135.87178890843.58365.902020
MECAMOTORSint-Lambrechts-Woluwe56334.29-2924.012020
GARAGE E. TAILLIEURoeselare1005555.50252907.662.502020
Grimbergen MotorsGrimbergen-40922.17-51381.072.002020
GARAGE BUCHETheux888093.0064987.003.902020
Garage FrançoisRanst151974.694540.452.002020
AUTOSTAD HAASRODELeuven1393580.0084423.0017.202020
GARAGE VANHEESGenk892249.2489308.173199812.534.602020
VANSTEELANDIzegem2191229.60273138.1025.202019
RENAULT MOUSCRONMouscron1768718.0055790.005928661.0010.702020
ETS BACHELY ET VANDERHAEGHENRonse455649.7211141.512020
BRUSSEL'S CAREvere26617.00-18797.002020
VANRUSSELTHasselt357493.112444.103.002020
AUTO - CYGNERumes-5367.919015.112020
CARROSSERIE VANDERVEKENSint-Lambrechts-Woluwe602066.35-6240.219.102020
GARAGE DU BOUTTE, POZZESSERE FRERESGrâce-Hollogne-45540.04-1078.622020
GARAGE VAN CAMPENHOUTGrimbergen-141785.4682930.9811.102020
Etablissementen TavernierZedelgem2080920.71114576.5413.202020
VANDEGINSTETorhout622234.0234758.442.002020
Garage BresseleersAntwerpen182229.8913003.705.602020
Etablissements Luc JanssensBraine-l'Alleud388901.0214916.892020
Garage Central HUBIN - GODFIRNONPepinster214484.0011978.003.802020
Garage VerhulstMalle131448.32-54546.771.002020
GARAGE DE WITTERetie155150.25-31035.742020
MOBICLummen670403.4522062.263.202019
AMPEZulte1620691.00137169.009.802021
GARAGE JULES ROBBERECHTSLonderzeel2558873.27300443.392.002020
ETS CHRISTIAENS - AUTOS - INDUSTRIESBraine-le-Château274455.00-154810.008.502020
COVAXNivelles71792.6913676.314.402020
Mertens DendermondeDendermonde729571.00192995.0017671406.0028.902020
CentrautoWijnegem5613664.95491993.59188802209.54134.702020
GARAGE LEROUXOverijse170144.14-15462.592020
Garage GEMABrecht1640517.7552285.171.802019
GARAGE VAN HUMBEECKMerchtem104359.4513920.291.102020
Movast BeheerAntwerpen3561.32-1562.832020
Garage DecockZedelgem2003898.48252698.0010.002020
MIROUX - MOTORSEstaimpuis563168.4176260.7813.702020
MAN TRUCK EN BUSAsse18457535.43-242824.05236774272.62163.902017
AUTOBEDRIJF VALCK LIERLier-319259.64-358924.428.302020
CARS VALUATION CENTERAsse367780.2179534.383.902020
Le SouverainOudergem386362.8525530.882020
ETS Robert PIERRARDLéglise779180.58-5387.192.402021
GARAGE RENNENZaventem1178255.17-60904.696.602020
Garage G.V.K.Zoersel321938.2523514.190.802020
VAN EYGENLeuven203836.457150.162020
GARAGE HENARiemst188545.55-17048.252020
GARAGE EN OPSLAGPLAATS CATTOORBrugge671106.1593014.262.402020
Garage DevillersFlémalle148422.0011927.002020
ECOMOTORSTheux1079839.1268376.630.602020
GARAGE HENDRIK AERTSBornem7402791.25132986.708325561.4343.002021
SOCIETE BRUXELLOISE DE RADIO - DEPANNAGE AUTOMOBILEElsene-479870.008809.002020
Van Coillie P en GDeinze61432.994551.761.502020
Engelen J.Ranst6197.33-6037.642021
Garage - Carrosserie Siegfried De Mey & ZonenMaldegem7083751.99695378.1530344961.0034.302020
DEJONCKHEERERoeselare7824240.502644790.85100750117.4150.202020
Firma LuyckxBrecht52636164.043418335.61114657120.84139.302020
FLANDERS TECHNICAL SUPPLYWillebroek3505194.42359040.224.402021
GARAGE - CARROSSERIE GEEURICKXOpwijk241571.5645876.462020
ROBERT BOSCHAnderlecht11209868.142416730.1993852399.11148.502019
ECONORAntwerpen3288415.33859199.592.102020
BEN WAUMANSPuurs-Sint-Amands5515.00-43724.002021
Garage JegoSint-Niklaas673743.16-1724.462020
SCHYNS WAREMMEWaremme3745281.29207803.0022808958.7424.302019
MECATECNICOudergem1125020.0056300.001.502020
GARAGE DE CNODDERZandhoven721798.6193788.469.602020
INTERNATIONAL GARAGETournai1060190.00-505335.0016574820.0020.302020
BL TRUCKSHarelbeke1074.97-559.772020
Autobedrijf LagrouDiksmuide11519810.281545855.2949444306.7260.202019
Garage Eric De Mey en ZoonMaldegem4062105.961385767.4514341277.9418.202020
Gezel IBuggenhout-43037.51-8170.142018
MERERiemst1937882.62259502.8732.202021
ALIMEXSeraing319.65-6212.822020
Garage LambinHouffalize2712595.9093161.3710.202020
GARAGE LETORTQuiévrain58726.35-36420.212.502020
GARAGE BEYERS - CLAESAntwerpen3208395.02265945.842020
REVISIEBEDRIJF CLAEYSOostkamp646999.4485279.844.702020
DE MUYNCK EN ZONENAalter1231597.13146660.678.402021
DR LOGISTICSLiège495710.32101709.4534.802020
GA.MA.KO.BIEMechelen333903.9315084.3954000.002020
RENAULT MOTORS BRAINEBraine-le-Château759193.7217306.729.202020
ALRENCODiest253287.2173089.206.402021
H & S Motors NV de SchaetzenHasselt431757.79100650.347.802020
GREENMILESBorsbeek979056.2850249.042020
GINO - TOURSJabbeke11834840.22-788813.459742708.20138.002020
MATEL - MOTORSSeraing2768096.00213969.0015225214.0017.102020
VEURNE AUTOVeurne2506492.24240960.4212494337.197.502020
Van Mossel Nissa LimburgHasselt1031428.531244633.2814005774.6413.802020
ZurimexSint-Genesius-Rode-7277.00-2074.0021536.002020
Ambiorix d'éburonsLiège64036.1270984.502020
Garage Van HoofWezembeek-Oppem186095.0037386.002020
ETN. RAEDSCHELDERSMaaseik187105.45-14159.371.302020
GARAGE CARROSSERIE ANTOINEGeraardsbergen1240883.03164616.3824.202020
GARAGE OTTEVAEREBoortmeerbeek5018067.26227774.6230974554.2828.102020
De BaeneBeernem87168.516538.352020
CARROSSERIE EECKHOUTLochristi470709.43108047.5415.202020
RENAULT KELMISLontzen78622.4017190.991.002020
GARAGE TORFSWesterlo240244.5916664.933.002020
CARROSSERIE TESTAUkkel578852.0551324.231.302020
WIDEGOMouscron188702.8912480.255.302020
LINDEN MOTORSLubbeek-5685.9627440.583.102020
Garage Emile LORENTLibramont-Chevigny763962.1612343.313.502020
DE ZIGEUNERDiepenbeek1846126.60-467651.714139948.9560.702020
BANDENCENTRALE MORTIERTielt661623.4618770.105.002020
GARAGE CHRISTIAN WEBERNivelles487984.83174152.7018.002020
GARAGE JOS NIJS EN ZONENBegijnendijk-358152.237250.681.002020
INITIAL AUTOHuy1779682.88252197.4416.702020
Garage VanderieckBrussel18151.002531.000.502020
TURBOTRUCKS NAMURLa Bruyère735656.60-90847.566987857.8625.502020
AUTOBEDRIJF KIEWIT HASSELTHasselt2960337.95400617.9011349767.1115.502020
Garage VAN TITTELBOOMLede932001.1466901.387.102020
ETABLISSEMENTS DEPOTTERAth960194.7314440.0515673432.6519.202020
Garage BIETHERESVielsalm171678.98-17573.780.302020
GARAGE MEULDERSPutte1407841.31221597.179.502020
ETABLISSEMENTS DE RYCKERebecq230697.20-19918.232020
GARAGE AERTS BARTBornem346783.81122927.583.702020
GARAGE RENE GEURTSGenk1618939.7842428.6014.402020
SCHEPMANSTienen157104.25-18720.862020
Garage DRIESSENS en ZoonKampenhout582821.6315151.841.002020
TRUCK AND CAR RENTINGDurbuy439166.01-3934.702020
GARAGE WOUTERS TESTELTBegijnendijk71987.8524.462020
AUTOBEDRIJF VANACKER - VERHELSTKoekelare581797.46-20850.811.902020
Central ServiceRanst87366.987884.682020
GARAGE DE BOLLEOostende12992.00-8422.00201306.001.102020
DEZEUREVeurne5451657.85656954.6018005613.9238.702020
CLAES & ZONEN TIENENTienen3954138.13351724.5119737386.2728.202019
DEMINNE FRERESSoignies47978.101263.142020
Etn. VAN TASSELHulshout471371.44-5425.652020
Garage De KeyzerMechelen159670.0010379.002020
TOUT SERVICE VENTE ET MAINTENANCEAnderlecht9774.00-3557.002021
Garage Ets. PULINX UrbainLanden62094.12-46132.514.002020
Overijse ImmoOverijse260868.001542.008.002020
GARAGE JACKY CRASSETProfondeville-59828.4819174.592.002020
Otramas Verkoop - VerhuurLede269091.54152856.692020
JOSE DEJARDINLiège165249.0042678.002.002020
EVOBUS BELGIUMAsse9501968.165802479.8832518842.2547.302017
MOTORCENTER JEAN-MARIE DEGEZELLEGent172069.6821428.251.002020
GARAGE DE DONCKERAsse121429.74-3785.922021
DEPANNAGE BALLOEYIeper236799.265127.551.102020
LENAERTS - BLOMMAERTTemse2028277.20542472.8714521760.5613.802020
GARAGE MONNIERSoignies3523649.49889239.9728090357.9645.502020
GRAVELINESBrussel-12447.34-2312.6532821.512020
Etablissements Marchal, JacquesBeauraing-14352.20-1756.822020
VanhesteBrugge340512.213307.295.702020
Garage CHIFCharleroi7330476.69171402.3036176044.6560.302020
RENAULT DURIEU J-RSoignies1130245.00159037.003.002020
GARAGE STEVENSHaaltert-155078.799514.201.802020
Garage JaspersBree80744.17-2223.4010781414.7116.802020
TECHNIQUE ET PASSIONHamois-47090.512577.622020
GARAGE VAN MOSSEVELDEAntwerpen15563.474382.262020
GILCONLeuven1472718.3174930.506.002020
Garage Van HoutsDendermonde1416852.85-272735.497.102020
GARAGE DE COCKBeveren54211.64-89758.592020
GOVAERTSMalle520869.0231525.882020
Super Speedy Car WashGrimbergen-44341.37-83350.883.902020
A.B.W.Kasterlee1635065.9589731.911.002021
GARAGE COPPENSOosterzele418322.7239215.832.002020
GARAGE LUDO REYNDERSHeusden-Zolder827716.49-25507.052020
GARAGE CARROSSERIE MAROSint-Niklaas1269444.32148096.759.402020
JOYEKoekelare2647506.67-30289.002491213.8338.202020
HamronOverijse839052.153123.402.202020
MATTIOLI PENDERSMaasmechelen89896.51-12012.352.002020
GARAGE ANDRESint-Niklaas372297.0127824.435.802020
SOCIETE AUTOMOBILE DE WATERLOOWaterloo3802101.00542670.0019977692.0025.302020
AB MONS BORINAGEFrameries613998.48-155488.4714.902020
Promotievennootschap Garage Gebroeders MiersAsse1262688.60-285795.912020
SALENS MOTORSBrugge1381896.4111940.272020
DIPLOMATIC CARSchaarbeek452961.00217.006.402020
AUTO ECONOMIC CENTERCharleroi18664.002000.00155538.001.002019
Garage CALLENS-VERPRAETWaregem295552.4212393.732020
GARAGE - CARROSSERIE CNOCKAERTOudenaarde1519371.5414198.952.802020
VAN DER ELST TREMELOTremelo-425163.18-122534.891.002020
GARAGE LIEGEOISJalhay65478.987892.930.802020
GARAGE D'HAENENSDeinze1380815.0755020.802021
GARAGE FAMA ET FILSManage1247937.0021656.007.002020
CENTRALE AUTOMOBILELibramont-Chevigny1048377.5563734.2511.602020
MEERSCHMANAalst2834428.01656973.3729918363.9833.702020
Garage Transport GheeraertZedelgem1405561.89102009.959.602019
Jacques PIRLOTChâtelet181547.002224.003020515.0032.102021
ETABLISSEMENTS FRANCIS COLLIGNONLiège336053.678030.5510.002020
GARAGE GEBROEDERS MIERSAsse885193.85-73398.043.002019
DEPANNAGE JOS DE COOMANKampenhout377691.28-791.727.902020
MERCEDES - BENZ ANTWERPENAntwerpen3182294.00-2135538.0081944384.0078.402020
GARAGE - CARROSSERIE GILBERTOverijse-19827.309525.988.302020
MATEL ROCOURTLiège819339.0074323.009.102020
Carrosserie De VosAffligem881094.7565574.676.002020
EXPO LOGISTICSLonderzeel809636.8183373.547647419.149.702019
WILEXOud-Turnhout1643378.128586.072.902020
BOI ET FILSMons288792.5193268.308.302020
A.D.C.Limbourg-43378.65-55610.232018
PITLANE MOTORPéruwelz36494.3962483.356.602020
Garage VanhulleIzegem1012356.17-24953.849.902020
Garage de langeAffligem326556.4019757.382020
Garage Roger TrimpontLessines63224.73-10275.954.502020
GARAGE PIERRE DEPUTTER - VAN EYCKENKortenberg1135678.0028455.002.002021
AUTOBEDRIJF VANDEWIELEHarelbeke1197876.718704.929.002020
ROAD AND RACEVerviers3391.582006.0942023.142020
GARAGE BECQUEDenderleeuw-88295.2923534.632020
P. SCHYNS VERVIERS-EUPENHerve3949440.2829305.2234691632.5838.002019
RENAULT LODELINSARTCharleroi4110418.00254372.006654995.0017.502020
GARAGE - CARROSSIER DIRK EVERAERTAalst784480.4547884.620.902020
CARROSSERIE JEAN et MARIOChâtelet29998.004604.001.702020
GARAGE BAUWENSNinove621540.1555662.753.702020
Inter-AutoSaint-Ghislain328463.4519055.382.002020
GARAGE HENSNijlen25986.89-3814.821.002020
FAMO-MOEYAERTZedelgem46718.6522785.702020
Garage J. JanssensBoechout215923.8528128.412020
LUIGI MARRAZZANamur396428.3644449.712.002019
R.G. TRUCKSMenen683883.8083094.502.002020
RAES OOSTKAMPOostkamp4850914.20460691.3515383498.1424.102020
GARAGE CORTINAZwevegem-44902.57-496.801.702020
Garage DekeyserRonse653171.4921696.452.002021
Geraard MotorGeraardsbergen255960.278881.365.902020
Van MoerkerkeDeinze1328978.301946347.272020
Etablissements Bernard MartinSoignies2964224.851235274.821.902021
Garage Van den EndeWommelgem919536.97118919.803.702020
J.M.P. CARSThuin531157.6224702.241.302020
SpirletliègeBlégny650858.383643.4527714566.9638.102020
GARAGE DIETENSSchelle-125552.709422.542020
Garage - Carrosserie Alain SaudoyezBeaumont-108721.7219377.87286832.054.902020
CARROSSERIE KARREVELD 1080Jette11761510.41648167.071804631.764.802020
DE LILLELendelede1817788.9074731.4728581511.0420.002021
GARAGE MERTENSGrimbergen134706.403363.721.802020
DV SERVICESWortegem-Petegem2487032.54182.992021
Car PartsLedegem1079749.63-18881.252020
S.M.D.W.Anderlecht-8563.31-21245.452020
AANHANGWAGENCENTRALEArendonk2026344.56192661.303.402020
Auto - Motor Company ServiceAntwerpen1882736.46130165.076.202020
AUTOS FIEFFrameries198419.00-97741.085.402020
VAN HECKEZwalm2268632.87973281.542021
TRANSITALLiège8337.73-11144.8746316.422019
Waremme Auto SportWaremme52299.769958.320.002020
DEPANNAGE BAYARDLiège573145.16-37276.6210.002020
GARAGE-CARROSSERIE CLAUSZonnebeke2044753.3668299.0413669155.515.002020
GARAGE MICHEL DESCAMPSMenen108919.3221972.142021
TABETAXJette-6780.724045.2916129.000.402019
GARAGE A. HOSTEN-DURNEZDiksmuide806723.06408103.803.002021
VDK-SERVICEOostkamp721483.49-5558.110.102020
MORGAN BELGIUMSint-Jans-Molenbeek858869.03242675.863.002020
SneyersHerentals1997198.48-145177.4746882866.5056.102020
MA BELLE AUTOJette302513.6417005.170.402020
RIBCARBrussel98764.96998.752021
ThielensEdegem337461.853637.232020
VAN LANCKER - VAN DEN ABEELERonse5720.898452.532020
GARAGE DANNY LESENFANTSLierneux358416.52-641.755.002020
GARAGE PAUL LEONARDGrâce-Hollogne205264.15101476.951722423.373.002021
MALCORPS MOTORSWavre1609495.8520874.2113974825.4020.802020
AUTOS HALL D.C.Charleroi74014.0016652.003.002020
W-BIKESDiepenbeek179885.4439944.701.002020
GARAGE SILVANOSambreville10183.3422483.293.802020
V.V. AUTOTessenderlo439634.11104896.218.502019
GARAGE EN CARROSSERIE PAUL LEEMANSMechelen-48686.000.002020
GARAGE DOYENMessancy151086.0437842.3313.102019
SCANIA REAL ESTATE BELGIUMBrussel3216316.10405740.103178301.992020
D.M.S.Tessenderlo-8637.97-4652.802020
GARAGE SPIESSENS JOHANHarelbeke229895.2531114.082020
GORGONHalle916127.80-6629.452020
GARAGE POLYTECH 1Elsene3100.80-180.632020
HOLBUCOBuggenhout2080098.8595620.035.002020
SCHRODER M.Trois-Ponts2212.82-14280.252020
Carrosserie LOCATELLIOudergem-256387.31-9700.267.302020
Hens ErikLier16117.7857027.387.602020
M.V.A. MOTORSGent24894.00-509.002020
AUTOBEDRIJF DECLEIRTorhout765898.151714.4816.202020
CARROSSERIE GIRARDISeraing1047118.0032408.00289334.002020
GARAGE - CARROSSERIE BAETSLEAssenede128495.98202085.692.102020
IMMO DLPSint-Pieters-Leeuw1117628.9661604.592020
GARAGE VAN DER PLASOpwijk289887.27-8400.668.702020
BELIEN LOMMELLommel2401247.37822858.8034310502.1624.602020
Euro Car centerGent365277.32-35252.852.302021
GARAGE MONONKSoignies350376.5247765.3110.502020
Benzinestation DILLEN J.Dessel129704.56-213.912020
DAHIN RaymondNamur150972.99-14084.52280617.200.202020
Garage SPILERSCelles (lez-Tournai)28147.9811929.71167413.782020
Garage VAN DAMMEZottegem38706.00814.002020
GARAGE VAN OLMENHerentals132985.1821242.482.502020
AUTO CENTRE LAMBERMONT ROCOURTLiège289895.5313763.775.002020
FIRMA VAN DAMMEWaregem14607835.153127901.8512.202021
Carrosserie Garage MeulSint-Niklaas120116.87-11103.202020
THOMAS PNEUSSambreville-247011.4536025.612.402020
EYNBRYCAN AUTOMOBILKruibeke47374.39-5684.022020
GARAGE LOUIS VERVOORTNijlen259978.0849976.634.402020
Garage W. DE REN EN ZOONBrasschaat48691.01-29773.93169826.481.002020
AUTOBEDRIJF TIERS GERARDZulte181479.425214.754.002020
GARAGE ETS MICHIELS GEORGESOttignies-Louvain-la-Neuve-83909.63-43148.472017
PIERRE LEBURTONEvere162173.737239.592020
Midas RhodesSint-Genesius-Rode71106.5520897.464.002020
GARAGE MODERNBree1062742.90-332711.386868939.1053.602020
GARAGE REHEULDeinze373611.88-21994.074.702020
CARROSSERIE LERUTH ET FILSHerve1239222.31155795.9323.602021
Ets. J. DesmetteBernissart-271400.00-1195.002020
Garage Blocry frèresWaterloo-1173.62-22716.472020
GARAGE DE GROOTE-EECKHOUTBrakel74504.671576.322020
VANDEREVIEREZemst94628.909751.242020
GARAGE LETESoignies288179.34-9393.161.002020
GARAGE MAUSSchaarbeek50121.44-18218.481.002018
GARAGE CRETSOud-Turnhout817680.3459549.4711.702020
RICCO LIBRAMONTLibramont-Chevigny675139.87166784.066713418.8721.002020
Renault Tournai ServiceTournai363527.00-85914.001.402017
GARAGE SCHELKENSWillebroek4579876.89500155.305.802021
Centrum GarageBoechout537451.4226505.313.102020
GARAGE VAN DEN DRIESSCHELiedekerke913345.5115612.451.002020
MARKANTAntwerpen388808.3548546.422020
ELBOXWuustwezel30441.78-14059.972019
Etablissements MONFORTLiège575177.23160255.945.302020
Garage Nicolas DELHEZ et FilsTrooz487778.4456387.582831464.707.202020
Jackie AllemeerschKruisem-70073.5022828.432020
DelripBrussel-92731.000.002020
EPOCA RICAMBICiney111013.03-96542.042020
DUGUPuurs-Sint-Amands2348793.00-161938.003.902020
Garage MotorsAalst-10582.1414368.302020
GARAGE DE FORESTElsene-90402.84-518442.842016
GARAGE EXELMANSTessenderlo2116168.15140069.7013636443.4421.102020
GARAGE N. SCHWANENHerve36129.931483.032.602020
AUTOLORAubange363263.725761.243.002020
AUTO PARTS STEKELORUMIzegem1955736.12335606.308.202020
GARAGE ERTBRANDKapellen37596.22-66216.312020
GARAGE WELLENS TESSENDERLOTessenderlo461684.8438432.214.002020
TRUCK SERVICE DVPKruibeke394480.6651943.302.002021
TURBO CENTER SERVICEFleurus194335.3846472.904.202020
MS MOTORCiney3742414.958258.3954909633.6661.902021
GARAGE - KAROSSERIE 't SASOostende-144020.00-5930.002021
DUCARAntwerpen15379.35-10558.592021
D&C GARAGEBrecht109300.13-17521.222020
B & O DiestDiest1450316.3426993.588952902.6610.402020
Garage Duran IeperPoperinge953059.2631866.3919832911.9120.502020
GARAGE THEO VANMOLBoutersem513670.05-9676.724.302020
TRANS TRADE BELGIUMUkkel6135381.66158808.3638168916.267.602020
L.G. CARSSint-Gillis (bij-Brussel)-118638.05-29439.481.002020
CARROSSERIE OPSOMERMechelen61557.315936.241.002020
GARAGE ANTOINE POPPEZele167654.989853.620.902019
A 6Vorst532971.4513294.075.602019
AUTOHANDEL SERRYTorhout191413.29-71714.702020
DST AUTOSSeraing109755.82-40122.256.502020
GARAGE VAN SANTEElsene105900.931824.3311.902017
JOHNEN AUTOMOBILE PGMBHEupen609447.6477518.438.402020
GARAGE QUOILINNamur2727655.8723511.5448184282.1763.002020
GARAGE VANHAUWERE-STEELANDRonse-33905.258769.550.802020
GARAGE KELGTERMANSLommel664390.59125952.266.002020
LIEGE-AUTOLiège961806.6118115.697.602020
LOTMaasmechelen19375.44-25878.712020
PELKAKasterlee695786.58102729.321.002019
GARAGE THUYAntwerpen-13262.62-911724.6016.802020
MURSTubize28520.366440.6929697.972019
Autohaus SCHOLZENBütgenbach1974982.7577613.1428.002020
Q MACHINERYPelt1000094.7562602.0918.902020
THERMOTE JACQUESWevelgem2164839.2743400.373.302020
VOSScherpenheuvel-Zichem306774.67-12524.220.402020
MH PropertiesSint-Jans-Molenbeek202601.245803.972020
Garage GABRIEL HEYNEAmay232067.76-3648.485.302020
DC EXPRESSSint-Gillis (bij-Brussel)70879.2420043.462020
GARAGE LAEREMANSSeraing422081.89157742.178.002020
GARAGE COOLSBalen994425.33109293.395165600.974.502020
GARAGE A. HOSSAYHerve133676.7429819.832020
PETER BECKERSGenk203646.67213856.4452608882.7434.702020
DAUBERCIESMomignies1010016.00123219.004223675.004.402020
AUTOWILLiège568507.5494674.807920126.423.802020
MOL-TAXBrussel2672.993128.216.002020
TRANSPORT BIELENHeusden-Zolder244864.2371752.702020
ETN. TACCOENGent-347484.4514221.142020
AutoramaHamme (Vl.)1198347.3320446.492.402021
Etablissements Jamoulle DieselAwans1111717.82-29364.7920.002020
CAROSSERIE G. HUYBRECHTSOud-Turnhout6067.86-4907.953.002020
VANSPRINGEL AUTOMOBILESSint-Gillis (bij-Brussel)508876.44126199.0424723160.9446.102020
GARAGE LUYTENSTremelo-371391.78-99425.312019
GARAGE WESTAntwerpen-21789.67-11641.192020
GARAGE IACONO LucienManage1491730.7414315.137.102020
GARAGE CARROSSERIE RUDIAalst163338.8831723.552020
BANDEN DEPROOSTHalle1993181.44104527.956.802021
CARROSSERIE TRUCK EN TRAILER REPAIRSHooglede-30404.24-279.162020
Garage ValentinFlorennes311047.21-635931.7210.002020
LINTERS CARROSSERIEBEDRIJFLinter69547.82-7107.192020
NORDICARLiège1522759.53302833.5020200194.2128.502020
GARAGE GLIBERT ET FILSJemeppe-sur-Sambre1009764.1533003.20683234.847.702020
Renault MOTORS GEMBLOUXGembloux959331.58230801.499.602020
GARAGE WILLYKontich830947.29150586.4416.002020
ETABLISSEMENTS GENETOupeye2139296.00-242034.0015234368.0021.302020
ETS DEBLOUWTournai183800.81-24537.301.002020
MAZZONI GROUPE SABastogne-17728.77-356267.3721583913.2428.002020
ETABLISSEMENTEN MONSEREZMouscron5335516.52-99682.5058106969.0370.202020
MATHY FRERESFernelmont-589004.00-13349.002020
GARAGE BURY-HORNU, ANCIENS ETABLISSEMENTS DUMOULINBoussu76600.00-15645.001.002020
GARAGE WILLEMS M.Lokeren325006.7427658.366.202020
STATION GARAGE HUMADilbeek964135.86211510.002.702020
VAN ROOSENBROEKKontich182393.0823538.192.002020
GARAGE CLISSENKalmthout2139823.0726521.4623195769.8434.202020
GARAGE DE SMET DIRKDenderleeuw265356.8268576.303.002020
GARAGE KERKVLIETErpe-Mere118902.74-33680.611.802020
Garage KELMIS MOTORWelkenraedt117921.4613177.602020
Garage Carrosserie VerlindenDuffel265089.00892.643.002020
GRACIENMerelbeke281619.616564.252020
Garage CerstiaensBerlaar1761072.2241905.976.902020
GARAGE DEJAEGHERVeurne2708412.4983132.713.002020
JENNESBoortmeerbeek9711440.561955280.8793546690.7848.502019
Marc De PauwMaldegem478738.69100278.603.302020
COVIMPORTNamur442234.43-11190.582019
AUTOMOBIEL CENTER GENTGent2884128.61720840.0230354521.2230.302020
GARAGE - CARROSSERIE ROGIERSZedelgem180205.36-1724.512020
DE PATRIJSWortegem-Petegem4089071.48274998.279.702021
Garage Moderne - VerdonckLonderzeel292430.6730759.99571088.242.002020
MEC-AUTOBaelen21403.129476.464.802020
ADAM ANTOINEBerlare1256540.7264249.147.002020
GARAGE G. FRANKINETFlémalle109502.2115161.892020
AUTOBEDRIJF DE KEUKELEIREDestelbergen2501213.24357405.1714352190.5819.702020
AUTOMOSANEHeist-op-den-Berg424756.5118164.9421.902020
Firma GalleWaregem1582192.04411682.146.702021
DELBECQSeraing2080693.7980047.1039327208.3162.302020
GARAGE BERNARD CLETTEDurbuy235272.324154.862019
ETABLISSEMENTS CANTRAINETournai517493.0268086.5113.802020
Garage NOIRHOMMEDurbuy395180.941314.805.002020
Ets. H. PATTYN et filsGenappe4557965.26805537.6119104567.3721.702020
HERMANSHerentals1270851.9019715.6230974873.1732.402020
SCANCARAntwerpen5087241.141053706.7161117935.9340.502020
ETS J. DESMADRYL.Genappe206385.9219525.942.002020
GEBROEDERS OLBRECHTSSint-Katelijne-Waver167692.5617303.722020
Van Asbroeck - HeylenHerentals768315.8445579.883.002020
WEST - LEASEDeerlijk20848771.073694532.1941323923.7126.802020
M.D.C.Genappe106872.736087.453.502020
EURO-TRAFICFleurus717406.5650162.0012500310.73113.802020
Garage Baziel Van HoyeTemse858858.3718812.394.002020
DE SCHEEMAECKER JOSEDeinze115380.187691.882020
GARAGE DIAS & ZONENStekene1232775.333645.536.002020
GARAGE MATTOZZAWalcourt227483.2611028.002020
GARAGE VANDAELEIchtegem92229.046775.341.002020
OTHMANSint-Jans-Molenbeek-50835.00-12590.002.202020
GARAGE JEAN PIRENNEThimister-Clermont1783498.8342586.204.002017
Garage Mathieu LauwersMortsel64640.63754.972020
TRAISNELDiksmuide2597983.53-2577.642019
INTERNATIONAAL TRANSPORT BELLEKENS EN KINDEREN NVHeist-op-den-Berg631625.38104701.452020
GARAGE BASILE IIHerstal-239406.25-6301.522170.502020
Internationale Takeldienst ViaeneAntwerpen447141.00-238427.0014.402020
AIR FUN CoNamur116086.392795.052020
HOFLIJK TECHNIEK & PRODUCTENScherpenheuvel-Zichem20320.67354.172020
CAMERLYNCKRoeselare-223732.94-24370.992020
BROUCKAERTKortrijk62524.557258.782020
Auto-Elektro Noël DE SMETTielt924817.67135108.503.402020
GARAGE BOESWellen665143.84129551.959.702020
REMONIRoeselare191226.58-18076.212020
BEST-AUTO'SWevelgem128560.2111940.690.202021
THELASTMons3136.0084424.002020
GARAGE RENEMechelen-24815.41-83602.222020
VAGTurnhout1262087.00118950.0018.902020
DE SCHOUWERS G. en T.Brussel149237.863029.852020
Edg. en H. VERMEIREAalter642080.4213812.932020
CarrouselWillebroek-325.301384.162020
AENSPECKSteenokkerzeel276860.735213.831.102020
IMMO Sainte RitaBinche95346.00128.002020
CBO SERVICESWavre39970.2426404.562019
GARAGE VAN LEENDERT SPRLPlombières330333.3133276.664.402020
GARAGE 44Hannut230686.59-13868.532020
PAEPSEMAnderlecht30202.492684.462020
DDS- PRODUCTSHasselt371900.35203391.7727.002020
BANDENCENTRALE DE BRABANDEREWaregem951382.43-37197.7020.802021
GARAGE DE L'ALTITUDE 100Vorst37065.193330.672020
GARAGE HUBERT VAN HECKEOostende197922.8316277.682.002020
GARAGE VDLRanst138375.6176536.101.602020
GARAGE LEOPOLDBornem-171356.1733543.432020
GARAGE KANT ANTWERPENAntwerpen552811.4141262.402020
GARAGE VAN DE VELDE & ZOONLokeren1580008.57244075.983.002020
DELSANNEBraine-le-Comte37001.1237812.622021
LE CHALET PNEUSAywaille108084.7235608.997.602020
CARROSSERIE BEN VANCRAENENBROECKKortenberg241903.33-8336.163.002021
GARAGE Théo VERSCHOORENWalcourt-269486.52-1241.192019
Garage TONYHerent505437.21-29504.092.302020
Auto VigerOudenburg1078027.72-113321.598.802020
VANDEN POEL MOTORSDeinze1917529.7271146.6311.002020
GARAGE SANTOFrameries130768.1024651.612020
M. en M. MOTORSMenen128490.006582.0054386.002020
GARAGE CARROSSERIE VANHOONACKEROudenaarde2535084.28235128.6232344974.5238.002020
GARAGE WILLEMS GEERTDendermonde570430.00-20102.502.202020
GARAGE TINOManage40023.004259.002020
GARAGE TONY GUSTINELLIAmay53114.7418960.672020
FRANCOIS LIBRAMONTLibramont-Chevigny984763.79107073.493.802020
AUTO GEEBELENMaasmechelen818124.00207.0010.102020
DE ROOVER EN ZONENLeuven2265514.80-12490.2710.602020
AUTOBEDRIJF DEBOOBrugge595088.0957444.8311.102020
Garage Freddy WillemsOpwijk670731.2070286.487.002020
GARAGE UNIVERSELBlankenberge1077484.0031442.009.002020
P.E.H.Walcourt-36263.0213518.472020
ECOLE DE MAITRISE AUTOMOBILENivelles456520.25-65904.641060825.855.902020
GROUP PASHUYSEN MOBILEAarschot973752.7441176.4311553155.8424.902020
FLASCHLanaken-8421.973164.032020
AUTOHANDEL CALLANTRoeselare729231.4638018.276.302021
SPA AUTO TECHNICSpa-23691.59-16331.882020
Autobus- en Autocarbedrijf Reizen De ValkHeusden-Zolder2544673.89205011.693769757.3032.302020
Garage N. KOONENEupen1850901.5070682.205636503.078.702020
GINION OVERIJSEOverijse2365004.84-107647.5132207510.9236.802020
CARROSSERIE WERGIFOSSE SPRLVerviers107918.78-2227.142.002020
RTCBBraine-l'Alleud10295.02-23039.092020
HEPIBertem238902.76-31837.482.802020
Emile DEDERICHS et FILSThimister-Clermont5308.7412315.151.002020
LABYEAssesse165700.61-40470.501.002020
CAROLO RACINGCharleroi276648.5731642.342020
Garage Eric AvauGeraardsbergen1046067.03346352.2215175924.5221.102020
PARETAvelgem393725.62-14318.604.002020
GARAGE J. DE GROOFBeveren2784783.71266110.4840197123.0945.902020
GARAGE CRAUWELSMechelen61575.58-978.602019
Garage VALEPINAmay466350.3825329.424.002020
Gebrüder RADERMACHERRaeren837165.4026825.455522616.476.202020
GARAGE FEYAERTSAarschot6489349.25762010.8524562603.0341.302020
Garage Lieven De KeulenaerBeveren2399923.11371786.658413043.2110.602020
UNI-TRACProfondeville653514.48-2687.312020
GARAGE DETOURNAYThuin759356.5475438.0813253490.2820.902019
GARAGE DELTAOudergem182074.354897.392020
DESMET EN ZOONWaregem1202184.4581540.516.402020
GARAGE DE RIDDERBeveren1402643.009836.0014546489.0020.002020
AC GroepWaregem429214.0719398.032016
VANDENBROUCKE G.Koksijde1348861.28-3257.172020
GARAGE OBRISTKortenberg472630.6721811.955.202020
M.C.S.Aalst37306.4617444.302020
NEW VILLA CLOCHARDLokeren-27125.000.002019
ETN DEWAELHEYNSKortenaken599204.64-19243.990.402020
KEYMACOGenk132923.23-97040.2510.002020
GARAGE DIRK DE SMETMerelbeke335934.6030592.752020
IDEAL MOTORUkkel107415.3111087.622020
Van OschTienen4062353.4487854.6012281459.5315.302020
Garage JONNIAUX et FilsLiège115821.58-5415.783.002020
GARAGE TIMMERMANS - T.L. MOTORSVerviers68304.5911389.251.702020
Chris Vansteenkiste - SteyaertRoeselare8950.353951.052020
GARAGE VANDUFFELPelt986571.2825683.267.902020
Garage GermaineLier3547092.43309773.6512.902020
ERTUGWaterloo207491.7022817.792020
JANSSENS M.Kruibeke1129560.62-102812.217.502020
AUX VIEUX MACHINSPaliseul191952.4922175.360.502016
L.O.G. - MotorKapellen-135261.64-15837.952020
AUTO'S MARC LEUVENLeuven1149447.78-8586.645.602020
D en SHaacht12909.031142.622020
S-WORKSWingene6517507.40376197.222769573.681.002020
Mehran AutomotiveBeveren-13423.7423.212.102020
GARAGE VANDERROOST OPELEnghien1007363.21-33711.662020
TESTA ROSSAAntwerpen285079.00170596.002019
Etablissements RengaCharleroi2570609.46399679.192020
GEERINCKX MOTORSMortsel-35156.71-23515.410.502018
Garage VAN HEESRavels727055.02-22486.584.602020
AUTO MONT SAINT PONT - GARAGE MONTEBELLO ET FILSBraine-l'Alleud114501.002361.006.802020
Garage Van Belle FrèresLes Bons Villers158160.7714909.616.902020
Garage THOMASMerchtem136242.008879.000.802020
NachtergaeleNazareth401678.219980.462021
Sint Anna MotorsGrimbergen3276452.6716213.6610.002020
G. LIEGEOISDison141820.005983.002020
LEIEAUTO'SZulte3536199.35399665.007.802020
SOTRACOudergem188461.84-2936.642020
GARAGE R.RICHECouvin784716.51-170584.7814752110.1021.102020
AUTO FRANKKruisem1412847.45578558.513.002021
GARAGE OOSTERLINCK DIRKAalter195150.022416.982020
La Toute Petite Voiture - 2CVAns98581.00-2783.342.102020
Etablissements d'HaeneLeuze-en-Hainaut7443152.681304537.7739179320.7755.002020
Anhée MotorAnhée275334.71-4516.491.002020
EXELMANSEdegem182510.95-20225.152020
Daniel DauberciesCouvin254730.492245.492020
GARAGE CARROSSERIE SCHNEIDERBertogne118523.23-6637.082020
KATELIJNE MOTORSSint-Katelijne-Waver123077.315521.211.102020
GERMANIA MOTOR PRECISIONLasne8303.00-16648.004653.002020
GARAGE RAYMOND MONFORTManhay247782.5512546.1933248.912020
ANZALONEAnderlecht9652.621319.392020
ASSint-Jans-Molenbeek20061.414416.190.402020
Francis PETESCHFléron47685.007990.00311643.002019
Garage Carrosserie IvensBeveren94258.1010554.552020
GARAGE PAUWELSBornem2772073.17125747.156.002020
GARAGE DU MARCHELiège-5571.92-10222.232017
GARAGE JOREZAnderlecht392013.4739435.520.502019
WILLEAwans-15168.006032.003.402020
VAN ISACKERStabroek-320483.39-51041.956.102020
Snelste Oostendse SleepdienstOostende487272.0026539.003.002020
GARAGE DEVUYST-DUQUENEFlorennes119148.629376.422020
Etablissements A. IOVINEBinche-107396.03-115651.402019
CARROSSERIE JAN ROELANTSGrimbergen23656.2518789.833.402020
DA CAR - ETABLISSEMENTS DA CARBrussel484058.2990127.5712.802020
GARAGE VAN BORTELKontich674360.85-113930.074.002020
THOEN CENTER NINOVENinove2540910.36391775.1413887748.4518.002020
GARAGE TONNIAUTournai1332117.7759619.583.002020
SERVO-GARAGEWalcourt16431.091871.152020
GARAGE SNOECKLievegem218928.17-7876.795.702020
GARAGE DELTAZoersel443799.7346848.402.302020
CARROSSERIE José PHILIPPESoumagne39734.0024798.002021
BVBA BORREMANSBornem573421.39-27592.428.402020
SPRL GEOLANDAywaille-162625.87-6261.661.002021
Garage Everaert JozefHaaltert250435.8030812.762.702020
GARAGE PAUL PIRENNE ET FILSAubel-98781.13-58409.942.102019
AUTOBEDRIJF D & BWevelgem257675.0039438.005.502021
Carrosserie STREEPAntwerpen-4957.21-4402.651.102020
GARAGE VAN LOONEssen704762.5755666.192.002020
FREDERIC KONINCKX MOTORSKontich112981.8646698.411.002020
TRANSPORT GHEKIERELedegem1086929.79131039.385.202020
Garage HAEGHENSLaarne213110.10-28581.010.102020
BIANCALa Louvière74262.12-14117.902020
Firma Peelman en CoAffligem-174932.49-19038.421.002020
CAR FACERoeselare65595.3637670.102.502021
HERGON ZAVENTEMHerent566615.5840139.8920141154.9716.302020
Ateliers Urbains de Réinsertion dans l'Emploi LiègeHerstal143956.00-18549.0044.202020
LECOMTE-FOSSIONHavelange943977.8287458.1010.902020
Garage Carrosserie KOZLOWSKITongeren98941.7511387.812020
Lava Mezouri 1Turnhout43266.635292.012020
GARAGE A. DEZUTTEROosterzele158909.1222097.410.302020
H.D. CARAndenne-8248.154788.930.302020
GARAGE WAELHEMGrimbergen204296.1013396.462265820.2911.102020
L'ATELIERRixensart13552.307102.750.802019
JOS MERCKXAarschot1557971.86152424.223.102020
BEL-AIREupen144123.16-40774.852019
Pascal MercierTournai436934.0315833.162020
HELMET CARSSchaarbeek38711.00-9902.002019
GARAGE SWINNEIncourt64290.4933023.582020
TECHNISCH BEDRIJF KAREL DE KEGELErpe-Mere2331848.5432514.662020
DEPANNAGE AUTO-SNEL-WEGHalle310580.4210940.561.002021
SG RACINGVerviers132385.42-84701.942.802020
ETABLISSEMENTS GILBERT L'HOMMEHannut471675.9963561.620.002.002020
CROWN ENTERPRISESHooglede9277227.07-3478.861083842.922020
Autocenter HeinRotselaar521554.5135128.687.302020
GARAGE SIMONSStabroek269891.906902.122020
DEVOS MOTORSKortrijk302947.4134339.123.002019
SPIRLET FrèresHerve384318.009669.002020
GREGOIRJette1106236.38612588.7252253037.7544.602020
MOTREX Centre de Formation RoutièreGanshoren41002.5178270.023.002020
BANDEN CLAERHOUTAvelgem476598.614983.831.902020
L. VERLOOBrakel26403.00-7783.002021
AUMAKOAlveringem45249.8114067.382.002020
Garage SegersRotselaar1609501.868645.2121.402020
HAECK & PARTNERSEeklo3648403.827378.3216703933.3935.202020
VANDERHEYDENSoumagne2525899.03393672.7317.302020
GARAGE LUC MICHIELSHoeilaart299544.9410365.622.802020
WILLEMSENS VERVIERS S.A.Herve293691.70-39084.052020
STEFCO MOTORSPORTMortsel65186.5583392.312019
GARAGE NACHSEM LEJOLY S.AMalmedy2705006.187731.4122.402020
GARAGE DE L' OBUSAnderlecht28856.51-10698.891.502020
AUTO- EN BANDENCENTRUM JEAN-PIERRE VAN BUYNDERSint-Niklaas-189338.4927493.452.802020
Automobiles-FrançoisNeufchâteau723593.0831890.3812954332.7621.702020
GARAGE SPINEUXFlémalle3969288.71189790.785322811.3811.002020
GARAGE DE BLAUWE VOGELNazareth616967.36-47026.304.302021
WALHAIN MOTORSWalhain108353.54-23230.942.802020
MERINSKY MOTORSSint-Truiden129822.321396.322020
JUVAHarelbeke38320.00-6775.002020
BONAUTOWesterlo762994.1271289.141.502020
MAGIC PNEU GLOBEGanshoren-35688.9658.972021
GARAGE HUYBS - GOOSSENSVosselaar440741.78107298.985359295.493.702020
Sopadis WommelgemWommelgem70314.00-134912.002020
GARAGE BLAVIER P. ET J.Durbuy463500.41-15425.632020
GARAGE LAVAERTKluisbergen100217.7122486.814.502020
TARTAGLIA et FamilleManage497582.453742.762020
M.G.C. CARROSSIERBraine-l'Alleud7383.02-771.052020
ELBICON INDUSTRIESAarschot1593724.74267440.974641801.7617.002020
GARAGE SERGE CROSSET SPRLWelkenraedt28595.97-6019.732019
CIACFLEETGent3182705.52438751.1021624422.686.802020
GARAGE OOMS - RENAULTAntwerpen-90210.74-99199.6714808115.3614.902020
DE POORTERHarelbeke437616.5835727.462019
G.P.OUkkel11385.00-2193.00344.002020
TOTALWASH VANDE WALLEWingene841638.28-3878.310.802020
Garage De BruyckerMerelbeke411208.4523500.033.002020
GARAGE REVA CARSSint-Joost-ten-Node35250.72-910.632020
GARAGE VANHAUWERE MARCAalter-17399.08-3225.072020
Q&S MotorsEeklo338683.1195300.342020
BOUHARMONT CAR SERVICESSint-Lambrechts-Woluwe734162.1876424.250.902020
RENAULT MOTORS NIVELLESNivelles1362287.32102836.2912.702020
GARAGE LAMBERTBastogne41173.9617144.042020
MALTA ET FILS SAHerve518757.1211936.892020
GARAGE VAN DONINCKVerlaine1283406.42138855.2010.602020
ATELIERS LEMPEREUR BAUDOINFosses-la-Ville166009.13158862.781.002020
CLASSIC CAR SERVICEWijnegem51757.0090139.004.602020
SCANTECGrâce-Hollogne3751633.721834357.3422340154.0741.902020
GARAGE CELTASint-Gillis (bij-Brussel)28924.614288.642021
GARAGE DE NIEUWE BRUGHarelbeke108443.94-3570.212019
B.M.C.Wevelgem24420.77-112.762020
Garage JacobsMerelbeke283492.1220210.881.002020
RIVASint-Gillis-Waas660560.6717681.282021
TRUCK SERVICE SEBASTIANKelmis10421962.52855253.2529325262.0931.802020
GARAGE CARROSSERIE de L'AVENIRHotton352385.5431643.182.002020
BOURGEOISOudergem116596.333448.392020
AUTOBEDRIJF BEGUINOostende1557640.34279157.1310.502020
GARAGE LUMENSPelt1762898.4352504.3911760177.6211.102020
RotorAntwerpen3931.8131782.752020
CAERS JKasterlee69367.1711788.672021
M.B.C.Londerzeel583858.8577638.391.502020
VANDIM2Schilde577636.8769138.442020
Carrosserie LeonardoBrussel-1308.191010.022020
GARAGE MALHERBE et FILSHuy558093.00108422.002.002020
GARAGE SCHOUTTEETBrugge400491.1715034.313.002020
HITRASankt Vith1416495.43113303.852.002020
GARAGE ROLANDMiddelkerke289829.606909.220.702020
CERATECComines-Warneton19084171.00-4445793.0065553438.00539.002020
V.L.C. MOTORSZemst10039.3810652.582020
AUTOBEDRIJF OST BVBAWetteren414156.40-28033.4011.602021
SMET GEBROEDERSTemse840613.4630285.153.802020
REVISIEBEDRIJF CLAES & ZONENSint-Truiden902840.89-112041.233428083.9719.002019
BRUSSELS CAR DISTRIBUTIONDilbeek1403145.3954902.3317849155.9419.802020
H.F. MOTOROudenaarde228737.278873.322020
MOTORHUIS FELIX & JOSBeringen1028206.72123315.6513420672.1217.302020
PHILAGRILes Bons Villers1020540.65352943.056.702020
AUTO C.D.Menen699028.78410.073.402020
DETRUYER E.Halle3371604.551389430.812020
ABORONBeernem607734.2335854.852020
GARAGE JENAERSint-Truiden1159090.1852358.038.902020
GARAGE G. BECKERSBilzen2638598.8950369.9222219299.7033.702020
DS+Aalst730813.10-4112.562021
GARAGE MALLAERTSZoersel28654.92-10662.732020
Garage TERRYNHulshout227728.69-13068.222020
STATION DE LA PREALEHotton167958.9427203.472020
CROIX BLANCHEBastogne647172.00-37963.002019
DE BAARLESE WITTE POMPENBaarle-Hertog954072.1460922.081.402020
CARROSSERIE JORSSENAartselaar496550.456621.8318.702020
COOMANSMol1837068.49-36581.171.002020
AUTOPARK FRANKErpe-Mere-46205.8439380.442020
GARAGE DE BEUCKELAERBrecht845856.51111469.102.402020
ETINCELOhey-32485.65-2302.502019
A.M.E.C.Sint-Genesius-Rode259154.9417882.84108537.482020
VANGENEUGDENZonhoven59616.4211606.252020
VAN BELLE JEANNinove1417119.7710533.742.302020
OCEANICComines-Warneton-7182.51-9668.390.502020
GARAGE SERVAESBuggenhout346226.5446324.611.102021
Daniel HAESEVOETSBrussel110368.1815119.152.802020
GARAGE HAACHT MOTORSHaacht17977.75-52012.223.202020
AUTOHANDEL VRANCKX-VERCAUTERENKampenhout-71129.2918075.832020
GARAGE MORIAUSint-Pieters-Leeuw-62339.2622490.502020
AUTOBEDRIJF JOHAN VAN LOOCKERuiselede417650.0317051.204.002021
PRO CAROostende2718670.33366510.241.002020
GARAGE JOS VAN DIJCKBrecht198760.7614691.7213.302020
PREMIUM AGFSeraing2368880.69710841.9939411024.4637.502020
Société des Garages LuxembourgeoisArlon2421046.30478699.5243161006.5348.102020
M.C.G.Wijnegem403443.7341721.692020
PVM-CARSLonderzeel17506.556570.792020
MOCKELSSankt Vith72637.8010207.982020
GARAGE VAN HERCKHerenthout-142317.937827.161.902020
INNOVAUTOVillers-la-Ville359258.39-18899.002020
TURNHOUT DEALERSHIPTurnhout194405.92-3856.714.702020
NIMAJette229103.0048023.00414469.003.402020
AUTO FERBraine-l'Alleud12516.52-23706.2955740.972021
GARAGE NORBERT FEYSLendelede-95636.80-3335.862019
RIK PRIEMRoeselare337.92-15189.14246397.602020
COENEGRACHTS AUTOSint-Truiden748700.936008.272.002020
R. LEONECharleroi1341772.00-470681.0014558355.0026.302020
GARAGE PECLERSBraine-l'Alleud-60314.272275.452020
R. DRIESSEN EN ZONENGenk254846.45-11861.769.202020
HERMAN TACKDentergem876018.26213634.761.002021
GARAGE JAN MEEUSENKalmthout605810.922580.852020
weltjens transportBocholt1589866.3555297.152020
GARAGE DECKXMol1217247.08213314.6211.802020
Carrosserie VEKOBeveren1454996.04166864.0521.002020
GARAGE VERHOEVENSchilde200421.4726218.747.002020
M.T.S. Electricité SprlFrameries96970.1443844.825.902020
THIEBAUT RACINGTheux192419.8241893.782020
GARAGE PIERREOnhaye119218.13-30751.850.902020
GARAGE DE BRANDTLeuven288766.68215145.712020
Q-GLASSHerentals14935.5211777.342020
GARAGE DE POORTER & DANNYAalst62599.41-1449.472020
GABO BIELENZonhoven668293.06113794.9212.402020
GARAGE CAMMAERTGooik1867285.6256573.4226150909.0323.502020
GROUP PASHUYSEN CARROSSERIEAarschot287096.458688.96835177.925.902020
ETABLISSEMENTS BRETON S.A.Rouvroy1321794.64-34575.790.502020
LUMABeersel23382.365850.152020
DM CAR et PIECESSint-Gillis (bij-Brussel)5231.43-5534.092020
M.F. - CARSDeinze-177294.49-3527.202021
ESAntwerpen825467.2445310.267.402020
M.P. PLUSNamur-29730.69-728.272016
GARAGE CARROSSERIE WATTYIchtegem379543.49-24746.672020
GARAGE VAN HOOFMechelen165181.8122870.212020
THOEN AUTOGROEPAalst1090896.60-42425.0412522801.6713.002020
UTILITAIRE RENERTELiège49322.445479.630.002020
ETABLISSEMENTS SCHOULEURChimay148383.592899.392020
Garage De PourcqGent106417.1528866.352020
GARAGE LEOPOLDBrussel17014.1813452.182020
GARDI RAFFAELEManage185833.54-22817.793.402020
Garage De PrêtreRoeselare587319.64783.502.002020
COMACOChâtelet-48190.30-87750.111.002018
GARAGE HAUBENBassenge259369.9618782.291.002020
GARAGE DU HAINAUTAth518498.0263594.3314.102020
DE SMEDT MOTORSLokeren596567.42-47800.3116.002020
DE CREMER N. & R.Wichelen332218.56-275.862020
DELCOIGNE PAULRonse8116.535102.912020
VANDIM 4Schilde770010.3174898.722020
POLARISUkkel46426.0025032.00220507.002017
GARAGE CARROSSERIE MONPutte2107808.8889438.149.002020
VERFRAXTongeren25041.612337.142019
MAROPBrugge109083.234936.742020
FONK'S TANKSTELLE UND CARWASHSankt Vith480246.9132691.2513.002020
Andleie ManagementHarelbeke262497.8622794.772020
VAN DE MAELE AUTOBANDENPuurs-Sint-Amands239331.2814375.251.102020
WILLAERTIeper1224445.47427381.087.602020
DE LIM - BALENBalen1184759.31107757.9610.802020
Ets BRUNO CASU ET FILSCharleroi1172004.23100091.285868123.2712.302020
VECARROGenk29261.78-61883.8320.102020
Het Brabants AutobedrijfDilbeek107037.702590.402020
AUTO MULTI SERVICESElsene249244.81-59971.392516168.9018.002020
GARAGE DE SITTER BKruibeke358781.2619242.793.302020
CARROSSERIE CORMANNHerstal113476.0036282.002.302020
GARAGE EMPSEN - VERBIESTLubbeek823838.191688.362020
GARAGE VANHEESBilzen435269.3961619.421844297.576.902020
NOROMA DETAIL CARTrooz96519.7712598.347.602020
DAVID SURPLUSKortrijk2042005.61152276.234.002020
LE RELAIS CHARLEMAGNEHerve1670142.0025616.002020
GARAGE FORRESTIeper298311.0922601.912020
HOET TRUCKING & RENTINGRoeselare37684608.561812370.5397493312.8521.102020
CARROSSERIE DE SERVICE R.D.Etterbeek51839.99-3958.042020
BARTIERKortrijk214220.67-3599.374.002020
SMETS MOTORENSint-Truiden295275.47-16979.003.302021
CARROCARFrameries694.005461.000.802020
Garage AertsHemiksem1286036.69154802.854.902021
BRUWIERESint-Niklaas519592.9648367.542021
AUTO-VERHUUR WOUTERSBegijnendijk1208228.03166626.192020
Garage Leo DE BIELier-69254.473078.171.002020
ETABLISSEMENTS GOOSSEBastogne1726174.66135980.944.002020
GARAGE DE LINDEAartselaar1694637.4638204.1220008607.6528.902020
VERVOER- EN REISBEDRIJF TIJLCARSTurnhout481723.2134319.8625.202020
SINT GILLIS MOTORSint-Gillis-Waas98956.2420818.062020
GARAGE WILLYGavere568081.53890224.05130720.712020
DIETERINVESTBonheiden939450.8950880.012020
A.G.H.- TUNINGVorst74920.1515405.342020
GARAGE BIELENHeusden-Zolder503670.7180488.0420.902020
MOTORENREVISIE MARRECAULedegem331256.172984.28140567.912020
F. BODSONVerviers22121.46-1443.282020
CARROSSERIE SPIESSENSBornem511911.91197020.945.602020
GARAGE POSTIAUXBrecht420178.8610512.4117.702020
GARAGE GILBERT VANDERMINNENGrimbergen770545.4713616.663.502020
BOONE G. EN M.Nazareth382424.1015644.6714.002020
IDEAL CARSLaarne8869.9625025.182019
GARAGE AERTSAalst644066.9939292.562019
VINCENT logisticsRaeren7939239.81-738386.7316002797.84114.802020
GARAGE TH. BOUCHATBraine-l'Alleud254392.0498096.644.002020
LLORENSNeufchâteau1697082.07374685.3526280348.2644.802020
IDEAL - AUTOChâtelet-31465.04721.7331835.632020
VAN MEEUWEN WONINGBOUW - VAN MEEUWEN HOUTBOUWScherpenheuvel-Zichem121882.6113686.4810.702020
AUTOHANDEL LAMBRICHTS - CLAESENDiepenbeek172698.5611237.541.002020
AUTO HARDYBütgenbach26545.28-1819.102020
GARAGE E. VONCKEN SAPlombières177517.909233.210.502020
Embourg Services DiffusionChaudfontaine2447575.00125694.003772850.0010.102020
LM CLASSIC CARSGenk-511579.99-219663.452020
GARAGE CLAUDE LECLOUXAubel133220.00-15879.002.002020
Garage BenaetsBorgloon737506.6739638.551.002020
Mullens-DiestDiest817661.9144245.006.402020
Garage PREUMONT DCouvin151536.42-4916.854.002020
MOTORENREVISIE LAMBERTIJN BVBAOostrozebeke69353.284916.552020
CONCRETECH INTERNATIONALBalen1134086.4196291.922020
GARAGE SNOECKXAntwerpen807116.0822340.202020
VDHGeraardsbergen97362.8623800.222020
GARAGE DE LA WILTZBastogne1998922.34205160.0610.002020
GARAGE PIRONTJemeppe-sur-Sambre18779.008313.0051982.002020
VANBELLEGHEMDiksmuide110955.1119067.060.802020
CARROSSERIE WALTERFléron462414.461513.8411.402019
GARAGE DE LA FONTAINEFontaine-l'Evêque-4293.42-3614.59107603.322019
FONTEYNEVleteren64217.1813308.062019
GARAGE LONNEVILLEDamme1425501.88-199454.096.802020
AUTO-CENTER DE CREEDendermonde-9472.86-19745.362018
GARAGE CORNELISSENTielt-Winge115757.761073.362021
EMOCARSEupen79528.43-86627.182020
MARC DEBREYNELedegem150765.1657998.352020
Garage Robert LEEMANSLier2187799.359399.519.502020
Carrosserie Van DijckMerksplas2517138.48-349089.735.302020
BAETENS - EKSAARDELokeren2156353.00277516.7517.202021
GARAGE PAUL GRENIEROrp-Jauche285176.4384854.312021
AUTOMOTIVE TECHNICAL SERVICE ANTWERPENErpe-Mere-193506.06-130692.300.802020
PARMENTIEREssen221284.587765.272020
ATH AUTOMOBILESAth1137974.6813044.695061210.7718.502020
KERISLimbourg454898.9672327.472.902019
AUTO'S MARCLubbeek1570436.95-47024.704.002020
FLERON AUTOMOBILESBeyne-Heusay138622.4436674.963.002020
Patrick RENAUDTournai201149.334106.8315.202020
POMPSTATION ANNAERTMerchtem227038.163282.583.002021
MAASEIKER AUTOMOBIELBEDRIJFBeringen272853.0944772.632021
GARAGE GEBROEDERS VAN HERREWEGHEWichelen151331.007881.00120558.002020
GARAGE - TAKELDIENST DE MULDEROudenaarde17246.17-2626.802020
VILAIN ET FILS SPRLChimay307811.503747.418.702020
S.A.SCHMETZWelkenraedt3926567.78354653.905.002020
LE BUREAU FISCAL DU CENTRELa Louvière235941.9333520.832.002020
BOSSUYT R. & CoRonse291162.4385999.741.002021
Etablissements REQUIER FILSTournai134371.0010716.002020
VANDE VIJVEREIngelmunster80222.135067.532020
DIACARGenk424001.00-17501.005.502020
CARROSSERIE VAN HOUTTEMouscron50243.0011414.002.002020
AU BON AIR - DE BUNDERSint-Agatha-Berchem10897.96-5044.972019
RAES MOTOREN BRUGGEBrugge3487746.92353339.1734789035.6827.902020
ETABLISSEMENTS PATER ET CIECourcelles299381.78-32016.154332180.837.902021
KETTAWuustwezel262852.7035251.591.802021
DHELFT DIRK EN ZOONBrugge-31836.99287.442018
DREUWRaeren460751.2210142.087.302020
DEPANNAGE DE GROOTELochristi336760.5330392.633.302021
KRAANVERHUUR DE GROOTELochristi1379264.009559.0018.002020
JACQUES BOUSSARTBinche4146.001728.00108247.002020
CARS CENTER ET SERVICE AND COWanze90632.005997.002020
GARAGE LEDERMANNHalle224328.3627180.583.002020
Carrosserie Freddy KAINBraine-le-Comte58993.86-20510.232020
TRAPMANNKontich268203.8050808.378.902020
CAMINARTMechelen48049.26-221.242020
DE GROOF BRUNOSint-Katelijne-Waver199190.9613560.692020
CENTRE MOTORBinche669870.5881315.1616.602019
Lemmens - Le CouterWaregem5365342.58360415.6219.902020
Carrosserie Eduard et TonyBinche-21498.99-6045.377.902020
GARAGE LECOMTE - SALMCHATEAUVielsalm-118496.95-42488.810.003.702020
G.D.P TRANSPORT en GARAGEBrugge368776.809410.242020
LES ATELIERS DU PRE BACTheux43732.57-2160.492020
Garage JOHNENEupen116591.03-19290.652020
PENNY'S OILEeklo87299.6031877.262020
DE RIDDERSchilde67091.6738349.061.002020
GARAGE BECARRENElsene5078.20-1109.082020
GARAGE HAESTINCKSBoom494913.8748678.392.002020
JACOB LéonHannut802784.64-27909.099.402020
LUMARVELAndenne106369.259774.931.002020
GARAGE MOBIL VERDIAnderlecht-161834.40-19252.511.002020
GSL PROXICARCharleroi947341.00107747.004094581.006.102020
VERWARMING ANSAELENSBrugge435842.72-27872.576.102020
GARAGE SINT-MARTINUSZemst-40491.06-26597.742020
ETS LANGENAKENLiège-1190434.71-804.502020
MINE & COAywaille590409.00102520.003.402019
MOSAN MOTORDinant-958793.78-166922.905.602020
GARAGE CASTREMANNEAndenne28435.19565.432020
NOTEBAERTGavere490944.006568.00341050.001.002020
KENNESLummen163000.001022.002020
DEBROUWERE - VERPOORTWevelgem152917.44-12289.652020
TRANSLEMALichtervelde343848.5524993.042021
GEMCORonse373906.64-8919.643.002019
AUTOHAUS JOSTSankt Vith965450.95216156.762021
Danny Verlé BVBAGeraardsbergen228766.3844899.362020
FABISAHerve15060705.501385456.191.802020
GARAGE VANDE PUTTEBrakel315672.64-9702.142.202020
BODSON - TROUPIN - SERVICELiège809170.1134591.582020
OSCAR VAN DEN HEEDEOostrozebeke233550.707869.522020
LEPLAE AUTOMOTIVEWervik1415693.29554780.7115701036.4010.902020
GARAGE BALLET - PUNIEAlken143417.94363.282020
ASPAGenk73151.15-7361.242020
FORRIMIeper454402.4116253.4116.102020
ANTOINENazareth1269781.09-1809.912020
APPELMANS J.Nazareth724009.57177096.4314.702020
FIEMS EN ZONENArdooie1067565.77117876.844.802020
DE KRIKKER II GARAGEKOLLEKTIEFBrugge72013.3325118.643.002020
CARROSSERIE BIEBUYCKTielt610329.54189867.645.902020
CEULEMANS MOTORSHerent1521338.94360682.6916559876.6015.102020
GARAGE DEREEPERBrugge885266.60254990.3710.502020
GARAGE UYTTENDAELEOudenaarde1447563.5140713.626.802020
R.C.Herstal-328604.88-1066297.6426.502020
Carrosserie Charly SCHMITZMalmedy99668.59-11909.472.002020
RENAULT PHILIPPEVILLEPhilippeville1317895.00118367.005898071.005.702020
GG4 SPRLTournai9474932.001426429.001768677.0011.002020
PGmbH Thommen - SchwallSankt Vith1616465.45122995.437.802020
FANARAEghezée77579.4112545.791.202020
AUTOBEDRIJF RAYMONDLennik-194235.6924248.292020
GARAGE LARUELLEFlémalle132860.505887.012020
GARAGE COOLSBalen1334659.4944867.8110.102020
GARAGE ANDRE KAISERLéglise126521.167161.451.502020
MOMIDISTRIMomignies505698.0040537.0015.202021
AUTOHANDEL DE VINCKGrimbergen5400.97-9673.752020
OTZERLubbeek86569.576812.212020
RODA TRANSPORTS GARAGEJemeppe-sur-Sambre74209.261589.483.002020
THAENSMaaseik795947.5798382.072020
AUTOHANDEL ERIC GHEYSENHooglede660565.54187555.662021
GARAGE LOUIS EN ZONEN, ET FILSAnderlecht87722.1118648.561.002020
TRAILER PARTS & SERVICESWevelgem476356.7716574.555.402020
GARAGE PATRICK MEULEMANSTervuren125195.113418.781.502020
’T UILENNESTSint-Niklaas94638.41-5413.742020
AB-CONSULTINGDeerlijk145091.8342385.342021
PEKARACINGHasselt-582384.68226366.591.502020
THEYS & filsTournai1560518.69218221.553.402020
VERHOEST MARCRoeselare1590466.7797862.5613.402020
GARAGE VERHEIJENGrobbendonk220358.679476.452020
GARAGE MARVELLEGembloux485148.00218347.006.902020
CAR-WASH DOMISambreville-99830.83-5383.002018
LAURENT MARCELGesves282968.0017429.002.202020
LRBWesterlo2172744.08445798.117.102020
SAN-MAZUIN MARCHE-EN-FAMENNENamur848756.35255591.4528812409.6330.002020
BALLOONAIRGrez-Doiceau22261.003593.002020
CARROSSERIE HOSTYNCharleroi231645.01-2542.764.202020
CARATHAth-33450.00-9802.002020
CARROSSERIE DE SCHRIJVERAalter345129.4061733.785.002020
GARAGE BASTIENRonse-940671.79-37928.182020
AUTOMATIC CARSAns31327.0019561.001.202019
RANTALint49618.48981.872020
DEVOS-CAPOEN ROESELARERoeselare1194081.52124549.505260964.985.902019
Garage A. MOOR S.P.R.L.Eupen70934.972939.531.002020
NATIONALE 7Tubize1078694.5951311.4615.802020
GARAGE AMEELWatermaal-Bosvoorde103872.4324578.662.402020
GARAGE ROBERT DAIVIERBraine-l'Alleud-151515.804455.2511821.872020
GARAGE LEJEUNEBeyne-Heusay45314.0021748.004.502020
CHARLEROI ESTFleurus8013604.201522569.0046093445.182020
José MARECHALSpa-29158.516447.452020
Garage MAZZONIBastogne4169239.69459445.3411369194.7826.802020
Garage Autohandel Joris DegryseZonnebeke217933.7022767.810.402020
ALEX PROJECTSBree443355.5696091.811.802020
DE MOLENRanst203117.1941627.032020
WUUSTWEZELS DIAGNOSE CENTRUMWuustwezel27357.099144.952020
STATION CEYSSENSOudsbergen260030.4413668.751.102020
GARAGE DE CLERCKHaacht1012753.8666759.772020
AUTOBEDRIJF MANOLIDilsen-Stokkem217955.35-129181.6015.302020
PARTNER'SJette139540.3434204.34269952.012020
GARAGE CARROSSERIE DE WILDE LUCWetteren152522.85-2294.272021
V.C.R.Roeselare54986.9512757.282020
KONTAKTRumst641099.64310148.3912.902020
EASYWASH INT.Opwijk1032319.14136487.622021
BRAEMKortemark18148233.361398037.9260043902.22226.602020
Garage F. DegandSint-Lambrechts-Woluwe-154091.35-17785.262.002020
DISTRICARUkkel244747.91-36530.332021
GARAGE MARCLaarne81233.1716936.192020
L'AUTO-MOBILELiège7663.44-7086.3720387.022020
GARAGE VAN EETVELDEDendermonde388502.9546576.282020
HOEVENS AUTOCENTERStabroek-1354769.8326790.693.002020
GARAGE MICHIELSTielt-Winge-51833.71-11338.652020
ATELIER BAUDELETAth50918.394197.852020
AUTOCENTER DE KEUKELEIREWetteren1641540.24155529.636460813.5511.102020
TRUCK SERVICE STATION INTERNATIONALBocholt1238695.4275744.742020
L.E.A.Antwerpen450750.9356.852020
GARAGE THIERRY DE ROOVERTremelo302453.0114811.000.902019
E.V.A. MOTORSint-Jans-Molenbeek7053.63-1592.942020
DICARKasterlee18491784.674333149.0682057092.3975.802020
GARAGE WALTER VAN DE VELDE EN COAssenede49385.9418907.742020
LASNE-MOTORSLasne6259.85-579.932020
STATION ST. MICHELIncourt195160.318974.622.902020
HOEFKENSHerenthout762080.078777.743.402020
WILJAN GARAGEMerksplas4874871.62872649.904.702021
GARAGE LIJNENHouthalen-Helchteren499622.2713425.501.002020
GARAGE DE WOLFPuurs-Sint-Amands223516.306547.502.502019
SAMBREVILLE - AUTOMOBILESambreville4738.81-43500.260.502020
M. GentGent438287.88158363.325.002020
S.M.C.Elsene-65927.00-6464.002020
AQUA SUNMouscron-78338.466847.412020
SOENEN GEBROEDERS GARAGE-CARROSSERIELangemark-Poelkapelle373160.9712287.472021
LAUDAFLOAywaille167324.495471.672020
GARAGE JEAN ROMPENVerviers-22771.14-34619.461.302019
TILKIN CONCEPTHerve63940.117615.502021
DND International CarsRiemst94637.4945945.072020
GARAGE ANDREBeersel20413.63-4635.602020
GARAGE 16Oudergem532773.51122531.043.002020
VERVAECK B.G.F.Zulte329311.117123.590.302020
AUTOBEDRIJF CLAEYSLievegem197265.8014411.172020
JOVANHerk-de-Stad9571.00-42969.0052157.002017
GARAGE CARROSSERIE JULIENGent971375.21262061.995.702020
GARAGE TERMENSWillebroek153073.52-6779.802020
GARAGE K. SCHAUFFEupen494791.92-122280.958.102020
BASTIAANSENBrecht593801.0289977.735.102019
HET COMPLEXGent249592.1913213.471.802020
S.O.S. DEPANNAGEMons343373.3336191.902.502020
TER STEENEOostende2347630.893683.269940472.1216.602020
K.M. CARSSeraing48877.4543784.50686142.372018
SPECIAL SELECTED SYSTEMSJodoigne44817.00-6689.001278.002019
GARAGE F. GOBLETTheux715325.97116157.925.502020
LE COUTERTielt10256500.771780951.3732571097.9422.902020
EURO - SERVICESAiseau-Presles587471.0013145.0077.702020
ANCIENS ETS DEVERCHINMons1270185.43169140.633.402020
PNEUS D'IXELLESElsene-16272.05-31852.890.802020
GARAGE ZAGERSZoersel787961.95-17617.668.502020
GARAGE RIETJEKapellen7810908.631026416.6952431348.8764.502020
AUTO'S EDDYDeinze333932.07755.972020
HUGO DE SMETKnokke-Heist2772856.101897013.422020
IMMO CONSULTING LONGCHAMPSWavre1517793.71258675.560.902020
ABECO BEDRIJFSWAGENINRICHTINGHarelbeke426261.1989384.5724.202021
MICHIELSEN@WORKBrasschaat7496.40-12328.36129643.551.702020
SOGEXPROBrussel-25807.146440.112020
B.B.B. EXPERTEXSint-Pieters-Woluwe28055.0031919.002020
Oldtimers GilisAarschot231921.05127411.282020
AMSSint-Niklaas157293.80-72280.202020
PERSYN-AUTOBEDRIJFKnokke-Heist-169882.66-913.732020
GARAGE DU LACVielsalm40125.726292.422019
HODLMAYR LOGISTICS BELGIUMTongeren6807020.001289268.6742429351.45172.802020
STAR IMPORT-EXPORTJurbise191663.929395.662020
STEMATBinche50368.60-26934.6579384.442020
GARAGE WUYTSHechtel-Eksel303638.5830162.131.502020
LAMENDOLA AUTOS SERVICESCharleroi-18543.90-12922.052020
VAN DEN BOSCHHeist-op-den-Berg-79003.00-7822.002020
BUGA St. TruidenWesterlo428637.5988792.082021
Carrosserie Van LaerZandhoven179007.6911225.396.602020
DAUVILVilvoorde315818.7128872.81331724.282020
GARAGE VAN DEN BROECKEMerelbeke1171237.7759243.941.902020
BUDA CARSMachelen (Brab.)63201.578215.622020
A. MAX MOTORSRebecq1060575.9036849.431560659.345.302020
GARAGE DURANPoperinge2395919.971647.8410333067.5615.702021
GARAGE ORBAN ET FILSLiège860509.2526126.823.002020
UP CONSTRUCTKapellen172932.71157476.102.502020
TAKELDIENST ROGERBonheiden449815.1918145.762020
AUTOHANDEL DE WILDE PATRICKZulte-171843.09-2122.282020
DULLAERT NV TECHNIEKSint-Gillis-Waas93072.262694.432021
AUTOBEDRIJF CHRIS LABEEUW - LAUWERSRoeselare427291.4260260.901.702020
Garage Ernest KREUSENLontzen-14992.34-91644.516.802020
Carrosserie SterckxHalle121389.3225025.437.002020
INTERCARS PATRICK RAESLede644018.33147056.142020
B.E.J. CARNamur253634.2022840.552.002021
JOMALCourcelles54488.6236346.362020
CARROSSERIE RUBBENSWijnegem-63674.1514036.652020
TECHNIQUE AUTOWavre29130.881164.652020
Garage Verdonck BVBAAntwerpen28447.48162.761.002020
Ateliers WILLEMSChaumont-Gistoux464359.6838999.094.202020
LODEWIJCKXBoechout637343.5734603.792.502020
AUTO SAFETY GLASSGenk211269.023536.532020
SEA & CAR MOTORSMerelbeke-205048.00-28804.003.302021
LERMYCARHouthulst223008.95-58268.57586176.642020
AUTOMECAJabbeke21099.25-745.982020
GARAGE GEBROEDERS DUFOURTielt25199.567100.302020
Renting-Car TrucksLummen33025639.94802471.491.802020
OLAERTS JEANGenk1012310.2366957.756.802020
Carrosserie H.L.Perwez-187205.69-11183.692.202021
GARAGE COXBeringen450280.6872.182020
GARAGE GOETHALS AIMEBlankenberge72778.507648.202020
DE ENGELZandhoven-342695.75-708649.5424.802020
VANDAELPeer486293.3230974.252020
LCI MOTORSIngelmunster232227.5022470.672020
TOURINGCARBEDRIJF DE WILGBree2588664.39-195731.1246.902020
TECHNOMECAOupeye85888.3112559.412.002020
GARAGE DELUYKERMaaseik663639.60-17600.843.302020
ANDRE ET CIENamur1351874.3778674.732020
MENTEN TRUCK EN CARSERVICEHoeselt4237695.8154641.3711.302020
Algemene Industriele OndernemingAs36481.445631.402020
GERMANY-AUTOErpe-Mere158967.9518411.821.402020
GARAGE COGHEHooglede73002.00830.000.902020
S.R.S. Mechanik GENEupen24905.02-10.092020
Kia TurnhoutTurnhout1246339.08323004.512.002020
E.M.C.Ranst19239.99-4604.842020
AUTO PACIFICSaint-Ghislain264327.012658.361.602020
BAESTAENSHeist-op-den-Berg1480273.23440871.602.002020
STEPHANE VANNESTEMouscron572548.52-79923.381.002020
SERVICESTATION BERBENMaasmechelen1097566.23118672.852.002020
LE CARMelle-67970.79-7504.402020
FRANOTEXOostkamp1514522.46140156.062020
GARAGE VAN BELLEGHEMOostkamp148043.4395111.743.902020
P en P MOTORSScherpenheuvel-Zichem675905.92133785.6317.702020
GARAGE RUTTENHechtel-Eksel6143270.06461833.5420862688.0024.502019
GARAGE J. DENOYELBrugge2903840.16112514.725.002020
CARROSSERIES PASINETTINivelles286003.00-22970.002020
ANTONIO46Charleroi137609.11-205.042020
CARGAS CENTER JANSEN MARCELBilzen114664.2133306.702020
ETABLISSEMENTS EUROMOBILESQuiévrain35364.30-40673.42135050.261.302020
GARAGE ROGER GORISHaacht22921.964179.802021
MATOJE CARSMaldegem687566.0584941.222.502020
INDUPOL INTERNATIONALArendonk8447254.26827291.4218169576.87153.902020
ESTEE INVESTAsse298547.22-108249.402021
VAN NEVEL AUTO EN TRUCK CENTER ST. KRISTOFFELAalter1214556.20262109.664964142.7012.002020
Garage Benaets 4X4Borgloon3058880.1878531.333.002020
WEYTENSDeinze-47656.339254.392021
CAR CENTER WASH - MOBILWetteren66817.189772.632020
Btec-MotorsKortrijk706489.84149141.750.802021
TRADEPBeernem1700912.4817258.502106128.2818.402020
AUTOBEDRIJF DE MOERLOOSESint-Martens-Latem198053.9511638.352020
VABZwijndrecht55471353.4511176254.03170706544.76715.202020
AUTOBEDRIJF CALUWIEROostende36282.811754.872020
Garage Bernard JACQUETFosses-la-Ville410720.547204.182020
CARROSSERIE VUEGHSOud-Turnhout38698.5015054.752020
GARAGE D'HOOPWielsbeke1578677.0627139.5311.302020
MADDELINArdooie146576.00-21230.001.102021
CARROSSERIE COLVANGenk43549.5015820.661.002020
VAN DER PERREDilbeek694862.6048735.342.602020
GARAGE VANNIEUWENHUYZESint-Pieters-Leeuw484042.29391062.212019
GARAGE SMETS ARMANDBilzen835687.32-45.252020
GARAGE LEPLAEWervik2887135.9319170.363145244.7411.002021
MULKERSGingelom270344.5348918.543.902021
BERT CARS EN TRUCKSTernat-11377.8329199.042020
CARROSSERIE FRANCKYUkkel18462.602640.991.002019
HF MOTORSOud-Turnhout-287429.772315.952020
H.M.K.Sankt Vith1377327.45168290.231.802020
LENAERTS THEOPeer89448.6812607.582019
DECLERCKTorhout101930.836149.992020
CARROSSERIE DEGUFFROY - LADONEstaimpuis226078.402725.722020
SIX EQUIPMENTBeloeil3967064.62422673.2315.602021
JOHN-LINSchoten-210142.25-5935.185.502020
GARAGE GORDONSTienen2424564.75121203.085.202020
DE BACKER PETERDamme724083.99712.755.002020
GARAGE BAETEDeinze667395.8758066.471.002021
WAASLAND MOTORTemse3206365.11392045.5318.002021
CARROSSERIE CAREGOBeerse72699.25-152.052020
BENEDICT HUYSENTRUYTKortrijk2577356.81184639.943.202020
GOVAERTS WAANRODEKortenaken643228.69106481.5410.302020
AUTOHANDEL GEENENS EDDYRonse312250.009858.0073693.002020
GARAGE ERIKAalst859520.48120657.561.502020
BOUSSU MOTORBoussu20124.0019574.002020
Garage PIPPOTremelo220180.4320628.652020
TIMMERMAN - DULLAERTGent8165.99-958.682020
Garage Carrosserie CLAESSENArendonk98320.905131.452020
Ets CollignonDurbuy455062.68280963.8011.302020
CARROSSERIE ACTUEELOverijse-87881.20-8604.654.702020
GARAGE VERHOEST HENDRIKLievegem108028.00-5172.002020
AEGTENOudsbergen298895.114968.142020
DELIEMenen-77857.24-12370.702020
MANAGEMENT EN MOBILITY CONSULTNijlen115482.145333.152021
MAJAPelt57615.00-29300.002019
VANDERBORGHTRotselaar4892986.78960403.2323.102020
GARAGE LUDO DICKENSHoogstraten3333821.61568372.577.102020
GARAGE DHONTDeinze1587073.28617454.6024040700.6126.502020
CARROSSERIE DU SAINT-HOMMEHensies127424.001927.002020
LUC GELAUDEBeernem1823323.93155540.102.802021
GARAGE REUMERSMaasmechelen117879.67-12405.362020
S.D. DEMOLITIONS - DEPANNAGESFontaine-l'Evêque791923.48-5534.0137.102020
D&G MOTORSMont-Saint-Guibert41096.744667.662020
ETABLISSEMENTS SCARANOCharleroi78082.24-26578.191.002020
L.S. CARUkkel44914.00920.00250299.001.002020
MEERSMANAsse-278115.20-7476.491.702020
Garage TEUNKENSBeringen436421.7339291.3819880869.453.402020
CONSTRUCTOITURESPhilippeville290013.0027264.006.002020
STEKENSE BANDENCENTRALEStekene473790.9468425.682.302020
Van Mossel LeyssenBree2528917.81889266.8212803736.4024.002020
GARAGE REMI STANDAERTDamme233520.4731368.980.102020
TAXI HENDRIKS OVERPELTLommel710065.259639.5721.302019
GARAGE Sylvain SEDEYN en ZOONMerelbeke1002438.006845.175.402020
GARAGE ANTONACCHIOVisé211043.6939328.422384913.423.502020
ANFIBAHouthulst290904.4233705.741.102020
N & DRoeselare79588.407619.002020
RIBBENS FARM en TRUCKWuustwezel724523.2687200.702020
MOTORSPORT INTERNATIONALTheux40213.6764017.752.002021
AUTO'S ERWICOWommelgem66651.4517235.292020
GARAGE LAMBRECHTBrugge169096.24-17317.631.002020
TRUCK CENTER FREDERIXBeringen819312.27141168.6321.602021
GORGON MOTORSSint-Pieters-Leeuw1133191.86-989.7815.502020
Autobedrijf A. LambrechtIchtegem438012.1344088.031.802020
WALLEM MarcEcaussinnes-39543.44-12230.902020
CLAES & ZONEN SINT-TRUIDENSint-Truiden16214488.03939248.5548688410.0848.302020
LODEWIJCKXMol966744.7135496.741.802020
GOLDEN M CARSGent1440.0063958.000.402020
WALTER MANDERFELDSankt Vith170782.203700.6792311.642020
Garage Piret (Wavre)Wavre1915944.89-25321.6751501186.34157.802020
JPS TOURSOostende60106.6410903.542020
KEGELSOud-Turnhout719072.08124807.3310.502020
TRANSPO VAN ZONLommel577420.30201459.962445300.0023.502020
GARAGE MARCHALNamur30055.14-431811.3616.502020
GARAGE SIMONS C EN WWuustwezel260923.2626631.632020
Wendy Van HerckOud-Turnhout247138.2620929.022020
GARAGE PATRICK VAN TWEMBEKEBrakel321956.0834801.462.502021
BOLLAND FILSOupeye895018.25-9429.656.702020
GARAGE V EN DKnokke-Heist1212588.88112407.717.502020
G.E.P.A. MOTOSAns224675.3111276.280.602020
MARC LADOUCE ET FILSBeauraing260115.1215572.591.802020
WEYBERGAsse1149423.6927957.062020
CARROSSERIE JANSSENSBraine-l'Alleud155669.542315.6910.102020
J.L.J.Evere-78225.005979.000.302021
MASUISchaarbeek83557.22-17110.484.402020
AUTOACCESSMalle2309184.25-266287.657754194.4816.802020
ATREXPelt289642.9244998.682.702020
CORNETTE AUTOMOTIVERoeselare640483.5471834.954.802019
GARAGE MINETTrooz30336.02-8237.8190266.072020
GARAGE BILLEN ET FILSAubel379970.00-7438.001.002020
GARAGE NEW EUROPElsene904270.618695.0091260.682020
Garage J.P. JADOTIttre-5931.574733.9656786.742020
CARROSSERIE HUYSMANSBrecht80092.6113706.462019
LFC BEHEERLanaken373908.05162391.632019
MEERSCHMAN AALSTAalst2433697.821287103.5527397888.2429.602020
D V MOTORErquelinnes47801.736908.172020
GARAGE LANGEMettet925318.99-178881.362199730.638.302020
Jean Michel MARTINSint-Pieters-Woluwe5003578.01322348.6249261812.3055.902018
GARAGE ANDRE DE PERE EN FILSChaumont-Gistoux46851.0019717.002020
Garage LekenneBierbeek398311.8246325.067.502020
GALLEZottegem2483794.05231243.302020
GARAGE - CARROSSERIE TECKAalst953010.92141817.713.402020
DISCAR EuMaMalmedy1149203.0072493.009131504.0018.002020
YVES HEMELAERSint-Niklaas338850.00140031.002021
IMPACT MOTORSBinche19346.045561.1111600.002020
GARAGE AERTS EN ZONENHam474092.7135929.127.302020
RECONOostende1426162.27286043.8911.002020
SUD AUTOTournai582323.99218905.194.002020
R EN NTessenderlo-156.02-9289.250.102020
GARAGE HEREMANSDilbeek2523842.8795548.7520312808.2925.202020
MARICARBoortmeerbeek128786.624560.342021
CARS SELECTION-ECTSint-Lambrechts-Woluwe-897360.45-7284.4514.802020
AUTOMOBILLE MOTOR CAROSSERIE RACINGEtterbeek-24280.829273.771.502020
LA MECANIQUE - VSchaarbeek52466.8920529.09340555.182020
RENTIESKortrijk638270.59197425.784.802020
FORMEAwans22066.5521204.312020
FLOREXPO S.AFlorenville-411009.4540377.362.002019
DAVO TONGERENTongeren5280092.06530405.6063629792.6359.602020
JANS TRANSPORT EFFICIENTIEWellen447996.2048664.121.002021
Carrosserie FelixBrecht71840.0370835.885.702020
GARAGE WOUTERS OMERHaacht34847.22-2290.752020
ADRIMMOLille1243598.018613.762021
GARAGE VLASSENBROECKHalle-487029.04-19861.442020
GARAGE NELISSENRiemst195744.5614543.400.902020
CARBIJOUCharleroi-363673.302022.862017
Autoaccess Fleet ConversionsMalle10615.869199.762020
AUTOSERVICE VDAMechelen57281.6912966.020.702020
GARAGE PIERREBoutersem-93062.31-3814.032020
Lavrijsen HerentalsBrecht825687.05327489.045.002020
CENTER CARSMol201717.8953139.843.802020
REGO PNEUChapelle-lez-Herlaimont184901.5711283.392020
Beverse Depannage - T.C.T. Van Den EeckhoutBeveren303372.5821819.382.202020
POLFLIETKruisem213796.31352.362020
9/ONE/ONE/MOTORSPORTMorlanwelz21452.71-29398.86506117.752019
BOLLENLiège41200.261737.981.002019
GARAGE DE CORTE JULIENOosterzele692182.7019664.678.202020
GARAGE VANGRAMBEREN MICHELBoutersem43802.1017226.512020
M.W.A.Lommel-86291.00-7905.002020
CARROSSERIE FORTUNAVerviers472591.79-35422.484.902020
VAN HORENBEKEHoeilaart-774078.00-715.002020
Gérard de Ville de GoyetBurdinne104076.03-5964.222020
BELIËN NEERPELTPelt3332792.40589520.9343176745.4831.402020
AUTO - TECHNICPéruwelz641808.9333702.553.102020
AUTOCENTER ASSEAsse415081.4978308.931.602020
WM InvestHeist-op-den-Berg135302.18-31577.432021
GARAGE BLONDEELEeklo123208.7718217.062020
Garage Roland DELTENRELe Roeulx2899631.0884035.1526724128.1226.802020
GARAGE SCHEERLINCKZottegem728844.00109548.003.002021
CARIBEL HASSELTZonhoven329433.00-67363.146.602020
AUTO-INVESTSint-Genesius-Rode-7813.76324.300.001.502020
AYWAILLE MOTORAywaille1882408.53293652.7513.002019
Etablissements Fernand NERIFléron2043514.9242964.3021255119.3237.902020
GARAGE DE WISPELAEREAalter1245767.4388189.5416.102020
GROUP PASHUYSEN AUTOMOTIVEAarschot757997.73-93246.811755951.1227.102020
LACOTRIMMOBastogne1995338.9776991.299.202020
AMERICAN CAR AND TRUCK IMPORTBoortmeerbeek116063.70-1164.602020
GARAGE ROROXBilzen119672.0034138.002020
GARAGE DURAN COMINESPoperinge119310.9322553.909.802020
GARAGE FRANCOIS DIELEMANHamme (Vl.)177958.866282.882.902020
GARAGE MICHEL LEFEBVREBrunehaut63483.153813.672020
TBWijnegem1332611.23453560.8312.102021
G & A MOTORSTurnhout3771648.07935159.3645858444.1536.102020
GARAGE DEJONGHEArdooie356170.9935985.892.002020
Garage VerhaegheZonnebeke515296.9750236.972020
GOURDINWavre324381.1929413.074.402020
DURNAL-CARRO-MECAYvoir112938.91-2879.893.202020
GARAGE VAN DORPE N.V.Oudenaarde1191979.5824930.617.202020
GARAGE JACOBSNinove376780.1417584.942020
ETABLISSEMENTS BOIMons85794.5712574.263.502020
VAN OVERSTEYNSLubbeek443894.9424403.194.102020
Group-GuntroLokeren1328.9411220.270.702020
GARAGE VANVLEMENBorsbeek293075.7351236.704.002020
AUTOBEDRIJF BLOEYAERTHarelbeke274636.2822248.691.002020
Etablissements DELVAUXGembloux459088.13-4065.440.502020
GARAGE GUY NEUVILLEProfondeville78748.76-8744.522020
GARAGE GUY JENNESDalhem100296.57-10303.782020
CASEAUBastogne18677.99-13649.052020
Garage Joseph JONASLontzen445413.0067238.003.602020
Garage du Mont FaliseHuy40226.12-6534.962020
BLUTSQIHeist-op-den-Berg767053.96-11837.466.802020
INDAKATemse416675.1251616.522020
GARAGE A. BEELENSint-Truiden345021.17-45163.842015
GARAGE CARDONSaint-Ghislain58763.0012971.952019
MOTORHOMES MEEUSENBeersel737054.2922696.872020
GARAGE MODERNE BRAKELBrakel118468.30-57308.441.002020
SalcoKasterlee422650.0182594.742020
GARAGE CEYSSENSBree112481.066140.122020
LAMBRECHT NUMERO UN DU PNEUCharleroi6416342.72229602.5913351315.1756.102020
AUTOBANDEN SNOECK G. EN ZONENOudenaarde869930.8558253.2410.302021
Garage-Carrosserie RENIER-CDSHerve857962.3012376.861.202020
GARAGE MAURICEZemst270118.00-21166.002020
Garage CLAEYSHam-6755.68-11670.512020
MONZASint-Martens-Latem1400292.19163984.4921834026.0213.002020
LA SCALASambreville767877.4184934.6118.002020
GREMBERGSE AUTOMOBIEL MAATSCHAPPIJDendermonde-63243.6827629.475.302021
GARAGE JACOBSHam80839.0312563.471.602020
GARAGE JACQUEMIN - DUBOISRochefort124309.5822915.602.902021
RENAULT MOTORS WAVREWavre3057933.55231064.6715831969.5617.002020
GARAGE DU CARROSSECharleroi13854.21-13004.220.502020
DEBOTRABalen272393.683899.602020
DI NITTODilsen-Stokkem1582136.92123971.0510420095.0222.402020
AUTO EXCEPTIONUkkel838832.2741373.865.002020
BALKAN - COOPSchaarbeek3218.163141.200.402020
DAPARE ET FILSCouvin256268.54150846.6710.202019
GARAGE ANTHONISSENGenk1111886.83166263.244.202020
KRACHTMaasmechelen130516.0025106.002020
Garage LINKWEILER R.Sankt Vith151926.23-5387.291.702020
GARAGE SEMET ET FILSMouscron134047.7714763.222020
GARAGE HOLVOETDendermonde997996.84-14065.075.602020
GARAGE RENE DEMAERSCHALKHoeilaart175899.007220.002020
FINHOUBELTongeren290080.334986.302020
GARAGE CARROSERIE PHILIPPE VAN PUTHamois-52695.561045.362020
GARAGE CHARLES BECHOUXComblain-au-Pont166685.0019403.000.502019
Garage Peter ARENSAmel1890912.55229178.239.402020
GARAGE SNAUWAERTDinant85501.003959.002020
GEERCOPeer350156.43-11391.492020
VANDERHAEGHENKortrijk916243.21540301.3117.602020
GARAGE LAMBINBeveren636760.83161616.856.702020
SOMAROTournai178863.97190.802020
GARAGE D.A.N.Namur255246.2756138.200.602020
M en LArendonk72982.84-8688.652020
GARAGE PIZZINIGrâce-Hollogne62103.01-15390.291.302020
GARAGE BOUCKAERT ET FILSCharleroi531518.284160.834.002020
DIERICKXZemst316006.00108030.001.902020
FABRI CARArendonk-16779.70-31008.443.402020
SPRINGAELUkkel-1131.65-16949.702020
GARAGE KRINS MOTORSVerviers247334.803736.693.002020
GARAGE MADEREELAntwerpen-271838.23-22784.902020
TARACKICourt-Saint-Etienne122640.05-9389.821.802020
KOGAMATHasselt278048.19-15420.961.802020
MEURISRixensart292457.094357.252.602020
BLC MOTORSBraine-le-Comte571753.95123632.907.202020
GARAGE RIKZaventem556996.5428277.462020
LOGNOUL ET FILSJette38366.9324842.053.502020
GARAGE DIETERHaaltert153026.2714891.152020
AUTOS RENERTEDison22616.92-104.512020
TECHNO-CLEANBrakel-56322.7826032.352020
GENETEC NEGOCE ET MANAGEMENTNamur2347734.78468774.07896108.822.302020
ETABLISSEMENTEN VERHELSTOostende4484407.51555356.0123327866.5416.302020
G-CARSRoosdaal-42403.93-9730.262020
MOBILEXPORTGembloux254020.008131.001.502020
S.C.V.I. - Société Centrale de Véhicules IndustrielsJuprelle461273.5890512.924.302020
GARAGE CHARLIERBièvre56555.4911140.191.002020
TRANSPORTS DESTRIJKERBraine-le-Château280568.85145080.132335136.7820.002020
DEMO-BATMons81696.6717064.58320162.232017
LEYSMANSBree1493969.38298240.472020
GARAGE NEERHOVENOudsbergen151194.001089.682020
BENAUTOHeist-op-den-Berg338328.0833050.592018
FPFKeerbergen1403788.35157212.082020
VANDELOISE - GRENIERWalhain156440.00-31466.002.302020
CARLI SabatinoMettet1960527.15174400.171842542.906.002020
BATAILLE DES ARDENNESLa Roche-en-Ardenne222074.275973.382020
GARAGE MARIO LANAHerstal996223.493175.6712962247.2224.502020
NICE CARSAnderlecht217716.37-108105.7818.102020
PIRMEZOhey33191.0016804.002020
ALLIFT MICHIELSENSAntwerpen1733793.304255.1621.002019
GARAGE DEGUELDEOttignies-Louvain-la-Neuve355558.9060575.02797967.363.702020
AAB - IMMO - INTER - EUROPEENNECharleroi28203.004490.0022957.002020
GARAGE BAERTMouscron1049104.2912481.569.602020
D.S.M. INTERNATIONALMoorslede366452.633067.481.002020
EDP InvestWavre-298584.05-699301.9221140.962017
GARAGE DE GROOTEOnhaye396193.0038842.003.302020
CARROSSERIE VDMKruibeke85215.4610010.210.302019
CAR RECYCLING VERHOLENMechelen273767.9215797.132020
AUTO 2Namur88971.439501.721.002020
RS CONSULTINGKampenhout1531.00-8706.0017861.002020
MOLENBERGHSMol117559.791207.212020
AUTOBEDRIJF PIERROTHoeselt74351.05-291.122020
PATRICK SCHREURSZwijndrecht34431.4234071.292020
A.M.C.Antwerpen57441.71-13550.292020
GARAGE LEZIN ET FILSGedinne202173.4925976.472020
Gérald WINTGENSSprimont111616.23-32487.821.002019
GARAGE DERYCKEREWevelgem294191.60-2590.271.902020
AUTOMOBILES COLLINMarche-en-Famenne55769.68-3338.422021
SEALTECHRaeren1991043.004114550.0016.602020
J.D. CALLENSBraine-le-Comte5057.923637.692020
DEVOS en DEWANCKELIeper409461.21-18960.3716883753.6119.102020
D&D AutomotiveIeper1639759.6333289.93175452.841.002020
AUTOBEDRIJF CARLUIngelmunster977294.6568478.532020
EUROPEAN INVEST BELGIUMSint-Pieters-Leeuw-70803.68-6748.392020
R.S. - MOTORSIngelmunster4317235.46314371.4435292369.5421.902021
TRAXXION GROUPDeinze1418309.21348998.6729878680.0927.502020
AKA - MOTOREtterbeek45200.238089.281.502020
R.G. CARSGooik51436.31-7691.592020
GARAGE - CARROSSERIE VANLAUWEIzegem301661.80-18972.062020
J.P.B. CARRixensart115067.64312221.972019
Garage Thierry HérionSeneffe757268.50176265.554.302020
Carrosserie Regi MaloneyBraine-l'Alleud-105867.79-14533.932.302020
Garage - Carrosserie Christiaens P.Gooik236032.3027421.654.502020
TUTTO CARSThuin-69266.00-55.002021
AUTO'S VAN INTHOUTLubbeek151099.00-3174.002020
TURBO'S HOET BELGIUMHooglede3567680.79-491057.7112991013.4632.402020
GARAGE ERVEEDEEDenderleeuw261765.1443986.382020
GARAGE LESENFANTS FRERESManhay223981.1617345.112.302020
CarromazNamur306198.0454763.8513.802020
MOTO - PLUSBastogne480363.01-7910.792020
ETS. WILLEMSVisé315836.25-4788.302020
MGSKasterlee1441.87-15588.760.502020
R.C.S.Antwerpen1184795.04-73926.946.502020
GARAGE VAN POUCKEDestelbergen122117.01-3601.882020
AERTS TRUCKSBornem7675049.00142304.2521123077.348.602021
ASSISTANCE TECHNIQUE EN OLEO HYDRAULIQUEJuprelle43558.47795.6873597.592020
GARAGE DE LA PLANCHEMouscron297159.0820553.102020
GARAGE RENARD - SOMZEEWalcourt159456.00424339.0015.702020
VAN SASSENBROUCKGent26196.15-7643.592020
Jennes AarschotAarschot736316.8073784.9421.302020
MUSETTE OILLessines57972.00-8696.0060514.000.302020
AUTO 2000Halen105170.53-26824.741.602019
AUTOSTOCKMaasmechelen179985.2221285.912020
ARSAHasselt129155.8038030.061.002020
VAL BENOIT MOTORLiège2288239.2548201.0413.702020
VAN NIEUWENHUYSETournai255239.0015116.00617468.001.902020
GARAGE GUISSARDChiny174085.773691.253.102020
ETS BERLIERThuin150930.00-5048.00462449.003.402020
DE GRYSEIchtegem221267.38-26644.512020
DIRIX DAMAGE FACILITIESSint-Truiden475789.06122465.0811.302020
TRANSPORTS RENAUX - DESCAMPSSivry-Rance900903.60187726.3729.102020
B.P.R. CAR SERVICESPerwez746314.7348813.215134546.322019
LOUCKXSint-Pieters-Leeuw245942.79-81095.3710.002020
TECHNICOAntwerpen20391.725012.362.602020
AUTOGLAS - SHOPWijnegem54458.8373839.182021
VAN LANDUYT BVBAGavere102063.7353862.831.802021
A-CSYSFlémalle257844.671710.938.002020
RENAULT SERAINGSeraing708354.80-128134.0811.302019
Ludo Van de PeerZandhoven203720.9128657.801.002020
PHILNETVirton415612.0044454.002021
SERVICE AUTOMOBILES CENTERCharleroi-302084.0010492.002020
Garage L. CeulemansHerent1896595.83120597.3318926352.8133.702020
AUTO RECONDITIE CENTERPeer140554.32225693.180.702020
Firma DE COCKLubbeek444686.4548204.861.002020
WILDEMEERSCH TRUCKS SERVICEMouscron470803.1927975.202020
GARAGE - CARROSSERIE PATRICKGooik157004.43-2232.802020
CAUWENBERGHMechelen-31075.00-3689.002020
HERMANS ETABLISSEMENTENHasselt5699836.673280.0517648194.79115.702020
Michel KAHIA ET FILSJuprelle63055.14-16296.661.302021
EXP TRANSPORT RAPIDOLIFTZaventem4677.00-3399.002020
GARAGE CARBONEZDe Haan626112.0479828.602.002020
SASKINIMGent3985.00152.001.302021
KAMA MOTORRixensart-60146.43270.942020
TEC CARBrussel35717.00-525.002021
CARROSSERIE MECANIQUE M.A.V.Evere381462.55-9957.012020
GARAGE DANIELSMaasmechelen611995.9824646.692020
OHN AND PARTNERSKelmis-121141.888375.632020
Garage De LaetBoom1280165.03107956.205.502020
Albert et Julien GODEFROIDManhay469385.663720.2015.602020
GARAGE F. CERSTIAENSStabroek684375.1556054.362.602020
EUROQUIPPelt669748.2186751.6523.902020
Garage MAES JoëlLeuze-en-Hainaut182022.43-13822.305.202020
WELLDONESint-Lambrechts-Woluwe171514.64-18922.602020
DEGROBELLochristi266964.9050210.663.102020
GARAGE STURBOISEstinnes484993.562567.815.102020
D.W. BANDEN SERVICEMeise-8953.1219745.483.202020
GARAGE DARANDRouvroy-60393.29-104010.215.502020
HERBEUVAL - GARAGE - PNEUS CENTERChiny2386204.00445786.009.302021
ATOU'Verviers-211106.00-19927.005.602020
GARAGE QUIPORLede112936.7510698.932020
DEPANNAGE PIRLOTCiney94991.54434.613.002020
MOTORWEELDERavels179575.4520098.360.502020
GARAGE CREMERSKortessem97678.0515852.382.002020
AW EuropeBraine-l'Alleud183930200.9912283393.742491250740.09638.402021
GARAGE VUYLSTEKE FRANSLendelede134247.74-39348.221.002020
WILLEMS FELIX EN JOSBeringen1008142.999237.852020
Ancien Etablissement CABOElsene79877.39115.1686570.072020
GARAGE BOMANSMaaseik28330.35-22624.781.702020
MATTHEEUWS ERIC TRANSPORTVeurne3288968.21-133200.1017006616.1837.902020
AUTOBEDRIJF DIERICXDeinze1591482.29240990.432.902020
GARAGE DECKERSBocholt562713.02-51627.122020
MV AUTOMOBILELiège32811.2343456.141275843.881.002020
Garage MichelKontich8898.00-863.002020
LEE CARSMaarkedal93583.9533754.482021
GOEDEFROOT LUCIENLeuze-en-Hainaut826203.84-20936.021.002020
GARAGE K et MSint-Jans-Molenbeek-31904.00455.0013424.002020
Garage DanneelsWingene230288.783118.482020
GARAGE ADELIN GHYSELSKruisem697689.0233090.062.002020
OVERDRIVEVillers-le-Bouillet911500.01223135.428765420.604.602020
SOCIETE AUTOMOBILIE DE MAIZERETAndenne-12583.33-13482.251.002020
GARAGE POLYTECHElsene70118.698159.572020
CARROSSERIE DEBODTKoekelberg214755.95105050.173.802020
VadriloZele330849.97-32952.892020
TOP'S CARMont-de-l'Enclus5583.67-10281.961.002020
Garage BOGAERTSTremelo338576.3713009.172.002021
GARAGE VAN TROOSGent1549608.42127775.446.102020
GARAGE DE ROOZELokeren822541.24-29728.770.102020
Etablissements TournayBraine-l'Alleud77872.481831.522020
car lasneUkkel-168452.623885.412020
MICRO - TEAMMons-56822.63855.152020
CHARL'AUTOPéruwelz745657.0014014.003625474.0011.002020
VERFAILLESchaarbeek76846.10-25148.8519.202020
PERDUMLokeren276777.06-134961.363.502020
C.M.C.Hoogstraten6086722.27401453.2410.802020
GARAGE EN CARROSSERIE VANHOECKESint-Niklaas10134298.571917813.6498230609.5171.502020
PRO-CAR1Etterbeek-45377.58-13720.402020
WALRAVENS CHRISTIAANDilbeek240509.9025082.149.402020
VAN ROY - DE SAEDELAEREAntwerpen236836.9916950.512020
CAR CITYScherpenheuvel-Zichem138711.18-392.502021
Garage CapponIchtegem1701416.4134767.234.002020
AUTOMECANOOostende514160.4584265.705.302020
LACOGeel-45201.82-8035.202020
GARAGE HAVELANGEAssesse1075411.9261503.6412.802020
A.M.G.Antwerpen93915.8830358.312020
SERNEELSAarschot1900238.13326918.521.902020
GARAGE LEMMENSBeringen820392.53124132.121.002020
GARAGE B.P.Aiseau-Presles-19609.64-4505.782020
PLESSERSPelt506046.00-17303.004.302020
AUTOHANDEL VERMOTELedegem44297.843534.852020
J.C.A.S.Marchin123895.0010197.000.102021
D'Haene en Co. - AutobedrijfZulte4053209.1412521.984.002020
GARAGE BADISCOHerzele720172.9321353.0811.502020
BGELecMarchin4343.16-16883.482021
FEELING - TUNING CARHamoir112951.0833005.582020
UNICAR BRABANTZaventem913.56-29021.952020
JOVANBredene19080.002152.004175.002019
René BERGHENBoutersem-40099.83-24980.696.002021
GARAGE POLLonderzeel479530.0030742.005.502020
GENT MOTORSGent4765264.24856838.5143279848.3628.402020
GARAGE Francis MONFORTVielsalm276406.8165965.791.902020
CARROSSERIEBOUW ROUMANSDilsen-Stokkem304354.1956906.311.102020
GEM SPORTUkkel242054.5497149.280.702021
Garage D'hollanderSint-Gillis-Waas607742.1483173.243.502020
ARCETISMaldegem18833579.58755975.351.202020
DUMA FORKLIFTSKortrijk10040518.012536952.7340945790.6913.402021
B.B.T.Brecht3058081.37639821.0811484999.8619.702020
AUTO KIT ABELOOSFontaine-l'Evêque322127.1169635.294.002020
LMB CLASSIC AND VINTAGE CARSWommelgem-17299.34-21803.855.002020
AUTOBEDRIJF LEMMENSDilsen-Stokkem465237.8991505.315.402021
FOURDIN AUTO SPORTFrasnes-lez-Anvaing-1287.91-12510.752020
Hedin Automotive KontichKontich3783302.001178147.0033135955.0029.502019
PERSYNVeurne28385.52-1071.602020
AVIPAth960615.40554006.6814841181.6426.702020
SPIRLET - BLEGNYBlégny106637.001098.001.002018
GARAGE JOHANDeinze303590.3637398.532020
SLEGERS ANTIQUESHamont-Achel110929.6715163.892020
AUTO - ELECTRICITEIT OTTERMANS FREDDYDendermonde355865.6935658.073.102021
AUTOHANDEL DESMET JOHANMeulebeke271736.5626929.942020
GLOBAL GRINDINGDe Panne649213.43-18502.693.002020
PIERRE JOEL STOREWavre215856.77-442171.046.102020
Garage Marc GielenBilzen745052.3524789.982.002020
SACOTTE LOGISTICSEghezée445919.7244559.8333.702020
SCHEVENEELS-C.S.A.Aarschot-414984.92-74368.822020
SPORT AUTOSaint-Ghislain-221480.1415649.472020
HYDROLIEGEThimister-Clermont428365.171162.861.002020
KEIZERTRADINGWaasmunster-66658.00-39999.0063354.002020
GARAGE MAX GEGO ET FILSSombreffe181764.204991.327.202020
JENNES MACHELENMachelen (Brab.)4357013.32796700.1451778316.5041.802019
MERTENS SINT-NIKLAASSint-Niklaas1368957.00517524.0041493904.0036.502020
OURYCharleroi175662.0032360.002020
VAN PARIJS BERTRanst9930.94-1193.272018
ETABLISSEMENTS Michel LECOQStavelot424957.4637367.525.002020
GARAGE CARLO VERHEYENKasterlee99240.87-5582.591.002020
GARAGE DE VALKSchoten-56643.284620.132019
DAUVISTER ET ASSOCIATESVerviers689019.991164.322020
PASSION 911 SCRLEghezée111998.469341.880.402020
Ets André RAFHAYSivry-Rance316350.37-50339.763459893.855.602020
MOERSKortessem873331.124050.333.502020
DML PerformanceSambreville355000.63-92537.872.102019
SOETEZonnebeke46364.38-25698.972021
CARO - 5Brussel84129.000.002020
JENNES USED CARSBoortmeerbeek478064.9347727.6114485.078.302019
RETECHSint-Truiden-37933.28119.332020
CRAEYMEERSCHKortrijk4075199.221373162.150.602020
BSM-SalewskyEupen108448.468337.771.502019
COMPTOIR EUROPEEN DU PNEUWavre1380745.86163065.033673844.4816.102020
CARROSSERIE DU ZONINGNivelles-29668.11-6261.482021
BEYERS ET FILSEsneux744040.914699.78903600.196.002020
JOCAOudsbergen173482.784149.730.802021
GARAGE CARROSSERIE KENNOF JANLede325948.8055260.701.402020
AUTOBEDRIJF QUIRYNENSchilde216714.9110788.422019
GARAGE PEERLINGSPelt1611800.90152502.4919177713.7113.802020
MISEREAntwerpen40682.00-14208.006.002020
CLOHSE SANKT VITHSankt Vith441064.49-3468.3815.402020
GARAGE DE CNIJFLierde188490.4033198.302.802021
GARAGE GEERT DEWAEGENAEREKuurne117013.8839420.302020
C. MONTEBELLOBraine-l'Alleud30085.0011608.002020
CROMMEN AGROHoeselt37219.5314008.972020
BACOTTERIEWevelgem3202418.96-29070.882021
COMPTOIR LUXEMBOURGEOISSeraing45346.76-1264.082020
GHISTELINCK AUTOBEDRIJVENWaregem22593219.781576798.80150889879.10213.702020
DETHIER Société AnonymeHuy-31927.14-6038.002021
SEA WITCHBrugge180132.4310086.402020
Garage VOSSENHeusden-Zolder267327.47-39249.314.402020
A.T.T.Zwijndrecht58869.215118.362020
GARAGE FRANCKENEssen217335.6426596.472.302020
FOREST PNEUSVorst80716.25872.822020
P & F MOTORSKortrijk166621.264398.562020
STACE-INVESTMENTKapellen510110.79-262657.102.002020
Carrosserie Di VitoAnderlecht-6994.60-28.8733227.762020
Hergon LeuvenHerent1038247.93-236701.1123461124.1629.402020
DIESEL CENTRUM SCHUERMANSBeringen558395.58-11440.300.802020
GARAGE LAMPECCODinant1640079.0011413.007.302021
CARROSSERIE DIRKErpe-Mere-285021.97-3725.592020
GARAGE ROUSSELComines-Warneton783864.9139724.964.802021
VAN ERMEN JOS BVBAZaventem248951.00-6338.002020
RING AUTO SERVICEChâtelet-1999956.00-286929.007471409.0023.602016
Auto HelmetSchaarbeek7629.0011653.0085100.002020
VilexRiemst-24695.1844995.830.502021
DELCARChaudfontaine803.082964.4713200.002020
BO-MANZottegem208710.29-329.452019
ROLUX CARSHeist-op-den-Berg87116.653841.002020
ETABLISSEMENTS GABELLONIJemeppe-sur-Sambre560164.85-29992.252021
Garage VandecandelaereStaden376109.196838.612020
FZ MOTORTournai123764.7930283.661.702020
MICHEL THIRIONVerviers205789.0010575.002020
ATELIER HABETS Léon S.A.Plombières91069.6310387.841.802020
GARAGE LA BRUYERELa Bruyère-920.153698.781.002020
Garage Theo VandenperreWemmel273668.8627323.132021
FONTAINE - DEPANNAGES - OCCASSIONSFontaine-l'Evêque446001.7329971.242020
AUTO'S SABBETorhout118220.85-2432.592020
BRUSSELS SOUTH CHARLEROI AIRPORTCharleroi23505628.09-22406259.0028859291.41593.002020
DEBOOBrugge360016.5050998.635.002020
GARAGE GILVAAnzegem1426.1111317.981.002020
JAN DEBOOSEREIngelmunster777383.092952.728.402020
CARROSSERIE DU CHATEAUBraine-le-Comte108126.432170.820.702020
AUDENAERT LUC EN DIRKKaprijke2331873.40114615.9112.002020
LES PEUPLIERSElsene-99921.00-205.002020
PROMOVENTESeraing1512.54-1179.462017
MIG Motors GentGent8134613.89532695.8065168669.4275.102019
MARC LENAERTSWesterlo572222.5024910.591.002020
CentrEtoileHuy1260676.65153322.2923739025.3222.002020
ZONAUTOZonhoven87596.2011397.432020
WORLD LUXURY CAR IMPORT and EXPORTAntwerpen56926.677510.192020
MAN BruggeBrugge938335.5446852.141259425.547.602020
SEB TRADINGCharleroi-66808.068571.002021
GARAGE NIJSNinove-48727.02-146746.793.002020
BRAECKMANDendermonde83152.01-7220.045.002020
YELLOW SUBMARINEUkkel-13004.73-961.772021
E.T.A.Herselt86578121.15-1499555.096.502020
REIFF S.A.Herve1883616.71457939.4515.202020
VAN DER STEEN WILLYRavels341626.9434493.262020
ETs TENNSTEDT FRERESEnghien1779259.95210190.393.402020
Manuel LLORENSBastogne745067.005733.007.402020
GARAGE STOFFELENBrecht3760454.97457506.044.502020
P.R. PORSCHE indépendant TroozTrooz53531.51-7631.672018
GARAGE HUIJBREGTSSchoten234586.39-22583.022020
GARAGE & TRANSPORTS BUFFONAnderlecht206544.67-11352.121.202020
R.C.B. SPRLBièvre-22554.07-14303.412020
White & Moore StablesZedelgem209043.74-641833.882.602020
L.E. CARSDendermonde58492.883477.952.002020
ARDENNES PNEUSEsneux194734.039189.892020
LINDEN - ROLANDHuy270762.1940995.902020
V.D.F. MOTORSPelt303685.99-1832.370.302019
Mobile Autoglass ServiceErpe-Mere108036.88-21880.530.602020
FIVALORoeselare-10302.49154.142021
JOCARSBilzen100479.4021817.912020
CENTRE AUTO RANCESivry-Rance415455.0054918.002020
GARAGE J. HOUYOUX et FILSMarche-en-Famenne175326.329213.96243921.572020
GARAGE - CARROSSERIE DEPREZ - CLAUSJabbeke359644.4448668.066.502021
GARAGE de WALQUEZaventem-94851.25-16430.25135321.652020
GARAGE CARROSSERIE VAN HECKE D.Wuustwezel431529.0076597.738.502020
VAN HAELSTStekene671269.4830752.902021
P.V. CARSLessines20498.789423.1332778.042020
CARAMEL AGENCYWaterloo260760.574286.082020
GARAGE RENEAntwerpen229646.3914805.842020
GARAGE HULSTAERTEtalle-3071.48-10693.522020
JUBILE AUTOMOBILESSint-Lambrechts-Woluwe1790278.2254929.122020
AUTO LOOKChapelle-lez-Herlaimont78560.66-13328.742.902020
GARAGE DANNYMerelbeke77110.72-21895.452019
ACUTRABrugge1645035.93235534.042020
GARAGE VANDEWALLEWevelgem172667.5312011.052021
SPIERE MOTORSSpiere-Helkijn67320.4620905.162020
FRANK BAUWENSEvergem1324491.11-22414.762020
LISTREZ MOTORS SPRLGeer95470.7638486.103.202020
AUTOBERGENQuaregnon47097.0643808.302020
Garage-Carrosserie ROBERTKampenhout131664.814267.372020
CAROILHerselt139597.7614572.600.502020
NELLESAntwerpen-46979.08-80054.322018
CREVITSKortemark2605852.13681585.547.002021
SD CARBeersel103376.709467.472020
RENOBornem128167.49-7899.622020
Garage Rudi VerjansKortessem33422.055532.752020
V.D.S. MOTORSWetteren80725.13-24660.262020
GARAGE BAERTKluisbergen1149259.49128834.063.202020
JAGUAR - THIRY s.a.Habay623935.68-572960.2628976895.0834.802019
D.V.C.T.Zulte3561.453561.452019
DINCAR INTERNATIONALSeraing11003.45-897.032020
Carservice.beAalst69010.1415665.531.002020
COBBAUTAalst193180.0027261.002020
R.M.A.Oupeye636580.47-31103.791.602020
J.M.D.Aywaille489173.5017511.364.902020
TECHNIC CARLiège-45527.00-6686.000.502020
CARSONS MOTORSBierbeek354339.3727055.2515.002020
GARAGE Van NOPPENVielsalm-7516.896049.222.002020
SAINT-MARD CONSTRUCTIONVirton49813.0011203.002020
GARAGE JANOudenaarde169035.5929737.512.102021
GARAGE SCHIETTECATTE JEANOudenaarde783678.9060784.853.302020
V.B.S. CARSScherpenheuvel-Zichem121510.4010765.952020
AUTOBEDRIJF GUST VAN HAELSTTessenderlo535585.6254500.252.502021
ANGLO CARSGent342834.9869508.262020
VEEKEMANSSint-Katelijne-Waver1187987.46353994.9313.302020
CHALMETWachtebeke489224.0632786.411.002020
A.M.P. BELGIUMSaint-Ghislain-5846.4590597.871091340.986.802019
GARAGE ALBERTGedinne515112.0868048.977.502020
MILES BRUGGEBrugge326992.6525424.8711.302020
GARAGE VANDENBUSSCHE RIKRoeselare187673.893089.730.802020
TAKELDIENST DE SMETBrugge598777.4988336.312020
HEDIN GENT REAL ESTATESint-Niklaas5896107.003072010.0096043388.00115.502020
NEW GARAGE LEKEUXWavre383034.2321905.423.302020
GARAGE VAN CAUWENBERGHEKruisem107182.3849707.691.302019
GERT VISEEupen-55149.9514071.671.002020
Merckaert TrucksHerne130065.74-1142.106.302020
NORDIC MOTORSSint-Niklaas658077.3432007.844.602020
Etablissements OliveiraNivelles422815.4824848.471.502020
TUCANA TRAVELPeer124888.877713.953.802020
Garage Laurent BOONDAELHélécine76323.003575.002021
TAXI VERBOVEN VRACHTWommelgem782823.3311851.3834.402020
GSL LA LOUVIEREFontaine-l'Evêque704478.00617.003009590.009.002020
CRESENSScherpenheuvel-Zichem640470.41156731.202.402020
Ets ALBERT CLOSEDurbuy959878.7860508.4216.402020
CARROSSERIE VANDEN BERGHERoeselare3211232.29155700.932.602020
GARAGE VANHEE JANKnokke-Heist667290.81129558.111.002020
ALL CAR RENTAntwerpen1661759.00180653.002961833.005.102020
CARROSSERIE SAN LORENZOSeraing5492.75-10754.13435592.913.402020
LEUVENSE SLEEPDIENSTHerent214966.4260182.744.702020
DEVOS MOTORSPORTKortrijk197263.67402.332020
VAN DAMMEHerzele16894.71-5440.282020
HMT INVESTBrugge110718.4742905.322021
GARAGE BAELEZelzate1908114.75114117.5911.002020
EUREMTubize4566.004695.002019
GARAGE CHARLIERDoische51798.233575.212020
AUTOHANDEL BART DELAERELendelede283653.6719267.951.002021
U.S.A. CAR CENTER TIENENTienen-308819.70-6476.962020
BEMA CARHouthalen-Helchteren34537.79-111.042020
DANNY OP DE BEECKNijlen775288.1172572.330.502020
CARROSSERIE CASIERIchtegem346678.523784.022020
GUSBIN MOTORHam-sur-Heure-Nalinnes603652.1242524.982.002020
Garage SchraepenHalen337364.9121446.103.502020
RN6Rebecq169474.43-10508.552020
A C P.V.Ukkel78208.284414.524.002020
MECANICARFlémalle194934.13-4280.971.602020
AutotronicDamme-29175.348443.812020
GARAGE ST.- NIKLAASGooik679293.71-27537.762020
GARAGE CHRISTIAN NYSSENHerve174300.4721753.192020
PHILIPS MOTORSOpwijk522513.44-59133.337.002020
Garage Van de Water en zonenKasterlee342103.1734558.681.802020
Technical TouchLommel2357321.45394911.4610.002020
GARAGE VAN HESSCHE ET FILSAth211654.02-2643.931.002020
GARAGE STEEGMANSBeringen408413.6551088.512.302020
Garage Verheyden RonyLaarne124268.752703.942020
PRO - CARIncourt228333.4513116.95206344.181.002021
MahssaSint-Pieters-Leeuw-341802.01-157666.651.002020
GARAGE FRANKO HENDRICKXZoersel109941.7121982.822020
CREBOWavre114849.1552098.332021
ANKERRUIAartselaar407311.54-13303.792020
Declerck EricGent10842892.62801371.979.802020
GARAGE WESTHOFArendonk225494.641477.892020
s.s.c. Center BVBAHerne-5129.61-6406.692020
CyaraBrussel-9711.140.002020
GARAGE VVLSint-Agatha-Berchem-184945.0015350.002020
Verbeke Remi en ZonenRoeselare380173.87-2026.672020
GARAGE ARNOULDAnderlecht36030.00-14505.002019
Garage Hallot MichelQuaregnon163547.5620212.69201939.512020
CARROSSERIE VALKENAERSAarschot177812.7832041.072.002020
Garage Albert GADISSEURSombreffe351144.805070.322.002020
Ets. Guy ErnstPlombières555470.29-38133.021.002020
LABEL'OCCAZAndenne-133901.79-63719.27517945.760.902020
GARAGE SCHIETTECATTE FRANCOISGavere33346.377657.922020
Nisaco Ltd.Sint-Lambrechts-Woluwe-66322.06-32958.0448909.002017
ETABLISSEMENTS VANDORMAELLiège891677.4340565.382.502020
André PEIFFER et FilsBaelen1058754.5912216.332020
CARROSSERIE ROOSELAERSint-Niklaas190670.00-9491.003.902020
BERNARD MARTIN TUBIZETubize627375.44296137.868.502019
PVMDessel181886.1745559.671.502020
LYDDEN CARSOudenaarde173523.6530981.342020
GARAGE BRUNO MERCIERTournai1702239.00-87610.0016.602020
GARAGE DE SMEDT LOUISMerchtem219819.6730033.381.502020
CLAUW ALAIN AUTOHANDELIeper107349.9018262.012020
C & C PATRIMONIUMSint-Pieters-Leeuw4424457.1618337.882020
ETABLISSEMENTS BROOSSambreville147670.9335179.8956888.222020
Garage JAYMAERTFexhe-le-Haut-Clocher79069.164307.722020
EXPRESSIONFerrières198011.52-4047.932020
Van Mossel Van Kelst SchriekHeist-op-den-Berg2273280.88336839.6828806691.5729.002020
PLAKWERKEN DEMEULEMEESTER PATRICKWaregem74913.05441.112020
Carrosserie VanelderenBorgloon568778.71105478.932.802020
SPY MOTORJemeppe-sur-Sambre45220.0025826.00174738.002020
STOCKLEITSeneffe-79455.58-28820.122020
GRYP HYDRAULIEKZedelgem677435.3685278.422020
SHAHINEGrez-Doiceau56446.128236.352020
Premium Automotive Group LeuvenHerent988012.79211631.0214896032.3416.102020
GARAGE PAQUET CHRISTIANPhilippeville249335.0717425.156.502020
C.L.V.Kalmthout466913.3766556.982020
BEDRIJFSWAGENS FOCKEDEYHerentals-495546.96-123591.742020
ISA - CARSeraing75124.3013203.642019
HENRYVisé641205.52-85611.4829418148.9335.702020
GARAGE ROBINUkkel146414.5617567.65138611.632020
PGmbH G. SCHEIFFEupen55076.59323.592020
GS ELECTRICTheux433006.4026726.030.902020
AUTO 5Anderlecht6713513.891540863.9082460626.26574.502021
Garage Vincent VANDELEENELasne534690.0458465.011.902020
GARAGE FLUSSIEZoutleeuw165107.7032853.810.702020
GARAGE WILLY JANSSENSGeel135442.1027844.192020
Celis BeheerSint-Truiden355226.9371301.792021
A.W.S.Peer133859.046219.593.002020
GARAGE HENNAUXFloreffe1743046.0528845.3618.002020
Carrosserie Herrygers KrisTurnhout170371.1023988.602.002020
GARAGE GHEYSENSMouscron2907482.00250695.0010285973.0012.802020
GARAGE BERNARDHannut1645342.09426228.3329116838.4116.202020
AUTOSELECTEghezée1220506.50109157.884.902019
Garage SpecialLille818243.2354657.901.002020
V.J.B. MotorsHasselt825239.5269732.461.002020
Garage Jan BeyersKalmthout179410.2313418.531.002020
JOFRAHarelbeke196478.006453.342020
Garage Philip UyttendaeleLede1067742.88119837.696.002020
Carrosserie RumarAalst191101.437886.392021
GARAGE DEGRANDEStaden82727.85425.182021
GARAGE VAN HULLEBUS RUDYBrugge30978.48929.152021
SPRL Georges HERMANTheux35749.443197.252020
Garage Robert SCHMITArlon1215812.23303715.597.002020
FIMOSchilde1518.42-313.392020
FIREPOWER SIXNamur101077.709476.222020
GARAGE QUEVRAINNamur6229395.071142918.5940249132.7347.802019
SAGA-PIRETNivelles6016209.031338387.31102430865.19179.202020
SOINS +Schaarbeek288183.03-5390.564.702021
GARAGE BREDAELWillebroek2524116.5417110.702.202020
EUROP MOTORSOudergem-44802.856284.342.002020
DEWAGTERE ENGINEERINGHooglede1006192.28311477.5117.002021
GARAGE DE SMET IVANMaldegem1405702.352816.242020
ALL TRAC TECHNICSBocholt10169.71-4126.822020
STORMSBeerse3443.44-23417.752020
ALL - CARSLier289017.0034356.002021
Garage de BackerMerelbeke548322.6424633.653.002020
BOUVY MOTORCharleroi3213708.77417755.5628565732.6733.902021
CARROSSERIE MAZUIN SAMBREVILLESambreville135844.0062010.002021
Garage Gebr. Van Damme AutomobielcenterLebbeke2317050.02327513.2818.202020
GARAGE DE LA BARRIEREPéruwelz797022.5858771.067183031.0115.602020
METDENANCXT MOTORSGrimbergen345894.1416188.352020
MY MotorhomeMol116383.17-11506.310.302020
POLYTEC CAR STYLING SCHOTENSchoten662883.33689905.9131.502020
VAN HAELST - REMYSENLaakdal1456413.06216946.293.102020
GARAGE DESTOOP TIELTTielt175952.8816517.972.002021
LOVALommel419206.6138146.414.502020
Veilinghuis MelaseKasterlee85883.2329526.811.502020
FRISON et FILSTournai177742.5521451.472020
FOR - TRANSZottegem-9518.912369.102020
ALPINA INTERNATIONALKapellen613487.00162962.004.502020
All Classic CarsWijnegem-13885.928493.522020
AUTO'S HUGO BLONDIAUMechelen654660.0978101.222.602020
SYNERGIE CONCEPT +Anderlecht-27791.26-14313.08238937.740.502019
CalinerLokeren-39850.54-3103.612021
GARAGE Y. VAN LIERDEZottegem964760.87253592.011.802021
GARAGE DEBATYCiney697702.0020408.003.002020
Auto LuttrePont-à-Celles241713.001912.002911916.003.602020
Autocenter A12Schelle82713.0091569.003.502020
CARROSSambreville-42420.00-345.002020
JANSSENS AUTOSERVICEZwijndrecht738271.24-1670.986.102021
GARAGE BOLLENHamont-Achel1584321.0062382.00313090.002020
ETS DEVILLERSMarche-en-Famenne1933264.88120562.5714013937.6125.202019
BRUGGHEMANSMechelen185114.3340991.872021
G M SSchoten1088264.13117430.504.802020
V.P.F. MOTORZonhoven381387.00-56057.0012.702020
AUTOBEDRIJF DE BIEVorselaar16029.64-4844.722021
GARAGE LALIEUXCourt-Saint-Etienne507216.6828205.585.302020
DJED CARPéruwelz-15325.6220992.962020
Ets LOMUSLierneux-71719.828838.742020
Roger CoolsBrugge2777516.00142489.007.702020
INTER POLESPhilippeville97529.0013960.002020
Pierre MALCORPS AutomobilesGrez-Doiceau957735.62130796.042400729.082.602020
SELECT STYLEBrugge89475.3131805.602020
EECKHOUT JANAalst47903.00-34439.005.602020
MC TECHNICCharleroi124392.0010581.002020
A.S.L.Sint-Lambrechts-Woluwe-2598.186406.922020
CENTRALE DEPANNAGELiège15969.77-9492.112018
NOVANTAntwerpen768031.41230261.275.002020
BILIA VERSTRAETENLochristi12488790.071367363.1357427589.9144.402020
GARAGE LEKENSHeusden-Zolder-65445.6828412.462.002020
AUTO - ELECTRICITEIT VANBERGENSint-Truiden36820.88-40114.252.002019
D.W.B. MOTORSNamur430771.34161996.924.102020
MORTIER - AGRIGistel776533.0540951.048.502020
Van Mossel CarrosserieHasselt832415.6741023.743644138.0028.302020
A.D. MotorMons296877.19-50126.692021
FREDERIC'SWaimes154668.561946.772.502020
DRIVE SYSTEMSHalen2703480.41613538.783759103.284.202020
D.D.Halle561308.14120134.281.002020
CARROSSERIE SYMONSBorsbeek128460.0719921.934.602020
TOPCARSKoksijde449833.1442514.082020
GARAGE BRAEKENPelt258757.561526.652.502020
GARAGE CARPENTIERGeel359505.6616968.621.602020
DIEGO'S CAR REPAIRDiest546048.24-186696.661.902020
KAROSSERIEFACHBETRIEB HELMUT STICKELMANNLontzen224006.9031901.146.002020
EUROPE RENTWaterloo781356.9127814.092020
Limburgse Takeldienst V&WHasselt47530.8321392.162019
AUTOSERVICE ST-BERNARDAntwerpen483286.5837684.9919.002020
THUILLIES MOTORThuin48831.50-10913.74314322.600.802020
WOUTERSZonhoven209159.1972370.695.202020
LUNO CARBilzen52405.0327736.082021
GARAGE MICHIELSHerselt-43107.00-7820.003.802020
ETABLISSEMENT FRANCOIS BALLEZMons94022.01-13654.992020
SRP SPRLRaeren148234.0169753.612021
GARAGE JACKYSeraing55275.02-25015.613.602020
Bas Agri ServiceAssenede963601.74131090.961.802020
DE RASLede1124941.57-44976.665.702020
IMMO FADETOHerve21118.71325.962020
NELIS - ANDERLUESAnderlues-2556.60-6661.841.802020
J and C CARSWaimes1867946.05207124.0011.502020
L'OS - CARRamillies24074.00-10640.0040693.002019
FR MOTORSSint-Jans-Molenbeek2234993.45113169.951.702020
WAREHOUSING & WAREHOUSE RELATED SERVICES BELGIUMAntwerpen24639150.022755655.0720018687.5684.002020
P.B.R. MOTORBastogne-36891.4023809.302019
GUY COLSOUL RALLYSPORTLanden-432886.42-196834.042.302019
AC MOTORS-FILAPLONDinant-25224.2215840.302020
GARAGE VANDENBROUCKEIeper445028.8435569.522020
GARAGE GOVAERTS HUGOLinter805470.5128346.372.502020
Les Taupiers d'AntanTournai90948.66-1183.802.002020
LA CROYEREMorlanwelz-9409.00-8088.002020
GARAGE DE SMEDTLievegem-72869.27-13249.793.202021
GARAGE-AUTOHANDEL DE BACKERBrugge119590.1718414.712020
GRANA GARAGESint-Jans-Molenbeek1567.43146.342020
SRTDendermonde-19035.95-76058.401.102019
GARAGE HENNICOMeix-devant-Virton190384.42-6138.912020
SteenackerWezembeek-Oppem1325792.91105720.336.002019
MARC DHAENEDeinze758552.5747686.302.002020
CARROSSERIE BOBAntwerpen-25514.263456.752.002020
TRUCK EN AUTO CENTERGrobbendonk997470.73138871.0717.002020
CUTTING METALS AND HANDLINGBeerse568808.96-34126.443.002020
NEW DUBRUCQSint-Jans-Molenbeek16626.47-4929.464.202018
MC MOTORSMechelen73176.00-257942.007.102020
LOCKEFEERSint-Niklaas2012626.79439354.4014.402021
Garage HUBLET et FilsFarciennes183336.6455627.182.202020
VDB-ENGELSLonderzeel389975.70139751.189.402020
BERTELSLier85736.27-13465.532020
J et D SERVICESUkkel22944.00-14165.0056422.002020
GARAGE DE WITTERavels276291.1717535.860.102019
Van Gansen AutocenterBrecht133286.0013281.001.002021
JAEKEN VERHUURBEDRIJFHamont-Achel321591.4618513.312021
SCHMITZ CAR REPAIRSankt Vith157151.6544101.933.002020
PITS MOTORVERHUURMechelen-180689.00-17108.001.002020
GARAGE PISCINASaint-Ghislain575980.4015956.858.302020
SPLIMOFleurus1173337.00311422.002020
L'UNIVERS DE L'AUTOMOBILEHerstal715805.51106352.8811.102020
STREET A.R.T. - RACINGOttignies-Louvain-la-Neuve-184060.98-163194.632021
GARAGE LAMONAnderlecht13278.032964.722020
DécomarchéMalmedy68764.1390306.252021
DESABLENSLeuze-en-Hainaut37950.6822729.844.002020
Ateliers J.L.M. (Anciennement Dupanloup)Châtelet476347.6688202.766.302021
GARAGE SCHROOTENOudsbergen504733.2128262.133.502020
GARAGE ROUAENMerelbeke1138741.74164901.903.502020
CARAVELLE DIETENSBrussel47581.913475.802020
V. R. J.Lasne587975.4773817.852020
GARAGE EN CARROSSERIE VANBUSSELPeer3789069.07776281.0136644801.8427.802020
Service and Distribution Company BruggeDamme98436.8313585.861.002020
H UND B TRANSPORTBurg-Reuland308330.7539697.981.002020
DE ROOVERLeuven175548.99-2290.502020
First MotorsHeusden-Zolder261530.03-3998.362021
Hedin Automotive BerlaarBerlaar785810.00106460.007100317.0010.902019
M en M ServicesAntwerpen680222.3423055.503.802020
AUTOS MOBILESBrussel123972.004788.002021
COMPTOIR PHOENIXBrussel136419.8118473.01163307.822021
BUITRA TUINBOUWTECHNIEKHerenthout73932.9211664.800.502020
TELLETournai28090.0099307.006.502020
BULTEEL AUTOHANDELHeuvelland137872.6532064.872020
CARROSSERIECENTER PEEL NOORDZEEOostende660325.84117263.937.002020
CarCenterPoelmansBeringen717403.84113387.650.302020
VAN den DOORENGeraardsbergen1476116.25153510.291.002020
GARAGE DUKAOudergem-37159.555975.292020
PROOT - ROULEZ et FILSBinche495896.47-11230.395.502020
CARROSSERIE GILRAYMechelen180323.3017813.345.702021
AUTOHANDEL PATRICKErpe-Mere4638661.81408649.623.402020
JGM INVESTBrussel152898.4338625.952021
GARAGE REMYFrasnes-lez-Anvaing159427.0045336.002.802020
ELECTRICITE - MECANIQUE - COSTANTINIManage161195.0015231.005.002020
VEREENOOGHERoeselare11094956.963797960.93202604255.78257.302020
OPIFEXMons34323.558889.222021
DAMIANILa Louvière-489045.38-82956.681.802020
P & C-InvestOostende1136719.05132552.85648755.261.002020
GARAGE NACHSEMTrois-Ponts1695371.5250472.8211.602021
GARAGE VANDEGEUCHTEGent-58721.994104.622021
A.B. MONSMons1267892.02-296453.1523653400.6840.702020
DI NITTO MIDLIMGenk960123.669688.006423125.779.502021
CLASSIC GARAGEZonhoven-65215.00-44543.002020
GARAGE J. BUGGENHOUTDendermonde1363836.2179745.853.002021
VAN DER KERKENLier876673.0961721.752020
BEN CARWezembeek-Oppem22310.007600.002.002020
K.E.M.Meise1272580.37-22510.892019
DE PAEPE G.Gent416615.39-144162.002020
DE WINTERE YVESZulte466457.97-115006.996.802019
AUTO DU MOULINLa Louvière30495.008470.0035213.002020
TRANS PUCEGesves73240.35-6906.652020
AUTO'S MAESBalen64936.134518.412021
121 Création, Marketing, DesignChaudfontaine-117295.61-3319.032020
CHRIS VAN WOENSELHeist-op-den-Berg53435.685183.870.902020
SEGERS - LEUVENHerent519057.6621441.4211.002020
MSB ImmoNandrin69901.9913421.322021
FELIX CAR SERVICEBrecht762042.0584289.452020
GARAGE FELIXBrecht1501769.3790650.4826002313.4622.502020
VANDENBERGHE GEERT EN DIRKVeurne1790871.41115870.142.302020
AUTOHANDEL PETERRoeselare174128.188667.810.502020
GARAGE RUDDYCharleroi152998.002402.00118080.002020
M.G.D. CARSSint-Jans-Molenbeek3986.58-3128.932020
GARAGE MARCHANDLendelede670134.5263922.402020
GARAGE RYSMaldegem-29705.008034.002021
I.M. CARPéruwelz-1722.19-6849.122019
GARAGE HALLAERTBeernem20146.58-12985.912021
GARAGE DE L'ARGENTINEVillers-la-Ville71642.083903.102016
CARIBEL VILVOORDEVilvoorde-488313.97-29028.532020
DCHGent108194.90581.282021
Szrek AutomotiveZele1727350.7018438.0414028562.0717.702020
NARDELLOMons-20564.00-2645.002020
THIENPONT D.Merelbeke49201.41-8209.392020
Carrosserie PeetersHerentals257084.952730.233.002020
BE MYHuy-5111.82-38781.312020
WILLEBROEKSE BANDENONDERNEMINGWillebroek74233.4815447.042.502021
VAN DE VEIREEeklo109561.00-6700.002020
GARAGE HEREMANSHeist-op-den-Berg5828568.87144396.289587337.0111.802020
GARAGE CARROSSERIE COLLAERT LUCLebbeke-11107.921450.832020
'T KAPELLEKEHarelbeke113344.554832.842021
BORTOLIN HANNUTHannut1028785.60332331.1916878396.2117.402020
GARAGE PATRICK THEYSLier1722897.95312850.593.102020
GARAGE DE WOLF GEBROEDERSGalmaarden494277.15247891.752020
PRO CARSDilsen-Stokkem59492.433075.052020
C.S.D. MOTORSKampenhout1230510.22222994.814908224.273.102020
GROUP BOCKHODTGistel877.00-13608.000.502021
LOKERS AUTOBEDRIJFLokeren94397.85-6859.902.202020
FELINERotselaar-266465.90-97310.892.002020
HENRY YMons308171.943474.970.502020
GARAGE NAUTILUSKoksijde387764.3411750.712020
SUN POWER ENERGYWavre-70694.84-483.8154487.702021
NEMOTHERMNivelles-409268.93-70708.7413.502020
GARAGE ULENAERSBree150916.60866.301.202020
BW & CMechelen82083.868436.413.802020
GARAGE DEMEYEREKnokke-Heist179927.1335473.3112612038.0515.902021
Autohandel Stefan DuponZuienkerke-6387.79-91269.722020
TRANSPORT et GARAGE BASBrussel873110.10216647.603901693.1830.102020
E.C.S.H.Namur-2020.66-17185.212020
COMM'PLETEWemmel110069.391353.702020
GARAGE VAN DAMME M.Lierde95758.3712343.912020
CARROSSERIE EUROPEENNEAnderlecht175329.0079660.002463885.005.802020
AUTO WASTIAULa Louvière-32569.19-7771.39103741.212020
STATION DU BON CONSEILNivelles157086.72-2509.752019
VAN TWEMBEKE ARMAND EN ZOONZwalm426050.8225517.770.802020
HEDIPAAiseau-Presles-110480.22-1647.242020
STAR CARAntwerpen2054885.3791675.383.802019
MASCHIOBrussel-81963.79-2191.862020
BVBA GARAGE BERTRAND VANBELLEBever252286.1414850.04360963.721.002020
DEL SERVICESLiège215959.88-33434.8218.702020
FLY-OUT INVESTRoosdaal389330.258258.562020
GARAGE CARS COMPANYHerselt84485.1835413.032020
GARAGE VANDENBORNENieuwerkerken (Limb.)2442733.88116322.254.602020
RAEYMAEKERSLille167182.2928013.162020
VERACOZwijndrecht416543.5614734.221.102021
TRUCK TRADING LIMBURGHouthalen-Helchteren1458591.4966929.7829833987.6360.802020
TOP CARSWelkenraedt379585.0352810.094.002019
A.M.B. MOTORSSint-Jans-Molenbeek44513.996076.402020
RLN GROUPNieuwpoort45114.67-1335.492020
GARAGE WIRTGEN FRERESMartelange325507.0411367.243.202020
ETABLISSEMENTS GILBERT SCAFFEAns-1143915.00-50847.002020
GROENINCKXSteenokkerzeel55235.9132440.092019
L und M MOTORSSankt Vith60989.157814.28190874.212020
Claude SaeyBeauvechain-177546.00-1683.000.902021
PHILCARSWervik-3478.00-10550.002021
QUICKWommelgem64238.933970.440.402020
GARAGE DE ROCharleroi129466.3817672.249.502020
THOEN AUTOMOTIVE NINOVENinove1114407.18238567.9226.602020
Garage Bernard WEYNANDWaimes91392.6132379.402020
SERVICE STATION BRASSCHAATBrasschaat546254.4729002.192021
DECORAPLUSChapelle-lez-Herlaimont14115.7216525.941.002020
D.H.D. CARSZonhoven9300.09-6816.682020
COCO DESIGNWatermaal-Bosvoorde-95679.832261.413.002019
AUTOMECAR GENVALRixensart256141.3122224.762.002020
GITRAXKasterlee386055.66118103.741.002020
SERVICE CENTER VUYLSTEKEBrugge152440.9314544.692020
DEMEYER GEERTMenen4089394.19274409.5238.902020
GARAGE VERDONCKLede715326.9411147.281.002019
BUSY BEE TRADINGSint-Jans-Molenbeek-15874.792734.242020
D.S.Nazareth374812.0812640.163.102020
GARAGE MORENOLa Louvière274748.00-3527.003.002020
US CAR TECHTournai89729.0018100.00262159.002021
JABOHasselt1333956.22310393.762019
JADOAlken407388.6039031.330.802019
DINOSPORTAns72159.373205.872020
CARROSSERIE DECLERCQ BRUSSELSElsene65137.48-528.760.902020
MOBILE EXCITEMENT GROUPMechelen-197696.25-31700.752020
Truck & Bus Breuer AntoineMalmedy5008766.84218542.8913770662.1525.602020
LESOT FrèresPéruwelz729015.84110636.020.003.002020
AutorovaZottegem196129.71-12747.480.402019
GARAGE POLYCARSint-Lambrechts-Woluwe16596.274825.978913.502020
GARAGE CARROSSERIE TERRYNAntwerpen-157338.2916194.9990863.222020
GARAGE MAILLEUX FRERESMarche-en-Famenne91543.528260.701.102020
JONCKERSBoutersem521152.5674712.172.002020
LS TradingHeist-op-den-Berg-1190690.5330.532020
LE LIFTINGBinche110221.1131819.1477030.652020
Garage EeclooLichtervelde1082856.9828772.431429470.321.002020
ROCAMOWellen-22246.803205.512020
AYDINAntwerpen-85728.0036965.922020
Etablissements SAVARINOChâtelet934139.21225820.319.502020
AUTOBEDRIJF GEENENSOudenaarde16103.081759.262021
FRIANENijlen236773.6972614.792020
BORNEM MOTORS NVBornem267588.091454.202020
BERNARD DECOENE COMPANYWevelgem30041.409258.582020
GARAGE LAVAERTWaregem556524.7120966.643.702020
INTEGRAL AUTOMarche-en-Famenne9525387.951429315.9446809148.5417.302020
NEW IDEAL PNEUSElsene-34716.91-14311.850.302020
MARREYT CLASSICSAalst314480.47-145744.435.302021
GROSEMANSHasselt466561.00-909.007.102020
ACQUISTOMorlanwelz291137.1211514.671.502020
LEMACO - MOTORUkkel71983.86-3124.782021
GARAGE PHILIPPE SEBILLESchoten317746.8262869.310.602020
MAESENAalst10036.0416977.902020
Etablissements VAN BOCHAUTE - GARAGE TOURINGBraine-l'Alleud174591.8910563.471.002020
AUTOBEDRIJF RAPIDTemse495446.73-164024.045.702020
SCUDERIAVorst28709.687521.132019
VANBELLINGHEN EN ZOONBeersel169616.4339917.362020
VERTOMMEN VASTGOEDBoortmeerbeek16504900.63167712.652020
DOUBLET MOTORSGeraardsbergen361523.0071815.002.302020
MICHIELSOud-Turnhout95508.40-25546.062020
GARAGE VAN CAENEGHEM FILIPOudenaarde130189.4310114.961.002021
VAN DER EECKENAalst112159.079736.22182895.081.002020
WILLEMS HERMANGrobbendonk285119.3629353.353.302020
MOBIL GLASS SERVICESHasselt123720.6257386.242.802020
GARAGE CARROSSERIE MAURICE EN ZONENBrussel148891.00-1517.001.002020
DESLOOVEREDeinze205574.00-4463.002020
ACT RESEARCHKortenberg727777.46-65075.5441.902020
NAMUR ETOILENamur3423938.52232558.7334828017.8233.202020
BANDEN ANDRE NINOVEAsse-1621071.89-388978.3328.202020
CENTRALE GLASS SERVICENivelles30039.3611488.281.002020
IMPECARWavre73970.1320371.523.002020
VAN ELEWIJCKVilvoorde902.58-14730.132020
TECH INDUSTRIAL GROUPKruisem-298.88-1995.822020
GROUP DARIMONTJalhay133139.4828942.752020
GARAGE JADOT A.Charleroi92530.2311339.682020
AUTO'S RONNY MESEUREOostende581045.056418.211.002020
GARAGE PIETERSStekene3829674.15247719.4018.702020
CARROSSERIE ECONORAntwerpen875316.02146181.7517.902020
HERMANS SURPLUSHasselt-24861.00-481.002020
RS TIMEGrâce-Hollogne1219005.9818887.692020
Garage Herve DenisBouillon29849.1924825.31781647.295.702020
RENOVATION DE CITERNES INDUSTRIELLESStavelot-27433.393507.840.502020
CARROSSERIE BROCKEN EN ZONENBeveren267716.8137004.681.902020
DHAENENS - VAN DEN HEEDEOostrozebeke605182.2276901.572020
AUTO PANAMAChâtelet78236.0345019.163080860.332020
MEGABELArlon1925957.54335535.984078965.865.702020
GARAGE BLOMME AALTERAalter359532.69-23361.872020
KRONOSNamur-3965195.30-25967.873182627.301.002020
GARAGE HOFMANSBrecht822128.0039697.002020
GARAGE - CARROSSERIE VIAENEKaprijke418917.5550788.244.502020
CLOETHerent487920.3323711.261.902020
TOTALIZScherpenheuvel-Zichem-75602.81-116627.502019
UMANS - WINTERSHamont-Achel1845251.28841974.830.702020
GARAGE BOMBOIRBastogne254583.91110391.412.002020
OsetLanaken410246.8666470.422.502020
GARAGE BAETENOudsbergen137014.624275.402.202020
CARAMAZZA AUTOMOBILESFléron36635.26-2009.772020
CHAUFFAGE - SANITAIRE ROLAND PIRONTBastogne21711.399263.663.102020
Danny VANHOOFMol73974.222968.132.002020
AUTOBEDRIJF Y EN N CLAESSENSAntwerpen4967735.6317291.9242550605.7758.702020
BRUGSE AUTOSERVICEBrugge100262.6318565.752021
TRUCK SERVICE ASSENEDELievegem269244.7220313.822021
GARAGE DU STAINSombreffe152088.0050156.002320543.003.202020
EURO AUTO DUVALCouvin103398.00-28536.00424319.006.002020
JUDE PNEUS ET SERVICESNivelles122920.8848165.750.702020
GARAGE VAN RILLAERHerentals118614.652271.432021
De Zutter WendyKaprijke80953.0251548.742020
GARAGE MARC WILLEMSOpwijk37403.329088.951.002020
ETS. SIX - DE RYCKESaint-Ghislain220658.64121720.66345025.862021
GARAGE GRAFFSprimont731737.249440.841.002020
DE JONGMol980429.66118080.522.802020
GARAGE MEIRHAEGHEDeinze760060.3777329.182.002020
M.C.S.Wommelgem62006.924889.822020
Marc Philippe-Anc. Ets A. MALLIENFernelmont191965.0021673.002020
DEPANNAGE D.C.R.Châtelet94871.1334929.542020
SAGA CharleroiCharleroi5374133.92207641.3560967914.6986.102020
AUTOPIASint-Genesius-Rode-115466.72-77268.4512.902020
GARAGE VERSCHUERENHerent528432.11117080.084.002020
LIMCARSHouthalen-Helchteren13035.622453.1823709.982020
MARTENSDeinze304386.66211133.691.802020
GARAGE PAUL KENISBrecht88382.1915445.842020
Autobedrijf StuerTemse548271.7396015.233.102021
GARAGE BREUER A.G.Sankt Vith497122.296244.372.302020
CARROSSERIE AUTOHANDEL CSLHerentals-20885.89-19589.442021
CARROSSERIE PIRON SAThimister-Clermont1339589.28-181800.042758737.1729.002020
VAMAUTOLedegem375053.789742.150.502020
GARAGE DE BEULEBerlare191054.4160529.504.002020
AUTOS 240Dilbeek245559.8627249.083.902020
House of carsRixensart67979.33124202.030.802021
PETROVERWuustwezel739750.0079738.002020
HAMOFAHamont-Achel2060833.0994490.8428.102020
LOUYET MONSMons2196984.79347389.3752180553.4859.302019
Van StichelAffligem1386434.0147718.242.102020
GARAGE VAN DEN BOSCHNijlen724846.0062590.001.202020
CAR SERVICE VANNESTE R.Antwerpen173360.077377.282020
AKWAMATICStekene-171010.52899.482021
AUTRACLint-23173.56-3528.621.002020
PROFCLEAN EUROPE-PROFOIL-BLUE PLUS-FLORA PLUS-BERDEXMaaseik152261.3799413.017.802020
GARAGE - CARROSSERIE LAMMENS EDDYLievegem1406008.6212753.092020
MACQUOI EN ZONENLaakdal304662.1914877.132.202020
EBACHerve774573.30-104322.3329.502020
GARAGE VAN BEVERHeers-80997.0010967.002020
SOBENORYvoir1131074.0070451.002021
GARAGE SIMALBassenge-11965.491188.372019
B en NGeel608819.6920590.761.202020
PETRoleumprodukten Andy VERmeerschPoperinge237019.20-34230.480.902021
DE VENMechelen166018.263895.342020
GIBOSCHHoogstraten48987.50-35165.910.202020
GARAGE CENTRAL R.D.B.Braine-le-Comte205635.75-11302.752020
MEGASNACKVerviers-41541.03-7039.552019
Depannage la FranceAntwerpen-1035663.78-829777.111.802020
LA MONTAGNE DE FAUQUEZIttre3055.45-4474.080.502020
PIRANHA-RACINGBeringen625641.00115536.003.602021
SERV-RChaudfontaine111494.57126098.653.002020
AUTOTECBüllingen163843.3047788.850.902021
G und M AUTOMOBILESankt Vith118122.472508.451.502019
Mentens OnderhoudsdienstHouthalen-Helchteren129745.55-10674.642020
METROTAXAsse503461.0040861.002.002020
D.C.V. MOTORSIchtegem144035.8724407.641.502019
DVS SERVICEArdooie24714.6012382.292020
FLEUVYBraine-l'Alleud194062.4620854.232020
STEFCO CARROSERIEMortsel108912.71164162.172020
Vandenbergh HermanTielt-Winge47923.94333.422021
BUTZI BusinessOpwijk-518979.88-133333.932018
COMPTOIR DU PNEUCharleroi-146136.88-26018.247.702020
GARAGE BOGAERTSHasselt129431.397069.472020
NADORSint-Gillis (bij-Brussel)91882.998022.103.502020
MexxconLaarne57367.371435.882020
ANDRE FINANCESNivelles40417.00-22170.001.802016
DDF-MOTORSOostkamp236069.2336782.132020
GARAGE LAMBRECHTSBorgloon238749.7160415.645.202020
S.L. MOTOREtterbeek-110427.292884.022020
GARAGE SAUVAGE FRERESWalcourt994324.80-6588.497.002020
GIDWIGrobbendonk-13157.32-147139.750.402020
GARAGE SALVATOREMons179055.5868802.667.002020
ESPACE AUTOMOBILEWavre562545.0068773.002020
AMEEL TRAILERS & PARTSRoeselare798022.2623395.614.802021
GARAGE PITLANELint-3037.7616556.972.502020
LABEL CARFerrières43009.47-38748.222021
Garage du CentreSaint-Léger (Lux.)-20249.008839.001.002020
AUTO'S JEURISZutendaal35813.7622299.5049619.432020
HET BRUIDSPARADIJSAntwerpen198386.88-197661.5210.002020
SERAING - PNEUS VELDIC et FILSSeraing101275.44-65234.885.102020
GEDESCOIzegem571547.75-2202.652021
GEECO CARSOpwijk2841.08520.382020
DE RAADLochristi30164.006374.002020
FREROT'S CARVerviers-149518.88-24220.860.502020
Groupe De DonckerMons908363.9158130.7020824712.5534.802020
VAN MELCKEBEKE IVANMaarkedal-33243.051538.152021
HEWISint-Lievens-Houtem156379.006654.00162725.002020
MANJITCharleroi-27164.00-10286.002020
DEPANNAGE TRANSPORT MOUSCRONMouscron235165.1726759.763.902020
INVESTCONSULT & COWavre-7778.55-2399.842020
ENTREPRISE ERIC BAONVILLESaint-Nicolas41902.80-323.322020
GARAGE VANHELLEMONTLubbeek366357.3475039.533.402020
Garage BreugelmansHeusden-Zolder48149.56-3691.282021
CARROSSERIE PAUWELSBuggenhout58195.625189.981.002021
GARAGE VEYSDeerlijk4823161.16108467.0817053325.6018.302020
AUTOBEDRIJF JOOSTKoekelare3430502.90-167399.5615.002020
GARAGE BOGEMANSGrimbergen1820056.46173521.9114920386.6726.002020
GARAGE VANDENBERGHEAnzegem1608399.7469814.441.002021
VRIENSOlen1325874.05176206.960.402021
KRING - SERVICEAntwerpen431830.70170245.012020
VAN WEMMELDendermonde182285.8714964.420.602021
GARAGE DECLERCKBrugge708326.6028822.361.002020
Van Mossel DiestDiest1602002.48771410.6916506611.6220.402020
GARAGE J en GKampenhout287262.1019320.482021
RPV VANPEVENAEYGEMont-de-l'Enclus482505.0037827.000.502021
STAMACOVilvoorde806721.0955165.072020
PERINI FRERESCharleroi36978.00-15715.0058952.002020
CARROSSERIE FRANCISCOSchaarbeek37763.50-737.182020
A.R.W.Elsene300882.0078260.002.002020
SELECTRALeopoldsburg14861.00-40121.822019
TOP AUTOMOBILESNivelles26821.0022518.002021
CHAMPAJette-34422.321720.232020
GARAGE DE LAEREMaldegem275065.18-23215.072020
STATION GARAGE DU TILLEULBeauraing203898.79-14821.913.002021
VAN DEN EECKHOUT JANSint-Lievens-Houtem443910.1930266.382020
RECYCARChâtelet-29542.88317255.087.302020
CARROSSERIE DAVID VANDEWOESTIJNEKuurne317291.3824522.712021
A.C.F. MOTORSThuin650317.2543680.656.502021
VERDONCKLaarne876762.3466240.425.402020
VANDERSPICKKEN GERYDiepenbeek196550.7226247.234.302020
DE MEIBOOM OOSTENDEOostende87318.0021738.004.602020
Garage de la ReineBrussel-318274.00-62372.00110111.002020
GARAGE CARROSSERIE DE DECKEROostkamp-151318.12-10806.441.002020
AUTO - ANALYSEGeer543599.2857954.92105303.512021
CARS DE MEUTTERMalle283628.5556536.452020
IRIS SERVICES CENTERBrussel215572.5113344.994.802021
GARAGE VAN ASCH WILLYSint-Katelijne-Waver756972.04334831.092679807.189.302021
EUROLINERWielsbeke215975.4154227.492020
VAN DE POLRetie-26701.00-1638.002019
GARAGE KINDTRoeselare705651.95-3669.652021
MULTI-HIGH-CLEANINGGembloux22024.85-2808.712020
Energy Services ManagementLiège586996.65-1054.192020
GARAGE PAULUSGeetbets178142.00-2289.002020
2CollectHulshout2643.9710822.132020
Societé Belge de CarburantsFontaine-l'Evêque1000605.77-36973.2028401571.9218.302020
SOFIXTienen141255.77166.522020
GARAGE CORNUSint-Niklaas591553.6374786.682.502020
BMC MotorsWuustwezel-10843.3423453.842020
GARAGE PASCALSint-Katelijne-Waver37971.96-10414.242020
GARAGE J. HOLEMANSWesterlo65386.0820737.502020
AUTO'S YVESHalen18473.985693.662020
Garage TantAntwerpen41306.9839156.642020
J.P. - CARSZulte60111.00-7189.002020
TANKSTATION VERMEIREOostende140793.145486.171294920.602019
GARAGE DE LA CALIFORNIEBastogne127577.1039035.790.902020
GARAGE-CARROSSERIE VANDOORNEOostkamp718390.7186181.063.702020
GARAGE LECARTELiège785123.59-60912.103.002020
CARROSSERIE NIJSMANSWijnegem3398313.13286040.8023.702020
PHILIPS CARSOpwijk11597.72-8451.652020
SPRL CARROSSERIE DEWALLEFJuprelle28064.389022.27158771.462020
AERTS CHRISTIAN INVESTISSEMENTSGenappe51035.482583.242.002021
GARAGE INTERNATIONAL A.G.A.Sint-Gillis (bij-Brussel)19124.304118.331.502020
GARAGE TRADINGMachelen (Brab.)486961.6754863.224.002020
GARAGE-CARROSSERIE BERTELSWommelgem1058700.3814983.168.202019
GARAGE AFRICAINEUkkel87093.091831.47121307.762020
GARAGE MALIKSint-Jans-Molenbeek6814.68-11134.262020
VER EECKE GARAGEArdooie701587.88119186.782.702020
GENERAL TRAILER MAINTENANCE BELGIUMAntwerpen637778.40855.5618.302020
GEELS AUTOCENTERGeel322516.97-45007.054.302020
AUTO'S KRISBoortmeerbeek5876447.35468954.3814441108.905.302020
CAPELLE C.Oudenburg156447.61-53853.260.102020
THEMAR TRUCKSWillebroek1660019.3286665.837.002020
GIDO CARSMaasmechelen691764.7355018.822020
V.C. FietsenBoortmeerbeek58394.4150520.592020
GARAGE CARROSSERIE 2000Antwerpen64839.64355.563.102020
A.T.M.Soumagne16612.069737.040.502020
MOTOTECBrussel35353.237089.801.002020
BELGIAN WATCH COMPANYLonderzeel-57165.0139579.752020
KNOKMOBYLDamme586754.8590080.272.802020
GARAGE ROI ALBERTSint-Agatha-Berchem8759.23-881.792020
WINIMOTORSPeer284237.6811596.736.402021
AUTOCENTER MATTIELommel433805.94-354348.1318.802016
P en P BUSINESSZoersel140935.829219.835075.002020
S.E. AUTO SERVICESNamur57251.2713592.05180260.522020
A.C.N.Antwerpen20744.13-5321.132021
Biker Pitstop A.B.Z. Autobemiddeling ZedelgemZedelgem196098.74-231.042021
TANKSTATION DE KINDERENRavels390839.8838415.352019
GARAGE SAINT-BERNARDElsene185508.5570203.902.002020
J.E.M. DESIGNBrakel-74154.44525.112021
DEVESELEERHerne318566.46-8439.244.902020
M.D. CAR.Tenneville-29295.008300.002020
T en E BELGIUMSchoten126791.06-8535.572020
SEVENS SERVICE STATIONPelt780077.86-180201.462.202020
S.A. JOURDANVirton-287851.30-184093.806.902020
Bernard MOULINTournai1293795.5982525.528.902020
GARAGE DANIEL CARLiège-76402.02-9449.512018
EM-DWTienen738944.46-110667.472020
HENDRIKS AUTOCARSLommel34578.309727.7150.602019
L.M. SERVICESOhey97004.008077.002020
MECANORAMAEvere-44785.0548325.262.302021
STEVE IMMOSeneffe-37258.862154.652020
GARAGE VERHEYENLommel551631.1229923.646.002020
LIEGE DEPANNAGE ET SERVICESLiège-80546.671973.157.802020
GARAGE FRANCQEcaussinnes72419.3612341.04846799.712020
SOCIETE AUTOMOBILE MAZZONI GROUPE SPRLBastogne-8412.26-196561.4112.502020
BLITZKnokke-Heist343481.2026257.931.002021
Multi - ConstructAsse331999.69-17067.088.402020
CARROSSERIE WESTSIDEAntwerpen50273.43-2095.876.402021
ONE TO SIXMettet328264.1589569.452020
GARAGE MARIO MOTORAth375250.4128421.623.202020
KEMPENEER CARAnderlecht-57450.59-66496.862.002020
ALGEMENE ENGINEERING SERVICESTemse511966.59817.222020
SALAERKasterlee807838.3725513.432020
HEIRMAN - DE VLIEGERHamme (Vl.)174102.47-44976.640.702021
LES HEURES CLAIRESNivelles271968.35-44388.542.202021
CHRISTIAN 911 CLASSIC'SJabbeke-48702.26-35636.612020
DEMEDTS MARINEWaregem86272.612126.270.502020
NOILubbeek-14908.77-19400.132020
GARAGE COLLARD POLErezée27942.041471.570.902019
STATION PIRONHerstal2438873.0055794.0018.202020
ALAIN PYPEBrasschaat32849.0011131.002020
SCOUTPUSH BELGIUMGent-49309.482584.202020
GAVAROAntwerpen55372.374189.152021
Bastings Auto'sMaasmechelen1083864.2438359.290.302020
GARAGE VANVUCHELEN - CAR EN TRUCK CENTERSint-Truiden900011.5867790.617.602020
AUTOBEDRIJF VAN BOUWELNijlen42407.45-12714.742020
E.T.Y.G.Brasschaat145116.4324460.652020
GARAGE WEST - TRUCKSZonnebeke732004.23119038.537.002020
GARAGE WATSONAntwerpen3888.278585.652020
GARAGE LOPESSprimont344570.7514003.161.502020
D. PaesenBree-6334.103900.462020
AUTO BODY SERVICESVilvoorde446917.255617.492245636.892020
GARAGE BEURMS LUDWIGWetteren992876.75156548.552.802021
ECO-DRIVEHolsbeek448275.84144002.091.702020
VANDENBERGHE GEERTHarelbeke3932362.41348814.272021
JPB TRADING COMPANYPelt46458.00-9829.002020
STOCKEL CARSint-Lambrechts-Woluwe71279.6719123.782019
PIRAUX ET FILSGerpinnes120214.2183741.932020
GARAGE POLFLIETHemiksem257320.9832838.562020
JACQMAERBilzen261459.90-7219.702.602020
LUX MOTOSankt Vith142555.849104.502.002019
METAALWERKEN DE SMET GUIDOBornem89569.305029.642.002020
ANOAHTremelo253885.4722609.072020
CHATELET MOTORSIeper4781055.0480320.012020
DE KAPELLEWervik340125.61827.412020
DEPANNAGE COMPERERochefort219882.0034963.00219553.002021
LOOISE BANDENCENTRALETessenderlo237566.87-763.781.002020
K & MGenk3992.33-4595.442019
C.V. - TRANSWevelgem100046.00174.0091935.002020
ECO TRANSPORTSDinant-187251.33-43232.471.002020
GARAGE PEETERS J.Aarschot3756633.45117795.327.402020
AUTOSCHADEBEDRIJF DE VUYSTGavere44450.72-671.382021
GARAGE - CARROSSERIE DE VUYSTGavere994599.9851283.322021
MEHREGANElsene48836.005460.002021
KOEN SCHELKENSWommelgem-9278.44-14539.292020
LUFIMATremelo908019.41740.342021
ALEXMechelen130539.223187.492020
LOTRACOLochristi1849762.7075763.032021
VAN ROYENSteenokkerzeel751912.0446500.843.202020
CARROSSERIE MONNAERSLievegem653732.66135263.161.002021
CLEVERTRADMons15644.3812316.702020
GARAGE PEETERSMalle827201.6893769.454.902020
L.H.C. CarsGenk463515.8138838.732021
GARAGE PIERRE BIETHERES ET FILSGouvy254875.6936654.351749899.022020
GARAGE RONDEAUXTellin168822.92-20386.581.802020
GARAGE TINCKSint-Niklaas45614.4124308.932020
OPPORTUNITY CARSPaliseul-26581.744035.662021
COX AUTOSERVICEHasselt49238.00-17799.000.202020
B en WDilbeek30753.828567.752018
WILLEMSHamme (Vl.)1092450.1813162.062.802020
AUTOBEDRIJF CITY CARSSpiere-Helkijn262130.69-2936.151.002020
TRACLABORAalter143060.4323362.032020
VAN - GIWaregem285423.7027660.142020
D & LArendonk369519.9361395.933.402020
CARROSSERIE DES TUILERIESBraine-le-Comte52545.005779.002020
VERHULSTKruibeke129531.5527853.606.002020
A.A.B.Vorst173407.4514763.043.202020
DEMUNSTERZwevegem1611414.66270345.116.402020
DEPANAUTOLedegem137579.0021670.092020
SERRIEZMons660511.56250023.3615.902020
P.C. LiègeGrâce-Hollogne3572439.26390479.4230729836.7531.202020
DECEUNINCK HENDRIKIzegem851872.04357818.4825.102021
GARAGE DE TURCKSoignies358607.34-8980.98203865.101.002020
EURO-BAND PATRICKLanaken233223.05-80077.442.502020
PRO CAR 2000Soumagne358471.5295915.468.402020
E en M MOTORSBeringen257815.195495.901.002020
GARAGE DU ROND-POINTFleurus1073448.0098219.003145534.005.002020
DISTRIWAASSint-Niklaas36512.22-139922.879.702020
GROUP PASHUYSEN DIESTAarschot168789.5834032.902020
G.M.F.Couvin59003.1729390.332020
GARAGE DU CIRCUITGedinne-232856.13-76257.974223483.068.802018
DK CARSWevelgem177152.6828960.631.402020
CORDISCO FRERESBinche791953.39157356.502.602020
IMEXZonhoven-12085.87-8741.632020
CNUDDELokeren2826153.69797724.196.802020
MELON TYRE SERVICETongeren-15686.581442.432.002020
EUROSTAR 2000Sint-Pieters-Leeuw2394299.751663866.2639.402020
AUTO - CONTACTNivelles2986334.20142916.9228.102020
ADAMBerlare944261.6479605.151.002021
SORTIMOVilvoorde2606111.21849544.9711000091.0237.502020
A&P CARS TECHNICSHouthalen-Helchteren2136.99-1133.762020
GARAGE ROOBAERTNinove223070.4547902.222019
INCHCAPE RETAIL BELGIUMAnderlecht3651665.86-1743347.3275623524.0093.902020
GARAGE PEPPINOLommel520905.5893409.702.502020
JOS COOLS CARROSSERIEBEDRIJFBalen260226.5335797.511.602020
AUTO - MOTO CENTER CASETLichtervelde2266945.39236750.447.902020
MAGNIERPéruwelz252422.0231.622.202020
TRANSPORT FRURUZandhoven47797.691666.052020
SchampersRetie56007.5046154.122021
BELMANS CONSTRUCTIESRetie12576.14-5342.322021
HENRION BERTRIX SABertrix954561.0044690.005.102020
CAR Avenue ItalWavre1964161.03143751.0241971087.1273.302019
TIM SCHOUWENAARKapellen59685.0019159.002020
ETABLISSEMENTS HALLUENTOttignies-Louvain-la-Neuve88237.7818942.49349864.592020
SPACE CARFrasnes-lez-Anvaing-84072.6511055.772021
WESTAUTO'SMoorslede247422.2183491.891.902020
GARAGE PITOUGent119893.7916250.972020
VANGHELUWE GARAGEWaregem1141734.07183733.984.202020
CONVENTS - MEELBERGHSHeusden-Zolder1138670.891353256.972.102020
CARROSSERIE CLAUDY DELHEZTrooz76813.0921839.27715671.834.902020
C.B.S.T.Gembloux118085.3792167.541971941.574.502020
PETER DAENINCKSint-Martens-Latem2038109.14722622.5222783810.2918.902021
MOTOR RACING SERVICE KEERBERGENBonheiden-205647.505735.772020
AUTO'S MartinHeusden-Zolder370301.0538690.392020
Autohandel Gino VANOOTEGHEMLedegem-68904.69-14964.542019
CARROSSERIE AMEELLichtervelde186348.7566794.592.002020
DISTRI PNEUS - JANTESSaint-Ghislain7966.00743.001.002020
ATISchaarbeek7747.373076.3288482.020.302019
MESSABRIC CONSTRUCTWavre94680.2813431.521.202020
GARAGE PELZEREupen16228.821827.803.002021
bedigaDilbeek533186.98156705.184.802021
CAR & TRUCK MANAGEMENTNijlen1607594.2994803.461.702021
GARAGE SEPULCHREMalmedy206226.9526611.6811.202020
ETS WARLINGAubange-66002.57-1934.162020
TRUCK PARKING en HANDLING COMPANYGeel6223644.02-170270.3116.702019
KIMBO STARCourcelles63396.5613639.712020
HAECAREeklo47120.68-25880.539.102020
GARAGE STRUYFSZandhoven718529.4352569.795.302020
WHEEL CATTurnhout78589.96493.522020
AUTOMECAUkkel98240.8018101.531.102020
GARAGE ALBERTPeer55115.51-18994.622020
ZONE ROUGE MOTOAndenne180657.19119020.136.002020
DAEMS RUDYMerksplas26585.744759.882020
DYNAMIC CAR DESIGNWalcourt-356537.00673.002.802018
Entreprise générale de construction MicroworldFlémalle51328.20-892.272020
GARAGE GHEYSMol2355804.59116424.3322.102020
AUTOIMPEXWaterloo178271.894844.23372732.482020
Kronos AutomobilesMont-Saint-Guibert2126869.10782383.8334553769.6825.702020
DB CARSAalst73413.9137.22122596.002020
PRO RACE BELGIUMVillers-le-Bouillet38671.1520908.572020
GARAGE PIRAUXMettet783722.12142750.205.502020
TIBALEXZedelgem59516.7117043.071.002021
DIETMAR'S CAR COMPANYBoortmeerbeek76383.333079.022020
VANHEE PIETBlankenberge215733.3613513.862020
WEMMEL MOTORSWemmel274519.81168949.761.002016
C.P. POWER CLEAN SERVICESKapellen-242524.05-301943.4315.902019
CASIER - VELLEIzegem193567.5321856.242.802020
CRB CARColfontaine-63287.27-1629.012021
KUMETCOMelle276029.3418104.102.602020
AMEXONUkkel23912.933458.001.102020
CARROSSERIE DE VOEGTBoechout59773.109251.342020
K.S.B.Diepenbeek-44063.2466919.842020
ANTOINE LOCATION-VENTE-SERVICEJuprelle3015491.00103113.003108987.006.102021
GARAGE CARROSSERIE MAESKruibeke48389.35113.574.502020
GENTS AUTOBEDRIJFGent345025.72-149.912.502020
GARAGE GWIJDEKapellen394350.8641340.813.702020
SOETEWEIOudsbergen2329778.8576820.150.302021
CARROSSERIE QUALITY en SERVICEZemst843180.9029515.717.102019
GROUP BOULANGERTheux565538.14267542.502020
SPARKCourcelles31877.00-6682.00142160.002020
SCHURMANSBekkevoort-265829.0615717.892020
D-FORCERavels445146.32-9002.822019
TMYHamont-Achel43300.28-20285.003.902020
Verhelst MachinesOostende2494517.6936206.3015663259.1932.902020
INTECHTemse7409.8566438.442020
SERVICE IN EXPERTISEHasselt333303.02-11397.810.502020
BEUKERS TRUCK RICHTTECHNIEKLommel2174854.1269964.041734984.226.902020
VERVIERS DEPANNAGEVerviers868705.61-2996.393.902020
GARAGE - CARROSSERIE MOENSAalst211308.798661.550.002020
D & S KRAANVERHUURNazareth1242.19-2647.502021
AutoflexKortrijk798579.21137217.332020
SUD MOTEURS REVISIONEtalle75355.24-889.082020
AMERICAN VINTAGE CARSHulshout49038.953674.822020
A.N.D. MotorsNivelles42367.52-25877.154.002020
G-MotorsBrugge35462.1330058.642020
METAALCONSTRUCTIE PLATTEEUW-BONTE GEERTRoeselare313138.4538020.33605104.272.502021
AUTOSYSTEMBinche91690.5137901.692.002020
CIAC - GENTGent767027.98-23369.2616325957.2519.902020
CARROSSERIE BIJLOKE ((Carrosserie Byloke))Gent202365.29-57437.894093230.4134.702020
GARAGE CARROSSERIE VERCRUYSSENSint-Gillis-Waas1643445.00114383.006.702020
KARAUTOCourcelles233414.4195502.022020
MOBILOGLASSNivelles170873.0613904.132020
SERVICESTATION VAN AERTWuustwezel275295.9850116.422021
CebriRiemst83413.861354.642020
JACOBS CARSDilsen-Stokkem1885847.66290499.054.502020
CARROSSERIE D. DELAVALLa Roche-en-Ardenne-30083.34-1533.702019
CITY COMPACT CARLiège423085.14-44079.342020
GARAGE CARROSSERIE NYSBeveren52924.291488.381.302020
GARAGE HERMAN NOYENSGeel19936971.941498325.3945460078.4265.402020
G & I InvestMalle5050255.0188966.902.002021
GARAGE LINTHOUTAalst114571.00-4271.000.702021
GARAGE BOUCKAERT DIDIERKuurne140014.3257606.432.102021
VANDENBROEKE - BRUYNEELWaregem240831.9416265.412020
DONCK GRONDWERKENRoeselare594084.39266731.3318.402021
LM MOTORSEssen-38910.5519031.462021
AUTOHANDEL SCHOETERSDiest114621.48-1901.632020
VORMEZEELEAalst625389.8333059.0316.602019
GARAGE MVSJette84304.901272.922020
GARAGE WAUTERSHalle82175.3113460.620.502019
LASSKOSchaarbeek58302.27-18018.86245160.552020
BUSSCHAERT SERVICE STATIONPoperinge946607.0058183.001.102021
GESTION LANGENAKENEsneux4036.48-854.702020
LIEBERTHalle67932.831922.542020
CLAESSENSTurnhout60951.0015241.002020
GARAGE ANNEZWaterloo318339.0029667.004.002019
DECOOMANGeraardsbergen457108.11-3184.171713174.272020
ELITE AUTOMOBILEThimister-Clermont-41994.89-1944.202019
COEUR DU ZOUTEHasselt570505.5618885.922020
SSB-INVESTBrasschaat-53893.59-14058.8937068.022020
PETROHINAEtterbeek210976.8714432.392020
GARAGE AUTO-TECHNOZulte314967.6210512.342020
TEMURHeusden-Zolder963913.94337179.702.902020
TOP CYCLEGembloux125928.2175413.712020
METROPOOL ZUIDAntwerpen-1463.11-2708.382018
O.C.M. SPRLWelkenraedt974332.11132394.317.302019
AUTO'S HUYGENLier708995.91141636.092020
MONTYS MOTORTinlot341640.181706.096.002020
VDM AUTOVisé-20996.335437.962020
CARROSSERIE SORECABoussu208657.3577026.578.202020
VANDENBUSSCHE RUDIKuurne1379115.30220312.766.202021
CUYPERS VORKLIFTENAntwerpen34059849.341581075.5434911659.4816.402020
CARROSSERIE CAR SYSTEMAnderlecht-120755.2635220.92195459.272.802020
STEPS VASTGOEDAsse1000583.9561676.621.002020
TRADING DVDendermonde-12286.00-985.003.002020
Beaulieu MotorFloreffe-468669.36-491.622020
AUTO FORESTVorst185151.4345288.374.002020
CARROSSERIE LOMBARDOAntwerpen243573.16-1940.403.002021
SOCIETE INTERNATIONALE D'INVESTISSEMENT SOCIALE ET ECONOMIQUEEsneux-70001.27-263.252020
VGL EQUIPMENTLede88826.0024084.002020
CS - PARTSBeernem234279.56-21892.801.002020
MASTER CARWASHHouthalen-Helchteren19185.09-141214.041.102020
RUDI D'HULSTTournai46969.24762.811.902020
SNMechelen-23080.0010462.00247678.002020
GARAGE DE COCKAalst373487.1021355.802020
GORLIAS CARSLebbeke-33847.05-16825.232020
GARAGE GROMMENTongeren104333.9326908.312.502020
LE RELAISAth77867.517647.911.202021
BVVWielsbeke23684.01-29183.322017
YVES MOTORSTessenderlo-68031.224740.861.602020
ACM ET GARAGE RENARDFlorennes91354.0019953.00187367.002020
HAUTEKIET NICOOostkamp833286.36200268.586.002020
LAMBERT GROUPUkkel10247.77-131544.312021
CARROSSERIE JENNESKampenhout2331810.36526906.1912656565.1946.902019
LATEURHarelbeke385981.0044238.003.002020
P.D.S. MOTORSTielt686530.547190.482020
GARAGE en AUTOHANDEL PHLIPS en ZONENJabbeke2064218.58-69637.705.802020
TRUCK CENTER VAN STICHELAffligem431835.49227.061.502020
Garage - Carrosserie MalfaitJabbeke130393.0123476.492020
DRIESENGenk6742794.88769983.2125656579.3828.902020
Garage Felix - HerentalsBrecht394871.56133173.1717.902020
ROLAND FRERESFroidchapelle-32942.04-2293.312020
VANROSSOMME CONSTRUCTIONS ET SERVICESJemeppe-sur-Sambre124641.7311521.511.002020
G.B.S.Genk976273.51-63442.682020
Brandstoffen PaesenLeopoldsburg345744.6630837.961.402020
VAN CRAENZaventem11060.27-28.402021
LOCASPEEDWelkenraedt192785.141335.932020
GARAGE ZUNEBastogne509774.66149789.2223.002020
CENTRE - AUTOMOBILESMons3671006.00662962.0037180946.0052.002020
PADOPELievegem265190.75125603.642020
AUTOMOBILE VISETOISEHerstal858341.45200798.5217.602020
GARAGE-CARROSSERIE WILLEDeinze2505075.56118383.704.602020
CARLIER MOTOR M.L.Saint-Ghislain650908.9982697.8017.102020
Etablissements Mazuin - Neuville FilsFosses-la-Ville94728.57-113152.217.302019
A.M.I. AUTOMOBILENamur12083.83-14586.172020
DELSOIR FRERESTournai19397.00-854.002020
TRUCKS AND CARS SERVICESRemicourt-51301.37128032.753.602020
C.G.O. MOTORGanshoren186263.47245470.402987059.2310.802020
MOTEUR +Verviers-66560.7128334.2232555.592020
GARAGE SELLESLAGHSKontich526567.66255854.183779201.3919.802020
A.M. BUSESPelt1579336.77-201986.923.102021
MedacarsHasselt158571.4711016.2831.302021
ACHTEN PAULHasselt104898.4410966.922020
CAR BEAUTY CENTERKontich223887.6790420.8725.402021
AUTOMOBILES A.M.Koekelberg-17262.57-4217.702020
SANDERSONBrasschaat-1013796.0012666.882021
S & T MOTORSVilvoorde3914.89-61908.087.102016
MYOSOostkamp131177.2819112.950.202020
FX Automobiles - FX TransportsSoumagne180497.0039812.930.402020
FitwashRavels2153816.80563332.402020
GARAGE ECREPONTCharleroi446187.008854.002020
EURO - HENGELHOEFMaasmechelen-14973.22-45151.262017
NEW MOTORECOWaasmunster846600.45360746.661.502020
ROADWORX TECHNIXAntwerpen-130290.53-21994.082020
GARAGE VANDERJEUGTIeper355012.3730982.952020
GARAGE L'AMITIEHerstal103584.683086.672020
GARAGE W. VAN HERCKTurnhout665389.9828331.067.202020
TECHNIDELNamur165742.235626.192019
DE VOS LEASEMerchtem6723.4716052.782020
VANDERMEERSCH FMoorslede925689.7255479.992020
VISE DIESELVisé48799.1355189.951.302020
GARAGE DEMEERHerk-de-Stad90786.3216275.002020
GARAGE LERNOUMenen713506.99141132.556.202021
Carrosserie Serge KOCHEsneux46534.30-640.05454306.073.002021
CARTRONIC MAASEIKMaaseik283855.878007.562.002020
SELOGenk-5883.92-16612.602020
GARAGE DE VRIENDTLiedekerke1059.18-43920.772020
MATTELINDiksmuide-53605.279980.370.702020
AUTOHANDEL EDDY VANDERHAEGHENLedegem-248642.61-33439.172020
PG - CARSAlveringem2272027.34980255.223151906.243.102019
SPORT Cie DISTRIBUTIONDinant37021.321334.092020
G.H. DOBRASchaarbeek-68154.00-7251.002020
GROEP WUYTSOlen999978.58-80566.726.002020
PIET LOUAGIEKnokke-Heist1117244.20149623.387.902021
GARAGE VAN MIEGHEMStekene98144.0013633.002020
CARROSSERIE VANGELOOVENGenk358151.4849044.007.602020
LO BUE ET FILSChâtelet119591.0022828.002020
AUTO - ELECTRO A.E.B.Diest17602.21936.571.002021
ATELIER AUTOMOBILE ALAIN LAFFUTHamois343050.3724402.433.002020
D.E.P.A.Seraing63249.2911049.392020
EUROPE CAR CENTRE GARAGE AUTOMOBILEElsene108067.9420250.492.002020
HAVERBEKE PIETRoeselare363231.91113057.934.102021
BMAThimister-Clermont396361.00-170296.006.602020
GARAGE LEMAITREFleurus224656.1537229.334.802019
VAN GANSEN SERVICESAntwerpen238039.07-104105.6824.702020
VERBRUGGHE - DE CUYPERTielt253818.4355563.892020
HEINEN Bruno A.G.-S.A.Bütgenbach414928.0030422.001.002020
HOBBY MOTOMons533928.0010688.006.002020
LLORENS & FILS SAArlon571477.54208308.1920166383.9518.702020
E.D.D. CARSZemst151344.79-8727.192020
AIRCOOLED BEETLE PARADISELeopoldsburg41917.7110.632020
A.T.R.Sprimont468754.00-23510.003.002020
NEW REMORQUES DECKERS19810 Delaware254931.11-13466.285.102020
MALHERBE A.W.Jette-6655.2811194.482020
L -Vano Truck & Car ServiceGistel-17437.97-26773.133.002020
LUXUSOverijse-201016.91-13110.382021
MECABOManhay182817.937616.904.102020
GREENWAYJette81818.24-6424.491.002020
BELCARIMPORTWalcourt56750.8522293.752021
ATELIERS DURLETChimay55942.44-4224.222019
SCORPESAntwerpen43391.00-9679.001.002020
GARAGE DE PRESTAalter93424.5653609.140.902020
AB AUTOMOTIVEVilvoorde1543773.26-247575.8645269095.6742.902021
DENONVILLECouvin489272.0665504.348.002020
ARTIPAINSint-Gillis (bij-Brussel)12660.00-91392.00372573.002020
VERHELSTUkkel56802.0014484.002.002020
GARAGE VAN DROOGENBROECKBorsbeek-128305.91-19080.042020
GARAGE SILVANOGenk109205.76-5061.222.802020
C.L. PROCARGrâce-Hollogne83168.00530.002020
L'ATELIER 112Wavre-5792.7210555.682016
GARAGE HENDRICKXMechelen35175.354024.695.602020
TROOSTKapellen9663.9513998.992019
CRIMACOLochristi991675.8666050.804.202020
CAR WASH DE RINGVilvoorde587283.75417055.902019
AUTO'S PASCALTessenderlo37157.6312595.802021
Transport SchoonackerWetteren748631.2172350.868.002021
LAUWERS CAR SERVICEArendonk770053.005310.008.802020
Garage André GERARD et FilsLibramont-Chevigny311833.3333568.3112.802020
DEGRANDEKortrijk112854.14123112.092.302020
GARAGE SOBIESKIWemmel62503.839143.641.902020
VL CONCEPTGenappe-36349.96-419.782020
RENAULD - COLLARD ET FILSBouillon964516.303112.193.602019
RENAULT MOTORS NAMURNamur1777920.7436341.5713052837.0518.502020
AUTOCENTER STEVENSLochristi6960897.00670765.003.002020
STOCKXDiest636893.75-24593.275.302020
SECREMODilsen-Stokkem73001.185734.872021
DimaMaldegem-94928.00-16483.006.802020
GARAGE BENELUXSint-Niklaas-73395.10-32084.120.302020
DENDUYVER MOTORSLichtervelde182429.9628750.682021
CALIBERSteenokkerzeel909803.3275071.114.002020
AUTO ELEKTRO PEETERSMalle4430742.24437857.7213865357.462020
AZIZLokeren135099.077705.140.802020
AERTSKasterlee341236.2319770.692.602020
ROSMAN JPNivelles162698.715933.502019
FAVOR ALL RENTLede154660.898804.092020
IMMO - DESBeernem-3016.04-30619.122021
SHA - ZEB CAR - WASHBrussel-49695.501817.1071021.131.002019
GARAGE LAUWERS PATRICKZemst89626.113042.038.502020
GARAGE AWOUTERSBocholt387512.989891.562.002020
VANDALEMComblain-au-Pont113677.00-15617.001.002019
CARROSSERIE MARTINHerstal248693.12-36031.818.702020
GARAGE WAMBEKEOostrozebeke19518.0722940.902021
H. ESSERS TRANSPORT COMPANYGenk70341061.062165023.7083611788.91621.102020
GARAGE KOEN DE MAEYERKruibeke550513.1669008.582020
RétroCitroUkkel-29462.80-18659.882019
SLIM CARSCharleroi75899.6318321.442020
TRANS EXECUTIVEAth474476.0080257.003.002020
FILIPPINIOreye-63801.391435.472020
MAKING WOOPYBoussu353431.2762657.451.502020
GIANNI CARSBoom92465.101120.332020
R.A.J. LEONECharleroi73440.00-4114.004.002020
TURBOTRUCKS BRUGGEHooglede422126.5699629.632240442.5516.202020
KARSTYLECharleroi11995.35-17364.213.802020
CLECOBAalst120087.5312695.222020
AIRPORT TAXIAntwerpen68918.9027309.842020
GARAGE VAN VLIERBERGHESint-Gillis-Waas919180.6073085.000.202020
VERSTRAETE WINOCLeuze-en-Hainaut208167.0014771.00431780.002020
CENTRACAREupen893942.53-103494.2122964460.7541.002020
GARAGE BULCKE DIEDERIKDamme325823.1226741.791.002020
GARAGE HOEYLAERTSKraainem593173.6941456.871.002020
ADM Team Heavy WeightStabroek16454.01369034.152020
GARAGE GUNSHuldenberg250236.6916212.572020
WAASLAND MOBIELSint-Niklaas138225.7178252.734.902020
STATION DU PARCMouscron30445.00-332.002019
L'UNIVERSELLE IMMOHerstal543708.8831273.922020
AB-TECHNICSMalle610720.00160138.009.902020
TRANSPORT POOT EN ZOONHoeilaart293320.5193585.6010.102019
Ceenaeme Didier MotorsIchtegem94057.72-14732.172020
GARAGE DE LA VIERRENeufchâteau149194.4561713.075.902020
CAR SYSTEMSTienen33174.008092.000.002020
Toitures DEJALLEPlombières190166.229672.332020
G.V.F. SERVICEGent-110933.788577.280.802020
GOOSSENS MARC GARAGETorhout320885.2279157.360.502021
Garage W. DeschuymerOosterzele914384.08131831.522.702020
GOOSSE BASTOGNEBastogne289117.1125398.792216202.808.602020
CAO EMERAUDE CARWanze-447389.00-131948.002020
SORIA ET LEALUkkel107065.6326442.601.202021
TOM's CARBekkevoort37954.5916874.520.602021
CARROSSERIE J.T. RESTAURATIESBalen330808.1898076.041.002020
VANDEWOESTIJNEHooglede199388.6911074.001.102021
MAESENLanaken88748.00702.003.802020
GARAGE - CAROSSERIE VAN ASCHMechelen226807.4826773.532020
VERLIN CARSDentergem102171.237943.072020
GARAGE SONMEZSint-Jans-Molenbeek20754.481351.1116499.982020
Garage SINONQUELWillebroek175030.0029824.00484053.002.102020
Garage Van RompaeyBoechout758250.17118133.213.002020
DF AUTONETCiney44281.4714206.692.402020
AUBURN INTERNATIONALUkkel125200.2264.392.002019
DAMS CARSGeel271113.184129.527.702020
HYDRO-CENTRELe Roeulx392977.0018473.00311243.002020
MAZUIN SAMBREVILLESambreville430834.0025300.008.002020
DHONDTGavere2884042.73329890.672020
TAKEL FRANK GOYVAERTSLier17341.375904.852021
TUINAANLEG TODOBELLIZottegem16260.251071.413685.002020
CENTRE - PNEUS CLEMENTNeufchâteau304990.1814875.173.202021
ETS UMBERTOAns1448113.23-7534.0916.702020
MAZUIN FOSSESFosses-la-Ville9434009.71464208.4619.302020
MINNAERT MICHAELLochristi201203.844846.743.102020
JO.KE.MAAalst21429.00-7294.001601461.001.002020
Van Mossel GMANAntwerpen4913919.76433803.4753991492.0777.502020
BRUSSELS TRUCK CENTERDilbeek850237.45-171171.1311678752.3827.802020
GARAGE RAUWBütgenbach26687.001383.00850489.001.502019
GHENT MOTOR COMPANYZulte347460.0857962.822020
FLIES ET COBraine-l'Alleud66196.7082327.973.002021
JOHN'S RACING TEAMDison53330.74-970.262020
A.E.C. MOTORSEvere-293954.4125236.542020
Vanderheyden Verviers SAVerviers1314482.87169797.0611.902020
Benoit LambertMarche-en-Famenne267320.251239.182019
ATELIER CARROSSERIE MECANIQUEArlon141230.748654.232020
SA GARAGE DUVAL ET CIECouvin178501.00-31674.001038046.007.502020
Garage - Carrosserie SchokkaertNinove1219192.00127551.0010283157.002021
JAN NOYENSKasterlee2286860.84388588.778.602020
Hamofa PerformancePelt57512.43-15595.852020
GARAGE VAN DEN EECKHAUDTErpe-Mere1029977.56-29181.952.302020
D & DLanden-93972.22-967.302020
BelCaWuustwezel60654.968376.312020
EQUIPMENT SALES SERVICES AND LOGISTICSLendelede260410.3424236.202021
Carrosseriebedrijf EssenEssen-212223.75-14597.032.002021
Coastal Control and Mondial TradingJabbeke-158868.678201.342020
ACTIVE RENTDeinze-137498.529493.171.402021
ROTECHeusden-Zolder22691.74-28828.292021
PAESMANSHasselt4641666.42366621.5251311977.7855.502020
BRUYNINCKX GUYBegijnendijk298083.0169173.722020
ETABLISSEMENTS NOEL GEORGESOttignies-Louvain-la-Neuve520304.63109939.652929178.126.802021
GREGOIR & C°Dendermonde1293374.30982386.5430864724.5933.502020
Noyens KasterleeOlen-13514.421160.222020
Carrosserie DeckxMol30801.37358.562020
LUMOVilvoorde-46840.022948.612019
GARAGE GHEKIEREComines-Warneton83509.898102.482020
Lokerse Auto ServiceLokeren192969.2111411.600.502020
GSCGeel667617.8486482.102020
ALL FOR CARSMouscron13629.05111470.173.002020
GARAGE STEVENYHannut3825633.97474141.1835463437.5452.602020
J.C. DESIGNMettet-24571.42-898.202020
GARAGE CLAESKENSScherpenheuvel-Zichem334301.7412198.0911.902020
MECA-SERVICESFosses-la-Ville89302.5724420.254.702020
SOCIETE BELGE DE MECANIQUE AUTOMOBILEUkkel191655.00-2168.009.102020
RosselLebbeke269284.2949880.012020
VANDEVELDE-WILLEMYNSKortemark257790.15138392.701.002020
OZ GROUPTheux473109.79-559210.562020
D & D Verlichting en ElectriciteitKortrijk92913.202228.892020
ABC CONSTRUCTHulshout148794.3542701.501.002020
GRANDA MOTORCARSHeusden-Zolder727915.2436312.011.302020
TUYBENS HONDA CENTERZottegem449148.4045521.455.402021
Ateliers Mécaniques LefebvreTournai970274.28129398.6813.402020
Bekaert CarlZwevegem262275.6943844.622020
L.O. RACINGWavre70379.1123337.752.802020
Autoschadebedrijf BOSSCHEOostende263444.2544090.271.902020
Taxis BOUCQ PascalQuiévrain342221.9754458.691.002019
HIBATINGWatermaal-Bosvoorde-39694.94-564.312020
HUNNINCKGeraardsbergen60928.7616534.132020
LORE CARSNeupré436322.47-32232.441.902020
ETS BERODE - HannutHannut-35586.00-50835.002.602020
Garage ClaesHeist-op-den-Berg213211.0512888.432020
ROUGRAFFDour-123806.62-169073.00950762.3011.802020
DE TANDT MARC - GARAGEErpe-Mere737416.36229923.405.602020
OomsHasselt464421.6763874.549.302020
TRAILER REPAIRWaasmunster52495.3518996.852021
D.J.V.Florennes71918.452594.102.502021
GARAGE DE LA FORETOudergem10117.3531961.502020
ARCCHouthalen-Helchteren297184.74-93268.382020
HANDICAP - CARDour-33738.6818142.8310.002020
SERVICE - STATION CLEARY - STRAUVENBredene191236.902757.522020
CARROSSERIE NICHOLSONUkkel59947.64-8448.29139766.002021
GARAGE GEERTSBeringen109807.13-31601.191.802019
GARAGE MONTEYNELo-Reninge28448.5012196.521.602020
AV MOTORSPORTRixensart52981.471138.922021
GARAGE VERHEYDEN EN COTielt-Winge109414.6622783.521.402020
PAULUSAndenne-1484.54-1006.182020
AUTOCENTER LUCAalter1929260.96244600.733.102021
Garage P & PPutte134741.0013327.002.002020
PHILIPPE THUNUSVerviers-5989.985418.040.302019
BRANDSTOFFEN CARLENSHeers248952.9617291.942019
LOACBerlare-264884.81-7003.332020
GARAGE CROONENLommel1499297.57110137.109.502020
AUTOSERVICE GISTELGistel10371.0210759.882021
HARVENGTWavre73596.9316641.242.602020
SACREAnderlecht205084.001446.002020
DE REGENBOOGDeinze488281.2331684.611.002020
Trading Distributions Services Express FARESeraing-163781.22-1932.452019
AUTEKIE StefaanEvergem224257.839030.232020
MELLET MOTORSLes Bons Villers357244.534856.533.002020
METTIMMettet412990.38219363.9810896299.7525.302020
AUTOINVEST WPLontzen-37622.73-11153.632020
Etablissements Garage René Laurent et FilsChièvres155075.67-42597.823.102020
OVERBROEKS CAR CENTERBrecht136582.836246.451.502020
DEPANNAGE MASSET HERVEWavre58389.39-1502.202020
VANDEN BERGHEssen152269.8418390.332021
STREET MACHINEZaventem-226.00-62654.008.402020
ETABLISSEMENTS ECREPONTGenappe33567.9710019.012.002020
StuffBilzen17408.86-11423.632020
MEURRENS MACHINERYLummen28279573.612014034.0039137166.892.702021
B.G.C.V.Sint-Agatha-Berchem-20890.79-9822.1137528.502020
AUTOMOBILIA ROESELARERoeselare3150218.47574063.3017363226.2212.002021
EAST BELGIUM KARTING CENTERBurg-Reuland658708.73-170138.028.002020
VERHULST MECAR SERVICEJodoigne1346217.8273400.9817.002021
AFSLEEPDIENST WILLEDeinze178510.82-9181.782021
Belgique AutomobilesWaterloo-17335.00-18478.002021
KE LASTECHNIEKENGenk63393.669934.592020
GARAGE MEULEMANSBegijnendijk128439.1028137.85422376.861.802020
GARAGE DEMEERSSEMANIeper374514.4356882.052.202021
Carrosserie VerachtertGeel184177.46-15032.735.402021
K2 CONSTRUCTBornem-90865.68-1044.852020
GARAGE VANDEPUTGerpinnes189740.6415663.390.502020
AUTOCENTER PAESMANSHasselt1596849.48305026.347660577.3212.202020
HeydiJuprelle5462.657698.154.402021
De GeetBilzen445314.2830017.192.202021
GARAGE DE BIEHerentals833354.4116639.957.002020
MARVINCEBraine-l'Alleud88150.783695.38370409.011.102020
Autobedrijf G en DTienen519981.6216757.112020
G.I.P.I. - CLEANBeyne-Heusay97274.904251.952020
AUTO WERKPLAATS BRUGGEBrugge302658.4116111.872.002020
GARAGE KENENSBeringen518230.22103281.777.402020
INTERRENT LOMMELBree-31906.2714249.112020
V.P. REPARATIONMont-de-l'Enclus112496.0018033.00162300.000.502021
VAN SCHOUBROEK MOTORSEvergem485361.97861673.6210.502020
Vabis Service CenterKalmthout584436.99134157.042020
HUCHANGanshoren33422.007982.001.502020
MEETJESLANDER MOTORENREVISIEEeklo88559.00-1983.001.002021
DMD AUTOGenk269651.1935946.252020
ACG DeinzeDeinze1059706.88262183.347.802020
Auto System CenterGrâce-Hollogne71945.8713230.432020
Boel InvestSint-Niklaas342409.7065373.282.002020
DRANKENCENTRALE DE WIJNKELDERKluisbergen232982.846224.213.502019
EDVACARBoortmeerbeek118590.92-16454.592019
C.D. CARSRonse13392.0035055.002020
FC DIFFUSIONTinlot-67554.72-7414.432020
Technic EchappLessines-86927.24-37647.662020
DOUNIA CARAartselaar52745.3539978.402020
VCSStabroek100779.7022532.702020
DE POORTERHarelbeke-41455.22-135352.261.102020
D'Ieteren Automotive SA/NVElsene316437000.004503703.182019
GARAGE DE GROOFBerlaar457664.9425698.541.002020
NIVELLES AUTOMOBILESNivelles4193676.23626888.4917895357.8026.602020
K.M. MOTOSPlombières113064.32113711.302.302020
PARIS AUTO PNEUSWaremme26605.69792.662020
Garage De WitteSint-Gillis-Waas2765006.46256130.1814.502020
Garage RamanDestelbergen509111.00-108147.002020
GARAGE TASSIGNON ET FILSEcaussinnes54037.7130296.181.302020
GALAXIABrussel83290.46177.787867.971.002021
Van Houdt KempenGeel2615516.26543416.9328643162.8533.902020
Van Houdt MobilityGeel-63397.84-105065.221.002020
DEXHooglede11569064.671492771.9965010920.4316.002021
TRANS-9Soumagne5722.66-243.422019
L EN G CARS VERWIMPHerenthout5956.99-3472.032021
CAR-N-VANOverijse-76731.561778.062.602018
TURBOTRUCKS IEPERHooglede389953.5697090.772307727.5917.502020
Mercedes - Benz MechelenMechelen2253737.82-318137.1960853003.5371.802020
PLAT'HOMEHerve633509.9883458.20407707.772020
Garage De VuystAntwerpen47521.9414612.510.902020
GARAGE LIBIONNamur46015.2820343.452019
SADI CARChâtelet552623.47123329.051.502020
TRACOMATAssesse358658.96142584.751.502020
TRADE INVESTLokeren235237.2635434.352020
ANDRE SENZEE DEPANNAGE ET TRANSPORTCharleroi773315.0057733.0013.302020
ESPACE AUTO SERVICESPont-à-Celles-1468.28-26161.942019
Etablissement CannellaAns520565.2081434.722.302020
MI-KASchaarbeek51773.00118.002020
INTERMATMeulebeke3037066.68672830.5920336153.4135.702020
MOTOR PALACEBeringen52554.04-22013.430.602020
BANDEN RONNIE EN TECHNIEKHam668413.71-2146.383.802020
ERK SERVICESJette-43809.00-2178.002020
VANDENBUNDERDiksmuide374670.46-15207.752.502020
DEFEVERIeper217194.9632271.752.702021
TALBEAU SERVICESDestelbergen59677.0022715.002021
ALGEMENE AANNEMINGEN BROUWERSBrasschaat27450.47-424.082020
Carrosserie PaulSint-Katelijne-Waver165.2237099.162020
REYNKELummen358473.003920.001.002020
GARAGE DOMINIQUE LEMASSONGouvy461636.9116417.617222995.6026.302019
GARAGE ROBERTRanst1293667.20130658.193.802020
GARAGE VANDERHEERENKortrijk1372686.75138417.702020
S.L. AUTOMOBILESNamur2403.2912461.672020
L.A.1. ((L.A. 1.))Morlanwelz21187.7511746.342019
ORFYSKruisem703921.04118569.449.402020
VAN DAELEQuévy983859.0025901.002.002020
ETS DEDOLA WATTIERFleurus126648.00-64211.007.002020
JANSSEN SERVICES COMPANYOpglabbeek165185.4996386.004.202020
MEETJESLAND AUTORUITENMaldegem35644.595733.432020
E.C.H.Geel-18156.54-3175.622020
GARAGE DE LUSTMerelbeke-220579.759535.602021
GARAGE DIJOKalmthout89811.6223397.052020
GARAGE PATRICKLint113151.2917054.401.602020
CAR SDrogenbos-11072.562908.157.002020
Garage-Carrosserie CASIER EN ZONENOudenburg382116.2523839.555.002020
TIMMERMANGent180946.572616.514.002020
GARAGE - CAR-WASH REIDANUSGent162786.14-20827.601.002020
CENTRO ITALIA @ESPACE LOGISTIQUE@Charleroi-76894.0044998.002026.002020
GARAGE DEN BAESOostkamp1365677.33156969.454.002020
VANHOVE FRANKDe Haan510033.0441039.268.002020
L.T.F.Geel1397767.1712791.6910611168.749.502020
M.P. RENOVATION ET TRANSFORMATIONCharleroi77638.0026041.002020
CARROSSERIE ESPACECharleroi-168846.17-2499.602020
GARAGE BONGARTZAmel511734.9026830.20635857.441.002020
TURBOTRUCKS BRUSSELHooglede620839.69117846.228410122.1222.702020
GARAGE VANDERSTEENTienen254149.7069.392021
MAXI RECHAPChâtelet-252809.52-111784.532020
CARROSSERIE VBLSoignies30691.902866.753.302020
DEPANNAGE VERMEULENKontich352415.45-28621.321.002020
GEENS & PARTNERSBeringen143248.002733.002021
TRANS ATLANTIC TRADERSSankt Vith492376.0255662.902020
GARAGE DEMEYERE PASCAL EN PHILIPPEOostkamp94589.6251695.231.702020
AUTOPARTS FLANDERSGeraardsbergen3478057.001294326.0061701231.0087.002020
FRASNES MOTORSCouvin236526.0011233.002.002020
Autobedrijf MuylleRoeselare1082053.63269678.314.602020
CTM MotorhomesBerlaar263910.1485310.321.302020
COULEE HUBERTSeraing105411.04-32995.723.202020
CAPEL MOTORSMontigny-le-Tilleul3161.88-41393.822020
CLASSIC PERFORMANCEBraine-l'Alleud-10907.70-5413.612019
CARROSSERIE NAZÉGembloux99531.00-62641.002020
Sterckx - De Smet BrusselsHalle1080211.29766908.045256076.014.302020
GARAGE DETOURNAYHalle977949.69147985.013.002020
CARROSSERIE VOETKampenhout1259654.5024723.100.502021
A.S.B.Hooglede93349.005483.002020
G.R.V. - GARAGE ERWIN VERHULSTHasselt124715.9418439.852020
SERVAYGEZwevegem1668585.691334015.5233.302021
CERRANGenk143464.5324823.254.602020
ALL TRUCK TRAILER SERVICESBeringen715559.02477374.9321.602020
DEBUSSCHERE HENKIeper527809.76129781.722.402021
CAPON - PNEUSRochefort19170.07-69247.832.002019
M. DE WILDEOostkamp300191.01143.442020
SD PNEUS GARAGE SIMONISVielsalm164731.5139342.830.502020
GARAGE, KAROSSERIE F&H HECKBütgenbach12175.50-6300.101.702020
TWIN PETROLEUMSchaarbeek950927.6144601.736.002020
FAMEREE PNEUSEghezée217685.3190349.972.002020
DEVACOBrecht-90679.1138123.560.502020
MONTESchaarbeek-270511.11-12018.622020
AJM FRAMERIESFrameries71297.0065290.001079923.005.902020
CELIS TRUCKSSint-Truiden407139.43291744.771.002021
CELIS CARSSint-Truiden3638119.36150941.4910521963.736.002020
L.K.C. AUTO'SOud-Turnhout-201374.904452.972020
D-H CARAnderlecht-54818.44-14516.07120111.142020
HEISTSE POLYESTERHeist-op-den-Berg191495.10-204.204.002020
VDB TRANSLede282851.1062453.927.802020
M.C. GUILLAUMEManage486467.5746418.5411.302021
AWOTRA INTERNATIONALBeernem100835.3647398.102020
V.D.B. MAZOUTPuurs-Sint-Amands1832875.5963055.382020
PAULY FRANKRiemst647665.592926.322020
BANDENSERVICE BART BALENBalen332736.0836245.353.202019
PEETERS MOTORSHerentals1996453.62-144583.6826312425.1331.802020
PREAT MOTORThuin116339.12-18605.392.502019
L. LOUYETCharleroi7544324.951385278.3290733989.48127.002019
GARAGE HERVE HEINTZVirton32032.244382.592020
V & V CARROSSERIE HALLEHalle460338.4510630.376.002020
AUTOS OKSint-Jans-Molenbeek-30928.98-1919.3776499.212020
HOUMANMechelen462152.9346534.5016.302020
WILMI MOTOR SPORTTinlot-7804.97-2940.152020
KYMCO BRUSSELSAnderlecht42372.37-2383.252020
L'AUTO ECOLEBlégny-379007.58-3513.654.102020
CERBOSint-Niklaas396354.55-17582.302020
REMARHechtel-Eksel122143.17-15925.831.102020
COACH PARTNERS WEST-VLAANDERENKortrijk3223392.84-154318.8010763524.13131.002020
VANSPRINGEL EN COMol197026.1211025.602020
CALLANT TRUCKSRoeselare347842.8475373.335.502021
Brumagne Motors & Eagle Coach EuropeWavre495674.3843907.102.602020
A.D.Libramont-Chevigny626940.9415434.437.902019
WILLEMOONSLaakdal1876224.07140860.608.002020
VRACHTWAGENGARAGE SANDERSIchtegem962804.0050535.00331208.002020
GEBRUDER VEITHENBurg-Reuland1554.9127833.681.102021
M.Q.Assesse186378.1110421.730.302020
AUTO'S VEREECKE RECUPAalter345467.3856063.971.002020
AUTO'S VEREECKEAalter865064.58180104.832.502020
MONS NAUTICFrameries175338.7610830.881.502020
GIJBELS TRANSPORT TECHNIEKENHechtel-Eksel2309291.36207528.263.002020
CAMPIONE-SUTERAChaudfontaine178853.26-26920.263.302020
TECHNISCH CENTRUM VOERTUIGENIzegem166576.92-3282.302020
CRIS.CARS.Houthalen-Helchteren-2952.3319178.462020
SANIVIPMeise111916.292135.152020
GARAGE WILLEMSZulte108725.9650786.902021
GARAGE VERGOTEWevelgem479497.6923496.223.402021
SPRL MARC LEDENTHerve544403.00119236.0011.602020
MARITIMESint-Jans-Molenbeek-12631.00-59298.0053647.002018
AUTOHANDEL TOMZele91953.6212356.882020
DELTA SERVICES INDUSTRIELSTournai3029583.09-147809.4623.902021
Altis Group SAAns1412848.0447047.6620118549.2932.202020
GARAGE KOEN NEYTEvergem107800.603976.322021
WIVIGeel-68159.422487.872020
PALITNazareth-46918.00-6290.001.002019
SERPIETERSGistel-235885.41-14868.643.902020
CAREMAMelle65733.38-1850.992020
PIETERS AUTO'SOostkamp148995.0085810.566.502021
XXM - CHRISTIAN COELGrez-Doiceau37374.6522089.092.302020
TVPCharleroi53522.001221.002019
FARMAGRIAwans252973.8023050.322019
AUTO MOTO VERMEULENHerent-95190.651895.992020
GARAGE VOYEUXJuprelle90565.2220406.982020
CARROSSERIE BELLETNivelles263392.30-14157.189.302020
PETROLYSStaden660718.96171825.162.002021
SERVICE DE MAINTENANCE INDUSTRIELLEHerstal11472.09-17220.962020
DESIGN TECHNICSRoeselare-13527.80-3622.972021
CAIRO EXPORT - IMPORTSint-Agatha-Berchem-65353.00-11832.0096506.002018
Intercars BilzenBilzen523563.2419572.795.002020
SAMAGIQuiévrain13123.07-443.142019
PACINIThuin282452.9373496.642.702021
ARS NEW COMSeneffe-4918.948737.282019
GARAGE JACOBS JEFVosselaar371533.8033866.190.702020
LAIRE ETIENNEMont-de-l'Enclus-34079.00-10286.001.002020
GARAGE GEERTS J.P.Aarschot166968.2823891.952.902020
E.V.W. AUTO'SBuggenhout209053.9135732.481.302019
GUERIN AUTOMOBILESPecq315487.4094427.701.002021
BUTTERFLYCourt-Saint-Etienne203765.0777735.852019
AUTOLUXPutte173755.006013.002021
CARSAntwerpen-38645.35-1808.222021
DAYTONA CAR REPAIRPutte59644.00-2064.002020
DG DépannageFrameries41194.2611597.212.002021
AUTO CENTER ALAINWaremme135388.00-63469.001131044.008.202020
GARAGE PANNENHUISSint-Jans-Molenbeek135209.4782368.926.202020
TOYOTA KORTRIJKKortrijk977925.59120443.033.802020
GOURDIN MOTORWavre36080.0326363.622020
DELRUE COMMUNICATIONSAnzegem119115.694505.334.902020
VANHOVE AUTOHANDELIchtegem295837.4311537.232021
Sinnaeve Technical ConsultingRoeselare484297.06113611.802020
Aldo GarageMons1294924.4848871.976591408.0710.002020
VITAL HENDRIKXKinrooi397222.24617076.875.202020
DEPANNAGE B CBraine-l'Alleud1120989.3646393.492.102020
GARAGE DAVE ET FILSWanze166173.94-425486.4916.102020
Maasland BandenDilsen-Stokkem345268.8852675.843059960.018.002020
CARROSSERIE LUDOBertrix584428.0928984.768.502021
NISSENS BENELUXHerstal667591.7048607.662199778.292.002021
GARAGE ALEXANDERTienen89453.01-178.642020
PETER MESSIAENZwevegem70237.761241.913.002020
ASINSchaarbeek3974.20-2823.4046393.392016
G. VERHOEVENHemiksem422101.19-873.212020
Garage LucAntwerpen133011.496126.562020
GARAGE JEROEN DANIELSSint-Truiden47816.00-11022.962020
ZULAVComblain-au-Pont258084.54-15302.131.102020
CARROSSERIE DEDRIE - CINEGER EN ZONENSchoten-277333.5115844.951.002019
TITAN GMASint-Agatha-Berchem771303.3840100.4310.202020
ARINOXLokeren6921.545094.882020
STEMASO SPRLElsene19516.252466.212020
G.S.QUALITY CARBinche154363.4912683.171.302021
BERTEM MOTORSBertem152681.6734469.101.002020
PAUVERTSilly-41795.00-74710.005.202020
ABS-CARSGent254162.0014201.002020
CHADESSAarschot192798.001300.000.702020
WASH-ALLBalen-36214.297914.51521512.462020
LITEKZonnebeke117576.5359865.572021
ATSM TRADINGBeringen5195.00-348.002020
LPG-TECHNIEK VAN MEENENEeklo2351427.76569047.120.802020
DINACAntwerpen175276.333332.807.502020
CAR WISH WASH & CIEEtterbeek-13619.9635988.450.702020
F.M.G.Namur80980.001705.002020
PACOLETSint-Truiden-28896.1211934.161.402020
MONS TRUCK INDUSTRYMons977729.1461401.2115.802021
BRANTEGEMHalle1459.95-593.012019
Building Consulting Transport TradingBrasschaat65670.07-1547.742020
CALLEBAUTLennik148803.59-3257.602020
NAD TRAINING SPRLSint-Jans-Molenbeek-59936.41-10695.032015
STATION WARGNIESSeneffe300999.7252102.641.202021
D K CARSGrimbergen279853.7622197.251.102020
LATEM MOTORSDeinze-122764.7364938.652.502020
AUTOBANDEN CREEMERSLommel143921.625463.052021
GARAGE DEBUEAnzegem906485.18162132.173.902019
BUDGET-AUTO.EUHalle275175.9466480.182020
MCWAntwerpen279674.11-11775.534.502020
EURO-CARS DIFFUSIONHamoir232796.0027353.002020
RITTERSeraing311352.0057168.002020
HOPCHET MOTORSSchoten34802.7835089.503.802020
GARAGE BERCKMANSNinove107997.4611305.492.002021
GARAGE-CAR-ROSSERIE WESTEINDEMaldegem218225.7718414.762020
AUTOGLASS - SERVICESint-Niklaas73342.00-36414.000.602020
L'AVENIRIeper1070736.3078120.454.002021
GARAGE HAESENHerk-de-Stad2587643.23341952.2718307472.2724.002020
BASTIENAth1290246.87206427.718.602020
AUTO'S VAN WASSENHOVEMelle387039.0235718.143.302021
PETER BECKERS MAASLANDDilsen-Stokkem237294.3625348.202020
GARAGE DEVISCHIchtegem452500.152350.082019
Garage Carrosserie ThomasBrakel122475.686356.222020
V&D MOTORSMerchtem26832.007024.0047207.002020
GUERRESint-Katelijne-Waver30395.0012929.002020
MOTOR TRENDLanaken-178351.00-56685.002020
BLUE STAR CONSTRUCTZoersel294115.6439298.872021
GARAGE A & DWillebroek34267.586823.582020
DE BRABANDERE GENTGent33246.08-77309.717.902020
GARAGE VAN DAMMEEtterbeek27426.86-10905.251.302019
GARAGE SAINT-NICOLASBrussel92921.0024309.002020
MANAGE AUTOManage395850.6145240.323.002020
WAM2 ASSISTHuy-42414.32-586.842019
Panter PneusSchaarbeek12126.5319250.94421355.672.002019
Groupe DoneuxNamur986247.0312378.9910.302020
GARAGE WOUTERS BEGIJNENDIJKBegijnendijk1693153.82-149832.7314.902020
GARAGE STEENBEKEEvergem5019753.59613490.0236676170.5436.602020
TUNING BOXWaimes541130.9427901.993.902020
GARAGE TOBYSint-Lambrechts-Woluwe116070.7320496.272.502020
GARAGE RUNCOBraine-le-Comte3513.22-7940.65208041.390.502019
ALL QUALITY PARTSSint-Gillis (bij-Brussel)23202.009001.002021
COLSON GARAGE CARROSSERIERochefort6607.483277.203.202020
GARAGE BOXYDe Pinte92157.59-11864.432021
GARAGE PIERROT HUBERTYLibramont-Chevigny3498210.96166355.039.902020
CRASLaakdal15922.53-31657.862.002020
GARAGE VAN HEYSTEAalter139602.33105644.341042337.013.002020
GARAGE PALERMOWevelgem1600141.13130872.893.302021
MOBILGLASSTernat377944.36158585.732021
DIGI-MOTORSchaarbeek35028.00-7575.002020
ARAMIN CARSNivelles25376.8950478.542019
VERCAUTEREN ETIENNE EN ZONENSint-Niklaas733909.513614.255.302020
GARAGE LANGENAKEN PATRICKCrisnée54480.454231.292019
VOSKORoeselare723170.092354.862021
VOCARRixensart276706.0834020.372.002020
CLASSIC-GroupTienen167091.847249.4813.602021
Garage Beth J.P.Lens (Hainaut)116386.854476.122.902020
GARAGE LUKRILochristi356127.8880198.331.002020
GARAGE HAZARDPecq282749.20-5.612020
GROUP PASHUYSEN AUTOMOBILIAarschot85117.1612659.68547491.032020
Dépannage Namur SudNamur201800.9620552.211.702020
BERTRAND & GOLENVAUXNamur34328.414473.892021
GARAGE VAN ACKERLochristi1589275.52120750.3011.302020
KIRBY CARKapelle-op-den-Bos80167.7026623.862020
ATLASGent-54986.9814030.870.602021
GARAGE BORGHSKasterlee59437.804110.442020
Garage-Carrosserie ColpaertAnzegem676268.2883695.333.802020
DemacoWaregem199292.8832067.992.102020
GARAGE LAMEIRELangemark-Poelkapelle380048.6435458.622020
CHRISTIEN CHRISAalst76651.76-13142.902.102020
Auto Electro AndriesSint-Niklaas3482502.00728410.0023.702020
GAMMEIeper1504032.80109532.833.202020
Good Distribution Practices transportOudsbergen13455.2129573.990.802020
JUNIOR MOTORSSint-Gillis-Waas98613.4841658.002020
JMJ TRADINGIngelmunster48589.8319964.6334112.402021
ALPHA@M-SERVICEBeernem92768.2937547.731.702021
My New LifeHouthulst-61883.56158.402020
ADV by HINETCourcelles107752.5237336.135.002020
CAR CONSULT SERVICESeraing-87695.09-85805.102021
GARAGE - CARROSSERIE VANDEWOUDEKoksijde2313613.3684934.672.002020
CASSART DEPANNAGELa Bruyère377594.7493815.46805465.806.002020
GARAGE DECONINCKDeerlijk250387.2327790.492021
GARAGE HUYSMANSKontich59483.003592.002020
FRANCOTTEHannut1465478.0098693.005.902020
GARAGE R.S.Brussel39805.134280.631.002020
PYC PERFORMANCESFerrières-22909.14-9016.272020
ST-MICHELZaventem117296.2533839.247.602020
L.J. DEPANNAGENivelles314074.16-22456.46130898.061.002020
GARAGE ITALCARSZoersel87945.493146.800.802021
GARAGE MANU UYTTERHAEGENHoegaarden313049.0885394.353.202020
NEW GEORGILPéruwelz101543.51-14855.132.002020
GARAGE BOEYKENSLede36861.4110652.362020
DENT & CAR REPAIRKruibeke1519392.59358050.239.702021
ALL SERVICESSchaarbeek632.0066648.002020
GARAGE ROLAND FAMEREEMarchin159880.2948370.616.002020
VAN OSCH HASSELTHasselt4290151.46-664925.2047921413.5843.702020
A.G.S.Olen597321.4023846.516.002020
AUTO'S & QUADS LAMBRICHTSAlken176719.8429105.912021
AUTOHANDEL ALAIN HESSELStaden1508557.95291861.942.002021
CAR 3000Vorst535143.3916458.014.802020
AUTO W.E.B.Beauraing1102868.62210417.608.402020
EXPLOITATION FORESTIERE J.V.D.H.Gouvy-47403.06-5822.522020
GARAGE SCHUERMANS MARCWellen-46867.3730911.112020
GARAGE DELHOUX PAULGeraardsbergen483749.1239092.012.202019
FAST CARLobbes167236.0043792.004665445.008.702020
RG TRADINGFosses-la-Ville23670.72-7945.682020
CAR - GAUMETintigny34360.91-1235.712018
ACE & KING MOTORCYCLESZonnebeke40219.6619746.752020
GARAGE DEPANNAGE STILMANTFauvillers1251796.89140656.404.502020
JARO'S LIQUID SOLUTIONSOostkamp-16324.6038187.870.102021
KISLALI EURO CARHensies479509.0071569.001.302020
L.P.G. MATONMons98459.0010450.0083443.002020
GARAGE VERTONGENKasterlee170781.3658106.361.102020
GARAGE OLIVIER GREMEChimay259744.0018552.007.002020
CAR FITTINGIttre-57565.00-15754.002020
TOYOTA DIESTDiest891420.56113446.285170948.865.002020
GARAGE DE CLERCQWortegem-Petegem619714.00-43983.00408663.002020
B.M.-SPORTKortrijk2683.56-2207.722020
PARFAIT A LIGNEAth302423.29-10487.422020
C.M.S.Estaimpuis-91920.48-9429.712020
G.T.P.S.Wavre372733.1536905.252.902020
LEXAUTOGistel16811.616863.222020
J.A.R. MOTORArlon344528.6927267.3321895329.3527.202020
B.A.G.Genk-145073.22-743.752020
INBIZZ CLASSICSDuffel212151.432813.812020
LA CLINIQUE DE L'AUTOMOBILEWavre24655.5112027.502020
SCHLITZSeraing-20250.00-19615.003.402019
WERVIKS AUTOBEDRIJFWervik376788.98102382.441.402021
GARAGE VANHOLLEBEKEVeurne775865.82-49940.852020
GARAGE CRISDeinze285936.2218568.881.502020
GARAGE IVO VANDEWEERDTKinrooi26490.1412515.662021
P. SCHYNS LIEGE-WAREMMEAwans11381456.62553444.5088754150.0888.102019
DYNAMIC MOTORS ANTWERPENAntwerpen2382171.93317982.6326087438.6530.302020
CONSULT LINERixensart-12694.00-1855.0094787.002018
VIERSTRAETE CARLOS & STEVENIchtegem876279.0031674.001678546.008.002020
GHISTELINCK MOBILITYWortegem-Petegem820058.7742204.732021
Top RentSint-Truiden1806370.1582479.772638227.431.802021
SERVICE CENTER SMETKontich140920.5126645.161.002020
TM TRANSBuggenhout87924.6738796.242021
GARAGE AUTOHANDEL FACHEPoperinge194299.5220783.972021
SWYNGEDOUW PIETERTorhout270844.7467582.571.002021
RASETTA HENRIFosses-la-Ville164717.00-13556.002020
GARAGE DE DONCKERLens (Hainaut)910932.1085876.531024318.514.502020
GARAGE KASAPAnderlecht21475.407670.952020
GARAGE MUESTienen38777.6437793.112.002020
DERA CARSNieuwerkerken (Limb.)97741.47-9890.884.002020
GARAGE JACKY LAMPEGavere175375.2913266.292020
CARE CARROSSERIELeuven-3556911.94-1025969.3522822033.26197.102019
DE RAS IMPORTLede35086.09106685.822020
EASY PHONENeupré-174834.895123.821060333.167.202019
THE PHARMACY INVESTMENT COMPANYGalmaarden1328777.93182035.012020
CLARENNE BETONWalcourt615111.0330443.141.002019
GARAGE CARROSSERIE HANCEHéron206442.49-7192.762020
GRCMKortenaken-22646.001928.0047643.002020
JADOULLE - MUNTERSTongeren477555.8773438.632020
GLOBAL HAIL NETWORK BELGIUMAntwerpen75267.021337.132020
KRIS VERELLENGeel3168456.12378949.4141651431.6637.202020
GARAGE DE BACKER H. & F.Maldegem477289.2749810.691.002020
Sportcars by Marc RamscheidtEupen447681.15-48934.321.502020
WACARWavre321239.0068900.005.502019
BAELE GEERTAalter-51964.427614.492020
W & W CARSBornem19919.7719136.232020
ROGER COENJAERTSZedelgem190796.4017853.812020
AUTOCENTER GEELGeel545540.09100039.022021
MAXI CAR BELGIUMLeuze-en-Hainaut151786.4370928.961.002020
GROSSARAlken1626092.57-27620.822021
BOUCHIER-DE ZUTTERSint-Laureins131665.6424057.951.202020
LakkBrugge4736.04-13441.218.202020
GARAGE DRIVE INOostkamp74371.12-10348.172020
CAMMAERT TRUCKS WAASLANDTemse522781.277279.6828.802021
DUFEYSNamur1222124.9475289.702.902020
M.D.SKY.69Linter-126375.87-16204.062017
CLAERHOUT-VANTOMMEZulte-95.32-1595.011.002020
MARIO BRABANTStekene1312526.35166148.162020
LECOMTE - BECKERSHavelange459808.002639.002020
NOYENS TRUCKSOlen898911.88236043.539.002020
SCAMARDI ET FILSMorlanwelz171761.621177.912020
K PAR K CAR'SNamur-37667.16-28580.872018
MG ROVER WAIMESWaimes-3484.00-2035.302021
Profile EuroServiceAntwerpen4530121.45236054.3110255929.2117.102020
SPRL MAXTRANSPORTSAywaille14915.3632763.862019
BOTTE & FILSPont-à-Celles392296.262566.451581313.472020
NEW TANKAUMATHamme (Vl.)161728.093087.650.502020
OCCASPNEUSSoumagne-5081.333173.430.001.502020
PNEUS ZSambreville-231781.18-134674.392.602020
P.M.S.CARLa Louvière131191.00-14574.002020
VHelecModave18599.004190.002019
E & R TRADINGBree387371.9978630.252020
ADB AssistOostkamp346649.40207389.469.102020
UNICARSOostende2608938.00403298.6026998162.6830.702020
B & C TYRE CENTERWillebroek109680.5439927.251.102020
MERVECARSCharleroi7310.14-486.092020
GARAGE BORLONErezée-132961.202276.692020
AUTO Y.V.O.Staden-167202.37-56809.180.202020
LUC'S CARSBrugge-10998.59-93042.731.402019
DI NATALE CARLa Louvière272156.00172721.001496163.001.002020
MICHEL LENFRANCHuy-20924.8341946.784.702020
MEC REPAIRLokeren180867.449439.932020
KHALIFSONSint-Jans-Molenbeek-101188.33-68472.372.002020
GARAGE DE L'HEXAGONEEtterbeek24886.517760.943.802020
GROEP JAMHasselt5553311.9780976.59110021732.4020.102020
RENE BAUTHIERGembloux84491.88-30363.283.002020
HYAPutte-24180.72-34030.542020
GARAGE VANEERDEWEGHLummen106335.002639.002.702019
E-MOTION-STremelo286540.59-68157.5230.802021
THOENAalst4279802.7683667.2320702463.1817.502020
GARAGE DOMINIEK KINDTTorhout824427.62131135.734.202021
EBANAGeel87045.265215.28527660.246.102020
RIETJE WAASLANDZwijndrecht2693238.93122483.6114439266.6619.002020
VACKBornem300630.04194566.309.402020
DERVEAUX PROJECTSZonnebeke-306.912842.822021
OCCASIONS VANDELEENERixensart64811.98-5356.322021
SPELMANSBorgloon182016.85-322.182020
JTAHerk-de-Stad44081.3213194.552020
CARROSSERIE PEIFFER MARIOWaimes181646.60-13057.832.002020
BANDENCENTRALE STEVENSMeulebeke897705.38-12870.691.502021
PEKRITOAlken80254.20-18574.732019
LUX - TASSAubange-603806.09-16014.2169241.952019
CIAC LedebergGent629725.74-2696.3114211678.4921.102020
NEKWalcourt1022186.39197140.554.302020
CARROSSERIE ROBERTOAns55082.17-25247.827.902020
DEPANNAGE RIKIeper50106.245721.312020
LEO PEETERS VILVOORDEVilvoorde5674349.36479482.0523095787.9120.902020
LEO PEETERS KEERBERGENKeerbergen6726428.5846372.6818122074.9819.302020
STARLINE C.L.O.Pelt3738335.79535095.1528.002020
ELLIPSOudergem201673.6543452.72650905.623.302020
DEBREMAEKER & ZONENSint-Genesius-Rode166672.3724505.812020
AUTO'S COMHAIRHoeselt308886.2014616.212019
GARAGE & CARROSSERIE GODFRINDVaux-sur-Sûre87230.94-387.272021
PRO ACTIVE SOLUTIONSMouscron133546.0022683.002.002020
RENTALIFTIzegem2994735.00736493.007810157.007.002021
MAGIC CARS CARROSSERIEBraine-l'Alleud11748.692933.79124805.322020
DE VOS MOTORSMerchtem0.002021
AUTO CLUB ASSISTBrussel-93910.94-14505.946.702019
IVOZ MOTORFlémalle145473.0037479.00910071.003.602020
JULYAywaille86663.5917897.302020
LODRIGUEZBertrix137860.1220535.711.002020
IACOLINO P.Seraing516403.2689285.2224.702021
GARAGE VRIJSENBocholt-37342.16794.682020
VAN DROOGENBROECK GUNTHER VDKRoosdaal336790.2322698.072.002020
AUTO & TRUCK SERVICE VDCHoogstraten1399371.14255549.904.002020
CAR CONCEPT MECHELENMechelen92787.2229952.342020
LONGSCHAMPS CARSWavre3593404.00551025.2118993437.3519.702020
DE VLEESCHOUWER GARAGEErpe-Mere2830461.56320806.868.402020
S.A.M.Sint-Jans-Molenbeek6010.98677.332020
VSE SERVICEOostkamp86787.13-16802.212019
GARAGE MOULINLeuze-en-Hainaut20902.23-6942.342018
GARAGE ALENUSDiepenbeek117835.2420378.652.902020
GARAGE JAN BUSSCHAERTPoperinge758278.35104461.134.002021
ITTCRoeselare101063.5463557.032021
GARAGE DU TAILLIS PRESChâtelet138807.898308.490.602020
BM MOTORSNazareth95262.00-32413.025.502020
DEPOTEXZwalm55496.5910887.782020
DEVOS LUC AUTOTECHNIEKIeper217876.7051259.511.002020
WELLENS TRAILER SERVICEHeist-op-den-Berg176380.9712457.151.402021
PROVIDENCE 17 - GESTIONFontaine-l'Evêque2082080.46297.486000.002020
LUCCA CARSMol25051.418314.772020
A. & P. MAHYAalst1332006.1177041.2210040508.0421.702020
JESTELEcaussinnes166423.96-19614.413.002019
GARAGE WALTER GEERINCKXRanst43019.29-8633.312021
DE BOUWPLOEGStabroek23041.4644841.552020
WINTMOLDERS E.L.P.Sint-Truiden1525003.12271961.050.802021
AUTOBEDRIJF RONNY SCHOUTTEETOudenburg110563.291871.514.102021
LOMMELSE MERCEDES SPECIALISTMol58212.19-10423.632020
yilcars & zonenHeusden-Zolder7906.233260.4212704.402020
GARAGE - CARROSSERIE WOUTERSBeerse294679.5713120.002020
CAR SELECTIONZemst747439.5170690.451.702020
PATNivelles30770.65-800.972020
A.A.C. - EUROTOHasselt-33909.11-8227.042020
AUTOBEDRIJF DECKX - TEAMTurnhout1614934.9197269.6026377449.2234.202020
FRANCOIS AUTOMOBILESRochefort-797281.00-994405.001391290.0013.202016
MERCEDES-BENZ WATERLOOBraine-l'Alleud2548773.10-28949.4926075377.2825.802020
DONNAYVisé755796.48180653.627.002020
JAGS ONLYHulshout104350.4010147.432021
DYNOTRONICSLille151779.86-63460.832020
AUTOHANDEL RUBBENSMenen2495711.00137907.002.002020
GARAGE BLOCKX WILLYRetie69443.18-1172.062020
TRUCK SERVICE LONDERZEELLonderzeel570468.18-76910.1310.002020
PRINCE CARNamur246865.1427157.133.002020
STEPHEX STABLESMeise21311647.452826401.11107509810.392021
MICHAUX.MFernelmont38996.325530.622020
LUMICARWaregem55014.0026419.002021
J. AUSPERT - REMACLERochefort389787.92-1010.672020
AUTOBEDRIJF HEUSSENMaaseik398723.2837331.822.402021
BERNARD LOGIST & CIESchaarbeek79262.679958.862.002020
MW-AUTOMOTIVEHerne709542.25-2541.672020
RED SAND TRADING & COCharleroi30392.005277.00434747.004.002020
LCSAntwerpen-25991.0112163.822020
ASSISTANCE SERVICEVielsalm22985.7316685.082020
CARROSSERIE CINCARLier75715.60-96193.422021
KIA BelgiumEvere17423167.071647765.31255562661.1451.902020
GARAGE COKELAEREOostrozebeke830442.85107162.881.302020
GARAGE PASTUREBeaumont4484903.38351039.4716951518.2129.002020
ENTREPRISE MOURANT - DE NADAILa Louvière387221.0034452.003343082.0031.002020
CLASSIC CARS ROESKasterlee-382096.31-152054.042.102017
E.M. KARAnderlecht-21997.54-32711.432016
ANDRE AUTOMOTIVEAsse3842085.60518240.0344886276.2139.902020
THOMAS FRERESTenneville819733.5546608.103.902020
ZAMGenappe283403.2448662.172020
DTN TEAMBeerse219250.8251398.020.102020
OUT OF THE BOXGenk8839.715540.682021
DE KIMPE LUCHamme (Vl.)885811.82165990.498.102020
TECHNICAL SERVICESKasterlee196237.3837106.322020
MEHKOAmel98418.733609.862020
AUTO CHARLYHerent-268326.59-5204.142020
M.A. JAMESAntwerpen76531.6112220.972019
JL MOTOR ONEVorst52442.0918811.491.802021
GENERAL, MAINTENANCE ET DEVELOPPEMENT D'OUTILLAGESCharleroi-278374.43-110591.082018
GEBR. MERTENSRumst111748.03598.362684345.184.102019
AUTO - AGSBFlémalle4613.29-5024.2250272.002020
GARAGE COURTENSOverijse85057.0917060.512020
LE PETIT GARAGEWavre29303.004213.002020
NETMOBIELBrussel-32629.00-120907.00323820.003.002016
LENS CARVillers-le-Bouillet715260.81335732.3613.602020
BEPROMPerwez-78783.86-35012.612020
METAL & CAR RECYCLINGKalmthout236119.56132.511.602020
MULTI FINISHTongeren-242533.08-4052.062020
U.S.A. IMPORT DE CREMER K.Wichelen538996.1830693.063.002020
GARAGE COLLIGNONErezée118628.862065.825.002020
GREGOOR TRUCKSHerentals7678522.551046874.4538503225.3763.102020
TOP-CARKapelle-op-den-Bos910723.40183424.432020
CARYNCAR.COMLievegem1222734.14119285.031.002020
AUTO OCCASSION DEBROUXFosses-la-Ville-9397.00-12937.00229511.001.002019
RONNY SYMUSMechelen-248007.47-22641.992018
S.M.P. CONSULTSLievegem-50140.96-12325.112021
E.M.J. TrucksHoogstraten-100490.2738381.822020
HEIRMAN MOTOREN & ONDERDELENZele16123.38-905.792021
G.A.B.Balen498496.17100337.121.002020
ZF SERVICES BELGIUMBrussel1756176.8396551.9731.602019
DEPANN'KAINTournai69999.295564.470.302020
HENRI.F.CARSOudenburg18483.86-1405.862021
PAGNOTTAMaasmechelen317198.339773.964.402020
robust design solutionsUkkel-143048.74-52.651.002021
GILBERT WALONBraine-l'Alleud574848.002129.008.502020
GARAGE VAN MEGROOTWachtebeke1389363.65148746.827.602020
M & F SERVICESMettet38736.00-25657.000.402019
MARCARS SCSJalhay9279.3410774.592017
SR TRADINGSint-Niklaas39839.808155.142020
ANROHeusden-Zolder36271.09322.782020
NIPPON PIECES SERVICES - BELGIQUETournai65204.37-15700.503.002020
FORREZ ZEEBRUGGEBrugge353627.13122896.794204975.3211.302020
Heusden Top InvestHouthalen-Helchteren20397.85-98175.142019
FABHYDROHerstal222818.3736170.236.502020
ATTRZulte405941.001055.001.002020
CARROS - ONEBraine-l'Alleud490305.3850166.071020110.857.202021
EMPUURTurnhout-28425.66-17441.662019
AZ PARTNERSBastogne638029.0025994.0016.002020
S. MALERBAColfontaine527249.8385431.072020
AUTO - BEUTELSHalle110967.2343073.811.802020
Pro Home InvestLendelede133541.2719964.262020
TTJ LURKINYvoir43234.7420293.582020
LUC SERVICEWetteren195253.6657779.192020
GARAGE HUYS YANNICKAlveringem474357.6261869.151.002020
CARROSSERIE BOIS D'ENGHIENSoignies164904.59-20577.332.502020
HEDIN AUTOMOTIVE NINOVENinove3507970.00300615.0032971697.0039.402020
Hedin Ninove Real EstateSint-Niklaas1232270.00133332.002020
GARAGE GDSHerentals120640.354852.582.302020
PORSCHE CENTRE EAST-FLANDERSSint-Martens-Latem4005253.41859300.1737763519.0934.802019
CARL & CARSLaarne-39592.72-6658.792020
MIRGUET B.Huy180052.00-205.002020
LettaniDuffel-58897.2966386.553.102020
GUNTHER EEMANHaaltert379214.3227928.990.102020
TRANS - RENOVFernelmont9725.231189.482016
GARAGE VAN STEELANTZedelgem793436.19144463.608.902020
ASD CARAth115040.19-20463.1611.202020
CRYNS CARROSSERIE CENTERMortsel356688.40415.2830.302019
CRYNS CARROSSERIE CENTER WAASLANDMortsel1631150.03115058.839.402019
HYDROMATWelkenraedt1486243.53211815.9010.702020
FRIJTERS GREGORYWuustwezel114211.5923997.842021
FRIJTERS LORENZOWuustwezel95439.4118557.102021
V-TAS TurnhoutArendonk83771.3933181.732020
DREAM MOVIEVilvoorde-210551.241236.612020
GESTRALOC CONSULTINGAubel464234.39-3693.812020
BH MOTORSMouscron374605.6345541.712.902020
CARROSSERIEBEDRIJF AERTSZutendaal97207.45357.632.602020
CALAntwerpen45802.0635123.952020
JEHLUMSchaarbeek3855.841486.172020
ANTWERP MOTORHOMESStabroek172858.3942858.391.902020
ADVENTURE CARS HANSSENSMerelbeke382607.4981001.431.002021
GARAGE DI FEDESaint-Nicolas-101224.7117793.732020
CARROSSERIE ANDENNAISEAndenne207903.5935266.621.902020
LEJEUNE V ET ONamur-89013.91-88565.692020
F.I.Ans17004.0032631.002020
GARAGE COPPENOLLEPoperinge594410.0230540.505.402020
RENAULD ERICEtalle269278.3838928.112020
VIA TRUCK LEASE BENELUXMachelen (Brab.)-811164.00-799507.006500172.0011.602020
TURNER ENGINERINGBorsbeek35861.227098.712020
LOUYET AUTOMOTIVE NORTHSint-Pieters-Leeuw2530771.66-150988.4536265310.3757.002019
EUROPEAN BUSINESS CARJemeppe-sur-Sambre107064.50-111459.942019
BELLE - VUE TRADINGBlankenberge128519.31-9428.952020
GARAGE MERINSKYSint-Truiden285353.34-12812.545.602020
FACTORYUkkel-102790.1865939.892021
B & S CARSAntwerpen13476.724094.182019
JERBEESBrasschaat79270.401341.870.702020
Q.T.F.W.Leuven-85880.06-3146.012020
VERDEROHoegaarden60318.002177.002019
PETER D'HAESESint-Martens-Latem1821263.58270399.8411.002020
BYLOOSHam792737.4759655.282020
FINNY - CARSDestelbergen20821.576334.780.502019
SAAB - CAR - RECUPUkkel44392.00-7752.241.002020
DECOCARS KUURNEKuurne992903.26111286.776.202020
GARAGE MASQUELIER FREDDYCharleroi133964.4112696.792.002020
SPORTSCARSHeist-op-den-Berg43115.281458.002017
AUTO SERVICE THUDINIEThuin60247.004972.001665566.002021
AVUS SALES EN SERVICESMenen3776184.75197878.747.002019
IDE SERVICEPittem2043445.15379958.894.702021
DE GASMOBIELHolsbeek45422.5717889.642020
WILL & KOVisé-30347.59-397.292020
PLV MOTORGerpinnes875981.40597.1713638961.8825.102020
AMAUBIWavre275373.4326880.000.302020
CARRMANLierde-122395.21-17256.012020
SPENTEK COMPANYAartselaar305501.93-12526.582020
GANDARELSAWommelgem-86072.8012684.882016
CARROSSERIE GUYAUX FRERESLa Bruyère22459.251022.492020
TRANSPORT MERTENS DANIELBraine-l'Alleud-144055.81-25724.576.202017
GARAGE VERHEYEN EDDYOudsbergen853933.51191534.894.602020
JAN TIELEMANSMachelen (Brab.)341513.4846297.790.202019
GARAGE AUTOHANDEL DECUYPEREMoorslede173433.9516929.612019
AUTOLUX - N.M.K.A.Tournai1128333.54259847.608.102020
EVA MotorsPerwez404643.0275271.786.502019
CARROSSERIE DECLERCQPittem2270168.84283969.563.502020
GARAGE DES 4 BRASBeauvechain332522.5324910.185.502021
ERIK DE KEYSERGrimbergen60549.2015634.232020
CHAPOIS MOTORMarche-en-Famenne29729.3416301.432020
EURO PIECES DEPANNAGETrooz-16537.00-16700.002020
LOCACENTRE VIELSALMVielsalm631333.00110462.585.002020
ICICOGent772781.7697474.490.102020
BEIRNAERT FILIPBerlare457047.48150123.786.102020
Van Hove Truck Center BeverenKruibeke239887.8213477.432020
JUSOTurnhout1981398.52239652.592021
FALTER S.A.Verviers93351.69-107162.929.202017
Truck Repair VDHBoechout32689.90-643.972020
HOME TIMERUkkel-214969.43-14231.642020
PALIFOR LOGISTICSEngis1723638.23-554846.6817244406.7554.702020
SAB - ADRI - EXPORTMechelen21695.8415976.662020
CRYMOCONivelles16084.774366.612020
G & A RACINGTurnhout62873.9023245.683.102021
CMB - SERVICEBeernem53115.582202.042020
GARAGE FOULONRoeselare433566.98101200.514.902020
GARAGE ANTOINEAntwerpen24177.9614030.102020
SEGERS MICHELBocholt57704.2116734.342020
AUTO'S CYRIELRetie46313.0720689.792021
RENAULT MOTORS JODOIGNEJodoigne869796.7898392.8718.302020
GARAGE DE BAETSHasselt499221.3436037.817.102021
ORION CARSchaarbeek-108394.55-3843.232020
SEBASTIEN DUBOISLasne172250.19-58245.678.702021
BERTHERMGenappe-18836.789421.402020
GARAGE PEUSENSHasselt1951733.49639315.033.802020
GARAGE DE SMETDentergem710975.87-5223.061.002021
C.G. MATAssesse1498124.16712566.846.402020
A.N. MOTORSGent29289.00-11328.002019
QUAD SERVICESChâtelet-16766.09-2514.722020
OLIVERS CARSMarche-en-Famenne27887.001474.002020
H & EElsene-43992.293641.691.902020
GEERT MEEUWSRoeselare659883.4985582.332021
CAR ZONEAarschot159771.6426771.451.602020
KATAMARANGent58137.3113991.402020
CARROSSERIE MEGANamur-12666.32-2643.012019
GARAGE VANTIEGHEMZwevegem365404.5124213.581.002020
AUTOSCHADEBEDRIJF KRIS VEYSLedegem243326.0620710.542.902020
CARROSSERIE PIEMONTAISEEvere1160.8012623.094.702020
RHOMIBredene322307.59-73547.952020
TOP LOGISTICSZandhoven696953.75-1021.3032.302021
DCT BELGIUMWielsbeke1320104.46243852.7714188131.403.002020
BOUMIDISint-Jans-Molenbeek90725.0845990.882020
BT AUTOSint-Lambrechts-Woluwe124774.783742.092020
AS AUTOLontzen313780.4213102.384.002020
MONS DEPANNAGE SERVICESMons118475.01-14169.091.302021
GARAGE M.V.W.Zemst394091.0076615.001.002020
GEWIRORotselaar-170229.92-119344.372.502019
CAR.NET MouscronMouscron1952.25-14632.560.402020
JV TRUCKS CENTERMons106710.00766.002019
AUTO'S ABDEL LEUVENLeuven24597.383611.122020
EDARCO BISUkkel-76584.606343.191.002020
CARTIMOudenaarde105860.846672.193.002020
AUTOKRUISPUNTTielt-Winge1412983.24223040.895.702020
FP-MotorsTurnhout215410.2842322.842021
CENTER CARCourcelles-115473.99-7484.672020
VAN HOOF CHRISHeist-op-den-Berg-65726.64-15212.622018
DIERCKX PATRICKGeel649042.6738121.150.602021
LIEVEN NICO VANHOOREN RENTINGDiksmuide134848.1512686.102020
TRUCK & BUS LOMMELLommel791397.641335.953690790.9917.502021
A AU GRAND CONFORTOudergem3891.001060.002020
CLAES & ZONEN TONGERENSint-Truiden1734188.61161468.272837251.7222.402019
CARROSSERIE CORNELISTemse483356.0064797.004.802020
A.S.M.Erezée460233.65138115.632020
TIMMAX-CONSTRUCTWichelen121251.7915756.942.102020
MP CARProfondeville248853.4040161.64422773.352020
GROEP TSDGenk140191.5737023.5513.302016
ANDMARAntwerpen-23773.90-9076.182021
AC SOLUTIONSHerselt7055.397490.332020
ROBANDENBilzen385141.8582197.575.002020
MONKERHEYTielt214963.0922504.431.502021
TB AUTOSERVICEBrugge815509.34108684.881.802020
DELBEKE CHRISTZulte163940.524343.152021
KRISCARZulte58299.431793.861.002020
CARROSSERIE DEMINNEJemeppe-sur-Sambre14734.6525718.14163348.271.002020
HAIL NETWORKBilzen54593.2824219.792019
PLATEAU DEPANNAGEHerve423958.85119779.631301265.199.202020
Z-G CAR TECHNIQUEAnderlecht77360.0911946.561.602019
AUTONAL 55Sambreville42022.97921.671.002020
AY CarsAntwerpen-10.69-11092.03156706.042020
LEEFDAALS TRUCK CENTERBertem76678.9826469.016.002021
U.S.O.Namur52563.1558696.012018
AUTOCENTER KIGAWetteren371895.98-44176.82175971.510.702020
JP GROUPEFontaine-l'Evêque19845.003300.002020
Van Mossel TongerenTongeren-1027693.65-104563.259.002020
GARAGE LA FONTAINEBrussel7518.687521.732020
MOTORENREVISIE DECKERSEssen167838.1128377.350.502020
T & MMMons-48579.8213208.412020
TRENDY CARDrogenbos227310.2740097.952020
SH.TAXIGent-22415.34-17591.772017
TAY TAYAnderlecht28634.0312032.202020
GARAGE GIELEN J EN JHamont-Achel842178.98142921.052020
GARAGE VIENNEDeerlijk309820.0148330.022.002021
VRS CarsTremelo96838.6234451.392.302020
GSDCChaudfontaine19362.97-1927.174.002020
AUTOCENTER ASSE MANAGEMENT BVBATernat655907.9218998.232020
SPRL TAGLIARINIJemeppe-sur-Sambre837689.00244025.0012.002020
Garage ElpersTessenderlo16728.701984.611.002020
Sterckx MotorsHalle230670.7411741.306.002021
TOP CARSAntwerpen22881.4614207.392020
CNS TAKELDIENSTLier772913.99271558.882021
VITABY INVESTTournai-41978.88-12700.112020
AUTOp ServicesSint-Jans-Molenbeek19849.00857.000.602019
GARAGE VAN DIJCKBeerse70211.858286.882020
AUTO FISHERZottegem53487.6011658.492020
EXHILARATEHeist-op-den-Berg-22757.08-29200.292020
J-L CARSSint-Lambrechts-Woluwe6983.20-21696.102017
HOOGSTEYNSVoeren463726.55177521.552020
MOTOR TECHEvere-24574.070.002018
A. MAEQuiévrain30749.343365.662020
GARAGE KF-SDWaregem19736.3719674.472020
SEMSPEEDHensies2802.515510.522020
TRIPLE ONEWetteren122493.23-212.340.302020
M.O.D. POWERSchaarbeek-36192.85-5124.350.002020
AUTO VEDETTE & FILSQuaregnon50457.7210017.512019
WERK BANDENLa Louvière35246.663377.33312281.842.302020
Garage BruneelPoperinge40051.366761.712020
JOERI VERYSERGistel142043.0667410.742019
Ets GRAVYMettet1104985.95261826.754.902020
GARAGE NUYTTENS ZWEVEGEMZwevegem217790.348410.221.002020
VALENTIN PIRAUX ET FILSGerpinnes624874.25-15629.589.502020
AUTO-SYSKoekelberg48571.191014.002020
Simon & Simon AutomobilesAnthisnes162167.6022499.631.802020
PASSION ENGINEERINGMouscron-54070.51-14185.462020
FABIEN THEVELEINStaden91405.0610426.451.802021
CAR DEALER EUROPEDendermonde96055.9435857.480.902019
EDITION CARWaterloo-2221.70-22276.67306461.531.002020
EZIDiest51689.8030546.561.102020
JA-NA CARSErpe-Mere-42244.4458879.192020
Garage-Karosserie Michael KüchesSankt Vith22558.00-8770.003.502020
Quality Cars 4 YouLeuven-29024.09-819.742020
MECAMAXJurbise28812.205664.632020
ManKapSint-Truiden228993.2045188.442021
All Fleet CarsSaint-Ghislain199558.7025768.562020
Garage Hardy FonnyTongeren7606.17-1425.142020
ALKHAAntwerpen7957.751351.342020
Garage FVNDeinze96088.2923242.931.002021
DE AUTOSPECIALISTSint-Niklaas29804.77-64247.9410.102020
DurelHeusden-Zolder12338.13-39510.83190841.322020
DCI SERVICEHerentals69604.2213543.70124813.112019
GARAGE QTRBeloeil84270.567274.080.502020
DLM AUTO SELECTIONLeuze-en-Hainaut9866.7012093.282019
CIN CARMons68148.9653113.652020
Autobedrijf TuerlinckxAarschot230799.0680071.552020
AUTO YOUGrimbergen-13943.0016548.00146712.002020
CARROSSERIE J.R. DAYTONACharleroi-21416.5720199.75102123.442020
GARAGE DAVID BIELAssesse44962.629007.572020
PREMIUMAlveringem-74308.21-4944.692020
CHRISTOPHE COULEEHuy534443.6747502.772020
Garage AnasMechelen-11931.8318576.8976941.022020
VAN WEYENBERGH ASSEAsse142803.3862077.973.102020
HOSTRUCTZonnebeke242107.2780156.752020
MRGING SOLUTIONSWalcourt14725.73-2070.222020
PPF DESIGN & CONSULTINGNassogne10421.39-1811.742019
BAYAntwerpen75984.249198.790.702017
WAASLAND AUTO NOORDSint-Gillis-Waas65948.3933560.003.502019
MIKE'S GARAGELa Louvière-34842.29-10417.76106914.631.002017
GARAGE DOCHYIzegem1097650.40318934.092.502020
RV COOL CARSTubize85519.61-39420.031.602020
L&K TEXTILESWezembeek-Oppem-83308.87409530.241.502020
MM CARSSeraing21056.3512087.932020
Garage Vangoitsenhoven André en GiorgiGlabbeek7121.0271.792.302016
GARAGE PATRICK PETIT & ZNZottegem855067.90242796.282020
CARROSSERIE JM MARTINZaventem511350.80-1969.9320.502020
ST CHRISTOPHE AUTOMOBILESMont-Saint-Guibert82595.1123858.30215733.882020
ALLTEC SEYSLangemark-Poelkapelle282505.466287.860.802020
AUTO'S CLEYS FRANCISZandhoven31671.09-13291.612018
GARAGE HENDRICKSVerviers137920.7021500.942020
GENNEN CAR COMPANYSankt Vith-97976.24-55637.623.802020
WINTEIN MOTORS COMPANYZuienkerke159975.9032915.091.002020
Garage Van de VoordeAalter129292.7828903.021.002021
STELVANKLedegem3925235.13-334688.682020
JAM Maas & KempenDilsen-Stokkem-808492.42-203408.472047750.3416.702020
GARAGE FAUQUEZ R.Pont-à-Celles-12612.009127.001.002020
OZCARGent39614.092715.212020
AR AUTOMOBILEChiny420492.0082543.008.702020
Garage Vandenbulcke père et filsLes Bons Villers89930.77-3413.433.502020
Location de Véhicules MolsHerstal322371.30-770.912019
REV.CARLa Louvière43809.8721780.21375814.231.102020
HEMIXCARRHemiksem-121148.6436621.903.302020
DellooZwevegem43984.0011984.002020
LLM MECASPORTStavelot-560035.07-177183.632.902020
AUTOSELECTIONSGeel70772.7922351.810.902020
DML BIKESambreville285763.0220870.802020
R20-CarfixDilbeek2651.96-1475.372020
BAREE CARSBorgloon61636.1413829.412020
DL SERVICESBraine-l'Alleud30741.976747.352020
KaymakGent-52119.05-27574.95119747.442020
V-COIzegem217373.8943983.742020
ZONEWARMLinter-22369.08-37438.522020
Garage SvenWillebroek105294.7316414.891.502019
Auto GILLETBüllingen176707.8418144.522021
GT DESIGN CARSLiège254859.1991791.611361208.361.002020
MMIRepair.comHamont-Achel82850.9230059.122020
MULTI GROUPSeraing90905.822860.731.002020
DAMBIERMONT-DOCQUIERVerlaine105700.096048.822.602020
Main SolutionsHerselt82193.4010527.552020
D&P PROJECTBOUWWellen158603.13-8870.512020
CAR SERVICE YVESZoutleeuw123444.7031839.822.802019
ES AUTOSchaarbeek-1370.09-9688.502021
PROVAN INVESTNazareth2152098.28696075.211.302020
XL & CARSSint-Truiden224568.0061404.002020
BUSTED KNUCKLES RESTORATIONSAvelgem-4793.563252.552020
Leën AutomotivesTongeren140820.6598724.580.502020
GGE VTMThuin108313.0036170.001.802020
V.R. RacingBrecht-712741.50-220444.502020
GARAGE MACQUOIDiest68331.9213049.621.002020
GARAGE G&ALaarne109604.231452.362.802020
Mid-rocourtLiège-16567.005822.003.502020
FOCKEDEY SERVICESLeuze-en-Hainaut432376.833733.0936.702021
DYNAMIC CARSEssen421636.495729.153.502020
BANDEN RAYMACKERSSint-Truiden49022.333428.085.702020
Garage Van hove JochenKruisem264665.79104155.003.802020
Autocenter VeltemHerent28347.916803.433.602019
KMCH ServicesHerentals24325.57-1367.502020
QSTRoosdaal-167638.98-36947.962.702020
EDIZ 03 CARSSint-Jans-Molenbeek20878.70-26496.210.602019
GARAGE SINT-ELOOILedegem27568.102290.042021
LanderWaregem61281.7814767.692019
BANDEN MAESPutte-24456.42-3887.842020
Pagode-16 InvestAartselaar6177.865992.472020
TECNICUBEVisé227180.239878.852020
TECHNO TRUCKS SERVICELeuze-en-Hainaut-59094.30-53029.712.902021
JAG CAR'STournai33035.619117.312019
AUTO RCSambreville22776.40-5402.362021
Garage Haedens HendrikAvelgem17498.70-12291.391.802021
Ollivier HalleBeersel588074.09185455.8027687610.2824.202020
RECARNATIONAlken14329.18-5.472021
CITY FULL SERVICESBrussel8766.87-3633.132014
DIRECT CARJemeppe-sur-Sambre12422.00-792.002017
WOBEMECStaden360954.34124318.471.202020
EMMANUEL DUTRIEUXBrunehaut1333899.4526201.2918.202020
GUST & LEONIEPuurs-Sint-Amands47973.53-10855.851366043.921.602020
Transibus Repair ServicesMouscron635919.7227270.289.502020
DE WALSCHE HENDRIKEvergem735484.0137342.502.002021
C & R CONSULTINGVisé-2360.14154.212020
AUTOELEC BLONDEAUSoignies-27417.78-665.532020
AUTOMOTIVE GROUP WAREGEMRoeselare354517.6618476.0314726524.9321.602020
AUTOCONTROLE DRIVECharleroi-24841.00-22357.002020
CAR PARTS GÜZEYGenk298972.3343726.771090496.954.102020
Garage RotselaarRotselaar21730.761600.0467941.992020
Z-CARSGent31888.862745.732020
GARAGE PASCAL AUTOSERVICE WALEMMechelen49161.6035573.921.402020
AdnoDiest8271.96-4422.222020
MONTEBELLO jmcCourcelles213673.54-2368.632020
RIVERSIDEMOTORSNivelles44456.32306.543.602020
Atelier Andy VanthuyneIeper45184.846847.232020
GARAGE ARNOULDBouillon161381.745781.091.002021
GARAGE VAN WAEYENBERGEErpe-Mere262789.2517729.262.002020
V-AutomotiveMechelen335135.366046.1714062710.8615.202020
LINA GROUPVilvoorde81185.5010436.61165216.092020
TRUCARTurnhout299027.25124640.342.502020
CARTEK GROENINGHEKortrijk14257.39-15026.320.702020
CAMPING-CAR LAURENTDour31560.0130098.771829846.840.502019
JSRIchtegem443281.5219861.872021
A L'ESSENTIELFlémalle-31008.52-38549.764.002018
CRIEM JANJabbeke187175.9566509.302020
Electro - TechnicSint-Lambrechts-Woluwe5475.134928.122020
PREMIUM TOURNAIAwans2287906.11-187265.367724.152020
FULLSAN SERVICEGenk363842.17139783.352020
ETABLISSEMENTS FRANCKWanze448858.0022199.00265359.002020
GARAGE HOFMANS-VAN HOORICK BVBAPuurs-Sint-Amands102067.5319241.115.402020
GARAGE VERMEIRENMerksplas201568.4454938.682020
FTI GROUPUkkel-7326.17-1194.172020
VRS MOTORSIchtegem65332.098702.902021
Jan MeeusenKalmthout52942.62344.832020
AUTO - E & ESint-Jans-Molenbeek-10127.763709.102020
SSKHasselt56655.1268748.452020
VECARRO KEMPENTurnhout10450.4982.262020
BH MOTORS SPRLHamois112147.0028395.001.002020
GUERIN Jean-YvesMomignies705640.36146995.5410.502021
SG AUTOMOTIVELa Bruyère-16782.82-2810.882020
TTGHuy88740.376788.068.102019
KR CARSSchaarbeek-13355.00-15375.0099938.002020
J-C CARS & FILSWaimes230216.2682757.166.002020
GARAGE DENISOupeye1618221.71463048.271.902020
GARAGE STEVE GODFIRNONVerviers71837.65-7835.332020
AUTO 7Vorst15929.71-43865.522020
JEWEL CARSAntwerpen-5744.71-3475.312016
GARAGE FABRYJodoigne97422.5719273.772020
AUTOCENTER BOITE & CIETournai37578.5140473.51452604.612.502020
CARCENTER VYVEYVeurne167134.0737116.181.002020
SALES' CENTERBernissart511032.72382550.172.002020
GARAGE NSPAssenede-6577.782219.332020
DE RUDDER - VRIELINCKTorhout80883.0823979.472020
MEDIA AUTOSSaint-Nicolas13815.00-1403.002020
GARAGE KRIS CAPPELLEOostende-153823.0210372.660.202020
SVD AUTOMOTIVESankt Vith1362.326530.3668358.362020
SLGFernelmont181775.141204.814.302020
DMDHKoekelberg14614.00415.0058121.002018
LOUVAUTO BisLa Louvière1516933.51541747.3823865797.9725.402019
CLASSICS AND MACHINESWevelgem-6037.99-4308.892020
AG MotorsEvere-4769.369075.412018
P.C. MECHELENMechelen2691594.59718723.0828476491.8420.302020
AUTO SAATYRotselaar-17655.97-39485.11147997.292018
KEVIN BOONSMol113289.7040044.562.602020
SLJ ConceptVillers-la-Ville-44809.4417332.592020
GARAGE VANDENDRIESCHWezembeek-Oppem-53660.411424.5812.102020
GARAGE DOCQUIERTheux179774.06-9015.572.502020
GARAGE TOULEMONDEBertrix252799.3597053.222.002020
S.N. CONSTRUCTIONLa Louvière25430.002382.002.002020
DAV CARSJurbise31512.00-4516.00395520.001.002020
GARAGE DE VOS D.Eeklo-66499.92-8368.682020
G&D CARSSint-Truiden11738.209557.58838710.232021
GARAGE CALLEMEYNBraine-le-Comte81290.0014683.002019
J-MOTORSPORT BELGIUMDeinze-134508.00-88978.002.902020
Pro-TraderZelzate6093.22-38491.612020
IMMO ANSNeupré89190.0018779.002020
NEW DIMACARSint-Jans-Molenbeek136503.0727001.513.202020
JONNAERT SAMons659876.4567498.957532379.148.602020
YOERI VAN MASSENHOVEMiddelkerke64019.794148.612020
GARAGE CAKIRGent-117702.30-74640.172019
Vintage GarageLonderzeel-159726.23-47385.852.902020
WACHTEBEEKSE BANDENSERVICEWachtebeke63162.276738.392020
HDT4BUSINESSGeraardsbergen129875.1817081.942020
DDT4BUSINESSGeraardsbergen191540.36-6242.162020
Salens Motors RoeselareHooglede733799.6129190.7912.002020
VAL DE SAMBRE AUTOMOBILESNamur-15559.88-9067.962020
Depannage Van LooyMenen62219.952885.662.002019
CRUMULIBlankenberge8376.001651.002.302019
SEVAK CAREvere-32383.37-44783.372020
A10 AUTO CENTERDilbeek-13390.12-3499.90240918.001.302017
H.A. EXPRESSColfontaine12860.001866.00321188.002019
GARAGE DF-CARSWellen12095.517410.332020
GARAGE TIM WILLEMSMalle144986.8214870.442020
ANDES MotorsportDurbuy52335.1615068.222020
AUTORETROSPORTWanze94056.124605.233.002020
VD Classic CarsIeper12408.4837410.402021
TAGLIARINI ETOILEJemeppe-sur-Sambre120575.0041361.002020
AUTO'S RONNYDiepenbeek168244.1924745.522020
CarElecJurbise-17104.80-18276.381.902020
SNG CARSSchaarbeek106609.624210.892020
Sowest CarsKortrijk32821.2229923.491.002020
G & N CarsNieuwerkerken (Limb.)51410.56352.7365099.762020
GARAGE ROULETViroinval19457.00680.002020
BACANAKSint-Jans-Molenbeek42977.9618011.472020
TOTO CARSZwevegem115405.543312.265150535.171.002021
EM AUTOEvere17102.36-1542.272020
BOORZEAntwerpen68258.4633914.612018
AVVALiège15839.16-3016.462021
YOUNG-CARSChâtelet141372.1556777.812020
MONDIAL MLTMontigny-le-Tilleul172208.3012086.403.002020
JT MOTORSIeper45100.1320953.82257841.952021
F.A.W. SolutionsBeersel89529.33-7730.851.702021
AM-SA & COBrussel-13999.74-865.042020
ERODANHasselt54110.155730.221.002020
AUTOMOTIVE TIENENTienen-55280.29-75319.567.802019
R&AGeel15890.001936.002018
HAMYSMontigny-le-Tilleul-5688.7019344.62303857.483.302020
AUTOBEDRIJF THEUNYNCK-DESOTDiksmuide1917.2752.222019
MECANICA ALEXUkkel23792.00-6904.001.002020
DUPON DANIELBrugge216096.067423.242020
AUTOMOBILIA PITTEMPittem1519051.35541406.5922255589.2423.502021
GARAGE B-CONCEPTBraine-l'Alleud123248.6237300.555.102020
RONARAntwerpen31386.6428569.890.502020
Q-AUTOPoperinge275365.0047456.002021
DMD AUTOMOBILESQuévy-3868.62-7433.562020
CL CarsSint-Truiden65853.4056475.282020
STEPHEX SERVICEMeise-577767.76-623972.982021
SUD MOTOR MARCHEMarche-en-Famenne89587.4823150.033498755.866.902020
Creative Business SolutionMachelen (Brab.)4002.00-2778.001.302018
CEDRIC COMBUSTIBLESTheux55066.7116845.469.202021
HTM CARSSchaarbeek-11857.36-36580.042021
DRMSint-Lambrechts-Woluwe-1380265.40-280152.272.102020
VANHAECKE zoonVorst5612.004900.0053740.002019
JIM CARS BVBAHerent-61223.52-56613.220.802018
ACG Maserati BrusselsEvere720995.31113713.094.002020
F.L.MOTORFlorenville59590.5529348.823.002021
HVHRanst161197.0099539.002020
JS AUTO SERVICEBastogne67455.189171.660.602020
Eurauto Cars Services SPRLArlon256330.0047124.001.402020
ECOGELECVillers-la-Ville111835.0036599.002021
GARAGE HOEYBERGHSMol233010.5281516.006.102020
PM CARSMaldegem-29159.28-9141.042020
BPW VALENTINO RACINGMons-28492.32-2693.692020
GT PNEUSBrugelette171211.4782934.681.802020
MY OLDTIMERLa Hulpe-518137.74-43980.802.202021
Simbols International CoKoekelberg14481.45-1274.4731458.702018
VAN REETH MOTORSNijlen-94850.82-13206.492020
DIRK VAN HOEGAERDENGooik7857.461865.622020
DEPANNAGE STEPSAsse1139001.62118564.507.702021
DECAIGNY-DEGROOTETielt6521077.02505420.3789122249.4256.402020
CARROSSERIE GH DESIGNLiège-34496.40-15009.051.302020
AUTO 10 PNEUSSint-Jans-Molenbeek41048.27-444.842020
MDC&CoRamillies23777.36565.642020
GARAGE VANTILTWellen70909.18-19906.262020
ZMH CARSSint-Pieters-Leeuw81462.0029480.002019
RAJA TRUCKS & VANS EXPORTAntwerpen-22864.35-12635.762020
COBRA ILYASLiège10217.95-852.49104942.582017
Bariseau-MottrieRoeselare3567094.52-4331.9137827964.2056.902020
M-CARSMaldegem-1673.7038792.212020
Quaghebeur Service CenterMoorslede203382.0956174.362019
LUXURY DETAILINGSchoten-8491.294894.932020
M.E. MOTORSVilvoorde10062.00-11375.0021222.002020
AG BXLEvere24709.3916565.642020
Auto Contact LombardoSeraing770605.0442747.409.402020
AUTOTOP A&YSint-Gillis (bij-Brussel)2863.57-11991.762020
DP Car DetailingBrasschaat219005.7823090.502020
CAR , TRUCK & TRAILER RENTWijnegem274894.6355398.772020
GARAGE KEIRSEBILCKIngelmunster401768.4176550.540.802020
BodyconstructAntwerpen423941.68111258.557.102020
WEST BRUSSELSAnderlecht-37457.09-35605.765.002020
MondoviAntwerpen-55186.21-33301.152019
S.O.S DEBOUCHEURSSchaarbeek75982.2534134.792020
DC MECANICSAffligem295034.38109237.373.902021
CLV ECO AGRI & COFosses-la-Ville262164.7579322.601.002020
MMJ AND COBrussel77906.4232432.262020
CarsenjoyTernat-16451.846411.072020
ATTACHES CONSULT SERVICES SPRLHerve321337.0079519.00767419.001.802020
VANHULLE - DIKSMUIDEIeper80805.1929726.392020
AUTOS SERVICES LEYONSprimont234217.5338434.372.502020
MD BOUWMACHINESAnzegem733919.76583902.765.402020
AZ MOTORSZoersel75835.0922858.852020
YC MechanicsSint-Gillis-Waas169773.192761.303.002020
AGS MOTOR & FILLESeraing726893.0055555.002020
IMMO GONINHerstal311527.6214424.622020
DEVACO SERVICEAntwerpen-43022.58-34739.401.802020
SDC GROUPEHouthalen-Helchteren7324.75-960.332020
ECO GARAGEAntwerpen14052.2810064.44128504.392020
PLETINCX AUTOMOTIVE CENTERGooik54573.6120423.792020
DE COCK-STAESBeveren235439.4255323.053.202021
AEROVISUALSBrussel32372.0025933.001.702019
Autohandel Dépannages PagnaerDiepenbeek257483.0463752.482020
CARROSSERIE CLOQUETSoignies-17742.7665394.643.002020
Garage Koen HenderikxGrobbendonk61830.018867.910.602020
SCUDERIA CONDORAnderlecht155916.906565.49688296.352020
DOSSOGNEKortessem145164.4814442.861.602021
RAIGHAN TRADINGBierbeek156574.7931771.711.402020
LRJ CENTER VAN TRIERKalmthout-34510.7728842.98807473.915.202020
RZ MOTORSFrasnes-lez-Anvaing-35915.0012827.002020
AUTO PRIXAnderlues155462.9731949.532020
DELEXKalmthout488154.10297919.815.002021
ANT TransportAntwerpen-31521.632592.464.202020
E-CARRUSKruibeke57365.009448.000.302021
EDSOLeuven92502.3131220.131.202017
ALVIVOGent1748.000.002020
ARAMESAntwerpen11538.87-7406.470.502020
GARAGE DE ZUTTERKnokke-Heist-133905.71-296620.380.402019
VAN CONVERSIONStavelot66017.1712224.561.602020
DAVO SINT-TRUIDENSint-Truiden737346.53168982.3522418641.0615.902020
D-C SERVICEIeper147437.51-8875.422020
ELECTRO CARSBrussel12341.001911.002020
DANKARHerve-1252.553644.4785234.132017
DM BUSINESSSchoten22282.83-4614.601.902020
Lucky CarsHouthalen-Helchteren-2147.00-59671.001.102020
L.A.S.Ans22692.946670.882020
MDS Motor de SchaetzenHasselt494272.0033837.235.702020
CONDROZ MOTORS CINEYCiney258468.4866061.549.102020
SHIFT GEARGrez-Doiceau-42446.00-10755.022020
LRW MOTORSOlen73152.2943607.250.802020
MULTICARS MONSMons-45761.09-55830.392020
SPRL A.K. CARS-STARTERQuiévrain716.000.002018
Kia PeetersHerentals-226437.09-178397.137.502020
RIM CARSSchaarbeek42868.955770.842020
G & N SOLUTIONAnderlecht17336.022931.7519510.662020
TOGMMZemst141526.8127931.692020
LUXDEBOSSMartelange43851.95-16220.236792.512020
OTTOZBrugge-545466.59-109588.702.002020
V.PERFORMANCEHarelbeke120793.422679.902.002020
GARAGE VERLEYENZwevegem99750.5741528.652020
ACM Mobility CarSankt Vith410941.92104458.318.302021
FLEET MANAGEMENT KMOZedelgem89444.5040199.512020
PREMIUM-CARVerviers414841.00125982.002020
OLDTIMERSERVICELokeren11723.91-885.692021
EVOLVE PERFORMANCESomme-Leuze28478.974154.730.902020
SHOPPY EXPRESSSchaarbeek-22691.00-6474.000.502016
DECO-CARSPoperinge200796.48-17874.510.202020
OPTICAR BELGIUMDilbeek201767.3191519.732020
ALGU 3D PrintingWanze5250.80-3090.752020
Depannage CoolLichtervelde196816.4596391.582021
MEURS TRUCKSBocholt4321.06820.692020
V.R.MOTORSMechelen29133.694399.312020
HeremansHeist-op-den-Berg-32865.23-13650.942020
Stef Parts & CarsLommel-41380.88-7449.172019
KOSTA CUSTOMSTienen20848.796852.4199916.642018
LIEFSOENS CLASSIC AUTO RESTAURATION & SERVICESHerk-de-Stad-23826.694831.052020
VIGAR MOTORSTemse-24335.00-34335.002021
De Garage AalstAalst18958.1625301.772020
MORTSEL CAR SERVICESMortsel20251.246629.531.002020
CHECKBOX ONEKapellen20460.0053251.992021
DCVISIONKaprijke9005.99-1834.652020
HAYAT DELICESMont-Saint-Guibert11226.015392.722020
V.B. INVESTWavre217278.4195782.972020
HANCKE CARSVeurne49869.6340418.663.002020
Sequence Car GroupBrussel2445.00-11090.002.802020
HILALI & ASSOCIESMontigny-le-Tilleul-18397.62-74442.245.302020
CARSERVICE GOENENBüllingen-32449.74-5404.842020
JBS CARSRanst3161.073409.082021
GLOBAL CAR CONCEPTElsene61662.0015141.003.602020
EURO SERVICE AUTOMOBILEComblain-au-Pont43923.006946.002019
A&CLokeren62773.045906.422021
Autoservice HobokenAntwerpen-27064.00-9956.002020
DML MOTORSHalle24676.103081.242020
DenversSchaarbeek23607.8711085.872020
JefsDuffel156994.5919960.222020
Garage-Carosserie De VriezeZelzate3198.546674.202020
Carros GentMortsel28736.552228.682.802019
GARAGE - CARROSSERIE DE MOORBerlare44241.281284.192021
SN. CAR’SBlégny74492.919466.221.002021
WK CAR COMPANYPelt598890.64146069.512.802020
FLEET SERVICE CENTERAnderlecht-516955.79106937.582909436.3222.902021
C DIVISIONWaregem-226682.96-89760.192020
AMSBraine-le-Comte114489.9116659.22542540.572020
WM MOTORGanshoren28557.11-2892.120.202020
K.A.G. CONSTRUCTHerstal-14703.00-517.002020
AUTOWELDRavels118804.7735574.081.702020
FLORI CARSTielt131691.7168165.227.702020
LST DEPANNAGEChâtelet30124.00-4385.00109892.002020
GARAGE DAVID OLIVY DESIGNVerviers66141.856267.382.002020
OFFICINA VALENTIBraine-le-Château301100.00-81331.003.602020
AZ LIMO SERVICESBrussel23424.008032.00143295.002020
EDDY CAR SERVICESKampenhout32.00-4144.002019
GARAGE BART HELLINGSOudsbergen48088.6035688.602016
Truck & Trailer Service BreeBree81704.5230314.143.102020
DKHSint-Joost-ten-Node9568.92-1081.302020
E. VANSPRINGEL & ZoonBeersel301190.70130754.675.002020
RADO TRANSDuffel265080.7353216.946.002020
JIMMY +Verlaine24934.544995.932019
GARAGE BUYCKKnokke-Heist474189.00129710.002020
ZAK AUTOUkkel5301.51-2320.192020
AD AUTOMOTIVEAalst49634.001105.002019
Devlin ManagementPuurs-Sint-Amands152208.5845977.342020
West ImportKortrijk371458.6270539.955.002020
AUTODESIGNChâtelet-5710.9221485.801.002020
CAR.TECH.MOTORSTubize571.45-4884.082020
MARBerlaar-12012.823180.682020
BM CARSWavre22369.83-25945.30404040.792020
MTM CarsSchaarbeek29805.246299.122021
H&M PERFORMANCEEvere-47245.87-19832.162017
Pevatec SalesWervik57756.5214568.032021
DEMARCKEMenen-2741.37-1568.652020
AA and D AutomobileSint-Pieters-Leeuw53798.0019892.000.502020
Car Diagnostic SupportVosselaar147765.8745414.932020
DIVAGOMol13989.901270.962020
TAKELDIENST JACOBSMerksplas274418.186985.633.802020
TCHIKO TRADELinkebeek25384.744292.8534538.942020
AT RENTINGOudsbergen16532.66410.272020
DRO PROJECTSTienen118377.0051487.002019
ProformanceWetteren34148.44466.182020
LBZGenk140424.9212645.677.902020
AB-WELTJENSBree-113887.75-17290.962020
METMASankt Vith-2683.37-11883.372016
CHEZ SEBBrunehaut61210.40-14996.571.002020
TSP GARAGE YASINLiège42788.4812350.342020
Daems Racing TeamGeel217976.1763325.292020
LOPES AYWAILLEAywaille159469.8650205.026.502020
KIMO-EIBO CARAwans-2160.24-5008.472020
VANNERUM FLEET REPAIRAsse3305224.56499030.732020
GEECOBIKESOpwijk29309.227651.302021
VAG AUTO PARTSFléron-90632.778259.612020
A.M. CARSColfontaine272407.6284615.602020
CARROSSERIECENTER ANTWERPENAntwerpen2293.45-3906.552016
DM Arendonk BVBAArendonk78561.6519144.271.302020
RS CAR CLEANINGBree16087.483158.411.002020
Van Mossel KIAAarschot101350.17-72029.813.002020
BELLA MACCHINAKampenhout70421.28-8115.122020
Carbon CarsGeel18369.94-7249.492019
SOYLU SERVICEZottegem-84577.59-33601.512018
GARAGE DES CHAUFOURSSaint-Ghislain334947.91249010.411.502021
GARAGE MORTHIERTielt368843.2556584.532020
Autobedrijf NVDSint-Niklaas842503.21173048.651.102020
CARROSSERIE GEORGES BEAUPAINVerviers23702.002697.001.002018
OOMS DIESELTECHNIEKRijkevorsel25398.7130757.800.802020
GH LEASEAssesse-24614.19-33514.103.702020
FRED CARS EXPORTNeufchâteau-145168.7115215.001.902020
Y&S CONSULTINGSint-Pieters-Leeuw77238.0040626.002020
CONSULTANTISLa Bruyère28134.68-3256.612020
FB HOME RENOVEChâtelet31579.2221978.342020
BETA GREEN TRADINGJette18111.795650.576598.732020
GARAGE STEYAERT THEOMaldegem162955.7035152.842020
Garage HeutenAartselaar67050.6619754.151.002020
MALLEXABeveren256692.51154489.622020
FROID INVESTHerstal-861197.40-683282.466.602020
Garage VASSchoten-24482.95-34482.952016
GROUP KUMADALebbeke588893.49211446.121.202020
MONDIAL CENTREBinche-122462.24-80266.953.002021
CB CARBoussu3016.81-18583.561.002020
GDC GedinneGedinne43084.6236014.182.002020
WINGS & WHEELSWesterlo45008.783823.602020
THE CARCAVEZonhoven6235.0065235.002838009.002020
K&KGent7627.154423.341.002021
AUTO CLKSchaarbeek33633.0021798.002020
Garage AdriLille83478.0441832.864.302021
MS GROUPBeringen33902.7015876.352020
BOSTANOGLU MEVLUT CARSGent-40251.15-21447.203.502021
CP MANAGMENTSint-Truiden-4349.12-17992.410.902020
MODUVANKortemark204198.89142684.213.402021
Garage De SingelAntwerpen-64928.20-27939.130.102020
Rock n Roll ClassicsJabbeke162953.33159686.969.902020
AUTO EMRIZaventem19033.873002.7214399.002020
's HEEREN VINCENTWasseiges-162231.39-11374.152020
GK TIRESSint-Jans-Molenbeek-14469.358376.192020
MISTER PNEUSSchaarbeek14187.899821.012020
CHON MOTOR SPORTCiney39069.00830.002021
SWAG-ConsultingTernat55396.314357.422020
DA MOVERSBrussel68745.05-2258.822020
Garage G. dE LaatSint-Pieters-Leeuw384536.1861136.1311.202020
Beverse Auto ServiceSint-Niklaas12729.492439.88232850.882020
HilltownBoortmeerbeek57041.0024123.00689271.002020
DEPOT 2Wevelgem54274.009504.002020
SAMI KHANRotselaar7602.841402.840.102016
CARROSSERIE AFFORD BRUSSELSAnderlecht105785.6111669.9615.502019
Lekeux Classic CarsOttignies-Louvain-la-Neuve-6340.535567.872020
CAR-HANGARKontich39033.1843740.210.202020
ALL EASY SERVICES of AES MOTORSSint-Lambrechts-Woluwe-34637.00-12859.002020
TRADITIONAL ARTAsse-1884.12-1187.282019
MG 88Hamont-Achel-6564.70-1691.142020
Garage Donné HenriAntwerpen86674.4314169.522021
Beauraing SBGCarcenter sprlGembloux74801.0018952.001.602020
COVENTRY MOTORSSint-Pieters-Woluwe949439.59-156590.3631364014.5146.602020
CAPELLE AUTOMOBILESComines-Warneton-41315.774698.880.502020
GO PNEUSSchaarbeek21454.004433.002020
BENIMEXHeers5035.962372.392020
ANNEXISBeveren237217.8842627.182020
VW RECUPEUkkel35940.56-6192.422020
Geel AutomotiveGeel2046825.76186237.0441343849.3252.202020
Overijse AutomotiveOverijse3541725.38434498.4733.202020
CLAUJUMAZoersel44664.9221708.052020
JMB ENTREPRISEOupeye16696.46-3998.442019
BRUXELLES CAR DEPANNAGEOudergem-44554.29-32018.062019
DE WINTER REPAIRRanst69167.8819654.702020
M.S.V. DEPANNAGEAns60519.0212746.252019
CHYS GUNTERHooglede93777.9420681.862021
MORTIER F GROUPRixensart5985.682617.592020
M & HSint-Jans-Molenbeek4816.002746.002020
DE SIMONE MOTORSSambreville-72947.46-94806.542020
BUYSE & COZottegem-233173.40132.992021
THE MECHANICTurnhout91448.7029003.072021
H.B. AUTOMOBILESCourt-Saint-Etienne-13425.94-31356.972020
THE WORKSHOPGembloux-2068.22-16117.562021
WV2 Racing SuspensionHerselt127952.3112244.882021
GARAGE LECLUYSEWaregem291682.9376680.982.202021
FM TRANSBrussel-51019.00-54037.0032086.002020
AUTOBEDRIJF DE BAETSMelle549825.3965010.761.402020
S-CartecAmel64576.1524809.311.602020
VITRERIE GLASSDilbeek6661.493250.162020
LifeLiveSankt Vith-910441.34-411480.714.202020
BNF CARSLiège30819.391589.752020
GARAGE HADIDAntwerpen10761.784561.782016
Revisieatelier Van LierAntwerpen12193.79-292.032020
HV&E SLOCKBeveren49290.004450.002020
UC ManagementFontaine-l'Evêque3413.75-10096.522020
BC SignatureAntwerpen-125182.859464.431.002020
FRANCORCHAMPS MOTORS BRUSSELSWavre1613456.61338843.3847626838.3832.902020
ATBNijlen111979.7549844.272020
THORMESMerelbeke153019.2255726.852020
ORSTHO SPRLArlon21992.001379.0087706.002019
GARAGE DE DONCKERHaaltert287046.4924463.380.502020
SOUSSILier109114.59-480.8312.902020
EMPETMaasmechelen101115.7159237.132.002020
BELGIUM CAR DETAILINGAnderlecht-2533.832299.547210.002020
MTPneusDinant-30062.34-1565.742020
Matthijs DebaekeNieuwpoort70676.0059233.002020
DHZGSchoten-2517.29-10261.382020
QUALITY SELECT CARSGent241877.78102565.652020
BKS GLOBAL INVESTSint-Jans-Molenbeek-46161.81-2113.362020
classic paddock serviceAntwerpen12560.952106.9350202.462020
BUILDELECSint-Joost-ten-Node37037.3921741.942020
Garage 2montAntwerpen-24184.372314.822020
RENAVILLE SPRLOnhaye755606.35177203.153.002020
Sasha MotorsKruibeke69117.8926970.34480214.582020
Garage SKMBAntwerpen-2527.00-18330.009545.002020
TYRES CENTERSSint-Pieters-Woluwe98268.1219640.074.002020
KARFATSint-Jans-Molenbeek-159067.00-72238.002018
A LA CONQUETE DES ANCETRESMontigny-le-Tilleul24451.184552.752020
DeloveckWervik66930.17121019.810.402021
HAZALUkkel37793.9114985.512020
RAF CARSSint-Jans-Molenbeek108385.0837629.532020
MED SOCIETE GENERALEChâtelet100822.51-9882.63143139.002.002020
ABI TRADEJette2280.8058.302018
GARAGE BICCAI & FILSLa Louvière66912.2057601.520.102020
MSD ServiceHooglede205897.78-50113.311103889.845.102020
GILKOBlankenberge-66446.76-22246.652020
BUS TO BELobbes-46498.33-14018.112020
Laar Auto PartsAntwerpen18128.5916528.652020
PRS Classic en SportscarsPeer28102.7015916.172020
BILZEN MOTORSBilzen348085.41123254.967.602020
SJ'S GarageIzegem59784.8416097.932020
DVINHasselt6666.357803.902020
'GARAGE CORRIAT'Namur51969.902348.772020
VICALa Louvière-3711.98953.342020
LiebensDuffel620999.99156537.702020
EsLaKeerbergen117997.962068.452021
BM MATICJette20625.01-5122.602019
NAB TAXSint-Pieters-Leeuw4566.6244.7422105.142020
CARTISTStaden-41555.75-51251.771.302019
FD ManagementMont-de-l'Enclus97661.1382135.402020
GP CARS ASSOCIESSoumagne24174.138283.272020
TRIDES MOTORSBrugge-113265.00-1209.002020
T.L.Anderlecht92998.993813.25178108.952.202020
Garage Ronny DierckxOud-Turnhout34741.742611.381.002020
GARAGE BLOMMEMerchtem53317.0437880.832.802020
Engine RepairAntwerpen5867.9416408.392020
WIMARENTKortrijk-35600.069266.922.302020
GantorifSint-Pieters-Leeuw-33144.60-29155.022018
NICOLAIJE F. SPRLPlombières149053.8322066.022020
AP.MECANIC'SDurbuy13666.01-12802.420.802020
EUPEN CARSEupen47993.5662403.182.002020
CARALBERTHoogstraten-19908.8117841.752020
EuroccasieBrussel4804.00374.002020
KORTRIJK MOTORSKortrijk1178658.80287593.209.802020
JMJ MecanicsBalen-25172.1911443.262021
THN 911Braine-l'Alleud91315.1733958.652020
AUTO-WINZaventem18600.000.002019
EXPRESS DEPANNAGEAnderlecht-20530.23-9744.702019
DTX MOTION BVMaasmechelen-44452.004655.002020
HANCEHéron230319.87-183.671.002020
VTB-GROUPBree58111.3012705.560.902020
SOMAMECRijkevorsel59511.0021291.002020
HAZARD ArnaudPecq399842.23129539.083.002020
DP INTERMOTORSAntwerpen18668.525427.302019
LA GRANGELaakdal28285.9316273.712020
Z CAR 67Charleroi-32980.33-30717.66332975.032020
CAR CONCEPT AUTOMOBILELessines13529.0010129.001.002017
GARAGE DE DECKER ROGERLebbeke147302.5456689.041.002020
GERMAN CARSint-Pieters-Woluwe21454.00-18250.001.502020
Garage Billiet & FilsNamur28750.4124247.391.802020
DW AUTOMOTO SPORTS SPRLAubange-44753.00-2795.002019
GG ServicesGeel34988.001010.002021
BF CARSSint-Agatha-Berchem16383.08-6361.84240196.242020
DEPANNAGE AUTO RECUPBrussel23361.092405.902019
STAPP.IN BELGIËSint-Niklaas195935.65103838.692020
ENN SERVICEBuggenhout73700.6530002.162020
BOCARSKruisem271929.3576812.581.402021
GEMBLOUX AUTOMOBILESGembloux272040.138635.574.002020
VENTRECHoogstraten25704.138312.752021
CRMHouthalen-Helchteren195855.0016691.032021
GROEP DELTAKuurne131345.7559181.462019
METRO'SSint-Gillis (bij-Brussel)12003.654316.722020
SELECT YOUR CARSint-Pieters-Leeuw126646.0041605.851385081.002020
PAPIElsene10378.49690.6029657.512020
EXPECTED BEHAVIOURWillebroek76925.0135774.892020
NEW AUTOPERMISVorst8673.00-1375.002019
ATECAR CLASSICSMerchtem156241.20-2021.512019
LA LESSINOISE DU PNEULessines-38558.38-5234.652.502020
VERHEYEN MOTORSBalen22789.008568.002020
EGO-CARSVilvoorde112509.2375487.242020
H&M SERVICESint-Agatha-Berchem8010.074566.122019
GLOBAL SHUTTLE GROUPAwans71274.569525.401.502020
GARAGE & AUTOHANDEL BASBilzen232778.2155831.461.902020
ROISIN-PNEUSHonnelles-638.00-1168.002020
MECAMASTERSKraainem-16592.87-43877.500.202019
H & M Auto'sAntwerpen11535.9034972.192020
INTERSARIQuaregnon6631.67-42987.102020
DRYM CARSHoeilaart-37391.65-6994.352020
Optima trucksGenk294489.6239149.397.802020
Blue MobilityHulshout276648.313233.472020
JD CLASSIC CARSWuustwezel-9952.44-12434.992020
T&M CarsVillers-la-Ville-11802.39-8125.302020
SKR CONNEXXIONSZulte-27844.42-28013.0326644.452020
SAINT JULIEN TRADINGOudergem55999.9612407.300.802020
Garage VANDERHAEGEN RégisTournai126769.2214191.243.002020
SEBRING MOTORSMaaseik46206.327191.192.502021
MOBIL TRUCK SERVICEFernelmont139133.2827569.513.902020
RTS AMPEZulte151775.00878.009.002021
GARAGE DE CHAMPIONNamur-16863.30-18327.592020
GARAGE ANDALOUSSIJette318.02-6819.612020
FERRAWALTubize-5296.000.002019
MONDIAL CARROSSERIECharleroi26315.843462.563.002021
Garage Geens GuidoHoogstraten152056.1232033.812020
R & P CLASSICSHoeselt4208.95-9713.732020
BESI BENZBrussel-27890.73-30210.812020
IZCI MOTORSGent714927.296217.030.302021
CONCEPT M & HBrussel74127.582078.479.202020
To be on TimeHalle-14709.40-9893.51678892.452020
PF CARFrameries47758.5913746.451.802020
VICIOUSOostkamp23414.00769.002020
AVANGARDWillebroek31153.888639.49162024.302020
GTO SERVICESMachelen (Brab.)-4994.74-4936.362020
IDRISLeuven44237.7511539.0160531.692020
LUX-GROUPOostende19537.934690.052019
PLANET AUTOSchaarbeek-26834.20-9469.872019
CARS VILLAGEBraine-le-Château343687.72162857.332.302020
DE GARAGEAarschot-4973.2331099.182020
GARAGE VAN TIGGELENLille15386.29-8585.482020
E-G CAR'SBertrix29861.23-33816.742020
KRIS SMETSint-Niklaas108565.4032984.902020
ALL EXCLUSIVE CARTernat-372625.38-336926.332020
MontageElectroSanitairHouthalen-Helchteren80985.0711527.312020
GARAGE TAKELBEDRIJF DEGRAVEMiddelkerke182556.7146867.914.802019
NEW AUTOS PLUSUkkel24994.3212454.412020
BD MECANICOhey145793.4230645.431.002020
Tops ServicesMeerhout-6647.84-3407.140.502019
MPower 58Genk-10586.79-30769.472020
LE CONDORSchaarbeek3335.950.002020
BMS BUSINESSSint-Pieters-Leeuw-9386.854753.7637755.772020
GARAGE COENE TONYSint-Laureins172496.0040905.002021
AGV MOTORSPORTSGrez-Doiceau19270.0627276.592019
LAFOSSE TRADING & CONSULTINGNinove-104613.54-28512.292020
K-ExpressKortrijk-4920.00-11120.002017
BELGIUM FULL SERVICESKortenberg37619.81-7568.684.202020
MILANO WORXAntwerpen2768.96-2359.562021
Move PeopleDilbeek-46540.78-8167.004.502020
BCARSAndenne24785.254565.342020
C-DEVOostende13025.494924.312.102019
NICOLAS RIES AUTOMOBILESNamur-2884.9220073.532020
SOFIYANMouscron409644.0013876.003696329.002020
MICHAËL MAZUIN SPORTSFosses-la-Ville-17204.2218220.923.302020
KOUATCHI MécaniqueWaremme-5173.69-4186.192020
DREAM SERVICESVorst18263.00-5922.002019
The Dub CaveMalle15821.1510311.090.302020
GARAGE SOLBREUXJemeppe-sur-Sambre-11069.536621.582.702020
SERVICE HIVEMachelen (Brab.)-73120.00-79420.002017
PRO CARS CUESMESBoussu-13344.67-347.652020
CTW BANDENGent-19522.79-8286.802020
SNLievegem261191.23427.492020
AIRCOOLED IMPORTMechelen37524.4137841.452020
Percy Motors PerwezPerwez280113.0048527.007490096.0014.602020
Delvaux PercyGembloux431970.0082654.009300868.0014.002020
FERNELMOTORSFernelmont7268.0010649.00109776.002019
DHERTE MOTOR SPORT & C°Ath-190972.96-82877.822020
Depannage Van Meel PeterEssen116234.86-21215.430.302020
NXXTGeel30174.1415609.9828382.952021
GARAGE DESMET HENDRIKDeerlijk106368.6652102.980.102020
J.T.R.S.Sint-Gillis-Waas29517.172316.612020
GENTLEMAN CARSoumagne-12041.9970545.811.002020
AZRAF DEPBrussel19318.512165.042020
H&WEeklo12645.34-10514.782021
Autobedrijf SpegelaereBrugge1953753.121033372.7516880260.4618.502020
GARAGE THILMANTLibramont-Chevigny138222.0746707.643.102020
VAN BOGAERT TRUCKS & TRAILERSBeveren55029.8831604.563.502020
C-M GROUPHerstal23176.8823390.730.602020
TVS MotorsSint-Katelijne-Waver-56359.933048.282020
FIRST CARSHechtel-Eksel23258.906139.362020
ARDSONMons913926.78184069.6114.202020
Sauna on WheelsOud-Turnhout28502.0530640.022020
THOMAS AUTOMOTIVEMerchtem86776.1821237.703.902021
CAREAGenappe605330.03309663.022020
Renault Motors HannutHannut102799.44140557.277.902020
EURO 3 CAR SERVICEAntwerpen-1612.70-6916.752018
AUTOSERVICE SERVAIS CHRISTOPHEBütgenbach179005.0035917.002.902020
BJORN SYXPoperinge291037.0987515.692021
GARAGE VAN OERLEWuustwezel105133.004224.001.002020
NEW 4 ASAnderlecht1057378.49291272.039.502020
LG ConceptJemeppe-sur-Sambre79036.6460594.382020
BRUYNSEELS CONSTRUCTHerentals6276.04470.792020
DELUXE TRANSVilvoorde113361.26400078.139.402020
GARAGE VINCHENT STEPHANEPéruwelz90437.9768764.661.002020
CLEMOTORSSint-Lambrechts-Woluwe131461.491020.101.102020
GARAGE DELBAERE RYANWaregem58329.34552.661.002020
Thoen AutomotiveAalst1436765.16409299.5712363340.838.802020
LAP63Etterbeek-311558.19-16195.002020
DELEVANKuurne48286.7611553.772020
GARAGE GENTENWaimes98767.3225830.102020
SMET RENTSint-Niklaas139671.5488949.142020
Garage Smets & ZonenRiemst90460.4718475.672020
ATELIER BRHuy31273.858615.512020
Wuyts JoGeel53480.5416589.842020
A.B.CARSHerstal501954.82356552.757981056.851.002020
CAROMARBuggenhout133393.6523404.662020
CARROZZERIA VALENTIBraine-le-Château17565.00695.00142395.001.002019
ULUCARHeusden-Zolder-9068.000.002020
AUTOMOTORS LIEGEWaremme1439270.44294146.7421615294.0846.102020
Agrartechnik ThomasSankt Vith200303.01102820.042.002020
GARAGE STIJN REBRYRoeselare157015.1247876.112021
WDB TECHNICSStaden148721.5545022.162020
CVD EXCLUSIVE CARSPutte24474.9711607.322021
SALAH & AHMEDDendermonde22259.218679.3516719.002020
AUTO 42Sint-Jans-Molenbeek-1060.45-698.322020
SMET TEMSETemse94528.1571443.663.702021
DPM Auto LookFloreffe-13023.95-3520.441.002019
BLUESKY CONSULTLaarne50259.7352636.822021
AUTO S EDITIONMouscron-61635.0017657.000.802020
ADM ProjectsWaregem31451.0014452.002021
COMFORTDRIVE.SERVICESMechelen28025.4214336.261.102020
Jean-Louis BOESMANSWanze179149.37-7536.141.002019
Tyre Business VlaanderenBeveren-11864.53-26529.4890182.133.002020
BA ServicesAntwerpen20561.248162.0419065.002020
AUTOBEDRIJF DE CLERCKMalle200000.92145657.242020
CORMAN AUTOSTOPPepinster4406.00-12936.002020
Carrosserie AutostadSchilde56721.146463.7012.502020
COZY EVENTSEvere30315.1540134.682.002021
CEY GROUP TSRVilvoorde-41818.72-119491.742020
AUTOPLUS GENTGent-34405.00-31543.002020
E.C.D.Heusden-Zolder-23465.1416251.632020
GARAGE DIRK VAN GORPKasterlee26644.1813817.440.102021
EG CARROSSERIEFloreffe-4282.47-11119.642.902020
JASPERS MOTORSOreye62858.89-4089.052020
TRANS ANVERSAntwerpen28797.06-4730.942019
BEN IMHAnderlecht-827.00-12950.002019
DOWLiedekerke33607.7023410.572020
LAMBRIGTSMaasmechelen139427.45107833.682020
DR SERVICEOpwijk19963.979016.862020
DE GARAAGKalmthout21376.462776.462018
LS AUTOMOBILESNamur90831.2859690.272020
BCS FranzeseQuaregnon22951.0810719.722.302021
CALIFORNIA DREAMSint-Niklaas175520.00-48017.002020
BIKE SHOP DEJONGHELiedekerke-104982.73-58503.212018
GARAGE PATRICK BAUDOUIN ET FILSBeauraing-7168.4810235.272020
PLUSCARSDendermonde60244.8534161.18361298.292020
NEILA SERAINGSeraing-31016.00-6559.002.002020
MARTINRiemst-1116.44-1391.352020
BANOM INVESTAth64543.486688.532020
EK ProjectEtterbeek21130.0015226.0083993.000.302020
GP Car RepairTremelo43809.643584.452020
RENT EVENT WORLDAns-31867.25-24768.262020
Wild EagleLinter6799.54599.542017
HAYALAntwerpen-55368.000.002020
VerholenAntwerpen85598.00-5790.00176942.002020
ML ServiceStaden61569.4519153.972020
UZ CARSSint-Gillis (bij-Brussel)36976.623134.092020
JV SYSTEMGenappe166890.991687.822021
VEILIGHEID IN TRANSPORTRanst68778.158580.162.002020
Antwerp Store SouthAartselaar822236.47140576.012.902020
MOBILPNEUBraine-l'Alleud-4907.428347.881.902020
DEMIROK ET FRERESSambreville2534.00-2737.002021
WestoreOverijse29969.516022.982021
TC TIRESHarelbeke45626.7916330.672021
CartechnicKruibeke93409.0048845.002.002020
UNAMerchtem42484.4211790.470.202020
TCHAPO MILLENIUM SERVICESEtterbeek118131.0067283.002018
RENOHOVAntwerpen47281.0019857.001.002020
Thomas CoomansGeel2440.83-16051.942.602020
J.R.M. AUTOSSaint-Ghislain29048.1119826.070.402020
MK IMPORT EXPORTJette50309.0021746.002019
TOP REPAIRWevelgem488459.70663053.3723.502020
EUROSERVICEZele26029.0214376.732020
PRO SERVZonhoven231489.9799094.282.002020
SERENITY MOTORSJette4179.00-80.57117857.682019
MICHAËL MAZUIN NAMUR OUESTFosses-la-Ville5768730.941408084.1879977753.8499.102020
TM GroepErpe-Mere35877.7215360.382020
JOKER CARSBrussel27908.2332540.172020
RGMOTORSRoeselare-263444.00-71544.002020
GARAGE GROEP CANAartselaar952.694921.811.802020
EMM SolutionsNiel32396.97-34113.582020
Brother MotorsAntwerpen-72947.55-43385.452021
GARAGE DE BECKERBraine-l'Alleud13535.92-16960.432020
LAAKDALSE TRUCK & TRAILER SERVICELaakdal131648.7091902.432021
MM BUSINESSAalst78.57-24369.31294523.962020
CMB VerdeyenTielt-Winge167309.3376106.400.202020
SASOUDilbeek7840.96-2554.93103979.752018
ADMODUMNazareth781415.16205885.062020
Garage Raf SCHROOTENBree9816.40-18371.792020
DEWEVER & filsCharleroi8249.00-985.002019
CAR CARE PEETERSBeringen62116.8427280.230.802020
GT Classic CenterDilsen-Stokkem265.934738.722020
KAROSSERIE FEYEN DIETERBurg-Reuland152900.2230396.552021
SAINT-GABRIEL AUTOSUkkel1908.001317.002020
HD CAR INTERNATIONALKoekelberg-672.424166.48295803.802.702018
I-JSint-Niklaas-7809.72-669.472020
EAGLE RENTALAntwerpen-8932.75-1337.432019
CAR SPEED SERVICESBrussel-109780.34-40145.182020
PREMIUM PAISSEBlégny3344285.451054788.3546202241.6671.802020
Transibus Tacho ServiceMouscron34193.107487.152.002020
MPMNBraine-l'Alleud38497.003226.002020
SMPZaventem19514.004313.002020
JC GARAGEAssesse-22288.02-4827.482020
L1Ninove283079.33187671.702020
Guta MotorsPuurs-Sint-Amands27238.84-1603.512020
EmhanKapellen51714.0813072.671.002019
CARVALAnzegem1449377.52324071.709.302020
O.M.S.Lille53296.009291.002020
THOEN CENTERAalst4223795.15782210.7022056259.2636.002020
QUICK SERVICESBrussel13438.541163.192020
EWA CARSZonhoven54703.025016.492020
GARAGE DE MEYERChâtelet201562.1715448.502630946.1810.702020
Sanicomfort TeamAnzegem1733211.32165076.5125300619.3140.602020
MAVANCO InvestKoksijde689139.3049499.562020
NIKOLALonderzeel1241660.45357850.131.002020
Auto's PoelmansHerk-de-Stad-2047.389684.172020
Ersen CarsAnderlues2129.224034.822020
GARAGE HOUTWEGEvere-16061.41-38107.323.002019
GARAGE VERMEIRSCHDeinze261621.4323935.262.102020
GARAGE MINNEKENSLier272769.1975887.550.902020
FCP GROUPSint-Jans-Molenbeek-61990.15-79703.842019
JB AUTOSBassenge90634.36-714.490.502020
Dewilde Sven TechnicsZedelgem35140.11-17282.932021
CAR SURVEY COMPANYMiddelkerke55913.4518506.061.002020
Van Mossel Van Kelst LeuvenHerent1069740.0814644.6428346137.0723.302020
AdamaGZedelgem120117.0888617.562021
Garage en carrosserie StevensSint-Lievens-Houtem19062.40-5907.420.302020
AKMALiège5017.204351.472020
I LOVE CARS!Kruibeke-37436.98-6791.401.002020
laremHouthalen-Helchteren-84914.036391.511.002020
SPA RACINGStavelot-352578.58-108804.554.502020
The Two ContinentsKraainem2307.38-3892.622019
HARPER ASSOCIATESLa Hulpe36557.005915.002020
A&B GroupGent23321.47-8248.581.002019
Car ConversionVillers-la-Ville71646.4417413.720.402020
ANUNABrecht52374.054020.881.002021
Garage DenutteWevelgem40973.2221082.532020
RSM2Evere106074.0455542.633.302020
Qual-Italia TrucksBrasschaat42440.6836240.682018
MAD CARSAsse-6556.60-13286.1313156.542020
TESLA ESTATEAnderlecht75167.6320704.202021
ARTHMOBILEJodoigne-12009.5222175.50416341.511.002020
SNS GROUPEvere-78871.75-35965.622019
THOEN CARROSSERIELebbeke858750.3168062.2310.902020
DAEMS CLASSICBrussel2.33-1603.001.102021
Garage BoelSint-Niklaas4457.66-481.222020
TOM DRIVE SERVICESElsene-27354.96-17162.662019
Wheel DreamsEghezée-1649.16-7849.162018
N4 CINEY MOTORSCiney-250297.00-62067.002.502020
AUTOMOTIVE CENTER DEXTERSMaasmechelen17039.3619083.852021
TRIPLE A PROPERTYMalmedy203022.21131071.802020
Grease MonkeysDiest7022.59822.592018
GT MOTORSKortemark22694.578914.322020
WM CARS SERVICESLokeren21957.97450.29107797.772020
VOLTRONASSeneffe-330983.94-284966.5016.302020
GEO CARSAntwerpen-32691.00-35297.002020
B&VMerchtem-60296.55-44131.792020
Blueladder BHouthalen-Helchteren4882.33-1907.372019
M & M ElektroAntwerpen150928.8037319.062020
Nouveaux établissements VERTOMMENFontaine-l'Evêque-107293.00-38338.001.002020
RAES MOTOREN OOSTENDEOostende928292.65-202458.274.602020
ZELISSLinkebeek-3105.612153.932020
MEKABOXEvere33103.8215131.903.002021
Automotors EVSLiège257106.29-59685.2728.902020
MISYAnderlecht22840.077327.2653496.162020
AUTO ABGBrussel-7802.46-7279.3240411.682019
TRN BUSINESSAsse14737.305982.982020
MLODZIABilzen36141.0027236.002020
JawodikaBree-3292.35-2526.852020
MGA&COBrugge-115011.17-182973.71311414.124.002020
PERFORMENGINESaint-Ghislain18148.0012731.002020
SIMO CONSTRUCTWillebroek35279.868938.062021
SNG DAKWERKENSint-Katelijne-Waver20324.67802.712020
AUTO CAO & FILSModave45484.2331392.710.302020
Garage FierensZandhoven107577.9042986.670.602020
CCSLommel20920.2713968.862020
Werkhuizen JacobsLummen3219583.5199627.319464113.3230.502021
Hello FutureTielt-Winge239659.7797433.052020
VAN HOVE GARAGESBerlaar7228.28-73011.9518560247.4564.202020
SainviteuxSomme-Leuze10289.07-1043.612019
M.E.D.Ecaussinnes-40.62-6015.4547795.282019
PIETER VAN APEREN AUTOSERVICEHoogstraten50995.545938.690.502020
MDB CARCharleroi-144050.22-58024.362020
SPAREDISMouscron54102.7721273.602020
VMV GROUPHaaltert36412.0911350.130.702020
OBEIDCOAalst11360.86-16843.94184758.832020
REEKMANS TECHNICAL SUPPORTHasselt-63109.74-7667.510.802020
DUSSOLIER CLASSIC CARSKapellen-477988.54-263067.710.402020
P. SCHYNS NAMUR- HUYNamur2473035.02114903.7831811431.0626.802019
FIRST AID SERVICE TRUCKS & TRAILERSSint-Katelijne-Waver62622.6324182.142.202021
MTM GARAGEQuaregnon90919.4931120.842021
TIKSMachelen (Brab.)10840.820.002020
GROUPE ZUNEBastogne8209.106506.814.002020
NSB GroepHoeselt41662.4215527.112019
AUTOGLAS GTGenk89602.0328064.992020
YP ProjectsHeist-op-den-Berg35054.0222553.491.502020
S.A.M.I. CONSTRUCTWemmel28968.576170.942020
EXPORT UNIVERSVorst279769.7392700.132020
ESNAPhilippeville54413.0017782.0063182.002020
Autoservice PietersMenen258459.35108783.933.002021
GSM FIXIzegem2136.722392.942019
GARAGE DE VYLDERLokeren119160.3631642.890.602020
GARAGE DIDIERFlorenville35710.0020602.002020
Rent & More by Moor PGmbHKelmis20227.2313056.792.402020
GARAGE DE GROOTEBeveren10098.441965.732.802020
Truckland BelgiëBeerse161066.08-162360.9818.602020
VANMEERBEEK JANZottegem2158.32-5370.612021
Carrosserie L'HOEST Maurice et filsAns51856.9417530.381.602020
LUDWIG’S PITSTOPBorgloon66261.1126822.372020
Benoit Klontz Management & AutomobileSeraing5587.39-6288.862020
CINEMATICBertogne54952.4421025.482020
TAKELDIENST ROGER & COBonheiden44298.374052.621.002020
GPIEM'SModave76337.2723362.562020
LIMITED EDITIONEvergem111719.9544237.662021
MDSAssenede-97108.3184749.856.202020
AUTOKLINIEKHam11142.717063.8339620.582020
ESSENCE ET PASSIONMouscron-46093.09-15438.772020
RAPIDE PNEUS SERVICECharleroi6423.112454.800.302020
Jo-CARSDenderleeuw18734.75-309.682020
V.E. CARSHalle6361.821222.402020
NEES CARSWaremme38189.3112476.532021
F.A.W. AutoMarche-en-Famenne8905.00-1095.002018
DM GroupWuustwezel-38664.38-14403.642020
EXCEL MOTORS SCHULiège1673407.37497182.2834413565.8541.602020
Noël & FilsMons106240.7042031.832019
SEGHERS CARROSSERIE & BANDENKapelle-op-den-Bos73476.4026182.142020
OTTOMAXXZedelgem33723.06-366.391.802021
SPRL Latelier K.M.Charleroi115332.5576189.000.802020
WIM CAPPELLEKortrijk52564.4221825.082020
AUTOMOTORS VITRIERSprimont570812.27121646.7819.202020
OR.CARCharleroi4822.683004.122019
DAVO GARAGEAalst86784.4233660.406.602020
B.K.I.Berlaar139977.7549038.702020
LIBEL RBNM CARSFernelmont48553.871250.512020
TomstructionAarschot1059.0646.532020
LUIGIBOATSKapellen53163.0830743.022021
LT CARSMons73367.0020182.000.502020
GreenMovesEvere22860.21-1616.212020
BOSS-AUTOBeyne-Heusay7087.03-1498.042020
RCM MotorsTubize4272.951059.2729418.182020
ACG1Geel193166.8589933.182020
GVR DESSELDessel13007.186753.081.502020
Fernand Van Den DoorenHerzele125857.6441396.182020
GARAGE VANCAYZEELEIeper1197892.0052057.009.002020
OKAZ' CENTEREnghien37348.08-6385.772020
HMB CARSSint-Agatha-Berchem10283.00541.622020
HMCT SERVICESEvere2259.82528.61101138.132020
GARAGE LAMYHam-sur-Heure-Nalinnes641.173531.371.002020
AM-BEHEERTemse232678.63186367.602020
AG TRANSPORT & SERVICESKapelle-op-den-Bos20779.31-4138.852020
GARAGE ROSTAMAntwerpen-2976.00-13838.000.000.002020
FRA RACING AUTO MOTOLa Louvière21594.76335.913.402020
GARAGE JEF WILLEMSZoersel134958.0151141.072020
KB TechnicsPittem-21461.245200.614.002020
Lhoussaine & Jamal GarageWaregem-23500.61-13589.712020
ABA CarTechKortrijk63096.756515.232020
LMCLievegem25743.492511.612020
VULCAVLAMSint-Katelijne-Waver5501.924501.922018
TAK TAKAnderlues25784.1326872.79125796.552020
M-Projects Technical ServicesAntwerpen80284.3931174.092020
GARAGE LIEVENS OOSTENDEOostende460875.0158590.407.502020
AZ CARSint-Jans-Molenbeek7920.35-6361.642020
SIKH BROTHERSBornem24812.2514689.441094348.951.202020
GARAGE MOLITORLiège-7920.529014.702.202020
FAN-CAR INVESTSeraing-293.495827.512020
SHARK MOTORSGrimbergen-5700.80-7448.942019
ANTHONISSEN JORNEBrecht51200.0037856.002020
POLICOSchilde-119045.1054080.962020
FJA DistributionWavre402618.32-44008.1422324342.4324.102020
GARAGE HERTOGENMelle28966.677838.992020
Garage Koen GhyselinckMerelbeke27374.653044.380.102020
ALL CAR SERVICECourt-Saint-Etienne-36681.67-42271.98474701.582020
DYCARZedelgem10324.111177.442021
OLDTIMERIELibramont-Chevigny24117.7611767.432020
Tony AutomotiveKampenhout230961.0793517.718.102021
VYF RacingFrameries10763.84-6469.682020
M&M CARS SERVICESSchaarbeek-9235.45-17679.842020
BACK TO CLASSICSEghezée-122058.00-140608.002019
VALCK CAR MARKETHaacht74920.9443420.942019
PETIGNOT FILSRamillies24904.003476.001.402020
GARAGE PESSERFléron39687.6921332.852.102020
AR PerformanceHeusden-Zolder-76461.96-92052.012.802020
S-INVESTSSint-Agatha-Berchem5221.99-3082.092020
GIDA CARSWuustwezel-5151.75-23751.752019
Villa Deste Classics - Fleet - ManagementZwalm13689.64-5011.642020
S.Z.T. ServicesLinkebeek0.000.002020
VERTONGEN-MEESKasterlee16868.715547.402020
8820Torhout51043.0319266.202019
MANUS MOTORSPORTOostkamp24976.5547187.542020
ALRAYENGanshoren-24894.68-5278.150.502020
American ClassicsEstaimpuis-48987.00-19482.002.002020
TCG ClassicsGeraardsbergen2935.53-3269.662021
BM ARYANMol-104864.81-47446.372020
ABSAVAAartselaar104853.94199546.44888727.772020
MKR NETTOYAGE MKR AUTOMOBILEVerviers24483.2810983.292020
Kaymak 42Antwerpen33805.2213875.042020
AUTOBEDRIJF VALCK HAACHTHaacht92196.4012449.993.602020
DESSEYN TECHNICSIngelmunster14436.218236.212019
GARAGE 23Zaventem3779.32-27259.142020
BMIGrobbendonk-57783.002725.001.002021
BE SOLUTIONElsene59758.2514177.302020
Garage VT&TTemse168926.7480003.772020
My ADVISORHuy81048.12-22638.471.002020
H-A AUTOSKraainem3363.77-1292.642020
EURO TRANS & RENTHamont-Achel10498.33-5369.312020
WASH LUXEBrussel5688.18983.1720739.682020
ABEL CONCEPTBrussel-40177.88-21242.9810978.402020
DIAMOND-CARSSambreville39987.2238936.401666321.202021
NIMANI GROUPLennik28898.507888.982020
H-SolutionBrussel29430.9710340.092020
CARSHARKGeraardsbergen6705.43960.742020
FALCON EUGent61630.8726078.442020
33 GENERAL AUTOAntwerpen-2316.512914.4918460.432020
Garage GeudensRavels99017.4642772.772020
Sport Cars ConceptDilbeek-3445.83643.422020
INTERTAKELLede102079.3615125.671.002020
YPRAUTO GARAGEStaden99745.1439693.240.602021
OZCarHasselt64519.008273.00161867.002020
D.C. CONSULTINGDilbeek72495.009245.002020
Garage Palm AutoBaelen54601.0029024.001.302020
MMK CARSAntwerpen-8458.21-14658.2151107.352019
ADR77Ukkel-21219.01-27419.012019
RBMBAnderlecht1871.00-7970.000.302020
WESLEY KEMPENEERSSint-Truiden-72412.345734.9610.802020
JLS GroupBraine-le-Château58149.52117.892020
SAFETYCARMouscron38846.8232889.312020
Dispatch & Garage ServicesAntwerpen18077.05-2601.029.002021
JSCARSMons109463.8035428.061991733.481.002019
ELSI SolutionsZaventem100799.1239704.122021
BEST VIP CARSMachelen (Brab.)6856.001309.0030709.002020
Garage Van Droogenbroeck T.Liedekerke32850.86-2157.221.002020
NBM MOTORSAnderlecht-9710.56-6612.122020
SM CONSTRUCTIONAnderlecht5926.00-4933.002020
ECO PERFORMANCEAnderlues-97348.00-119443.002020
HEINZ ENGINEERINGDeinze35813.1835865.652.002020
Lavaert-CarsKluisbergen99055.1438080.922020
MEDICAL AND CARS SERVICESHotton-13096.75-15208.611.002020
BOGAERTS AGRIPerwez152668.0088044.002020
DE BRABANDERE DEINZEDeinze-111896.8314880.892.402020
AIR P PNEUSBastogne309373.96119177.963.002021
TL RENTALMontigny-le-Tilleul8820.13-5459.002020
GROZA CONSTRUCTSint-Pieters-Leeuw85674.2426955.181144675.052020
MontycarsAntwerpen19980.001380.002019
Transport Repair CenterHouthalen-Helchteren128972.459575.5814.302020
MOBIMAXHooglede650015.75260536.0715230580.844.502021
Garage RVGRetie55975.7037375.702019
DE RIDDER CLASSICBeveren76055.68-67922.742020
VALASTRO SERVICESVilvoorde72219.5823387.084.102021
GH & MYAnderlecht-7998.87-15004.262020
VDB & CDilbeek125173.7954074.232020
LeChiffre automotive consultingAntwerpen-70694.59-69897.862.302020
SPEED SERVICE GHISLENGHIENAth19471.66871.661.102019
ATL SERVICESDilbeek9880.00-2016.002020
KVK-ProjectsDestelbergen25930.9315492.622020
youngtimer.oneAntwerpen90143.2723517.65455107.462020
COLLECTION'S CARSNamur-96374.27-70512.850.802020
PREMIUM VOAwans-510777.59-366399.518.002020
PNEUS COLLARD-BOVY CONSTANTVerviers21143.7017921.311.002020
GARAGE COLLARD-BOVY SébastienVerviers54320.3230102.792020
VITAL STIERSNieuwerkerken (Limb.)50973.4513640.682020
CARROS MECHELENMortsel19241.8839641.8810.802019
PRECIMOTORFosses-la-Ville-9822.12-11654.502020
BELGIUM CAR'S CENTERBraine-le-Château48456.5624450.072.002020
Garage De PrilGeraardsbergen519125.99585077.4328017954.4721.602020
Garage Jef Van HerckOud-Turnhout54232.8034232.802019
Garage De RooTielt45199.0011759.002021
T&D HALILOGLUMachelen (Brab.)138534.84132334.840.002019
Automotive Technical ServicesNivelles95279.4516542.022.502020
SEPULCHRE VERVIERSHerve35095.389320.737.302020
DAVID&ALEXMerchtem-44338.0519483.032021
GTS Trans LogisticAntwerpen46555.5833854.67146418.632020
TAKELDIENST VDCBrecht565141.2714318.662.402021
TAKELDIENST LD DEPANNAGEOverijse106006.6240782.690.202020
VAN-GI & DEVOSWaregem34252.364997.702020
Garage Joeri JacobsZandhoven50823.7823708.532020
RAMU MECANIQUEFrasnes-lez-Anvaing12401.74-936.932020
SA MOTORSGenk28005.651795.042020
AIRCO AUTO SERVICEElsene15839.15-5788.5979613.852020
ASDA AUTOEvere26912.00-6890.00161129.002.002020
BE-MECHANICMol-13195.39-31442.582020
Palm Reparatur SchweißenRaeren-4930.79-27779.901.702020
Liekens AutomotiveHeist-op-den-Berg415456.98117310.162020
WM autoIeper71049.70-13222.782020
WALL STREETSint-Katelijne-Waver23162.2640214.422020
AG PNEUHannut60304.0315183.072.002020
M & LLontzen96950.27210.430.202020
GHOST CARAVANSVorst209712.3368233.722020
Golden Circle CarsNazareth-19270.2044987.192020
GARAGE ONE STARZaventem61114.6822623.872020
GARAGE ESSELENSOpwijk49370.7822105.920.802020
MEMENOMAnderlecht-9376.00-5940.002020
MARTENS DREAM CARSDilbeek8943.51-3456.492019
BY LENTZ BelgiqueLiège163177.17467175.7221086498.9732.902019
AUTO MEDWemmel48519.0824605.08368986.012021
TAVERNIERZedelgem548962.27207958.301.702021
MALTA ALL TRUCKS SERVICESHerve136099.18116383.732019
FV-TECHNICSPeer19682.85-9561.632020
CARLO CARSSint-Katelijne-Waver-41258.87-21324.432020
Lenoir HasseltHasselt34549.2233369.040.202020
VDB RecyclingGistel811948.56-185844.525.302020
THE AUTOMOTIVE BROKERS COMPANYThuin-78545.45-61037.612020
ANTO MOTORSCharleroi16797.18-1802.822019
Garage Des Belles DamesWalhain10201.034643.282020
SAIL & CONiel16158.4214066.89269553.952020
WNKAnderlecht5368.00-2503.002.802020
DeluxeMortsel5382.09-1611.532.602021
RipahoHooglede245930.52134551.552020
GARAGE S.B. MOTORGrâce-Hollogne29487.9929007.461.002020
GARAGE CARROSSERIE LAEKENBrussel11132.50-2122.340.202020
AG Carrosserie en GarageSteenokkerzeel13713.931313.932019
BELMYNSMachelen (Brab.)1158.78-16441.222019
QUADRATECHGrimbergen23071.7911486.752020
WILLI DEPANNAGESint-Pieters-Leeuw-1491.00-7413.002020
FULL-TRIMMEvergem-20738.51-26938.512019
Carrosserie BorsbeekBorsbeek20023.1913823.183.302019
CTCPLeuven428385.0932313.363.602021
Trailer Onderhoud MichielsenWuustwezel25650.8521050.851.002020
AUTO'S TAVEIRNEKuurne66721.9337419.512021
BRENNTRANSPutte16396.504728.822020
GARAGE VERMEERSCH JGent33288.1427088.142019
L'AVENIRRoeselare88750.3667335.991.802021
AMCSint-Pieters-Leeuw2155.25-16444.7557566.882019
VMS CARSBoutersem18020.2922684.022020
AUTOTECHAntwerpen3337.14-5862.862019
GARARZ-CARSprimont33547.5017603.852020
VAG SpecialistHaacht238223.2668579.130.902020
West Coast CarsOostkamp84044.58-15955.422019
GLOBAL BVPDeerlijk40583.0027150.002020
LUXY MOTORSchaarbeek16218.281588.122020
GARAGE VAN PRAETSchaarbeek-28505.18-17126.662020
M&L CarsBorsbeek-38851.07-33313.122020
MEHRAN MOTORSAntwerpen-23828.89-8846.8333142.462020
DELORGE BILZENHasselt199358.37-77079.993066125.965.502020
TM Cars & CoHarelbeke377738.22246683.832020
BYTECHAnderlecht42164.876094.362021
Garage SandroKoksijde62022.7615173.702020
Dakwerken MaestripieriZonhoven7974.09-10331.641.002021
PureTurbos.euDilsen-Stokkem133084.5975466.922021
CARCAVE MECHANICSPelt31338.0415603.221.002020
Dour PneuDour22258.022455.8189833.172020
Autobedrijf Brackx VeurneOostende-186346.942182.722.002021
GARAGE MOTORSPORTHouthalen-Helchteren-9704.083825.952020
Carrosserie VervoortWesterlo109688.3591088.355.002019
LEROY MOTORENWesterlo25041.2012396.532020
BB-CARcareZutendaal127186.0173870.662020
CAMSCARLIFEGrimbergen5579.16-620.842019
GARAGE DIRK MONSTREYMiddelkerke102505.4363874.422020
Premium Car SelectPelt94474.1418290.102020
Uitdeukservice DemaereGent212052.3687365.052020
Société automobile d'Orp-JaucheOrp-Jauche75613.2024350.902.502020
BASSOZaventem1907.95-9987.052019
Izou & TimamAntwerpen8298.932098.932019
SPEED ROADGenappe62785.2723008.142020
Debruyne ConstructDiksmuide59117.1521279.771.402020
DGM PERFORMANCEMaldegem4203.13-2682.102020
KOURADI AUTOMOTIVEGrâce-Hollogne14037.931537.932019
WERNER STEFANKoksijde60035.2248291.172020
VALERIA MULTI GROUPMenen124021.2589615.252.902020
TDC Engineering Consulting ServicesJurbise81882.4455565.782020
AUTO V.R.Le Roeulx7349.821149.821.302019
IT CONTRACTORTielt105830.0062391.682020
STRAALTECHKortenaken70275.8233351.340.502020
GARAGE SAMSONBerlare69572.1219188.691.002020
LUXE AUTO FRERESBalen-24587.95-19191.762020
GNATRESUkkel69246.319143.24150000.002020
DEGRAEUWESint-Niklaas54275.9526071.893.002020
MASTIN YVESMaarkedal53740.525542.392020
S. NAMOAntwerpen-4828.65289.240.902020
AUTOSERVICE GENKGenk18248.48-6751.522019
REDAL R & SSint-Agatha-Berchem-127016.55-162771.222020
Auto Natie KontichKontich752460.74412013.6815.102020
Auto Global Lease & LogisticsAwans71065.105054.082020
ABM & COGrimbergen28429.7610294.882020
Demunster AutomotiveZwevegem316987.3467245.202020
SAVAS CARSHouthalen-Helchteren16985.2518723.912020
AUTO ELMONDODour8071.561871.5659388.432019
QM DEVELOPMENTSWevelgem296529.804383.921.002021
THE OLD TRACTOR FARMSint-Niklaas14788.25-78811.752020
MAXIMOTORSHensies107449.4988849.492020
GRONDWERKEN NIJSTremelo126791.1478708.970.202020
Tradition KDPoperinge69345.5831398.122020
SPLICARFleurus24463.0014741.002.002020
TAKELDIENST LIEBERT KURTHalle39800.0815223.842020
Jarno MotorsKapellen33407.2214807.220.102020
CITY BAY MSAns6577.0314351.26136602.740.402020
BandenCentrale KortessemKortessem40197.6521673.782020
RST WORKSBraine-l'Alleud3878.36808.002020
VAN DAELE JASONPittem31065.245561.241.802020
GARAGE REKOMSPeer43636.0344343.031.002020
GOEDIBorsbeek59939.5833771.732020
B-TRADINGTemse19250.011190.542020
Automotive Group WestVeurne-216955.30-531955.3019.002020
EMCO-CARSWemmel3246.91347.6173776.882020
INFINICARSCharleroi-22392.91-47801.830.302020
MY NEW CARMons33932.6024264.992021
MOTUMBELAsse48607.3416144.432020
BANDENCENTRALE VANDAELEKoekelare86224.0034224.002021
SBF LOGISTIQUESint-Pieters-Leeuw-11695.39-31695.3959445.102.002020
DIOPSGrimbergen61555.9918436.432020
POINT S FLEET SERVICESChimay60828.9411967.370.302020
Jordi Van LieropOpwijk71585.1933953.952020
DEAL & DRIVE MOTORSSint-Jans-Molenbeek79623.8949463.102950594.492020
David RoussEssen42360.7423760.742020
MDK Automotive & Event SupportDendermonde-5556.65-35995.092020
B & S LEASEBoutersem20310.761710.762020
MEDIA POSTEDilbeek27996.0115596.01216222.552020
Led-CarFlémalle-10189.73380.012020
Garage Willems & ZonenOud-Heverlee169862.0098191.005.002020
Carrosserie Van DroogenbroeckSchaarbeek-132068.87-81927.182020
CONSULTING MRAVilvoorde21736.0022228.002020
DTC MOTORSCharleroi894.53-7814.390.802020
BRAYTON PROJECTSArdooie19186.906786.902020
DEMIRSGent-20418.00-32818.000.902020
MANUL MOTORSAntwerpen19675.321075.322020
BL MOTORSJuprelle10179.6310079.632019
ED DREAM EVENTSZaventem-52280.12-70830.122020
P&A PARTNERSLa Louvière101987.9395787.932020
EV. SWATWaterloo32348.6814036.412021
AVO BMWHuy-31258.00-8141.002020
H&M CarsBalen13332.40-5267.602020
BOCARS MECHANICSZulte20706.617567.640.802021
BM CONCEPTProfondeville-5240.69-17640.691.002020
W.G.S.Ternat-3857.64780.082020
CARROTECHAntwerpen20428.5114228.512020
CAR LUXAntwerpen-77884.47-59976.362020
Van Dongen en GemaBrecht108900.00190760.117.802020
MECATECAns13791.76-2984.621.002020
BANDEN CENTRAL TRUCKSBoortmeerbeek-2446.67-2546.67840.002020
OLI-REPAIROpwijk-1510.53-11510.532020
Immorenco TechnicsWommelgem46007.786564.092020
Raccoon MotorsPelt34660.0010660.002020
Mondial BeaumontBeaumont73749.8128768.723.102021
STARIUS CLASSICSSint-Niklaas198181.10-1818.902020
Autohandel Uyttendaele PieterWichelen69456.8445256.842020
MGM MECA STEELEtalle8232.603132.602020
Auto LifeBrussel10056.2256.222019
WOW BELGIUMGrâce-Hollogne-151308.58-161308.582020
VERHAEGHE ELECTRICOverijse2535.222534.222020
Autopunt24Zonhoven20486.4316486.432020
HS PNEUSMons122073.0060522.005.002020
LSA enterpriseLaakdal-12454.12-13570.272021
KV CarsMenen52572.487572.482020
Espace CarZaventem-9194.00-5950.000.702020
CONS TEAMZonhoven13301.048301.0474000.002020
MONDIAL FRASNESLes Bons Villers34693.9514693.952020
AUTOTECH INDUSTRIESBrugge-38860.97-57460.970.302021
DM AUTOMOTIVEGrobbendonk-76393.48-86393.483.602021
GP CLASSICSBraine-le-Comte32922.5025182.572020
DE BROUWER TRADINGErpe-Mere36824.1727108.882020
BW IMPORTPutte60950.7252527.341.002021
Services Divers Car & ConstructLe Roeulx-25230.16-20226.442020
MECA - TWINMons18761.6113761.612020
KF SALMANBilzen30147.4016758.322020
POTIOMKraainem47173.0542173.052020
Sammy JanssensLievegem67237.7226094.081.002021
CARROSSERIE FIORE et filsChapelle-lez-Herlaimont-16125.64-34725.642020
M&Y CARMachelen (Brab.)20936.0517936.052020
KRISTAL CANNASaint-Nicolas14168.007668.002020
D&S LYBAERTGent440776.03240776.031.402021
DeconinckZwevegem71273.0466273.042.602020
L.S. SolutionsTorhout54416.7053716.702020
MD ServicesAntwerpen-193.85-193.85111505.642020
F & T PROCARSSint-Niklaas9100.21-10899.792020
VASS CARSERVICEMaaseik31593.3625393.362020
BMA CARSBeveren5987.732977.542020
ASSISTAUTOWezembeek-Oppem726.10-1773.902020
Ultimate Cars & ConstructionWetteren4358.92128.012021
FLUX EXPERTWezembeek-Oppem12214.157214.15223147.692020
Tommy's CarrosserieLanaken99909.74-90.263.002020
Thomaco ServicesHooglede4147.004047.002020
MIREDWemmel10199.285199.2866660.002020
S-B TransHeist-op-den-Berg113338.0790448.242.002021
TLMGanshoren-13735.24-15735.242020
VANDECASTEELE WEVELGEMWevelgem1512613.50122693.5711.202020
KLC HOLDINGAssesse90892.4370892.432020
MYNN INVESTISSEMENTAsse-21607.55-10962.0079909.682021
Auto KingLiège-6715.70-8715.702020
RED APPLE GROUPMachelen (Brab.)87689.6169089.616.102020
ALMALeuven789.84-2210.162020
Loodgieter-sbSint-Truiden15242.6312742.632020
Antoine Stremez MotorMons11627.60-8372.402020
HEYRICKOostende42635.8926906.032021
AUTOMOTIVE SOLUTIONS INTERNATIONALBrussel54465.26-45534.742020
ELESOLZottegem110878.14160878.140.202020
JONISint-Niklaas14087.567024.222021
LV AUTOMOTIVEWervik236468.86174968.865.902021
CINEY AUTOMOBILESCiney82865.1296365.128.502020
BIE WHEELSLeuven16050.241050.242020
RSS MechanicsGent48302.1654302.16184807.202020
TAVEP DESIGNGrimbergen24562.5119562.512021
DE LILSE BANDENCENTRALELille20691.362691.362019
OPTION OMEGAAarschot12237.59237.592020
VDK CARROSSERIEIzegem95446.7050758.652021
HAPKAKraainem57099.7252099.721256437.312021
POSIMWezembeek-Oppem29100.0024100.002021
DRS DESIGNDilbeek26981.8626981.862021
Pelter AutogroupPelt28564.6512564.652020
SALAZ MOTORS SELECTSaint-Ghislain37035.007035.002019
PIMARON BELGIUMUkkel8718.063718.067.002020
Ipundi BelgiumMenen41742.8136742.812020
Garage de Boetendael 2Ukkel5125.952125.952020
ZELE CONCEPTDilbeek21046.9316046.93356867.602021
Paul SoretHoeilaart32157.5430157.542.002020
AN GROUPSchaarbeek7856.321256.322020
VISION TEAMGrimbergen25996.7220996.722021
VIOLEXAsse20237.8515237.8553670.002021
PARS MOTORSMaldegem48669.3538669.352020
AUTO-PNEUS JEREMFosses-la-Ville62727.3958527.391.802020
VANDERGUCHT NINOVEHalle-133887.23-208887.237.002020
BCF & CieSint-Jans-Molenbeek-103131.04-108131.0464491.192020
ELIARTSombreffe14157.879157.872020
ECO RENO PLUSKraainem33700.7328700.732021
ENJOY YOUR WAYSprimont16702.959902.950.802020
TOM' CARSHonnelles39953.1434953.142020
VDC PROJECTSHoogstraten-108130.14-60407.752021
Auto’s I&MHechtel-Eksel40951.2535951.252020
GARAGE PAUWELSKasterlee48860.3038860.302020
GARAGE G-POWERLummen54772.2049772.202020
ASGWaasmunster85668.0019668.000.402020
TOP BANDEN LIMBURG BANDENCENTRALEGenk22291.0012291.002020
GARAGE LESEINE PASCALChimay24891.2219891.223.002020
Garage H2Antwerpen-22732.80-26732.802020
DenExTurnhout59462.184798.55231504.902021
TchavoBerlare-78976.52-81476.522020
U TRANSPORTMeise-1193.02-6193.022020
GARAGE DU VIVIER D'OIEUkkel2719.10719.100.802020
MUTESCUDilbeek12473.0012473.002021
IVA DESIGNKraainem16678.1811678.182021
SVI CREATIVMeise10284.665284.66292930.152021
EVENT & MOBILITYSint-Pieters-Leeuw-16284.91-17284.912020
Bike4AllNeufchâteau47097.1617097.160.902020
Auto Center KellaMaasmechelen9825.627325.622020
Auto’s JackMortsel51079.6541079.652020
Garage PerrotsHerne13501.288501.282020
Ecomotive SolutionsAntwerpen14620.512220.512020
ROTA RENOVZaventem10009.355009.35706615.592021
TAUT PRODilbeek19079.4614079.462021
DEMIGWezembeek-Oppem28685.2823685.282021
ZCCMerchtem16484.119984.112021
ADICO WORKAsse140494.2020494.20590701.252021
DESHDe Pinte29134.069134.062020
STALLE MOTORSUkkel-5629.00-7629.002020
TINTMANWemmel4301.163801.162020
SYTHO SERVICESMeise33332.9430332.942020
ABMKMechelen-4311.24-24311.242020
AUTOMOTORS VERVIERSHerve-530525.93-580525.9314258808.4023.102020
PREMIUM LIEGELiège-375237.30-425237.3016638204.487.802020
CRD HOMEWezembeek-Oppem23792.1418792.142021
KGA MotorsGenk179256.32139256.322020
FAST AssistanceAntwerpen81167.4061167.402020
KODRECSint-Pieters-Leeuw8330.143330.142021
PRO SIMDilbeek27674.3022674.302021
GROUP JOLIFELonderzeel44151.9124151.912020
Garage BraeckeveltOostrozebeke113481.69131481.692.102020
S.M.G.Genk12415.3810415.380.202020
BK MotorsNazareth212740.1890598.162021
INS DRIVER SERVICEVilvoorde71339.94106339.942020
VATOPSint-Pieters-Leeuw14587.3812087.38380229.732021
Garage PhilipHeist-op-den-Berg-40953.94-39327.350.602020
BBL PROGent23382.9318382.93703539.002021
OTTIWemmel13819.368819.36221853.232021
FLANDRIA TRUCKINGSint-Agatha-Berchem24284.414284.412020
AUTO HAINAUTCharleroi24193.236693.232020
TMH SERVICESZaventem5642.18-1357.822020
GARAGE PASCAL DAHMSankt Vith-44419.18-59419.181.002020
GARAGE GASPARD DEMELENNERixensart40934.5331734.530.502020
ROTEC GARAGEPelt26419.8211419.822020
Vh famillySint-Genesius-Rode21826.8020826.802020
Nour CarsSint-Pieters-Leeuw15944.7612944.762020
Car Renting SolutionsAntwerpen61095.2138698.64176895.132021
DYNAMIC TECHDrogenbos11142.006142.002021
GOOD C.C.Nivelles2128.62-14859.3239710.842020
I&R CARS2Turnhout7570.462570.460.502020
DEJONCKHEERE KORTRIJKKortrijk251838.22301838.2214536312.6813.702020
AMCARS - MR CLEANComines-Warneton40330.7337830.731.202020
MANU DESIGNSint-Pieters-Leeuw37328.3637328.362021
JD CARS AUTOMOTIVEKampenhout33493.6929493.692020
GARAGE VOETDiksmuide1870801.86175765.125.502020
COSEDZedelgem5606.795606.7953815.362021
HAACHTTRANSHaacht10886.4510835.622021
LG MOTORAndenne122461.12102461.122020
Garage AloyanVilvoorde-8440.03-10440.034.002021
WouterVdADendermonde40655.3438655.342020
AAA.DAsse3955.371955.372020
BOSTANSGent1569.9669.962021
HARLEY ET DAVIDPéruwelz8238.705238.702020
JEZI-CARSWaregem72254.6167254.610.602021
ZEEBRUGGE CAR TRANSPORT TECHNICSBrugge20250.15-4749.852020
CulieguyBeerse6247.654247.652020
GERRIT VDGMeise34652.7236452.722020
OTTOMAN CUSTOMSHeusden-Zolder1044.87544.8744135.362020
MBN LogisticsSint-Niklaas251.71-1748.292020
Lampe DebusseréHooglede68754.03319975.183.002020
THOMOBHarelbeke141615.13131615.132021
M. GASPARD SERVICESHavelange-10368.90-11368.9085282.552020
BelgiumdieselserviceBree179374.74176874.742020
SLEEPKADEERotselaar-42799.62-47799.622020
JL AutomotiveBalen-3432.64-13432.642020
SV AUTOSFrameries13406.007406.00212245.002020
MCSPutte11591.018591.012020
AK&CO SERVICESHerent-61889.14-111889.142.602020
Pedro CokelaerePeer45817.2743317.272020
AUTO ATTITUDEBraine-le-Comte45616.665616.66589386.802020
HEDIN CERTIFIEDSint-Niklaas97928.00-2072.002020
CHEZ-SOI CONCEPTLinkebeek23109.4822109.482020
Rudy Leblon RacingOudenburg1948.93-3051.072020
G CommunityGrimbergen-9412.30-14412.30984584.212021
AYTEK-INVESTJette8317.756317.752020
ZLATORENTZaventem-16366.00-18366.002020
Garage Verougstraete RonnyRoeselare29803.3224803.322020
MONKEY'S CARVerviers-31586.00-44086.002020
Garage Dethier PhilippeBlégny11434.089434.082020
MVR DESIGNGrimbergen37795.4532795.452021
FM MOTORSLa Louvière23193.66193.662020
GEOMETRICA DESIGNZaventem21372.3416372.342021
AServicesAs28401.003401.002020
TEMSE MOTORSTemse6399.82-3600.182020
SC Performance CarsNinove21921.281921.282020
Level CarSint-Jans-Molenbeek2404.00404.003943.001.002020
ELEDADrogenbos27934.7622934.762021
Garage KeustermansHoogstraten36820.2531820.250.902020
SamabAntwerpen1821.63-7178.372020
Sales, Technisch, Begeleidend, Adviserend, Business Development ConsultingBilzen15895.8012895.802020
HK AUTOMOTIVEMaldegem9281.846781.842020
Fast Events 4 WheelsVillers-le-Bouillet-7223.69-12223.692020
SL-CARSSint-Pieters-Leeuw7273.874273.872020
LPF BouwPuurs-Sint-Amands34673.8129673.812021
MCC911Wanze23198.0022198.002020
CARS CENTERBraine-l'Alleud50013.5140013.512021
GAMIXGrimbergen60343.6255343.621670925.732021
BI BUILDING PROJECTAsse20768.8815768.882021
Smart FleetAntwerpen3036.88-6963.122021
GARAGE ROELSLebbeke162953.53112953.531.702020
TOG TRUCKSMachelen (Brab.)24447.1422447.140.002020
Giuliano Stéphane Tyres SolutionsMalmedy147881.45122881.452.102020
B & A CARDilbeek3501.97-1498.032020
Garage DewulfKortemark86363.7785363.772021
S&M GROEPSint-Niklaas-5402.35-9402.351.002020
Garage LaurentAnderlecht8780.793780.790.702020
"DEK"Leuven91239.0089239.002021
PROFI TEAMDilbeek26611.4321611.432021
RP MANAGEMENTZottegem6267.07267.072020
CARSMAYBrussel1695.17-1304.832020
PAROBKraainem43160.0638160.06203645.842021
MAS BANDENGenk7205.284205.282020
LDP AUTOMOTIVEDeerlijk81808.0961808.092020
GABRIELE MAZZARA MOTORS CARSChâtelet97782.4892782.482020
AUTODCLe Roeulx71577.1256577.123.002020
BEGADDrogenbos22646.2317646.23312514.002021
CRINVilvoorde5965.90965.902021
BLITZ & COZaventem5727.555727.55150878.282021
CC SERVICEBeringen37920.1427920.14111879.482020
VDP by Ollivier BVBeersel-167858.70-267858.706.202020
Racing Henry MotorsSombreffe21069.2311069.230.302020
GROUPE DUFOUR DELHAYESaint-Ghislain121754.39118754.394.902020
Big BeeSint-Pieters-Leeuw24191.5824191.582021
ALTIMUSOpwijk21077.9016077.90382909.822021
ID LineDilbeek17374.319374.312020
JeepserviceWetteren451048.00251048.001.102021
Simple Transport & Rent ServiceAntwerpen-6453.72-7653.7250225.262020
BA AUTO DESIGNVilvoorde-4828.99-14828.992020
J&N CARSHouthalen-Helchteren21971.1016971.102020
MELAGOMChimay13466.008466.00158797.002020
JUWA SOLUTIONSHeist-op-den-Berg22357.5519357.5542522.022020
M. DEPANNAGE GARAGEAwans11075.476075.4733798.302020
AFKMBeersel-2425.97-2425.972020
BEST CARROSSERIESchaarbeek3532.33-7467.675058.002020
Garage FranssenHamont-Achel23525.7521525.752020
RR motorsWesterlo18288.488288.482020
E&DDestelbergen15058.7715058.77236300.652020
Garage GaglianoneAndenne20253.5525253.552020
BELLANCA & FILSNivelles-29147.45-30147.452020
GARAGE WESTCARSVeurne122585.5432457.594.702020
LTKRoeselare34241.5414241.542021
T.C.V. ServiceWervik8095.23-16904.772021
TRS AUTOPARTSSint-Pieters-Leeuw21158.4216158.422020
Auto GPThuin6826.451826.450.102020
HG BUSINESS PARTNERGrimbergen4149.172149.172.002020
AUTOMOTORS HUYHuy-185684.29-235684.298.702020
Carrosserie ThielemansBeerse55597.9725597.970.202020
MRGV ServicesWommelgem57072.6655572.662020
DOT CONSULT. LVillers-la-Ville19174.3514174.352020
Carr. Brugghemans - VAG AanhangwagensSint-Katelijne-Waver26509.1911509.191.502020
EAGLE POWERUkkel8871.223871.222020
DEPOTTE INVESTHalle5669.20669.202020
ACM CARSBornem19367.0414367.042020
GARAGE PASCAL MARCHAND & FILSMettet30059.00-19941.00386532.004.302020
Garage G.C.S.Antwerpen-13185.07-15185.072021
CLASSCARS MECANIQUEFleurus-17992.12-20992.120.302020
Kingkong PartsHerzele2505.82-2494.182020
GasidaTurnhout16788.1814788.182020
JC CarsBeveren14672.1014472.102020
TECHNICK POORTENOud-Turnhout25820.2040820.202021
MWTechniekEdegem19139.259139.252020
ADDA CONCEPTZaventem-8741.00-9241.002020
HD COMPANYTemse-19675.44-20675.442020
AK GROUPZaventem33640.0024461.002021
ANDY CARSZaventem797.87-3702.132020
JW Automotive ServicesVeurne3751.001751.002021
SOMA-TECHCharleroi6199.85-0.152020
DUCO CARSGeraardsbergen22195.4212195.422021
GARAGE LAMBOTTE 2.0Wemmel40900.1715900.172020
Agricotrac NDHotton227562.01207562.011.402021
Autos ExpressLedegem7588.2714588.272020
2DRIVEArdooie205982.61-3666.782.502020
AUTOHANDEL DRGMaaseik162372.17112372.172021
BBTS TRUCKSERVICEBrugge68467.9049867.902021
DSP AUTOLiège2746.26-2253.742020
COYSMAN MOTORSGent36766.6331766.632021
ND automotiveRavels6866.134366.132021
VUEGEN MANAGEMENT & INVESTINGDiest16769.3913269.392020
dM²cMons80573.1765573.172020
Thierry ValkenborgRiemst10473.988473.982021
GREENPAUWERZedelgem79630.4869630.482021
MH AUTOMOBILEAssesse64192.7960192.792021
VAN DIJCK KEVINWuustwezel2479.732079.732020
MY BUDGET CARSGent10695.97695.972.502021
VR AUTOMOTIVE GARAGELa Louvière9789.77-210.232020
New Cargo PerformanceSint-Joost-ten-Node8142.005042.002020
SVLAalter22014.8421314.842020
KRYSTIAN'S CAR SERVICEBeringen25933.3010933.30351939.732021
KAROSSERIE GÜNTER DOUMRaeren67769.417439.024.002019
Garage De Wilde André en BartLokeren388940.5468201.811.502020
VANDERHEYDEN LIEGELiège187287.97-234828.879.002020
TERAMLedegem548.180.002019
JB METRO CARSLier74615.565577.451.002019
FAMENNE PLASTICFleurus808321.0025417.004.002020
3G PERFECTVilvoorde-8456.70-14243.2872591.002020
Mouton carrosserieIzegem230177.7914412.472.802020
SIMEON MOTOSOudergem-19965.722252.922019
VE-LOGISTICSLubbeek54533.9540181.581.002020
VANSCHOUBROEK PHILIPPELievegem1418236.89151133.472020
GARAGE TIM CRABBEBornem-9224.4534117.222640243.725.102020
CHRONO MOTORSSint-Genesius-Rode41261.7840887.702020
GENT STORE BY BILIA VERSTRAETENGent2152183.0236298.898550498.5622.102020
RICCO MARCHEMarche-en-Famenne1384081.95547987.9725959476.5031.602020
Carrosserie LonckeZonhoven78000.4411317.24218273.691.002020
SIYAM CARSQuaregnon87570.00-35785.001803974.002020
GARAGE FILIP HUYSENTRUYTZwevegem586969.829431.331.202020
LOCORAILBrussel13132648.992246353.174589818.402020
CYS CONSULT & TRADINGIzegem123423.4317897.222021
3D LIFTWevelgem1553987.48186822.172.202021