Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 46190 Handelsbemiddeling in goederen, algemeen assortiment

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
CiemGent5308864.14-604968.864.702020
Bürkert-ContromaticAntwerpen473358.50162576.916.702020
EndecoWavre956966.4830780.118941604.4751.802019
Anciens Etablissements DelaetOpwijk18962.15-244.812020
VANBREUZE Supply and EstateOpwijk1071617.11-11174.372020
Etablissements IllyriaSint-Jans-Molenbeek620879.735001.152020
BOLANDDilbeek116625.8329069.262.002020
EmicalsLasne2845.164121.382019
Sumitomo BeneluxBrussel56076767.301619121.2210549384.744.402020
Belex-Cargo S.A.Brussel684590.4450161.037.702019
MEDIA ACTIONAalst10605.67-59082.152019
JAMCO-GROUPSint-Agatha-Berchem57338.691687.582019
BG MANAGEMENT CONSULTINGWaterloo9297.9818642.722019
Ets. Mandy - MapolUkkel417536.999871.332.902020
ECOLE-ITOudergem47256.87-46967.412020
BeltratexUkkel-426998.00-107239.004.302019
RAIL FACILITIESSint-Gillis (bij-Brussel)10371379.77150645.296489300.711.002019
BertelsOttignies-Louvain-la-Neuve7478.00-4357.002017
PolymorfAsse1502922.25-313150.872020
GOTTA ET CIE, IMPORT-EXPORTTheux674147.29-5590.061.002019
MISS DAISYKontich-51685.00-27293.542019
BELFICOM (Belgische Financiele en Commerciele Maatschappij BELFICOM)Mol210015.006380.002019
SambrimoStabroek153343.9330941.732019
DE ERVEN JAN BLANCKAERT & COAntwerpen12876.63109973.990.502019
LABORATORIA WOLFSZwijndrecht590542.55-459581.319568798.7246.602020
N.V. ANTHEUNIS INTERNATIONALMalle1375930.1125591.639.102020
FerrumAntwerpen13442621.52-75471.690.502019
WALLANT EN CO.Sint-Pieters-Woluwe337218.7988250.512019
VlamalinWaregem2596172.0725889.25208408.342020
DZS AdviesBrugge15376.8314857.172019
Savonnerie FlandriaWervik516044.6942618.962020
Zeepziederij FlandriaWervik516044.6942618.962020
RUINCOLOR VANDENBERGHEPoperinge455512.2430642.715.202019
AFKORKortrijk612206.0051529.0020.702019
Marmerwerken G. Beerten en zonenAntwerpen65542.2812030.312020
INFINICODeerlijk1111884.9214291.5295072.502019
Strulens FilsCharleroi46135.7114356.472019
Jumo AutomationEupen7590154.20216617.8637.502020
Iseki EuropeZaventem759486.2094565.311.302019
René StevensBoechout271494.25114284.062019
VALDIZandhoven-33923.00-1398.0042392.002020
CID.beCharleroi167.62-2762.6211318.572018
INTERALUAntwerpen7853770.396561955.9635231614.0649.802020
Kristelijke WerknemersbewegingSchaarbeek4832580.13155672.74216238.8534.902019
TEINTOUTSint-Martens-Latem40191.2214511.752019
Micomet InternationalBrussel89959.625675.272020
CELAVIBrussel164022.20-74473.622.402020
DETCOKortrijk310476.43-28184.042020
Glashandel J. FrancierOostende419484.2531796.3610.802019
SidelecNivelles990984.52-80542.972018
IZENTITElsene32969.94-15778.392019
Aero SystemsLasne6206385.56486343.242.002020
CARTUNA GREETINGSSint-Niklaas1550465.43267386.167.402020
Product Media GroupBonheiden62582.89-83878.532.002019
VERVOERONDERNEMING DARVAN BVBAHouthulst2271572.18293537.2511.102020
TRANSURBBrussel6844013.00-369477.009111983.0063.302020
GROEP CARPENTIER BELGIELokeren5937996.1781375.030.502020
Trading Flanders CompanyMeulebeke786418.56258326.8936838652.090.802019
FibertexWevelgem1113500.71-77971.0118.802020
MAKATRALeuven548068.20-117238.732019
M.A.P.Nivelles292296.2952860.710.602019
Taxis MolTournai1064060.64-16209.8128.902019
EYE2CATCHWaregem300827.2427150.752019
Centre de Recherches et d'Elevage d'Animaux de LaboratoireGenappe76482.29-244761.902.502019
BEAL INTERNATIONALLa Bruyère4479806.361083405.5026.302019
BELGOMEXGembloux647936.0030087.002282108.002019
SOCIETE D'INVESTISSEMENTS ET GESTIONGrez-Doiceau23176.547310.182020
Société Internationale d'EngineeringWatermaal-Bosvoorde11710210.01-81536.769969351.481.002020
VDV SAFETYBeersel162195.89-19971.790.502019
DE NYS S&LZulte292222.2758458.102019
Men Shop EddyBrussel-48266.38-15292.181.002019
Boke Service CompanyWatermaal-Bosvoorde527878.3111991.934.602017
L'Agence industrielle TH. GRUNDEYSchaarbeek976889.0015786.00876658.001.002019
TEXTIELBEDRIJF VANDENBOGAERDEWaregem17196.91-36126.642019
INTEL CORPORATIONKontich6866998.911584297.1623441527.1746.402020
S.K.S.Sint-Pieters-Woluwe-52983.00-179696.001.002020
ANCIENS ETABLISSEMENTS MICHELNamur-386.86-4032.042020
KOEL RETAIL TECHNOLOGIESKontich327352.32132659.749.402020
ULTRA INTERNATIONALKnokke-Heist247260.71-347.632020
DECOREXVorst315915.74449.630.902019
Société de Financement Importation et ExportationEtterbeek935672.89-41863.182019
IMMO NOORDWevelgem113911.972038.262020
ERISSAREOudergem-61104.75-68472.122020
VAN DER VALK BEVERENBeveren2641094.39-1606.4712233951.57208.002019
DIACOMAntwerpen-64349.651792.132018
VERTOMMEN I.D.Sint-Niklaas2167759.18639910.852020
TRANSITEC BENELUXSint-Martens-Latem348256.00975.002020
BM Rent by Bergerat MonnoyeurIzegem1180755.05185877.931.302020
D-WORKXAntwerpen46261.4137589.272.002016
FRANCODIM INTERNATIONALUkkel-3198960.74-1983354.455.702019
CETISAUkkel-59022.92-17224.392019
ENTERTAINMENT RESEARCH INVESTMENT CORPORATIONBrussel134324.43146.57138000.002019
ASSOCIATION CONDROZ JANNEECiney237014.09-17222.5175750.232019
ADMONITUMKuurne14405.55-419.732019
GLOBAL SUN INVESTGent-12156.3212840.012019
ELCA-AGRIHeist-op-den-Berg37683.50-24260.481.302019
Sonneville PhilipLochristi35698.32185749.667.402020
UNIVERSAL DISTRIBUTION CENTERTongeren148026.9425054.165.902019
AS - GSZottegem351855.0053184.002019
HMY BENELUXSeneffe-137810.24-4264.193.102019
TourotelLiège-8977.507860.712019
BOUT MAURICE, LACESKapellen-32483.005375.002020
jp florimont - art transportUkkel237415.1615894.61391977.572.002019
EVANCOBorgloon385910.46-6998.622019
CALINSint-Martens-Latem86784.051886.772019
LACOM VILVOORDEVilvoorde1058482.70140250.0713031046.5612.802020
HOLDIMPEXWaterloo-48077.4554029.462019
SYLORHalle308737.0029919.002019
SMET JOS B.V.B.ASint-Martens-Latem71405.2926613.552020
DUMA SALESLeuven5054180.43147162.0018.602019
AclimoChaumont-Gistoux-29910.07-97.86420.002020
NEW EVER BESTCharleroi60080.5013321.402020
2 ADVANCE SOLUTIONSBlégny885.4251199.1138.102018
Fox BelgiumHeist-op-den-Berg284680.0017711.002.002019
COMMERCIAL TRADING AGENCY - C.T.A.Kontich3381422.83-187849.5626632886.5314.502019
Knuts père et filsBrussel329418.42-9196.312019
Investeringsmaatschappij BelgiëMalle73595.91-90024.902020
KNIPPINGJemeppe-sur-Sambre46360.10-465.912019
Old Establis. Zavieh Import-ExportUkkel1227676.5977282.961.002020
FASHION AGENCY BRUSSELSBrussel455728.749936.141.202019
VHNVWemmel100440.5532672.601.002020
ANTWERP INDUSTRIAL PRODUCTSSchelle6554983.9086855.306.702019
ROLARIUSRoeselare265417.8126389.430.602019
Bon SensWaregem108761.8625841.082019
De Cecco FrancoFléron97062.00-13393.002019
De MeireIzegem165493.0023921.002020
EXTRADIM F.T.C.Zonhoven870893.28321126.972020
Limited Economic AgencyAnderlecht58277.56840.5718987.102020
LoverhoekAnzegem483312.00-27109.002020
InterneasSint-Lambrechts-Woluwe-15816.28-34017.812019
EuroFlorist BelgiëMachelen (Brab.)-431625.76-257939.502020
S.C.I. InformatiqueManage97169.483151.632.002019
ABETVilvoorde-135935.04-218698.363.402020
FasskaGenappe6803802.894193581.0357278823.252019
ALL HORIZONBraine-le-Château-4615.003404.002019
COMINEupen44318.227503.752020
RavimoZandhoven467753.5772377.232019
CHEDIWavre65527.126812.692.702019
D.T.S.Braine-l'Alleud1313522.83-53502.824.802019
INTER CONTROLBrugge1452043.8587236.112020
Société de Transit, d'importation et d'exportationRixensart551523.78-35102.222018
ORIMEXGenappe119929.11-3913.812019
ANCIENS ETABLISSEMENTS DENISOrp-Jauche86657.9455045.952019
DERTATorhout-850451.12-5837.232020
PAMI INTERNATIONALPelt2306587.17321126.392294730.0522.802020
J.P.S.Waregem168916.1613149.452020
BELTRIMEXWatermaal-Bosvoorde871471.00-15631.002020
CAPRICEKortrijk-7932.73-6393.242020
SAFIC-ALCAN BENELUXLonderzeel2491150.37703218.5516487869.4210.902020
PACOBISLievegem413336.3334625.322019
BRICOSTOCKMouscron693827.00-17295.002.002020
Optiek BoeykensLebbeke97896.80-7835.552020
ANZIPLASTIzegem6055218.851213681.0119999003.30106.702020
BIOMASS DEVELOPMENT EUROPEUkkel1271838.386590.372019
EPOCA RICAMBICiney207555.07-39371.782019
CORUSCANTHonnelles-77825.8913518.262019
MARORAntwerpen680742.60-41071.542020
WANTENAnderlecht12176862.502292724.291209880.532020
TELSTAR INTERNATIONALBraine-l'Alleud253363.67-12613.382020
Studio Aperi NegotiumRoeselare-1378870.62-616767.967.302020
ECPRSoumagne77327.69-4369.262020
VUYTS SPORTKnokke-Heist73468.009977.001.102019
TRADETIONLasne-21864.61-9768.722019
NEBELCOEtterbeek-87812.350.002018
ITF GroupUkkel54.140.002020
TWO HAND TRANDINGMarche-en-Famenne182559.7912223.43359179.762019
LEHNERSchaarbeek-46694.89-54984.654.402017
INTERNATIONAL BUSINESS ET TRADEEtterbeek324916.00-13559.002020
Assistance and Service Office ContinentalLedegem58008.6129340.322019
IMMOPHechtel-Eksel1441006.8117944.612019
METROPOLISNivelles587961.4919683.651.002019
FRIENDSHIPAnderlecht-18688.98-13990.152019
JacriGanshoren87605.871422.072019
INTRO-VISIEMerelbeke10364.98-2536.1213147.202018
RECOM INTERNATIONALBrussel-35670.39-4485.622019
VERLIMMOLeuven80736.5615076.000.802020
PRP CONSTRUCTGent171238.3016938.982020
HOLFIMNivelles177749.3222360.182019
MARTOS GROUP SERVICESJemeppe-sur-Sambre1135818.1711391.9421.902019
STYLIN ARTWijnegem8959013.97631119.5021431963.8527.302019
HAENDLER & NATERMANN BENELUXMaldegem152702766.93-25751.712020
GECOStekene-234075.27-5751.252020
GEVERS ALL WORKSHasselt258885.3441470.930.802020
SOS FAIM - SOS HUNGERBrussel2730114.0088490.001563341.0023.802020
CYPRESSAntwerpen592313.28-75814.432020
ERIC COPPENSRoosdaal135040.0754507.901.202019
GUILLAUMEZulte139476.22-13702.062021
J.R. TRUCKING International ForwardersDeinze-36832.59-1593.632020
ECHANGES COMMERCIAUX ET INDUSTRIELSAnderlecht-59831.501342.652019
L.P. VANDENBERGHOttignies-Louvain-la-Neuve-84484.20-25275.132020
COFACiney-533547.48936.1752582.302019
GEOTRAEtterbeek88006.4823939.033.502019
SPORTMODEVillers-la-Ville454213.0425544.342.202019
DAM-ART-COSint-Martens-Latem36225.5615212.302020
TOURISME MARKETING SERVICESBrussel24214.75-8534.492019
ETS VERGELS E.Lasne27307.24-24016.702019
TransfilcoFosses-la-Ville2020774.06-602945.9913.402020
TEDHER INVESTMENTSCourt-Saint-Etienne102746.2633690.382.002019
VOSSIMMOOudenaarde294642.47239479.952020
MACUNABrussel18164.000.002020
TRADE GROUP INTERNATIONALGent181221.26-181715.062019
HEMAGMouscron4656318.84-25411.056.302020
NUMAC ASTRAWaasmunster26685.498249.272019
HORSE CAREAlken100542.0846235.472019
EXGESTIMLa Hulpe180511.8813970.832019
R - IMMODiest148883.791846.582019
EQUIFUNDWaterloo370569.40558976.402019
DGB PLANETElsene128211.47-10572.462019
JOHN REARDONOudenaarde201426.0919613.432019
LD projectsSint-Truiden208657.32-2974.742020
IOLTAA INTERNATIONALBrussel-137340.52-23922.240.602019
Ad Hoc assistanceLa Hulpe23624.30-4209.392019
ASSOCIATED WEAVERS INTERNATIONAL N.V.Ronse39440664.10-299052.114846787.437.802020
ALIMODrogenbos106163.7688338.10513000.002019
2PARFINDeerlijk131301.02-2404.232020
ICAREAnderlecht129999.5518686.162019
LinkInvestRumst58984.00-29471.002020
DE KEUSTER-NEESHoogstraten143460.05255436.442019
OMEXPERTBrussel-2547.85603.942019
DT INVESTWaregem3836922.22197527.832020
LESS ET FILSEcaussinnes66024.003393.002020
BARTER TRADING AND DEVELOPMENT COMPANY INTERNATIONALSchaarbeek110056.18-1293.402019
continental brokersKnokke-Heist265177.63-7270.832020
LA BRAINOISE DE L'ENGINEERING ET DU DEVELOPPEMENTBraine-le-Comte3186748.29-58446.892020
Generale InvesteringsmaatschappijSchilde99058.44-139.582019
TRASSEvere-11331.49359.782017
JEAN-FRANCOIS JACQUESWaterloo1524201.77-34715.852019
ADVIESKANTOOR VAN GILS EN WARTELSchelle151.81-380401.062019
EURO AFSLUITINGENIzegem181656.6597609.582020
MICRON SEPARATIONS (Europe)Ukkel-205440.63237086.932018
MICHEL AUBRYSint-Agatha-Berchem123960.407536.102020
BUBBLE GUMLille164818.00-6604.002017
LSMDeerlijk158373.72264479.152020
THINK PLUS INTERNATIONALAntwerpen-7015.91-3002.982020
COMINTRADERixensart-28772.00-5462.002019
Immo ComfortGent101505.973894.802019
DIAMOND CLEANING PRODUCTSMalle362354.1740649.160.502020
VANCLEAN CHEMICALSZulte110846.30723.752020
LA PORTE DE PANTINChâtelet15555.6719065.0486989.102019
LOGEFIRamillies190833.007514.002020
A. ARCHIDUCBrussel204539.5124040.582019
LUCKYOUOrp-Jauche70914.023065.961.702019
IM-XSchilde919301.98-174796.461.002019
VERTIGOKnokke-Heist16078.00-20271.006997.002020
SOBELTRADELasne21277.551171.312019
Brussels International Cash and Carry CenterBrussel582876.00-3142.002020
ATLAS REIZENWaregem527422.0077.2812.902020
MARCO POLO CONSULTANCYMenen31351.187732.362019
OMNIUM SALESSint-Pieters-Woluwe9011.00-621.002018
SOPRODISWaterloo-148075.694100.851.802019
AGC GLASS EUROPE SALESOttignies-Louvain-la-Neuve1019734.2942467.81730845928.721.902020
OUI GROUP BELGIUMWaterloo-47719.23-4590.502020
ARMOR INTERNATIONALWaterloo-1850285.49-6654.302020
EUROPEAN SERVICE NETWORKBrussel1622246.341198852.8412186723.3335.402020
VANMARCKE - FOULON - GHESQUIEREWevelgem2613557.61136538.1633.702019
T'SAS I.Flobecq961936.45-13365.592019
J.G.S. DISTRIBUTIONRixensart27876.7023622.612019
COULEUR DU TEMPSWaterloo-104767.32812.462020
CHINALINK-SINO-BELGIAN CONSULTANCY AND CORPORATIONGent48835.008188.002019
LE BRUSSELS GROUPWatermaal-Bosvoorde-47296.613439.203.802020
HANDELSMAATSCHAPPIJ WILLY DEWEERDTDilbeek657118.90276120.924.002020
PATISSERIE ALSACIENNE BLOCHDestelbergen127313.73108092.5614.702019
INTERACTIONWavre4302.737.372020
TRACOMABrussel63435.7312098.112019
MEDISERVSint-Katelijne-Waver110161.37-58300.822019
JACRIMALasne506250.86-2736.825.202019
ANTWERP TRADING AGENCYAntwerpen-247888.2816396.922020
TIMECOKortrijk199017.4310039.242020
MANAGEMENT EXPERTS TEAMChaudfontaine93211.25-25103.202019
FOMINVESTUkkel16968124.38-713872.802415533.797.002019
PRECISIONHasselt-73055.456168.482020
M.C.G.Wijnegem403443.7341721.692020
SOREACOMWavre3173.32-1663.712017
DELTA EUROPE INDUSTRYUkkel-139044.16-1470.302019
HERAHouyet64883.548268.132020
STEDHOWORKSLochristi-85683.10-510.752019
LUDO DELTOURLangemark-Poelkapelle1666290.1034100.052018
IMMO BOUILLONPaliseul157567.004015.002019
A.T. TradingWervik152947.742609.732020
MIMOTEXAnzegem3631767.19607316.861.802020
COMPUTER MARKETING SERVICES BENELUXChaumont-Gistoux-27059.00-7100.00288955.002019
BVA ConsultingElsene-220475.87-64291.632.302019
VERCRUYSSE LUC EN PARTNERSKnokke-Heist828435.2481156.812020
VirumaAntwerpen186041.25-18474.112019
NORDISCharleroi256059.008989.002019
ITALIAN FASHION AGENCIESBrasschaat-8444.522887.482019
ECOFINLiège24459.00-866.002020
HEXPOL COMPOUNDINGEupen44684778.472006545.9029187614.2856.702019
ASSOGESTSivry-Rance18703.00188.0026634.002019
NIÑOSMerelbeke-11930.18-17363.342019
AHTCOWelkenraedt2950919.002680947.002.502019
KAJONIVeurne1450133.92100735.452019
XPAND PROJECTSBeringen144662.72383.741.002019
TAVERNE DE EEKHOORNLede25659.227304.482019
SANI - CHAUFFWingene23006.48-11514.741.002020
FILIP SYNHAEVEWaregem211987.953492.322020
GREYSON-PAQUETLasne132.0070445.002019
ANTWERPSE MAATSCHAPPIJ VOOR IMMOBILIEN-BEHEERAntwerpen83608.422017.982019
RDS ELECTRONICSHarelbeke1411566.16300822.2816.002020
MALMEDY SUPER WASHVerviers-55693.64-10302.993.002019
DECKERS INTERNATIONAL TECHNOLOGY IN MEDECINEHamoir83715.1636424.792019
Auric Trading CompanyAntwerpen92432.973787.930.802020
FLEURBAEY & PARTNERSBrugge1243423.21115179.252020
SAP INTERNATIONAL CORPORATIONZoersel1078500.67144196.572.802020
SOUND & MUSIC BY BMDAalter36687.484400.122019
BELIMPEXLonderzeel24614.911478.722019
ZAKENKANTOOR WINDMOLDERS - VANDERSMISSENHasselt701563.8331423.611.002020
INVEBEGent148450.48-599.042018
STYLEXBrussel5713.49-10565.582018
FIGESIMChaumont-Gistoux-20237.64-9154.762019
MODULOIDChaumont-Gistoux-48602.942520.802021
FIMEVA TRADINGWielsbeke3171187.001117206.002019
JUMAGUkkel261157.113624.7248329.662020
BRILLIANT TORCHAntwerpen85501.74-5814.762020
DanferSint-Genesius-Rode-77876.76-155.672016
E.P.I. INTERNATIONALAntwerpen23293.76-36747.5913012665.852018
F. EN G. STOCKMANSAntwerpen69735.1361591.642019
E.D. EUROPESint-Gillis-Waas-5848.06-17846.6410.602017
LUPANBrugge262459.50163802.7817.102019
BRIFFAERTSAarschot788830.5317840.012020
DOMIVALKortrijk687350.19403424.71101900.002019
CARLEE INTERNATIONAL SUPPLIERSLedegem379720.265878.172019
KINGWOODWaregem213534.003550.003.802019
QUA3Kortemark144308.2514962.042019
BELGOFLORKortrijk-7168022.75-24785.482019
VANDEMEULEBROUCKEAnzegem182807.242459.442018
GENERAL CONSULTING AND IMPORT SERVICESPittem112322.02921.062021
COMASNamur-100485.63-136141.281.002016
CLYVANMerchtem300794.16-24323.192020
NOVABITAHouffalize105854.80-39959.182019
SPORT EN SPELNinove92568.57-9503.953.002020
MINERVA INTERNATIONALWaterloo65958.002067.002018
POINT D'APPUICharleroi10654.00-561.002019
PNEUVANO WESTRoeselare87538.941055.442019
JOVALKortrijk524457.66-279400.212019
EUROVENTESGembloux-2622689.36-2054133.725477898.8537.602019
D.S. ENTREPRISESTervuren9280.00-1176.002020
ELMO S.C.Malmedy18031.82196.802019
FIMADEBMerelbeke6005980.6193535.522020
SOCIETE BRAINOISE D'INVESTISSEMENTSBraine-l'Alleud197618.007596.000.702020
ISIM-SPLZwevegem-198757.20-1903.892020
GLOBAL BLUE BELGIUMZaventem2152229.94651121.224628420.139.002020
VIDEOFAC EUROPEAN TRAINING GROUPCharleroi40839.007688.002020
Condor International LtdVorselaar140735.51-12854.202020
TECUODWaterloo17472.22-9160.342019
BATICOBeernem-177334.59-15171.892019
GESLOTHam-sur-Heure-Nalinnes635011.96-42443.742019
Y. SERVICESWatermaal-Bosvoorde42115.66-19506.222020
CRM14De Pinte-880.784622.482020
KINETICSAntwerpen170156.7513581.912020
CARHU - INVESTRotselaar3851616.22199589.822019
Tegelbedrijf StrubbeIchtegem215930.3311716.9616.302019
Immobiliën Verschueren AndréOudenaarde115385.19-62742.060.702019
D.D.V.Poperinge273566.922774.402020
Mc Coy en PartnersAntwerpen946.76-1802.812017
D.B.C.T.Genappe-176112.00-33814.002019
IMAGEXVilvoorde2258948.0833004.541.002020
NAVEX ELEKTROWommelgem132421.2341034.591.602020
A.B. COMEXNandrin244026.17-35305.812019
NAPA CONTINENTALAntwerpen-212668.52-40560.380.602019
C.B.Ardooie1417231.29-82961.5712.702020
IN PACKAarschot22159.72406.872019
B.J. TRADINGElsene962209.00925826.0025148932.002020
A.M.G.Vorst446021.30-2448.082018
SOCIETE DE COORDINATION ET D'ORGANISATIONMons326311.328726.002019
C. IMMOWemmel175667.7732210.690.502019
SKUNS ASSOCIATEDWaterloo2133.45332.312019
FUNSTYLESint-Genesius-Rode110418.0017830.000.302019
GUY MYLENE MODESprimont263553.47127392.333.002019
C.M.D.Ukkel48543.72-32469.21201989.882.802019
CARDON LOGISTIQUETournai225565.55-65127.1717258210.63139.802019
ACTUAL INVESTGrimbergen9753492.87417441.121.002019
LA PREVOYANCE FUNERAIREUkkel41368.626783.743.602020
CONTINENTAL EXPRESSDison-54836.15-41762.751.502019
VISTA TRADE FINANCE AND SERVICESUkkel1241480.37-240806.414222753.952.002019
UNION and CONFEDERATE - TradeWaterloo-38925.38-5536.122019
BELGIAN INTERNATIONAL REPRESENTATIVE OFFICESint-Martens-Latem48743.590.502019
LocotransWaterloo62632.804705.551.802018
VERMAUTWaregem741384.7723322.352020
BUREAU WARNIERLasne86067.0015762.002019
BEAUMONTGROUPFroidchapelle803090.36159742.635.702019
Brodahl-TradingRonse129866.001451.002019
FILINGVerviers-23059.25-8598.592019
REX-IMPORT-EXPORTVeurne-18975.06-41961.821.502020
CAMCOOudergem47030.7816416.592019
FRECOHarelbeke264358.8791348.032020
IMAGES-DIMENSIONSLiège167370.02-1472.542020
STEEBELHarelbeke415122.017929.542019
I.T.S. INTERNATIONAL TRADES & SERVICESNamur9861854.003887743.0067494868.0018.402019
MICHIELSEN@WORKBrasschaat7496.40-12328.36129643.551.702020
PASSIM GROUPSchoten429875.2065917.202018
MAERTENSAlveringem463133.7863070.632020
B.S.P.Ternat183599.8260281.882019
DICTEE CENTER - STENORETTE SERVICESint-Gillis (bij-Brussel)158989.0028277.001000331.003.802019
M & FBrugge1278574.27249067.225.402019
CAMELEONElsene3484163.00112288.000.202019
ADVIESBUREAU LUC DEMEESTERKortrijk18578.13-6838.742019
HET LOOIOudenaarde-239377.00-6087.002020
GENTEC BENELUXNivelles252546.00347011.951.302020
EuroBusinessMouscron46081.215599.952019
VAN GERWEN DIRKHove81317.47-42337.482020
OBELISSchaarbeek-175732.18-158373.1240.702019
DATA CONSULT FREEWetteren-40317.28-24702.312019
MALIEBIEAntwerpen441526.9942854.514.002019
EDGEWORKSAntwerpen2294776.10545960.522020
BUILDINGGent1043919.40-191850.782020
DE ENGELZandhoven365953.7943731.1028.202019
I &CM IMMOSint-Genesius-Rode314774.82152516.802019
MARKETING AND MANAGEMENT FOR GROWTH (M.M.G.)-EUROPERixensart156022.81-9838.202019
ESTIENOSint-Martens-Latem703623.62318937.402020
RABCO MARKETING INTERNATIONALUkkel111629.96-65976.442.002018
BEST2PRINTWesterlo67944.005159.002019
JOBECAArdooie451521.71200522.512020
PACONBrugge316126.6764553.732019
FORMINCOBrussel-23822.90-6808.132020
SILVER TREE INT.Ukkel18778.103148.5852195.712019
KAMISMont-Saint-Guibert-89442.00-5523.002017
LEMONSint-Pieters-Leeuw4473.003508.002020
DE MARTELAARBerlare301625.6418988.262020
DATYBOKampenhout31613.203417.612019
AGENCE COMMERCIALE EUROPEENNEElsene30819.00-4427.0057512.002019
HOLIVEROudenaarde956453.1836401.272020
UNASTRA AUTOMOTIVEMerksplas-35261.00-11322.002019
EUROPEAN AND AFRICAN SOCIETY OF INVESTMENT AND EXPORTAntwerpen142795.009823.002019
LYRAMAElsene2222198.69121765.482020
CHANNELSBrasschaat210866.76-33949.7326858.332019
PRO SALESAntwerpen24808.0017976.002020
VENDIPLUSMerksplas191624.1531560.41141755.242020
MICRONISERCharleroi127027.474560.012020
NEHEMA BUSINESSAnderlecht-851.482585.93867.772019
AVIMEXElsene219021.73-16818.701.002019
TGMZoersel60023.7241476.672019
Tuthill Europe HoldingWatermaal-Bosvoorde19110323.45310858.731.002019
A.M.V. INTERNATIONALWevelgem33640.00-5118.952019
V en K BEHEERKortessem263981.1610355.452020
WYFFELS SERVICESDeinze44368.92-9257.322020
QUASIAsse-31346.489968.142019
P.G.R. PartnersGrimbergen236200.7264456.692.002020
SOLFINSint-Pieters-Woluwe65072.5616779.282020
IMFRACODe Haan-90286.26-238005.152020
DEVERKAIzegem272234.387424.972019
PAFINIFlorennes-71337.62-4960.132020
M.D.M. AND AWaterloo-8479.88-8320.732019
A. SERVICESSchoten-46887.90-5484.922020
MIDDLEGATE EUROPEBrugge2222232.89178115.0213124243.4140.302020
DE BRUGSE DATABANKBrugge254205.006519.005.202019
ARCHITECTENBUREAU DECAESTECKERWevelgem135305.026226.852019
CALLIBRAEtterbeek-78958.01-8591.972019
B.K. INTERNATIONALDiest179312.7271034.351.502020
KIMCODendermonde8441676.32384721.3231529515.5515.302019
QUEEN OF SWANSDilbeek-23792.56-1536.802020
PELPAT INVESTEllezelles198892.886585.242019
SOCOCWaterloo95511.006384.002019
SELF INVEST INTERNATIONALWaterloo1159905.489870.172020
GEMABELAnderlecht17712.63-2082.392019
PRESTIGE CARPETSRonse5494955.30661260.2212820674.6444.802018
UNITRONPoperinge3190863.00598826.0012915405.0020.802019
DEPOVOXHarelbeke5856713.931119191.712020
LES STERNESSint-Gillis (bij-Brussel)-15721.95-212.562020
Etablissements DECOURRIERE S.C.Arlon201618.5527369.501.002019
ROBINSONHerentals4109248.5714308.141.002019
SILIWillebroek-139307.0028607.002020
MARLIEVE CONSULTINGHarelbeke64148.762379.822020
MARLAU CONSULTINGHarelbeke1914064.28-445136.640.502020
BILLIET TRADING COMPANY - B.T.C.Tielt21812887.04152474.822403354.5531.202020
BERN' ARTBrussel37418.46-1383.822019
E.C.O.Elsene105500.7028238.632019
ETNALa Louvière8880.88-4505.134800.002019
WIBELOudergem127720.72-11595.242019
Act in TimeKontich528294.49179998.503.002020
FREJEANBrussel-973868.00-649.002020
ImmovacOostkamp4522376.23264608.65720971.742020
FIRMA ULBAAntwerpen590551.1751711.762019
ESBE INTERNATIONALUkkel5676828.90649660.245.502020
Contiland TradingHoogstraten-75974.27-12593.572020
POLCONSint-Agatha-Berchem-6057.61-1486.512020
D.M.K.Lasne391248.00-14342.002020
MAY FLYZonnebeke86833.0615977.052020
de ValencéWalhain23143.00207.002018
DUYSEStekene216862.7024435.312020
PHILCOKapellen37421.844607.392020
NOTREDAME DIRKIzegem189215.43-18282.842019
MESYCKapellen441387.00465523.0072218.002020
BELGEX SERVICES GROUPLiège102628.4185188.3416105.152020
JEE - CEE INTERNATIONALAssenede13964.4740461.720.802019
ALACO & COSint-Joost-ten-Node-88372.60-48252.462020
DESMEDT PIETIzegem511902.0074772.002019
POLE PROMOTIONSWaterloo71629.8718280.692019
RDWBrussel13451702.95-139891.430.102020
ARCADELRoeselare412407.53159337.622.802020
Marta InternationalNieuwpoort345049.18328343.062020
EOLE S.A .(EOLEMED ET/OU TESTEOL)Ukkel-134770.0030893.002.002019
COMPTOIR DU STORE 2-IMMOFAC SABrussel156493.81-1738.522019
BOX ADVERTISINGChaumont-Gistoux33150.535811.222020
MARKETING and MANAGEMENT CONSULTANTSKnokke-Heist396836.20380422.862020
Rederij Stiphout BelgieLanaken233706.26213235.192020
COMPAGNIE GENERALE DE SERVICESKortrijk4145744.11-134032.272019
SVDS ConsultKnokke-Heist990864.6492736.642019
UNICUM TRADE BOTANICALSLier2449357.00595562.0032.502019
DON'T FORGETCourt-Saint-Etienne208009.0049053.002.902020
PARALLAXTemse10040273.21-431409.222019
IPROSBrussel-1929.00-12131.002019
ROOSENDANSLaarne39897.809162.462019
Mega-CarMachelen (Brab.)82565.005000.002018
PACHELHerentals13591.309151.372019
T - PROMOTIEDilbeek89349.7715288.552020
SCHELDIMMOMerelbeke1319621.7615776.732.002019
HADCOUkkel89736.53-3524.752019
FACOMSint-Niklaas83373.5421949.872018
B. VERHEYENAarschot273616.13-425.562020
LAATS-DUBOISSeneffe40668.209517.342020
DEKOKoksijde430698.74131179.082020
EUROPEAN DISTRIBUTION COMPANYHavelange-36416.25623.917000.002019
VERDUYN EDUARDKortrijk72438.30-98471.722019
Francis VanderhoydonckLeuven2104040.02-949508.132020
KADOCHINEBinche41646.6218042.562019
SONJA LAMBERT & C°Grimbergen-733915.85-17746.602018
LAMADEBBrugge351021.42621.362019
PDV EUROPEGeraardsbergen-282590.004007.002019
GOSTARRanst237312.93-66422.1118.002020
E.T.C.De Haan177577.7818645.548.102020
International Clothing TradeBrussel191418.02-2843.582019
C. POUPEL FINANCE INVESTAnderlecht177402.48413.151.202019
FIN - ARTHarelbeke10822963.30518980.102250239.782.802019
INTERIEUR FRANK EERDEKENSHeusden-Zolder29475.691062.601.802020
AUTOMATION, CHAUFFAGE, SANITAIRESaint-Nicolas112014.1816330.772020
HOLVOETKortrijk591027.97111198.592020
CHRISTIAN GOETHALS en CIEWevelgem879320.8311236.012019
Ets RIBERABrussel-7269.421593.012019
RIMACScherpenheuvel-Zichem892961.43-30839.622019
SYNTONEWavre154954.00-15495.002020
Financement et Commerce MontoisQuaregnon-81341.00-953.002017
ARMIKABerlare4220.995227.942020
M.R.M. WORLD STRATEGYBrussel-91425.00-859.002019
EURO - SUNBrussel1231.95-9507.1713484.802017
OPTIMUM MARKETING SAWaterloo-319906.29-6649.002019
EXPABELUkkel335207.0021277.002019
NEW MEATTielt2646925.63213349.5211.802020
ABINITIORoeselare23228.25-16893.732019
DBMnetHannut88906.6413070.803.102019
BOLAN TRADING and CONSULTINGIzegem43492.964079.622019
VENDUSDe Panne144274.00-152625.0094146.002019
EUROPROUkkel1017591.4036464.222019
VAGOKIWaasmunster830261.68-35427.142019
L. BEUSELINCKOostkamp82155.604500.412020
ID - SOFTLiège31224.4514424.732.502019
KLEIN and COWillebroek41844.32-69570.802019
FOURNITURE - ASSISTANCE - SERVICES - TECNIQUESNivelles93902.00867.002019
JOZEF KLEIN TREATMENTHerent-79257.57-1705.242020
ROBY WEVELGEMWevelgem189490.1427973.663.902019
BRUSSELSPORT SHOPVorst-14075.95-2957.752019
ADDAXWevelgem217618.677883.772019
SUURMONDAntwerpen379872.51-54598.743.902020
INTERNATIONAL BUSINESS DEVELOPMENT SERVICESLochristi675423.4368113.041.602019
't LANDHUYSBocholt110223.8925681.651.002020
JAFFAL EN BROEDERSint-Jans-Molenbeek-14897.9431199.672019
SRG CONSULTWillebroek48678.00495.002019
LORIMORoeselare317631.7914220.782020
CHOICE INTERNATIONALLonderzeel-353838.60130.992020
SCA GRAPHIC PAPER BELGIUMSchaarbeek208228.1614709.242.002020
CONTAINER PROVIDERS INTERNATIONAL BENELUXAntwerpen490842.1367446.512.902020
SOGEBELLiège194348.937599.182020
VINCERERoeselare4487267.551005549.202020
COCCINELLEBrussel89981.0716331.38178381.332020
AMEEUW S. AND CoAnderlecht108183.002574.002019
D.L.C.Sint-Lambrechts-Woluwe269882.4851983.5414.502020
JCV PRODUCTIONSUkkel221457.0034924.002019
KARSAM EUROPEAnderlecht68202.04-55.012019
POLIMPEX - ZwalmZwalm265506.4617317.952019
COMMERCE INTERNATIONAL DE FERQuiévrain1265012.63223152.272781880.9610.002019
C.S.W.Gent53618.892091.370.102019
SV IMMO-CONSTRUCTWavre8159.48-2934.112019
GROUP PLANNING and PROMOTIONGistel-328775.7536363.832019
CASTIGLIONE A3 + A5Gavere204322.57-6685.062020
AGRA - INVESTKruisem573681.03-22987.532016
EXCELLENTDilbeek2969558.9122340.192020
Creative TradingAntwerpen-2006.09-296.802019
CLUSTEOElsene1813800.47-20448.532019
Entreprise T.D.R.Court-Saint-Etienne157240.66-3042.572020
I CRESCENDODe Haan36565.099971.582020
NIFIKAKortrijk6073916.87101667.301.002020
SPORTS - LEADERBrunehaut-34515.45-7910.162019
AGENCE EUROPEENNE DE RELATIONS D'AFFAIRESBrussel-4849.00-508.002020
JAMARSBertrix127353.7318856.154.202019
N.Y.L. INTERNATIONALAntwerpen-84850.88-98498.031.502020
GROUP VERBEKELedegem1757463.2056845.68981883.637.502019
GravitonSchaarbeek34132.0012664.0050262.002020
computer technique & softwareBurdinne90410.179180.242019
SAVICOBeringen10842.00-11919.002019
MERTENS VASTGOEDMelle172182.92-43577.032.902019
Bussiness Contact InternationalMechelen61064.245451.992019
INTERCOMPAntwerpen134252.0712963.662019
TRADE & MARKETING PARTNERSWaregem216773.7625748.972020
THEMIS REAL ESTATE & MANAGEMENTHasselt113933.634389.322019
GECOAnzegem1129975.81-54245.6127.802020
'T HOOGBOSCHPittem173549.14-12944.902020
GRAFICISKortrijk129417.8711272.142019
OPTIEK SORETSint-Pieters-Leeuw22679.176259.461.002019
DUBBEL PUNTAntwerpen-44761.00-15137.272019
INTERIEURLasne182136.0013950.002020
LECTA BENELUXWatermaal-Bosvoorde-3855.31-100180.347.402020
D.B.M.Seneffe-53441.142079.462019
SleeprErpe-Mere-55501.37-15377.022019
D.B.S.Brugge65909.183838.172020
BINNENHUISINRICHTING LEFEVERPoperinge107433.212599.504.002020
NIKE'S HOFZwevegem179267.00156308.012020
DEFOIRDT ERIKBrugge-17000.74-1149.792020
UNITED TRADINGZoersel42764.5742450.18164735.812020
BEER MANAGEMENTSint-Pieters-Woluwe9800004.02203182.44543736.002020
F EN FRetie286395.161314.82279467.762020
ARC BUSINESS SERVICESKontich99227.6222567.752020
BO-VERMOLWevelgem86110.00858.002019
DFDS SeawaysGent10513802.24-61864.2221517019.0633.602020
DISOFFComines-Warneton2977583.02431190.052020
INTERNATIONAL CONSULTING & TRADINGKnokke-Heist628396.25135015.951.002019
ONISNivelles16518.24-80465.195615202.9915.402020
H & S & PartnersWevelgem51785.831494.812019
LMDBLasne-304066.12-16523.072019
F.I.M.Kortrijk252529.16227148.912020
A.H.L. INVESTSint-Lambrechts-Woluwe-1556013.03-1172.092019
L.G.V.Tielt-3620.172021
Tropics CargoKortemark237002.05-7160.616.902020
ESCRIDOHalle138837.1624395.381.302019
Building Technical Assistance ConstructOttignies-Louvain-la-Neuve-3941.90-880.962020
JORAMortsel875287.22-1290.024.502020
PEGASUS TRADING INTERNATIONAL SUPPLY SERVICESOostkamp441515.4227084.582.102019
IMMODEMMenen186509.78-222.642020
MARINE CONSULTANTS RUHLMANNEssen380274.3611018.272017
DE VALKKortemark191661.31-10647.682019
RO - BETongeren1797629.656000.002.002020
STYLE CONCEPTSchaarbeek7744.80-34122.842020
KERKHOVE - WERBROUCKRoeselare172152.5919036.742019
SOETEZonnebeke72063.35-6969.342020
SCOTLAND JACQMettet-91885.4751381.61158705.332019
Traiteur B. VANDENBAUWDrogenbos245565.53-51499.692.502019
V&D HOME CONCEPTSaint-Ghislain1122.12-7805.934490.002020
ADEBOAntwerpen139726.14174226.731.802019
EUROTERMINALMouscron3757871.44-26012.7113059164.9968.202019
LA VISTAAalter488565.28-6020.552020
I - TEKAntwerpen630475.0934348.760.902019
S.C.S. COMPAGNIEKortrijk853832.67-45097.592020
STAFF CONSULTING & COACHINGGeraardsbergen22073.86229691.170.202020
Tomas InternationalTournai89617.81-69537.082019
Globetrade DelucoKortrijk6329015.44644131.2521676685.6125.702019
SOMACKortemark345244.16-5580.36647.272019
PRIME TIMEVilvoorde177872.203271.181.902019
Development International Machine Mécanique de l'eau du froid et de l'airPoperinge5963720.33288968.5425.602020
VAN LAER EN CoBeerse287100.7740143.281.502019
O.P.S.-TECHNICSFrasnes-lez-Anvaing169585.70131059.218.802019
SOHENCOSilly41252.695122.100.502019
VERCONSULTKeerbergen120241.00-5242.002020
DON'T FORGET - COMMEMORATIVE DATEVorst40055.94-3532.51139259.172019
AVIEXSint-Agatha-Berchem146748.008675.002019
Two4TwoWatermaal-Bosvoorde65986.65-3691.492020
SAMANKnokke-Heist346787.541151.222020
ALPHACOMUkkel-205299.35-14521.662020
VANDORMAELKontich689597.6198695.200.102019
PALUCIAHerselt1437307.4068564.172020
PERIMMO TECHNICSAndenne-37088.3522205.072019
ETS FR. BEAUPAINBraine-l'Alleud171039.52143901.571.302019
ABmatCiney552233.95-37462.908752146.1613.202019
OxygenLasne742679.26160847.88236933.302020
BRA - HORAMWemmel443966.6613857.642019
FRAITEURSomme-Leuze685996.9267237.892019
SIMON MANAGEMENTHouffalize1002.092828.782019
HERMEXBrussel-905.5510951.251.002019
FRANCESDurbuy23867.20-759.862020
SYNERGY INFORMATICWavre-20759.70-26138.402020
MARKETING - INVESTMENT - CONSULTINGGanshoren21378.604734.962019
SARTEMA SATheux226962.00-25365.002018
DBC DEALAalst3547.783628.552020
JURESTCharleroi287169.3862886.9018.502019
ARLETHOHannut1911244.00312785.0081978.002019
OOSTENDORPSilly453463.0022378.000.702019
BUSINESS MANAGEMENT CONSULTINGElsene262774.0417659.062020
E.L.I.T.Esneux-10378.59-5413.432019
ABUNDEUkkel-85703.52-11800.912020
RONDOMZele1098343.58358753.442020
OBJET INSOLITEWatermaal-Bosvoorde-216643.6311763.892019
OPTION ENTREPRISESLasne-431734.06-5695.922020
OVERSNESPutte155941.78-4096.792020
CALVANFrasnes-lez-Anvaing24127.009753.0068199.002020
SPACE JAPANElsene-9863.375140.3266755.242019
Cura del CorpoLanaken285919.6517732.672018
RAVESTEYNZedelgem-14867.643263.752019
SFET EuropeEvere373057.00-8591.002019
JANUS DEVELOPMENTAsse-19859.00-37233.002019
NICODELPHQuaregnon289.49-2418.842019
IMELCOUkkel167029.868323.372020
HAPAXAndenne66300.381540.642019
TRADINEXSombreffe1680984.04177668.468.002020
CRAMBER INTERNATIONALSchilde33778.05185.032019
BALENOTurnhout-196352.00-32714.002019
J.J.Ukkel27394.422078.542020
K.I. SYSTEMWavre565570.975591.792019
TOPAASHaaltert-369547.4662989.871.302019
NELLESAntwerpen-46979.08-80054.322018
COPRHAArlon106168.09-27339.645.502019
Schellter Strategy ConsultingGent91443.8121414.462019
INTERNATIONAL PIGEON AUCTIONSTielt148368.864670.812020
VIBECOKraainem11119.51138.002020
LPX LOGISTICSMachelen (Brab.)645537.0245901.482.002020
PACK LINENijlen91739.985630.432020
UniboMalle16059.69-98962.835.602019
ALPHA - COLORFlémalle31246.489402.372019
V.D. InvestKortrijk2276205.4736414.410.102019
G.A.S. INTERNATIONALSint-Lambrechts-Woluwe144062.0018022.002019
Abelco Termographie & InfiltrométrieBrussel131932.4971989.332019
CABINET D'AFFAIRES CLAES ET CREMERLasne136180.0021247.002018
P.L. SALESTremelo23254.92-3303.982019
YELLKortrijk9577.783697.712020
BG CONSULTINGHarelbeke69778.921958.392019
CORAGGIOWesterlo-7841.47540.992018
ALBERT DE VOSZoersel87506.12-22165.192019
AGEXIMMONivelles270441.16-23401.841.002020
CONSERTOWaterloo60557.0020756.002019
ROSHIWaregem4340760.9816612.28427084.491.002019
COGEFILCharleroi372979.00-3787.001462.002019
EURO DOMUSSint-Gillis (bij-Brussel)22908.78-46213.231.102020
A.F.G. CONSULTINGGenappe32907.5613537.112019
ROMBIAntwerpen1249831.59-590639.622019
TAXI VERBOVEN VRACHTWommelgem782823.3311851.3834.402020
BERCOTEXAnzegem217157.50325155.082020
PIRSON INTERNATIONALSeraing15610010.742184.702019
H.H.H. et CoWatermaal-Bosvoorde185127.3522322.882020
CHINA'S NATUREWaregem190148.565667.000.602019
FLEXO PACKAntwerpen33807.12-2220.452020
SURPLUSHolsbeek234892.925582.792018
The Louisville Trading CompanyElsene10250.00-21.002019
ADRIMAX INVESTPerwez206167.0023037.001.902020
WING INTERNATIONALHerent331384.76135015.032020
PROMARMOL BENELUXBrugge-32455.00-3188.002020
COSENUOVELasne172931.0079209.002019
DOMINOZele84716.97-5567.242020
SUPER MUSICIngelmunster1161311.85-55097.339.002020
CREATECHGanshoren99435.439615.372020
IMMO GILLISSchilde454839.155414.512019
MERTENSAntwerpen38828.00591.002019
VOORZANGERHerzele53070.452459.782020
CREBOWavre88750.8215.982020
Immo kantoor Ivo Christoffels en CoLanaken33126.27-1611.002019
BRUSSELS BROKING AND SERVICESKoekelberg63056.00-13776.008285.002019
GTL TRANSPORTDendermonde197384.685243.952.002020
Benny FajwlewiczSint-Jans-Molenbeek71676.0032366.002019
D EN D FOODKortrijk84045.541002.242020
VANSLAMBROUCK - DESMETZedelgem32287.76-553.732019
JACOB COMPANYKortrijk22819.30-667439.9213.502020
JUMPSUkkel232613.3238009.971.002019
ARCOMAnderlecht901.021853.384198.002019
TRACER ET IMAGETervuren40106.0663.49185483.902020
AQUA - S.I.I.C.Chastre-6558.85-10206.412019
A.I.S.Tielt-24475.47-3411.442019
CHEMALEX BELGIUMMortsel212767.03520.201.002020
MOCTEZUMABornem47514.25-16589.722019
ECU-LOGISTICSAntwerpen392989.20-17968.552019
PARK INFOLeuven122559.158870.332020
ALDESHasselt438237.76112857.252020
GO TOHam-sur-Heure-Nalinnes1435639.87-77509.626.102019
CROSS-BORDER SOLUTIONSLeuven33609.6844510.782020
HET GEWADZwevegem116173.001664.0045565.002019
PNR BeneluxDilbeek25509.779103.782.002019
BARIMEXOudenaarde33994.113441.292020
JUNIM - HANDELMAATSCHAPPIJHasselt756952.3747210.530.102019
DE KOOKPLANEETHasselt65812.24121787.095.802019
CHROMA.BEElsene3794.00-6264.002019
CORBIUkkel-1561.00-7672.002019
SOCOMINFOCharleroi60287.9416214.252020
SABAPittem127478.963477.8712.902016
ATTACHMENT TECHNOLOGY INTERNATIONALDentergem-205203.28100270.877.802020
ETJ PRINTING SERVICEDendermonde29029.29816.892020
J.L.T. 92Zemst1084982.43140032.241.002019
CARVELCourcelles667265.58-59393.721.002019
Johny DeclercqDentergem78792.37-15220.442020
ENGELAntwerpen-668055.49-55204.252019
MULTI DISTRIBUTION SERVICESZwevegem53482.51-691.742019
PASCOLasne8263007.771014664.531.502019
TRAVEL MARKETING SERVICESMechelen-67519.06-20085.172019
PalmerWemmel-1110467.34-144087.531.902019
Velda Cable TechnicsRonse897617.43119257.063.802020
D.W.S.Zwevegem-4810.91757.042020
DISCOVERY AIRCRAFT PARTSLievegem49213.692618.992019
JORIKO INVESTMoorslede-1111935.476621.922019
EQUIMOLINODeinze512376.6063567.103.002020
Chantal SchapendonkOpwijk189161.5337387.242019
VICAJARoeselare6708762.60141803.066.002019
PROGRESSAntwerpen6944092.09-4394497.280.302019
BERVALAntwerpen146014.9220942.342017
GENERAL REPAIR CENTERAalst188934.313551.622019
P.D.P.Genk145661.457976.302019
Veilinghuis MelaseKasterlee85883.2329526.811.502020
TWYBLONieuwpoort-179068.57-109069.441.002017
Nialchi TradingEvergem549849.12-72011.502019
COGETOURAnhée-258197.078373.182019
IDECTrooz-1414.60-3857.512016
VEVAKOMoerbeke (Waas)777341.0011941.001141711.002020
V.P.O.Sint-Gillis-Waas-5482.007652.0058750.002019
TIVANISchilde40720.4213887.392019
IMMO - SYLASprimont594347.005978.002020
BETRACODeinze2617552.9158236.025.002019
BIMEXCOWetteren413171.114515.922019
ACCES DIRECTGembloux115037.0121648.962020
ATOMAntwerpen4388266.971637713.212019
INTER POLESPhilippeville83569.004985.002019
CHARLE INDUSTRIESKortrijk1307084.69-405918.351.502019
RIVILiège530220.64-2007.922020
GSD InvestsMouscron785244.6349868.502020
T.I.S.Sint-Pieters-Leeuw21368.741639.932019
INTRADE BELGIUMSchaarbeek55639.92-6361.5391603.802019
DJUCIDEAalst20090.31-10377.522020
WINE & FOOD CONSULTINGDiksmuide-10595.97-9817.202020
NETWORK and SERVICEArendonk24096.06-1148.842019
AL' CONTIDeinze-526.9211416.302020
BALTIKAWavre13106.325617.682020
APNISLeopoldsburg131841.29327.452019
DHEGA - TRADEZwevegem6182501.21427319.181.902020
NOFERACAssesse266478.0425462.281.002020
HAMILIUS en PARTNERSGistel144754.41-14618.832020
SUMACO BEHEERLummen7601366.58811240.800.802019
THERMO TRAFFIC TRADEAalter-40828.46-77413.762.102019
CosignDiest2892050.61133713.598.002019
BAJA COMPANYBrugge-169703.00-544.0016056.002019
GAGA MEDIAKnokke-Heist440595.5383645.622019
PAK BELGE IMPORT - EXPORTJette9075.00-1355.00321006.002019
GROUP BLOMMAERTHorebeke220335.57658.832020
ETABLISSEMENTS J-P. NOELHuy-5250.58-12843.712019
ALTEC INDUSTRIAL IDENTIFICATIONZemst1182275.001047817.0016.702020
IMMO FADETOHerve20792.753155.722019
INDIA PAPA SIERRAAntwerpen-222868.96-16103.142020
LA FERME DES SANGLOCHONSLibramont-Chevigny112994.00-26815.002.802020
PHARMAWORLDVillers-la-Ville349053.61294.9834280.002020
MARC SIMOENSZwalm139349.7426336.542019
PAISAGent102019.39760.542020
GVMAntwerpen41013.7116985.162020
JUNE'S TRADEGerpinnes101713.081027.7941098.332020
SQUARE L SAVorst483576.8514840.312020
CLEANEST DISTRIBUTIONTournai-80666.61-46813.672019
DE BROUWER INVESTKnokke-Heist428309.00140391.002019
LUCVINAGent-82080.006748.002019
SABMAWelkenraedt449578.0361689.2110.002019
OXYGENE + FORESTRYCharleroi-250016.24-6084.022020
ANP ManagementRanst173639.7712925.202020
INTER TRADEFrasnes-lez-Anvaing1678840.7812825.772020
ZAKENKANTOOR BRUNEEL DOMINIQUELendelede115667.5711233.942019
PLAMEXBrugge-3063.00-47921.002.902020
ThecointainerUkkel151194.0015925.002017
MTMHeuvelland-30731.12-2275.572020
MARRERO CONSTRUCTGanshoren116372.0010160.002019
VERCRASTorhout114292.0464062.082019
CONCORD SYSTEMMeise-13734.11-22750.252019
SCHOORHOUTAsse47884.79-5506.642020
UEWENBERGLokeren1067900.09225605.58335134.132020
INTACT MANAGEMENTHerk-de-Stad-737.1323213.742020
E.A.S.Scherpenheuvel-Zichem-17326.4419701.592019
ACCESS PUBLIRumst5532.74334.182019
DIFEXKapelle-op-den-Bos97053.51-6435.562019
CREART et CoCourt-Saint-Etienne68469.3014093.734.502020
AHORANivelles94420.923227.700.802020
F.S. DESIGNRuiselede9817.0115359.932020
KEN MILLS EUROPEIzegem712475.49121797.702020
ALL - PASZwalm-47091.74-26345.092020
MARO RECYCLINGLedegem897991.58140345.093.002019
INFOCHAINKoksijde223221.537834.782019
NOBILIS NORTH STAR BENELUXAntwerpen-84196.00592.005.502019
Trade Zone InternationalKnokke-Heist30615.193056.742019
KREGLINGER EUROPEAntwerpen16934644.251466199.9721446700.8413.002018
ThorisRijkevorsel227425.30-7064.002018
F.H.L.R. MEYSINVESTBrasschaat629129.61-14669.762020
BELEBAElsene88593.7514999.432020
NATVALSint-Joost-ten-Node-3138.954695.522019
Double FacePelt58111.3819686.902019
MARIBAUSchilde3667.36-12668.762019
PACKAGING SERVICE CENTERHamont-Achel146452.84-59390.073.102020
BECAFIREDe Panne-106939.879545.722020
PETE'S PROMOTIONSKluisbergen-151029.9628880.532019
PARCOURSUkkel8799.62-743.772019
TRAMOS INTERNATIONALAffligem-1840890.63-106881.731.002019
SPEKTROLonderzeel86000.73-9153.922020
ELZENWALLEIeper42439816.02254686.134.402019
A.C.C.E.S.S.Herentals302331.9528054.612020
Société d'Investissement du Bassin liégeoisLiège5712042.88-34448.4219098.972020
NICOFOODMeise227618.7630546.830.402019
Marketing, Sales & DistributionBonheiden63054.07-1170.202019
COTE COUR - COTE JARDINMettet20404.82-12861.492019
EURASIA ENTERPRISEDestelbergen176066.34175151.202019
CLAUDE PAGGENVisé712171.00120428.001.002019
VIA GroupMachelen (Brab.)508253.72425422.6310595417.404.802019
REGINA B.Leuven314468.00117775.002020
DENNEDUINKnokke-Heist4287383.2479342.932020
MARANIDeinze12946.0010385.002020
OFFIDISOverijse-22152.17-38256.472018
CHAUMONT TRADINGSint-Lambrechts-Woluwe1853513.34152593.002020
CONSULTANT PARTNERSRonse2182358.72367102.962.502020
SINOYHaaltert39900.79-4232.672019
C and D INVESTMENT PARTNERSEvere-106484.49-6494.582019
TRAVELCONSULTINGKortrijk230102.5121794.085.602019
MC Investment & Business DevelopmentWaregem-11615.19-2054164.252020
SEMSRoeselare165421.50482223.172019
BITANICKAPutte161316.948690.832019
Appelboom AuctionsAartselaar-3507.22-81482.002019
LunaHoeilaart361595.3943052.564.502020
NOORDERHOUTDeinze222833.00174.002019
TECHNIPROBever795451.11270182.19581211.570.602020
OTHELLOLasne98402.1578538.142020
MASAMOWuustwezel5855171.94271590.792019
SOCIETE D'INVESTISSEMENT POUR L'AFRIQUEUkkel56103.14-3525.852019
PAUL JANSSENSElsene156976.5730625.544.602020
VIBAMAntwerpen124398.628105.592020
HEVICOBoechout61667.1314565.602020
TRUSTONUSMol64091.004554.002020
AGYCOGeel-53456.58-77698.682019
COVADIS INTERNATIONALEtterbeek-42488.009276.00103577.002020
SOGECHEMBrussel1314721.71117862.592019
MD MEUBELENZwevegem-242060.55-24477.442020
AGEVKruisem251589.79-15290.052019
EHCSMechelen36654.3521149.702020
JOVANIRoeselare-93749.613772.432019
CAYMBEHasselt921299.18325511.802019
SERVINFOLiège25743.921.642019
ADTENSIONLokeren9068.551795.021.002019
BELPOL INTERNATIONALEvere69925.12111.23441498.841.002020
P EN L SERVICESKontich179261.2722222.752019
PHONHYGIENEElsene140266.3350821.630.502019
RDPFontaine-l'Evêque17794.56-21322.662019
COHN RENEVorst23288.2211199.652020
OLEGWaterloo25172.9312386.782019
ISABELLE ET DANIELOupeye-7714.46-19419.072019
CERESSint-Laureins708539.6143605.552019
HOME SHOPPING SERVICE BELGIQUEBrussel-54779.73-217305.295202025.472019
ADMINISTRATIEKANTOOR D.C.Heist-op-den-Berg73762.2813881.631.602019
GOSSE.22Charleroi51057.88-3497.142020
DYNAMIC SERVICEAntwerpen229850.8855931.504.302019
TOMEquipmentsWalcourt190050.07-6408.052020
C.H.A.R.L.SOLUTIONSLiège233346.52104977.390.402020
PLUS - VALUEEtterbeek-92698.37-4304.222019
DE KIMPE-COOLDendermonde7233933.17211125.6224097514.7712.002020
M.S.D.Brugge1622604.61135712.181.802020
RSCONSTRUCTDe Haan91289.0036881.002019
ZAKENKANTOOR PETER BOLSBeerse514893.00-3901.001.002020
DE NORRE GEERTZwalm-160667.00-22866.002020
HAINE SAINT PIERRE TRADINGSint-Pieters-Woluwe-47150.06-8399.852020
CONSOLIDATE MERCHANDISE ASSOCIATESVorst53009.00-3168.000.802018
FACETS COMMUNICATION CONSULTANTSLier55279.404162.502020
S.M. INTERNATIONAL BUSINESSAnderlecht2277.79-525.382019
TAGESTECHLa Louvière14137.385555.1917002.762019
B.H.D.Montigny-le-Tilleul28562.009015.002020
ATEMPORELUkkel29216.00-19993.002020
SOCCIMSoignies3277866.52183319.62496800.002019
PROFEXUkkel191902.9130775.702019
BELVIETWevelgem2607417.68147119.43660613.020.502020
TRIMEXStabroek113366.9716455.492020
NO LIMITSLille504639.4113554.072020
Imbrechts Service OfficeBrecht55186.525223.2086102.892019
NICHE TRADINGAntwerpen442221.00-269601.005271202.002.002018
1 - EENKalmthout-13275.16-14860.202019
TamTeCoHeuvelland46271.002717.252020
ETS RAMAUTQuaregnon1274317.86232217.662019
FRANCOISHasselt12863.404136.802019
J.M.G. DISTRIBUTIONZaventem24.73-267.542019
P.M.F. CONSULTINGDilbeek240200.9427115.112016
ALFINEXGent-2201.61-3120.152019
CAPATournai94.003225.00145865.002019
JPH FASHIONKeerbergen63021.1823700.162020
TRAVAIL MECANIQUE DU PAPIERSint-Pieters-Leeuw25130.158827.932019
PYRRHIC MARKETING AND TRADINGSint-Agatha-Berchem-40879.434621.022017
EURO CLUBSERVICESSchoten87126.2738580.712019
MERCURIUS SCHEEPVAART BELGIUMLokeren3096384.281304.732020
DE MEESTERAntwerpen2166186.27796890.281.902019
DUBUISCourt-Saint-Etienne18059.09-2685.402020
LANCELLE CONSULTSint-Genesius-Rode18243.41-2412.212019
NOBILESBrecht124328.59-3623.422020
ADVICEBrugge124754.866564.772020
D.D.C.Bierbeek4067263.67107290.082020
GEALBrugge2081094.18374817.945.702020
T.M.T. PARTNERBrussel137480.0012039.0028.302019
SICKruisem44641.363642.182020
GAUTAM JEWELSZaventem28999.057254.782019
EDITIONS DU VENDREDIQuaregnon-251567.013195.3199582.692.802019
VAN AERT WORLDWIDE TRADINGHoogstraten-537971.98-1741.522018
GENABOKortrijk60133.8933579.581.002019
RAYAN PRODUCTS GROUPAntwerpen414333.3532631.692020
FEVACOMRonse3821653.16185421.144.802020
SEMALINLedegem658551.21234662.322020
C.S.L. MANAGEMENTGenk210429.0018428.002019
ReftronicPoperinge84197.15136.032020
De RegenboogWaregem84244.731585.692019
LINGE LOVETurnhout335990.01766.992020
ICOPAZaventem-345245.847760.322020
BELGIUM PREMIER GROUPBegijnendijk143065.6619620.802020
CODELAns17851.03-597.812019
EFFICIENCY COACHINGBrussel252327.87291.012019
CASIER TRADINGIzegem2127806.251672759.632020
GATES INTERNATIONALAntwerpen-127577.13-4244.352019
SHP SERVICESKnokke-Heist724155.3673851.113.202020
GEM CONSULTJette-5833.8616020.622019
VAN HOOYDONCK GINOWuustwezel22333.156317.862019
TATCHKAElsene-53890.00-23749.002019
DE KRUISEIKMenen20627499.48248963.832020
IBERISKnokke-Heist-17736.114335.842019
MERLEVEDE PIETWielsbeke60497.003195.002018
W.T.A.Kampenhout443450.6425749.512020
BLUE OCEAN CONSULTINGKontich180541.32-21097.162020
WILLEKENSRoeselare21212.09-939.952020
SUNSHINE BELGIUMAntwerpen96688.56-319.462019
D-MANAGEMENTHarelbeke824038.181096.202019
WATSON - MARLOWGent79707.561536724.923.302020
TOTEMOuffet35208.402756.202019
PRIMAPHOTUkkel-6904513.7623274.662020
To the point productionIttre14701.43-1141.572020
BUYCK HANSKortrijk84674.914651.234.002019
NAJJARSint-Joost-ten-Node-1344.39-4119.132019
DE MEERVALWachtebeke27709.005202.002019
RESEDAMeise-364619.64-127442.832019
IBELCASint-Lambrechts-Woluwe428940.0046248.002019
LE MARCATINDurbuy-152195.0714535.722018
HUNTER COMPANYAntwerpen-204541.006055.00273783.002019
IMOFINKortrijk284011.0922560.272019
VEVAMARHeuvelland336864.21-4949.112019
ADVISE SUPPORT TRAINING PROJECTSOverijse100656.009473.002020
Roxtec BelgiumGent694149.3556699.537.602020
SOFINPACHam-sur-Heure-Nalinnes1702213.0034610.00138277.002020
GENOSKortrijk420811.9658819.432019
OLIMAXLasne-315932.234374.402019
GRS CONSULTINGElsene-99877.60-10803.6022191.782018
MARKETING COMPANY FOR STORAGEWavre29034.55-2035.062019
Emmery FireMalle-117251.9436027.378.102020
BRANDSPLUS GROUPDendermonde3269645.141000376.641.002020
C²-M² pour Consultant-Conception-Montage-MaintenanceManage-8617.00-13659.001.002019
M.C. PROLOGCharleroi34471.391351.272016
Michel ALLAEYSRoeselare435951.72149235.071.002020
GROEP DEPAUWKortrijk12016.30881.912020
PETRoleumprodukten Andy VERmeerschPoperinge271249.6829654.851.602020
O.S.M.Grobbendonk-14431.22-9.802019
P.J. Redouté VinsLa Hulpe200723.0012948.00371051.002019
V.D.S. & CoOostkamp1240889.72134408.392020
ONDULAMVilvoorde1186974.00229778.021.502020
C.O.W.Gent95417.2418510.642019
Deuren DefoortKortrijk652311.9039139.856.102019
ALL REVISION EN COATING SERVICESAntwerpen414991.8079191.640.202019
SABRE BelgiumEtterbeek661759.6335506.792.402019
FKS TRADINGTorhout1016629.44273378.157.102019
LA PINTADINEBrussel4739.009996.001.502019
ParmentierMenen575860.69448103.402020
CLEAN BRUSSELS SERVICESBrussel33520.002183.002020
INTERMEDIASAnderlecht39043.4214470.592019
VALAREStabroek401232.7722412.990.302020
BAECKEBeveren807282.6948031.954.002020
AGEDAWavre-1164000.39-43879.442019
GA-LibertyBraine-le-Comte182985.37146812.132019
ENTREXOudsbergen166834.391227.362020
BARCONBrasschaat5717.18797.012020
JIMMY TRADING INTERNATIONALVorselaar21041.577120.802019
COMME CHEZ TOITAnderlecht59186.9111633.1751020.032020
DDF-MOTORSOostkamp228577.8637801.612019
CERVUSSchilde283489.1640568.942020
B.S.O.Lasne40008.834394.832019
J.D.L.Sint-Agatha-Berchem14291.0037519.002020
WASSYSEtterbeek78973.0618428.222019
DD INVEST & MANAGEMENT CompanyKnokke-Heist814815.80346428.782020
LA WETTERENOISEVorst-125455.08-177620.5521.502019
INTERSTYLE BELGIUMHamme (Vl.)796413.58206822.564.902020
G-PLASTICSBornem26696.02155.532019
LE NARArendonk-37346.2556274.452019
ARTECMOLiège184719.485846.470.802020
SEMPERHoegaarden95909.00-15983.002019
BOSSAERTPoperinge1174576.89-8109.758.802020
IMMOBILIERE DU PONT DU SARTBrugelette201585.07-22718.552020
NAVALBrecht2288051.10123140.982.502020
FUTURE GRAPHICSHasselt86625.2313683.261.002019
EXFOStekene181308.006251.002019
Decock, Moons & C°Oudenaarde-61369.14-70361.502019
R6 AIRSYSLasne137879.6314000.632019
JESERLiège79061.65-940.292019
VANESTEtterbeek89576.953245.452019
T and T TRADINGGrimbergen490469.28-62453.932020
INVE SERVICESDendermonde2181035.9640611.382019
F.B.Antwerpen322850.8443473.372020
KIMON - INVESTLanaken2864864.74-20988.332020
BELLIKONBeveren216945.619535.512019
BORCOHasselt-25429.901067.092017
MARCHALZoersel308728.91-2220.622020
JANARBISRoeselare251450.6612933.922019
GERONIMMOArlon47206.68-14035.002019
PRIMERA PROCESSINGBrugge327194.20-5874.620.102020
MEDTECHSchilde71287.5753919.892019
MECATRONIXZaventem20054.2995.182020
SKL - INVESTZemst-578015.30-40329.181.802019
MEMOZele1050439.13671596.5224.802020
PIROUETTEWevelgem168910.56-9937.062.602019
HOME STORYWatermaal-Bosvoorde419711.4817572.092020
AB ConsultUkkel124687.001613.00303963.002019
VERMANDER TRADING SERVICESMechelen430104.6110647.552019
W&O SUPPLYKontich113656.50-226288.724.802019
Da Costa en CoAntwerpen-17464.42-9701.402020
ALFAMWevelgem5072649.1425893.912020
FLARUSLier2073238.44390366.604.602019
ODAMZoersel-5895.16-50129.942019
COUVREURAntwerpen18662.8534771.441.002020
Moerland Technical DesignSchilde45904.7518541.062020
D.M.V. MANAGEMENTZoersel477139.4682919.930.902019
QUIWIE PRODUCTIONSLievegem42103.5414571.032019
K.L. INTERNATIONALRixensart-31510.58137.552019
A. AERTSAntwerpen306188.5011313.982020
CONCEPTIONGent217163.00-100912.001.102019
DAVILOU SPRLNamur19370.38222.99202281.382019
DAVILOU BVBANamur19370.38222.99202281.382019
't VELDEKENAalter266240.7735852.342020
C.L.I.C.Frasnes-lez-Anvaing-37098.00-6519.002019
MEDIA-TIMESChaumont-Gistoux315337.2520079.482020
FELINRumst128958.17-12029.122019
ZENOOud-Heverlee2079.7940665.652016
EIKENBLOKGrimbergen944300.3973057.631.302019
SUPPLIES - COMMUNICATIONSAnderlecht-205564.03-27969.432019
OLPLANT HERINVESTSchaarbeek23015.81-1982.632019
ECOMILa Louvière1353843.56-6500.5611.402020
ZAROSOostende-33463.60-7646.742019
I.A.B.Rijkevorsel25483.90-2064.692020
MYKKOSchoten-349324.00247953.000.502020
JACARANDALa Bruyère-48244.59-7880.152019
GROEP BROEKAERT AlainTernat763162.49-724400.373358054.8722.102019
Office de Transport et FiscalitéHam-sur-Heure-Nalinnes-154890.00-36765.002019
HELITOURAnderlecht-38390.00-12236.002019
DE COCKER GEERTMerelbeke3909249.001117060.003.302019
NODYWingene24709.865701.242020
SANI-CITYKoekelberg117434.602631.722020
TEXTIMCOHeist-op-den-Berg-47247.81740.182019
OUALITBrussel10821.71170.65245998.972019
PATRIMONIUM-MAKELAARSLier-32870.407689.632019
CALINOMouscron844925.55400382.67193000.002020
SLOVENIJA GRILLSchoten134094.61103908.342019
JACKBeauvechain3375.08-1732.802019
COSY@TABLETielt7075881.8776425.9316.102020
HERKERWINNINGTongeren5847022.021453605.832019
Crazy Marketing ConceptsMouscron45706.00956.002019
SERVICE LAZARSint-Gillis (bij-Brussel)24709.7128156.712018
SARALUHeers23198.8810714.912019
EUROPEAN CENTRE FOR STRATEGIC ANALYSESEdegem26390.0020117.002020
BELGIAN TREBORO TRADINGBrasschaat164344.6511472.712019
KIMAYCOPerwez53005.00-9053.002019
KEEMORKeerbergen512629.4065043.032020
NEWSENGINEAntwerpen99758.68-2587.622019
PAT PRODUCTIONSLinkebeek-246.195261.992019
CENTRE D'ETUDE FINANCIERE ET IMMOBILIERE DE WATERLOOWaterloo-544752.39-7471.902019
AGRIMASDiksmuide124959.617518.152019
ULACZottegem773865.2742604.032020
NEW TRAILSJette35456.0328176.152019
DIENSTENCHEQUES IN DE KEMPENOud-Turnhout-72827.84-751.342020
COSY LINEMeise10878.002378.002018
EURO INTERSint-Pieters-Woluwe274412.004463.000.702020
Dienstengroep H.-Hartinstituut HeverleeLeuven10593.10-5472.3024.002020
BOPONTOostkamp73561.0020788.002019
BART DEMUYNCKNamur49799.96-4626.262019
SERVTECKontich-153646.4820450.132019
SOGNOSchilde-819048.55-59.722019
SANILUXSint-Gillis-Waas95215.009591.00750038.002019
ETS-ETN HANS TOSSAINTSchaarbeek63398.74-15258.102019
VENDECOOostende374526.0767544.142019
ROOSEN AGENTURENBocholt1409812.91504723.273.802019
BELGOSWaasmunster799922.1248.802019
ANDA-DECLERCQSomme-Leuze467229.51238112.882.002020
BEKAFUNIzegem2592155.7981718.8610183782.4420.002020
ENGENIOUSWaterloo156180.8562335.212019
CATHERINE CHRISTIAENSENAntwerpen74323.367786.852020
ALGEMENE ENGINEERING SERVICESRumst511966.59817.222020
IMMO R.B.Heusden-Zolder338502.87-68515.712019
FRANIVEROudenaarde81767.9117151.341.002019
S.Y. SETRAElsene72236.95-2212.292019
PYRAMIDE et ATMOSPHEREGrez-Doiceau99980.6440924.922019
NOIBrussel4491.36-17201.872019
EMILARHeist-op-den-Berg342445.20-23909.632019
STAL MOLENAERSKinrooi61097.86-62813.702019
BRADESIMKnokke-Heist12920.0017740.002019
DINERS EXPRESSBrussel20611.00-1048.002019
SIVANIzegem6230403.03-1988403.91802265.556.902020
ABYSSUkkel134007.00-13330.002020
ASAHI INVESTRoeselare69864.142478.512.002020
TESSIMMOKruisem439947.16107071.743.602019
LIAKontich1899.00-79.002019
JMB-INVESTWaasmunster415695.42-3611.092020
ORA SERVICES INTERNATIONALNamur-100252.9050377.042020
LUMYKOKortrijk8162.00-13082.002019
JARAMILLO - STEELSombreffe47322.99706.702019
MOULIN D'ALVAUXWalhain11495.00-14488.002020
C.H. et CoWaterloo9003.11-2474.082019
JJT InvestZonnebeke287497.5349363.112020
CHRISTOPHE WIDARTEtterbeek146306.0093330.002020
VORMAWuustwezel180059.84-6524.972019
BOUWONDERNEMING JOOST SPIESSENSHarelbeke601553.8721592.554.602020
TIP - TOPWommelgem14634.61225.712020
ECHO BUILDBrussel25153.35-3075.323.002016
QUALITY BUILDING SERVICES CLEANING & CONSTRUCTIONLedegem37515.3340442.411.702016
M & R CONSULTStavelot41102.98-887.6416972.082020
BP et SIZaventem848.90-5297.962020
CELENEHoeilaart17545.11-512.552020
NET ZEPPELINSint-Gillis (bij-Brussel)2168.787709.862019
HDB INVESTRoeselare22104.5719514.562020
RAMBorsbeek28363.85-6792.372020
C.S. INTERNATIONALVilvoorde-419982.35-488692.974.002019
Commercial Consulting, Inovation & TradingBrecht22267.004353.002019
ALMAPLASTKontich853349.7499161.7817.602020
Advisors for Tourism, Hospitality, Leisure and SportsHerentals63289.222149.522020
TROC en STOCKMessancy-44153.72-2848.823.502019
PERPROBeerse37278.867824.862019
W.V.T. IndustriesAartselaar10769025.967757497.7520472602.475.402020
JAN STEVENSLille10639.71-72119.422019
ABC MARIMPEX OPTICOOLAnderlecht576.0614186.382019
UTINAMSchilde317850.44-11952.742020
LES VOYAGES MICHAUXSambreville85255.543164.872019
GEP en COSint-Genesius-Rode118901.76-53.862020
NOBLEXZaventem81472.49-1448.682019
LOKOMOBIELVilvoorde228831.389595.530.502019
LOSATIKruisem10543.93-13400.892020
HILTRANSKnokke-Heist1287329.99224144.962019
H.M. INTERNATIONALWesterlo204036.9215960.032.402019
FANCYSeneffe4000682.07211958.548.902019
De Groene DroomAntwerpen316984.48378.815.502020
rEvoBrugge361798.32395826.972.802019
Zakenkantoor AntesAntwerpen168272.10-131144.982019
NORD - SUD SERVICESLasne389862.0028767.002019
ARA.COMLasne83262.008192.152020
MUWADWielsbeke6727.93-6747.102020
STEPHANE BUISSERETLasne23791.00-2775.002020
SAVOSBrugge56078.86164.752019
STANOMelle518324.3198353.032020
BOUW CONSULTANCY BLAUWHOFKapellen62504.263011.692019
Enzo Life SciencesElsene-407692.64-128749.41778071.531.002020
TRIPLE R INVESTAntwerpen187362.842938.562020
YEBRABrussel32665.60-9032.072019
PROMACOMSint-Gillis-Waas28945.87210.932020
GENSTERSNiel56114.8223421.922020
TRACO - FHeuvelland3052.55-18207.902019
MAGILINKUkkel-4215.50452.572019
H de LMont-Saint-Guibert-152629.7319897.68192290.142019
LARVANOSint-Gillis-Waas28321.1912532.662.002020
LUCRATIEFLedegem15929.08-26687.932020
COMADIngelmunster9141.526471.142019
NEVESTDiest118677.6115648.92149679.522019
LINFRANBeernem-140227.29-4410.902020
Mohawk International ServicesWielsbeke4628328.21995130.68292.902020
MONTEBELAntwerpen155653.7039267.052020
P.F.C.Izegem215322.5045760.692020
TRANSPORT FREDDY SIMOENS - VAN HOUCKEBrugge344604.3819236.932019
ARLOKortrijk-28199.95-22534.972019
VFB ET COPerwez-13926.32-4071.182019
ID PLUSUkkel463167.00-101656.004.202019
AMELOOT SPORTVeurne-93766.3930751.922020
CARUSOWortegem-Petegem233981.836074.002.002020
DESPRET - AMEUBLEMENTLe Roeulx243768.5317508.200.802019
BATOLOWesterlo2921067.2112089.792020
EURO - NETWORK CONSULTINGMaasmechelen88999.8714929.852019
SILENT-AGEVorst103853.56-7613.762020
BELEBATORijkevorsel67066.002401.000.802019
Warfid - Cannie-HosteWaregem71236.6398207.262.602020
AlpaschaRonse143673.91-11473.352020
RITMARStekene456197.9767027.952020
RODEXEcaussinnes49560.4933874.192019
OGProductionWaterloo10517.001101.002.002019
HypolietBrasschaat36219.006922.002020
A.B. Algemene brandbeveiligingKapellen168369.3332983.67109421.972015
EXECUTELasne-10919.36-9304.032019
ITSWillebroek229503.06-32182.342019
MATRATEXKuurne9537171.32129670.71312338.802020
ATHINA SERVICEWetteren-136511.00-19507.0012216.002019
ELECTRO TAELMANKortrijk1461800.92-3203.0216.002020
D&VTielt-Winge1554.631537.202018
PETROONSGooik174050.8142536.022020
HUIS-IN-ZICHTAartselaar809351.33108003.860.802020
SANÉGeetbets-13648.94-16247.612019
HUBERT VITEUXWaterloo-53045.00-629.002020
SORTINDUSKortrijk467067.17-75761.482020
VACUUM ONLINEGanshoren97311.0031932.002019
MAMSYMOElsene208002.70-25667.832019
SECARFlobecq20530.668492.362017
EUROSTYLE ROBERT CREUTZLontzen1922502.00239260.007.502019
ELASTOKuurne209274.19179484.132020
MEYVAERT INTERNATIONAL GROUPGent-250823.33-50058.022020
BARBA'SHarelbeke119210.92-7768.982020
AL. CARSLessines-53858.00-7760.002019
ARTEMIS HANDELSMAATSCHAPPIJBrugge160625.9218739.632020
JUVIVERMerelbeke2771193.93656820.46660000.001.002020
DAL INVESTUkkel75205.656572.012019
INFOCONSULTKontich-23671.69-13062.962020
SOETEWEIOudsbergen2252958.7025778.631.002020
Drouguet SoudageTheux413005.9290053.566.302019
TELDICO TELECOMMUNICATIONSIzegem195905.86-9648.163.002019
DE POORTERE ChristianZottegem261983.514085.002020
V.D.V. INVESTGeel193629.802732.102018
JDG-CONSULTINGWommelgem53639.19-14065.762019
WIMOPittem222549.979560.832019
PRICE & QUALITY CONSULTINGKoksijde202124.88-239953.934.702019
Siddhi GemsEdegem15738.911543.292019
HEALTHCARE COMMUNICATIONS EUROPEKoekelberg753496.6937081.772020
E. and J. CompanyElsene-45297.0013365.002016
KEN - LEASEGembloux298181.4427229.032020
LARGOSint-Martens-Latem110702.7412094.282019
K.F.S.Knokke-Heist276156.49376.912020
MEDIA and IMMO COMPANYAntwerpen683550.1345654.570.302020
JOSON-DECORBrecht64632.341565.092019
ABECLiedekerke294126.83-278.042019
ASSOCIATION DEVELOPPEMENT CREATIONBraine-l'Alleud333148.0014401.002019
DE MAILINGMANKortrijk-74904.04-44613.7314.402020
INTERSINEUSint-Lambrechts-Woluwe4068.00-53.002020
STREAPutte-131043.6334413.302019
DEPRO MANAGEMENTUkkel-2050660.93108832.242020
PANAMATemse603657.79394435.8648.502019
VERDIASchilde68759.0910714.176.102020
Drafab GreenPoperinge933511.14155950.527.802020
A.V.B.Putte12864.09-5955.432019
CEREUSKalmthout802208.25-36803.472019
TSADDÉAnhée26458.00485.002020
CYNOPCISLede915488.66308834.237.802020
SEBCOGent152882.59144763.392019
SPARIVAXLennik10029.80-19765.622020
COVANCOIzegem387494.4564842.812020
MEDIA SERVICE GROUPKortrijk-106078.90-4667.342020
HORSE BREEDING COMPANYElsene-221698.153573.842020
DANNY VOSScherpenheuvel-Zichem384394.93-16938.272020
PHOENIX PLUSGrez-Doiceau3687490.30576848.4357493026.112.502020
OMNISERVICE & SUPPLYRetie665217.11129008.692019
EASY CONNECTWaregem62749.58-29851.112020
JAMADEOSNivelles-80129.0014690.002019
ALFAMEDIABeringen70668.66-591.210.202019
GRANOXHooglede564967.788271.282020
e2 systems, energy & environmentAlken19539.005965.002017
B.K.Sint-Jans-Molenbeek-37773.37-3279.972019
NIDECK SALES and CONSULTINGEnghien315822.907735.142019
BRYMOreye14895.172924.332019
MC and CTervuren162815.96543.782019
NEOCOMVorst79661.0016493.001.102019
UNELKO ook genaamd UNELKO EUROPEGent-463333.47-200486.371.802019
EUROPEAN MANAGEMENT AGENCYBrakel-2772.9840.792019
S.U.P.Huldenberg223444.1955347.342019
JELENSAKontich-4912.449350.511.802019
INCUBATEBrussel25944.5881.771.002019
ANDAVIDOostkamp56803.795793.902020
IMMOBILIERE LA GARENNEOudenaarde80849.00-2644.002019
I-MAHAUStaden-58736.7319529.342019
VAN LABEKELochristi-22438.13956.512019
SOCIETE LOGISTIQUE CRUCKETournai4277941.9161750.1513.502019
BALES AND BARRELSSint-Gillis (bij-Brussel)228058.1123855.383.002019
4RetailZandhoven338378.02228831.322.602018
C.P.R.Zaventem220101.40-15644.991057637.044.302019
VALERIE GOFFINEtterbeek62139.158901.992019
FANINBELLille229526.2967086.632020
SHARDA EUROPEAsse3719.071480.972020
BRIALCOBrussel2867.00-3944.002019
ACHILMechelen1094312.5685231.142019
KAJANAntwerpen364728.8022220.562.602020
FLANDERS ESTATE OFFICEAnzegem256446.91-697.582.302020
OBJECTIF PROWavre-36620.79-135041.392019
LHOSTFrameries81164.1351480.080.102019
DE ZITTERLokeren209727.73-5645.872019
Marc NOVELLASint-Gillis (bij-Brussel)241542.75112484.312019
FIRST CONTINENTALHarelbeke673325.80199933.022020
CammaertKortenberg780915.00-33923.0011.002019
CARAD CONSULTANTSRotselaar65837.927182.55148325.882019
JAN PYSSONLo-Reninge687845.84-1968.622020
MAX AND PARTNERSLasne646396.0045487.002.802019
1 LOGISTICS EUROPELa Louvière32907.001834.002019
FERFATSWaterloo16296.20-1962.642020
EUROFOOD INTERNATIONALHasselt204427.81-21002.434454571.1830.402020
CONSULTANCE EXPERTISEBastogne135367.0014337.002020
DigagentSint-Martens-Latem296558.0023602.001.002019
AUTOMAT 2000Sambreville5022.43438.672020
BERTECNazareth673634.17255103.052.902020
TRUSTRonse194312.084064.002019
CODIBonheiden54186.009615.002020
intalGent212078.43211829.532020
PETER VANORMELINGENOudsbergen103998.5351504.693.602020
RIVA DEL LAGOKeerbergen337429.13-63398.942020
ARNISWaterloo-39887.84-2840.432019
Vercauteren PatrickEvergem43137.8426536.082020
TRANSFORMACTIONBraine-l'Alleud8741.12-16807.192019
FRAMY BUSINESS CONSULTINGLinter16613.76-623.672019
Industrial Construction and AutomationWavre17463.6145211.532020
SEPTIEMJabbeke128112.0415167.782020
SNOWFORCEDuffel839599.41-233058.063.902020
Sport CityKnokke-Heist77077.51-1268.592019
MVC PARTS AND TOOLINGMechelen517708.21-61843.521.002020
SOLSTISBraine-l'Alleud424353.472068.752019
TRADING AND CONSULTINGUkkel26969.003454.002020
VELGO ENGINEERINGLochristi108700.8814053.832020
MAELFEYT COMMERCIAL SERVICESSchilde402385.6617809.542019
DELICORuiselede31606.3646436.989534992.372.002020
VELSHasselt76696.13-40163.770.502019
D.B.M.Nieuwpoort344655.7877691.582020
BOTRACOBoechout309729.321890.692019
Technical Product CompanyAntwerpen-3492.88-19393.472019
GLOBAL EDUTAINMENTBierbeek25121.0361879.382019
ClastinaWaregem2866450.4918884.732019
Flexi-CupKruisem606008.8995906.161.002020
ETASGenk19499.06232.612020
DEMOL.COMDamme28989.503433.852020
L.C.T.Spa370302.10128445.511.502020
KIPUMechelen386017.1525049.282019
PIPEROGenk618467.28160914.982020
PLASTIQUALVerviers1771673.64312503.9614.302020
V en R CONSULTANCYMerelbeke-17461.663334.492019
PALINCKAntwerpen-2063.00-2502.002020
ARAMO INTERNATIONAL TRADE EXPERTSSint-Joost-ten-Node-1061.07-9036.102019
WYVANBredene34660.881468.912020
GROEP VANOPLINUS F.F.G.Roeselare3633018.2226100.032019
NUBRYZoersel17387.84-13457.622020
FIXIMEXOudenaarde83339.2710122.552020
BOGAERTS STEFANZoersel409192.2724822.992019
RVA Management en ConsultingBonheiden36521.00-4632.492019
INFORMATION TECHNOLOGY ASSOCIATESBrussel12269.97-802.402019
PRESS EVOLUTIONElsene5456.47-4952.512020
P.S. & S.Mechelen59024.73-5108.052019
ALFA RENTING SERVICESRumst327190.8118150.932020
KALININGRAD CARPETSKortrijk1770655.91157291.490.502020
RUMAHRumst286986.5873427.192020
COMMTRAD - MACHINEViroinval8080.0011901.002020
V.D.B. FROZEN FOOD PRODUCTIONDendermonde693849.41207826.332.002020
DE VRIES MANAGEMENT CONSULTANCYTurnhout48404.0817613.962019
LAMOSKortrijk1249361.582069.052020
THOELEN VARKENSHANDEL PEERPeer360146.3552314.831.002020
Worldwide TransitKasterlee17262.422240.442019
ELNICOAntwerpen498934.36-14921.192019
SIMATEXGrimbergen31297.813284.262019
GUTI TRADING GROUPAntwerpen279389.83-12935.791.602020
F & K TRADINGTurnhout111019.216761.552019
SUNSETNeupré109650.54-142010.582019
BIRKENFELSSchilde1237414.43607785.502020
DEEPKuurne41145.9633012.612019
Spectra InternationalLokeren82924.4318640.912020
PIERLOOT LINDAOudenburg34585.687774.162020
GILIS OPSLAGTurnhout2884991.00193846.001612254.004.002020
AXSKortrijk12428098.29908674.6010.302019
MAFICONRiemst163763.0013757.002019
CALINORIeper254332.0081878.002.502020
CHARLOVERKoksijde2162793.14-145727.222020
AMAZEOud-Heverlee210397.3755266.083.302020
VIGNES & VACANCESFloreffe39316.53-41.192020
M.M. TECHNICEupen377.66-720.912020
IDEPLANGistel524200.6323470.322019
MAGHERMANZwalm179744.5755952.362020
MAXAN ENGINEERING & ARCHITECTSAntwerpen22707.071978.522020
VLACROBilzen577200.34373946.372019
ELDON INTERNATIONALMachelen (Brab.)657812.0630250.468.002019
DREMANBrecht178148.01-12763.202019
MENTEN CONSULTINGHoeselt265640.3615439.502020
RETAIL and BUSINESSAnderlecht51279.00-20912.000.202020
SMASH CONSULTBilzen694884.2173945.502019
Jean SIMON EquipementChimay268273.8511152.502020
CONNECT & TRANSFORMMechelen287143.6910272.262020
PREVITI M.Sambreville215588.48990.731.502018
DAMACO - IMPEXSchilde457908.85117297.632020
REBASTIONLanaken517401.02174462.022019
ACUMENHooglede-21689.81-391.271577.422019
BUSINESS DEVELOPMENT AND SALESHamme (Vl.)-13250.41-2206.682020
EXAUSRixensart283561.88-34222.932019
F.P.C.Wielsbeke189486.82-15299.902.802020
DAXDiest-236059.032202.260.502020
DECOENEKuurne9828.98-107365.314.902020
FEMACONKampenhout-392776.0110959.162019
BEST COLLECTIONZottegem121518.955888.712020
FERNIC et CO.Wavre35027.70-1643.831.002019
JODAWachtebeke21538.1517289.642020
MEULEWAETER J.Gent179383.8855616.712020
ONDINEDeinze1819498.53742574.902019
MINXBrasschaat465602.1631976.792019
INTERIOR SCANDINAVIAN PROJECTSSint-Genesius-Rode1541785.33-61429.682019
Macali InternationalZoersel262180.745661.141.602019
INTERLOGISTICSLa Louvière4646032.335784.6622.202020
WRIGHT ET ASSOCIATESUkkel70632.8813730.18191452.410.602020
BPC INTERNATIONALLievegem809695.0728228.982019
W. FASSARTGent58255.91-8079.912019
ALKEMILokeren-29280.085180.872019
GS NIVELLESNivelles654170.14423139.472020
INTERMATECHPerwez20891.3418507.562020
HILDE DE BROUWER I.M. en C.Oosterzele168242.6215365.612020
VetworksAalter368678.1780806.482.002019
CABINET LEVESQUEAntwerpen-4629.201692.870.802020
DTL ENGINEERINGRoosdaal685573.11-93101.592019
VRD SERVICESWijnegem14356.372540.560.602019
KINGCOAntwerpen1183492.67258638.912019
CRIDEXElsene17859.692122.882019
SOMECGent219454.7324320.642019
VIVE UT VIVASSint-Pieters-Woluwe285677.71-1483.202019
VAN DEN BROECK - KEULEERSHeist-op-den-Berg335144.876894.655.502020
Glow WellnessKortrijk451032.54100729.475.802020
CLARA B.Lasne57134.003611.002018
EAQKampenhout389817.3751493.582020
FREELANCE INFORMATION TECHNOLOGYKuurne241810.4869808.999.302020
BUILD UPOudergem1342758.0026929.002019
DuoSchoten106066.1025476.452019
P.H.V.D. ConsultSint-Lambrechts-Woluwe1016293.83-62053.302020
LUNOBrugge564091.41152057.412019
Van Ruyskensvelde LucGent470800.3952712.542020