Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 47113 Detailhandel in niet-gespecialiseerde winkels waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen (verkoopsoppervlakte tussen 100 m² en minder dan 400 m²)

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
LYBONinove4323.21-22610.862020
ComgenHalle1862700.7211986.99304100.0011.702020
VacaLier-90935.521116.651.602019
Fruithandel Van HalewijckBeveren29306.00-3234.0075162.002020
ComluxMol13769.08-145.432019
DumaKontich1051279.343925.282020
OkeeWaregem407311.11-39200.446.702019
Van VaerenberghAalst1256281.9933788.2612.602019
Chez MadeleineDe Haan551616.42494495.1621.802020
Etablissementen Verbrugge - Van OostBrugge13255.242250.2716.302020
DANIELLASint-Niklaas-129741.7016027.241.402016
SuperpostBoom1921705.70143471.2910.902020
PGMBH Unic - Von Der LahrSankt Vith-162944.26-16476.369.202019
DE VIER SEIZOENENWachtebeke76491.11-175177.495.602020
HAC LENAERTSLommel-757738.92-9633.770.802019
SELF SERVICE DARCHEWavre674989.38118070.2616.402019
Van de WalleZwijndrecht491921.00-38852.002019
SUPER BOECKX - VERELSTOlen207736.00-98438.0010.102016
GROSFRUITEvere2551483.78-1004958.214846155.335.502020
EIFEL - GALERIEBüllingen1676890.00855.002019
UHODA S.A.Liège17323026.2620403424.6428462452.2122.702020
VIRDOBertrix426925.70159443.2124.002020
BASTIJNS - VAN CEULENKruibeke489066.20212673.9614.102019
BOUILLON-KNOP BVBAZedelgem747390.0137362.3913.002020
Toiture UniqueBièvre12245.00-394.002020
Bernaerdts-SpletsHam42712.15-39494.252.002019
HUIS MARIA RUISELEDERuiselede1462295.87478495.7220.002020
DISTRICOUNTAubange849078.90130243.743.802018
ZELFBEDIENING WIJNGROOTHANDEL DEBBAUT-D'HONDTDendermonde74454.003997.002019
Supermarkt ELITEOpwijk515529.76155349.9913.402020
VP OILSeneffe603444.86245047.7419515369.3420.902018
VLEESMARKT - CHICKEN EXPRESSWaregem5980865.10-290548.248.902020
BodalNivelles-128929.73-13666.322021
DE PUTTER - DE BACKERHaaltert303590.94522181.719.502021
GREMAHasselt680546.58157905.996.602019
SUPERETTE BIJ CYRIELMoerbeke (Waas)515804.0014332.002020
Hoeks DianeLommel228569.9864400.803.002020
COVEVAPuurs-Sint-Amands191126.3436803.981.402019
ZELFBEDIENING BIESEMANSWesterlo320197.0641814.242019
UNIC CHATELETChâtelet-603726.00-176032.0012.902019
UniduKoekelare2373279.6416797.5910.702020
DIPRITEXAssenede226041.5221839.932020
UNICOLIngelmunster3370235.39743399.9813.102019
FEYAERTSMechelen96751.3029645.4717.802019
C.A.N.Vorst-31147.797932.422019
SUPERETTE REGINAAnderlecht-98660.9529384.550.202020
COMAPEXEtterbeek786630.39-107629.7623.002019
Superette CraeghsBocholt280342.21116354.4613.902020
JOHNEN AUTOMOBILE PGMBHEupen532929.2160892.959.302019
CROESBoortmeerbeek-90303.8823174.800.602020
SUPERMARKT SAELMANSHamont-Achel281966.97354.4311.502019
BEKOLeuven220349.1284624.0212.202019
ZENNEHalle293473.12-24805.623.302019
FOEK WINGAntwerpen77437.7321057.539.702019
PAENHUYSENZandhoven846811.39263262.682.302020
VAN ECCELPOELHerentals2272240.71489622.0638.002020
VISE SHOPPING CENTERVisé48191.2459664.925564220.7120.802020
IMPORT POELMANSHerenthout685967.70-511382.8410.302020
WYVIMiddelkerke-67041.0433449.192019
CEULIMMOLille219323.49-384092.562020
DESMET-CALLEBAUTHarelbeke-4852.04524.192019
JAGOHamont-Achel1244355.7184944.3416.802019
VAN DE SOMPELEBrugge24797.764095.975.602019
Ets GILLARDINBouillon561518.247390.743.102019
G.E.B.E.W.E.Eupen151948.23-64702.862.402019
DAMABeveren3680921.73871275.0618.302019
BambusHerselt149671.0132873.572.402019
Agenturen DE CLERCQOud-Heverlee1025583.5014920.8918.502019
COPROSAINAth-254692.57-283952.929367974.9361.402019
VERGISchilde1435616.3261883.0415.302020
DÉLISSESint-Truiden72366.42-15243.182.202019
J.H.K. DISTRIBUTIONBassenge99364.0063185.005.002019
HEYLEN - ENGELSHerentals2989247.67137472.2928.202020
AGRODELVAVeurne3616896.84565356.361.002020
DISTRI BENATSHoeilaart373964.36424661.2527.002020
AD DELHAIZE BERINGEN CENTRUMBeringen221146.32109567.237.302020
REMACAJemeppe-sur-Sambre274125.5318825.622598143.923.202020
HERMANS DIEPENBEEKIzegem103260.20152592.9914.502019
SANDERSKoekelare3695196.5374044.9923.602020
LYNNZonnebeke187524.1027684.972020
VAN HEULEDestelbergen473815.2294373.633.202018
De BruynHalen16283.1914716.022.202020
COMEDISEghezée1433095.38329463.072020
AERTSHeusden-Zolder972478.9836767.5212.002019
VAN ROYMeerhout1276782.3653603.0014.602019
CANDANSchaarbeek774231.0681729.2318.002020
CAJAPeer104313.45-14630.367.502019
APILier58177.2534851.197.902020
SCHAUBROECKTielt221472.75223.292020
HEIDALMiddelkerke-187705.26-3031.433.502021
E.G.R. CENTERZonhoven439807.7279464.292019
SupercaddyHastière239749.41126247.3519.402019
ORIENTCharleroi120796.7336672.532020
PANISTOEvergem138059.44810.552019
DEKREMKampenhout-83721.9936009.003.102020
SUPERETTE JALHAYJalhay90697.2014325.003.002020
AppelmansSint-Agatha-Berchem633639.5231822.396.502020
BERTRANDFosses-la-Ville331985.00-79.0016.302019
ROGER HENINCiney309229.1871885.592019
EURO - INTERNATIONALLummen3964.932950.212020
STEFUNICAalter-377191.2575041.672020
BISCUITERIE J.L. BRICHARDGembloux358157.0074536.006.202019
DINALEMDinant-499482.63-252697.3613.102018
DE PRIJSBREKERWaregem215743.7326849.092020
SUPER SHOPPINGDentergem211730.0317820.192019
DEFOORZwevegem83507.7114828.554.102020
AUDIO JET CARSHalle217759.6915914.762019
SUPERMARKT HEIKANTEssen80399.0933506.685.002020
FAN ENTREPRISESAntwerpen259346.363197.241.702020
DEPALebbeke2012177.242132836.1539.602020
C.P.S.Oostende181926.5834231.532.602020
Superette Lambrichts - PutzeysDiepenbeek222574.1960578.2115.402020
DE KIEKENWINKELTessenderlo108479.021408.301.402019
DE BRONRumst234537.1512549.162020
ALIGEERGeer163448.00290.002019
UNIC SUMASambreville-316734.00-45976.004.002020
D'HOOGETienen80867.5642346.603.102020
BAZAR NAJAHVerviers2876.20-1700.792.202019
HUIS OBELIXDentergem186617.00-32423.004.302019
KRUICOIngelmunster985703.91503034.117.902020
UILENSPIEGELBrugge226607.3344065.8010.302019
VAN PEEHoeilaart42251.327139.352019
REGINE ET PATRICKDinant140285.0019272.002019
ESVEECEEBrugge-48804.06-223976.446.502019
COMBRUHalle380977.9624459.19504650.0013.202020
COLARISHotton44755.053886.361.902019
DOMINOPeer226823.5011775.172019
STATION GHamoir-604993.90-226387.4212.102019
LUMVOLummen2836301.82244817.2510.002021
D'HAEYEREEngis181725.9214548.620.001.002019
VilexRiemst-69691.0114439.550.502020
CENTRA JANSSENSKampenhout2843131.17366187.9612.802020
OPTIMAElsene-13957.454689.972019
J. BARTOLASBinche324202.00-109041.5017.802019
SUPER NUYTSBeerse1171314.69273224.8513.902019
SUPERETTE POLLETKapellen4740.09-76537.580.402019
LATUPRIFlémalle156766.68-16716.311491.380.402019
WIMPIEDe Panne378334.26-42084.204.002020
DISFRAISVielsalm245283.0066326.008887501.0020.902020
VIANFRAISOupeye134007.57127411.132024177.277.802020
GABRISSint-Agatha-Berchem433666.0071735.007.402019
DELSOVSombreffe724701.77136974.6620.802020
Shopping de la ChausséeNeufchâteau51996.84-24614.182.202020
SUPERMARKT LEYBAERT MARCGent51336.97-28112.8365080.730.002020
VERBINNENOlen100909.08-56627.582019
Verlinde - BalloeyBeveren823290.7321438.222020
SUPERMARKT COPPENS E.Denderleeuw1156744.4393218.7217.002019
BRANDTFOODHove-792306.8658501.1017.202019
SEMACOKortrijk285209.68-7026.952020
SUPERETTE DE BAETSAalter106205.698627.841.302019
ZELFBEDIENING DE LOORWetteren826821.3142933.191.602019
CLABEELScherpenheuvel-Zichem55832.6612843.953.702020
Remi LAST - VAN OVERFELTSint-Laureins1903508.63128736.999.202019
JACOHasselt1175973.25-270557.266.502020
SALVE MARTINEBastogne-69057.8059722.7621.602020
DISVALEOhey469144.0695120.1221.402019
DIERICKXLebbeke2492370.59124783.552.602020
ZEEWINDBredene165583.8279567.519.602020
SAFINAAntwerpen29949.134964.505.902018
FOOD - SERVICESMorlanwelz-262643.6862820.2017.002020
BAKELANTSGeel6986.528112.540.702020
BINSFELD-PERRANGMusson81981.00-7479.000.502020
GREENFIELD II NEKKERSPOELMechelen21096.12-3547.392020
GILPONHouyet320297.006197.002020
Mega FashionsOostende6010.357612.001.102019
DYMARHouffalize909865.71218040.576.002020
PROMIHechtel-Eksel293055.0050107.002446798.006.402019
FRAVILangemark-Poelkapelle353762.6770730.1611.502019
GARDENAntwerpen27840.385098.032018
LES CARBURANTS DU CENTREHouyet189001.6832400.232.102020
VOEDINGSMARKT GERDAWevelgem103787.195661.880.502020
INTRAMAKontich-63250.87-667.542019
Elektro MOLLERSAmel-21652.0814312.640.402020
M.C. NEGOCESAnderlecht120460.89-140811.251245033.673.002019
GLOBE - HALLESEtterbeek239845.0075118.002.502020
J.M.B. FOODOttignies-Louvain-la-Neuve81825.5657008.4110478585.2912.502019
PADYTernat-18205.93-570.852019
REFRINAM EXPORTJemeppe-sur-Sambre478482.16107848.913277324.824.702020
TRICOURCharleroi-178702.00-22613.002019
ALSAKIMTubize30847.41-112964.566221147.8215.802019
BONNEUHamont-Achel339595.58-967.887.902020
DE CLEMKasterlee22899.77-37088.192.302019
SUNSHINE BELGIUMAntwerpen96688.56-319.462019
COPRAMSainte-Ode104413.00-1914.163.602020
GHOTRAHamont-Achel43421.234502.820.602019
ALIMENTS INTER IICharleroi17548.92-6682.00673911.732.402019
DSL SUPERMARKETZandhoven-183403.052502.275.602020
UnimarketBredene170279.0060740.0011.302020
THERSALanaken266922.9619183.012019
SCHALANEBeveren503136.5591527.1710.902019
BREVA FOODMol1263.40-12475.362019
FLORIMVillers-le-Bouillet-988239.11-247685.050.002019
COSICharleroi86120.806175.712019
BADRBrussel935079.79136435.4413.302019
TANISAvelgem172556.27135835.2416.002020
ARMAHerk-de-Stad212727.49-442.564.702019
FLANDERS QUALITYSint-Katelijne-Waver-171375.75-39166.810.502016
ALIMENTATION H. BRASSEUR ET FILSVresse-sur-Semois616125.5560451.242748397.445.602020
SOFABELAnderlecht682385.18140345.323249879.047.002019
ILSARAlken-9646.25-16420.632019
FROONINCKX P en ALubbeek-1586.52-7861.8515.002020
DE KLEINE BASSIN FOODMARKETMenen836417.49112248.6113.502020
MAJIDBrussel204634.3412168.912019
AADEL FOODBrussel144554.6326845.822.202019
M.G.D.Herve1831450.5380037.8119.902020
DECRAEMERZedelgem163247.734775.031.802019
OLNIDISFlobecq549850.0040305.000.002020
ALICOComblain-au-Pont1037746.0040833.0015.602020
M.T.C.Soumagne143066.1213872.892.502019
DELUCAOverijse801024.47-3691.772019
L.D.B.M.Watermaal-Bosvoorde39757.3610151.078.802020
MAROBELMechelen-26865.97-1828.352020
FUTURE-SHOPBilzen48085.846589.032019
RODOTPéruwelz178802.0024442.0021.302020
SYNAPSELa Louvière48498.002173.002017
CLEMANISTenneville575884.0025044.006.502019
DISTRI-INCOURT SPRLIncourt1321341.48138120.9624.102019
E.G.R. CENTER IIIHeusden-Zolder69214.71277.364.802019
AUX 4 SAISONSSilly242480.00-1425.002019
RAHMAN SUPERMARKETKortrijk-17260.04-169062.295.302018
MICAMIKYvoir451706.00215391.0019.602020
CUBBERDIEghezée52676.001467.002020
M & M ConfiserieLochristi20510.879910.002020
HUDISPelt180409.0863731.406.802019
LINO MARKETBrussel625003.42197279.6922.402019
BENDELMons154322.0049674.0013.802020
NOTREDAME - BEIRENSDe Haan952537.0274984.7421.302020
SEMI - TOURSAntwerpen-80964.98-27175.771.202020
SCHOENMAEKERSBilzen-39244.05-23650.022019
TILMAN ET CIEWalhain27174.0022843.004.202020
RMLB - ALLEURAns35867.33-5963.724.702020
CLAESHoeselt207767.1421928.153.302019
KUYLEGent-129024.38-117264.815.102019
ComansHalle276585.9518050.42371300.009.402020
STEPAJAAarschot24144.884361.762019
ROIJENSHasselt462475.6495848.925.702019
DELEMBrugge986626.08-168916.802020
SA BSL DISTRIBUTIONHavelange742955.35137477.215.202020
BARRE-BOEMERSomme-Leuze81802.00-4782.002019
SOETE HUYSBeveren318100.3230818.622.702020
BERJANLebbeke2729569.96364209.6314.002020
MINI ECOSaint-Georges-sur-Meuse-71288.58-9422.9214.302019
DISESMProfondeville597244.39137056.636421338.4214.402019
RUDINGBeveren-40657.20-19178.222.202019
UMULokeren190619.17-37605.672019
DE 4 SEIZOENENDilbeek331699.90-29587.651530121.144.802019
DENIZ MARKETAalst40398.682608.85385413.790.102019
CYANARCiney228516.8723308.813.602019
DE BOSMOLENSIzegem1819442.00224625.003.902020
IKRAMAntwerpen12011.58-4238.602020
BARAN FOODLa Louvière27212.2014540.332.602019
Martine & DirkBrugge235036.8447592.606.702020
VERSAVELIeper237026.2258649.597.302020
Candy and Snack ServiceMeulebeke70590.14270.142019
Village Vacances StavelotHerentals-19163.2274513.2116.202019
Supermarkt CrabbeAalst202763.885308.994.902019
BUURTWINKELS OKAYHalle237601928.2032408691.74842785963.502388.302020
NOISEUX DELIFRAISSomme-Leuze97960.9238005.493.002020
MelaerAlken1329054.2132146.9315.502019
M.L. DISTRIBUTIONMarchin-48576.79-39670.394.402019
VANVACOTongeren134208.948741.653.402019
TRADE STATIONBrussel193852.4071194.3610.002019
CENTRAL STOREBrussel209707.16-8691.5113.502019
N.G.P. DISTRIBUTIONPhilippeville410102.00357081.002019
VERFAILLIEIzegem1264683.21109310.094.202019
PIT STOPAntwerpen1570581.40304068.4120.202019
ALILIENNELierneux475007.78232567.507.402020
GSPLLa Louvière59122.0421697.082018
FreEventCharleroi24269.613551.482020
PHIMAGSaint-Léger (Lux.)211926.3312074.731204346.991.902020
Superette du ParcSaint-Ghislain48194.59-9144.382.702019
AMBERLommel51099.06-10251.852020
SUPER JAROMalle106803.9627298.853.202019
VANONCKELENDiest390316.5853612.555.502019
MAES - DE WILDEBeveren251021.70103162.8542.502020
CAROSint-Truiden25309.815961.812019
VANLEEUW ET FILSLibin147186.27-17241.868.502020
DOMINO & KHOCharleroi27968.576947.20515094.932019
AK-SENLiège222534.0015832.008.002019
BIOSHOPPINGMalmedy273673.6413876.566.302019
BARVODurbuy808255.38204274.348987570.1222.002020
CLAVIDISLiège53215.00-3141.002020
WIBITienen374441.55146384.112020
PAULY FRANKRiemst647665.592926.322020
CAREDMalle85295.4118980.032.002020
DAVINANassogne144381.78-758.140.602020
PERIBROLiège-40105.79-42096.258.502019
GOLDSTARAalst10186.28-5588.042019
MR DISTRIBUTIONSivry-Rance762993.0039718.007.502019
CHEZ LEONBrunehaut202630.1629795.295.002019
LE PALAIS DE CHINEElsene114616.034758.472019
SHEIKH ZAINSint-Gillis (bij-Brussel)-11953.1910045.802019
BEN & CO CADEAUXSint-Gillis (bij-Brussel)47308.6110200.992020
ROCATongeren646533.003014.002019
EASY STEPBraine-l'Alleud346413.89126898.501.002019
NEW MARKET BELGIUMBrussel141693.91-12097.012020
SUPERETTE A.C.Koksijde772359.3193733.4510.002020
SUPERETTE VAN POUCKE-SCHEERSAntwerpen86930.8718665.230.602020
MORLOTTI - LEROYJalhay-26438.1311977.701.002019
BELMARSint-Jans-Molenbeek145812.4152863.107.602019
SERGEANTGent-21846.65-157870.821.902020
LAURA.L,Bornem176332.78-11910.642019
SIMA SUPERMARKTMechelen204774.0320792.076.002019
J.D.M. CONCEPTSchaarbeek-64887.5516438.537.002019
URBANUSTervuren-2795.22-2295.912020
MIDOXHerent274326.00233853.006.602020
SCHOGEKALier44886.116786.192020
LEMADISSeraing58298.0033655.0012.702020
SPAR OELEGEMRanst109615.0710023.852.802020
GOVIANWaremme-25591.005600.007.302019
PAKI WORLDAntwerpen-51502.013018.802017
MAN-EXCLUSIEFOudenaarde-92066.5722324.402020
DAIMSGanshoren-14263.30-3934.43367072.752019
BASTIJNS MARKETSint-Niklaas233373.17334124.345.002020
SUPERMARKT DINOWichelen252375.779595.142020
MASTER BUSINESSAnderlecht431571.11-52094.078481130.0920.102019
SWEET COOLSchaarbeek86990.849736.044.602019
CAMPING SPA D'ORJalhay2556125.35742373.831581201.430.102020
O.C.D.Mons139875.0035881.009.302020
HERVECOIngelmunster654909.7265051.464.402019
JYOT INTERNATIONALGent50217.8213251.842017
ALTER EGO DISTRIBUTIONEvere-190144.12785.652.002019
KESPARHasselt433893.5824867.633.202019
SUPERETTE CHARLESLessines-85065.29-80006.991099128.514.402016
DE.SA.CO. ENGHIENEvere137920.9029099.038.102020
HEDMARLebbeke31257.338569.532019
ETABLISSEMENTS BENOIT CROMPOTAntoing53271.0011504.001031484.002020
ALTER EGO EXPRESSEvere208130.66112035.264.202019
DELICATESSEN 'T HOEKSKEBrugge2901.989581.815.502020
NISAGingelom38062.9410102.692.402019
XANDERDuffel156788.12364.329.602019
LOUVEIGNE 2002Sprimont255780.4974331.2810.102020
BUSINESS INVESTMENTSint-Lambrechts-Woluwe-1540199.9581623.170.302019
AFRIKA - TEXSint-Niklaas-104173.10-124168.592019
MARIE CHRISTINE DISTRIBUTIONEvere24284.27-2676.3910.602019
BASSECOBassenge647706.63193636.2615.002019
SKIMAGESFleurus13756.002630.008.902020
THE FACTORYGistel3816745.06-22873.0011186396.117.302019
MONU VOEDINGHasselt205948.483400.012.102019
MONBUTTrooz117876.4014927.7613.002019
DRY & COOLWommelgem66254.7240621.932020
GROUPE DAVREUX - GARCIARixensart92696.647445.372019
BIRAntwerpen38734.111979.852019
BERNARD - COPINNEBièvre3232.051013.560.702020
FERNEL - DISIncourt1469094.58110082.1620.102019
SUPERETTE H & DBoutersem104040.9821339.220.202020
HEULCOIngelmunster803277.25216012.139.802019
D.O.F.Antwerpen558090.66-17650.937.702020
PARCOBSRumes510132.6778562.8613.602019
De Echte BakkerDendermonde338118.598795.909.402020
KAM YUEN SUPERMARKETBrussel2023500.69123520.479478515.0823.902019
ETS ALLAERT - MOULARDAth377890.5827038.413.302019
TOUCH AND GOWezembeek-Oppem-10907.0039.002020
DVS FOODNamur-2152703.73-314567.428.502018
CEDILALa Louvière-16904.38-14842.971.002019
OBSIDIANEJette-82883.00-5745.002019
REAL FRESHBertem44068.87-5029.365.202020
IMAGE CINEYCiney110377.0038746.005.702019
BALIMMCOWalcourt909661.7822453.102020
CHAHALAntwerpen62333.242745.820.102019
DE ZWARTE LEEUWZwevegem497944.8561408.373.302020
DISTRIGLOBESint-Lambrechts-Woluwe28644.8020279.074.002019
BURAKHeusden-Zolder45497.922845.200.902019
ANNICK RANDOLETMarchin178468.0027955.001.402020
OIL & MORELasne24064.6718092.111598851.631.002020
RESTO LENSLe Roeulx31471.1112623.702.002020
AUGADISPlombières-192903.50-54080.584.102017
SUPERMARKT JOYTIDiest-7041.0815062.372019
GODTS DISTRIBUTIONProfondeville95022.0055656.008.002020
A LA BASSIDAINEViroinval-79385.30-47618.182019
MT DISTRIBUTIONLierneux282996.0019239.007.702019
LA BIOSPHEREChaumont-Gistoux288144.2788580.1113.102020
FREBECABierbeek55355.04-10221.332020
KALINIMachelen (Brab.)-280275.00-48725.105.102020
HOBOKEN MARKETCharleroi99465.2617606.72610350.502.402019
GROSZ CENTERAntwerpen117596.7328052.8311.602020
VANDIEWielsbeke198161.1120883.683.902019
GRAPPE DE RAISINSKnokke-Heist412140.30272354.3612.802020
ENGRAMMEOudergem-274451.46-194004.8010.202020
DARYADMechelen67209.368101.49848341.672019
RAMIDISLens (Hainaut)-97495.0040591.002.002020
BEFOODColfontaine29296.81-8343.702019
GROUPE PARSEGanshoren38404.945707.501.302019
AYYUZLUMSint-Agatha-Berchem-21343.002822.00218162.002019
KIUSint-Pieters-Woluwe342721.27-23410.6314.302019
België tip topAntwerpen20261.161174.392019
KENAN FOODSLiège86175.398929.000.302019
JSJ XpressSint-Truiden14450.001509.00487386.002019
Market A1 CBRAEvere4259291.41-673974.472476425.684.902020
FRONTIERE FRANCO-BELGELibramont-Chevigny14009.002583.00192065.002019
Diwa EnterprisesBeringen11627.17-14022.210.202019
Acsa FoodHuldenberg78365.4145815.207.002020
SHAHAB & SONSGedinne41827.494010.89655333.032019
BAZAR AJICharleroi42902.215210.822019
PARSE COJette-27722.93-401.702019
SOETE HUYS LATEMSint-Martens-Latem-12666.90-7914.722020
LAUVICLedegem34781.4666110.209.002020
ALI SHOPLiège1949.63-1766.730.902019
SARABELAAntwerpen-54538.09-47836.170.802016
WHOLEFOODSHoogstraten39892.38190740.071.802020
SOUK EXPRESSBrussel-16625.56-17201.852019
SUSSAHasselt138875.1462780.572.002019
TerraVictoriaSaint-Ghislain184183.76-6427.394.802017
STATION LATIGNIESMarche-en-Famenne-50099.65187506.1012.002019
EXPRESS DIEPENBEEKDiepenbeek-104317.49-60919.073.902020
AFRIKA MARKETAnderlecht13888.001367.001.902019
LARA KAANSint-Jans-Molenbeek30502.00-3854.00390972.002019
ZAIPutte18075.941824.842019
ALANEAnderlecht12553.83-9003.222019
MARC HENRI PERE & FILSAnderlecht-13456.54-9199.132017
H.K. VENUSWavre7501.736527.62134358.782019
MOMINSint-Jans-Molenbeek32760.757177.772.102019
DE POORTGent157811.8742494.222020
R & MVVisé48101.38-1190.022019
EXPRESS VELDEGEMZedelgem-210117.61-22111.933.102020
SIYASBrasschaat-3668.94-459.502020
SPAR LA FORGEBurdinne143990.3023168.591.602020
COUDELBAFerrières662946.718562.6215.502019
HEIRNISGent68743.51103200.4211.502020
REFORMHUIS VIVALDILommel15189.735777.620.602019
HASTISchaarbeek33645.1220491.342019
B-TESAntwerpen-73086.4728396.884.702020
NIGHT CONCEPTGenk48553.2611029.232019
LOUVALIMOttignies-Louvain-la-Neuve99176.476320.479.802019
GROUP ELOSint-Gillis (bij-Brussel)229595.4610988.5412.002019
ML DISTRIBUTIONLiège70691.48-17135.628.202020
DEURNE DISTRIBUTIONEvere-150692.79-58146.173.402020
FADIELebbeke-1049571.11-247833.074.502020
LEIE EXPRESSKortrijk75255.2542314.182.902020
ZUIDZAND EXPRESSBrugge117438.5816735.334.302020
SARA.BSeraing57381.127587.98505413.572.502019
Debra-FreshTielt-47974.89-65690.8257517.662019
H&S COSYGent30280.415322.302019
TRANS KARAOudergem5259.48246.182019
AUX VARIETES.GRETAPéruwelz54151.38-11439.641.502019
RECOMARLiedekerke303836.89-23983.903.002020
YVECAZonnebeke-225267.42-16057.073.802020
ROYAL ESPLANADESint-Joost-ten-Node9269.87-4050.682019
RaminterRamillies355339.3675266.2913.902019
DISRAMOKortessem-34182.23-73846.991.402018
SAVOIRS & SAVEURSBinche-944.19-667.772019
WAVA RETAILLubbeek62064.0916273.254.102019
färm.beBrussel197558.0151092.8415.902019
DANISHSint-Pieters-Leeuw3470.125893.621.002019
INVEST FOODElsene498793.00325200.0012.902020
DE BEVERE PARTNERS & COBrussel202004.80154261.4011.202020
NUTRALISeneffe-142322.0384.823.202020
BOURSE DISTRIBUTIONEvere-73197.00-47764.649.102020
HAKAN MARKETSint-Agatha-Berchem-8881.065036.57183398.690.802019
DE VERSHOEK HERENTALSLille-27763.36-10788.852020
JJPWuustwezel221864.5779174.4615.502020
ShillaOudergem132602.0024953.004.902019
Reshad Top DiscountBrussel5671.77-4744.792018
BASSOY EXPRESSVilvoorde-43299.4463038.044.902020
MEHER GROUPAntwerpen91393.6610643.101.602019
LOVOS OostduinkerkeKoksijde191379.87137232.748.802020
Den BiesWesterlo30151.005156.774.402019
De Vershoek PoederleeLille82289.979783.065.202020
GRAND PLACE DISTRIBUTIONEvere-96695.82-72325.637.002020
DISTRI BFGrâce-Hollogne45575.0027257.0016.502020
SPAR EXPRESS SCHIERVELHasselt112829.0744996.879.302020
TRIVIPROLa Louvière239105.0063743.002019
GYPAMons-58906.01-22282.439.802019
Carrefour Drive 2Evere1313481.7340946.681326978.177.502019
LUCKY LUCSint-Lambrechts-Woluwe241315.119165.429.002020
SPILLICOBeersel-284021.78-94454.214.502020
RS Leman 7Antwerpen-141249.00173115.218.502020
SVS RETAILGent75201.13-68161.150.502019
YENERAntwerpen60123.574626.91914442.762019
BREWIKruibeke-238604.45-87479.383.002018
NAHALAlken2450.00-29256.642019
BESI & COBeringen30757.004304.001168934.002019
LAFILKnokke-Heist137551.3023544.892019
SN ELECTRO SERVICESLiège-34168.33-38192.02392988.322019
AS EXPRESSMachelen (Brab.)-56293.61-74669.275.402019
EASYMAGGembloux34402.952187.115.502019
PADANAHemiksem31478.76-2318.402019
VIDALABSWavre277190.2657002.513.802019
MONOLITBrussel150929.7643818.606.802016
PUURHalle9064025.35-5338755.5116573621.3655.502020
DISTRILORJemeppe-sur-Sambre-178795.30237.153.302018
GESMARQUEQuaregnon398496.0068794.0025.102020
P4LGerpinnes-157304.2914482.422020
DE VISMIJNAnderlecht-259639.61-188531.555.202017
RAYISint-Gillis (bij-Brussel)161114.0886753.201474617.182018
TIENBeveren-32893.40-113024.409.302019
BIEDRONKA ANTWERPENAntwerpen71406.2117016.0010.502019
KRUGERMARKETDamme-105124.79-15991.143.502019
KADELGent17645.57-9004.592020
ISSA NASEEMUkkel14440.003277.001456167.002.502019
EURO KASHMIRPutte23355.101874.952019
FRESH'N CHICZaventem-47946.002533.002020
TIKRAKontich19307.7618267.8824655.002019
TIMUCINAntwerpen194508.9118359.7115.502019
D&P RETAILDiepenbeek-113688.65-24411.472017
Mel-Mo MondialTurnhout21211.785890.702019
Ten IdeasDonceel29070.40-12029.78533319.441.502019
SULTAN MEVLANAVerviers3356.04-4810.672019
CARNOT EXPRESSAntwerpen-242827.39-155299.193.102019
MINNEFOODSLebbeke46906.611766.262.502020
SPAR EXPRESS BILZENBilzen16312.1234463.026.802020
ART DECOR CHASSISEtterbeek19997.342578.692020
DELICES CENTERSint-Jans-Molenbeek-2273.76-3275.231.802019
CB-ALL SERVICES & INVESTKoekelberg37013.001002.001.002019
ROYAL DSSchaarbeek19734.003410.00354345.002019
CINQUANTENAIRELiège-21236.7513069.661.602019
STATION-MARKETBrussel74537.374428.00408806.282.002019
DGSQLa Louvière-89819.11-85627.101.302019
Darul ErkamHechtel-Eksel-162758.003358.002019
L’ACCORD PARFAIT - EPICERIE FINEMont-Saint-Guibert25977.8114591.782020
PROXY DE MEYERDe Panne147165.19-82160.283.402019
B&B FOOD CONCEPTSint-Gillis (bij-Brussel)-47148.0020001.008.802020
ALSA CONCEPTEtterbeek6814.001041.00240741.002020
BCH DeuxAns19104.6724747.0915.802020
DELDISClavier365935.0096853.0016.602020
MARCHÉ DE BRUXELLESBrussel62799.4035978.622049389.965.502019
Het PassevitePoperinge-40515.23-16026.011.302018
SAIFANAntwerpen14465.851977.210.702019
EDS RetailKasterlee243251.18204916.6211.302019
Proxy LinkeroeverAntwerpen-88495.9459743.9212.302019
GILOPS SHOP'SLiège261631.1623573.892.702020
Mademoiselle GREENBrussel135406.39-31204.9110.002020
TORMALINA VERDENamur-43346.34-7801.942019
FOOD IDEAAntwerpen-260688.6645179.092019
AKR GROUPBrussel-76025.78-114018.938.102019
BM FOODCharleroi170166.0018482.002019
BCA DISTRIYvoir-80069.89-91427.831.402020
G2GBGent142120.9733400.802020
BELDIXChaumont-Gistoux162828.0052125.002.002020
X-PRO SERVICESVorst160434.8080401.632019
DISTRILUSOAalst-46387.52-68659.372.802019
TumaAsse60097.9134095.134.202020
R.T.L.M.H. TURQUOISESeraing28769.1319976.430.202020
AWADISAwans-484368.23-259348.296286103.4213.402019
DE DHIMANGent20428.429635.112020
Gelaesen - Spar KortessemKortessem-943.16-64197.969.602019
Les Délices de Dame NatureLiège-1468.000.000.002019
LARA KOOKT VOOR UAntwerpen20600.809589.312020
NATURALIANJette-5567.37-8863.331.802018
ArshdeepMechelen20973.303515.562019
MEISER EXPRESSBrussel648.48-311.672020
JOHMURIELTervuren-59752.67143952.853.102020
KIKOTECTienen-8612.10-21380.223.602018
EXPRESS LIVINGSTONEBrussel113856.00-78546.0018.302020
AyerdisMachelen (Brab.)-108718.99228419.2014.302019
A.D.FAnhée50601.2417792.038.502019
ISTANBUL 2Zwijndrecht24819.58-11047.652020
ALYCAVillers-le-Bouillet97547.2361080.132.902019
Pasific InternationalAntwerpen24000.002400.002018
DOHACharleroi-10487.343024.533.002017
AB NIGHTSint-Jans-Molenbeek21849.2115791.302020
KAPOORKalmthout24083.54-276.842020
BOTIFOODUkkel3813.0012030.001.802020
STORELINEOttignies-Louvain-la-Neuve133563.48109087.858007398.145.702019
Mac PedWaterloo36349.21-20408.832020
EXPO EXPOSITIONBrussel1470.25-55898.042019
GroszekAnderlecht-215996.5023966.666.502019
gEUS.Lubbeek248419.67107451.662019
UGOLPHINamur-84355.96-8717.507.702019
CSEPREGI-CLAEYSKnokke-Heist5013.003630.001.702019
BRUGDISBrussel45956.00-27418.003.902019
BenLier-2526.51-3447.445793.152017
PARSDANESHBrussel109432.1810675.321.502019
AMETAIzegem280201.23100431.467.002020
HANSKINBrussel156224.4124884.502063674.552019
COMANTHalle140325.2414546.16423950.0010.502020
Zispa RetailGrimbergen-40678.4747102.138.502020
AZAN EXOTIC FOOD SHOPIeper33219.0010727.002019
BEE ô VILLAGE SCRLIttre43606.8111207.60645081.492.502019
KPM LOGISTICMouscron-10583.00-948.002019
EURO BENGAL TRADEKoekelberg5163.774498.58117194.362019
MOVESTDendermonde-289245.20-115542.842.502020
DE VROEGMARKTTorhout-90998.46-111714.872016
MJ BUSINESSWaregem15515.437887.0423570.002019
VERLAINEVerlaine584432.0098167.0010.002019
M C J SMarche-en-Famenne-125772.0026900.0010.502018
TN & S GROUPNieuwpoort16352.872683.93925509.962019
CartojetMenen192026.04182638.446.902020
SABIRCharleroi72760.0026989.001332584.002.102019
ReTacosDenderleeuw248599.21204127.8319.602020
R.K. AGRO INTERNATIONALAntwerpen-53303.76-113447.302020
4FPGenk33613.385257.547.802020
D.VISIONElsene124389.3023345.159.002020
BREMABree389789.6827771.3125.502020
ECOPRIX BENELUXTubize18604.57-5055.510.202019
EAT & SHOPEnghien-74483.39-5672.621476680.436.302019
POLGROSElsene156503.91-116076.061474537.312019
DinidoAntwerpen25938.213104.86114707.732020
AL'BINETE HACCOURTLiège-77695.235054.166.802019
SALVATOAnderlecht24339.575586.719.402019
MEAT & VEGETALPerwez-278518.98-130580.61607803.713.902017
DIFRA ExpressAntwerpen116275.50-1456.752020
SCHILO AFRICAGalmaarden-29317.08-8089.192017
DOGAN MARKTAntwerpen26351.911045.181.202019
HALIMA SADIAFlémalle3930.79-2269.21319884.352016
KNG BulfoodsRanst-12715.00-44882.002019
DELICATESSEN BRYONBorsbeek-16048.87-1667.292018
MONS & GOMons-114904.72-80949.3110.702019
GEMBALIMGembloux156972.0014509.0010.802019
KHB TradingAntwerpen21997.162433.922.102020
STEFABIVerviers88808.00166872.004.002020
Danny AchtenHouthalen-Helchteren-50647.70-23761.492019
Bio dis-moiHuy42643.823214.702019
LUGUICHAHerve611572.20558751.951.002020
GSD GROEPHoogstraten15856.068991.5437074.352020
JANE & C°Antwerpen36661.2310302.52218740.042019
LA DIVINE LICORNESaint-Ghislain22585.0029863.002019
RAO INTERNATIONALAntwerpen32278.656.162020
NETOPRICEBrussel28662.67-1347.332018
UC GULTemse120426.9013034.172.902019
HALEVOVeurne25684.9835088.0010.002020
DEROFOODZedelgem64975.6910040.722.802020
JUAXTongeren43568.6939396.209.902020
HSTTTSint-Jans-Molenbeek-42740.0025.001.402019
MalicaAntwerpen53000.0031895.136.702020
GS SAREENHalle-1085.211139.18556393.782019
M K A DISTRIBUTIONVisé7739.00-38.002020
färm.hankarOudergem764900.56-14047.1213.902019
GOUT ET PASSIONManage-2977.32-9210.456.702019
P2SmileHélécine239818.0054533.0010.102019
PGMCMSchaarbeek-82260.0011398.006.602020
HALBACODeinze-184483.42-130382.772.502017
IDN TRADEAnderlecht6101.13-98.87538811.540.402016
KATA-MARKETAwans26393.0019087.002018
EVERE SHOPBrussel-726.28-2491.45215889.862019
ROYAL AFRICAN FOODSint-Joost-ten-Node-10810.59-1710.95106878.432017
COLBIWemmel169113.4669741.386.802020
DG EXPRESSEdegem8850.2722574.863.002019
G&M RETAILHalen-67367.5986586.439.302019
Jarral TradeAnderlecht7883.7068.602019
DENEYERGenk121491.8952165.233.802020
NIKIT & CODrogenbos6200.000.002018
EXPRESS SINT CATHARINAPLEINZedelgem-168523.87-18023.342.402020
MAK RETAILGent139471.5423336.4912.902019
CAP 8Charleroi8698.58660.785.302019
G & M VersmarktZonhoven227892.6897505.752019
Hindryckx-AltaiDiksmuide34580.9944504.172020
PRUNTRoeselare-95665.2346668.113.102020
AMAN FOODSint-Jans-Molenbeek14477.53998.12351287.142019
Spar MoerzekeHamme (Vl.)-72809.46-42772.271.502019
DIMAWATBeauvechain-23151.1162433.843.502020
LB SHOPPINGBrussel-100421.35-2782.911.002018
ARIKNazareth35056.8813677.931027636.612019
QUICK TOUCHAsse35239.3517301.290.802020
SGMVorst251198.01165351.902020
FOOD POINT SERVICELiedekerke508966.86109618.212019
SMAAKMARKTAsse84185.7320176.531.402019
SINGH IS KINGBrussel6209.936435.642019
OFOROUQOBrussel2588.57524.302019
Jena FoodsKortenaken-12530.15-16148.412020
SUPER MARKET HERSTALHerstal97298.00-49935.002019
BCH-LIATHAns48430.9473418.4310.402020
SAF2Anderlecht30004.41-2606.471.102020
TAMTA GROUPOudergem16384.46-2987.652019
S&Y GROUPGrimbergen75876.396644.213.502020
NAMUR & GONamur14099.87-21322.4910.702019
LIVANDERSBrussel37158.62-83103.322018
PVMAHuy132075.0064692.265.702019
BCS HALENGeraardsbergen306054.91194332.738.802020
BCS 'T ZANDGeraardsbergen101649.5741296.098.002020
LD FoodTinlot-542259.50-150085.6711.302020
DELCRUKruisem243708.0544142.136.302020
H & NAntwerpen100139.1626872.223.002020
ELO INVESTAnderlecht29012.1367023.3510.002019
HIMMALYA BUSINESSAnderlecht-14511.733938.761085123.102019
BROTHERS JABERZaventem57489.7622748.265.002020
LABREVOKluisbergen286117.5244646.088.002020
LABROFIKortrijk92523.6932908.943.402020
MEBREVOLummen13913.52-11621.768.702020
ALBRAMAAalter109510.1636316.568.302020
JURTANDendermonde-39842.6757734.866.602020
TAYBA TRADINGAnderlecht31624.0015542.002019
WASIZAnderlecht12848.722614.372019
WARINLeuven39355.209585.85458356.492019
DelcruxisKluisbergen931632.95215478.4014.302020
Au Petit Marché à MoiHamois61029.8137132.65346331.321.002019
DE KAASHOEVE-ANDY PATYNDeinze-161255.53-100191.02528855.482.502018
SMDSchaarbeek107541.8319320.822019
DOCKX-VERKOEYENDessel2035.75-1772.972018
LMB MEAT INVESTAns271887.3513164.2814.102020
LIPS EVAalter505966.134835.132.102019
FORTUNA STASNamur-40698.269581.171.102019
WeMa-retailLanaken-25591.04-31791.042017
LUCSUSSTOREMerksplas91593.0617559.067.002019
ARIFA BELGIUMSint-Agatha-Berchem127737.0097697.000.602019
MB ExpressAntwerpen87841.565481.144.902019
Akker & AmbachtGent16317.77-12558.092019
Bakkerij Hazar 8Willebroek27518.248560.32178788.240.302020
AS Group-FoodSint-Jans-Molenbeek447173.3872314.96755344.132019
LONNOY-COLLIGNONHouyet169231.2148516.31599514.722019
ASIA FOOD CENTERGenk243203.44121984.192.402020
ALDE RETAILAntwerpen31117.43-3472.644.102019
AYENDAAntwerpen-93269.02-112510.582018
MiborBorgloon209595.04-72064.9711.302019
CAROUDOudenaarde47671.2336030.693.302020
FREtterbeek37419.0028911.00158844.001.002019
DINLeuven22966.696040.322018
färm.basculeUkkel471269.35118528.3813.902019
Express BrugmannJette31654.255795.385.802020
PASS & COElsene16698.102354.452019
CHAIRBrussel5622.007686.002019
AHSANOupeye7702.182026.890.702018
ALRODISGeer20542.574682.605.202019
TEKBIRGent308504.88217082.298.802020
MIDSPARCOGistel8794.5833059.552.002020
HUZUR MARKETBilzen13769.631421.972019
AYMARKTMol126947.86-4564.234.302019
VIDYA AYURVEDABrussel221824.2574231.011.402019
Express FroissartSint-Joost-ten-Node284329.0015793.003.902020
APETIJTJEHeuvelland20075.2319094.860.302019
DUBELDISFrasnes-lez-Anvaing73033.62122772.306.902020
SEQUOIA WATERMAELWatermaal-Bosvoorde190983.0780767.2811.002019
CARO & DITASint-Truiden31283.1712595.282019
MENEN SUPERMARKTMenen-10909.60-7788.102019
savedisDurbuy759545.00229943.0013.602020
ALFA MARKETAntwerpen94682.6717733.822019
Meher BrothersMechelen-46133.1424109.301.002019
CHANCEOudergem76647.9528309.196.102020
BRATVAAntwerpen-51075.12-48335.803.702019
KABAS VERPAKKINGSVRIJMechelen43591.298769.782.002019
ADI COMPANYAntwerpen75378.9460312.952020
MHDRWavre139687.41464.886.302019
EXOTIC FOODLiège96657.4841924.675.802019
JY PAGODEWavre30511.28-20562.492020
DITASint-Truiden667.63-1528.742019
J.JAntwerpen12210.01-6389.99463933.812017
EXPRESS SWBeveren18055.8427247.805.402018
J&D ExpressAntwerpen47349.5469764.883.702020
UNION GREGOIRELennik493045.31114153.706.502020
MMJ GROUPVorst143795.033237.772019
MISSINVESTSint-Jans-Molenbeek82773.00-19687.003.002019
SPRL CHARTRAINPont-à-Celles55806.496697.962.502019
CHESHMEHEvere-10376.14-28665.263.602019
SPARBEEKHasselt92490.7653010.892.902019
SHAZAINHalle14527.83-341.12357460.112019
HTLR RetailTessenderlo-107863.64-20238.215.402019
RT-STALSint-Jans-Molenbeek46756.1927618.452019
Biedronka BerchemAntwerpen19500.00-141001.372.102019
ESYANSoumagne17480.76198.970.302019
Bio c'Bon Chaussée d'AlsembergUkkel437338.4813586.017.702019
SOFIYANMouscron395768.17188188.694314004.032019
KING TRADINGHasselt2620.17592.14373164.832020
ML-POWERBertem-12990.00-800.001.702019
ProxineyCiney21353.4627803.315.902020
IN PECTOREUkkel56185.30-301.666.602020
ABDUL MELIKGent13787.138471.162019
Saber NutsAntwerpen139931.00110346.003.302019
DECENT MOUSCRONMouscron6400.00-7683.002019
A DESPENSA DE ATHUSAubange25902.0059110.001.002020
FOODIE'S MARKETWaterloo62515.502040.986.002019
M.M.A.C. & CoAubange62970.0017888.002.502019
HASSAN IINamur7094.47159.79139459.042018
YOLIMAAntwerpen97760.0060844.736.502020
VITAL MARKETGent795.22-3061.402018
Lien ExpressBierbeek-158914.52-24597.492020
R.K.Torhout13366.167166.160.702017
RATH SPRLLiège9731.78-139.051.102019
Distri N.E.H.Grimbergen77007.123605.642.102019
REAL POLISH SUPERMARKETAntwerpen385590.89233492.732.502020
DISTRIBECQRebecq569412.0950307.5117.202019
EXPRESS LOUISEBrussel82816.004784.006.802020
SHOP & SERVICESNamur10798.5013939.443.402019
phagwaraUkkel-910.144391.032019
AY-YILDIZ 66Antwerpen34886.8915194.862019
R&C DIEPENBEEKDiepenbeek56065.408563.1414.002020
FLAVOR SHOPGooik2693.8931520.207.002020
STORE DISCOUNTSint-Gillis (bij-Brussel)-19826.181190.702019
KABUL EXPRESSLa Louvière2679.242678.2458333.142017
färm.fernandcocqElsene46633.07-180884.2013.402019
MINYOJette35261.72-2313.932019
MY FIRSTCharleroi45292.79-16267.162.802019
AKR FOODMachelen (Brab.)25370.946251.3716.002020
ALJUBURIOostende52482.3656323.472019
BDM Saint-GeorgesSaint-Georges-sur-Meuse-4603.8637347.136.802020
COMFORTDRIVE.SERVICESMechelen13689.1626296.881.802019
REHAN FOODOudergem6034.91-14617.692019
CHBF TRADESint-Gillis (bij-Brussel)34448.006797.003.002020
BEST SAKIAAnderlecht36806.124495.31357592.040.302019
GLOBE RETAILLaakdal323385.18208319.627.002020
BIOSTORY OTTIGNIESOttignies-Louvain-la-Neuve511350.79197199.169.202019
Bright Star PoonchGent10086.57668.432020
INFRAOudenaarde107826.8328462.597.502020
BCH FOCHIEAns32739.2662649.4311.102020
BCH ANDAns47384.5329631.758.002020
B-SPICE & MEAT INNOVATIONBrussel41920.6113026.852019
KAENNONijlen279614.95165106.7510.402020
NSLBLummen-102012.2721735.524.202019
AL'BINETE WAREMMELiège-60971.92-10364.967.802019
färm.llnOttignies-Louvain-la-Neuve371122.3436443.4010.502020
BuddhaGent183631.9618466.932019
TIVOLIXLa Louvière8946.7815598.342020
RIVVASCharleroi-269039.70-123276.913627668.6813.602020
MalinkaAnderlecht33869.748869.741.202018
DODO 2017Schaarbeek32857.2410757.122019
LIMONE PIEMONTESEVerviers26831.9913286.092020
Pur D'ElizWavre-8242.352913.022019
EPICERIES HANKAR - MIDISint-Joost-ten-Node835608.36633520.5544.502019
SUPERBONIOudergem14760.631315.322019
TANGER MARKT BORGERHOUTAntwerpen-101190.61-45584.6813.202019
WarszawaSint-Truiden9069.91-16860.832.902019
MC FINANCE CONSULTINGGent129207.8271024.692020
MANNIXWillebroek-75215.68-37473.981.202020
DelwaWaregem386786.88282562.9625.502020
CORSTOREMont-Saint-Guibert113589.0072696.0012.202020
EUROPE BUSINESSCharleroi6142.95-3945.66154510.230.202019
KARADAGSeraing127333.91-15059.484.402019
DANIOLILa Louvière24757.19-5423.841.102019
SHALAHasselt53898.884648.245.702019
EXPRESS ODON WARLANDJette11987.00-37319.007.502020
Express RooseveltAntwerpen-105472.17-24603.361.502020
BEXCELPecq-2354.00-6054.002020
ArrahmaAntwerpen-24630.04-10791.8917983.970.402019
ASERCANSint-Gillis (bij-Brussel)259422.00123499.008.702020
BELGIUM INDUSTRY COLPANMeise445654.98378689.022.102019
THEE MET EEN VERHAALAarschot2045.31-4154.691.102018
Jagi ConceptBilzen118550.1258168.653.302020
DOHAR EXOTIC CITY SPRLLiège12633.971947.580.502019
MHNNCharleroi-43579.59-49779.590.102018
DEUX POIS DEUX MESURESNandrin24126.6735579.882019
RB INTERNATIONALHalle11434.201108.45254617.532019
NOOR-TRADING CompanyMenen7568.934568.932018
FRADI ExpressMol-99890.261764.933.302020
EmhanKapellen51714.0813072.671.002019
Z & Z SUPERWASHAntwerpen-26988.37-20800.432019
POLATMaasmechelen76361.2329244.172019
BULLS TRADINGComines-Warneton-13091.5719772.342020
H-FOODVerviers19651.995809.480.802019
DBGBGent65369.7827816.833.402020
L&B EXPRESS OLENMol54406.0798084.055.802020
AMKO RETAILGent502008.39123043.2011.402020
ZOELSE EXPRESSWesterlo127633.7979965.463.102020
BEST SUPERMARKETBrussel52706.29-41522.242019
SALAMA EUROPA INDUSTRIES BELGIUMBrussel130859.00-12670.002019
UZAMAnderlecht27135.942627.14550746.060.702019
Night WalkerDinant6775.13-16926.452019
HARM7ONYJette658.00-8386.0015337.002019
TWINS 2017Brussel-2945.00-166773.0032.402020
FDC FAMILYBraine-le-Château164862.3923726.065.602020
SEQUOIA HOEILAARTHoeilaart-307289.66-126547.985.302019
Mic Mac MinusculeGent12945.57247.991.002020
CynalysseDeinze7543.59-12456.412018
PKB EXPRESSAntwerpen37148.7117.155.402020
EXPRESS CONGRESSint-Joost-ten-Node205666.0090388.007.602020
Marché KosovaSchaarbeek-4949.42-31077.066.102019
SPIRECOudergem152349.9518094.747.302020
CIAVARELLAElsene-3940.5334998.191.602020
SUPER SHINEMalle6234.329739.042019
MATEPEUkkel-143179.00-26127.000.302019
BLATON MARKETBernissart94449.0099490.008.802020
SOLYZEWasseiges58400.005913.002020
VEPOLonderzeel-2375.5219909.300.302020
Les Petits ProducteursLiège639903.4449229.513451463.572020
ZDHLeuven49400.055857.151467546.512019
LiTiUsMoerbeke (Waas)-82698.7011574.836.202020
LEITESint-Joost-ten-Node-2302.93-11002.93267203.452018
PETIT FDEnghien16077.006994.001.402019
K.L.M. MoxheWasseiges5311.1925740.892.602019
EKOSKY GROUPGenk-291.781072.152019
ANIPASCharleroi134582.0082090.0013.002020
ASAF BELGIUMElsene-6628.24-10877.8391588.652020
FABRIQUES RETAILBrussel22371.316535.6322.102020
SAREA IN BUCATESchaarbeek37034.4110293.56329887.992020
DESKATWaterloo-19337.946815.922020
HUROD DISMorlanwelz-57632.00-13688.002020
JJ RetailNieuwerkerken (Limb.)45715.1941079.683.002020
ARIAN MARKTRoeselare169436.0582901.281.002019
JKF8Vorst156032.0022072.003.502019
BIZIM SLAGERIJGenk48393.7024783.422019
THE VAPE MINEBeringen-9574.53-1735.520.302020
CHEZ LAETISViroinval73758.3528091.162.602020
ANTWERP FREIGHT BRIDGEKontich17139.58-1410.422018
LLN RETAILOttignies-Louvain-la-Neuve-131925.19-65062.3610.902020
A&JamesHalle26705.0021318.006.902020
FTDNUkkel24349.2416596.50146098.902019
PL CARPATHIAMouscron1873.00-14474.000.902019
ORZESZEKAntwerpen47823.6018512.756.502020
BedronkXLWaregem198004.4392482.9310.502020
SDK ExpressSchaarbeek51584.8040192.858.402020
REPAQOostkamp145061.3016384.955.902020
EPICERIE LE BONAnderlecht33853.6921182.272019
ZAHARAAntwerpen-37208.89-49793.502019
LARISSA.BENEnghien30480.747144.48724814.652.002019
Sdel GourmandFosses-la-Ville-5617.83-20724.792.002020
VolodymyrAntwerpen38760.4620074.70338687.592019
La CabanièreSombreffe64429.1133660.310.302019
DistriMetroWatermaal-Bosvoorde134448.00137428.0026.002019
GEPRET EXPRESSLille31630.2618239.804.402020
Qnok PetrolWavre-80434.65-51719.945.502019
DMEATHNandrin18978.00-3568.008.102019
LA BOTTE PAYSANNESivry-Rance11965.00-2529.002019
RANNIABrussel9259.643607.2379558.012019
ALYBBastogne30605.0311481.871.902019
Bio c'Bon StockelSint-Pieters-Woluwe277048.142506.976.702019
BXL MARKETMechelen-55359.66-47642.552019
DO SUPERMARCHEJuprelle-66836.00187.002019
MEL23Sint-Pieters-Leeuw6512.44312.445317.152018
DAR.DISCOUNTAnderlecht25618.667303.092019
MIANVresse-sur-Semois163087.94115068.453527871.522.402019
KRAKOWAnderlecht47290.5117290.516.802019
GIJASint-Niklaas-49872.51-62416.194.902019
ILSDOud-Turnhout14000.000.002019
JAC34Schaarbeek-85337.93-62686.189.802019
Proxy Altitude 100 & GoVorst12477.485886.729.502019
NIKO FOODSOosterzele-185111.66-47423.722.202020
NOMACDiksmuide-325316.15-174314.1510.702020
Trait'IttreIttre40453.22-37886.275.402020
Tek-YilmazBoom-75015.86-75335.142.202019
BATMAN EKINBrussel43234.009334.00226395.002019
NOPPE CHANTALZelzate87451.357451.353.602019
NORTHERN LIGHTSGent-187529.26-109281.093.002020
BIOSTORY WATERLOOWaterloo21521.77280.424.802019
LA ROMAFLOLens (Hainaut)-6267.531263.86231721.681.002019
BCH LESSAns1478.22-17121.784.702020
CHEZ CHAMIRAMEtterbeek-8225.36-21249.961.002019
LISA KAJITAUkkel23861.3219878.32179710.732019
KRIAKOS GROUPSchaarbeek-284730.00-434730.0019.002019
AUX DELICES NATURELSChaudfontaine-112843.69-76027.14237053.732.402019
BAMGent132919.5592641.383.002020
ARKE IIKinrooi-28766.15-92572.1114.702020
MEPOKNinove145371.4045371.401.902019
färm.meiserSchaarbeek199452.52-217858.1613.702019
Proxy Marcel Thiry & GoSint-Lambrechts-Woluwe-21451.21-93806.717.802019
P.R.S CONCEPTSchaarbeek-19932.26-13030.092019
AFRIDI EXPRESSTurnhout-73089.29-60088.135.002020
AREZO AMIRIBeernem-21004.68788.472019
L'INTENDANCELessines-23499.39-48536.792019
JTH EXPRESSRumes36754.6826754.682.302020
MANDEEPBrecht18209.26-504.722020
Cœur de villageTintigny378329.09-14922.272019
MY-DELBrussel91964.00-3809.08856970.612019
ARIO COMPANYOverijse-159070.48-99101.056.202020
CHEZ THALIEWemmel107893.0091759.002020
BEE AUTREMENTEnghien108583.6857116.321145842.066.602020
Proxy Miroir & GoJette-181973.22-123925.9411.002019
ELEADORAKraainem-61820.00-45494.002019
VALLYAntwerpen-4280.97-23043.7662534.412019
ARPADISint-Pieters-Woluwe108707.0043182.006.202020
BIO 4 SEASONSOreye-59949.14-99383.26134811.220.402019
Royal KingAntwerpen-14211.26-20411.262019
COMKROHalle93617.8422721.09391350.0011.102020
SUPER MERCATOColfontaine-47233.23-52336.326.602019
B B-FORCEAntwerpen-16168.39-16540.022019
HMZ PROJECTBrussel-1947.03-9494.082019
SEQUOIA EVEREEvere-34326.19-119959.667.402019
KHAN BABABoussu15316.005716.00273287.002019
AMRIT & AMOLAKMaasmechelen19022.15272.402019
L'EPICERIE DE NANDRINNandrin7763.90425.442019
LARGOTANOudergem119848.5228671.344.402020
Vanzo SupplyKoekelberg89314.02-685.980.902019
FAHADMouscron12715.546536.89687449.751.002019
SHAMS SUPERMARKTAntwerpen-54823.60-41974.862020
ENCOREUNBrussel274943.42105427.869.202020
ELY PROXY BOCKSTAELBrussel87972.1325087.2213.902019
GIBESint-Gillis (bij-Brussel)19184.004610.002019
Stap ExpressAntwerpen80255.196655.192.902020
KARADAG 2Seraing18970.00370.001872218.032019
VILL TROPICALAnderlecht1976.68-16623.3249365.432019
XIRIUMBrussel47554.9654898.012020
LE BON SHOP MALMEDYWaimes273490.5327130.658.502020
The Flavor FactoryHouthalen-Helchteren82789.5470389.542019
LOCOMBIASint-Pieters-Woluwe1985.50-27146.848.002020
WITEB OOSTHalle138823.32222116.216.102020
Jumbo BelgiëBrasschaat-11291100.37-2754847.8653005209.43246.602021
MELICATESSENTongeren-23591.86-11681.863.302020
AALST RETAILAalst109230.6971507.224.602019
Mondi LierLier30057.005138.542.702020
ROKO 73Zele10291.2110191.21156836.512020
TellindisTellin228223.0097980.004.602020
C&N SYMBIOSEElsene56825.0028449.001.702019
MELONATEcaussinnes88955.0028955.0010.102019
NAUTILIAAnderlecht-618997.00-1002075.007.002019
Spar - BoomBoom-92932.56-99132.561.902019
REISLiège39806.0021206.003.002019
EXPRESS COURCELLESCourcelles17679.00-32321.007.502020
ALGUN SRCharleroi85052.30-14947.701.102019
OSFELBrussel29667.9854467.9810.302019
DESTENAY DISTRIBUTIONLiège-24060.00-44060.008.502020
Express WoesteJette64426.5314426.534.802020
Puzzle ExpressSint-Pieters-Leeuw107561.8960061.891.702020
MAGA 4BIOMont-Saint-Guibert462953.5094585.6631.702021
LS GroupSteenokkerzeel5514.60-1709.142019
LE FOURTOUSchaarbeek5139.63-18814.372019
NELPOLJette121730.3662058.717.202020
CHINIKAREtterbeek259388.69325623.034.902020
EXPRESS HOEVENZAVELDiepenbeek-202058.23-21710.456.102020
TICH ConceptBrussel299040.00215482.002.002019
Postpunt Grewal ExpressHouthalen-Helchteren983.78-17616.222019
EPICERIE DES MEUNIERSBeloeil13082.006882.002019
DISTRIRAVWaterloo2625.00-47375.007.502019
LONDONKuurne60804.6273734.525.702020
EUROTABComines-Warneton21565.9215365.921012471.912019
CRELEM SHOPSDilsen-Stokkem-351636.11-331096.31707921.272.902020
KlinderHasselt16401.282201.282019
AB MARKETSVillers-la-Ville6800.03-11799.974.902019
DIVITIAMBraine-le-Comte45268.2863779.147.402020
färm.roodebeekSint-Lambrechts-Woluwe244176.72-128955.206.402019
GO CHIMouscron36242.00-10608.002019
CrescedeerDilsen-Stokkem-50998.65-68123.412.502020
DESMITIeper-58487.85-64687.852020
NEW TONG FONGAntwerpen-5536.18-35536.181.202019
MERODE EXPRESSBrussel129379.008652.0011.102020
färm.jourdanEtterbeek433401.39-405793.008.102019
VVDVRonse62502.4112502.412.702019
ORDISAth85924.54-7641.883.702020
Chocolate Company LeuvenLeuven-22866.18-29066.1810.402020
TRABZONMons37908.5131508.512019
ABOU MARYAMSint-Jans-Molenbeek2032.00-4168.002019
YEFA PARTNERS & COSint-Jans-Molenbeek154223.4087552.0310.302020
MAISON MAYERSint-Pieters-Woluwe-7408.09-26008.092019
LAMSVeurne31293.71-28706.291.302019
MEHRAAntwerpen20037.40347.422020
FATAHMEDLiège26528.6020328.60346043.662019
Marie Christine DONYSaint-Georges-sur-Meuse6200.155200.150.302019
YILMAZ FOODManage11123.65-7476.352019
EXPRESS OHAINLasne-46588.0025685.002.902020
AUNOIDISFrasnes-lez-Anvaing82722.2839571.012020
DelsisDamme-107744.37-62905.076.402020
SUGOFAZwijndrecht60451.5110451.512.302019
PUUR BelGeel-26611.24-39071.240.202019
KOPARANGent16109.559859.55668219.102020
SEQUOIA ETTERBEEKEtterbeek-13572.49-75572.498.002019
A&F EXPRESSAntwerpen26088.9443488.943.102020
ES MARKETSint-Pieters-Leeuw20527.871927.872019
UNESBrussel5986.59-213.412019
CN FOODBrussel18472.68-127.322019
Retsilver EekloEeklo149880.38141295.306.102020
NT BuildBrussel41065.7111213.351.002020
RAFATLiège19996.0613796.060.902019
MILLIEKontich12147.845947.842019
Depot VracSilly22281.063681.061.502019
OHMYGODBrussel-33395.00-51995.007.502019
LEFTOVERSTournai-49594.00-68194.005.102019
Mazzel InvestmentsLeuven76504.6956504.690.402019
COMNIEHalle80493.6918993.70391100.0011.702020
DEDEAntwerpen49225.8330625.833.802019
NAMURDISLasne-179001.63-271434.074.202019
VRAKSTORE CHARLEROIViroinval28317.518317.51175105.081.702019
ANSHVEERKapellen6817.08245.361.002020
PROCAREXProfondeville58622.0029549.002.802020
MIPROSankt Vith-22177.54-52177.541.002019
NISANAntwerpen-52262.04-59252.042019
Citydox ExpressJette51299.155678.900.502020
CLINIKORZwevegem131091.6932186.592020
CHLEOR SPRLArlon86243.3526243.356.502019
SF TremeloBoutersem170128.96153582.549.102020
SF BaalBoutersem165457.13106996.902.602020
GEORGETTE.BIOLiège18608.24-5391.761.802019
Butcher IkkenAntwerpen19391.75791.752.102019
SHUHANAUkkel-2814.94-9014.94102885.860.402019
BEAUTY STYLESint-Jans-Molenbeek-1128.41-19708.412019
MACELI SPRLWalhain95200.0068289.006.602020
AFILEUZELeuze-en-Hainaut105345.3895345.3815.802020
FERME DE L'ANCIEN MOULINLes Bons Villers36735.0230535.024.902020
ASH CompanyBilzen78064.5571864.55108172.052019
GREEN STEP TRADINGTienen4457.71-1742.2982472.272019
AT TRADEBrussel9667.583467.58182149.322019
Athina RetailCharleroi-68912.08-118912.082.602019
S.I.P.Antwerpen2427.751277.96851885.752020
DE CLOEDT VERSMARKTKnokke-Heist100224.47129764.4710.702020
CidanalMechelen123145.3473145.340.502020
LOBDISLobbes97113.0067113.0014.202020
GREEN PEASGrez-Doiceau32274.32-9088.982020
Théatre ExploitationSprimont20049.751499.753.402019
SHABADAs28913.62-2368.682020
MEAT AND MARKETBoechout48408.9137608.912.802020
FAMILAChâtelet13335.267135.26101026.672019
VM ONEBraine-l'Alleud-43249.21-55649.215.802019
EMPALULievegem92720.53-107279.475.902020
ET CAETEVRACRixensart14605.05-5394.952019
EMY GROUPAnderlecht3417.36-2782.6428657.212019
MAZARUkkel12302.672302.672019
R.E.L.A.I.S. CoopRochefort4446.18-1653.822019
BLC10Braine-le-Comte390614.75240614.757.802019
NEW BIO & TECHSint-Gillis (bij-Brussel)4537.62-1662.382019
ZAFRANCharleroi2706.91-293.09347636.842019
KPLNSchaarbeek49055.8857627.307.902020
CHEZ NICOLEGeer7863.72-10736.282019
MILODISPéruwelz-96749.00-115349.003.002020
ORANGE CAROTTEVorst-99.67-14099.672020
INVIDIA10Sint-Pieters-Woluwe-406.88-25406.883.702019
RURU RESUNGALeuven11984.751984.7547214.972019
CAP 7Charleroi20327.18327.181.902019
Fermes en vieRochefort32718.458718.452020
Retsilver MacellaioEeklo1179.5079179.504.402020
SINGH & SINGHEtterbeek1299.63-4900.3724174.002019
LC MERCABrussel210908.0090232.007.102020
COLPAN EXPRESSAsse57419.82162419.825.602020
KARA EXPRESSSteenokkerzeel59132.9829132.982.302020
ROH & TOLOBoom25024.99-24975.010.602020
THE BELGIAN FACTORY - FOOD AND DRINKSint-Lambrechts-Woluwe17429.00-7571.002020
LIVET1Stoumont96459.9581459.950.002.302020
AD REYERSEvere660698.00-47509.0019.202021
LIVET2Stoumont141518.05126518.050.002.802020
FELMZaventem2841.062841.0639599.462020
ABR et CieMalmedy49571.1219571.127.602020
MUGHNIBrussel29784.00-20216.003.302020
ZAMMUTO ROSARIOLa Louvière39739.3635739.360.502020
EXPRESS SCHERPENHEUVELScherpenheuvel-Zichem36993.9811993.981.402020
EkilalleudBraine-l'Alleud-68039.37-88039.373.902020
WALLODentergem128047.5078047.502.602020
HODY TRADINGMouscron35112.2315112.238.402020
EDEL EXPRESSSint-Pieters-Leeuw25119.93-44880.078.302020
ONS MARKTAntwerpen10394.98-9605.022020
ENZO GORIAnderlecht12423.537423.53250685.862020
FRESTERLOMol71707.16-3292.842020
ONNELIESBierbeek32521.2130521.210.802020
FERME DE REUMONTNamur47405.7658348.621.602020
FG FOODVerviers8895.14-1104.862020
DICHABrugge-35299.24-204.118.502019
SODEDISGouvy45539.009860.009.402020
VerexpressUkkel676309.56173562.164.202020
UNIWESTBredene-240254.0055461.002020
BIOLIABornem19204.3611701.262019
JB METRO CARSLier74615.565577.451.002019
EXPRESS BRUSSELSELeuven-56609.45-31371.842.102020
TÊTE PRESSÉEBrugge248304.183815.265.102020
PARRDISChâtelet260012.0013898.002020
ZambhalaAntwerpen56234.972109.312018
MEHDILDEKnokke-Heist237326.16-22551.602019
RIMACONLummen1049277.44346440.226.502021
RIKATBrasschaat302421.0076921.002020
CHEZ FATIHVisé77365.6216133.425.202019
DOUAI DISLiège111135.001922.008.902020
THULIDISHensies2495.00376686.004.002020
WARSADISDalhem311820.09135856.3312.402020
HOTAKPéruwelz-49134.00-25388.00225705.001.002019
GAMA PRIMLANDAnderlecht1594533.06311015.1920.302020
SAFAFOODLiège-2119.01-84118.24347386.343.002018
SOCIETE BENSYLEISint-Jans-Molenbeek24633.00-4060.402016
RATTANUkkel27735.21-1155.440.402018
NEW AZUGENAAntwerpen88684.8978659.406.702019
HARRYGeel23598.219365.422019
N.H - FUELVorst110465.151335.397.502019
UNIVANGlabbeek1806188.50206550.6322.702019
TOP ENTERTAINMENTBrugge1440546.3627604.242020
LEMINVESTTorhout589620.51299531.8115.902020
SELIMGent76265.797942.072017
DE DONDERYEMaarkedal-198511.84-23100.180.202019
DDOVBonheiden109783.128489.555.402020
ASYASint-Lambrechts-Woluwe34435.9610457.633629500.362018
BarbaixHasselt29603.493822.321.602020
JL DISTRIBUTIONLiège-256373.484326.030.002020
BelfreshBrugge36630.9173186.3020.902020
JF & COStavelot-19045.58-52027.892.002019
SPAR PEETERS-VAN DEN BULCKEWesterlo949896.52210082.4114.802020
MY FAMILYLa Louvière14979.00346.001.202019
CORBIOMont-Saint-Guibert687068.24119950.8341.402020
MIRANDASOUSSAntwerpen6102.301087.652019
'T WINKELTJEHoogstraten229419.21-94589.220.102019
AYLINAntwerpen103213.0221994.921017021.782020
Versmarkt MartineHerzele86416.63-2421.402019
H&SCAntwerpen90200.7637274.802323629.512.402020
LFGA STORETournai95755.002993.002.302020
MIDO EXPRESSAntwerpen38934.69-174.272017
WAT-EXPRESSWaterloo1306.7941330.636.702020
BIERVLIET FREEZ CENTERDiksmuide120945.6094238.404.102019
R1220Sint-Gillis (bij-Brussel)181506.7454414.356.702020
KELICOHeist-op-den-Berg113297.03123734.351.602020
TOP BENIPALBrussel26388.732965.581.002019
Au Petit Marché du LacMessancy55320.003974.001285901.002019
RANCHIDLeopoldsburg-22768.20-28007.250.102018
IMMO CONSEILElsene55657.0069198.002016
TOP AFRICA FOODAnderlecht431362.49-29528.004.202019
CEGBAalst55558.80411.022.702020
FÄRM.TONGRESSint-Lambrechts-Woluwe38617.75-136427.9813.402019
MA CAMPAGNE EXPRESSSint-Gillis (bij-Brussel)191077.0069987.009.702020
LTL FRESH FOOD IIOudsbergen176664.278490.507.602019
TODIMINeupré28097.4536424.486.002019
DISTRI CRMSint-Jans-Molenbeek114063.0096008.0011.102020
EL ATTARIAntwerpen61825.862702.828.002019
TERRABIOBrussel39409.65-267232.2133.102019
GEKELOLeuven367421.7868446.971.902020
ARTA COMPANYJette-57299.63-23430.487032688.935.802019
LA FERMETTE DE FAULXGesves37938.93299.39563267.362019
COMELSHalle337876.2025540.61543250.0013.602020
EASYSHOPBraine-l'Alleud-9350.93-2745.642020
MIKRA FOODTurnhout42540.15731.550.502019
Beheer en Management LiseLommel83760.00119149.0011.002020
SKYLeuven22340.4318.842020
GOOD CHOICEAntwerpen6200.000.002016
CHEZ DANNYBinche30287.24-7527.351026776.965.502019
KOLBEAntwerpen14853.207097.962019
LTL FRESH FOOD IZonhoven81672.56-19844.985.402019
PROXY CIMETIERE D'IXELLESElsene-106260.11-28514.949.202019
MADO DIDIER VIANDESFlorenville-72044.44873.7741929.541.002019
AURAS EUROPLiège-271533.83-251333.082580453.242019
FRM MOBILITY CENTRE RESTOSTOPBilzen26763.34139742.2511.402020
MONDO BIOOttignies-Louvain-la-Neuve65971.1617380.655.802020
ECO DRINK CENTERSchaarbeek105743.338014.662016
ISIKLARBrussel-47301.66-6481.082019
BALIKCI 2Charleroi52333.0044167.002019
RAINBOW LINELeuven53289.2682603.830.402019
ROLICRISAnderlecht5181.04442.112.702019
CagodeOostende3017.442768.642017
LUNA STELLASchelle243726.1037897.045.402019
BADYPont-à-Celles18600.000.002019
MI EXPRESSOudergem755402.55100000.007.402020
Campingsupermarkten van GrootelHouthalen-Helchteren39980.65-4351.195.002019
FRESHLINENivelles177414.70-34353.045925728.104.302019
INES EXPRESSLeuven48266.43-7483.684.702020
GNGRDilsen-Stokkem175479.1538298.1812.302020
FRITES & COIncourt31950.1118713.291022495.829.802019
HANANLeuven-4962.63307.542019
M.M.S.S.Blankenberge84866.65-73248.667.502020
Jérôme GRIBOMONTSeraing64496.0016374.003.202019
ATLASBeringen160514.5110408.932019
Boucherie-Charcuterie Artisanale Jean-Yves GOHY sprlHerve-1585.9719400.773.102020
ATAK MEATAntwerpen-13098.2117175.062020
EPI-CERISEChiny60797.502285.800.502020
LUCKARNLeuven18239.835680.564.902020
SHRI RAMAntwerpen-58649.24-782.622019
TANK SARAKontich178003.61110377.052.302019
JemepSeraing368005.66-5397.8814.002019
CUPELOFlémalle48298.38-43607.880.102019
ASWAK ALHOUDABrussel-21941.829371.472019
S.B.S.Antwerpen-11793.82771.563.902020
BARA EXPRESSAnderlecht28814.002124.00524639.002.802019
PARK 61Brussel-37103.00-40681.007.002016
DAILY FRESH NEWBierbeek-6764.3512242.291.002019
IR1389BSint-Pieters-Woluwe71387.507705.772019
AnthecoOnhaye255366.6720335.7617.702019
VDW EXPRESSSint-Pieters-Woluwe64470.00128073.005.302020
HARYANABrussel96525.5418384.461344131.442019
RAINERI GEMBLOUXGembloux-426006.7146383.73762431.022020
CHARLIERVerviers19212.17101695.7115.002020
LE PATATOUAndenne70192.72-5786.242019
FJLBrugge15735.78-12301.493.002020
HALAL FOOD CHAKIRSAntwerpen1231743.88269120.249555105.188.002019
GRIBOUILLON SPRLErezée129105.37-29322.313.802020
RENODISAwans48131.3851390.6718.002019
DISTRITEAMLiège45368.37438.825.702020
COBOCADOLokeren148606.5933410.085.702021
Albert Heijn BelgiëAntwerpen12757397.303548009.10398640211.021003.102021
MANORIABerlaar26070.03-3167.74209519.872018
LE TROIS EN UNFlorenville59791.0034634.000.102019
KomékeLier182093.2232342.763.802020
Express ConceptGent-267657.2237246.948.702020
TOP SUPERMARKETAnderlecht90714.085632.84716641.591.002019
THREE BROTHERSHerstal24419.842095.992019
MISS GREENSint-Genesius-Rode32635.9288680.27695231.682.502020
MDI ENTREPRISESVerviers159.29-8078.460.302018
DENIZSeraing71777.00-911.002.002019
WEDISRotselaar733522.0871601.3920.502019
TIM MICHIELS BVBAZemst72161.3430138.102020
DOLFIJNTJEDe Haan37316.0025199.032020
Tripple BAntwerpen48692.8953050.203.402020
DISACOBilzen937999.61120538.2213.802019
JOMOTOVABrussel44634.44-223496.7416.802020
TARGET STORELasne421403.00515813.0016.002020
Exploitation Point of salesCourcelles-775006.10-534.042019
MATOCOAarschot397397.28188192.704.202020
CH.MALIKMouscron18022.231638.25521274.152019
GOGBSint-Genesius-Rode886431.20226736.470.302020
THE MASTERSAarschot33091.983006.702019
CELANTThuin-81098.83-24143.533.902018
JASSIN-LONNEUXVerviers182048.7470030.194.502019
UC KARDESLERGenk59898.715396.100.902019
FRANCINE CHABOTAUHouyet303606.5655153.733.302020
RENALTRADEGrez-Doiceau76455.0035644.005.702020
NOBLAH TONGERENTongeren370555.50231413.0513.402020
DS DISTRIBUTIONPlombières-33129.2111177.333.702020
BiOooh !Genappe-273225.90-134476.926.102019
TRINISTElsene257.3936046.304.202020
BATTESIMOMoorslede56135.8816443.401.002020
LOHOHeuvelland161127.2128399.966.202020
ROCAPIRoeselare-107547.2542939.153.602020
DELTA DISTRIBUTIONSint-Gillis (bij-Brussel)81348.6925296.914.302019
CHIRONNA & AssociésEtterbeek-134419.31-60701.012019
K-TECHNICSLokeren165718.1911731.335.302019
TCLMaasmechelen38350.00452.004.702020
METRO.CITYSeraing1265.28-10528.752019
FD ONEElsene-194249.0043625.002019
ELNURVisé70995.00-7883.5525.702020
RTCHeusden-Zolder36665.82214.972019
JR-FOODSTongeren317919.581096.914.702019
SLEIDINGE FOODEvergem6081.68-485.492019
BIOVVENTURABrussel-101142.06-64540.154.502019
REBORN SPFosses-la-Ville35839.0015679.005.202020
Dani RetailBeernem251690.00-1138.00941.002020
TODOCLAROHerent492655.79-74391.6213.702020
RABOT SUPERMARKETGent82043.002126.45994794.050.902019
MAB MARKETBrussel-10739.294565.412019
Gourmet International Food and GiftsWaterloo75586.5260778.912.002020
MBVCAntwerpen149272.8174985.6311.002020
PARMEETAntwerpen-1309.23-29047.381.302019
DE FRUITMOLEN INKODilbeek106030.1315772.562019
SILA ASYASchaarbeek-23112.9721568.671.002020
De Kleine Bassin KortrijkKortrijk522637.30203929.0514.702020
LA PASSION DES TERROIRSComines-Warneton-28810.981919.212020
EVERYDAY FOODBrussel-509365.54-52028.203.502019
BRAS MEHDILDEAntwerpen-213748.13402.152019
EZAMNASint-Gillis (bij-Brussel)-418.82-10382.2213872.462019
NISRINE & COSchaarbeek237.00-300.002020
VAN GREEFKoekelberg21272.6555712.429.802018
GEL TOVUkkel59107.0012098.002.402019
ZITA-ZOÉIchtegem-21725.6611694.972019
S4SlegersBorgloon199109.9312277.350.702019
MIKA & ANTHONYEvere254999.1240671.8910.702019
TM CASHSchaarbeek987446.59174455.127.102019
MAX UNIONLiège46162.2735354.855.302020
VUCO INVESTQuaregnon63794.0051695.002019
WAL-COZonhoven26198.11-2359.952019
ASWAK SOUSSBrussel6453.14103325.41855067.952017
PROX & GOBrussel-449020.62-176810.0915.402020
W&A RETAILHalle344533.11281269.9327.002020
MAJELSchaarbeek138247.34-72275.239.002019
WIL MEHDILDEAntwerpen10051.1187951.310.302020
le Pont d'ArcoleBeauvechain138828.853775.163.002019
PROXY ESSENBEEK H & MHalle245314.82174496.749.502020
BLUE DRAGON TRADINGAntwerpen-181082.7731520.102019
EBG OILGenk26860.5446169.542019
Aux Enfants GâtésChaudfontaine87719.00-25335.002.802020
Vers-Centrum TANGERAntwerpen308789.99-9203.4114.102019
Fidantzia 64Ottignies-Louvain-la-Neuve-290906.00-179171.004.502020
ROMSCHYMarche-en-Famenne-21292.38-3276.821.302019
JOLI EXPRESS ZELLIKWaterloo-7431.00-1156.002020
2M2AEghezée-90539.00-32282.004.502019
POLKOLKortemark-660962.34-818.122019
MS DisSchaarbeek63842.6136072.073.002020
CAMPING DUINENHOFBredene132803.0020361.002019
NailproSchaarbeek-7644.783667.885.502020
SUPERMERCATO MANAGECourcelles-80702.50-31201.9510.802019
RPBHerent88468.6634409.272019
PMBBeringen302773.6544790.662.102020
ERMENAZonhoven173310.1716088.366.002020
WANASSSchaarbeek38455.5849163.455.602016
DELETVINSoignies-308183.66-50654.877.902020
GABIASint-Gillis (bij-Brussel)24249.00-2577.002019
TemplimTournai214283.8089215.185.002019
SODHITienen49944.238415.882019
PETROPARTSJette20630.101285.202019
PICARD BELGIQUE - BELGIEElsene496071.00-338919.0014618379.0046.602020
NEW ORIENTALAntwerpen10429.86456.992.402019
SPB & CoJette5370.83971.47106397.132019
TRIUM RETAILDison37479.95-5598.747.902020
ALPHA-GROENPLAATSAntwerpen73954.002033.009.502020
VERSMARKT DELVANVeurne522466.08114435.3231.002019
PNKIeper34383.83-55012.334.902020
BIO FAGNESTheux153321.0012262.002019
EXENTOFontaine-l'Evêque-109931.94-91123.4914.902020
Le Village d'AsieLiège29713.9019454.800.302019
VOLDHOGavere84287.9518437.052.502020
ECEM MARKETCharleroi62123.2513432.00416794.003.002019
M & GAntwerpen210738.0058392.003.302019
FIVE STARAntwerpen71076.727544.102018
VerhavertSint-Katelijne-Waver396451.1689678.217.502020
ZAZA-BIOHOMESint-Lambrechts-Woluwe14584.63-706.974.302020
BEST WAY SERVICESZwijndrecht-45326.0010243.0020125.002019
BILLAS - RENARDHerstal71365.3220729.123.002019
SABRON SPRLPaliseul-1318999.34-170837.146.502020
MHPNeufchâteau80076.6718717.773.302019
New City ExpressAntwerpen1661.771165.250.402019
d'iciNamur1179337.80230063.9413.502020
HANGAR POLSKIAntwerpen25992.321107.441.602019
VANDENLAEN VOEDINGDeinze-139992.67-82402.653.102020
D'liz AssebroekBrugge55140.91-8226.956.502018
JAMNOManage128682.216931.6310.702019
COMANS JEAN-LUCYvoir-76144.86-33977.900.003.802018
JACOBS EXPRESSGent89803.39175306.944.702020
NEXT STEP COMPANYBraine-l'Alleud47230.90-10667.562020
BEL AIR MARKETEcaussinnes51551.09-270225.428.602018
HARMANAalst24498.81-1921.052020
SUPERETTE SANCHEZ STEPHANEPéruwelz250555.2670698.532019
Vanden Meersche ExpressDilbeek-130668.84-1817.122020
BIRDALSchaarbeek14829.008016.002020
ROMIOSint-Joost-ten-Node-17456.75-8286.582017
AUTO-SAHINSaint-Nicolas70907.0021917.002019
SEN EXPRESSTervuren-253108.40-101256.311.602020
DENNYGent55867.90-54625.942020
ÖZKAN & COSint-Gillis (bij-Brussel)220.0043930.007.802020
AG2MOttignies-Louvain-la-Neuve-311254.86-200466.759.402019
CARDENDendermonde208171.2712536.196.602020
DISTRIGABLiège95161.5213906.964.802019
DELINA MARKETColfontaine138236.0056013.009.302020
GENERALDISLiège146353.0067751.007.202020
JIMO COMBUBlégny308599.7352813.230.0014.302019
ROMEXAnderlecht48236.823234.542019
ERBA23Tienen-59091.0025592.00746923.003.002019
B.A.V.S. supermarchésSchaarbeek127964.005470.002019
STATION DE MALACORDFerrières2403.132043.952018
ARPASIMMons-735910.68-63754.758.102017
L'ESTAMINET D'HOWARDRIESBrunehaut105749.00-14738.001309275.002.002020
MEDI-INVESTCOHasselt450946.7517779.152019
SIMONYOudergem-11141.76671.682019
De kruidenier Baeten - VervoortWommelgem129830.9611720.473.002020
D BRAIVESBraives295803.20237124.3114.602020
DADECOGent761864.97-188059.992.502020
FOOD CONSULTINGGent1358578.26-65381.882019
COMPTOIR DES FAGNESCouvin722047.28113572.488099735.2019.002019
M15Gent181748.4720006.963.002019
K.N.B.M.Y.Antwerpen2113.002439.002019
JRG Business Cars SPRLChaumont-Gistoux29063.6426245.942020
Ital-lilloAarschot-2111.001182.002018
H.D. NAMNamur179189.31-47356.513.002019
DE SPIEGELEERAnderlecht221002.1156564.318.702020
DELFYHamois120443.0010515.002019
DEN TEEPOTBrussel998436.52206366.852.202020
B.A.S.L.D.A.N.Elsene136135.7513147.942019
HERSTAL DISCOUNTHerstal985187.4057782.0512.502019
DOGAN IMP - EXFléron218974.00-6491.006.002019
Superette MarJoWervik119316.38-8899.052019
ZINOKoksijde403071.77139936.450.502020
SALENBIEN A.Diksmuide-2885412.57-1659.982019
EURO NOIXSint-Jans-Molenbeek133166.147489.242017
BENZINESTATION BLOCKKENOudsbergen446223.2077111.212019
DIVEROBrecht221605.7457323.576.802020
SOUK-OKADEAnderlecht158539.009121.005.002020
BIMAGBinche439635.73-18444.2726.402019
HTDSint-Gillis (bij-Brussel)271605.00188951.0013.702019
MIDDLE-EAST TRADINGWaterloo5827.310.002018
M. CELIKEupen51565.51470.842019
BIZETSHOPAnderlecht69588.40-102326.869.202020
PINOUSeneffe9265.8995532.081.502020
JOPHIGent116728.97-20956.382019
Van de WoestyneDeinze382593.6614239.128.002019
JUSTINEKortrijk-261329.80-9884.232020
RETAIL SERVICES MANAGEMENTTournai2301077.1550902.66665703.064.002021
ENJOYRSELFEvere158949.8121250.662019
NASSRSchaarbeek-15165.3124042.712019
RETAIL SERVICES ATHAth206671.96175651.7015.502021
DEPUYDT & FilsPéruwelz188402.47-19666.961324957.247.802019
BIOTHENTIQUERixensart-15817.371019.832019
MAXEMINeupré-967401.00-229970.000.602019
GHDISGrâce-Hollogne69559.00-46348.0010.402019
DISCOUNT NOYEZWervik114406.8610493.811.102020
KUS SHOPCharleroi69130.1720035.87461363.002019
WEDWesterlo96145.4517082.790.102019
MB5Sivry-Rance234008.004524.002020
NEW DOABAHeist-op-den-Berg115406.0019652.002020
SUPERETTE VAN DIJCKWillebroek1485751.13168034.078.702020
V-SHOPGeel49728.1628188.165.002019
MWM 2Leuven25585.13-20189.284.802020
PETRUZZI PUNTO & BASTAMouscron32036.5213092.890.802020
KUVA-VERSWINKELKinrooi65009.45-8778.694.702020
PASTINORICCharleroi-213301.58-231.052019
DIVELCOSambreville498003.24134719.519.102020
EKIFOODElsene36430.7893618.302020
KORTESCHNieuwpoort59887.08333075.703.002020
LOCAL STOREAntwerpen30510.42170003.7515.802019
ALLYSAVALAGenappe-5766.083422.3310.602020
TAMAYErquelinnes170374.9639254.484047417.9415.502019
OSERISTournai910568.00167750.0016.202019
BURHANSchaarbeek13452.612328.412018
EPICERIE MARICHALWaimes45810.428023.853.902020
ORANGEXPRESSUkkel8542.7076770.092.702020
YAFTHEEGanshoren141398.025864.831443023.933.802019
SIRDISSaint-Ghislain101954.0012981.0015.002019
DESABO nvMechelen278226.9451872.647.102020
PANIER NATUREHavelange-3336.76-13198.851.802019
AMEDISFrameries140202.50136958.839897894.8129.702020
LEYLHouthalen-Helchteren82641.8115091.290.202018
JOLUPALasne-19953.31983.742020
JOPIDAWuustwezel1146758.89173627.028.402019
M.N.Gent-18001.24775.832019
PACIFICOWatermaal-Bosvoorde-13740.44-20798.085.102019
ATLANTOKraainem-2108.654881.706.202019
ATTAWALa Louvière22793.14984.38355003.672019
CULI'SZottegem19857.77-67025.4111.602020
GUNGORLaakdal314175.3228721.0711.502020
MOVIE-FANSAntwerpen-1219.3815421.653.202019
LE GEVRAYBertogne-93465.00-36775.0019.802019
ROSYNITournai153093.349797.632020
NEW STARTSint-Genesius-Rode-78574.39100729.349.602020
DANNYFOODSWemmel-75995.00-29168.002019
DEAN-FRESHModave-20266.00-2851.002.602020
ATTFOODSTORELanden18946.2412531.511.102019
WOLUMARKETSint-Lambrechts-Woluwe-244298.34-340568.2014.902019
Events 4 youBrasschaat43774.082070.834.502019
JOE'S WAYDendermonde35388.5389577.084.002020
HALIL MARKETGent81794.3117864.361051613.620.702020
PROXIMITY FOODWaimes277435.2728417.5913.402020
TABALUXHeuvelland622869.6936880.339.602020
MEYERS MIDDELKERKEMiddelkerke420073.0717387.769.002019
EURO NORD TRADINGSchaarbeek461657.9962267.582349368.226.002019
ABIJOMALiège204104.0034988.006.702019
Vleugels VoedingMortsel116233.9031460.843.102019
SADICOBorgloon-23716.3538245.447.402019
GROUP STARKeerbergen-3043.004866.001.702018
DESILDISSint-Joost-ten-Node304220.0224542.266.802020
ROCK EN COQuiévrain14383.0017.002.802019
CRISTYCARAiseau-Presles60161.448406.572.302019
SOJEBOMaasmechelen-53619.544279.132020
E.M.Y.Westerlo957.953436.462019
N.B.S.Brussel94455.8915779.5815.902019
HANCI MARCINELLECharleroi43178.241421.280.902019
BAKKERIJ LEMAHIEULo-Reninge611384.198206.489.602020
GOUVYDISLiège105407.0065552.004.602019
EXPRESS SAINTE-CATHERINEBrussel180802.1511694.1510.002019
WIKRIZoersel169852.0525419.212019
Piri-PiriBertem341377.9147065.162.702019
DOLCE ITALIANamur1060.78-4980.842015
YOUSEFCharleroi8579.531013.82353621.002019
IDEAL HOMESAnderlecht69890.0053116.00505501.002019
LAMBERTDISManhay182832.0041132.007.602019
SD Deux RouesProfondeville38221.6429377.702020
MEHMIVorst57094.77-7537.28747856.292020
S. KARANGanshoren-11096.057190.66340221.622019
COIN VERTAnderlecht-2068.1413599.5518109.112019
GAULLIEMMaarkedal92098.879039.215.402020
ECO-ANHEEAnhée203101.21151313.417135320.3820.402019
ARCTICOLeuven29611.815916.817.302019
VOEDING CARINE & BENNYHasselt-24816.31-133500.762587367.492019
CITYLUXSint-Pieters-Woluwe271029.12-118323.477.902020
GRACE HOLLOGNE DISCOUNTGrâce-Hollogne383716.62-23738.258.402019
MASSENAGent58379.38665.072020
New FructidorUkkel915692.55275104.0724.102020
DG DISTRIYvoir55678.3718554.344.102020
JIN LONG TRADINGBrussel775340.61199003.758.002020
QUENNAELLEAsse-15580.00-45255.005.002020
NSLZaventem13272.977085.944.902019
Mijn PlekSchoten-210208.846754.861.902020
SILVERSHOPNieuwpoort149824.93169961.2114.502020
WOODLANDOudenaarde9385.881809.462.702020
BS PADWALHoegaarden39017.984018.59501647.922.702020
TRQDilbeek279985.9076889.7515.702019
M & JBuggenhout50849.00-3131.002019
ETHNAAndenne73293.00-28424.005.402020
TARILanaken26376.931902.782019
RISELokeren2785.09301.612019
RPSWellen94035.402325.272019
SPRL EMMANUELElsene36201.761676.952018
ERSAS BENELUXVerviers151503.0037394.002019
VOXAScherpenheuvel-Zichem337010.5738879.820.302020
SODISTALWalcourt-325910.98-101468.1012.502019
AK CONCEPTSchaarbeek95729.2533763.987.602020
SKY FOODSAntwerpen2929.30369.732019
RUCADISHasselt515327.19113165.5614.602020
MAHDGeel4495.842709.862019
SPAR ELSLANDERPoperinge188514.7747346.271.102020
COUDELHOFerrières-74680.29-170386.0810.502019
DRINK AND FOODSint-Truiden470165.6715589.6410.002019
R.I.S. GroupCharleroi60777.00-923.00113019.002017
SEQUOIA PARTICIPATIONSUkkel1751986.00-50115.42823268.718.902019
CENTRALYXBrussel227910.38-53204.9810.102019
COLONEL BREMERAnderlecht13130.5527284.394.502020
SARENBeringen422249.1094881.478.002020
FRAMADISEvere145575.8768987.3610.302020
EXTRA FOODElsene786924.06113172.152019
AS MEATAntwerpen69769.732500.872019
LABLOKnokke-Heist100438.9954290.256.502020
Coenen J. BakkerijLummen88704.78-27294.653.902019
FALIANGAAubange22889.00-18708.005.602020
SUPERETTE JO-ANPepingen253671.6248885.405.302020
MIDYAT MARKETLiège405837.00118777.0014.002019
MARY'S SHOPSchaarbeek83427.0021515.004.902018
FAMIDIELebbeke3119624.11384450.6818.202020
DICEOUWaterloo-96920.00-70934.006.802018
HULECHAS.GTChaudfontaine254535.96284949.4813.902020
A.Z.M.Merchtem48668.262657.332020
GPAntwerpen52731.0914541.182020
ANGLEDISLiège169967.0047753.003.902020
SANDHUHasselt125191.4117098.532.302019
EXPRESS THEATRE FLAMANDBrussel100541.00-28100.008.102019
AK FOODSchaarbeek39629.47-9094.575.002019
COROMEGAModave-212365.3310530.358.602019
GLOBAL WAY TELECOMGanshoren2263.68-27756.126.002019
TTH DistributionWaterloo-28071.6027868.908.402019
RAJ SACH DEVALiège47301.194271.934.602019
BARCHONEWBlégny1184991.74429420.0722.302020
ROSY DISEtterbeek104294.00-192419.0026.602020
H&L - FOODGenk725690.82-42492.999.302019
GUMMARAntwerpen-26620.7920673.672488116.483.802019
D.V.A.C.Nivelles194483.00295369.005309260.0010.802020
HEIANNTurnhout1446.916828.772.902020
RADHAAntwerpen-2849.765690.022019
TASKEENAntwerpen53570.441280.252020
MAX MARKTBrasschaat206236.5519585.7325.502019
MAXDISSpa202322.0086391.005.102020
NEW FRESHBertem16159.73-1930.782020
SANDRASHOPBeersel45673.33-6212.762019
HEMMAT ZAEvere5377.405079.212016
HUY DISCOUNTHuy-114702.6231713.097.702019
Lasne XPGembloux306822.004849.002.902020
ECOFRAMERIESFrameries707121.64545295.1931.502019
ELANURAalst205521.8025369.065.302020
shirazGanshoren36170.191153.30113022.362019
SUPERPRIMAKortenaken-54593.25-21388.172020
G.K. SPRLSint-Joost-ten-Node244922.0025671.005.302019
DISVARNAWaregem140791.34-80035.920.802020
HEPPEN RETAIL ASSOCIATEEvere2405624.69-690347.784673611.373.802020
SART & COVillers-la-Ville-219963.07-33741.779.702019
OMBALOUJABeauraing32580.006742.003.202020
FORPROFrameries12298.40-78051.5111.602020
MICHEL ET VERONIQUELa Bruyère49200.0016781.001.602020
ANGEL'S EYEWillebroek119236.3833422.462020
VERICAMMortsel17390.5533159.833.802020
Z2AAntwerpen-10544.54349.622019
SQUARE MUkkel476670.541030340.1619.402020
LOKAStekene-101348.05-121727.976.502019
LEA SASElsene151725.00112137.008.202020
A.WALBERSBeerse124814.0016015.000.902020
JIYABrussel32299.97-1511.102187397.784.002019
OZHANIFIOGLUBeringen740153.7633732.093.502020
JUPITERAntwerpen34581.363029.430.502019
V.P.O.C.Menen454512.3096655.086.702020
MARRIDDISSambreville197805.00-54669.0012.402020
DELLEN INVESTLommel-20962.195654.581.202019
URBAN FOODElsene-20029.74231506.3218.802020
ONLY FOODEtterbeek-348586.69-22865.012020
CHEZ GISELEMons67293.5311998.042019
EXPRESS CAVELLUkkel146217.0048660.005.402019
GUNEY & TUZBrussel14888.006490.00187064.002020
PROXYDIPBrugge277613.10379354.916.502021
ANAGATALens (Hainaut)22269.807360.152020
PIX & COMRixensart7041.02-3386.012019
LIANMortsel-107172.0052535.893.502020
RUSKIHalle-139648.86143700.0515.802019
AREAGent18419.37-1891.190.502019
O'KENZAntwerpen6798.008515.082.802019
G VISIONElsene132030.8116208.369.202019
NEW FOOD CORNERSint-Niklaas-13217.66-52482.401.502019
TAHA IIBrussel32049.69905.422019
ALSEVKERZaventem67304.71-127157.594.102019
BEREKETLeopoldsburg13547.502393.68477001.662019
KOPIAMBrussel144406.46154048.5613.602020
FERHANOGULLARILiège75778.721570.991308260.612018
GEWALWatermaal-Bosvoorde395115.7058899.529546374.8322.502020
CTL DISTRIBUTIONVorst91931.3117541.044.402019
VRIJDAGMARKTGent-22323.68-26540.804.602020
KARIANIFlémalle110270.004536.0013.902019
LA PERLE DE FEZBrussel4798.58-2818.032019
STOFFELS DISTRIBUTION SPRLDison87849.9646248.543.802020
FELLOUkkel-33184.3267624.436.202020