Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 47241 Detailhandel in brood en banketbakkerswerk in gespecialiseerde winkels (koude bakkers)

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
Patisserie AntwerpiaAalst20095.5512692.513.902019
Patisserie VanderbeekMechelen458636.0690847.796.802020
Confiserie PilloyCharleroi-58086.29-683.282019
A l'EléganceBrussel289763.6510821.212019
Confiserie BlommeJabbeke165382.316604.421.102019
Commeyne Horeca- en Zuivelbedrijf en Bake-offWevelgem208586.649276.485.102019
Abbaye Notre-Dame de ClairefontaineBouillon2555295.00-152289.002.002019
TRUCK CENTER JOSTAmel3706224.84577529.5528471817.7726.002019
VifermaEtterbeek-16916.48-26297.853.802019
BROOD- EN BANKETBAKKERIJ PEETERSKontich-196001.265222.6313.102019
Sin YaBrussel-29146.7630547.85445689.440.902019
RansonHarelbeke23505440.99-2487015.26125962984.99206.302019
Carrosserie ModerneLa Louvière95870.97-25334.611.602020
TOTAL CAR CAREWuustwezel-8757.332699.822019
Tandtechnisch Labo Tobac - VollensKapellen97581.011974.012020
MANOSSint-Gillis (bij-Brussel)933681.00128165.0037.402019
BLEYWaimes3414860.87383947.2625458953.955.802019
LA CHOCOLATERIE GALLERChaudfontaine3534977.00-990191.0021918873.00137.002020
MAZOUT BOUHARMONTLiège327504.96118640.212.602020
Etablissements SchouweilerAubange-267105.48-971.642019
HADECOUPHerk-de-Stad2541235.46435530.215.002019
MATERNE DORMALSoumagne424066.00162060.005.602019
LE TEMPS DU SUCREBrussel-109426.9713757.581.802019
Maison Georges de BROGNIEZOupeye268935.61492899.792019
MAISON HALLEUXSprimont1140317.23-27888.391.702019
VensBinche146425.27-29596.742019
Les Huit Bonniers - Services d'Acceuil ASBLLe Roeulx1220832.0078374.0042.902020
BREUGELMANSMortsel98590.72-23311.123.502019
LE SAINT GERMAINMons275559.0051281.0011.002018
MEYERSAth723037.4583189.575.002020
CONFISERIE BOGAERT - DE SMETZottegem1067805.43288314.899.202020
SOPROFAWortegem-Petegem42547.43-4829.482020
Bakkerij VerhulstBalen-26428.36-4575.462019
CAMARGUELokeren483210.9077247.0913.802020
DELEMDe Panne241454.22-67209.432019
DE WANDSint-Lambrechts-Woluwe146062.8525248.96305251.931.202019
PASIKoekelberg265390.9730279.082020
RAEIJMAEKERSAntwerpen62055.275836.112019
BROODBAKKERS@CLEIRBAUT.BEBonheiden3006213.12602835.2261.102020
Real TobaccoVeurne22780533.641748970.3686495372.9818.202019
ELECTRO- RESISTANCESint-Jans-Molenbeek34855.31-4511.902019
Boulangerie - Pâtisserie FONTAINE et CompagnieHouffalize68346.0012272.212.302019
BAKKERIJ ALBERTKortessem50917.01-2543.001.102019
RAYFRANElsene-68648.8318829.441122242.589.102019
'T SOETE GOEDBredene45040.5418292.935.002019
AU PETIT PATISSIERBastogne178808.55-8937.416.102020
DE DEEGROLBilzen12593.781487.90177470.871.002019
QUALY FOODRoeselare75479.806353.920.702019
JEAN SCHOOLAERT-NIVILLEKoksijde120661.2440852.411.402020
Centrum voor Speelgoed en VolkskundeMechelen4069.149954.771.202020
Andriescu-AncutaAntwerpen-10726.0919838.612.502019
CHOCOLATIER-CONFISEUR ANGELIQUEBrussel178992.00-4681.004.602019
GODUVAUkkel-240731.56-42681.3911.002019
Boulangerie Patisserie Jean GREGOIREVerlaine302129.7613389.004.502020
Au Tire BouchonRochefort8578.19-20763.881.902019
MG GroupKoekelberg7690.2712865.372019
NOIRET FrèresPaliseul80526.00-4067.000.702019
MOULIN DE HOLLANGEFauvillers490791.08122199.943.002020
LD GROTTE DE DINANTDinant75023.0017519.001.702019
VANODendermonde65770.8536444.723.402020
DE CLIPPELAalst55420.405684.782020
LEJEUNE-CHARLIERTrooz63797.342394.241.802018
LA BRIOCHE D'ORIttre41973.16-13374.559.702020
TARUMSchaarbeek-16822.009059.00579363.002019
VAN WAEYENBERGE FrèresChaudfontaine40759.2126181.735.402019
HORECA GERKENSEupen344635.3732009.395.102020
VRANKENPont-à-Celles91311.28-183.522019
CAND'ARTBilzen3151263.06173094.822894861.5619.702020
BOUCHERIE VALFRAISCiney37624.001545.002.002019
BLOEMEN VAN LINDEN - DE DECKERSDuffel137037.3112192.65184599.951.002020
PHILIPPARTHouffalize203761.669867.554.402020
APPETITOMiddelkerke44075.16-10172.591.202020
LE CONFISEUR ALBANBeersel143875.31-643.012019
PATISSERIE RICHARDChâtelet165349.2395780.9340.802019
HALLE DE L'ARTISANAns-107206.00-253284.0019.702019
GARAGE TINOManage35764.00-986.002019
VANHALSTRoeselare65697.223872.502019
CONFISERIE JACOBSLiedekerke-54387.162020
INTERFRUTTANamur14573.13-13314.25287369.711.402019
LARISANMerksplas429136.4185743.795.702019
PANIBLONDMons1950040.3230972.827.002019
CLAMO PgmbhEupen33015.087048.102020
CONFISERIE RIALWortegem-Petegem-152595.31-89750.122020
PRESS BOOK SHOPOverijse276226.67-304.452019
WIBRILanaken650543.4124130.282020
L'EPAGNEULFernelmont56663.0019614.002019
BOBADestelbergen72675.07-36043.760.902019
PINGUIN IIAntwerpen189970.3040906.233.802020
TEMMERMAN CONFISERIESint-Martens-Latem52213.7817044.852.002019
ROMPEN LE CACTUSThimister-Clermont-186145.00-5049.002020
PIETTE-DI MARCOWavre109353.51-3306.961.602020
LES MILLE PAINSSint-Agatha-Berchem109347.9411846.272019
BarkaZelzate20775.32-1518.072017
Société coopérative de distribution BelgeSambreville-10726.991152.920.302019
DELI BEVERENBeveren-39140.1014875.943.302019
C.R.V. CORTHOUTSDiest1863422.31608782.8811.002020
BISCARDY'SAnzegem209682.3455422.284.102019
BAKKERIJ VERODuffel20195.532270.250.502020
DE RAMScherpenheuvel-Zichem634762.2543679.5013.502020
PRALINCOArendonk240144.399473.076.102020
NIENAalst126341.2637722.162.502020
Boulangerie Patisserie LAMETTE-POUSSEURDurbuy249049.00-4505.002019
DELI MORTSELMortsel21834.97-12040.12310275.035.102020
DELI TORHOUTTorhout102205.24901.362.202019
CASEMIRTemse202551.5347441.921.102020
COBOMA (Consultance Martine Botson)Sint-Pieters-Woluwe75854.22-32344.472019
BAKSERVICEZoersel80904.00-494.002019
DESTROOPER-OLIVIEROostkamp10674806.04-99076.5321401539.9584.802020
DELI KAPELOostende48845.30-5432.764.102020
Deli PieterOostende183223.6055204.001.902019
DELI ROESELARERoeselare72630.4118255.236.502019
DELI CCNLeuven-432774.61-330218.233.002019
DELI MEIRAntwerpen-973971.00-375809.0020.502019
DELI MENENErpe-Mere292646.91-19818.312019
DELI GENTGent42984.64-3185.922.102019
MONTSERRATLedegem685933.5655783.713.302020
SEGERSOudergem330905.835956.0415.002017
VALERIESint-Pieters-Woluwe41874.39-1882.182019
toogoodElsene-220285.86-63847.4421.402016
BOULANGERIE - PATISSERIE DU CENTRESint-Joost-ten-Node-60827.09-11117.22308896.294.002019
DALIPANBrugge1002328.46-5275.4246.102019
IMAGE LABORATOIRE PHOTO RUSH PROMOTIONSaint-Nicolas-276523.17-50017.683.502019
TEX WEST - LINESchoten111872.46-4776.092020
FRANZBlégny474785.8226315.72373616.893.602020
CONFISERIE EN CHOCOLATERIE GAUTHIERMechelen399343.866345.571.702019
VAN VOOREN - D'HOEDTGent493381.84-28263.762019
ALLO ENCODAGE TILFOISSeraing49308.165678.292020
DELI ANSELMOErpe-Mere-51289.78-13627.295.602019
CONFISERIE ANNSint-Katelijne-Waver-2496.0019506.002020
PANISAAnderlecht28824.27-1733.661.402019
PRALICARZwalm320274.6728740.562020
HARDIESMol110615.21-3743.562020
LOMMELSE DRANKENCENTRALELommel701126.2031120.174.802020
OLD SMUGGLERBüllingen599332.0014325.009.702019
DELI HEIST OP DEN BERGHeist-op-den-Berg33050.5611625.341.302019
DOLUAntwerpen-99678.00-30483.000.502020
BAKKERIJ MARKAAntwerpen43634.6629849.953.502020
LA FERMIERE DE MEAN S.C.R.L.Havelange120293.8211495.113.202020
KING'S COFFEE CYOudenburg517314.9277641.212019
Jules Vrancken en ZonenBree498645.5236628.784.602019
LE COMMERCE AU 41Florennes42234.50-837.992020
HOTEL-MOTEL 'VAL DE L'OURBurg-Reuland249441.001401.812.302019
CONFISERIE CREVINMeulebeke21497.7137404.754.702020
Van de VoordeAntwerpen47499.4315724.012.102020
VANDAZoutleeuw385687.69-2231.142019
LIBRAIRIE DU CENTENAIRESeraing26024.00-341.002019
LEMAHasselt195206.93-9026.002.702019
'T OVENTJEHasselt86365.79-5361.831.902019
SNOEPHUISBrasschaat175204.0480246.352.002020
COUSSENS - MASY ET FILSCharleroi78012.46-16446.252.102020
L'ART DE LA BONBONNIERE FLEURIELe Roeulx54770.73-21414.462020
DURMANWatermaal-Bosvoorde176812.01-11796.275.702020
CANDY SALES BELGIUMSint-Pieters-Woluwe24166.00125.002019
DELI MONSErpe-Mere-805488.00-372179.000.302019
DELI AARSCHOTAarschot30884.62-2938.605.302019
DELI OUDENAARDEOudenaarde36866.4918860.022.002020
LA HALLELessines31655.21433.442019
BEKODISRaeren214000.8846858.3012.802020
T.I.C.Sint-Katelijne-Waver53761.5318892.520.902016
BAKKERIJ MEURISGlabbeek1823.45-51886.633.302020
BRAZZAVILLEMeise135058.2541823.556.702019
VAN LYSEBETH - WINDEYAalst109224.1474640.962019
LE MODERNEFlorennes-66206.37-3095.622019
J.L. STREELEngis497932.5418249.422020
BAKKERIJ DECRUYNAEREKortrijk-23090.241796.321.602020
LERDOSDe Pinte138370.1423111.202.302020
ETS DELSEMMEFléron59073.5013085.131.002019
MATADI - Bäckerei und KonditoreiEupen-256676.75-26516.872019
VAN DENDERSchaarbeek468450.8285092.0118.702019
BOULANGERIE PATISSERIE DE LA LASNELasne116401.857532.232019
DE KORENAARLanaken808304.4112524.3810.002019
LECTURE LOISIRSManage-177748.11-51813.373.402019
CAFES DE PAUWSint-Gillis (bij-Brussel)-12017.498227.911.002019
BOULANGERIE DU VIEUX MARCHEVielsalm593454.03-13841.56928697.158.302019
NatrajacaliBredene1973830.39714845.6931680068.4189.602020
PELZER par BenjaminHerstal-189064.4219776.579.702020
DIGITAL MEDIA ZONEVorst13913.00-400.002019
DELI BRUULMechelen48458.41-2810.813.002019
Deli Crystal CityBrussel268916.87-10552.322019
DELI LOZANAAntwerpen36921.36-42.271.802019
GERALITienen44664.58-9452.862020
HILLUCOKnokke-Heist2142943.91321515.4423.602020
CARLINE FLANDERS CHOCOLATESRoeselare92389.006352.003.002019
BAKKERIJ BOONENAntwerpen-214912.15-26949.952.002019
GOURMETKortrijk-192651.5441965.8915.802020
CULTURE-PAINS HOGNOULAwans-476673.48-347485.6017.002017
THIRION DISTRIBUTIONBinche-50899.64-295075.8049.502017
BAKKERIJ VAN DEN ABBEELE - VIONLaarne44845.8124324.452019
ACCENTPutte182110.992096.082018
BERTRANDFosses-la-Ville331985.00-79.0016.302019
CHRISTIAN DE SCHYNCKMouscron25144.002303.002.302020
ROGER HENINCiney309229.1871885.592019
FAURE - DEMARETQuévy339805.9638527.961.402019
DE WARME BAKKERWichelen42778.363386.882019
BOULANGERIE-PATISSERIE DAEGHSELSSambreville370869.2697223.4019.502019
BISCUITERIE J.L. BRICHARDGembloux358157.0074536.006.202019
SUEDA Suiker- en Chocoladewerken - SUEDA Confiserie et ChocolaterieGent166764.6721521.611.302020
BROKOGent25988.9016837.171.302020
RALE BOOKSHOPSint-Truiden75619.903266.432019
DELI DAMPOORTGent-5878.86-9079.191.302018
DELI VILVOORDEVilvoorde-20674.4712618.801.902019
SERVICESTATION BERBENMaasmechelen981172.68109926.222.002019
STATION CAFETARIA DE TONGRINNESint-Pieters-Woluwe331079.48228894.082019
GEMATRAHaaltert63890.4420614.392.002019
CYCOWortegem-Petegem323213.8267068.682020
BETRAMOSAndenne42112.8358551.414.102020
BAKKERIJ BALCAEN - DE BUCKHerzele240632.4120090.202019
YILMAZ-23Beringen-36695.4922052.826.102019
DEFEVER-VANPARYSNieuwpoort124563.769023.922019
SNOEPCENTER TAFFEINBlankenberge-100989.37-23652.311.002020
VALMARBrussel-10458.00-6671.002.402019
KERUMAGenk71374.8011345.602019
BOUTIQUE ARC-EN-CIELFlorenville130759.00-10232.00904727.001.702019
GOLDEN CUPLes Bons Villers1502246.00342811.0015.202020
'T BOLKSKEVosselaar196642.481436.381.002019
CANDY - SANDBraine-l'Alleud-46891.75-10745.292019
SUPRAMARKTIzegem1153826.13168097.7218.202020
CHOCOBRUBrussel85891.6039330.0014.502019
BAKKERIJ GOZINAalter-28.65-12077.641.202019
BOULANGERIE - PATISSERIE DELCORPS -GILLOTGrez-Doiceau-6442.1923121.352.402019
LIEVAS INVESTAalter80069.437479.592019
OLD BACCHUSSchoten31575.61-7684.181.602019
ATHENARoeselare171489.3919392.242019
VERS NATUURLIJK AMBACHTELIJKKortessem-20942.00-4884.002019
CHOCOLATERIE LEDOUXLangemark-Poelkapelle125023.6213426.571.202020
BRAZIL COMPANYGenk326563.4731283.699.302019
LIESBETH EN BIETienen774.187962.692019
CROISSY DE MARREZHeist-op-den-Berg21432.225806.942019
HASBOMAHasselt182702.6134803.352020
Boulangerie Jacques S.A.Amay97298.8621222.642.102019
DRAGEEMENT VOTREBeauraing28486.36-12086.770.602019
Le Comptoir GourmandGerpinnes35592.784014.761.702020
G. BASTINAntwerpen70113.2651008.564.202019
LA CAFET'18Seraing-96309.215200.772020
CONSULTING P & PSchoten1318203.00104845.005.002019
DELI IEPERIeper55495.88-10718.152.102019
DELI UKKELUkkel84935.8010502.653.602019
DELI WAASLANDSint-Niklaas41400.10107726.194.402019
DELI DIESTDiest24930.743004.434.202019
Yellow ProductionsFernelmont-11273.74-6892.972020
CHOCOLATERIE R.GOOSSENSAntwerpen1117114.99102598.812.502020
IRSI CHOCOLATIERBrussel146227.40-2600.152.202020
DE BRONRumst234537.1512549.162020
ELLYHove458426.3639257.6231.102019
DELI COURONNEElsene-4570.49-3002.582.702019
DELI LOKERENLokeren7185.786527.733.302019
DELI ETTERBEEKEtterbeek39506.28-4814.364.102019
DELI WILRIJKAntwerpen91158.8717315.664.102019
DELI WAREGEMWaregem-46112.91-62918.090.902019
DELI TIELTErpe-Mere-5415.46-964.151.202019
DELI NINOVENinove-17591.218967.412.302019
CALLENS - DECAMPSTournai40020.97-1647.632019
ANTWERP BAKERY SHOPSErpe-Mere110236.6637840.752193413.8213.502020
CHARAF SCRLLiège-94935.00-248.000.402016
SWEAT HEARTGeel348547.7662398.0510.402020
KRIMALeuven-82783.4918766.432019
KARS FIRIN SCRLVerviers12093.007596.001.002019
DELI KORTRIJKKortrijk89383.1825492.882.602019
VAN CALLENBERGEStekene329325.1121784.771.002019
BAKKERIJ K. ENGELSHeist-op-den-Berg142117.1411088.382.002020
SERVICES CENTERChimay2299582.44-21215.121394835.037.602019
AUX DELICESFrameries45176.764361.202.302019
TANKSTELLE RAUWBütgenbach595070.43-18822.030.802020
ROMEO CIGARESNamur92873.29-1255.932020
SAEY JUNIORSMons33140.55-4141.592.402020
CHRISTOMDilbeek2530581.7613261.883.302019
CHOCOAntwerpen72827.558263.420.802020
BAKKERIJ GIJBELSWommelgem1895542.0071326.0024.002019
CROISSANTERIE RICHARDCharleroi138.62-17888.0712.902019
BROOD- EN BANKETBAKKERIJ DE COCKDendermonde134356.31-2382.590.302020
PATISSERIE GOSSELIENNEFlorennes85851.74-24046.584.802020
MD DISTRIBUTIONBernissart-38529.03-65544.872.502019
DYKMANS HOBBY PATISSERIE CENTERWavre23186.441816.712020
Biscuiterie DandoyBrussel3270044.48464563.358239678.9392.202020
BAKKERIJ THYSSENSint-Gillis-Waas1275536.49392605.4052.002020
A à Z LIBRAIRIESeraing7622.3625428.33532931.701.902019
B.P.S.M.Anderlecht39510.97-14301.574.202019
MONSIFAnderlecht75077.00-7463.003.002019
CLAERBOUTHarelbeke775833.0246300.752020
CHOCOLATERIE SPEGELAEREBrugge140545.35-7610.123.002020
'T STOKBROODJEEvergem-11839.59-7454.932019
ETABLISSEMENTS WILLY GILSONBertrix341477.2388075.3210.202019
SA L'EXPRESSOBastogne238667.52934.692.002019
EL FAJAREvere-33746.56-15876.712019
DELI ENGISMaaseik-765314.00-58157.000.102019
DELIMARMerelbeke173215.5524565.417.702020
GIMITHIPerwez-16281.50-638.952017
BROOD EN BANKET DANNYWingene1135927.23127171.241.002020
NON STOPMechelen16397.86-19557.472019
Bakkerij SteursGeel277117.4862144.666.302019
DELI LIERLier15421.2513040.772.202019
DELI TURNHOUTTurnhout522372.9820782.513.002019
LE SAVOYARDSeneffe152077.7521435.722.002020
CREADESBeernem1047037.7038843.4625.602020
CONFISERIE SCHREURSSint-Truiden179112.774381.381.302019
PHILIP'S BAKERYSchilde1733319.82-32464.5117.902019
Pain perduGent46988.6712279.273.802020
GRUSLIN - PATRICKElsene64630.54-11092.23256268.761.002019
GIELODEAarschot-64338.894552.042019
BOULANGERIE - PATISSERIE FOURNEAUMons-176630.743061.126.202020
BÄCKEREI HEINENBütgenbach838613.8551825.5920.802020
Dagbladhandel Het SteenAntwerpen44151.006366.002019
BAKKERIJ LINKER DUIMPJEAntwerpen-1339.884081.870.302019
Mister Drinks Leirs LudoZoersel198668.4210843.001.002019
CANS & BOTTLESMelle116481.00-1671.002015
AB Mauri BelgiumMerelbeke4668914.92422963.046615622.597.702020
'T MEIKLOKJEKalmthout122733.0016120.002019
IFOBrussel-29640.9819448.652018
ArconLeuven578503.359490.151.102019
PAPACENODeinze16594.866980.702019
DE LAET-VAN HAVERAartselaar688783.74111250.2631.102019
THUNISMOLiège325597.403753.24302025.315.802019
HERMANS HERMANHeist-op-den-Berg93735.668438.683.602019
SAB LA CORBEILLEOrp-Jauche250929.2327002.3910.002018
LE PATISSIERChiny-24207.57-3736.262018
LAROUSSISint-Jans-Molenbeek17388.885533.4282160.171.202019
RAMANDestelbergen-55487.52-28372.121.002020
PARK INFOLeuven122559.158870.332020
BAKKERIJ VAN BOGAERTAntwerpen166977.0043591.001.302019
MONOKoksijde82817.72-1828.431.102017
De Oude BeursDamme152767.4382009.7320.002020
FOOD & MEDIADuffel4158377.98427780.650.502019
JAN GRAULUSWijnegem159220.51-13954.552020
NOUS 2Landen-68319.873508.462020
BROOD EN BANKET POSSEMIERSBoom25210.08-8893.360.502019
Euro - FruitsNamur127441.0028977.002019
FRANCOIS - DOGNE AUX TRIXHESNandrin13854.00743.0011036.002020
DeanBrugge593182.8931849.512019
RURBISCGrobbendonk6691982.391408214.000.802019
BAKKERIJ DEN TROONGrobbendonk-81215.71137739.072020
Boulangerie-Patisserie LESSUISSESprimont9648.00-5582.002019
TEA - ROOM RICHARDCharleroi28044.9170878.612019
VISION ET PRECISIONPont-à-Celles156026.0017723.002019
STATION LA ROTONDENamur85466.05-30169.532.302019
LA PRALINIEREBraine-l'Alleud57084.0016153.002019
C-ServiceAnzegem72983.51-5794.892020
ASCREEupen72495.53-34043.512019
DE PAEPESint-Gillis-Waas58293.525538.710.202020
BAKKERIJ SCHAMPAERTPuurs-Sint-Amands8482.6416893.462.702020
LTIM CONSULTJurbise-96143.594839.952019
GOSSIAUX PIERRE BOULANGERIEGenappe88024.74-20877.454.202020
PAPYRUSLinter59750.299729.461.302019
AU PRALINSoignies33588.132835.151148.002020
DELI WIJNEGEMWijnegem45615.92142634.565.902019
Brood- en Banketbakkerij LeurisMerksplas-77249.4911728.382018
SERVANTESHeers82787.00-5272.0011150.002019
BAKKERIJ THIJSAnderlecht-58490.423494.000.402019
FRESHMerelbeke77074.4615495.562019
GRETIERetie-15925.02-10778.712.202020
KANARISAnderlecht-85713.6512946.442020
FIJNGEBAK HARLEKIJNMechelen-197241.78-545.672.902019
MIJLEMANSKontich31564.405419.252019
SPRL TONGLET station serviceMomignies534134.9364226.571.602019
NOUVELLE MAISON SAINT - AUBAINNamur740412.0115001.272922766.562019
DUVANHuldenberg1585453.17-67064.222020
UKKELSE BAKKERIJENNinove3622995.6198963.042017176.6520.002020
DELI ANDERLECHTAnderlecht-77540.91-27976.874.402019
CHAUD DIFFUSIONAns2689966.60507395.6911618757.0799.002019
DELI GENT ZUIDGent66699.8043077.145.202019
CVHWachtebeke85840.61-18083.272019
Kris De MunckSint-Gillis-Waas210417.6232205.447.002020
LES TARTES DE CHAUMONT - GISTOUXChaumont-Gistoux-123910.4813458.074.402020
BAKKERIJ LUC BRABANDERSZonhoven340779.7124211.892020
CAFERMIBièvre441131.5252471.621.502020
DEFERSint-Katelijne-Waver163248.6221751.612.702020
FRAIS SERVICESAns217200.5026664.0345.702019
LE SAINT - AULAYEElsene307276.607166.882020
EURO - SAFARICouvin-54785.815489.692019
KYRIOMATIC SERVICEBrecht-39206.67178.522019
NAUWELAERTS S.Brecht108104.03-7622.200.702019
DELI GRASMARKTBrussel-358875.47-48006.028.102019
REOLILiège-739072.35-59049.502020
Huis BijlBrecht106259.31-14970.692.502019
CHOCOLATERIE VAN PARIJSRoeselare1365754.57105691.107.402019
CHOCOLATERIE ROYALAalst73999.824343.992019
Patisserie Erik PAULIHoeselt75308.5912796.1610.502019
ROOSE'S CHOCOLATE WORLDBrugge217499.8022539.511.702020
SAROHalle2259265.60729904.5150.102020
P.B. SNACKSHamont-Achel367461.7918268.402019
Elektro BE en BEGent-11803.52722.832019
V.T.T. AELBRECHTUkkel681.67-4061.662015
THIMAXKoksijde346082.30-5981.532020
JGD IMMOOostende-16252.00-1240.002019
DOOPARTIKELEN DE KOCKLiedekerke98641.612834.750.402019
INTERNATIONAL FAST FOOD ASSOCIATIONManage86216.079259.443.602019
VLAAIEN VAN AALSTAalst136897.1810212.610.902019
BERDIFFMont-Saint-Guibert-279734.4085515.2611.702020
YGARDCouvin155569.21-14366.857.602020
FLANDERS BAKERY SHOPSErpe-Mere6460121.68134735.071747240.7124.402020
HALMESBütgenbach77553.00147765.0059.202019
REINTJE BISSint-Niklaas52845.912713.627.002020
RENOIRTE-LOUSSEMons60796.1030488.813.902019
ROGGEOudenaarde-91574.3538130.1514.002020
Bakkerij BethaniéZoersel89049.701114.702.902019
GUY SCHOONHEYT ET FILSCourcelles-516359.00-99787.0024.802016
DELI BILZENBilzen243921.78-4448.402.502019
BAKKERIJ BIJ POLHouthalen-Helchteren29302.00108.00207544.001.602020
AMIRBrussel102130.1629126.254.702019
GROUPE LA CROIX D'HONNEURSeraing133915.76-1128.881.702019
BELGOMALTGembloux445860.00269607.0011123149.0014.502020
MANDYSaint-Nicolas-4719.55-3267.352018
AU P'TIT CREUXWaimes12113.496628.721.502019
GEMLIKSchaarbeek182175.46272.722020
INTERSACMettet2233889.00103388.0016.002019
M.S.Sint-Jans-Molenbeek25011.7625.042019
Elektro MOLLERSAmel-21652.0814312.640.402020
PAIN PARASOLDilbeek-50729.14-5838.302019
UMUTHeusden-Zolder26236.00941.002019
CACAO COMPANYKoekelberg578278.98-7139.8310.502020
Bakkerij De LucxOud-Turnhout-65738.93-3526.377.402016
W & J CARWASH-CENTERGrobbendonk119380.006869.002019
FRITERIE HANNUTOISEHannut3669.0033.002.602019
HURICABrussel-6797.47-1734.722019
DAGERAADPutte556919.2260128.719.302019
BOUZIANEBrussel72607.002300.00678776.002018
UMANS - WINTERSHamont-Achel1253276.45551787.651.202019
BAKKERIJ MAESAartselaar347730.2415307.672020
DAGBLADHANDEL DEBEUCKELAERE FREDDYMiddelkerke6358.00-1652.002019
D.M.T.S.Anderlecht-64081.29-4866.80250742.693.002020
FORT FOODUkkel-124746.03-152490.9512.002019
WATHELET - HERMANSVillers-le-Bouillet219830.1183688.575.202020
BOULANGERIE GAVILANJette12194.39-3284.922019
LES DELICES D'AURELIEEsneux62289.426752.992019
DEOLETDeinze208345.5323238.702.102019
SYLMARBrugge705029.0091373.006.802019
VAN STEENLANDTBeveren816479.6979405.835.502019
H.D.S.Sambreville-31872.34-632.842103.712019
CORBELLOBrasschaat388670.9290733.543.402020
ENTREPRISE LIEVENSBeersel46517.2154044.08107876.430.902020
MANON 21Quiévrain32786.21-9894.171.802019
MOKA PALACEMenen2557.004675.002020
CONINX TRADINGDiest178554.03-1915.632020
THE COSYKortenberg-66718.57-19735.612.402017
ZOHORSint-Gillis (bij-Brussel)4762.00872.002.002019
BISCUITERIE GRILLETStaden4892.0010311.001.502020
ROSSINIZwevegem351542.1242706.572020
GARAGE LAMBRECHTSBorgloon198734.0744891.865.002019
CHRISKORonse2561.5019208.11251427.741.002019
LA WETTERENOISEVorst-125455.08-177620.5521.502019
TITOUBrussel113622.9219547.481.002020
GERPAC CAFETARIAMalmedy-6236.53-1621.022019
LEMME - FERONCrisnée299757.0754321.742019
L'EDENBrussel173974.29-6628.552019
BROOD en BANKET JAN VETS - MERTENSSchilde112519.4427390.482.302019
CHOCOLATERIE RAETS - PUTSEYSLeuven80432.0032008.00271004.001.002019
HANS BURIEStabroek-18700.913938.552019
ZOT VAN KAASZottegem66032.417510.352020
BOULANGERIE PATISSERIE DE LA PLACEProfondeville61945.2480859.755.902019
Bakkerij Jacobs-CuypersMol248821.64-1194.632019
SINSADamme925559.541541.362020
MARIO'S BAKKERSHUYSHulshout84422.31401.603.902019
ORIS - BAELUSGeel257053.059397.292.702020
CROUSTICHAUDAns222151.8439516.636.002019
NOMAERRoeselare203623.0015181.0015.902020
DRANKENPALEIS DE KLEINE GORENHulshout125436.908697.952019
GALLER LIEGELiège-4634.942177.871.002020
ELCEMAnderlecht127261.1922802.862019
LA PHOTO GATEAUX IMMOOuffet-33267.00-362.002019
WOUTERS - VERHEIJKEWillebroek-57576.7818417.207.702019
A.T.M.Soumagne6875.022443.400.502019
BAKKERIJ MOEREMANSWillebroek42519.9311321.550.802019
't BakkerietjeWaregem250997.3936216.642.702020
D.S.H.Pelt274640.793315.321.202020
MUKATEZonhoven-23845.309808.265.502020
VAN BELLINGHENKampenhout73851.399602.102.102019
JOSIANE MATERNE - PERINEsneux346236.5659863.367.802020
AU BLE D'ORSint-Agatha-Berchem1787594.11383443.172019
SEGERSVosselaar397790.00151111.005.402020
FRANCK DUVETNamur174313.7413617.117.302019
Jami WafelOostende56663.414761.942020
CARUSOOostende140621.0033506.006.002019
OZANMachelen (Brab.)4529.00904.002019
MAVECASint-Gillis (bij-Brussel)77801.3115141.003.502019
GREWAL en COSaint-Nicolas178083.4915776.572019
BAKKERIJ FRANKHeist-op-den-Berg61466.0710141.892.302020
LE CASTELBouillon105796.00-26942.002020
Boulangerie R. WERTZThimister-Clermont27235.88-11612.130.302020
BADR HALAL INTERNATIONALSint-Jans-Molenbeek11252.1511326.251535533.673.002019
GARIHasselt159678.43-13714.822019
HOME SERVICE A LA CARTEKortrijk621014.6867720.282020
Dranken MilissenMaasmechelen91300.77-32756.303.002019
BAKKERIJ SARAYGenk-4897.68-7099.311.802016
INTERSTATIONMouscron66273.5743707.682020
BONDOLINEAntwerpen170564.2810209.501.002019
CHAUD EXPRESSVillers-le-Bouillet-152678.30-164560.728.602019
PELSSERS MARCMaasmechelen73308.001137.002020
PRECIOSAAalst74215.32-11407.590.802020
BUENO BOCADILLOAnzegem-138248.9710649.124.102017
BROOD- EN BANKET NANCY DREESHam65191.84-56933.111.202019
JACOBS - BAETENPutte43878.9528314.09332589.110.502017
NIEUWE BROODERIEGent-7713.88-7348.532019
LIBRAIRIE DE L'EAU D'HEUREHam-sur-Heure-Nalinnes1819.278315.382020
DELICAKEBrecht1352.57-2562.940.402020
KREDESMechelen387411.97-19495.923.702020
ELPATRANSLaarne130068.3813849.682019
BENNY en HILDEHolsbeek287927.20-11488.472019
TRISTANAssesse-313441.78-120719.215.102018
CONFISERIE GINOWevelgem585988.4816414.151.502020
'T KRUIMELTJEVeurne8714.63-341.680.202020
ZAROUALIBrussel30940.83-12918.591.602019
BOULANGERIE DU TIYOUFlémalle98548.01-6074.572019
JEAN DE BACKERWavre59125.78245.246.002019
BERANRonse239135.642355.502020
LA FORET NOIREVorst92062.4831882.041.402020
QUALITY BAKERY DE FRUYTOostkamp1738577.2614318.5440.302020
DISTRI - FUNBeyne-Heusay-11570.003760.002019
SWEET MAGICTubize-19743.235432.462020
PIERRE MARCOLINI BELGIUMBrussel-288419.61-1155039.667341172.0236.502020
RON'S SHOPOostende352789.45-23614.682020
VAN HUNSELBrasschaat80341.39-11726.963.302020
LE COIN GOURMANDGrez-Doiceau1118269.0715665.492019
ZEEMACZonhoven13681.061481.531.402019
BROOD EN BANKET HENKIeper202967.1556811.192.902020
A.S.B.L. Grain de VieWaterloo291397.08-6923.673.002019
WITTOUCKAvelgem69557.6611591.192019
LA MAISON D'ELIESombreffe35264.931453.69147297.072019
CrisfilDison276132.4139059.514.702019
LE BEFFROIGrâce-Hollogne-190765.60-20063.0012.002018
Brood- en Banketbakkerij HaesaertPuurs-Sint-Amands393296.60107683.412.802020
SAIN PAINSint-Jans-Molenbeek10597.8017378.022019
SWEET FLANDERSBrugge270335.28-20594.534.802020
MARIËN MEESTERBAKKERSBalen-72021.90-189758.7919.002020
VERSTRAETEBrugge11972.58-22628.450.202020
ELIAS RIABlankenberge86879.9626435.940.402019
NEYTS HEIDIBrugge11434.764202.951.402019
VAN DEN BOSSCHE EDDYKnokke-Heist101312.653219.922019
VAN DE PUTTE SylviaBrugge118346.79-344572.0024.602020
ESRASchaarbeek40270.009605.782.602019
GHYSENS - CORDENSBorgloon171040.8332558.691.902020
LOUCAUkkel14392.2935813.4815.702019
PISTACHESint-Niklaas-33726.677220.172.802019
LACROIX ET FILSSaint-Georges-sur-Meuse-52086.79-12762.791.002019
De Open BakkerHerent-71875.5764056.996.702020
LA BAGUETTE SYMPAUkkel-5138.00-2353.002019
Jackson'sWuustwezel-116321.86-24073.582019
CONFISERIE DANIELEDe Panne104881.157332.831.602020
JASOZaventem6453.00739.001.802019
HONFLEURBrugge74000.774093.052020
Multi - DélicesZulte686762.05-128223.780.702020
DELI EEKLOEeklo52770.7442696.314.602019
SOLANODeinze71726.008510.0019.002019
BROOD EN BANKET BARCATPutte20408.1311522.932020
PIERRE MARCOLINI GROUPBrussel10732261.27-3219272.1513203343.0988.502020
RODANSOUkkel13440.29-9112.202020
De Groote Peter ChocolaterieIeper303695.8615360.962.002020
Mattetaarten VAN BELLEGeraardsbergen59886.631801.412019
NEBELGent3001.53-771.272018
IMMOBILIERE DU PAIRAINHam-sur-Heure-Nalinnes-118953.16-290837.384.602019
STIJN ROEFSVosselaar121537.0042658.00524855.005.102019
KALDOFléron278112.7928341.67673690.804.002020
BAKKERIJ SMETSRiemst430152.1615656.926.802020
BAKKERIJ BILALAntwerpen-28821.221787.492019
AUX DELICES DE SPYJemeppe-sur-Sambre10547.0071.07136629.212019
PAUL JAUBINLeuven22215.3918899.621.902020
TRADING AND CONSULTINGUkkel26969.003454.002020
SAINT - HONOREBouillon60173.2217186.740.702019
WONKAUkkel23843.768754.221.902019
COCORICOBrasschaat133777.5637481.004.202019
VAN ROMPAYPutte374467.9656779.042019
FIJNBAKKERIJ LIEVENOostkamp397458.37-51538.4124.802020
LECIRENamur231055.1962556.725.802019
CHATEAU DE CHANTILLYAnhée-30924.89-4018.180.502020
IMAGIX MONSMons1674357.69-929839.422375590.3413.202020
LOCHIETienen171225.5712204.841.102019
NEIRYNCK POLGenk365032.5191027.162020
Drankenhandel BrabantsMalle212819.925830.232019
PRALILOUVELa Louvière-50949.25-23483.422019
PUELINGSTienen-23575.29-17206.252.002019
INNEKE'S LUNCHBOXHerentals54189.423077.923.002019
VIDIKRI'SOpwijk178551.40249.4020.902020
MIRZAQuiévrain-170234.13-22899.982019
OCCIDENTALEBrussel19296.1724212.382019
AScKRixensart154863.5410020.052019
BOULANGERIE LA BRUXELLOISEAnderlecht21238.1414408.087.502019
KUIZ'INNamur176.34-4448.71139825.002020
SMEVANKapellen2067991.66-105034.352019
ABS COCKTAILMons-18078.87-5666.80157027.340.302019
DELI HALLEHalle16720.98-9356.712.202019
K.D.M.Jette111452.48-9767.93368133.192.002019
CAKE & C°Zele124434.96-177.124.502020
SONIGRIFAns-715757.39-568369.5766.102019
NATUURBAKKERIJ SCHOOFS EN HERTELEERGenk51874.328350.843.702019
ECLAIR DORESint-Joost-ten-Node12285.28-12670.59120599.022020
MOROCCO TRADINGAntwerpen180857.3719787.456.602019
BROOD EN BANKET SABINE BVBASchilde83726.7318054.642019
DELI VELDSTRAATGent52582.0544334.1212.302019
DELI LOMMELLommel18956.455321.792.002019
BROOD BANKET TRAITEUR BRIERS - COLLABilzen180290.837974.847.802019
ECLAIREvere5368963.27870428.2320705578.06129.102020
R O BNeupré-34956.1812799.292020
DE KADODOOSWuustwezel46371.73230.022020
VERSAVELIeper237026.2258649.597.302020
BAKKERIJ HERMANSHerentals3510.1417253.411.502019
KELLETEREupen40928.552050.150.008.402020
'T WINKELTJETorhout34361.1124.440.202020
JO.KE.MAAalst28723.002650.002036799.001.002019
FarineAntwerpen211946.1332602.100.502019
Dehaes-MeuldersSint-Katelijne-Waver157366.17-39533.646.702020
DIPPRODilbeek-78448.04-7323.922.002019
RULUWaregem16972.953463.8211.102019
MALHERBE-DEPASBraives-58514.93-854.702018
LE PAIN D'ANTANGembloux789630.55415658.8748.802020
ALL TOBACCODe Panne280812.91-29107.392017
BOULANGERIE HANSSENSMouscron654350.8831327.996.002020
KiekeboeEeklo4963.12-1329.182020
PC BUDGETLens (Hainaut)28493.0916222.712019
JAN REEDSint-Niklaas45576.823945.874.102019
SENOVAGenk6936.256651.911.002019
STEPHANE BERNARDTournai10606.46-1932.412020
ROELENS A. & C.Knokke-Heist73651.654415.403.202020
ONTDEK DE NATUURBeringen-88852.40-34785.853.502020
NOBLE CHOCOLATESVeurne-239480.40-1634083.3311.802020
STORMVOGELDe Panne1401857.93-88422.497.202020
DEPUYDTIeper-29925.692415.922019
AS NET CLEANVorst4926.00-3180.00238087.002016
PROAGGILa Louvière-543.83-499.172020
BAKKERIJ MARIEN TESSENDERLOTessenderlo473080.2954412.994.202019
PAIN DU JOURCharleroi204558.9121998.5712.702019
TECHNOLOGY AND MANAGEMENT SUPPORTGrobbendonk52384.4112688.822018
VERFAILLIEIzegem1264683.21109310.094.202019
JAMINEBornem188490.83322.802020
VDC-RETAILZonnebeke21658974.6890127.6760744328.071.302020
AU GOURMET GOURMANDWanze-10240.16-14067.6433326.412019
HERBA SERVICEPutte-30925.009778.00213669.002020
NADEZJemeppe-sur-Sambre-50730.16736.342019
PAGODEBerlaar32192.0021648.002.002019
LE MATIN LIEGEOISLiège127526.00-11358.002.602020
JODISHeers42410.077802.752019
EURO BANGLA TRADING COMPANYElsene16375.19602.772019
L'ATELIER DES GOURMANDSFloreffe135606.59-5324.992020
LOGGHEGanshoren-1730.24-31929.887.202019
Bellegems BroodKortrijk250462.0015555.003.102020
MaesekesMeulebeke16639.0059.002019
HarputAntwerpen90005.1213638.872020
GALLER FRANCHISINGHerstal-119679.0017720.00104248.002020
LAUNICBrussel37232.90-45752.9515.902019
't KruimeltjeSint-Jans-Molenbeek40500.786884.776.202019
ONLINE TOBACCODe Panne754171.4261563.741.002019
DRAGI-SANLier11079.94-26849.322020
B.S.Fosses-la-Ville82757.819709.89167829.562019
TARTINES ET CHOCOLATLiège-143966.35-35107.883.902019
't StokbroodjeWielsbeke22236.005116.002019
JERRY'S CIGAR BARBrugge288279.39-21260.990.102020
HET BAKKERSHUISAlken393757.048799.7610.802020
CHOCOLATERIE DUMONTorhout768578.83109053.7418.102020
VOGELAERSTervuren170015.0033774.005.102019
DARSHAN INTERNATIONALEtterbeek-56744.63-11784.842019
ZORZALiège88487.49-70352.412.002018
CHOCOLAT SHOW S.P.R.L.Brussel-53848.77-3228.842019
BISTRIOUISchaarbeek43358.003155.372019
MANUSBrasschaat843404.20282689.342020
WACHTERS-HUONBorsbeek225789.867959.556.402019
DECOPATAntwerpen-199630.5610328.680.502019
B-SIDEHeist-op-den-Berg-59282.32-12783.582020
BANKETBAKKERIJ RAPHAELAntwerpen-54287.729500.924.002020
PATISSERIE CHRISTIAENSZaventem435756.6683114.087.102020
CHLOMARDilbeek412492.07-3720.931.702019
BACULUM'SZottegem65259.84-12552.152019
DOLCE INVESTAns1090084.61792867.2124.302020
VOSSENBrasschaat20168.627962.382.602019
VERODANBrussel25082.2027389.132.902019
B.K.T.V.Deinze16133.9634501.224.102019
BAKKERIJ ISENBAERTBrasschaat43510.7710936.202.902019
DE MEULEMEESTERAalst114469.706233.684.402019
REPHILPhilippeville627949.241568.9010143195.2418.002019
BAKKERIJ BOSSUYTAntwerpen127712.5431604.019.002020
DRONGEN BOOKSHOPGent154834.27-5322.092019
R & B PROJECTSGent43455.9727186.091.602019
DE GROOTE HANS - CHOCOLATERIEIeper1700168.13104292.652.602020
THELICE ET PASSIONAnderlecht59983.008775.006.702019
CINE ARLONArlon1028808.0461631.072.302019
L.M. SERVICESWaterloo36458.8918041.712019
BAKKERIJ CEUPPENSAntwerpen-76418.05-26330.256.002019
CHOCOLADE NATIE ANTWERPENBrecht22903.76-4335.522020
DAGBLADHANDEL JAMARHam102277.317169.401.002019
DRANKENHANDEL KRIS JACOBSint-Niklaas103664.001916.001.502020
CYATYLummen74533.9213508.143.202019
PATISSERIE STEVENRoeselare191195.3310164.641.602019
CHANDI'SDendermonde-4840.02-11723.522019
L'Artisan du PainSambreville-98274.42-36739.182885714.6033.902019
SLAGERIJ - TRAITEUR DAUWELaarne-296797.32-33081.29413980.753.602020
P.D.S.Lo-Reninge6632441.78230101.101.002019
DELI TIENENTienen41290.97-15154.234.802019
DEWULFGent173638.5481835.308.502020
EXOTISCHE MINIMARKTAntwerpen-38861.00-5199.722019
I.M.Namur22338.0024551.002020
SNOEPPOTTEKEAntwerpen-35457.61-3791.662020
HAGELAND ZUIVELBegijnendijk138703.4626068.872019
Brioche Pasquier BelgiqueSaint-Ghislain574361.99124371.0314904470.2412.202020
AU COOK COEURUkkel-248.82667.151.002019
CRIOLLOZaventem294162.42-42832.942020
DE KEGELNinove41742.22625.232019
VENTHUCHOCLubbeek47342.391816.282019
LA LORRAINE EQUIPMENTNinove-321719.68-146356.812020
B-ART CHOCOLATESMaasmechelen339424.7871021.034.102020
YASMINAGanshoren32035.2613116.362019
BELVASAth587270.39-139490.2010481767.7730.802020
BAKKERIJ TOELENEdegem-304807.245683.838.202019
I M & SBrussel-269359.65-20033.231402492.972019
CARMIOverijse-23764.39-5844.642019
NEW ATLANTICACharleroi38289.9210111.820.802016
IL GELATOKoksijde45217.3947175.202020
C.J.F.D.Erquelinnes303062.006869.001.002020
HET VERSHUISJESint-Niklaas1613276.77-3698.292020
BECUESint-Gillis (bij-Brussel)1998.21-17872.881.002019
La FeuilletinePerwez739039.35181013.5255.102020
TIJOWesterlo-61824.00-2168.002019
MIGUETSint-Truiden92578.477340.382020
CONFISERIE LE VAUBANGerpinnes93359.58-3335.208.002019
D'Haeze TradingGavere1203323.00116491.004.402020
NORINETournai-52840.3638892.902.702020
NAUDTS - NAUDTSLokeren-25455.71-9545.372020
PASC'OILPecq105278.92-10595.5116140.012019
MEVLANASint-Agatha-Berchem42998.19-25929.650.502020
HAPEHerstal121987.6358536.773.502019
DELTADORATubize84274.641.922020
TARTINEKnokke-Heist-136750.60-134.892020
AUX DELICES DE MAUREENAnhée32957.004225.002019
COOK & CO.Zaventem907045.2420225.9416.602019
BEUGNIES LES CHOCOLATSKortrijk259220.5925347.213.002020
DELHIMMO 33Chaudfontaine1478657.47375557.780.802020
JONET HUBERTVerlaine14514.88-14596.59863943.642.102019
GERISAScherpenheuvel-Zichem46874.78-1647.394.302019
PATISSERIE LE MELBABastogne220368.3327996.613.002019
CHOCOLATERIE VAN HOOREBEKEGent193221.2150488.112.002020
CAUTERDendermonde126385.068610.992.602019
MORLOTTI - LEROYJalhay-26438.1311977.701.002019
PRALINEUR VANCOILLIERoeselare225303.56-165711.319.002020
BAKKERIJ GEERTSDiest67024.0017934.090.602020
LE CANNELENandrin-40303.88-21261.187.302019
LA FRINGALEAnhée31172.8015237.173.402020
ACINACITTANamur1338640.201359874.1631.602019
BEEKASint-Jans-Molenbeek53584.833984.542020
HEIKO BELGIENSankt Vith200393.584333.505.202019
LIBRAIRIE DU MOULINCerfontaine2699.603295.602019
REAL UNITEDVeurne26386519.452669050.327368604.6319.302019
ALI GOODCHOICEHerstal6401.797079.54835868.743.002019
BOULANGERIE DRAMAIX ET FILSChièvres-81779.00-27601.00246405.002.002016
LE GATEAU ROYALJette-17243.4625533.860.702019
JOOSENSAntwerpen14150.7046772.323.002019
DANNY'S KRAMIKSKEHouthalen-Helchteren-59189.86-29638.882019
JASMINAnderlecht-12196.73-10858.40101286.162019
DANKRISLokeren144686.0820411.634.002019
HELSEN-GIELENSMol11190.6610333.821.702020
TARIFAJette218115.6515851.68504067.954.002018
COIN DU NORDSchaarbeek-13082.335325.512019
RESTAURANT SAINT GERMAINBrussel-157242.00-35438.0021.902017
BAKKERIJ BUELENSWillebroek15702.5031389.523.502019
RAPOSKI'T GRAANTJEAntwerpen51682.992436.221.002019
ECO-VIDABrussel406518.6723670.5319.002019
DELI GEELGeel21471.0027686.003.202020
DYVARumst81831.347469.300.502019
IMPRIMERIES BEAUMONTOISES LEBRUNBeaumont117277.0047458.002.102020
'T SOETEMol83613.0637244.912.802020
CO-QUOTINivelles-224907.00-48666.00505905.004.602020
BANKETBAKKERIJ VAN KERKHOVE FILIPDendermonde91076.89-44848.302.602020
SHOP SERVICES CONCEPTChapelle-lez-Herlaimont75975.35-17619.482019
DANHIEUXOverijse41339.398566.423.502020
AU MOULIN GOURMANDAubange-32422.00-35183.00168622.000.402017
LECLER-COLLARDDurbuy49272.06-15168.373.602019
BOULANGERIE GENERALEEtterbeek-7677.009812.002019
CAESTECKER - RAESBrugge50037.4218244.071.602020
BUSSCHAERT - VANDEKASTEELEPecq-7338.224624.480.002019
DELVORABegijnendijk155061.00-36526.005.502020
CHARLES DEGARDHuy177285.0644873.995.202020
VANHOOREN - DEPUYDTKoksijde84914.3395435.452019
MASCH BVBAHerk-de-Stad75383.00-13601.722020
'T KRAMIEKSKEWichelen-56030.30-29582.722.002019
LECOMTE - BECKERSHavelange459808.002639.002020
DE PAEPE VINCENTMerelbeke272523.0020133.001.902019
LAPAUSASint-Pieters-Woluwe103666.039960.082019
ALGULBrussel44383.47-4691.642017
LOGIC SOLUTIONSchaarbeek9523.59-5325.352019
VAN DER LINDEN-CREVE - BROOD & BANKET VEERLE & BARTWachtebeke252956.8549763.984.602020
ILAB & COSint-Jans-Molenbeek-10948.63952.042019
KIRSTY'SHasselt8743.005655.002019
XOCOLATHWaterloo53978.5192221.552.802020
CIRANWommelgem240869.7624178.741.302019
VEROFAMalmedy-5104.00-1709.000.502019
ALPROSAGenappe-3383.19269.792020
KINNAR ET FILSTubize253496.0012177.000.302019
DELI LANAKENLanaken38729.388357.426.702019
Bakkerij HackeBlankenberge125152.856645.34541702.304.902019
MINNEHooglede-52016.467841.522019
PATISSERIE NOPPEHarelbeke32921.24-985.746.102018
COWENHeist-op-den-Berg167560.8831475.715.302019
BACKEREI J.P. MATTAREupen22063.8914338.703.102020
DONNET & COMont-Saint-Guibert12200.0012566.002.002020
LA GANTOISESint-Lambrechts-Woluwe-149741.71-27516.462018
AERNOUTS J.Malle294154.5748151.033.002019
PATISSERIE SCHOONOOGHEZwevegem60700.6721338.71471719.833.902020
SILVER.KJette20646.863021.181.402019
PARWANEtterbeek-35417.26-6440.972019
JOELLE ROUSSELLEEsneux13383.9414056.912020
AROMES GOURMANDSAttert54758.594686.222020
IN-CITYJette-4100.369897.572020
Oz YalcinAnderlecht-6390.1010382.082018
PATISSERIE GROFFYChaudfontaine-538.73-36031.102.802019
LIBRAIRIE HESBIGNONNEHannut140167.9015498.441.302020
PANI DELICENieuwpoort40885.6495703.693.002019
K.M.C.Anderlecht42647.00-7173.001.702019
MARIEN BAKKERIJ PRODUCTENBalen1773194.101081948.7843.102020
LA BOULE BXLSint-Gillis (bij-Brussel)29523.36499.571.102019
ROZASAntwerpen69046.622244.82317093.502019
VAN NUFFEL MICHELAssesse75890.837429.892018
SP ELISEWommelgem278093.00-5037.008.002019
DEN DRYPIKKELMerchtem-27544.63-22718.772020
BAKKERIJ KLAASWervik132235.1452171.575.802019
AU P'TIT PIERREQuévy44933.3922025.80368624.981.002020
SANDELJabbeke169460.7725806.276.502019
RIDDER & HOVEKortrijk26568.463427.27574771.815.002020
ESCAVIRViroinval56860.0015119.001.802020
DU VIN ETC ...Trooz-11983.22-1491.292019
LPRAndenne29209.56-4182.422.902019
LOTJE BORNEMBornem-20247.94-23441.333.102020
DE BLAUWE PEPERDendermonde-49824.4621165.782019
HUIZE VAN LANGENHOVEBuggenhout591517.00133798.004.202020
DUVA CERISETTESAnzegem64381.46-85134.112020
VIDEO VDKVorst82606.0017006.0057887.002019
KIKADIKOIBraine-le-Comte254939.0017722.001.002019
TAHRA.COMSint-Jans-Molenbeek16577.005910.001.802016
SAPERA ET FILSCourt-Saint-Etienne318847.57121244.852019
VEEMARWijnegem-311892.50-243102.9416.602016
LIMBURGSE BROODJESBARRijkevorsel-15633.009182.002019
TIVASHOPPhilippeville192892.0021930.000.502020
OUWEISKoekelberg32666.01-411.962019
POLSMAAKAnderlecht482749.0281063.219.402020
LOBELIALier113364.5019753.429.202020
YILMAZAntwerpen9012.37-1183.2045161.372016
VRANKEN-BAILLIENMaasmechelen19840.003427.002019
CENTHO - CHOCOLATESTervuren418718.0095631.002.002020
SPECULAASJE HEYNSHerentals265473.0257665.781.502020
MERIEvere-45387.00-1008.0097868.002019
MASABASchaarbeek51079.491660.072020
Van Gompel - Blockx bvbaHeist-op-den-Berg181944.9242607.003.002020
BOULANGERIE - PATISSERIE LEFEVREMarche-en-Famenne-76068.7416882.162020
LEMMENS K.Bonheiden-32985.37-45035.782.002019
LA PETITE BOUTIQUEVerviers-11799.005751.002019
GALLER - HUYHuy45320.54-12176.292019
S. MALERBAColfontaine527249.8385431.072020
OZKIMHerstal73952.005129.002019
BAKKERIJ PATRIOTurnhout34630.9512964.402020
TECLADOAntwerpen-110317.4656599.154.202019
GUNESCharleroi157030.8128685.151367379.198.002019
LA GOURMANDINE CSIncourt-16308.85-2018.471.002019
De WezelAntwerpen24465.4018511.0970815.342017
ISABEL & KJELLKontich174396.2253154.152020
BAKKERIJ VAN STAEYENZoersel23932.563589.462.402019
BOCCAHouthalen-Helchteren30546.00238.002019
HET ZWARTE GOUDKapellen47306.171188.772019
ARTI CHOCVosselaar52355.881065.952019
D.S.N.Les Bons Villers145111.0041933.001.702019
BAKKERIJ MARTINEPittem414315.6974320.504.202020
DE ZOETE OOGSTLanaken12535.047440.161.002019
SOUKAINAAnderlecht11219.124862.751.602019
A TATINHerentals-108565.60-33964.445.202020
AU VIEUX PETRINSint-Gillis (bij-Brussel)3766.85118.0779579.652019
BROOD - EN BANKETBAKKERIJ BAUERTemse15467.8528121.012020
MAXIMILIAN'S BAKERYTournai372914.725739.6922.702019
BROOD EN BANKET ALEX & INGELaakdal38648.83-25630.915.302020
APO & COLiedekerke3362.982851.212020
GOVAERTS TOMAlken517522.3374874.031.702019
AU PAYS DE L'EPEAUTREWezembeek-Oppem152385.84100679.631.902020
D.R.L. GROUPOudergem16887.002771.002.902019
JMB SCHAMPCharleroi182547.72-7982.231.002019
AUX PAINS ST - MALOEtterbeek-39680.97-16125.192019
LE CAPRICE DE PIMPRENELLEErquelinnes24743.52-360.081.302019
VOEDING & BAKKERIJ SCHOUKENSGooik97706.0026964.931.202019
DEMEESTERELeuven113246.7517500.922.202020
Electro BMZwevegem51941.2017017.952020
SUSKESint-Jans-Molenbeek356975.00-47184.001.402019
YELLOWSMILENazareth370939.6728229.870.302019
ELKABISWaterloo-4101.31-10005.724.002020
GEZEL - PEETERSHerselt33587.973492.460.502020
VERMAMortsel-29861.168118.56555126.481.202020
LA DACQUOISEThuin7727.324208.562020
LES DELICES GILMULTheux15373.3112973.124.502019
MILITOKinrooi2205.23-2480.752019
ZEEKORENBrugge98371.9525368.475.902020
ALL TECH SECURITY SYSTEMSOverijse50922.008963.002020
A LA BASSIDAINEViroinval-79385.30-47618.182019
DANAMIVerviers-167274.55-69917.542.202019
BAKKERIJ JEURISSENLanaken46470.56-49944.023.202019
VERIAntwerpen10182.074950.0862455.082019
DELI - EUROPEOttignies-Louvain-la-Neuve65744.1616900.001.402019
BROOD EN BANKET IVESHeist-op-den-Berg572441.4086743.173.202020
BAKKERIJ PRIMSHerenthout114539.0020697.002.002020
KLINGELE CHOCOLADEEvergem1739319.73513703.2530.302019
GULERGenk5693.005277.652.202019
KARIBUNI JCSint-Agatha-Berchem24062.272906.5532790.352020
GZENAIASint-Joost-ten-Node13751.210.002019
LMBA - LES MAITRES BOUCHERS D'ARDENNEStavelot-74882.3115296.165984137.6246.602020
ZAKARAalst-4852.00-17266.002019
CHRIELSAalter-16708.6953049.042020
TUINEN PATRICK LEEMANVeurne13991.80-11011.571.002020
FIJNBAKKERIJ MARCWaregem95364.0052904.2610.102020
DE KEERSMAEKER BROOD EN BANKETSchoten-105052.30-77000.1314.102018
DEBCABrussel107445.6920605.952.002020
BAKKERIJ SNIJKERSGenk99038.55-7832.794.102020
EDWIN VAN DRIESSCHEZele-56307.086014.891.402019
EKO - MEYSchaarbeek33573.342286.242018
BAKKERIJ GIELENOudsbergen829662.30140148.960.902019
DUDOAnzegem56824.16-74003.752020
VERBRAKENRijkevorsel226042.7378481.167.402019
DS&VLSchaarbeek29937.1130863.432.502020
Bakkerij MaghrebHasselt34154.1114977.761.502019
BIG RODISeraing14069.9715342.705.002019
HandelAntwerpen9279.06-2051.372019
PatasjoeBrugge236346.40280060.5122.002020
ANFIABrussel-27582.00-8667.001.002020
LANNOO KRISTOFBrugge84395.6713237.001.902020
't BokeHove-49589.1111965.551.402020
PHILFANamur-66350.58-4140.835.202020
SECRETS SUCRÉSAth-5420.058037.402019
S.I.R.INVESTDinant-6337.42-35955.792.602017
Van De Perre JoBeveren89488.6620165.573.002019
KOMATIDilbeek203556.228906.2816.202019
Ayoub-AdamBrussel65088.36-1432.942020
TANGEAWIGrimbergen-5245.15771.851.002017
De BROODHOEVEHeist-op-den-Berg-5013.3836423.192019
MAIMOUNAAnderlecht41285.24219.240.302016
BAKKERIJ PIOTTielt-Winge27572.1211356.132019
RomasAntwerpen6425.17225.172016
florian-albanBrussel-30744.005864.00136555.002019
AZ-MDKSchaarbeek-32075.44-43763.442019
Souvenirs and HappinessWavre-1003.21472.772019
BARA MECKINGNeupré43632.7823064.537.202020
AnkawaLokeren24572.612953.700.502019
DP PROJECTJodoigne12569.296195.2111.902019
STAR SANCAKGent47415.688815.292020
SUPERMARKT DE EIKNazareth217675.38185377.5211.302020
Boulangerie LIEMANSAmay363872.36133461.069.802019
WILLIAM TABACCOQuiévrain93323.007173.0011.602019
Mr. SholyGenk48129.00-26621.002019
BOULANGERIE VERSLEGERSVisé12351.003923.001.002020
PATISSERIE GERDYZedelgem51549.7810632.771263684.248.802019
BISTRINUMDenderleeuw81102.7421988.771.702020
VERSTRAETE-COOLBrugge266520.0577839.312.702019
IMAD AU COIN CHAUDLiège-1856.492864.722019
Keurslagerij Bart en SarahGooik-55433.84-45502.560.602019
Bakkerij VanbroekhovenArendonk58396.9564815.669.702020
LIBRAIRIE WINDENAmay13375.00-13341.682019
PIERROTDe Panne39748.1818031.402.802020
van den DijckPelt4998.57-9127.322019
EB CAPITALEtterbeek-85699.42-7434.102020
THIRAN LUCASYvoir-21986.00-11962.00505711.002020
AMALEXZonhoven47698.8825081.4616.902019
SJOLAAMechelen145130.2914023.612020
Rechter BackstubeSankt Vith130107.2642960.8918.102020
Pain et PassionGesves20953.83-10981.74237098.812019
LOUSSAMAnderlecht15733.000.002019
LES PATISSERIES MAROCAINESAnderlecht23314.644460.502016
JON-KWemmel69612.78-8701.712017
NAHALILiège32673.007623.412019
S&GHouthulst27518.97-9638.830.202019
BAKKERIJ DE KONINGLier-156492.0017876.002020
BAKKERIJ DE KEYSERErpe-Mere237378.06103816.421226087.6010.202019
LA PLAZA 1Bastogne-475399.37-250110.342020
GAVILAN ENTREPRISEJette37243.812022.462020
CHAUMONT STATIONChaumont-Gistoux57381.1610127.831.402020
CokoaElsene-5097.11-35455.32162556.911.602019
GimmeDatMovieHulshout23932.258618.052019
Pain et Cie in het Nederlands Brood en CoAntwerpen10101.42778.330.702019
HARUN DRANKAntwerpen26468.8825547.692.502020
BMCSRiemst-13085.9230557.442019
LUCASTRANSSint-Joost-ten-Node-63467.33-54521.885.402016
BAKKERIJ KRIS MOONENKapellen107162.5025495.563.702020
HELMET SERVICESSchaarbeek29013.493436.082019
HORIZON AZVorst80607.1931084.532019
Bakery ArtSint-Niklaas31802.23-14769.471.002020
K.P.H.Ham-sur-Heure-Nalinnes43442.006961.001.202020
LA BOULANGERIE DE PAPAVielsalm1067.343510.962019
BOKEBrecht3934.7223324.730.302020
Vansever ManinvestIncourt-122861.635012.993.102020
BARNOLille164697.0021641.003.202020
Bakkershuys 37Grobbendonk121574.1461400.9310.602019
BROOD EN BANKET GELDHOF MATTHIASWevelgem414992.5276587.302.902019
Fruit d'une PassionBeauvechain-44525.247609.662019
BOBO FOOD EXPRESSVorst20422.04-23233.142019
OZ IMANBrussel57686.244533.542017
UN MONDE MERVEILLEUXBrussel-59513.21-206124.1317.302020
GABRIEL'SMouscron-85520.98-29366.835.302019
RG CREATIONSLasne7686.0085415.006.002020
'T FIJN MOMENTAarschot30369.9413816.332020
LUCARDIKortrijk196425.5926447.362.202020
BUSHRAElsene23433.14420.622019
MenMKeerbergen-102158.88-14911.892019
Daddy'SonBeersel107133.2727615.3810.002019
GOLDEN HORNBrussel-6600.281056.9775945.492018
SOSALISeraing13482.290.000.002019
RITAGESint-Jans-Molenbeek-381.81-2015.502019
KARASALIHSchaarbeek5260.69-12925.2069930.472019
DENTHERNieuwpoort37716.67-5725.332019
VAN GILS BAKKERIJTurnhout91016.1524478.867.102019
MATTAELSchaarbeek19734.81562.20203038.102019
MAISSA LEIJette7906.643003.932019
AZHAR-BOUFDANSint-Jans-Molenbeek32506.543066.8143012.252019
ITRASSITienen-88629.01-12371.322017
YilmazAntwerpen34403.7713846.862020
VALDALiège2963.71-19145.76113769.842.002017
FIORE ET FRERESGrâce-Hollogne-18090.18-364.352018
Bakkerij 't PleintjeHasselt44582.3715981.482.302019
JMBBMessancy-143518.40-90334.2013.202020
ESKISEHIR UNLU MAMULERISint-Joost-ten-Node62811.498641.072019
CREVAZutendaal-38514.6633568.280.302020
MO MADEAntwerpen81252.60-999.7710.202019
WAVREEtterbeek18524.05-4464.661.602019
BOULANGERIE DELFOSSE EECKHOUTWalcourt70168.199865.432.302019
PETIT THEATRE DU PAINSprimont26047.004490.004.002019
EASYMAGGembloux34402.952187.115.502019
MAMYDPAINEtterbeek-10289.23-8037.96287497.411.502019
Van Rompay-MertensPutte46479.851576.812.202019
DAUTUNBertrix842.42-56969.900.702018
In de BroodkorfLiedekerke-7363.65-2902.371.102019
STAR COBUR FIRINSint-Joost-ten-Node-260.964906.820.302019
LILALOEBrugge-69913.00-48721.006.502016
PARREIN DESSERT PRODUCTSRoeselare62018.974537.051.802019
BRIAN JOYEUXBrussel78221.0021806.003.302019
FLORENTINESTorhout26438.9395555.391.802020
Mickaël & IngridHannut-43575.887114.055.202019
GESMARQUEQuaregnon398496.0068794.0025.102020
RP Grond & KlinkerwerkenZoutleeuw-4302.981811.022019
MESTAN BATIVilvoorde30801.102626.332019
SlimaniaMechelen-1589.87-1177.682019
PATISSERIE BOULANGERIE VERVIETOISEAywaille68493.76-25175.804.202019
MUZO'SSchaarbeek8041.7929361.88157870.312019
BUNNY & BEARAnzegem56009.74-32972.152017
BAKKERIJ STEFAANBeernem29092.6138053.032.102020
RONIDAOostende-2639.969887.330.102020
KAFE OLEComines-Warneton73404.009259.005.102020
SADRIAntwerpen26854.462666.242019
INCHALLAHVerviers3994.6978.771.002019
HINDAntwerpen27723.03-1961.152019
LA CROISETTE N5Walcourt40965.90454.301.002019
PÂTISSERIE PIOTStavelot8630.3923182.262019
DE KEYZER & BOSSUYTTorhout48163.0061.002020
Mixt BockstaelBrussel16889.003743.00158968.002019
ATLASMechelen101834.4968721.132019
QTMechelen-132834.00-50946.8311.102018
Bismi-LahAnderlecht17378.5424897.142.302019
WAUTERS-DEROOSEKruisem179525.5431903.713.502020
Food & Coffee LoungeTournai-3842.96-20416.455.702019
DE VROEGBAKKERHerentals-101724.92-44232.452019
DIRK 1Antwerpen-43532.748624.362018
ELMAS MARKETAntwerpen2069.911132.1979956.402019
COMPANY'SAntwerpen18340.70-38041.552018
AJUNISint-Katelijne-Waver28042.848079.192018
FORCADOVorst105714.9026264.899.102019
TOTIMortsel-9030.00-7273.002018
LA PRALINE SUR LE GATEAUVirton9804.4328912.851.302019
HELIN COMPANYVorst5388.83-2277.462020
BARABASSKalmthout-15326.11-14076.401.102017
KAIRElsene-23779.042012.40457353.292019
BROOD EN BANKET WELVAERTDeinze96.2538355.582.802019
SELIMIYESint-Joost-ten-Node43536.6710412.052018
HESSE DINLimbourg8172.1112054.982020
M & A MAASMECHELENMaasmechelen40358.0014156.002018
BOULANGERIE - PATISSERIE DU RAVELHam-sur-Heure-Nalinnes-78901.96-40879.651.002018
BOFOLiège-16413.43-5646.044.402019
UN PAIN C'EST TOUTLiège8959.1424609.851.502016
Bakkerij D'hondtGenk-9418.8717859.303.202019
Het PassevitePoperinge-40515.23-16026.011.302018
ALWENDinant86660.624409.915.402020
SAEY & COMPAGNIEJurbise-202748.13-27711.782020
BAKKERIJ BENANinove-8730.99-10561.671.202018
ABELKHOAnderlecht-29540.0010862.006.202019
RAYAN ELElsene21337.2317484.232018
ARZUM 55Schaarbeek23566.00-14474.00182617.002019
NAÏLANinove-32461.91-34081.172.702019
CS LISAAnderlecht39617.76681.27372125.632019
ETAMINELier18195.014210.750.102020
LA FLEUR DU PAIN DISTRIBUTIONUkkel212005.99105100.7723.002019
LES CUP'INNNamur-45954.34-35235.215.602019
GIMIBrussel-5917.86-24867.9458598.222017
BOULANGERIE DEFAAZ-JACQUINETOupeye-25716.2920236.833.602020
B.B.C.B.Anderlecht22673.1015741.082017
LINOUHerk-de-Stad522.9524000.120.102019
DARIUS CAFELiège100236.6832092.732.502019
TRADITIONAL BREAD BELGIUMMons1166475.472734.04612590.787.702019
G&E ProjectsSteenokkerzeel-6655.44334.090.202019
BOULANGERIE LA TENTATIONJette-1652.101241.643.502018
FelamaDendermonde17068.60-20291.032019
Boulangerie-Pâtisserie Canone C.Soignies68405.4527171.0512.102020
LARA KOOKT VOOR UAntwerpen20600.809589.312020
GO FRAISGembloux-36568.92-10836.062524.082017
SIRAJBrussel3853.495117.64129426.172017
BAKKERIJ TEN DISTELBeernem-2792.48-4993.372020
GÂTEAUEtterbeek90345.8435402.442.802019
IKHLAASAntwerpen9749.6419169.17150192.440.802017
MISTER DELICESVorst26503.001445.002019
Cellier de la Haute-SambreMerbes-le-Château20357.00-2744.692018
TIRDeinze50242.60-2412.730.602018
DELICES ET GOURMANDISESSaint-Ghislain30538.0011864.002020
MABROUKA 5Ukkel-9811.82-14843.362018
OZDEMIRSGent-3302.68-6633.322.902020
Moonen-VermeirenKapellen-6582.65-110982.651.902015
ImranDiest86709.0030265.002019
TRANSPARENCEPaliseul31825.583925.334.002020
NDH Services SPRLTournai111163.1215757.175.702019
ASSANABELSint-Jans-Molenbeek36364.738988.162019
SAMALIElsene10399.52-710.832.802019
CHOUCONUTSint-Gillis (bij-Brussel)101325.0038859.001.002020
FJMBrugge8576.2924610.112020
LA GRANGE A PAINEstinnes99240.9311318.052.202020
SHOW LES CROISSANTSVerviers211230.0010015.333.102019
ISTANBUL 2Zwijndrecht24819.58-11047.652020
AMMARGent51661.2519660.712020
Bakkerij De SmedtBoortmeerbeek18597.52-5224.360.102019
DOGU KERIMSint-Niklaas5928.983133.542018
HRANKOSchaarbeek20400.00-89.002020
DEMARET B & SNivelles54454.006265.004.102020
TIME SHOP 26Ukkel14263.530.002018
FlamandeHarelbeke-524474.9032688.1827.002020
Mac PedWaterloo36349.21-20408.832020
BANKETBAKKERIJ VAN VOORENSint-Laureins76180.2623667.232.602019
CREMAISint-Jans-Molenbeek27849.7610719.18140419.852018
PAIN PLUSBeveren263482.6139403.384.402019
BelphiEvergem-13198.47-2635.623.002020
KISSI PRIMEURSint-Gillis (bij-Brussel)21282.006443.002019
BAKKERIJ KUYPERS - PAUWELSAs322809.8291413.104.902020
LIBBRECHTS BROODKuurne-165009.02-255901.6210.502019
Les Co' PainsClavier84677.001171.004.302020
AZRAMIAntwerpen-40960.96-27112.04121665.112019
MAT-TOM CONSTRUCTRoeselare-6126.93-3428.272017
MUSMAKSint-Jans-Molenbeek7969.54-12550.81666351.402020
MA FERME EN VILLELiège-30578.01-7772.641.002019
MAISON DES ARTS SUCRÉSBraine-l'Alleud-11232.00-52617.001.802019
DE BLOEMAntwerpen-1273.7519396.645.702019
DELRUE B & MTervuren363205.1953083.9163.002020
ZEYNEP NURAnderlecht1414.43-12248.462020
DE BROODMAKERSMechelen-60644.58-74074.379.902017
ROMPAJalhay118718.5410166.864.302019
EL AMRABrussel34638.4323923.172019
CEWLIGRoeselare64069.17-7401.681.302020
VOLKSGent3488.051353.512019
EKENSint-Lambrechts-Woluwe36634.8719037.162020
BAKKERIJ NELSONMerelbeke10163.54-12998.192.702017
RAWStekene-9853.74762.694.802019
ECOBAKKERAntwerpen5465.0032119.002020
AWASSIRBrussel34998.869787.562017
FAIRY CHOCOLATESSint-Niklaas-75175.58-22010.622020
CAR LUNCHLiège-28356.70-5641.873.902019
BAKKERIJ PAUL VANDERSTRAETENAlken-2444.3148765.053.102019
ELKHAYMASint-Jans-Molenbeek-37746.20-54598.800.402019
BOULANGERIE LE CRISTALBrussel2966.271209.642019
EURO BOUTIQUESaint-Nicolas7029.522229.49305084.922018
BARATUkkel346475.4122091.237.202019
Bakker AldoAntwerpen110499.0030268.001.802019
BREMABree389789.6827771.3125.502020
BC ZOETEWEIBonheiden-61996.90-24842.638.102019
CELEJAnderlecht219179.5192178.26865010.299.902019
La Boulangerie des TanneursBrussel228168.6892599.084.102019
PANACHEAntwerpen-15184.85-920.752019
BAKKERIKPutte133199.5929056.901.202020
DULCE SOMNIUMBrecht24942.1419671.642.002019
ViVaAmSyOudenaarde-89610.53-35631.602.002019
Brother's Ice CreamSint-Agatha-Berchem5441.0010159.000.802019
LE GOÛTSchaarbeek52505.7520965.001.202019
BE MACARONSAmay51492.2813986.992019
Duchesne Brood en BanketKalmthout11846.71-29393.932.002019
Yasemin BakkerijHeusden-Zolder20711.0035.00348388.003.802019
DULZURALeuven32887.501361.932.902020
DOGAN MARKTAntwerpen26351.911045.181.202019
SKYWAY INTERNATIONALElsene5259.22167.652019
Renard FoodsElsene470184.37211207.8519.702019
RANGPURElsene9775.45-2095.592019
AMA-FoodsOostende-69515.04-2160.080.102020
Bakkerij ZulalBornem34977.3411378.042019
VangrootloonSint-Truiden962669.5614842.4117460636.96182.802019
MOULIN DE VENCIMONTGedinne28710.21-946.71253459.262019
TOULEKESAntwerpen-23155.76-10654.562019
TRANSPORTS LILIMADAJodoigne18850.89-1067.691.002017
StéphanieNijlen197769.71103005.300.602020
HRB TRADINGSint-Jans-Molenbeek7906.8425554.56134750.002018
Bio dis-moiHuy42643.823214.702019
L'ÎLE AUX DESSERTSDalhem100245.7910574.055.102019
The Authentic Food CompanyElsene36713.68-69808.9718.802019
MILLE ET UN SERVICESAnderlecht14141.00-83.0040132.002019
ProdusimTorhout93581.4122592.201.702020
LA CHARLOTTE DU ROYBraine-l'Alleud-51114.00-59396.002.002018
EpiKureElsene-237937.03-49237.271735186.752020
DildarAntwerpen57666.568671.521.402020
Pesesse-ChasseurRochefort-99308.5716974.262019
AUX MERVEILLEUX DE FRED BRUGESBrugge-413118.14-26028.875.902020
AUX MERVEILLEUX DE FRED KNOKKEKnokke-Heist56246.2910550.843.102020
Salt & Sweet BakeryLeuven107233.90108713.011.102020
OLI'S BAKERYBeersel-23373.33-1338.972019
PENTAGONBonheiden-118898.3915075.845.602019
ND FOODElsene64347.30-645.341.802019
DECHAMPS & FILLEYvoir62425.8723166.302.302019
PATACHOUXChaumont-Gistoux103154.7740367.488.902019
DARCIS BRUXELLESAnderlecht-992862.00-127793.002.502019
AGDAL DELICESAnderlecht22219.95-57.082019
PARIS CROISSANTHeuvelland90844.5826240.752019
DELICE ISTANBUL 23Anderlecht-27695.48-556.462019
Par Amour du Bon PainArlon14692.3412345.643.002019
KBMDilbeek-9376.68-26262.802018
AUX DELICES DE WAVREWavre-33995.00-36788.00130934.000.802017
ACM DESIGNKinrooi29687.414476.572019
BARILOUPSint-Lambrechts-Woluwe13067.783488.022020
JORIS WINMEATWommelgem72832.10558.472019
C.D.H.P.Profondeville7986.1810604.812019
COMME CHEZ PAPAUkkel277340.2269518.187.102019
STEVE'NWaregem47530.2711013.327.002020
KALEGent31933.145085.872020
SARAHMalmedy4242.5520553.4114.802019
De Kleine NelenEssen-42883.2729944.481.002020
3EAndenne39961.002272.000.402019
L'EPI DES SABLESVerviers5052.90-8121.942019
AVALANCELier-44227.34-77210.842019
MY CUPCAKESCharleroi-64934.22-2630.272019
La PansardiseCouvin53962.3818989.8010.102017
SMARTBRANDSZoersel88807.3745958.302020
Brieks BroodhoekMerelbeke61772.183755.483.902019
Atelier M.Nieuwpoort344918.71203604.964.302020
PITTA HOUSE BELGIUMSint-Pieters-Leeuw8983.25-11016.751.002016
ROTENBERGBaelen48124.5624263.935.402020
BrandiAntwerpen39870.91-1702.972.102019
NOORDLICHTNinove21304.03-11791.572019
LORITemse13164.92-266.450.002018
LLA-CONSULTINGAsse34588.135632.712020
Jena FoodsKortenaken-12530.15-16148.412020
HZAntwerpen84306.8132735.339.302019
BORGMANSTessenderlo212011.5040366.853.002020
LE MOULIN DE LEONMouscron23088.996177.351.602020
VerdunBrussel50390.249072.072020
Elite SlagerijDiest19784.9729244.480.102020
AASHABrussel-148406.1271955.9222.402020
VIOOGrobbendonk452.051413.876.802020
JRDMJemeppe-sur-Sambre37651.118316.470.902019
RIYADHBrussel23473.033936.832017
EDEN LogisticsAntwerpen42212.0030552.002019
Daim & CoSint-Jans-Molenbeek10041.73-3754.482018
Bakkerij DeneyerBeersel36461.152495.435.502019
Jerry en AnnHolsbeek22435.31-17326.603.902019
Slice of heavenAntwerpen13975.5451.941.202019
SUPER KINGSMons35192.003038.00697081.002019
NAHARBrussel21447.171674.66266799.322019
HOPLA GEISS BAKERYSint-Gillis (bij-Brussel)-81015.22778.895.802019
UNION FOODElsene-3765.32-80044.524.802019
LUDIK & COCharleroi15031.81-2515.2140067.472019
DELIKEYSERAntwerpen-54556.64-18011.179.802019
Amrit ShopAlken43323.2213072.942019
JCL DesignBrussel-2244.724208.331.102019
PTI GUJRATHam-sur-Heure-Nalinnes9941.84611.35180667.282017
LIQUORYDilsen-Stokkem2358.73-3841.272016
Brood en Banket BROUGMANSSint-Truiden173459.4020228.441.802019
EK MolièreElsene-721871.25-326836.3213.502018
LINGUA RRAntwerpen6876.34-4511.421.902019
TUBBAXAntwerpen1924.3524006.121.802020
DICLE & FIRATMortsel32518.284294.74546914.741.702019
DOCKX-VERKOEYENDessel2035.75-1772.972018
ROSSICADASchaarbeek15838.699514.3336138.472019
LAMAHASambreville5453.66-746.34134124.322016
ALPHA NATIONAAL - ALPHA MEIRAntwerpen-83236.00-5488.006.402020
Les Deux PiliersNamur-68128.00-17050.0080444.000.602018
Bij den BakkerGenk41059.1115134.333.602020
JeBa CateringDilbeek54716.9133701.464.502018
ZEYNOAntwerpen-91441.3018097.932.702018
MIFANSint-Gillis-Waas-5729.877508.970.802019
AICHABrussel12220.52-11216.432019
Kenney Van HoorickAntwerpen-19138.6834630.045.702020
T AU CARREBraine-le-Comte-65547.11-65457.092.002017
MESTICAntwerpen108624.0638185.3112.002019
ETAKVerviers1499.11-500.890.302016
LAMIMASint-Agatha-Berchem30345.0923975.072017
ROUASSIMSint-Gillis (bij-Brussel)16394.52-1946.052019
VERS-ZUIDAntwerpen59904.937586.894.002019
QUALITY COOKIESSchaarbeek39075.1826155.012019
GewaegdAntwerpen-49922.90-16306.872019
FAYDASchaarbeek126.000.002019
WDBBrugge33363.60-38917.462.602020
PFB BelgiumBrussel-98314.57-20573.052019
CELIK PRODUCTIONSint-Joost-ten-Node26949.378814.30138697.182020
ASSBRBrussel-235821.98-88329.8110.302019
FACTORY INVESTHulshout17159.57512.612019
BejulanDeerlijk28846.5313814.711.802019
SUITE BAKERYHuy31343.001704.002020
VRANCKX-VAUSE SPRLNamur-66571.23104470.8310.902020
bakkerij theunisHeusden-Zolder197372.1383690.73746456.712019
DAMASCOBrussel-6970.17-11124.201.502019
SVEN TEIJSENSchoten6286.0010023.002.302019
HUZUR MARKETBilzen13769.631421.972019
PARSIAN NOORJette-31935.23-16255.251.002019
SOMME-SHOPPINGSomme-Leuze50015.632711.012019
UCHABSchaarbeek20368.732902.452019
Douceurs du coinPont-à-Celles25476.94-3544.632019
S.N. INVESTUkkel-29377.107841.002018
QSBRoosdaal-27029.2114610.352020
DÉSIRS GOURMANDSBraine-le-Comte30015.6220575.1110.502018
DOLCISSIMOBinche-22895.27-7734.222019
Sand WitchZonnebeke22669.5424096.672019
PIERRE et PAINSEsneux36816.856998.264.002019
ANZIG INVESTLa Louvière18770.009432.002018
SO COMPANYBrussel13274.9411495.752.002019
EKMEK TEKNESIGent-2849.23-6536.162019
BAKKERIJ BROECKX & C°Mol-16351.26-23551.821.202020
TKGLeuven3364.78-841.370.202020
BAKKERIJ ‘T KOFFIEKOEKSKEAntwerpen-30210.12-20239.642019
SALZARSint-Jans-Molenbeek-30372.64-17808.6811174.752019
HEBA CompanyAntwerpen5959.811642.690.502019
Wafelbakkerij VanuytrechtHerk-de-Stad176815.6984804.512.702020
Bakkerij KathleenBeringen46499.4418025.193.402020
AUX DELICES DE MARCINELLECharleroi42691.0025807.00239311.001.002019
ABS FACTORYVorst9299.128908.692019
WivineRoeselare-14866.00-10289.000.702019
CUYVERS-GANDOSSIBeersel-51629.4310361.502.902020
BAKKERIJ CLARYSSE BROOD EN BANKETZwevegem35874.70-5818.351.902020
't KrokantjeWesterlo44151.8411022.570.402020
BROOD - EN BANKETBAKKERIJ B&CHeist-op-den-Berg-39430.73-14667.102.802019
REMACLE COLIMILOLontzen45717.8825040.583.102020
N-INVESTDour67688.49-47633.967.702019
BakmaatjeBornem-34058.81-9891.132019
STARGOBraine-le-Comte5839.594494.715.302018
SANISSint-Niklaas36449.73-138825.065.602019
NIGHT 79Namur-95913.00-658.004.602019
LocAgnèsSoignies172940.2759190.452019
ARTHUR & ELISELasne47782.6443720.067.202019
Les douceurs d'AlixTrooz-3890.69-10154.694.302018
Aux Merveilleux de Fred GentGent180680.3954680.087.802020
TaskoAntwerpen25126.702718.893277837.986.402019
Broodjeshuis DuboisDe Panne67710.3129529.422020
FOOD FACTORY NINOVENinove72919.1829214.801.702019
AUBE & STIJNVeurne33797.9410381.242020
BAKKERIJ ROLFHoogstraten-76190.82-3365.924.502018
KRRKoekelberg5044.00-9217.002019
MAMYSint-Niklaas18005.856046.560.002020
OVERPELT BSSOverpelt21072.90-10819.895.702020
THE MIX ARTS SENSEUkkel-1002.12-1133.242020
Bakkerij MarrakechAntwerpen24820.49-32705.701.502018
PATISSERIE CHARLOTTEBrasschaat4195.35-15876.792.802019
B&L CHOCOLATERIELa Hulpe-1811.00-6170.002019
SMILING BAKEROupeye1227572.03471043.102019
FARIMVilvoorde4907.47-2917.462019
BOULANGERIE DU BALLONGent-18785.591131.371.602018
L'BOTIKE DEL BOLINDJîBeauvechain162374.89-1768.202020
MouronhoBrugge16227.602046.862.402019
DO RE MIELiège3937.51-5473.490.302017
GENPAPMons67695.1275745.0910.002019
LOUCORMons117608.9448822.6611.802019
MARMASMons84639.8935133.528.302019
MONBAUMons-15997.71-37687.285.802019
COUCOMMons-241489.10-65371.815.402019
BOULOVMons-88575.65-20556.165.602019
MONHORMons-48842.06-2729.375.702019
LOOMAntwerpen197382.0086875.00859552.002019
KADO'LINEPlombières8818.35-6311.650.102019
MIRZANURLiège-25472.006317.0022278.002018
Rian TradingAntwerpen37349.34674.322019
RCN DISTRIBUTIONWaterloo-209071.00114.009.902020
MIMOSA COMPANYSchaarbeek3215.003201.00392111.002019
Les 3 TNeufchâteau28259.961912.063.202019
WHITE DIAMONDBrussel-7960.63-603.322019
BOULANGERIE DU MOULIN D'ELLIGNIESBeloeil238455.2763653.251.202019
SNSBeringen6380.8615.992018
AGBLBrussel43879.7913015.94337263.842019
ZAZA FAIKSeraing3395.94-41.65111876.432018
PatosAntwerpen38204.403290.82212157.022.602020
AZMARAnderlecht10028.513798.89274788.232018
MMTSint-Pieters-Leeuw-3712.31-9912.31205885.852018
PATIPROAntwerpen-106123.46897.995.802019
BRUMENSBassenge86457.95-14128.161.002019
DIA - MSchaarbeek11442.001937.00132347.002019
Taxi's RonnyTienen-62822.69-57360.422.102019
A&L Top ServiceZele4053.792724.341.002019
LES GOURMANDISESSaint-Léger (Lux.)63714.3020773.453.402019
RT COMPANYAntwerpen-10453.89684.2292436.772019
LINA TRADINGSchaarbeek14883.00-5901.00227643.002019
JOLUMA 8Bernissart9924.6735423.440.702020
Bakkerij BabylonBrugge7337.60-6762.402018
BAKBEESTMortsel62923.1419155.432.302020
LYLY'S CORNERFosses-la-Ville19377.89-4178.1478607.752020
HanloBrugge19459.7211090.202020
GlorecaAntwerpen30154.677042.369.902020
MYSTERIX sprlLiège-41568.51-71568.514.002018
GeisswhatLeuven241540.98-7475.542019
Mi Do RéMessancy5717.03-12882.972017
SAVEURS SUCREES SALEESPont-à-Celles-17044.4111639.550.502020
LA BAGUETTE CROQUANTE BXLBrussel38849.264620.752.502020
BAKKERIJ VAN ROEYLommel47381.6835901.461.802019
BOULANGERIE FOUCART - FONTAINEPecq136379.8668332.555.002020
AYARGenk25582.3014722.563.402019
TARTANWichelen95738.6533845.384.002020
KARERIBeringen-11421.8811306.181.302020
MISTER STOREHerent6606.07-1013.9325570.082017
BADI BelLiège19693.1323483.807.102019
LUBANASint-Gillis (bij-Brussel)10967.922116.70245974.872019
Madies Boerenbrood en ZoonNieuwpoort86347.7843594.172.902019
Kurt63Heist-op-den-Berg25592.8850.012019
Wafeltjes.beAartselaar-5259.13-16174.931.802019
Het SmokkelbroodjeBaarle-Hertog27146.98-18937.937.202020
AL CATOIRECelles (lez-Tournai)-27431.417201.682.602020
Boulangerie IvensOrp-Jauche26622.3015561.30378072.202.802020
Belgium's finest patisserieNinove-259206.88-104371.00169697.715.902019
DevodaLo-Reninge9458.282407.981.002020
MH EXPRESS MARKETSint-Gillis (bij-Brussel)2086.005520.002019
ZAK GARDENBrussel38506.24-65255.771.102020
SO FRESH FOODCiney-3291.00200.000.902019
DELI MESSANCYMessancy42331.00-109247.003.802019
LA BRIOCHEBrussel11440.266631.5648933.642019
WinamAarschot21548.5231091.493.502019
Les Pâtisseries de NikolasElsene107974.00110159.003.002020
LE PLAISIR DU PAINHouthalen-Helchteren-25205.17-26460.843.502019
REZANMaasmechelen100394.745326.572020
Histoire de GâteauxSint-Gillis (bij-Brussel)153445.1496997.575.502019
MESO 12Liège4789.424689.422020
Night WalkerDinant6775.13-16926.452019
TAZAGHINEDilbeek27831.717831.712.302018
ALFIEROSeraing42968.9517978.011.002019
FloraAntwerpen-1264.36-23358.291.002020
NYLA ROSE BAKERYBraine-l'Alleud-50381.00-62781.002018
LE GRAIN DE PLAISIRPecq41815.0717075.822.502019
ZAIOBELLiège4232.81-3748.46312043.552019
KOEK EN BROODGenk-111808.7248170.180.802020
S.O.K.Yvoir53759.7447014.90515477.492019
SCR 1Antwerpen43894.9144733.840.302020
Vermeer InvestLeopoldsburg200136.6469999.3912.502020
GALOPINSoumagne327117.101678.473.002020
HabiluxAntwerpen18210.741651.540.102020
LA GERME DE BLEBrussel12585.049175.302019
NORA 2005 SPRLHuy925.453503.092.002019
MICOLIChapelle-lez-Herlaimont-18421.83-39007.330.302019
Meet-timeRumst-24711.45-12124.101.302020
Bakkerij HolemansHerentals161798.56-49950.662020
HORS CHAMPSGembloux126463.5245265.762019
HRCHoogstraten141599.4096690.532019
BEN PROJECTAnderlecht35901.5126713.33148622.252019
"RESCH & FRISCH BACKWARENVERTRIEBS-GmbH"Eupen-20602.4961405.222.002020
GENK BAKKERIJHouthalen-Helchteren16852.751815.721.202019
HENRI 7Sint-Gillis (bij-Brussel)-55232.85-19210.6512.102019
ROJ BAKKERIJLeuven20501.9610980.002019
COURSE EXPRESSCharleroi43132.1316234.41633481.531.002019
IL PARADISO DEL GUSTOLa Louvière-22861.000.000.402019
DEMI BAKKERIJHeusden-Zolder27754.592796.852019
Mathues-MaesMol22949.9956391.426.802019
Brood BistroBrecht-2848.1017132.227.602020
EL-MALKIMons26381.219975.022019
COOKIES ETCEcaussinnes-13398.326369.800.502019
WiezewafelsAalst9181.03-807.042020
CAGDASAntwerpen30430.9019998.72473024.272.302019
BERVILOUBraine-l'Alleud110427.2939884.91640512.013.102020
Jewel UniqueHerentals-5931.40-7625.712019
EASY BREADBrussel17322.111112.562019
C'greenKraainem8753.81-11967.761.002019
Patisserie De BrabanderGent22849.773952.5713.402020
Mortsel DorpMortsel94113.7081433.882.102020
FralienDiepenbeek20526.592861.702020
LUMATOFMarche-en-Famenne32006.764124.112020
BOKKIE'SSint-Truiden62339.2912734.123.602019
DUMONT GLACIERNamur4655.60-5909.474.502019
M.A.R.H.Jette11588.00-458.002019
Deli Leuven CentrumLeuven4369.54-47860.783.102019
GF FAST FOODSint-Jans-Molenbeek-101770.29-53141.6544508.462019
Bakkerij PAN D’OROLeopoldsburg18649.28-7142.672.302019
LA RELEVESint-Gillis (bij-Brussel)12615.1819056.93165801.241.002019
EL PETRASchaarbeek3144.00-8936.002020
NORYNAnderlecht18110.80-19.602019
WASSIM FISHVorst6437.00-263.002018
Nathalie DCJodoigne7201.49-5198.512018
Deli Porte de NamurErpe-Mere121961.61-22747.115.502019
Deli Namur FerNamur84953.00-118827.004.402019
AFNANBrussel30328.0819711.596.002019
EPICERIE LE BONAnderlecht33853.6921182.272019
AU VIEUX TANCREMONTTheux390647.75108066.3914.202020
Sdel GourmandFosses-la-Ville-5617.83-20724.792.002020
"TONKA COMPANY"Sint-Jans-Molenbeek30513.828833.862.002019
HOUSE OF WAFFLESBrugge706042.53428178.429.702019
BAKHUIS CYRIELEvergem10354.475465.3737751.752020
DinéAntwerpen-7937.63-4556.162020
"AUX DELICES DE BEIGNEE"Ham-sur-Heure-Nalinnes-18169.77-21559.200.502019
WAFFLES & CHORIZOGenk33619.2332079.673.002019
DOUKALAKoekelberg2370.13-5620.712019
BAKKERIJ PANDAOudenaarde1004000.06679000.069.202019
La CabanièreSombreffe64429.1133660.310.302019
DELICELier18388.96-3970.041.002020
Patisserie BlanckaertTongeren112011.9920963.626.902020
ORIENTAL DELICESSint-Gillis (bij-Brussel)21633.206108.212019
Koek & CoTernat-17849.84-14707.082019
EQUILIBRIUMTongeren-11005.74202.441.302019
SBV Den DriesEvergem-34109.9217914.692.102020
DOUGHNUT BRANDS BELGIUMLiège44235.1738035.172018
SPRL LIBRAIRIE CHICHILobbes5288.051882.50542515.172019
RANNIABrussel9259.643607.2379558.012019
SIEKABeringen181610.8681723.693.002020
MAISON ADRIANSRixensart-1202.224605.132020
RAYAN BZHSint-Jans-Molenbeek4422.46-4122.012019
ACDSIncourt66751.3821096.85747261.302019
NOURHANJette215.89-16457.841684.912019
De Duffeleer InkaNinove-6562.47943.470.102019
TURAB TRADINGAntwerpen4875.234874.232019
ALASDIKABrussel287.28-11546.312019
BOKES EN ZOTervuren35414.754619.793.202020
MOLGUNMol32975.7814375.781.402019
PAINS & COSint-Pieters-Woluwe1826.20-11050.041.602019
Trait'IttreIttre40453.22-37886.275.402020
Boulangerie de la SemoisArlon9297.71-9302.292018
BROOD EN MEERDessel23770.30-3588.142020
DE PATISSIERElsene-1706.152928.712019
LODE EN HEIDIOudenburg-81493.05-49378.012020
DUMONT - SORELBinche30453.0814417.071.102019
TombakEvere-8406.25-5504.390.502019
BON APPETITGenk-42491.00-21748.0061085.002019
Vrancken JohnyAarschot33617.594493.652019
EL IHSSANELiège28119.8812626.94190983.502019
AHSENGeel34333.6011713.092020
ZIRENZITernat16878.5410133.500.202019
AZAIMBrussel18692.017671.97229131.232019
PATISSERIE STOFFELSLiège-166.4312716.6513.202020
KündürGenk32043.18-1223.06381402.480.502020
TAURUS EXPRESSBrussel3168.063167.062019
B&K- FOODSint-Agatha-Berchem-39176.89-57776.8920641.342019
CROISI D'ORFarciennes-49398.94-55305.662019
KRILIENLedegem84307.8330171.903.902020
BENGICOLiège60416.32-22547.789.602019
VNB CONCEPTSint-Gillis (bij-Brussel)4627.292627.29178063.052019
NILAntwerpen45889.1331428.962020
ÖZ NimetAntwerpen-7886.56-14086.56141582.810.802019
PortBBrugge24334.70-6272.752020
Het SmulbagetjeAntwerpen9362.103186.842020
MAY DELICESint-Jans-Molenbeek6255.1853.912019
IBYSint-Gillis (bij-Brussel)9372.17-3994.792019
LE PAIN TODAYCharleroi7338.60-1614.502019
BROOD EN BANKET WILLEMSLaarne90047.7039793.082019
YasmineAntwerpen13881.256431.252019
ZAMAINLa Louvière117735.3921956.12719640.907.602019
DISTRICHOC BELGIUMBrussel1390670.43463379.8121.502020
BELGIQUE GOURMANDEBrussel1109393.25114153.6917.802020
LA PETITE BRIOCHEWatermaal-Bosvoorde7367.50-9817.732020
JAVI BERINGENBeringen43167.8710906.311.402020
Bakkerij Sint-PieterKuurne-80618.74-86818.740.302019
MAAB & CieAnderlecht-20454.00-35804.006.002019
A VI FORNEVerviers-16891.1018093.883.402020
My BakeryMechelen-109863.76-116063.763.102019
ARIFASint-Gillis (bij-Brussel)20458.201858.20258071.972019
HAMBUCKERS L&VVerviers11826.03-6773.972019
BROODATELJEE KEERBERGENKeerbergen-46792.25-52992.259.802019
POMPSTATION DE WEERDT BVBAWatermaal-Bosvoorde3448.96-2751.042019
SAINT-JACQUES BAKERYDinant-45347.00798.162.202020
OSKAR MMBrussel-13212.70-2328.422019
BOULANGERIE LES DELICESSchaarbeek8914.172714.172018
C&J ConceptChièvres42170.0311994.4785700.450.802020
LA MAISON DU DESSERTLa Louvière12502.946302.944.402019
DVDBPepingen-3857.89-22457.892019
DABENVorst-17221.00-23421.002019
Sweet and SaltyGent480.06-5719.942019
CharlisOostkamp22885.902306.721.002019
Mondi LierLier30057.005138.542.702020
BEREKET TAS PIDE FIRINIVerviers-1607.13-11607.130.202018
LETALier43816.5325216.533.302019
KASLALiège-37470.301549.540.702020
TAFARNOUTAnderlecht6263.0063.00215875.002019
LE TEMPS D'UN DELICEHuy-116202.18-36989.885.202020
VasigrigMerksplas12250.006050.002019
BAKTHEMKuurne-87832.042860.409.102020
LES CHOCOLATS DE SONAROFUkkel4921.70-7578.302019
AMENDOLA - LANDOLINAGenk30540.2510321.110.902020
BOULANGERIE ZNIBERCharleroi43473.7224873.72531943.992019
YVENCOOudenaarde93678.3776702.372019
UNIS VERTS PAYSANSMalmedy21700.21-28699.791.902019
TOMBARGembloux102353.2032353.202019
FORREST FRESH FOODSMechelen547030.6136174.622019
SWEET & FRESHMechelen4014.00514.000.001.002019
Bakkerij IJssalon MIRORijkevorsel2786.47-3413.532019
NEW ZEGZELVorst-410.35-12810.35209881.132019
NisrinAntwerpen24968.9716968.97455526.152.002019
RESSOUMons-57709.69-119209.695.302019
Otto's Ambachtelijke BakkerijMoerbeke (Waas)23992.89-1007.111.402019
J.M.K.AAntwerpen1411.921410.922019
Carl's Bakery CafeSint-Katelijne-Waver-131531.38-228531.3818.702019
WARGINAIRE & ASSOCIESLibramont-Chevigny129306.59110706.597.502019
VANNOPPEN-DUMONTHeusden-Zolder234349.1354774.611296181.519.802020
MULTIPAINSSeraing-18228.74-36828.745.602019
STEFLORIngelmunster59389.0840789.084.002020
JADUISGembloux77229.4721876.004.702020
CRELEM SHOPSDilsen-Stokkem-351636.11-331096.31707921.272.902020
G & GGeel-8762.09-1849.762020
SSP AEROBELCharleroi-79334.74-99334.7413790010.8797.702019
DIDE-BOULChaumont-Gistoux46207.5239207.52442031.972019
NAKARAntwerpen1.000.002019
MY FINECharleroi10031.659931.65185086.282020
BROOD EN DESSERTS NECHELPUTBerlare12656.65256.651.802019
PaindorAntwerpen32324.4017484.951.402020
THEODOR TEAMMons-33985.21-45145.211.902019
ATELIER BOCAGERBlégny22944.002944.002019
LA MIE DU TEMPSWavre12625.006425.00520623.002019
L.A.G.HBrussel18656.00-276.002020
Cassimon-FilsBraine-le-Château162864.2751687.181.402020
La P’tite BoulangerieHéron7567.87-11032.13120232.342019
PajuroElsene781.36-49218.641.402019
Akar MarketAntwerpen18810.613053.21806978.170.802020
STAR FAMILYSint-Gillis (bij-Brussel)13068.25-1931.752019
BAKKERIJ WIM STEVENSDilsen-Stokkem6980.72-3219.280.702019
FORCADO UCCLEVorst30355.009673.000.702019
VAN CAUWENBERGH-COLEMBIEEnghien38707.6621731.660.902019
Aux Pains CharmantsFontaine-l'Evêque-12653.00-18853.0074979.002019
"TASLAV"Schaarbeek-1164.60-1165.602019
Si BonKapellen8434.032234.031.202019
LEMODE SPRLElsene31015.7012415.703.502019
LE TRESOR DELICEZaventem11825.57-6774.432019
RAYAN GHHamme (Vl.)19074.5912874.59128373.722019
XelatAntwerpen11178.72619.192020
PupaPelt49407.6230807.621.502020
GEMINE HORECAFernelmont18673.0017673.002019
La FramboiseAntwerpen1585.41-10814.590.502019
Tunnel Car-WashDendermonde171257.13158857.132.402019
CESHABraine-l'Alleud14064.197864.193.402019
DE BACKERYBierbeek2800.41-3399.592.502019
Chez BlancheChaudfontaine99800.71-418799.2924.102019
AL MACHREQAnderlecht1897.01-4302.9916595.902019
NISANAntwerpen-52262.04-59252.042019
Batteries Business CentreHerentals-22919.0213814.162.202020
Casablanca BakkerijBrecht-1118.16-7318.1620000.002019
BAKKERIJ HEIDEKalmthout10101.5716129.232.802020
LES DELICES DE PARISSint-Pieters-Leeuw-13295.04-31895.042019
Hill's CorpComines-Warneton-2381.10-16018.252020
Bakkerij KimpeKortemark29691.7425115.7411.902020
The CakeryMerelbeke7721.00-11279.001.502019
DeliceAntwerpen25654.8312054.834.902019
BROOD MET EEN VERHAALBocholt30785.33-9214.674.302019
LEMANAntwerpen-22678.13-35078.132019
BAY HACISchaarbeek8229.232029.232019
Serrurier IlicoSint-Gillis (bij-Brussel)2802.52-3397.48160.002019
LES ARTISANS DU BONHEURSint-Gillis (bij-Brussel)41732.27-4602.241.102019
Café SirèneBrussel15824.39-2725.612019
ELECTRO MINI COMPANYAntwerpen18600.000.002019
ARI CONSTRUCTBrussel11717.42-6882.582019
MAISON 5 MLiège143184.0079226.0023.102019
DROMEN AAN DE NETELier-95452.57-115452.576.702019
AU SUCR' ET SALENamur-18626.78-36669.777.102019
MO.CAKraainem2706.45-15893.552019
LA GIOIA DI LENASint-Gillis (bij-Brussel)-3209.00-23209.0034517.002019
CladilleHeist-op-den-Berg-11611.18-17811.182.802019
Théatre ExploitationSprimont20049.751499.753.402019
MEG 1310Ukkel-1012.00-7212.001.002019
My PatisserieMechelen-1745.27-7945.274.202019
Aux Merveilleux de Fred AntwerpenAntwerpen-192796.36-242796.360.302020
Willems-AnciauxLaarne60438.1829198.011.902020
'T ATELIERBrugge74906.0056306.001.902019
AOHSint-Jans-Molenbeek27051.7914651.792.802019
THE MISTERSchaarbeek-26445.60-35645.601.502019
FAMSBrussel20372.521772.520.402019
TKAntwerpen13801.781241.9991648.972020
STER 1Antwerpen443.90343.900.402019
PasDanWemmel34524.6415924.641.302019
EMY GROUPAnderlecht3417.36-2782.6428657.212019
Le pain goutuCharleroi176889.44156889.443.702020
KF BELGIUMUkkel3286.26-15313.741.002019
SANFICharleroi22052.773452.772019
NEW QUALITYTienen23900.408005.402019
JP JEANS SCSSchaarbeek-34731.73-34917.732020
TARTINE & LOCALMons10334.37-8265.632019
The Cheese BarOudenaarde4037.98-2162.022020
LE STADE ZLAAsse26527.636527.632019
AU CROQUANT ETOILEOudergem2048.12248.122019
ACR PetitjeanGedinne43621.8118621.811.502020
SommièresMechelen37772.3227772.322019
WALLACE FOODElsene-12880.00-13880.002019
Pol HanssensDeerlijk36187.0331187.033.902019
ORANGE CAROTTEVorst-99.67-14099.672020
Brocenter CentrumGent244973.00-46297.2714.502020
Brocenter NoordGent557719.09136756.7315.802020
Brocenter ZuidGent672155.24190087.3518.702020
Brocenter OostGent588833.09382420.8619.902020
WooElTernat2712.32-487.682020
Madies BroodwayNieuwpoort31882.6211882.622.102020
CAP 7Charleroi20327.18327.181.902019
BROOD+Sint-Niklaas12899.916899.910.202020
DIKRABrussel3830.56-8919.444824.952019
CARDECUYHerve41766.4319153.251.002020
Bakkerij Jens VAN TICHELTDessel50539.1440539.144.702020
ARCEGOBraine-le-Château38002.0019472.002020
LIVET1Stoumont96459.9581459.950.002.302020
LIVET2Stoumont141518.05126518.050.002.802020
EVAMAXGenappe46210.05-3789.954.302020
DEMIR FOODAnderlecht19204.219204.212020
KOBRABaelen41862.9021862.905.402020
Brood en banket BosentPelt26155.0425155.042.802020
LA SUITE GOURMANDEJodoigne13254.7714254.772020
STAVAUX-ROBEINMettet46028.0028028.00187198.001.002020
'T PATEEKE LEBBEKEPuurs-Sint-Amands6723.2610223.262020
IJSTAARTENHUISZoersel23575.2718575.272020
Chef FariniAntwerpen7616.332616.331.302020
BOULANGERIE BREULHEIDLéglise6902.061902.060.902020
SIMIT HOUSEVilvoorde1676.58-2323.422020
BAKE SOMEONE HAPPYMechelen56982.3621982.360.902020
LES SAVEURS DU PAVILLONSchaarbeek-16939.00-7938.001.402019
VAN EYNDE - COLDERSPuurs-Sint-Amands50164.0066.002019
BERFINAntwerpen31247.292708.25321318.732019
KUROSSMaldegem86180.4721261.402.102019
ROXMAVerviers152990.762707.910.001.902019
TofahaDestelbergen-36363.78-99440.369.002018
PATISSERIE VANILLE CANNELLESprimont5735.0011307.0085438.002019
Pro GoErpe-Mere15871.674847.180.802019
CHANGEAntwerpen19087.81-9016.342019
Panino RuiseledeRuiselede23376.37-2889.912.102019
Xavier BERTRANDViroinval65592.998566.942020
LECTINBlégny-731566.49-24.502017
Hof 't KlokhuisZwevegem1948.74-45074.872020
GannSTCMVisé37404.2319054.552019
IMMO STEPHAN DESTROOPERKoksijde270804.4281654.6219.702020
WAMLSint-Joost-ten-Node28614.526199.362019
JYNGASint-Gillis (bij-Brussel)-7309.74-3195.202016
INGRIDMaasmechelen25734.49-626.310.502020
Naturel brood & banketSint-Niklaas9327.79-5021.332020
BAKKERIJ DE MUNTERMiddelkerke284349.0541581.312.802019
BAKKERIJ VAN HOECKMerchtem60163.025335.052020
MIGASAssenede45853.6160181.470.202020
DE TOREN PERS EN BROODHUISAffligem-38748.56-10092.832019
MERIZAKAnderlecht-105593.41-70153.414.302018
Brood & Kaasspeciaalzaak Rik & NathalieBrugge-25834.378494.262019
LA MAISON DES SAVEURS-OLLAywaille37668.0010933.001.002019
PATISSERIE ANDREAntwerpen50297.9413127.945.702019
DELICIA.MA SPRLAnderlecht12817.03-1214.730.502019
Banketbakkerij Luc DepauwEvergem81794.7917456.842019
VIGGENBrasschaat27292.968962.140.602019
CALAERTSOlen219682.5645482.494.402020
DELI VEURNEVeurne-18217.8712062.051.302019
WALILIAntwerpen23914.342362.772019
PLAN BGent27297.57-1238.082020
Les LiégeoiseriesLiège-26234.5122962.658.402019
ABM-LLNOttignies-Louvain-la-Neuve-59667.29-6578.842019
BIO SHOP BORNEMPuurs-Sint-Amands142734.0024298.002020
CULICHOCDeinze118214.003040.001.302020
DELICE & GOURMANDISEWatermaal-Bosvoorde-125799.038115.982019
LAURENT GERBAUD CHOCOLATIERBrussel7722.0010929.0014.602019
BROOD EN FIJNGEBAK BJÔRNKluisbergen347210.2857641.122.702020
TANERAalst81700.3735381.660.602020
STEPHANE WARGINAIRELibramont-Chevigny99590.546154.652019
VINTAGE BEACHKnokke-Heist255166.40115701.917.002019
CHEZ ARLETTELiège7801.9318147.852020
BAKKERIJ D'HONDT JIMMYHouthalen-Helchteren16810.66-1127.362016
DELICIEUSMaasmechelen-42980.68-17340.102019
DEBOSIKoekelberg-187672.0328708.266.802019
MICHEL DEFOSSEZDinant167744.6411294.0311.102020
ALEXANDRE LEPOWICCharleroi96874.328077.3810.202019
MIDO EXPRESSAntwerpen38934.69-174.272017
Bakkerij Van den Bossche Wim BVBALede208866.6348168.772.502020
BIJ ANJANieuwerkerken (Limb.)33848.022140.492020
J&KAntwerpen56151.8718290.127.502019
Bakkerij 7 granenAntwerpen31081.781380.880.502019
VAN DESSEL-MARYDilbeek-15678.8115710.933.102019
Ruben-JordaensAntwerpen-129931.7212021.492017
BROOD EN BANKET DAANBeringen29095.076006.921.302017
NI-CHATorhout-53621.003741.0010.902019
't CROISSANKESint-Truiden68856.8917575.201.302019
EPI'CUREGouvy-58359.443196.522.102019
DÉLICEDentergem364754.4325557.305.102019
BAK HEM OFKoksijde-13187.00-3129.842019
BOULANGERIE MAURYNeufchâteau72244.79-9990.013.502019
VERMIJLENDuffel-22617.67-2298.382020
AU P'TIT MANUNivelles-95908.32-11679.32185638.262019
DE BROODKRANTWingene-17431.67-4492.062020
CLAIR'MENT BONWelkenraedt57767.173961.284.302020
HOF OUDE SMISSESint-Pieters-Leeuw289991.00108498.002020
BAKKERIJ MERVEILLEUXHoegaarden48317.6511277.962.302020
SANISTARSint-Jans-Molenbeek52821.25799.731.202019
Co-PainsSchoten-32965.57-10434.442020
BOULANGERIE DE LA GRAND PLACEMouscron-225463.21-39380.513.702019
CCARRONJette17748.30-1469.612020
BRUSSELS GIFTSBrussel26901.574472.576.202019
PATISSERIE DOMMechelen21517.02-17154.100.902019
BARANHerk-de-Stad14753.00136.001.702017
BERT MEEUSSENWuustwezel150503.4035345.696.302020
DECOORNE MARIE-ROSEWevelgem-16222.59-9776.622.002020
Deli RogierErpe-Mere94885.50-33684.953.802019
BAKKERIJ WILLEMSEvergem349090.3420089.281.702020
BAKKERIJ SOETE-VAN LEUVENHAGEKortrijk15586.20-9780.331.002019
DAGBLADHANDEL DEN HOEKTessenderlo38362.7817102.271.002019
ZONDACKChiny29658.41-22117.642019
AUX DELICES DE MARRAKECHSchaarbeek-89764.36-669.892019
Fre en BoOud-Heverlee29529.7412358.591.302019
CHOCOLATIER MKnokke-Heist383650.68131001.806.802020
DE SUIKERBAKKERVleteren68815.5440754.841.402020
FULL HOUSE ELSTongeren43737.708008.192.602019
CHEZ TULAYFarciennes-2184.32-8662.7231365.912020
TUL'INSchaarbeek39814.60-5231.840.902019
JEZZARSint-Gillis (bij-Brussel)68167.0036565.000.302019
PATISSERIE LANCKRIETEeklo426226.7063868.2327.802020
GIZIWillebroek28602.35782.772017
ARBALSint-Jans-Molenbeek4184.003185.00168598.002019
MARIOCAMerelbeke516187.99151170.321.902020
PIC & COSint-Pieters-Woluwe-18798.74-3501.612019
B & T BAKKERIJAsse36691.9016681.197.602020
DAGBLADHANDEL VERSCHUERE-PEETERS BVBALonderzeel-18661.57-11367.5582700.626.302019
SOFIA ES ESAnderlecht-427411.19-353168.442020
THE FRENCH CAKE COMPANY, en abrégé FCCBraine-l'Alleud23504.9912575.182020
BAKKERIJ DAMIEN FASTRETongeren100096.8612038.017.102019
MERADGent9301.14-14419.692019
KAYIBAOttignies-Louvain-la-Neuve25538.004699.002019
DE MUIZENVAL MAASMECHELENMaasmechelen4609.43-10876.941.902018
BOULANGERIE VAN HOVETournai76401.64-96.811.702019
JPD BOULANGERIEVerviers-866083.11-143144.8214.902020
DARCIS CHOCOLAT ET PATISSERIEVerviers-638585.06-677235.0231.702020
DIMASUGARPoperinge52575.969503.492020
Bakkerij Yves & ElsGistel3335.6818319.803.202019
Automatic Brood ServiceAntwerpen48737.005512.952020
't PICCOLOOTJE TORHOUTTorhout24207.594298.282020
PUTTEMAN R.Antwerpen-64161.00-37310.003.102016
BAVATESAarschot-20786.39-3444.232.502019
JorisTessenderlo-113070.0532722.682020
MA-LINEIttre23024.00-8470.00262979.002019
JILL'S BOUTIQUEKortrijk-29320.6412999.990.702017
STELEXBrussel-5064.394446.68135855.002019
Bakkerij LeonardusHasselt125357.0023114.0013.102019
VARIMALochristi551924.44398638.479.302020
L & SGeraardsbergen104652.6917885.292020
URS & MINORVorst90692.10-76566.742020
VJPDendermonde110777.53-18415.111.002019
RAZZOKAntwerpen8287.8551977.481.402019
Samed BVBAGent12158.18-16540.24243998.680.602018
DELI DE MASTOostende39456.7213729.931.502020
GIRASOL-PADARIA E PASTELARIASint-Gillis (bij-Brussel)55982.5615358.292017
LES 3 CROQUANTSAndenne-246746.9329280.1711.802017
AUBRION SWEETSKortenberg148384.977303.792020
't BroodateljeeBonheiden-130154.9712387.379.502019
GELLENS & WOUTERS MANAGEMENTScherpenheuvel-Zichem22274.587206.601.302019
BAKKERIJ OKOROGent-26805.434085.940.802019
LES COMPTOIRS DU VATELEtterbeek8350.0078979.008.002020
DELI MOLMol-42107.05-14195.602.702019
DELI KONTICHKontich20333.191325.872.502019
VALENCABlankenberge20600.79-534.622020
Bakkerij Johan DICTUSBree-48066.884127.322.702019
FOODCENTER GENTGent-34933.9121238.272020
OZNUR. YMenen36962.93276.911.302020
NICOPADendermonde-12323.084013.301.002020
David & Roel RousseauHeist-op-den-Berg458237.33127209.3312.302019
SOMEDAEstaimpuis-17697.26-5790.462.802019
DELIGUSTABeringen12270.5028827.611.202020
PATISSERIE RANISBrussel7413.00-14273.002016
BARRILELiège81950.8245227.845.902017
BVBA BAKKERIJ DE CRAEMEROostende-2904.042941.091.302019
DENIZSeraing71777.00-911.002.002019
FABIENNE & ERIC DE LA BOULANGEMouscron9565.39-2194.49113962.432016
KEKOSeraing21790.68613.082016
GRAINES DE PAIN By...Eric GOURDINPéruwelz129773.84-1513.01930623.038.002019
BAKKERIJ VERMEULEN ELSSint-Gillis-Waas303294.527578.743.202019
ANTIOCHIAAs50599.54-3409.142019
AU GOUT DU PAINFléron-24473.75-16872.960.002019
BAKKERIJ SWERTENHeers163097.70-13123.791.902019
PHISASint-Truiden239279.5520668.8630.102020
FRANK BOSSUYTDilbeek116394.4523249.534.402019
YA NASIPLiège21065.97-2628.681.902019
BAKKERIJ ROYALAntwerpen-206763.83-6167.052.302019
TARGET STORELasne421403.00515813.0016.002020
CAREMI SPRLModave-177813.89-201077.384.202019
CHAUHANAnderlecht12801.081780.92362815.042019
EUROSIA FAST FOODVerviers-8186.72715.122019
't BoeferkeTemse48411.6915639.840.602020
BAB EL OUEDSchaarbeek7064.92-3636.162019
WAFELLANDBoom-163919.62-111555.89835430.072.002019
BRISÉEWuustwezel-29346.42-37417.352019
HADDOUTIAnderlecht23870.3918255.14292054.412.402019
LIBRAIRIES CLEF ET BOISOupeye76016.13-13596.440.802020
JOE-CAROBrugge-13723.44-42382.886.002020
ISOLANO CADIXAntwerpen-3554.21-431.362018
Patisserie CoolsHasselt-2959.00-72601.009.102019
BAKKER VAN HOUTHamont-Achel29385.231548.824.102020
KReaRONKampenhout207628.776323.652020
BAKKERIJ JONASGent44888.4029341.762019
Bakkerij Marc & KatrienOostkamp124598.48-92.842019
SaidAntwerpen88003.611999.121473815.854.502019
DélissertNazareth87767.0212400.273.202019
BekkaouiBoom-11497.66-8308.752017
PÂTISSERIE NIVELLESNivelles148511.6418918.56517219.754.102020
BROOD EN BANKET ROOVERSBrakel122301.2819598.500.302020
La Charlotte ImperialeHoeilaart81367.7331234.895.602019
B & B GROUPMaasmechelen16957.84-1427.112018
DE KNOP DIRKDilbeek129231.9721757.303.202019
BAKKERIJ GIELISScherpenheuvel-Zichem1421854.4661492.3625.602019
MAFALDAZelzate24958.1022.872019
GINGIRGanshoren16598.368281.441.002019
PlankenbrugBegijnendijk83311.64980.902020
Bakkerij CupersHasselt39179.7828240.572.402020
NESHO BREAKFASTSchaarbeek-5442.94-6438.582019
BAKKERIJ ONS DORPDiksmuide409851.3854405.082.302020
KRANT EN KLAAROostkamp10165.37-24540.892020
VAN EYNDE ROBBYPuurs-Sint-Amands206593.7233026.706.302019
N76Aalst148365.6222602.032019
Bakkerij Kris en NatalieLokeren200334.3923565.511.102019
BIKIMVisé20577.982282.501.302019
KIMMESGerpinnes-47376.14-67917.0913.102019
OZKIRANLARSchaarbeek32934.269080.54169310.462019
ALIDAAREtterbeek-9372.15-1143.00119965.542019
DEVRIENDTOudenburg86660.9447811.345.902019
La Mi Do ReSint-Gillis (bij-Brussel)-10997.57-2389.15124715.050.602019
FIESTA-GEERSBrugge611.9012859.502020
Bakkerij van KuijkHoogstraten553126.27127933.297.702019
SIXTY8Aarschot110061.30-2419.062019
CUTFILMSHasselt215154.47-20575.642020
ESSAOUIRASint-Gillis (bij-Brussel)14953.00-641.002020
LA MAISON DEMOULINNamur178398.4449486.5515.202020
MULTANAnderlecht-38436.50-3146.72303345.922.402017
Bakkerij WaegemanZottegem251825.26130207.173.202020
VLIETINCK-BONNYKnokke-Heist110895.0030744.000.102019
GALETTES DE LUCHouyet607887.71326356.2213.902019
BIZIMGent39767.9818761.64214616.172020
MAHU MEATBrugge370795.1279892.0210.402019
DGLGrobbendonk-244285.6723217.782.702019
Boulangerie ROBAUXFloreffe90296.61-4661.6411.202020
BEPAKCharleroi-25174.93-36932.26218950.672019
JASSINLiège-128877.70-29008.731.002019
JUCO-PATISSERIELa Hulpe21859.88-10156.412.102019
Gobbens-EngelsBoom228326.61-7892.832020
Rime El ArossiAntwerpen5475.99510.6039129.252016
ZELIHCharleroi1422.3216111.931.602020
LES DELICES DE MOGADORBrussel94780.0021675.002019
ZAVENTEM EXPRESSZaventem43014.8113025.52296668.732020
GENT;ROJGent15630.7812473.640.902019
Brood en Banket MarieGeraardsbergen-84131.33-5977.422019
DISTRI MPBeaumont65305.653563.623.002019
De Boey FinesseSint-Gillis-Waas369720.35346607.6415.402020
COFFEE DINER SHOPEsneux29096.00-5701.000.502014
MAX UNIONLiège46162.2735354.855.302020
B & GLa Louvière112142.099299.981290398.085.502019
BAKKERIJ SCHUERMANSHamont-Achel43542.9628913.482020
STODILONijlen-11646.48-17514.952.602019
SOETAERT-VIERSTRAETEKnokke-Heist-5213.264789.222020
BOULANGERIE PATISSERIE VAN LUNTER-GUIDICICerfontaine29320.95-22605.483.602019
JANSSEN-JACOBSBrugge-8197.0022393.092019
HET BROODHoegaarden767561.97279225.4954.502019
E-COMMERCE BUSINESS CONSULTANCYAntwerpen-14689.58-14845.822019
L'JOUDEvere46069.00-301.730.202019
Culinair Huis Bon AppétitHaacht82653.6610328.6324.102020
VERLUNAMol121698.5142018.938.502019
Pitschon & VangoidsenhovenGlabbeek9406.90596.134.002020
Peter & SofieRonse11587.9537190.662019
DE SMAAKBAKKERBoechout6117.02-2834.592.102019
Patisserie MarioMol23416.34-5722.601.402019
Boulangerie Pihart-PierlotRochefort-18811.85-12138.012.202020
SARE FOODAnderlecht4065.01-30.270.102019
J.S.H.Brussel-1825.820.002017
LA BREAKontich-26975.26-1080.492.802019
AU PARADIS DES GATEAUXTournai83020.4814448.00293498.792016
FLORISAMiddelkerke43455.79-38053.630.702019
HUGILOTinlot56984.17-1128.174.402019
BroodjescarrouselHerenthout-1039.74-7057.242019
SteluneEnghien31633.55-51456.672019
EEN GOEIEMORGENAntwerpen37808.04-1697.410.102020
DELI ZOTTEGEMZottegem57766.5159.213.402019
OFENFRISCHBütgenbach75962.8650132.235.602020
MURISchaarbeek-10647.04-21372.040.502019
Françoise BernairOttignies-Louvain-la-Neuve-79905.00-7994.322020
PANYMASBrussel-22206.44-3355.562019
OMACINEVorst190.20-2102.232019
TARTISTEDeinze40847.8942589.262.702019
SAVEURS ARTISANALESCharleroi-130680.37-7733.074.602019
ONTBIJTCENTRALEBekkevoort136523.22111659.552020
DISTRIPATRaeren197214.5547185.238.002020
CROISSY BONHEIDENBonheiden80195.6930031.573.802020
SANCAK MEDINEWetteren18505.1710303.860.502019
ALPHA-GROENPLAATSAntwerpen73954.002033.009.502020
DEN BAKKERAntwerpen18831.322060.512019
BAKKERIJ DU CROISSANTDilbeek32262.0523129.312019
Salon de dégustation le ChantillyHannut-17596.401255.430.202019
Schepers - PortersLummen-72128.79-2668.951.902019
BOULANGERIE MATHIEU FREDERICLibramont-Chevigny35872.0018291.007.602019
KAASAFFINEURS VAN TRICHTAntwerpen348997.21128434.0312.502020
SE BarutGenk87949.4227428.792.202019
FDR DYNAMICAntwerpen-38920.90-14624.480.802019
AU BAISER DE MARCHEMarche-en-Famenne282985.1879045.581.302020
DAIMARWijnegem45777.9917772.943.502019
ABZETSeraing39222.561758.76298649.262018
VOLDHOGavere84287.9518437.052.502020
BÖREK SIMIT HUISGent22538.9811155.470.402019
Nathalie Dumon ChocolatBrugge613772.84121154.002019
BOOKES en COMechelen-53870.78-6587.892020
bakkerij van elverseleMechelen-56069.91-4488.363.102016
PANIMANUkkel18788.005151.003.102017
HospitalitreeHeist-op-den-Berg-130753.432564.032020
AklimKuurne50634.6733345.192020
KaradagWillebroek27155.768762.080.902019
L'EMPREINTE VERTEAns-155355.17-25783.381.002019
Zonen MichielsTielt-Winge139147.5420665.822020
LA BOTTEGAEupen39770.923079.323.102019
JOCABATEHouthalen-Helchteren-67928.0821878.172020
BAK.VER.SKasterlee57358.53385.219.802019
HAYATOSint-Pieters-Woluwe7096.591397.542019
LA BONNE TARTEBraine-le-Comte-14427.44-16870.924.202019
CITY ROASTLeuven123438.7029303.408.002020
BAKKERIJ BARTHerk-de-Stad195040.9714770.335.102020
Soens - MeulemanOostrozebeke14088.83-32753.431.502019
PATISSERIE LE VIVALDINamur-14497.0022001.002019
MedCWHulshout-46706.71-19047.742019
GOVAERTS-THYSHerent100413.7918000.002.302019
AYDINSLiège-6244.997412.522017
TAMBURINI - D'AMICO MANAGEMENTSambreville342784.96232368.402019
LAURYSSENS-DUMOULINMachelen (Brab.)19453.76-819.552020
LINDSAY'S SUPERMARKTIeper23253.76-3941.091.002019
UZUN KILICGent-235.096906.09145326.882019
HUJOHoogstraten-5410.991718.720.102019
TERMINUSAntwerpen46686.535138.982019
VLAANDEREN BAKKERIJGent25430.2115741.812019
LES EPICURIENSAth-71468.71-3929.932019
K-BOTElsene2098010.00-4647.802019
KADAHasselt182406.6023270.993.902020
ACHTERGAEL-LAMBREGTSStekene53003.7217006.833.402019
LUTECELiège-119652.18-43756.13399635.535.302019
A & S FUELOostkamp66048.8818695.432020
BVBA DEWILDE TOMSint-Laureins327658.7744362.158.102019
LES ATELIERS DE RONALD- DE ATELIERS VAN RONALDOttignies-Louvain-la-Neuve389885.9272549.1610.102019
BAGATELLE B.V.B.A.Essen123873.9914441.873.202019
PASCALAINWelkenraedt-23192.91-31243.811.802017
FCC sprlLiège345106.39138227.7415.602020
DE.VIPHotton222604.9873127.5313.602019
BADRMechelen-305686.62-18004.551.902019
CARIMenen-84960.718078.287.002020
LE PAINNamur70689.3010127.254.102020
DeliceWetteren28685.701407.092019
'T GENOTTongeren79460.3213225.444.202019
BAKKERIJ NADIAAntwerpen67269.76-6319.830.802020
MTALSAJette26079.35-387.190.702019
BAKKERIJ KRISLievegem44703.7918238.531.102020
J&F BISCUITSLier-71633.4150351.692020
BICSLaakdal436409.00102034.001.802019
POULIART-SACREVilvoorde29835.309049.502020
BERIVAN FIRINEtterbeek20854.702567.802019
C.G.MLiège-22026.17-9217.362018
REYNIERDendermonde197043.479261.823.302020
VAN ROOY - THIJSOud-Turnhout-4713.663792.493.902020
FRANMADINECiney28182.82-4382.502017
SAKODYNinove565218.69106204.4015.902020
DEN TEEPOTBrussel998436.52206366.852.202020
ROOTFUSIONCelles (lez-Tournai)40686.62-35498.342.002019
SCHOONVAERETorhout210082.4729158.423.802020
POM' DE PAINBouillon52080.7821630.017.402020
JACQUET & C°Liège-12170.04-25977.9058.002019
EDITH FOODElsene83025.90-15862.321.902019
BOULANGERIE-PATISSERIE EECKHOUT JEAN-MICHELCourcelles77362.8727542.695.102019
BROOD- EN BANKETBAKKERIJ VAN CRAENLint-142922.463470.514.202017
AUX DELICES DE MARIEBastogne96596.0019063.008.002020
ILLICOLéglise615585.00148961.0025.002019
BROOD- EN BANKETBAKKERIJ MARTENSOostkamp195476.7322053.126.202020
COMMERCIAL A.G.R.Saint-Ghislain688156.00-116764.004005230.0028.102019
REFLEXION-SHOPKoksijde-113649.00-3677.002019
FARINETTEAartselaar-32828.5064215.303.402020
HET DAGELIJKS BROOD LEUVENLeuven107496.0624937.199.602019
B. & T.Anderlecht35596.67987.95741908.202019
candaeleBredene76615.6231124.119.302019
AmateMortsel-10573.87296.903.002019
DIVEROBrecht221605.7457323.576.802020
ROYMaasmechelen25120.1935937.652019
AU BON MATINVerviers50878.00-73.001.902019
KISMETLIGent19022.036016.220.402018
TANTE JESSYKoksijde220671.728646.185.102020
DEEJAYSLokeren-33076.00-11749.002019
LAUREYS TRADING & CONSULTINGWesterlo-123201.573031.722020
KELLER-VERSTAPPENTienen45917.3733913.942.002020
GAUF KID'SLasne54281.3726725.302.302020
TIMMERS DIDIERLiège208265.17-13208.693.402019
FORMESYN-VAN BEVER BROOD-EN BANKETBAKKERIJLievegem55825.938379.201.202020
CONQUISTADORAsse90354.7636614.212020
D SIMRoeselare59925.243124.350.102019
LE PAIN CHANTANTWaremme113877.9263203.177.802019
T 7 - GRAANTJEHerentals7701.404891.781.602019
ARIANNAAwans105714.9011644.736.302019
Lakker en GoeBeveren-24860.021747.212020
GOETELENWaregem763523.88-12663.697.202020
BOULANGERIE STE CATHERINETournai93686.093541.942019
VAN LIERDE BROOD EN BANKETAalst-58775.5523328.884.602019
OZ CELEBIBrussel15220.57-18432.391.102019
CHOCOLATDiest-96743.68-25173.786.502018
BAKKERIJ KRAMIEKSKEHasselt-123845.94-17067.660.202018
TIMAYAVilvoorde-18846.5471602.066.002020
Brood en Banket EveraertDendermonde188136.27-10946.361.602019
CULINAIRE SLAGERIJ KRISTOF EN ISABELWielsbeke343799.2147053.4210.802020
BAKKERIJ STEELANDTTremelo-198098.8713790.123.902020
KOEN DILENRavels371334.20119804.428.202020
BAKKERIJ DWARSLAANMaasmechelen-40169.00-5885.002019
NBHCharleroi484809.27126976.892475412.656.102019
BOULANGERIE - PATISSERIE VINCENT VERTOMMENFontaine-l'Evêque-304482.75-271663.4229.202017
BOUYAARALiège-47338.8824123.12302050.422018
CLEMY'SAarschot49356.56-24441.512.102019
CENTURION GROUPMachelen (Brab.)30182.8619068.552019
PATISSERIE EMIAntwerpen145.1067151.3410.302019
CHOCOLATERIE CARRéZwevegem1037438.93201763.404.202020
BAKKERIJ JESPERSEdegem-200721.22-483.122019
ALSHABOULElsene-3187.17-3138.632018
HAYKMechelen-5236.15-155.672016
FUN FOR KIDSGrâce-Hollogne-46708.35-3908.952020
BAKKERIJ STEFIMARAarschot361971.65220447.151.002020
LIBRAIRIE DU PAIRAYSeraing248646.008723.00363944.002019
DELICESHamois389199.96-30428.706.302019
COMELIT TECHNOLOGIESVorst16941.00229.003.002020
LES DELICES DE FESElsene3086.00-2409.002019
QUATTROAsse138399.2854518.352020
BASAKGenk130942.9568183.198.802020
ChocolandZulte-282409.9824281.538.202019
USHAREBrussel-61724.00-47755.00203423.001.102019
HANLET PRESSLe Roeulx80163.00-388.001.102019
CARPENTIER-GOEGEBUERBrugge1685.14-30141.564.202020
DOUTRELEPONTMons39965.5218627.794.602019
ACO & OMons91156.347405.922.902019
PASSION CHOCOLATSint-Pieters-Woluwe79629.00124949.008.002019
BOULANGERIE DEMIRBraine-le-Comte35419.003200.002.002019
Q CHOCOLATESint-Niklaas1736760.87342017.2613.402020
VINCI V.A.Brussel-24894.00-771.002020
FOTELECSchaarbeek13934.93-9863.742019
TAMAYErquelinnes170374.9639254.484047417.9415.502019
JENAKUHalen21303.97-7506.672020
PIZZA DESPERADOBoutersem6778.637351.25183304.161.602019
't SNEUKELTJETorhout86797.947855.842020
BAKKERIJ VAN DOORSLAERLonderzeel-11849.59-29978.703.502020
INANAEvere-10146.00-1314.002019
PAINS DELICES & FANTAISIESVorst-13554.741777.802019
DE KOCK-VERSTEVENZemst-84697.53-19819.833.102019
MAISON DEVOSTournai189880.07-820.364.002019
LUX ENTREPRISEComblain-au-Pont33876.521407.00814586.542019
LES CHOCOLATS D'EDOUARDFlorenville-53036.00-24885.00700060.006.402019
PAJMons188363.8936837.54401351.040.402020
CON CARNEDeerlijk211246.8142622.707.802020
M.I.T.T.Juprelle-5153.224213.380.802019
BolsensTemse65242.1187.282019
La Fermette LHTLeuze-en-Hainaut59496.736985.944.102019
NIHALSchaarbeek26493.574173.870.602019
LA LIBRAIRIE DE TILFFEsneux95199.001825.001.202019
DRANKENCENTRALE DECUYPEREHarelbeke153862.1724326.952.902020
ESMA NURAnderlecht41370.19-11609.293.502020
SYMPHONYHerzele11134.465986.371.002020
BAKKERIJ STIJNENDilbeek675487.6062281.639.702020
LEYLHouthalen-Helchteren82641.8115091.290.202018
FIT POINTBocholt61141.535450.712019
H & KMechelen-273966.41-35580.212019
MI-FIGUE MI-RAISINBrussel-761.82-8983.122017
BOUGAPAINAmay-112913.00-13555.001.302019
BAKKERIJ DE BODEWaasmunster116065.6214262.632019
DESTINE AndréFlémalle656453.33-5009.3752.402019
't BAKKERSHUIZEKEEssen139010.6741787.811.702020
DELISSANUkkel-69436.48-5229.983.002019
LANATielt-Winge128948.8612048.632019
DEN TOEFFELSchilde233777.0821851.634.702019
BAKKERIJ DEMEDTSEssen604041.1078381.571.802019
G & M PASSFrameries192065.1748674.1218.602020
MARRANELLOBaelen1059637.59114611.640.302020
PATISSERIE SCHAEVERBEKEBrugge279480.9438439.443.702020
REULÄNDER BACKWAREN PGmbHBurg-Reuland401247.8371412.93517576.843.102020
IMAGIX TOURNAITournai2944839.93-753119.568.602020
LES IRRESISTIBLESMouscron269107.0016952.002020
ACTIEFGent-3708.16-6503.510.202019
ONGENAERTOostende-176554.3112005.022019
MARTURAntwerpen-846.48-17420.68343934.507.902017
KAMAAnderlecht82100.95-41.192020
CO'PAINAnzegem130459.2234931.920.602019
WOUTERS BROOD & PATISSERIEKalmthout4452328.47898325.7210791234.8985.702020
PALEISAntwerpen57746.82-19201.902019
DRIES PANNENKOEKENLedegem1207550.48151869.744.302019
MILIDABinche71792.2713205.971.002020
BANKETBAKKERIJ MARIMANZele2001189.69228318.992020
MANTARIElsene88866.835630.58426515.360.302019
NIALISMont-Saint-Guibert25202.97-8366.453.102019
ERIVERAVilvoorde73667.93-2859.431.502020
DELFORGE-BOUDRYComines-Warneton546833.16-3531.952.802020
GODERISVeurne-117427.75-19256.092020
L.O.K.U.M.Schaarbeek138.64-2163.0224237.212019
CONFISERIE PASCALINESint-Genesius-Rode44141.6411285.772019
VANLEEUW & COZoutleeuw-122523.78216327.7828.002020
DARCIS LIEGELiège-310949.93-38667.212.802020
VANDERVEKEN BAKKERIJKeerbergen193492.9318347.827.202019
WILBEMerchtem155009.4725122.313.802020
VAPADeerlijk-402378.41-37297.101.802019
BAKKERIJ CHRIS EN MARTINEDeinze127693.3110566.003.102019
PANIFOODSHasselt-80857.604398.102020
XADYCINVIEROttignies-Louvain-la-Neuve35512.83-18690.202.102019
LUKAGenk55069.32140840.3116.302020
TRIFAKoekelberg52636.00-6134.00284115.002019
LUDCHRIWillebroek18218.03-9585.900.202016
BOUVARD PRO BELGIUMIeper3615913.09-54401.539121940.5325.802020
VC & T CONCEPTIONRixensart-40972.00-114.002020
NIMAGROUP-ROSE DE DAMASBrussel35588.061825.722019
AU BON PAIN PLAISIRElsene-77024.91-4764.852019
ZARCIS COMMERCEBrussel19622.9934243.162019
PATISSERIE GUYLeopoldsburg71517.73-67785.78485744.782.702019
SAYHANAntwerpen7622.825091.532019
BAKKERIJ CHABRÉLommel-31222.9762534.411.402020
CONFISERIE HARDEMANHeuvelland76914.379520.672.902020
STOCK KOOIGEMKortrijk665417.74-25401.015.602019
DE BAERE-GOEMINNERonse-94322.73-22591.812020
L'EPICURIENNEJemeppe-sur-Sambre-91744.117483.965.802019
BEN & CHOCOLATSAwans611744.5751332.2727.702019
Serge COMPARINColfontaine-861.00-13089.002019
BAKKERIJ ST. RITAKontich96802.5524318.003.702019
BAKKERIJ CEULEMANTS - BODENHeers-28244.35-13247.306.402019
CHOCOLATERIE DOOMSLebbeke48638.301600.892020
PROXISERVICES EAST BELGIUMWaimes110071.3410097.333.302020
KROKANTJEWervik-24920.712142.150.702019
ULAS FOODQuaregnon299999.5671630.892019
J-Y.WILMOTMettet70756.4016476.317.402020
Boulangerie Pâtisserie BERNARDNeufchâteau135465.8725082.024.902019
CHOCOPOLISBrussel36812.11-93651.122020
BROOD & BANKET MILLYTongeren280550.3225918.465.502019
GRAFFITI DIFFUSIONPéruwelz192412.642554.24883122.062019
WILTGENArlon-151912.32-225738.877.102019
LES TARTINES DE JEANNEKnokke-Heist62055.9748637.731.002020
LENTERMerchtem42223.002156.742019
DE BROODERIEDiksmuide-24480.999084.212.402020
MMASchaarbeek23960.00-5352.001.002017
ISD INVESTAnderlecht6997.765454.742.502016
FILNICAnderlecht32141.9817582.57392314.693.202019
Boulangerie DESTREE-GRIBAUMONTFlorenville-28541.637002.192018
LE COMPTOIR DE L'EPICERIEBrussel478754.61197011.262020
PATISSERIE LITTORALMiddelkerke30267.992366.742.402019
DELICES ET CHOCOLATSBrunehaut-98274.859717.721.002020
Patisserie VogelsTessenderlo329868.0830334.781.502019
BAKKERIJ MEERTMechelen-212115.93-13151.462020
PRISTINE PLANETBrussel6992.00-794.001.002019
VANDENBROUCKE-DECORTENieuwpoort460598.80111856.786.202019
MULTI FOODS SERVICEQuévy-2856.091333.282019
PASSION ET TRADITIONBraine-l'Alleud10432.2117846.912017
BORN ChristophePlombières5391.3733584.1014.202020
BEYDEREBrussel58459.542421.49118600.942019
BIJ WANNESWesterlo79366.487335.800.802020
LAURENT POIRIERJalhay37784.39-5535.25819581.920.802020
VERRENRavels859926.69-33775.056.502020
NEELAMHouthalen-Helchteren28948.22-12643.101.302020
TapramoHoogstraten4088939.9514198.552020
Bakkerij 't KramikskeHalle-2736.956107.922019
THE SMALL BRIDGEDe Panne25525.33-42968.092019
BELGOSWEETBraine-l'Alleud261210.0036021.003.002019
M & M PROJECTLangemark-Poelkapelle122266.99-17602.298.202019
LOUKADIAnderlecht-55320.21-51640.592.002018
WAUTERS-MEURISSint-Niklaas103193.0130669.351.002020
A LA SOURCE DES DOUCEURSFlorenville47086.23-1768.443.802019
't BROODATELIERKeerbergen-62852.272451.081.602020
KISADOKortessem47842.8215750.049.602020
CHOCODISKortrijk693419.00245448.0010.902020
NSLZaventem13272.977085.944.902019
BISCOLATKnokke-Heist727279.46307994.472019
AU PAIN CINACIENCiney186896.006353.008.002019
BOULANGERIE-PÂTISSERIE VANDER CAMMENCiney10132.006228.0012.302019
BAKKERIJ DESOETEBrugge63755.3927289.523.002020
BAKKERIJ GIJBELSSchoten1189294.00997318.005.002019
BAKKERIJ DE VOOGT - POPPEZwijndrecht189430.0058191.005.602019
GESCOFAWaremme6631.80-12151.241.602018
DEAL EXPRESSRonse78282.0011064.002019
ANTOINE'S MANUFACTURELeuze-en-Hainaut98687.85245397.1211.302019
HEMANAntwerpen151637.1111346.28799604.254.002020
LES SECRETS DE LOUISESint-Pieters-Woluwe1911.00-6380.0019201.002019
LARMUSEAUGent-163130.5770119.1413.902020
TRQDilbeek279985.9076889.7515.702019
l'atelier de SéraphineChaumont-Gistoux-185263.89-37002.5016.902017
LE PAIN ET LEVAINAttert-348995.74-722.122019
ELYSBERG CONFISERIEWommelgem13999.27-560.162019
HET GRAANTJEAsse-4315.73-11577.282.002019
S-ALEX PRODUCTNivelles-8736.00-3139.002020
CAMPING MEMLINGBrugge739019.0078186.002.102019
BAKKERIJ TERRIJNHalle710399.37161473.373.402020
JEAN MICHEL & MARIE FRANCEAntoing83385.41-6726.51546142.292020
NATANSBrugge2007.99-26925.863.202020
MEGHNAElsene11255.13798.892019
MOKALINEAndenne-12325.635088.67313299.722019
De BroodmolenKortenberg267712.7236788.482.102020
De SmullerieDeinze43463.1113591.901.402019
PATISSERIE CONCEPTNamur581171.09102943.3026.102020
BONBONS A L'ANCIENNEBeyne-Heusay245021.19258971.721.702019
PRALINES VERHEECKEBrugge63002.95-32327.012.002020
Fresh Market RetailGeel-291683.1154566.502020
BAKKERIJ 'T KARREWIELLokeren-95263.00-8664.002019
MAHDGeel4495.842709.862019
CONZAZaventem-137255.53-245118.242.502020
Bread and Cook - NamurNamur48278.6312498.7410.602019
DOOPSUIKER VAN DEN BRANDERanst14364.5313390.761.802020
LAURENT DUMONT, BOULANGER PATISSIERWavre521735.05202539.3432.502019
DE CRUYTHOECKWesterlo-30333.71-37717.631.202019
MOVE BOXBrugge13905.001373.002020
AL CHARKBrussel21821.74-3059.52205335.012020
FLEANTAffligem234349.84-13800.0612.102020
J.L.M. PETRO SERVICESJodoigne632084.88-71351.463.302019
BREAD HOUSEBrussel-100486.00-55293.002019
STATION BAUMANS CNGLontzen88723.9910245.134.302020
BROOD EN BANKET SASCHAMaaseik-34459.639245.0012.502019
BrocenterGent425962.843564.2059438.602020
FAMILIE SYSLievegem168505.84-1768.053.102019
't SoetebekjeAalst29778.3912689.742020
TEMPELHOFBrugge83204.8313027.881.502019
GALLBYBeernem83775.83-41542.302020
BAKKERIJ VERDIBeringen551175.2196186.322.802019
BAZIAnderlecht149371.7330319.199.502019
FOUR FOODS COMPANYHaaltert102968.7813915.722019
BONGAERTSchaarbeek-54799.87-5919.211.802019
DOOPSUIKER PINOKKIOMenen31873.96-1383.230.402019
LILA SWEETSAntwerpen-20353.006417.002020
good sellerEtterbeek27583.23-735.23668235.662.202020
DW FOODSKnokke-Heist-49825.8721933.9410.502020
la caverne des fruitsSchaarbeek140504.3371441.452020
BROWN SUGARBrugge211394.87183366.993.202019
KAICOTremelo-205242.94-10387.812019
ASROMSLiège13936.67556.342.702019
BRAEMStabroek-2808.043585.592020
Günther WattéAntwerpen54040.8213071.472020
Coenen J. BakkerijLummen88704.78-27294.653.902019
DASEVI PRODUCTSManage86171.6468474.822020
VERLEYSEN - RINGOIRAalst961580.6051989.5154.802019
PISTACHE & CHOCOLATTrooz-8389.98-8636.316.402020
PUUR DEENAntwerpen1986.00-14903.00411389.002019
M.J MANAGEMENTCiney118591.0016963.002019
ZAABÄR BELGIUMSint-Gillis (bij-Brussel)-395833.26-404534.555.502019
MIDYAT MARKETLiège405837.00118777.0014.002019
De Winter -De PauwWetteren123292.38-565.736.202020
FardooElsene185217.14-10262.261.902019
Patisserie RoyaleOostende31545.628191.821.602019
ANGLEDISLiège169967.0047753.003.902020
SANTOS INVESTNieuwpoort204474.1043048.494.202020
WIANTIMenen-48192.34-9682.752020
EXTRA PAINOttignies-Louvain-la-Neuve-31172.95-18135.4959339.752019
KnS FOOD STOPHerzele-4014.94-2566.922019
SEVEN O'CLOCKAalter1301.28-2997.361.802018
HET TAARTENHUISZele605699.69212541.992020
DE VLOERE PISTOLEEAntwerpen-62332.10-37100.902.402016
KOCKADORaeren262665.8038317.168.802020
TIME OUTOostende17857.29-652.652019
ARJUCOKeerbergen96525.2123926.8710.102020
Hennau-MarcinRochefort249787.408285.6310.902020
BAKKERIJ DE SCHUTTERWommelgem545116.9175864.384.602020
LES DELICES D'HEBEAssesse1860.61-3652.491.102019
Boulangerie-Pâtisserie V & B LECLERCQFrameries-55370.34-309.952020
MINI 2 MAXIAalst-24950.364509.21192343.810.702020
ARNOLDUSMANDOudenburg-10627.82-7950.172016
Patel ImmoWavre92437.3159117.852019
DELISHUkkel-12937.322250.252019
BOSSAERT NIEKKortrijk129173.629505.064.602020
CONTRERASKapellen61259.8216029.772019
PATISSERIE CHANSONAnderlecht-189774.3547635.182019
SILVER SOLUTIONSDe Panne6147176.231138134.0138136540.2524.802019
BAKKERIJ 'T KROKANTJEHooglede173176.454644.812020
ARISTO'S FOOD STOREDeinze98281.0015839.003.902020
A & A CHOCOLATERIELokeren3070359.23857938.8318361092.7741.602020
Huis AvalancheDe Haan53103.6115365.467.802019
LIEDA brood & banket BVBAHasselt22664.09-10237.581.902019
PATISSERIE THIERENSSint-Niklaas-60858.5918038.711.902020
VAN BRUAENE-BULTHéRoeselare431028.02-53946.057.502019
ROKI PRESSFernelmont-175233.00-34840.002.802017
FRAEYMAN-MAESTorhout157633.523396.422020
CHRISTINEHeist-op-den-Berg177538.85766.761.602020
DISVARNAWaregem140791.34-80035.920.802020
R.I.C.Antwerpen-40795.644335.80214900.951.902018
OGENBLIKHerk-de-Stad-18276.83-14339.500.102019
BAKKERIJ TYTECAKoksijde378129.36-29353.857.302019
BOULANGERIE DU QUARTIERJette5631.73-12245.112019
HENS BROODBAKKERIJLier31484.05-23634.702020
GOFFAUX-DURY L'EPI D'ORWasseiges29453.00-9779.002019
BOULANGERIE DIASVilvoorde34070.9458222.151106260.072019
KazakLeuven-42358.74-41144.371.002019
BASIC BAKERYBrecht1354504.8164594.322020
KNABBELTJE EN BABBELTJEOostende-13045.75-6813.200.602019
BILIVALTongeren976682.5858586.995.802019
COLLINS BEACHKnokke-Heist60984.00-146831.0014.802019
VERMEULEN-NYSOlen-10122.23-4390.680.202019
L'ESCALEBlankenberge-3146.00-15611.000.102017
BIONAMNamur266726.00952.002020
LEZIZGent124294.0645130.640.902019
JonaOudenaarde42245.6316124.830.102019
SCHILLEMANS A & MAntwerpen124600.68-3776.482.702019
BOULANGERIE DES COLLINESEllezelles-62312.3519816.902019
ROBEXOElsene10504.53-7727.2175711.732020
AERTS SPECULAASLokeren278351.3142482.812.302020
VETTERS HEIDIMaasmechelen-54493.54-23475.431.002019
THOMAS DESMETTournai18851.041606.361.002019
BODIMEsneux11988.02796.920.302019
LIBBUROAnderlecht38115.365491.982019
VANDEMOORTELE-PERSOONLichtervelde531902.7938410.965.002019
Pâtisserie Olivier MathyEghezée43114.5016421.9211.202019
BAKKERIJ PROOSTAntwerpen168474.2880972.586.002019
PRESS'GOURMANDEJalhay29400.4426801.312019
PATISSERIE ARNOULDSaint-Hubert-21796.66-41021.668.502020
LA MAISON DES DESSERTSNamur1886109.64168999.5819.102019
EUGÈNEAntwerpen36460.5615279.372.102020
LA TRADITION DU BON PAINWaterloo-154205.45-7360.394.802020
GROUPE CULTURE - PAINSAwans-6601.058183.850.802019
VANGRAMBERENBoutersem98620.0852024.487.302020
SANDRA THIENPONTDeinze-30303.61-2449.370.902019
ZARAMAntwerpen63225.952904.72489908.352.502020
MAGBAZASint-Niklaas35726.001686.002018
TWINS & C°Tienen49951.4114738.643.002020
ALBERT EN COSint-Niklaas106594.71-24246.092020
PATISSERIE DU SOLBOSCHElsene97916.9049121.315.302020
DEFERM BAKKERIJHerk-de-Stad115815.9210545.152.202019
CARPE DIEM BISBrugge26036.0325.5019.202020
HAUTECOEUR-LEFEBVRE VERAEGHEPéruwelz-22088.1641441.224.002018
NEW SAINT AULAYEUkkel297221.97264604.793307264.9828.802020
BROOD & BANKET APERSWillebroek92980.667102.760.802019
DELI BERCHEMAntwerpen1208.86-12077.043.402019
DELI DEURNEAntwerpen-4778.10-31105.70366509.602019
BAKKERIJ WIMMiddelkerke26912.7814773.951.002020
CHAROLIAntwerpen552075.2531966.672019
CREMELLOBrakel-16967.4955855.983.402020
BOULANGERIE-PATISSERIE FRANCOIS ET ANNE-GAELLELessines-16802.666647.791.602019
Khan des DervichesOupeye89039.6112968.812019
2 BROTHERSMortsel218124.2117635.861.002020
PALAUMABrussel53776.0014329.002019
FLAVICIMVorst8181.92-77.150.502020
PETIFWijnegem-19962.28-17557.063.602019
SAIMOURBrussel30474.00460.000.302019
BO'KEAntwerpen34867.819480.442020
SANT INTERNATIONALEtterbeek15225.24265.422019
BROOD EN BANKET VANHULSENHarelbeke54880.94-15220.243.802020
VAN TYGHEM - VANACKERZonnebeke31897.341546.742019
CAUTARSchaarbeek57831.0030658.00120114.002019
't Pistoleeke BegijnendijkBegijnendijk43586.352951.411.002020
HET HEMELS BROODDuffel68036.8421623.848.302020