Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 55100 Hotels en dergelijke accommodatie

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
RESIDENTIE SINT-JORISHOFRoeselare925374.1051659.171.502019
HET ANKERMechelen5166914.92-459378.7413600066.7285.702020
KATSENBERGDiest-38118.776790.071.302019
ARTMANASint-Genesius-Rode326965.4591727.492019
Storme filsMouscron430298.35-191288.187.302020
BELGICA PROPERTIESElsene1527515.94-344256.262019
Société anonyme belge de la Forêt du PaularBrussel274215.36-98364.292020
Hotel des ColoniesSint-Joost-ten-Node4732408.08383033.356409760.0533.102019
TrevisoElsene-24061.0845235.352020
Hôtel CardinalSpa2132022.953038.941.202020
Hôtel Métropole et Restaurant au PélicanAns-13402.69-1596.902020
TANNERIE IMMOBeloeil635328.0033120.002019
RothiHasselt86250.301379077.6546.002020
A la Grande ClocheBrussel90574.5954059.473.602019
ALF INVESTBrussel3367142.4010212.232019
HOTEL METROPOLEBrussel4218714.77-2490415.834369318.0586.302020
Le PresidentUkkel-3509944.15531880.002018
CorsendonkOud-Turnhout1449754.59-2138181.7911.302020
SPIRIFERUkkel3237084.75142826.7129.202019
MOULIN HIDEUXBouillon114720.00-45680.0014.202019
Hostellerie du Prieuré de ConquesFlorenville-20776.33-371451.161.602019
PatriaMarche-en-Famenne48537.64-18602.932019
HOTEL PLAZAAntwerpen7403385.00-456135.0014.802020
CarehoSchilde3339694.56-9693.751.102020
MaricoAntwerpen70865.714788.042019
WaldorfAntwerpen35143.08577.737.002018
Internationaal Zeemanshuis - AntwerpenAntwerpen4658480.96147608.862020
LA GUERA-TER DUINENKnokke-Heist1144618.02434531.023.902020
RichmondBlankenberge-49780.58-56760.782.602019
GRAND HOTEL GEORGE VOostende2619314.19196839.532.502019
EXPLOITATIEMAATSCHAPPIJ MOBrugge181703.8548368.4622.202019
Andromeda HotelOostende2446084.52285967.372019
DEPAMARVresse-sur-Semois7531.882436.190.502019
Hôtel AstoriaBrussel1402916.49-2015136.051.002019
Domaine du Pont d'OyeHabay1241198.83-37077.582019
SD EVENTSJalhay1156648.47-45553.220.002020
BURCO AMERICA INTERNATIONALUkkel4224452.6569234.572018
ParkhotelKortrijk4207363.0622220.2444.002019
Hotels CharlemagneBrussel-510234.44-474959.6614.402020
Holiday Inns of BelgiumBrussel8154507.97143433.811231433.704.102019
Le MaisièresLe Roeulx941284.27-143963.674.402019
SOCIETE NOTRE-DAME DE MISERICORDEArlon5360497.1032008.472020
InterbuildingBrussel1570187.66-7897.6923.802019
Le Relais du MarquisIttre411529.51-55609.236.102019
Salons RembrandtAnzegem226474.5720088.8813.302019
Royal WarwickBrussel16783342.002375490.0015267714.00167.702019
BelcadeauLinter40722.8616659.062019
Le RenardSchaarbeek-137738.1118906.332019
Société hôtelière et immobilière bruxelloiseBrussel433490.82132380.288.602019
FootstepBrugge9383666.76430095.029722773.22411.302020
De KarmelietenGent8361422.37-593121.7610.102020
Hôtel du CongrèsBrussel680013.14-268702.1815.002020
BrembergOud-Heverlee-6536751.652530.192019
Société de Développement hôtelier et de Gestion-Maatschappij voor Hotelontwikkeling en BeheerSint-Lambrechts-Woluwe56695672.56-2135717.418904001.4692.602019
POST HOTELHerstal698525.73-135750.210.0032.802019
Association touristique du Luxembourg BelgeMarche-en-Famenne1741212.064285.5735574.6010.502019
Manoir de la MotteCouvin-132676.79-5080.0114365.102020
Antares Belgium PropertyBrussel-33107937.17-44063.4419683255.80107.302019
MUTUALITES NEUTRES VACANCESSint-Gillis (bij-Brussel)7641717.00654254.002192624.0045.002020
NEUTRALE ZIEKENFONDSEN VAKANTIESSint-Gillis (bij-Brussel)7641717.00654254.002192624.0045.002020
Building Hotel MaesGent752490.62-1976939.4529.202020
BANNEUX, LA VIERGE DES PAUVRESSprimont6113959.1063744.9815.102019
Les Salésiennes de Don BoscoGanshoren6833465.804331.3714788.182020
Virgo FidelisTorhout3273741.00-204320.00859946.002019
ShamrockTielt1360425.06279914.8117.302020
Hôtel ImpérialOostende172291.4495471.1313.302019
RESIDENCE LES ONDESKontich-1239951.73-190603.3710888.110.502020
Auberge Le Vieux MoulinWaterloo11058.53-72615.792020
Centre d'Enseignement catholique Robert et Laure BrunnerSchaarbeek5593914.78136540.672385870.3620.202019
METEOROostende109671.0026207.00215632.002019
'T WIT HUYSHeusden-Zolder-7555.2521597.412019
De LeeuwKampenhout1108548.0853848.312019
TOP BEDFORDBrussel22697809.001106758.0010886042.0085.302019
GOLDEN MOVEBrussel-386710.00-59674.002.902019
Theater HotelAntwerpen160975.04-494426.7613.002020
Joie et Vacances-Ontspanning en VacantieBrussel40723800.63977489.7617828802.67219.502019
Transport G.D.P.Brugge1033267.5918358.8228.202019
HOTEL BRISTOL STEPHANIEBrussel29952236.00-2064566.005556782.0084.102020
ACCOR HOTELS BELGIUMBrussel1049516978.81-205223913.487607205.5837.302020
VAN DER VALK HOTEL ANTWERPENAntwerpen2042262.87-902558.924858386.6359.702020
SINT ANNABrugge83897.0330038.512019
Hôtel BelsonEvere510957.942549058.1236.702019
RESTAURANT HOF TER DOEST - FAMILIE DENDOOVENBrugge446889.94110044.3716.702019
Hotel FloridaAntwerpen1753693.51386738.631150740.6714.002019
DE PERACKERKortrijk901570.12641497.800.202020
Tea-Room - Restaurant - Hotel - Boudewijn IBrugge1306247.12-31767.212019
VeroBrecht4079.103744.469.502019
LIGUE ROYALE BELGE POUR LA PROTECTION DES OISEAUX - KONINKLIJK BELGISCH VERBOND VOOR DE BESCHERMING VAN DE VOGELSAnderlecht3150218.07987561.651638343.812020
HOSTELLERIE PANNEHUISBrugge1652111.00-28998.003.002019
HOTEL COBUTOnhaye365848.24-38850.542020
SNUFFELBrugge171183.98-1455.8315.702020
Autogrill BelgiëAntwerpen-1243867.88-15264858.0328084479.22628.302020
De Keyser HotelAntwerpen866363.80596070.2211.602019
Reekmans en CoPuurs-Sint-Amands78527.6126536.750.902019
RIANT SEJOURBlankenberge777772.07-38729.071.902020
LINALUX GESTIONSainte-Ode10669143.00101239.00835646.003.002019
FREVAGAntwerpen4878456.55-267771.528961.592020
RECREATIE- EN CONGRESHOTEL TER ELSTEdegem1315388.73-237599.4718.102020
BatracoBrussel728167.19139470.27551000.002019
MANOSSint-Gillis (bij-Brussel)933681.00128165.0037.402019
HET MOLENHOFHeuvelland195261.478424.3912.102019
FAUWATER HOTEL & CHALETPARKKasterlee294215.02136456.675.502019
Centre Vincent Van Gogh-CHABSint-Joost-ten-Node1065069.67-261602.4014.402020
RELAIS DE LA HAUTE SAMBRELobbes1138437.8245012.26841241.7768.102020
LE SANGLIER DES ARDENNESDurbuy1699955.31-1538555.9850.702019
ACOMATRAAubange167180.25-50389.663.202019
SA HOTELS HAAGTrois-Ponts120932.4118848.592020
Immobiliaire Investeringsmaatschappij Den ArendBrugge318633.20-72902.363.402020
CHAMAROostkamp-43874.00-10557.000.602019
Frank VandecasteeleKortrijk2855662.65-109678.692020
HOSTELLERIE DU PEIFFESCHOFArlon246776.1737681.754.602019
HOTEL AMBASSADEUROostende83175.01-87180.3312.202020
HOTEL BRISTOL INTERNATIONALMortsel41822.3313649.144.002019
VAN DER VALK BEVERENBeveren2641094.39-1606.4712233951.57208.002019
WATHELET FONTAINEComblain-au-Pont-46394.00-30636.003926.002019
Habitation, Property, RentBrussel72095.5218186.291.702020
SERVINDUSKasterlee-952348.09-443464.685.902019
BOSCHDilbeek-4794.39572186.482019
AIRXPORTZaventem956920.08-10701.162020
DikarKortrijk-356949.00-358470.001.402019
Espace du Marais ou Sleep WellBrussel1489873.4224798.7925.602019
TONAAmel-20007.649175.452020
HOTEL-RESTAURANT LE MARTIN PECHEURMartelange-85137.12-12033.932019
Institut des Affaires CulturellesSint-Joost-ten-Node157619.8834215.985.402019
TAVERNE DU SABLONBrugge13287.13-67437.726.602020
MAISON HALLEUXSprimont1140317.23-27888.391.702019
L'ESPLANADEMarche-en-Famenne-247861.7534318.452.502019
ALPHA HOTELTienen690123.4344251.311.502019
HOTEL BANKSAntwerpen850344.74254675.254.502017
MACRO DECORAntwerpen76922.60-36973.862019
ANTWERP CITY BREWERYPuurs-Sint-Amands-2516128.86-932955.74662022.705.902020
HOF VAN ARAGONLier955508.98131542.285.802019
ImdecoKortrijk4102825.12-55484.202020
SOCIETE D'HOSTELLERIE ET DE RESTAURATIONVirton101643.00-180.00125194.000.402019
BAEKIMMOElsene-3037611.21-576252.717.402020
LA BESACELiège15860.00258.002019
W. KANT CONSTRUCTIESTemse2196514.54-412770.291.802020
HOTEL DE LA POSTEBouillon2561934.2875412.5926.802019
BEPA B&AMaldegem812060.067335.822019
HOSTELLERIE KLOKHOFKortrijk938374.3646120.2914.202019
ZORINAElsene194107.999563.231.002019
ALTA RIPA IIOud-Turnhout-31006.62-147914.923.702020
DOMEIN MARTINUSZoersel1301370.98-363683.2610.002020
CENTRE DE LOISIRS LA FALIZEBouillon250936.003255.002019
LE BOSCONivelles337177.686260.492019
AZIMUTElsene2857197.44-26537.212020
GRYSPERREHooglede2236.0012491.002020
HOTEL LES TROIS CLESGembloux3987563.471438.6727.802020
IMMO-CONSTRUCTIONBeauraing2993995.512330991.219.902019
CENTURY INVESTMENTAntwerpen2005029.39104743.3019.502019
MONTANADe Panne98779.729231.830.702019
DIONITE EUROPEKruisem2602573.1316048.321.202019
CORMANHamoir11646.558901.8991748.642019
ENSOR KETENOostende141717.006673.0023450.002019
RESTAURANT DE WATERMOLEN - KASTERLEEKasterlee-137235.27-99117.8619.102020
RESIDENCE APARTHOTEL WELLINGTONBrussel-211453.4620394.102.402019
SOSTRARoeselare800404.52-117413.332020
GUILLIAMSBoutersem315825.1311330.532019
Geers - CattrysseBrugge47921.99-3576.462019
HOTEL - RESTAURANT DE BASILIEKEdegem639653.6812933.556.202020
L'AUBERGESpa821735.64131389.4814.502019
HosteliaElsene-4705.00-137.002019
ATLAS HOTEL BRUSSELSBrussel2958335.27-341126.4917.202020
Hotel PacificOostende257460.0341740.597.002019
OURTHE ET SOMME GESTIONSomme-Leuze412369.79-11419.422019
SPA Hotels & ResortsEupen636378.9093748.2936.102019
RESTOTELOostende1905189.38243215.6027.102019
THE NEW GALAXYSint-Joost-ten-Node110431.0119072.52753812.473.402019
Son Renard et FilsLa Roche-en-Ardenne265647.3315684.978.602020
Hotel PanoramaOverijse155404.70-98180.707.402019
GoWellWellen979825.32-64609.5410.102019
Chalet VIEUX TEMPSOostende1265598.75-8802.257.902019
HOLCROAntwerpen13606307.56-2737418.268372032.07120.402020
ZWAANSBrasschaat-516657.47-61733.282020
IMMO - ADOMAGent936893.0224992.842019
VENUS CHRISTINETorhout489556.2732680.702019
't SCHIPKESchoten148222.59-24517.612019
L'UNO COLL'ALTROPeer3896.78-2922.993.102019
SINT-MAARTENS TUINPoperinge200934.58-36946.642020
HOTEL L'AVENUELibramont-Chevigny40218.025770.7334681.312019
Wegrestaurant NAZARETHNazareth3467420.84-189652.5650.802019
HAPPY DAYWevelgem108876.292498.961.002019
LES RAMIERSGerpinnes175091.151029.15114341.392019
Hôtel de ParisSint-Gillis (bij-Brussel)1133952.00114377.004.702019
CARL VAN HECKEKaprijke-264178.28-81286.789.202020
MARTIN'S BRUGGERixensart737077.31-1543062.192356469.1148.602020
HORESTTongeren-44171.46-99007.57598412.3314.302020
MARTIN'S HOTELSRixensart13435636.15-66662.3833977048.85293.202019
NAVARRABrugge2728612.69662956.9119.402020
LE CYGNE D'ARGENTSint-Joost-ten-Node5535.904001.71508868.655.302019
MB IMMO INVESTLiège201337.2189.602019
HOTEL ALDENEIKERHOFKinrooi617375.00-26175.002019
LE NOUVEAU PALACESint-Joost-ten-Node32346667.97-3949244.143485281.67101.102020
FIRST EUROFLAT HOTELBrussel1751527.95118604.4625.902019
ORANGERIEBrugge855932.60-21384.738.302020
DA LEONCINOMol323725.0016644.002019
STEMARKnokke-Heist766689.00-5389.002020
PIERCO HOTELS INTERNATIONALBrussel1927885.18221799.972019
RUYTERSHOVEIzegem97639.0013339.009.202019
ZandhotelBrugge2361074.2211647.1914.502019
DIFEXElsene104042.272035.681.002019
OUTDOOR CENTREHouffalize207021.07-13710.61239074.581.502019
ALFA INNBlankenberge536280.28119565.029.802020
VIEUX MOULIN COMPAGNIEBouillon-99957.1030833.661.502019
LAPPERSBOSKortemark701646.4793007.052.102020
Reverie Bay HospitalityBrussel-1066727.75-4542760.81670208.682016
2 B&BZedelgem-7208.29-16061.482019
BungeneersSint-Truiden190471.61-24567.432019
Hotel AragonBrugge2328175.35494977.732918643.0611.402019
LIKAMaasmechelen1027108.45212625.522019
FALSRochefort1008693.00231309.0011.902020
Gasthof De KrakeleBrugge-65295.34-50842.432020
I.S.J.N.E.Antwerpen2426334.50130912.602020
Parkhotel BruggeBrugge357918.62-203665.8413.502019
RECAMDurbuy187003.5444299.758.902019
Cooperative Le Petit CygneLiège77451.224962.652020
ACOUKoksijde41194.007166.000.502020
ERANCOKortrijk175133.02-6832.772019
KABA HOSTELGent128681.7613757.670.602020
New ParkOostende724549.90177613.636.002019
WESTHOEK HOTELS - YPRES LODGESIeper712313.3428023.7110.402019
ENSORDe Haan-69922.40-27253.143.202019
LONDEN SAUNA HOTELAntwerpen184279.0832654.690.502019
MONDE SAUVAGE SAFARIAywaille-351672.65152111.0539.402020
LORETOBrugge214863.9029480.171.002019
NAGAWINieuwpoort407790.8561252.152020
BAPOTremelo-62261.60-150184.071.302019
TRIANONBoortmeerbeek119185.11-5622.051.002019
RESORT DE KEMPEN EXPLOITATIEMol-2686154.762150433.627.202019
Restaurant SABLONAntwerpen-21097.52-12844.99112837.212019
FamigliaHerent92799.69-14617.910.302020
PLEIN VENTMalmedy-12177.073919.612019
GF PROJECTSLinter2527604.60120244.650.502019
RELAIS DE L'OURTHERendeux581886.009262.852019
HOTEL SERVICESOostende904272.9041122.527.602019
HOTEL PLAZA BRUSSELSBrussel3597088.20172585.0811982778.33109.702019
NEW HOTEL INTERNATIONALSint-Joost-ten-Node-59041.81-96308.550.902019
SALONS VALKENBULCKEDeinze298440.34-112713.950.202019
KAROSBrugge3625191.17-26476.707.802019
AERODROME DE NAMURNamur1484514.02-370295.422.002020
RESIDENCE DE L'AMBLEVEMalmedy390358.51-22048.350.202019
GERNICKoksijde4434300.84738417.336.902019
BIMETELHeers9803.417804.432020
GULDEN ANKERMechelen-27719.9978245.642020
Intergulf Marketing Management and ServicesWellin1103283.00-58320.002020
GRAVENSTEENGent1347596.0798795.9821.002020
HOHENBUSCH PANORAMA APARTHOTELBurg-Reuland-25556.19-1911.147.002019
VAN KERKHOVE EN GILSON ALGEMENE BOUWWERKENGent4024112.7931277.5416.602020
L'AMANDIERLibramont-Chevigny599624.41308144.539.802020
ETS VIVONENivelles-479.11-11108.482019
Hotel development corporationGent2602234.52-74617.025430332.3148.902019
COMADAUkkel1007347.70106235.1318.602019
SUD LOISIRSHouffalize219049.841306.952020
BOUWVERIM SNAUWAERTBrugge-13414.82-9497.782019
Z-HOTELOttignies-Louvain-la-Neuve-55088.48-164439.862019
DECASTIAU ET CIEOttignies-Louvain-la-Neuve16397.545416.102020
Autobedrijf WALCARWommelgem46409.06-12461.862019
HALIZIzegem-162148.4126437.232019
Auberge de PoteaupréChimay904636.1872127.371251784.8315.602020
DECAMPS M ET CBouillon-307172.14-6116.502020
DEMBOWingene369733.27-168084.249.402020
MARANOSint-Agatha-Berchem-133548.41-119982.132019
QUINTIJN-JANSSENSAalst707067.39-869.960.802019
Artisane landbouwbedrijvigheid en architecturale renovatie van Veurne-AmbachtDiksmuide495199.319879.042020
BURGHOTELBrugge889716.89217946.366606880.2564.002019
CAMPABELVilvoorde716916.29101397.875776.002019
DE VREDEBORGOudenburg98837.77-904.232019
NelsonKnokke-Heist1073045.0030424.0021.402020
HOF DE DRAECKVoeren569168.785913.219.802020
ARCADIEBrussel356297.34221249.0711.902019
Société d'Hôtellerie et de Restauration de GesvesGesves34560.4242.192020
HOTEL DENYSKnokke-Heist19395.11-22602.532020
DOMEBrussel7035749.67-296582.4213.202019
EUROVOLLEYCENTERVilvoorde9545.81-90123.9612.302020
SPIEGELREIRoeselare2293367.29217800.590.102019
STRAND HOTELOostende175894.4282095.0516.602019
GASTHOF DE KRINGPoperinge-103841.8820762.432019
ST JAMESLa Hulpe1296865.35233812.98441360.362019
BRUSSELS AIRPORT HOTELZaventem10428047.002179390.0019939754.00159.302019
ARGUSElsene-609846.49-614601.3227.302020
B.J.P. CateringWaterloo24314908.30261.592019
DONNY RESORTSDe Panne10731604.25-214454.143.102018
MARIDENPoperinge242484.4918636.534.002019
SCHRÖDERBüllingen404093.6715368.457.602019
P.D.G. & C°Brussel13408559.811461309.726163130.6029.102019
ConfortatDe Haan178614.08-72173.852.102019
REGALYSGingelom268519.1418039.182.202019
DE WITGent154384.2131353.096.802019
HOTEL PRINSENHOFBrugge-352782.63-31444.911169528.7110.902019
AN DER STUFFMartelange137289.095773.953.002019
BEVATOJABrugge-229168.50-269663.547.602020
DLH-HôtelElsene-59211.309686.85127363.332017
VAKANTIEPARK BELGIE 1Brussel59058916.175551797.798056677.532019
THEMASHOEKortrijk1172640.1230565.152020
DONAHOTELKoksijde381904.69-8948.192019
HOTEL BENTLEYAnderlecht289911.20131554.192019
HOTEL GEERTSWesterlo106448.00-49064.0020.002019
Hotel Die PrinceGrobbendonk3676.97-57628.602019
HIPECZaventem827505.08596909.962020
IL CASTELLINOChaudfontaine-123296.31-8369.791.802020
Kasteel Mariagaarde Hoepertingen in vereffeningBorgloon316844.00-31424.007.502019
GOLF AND BUSINESS CLUB HENRI-CHAPELLEWelkenraedt3489499.30-66910.0913.902020
Belcoast HolidaysMiddelkerke5766699.692501413.6411.802020
VANLANGENAKER KARELNieuwerkerken (Limb.)592459.9822472.070.302019
Sint-LaureinsMiddelkerke119883.3828240.360.702020
COGEXIMLiège186488.4530530.512019
AUXINANamur132974.0029767.00555457.000.202019
VICTORYDilbeek645153.39-87776.662.502020
WILGENHOFBrugge-94164.009502.002020
Hôtel Restaurant La Côte d'OrPhilippeville27226.00-47184.003.202019
MARIE SISKAKnokke-Heist383825.00-46990.0068.002019
SOLL-CRESSKoksijde713796.07-81077.516.802020
HORECA INVESTWesterlo4036793.57149948.729.702019
GASTEHAUS SEEBLICKBütgenbach-25189.00-28854.002020
OLD FLANDERSMiddelkerke174137.8522641.576.902019
ARASS HOTEL & BUSINESS FLATSAntwerpen361647.42-109581.608.602019
ALCANTARATournai518020.0323166.017.002019
DE CASTILLIONBrugge428776.7155002.774.002019
HOTEL-MOTEL 'VAL DE L'OURBurg-Reuland249441.001401.812.302019
FRAGINEDeerlijk554352.55-165040.077.302019
BRUNO BRASSELLESchaarbeek823025.8043326.372020
EDELWEISS.Beringen-80671.6036122.57237519.840.502019
RAMANEvergem1873357.3034200.399.602020
SAN MARINO-CINEYCiney528572.59-9651.502019
LE PLATEAU GOURMANDGrâce-Hollogne9173.104897.583.802018
DIMOTELLiège59760.6813512.521242169.7615.102019
Weyn’s HoningBeveren1445966.2431333.992020
LIMEINVESTOttignies-Louvain-la-Neuve-1033158.97-784547.642019
HOTLEUWaimes178167.0044945.762.202020
LA VILLALa Louvière139012.13-21684.362020
PARKHOTELMaasmechelen-172161.32-116085.782.502018
BEHEERSMAATSCHAPPIJ SLEURSSint-Truiden-655352.35-162626.481.702020
HOTEL LE COTE VERTWaterloo1031267.6256431.2121.602019
LA BARAKKALokeren490552.3340737.383.502020
CHAMADEGent1577935.75215825.426.102019
HOTEL INFOTELChièvres713283.649804.782.302019
KUSTVERHUURBEDRIJF WESTENDEMiddelkerke-104125.3251012.682019
LE BERGERLiège54408.95502.272.002019
C. DELENSGent72684.28608.912019
DE MEDICIBrugge5882203.5690858.1424.202019
AMBASSADOR - HOTEL BOSTENEupen-792956.44-165914.398.202020
CARESTOTELHasselt-1487705.08-41535.894866946.4849.102019
CENTURYHasselt4335698.44914256.646362424.6960.602019
ArchidimicGent-129809.6753628.212019
HOTEL BINNENHOFLeuven581709.10127407.218.602019
DE KOLKHasselt-40792.731862.710.502019
LE MODERNEFlorennes-66206.37-3095.622019
HENCORPHouffalize571031.4525496.5017.202019
DE TUILERIEENBrugge619759.19-369246.197.202020
AUDIO VISUELE PUBLICITEIT 2000Mechelen641165.78-151289.5716.702020
LA SOURCEProfondeville273745.00-1672.002019
CENTRE DE SEMINAIRES DES TOURELLES DE BIOURGESBertrix-318532.00-6040.002019
MEMLINC HOTELKnokke-Heist2000577.9316388.1442.202019
HOF TEN WIJNGAERDEBrugge712202.69-59209.7820.802020
DVNTurnhout67037.2960283.0311.402019
LA CREMAILLEREJalhay51679.9820553.323.202019
PIGMENT GRAPHICMalmedy13964.19-3824.101.702019
L'ARGENTINERixensart173658.15777.062019
MAR MAR PERSONEELDIENSTENBrecht-59036.92-64036.392.002020
LA BORCHENNEJalhay21269.15-2573.342019
S.A Baraque MichelJalhay381819.3062182.6612.402019
CAMPAGENTGent722773.6773403.965776.002019
SKINDLES CONSULTHeuvelland319496.95-4379.502020
MAIOZonhoven112377.78875.772019
RELAIS DES FONDS DE BOHONDurbuy235461.36664.492019
LA TRUITE D'ARGENTBrussel-229318.00-82764.002019
JOBUSIMBrugge2009811.2156218.7112.102019
Hôtel - Restaurant LES TILLEULSLibin306289.6519888.614.302019
LE RELAIS DE POMMARDStavelot217187.9615665.820.602019
PENSION RESTAURANT DES SOURCESJalhay-70318.49-7189.662020
HOTEL TURNHOUTTurnhout2368352.26-457088.0413.002020
THON BELGIUMBrussel125936040.00-1494441.006857031.0072.702020
LALANIBrussel912183.0028770.002019
FRABATISint-Martens-Latem81027.1717702.474.402020
HOTEL BEAU SITEStavelot609860.5852787.46665333.322019
IEPRESTELIeper2252836.1617575.9937.002019
HOTEL GEORGESDe Haan215908.5634166.530.602020
OUD HUIS VAN REETHPuurs-Sint-Amands28850.4018290.450.602019
HOSTELLERIE DE LA BARRIERE DE CHAMPLONLa Roche-en-Ardenne-49574.67-24606.772019
ROJANNieuwpoort3603518.1023017.340.402019
NICO KNOTT A.G.Bütgenbach316056.552177.81734955.3911.402019
INTERNATIONAL HOTEL DEVELOPMENT FLANDERSGent2283211.73332858.226490013.7161.102019
IN DE OUDE PRUIMBeersel-810.92283.242016
Madame PastaLibramont-Chevigny-5076.32-18717.50223125.732.002019
W.BLOCKENTongeren3584075.71-39500.202019
MELINDAOostende70223.03-97986.399.502019
AN - DOMENWavre158212.8728289.28175846.101.502019
LE PALACEBastogne-21461.64111444.212019
BEGIJNHOF CONGRESHOTELLeuven3124456.83-396532.5918.602020
LE ROANNAYStavelot-92968.482868.884.702019
TALETE 88Brussel29615.991324.983.202019
De LindeboomKnokke-Heist23925873.28225838.9619962470.07277.102019
CAROLIMMOAntwerpen-2923891.77-2272125.102019
Prins BoudewijnKnokke-Heist488376.10140713.619.702019
PDP CONSULTANCYGent151377.8942451.142019
LE VENDOMELa Louvière89250.001127.002019
QUICHOTTEGenk16323.864494.740.302020
OLIVINIKoksijde904933.71-55726.532020
DIAMANT HOTEL COMPANYUkkel809357.39192283.742019
ANTWERP HARBOUR HOTELAntwerpen5185411.19121292.9212.002020
G.E.O.M.I. IIMont-Saint-Guibert139801.0229177.391.202019
ALLACTIVEVresse-sur-Semois-78487.9715932.862020
F.B.M. - BELGIQUEBrussel1189788.55991285.7225.602019
SMETIMMeise112373.416632.742019
ART2GProfondeville179920.30209211.142019
CHAGGALDe Haan333638.4715778.472.102020
DE VIJF ZUILENBrugge53463.68132.502019
OSTEND INVESTOostende1002305.83-361281.5822.702020
AuroraKortrijk316547.35-25257.212020
LAROCHE HOTELLa Roche-en-Ardenne7533.27-7145.510.000.602018
HOVE MALPERTUUSRiemst-74353.071848.5311.002020
VERVAEKEVeurne176428.0418328.261.102020
ADET - HOTELLeuven-443.00-14223.001.302019
ARDMOREEtterbeek658533.28-128943.692.202020
ELWECOMaasmechelen334329.1832453.148.702019
ApostropheSint-Jans-Molenbeek4822760.29-353567.863.402020
STRAND HOTELDe Haan175965.33-59447.6010.702019
IMMO DATAOostende2201032.01124753.382020
LE FUMET DES ARDENNESBouillon282232.006161.0019.302019
WATERLOO HOTELGerpinnes1425977.38163328.7213.702019
TOWN HOTELSint-Joost-ten-Node-584562.33-3942727.811702767.9867.402020
Ghent River HotelGent1131109.7741051.7023.802020
LAPINOCHEZaventem345022.95-59555.182.802020
PARKHOTELRoeselare1220485.39182851.0218.902019
GRANIT - KORENLEIGent6183651.23-878330.29431001.602020
PANORAMAHOTELBouillon1182917.0072751.005.102019
K.V.A.Assesse44732.00-3662.000.502019
EXPOTELMeise1178587.0626231.872019
DELFRANKoksijde2741808.2233561.888.602020
OUD HUIS DE PEELLAERTBrugge1551903.95438426.492302491.179.302019
HEYSELBIMMONijlen644030.99301823.342019
Moulin de BoironHamme (Vl.)2008163.7114014.3512.502020
HOTEL DIE PRINCEKoksijde2138136.21-60388.322020
LA ROSERAIEDilsen-Stokkem325981.40-1102.272019
RIC - RACWezembeek-Oppem11485.72-1334.802020
HOTEL DU FIN BECMeix-devant-Virton-340420.92-114069.411.302020
PARC BELLEVUEBrussel1227260.47-3318575.6926.202019
HOGE DIJKENOudenburg69566.3717190.892020
'T LANDBlankenberge4925.26-85997.702018
SOCIETE HOTELIERE DU WILTCHER'SElsene15679845.51-1517123.745994950.192020
LA PITCHOUNETTEJalhay69275.3325362.721.402019
LE POT CHARLES QUINTWalcourt185709.0119105.042020
VINODUCNamur817454.68-58155.052019
BEACH PALACEBlankenberge4303782.33-71035.3615.402019
DOMUS INVESTMENT COMPANYEvere489471.7213480.762020
TRACOTELBrussel27334.59-12790.462020
VILLAS FANTASIADilbeek6173128.76374621.987.302019
BOTERHUISBrugge969392.1175347.623.402019
LE NEUTREBrussel-42578.14-11939.934.602019
IMPACT DIFFUSIONMalmedy320366.685808.455.202019
Flanders HospitalityNieuwpoort3667390.43-9564.882020
HOSTELLERIE DAISELDAELEMoorslede3920.32-6483.460.102020
Immo CammerpoorteLeuven1051517.5976120.332020
LE CHATEAUFauvillers-30141.05-2064.205.202020
QUADRATUMZottegem13803.80-12910.172020
CINQ - INVESTBrussel382976.55-26951.132020
FINE GLOBAL SOLUTIONSNeupré37250.0025662.00164384.002019
J.T. HOLDINGHolsbeek1584667.9610686.230.402020
IMMO B.C.Middelkerke657591.95-54252.883.402020
DEGA HOTELAalst2161722.15-508663.0223.302020
PHIBELRESHotton-1405011.8018856.724.702018
BELSQUARE RESIDENCE NVEtterbeek-2356119.4025564.571.002019
HOSPITALITE BANNEUX NOTRE - DAMESprimont4370502.6994589.537.102019
INVESTISSEMENTS HOTELIERS LIEGEOISLiège541322.84-30834.6511.402020
SA LE VAL D'AMBLEVEStavelot672393.60118740.9113.302019
CAFRAJELTellin399221.505502.012019
ASIA HONESTCharleroi404476.00-81940.008.602019
HOTEL DES ARDENNES VERVIERSVerviers177103.9412329.242.302019
B.S.M.Jette1442297.27-85249.842019
SASKINIMKruisem3833.003382.001.302020
B en FAntwerpen181196.8113090.881.002020
PALACEPoperinge73693.001664.004.102019
EUROP SERVICESOostende-330362.60-32093.832019
HOTEL ACCESOostende436873.63225260.222020
VAN ZANDWEGHE W.Sint-Laureins775885.67-3802.772020
HOTEL AZALEABrugge1462948.7880402.032019
MERTENS VASTGOEDMelle172182.92-43577.032.902019
Auberge des PéréesRochefort-67764.98-221.222019
DE WIESBEEKHOEVEBuggenhout264184.6549466.66293956.352019
SWAENENBURGOostrozebeke44790.24-37608.091.502019
AmbienteZoersel201904.55-55568.416.902020
de FrimetheLier29665.171996.542019
PATRILAMBrussel5263081.99203616.962019
MERGELHOFPlombières479942.4120170.257.002019
GMPP SALES PROMOTIONKoksijde-9934.68-14349.212.002020
CENTRAL PARKAntwerpen149215.04-3393.562019
JUDEM SPRLVerviers345364.614928.9050567.912020
TROPICKoksijde-495386.712702.141.402020
RADISSON HOSPITALITY BELGIUMBrussel-140880366.22-278389801.5061688507.15254.702020
FREPINELJOMol165037.6326653.602019
MARIVAUXBrussel2504541.151082126.3347.802019
IMMOBILIERE TOISOR - APPARTHOTELSint-Gillis (bij-Brussel)1585441.93620267.7223.402019
EuromotorMenen661392.58-291145.590.202019
M.B.R.Durbuy29277.53-3420.102020
AARENDSKELKBrugge67213.53-2875.412019
MOTEL DENNENHOFBrasschaat2250269.55398279.0693.902019
MARTIN'S BRUSSELSBrussel-4192318.91-951898.762523394.2853.402020
DecarBrugge172872.69-82322.721.102021
HOTEL NIVELLES - SUDNivelles698499.81-1111979.1061.902019
Mon Rêve - RobechiesChimay184524.66-12103.140.002015
HubroOpwijk2557.24-1596.700.002016
DE NOTELAERBornem-165733.87-917257.287.702018
TOCLAGeel245094.2818079.472019
HENGORLiège-96671.30-288.822019
Grand Hotel of BrusselsBrussel5208740.88-1267987.0317.602020
HOTEL LAMBERMONTSchaarbeek77247.8269906.6111.002019
IMMORNEAUJemeppe-sur-Sambre42724.2734354.812016
FONTEYNEKontich-300420.68-176748.1516.602017
DEFIMMONamur6295077.00729776.001.002019
KOEPOORTKAAIGent4607178.37889375.0210978182.496.902019
'T CROONHOFVeurne-234059.791723.880.502019
HOTEL DES ARDENNESBouillon792547.00109039.0013.102019
VAN DE VIJVER GuyWichelen8551.874906.190.302020
HERENLonderzeel68027.7557553.461.002019
LA BRASSERIE DU GRAND MAURSpa30006.26304.862.502019
HOTEL DE FLANDREGent4743626.339429.2016.902020
VERIMPROMechelen919068.98-55087.9412.402020
LE CHALETLa Roche-en-Ardenne59469.318325.472019
OIKOSWaregem2353706.87-51106.622020
DE WITTE LELIEAntwerpen-205523.66-223896.787.002020
USTELAnderlecht-4073356.07794258.9110.202019
MOULIN DE GODINVALVaux-sur-Sûre-43316.57-9217.240.302019
DA VINCIOudenaarde-8446.11-2923.492020
IMMOBILIERE DU CHATEAU DE MIRWARTSaint-Hubert-3881.88-371876.932019
M-INVESTBrugge14743946.4285313.156.002020
DU SAULE - LE - FORESTIERBouillon850512.15-35082.442019
SENIOTEL 3Mouscron2063964.99276928.212020
M.B.D.Halle-1475.30-13514.782019
HOTEL RUBENS GROTE MARKTAntwerpen318656.2554726.0315.702020
LE VIEUX HETREJalhay-63580.90-7521.860.102019
HAANCONSULT AND INVESTDe Haan2456015.27-41493.132020
POSTILJONAntwerpen42780.847723.0226950.002020
DAMIERKortrijk96550097.39-1106580.953527948.0324.302019
TURNHOUTSE HOTEL INDUSTRIESTurnhout50576.4633867.172019
PICA - TORHOUTTorhout293563.2043944.762020
HOTEL BEL EUROostende597046.91-50930.591.002019
HIPPOCAMPUSMol199789.006173.001.702019
GEERS P.Neufchâteau136627.5943800.232019
HAUS TIEFENBACHBüllingen1204690.8266755.272.002019
BEL IT CORPORATIONAntwerpen17810102.92604393.1729.702018
TRUCK CENTERHabay634109.0095528.0030345024.0027.802019
HOFFMANNFleurus225932.1710386.472019
ALVEKOGenk132528.17-39678.072020
AstridplazaAntwerpen5259598.00-392456.0015158821.00115.902019
METROPOLSKIBrugge46126.7738230.7912.202019
F.M.K.Roeselare20251204.581843979.46879720.182020
INDUSTRIES CULTURELLES - DEVELOPPEMENTSaint-Hubert537260.3788051.146.302019
HAGONABrakel776706.47-27464.642020
HET BUFFETLeuven-2737.0029041.001.302020
HOTEL DES NATIONSKnokke-Heist-455370.399165.102019
C.L.S.Malmedy-32492.81-28160.369.102019
MUGHALBrussel427203.66239519.255.002019
Dr. LEEMANS PHILIPPEBornem249844.9179751.302019
ALBERT Ier, Hôtel - RestaurantMalmedy84023.98-860.871.002020
Hotel du Commerce BlankenbergeBlankenberge116837.946906.962.602019
HOTEL DE LA PAIXPoperinge526752.2678305.677.702019
DE KEYSERKluisbergen296441.7342035.062019
RESTAURANT FIRENZEKortenberg110202.293103.276.702019
ELLIPROOudsbergen809652.003321.002020
LE MONT BLANCBouillon237097.4460872.040.202019
MACHIAVELLILennik12345.5524429.640.702019
LOS ANGELESBastogne65490.7432575.384.702019
ROYAL ASTRIDNieuwpoort3902176.15766590.5012.802020
CROWN INTERNATIONALSint-Gillis (bij-Brussel)-160825.009863.002016
ST. JANRoeselare305032.737242.1941423.102020
HOTEL - FEESTZAAL CENTURYRoeselare192893.618917.482019
COSIMOostende263646.8612100.871.702019
VAN GASSEN - LAROCKMiddelkerke452786.10107009.772334236.5210.402019
ZUM BURGHOF - KELLER - SCHODENSankt Vith125699.15-18132.6731.702019
HOTEL FIGAROKnokke-Heist598678.1114549.230.802020
QUARTIER LATINMarche-en-Famenne3421250.0044923.003435730.0058.102020
't Gulden SpoorBrugge178011.08-71717.490.102020
STUDIO PARNASSEElsene45539.45111.692020
EsplanadaGenk1074670.68122543.082019
VANTALDe Haan201110.571047.412019
HOTELIMMO-ANTWERPENAntwerpen-4216139.99-241858.275776.002019
AUBERGE DU LACWaimes159036.5011808.814.502020
LA VIOLETTE D'EAUHouffalize-11147.12-893.742019
PAUWELS VERHAEGHE INVESTMENTMiddelkerke198112.61-33224.092019
BELSTARSHamont-Achel-702469.2565295.532019
COMPAGNIE REGIONALE MOBILIERE ET IMMOBILIEREEtterbeek-137866.05-3350.282020
NEZER-DECELLEFauvillers-233259.00-69882.002019
La Liniére - HôtelLiège-2911315.52207473.694537855.2843.502019
ThomasErpe-Mere-9454.56-55977.202019
HOTEL VAN BELLEAnderlecht4917546.91157904.6729.302020
HOTEL QUEEN ANNEBrussel2328403.17-418880.2611.202020
DOS DOCSteenokkerzeel-32947.62-21579.132020
LAETA BEAU SITEBrussel176003.0031836.006.002019
ORGANISATIONS ET BANQUETSHavelange450540.9815886.620.502020
TROPICOS FOODAntwerpen56543.5420609.446.002019
VANCOBEROostende1683404.59130919.6116.902019
BINNENHOFKnokke-Heist524699.00-27638.0012.502020
ROYAL CENTERBrugge30803094.499188995.1919334146.0345.902019
HUSETHeusden-Zolder125052.95-22261.012019
MEUSE CONSULTING GROUPLiège19406.455979.042020
HOTEL ASTRIDBrussel579692.14-641409.142017
HORIZON V.D.M.Evere240469.004857.222019
PatritiusBrugge52432.366544.282.902019
HOTEL FLEURUSGerpinnes-482972.81-376223.5611.102019
CREDEBELBrugge-36253.21140131.7917.402019
SIMPEX GROUP INTERNATIONALBrussel4935069.36339448.7617.002020
VILLA DES ROSESAywaille24069.17-6461.060.002.702019
HEYZEL HOTELBrussel898701.1060725.158.002019
WERTONWanze-27696.63-441.702019
HOTEL MATIGNON-MATIGNON HOTELHoeilaart-337444.89-184222.542019
BIDI S.A.Waimes43459.85-22435.190.802019
ZANDDIJK IMMODessel584345.1680069.922019
HOTEL COSYBouillon222035.001245.002019
Complete Business ServiceZelzate216460.9819001.300.702019
HOTEL DROSSONBüllingen419057.4314408.385.402019
LA TRATTORIA VASTESEFontaine-l'Evêque-41864.00-5101.00440146.002.302018
NEW EUROPEAN TRADESint-Gillis (bij-Brussel)1405724.94-191025.396.102019
KASTEEL WURFELDMaaseik209334.002832.0013.002020
R.I.B.Anderlecht2365897.23213972.011619997.4812.502019
CHARLY'S CONCEPTTorhout74465.58-5972.052019
ARIVIHerentals-1211232.14-50250.782020
ADAGIO KNOKKE - ZOUTEKnokke-Heist766638.43100814.474.902019
SlagmolenOudsbergen870204.00133783.002020
CASTEL'SNamur-270866.71-18210.231.002019
FLODERElsene-299362.88-218415.9925.402020
ALDHEMGrobbendonk1127225.2452321.262019
FETNATBrussel954419.37573349.539.202019
L'ALULa Roche-en-Ardenne91419.7024293.372020
A LA NOUVELLE HOSTELLERIE D'ORVALFlorenville202382.7330201.375.702020
HOTEL DE FRANC - BOISChimay127579.311986.910.502019
COTE COURDurbuy1224237.41189329.282.602020
DuinhofDe Haan270207.98-1629.720.802020
ATTILAAntwerpen10384827.29963910.792019
CARDANOHalle78707.25-13757.492020
NEWQUAY PROPERTIESElsene-146788.7214354.6115.102019
HOSTEL 28Brugge65661.98-8944.740.902019
LUGANO IPKnokke-Heist1255238.25183584.322020
STUDIO ILiège11251.983249.1977225.472019
MARTINE SAMOUNAnderlecht129607.5322075.712019
SERWIR RENARDEAUSint-Niklaas-432267.49-672412.8135.102020
THIMAXKoksijde346082.30-5981.532020
RESIDENCE BRUGMANNVorst355161.36-15684.950.102020
HOBBITTessenderlo484486.52125210.752019
MANOIR DU DRAGONKnokke-Heist2109589.00110319.0013.802019
BUITING CENTERBeringen1552409.62306381.795.702019
HOTEL KEMPENRUSTKasterlee44942.00-8476.072019
HOTEL SPA RESORTSint-Joost-ten-Node5755571.26-724152.003054999.7636.802020
SEMOTELFerrières59008.60-1172.052019
JOVANIRoeselare-93749.613772.432019
ARCHITECTENBUREAU RENE BRUGGEMANDestelbergen-416462.69-112304.922020
KEIGNAERT INVESTOostende1808395.65-190078.012019
IMMOGRETOUTLa Louvière90594.03261.140.502019
HOTEL MELBABastogne1181093.49137247.1913.802019
BORSE VAN AMSTERDAMAalst-86970.8022562.4113.602019
LA GRIGNOTIERETournai19306.811793.222019
LA KORADIEMons33165.99-16464.602020
BRUSSELS HOTELElsene-1099083.29-224381.677.002018
NOUVELLE HOTELLERIEHastière3319452.9338200.401.702020
REGINABrussel194197.25-88729.052020
VIP COMPANYOupeye-47917.99-1164.552016
K.A.T.O.Berlaar2680995.71620921.141.002020
ERASME HOTELAnderlecht-602194.48-59571.5312.402019
LevelServicesElsene34388.7925729.802019
DILANBlankenberge8212.004827.002019
SCOOTERS COMPANYAntwerpen-151320.55-71017.975.502019
CASTEAU RESORTSoignies2230189.00128291.0010.602019
FLANDERS LODGEIeper2336060.01148616.5031.202019
THE KOTTAGEJalhay175756.00-23103.002020
CHALLENGERBrussel-6242.21-102502.013.002020
I.S.I.G.I.Oostende113791.736379.182019
AXIS ACCOMMODATIONS & SERVICESKortenberg258998.20-3757.801.502019
SODIPOLProfondeville25134.41-1927.052019
HOTEL ATLANTAKnokke-Heist4745028.47-43340.892020
LAUDANELHam-sur-Heure-Nalinnes76236.34-3905.822020
FRAICOHuy-69015.2983873.244.802020
DELFOSSE ELECTRICITETheux302172.9312557.592020
IMMINVESTLa Louvière-356044.6656208.762020
WILDTRAILSKortrijk616644.9641137.8225.302019
BONNEUHamont-Achel339595.58-967.887.902020
STENKnokke-Heist-101432.4112975.624.102019
Flanders Indoor Kart CircuitKortrijk1020241.4740775.5310.102019
PROFUSHerstal1330377.0243263.2910.402020
HOTEL LIMBURGIARiemst431204.90-5280.051.202019
Hostellerie Val de HöegneTheux-4047.08-4165.592020
CHALET-SUR-LESSEPaliseul-23354.5122897.002019
LA POMMERAIEBouillon376964.04-9048.832019
HOTEL VILLA ROYALE RESORTSint-Joost-ten-Node100123.2731691.112019
GERRONBlankenberge-4788.976743.502.802017
HILDE EN FRANKY WILLAERTNieuwpoort72682.7933302.310.402019
BREGO TRUSTTurnhout35247.006161.002019
VANDERMAESEN ROSETTEHeusden-Zolder195853.79-5712.452020
ALRISNAAntwerpen571825.01-32725.332020
POLARISOostende-135545.9478683.293.202019
LE MARTIN - PECHEURVirton76957.31-2948.310.102019
FERROBierbeek258503.5836806.936.402019
BOURGEOIS-LECOEUVRETournai-78810.209038.872018
DUFOUR-DE NAEYERDaverdisse141880.6973026.62828703.854.302019
AUBERGE DE LA FERMEBouillon4887387.00209249.0046.802019
HOTEL LA LEGENDEBrussel515866.97-49316.962.502020
HOTEL VAL DE LA CASCADEStavelot595834.0063567.006.102019
"Panache bike & sleep"La Roche-en-Ardenne477734.44-100301.372019
CLUB SONLommel213069.44-106793.902020
GIDWIGrobbendonk133982.43-18724.192.302019
N.D.G.Oupeye25544.00-66911.008.902016
VANDEWIELE - NUYTTENBrugge-816403.9042571.132019
ALBERGO CAVALOSint-Laureins99614.604005.752020
GRAND CAFE DU THEATRE - BRUGGEBrugge405401.9514545.581.102019
DBF EventsSomme-Leuze-151965.86-7067.802019
STAR LEISURE GROUPBrussel781286.00-501594.002020
PreSoftBrasschaat-64330.801663.192019
HUIS DE COLVENIERAntwerpen96254.9320863.042.802020
HOSTELLERIE LE CLAIMARAISAubange-50621.97-11995.732.502019
HOTELBOSDrogenbos339298.83-144472.9313.602019
RESTAURANT LEOBastogne1387798.33-24111.4744.602020
DE CUBBER WILLYRonse148560.6328993.363.802020
H EN WKuurne261051.0172058.472019
HOSTELLERIE LE CHARME DE LA SEMOISVresse-sur-Semois168737.00-5955.0016.402019
AUBERGE LE XIX èmeHensies12571.933513.081140978.4211.402019
DOLCE LA HULPELa Hulpe10781971.261733232.1224237351.50180.202019
FOBDe Haan692037.3217090.82806707.495.402019
ASSAEVEIeper197341.58-89709.432019
ALLIANCE BIZNamur-441487.2260823.02462064.679.102019
Appart-Hotel Corbie GeelGeel841693.66183148.464.402019
HOTEL RESTAURANT DRONGENGent520125.47-108042.6527.302019
JoDeSiLokeren43949.338106.7823.002019
HOTEL DREILANDERBLICKBurg-Reuland200316.51-19056.65200411.862.302019
THON STANHOPE HOTELBrussel51172730.00-3605593.004422549.00181.802020
LA FETE AU PALAISProfondeville477605.209827.94429335.565.002020
HOTEL RAERENGerpinnes878407.94-32244.406.902019
DE GROOTE - VAN BRUSSELDe Haan335206.2946228.8215.302019
DE VADDER - ASSELMANBrugge375462.347853.890.702019
AMBASSADORDe Panne1340795.6285231.462.202019
SITACourcelles-1457399.57-63492.85493346.617.702020
LE PRIEUREBeaumont127329.075908.265.802019
'T HOF VAN KEYSERSLochristi221986.27-4588.362020
LA HUTTE LURETTEPaliseul280262.6552084.015.702020
LE DIXSEPTIEMEBrussel-1283089.99-47438.2610.602020
ORSHOFOudsbergen-88472.8226249.2425.102019
LE MOULIN SIMONISVresse-sur-Semois433486.71-17938.422020
DEN HOFZelzate745121.76136640.492019
DE GULDEN COPPEHoogstraten-67230.3522808.785.702020
BEAU A VOIR, DELICIEUX A VIVREMarche-en-Famenne144178.00-42560.004.702020
RUSSELBrussel263448.94-52813.782019
VILLA DES FLEURSSpa357449.748106.493.302020
GICORMiddelkerke-176847.69-34552.072019
JeremySpa342972.4225621.413.102019
ZAKENKANTOOR D & VRoeselare373242.326688.161.002020
VANDESTRAETE ENTREPRISESeneffe600457.61-111487.74374096.451.002020
'T JAMMELSHOFZulte-127009.93-27052.802020
LA GRANDE COURONNEHotton20154.47-16639.022019
VRODANTongeren292567.07-5652.512019
GRAND HOTEL D'OOSTDUINKERKEOudenaarde1818595.6318536.062020
MOTELESSEHouyet394345.0033759.006.902019
MOMO LA CREVETTEWaterloo48442.14-746.546.102019
INVEST BOEVERIEBrugge-69448.62-16585.361.502019
BISTRO DE 4 SEIZOENENRoeselare-10536.11-36768.342.202020
E & F InvestZulte-174419.62-47297.552.302020
LE MIDIVerviers265367.4485446.468.602019
NIEUWE BROODERIEGent-7713.88-7348.532019
MILLE COLONNESLeuven-40031.4461541.1310.902019
JM BOXSint-Lambrechts-Woluwe442889.1236700.072017
WEINEBRUGGEBrugge724922.06-111865.5119.602020
MIRABEAUBrussel-201439.84-11258.452.202019
BROUWERSHUISLebbeke221007.1664792.669.802020
HOTEL LA FORGEMalmedy339347.9230668.852019
FIRST FLOORElsene-873106.81-109341.272019
KOFFIEBOONTJEBrugge-95360.2776670.3517.502019
KASTEELHOEVE VICONIADiksmuide2066165.66116158.710.702019
DE LOFTVeurne71947.00-20401.001.502020
DEN BOONAKKERVeurne172518.0343194.992020
JANC CATERING & CONSULTINGTheux304892.00127494.002019
EUROPAHOTELGent-545313.044717.612109082.8416.702019
HOTEL RESTAURANT TYCHONRaeren852308.21-41163.628.802020
LACE HOTELBrugge147275.34-98222.981.302020
DECLEMPALens (Hainaut)1923.00-2178.002019
AUBERGE AU BON VIVANTSaint-Hubert-52928.70-61261.892020
'T LIEKENSHUYSPeer-309032.03-62901.800.802019
LUSTHOFBredene86204.6112676.382020
JumeléVielsalm23517.0016295.002019
CAVA - CONSULTDentergem2964022.31-45515.292020
ERASMUS HOTEL RESTAURANTGent127547.5522486.221.402020
G.d.GRochefort369926.33144886.7810.602019
LA CAMPAGNETTEJemeppe-sur-Sambre31167.76-38967.062.102020
Immo Sanglier des ArdennesMerelbeke767914.02-51645.602019
Aux Beaux RivagesFlorenville134464.23-404.332019
D.M.S.Kluisbergen414207.4952168.572016
AIX-EN-ROTURE GASTRORaeren-53891.64-6367.412019
HOTEL ROZENHOFNazareth369298.0550303.212.802020
RESTAURANT SHANGHAIBlankenberge77368.9913964.622019
BELMOSchoten19466.61-19769.322019
BRUSSELS WAERBOOM EVENTDilbeek-358579.31-1007046.2528.802021
GRANIT HOTEL MANAGEMENTGent220241.50-10898.0464.302019
ERMIONISRendeux-1382125.31-65265.501.902019
VAN LONDERSELEDilbeek3280573.9295602.301.502019
MOULIN D'EPRAVEElsene-825351.96-147449.302020
S.H.G.P.Brussel-159390.0039384.002.502019
MEMONBrussel49930.2832591.522.502019
HOSTELLERIE TEN LANDEBeernem-17310.665792.652018
GEMILOBrugge856246.22-25902.316.102019
CAFE - RESTAURANT BRÜLSBütgenbach15355.0012008.495.802019
DE BEIAARDTorhout27509.813252.672.802019
THE PANDBrugge540731.6212273.9915.502019
SAKESchaarbeek4907294.0048823.002019
MARDAGAAs1072049.83-89110.777.402020
LOGIFAMTellin-244246.184163.042020
Hôtel MozartBrussel515413.0957107.859.402019
BRITISHBilzen206278.35-119689.263.502019
BEAMSHerstal916243.5889052.7810.702020
EUROPALiège48782.132716.761.302019
Art & Monument HotelsGanshoren-1593138.44-19392.412019
Hostellerie d'InzepréDurbuy-212203.7321137.823.302019
BelcorpKinrooi66666.97-8235.612019
HOTEL STALINGRADBrussel17377.77-1791.62265178.512019
IMMOBILIERE SANTORO - RAIMOLa Louvière229804.73-23457.392019
Gite de ThyrifaysChiny-99905.5711510.612019
BED & BREAKFASTBlankenberge-141181.7331488.462019
INVENTIFFloreffe16195.26-834.632017
2milleDNamur-126379.00-108602.0013.402020
VENTURAMelle191684.60-40679.502.902020
VAN DER HEYDEN - JANSSENWelkenraedt311360.52-38836.252020
VELSHasselt76696.13-40163.770.502019
CALY-JOBANHouffalize-133689.44-20807.232019
KOKARDEGrimbergen87277.6325684.582019
HAENEVELDZedelgem-189687.29-6665.172019
DENIMAXFroidchapelle-37704.51-95724.812018
HODERICATorhout-28624.9620868.606.302020
CHATEAU DE LIMONTDonceel546676.83-18143.375.802020
MILIMMOBorgloon2144047.38-52415.605.002020
Hotel OrchideeAalter533571.87-2949.891.002020
Remi & RemyBrugge164795.24-569.460.902020
CLARENHOFWaterloo593157.86789060.362019
MIE MAANHerselt453856.15-6778.212020
MULTICOMPANY A. EN E.Maasmechelen-171728.84-141323.833.502019
M.V.V.C.Menen8097.922543.812019
DW - ACCENTBeringen50771.4630320.2518.902020
DEFIMANamur155573.14-30680.352021
HOTEL FLORENTLier772762.67-42771.804.402020
IMMO BERKENVELDHasselt262087.7340191.522019
SYNERGIE CONSULTANCEBrussel-183528.00-99770.000.502019
LES OLIVETTESLa Roche-en-Ardenne-92295.17-4361.750.502019
AFFENAGEErezée-46903.50-22746.701.102018
LOISIRS EN SEMOISBouillon91029.0026429.002020
DISCATEXSint-Lievens-Houtem455595.9787879.0416.602019
AXSKortrijk12428098.29908674.6010.302019
LA GRAPPE D'ORRouvroy-99637.41-69207.83567319.4810.302020
MOTEL TAVERNE IN DEN HOEKTielt-Winge270402.0810939.350.402019
MONOS ET UNASint-Gillis (bij-Brussel)1249490.7235688.742020
HOTEL DINANTGerpinnes582666.20-36274.118.502019
POORTACKEREDestelbergen-3316392.65-849172.0019.002020
HasHotelHasselt1094195.70-383127.5126.202019
Van Daele A.Aalter64728.134932.432020
STAGNOHasselt76790.871448.1315.702019
DUFAYSStavelot-5197.851623.682019
COMERANNNinove173212.2116951.537.002019
SOCHRIZedelgem102228.80-3364.612020
KIEVIT CONSULTDe Haan252083.5851688.952020
CASA VERDECouvin-6421.0014408.00368590.002.002019
Emmanuel Delloye ManagementWanze183097.7616288.152019
In Kanne en KruikeLanaken-5810.06-7454.722019
RENTHOTEL BRUSSELSBrussel-4308417.46-3038358.832711495.652020
Auberge La Grande CureRendeux1035809.73-949.133.802019
MAXéONZedelgem189799.62-180466.040.902020
CONTINENTAL STAYElsene6664765.53-320054.817.702020
Forges de PernelleCouvin-422870.68-22591.212020
BENLAURochefort-231276.4117868.272.802020
Immo Ter PoelBrugge3385370.52476861.8240.502019
GRAND HOTEL CASSELBERGHBrugge15971007.881299031.526818140.6433.702019
Footstep 2Brugge545846.5038884.7297.502020
COMPAGNIE HOTELIERE ERMASint-Joost-ten-Node625876.2024365.862019
Hotel 't SandtAntwerpen1124781.53-46007.8010.802019
VANALLESWuustwezel87369.9119173.822019
de beek anno 1410Sint-Truiden98740.61263.91121657.412020
LE BERGERElsene2313671.44686263.559.002019
GROUP VALENTINOHasselt-11922.6626236.192020
VDP & C°Sint-Pieters-Leeuw248030.469428.1910.602020
CIRCUS RASTELLITervuren5019487.88483775.1427.802019
AUBERGE DU VIEUX CEDREBrussel192361.13-24828.962.702020
HOTEL ESSENZAPuurs-Sint-Amands23851.04-2860.902019
TRIANONGent117720.52110085.684.502019
JABOTBrussel407454.00-27450.0010.202019
DEREYMAEKER - DYCKHalle-106630.284865.232019
CARNACIngelmunster32505.203668.642019
HOSTELLERIE LA SAPINIEREVresse-sur-Semois406893.0018050.002019
La PrincipauteLiège-646603.0844.882019
HOTEL AUGUSTINBrussel545773.08336623.2310.502019
V. V. en T SchaeferMaaseik69961.925553.292019
DATASANBrussel692573.02150871.917.202019
DONBrugge621737.63601547.662019
OPEN HUISStaden434497.3525435.151.502020
L'ETAPE FAGNARDESpa62436.98-13292.922019
LE PANORAMAHouffalize15660.19-9980.412019
PON.A.S.BASICSGent5065.89-16788.832019
CYKAElsene896449.7110761.443.502019
ZIE ZE DOENGent95542.6917631.162019
HOTEL CALLECANESPoperinge-812860.00-33663.002020
DEPRACOIeper-95315.50-180654.455.802020
STUPABrugge745212.0672599.5819.802019
H. SOETE WEYHeusden-Zolder-215496.8014050.291.302019
'T SPIJKERDiest684766.2535809.691.702019
H. O. BELLE EPOQUEBlankenberge23032.00859.002020
HOTEL LE 1815Waterloo1294481.8364439.122019
LE 34Sint-Gillis (bij-Brussel)1352542.37-137239.734.702019
ATLAS PLASKYSchaarbeek426195.6597745.361.202019
NEW DORM-INNAsse340525.007914.002020
FLANDERS HOTELBrugge261235.04-220254.1416.702019
DUIGEMHOFHerent-453485.00-20480.001.002020
OXYGENElsene204306.005665.000.402019
IMMO LUMACourcelles148204.47-1768.662019
PRACHABorgloon-742343.30-15001.821.002019
WERSOAntwerpen-965147.98-1063487.64641487.3815.902019
STAYENSint-Truiden66564600.003306948.004.802019
Staalhandel VaesenPelt4386972.01333646.3010.502020
ROCCO FORTE & FAMILY (BRUSSELS)Brussel5725305.50-2068853.4412172134.41164.402017
BIOOMSint-Martens-Latem387427.3913078.272020
WORDS WIN WORLDSBurg-Reuland-61748.69-58902.691.302019
CROSSGATEBrugge-885602.7564276.3415.102020
RESTOGROUPElsene41240.4510226.852017
DOM'AUkkel569598.40-28529.142020
BOLERO LOMMELLommel-32112.66-40101.1814.702019
THE TECHNO TEAMDurbuy-136682.414891.202020
LE CHAMPERDRIXWanze48658.75-33744.432.002020
LUCCABrugge-115391.301398.672019
LOVELYGerpinnes6926886.32125503.4611.402018
ANNAZulte319012.7813341.992.602020
TAGANASint-Jans-Molenbeek-7371.84-52006.722019
HOTEL PAQUETBurg-Reuland29218.5245.861.602019
AUBERGE DU CARREFOURVielsalm307146.009889.006.202019
Hotel Development AntwerpenGent3211970.66370475.474364037.5625.002019
FPDBonheiden231105.1737407.452019
ATOM BENELUXBrussel2975489.41-137070.7611.902019
ANTWERP BILJART PALACESchilde69160.62-61608.593.302020
L'ECUSSON DE MARIE-LOUISEKoekelberg-24472.0012371.7072689.772020
MARKAKasterlee134890.8814668.682019
LIBIMMOLanaken-396357.0012106.002020
HOTEL BONCELLESSeraing516134.03-80652.2910.402019
SUN HOTELElsene365961.2832490.604.502019
HOLDING 2000De Haan475418.0064403.004.402019
DES PRINCES - PRINSENHOFDe Panne337387.0031038.5815.102020
CYGNUS HOTEL GROUPBrugge1661122.40-129641.070.202020
SCHUMANEvere333263.85118806.4916.802019
AUBERGE DU PECHEURSint-Martens-Latem-110726.21-188587.3536.402020
LA RESERVE INVESTKnokke-Heist9026034.38387466.161224191.041.002019
PARNASSE SQUARE INVESTElsene-4471410.82157397.6615111611.632019
PADOBrussel47146.4861626.032.502019
THE OAKZutendaal85918.734453.192019
GOLF CLUB HOUSEKnokke-Heist107030.99-1233.1424.602019
LDWIBrugge634270.851727.2418.702019
SOHO RESIDENCE ET-OU MICHEL BOUCQUILLON WORKSHOP ET-OU M.B.W. ET-OU JANSON RESIDENCEElsene-183912.58-94940.552019
WISONBRONASankt Vith-64227.14-56874.014.802019
VENTURIX BELGIUMComblain-au-Pont69188.962180.472019
HOTEL DE FLANDRENamur309358.49-206822.266.102020
SAINT JAMESBrussel-42358.22112721.344.302019
GEKRIKOMRoeselare3003373.56-45505.382019
IN DEN PAARDENHANDELDuffel-392089.28-41719.600.802020
VAN DE VOORDE KRISSteenokkerzeel540616.2628350.912019
RESIDENCE RACHELMons529140.7421006.630.702019
ENGINEERING PARTNERSOudenaarde2576.639993.382019
PARK IZEGEMIzegem63345.07-13296.562019
SABOT D'ORBlankenberge511138.6298011.027.202019
EUROPCATSint-Gillis (bij-Brussel)4791610.48-385708.3117.402020
LIMBURG HOTELHasselt-15073476.12-570030.455545581.1247.902019
SOCIETE BELGE D'HOTELLERIELa Louvière1411619.9354762.6511.902020
BOARDHOUSELeuven-151366.49-27431.155.302019
Dranex Import-ExportPoperinge-53775.23-13444.322017
AIRPORT GARDEN HOTELBrussel-16464040.57-1943905.115333020.4770.702020
AUBERGE SAINT REMACLEStavelot-258482.85-2342.032020
LE FIEF DE LIBOICHANTVresse-sur-Semois166088.25-27991.086.302020
HOTEL GLENMOREOostende1100330.06-94167.423.902020
PASTERSHOEKSKEDeinze-11617.1213172.321.902019
DUTCH INVESTBlankenberge126274.1143517.181.002019
LA STRADELLERochefort-83080.17-9904.422020
DE TORENOosterzele-47659.838270.652019
LA TRUITE D'ARGENTHouffalize612513.8142107.052019
ABBOU TRADING COMPANYAffligem979717.45-127852.1926.202019
NOVAEeklo-148703.67-43679.880.702019
LE LUXEMBOURGLa Roche-en-Ardenne84423.005574.0094655.002019
RUDI K.Arlon13053.4216416.160.702019
MUSIC HOTELAnzegem253755.64-12243.902019
HUMAGESTSint-Pieters-Leeuw-117814.0041019.002020
MEDICAL AND PHARMACEUTICAL CONSULTANCY AND APPLICATIONSAalter2405169.99-33785.431.902020
POSTEL TER HEYDERetie19944.287802.402020
CHATEAU DU BON BARONProfondeville983362.3165303.645.902020
LOMMELBROEKLommel-32269.6987.54946533.212019
HOTEL RECOURPoperinge125809.87-19045.584.502020
QUOIBION GESTIMDurbuy-6618.14-7515.313.402019
NOBEL M.C.S.Pelt22731.6121799.262020
ROSSAStavelot-96992.3214094.220.302018
MARABOEBrugge264681.33-133418.591.602020
ALDHEM HORECA GROUPGrobbendonk17731.13-20009.7923.502019
AXSONUkkel64071.40-49221.312019
ZUR ALTEN SCHMIEDESankt Vith-996.16-12475.035.102019
DE POSTILJONAarschot90468.669129.108.602019
LA PETITE OURSEErezée-151843.47-57902.072019
EBANAGeel81830.004055.00583083.006.102019
SPEEDGLASSLasne73084.0018716.002019
FILIP SERVICERochefort-20221.3527789.432.902020
ARGOS HOSPITALITY AND COMMUNICATION SERVICESKortrijk100957.20-3322.412020
MORILOAntwerpen106623.051104.1916.202019
STEINEWEIHERSankt Vith699252.699656.78540593.916.002019
SANDESHOVEDNieuwpoort4925511.641406329.299863156.1037.102020
LANTERFANTERSankt Vith-37481.28-34684.092019
Site78Puurs-Sint-Amands176517.0062045.002020
VAN DRIESSCHERonse102489.017259.442019
AUSTINBrugge325305.1518273.281.302020
SOCRATESBrussel4437.8383.902016
LES CRETIASDinant74879.92-92727.140.802019
HOREASaint-Hubert-16291.26-6780.872019
OLYMPIADES BRUSSELS HOTELSint-Lambrechts-Woluwe5282387.66453803.489709586.8277.602019
HOTEL CORDOEANIERBrugge103699.65956.835.202019
DEXSIUABrussel-94611.40-24260.132017
HOTEL RESTAURANT CHARLEROI AIRPORTCharleroi3416885.56382469.1665.302019
IMMO KAPLANMons106856.001511.001.402020
JILANIDilbeek-59232.18-13087.982019
DE SCHOUWVEGERBrugge47401.248105.154.302019
BI & MIBrussel-84095.10-7733.395.502020
PAULS HOTELKnokke-Heist163349.439295.980.802020
DMG architectural solutionsAntwerpen730465.5172864.980.502019
JE.B.M.Soumagne229614.0259969.2715.102019
TIMELESSAalst61651.0026057.0057245.002020
HOTEL SOUTHCharleroi178862.0328121.874.502020
HOTEL BUTGENBACHER HOFBütgenbach1457910.46139731.9438.602020
HOTEL STAYENSint-Truiden633136.55-68020.5019.402019
FALKO HOTELMeise595379.00103446.005.902019
DE CANTARELVoeren22060.94279.762.902019
BAUFAUMarche-en-Famenne52126.2129009.485.102020
KIVAHOKaprijke77754.00-1014.002020
VERVANKortrijk285570.367390.2710.902020
ORION NVGeraardsbergen85513.63-9789.445.302019
WELLNESS CAFEMerchtem-136854.78-37056.352019
CARRELommel-2911.27-20180.92129730.772018
AERO 44Charleroi1817833.56169775.7623.702019
HARMONIEOudenaarde-14451.41-16728.8411.002019
KAM YUEN INVESTMENTBrussel1238942.19-145249.442019
FIREANAntwerpen-40133.00-40699.588.302020
STAR - INTERNATIONALBrussel-113902.33-76913.282019
L'ETNAMons-39679.65-29784.182019
GEVICOGeel164849.6227644.512020
T H R 999 PONT DE BONNEAmay163212.6110768.17133536.201.202020
AZUR INVESTDe Haan1112857.0056989.002.102019
PLAS-TRONHasselt482335.7611045.242019
HOTEL OCELOTOostende1657.371112.132019
SIMAVENIZwijndrecht19758.60-46323.013.302020
GOSSET HOTELDilbeek-169708.60-224607.794.202020
HOTEL SAINT-MARTINGouvy51944.3530260.025.802020
HOTEL O'MERBlankenberge1233232.594687.740.302018
LA PREVOTEDurbuy428574.55197292.8612.202019
GASTROROCHERochefort101309.51963.282.002019
OLD TOMIeper-80431.18-67410.642.602019
S.N.U.Profondeville330266.0044987.003127397.004.102018
Central BruggeBrugge1125094.9832664.1015.702019
AMORABICAWesterlo130916.61-1001.462019
FOALMaasmechelen1840869.34222419.421.102020
FARZIMMOAnderlecht3376152.77-251423.7516.302019
LA VIEILLE LANTERNEBrussel76137.1319941.450.102020
DOYLE & DU BREUILLeuven45357.130.002019
AAN DE LEIEWevelgem-14446.52-14983.502.002019
JOVANYMerelbeke1034247.40395717.0724.802019
INTERSTATE HOTEL GROUPDiest13346.586253.481.502019
TURNHOUT CITY HOTELTurnhout480294.43251067.352.902019
HHMVoeren-152464.87-16395.652020
YPRACAMPHeuvelland165696.9953763.844.202019
SAMBROTELGerpinnes5129853.03-50293.079.302018
European Tibetan Culturel CenterSchaarbeek26074.38-7299.532020
MOCIAntwerpen-302802.55-1868.512019
RAS EUROPEBrussel761400.6178952.052019
JGK CONSULTSchaarbeek26797.205911.57259779.261.902019
STAG BELGIUMBrussel-15980491.40-6030984.405842908.65172.602020
THE COMPANY SHOPTurnhout-11874.000.002019
PULSE INVESTMeise-14943.64-3676.182019
Kasteelhof 't HoogheIeper943678.78121429.913.402019
Le Garde-ChasseKortrijk303462.29168610.941.702019
AMIC & MRixensart16326.914291.56100862.732016
MAD FAMILYAnderlecht6621.00-342.0062291.002016
EDENROSEBrugge157081.2683748.900.902019
PRESTIGE EETHUISMenen70025.857002.131823134.322019
BRUCANAntwerpen-1484563.89-258339.8111.502018
DATA HAINAUTSint-Gillis (bij-Brussel)628197.07-366033.3210.702019
hotelligenSint-Jans-Molenbeek50569.1626208.736.402019
Exploitatiemaatschappij IWGent1726886.68-308734.249.102020
PBA GROUPAntwerpen-209219.369375.266.702019
SADTHasselt-11710.99-25242.742017
R HOTEL EXPERIENCESAywaille2891623.48-88617.5033.502019
NATIFLORALiège51968.0635243.102020
HOTEL LOCATION MANAGEMENT en abrégé H.L.M.Spa-1708.7420838.0248268.782019
AUBERGE LE TEMPS DES SAVEURSPaliseul11197.001915.001.602020
SHIRAZ ESTATEMeulebeke167636.8734405.152020
Mabelle HousingSint-Jans-Molenbeek-99536.68-178599.662019
VA LEQUEUX SPRLVaux-sur-Sûre501573.81-9610.232019
Barrière de TransinneLibin-2844684.05-353792.806.102020
STELVANKLedegem3925235.13-334688.682020
AMOSA CENTRUMRiemst-390179.42-158168.7015.302020
HOTEL LES ROSESLibin410081.48-18371.8362960.142020
UILENSPIEGEL-BRUGGEBrugge-463123.50-55039.7111.302019
Habaita Real Estate BVBAAntwerpen85610.3613720.202020
ZOOM SERVICESBrussel1052971.24280593.747.202019
VolefZoersel3288.524250.164.402020
GHISOTELAth126182.00-192971.0011.902020
LUTAZIGent3014.53934.455.202019
ROY & GREGEtterbeek-21381.45-83213.56538049.663.802020
WIJNKASTEEL HAKSBERGTielt-Winge-450698.47-129748.722019
SANDRA NOWOSAvelgem-3569.00-35189.001.602019
DC Technics & ConsultingKnokke-Heist62091.1746664.622020
SEN TRADINGSchaarbeek163.68587.642020
DATA MONSSint-Gillis (bij-Brussel)1209358.23-340641.119.302019
A & LNassogne30863.18-8053.532019
AZUR EN ARDENNEDurbuy-213614.27120292.743279375.7726.402019
RESIDENCE LE HARASMontigny-le-Tilleul20137.712683.042020
BOSKAPELHOEVEBuggenhout461038.45103256.061.502019
ZarkawaBrussel-236640.00-104939.002019
Hotel-Restaurant AlaudaDessel-53873.67-18984.814.602019
FLY HOTELCharleroi-7900.47-422.202020
GARDEN VILLAGEBrussel932997.73-6853.512019
GRAND PLACE VALUE ADDEDWatermaal-Bosvoorde5736269.59-525921.152020
9HOTEL SABLONBrussel384857.0056315.001844780.007.902019
AdelaarKasterlee28003.9813351.332020
Hotel Development OudenaardeGent173730.1544343.962249902.8615.202019
Ad Rem InvestKluisbergen240460.3120193.532020
Châteaux Thermes & GolfWanze19792172.00762572.0010814854.0091.002019
FRABELLBrugge-5103.8478449.032019
CPB HOMEBrussel60555.57-436245.852019
ALTEMBROUCK FOOD & BEVERAGEVoeren-55944.00-100293.0020.602016
CONGRES HOTEL VAN DER VALK MONSMons4181223.60486150.6778.302019
HÔTEL LE MATINALLa Louvière42478.09-6909.490.602019
HÔTEL LE LOUISESchaarbeek5900860.01-2446539.801830096.9289.402020
Hotel Development VeemarktGent232634.5261520.942172404.9014.302019
APOLLONBoechout357367.16143721.683.202019
LEMAIRE-DE BOCKVleteren-9984.45-22600.762020
PPCRGrez-Doiceau-13244.01-1415.012019
NEWRODABree84541.3224755.5810.902019
HOTEL UPTOWN 132Sint-Gillis (bij-Brussel)1478160.00545166.936.402019
MC HORECADiepenbeek49118.5518948.453.302019
HDS GROUP SPRLRixensart21083.001530.002019
PatriRonseOud-Turnhout262967.15200167.6813.402020
COSMOS HOTELBrussel198450.2658309.783.102019
HOTEL DU GOLDEN LAKES VILLAGEFroidchapelle714154.959497.952020
Der ClanSchilde-9099.52-7588.932019
NAYCORP INVESTBrussel-67650.78-204078.652019
EXPLOITATIEMAATSCHAPPIJ IDPGent347589.0553198.599.402020
MEGABTournai-24014.78-24864.791.702019
SUCCESS BUSINESSNamur275617.58-449571.2826.802020
EnemeLubbeek59702.1626097.142019
GHENT RIVERSIDE DEVELOPMENTGent-600545.07-111296.730.602019
THE SISTERS FACTORYTorhout-186302.23-47331.646.302019
SNOOZEHaacht38595.031892.792020
SABATELBrugge275557.09-47342.3210.602020
IPF BELCOUkkel11658704.1443273.912019
THE OLD HOUSEVeurne-80237.61-52999.991.402018
Hotel SplendidMiddelkerke22818.15105.301.202019
SLAGMOLEN RESTAURANTOudsbergen131065.00171781.0013.302020
RAYLIASMechelen12213.51-319.942019
KESANAnderlecht-65414.17-9580.895.602019
EUROP HOTEL BRUGGEBrugge201237.42-143049.501.502020
TALMIErezée-17395.00-11722.002019
HUBERMONT SPACE FOR DEVELOPMENTAarschot52178.81-1437.852019
DE STROOYEN HENPoperinge1120827.55-29055.090.302020
RH BRUSSELS INVESTSint-Gillis (bij-Brussel)819704.45-90108.698.002020
SWAPPERZJette70735.4942871.490.602020
VS&VLAth-60359.0429900.1916.602019
Marbella PalaceAntwerpen269814.00-5784.002019
Rastelli-BilsenLier1553498.50279.172019
TASTE OF JOYHouyet-3341.11-24494.992019
HOTEL ALBERT 1Brugge672424.16-7416.282.302019
VEHESchaarbeek2357.70-3729.062019
YugalSint-Niklaas85051.9544846.923.002020
SPRL LE DANUBELiège36192.9111070.532.602019
V-STFosses-la-Ville13552.27-3400.182020
HDI BRUSSELS MANAGEMENTBrussel-2567210.69-4103281.633491661.1878.602020
Resto VersuzHasselt226664.99-87768.5427.202019
BEAPARTBrussel199432.8736577.5218.302019
VOÛTERiemst-98965.59-207344.304.102019
HOTEL DEVELOPMENT LIDOGent94824.0852728.421856906.929.502019
ROAD INVESTWaterloo421676.874935.202019
SWEET INN BELGIQUEBrussel-32108.52-140617.098.102019
HOTEL-BRASSERIE DE KLOKZutendaal3681.88-46438.3810.402019
GHHLiège-2636.00-36488.002.502019
SELSCAP SERVICESBrussel19363.586276.764.002019
ORESTOTemse55945.21-11147.612.102020
Artem IlluminareKeerbergen-692784.73-666151.432019
GREEN HOTELGenk13896.5966480.315.802020
VILLA OOSTHOEKZaventem-205319.00-95275.001.002019
AMEL MITTEAmel1738438.72-149336.067.802019
ANNA’S PLACEWaregem-23295.0060791.00191711.002020
ACCENT HotelsRoeselare-1283525.73-196265.4524.002019
BHUSALGent14146.2933638.093.002019
CLEVSTONEBrussel51052.3210588.742019
STIRWENEtterbeek64751.8420503.543.402019
DE LINDEHOEVETessenderlo-613820.94-114020.320.102020
C. CordaHasselt47098.6145208.8547.102019
AXELLELokeren-23139.51-6139.555.002019
BONNE AUBERGEZuienkerke-255863.29-192710.740.702020
NEWTON DESIGNBrussel358142.10-101658.702019
CitycomfortSint-Jans-Molenbeek101771.8513100.552019
EARTHQUAKEElsene67945.0931628.182020
TojumaSchoten-170699.58-52464.9716.402019
TRINITY PURCHASINGGent1413747.88862558.342197332.1810.602019
RYCKEVELDEBrugge45261.3211301.2816.602019
CALOBonheiden1562703.8311453.836.802020
BH HoldingSint-Gillis (bij-Brussel)-436199.66-435754.772019
deBrocoScherpenheuvel-Zichem-9287.45-1039.392.502019
FUDEVKnokke-Heist70303.73-30004.812.802020
WESTHELLINGOostende1215779.33718276.9545.402019
ALLIANCE DISTRIBNamur-8439.34-32658.9745555.362019
BRASSERIE DU BORD DE MEROostende36107.8110858.152020
CONGRES HOTEL VAN DER VALK LIEGELiège5042261.441358529.1790.002019
L'IMPERIALEMettet44896.07-6643.422019
LVGKRochefort-192761.41-120289.918.302018
BRC GroupRochefort47683.4046085.959.402019
NOLIXDilbeek25668.6628822.51242059.880.502019
VAN DER VALK HOTEL LUXEMBOURGArlon1818896.60734267.717486690.3259.302019
BELHOBrasschaat230600.21103922.4416.802019
MCBPaliseul385652.4013178.377.502020
LABOTELLiège16955.993909.11205019.090.502019
B.A.M.S IMMOBILIEREBrussel27089.5710425.03103982.042019
ENETENRaeren-172623.79-75658.802020
De RiekeNazareth97042.00220.006.102020
Bel Air ManagementAntwerpen68335.775125.66195960.292019
Guesthouse BAntwerpen52553.458602.752.402019
JAN dE RIJCKEBuggenhout160033.252179.7233.702019
LA ROSERAIE.COTFlorenville120171.25-5312.492019
LOUIS LOUISEAntwerpen-26045.89-21448.692019
Hôtel AlbertAntwerpen1686241.49919013.0122.902020
FLATCITYBrussel-95225.257888.022019
'T KONINGSHOFBree315382.8044410.482020
PatriAunoveOud-Turnhout-586046.5121771.6812.502020
WINDMOLENGeel-36772.41-28579.282019
MIRJAM KOUDIJZERTernat-12365.19-29010.782019
RESTAURANT MARKT 38Poperinge-49596.06-27019.081.002019
Ma.De.MoiselleDurbuy121324.81-24541.493.902017
DREAM ROOMSChaudfontaine120389.4341329.847.202019
DSJGrimbergen122.16-1353.932019
AGORA HOSPITALITYOttignies-Louvain-la-Neuve881690.43-2012218.733137085.3244.202020
RESIDENTIE DE BACKERKnokke-Heist-123877.80-35734.5265424.410.902020
BeCoGenk24760.12-239.880.004.802016
VERMEIR JOSHastière-7096.402534.9483356.202017
RIVER LODGEAnhée35324.85-6150.602019
ENSUITEErezée12332.4417238.802020
L'ENTRE NOUSTrois-Ponts-113716.90-21100.490.302017
FAGNINVESTWaimes-8327.17-47699.042.502020
CHUDe Panne-8444.41-10134.382020
VAN KLEEFBrugge84740.8692529.769.702019
COMBERGHDe Haan52255.001049.762.002019
MOBOXIDilsen-Stokkem63866.3126085.272020
MAISON EMILEAntwerpen12513.05-24471.430.602020
CONVENTOHoogstraten348.12-1424.522020
SIMONSEvere-241955.25-9179.871.002020
SafariwiseSilly45331.01-3516.442019
GERVARDZaventem-264.48-22001.65246031.742.302018
Kris JochemsAntwerpen42732.202677.902019
Exploitatiemaatschappij IDHGent87701.4627832.3113.002020
RANG.DUkkel-118379.0029192.002019
CafistroBree-19870.15-12523.000.602017
IMMOELOREGUkkel-14720.007230.002020
NEYENS ROOMS & RENTALSAntwerpen62238.248265.482019
OSTENDE VIENNE ORIENT EXPERIENCEGavere-845.30-3182.032019
GI.LO.HOSPITALITYRochefort5288.49-6881.402019
Boa BayAntwerpen21706.001431.002019
D.E.N.T.Borgloon-16924.9226820.66465127.082.502019
RF GROUP INVESTBrussel40077.24-7668.622019
CULINAPepinster63861.7963465.816.302020
GOLONDRINASAvelgem-149142.32-17873.560.502019
KASTEEL PIETERSHEIMLanaken-670815.90-161130.912.002019
BELGIAN HOLIDAY GROUPMiddelkerke89665.4319533.853.802019
Hof ter BruelenHerk-de-Stad988795.45-77109.092019
DOMEIN VOSSENBERGHooglede517887.75357646.5420.802019
Europea ResidencesUkkel99154.41352.173.602019
SAVOIR VIVRE ACADEMYUkkel29995.930.002018
VDB HotelsGent394706.8159777.4649.402019
BV4Brugge84442.7951287.660.602019
Everyan Hospitality PropertiesBrussel1930865.69-421634.312016
DAM 71Hasselt-184245.76-198178.802020
GwielekRoosdaal26183.034492.062019
LORELYSAywaille112652.8712889.401.002019
HOSTELLERIE AU COEUR DU SPINOISRebecq56653.015586.981.602019
VlamynckpoortBrugge302710.4233049.062019
Hotel Essenza WillebroekPuurs-Sint-Amands100423.20155294.942020
LIMITED EDITION HOTELSElsene21203.912298.863.302019
SANKT FRITTSankt Vith80022.0725317.396.402020
RenovestDe Haan127347.488260.554.402019
TOOPEKluisbergen82268.75-5368.695.202020
AUX ETANGSHerve843140.28-50886.344.202020
LA BALLADE DES GNÔMESDurbuy46313.5519800.531.702019
DOMINICAINS INVESTBrussel-356075.00-74807.0014.002019
Your Peak RevenueElsene20526.283304.122020
Le Loup GourmandStavelot78047.2851167.251079637.649.002019
P & P PROJECTSLinter-10644.69-4245.752019
DUC DE BOURGOGNEBrugge85461.00-77994.0012.302020
KONG WAHAntwerpen-382585.29-141773.072019
OP DE VOORTBeringen191885.735636.442019
BARBOUNINieuwpoort134894.9241112.441.802020
't RustBeveren-11730.9814538.761.402019
WAVRE HOTELWavre87259.00118038.001755883.0011.302018
SANTOSG BELGIUM CBrugge-573898.77-222831.176.102020
SAPORI D'ITALIANamur72378.9724473.51158349.600.002020
CASTELLO MILLAUBrugge132526.463754.600.702019
Kabas HostelAntwerpen-46175.32-19813.122019
WORLD COFFEE'SChâtelet65433.0031922.002.402019
BELVAR COMPLETE BRUSSEL MARIE THERESEBrussel-2618344.87-1100171.7727.802018
GG NOABlankenberge154190.1825271.092019
Deus DomusSint-Laureins110748.2126748.2129.802017
HAPPY LIFE BrusselsBrussel5466.43-21915.882019
Van BunnenKnokke-Heist1204382.4712983.671.502020
EXPLORERSGent11771.230.002020
Louise 345Elsene-173921.81-192521.816.102017
HOTEL ACACIABrugge730924.5437604.029.202019
CHALEXMechelen15311.81-1308.955.302019
STAM & COElsene-72546.82-62522.147.602019
GRAPE HOSPITALITY BELGIAN OPCOOttignies-Louvain-la-Neuve356921.86333821.8611627609.6791.302019
SHIMANTO-SNEHABrussel37748.53-19595.735.902020
FLAT-HOTEL MIDI 33Brussel-464533.89-428286.069.902019
VAWEGeel18026.00-6208.0099336.002019
PARKLAND MANAGEMENTAntwerpen-99706.23524923.302020
LEX TRAVELMaaseik-14387.29-63302.322019
Actibel HôtelNamur27379.79-9721.312019
Hotel Development Queen AstridGent-17504.072693.293127429.5815.502019
NAMUR CASINO RESORTGrâce-Hollogne443627.26-23847.302019
C.D.Q.R.Saint-Ghislain-25227.00-16923.0045651.002019
Couche CoucheAntwerpen5605.322253.472020
JOSSIMMOSint-Joost-ten-Node15185.495315.252019
BONKMoorslede99501.32105545.761.002020
HOTEL ROYAL ASTRID AALSTAalst5287.98-29968.482.802020
LA CHAPELLE BANNEUXSprimont-1423.55-38726.390.602020
Hotel HeliosBlankenberge139603.0619330.263.302019
RECREATION & LEISUREWaterloo392033.00274891.0044.002019
ZIMMERHOTELSint-Jans-Molenbeek26582.0720382.072017
LES TROIS BWavre-681344.38-432619.338.902020
PelihowellLonderzeel-406984.37-208855.326.202020
Belgium Holidays GroupSint-Joost-ten-Node24153.9016644.472018
Hotel Development City CenterGent87998.953802.722949986.4416.902019
Méan InvestLiège22900.59779.760.302019
HOTEL UILENSPIEGELNieuwpoort-17027.86-3976.594.402020
ATISSint-Lambrechts-Woluwe-21209.2011182.33340731.432019
NOMAOostkamp-41198.141057.592020
PROSPERUMHasselt-105659.74-140586.45568852.876.402018
UNIHULS HOTEL EXPLOITATIEVresse-sur-Semois25753.591532.674.002019
The Green SquareSint-Joost-ten-Node274277.51-93664.592019
TEABalen24703.80131389.712020
Benelux Hotel Exploitatie 5Wommelgem699066.34593136.415.602019
BHG Brussel IBrussel-1274787.11-1169154.502019
BHG Antwerpen IAntwerpen-79357.74-49847.722019
LE BONHEUR DE SYFerrières-34422.72-40622.720.001.302017
M.D.B.Waterloo3986.36-1067.522019
BGreenSint-Lievens-Houtem14198.1315623.162020
Café CoureurBorgloon-97017.69-60303.840.802019
Les 2 FranginesBeyne-Heusay18732.0714338.190.902019
The Lodge ZolderHeusden-Zolder20344.2012846.5515.002019
The Lodge FoodLinter3420.87899.927.602019
The Lodge AarschotAarschot7321.83537.4717.702019
The Lodge VilvoordeVilvoorde16483.89603.7120.902019
The Lodge HasseltHasselt-144521.71-154398.0517.102019
The Lodge LeuvenLeuven13404.334597.6615.502019
The Lodge TheaterLeuven21660.215902.8716.802019
The Lodge AbdijLeuven42152.4710641.4621.702019
ARONSRonse13147.00-28539.0010.002020
ARTEVINIMMOBrussel164080.424229.132019
ASMARAMaasmechelen-40828.94-29364.642019
DND Ho(s)tel & Real Estate ManagementAntwerpen13473.96-1400.191.602019
TOTO'S CLUBIttre6346.09-33347.21306983.310.902019
MEININGER Hotel Brussels Midi StationBrussel-898819.66-866438.482020
RGDASint-Gillis (bij-Brussel)128219.6365767.663.002019
THE COVER 84Gent-23269.08-41429.881.102020
ROYAL GROUPE RESTOOudergem-110524.11-73658.662.002020
Den Dooren Boom HotelexploitatieAntwerpen14488.4225265.6818.102019
WOLFOODLa Louvière22109.2723433.695.202019
W&V PROJECTSBorgloon42176.3517111.732020
SA GROUPZaventem7721.615009.582019
ICVSint-Joost-ten-Node45397.5410309.090.502019
DE ROUCK - MOBERSPlombières19250.61-10751.083.002020
Corbie HotelsMol202153.1816535.9311.602020
Au pré de mon ArbreArlon556631.0018866.001.302020
AIR BnCHerstal103050.0013830.002019
BIBOBHasselt-238271.88-114007.330.202020
EXPLOITATIEMAATSCHAPPIJ ISKGent664632.80-65328.7313.102020
BELGIAN GAUFRE HOTELBrussel43498.6619245.462020
LövenLeuven-49100.50-61945.433.002018
Mon lit dans l'arbreArlon-4320.29-2736.022019
CENT MANIERESVoeren110055.6925842.412.602019
PI-HASSELTHasselt2027770.11-56794.532321647.1110.502019
L'EAU CRISTALSchilde-2336.268735.872019
SENSE HOSPITALITYWichelen-90951.1946423.582.802020
LB INVESTErpe-Mere-15934.023241.950.102019
VALCLOHéron-39787.14-9825.972019
Ad VentusMol184079.9740966.692020
JUMAACOKortrijk246594.78110471.932020
HOTEL SERVICE DESKKortrijk53093.4732457.952019
PERAZIMBrasschaat113426.2364772.952020
SPRL LA CLEF DESCHAMPSSilly-39574.82-16433.521.002019
DECLERCK STEVENieuwpoort118738.5921348.922020
THERIVERDurbuy47435.904954.0918.602019
LILIKABrussel22796.0010567.002.002018
BE groupSint-Truiden167950.0134191.902019
GAFFI HOLDINGBrussel93612.28-58372.768.602019
CL.BUSINESS TRANSPORT & COHOUSINGLummen229.20-12170.802017
SatoriSint-Niklaas-19542.39-25484.132019
U-GOAntwerpen93015.3975988.6021.602019
EXPLOITATIEMAATSCHAPPIJ MBBrugge152145.9521804.3118.802019
HOCOSint-Gillis (bij-Brussel)25678.0598596.767.202019
HOTELS BY CSint-Pieters-Woluwe12317293.67-599303.042020
WESSGrimbergen-67067.97-106132.368.302020
SEMPERARDENSLanden-138681.37-39950.2510.302019
CHALETPARK ZUTENDAALZutendaal217426.59-102205.172020
EXPLOITATIEMAATSCHAPPIJ ISNGent59078.5115150.747.602020
CarmencitaLeuven17826.00-4534.000.202020
HOTEL O IEPERGent79189.0044710.006.102019
Le Vieux DurbuyDurbuy76175.6113407.041.002019
GUEST HOUSEDurbuy639325.9469901.2310.302019
SUBHLAVHerent34781.92-16546.881.902020
Accor Invest BelgiumBrussel313350250.79-22305486.7323369430.36707.502020
CANOTTKortrijk-995772.35-465612.112020
Les Chambres du SudGent189.38-1210.082019
De Kolonie 5-7Turnhout-156507.68253.162020
JiRiBrussel-104740.22-36129.092019
SPARHOFHeuvelland57438.6533351.4320.002019
Ô CHÔMIEREStavelot72615.73-13529.67195553.722.302019
D&L SERVICESDe Panne-33492.82-8868.941.902019
HOTEL PILARAntwerpen235972.64-20027.019.402020
HOTEL PRINCE DE LIEGEAnderlecht41168.50-1757.000.902019
Van der Valk Hotel-Restaurant MechelenMechelen-213045.20-584579.8618.702019
AUBERGE DES SCAILTONSHerbeumont1711.78-9881.552018
DePoTradeBrasschaat100031.13-13034.572020
JAY'SKortenaken17984.29-1651.780.902020
BHG Brussel IIBrussel-176259.32-86612.342019
BaseCamp BrusselsElsene5566.9719831.9510.202019
JODATOostkamp27321.9724728.603.302019
LES 7 FRERESAnderlecht15199.283058.1161435.892020
BHG Brussel IVBrussel2313.14-1293.702019
BHG Brussel IIIBrussel-4678.78-8229.362019
van der Valk Hotel BeverenBeveren1233982.62103407.36760000.002.302019
Caubergs PieterPeer-52585.08-71185.0814.302018
AK.SA.Charleroi10773.28-1458.832.502019
ZenatiDe Panne-11283.22-34643.27157090.042020
Mr PostmanGent38919.44100372.9428.702020
UPSTAIRS OOSTENDE UITBATINGOostende53647.993348.966.402019
QUANTEONivelles68313.59-559.900.702019
EXPLOITATIEMAATSCHAPPIJ IBJGent157893.8030998.587.302019
EXPLOITATIEMAATSCHAPPIJ IBABrugge114541.4641514.849.602019
NOVELL HOTELAntwerpen114663.2374398.2814.402019
ROEKOEKalmthout-104399.88-17780.732.502020
JanidadeWesterlo68991.2222665.792020
Brugge Hotel & Meeting CenterGent160786.9523216.622703617.7819.002019
SOLEMIOSchaarbeek47855.1412366.832019
HORS CHAMPSGembloux126463.5245265.762019
CABIN COMPANYAntwerpen-37250.33-55850.33134845.400.202018
4 BHAILeuven76006.33926.87680460.059.002019
EscapadeDe Haan197772.6585493.571.202020
Vélotel ServicesBrugge18479.76-436.491.002019
L'Ermitage des FagnesSpa1750.61-56887.982019
BHG Operational Support BelgiumAntwerpen6585.000.0016.302019
Desroches en ArdenneVresse-sur-Semois31211.7020030.462019
Le Jardin du ThéNamur35016.4910608.492019
MAKING SENSE CONSULTINGOverijse57087.9538058.012019
CHILLAXGent183455.31-74828.350.902020
HOTEL LIDOKnokke-Heist82294.0022527.0011.402020
ROYAL SNAIL CHARLEROINamur-203150.00-132289.002019
HOTEL GUILLEMINSGrâce-Hollogne211004.85-99407.371.002019
WAVROTELWavre-2485438.87-1771950.2933.202019
HOTEL PEKERBrussel27037.638853.632019
LVDH GroupDinant-4605.11-21010.812019
ARBANY HOTELSBrussel111268.00170632.3812.002019
De BeemdenLier-12243.00101993.007.302019
ARDENNES ONLINESomme-Leuze234907.0729914.2326.902019
SCALIMSaint-Ghislain1892463.51-51434.252020
OndasAntwerpen37182.3727465.202019
Smart InnAntwerpen-11242.00-17166.542020
CAROLOTELGerpinnes654548.72388811.1511.102019
GOOD HILLWavre29875.0014608.00190141.002019
HOTEL DIAMONDS AND PEARLSAntwerpen-61460.5626670.232019
HOTEL OPERATIONS HASSELTHasselt778980.83185536.682163838.8314.602019
NFA TRADEBrussel11893.18-9691.31240239.222019
VICANAPecq30795.5110165.212020
WH GROUPLaakdal33717.034913.631.002019
CASTELEINHeuvelland95844.3344837.521.302019
SkiepWaregem103696.8929935.9010.502020
D.S.F.Schaarbeek67740.8665855.052019
PARK HOTEL AIRPORTCharleroi-7294.95-23059.624.502019
AMARYLLIS GROUPOostkamp-88913.52-39223.982019
CHAPELIERS 2018Brussel4772.01-18195.792019
Brugge HotelBrugge-10678.00-32042.003961732.0020.902019
HOTEL BONAIRAntwerpen-4843.91-2431.332020
HOSTELLERIE DES PARABOLESOreye-34181.70-44250.072019
BRONROMMEDison-79641.79-29844.262019
WAALSE KAAI 29Brussel-733.83-16521.112019
ELZENVELDAntwerpen-18181.99-164504.821.602020
INTIMHOCharleroi4062.737062.722019
ELISA COMFORT HOME HOTELSint-Joost-ten-Node14474.02-4095.982019
MastoHasselt-977.66-7177.660.202018
KronackerTienen-172654.86-78174.5121.102019
D-hotelsOostende29774.7031174.705.502018
THE WISE HOUSEWavre-192120.84-210720.842019
MA.VABilzen-9789.94-6503.100.902020
GMFBAntwerpen90999.6775189.230.902020
F H 1815Braine-l'Alleud7355.30945.541.602019
ALSPUT HOTELHalle34630.57-16210.002020
EXPLOITATIEMAATSCHAPPIJ IBBBrugge136483.3836483.385.202019
HOTEL CARDIFFOostende-56352.18-29417.030.502020
Golden AnchorMechelen6925.61379.219.602020
HOTEL CAVALIERBrugge119857.0872189.790.102019
4U2 CAREOosterzele5206.00-9994.002019
Inn BrugesBrugge-8872.97-7926.161.102019
PondilaZaventem18751.723202.302019
CAPZANDAntwerpen29895.89-62104.112019
BRYGHIABrugge-29551.56-62879.251.702020
CAPITALOTELElsene30822.37-362808.704.302019
PERFECTAntwerpen189274.82102511.099.402019
MAR MAR EVENTSLokeren12053.105715.500.602020
FABULOUS ISLANDMaaseik35298.394981.406.902020
HOTEL RIGAAntwerpen-48472.60-348472.604.802019
Boomerang AntwerpAntwerpen-79467.60-95667.602019
Exploitatiemaatschappij MHSLGent93337.17-2498.102019
TERHILLS HOTELHasselt-200380.82-363134.351389827.5915.302020
M.L.C.S.M.Hamoir-58440.96-79859.902020
SPORTHOTEL TEN HOTONDKluisbergen-266505.04-548427.8612.402020
BEILABilzen36524.42-33475.582.302019
Place d'ArmesGerpinnes22726.43-36136.032019
B&B Hotels BelgiumSint-Gillis (bij-Brussel)-806978.76-330771.7313.002019
BANNBlankenberge-140342.71-150045.68262451.183.502020
EXPLOITATIEMAATSCHAPPIJ IBKHGent114024.65-6172.604.902020
FERME REFATStavelot2092609.75-66288.062019
HALLDIS BELGIUMBrussel68159.736659.733.002019
TRECIMEMechelen57940.3437204.982020
BOUTIQUE HOTEL GROUPBrugge54296.00-45704.006.202019
BELLAVITASint-Joost-ten-Node31052.2824752.282018
VicusBilzen29002.004002.002019
MENSANABrugge-26134.98-34789.764.302020
FREDERICSKBORGGanshoren15250.008089.87704782.402019
8680 AgriKoekelare18209.589117.272019
Landgoed Kasteel AltembrouckVoeren-201452.87-142974.6030.502019
Henri-AugustAntwerpen-723694.91-742244.9124.602019
INVESTOCATSMelle-44752.00-79031.002020
DELTA HOTELUkkel54730.72-6769.282019
VERDEPOLISElsene18861.0212661.022.002019
Benelux Hotel Exploitatie 10Wommelgem-5591.57-12591.572019
LA GERONSTERESpa14767.87-3832.131.602019
S&D HOTELSKortrijk687085.15323815.0220.102019
OmarcityAntwerpen15631.439431.432019
OstiGent19224.4537540.702019
BareFoodGiuliaHasselt-38163.55-138163.551.602019
Van der Valk Hotel GentGent14961.58-5038.422019
Le Relais de BazelKruibeke14501.42-4098.582019
ONIX BUSINESSAsse12873.00473.002019
Vignee ManagementRochefort23615.9517415.95467341.372.802019
HOTEL INVESTMENT FUNDMiddelkerke-272280.11-522280.112019
RELAIS BOURGONDISCH CRUYCEBrugge305655.34-147537.497.302020
GreystoneDeerlijk-94632.69-107032.692019
DEUTÉAJalhay-77275.51-48152.721.302020
MADEO EXPLOITATION, GESTION & SERVICEJemeppe-sur-Sambre38499.6131499.612019
GRAND HOTEL DES FAGNESCouvin10366.00-6331.00600.002020
LE CHALET SUISSEMons12211.056011.052019
WP HOTELS EN EVENTSSchilde-152485.70-269627.4927.602020
SAIRAAMSint-Niklaas20930.7715930.772019
CONCORDE HOTELSint-Gillis (bij-Brussel)4405.88-1794.122019
ELGEYO MARAKWET HOLDINGSSint-Gillis (bij-Brussel)18600.000.002019
OPO HOTELBrussel93547.05-6452.952019
Multiservice Alliance ConsultElsene-163401.40-182001.402020
LE GASTRONOME PAR JEAN VRIJDAGHS ET SEBASTIEN HANKARDPaliseul243351.64136935.275.202020
Yalo HotelGent13991.58-4608.422019
SRI GROUP EUROPEBrussel65487.4525454.552020
JOTAHalle2763.44-6236.562020
THE HOTEL PRESIDENTBrussel-1089501.97-1101901.9733.802019
Les Cabanes des DolimartsPaliseul46157.66-15842.342019
Zamiacea Hotel 1Brussel-224429.44-121084.521.502020
De Sjeiven DörpelMaaseik-664.52-6864.529.702020
JW HOTEL SERVICE GROUPAntwerpen25217.7012817.703.002019
Gosselies GestionCharleroi-10489.75-22889.7512.902019
TPGenkGenk-26187.39-32387.393.502019
SHAKERElsene1785242.35-9328.952020
La PalettaIeper8835.002585.001.602019
R & B immobilier S.P.R.L.Stoumont1562.64-17037.362019
BL-INVESTBeerse339202.68173566.702020
BIEKE1Antwerpen20127.864759.662020
MY HOTEL by IntermillsMalmedy2245818.14-62537.1530.702020
Fine Food ServiceMarchin9166.372966.372019
EN BRUSSELSVilvoorde8556.22-3843.782019
CONTINENTAL DE PANNE UITBATINGDe Panne35366.1427366.142.402019
Le magnifiqueMons9463.793263.792.602019
Koffiebar & Bed and Breakfast Charlie'sAntwerpen104870.0386270.033.202019
COCOON OOSTENDE UITBATINGOostende184037.01176037.013.702019
POST X HOTELAntwerpen-227010.59-155474.6428.402020
LIT D’ARTAntwerpen-183612.45-202212.451.002019
CHERBOUSIeper201079.3617079.362.802019
HOFILDELOHastière12400.000.001.002020
KonohaGenappe1389.99-4810.012020
GalaxyOostende39977.0037977.002.702020
JULIANA EXPLOITATION BRUSSELSBrussel13035.00-5565.002019
HOTELIERE D’ARLONArlon510811.2410811.2416.102019
City & Moore Hotel No 1Brussel2939.95-4060.058.602019
City & Moore Hotel No 2Wommelgem1154.57-5845.432019
FLI GroupGent11616870.10-3461679.904.402019
G-Oud KasteelHalle8645.90-5408.600.202020
CHERONGOGouvy96197.35-18093.680.402020
OHLESSankt Vith-3935.71-71457.922020
Hotel NonamGent63672.70-36327.302019
NWBEArendonk33770.91-1781.576.802020
Domein Ter WallenIzegem43915.19-31084.810.102020
HARIKA IMMOOudergem756.00-11644.002019
GKL GROUPVorst2139.35-6160.656024.532019
Alle Terre NativeVresse-sur-Semois17907.22-10329.652020
SieVjuDe Haan57984.2239384.222020
mEATxicoBrussel-22123.11-34523.112020
ToperaMol69190.87-30809.132019
DENIZ IMMOOudsbergen33734.993734.992020
Hotel Development OperaGent37277.42-24222.582019
CHNIZEMarche-en-Famenne9321.23-9278.772019
LOKKEDIZEBrugge14630.15-85369.851.602019
MarnicRiemst-107840.16-108840.162020
A-Stay PelikaanstraatMachelen (Brab.)-1865183.31-1926683.317.602020
VONDSTAalst121789.99119789.991.002020
HOTEL SELYS LIEGELiège250273.15-249726.8567.802019
Monsieur Doute b.v.Durbuy-1016.66-19616.662020
Handelsbeurs Antwerpen EventsAntwerpen13113.183113.182020
T' RestPepingen-221961.19-226961.196.102020
House of XBrussel5764.07764.072019
MoonTemse362.17-19637.832020
Gilles DengisGent7043.30-2956.701.002020
BnB URBANElsene-193669.02-203669.022019
Hugon Main et MicrochirurgieAnhée284414.00280982.002020
Hotel Den BrielGent-96690.66-74194.3610.002020
NYTEGent-13020.15-23020.150.302020
YlonsunNieuwpoort18392.46-1607.542020
LA PETITE CHATELAINEMeix-devant-Virton21982.181982.182020
GolfzichtDamme1272.33-8367.682019
Hôtelière Bruxelles MidiAnderlecht8206.62-1793.382019
HOTEL DES ETANGSHerve154638.75-5361.252020
ACCO-RENTVillers-la-Ville8763.60-6236.402020
FirstClassWaregem31705.2711705.276.102020
TODAY FOR TOMORROWAntwerpen553221.83-45498.511183038.282020
Hospitality HouseGent1206324.23313818.6216.902019
DE ABDIJPOORTAlveringem-34909.73-94127.592020
D'HULHAEGEDeinze-361816.68-65378.078.202019
DENTAL AESTHETICS DE JAEGERMaldegem119854.9436121.068.002019
NELSON CANALSint-Gillis (bij-Brussel)2873695.89-2284.022019
LES NUITSAntwerpen150051.874499.709.302019
LE PETIT CANONElsene65310.0443653.002020
VUMIGent123699.4719005.702019
Pillows Brussels CentreBrussel-3061963.08-503838.6916.102019
HOTEL MELISSAPéruwelz-188865.0082823.002.002019
N.H.L.Brussel1414267.00111144.002.802019
SWEETHOTELMechelen-197051.48-11876.271.602020
FITNESS DILBEEK.BEMechelen59098.60-713.151.002018
NEW ASTORIAOostende-55303.85-59219.122018
HOUSESTORIESUkkel17577.895851.580.102019
SUDRINKuurne1272850.9494315.0315.902020
ITALIAZelzate58005.96-14865.512.802020
OMNIWORKS DESIGN & LODGINGLeuven103132.3523538.152019
WoetsTongeren-17399.20-24120.602019
FH-groupBlankenberge1375254.6016825.092019
PILLOWS GRAND HOTEL PLACE ROUPPEBrussel-7790591.92-1486022.1824.702019
VINTAGE SERVICESSint-Gillis (bij-Brussel)1000079.04186199.286.802019
GUIDELINE INVESTBrugge109780.8926241.612019
GROEN BRUGGE 2Houthalen-Helchteren-34132.04-65132.042019
BELL-XPOKortrijk-288966.519208.352020
TERRA NUEVASint-Pieters-Woluwe196497.4456925.960.0013.202019
HOTELLERIE LAHCENELiège49431.69209.182019
C-PARTNERZonhoven54048.584411.022019
LUGANOKnokke-Heist381033.43122756.856238210.3065.802020
Graanmarkt 13 restaurantAntwerpen232043.005538.0017.002020
Kok-O-FolieLommel51872.991371.431.302019
PQ BELGIUMBrussel-1689883.30-1586705.0237511423.16401.402019
LE JARDINETWalcourt-5811.39720.242019
KHAMANVINDurbuy7861.081393.122019
BHG Antwerpen IIAntwerpen-2383711.23-932844.112019
SNCVMalmedy257068.5122290.64566705.963.002019
de Taller-HoeveMaasmechelen-188098.143541.612019
MAISON ROUARDBeauraing-634007.54-48164.761.102020
TejasAntwerpen354773.4394218.232019
ECO LOGIESHoeselt16129.374641.842019
HOTEL ZUR POSTSankt Vith306409.478077.24633316.198.102019
Vresse HotelexploitationHerentals743116.0059172.006.902020
WELLFOOD COMPANYHélécine12622.0025260.001.302019
HerkenrodebosHasselt32185.2620548.632019
GEENIUSAntwerpen29233.291695.112019
HOTEL CALLISTADe Haan-54008.96-12788.790.102019
HOTEL EXCELSIORMiddelkerke347437.729744.218.002019
UYAR.SSint-Joost-ten-Node-723.0077740.002019
CHAITYFONTAINESprimont-64645.42-11766.054.902019
FLATPOLIS SPRLBrussel91041.0161100.292019
DMFBouillon325214.7844927.812019
TAFELRONDLeuven-10589560.45208616.9326.502020
AMANDA D.B.Halle144662.14-8327.242.602020
HÔTEL NEUVICELiège527450.73-11471.842.602019
Hoveniersbedrijf QuercusZoutleeuw33169.471077.362020
VILLA BAYARDBassenge177002.80-20985.702019
HOTEL PRESTIGESint-Joost-ten-Node104787.759213.631.102019
VOONKEBree70710.96-6960.682.902020
PV EXPLOITATION BELGIQUEBrussel1115855.04525025.878063483.8021.302019
CRAYWINCKELHOFLubbeek-470221.66-50556.000.202019
IM'S en WIM'SLanaken28246.522806.282020
BAUDELOGent247910.83104577.692019
BZBBrugge1386645.93-87128.702020
MANOIR ORMILLEKnokke-Heist7817.24-12175.122019
CentipedeMindZele198459.9947283.472020
Lindner Hotels AntwerpenAntwerpen1698144.73492972.497722475.9965.602018
LE GITE D'HADELINHouyet167719.684547.61103732.241.002020
EL PARADORTielt143542.79-81193.865.602020
ROKRIELZemst-128113.55-20482.552019
OSEYOUkkel116525.0020090.001.902019
R.M.R.Ouffet123642.90-16885.462019
STANDINGHOTESAnderlues47797.6925797.69725135.632019
WELLNESS RESORT DES HAUTES FAGNESHerve2961319.7433847.9247.802020
BENELUX INCOMINGKortrijk6301.29-20408.952020
DEN DOOREN BOOM EXPLOITATIEAntwerpen-684555.86-752797.502019
Le FenilHouyet-46347.98-19686.341.002019
TEYUAalst6691.39-32979.631.402019
RESTAURANT DEN ANKERZele62851.7813810.576.502020
HOTEL-RESTAURANT DE KLUISBornem-21449.3918051.436.702019
DE BONTE OS HOTEL & TOWERRoeselare941678.0019764.002019
S.L.I.M.Diepenbeek-29443.086879.462019
WellKapellBaarle-Hertog-25154.11-6906.982019
DE ADVIESKAMEROudenaarde119025.9927563.122019
LA PASSERELLE-GRANDHANDurbuy904395.32152712.4327.502020
JeanfaSambreville-167314.59-16965.942020
ATLANTIS HOTEL GENKGenk248056.5149042.059.302020
LK CONSULTINGDeinze597052.3730979.402019
EUPEN INNEupen114387.8041845.702020
B & B DE BRUGTemse-133755.15-4424.092019
HOTEL DOCKLANDSAntwerpen295320.57-73967.458.002020
DRS HUGON et HARDY - CHIRURGIE de la MAIN et ANESTHESIENamur333723.0098656.002019
RYHMANIElsene-1960.928601.013.302019
Camping DieupartAywaille92285.7711464.350.802019
EDEN OOSTOostende-134662.494181.655.602019
SIR PLANTIN HOTELAntwerpen-6173662.58-708688.3118.902019
Crème de la crêpeMaarkedal119085.0938302.782019
DemanBrugge227132.6499076.541.402019
WIKAVIHerentals12613.28-3172.923.202019
CevassurSint-Niklaas4363.00-1680.002020
BOULEVARD 31Oostende103923.83-36103.922019
STAR RACINGStavelot370855.01226313.833601582.5227.202019
DYNCOMMDinant32435.881150.002020
Suite & BKruibeke8290.20-10527.692019
Cools Rudy BVBAGrimbergen27466.572512.822017
WESTHOEK-HOTELS – GASTHOF ‘T ZWEERDIeper-61521.67-56695.919.002019
PELTERHOTELPelt80453.1510342.782019
Creating ServicesSint-Pieters-Leeuw-2288.31-6990.952019
Activ KampRiemst81318.14-18484.780.402016
AU DUC DE BOUILLONBouillon146817.001949.002019
FORELLENHOFSankt Vith32793.00-5949.002019
BRUSSELS SOUTH HOTELSNivelles1363380.60-115778.486.202020
LE CHAT'TOUILLEURPéruwelz-24879.00-3138.002019
HOTEL TIJLOudenaarde-212207.73-165688.064.202016
L'AdresseBastogne143550.8242970.483.902020
TRANSPORT MAGAROupeye57746.47-56.182019
BONELNinove-41809.78-35102.434.502019
THINK A BIZZRixensart11804.536579.282019
THOMAZURBrussel-101147.70-15595.382020
RUE HAUTEBassenge8720.784118.212020
VLAEMINCK & C°Londerzeel-248137.66-217292.252020
New Epsom TwoDour11179.219607.002019
LA TABLE DE MAXIMEPaliseul1263437.00223219.002020
DMIAntwerpen38637.609732.752.302019
DE POLDERBLOEMDiksmuide-177462.00-19811.001.802017
InnestoHouthalen-Helchteren234020.7168915.187.402019
B.V.N.C.Hamme (Vl.)221477.5729396.593.402020
VASCO DE VIRACTessenderlo-101874.78-19612.332020
EPICURUSCelles (lez-Tournai)313627.5573314.472020
Hotel St. GéryEdegem460684.12-117077.908.302020
CJ BRUSSELS APARTMENTSBrussel15600.00160.002019
DYNASTYGembloux95710.9156516.11489185.942.302019
INTERNATIONAL HOSPITALITY MANAGEMENTGent-147361.82-271.790.802019
Hôtel Et Restaurant Organisation NouvelleJurbise1613003.00141124.0015.002019
EDEN HOTELS BELGIUMNeufchâteau327138.2547600.206.302019
TEKK INNMachelen (Brab.)437712.10292787.612.402019
HORECATHINKERSGent22091.369317.582020
EXCO HOTEL KVKBrussel-1549980.75-1715895.051417194.4934.402020
GROUP HOTELAnderlecht155779.3213689.794.702019
OTELFOXDe Panne46867.45-2410.3710.602020
PreludeAalter93874.6314406.062019
Les Mouettes WenduineDe Haan40896.66-12127.892.502020
LPM2 SPORTHOTELDurbuy104121.31-200374.091.202019
SwertelonBrugge99685.729139.8211.702019
MALLEBERGBrugge-51695.99-65531.200.102020
CLOS DES RECOLLETSMouscron115831.6516009.408.602019
HOTEL DONNYDe Panne134661.3311848.8517.202019
MINOTAURUSSint-Gillis (bij-Brussel)-8372733.00316806.0011257729.0056.702019
IMMOASint-Jans-Molenbeek1693548.4344103.542020
IMMOCSint-Jans-Molenbeek1653077.7838082.712020
MARCO POLO INVESTAnderlecht150196.0029263.001.002019
ISI EVENTWavre-212938.807431.584.902018
La Réserve ManagementKnokke-Heist1423112.86-120074.255893450.0954.402019
La Mu ConsultDilbeek28718.26-6252.842019
HOSTELLERIE "LE WADELEUX" sprlHerve125042.8641910.092019
SENSATISAntwerpen-10410.4810160.372019
HORECA DE WISSENDilsen-Stokkem168152.7957820.454.102020
FEKAGABeveren8688239.66438329.000.302019
LAURICTournai46968.0037294.002.502019
11 GEBODAntwerpen-275059.40-307638.3812.702020
IMMOAMEupen403620.6532353.033.302019
Au Coeur de LacuisineChiny-48347.57-7697.172.602020
CONTINENTAL MANAGEMENTSint-Gillis (bij-Brussel)136489.6922638.841.302019
SJIEKZonhoven105843.4721727.874.702020
HOTEL STÉPHANIE-LOUISEEvere167231.721063.947.902019
Pillows Grand Hotel ReylofGent-9989331.73-3673007.659644449.13110.202019
CHIRONNA & AssociésEtterbeek-134419.31-60701.012019
annoVintage InvestBrugge-301687.0430012.862.102019
SAMOTELBrussel88302.7770691.104.802020
C.L. HOTELTongeren264128.714965.130.902020
WINVESTElsene-549353.9815427.909.102019
DEPA NASSENAntwerpen26688.40-24385.802020
MANOIR DU CAPITAINESeneffe389670.73147879.271227917.142.002019
LE FLORENTINVirton3251122.12-426289.3512.102020
Wu WeiKortrijk-715290.30-38786.1114.502019
HOTEL DES 2 FAYARDSSivry-Rance-290728.03-34430.812020
JULIENAntwerpen-438350.14-19002.350.502020
FABECAPéruwelz261958.4456406.064.402019
N.C.C.Brussel-2021175.43-209365.2312.802019
JACOBS HOTELBrugge110837.60-76659.445.102020
No NoSint-Truiden-68100.0852338.592017
OLIVIER DE OMSDendermonde-65691.49-29903.352.402020
Lou PahouRonse-75716.67-24158.180.902020
ALLIANCE CREATIVENamur44271.277004.13757172.349.402020
COREXPittem-36195.1466868.2749.402020
DISANIMA CONSULTINGBrussel-62441.30-74605.672019
ALCAFLORDe Panne-660302.60-63868.302019
FM HOTELEstinnes1673685.23216086.1412.902019
DE HOOGMISHeers-33999.96-5053.732019
VALUMATIchtegem174906.84-26303.6011.402020
BRICO KVKSint-Joost-ten-Node11420.003691.000.502019
ZILT HospitalityBlankenberge5013.34-7846.422.902019
CosmopoliteNieuwpoort347504.536000.0335.602020
PINKAPPLELiège4729.17-12411.522019
ARTAN HOSPITALITYSchaarbeek-1056548.23-2053.354.002019
LA VELAINEAndenne18600.00-24421.00151.002016
LOUBOGembloux27435.671625.808.502019
Het WijnatelierSint-Pieters-Leeuw237538.52-67312.962019
HANNUSAntwerpen47044.112379.612019
LA FERME DES HAUTS-SARTSVillers-le-Bouillet835120.62-13043.682020
BELCHIM-VVAWaregem383174.11-80161.032019
Hotelo KathedralAntwerpen61253.6887524.9810.702019
LOF(T) DER SFEERHuldenberg-89987.19-483.512019
HAMMOUD INVESTBrussel133821.0642814.943.002020
CARLTON HOTEL GENTGent109400.0441335.845.202019
VODELISDinant401157.83-38820.512020
MONTREAL INVESTMechelen-517672.32-54483.203.202019
BHINVESTBrussel-2541650.85-1554250.6410.202019
CodasScherpenheuvel-Zichem414395.6753134.402019
DEN ROOY MANAGEMENTHoogstraten-669209.10-173386.796.802019
BOUZIEWemmel-14019.1312776.752020
't HOF VAN SPIERESpiere-Helkijn602478.16-7984.642020
MYLOSPlombières308584.91151014.381.502019
Brussels Hostel CentreBrussel179161.933670.016.402019
SYQMiddelkerke711719.12157983.0119.702019
ZorgHotel drie eikenEdegem-4455284.00-509907.00501975.008.002020
VIANAMechelen21925.23-13519.581.902019
HET OUD GEMEENTEHUIS OOSTKERKEDamme39415.7239140.823.102020
DE ROTONDEBrugge52725.10-2535.002019
LA BUTTE AUX BOIS LANAKENLanaken397993.77-169703.4995.602020
KumulusGent237792.4295705.585.502020
Hotel Salvators & C°Brugge543721.35-6326.481.302019
Today for TomorrowAntwerpen2924392.63642083.326.902019
De Gulden SchoenAntwerpen-1723202.00-367774.00303332.0012.502020
HOTEL FRANCORCHAMPS PITLANE LODGEStavelot20752.6924742.15571470.122019
DU SOLEIL EXPLOITATIEKnokke-Heist-334185.26-57357.8211.202019
HOTEL CHELTONBrussel491752.71-211638.001897282.006.502019
Rode KruishotelZuienkerke12288449.000.00342875.002020
BONI PASTORISGenk2071.00-10019.002019
GEST-HOTELSTubize46605.932080.421.002017
EXPLOITATIEMAATSCHAPPIJ ISZBrugge-58916.3639448.7518.502019
K DEVELOPMENTHasselt-29556.52-31513.521.202019
THE NEW CHALLENGELille66756.17-24701.762018
BelromSint-Truiden-118836.0845437.781.002019
DUNAFLORDe Panne-250480.03-17398.1712.902019
NotsecBornem-96759.89-605047.602018
HORENAWortegem-Petegem-1092425.39-57016.81231824.252019
S.A.M.Marche-en-Famenne-21185.77-62063.992.702019
BELGE EPOQUESint-Joost-ten-Node81574.00-290888.002.502020
DE FABELSGent-34139.009993.002019
SDF MANAGEMENTWaterloo-184811.66-38736.993.002016
DE KROONHOEVEBeringen87268.2325762.26144390.572019
DEVRIESE & PARTNERSKoksijde200903.0122592.212019
't EenhoornhofPelt72535.96-23976.202020
VOLUPTASTernat-104816.7925132.772019
KatspoelhofBierbeek104778.7625493.130.702019
BOMLOZE PUTSint-Laureins60592.73-1769.402019
MVO MANAGEMENTGanshoren691646.5943323.221.002019
HUYZE DE BAEREMaldegem1017142.28-1782.987.002020
IN DE ROOSETessenderlo3447.07590.973.602020
KNUYDTSWALLEMiddelkerke1544805.26-8655.352020
LE 9 HOTEL CENTRALBrussel1925882.00130195.006.202019
OSTARA-NAMASTÉSint-Gillis-Waas8406.231575.442019
NEW FAISAN DORÉGerpinnes29679.0020868.002019
WOESTIJNEGOEDAalter103173.51-42890.512020
STADHUIS HOTEL DE BOSKARPeer-25657.71-57113.4510.302019
ELISALOostende-18615.57-5795.230.102020
Hampton'sNamur-1286850.33-201472.112019
HET KLOOSTERGenk-8730.4853279.70103494.222016
"Meininger" Brussels GmbHBERLIN1952892.2811751.492020
Top Experiences BelgiumHeuvelland402346.69-58044.209.902019
MOTEL ONE BELGIUMBrussel6339678.122398833.1243.402019
ISOLA BELLALievegem104204.7741471.962020
DE SPEGHELWervik27618.21-146483.422019
JOVAKAntwerpen773281.6360142.262020
H.M. CATERING EQUIPEMENTAnderlecht176302.6521457.614.702019
DE LISSEWALIeper449239.71-113749.157.702020
LA TOURELLEMiddelkerke97632.901953.400.102020
M D MZedelgem267568.47110596.260.902019
BE-IN-ITGent344535.0078583.522020
Hotelmanagement G.P.Knokke-Heist986132.0476832.8112.702020
MONSOTELGerpinnes3803366.64-275211.332019
RAZA & SON'SSint-Gillis (bij-Brussel)433847.0579730.657.602019
HOTEL ELBERGMouscron691403.37-155824.901.302019
ARDENNE-CONCEPTWaimes339302.64988.395.102019
RACAZuienkerke101998.59-25103.470.402019
PAYSAGES ET SAVEURSBouillon20170.96-5326.572020
HOSTELLERIE AFFLIGEMNieuwpoort64746.43-8156.062018
MITSUI RESTAURANTElsene103179.0025651.00226074.003.002017
COSYLEKO INVESTAnderlecht617332.53241315.6520.902019
VAN ROEY PAULTervuren239595.009.002019
PASSERELLEGeel411431.96-64396.841.802020
HOTEL DES COMTESDurbuy210275.26-5389.010.902019
GRANDRUVaux-sur-Sûre-71413.52-17687.222020
PIP-MARGRAFFSankt Vith1008193.4371320.4549.202019
POLIPHILOAntwerpen-20905.91-14806.072020
't HEMELRYCKGrobbendonk3280.3423013.420.802018
KASTEEL TER MEERENZaventem6338106.59-408402.212019
E-MEDIATEAntwerpen46043.882009.992019
DE GOLFBredene194460.0234087.123.802020
VILLA VERDIKnokke-Heist76337.004811.000.302019
APARTHOTEL ROYAL ZELZATEZelzate231783.0760654.024.902019
ALPHA HOTELOostende-34805.24-93059.702020
GOLD IMMOAntwerpen1433703.98-8022.745.002020
YACABoom-73612.298415.852019
Vredesproject MesenMesen-22430.46-5590.738.202020
GALLOT FilsBouillon218074.0038153.003.502019
MAISON LEMONNIERRochefort-225408.9623173.256.502018
HEERENPRACHTMechelen111407.88-111781.782.202019
AELIUSBredene646301.93-86207.391.002020
BEELE - VYVEYMechelen158446.8742940.990.902020
HET ZONNEKEDe Panne438244.2222863.814.002020
D.S.M.- LOGIESBrugge125146.0560996.953.402019
INVEST TIMUkkel-140548.6726662.912020
HOTEL MAXIMDe Panne30350.362422.242019
't NotarishuysDiksmuide283593.9736964.434.402020
DOOGLASJette12216.71-8911.545.602019
NATRISFlorenville77379.059788.764.002020
VISION HOSPITALITY GROUPWaregem171083.003125.004661769.0040.902019
VIGNAWijnegem-175662.97-189204.86262187.393.702019
FREBE-YAAalter-22782.26-34302.162019
JDS - ProjectTemse312696.4856778.642019
CHATEAU S.A.Esneux3369179.26-116034.050.502019
VISAMBrugelette46712.67-21174.272019
HonFleurMiddelkerke-37884.777624.691.002020
STACOM SPRLAnderlecht-498679.4123635.312020
CLEERHOMETielt-Winge1195124.57428197.650.802020
DE BONTEN OSBaarle-Hertog23695.3513558.212.702019
S.H. CONSULTINGHoeselt187831.973150.092020
2driveUOudenburg52947.52-24439.742019
HOTEL BRITANNIAKnokke-Heist862291.00-55154.002.702020
COMBES EN PARTNERSGenk85636.99-7998.120.502020
HEERLIJCKYT VAN ELSMERENGeetbets4244235.03-654692.8610.502020
VDBH GAREOrp-Jauche32594.0010547.000.102020
MALCOTMechelen-145581.68-21130.692020
MEDISSEYProfondeville-137506.0096512.001.002019
CRIBERANTBrussel1726166.69-238205.192019
SALONS DRIE KONINGENVeurne177899.3782280.476.302020
CASTEL DE PONT-A-LESSEDinant1505793.6212036.223722550.3041.702019
BRUSSELs by MARKETBrussel49810.68-11871.004.202020
BELLE-VIESint-Truiden58609.8117647.151.102019
PEYSMANS-DE RICKGeraardsbergen96328.4656434.49332083.472019
BAGIMMOAth15905.75109380.542019
't HUIS VAN LEDEKruisem102288.18-97248.810.702019
ESPERANZADORLochristi9625.1320246.824.402020
HOTEL MIDI STATIONUkkel2672325.82-3031.602019
DIEGEM AIRPORT HOTELMachelen (Brab.)-1098934.88-524493.7356.602018
BeldoyeHabay601875.3547791.952019
AMAJKinrooi1025940.0036223.0011.002019
VOLANTEWillebroek-10829.58-1437.822019
De Hertog van BaerleBaarle-Hertog-114828.93165018.992020
PHILIPPE DENDIEVELRonse1916796.33646668.032020
LA FERME DU HELIVYJalhay1428.769160.672020
IRISH INVESTDurbuy301065.93170126.3524.402019
Le BernisterMalmedy62484.50-2131.742019
GEERT JANAsse-740771.82-83414.602019
e-daySpa206381.21-32175.922019
ROOSENDAELHOFGeel457484.4211550.202019
Hostellerie DE BIEKAalst236634.3310860.71775407.442020
HOTEL SECUNDOBornem-7804.36-135196.142.302018
FIN-PROJEKTEN NVWetteren596497.12-70008.865.402020
VIVENDUMDilsen-Stokkem261211.5950963.266.502019
DE VROLINGWellen37862.09-8719.772020
EURO TRADE COMPANYSint-Lambrechts-Woluwe-168325.93-1384.5790762.502020
JACQMAINBrussel597548.25529153.277.202019
KDU.CNeufchâteau284309.39-61546.679.102020
11Antwerpen-2390064.84-77.242019
BELUPABeersel318543.7427983.172020
HOTEL PRINCESSOostende340026.8453277.527.802020
APPROVEDBoortmeerbeek131476.232916.112020
DEN ORCHIDEELokeren-172295.14-32323.291.002019
LIEGE HOTELGrâce-Hollogne564066.22-554288.843466576.9029.402019
B-PROJECTSElsene138269.742006.062019
ROYAL-SELYSLiège-8712088.86-681701.006701007.4288.002017
RUE ROYALEElsene10775553.24-415553.472019
ILANKAGeel12700.682479.580.502020
EXPLOITATIE VAN EYCKMaaseik-633675.75-257507.6119.802019
HDSSint-Jans-Molenbeek98171.9288258.125.002019
WAXVENAntwerpen219338.50474930.142.602019
HOTEL BRASSERIE BERNEAUDalhem-84451.00-3496.002019
WARIMMOBrussel-33074.00-126093.003393142.0029.902019
Hôtel L'EspineHouffalize48718.74-12850.370.602020
DE KLEINE MOTTE HOEVEHOTELSint-Truiden-3222.89-782.191.002020
BRISCOTWaimes432285.6726619.20870082.228.002019
HOTEL ROSENBURGBrugge431482.4060831.836.902019
WOODS & WATERMeise12366.81-137340.722019
SANTIAGOGent358675.0334303.172.302019
AUBERGE ST. POLKnokke-Heist166485.70637.301.502020
NOEMElsene-33723.70-72202.932019
G.D. COMPANYKoksijde213511.48106171.7310.702020
STIEMERHEIDEGenk465595.34-66839.9263.402020
BONOBO APART HOTELBrugge287426.981107.491.002020
LE SOYEURUSpa18824.72-13710.882020
CASSISAntwerpen-790889.1117939.622020
CTSHouthalen-Helchteren-7449.531187.943.802019
GRANIT AKKERHAGEGent2114444.89404561.6732.902019
HOTEL STUDIO 2000Brussel39280.735288.777.902019
ZOHRAAHeers-46005.68-10543.331.002019
EXTREEWellen74136.94-289.956.002019
VDG LogiesAntwerpen134928.1372388.144.502020
HOEVE DEWALLEFFRiemst1405936.817149.753.102020
DE MEYER HOTELSDe Panne293484.15117507.331.902020
HOSTELLERIE LA FEUILLE D'ORAs41488.96-20257.631.902019
PORTE DE LA LIENNEStoumont43467.3210689.500.402019
STAMA-RESTOAnderlecht21471.06-389.510.202018
MANOIR DE LEBIOLESSpa883176.98161606.9727.402020
Korenlei 1Gent-22186.96-1403.901.602020
DINEAMICHasselt180409.7050236.455.102020
L'Auberge du NotaireVielsalm90813.71-2167.7880159.052020
CHALETS DE L'AN 1600Bouillon144445.555068.792.102020
HOTELLERIE DE L'AN 1600Bouillon137709.471962.093.102020
RODABrugge-201709.43-24415.342019
JUKARISNieuwpoort737.66-21917.912019
ELTISOTIBlankenberge176398.5011906.010.802019
ARDENLOISIRTheux204912.971851.062020
BRUSSELS HOTEL BELVEDEREKoekelberg55599.00-6191.002019
SOUTH CITY HOTELSint-Agatha-Berchem8683793.62-356746.711585157.8132.502020
H.A.F. GOSSELIESSint-Lambrechts-Woluwe-3039081.93217703.752019
TAVERNE-RESTAURANT AN DEN LINDENSankt Vith315911.2115235.46418134.713.902019
OTEL-BRUGGE (ôtel-Brugge)Brugge197349.0060674.006.402019
ANTWERP VENTURESAntwerpen-386410.0733286.245.302020
LO-IMMOLochristi174502.71-103661.931.302019
DEVAN BVBARoeselare40292.0331077.652019
ARGOS-BECASSINEKoksijde65982.007691.002019
IMMO HANLEEBrugge181010.4138023.4117.902020
EIKELHOFTessenderlo506752.9769436.7032.802019
IG CONCEPTBrugge-304780.32-168612.064.402019
HOTEL ZUM BUCHENBERGSankt Vith715637.98-780.226.102019
WIJNGAETSHEIDEZonhoven74513.5652490.230.202020
PURE K & PZoersel-3158.68-27707.682019
LA LUNABrugge3149692.91-132579.521.102019
EXPLOITATION JEMEPPEMarche-en-Famenne-7361441.90-383611.899.302019
DOMAINE DU CHATEAU DE LA NEUVILLEHuy145989.1416287.252019
BOWILLKluisbergen481659.0710799.982020
SB INVESTLa Louvière-22248.00-25566.003.802019
Willaert-Callebert Hotel ServicesBrugge159564.1544304.152.302019
HACARILeuven24447.50-185.722020
's HertogenmolensAarschot962877.46-22780.772019
DANCING WOLVESOudenaarde398138.1164964.434.402019
GIORGI SPRLBastogne259621.3142437.759.102019
DESSELS HOFDessel94728.3914460.822.402019
Jourdan Brussels HotelElsene1864336.93-3033515.323565463.3487.302020
D.IMMO.DSpa927614.61-15827.200.802019
ME GUSTAUkkel48456.8650884.02149935.062019
ANANTARANamur97262.92-47543.9320.302019
DE BROUWER IMMOHalle617039.0138691.452019
Ancien Relais de PosteWaimes-279481.86-28176.542016
GRAND HOTEL MONTGOMERY BRUXELLESSint-Pieters-Woluwe-279153.93-111830.302823933.7315.802019
VILLA JUCUNDADe Haan135036.05-19120.632019
KLEIN NEDERLOSint-Pieters-Leeuw-23349.73-41490.417.402020
FlomartPelt-216019.058114.802019
DIFFERENT HOTELSGenk3376067.38-180140.4413244397.86114.502019
NEW VILLAKortemark609671.24-19090.362020
RENTMEESTERHOEVEPoperinge-155375.71211726.460.302019
CIMBARSACAGavere38413.749227.832019
SHAWANDASchaarbeek1169186.00260948.003.002019
SPRL DEROLibin115746.6014261.751.002019
AMADUS LOGEBrussel182259.416820.412019
MERCATORPARK ANTWERPAntwerpen-1306714.99-921564.216353396.6960.202019
LE THEATRETournai162818.1811088.37915064.232019
Trans Continental ServicesDilbeek21092.04-4074.87615467.986.002020
LUXURY HOTELS INTERNATIONAL MANAGEMENT BELGIUMEtterbeek-57325.00-121663.004822826.0097.502019
Bed & TrixWuustwezel-6534.34-8208.652020
RENAISSANCE HOTELS INTERNATIONAL MANAGEMENT BELGIUMEtterbeek-322536.00-210070.006357237.00118.202019
RETRO BAGUETTEHamont-Achel-78912.20-30990.552018
DIE STUFFMartelange127400.663484.882020
NOS GOURMANDS DISENTCourcelles-53996.841852.803.002020
HUIS 'T SCHAEPBrugge105553.2347062.502020
INVEST MINGUET HOTELLiège235152.8585985.771906384.3819.302019
WALWYCK HOTEL BRUGGEBrugge186203.00-69985.007.102020
NEW VOSCOAalter8683.508128.192019
STRUYEBoom-424633.89-65960.052.102019
THLONLonderzeel1819353.8971963.1621.502019
't BuskruidLummen203297.1412085.982020
TER STREEPOostende85049.0031370.008.802019
INKASint-Lambrechts-Woluwe214289.75-49660.360.702019
HOTEL RESTAURANT VERVIERSVerviers5139731.89290536.3970.302019
R.P.CONSULTGrimbergen-49996.55-936.102019
A & E HOSPITALITY ENTERPRISEBrecht64609.71-6324.172019
HOTEL-RESTAURANT LE BRISSONHotton-4301.0019457.002016
BOUWSOFT ADV.Zuienkerke145004.30-4468.402020
HOTEL PRADOZedelgem-567550.75-102590.104.002016
EVENT CATERINGModave-1026309.30-97623.24514545.347.402019
dalaudaKoekelberg103996.009807.002019
Guesthouse BegijnhofLeuven123078.32-19182.912020
MEUSOTELGerpinnes1455366.67-24066.002019
CARTONMenen32330.002614.000.602019
UNIVERSAL CONSULTINGBeauraing-20997.94-69145.152017
STUDIO ELISABETHBrugge42214.21-26044.292020
HOTEL DU FORTHuy61930.8318252.743.002019
Van der Valk Hotel Brussels AirportMachelen (Brab.)14798623.001628396.0014103830.0083.402019
3 STARS HOTELSUkkel570830.171442990.1513.802018
DE ZEVENSPRONGHamont-Achel185869.573281.330.702019
WEST INVESTMENTBlankenberge299557.48-17937.322020
MUSSENBURGHOFBree497914.035385.861.802020
HOTEL VOERENVoeren-124892.71-55796.7938.902019
DEXATELOostende69708.918039.188.302019
DE REGIEGenk-346644.55-57881.902019
AUTRICHIENNEWatermaal-Bosvoorde72221.79-28494.992.002019
BERTRILommel11344.71-9552.142019
TRIANGLE D'ORBüllingen-39797.04-578.762019
2GSaint-Hubert61066.6016807.581.402019
HUSA INTERNATIONALBrussel-8340095.72-2388959.401545164.442015
JOSEPH & SONSGent-5074.38-3731.562.602020
B & B TEMPELHOFKortrijk23450.70-21357.682020
RESTRO BELLE-VUEGeraardsbergen30378.964613.6511.302017
LE CHÂTEAU D'ARONDEAUPéruwelz208257.11-161958.072.402020
Sherpa ProjectsZulte28719.0715005.461.002019
ELBA LEASEHOLDBrussel5116019.96-8388669.516993118.94151.802020
HOTEL DES SOURCES DE L'AISNEManhay-23933.001754.002019
BUBBLE LOUNGEHooglede63705.6530710.33151163.292020
CLEYTHILMaldegem145212.9028497.223.602020
NICOLETTOMont-Saint-Guibert54758.119610.292019
HOTEL DE SCHACHTGenk878118.31137312.403.402019
ORIËNTAL PARADISE HOTELTemse53010.3523441.228.002020
GEJABièvre5657.283691.220.102019
BHC INVESTSint-Gillis (bij-Brussel)145925.5938350.662019
LE FOURNILLibin229777.44-32266.5028.302019
GARELESSEHouyet-99564.00-25003.003.102019
VANREYDe Haan26781.6211627.611.402019
REMINGTONRonse56345.79-253736.582020
AYURYOGA INSTITUUTWortegem-Petegem-108337.74-112041.400.902020
GEESTRIJKSint-Truiden1967567.26955545.7417.802019
EM-KA PROJECTENTurnhout-18101.25-956.402019
BELGIPARSint-Gillis (bij-Brussel)1944476.00381083.002734634.0016.202019
RESTO LAKOLille11296.4916416.680.902019
D HotelKortrijk309778.04-173481.8410.402020
HOUSINGVASTGOED (HV) bvbaSchaarbeek-332063.00-192777.002020
HOTEL AUBERGE DU SOUVERAINWatermaal-Bosvoorde127179.67-5266.144.302019
HOTEL LA LOUVELa Louvière157523.5949059.291.702019
't HemelhuysHasselt24759.181898.440.902020
EUPHORIAGeel76799.42-112701.843.202019
SCHELDEZICHTAntwerpen59411.161586.862019
Exploitatiemaatschappij NIGent557191.09-407301.0020.302020
HOTEL ESPERANCEBrussel432352.13123009.485.402019
VAN GAVER RESIDENCEBrussel-849712.35-321966.302.602019
JEKER & GEERBassenge292670.06-31878.992019
KOZZKasterlee-144562.10-116321.650.602020
THE LOUNGESchaarbeek439110.27-25883.032019
C2D INVESTGerpinnes232181.41210768.2310.102019
Hotel AmbrosiaIeper149734.34-7299.711.202019
LE VAUDREE 6Messancy2953.21-10558.322018
FATTAL HOTELS MANAGEMENT (BELGIUM)Antwerpen-5921064.97102287.412296953.9611.502019
fattal wavre hotelAntwerpen-2960512.19-83005.495611.612019
BELLIARD HOTEL INVESTMENTSBrussel-2072730.97-2348308.531178956.1224.602020
HOTEL ASCOTSint-Gillis (bij-Brussel)1023908.14181161.887.902019
J & P PARTNERSGent58417.54-11598.382020
WAASOTELGerpinnes562123.49453284.199.402019
CHATEAUFORM’ BELGIQUEJodoigne23848.84158378.501640501.5243.602020
OUD BREEBree190782.4937938.752.102019
INDYAntwerpen112308.5025623.712019
PatriGeluOud-Turnhout5250780.00-941830.009.902020
Hotel Jan BritoBrugge216971.7135519.419.502019
JZVAntwerpen-314986.09-97592.822019
HUYZE FILEZAntwerpen-251949.66-30746.420.202017
DE NORMANDIEKoksijde297589.7359665.8721.802019
O'COIN DES SAVEURSWatermaal-Bosvoorde14393.36-5175.312.502020
ATELIER 84Maaseik-8548.46-129.862020
NIEUW MUSEUMBrugge21143.7612308.233.202020
BONHOMME HOTEL RESTAURANTAywaille1077624.5854768.586.302019
TYMAPADilbeek128617.7519199.472019
Van der Valk Hotel Brugge-OostkampOostkamp6820422.80144147.297628177.4250.902019
AUGUSTE & CAMILLETournai-62514.99-22108.660.802019
APARTMENTSAPARTBrussel155487.48559.418.002019
ELPIDAVorst10882.8432726.4912.502019
MEYLHOFKontich-35181.9313462.322019
HOTEL DU VIEUX SABLONKoekelberg-306111.110.002017
HOTEL EUROSTARS GARE CENTRALEKoekelberg-327425.780.002017
HOTEL MONTANUSBrugge306837.4761528.376.702019
zone21Boutersem-172213.1434942.182019
Business ComfortKortenberg170167.7818603.442020
D.V.F.R.Couvin77722.0045745.007.202020
FC HOTEL ANTWERPENAntwerpen-4357894.30118591.122019
LA CARRETTAHotton17670.8815418.120.902020
HANDELSBEURS ANTWERPENAntwerpen15239011.59734064.171133027.792020
DOMAINE DE RONCHINNEAssesse3296252.78152051.2113.302019
Jour de FêteGent15342.0014781.008.002019
FUEL & SERVICES COMPANYBastogne725636.6061914.3515.902019
IMMOBILIERE DE COINTELiège580032.2268240.802019
STANDING-STARSAnderlecht-189542.46-147000.591.002019
ZIMMERHOFGrobbendonk1357674.7449768.472019
DATA CENTRESint-Joost-ten-Node-713062.22198187.410.002019
Groen Brugge HotelBrussel906775.35-356708.31763576.1817.802020
Les 7 MeusesProfondeville674654.00116840.0020.202019
OgygiaPoperinge-211837.32-40583.073.902019
Prem HotelsGent142881.22-79645.6415.102019
ESPACE ROYALESint-Joost-ten-Node-175764.73-2278.676.002019
KRI & KLanaken129166.7648638.462019
IMMO FALCONISLeuven822316.7456075.21913510.402019
Accountant Management ConsultChaudfontaine388983.00-3000.00499914.002019
CDC ART CULINAIREDurbuy415661.2015642.266.602020
MIRDiest102036.7324404.741.302019
PRODUCTION COCO-MAT EUROPEAntwerpen494582.66-43470.161.002020
ARDENNES INVESTSteenokkerzeel-56594.35-6021.652019
COMPAGNIE DES BOISVresse-sur-Semois758816.39-45891.04237677.320.502019
RENTBYNIGHTBrussel48904.0036130.002019
YPERMANKoksijde-142403.4767597.052019
AMAZING L&DHasselt-68471.002740.002019
22BAntwerpen-35227.84-3610.072.002020
Ô MAL AIMEStavelot132037.29-4809.86154165.771.902020
LUCEVALLADaverdisse79232.2818095.21347200.854.702020
AT HOTEL LEHOUCKKoksijde234746.4241961.262019
DE STATIE BRECHTBrecht129007.8328734.438.002020
L'ESPIONStavelot-36183.588567.422017
ALPASint-Pieters-Leeuw6931.10-47265.320.902020
DATA PLEIADESSint-Gillis (bij-Brussel)2798076.03153377.7415.702019
Viegas-DefrancqCourt-Saint-Etienne-5418.44-68740.002020
COLLAZZONESint-Truiden348248.405316.6510.802019
XIN FUSaint-Hubert102701.428363.672019
PEGASUS LAMBERMONTWaterloo-63343.10-325914.082019
DE WINKELSCHUURBilzen-102441.96-20980.832019