Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 66199 Overige ondersteunende activiteiten in verband met financiële diensten, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen, n.e.g.

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
MERNO IMMOAntwerpen24239406.13-214356.92139052.582020
Buy Way Personal FinanceBrussel50799384.003503213.0011347864.00168.802020
Anguille en NechelputGooik2058039.63131660.222020
BRANCART CONSULTOudergem23569.37-2015.4520451.902019
L'AbriLummen1252792.78116748.002020
De LimburgseMaasmechelen-4146.98-72589.174.002019
LANDWAARTSPelt40573879.182410285.2011371367.497.802020
UCB BelgiumAnderlecht86951575.00464179.001.002020
Caisse d'Entraide de Prêts et de FinancementsBrussel677384.665330.742019
Société Générale de Cautionnement - Algemene BorgstellingenEvere47219157.481355347.464.602020
MEDA PHARMAHoeilaart20706717.002443213.0058345072.0040.402020
SODEXO PASS BELGIUMElsene6267408.8420287298.0470932355.15208.602020
Société Centrale de GestionElsene2870754.99170107.4114.902019
BAUDOUX, VERTONGEN et CieEvere77129.803507.212019
GEMEENSCHAPPELIJKE BORGSTELLINGSKAS VAN DE BOUWUNIEVilvoorde5182334.8054062.101.102020
CAUTIONNEMENT COLLECTIF DES TRAVAUX PUBLICS ET PRIVES-GEMEENSCHAPPELIJKE BORGSTELLINGEN VOOR OPENBARE EN PRIVE WERKENWatermaal-Bosvoorde21036054.824792985.455781163.3111.702019
RAIL FACILITIESSint-Gillis (bij-Brussel)10371379.77150645.296489300.711.002019
Compagnie Financière et Immobilière ImmoluxNamur6376538.35-652814.803309751.143.002019
LE PEIGNEBrussel1050853855.04218977036.24224500.004.302020
PumerHove748731.00331108.002019
POLYGONEChiny122759.9918622.9164920.002020
GUDRUN IMMOLier1854844.58257180.00660120.962020
Société coopérative indépendante de Cautionnement collectifLiège1252180.0060833.001988942.003.302020
CREDIT SOCIAL DU LUXEMBOURGArlon7266044.00343233.003400401.003.402020
DIENST MIDDENSTANDSKREDIETKortrijk1388938.13-48174.142020
BEKAERTDESLEE INNOVATIONWaregem35472319.56-1482731.7212873458.6739.902020
Zakenkantoor HuysmanEeklo7669785.583686659.7232.402020
EDENRED BELGIUMOudergem331828469.2030273787.8555258145.59163.702020
VALICONWetteren242020.9969663.124.502019
de funderingGent8001765.860.005167.972020
Lessius verenigingSchaarbeek648559.00443471.0010.102020
SYLVAGent3505439.27524693.621.002019
RGF Staffing InterservicesAntwerpen416570904.80-26157554.58533300.196.102020
Goris en zoonBonheiden90401.77-1576.126.902020
Aqua SportAntwerpen270291.62-80046.913.202021
SOCIETY FOR WORLDWIDE INTERBANK FINANCIAL TELECOMMUNICATIONLa Hulpe493915151.08-136747.22870837037.021130.202020
INTERCONSULT (International Industrial Consultants)Riemst105440.0038471.002020
Uitwisselingscentrum en verrekeningSchaarbeek398874.9367782.704621418.372020
AGENCE DE CUMANKoksijde725798.18217155.112019
Appeldoorn-WatrinSeraing795913.929275.657.702020
BAMIDEXWatermaal-Bosvoorde460731.0039869.00137947.002019
SIX Financial Information BelgiumBrussel1706930.611345140.697478649.187.702020
EduServe InternationalTervuren-251870.37-10173.432019
e.u. IMMOLBILIENEupen347411.9199637.140.702019
PcR.comMechelen70970.1811528.292.502019
AlvaUkkel72193031.29-413993.64214400.6022.802020
O.C.P.La Louvière449540.06-4254.762020
CROP'SWielsbeke42629074.44180653.016839666.5243.202020
FAGREMAMons-19821.613475.0074393.892019
WORLDLINEBrussel1547679084.8223352338.37426890258.27771.602020
FALEMOHerstal99795.1527973.543.702019
Financière de LongtainSeneffe17917914.43180243.621.302018
ZAKENKANTOOR BERT DE GREEFMortsel139833.56-17389.202019
D3 ASSOCIESKelmis15661.451770.791.002019
VBK RentingBrussel2370787.58286711.002020
ImmomilAnderlecht3556.71941.612019
GROENINGENNinove13878204.00-301903.002.002020
ALCADIS FINANCIAL PRODUCTSKontich372638.279764.85843932.7013.002020
PREFIBELOudergem10391.8210312.491.002020
RESULTSLochristi224815.0415711.950.402019
HOBBY IMPORTUkkel127005.00271642.001.002019
ADVIESBURO VANDOMMELEIzegem795010.8190867.856.202019
CellinvestOostkamp1453453.07286913.131036773.870.802020
Zakenkantoor De VreeseWetteren466091.0518472.521.002020
Evrard CabayAubel1065285.82159922.354.802019
BOYDEN INTERNATIONAL & COBerlaar-258681.19107.162020
DOMO CHEMICALS HOLDINGGent231338826.877057566.02109403042.677.502020
eb-leaseGent3325316.007024637.0047594288.0014.302019
VERALYNWaterloo1039375.4469036.273.102020
FaLe IMMOBraives200542.875435.682019
IMMOLOArendonk8961897.6719706.522019
EUROVERZEKERINGNieuwpoort126935.297097.062019
VALIBELAnderlecht329148.8419432.582018
BELEGGINGSMAATSCHAPPIJ EDEPGent-62862.58-12158.952019
GESTION ET SERVICES MERCUREAnderlues-931430.0022521.612019
Bureau de Courtage Georges et FilsAubange322243.04159039.711194967.455.202019
Dellafaille en CoSchoten92214.7245740.3810.802020
EUROGOLDBrussel596922.86-370684.1074962731.397.702019
K.A.B.Zottegem543750.44-33539.692.002019
KBC Lease BelgiumLeuven11002974.723030962.792020
Zakenkantoor MertensLaakdal169582.1569754.611.202019
Kantoor Daenen - SmetSint-Niklaas52509.107831.963.302019
BLUE WINGS INSURANCE BROKERSint-Jans-Molenbeek21178.9851739.342019
IMBOBorsbeek1727182.78752.852020
Hendrickx - VandrepolTienen88161.393107.921.902019
STEVENS en Cie - Wissel ExchangeAntwerpen4057882.93799817.833.302019
MasadaWaterloo2022857.00507534.009667698.001.502019
QUATANNENS EN COAnzegem330472.45321690.013.102020
SOCOGESTIONLiège1845167.62156127.182020
HEYNDERICKX en STROOBANTSFauvillers224811.5112969.392020
WEBHELP PAYMENT SERVICES BENELUXElsene365521.00171106.001367322.0011.302020
CLAMA MANAGEMENT CYGent969607.0052204.002019
SARI FINANCEUkkel27296719.472891468.230.001.002020
TOUR INVESTSint-Lambrechts-Woluwe-275600.00-21044.005.002020
AU SIX FONTAINESHerve334638.6230762.77170216.002020
E.P.S. - BEHEERHulshout590902.0317473.351.002020
SOCIETE BELGE D'EXPLOITATION DE GARAGEArlon6251474.9246245.3520629251.1429.102019
FIDUCORLes Bons Villers53522.00-1104.002020
COMAREXBrecht1999298.40-3094.062020
ADMMerelbeke903723.9763611.121.002020
J. QUATANNENS en CoAnzegem1651887.35110647.702020
PAUMARWaasmunster10413561.02-125820.432020
AZETDendermonde413128.568691.252020
IMMOBILIERE LIEGEOIS ET DEMOULINDison105684.6991361.423.102019
ASSURANCES MOULIN - PARENTFrasnes-lez-Anvaing3319397.89242694.781.002019
BUMAFerrières609117.6221428.552019
CARD & TRANSACTION CONSULTElsene-80800.95-68567.252017
FINANCES ET INDUSTRIESRixensart154868013.415453858.6869807.634.702017
VerassurLebbeke241244.5910525.162020
DEPOTTER THIERRYIeper2231361.2659276.552019
JAKAWavre42557.295756.31114747.502019
I.D.Mons127037.64-22288.970.302019
DEVELOPMENTIzegem259994.651414.281.002020
ETUDES ET CONCEPTIONS URBAINESSint-Pieters-Woluwe369954.21-45893.352019
B.R.F.Tessenderlo54737.102106.162020
DANEDBeersel404257.53-13473.042019
SCISint-Niklaas1609805.5042131.802.002020
TRANSPORTS DEVELOPPEMENTMarche-en-Famenne1089487.436557.022.602020
ROGER MYLLEKortrijk1615919.38-16534.822019
TRUMENDOAntwerpen-96632.28-45009.270.302019
NOBECOHouthalen-Helchteren3095194.78-149350.442019
SFMP IMMOLa Louvière18052.256172.102020
FRECON INDUSTRIESMortsel-25532.6813531.052019
GEORGES BLOMMEPittem141483.79-13782.912020
GLOBAL BLUE BELGIUMZaventem2152229.94651121.224628420.139.002020
SOMOCOMWemmel38622270.351156332.042.302020
TOCANYLaarne675056.07-11936.272019
VDN VERZEKERINGENAartselaar224482.71119296.408.902019
EURO FINANCE CONSULT S.C.Sankt Vith206620.76-4452.802020
Zakenkantoor HoutmanAalter65758.69-34145.382019
DE LOOF FRANSBerlaar-72541.35-63889.071.602019
QUICK KREDIETKeerbergen2901555.15317375.971.802019
BOFINDiksmuide982740.654225.552020
LIMACHouthalen-Helchteren2238810.34-5515.052020
HERMITCOBraine-l'Alleud1963758.58-1158101.000.302020
Financieel ManagementZwijndrecht88613.00584.002019
KORBELIMKortrijk1330869.94-15441.132020
AppelmansSint-Agatha-Berchem633639.5231822.396.502020
De Cabooter ValerieWaregem463813.67-185725.082019
LA FIDUCIAIRE MODERNEHerstal367214.63140446.840.802019
HEVAHerk-de-Stad996581.0052871.002020
LIEBAERT INVESTHouthalen-Helchteren13265888.401084542.502020
EUROSOUNDMeise-92991.0034662.002020
ZAKENKANTOOR GORISDuffel158961.6434666.782.802020
Verhuur Diversen BeleggingenPuurs-Sint-Amands1745538.2345493.032020
CEL DATA SERVICESDilbeek4115364.82101643.9721921295.23192.802020
GROUP TRYBOUHouthulst543217.556602.156.002020
MOCOGESTBraine-le-Comte1032130.00317623.00548583.002019
DE AHORNWaregem3693456.74466763.672020
SUROOostkamp444489.72-4994.802019
ART2GProfondeville179920.30209211.142019
NIKRIHasselt1977130.50191186.511.002020
General InvestmentsTongeren4563273.6425694.281705305.008.402019
OLINVESTGeer2030939.82-864.902019
BEHEERMAATSCHAPPIJ DILIENHouthalen-Helchteren1272680.95121842.59136000.003.002019
DEWEER - DECONINCKDentergem671404.2780555.830.402019
MIBELCOAwans1224102.696496.3311.002019
PAFINIFlorennes-71337.62-4960.132020
ACBSPSchoten94302.00-73525.0011388.002020
BELCAPINGent1005004.139835.672019
GROUPE JITROIS DIFFUSIONFléron542030.76-17514.522019
D.S. - BeheerZoersel1277355.20592059.312020
BOURSIMMODiest3413879.38144881.131.002019
FIMADERORoeselare40901075.7360299.542020
ROELMAVilvoorde1539751.31-15140.522019
ZAKENKANTOOR MAENEJabbeke-59644.7710730.592019
VANDEN BRUYNGent773901.8717549.292020
Algemene Bouwwerken HosteAalter124747.2630237.342020
BUREAU FINANCIER DIROSA & FILSColfontaine94382.4346295.50230319.480.802020
Piet LUYS R & DEtterbeek277857.00212.002020
FARGANBraine-l'Alleud74301.2867272.69672575.004.302019
ZAKENKANTOOR IVO CHRISTOFFELS en COLanaken106010.1372690.023.202019
SOGELYSWavre83210.8548170.032019
RASSE, GAVRE, LIEDEKERKE ET CIESchaarbeek85696.00-25311.0016260.002019
BELTEX - B.V.B.A. GRIBOMONTRonse3258501.3227881.322020
Sibova InsuranceHasselt107159.7550785.515.402019
G.A.V. BEHEERSMAATSCHAPPIJLeuven-475316.04-2143.790.002017
FidelisOudenburg120509.49-1207.932.702019
WAPRIWaterloo5929324.94-115715.461.002020
STIMATHasselt3611874.2458080.022019
LUMET TRANSPORT LOGISTIEKBeveren355260.3461127.3812.402019
IMMO D.M.Lede2815296.14165351.512.002020
SEXTUSAntwerpen1023274.76-33780.872019
ZAKENKANTOOR HEDWIG ROELANDT EN JOS VERMOESENAalst3478.652291.712020
TRIONISBrussel1790580.00-107317.005718739.002.102020
J.T. HOLDINGHolsbeek1584667.9610686.230.402020
ALTESAntwerpen558609.32313723.58896716.042019
MAISONS MOSANES PROPERTIESProfondeville358234.87-195328.922020
WAUTERS BWOAssenede68689.6712512.440.302019
GESTOREXAnderlecht861094.12461312.85589472.843.802020
GIMANijlen115307.59-15447.862020
JOUR J.Elsene-17718.00-34823.002.102019
DU GRIS AU BLEUWaterloo20464.81-71886.412019
RIBA EUROPAAnderlecht-443320.1640049.382020
KANTOOR RAMAN - GASPAAREvergem503523.289700.083.102020
VAN ZANDWEGHE W.Sint-Laureins775885.67-3802.772020
UNIVERS DU PRETWaremme545608.68494224.504.802019
LIWECOKortrijk1049087.21110614.902020
ASSURCOBaelen474386.23-27127.952019
ZAKENKANTOOR DE VLEESSCHAUWERAssenede313422.6742753.132019
INSTITUTIONAL SHAREHOLDER SERVICES EUROPEWatermaal-Bosvoorde3917389.981213082.5113173919.2752.502019
DIAM - IMMOAntwerpen583957.67117984.670.102019
SemFinSint-Genesius-Rode23785.543888.602020
VADIMAHerent1618334.33209676.183.002019
CREDEREBrecht1890351.00-32090.002019
MOMOTAROMorlanwelz163426.1542414.322019
IMMO DE BUERSTEDEBornem648408.00-65798.072020
Zakenkantoor Marc De WeverWesterlo131026.5841666.500.802019
Zakenkantoor SchorielsBeersel83414.009035.001.202019
KANTOOR LIPPENSBrecht511225.75-77738.774.802019
J and J MANAGEMENTLasne244801.00244.002020
IMMARSankt Vith283872.851814.492019
Versicherungen und Immobilien - W. KellerSankt Vith908730.97150130.622.002019
IMMODEMMenen186509.78-222.642020
BELPARFIEvere27072123.021057131.5311.102020
VOLKSWAGEN INTERNATIONAL BELGIUMBrussel1031269499.0215366996.4425559668.6663.502020
B.G. FINSint-Agatha-Berchem289039.09-79929.372020
BUSCOBrugge240338.5011585.611.002020
KANTOOR VAN BIERVLIETRoeselare778067.52391242.872019
AUGUSTINUSPuurs-Sint-Amands1221861.00-48427.002019
Q-Fin Mardulier & PartnersZonhoven435365.89120419.143.502019
BALLON EXPRESS INTERNATIONALBrussel236242.001705.002.002019
P.H.B.Beveren394585.1592272.682021
G.H.B.Beveren841072.38-150080.772020
ANJORoeselare2137567.04194638.152019
ADAM ET MENTENVisé4583928.00424761.004.002016
DADIMAZonnebeke944002.17-43735.962019
NEW BATIVELVilvoorde25396931.78509277.049.002020
LEO RAESSteenokkerzeel653451.54122117.632019
M.C. GROUPFaimes410673.966697.242019
BO FINANCEMol1077126.52258263.772020
S.V.L. en PARTNERSKalmthout174589.49714.792020
INSURANCE PEOPLE-HUMAN RESOURCE, MARKETING AND MANAGEMENT CONSULTANCYGent553256.3236769.721.502019
GESTION & PARTICIPATIONSPecq930823.0884724.674.102019
Kantoor MelisBeveren817761.71111061.503.902019
AG REAL ESTATE FINANCEBrussel2571155.603340.961218614.002020
CONNOSTRAGeel9079814.504258.582020
FrStGent671388.65109744.242020
DE BOEGeraardsbergen120820.6884438.282019
JOMABRIFIBrugge27886518.70341718.861.702020
LIANILKuurne369866.4530785.462019
GASIMGent1025676.53-52556.392020
J.F.C. and PartnersBrussel70431.01-1152.082020
BLICOHasselt1667918.64116867.711.002020
DenooOosterzele2653415.841379770.9511.402019
De ImmothekerLeuven1806071.42310479.8619.502020
EUROCREDIT LuxembourgTenneville448881.3056639.712.202019
CREDISHOPAntwerpen1146072.42-488310.695.702020
KANTOOR VANROY - JEURISSENBilzen161518.23-33256.640.702019
HopkinsZedelgem-18569.9810394.622019
Vastgoedinvest en CapitalRoeselare1657910.65-113434.542020
FOMONOlen1594412.87275253.641.002020
STRANDWEGE N.V.Koksijde478281.27-19575.591.002019
WILLING INVESTHeusden-Zolder87062.1810937.862020
THALESSint-Martens-Latem9300488.0380378.012020
CONSTANTIA ANTWERPENZoersel175070.93430074.992020
SCALE UPWatermaal-Bosvoorde5215738.17-115162.092020
Mastercard EuropeWaterloo1207139098.06889903976.844752027971.54468.702019
CREAHKortrijk157172.37-61940.932020
SOCIETE UNIVERSITAIRE DE PROMOTION DE LA RECHERCHE MEDICALELiège1845392.00-129446.002019
GESTLEDEREupen628078.27-405.602019
SONIC EUROPEKapellen-294058.49806.532020
MFIE CapitalLaarne94101.4530681.432019
PHARMALUXAntwerpen1176679.3512004.241.602019
ABG BankagentenLille25939.2526939.230.802019
J.LEEMANSMechelen295335.6873563.142020
SEA - INVESTGent244273171.016829846.689125964.0421.802020
R.T.C. FINANCESLiège19048.95-3111.562019
GODIMMOHasselt-90215.82-27655.012020
OmegaVerzekeringenStabroek4459.808428.192019
OLIVERIMMOZoersel957137.99115476.012020
MONEYTRANS PAYMENT SERVICESBrussel2129989.52-113485.9211677135.5058.502019
EUROFINCOZele104780.101519.322019
PROMISIA FINANCESMalmedy129004.73-60976.643.802019
CRAMDALINHerentals-77569.106565.372019
ARTEMIS MEDICALOttignies-Louvain-la-Neuve-725678.11-70638.992018
ASSUBANErpe-Mere469296.0958958.732020
HPG BELGIUMSchilde16844410.302255770.860.502019
KEYWARE SMART CARD DIVISIONZaventem9023721.56546542.647823653.6429.002020
SunicMaaseik632992.2166014.852019
BOLLENZonhoven294190.002636.002019
VERZEKERINGEN DE GROOTE C.Gent343697.5926085.691.402019
ONESTO WOONPUNTBeringen1295822.64-30063.512.402020
GENTRISint-Martens-Latem302440.532135.872019
LUC GEENENS TRADINGFlobecq245168.1937189.952019
PAVADilbeek312774.6612422.692019
DARUJOZoersel257767.4717447.942020
DIFRACHDinant140625.75-21621.380.702020
K.B.I. CONSTRUCTChaudfontaine4611039.00287879.001.002019
BROPHILChaumont-Gistoux79873.242486.112019
CEDAR - INTERCOAntwerpen153438.289075.010.802019
LASIMMOSint-Pieters-Leeuw-33755.48-2033.122019
TRAVELEXGent1561441.03-346061.438945305.8376.802019
AUTOMOTIONLievegem789796.561202826.2917.302020
F.M. PROJECTSSchilde5993442.79-98277.770.502020
WILLEMS & PARTNERSOudenburg-18278.5366016.062.602019
AscomatraSint-Lievens-Houtem23469.788131.400.802020
GROUPE GUSTAVE PORTIER INDUSTRIESFlémalle11069604.23525568.522210541.006.102020
C.E.C. FINANCEMons436993.88145356.432019
SOCIETE D'INVESTISSEMENTS COPFlémalle6555146.905265.92310800.002.002020
AP PROJECTSSchilde917913.93-76240.682020
PRAGMANIHove504729.81-115029.712019
SA IMMO CHENEENNEOlne1234042.0051455.002020
JOHNSWOOD ASSOCIATESEtterbeek34305.89-9428.232019
BOREALIS FINANCIAL SERVICESMechelen184483296.41512437.461211109.392020
DEMETRISDilbeek1874731.891924083.0618747069.0072.002019
AFIMO IMMOBILIENGrimbergen355262.3614649.142.402019
INTERNATIONAL CONSULTING MANAGEMENT AND LAWSchaarbeek179198.33102290.032020
GOFIBELBrussel4830897.85537168.011958117.486.402019
DRS BELGIUMBrussel2333012.2481988.8211.302019
Oxalis AssurancesLasne209891.00-8190.00521750.002.002019
R. et J.-P. FRANCOISKoekelberg298862.00399.002019
ERALIMAlken856099.05-10732.452020
IMAGINATION ET TECHNIQUECharleroi134567.1785584.462019
BOLDIMMOHouthalen-Helchteren35105.00-10604.002019
WAVRE FINANCEWavre147373.571053.892.802019
VERLANIZwijndrecht1142860.623346.492019
OPHIRKortrijk14504229.89111441.112019
CATRAFINIeper8489.17-14372.131.002020
FIDESCOKruisem432013.1261075.282.302019
SICKruisem44641.363642.182020
GEONETGembloux36704.37-21821.912.002019
IMMO DE BEVERBilzen595079.211428.702020
Sally TradingAntwerpen4863.95-8135.762019
JOHAN CORNUKampenhout93485.0018808.002019
Dr. Joris DE KOCK, ReumatologieDenderleeuw-31884.35-26658.122019
PARAPAN EXCELSIORMouscron-933376.30-115830.292020
SARELCOTongeren12424075.66110355.800.102019
V & L FINANCIAL SERVICESOostkamp116973.624137.052020
FINANCIEEL KANTOOR HELLEMANSSint-Katelijne-Waver1073278.2982148.532.002019
BUREAU FINANCIER PIETQUIN ET CieTubize383765.00-5766.002019
FINCOVERSchoten132633.967617.632019
BOSSELKENLennik726499.544660.302019
ALCABELKortrijk477839.0163701.181.902020
AgroCampDessel1269966.4945341.152020
ADVISE SUPPORT TRAINING PROJECTSOverijse100656.009473.002020
OLIMAXLasne-315932.234374.402019
M.C. PROLOGCharleroi34471.391351.272016
WOLFSOupeye94960.0070975.762.002019
MEXYBELVerviers-6945.00-659.00786707.002019
COMME CHEZ TOITAnderlecht59186.9111633.1751020.032020
INUITHam-sur-Heure-Nalinnes310369.6833297.962019
C.G.P.A.Namur86323.7682707.324.202020
NAVALBrecht2288051.10123140.982.502020
ISABELBrussel47378322.928082163.9556421206.59136.602020
FOOD COMPANYBertrix1262080.59121278.822020
PH CONSULTUkkel301776.3311426.952020
ZAKENKANTOOR ROMANBrakel70630.5415195.950.702020
TENODestelbergen167995.614323.482020
METALLO GROUP HOLDINGBeerse106540218.171010313.00192275.702.202020
CALINOMouscron844925.55400382.67193000.002020
RHENUS HOLDING BELGIUMAntwerpen30167574.25-2256387.432629399.177.902020
CagiLummen-10774.4514036.4021.202019
INTERPROM - EUROPESint-Gillis (bij-Brussel)2366941.002180.00185291.001.002020
M.M.C. et COMMUNICATIONUkkel543885.002161.0085769.002020
OPASLennik42798.249270.652019
NEW TRAILSJette35456.0328176.152019
DEFA FINANCELochristi368285.2345589.760.802019
COMPAGNIE DU PARCWaregem1823197.9485682.821.402019
ADNILBrussel12281310.812254018.912019
D.M.E. CHANGEBrussel881539.43108380.253.002019
True North Asset ManagementSint-Martens-Latem396981.2888416.902020
THE FRY GROUP (BELGIUM)Sint-Lambrechts-Woluwe31185.5113099.317.502019
GARIHasselt159678.43-13714.822019
SOCONTorhout37241.6917336.091.202019
Composite SolutionsMortsel-992747.30-173701.874.402019
AXA IM BENELUXBrussel4332553.007632706.0027966767.0013.402020
DARCHIS 23Liège145274.37-3047.282020
CORDEEL GROUPTemse35817506.67-1773322.5612167235.1319.602020
DYNAMIC MANAGEMENT SUPPORTWezembeek-Oppem162695.18-28305.382019
L et F GESTIONBinche499289.008136.002019
SIBEL und Co A.G.Eupen644554.81-691.632019
INEMAZonhoven90958.06-26791.722020
RJ 5049Roeselare279589.2310602.722019
INGRID VAN DORPEOudenaarde468479.34272.672020
DE BENGEL BEHEERGeraardsbergen3237894.0310965.162019
B.I.G COORDINATION CENTERWaregem168956820.29567234.87159474.662.702020
VANDEVELDERoeselare437133.333615.502019
PROMIDEBMerelbeke146736.172156.382020
IMMOBECOKnokke-Heist455595.03193692.722020
EIKOFINSchilde9568202.66-2113065.172020
ETTORWanze-33278.39-4025.002019
FINANCE F. SCHOOFSSint-Truiden-23630.55-1088.482019
LAURIONBegijnendijk127094.2064510.462020
B.A.L. CONSEILSVisé133692.483143.963.402018
KAMA TRADINGWaregem444734.9913542.702019
D n R - CONSULTDeinze-53169.87-19389.192020
CredcoAntwerpen-22252.08-347.002019
BETTER WORLDElsene366208.0046709.00199445.002020
BELGIUM MANAGEMENT GROUPSint-Truiden902463.47-6801.542020
N.L.M. Investment ServicesSchoten178883.6251025.892019
RONALD SMETSHerk-de-Stad38667.325736.382019
B.O.S. CONSULTS AND SERVICESJette-370122.0033179.002.002019
SCHMATZ & PARTNERS FINANCESankt Vith83197.60-22304.341.702019
B & V PLUSBrugge1886497.88-30134.032020
KANTOOR BERNAERTGent228767.72-18751.864.302019
ALLIED INVESTMENT COMPANYRoeselare187741.8766217.441.002020
STRUCATienen-7317.7210399.952020
TRAD'INUkkel-108051.59-146528.402019
PEATINVESTGent33159256.552743489.70609990.802.202019
WOUTERSZoersel347759.58-1665.532020
ROELS WIJNIMPORTRoeselare81961.454111.122020
SEEFEtterbeek886283.89-7402.120.302020
ROEGIERSBrugge-63657.474414.450.202020
RENSON VENTILATIONWaregem107398003.4410557654.00100068409.94548.902019
RUDY SUYSDilbeek230018.9029873.882.002019
CRYSLAND BRUXELLESWemmel635122.08-121027.362019
GEMABELChaudfontaine845800.91194182.762020
KWALITEIT EN SERVICEAsse499437.938265.563.002020
ZAKENKANTOOR WERNER BOLSENSAntwerpen734392.10239568.275.602020
EFIAJette639331.7835951.19151742.492019
CREDIBOZoersel119976.0812313.41215171.480.902019
Tech Tour Europe SABrussel494357.00314935.002.602020
FINANCIAL CONTROLLERS en CONSULTANTSSchilde171850.071250.102019
TWINVESTZandhoven6002193.92-85806.181140013.983.002020
VENDITOZoersel399956.2033074.442019
LEMASint-Martens-Latem35713153.665268065.910.802019
DELCOUR - DE WULFSpiere-Helkijn600956.8877617.581.802019
DIRK LEYSEdegem291655.72-17198.350.502019
PROTON WORLD INTERNATIONALMachelen (Brab.)2308585.19706547.499744077.0655.702020
GIOCONDABrussel185048.87173014.052016
ZEPHIR CORPORATIONBrussel9480513.881580445.712019
LINK KITAntwerpen-33165.81-589.612019
O.D.G. MANAGEMENTHerstal-29937.80-34988.330.502016
KANTOOR HELLEMANS - MECHELENMechelen417266.6815743.491.702019
VERMAUT GUYHooglede174389.61565.952019
C and PLiège1433.98-6370.020.002019
PROCOSMOTubize-59337.49-4090.532018
FINANCE INNOVATION ET TECHNOLOGYWaterloo-15093.72456.512019
M & M BEHEERBocholt1595696.50378063.592020
GEFICORPBrussel411239.9612808.502019
POTENTIALAntwerpen4179419.95193175.990.302019
CAMBIERTournai60131.8856210.666.802019
BELGIUM FINANCECharleroi175435.421569.603.302020
PayServicesBeersel58509.85-21416.442019
RESIDENCEMalmedy165675.8112228.260.402019
INVESTINTBrussel24998732.871091051.9473262965.0413.802020
STEEVASTPeer906025.37144158.342020
De Staercke & Marius AssociesAnderlecht353069.5324506.582.002020
Zakenkantoor Vos - FannesMechelen643959.54232359.476.702019
ActimoHemiksem129438.2662040.772020
X - TRAPARTTubize21884.000.002019
SILFINAntwerpen377569245.314931013.545.402020
REI CONSULTSint-Martens-Latem319463.0655418.552020
DE PAPE BEHEERAssenede41309.53940.422020
SMART MEDIAKraainem51472.6538638.462019
B ConsultDe Haan241509.3274122.132019
CREDIT DIRECTVerviers184052.69112082.296.602019
ZAKENKANTOOR DELARIVIEREEvergem11763.5993386.480.802020
SIMONS INVESTOverijse1094969.2645675.652020
BERTOOTemse7744257.61-107264.482020
BELFIMA INVESTMelle50106463.951496059.66162800.000.502019
PLANET PAYMENT BELGIUMBrussel249239.4313217.5631089044.151.002019
A3D FINANCIAL RESEARCHEtterbeek105223.0841346.312020
REDEBEL HOLDINGFleurus911215.50266065.352.002020
Corrigan CommunicatieAntwerpen414186.56-17892.892020
LBVIUkkel18237737.95590312.122019
Kantoor Raes - CoeneOostende425258.2628804.201.602019
DucortaBeveren70777.48-1129.302020
Gestion PrudenteAnderlecht168731.556234.162019
Holding P.P.H.Anderlecht4775737.50-6071.052020
EMJ consultingUkkel38032.0025988.002019
MIKAYBeyne-Heusay94494.6918185.462019
AG FINANCEBrussel1761700611.70-32148146.223.302020
TILIACNamur756838.0056578.00323335.003.002020
CONNECTIVEAntwerpen3238483.37-2033512.7031.102020
Katrien VANDE WIELEDe Pinte-109600.74-1557.982019
VANHEEDE ENVIRONMENT GROUPSint-Jans-Molenbeek28576409.391716155.787673186.6269.302019
GROEP DEKEMPENEERMachelen (Brab.)7665523.73-4332.222020
Western Union Retail Services BelgiumEtterbeek5870361.25386280.658803114.4854.802020
A-MIXAntwerpen-22075.8111675.022019
EM & M INVESTOud-Heverlee146428.204629.612020
COMPAGNIE FINANCIERE DE VOLTERRABrussel1107311.33-363737.641.502020
ZEEVLiège80601826.3780747911.731.002019
AUTOMATION CONTROLMaldegem134333.8716895.412020
DWS-GENTAssenede2831081.2054887.472020
CORPORATE FINANCE PARTNERSUkkel452156.00-47130.001.002019
SIBELCOMLiège47091.71-2088.412019
EMBROSAalst11444462.6026522.752019
KREDIET ASSISTANCE - CREDIT ASSISTANCEHalle29522.3615608.361.002020
MALHERBE SOCIETE DE GESTIONLiège173371.5245063.562020
DE BERGH & PARTNERSKeerbergen91445.1839568.130.302019
A.B. GESTIONSprimont140177.0314139.302019
ZAKENKANTOOR DE ROYEBerlaar513345.6366859.770.502020
ELINTELGent13943748.95211887.552020
FINANCIERE DES CYTISESElsene615381.08184415.752020
R & MRanst278385.5016066.541.002020
HyVerBelGent35186.86115209.270.802020
Arseus CapitalNazareth78719850.501629767.692.002020
NST ACTISPACESint-Gillis (bij-Brussel)5406930.96-259831.610.102020
CHORUS FR MANAGEMENTUkkel5410014.8949405.590.502019
CHIMERAElsene1063728.06499233.902019
STEDHO-INVESTNieuwpoort2114240.65261208.842020
FINDUCChaudfontaine87187.36440.280.502020
FINANCIERE RICHE-DERENNECouvin1068832.00165640.752019
I.F.P.-INVESTHerenthout85446.1828897.682020
INTERMEDIATBeveren69300.0077471.752020
K.S.K. ENGINEERINGLede462049.9698804.322019
GVB ET CO CONSULTVorst70841.164478.9720678.022019
MURMENSSint-Gillis (bij-Brussel)85388.9818622.582019
FRANK ROETSGenk135377.772572.466.202019
RAVLINMol3562978.94316160.601.002020
BOGAERTS - DE VREEZEStabroek54608.08-26145.392018
ARGANIA INVESTSchaarbeek362072.94-11856.462020
KANTOOR KOEN TYBERGHIENHouthulst567983.56143593.862.402019
NUTHEBUSWortegem-Petegem46865.995567.992020
ORNIMMOFrameries303812.2251071.83459636.032020
WISE SOLUTIONS HOLDINGWaregem43281.2818495.952020
QUALIFINANCELede158424.8837.450.702019
SERRUYSBrugge586902.75100291.262.602019
FORTE CONSULTSchoten74937.669509.382020
TECHNET CAPITALEtterbeek526252.6356798.962019
I2R CapitalNandrin54463736.004749604.622019
DIERENKLINIEK VENHEIKasterlee-30183.2141790.724.702019
RONSEVAALSE INVESTERINGSMAATSCHAPPIJUkkel633489.21-3037.672019
STATER BELGIUMBrussel8611469.28144320.8122326685.46196.902020
ADK INVESTLeuven301653.00-23973.002019
HYPOTHEEKWINKELVilvoorde1971913.25432641.8612.102019
DE ROGEREEVerlaine45707.843317.7820534.412019
REAL UNITEDVeurne26386519.452669050.327368604.6319.302019
ZyXyZSint-Joost-ten-Node128288.1125416.002019
MnMZwevegem586995.51147442.220.502020
H. DE COCKCharleroi267365.60360.952460.002019
Stena BouwpromotieBerlaar198952.42-29901.192019
LUTRAKnokke-Heist631267.5485190.722020
FINANCIERE DE COCKCharleroi2491077.526859.0512000.002019
ATLASBrussel68580555.006855288.00261588.002017
J.E. INVESTChaudfontaine141323.7478099.370.005.102019
CONSULT & CoOud-Heverlee-27190.00-607.002020
MAGISVosselaar339682.5255983.624.002020
COMMUNICATION & MANAGEMENT CONSULTSint-Niklaas-11021.98265.952019
BUREAU COTONMons717463.89463477.720.902020
MATTISAffligem249099.20-8672.552020
OLIESLAGERS & BROECKXVorselaar217052.0222750.011.502020
QUALITASWetteren-27964.42-47590.992019
L.S.C.Sint-Gillis (bij-Brussel)410995.00-22688.00466951.002019
JUST HUMANMortsel620280.7655639.632020
GRIS - BLANCMontigny-le-Tilleul-79369.14-3606.742020
REGIONAAL HYPOTHEEKKANTOOROostende582114.61323741.802.102019
EN & ENEssen232609.1551645.892020
BOGERHerstal73401.872732.090.002019
KAVEBE ASSURAntwerpen-47208.01319.782019
ASSFINEXSteenokkerzeel31804.71329.995064.602019
DE BUYSERGrimbergen233421.7923724.222.702019
VITA SOLUTIONSSchaarbeek-27594.89-4393.872019
NEROVALI FINANCESBrussel212867.4125866.222020
LAGASSURANCESSaint-Hubert177437.90-4798.822.002019
HOFMANS INDUSTRIESMalle18933.3918945.502020
EXLAalst1221839.38-333433.322019
COM.REALTYBrussel0.002020
VERHEYEN FINANCESchoten329515.007870.002.002019
FT INITIALSLa Bruyère113640.915378.002019
MANAGEMENT R.O.S.A.Lasne2007922.543330.032019
MIDI MANAGEMENTHerenthout201754.1015176.602020
LYBAERT INVESTUkkel143923.59-1022.212020
WILMOT -VANCAUWENBERGHEMerelbeke308958.2669959.332019
WE 4 ULokeren17877.54-5015.722020
FINALYSESint-Joost-ten-Node-8788.00-219325.0036.102019
HEXPOL COMPOUNDING HQEupen42449011.32153384.45621787.727.902019
IMMO KINT & COGent-36758.9712636.250.602020
CARPE VITAMNamur223227.0040169.002020
ASSURFIN - ANSLiège369189.9521913.311.802019
FINADVIAalst-551.059182.202020
ALIDES REAL ESTATE INVESTMENT AND MANAGEMENTGent231961052.6331739127.0018719064.3126.602020
VERBAKORGistel606627.53355966.382019
ZEEVOSOostrozebeke86807.31-159951.492019
BC ResearchAntwerpen578701.22116902.742019
GROUPE LBLH-DANY LEPORCQThuin197573.70107113.272020
GROUPE LBLH - JAMAL LALAOUÎGesves287492.5161357.030.102019
ZAKENKANTOOR OUDENAARDE-CENTRUMOudenaarde86098.32417.222.802019
EUROAFRIQUE TRANSFERT EXPRESSElsene217485.951238.83112649.002019
ASB ASSURVerviers165757.00124733.003.202020
MGC & PARTNERSOostende16266.003173.002019
CARBIZSchilde5691.314645.552019
AUTOMATIC TEMPERATURE COMPENSATION EUROPERanst-265140.26-56154.432019
LIHA FINANCETorhout841839.9149032.212.702019
VERHAEGHE - DECOCKKortrijk182573.48-6842.242020
A & GAalst2923.002091.0021836.002019
BELOMARWalcourt261177.7240015.252020
CROFIMASchilde4688231.68178161.870.602020
JURGEN STOFFERISAalter390817.0045198.002019
DOCINVESTFlobecq67471.0052034.004.002020
CEOLANKnokke-Heist5637504.93470719.881.902019
IMMO B & HBrussel628919.3198111.525341258.462019
VH ASSET MANAGEMENTEvergem31169860.30-5465.32627150.004.502019
CHAVILOOostende75382.127632.492019
RIK VANPETEGHEMKortrijk3609308.68260710.302020
DAVENPORTRoeselare862818.83132189.072019
NELAROAalst1210808.1147944.362020
TOP LOGICSchaarbeek69021.875728.932020
FINLIFELasne7606.321247.312020
LAW AND CREDIT CONSULTINGKeerbergen-83638.004220.002019
LA MAISON DU PRÊT INVESTCharleroi357494.7712499.76361231.782.002019
LECOFINWingene81767.0511602.552019
DIRK VAN GOETHEMBeveren34922.16-19252.580.502019
RENAISSANCE PESint-Lambrechts-Woluwe6408.32-5167.8122541.752020
Covered Bond LabelBrussel1373104.18336103.64826278.682020
BelgianbrainBeringen103342.789358.762020
Frako InvestTongeren-29017.86-11518.322019
EMROJLievegem313535.0357194.132019
MIXIZandhoven-14238.48-5928.032019
FICAP 2012Brussel80359.75118967.622020
European (Re)Insurance AdvisorsSint-Gillis (bij-Brussel)11614.001158.002020
RESEAU EUROPEEN DE LA MICROFINANCESint-Joost-ten-Node429419.97-32563.17403007.839.002019
EUROPEAN MICROFINANCE NETWORKSint-Joost-ten-Node429419.97-32563.17403007.839.002019
LIVAN INFRASTRUCTUREBrussel3102235.431071898.362273832.622020
DB MANAGEMENTGerpinnes296407.9948174.432020
ACTIVE HOUSEBraine-l'Alleud64279.553492.842019
VG CONSULTINGBrussel236139.6926380.892019
JJCBlégny976604.37151582.772.602019
IN-DIRECTPeer42048.692716.862019
Vincent DoumierUkkel434992.0474014.172020
MTree Capital PartnersZottegem7490.04-599.682019
TREFLASSURTubize9624.94-561.672019
TRF CONSEILSColfontaine23792.502376.7874888.862019
Sure PlusJabbeke305602.4474991.402020
ERE CONSTRUCT & CONSULTING SERVICESBrussel47705.675859.742019
Things Get RightWezembeek-Oppem177820.3832714.422019
Minerva Consulting & AdvisoryMechelen-21450.94-467.392019
CAPITAL@RENT SERVICESRoeselare-1238182.40-433279.53183193.462019
PAYNOVATEBrussel501374.347440.63675104.088.502019
INDEXTRADEScherpenheuvel-Zichem-31269.74-11954.682020
SANDSTREETKruisem691282.3478494.202020
CEPHICATHPaliseul-2875.83-1095.282019
ShD INVESTNamur20455.00-3004.002018
BlackFin Capital Partners BelgiumElsene247689.06356212.096.602020
SEGURAXAntwerpen-592584.66-143327.962019
Family & You BelgiumElsene42002.8325251.342020
TjakaKoksijde18686371.965011745.532.002019
FH InvestBaelen150871.45-20675.592019
FrontArtHuldenberg56686.922409.561.002018
OPTICAPChaudfontaine18137.535046.212019
MIMMO INVESTIzegem562722.1498116.442020
DIETER VANDECAPPELLETernat475191.6489475.682020
ALTERNADYVEOverijse292706.3813054.292020
GENT-EURIMMOGent-345087.15-17130.924.402019
JAAG FINANCEAywaille15312.9310245.062.102020
TRIPLE PMol74661.242413.992019
AMACKoksijde155468.7739169.232019
3MOORSHasselt332652.7283680.732020
Financieel Architecten BureauEvergem35001.9397059.984.102019
IMMO TVR & COKontich1528495.76191638.982019
IMMO TVRKontich1456085.23-24467.392020
AGS PARTNERSWaterloo-3536.42-32097.550.102018
AljeroUkkel-82318.16-109248.523.102019
EMILE JACQUESNandrin180629.4840822.270.202019
SPINE CONSULTINGTervuren31735.163526.982019
PASRA-INVESTSchilde1583957.58-6822.852019
CITI CREDIT INVESTBrussel-21502.83-1098.412017
HALDYRNamur32321.887049.082019
PratobornumRumst-189139.34-25061.472020
KromanLokeren190585.3719514.972020
RAF VASTIAUBrecht2536.03-46704.972019
DEVAUX-JACQUETNandrin-3472.0971714.012.802019
PROFINPARTNERSHasselt135245.474877.522019
OXALIS FINANCESLasne165644.7320548.110.902019
INVESTEENAntwerpen32230.0019476.002019
BELMAAalst147936.68-6075.922019
AMPLICOREBrasschaat413499.2432430.082020
LOTUSOostrozebeke2785654.124471.971.002019
FEELING & C°Sint-Pieters-Woluwe2525855.50477928.522020
OPTIVY Patrimoine & FinanceFlorennes9989.361550.760.602020
NT MANAGEMENT AND CONSULTINGChapelle-lez-Herlaimont364213.40119597.962020
INVEST FOODElsene498793.00325200.0012.902020
MM IMMOBraine-l'Alleud-164870.30-48165.322019
GIDEMJemeppe-sur-Sambre318300.6240061.80211688.962019
DELCRINVESTBrasschaat866599425.1677269212.2814.802019
DIGITALHUB DISTRIBUTIONBraine-l'Alleud-110980.776964.952.002019
By ArthimaxBeersel-6957.60-47381.582019
Dienstverlening KriboKasterlee73933.9612135.172020
SOPAFENRixensart197793.1012876.682020
TRIPLE A ADVISORSUkkel892501.67142828.762020
B.BAKortrijk16488.79-754.542019
ONESTABeringen89905.083539.103.802020
Let s UPWaterloo906607.88116241.882020
KDP Management & ConsultSint-Niklaas9109.43-13721.252020
DE GRENSHOEVEMerchtem92120.82-86445.653.002019
SHAKE YOUR MIND SPRLWanze94168.29-663.422020
Belgian Mobile IDBrussel-1778296.21-4130452.375703956.6511.002020
D-DRINKS GROUPGent3862828.369988.84558558.941.302020
GOUDADVIESAntwerpen18347.7010913.30258676.590.502018
EXPLORING DESTINIESDe Pinte51053.17-50499.800.702020
BE FINANCESComines-Warneton41336.1213243.860.902019
DANNYTTielt-Winge82146.8428760.342020
GARAFBrecht296386.2115552.372019
HOWISTBrecht292727.6615545.322019
Africa Food IndustrieWevelgem11416.005275.002019
SMALL & MEDIUM ENTERPRISE CONSULTANCYOostkamp55176.695845.352020
EPiAntwerpen877536.24-19558.732020
STONEHEDGE CONSULTRixensart-1349.58-2549.8522501.552019
KEYNVESTKortenaken235343.6559311.302020
ARGAMATournai310415.8838348.472020
TIM & GUY VANHEE - CANDAELEAlveringem1302405.72358798.752.102019
YIN & YANGAsse431111.487379.611.002020
JONAS MANAGEMENTLille304515.9530197.522020
EY SOLUTIONSMachelen (Brab.)51797.728553.82623608.992.502020
SOBASTBeernem62150.2111893.942019
NET PLACEMechelen44232.8833312.382019
PKF CONSULTINGKortrijk48066.2516520.992019
TORVALEBeveren118465.0037732.002019
Nauwelaerts&PartnersDuffel152706.5122440.103.102020
Ermus Immo-BouwconceptAntwerpen21474.4715843.582019
TITAN AUTOMOTIVE SOLUTIONSLeuven-8295779.02-9316975.2941638729.2913.202018
WELLDOMAnderlues1060663.89257091.291.002020
ROMAIN DURAND CONSEILSint-Gillis (bij-Brussel)1882659.00215143.002020
SOOMERAntwerpen10028.23349.913254.072020
Wex Europe Services (BE)Ronse2798943.03154344.47153805378.8512.802019
BeDiSchilde955830.359013.062020
k-scoElsene1059643.5982234.952019
LIZON-VERMEIRENAth39969.5641813.203.902019
HomeSendBrussel2109535.00-13098049.007297387.0030.202020
IP-mobileAarschot132452.33490217.685.302020
ERIDAN CONSEILUkkel390667.3181087.721.002019
EV IMMOBILIERSpa27348.226705.811.102019
Trade And Supply Chain EuropeLinter1538.388692.432019
GREEN FISchaarbeek928350.97500502.902020
GORIS & PARTNERSBoom100400.2319912.272.802020
BEESNEOGembloux163392.0069099.002019
LVA CONSULTINGBuggenhout80010.3363602.47284826.002020
V Consult& SeeJabbeke39412.0066995.002020
ANADYR ESTATE MANAGEMENTHasselt107562.3783038.141.402019
FINOVERCOTielt-60675.39-39271.242019
THE FASHION SOCIETYMerchtem46117778.00-2301913.0017229264.00138.002020
Hypo & PartnersWatermaal-Bosvoorde25249.734726.452.002020
Benoît COLMANTJodoigne1301588.76118406.102020
GS & Co Financial ServicesMechelen58807.0021744.002020
CAPELCOKapelle-op-den-Bos89077.3191501.682019
IMMAGOAntwerpen11607649.4370923.071.602019
QUESTOBrugge97480.25616.902020
GeschtelBerlaar4190286.69425320.231.002019
AZIMUT INCLUSIVE FINANCESint-Pieters-Woluwe4773.46-3532.432020
VAN dEN EYNDE CONSULTINGVilvoorde75523.0738767.632020
BW FINANCESWavre201480.8930899.581.502020
LANDWINAntwerpen-1088644.86-164476.481.502019
STP FINANCEElsene-236601.84-267129.512017
BRUSSELS CONSULTBrussel35006.44-28401.752019
ALLIAGE INSURANCEUkkel-490970.57-506001.144.302017
FICOMORZoersel304127.5463996.762020
Pavonis, Services & ConsultingBegijnendijk36413.707490.421.002019
DRIVEXVilvoorde117736.59228674.9814.102019
GLOBUS INVESTSchaarbeek61145.8924101.582019
FIVE OAKSPelt20460.00140330.512020
KP INVESTMalle123134.32-331.362019
OXINSprimont6732.2010784.882020
VESTIMAGent1644837.8723942.821.002020
A-éénKortemark274997.1350539.393.002019
MatchIDGent700240.09346314.812.902020
HVH MANAGEMENTBrugge22000.00115008.232020
BOESTessenderlo680441.99205114.412019
OREAC CONSULTING SPRLWaimes-6000.86-772.152020
EQUITES MANAGEMENT & ADVISORY SERVICESDamme6473159.654230240.392020
AM INVESTOR SERVICESWavre-19548.39-428.062019
5M ADVISORYSint-Genesius-Rode-70909.85-3516.622020
OVERNESSLennik142697.6192491.112020
CAMAXWommelgem9479.94-4610.812020
MONTMORENCY - VANHOUTTEMoorslede39978.862047.501.002019
Waowdeals.beAntwerpen-694585.00-307528.002020
Act-unityOttignies-Louvain-la-Neuve1327547.04516714.124.902020
EMMAH KKortrijk4180559.2317839.472019
GET TO THE POINTAffligem180207.2955720.302019
Flamme RougeZwevegem78745.1029300.130.702020
ABC Assurances Blistin ConsultBraine-l'Alleud3085.00-1157.002020
Smet - EngelsBornem25934.5113850.682020
KO-INVESTBrugge-8789.73-18116.892018
EVEREST CAPITAL PARTNERS-MULTI ASSETS & ADVISORYElsene1039838.02-13606.860.000.502017
THICAR CONSULTINGBernissart1774025.00501756.00516000.002019
LUCAMeise-22950.88-14578.390.502019
AM PROJECTSKortrijk337696.973801.032019
SBO HOLDINGVilvoorde30669.0811654.892020
FRET AFRICA EXPRESSElsene57514.0026259.00147849.001.002019
PARTNERS FINANCESTournai30290.92138036.0623.802020
TRAJECTOIRESBrussel88361.786633.492020
XJKalmthout238311.8210223.712019
L&O FinanceHerentals19486.1418251.863.002019
MA-VIGrimbergen23667.6617745.222020
LAMS-WATTHYOostende209070.5431406.032020
CARCHARODONSint-Gillis (bij-Brussel)72582.458666.972020
BB TOYSSprimont-4943.151334.804.102020
ZS INVESTMortsel-166768.56-118771.352018
SolutiaKapellen399668.41-99711.452020
CW LauweAnderlecht12244.54899.762017
ADVIES BILZEN CENTRUMBilzen239187.2944181.771.202020
HSA (Horeca Samen Aankoop)Dessel72118.315239.792019
T242ASint-Pieters-Woluwe894828.25543749.452020
Rolling Machine FramesPeer91872.1533701.162019
DUNICOWevelgem97037.5639088.842019
ATLAS LTIAlken640310.503588.441.002019
PG-INVESTMENTAns615685.16-19954.322019
SHARPSTACKJette71172.4116097.132020
EASYVESTElsene224886.9969237.942020
TAIF MONEY EXCHANGEElsene73901.08-11784.842019
PHMBIO+Grez-Doiceau293921.36174172.992019
CITIZENS of HUMANITY BENELUXAntwerpen-241477.07-5297.561.002020
Paysans-Artisans InvestFloreffe1097869.008993.002019
BROECK INVESTMerchtem48050.997069.681.002020
A House HoldingAalst4286732.7545508.872019
IKAMVALeuven20460.0043729.552020
VOLGA CAPITALVorst2729248.94389075.122019
TKN ConsultingZaventem18600.00110976.102020
TER POORTEN IIHasselt1043589.6711658.542019
FINASSUR MULTI CONCEPTDe Panne3186.0020927.00172313.002017
B.E.N. Op MaatLier152978.9192313.172020
Trustly BelgiumAntwerpen-5279.7915300.951.002020
ZAKENKANTOOR DEBLAERE - BLANCKEWaregem681617.11204980.870.902020
OakziliumBrecht3539.284885.222020
Quercus ConsultAntwerpen7558.48-7512.472019
Querencia ConsultancyMortsel128750.0041988.00103200.002019
ADVIESKANTOOR VAN HECKEBrugge38523.462887.382.802020
AMDT Sensor TechnologyHerenthout1829.09-21556.412020
J-P ManagementWavre12133.8326674.342019
J.BLANCKAERT & COSint-Martens-Latem2217750.00191381.242020
PENTAGONEGrâce-Hollogne56791.0716598.032019
CHERDON FINANCEOttignies-Louvain-la-Neuve213737.09119576.231.602019
GUVOSint-Pieters-Woluwe297827.1559585.462020
RiskConcileLeuven850052.06216015.932.402020
JABELANLebbeke183334.4582139.580.602020
ALVALUX MEDICALLiège430516.57-152181.941.002020
NISSI EXPRESSBrussel-12949.56-15632.872019
VISSER & VAN BAARSAntwerpen-670629.98-330637.0813.402019
BEINVESTBrussel-139653.43-122333.552019
GEJEPA BEHEERLummen186309.52634164.3516.602020
Luyckx ConsultancyZandhoven20460.0059664.452020
NBM OfficeSint-Pieters-Woluwe35956.2936202.402020
JASBOKontich263417.95259451.592020
ORKA SOLAIREAntwerpen69089.5611191.591.002020
TRADE NETWORKElsene-114257.3424052.722019
HYPO ASSURAalst400049.02120185.463.602019
PDM FINANCIAL CONSULTANCYElsene50746.61-11876.222019
CALAMA BEHEERHeist-op-den-Berg-3122.78-4509.302020
Fusion IncLeuven292929.5368489.392020
The T-CompanyZutendaal346747.0724802.112019
Quaestor RentmeestersRoeselare14839134.43271584.312.002020
CW FinancesNeupré235138.97-8964.371.002019
DEWOMaaseik96380.0019223.212019
THE TWENTY FIRSTSoumagne68200.77103406.282019
4D BuildTemse36975.00-3676.002019
NeverlandKontich665055.19440910.451.502019
CringGenk13120.908575.032019
Retail TeamJabbeke-404646.72-689422.7514.402018
LUMIFINZulte24554.0018483.002020
Capital Plan InvestBoechout61175.4822596.362019
Real Estate Support ServicesGent-426286.39-201161.685.802020
CERTIFIN IIOostkamp51897.1770940.861.702020
IMMO ALDEN BIESENHasselt1788263.63-155678.24324999.962020
3F ADVISORYElsene106945.16288489.922020
GROUKS ADVISORYUkkel73133.9155482.212019
BLUE SENSE CONSULTINGGent85437.9420059.872019
DMine-ITKortrijk-14300.649763.062020
MADE@HOMEOrp-Jauche35370.8230570.062019
PARCIALFINANCEElsene-55290.98-6481.322019
REAL ASSURVisé1623180.25295353.992020
J.How InternationalBrussel-16457.633541.292019
GELANKOMaldegem-2207.4933109.932019
Unifiedpost PaymentsLa Hulpe6759228.00-2393695.00285677.002020
FINSIGHT SOLUTIONSAntwerpen222562.6287740.581.802020
YOUNG INVESTMENTChaudfontaine297285.6091206.692019
Lykke AdviceBrussel172447.8644335.862020
LE CREDIT LIEGEOISOupeye31298.806778.681.002019
PE ELOYAywaille70152.1555929.000.002018
M.A.A. INVESTUkkel594.86-282.452019
BPA ConsultAsse160278.0017783.372019
IMMO PROJECTGistel-1362.7714577.692019
Rouppe Property IUkkel-63346.53-16122.212020
Brownfields Belgian ProjectsUkkel-26765.45-10611.002020
EDFI Management CompanyBrussel388531.7421364.8328.102020
DE CLERCQ PhilippeSint-Lievens-Houtem27680.02-9862.081.002020
KANTOOR VOLCKE KOEKELAREKoekelare420519.04153750.350.502020
De Koster BVBADilbeek140103.5642921.582020
IMMO HYPEMenen1565519.4160023.352019
K.E. Real EstatePerwez7221.94-2088.382019
DW INDUSTRIELebbeke390465.8639538.572020
Petra PaganaBeringen341758.9843907.812020
RimechBrussel10412.12-1522.072019
YCLDilbeek44569.2832882.252019
Flemish HoldCo IMechelen103003736.401565732.762020
Cover HedgeGrez-Doiceau3150.9713559.572019
STRATEGICAAalter1236938.01339670.4411.502019
SPM SAFELanaken47791.91-12700.042019
KEYSTONESKraainem22523.3847176.651.002019
HELDER PLANHasselt199528.3182092.971.802019
ZAKENKANTOOR VERMAUTHooglede105787.1923281.135.702020
POLARES TRUSTED FINANCIAL PARTNERSSint-Niklaas77077.3410909.820.802020
Care +Arendonk8573.16-5890.022019
QSR BelgiumElsene76228449.01-276925.849750325.962.602020
QW MANAGEMENTWezembeek-Oppem23513.67-5089.512019
AEDIFICAS PLUSAsse136000.0047029.002020
VAHODI - FINANCIAL SERVICESLievegem105383.45254896.026.102019
Interchange BelgiumWommelgem-6172.10-8431.842019
KEMPEN ADVIESRavels226065.42227614.247.202019
LWH FinancesLimbourg55761.11238508.471335745.007.602020
MonumentaAntwerpen37565.571909.642020
TnT FinancePelt55531.6610806.334.602020
ALEXINEUkkel34778.7918063.702019
PantarElsene712977.28-26154.922019
TANDEM CAPITAL ADVISORSEtterbeek603228.175676.755.302020
LLCHerent2146037.49179403.962020
MILOMANAntwerpen140903.005428.002020
iMoneytrans CorporateBrussel41380.1412629.50142290.930.602019
PHOENIXBeernem114800769.003973434.002019
Vibe Group BelgiumAntwerpen6827.18210531.213.602019
ISISMARTRixensart89277.98-11458.922019
H-LeaseSint-Jans-Molenbeek1685399.00-881907.002020
TVHKruisem-30482.0021144.002019
MAJINVESTSombreffe760202.0044534.002019
RANDOM MECHANICALSUkkel-2929.0921410.502019
Het Financieel HuisLier-36419.72-26616.630.802019
SA GROUPZaventem7721.615009.582019
FARIN METALBraine-le-Comte78987.0511936.492019
BELGISCHE POORTEN ASSOCIATIEAffligem8598154.01239503.332019
KWDF ConsultingSchoten336077.692253.362020
LetsDoITVorst108836.3932966.452019
PROTICTHuy79686.2643781.572019
DAKWERKEN DRIESHaaltert180810.085707.012019
@GembaUkkel100008.9313947.882020
NB ConsultancyNijlen-23844.15-28941.332020
MOYSON INVESTLonderzeel1718905.39-730.641.602020
IMFAMORAEvere81086.67-10708.422020
ARCO FINANCESVillers-le-Bouillet19823.715296.242019
BlueRidge Trade and InvestHasselt25042.444578.902019
NORIPS INVESTAntwerpen39859.58264.192019
VONINVESTGrimbergen84205.3240062.572020
T-PROMOTIONSMaldegem-13428.97-25828.972017
PBAKasterlee113180.7622089.192020
ALIVIA MANAGEMENTTournai140966.5269766.732020
Rietveld ServicesKoksijde12323.2029153.60314072.961.002019
Roosen-HermansHasselt19799.0313006.861.502019
ROSSONERI SPORT INVESTMENT BELGIUMRebecq109979.2956254.342019
FINFINITYDestelbergen5681.73-20106.112020
MAXIN ManagementDuffel34669.995709.352019
BEYOND SERVICESLier105930.2346252.372020
MIND - ConsultMouscron78603.0168217.313.002019
VAN DE VELDE INTERNATIONALLier1309728.87292088.602020
PAC & FINNandrin65001.5418179.432019
MoneyGram InternationalBrussel28721075.71593319.3228.602020
D & GDamme128377.73187.092020
H.H. ServicesSint-Genesius-Rode65763.0011654.002019
ADB Consult & InvestDe Pinte42581.003773.002019
NijiloDilsen-Stokkem8060.0092944.821.802019
MITCH CONSULTINGDendermonde48848.693358.162020
BASTADe Pinte18410.001365.002020
BELWINGLiège61500.000.002019
L4-ConsultingZottegem47055.4721881.342019
1001PACT IMPACT INVESTMENTSBrussel-68025.51-103661.323.102020
Auvray-VisionBinche14776.02-547.062.902019
ChalandOudenaarde213744.70112227.930.802019
ALANTRA BELGIUMSint-Joost-ten-Node692741.21379646.832.902019
L.S.N. IMMOAnderlecht-123662.45-6605.812019
Amela 65Sint-Lambrechts-Woluwe10684.224336.952019
Bancontact Payconiq CompanyBrussel22660777.052130509.1523870917.6533.402020
LEGA INVESTSchaarbeek8722.12192894.962020
PRIME FACTORLanden17262.68611.622019
LVMA ASSURBurdinne176948.8149398.652019
MVD FinancesChapelle-lez-Herlaimont-1677.99-1404.702020
GUESTRAVELER EUROPEEtterbeek45582.88-7096.542019
GSB GroepDe Haan33240.5510747.305.002020
Business Club Benelux Côte d’IvoireEtterbeek-24361.31-30561.312018
CREADOMUS PROJECTONTWIKKELINGGent-224886.20-175324.927.602020
LIFO-CONSULTINGWatermaal-Bosvoorde14273.008073.0049780.002017
MiplaDestelbergen13006.71-1604.132020
ExplendITMortsel71991.3337149.682020
WELLFINLasne99331.9743321.851.002020
RND InvestmentsHoogstraten-347210.80-122213.482019
Val-U by VanhoutteKortrijk341710.72133965.312020
I-BEFINMons78033.8057136.271.602019
SKYSUNGenappe181156.12-42014.172020
AXIOM3.14Jette110263.002565.002020
OGIMILommel17508.3427005.462020
MALIMAHeusden-Zolder407224.11146051.640.502020
RHE CONSULTINGBernissart219068.55163362.962020
M&D MANAGEMENTRanst207463.16102256.332020
Zakenkantoor DamenHasselt31090.479300.601.202019
WW FINANCIAL SERVICESWommelgem111596.97144767.083.602019
SPITIKOSint-Gillis (bij-Brussel)38436.3117540.592019
CREW CONSULTINGBraine-l'Alleud-91572.89-38512.152020
EUROFRESHFOODWevelgem2167511.30871600.662019
Rock & RealBrugge17532.748513.652019
ASSURANCES MAGNUSArlon124525.0919904.553.602019
SD FINANCEQuaregnon-113146.42-51742.404.202020
BimcoGent13080.562357.802020
CREDIT SPEEDCharleroi-22343.551611.1630337.381.002019
Maandag België FlexAntwerpen86586.5818368.8220.602019
Humares BelgiumHasselt5128600.97-650.362020
AAMYSAalst145201.2553753.072019
LINACOPittem11174056.16241452.411.002019
Kantoor ZuidwestWaregem71150.10100737.832.202020
ENERGY WAVEUkkel-66035.00-47785.002019
VLV FinanceAntwerpen31731.231232.382020
A2 ConsultMechelen80377.5771184.462020
KURT LINGIERGistel181979.96109113.422020
ASAP SolutionsSint-Lambrechts-Woluwe6911.2819740.182020
GABECOTurnhout-24189.00-36589.002018
Vekemans FinancesRanst11467.0141155.710.302020
LOOKANDFIN FINANCEBrussel88614.889866.652019
DPV InsuranceAssenede30517.453028.421.002019
COSSGent16329.91-5777.152020
N.S. CARE FinancesAwans14392.31212328.332.002019
MANAHANACourcelles20245.471278.002019
CVVCGrez-Doiceau102706.8256062.452019
TW-AdvisoryDeinze170370.5589645.162020
CHUN YITervuren7695.80-3739.202019
MoneyTreeLiedekerke3845.15-5164.562020
Lost TimeDeinze154024.4193623.862019
EAGLE RISEOudergem41418.7911114.052019
CitadelparkGent178180.7090205.872.302019
HypManagementArdooie184870.4857626.372.302020
ADVIZIOBeringen-47705.69988.342020
PavioDeinze187776.0874215.162020
VERHOEVEN JONASMerksplas16900.0719583.195.002019
AGENCE BARRETTARAAns9154.93-22119.380.402019
M&A ManagementAntwerpen103280.03100880.032019
HOLT7Kapellen54759.1963983.192019
WNN KONING MANAGEMENTAntwerpen91493.41109905.412019
4ELAT ConsultingKasterlee335162.25121728.021.002020
KMH FINANCEAntwerpen32068.78109869.044.702020
CARISElsene12122.0035922.002019
Authentic VoiceBrussel20772.21109127.682020
Schelde-Leie FinanceNazareth22045.0732045.073.602019
Apex AdvisorySint-Katelijne-Waver161688.07118905.032019
IMPENS - MOERAERT - VANDERSCHOMMEN PARTNERSKnokke-Heist9442.00-58424.005.702019
M-Projects Technical ServicesAntwerpen80284.3931174.092020
VG ProjectsScherpenheuvel-Zichem156102.2874967.282020
VLR&O'DELASint-Lambrechts-Woluwe263.50-12875.752019
SIMOENS KIMGent45189.1533601.152019
XpertiseHasselt8970622.05-3699911.952019
PVFTheux70648.0027534.002019
SPARTANLasne32113.1813513.182019
ROCHER CONSULTNivelles120516.5478634.432019
VLASKADe Pinte108638.1653680.572020
PH Finance ConsultingWaasmunster77666.9640242.412019
EZ LOGISTICSAns20006.20-963.792019
MIBALDOWortegem-Petegem107066.3688466.362019
PARTNER HOLDINGAntwerpen2218932.62154801.882020
BORGHOF MANAGERGeel141230.1966230.192019
WIERING & COKapellen98331.2730664.020.402020
KLEM MANAGEMENTAmay70432.8623671.822020
FININGCOWetteren175480.81193295.587.002020
PETER LEEMANSHove463075.10191384.632020
ARDEOS CONSULTSeraing9969.662609.662019
BJTS ConsultingMalle56225.3544250.992019
GARDENIAKnokke-Heist125968.68119768.682019
FrelensAntwerpen322966.25312166.252019
HypconceptArdooie-10559.6025318.130.802020
IVMABilzen81724.8531182.262020
MELORIAElsene386954.56380754.562019
NUMERIUM3 MANAGEMENT GPUkkel80392.1674192.162019
PRAMOUSCOOverijse566676.11393385.242019
ENEMAOud-Heverlee118275.0055235.152019
ZAMA CONSULTINGAntwerpen206162.94115594.752019
LUNADVICEPutte336616.45220779.712019
CAFASSOBrussel156533.20-24337.032020
Bee CapitalSchilde342019.83197306.782020
Orban FinanceBrussel41365281.69291562.27392962.652020
F&F SolutionsGent24374.8511974.852019
Kumulus PartnersMachelen (Brab.)442067.79116505.974.002019
De Corte S. ConsultingOpwijk13526.22-5073.782019
ACIESSchoten91992.4078325.082020
R21BKontich24741.78265.291.002020
Herrebaut LucZele108340.5038439.762020
DP RENOTheux9756.624824.362019
Seppe OnseaVosselaar157239.19132138.832020
Can-Do-ConsultAntwerpen3760.58-15242.792020
S.G.A Prêts HypothécairesOlne143198.7461999.480.202020
Anju Software Belgium HoldingsAntwerpen2486984.672480784.672019
ZinningsMeise56218.3230783.512019
FINDROSint-Truiden221665.5777809.672019
LTPDE Development BelgiumBastogne-19090.00-20018.312020
SAINT-HENRI FINANCESint-Lambrechts-Woluwe10692.64-9307.362019
ANTHONY VERSLUYSElsene23546.686530.232020
HESBIMMOHuy83174.0064574.002019
FINANLETBraine-l'Alleud146070.9764203.922020
CopharZottegem481860.68142600.882019
THE ROCK SERVICES & CONSULTINGOostkamp180010.7335802.462020
Leuven Instruments TechnologyGent40762.3322162.332019
Seynave Financial AdvisorySint-Pieters-Woluwe102888.85107968.850.502019
FB INVEST CONSULTINGLeuze-en-Hainaut8060.007342.942020
PLAN4HOMEHeuvelland-6916.50-6337.622020
TUDORS CONSULTINGBrussel27699.2415512.582019
LEIDGENS IMMODison1541561.30194625.910.502019
Deurne Financial ServicesAntwerpen8754.21667.706.202020
HELENOSSint-Pieters-Woluwe6400643.94-264911.172020
BeWo ConsultElsene357505.70286940.982020
So Easy HoldingLokeren37089005.874438.732020
AMPLUSWijnegem-59659.97-42270.962019
FinaLouGent105036.6798836.672020
RVC CONSULTANCYGrimbergen20659.852059.852019
JustifiedGeel32231.3428933.462019
T.M.S. IntVorst5371.94-13133.502020
ISM PARTNERSSint-Katelijne-Waver32760.97-17299.282020
Attent VerzekeringsgroepEdegem17487.9913287.990.902019
Algemene Verzekerings- en KredietboetiekMechelen-5715.12-19356.781.602020
LALIMTervuren145887.00111151.002019
THILeuven104254.34-703.962020
NovalisGent2690495.20-49200.512020
VR&COGrez-Doiceau7796.211596.212019
DDT SolutionsRoeselare60083.439917.402020
OLIVIER MOUTON CONSULTLochristi16175.763775.762019
CHRISTIAAN VAN ERK BEHEERSchilde-184674.70-204674.702020
SNARC.AIMortsel-13789.57-26189.572019
CAREVENTURES CAPITALElsene-290418.94-309018.942019
KazmuziDendermonde301528.25280528.252019
LivingStonesWaterloo35816.7227136.992020
INTEGRA CAPITAL PARTNERSGent26415.65-36584.350.402019
Meilleurs Conseils FinanciersZaventem18997.386597.382019
CARMICHoegaarden124997.72106397.722019
SBL INVESTZaventem-48281.25-46392.161.202020
TomafinEdegem20326.80-15280.162020
H.W. LakenKeerbergen-33872.51-28810.260.802020
GeoKeGembloux118933.0063933.002019
MS INVESTBrugge372177.12-2949.622020
ZENITHGent10583.59-1816.4111000.002019
PPS EUOudergem8693296.00-1002339.004304891.005.202020
FORTICONGenk900265.0677265.066.202019
TransferWise EuropeBrussel5170456.5716956.571.402020
HIVE-5Hasselt399271.25-728.7543550.002019
Hiel-Wauthier & CoDendermonde59867.0653667.062.402019
VC ADVISORYBraine-l'Alleud61126.7793726.772019
HAFAZemst227661.91221461.912019
JNJ MANAGMENTWaimes467140.9460616.89121500.002020
InvestLinkOud-Turnhout14599.08-85400.922019
Wavre Jodoigne FinanceWavre1117.46-5082.541.102019
ConRod Conseil & AssurancesSeneffe14193.007253.0028117.002019
REGIONAAL HYPOTHEEKKANTOOR BRUGGEBrugge22674.171674.172019
ETSDilbeek30022.7111422.712020
FEPSORCerfontaine5260.00-940.002019
Leleu Document ServicesMerchtem1692658.2716127.672020
Joseph & Ansellia Pieterse bvbaAntwerpen7061.30-8873.982020
PINDECAntwerpen122916.4857487.820.902020
ALES VESELY BUSINESS & EDUCATIONAL CONSULTINGAntwerpen86359.8171359.812019
LEXiTMachelen (Brab.)54753.75-24496.252019
HEr ManagementAubel284132.74134300.662020
CBM CONSULTAubel42919.6316513.502020
HOUTWAARD CONSULTANCYRanst57733.9446133.942019
Benoît HALLEUXHerve89814.0577414.052020
goVer Trade TechnologiesAntwerpen7053.55853.552019
WorldRemit BelgiumSint-Gillis (bij-Brussel)1947521.4066421.406007160.193.002019
KLEIN EILANDAntwerpen93667.1474487.892020
RENTITAntwerpen17520.26-7479.742020
AXEPTA BNP PARIBAS BENELUXBrussel7711399.22-1634491.558.202020
3s InvestZottegem16043.3818414.802019
Mobio ConsultNazareth81391.6250233.752020
Vedas Advisory ServicesKontich42398.7823139.672020
YtramZemst46119.1133719.112019
ManibusAntwerpen4821.13-1378.872020
Lumine Capital AdvisorsUkkel34107.2851654.022020
FINALIZMelle22853.833665.832020
PRIISMOMorlanwelz23082.0030582.002019
SKG ManagementBalen44235.0214860.072020
P & T ConsultBoechout-4906.45-24906.450.102019
YAMA BON BINILanaken61439.95-23560.052020
PHAUNTSMerchtem190636.20109426.392020
THE WOLFPACK TRADITIONBrugge25214.9519014.952019
ATHENA SRLAth20314.68396679.683.102019
Capiau Corporate FinanceVilvoorde5028.66-7371.342019
ZAKENKANTOOR MAARTEN HAESENBilzen113202.7388202.732019
Groep VerlindenPuurs-Sint-Amands161019.20187419.203.902020
WhatermanAntwerpen42820.7330420.732020
CASUALFOODHerzele413842.5513842.552020
CAKEHasselt193063.54-3556936.463.602020
CONSULTING MRAVilvoorde-492.00-19092.002019
NSI FINANCEGanshoren811.00-19189.002019
Ixaris Financial Services BelgiumBrussel43095.97-205233.412.002020
MINT ConsultZottegem71119.9264609.922020
DY INVESTEvere126428.98122928.982020
M29 ProjectontwikkelingAntwerpen847886.3514548.672019
DARE INNOVATIONSSchilde13661.1415120.852020
HANOT-DANLOYMons94016.2388016.232020
Wim MaetLangemark-Poelkapelle20704.1815704.182020
TILTING SHELVES SYSTEMSIngelmunster-6682.77-26682.772019
Serge Le NoirNinove99225.7157505.302020
SaFiConsultPerwez47133.7032133.702019
PARTNERS ADVISERSUkkel92928.0372928.032020
PROJECT STAFFERSSint-Niklaas16622.007196.002020
BeltHolsbeek2599.15-4400.852020
KRATOS CONSULTGent94494.1089494.102020
Wooden ShipsSint-Gillis (bij-Brussel)49758.08-11741.922019
NIMIC ACTIVITIESAntwerpen39529.5238529.522020
KANTOOR SCHOOFS & VANROYRiemst22521.1732521.170.402019
VersimmoBrecht128677.3253677.322020
JL SQUAREWatermaal-Bosvoorde-10643.63-45643.632020
Indufin Fund ManagerLeuven756996.745540.33986250.002020
Bato ServicesLebbeke83341.0078341.002020
Bernard & PartnersRanst70893.1367893.132020
Central Labelling Agency of the Belgian SRI labelSint-Joost-ten-Node601280.39433592.111146808.341.002020
Smart Consulting Enabling PerformanceSint-Gillis (bij-Brussel)66408.7764408.772020
KastingKaféUkkel-50359.31-60359.310.902020
DCSTRLeuven34234.7724234.772020
Real Estate Management FKAntwerpen31618.0632736.671.102020
DOUBLE HELIX ADVISORYUkkel80083.1879983.182019
Idec BeheerAntwerpen23430.8923420.892020
VDP CONSULTANCYMeise5644.513144.512019
MaKiMi ConsultingDe Pinte40410.0337910.032019
PELISASint-Jans-Molenbeek-11750.28-21750.2874346.842020
HOLDOSSoumagne53511.0551011.052020
AltrimondiKapelle-op-den-Bos24352.53-15647.472020
Mercken ConsultingBilzen35978.9029978.902020
COLBA INVESTElsene16504.966504.962020
CONSULTING K.F.Oudenaarde63237.4658237.462020
Seal CapitalAntwerpen143340.59120127.212020
Cont&tIeper38613.2237613.222020
MJL Advice & ManagementMerelbeke110621.66107621.662020
MANARZulte297594.00294194.002020
COMPOLAMMerelbeke114173.0014173.002020
Customs SquareAntwerpen20985.71282222.752020
JoficoAntwerpen334262.39-115737.612020
BUILD ADDICTBrussel147815.4697815.461.102020
SynvestmentHerenthout47155.82-2844.182019
Man.goDe Pinte56495.2253995.222020
DEDESIeper7798.539322.532020
Vincent Consulting en FinancingGent6516.866416.862020
SOCIETE DU DAUPHINWatermaal-Bosvoorde-4043.00-4043.002020
GREENINK INVESTWatermaal-Bosvoorde-5518.00-5518.002020
HI-TAntwerpen60075.1645075.162020
Arnauts Management GlassVerviers31849.5925849.592020
Hoorne & BruneelRoeselare20372.54372.542019
IlesanDendermonde57071.0255071.022020
ALDERAANNinove3317.662817.662020
BATOPINSint-Joost-ten-Node7789718.08-210281.922000000.000.202020
BCOMMouscron356.17-1643.832020
Somosa ManagementWuustwezel26432.8524432.852020
MiberghWaasmunster1992.96-1007.042020
PAWI MANAGEMENTGrimbergen70549.0067549.002020
SasconHerenthout56935.7853935.782020
FINANCE TRYBOUIeper357668.2855708.781.902020
MILEVA INVESTUkkel99233.8299133.821.002020
SoulFINAntwerpen-5891.37-9891.372020
AART vAN ROOIJENKontich360475.1249623.710.702020
Deviaene Gestion PatrimonialePecq24766.507136.612020
JMCF INVESTLasne58542.1038735.012019
3 D DRAWING & MANAGEMENTBrugge85295.896110.061.702019
INGIMMOLaarne69106.03591.702019
SUSTAINABLE ENERGY INVESTMENTSKapellen1999.65-1390.902020
FIENESDe Haan1177237.01133852.252020
GENT STORE BY BILIA VERSTRAETENGent2543486.17391303.158906020.2019.702019
IRR INVESTWatermaal-Bosvoorde34558916.78-4250173.352020
MV-CONSULTAalst25775.3320970.042020
WDM Management ConsultingLeuven410542.2779017.452019
BOUDTOudenaarde85674.004189.0023162.002020
CLOSON INVESTMarche-en-Famenne237514.1436632.982019
Mars & MooreElsene-102295.80-4705.092019
THULIDISHensies2495.00376686.004.002020
DaneriRotselaar121985.471370.910.302019
BERFINOostende7504229.8495648.436.802019
CNVisionHolsbeek142641.8324589.302020
W. ARNOUTSMechelen383558.1881665.292019
LIGHTHOUSE CAPITAL ADVISORYBertem0.00-26616.902020
ICEHaacht156620.0832389.082019
REFLEX CREDITS SPRLGouvy51093.28300.001.302018
JMDLWavre9816.011005.8944122.452019
AkkernestHeuvelland621333.13-1647.220.602019
GODEAUX FINANCEBoechout27531.65-70396.912019
Dirk HaesaertHerent218779.2814819.562020
WATSON & DICKENSHerentals51506714.1911100257.94212999.921.002020
CENTOYALinkebeek643737.9322624.672020
NEW M.C.Mons113266.442361.052019
PAUCHET ThierryDinant21737.008252.002019
MGO CONSULTWanze52698.3622732.982019
Q.E.D. CONSULTINGOverijse136236.6729636.552019
ChartMillSint-Niklaas99251.751256.491.502019
C6POSchaarbeek447688.00201818.008.202020
SPRL STORDEUR-GRANDJEANVaux-sur-Sûre200000.0050223.836.702019
ROSERMAMachelen (Brab.)27442.931769.582020
KEUSAARAffligem-13576.19-42634.792019
PROSPERITASOverijse46067.876109.272020
HALLALILe Roeulx-27672.754886.072019
Lavero MedicalAarschot-334680.47-383859.482019
VAR STRATEGIESGent171704.59-52599.151.002019
GC-TRANSHerentals96620.7818578.232020
REMIGMARixensart15531.7010131.4375240.002019
G & EWaasmunster997527.00236076.401.502019
KD BUSINESS SERVICES BVBABeersel512027.9217393.242019
NUCLEO CONSULTINGBeauvechain182014.0033685.002019
CONSELFINHarelbeke117389.3959333.911.302020
Caisse d'Investissement de WallonieLiège11417549.36-11851.642020
LIEVAIRKruisem7705866.22965691.98936000.002.902019
ELMAR INVESTAntwerpen23786.25-6665.982020
NOVALLIALiège93737371.38-4122504.042.502020
HOPAGESMarchin-105236.00-6749.002020
FINANCIAL SUPPORTLeuven128309.9847184.022019
CARMINA HOLDINGSchilde29853.332859.832020
BILLEN & ASSOCIESOttignies-Louvain-la-Neuve2972.93-2568.422019
C.T.ILiège58116.07-20148.31700467.381.402019
LENOGY ADVISORYSint-Lambrechts-Woluwe379528.96-2081.382019
TCHOUMYSint-Pieters-Woluwe-23537.27-16132.292019
JOPA 4 LIFE CONSULTANCYNinove22581.03345.100.802019
Intercontinental Receivables ManagementAntwerpen10038.806852.382021
INNOVASSETSNamur-2324.00-72269.002.002019
J.P.R.L. ManagementWaremme2992248.00-19569.00216024.001.502020
ABM CENTERAth19456.6638847.841.802019
TR MANAGEMENTSint-Pieters-Woluwe45240.954207.092020
ForwardsBraine-le-Comte74441.3629105.762019
METRIS FINANCIAL PROFESSIONALSBrasschaat147295.7427279.110.802020
OPALE - TRANSLINK CORPORATE FINANCEVorst93260.10810.070.802019
MBI ServicesWavre243070.0232403.902019
DE MANGELAARWachtebeke76911.12-41189.523378917.77145.802020
DD-TechOverijse737377.33119539.852019
SYNTAMKortenberg747266.1418740.162019
WINDOFINOosterzele13155.1627094.702019
EMEKAntwerpen143702.5779487.732019
La Maison du PrêtCharleroi356519.9534747.71670295.003.002020
MOUTON PROFESSIONAL SERVICESDe Panne92025.11-21738.812019
RENOVATIOHoegaarden640945.7763147.462019
MACOFSint-Pieters-Woluwe28233.4629389.152019
BAANEMLeuven252116.99-25697.622020
POSITIVE PUBLISHERS INVESTMENTSWommelgem1396125.682712.372020
Krefinco EstateBeringen77358.3711769.322019
ALPARCOMLa Hulpe504847.4650037.652019
AXOLIS MANAGEMENT & CONSULTINGZaventem60963.61-478.232020
ALPHA CAPITALBrussel802416.44189651.582019
PROGRESSIOLeuven1684414.64476495.671.002019
HFHSeneffe2389528.291253603.252019
Algeco FinanceBeringen1435013.905498619.580.302019
KAGILievegem-83624.9615110.072020
Benecos HoldingDilsen-Stokkem4084187.78146709.165.802019
VAL U INVESTSint-Pieters-Woluwe655282.7747153.572020
BUCODendermonde807459.0210716.932020
SUNA ConsultingGent123999.01-2182.041.002020
TVH Parts HoldingWaregem60494759.73177907340.4192851535.78369.602020
QUINTORIUMKortrijk9725.243469.072019
GREAT OLDSchilde1492586.1999877.402019
MAES GROUPDiest189367.27-1183.302019
JVERMEIREN ManagementChastre-1871.04-176.392019
D&D FinanceBrecht185208.673021.342019
The Office of K. Patrick WheelerNamur89000.232845.9881000.002019
VASTGOED BRUVANZemst-16808.53-487.922019
Sammy HOUSSAINIChastre261629.76159533.082019
SW MANAGEMENTSint-Niklaas20510.092156.282019
SANITA.COMLubbeek116428.4555789.0840.802019
ZAP'INVESTOreye498071.56-35586.344.802019
EUROFINANZBüllingen102135.5640444.062019
CodexcoAntwerpen319924.64120501.062020
AGO-adviesOudenaarde314529.2651510.195.902019
IDEOSSchaarbeek412029.3044760.512019
Argenta CoöperatieveAntwerpen240225654.00481876.002.002020
IMMO VROENHOFRiemst562720.2948927.192020
DoDD'sGent598839.0321059.292020
ALUTISint-Laureins402758.9048582.722019
GNGRDilsen-Stokkem175479.1538298.1812.302020
CREFIMOGenk-2716.18-3865.942020
DYNAFIN CONSULTINGBrussel67650.00545915.0840.802020
ClinResearch ConsultingOostende116091.4913007.842019
SANTENS IMMOGent713008.263170.102019
DECOUTERE EN LEENKNEGT ZAKENKANTOORHouthulst135888.653926.750.502020
Jean-Paul Sanders BVBANijlen443.97-234.942019
GREENYARD PREPARED INVESTMENTS BEBree43066109.58-5683.317653032.6027.202020
AG REAL ESTATE CO-PRODUCTION IN DEVELOPMENTBrussel7602873.692709192.077382799.8313.102020
PRIVATE BANKING CONSULTTheux940508.72269481.082020
PMC GROEPArdooie3896103.1179961.232.102019
AQUORT CONSULTING SERVICESAns53070.2815704.712019
BOIS DES CARMESWavre710033.3137764.692020
FX2R MANAGEMENT & SERVICESSint-Pieters-Leeuw-40580.68-23560.282019
IMMOBILIERE DE HESBAYEEghezée-2577.8091998.542.002020
NEROVALI CONSULTINGSchaarbeek74972.2571979.862020
ONEBRIDGE SPRLSchaarbeek234071.818437.012019
FeaxKasterlee723768.61322579.670.802020
LBDBAntwerpen820140.9396192.532020
I2CDilbeek240697.6029006.622020
AMAS +Brugge-9939.90-5886.892020
DELMMABrussel380246.17-11637.892020
GERVAIS PARTNERSMons176657.187654.312020
LEASELEXLa Hulpe1924176.00-99689.562020
Van Ameyde Services BelgiumAntwerpen568974.32239385.3660.202019
HADOSS SPRLFrasnes-lez-Anvaing171706.3420423.002019
DIMCORKeerbergen230606.0233744.442019
@INSURANCEAntwerpen37328.341247.822018
STRUBBE-PROOT ARCHITECTENSchaarbeek48662.6511032.632019
C.H.La Bruyère39234.8516936.212019
TIRIMeise230371.0530994.082020
HEALTHCARE EXPERT CONSULTINGSint-Genesius-Rode74992.7922542.112020
Koosi VastgoedMortsel-76692.8927317.731.502020
S + M CONSULTINGBrugge28887.4823642.912016
GABELHORN MANAGEMENTOudergem694176.49188082.462019
Apotheker Eline SolVosselaar203021.3448743.512020
ADFINCOKontich588927.4782515.842020
CREDITSAFE BELGIUMSint-Agatha-Berchem-8139182.96128651.4327.602019
Pulli OnlineSint-Martens-Latem307205.79129031.130.702020
GS CONSULTWalhain36919.00-7466.002019
LEX & FINANCEWaterloo71184.008595.002020
CDL MANAGEMENTElsene93560.7813852.632019
PERSONAL WEALTH MANAGEMENTGenk60217.766624.042.802019
Chemex PolymersBeveren56698.31-735.252019
GOtoU CONSULTINGUkkel55351.00810.502020
BETEXAEghezée488569.6764320.14243163.032019
AQUODISAntwerpen-1038202.00632477.00693783.002019
FINALUX PARTNERSVirton86540.7013037.502.802019
ASSURGAUME INSURANCEVirton73551.6133279.751.102019
Grant@viceSchilde106557.198006.902020
CIM INVESTSint-Gillis (bij-Brussel)1154698.83-1054721.512019
CONNECT MARINESchilde-44956.89-13985.110.802020
TIBYKOGent10516.008005.002019
EPO-KLOOSTERSTRAATEssen-10023.00-7154.982019
Consult.DiMerksplas53879.686328.072020
LYL-TradeTongeren58657.478504.462019
WIGOFUNDErpe-Mere22420.001304.002020
Immo YesBeveren123152.8346353.862020
BRW conseilRochefort42856.389668.492020
PATRIMONINGWatermaal-Bosvoorde8993.425059.174.602019
PROXILIFEPoperinge129560.5398552.790.802019
INMAS ANTWERPBrecht-37931.234799.261.002019
VIC-ARTLendelede176276.962612.242020
Bureau BultotCerfontaine173423.80-13808.700.102019
HIGHBURYOverijse695629.3325795.042020
TOMOERAalst15310.4310637.122020
GILESBrussel191509.413733.642019
CREDIT WALLONIEEngis112034.5191324.522019
B&S CONSULTINGKampenhout53558.0020434.002019
Innovation Group BelgiumIeper-826697.57-750221.3112.902019
RUMA003Elsene50927.72-27864.322020
MONTIVATIONLier612973.75-22944.882020
ASSUGROUPWaterloo129903.2145210.04420808.281.702019
LPE ConsultingBrugge387775.1574874.802020
WKM INTERNATIONALAartselaar-534603.1617745.212019
FACTA NON VERBA 4 UAlken779261.5772498.712019
D.G.M.S. ConseilsLa Hulpe5727.21-4589.77319359.612020
LOAD-ITLier66975.85-79365.062019
LoCHViLATournai94097.376094.442020
MONIZZESint-Pieters-Woluwe2736713.671162509.808518422.4542.302019
EMAT InvestRoosdaal14065.12-15504.152020
DAMPORTBrugge-259784.11-280244.114.802019
THE EQUIPMENT RENTAL COMPANY FINANCEWaregem448388083.8412005402.692019
GWEN MANAGEMENTBraine-le-Château789366.40126414.432019
BAZZY REAL ESTATEAntwerpen22240.52-4185.992019
ROSCOEEtterbeek47117.8411388.122020
ADVIESGROEP PINSONDe Panne22680.6376.752019
BUYSSE & PARTNERS INVESTAntwerpen550316.06-964239.441.602019
El JucaBlankenberge400054.6588474.092020
BEVACOMSint-Pieters-Woluwe605141.18285709.092020
DE BEUCKGistel66145.76531.542020
RYDOOMechelen-7037365.07-3398690.3067.602019
LIKE IMMOTournai158914.00-2033.004.002019
TEYCHENE INVEST BELGIQUEUkkel651548835.24-2958106.15630951.234.202019
CIVI Finance SprlLa Louvière40900.563428.282019
STIMACOKoksijde134550.8725261.612020
FREEK DE WITTE ADVIESBegijnendijk330091.5467600.782019
CAPITAL SKY REAL ESTATEMol706408.07128071.282020
LINKIUWaterloo102252.8919946.543.202020
DDSF MANAGINGBraine-l'Alleud-537134.04-152909.772019
EcoCashBrasschaat43142.06-4624.652019
CBU CONSULTINGEtterbeek289512.456902.242018
NK EnterpriseLasne-139472.93-10106.862019
ALWAYS SAY ITSint-Gillis (bij-Brussel)16270.00-4073.002019
BLOMMAERT ERWINLochristi413991.2567671.660.702020
CERES CONSULTANCYEssen155785.9129531.592020
KEFAMOSSchoten70734.95-12433.362020
MARKETING INTELLIGENCE & DIFFUSIONSchaarbeek84367.6957249.412020
DH MANAGEMENTZwevegem26873.271376.562020
WILPROGistel-10474.47-2169.942019
GROUP RO MANAGEMENTSchaarbeek8485.78-422.532020
SOLUMATICS GROUPAalter1220236.000.002020
PLATINIUM PATRIMOINEWaterloo-4042.774771.362019
DUCLINVESTAnzegem1403812.00106082.002020
Smart PlanEtterbeek76852.2320901.09200425.262020
AURUM CONSULTINGRoeselare123234.6610476.612019
REFINE SPRLElsene44304.85148814.849.302019
ORMAXAntwerpen182234.1341096.421.102019
FINDDBrecht135152.0051830.802.602020
FINEXPERTELanaken216539.897719.702019
AbyZ consultElsene94020.2020847.712019
DE SMAAKMAKERSHasselt221491.24-9204.112019
CATENA CYCLINGLievegem-13496.38-16100.222019
IDEE VASTGOEDMelle275383.6386594.652020
CRICO CONSULTDestelbergen29131.00-3936.002020
MEVALO INTERNATIONALAntwerpen65907.598876.952019
SOLAERCO ANTWERPENGent1256283.3362072.331915907.672020
V & DHamme (Vl.)13442341.4395912.402020
SHAYNINVESTMouscron170565.31-1302.132019
Vastgoed Antwerpen TabaksvestArendonk641008.64-55568.422019
RM IMMOBILIERESambreville107927.9216755.082019
ConsilamKortrijk144941.5317133.602019
BLUECRUXAalst3810019.202928087.9611222733.3148.402020
CLINIMADEJemeppe-sur-Sambre62482.541552.182019
VDKconsultGrez-Doiceau97652.9373670.802019
WILMELGistel99192.0715657.472020
L-PROJECTSSint-Truiden228970.0378628.312020
KANTOOR WOUTERSZoersel323703.3342741.753.702019
EXCEL FINANCEBrussel-76818.72-56256.912019
200ConseilsWavre20331.00-22.002441.002020
CAPITAL HEDGEBonheiden-60070.0314722.250.402020
Thys & CoDiest193831.9311316.932020
GRISK ConsultingWalhain373419.66169090.774.602019
NOULLET CONSULTWalhain3425.26-3197.682019
CONSILATIOSint-Truiden15375.7313412.252020
SUPERYABoussu-299996.72-60527.942019
GODDYNBekkevoort220116.4863368.422019
DOUNSKY CAPITALTervuren199652.0232997.712019
GROUND CONTROLAntwerpen1837983.58348294.822020
H.B. AssurancesNandrin945458.59206387.862018
WimancoEssen114028.5913755.842020
BrojectVilvoorde35461.536076.120.502020
ARGEUSLummen47440.81-87775.054.702019
ILSE FRANSEN FINANCIAL CONSULTANCYLint139781.1556385.212020
MC ENTERTAINMENTOudenaarde50493.7528054.252020
ATLANTIS INVESTLier-1290893.75-17520.452020
PHF INVESTWavre342632.559662.851.002019
Guardiola InvestLasne1097230.691019.802.202019
RECCASHElsene-17939.41-18985.442020
Emile JACQUES AssurancesNandrin138713.9433025.884.602019
C.V.I.C.Antwerpen19954.85713.452019
GALPILobbes632709.88694540.170.702020
MASCAGavere58129.97-3665.161.002019
ALLEGRO HOLDINGAntwerpen790616.31104256.84308480.002020
KONEKTIZAntwerpen84117.39-4658.832020
CRAEYNEST CONSULTINGHarelbeke30233.1119700.932019
SOLIPHIEUkkel613721.6298918.971.002019
DEFYCONSULTEstaimpuis65618.0818178.012020
NMP FINANCELa Hulpe340975.31-21808.812.502019
AB+MAProfondeville6746.49-4425.9718028.842020
EUROPEAN INVESTMENT HUBZaventem644747.86547436.952020
Lippens & De CockLubbeek25051.0519384.432019
BDJ ConsultOverijse39533.1055550.412019
K & R PROJECTSTernat19665427.322362139.43836815.172019
D.A.D. SPRLArlon586227.4254898.362020
TWIN PROPERTIES PROJECTONTWIKKELINGGent-456779.38-66651.462020
ANYTIMEElsene1731505.00919579.0026.202019
P&SBrasschaat82377.31-4574.912019
FVPABrecht572340.7631658.072019
PATRIMONING ASSURANCESBraine-le-Château-35801.472719.942019
Look and FinBrussel728290.08-1911283.0611.602019
CRIOSRoosdaal151473.48-73460.942019
HumannessGent-647.76-684.302019
SEMINVESTOudenaarde2643217.06189065.632020
EASY PAYMENT SERVICESHaaltert189869.0091232.004.302019
KRO IMMOTournai34437.557467.542019
A & T ServicesKeerbergen206583.7834334.081.002019
OL BRICOLAGE XLElsene206396.0043895.009.302020
HOLDING SIMBA TOYSVirton129005.7111269.622020
B-ManagementWaterloo73116.9346761.792020
CIVASS.SCSVorst14312.38-1793.172020
ACONFINOostkamp17452018.3615968710.40225000.002020
AIROUSS MANAGEMENT GROUPWatermaal-Bosvoorde87344.377091.582020
OPDORP FINANCEAntwerpen75454765.27-2301712.531.002020
BlueBridge ConsultingElsene151675.9848995.44187264.002019
IMMO DROBANinove1637856.7180473.372020
OONEXElsene386925.14-274534.562019
YNKBeringen-15120.50-46275.320.702019
Vogt4MElsene876626.56181511.062020
IMMACOSchoten348712.62150852.812019
DAKWERKEN DENIJSZwalm74829.666291.542020
MamisarKortrijk307329.8081161.622020
DynaCapSint-Pieters-Woluwe76585.4229179.832019
IBANFIRSTBrussel3080718.46-8072415.237924163.5319.702019
CVC ADVISERS (BENELUX)Watermaal-Bosvoorde2263746.23417101.649600470.6813.502020
HOLDING SINCE 1789Antwerpen-377240.58-9937.342019
STORIONSint-Laureins470998.1114787.372019
DYSGENIC CONSULTINGZaventem337.250.002021
MIROCHRIElsene64620.53-151942.232019
R.D.S. ZAKENKANTOORAartselaar66806.1519661.292019
ZAKENKANTOOR RAF DAENENSint-Niklaas1067597.25148330.785.202019
B.S.F.La Louvière297919.5823987.672020
R&B FINANCEFlorennes95942.0076807.004.102020
BEPA BERENDONCKBeernem494556.22743.082020
DUFRASNE JUMIAUX INVESTISSEMENTBrussel59679.829717.432020
VELDALiège85960.0054330.0012480.002018
INDY-PLUSAalst146446.55-13260.642.302019
RES SYSTEMSLeuven2059876.45-295.810.802019
MONS.APPUIOudergem2009028.60-9431.802018
WALLONIA REAL ESTATE FUND 1Liège570762.14-1275613.782019
NISASWemmel58830.08-2263.952019
ELIZA ESTATEAntwerpen324128.4014705.952019
SOCIETE DES CAUTIONS MUTUELLES DE WALLONIELiège76606373.15-2243805.98561318.082020
FERNANDEZ -NAVARRO -COCOFlémalle124895.243672.712017
FLB realtyBalen2806390.97144920.602019
IMMO APOLLONIAGent337798.22296696.642019
R.S.M. ASSURBrussel-5325.71-3609.902019
Euro-Fitting Invoicing N.V.Gent5813530.00698335.002516312.001.402019
MAES & PARTNERSGistel163624.9975165.102019
T&T Invest en ConsultingLubbeek1417279.62200052.912019
RENT-TO-PAYAntwerpen1070804.3266892.112020
PARADOR GROEPSchilde3462650.8224448.962019
AEDIFICIOSTernat302004.219183.822020
Spaar ConsultBlankenberge455599.045682.921.802019
GlobalPayAntwerpen49033.27-22552.382019
H & N HoldingBalen-183456.884586.302020
FREDDY PRUDHOMMEElsene20264.58-4354.952019
DE VILLEGAS ARTSchaarbeek1216888.6286471.98377500.002020
ZAKENKANTOOR H. TIMMERMANJabbeke651857.0010456.002019
PMV/z-WaarborgenBrussel3304374.38222796.382424000.0011.802020
ZAKENKANTOOR QUINTYNDentergem617436.1738886.902.002019
LLPCBraine-l'Alleud5754.00-9821.002019
BUREAU IMMOBILIER BOURGARD, en abrégé B.I.B.Limbourg903295.3447328.122019
HEERENPRACHTMechelen111407.88-111781.782.202019
DEGROOF PETERCAM CORPORATE FINANCEBrussel14734359.35-747594.389240551.3521.102019
LOGICO CONSULTINGBever216489.7752001.792019
ZAKENKANTOOR BERNAERTSBeerse-3245.002622.092020
AUBERT MANAGEMENTWaterloo2565.0766215.642020
A.B.F. IMMOCharleroi65327.6635248.322020
BEVAFINUkkel85376187.4219999560.442019
DISTRICAffligem372626.5316072.632019
TEN BOGAERDEOostende24742.004249.0012000.002020
LIMBOURG FINANCESLimbourg435256.187676.172020
LEMMAKortrijk1273508.58-25724.932019
MARC VAN BEGINWatermaal-Bosvoorde631223.15337327.802020
FOXISElsene2341915.00-1373044.0015000.002020
SCOPE INVESTElsene5253898.94-337516.501354787.812.302020
STUDIO FINANCIELE PLANNINGAntwerpen12704.971402.391.002020
ZAKENKANTOOR JOS ULRIXBilzen1376897.89657084.702019
BENCIS CAPITAL PARTNERS BELGIUMMachelen (Brab.)387728.72472766.912061695.312.802020
KRIMADVOAntwerpen564207.1696575.672020
Herman JULTGent207425.24-12417.182019
Busschaert & Co.Knokke-Heist1491858.1454030.050.302019
VDM PARTNERSLasne222241.36-22106.192020
JD & DSint-Genesius-Rode197843.04146101.472020
PM CONCEPTHam-sur-Heure-Nalinnes105304.7245808.122020
OJPecq935600.00-482757.002019
P.S.C. CONSULTINGAlken127065.43-10692.762020
BardesuGent178102.7352118.342020
DB & C°Holsbeek642465.708424.892019
PHARISBrugge1838443.89400429.202019
VERLICONMechelen53745.7219803.272020
CHIPSON DESIGN & LETTERSDilbeek60764.918954.592020
TUOIAntwerpen-102457.81-18529.512020
SocrowdSchaarbeek3615302.21-3393.551.202019
OximoMerelbeke-77036.49-197339.173.502020
PORTSIDEAntwerpen2788971.40143643.782019
LIANYING FINANCIALAntwerpen29088.5528141.931.002020
PROMOTIVAAnderlecht-112925.3029728.77389735.742019
IMPULSE MICROFINANCE INVESTMENT FUNDAntwerpen1215727.00-36521.002020
Bouw en ManagementZandhoven3144196.24738248.382020
WINDMOLDERS FINANCEHouthalen-Helchteren56586.0917772.612019
A.LAMOT INCOBEL & COBrussel1276709.00193934.00543235.002020
ARCBELVAWavre802678.00102048.00428478.002019
DELAGROFlobecq-58380.96-1558.662020
Kantoor LaureysLokeren280096.9878700.195.702019
SPB BENELUXAntwerpen1253410.39195994.154489988.2332.902020
MATS CONSTRUCTIERavels-222708.22-5656.702019
Corporate Supply Chain SolutionsKruibeke356319.90166765.612020
DEVIMCOKortrijk141561.0019352.002020
YACAMAWillebroek709502.7098258.622020
VANDERELST & WINCKELSint-Agatha-Berchem638496.33495624.352019
EQUI CONSULTHerentals443912.9771636.382020
CORPHIMelle1322713.3551966.661.002020
M.O.U.B.E.Philippeville-477.56-2273.522020
LUNA DI MILOSchilde380718.162433.452019
PANNEELS & PARTNERSLennik48301.59-6250.140.302020
VAN DEN WIJNGAERT JANKontich662304.5666544.733.102019
ZAKENKANTOOR BULLENOudsbergen288952.4110220.941.602019
GOLD AND FOREX INTERNATIONALBrussel2472868.681464621.11238651729.147.002020
FIVERVANSint-Lambrechts-Woluwe308646.00119514.001.002020
FINBOB-INVESTAntwerpen-151559.78-32.172019
PALMERALokeren19792.23-11678.6912545.462020
PALE CONSULTANCYScherpenheuvel-Zichem441699.0222579.032020
L & D FINANCETessenderlo133330.983289.072020
JPL CONSULTINGUkkel734597.36-19907.082020
IMMOBOSTEAnderlecht110578.917714.752020
MARADestelbergen492347.53164738.512020
SUBROSAKalmthout230086.0037676.001.602018
Zakenkantoor Mieke MichielsLommel103535.2527565.732.102019
ATMANKortrijk305557.7079080.402019
EUROCRETA FINANCEBrussel30807.4733765.40542497.002.502019
KA-MINI-LEXUkkel47948.48-18670.732019
HOLLANDERS EXPERTISEBUREAUSchilde370806.3660381.662019
ActuaRisk ConsultingJette382692.7187164.542019
EUGEKASint-Pieters-Woluwe1093325.50224129.872019
BUILD-EXComblain-au-Pont299858.30114438.59413265.132019
PORTFOLIO SERVICESHeist-op-den-Berg606254.943888.152020
STREMERSCH,VAN BROECKHOVEN & PARTNERSAntwerpen40768.33-7572.583.502020
Advocatenkantoor Rony VermeerschGrez-Doiceau385681.20519204.322020
XENOS INTERNATIONALBrasschaat436903.8092006.752020
DE KLEINE BOERDERIJRijkevorsel269015.74-77551.873.202019
ADPI BelgiumSint-Genesius-Rode3664924.0536187.172019
TEXTIMMOWaterloo38088.2550068.862020
ENGHIEN BRICOLAGEEnghien449295.0072539.007.102020
UNIBROWKontich6033227.34119067.381.002019
I.F.B. ConsultingRixensart338.0710997.622019
METAGINATIONSint-Pieters-Leeuw393542.4844165.772020
Q & B BEHEER BVBALummen787341.09168200.062020
LDP InvestGesves704033.01-1422.232019
CAPIFINAntwerpen73950.391275.532020
PW COMPANYElsene-1981.20-16404.772020
RODABrugge-201709.43-24415.342019
VEXSIMMOFlorennes1456849.0027590.00105840.002019
M.F.C. InternationalDiepenbeek6682.102256.082019
AC & DCUkkel275600.7945906.902020
ELTI MANAGEMENTVoeren20574.053521.662020
MELIMHéron165772.7945469.332019
STRUXDe Haan169192.3980117.202019
BESPAREN PODEVYNAntwerpen-44046.00-9193.002018
DETAXE BELGIUM REFUND SAEtterbeek10600.89-8598.412020
HUGUES FRISQUEUkkel461838.00-39272.002020
ConsilioGavere-128985.44-32542.252019
FINANCIERE DU BAILLIBrussel12862810.1260299.280.602020
PRINCETON-KEY INVESTAntwerpen224421.3532938.322015
JV CONSULTVeurne103934.7337713.452020
GEDEROHerzele12599.0010545.0012803.002020
RAAF INVESTBerlare174296.00-47552.002019
RMGAGenappe3100356.77528338.903817069.0032.902019
RE-THINK FINANCESLasne8980.53-1592.372019
ACCUROAntwerpen1049385.701087741.814.002020
GUILLAUME INVESTWaterloo324147.5771751.492020
Paper@workBeveren28158.6972623.411.002020
BONGARTZ-GENTGESAmel298083.5228122.021.002020
MOBELLA INTERIEURAalst218489.916476.475.702019
VAN DER HEIJDEN BEHEEROudsbergen3233916.61240574.762019
GENERAL SERVICES CORPORATIONAntwerpen-40570.146673.172019
HYPOCONNECTBrussel344331.29-52183.672750040.0310.602019
DELOITTE FINANCEZaventem16462513.061692573.322783905.6410.802020
VLIJodoigne4236444.86122050.052019
ARTEGA ACTIVGent37959.7812400.3254.402019
Vastgoed GillisMortsel67981.27-8301.702019
KALI CONSULTSchilde554939.385803.612019
RIETVELD COORDINATIEGent795833.26120735.382020
BASCOWetteren167972.964507.592020
Ansa InvestBeernem125633.2740354.512020
BAL MANAGEMENTWetteren88881.325489.142020
EVERGREEN LAND EUROPETournai57958.66413116.718055122.072.002019
EDEWAERTPoperinge95145.9711872.191.002021
KRISTALLYS CAPITAL & PATRIMOINELasne47390.54-99491.192019
BELGENEXTSint-Pieters-Woluwe28138034.39493968.892020
PROFESSIONAL FINANCIAL AND ADMINISTRATIEVE SERVICESKortrijk641253.0061639.002020
LIBRASint-Gillis-Waas139382.76-33504.422020
P1 CONSULTWatermaal-Bosvoorde710800.00846394.001414482.001.102019
de Pierpont ConsultingWavre983003.09220625.982020
HAPOFINTielt116632.4434217.202020
PedroWichelen163649.7128579.022020
RoehaWetteren185689.8219380.852020
NIVAGOSint-Genesius-Rode479557.2142918.671.502019
J. & I. CONSULTOpwijk236519.0091432.002020
AD FONTES CONSULTINGChaudfontaine-111002.46-2064.422018
DDC INVESTMENTGent11817924.001768897.45760088.281.902020
VINCI ENERGIES BELGIUMBrussel149860819.6416295650.7110.202020
HeBe BelgiumLokeren-97843.0018275.002020
BIZNESSEsneux-216126.56-152268.162019
D.M.D.BEHEERLommel3794477.38491338.192020
PMF HoldingEssen5049046.32-153820.20179060.532019
SOMAFIUkkel259272.451055.2111.202019
JANISPoperinge-534751.66-31621.902019
CORPARWezembeek-Oppem8631526.64-83897.682020
CASTANSchaarbeek508795.9683074.932020
HERMESBrugge130425.79247330.483.302020
FLEET-WASHLasne14482.9130662.092020
VANDENBULCKE-DEBEUCKELAEREStaden212596.5264842.511.602020
FINAKORKortemark37428.33170630.632.202019
VAN DEN KEYBUS H. ADVOCATENKANTOORMeise898791.7777107.392020
VESTECOGingelom157528.24-72097.192019
Zakenkantoor NysBeveren304533.3772873.990.602019
DELAKOR B & VKortemark115371.2717466.354.602019
D-BrouillardWaterloo-211419.99-236776.702019
EMSOFIHalle2057392.49631698.740.602019
INEX-GROUPSint-Lievens-Houtem78249586.732675982.073504569.6516.502020
SOD.DELKontich3355202.48325887.625.702020
GALA PRIMINVESTBrussel100865.3027745.482019
ALNICOSchilde1462492.5310487.892020
ASSURANCES ET CREDITS VERSCHILDE - GRIMONPREZMouscron300930.0016952.001.002019
Jean-Marc RONVAUXEghezée215870.8198168.542.402019
SAVE FINANCETongeren107667.9239069.061.302019
IMC DONCEELLiège223485.002770.002019
IMMO RAPERIEHeers60085.2815290.022019
ALLIANCE LAUNDRYBrussel20103638.31-3215621.162019
XENEOBierbeek200566.7015166.802019
DELORI CAPITAL PARTNERSBrussel4386460.141293880.922020
XperientisBuggenhout1993948.46-71977.812020
SOLENCOKortrijk2837523.0846603.082019
h@nd belgiumElsene275980.20-36483.112020
ACTIBELAMGent1015857.94136618.472020
Sofindev IIIMachelen (Brab.)161217.82-8954.692020
NATIXIS BELGIQUE INVESTISSEMENTSBrussel712038896.9210153634.482.002020
CREDITISPerwez-32304.28-6621.992020
MUST InsuranceTournai-3176648.88-556018.352020
GBELLeudelange4543444.84449068.362019
Hugo Luyten Vastgoed AdviesBrasschaat118816.7527051.232020
BUSINESS MANAGEMENT SERVICESAnderlecht70125.13341.652019
BULL CONCEPTKoekelberg-49399.89-29275.982018
ZAKENKANTOOR AERTSHerenthout106228.5910448.442020
Parmi Les ChampsBerlare589797.70-4679.832020
GROUP CHRISTIAENSGrimbergen7612987.65-23777.213.402019
BELGATRUSTLONDEN-1209.35-1247.792019
Ingenico Financial SolutionsZaventem5941964.472376764.9220576979.1228.902018
HAHN A.Sint-Pieters-Leeuw-38686.6816780.472020
SYRUSOverijse30746.32-15794.312020
ABLXCourt-Saint-Etienne286.00-605.002020
MET-O-NETSoignies8916.661637.922019
CERASKnokke-Heist69646.2448248.442020
E-CAPITAL EQUITY MANAGEMENTSint-Pieters-Woluwe10154.82-9298.371.602019
DIEJEALeuven233113.1416.332019
D.Logi-KMaldegem291521.74-4188.972019
ASSUPOLIS.BEBrussel11251.286278.450.002016
B&BtKapellen520009.9255948.612019
FARMA+Tervuren381057.5541998.722020
CASA QUATTROLiedekerke25643.68-3764.062020
FORTUNA INVESTGrobbendonk630680.29101946.230.602020
VLAAMS SOCIAAL WOONKREDIETLummen2580201.7631414.89276676.721.002019
ADIBGistel378998.0726638.67150000.002019
KRILUTHANHaacht518653.62-4805.042020
J.V.B. BEHEERBlankenberge202970.27134857.952020
INTENSUM BELGIUMLa Hulpe105053.7260512.6111.002020
On CourseGent210105.3845209.672019
JAMALITongeren48256.4849419.712.702019
HEIN HEUN AFBRAAKWERKENDeinze190.292740.812019
MELTEMINamur54383.71232.972562.692020
Libertas InvestHerentals309900.2037294.902020
GM PROJECTSHoogstraten449860.6584377.912020
DEKENS INVESTHooglede18979.843271.682020
DENAKRITemse364390.0028384.002020
DEMANET INVESTMENTS AND SERVICESGalmaarden33537.715259.622019
ToVaElsene115135.998461.372020
MYRAVISGrez-Doiceau1210.00-1508.002019
CIFRASNamur122313.1328367.482019
Applied Business LogicsEvergem574222.2372867.342020
NEXTVIEWHoeilaart38689.9110640.790.702020
MARC COPPENS INTERIM MANAGEMENTOud-Heverlee-6584.85-10209.972019
BUSINESS PLATFORM EUROPELasne133312.1229164.400.502020
COVADALokeren53525.21-184.792020
LOTUS RESTODendermonde240507.09109665.270.802019
R.ORTMANSBlégny-67931.47-42154.402019
DELEXPRESSCourt-Saint-Etienne98.39-2.972019
EUROPEAN PAYMENT SOLUTIONSSint-Pieters-Woluwe1468356.971415751.012019
RIA ENVIA FINANCIAL SERVICES BELGIUMBrussel1603001.30191906.5628.002019
PROGENTISBrussel360087.62109669.892.202020
BY-TWO-BYVorst7454623.95-1458205.512020
BUREAU HERRMANNSBrussel99356.32-31206.88181903.621.002020
Algemeen VerzekeringsagentschapAntwerpen34206.49119446.00715128.874.602020
FABER BUILDINGAntwerpen397999.53492646.712017
CABINET FINANCIER MARTIN BIEBUYCKNamur1014025.65213953.720.502019
ADCORPORATE ANTWERPENZoersel33835.36166604.772020
Kantoor Els StremerchSint-Niklaas621696.3484534.752.602019
ELKE PHILIPPETHSchoten64560.6020554.002020
Volatility TradingHeusden-Zolder633405.23374422.602020
PROFINADBierbeek248482.52155789.812.602019
Timmerman BinnnenhuisarchitectuurAalter-46331.9111589.812020
PRO-CAR CONSULTINGNamur11869.002400.002019
MORIS MANAGEMENTPutte298492.54-3527.512019
BRASAMACOKortrijk-66580.00-15030.002019
PEG InvestElsene58739.00-135479.002018
I.C.I.Schilde20776.08-6126.962020
DELLOYE-LATIERSNamur105869.5429144.377.702019
LUWILennik107364.55223162.232020
Gimall Invest & BeheerLochristi8157392.831625917.132020
FINAVERMBrugge48610.34263242.690.502020
THIDELEXHasselt1270284.0124851.122018
VALBOISTournai15782160.71325683.032020
ANTOINE FINANCESAndenne239568.23156509.694.602019
JPN PROJECTSCourcelles66542.3312128.142019
GEEMARTWaasmunster692191.961900.842020
ZAKENKANTOOR VERWEEKluisbergen1305842.49285836.165.002020
Ring MultiIeper2317162.201275444.422019
JMJ FINANCESAubange1580604.11105684.172020
EGROFLED MANAGEMENTBrecht15078.887972.162019
AD HOC SOLUTIONSSint-Pieters-Woluwe-23020.98-2499.192019
EDEN DEVELOPMENTSBrugge816986.15236626.622019
EUFISERV PAYMENTSBrussel289397.00-10519.002019
7 CAPITALLasne353555.7851957.752019
BILLOY INVESTTernat189630.241655.762019
FinCoProLeuven874136.33157114.812019
merodisWatermaal-Bosvoorde837334.64166619.552.502019
PROFINANCE-MARECHALLiège77736.566978.420.502019
Investor AMOudenaarde6085510.942788512.262020
CD INVEST EN CONSULTVeurne243977.1731185.742019
OAK TREETervuren112970.0544263.712019
Thierry LITTGrez-Doiceau220976.243486.192020
HUBATAubange274881.42-14710.242019
Fino 4 ImmoZemst36803.6633022.102016
JTHZutendaal672624.5134211.752019
THOM HENDRICKXGeel154317.432057.942020
BEPA SO-SAMWingene107128.30-22645.532020
MILLESIME CAPITALSint-Gillis (bij-Brussel)-13599.00132607.002019
Scheepers ConsultancyRetie-6982.69175.292020
MIRABELLE CONSULTINGOttignies-Louvain-la-Neuve572324.5785311.252020
MELIOR INVESTMENTSAntwerpen-62813.29-22880.292020
COOPERS & REDFORDRixensart69736.79-12995.642020
PANDENFONDSKortrijk942340.27-9193.992019
BRUNO BOSCH CONSULTBeauvechain481336.0697670.032020
CAPTURA CONSULTHoogstraten-462460.52-211279.992019
COLLINES SERVICESArdooie76853.2613164.142020
HiPay MEOudergem56001038.00-1230606.0011901216.0011.202020
LIVE SMART - MANAGEMENTAntwerpen220683.4883442.080.702020
PEOPLE INVESTWijnegem514636.66143905.582019
SERFACHeist-op-den-Berg1165814.13226447.731.002019
J- BAY ENTERPRISESTremelo93830.44-45637.022020
GLOBAL PATRIMONIUM MANAGEMENTSchilde92766.3433525.842020
DECO HOLDINGTernat8195270.70922710.462.702020
ACS EuropeAntwerpen16115.86-7056.492020
BUREAU ALBERT GIANOTTISoumagne188168.70143450.851.002019
LELEUX FINANCEAth77191.4910347.121.502019
Eland AntwerpKontich105905.2935254.81120320.002019
BMAX-ITAalter2095829.45190551.882020
Rasquain Benoit HoldingHuy1652796.63223544.262020
LMB SERVICESMiddelkerke487344.14-8434.572020
COBANFINGenappe7792.06-5149.192020
SANTALIATournai301100.7884471.222019
Roland WijnantsLummen31092.209674.232020
FLANDERS TRADING INVESTHouthalen-Helchteren28706.50-5921.772020
FINTAGESint-Niklaas81112.4125921.181.802018
MAES AIRCOCelles (lez-Tournai)107303.6617970.661.902019
BUYSSE & PARTNERSBrasschaat17128860.761684793.660.702019
LL CONSULTINGJodoigne41148.77116300.232019
MANATEEElsene392792.0053759.00386203.002019