Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 68201 Verhuur en exploitatie van eigen of geleasd residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
SAVIMOGent422118.7744641.222020
De Gentse HaardGent12793451.00-66454.007264508.0019.002020
MERNO IMMOAntwerpen24239406.13-214356.92139052.582020
RESIDENTIE SINT-JORISHOFRoeselare998902.4673528.36103475.941.102020
Vanderbeken gebroedersGent-52362.45-16592.822020
CiemGent4320421.12-528857.024.702021
DVP PROJECTSBrasschaat-24559.00124347.001.402021
CHARLES HAERENSGent925724.65468816.375.602020
SENIOR HOMESDeinze1874397.24471562.602020
F.L. VANDRIESSCHE EN CAntwerpen6896235.48-1213184.742020
VASTGOED DE CLEENE-RAMANLochristi178690.93-17194.442020
Firma De RouckWaasmunster965352.15199564.752021
BelteinkaOudenaarde3442612.1182629.572020
Eurofim (Europese Financiële en Immobiliënvennootschap)Zottegem8162414.072398969.443.002020
EGGERMONT INVESTDeinze671246.7040333.912020
BEVEREKOUTEROudenaarde1144890.428774.042020
CIVADECDrogenbos3205600.87-42389.412020
De Kegel ENERGIEBrussel3048192.2059446.782020
REBUSDendermonde1109367.80-17025.012021
Carrosserie MeertDendermonde1955390.942845.262020
NovotanKoekelberg3022948.86-868.622.002019
VAN DER STRAETENHaaltert1075453.39134055.102019
LA MAISON LIBERALENivelles245600.0016105.002020
SapajouWaterloo308072.8126978.702020
AlfraSint-Pieters-Woluwe121387.986118.172020
Belgian American CorporationBrussel472821.0015898.002020
ManugenieBrussel105191.60-11095.942020
GENESTELasne-10211.5527311.022021
VANBREUZE Supply and EstateOpwijk1012810.69-58806.422021
MONYHouffalize5010201.00-13734.001.002020
IMMOBILIERE ROBINUkkel1623307.2675002.352020
COMPEXGenk1324340.6244905.620.502020
DetailgantsSint-Lambrechts-Woluwe268279.597978.132020
ImmofruilegHasselt575459.0055198.000.802021
O.H.E.Avelgem250138.0315035.182021
A.I.T.C.Haaltert1226878.9633122.881.902020
IntermecaMeise759440.65-15059.902020
Hout Philips HoutwolAntwerpen6963942.9727645.322020
W.T. MASAMPuurs-Sint-Amands-123282.99-32028.762020
Ikigai CompanyTurnhout-138979.552832.842020
LAMBRECHTS STUDEONTPuurs-Sint-Amands3128952.9052279.792020
LIMBURGSE VASTGOED ONTWIKKELINGENLummen500361.84374646.590.902020
AUTOBUS DONYBorgloon6423642.97608889.544245715.7838.702020
GROUP PASHUYSEN NIEUWLANDAarschot1220025.0914822.682020
LES CRUS DE SAINT-EMILIONKapellen88832.09-79027.772020
SicomaHasselt489199.84-96470.600.302021
Immobilière CarpentierDeinze408200.6023306.352020
DE CLERCQ EN CODeinze433227.1187130.472020
IMMOCOVGent662173.8518587.532019
MABEMODestelbergen13108058.1920658.821.202020
HIPPO CAPSAAartselaar886223.1810036.842021
MatthysMons306042.24-1963.412020
COVISSE, MARBRES ET PIERRESSoignies15206721.44508946.30760226.341.302020
ROGER DE BODT & DEVELHalle214105.0746674.562020
Textile du GlategniesWatermaal-Bosvoorde423383.19-16804.242021
DE HAANHasselt34086.538848.822020
INGERTGenk1256346.2952057.812020
GROEP LIMBURGIAHasselt7145343.00242484.001.102020
ENZIANDilsen-Stokkem333112.25-11256.7972984.110.502020
COR-IMMOBree1207001.81132338.122020
Poly-ColorHouthalen-Helchteren153219.68-9140.332021
EDJUGOGent1146199.37-54315.7818.602020
SovimaLa Bruyère838416.692640.671.002020
SOFIHOLDINGBrussel19281263.00429442.001486776.002020
AVIXIANamur1345537.95-104129.962.902020
Café Hôtel Restaurant Ville de BruxellesWavre29782.766777.0037900.002020
Travinox, anciens Etablissements VandenbroeckMont-Saint-Guibert714736.51-61159.122020
CHIMAY PATRIMOINEChimay4648150.31353358.69979517.201.002020
Mobilière et Immobilière du CentreBrussel261986263.147385440.8079571.880.602020
DE VIJVERSScherpenheuvel-Zichem1444177.30-386505.7321624.384.002020
BINWEYJette1218330.17227288.512020
Aménagements, Gérances et Constructions immobilières et navalesUkkel1144415.4634507.23197238.432020
ARTEMIS BELGIUMLens (Hainaut)1209482.25135344.542020
Dupont-MagritteEvere612978.427641.970.502020
VASTGOEDMAATSCHAPPIJ KREGLINGER - COMPAGNIE IMMOBILIERE KREGLINGERAntwerpen5681116.03-183207.75522622.552.002020
HABITATIONS A BON MARCHE DE SAINT-JOSSE-TEN-NOODESint-Joost-ten-Node19816317.90691481.403952623.9428.402020
L'Habitation Moderne-De Moderne WoningSint-Lambrechts-Woluwe27228398.19688109.5311691474.0171.402020
ImgecoElsene3559670.51913.152021
Société Anonyme Belge d'ImpressionSchaarbeek628080.00-19953.002019
V.D.B. FACULTYElsene900833.18107759.562.202019
Blanpain MassonetUkkel2535877.14-121159.842020
Les Foyers RéunisBrussel1504580.05255573.912020
TRACES SPRLVillers-la-Ville-81638.179881.552020
Belgian Electric Lighting BoardsSchaarbeek-35491.31-1258.682020
ANCIENNE COMPAGNIE BRESILIENNESint-Jans-Molenbeek306459.00-27073.002021
BUYSSE & PARTNERS SMART ASSETSAntwerpen109979342.952045536.942020
BERRY FINANCEWaregem49566345.46-186702.26912798.002020
LE ROOZVerviers1366762.08901695.132020
Peltzer & Fils SADison30482269.982608371.202020
Société Industrielle TextileVerviers97942.8331530.812020
A BON COMPTESoumagne1889.000.002020
La Mosane ImmobilièreLiège230093.671282.392020
NavimeuseLiège2455919.019283.202019
COMPAGNIE FINANCIERE, IMMOBILIERE ET INDUSTRIELLE ALFIChaudfontaine7484191.005416.002.402020
Ancienne Société Liégeoise pour l'Achat et la Construction des Maisons OuvrièresJalhay2497521.36-23018.8523300.002020
MatinauLiège-68137.74-119816.920.802019
IMMOBILIERE D.V.Sambreville102286.0010250.0050150.002020
Les Garages César,Anderlecht190589.668573.832020
Chemin de Fer Industriel du Port de Vilvorde et Extensions, Compagnie de Fret InternationalBrussel4164956.17140794.9980759.152020
ETABLISSEMENTS EURO-TRACTIONSchaarbeek1544448.51231842.190.602020
Asset Financing CorporationAntwerpen2871372.36769558.672020
Macan HoldingElsene10583065.86-1045624.022020
Garage ProbusSchaarbeek919996.0036220.001.002020
L.T.B.Gembloux212197.17-8445.582021
PHILIPPE LOZET INVESTSint-Agatha-Berchem606591.32-9094.552020
SMART RETAIL ASSOCIATION OFFICEZandhoven2001783.7726878.481.202019
CONFITALGrimbergen243495.56-28071.392021
Industrie hotelière et immobilièreAntwerpen7893762.79405041.992020
SOCIÉTE DU GARNISTEAUWatermaal-Bosvoorde1121639.87-19210.412020
Et. Van der PerreGrimbergen2655384.7251687.582020
PLEXOUkkel258421.518938.182020
Anciens Etablissements Léon GaucetBraine-l'Alleud485127.91-50862.791.002020
Greif Packaging BelgiumGent-1095263.5223230.34132927.222020
SONOVA RETAIL BELGIUMDilbeek18736160.631023822.5875125414.89372.002021
ALIZE DU SUDElsene160993.5914878.780.302020
HELIOS IMMOBILIEREElsene296342.578481.462020
La Maison de l'Automobile Het Huis van de AutomobielSint-Lambrechts-Woluwe-2769376.98-202397.760.802020
De Christelijke Sociale Werken van het Arrondissement BrusselBrussel5588265.03189009.039.702020
L'HERITAGELasne4650402.58-35343.743.502020
Immobilière SportaLes Bons Villers91302.4313247.002020
Société Immobilière Van BormUkkel330514.80-14110.64294620.542020
ComentriBrussel471160.47-227084.362020
Compagnie Européenne de Constructions ImmobilièresElsene3900168.35159495.702020
Prologis Belgium XXIIBoom46390567.4215390592.219980602.172019
FejecoBrussel662288.678610.731.002020
Financière Immobilière BruxelloiseBrussel18042549.84234021.826.202020
Entreprises et Gestion ImmobilièresBrussel813049.5535910.202020
Société Immobilière et Financière Industrie GuimardBrussel30303771.52643125.992000618.2110.902019
Société anonyme BRUXELLOISE DES HABITATIONSBrussel3781936.54521694.044.902020
Immobilière GénéraleBrussel2016175.7438908.781.602020
Société Immobilière d'Entreprises de TravauxUkkel252315.54-4883.022019
X.L. ImmobilierBrussel1094140.22279161.682020
Etablissements Michel Chausseur et Boy BottierSint-Pieters-Woluwe575748.8311479.822020
Anciens Etablissements BergElsene1548722.96156516.441.002019
Garage MaesBrussel620677.84-17095.352020
Immobilière DewilSint-Lambrechts-Woluwe581982.001709.000.702021
TranscarBrussel170982.00-8489.000.502020
Cosmos Garage, Etablissements A. Vanderstichel et CieUkkel3227613.38100114.092020
Al'ardWesterlo288860.33908805.192020
YIRCINAEssen359847.73100321.272020
WEVECOSchilde996399.0353583.402020
MASABISchilde2148078.59236825.171.002020
Immobiliën MoenssensAntwerpen1491017.80-78720.252020
Steenbakkerijen D.A.K.T.Beerse780902.6714709.702020
PolymorfAsse1502922.25-313150.872020
ANTWERP INVESTSchoten10018267.63718462.272.002020
VAN DIJCK MERKSPLASMerksplas4732989.1442451.952021
BROUWERIJ VERAART IMMOStabroek881075.21-478810.212020
GROUPE HENRY IMMOBILIERVisé-140208.59-354991.005.002020
Société anonyme de Réalisations ImmobilièresAns2719249.3330293.4561393.701.402020
MAATSCHAPPIJ VOOR VASTGOEDBEHEER VAN BROECHEM NVRanst568208.50-85101.092020
ImmorocLier20314499.63-138459672.376685448.062020
DE OUDE NETHEDuffel-53825.446822.722020
Domein TernesseLeuven1475453.7512234.080.802020
Van Houcke - HeylenWommelgem1445977.4172798.522.002019
TRADORENT INTERNATIONALZonhoven39799.729066.392020
Gildenhuis MoretusburgAntwerpen-73.86-6929.302020
ZIERENBOSSchoten3281061.71-108251.252020
SinitexGent5436772.53142652.752020
GROEP VERBOVENGeel1469772.77504600.662020
Immobilière IdealBrussel1406107.00-63978.002020
TransportimmoHarelbeke1647025.694013.050.102019
Charbonnages du BonnierGrâce-Hollogne893656.00190701.000.702020
NEO INVESTLiège23184.08-5725.992020
SOCIETE REGIONALE DU LOGEMENT DE HERSTALHerstal76623116.361242408.907505617.6738.102020
Hypotheek en Kapitalisatie Maatschappij - Société d'Hypothèque et de CapitalisationSint-Lambrechts-Woluwe14305004.22-46751.12139002.984.502020
Zakenkantoor Van Looveren en CoAntwerpen188972.00303708.682.802020
Etablissements GarcielSchoten748083.30-31041.332020
PARKIMMOBAntwerpen7118357.00210641.001051864.001.002020
VANASKruibeke2709312.90-86898.472021
INTRAMOSint-Truiden2184358.56-523.482021
AmorosoAnderlecht71173.44-105569.8831200.002020
TRADIMMOIL - PACIFICZandhoven338336.54-27086.452019
HOTEL PLAZASchilde7403385.00-456135.0014.802020
Meubelhoutimport Edm. De DeckerMalle56578737.67-3814007.82320421.132.002020
E.P.S.W.Putte857659.0083732.001.102020
FINSPICOAntwerpen13015360.94418371.411625022.404.002020
Govaerts - ElectriciteitsbenodigdhedenAntwerpen371946.8882708.922020
MARTENS VASTGOEDBrasschaat3739101.94-32242.781.502020
Verlichting Pierre WithaeckxAntwerpen300161.0440953.382021
ArtimBrasschaat3996928.005649475.002020
Etablissements AubertAntwerpen1536259.64176377.572020
Beurs Voor DiamanthandelAntwerpen2716626.04-93634.7133.602020
AUVIMOUkkel2144788.2327878.742019
Immobilière du MeirBornem27922409.79753824.872020
Onroerende Goederen En ParticipatiesAntwerpen1607372.4517636.990.802020
Het Antwerps Tram-En BuurtspoorwegpersoneelAntwerpen70328.75-5055.630.102020
AltypoAntwerpen479459.4917792.612021
Scaldis Stevedoring Cy. Ltd.Antwerpen335692.2328401.752020
Scandinavian Stevedoring CompanyAntwerpen5864186.6729389.41361869.662020
VAN der STOCKSint-Niklaas497182.4853719.362020
LIVING IN FUNKY ENVIRONMENTSAntwerpen32046921.4611787668.663468775.2510.502019
The RoasteryAntwerpen533310.17-2597.732020
Usines Van YsendykKnokke-Heist4048057.98104253.012021
Fabrieken Van YsendykKnokke-Heist4048057.98104253.012021
Firma DenysBrasschaat143751.1133569.621.002020
GCMBrussel307601.3934716.202020
SobelderDilbeek2670429.0785077.812020
MAG. VAN MECHELENAartselaar584768.35-26374.732020
Louise FernandMechelen-267379.6241377.092020
Tissages BruggemanBrecht2274689.3824092.312020
GildenhuisSint-Niklaas1291622.00-88904.00443837.002020
DimasiSint-Niklaas464502.31384664.712021
The Horizon CompanyWingene1102309.7073342.902020
VAN DEN BRANDENSint-Niklaas3506238.3452548.770.602020
TISBoortmeerbeek188039.3515907.072020
De AdelaarDeerlijk127169.14-158.132020
Brugse Maatschappij voor HuisvestingBrugge46753718.55707137.744771118.8224.402021
BRUVANCOBrugge7959464.99911261.251.002021
Huis Traen - CouckeBrugge86335.43-10896.072020
COASTLINEOostkamp207447.0541203.682020
NemrodMiddelkerke183863.8813130.642020
THUISHAVENOostende1104061.25107127.302020
FlorizooneNieuwpoort2983961.931699961.182020
De Oostendse HaardOostende20431349.61680709.6412.602020
'T WESTDIEPKoksijde322206.2216192.282020
Brouwerij LagaeKortrijk3752259.76294121.361.002020
Société forestière et immobilière SoforimGent859735.38139479.012020
R. & M. Bossuyt & Wed. DewitteHarelbeke1397228.82106232.512020
Société de Gérance Immobiliére GantoiseUkkel176211.82-35344.652020
Grond en BouwcentrumWortegem-Petegem346309.39-72406.792020
BELEGGINGSGROEPKoksijde-42161.3230283.202020
Immo LavaWielsbeke111726.4536432.862020
GAVER INVESTDeerlijk3026633.2525010.792020
WimalAntwerpen464492.74-3615.542021
SCHUTTEKortrijk811006.3558916.112021
JOLINKnokke-Heist2117672.61-88433.002020
H. LemenuIeper1044168.2619432.002021
VanroyenMenen1657648.2822214.592020
EderoRoeselare1572719.28-103731.311.002020
BOER VASTGOED BELGIËRoeselare1071873.77142754.83418000.002021
FLAXINVESTKortemark1225832.04146179.002020
MotracoRoeselare28801.24-92233.810.802020
StanssensZulte5107101.1531533.862020
MersinHomesGent-69586.7510386.732020
IMMO DE GROOTEOostkamp698974.07-25381.212020
Société Privée de GestionSint-Pieters-Woluwe2409193.53-26708.842020
VISHAWatermaal-Bosvoorde3161055.00-110014.002020
CUNCTATORVerviers230047.15-43670.852020
DRUKKERIJ EN UITGEVERIJ HOSTEGent347203.47-5017.9564257.861.002020
Le Logis MontagnardMontigny-le-Tilleul7147927.00159415.121103055.292.102020
CINEVISIONElsene187423.5273112.852019
SERVICES ET GESTION 117Elsene377526.00-42423.002020
Immobilière du BrabantAnderlecht46251560.63-1291077.2617.502020
Bois BelleauEtterbeek194963.02-27973.692020
LUCIEN VALCKEWevelgem1701719.58150472.612020
A. DUROTAntwerpen8746946.8377812.323562.6018.702020
Fast SolutionsAntwerpen1863036.02-20172.742020
Pin-Up FoundationsWetteren55157.53-5509.982019
TERBASSENWEIKoekelare57811330.201551818.342020
DecopaKoksijde885792.31-25418.130.602020
ROBERFROIDKnokke-Heist5037876.15105708.172020
Real Estate International CompanyWielsbeke10212554.5728015.971.002020
Canal Logistic CenterVilvoorde1864616.68321583.961725305.782020
Hermania N.V.Genk832681.56151621.193.102020
Huis ScheepersTongeren1025858.0280527.752020
Société de Gestion administrative,fiscale et financièreBrussel66565.958299.102021
PROGETRABrussel249770.7412029.1747885.212020
Immolease-TrustSint-Jans-Molenbeek622642.9940223.7646908.692020
De GildePoperinge74746.72-1662.712020
DELABOBrugge1450713.0843135.592018
IMMO VALOSchoten2205862.19-48496.082020
FimoKnokke-Heist1543648.0973931.69140661.522020
Immo PecorelliMeerhout-82120.40-33300.252020
PrimmoHerentals1587134.0023274.001.002020
Bouwwerken MolenveldMechelen-38471.66-233638.461.802020
BEPA SUFFISPoperinge322583.3324749.701.102019
MEUBELFABRIEK POLLETZedelgem2887852.1681416.122020
Immobilière du ManoirWaterloo3523577.89-37112.302020
DEMABELMalmedy2545862.0844452.692020
Société générale d'Affaires financières, immobilières, commerciales et industriellesLiège846369.3247938.160.302020
Immobiliën Laag-Vlaanderen - Immobilière de la Basse FlandreKnokke-Heist3974908.67-123334.312020
INTERIEURYvoir35506.007242.002021
Antwerps Financierings ConsortiumKalmthout-6397.46-41753.672016
PONICDoische901252.20-114224.352020
VASTGOEDKANTOOR MARVYGenk204885.15-35088.722.802020
Immo-PeetersGent94230.172949.512020
Tri, Investering-Industrie-ImmobiliënMalle12345950.491032175.801541701.972.002020
Totté DRUKT op ALLESLint151873.5817663.812020
UniboxHerve4102337.8248972.170.202018
Société de Courtage en AssurancesLiège455637.463275.192021
WDT-BEHEERKoksijde841784.53-5452.142021
ArmaAntwerpen1271669.5713840.542020
I-BuildingKnokke-Heist990484.19-4005.862020
EUROFISCWellen61817.42-436.762019
FIVANCOZonnebeke57555498.068326863.68167400.003.602020
Zilverberg-BouwmaatschappijRoeselare358611.861137121.692020
LOKACO SPRLRemicourt8729.005744.052.002020
RED MORPHOOostkamp297417.29-84653.822020
IMMOBILIERE DELENSWaterloo631215.6335231.902020
ImabelBeauraing1094295.95-50679.862020
DelwicheZaventem453818.03-39698.692020
Coens & De JongeGalmaarden767621.7911459.370.502020
Kip-OrTurnhout669768.7122880.052020
MOERBEEKIchtegem1766829.31-127645.4181691.042020
KaberuyvMol449903.3525489.862020
VerhavertHamme (Vl.)547310.4738164.942020
SijakMontigny-le-Tilleul1544.94-7879.102019
EUROVASTBrasschaat1686904.00121842.002020
LE VIEUX LOGISRochefort109782.69-19361.150.102020
Budget MeubelenHulshout650011.7470481.152021
NIXINVESTHeusden-Zolder432295.54-27295.132020
PK ServicesZonhoven165737.4451177.032020
MANZANALier-34531.61-3.372020
IMMO FABIGAKontich412187.8547860.352021
LECOMTE L.R.J.La Louvière1128003.85-81002.132020
CALLEMEYN - COURCELLES SAZwevegem161411.84-23110.602020
BATIMENTS HENRI LOCHTENOudergem3493408.31-300347.971.002020
ROYAL INTERNATIONAL CLUB CHATEAU SAINTE-ANNEOudergem3341175.5529723.832020
IMMOBILIERE BAUMANCOLiège4477330.00-46180.002020
AnnabelGent12290136.28312355.362020
Dokter Jozef CoppensAnderlecht475209.9737604.152020
Kunstvereniging van Oudergem-Association artistique d'AuderghemOudergem94.83-170456.1176103.065.302021
Dupont - Kor-ImmoKortrijk7102116.00341066.002531089.002020
STORAGE AND OFFICES NVHarelbeke2076874.25-123780.322.802019
VAHFWatermaal-Bosvoorde14263117.54-437422.776.502020
Immobilière de BeaufaysChaudfontaine1648711.48-34625.372020
EUROVILLAGE HERBEUMONTHerbeumont6601765.33299043.211.902020
JORSSEN NOORDAntwerpen1929364.86646324.6657300482.7944.602020
BENODISBeringen445454.1064034.132020
GodevaOostende317909.502320.412020
Begijnhof Sinte ElisabethGent5189864.98236187.913.202020
HelanetAntwerpen47849788.80-2046385.802020
MUTOMechelen54186524.58614535.492400668.562020
WilskrachtAntwerpen50115043.414928346.945503963.582020
Immobilière Ramsom N.V.Machelen (Brab.)2373280.6033348.662020
VEAMOBrussel178209.64104003.044.002020
EURO-B SOCIETYSint-Joost-ten-Node42054.387447.362020
IMMO-PATRIMOHerent1804057.43127449.201.302020
LUMARNazareth602349.2846365.892020
Immo DewaeleDeerlijk4257511.5982134.54434864.912020
HimmovarKortrijk1909931.6439942.312021
De EikDilbeek194946196.629816114.605.502020
Biercentrale A. Van GoethemHaacht-33303.787784.392020
FIRMA SYMONSLonderzeel1277781.2519872.742021
EVANGELISCHE THEOLOGISCHE FACULTEITLeuven2832928.00-14025.0022.002020
InduverMaldegem367210.0011183.802020
De WateringMol14331457.021149275.352516987.793.902020
Holiday ParksHuldenberg101450.92-5314.022020
Verzekerings- en Zakenkantoor PrinziePoperinge272076.0146070.391.202020
LA LORRAINE BAKERY GROUPNinove116885562.4928942868.443.902020
Naamloze Vennootschap voor Gewestelijke Bedrijfs-en HandelsontwikkelingZaventem544030.34-7545.472020
Den DoornaardWommelgem1604862.34-46316.421.002020
Kristine Adriaenssens juristEdegem67833.0953500.842019
SMUL-MARKTBrugge122828.785947.752021
MarnepolLaakdal1036562.7064936.492020
VERBEKEPoperinge1494250.291102.893.902019
DendrimoAntwerpen1816443.7245701.292020
IMMO JOOKENAlken66510.2832384.702020
R2AGAarschot22642578.83378136.456.002020
MACIMMOZaventem4296742.14-489639.952020
Société immobilière et de ConstructionOttignies-Louvain-la-Neuve552958.0012225.000.802020
Property Security BelgiumSint-Pieters-Woluwe7962776.781025098.002019
CeburacAntwerpen290684.277096.2260038.622019
OASISMiddelkerke160530.64108466.901.002020
KELOCDe Panne1182137.89-93713.350.502019
BERACOChaudfontaine462689.18-1480.096.002019
RiboLummen1090182.7278220.632020
Duktrad InternationalLeuven523477.298535.180.802020
Town & City de la BourseAntwerpen-260562.90-135039.732020
Buelens-NijsAarschot-45883.31-52459.370.302020
La Générale Luxembourgeoise de CréditStavelot948158.06-5013.370.102020
KiewitDiepenbeek588064.17136250.772021
DE JONGHE INVESTBlankenberge-200637.92-66201.430.602020
Weverijen Decroos FransDeerlijk89217.5216486.612020
SGAF BeheerBrussel2658344.9569118.902020
INTERMEDIAPLANEdegem55668.47-8160.182020
New HomesSchilde26447.906536.602020
METROPOL INVESTAntwerpen778313.60-17098.322020
HOTEL HELIOS PATRIMONIUMBlankenberge179253.1272854.102020
Bentraco BelgiumSchaarbeek1261179.2070560.9926973.482020
RAMANABrussel12650961.64-333693.101.802020
ProbobelHoogstraten4077988.0044023.832020
PARKLAANBaarle-Hertog2566944.12-264309.452020
HET BLAUWHUYSGent932746.37-41038.140.602020
VAN DER VALK HOTEL ANTWERPENAntwerpen2042262.87-902558.924858386.6359.702020
Immo-StevensIeper-11327.089415.062020
De Halve MaanBrugge704500.5328817.062020
EUFRECO INTERNATIONALSint-Pieters-Leeuw418320.87-11460.5558209.992020
DERAZOBeveren137045.46-747.810.802020
BEAULIEU FABRICSWaregem3649964.56353633.91494934.091.002020
DORTU frères et CompagnieAubel73288.3216674.972020
COULEUR SOLEILBraine-l'Alleud654334.002335.002020
R.E. Van ParijsZulte27323061.12871366.622019
CORNALINE HOUSEElsene5552844.96712178.632462684.902020
ADFIS INVESTMalle24975.478878.732020
IMMOBILIERE MOORKENSKontich35154.16157007.52951187.772020
Immobiliën MoorkensKontich35154.16157007.52951187.772020
BACO - IMMOAntwerpen1472660.05539084.092020
RHONE ARTSSint-Lambrechts-Woluwe8198891.00240767.001103037.002018
EhkamMalle55973252.98-6098534.821021593.672020
LEVENSLANG ASSISTED LIVING, VARSENAREJabbeke761957.42-31572.482020
Résidence de la Forêt - Verblijf ten BosOudergem426237.3649461.16116305.232021
IMMO ROAD ACADEMYAsse506662.502912.172020
NobelAntwerpen3604313.693017440.62807770.202020
VERVAEKE AARDAPPELHANDELPittem28198514.87-148664.4998215975.1041.902020
CONSTANT SENESAEL EN ZONENOudenburg162632.901602.832020
IMMO SABalen288523.4422543.342.002019
BURGEACEtterbeek37052.73-27393.131.502020
MEUKOKortessem130065.72-6719.922020
Scierie de Lorraine BelgeBurg-Reuland-302410.41-28975.812020
COUSSAERTKampenhout2551282.3256023.232020
INEXSint-Lievens-Houtem8018167.33671704.3142173.031.002020
InvestcomAntwerpen528980.652489.962020
Studie en TekenbureelJabbeke270423.0028098.002021
WARENHAUS S BSankt Vith470281.246794.062020
Engineering Promotions et Constructions immobilièresZemst323153.69-6892.202020
FrabercoSchoten1799049.0033547.002020
Clark Masts TeksamGenk602250.01148678.482020
G.M. INVESTKalmthout514950.0115619.602021
JERAMGent5873588.59102223.810.602020
IMMO ZÉPHYRAnderlecht12101.21-1599.842020
GOLF- EN COUNTRYCLUB N.V.Wortegem-Petegem2280501.39127653.452.002020
CH - BEHEERKontich379740.8013679.122021
Coördinatie-Organisatie-ConstructieAntwerpen7710370.51512071.690.602020
Le Grand HôtelHarelbeke2301329.2671220.812020
STUDIO - DISCSint-Lambrechts-Woluwe-24849.27-71374.892020
BUGHY'SVorst369252.0023159.002020
ANDRENELMont-de-l'Enclus696450.9317636.952020
GORS LEEUWENDAELBorgloon638967.93-27479.862020
Modular Building conceptRaeren1801068.6635170.122020
HanodisMerchtem1414521.19271935.112019
CHAMONIXOostende129336.72-11971.172.402020
RENTALISSeraing-1167572.5430934.042020
ML ConsultRamillies26051.234311.9523500.002020
MulticoldRanst5971388.64210778.002020
IMMO 77Brussel514975.33267108.842021
WILLY VAN DOORNE INTERNATIONALSchilde22981147.77580058.575.002020
CAALSSchoten283163.6176779.752020
COGESINamur4563915.6511519.584.002021
METIS Management en AdviesSint-Martens-Latem14158093.58249979.612020
IMMO GRAVENHOFHarelbeke632811.34-59349.572020
BETONAGGLOMERATEN GUBBELSMaasmechelen2386661.10401736.1414.702020
DERYMMOSint-Martens-Latem1340986.0119665.172020
GrondbeheerBrecht1282790.34128466.372020
BELGOMEXGembloux647936.0030087.002282108.002019
Centre Régional Syndical F.G.T.B.Charleroi6416612.0023143.00663996.006.802020
GROUP BBrasschaat23216.7615276.660.702020
Jan MoonenArendonk1619246.52624208.123.702020
ImmocalRuiselede1937231.39169503.182020
Molens AbbeloosDendermonde-321102.44-42948.832020
NoesimAntwerpen4511433.35292136.361129064.992020
Alfons Smet VastgoedDessel1379731.6830358.242020
PARALLELEGrimbergen313709.332876.972020
CLAUDEAalst183913.00-33648.002020
Harry VanderstappenSint-Katelijne-Waver204953.7348155.702020
SomiraMeulebeke820087.33459875.392020
Vermeulen - MolengalmRanst201564.431827.722020
NoordheuvelBrasschaat3501576.0080978.002044900.00137.502020
Institut supérieur du Nursing-Deux AliceSint-Lambrechts-Woluwe10005620.68-227680.01178949.292020
PENTA VERVOER- EN VERHUURMAATSCHAPPIJJabbeke2323387.54262795.602020
BOVAPHeusden-Zolder3417603.97-78422.31969732.312020
LEASDOEtterbeek617986.0713948.891.002020
Immobilière BollinckxBrussel2499231.3710176.093.502020
MOBILIMORochefort116803.0012718.0069404.002020
ArchiserviceUkkel125357.931212.802021
ALIDES PROPERTIESGent83161648.306737447.5312825524.544.102020
BAMIDEXWatermaal-Bosvoorde412020.00-13711.0046962.002020
Immobiliën Francis BostoenGent19306328.73-112528.683433084.583.002020
STRUCTURAAth-18405.05-85036.392020
DomusKnokke-Heist920196.47104329.852020
DUFRESNOYUkkel2909540.00134723.002.002019
GUIDOBrussel1811333.8421368.032020
IDEAL FLOORCOVERINGS WIELSBEKEWielsbeke7283898.41427319.669206729.62148.502020
NIDISTOAntwerpen1374555.76233203.472021
Meyers HandelsondernemingAartselaar8528842.43-119667.352020
MASSANAGent509301.5813865.132020
EUROSOL TRADING CYMaaseik711625.00-183242.002020
RENT-A-BRICKZonnebeke352343.9439316.822020
OOSTIMMOWaregem4441899.17986885.192282746.042020
WEZELHouthalen-Helchteren38330.8713248.832020
Hasselt Management en BeheerHasselt2426385.16-47274.332021
THE GEMRYElsene368322.85-39395.341.002020
BRULEMAGent1191058.676226.972020
STAELBrugge2911396.84-473171.376.002020
DLM ET PARTNERSHamois707538.14-114175.480.802020
ALL FINANCEOostende16990.05-893.852020
KRISSGent4750431.13305865.752019
çavariaGent372277.47-24998.93124135.252020
MUREZ VASTGOED&BEHEERGent354837.096935.542020
PromozouteElsene339677.55212793.991.002020
REONDiepenbeek1462621.9556052.332020
WILGELOVERWaregem5934998.74722319.002020
ETABLISSEMENTS LAFLEURSint-Lambrechts-Woluwe84948.0023330.002020
Super EuropMiddelkerke1345872.00-21926.00167049.002018
CONSTRUCTIONS MARCEL CREUTZWelkenraedt13442115.24523509.860.302020
IMMOVER 1865Gent2144663.3117067.552020
PROJECT en BOUWRonse646993.39-2439.492021
LORRISSIMAWanze533950.08-13624.802019
BEPA G & EKoksijde2319230.33122843.472020
BOFASTurnhout3074040.3590580.552020
Immo L. Van LooverenAntwerpen446279.66-44603.432020
IMMO DELVAVeurne127675.94114136.992020
INTERDEKOWaregem503542.69155128.92302713.442020
ALAMERTongeren479626.22-218069.6122798.672021
La Maison du ChâssisEvere95243.8516682.282020
BellefeeWielsbeke3476340.79333331.80452932.742020
DiscodanAalst56425.08-137222.172020
Société de Financement Importation et ExportationEtterbeek818974.17-116698.722020
WE-GEBalen2484506.2078372.882020
AAMACLede405017.5556523.802021
STEINKAMPHasselt377123.40126964.982020
PROM-TECHasselt761159.8024536.562021
IMMOCOMarche-en-Famenne957480.306978.20617072.741.302020
ETABLISSEMENTS JOSE DE MIDDELEER & FILSBraine-le-Château627962.6775293.762.002020
BOSCHDilbeek-5526.98-732.592020
COOPERATIVE POUR CENTRES CULTURELSUkkel11200884.10-267810.251.302020
COOPERATIEVE VOOR CULTURELE CENTRAUkkel11200884.10-267810.251.302020
D.A.I.Roeselare3635231.292187.332021
INTERSHIRTZottegem199033.059678.181.402021
DEKEMPENEER DKPMachelen (Brab.)-1900259.3768136.475.002020
Altrad Logistics BeneluxBeveren24796686.47575974.8319612060.5956.402021
RODANEXSint-Martens-Latem6984711.73-28618.032020
Immobilière FougeraieUkkel15684817.17-1329426.673.002020
LINDIMMOKnokke-Heist315629.0083762.002020
PelcopimmoBrakel351315.884064.182020
IMMO-RENAITRARonse717240.99257239.332.102020
COMFIMMOAntwerpen103094.807875.431.002020
TERCOBELLubbeek57510.5810779.872020
International Management Express S.A.Vorst1162723.15-11744.930.001.502020
TUINBOUW GEUENSAartselaar75632.16-6471.792020
JOMADamme2584790.86335971.532020
D'IETEREN IMMOElsene57634092.452545710.4619563646.9741.802020
DaladierSint-Gillis (bij-Brussel)63726.0012484.002020
SPIRALVorst178409.62-24728.752020
ANTRAFAMouscron429172.69-4792.252020
GROUPE GRANDJEANBastogne1407177.3112882.262020
FrimStaden1122585.95-68322.462020
TEMPO-TEAM CHILDCARESint-Agatha-Berchem564770.7819880.14702373.572020
Investing and Insurance CompanySint-Truiden2108461.93178871.072020
WILLIAMS en CoDilbeek2900883.39144705.632020
C.G.B. CHAUFFAGEBastogne278845.5082406.372020
DICTUM FACTUMHemiksem172361.18-26133.232020
Lotinvest DevelopmentBrussel8151023.01-433104.045659107.652020
ISOHOLDTongeren1334209.981387.832020
DOMANOYVillers-la-Ville21077518.53-275237.751383179.596.702020
ROMBOUTS - FRANCKENWuustwezel9811.64-1397.782020
PEMAFLORBilzen817980.94116153.142021
EstanciaOud-Turnhout209406.37-10948.972020
EssimmoBeringen203157.9786602.582020
RAF & CoSint-Niklaas231364.0043372.002020
AlvaUkkel72193031.29-413993.64214400.6022.802020
DOMAINE DE HOYOUXOttignies-Louvain-la-Neuve9758671.92-330608.532.002020
KOFFIEBRANDERIJ MOKAPI 1881Laakdal391739.09125259.362020
KEVAGenk1758321.30149133.58246521.082020
CHALET DEN DIJKWemmel955875.37-1835.342020
ACTIMOSint-Joost-ten-Node1478871.78707339.221.002020
CIGLOAnderlecht16472461.00137875.001139685.000.502021
VERLEYE B.Oostende250825.009391.002020
BERLUCOttignies-Louvain-la-Neuve1161569.48-127430.202020
Renovation Buildings & DemolitionWaasmunster461880.00-1224.002021
BUERSTEDEHemiksem799293.463730.852020
SPRANGERSBeerse529431.20324537.6716.802021
CouvimoCouvin2283150.0022225.312.002020
De Colfmaeker ConsultancyBeveren2364602.3034259.922019
COVANDestelbergen233564.65-36909.782020
VABOROTemse1175421.2034038.452019
ALVA IMMOWaasmunster4110268.9963189.552020
VDE FOODGrimbergen370444.788601.042018
DumoMiddelkerke969254.01142964.732020
BEVEIMOLendelede1169077.0148649.082020
IMMO-36Sint-Martens-Latem3414260.64-36303.242020
IMMO - 47Lokeren2052671.78179784.393.702020
FORIERS ASSOCIATES AND COMPANYBrussel547840.0010341.002020
IMMO PHILCOLiège4080909.3073339.572020
TENNIS CLUB LA CLOSIEREGembloux84961.8612200.972020
P&L OSTENDKalmthout1230171.6927969.982020
FONCIERE DE LADRIERBraives4730535.00-282867.002021
ImdecoKortrijk4102825.12-55484.202020
B & RKnokke-Heist930926.2537606.130.402020
ImeksHouthalen-Helchteren160419.256661.332020
InnebelZulte1246231.74-143109.940.802019
V.M.C.Antwerpen928854.6765065.262020
IMMOASSGent4405008.4185377.642020
Immo ConcentraKnokke-Heist1010611.78286558.072020
V.L.P.Ravels1154637.21154623.602020
RobimaDe Pinte4304291.83131226.412020
BouwlustSchaarbeek-110206.57-191359.232021
ImmotimaMaldegem1381755.00812052.052020
C.P.C.Kortrijk460890.5112725.232020
HUNGENAERTBrugge25155.57-151165.332020
NOVATIO IMMOOlen2029359.32219713.822020
CYCLES EMILE BODARTSombreffe659810.9313139.091.902020
P.R.S. PROMOTIONLasne31689.30-37853.902021
BeleckAntwerpen4899.04-17786.332020
Beech TreeSint-Niklaas4131420.28-108746.712.102020
COMPAGNIES DE LOUVRANGESChaumont-Gistoux2528428.4911699.180.302019
IMMO - HHasselt745497.56106984.670.802020
BURCHTDAMWaregem203923.73-21561.36121964.772020
MVO IMMOGanshoren2350094.37108826.162021
FRIGOROSint-Niklaas819849.817451.452019
TIMELITELasne726515.05-60129.162020
JOHN DECOCKZwevegem22181.382431.062020
SHOPPING - HERMANSDiepenbeek5311967.90319338.252020
VegoraRanst-3310.87-6996.542020
AUTOMATIXBraine-l'Alleud703808.43-8217.5021000.001.002021
Finnhouse BelgieSchilde11477747.9485599.130.602020
Immobiliën Park en BosAntwerpen235246.6916104.892020
HET MOLENHOFBrugge14595890.5419271.167.602020
Antwerpse Centrale voor HandelAntwerpen74332.00-4298.502.402019
BOWHOUSAalst1334601.3137101.182020
TrabimoLiège-311850.11-48991.942.002021
CREDEMons6101970.2725230.682020
Immo SmetsHolsbeek225522.467414.332020
VM INVESTZele422788286.277415952.251677028.948.502018
TourotelSomme-Leuze-15112.66-6135.162020
Vanantwerpen RobertDamme107887.45-9582.872020
BelgotrustBrussel423829.92-181935.782020
Associated ServicesOverijse919186.94112122.792020
CHIMAY MALGRE TOUTChimay4984653.90-951061.163.702020
KeroostLochristi4158474.33-19637.890.102021
BEERVELDE ENTERPRISESLochristi5972039.5520004.782.702020
KerwestLochristi3540628.01941227.230.102021
LSMCOWaimes390046.34-825.732020
PSPHooglede112118.37-1759.302021
PUTHOFSint-Lambrechts-Woluwe1829327.03-216354.24895375.652019
FUTURUMDiepenbeek1387914.047408.612020
HEYDABuggenhout692160.8237592.812021
BRENEZ V. COMPTABrussel201312.299593.562021
Auto Parts TernatTernat381960.0134657.552020
RENDERS BEHEERTemse75746.12-9123.592020
DE PETTERLennik13170.69-169564.762021
VANHOOFMol13642268.901193980.102020
TOAM InvestArendonk1357378.38127650.891.002020
ARTEKAHamont-Achel283633.327435.192020
Jupiter Vastgoed BelgiëLier2968676.43195997.072.702019
EQUINOXE IMMOBrugge4713302.39138281.962020
Europe InstrumentsNinove4643263.00-464697.002020
Bureau d'Etudes, de Promotion et de Gérances immobilières - Studie, Promotie en Beheer Bureel van ImmobiliënUkkel2765181.174268.27929777.360.802020
PIZZERIA LA LUPPIAAsse1124380.11-30310.822020
S.P.R.L. Bertrand à ViesvillePont-à-Celles72773.527476.132020
BoneffElsene-375791.77-664286.322020
Immobel - EntrepriseVerviers2047895.907710.732020
M² HealthTernat213747.76-66009.542020
IMMOBILIERE D.L.Seneffe1973382.84107134.231.302020
IMMO-CONSTRUCTIONBeauraing2656008.05-315742.9510.702020
AmafetSchaarbeek67948.38-7726.072020
OLDENALLER BEHEERAntwerpen1161589.283473.072021
BetoTorhout2138936.5258317.963.202020
VerdaenZele437382.76-16539.172020
ENERGIES ET MAINTENANCE - SERVICEAns688015.41-9144.742021
BruelmaHamme (Vl.)2060842.37218413.912021
GHENT RESIDENTIAL AND INDUSTRIAL DEVELOPMENTNazareth7010387.03-324532.242020
SogimpaChaudfontaine726942.59-122095.820.102020
DENDERKABELDendermonde2176324.5393478.572020
DIONITE EUROPEKruisem2503115.31-31446.052020
Moortgat MometalSint-Gillis-Waas7176640.2617029443.111417729.161.402020
LRWAntwerpen11874013.442760443.052434956.772021
VREBOS - STASOverijse1791956.38344258.5110592773.0939.902020
GISTELSE IMMOBILIENVENNOOTSCHAPBredene312910.00-46240.002020
Immo - JacoEtterbeek6144096.00-527360.002.002021
CIELUkkel3126763.87253496.461.702019
ELEGANZADiest3695207.71-18713.542021
TeumonjarSint-Pieters-Woluwe1245480.00-14592.002020
EVANCOBorgloon411712.5725802.112020
VERBOUWINGSWERKEN BOGAERTKapellen972299.925228.052021
KijkuitWijnegem-1324978.56-50225.970.202020
ImedWezembeek-Oppem241245.04-32440.652020
IMMOBILIERE BRUXELLOISESint-Genesius-Rode385259.0033969.003.302020
CATTIMMOGembloux11869478.78-519458.603488690.472.002020
OLIMAR SERVICESKeerbergen776495.7956550.331.502020
Immo - WegibelBraine-l'Alleud1040570.03202021.312019
BEGOOSLokeren48128421.54617855.239.102020
WarbelEtterbeek2949521.73-64416.752020
D.C. INVENTZottegem6859925.621301019.942020
Bando Travel ServiceZaventem345644.2348991.672020
HLFEtterbeek92769954.0051501190.00110586.002.002021
Les Rocailles de la MarlièreNeupré643733.9549133.432020
KettenWulfBrussel545081.7075355.962020
OFFICAREErpe-Mere58677.14-400.532020
NOVOTO - VANNESTEHarelbeke43730.1020916.732021
DesimAntwerpen6454403.63485684.4712.502020
Hoogpoort Domein - Domaine d'HoogpoortElsene1053162.24-36333.372020
V.G.Oudergem924271.39-5475.012021
DE SNOEPLOODSSint-Niklaas175364.0036304.002019
NieuwenhoveGent1656719.69-37698.472020
IMMO INVEST BELGIUMSint-Lambrechts-Woluwe21297.27196749.2641397.302020
EBELCOBalen748496.9515014.362020
Real TobaccoVeurne23429479.531316031.9037885569.1016.702020
DE SADELEIR TEXTILE ENGINEERINGDendermonde4502411.06521835.381005000.002019
WILLY NOTENBAERT EN ZOONSint-Niklaas1063592.6147369.605.002020
ADESSO'SNinove439518.86428989.872021
SIKIVIEBorgloon508973.22104620.362020
IMMOBILIERE DE FROIDCHAPELLEFroidchapelle2178087.8766016.542021
INVENTURESint-Katelijne-Waver427976.6911432.842019
AlkoveOostkamp3352773.98118254.302021
Immobilière de l'EstérelLiège594861.5327881.602020
Jules Bodson et filsDurbuy1476450.6034821.422020
RESIDENCE APARTHOTEL WELLINGTONBrussel-239492.80-28039.342.602020
PRINCESS KEUKENS REAL ESTATEZutendaal208824.47-1418.212020
GARAGE PESALOVOCharleroi162298.441763.752020
LA.RUHamont-Achel13350588.281170282.21302674.462020
H estate N.V.Herentals22372456.86-173547.161.602020
Immobilière BaraUkkel932089.97177926.742.002020
Le FestivalSchaarbeek467119.00-607802.003.002020
ActoNazareth135190.6818742.012020
Actions Arthur Guyaux - Réseau SolidarisTubize2440840.83420614.732020
CogerimRonse266114.005500.002020
Ijzer en metaalgieterij De SweemerEeklo2986583.04-82296.512020
DENUTTEMont-de-l'Enclus-101320.70-121627.970.702019
GROENINGENNinove13878204.00-301903.002.002020
Immo VervaekeSpiere-Helkijn2326288.44-196084.292020
D-BuildReal EstateHeusden-Zolder379109.63127663.822020
EVRARD-VAN INGELGOM & C°Chaudfontaine426079.9159815.852020
VERDECAHaaltert260811.05-56034.442020
WENSLille955294.00-7717.002020
BATIMHasselt668345.90123046.602020
Société d'Etudes financières et immobilièresWaterloo456266.77132070.882020
Kantoor Van der PuttenBerlare611085.90-62388.052021
TRADING AND REAL ESTATE INVESTMENT COMPANYKnokke-Heist2107348.00155857.002020
Investeringsmaatschappij BelgiëMalle63821.90-9774.012021
LEARIMOMeise418036.15-43371.272020
Immo E. WoutersAntwerpen1759896.2445455.842020
SCIENTIFIC, ADMINISTRATIVE AND TECHNICAL ASSISTANCE SERVICESint-Jans-Molenbeek177607.7645246.34608523.772020
ARBOBonheiden193232.5238560.812020
RODHEUDTEupen3536126.19332320.052021
Immobilière SemBrussel28646678.89680475.442020
IMMO GRAND SABLELasne4471927.91-192066.032.002020
SOSTRARoeselare553211.77-211364.772021
J. Mertens en ZoonSchoten2716896.0595300.122020
LIROAntwerpen5443903.39547279.512020
StevasHasselt3603657.76481159.692020
FAMIBELGent1608091.0029005.002020
J.P.Ukkel32165.72-3177.272020
KESSELER SPRLMessancy776877.83-7300.872021
MACHIELS REAL ESTATEHasselt8095390.46-705361.294050402.4619.602020
Sierra Gem Diamonds CompanyAntwerpen1731050.2750380.792020
VARIMOBuggenhout922512.10138544.532020
Sunparks OostduinkerkeBrussel4349147.061697304.203482161.592020
IMMOBILIERE DES TANNERIESLa Bruyère3585620.57111332.671.902020
Immo GentLommel580195.7137015.002020
LANSON REAL ESTATEJette15532262.95319313.3222.802020
DUMON FOODHoeilaart596879.42-14449.582020
TAVERNIERAntwerpen7289120.43229296.522019
IMMO V.A. BOURGKortrijk29764.49234986.292020
Central ServiceRanst87366.987884.682020
Immo - HaachtHeist-op-den-Berg11528888.90138119.222020
PLASTIMMORijkevorsel286074.1610197.502021
MAGELINAScherpenheuvel-Zichem597881.0232022.052020
BEXIMCharleroi479344.14104806.111.502021
S.T.C.Verlaine2782493.38-24126.862020
de MARNEFFE - NAGELMACKERSLiège47931.30-21576.232020
BOUWWERKEN FR. LAENENSMeise238538.3436430.732020
Compagnie immobilière et financièreLiège44490300.00170352.00723801.002020
Apotheek 't HogeKortrijk210185.2624844.862020
STUDIEKANTOOR KOCKAERTSHolsbeek239259.3357494.442020
EXCLUSIVIAHoeilaart55415.46-5657.432020
ABG IMMOBILIENBütgenbach280335.68-20868.192020
Otramas Verkoop - VerhuurLede269091.54152856.692020
Industrial and Real Estate InvestorsCharleroi1055378.31186217.170.802020
COMPAGNIE DE GESTION PATRIMONIALE - MAATSCHAPPIJ VOOR VERMOGENBEHEERDeinze277702.507367.422020
AndenneIchtegem229645.379967.664.402020
Corporate InvestEvere1506424.097186.572020
IMMO - LOIXTongeren450139.386750.7326688.322020
ADVICE-NETLochristi-29838.86116.752019
APOTHEEK HELLINGS AALST NVAalst174899.6125889.752020
ARTES GROUPKruibeke35012177.4216965946.013519750.244.902020
PHARMACIE DE LA DRÊVESeneffe65317.14-20760.410.802020
Immo SterHasselt480516.3874448.882021
Ysowe N.V.Waregem11502.00-30740.002020
INVESTISSEMENTS & ENTREPRISESSint-Genesius-Rode356485.5743880.751.002020
DE LEEUWERKBrecht9605454.61129158.242020
DarimmoAalst17714896.64628522.842021
Konvert-ServiceKortrijk56453895.893162594.5015.102020
F.Y.M. CONSULTPepinster92261.72-19615.972020
Magreco - InvestSint-Niklaas1302526.25157562.862020
Emilco - InvestAntwerpen669585.30-24577.841.002020
InvilKluisbergen512312.77-84971.412020
Flemish Trading CompanyAntwerpen762132.4184527.752020
CITY DRINKSTernat3054240.32186763.542020
Immobilière Verbruggen - DebbautWaasmunster3983385.31385793.992019
ARGAYONGembloux63060175.82266754.55208202.183.302021
Société Méditerranéenne des Echanges CommerciauxMons1356593.0034982.002020
SOCIETE FONCIERE ET FINANCIERE ARTEMIS BENELUXTournai1973025.77891885.132020
BUILDING STRATEGIES TOGETHERKortrijk986800.31-15548.772021
ACOSERSint-Lambrechts-Woluwe58088.0012464.0025170.002020
OVERZEESE PLANNING EN CONSTRUCTIE EUROPEDe Haan188345.0013082.572020
HOME - RUNRanst-33471.5250019.912020
Adviesburo M.J.P.Anzegem8631445.96-1029929.112020
IMEXPLANBraine-l'Alleud792137.0059228.002020
Immo-GybelsGeel3905095.8937897.992020
IDETEXWijnegem7472649.71-32161.502020
JagershoekSchilde753590.00215926.392020
Brouwerij Van Den BogaertWillebroek1652988.6170057.802020
Ruiterschool Van DoorenSchoten214087.00-2551405.001558899.002020
't Geels CentrumGeel1033628.4466601.642020
ABAYOKWijnegem-194480.862718.422020
BlancoKortrijk4004.64-31482.022019
godart h&cNivelles215415.291730.452020
WebuscoAnderlecht-215643.003816.004454.002.002020
Schmit-de SurayGedinne149202.4658571.742021
SIMERJalhay40972.13482.292019
Promotievennootschap Garage Gebroeders MiersAsse1262688.60-285795.912020
PasmovanAntwerpen35120.65-1748.642020
LDC PROPERTIESUkkel4740.8172273.692020
ImmobaralElsene1390929.0032945.002020
NEFERTITIWaregem-156967.50-39434.560.502020
GLENDALOHWaregem55512.12-9294.880.502020
De Landsheer Beleggings MaatschappijKnokke-Heist-338261.05-37961.692020
DS-ENGINEERINGAntwerpen373497.90-49391.976.402020
CLAESSENArendonk2745483.9390467.972.302020
TORIMMOBrugge1589809.0739427.811.002020
WeSTGent211816.2016357.032021
HUIS TIRESint-Lievens-Houtem807176.2641627.230.502019
TABAKKEN WOUTERSTurnhout585705.3711204.162019
B. JOURDESint-Niklaas52679.01-131688.462020
UNIMMOBKampenhout350543.82-22764.632020
IMMO VOORTBEMDENPeer536964.80350.822019
En guise de hors d'œuvreWatermaal-Bosvoorde105052.7120299.8740874.182020
Ardenner GrenzmarktSankt Vith832925.00162392.007.802020
BatusNamur401968.8313492.672020
WEB YDEELievegem232097.2554056.832021
DecoverWaregem1631328.11152469.821.502020
ENGELS INVESTAalter1079595.08-31913.972021
Immobilière de l'YserEnghien1141910.5221424.732021
GARAGE PIERRE DEPUTTER - VAN EYCKENKortenberg1135678.0028455.002.002021
POLARNOZottegem1018956.3587799.352020
La GarenneBerlaar2882450.99209130.771.802020
Van Looy consultAntwerpen354779.02-20704.572020
MICROWAREDendermonde1541358.79198548.032020
VATEXWevelgem2621993.9270857.161.002021
M. LAMBRECHTAalst506880.535283.900.402020
ImopaBoechout4051739.2241919.852021
Zakenkantoor SlegersLommel735930.7552520.342021
Happy HouseLeuven28380.92-1443.742020
Immobiliére ParcAvenueMons341379.3552416.842020
NL INVESTOostende4114203.7817388.602020
GrotenbergeZottegem1651595.08-58464.802021
FekaSint-Gillis-Waas4117465.80-210239.662020
INTER CONTROLBrugge1544706.4092662.552021
PavanGent4016804.94266789.852021
PromexpoChaumont-Gistoux15675.11-8651.542020
Immo-DELCALBrussel6034188.891183941.472.002020
MAROMARDiest235687.31-13553.342020
Reynders Vermogensbeheer- en InvesteringsmaatschappijBrugge231855.67-98166.682020
ImmomedBrugge919959.56-35720.082020
Pri-ImoWaregem342437.86-104725.822018
SAPOPHILSint-Gillis (bij-Brussel)-210922.00-26205.002021
METALCOLORHasselt737902.60130251.301.402020
TRADISUDSchilde458954.9316363.542020
ALUVIMMOWommelgem136203.7422481.282020
IMMO GROOT-ANTWERPENKnokke-Heist3825501.70-467075.072020
VAN MELKEBEKEHerzele725511.05-43930.712020
Foncière BrucaCharleroi126703.539280.562019
VAN GELUWEWaregem459205.46-32224.090.402020
SimobimArdooie3886464.00198044.002019
Y.C.L.Brussel65551.647042.322020
Verkoop en Advies KantoorBrasschaat302332.38-6952.882020
BOVAZonhoven119504.75-82481.612021
D. & P. - SERVICEKruisem1253892.27-71772.012020
LOMANCharleroi4577837.68394499.552021
JACO BELGIUM B.V.B.A.Gent139299.1416395.942020
GLASCENTRA-BAVIKHOVEHarelbeke2214930.47-325201.9531.402020
WILL - INVESTWaasmunster432413.77-5188.732020
PEN - DEMSint-Niklaas-175701.54655187.892019
ATATEXJette287373.30-10240.531.002019
ANMOCAL & COWaasmunster4757359.21259276.080.602020
Sierschouwen - vloeren De RudderStekene1545124.02423812.411.602021
SCANIA REAL ESTATE BELGIUMBrussel3216316.10405740.103178301.992020
RESULTSLochristi224815.0415711.950.402019
IMMONEXChaumont-Gistoux7295756.00359505.742020
DE HOPDUVEL IMMOGent254505.80-46903.192020
COGEAFFleurus504282.2233488.776.302020
FOXYMMerelbeke1476751.7462790.882020
SAINT-JEAN DUQUESNOY SABrussel-4805.25-165365.492.302020
De bouwsteenLonderzeel6575208.8142681.202020
Adviesbureau Technische en Commerciële AangelegenhedenZwijndrecht58895381.96-348207.5578885.892020
STRAGIER INVESTBlankenberge1290399.07157140.191.002020
DE DONKHamme (Vl.)2028918.273876.132020
WILLY DEPAGE NVWijnegem37886124.414914189.929752534.111.002021
PRECAST BUILDING DESIGNBeersel209759.66-58272.612020
KERDAKluisbergen1542915.46-60130.051.002020
Life Tree EstateSint-Martens-Latem29058249.37-1628736.062021
Het HinkelspelEvergem1026540.57118876.226.402020
MatimAalst262849.5375428.452021
MODUMETALVorst-48613.07-14804.090.302020
De Brabantse GolfverenigingSteenokkerzeel625891.00-79776.001233896.008.202020
De MolenHeusden-Zolder681230.48142900.632021
DefeverimmoDe Haan3325733.95-140399.622020
E.G.L.I.Antwerpen6147378.00672249.002.802020
NV Dynamica Industrial PropertyGenk892222.6735839.74246453.392020
KRABBENDIJKEAntwerpen2272504.10200220.700.502020
FERWERDASchilde2211811.661496966.091.002020
HORIZONLier130414.0259762.522019
VETS DRANKENCENTERDuffel1094526.28146040.432020
SCRAMBLER CAFEBoechout125007.9718294.530.902020
LEFKORHarelbeke2668809.2635497.032020
PACOBoom3007403.4111897.235.702019
SOGECOMLiège286860.58-360029.522020
SEBELKOGent462191.61-32396.632020
KRINGHOF - RESTAURANTAntwerpen-506671.28-9151.462020
J.R.C.I.Gent1595943.53-314205.882020
HERCASDiksmuide5018562.481070933.152021
GROEP TERRYNMoorslede3118170.54-20097.52604367.212.102020
DEMAStoumont192783.845987.360.502020
Ten Beau ConsultSchoten-173933.942440.092021
MemoryDiepenbeek708627.74145271.282020
INSTRUWELLIeper1721022.59139279.732021
Immo-VaessenDilsen-Stokkem571553.2492225.402020
U.D.S.Liège700398.28-58383.162021
BRICO - SANICHELBertrix256778.00-12458.002020
SOFRA-INVESTMENTSGent1203217.0312675.842019
COUNASSE ET COMPAGNIEFerrières218582.2723086.362020
GARCOMaaseik2206416.12-34299.292020
INSIGOGrimbergen313041.75-40922.600.302021
SINT ANNAOostende5385821.001040601.000.102020
PATIO 12Halle94375.647881.322020
Succes Media ConsultingTurnhout4613567.81383.862021
TubbGent19673.00-154056.003.302020
IMVANTEXWaregem398772.94142922.592021
WANTENBrussel12176862.502292724.291209880.532020
FIELDUkkel548024.0412838.930.702020
D.M.P. - BEHEERKampenhout58673.56-14731.732020
ImmocoHasselt3968402.60197030.051.002020
DISTRI-OILHasselt90119.456803.420.102019
LOUIS SCHREVENS ESTATELubbeek793102.57-166329.303.002020
OGEFARMBertem630545.4319212.722020
PatricareZwevegem5131222.00238985.612021
PRINGLE BAYKortrijk581629.9937600.312020
M.K.P.Mol3697843.9268583.292020
VANABOMeulebeke13440.22-73139.352020
D.M. DIFFUSIONZottegem469451.82448981.220.302020
SERVITIMEElsene1071895.3353998.711.002021
Beleggingsmaatschappij in Onroerende GoederenZutendaal1358319.206054.590.502020
BEDRIJVENCENTRUM DE WEERIJSBrecht467592.47245270.482020
IMMO VERBIESTAntwerpen474145.11-62991.192020
SOCIETE ANONYME DE WARFUSEEElsene7269494.90137354.840.001.502021
Magazijnen DonckersSchoten16118575.471434122.632020
Crossport ImmoWachtebeke1404221.88318990.221.002020
PAQUES-GAICKI FinancesAns472732.08160592.868.002021
MARNICHarelbeke533445.15100315.662020
SimaIzegem8112255.30479745.012020
CARROSSERIE VANDERELSTMachelen (Brab.)163611.971437.793.002020
eb-leaseGent3325316.007024637.0047594288.0014.302019
MSB IMVEBUILDSprimont133557.0018139.002.002020
CHECKPOINT CHARLESEdegem1420176.8044891.272021
FermoElsene87853.11-7420.402020
Droessaert InvestHarelbeke459791.6344264.082019
O.C.I.Izegem2261113.91221873.642020
GEPIRChâtelet103683.00777.00131512.002020
IMMO VDMHarelbeke674159.1967064.852020
JKLMTongeren900070.54-19917.972021
WilvimarHove361016.0016634.002020
DEBUSLier149801.69-2984.512020
R. GHELDOFGent218534.75139346.352020
DIMABrugge1089919.16-10456.502021
Immo van BiervlietLessines531004.52-24385.332020
T&D DISTRIBUTIEGent1545023.58523752.152020
F DESIGN CONCEPTNeupré655385.88199644.142020
KALITEXBraine-le-Château349495.20-41022.602020
IMMOPHechtel-Eksel1483639.0042632.002020
Gillot Durieux ImmoLiège590015.9235584.102020
Immobiliën GroenenSint-Lambrechts-Woluwe985920.83-41479.082020
IMMOVAArdooie480018.565456.982020
ROLANDHoeilaart490933.28774.582020
VANBREDA SERVICESAntwerpen8106914.112015437.102491471.092.802020
L. CAPPELLE EN COKoksijde5128274.52196756.252021
NOUVELLES GALERIES DU BOULEVARD ANSPACHBrussel14403479.662206872.892020
B. De Baets en ZoonEeklo3139652.0074762.002020
ARBOFLORAWichelen909.88-27604.712021
INTER TRIEnghien-151845.411134.972021
WERK- EN FINANCIERINGSMAATSCHAPPIJZwijndrecht689439.36-26777.99747275.525.002020
CoppensHemiksem187156.721145.9014511.882020
DESANBrugge729287.22205962.640.902021
RestinfoVorst336818.3911700.552021
DE WITTE WILLIAMWaasmunster351906.04-7355.022020
ABAGLiège229046.00-58527.001.402020
CHRISTINAKnokke-Heist-1152148.05-182168.732.002020
GARAGE KERKVLIETErpe-Mere118902.74-33680.611.802020
BrunnelKnokke-Heist1965655.00-128902.002020
CABRASchoten38031884.25719988.941.802019
MECCO-GOSSENTWaterloo28797325.062539610.604723155.972020
PRECONEX INVESTWaasmunster2521650.82-92547.752020
GovacoLichtervelde240046.78-20563.882021
COCLICOBrugge194570.7050462.062020
KWOTUMSint-Niklaas688101.5543858.952020
S.A.S.ECO CLEANINGJette286204.005030.00216261.001.802020
S.P.R.L. SIMON MichelLibramont-Chevigny1781991.41-10115.332.502020
VERKINDERENMeulebeke1518254.98290027.662020
OVI - INVESTAffligem644167.913278.650.502020
MEPROMElsene96287.2114238.942020
PRO DOMOHasselt1528828.74560073.241.702020
JVM InvestOudenaarde24672449.38133479.042020
ALEXANDRE le GRANDSint-Gillis (bij-Brussel)614793.0048509.002020
INTECHBilzen9784.687566.742020
MetaleuvenLeuven9023243.17-582616.3716729850.1042.502020
ABAC SYSTEMSBrussel558120.858892.492020
SdoubleV immobilierTervuren-395081.0724339.572020
RESEARCHGavere203324.89-49995.942020
WELL IWatermaal-Bosvoorde288010.329205.402020
CARLO-INVESTBrasschaat16881.17-1370.452020
ABIMOTASint-Gillis (bij-Brussel)2625255.00-90737.001.902020
HUIZINVESTUkkel7708876.60-369414.632020
DOLOMIES DE MARCHE-LES-DAMESOttignies-Louvain-la-Neuve2474693457.99531407681.0240268515.91177.702020
BELVIHouthalen-Helchteren24192998.00-87001.443.102020
COBOSBierbeek488101.2844282.692020
COMADISEvergem-1279314.2133980.032020
FRANS ANTHONISSENBrasschaat4004850.8930617.042020
J.S.SOLUTIONSMechelen855801.18160132.732021
GREEN DEVILSDilbeek438495.14524.472020
FamigliaHerent92799.69-14617.910.302020
Bedrijvencentrum V.H.Lokeren512968.95169154.472020
SOULSYSTRUMBocholt149685.5437084.282020
IMMOBILIERE PERFECTAUkkel121611.811596.312020
HET ZWANEPANDAntwerpen69772.18-60887.890.502019
MarchantMerelbeke665206.508882.212020
ADIBAGeraardsbergen233272.072078.482020
KTORZKruibeke-166811.76-54543.332020
BEVANTIKalmthout2200189.02100933.632021
Weyveld VastgoedmaatschaapijSint-Jans-Molenbeek256260.4417192.8533522.962020
PAPIERHANDEL VAN DE PUTTEAalst36632.155194.382020
HELSENHasselt1551369.36130300.430.402019
Prima Service CenterDiepenbeek210694.05-5254.342020
LEMBECAKaprijke37015.9554879.642.602021
VASTGOED VAN HAUTEKontich225995.9144020.012020
INVITATLeuven660633.95-2533.222020
MARIEN INVESTMENTBalen4605151.00181849.012021
BEMABO GROEPSchilde1269464.1120371.342021
Immo DenyMenen2470998.57-50524.572020
White HallMenen28992556.512358503.822020
FrisofinaWijnegem2908450.68104321.10984840.486.702021
TAMIDElsene2673995.83169075.191.002020
MARDOMISombreffe186308.62739.632020
EMIEL TAVERNIER EN PARTNERSGent649764.0912908.562021
KUMASTessenderlo204112.1220555.652020
BLANCHE SPRLLontzen382173.73126651.152020
De LindeWortegem-Petegem1963931.00-222822.003702207.0067.202020
VERHAEGEN & DE PEUTERSint-Katelijne-Waver109243.167538.052020
Immo TDilbeek4117331.4745974.132020
GESBRAElsene250910.5210407.982020
IMMOBOVIANGent2148943.51-30359.742020
Ackermans Invest & ConsultBrugge-15671.05-1077.272020
FRINGSHAUSRaeren152343.698908.742020
AKSENTOudsbergen643574.88113645.152021
GentoEtterbeek2515016.7683073.112020
S.O.D.E.I.M.Ukkel1673501.83121876.08743812.992020
PHARMACIE DE GROOTEWalcourt223586.9850434.410.902020
JANSSENS JanTienen774735.9157455.931.002020
NV K DierickSchilde1872097.7198415.543.202020
SOCIETE IMMOBILIERE ET DE RENOVATIONElsene841540.86135887.562020
IMMO-DMWaregem4248810.78392703.482020
FLODECOIngelmunster821791.044685.932020
De Boerenleger-StedeAntwerpen1082398.885669.252020
VIA VENETO INVESTMENTSint-Pieters-Woluwe21267.5919219.952020
Compagnie van LeerneDeinze2464930.39-48287.282020
IGOVWichelen1128608.3531055.812020
INCARDONA INVESTSeraing262369.4240009.161.002020
ChazasKaprijke4902906.76167440.942020
ACCOUNTANTSKANTOOR LEO MERTENSMiddelkerke516079.6114008.652021
AndanteDrogenbos-156119.84-146185.092020
JAVESTMeerhout192999.666384.582020
L'ANGOLOBrugge-3647.061083.612020
GretrimBrussel1660395.00-62057.002020
KANTOOR DECAPMAKERPoperinge2117431.339813.742019
FOR HAPPY DAYSBrugge4091462.00611331.002020
VedimmoDiest56543.9520439.812019
DEMEROKortemark179064.6226842.442020
TelosMachelen (Brab.)1236840.41382700.002020
PatrifamSint-Martens-Latem572142.57-25982.502020
HORECA CONCEPTBredene-28882.883027.160.502016
FIMIZwevegem267657.32-59474.422020
HET FONDSWortegem-Petegem4445190.5516718.66198000.002020
IMMO PRIMERASint-Pieters-Leeuw2900521.8533875.572020
Général DossinElsene-69927.0038725.002020
Etablissement FONTAINECharleroi1447728.1715150.112020
Wetenschappelijke StudiesLievegem934427.5729845.102021
SPACE LINEElsene1137678.7317785.782020
URBAIN BULTINCKGent11169346.80-529044.758.602020
Huger-PatrimoWaregem335053.9754920.422020
ETCLochristi150734.33824.202020
PKS CampusGent1219531.32160517.242020
EUROPEAN MULTI SERVICES PARTNERSUkkel94321.004628.002020
BOUW en BEHEERSint-Martens-Latem797473.86-40265.192020
HomewiseLangemark-Poelkapelle323795.353789.032020
PATCHIngelmunster-265616.09-67868.883.002021
IMMO BRUYNINXHasselt1488286.26-106635.512020
BellefleurAubange265094.0025431.0036.102020
Dillen InvestBalen1810892.07198667.062021
SATEFNamur437826.9939576.492020
KOBOTRANSLendelede173005.7053973.132021
GLOBEXNamur-198068.2837165.672020
ORANJE-VRIJSTAATOostkamp-197828.14-45718.562020
HANSA-HUISAntwerpen4519845.89-209924.752020
AGRO-INDUSTRIAL ACTIVITIESAalter893713.0434718.710.502020
VAN KERKHOVE EN GILSON ALGEMENE BOUWWERKENGent4024112.7931277.5416.602020
Campo beleggingsmaatschappijKapellen521556.1637818.532020
MARKT 21Schoten302451.63-17582.612020
L'ACROBATEKampenhout249048.03-5654.982020
LIMBROMerelbeke2669561.2280929.861.002020
REKOFINAalst130665.66-36299.132020
BAVO PAUSENBERGERLievegem177583.0066071.002020
't StichelkenDiepenbeek84718.30-1741.560.402020
URSELIAHeers4026574.99-270696.535.402020
Société Internationale de Travaux PublicsWaimes586187.3970857.532020
IMMO C. L.Aarschot557440.3634739.942020
BelinBrasschaat1785339.28-78292.942020
De WaereGistel624442.14-132227.092020
AJ IMMOBeloeil1262239.89-1989.264.902020
Kantoor Daenen - SmetSint-Niklaas221435.58168926.484.502020
KALIMEDHasselt372550.6620307.902020
DE VOORKEMPEN - H.E.Brecht19394952.19767516.479502931.8513.202020
MRMAlken73453.21-16752.632020
GEURTS-KRPACHasselt171096.5811530.072020
SOCIETE WALLONNE DE GESTION ET DE PARTICIPATIONSLiège808138123.48-11515254.743204678.5442.202020
LES JARDINS DE FRANIERESprimont-398500.28-206570.801.002020
HALLEMAN IMPORTWavre273046.6019685.942020
MARC JUNIORAalst65083.0013067.002020
IMMOBILIERE G.C.Namur71500.2210420.042020
Etablissements BOENSEtterbeek112866.88-535.702020
ImmescoGent824626.0094576.000.502020
INTEGRAL SERVICESMettet15839.591740.302020
BrufrancoKontich91389.344578.332021
Immo 3RKapellen20798381.6542262.312020
Immobiliën van OverijseOverijse1055408.61-42938.95337527.752020
Immo-CasaLanaken3855862.45922445.062020
Superhuis BouwgroepZandhoven1093521.19279046.462021
San MicheleZedelgem1440891.44-6281.512020
SyvaZonnebeke1163921.9732648.862020
G.E.B.E.W.E.Eupen184361.44-67586.792.202020
ESSIManage111155.8457650.5825.702020
I.C.S.L.De Haan3679541.68195548.342020
IMMORING ANTWERPENAntwerpen1885974.1772195.202020
BATILINEBeveren376690.4611895.532020
GROUSE CONSTRUCTNazareth-135707.88-10992.322019
MELRAHOud-Turnhout1787075.55105551.190.702020
JOVIMWaregem-65270.30-46431.932020
WHITE SHADOW INVESTMENT CYKnokke-Heist1039665.79117707.112021
BEHEERSMAATSCHAPPIJ BAVOAntwerpen325251.0164310.372020
MANILBeringen1813588.11162493.292020
Royal SOostende4613158.58908315.412021
FINANCIERE MEHAIGNEAywaille938742.14-50154.692020
KUNSTPARADIJSDenderleeuw-62281.51-2250.112019
DALITRANSBraine-l'Alleud66607.59-56381.01149728.450.502020
STOREXWevelgem22126805.48311933.121148907.071.102020
BARCODEXCharleroi76657.0516544.092020
DevanDentergem70071.8413555.122020
TEN BERGESint-Lambrechts-Woluwe499805.96171658.502019
ACO-FIMNamur276480.13-30554.692020
ARTICOAsse257351.8126885.442020
Immo Degroote -DecaignyJabbeke2853846.6830520.952021
HUYGHEBAERT & MOMMENSOostkamp302888.02128614.393.902020
N.J.M.Tongeren337052.979024.262020
AVONSIDEGrez-Doiceau-448429.02440136.032020
DELVERHamme (Vl.)6507555.37-156930.042020
OFFICENTER IMMO A12Aartselaar17910.001157.572020
DES QUATRE CHEMINSNamur5486.00323.002020
Van den Berghe InvestAalst849918.8723983.352020
IMMO DEKEMPENEERMechelen-111663.80141008.062021
Oydonck aan de LeieDeinze671046.53-46289.751.102020
Immobiliën De PauwhoekOostrozebeke1667300.5787650.513.902020
BernaertsKalmthout379993.4156321.842021
Dr. A. Fonteyne-MedicOostende47562.01-12700.022020
MARANOSint-Agatha-Berchem-133548.41-119982.132019
ISOLATongeren1441514.1099281.482020
DE ROODE SCHEIREAntwerpen766338.58-8655.290.402021
SEDIGROBoutersem189665.81-7724.052020
AFFAIRES CENTERMenen1118176.8037720.662021
CRIVIGent237708.36455937.342020
PARHARENJalhay1578210.68-54059.902021
FEDRACDe Pinte984667.0056476.00120000.002020
NV LAMMEKENAntwerpen1879217.02-142832.052020
Demuynck BVBAWevelgem318457.33-2774.532020
QUIRINALEHarelbeke16134029.10592643.342020
Le MoulinBouillon215338.00-3169.002020
CHARLES DEPOORTER INVESTMiddelkerke3884311.44502230.072020
RODELCOIttre1200324.0616086.922.502020
INDUCARArendonk3769534.41438960.832020
FICOGESAnderlecht24533.007577.002020
INVESTERAGent2669517.64182117.022020
IMMOBILIERE DOLEZSint-Gillis (bij-Brussel)1002439.4027866.482020
ELECTRICITY MECHANICS PNEUMATICSOverijse104628.15-7191.782020
IMMO B.S.2M.Sint-Lambrechts-Woluwe261158.08230599.792020
HENSHove1204459.55-19945.502020
Conseils, Gestion, OrganisationLasne1550219.473977.951.602020
SCIPIOWuustwezel444116.65-9380.552020
ROCPAHaaltert1521563.3945107.352019
FLANDRIA TRAILER COMPANYWaasmunster1295069.5464776.762021
IMMOBILIERE GOWAUkkel781109.00-6037.000.502020
BIVERMAKortrijk855101.59-25203.632021
UrbacoNamur-35632.391932.682020
ProComfortZoersel4704934.52466311.401.002020
Huis van RanstTienen1602626.6624281.752021
IMALVASint-Truiden461618.9223254.572.602020
CRISPERWingene249348.12-47136.182020
IMMO NUOVAUkkel84740.0042358.002020
IMMOBILIERE DE LA RAMEELasne288737.1051590.392020
DEPKOKeerbergen865275.37-2849.132020
VALVEKENSGenk386640.88-1367.142019
VEDELSWijnegem3890777.59249475.952021
BUILDING TRANSFORMATION SALESUkkel-289144.8648645.780.502021
VANCLEAN CHEMICALSZulte110846.30723.752020
SERLEXLa Bruyère215508.1324936.722.002020
GECAROSint-Lievens-Houtem371043.64779.572021
CEGINALonderzeel1073900.50167547.882020
HoyweadsAntwerpen1901337.7667262.953.002019
Immobilière 117, Chaussée de BruxellesLa Hulpe-354983.94-206064.922020
MeerkantKeerbergen371401.85-23607.062020
VANLOOudenburg30817.1911301.382019
Immo DDLAntwerpen2258554.96404613.842020
RemaHouthalen-Helchteren665660.6381494.852020
IMMO BOUMANSPutte81737.602386.9250935.322020
IMACOWaregem3149334.53112559.802020
HERCARO INDUSTRIESDendermonde2788945.316633.232021
VIZIOSchoten1089839.2643228.342020
IMMO BIJENHOFKortrijk2808615.42213714.411083399.102020
MMS Communications BelgiumBrussel-10857782.34321261.5497941814.47120.002019
ROEXAarschot351979.90-51571.252020
LEURISBrecht53138.83-52175.941.002020
PST-IMMOSint-Truiden555641.01120055.352020
DE MOTTESint-Martens-Latem822230.00-2773.952020
Kantoor WysmansDiepenbeek1111027.87141264.288.302020
BERTHE EQUIPMENT AND MACHINERYFlorennes1148889.51103886.892020
L'ASTRAGALEAnderlecht673519.3644234.622019
KLOOSTERHOFJabbeke156273.647227.202020
RamaBeersel3084523.99289399.062020
DebyNazareth2735540.3410369.93245289.242020
Rietveld BouwkunstKoksijde76079.64-41291.802020
MORTENSENBrugge121653.042167.442020
GRELIZwevegem39635.44154384.481.502020
ImmofAntwerpen417050.3226399.392020
Luc Van De WielKapellen13544588.08864089.4119585319.1522.902019
JOLAHeusden-Zolder384437.695218.030.302020
LOCINVESTMarche-en-Famenne3396619.37-76141.0214091.662021
PicasNiel3725668.21205402.252021
IsowillAntwerpen8080024.28-1598734.5035313886.3619.002020
KANTOOR VERVAEKEDeinze2820910.68276629.613.802021
MIDDELHOFDeerlijk1604130.32756295.442020
Group Sart de BernierMons8968083.9537851.25368141.082020
WIMORWielsbeke1583463.2634700.122021
VANGEELRanst-274403.78-97065.437.902020
VestimoLeuven776005.0035273.001.002020
VAN LAERE V.P.E.Lokeren1828365.76-22929.592020
REDAPCOGent227725.095414.132020
CARL ANDREASHasselt8900304.59189551.182020
Eupen Automation IMMOBILIEREEupen176538.0040766.252020
DUANAWevelgem3585549.8639876.681.302020
G. INVESTMENTLeuven352385.99-4421.402020
PATHALComines-Warneton810080.559995.102020
VILLAKortemark7480689.53240964.853.002020
Sint ANTONIUSHasselt216160.585527.062020
STEVECOLiège791520.49146030.872.002020
MORVANGent6472720.58102471.501.002020
DHONT G.J.L.Zulte3418746.79131417.212021
ENGELEN INCLeuven148602.84-19012.122020
SOBEGIElsene5061531.59521216.726.802020
Immobiliën Hof ter MickBrasschaat60354.8310724.832020
LA VIA TERRANAAntwerpen152743.312962.592020
ARMOR INTERNATIONALWaterloo-1850285.49-6654.302020
FININVESTNinove-216610.70-66845.462020
PIAM ManagementGrez-Doiceau53645.63-3280.3717154.242020
RENOVATION - MAINTENANCE ET GESTION D'IMMEUBLESSint-Jans-Molenbeek400223.0050207.00365448.004.002020
Crefi-WavreWavre116265.4214654.081.102020
COPERMAOostende-240770.11-55613.872020
COMAGLOChâtelet348429.778478.3181455.771.002020
WAHAHamme (Vl.)1838211.0272925.062020
AMECIKeerbergen225703.17-962.852020
ENGEBOAntwerpen662346.78-544526.722020
CURVAAalst-59078.05-11086.601.202019
A.F.A.BWingene-40933.009535.002020
W. CONSTRUCTIONSBlankenberge1817320.182197.042020
IMMOBILIERE SAINT SEVERINHuy170860.79151.782020
ACON IMMOMaasmechelen212524.571672.512020
A.T.P.Grez-Doiceau1142612.00519271.002021
BELMOAntwerpen211733.7659354.912020
Internationaal WoningbeheerAntwerpen976830.74149854.520.402020
LA BIZETOISETournai1814745.27469930.832020
CITY - RENTTournai1778492.0021532.000.502020
K.V.L.M.Malle260154.92-23842.820.702021
OXYGENEWaimes497784.76365483.332020
DEMPYOElsene487556.32-1772.952020
MEERPAALLeuven1822693.3793889.212020
PRESENT en PLUSGent1912934.27193236.502020
JEFF BRICKSBrussel72121.00-16116.002020
IMMO BOENDAELHoeilaart835475.6828540.192020
Société de Gestion de CorroyChaumont-Gistoux270279.73-20652.872020
PRO PATRIMONIADiest9428.138609.282020
IMMO HALLAARHeist-op-den-Berg1057078.10-150821.702020
ARTIMBrussel539285.50-8514.702020
ZULTIMMODentergem117386.0012079.842020
I MageGenappe379551.86-8054.082020
BEVATOJABrugge-229168.50-269663.547.602020
ANTILOOPSint-Niklaas251093.49-1707.072021
MIRINVESTBoortmeerbeek1107935.00100174.002019
NOSHAQ IMMOLiège66306075.181013695.651460801.082021
IMMO-HAAGBastogne2515242.4871819.772020
RESEARCH INSTITUTE FOR CHROMATOGRAPHYKortrijk3036815.65620846.3832.202020
MIRAFCOHasselt14656376.73683442.691.002020
WEVELGEM AIRPORT BUSINESS CENTERGent4295433.99-246519.732020
FLANDERS INVESTMENT COMPANYSint-Martens-Latem1870149.90-49155.892020
BALENS TREFPUNTBalen1419387.43-43345.400.602020
PrésentementBeauvechain318679.48-224603.402020
SOCIETE DE DEVELOPPEMENT DE BATIMENTS - MAATSCHAPPIJ VOOR ONTWIKKELING VAN GEBOUWENViroinval-468449.78-59820.262021
STEVINVESTKalmthout1806993.45100847.961.902020
SOCOLUX RENTBertogne217277.95-8600.132021
MAR FOODAnderlecht376450.3240657.332020
A.V.J. INVESTOttignies-Louvain-la-Neuve3751890.54-28629.193.002020
FLANDERS INVESTMENT COMPANYHaaltert92527251.40-10992694.058767616.1030.802020
KINBOBrasschaat1390350.45121138.332020
IMMOBILIEN LEON VAN EEGHEMBrugge1023051.23-9161.792021
HILDIROlen453954.98-32357.812019
LE MATIGNONLiège-369485.61-534123.462020
STOETERIJ HIDALGOMaldegem72764.8537231.142020
GUY DELFORGENamur531349.02835.162020
JOYE TRAVELIchtegem134980.4615192.450.902020
M DEUXElsene-793566.10-541185.232020
VERVANSint-Laureins320228.92-56843.651.002020
NORTH IMMOOostende3532804.89613967.932020
Manège MassenhovenNijlen-18295.84-27308.522020
MaranneLokeren58832.714859.092021
IMMORAMBeersel334551.0719014.672020
KREDIBOSSGent-112841.51-333.582020
REGIMODe Pinte1227894.46718729.632020
Immobiliën De SwaefGent4502823.3866965.792020
TOP-CLASSWervik5372488.2187652.782020
INTERACTIONWavre-2403.92-6706.6513331.602021
BAMMENS INVESTZonhoven463087.03-2568.412020
SUNNY HILLAntwerpen3951925.33-53352.662020
RAGEJOBornem406573.272524.062020
PAVAMOWaregem782485.07-168060.250.502020
FLORENCE - GESTIONEsneux1056576.99152548.012020
RC SHOPOlen618882.7461999.662020
Etudes et ProjetsTubize657017.84-21772.382021
JANASint-Niklaas58888931.5310541628.7823.102020
WILLIAM'S INVESTLasne31219.81-9868.882021
H ET JUkkel10471943.44176287.120.202020
HOVER-BENSONGrimbergen473943.1224151.562020
VEM-COKapelle-op-den-Bos145966.392469.532021
ADDUCTOR INVESTWemmel-27177932.7688840.722020
VK-IMMOEvergem739916.40-7027.702021
VACAN INVESTAlveringem967732.464120.802020
ELIOSSint-Jans-Molenbeek749102.0017479.002021
REVAGOWommelgem1742478.00140148.002021
RE-INVESTOLeuven5650.80-73560.181.002020
IMMO HANKARUkkel116198.15-5246.592020
SANIGESTTheux749329.0362680.482020
WALLIMMOBrugge2084271.80-20355.092020
REVAGrobbendonk569289.0991143.542020
CARODELZottegem-558475.56-229097.612.202020
SARANKampenhout23944.697879.572020
ADRIJANKoksijde993436.0021207.172020
FARMIMMOFrameries2336795.00195725.001.002020
IMMONOELNamur331526.0015327.000.302020
IMMOPARKnokke-Heist1174520.0031119.002020
Cennini HoldingRoeselare18685355.641186385.10925402.671.902021
COMAREXBrecht1999298.40-3094.062020
IMMO DE LEYSint-Niklaas853671.61169.362020
ECOGESTOupeye449378.4847277.682020
DE BELDER INVESTAntwerpen761704.0043763.002020
HERDERWaasmunster691930.30-15293.222019
FERME DU BOIS SACREFosses-la-Ville368698.82-6999.802020
FOMINVESTUkkel16423567.93-511997.362502201.037.002020
QUALIASint-Genesius-Rode1769356.16-700417.462020
DERKGenk1461239.67-423375.660.502020
VANO IMMOTournai7298138.77818598.872.902020
AMENASeraing1151296.13-370.1834223.152018
GISOMaaseik1314460.84-49662.902020
IMNOSENHoogstraten357978.1694531.932020
OBITZoersel3904090.18273159.452020
GARFIELD'SSchilde134858.502154.052020
L Sphere HoldingWatermaal-Bosvoorde195250.85-19093.872020
IB LICHTATELJEEBrugge73109.80-11238.932019
IMULCONAntwerpen780166.15-89523.752020
LANSON ANDERLECHT IIIAnderlecht1234513.13123954.300.502019
TANIMCOWaregem1171764.9522904.762020
FAMIPAOverijse3470799.5014625.62246124.062020
ABELARDDendermonde1289742.8848033.172020
DHUYVETTERGent1251719.6020748.760.802020
IMMOBILIERE SOVETCiney1754245.6748688.350.802020
MARTINVESTKnokke-Heist2202735.00127720.001.202020
Onsite InsightBrasschaat1478.9310400.152020
ProcomLier157813.54-9714.712021
NEYT INVESTKaprijke1676071.8878034.032021
MANAGEMENT TRADE COMPANYVerviers-654186.79-29918.692020
LEXIMMOElsene178535.949159.012020
UilenestGent1885206.0218123.966.202020
IMMO-TIJTGATZulte12855003.52-84230.802020
C.J.R. - DECORSCiney240317.4923421.152020
SOCIETE DES ACACIASTournai-1014541.84-86252.750.802021
IMMOBILIERE DE NISPERTEupen395036.39-8819.452020
Immo RodelDessel1922606.20126808.541.302020
BRON SERVICES & ESTATESBrecht602691.76-21171.682021
SOCOBERTVielsalm1174094.67-148772.412020
MOULES CANCANS ET CRUSTACESChaumont-Gistoux1313761.15462.842020
ONSIMHasselt10490832.85178856.752020
IMMO BOUILLONPaliseul161578.004011.002020
IMMO VERMEERBERGENMol2273163.84-22152.750.102021
Helrud ExportHerentals84355.7977886.070.702020
BROCAMWaasmunster3655417.60257828.750.302020
KANTOOR AMERICASint-Truiden106859.382073.602020
DEN ENGELOud-Turnhout1306454.9213741.382020
CAVIRANElsene506700.19-18230.012020
VLAAMSE IMMOBILIENMAATSCHAPPIJVilvoorde518638.96-47946.926.502020
Print & CompagnieGent237578.7814287.691.202020
BOGAFIKortrijk14119156.57-40623.12383160.003.202020
BOUWELHOFGrobbendonk31526804.2110576746.3659411.742020
VMD Real EstateWatermaal-Bosvoorde548789.3460219.692020
TOJO IMMOAntwerpen6139966.4513596.712020
weltjens transportBocholt1589866.3555297.152020
LMSATournai474782.16143011.182020
B.KERNRETAILSchilde4779246.9647836.352020
ZAKENKANTOOR SMEDTSKapelle-op-den-Bos714134.439325.362020
Immo DaedalusHasselt73918.80-36973.402020
SPRENGELLeuven2537437.00-4203.00215855.002019
DECODEMIzegem674726.9132139.072021
MENAMANI INVESTMENT CORPORATIONAntwerpen-1505630.46-192440.711.002020
LIMCOVESTHasselt28727.06-43324.532020
F.A.D.S.Herne236992.8519552.202021
RESIDENCE DU GRAND CHEMINUkkel3026868.371188632.31479521.382020
SMETSKapelle-op-den-Bos5054119.8717278.612020
SIEMESBeringen2549215.66-63613.628.302020
HAGELBERGAntwerpen873566.91-91131.621.602021
DEXTRA LOGISTIEKGeel924655.32-1061.252020
KIMO INVESTWaterloo672685.57124135.350.502019
DE B. PLOEGHove1062607.57-16129.612021
D.J. -PRO - INVESTPont-à-Celles429383.72-38957.982020
STUDIEBUREEL KRIS MINTJENSMalle924901.489295.291.802021
SOGEMADBrussel8225278.65-313383.652020
HOMEVASTBeveren71959.002649.0012131.002020
XHENEUMONT INVESTHerve100167.9924596.922020
IMMORORoeselare803334.5095264.022020
MONTUSISint-Pieters-Leeuw11449957.78200588.052020
DEPASSE - LAHOUSSEESpa100219.01-6857.582020
GHEERAERT PROPERTYBrugge544062.00132197.0022.702020
CENTRAL VIANDESCharleroi186972.5447915.1197250.002021
4D, DEFRANCQ-DECRUY EN PARTNERSOverijse537665.1787093.330.902019
Immo VLBWaregem78217.37-4252.702020
ENATOOudergem222508.2022768.462020
GEBROEDERS VERBEEMENLummen3429026.63175105.512020
DELORYTournai225601.96121410.092020
RAUWERS - IMMOBILIABrussel-353489.40-592745.842019
VERCOPALGent15183.00-12722.002020
DHOLDA MANAGEMENTHamme (Vl.)37470.587261.602021
CINQOSint-Martens-Latem10738224.55656207.120.402020
BEECIVANZwevegem4109.077883.372020
ETABLISSEMENTS ROBERT VAN LAETHEMEcaussinnes948239.27-11132.422020
ASSOGESTSivry-Rance18703.00188.0026634.002019
HOME PARTNERSLiège823303.00-70675.002021
VERKRIECKSint-Niklaas1495068.6318351.762021
LEMBEVINUMLievegem15627.67-21161.562020
POLYCARSint-Niklaas114897.00-1998.0019547.002020
IMMOBILIERE SZLACHTERBrussel970194.00-44109.002021
A.A.S.V.Namur8664668.9816671.602020
PATRIBOBrugge757052.1816747.020.202020
THIJS INVESTSint-Niklaas10308926.00219900.002019
IMMOTEXSint-Martens-Latem782184.9993505.012020
SAGUNABerlare-148780.29-49749.592019
BOWARLeopoldsburg185709.73606.732020
MARIANOudsbergen5757017.84277389.102021
PORTINVESTCOAntwerpen-1318759.00210934.412020
APK RecyclingPelt2074344.64892183.344.002019
N.J.A. INVESTBrussel6484834.4033562.732020
Management Consultants and Financial IntelligenceSint-Lambrechts-Woluwe6684736.88-5532.362020
CODANSint-Katelijne-Waver3376827.05281311.51332954.690.902019
IntermediairMeise-95274.39-34755.452018
MC- INVESTDilsen-Stokkem589953.8416829.411.002019
SOCIETE EN COMMANTITE PAR ACTIONS IMMOBILIERE ET DE GESTIONBinche201131.38-195138.192019
PRESIDENT BUILDINGJette1584196.2647932.222020
VEERANKnokke-Heist390062.291297.402020
ALFILAlken95795.9828624.402020
SIMMOLORVirton-76078.87-29786.742020
ATHELEANKnokke-Heist129471810.50748389.040.902020
IMMO B.R.Ganshoren34664.653184.552020
WIAGRILeuven547153.63141152.811.302020
DGH CONSULTHamme (Vl.)599585.35-25316.192020
GESTION LOISIRSLiège2084066.69-33018.242020
HOMESTARMiddelkerke742098.8977238.941.602020
Immobiliën Van den BrilSint-Niklaas3488173.63233105.022020
IMMO-GROEP RUDICOAntwerpen417931.8644646.022020
STRATEGIES AND TELECOMMUNICATIONSBrussel20106202.17803592.052.202020
FIMMOCChaumont-Gistoux2209.003342.002020
MARTIN Y PAZ DIFFUSIONNivelles1055199.375520.634.302019
RESIDENCE LES OLIVIERSBrussel177222.6823728.3176252.182020
ZEEPARKENKoksijde2608389.40-62276.992021
CARDON INVESTSint-Lambrechts-Woluwe83242.00205708.002020
GREMALokeren1433495.1066570.712020
SINOPELiedekerke-15053.60-15414.902020
BONIMMOLummen619334.8422983.412020
COGEBRUWatermaal-Bosvoorde11385310.00-149774.002020
ANTWERPSE MAATSCHAPPIJ VOOR IMMOBILIEN-BEHEERAntwerpen84541.76933.342020
HUIZE BRABOAntwerpen120966.0038.002021
IMMOBILIERE LIEGEOISELiège43494.3079665.706.102021
MEDAAsse481723.984686.172020
M.M.M.Elsene1408593.87-139039.421.502020
I.D.Mons145748.5218710.882020
IMMO J.M.B.Lille691822.52193642.812021
VERVAECK C & RZulte226717.8816134.272020
PRIMOOlen1661245.17-67539.322020
KOLAMBrussel189703.662001.452021
GUANXIGent1516064.67-66184.452020
ADAMS MASSENHOVENZandhoven4447728.00119964.002020
EPCOMTervuren1042897.86-186251.98209706.072020
O&D InvestWaregem2396359.95994831.342020
CARPE DIEM CONSULT & COWavre254408.931623.812020
CORDA HOLDINGEupen198096.659544.541.302020
NEW JURISCONSULTING CYSchaarbeek-278288.941497.712020
PROVINCIAAL INFORMATICA - BUREAUKoksijde16621.94-4783.612021
TAELMAN - REGENCYBlankenberge2971172.851940222.552020
UPIMMOEghezée5741384.6353332.032020
SRL RESTAURANT L'ADRIATIQUEBastogne-26858.03-103400.9674880.203.502020
STEPHEX and CoMeise2497543.88-480212.123584995.822021
HASTONElsene482948.523015.311.802020
DOMACOBrecht2440992.6869120.185.802020
BURO LEASEHamme (Vl.)362884.1615828.712021
SAN MARINO-CINEYCiney456354.46-47145.752020
AITECLeuven471193.9419633.092.002020
Habero InvestSchoten-173769.93-304167.162020
B.I.T.Willebroek-553135.0321956.362020
BRUFANamur2250929.4936779.372020
AELBRECHTLonderzeel27117.083495.932020
INDUBEMAArendonk6682406.50385579.62496800.003.002020
DE BEYGAERDLanden198268.2427005.072020
SOCOBELRoeselare663586.0623790.552021
SABCIACharleroi839134.69-72495.332.002021
VAN GOGH PROMOTIESGent1123974.0016043.002.902020
RUWIMerelbeke319475.01-183018.013.002020
LEDEJESint-Martens-Latem770887.11-47021.622021
Opex DevelopmentsRoeselare11663906.42254902.881.902020
DELINVESTMeulebeke6539109.77-111590.112020
SYRACUSESint-Gillis-Waas188057.49-7625.792020
I DOTTORIZutendaal801687.44-121722.012020
L.S.Stekene1112387.6242547.582020
STATELY INVEST AND MANAGEMENT - INTERNATIONALFlémalle527481.37-564.142020
IMMO-GAUMEFlorenville432974.00-58019.00183892.002020
ImmocarOudergem3573574.58157251.912020
FLAGEYElsene9719509.99-31896.732021
I.M. INVESTHasselt2662466.0279620.53416042.171.402020
GERMOMiddelkerke179614.08-11255.402021
MANOR HOUSEJabbeke336475.5512397.012020
Joels ProductionsMalle495127.34162202.892019
CHRISTIANEN - VAN LOOVERENHoogstraten555580.35115109.982.002020
LABIMMOGent112553.251799.370.702020
COMPAGNIE IMMOBILIERE ET FINANCIERE DE PEGROLCharleroi-42697.18-20273.430.602020
NorroDendermonde161436.173058.022019
GVK-RIJKEVORSELRijkevorsel1120063.02257254.362020
JOLIMMOWetteren4584113.8498325.611.702020
GREEN-CORNERGent40413626.331358773.474041631.150.602020
PATRIVERLebbeke1282498.29-16864.582020
C-F-DOttignies-Louvain-la-Neuve604624.9230097.552020
IMMO SCHOTSBoechout473694.69-17313.222020
DECOSIMGanshoren186600.75307.122020
MAKEVANSchaarbeek508767.46-183564.941.502020
SCISint-Niklaas1646688.3892825.77295747.712.002021
HERSELINVESTAarschot1437281.93-25873.382020
EsMarIzegem430229.71-14915.662020
De Nieuwe ClemensHoeilaart2007688.2695481.322020
AUTO CONSTANTHerve974722.4519568.102021
TEN BREEBROECKLievegem2062378.54-8045.692020
CLEYDAEL INVESTAartselaar2949980.15-16189.832020
ASONMortsel1265856.7360551.672020
IMMOBILIERE DU VALLONBrussel492141.55-4996.112020
TIMELESSUkkel106950.97-351.402020
GADMEGUkkel2931628.1848568.662020
ANTWERP DIAMOND HOUSEBrugge469204.29-47291.383.002020
ASSURANCES DONNEAUX et FilsAubange2342757.6094879.142020
CLBegijnendijk683232.52112690.072020
SIMCOBlégny161032.5339859.702021
VAN DE WALLE LOGIDIWijnegem3028906.8095975.842020
DRYRonse2492630.002071.002020
HOTEL INFOTELChièvres715916.9917632.15355495.192.002020
PATRIMCOURZwevegem2472592.00-395384.001.002020
C.V. Verkinderen Luc Internationaal TransportMenen285387.7430236.962020
ROGER MYLLEKortrijk1571225.39-43929.0191845.230.502020
HOF TER COTTHEMSint-Lievens-Houtem7879.65-2969.642020
BELGIUM TRADERSMaaseik188560.45-17936.462020
ANEALWijnegem7229100.86643581.676.702021
IMMO D.T.C.Zonnebeke144569.00-9803.322021
VDH-IMMOVorst296716.3212377.402020
GARAGE PAUL GRENIEROrp-Jauche285176.4384854.312021
JMSAartselaar196533.8319464.7914.702020
IMMO DE WINTEREKruisem60023.39-952869.712018
JEFREMARetie677372.3522863.512020
ASSIMMOAsse2874822.62-28563.040.402020
ARGONGent12981991.503556819.364.002019
SADIMMOSchilde1841404.4457786.24268421.712020
LOC - INVESTTorhout1457339.508440.073.402021
GEORGES DHOLLANDERSint-Niklaas2449490.66-3886.932020
URBANO A10Oostende889357.3346953.002020
DERNIMMOChaudfontaine414674.95-2481.662020
THF INVESTHouffalize1315352.37887923.502021
RV INVESTJabbeke493095.28-83897.221.002020
LANDTSINBELKnokke-Heist1619530.83-171528.600.502020
ImmontDeinze1690511.53181875.682020
DE DECKER MANAGEMENTHamme (Vl.)83707.02150.742021
ELCERLYCAffligem220766.00-895.002020
BRISTOL PROJECTSSint-Martens-Latem2850913.5136988.302020
VAN DE VELDESint-Laureins2346730.4423634.824.302019
HAECHTIFYLiège708849.0549263.312020
SR IMMOBrussel152646.16-16076.512021
BIJ-CHEZ FLORDilbeek129726.0019745.001.002020
IMMODETKeerbergen88027.57-5213.372020
FELIX ET FELIXBraine-le-Château735497.0017733.002020
KRINOKoekelberg381939.641313.212019
RENT-ESTATEKnokke-Heist4540849.78-98762.792020
MEGAOudergem-77918.0512563.591.002020
IMMOBILIERE SAINT MARTINWalhain816449.96-27694.242020
BUTELECSint-Agatha-Berchem-242588.79-9506.052020
HEPIDOSABrasschaat1771621.58162019.742020
LERIMCOHasselt6370454.7052502.222021
DEMAN INVESTAalter554378.1397458.902020
ARCADIAZulte3536204.1350267.760.702020
LAUSAGRIGerpinnes935127.31-37850.272020
4D dZineKortrijk115563.63-51454.640.005.002017
LAUSONSTEElsene10553209.811123314.342020
IMMO - MARVINBrasschaat2830255.22-64551.462020
CHIWAWichelen115662.3820306.652020
GEBEPHARMAPont-à-Celles627615.1496140.662020
JONELINVESTOud-Turnhout69092469.0349351032.671209086.770.602020
Bureau B.G.Brussel834142.0049601.002020
Solid TeamOud-Heverlee91371.74-56933.612020
J.V.V.C.Charleroi1698744.00-31019.006000.002020
DEMEULENAERERoeselare180521.3359627.412021
I.M.B.Knokke-Heist444065.9539089.672020
HELENA INVESTEtterbeek-204239.76-20245.562020
IMMO B.D.Sint-Jans-Molenbeek149787.6821116.950.402020
CONTINENTAL PROPERTIESGenappe4171871.97502558.702020
HUYGHERoeselare105622.462342.452020
IMMO TAVEIRNEComines-Warneton988357.16-188913.712020
De Poort vzw, voor wonen en werkKortrijk1461871.46136363.9145.302020
VAN GORP IMMOBeerse305629.65-9078.792020
ELMOSint-Niklaas319095.6627905.562019
DRIESLANDNieuwpoort3015981.65161939.761.002020
KETTAWuustwezel262852.7035251.591.802021
LimagoAntwerpen213919.40-34350.952020
HOFINGenk4508446.69582979.532020
IMMO GYSEMANSBerlaar337351.5618581.182020
SOGESPHARLéglise1913601.00-94552.002020
STUDIEBURO RPHoeilaart326089.8843024.572020
DAGYBeernem2525912.2792098.412020
IMMOWALGent2875900.13192865.852020
SUTORTielt-Winge787727.59-70680.122021
VINCENT PLOUETTE BUILDINGSoumagne119355.4352953.872020
DEBAILHalle719178.81-10082.582020
CAWAKontich3049875.08-76786.552021
ARCHIPELAntwerpen274087.009307.002020
IMODENAAntwerpen2794124.20456983.452020
VeribelGent7679323.971183438.102021
IMMO A.D.B.Lokeren1268547.36136413.832020
GEORGES BLOMMEPittem141483.79-13782.912020
INVESTISSEMENTS, PARTICIPATION ET GESTIONSint-Pieters-Woluwe749614.46190109.76483158.252020
MARIMMORixensart6990779.38-11891.48427851.822020
MODE IDEESint-Gillis-Waas73986.205061.832021
DEGESSaint-Nicolas807173.1736061.702019
AGORIMCOWavre496748.7016876.952020
OLIVIER ROUSSEL, GESTION & CONSEILKoekelberg-675336.03-490.592020
MEBIHasselt275450.1639029.463.002020
B.V.D.Keerbergen888767.68-210878.292020
DE BAEREBrugge2037195.13233823.690.302021
ROGUES CONSULTMerelbeke953054.9352914.422020
LANDMETERSBUREEL DEKREMHaacht1405773.9057041.092.602020
ABC VANHIETernat1876946.59142092.442020
IRSAAlken875079.781255.782019
Van Damme- De VrieseZele80019.3330890.752020
OMHIL-CONSTRUCTBrugge1595171.16117583.062019
IMMO INMARHeist-op-den-Berg217350.3217942.822020
IMAFHerstal579625.87-13408.102020
PROMAHasselt369571.443436.302020
FREPHILLWezembeek-Oppem158088.18-3848.132020
LIBO - G.V.d.B.Lier5551944.5630169.97642614.935.602020
GEERIMMOAarschot4581725.32658180.062.802020
BRALINGBrasschaat1851650.5530792.081.102020
LabotoxicoDamme2773912.2053472.972021
T.W.B.Beringen94944.14-14604.202020
DSKSint-Gillis-Waas253661.727188.302020
IMMO W. DE BRUYNKampenhout1171985.375731.852019
PARISALBrugge1085740.99-166695.432020
ALLIMMOMeulebeke1607050.949981.332021
CALLEWAERT ENGINEERINGRonse459222.94-33902.732021
MASLOVKortrijk430299.3481822.462021
SOMOCOMWemmel41782813.293160542.942.302021
BEVERLommel238454.43-224533.342020
Louise 120Watermaal-Bosvoorde-7300392.00104923.002020
THEUNCOSchoten209046.79-3118.152021
REBETONIMBrussel281313.95-10464.680.502020
QUANTUM HEALTH & FINANCIALSSchilde2161042.351069678.61197020.000.402020
IMMOJEFOMons738251.69-54344.652020
MAREAarschot608134.5937286.952020
MELSTEENEvere999629.36783180.260.502020
FISBOICiney5229246.00641603.002021
ARIOHalle84790.95-61107.482021
A.B. DIFFUSIONVerviers-20092.66109843.591.602020
ShoprentRoeselare53311710.752933661.944706417.372019
IBCOMAnzegem795048.41112545.652020
BEVERGOEDWaregem332559.7430329.122020
EMBERBrussel1076478.00-104785.002.002020
WYDAWichelen1575162.0059055.002021
DECLERCQ JOZEFAnzegem40037.1616.012020
IMMO FOYER ALLEUROISAns13101.00-153.002019
ROOMCENTRALE VIRELACLier364339.04-1307.572019
IMMO - TROENESKraainem-97774.95-7649.802020
TRIMALanaken140246.495379.042021
GAUTHIER PROJETNamur267662.5212466.022020
FCM de LongpréIncourt3809467.30148966.372021
DST MB Invest & ConsultRixensart618090.0039732.002021
R.D.B.Roeselare10260373.55-449250.852020
DEKIMOGent6309842.77225138.37420745.492021
R.R. CLEVERAntwerpen200077.1136257.900.402020
Ondernemingen Van GaeverenWaasmunster3840358.1780683.721.802021
MARKACILZulte1707469.8426199.800.402020
ADRAS INVESTAnderlecht1270648.66185296.722020
SOCIETE FONCIERE DES SARTSIncourt884340.06-340072.112.002020
CLAESSEN EN PARTNERSGrimbergen83885.75-3751.782020
Bureau BechouxHotton69165.491645.722020
ARTELETRAMeise2311251.43-48178.822020
VERIMMOWijnegem365579.73152344.022.802021
BRENCOSint-Martens-Latem683446.26-57298.122.602021
MR INVESTMENTSBrasschaat4376521.97-1194823.662021
IMMOBILIEN ZELAZele211415.38-5081.592020
De SpeibeekhoeveWingene-38051.33718.832020
CetymBeauraing733938.93-26673.752020
IMMOVAKGeel188710.8838772.712020
SEJEPY IMMONamur1602918.05137018.222020
IMMO B.T.R.Kampenhout232110.8214474.882020
APSWanze55981.62-27915.302.002020
DELSACOBrugge209362.00-15277.002021
DI TESTA ROSSAMol635713.4250379.392019
Immobilière E.V.C.Sambreville1205496.3580774.572020
B.N.B. STUDIOKruisem915254.81-12429.522020
PEPPERMINT INVESTMENTElsene181516.27-44303.582019
LOMACOMoorslede414296.18-5467.582020
CONSULT MANAGEMENT AND PUBLIC RELATIONSWatermaal-Bosvoorde-8318.50-572.722020
IMMO VANGENEUGDENPelt284220.84346.492020
IMMO VANDERMEERENVeurne3201612.49115533.842021
ANKRIGent3417109.07-67456.762020
RAVELSBERG VASTGOEDAntwerpen417892.005709.002020
PANTELIS GROUPGenk17925054.84-256424.171.502020
EVELYNEKnokke-Heist523648.3211765.222020
ELANOKampenhout582602.0592162.382020
GESTRIMMOSoumagne143006.60-16085.622020
V2 BVBAGent142801.2934184.012021
DIMECOKnokke-Heist94352.52-8106.042020
DEDICOMalmedy835584.9090906.712020
LES THIERSStavelot158659.0576726.792019
CHANTECLAIRBrussel59543.25-5358.442020
IMMO - BERNAERTSDuffel74265.96-2849.5825578.362020
COGESTIPUBWaterloo-59952.95-5039.342021
GOOSSENS JozefBoortmeerbeek18592.01-8112.102021
LA PROPRIETE AGENCE IMMOBILIEREHuy-48751.19-1479.542020
Promotion et UrbanismeOverijse814.616066.632021
GILGOLebbeke48612.2222840.912021
IMMO BREDEROHarelbeke575925.8732992.582021
Immo MortierAalter1849742.7169056.282019
IMMO TEUGELSNiel-156115.23-281214.362016
ALU-LEASEBrasschaat1554043.3479078.982020
D.F.I.Namur165200.4819427.610.102020
ELNEJette1398975.06124694.082020
FOGACOWetteren344790.00-4483.002020
FERCO IMMOBILIEREBrussel331342.1852851.382.302020
GRAVIMMOKelmis924083.6632972.772020
MEDIMOSoignies127357.13-20082.842020
IMMOBILIERE DU DRAPEAU BLANCLa Louvière1037224.82243677.791.502020
MONTANAVerviers23107.16-4159.652020
IMMOBILIERE OUTRE COURHerve151049.286420.452020
Architec Computer Graphics ServiceUkkel325197.29-14835.882020
AVERDEKnokke-Heist5434137.586954114.012020
LIWAStabroek1492998.52-20358.632020
CALLDOORWortegem-Petegem361797.1128168.102020
SUNPARKS DE HAANBrussel5856165.7737766484.377365342.572018
DAVISGenk523870.3192559.302020
QUAIS DYLESint-Lambrechts-Woluwe-109107.42-111303.910.302020
BERPACOAntwerpen369332.0059404.002021
MARISA INVESTMeise2099886.5772249.620.002020
INDUSCONSint-Gillis-Waas140864.8523370.702019
SEGIMMOGeraardsbergen2412551.24-15950.792021
SCHOLLIER-STRUBBE BOUWPROMOTIEKoekelare1994807.94-11799.552020
JAMACOHoeselt1070135.58-131413.312020
C. IMMOWemmel226615.7350947.960.502020
S.A. "SPA HOTEL"Esneux251412.63143155.572020
LAMBRECHT ASSURANCESLibin156027.7366116.777.902020
IMMOCOMLiège107670.9437712.529.402020
LONGLIMMONeufchâteau709940.7611827.662020
WICKES LAND DEVELOPMENTAntwerpen106407.333530.952020
DE ZEEMEEUWDamme253538.41-38695.772020
WILCOLiège27960.165445.822020
IMMO SUCRIHerselt7856313.9998132.232020
IMMO VERSCHOORE - DECEUNINCKKortrijk-43723.82-247342.962020
BRAGILFrasnes-lez-Anvaing1947307.99-21673.341.502020
DEN ERTBRANDSchoten9801799.4715637.672020
DEUSTERHOEFPeer50430.34-9940.282020
AXGent138220.614680.462021
FI.BE.MA.Bonheiden-41169.5213335.382021
ANIMMOHove702488.00-5695.002020
BENELUCKLint-119155.3643533.052020
REAL ESTATE BELGIUMOud-Turnhout1242990.3218038.190.002020
DASAEssen-41099.002984.0027183.002020
BRANDEPOELAlken1516390.9425807.800.302021
PENSION DES SOURCESSpa-70318.49-7189.662020
ARCHITEKTENBUREAU BERNARD LEFEVERHoeilaart1359009.9652304.872020
BELFIKuurne1333283.5413685.22465098.772.002020
ANHENAKnokke-Heist188349.2656818.072020
L'HERMITAGEAntwerpen3794100.57-681299.982.202020
SIM INVESTFleurus591081.9010441.192021
EMAC IN WOODGrez-Doiceau68105.6225634.082020
ZAVENTEM PROPERTIESBrussel4380532.39435512.092020
GOYVAERTS-NIJSHeusden-Zolder1414451.75271243.371.002021
VAN DER WILDT INVESTBrasschaat2775160.0785403.971.002020
NEYENSOudsbergen348399.8731972.432020
PATRISODiest9230899.14892934.370.802020
DEMALISDeinze4449818.58315417.682020
NOVATYPELasne921787.75-23403.581.102020
JOLUKontich175168.583637.292020
SOETEWEY, Architecture, Rénovation, Décoration, GestionUkkel226093.186725.882020
GAMEVESTLes Bons Villers2319158.18218373.312.502020
ALCONSULTBeersel362266.425257.172020
DEBERCYBrugge143106.56-31879.730.302020
VADICODeerlijk90820.95-46322.002020
MST ESTATESint-Martens-Latem2031374.44-148551.382021
IMMOBILIERE ELTHECourcelles288184.0030004.002020
ELSIMATienen2415178.745895.932021
ALTA IMMOLa Louvière915572.9275391.572019
LEMA VASTGOEDRavels215497.006131.502020
RENOVILFernelmont20754.8243097.721.002020
H.E. MANAGEMENT (BELGIE)Genk1162965.007586.00443008.002020
VERINVESTTorhout1105649.87-277972.832020
J.R. IMMOWemmel513229.297517.372020
ANNELIEN BVBAVeurne527556.01-10987.322021
AUTOCENTER VALEHarelbeke783477.5015518.928.402020
ESSEBoussu478835.3795385.062020
FOLLIESHasselt120859.4619844.562.002020
LA FONTAINE BOULANTEOttignies-Louvain-la-Neuve265841.728543.002020
INFRA INVEST GROUPEMouscron10344574.43517785.597.802020
DE BOMMELSDestelbergen-292700.26-43127.242020
HAANSint-Niklaas70283.33177.822020
VERGOTTE IMMOWaregem1002260.7779899.312020
CLOS DU TRYNamur491040.0058749.002018
ALKOBlankenberge725888.7216898.832021
FREMARTessenderlo711728.2685838.081.002020
Bureau d'Affaires Goossens - Orlans et CiePerwez77389.698603.692020
DE WILDEBrussel637795.9959280.442020
IMMO - GRYSPEERDTTorhout268733.67-1573.960.502021
SUNLEEGerpinnes160438.5512500.492020
VAN MOEREBrugge385413.974111.192020
MIBOKoksijde4947471.09-465032.312020
ROJANNieuwpoort3758587.13225147.580.202020
IMPLASTDiepenbeek1518995.97100275.022.302020
NATIONALE 4 PIECESArlon962967.08-6565.042020
VANKELGanshoren848847.468921.602021
FierensDendermonde507920.98-5007.112021
MAENHOUTBrugge651347.19105926.760.602021
OAKS ESTATESint-Lambrechts-Woluwe616454716.673948784.242.002020
VEDECOBlankenberge263446.24-3003.172019
COPEGOLille3249752.84-280192.32813772.092021
SHOE EN KEY SERVICESSint-Pieters-Woluwe149637.71-1315.562020
DRIEHOEKBrasschaat2755800.99200292.901.002020
BEPINVESTSivry-Rance100154.29-8062.462020
DE HAUW INVESTBerlare1084070.68439059.572020
KAFPERoeselare-181090.1413779.442020
SEPOBoortmeerbeek869643.13173059.342021
PIETERS NVAarschot305949.7438078.612020
SRB-investBrussel8038206.12660754.792020
JRCCOupeye147784.3370631.712020
OBELIOSHaaltert648012.72101756.982020
CLOITRE IBrussel449500.0075613.02235504.362020
GREENGent60977.88-26623.052020
POMACOKnokke-Heist1431503.62-61836.462020
PARENCOOlen168773.7424691.112021
JOFRA - BOUWLievegem3609602.0072562.002020
DELUSchoten151623.3434714.112020
C.I.C.-ASSURANCESLa Louvière149902.0066048.00214201.002020
W.BLOCKENTongeren3481884.6461511.420.102020
CORVAVleteren3964688.47245942.5456430786.200.502020
IMMOSOIRHEIDStoumont-691862.26-226138.241.802020
SIDCOGanshoren1738168.6528743.532019
BURO 5 - IMMONamur114138.7574903.571.002020
RESTAURANT LA GRAPPASivry-Rance68862.52-12058.042020
ROBESTAAntwerpen2911165.86361347.202020
VEGAEvergem404764.25-5684.180.502020
EMBASSY BELGIUMGent1113420.9975214.550.502020
JAN DE RUDDERAlken727275.5383511.082019
PASSEPARTOUTWervik-144277.09-14901.692021
COBARKnokke-Heist167723.8284309.142020
OETERDAL IMMOBILIENMaaseik-46861.167665.752020
SOGEMOBWavre2963475.0545739.680.602020
TRIMCOSint-Genesius-Rode4584153.24-98973.232020
Officenter Immo HasseltHasselt3233602.72369874.942020
RW WHEELSNazareth645238.2691324.112020
ASK - Romein HoldingMalle2387078.3772524.89207000.002020
ANKARSchilde1042023.25141316.312020
IMMO AULISKapellen5831612.81115486.732020
EXA-IMMONivelles199734.8847882.51121262.692020
BEDAWAFroidchapelle309688.00-60940.002020
LIMARCOStabroek18287837.06859206.642021
DARCIMMOAlken1075634.7051803.350.502020
VEDECOTemse7066538.62317342.032021
IMMO - MIKOSambreville870202.1492156.082020
Tess ConsultingTessenderlo504900.755114.580.902020
BRUSSELS SUSTAINABLE HOUSEElsene1147127.7049086.265.702020
JPB INVEST BVBADeinze1355156.87-11969.112021
WalkenEvergem648172.85-682.872020
HEVAHerk-de-Stad996581.0052871.002020
IMMO L EN L.Hasselt49809.53-4033.772018
ROMADELMalmedy-1410414.55-307996.472020
Myriam MoonsVorselaar256798.4238706.512020
MariposaBrugge118731.14-9549.382020
TIMMERMANBeernem296119.0029954.002020
SOPETBeveren10365359.111022334.322020
VERZEKERINGSKANTOOR MAURICE HENDRICKXHolsbeek2291718.56659162.9212.902020
ARIZONAKoksijde450955.61-9543.712021
E.S.B.Bree1037837.59872.052020
IMMOKIDOSchoten3954066.69-7267.822020
LAND HOLDINGSNeupré19525.625133.662020
GOVULedegem463219.743602.532021
RENOVE HOMEPerwez1005.7712924.890.302020
SUCCAVESTDestelbergen3331809.19156697.663.002021
GELUKGent2733739.2179556.420.802020
RovaVosselaar1387205.4832207.222020
F.G.B. INTERNATIONALElsene397357.409750.232020
VAMUKOBocholt245146.0014024.002021
PECHAMSoumagne54219.49-8486.732018
MBBUILDSchilde972017.0534112.031.402021
UTILE DULCILeuven160814.255923.862020
GOJOBeveren756263.6433959.332021
JE.RI.JOLeuze-en-Hainaut605850.76169835.75150080.002019
AGENCE ATHENASint-Agatha-Berchem10094.00449.002020
GILLIS REAL ESTATENinove487140.52-179386.852021
PATRIMONIUM TOKAAalter2599315.0473714.40135101.600.502020
SNEL SHOP INVESTMENTTongeren165788.98-4854.032018
OLIVINIKoksijde904933.71-55726.532020
TROYDOostende-2176809.89121297.762020
ESTERLINA INVESTMENTSBrussel4365079.4727179.720.502020
B.RETAILSchilde5903309.41749390.722020
MARINHeusden-Zolder667232.9412044.452020
IMMO - PRECONKuurne1114609.93360959.712021
VAB Training & ConsultZwijndrecht666723.3755104.14689342.025.002020
PORT - TECHAntwerpen12094.08-11319.102020
TOLRIPUkkel876437.00131478.001.502020
Mc. Coy PullmanAntwerpen483704.82-17722.052021
REAL ESTATE AND LEASING COMPANYAntwerpen7645283.14645402.452.802020
IMMO JBeloeil966191.394333.112019
MULTILISTWervik244218.89-35019.112020
VANDEBOS IMMOAlken447810.8473048.372020
JEAN-CHRISTOPHE BARREAU REVISEUR D'ENTREPRISESOudergem342687.0020157.002021
CODELPAUkkel6569899.376615992.622021
Renting-Car TrucksLummen33025639.94802471.491.802020
ATLANTIC REAL ESTATEMechelen453994.94-5991.882020
POLIDON IMMOBILIEREElsene651060.10-132596.82243982.982019
Novum InvestGent272515.25-7049.322020
SUNWESTBrugge1724905.5130800.452020
BIOULVAXAnhée1362404.38-256577.795.002020
BELORIENTGent1397691.521546.822020
BOREN SOLAL ETHAN LOLAUkkel368244.08176252.052020
IMMO MEIRElsene2270875.21169943.550.102020
IMMO - VERBEECKLummen1651588.74-43630.782020
DAVONELEdegem661773.0047257.002020
BUILDINGGent1043919.40-191850.782020
MASIKINIUkkel144922.173843.2061087.102020
WATERLOO INVESTWatermaal-Bosvoorde3985776.35199617.341.202020
WILHELM et CoBrussel21687235.04-198492.9810.302021
RVDDGent516844.80-2136.142020
WIVESTAntwerpen707609.27-10111.770.502021
CHATEAU DE LA LYSUkkel2992515.4447356.05130500.602020
BECO RETAIL INVESTHooglede380884.03-97386.522021
BERINVEST IIIKortenberg528552.48-27968.902020
PAMARIMMerelbeke6639511.46-38389.260.802020
Customer Environment Patrimonium - PropertiesLasne9605933.36-154670.093.002020
ESTIENOSint-Martens-Latem708129.278710.032021
ARGAYONGembloux10095665.52463890.161491700.001.302021
PARGESIMKortrijk92125.61-7192.682020
IMMOBILIERE RONAMICUkkel914550.54-2681.051.802020
NEPTUNEMiddelkerke1618724.48284505.311.002021
Compagnie de LouvrangesChaumont-Gistoux966915.86-2820368.340.202020
NEVEN-LEMAIRESint-Truiden1862494.05428026.212020
S & T VERHOOGENBrussel2197972.14587097.382020
IMMO VANDENAMEELEAalst2433724.47106581.822020
ANTWERP HARBOUR HOTELAntwerpen5185411.19121292.9212.002020
D.L.S.A.Brussel13072628.002336078.001.802021
DOMEINEN EN GEBOUWEN-DOMAINES ET CONSTRUCTIONSHoeilaart10837919.18-272391.972020
G.E.O.M.I. IIMont-Saint-Guibert220561.5531361.582020
CONSTRUCTIE EN PROMOTIE VAN IMMOBILIENSint-Gillis-Waas5244650.77691127.392020
FULAXBuggenhout141926.644007.152020
HARDECOGavere382553.5970722.182020
MANAGEMENT AND SERVICES IN INFORMATION AND ORGANISATIONMeise161217.9211380.962020
SOLEMIWatermaal-Bosvoorde560427.19-3573.842020
ROOYACKERSPeer-97669.2314607.832020
DEMASMoorslede448576.4229096.780.102020
GinvestMerchtem533352.0027337.002020
GROUP MOUREAULeuven2825931.49-16470.212021
AMOLNIRoeselare17308.02-146971.012020
BELCO BUSINESS CENTER AND FACILITIESSint-Joost-ten-Node1808135.98-2883.352020
CHATEAU D'ORBraine-l'Alleud-40153.22-19653.972020
A. DIERICKXOpwijk948847.0428040.472020
BOONE CONSULT & INVESTGent1271243.1155836.772020
BELFIDIVEMaaseik1093003.73-21748.622020
S.A. de Gestion Mobilière, Immobilière et Financière LuxembourgeoiseArlon891890.017546.852020
GARAGE FRANCE NORDGembloux702092.04-321080.382020
DELANCKER F.Koekelare1455077.34-12420.992020
IMMO ENVANBree247023.1164721.762020
ANSELMOKapelle-op-den-Bos720829.7088905.372020
PLEVOETS VERZEKERINGENSint-Truiden1000498.81245584.292.402020
GROEP GOVAERTS ALKENAlken226443.8416057.562020
MIDIAntwerpen-219113.00152343.001.002020
ADD-OKPerwez426967.00-21975.0084422.002019
EMOHeusden-Zolder266521.10-12787.302020
VERVIMMOAnzegem-325327.4717509.352020
IMMO GENTGent3505299.5680162.443.002020
AGRI FOODSMechelen680914.6052678.072020
Investissements et ventes de biens mobiliers et immobiliersComines-Warneton6886131.81455588.452020
Part InvestHasselt1231735.92169868.372020
CLOITRE IIBrussel1149538.66-314866.57321897.382020
MOLINANamur880900.3110215.65594015.660.802021
CONCORDIMRemicourt187868.1161361.410.602020
NIKRIHasselt1977130.50191186.511.002020
REGATTAKnokke-Heist1450221.00466436.002021
IMMO MARIAHOEVEAntwerpen1626289.27173821.511.002021
PATRIDUCWaregem5059516.13258745.462021
MONTEGNEE DISTRIBUTIONLiège1711984.554431.642020
ALAERTS GERDAScherpenheuvel-Zichem-5154.899194.562020
IMMO BIJCAFGenk185576.0438975.162020
E.G.R. CONSTRUCTSpiere-Helkijn713221.35121910.862020
ALBRIXAWevelgem127644.011988.912020
de NEUVILLE et CieLiège143600.3551349.240.502020
General InvestmentsTongeren4566296.323022.681502321.008.702020
ZAVENTEMS WASH CENTERKortenberg120543.02-12605.902019
COMPAGNIE DE LAMALLEVirton-189467.29-114881.662020
Compagnie Immobiliere M.KSchaarbeek-256164.00-54255.001.402020
IMMO BAERTLebbeke241734.86-85345.642020
EVEDEC.Roeselare6814218.0479257.472020
FADANUkkel-1208070.73351503.942020
CHAMATielt3126493.26353120.210.902021
GESTION PATRIMONIALE A GEDINNEGedinne238246.24-38315.792020
V.C.K.Hasselt5227871.23259114.312021
SAVERBELAntwerpen-23495368.08-1442282.1587361.186.402021
VAP CONSULTING COMPANYGent308906.22-1012.012.302020
DebusseréHooglede2181686.13157557.200.502020
SPRL DASSY & MASSAGENamur838883.83455474.4611.002020
VERTOMMEN TECHNOLOGY CONSTRUCTIONSSint-Joost-ten-Node471420.0012506.002020
REYNESCOBoechout14392167.33596992.381480861.161.002020
ALGIMOGent131837175.16304006.211162078.498.502020
V en K BEHEERKortessem309110.2845129.122021
LA SOCIETE GENERALE IMMOBILIERE DE BELGIQUEElsene18250602.76-544790.219062780.042020
MAFRA IMMOBraine-l'Alleud115993.73-44093.422020
PHARMO - JONCQUIERENamur241868.99-2112.0066539.901.002020
TRANS - IMMOCharleroi-135073.28-15893.1842455.132020
LEBELCORavels319376.476185.972019
LINDEBLOESEMSint-Martens-Latem896872.88-12117.792021
ZAKENKANTOOR ROMANOudenaarde66979.01-71630.771.002019
DANNIMMOLochristi212205.583169.062019
RIVTournai436969.42-19702.082020
STAMPENJette11538796.65572976.761.002020
Didier la chlorophylleWatermaal-Bosvoorde149306.91-1083.932020
IVACODentergem940046.7722465.452020
ARCHIVISION ARCHITECTENVENNOOTSCHAPKapelle-op-den-Bos265558.2210316.992020
GENERIC IMMONivelles427766.89134188.312020
GROUP MINERVAUkkel161456581.00-985713.002020
Société Financière de TervuerenSint-Pieters-Woluwe7371487.051674457.041.802020
Gent-PrivilegeGent126926.8052674.722018
AESCULAPOSBrugge76870.58-1771.742021
FIVIDEKZedelgem1333474.29247643.602021
ALGEMEEN BEHEER LEGROSHasselt62295.86-47696.412020
MESTDAGH - HARDEMANTorhout2474124.67222886.480.302020
STUDEKAKortrijk296586.5374238.092021
INVEST CONSULTINGOostende670786.56-10670.192020
COMEFIUkkel467578.0042885.002021
ACPAVAGent-39630.70-11612.752020
BERLECOTielt2454000.10-29138.012020
IMMO KERFSHeusden-Zolder1587867.1888166.692021
PROMO - HOMELiège252621.057430.832020
BRIDOUXBoom76263.2728232.172020
IMMO - MARAntwerpen366647.5215521.682020
T.M.A.Beringen7198622.056920.892020
ZAKENKANTOOR VEREECKEWaregem338953.9768112.802.602020
VOSKENSGent177158.664413.332020
IMMO - BENELUXSint-Jans-Molenbeek1580712.453782.111.002020
D'AGROOostrozebeke349634.80-115.672020
VASTGOED VANNIEUWENHUYZEIngelmunster359268.91-83164.822020
GupaAarschot387406.1817597.172020
LELIEVRE - DEHAESGenk200069.485719.852019
STRAETDOORNGent45169.67-60674.142020
ISAG - IMMOBILIERE STUDIOS APPARTEMENTS GARAGESFlorenville21571.00-1511.002019
VAN LOOY INVESTBonheiden14075121.64758610.433.902020
IMRESChaumont-Gistoux1301900.003910.002020
BEEDANDenderleeuw2944480.324472.321.002020
IMPRIMARTGanshoren-373825.22-40273.212019
BENECAKnokke-Heist471354.991428.152020
DEBRIMMOMerelbeke13290390.411159273.522.802020
CONWETHOPuurs-Sint-Amands391110.8446119.8048000.002021
IMMOBILIEN ROBYAntwerpen337425.5042628.902020
IMMOBILIERE DE LA GRAND PLACEBrussel371930.88-149448.772020
HECO ET CIEWavre213779.9617240.480.102020
EGA SYSTEMSKasterlee171921.8141677.142020
E.A.P.Zele386675.963828.052020
GERNIMRochefort5946757.00769581.002020
IMMOBILIERE D.V.M.Braine-l'Alleud577938.92-194.06283915.152020
OFFIMERWavre-89492.003591.0029372.002019
EZALasne264338.5710468.362020
DE VIER WINDENBrugge1576633.2616501.052020
TEXIDESZottegem71458.2110887.432020
CAFESPELEN MARCELLokeren344066.00-13107.852.602020
PETRANKnokke-Heist386698.48-3834.310.202020
CERBUX INVESTUkkel-170472.82-80717.91498088.881.002020
JALECBrussel502898.004159.00108132.002020
INTERNATIONAL TRADING AND MANAGEMENTMeulebeke195321.28-9486.332020
DIRECT CONSULTINGBrasschaat-168135.64-5661.302020
MAKELAARSKANTOOR FRANS DE KINDERDendermonde68200.00196145.701.002021
DUMOPLANTielt787883.409241.902021
DENIMMOKoksijde132863.44706.322020
IMMOTORITervuren504744.57-35813.130.702020
D. en W.Gent2602398.8631718.343.002021
EDIFORMBornem1038535.48109427.902021
All - BakMol2607037.4039467.012021
ARCOBALENOOverijse104364.86-9885.922020
ASSOCIATION DECLERCQ - GRIETENSGerpinnes567315.52146624.78755872.982.002020
Jacquemin SyndicWavre47842.618734.292020
P & S INVESTTemse40534104.68508215.44154485.932021
CREATIF 9 INVESTOttignies-Louvain-la-Neuve-156169.281566.160.302020
DEWIRAHeusden-Zolder6212426.60105273.600.902020
VANCOHasselt1445043.6050543.352020
GENICOGistel158676.66-14254.722020
IMMO GENTRYChaudfontaine514038.9921668.622021
CABALLUXWuustwezel2167593.69-84052.573.502020
IMPRIMERIE SCHMITZBastogne1338203.25-1703.182020
GEOFFRAY VANDER CAMMENCiney118773.2145776.632020
BELGIUM PURCHASE AND SALEElsene1503003.42-10872.342020
Buro Van EykenZemst309078.3047107.99838844.156.102021
IMMO KRIFANIEBrakel949372.06-16080.402020
PATRIMONIUMVENNOOTSCHAP JARIJSint-Gillis-Waas515346.7627971.242021
BUSINESS CENTER LONDERZEELJette78713.20-1964.512020
PIRO INVESTGent2994185.15-183823.472020
INSUMATGent2091797.40153019.631.002020
DAGMARAns30856.00-8649.00200.002020
DENP IMMOLo-Reninge5797.224169.212021
GROEP TER LINDELendelede1289345.7056033.142020
VERPICOLonderzeel3294671.72-20458.342020
GOEMAEREUkkel876759.5626344.852020
IMMO BEHEER ACARWaasmunster955398.81116024.702020
CLAMAalter621949.5975216.662020
RESIDENTIA PARKSint-Gillis (bij-Brussel)4555.0020250.004349.002019
Q & MWuustwezel-255629.1024187.392020
SIGNIFY PROPERTIESAsse55830355.141248562.812020
STING RAYSint-Jans-Molenbeek1340134.00132171.000.702021
IDEE CONSULTINGDilbeek162253.60106206.542021
TREALENMont-Saint-Guibert-42919.17-105334.41155.001.002020
MEGA CONCEPTWatermaal-Bosvoorde1578862.00-116080.002020
DB-InvestChaudfontaine-17499.04-4725.402020
INTERPROPERTYUkkel1538609.17103696.462020
KOT'UNIFMons782255.0055796.001.002020
DECO INVESTGavere3347641.034658.162021
SODEFIUkkel1182440.8019970.621.602021
DIMENSIONS D'ARTMettet27851.56-22414.382020
Zabra Business UnitsGent266975.6510944.772020
F.M.L.Gent58725.385732.162020
IMMOBILIERE VENTE TRANSACTIONLasne661020.00-23121.00192029.002021
TEEVANRoeselare220265.005470.002020
AUVIMOJette1930558.3320560.242019
COPEVATurnhout93068.9126382.442019
FORLEGRANDWatermaal-Bosvoorde180307.24-68564.912020
QUANTUMAntwerpen1657245.9762129.592020
GARAGECENTER GENKGenk-46809.9520390.962020
JULEOKalmthout54699.49-21951.732021
HELPDESKDOTCOMRoeselare360624.32626.052019
AVAGavere6145336.53362316.242020
HASSIMOLeuven5056782.79-2381.152021
MAATSCHAPPIJ TER BEVORDERING VAN DE BELGISCHE GASTRONOMIEGent180347.5821872.010.602020
IMMOBILIERE JAKSA NOUVELLEAnderlecht15035095.67-355425.2413.302020
VAN HOORNE et ROUWEZSivry-Rance289593.00-28910.00193715.002021
IMMO GR.Knokke-Heist-97583.4968139.102019
ANDAVALa Louvière3061754.8889816.052020
ANKH - PHYTODe Panne155409.49-28326.682021
GO-AWAYWavre-553714.00-10837.002021
BUREAU COOLS EN VRANKENBeersel36162.591419.612021
ADMACOZoersel579443.4865656.340.302021
KARILISEDendermonde1316826.1211777.602020
TOWN HOTELSint-Joost-ten-Node-584562.33-3942727.811702767.9867.402020
E - MATDendermonde679876.96-27498.381.002021
BELEGGINGSMAATSCHAPPIJ SCHREURS G.M.J.Oudsbergen219018.6940017.392020
GEMILHasselt2032222.0675410.812020
LEROY INVESTPuurs-Sint-Amands488977.1222079.752020
T.J.V.Hasselt2234620.03-45443.9957856.182020
ZEROMGent2772515.12269230.242020
BORMANS - COLSONGenk1072580.974139.831.402020
FABELCOMWelkenraedt250903.0040941.002020
iminvest.beErezée2210751.10303036.092020
HOBO SABurg-Reuland719985.38-32506.561.002020
S.E.B.E.R.Elsene3678065.39-24415.442021
WYNEXWijnegem694718.9665368.442020
PARC DE GASTUCHEGrez-Doiceau877320.00-56826.002.002020
JUPEEJODiepenbeek430756.413731.012020
Part - SelektHasselt4467171.19161487.542020
IMASCOHaaltert-142830.6111541.142020
SIROCO - SOLBonheiden2403429.93-10603.142020
DE VIJVERSWaasmunster297253.812516.782020
L.D. FINANCESUkkel4693.2710044.302021
PM - CONSULTSint-Katelijne-Waver822459.9411291.881.002020
EUROFISCOMSaint-Ghislain-266953.0018670.0041879.002020
PHELCOChaumont-Gistoux177756.991213.942020
PACKO IMMO INOXZedelgem938088.28234132.26423138.952020
VERDOSLievegem3129240.79-69461.232020
DE STERCKE LUCIENZele441003.8646316.262020
MINNEIeper678199.03429306.185.802020
BUREAU DE SERVICES IMMOBILIERSRemicourt94994.001418.002020
HAVI LEASEKampenhout305030.2946304.502020
CO.REsultsSankt Vith325238.5461725.882020
OFFICELINEGent1863563.0096822.002021
Q-RentingAntwerpen594197.4226444.322019
PVHZelzate629146.6514464.242020
LFC BEHEERLanaken373908.05162391.632019
STANDELDONCKSint-Niklaas1002388.4227451.482019
ALGEMEEN PATRIMONIUM BEHEERAntwerpen3943831.64-71600.652021
I.E.E.Laarne2883723.42-152536.632019
ON LINE INVESTGent883154.21284140.280.502021
J.K. SERVICESNamur161021.68-49079.702020
THE WHITE HOUSE ZOUTEIeper240722.37-140076.812020
PAUL VAN SANTRanst200058.672649.152020
BUSINESS OFFICESDamme1056887.07101544.402021
TOP INVESTBalen493745.182108.032021
VERLINGBrussel55311983.7296530.282020
COACH en PARTNERSSint-Pieters-Woluwe5101521.55114764.440.802020
FERNEZ IMMOSaint-Ghislain356427.0019407.002021
SGL3217Sint-Martens-Latem1010243.57149269.462021
IMMOTRIONGent5905408.53112292.512019
MAJORIXLeuven390456.19-13325.012020
TOLLER DESIGN INTERNATIONALBütgenbach607342.5421331.562020
ALROFINBoortmeerbeek100390.001030.0025462.002020
T.V.K. BRAVAKampenhout534472.883723.462021
TREATEXAntwerpen3959903.49158944.297.302020
J.P.L.Enghien2221285.98123505.072021
IMMO LWesterlo215032.35-62741.260.502020
INVESTISSEMENT FONCIER CORTENBERGH - LE CORREGEBrussel60010.32-22548.032020
SPINOMAIchtegem-82678.00-6930.002020
ERWIN CONSULTPuurs-Sint-Amands943491.38-16430.782021
PRO - PLANGent362688.4564298.513.002020
WATERLOOBrussel641353.16-28317.412020
ANNIMMOBrasschaat548602.76-17627.702020
Promotion Immobilière EuropéenneAntwerpen4790682.92156359.672020
REGUS BELGIUMBrussel1114652.60-613291.8510381763.97101.702020
DUOPLUSBeringen962499.0093790.382019
ERTVELDGent2163091.91-830.012020
BEUKENLAANKnokke-Heist16325361.701263842.502020
CONCORDE 68Brussel-15106.07-19555.742020
LOCACELSint-Martens-Latem666370.6476585.612020
TER BRUGHEJabbeke2412433.4786534.302020
K.V.A.Assesse145907.00101175.000.502020
SHOPPING MEISEMeise851394.13-16140.122020
IMMO H. DEBRANDERE EN ZONENRuiselede2777963.9971866.612020
IMMOVELDKnokke-Heist56548761.33893358.712020
CRAM IMMOBILIERE ET FINANCIERELiège606227.29-10837.612020
LIEVAS INVESTAalter82499.772430.342020
RIFGent388426.6224654.252019
MEUBELHAL TISSELTWillebroek944076.3623519.472.002021
BIFRISint-Gillis-Waas849292.00-4052.002020
PATRIMOINE CADHuy-194978.72-35287.182020
HomeSyncAntwerpen403436.78409647.572019
KASTEEL TE LAKE - ZULTEDentergem-417053.21-127700.062020
BEE Investments MechelenAntwerpen525520.9842517.352020
MEUSEPROMO-INVESTDinant1328628.003656.00159006.002020
MOLENVELD 1Heist-op-den-Berg-19121.043271.392020
DOMEIN MUNKEBOSSENBrussel4959471.55-134506.762.002020
CINABrugge236108.324772.312020
ESTERLINA INVESTMENTSBrussel2881937.83-584303.031.002019
AGIMOBWommelgem1051719.42124054.15411111.642020
HUISARTSEN LEDEBERGPLEINGent697923.06239937.235.202020
MARTHEDuffel813969.02-8344.011.002020
ImmovacOostkamp4522376.23264608.65720971.742020
LE RIVAGE - JOIEDinant257044.19-5279.72114291.782021
IMMO B.L.Ukkel5117311.4473657.880.302020
COCLIMMOSint-Lambrechts-Woluwe87182.582742.652019
LIVERATienen56102.00-18907.002020
ROYAL IMMONamur512650.7888836.232.002020
KBC VASTGOEDPORTEFEUILLE BELGIESint-Jans-Molenbeek19033540.48-280913.911287625.022017
PECQ MANAGEMENT SYSTEMSPecq-227185.61-8011.802020
C.P. CAR DESIGNLede212126.4412588.152020
NIMOMol9894781.15874851.352020
IMMO DUYNSLAEGERKuurne1966854.5125541.102020
SERVICES COMMERCIAUX HUTOISHuy-160685.65311.252020
LIMMOTessenderlo758741.061214.862020
SILVERMOONWillebroek-3588.227259.532019
IMMO GUYFERMons477887.217958.782020
CAMPING ALBATROSMiddelkerke1203758.2879907.852.102021
SCOPE IMMOElsene2022515.36154820.041.402021
SOULSYSTEMHove370819.8911370.922021
GILBERT SNAUWAERTBrugge104088.1123759.442019
TOMACODendermonde249335.52-5823.742021
MultilabelHaaltert-519305.562285.712021
DACADe Haan750619.27-44236.852020
HEYSELBIMMOLier509966.12-116530.572020
GUIMARDamme165655.5420621.762020
PRO BUSINESS SERVICESWavre454115.00105896.002020
ADRIMMOLille1243598.018613.762021
ARCHIBALDUkkel42353.232398.002020
G. BoeckxSchilde1356021.9026420.922020
13IMMOLiège48257.464304.952.002020
POPIMMOEtterbeek131131.0012764.002020
LE MOULIN DE LASNELasne586843.004345.002020
ALBERTI & PARTNERSJette345848.33-27059.492020
IMMO JEB CONSTRUCTLa Louvière-84801.45-50816.532021
HERINVESTHerentals2013483.79183073.652020
AFFORDNivelles338714.0437738.741.002020
GENERAL INVESTMENT ASSOCIATIONAntwerpen1088998.19286073.001.002020
EMMANUEL PARTNERSUkkel701577.17422095.052020
SOCIETE DE GESTION ET DE PROMOTION IMMOBILIERE INTERNATIONALESeraing2858961.00-21016.003.902020
REGO PNEUChapelle-lez-Herlaimont184901.5711283.392020
VAHELEKasterlee3994259.5831765.561.502020
NYHUSET COMPANYSint-Jans-Molenbeek-434015.67-74835.062020
ZELCOLievegem478369.65-95364.611.302020
SERGESMarche-en-Famenne101702.5610229.222020
BELGEX SERVICES GROUPLiège123162.0920533.6817746.962021
LYSSOLComines-Warneton450595.6740389.782020
BOUWONDERNEMING DIERCKXBalen454140.85-12284.062020
O.L.E.V.Nieuwpoort4108755.5687930.891.902021
PHVGent2367414.45-239642.542020
BODERPASchoten559319.23-20789.952020
FINANTRAWaterloo221716.00132829.001.002019
IMMOBILIEN- UND VERWALTUNGEN HECKBütgenbach321872.00-35911.001.002020
DEMECOKnokke-Heist169120.9911261.952020
FANCOKapellen776581.21-134.271.202020
ANSYNEGent2317361.78488658.17442028.370.802020
ENVIRONNEMENT ET PROMOTION IMMOBILIEREWavre-193066.05-5817.562020
LUTS INVESTGeel276109.594936.950.302020
IMMO-WILLEMOTLievegem15991.00-2006.002020
HANWELLNijlen79919.54-31798.082021
SAVIKnokke-Heist617860.45453620.692021
BALATHavelange228973.3628951.7818766.002020
ICEMARKOostende972033.698299.332020
GOED TEN HOUTEKortrijk2883634.96-133042.122020
KALAMIAN ET BASTIENVorst605911.3662405.052.002020
IMMO MEERHoogstraten103616.81155832.362020
DESMEDT PIETIzegem603188.0092579.002020
GOETHALSDentergem2968958.83-59049.772021
IMMO LINESEtterbeek20830.7310362.432020
GENK - COHasselt589542.3893173.832020
PHILCOHoogstraten187555.56105989.362020
Général Practice SocietyVerviers516400.6637518.0551310.372020
GECOMGent8744426.651025762.08238201.422019
DELNIMOSint-Pieters-Woluwe4100636.66-295231.811.002020
KRIGORIKampenhout291597.0028515.000.802020
AGRI-ARTWaasmunster-41954.62-68748.321.002020
EUROPEAN FINANCE et INVESTMENTSKoekelberg-208125.42-2096.402020
CAREDSAIeper492923.2645357.602021
SOCIETE PATRIMONIALE ET D'INVESTISSEMENTJemeppe-sur-Sambre448834.28-21112.160.202021
COTRADIMAntwerpen4478169.43-14582.641.002020
EMMADEOostkamp1324466.70-119.722020
EOLE S.A .(EOLEMED ET/OU TESTEOL)Ukkel-131976.002794.002020
ALDECBuggenhout706447.01-90852.212021
YOUR ESTATE SOLUTIONSint-Agatha-Berchem-20837209.282125960.788242759.7849.502016
H.C.E.Sint-Pieters-Woluwe2133649.26-68287.30250737.652.002020
JoëlinvestSint-Truiden996491.02-45004.512020
IMMO VINIQUEAnhée15192.00-1750.002016
IMMOPARBrussel-536648.02230274.892020
IMMOPAKJette161211.7160856.3011.202019
IMMO MAREBrecht2829269.72131712.502020
R.B.INVESTBoortmeerbeek231229.262651.282020
VARIMMOSchilde-56405.62-50630.522020
AGENCE MULTI PRODUITSCourcelles1199303.35-34188.422020
FRIGASTAntwerpen3697541.01-68371.580.502020
IMMOCOMWetteren104996.8523772.282020
'T LANDBlankenberge4925.26-85997.702018
EXVACOHoogstraten447625.8726246.722021
Terra SVDSWingene96031.88618.582020
GROUPE INTERNATIONAL KYOTEAUCharleroi53064.58-7348.222020
ORDIKALeuven547344.67-26012.562021
VIRYAN S.A.Arlon1484421.66-21952.782020
RENARDOAntwerpen6496100.45-3272510.061.002020
K en LMenen39549.886540.252020
BOSCOGenk201276.63-113590.002018
MACRIFIOostende3610154.67117167.043.702020
JUNOTHasselt5485893.91127640.452020
DE PLECKER-PAUWELSLonderzeel1023066.43300912.642020
DEN MOORRanst369307.21-1937.332020
IMMOBILIERE DE BOONDAELBrussel2814685.14-22744.152020
NV VERSCHAEREN BAUMANSBerlaar589728.5210079.832020
MARC DECOCKTorhout246438.8221494.962021
DEGROOTE INVESTWervik5607149.39108451.102020
LI BIA BOUQUETNamur38676.588965.622020
POLYTROPHYSSchilde1762.69-65627.40169521.942020
FOR VILLasne756605.00129664.002.602020
HIELBerlaar718423.81-15099.302020
KAD - INVESTBuggenhout100573.3213456.362020
PACHIMMOElsene196188.6926898.812020
COMMISOudenburg-54922.3715048.792020
NATRIMOSint-Niklaas3956079.4077190.802021
SAGAROGent2235104.38255686.042020
WYSEUR - LESAGEStaden1073225.48335.932021
VERZEKERINGEN PELLENS-VANDUFFELPelt179981.398355.262020
IMMOBILIERE DE RESTAURANTS ET CAFESTernat70889787.742261572.127829493.118.602020
LIEDECZottegem240832.46-9057.242020
DO IT BIGLeuven46179.359122.132019
AUTO'S DERMAUWWaregem127171.8814325.342021
B.W.W. REAL ESTATEHeusden-Zolder28721872.84508757.741508867.092020
EURODEPLessines573468.108093.932020
UpstairsMortsel235518.56-1365.182020
TELECTRO IMMOSprimont28062.52-23895.034887.962019
Immo SchildermansHechtel-Eksel625516.88-33187.092020
Marc Van Kerckhoven ImmoBornem170450.9311075.882019
DECOSTER JOS - TAX & ACCOUNTANCYGent238587.5513843.432021
ARCHIBOLinkebeek1209540.0437261.782020
DELTA ASSOCIATESAntwerpen53877.001115.0079357.002020
DESARENTMoorslede1966853.66-333529.172021
HABEMALa Louvière84871.80-62720.492020
PATRIBELLebbeke550163.00-6473.972021
SELSPutte-44719.7322070.270.802020
DIXITOrp-Jauche89272.003703.002020
JOSADISDilsen-Stokkem3163109.56-37563.022020
RTCEeklo-447442.02-49479.252019
BALSIMMOZottegem868571.459727.202020
CITYRESGent-22687.02-192235.812019
MOBLOAntwerpen8628776.5385766.341.802020
IMMO GILHuldenberg-429135.741683.772020
ULFTAL RESIDENZ AGBurg-Reuland669970.6463813.412020
INVASTGent157268.03164236.452020
ROLLIN VANMEERHAEGHE FORMULA RACINGMerelbeke245198.0031178.002020
REALITY BelgiqueWatermaal-Bosvoorde385005.4488412.942019
CLEMENTINELasne103968.29-5206.582020
Algemeen Bouwkundig Advies KantoorZwijndrecht-22934.00-5660.002020
FRANSSENPelt4325461.17398731.732021
BATO INVESTPeer-134938.68-29554.592019
VERBIEST E.T.I.Genk1877153.19180917.6322.002019
CALIMETBrugge1769819.92203992.7622.102020
REAL FUNDS DEVELOPMENTSUkkel3844877.1518883.522021
PROMO INVEST HERBOTSNamur-1854646.0723987.252020
BRULAMPittem1846221.39165870.072020
PROFINCOEtterbeek6377692.36-437229.441.002019
BERG N.V. HANDELSMAATSCHAPPIJKnokke-Heist1321237.79577214.832020
RESIDENTIA MANAGEMENTSint-Gillis (bij-Brussel)54183.97-22129.732020
BBWElsene330481.43-115416.942020
TEDEKORKortemark754751.985898.722020
COMPUPHONEOudergem54461.74-326266.712020
CORDIEROlen2321739.4385950.692020
TOPDendermonde263941.7714624.642020
SCANDINAVIAN FINANCIAL SERVICESZaventem304050.575629.312021
JAROLBrasschaat9763929.591087936.822020
I.D.M.Mol603986.4256331.752019
PAFRABeringen508918.99129362.522020
INDUS HOMECharleroi538291.06-128644.342020
DRIANWervik554765.41-1680.652020
AOP beheerHouthalen-Helchteren214206.4417625.382020
CO - INVESTStekene740130.705452.700.502020
IMMO - ELROHasselt453328.3926327.192020
BRACKIMMOOosterzele111856.22-519.112021
ELKAntwerpen361492.1167883.352020
De WiekGenk1053477.8672886.252020
TRANSPORT FERRY SERVICES BELGIEBrugge413698.0011783.462020
GROUPEMENT DE PARTICIPATIONS IMMOBILIERESSint-Lambrechts-Woluwe58444.004843.002020
CONFEDIMMOEtterbeek4026939.22-8271.522020
ELLYPSOudergem1618787.5092355.7423.202020
ARGONAalst1049890.54116329.602.002020
HOEKSTEENKalmthout1002502.00124208.962020
IMMOBILIERE LES RESIDENCESSint-Jans-Molenbeek-407279.85-10648.532021
MARYAnzegem254447.7014148.942020
ARIBOBeringen1157038.98165238.772020
BROUWERIJ KEERSMAEKERS - IMMO VERHUURTurnhout249468.71-474733.782020
DAKIPRijkevorsel167115.0010172.002020
M.E.J.M.C. KRINGSOudergem92494.848786.310.302020
ABOSint-Martens-Latem1574891.16190584.102020
VANDOUSSELAERE H.Kortemark866692.51-13908.670.802020
WYCKHUYS LAURENTKoksijde72497.12-86278.312020
DEMACAsse-23741.94-144406.092020
INVESTINGKontich310928.1518377.382021
OCIMOUkkel97801.0055.00106022.002020
COMPAGNIE IMMOBILIERE DE ROYENNEChaumont-Gistoux2221598.55287005.532020
HERTIMOHeist-op-den-Berg752952.66159824.202020
OXALISWaregem311685.7829397.942020
GEERCOPeer350156.43-11391.492020
MARMINVESTWortegem-Petegem177867.99105982.282020
BASSERCiney622722.6021347.652019
PATRIMONIUMVENNOOTSCHAP RIMMOPADeinze1444292.35-24622.752020
BEVERDe Panne10723649.63268095.522020
THOEN BEHEERBeveren307518.4514775.912020
DEKIMMARDiksmuide359963.5612746.272020
NordvestKortemark-1652.8116355.55128987.670.602021
FAIRIMMOHasselt1968700.10-61397.441.302021
SOFINGO FINANCESSint-Jans-Molenbeek8830915.00-55536.002020
NEW CIRCUSLiège109755.00-62387.000.102020
CHRISTIAN GOETHALS en CIEWevelgem837166.78-42154.052020
IMMO HOLDLa Louvière732459.0073986.00709505.002.602020
DAL CONSTRUCTWaasmunster1414342.31100586.880.802020
DOKARA SCHAUSSankt Vith3992078.8459269.123.102020
IMMO TRADECMelle4127440.86270736.27292233.962020
URSULLAalter5983653.79-369291.252020
STIMATHasselt3611874.2458080.022019
EDIL INVESTGenk587877.1924377.382020
TVFACTORYLa Louvière124006.22-87030.292020
C.D.S.D.Havelange101347.48-27417.861.002019
MOBY DICK IIBraine-l'Alleud-329235.60-171594.160.602020
INTERNATIONAL REAL ESTATEMont-Saint-Guibert10442671.89126765.25277494.262.002020
VERLOONEeklo417447.55-34153.792021
NIEUWGOED EAST WESTGent419069.72-65941.850.702020
BRIMOHechtel-Eksel992822.92-39813.632019
SWENNENDiepenbeek755080.72165525.352020
LEOVILLE PROPERTIES IIIHoeilaart1327195.3884136.192018
GROUP PATTYNNieuwpoort501768.29-19349.282020
BELGIAN SERVICES COMPANYGrâce-Hollogne257603.7910554.893660009.4112.802020
DEBEUF YVESWatermaal-Bosvoorde16459.568183.800.002020
LVG VASTGOEDHasselt-427931.29-46286.312020
TIMMERMANMarche-en-Famenne244592.5216765.142020
MG CITY STATIONGent441539.8530622.702020
FPFKeerbergen1403788.35157212.082020
DEVALNinove234264.4214040.602021
PETER BAEYENS MANAGEMENTAntwerpen721597.7234813.802020
ALJONOOostrozebeke268083.2421110.772021
WAVACOLendelede651562.485119.162021
CHATEAU DE LESVEProfondeville508700.00-8980.002020
DILHOMESint-Lambrechts-Woluwe1577645.74214753.06750550.052019
HEALDAAntwerpen1004947.24621360.622020
CENTRUM INVESTElsene-441966.96-352605.502020
SUPRIMMOSint-Niklaas1163055.73-74453.791.002020
NONOGent225311.4456946.382019
JARONALUkkel644395.50310128.752020
HDS INVESTLiège-82485.62-139272.902019
SaelensStaden222030.52-13803.911.102020
VANOOTEGHEMKuurne612303.5175071.732.802020
BRUSSELS OFFICES CENTERAnderlecht351154.0012172.00228680.002020
SAFILBrakel476972.8929404.362020
ALBROTernat265939.89198462.152657392.6018.102020
BATIMENTS HENRI GERMEAUVorst1125404.2274485.162020
Simons BeheerBree898789.0024663.002020
LABEYESprimont763529.38142900.856.502020
FORTIMMOCelles (lez-Tournai)2893374.95153996.072020
BRUMARAalter1463124.003555.000.802021
AGERTIMMOBilzen644376.943895.470.402020
JOKEBATBredene1076784.0034900.002020
IMMOBILIERE DU TILLEULCourcelles70704.2711089.912020
DIMENSIONS NOUVELLESBraine-l'Alleud-208951.583002.251.002020
PEDESCOKampenhout27452.70192157.652021
BUREAU D'ARCHITECTURE SCHERERDison325669.16-18657.260.302020
VIGNEE PROPERTIESKoksijde1101255.15-32311.832021
IMMONICUkkel321696.0529969.58147549.082020
IMMO GRANDJEANHotton1252710.96-31804.512020
M-FINANCEHeist-op-den-Berg4368302.39-302138.832020
Elaboration de SystèmeLiège804885.20145627.172020
IMMOPARTVeurne250410.363334.182021
RJ - INVESTKeerbergen679539.13133560.12295557.522020
GESIMMOWatermaal-Bosvoorde260294.39-21806.751.002020
SELABrugge343961.1310422.550.802020
CREDIMGent2316074.66677142.881.002020
CONSULTINVESTGrimbergen8645436.731173063.562020
ENTERTAINMENT SYSTEMS BELGIUMZele36042.451745.1561312.962021
NAKAPuurs-Sint-Amands740490.1562593.720.502021
GERCAStekene7613995.06572954.522020
IMMO BAETSLEAssenede296996.61-209831.012020
IMMO W.Gent11503251.21297578.282021
DECAMADendermonde830816.0919089.830.502021
IMMO E. EN P. DOMSNijlen492186.20-144756.951.002020
LA MERVEILLEUSEGent382831.00121939.002020
M.B.V. INVESTMENTSchaarbeek108412.4555582.762020
JAGETemse-161825.009575.002020
ELAN EUROPEDiest326860.7127359.942021
AEDIFICIO - INVESTLiège67868.14-4251.632020
TRANSPORT DESMET - NAERTRoeselare512685.0098301.0016.202020
FIN GOURMETBraives472318.27-935.032020
ZAKENKANTOOR LAMBRECHTSint-Martens-Latem215951.78-122466.262020
CONSTRUCT PROJECTSBornem-146296.47-16404.602020
IMMOBILIERE LANCELOTAns2855269.8411056.361.002020
Immobilière La RaméeJodoigne8337436.00-1792696.001.002020
MontereySint-Gillis-Waas807285.6916265.172021
EMPWaterloo450893.61-4736.362020
CLODIMAOostende3426200.80861399.152020
DARC INVESTUkkel566954.7620589.002019
IMMO - J.M.C.Tournai1988379.262678.41688585.592021
BALFINHerentals631011.0235988.520.202021
SVHVWommelgem707994.2927973.062020
IMACABrecht412296.18-8874.742020
TANJAHasselt525555.0017797.002020
BOULANGERIE - PATISSERIE DELOGNERochefort287839.2011605.382019
FYSSABeernem1379724.3112920.302021
GLORIA CONSTRUCTZele226470.1981425.592020
AMADEUSKuurne3385.58-2229.172021
TOP IMMOKnokke-Heist854202.9811064.622019
FAKTALokeren-85138.3730407.182021
ARRANGERIE 13Antwerpen67303.4310091.300.102020
NV BUCHAI SADestelbergen7948512.00-109787.002273159.006.002020
INVENTIVELier499616.5638.812019
AERCOBeringen186500.05-7649.472020
LA COMPAGNIE DE RIPAINSint-Pieters-Woluwe2028567.1216158.811.002020
Euro Belgium Agence I.D.S ZouteOudenburg-20956.53-2346.162020
IMMO - SUNSHINEKaprijke276394.0038579.002020
NOUGIMMOWaterloo-59343.00-25057.001.302020
IMMO WIDAMWijnegem47531.70-26433.292021
Pierre LEVEAUX-Papeterie-ImprimerieStavelot-188754.96-152605.462020
DE VLIESZele2486787.94295667.981.002020
GEDEX S.C.R.L., société immobilièreWelkenraedt79852.43-918.632021
SUNDBERG & PARTNERSMerelbeke2338804.9020235.802020
IMMOATWORKElsene1703364.07-29360.43201116.492020
KASTEEL HEIZIJDELebbeke1102209.174212.912020
A & R Belgium InvestSankt Vith108371.927667.902020
VANDOOMAnzegem729895.7355364.952019
STONE BEHEERLasne582145.00-73562.002020
AMAJORamillies225962.5245681.762020
LUMALubbeek2126157.45-6348.152020
SEA - TOWNElsene-1510.57-1367.202020
CHARLEMAGNE 2008Fleurus1259287.54-19835.9377620.392020
HELDOBrussel70687.1424666.722020
D.D.V MANAGEMENTHam-sur-Heure-Nalinnes413095.90-23498.512020
KRC GROUPECharleroi3733.95-10230.522020
AJ'L CONCEPTWaterloo361500.00232365.002020
L.I.K. INVESTBraine-l'Alleud1307121.2013056.280.802020
MELODICUMElsene98300.84-178775.112018
BV - INVESTZonhoven2161449.9634903.292020
RVT KORTENAKENElsene4611153.83262300.99559396.942020
LUDOMARHalen367619.5829080.592020
BELEGGINGSCOMPANYHeusden-Zolder1336444.93-55691.622020
LES TROIS FONCIERESWavre2088809.4011672.012020
IMMO VANEENOOWingene988526.2647716.152020
WILGIMMOHasselt588765.3787820.025.102021
EURIMMOZele1950908.9668892.772020
IMLESZwevegem742511.0183186.712020
O - INVESTOlen2648662.98105281.772020
BREUGHEL MEAT PRODUCTSLokeren192796.83596.822020
IMMOBILIERE WEIDEVELDSint-Lambrechts-Woluwe13913178.11842788.402020
BEHEERSMAATSCHAPPIJ GIJSENS - STULENSHerk-de-Stad5480705.83-48076.632.702020
REYNIERS DIDIERLokeren214455.85-10921.562020
SWILLEN - NEESENLeuven383070.45-73088.332019
MARANDOAntwerpen61866.90-125302.862020
TITANBrugge6184433.152983338.122020
TOPICA INVESTDeinze149724.44-10089.202020
PARKSUNUkkel-103046.53-13102.822020
IMMOMISTournai1232782.1239385.950.302020
GREALPACharleroi457937.69-36765.332020
IMMOGAMHerve1854708.81-658433.032020
PENETHOMSoignies-33656.14-5436.610.102020
BRUSSELS PORTWaregem124013.01110650.552020
LEDAINE IMMOOostende1295816.8968245.212020
QUINZEElsene85627.0611171.872020
JEFTESDiest1684133.198656.542021
JOMOSint-Pieters-Woluwe26709140.83309084.252020
STEALGent1352466.31-46251.872020
BYCKHOVEWijnegem145617.187068.062020
ADNIGOMaaseik383169.00-38977.000.102021
ELPAAalst436252.1667516.992020
DGSZwijndrecht61228.1625961.562018
TENEREGent927584.00126019.006.002020
HALIMMOKortessem899232.65-20103.252020
SED LEXSchilde429137.78102398.552020
WOLUWE INVESTMENT COMPANYOverijse669783.1330187.802020
EXCELLENTDilbeek2969558.9122340.192020
BARTDECOZwevegem190432.9112964.462020
NUMBER ONEGent205982.64111313.152020
YMMO INVESTEMENTSEssen55806.6231084.972019
RS PropertiesArlon-1528490.63-289182.822019
SOCIETE DE GESTION MOBILIERE ET IMMOBILIERECrisnée3420219.69107124.993.502020
Immo LMEBrasschaat811075.606682.942020
ORTHO CONSTRUCTLeuven1546031.08-16677.113.702021
Twenty TwoHeusden-Zolder128565.554274.092020
N-VESTKoksijde128964.61-24089.382021
PATRI - MONNieuwpoort2810152.6568725.132020
EUPEN ANLAGENEupen10329075.82372017.142020
YVES TAVERNIERGent464489.8273594.302020
CONVENTUMKoksijde368301.28-10072.232020
IMMO HENCOBerlaar3852075.192296600.182021
Entreprise T.D.R.Court-Saint-Etienne157240.66-3042.572020
ZOWIEOostende94248.2112756.172021
EUROPEAN TRUST INVESTMENTElsene1571912.9564846.2428861.742020
HET EKSTERNESTBeernem2130131.07123080.542020
IMMAKortrijk-59394.793089.752020
CHATEAU DE BRANCHONLa Bruyère314481.69-287872.581.102021
IMMO LANCEBonheiden438590.4735745.512020
LAMBRECHTSHOEKENKontich752251.5735722.652020
A.B.A. INVESTMENTMechelen73111.754855.302020
BUREAU DE SERVICES ADMINISTRATIFSPhilippeville11795.00-951.002020
PIERLYVillers-la-Ville392371.58128392.720.802020
VER - STRARoeselare591603.105066.762020
BELINTERGent941421.58-9070.302020
VERONDEXRoosdaal902194.8173786.832020
FLORIMMOBoortmeerbeek678395.1755431.852020
HYDRIMO INTERNATIONALBraine-l'Alleud46222.00-214.002020
SIRATONSint-Niklaas932963.47-321.262020
SYMBIHOUSE NIVELLES BRABANT WALLONNivelles76119.82-425.532019
LUYSPelt2443.98-37437.152020
IMMOBILIERE D'AUBELAubel216702.07-676.472020
Ferme de la Basse CourGenappe-4689180.48-138237.992020
NOYEZWervik841164.2725613.462020
GRYCOGeraardsbergen477942.5821389.962021
AUTO'S WEVERLonderzeel-106399.11-16593.102020
EAST WESTPelt436213.4025277.482020
ST VastgoedAntwerpen6003863.53234383.620.502020
BEDRIJVENCENTRUM MALLEMalle94031.2854518.152020
T.K.B.Lokeren4887545.942726509.402021
CONFIDIMPuurs-Sint-Amands153411.36-14438.592020
DE RUYTER - HINDRYCKXTorhout1089208.1123831.697.902020
FUNALYTICSSeraing57181.9129720.592020
MATTHEEUWS ERIC TRANSPORTVeurne3288968.21-133200.1017006616.1837.902020
SERVANSchilde698594.93-17954.392020
IMMO P & ABilzen1904820.83246467.961.002020
BimecHasselt343817.2014347.482020
ARTOP SUPPLIES AND SERVICESSprimont-18885.22-1272.932020
JOMARTKalmthout1174137.963294.632020
BRUYNEEL INVESTSint-Martens-Latem708024.17-39453.382020
BERIMMOBeringen113233.0036193.002021
GROUPE IMMOBILIER BOTTON - GROYNENamur84921.40-29255.412020
JANSSENS PHILIPPEOudergem51868.007990.002020
EURODESQ - SART - CULPARTCharleroi214387.7222697.922020
D'OFFICERumst164665.044995.682021
PROKUSMerchtem88683.43-6622.332020
PNG-groepEdegem332143.32-16116.282020
S & S GERIMARAalst-101570.2718017.362020
C.A.R. ROGER DOBBELAERE - BONTE en CoAalter662325.87-28434.522021
AND'LYSETournai2189990.00-131327.00543484.002020
SIGMATAUDendermonde-73533.78-41685.472020
TERSAETBertem1237379.06-73679.310.502020
A.J. PLASTICS DEVELOPMENTHalle377850.70-52102.332020
MEUSE ET SAMBRE INVESTNamur-29818.75-57550.672021
HewaKeerbergen6841984.4711623.702021
TIMADROHeist-op-den-Berg91386.33-9197.592020
MOBALokeren1267454.3714358.472020
IMMAZELAntwerpen81970.2030709.280.802019
M - INVESTBrugge568892.93-18139.312020
RIJ WIJSBrugge634165.11-57039.992020
LEGROS RENIER - LES AMARANTES SEIGNEURIE DE LOVERVALSint-Joost-ten-Node12250701.00784387.002502169.002020
COMPAGNIE IMMOBILIERE DE RENVALUkkel676065.00255732.0032778.002020
DE BERNISSART LAC SUDBernissart1917708.00-65768.002020
VERSLUYS REAL ESTATEOostende49780833.033052757.5412743732.897.302020
P.O.M.Aalter380807.5915545.512021
SWAENENBURGOostrozebeke55216.298070.341.702021
MERCURIUSAntwerpen131648.311622.522020
T.G.S.Hasselt551732.4945303.342020
Nest PropertiesZwijndrecht11316633.393688032.970.002020
LISAXMenen2779989.1080216.332020
FAMAROTongeren676589.11115748.942020
GUIMOJATielt217584.3735498.342020
DE RYCKELangemark-Poelkapelle329110.4340301.191.402021
FINLECOKnokke-Heist4228124.75703751.672020
IMMOBILIERE DE LA VERTE HAIEBraine-l'Alleud821700.94-7178.472020
ROELANDT ROGERBerlare-51611.68-1413.842021
FINACIBELSoignies3098915.0427997.820.302019
MASKIOMechelen4027913.50953228.401.202020
P D PGent5412192.00881526.72372000.002021
M.R.CoSint-Lambrechts-Woluwe1514687.52202006.752020
R&DDilbeek51373.796135.282020
LICOPIMMOBernissart318706.00-35135.0019318.002020
P.S. INTERNATIONALNinove4902583.00216611.001.002020
DHASMalle59581.625798.752020
CGHVBBrussel3146878.495183.162020
PRESIBELRetie29022.99832.982020
PIMAKIGEBrussel174885.57-3100.182020
FRISANEIttre117403.1417289.242020
Verbeken ImmoBrussel2510355.37183427.812020
H.B.S.Voeren1098423.2951017.622019
M G S ELECTRONICSSambreville2297394.07-58409.262020
Immobilière DELFERRIERE PierrePont-à-Celles552228.7835138.722020
CARLTONGent14975777.59-3512.642.002021
COVERIMMenen95980.5111085.192020
IMMOBILIERE CLARAEtterbeek-12463.43-228728.402020
STEDIMThimister-Clermont681712.717278.952021
TELLERSGent402025.02-14360.632019
TRAWOBO INVESTOosterzele584770.05141762.222021
Immobilien Maalderij RoosensSchoten749463.3017578.732020
IMMO DUPON-PARIDAENSBeveren1870466.84-16833.422020
NULENSLanaken326512.7136910.712020
BRUVACOSint-Lambrechts-Woluwe19204529.76467960.595765296.002020
HYMORoeselare2526978.52106850.950.102020
SPAREXSint-Jans-Molenbeek1146554.71-42008.402020
ESCALE DE BRIONSARTGesves79196.93-21189.692021
PATRILAMBrussel5256102.4156302.422020
CARGIWaasmunster577378.79-50872.892019
KEGECOLanaken1133710.1910991.932020
POLE POSITIONMoorslede11061529.69188270.032020
IMMOBILIERE ALL PAPNamur168408.40-27408.312020
VADEMOTernat1980003.73-50815.162020
GRASSIAsse12093666.25-38901.062020
LOUISA EENBrasschaat134524.00-10473.002020
I.T.C. INVESTMENTKortrijk243650.41789.952020
WIJNEGEM ONTWIKKELINGSMAATSCHAPPIJElsene20428670.26-22904.562020
SOGESTIM & CoSint-Truiden407050.063434.362020
PROPERTIES INVESTMENTSchoten-27877.21-193066.752020
VERBA IMINVESTOostkamp728264.4356576.922021
DERWAELBorgloon9275439.48-48989.261.002020
JEAN - MARIEBrecht559897.19503269.672020
IMMO DE BUERSTEDEBornem997546.22-69025.732021
LAGROLABKoksijde661100.33205342.622021
FIMOGenappe1065407.00-62031.001.002020
ADAGIOBuggenhout458205.109386.882021
SINEMKortenberg386318.4840170.132021
BRUNIMAartselaar7427520.17-550673.182.002020
BulincoOostende2221268.39173590.772021
ARCETISMaldegem18833579.58755975.351.202020
LA BONNE ESPERANCEKnokke-Heist696924.18152018.572020
ESPINAGeel398617.1240105.032021
PIM SYSTEMENBerlaar176458.00-2091.002020
HOUBISint-Genesius-Rode1255809.78-62837.472020
TRAVIMMOBinche1396889.476236.752020
IMMO M.Dendermonde760666.0738775.992020
LEABELLDentergem823324.3299455.062021
ANDORLievegem294047.82-156076.692020
DONCK INVESTSchoten4308998.65308599.312020
CORDESBrussel-9914.00-18884.0015845.002020
ASTIER - PERRETMons1242527.00-30671.0053131.002020
ALBINOSchoten2241348.76144079.690.502020
FIRST MODERNDe Panne966141.6766595.562021
FLAKXWielsbeke2233601.08174434.520.702020
CHRIS INVESTLiège1299326.50106545.092.302019
IGEFAMalmedy83596.71-13486.762020
LENAGent62571.85-26037.772020
MEDIVOAnderlecht2298690.2334141.380.502020
PATRIDANBeerse630552.81-139322.332021
IMMOBILIERE TOISOR - APPARTHOTELSint-Gillis (bij-Brussel)932778.88-652663.0523.802020
Mahy InvestGent242124.91-23431.072020
VAN HEMELLille312789.4535383.192020
SELECT INVESTElsene5791332.51100175.522021
IMMOBILIÈRE DE MEISESint-Pieters-Woluwe2570888.7738945.172020
MOERMAN CONSTRUCTEvergem15006.44-14742.262020
MANNASchoten1288118.93138249.432020
Immobiliën P. Van KerckhovenOostrozebeke344836.47-12165.262021
Aedi FicadLiège19607.566822.832020
FIMAEvergem4071959.18102993.20138000.002019
InvedelBrugge4980526.5786659.602020
IMMO AFAAndenne2001828.19-264.422020
GIMAX MANAGEMENTLa Hulpe3365887.66123256.681.002020
DEMIFRABrugge3013803.50226659.632020
DE ZELDERTPelt153012.5542609.332020
H.M.K. IMMO & CONSULTINGKoksijde494733.71-13528.672020
BELPARFIEvere27072123.021057131.5311.102020
TALPANOudenaarde62970.842489.252020
DEPALUXIncourt172933.0716532.801.002020
CLOITRE IIIBrussel16100107.041943743.802152637.473.002020
NEYRINCK INVESTWevelgem1657057.22-778.662020
IMMO BATAVIAAntwerpen2149451.3134834.882020
TEMISKasterlee3698514.82155142.482020
F EN MBeersel229065.89-38415.442021
ALLPLANGent12649548.68617977.942021
MUYSHONDT INVESTBornem169076.1129989.982021
AMEDALievegem567234.08-10857.452021
DONANPoperinge318762.733923.612020
EUROPEAN CONSULTANCY COMPANYHaaltert1023401.47233192.240.002020
DRAGONIAUkkel273745.00-20362.002020
DRALIMMOGGembloux1478083.996975.912020
LOUTRAKIWaterloo207832.0040257.002020
SWISS HOTELS LEASING COMPANYBrussel29921937.75115093.132020
IMORLRoeselare259172.341265.771.002020
C & D PROJECTSGent23335568.0036928.003.802021
IMPARTGent167630.3428532.252020
SNAILTEX.COMRoeselare615607.3621934.402020
DOGREVAAywaille410887.97-2598.792021
B.D.R.Kortrijk216863.2327683.412019
VASTGOED NOORDGent29119568.58397043.543.802020
IMAVELKortrijk396173.32617.132020
B CorpNamur503717.3273690.962.102020
REESKENS - VERMEULENBoechout97822.0075480.001.602020
GARAGE VANSCHOUBROEKEvergem1362783.3525869.552021
SOUTHERN IMPORT BELGIUMLanaken239470.159411.882020
COMPAGNIE IMMOBILIERE PRIME INVESTMENTSMons863522.0087972.002020
ERIC CARLIERSint-Pieters-Woluwe362099.5550021.552020
S.A.IMMO-SUDAnderlues155320.00-18618.071652.892020
La Maison de ManonWaregem1052852.2955244.992021
DETA CONSULTING & MANAGEMENTAntwerpen195525.088526.112021
TOU - TEXBraine-le-Château-265554.9826447.462020
TRAPPENIERSTervuren59565.00-15930.002020
DECOSTER R. en ZoonSint-Pieters-Leeuw512751.86-4001.290.302020
LIVAvitaSint-Lambrechts-Woluwe2414212.48-43829.422020
DOMATDiest105883.8465003.432021
Société Immobilière CarolorégienneGembloux1148429.00-100755.0085621.002020
MOONIGHTTenneville-118857.846967.892020
MEVERWASankt Vith5026550.65514699.632020
IMMO GEORGES SMETNinove387713.1116740.700.502020
GROUPE MAUDUSFORHam-sur-Heure-Nalinnes446030.75-7894.870.502020
JT IMMO CONSULT INVESTAalst2212080.32-4250.350.502021
SEDICOSchilde-4772677.41-516958.362.302019
MARCANNEVilvoorde12515571.42258495.170.802019
VAN MARCKE PROPERTIESKortrijk4960064.73323385.791208383.662020
DLV INVESTRoeselare108487.7432380.022020
Investments DegrooteOostende6528343.75135004.39477488.842020
3W.CONCEPTCharleroi404325.1815117.482020
DEANGRIMMOSint-Jans-Molenbeek3472748.84-99599.402019
LIJNWAAD INDUSTRIEKortrijk1743107.78155787.73290904.722020
WANTOBOMelle2156520.51222218.682020
VERSCHAEVE - GROUSET EN COPoperinge776929.00-29897.002021
TommeZottegem335501.4540987.222020
GDM INVESTMENTAnderlecht-5083.37-11705.442020
PARC LOUISE - MARIELa Bruyère134459.7924873.030.102021
AMBASSODOR PROPERTIE'SAntwerpen2457955.55-492958.822020
CornerstonesKontich-837457.23-2470859.382020
SOLIERES CONSEILElsene17906667.72-379614.822020
IMMO APARTAs505128.1215657.232020
LAMIMechelen112165.915152.091.002020
BRAHOYESint-Niklaas1154182.47-175454.822020
BACOTTERIEWevelgem3202418.96-29070.882021
IMMO DE HOPRANKLaarne3315291.57547787.611.202020
Immobilière du Moulin de la RaméeCouvin595331.0035732.00161627.002020
FADEPAsse515417.28-209929.632020
IMMO 74Lokeren1234081.0655220.442020
CONCORDIAGenk20885.26-666.452020
Frama - ImmoWellen168756.185061.892020
DEN AXEHerent116010.8592.762020
DILUBrakel354299.565655.792021
IMMO HET ANKERZoersel619833.2787471.852020
MARIBAntwerpen2351367.99253247.662020
DEFIMMONamur6295077.00729776.001.002019
UPGRADE IMMOElsene315451.94150609.812020
D.C. BeheerZottegem105336.39-10072.452021
PATRIMEDOudenaarde1298374.254202.502020
DE WIT CONSULTING AND EQUIPMENTTessenderlo490094.20161978.852020
BACKX - BEYENSLeuven1597059.84-22620.272020
IMMOWEST VERBOVENGeel1597673.45102047.222020
MAENHOUT INVESTSint-Martens-Latem340339.593821.042.002020
JET SET IMPORTLiège-572916.853546.862020
AMMARYLISKnokke-Heist906951.7238405.632020
LEUVENS INVESTTienen351755.00421.002020
YVES DE CLERCQLasne50517.2899174.181.802020
'S HEERENVELDLebbeke345677.2262470.971.102020
KATANNLebbeke2037463.33960239.222021
IMMOWORLDAntwerpen172634.19-11557.052020
KERAMO - WIENERBERGER IMMOHasselt14357584.3758663.412020
SENSE INVESTBrasschaat5878460.41196189.25105360.422017
HADA CONSTRUCTAalst-315843.00-71270.002020
OVIMGent4309355.16-29875.462019
LE BOIS DE THYGenappe435638.01-17191.392021
LE TERRIERUkkel99885.2347407.012020
Pré MoulinEsneux321518.9870930.52102524.692020
ArrichKortrijk924336.188275.952020
Tuin-Immo-PeetersKortenaken283042.5833253.332020
RILOURoeselare1856749.1635041.392020
MAGDALINOVeurne25249.57-48597.402020
CYDIMODiksmuide3469901.47332605.212020
WORLDWIDE EXIMPORTSint-Niklaas510318.6020889.790.002020
SIKLOS INVESTGent811192.91104699.842021
IMMO LEFEVREMaaseik238736.29-7027.682020
IMMOMARAntwerpen880142.11-1237.802019
BOREXDiest49296.7911038.262019
DOK DEVELOPMENTHasselt46614.29-133142.3112746.302020
SINGELINVESTWavre469031.20-36412.68135216.022020
AMBERKalmthout-521689.01-226533.062021
SensoAntwerpen-3796.92330.092020
ERIMAlken158691.24-1294.782021
STUDIO PASCAL LEBRUNSchaarbeek53453.51472.312020
STAL 'T ROZENHOFHamme (Vl.)280461.92-6791.252021
ELOY IMMOSprimont568754.60156827.15926886.062.502020
KINRUSAIeper362419.15-29510.092020
VAN HYFTEMaldegem379911.578281.421.402020
BOUWCOÖRDINATIEAntwerpen557331.11-4479.242021
VEKABree597954.4029345.981.602021
AMERICAN AND BELGIAN REAL ESTATEEvere163939.79-154614.032020
FINANKOMeulebeke2571350.3558578.802021
DKNIAsse462331.4118364.752020
COMPUTERS and MANAGEMENT TECHNOLOGIESVorst223192.17-22003.452021
YMODUColfontaine344421.75443066.012020
ENGINEERING MANUFACTURING DEVELOPMENT IMPORT AND EXPORTOverijse72693.1913346.342020
KDB VastgoedAntwerpen40757.0019798.001.002020
HOLLIMMOMouscron821695.94-149182.342020
ALBECOAalst11953.60-6193.522021
CBF PROJECTSKortrijk2211834.79-127606.412021
ILGAT BUSINESS PARKHasselt7365.9080681.232020
GLOBUS, Immobilien- und BeteiligungsgesellschaftEupen143784.9011971.802019
VANHEULE & CoKoksijde-3668.3622870.752020
BOFAMKnokke-Heist787508.03-7024.452020
CANAL PROPERTIESGent15164811.5451511.852020
LIPROTemse1832923.0698525.991.002020
MATIMCOTienen1690201.39-6594.352020
Quality StayOostende337875.0536685.070.902020
RadamaxLanaken-1242005.85-68121.542020
Fashionhouse JaiselmerLokeren998089.57-14469.462020
Kina-Lucas InvestTessenderlo3555481.6321575.542020
TANDARTS I. SIMOENSZulte1659842.69230806.992020
S. NUYTSOud-Turnhout593869.3631928.622020
TRANSCONABATAnderlecht260717.00-4012.002021
ICAREBraine-l'Alleud1568559.00107418.002020
MAXEL IMMOWavre105122.0055138.762020
PORTENART ET COMont-Saint-Guibert43187.9333394.931.902020
INJO-INVESTDiksmuide1643206.19197825.012021
SCHAUWavre3790235.777677.064.002020
BRUKOIeper1372743.69106931.992021
SILENROCAnderlecht3120030.48-16441.701.002020
E.T.A.Herselt86578121.15-1499555.096.502020
IMMO - LEASE F.V.Merelbeke306354.8738838.312020
ENGEL INVESTOud-Turnhout292901.958680.712.102021
STALLAERT GROUPLebbeke67516.5427637.982020
W.A.B.C. INVESTGent4344521.80564626.572020
PAM TEAMGent2257728.84129327.162020
PEETERS PROPERTIESBraine-l'Alleud1537692.82-51468.612020
IMMO - RUMARWetteren160985.515412.200.002019
ALFA CONSULTINGSint-Genesius-Rode6722193.321165686.802021
AFIDESQuévy-346595.005698.002019
LINEA BALDININIGent-186866.14-279579.212020
ARLETHOHannut1911244.00312785.0081978.002019
JERIMOMechelen498409.4881254.872020
IMMODEOCharleroi989280.0066074.0027000.002020
WITTE POMPENTurnhout1161331.34129721.902020
SAUVAGIMMOUkkel1377176.28-24317.171.002020
Société de Gestion et Services de MalèvesPerwez519272.7443947.542020
JT & GWingene26359.00-12333.002020
CRESCENZABrasschaat3655337.94186490.992020
DE CREMER K&GPhilippeville162947.36-33799.912020
NIMCO EN COMPANIEMerchtem988386.4898450.122020
DULLE GRIETGent529002.1924239.52158634.962020
POLYSERVESint-Lambrechts-Woluwe835181.42-70098.6580136.992.702019
IMMO BEL AIRBrasschaat-1116882.42-19512.362020
DILISSEN INVESTPelt261692.05-15005.562020
HORECA LOGISTICS SERVICES SUDLiège5429708.7313578.7810162043.6744.502020
CASTORAywaille35331.0013346.001.002019
LE THINESUkkel2706934.85181171.40195899.402020
EKBBree638962.17161760.9312.102020
DE CRAECKER - VLAEMINCKWetteren449896.5273185.412.602020
KIMATEXKruisem227200.6763410.752021
MAHAElsene211469.33-84278.14231180.002020
VEDA PARTNERSAnderlecht78039.6111207.602020
FIMANCOWaasmunster1914808.3356114.042021
INTER-FOXKruisem6031018.04361261.762.502021
OdileWaregem917126.1839583.652019
COMPAGNIE EUROPEENNE DE FINANCEMENTS IMMOBILIERSLiedekerke630410.48-70246.032019
24 ProjectsBrasschaat196344.807981.182020
Immo MDPAalst191088.43974.922020
GOLDIMMOElsene2428082.4515036.332020
SMEKENSAsse2989943.61-361855.361021271.152020
DANEGGKruisem205835.6286233.212021
G.B.V.Geraardsbergen138378.00208552.002021
KAVINGent2637641.3513075.511.002019
STEDENHUYSBrugge172876.6882800.941.002020
IMMOGAMGent1205717.4536365.582020
IMMO P.K.Braine-l'Alleud720674.23-279.442020
SPILLINHooglede74852.18-3329.512021
ERGUCOZele6825056.0029601.00333678.001.702020
INFESTIMBeringen696473.60-12942.622020
L.T.F. ServicesGeel3294038.912340.420.502021
RISTER - INVESTZele394689.003808.0034533.002021
DELI FINBastogne267122.015517.932020
IMMO D'HEYGEREMenen130168.1270139.202020
NOORD VASTGOEDKalmthout70992.73-166875.591.002019
SITASEtterbeek1805998.32525719.912019
ROUSSEL - IMMOAalter976471.4544658.232020
SERIMMOIzegem-283888.064131.132021
CCSASint-Agatha-Berchem1653801.15294315.352020
RAMHOLDMachelen (Brab.)569790.4712156.232020
Bouw- en dakwerken OSTYNZonnebeke1516062.36216199.852.602020
Dr. Du BoisBuggenhout387806.00116445.300.102021
DE VUURMOLENHasselt22897.2739.872020
DIELIS KARELMerksplas1587082.16-12193.312020
COVERMERMouscron207205.73130774.172020
NADORIMMOAntwerpen150069.27-4499.492020
A.C.D. INTERNATIONALElsene401216.25-1576.502020
EmirAntwerpen-35199.9011430.182020
WILLEKOM INVESTMechelen92930.25-9689.232021
SPRINTBornem-84933.69-15003.944.102020
BREDIMOLeuven4562909.80377319.400.402020
SOGECY-FSHHamois-37125.00-10854.002020
IPALGerpinnes637486.2482005.272020
DESMECOMBrussel884440.9255597.842021
MEMENTO LEUVENLeuven932.00-9555.000.102020
Aannemingsbedrijf A. Van Dijck NVHeist-op-den-Berg3725.57-18509.122020
JOKRISTEKortrijk607987.9271025.722020
K.D.M.W.Westerlo813075.78-62748.852020
FRANK'SKnokke-Heist5129035.5146635.632020
JASIMMOAntwerpen373183.44-341901.853.802021
KOPAKortrijk2143.86-2719.252020
C.B.S. IMMO IIAntwerpen8586083.13790825.291316722.103.002020
GESIRARaeren556830.30140270.712020
IMMO DE OSTKoekelberg154115.971614.732021
LEMINVESTGenk2642312.85427648.652.702020
TOST INVESTPelt1032324.006722.002020
FAES BEHEERLommel1728324.9095627.202.002020
IMMO CREDITFINANCEZaventem4263842.65442604.732021
FASTENAEKELS EMIEL - SPRINGAEL MARIE-JEANNEHalle5685002.57-41438.4873825.142020
IMMO ROOTHOOFDAntwerpen1309514.9026324.570.402020
LEMABrecht3879434.773059806.752020
PATRIGOLKortrijk1713792.91661732.442020
RODEKIMBrugge3762431.1698565.322021
Dingo VastgoedKapellen-99774.37-1534.002020
BABECOOudsbergen21749944.28622657.891093068.432020
Management and ConsultingHeusden-Zolder13439298.71245756.901666160.951.002020
BEFREDDestelbergen1359178.92-60389.632020
Le DirigeableUkkel1156707.0258420.462020
ALMINLEASEKontich825706.42-19431.222020
De HulstenZoersel472615.6960483.872021
XAWAHERFLOCharleroi364401.7922274.302021
COLUMNILummen167187.837378.482020
IMMO WESSELEtterbeek-362410.33-21037.700.402020
LINDENBERGZulte615277.316230.272019
Berhin ImmobilierEcaussinnes85842.4647690.372020
SERAGRIBrunehaut2944988.4240651.984.502020
CANTRINEEtterbeek-1588251.05-87187.520.502020
LE RHODESBouillon-66786.39-19488.270.502020
L.V.G. -INVESTUkkel8914002.59-13946.232020
SOFORAWemmel1925705.2112643.732020
ArkinKnokke-Heist6728337.001074278.042021
GROEP MICHIELSENSAntwerpen2290396.51160107.832019
JADORAntwerpen1663063.10-234226.130.502020
AVENUE DES ARTS 35Etterbeek15898434.00378797.00891945.002020
ROSERAIEHeist-op-den-Berg396032.5326547.0411772.062020
IMBM INVESTTielt1423645.4713793090.1384000.002021
BADEMORoeselare579843.3226379.592020
DEBAILLIE FILIPKortrijk1761262.62-123953.302021
BELGISCHE INVESTERINGS- EN BELEGGINGSMAATSCHAPPIJBeernem3152673.2814275.622021
ABSoluut PlazaGent1093542.51-36542.740.802020
DEN HOEDKalmthout32387195.002641597.19959723.951.802020
LWAXANAMiddelkerke140573.96-2294.052021
ALGERNONNamur169893.85-5136.372021
PHILIMHerve202316.00-140242.802020
SUMACOSchoten567158.8147352.732020
LULU CATERINGOlen281160.717072.492020
CONNOSTRAGeel9079814.504258.582020
ZACHEE - BUSCHERHoeilaart1241768.69-68463.722020
SOGEFIMGent4237983.02134895.382021
ROMAKINTielt3001367.29286079.762020
HANCKE STEFAANVeurne595771.919514.952020
ELTEPE - MANAGEMENTBrugge329059.0016479.002019
VASTGOEDBEHEER ROUSEREIeper851610.5321863.132020
PALMIMMOMerelbeke84837.07-11081.772.102020
G.B.J. INVESTFroidchapelle677933.1450651.742020
CAP 690Liège136994.001254.001.002019
BERCOTEXAnzegem479911.80295832.922021
GOED TER LEMBEEKWaregem2166171.59-45009.91425818.012020
IMMOBILIERE CREMERLibramont-Chevigny1544435.51164283.161.002020
J.M.I.Sint-Katelijne-Waver1908593.51232334.282020
GHEMMEDeinze4864442.16876444.082020
NADANLede1434744.52285179.072020
ALBIIeper303223.88152893.312021
BLEKOZwevegem13582756.5166341.911153780.652020
BACRO - INVESTSint-Niklaas2070077.3735603.182020
HIPPO VASTGOEDBrasschaat6499.07129731.692020
HELLEMANSDuffel248183.5512930.762021
KVCBrussel2178111.137862.052021
VROONEN BeheerBilzen150049.0031526.002020
AlpaertsDuffel564259.58-1837.862020
AWOUTERSBorgloon329251.2532366.692020
IMMO CUYLEWielsbeke732549.2230505.362020
ROYANERElsene2489904.57-168751.371299181.992021
ENTREPRISES WRZESINSKI ETIENNE - AXA-THERM - ARTE-BOISWavre160770.001549.00311801.002020
PROVASTAntwerpen91211.0028123.192020
JAKEINVESTRotselaar5576804.5443945.611.002020
DELACOIeper1016993.4761267.352020
LES HETRES DE FLORESFloreffe568245.0028410.002020
A.C.G.V.Aalter296164.6555085.052020
VOSGeel759438.26-54784.362021
BARALCADurbuy475738.7453998.392021
EncoterraSchoten249443.4884490.662020
GIFAKnokke-Heist324841.27-3340.402021
ADORNORoeselare319718.24-37915.902021
AUTO CHICUkkel27520.38-2077.772020
WiFa investAntwerpen11093623.69413912.912020
JETHANLochristi60626.37-43203.582020
H.V.R.B.Châtelet234375.7184739.972018
DES DAMESHannut567228.63-13335.192021
L2 IMMOGent4139568.0095182.000.302020
JuracconWellen1307980.00-19617.002020
ACASTUSKortrijk727665.93-156518.452020
IMMO CONFIDAKapellen760401.0021203.00148024.002020
Immo Saint-Rémy, cabinet immobilierLasne-811.00-21568.002021
ACTIVITES CENTRALISEESUkkel824282.29-241324.012020
Carrosserie de WaimesWaimes1242076.82174025.42347267.992020
KD IMMOBILIENBüllingen395168.4920878.252020
IMMO HAGELANDHasselt454216.14294347.511.402020
EURO FINANCE AND PROPERTIES BELGIUMEtalle1031334.24-35914.132020
BLICOHasselt1667918.64116867.711.002020
BOLLAERT MANAGEMENTHamme (Vl.)827862.50193712.912021
D.P.W. BEHEERDiest5350323.16264819.78483007.972020
MIJEANUkkel110031.0015259.002020
Goethals InvestWaasmunster1650849.00400597.002021
IMMO DE CE FLOORHalle308124.0617907.882020
BDC-InvestKoksijde3814367.443302.062020
M.A.G.Houthalen-Helchteren1344567.494419.072020
Immo CogeUkkel1480330.38-35796.95166141.162019
FORRIER ALGEMENE BOUWWERKENZedelgem105604.00361.002020
DAPHNE IMMO GERANCEOudergem23930.08-6841.142020
IMMOBILIERE ET FINANCIERE DU BOLANDHerstal98733.62-11200.152020
Vét. THISSEN-HOGGEAubel425867.65159761.742.702020
HEDIMGrimbergen769010.91320006.552020
VEBOOostkamp845678.26-13458.642020
TEN POLDERDiksmuide1547339.64163374.532020
TONGIMOLasne113022.121452.982019
LITEE BELGIUMAntwerpen577316.62-20304.862019
HENVER ImmoHerentals69019.263627.682020
ANKERRUIAartselaar407311.54-13303.792020
Comptoir foncier de FragnéeLiège146426.18287.512020
CHEOPSOosterzele253821.957217.082020
S.P.G. Société de Promotion et de GestionSprimont-61220.00-40278.001.002020
TAELIMALochristi3865994.63434577.172020
Ets NOELCrisnée564055.00-8569.002019
MEDIAGEUZENAntwerpen342384.56-559241.915468682.4524.002020
NEVIMOGent11703059.30149191.051.902020
SEAFLOWERKoksijde1643924.25-9419.482020
D en GHoegaarden1297907.9770006.660.502020
LOTHYOttignies-Louvain-la-Neuve-63771.86-1224.382020
BIMACSchilde1349097.00123732.032020
PIWIDINVESTHannut849676.69860.722020
P.M.J.Hechtel-Eksel835200.3170962.072020
OMMERSTEINOudsbergen-870889.85-438498.73120000.002020
TRANS M.G.Chapelle-lez-Herlaimont142542.915884.153.002020
CEBELCOSint-Martens-Latem32450.25-473.242021
SMA INVESTKnokke-Heist949222.9154936.142020
TRITECSBrugge333267.28-5431.302020
MultifoncSilly-164576.61-10690.252020
JOSAGIUUkkel105220.352709.022021
PROPICONinove220604.04-824.842020
IMMOBILIERE DEOM ANDRE A LIBINLibin1427388.5752541.331.702020
MARVENMaarkedal304536.79-49318.082020
Dirk Callant ManagementKnokke-Heist5079471.75-12687.820.102020
CENSTABLESZandhoven-657982.02-908589.601.202020
JENDELLKortrijk845593.7318367.73504298.282020
BODEUX LYDIAAywaille766931.16-64165.172020
AmintasRoeselare6234692.62315113.442.702021
FREMOLUCElsene5823708.64788718.043.402021
GESTION P ET L - IMMOBILIERENamur307608.0022832.002020
RAFANOAalter97939.90-11028.512020
ANPA LESSINESGeraardsbergen4468398.2956554.951.602021
PRO VISIONZemst508179.737175.392021
C & C PATRIMONIUMSint-Pieters-Leeuw4424457.1618337.882020
RECONSULTZandhoven4085234.83-45495.512020
B.G.M.Sankt Vith2785804.44153974.952020
IMMOMONTKuurne467483.18120606.562020
DAWIMAGrimbergen47078.134372.822020
KRIFIMMOSint-Lambrechts-Woluwe311486.2219916.672021
LandmarkOud-Turnhout2103812.07-20055.102020
Surmont InvestWevelgem423976.0041380.002021
E.M.M.A.Kortrijk1266449.94-133501.460.802021
DOMAINE DE LONGCHAMPUkkel10483754.94616323.621254931.492020
PARK AVENUE KARAOKEAntwerpen1376180.401293.382020
JOFAAntwerpen25557.36-14046.902020
EtaSint-Niklaas290862.0011037.002020
VERWIBerlaar2195805.111292579.612020
SECCIMons228482.0036885.002020
Euro - ConstructionsJette8515475.04463692.782.002020
MICHIELS - LOOSSchilde1709339.0830491.392020
LA FINANCIERE WAVRIENNEWavre6189726.00289263.001128185.001.202020
STANPHILSint-Lambrechts-Woluwe52030.30-8808.241.302020
YANNICKZandhoven-21129.7274238.171.302020
IMMOGESTBlégny21598.00-153135.002020
PanelflexKuurne3053989.04298956.9615.102020
SEGINVESTUkkel689850.05-150275.651.302021
VITAWesterlo128853.8711650.422019
MINIPRI BAUSankt Vith494958.581396.672020
GARAGE PAQUET CHRISTIANPhilippeville249335.0717425.156.502020
SydneyBrussel-233695.65-29164.522020
IMMO KAPELLENBOSKapellen2476631.5098680.082020
B.J.Verviers652219.598263.332020
LITRONRoeselare1628258.386373.852020
COCOONBekkevoort806408.86-6595.572020
ISERCOAntwerpen765848.27215.922020
OPIRHam-sur-Heure-Nalinnes41586.29-91067.792021
FEEPABeernem749993.9632182.482020
Management PropertiesGrez-Doiceau1046764.4521955.542021
JALRoeselare190863.7124361.240.702019
TILLEUL INVESTEvere-349491.0254486.671.402021
KROMOXIBilzen200486.8856730.692020
GREEN TREEPecq137218.00-4628.002020
WESZwevegem225521.71-24176.142019
POSEIDONKoksijde8507451.411231605.670.702021
Tuincentrum IrisNinove105350.36117562.342020
VEKAMWaasmunster474657.9220961.362020
ORIGOAartselaar18976793.1814773.562020
GYSBRECHTS - HUYBRECHTSMeerhout1303088.18122651.530.302020
REZ - IMMOAntwerpen-318036.40-11335.092020
VIMGent81284.837924.642020
BEPA LESAGEVleteren3218616.1779102.552020
Sahaja Yoga BelgiumBrakel189477.243368.140.402020
LEEVANEERMerksplas1815922.58195.522020
Chusan BelgiqueUkkel138456.4910154.202020
IMMOBIDAKapellen6985323.18560192.432020
DOMOIKOSOosterzele474764.7836991.672020
IMMO YBOLebbeke108339.00129.002020
AB INITIOUkkel9345.212210.812020
LYCOLBrasschaat2554751.2430900.742020
FRAMOBILRanst3499863.961513205.850.702020
ERASTYSNieuwpoort278830.6128715.742020
PROFESSIONAL ACTIVITIESOud-Turnhout1492251.813060.341.002020
ADVIES, BEMIDDELINGS- EN SERVICE KANTOORDendermonde796594.51103063.802021
C & F SWAELENSBeersel1041855.43117964.592020
FaiginBrugge170908.9229521.050.302020
PatrivenAntwerpen1679581.8491451.682021
PAT - DRIEVeurne839193.7740133.322020
GENVALLONRixensart1400368.36-68437.882020
B en R BEHEEROostende1136263.26134288.32300352.752020
Ben Vinken & AssociatesAntwerpen398560.9513379.562020
ANIMMO INVESTAntwerpen93070.36-19304.182019
L2iBrugge159973.92-12967.980.802020
FINANCIERE BELGE D'INVESTISSEMENTSint-Pieters-Woluwe17912091.65-16957.122.202021
Ter Lande InvestBrasschaat520131.7881699.252020
HaskenWuustwezel286687.572434.992020
CGTRAMons553747.0520928.112019
InvestogGenk20349.21-9584.752020
VLEURGAT CENTER HOUSEUkkel4866858.2321707.002020
BEAUFRUITBrussel608711.499949.452020
CARVELCourcelles644114.14-7865.441.002020
FILOCIANEtterbeek1350917.0021661.242020
CARRONHarelbeke139673.1236897.952020
ESPOSITOBredene11091.00-45606.002020
IMMO GLOBALSchilde721295.08-26521.452020
ROX IMMOTheux2511960.26100356.431.002021
TERRABraine-le-Château153844.001889.002020
P.V.B. ENTRYElsene302180.90-35707.202019
STENABELLievegem73338.81-8557.322020
GEHOCONieuwpoort4004565.10723391.652020
IMALCTournai2156792.75749092.060.502020
PRO - RENTGent1106868.9341851.912020
COMPAGNIE IMMOBILIERE ANONYMEOupeye1370237.32-255032.102020
LEMCOMerelbeke194924.5811413.812020
A.E.C. Distribution CenterEvere68200.0042242.352020
Immo Buro DE NOTELAARLichtervelde288379.045650.902020
TRADING PLACESLier5067350.314140448.002.002020
IMMO JBNamur637701.50-27131.462020
SOCIETE WALLONNE D'AUDIT ET DE CONSULTANCELeuze-en-Hainaut95867.439422.412020
VASTGOED HAEMERSWevelgem838880.8640724.282020
OPIOMarche-en-Famenne1383560.0798341.1227973.291.802021
T & T's ArtHasselt831911.57189685.142020
SOCOTOURNAITournai564329.2519323.382140905.462020
DANARAntwerpen240170.3924710.642020
CLIMMOGEST S.A.Liège-114706.10-19570.832020
PROCATZwijndrecht-50624.8814440.451.002021
FKVAntwerpen594052.7438386.492021
EcosquareVillers-la-Ville681714.67-29612.332020
PATRIFLORSeraing86546.88211671.46881076.972020
FOUGINVESTSeraing2427398.30164392.66746914.652020
TANAM INVESTMENTSFrasnes-lez-Anvaing3088551.70169093.672020
ART CONSTRUCTIONS RIGAUXOverijse631853.9213265.232020
WijlandWijnegem96688.344440.822020
LEBELCOAntwerpen7061257.09-305020.141.402020
MRS EghezéeElsene4422941.58200306.55462534.722020
IMMOKENSeraing297838.48-4193.9063637.122020
EsplanadaGenk1225095.82152646.582.302020
IMMO DE MAEGDLeuven1449648.60721542.222020
VAN LANDSCHOOT IMMOMaldegem1999542.0084278.002020
FREPIMONSpiere-Helkijn767199.98-73086.402021
BLUE DEVELOPPEMENT PROPERTYEtterbeek3060312.88-2877.470.502020
HOEVEKELier893759.11-33155.852020
Moderne Industriele LocatiesAarschot284504.85-6143.702020
JONIMMOHouffalize3173118.25412095.602020
IMMO - DUBOISMenen220713.3759109.432020
VlasimmoKortrijk4287536.00336490.000.502020
IMMODOCIeper976037.5161016.782020
RENOFACADKortrijk451130.3921580.772020
DUMETKortrijk1364522.097492.342021
BEHEERSMAATSCHAPPIJ COOLS-ELENMol584822.8317599.891.002021
IMMO LEBOBrecht631651.0638766.442020
VERIMASS LEUVENLeuven447817.6754769.451.302020
IMMO - EURO - LUXNamur309707.00-1704.002019
ILEX MANAGEMENTGalmaarden1335629.0044500.000.802020
PROGRESSAntwerpen7039116.7095024.610.602020
DELFRANCMettet92719.404880.972020
CREATIEF INTERIEURZottegem777920.677005.450.402021
VAN LOONEssen236436.20-7713.082020
RIETVELD CLASSICSKoksijde228346.72-31163.462021
ECOFARMSint-Niklaas22943.23-9061.002020
VECOPLASTLochristi2212414.59-9207.122020
FRANKRIJKLEI BEHEERAntwerpen794914.0682797.002021
PEERS - DE WINTERHarelbeke2018043.2775399.292020
FOREIGN OFFICEVorst576422.7436280.172020
PRESTIGE BOUWVeurne108149.88792.992020
RUPERTLanaken-42033.65-961.242020
ROYAL TERVUEREN IMMOBILIERBrussel-7374648.14-567353.741.002020
ALLOPTHasselt178005.10-2890.682020
ACTYONEtterbeek-317158.45-6582.852020
HOF TER POLDERDestelbergen2103127.80399721.832021
IMMO GOMESBraine-l'Alleud234644.384239.422020
EUREKAKnokke-Heist849449.65-14145.642020
P.W. CONSULTINGVorselaar778753.5158823.850.502020
MARKETING et GESTION COMMERCIALEMettet2580699.0442092.710.902020
ZEEARENDKnokke-Heist597225.6857958.362021
STOCK GHEKIEREAth3724545.70210748.251.902020
VINCAWatermaal-Bosvoorde143575.00993.002020
LESIMMOTongeren62281.641928.002019
TRUYERS INVESTMENTSBierbeek200853.99-9779.500.202021
GEVABilzen299071.33-4618.912020
BERCKENBOSCHGeel1331783.07166063.33700356.182020
POLINASint-Niklaas420492.7637877.332020
STRUGICRANWommelgem487174.8965502.052021
IMMO DKBrugge8633505.14-17377.212021
HAEGEMAN INVESTHalle857647.55-455540.9811916.672019
BildacoBrasschaat2190528.00191723.002020
IMMO DESIGN CONCEPTSprimont439223.37-30530.960.602020
POLDERWINDOostende2166497.1667490.982020
CERTIS GROEPEssen371455.02139805.453.402020
BIRDS INVESTLier162393.9015657.872020
FABRICE INTERNATIONALKortrijk2116710.54120501.962020
SAKOLAKIKnokke-Heist418929358.0425996298.331068547.911.002021
ROSALUkkel2646321.532121105.442020
TECHNICAL & SERVICES MANAGEMENTGooik584843.443220.102020
MODEPSint-Gillis-Waas-14074.243737.812020
VIALEtalle87935.12-1092.792021
COBROChaudfontaine-219025.82-36638.662020
DAENKESLubbeek-71488.59-16763.712020
IGAN - INVESTSint-Gillis-Waas352868.2219695.542020
KIM'SMeise948807.47978983.402020
CRAEGHS - INVESTMaaseik152037.8115102.632020
M.J. BEHEERZwijndrecht1029840.596088.572021
DOMO VASTGOEDHasselt160732.12-23143.470.202020
DOMO RENTHasselt160732.12-23143.470.202020
DOMO-CONSTRUCTHasselt160732.12-23143.470.202020
T.M.R.Schaarbeek119222.5630410.362020
IMMO - SCRYLiège-150504.00-1209.002020
Vast-GoedNazareth1608197.4547465.272020
DELTA PERSPECTIVESFlorenville18944.997299.4444733.282020
VAN LOON BELEGGINGENRavels533485.37-574.132020
BEDRIJVENKANTOOR JONCKHEEREBrugge989877.2829755.892020
3 DGent364574774.0513973461.924146573.394.902020
HARVEST HOLDINGSAntwerpen708305.6047267.370.402020
HET GROENDOMSchoten5069767.17-63960.482020
F.C.D. BORLACourt-Saint-Etienne1200891.2311751.0754909.092020
Hustings ProjectsGenk1245244.738763.792020
CAJORAZonnebeke4917156.748191.141.002020
PeTe - InvestDamme3454038.6815613.912021
RubelkoSchilde971503.251335530.182020
METTEPENNINGENTemse-169526.5231732.012020
MARTENS INVESTWaregem870620.43-11683.352019
FINERORoeselare1200606.387207.642020
PAPAROTI & CoAntwerpen5185366.91-266930.891.502020
ARTIMMOTervuren1959116.67-35764.552020
DE WAELE - VAN OSSELAERTemse198616.33108389.672020
IBERTRADEAntwerpen1402531.8627469.992021
Leuven134708.33-49439.132020
K & PHoogstraten269235.7140587.152020
ALMHOLDHoogstraten2010456.38-86293.032021
HELIERoeselare85061.14-65.982021
LIVING CAPITALElsene-247927.85-41841.932020
DECOFORMMechelen518003.63-23690.952020
IMGECOHalle353586.1929928.222020
PIESSENS INVESTSint-Niklaas1991012.2728289.392020
VAN MELE - VAN CLEEMPUTHamme (Vl.)464378.4016122.502021
DOFINWommelgem323380.194150.562020
IMMECLubbeek376791.54-17604.322019
LACE PEARLBrugge209761.955273.542020
VAN MAELE INVESTJabbeke540319.2166269.212020
VAN TOUCHKortenberg155845.1820613.822020
HUKARGO N.V.Lier323517.21-247962.952020
ARDEEL DIRKGent4835832.00808125.002019
Dietvorst BeheerSchilde309721.0741946.432020
IMMO GENAPPEBrussel106025.3465913.492019
VASTGOED-INVEST.BEMenen-134269.00-43298.002020
IMMO POLKAHeist-op-den-Berg779264.4649154.622020
ANROKeerbergen90612.961346.412020
NORIMOVorst245938.9029709.95195328.682020
MENOSAGent444580.66-184214.202021
GEMETECHNamur21233.0011881.0034800.002020
ELPEDOMerksplas341182.7210868.402021
SERVITUDELokeren518820.157623.622020
ROYAL IMMOSchilde1669609.0918029.542020
BEL-INVESTKnokke-Heist279443.003602.002020
ALGEMENE BEDRIJFSCONSULTATIEGenk972716.4836012.882019
R. DEBEER EN COWuustwezel181512.526034.262020
CEVAMODendermonde1465594.0447612.112020
ARATUSKontich233695.4497832.052019
D.B.V.L. IMMO INVESTWemmel82293.84-274076.982019
Compagnie fiduciaire et de GestionCharleroi3038218.0032826.000.502020
PARIS LONDRESBrugge5463450.11-1629259.5878.202020
MEDIBATBraine-l'Alleud191009.09-13396.692019
fegeproLaarne2650497.26218677.092020
VAN BROECK - CANTBeveren145501.78-12471.392020
PRODIMusson279080.074425.712020
IMMO KOKSHouthalen-Helchteren5334195.17218817.492020
AIRCASELLArdooie6120294.85-354571.552020
COELENBERGWervik2283772.78186948.332020
immobiliere du solbochElsene219333.0771508.550.702020
INELNIWesterlo417512.44107266.492020
WIVANOTielt6537902.3150080.752020
PATROLede63959.9816992.042021
JAC-MOTORSBrussel29256.93-96238.29445826.002021
STUDENTCOMFORTLeuven90676029.1171099.362021
City GardenLochristi67692.15-4930.772020
BESTATESAntwerpen1141575.9723507.692019
D & R BEHEERPelt353370.787927.272020
NEW HOUSE INVESTBonheiden1609636.222179.662021
BELMADUCMeulebeke3168284.021050.682021
REAL ESTATE RENARDSint-Agatha-Berchem834512.39-148156.922020
JACRIMARDuffel1176103.1739952.692020
ValckinvestPoperinge2529974.00-35240.732021
LUMACOMHoeselt3603473.87177602.352020
Seghers - Van Rumst - CornelisBeveren388727.105092.647.402021
VAJAMADentergem3205865.41801856.082020
IKASOJabbeke971160.51188468.90462287.332020
M.CLA - InvestTurnhout-733928.35-162993.022019
RENO-BJOCLier142936.80494708.964.002020
DENTINVESTBoechout294756.58-8365.350.402021
BOSCOSchoten1235751.85226816.382020
Liekens - CumpsLeuven39052.70-23894.082020
AUTOSOFTLommel2144814.17100485.332020
SERVICE GROEP THEYSLubbeek70463.33-54567.302020
MITHRAS FINANCESEnghien249719.0039301.00166449.002021
ETABLISSEMENT FRANCOIS BALLEZMons94022.01-13654.992020
KENDRYMBrasschaat570834.79-99669.330.602021
PIVERORoeselare1666813.26-124769.762021
AFTIAChaumont-Gistoux126379.00-45795.001.702020
SIMATIMSint-Niklaas1142397.42-148043.721.502021
BIEVERIMWervik998257.6150021.772021
SAJODe Haan438806.9818882.102020
PMGESTHam-sur-Heure-Nalinnes157022.8414064.392020
PAVERDESMoorslede558777.93390266.112021
TWEEBEKENDeinze99615.1819381.182020
GROUP BLOMMAERTHorebeke220335.57658.832020
L'HORECALIENNELierneux-8874.89-5143.382019
I.P.M.Knokke-Heist68418.26144473.872020
CUM LAUDE LOCI C.L.L.Gent407590.0573953.941.002020
VANDERPERREN SAGanshoren954200.73-289969.4560.502016
ENTREPOTS LIBRAMONTOISFléron680290.9927091.022020
GALAND IMMOBILIEREFlémalle276395.33104631.480.002021
IMMO PALOMAWaasmunster527000.8945623.382020
VEDORAAntwerpen341879.65-144741.690.702020
VAARTLANDAntwerpen231183.4322182.242020
FLEMISH TAPESTRIESWaasmunster-32256.85-3164.592020
CIGISO-managementGrobbendonk864968.4637215.622020
VARIANAnzegem2989972.30768516.532020
IMMORALKnokke-Heist6304461.00324902.002020
DANNIMMODamme5023319.51-153430.371.002020
IMMOBILIERE MADELMAHerve1246161.1650635.84305033.482020
DV3Oostkamp1440903.65122348.902020
IMMOBILIERE DES COLLETSNamur331329.58-25260.922020
IMMO VERINGHuy626255.32-15522.842021
ZeewindIeper1367821.43-75602.992020
ACTIMNinove307178.6613950.3295710.592020
IMMOBILIERE DU CHAREVorst554049.39-11567.282019
TOLEFIUkkel75478723.38-5630629.641155902.864.002021
CAMMELChapelle-lez-Herlaimont-97869.07-27255.442020
CA - DOLasne495852.4722691.632020
F.A.C.Y. SAVerviers298335.23-79411.790.502020
IMMOFERMouscron1013859.6766193.402020
ENCALokeren1735341.62-1554.282021
De VermogensarchitectTemse784517.4040622.172021
GENERAL PROJECT SERVICESEssen-184348.96-10621.892020
BREVIMMOKruisem276431.00-456741.002021
ZEG BOSSCHENHeist-op-den-Berg452405.24-1661.792020
DE WATAnderlecht156209.4821337.232021
TRADE AND COACHINGLasne-55701.00-15446.002021
IMMO D & DBeernem926450.9736488.032020
IMMOLUCOudenaarde87515.975299.442020
HASSELT MOTOR INVESTHasselt621770.85144362.332020
POLSAMechelen216020.351167.370.402021
LOCHIMMOLochristi208628.558487.382020
IMMOBILIERE MANAGEMENT CORBISIERPhilippeville3711797.05240910.611.102021
CMC - HOLDINGErpe-Mere82221.00-46711.792020
EMKA - BSint-Martens-Latem748916.8526504.892020
R.N.T.Hasselt129120.387848.392020
WINCO INVESTSint-Martens-Latem753953.3770462.892021
S.B.F.Anderlecht377766.84-102699.550.502019
BOULVIMMOAndenne343383.426169.232021
WEST INVESTOostende1224685.74189866.222020
IMMO VAN CALSTER B&HGeel1191655.40149306.142018
IMMO C.B.Kortrijk199795.7916825.032020
SIGMATAURumst91543.84-1581.822019
INTERSTORELochristi2317323.7296471.882020
STOBRAJabbeke3924825.69103936.842021
DEESSEKnokke-Heist635095.67166430.092020
IMMO HOLVOET en CoLendelede200435.536949.422020
VAWINDOHamont-Achel1344939.16-16467.572020
BOODTS COSMETICS - BIOSTARGent678072.4152207.272020
PROMO SCHÖNBERGDeinze58736.24-7533.762020
MONNIKENREDEDamme1716938.34-56300.672020
P en LZandhoven154024.1533583.252020
IMMO CEBELSchaarbeek3051028.49116674.532020
RYCKAERT ROBERTKnokke-Heist2063387.00-5443.002020
JP INVESTWevelgem9694694.00382527.002.002021
GAME INVESTOostende21102.09-6646.792021
IMMO BLOCKGerpinnes1782887.0084994.000.502021
Home DepotWatermaal-Bosvoorde41472.73-25874.602020
C. L. U. INVESTBrussel193532.1913432.682018
GUYLUXLokeren1101648.8237377.962020
FREDIGSchilde907328.6751977.002020
Living Development GroupZwevegem193116.7399241.962016
VERSTOCKVerlaine353623.6856744.772019
SABREBree6829862.9850150.162020
PH. SCHEIRAalter1033448.09123903.512020
PIETRAChapelle-lez-Herlaimont909479.2633778.341.002020
BEL MBAGrez-Doiceau2012089.00498945.002021
DELIEHemiksem874811.00108198.002020
D.A.S.T.Nieuwpoort-203836.15-167728.600.402020
IMMO DAVOSRiemst499118.3781344.582020
IMMO CMCHoogstraten583194.33213591.741.002020
NEW ROYAL GARDENSBrussel159543.04-12641.992020
PETER BONAMIEZwevegem398912.8359697.822020
DUVANHuldenberg1585453.17-67064.222020
FINQUESTGistel534281.04119685.252020
E.V.H. - INVESTKnokke-Heist328950.12-4512.932021
GILINIGent68019.49-41343.072020
Expertisebureau AllaeysIeper410229.55-27507.762021
LEVI INVESTMENTSBoom155819.43-3574.112021
LI.ST - INVESTAntwerpen35256.60-2503.982017
Stone GalleryDeinze13793898.04166423.69647700.006.502019
BOLECSchilde1660412.92-9302.202021
CASTELHerne114484.28-124354.730.902020
Christine CastilleAntwerpen109679.00-6303.002020
NDIGOAalter1569608.75207976.072020
IMMO DEMSchaarbeek100905.00-12728.002020
ASSUBANErpe-Mere469296.0958958.732020
EMELDIMAAalst444170.0515916.792020
D & S PRODUCTSHerentals1286145.02553216.122020
MEIRIMMOUkkel1485916.31-1439989.582020
EDDY CREVITSBrugge443898.00-13690.002021
JOMIHalle137393.113305.752020
DE KARTUIZESint-Katelijne-Waver356847.11-71916.512020
FORUM BUSINESS CENTERPuurs-Sint-Amands-333913.6924389.383.002020
VLEBELGent5380013.80122748.642020
PUBLICAEOostende191412.003223.002020
B.B.M.Izegem12121397.6938685.752021
DEMAKINBrasschaat364271.3772823.042021
AdventoWatermaal-Bosvoorde412674.18-64741.562020
Euro Home GroupJodoigne4385972.764644.602020
FINKISint-Pieters-Woluwe686887.59114658.491.002020
G et O MANAGEMENTWavre128852.0066962.001.002020
Véronique GILSONUkkel30959.71-10713.470.102020
DEKIMSint-Gillis (bij-Brussel)319368.5351575.552020
DEWINNIMMOSint-Martens-Latem886367.66-22529.151.002020
IMBAVCOKortrijk929367.3748999.472019
HUFKENS IMMOGeel142502.16-14437.082017
PHILOSOPHIEPlombières158108.70-29743.652020
MILIEUHOLDING DEKEYSERBrugge24919255.787415242.579.202019
GEORGALEXHeist-op-den-Berg4567391.982536897.492020
KWANTEN & MEEUWISSENHamont-Achel1212076.60-43869.432.602020
SOFINTRALiège697679.00-95731.002020
KIMINVESTZoersel3799870.33208230.402020
VERCRASTorhout114292.0464062.082019
FEEZonhoven659272.75-23368.4432418.322021
KERKSTOEL IMMOHeist-op-den-Berg2637982.642570.333.402020
IMMOFERWaterloo259460.69-29506.361.002020
PVG PROJECTSAntwerpen-317931.9528505.270.902020
LEONESKnokke-Heist1880224.2349019.210.102020
INGELS S.A.Grez-Doiceau70007.004708.002020
SIALLeuze-en-Hainaut186931.1911676.1673402.202019
IMMO 120Ciney145797.0026988.002020
RAMBouillon624715.3159704.26158271.102020
IMMASSchilde92975.7714147.222020
FRANMechelen166200.507441.232020
MAREVITBrugge390386.00433047.002021
VANDAGent698206.4125710.402020
S-K IMMOBree326007.2915833.552019
TRENDAMaldegem736524.1268714.603.002020
New EdenHoeilaart-478633.69-26473.362020
SEDESCOHooglede118750.7713042.892021
JALIEMOHooglede164088.05-25894.982021
GOFRALier12348263.47247653.280.202019
ALRO HOLDINGSDilsen-Stokkem7185748.0916448647.2216.102019
SERVAISBraine-le-Château2900870.4818834.552020
SicolimLa Bruyère-224444.79-35614.271.902020
NOTARIELE BESTUURSVENNOOTSCHAP ROCHTUS JANZandhoven1376497.03537467.192020
Franken.beKluisbergen221206.42-89823.1310.902020
Château de LasneLasne876349.25-88966.542020
FIPALa Hulpe464455.5312439.572020
WOLOHouthalen-Helchteren1342767.4529828.262020
LE BOULYChâtelet162927.29-5721.642021
REAL ESTATE PARTNERS AND INSURANCE COMPANYDeinze1187400.55-49264.552020
VOSSEKOTTielt15748.4456380.002021
D-AcademyIzegem11633.28-1276.042020
KURTHHUISMechelen65104.3824850.822020
JANSSEN - LAMBRICHTSZutendaal332799.7563249.542020
't LANGBEDDEMiddelkerke56218.27476.982020
MALITHOGent1620126.061341301.422021
TACLO-IMMOHasselt1218191.11-8153.312020
SEBCLEMons2570914.00666025.002020
DEVOS EN PARTNERSZwijndrecht-9352.12-14105.582021
SANDEBOudenaarde1321421.82116451.572021
SOCIETE IMMOBILIERE DE HALTINNEGesves4532329.00-46677.00162555.000.602020
LauviahVisé1158.98-11213.882020
PEERDIMMOZingem279237.6840038.652020
IMMO D.P.S.Ukkel815294.61-102828.972020
S en GWillebroek77151.572655.932020
VAMOS COMMUNICATIONSSint-Lambrechts-Woluwe1411387.3035000.592020
D.K. and AssociatesElsene-709319.3360940.830.202020
PVC ProjectNieuwpoort633259.78-141668.382020
IMMO NUYTTENMenen2133063.4913269.460.802020
SPORAMAHamme (Vl.)601794.27-1016.182020
BRICAMalle1217150.50309319.942020
ROYAWYNBrussel15527338.975272369.3013425300.592020
GENTRISint-Martens-Latem829572.607854.002020
PALENCOMenen10018420.3151129.02312410.402021
BULCAEN INVESTDeerlijk629210.1328442.922021
M.D.M.Malle491720.18-36061.092020
IMMO SIMHasselt350738.616028.802020
GL-IMMOHouthalen-Helchteren-1197886.09-114702.922020
MEL - IMMOMerelbeke351131.22-3628.092020
P & C-InvestOostende1136719.05132552.85648755.261.002020
A.T.C. DepaZedelgem875970.29-12548.932021
ELSELEENAalter5083150.351011251.063.202020
VANHOVE INVESTDiksmuide832977.00-36969.552021
MICHIELSENS INVESTBeveren3268648.6021822.421.002020
LEIEKANTGent1145681.2691840.542020
INEDMISint-Niklaas1816240.13212720.732020
RES MONTESKontich1962394.13-192831.342021
SCHELDINVESTZwijndrecht107269.0011556.002020
DE PEEREvergem3003225.74192220.822020
IMMOBILIERE D.E.F.Liège397251.91132325.740.902020
ABRIDAElsene-1027088.86-52090.892020
ALL IN COMPANYHasselt4398919.22-160.422020
FANATICSMortsel307409.08-144553.985.902020
DEELNAME IN VERHURING EN CONSTRUCTIESElsene26178.8972407.162021
Les GaleriesDour596632.59-22744.071.002021
IMMO XWavre236705.3846671.212019
K.E.M.Meise1272580.37-22510.892019
Rietveld HoldingKoksijde12304975.981707943.136334172.962021
REAL ESTATE TRADING COKoksijde419865.8731266.442020
OIKOSTremelo-12681.00-2627.002020
BELGIUM INVESTAarschot318057.65-751.397.202020
NUOVORIENTAKasterlee425037.349.412020
FLEMING CORPORATIONGent337320.0927592.122020
WATSON & CRICK HILLBrussel16321915.74-190204.482020
CHABIMMOLennik227865.2226971.352020
DARUJOZoersel275217.1017449.632021
BEVALYZottegem117218.19-19268.222020
LA FLEUR DU PAIN HOLDINGGanshoren784649.33299197.122019
EVERNEYEvergem292915.854570.041.002021
G.S.B.Grobbendonk-113501.20-86227.541.502020
LOUNANENamur133120.9618211.342020
VDL CONSULTINGHuldenberg3356602.3025315.342020
Cantecroy ConsultKontich86135.00-6867.002021
DE LOFTKuurne86351.96-10609.892021
TRANSSHOPINVESTBrussel30402669.26743106.675555527.292021
VASTGOED BEHEERAntwerpen1131455.08-95100.570.802021
IMMO J.V.C.Knokke-Heist4634594.74-91372.902021
GROEP M.C.Brecht192602.7619183.072020
NEMASint-Gillis-Waas221571.9385744.312021
ELMAPOPittem353461.8517597.782020
DLP-MANAGEMENTDamme1479151.48-40850.802021
DECEAUX - INVESTAntwerpen263928.5529792.092020
KRIST IMMOWortegem-Petegem673119.41-34867.772020
I.D. UNIVERSUMSankt Vith364784.4127969.960.202020
MSB ImmoNandrin69901.9913421.322021
MakejovanSchaarbeek-1218758.6165031.402020
ARTOBISint-Katelijne-Waver450825.34-44615.090.602020
SCHILLEBEECKX & CORavels1131044.83-44603.142020
GEBEVOWijnegem1258357.17239770.732020
BRUSSELS MARKET RESEARCHUkkel271037.00-467.0068087.002020
KINAGrobbendonk656548.93133547.222021
J&L CONSULTPelt161849.009935.002020
JEJAWesterlo3827202.66241736.702.002021
ELISTEOudenburg729380.12-79458.402021
SHANNONKnokke-Heist968685.616494.242020
METROMAD BELGIUMSint-Pieters-Woluwe2416614.872076.122020
KRYPTON-BISWevelgem-29606.86-51.782021
GERDOVANKortrijk58213.00-14354.002020
BERDEN LUDOAlken334231.8579260.762021
KEVANOSBrugge1515265.5231077.152021
ATINAHalle1606110.62138856.770.202019
EMBASSYBrussel-245955.57-63113.852020
IMMO LE CHATEAUEstinnes1636845.1844469.110.702020
CREFI - INVESTWavre1095188.79369059.562020
DEALER MANAGEMENT SYSTEMSint-Genesius-Rode1412902.8954624.102020
L.M.N.Sint-Pieters-Leeuw132853.001706.002020
IMMO - ALLKampenhout1745982.04-35473.752019
BREMKapellen45429.7961005.202019
IMMO LINCKXSint-Pieters-Woluwe1150584.00-121120.001.002021
G.P. CONSTRUCTIONSNamur873197.17-12365.372019
'T WATERGATHeuvelland4839.3714843.722020
DUKSSint-Lambrechts-Woluwe494207.4025089.032020
PATSIMMOOostende5865657.29642418.552020
PHARVETGrez-Doiceau1957390.3027719.540.602019
MAX YAMAMOTOBrussel357502.52212844.862020
EVESTELievegem1659001.3475007.852020
DE MELLAERDEAlken492773.74-11193.832021
THIEBAUT AnnickPéruwelz14359.87770.062020
AFJAHoogstraten1296380.6080725.692020
CHARBELKruibeke2611279.94163576.482020
DE LUMANMaaseik148409.28-27425.772019
DECKERSHerzele124335.9224718.162020
NICHE INVESTKnokke-Heist1089810.00-38356.001.002020
B2B PROJECTSLierde389377.3318595.172020
EMOBELGent2382709.27-32188.942020
FREMARAalter2565067.0599699.684.902020
EB-StoneBornem346665.1515871.712020
TRIMAX-YACHTSLeuven-60877.68-7692.992020
B.G.P.Peer-236219.84-26613.502020
DE HUYSPLAETSEKluisbergen8934100.51-465.492020
BRUGESTNandrin199717.41-1823.412020
HOLBIMMOLievegem505193.18-14381.832020
ALMA MANAGEMENTNamur-12810.00-25064.002021
CAS TUBIZETubize-13161.569279.732020
J.P.E.S.Leuven263141.6426733.772020
IMMO WARANDEHOFGeetbets24886024.5451744.6859494.442020
DEFORCHE CONSTRUCTION GROUPIzegem4461232.45269225.01838696.442.302020
FAMCO INVESTWaregem1181151.7712397.972018
LAHAMAFrasnes-lez-Anvaing924735.70-16650.782019
IMMO ETIRErpe-Mere987475.0818382.152020
INVEST DVOudenaarde2267702.1885296.472021
MAS.AOudenaarde313837.45-2022.022020
IMMOBILIERE LE DUCRixensart400584.1812957.472020
DE TOEKOMSTJette2397344.9125873.180.302020
IMMO KIRASint-Jans-Molenbeek2212696.26121672.432021
IMMO MARIPOSASint-Jans-Molenbeek2208980.17125865.752021
CARRO - BELTernat5583104.041722167.5228139225.4347.202020
BONNETWaregem193258.3832138.382021
FERME DU MOULIN BAYARDOudergem4939426.26193332.205.202020
COPARFIMNamur2997010.00-42038.001.002020
ALINKAKampenhout898672.06-36518.702020
MANORIeper1335243.81-1725.982021
LEOPOLDIMElsene421230.94-59686.19146755.951.002020
JANSSENS INVEST CVALier2037722.0382421.78999002.572020
BLUEHouthalen-Helchteren985279.2412119.642020
COPARTY IMMONivelles236109.0015605.0018134.002020
ZAKENKANTOOR STERCKXRetie412056.28-17557.442021
HUYGEN en CoLommel2762515.58294963.222020
SYMIMAntwerpen158123.20-54604.522020
IPCAWichelen304792.28-5000.232020
Consilia AntiquaBrussel664493.462929.532021
I.L.BIeper4778263.1315813.591.902020
WILKINSONAarschot142971.205119.562020
BIG-LIFTLiège104870.2219328.152020
VICTOR 67Lasne-126302.86-40902.542021
VIRGANamur1730546.93249639.062020
MATONIBeringen1330802.8381710.082020
M.T.S.Waimes722919.899165.912020
RekkelingeDestelbergen503897.02-2984.962020
U-PGRADEAntwerpen6218419.9462664.910.802020
IMMO CABELCOKruisem1374326.8863687.682021
IMMO LIYNSHarelbeke140624.7014417.312020
ARRIVABlankenberge123380.524586.382020
RESIDENCE BRUGMANNVorst355161.36-15684.950.102020
IMMO N en GBrasschaat158178.519002.612020
QUINTA VAN VYVEElsene506960.94-2843172.002020
XENONBrussel24807.2716126.212019
J.A.A.L.C.Mons542222.0029378.002020
GESTHAEGGerpinnes660173.96-22357.432020
D.D.I - FINANCESOudergem316796.09-8457.402020
'T STROHOF - VDMKortemark29569459.104525990.021.602020
MEAG CENTER HOUSEElsene1811582.43-113961.73613379.752020
International Marketing ConsultantsHoegaarden312323.75-217.042021
IMMO 583Watermaal-Bosvoorde-1471078.00-135691.662021
YESBerlaar104705.005764.002021
HENDRICKX TRADINGLeuven1085576.7467999.59360560.142020
ZAKENKANTOOR EGGERMONT en CUYCKENSLonderzeel54401.67-5029.940.802020
DECRIROHooglede838913.78-69776.652020
XERESHaaltert-133847.19-1339.501.002021
FIMAVEZaventem-18991884.87-54127379.15714811.822020
DE CLERCQ INVESTHamme (Vl.)1051272.5323159.352020
SA IMMO CHENEENNEOlne1234042.0051455.002020
ALKJ ProjectsDiksmuide463914.95549.812020
HUIS BOSSENHOVELendelede364087.00-6854.002021
IMMOROCHATurnhout463610.2516232.972020
IMODHOSint-Gillis (bij-Brussel)3519052.00142079.00251720.002020
ANGLIMOGenappe996411.77167493.842020
VERBIEST INVESTRiemst27589.067137.852019
HOUSE CONSULTAndenne874661.0794588.411.002020
IMMO HERMICArendonk1310589.3460914.032020
LERIMMOHouthulst931516.34-48835.042020
JULASYLFLOGenappe3426558.3988894.572020
HABIKANAntwerpen1995948.43-16141.732020
DE DRIE MASTENScherpenheuvel-Zichem487248.1812641.482020
CREAFURNRixensart15193.00177.002020
IMMO BELOEvergem221512.30-114367.892020
VLAAMS HUISKortrijk203344.7711011.182020
HOROCONMenen550438.004597.002021
ZUUN INVESTMeise406044.9921004.042020
HOLINTERSint-Joost-ten-Node583708.81-52866.720.802020
WALEFFaimes483887.87-27733.600.802020
ALL MANAGEMENTLeuze-en-Hainaut-53310.40-10995.411.102021
REYNAEtterbeek9283463.267260835.542.002020
LE TOUCQUETKnokke-Heist510596.0383699.842020
DEVIMMOKortrijk132159.947773.942021
IMMOBILIERE DE RANSBECKLasne493420.00316298.002020
B.M.K.Brecht629441.70-152921.082020
PHENICIAAntwerpen167415.71-5574.022020
ROAN INVESTSteenokkerzeel2414811.27114838.892019
SEBROBeveren1528307.0024582.002020
STUDIO BGenk-238827.41-21305.342020
SOCIETE DES GALERIES ROYALES SAINT-HUBERTBrussel33814072.19708777.991.802020
DEDRAUkkel237478.629788.222020
CLEOPATRA TRADING INTERNATIONALHoeilaart-115793.40-685755.252021
SANDRAMACSint-Martens-Latem157263.1822836.632020
AUSTRIAN HOUSEBrussel10437145.441253461.752020
C.J.C. - HOLDINGHasselt591239.472.652020
DEMA ANDERLECHTAnderlecht2230449.93139976.702019
Consulting, Invest, Trading & TechnologiesSankt Vith749675.67-6045.752020
DEVEYOostende484841.4166571.302021
M.D. PlusLinter400443.68-26967.422020
VANDENBORREHoeilaart1662132.6217980.462018
LIDY CRUMArlon2730018.2515600.442021
PELGRIMSLier548471.6233388.132020
DIE FLIEGENDE TAUBEAubel1609400.7591811.432021
ELEMGO IMMOTheux147154.0177289.757.902018
J & O - PARKSint-Niklaas1222893.09272729.810.802020
FRESTAMEvere3992999.38-236649.82608602.590.802021
BELFRA VERMOGENSBEHEERWervik1962234.38-23809.55306310.390.202021
RMD PLASTIEKAalst1350886.0058504.002020
IMODOLSprimont-1519.1464459.122020
VAN GESTEL & C° IMMOBILIËNBornem26172045.79774647.320.802020
K.A.T.O.Berlaar2762271.96361878.501.002021
MASCA PLUSAssenede373442.98-50694.052021
IBERISGent15651881.051871152.812.002021
REMBRANDTSint-Niklaas1120790.56223095.083.802020
CYMARHaaltert949263.4922234.342020
KIMCO INVESTDendermonde6899163.07599105.786.002021
ADVIES- EN ZAKENKANTOOR ACCENTAalst18812.00-7672.0039845.002020
SOBRIMMORoeselare555347.00-25973.002020
LES TROIS JVielsalm7277.805538.621.002020
INVEST-IMMO-BELGIUMSint-Gillis (bij-Brussel)-1523953.93-80379.592020
VAN RAEMDONCK INTERIEURWaasmunster1061500.30254498.243.002020
D-Lock ToitWatermaal-Bosvoorde713233.14-27006.772020
VERVINSVerlaine278847.20-8747.082020
LEXTRADOverijse4750176.43879342.362020
RECYMETALHerve9868685.0930702.452.002020
FABERIMMOSint-Jans-Molenbeek129296.001904.002020
GFEstaimpuis138630.93-80863.592019
DDAHasselt252353.9034570.742020
SKOUKY'S PROPERTIESGent1496207.12-136444.471.002019
HermeiasDe Pinte16490777.1137316.091.902020
HEYAERTLille118735.9524118.972020
IMMO EURORoeselare49921010.292281502.944009827.434.502021
DOMUS SCRIBENTIUMSint-Katelijne-Waver367142.00-63378.002019
SOMALONWielsbeke164082.0562666.322021
J.P.D.Gent653891.8012923.412020
SCHOLLAERT INVESTHorebeke3790349.85509940.730.502020
R.M.G. InvestimmoVorst1593134.19-157643.862020
VANHOUWEDendermonde2187907.4614572.142020
SYLLASilly1023718.85117035.872020
JONKERS & PARTNERSRavels1342222.05-5840.542020
CYGNUSLonderzeel34540.003579.002020
HELIOPOLISElsene2142535.62484644.442020
REMBRANDTDe Panne331107.5278963.183.002020
PROFEXUkkel213401.2621498.352020
SURDITEAntwerpen526312.0023776.002020
RESECOWortegem-Petegem-429500.12-131918.792021
JADOAlken407388.6039031.330.802019
TELIKAElsene26411.25274325.252020
IPROMKnokke-Heist659827.51-10140.432020
ZEVENBERGENBrugge2022651.84164914.192020
DARTAWichelen1393858.9844893.302020
IMMO SOUVERAINOudergem195604.00-24197.007.702020
C.P.M. - BUREAU SERVICENamur61937.005929.0031656.002020
IMMOBILIERE DE LA BRUYEREMalmedy172185.73-8661.310.001.002021
J.M. BeheerWillebroek158131.4913937.532020
MINORIBrugge564792.5914635.122020
SERVICES F.R.J.Wavre13529637.24-620388.600.004.402021
HERTOGENBrugge2258100.82164606.552020
NICHE TRADINGAntwerpen442221.00-269601.005271202.002.002018
IMMO SCENEBrussel1445031.43-51147.582021
CALLANETICS STUDIOS KUSTKnokke-Heist-54623.57164.362020
LAHY MARCEL ET CHRISTIAN CONSTRUCTIONJodoigne1557703.00109147.00410020.000.502020
BENIMBARAlken180389.10-10858.282020
ADECOAnderlecht336445.327717.712020
HATS MENBrussel76512.17-2448.752020
TIANJIN INTERNATIONAL CORPORATIONWommelgem3527926.15-70877.401.002020
ISIGMAErpe-Mere246134.5869489.682019
ROCAMOWellen-22246.803205.512020
ESPACE BELLIARDSint-Gillis (bij-Brussel)2248947.78574919.902020
CONSULTING GROUP E. DONNESchilde5902399.59-1427789.550.502020
FAVELIENFosses-la-Ville690758.99-1691.692020
BREUGELSE BEHEERSMAATSCHAPPIJPelt605023.3931450.582021
MATTHOMLANazareth736904.4285189.451.002020
15SQUAREAntwerpen1386428.4210481.582020
WILFRABoortmeerbeek217340.345384.801.802020
TIJMAntwerpen281087.56284586.842021
MOLINOREvergem8709315.64-152357.172020
STIJN PEETERS en PARTNERSLier99487.90-5485.202020
ARSUGistel13804007.25327999.996.702020
AXEL LENAERTS MAKELAARS GENTGent322846.8520117.873.602020
HAWINZaventem906124.86121723.722021
Dor Financial GroupYvoir552109.627826.822021
SEQUOIAGrez-Doiceau265615.00-27612.002020
MADINLichtervelde85355349.49572880.092019
CREYANGavere551035.50-123103.572021
Delta iAalter2635733.05243461.311.002020
MONAGrâce-Hollogne556728.95-156574.242020
DUNEEKuurne220028.70-6599.152020
SOUVERAIN 400Veurne3047459.83352946.292020
NOORDHEUVELWuustwezel746866.36-24597.612020
NICO BEHEERSint-Niklaas303664.8713995.452020
FIBOBEKoksijde325290.005109.002021
BECHRISDurbuy26137.5729676.262020
STEENKENSHulshout2882200.06207460.142020
P.R. INVESTBrugge46779.54-46307.772018
R.C. CONSULTINGGent239280.0073162.002020
REIGERSBELANGAntwerpen35629.2223732.482020
CLEVER INVESTAnderlecht125268.00309.00293653.002019
JAN LIPPENSZulte768781.8451741.312020
IMMOKOTournai91026.91-41120.122020
VENNEHOFLille134955.003282.002020
MDSOFTNamur-46055.00-383.002020
FORTON-BORMSJabbeke357012.4354577.112020
VELDSTRAAT 59Roeselare392558.17-44722.141.402020
NOBILESBrecht121538.77-2789.822021
FLAUGESBrussel144944.71-42364.042021
IMMOBILIERE ALAIN VANDENHOVEVerviers189739.70-827.822020
LADINAntwerpen564678.063200.642020
SOCIETE INTERNATIONALE DE MODE BELGEKapellen-470090.31-649551.712020
AANNEMINGEN VANMAERCKESint-Martens-Latem841911.24-109187.280.602021
Belgische Participatie MaatschappijSint-Truiden22766.92-33437.042020
FLANDERS CONSTRUCTKeerbergen215193.90-32426.112019
DEFOSSEZ - DE BRABANDERESchoten36520.7213518.250.202021
VERMIEGOAns385396.88934.172020
SOVAGAZonnebeke45540365.87431692.741.002020
TALANTONBrugge3295128.15269375.81924000.820.402020
DSJ NIVELLESOttignies-Louvain-la-Neuve1914425.4281301.560.202020
ALPHA CUBE BeneluxChâtelet-9403.0026131.002018
QUATTRO LEASEHouthalen-Helchteren500000.00104216.422020
P & M INVESTPeer908858.59104847.111.002020
Adimmo InvestKnokke-Heist7063024.71383091.602019
IMMOBILIERE des CHATEAUXChapelle-lez-Herlaimont81026.6821412.482020
INVENTOLanaken32730.23-231647.422020
Immo PaintLeuven2327856.00390105.002020
FORTUYNEBEEKSchoten-374576.11-8528.682020
PREMIUM ALLIANCESint-Pieters-Woluwe5053365.77102293.631.902021
ADGVerviers978110.67-8027.330.402020
L'SPHERE CORPORATEWatermaal-Bosvoorde961063.04813859.192020
W.A.P.Herentals997552.7840434.972021
REYNAERTOostkamp722695.44-9444.031.002021
RUNA INVESTSint-Niklaas1984655.09182889.552020
KURT VERPLANCKEN ET COFrasnes-lez-Anvaing116987.713601.672020
Gentse Investeringsmaatschappij Onder VennootschapsvormGent-54240.072437.402021
MOCLEROBree558601.2042369.462020
MATRACONAntwerpen3322424.0339140.922020
KLF - INVESTSint-Niklaas1282388.8110662.671.002019
VL - INVESTLaakdal489108.39-141036.390.502020
STEENSTAETEAntwerpen10723672.34769766.650.202020
TRADE AND CONSULT COMPANYNijlen107364.668974.432020
NIEDICBeersel360170.81-231250.172020
Apotheek DuchiHarelbeke321114.9530160.471.802020
F & PWielsbeke922496.67-268722.752020
JCX IMMOOudergem8307579.57-7711721.141.602020
CONSTRUCTIE EN HERSTELLING VERSTRAETEIchtegem1522737.3026461.172020
JOLEBADiksmuide864923.3318833.332020
PROJECT INVESTHeers105347.00-12987.002020
PAGOLier140630.7238827.512021
DOKESchilde435283.4162724.752020
Vintage Classics InternationalUkkel7845245.763142270.2655176.912020
M.B. EN PARTNERSAntwerpen2204714.6743998.482019
DELMOEvergem613677.96-415.112020
Icon TechnologyGent349043.7238215.640.702020
DEBCONStaden1895463.93103966.182020
QUARTOSprimont152513.0014304.972019
BELCASAStekene716591.99-53177.180.202020
CARO IMMOCharleroi907232.61-39278.772020
INFICOMKortrijk2468684.38133013.850.502021
SOGESCAP HOLDINGAnhée222587020.803089951.192.002021
ROBELBrasschaat194862.723453.702020
ARCHIMHerve177382.5729182.832020
VEROLEMPelt10544.67-40411.142019
BAMAIeper128311.31-3387.062020
JANSFOODBrussel2107120.00369665.002021
RCP GESTIONNamur590404.54111587.842020
DONKERSTEEGGent428522.9814194.98121398.642020
JOLIAntwerpen738956.1257504.382020
ENTRA CONSULTMol392363.3785584.682020
MERIT PROPERTIESBrugge110460.942323.792021
RESEDAMeise-440816.51-76196.872020
LIESBOSSchoten2812.97581.442020
Bureau Claude BollyBraives18151.9957842.902020
XYLIASDiest84757.5111872.062019
IMMO - MASSAGingelom257390.6624993.422020
BEAN.BEMerksplas543877.3097404.3413.302021
ARJOBOAarschot442012.6627183.412020
PUISSANCE 4Braine-le-Château129526.2018543.0236305.452021
Bio - Hoeve WezemaalRotselaar497392.0815949.352021
BEST FOOD UNIVERSALMouscron152716.00-10535.002021
JENSNieuwpoort576954.1760795.375.002021
JE T'AIMEElsene-2149.301660.912021
COMPTOIR IMMOBILIER DES TRANSACTIONS ET DES INVESTISSEMENTSElsene878222.40-5793.651.002021
S.I.I.M.Stabroek131974.2680250.7811095.302021
NESSAHRonse630209.38491.552020
DE MOOIE MOLENAalst982525.00178848.004.302021
CANAMARochefort1249450.4954596.002020
INTERNATIONAL BUSINESS AND COMMERCECENTERZoutleeuw904404.38113039.542020
DRUKTAKortrijk418279.30-43937.148.102021
BRIMGenk7878067.901733846.33104132014.975.902020
SOGOVERMons214519.00-5549.002021
ALL INVESTTessenderlo1210419.6553944.252021
PRECOAntwerpen98859.06-153483.432020
LABIAU - IMMOBrakel180177.215703.552020
PARIJS MANAGEMENTDendermonde137138.9934536.612021
ROOIERHEIDEKontich1765712.75219730.38548559.962019
A.N.F.R.A. SERVICESEtterbeek-104579.1231081.092020
IvencoKuurne464609.20-15333.722021
HerpoHeusden-Zolder813878.41615683.402020
IMMO SUNSET BOWLINGKortrijk141685.23-15317.282020
Style InvestSint-Pieters-Leeuw2025281.90243810.962020
MIGALYHoeilaart166492.9918923.411.002021
Body RelaxHasselt247111.721887.652020
IMMOBILIEN HORTA - RUBENSHove968735.1251137.391.102020
RESIDENCE VIVALDIFrasnes-lez-Anvaing85785.38-69742.3036.602021
TEDELBrussel183825.61110291.752020
DETAELLENAERE-COPPENSWaregem30654761.319208436.092164000.0015.302020
ASPASIA INVESTWortegem-Petegem93492.99-2584.182021
MANAGEMENT DEPREZBoortmeerbeek12483248.61573189.352021
WEZOWetteren1046377.9655784.534.102020
LATEMWAARTSDestelbergen2355555.2742159.922020
PIERRE DELAHAYE CONSULTINGNandrin111728.6712047.6624833.002020
NOUVELLE FERME LEONARDHerve274407.0811684.132021
BRASSIMMOAntwerpen785440.4032961.872020
GeDiBoMelle1968798.4832014.892020
IMMOLAHerselt340563.99150432.212020
PHARMALORRAINEAubange1177302.8591844.015.102020
J & MBrecht221742.05-50549.582020
IMMO C.C.P.W.Geer420757.4612347.98265007.082020
Foncière Kempense MerenBrussel5498083.251119048.903933011.022020
CONINX TRADINGDiest178554.03-1915.632020
PINOR INVESTAnzegem5392920.268645.610.802021
H.R. CONSULTINGSint-Gillis-Waas307488.9248692.422020
LB GROUPDison29543.2047499.512020
PATHOEKE INDUSTRIESRoeselare4581100.6339123.302020
MOLENHEIDEDeinze115343.319996.162020
WULVENNESTLievegem423970.39-11605.872020
BO - INVESTEXKnokke-Heist204663.82-6216.362020
STALEBrussel173627.00-16910.002020
THE GREENHOUSEVorselaar197460.161292.442020
FILDRonse697673.6858721.243.002020
BISKAJERTorhout492455.6980798.752020
GESTION FINANCIERE DE PATRIMOINEGrez-Doiceau-351090.518998.872.002020
NORMINVESTNamur1417565.4122860.822021
EMSELIRoeselare-19668.33-996.302020
IMMO STRADIMSint-Agatha-Berchem2871675.32227969.162020
ARESKOSBrussel94349.00-1659.002020
GIMOFIBrussel35931.4241675.152020
JABASWingene396129.96-126436.092021
AERTSEN & DE VYLDERLokeren429663.00-20176.002021
JEAN-FRANCOIS MOREAUTournai274270.9058775.910.802020
BAERT BEHEERSMAATSCHAPPIJZele635581.3337634.762020
B.V.S.Dessel1360526.5881995.672020
A.S.J. - CONCEPTLaarne14191.54-2685.582020
HELIANDeerlijk5004647.84176342.334.502020
INUITHam-sur-Heure-Nalinnes365407.8955038.212020
L'OBSIDIENNEElsene276854.0432877.401.002020
IMMOBILIERE VAMOWaterloo602381.72-208388.15304026.692020
DEMUVERPittem272149.38122935.7439.002020
BREMHOVEWingene245861968.662311866.597508931.429.102019
M & T MIMPILebbeke286302.7825814.632021
BVBA ORTA RONSE RENAIX SPRLRonse35068.812572.870.902020
LAW OFFICELier897506.8699998.762020
VIBRO - WELFSELSAntwerpen3558934.7377872.172019
OOSTHOEKKapellen-38877.0323141.272021
BELCROWNPANDAntwerpen2938790.12216292.392020
DS PATRIBerlare558280.6323958.202021
TOM INVESTBrugge451804.3028061.382020
PRO - ACTIVEElsene3074249.46-43595.082021
FARAISEAiseau-Presles7377308.964737340.922021
NEW IMMO - DURANLiège16784.5811061.322020
IMMOMAPIFerrières440823.25-229.431.602019
INDUBOZele356332.574112.811.802021
AUTO - CARROSSCharleroi45980.0011910.002020
BENGELTJEKapellen100635.76-9246.652021
EXECUTIVEWaasmunster1944886.33-226416.752021
EURO TRADING INVESTAntwerpen3011921.901973962.031.002020
VdBKruisem194659.606957.332021
FRAMIMMOGenappe2743243.78838926.412020
IMMO P & TPelt978510.62-8710.782020
IMMO DAFRAZulte675474.89-27538.782021
WATERS en BOSSENZwijndrecht183575.66-3231.252020
SABLON SERVICESElsene178294.211325.532021
FIDUCIAIRE IDEE FISCNinove791110.17166604.855.402020
O.I.C.I.Waterloo592431.8379939.661.002020
INBELCOHasselt404081.7716678.282020
VAN DYCKZoutleeuw903477.58-12258.552020
MAVARIOostkamp156765.00-47417.032020
VBGLLasne440550.8321418.432019
VADAHeist-op-den-Berg33467.50-49035.442020
IMMO TE LANDERumst1034930.32105892.312.002020
LIANAXDeerlijk447388.05149390.920.902021
DexteriaLa Bruyère243895.93-9102.751.002021
KBC VastgoedinvesteringenSint-Jans-Molenbeek-3755940.58147801.042019
MICHEL VAN DAMMEWaterloo-437718.32-8078.812021
ZYKIMMOZaventem728761.73-40964.072020
VERELST DANNYDuffel902208.9513891.882020
HAECK-VASTGOEDBrugge2261962.4493034.562021
HORECATOESTELLEN SAM BLANCHAERTBeernem932537.7783494.332020
CAVELeuven935059.6394639.391.602021
BIESRENTBilzen117926.2422793.202020
M & M GOVAERTSSchoten873965.2912270.382020
CONSEIL EN GESTION ET PROTECTION DU PATRIMOINEEstaimpuis85250.6531363.105.102020
BOLA-investKortrijk446290.9095183.720.702020
P.F.M.J.Charleroi24256.30-2537.242020
STRONE INVESTBuggenhout1531344.56238489.392019
WIDEAntwerpen801745.19-10353.662020
SELA HOUSE COLLECTIONBrugge276300.9824674.802021
DE REGENBOEGHEMaaseik120261.0034507.002020
LUMYNIDendermonde11622819.43374613.382523197.9328.302020
C.X. INVESTAnderlecht-721608.25-15528.011.002017
EUROPEAN SAFETY INVESTIeper75131.01-19924.510.502021
IMMOXELElsene298917.34-18697.412020
ECO - CHAMPLedegem553663.82-36431.252020
FIRST RESIDENCETournai438721.45-34193.502020
BELTAINEBrussel11306049.50168326.660.402020
LUTINCOGent114569.0314063.340.202020
FERME DE GODIASSAUGerpinnes363210.6583988.172020
IMMOBILIERE DU BEMPTUkkel791071.19-31476.122020
VASTGOEDBEHEERDERS W. VAN COILLIE EN CODe Pinte169802.37145773.752.302021
SCOPE BELGIUMRanst286607.1043403.272020
TREEDRoeselare770926.80-40667.532020
E M A INVEST ((EMA INVEST))Schaarbeek57900.1719590.882020
TanhelNamur198033.935002.6623916.652020
OFFICE DES PROPRIETAIRES VLAANDERENBrussel-301485.80-56992.181150900.4211.602020
't VELDEKENAalter275147.228906.452021
IFAGOLeuven108926.46-44950.482020
MULTI-LEASEKnokke-Heist146943.4021931.562021
MINOIS FOUNDATIONAntwerpen700068.61-30100.862020
PANDECADADIAAntwerpen250775.32122169.292021
BUILD ITOud-Heverlee348936.50-121055.602020
La CéruléenneLasne202113.664196.842020
RODINALeuven720356.0045423.002021
IMMO LAUJUMAHerve83080.263805.712020
H & E PROJECTSLier-258704.82-22366.082020
CONSTRUCTION STEEL INTERNATIONALPittem692277.1218395.422021
DIGIMAT, SYSTEMS, SERVICES en CONSULTANCYSint-Martens-Latem234830.555870.382021
S.C.I. MALMEDYWaimes-180147.67-113326.322020
EQUESTRIAN CENTERSint-Pieters-Leeuw46495.981127.892020
ALBERT PREMIERBeersel873978.17237495.5819.002019
NESTTSchoten7684599.91-364638.061.002020
DHAGRAMEAT PROJECTSZwevegem2255366.9568439.732021
Troch ManagementLebbeke250905.31-10505.732021
CRAZY SALAMANDERTemse146035.764826.102020
FLANDERS PROFILEUkkel3691832.194143.112021
GOEDWatermaal-Bosvoorde52963899.541729966.812020
IMMO CASHJette605668.83170764.950.102020
IMMO OPSTEYNLanaken933246.57235012.382019
CBI IMMOGrimbergen105789.53-36406.442020
MRS BIOULElsene12801502.14371086.601010730.632020
JODICORanst785851.0842240.212021
COMAR INDUSTRIELaarne234046.3611453.322020
STUDIEBUREEL RAEYMAEKERSBeerse537119.0054743.001.702021
BEDE INVESTLa Hulpe364135.00148934.001.002020
TONIMMORemicourt264149.0841997.244.602020
Boucherie N. SCHNEIDER-THREISWaimes115130.542374.472020
JURBIMJurbise65421.70-10384.762021
ELESCOLokeren1601054.5623239.962020
ICM HOLDINGBrasschaat1485570.53101688.242021
IMMOTIBELJette422123.5855762.012021
SKYPORT BRUSSELSElsene-966861.33-208499.43148955.902020
C-PATRIMLiège357860.8542869.212020
PATRIMONIUM-MAKELAARSLier-16645.9016697.552020
NEW MZ MEUBELCENTRUMAalst1619523.64173952.192020
CALINOMouscron929493.28156567.7373500.002021
RICHARDWillebroek178199.286219.152020
DE GULDEN HANTPutte-472265.08-7414.582020
BERRY IMMOOostrozebeke528383.16-27036.6923400.002020
FC IMMOMorlanwelz25282.00-13189.000.102021
SMART REAL ESTATEElsene34989.007967.002020
ADEBACOEeklo1336339.30298084.742020
FIERS INVESTSint-Martens-Latem273860.12-615.742021
ALLARDGenappe891311.83722438.582020
ROMIMMOBeersel590392.8658226.172019
Content LogisticsSchilde183380.8948573.302019
MC HOLDINGLokeren65967.50-20968.372020
WALSBERGHEAntwerpen2163418.3695087.350.502021
LEMAXGrobbendonk331405.7417402.332020
ROMAPHARMKoksijde1302094.44151965.858.002020
M.L.C.Riemst113452.00-5210.002020
Maatschappij voor Industriële Ontwikkeling te ZwijnaardeGent-162594.00-22863.002020
DE FLORENTIJNERRiemst516725.430.002020
BRUSSELS BUSINESS FLATS - BELGIUMSchaarbeek2908699.56193612.2627.002020
ADVIESBURO EUROBELJabbeke697167.21122926.922021
STANDHIAnzegem1559517.219876.492021
CHRISARAartselaar901146.89309316.36375206.902020
VERMEULEN - VAN KERKHOVEKaprijke462829.6779006.836.002020
CagiLummen-5964.0518893.5621.202020
VASCONazareth219005.77-19305.832020
WH - IMMOOttignies-Louvain-la-Neuve269462.9913605.652019
COMPAGNIE FINANCIERE DE NEUFCOURFléron7212190.45998620.666249376.801.002020
PLANVISIE BELGIEBrasschaat-9609557.21-1103248.892020
ASTIZuienkerke548467.85539104.280.302020
VOCO INVESTDiepenbeek4714079.59835881.662020
KRTZonhoven178159.46102.922020
EUROTRENDSHerentals262319.3619242.472020
TORANRoeselare398825.75-131536.051.002021
IMMO LOUISE CONCORDESint-Pieters-Woluwe1010644.5443052.202020
SOCIETE IMMOBILIERE LOUISESint-Gillis (bij-Brussel)80585.005217.002020
IMMOTOPIAEdegem1682407.24118702.022020
GRAPHIC MATTERNazareth791671.70-30933.292019
VALADOKeerbergen5386988.51577951.722021
LOGIBELCouvin314081.6414152.152020
IMMOGULPENPlombières548037.08188442.362020
DESMET LUCOostrozebeke787649.6088118.472020
'T HOF VAN KEYSERSLochristi215304.86-6681.412021
BM INVESTHeist-op-den-Berg264547.818994.562020
LE CHATEAU DE SOMBREFFESombreffe85494.11-13458.342020
WS INVESTEllezelles369687.0337602.052020
GC ImmoElsene-36785.98-19775.440.702020
ALBATROS INVESTUkkel13272.750.002020
VERSLEGERSLanaken563548.3542378.952020
NEW TRAILSJette58788.6123332.582020
NIGHT STOPBrussel-1272386.4964839.852020
IDE WoodsZulte2484723.46-425337.4912497923.9629.602016
STEMATCOMaasmechelen2773221.90-18893.912020
DACOMHasselt1868594.67221063.252020
LEVECOKuurne25985092.903605453.408.102020
HarrywellKnokke-Heist806189.4499545.492020
QUINVESTOudenburg1863011.861063.272020
IMANCOAntwerpen1136494.51166664.612020
VAN RIJSSELBERGHELochristi568092.9759784.292021
SACONTournai100086.1415738.672020
BOUILLON PROJECTSKnokke-Heist1291647.0059368.000.302020
FINDYGrobbendonk264446.71-2474.262021
MOEYS INVESTBertem415329.08-36886.902020
NEW PRIVATE INVESTMENT COMPANYIeper51523.17-6633.172020
FALCO-INVESTSchilde917913.5971878.442020
KEMA - FOODTrois-Ponts179339.003265.002020
COMPAGNIE DU PARCWaregem2990644.401998477.561.402021
KINDERARTS RITA VANHECKEGent393855.1323733.162020
M.W.P. CONSULTINGOud-Turnhout174234.5817647.563.202019
INVESTIM EUROPEOudsbergen285230.64112927.832019
TEMPCOHerstal286105.77-13286.742.802020
ATMOSPHEREAntwerpen503020.7138755.382020
VERESTATEKeerbergen7752611.49299383.322020
Etienne LANGENivelles-34855.47-54143.742021
KAVEZutendaal572289.425738.532020
ARTRIOZaventem149442.0024139.002021
ASSISTANT REAL ESTATEElsene9228181.46653513.082020
G.D.F.Rixensart304504.94-2422.662021
RUSSELElsene375727.16112278.222020
BUMACOPWevelgem4940384.691131495.522021
FRAMAJOZOHouthulst156793.651519.762021
ROY HENRYLe Roeulx424189.5735750.092020
BIKE INVESTZele653991.1227979.502020
RESIDENCES HAUTES FAGNES EIFELMalmedy487202.00-62133.161.402021
Fine Dining & LivingGeel6396172.47810291.8014646555.9236.402020
DE RICKLubbeek456843.5016066.122020
PAUL GOOSSENS SCHRIJN- EN TIMMERWERKENTemse139711.031608.112.802021
WESOBonheiden920891.75-238085.662020
MAX DIFFUSIONHuy189117.516478.862020
IMMO CRAENHALS J.J.Mortsel-485906.45-234068.641.702020
SELEKTBeveren1348185.9471051.900.202020
BARYMORE INVESTMENTSElsene-94672.0027880.0080978.002020
DEN DRYPIKKELSint-Gillis-Waas68461.3717345.472021
VAN TRIER BEHEERKapellen898533.66-68864.752020
DAMEN EIGEN DAKOudsbergen924343.3550545.171.002020
IMMOBAAalter516040.2357997.992020
GESTHOMEMouscron1610203.8888308.660.802020
NIALANMoerbeke (Waas)3105757.21-21867.731.802021
SEGONNESGenappe922614.3177156.102020
MANUFACTURE ET SERVICEWaremme235133.085405.022020
REDROSE PROPERTIESAalst5733211.53982815.532021
I.M.S. - MANAGEMENTDendermonde1944487.2810236.261.002021
HEGOMLanaken2418320.49121208.140.102020
GRAMMENSBeernem-362718.29-7553.772020
IMMOVINIEREsneux158606.86316.000.802020
DR. JOZEF VAGENENDESint-Martens-Latem325365.41-12934.322021
CONSEIL GESTION IMMOBILIERCouvin2415729.2172675.100.502020
TEAM 2Maasmechelen34189.389388.0756291.780.102016
G-H INVESTAntwerpen168454.996476.062020
JLWYLeuven109654.1820775.352019
MISTRALSint-Truiden102230.165688.322019
LIEBIMMOSint-Niklaas4867.811275.162021
DIJK en DUIN BEHEERHerentals1770411.10-88824.772021
VANDESTRAETE ENTREPRISESeneffe579235.27-14627.52446873.101.202021
STABOSAntwerpen217246.231706.782020
GUSTAMiddelkerke327168.113118.432020
G en LAntwerpen407247.50-45850.982021
PRO-SERVICEGenk329225.4315161.172020
EDECOAsse154305.6610468.572020
IMMOCULATIONMelle262861.15156529.931.002021
KOTABeveren-31886.2713212.732020
SOLARISSint-Jans-Molenbeek64173.234942.229890.002020
HUYCK DIRKSint-Niklaas1892127.9233229.370.302020
LOGIGent553704.46274.972020
L G I BRUSHIzegem730808.763692.652020
WRD MANAGEMENTTongeren134348.6338574.772020
MOLOTOVVorst-413454.004576.002020
REALLievegem341136.8743503.012021
LANZOZoutleeuw437634.886742.732020
BEKAERTLaarne344463.0082712.002020
GLOBAL RENTAL PROPERTIESOostkamp2007771.89-30629.732019
STEDIMOLeuven4648853.39-451037.511.902020
RENOVEZAartselaar196573.3915239.992020
PROMITOBalen157365.1814116.652020
SCHIPHOEKKruibeke68577.392196.400.902021
MIHOLD PROJECTKalmthout435277.7242979.702020
ABBEY ROADOverijse199551.0412353.742020
NACKISchoten149843.93-1677.282020
R-INVESTPelt601015.9143592.052019
OSTEND STORES REAL ESTATEAntwerpen6064123.873396654.722020
IMINVESTSaint-Georges-sur-Meuse-2449.5112853.2963053.252019
VANICAKnokke-Heist1843038.72185223.412021
CITY MOTORS GROEPAntwerpen1185322.00-57661.002020
A.B.I.Ittre2360252.17307306.392020
ALTINAEvergem610121.82-12125.792020
MECOBATDurbuy228330.8623272.932020
IMMOVEBeveren3236091.2475687.670.402020
AGRO - INVEAntwerpen2029644.94432399.191.102019
EUROPEAN COMPANY OF RESEARCH AND INVESTMENTUkkel1212192.00-117811.003.002020
MIFIMOQuiévrain239184.5372602.182020
INVESTPAKnokke-Heist4017806.00233787.002020
NAPY INVESTMechelen-188985.00-32014.0067037.002020
PROF-INVESTLendelede369922.763215.396000.002020
GREEN BLUEBraine-le-Comte221337.9754418.660.402020
S.P.M.Eupen240856.07-15341.732020
PROSTARAntwerpen46837.6837479.752020
ASIANTIQUEBrasschaat-1397849.152916.222020
NATIONAAL BAANWINKEL FONDSKoksijde6884626.39439123.492020
Montjoie SolaireEtterbeek79691.7820350.112020
GERAARDSBERGENGent1741193.6870064.382020
W.D.B. INVESTOosterzele1715091.77187069.082021
PATRIMANABrussel660383.4422618.372020
SCHEUTAnderlecht-446144.36-1193681.119145893.62136.702020
BRUSARIBrussel-203651.1289576.722020
IMMODEC - NAMURNamur2760554.1867493.642019
IMMO NEDERLOSint-Pieters-Leeuw471359.68-21588.472020
SA PIERRE ET NATUREMalmedy2620849.44118023.082020
SOLEILINVESTNamur343827.0629550.572021
ZWIJNAARDEAalst-187973.09-145272.522021
IMMO - CORIOULEAssesse3668970.00-245900.00195016.002.002020
IMMO 056Mouscron914259.32132226.041.302020
FUNTOURSHouthalen-Helchteren651132.3922656.202020
DESMA INVESTKruisem254949.2146618.162021
CHENZOMeise604424.7138334.402020
RONNY & CONNY MANAGEMENTTemse3280883.21121508.012021
ADUFINHavelange6071453.37-134203.973.802020
HUYSMANS INVESTUkkel-245316.61-5634.352020
DV Immo InvestOosterzele1370993.6741093.910.602020
A.D. REALISATIONSChaudfontaine2573423.41354622.152.002020
CIN - YIRCOEssen261219.4561910.872020
HALUDIRoeselare435819.7554477.512020
MATTHYSDestelbergen723108.6278461.292020
WESTBEKELievegem392025.5847764.772020
RIVVBüllingen20016423.60174542.572020
PICAGERFarciennes71878.002513.0063750.002020
LUDO SWOLFSBrasschaat436085.438144.472020
FDBErpe-Mere961189.38193457.612019
DE VINVESTBeerse422258.993284.512020
IMMO DE SCHUTTERAntwerpen1026327.8722188.240.102021
HEYNS - STUERSint-Niklaas1169567.95236272.300.502020
H.V.L. - CONSTRUCTIONSDuffel1142754.33744895.432021
NEW PERRYLeuven13187.193548.252019
WOCOLeopoldsburg137321.0320108.632020
DE MEIREDestelbergen742094.98-18852.831.002020
ABC MARIMPEX OPTICOOLAnderlecht576.0614186.382019
CRASH-INVESTIngelmunster1451607.89-3231.892021
ZAVOTSint-Pieters-Leeuw188043.4254576.062021
H. RICHTER UND PARTNER APPARTMENTSBurg-Reuland124098.539312.322020
MARCHMAIN INVESTOud-Turnhout68590519.182274589.750.402021
IMMO HUMBEEKBrussel18937320.27614585.112021
VANDYLEIRBrecht1643633.1372097.402020
HOME RUN PROPERTIESAntwerpen389898.9894673.432021
KASSYMONieuwpoort2087473.84370834.560.502020
TDWOostkamp-17481.9962964.693.002020
AX-IMMO PARTNERSHeist-op-den-Berg44421.343664.802020
WAFFCO INVESTBrugge1484691.72-10081.512020
MARNOWichelen1812535.7659148.662020
STUDIO-HALLBrugge-154260.00-293977.132018
GOURMeise554146.0012797.002020
HANGARS BOIS HUMBLETNamur185043.0225846.642020
THREE-OOttignies-Louvain-la-Neuve119164.8812298.991.002020
CEVEDiepenbeek495142.67101844.882020
GALAXITAntwerpen249725.14-81090.482.302020
SONNYSOFTTervuren-5367.34-1525.202020
TRADE AT NETAntwerpen5901371.0726218.22275000.030.502021
RINGWOOD CONSULTAntwerpen-141718.19-922.302020
ENGINEERING CONSULTANCY MEDICAL TECHNOLOGYSint-Gillis-Waas650016.3211038.612021
ULRIKAAalst361728.2675234.522020
APOLLOLeuven268363.2862173.672021
BELGIUM DIFFUSIONTubize371653.16-10691.832020
BruceweimTielt3064194.07-28127.712020
CAP 3000Lasne53339.3194.742020
DEFOSIMBrugge117290.43250443.022021
LA CALIANTRATournai142645.4691194.982020
DYMAIRGenk837905.2219987.692020
L'IMMO - INVESTBlégny86161.28-8357.892021
NAGU INVESTWemmel2291064.89260690.062020
J.C.P.Clavier-101115.821794.362020
CLIN CONSULTHerent475014.3998248.222020
MEULEMAN BOUWMATERIALENGrimbergen165778.134133.022.002020
LIEGIMMOAns239968.4164236.052.502019
SCHOPPEN VASTGOED CONSULTANCYHaaltert51094.87-2113.892019
EWA NOVAAartselaar2676639.74115579.582019
TINELWaregem928717.176646.172020
OREMISLasne64410.0026396.002020
IMMO ST-MICHELSint-Joost-ten-Node629483.0020178.00126591.002020
BAJA INVESTNinove423154.8133994.322021
ARKIAEvere1506153.28-128272.730.602020
MATTHYS-DECLOEDTKnokke-Heist143515.2160001.722020
H. MESTEROM BEHEERVoeren172389.00-9868.002020
PGJCL IMMOLeuven1372683.73-283174.732020
CHECKPOINT XWielsbeke1039585.7937046.782020
OMEGA TOOLSNamur856662.0535054.032020
RESIDENCE SENIOR'S WESTLANDUkkel4208715.645341.20254520.152020
Fregate Private InvestmentsRoeselare3954462.6311480.222020
Wemap HoldingKeerbergen1741646.46-79349.752020
CASTELLI CONSULTING AND INVESTMENTTongeren1164371.0824338.952020
M.N.O. VERVAT INTERNATIONALKapellen15830746.78325855.622020
HABIBACharleroi-1390005.23177538.362020
DR. STEFAAN BAFORTOostende2171921.05263605.330.402021
VERLOUW INVESTRavels298172.877448.522020
IMMO TRIANGLE INTERNATIONALVorst3869299.901685.760.502020
IMMO GARRE-FERYNAntwerpen389553.8772876.532020
BEWALIAvelgem560294.4050906.472020
PHINCOVorst2086085.30110012.402020
TIJDGEEST - L'ART du TEMPSUkkel-230399.945359.042020
MONDOOBeloeil-35035.11-4832.412020
YLISTBrugge286943.779745.592020
INVESTMATTervuren-62892.55-27946.402020
DE VEYLDERHeist-op-den-Berg401410.56-15712.752020
DAENINCK INVESTMENTS AND SERVICESDeinze3635891.34205204.67513348.802.902021
GASTRIMMOKontich284897.9713630.732020
HerelixkaOupeye-11383799.00-61572.002020
THE HAMPTONS COMPANYBrasschaat-1110842.48-17206.192020
DRIEVOETHoegaarden666703.26-1007455.442020
BLUE NOTEKoekelberg2949746.08273060.042020
MetalCoreBrasschaat886860.50158530.712020
KEY CONSULTINGTongeren172812.889860.202020
KDR HOME & DESIGNAlken259455.70108.111.302021
WMB-INDUSTRIESHasselt-32521.4947326.552021
VASTGOED MEERTAffligem419268.15227.052020
JOGIMORotselaar473798.618864.452020
D'HOEDT CONSULTINGKortrijk45212.837552.412020
DIGNITASTervuren484179.25-30336.352020
BOKEHerk-de-Stad46319.42-64216.262020
CREAPALJabbeke4401425.60138739.091047789.692020
PROJECT - ENGINEERINGIzegem488598.435441.362.002020
GEMSERGerpinnes110888.08-87547.861.002020
TANDARTS PETER THIJSSENOudsbergen498251.77140666.130.802021
't GroenhuysTielt248152.647813.992020
V V BESTUURSMAATSCHAPPIJAartselaar58096666.97224714.252020
KEMA INVESTWemmel574215.061950.811.502020
LABC MANAGEMENT ET CONSULTINGSint-Lambrechts-Woluwe56044.83-1889.802020
V.R.C.Bierbeek110487.1718092.582020
SODRIMGeel-8772.8717801.492020
VILLAGE PARKDe Haan529348.1131462.532017
VANDEVENNE INDUSTRIELE TECHNIEKENLummen505475.8527351.452020
OLIVIER DUBUISSONUkkel4331312.24-84814.702021
NOORDWESTERDe Haan446451.00103517.902020
ANGEMARAalst1042823.550.002020
MARIBRIKWevelgem291037.2614417.012020
DANYMATDendermonde613305.0127455.812020
FRAMARHamme (Vl.)93958.145725.682020
YGRA TRAVELLievegem92618.00-4414.002020
Pro-ServeRoeselare-2286549.36762440.122021
BUDDINGBrussel3908821.75105504.870.402021
QBAGOAntwerpen-214300.1032127.132021
WIMMOBOBrakel663395.5029288.132020
DAMG 'Antwerpen173869.002981.002020
APPAROVeurne-114620.6066111.721.002021
THADDEUS et CieMeise105195.24-380830.732019
IMMODUNIMons18314.72-5174.442021
E.W.O.Lennik92819.00-2051.401.002020
BJYC INVESTUkkel4405186.28-225426.751.402021
IMMOBILIERE CRETS - DELPIRE - BRICHANTVorst557382.0072406.001.202021
MANONZulte276177.7614472.972021
IMMOBILIERE ALHAMBRAHaaltert7873609.3673490.372269774.553.002020
KRIPEJAAlken476609.45-19336.942020
Immo - PrimBrussel998278.0022782.002020
DEVOSKortrijk-535479.63-235764.970.302021
CAUWELSKnokke-Heist3329918.6079901.292020
ANTELIONMeise1133226.05117919.292020
Immo SlinaAnderlecht1277367.52242721.422020
MACLEASEHasselt1892335.8467251.46380947.320.302020
APDIMKortessem165088.153943.352020
LOC.INWavre-53206.629971.392020
Oud LarenSchilde779042.86-13659.872020
SAMAS CONSULTZemst5097616.5233398.682021
MERCATORBüllingen5254825.3427929.11289615.500.202020
SMEULDERS-VAN GESTELKalmthout1310310.0138476.192020
BLARENBERGBornem1401408.57-76840.971260084.982.002020
EVERCARSaint-Georges-sur-Meuse404247.82-572133.361.002020
Bosmans Jean-MichelLeuven708405.31126735.282020
TERRYAarschot-17797.1214347.002021
MANONOverijse378194.00-13223.002021
MATHUISHoeilaart-44475.23-11760.142020
VLIMMO - INVESTAntwerpen2206869.582103.842020
AutoflexKortrijk798579.21137217.332020
SONET DominiqueLa Roche-en-Ardenne-115582.83-27025.112020
IMMO J.G.K.Haacht51187.49-28996.762020
ACRIMMOLanden-75421.271701.652020
KASTEEL VAN RUISBROEKBraine-l'Alleud616506.26-91078.912020
RESITERRALeuven6172640.59535288.286658890.810.602020
SARVICOTemse785149.6431021.412020
RoggimSint-Martens-Latem719264.3760614.620.602020
SOCOGELUXMeix-devant-Virton131510.333904.042020
ANNICK DE KIMPEAntwerpen143989.08-22616.092020
F.R.C.A.Wavre1003579.32-4321.952021
BLUE PATRIMONIALWatermaal-Bosvoorde308813.41-122778.110.202021
't WERKPANDBrugge1047713.7512066.691.202020
DATA FUTURSint-Gillis (bij-Brussel)19087.0812057.512020
JUGETRA LOGISTIEK EN DISTRIBUTIEHerenthout3492153.5550449.572020
SAINTMARD BenoitRouvroy483701.15123267.973.002020
PAULINAMerelbeke354648.8924993.522021
GARDONEHerentals-927293.79140179.292020
MESSIAEN SERVICESAnzegem786123.44240521.472021
PAJOTADilbeek2924932.98303375.953.902020
Jika InvestUkkel5005.64-14410.632020
MAIEREFFElsene2001629.586164.652020
COLORIBrugge1508675.92106795.162021
PALISANDERMaaseik1370502.6621917.652020
D'ConsultOud-Heverlee516216.0352922.530.102020
COMNAMURLeuven137669.7626653.832020
DIAMBrussel13028952.03772687.092020
IMMO VANDEPOELKortenaken742410.70-32964.432020
AMIDOEKortrijk123927.664928.192020
ALL ROUND COMPANYBeringen458446.33140290.872020
CHARIzegem387065.58483.982021
R.M.R.Wavre694774.91-797923.002.802020
UNITERWatermaal-Bosvoorde3661239.78-261594.38453583.322020
VMWaregem2182637.41-815.212021
ANTONYCKKnokke-Heist4129208.62-84939.472020
THOPERMAXGerpinnes259931.50-39849.132020
D.D.D.-INVESTRoeselare1469550.3195717.03167674.622020
COMPUTER CLEANING BRUSSELSZwevegem95216.428343.852020
IMMOLANNTongeren836107.0044112.000.502020
CREALOCUSGent116577.07-24861.062020
GUIMATIttre308811.4440776.492021
GESHOMESprimont284724.259457.172021
DO I.T. MANAGEMENTWasseiges292419.9280452.602.002020
MONY HOUSINGAntwerpen226592.5432232.622021
LUBONZoersel514519.17169427.012.002020
RISORanst123448.03-19820.802021
TRANSEUROINVESTMENTSEtterbeek655973.75-82948.662020
RODELLERamillies879299.9355498.301.002020
RENTIMMO VAN HYFTEGrimbergen569043.5617832.432019
IMVALOKortemark2472698.89-33439.652020
P.L.S.'97Dilbeek1400919.3872648.262020
TEXTIRENTSint-Pieters-Woluwe-645407.78-439454.491.102020
Johan Van den broekeKnokke-Heist263203.8463379.041.002020
BOUWONDERNEMING STRUBBE STEFANDamme914804.54-4672.232019
A.C.M. INVESTWaterloo130302.7719025.180.602020
PIGEON CONSULTINGLanden875862.804182.592020
SAKEBrussel1250170.74-3634965.172020
CERIMAntwerpen914190.1727658.721.002020
ISALTERBever47953.02-170.692020
DE MOOR LINDAOostende394121.0623835.192020
ZENKOBrasschaat2264868.5480744.462020
REAL ESTATE MANAGEMENT and INVESTMENTTubize606605.0055238.002.002019
DANROOudenaarde-2026313.385300.152021
POLYCOMVorst1477901.98101742.582020
A. QUATAERTHoeilaart341203.6437664.692020
D'HOOIEDentergem2767268.5517551.922019
M&M-investVeurne16662.5346774.522020
AMARCHOUHLier-99702.86-83524.621.602021
ANDRE LAEREMANS & PARTNERS BVBAMerchtem363183.14-57442.202020
HANSEEUW MARKETINGBrussel4661388.00-467.002021
JOCIMMOHeusden-Zolder147576.8611363.822020
KORMALeuven478557.27137948.602020
JONATRANSSint-Gillis-Waas161680.3215993.372020
IMMOCELHeusden-Zolder173624.24-85859.211.002020
WOLUWE CORNER PROPERTYBrussel13693671.07729902.192020
APOTHEEK ROOSENSKortenberg262433.61-14622.403.602020
RumaroIeper1856054.91355172.2721.002020
SMALL et MEDIUM ENTERPRISE ASSISTANCESint-Gillis (bij-Brussel)-130340.0018766.0012294.002019
KALIMKalmthout248920.977190.202020
SIMELCOEvergem464157.9930459.040.302020
PAGEORWaregem952772.80-33719.822020
IMMO FOBESchilde527029.2228892.060.402020
FROLAMAlken231770.0754073.762020
Sociaal bedrijvencentrum MaasmechelenMaasmechelen2192566.7125084.2243.302020
IMMO FRAVANRoeselare340087.6833060.761.302020
T&W ProjectsRetie106909.4124756.192021
Sablon InvestWatermaal-Bosvoorde283111.56-1701.332020
ASTZonhoven502804.44-2410.692020
DS COMMachelen (Brab.)168295.5014054.072020
FONTAINE LOGEMENTSAiseau-Presles806251.95-30153.132020
BLUE RIDGEBrussel131533.00-31939.002019
L'ARIANASint-Pieters-Woluwe232539.00-53168.002020
JOASSIN - Affaires ImmobilièresRemicourt72708.337437.564.202020
CASA VINO DE KNOPDilbeek396138.53-2049.302021
De Mulder PeterBrugge26598.00-16010.000.802021
GASPARD - IMMORochefort378855.0012751.00105856.002020
Gasthof Den EverGent1936587.6277259.922020
COMFIS CONSULTINGAntwerpen10126214.02971023.372020
SPINOFFOudsbergen-187979.00-98122.002020
ELDOUkkel329316.873917.332020
SEED FACTORYOudergem-245342.34-29136.081.002020
LASYGEXASint-Pieters-Woluwe1631354.74-467977.412020
KANABalen172418.31-44515.672021
VDM ENGINEERINGMeulebeke174379.05-76149.612020
DE MINUUTBlankenberge404104.6911584.882020
JOWILHerk-de-Stad252674.003612.002021
LOISIRS A LA FERMECiney-21813.17-22391.542020
ICASA GroupDiepenbeek139778.5015795.872.402020
PRODEKADeinze659628.02-17140.172020
COMPAGNIE INTERNATIONALE DES MATIERES PREMIERESMouscron3463908.2893609.5030028.762020
NEW WORLDAntwerpen414118.56180593.782021
D - DELTA CONSULTINGLennik84865.056377.3873001.632020
VIERWINDENGent4094672.66-50738.362020
Marleen Hoste & PartnersDe Haan445890.271209.812020
IMMO WYNANTSSint-Katelijne-Waver1130884.69595058.916.702020
ValitradeBeringen15297.02648.222021
IMMO SEAGULLLeuven1800962.3780438.412020
IMMO KIWILeuven2775112.70294068.133.802020
SHOE - TEXLeuven415008.006947.182021
ROYAL NAVY IIKnokke-Heist531225.30-108011.882020
FRANAIRElsene1315686.8452359.042020
Miguel VandereytHasselt886098.91597310.732021
PYGARGUECourt-Saint-Etienne2051321.2370591.162021
DE LAAKSchilde1400351.28129934.520.902020
AGENCE VAN COElsene39845.007866.000.502021
WIELEWAAL KONSTRUKTGent70444.95-8858.832019
HUIZE PHILEMON & BAUCISZoutleeuw-378040.63217218.481043898.222020
JILOORENAWuustwezel291492.10-5822.442020
BEE TRUSTErezée2390733.62-15266.192021
BOX 43Geel3210304.396116.552020
GIMMO PROJECTBEHEERSint-Katelijne-Waver296838.8413142.572021
ALL HYDRAULIC SERVICES - INDUSTRIEZoersel6439.00-374.002020
RECOVERSint-Martens-Latem509642.006270.002020
LEKRIWelkenraedt116216.6210187.012020
AEDENAElsene-975755.00897.002020
KALAMAKIKapellen1385342.86375914.682020
SAPSAN ENTREPRISEWavre1148012.00189456.002021
BESSENVELD 3Brussel1291832.40-75032.622020
QUO - VADISKoksijde738697.40-49665.222020
BaluArendonk895311.52-4254.442021
GERIMARKoksijde2038543.5713500.032020
MARCELIMMOGalmaarden39609.1580667.232020
BERVANCOOostende10096969.15-208926.7312.002020
BERIMMOOostende258057.36-58874.392020
MeudiTessenderlo1511196.2956801.872020
LAUVA - IMMOIeper234172.12132880.922020
HUUB INVESTBeersel-471385.90-50379.012017
HORS DE NOUSCharleroi691281.16-22481.291.302020
WingsAalst965856.3765481.352021
PRESTIMAntwerpen78327.43-79574.920.102020
ARCADE CENTERBalen-321891.02-60205.262020
MIREMAHeist-op-den-Berg76568.011302.982020
CIKOREIHuldenberg1505953.85100214.282020
MüNGERSDORFF CONSULTINGMalle74827.25-41889.782020
LEMALSint-Lambrechts-Woluwe499108.1444391.392020
BLOCKMANS V EN DHaacht2090981.2570333.992020
VALENCOPuurs-Sint-Amands1191768.7222549.702020
KAMA PROJECTSBrasschaat-167000.01-37092.392020
L'HORLOGESchaarbeek78788.706056.342020
COMPAGNIE IMMOBILIERE B et BJodoigne1975463.21-63943.482020
PI.CASAGrimbergen1120046.71-105661.010.302020
DISTRI-IMMO SAVirton826674.83348108.502.402021
CHARMETTEWaregem-34522.01-157679.512020
AARGUSAalst973895.45270706.142020
DIPI BRUSSELSBrussel1209869.00-71308.002020
DELFINVESTChastre564865.73446205.322020
PADRIPALeuven524910.57-19817.422020
ACTAVERARoeselare447902.2570277.710.502020
SPANASSURWaasmunster936726.09168042.992021
MADéVANHooglede246490.05145.27166999.112021
GERONIMOHerentals655170.81184568.262021
Advertisement Distribution CompanyBeernem117043.0011319.002020
CARRE - MEGADiest448999.1617542.832020
CARFREAalst1383971.06-231073.882021
WINSERVICEZwevegem875622.7668031.952021
RISORGIMENTOMaasmechelen758224.0212520.902020
De Nieuwe RuimteBornem15260618.2572460.162020
ORTHEVALRixensart2516414.43214696.604.002020
MF-ManagementGenk240593.91-22794.642020
IMMOTEXRonse375071.2844354.602020
PODECOKoksijde1882427.026279.732021
DG PROJECTSMortsel-37166.396640.692020
KINEPRAKTIJK MEIRELEIRESint-Niklaas142784.4721641.482020
INITIATIVE ET DEVELOPPEMENTBrussel350010.1216567.052020
ERIMARSint-Katelijne-Waver-119984.80-18872.382020
NETCONSULTWijnegem559402.0046009.00183920.002021
Braem InvestKortemark8121750.84611039.84671903.171.002020
MOTHERKoksijde5053377.82-158156.322020
ESCOFFIMMOEllezelles658439.71-2048.902020
IMMOBILIERE DOMINOUkkel-9620.23-9850.802020
OPOM - INVESTMechelen-98513.00-115638.0071191.002016
WOUTERS-DE VOSAntwerpen703590.9477549.711.002020
ARTISOuffet-25924.515000.002020
WCIFSint-Martens-Latem9172279.30397294.940.702020
CN FACILITIESBrussel58264.04-85247.504.002020
OVERSTEENSE HOEVEMeerhout1748991.67254710.7410.502020
DEREBOStaden1351387.5216302.172.002021
KOEN ADRIAENSSENS RESTAURANT MANAGEMENT EN ADVIESSchilde717161.98273182.932020
IMMO - SOBEKKortrijk864098.3134869.002020
HUBOISKeerbergen2244978.03581825.342020
LBPATRIMOBraine-l'Alleud249315.82-18112.512021
Verijken Lejeune en BennMechelen383409.19-15637.012021
VALKENISSEHOEVEHemiksem168214.61-3565.422019
BEMOSint-Martens-Latem42382492.665331360.491.002020
LP INVESTBrussel35258315.694845582.201.402020
VENDITOZoersel323751.93-74178.182020
YMN Management ServicesSint-Pieters-Woluwe10026.69-36436.632020
ATTICArdooie427245.0476152.621.002020
LUCRISAStaden1215377.0138261.961.002020
CHALAUElsene9025.99-3543.602020
J.P.S.Nivelles174888.547876.182020
DGJ-INVESTStabroek12437.1021733.792020
VLEESHANDEL DE MAEREWaasmunster540609.2128019.302021
IMMO WATROBrussel2152829.95490179.952021
CADEOSBrussel273761.3715003.5290997.241.002020
IMMOBILIEN SCHORKOPSSankt Vith616971.22-27412.632020
EQUES FINANCEVorst72527.484356.762019
JPJDaverdisse219109.37153508.43311176.600.302020
ACFIBOTAIchtegem1103988.90382515.819.502020
IMMO HET BROUCKDeinze65494.49-16378.912021
OBIHAHooglede951540.40-45204.352021
FINEROHasselt587714.07-37428.772020
IZABrussel1458437.10-13160.232020
SOGISYChâtelet239401.23-7107.772020
D.M.P.C.Namur3072361.06141847.162020
Immo InkaIzegem6552543.2292361.972020
AMBTMANLier134393.28-197431.462020
IVARIHerentals547196.7742671.702020
VeronicaBinche669392.83-18008.172020
TELIFRAWervik71256570.471348910.402882818.618.902020
SOCO IMMOTournai440852.9739133.632021
ANIMUSOostende26743.0718326.062020
KEIZERSPLEIN 39Aalst1925849.57751749.212020
ZIMERSBrussel15658.95-4226.811.002020
S.A IMMOMUSTHerve361619.00-14080.000.302020
CITADELGent125319.3216820.832.002020
JURHAKruisem389939.152567.022020
SUNSETNeupré148504.2538853.712020
JONIPACharleroi61458.85535.752020
ARCADINEBrussel643145.3482900.342021
QUADRA-INVESTDestelbergen452068.2346089.090.102020
EXECUTIVE PROJECTS ET MANAGEMENTUkkel3075009.75403339.401.002020
PATREANBrugge1913184.4978251.082019
COPLANMaldegem34839.922100.802020
KRUISKENEeklo954999.3037834.280.302020
D & ATemse265319.311814.952020
G Partners (Belgium)Sint-Pieters-Woluwe878765.21-41971.812020
BauwensOostende525970.0418746.842020
ORION.WAntwerpen3449725.00-32905.002020
BEL AIR - CREDITMol760879.62-65686.681.502020
IMMO VANGEELHechtel-Eksel4054001.21949577.322021
VicaroTemse788719.61169379.912020
MivetechKortrijk78554.4334476.292020
JANSHeusden-Zolder966289.01-15086.922020
SENPICHerk-de-Stad301149.70-100955.302.302021
LUCKRAZemst263658.1758394.712020
STATION DES GROTTESFosses-la-Ville511184.9696778.902021
ESMERALDABrussel403392.4718912.862020
H.S.M.Berlaar1015742.39282697.193.502020
FRATEUR IMMOBoom3691970.472199772.612020
IMMOBILIERE NAMUROISEAalst900729.332587.012020
ARVALESint-Pieters-Woluwe-273226.25-551759.602020
P&GGent-83599.14-60849.285.902020
JEDANRiemst290110.54-883889.432021
WPCHoeselt716407.28-236565.256.802020
PARVIMOGenappe230172.22-2887.012020
DEMUYNCK INVESTMoorslede2551245.14181441.64848520.022020
IMMO WEYDVELDWijnegem460511.82-6223.022021
HERLITZBrussel647059.3742022.292020
MAEVE - INVESTArdooie1780691.74672615.422021
GERECHTSDEURWAARDERS KORTRIJKKortrijk446430.9343869.782021
MEGA RENTMalle81514.0011237.002019
IMMORIELTemse1002364.37282158.962021
A.PUUR.A.Wachtebeke-218355.00-3639.002020
MONOS ET UNASint-Gillis (bij-Brussel)1249490.7235688.742020
TRICOENRiemst216870.035097.952021
VABO - BENZHooglede82494.031625.1155789.592021
KIMANCOLiège214557.9610020.960.402021
NORWEST PROPERTIESVilvoorde455970.5844396.432020
BLANKENBERGSE INVESTERINGSMAATSCHAPPIJKnokke-Heist798484.00-5206.002020
WAKE UPKoksijde56321.8423973.712021
PARTNERS IN VASTGOEDIeper507931.76155915.033.802020
BRIGHT IMMOUkkel93689.204642.3669611.472021
C-BuildingsHasselt1080723.53102317.392020
BELLE VUE INVESTSchilde2154879.74266779.672020
AGRO INVESTDeinze753104.89-12193.712019
APRILKoksijde10988.1924690.572020
FOX PROJECTSAalst7484.22665250.392016
BERUMRoeselare611630.72-88692.622.202020
JIOLO PUBLISHINGAalst262176.27-12037.102021
MARIRLo-Reninge2190059.2621979.422021
TOMIKGent870420.43-75376.492020
M.F. INTERNATIONALTremelo441052.00-23424.582020
VANDEN BUSSCHE - VERBEKEWielsbeke105244.62-50980.752020
PARK TER MEERSENGent3146615.00160842.002021
WALVOBrasschaat3906.88-2343.041.002019
BUILDING WORLDPeer-766230.79-868503.072020
VANEXEM LucPoperinge284366.23153464.893.502021
CASA VOSTRAIttre198480.1622608.83118000.002020
Vastgoed ISKeerbergen3387565.389723.832020
J.P.M. EUROPEUkkel1552553.161037835.432020
MARC GUNSWesterlo3560450.2044379.930.402020
FLATSSchaarbeek110657.03-57058.722.202020
MAXINVESTMENTUkkel-498701.00-26578.002020
IMMOLABPerwez-275947.12-68699.502020
De VolhardingLeuven512104.00-63915.000.502020
IDILIOHoogstraten216758.76-10207.162020
JARDINS D'HABAYHabay-63143.21-21129.20239213.432020
JEEBEEUkkel-108067.49928624.982021
ADMITECHLokeren67892.3743659.932020
LUC VANGRONSVELD VASTGOEDHasselt75304.061880.212021
INVEST PRO EURO 99 S.A.Léglise2473885.32-190607.011.002020
ZAVENTEM AIRWAY CAMPUSGent7722183.83334142.012019
BROEKLANDGrimbergen2214669.57-501058.172020
PHARMANSchoten166760.0285936.182021
OVIMOWaimes609855.5337995.192020
ASSUBATAalst-61463.71-6987.632020
F.I.T. INVESTElsene363245.69121944.412021
TRAVEL LITESint-Niklaas351432.4478438.792.602021
ImmaesBeveren96837.31-1587.662020
VDM - TRANSHeuvelland2075522.95201702.580.202021
M & M BEHEERBocholt1823909.34319651.082021
KASTEEL GESTELHOFBerlaar505709.17-141250.493.202019
DEN BIERBOERMaldegem523318.6113303.002020
KEMISOLHeist-op-den-Berg7812699.66980746.831934606.165.402020
Lambregts Carlease Inc.Alken34764.73-670.472020
Klein WestremGent137466.00-49695.002020
MEESSEN JPHerve897999.7499715.562020
HARANOKnokke-Heist147580.1012317.512020
TRIPLE A INVESTMENTS & CONSULTANCYKapellen437362.3187271.131.002019
BELGIAN CONSULTING COMPANYLaarne3155389.37-69182.492021
BLAIRONTurnhout2344987.76-150772.282020
DOMEIN DE LINTOud-Turnhout3036849.03-220172.362020
SPECTRACONBrugge700491.00110438.002020
MONTANA INVESTUkkel144520.71-135.722020
POTENTIALAntwerpen4282104.65102684.700.502020
GOVABREWuustwezel24151.3520112.425.002020
FARGOLasne47592.944327.0687876.252020
INJA IMMOGenk-710726.56-80578.802020
LT CAPITAL & ADVICEKnokke-Heist53161168.76-1689349.721410976.102.002020
DEGECENTRUMWevelgem3468234.3018197.922020
GAVELAntwerpen17250187.41423862.392021
R & J COOLDendermonde62325.134449.152021
ASSOCIATES SERVICESKortrijk717810.62186280.682021
4 U MatiboAalst1829810.7090910.730.502020
MERRYL CONTIOudergem31825.62-21637.101.502020
LOTUSCourt-Saint-Etienne1358300.84-77929.912020
B.I. HOLDINGHoogstraten6599727.12541559.832021
DROOGLOODSKortrijk1133719.3617690.291.002020
1ER OCTOBREWatermaal-Bosvoorde-11904.668688.892021
GAETAN PEETERSHoeilaart1132708.60100527.462020
MARPAHoogstraten5060004.27514889.864.202020
DRUANT EN CODeerlijk1899622.73197492.112021
ClaerenNieuwpoort766574.92-10744.552021
CITLAND InternationalBoechout17650.07-11994.272020
PatriveElsene5285538.00-10765.001.802021
FINGARENBrussel87761868.551060348.582.902020
MONTI INVESTMons-189425.40-4012.272020
KRBBeringen386547.861781.512020
HALIMBeernem492936.9940037.872020
Slabinck BeheerBrugge2208843.7186901.972020
New A.D. InternationalBlankenberge-155086.2614886.712019
DUPIMMOOudergem643179.19132834.102019
PATRIGROSint-Martens-Latem-140941.89-113678.542020
SPACETECH sprlGenappe150572.67321.022020
AVD - Consulting en MarketingLier70403.68-871.532020
TWINS HOLDINGKapellen6176569.13563109.081559701.722020
RESIDENCEMalmedy165675.8112228.260.402019
VEERLEWingene19529.39-1417.852021
IRYSSAalter127242.8852402.372020
De DriesWielsbeke223662.827490.032020
Ashland Specialties BelgiumBeveren70947974.461706564.8614663005.67161.902020
HUMAN CAPITAL INVESTMENTSAntwerpen4158399.83-492620.941.202020
BERCEUSEGistel679815.7415051.232020
NEWTONGeraardsbergen991835.98-30249.102020
TRADIDECMelle64488415.421558960.46122605.040.502020
D²MPLievegem231284.1317890.652020
VE.DE.MDendermonde1188253.07-24562.660.102020
LA MEUSE PROJECTONTWIKKELINGMaaseik879837.96-4333.332020
IMMO HAUFROIDFontaine-l'Evêque84275.1411122.992020
NeptunusBerlare-276585.1363270.322021
DE RAVOTTERBrecht399754.3231109.142021
AIRPORT BORDEREtterbeek-715996.49-168917.262020
BRANICOAffligem522289.29-145993.952020
MAR LE BEAUHasselt341456.12-28602.172020
L'IMMOBILIERE G & ASint-Jans-Molenbeek509470.0033074.002020
GWENIMMOBrakel490482.2213608.362020
IMMOBILIERE SOCIALE DU PARCSint-Gillis (bij-Brussel)-5920.44-4469.720.502020
FRANS AGROPutte1840895.00347270.0014.802020
DEFIACSint-Martens-Latem15463789.42-287249.522020
HALIFAX PROPERTIESVorst763623.0018844.372.002020
MAXéONZedelgem189799.62-180466.040.902020
SOCIETE ANONYME DE GESTION FINANCIERE IMMOBILIERE ET MOBILIEREPlombières2787100.62-83273.372020
CHATOLEASEBrugge104008.83-13868.872021
ZABRISKIE INVESTAntwerpen205538.00-27469.012019
G en O projectAntwerpen391511.12-10102.492020
TRIBOSStekene396177.13-77069.232021
GuldendalMechelen83517.5910466.302020
FilibertZedelgem80423.0119028.052020
PATRIMASZwevegem3484845.3110237.562021
Pharma Biotech Consultants EuropeElsene3250.90-1915.112020
IMAFI²SAubel102125.1624577.782020
Gallea GestionSaint-Ghislain257207.0091879.002020
BEBRONNE DANIELBaelen40423.379126.882020
SOGECAPFlémalle909760.0434015.89170749.142020
GROUP DCUkkel-1174013.0055970.001.002020
HORLIMMOAubange2020957.0054791.002020
BERTEAU CABINET DE FORMATIONBraine-le-Comte73009.47-9557.4635378.002020
IMMO EJAMouscron55369.0736412.032021
KEREN PROPERTIES AND DEVELOPMENTBrussel-524899.47995765.522021
PotironimoKasterlee79710.043033.922020
ClynvestBrugge365783.97-54375.1628729.892020
TERRA PLUSBertem147232.00-7319.002020
LEOPOLD SQUARESint-Lambrechts-Woluwe5896191.0064105.00297050.002018
BOES en COSchoten82847.007129.001.002019
EURO LOCATION SERVICESLa Louvière-51600.0032172.002021
T.E.V.Kluisbergen277868.593333.632020
TEUGELS INVESTLebbeke979639.4727111.022020
LA VACHE FOLLEChimay92996.08-5452.472020
IKTINOS S.A.Soumagne299710.22-33876.410.202020
IMMO KOCHSE GOEDTBrasschaat1527137.04-78506.012020
MaetropolisLievegem1400631.30149323.782020
PLAY ONE 2001Nivelles-1406.00-11722.002018
LG ESTATEBeerse3580829.47323831.342021
PMS MEDICALHamont-Achel208645.2316353.942021
KOIBA NVGent61125937.99-3879199.00249693.890.802020
HERMAN-DEPOURCQDe Panne414937.7785397.562020
H ET B MANAGEMENTSint-Pieters-Woluwe784045.0084293.002020
BILLIEWijnegem16994959.915148286.84546914.4016.102018
CURA INVESTSint-Lambrechts-Woluwe2108925.97220309.952018
BODARWE IMMOMalmedy763591.2366456.162020
PAPENMOERAntwerpen1141713.57-23405.262020
SAMBRIA NAMURNamur210467.0144702.51756506.341.002019
Zimmer StaalLier12214140.34417926.3166541913.895.402019
THOM et CoWaterloo152850.37-39302.772021
BAMBUAalter1073842.22-15585.862020
GIEMAHamoir23904.702985.682021
RIK DEPUYDT - DESOETEHooglede-7963.23-12995.461.102020
KOHN ALAINBlégny528261.8280416.404.002020
AEDIFICElsene1145533.044751.552020
DERMACOZedelgem369502.5163424.782021
De Blijde HoekHasselt86854.26132106.852020
M.T.H.Beloeil1490278.00227030.002020
SACCOL & VAN LOOY INVESTMontigny-le-Tilleul759274.80100711.612020
EUROGARANTLokeren108801.4017219.412020
CORPACK - IMMOBeveren1234568.33312455.812020
ALMADESZonhoven85967.7735413.951.402019
PERFORM TRAINING & CONSULTINGLanaken-189098.04163806.501.102017
BYOChaumont-Gistoux265884.3971308.942021
LINK HOUSINGAalst-135680.98-41016.262020
HORECART & LEISURE CONSULTDiksmuide466961.3620751.122020
IMMO DOYVENazareth246979.44739.011.002020
Pols & PartnersIzegem2840417.23212628.262020
PARTENAIRE IMMOBILIERLiège81455.7760829.041.502020
LE BERGERElsene1759934.92-441121.828.902020
LANDBOUWWERKEN DE DEYNEMaldegem1099344.0811206.123.402020
CO-louisEtterbeek653424.00-43607.0072000.001.002021
Peter WoutersWuustwezel459135.8611505.740.402020
RICHARD MAREE ET FILSHouyet1363389.8368778.661.002020
LOACBerlare-264884.81-7003.332020
BARBARA KOSJodoigne72586.109691.692020
LOUVIERAsse124105.12-18087.592020
CHRIMARCBrugge2516259.17288034.981209491.400.402020
VAN LEMBERGENOpwijk-17238.26-6706.862020
SOCIETE FINANCIERE ET IMMOBILIERE DU TRAIN DE LA DYLEGrez-Doiceau13463.00-3780.001.002021
WALDINGKruibeke16486382.50412744.371068787.096.002020
PROMOTOPAnderlecht21764.291705.67904463.492020
BRICO INVESTOupeye2399309.35162030.302020
IMMOBILIERE LOMBARTGerpinnes1870979.00199775.002020
TD TERRAIN INVESTElsene-7392546.88-3767783.012020
SANISAArlon92735.76-3014.152020
NICOLE CLAES - EFAOUSHasselt520718.3310717.872020
TD IMMO INVESTUkkel2046756.552490037.585576938.362020
VabedevHulshout201676.34-5053.582020
HET BIERHUISSint-Laureins561200.3737635.312020
METES PARKDilsen-Stokkem2887073.38140737.982020
ZEVEN TOMMENZaventem54333.39-14930.232021
COURS ROUSSEAULiège223991.0018708.002020
GUNESSint-Jans-Molenbeek3964607.22329097.372020
Sun Boulevard ViseVisé-98331.929481.232020
S & C Holding & ServicesGouvy10674401.605216204.742021
VALTECHMenen67027103.449004659.805048245.867.102020
R & B ENTERTAINMENTMol27156.0112056.922020
GETAX INVESTHam694305.26-21661.641.602020
BRIGOGESTNamur598666.08-38491.430.802020
STONE GROUPKnokke-Heist1115452.00136005.002020
ANNEXMortsel178761.00134059.002020
Immo GranitsTournai23100.0062453.342020
Dokter Michel SnoecxRoeselare1471996.22163430.390.502020
TIBO IMMOGent1188999.73615382.132021
H & H CONCEPTWavre468420.6828908.772019
THE ORIENTAL EXPRESSRanst4595397.00-46347.002020
BLADELINMaldegem574733.2248508.112021
GECKO HOUSEDestelbergen-395094.50-46018.932020
MOURY PROMOTIONChaudfontaine3519258.9584969.35194013.580.802020
Imag!nHulshout45263.17-16138.542020
THIERRY EVRARDUkkel1424188.00142278.852020
EXTENSABrussel11210132.93710449.711078012.452020
RENTAGLokeren196711.25184830.572020
VOLCKE-GRYPKortemark1459456.8139634.572019
JulesArendonk5383425.58209907.572020
HOLDERAntwerpen16608332.2566539.932020
RoxamelSint-Martens-Latem344469.8214693.042020
SOCIALE HUISVESTINGSMAATSCHAPPIJ VLAAMSE ARDENNENOudenaarde18581817.281022603.1211079902.0612.102020
Michel TULIPPE Participation Notariale et InvestissementsPepinster792597.0058129.002020
ARCHIMEDE IBrussel1281346.09-252488.332020
HORNICKOlen4120971.076227.392020
LOCAHERTSAntwerpen517449.0297.474.502021
GILMAIRERavels287831.97-26782.122020
GILLES INVESTAnhée349235.007951.0051789.002020
TANINVESTWevelgem2226534.0989131.762020
VAN MEIRTurnhout75246.3029988.942020
MEDEXPERTGeel-59569.351256.412020
Create StoresHam-sur-Heure-Nalinnes51619.325793.632019
DOC CLEANSomme-Leuze-2541.07-1536.612019
Casa BouwElsene15221763.80738690.441655105.522020
W.A. INVESTRoeselare669097.58-54039.028723.072020
BELIEF INVESTMENTSKeerbergen1171372.67161004.902021
IMMOBILIERE CONSTANTIN DE GERLACHELiège50001.001341.002020
VAN GOETHEMBrugge326675.29107062.492021
EVANASGent6260201.30-33000.921.302021
WestlimcoBrussel88181.91-194477.26361826.762020
DIMVERSint-Martens-Latem1180070.77-118843.452.002021
ELTOSIEDGrobbendonk536414.56-10979.092020
SpaensBlankenberge699335.24-48014.890.602020
VermiljoenBrasschaat131035.592367.452021
IMOËRHasselt1703182.88-6779.820.102020
GrinfeldSint-Niklaas-114313.00-12288.0081627.001.002019
CARRON - ADVOCAATVilvoorde1228821.2634499.642021
Point of Presence LeuvenAsse-548206.84219772.962020
DEMU TRADEEeklo358223.9540833.372021
TWINS IMMOBrussel666618.073645.732020
BOELAERT INVEST COMPANYHerzele1445206.0812098.492020
Data EspaceUkkel-3913280.91-1764138.44265086.522020
CHRYSTIMMOHerbeumont33254.21-9130.512020
GUIDELFlémalle209891.82-646.352020
IMMO BLOMME-VERGRACHTTorhout55163.09-3990.373000.002020
AAGEMerchtem1878972.66340489.612020
BEHEERSMAATSCHAPPIJ ROOSENDAELZandhoven-239208.43-39398.172020
VALGYWemmel29517.16-11930.252020
BrepoGent3711920.83-110223.532.402020
Tout douxWatermaal-Bosvoorde28290.229656.462020
MATOULON LOGISTICSRixensart165736.82-12205.892020
DUCHRIMMOMeulebeke5602959.1370577.030.602020
MURANOHasselt107558.2919097.742020
MARINE CONSULTANTS COMPANYZandhoven0.006904.112021
StJANSTORENOudergem-263383.79-30096.852020
ROGOKalmthout662471.39102340.510.702020
VdH InvestSint-Niklaas2637934.05219070.182020
VB MANAGEMENTRoeselare1304619.16248261.702020
SENTOBilzen1044487.88149169.262021
M.A.T. BeheerMalle655189.3724020.570.502021
DE GRYSE VINCENTBrugge23364452.63201872.32582529.042020
NICOLAS ORTSUkkel2652078.7477449.071.402020
LOWAZedelgem162901.0715609.002019
PIETELBEEKHasselt-1554.6916009.402020
Mondo Mario BiccaiPéruwelz26615.7322240.172020
IMMO FINANCEDestelbergen12291.061177.042020
CORPORATE FINANCE CONSULTSint-Genesius-Rode1007372.9287881.532021
VAZONHouthalen-Helchteren2246025.7294818.42293477.962020
HEADDAntwerpen41398.00-19767.002020
Passion ArdenteBever94208.14-1832.612020
GROUPE WA-YA-MACourcelles169588.617435.772020
CLEANJETWaimes239083.2012501.432020
LEMON TREEHeusden-Zolder-13621.5012385.712020
KIVIMaasmechelen2385188.831039482.722020
GOLFERSMiddelkerke39068.3751891.022019
RUTIMMOLiège27758.781999.192019
BC - BUILDINGOostkamp2465176.07217824.212019
REDASONLochristi75522.42-241699.432020
CAROSint-Truiden-29003.38-29732.302020
Univers CityJemeppe-sur-Sambre267537.0032524.002021
HOUSE SYSTEMSLubbeek65356.561478.432019
AXEMABeveren1400867.95216589.012020
CHALET INVESTSint-Jans-Molenbeek105461.2475479.612019
TREUVAGingelom29590917.921854860.676.002020
TDV CONSULTINGBrussel-18081.21-791.522020
VANINVESTKontich13047137.01750107.10764094.484.602021
LUNAGooik-8082.73-1278.892016
ALAIN GHEKIEREIzegem599083.2728686.342020
LOG - XAalst317043.43106868.302020
FLORTILochristi258545.9024411.822020
SACKVELDAnderlecht58937.13-5205.302021
LO45Roeselare-427117.97-135670.83164170.440.702020
32 INVESTSint-Niklaas2741178.311043823.712021
IN-AC-ALSomme-Leuze624313.14-16731.352020
VABO-RENTHooglede166044.10458.1333554.962021
ACCOUNTANTSKANTOOR REYNDERSHasselt6291285.30219696.162020
B en W PARTNERSSchoten113220.79-23180.192020
PLAT'HOMEHerve633509.9883458.20407707.772020
TELLYGENCE KNOWLEDGE NETWORKAntwerpen1661532.47-24691.922019
IMMOVEBAWaregem79393.54-689.162020
PRECISION CUTTING SYSTEMSLokeren297250.8254550.102021
LE 34Sint-Gillis (bij-Brussel)997620.14-351687.413.502020
PGC PHasselt1837488.8254893.6181000.002020
LA VERITEZemst182239.0737300.182020
MunusOostende453112.6053520.752020
STUER-EGGHE IMMOSint-Niklaas591902.27-2166.632021
Singel Office AntwerpenAntwerpen5999808.701803665.753493115.202020
AGIRATournai7582587.90-493054.244.002020
CALOMMEPhilippeville45875.901396.232020
M. DE CLERCQWatermaal-Bosvoorde2572528.30232154.292.002020
MAVI3Antwerpen358824.67-103054.292020
KEEP GOINGChaumont-Gistoux441744.11-6299.782020
IMMO STELESOLanaken366393.5344067.652021
SOMABRIWatermaal-Bosvoorde1383419.60-58862.422020
DUPROWaregem9183490.45555699.262021
BELMOUNTAntwerpen1412979.43-14175.892020
BARBIER M-INVESTKruibeke317457.135453.732020
DUIGEMHOFHerent-495775.00-42290.001.502021
D & S VASTGOEDAntwerpen3384.953198.532020
MERRENRanst-107630.1711251.242020
STAL VAN DE MORETTETernat581516.235694.532020
PATISSIMMOThuin-15284.174140.872020
TRANTORAalst189781.6781734.970.402020
ADONIOSNandrin400995.363654.412020
HAGE-INVESTBierbeek1353298.76127446.712020
INSURANCE MANAGEMENT COMPANYPecq548781.9054651.242020
JULMACOSchilde4758006.7469747.642020
Sociaal Verhuurkantoor MeetjeslandEeklo287801.6862421.826.502020
GUNASTERCKZele145468.5678241.541.002020
INDUMMOMaldegem3254527.77411476.752019
MACOBULanaken12447482.7274338.64275000.002020
CATHY ROELANDTS COMMUNICATIONOverijse9523.50-15728.312021
Alain Labyt VastgoedKnokke-Heist256402.90143540.750.102020
AFRIMARAntwerpen1429479.1434353.188307541.792020
DE VENNENOud-Turnhout2006215.3938134.582020
SOCOMHAHamme (Vl.)904823.702642.902020
BUREAU BARTHOLOMEEghezée247991.49-26167.402020
ALENTUMGent2846017.51132703.612021
DETROVANLa Bruyère589803.5246402.841.002020
FRAKURBrussel136057.188588.902020
DERUCOAalst577065.007491.002020
DC4 MANAGEMENTKapellen-99128.14-1056.322020
BLOMME JEFTorhout264581.0019186.002021
tikomaZandhoven27947.3110402.582020
AD JURISTongeren1106533.87157046.052020
SMARTOudsbergen214509.8698596.042020
ALFISKHerselt26757.88207.650.502020
COMPAGNIE DE PROMOTION LIEGEOISEBrussel17013270.87-58905.152020
IMMO WIJNANTSBilzen594916.59-46230.262020
PATRIMORSint-Truiden3375339.9813491.292020
COMPAGNIE FINANCIERE DE VOLTERRABrussel1107311.33-363737.641.502020
SELECT BEHEERBrasschaat-3284984.11-186639.072020
VECEVIOttignies-Louvain-la-Neuve-17979.005507.002021
ZEEVLiège79388212.87-1213613.501.102020
COBRINDe Pinte417084.4464092.652020
GRUBORHasselt420656.54-4932.732020
G. DE VOS & CoAalst728633.88-6746.842020
Belgian Participations CompanyDeinze380005.68-28100.072020
ARTROPODAAntwerpen-7430.72-9556.732020
ALPHA PASSIONAmay73654.57-10446.192020
SICORPArdooie490778529.3710807584.76106079.480.802021
ADVICE TO SOLUTIONSteenokkerzeel384481.1848513.182021
MALBROECKENSint-Lievens-Houtem581368.061657.442020
AD REMBrussel92588.5950393.910.502020
AGAPIKortrijk2001424.0827484.681.502020
Van LucheneKortrijk51718.77-2531.922020
AK INVESTRochefort5862.048486.342020
DE CALUWE 2000Antwerpen11774.5811101.662020
KLEIN KASTEELDilbeek439024.0021599.000.802020
TEN ROYEHerk-de-Stad1545131.24-992.282020
RF-investBinche-50336.7211443.562020
ECLIPSEZoersel2696826.16394236.362021
NUMMER VIERSint-Martens-Latem105098.0032558.002021
PAGANI CONSTRUCTIONSArlon113048.48-6287.322020
BREMS GEORGESLanaken795103.2911063.902020
YVAN BUYSSEAsse627801.46279042.122020
A & COMPANYKortemark30697.77-28491.872021
MILEANKruisem268434.0038346.002021
CO2 SERVICES ((CO 2 SERVICES))Dilbeek179270.2446218.462021
MVLAalter534919.0931501.372021
LEJEUNE-LOCHTVisé21309.138500.360.002020
JORIS DE ROOLeuven1231455.5626891.052020
IMMO DE L'OURTHEComblain-au-Pont331259.0020262.002020
HIGH LIGHTSHasselt657997.3841801.792020
LES P'TITS LOUPSLa Louvière510573.13-15385.842020
Vanessa IssiUkkel92046.1552271.572020
VERLUMMOHeist-op-den-Berg807908.80-32678.992020
SEQUOIA CONSULTINGKortrijk119355.06101045.432020
MEHARILasne93017.00752.002021
HOME VASTGOEDBrecht-27065.52-2210.842020
Crea SBalen52491.15831.662020
THIJS JOHNNYKnokke-Heist4978445.00625006.002021
Harold Kindt Project ManagementAalter-442184.86-33873.022021
LAURIVANSint-Lambrechts-Woluwe722127.4023339.652020
FRAVANCOWielsbeke201061.0065537.002021
BRULEVERGent-63176.28-138205.092020
ITconLede5093220.37394906.462020
MANICOChaumont-Gistoux-121433.0036937.001.002021
DUOLasne-181202.00-400.002020
BRICKOudsbergen343920.231471.492020
CITY HUNTERWatermaal-Bosvoorde569598.40-28529.142020
DECORATIEBEDRIJF BERLUCMoorslede481715.504183.041.802019
M-INVESTTernat371813.7091373.612020
VITA INVESTMENTSBoortmeerbeek1350679.39-25252.622020
HET KONINKLIJK ENTREPOTAntwerpen1198002.11401505.912020
MORI-IMMOFrameries-3647.13-261.63234340.450.402020
LEPOUTRE CONSULTSint-Pieters-Woluwe-18347.52-17903.662020
URBAN QUARRY ESTATESSint-Genesius-Rode499544.112015.532021
TIMMERMANJabbeke544942.3950213.552021
BLUE PIG STUDIOSint-Lambrechts-Woluwe-153000.86-14614.812021
MERRIONBrussel2752413.34-240390.542020
CASA-COTTASteenokkerzeel-11369.29-25546.162021
DUNANTOverijse200059.0025186.002020
IMMOBILIERE PARMENTIERChièvres-14888.5338859.162020
Hof ten EedeHaaltert63825.60-7052.912020
ALNI INVESTGrobbendonk167675.8361.562021
MIT-InternetSint-Niklaas625455.721913.430.302020
HET KAPITTELHOFRoeselare-391998.6627689.230.602020
IMMO FRAIREWalcourt701116.79-7270.172020
IMMOJULYBrecht169555.4310362.3317340.002020
NADIETremelo-98630.216171.112020
J & JKapellen2908281.201838649.36209420.372020
CONSCIENCEKortrijk4905071.53-413336.502020
DE MOOR INVESTNazareth165653.05-1133.262019
PLARO INVESTBrasschaat39034.45-10935.772021
KOSMOZDe Pinte71583.927980.502021
D.P. & V.Merchtem729964.1370011.302020
CERBOSint-Niklaas396354.55-17582.302020
HayleironBorgloon278584.4342734.802020
ARE & KUBIEKRoeselare327863.8958460.622020
SOHOAntwerpen725138.02-32637.642020
BEERENS-UYTTERHAEGHENHerzele94162.33-2234.094.502020
IDEFIXKnokke-Heist135598.47-8790.272020
SIMHOAndenne2320765.0013990.002020
GULLIKRuiselede1508151.5752753.322020
IMMO NEMOBrussel631542.0020298.002020
BOTANIC BUILDINGSint-Joost-ten-Node21767873.21-25714.623863899.512020
CHARDOME DECORATIONSaint-Hubert125255.32-2741.603.702020
ARTISAN DES FINES BOUCHESBraine-l'Alleud-33838.67-24498.312020
IMMO RAYMACKERSSint-Truiden924586.13-18534.713.202019
S.D.L. INVESTSint-Niklaas631192.75-20163.0540111.672020
CASE INTERNATIONALLanden-491656.53-18858.002020
CHEFIMMOVerviers642181.777194.582020
Dokter Patrick Vloemans-huisartsKasterlee488274.0733881.552020
LKKESint-Pieters-Woluwe632818.0033499.002020
AUBERGE DU CARREFOURVielsalm356440.0049294.004.602020
COLLIMMOBrugge-89137.1137998.692020
MATTIMMOGenappe435286.1053676.182020
RESIDENCE ET TECHNIQUE SERVICECharleroi-519622.44-111915.082020
RES IMMOBILISKnokke-Heist752323.501183.531.302021
AGRIPPINAGerpinnes489685.00-12085.002020
L.D.C.Menen656069.4582609.462020
ATELIER VERTKalmthout146407.6045480.252021
GEO-PROJECTSGeel1506908.8416439.442020
DASA IMMOCourt-Saint-Etienne-364083.25-73250.062021
PIAZZA PARTNERSBrussel164092.22-4456.272021
M.O.N.D.E.Mouscron557875.7148668.382020
IMMOBILIERE J.P.L.Ukkel42131.298588.112.802019
ARNOTEL INVESTGrimbergen14400.4541211.592020
SOJUMAXHasselt-399169.50-14703.592020
V.I.P. FINANCEMalmedy170308.06-1099.402020
MAPLE LEAFBrugge175509.816664.282020
DAVIGREGFaimes-105161.00-22036.002020
R & MRanst308389.8140791.751.002021
COBEL FLANDERSAntwerpen14237870.791785026.595019862.402020
2 Z IMMOElsene42898.008457.002020
ROBUVAComines-Warneton512768.693926.112019
F.J.S.Beveren70173.00-14428.002020
FiCoCoOostkamp171965.3532425.572021
ISAKAR COPPENSGeel2205079.59-5939.792020
DE APPELBOOMWommelgem3118797.61101401.431.002020
DENOKnokke-Heist6293509.59-273077.282021
CLEMIBrussel3116.5825890.612021
CHRISDISint-Pieters-Leeuw-53775.382033.632020
EXCELLENCE CONSULTINGSint-Martens-Latem9014865.3614208.051.002021
GROUP GEOTECBilzen233344.1620920.312020
VANEFRAAalst38111.01-19869.482018
IMOBABrussel4587519.1260612.461.002021
Financial and Insurance BrokerageZoutleeuw302717.088436.022020
Target Business SolutionsBrugge7437.281658.972020
IMMO BRIGITTAWezembeek-Oppem191526.59-115897.672020
JM VASTGOED WELLENWellen196890.2290485.232.202021
DINAMAX-INVESTEdegem1557116.4711163.412020
BENSOPHMerksplas1084207.077849.562020
ALMA IMMOUkkel548542.36-76494.822020
TAHOEElsene1268082.68152749.902020
ANIEvere172574.5360919.302020
PHILIP RIJCKAERTAssenede1090946.4668245.102019
ARBEAUJabbeke215553.78-32058.292020
B.C.S.E. CONSULTLasne-25677.0412619.18110037.922021
K & F INVESTEvergem2005586.40-12446.332020
AmantEvergem1856486.00102561.004.802021
GERMIJOHasselt251596.74-61735.662021
Gebroeders MentensHouthalen-Helchteren139799.41-17207.242020
CARTARGOZwijndrecht1717247.43536621.941385803.013.002021
NIVEAUHulshout494752.4811966.832020
SYRO INVESTZele543062.00240621.002021
PROMENADE BUILDINGBierbeek474176.41-15428.932019
HOTELANDBrussel-43399.84-5883.262021
CADET ((GADET))Ham-sur-Heure-Nalinnes204029.2134477.112021
GAMWaimes179162.11-20829.032020
CHARMILLEElsene261406.51115008.212020
VatconOostende308103.8649184.752021
RUDO-IMMOLievegem109014.9112511.082021
ANOUkkel1380147.1418003.533.602020
BUREAU WOSCHEK FAMILY OFFICEWelkenraedt-1719890.30-220963.820.302020
MANIMMO & WATERSPORTBrecht148518.23-2697.772020
IMMO PAKEtterbeek48716.53-16276.082019
PROJECT VUURBERGBrussel13284795.55-344964.572020
KAVACOGent26233.01815.722021
GANDSAntwerpen6204381.32-309288.28534112.744.802020
SEVENCOTENDendermonde4717899.81255357.570.502020
BASSEZ & PARTNERSZulte277693.1170001.852020
D. LIBERTJemeppe-sur-Sambre708513.7194077.232020
LIBERO FINANCIAL AND BUSINESS CONSULTANCYZandhoven111437.3171633.372020
PUBLI-ROYALSint-Truiden523145.7661151.062.702019
ESPACE NIVELLESBrussel841932.85-1435.432020
TANGHE VASTGOEDRoeselare825071.100.002021
VAS-YRoeselare1569932.68110167.932020
O IMMOMechelen658071.77111031.730.302020
FAIR BUILDING MANAGEMENT SUPPORTBerlare228517.7917071.416.102020
PROBYSLokeren618308.5367621.262021
P. PARANTLa Hulpe29195.9315178.142020
Immo NarviflexGeel681959.71113962.842020
TELLUSPelt4098385.62-35248.322020
E.M.G.Zonhoven226943.0511178.112020
PAPYOSint-Gillis (bij-Brussel)3546271.00-46984.00360064.003.802020
BOUDEWIJNLAANAarschot657740.1570591.092020
WORLDWIDE BRANDSAntwerpen25199.8219069.482021
MOUNTAIN CORNERSint-Lambrechts-Woluwe16909.00-29327.002021
3 SquareGent5024559.50433847.422640802.402.502019
EBUSINESS CONSULTINGTorhout259828.8384311.920.102020
PRISMESBrussel-425844.82-143032.770.502020
SCHUMANEvere135740.28-197523.5713.602020
EAUTONO³Lier1055363.26-25489.822020
MORELIMMOMouscron1136532.3595923.682020
SOFIADendermonde56022.92-31103.502020
Notariële bestuursvennootschap STEFAN VAN TRICHTSchoten16531.2438547.370.402020
SygelGeel97624.4037477.822020
NOVUPUkkel124687.56-12378.190.102021
ALKAS IMMORanst125306.585041.722021
PREPCOLeuven473323.08-2404.652021
IMMO & COMPANIESint-Niklaas-6618.2534579.272021
T.C.A.J. PEETERSBrecht539368.68-14124.231.002021
TIBOWaasmunster674677.64280112.332020
INVEST VAN EYGENKoksijde1206565.372459.942020
GR INVESTWervik561422.4825973.222020
VALEAFLO INVESTWavre168286.7519368.612021
Château des LanguesLievegem19659.4126425.032020
METULADeinze425595.7275796.872020
QUEBEL VANTIEGHEMLendelede16343.22-635.972019
GUANTRAVosselaar240911.7785421.452018
GINKOGrez-Doiceau5362499.98903862.342020
GESTI-CONSEILS & PARTNERSUkkel57729.0912664.393.002020
LUNATECAsse428978.0093985.002020
GOUDEN HOEKAntwerpen475858.9321573.212020
KEBOUHamont-Achel24959.24-5269.992020
DonkhoeveOud-Heverlee241696.003354.002000.002020
ERIDANUSKortrijk892043.79401.850.702020
IMMO PHICOGeraardsbergen473724.331840.052021
JPM INVESTLasne201025.7136499.772020
KENSIEOostkamp285275.48245897.622020
ACSFlémalle-87243.921208.412020
BLACMaldegem2191195.2365775.292020
DEFO INVESTWevelgem-129258.3720429.152020
VIA QUERCIAMont-Saint-Guibert188428.570.912020
LISANNBerlare207721.0021293.002020
ALBERT DE MEESTER IMMOBILIENSint-Martens-Latem412770.5669231.271.002021
GIMA LEASESankt Vith47336.62-15596.532020
GEDECO INVESTWevelgem1991274.3217587.932021
IMMO-ODDOChapelle-lez-Herlaimont19237.372308.052019
EMIBATStekene475293.5324805.012020
Bidfood BelgiumThuin82920079.001082520.002021
YUKON VALLEYLeuven25491.88-586773.772017
M.S. LEASETienen1275399.78186105.582021
BUILD 4 UAalst15325719.82353538.002021
MOULIN DE BRIFFOEILPéruwelz65005.878022.722020
KS-CONSTRUCTMaaseik199735.7937961.360.502021
LOWIST IMMOBilzen594220.4452651.252020
NOVALISElsene403.20-18453.760.502021
IMMO GEBR. VAN GESTELAntwerpen807502.60-104800.722020
MARINOZwevegem185825.5221504.712021
VERDONCKT INVEST COMPANYAvelgem374945.9314843.242020
ENTREPRISE DE CONSTRUCTION HENNUY ALBINRochefort46593.7235276.252.102020
EYE MOTIONS CONSULTINGWavre665843.0771558.000.502020
GROUP GLOBISSLeuven20405164.001215919.296.202021
D&R INVESTSint-Pieters-Leeuw650727.46363631.472020
HOME +Laarne10443.152233.532021
KOTS & STOK-SERVICESMons108574.9318216.101.002020
SPMWalhain718096.00-8155.002020
DEHA + PARTNERSAntwerpen-906735.78-175692.552020
GUVVIAvelgem884943.9963324.702.502020
ALLARTMenen1282192.0687461.792021
CATALHANLievegem-14608.46450.632021
AU BAIN MARIEDeinze185355.7425786.762020
DELRUE CONSULTINGWaremme-146758.00-9701.472020
GRIMMO INVESTGrimbergen165733.008292.002021
VERBALier414958.3231360.182020
ET & HLasne209845.0053442.002021
JAN D'HULSTER INVESTIeper4292832.99-331531.342020
SEDOAntwerpen15226.978358.191.502019
ESKIMMOAntwerpen16540.6421668.820.602020
LUMYLubbeek959689.81292062.362020
ELECTROSOFTAalst313788.16-236675.222.802020
BEOFFBrussel711566.1629668.960.802019
MDC ALGEMENE BOUWONDERNEMINGSint-Niklaas1136135.9766813.952.302021
BELNORKortenberg108197.1527396.702021
BLUE STAR CONSTRUCTZoersel294115.6439298.872021
M.B. INVESTGembloux396311.005013.002021
ABACYSint-Jans-Molenbeek-96440.44-76101.062020
CREATIVITYIeper761676.92200403.512021
JUGLANTESGent662412.08-16910.742021
Pharmacie Ducarme SAGanshoren276524.4962415.400.402020
VDW PROJECTSIeper390451.8377302.722020
SOLEASEOudergem-929338.77-45572.751.002020
A.P.I. IMMOSint-Pieters-Woluwe148284.57-3510.762021
ASSURITIEHasselt122778.07-30060.242.402020
OXGrimbergen18103950.87-789021.341.102020
Immobilière SCOTTUkkel501078.49-52116.912020
CLERBOIS CONSULTINGWezembeek-Oppem1990758.0030617.002020
BOONE CONSULTANCY AND TRADINGAalter356588.38-21715.382021
CLIVE CHRISTIAN BELGIUMBeveren117871.6046991.392021
LIPATVilvoorde785315.0827581.642020
EVOLUTION IMMOVorst69332.433714.212019
MARRAElsene58169.89141448.122020
JECO-IMMOMontigny-le-Tilleul-149801.56-30551.812020
FARMEKAOudsbergen485088.3210773.322020
CORESOFTGent39210.06349.732019
JB CONSULTOud-Turnhout7903303.006698440.000.202020
PhilEliaAmel914310.6575776.192020
SACARALasne7893.004659.002020
IMMO-TOPHerstal150269.8518968.542020
BIL INVESTElsene803213.95100496.221.002020
VOSKORoeselare723170.092354.862021
BELIMMO INTERNATIONALElsene2708078.21-22606.240.602020
D & V NEWCORoeselare1377727.20-15698.761.702021
IMMO LEOLUXAsse13691.75-34898.752020
PROJECT BESSENVELDBrussel8660684.08-1271436.332020
MIVAPHARMAns507435.8464547.152020
MANSOEZedelgem-2221.60-42.622020
EXHAROLokeren11166.59-5386.802021
IMMO B.G.E.I.Profondeville870305.62-2615.282021
SIVECORetie537780.8527134.092019
TRIGAUX-MELOTTEJemeppe-sur-Sambre1756792.00747985.002020
COFINEUREtterbeek1535136.99-283821.972020
ANN WITTERSRotselaar1910466.07136872.282020
COSMOS INVESTMENTBrasschaat-513734.39-19803.042020
ZONEN HENRI WILLEMSGistel518943.8958244.232021
MayaOostende-120472.15-3651.130.202021
EUROPEENNE DE MANAGEMENT, DE COMMUNICATION ET D'IMMOBILIERMarchin225106.004277.001.002020
DUMATOPGent144677.52-12250.912020
MAGDALDe Pinte185665.5434754.512019
PARCOLYSNazareth345299.25137459.692021
CHATEAU DE RESTEIGNETellin-1042629.94-134951.821.002021
D.P.J.Perwez173871.0310132.6062504.312019
P & P-L D MANAGEMENTVerviers306996.223494.912020
A.B. -INVESTBuggenhout2312349.5224629.312020
NUMBERZAntwerpen-61922.132994.730.702019
Taveirne PhilipKnokke-Heist401267.0318863.492020
CRISTAL VUENamur510278.71-4587.082020
BRUYERE A LA CROIXRixensart66959.34-41662.872021
IMMO RESIDENTIEGent49765.7139953.952020
SUELGALokeren2504726.193071925.6062.002020
THIRASOAOostende167103.71-15534.062021
DISTRIPARTSMoorslede295179.88-56992.802021
GSMZOOElsene-102961.69-149556.402020
A & C Properties S.A.Elsene2863253.00-49491.002020
ALPHA@M-SERVICEBeernem92768.2937547.731.702021
BELKLIMOSchilde246818.34-39467.020.802020
KALAAIBilzen255802.34-16939.050.602020
BIENNEAntwerpen190779.4015224.352021
IZCI MANAGEMENTGent-115690.24159.552021
SHACALLDamme6565899.62-73710.593.002021
LARTIMMOSint-Agatha-Berchem-603728.76-22906.592020
LITUUSWatermaal-Bosvoorde29019.00-55863.002021
BUREAU OSTYNKortrijk426394.6134198.052020
THYVFRANAnzegem1802916.08102636.552020
TORASint-Truiden448822.3779843.282020
VAN GOGHSint-Pieters-Leeuw-124258.83155073.252020
ADK INVESTLeuven240924.00-60729.002020
JANMASMoorslede733114.3949326.772020
DE VRIESSchilde691420.96-153288.920.102021
CALMAN IMMOWaregem775228.8998426.002020
STRYDAEL INVESTSchilde864901.19138193.652020
PETJORALievegem3521083.54-111590.422020
GROVANAlken-91150.234341.332020
JuulsBrugge461706.9929784.402020
DEGECOGenk3206673.05317524.411.002021
NADLAN CONSTRUCTIONSElsene720243.90-2456.392021
FELICIARoeselare749651.54-43106.362021
J.F.O.Brasschaat1900584.00-2439.421.002020
ANVA CONSULTHeusden-Zolder657476.3848588.242020
B-XAntwerpen86262.3714735.222019
GRAIN SAElsene-384664.01-50899.102020
GRAIN NVElsene-384664.01-50899.102020
DENT & CAR REPAIRKruibeke1519392.59358050.239.702021
IM-ROAntwerpen422557.93197721.612021
GERTURAntwerpen305727.5347178.782020
DISTRIBUTION ADVICESint-Agatha-Berchem-1232616.80-93749.412020
JAKARIStabroek-315340.05-270795.372020
ANTIQUE-AIR.COMLiège-90318.7839831.172020
HANDELSAGENTUUR LAROTorhout81841.1831608.102021
Mitsubishi Chemical Advanced MaterialsTielt28509511.354600460.96115378054.7884.302021
SERVCORP BRUSSELSElsene-1248148.00-63305.003053703.009.602020
IMMO COXZandhoven230108.9362961.692020
IMMOMOGTervuren1664324.3926794.742020
EDDY COXBrecht1288491.54253382.022020
REAL UNITEDVeurne29618497.352463508.947544205.7920.202020
DUGAVANKoekelare96342.0426543.922020
ZyXyZSint-Joost-ten-Node128288.1125416.002019
AC INVESTHeist-op-den-Berg238494.6117325.372021
YEZCOGistel6923.016552.712019
THOMAES INFO RESTGent361650.05724.602021
SCHORREDIJKHamme (Vl.)945222.04329244.382021
Monument Immo ManagementLiège-1629814.236680851.621790260.0410.102020
IMMO F.R.Schaarbeek455724.71-48800.411.002020
FINERBELAalter109827.95935.792020
House of TilesRoeselare140388.06-24094.142021
M. DIERICKX & ASSOCIESBrussel26357.183856.741.302021
PHARMACIE HERMAN GEOFFREYAndenne-12979.0015088.00498424.000.102020
ALAUDADessel316121.87-32509.132021
BUREAU TILMANTFosses-la-Ville28630.47-2995.892021
THEUMA VASTGOEDOostkamp1499186.36582747.722020
KLAJAAalst-9001.2814445.202020
SA FABIEN DEROANNEDison-77726.0539818.682020
ELAN InvestBorgloon358392.97-23679.842020
MINEHasselt1787378.2480896.812020
DETAMARWaregem190665.96-38536.002020
PRAXIE GROUPAntwerpen108414.6836512.382020
PLANTIJN-INVESTAntwerpen82407.4117414.302020
COCHIMMOEstaimpuis37040.00-19007.002020
C.M.S.Estaimpuis-91920.48-9429.712020
EMERGIS CAPITALAntwerpen-564933.57-35821.282020
JUST& COElsene447635.69-118660.590.802020
TASARMenen738236.98175998.392019
TRADIN BELGIUMBrussel3452094.48-369610.09444835.233.102020
GESFISOINSBeloeil458954.0042650.002019
Lofting ImmoLennik1749989.955052.472020
IMMO SAINT BERNARDTervuren-2040.00-1597.002020
IMMO CARTONJodoigne471697.00-34551.002020
HOME 2BHerselt94579.5321423.812020
IMMO R.J.S.Grez-Doiceau963860.50198649.910.502020
INDESAMechelen20002446.02-250047.67513125.002.402020
FFRWAywaille241380.08-22609.382020
4B CONSULTVorst-269187.128019.372020
SEPS SERVICES & CONSULTINGAntwerpen209895.78481.152021
SE2IElsene1209048.4262240.2096000.002021
D'AUSSYTorhout1463770.0782265.522020
VANDESDe Panne1277282.50-24230.532020
U.Z.M.Melle146620.3319166.102020
ZAKENKANTOOR VAN DE PERREBrakel326222.1835902.582020
LEFCLI-IMMOLa Louvière82595.10-1226.392020
IMMOTHICAAmay422245.8416185.622021
INNOVATIVE BUSINESS LINKING CONSULTINGIeper2961045.46-123138.682021
KODOMAKalmthout5931042.95149427.552020
ARROCKTournai-104668.65-5023.102020
CALIXBraine-le-Comte48955.72-5910.502.102020
NitraminvestSint-Pieters-Woluwe1060166.45222147.052020
BELIANColfontaine534041.2927155.15107774.272020
CENTRE CULTURE ET NATURE DE SCAILMONTManage-9119.95-12046.382020
ROTIMCOHamont-Achel3440265.25-57405.822020
EUROPLANETWesterlo214097.6112877.552021
SUPALIWaterloo8312774.961340505.592386241.132020
Tandartsenpraktijk DENTILICIOUSHeusden-Zolder723519.12155431.641.702020
HARCO GROUPElsene1857821.281054516.901012644.865.002021
ALIMOSint-Jans-Molenbeek608050.83-3896.232020
LFBSint-Joost-ten-Node4767977.00293521.001104853.002020
CUBICIMMOSint-Lambrechts-Woluwe26773.0313011.320.902020
BELLAVIEComines-Warneton140866.09-3579.962020
CASSOMortsel1174467.07-141539.811.002020
K.M.G. INVESTLe Roeulx132562.009740.002020
IMMO DESIGNCouvin300308.7328354.981.302020
TWOFIVE 25Oostende-34127.5515575.102019
GROENINGEJabbeke1034022.8517269.702020
MAVAROTessenderlo905027.19300287.1825.602021
E.C.I. SERVICESCharleroi213362.96-7738.722020
THE HEALTHCARE CONSULTING GROUPKnokke-Heist808531.84-27518.94110330.392019
DELARUEGent52342.49-66678.700.902021
KAAIHaaltert1040562.12-8650.982020
IMMO MALVOZSint-Joost-ten-Node6828560.00242176.00704194.002020
DIANA GROUPEvere535452.68-70786.372019
BUREAU HORECA CONSEILBraine-l'Alleud99052.1741001.942019
CEDRIC GENICOTSchaarbeek249115.6647580.682021
IBA-INVESTSoumagne3461142.11209377.143.702020
PWEB SERVICESMol222365.553633.522.002020
MEDICAL AND PHARMACEUTICAL CONSULTANCY AND APPLICATIONSAalter2389991.83-15178.160.002021
BARKABorsbeek1814584.45342502.6717.402020
DAGAGavere3528645.0057158.002019
CELIE INVESTLochristi391018.8615701.442021
HEEM-INVESTAntwerpen-320738.9113723.612020
CARRO-CONSTRUCTTernat3902953.69791472.2210345156.866.502019
REMOPADilsen-Stokkem98140.04-3037.402020
PETROVSKYDentergem3716993.76413349.760.902020
IDELCO INSULATIONWielsbeke9173404.864494.592021
@SAVANNEAntwerpen316798.3132876.092021
A.D.P.Binche94686.361935.652020
BEMA GROUP EUROPEAnderlecht377141.99-13754.602020
PATRICK MOERMANAalter242462.5235767.390.702020
MG IMMOBILIERGenappe13233.396462.212020
LATOUR & PETITSint-Lambrechts-Woluwe420484.1168732.9412.602020
OLIVIER BASTINAttert292806.167100.392019
BALPAChimay-4606.57-2072.232020
GIMANESBoechout376771.1782532.251.002021
BVLSint-Katelijne-Waver423600.8467820.3218.602020
AQ INVESTAffligem2871443.233603817.362021
INNOVIATournai2520058.7096573.721.002020
THIRY ET CIEDurbuy164294.1413959.392020
WIBENAntwerpen86794.21-13686.082020
GREEN IMMOSint-Lambrechts-Woluwe8004.471286.942020
REINMENSPelt670463.29-5634.322020
MECAENASWesterlo248597.53-1917.742019
MAES INVESTCOWuustwezel278253.8230057.522020
GARDEN STORES LOUISEBrussel6289015.31-66602.432020
'T BISSCHOPPENHOFDrogenbos849505.77-34885.47362727.722020
INVEST IMMOJurbise-1476.6621732.244.702020
ARTIST VALLEYUkkel735576.59105851.522020
SOMNIUM INVESTTongeren187809.75-24850.402020
IMMO LUXUSWijnegem611429.5782142.372020
HTL INVESTMENTSKapellen1349159.64-4157.362020
CIMMOBertem853024.27109552.792020
GEWA GAMESWellen148627.04-22658.652021
HOFWEIDEBuggenhout80474.382854.442020
CROUGHS & COLa Hulpe293770.2431996.022020
F & P DESIGNKnokke-Heist1203945.66771843.562020
IMMO DALEMANSMaasmechelen-64162.008113.002020
CAREZZAAntwerpen860365.8239891.402019
ELISARBertem1212832.0917744.650.102020
PATRICK ORYEGenk279432.4025049.612020
M. FEREMANS & COBrasschaat257839.9244580.992021
LEVACOIeper880876.59-13023.062020
GESTION 3+Brussel35868.379879.952020
MANAG'INRixensart277106.127409.592021
WILLY EVRARD INVESTSchaarbeek2224768.6220997.952020
DCD ALL MANAGEMENTHalle50170.1213651.162021
B-DEVELOPMENTAntwerpen2863073.79347675.343.102020
ALTERNA MANAGEMENTGenappe3047784.1965075.192020
IMMO JACK BARTAntwerpen-43063.39-52241.142020
JOLYPutte374150.03-48092.562020
BULSKAMPVELDTielt-32810.42-8542.492021
MONTECH SPIDERBeringen103304.1434415.352020
DOCTEUR THIERRY BERTRANDNivelles99939.2928782.332020
CLYTACKERHOEKIeper6005.72-7.362020
PRAXIMortsel190760.5734116.552020
GELBOUDendermonde523837.9162583.252021
PROLANDAntwerpen30844357.0062708.002.002020
GENCORAntwerpen1374682.76503933.032019
HOME CONSULTING SERVICESAsse-626290.12-16994.872021
DE VOLKSLUSTAntwerpen587767.3626240.442020
I.T.C.M.Kapellen210454.4614534.982021
SOPHARISBinche101320.97-21836.402020
CO-IMMEXSint-Gillis (bij-Brussel)436516.77-34921.562019
LIFE PROPERTIESUkkel419104.55-15808.122021
J.P.S. CONSTRUCTWuustwezel2290769.22102496.752020
AXSONUkkel110414.70238051.2020016.152020
NABUCHODONOSOREnghien4844915.64157242.721.902020
MENIECOWevelgem-40852.43-51103.352019
QUICKE VITALBrugge749424.00-8661.004.602020
FINANCIERE DE CHAPELLEChapelle-lez-Herlaimont44972.777152.572020
EXPERTS UNITEDEeklo-100865.47-72770.630.302020
DEJORASchilde1356031.056984.132021
FONCIERE MARCEL RIGORemicourt5994706.66191767.142020
IMMO DELFrasnes-lez-Anvaing683737.009516.002020
VERSTRAETEN INVESTAalter230295.93-33251.832021
FIRST FRONTAalst4269921.26337652.882021
BRUCHOGeel32523538.89-128125.293.802020
PARKLIMMOTurnhout-372121.34-73461.362020
VIVA MANAGEMENTBilzen185699.72-456.462020
E-MOTION-STremelo286540.59-68157.5230.802021
EL YASSINISchaarbeek2198382.0069065.002020
VAN RIE IGNACEMaldegem665753.5317098.182020
A.B.Wichelen72899.33-113619.950.302021
BEXEtterbeek87747.3118681.262020
JAP DE LOOF ALAINAalter1697332.7392710.933.802020
InnobraLede-69228.42-3856.092020
IMMO MKPCSint-Pieters-Leeuw277650.5916767.992020
PASCAL D.Charleroi-107281.03-8354.253.102016
4B FAMINVESTOostende1561456.0926336.190.502020
BRUSSELS NORTH DISTRIBUTIONSint-Jans-Molenbeek68826.4421276.93553715.802020
SIMONSHasselt465568.2790564.852020
T2 COMPANYEnghien616371.5449856.342020
N-LIncourt229866.1030334.961.602020
JEVAPATHam-sur-Heure-Nalinnes280234.97-10071.031.002020
P.D.M.- INVESTOostkamp232841.7728132.342020
IMMO CASZutendaal538624.3031645.862021
MONTEVIDEOSchilde3735684.25615119.022020
IMMO LOCAWetteren120423.75-3709.502020
EUROPEAN INDUSTRIAL FUND LIEGE IEtterbeek8079338.832722404.452020
ITDentergem106011.05-24554.274.602021
ARCOFARDeinze1335411.86341727.172020
BEPA BAGROVeurne18262.51-5334.022020
DENTIMMORoeselare189462.26-54222.762020
LEJOMAWijnegem181785.651832.882020
JOSACONAalst341819.5451653.932019
LOCODEPKoksijde391639.759722.402020
Global Admin SolutionsPerwez-42510.2613195.101.102020
GYMARHouthalen-Helchteren156764.1937344.742021
ZEN IMMOSint-Gillis (bij-Brussel)2595729.61344846.132021
JURIANEXSchoten680996.70617506.762019
DAGDA INVESTDeinze341961.00107411.502021
HENDRIKX VASTGOEDPelt216057.74112037.752020
ANSURLebbeke376933.6430922.992020
VISTOBrussel33493.93-5623.411.102021
OMNICOMalle222505.996775.872020
V.D.V.B.-IMMOKnokke-Heist329144.21154490.722020
FRENICOSint-Martens-Latem1246910.546594.762021
Bell@viceOudenaarde35831.4611595.232.802020
BRITE INVESTGenk3037036.39-92274.892021
K.G. PROJECTSSint-Martens-Latem536885.08-26960.372019
VERLEYE BARTKortrijk648031.8373831.042020
LA CASA DE LA CARA MIAZoutleeuw795905.9896354.392020
NOTRIMMOBrussel46961.5416511.412020
LE CASINO A TILFFChaudfontaine60608.63-4127.862020
ADVIES- EN IMMOBILIENBURO TRENDMol145215.6237250.572020
MACRI FLORENNESFlorennes85494.10-1999.452020
KARMAKONHélécine323574.40-39.172020
MY REAL ESTATESprimont269875.036602.5032090.452020
NEW START CONCEPTWaimes152167.4768133.20643220.001.502021
CADRIENBrugge13638313.651729729.442020
HUKTRA INTERNATIONALBrugge39784970.274328634.106771700.002020
EMPORIUM ANTIQUUMSint-Truiden32999.00833.002021
ULKAGent224052.2766086.662.102021
SHATALLummen17574584.841180990.665.002020
LYNX CONSULTING AND INVESTMENTAntwerpen758003.57172325.812020
IMMOBELCAKruisem63963.16-11786.672020
DGLMeise263715.159209.292021
PORT DE PLAISANCE DU GRAND LARGE A MONSMons183577.112641.372020
TAC SUDGedinne775768.27120402.762021
SOJEFRANEHam-sur-Heure-Nalinnes99443.739051.532021
GROBOGent2434112.22-69208.532020
J & C SPENTEKAartselaar3368932.081002008.912020
HASPELAntwerpen30309.00444430.002021
IMMO MARGRIETKeerbergen163528.2062255.752020
MANAGEMENT GESTION & SERVICESUkkel-1122416.28122754.702254381.049.202020
DE BUYSERGrimbergen296046.1462624.352.602020
IMMOPRECIJalhay980386.8719768.932020
BOUWMANAGEMENTWaregem-254016.66138877.970.102021
NEOPOLISWatermaal-Bosvoorde7372.07-1545.862021
M-ConstructBertrix-387726.92-7855.492017
ITEGRAEdegem435804.659060.442020
REALM()Nijlen12482.52-9965.662021
C4YOUHarelbeke28485.99-7968.002021
WILURavels-2505.5133344.992019
CENTRE DE MANAGEMENT ET MOTIVATIONOnhaye-592909.32-75909.162021
SMILECENTERNijlen150012.7858086.082.502020
APPALETTongeren-69929.07-249.792020
PLUS DEVELOPMENTBrussel-1367434.070.002020
IVELCOPelt86223.549598.572020
KRIPTONBorsbeek155595.177731.940.602021
EUROPEAN INVESTMENT SERVICESBrussel19926.7411115.640.002020
KINGS INVESTHaaltert192666.34131689.972020
BEBOKnokke-Heist1685789.64122422.592021
AMROCAMWaregem149459.8049106.412.602021
FIRST INVESTAntwerpen908444.94237795.342021
IMMO ROYALEKoekelberg12504.21-23032.172020
MIRANHalle2343237.9860384.092020
EUROPORT BELGIUMBrussel-4864064.81-1364661.212020
OMEGA PROJECTSMerchtem14809.79-1348.462021
WATERLOO RETAIL INVESTGrez-Doiceau1112562.31187678.670.102020
HECK FINANCE CONSULTBütgenbach680601.59-124650.971.002021
TS CONCEPTJodoigne89435.4820341.272021
FT INITIALSLa Bruyère136166.7123944.802020
BOSSAERTS FERNANDRanst297050.4520067.571.002020
SOCIETE FONCIERE INTERNATIONALEUkkel914633.93935135.530.502021
I.C. C. MANAGEMENTNeupré210000.435.082020
A. COENEN & FILSLasne100593.608655.792020
BELGIUM HOUSING RENTINGNamur-19075.053147.192020
MH INVESTTienen155566.00-5654.002020
biblimmoBrussel24618073.001553326.0010063426.003.702020
NepauSint-Martens-Latem431038.17-21331.372020
S.K. IMMO TECHNICJalhay531577.00-97082.002.502020
J.V.S.Steenokkerzeel1654686.9125777.792021
J.A.W.Sint-Gillis-Waas265389.24-9296.932020
J.S. TRANSAlveringem223064.08-13756.562020
MOPRO INVEST IIAntwerpen-1026575.49-485074.092.002020
SDM AdvisoryAntwerpen2436421.19648281.312020
VAN ATTENHOVEN - PUTSEYSLeuven1059660.5989176.362020
LODAVANOostende1072525.84134602.162021
FIFTY - FIFTY IN FINE ...Tubize-31452.76-21.982020
DRAGONDERUkkel-161832.89-28906.322020
PROOFAntwerpen-5045.878900.312021
LOGISTIMOBrussel124853.95-45719.082018
O & OGeel1657868.6938164.912020
ARLUCKortrijk25799.05-107050.062020
SCHOEFFAERTS AFWERKING EN INTERIEURDiepenbeek1607916.1352590.1225.702020
XPO INVESTElsene1835105.99-20107.851.002020
BLOMMEAntwerpen102252.52-26790.852020
MARFILDamme578867.87-120477.682021
PETROLEUM SUPPLY CHAIN MANAGEMENTKnokke-Heist-110931.68-20946.202020
ZAMGenappe283403.2448662.172020
WILMOT -VANCAUWENBERGHEMerelbeke383202.5899687.552020
ORIELLasne538333.0035635.002020
BBEAntwerpen4919866.91186831.142.802020
IP SERVICESSint-Katelijne-Waver62174.041928.502020
BOESKADilsen-Stokkem82271.942807.332020
RAMA CONSULTINGGembloux544376.0436886.002020
HERAULTHaacht417846.96129264.812020
JOCONGent1466224.4444112.232021
DE NIEUWE RUIMTE BRABANTLeuven1024901.86146368.392020
MAKASALiège185622.701622.952020
BRB INVESTSeraing747861.8758860.162020
MONTROIGOupeye244899.0061862.002020
ADVICE TRAVELComines-Warneton65351.6418534.193.602020
M.D. LOGEMENTSMouscron209427.08-36496.6948215.002020
CS IMMOBILIERSint-Pieters-Woluwe-30556.589606.452020
HAFEHooglede-60342.27-19583.622018
SYLNOR - IMMOHerve402787.214396.142020
LA RUEGanshoren125930.659885.932020
VANDEN BROELE PATRIMONIUMBrugge113598.4717860.582021
IMACOMARoeselare764807.0014086.002020
ASKOUkkel202994.7619525.292.002021
FONCIERE DU NORDErezée-232717.97223229.542020
SINGIEKortrijk1418521.0124348.712020
DS CONSTRUCTDe Pinte336709.5162106.692020
HARMONYSGembloux543800.2750798.590.302020
VMG & COWatermaal-Bosvoorde27270.2115169.142021
RETAIL ADVICE & SUPPORTSchoten-10751.53-1952.842020
SYLVANAXBrugge514591.4116593.812020
DE KOKER - PITTOORSBrasschaat364273.24101867.415.002020
IMMOBILIERE HORIONGrâce-Hollogne268.00-20331.330.003.802020
FASTIMMOMeulebeke3224746.571095065.641.302020
A & C INVESTLievegem537485.8835666.722020
Box2BoxSchilde341906.62-2195.082021
HaWLummen2220276.78277692.921.002020
RETAKEUkkel2795899.63-218350.022020
YSSYAnderlecht335538.88-275171.371.002020
ACHAROOostende35694.02-4033.382021
GRICO - INVENTWevelgem209393.01-32175.531.002021
ANCOFINHasselt4372102.79-201883.492020
GOOD BIZZISint-Truiden43493.00-42605.002019
'T Park DevelopmentBrussel13811996.197248861.5657129247.672020
J.A.S.Bree1191382.73-31932.252020
VASCUDEMGembloux150044.8811974.822020
PHONITEL TECHNOLOGIESSint-Gillis (bij-Brussel)146481.638742.19111105.562020
E I G IMMOHasselt928287.381066.632021
RIVER RANCHDeinze-20914.69247.5983329.272018
L'AS TUCEChaumont-Gistoux39868.2076018.572020
LADRONMeerhout-13556.08-4479.022020
BELWINAntwerpen138298.41-12659.212021
LUC DEJONGH, GEASSOCIEERD NOTARISBrasschaat2063380.82366021.002020
MAREVABüllingen252256.1619895.232020
GENTINI'S KEUKENS & VOEDINGLiedekerke297759.24-32752.462020
THE SEQUELAalst281138.13-12729.652020
LES IMMOBILIERESLasne55723.3817758.182020
QUALITY CONSTRUCTSteenokkerzeel295288.893903.302021
BEST MANAGEMENTHerk-de-Stad181623.217414.562021
Q.D.E.Essen1043087.39188200.942020
ROODE POORTAntwerpen-6754.1217405.922020
M.M.E. INVESTSint-Niklaas127054.90-14556.512021
MEFACODendermonde464930.8715191.112020
URBAN INVESTJette-13827.9810567.192020
KIDZIMMOLeopoldsburg246752.75-59220.182020
M.A.D.Deinze311773.52-5710.722021
SIR EDWARD'SAalst69066.7888448.322021
SUTLABSint-Gillis (bij-Brussel)222702.1718682.4645967.362020
KAM YUEN INVESTMENTBrussel1220633.71-18308.482020
Pro Home InvestLendelede133541.2719964.262020
BAYARD-TRADINGIttre69835.09-8126.882020
DECKERLANDDendermonde406874.0483027.012020
REYNAERTIzegem1496160.23-125626.332020
VERMANWingene1910242.54-304552.622021
SOPHICOHerentals8857027.37467058.950.902020
EVIMMOMerelbeke160936.5136308.432020
ZEEVOSOostrozebeke27181.86-59625.452020
Ruko VastgoedMaaseik64692.9115222.74343241.240.502020
LENTOOGrobbendonk868563.90165944.032020
BROGNIMMOJette39476.86-36132.48178821.350.802020
A.J.M.J.Hélécine1729375.7334162.112019
ADFIBO SERVICESTervuren407859.3360997.492021
NO-ERAEeklo-21909.52-1291.852020
DEEPTOWN SERVICESMettet179240.0066566.002020
LINUXAntwerpen384552.79-46656.392019
HEMICO CVAZonnebeke431169.8314785.062020
GHYCAGent219574.026055.652020
FISCUNAZwijndrecht463494.0097559.002021
VASTGOED ZEEBRUGGEBrugge1838024.44208235.912020
MILEAUAsse137129.9217054.622020
RESIDENZ AGRaeren1996193.2721011.802020
SAPPHOBrugge396935.34108821.742021
FV PROJECTSMeulebeke1940699.636665.362020
GUILLEMINS REAL ESTATELiège1264753.49151247.763470702.242020
PALIMMOVisé13283.065436.7916928.322020
Lupus AMAsse916394.5641209.912020
Moortgat ManagementLebbeke119469.3269009.32357449.632020
LOBIUSAntwerpen362484.9323708.972021
PJH INVESTMechelen714352.1323584.272020
IMMO HORECA MECHELENMechelen7040854.47-45512.152020
DE SMULHOEKWesterlo44721.436553.972020
RBNDilsen-Stokkem27805.00228.0064429.002020
AVANTIXAntwerpen308867.35-121009.912020
SPEGELAERE BRUGGEBrugge1323359.1363719.662021
'T ZONNEHUISJESint-Martens-Latem47863.5925803.432020
H.D. TRADINGHamont-Achel142132.0038407.001.002020
MIVICOBeringen57440.51-8016.322017
CITTAKapellen401227.008530.002020
BBS BeheerGeetbets324105.1920731.512020
SILVER TORNADOStavelot171060.05236.122020
Q-Park Belgium HoldingZaventem2710442.66-1055187.338324813.6917.002017
Trade EastGent531404.41-44031.852021
LUXEHOMEWervik-35897.81-41010.672020
TRIBABrugge964936.36-27758.072020
HOLDIXHasselt1817207.2961219.112020
ZEPPEGenk4199528.47332219.972020
DEVAGOVeurne1180081.60123893.902021
CABESTBrugge838402.20-20934.242020
LEAUCOUR CREATIONPecq1675287.38390455.412020
H.K.W.Sint-Martens-Latem28720149.5260669.2319.802020
D.Y.M.Maasmechelen17983.17-4143.252020
INCEPTIOSint-Katelijne-Waver932572.23-50839.172019
SAINTE - CAROLEHuy25322195.00-251537.002020
VERKOOP & PROJECT BEGELEIDINGBrasschaat7937004.853272406.502021
B n S INVESTOudenaarde40523.74-3325.662020
CANALLTurnhout191647.4213390.242021
TradespotWommelgem539911.02-85278.322020
WAREGEM COTTAGE PARKHasselt364473.74-54345.712020
A.M.H.Schaarbeek353536.34-8825.832021
Domo@VantageWijnegem255666.5410924.892020
E&R - CONSULTOud-Heverlee18550.00-4373.532022
3DKnokke-Heist6046898.87-1897.002021
TECHNIQUES SPECIALES MARLAIRECharleroi76019.308927.292019
CHANGE ITMerelbeke120232.1923114.822020
HONNELINVESTHonnelles454732.0048944.002020
AVOCAT VAN LEYNSEELESint-Lambrechts-Woluwe35430.27-10646.00292345.522020
TIGERLILYAntwerpen-11885.72-11832.452020
HEEREN HOLDINGTurnhout2412352.66239183.272020
ARTIZEsneux-64442.3812331.212020
LA PATINOIRE ROYALESint-Gillis (bij-Brussel)2229083.17-423413.832.002021
ASSISTANCE A L'INDUSTRIETournai652052.2424673.862.702020
STOEFS - LESCRENIER SERVICESJodoigne380451.458437.942020
MOBILE STRATEGY CONSULTINGTournai83509.07-6957.562021
GEDAPlombières1127542.09104370.382021
RS PRODUCTSDilsen-Stokkem326047.393049.452020
Inspiring Cycling HomesGent68240.00175062.002021
MANAGEMENT & ADVIESHasselt359119.19127809.852019
SIMMESBrugge232227.909499.272020
CLOCKHEMPOORTDilsen-Stokkem737246.7542252.782020
FARZIMMOAnderlecht2067243.52-1308909.2513.602020
EUROCOSMETICS & ACCESSOIRESGent343270.1130263.200.102020
DE HUISMEESTEROostende208507.00-54388.002020
TEMOWaasmunster226904.8110284.052021
BKV-IMMOSint-Niklaas636918.4622705.222020
DAEMS CONSULTINGLanden140739.296494.322020
L&A CONSULTINGHoeilaart296163.80-22857.632020
URBIS DEVELOPMENTLa Hulpe69896.01547.352.602020
INDALOHarelbeke245634.32132597.642020
TDG CONCEPTHoeilaart463956.15137236.402021
COCO C.De Pinte40158.00-34365.00118048.002021
STARGASBrussel228689.5637791.802019
IMMO - HODEIGEOupeye77839.89-9123.46134270.002020
LES EAUX DE LA MULLEWaremme81995.624274.63269881.152020
PERSONALIZED SERVICES IN AUTOMATIONEnghien2416.7520963.230.202020
ADVOBERINGENBeringen119617.6624951.342020
RIAS BAIXASOostkamp1710409.9953310.692020
VCG VASTGOEDGeel197169.2421865.952020
ONBEWEEGLIJKTessenderlo230078.157614.112020
C & D HORIONGrâce-Hollogne34544.00-4198.001.002020
GELACHOostkamp64534.0825891.962021
KVR CONSULTINGHerentals403708.1678137.302021
IMMOBILIERE D'ARGENTEUILWaterloo722881.6932383.760.502020
A.D. MANAGEMENTHamme (Vl.)65846.843351.172020
DERA PROJECTSIzegem1554614.9044071.250.502021
DACOVANMiddelkerke47430.3912511.892020
VLEMINCKX VASTGOEDLeuven-390135.4953993.181.002020
NEGONazareth943446.9698856.130.502021
PATINENinove408403.955714.762021
IMMO B.C.H.Profondeville453770.0034403.002020
WOONSERVICEZonnebeke199556.1153941.180.902020
OOGARTS K. VAN RUYMBEKELeuven165842.2823418.152020
DIFRAOostende171491.234344.9667930.002020
MIKIMOBraine-l'Alleud595119.9522617.412020
IMMO VAN EYCKOverijse428012.1522449.532020
J.D.S.Kruisem588923.0073376.001.002020
H.H. PROJECT DEVELOPMENTAntwerpen85269.9615944.442020
PERTICOKontich1258546.9262618.032021
D.A. CONSTRUCTGeel56377.794750.312021
TULPAntwerpen51694.894294.322019
UNIVERSIMAOudenaarde1282523.7031266.332020
CHAMBELNinove491730.33-3111.232021
IMBOCO JPMGent231468.0878791.892020
ProjantKapellen-1381594.3841058.232020
LA BICOQUELibin-321412.59-16880.982021
PAMATINEAUAalter306497.5428406.522021
ALVOLASOostende104975.2416970.102020
CrealinguaTorhout133902.6515731.641.302020
MAGNOLIAIchtegem7327.334829.172020
PALM CONSULT & COBraine-l'Alleud370572.95170847.762020
BALIGARTHJette-217105.659732.705.402020
MS PNEUSVirton-127577.00-38.002020
RUDY MARTENS VASTGOEDDeinze195215.4913374.212020
PatrîmmoGestioWavre-15391.56332.922020
PROGIMATWaremme46953.00-6953.002020
CAP-INVESTMouscron-152092.75239381.130.302020
AL CONSULTING & MANAGEMENTMortsel144566.9222195.642021
TRADOLINOLasne191739.7920769.392019
NERO - INVESTGent945912.77365455.712021
STAPIMMOElsene236771.91-67119.802020
DOCTEUR RADIKOV SPRL CIVILEMouscron1636056.08239687.612020
FORTIMMOHasselt-103292.28-31702.972021
BLUETECHNOLOGYClavier-10319.5022564.852018
JUTOMAPIAttert1066768.36209778.531.902020
EMG CONSULTSint-Gillis (bij-Brussel)-5465.58-22278.372020
IMMO SCHOCKDendermonde649011.608855.842021
WILLEMS P & CORoosdaal535717.0092959.00728620.002020
PRAESIDIUMOostkamp15888278.9024745.490.702020
DGS-4 MANAGEMENTLiège987074.9238435.790.802020
SALUZIOHerve-1524300.38-596.442020
BOUWONDERNEMING VAN BIESEN DAVIDLebbeke54407.0077.002021
INSTRUCTIONBrussel13886449.848105242.1215246144.312020
BLEROTElsene27246635.424594700.5311717558.962020
P.M.N. VYNCKEHarelbeke455092.9335989.732020
RIK VANPETEGHEMKortrijk5363648.571754339.892021
BETOLADiepenbeek763514.004459.002020
NAYGOFauvillers171467.2140001.985.602020
BELFOCASTRonse1235401.8357184.841.002021
G. MOHY ET FILS FUNEMOLUXBertrix-41922.6815076.491.002020
HOGIBornem41698.4320226.951.002020
RENA VASTGOEDAntwerpen-1298452.99-17474.382020
GLENAKIBrugge413852.4662547.492021
PhiMaeTessenderlo3314450.06421223.732020
IMMO D.B.Antwerpen337413.7110861.092020
JOTISint-Niklaas1120073.63133508.062021
RMCNinove145098.007621.002020
TECHNORAMA INVESTLiège74467.51-77015.361.002020
NEVEXAVosselaar-45464.0030595.001.402021
RAS EUROPEBrussel649633.81-111766.803.402020
SIMOBILTournai-101049.22-211523.565.602021
BAJOPABrugge282209.543616.392020
TASTEAntwerpen35432.283129.166.002020
BELKOVANWaregem31648.0010316.002020
LOFT REGENTLasne-18473.897952.882021
CERTAEssen581615.9692894.112020
FV ComptaCourt-Saint-Etienne792081.2062149.982020
ALDOSchilde254981.8114906.822021
LA CALAHeist-op-den-Berg576551.26104960.171.002020
FLORIDAOostende314382.066759.281.002021
STONES@WORK MANAGEMENTBrasschaat-162724.94-264965.762020
B-APARTKnokke-Heist514296.42205533.942.002021
AV EVENT SUPPORTAartselaar349276.71-99017.171.002020
Helchteren Het DorpUkkel130577.09-101688.34768989.882020
CLOVER IMMOLa Hulpe985661.1287590.112020
WCorporationElsene148023.4347492.441.102020
HAVE A DREAMTessenderlo-26819.46-11113.182020
TRUYENS IMMOSint-Niklaas116290.2617071.332021
BENJAMIN DEBACKERUkkel174462.7718719.452021
BLINSHeusden-Zolder1103684.35-40396.102020
CREACITYSeraing20834.22-63273.132020
DOBOGeel-68868.719549.752020
EDUARD RATASint-Jans-Molenbeek930602.79561496.662020
SOMAFI'NVESTNeupré-1067535.69-1181544.9710.202018
JLVB ManagementTheux-73092.0336730.672021
IMMO LEMAITRELa Bruyère1417692.1825697.912021
ES & S LOGISTICSWesterlo21033.97590431.3566.402019
ENERGY & REAL ESTATE INVESTMENT ADVISORY SERVICESUkkel1922228.941093766.842020
VEQU INVESTDamme496183.5436204.412020
TRUST REAL ESTATEChaumont-Gistoux100718.8631741.414.202021
La MaroquinerieElsene43747.931525.642020
D AORAEstaimpuis1266276.81-12134.172020
L2VWatermaal-Bosvoorde54772.2737353.122020
SYLPHIIttre425960.0930387.272020
VeriseScherpenheuvel-Zichem345708.1049950.782020
TECQSWaasmunster187843.6260193.892021
Tony VerhulstWielsbeke95800.5127475.752021
THOPAVIMARotselaar202375.86-15200.772020
IMMO STUCKENS-GMerchtem680978.7079038.102021
MEMO INVESTRixensart203957.0735473.722020
IHVenturesLasne42561.002016.002020
KUBIMODinant-51441.001574.002020
AVESTHerentals132476.6745725.030.102020
LENOVABoechout-109370.12-134244.992021
AstridHeuvelland493497.98-15898.252020
AmbrozijnGent444649.84-17838.672020
LimpaWervik456228.85-23689.722020
POLDENTIAUkkel34443.71-8075.9168085.672020
KJEFIMARHoeilaart161149.44-31625.832021
MD INVESTWervik4525.51-2498.432020
BRUXELLES 104Ukkel5466.9522066.342021
Inmo WestIngelmunster2031028.57-25845.2427712.702020
Clos des DesirsWaterloo-472982.593401.012020
FVNKasterlee214822.76128704.970.502020
FICAP 2012Brussel156567.5976207.842021
MEDUSOPutte-39716.427256.312020
SOCIETE DE CAPITAUX ET VALEURS IMMOBILIERESVorst174168.858784.212020
NEXT+GLOBALDestelbergen-2367.40666.452018
BRUALIMOBerloz393613.005520.002020
CLASABerloz615237.0074210.002020
BOSBAUBeernem7920958.40-41094.901.002021
CREATIVE IMMOBILIERELiège57700.7111280.712021
HET ANKER RENTINGMalle24135.5442387.542020
ELYOR Energy GroupBrussel167983.2836823.282020
BOUWGROEP DEPOORTEROostende-88454.35-13975.072020
LOGIRO MANAGEMENT & CONSULTINGCharleroi1627646.244739.692021
SUMATRA INVESTElsene3233015.16-28066.762020
ROND CHENE INVESTOudergem-116041.5958290.442020
FLG BelgiumRixensart699893.91-39175.632021
Happy PeopleAntwerpen-9813.42-3822.212019
Square Group</