Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 71121 Ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
BRULABOBrussel815953.9355701.762020
SPILiège162340400.001754910.0014286181.0090.402020
IDELUX EauArlon35967861.66270853.8522143285.5096.202020
West-Vlaamse IntercommunaleBrugge127502212.685739959.2834382801.8383.502020
Association Intercommunale pour le développement économique durable de la Province de LuxembourgArlon78378260.385278307.0517856767.23110.902020
VLAAMSE INSTELLING VOOR TECHNOLOGISCH ONDERZOEKMol84726002.552976219.4055494964.16691.702020
AUTONOOM GEMEENTEBEDRIJF STADSVERNIEUWING OOSTENDEOostende-8282315.61389581.942263041.737.402020
SinepUkkel1256527.1925807.4171570.802020
Studiebureel LesaffreSint-Martens-Latem289937.23-25414.590.802020
T.P.F. - ENGINEERINGVorst2135942.23164418.8311598028.7342.902020
Drever InternationalLiège18007518.41-4895585.5122309795.0893.402020
EuroconseilsUkkel25306.26-12301.112020
AgrerElsene3387529.00444744.0010024759.0019.502020
Bureau d'Etudes Setesco - Ingénieurs Conseils - Studiebureel Setesco - Raadgevende Ingenieurs - Setesco - Civil and Structural EngineersElsene606279.0074021.001345962.008.402020
VERDEYEN EN MOENAERT INGENIEURS CONSEILS - VERDEYEN EN MOENAERT RAADGEVENDE INGENIEURSOudergem184027.9020328.342020
M-TECHerentals1245007.00413289.000.802020
ADEQUAAT CONSULTHasselt72833.83-3248.672019
L.V.R. CONSEILSSeraing528875.1682305.452020
COMPTOIR FONCIERHuy1039117.11263243.163.702020
LiborCharleroi67223.1594881.212020
Bureau d'Expertise automobile du HainautLa Louvière387749.824743.662020
VOITHUURZwevegem185167.57-141833.1415.502020
ROSE CONSTRUCTIONCiney93782.59-6973.752020
TAYLOR DEVICES EUROPEOudergem49449.933475.442020
HAMON RESEARCH-COTTRELLMont-Saint-Guibert-509788.15-3523629.667639019.728.202020
Xylem Water Solutions BelgiumZaventem3294388.86242226.4116147363.5330.302020
MAGEGROUPWavre7844737.62426.16297500.002020
TPF CONTRACTINGVorst-77685.01-133528.271.502020
Société d'Etudes pour les Applications du Génie CivilBraine-l'Alleud283068.4517213.232020
Xeikon PrepressIeper22940249.62-4929659.5310872354.6057.502020
DE SMET AGROMont-Saint-Guibert652443.19-1115904.9312237883.8746.602018
ALS INSPECTION BELGIUMMoerbeke (Waas)-536660.40-67317.752.802021
HAMON & CIE (International) - HAMON & CIE (Internationaal)Mont-Saint-Guibert2837174.98-18783530.4212368927.0529.802020
IMC INDUSTRIAL MARKETING CORPORATION S.A. OU INDUSTRIAL MARKETING CORPORATION S.A. OU IMC S.A.Watermaal-Bosvoorde5054184.00442964.0018932415.006.802020
MOSSOUX & CIEVorst26571.2616842.182020
BUROTECHElsene144855.82114498.027.902021
VAN EYCKEN ENGINEERINGTienen1777554.31538136.976.002021
GROEP S.P.V.Leuven610000.20166215.992020
N.V. DESMET BALLESTRA GROUP S.AZaventem149092967.7912777803.0459132396.8984.502019
Northbridge TransformersAartselaar1672861.7674634.471.302020
BERCUMiddelkerke68644.38-3167.931.202020
B.E.C.-Raadgevend Ingenieursbureau-B.E.C. Bureau d'Ingénieurs ConseilsSint-Jans-Molenbeek117613.49-37292.386.302020
SUEZ WATERHerstal5859461.51-430798.7515570279.9149.502020
Logistics General Contracting and EngineeringBeveren1289713.07-458882.241303576.3111.902020
SOPEX COMMODITY SOLUTIONSAntwerpen2693261.22-398092.09471349.052.202018
SGS BELGIUMAntwerpen78126698.1437785766.27172732419.231335.002020
Technisch Bureau TechnosanAntwerpen803731.1275614.712020
Eurosense BelfotopTielt3345809.17533173.7911.902020
S.A.W.ConsultingWaregem338786.45425.802019
INFRABUREAU DEMEYRoeselare596137.34112233.5419.602020
SWECO BELGIUMBrussel40651979.859671998.97137826402.311014.802020
TECHNICASSint-Gillis (bij-Brussel)5572167.87348644.7814358527.6135.902020
COEK ENGINEERINGGeel7515615.102344781.6449961286.3720.802020
F.B.M. TECHNOLOGY - TIME AND DATA SYSTEMSSint-Lambrechts-Woluwe322218.0095691.002020
TechnogasMortsel4383240.612210877.2811.502020
National Utility ServiceZaventem-322586.09-93727.70407143.524.002020
ABBZaventem5014081.47-22443584.56126396239.28210.402020
TPF UTILITIESVorst4468326.46508900.7417800142.9182.802020
Bureau Technique Verbrugghen - Technisch Bureau VerbrugghenSint-Lambrechts-Woluwe4004667.37-136077.9434406449.35331.202020
Vereniging voor Arbeidsveiligheid door Techniek en KontroleBonheiden1043460.0030863.005027041.0043.002020
SOCOTEC BELGIUMFlémalle-4789121.84-753829.634242020.0864.902020
SocométalLiège143082.717073.0410.102020
VIGAN ENGINEERINGNivelles1778435.38-1382634.9512917418.2623.302020
Worley BelgiqueAntwerpen15021173.00951398.0079593944.00422.602021
"Worley België"Antwerpen15021173.00951398.0079593944.00422.602021
FIELD ENGINEERINGWatermaal-Bosvoorde10704691.64-128662.810.702021
Omni-TermIzegem14974328.791477142.5126819649.7552.902021
Donaldson EuropeLeuven730485744.7054235252.94259363783.74509.402021
VOITH TURBOLeuven629043.61201096.986.902021
Studiebureau Ir. F. De BieSchilde102140.38-459.492020
KALITECMaarkedal21569.34-2145.662017
INSTITUT DE CONSEIL ET D'ETUDES EN DEVELOPPEMENT DURABLE en abrégé "ICEDD"Namur1963699.00115995.0027.702020
VERENIGING BUREAU VERITAS - ASSOCIATION BUREAU VERITASAntwerpen2056487.25-278103.529146736.7844.802020
SGS Statutory Services BelgiumAnderlecht959262.65162384.7814315972.46167.202020
Koninklijk Belgisch Instituut tot Verbetering van de Biet - Institut Royal belge pour l'Amélioration de la BetteraveBrussel2541850.700.0014.802020
COSEMANSBilzen271856.47154334.032020
Vincotte ControlatomVilvoorde12017616.1324014.232020
NATUURPUNT STUDIE - VERENIGING VOOR NATUURSTUDIE IN VLAANDERENMechelen1745134.78150420.6822.602020
DOTRACOAntwerpen-138660.34-20853.022019
LOI Fours industrielsLiège-47378.95-29885.762019
N.V. DESMET BALLESTRA ENGINEERING S.A.Zaventem9811355.5838969.5411447661.2831.602019
AGIDENS LIFE SCIENCESZwijndrecht4858550.821776636.7624015807.01123.202020
Bureau d'Etudes Delta G.C.Liège237198.0382553.373.702021
Daikin Europe N.V.Oostende1145947554.81126153545.642242771146.771846.002021
Ingenieurs-, ontwerp-, en coördinatiebureau STABOLeuven455088.07138307.3236.002020
BUREAU CNOCKAERTMouscron122437.001635.006.502020
t de neef engineeringHeist-op-den-Berg3198147.18408228.2636.702020
TRACTEBEL ENGINEERINGBrussel488025518.81884342.92255129465.351165.302020
BetecBertrix487360.36140902.588.102020
EtiluxLiège1201259.565884.8617069083.1528.202019
SEE TELECOMNivelles3107741.00-470241.0010464553.0042.102020
Impens KoeltechniekIeper153109.44-12044.152020
SERVANTISDilbeek-1032364.85-69316.692020
Société wallonne de PhotogrammetrieNamur675756.9957640.322.702020
CL.E.Hasselt54691.93-7868.112020
FontecWatermaal-Bosvoorde251575.00-100070.008358317.0019.802020
N.V. Servaco S.A.Wevelgem11115664.33971874.2212594103.37113.702020
SOCIÉTÉ DE BUREAUX D'ÉTUDES PLURIDISCIPLINAIRESEsneux19089.77-36566.332019
GREENHOOD PROJECTSLedegem-29015.26-87490.791.002021
RODELWavre3434.0046.002020
TRANSURBBrussel6844013.00-369477.009111983.0063.302020
RelcoBraine-le-Château396888.61-2221.258.302020
STUDIEBUREEL STRANGERAntwerpen47645.629362.104.002019
MandataEtterbeek38764.8918551.122021
SYNGENIABrussel100100.000.005369746.9565.802020
Q R STurnhout32388682.13735052.951.502020
STUDIEBUREAU HAEGEBAERTJabbeke420169.78245038.822.802020
LABOTOURTournai322563.5513133.552.002020
DiamexpertiseAntwerpen101037.47-2188.592020
SOVEMETChaudfontaine83161.275474.718920.002020
cEdEkEAntwerpen-3554.0113724.352020
OSAR ARCHITECTSAntwerpen1078485.20-156324.773267408.086.602020
ANTEA BELGIUMAntwerpen11947975.001230078.0025520470.00198.102020
SicoplanMenen1950462.8240091.943265219.2322.902020
STREGOOostende-71003.6776642.401.202021
ITB-TRADETECHRixensart5111161.371019261.276.402020
European Coil Coating AssociationSint-Pieters-Woluwe1409059.13-202582.44325915.862.002020
LABOREXAalst2644474.66158882.980.001.002020
WIDNELL EUROPESint-Gillis (bij-Brussel)3276672.16395259.0713.202020
VANHEEDE ENVIRONMENTAL SERVICESWervik6125251.591143701.9718528389.6137.302020
A et B Ingénierie immobilièreChastre39745.753542.962020
Buyck EngineeringEeklo496039.0630229.962254600.0026.702019
SOCIETE D'INVESTISSEMENTS ET GESTIONGrez-Doiceau23176.547310.182020
MANU - FACTBornem448904.0039813.002021
Société Internationale d'EngineeringWatermaal-Bosvoorde11710210.01-81536.769969351.481.002020
Bureau d'Etudes Claude LahayeAiseau-Presles26384.00-901.002020
OTECNazareth116683.54175581.065.902020
TECHNO - SALESAarschot462508.79103915.661.602020
Fire Protection ConsultantsAntwerpen1001902.91153363.2015.802020
THE RHINOSVilvoorde4146.93102841.687.102020
V.D.Liedekerke886932.76140736.109.602020
ARTECONAntwerpen123957.98-1845.632020
ABETEC ARCHITECTEN & INGENIEURSZele5873368.28121689.517827408.9663.502020
Michel HERCHUkkel-46925.41-3289.642020
ETUDES PROMOTION PARTICIPATION ENTREPRISESSaint-Nicolas868850.8417821.513.802020
SEMACOLiège535119.41-87262.882020
MK-CONSULTHannut23555.6093.872020
GENERAL SURVEYSAntwerpen13029.68-150860.112020
DYNAMIC SERVICESOttignies-Louvain-la-Neuve226633.41-6988.613.002020
BUREAU FRANCELier75566.1223787.222020
STUDIEBUREAU W.J. EN M.C. VAN CAMPENHOUTGrimbergen1754953.1912396.493.802021
STRUKTOREGAntwerpen251445.4630358.113.502021
GAUDER & CoLiège2343340.76-2469979.922.002020
ETUDES ET VALORISATION DES SITESOttignies-Louvain-la-Neuve108233.55-7488.080.902020
Bureau d'Ingénieurs du Groupe Richard FlaméeSaint-Nicolas1376470.3795918.042.202020
D.A.F.T.Balen298570.9336955.512020
BUREAU BOLAND-TAILLEUR & ASSOCIESLiège268228.36-3560.452.502020
A.S.B. Advies en Studiebureau Brosens FransHoogstraten182490.1353994.852.002020
STUDIEBUREAU VIAENEVeurne377396.75126647.842.802020
ROEKAERTSHouthalen-Helchteren171612.65-11845.072020
STUDIEBUREAU BOYDENS RAYMONDBrugge1839504.89426844.978378510.6365.202021
Vinçotte InternationalVilvoorde13322203.23640441.988198.2676.602020
BUREAU D'ETUDES PS2Ecaussinnes96167.25134061.9510.002020
T.R.D.Kortrijk19671793.24569533.382020
Centre de Recherche scientifique et technique de l'Industrie diamantaire - Wetenschappelijk en Technisch Onderzoekscentrum voor DiamantLier0.002019
C.G.B. CHAUFFAGEBastogne278845.5082406.372020
UC LimburgDiepenbeek46666811.00531910.0041032702.00139.502021
University College LimburgDiepenbeek46666811.00531910.0041032702.00139.502021
CONDORAntwerpen-56959.6316876.132020
Management and ConsultingLochristi228910.56-13346.752020
Moyens Industriels pour le Contrôle de l'EnvironnementAwans3408215.601248953.029.902020
BUROTECH CONSULTINGMorlanwelz22786.99-40145.6914.902020
ALGEMENE SCHRIJNWERKERIJ VEKEMANBerlare440801.92-2530.762021
Inagro, provinciaal extern verzelfstandigd agentschap in privaatrechtelijke vormRoeselare25979618.352478791.913869669.72176.302020
Waterleau TechnicsHaacht533981.69351147.34710143.894.702016
ALMECO GROEPArendonk1115106.612730.112017
GRISARHoeilaart47278.0011641.00130248.002020
INGENIEURSBUREAU ELTROWILL - BUREAU D'INGENIEURS ELTROWILLHasselt59935.00-12215.002019
ADVANCED CONCEPT SOLUTIONSFernelmont83056.7510715.292020
PlanningAntwerpen460586.53227572.066698978.26116.902020
LABO LRLHerstal875082.0035620.556.202020
Ingenieursbureau G. DerveauxDestelbergen-589897.81-1223188.167.002020
ELECTRO - DENISBouillon42474.686611.282021
P.R.S. PROMOTIONLasne31689.30-37853.902021
GEREC ENGINEERINGBastogne366909.94-35665.972019
STUDIEBUREAU VOOR BOUWKUNDE EN EXPERTISESSint-Niklaas2421983.342449767.5222344296.75147.002021
PROMEKPuurs-Sint-Amands5977727.92200139.0912.902019
JOHN DECOCKZwevegem22181.382431.062020
ARTIMPEXGent1342350.18267648.985.702020
ARAT ■ architectenHerentals724723.39141067.590.102020
STUDIEBUREEL A.S.E.Diest573286.97-16510.392020
Studieburo StructuralKortenberg50353.25641.572.202020
DE MEIKLOKJESWillebroek438328.907182.162020
FUGRO BELGIE - FUGRO BELGIQUESint-Pieters-Woluwe1076184.42176890.364198812.7924.102020
ACOSSIALiège355698.00-7398.000.502020
J.P.M. DESIGNRixensart-6391.5410279.34345348.581.002020
BELZAsse45668.043060.522021
ETRAXCharleroi220123.0018247.0030893.002021
DECOSPAN HOLDINGMenen23309789.26739251.713030692.985.802020
BUXICOOttignies-Louvain-la-Neuve6798.080.0012220.502021
D+A CONSULTHalle929790.4174734.9825.002020
DUMOULIN JOSRoeselare382818.59104738.302019
International Building OrganisationMechelen5279303.574120.3926459524.9482.802020
Ingenieursbureau ItabOostende-10717.00-6467.292020
ALPHA - STUDIEB.U.R.O.Schoten1453915.22675146.6814.702020
GeotestWillebroek1373287.5119420.402020
Bureau d'Etudes Ir. Jacques DufourJette1642025.83142656.712020
CLAP COPYElsene-133852.4636105.252020
Bureau d'Etudes RADIANThimister-Clermont-2241.33-4711.3056788.012020
ASTRO - planAalst267357.00176248.002.802020
GM CONTRACTINGBrussel703182.343498.77865982.030.402019
APPLIED MECHANICS CONSULTANTSOverijse111448.76-976.172020
SEBA SERVICEGrimbergen1110734.4529027.7710.302020
BUREAU TECHNIQUE ET COMMERCIALCharleroi58412.003790.002020
MARELEC FOOD TECHNOLOGIES PROJECTSNieuwpoort72703.7412518.924.302020
Centre de Recherches des Instituts Groupés de la Haute Ecole Libre MosaneLiège870297.7561794.36494212.189.402020
PRAYON TECHNOLOGIESEngis7898406.50763194.087487612.022019
DIGICONCEPTLiège512232.00-2779.002020
HB ProDe Haan249677.6059661.152020
CONCEPTION, ETUDES ET COOPERATION DE FORMATIONLiège2006621.6152120.5314273622.1937.902020
GRETSCH - UNITAS BELGIUMBrasschaat652606.14118001.948.702020
SPARNEXAntwerpen717419.00-463734.004.702019
A.T.S. TECHNICSMerelbeke2664632.2524949.4430.602020
ORBAT FILMSElsene-83401.27-4902.592019
EKIUM BELGIUMCharleroi224288.13210735.4326.902020
BUREAU D'ETUDES - CONSTRUCTION ET DESSINUkkel-12883.656670.442020
VervanAntwerpen120175.135000.502020
SERIEGenappe455823.99159910.472020
METILOudergem515967.008610.0012000.002020
BUREAU D'ETUDES FLAMANT-DERMONTBraine-le-Château174694.16-3717.092020
THOMAS RaoulSint-Martens-Latem30435.77-3202.592020
EVOLTA ENGINEERSSint-Joost-ten-Node2609788.22263551.527178158.1153.702020
CogerimRonse266114.005500.002020
WONINGBOUW VERELSTRumst4504410.41-689512.3340951608.09110.102020
Aptiv Services BelgiumTurnhout25796938.1156745.213.602020
Industry Project and Engineering SystemsGent1882179.94798500.319890492.186.502020
LOBELLE STUDIEBUREAUBrugge335615.0086349.0017.902020
DEWEER SANITAIRAnzegem3830778.31374589.7118.802021
DE WEVER AND PARTNERSUkkel201884.96-4187.232020
ISTEMAGent865681.54235834.3618.702020
Architectuur, Techniek en ComputerMechelen85466.11-723.662021
BUSINESS MANAGEMENT ADVICEWaterloo562868.03-31409.5869111.312021
LEPAGE EURONUCLEAIRECharleroi2629047.00211046.005652160.00127.102020
ELEXTessenderlo489913697.8419311184.724.402020
B.M.I. CONCEPTBrussel36739.1414094.282020
Recherche et Technologie - Research for TechnologyLiège1144308.77274152.489670500.5760.302020
INTERKONTAKT & PARTNERSOudenaarde284498.3750969.344.502021
RV productionsDiest2800519.4237233.195.802020
ProvideSint-Martens-Latem-611345.1312336.982020
STUDIEKANTOOR KOCKAERTSHolsbeek239259.3357494.442020
GENORIFEeklo647620.089926.002020
SOGEX-EREMCharleroi1884083.89-34677.942020
ECO - SYSTEM - ENGINEERINGIttre-163082.70-1246.282021
COSEASIncourt256781.0029245.002020
BUREAU D'ETUDES LENDERSAntwerpen95307.045468.190.302020
BOUWTECHNISCH STUDIE- EN ONTWERPBUREAU LENDERSAntwerpen95307.045468.190.302020
LENDERS ENGINEERING LTDAntwerpen95307.045468.190.302020
COPEAKortenberg8108.09-1104.802020
INGENIEURSBUREAU FRANCELier380962.2668951.371.702020
SOCIETE D'INGENIEURIE ET DE TECHNIQUES DE CONSTRUCTIONSFloreffe301425.0076.0026203.002020
CANNIO COACHINGSint-Genesius-Rode59584.31-10302.712020
Immo - BremalBeersel98100.161.412020
ENGICONHarelbeke27739754.551305385.8792939003.53160.602021
HELIOSTrooz966.15-24788.212020
InterneasElsene-15165.35650.932020
BC INGENIEURSBUREAUHerentals147114.392563.532020
INTERPROJECT MANAGEMENT BELGIUMSint-Katelijne-Waver85820.96-2775.492021
BUREAU D'ETUDES ATELIER 5Jemeppe-sur-Sambre105838.515096.951.002020
DS-ENGINEERINGAntwerpen373497.90-49391.976.402020
CLAESSENArendonk2745483.9390467.972.302020
ENERGY4MENivelles-11068.153188.782021
SAVANNA INDUSTRIESRoeselare295023.812759.011.002021
INTERNATIONAL MARINE AND DREDGING CONSULTANTSAntwerpen3049390.02173034.9910456851.0378.202020
A.R.T. ARCHITECTENLubbeek106510.5484200.102.002020
STUDYBELEvere477141.178871.131927320.1019.102020
CEU-ENGINEERINGWuustwezel-70590.7056983.542020
Immobilière de l'YserEnghien1141910.5221424.732021
LOTHICHHaacht121182.9140037.472020
VOTQUENNE FOUNDATIONSCourcelles1596393.741659111.9017039423.8125.902020
SUMPROJECT ARCHITECTURE & ENGINEERINGBrussel202076.23374483.125.102020
DUBIN B.T.Hasselt284835.2126438.462020
BODEXEllezelles499223.056798.282020
Keppens Raadgevend Ingenieursbureau en ImmobilienKontich-853.4315383.6321800.002020
Bureau d'Etudes Pierre BergerChaudfontaine711762.6974255.1315.002020
STUDIUMKnokke-Heist16025055.11-179756.081.202021
ABUTRIEK SERVICEAnzegem2131065.34243007.499647678.7139.102020
GRAPHICOMPMaldegem5851467.758059.692.002020
VK GROUPRoeselare3198521.561576233.062907269.5318.502020
AVD-BELGIUMNivelles1345546.31-157842.343.702020
Rits Studie- en ExpertisebureauGent792681.9835250.442020
BUREAU VAN EESBEECKViroinval44913.7311134.512020
STEELOttignies-Louvain-la-Neuve580361.4327546.6117.702019
SOCIETE DE RECHERCHES TECHNIQUES ET DE MARKETINGArlon2593445.67-448813.412021
Road EngineeringComines-Warneton42187.001593.000.802020
NEON ALEXNamur2239100.31412405.507.602019
PRINTING INTERNATIONALAalter2486441.1432123.0134.202020
Chauffage Damien CorneMouscron327098.94-4918.682.402021
LANGOHR RaymondLiège117096.4614226.151.002020
TECOBEMol270669.0143793.421.002020
PROVIRON CAPITALHemiksem33934989.4076193.732525250.006.502020
STUDIEBUREAU RIMANQUETienen1190010.1368607.611.602020
Studiebureau voor wegen- en Bouwkunde - OntwerpenDendermonde539841.60100188.427.802020
IMMO DRIEWaregem38104.48-4166.820.202020
H.C.Hove602943.1820395.942020
VEDELGrez-Doiceau65592.003038.002020
FIMA AIR TECHNICDendermonde1631025.36727630.664.602020
GWUkkel-15678.932363.602020
BUREAU D'ETUDE MATRICHEBraine-le-Château953747.15-23529.961.002020
CONIX RDBM ARCHITECTSAntwerpen168544.307922.362020
Brandweerinformatiecentrum voor gevaarlijke stoffenGeel2293483.630.002500456.8523.002020
PRESAOverijse1071747.86473174.3727.802020
Bureel voor Ontwerp, Realisatie, Architektuur, Leefmilieu en IngenieurstudiesAntwerpen-1036265.8911736.761.002020
INGENIEURSBURO VOOR BROODVEREDELINGWortegem-Petegem731323.242909.522020
EFFICIENCY AND FACILITY MANAGEMENTZaventem-201741.623239.422020
APSTRAKTIzegem934195.6526403.132020
APEXAnderlecht767716.34175822.521.002021
MATTHYS en PARTNERSBrasschaat329995.23178888.2525.302020
Groep Infrastructuur en BouwWesterlo1188638.9424946.8332.302021
J. VAN BOUWELKapellen-259052.3765879.952020
BUREAU VOOR CONSTRUCTIES EN VEILIGHEIDWortegem-Petegem292484.961559.41412749.474.702020
Onpartijdige instelling voor de controle van Bouwproducten - Organisme impartial de controle de Produits pour la ConstructionAsse13243661.9539497.1642.702020
MIVACStaden-75732.54-89684.172018
INFATECHMerksplas10536.99-10738.052020
BAILLEUL - ONTWERPBUREAUGent499743.1728137.2111.502020
URBAN NATION ASSOCIATESUkkel1867012.737177.041.002020
LABO DERVAHeusden-Zolder2456836.7870615.0323.802020
PromadTremelo4424464.5419631.432.002020
HYDRECNamur14967.0056.008440.002019
Gillot Durieux ImmoLiège590015.9235584.102020
BETIC SOCIETE CIVILE D'ARCHITECTESAns47801.006423.002020
ELKOPLASTDiest76904.5844307.210.802020
IBCBrussel263691.0045894.002020
KENNAMETAL BELGIUMMachelen (Brab.)4400756.6416471.202.002021
M.D.C.Brussel59960.99-12288.002020
JLB.LA GLEIZEStoumont102284.2919817.552021
ABACUS MARINE - International Service And TradeAartselaar12277.281360.822021
m² brokersOud-Turnhout49252.479678.112021
V.D.F. ONTWERPBUREAUHeers320157.681347.502020
Bouwkundig Adviesbureau TECROZemst215982.78-3545.052021
BUREAU GHAYEChaudfontaine35214.18455.582020
Coordinatie Buro - TechniekIeper1493628.1981976.512.002021
DELTA CONSULTINGHeist-op-den-Berg71309.3525973.620.802020
TECHNISCH HULPBUREELMeulebeke-218429.74-40394.522020
PAUL PETIT ET ASSOCIES, SOCIETE INTERPROFESSIONNELLE D'ARCHITECTESCharleroi214435.64-70170.052020
PATRIMOINE & EXPERTISEChaumont-Gistoux195811.0251324.312020
TERRE ARMEE BELGIUMVilvoorde4002.00-4984.002021
BGROUP GREISCHOudergem521990.57150790.5523.702020
SOLEMGeel-78926.391621.732020
G&P QUALITY MANAGEMENTGent496793.46243080.2827.302020
AMPIPittem108316.4311931.962021
INTECHBilzen9784.687566.742020
H.V.F.Lennik190056.21138.771.002020
Ir. P. Poelmans StudiebureauLummen1194373.008429.964.502020
STUDIEBUREAU DE BEERIEGent98350.07-15615.562018
HAMON THERMAL EUROPEMont-Saint-Guibert-5491666.96-7106692.2427798783.3653.302020
FINLABLeuven103229406.00365427.00962180.002019
TECHNO - HAINAUTNamur-4816.00-182.002020
CAVE CANEMTrooz-2539.024648.942020
Projekt-TeamRoeselare149609.9721486.622.002020
ENGINEERING CONSULTMerchtem664900.00518696.000.002019
STRATECSchaarbeek418012.23106702.4821.102020
ADVICES for TECHNICAL SYSTEMSMerelbeke42980591.475980061.91116175238.17411.002020
BUREAU D'EXPERTISES CEDALWaimes148810.86-10909.91321375.942.602020
E.T.M.Mons41101.65701.130.702020
BUREAU D'ETUDES GREISCHLiège2717221.67383343.7113736696.0064.202020
G.E. und COAmel188085.77-42291.242020
LES METAUX DE MARIANNEAnthisnes-250814.06-21862.372020
BESAM ENGINEERINGGeraardsbergen42352.491742.981.002021
MEDITEXBrussel-7728.20-242.342020
SOCIÉTÉ LOUIS DELHAIZE FINANCIÈRE ET DE PARTICIPATIONCharleroi166913115.00-9170633.005354282.002020
AXIS ENGINEERINGBrussel172718.924786.792020
DC INDUSTRIALElsene62817421.643491493.0723649526.0918.502020
EUROSENSE PLANNING & ENGINEERINGWemmel4097.67-9198.672021
BELGIAN ELECTRONIC ENGINEERINGFleurus97056.2648952.602019
BUILDING ENGINEERING CONSULTANTS INTERNATIONALTienen88295.003268.0067894.002020
HET VEERDeinze27071503.9523817.361585556.926.902020
SUGARLAB 518Antwerpen81969.450.0090001.332020
STUDIEBUREAU BRUYNSEELSSchoten216507.0314574.3836.502020
INE.SolutionsLa Louvière-5246.53-1645.852020
L.V.P. ENGINEERINGTemse152939.0030833.002020
UNIT - INGENIEURS AssociésNamur-22514.38-18027.211.802019
K + DEsneux2484417.45607.602021
STRADITECEtterbeek81420.55-11590.602020
STUDIEGROEP LABYRINTAsse756365.9933598.9810.802020
ARCADIS BELGIUMBrussel48042894.843123265.28101762290.82806.702020
GELAPHARVoeren199567.9421840.621.502020
KELLER LUFTTECHNIK BENELUXWaregem876871.15545610.5821459331.4244.302021
NEREMATIzegem45593391.0524928.8122233568.2311.002020
PROGEPVerviers94552.0012471.002020
Technisch Adviesburo JANSSENSAntwerpen126742.635405.452019
J-P 't Felt en CoGent125638.3278705.572020
HYDRO-ADVIESMechelen2458117.77657043.412020
PRECIA MOLEN BELGIUMPuurs-Sint-Amands2628738.88285043.8928.602020
N.F.Eghezée135156.8661470.05561667.302020
NERVIAntwerpen112326.732967.822020
CADCOBeringen212725.94-70922.835.502020
BUREAU CALLEWAERTOverijse69351.7914302.612019
HENIRO HOLDINGSint-Katelijne-Waver431937.00-11271.002020
STESSENSDilbeek124053.00-246059.002021
NEWELECHerstal3789443.3799412.3426701876.38159.002019
STEDECRoeselare729416.9386431.218.902020
STOREXWevelgem22126805.48311933.121148907.071.102020
FIBRECOUNTAartselaar4316664.51351265.693055326.6333.402020
STUDIEBURO VIBRATIONS ENGINEERING ACOUSTICS CONSULTINGVilvoorde558698.00124020.002.902019
Expertisebureau F. DE WISPELEIR en CoKapellen120071.7422657.151.402020
MOLIMOKnokke-Heist622492.3919412.592020
CORDIER BOUW nvHeusden-Zolder286062.236878.032021
COLLEN ENGINEERINGGent95280.909826.952020
ASSETGent708561.95103272.1718.302020
BLADT BUILDING ENGINEERINGAntwerpen984519.0417614.732021
COMPUTER PORTRAIT SYSTEMSRumst171807.00-51822.732.002020
STUDIEBUREAU THERMO-SERVICEAntwerpen996748.9473546.760.802020
ATELIER DE MAQUETTISME URBIAVorst-167403.98-30365.262020
DESTADe Pinte250424.0023181.000.702019
BELGOREXVillers-le-Bouillet-257721.46-375699.1114.402020
Tau ConsultDe Haan10869.16-18335.742020
VERKOOPBURO ROELANT & COMPANYZwevegem1032154.44404500.949.302020
ELECTRO PROJECTDeinze24882396.0211420240.617.702021
COMPAGNIE D'INFORMATIQUE ET DE CARTOGRAPHIE DIGITALECharleroi252487.4071491.522.502019
A. ROUELLE - SOCIETE CIVILE D'ARCHITECTES INTERPROFESSIONNELLECiney20306.1119886.982020
Maxima Technics-SolutionsAntwerpen78777.00181.002020
Société pour l'Hydraulique, l'Environnement et la RéhabilitationNamur922380.9859646.074568185.5910.602020
CITY PROJECTS TECHNISint-Martens-Latem126350.794342.532021
STERIGENICSLeuven-5399191.29-3328672.2627.002020
ENGINEERING AND MANUFACTURING FOR INDUSTRYFrasnes-lez-Anvaing1017115.69-8444.279.802019
SOCOGESTIONLiège1845167.62156127.182020
EXPERTISEBUREAU GUY DE MEULEMEESTERGent805104.09-64424.742020
FLOW TRANSFER INTERNATIONALUkkel504494.3098609.562.302020
THERMIC ENGINEERINGZaventem373785.4618477.382.202019
INGENIEURSBUREAU ENGELBOS EN DUBINSint-Truiden167847.3517926.352020
Belgium Industrial ContractorsUkkel20817.48-26864.271.202020
STUDIEGROEP IRTASSint-Niklaas2290264.69866743.9818.702021
ONTWERPBUREAU DEJAEGEREKortrijk158048.6023390.672020
T.P.F. ECONOLERGrâce-Hollogne2030894.6128885.372020
CONTECAntwerpen3998888.711978560.0820909506.30125.702021
Bureau d'Etudes, Gestion et PlanificationTheux586557.96473641.6210.002021
EXPERTISES AUTOMOBILES RENSONMont-Saint-Guibert217652.3733485.775.102020
INDUSTRIAL ENGINEERING AND CONSTRUCTIONGanshoren-870.00-9085.002017
ACOUSTIC TECHNOLOGIESSint-Gillis (bij-Brussel)331591.7833689.069.602020
PRINTRONICLier329899.1722265.282019
SIEMENS INDUSTRY SOFTWARELeuven54916531.7121951264.13256449354.95456.802021
RESTYLING BUROGent586685.00120100.002.002020
TECNOBELAntwerpen499530.4837560.952020
FLANDERS AIR TECHNICKruisem617454.07344238.538.702021
STAEL CONSTRUCTION & ENGINEERING SERVICES - S.C.E.S.Brugge1135205.00183593.006.002020
LE BRUSSELS GROUPWatermaal-Bosvoorde-47296.613439.203.802020
DELTATECAns2321765.69530350.9650.202020
RESEARCH INSTITUTE FOR CHROMATOGRAPHYKortrijk3036815.65620846.3832.202020
STUVEX INTERNATIONALKontich3559461.191260596.969527212.4423.802020
CAERS JKasterlee69367.1711788.672021
V.L.C. MOTORSZemst10039.3810652.582020
PLANTECOostende709984.0449933.9715.702020
MEDESAartselaar100145.31-25853.312020
GENERAL TECHNOLOGYNamur4311195.91895607.3414776615.2184.902019
ARCHITECTENBUREAU TEKTON 42Veurne241295.8614965.122020
A.B.A.D.Merksplas122915.0012192.002021
MICHIGAN-EUROPESint-Lambrechts-Woluwe125817.002190.002020
DOEDIJNS FLUID INDUSTRYPuurs-Sint-Amands3902720.16417461.539318299.8824.102020
CENTRE D'INFORMATION POUR L'UTILISATION RATIONELLE ET L'ECONOMIE DU MAZOUTAnderlecht5499107.07-294650.022020
INFORMATIECENTRUM VOOR RATIONELE AANWENDING EN BESPARING VAN MAZOUTAnderlecht5499107.07-294650.022020
BUROTECH ENGINEERING & SERVICESLiège206726.14-19872.2113.002020
BMIneGent-18215.32-2104.952020
CULLEN INTERNATIONALOudergem3095241.72907635.7630.602020
Bureau d'Ingénieurs - Conseils en EquipementsNeupré175848.7690130.106.002020
A.S.B.Destelbergen77897.004691.002020
MARKETING EN DESIGN CLOOSTERMANSHamme (Vl.)3640647.7629205.89625260.872021
DL CONSULTCiney212364.0766443.233.502020
CRESCENTLeuven7015341.18-2560805.564589419.3320.702020
JC INVESTPittem-402360.15-76095.132.502020
B.H. ELECTRONICAth36024.6613088.802020
EVOLIS CONSULTINGBrussel-339492.45208111.5919.202020
INDUSTRIAL ENGINEERING SUPPORTBrussel186802.00-34095.009.002020
SACAMouscron6390266.74222566.8612364328.3744.202021
ARTS CONSTRUCTION PROJECT MANAGEMENTSint-Jans-Molenbeek314928.063710.5757450.002020
VLGSpiere-Helkijn112503.16-17374.152020
Technisch Studie-, Ontwerp- en Adviesbureau H. Lambrecht - L.H.Zaventem91748.9787.672020
FRANSQUIN ET CHAIBANSint-Gillis (bij-Brussel)-8681.58-10433.142021
NUCLEAR TECHNOLOGY AND CONSULTINGNinove2002295.77-2315.912021
NO HEADACHEOudergem195312.21-2159.152021
CORSEARCH EUROPEMechelen-4208120.09-4778861.8913570852.9146.902019
MASELECKortenberg155577.00-9035.002021
AAC ARCHITECTUREAnderlecht365300.003135.002020
INFOGRAPHIC SERVICESVisé433401.007787.00305421.002019
BOUTIQUE DE L'HARMONIEChastre101626.4311283.67164153.942020
GLOBAL DESIGN & BUILDWatermaal-Bosvoorde415748.77254014.196.002019
STUDIEBURO HERELIXKASchilde107543.2773678.923.802020
ESTABLIS ROESELARERoeselare232263.02221033.3118.902019
SOFTAIRWaterloo-10651.00-28719.002020
GAMACO INGENIEURS - CONSEILSOttignies-Louvain-la-Neuve473061.0024132.0013.502020
LunarCoGent234971.85-1250.622021
AREXKnokke-Heist15004.378806.562021
GPMGLASSFrasnes-lez-Anvaing71291.0843362.800.102019
INOVNandrin273881.19-126670.314.002020
LANDMETERSVENNOOTSCHAP TEUGELSTemse132883.17150.992020
ForestForwardBeringen6205.32-1044.542020
Association for Research, Conception and EngineeringTubize112210.69-17170.162020
ICOS VISION SYSTEMSLeuven38095712.2217258951.5335163786.1297.602021
Finesco InvestDeerlijk1027823.6064857.942019
CALDERSGrimbergen248277.36211.782019
Studiebureau JouretSint-Niklaas1696646.72214710.956.402020
PITSAsse47500011.14465810.2131789242.86112.802020
Bureau d'Etudes Francis SCHMITZSpa18874.43831.081.002021
BOSAL EMISSION CONTROL SYSTEMSLummen10018192.00-2590382.0025456804.00113.902020
ATELIER D'INGENIERIELa Louvière15789.739283.462020
CENTER FOR BASIC INTERACTIVE RESEARCH IN ASSESMENT AND AUTOMATED TESTING - CENTER VOOR FUNDAMENTEEL INTERACTIEF ONDERZOEK ASSESMENT EN TESTAUTOMATISERINGKortenberg2177833.40423574.6417.402020
BUREAU D'ETUDES CH. COLLONSint-Agatha-Berchem16138.54-11106.832020
ARCHITECTUUR EN EXPERTISEBURO KURSTENAalst418023.2219729.932021
RANGINERavels-1098622.93-1476.322021
BUREAU D'ETUDES ET DE GESTION IMMOBILIERE ET MOBILIERENivelles147021.17127146.052020
advisersSint-Lambrechts-Woluwe384756.28332662.384.202020
GROUT TECHNIEKAalst1262169.47445283.384738202.288.202020
SPACE APPLICATIONS SERVICESZaventem10601188.34238743.5712121851.1364.102019
BOREXWaterloo233353.0016133.002020
QUASIMoerbeke (Waas)6000048.76329643.586.502020
MAKHZENAalst7828661.501246588.593.302020
PRIMOMARKKapellen164709.3111666.672020
IAP INDUSTRIAL AUTOMATION PARTS AND SYSTEMSKöln-89686.60-263.192016
RESULTSAntwerpen193184.9934384.482020
TOPOKORKortrijk403002.3156834.463.802021
SERVICO - NIVSint-Genesius-Rode86231.7815930.723.102020
VAN LOOY GROUPAntwerpen5333626.311098143.099919019.7712.602020
ATELIERS MELENS - DEJARDINLiège437158.8392212.167.502020
DAELHOXENTPelt119318.9357545.522020
ARSACOud-Heverlee407350.0285921.541.002021
MONTANANivelles63687.463591.212021
POWER ENGINEERINGMons60497.799725.762021
CIELECTongeren-3489.7721847.361.002020
Lybeer Geert ing.Sint-Lievens-Houtem105771.274667.492021
AMADrogenbos25907.808278.1049618.962020
VINTIVBeringen1161936.27536988.5942.002020
UPGRADEBoechout-183264.07-283115.162021
C&V ENGINEERINGLokeren113204.2248967.891.202020
ACHTENDRIESGent2418126.6762264.33914000.001.002020
VAN HYFTE KOELTECHNIEKOudenburg138373.2521593.232020
INGENIEUR EN ARCHITECTENBUREAU DE RYNCKIeper157193.3838572.432019
CARLY&COKapellen198028.532241.592020
WYGAERTSBeringen115415.8512847.752021
CSD Ingénieurs ConseilsNamur2642382.99509532.1152.302019
FINCHEMHemiksem455153.9446591.952020
PDM INDUSTRIAL MANAGEMENT SERVICES BELGIEHerentals890296.23-4814.144530682.7252.202020
BUREAU D'ETUDES CERFONTAINELiège314153.60126759.5010.502020
provoost.engineeringGent470501.66267283.5517.502020
BOUTECHIzegem1695299.7526052.792020
GUIDO EVERAERTS TECHNISCH ADVIESZwijndrecht266284.00800.0019266.002020
ANALEXGent27300410.94544124.152020
VERKOOP AANKOOP INNOVATIESLubbeek67501.257353.332021
VAN DAMME - DE SMAELELochristi310524.3736474.181.002020
CONSULTANCE INGENIERIE & EXPERTISE LEGRANDFlorenville142723.00-49970.001.002020
Cap-TenBraine-l'Alleud12628.131766.0383220.810.002021
STUDELCOGeraardsbergen13163.00-187.002020
ONTWERPBUREAU CARLIERWesterlo1175768.71-21058.893.002021
INGENIEURSBURO G. CAUBERGSHoegaarden69705.0017290.000.502019
C.T.I.Elsene-91991.182662.292020
ORGANIC WASTE SYSTEMSGent13966794.652157089.4120664151.09100.502020
EUROPEAN MANAGEMENT ENGINEERING AND REPRESENTATION COMPANYSint-Lambrechts-Woluwe1146279.26106197.442020
ALTECHWaremme86898.574185.711.002020
CODIVESRixensart10300.2313942.652020
PLANBUREAUOudenaarde57498.71-10489.9416.202020
GIJMACONOudsbergen1428791.00174874.007902048.0036.402019
Jean DEHARENG, Ingénieur ConseilLiège28230.323400.722019
EUROPEAN TECHNICAL DEVELOPMENTUkkel184469.4136343.663.102020
M.A.D.Awans-3704750.48-3072.502019
BUREAU VOOR TECHNISCHE STUDIËNDe Haan227328.41-75775.7821.502020
SYNERGYSeneffe106422.3117453.682017
AGRO-FORELeuven2446187.87-108174.583.802020
TESETBütgenbach-206264.38-33142.382020
STARCONSTRUCTOudenaarde427716.2787125.643.002020
SOCIETE DE CONSEIL ET ETUDES EN INGENIERIE ET MANAGEMENTUkkel85892.0026220.002021
DEMUKOLaarne471729.0050530.002020
INGENIEURSBUREAU FRAEYE & PARTNERSGent385163.97-232233.958.602020
DORCOStoumont4997.32-4628.952020
LOGI +Charleroi1498674.53651243.1417.102020
CENERGIE GROUPAntwerpen235555.19596007.552020
AvrioAntwerpen26707.00-7481.002019
DASTRONICAarschot444037.24-20043.196.702021
PL and V CONSULTANTSNamur-174536.6011830.712021
CONTROLE APPLICATION BENELUXOreye36968.41-5726.922020
HIFI STUDIO HEYMANTemse237379.2529439.464.002021
De Jonge St. JacobLeuven3481325.99229999.140.602020
VM BUILDING SOLUTIONSPuurs-Sint-Amands38611376.5610851285.68153465211.9599.202020
TECHNIQUES SPECIALES A L'EXPORTGenappe2041453.52218908.982.202020
ECUREUIL VERTFleurus-80143.59-216989.754.002020
JML LACASSE MONFORTLierneux904249.02110812.598.002019
NORCAMBraine-l'Alleud494067.0048990.002020
STUDIEBUREAU VERHAERTGrobbendonk1036817.92116248.132.002020
CAMCOOudergem43118.5027087.722020
M & E ConsultingDestelbergen187895.5038235.362020
C.I.C.-ASSURANCESLa Louvière149902.0066048.00214201.002020
Advanced Coatings & Construction SolutionsLiège9328709.27405259.4614979791.1591.302021
TECHNICAL AND ENVIRONMENTAL ENGINEERINGGent877557.18663633.8711.202020
ARCHIMEDESKeerbergen2460868.93240803.4728.802021
BATIR RENOVER GERERVirton3107265.00160112.0010413609.0051.102020
CODRAFTWommelgem1048628.12293524.0427.202021
AMSSint-Niklaas157293.80-72280.202020
ACUTE ENGINEERINGWavre3619.5911561.932021
HODLMAYR LOGISTICS BELGIUMTongeren6807020.001289268.6742429351.45172.802020
LHOIST RECHERCHE ET DEVELOPPEMENTOttignies-Louvain-la-Neuve574288722.95-335565.8829562392.7473.302020
ONTWERPBUREAU IR. ERIK BODDINRoeselare52972.56-1637.952016
COMMSULTANTSLeuven-23159.864759.792020
DSI DantechKortrijk2561177.001405441.0034.802020
DG&P ArchitectenDendermonde380170.00155849.002021
LAUDANZoersel67792.00-26182.0069.002020
STUDIE- EN ARCHITECTENBUREAU GEERT ROTSAERTKortemark332841.2340866.052020
ASSISTANCE CONCEPT ENGINEERINGSint-Pieters-Woluwe38995.157492.041.102020
Novum InvestGent272515.25-7049.322020
SUNWESTBrugge1724905.5130800.452020
AXIANS AUDIOVISUAL BELGIUMBrussel2396837.00281705.0012978451.0036.502019
DIRITECHBree53883.30-536.852020
SOCIETE DE RENOVATION ET D'ASSAINISSEMENT DES SITES INDUSTRIELSLiège124000.000.00116789.002020
C and A CONSULTANTSNamur863679.37142797.3922.802020
WATERLOO INVESTWatermaal-Bosvoorde3985776.35199617.341.202020
CORNERSTONE BUSINESS TRANSFORMATION SERVICESSint-Agatha-Berchem4017377.2521026.172.902020
ALARM SERVICE INTERNATIONALKortrijk47806.2268958.552.002020
FORMINCOBrussel-23822.90-6808.132020
JUST IMMOLiège444128.8793123.132019
STRADA CONSULTANTSWatermaal-Bosvoorde159664.36417.192020
DIRENCO BENELUXHove114012.0737698.832021
HORST - BETRAC ENGINEERINGHasselt22403.75-1039.042020
MULTITemse1734467.7231856.0714579099.2075.602020
AKKA BELGIUMEvere3378135.76-309749.0862839493.98673.202020
Studieburo De KlerckBrugge1529799.47515117.9714.702020
PHILE DEPREZGent90156.43-4757.012021
ENGINEERING EN TECHNICAL SERVICESGeel2281378.96-49601.262021
G.D. ENGINEERINGSint-Pieters-Leeuw2582798.35-1535896.6390083.490.802020
BUREAU D'INGENIERIE TALBOTMalmedy40805.36-4408.442020
ALGEMENE STABILITEITS EN KONSTRUKTIE ADVIEZENAsse448570.1546053.132020
FAC CONSULTSchaarbeek13782.00-333.003500.002020
TUPPERWARE GENERAL SERVICESAalst6104592.8077949.3111116322.1063.102020
UXSOlutionsOostende106756.30-73976.512020
MADINVESTMol9674160.181298001.880.702020
CONCEPT CONTROLWaterloo63992.007217.001398303.006.302020
ERDABBassenge809993.2260844.812021
SERCOMons59869.21-46659.112019
KONE BELGIUMSint-Lambrechts-Woluwe593984281.0014499291.00154174348.00725.102020
ARCHIVISION ARCHITECTENVENNOOTSCHAPKapelle-op-den-Bos265558.2210316.992020
S & B LABOTECAartselaar66896.80-1435.151.002020
TELEFAX DIRECTORY SERVICESAntwerpen367551.0013795.952020
P.G.R. PartnersGrimbergen223391.11-12809.612.002021
Free FlightOostkamp122155.3811166.760.402020
SIRIUSAntwerpen20408.00-496.512020
HAUBANDoische7187.09-1478.222020
Alarm RusiThimister-Clermont74865.8933281.822021
ELCONENGent0.00-6572.372020
PROTEC ENGINEERINGBrussel60090.357231.762020
VAN RIETVELDEBrugge0.002022
LUPTONBraine-l'Alleud292330.5949655.292021
AQUATERRAGent253907.00-4385.0014.002017
CONDEKBrugge41544.8096765.590.502020
INGENIUMBrugge2004320.44831796.1610199950.7083.202021
P. GERARD ET CO.Sint-Pieters-Leeuw68153.8121509.812.002020
BUREAU D'ETUDES POLIARTLens (Hainaut)125127.875694.932020
SAMI ENGINEERINGDalhem907438.3127264.122536439.5747.602020
B.R.A.T.Elsene365756.3472936.620.202020
FORCECOMWaasmunster-49790.00-5937.002019
MICODLa Louvière86464.2720371.092020
A.M. CONSULTSint-Gillis-Waas-1627.952415.322021
MOENS ENGINEERINGLede91479.6620554.630.502020
G'CONDORMol197035.098014.102020
StoneTechAntwerpen384795.22-58674.572020
STUDIEBUREAU B.T.C.Antwerpen-141675.95-305745.560.902020
BUREAU D'EXPERTISE D ET HKraainem-25100.239072.330.502020
VIAENE CONSULTRoeselare914150.25-3270.082020
IMMO BEHEER ACARWaasmunster955398.81116024.702020
ARD'n MANAGEMENTStoumont-241590.15-51879.122020
ASSISTANCE DETECTION IMAGES INDUSTRIAL SERVICESLa Hulpe-44564.77-477.122020
HERMAN VAN EENOOAalter369771.004390.0027530.001.002020
B.S.T.K. INGENIEURSBUREAUGent407504.9748598.191.102021
Accountancy VanderbekenZwevegem-161508.816004.5616236.122020
DIMENSIONS D'ARTMettet27851.56-22414.382020
F.M.L.Gent58725.385732.162020
STUDIEBUREEL HEEDFELDRiemst991652.12122836.461211524.8711.702020
NEW TECHNELECCharleroi656947.60-59875.082021
KASAKontich131458.426117.902020
NIKON METROLOGY EUROPELeuven-4854528.0049201.0036274636.0022.302021
AIRVENTUREAntwerpen346803.4278542.512020
VAULT ENGINEERINGRonse192935.0525727.921.002019
ICOTEMNivelles40298.7014094.782020
DESIGN EXPRESSMechelen2843846.661791779.3810544483.4037.602020
LESSINES INDUSTRIESPéruwelz294949.02150131.408.002020
BLATECKnokke-Heist484644.6850406.582.702020
PESCH InvestZaventem7662.282689.712020
ALBOVANDe Haan601150.2364617.382021
StudecoGeraardsbergen26122295.04-123337.26136948.804.002020
ATELIER POCHETCharleroi-338020.56-12335.292020
ADVITECLievegem17230.7115527.452020
Dubo PassMaaseik192805.923388.462020
VETRIABeernem2374594.91278131.4123981109.167.402021
CHANTIERSWavre51164.005988.002021
FOMECOSchaarbeek3972189.5939128.97111914.480.502020
MAY FLYZonnebeke86833.0615977.052020
ELECTRONIC DESIGNTernat46065.0814468.843.502021
SERTECAntwerpen332856.6574396.0110.802020
FIDUSOFT RAPPORTERINGS- EN AUTOMATISERINGSCONSULENTENTemse36951.00-1360.002021
DAXICharleroi1641026.96147564.196.602019
EXPROHerstal422647.00-10146.00107673.002.002021
ENTECOM SERVICESLeuven115626.512661.572019
A.C.E.Lummen3043946.23334736.067951278.0188.602020
BRUNEL BELGIUMMechelen595976.00-1152313.0022275158.00211.702019
BARI BOUWMANAGEMENTAntwerpen104133.4427625.012020
VINCOTTE ACADEMYVilvoorde823479.63867142.6612.202020
O.B.I.M. - OOSTDUINKERKSE BOUW EN IMMOBILIEN MAATSCHAPPIJKoksijde336033.0439211.742020
DE AKKERMEESVeurne-73762.00-1055.002020
Raepsaet Product DesignAffligem208793.9823952.857.002020
SODECO VALVESTernat2584925.27409869.9918896494.3433.302021
TRANINCOSint-Agatha-Berchem-45.58-1158.032020
SOLAQUA ENGINEERINGOudergem61163.0013432.002019
KLASSISRoeselare22060.95-5239.162020
P. TECHNICSLummen658130.9239433.222019
PATRIMOINE PROMOTIONAnderlecht-160498.68-22020.962020
AVONTS - SMET TECBornem-1398551.58-50456.762020
AVONTS - SMET TECHNIEK EN INDUSTRIEBornem-1398551.58-50456.762020
Born to be creative and activeBraine-l'Alleud29113.47-6533.420.702020
Technic DesignSchoten363337.0929355.482021
DE MUYNCK ENGINEERINGRoeselare654206.8891748.952021
COLIN DATAGent52406.88-5294.532020
DELTA C EN HEvergem310613.80-61219.872019
BIMETECNijlen68897.3012377.272020
M.S.T. DELGADOLiège607796.76-204487.710.003.402021
DE SMET S.A. - ENGINEERS and CONTRACTORSMont-Saint-Guibert13094656.61-1586716.6836034793.3571.402020
SOFTIJNRoeselare3827091.3135116.490.102021
I.D.Gent-21943.00-5397.002020
STEYGERS ET CO.Sint-Pieters-Woluwe-43509.28-66929.842.902018
QINETIQ SPACEKruibeke6277559.62920387.2037656284.6290.202021
VERHAERT NEW-PRODUCTS & SERVICESKruibeke11854091.101739465.2913417920.9070.802020
ARCHIBOLinkebeek1209540.0437261.782020
TIM VAN LAERE GALLERYAntwerpen5267799.151990256.753.402020
DOKOSint-Genesius-Rode647071.67182720.798.202020
Tekenburo F. OerlemansTurnhout18275.00-9035.002020
TALBOOM PHARMACHEMPuurs-Sint-Amands3885610.55-419236.898259718.1822.802019
FORMES ET ESPACES - ATELIER D"ARCHITECTUREAwans29654.655733.592020
TIVOBOudsbergen207136.0076865.002019
ARCHITECTURE URBANISME SECURITE EXPERTISESCiney12020.0115697.552020
VOTRESprimont102769.436791.8545566.932020
Studie- en Koordinatieburo De Smedt JohanGooik28671.8548552.392020
AA en OAffligem63421.568838.226.402020
GENICHEMTournai105786.34-12877.102021
EURO-QUALITY SYSTEMWavre570310.186768.882020
VANSICHENKortessem1427341.74383330.262.002020
STUDIEBUREAU SMOLDERSHeusden-Zolder240911.28-21441.702020
INDUZZ3Bilzen1608435.72239044.598.902020
VIBEKTubize36879.44-21113.492020
Société d'Electronique du Groupe Richard FLAMEESaint-Nicolas980860.8166309.942.002020
STEEN LASER SURVEYChaudfontaine76193.0078369.001.902019
BREETEC INTERNATIONALAs1924626.7814343.839.802020
KUKA AUTOMATISERING + ROBOTSHouthalen-Helchteren3580792.00829815.0013152486.0045.802020
ALTRAN BELGIUMSint-Pieters-Woluwe15403551.524305372.2170146400.42606.202019
Teqoia Engineering and Construction ServicesAntwerpen-297368.85-341588.893514801.5815.402019
EMM CONSULTANTS - InterLinkSZaventem-190742.1112774.682019
ELLYPSOudergem1618787.5092355.7423.202020
EUROPEAN COMPANY FOR TECHNICAL ADVICESint-Pieters-Woluwe142671.8121216.582020
SECRETS OF DEMSOpwijk-35360.03-29583.272020
VK ENGINEERINGSint-Gillis (bij-Brussel)11062738.463448634.3624681867.27159.802019
ZEVENTIENBrugge309299.63-4160.210.102020
ADINCOAntwerpen42125.45-2754.102016
BRAINSTORMINGAns878352.51232458.7827.802020
STUDIEBUREEL ING. G. MINNEDeinze118926.5831314.032020
ABESCOGlabbeek668459.8421762.9829.402020
BUREAU D'ETUDES CAMMARATABraine-l'Alleud242575.0030209.002020
STUDIE - EN EXPERTISE - BUREAU M. SCHOUKENSSint-Pieters-Leeuw276444.956774.922021
DEFAYS D.Ans-20416.54830.322019
TECHNICAL DESIGN AND ENGINEERINGLochristi286738.755008.63120794.092021
TEMCONOudenaarde199234.41-8046.912020
KERRY INGREDIENTS BELGIUMBrussel1571453.70105157.135.202020
BUREAU D'ETUDES EN STABILITE ET TECHNIQUESCharleroi-1061.45-11745.213.002020
COURSIER FRANSLonderzeel28456.6224753.502020
Elektriciteitswerken ElbaZoersel-9149.78-3299.162020
BELGALFA CONSTRUCTAnderlecht11339219.90489972.05670082.001.302020
ONTWERP- EN ARCHITECTENBUREAU LECLUYSEWaregem137748.7653750.652021
ESHERGent476324.9697830.2317.602021
TIMETRONICSOlen1742925.315677.492020
SOLUTIONS IN ENGINEERINGDilbeek243426.606326.452021
ADVIES - DIENSTEN - STUDIEBUREAUWaregem215141.49112448.202020
Elaboration de SystèmeLiège804885.20145627.172020
LOGIC - AUTOMATIONSint-Pieters-Leeuw53309.571874.192020
A W A CHélécine55742.4013120.95139501.182018
BATIBELChièvres-43816.00-237.002020
EUROPEAN PETROLEUM REFINERS ASSOCIATIONOudergem14651770.412440385.495736856.0034.402020
A.T. TECHNIQUEBraine-le-Château50853.52-1932.572020
EXAS - Experts associésSpa111016.834109.343.002021
T.R.D.B.Anzegem185169.1428118.242021
HDS ManagementAntwerpen309628.98-24486.122020
S.F.Y.Watermaal-Bosvoorde28966.74-11833.802020
SYPA BOUWADVIESBUREAUBree48940.1279711.561.302020
EXPERTISEBUREEL S.O.I.N.Hasselt52346.53-20671.042020
ETECBANivelles276591.8118391.132020
SYBERMATBraine-l'Alleud108585.28-74927.633.102020
VIGORUPLeuven564290.87-15737.622020
NOUGIMMOWaterloo-59343.00-25057.001.302020
ASSISTANCE TECHNIQUE EN OLEO HYDRAULIQUEJuprelle43558.47795.6873597.592020
ALTEBRAGeraardsbergen3198011.545181006.5031771597.8843.602020
PERFECTEAMCharleroi179759.249371.442021
ETUDES TECHNIQUESMarche-en-Famenne117371.652376.362020
BUREAU D'ETUDES PIERRE BEUGNIER ET ASSOCIESEsneux132858.50642.862020
AMAJORamillies225962.5245681.762020
Bureau d'Etudes Techniques, Electricité, Chauffage, Sanitaire et AutomatismeSint-Agatha-Berchem55362.13-41082.832018
ISOGRAFICBeyne-Heusay39326.44-18186.632020
GEORGE FORREST BELGIUMWavre-8259827.47-288.832020
ARDOUWichelen429869.078208.912020
ARCHITEKTENATELJEE A R KDilbeek583759.025584.87725165.602020
Arcade Technical SolutionsKontich124354.0797842.388.602021
AUTOMATION TECHNOLOGY PROCESS INDUSTRY - A.T.P.I.Jodoigne323786.31-12296.695.002020
TELUS PROPERTIESSint-Agatha-Berchem74976.33213870.68138000.002020
HYDRO - TECHNOLOGYSprimont27647.003281.002020
A-CSYSFlémalle257844.671710.938.002020
AXENTBrasschaat291315.46-18696.392021
TIR-NA-NOGKinrooi168375.00-12604.002021
MATERIALWaterloo239559.09114857.152021
MICCONSULTErpe-Mere364555.7965056.582.002021
SABEMABastogne1835331.028545.250.802020
TROVAN SCHRIJNWERKERIJNinove135705.002856.002020
DGSZwijndrecht61228.1625961.562018
GEOTOPNamur68170.7279343.072020
MERTENS WERNERZoersel56885.644386.042021
ENERG TRADE INVESTCouvin114182.50493.0160818.333.002021
NB ENGINEERINGHechtel-Eksel676510.717261.213.802020
STUDIEBUREAU TALBOOMPuurs-Sint-Amands-1753916.33-1799640.994245072.7345.602019
EURO - STELTongeren3074003.50444395.486956653.0138.302021
WOUTERS - SMETSLeuven75009.7628584.412020
E.V.B. Algemeen StudiebureauAsse371580.0037187.002019
BBKLa Louvière1815174.8140655.294343192.8240.102020
PMDUkkel81666.74-24338.062021
VIBRATIONS and ANALYSISAalter9187.001178.0011552.000.102020
DC HOMEMarche-en-Famenne33195.443192.122020
DESCONHerentals151501.6150369.293.802020
IMEDMortsel189280.7765107.772020
DURVZottegem847573.758412.6120.402020
Etudes, Travaux, Réalisations, AutomationsNamur359541.13156205.382020
SECA ENGINEERINGAnderlecht416341.0041916.5827.602020
GROUP VERBEKELedegem1832587.5175124.311042062.277.902020
PROMAT RESEARCH AND TECHNOLOGY CENTREWillebroek2992811.27435573.979285908.4426.802020
TECHNIQUES SPECIALES - SPECIALE TECHNIEKENMechelen108808.20-1688.032020
YDROTEQBeveren410444.74118817.412020
LE BUREAU D'EXPERTISES CLAUDEGesves76109.0016352.002020
SKALEMiddelkerke141529.62-3428.292021
BeTeLier428105.5411265.062021
ATELIER ART - LINENieuwpoort249721.414120.341.002020
ARGOBELMouscron846151.3312765.6284475.510.102020
STUDFARM MAARLOPeer805195.42-123729.672021
RONOHZemst721103.54614550.4415.002020
JLD ENGINEERINGSoumagne-23264.046702.472020
STABEXIzegem129188.9266822.813.702020
A.T.I.S.S.Oupeye316714.0492809.342020
BUREAU D'ARCHITECTURE Alain GIRS, SOCIETE CIVILEChaudfontaine359171.1459502.672020
VALERY BEMELMANSLierneux202429.0031933.002019
STUDIEBUREEL DONNEHasselt174347.67104377.171.002020
HewaKeerbergen6841984.4711623.702021
DFEAalter121351.2912993.372021
ADVIESBUREAU STABILCOStaden-1456.96-3213.502019
GOMBERT H.R.Ukkel-66158.4624457.472020
SCHELTENSBornem-57693.56-3289.528975.812020
PERDUMLokeren276777.06-134961.363.502020
STERNIngelmunster5407.00-54724.002021
MK ENGINEERINGElsene133319.53-108432.0513.702020
NELSON LABSLeuven23849985.825953855.6722583915.27123.102020
MAESTurnhout1107269.25169707.8213.002020
RESITEC ProductionLiège145280.33-99087.1810.802020
EVALWommelgem86327.00-4376.000.902020
CrearteEtterbeek-163425.368234.081.002021
NIJSNijlen478838.8759109.332020
FICOSSankt Vith274238.40-156326.05719484.344.502020
MARIETTA, TECHNISCH ADVIESBUREAUEssen-217865.47-9976.262020
LE GENEVE No 4Ukkel11895256.22670360.052020
S.L.V.Nijlen719164.3864537.102021
Studieburo Jean UrlingsDilsen-Stokkem-7107.97-17290.922020
P.M.C.Edegem262852.87-16017.312020
ECOGEN ENERGY SYSTEMSDeinze2635754.001141512.002020
ISMAKontich1648041.75-14035.04387116.743.002020
EEGWevelgem26996621.571916635.2570296449.52362.602020
R.M. bureau de dessinRonse902.67-7369.492020
Decaluwe Systems EngineeringNieuwpoort-23286.321123.242020
PMD ServicesBoortmeerbeek262359.6419021.341.002020
KOEN BERCKMANSBalen189435.1844227.880.402020
GENERAL MASTER BUSINESSSint-Lambrechts-Woluwe90346.55-3432.671.002020
Dott. Ing. A. Modiano et C.Elsene777921.8212838.242020
GOFFIN IMMOBILIERE ET CONSTRUCTIONSLiège-54476.50-6757.972021
Pierres et Marbres de WallonieNamur180790.05-3532.782.002020
LISOGeel143361.34-3317.891.002021
E.R.E.Asse43346.002957.002021
D.S.S.Asse132766.00-10903.002020
VERHEGGE JAN METAALCONSTRUCTIESArdooie616396.74-17987.874.002020
L et C i.e.c.r.(immobilier, étude, coordination, réalisation)Grez-Doiceau192869.5367325.752020
CONSUTECAntwerpen447259.3334038.102018
3j-ConsultWavre-182744.00-150689.001.802020
Huis van de ToekomstHeusden-Zolder138597.37-982327.472020
BMT BELGIUMBrasschaat1220703.3234748.912378015.138.802019
VERCOBOAalst107361.82-172364.942020
ULTIMO ENERGYHouthalen-Helchteren101419.4826625.872020
L'ECURIE DE MANONWaregem586357.82113923.122021
B.E.O.Mechelen54235.99-7758.692020
Claerhout 96 Office CentreGent599467.004511.002020
EnergyICTMachelen (Brab.)3832329.30-2436018.357656508.5013.902020
TRADECOWALLFernelmont3870816.58161260.404647581.5626.502020
Centre agri-environnemental de MichampsBastogne643580.3179734.38433918.9413.102020
GILLET AUTOMOBILESGembloux1529334.00-53198.005.002020
Tekenbureel CRIELGent58611.955737.842020
BOGIMACGrimbergen11332.00-137105.002.102020
TRADILOAntwerpen-168685.097755.1755776.822020
Herman Vinck BVBAAalst69847.96-7753.002020
M & L ENGINEERINGAth299411.0128679.195.902020
Services and Trading InternationalWavre1388541.8855696.834480422.305.602020
TPF CONCESSIONSVorst-346472.4317969.382021
DRANCOGent3216209.6845305.8798985.032020
NetTechZele864483.29426884.8910.502021
EASYTECHOud-Heverlee-18167.79-19684.142020
DELTA X ARCHITECTENDestelbergen807726.24193313.382020
E.C.A. SYSTEMSThimister-Clermont258304.6257791.503.602020
AIR - TECH INDUSTRIESTinlot173118.006031.002.002018
GRIMAB - VERBESSELTGrimbergen165608.9075467.750.202021
PROMATIC - WHerstal633668.00493133.005769577.0030.702020
MYMABerlare339917.9320977.412021
TMBHamont-Achel1374.62760.540.102020
BACKX - BEYENSLeuven1597059.84-22620.272020
SPRAYSTREAMKortrijk110613.78-3671.802020
ONDERZOEKSCENTRUM VOOR AANWENDING VAN STAALZelzate39138711.31-70820.0720255072.75131.802020
FCserviceMaldegem230996.48135195.822020
LANCONSint-Genesius-Rode265261.44124055.922019
planningBUROBorsbeek362278.0539399.172020
VDS - ServicesAsse87502.814636.232021
ARTELIA BELGIUMWavre17983.7415164.671.002020
VIZIONStoumont7100.131135.562020
Ontwikkeling Denderleeuw CentrumGent875168.18-6960.212020
M - TECHBrecht47541.04-1103.362021
TECLADEBraine-le-Château302292.0050384.002020
INTERCORPEdegem-48552.98-1803.202020
Bureau d'études HARDYNamur145191.7564960.892021
ARCH & TECO ENGINEERINGGent834591.7854316.477.602020
BUREAU D'ETUDES ET DE GESTION D'ENTREPRISESSoumagne151788.25-1365.312020
LUNAHRABrugge-224828.63-32470.320.102021
GREISCH INGENIERIELiège938324.48446396.3711142342.7065.302020
WILCOMol218455.1425983.212020
De Roeve IndustriesLokeren1125277.3836796.182.102020
EUROPEAN LOCKING DEVICESMalmedy-60497.44-9934.982021
AUTTECHAntwerpen104676.70-15900.402020
VIAFOUNDChaumont-Gistoux332256.1041952.992020
INNOMECMol82542.00-679.0025397.002019
RACING TRADING ENGINEERING and CONSULTThuin214606.31-43847.152247170.085.902020
ZEROBUILDPelt321631.7630424.841.802020
TP LUMIEREWalhain39107.9431043.562020
BUROTECH ENERGYMorlanwelz-6717.0491.081.002021
ELEKTRO DEPREZMoorslede325594.76-1651.362020
1EncloseGent1199.43-5978.112020
CERTISYSBrussel1702748.43665088.1043.102020
FINANCE, GESTION, COMPTABILITEGembloux75701.00-6165.00103151.001.002020
SON EXCENTRIQUEBraine-l'Alleud156979.05-99167.493.002020
Bureau CnockaertWervik508100.00163301.002020
SV CONSULTGrez-Doiceau-67143.85-5893.002020
Mwikalo ConsultBraine-l'Alleud63068.4540469.392020
D.D. ENGINEERINGIeper697082.751438746.8229.302020
VANVANCO Engineering en ManagementKoksijde24531.07-3704.382021
SERVICE - DESIGN - DRAWINGSKelmis-170744.69-13395.672020
R.D.V.Kortemark2890901.6465458.521.002020
BATIMOUkkel4530749.8864470.792020
MULTIPROFESSIONELE ARCHITECTENVENNOOTSCHAP ARTABELLeuven1306805.22-111205.784.902020
VAN HOE MARCHarelbeke14491.35121448.882021
MARFILGent361830.007193.002020
TUBEMOAiseau-Presles115283.4010984.862019
PHIBO INDUSTRIESRonse4276513.56577812.509.102020
Jerco. La terre est bleue comme une orangeUkkel131880.73-20268.842020
A - CONCEPTGent-63427.9611216.922020
D.V. INVESTJabbeke90700.41-20443.771.902021
Roebuck et Co ConsultantsSint-Lambrechts-Woluwe146982.6611160.562019
COORDINATIE ONTWERP EN STUDIEBUREAU VOOR BOUWKUNDIGE CONSTRUCTIESZonnebeke284497.6944527.683.502020
Horsepower EuropeAsse108503.03-185708.824.702021
Goemaere EngineeringBrugge9813642.11600596.741.002020
CHRONOS ME&NSchilde78747.11-7486.072019
K.A. DESIGNWavre79157.65-9369.881.202020
VERSCHUERE JOHANEnghien963510.5645570.712020
BOECKX ARCHITECTSOostende1511263.99341820.3224.602021
COORDINATION SERVICE AND TRADING CENTERKoksijde-37870.4733255.192020
CRIDOVIFMeulebeke246736.00379.002021
ASSOCIATION OF TELEVISION AND RADIO SALES HOUSESElsene2062181.00222726.002147569.0012.402020
Expertisekantoor G. RuttenDilsen-Stokkem163874.419155.270.302020
JESMELLokeren61702.8310318.122020
GETINEXSint-Jans-Molenbeek235750.055475.892020
BUREAU D'ETUDE GOFFAUXSomme-Leuze-96913.00-47198.00104442.001.002020
ELM - CONSULTOud-Heverlee195078.0064089.001.002020
LUX LUMENAntwerpen1323437.05273260.7611.702020
ECOSLiège-17772.79490.682020
E & I SUPPORTMalle18256.22637.672019
KH ENGINEERING BELGIEAntwerpen2412385.04544647.8413212499.1467.802020
F.M.K.Roeselare20464293.54218108.47821617.262021
AUTONETWORK DEVELOPPEMENTEtterbeek-16231.00-27126.0019806.002020
Ecosystems LtdSint-Lambrechts-Woluwe793392.24158307.860.802021
Dosign EngineeringAntwerpen106531.283667.7015.602020
SCTKnokke-Heist3551041.08139326.492021
GraindorgeFlémalle156938.2514555.661638388.9210.302020
TRIGEMJodoigne34917.0364.882020
BEEDIBraine-l'Alleud23662.84-11219.302020
STUDIEBURO VAN DER WEEAntwerpen133663.677194.765.002020
MANAGEMENT AND CONSULTING OF QUALITY SYSTEMDalhem-264951.62-5275.262020
DUTRECQ AnselmeGembloux4225.893718.572021
LIPSIMMOHoeilaart18048.40-1879.462020
A.M.I.Zwijndrecht-367.523317.862020
Groupe Opérateur en Technologie, Information et Management de l'EnvironnementWatermaal-Bosvoorde121712.00618.002020
MATERIALEXKortenberg46498.7814583.962020
E.A. DECOTubize87820.12336.992021
ECOFOXFernelmont116982.10441.922020
BUILDING ASSISTANCEAntwerpen225089.1678261.222020
QUALITEKZandhoven202357.0028479.006.202020
TEBU-BIOBoechout259640.1073685.881718032.073.302020
RESILUXWetteren58316387.558889524.1399275579.86141.002020
HASSELT TOOL DESIGNSint-Truiden114709.812899.352020
CARVELCourcelles644114.14-7865.441.002020
RAVENSBURGERBrussel1550898.00149345.007675705.004.602020
Dany DEPAUWKuurne165239.85-11119.622020
MEURAPéruwelz15673949.441251981.4135492140.13130.802020
QUADRANT STUDIE - en LANDMEETBUROKortenberg585250.8679893.681.502020
VYNCKEHarelbeke14149356.385712293.01105310500.55123.002020
C.S.S.Lier1290054.00-30859.002020
TREVIGent8516363.701961919.6226795724.20103.902021
MACOVAHulshout218614.5246330.050.702020
STUDIEBUREAU VAN HOORICKXTurnhout377752.0019588.00332692.002.302020
HEGIMABurg-Reuland3232006.4189835.33493695.911.202020
CUBUSHasselt260780.006428.002020
Etudes Techniques GénéralesAnderlecht1943009.9914402.703.802021
JODOCY UND SCHMITZ, Computergestützte SystemanalyseSankt Vith-2805.37-4278.752020
CONTINENTAL TECHNOLOGIESEtterbeek493256.62-151095.002020
BAKLOUTI ENGINEERING AND SERVICESSint-Agatha-Berchem5768.07-20772.23116389.472020
PREVENTION MANAGEMENT INTERNATIONALSchilde-15257.24-26633.822020
Ingénierie en Organisation Territoriale et ArchitectureLiège796209.7440827.222020
Environment AcousticsGanshoren1017195.19568.094.902020
LAMONTStekene-12786.55-30820.282.502020
SKY ASSISTZaventem409062.0771041.302020
CQLeuven-46656.23-31122.182021
FACCONKasterlee170784.00-43309.0082554.002020
DRETTIMelle-45914.42-8506.632021
MADEVANZedelgem-38801.06-4255.732020
ENTELECDiepenbeek575905.2643716.507.702020
MOOSE ENGINEERING en EQUIPMENTAntwerpen147541.0011802.002020
SICA INTERNATIONALMaasmechelen72705.9225942.242020
RABELCOWaasmunster349782.1396413.152020
TDE TechnologiesLochristi-134391.2717752.05775073.6611.102021
KORMARKortrijk-1290.92-165524.362020
NACAGent4434871.12265059.792020
ENVIRO ENGINEERINGAlken22531.87289.501.002019
b architectsUkkel21272.0114600.890.002019
QUOMAKLeuven1160216.861673082.7310.902020
MARINE SURVEY BUREAU H.U. SCHMIDTBrecht43219.6810547.392020
STUDIEBUREAU I.B.L.Zoersel128062.8510497.712020
LABOFLORA EN/OF MARC PONNET EN/OF LIEVEKE REYNAERTMaarkedal3731437.5953810.652020
"Bureau d'Etudes HVSS"Manhay71533.451457.021.002020
B S CONSULTElsene106002.0015626.002020
VIPER ENGINEERINGSint-Pieters-Leeuw837889.99133731.753.302020
RDC ENVIRONMENTOudergem1096321.06152176.1914.202020
B et B CONTROLSSchaarbeek-423457.37-1062881.5520.402020
DébécoAntwerpen1326047.9862854.841.002021
STUDIEBUREEL SONDEXLokeren1203017.14134478.0810.002020
IRS STUDIEBUREAUKortenberg145034.6020649.323.002021
Design, Engineering & ConsultingCharleroi1383072.00-204674.002020
VADACOBrecht297608.169498.302020
ASSISTANCE TECHNIQUE DU BATIMENT ET GESTION IMMOBILIEREDalhem138999.671.822020
HYDRO-ENGINEERINGSprimont59945.001233.002020
GECOTECKampenhout271178.0027720.002020
B.E.M. BUREAU D'ETUDESMorlanwelz-151885.22-244890.762020
BEELEN ENGINEERINGKampenhout8671.72-11037.592020
Batenburg BelltSchilde925293.54759206.2139.602021
Buro-Bau-ServiceKasterlee84011.64-1947.492020
Engineering - Software Development - ManagementRanst360506.00-57373.00101885.002020
INSIS AND TVorst41202.8620949.352021
Teken- en Coördinatiebureau BouwkundeWevelgem319350.53-2887.742.302021
PORTO COVOGeel177963.28-15142.422020
KANTOOR DEHAENEOostende1180831.14-2253.450.502020
VAN REETHKontich262094.776065.822.302020
WEST INVESTOostende1224685.74189866.222020
Teledyne ICMDison5525735.18698156.4040.202019
PROGRSNamur88970.0316353.352020
ENGINEERING CONSULTANCY SERVICES HERMESNivelles1802491.26362184.2537.602021
PROJETS, ETUDES, REALISATIONS, FORMATIONS, GESTION, ORGANISATION et ARCHITECTURE L.A.N.Chaumont-Gistoux80329.0012558.042020
Belgian Construction Certification AssociationBrussel234846.00119717.0012148790.002020
D.GROArendonk44593.97303.332021
GEBROEDERS DOMSBrecht651490.1981566.6027.902020
WERA ET GROMMENVerlaine79231.78-6308.2912082.982020
VIKTOR G.Rumst226082.997331.402020
WESTINGHOUSE ELECTRIC BELGIUMNivelles6711166.411538716.3549330034.88114.302020
Feryn MilieuconsulentenDeerlijk996898.21169898.065.002021
DEVELOPPEMENT ET DISTRIBUTION INFORMATIQUEHerstal-59700.40-60377.774.002020
TRICONSULTLummen368690.01218462.905.102020
ADVEYESGent472240.38129265.522020
MAVA RESteenokkerzeel191612.6456368.192020
Sede BeneluxGembloux8041055.04848872.8015598909.5329.902020
SIMULATION ENGINEERING FRANCE B.V.B.A.Nazareth417682.35-25231.012021
Algemene bouwwerken Stevens WilliamLaarne36220.108065.012020
DISTRADESint-Martens-Latem422807.263813.282020
ELECTRAWINDSOostende-2207666.87-1388727.73229550.271.002017
SUMMIT ENGINEERINGSint-Truiden618950.481422.402.902021
MIDABraine-l'Alleud189040.00-39112.002018
OPTECFrameries491512.89-584968.7219.102020
LINEABeringen900399.70105112.443.602019
KJL ELECTRONIC DESIGNHaacht151155.01135565.612020
C-H-C- EQUIPEMENTChastre46888.72-19788.792021
SEGULA BELUXHerve46202.57-24276.221.002019
Sabena Aerospace TechnologiesCharleroi104439.15-18221.276.802020
RECEPTELAntwerpen710189.28-1125716.738008248.05174.602020
I.C.B.A. International Container Bemiddelings - Advies en HandelsbureauAntwerpen2359268.94219527.312020
PROBOMechelen582035.6511634.552020
IMMOBILIERE DU CHAINAYLiège1208302.00-43232.002020
TECHNIQUES GENERALES ET INFRASTRUCTURES, Société Civile d'ArchitectesLiège212428.9723928.842.002021
WTCE SERVICESTournai232721.6914907.052.002020
G - TECHerstal-14134312.71-15710028.0512520430.9838.402020
TIPEEZonhoven534507.2720330.402021
BIS BUSINESS INFORMATION SYSTEMSMechelen505572.35-620912.659160777.4745.502020
RENSBURGVorst12608.03-1896.292020
EXPERTISEBUREAU MINGNEAUWaregem154913.028415.662019
DS-tecMechelen-8374.742057.2340814.482020
SPHERCOAth84313.72967.630.102021
D.B. INTERNATIONALTemse330537.13-152467.582020
IMMOSERRCouvin388509.0029205.002020
CASINTOIzegem-120868.4013816.152021
GROEP OHeers-113920.633630.902020
ALUBERTLummen652770.54153198.822020
TELCOMUkkel731139.0055525.002.302020
ENGINEERING - SURVEY - ARCHITECTURESint-Truiden419386.4826019.055.202020
REMOMenen767865.9171106.151.902021
Bouwen & MilieuSint-Truiden19953.29-83883.728.802019
STsignMalle-322440.22-36301.432017
ZUKOGrez-Doiceau-31290.00-23012.000.502020
CAUWELIER & C°Staden289917.0318798.9624.302021
SITEREMOttignies-Louvain-la-Neuve670404.72145301.7213.602020
I.D. UNIVERSUMSankt Vith364784.4127969.960.202020
HOMETRAJalhay-7833.513190.782020
BERGHEMBERGDilbeek2111686.08139385.881.102020
COFACE BELGIUM SERVICESWatermaal-Bosvoorde5235142.021106760.644226432.587.402020
SERVICES & MATERIELPepinster28397.443368.512020
MARELEC INVESTNieuwpoort1000323.87128183.022020
GEDESCOKnokke-Heist-62177.31-8361.132020
PELLEASAntwerpen-35670.53-13027.172020
EurogareLiège9364324.73170058.7914969672.8511.502020
VASKONMenen4566166.561325615.1738.002021
STUDIE- EN ADVIESBUREAU RYVANKinrooi64640.1410260.172020
UPSILON TECHNOLOGY & CONSULTINGWatermaal-Bosvoorde369401.3581744.455.002020
ATELIER D'ARCHITECTURE DU CONGRESBrussel251490.7181986.932020
TRIMAX-YACHTSLeuven-60877.68-7692.992020
INTERFACE SOFT SERVICEAndenne232060.4439439.438.802020
INDUSTRIE ET DEVELOPPEMENTFarciennes4069233.12192285.7710.002021
PRONORGent1017924.77178941.063.802019
SB DESIGNYvoir938863.7486959.432020
CSP EngineeringDessel1179840.79283714.425.602021
H.BERG und associésEupen315223.329711.761.002021
LAMARICHam-sur-Heure-Nalinnes-88597.60-65512.262020
SOCIETE D'INVESTISSEMENTS COPFlémalle6324478.3519331.45344000.001.102021
AP PROJECTSSchilde797022.69-120891.242021
B.M.T.Ninove259563.5719944.252020
I.L.BIeper4778263.1315813.591.902020
't GEBINTE MOLENBOUWErpe-Mere-114261.0917291.92166160.200.402020
HOICOBrugge446813.7027223.562021
CRP-Int.Arendonk92492.8519920.152020
PLEXUSLaarne156566.49-3359.592021
KENIZandhoven696189.8620887.842021
IMMOBILIERE DE VAUXJemeppe-sur-Sambre969534.6926506.862020
LD FINANCESJurbise319502.00609.002020
I - MAGE CONSULTNamur523849.8538301.480.502019
GOED TER GEESTSpiere-Helkijn552420.29172602.566.202021
LEUKEMANSMechelen-18091.67-41891.840.202021
VADECAGent-39174.04-1175.102021
IMMO - LABOLessines86185.43-6630.152021
CASTERSDiepenbeek46295.91905.522021
RDPFontaine-l'Evêque9909.36-7885.202020
IMMO YMCOLiège320448.30258848.292020
INGENIEURS- EN ARCHITECTENBUREAU ESSADiest345136.1574632.063.902021
DE CONINCK MANAGEMENT EN ORGANISATIEGeel190496.18182708.1817.902019
COMPAGNIE D'INGENIERIE ET D'ETUDES TECHNIQUES IIZele100520.9625012.312020
DEUCALIONLo-Reninge9372466.6044788.760.802020
AGRICONSULTING EUROPEEtterbeek7099195.01683288.3621754102.6749.902020
BUREAU D'INGENIEURS - CONSEILS M. DROYERS et ASSOCIESUkkel405188.0043604.002021
INSTAMATHNazareth12803.421390.222020
Schoepp Garden & FilsLa Bruyère-1198.95-26091.272021
IMEMOBrecht2125168.4996280.666.902020
INDUSTRIAL ENGINEERING AND CONTRACTINGZonhoven202149.2835534.042020
BEECOMBuggenhout552290.99124409.4735.602020
GEOSONDAGent292570.36108495.381904007.613.902019
M + PLANMaldegem108109.53201791.612020
ROVI - TECHAiseau-Presles369695.7442948.699.002020
NOORD ENGINEERINGEssen226866.493731.012020
KERGER et CoNeufchâteau113842.06-55223.531.102016
SOWATONamur459916.77-2301.080.502020
PIPING DESIGN - CIVIL DESIGNBalen102683.00-2330.002021
DIMULTIAsse488301.7982977.831.302020
Smits ImmoMol126852.19-36607.242020
TAUW BELGIELeuven1448912.54-46043.997839614.7454.502018
CHAARCONKortrijk770315.355664.192021
PLAKONI ENGINEERINGGenk240967.13-115843.116.502020
CONSUTEKGent70988.8930781.412020
BB ConsultLeuven333810.000.002020
Betonadvies GijkoSint-Niklaas23672.6116728.772021
P.B. CONSEILSoignies9762.66-2594.982020
NIKARSchoten694436.99826.500.202020
PELLIKAAN HOLDING BELGIEZaventem12796922.551628794.73297069.002020
GEOPROBE ENVIRONMENTAL TECHNOLOGIESBraine-le-Comte114238.79418230.831.602020
SCANTEC INDUSTRIESAntwerpen265613.43149855.798.002020
BERNERSMaaseik328221.827665.002020
2MDOud-Heverlee27444.13-2255.412021
VESECSchoten152351.9310859.502020
AMIBAalter527554.1273706.141.002021
GROUP BEYERSBertem206433.69368.4811.502020
Chevalier en CoDe Pinte63798.6718010.392021
CALCULATION TECHNOLOGY ADVISINGHalen-9273.787463.832020
HERISSONThuin394779.00330374.002020
MALLINEdegem16955.37-1778.032020
KEPPEL SEGHERS BELGIUMWillebroek91784478.8823449804.362030772.4698.302020
ELYSEE DENTAL BELGIUMHerent866037.68372230.7010279197.2541.602020
JONAS BELGIQUEFloreffe7994.297593.1214263.562020
VACOM VACUUM COMPONENTS & MATROLOGYBrecht209553.3966186.152188721.815.402021
GRAPHIC DEVELOPMENTBerlaar28222.3811772.522020
Home Design & Consulting SprlWelkenraedt346367.36-539.422020
DEKIMO GENTGent4629118.911009815.0614506650.2341.802020
ASSITECIeper130251.5754236.332020
BUREAU D'ETUDES B. BODSONBeyne-Heusay-1628.67-6276.28194851.362.302020
IN.ZOLeopoldsburg187627.90-80106.7511.702021
Handels - en Ingenieursbureau BAKKER en COZwijndrecht0.002020
VANDENABEELE - VANDEPUTTERonse96469.45-87233.600.602020
MODEL ENGINEERINGHemiksem367230.00-57127.002019
MANERCOSint-Lambrechts-Woluwe238494.7317308.792019
BETA - SYSTEMSZwalm48004.43260.812020
ALFAPROHamont-Achel513908.9237514.982021
PROYECTUMAntwerpen89782.34-22632.292020
DE MEYER B. en F.Stekene71090.6524254.232020
PARS PRO TOTOGent571535.1740897.019.402020
XEIKON MANUFACTURINGLier38318231.34-2342003.15100926642.40205.502020
MARKEM-IMAJE N.V.Schoten5739533.08185312.3511898412.8028.502020
SERDANIWaterloo677725.0079567.002020
ECOPHOS INDUSTRIAL SERVICESLummen6432079.234749392.0522583336.2739.602018
M10 architecten, multiprofessionele architectenvennootschapLille186579.3715221.051.002020
ADEMPéruwelz279202.177954.296.102020
Abbott Rapid Diagnostics MedicalZaventem1096477.5413640.142020
SAPHONYXOttignies-Louvain-la-Neuve23253.00-7270.001.302020
ATELIER d'architecture A 4, association d'architectesSint-Agatha-Berchem19311.991329.53207986.262020
IDL NEW LINESeraing-127894.80-1087.622020
PROCUREMENT PARTNERSGent828063.79143378.102021
ACOTECSint-Martens-Latem173559.5716029.742020
IN THE SPOTLIGHTSBertem131384.5619582.732020
SERVACO ConsultingFlémalle840.97-44647.090.402021
ACT RESEARCHKortenberg727777.46-65075.5441.902020
Advanced Composite Manufacturing TechnologiesDe Pinte149367.1671444.991.002020
Architectuur en studiebureau 4TAKTAarschot-55155.48-101219.682020
MPVEvergem84061.034418.892020
JADENAFleurus28999.371166.032020
Geert van HAMME, ir-architectNijlen761785.2679581.952020
NGLGanshoren440177.61127269.332335207.493.202021
NEWSON ENGINEERINGBerlare9795411.881335873.972020
DECKERS MILIEUBEHEERKruisem27707.594984.182020
FINANCIEEL MANAGEMENT PANNIERGent1607836.14-81027.532020
LIGHT UNITLeuven820694.771429.006.102020
SCAN E EN ELier174289.2031821.310.802020
TECHNIMOAnzegem19015.2127325.902020
TREXCORotselaar68241.30-47986.532018
APROTCHNETSchaarbeek-298663.19-14860.542020
L.T.B. STORMEGrimbergen178458.6612389.382019
B.C.B.Zottegem207036.00-22255.002020
RENOVATION DE CITERNES INDUSTRIELLESStavelot-27433.393507.840.502020
ACOUSTICAL ENGINEERINGSint-Katelijne-Waver208706.1444607.091.802020
Module-RSint-Gillis (bij-Brussel)75345.5216201.332020
SHOOTING GALLERYAalst147523.16201620.712020
INGENIEURSBUREAU BOTECWommelgem516673.47107662.6114.502021
LyseonicsDeinze175896.2813416.412020
BOLWERKLanden61206.00-4350.002020
P.D.C.Sint-Niklaas-1051.00-512.002020
INGENIEURSBUREAU JAN VAN AELSTAntwerpen368862.72137239.0010.002020
C.J.C. SYSTEMSRoeselare1033646.4837581.083.302020
AlfatisIeper907486.6924340.842019
BIO ARMOR BELGIUMKortrijk1066427.44169600.090.702019
JM VANHESTE INGENIEUR-ARCHITECTGent491938.8784198.560.702020
VERANSint-Truiden392565.08-12335.192020
Luminus SolutionsSint-Joost-ten-Node6476635.79101208.436895952.0817.302020
RISTONZaventem25364.71-2842.593.602020
MERCELIS 39Elsene-314341.91-22482.092020
DINANT BernardSeneffe19378.2913153.662020
DAIDALOS PEUTZ BOUWFYSISCH INGENIEURSBUREAULeuven620484.3131719.008.402020
M et 3iSambreville30530.6437154.922019
MERIT PROPERTIESBrugge110460.942323.792021
Cembureau - Association Européenne du CimentMalmö3053320.00-159680.0015.902020
de GRILLArendonk36095.45391.800.802020
Wouter Ver EeckePoperinge88882.384018.662020
Bilfinger Tebodin BelgiumZwijndrecht749742.09311381.998749271.3210.502020
AZOAntwerpen6423059.453282616.2533148768.99104.302020
KOALASint-Lambrechts-Woluwe897316.1026519.232020
SCALA CONSULTANTSLeuven721220.43114630.472021
DYNAMICS, STRUCTURES et SYSTEMS INTERNATIONALLeuven483180.56271106.004.402020
ADVISE SUPPORT TRAINING PROJECTSOverijse100656.009473.002020
JMT CONSEILThuin-267996.00-4877.002020
Falcon et CoBrussel59790.83912.502020
BUREAU D'ETUDES GEOLOGIQUES ET GEOTECHNIQUES JACOBMons35451.33-5343.972020
C.L.S. ENGINEERINGBeersel209285.2239907.652020
KONSTRUKTIONS- und ZEICHENBUROBüllingen-42138.864850.262020
LUBOVABocholt72928.007287.002018
L.C.E.Herselt231319.6319959.451.002020
PUBLICITY ART D.P.S.Maldegem135291.7723274.522019
DETAELLENAERE-COPPENSWaregem30654761.319208436.092164000.0015.302020
ENGINEERING DESIGN DEVELOPMENTAntwerpen336351.25156526.832020
SOBENORYvoir1131074.0070451.002021
LV TECHNICSLeuven262717.14-34381.9018.902020
MADEPCOSint-Niklaas8987172.612832703.093.202021
IPCOSLeuven1405926.86268280.4612.902020
PIERRE DELAHAYE CONSULTINGNandrin111728.6712047.6624833.002020
NovaTechEuropeAartselaar-217607.0021704.002.002020
ADLIMEXDentergem455044.0085502.002020
VERMEESCH ERWINKoksijde691019.121063.242021
DRAWING ASSISTANCEHulshout12930.973092.341.502020
INGENIEURSBUREAU VANDEBROEKHasselt607354.0939168.221.802020
ENVIRONMENTAL RESOURCES MANAGEMENTBrussel559655.71362848.169320347.3556.302021
BUREAU D'EXPERTS Ph. DEPLASSE ET ASSOCIESWatermaal-Bosvoorde324162.0078447.0019.602021
JAMAR COOPERATIONSint-Gillis-Waas-91511.271735.552021
MEDIA ACQUISITIONS & PUBLISHING - POST OFFICEOud-Heverlee-42924.88-701.302020
QUINTUPLEX ENGINEERINGAartselaar4638819.11318140.232021
IMMO LOGIAAnderlecht287745.8711003.502020
Concept Consult Design & BusinessTervuren31441.00-2069.002020
LE GRELLE & C°Braine-l'Alleud40575.3242093.862020
C.H.X.Waterloo127879.77-44193.912020
UPROOFLebbeke27209.363126.272021
COTRAPChâtelet80996.772041.997.502021
COBATIMComines-Warneton5889139.28985644.2511759922.0524.602019
CERESCORSint-Katelijne-Waver397852.5517303.422021
INTEGRATED MATERIAL CONTROL ENGINEERINGGenk329192.39-1441.051.902020
SCALDIS SALVAGE & MARINE CONTRACTORSAntwerpen373866.15-861550.2936040216.2435.102020
ERIPMEupen-36681.6550145.69596298.104.202020
STABILISBrussel15436.14-428.892017
SOURCE INTERNATIONALGent48879.8411365.642020
INUITHam-sur-Heure-Nalinnes365407.8955038.212020
GARIONI NAVAL BELGIUMBouillon152838.62-21165.462020
People 4 TechnologyAntwerpen27564.5127865.432020
GUY FRANCESCHI CONSULTGent151645.755682.662021
CLAEYS ENGINEERINGLievegem111684.2554933.062020
EUROPLAN - GRUNDSTUCKS UND LEASINGSankt Vith392190.63-18394.682021
ARC DE MERZelzate-135993.88-16650.612021
DLWNijlen136610.3539057.042020
CRIMAN CONSULTANTSWielsbeke267251.7262889.892020
Centre technologique international de la Terre et de la PierreTournai4735931.67203218.5938.202020
LERNOUT ENGINEERINGTielt216819.4573333.392021
HENDRIK CHRISTIAN VAN DESSELBonheiden387468.75369004.652020
MIRLEMechelen-248422.84-10533.982020
KIMERA INTERNATIONALBrussel46438.26-23437.222020
HOOGSPOORHulshout59865.627257.032020
SIFECFerrières-521720.59-174067.630.902020
ATMOSPHERIC TRANSPORT MODELLING FOR PROFESSIONAL APPLICATIONSGenappe54348.96-58546.142020
ATELIER DE COORDINATION JOSE BALANDChièvres-226477.00-13738.004.002020
LARFALanaken87296.001144.002020
GEIE DES UTILISATEURS D'ERTMSEtterbeek0.002940394.272.002020
MOOREN R. Ing.Brecht146473.70-8433.782020
REALITY SYSLiège123911.2213356.452020
BUREAU VOOR EXPERTISE EN ARCHITECTUURGent107940.54868.133.902020
ABG CONSULTINGKortrijk288818.0099373.004.802020
MULTI INDUSTRIAL DESIGN ENGINEERING SERVICERoeselare5236558.00816683.0018975471.00197.002020
I.C.E.T.Enghien539424.5964403.672020
MAITRYSEVisé470929.92107595.250.202020
BEELEAlken3086243.20-54868.362021
LUMADECOudenaarde112357.86-40551.352020
PRODUCTION INDUSTRIELLE PHIL DESIGN STUDIOSoignies-156813.15-21572.382020
ENGINEERING CONSULTING INTERNATIONALKapellen157861.1539651.402019
ABOGent3406503.93536626.8010739327.7183.702020
PACCARetie-9656.56-14560.112020
ENTECHElsene67306.2113023.902021
INGENIEURSBUREAU WUYLENSDestelbergen52519.596610.490.402020
METAL TECHNICS ENGINEERINGKuurne532257.0214454.701.802020
JAMINLummen493083.3433046.412020
ETUDE CONCEPT INDUSTRIEL BOISDENGHIENAth113536.05-27210.836.502020
DEVIMOSint-Niklaas756532.324700.892020
Camsotech European R&D CentreGent1226896.31197113.556081278.3740.502020
J-P-G InformatiqueAth103228.973936.152020
SOLUTIONS4MATERIALSHerentals625491.94-110919.1619.502020
E2T, EDITING en ENGINEERING FOR TELEVISIONHaacht7082.97-20733.192020
BUREAU D'ETUDES WEINAND, INGENIERIE ET ARCHITECTURELiège56314.263191.902020
ESCO FINANCIAL AND ENGINEERING COMPANYBrussel7975505.58-183625.751982647.266.802020
IEMANTS RAF PROJECTBEGELEIDINGOud-Turnhout1681732.92149588.922021
ELMS-NORD-SUDMons39105.44-393.002020
POULAIN ARCHITECTUREMons21241.47-7594.152938.282020
TECHNOCONAalter443705.50608099.0112.902020
BGE CONSULTINGEtterbeek190869.97-22106.522020
OYSERMAN Electrotechnical ServicesTielt-Winge252204.25-4159.742.002020
Struktoreg InternationalAntwerpen244414.27-121069.942019
WITTEVEEN+BOS BELGIUMAntwerpen1585168.64-64990.2813473645.06120.502020
GEO - TOPICSWavre179136.9510238.851.502020
BELGISCHE MAATSCHAPPIJ VOOR EXPLOITATIESEtterbeek61183.63-12001.402016
FINOTemse2795644.00-60664.002020
LEMAXGrobbendonk331405.7417402.332020
GROVIIngelmunster2789158.00197761.00629697.005.502021
GROEP LABOREXAalst2056028.803562.347.202021
D.I. LEMMABeveren18280.16-1325.312020
VANTHUYNEKalmthout755336.0088773.002019
SAMSON BELGIUMGesves194379.0339187.002020
MARINE GEOLOGICAL ASSISTANCEGent153730.0515902.702021
EDS et FILSBrussel-32845.32-9303.092021
AB-SOLIDDestelbergen551920.40171600.436.702021
VICTRONPutte58580.38-69942.940.602020
Service MOudenaarde-185656.3262069.991.902020
LA ROQUETTEThuin-235143.00-540.002020
DesolariWetteren179370.41-23879.671.002020
LAMBERT AIRCRAFT ENGINEERINGWevelgem-442886.10-72845.574.002020
TRIREME VESSEL MANAGEMENTAntwerpen42799.46-5897.53675000.004.602020
B & MKortrijk1829574.8670121.662021
GARDEN DESIGN & C°Wemmel298372.6131781.806.002020
AURAStabroek101379.2832769.982019
CONTROL & PROTECTION AUTOMATIONAntwerpen-828050.06-563750.923355271.8230.402021
PARTECHZwalm220998.9819448.692021
CONSULTING & ENGINEERING SERVICESAsse11941441.8247189.021.302020
MeteoGroup BelgiumElsene941898.32-102871.5710.802020
ToMACH ENGINEERINGAntwerpen570508.24159933.582386622.5527.602020
Qi Architectuur & AdviesSchoten-28138.4545726.292019
M.W.P. CONSULTINGOud-Turnhout174234.5817647.563.202019
BKF NextIzegem2592155.7981718.8610183782.4420.002020
G.R.A.V.I.(GROUPEMENT DE RECHERCHES D'ACHAT DE VENTES ET D'INVESTISSEMENTS)Spa80100.742976.012021
L.B.I.Izegem594925.47-197980.873149542.0043.302020
United ExpertsBeringen2348587.221778095.2513396333.4485.302020
Studiebureau G2Wielsbeke64653.00-1673.002021
VEMAROEstaimpuis1406886.27-586188.6510.402021
WHITE LOTUSWevelgem70574.13-887.662020
ALGEMENE ENGINEERING SERVICESTemse511966.59817.222020
CLIMATEXMerchtem205068.401687.392020
ACE MOBILIER URBAINManage702578.48170577.548.102020
AQUADVICEBerlare274438.4211728.072020
GrondbankBrussel-498935.89366365.9120.102020
MICHEL LONGUEVILLESombreffe89809.9321807.562021
SW - TECHNICDestelbergen-2908.352021
ANSOMATGent241684.00-49134.002020
BOGAERTS DannyHoeselt333012.3127988.782.802019
VALATECHMoerbeke (Waas)1207431.56134484.972.002020
TECHNOMATIONSSint-Martens-Latem238352.5669144.922020
MadcoNieuwerkerken (Limb.)44162.6313887.221.002020
PAULUSZulte186394.672668.112021
AKWADOKDeerlijk289971.0048321.00167391.002021
C.V.E.Huy803082.004897.000.502020
BLANCQUAERT HOME CONSULTINGOosterzele526854.51-12169.781.502020
COMIANT AND MICHOTTE TECHNOLOGYEvere16645.97-22920.892020
AMT CONSULTWavre40106.416778.622020
Den D KOSMETIKABeringen37144.8511675.281.502020
O AND RLa Louvière272858.204527.762021
INFOSERVTournai3465477.34-81460.942020
KA - TECHBrugge17190.138222.542020
JJT InvestZonnebeke287497.5349363.112020
ENDLESS ENERGYHerzele-16789.63-848.062020
PROJECT ENGINEERING AND CONTRACTINGLeuven93646.962999.3023430375.4342.402020
LUMIERE ET COULEURSSprimont63520.00-4870.002020
G.M.5Couvin275228.2191392.782021
AB - INVESTDiest199260.514327.142018
GUDRUN-E.COMBrussel218412.832428.522019
RESALeuven30055.003100.002020
COM-ING SERVICESJurbise73306.12-6377.522019
XEMEXSchoten2284279.4587172.136993522.0611.102020
A.D.M. Interieur & DesignRoeselare109801.9420806.802.002021
ANGLE ENGINEERINGMouscron28408.90-30422.962020
LES LACS DE L'EAU D'HEUREFroidchapelle20472026.511128470.15501946.4539.202020
ToressaMol70787.008028.00511901.002019
REAL TIME CONCEPTHensies-11665.712822.142020
SIFMAROudenaarde357701.54-60227.131.602019
AERDEN BvbaEssen502376.0539786.392019
ARCHITECTURE LEJEUNE, GIOVANELLI sprl-société civilePepinster475805.8851789.072020
WARLOP AGRO - SERVICEMenen31213.45-4203.832021
VANHEE ENGINEERINGIzegem345304.7676225.071.002020
DACOTRONIzegem74358.53-252.092020
DEMCOKortessem257983.65105754.472020
OBJECTIVE BELGIUMWichelen2223199.73-346.239284467.5645.602020
ABT - BELGIEAntwerpen1290042.54-149279.222684571.4218.502020
CHRISTIAN VAN PARYSNamur227686.501590.722020
G.N.O.Schoten91401.287667.623.002020
C.R.M. netWaimes47414.3629096.582020
P.J.B.Turnhout17398.33-12741.062020
BATODilbeek867252.3582492.3813.002020
LEMOINEStabroek41752.7910532.842020
GLOBALSIGNLeuven2796154.60177285.6924.902020
RÉNOV SERVICEChaudfontaine7304.52933.7138644.022020
BUILDING FOR FAMEAntwerpen650456.3426754.842021
ADVIESBUREAU INZAKE GRONDWATERTECHNIEKENKontich1226857.76269796.8117.502020
SOLIREMYCourt-Saint-Etienne144736.1920302.112021
G-TECKoksijde9846512.10270519.952020
VECTOR SYSTEMSBierbeek213858.65140762.362021
BUREAU D'ACOUSTIQUE NICOLAS PLOMLiège5235.13129.792020
SAPIONNijlen295179.5336842.741.002020
JINGLINHemiksem317229.00-7831.002020
DELTA INDUSTRIALLokeren317598.94-39332.322020
EXPERTISE & SECURITY CONSULTANTSVillers-la-Ville105128.002042.000.702020
Design et Development Technical DocumentationSint-Jans-Molenbeek23981.00381.002020
ETEX SERVICESKapelle-op-den-Bos28246693.72-914829.4154977630.84165.002020
MILON CONSULTGavere5432345.00229374.003.002020
INGENIEURSBUREAU VAN GEERTAsse19520.009.002020
Jean-Marie RIGOVerviers598194.9621842.162020
COMPAGNIE FINANCIERE DE TRAVAUX PUBLICS ET AGREGATSBinche35101660.6632485.904193367.5338.102020
VEJOPIROXHerselt3950449.4795777.711.602020
JLG AUTOMATIONGent814706.71140760.572.202020
COSITEKWatermaal-Bosvoorde25540.00768.0042460.002020
MONUMENT LOGISTICSIngelmunster466875.80165594.801132144.9012.702020
Atelier d'Architecture Van OostMouscron1387571.63557060.5419.202020
QUALIPSOMont-Saint-Guibert352604.36107737.099.002020
NAVEX MARINEBeveren233255.6511582.442020
Jan Foqué, Landmeters en SchattingsbureelWillebroek454062.75115804.233.502020
HypolietBrasschaat36771.004552.002021
T&D Milieu-adviesGent506742.3967023.11445909.373.302021
SIDEM - SERVICEEvergem58771.45-16531.651.902020
ORBAN MICROWAVE PRODUCTSLeuven938327.45-78985.332.502020
BIE SCHIPPERS BETONWARENADVIESHerk-de-Stad13708.61-1428.882020
REAL ESTATE SOLUTIONSSint-Lievens-Houtem1310622.99160663.362020
VEGOBalen12541.00-6065.002020
DAEDALUS ENGINEERINGVisé5292.89-5966.302020
IDEATECFernelmont1635565.19620389.7510.602020
bedigaDilbeek533186.98156705.184.802021
L.A. RAADHUYSZoersel37594.22-6824.520.502020
CONSEILS ET ASSISTANCE EN SECURITEOupeye-25473.543874.362020
ARCHITECTENBURO JOHAN KETELEKortrijk356855.2569677.311.002019
GECONET SERVICESGent279531.8717138.902020
WIELSZwevegem428805.72140753.4026.502020
STEMAWielsbeke287809.0367736.502021
NEW DESIGN AND RESEARCHTEAMAntwerpen-31638.0046179.0060749.002020
PHLThimister-Clermont209183.509319.862.002020
CAN INFRAHerve70571.7922132.392020
STANTECLa Hulpe2821438.41888195.4120936949.4650.602020
S - CLINICAElsene1862784.085152.7320.702020
LWB Refractories BelgiumLiège370386.0832137.644.602020
INFOBIABierbeek220044.0025982.000.502021
Huygens Ingenieurs BureauAarschot-104356.90-13067.702020
INDIONGeel53037.17281.282.002020
BIOTECH ENGINEERINGTournai546521.0430675.941.102021
CORROSION PROTECTION CONSULTANTSAntwerpen165437.84266783.721.802020
T.H.L.Herentals-47196.00-6082.002021
GROVEN+PORTALHerstal3104776.47166623.288672784.9629.402020
CAMPA CONSULTMaasmechelen91687.656577.032019
BEAULIEUMachelen (Brab.)94737.81701.802020
AURO TECHNOLOGIESMol-41652242.95-24872344.1812.802020
ENGINEERING PLASTIC INSTALLATIES EN CONSTRUCTIESAartselaar2212637.9931204.167.402020
POLYCADGent49214.813940.732020
IncitecBeloeil101165.78271.312.802019
BUREAU D'ETUDES PIRNAYCharleroi807147.072790.1218.102020
BUFIGESRaeren24414812.0012314250.003.102020
FODIOWijnegem107000.3122530.932.002019
C.A. CONSULTINGSint-Niklaas217362.4918561.792020
HILECAarschot320554.2462747.112021
CEGEBOHeist-op-den-Berg60576.1417245.301.002020
SOGECOMEdegem287518.5938752.782021
T.E.C.Tessenderlo-1593.8415058.822020
V.M.I. Engineering and ContractingHoegaarden2104981.32298458.249410283.8530.902020
VAN dEN BRANDENLier7405921.7145328.29286800.002.302020
HEUSDENS GaëtanAnthisnes30874.4019247.687.602020
DRAWINGOFFICE V.B.Sint-Niklaas46510.258915.512020
EUROTRONIQUESprimont2530653.0010375.002020
HULENS ENGINEERINGTielt-Winge293111.8719743.002020
BUREAU D'ENGINEERING INDUSTRIEL NAMUROIS en abrégé BEINJemeppe-sur-Sambre58853.77-14844.262021
VH STABLESAalter97568.7318473.612020
PALACONGeraardsbergen2178016.16446919.612021
TRACK ENGINEERINGBilzen180855.3279961.222021
BMWILLHerstal2811683.04945174.4014753803.0325.802020
CENERGIEAntwerpen234634.89545397.5823.902020
KIM ENGINEERINGDuffel45749.001136.00144134.002020
CCS AUTOMATIONKasterlee81316.39-71437.382020
SPETSAIGent2067568.00226843.002021
Architectenbureau ELS DERYCKEOostende25566.00-121.002021
BUREAU MERTENSOttignies-Louvain-la-Neuve636419.5119037.550.802020
ARENA COMETLokeren1581874.63342329.584.702020
CYNOPCISLede915488.66308834.237.802020
ADVIESBUREAU BODEM MANAGEMENTLeuven41841.74-3361.162021
STUDEXHalle24660.00128.002020
TECHNICAL ENGINEERING ET MANAGEMENT ASSOCIATESFernelmont700686.0077152.002020
METRODIMHerstal150714.3111277.723.002021
e2 systems, energy & environmentAlken19539.005965.002017
SANECOGent155082.3647759.699.502020
WATTS ONDeinze-75867.00-14208.372020
C.VERDOOD-ARCHITECTS SPRLWavre143107.008028.002021
J. DE ROUCKOosterzele279355.2066339.172021
FOCUS ADVIESBUREAUOostende279879.9451781.260.302021
B & DLubbeek-131982.87-68180.282020
COODEKortenberg55452.247523.132021
EXPERTISEBUREAU LUC VAN DE POELMeerhout593229.4831315.402021
JONES TECHNICAL CONSULTINGOupeye47353.93-6525.912020
OptiDriveLeuven884468.8466541.657.202020
PAUL JANNESHam374017.2525696.192020
RIMECOTienen569952.40203350.515.502020
SPIN - Concurrent Engineering and DesignBeringen245786.2548631.862020
Beveiligingstechnologie op maatBrugge22542.46-1551.092020
ENGINERING & CONSULTING INTERNATIONALKasterlee-81302.08-3212.642020
Architectuur- en studieburo VERBRUGGHEIngelmunster1274872.68244651.052020
Vlaamse Vereniging voor Ruimte en PlanningAntwerpen218805.1632697.315.602020
DE KROCK HERMANGeel10508.59-2614.122020
ENMOVosselaar-108106.01-10397.143.002020
POLY - TECH ENGINEERINGCharleroi281048.25-6210.5911.202019
QUINTYN BOTHUYNE GEBROEDERSZulte1503894.98580381.072021
FRAB INVESTAns653978.7235218.162020
SYSCONALTessenderlo325758.1149664.952021
HPVKHamme (Vl.)107246.58-19396.612021
FANINBELLille202794.35-16205.622021
Bureau d'études IRCOBrussel174572.8069825.421237849.0511.102020
BECK EXPERTISE- EN INGENIEURSBUREELSint-Niklaas713950.2391757.452020
VeltecKapellen1163216.0931295.4732.902020
Volc IncRoeselare-40836.94-48800.970.502018
FLUOR ENGINEERINGAntwerpen16896951.876840696.4071944807.22108.202020
ACM ET GARAGE RENARDFlorennes91354.0019953.00187367.002020
CAD en Co.Bornem277426.69-3067.112020
MECHANISCHE ENGINEERING VANDECRUYSGeel345676.70-15511.812021
DANAFIXBrasschaat121693.3641571.872.002020
F.R. INDUSTRIEJemeppe-sur-Sambre558472.507242.6015.502020
VDM ENGINEERINGMeulebeke174379.05-76149.612020
DE LEERSNIJDERWielsbeke928938.5072999.359.402020
OMGEVINGAntwerpen1690085.30442089.8253.202020
RATIONAL ENERGY USE AND SOLUTIONSGeel394785.08-64357.112.602020
VANROSSOMME CONSTRUCTIONS ET SERVICESJemeppe-sur-Sambre124641.7311521.511.002020
RENSON VENTILATIONWaregem117508457.7310977050.3299598243.32618.702020
ENRGYHarelbeke121848.2357694.301.002020
CORRUGATED ENGINEERING AND MAINTENANCEHooglede83268.4556608.0817.502020
A - TRAITGanshoren36970.78-990.612020
AXE BUREAU D'ETUDESWanze229547.62-7918.9738764.002020
DENINFOTervuren-39441.58-95339.704.002020
PROJECTBUREAU SIGNA ENGINEERINGKortenberg47038.00-3824.002020
G.P. CONSULTBlégny24417.24-4797.102020
L.T. CONSULTKapellen315814.11145180.801163337.242020
DSP ValleyLeuven47867.78116.58597035.675.102020
FERFATSWaterloo16296.20-1962.642020
CRESCENDO CONSULTINGCharleroi485795.1311340.080.402020
IMMUNOPHARM BELGIUMBrussel334166.4093693.673.002020
Miguel VandereytHasselt886098.91597310.732021
L.M.C.Andenne131509.7245839.29507195.121.002020
POWERCOMBerlaar200325.11-7431.212021
AXAILIABrussel73609.19-17423.841.702020
FMHLeuven52681.5431943.343.202020
ANTI - CORROSION ET MAINTENANCE DE MATERIAUXGerpinnes419259.46-34359.472021
SANLUC INTERNATIONALGent21619770.992024504.0911693663.997.002021
ALL INVENTIVE PRODUCTS INTERNATIONALZulte12652.84-6019.532020
MUHLNER MOTORSPORTStavelot171671.73142592.052.002020
EngitopDeinze101123.7822930.352020
AnSemLeuven2425235.81556411.5638.702021
PEGASE ENVIRONNEMENTRixensart77134.82-9149.442.302021
ALSIL TRADINGAnderlues-83031.659575.552020
BCQ ArchitectenMenen181333.7839925.682020
ALL STAGE EQUIPMENT INTERNATIONALMaldegem-51013.86-239710.795.002020
ROB*AIRGenk1007905.98346958.8114.202021
PIKON BENELUXGenk507023.17327723.0610.402020
ARROBASprimont156670.67-3989.0240851.642020
AQUAPLUSAartselaar3369939.52128337.492020
BUSINESS COMMUNICATION AND LANGUAGES CONSULTANCYChaudfontaine2829.2741194.652020
J D HOUTCONSTRUCTIESDestelbergen18104.57-7210.412017
ANTWERP SPACEAntwerpen8519423.56-37885.169360356.7642.702020
WERVICKHOVERoeselare1356641.434351.022020
ALPHA ENGINEERINGAntwerpen60063.29-1132.492021
AP/ART BOUWADVIESLier391340.73752503.319.302020
AuroraAntwerpen570704.0029663.002.002021
SIMUFLOWBraine-l'Alleud-19745.658061.960.502020
CAPindusVillers-le-Bouillet84546.9926729.7510.902020
PRONATSint-Laureins351530.6714541.891.002021
IOLLiège49190.73-5463.233.802020
aCDIGent172592.3738359.772020
4BetterResults.beSpiere-Helkijn199061.0439791.722021
Verwarming Koeling ConditioneringLeuven48322.09-1458.552020
VAN BEVER E.Wetteren-542.02-23453.242021
ORSOAntwerpen-56946.13-18774.062021
PLASTIQUALVerviers1771673.64312503.9614.302020
RV CONSTRUCTHasselt312370.4676177.745.802020
VPS - PRODUCTSHerentals40273.03-607.802021
BUSINESS PARTNERSSint-Katelijne-Waver61298.00-16913.002016
KORLAMMoorslede1175698.05402601.649214137.2613.802020
EMPORIONBerlare487598.4667149.842020
MAKO BELGIUMMechelen222572.0254268.222019
GEO.BELennik335225.5582149.202020
PRO-ML IngenieurgesellschaftRaeren-25627.8840951.772020
Q'S CONSULTINGBeveren355344.6647836.772020
BETOPGanshoren71188.001617.002020
SPECIAL MATERIALS AND TECHNOLOGIESTienen8153109.8623955.023365218.6413.502020
DILIËN architectenHouthalen-Helchteren125629.6722075.19165846.312020
Ingenieursbureau IRRIGenk55713.22813.892021
ALFA RENTING SERVICESRumst327190.8118150.932020
CERTESOHalen635325.9953379.3621.502020
T - CONSULTBeernem667466.7361885.962020
KRAAKGeel220474.7829723.291.002019
DELTA - EMLeuven78918.4430417.012020
Metis Instruments & EquipmentLeuven1473546.9650410.336.402020
R.V.E. - ENGENEERINGDendermonde262527.12-728.732020
BANNER ENGINEERING BELGIUMMachelen (Brab.)515138.4368006.722020
OMNIMEXPoperinge91287.0930050.292020
A154Gent267476.1376569.650.902020
GEOPROMons4722195.00350507.166.802020
NIKON METROLOGYLeuven-123575650.00-97545.0017990403.0061.202021
ADVISONHoeilaart237719.24-5815.2410.302020
ASUNTOLeuven496305.3881799.142020
ARCHITECTUURBUREAU DIRK MARTENSKruisem975277.87169906.521.002021
Kadee ConsultMechelen100553.9829328.692020
OPEL AUTOMOTIVE SERVICES, BELGIUMBrussel140032.27-78663.552019
STUDIEBUREEL VOOR BEREKENING VAN CONSTRUCTIESPelt300769.431746.422020
DRIVE ENGINEERINGLievegem161137.1513538.652020
DELTA MARINE ENGINEERINGTemse69631.44102736.335354691.714.602020
IMONEYWatermaal-Bosvoorde696771.5347081.502020
VECOTRADE BELGIUMSankt Vith608505.734890.881.002021
BM EngineeringKortrijk80540.9095154.3035.502020
DIDPSambreville184830.3931417.612020
ADVIKALommel153274.332998.7654000.002020
ADVIES EN TEKENBUREEL - VAN EYCKTongeren8059.201967.992020
MAXAN ENGINEERING & ARCHITECTSAntwerpen50350.0627642.992021
LOGOS MANAGEMENTJabbeke480722.95140507.282020
AGGREGATE CONSULTANTSWillebroek517913.0479351.922020
ESMERALDABrussel403392.4718912.862020
ATELIER VOOR BOUWKUNDE, ADVIES EN TEKENWERKBeerse513686.0026300.002020
L.N. CONSULTEupen216039.7229343.430.502021
ARGOS ASSOCIATESTervuren17250.002148.002021
ENMO SERVICESVosselaar-36944.25-87036.634.802020
WELDITHerentals228933.9357579.942020
CALTECWavre-16695.00-5040.002021
MGEChaumont-Gistoux19062.622051.592020
NEW SYSTEMS INTERNATIONALBrasschaat267043.7061963.032020
SYNEXBredene105781.588164.432020
EMP VISIONRanst399474.48142628.242021
BUILDING CONCEPTS architecten + ingenieursWaregem119727.6022060.882021
COMMARoeselare685615.45143505.480.202020
IPS BELGIUMNivelles2932365.46-519157.7517347679.9296.302019
DANOTIHam-sur-Heure-Nalinnes52970.3814910.45109140.642020
CLINICAL NURSING CONSULTING INTERNATIONALJabbeke142584.5338995.452021
TIELEXHoogstraten203410.4030572.661.002020
MDV ConsultingBrugge50201.67-32859.802020
BM Engineering CivilKortrijk29547.8922255.875.402019
BUREAU BASTEYNSSchaarbeek88847.034306.532020
RICONAntwerpen47749.25-35575.592020
HERTHOGSAartselaar-66562.87-2553.022021
Bergendal Construct CompanyHuldenberg-35520.3222277.272020
WEST CONSULTKortrijk41913.303127.672021
AUTOMATION CONSULTANTSBrecht186649.28-5535.352020
EECKHOUT EN PARTNERSGavere683947.54-37586.572021
TUV RHEINLAND BELGIUMBrasschaat1069223.8811714.661.102020
EURO-FITTING MANAGEMENTZaventem1401739.00117571.004733496.0022.802020
MEULENHOEFBrecht-150985.9031972.282020
E4LGAntwerpen21403.001026.002020
BIOTRACRixensart1395097.62267770.362021
LEURKYWaterloo-118462.70-77494.39196886.121.802020
ON(T)ROERENDAntwerpen785296.545128.922020
CABINET LEVESQUEAntwerpen-4629.201692.870.802020
EMONDSHolsbeek647150.40121189.932020
GLOBAL DESIGN TECHNOLOGYAns8183804.23-18430.934082115.9376.902020
SYREGSoumagne115158.00-75248.002.802017
PVRDOud-Heverlee247885.4913401.442020
Industrial Process Equipment and ChemicalsGent1027605.79175767.911852275.893.002020
AVRAZIA DESIGNPutte151876.638381.662020
E.C.D.F.Beyne-Heusay445339.3810662.323.002020
PS INDUSHalle89957.9340517.352020
DEVIRCOTorhout614991.8426009.992021
WILLEMS IT SERVICESHerent-11436.83-1082.842020
PRAEMIUMRoeselare1559572.22169555.302021
EXPERTISE VAN DEN BOSSCHEDeinze196137.5532572.422021
ABTisKalmthout240346.796849.172020
VEELAERT SYSTEMS ENGINEERINGHerk-de-Stad174257.75-2737.032021
VENNEMAN MIGUELKnokke-Heist596905.004275.002.002020
AAQUASint-Katelijne-Waver1626324.07446401.2116.802020
HEAT AND STEAM CONSULTWetteren916655.98-7568.592021
Engineering and Management ServicesNamur112365.007408.002020
LEAR CORPORATION BELGIUMAnderlecht646662.28397327.8968043023.8214.902020
INGENIEURS EN GENIE TECHNIQUEWanze1001425.172243.422020
SIGNUMWaregem2318.692106.342020
isaINTervuren103318.8535179.962021
M.I.C.C.Antwerpen312943.401606.762020
LemeireHerzele501304.744822.892021
VISHAY CAPACITORS BELGIUMRoeselare20955164.00351663.004.302020
B SOLUTIONSGembloux12270.00-308030.0032.502020
ASD-CERTBrussel262554.3859747.652020
IRYSSAalter127242.8852402.372020
METHEXIS GENOMICSGent-882464.7323103.682020
ELEKTRO HOOREWEGHEAalter91842.4228868.0011.702020
TRADIDECMelle64488415.421558960.46122605.040.502020
DE ACHTERHOEVETremelo696997.73912.792020
FEDERATION EUROPEENNE DU COMMERCE CHIMIQUE - EUROPEAN ASSOCIATION OF CHEMICAL DISTRIBUTORSBrussel1092297.53-8931.445.102020
STUDIEBUREEL LLWDestelbergen-71638.85-3573.642020
PROGRAMME EUROPEEN POUR L'EVALUATION D'AUTOMOBILES NEUVES - EUROPEAN NEW CAR ASSESSMENT PROGRAMMELeuven838446.76-446169.644970291.8011.302020
PLATO ARCHITECTUURTorhout63497.05-23388.072017
DECOFORARoosdaal401555.57115488.498.002020
MALHERBE-DEPASBraives-58514.93-854.702018
MIDEMWatermaal-Bosvoorde38324.6012322.772021
Steel ConstructMeerhout229759.7641957.581.602020
Hans Bax StudiebureelLille157122.2834130.462021
ARIADE ConsultingNamur4098.24-7682.292020
BUSINESS en TECHNOLOGY CONSULTINGSint-Pieters-Leeuw99385.9518383.192020
ZHAOfficeGembloux57495.3368282.092020
GEO.XYZZwevegem1338063.0859596.4022384960.4447.602020
BESERMIWetteren1203463.68152260.290.302021
ACROSGent148015.1058724.942021
B-BoxSint-Genesius-Rode-31890.02-4445.752020
LASER ENGINEERING APPLICATIONSSeraing14590489.68356784.859672627.8960.702020
@LERTManage5.86-129.8428678.662020
STUDIO SEGERSMaaseik1551907.9853050.001.002020
PLASTICS RECYCLERS EUROPESint-Pieters-Woluwe635405.59158238.367.302020
UNITED EXPERTS SOUTHOttignies-Louvain-la-Neuve140038.0232449.347.402020
BUREAU CONSEIL EN GEOLOGIENamur-56680.13-67.164.402020
BOUWKUNDIG TEKENBUREAU DE PRINS STEFANMechelen3518.32-9969.462020
NELLES TRANSPORTSMalmedy-74554.5911010.732.002019
LOVAN CONSULTMenen137222.98-28358.712020
DAENINCK, AUDENAERT en CoEvergem713118.97203531.158.802020
TEKENBURO M. BERTELSHasselt13316.00-1696.002020
Juri PacioliBrugge62001.9024579.392.002020
LCTLochristi-3321.54101.802018
VEOLIA WATER TECHNOLOGIES BELGIUMTienen856596.66612986.2119658614.3025.702019
FI ENGINEERINGEtterbeek1013079.7060445.609.502021
YITCHBornem560678.00180126.0059.702020
LEFEBVRE ENGINEERINGDeinze463472.0735823.442021
ARTABEL EngineeringLeuven2544814.96-23052.344.902020
DE GROO & PARTNERSBrussel70721.3022132.252021
INPROVICS MULTIPROFESSIONELE ARCHITECTENVENNOOTSCHAPHemiksem115755.4061082.602020
JVDMANAGEMENTSchilde112754.51-44096.432.102020
HARMONYBraine-l'Alleud65416.61-10856.532.902020
BUREAU D'ETUDES TRIEDREBinche46886.004410.763.602020
DEKIMO KORTRIJKKortrijk1540016.68210432.068504008.1236.802020
FAMIBOSSLubbeek3031907.9469419.302020
Geert PalmersSint-Joost-ten-Node3585299.6459464.382021
EUROPEMLier-4325898.74-440625.9617010871.0222.302018
Q - CABTorhout857985.34230428.111.802020
LUC DE GHESELLEEvergem1881160.7924933.342021
LansekynJodoigne3408865.7071403.752021
HYBRASCORixensart65722.4926992.192020
3EBrussel1344185.50-88935.018061518.7553.902020
CAMCO TECHNOLOGIESLeuven6710132.2948867.4621618547.84120.102020
DEVELTECHOupeye19804.83-20882.212020
BEWI Circular BelgiumBornem-75923.92-194256.508.702020
Industrial Maintenance Consult BelgiumLanaken40135.263924.622020
SOFTSIGNKruisem206743.85-2081.482019
TECHNOLOGY AND MANAGEMENT SUPPORTGrobbendonk52384.4112688.822018
ARCHITECTUURBUREAU VANEECKHOUTRoeselare490150.4250279.412.002020
RANDSTAD HR SOLUTIONSSint-Agatha-Berchem20695643.04-967800.2716606558.602020
BERTON CONCEPT et REALISATIONTheux72374.0923697.732019
Local distillers and engineersHasselt24541.794450.732019
VIRO HerentalsHerentals-47265.94-32761.494.402020
INGENIEURSBUREAU EDDY HENSKENSHemiksem11602.2820555.602021
PANYSOLZoersel89147.5922200.102020
MICROMEGA - DYNAMICSFernelmont1498459.56-18236.339.602020
FRIGOMARLaarne92438.06-4467.060.102020
AQUARECHTervuren412387.3844410.512021
MILVUS ConsultingGent1069388.67284230.9217.402020
JAUMEDIncourt447364.6999501.442020
EUREKA P.D. & E.Geel375963.4428965.882020
M-Tech Integraal MilieumanagementBrussel1862615.69240223.942596399.6023.602020
KMDESIGNDeerlijk190479.995322.440.302021
VLADO LOGISTICSAalter3986.39-1157.312020
JACOPLUSSchaarbeek55240.65-22953.780.302020
FREYOSRumst3394560.626224.451.802020
Si - Jad ConsultKortenberg-198389.76-11409.142021
IR ARCHITECT L. MICHOELSchoten526215.56119070.630.602020
DOUTRENOudenaarde1389900.50187829.952021
VLAM - N - VESTWevelgem40954816.45-359522.831057166.494.402020
JC CONSULTINGSint-Pieters-Woluwe12818.039261.591.002019
COLD PLASMA APPLICATIONSSint-Jans-Molenbeek-15642.00-3973.002020
ETERPHILAnhée436858.8074136.853.902020
IT LINEBrussel27680.51-76634.50440897.034.502018
IR.-ARCHITECT BART TRYHOUGent315219.4159.341.802021
DTALiège525117.43467704.602020
STANDAERT PROJECTINGLievegem304437.3165586.262020
VANGORKontich1680594.9731721.042.002021
LARSBYHasselt21525189.082893707.64637126.165.402020
K4Leuven19412.96-6567.262020
EEG GROUPWevelgem22972206.541930827.381.602020
C - PowerOostende262771833.0216589303.22141050290.1914.402019
Torus International ConsultantsSchoten-59440.94-256.932020
C.J.V. MAINTENANCESeraing16972.458145.371.002020
SpaceConnectLeuven74865.695494.512020
Nolim Molding ProjectsPelt331499.8113641.712021
Détang EngineeringNivelles93181.3122186.600.902021
LINK SOLUTIONS & DEVELOPMENTNieuwerkerken (Limb.)130039.2834365.642020
TEULINGKXAntwerpen137677.9019305.862020
DIALOG SOLUTIONS BELUXMechelen364632.02208833.961.002019
EM ConsultAntwerpen-7205.630.002020
BUREAU D & WOostkamp51509.0579416.442020
Eco - VisionAs2341539.03332601.564.602020
WILLEMS ENGINEERINGDestelbergen1908210.00115709.002021
EVHEvergem12778.214703.142021
PROCADESLokeren50455.8919911.922020
FULL THRUSTFernelmont-93919.80-7434.4912743.152020
DEVA ENGINEERINGWetteren107476.41-16147.942021
JLB ENGINEERINGHulshout134622.992420.020.602020
PEB ExpertiseOlne37579.1212492.912020
HELLEAUkkel54074.0015103.002020
M-TECH RUIMTELIJKE ORDENING EN MERBrussel83948.745149.54580389.832020
M-TECH MILIEUCOORDINATORENBrussel34969.949553.812103257.832020
TECHNOCOOudenaarde43294.273691.282018
LAMBERTVielsalm12942.331816.051.102021
MOUVEMENT WALLON POUR LA QUALITEGembloux71661.02-182158.902019
Vande VoordeDiest9830.92-10180.142019
IRMANinove68802.783215.842020
B.O.A.W. The CompanyAntwerpen412549.49258429.642021
PAUWELS CONSULTINGMachelen (Brab.)5777193.503545760.3057482761.70363.502020
ESSACONSULTDiest872001.25126359.631.002021
Stability ConsultingKoksijde150871.4133694.932020
KOEN DENYSBrugge7546.05-17068.432020
C F CHasselt1127200.90-24873.812021
LHMGeel2026846.641315549.0221.202021
DebuckMenen54244.183751.961.002020
INDUCONKnokke-Heist274605.3363512.082020
PAP PartnersSint-Pieters-Woluwe35393.664287.752.102020
LIETAER STUDIEBURO I.T.Bertem992018.52164039.792020
ALCOTECWillebroek390311.7864572.132020
IN-AC-ALSomme-Leuze624313.14-16731.352020
W.B. DESIGN OFFICEFontaine-l'Evêque218823.3916600.20118287.002020
ISOCONCEPTHalle-138404.87-86362.487.002018
2REBUILDHouthulst137305.7244260.352020
Bogaerts EngineeringBrasschaat131569.6228160.5326.102021
ENVIROTOPVerviers50496.7316997.232.802021
BE-CONSULTGeel1402108.90295895.767.202021
I.K.S.Mons62157.3018946.992020
ALL THERMIC SOLUTIONSLiège436960.18191305.374.502020
STUDIEBUREAU R.E.D.Oostende-28232.37-92786.052020
EVA ARCHITECTENNinove-12623.9644791.683.802020
PRO ACTISJalhay21711.71113.290.302018
VitechMechelen173922.0862488.676.102020
REL-SCANLeuven118406.756276.702020
VIP CLEAN CONSULTANCYLanaken1062030.97-7359.562020
STUDIEBUREAU LEMMENS EN PARTNERSHouthalen-Helchteren31995.407627.180.502020
ABESIMWavre432969.00216281.0017.702020
CENTRE DE FORMATION INTEGREEEnghien110464.973068.772020
QUANTUM DESIGNBoortmeerbeek212311.085907.792020
AIR BEARING PRECISION TECHNOLOGYLeuven69813.5932119.072020
W PropertiesSchaarbeek56515.07-10265.530.002019
ARCHITECTEN VAN LOMBEEK- DE CEULAERTervuren221903.257255.872019
BRUSACOKortemark340679.089602.500.802020
ADCONLendelede0.00-12376.902020
K.D. ENGINEERINGHamont-Achel202474.6374266.802020
SDM ENGINEERINGOverijse3976063.00-540070.002020
S.T.A.R.S. IIKortenberg7281.916205.122020
PREMIUM SOLUTIONSGent477088.00195783.002021
GENERAL INSTALLATIONS & TECHNICAL SERVICESTongeren63238.5123670.3411.502019
GRAPHILOupeye-1331.60409.342020
GEAFORLessines-17264.32-5457.852020
FLEXIBLE AUTOMATION INNOVATIVE SOLUTIONSHerentals4166377.46101351.565.202020
Techni FiltrationBraine-le-Comte330848.3682386.311.002020
J & V CONSULTINGNazareth2419.41143475.962020
EMC2 -Environmetal Management of Corporate CapitalBeauvechain446969.1612346.292020
AUGURLummen47874.40941.552020
BELU CONSULTLier-12044.06-39770.012016
FORTON BRUNOEvergem31211.661818.852020
VERANDASTYLINGDe Panne499846.0685596.801.502020
NEVISDeinze594312.0038053.002021
KUMASSKortrijk523893.2124529.032021
CRANE REPAIRAntwerpen-127958.99-200002.8013.302020
GEOTECHSprimont187247.3231488.553.402020
GROUNDTECHGrâce-Hollogne23036.918049.222021
GERIBELRoeselare168913.2021390.760.502019
PareteumBrugge4744661.81101722.0630.702019
ECORESITubize27174.789989.812020
GentagoHoeilaart214929.9169839.702020
ASM BelgiumLeuven4887904.79665291.7311800182.9045.902020
INTERSOFT ELECTRONICS GROUPOlen15977435.562822538.711239819.246.602020
ELECTRO PROGRAMMATIE & AUTOMATISATIEZonhoven21518.54-1610.322020
BELGISCH VERPAKKINGSINSTITUUT-INSTITUT BELGE DE L'EMBALLAGEAsse710627.62-242432.1316.302021
COLOMBOAntwerpen68877.78244.591.002020
GEOBETournai65608.7663098.051.002020
POWER@SEAZwijndrecht20552134.317738691.692020
MAJUALTECHGrez-Doiceau28775.00-11053.002019
BROVANRoeselare272995.3979934.042021
KLS TECOudsbergen194.79-432.002020
MOORTGATVorselaar7515.28-1353.161.002020
ECLIPSELeuven62594.0013275.002021
BEI ENGINEERINGCourcelles137336.5920818.082019
JTR ENGINEERINGKraainem5354807.1758379.482021
LEGROS AND COWalcourt41555.187950.962021
METAALCONSTRUCTIE GEUDENS EDDYWesterlo133348.7622218.152020
BUREAU D'ETUDES, DE CONSTRUCTION ET DE TRANSFORMATIONHerstal-108453.65-15845.660.502019
MAURICE CULOT CONSEILSElsene-24746.90-5468.922020
CHEMVENTISZottegem248889.7194301.962020
LANICAD CADBUROEeklo-62770.25-409838.446.202020
LANDMETER VANDEWALLEKoksijde324669.94-3305.992020
SEPTENTRIOLeuven19745294.763010631.3827260655.6292.402020
URBANDiest241103.33102128.312020
DUBOZulte121829.4524458.550.802020
WATER ENVIRONMENT & CLIMATE PARTNERLanden123062.2032203.382020
SEMPHILLiège78452.0013432.771.902020
Radar SolutionsOlen243771.5438233.0010.302020
WATER@WORKLeuven53207.49-2760.532020
JVDHasselt907961.25173286.122020
CENTRE DE RESSOURCES TECHNOLOGIQUES EN CHIMIESeneffe5968531.43204650.1436.102020
MEDIAS - TECHNOLOGIES - CONSEIL(MTCUkkel113585.22-8780.162020
ACTZONSoumagne119709.7820948.271.302020
Daelman architectAalst340287.068425.682020
DE GROOT FUNDERINGSTECHNIEKENMelle1496437.50133732.6916.402018
DELTA MAINTENANCEHerstal742471.2240455.5510.902020
R. PYPE LECOINTREMenen333556.9526502.872020
ALL-TECHNICS, ALL-MAINTENANCE, ALL-PROJECTS, ALL-TEXTWuustwezel164764.48-21515.142020
PR. ENGINEERINGHouthalen-Helchteren67739.00187.002020
SPONSOR ONENamur27084.4836174.91218879.380.502020
AANPAKWellen74282.6411111.842020
BUISSET HIGH TECHAnderlecht1020648.4571475.572021
Patrik Hoste Total SolutionsLierde67192.8816169.162021
ARC SERVICESWalcourt16547.39-66157.072021
Guy REGINSTER ArchitecteFerrières44044.14-16134.592020
AULIVEIeper370617.70826.092020
KT-RentBilzen387537.25144317.443.002020
WALTECHMechelen360411.1365322.222020
BUILD ENGINEERING SERVICESSchaarbeek211265.00-11396.002020
KERATECHOlen648727.8733410.882020
BALLAST NEDAM INTERNATIONAL PRODUCT MANAGEMENTHoogstraten1334068.24166482.097.902020
iN2POWEREvergem810406.66-276485.353.602020
B. D'OLTMONTPepinster-52778.00-3494.002021
SCHOUTEDEN COORDINATIE-EN STUDIEBUREELHamont-Achel111866.5018988.632020
ASYSTO LEUVENAntwerpen-32299.902555.301.002020
FREVAN ENGINEERINGMouscron759303.9514069.892.002020
INDUSTRIAL CONCEPT AND ASSISTANCEWavre93692.711106.643.202020
ABSSISBraine-le-Château440971.92146258.463.002020
JOHAN VAN REETH URBANISMLeuven98817.5629809.072019
ATRIMAElsene590903.4287805.602021
Technical & Data ConsultingSint-Lambrechts-Woluwe173472.0010334.001.302020
TEKENBUREAU DILISSEN YVOPelt45370.234704.372020
DEDRASMechelen57051.4925596.512021
Ir. MARC VAN GESTELPelt88106.344907.922.002021
ETUDE ET COORDINATIONProfondeville613559.0132796.812020
GPMFrasnes-lez-Anvaing298946.7016661.182021
PLANT DESIGN SERVICESAntwerpen-66239.27-49714.510.402019
MINIMOTOR BENELUXHerentals581203.7410891.511.002021
DELTA SERVICES INDUSTRIELSTournai3029583.09-147809.4623.902021
GENERAL ADVICE SERVICESGent1993.52-1439.402021
BUREAU D'ETUDE STABILITE B.V.W.Bassenge213008.8211007.682020
FLANDERS HORSE EVENTLochristi-205636.32-104935.992020
DE STANDAARDSPIEGELHerselt557089.2849906.512020
U3CDestelbergen455478.2012523.492020
CONNECT-D.beAntwerpen18947.27-2210.582021
PLASTIC OMNIUM ADVANCED INNOVATION AND RESEARCHBrussel21683927.64-6954667.91229818248.21109.702018
PRIMOTEMRebecq59095.99792.67419366.372021
IMMO 16 EXPERTChaumont-Gistoux2507.94-23222.882020
TREASSORDEssen631178.5876050.612021
KEMAFINAntwerpen727042.8130386.902021
SATISVillers-la-Ville897136.00-27364.00123108.002021
JOHNNY FOURIENamur14520.7110152.122020
GROUP GEOTECBilzen233344.1620920.312020
tecomaMerchtem736812.78124870.172020
CONSTRUCT ENGINEERINGUkkel32299.734018.952020
Elia EngineeringBrussel9273009.89651796.4531354237.06190.702020
REDSHIFT DESIGN AND ENGINEERINGRumst142274.0013923.00142312.002020
TOTAL PROJECT SERVICERetie18791.3314838.052020
ETUDES & PROMOTIONS JEAN VANPOUCKESeneffe568865.968052.102020
IFTECHBeringen1276917.48137600.4612.502020
BUREAUX D'ETUDES SOLAIRESRochefort86292.3360859.472.502020
LORIXBeveren-1118354.8543697.182020
C & MEvere-131542.00-22826.002020
ALTEN BelgiumSint-Gillis (bij-Brussel)31444911.381036858.7164816751.45727.002020
ExcentisGent1336274.0069160.7318.002020
INGENIEURSBUREAU D'HAUWERNinove323501.779249.792020
SOCSAartselaar224599.0095146.002019
ZIP 5555Schaarbeek163423.468150.992020
INSIGHT DIGITAL IMAGINGDeinze69904.52-5453.692020
LABOTECLiège6200.00-2964.782021
SKEDIASambreville119012.33-19733.591.802021
VYSAVYOostkamp148673.00-1717.002021
BELCONSTRUCT SERVICESWillebroek409818.8449591.092020
BELCONSULT SERVICESWillebroek409818.8449591.092020
Pieter Top ProjectsPoperinge783041.4382582.972021
STABITECBrugge292026.92141825.459.602019
ACTIF CONCEPTTournai24838.0010314.002020
BUREAU WOSCHEK FAMILY OFFICEWelkenraedt-1719890.30-220963.820.302020
TBMA - BelgiëEvergem2369512.33862751.0011.002020
SERGE CORNELISSENRoeselare391171.5469631.490.502020
THUIS IN MILIEU - ADVIESGeel315786.54115310.674.202020
ENTECOM SYSTEMSLeuven556478.5137957.095.002020
ROMMENS ENGINEERING QUALITYHasselt-175909.07-15491.532019
EMMERS SERVICESTessenderlo173510.8217859.752020
BUREAU SGBraine-le-Comte-18132.95-11519.992020
TRAFFICSHAPPINGElsene197923.012991.742020
E.M.S. CONSULTDendermonde217352.6010088.782020
KREMER PROJECTSSchaarbeek12406.1181.1938982.421.002020
BeauVentDiksmuide18570233.24391353.779.002019
HEMELEERSNieuwerkerken (Limb.)70710.681965.742020
VAN GELUWE L.Deerlijk697015.3485205.212021
KWALISERVICEScherpenheuvel-Zichem40952.61871.702019
DCPSAntwerpen53354.8915235.952020
MARIENS WALTERLint133860.334305.192020
A.B.S. RoelandMaldegem2616472.53198275.593683910.7135.202020
FORTEGeel350180.93168078.229.802021
Bouwkundig Advies, Landmeters- en CoordinatiekantoorAntwerpen173876.0610806.142021
HERKS METAL DESIGN & DEVELOPMENTHerk-de-Stad4222494.743528003.242020
Belsys conceptModave469.5525107.172020
Sinnaeve Technical ConsultingRoeselare484297.06113611.802020
PorreyeNamur1083452.66-73659.512020
IMMO DE CONINCKRoosdaal452543.28180.372021
EUROPEAN AVIATION SAFETY INSTITUTENassogne-24785.38-10702.322020
ARCHITECTUURBUREAU VERGAUWENAntwerpen117709.86101638.881.102019
IDSBoom-4465.08-6584.712020
OBJECT DESIGN & CONSULT, BUILDING & CONSTRUCTIONScherpenheuvel-Zichem249871.7276565.522021
3-DemoStaden295623.6339755.662021
SANSEN CONSULTINGKortrijk1394130.1291059.936.802021
GROEP BUSSELSMaaseik617944.9938127.292020
EVAChaumont-Gistoux50416.1364158.482020
MODAL VOICECharleroi574807.97453756.937.302020
Milieubureau JOVECOHolsbeek1289711.31121650.932020
BURO B SBrugge75341.26-27072.850.802020
I. DE WILDEMalle333107.2127014.092020
ABLECSambreville-159136.28-177462.8618.102020
THEEUWESHerentals139392.2236235.352.802021
n-SideOttignies-Louvain-la-Neuve5120577.332030806.6212309761.8385.202020
BAILLEUL COORDINATIE EN BOUWGent157015.5737394.453.002020
CLEAVERSCharleroi179231.0082892.002020
SOFICSGistel2619617.501297815.0815.002020
FRAITURE PROMO CONSULTElsene59029.23-39373.451.002020
A.T.L. - SERVICEGent900523.6466023.402021
KRAUTZAarschot1076806.12172150.8014.502020
AQUACONSEILDalhem386855.9181751.965.202020
LIGHT TO LIGHTOudergem232604.349319.642020
VM TechnoGenk-218513.76-10174.892.102019
JVA ENGINEERING & CONSULTINGSint-Gillis-Waas450438.6770369.792021
PROCHECOWezembeek-Oppem128779.1457139.65199806.372019
ADVANCED PIPING DESIGN ZONNEKEYNGavere124474.568209.712020
BUILDING SUPPORTDentergem5406363.28373271.401.002020
PATENTITHalen203777.4977289.652021
HV ENGINEERINGGenk2096979.0970337.552020
GELDOF MILIEU CONSULTSint-Niklaas338268.0879238.223.302021
BURO RAMAKERSHam87353.04-5406.802020
LIMENHerk-de-Stad211093.299089.722020
Roger Van Overstraeten SocietyLeuven64546.004890.00782274.0014.802020
NO&ABoom161534.3830118.792020
BOREASErpe-Mere149000.4423642.052020
ADEDELebbeke2025622.86360950.7018.802020
LUC DE GRAEF, INGENIEURAntwerpen1427903.5119578.372020
BUREAU VOOR ARCHITECTUUR EN STABILITEIT DIRK JASPAERTLeuven919332.00104682.002020
ODS INTERNATIONALOttignies-Louvain-la-Neuve189649.00114627.002021
COWI BELGIUMSchaarbeek754358.65-302929.2310831040.6611.802020
BincomGenk442421.2441217.232021
DEMACTielt109583.596468.5678945.000.302021
MAUPASHamme (Vl.)285669.4356875.102021
ASKA ENGINEERINGAsse93354.5646208.500.302020
WALLONIE ASSAINISSEMENT SURVEILLANCE ET CONTROLESEcaussinnes115462.13171328.681.902020
ORBITECHTemse289664.589965.612021
XENICSLeuven5917937.80-1003966.958143041.8440.802020
TORMANS BVBAGeel12271895.941059426.0429147825.24161.502020
A20 ARCHITECTENHasselt1617834.46431406.256.502021
VOOS DESSIN INDUSTRIELVerviers363744.36283304.271.002020
BUREAU D'ETUDES LEMAIRELiège1091043.29696918.6449.802020
DELTA INVESTGeraardsbergen10976574.48-49824.801468966.443.902020
ALGEMENE BRAND BEVEILIGINGSSYSTEMENLeuven2077891.501392090.1716.702020
PROSALESAntwerpen122812.63-13881.142020
JIG TECHNOLOGIESRanst166819.8753946.072020
BAVAGOTurnhout339826.22102201.757.002020
STEEL SERVICEAalter3370936.47860457.828.802020
LOURTIE-CNOCKAERTFroidchapelle296398.00562.002.002020
WATERLEAU GROUPHaacht24823592.322260779.3965767505.40223.502016
ELECTROSOFTAalst313788.16-236675.222.802020
STUDIEBUREEL JURGEN DONCKERSHoogstraten211512.7932834.272020
IT-OPTICSMons443502.8731830.329.302020
TOLGA CONSTRUCT PROJECTCharleroi27485.8515287.812019
EVERAET ALLROUND ENGINEERINGLokeren176369.7949729.412021
RUTSAERT TECHNICSKaprijke319820.8516795.292020
TECHNISCHE LEIDINGSINSPECTIEKasterlee422255.4277513.481.002020
D & J PARTNERSBalen402938.0147839.661.002021
M-DESBrussel24869.009503.000.802020
SMET - VERVOORTZoersel1215376.7662970.422019
coMproBoechout223711.0711274.132020
E. ENGINKruibeke547193.06103385.182020
WALHORTISWelkenraedt21893.042969.972020
EURO BELGIUM SERVICESHerve418975.8110941.872019
EVEKASint-Niklaas73350.90101068.474.102019
SL BIOLINEAns38265.3626670.93438531.515.602020
TORECOKortrijk480924.9028087.002020
ACOVEXIchtegem116917.2431487.472020
Bureau Technique Burens-Burens Technisch BureauRonse-26813.00942.002019
De Roeve AutomationLokeren1030514.6044054.9516.802020
KLIXWAREAntwerpen38687.8410931.572021
INTEGRATED & EFFICIENT SOLUTIONS - ITSint-Lambrechts-Woluwe337897.4844784.282020
SANTERRABoortmeerbeek5519936.985690.597.202020
Studiebureau Goegebeur-D’HauwerNinove182385.197885.701.902020
ARCH & TECO ASSET MANAGEMENTGent934735.1293679.5628.402020
E.T.D.B.Brunehaut302617.8768767.772020
COBE ARCHITECTENOudenburg443172.85133234.433.602020
HEMLRijkevorsel529338.5072393.150.402021
ART & LIGHTSint-Gillis (bij-Brussel)-22292.28-33463.972020
VANHOUTTE PROJECT ENGINEERINGIeper613884.44210060.233.802020
I2R CapitalNandrin54463736.004749604.622019
NOVOZYMES BELGIUMWatermaal-Bosvoorde1571594.53668085.462.902020
STUDIEBUREEL VANSTEENLANDTTorhout1793562.83217932.075.702020
ID-CADAalter77094.116675.052020
ENERGIE 2030 AGENCERaeren2938400.37180980.386.802021
TRIPLE A CONSULTING COMPANYLommel13667.43-4281.282020
Ateliers BERTONTrooz262257.46130579.0716.302019
NEO-TECHHerstal5036130.00554013.004464955.0013.702020
LINC-ONMalle616798.8183141.222020
AKMOSLier330001.37-200611.000.202021
Quality Move & RentAntwerpen307184.0929648.630.902020
HERTOMETALLokeren520692.3595038.525.902020
VL TECHNICSWaregem3192932.31505466.5617.702020
EVA-INTERNATIONALBrugge730462.7443500.893.002020
ENVIRONMENTAL STRATEGICAL ADVICEHasselt3088625.3036817.6826.302021
ACCOMPLISHHolsbeek84123.9431484.882020
ENGINEERING PARTNERSOudenaarde6114.343537.712020
PATTYN METAL CONSTRUCTIONBrugge-462276.70131323.7820.202020
PMC EngineeringZedelgem163719.52-6142.792020
TRIZODeinze1127200.04192819.345.002021
PROM- ENGINEERINGHulshout-11993.7026276.182020
BERSMaasmechelen200365.0060205.002020
R&O houtSchoten29094.86-1995.082019
MFS European Service AreaGenk290098.8040023.211.902020
T-TRONICMalle1204284.02209198.572019
IAN'S CORNERLeuven269424.69985.370.602021
ACEPTGrobbendonk75181.3559328.332021
A.I.B.L.Antwerpen80605.353374.682020
IBA-BENELUXGent527957.44268663.704.302020
TECHNICOZPuurs-Sint-Amands116151.9658538.042020
ELANDESBrugge5845.28-4183.372020
HYDACTongeren1607464.92584710.194.702020
TechnicVilvoorde476518.3732012.291.502020
VISION VALORISATION IMMOBILIERE PERSONNALISEELiège47442.25-60667.770.102020
D-CODELincent204153.695872.503.002020
POWER PLUS ENGINEERINGVorst-2441.193307.482.002020
KM SERVICESLasne1310458.9170970.972020
VEMECAZaventem224012.651767.932021
PIRON THALESCharleroi809637.0659017.992021
NINIX TECHNOLOGIESBrugge2698236.76742649.3226.102019
HTC GROUPAntwerpen176676.00121170.002021
NEYENSHouthalen-Helchteren661783.1874216.372020
MHL-FacilitationZaventem164106.0617599.452020
L'ATELIER CONSTRUCTVeurne196132.79132368.572020
Studiebureau VinckierHarelbeke41601.606090.882021
HYDROWINDGrimbergen387129.35159182.842020
CLASICAMaaseik120354.198470.6857678.002020
ENHESAElsene2274560.002740554.7117225578.0051.702020
LASERSPECNamur189096.286688.581.002018
TECHNIXGent21546.00-58262.001.002021
INVENTIVE & CREATIVE SUPPLIESHasselt160038.71-639.862020
AIRPORT GARDEN HOTELBrussel-16464040.57-1943905.115333020.4770.702020
MK AUTO MARKETCharleroi-11733.580.002020
AUTOMATISERINGEN VAN THILLOEssen1228439.1946911.942020
J. VERSCHORENHeist-op-den-Berg8150.223332.932020
AISIN TECHNICAL CENTER EUROPEBraine-l'Alleud20173957.36687096.7139858445.99174.902021
TOBASSOudenaarde35956.207980.852021
G.T.D. ENGINEERINGLes Bons Villers20598.6915484.482020
LIGNABrugge44643.208934.112020
DESIGN CONSTRUCTION COMPANYRoeselare137700.00-12033.002020
BELGIAN ENERGY SYSTEMSLedegem627500.9172388.312.402021
BASE - BUILDING AND SAFETY EXPERTSGent165091.005641.000.802020
ECOSYNTHDeinze480372.20-151644.3517.602020
BUILDING LINKSMaldegem92515.194822.552021
TECHNICAL CONSULTING ENGINEERING SERVICESThuin177537.05210862.861286345.122021
EMICOBorgloon272623.023684.062021
DYNAMICBeernem170232.0015962.002020
GONDRY ENGINEERINGFrameries323793.12156652.932020
Pantarein PublishingHaacht367984.92-73367.7114.902020
LODGONLeuven211087.2376371.881.802020
VSI PLANNINGGent863035.5552754.172020
THE AST COMPANYUkkel392712.01118829.652021
DE MUNNYNCK SERVAASLochristi298131.5838072.441.602020
TECHNIX ANTWERPENAntwerpen199215.00-154112.002.102021
CONCEPT'OLasne73053.7613998.172020
HOME 2BHerselt94579.5321423.812020
DRIDASint-Katelijne-Waver88195.233547.262020
CB CONSULTWetteren-156139.4221828.052021
AB Soil Remediation ExpertsErpe-Mere118752.5679542.569.502019
GNI CONSULT.INGHabay43607.4823722.522020
PI KWADRAATBeringen72932.435382.252019
EUROPEES GARANTIE AGENTSCHAP INTERNATIONAAL, EUROPEAN GUARANTEE AGENCY INTERNATIONAL, AGENCE EUROPEENNE INTERNATIONALE DE GARANTIEAntwerpen1311143.22-9096.652020
NOVOTECMerelbeke442188.0791176.346.402020
CUSTOM8Leuven64398.33124801.862.002020
VAN BREUGELGent158662.7727687.422019
VERMEG INTERNATIONALBrussel13722321.29156343.976.502020
ARTEQSeneffe175631.66331.572020
COSEGECEcaussinnes225653.1410374.872020
VALIENTEBonheiden168650.00-3381.001.002020
ACURA CONSULTANCYSchilde9001.71-7986.632020
La Manufacture du Haut Rhin BeneluxAns293989.65165056.114.702020
OPTRIONLiège223149.0012631.005.802020
INGENIERIE ET SERVICESBraine-l'Alleud134920.8946013.992020
PYRAMISWaregem58118.2411914.652020
DB-ENGINEERINGDe Pinte47108.43-267129.7819.602020
TELEKOM PROJECT SERVICESGrimbergen-13181.97886.712020
EXPERTISEBUREAU VASSEUR MULTIPROFESSIONEEL ARCHITECTENBUREAUDentergem322634.7446714.722020
ECOMACHasselt1988181.04133325.53240000.002020
COMMSQUAREMechelen426857.34-234687.484078477.098.102021
NEBRASKAOud-Heverlee51705.98-6151.902020
CORNET-INGENIEUR CONSEILHerve316945.9922677.852020
BDA ENGINEERINGPeer383217.5624032.574.802020
OPTIM TEST CENTERAns-100.00-100.002019
ID PROJECTSLa Louvière31049.004344.004.502020
BUREAU D'INGENIEURS CONSEILS EN ACOUSTIQUE ET TRAITEMENT DU SIGNALChaudfontaine111873.00166223.001.802020
FORMARESOlen30241.58-7666.962020
GBMLNinove567133.07114079.612021
COORDINATION - PREVENTION - CONSULTANCEMouscron406244.5744893.502.002021
OTICOPuurs-Sint-Amands690645.0367894.382020
VCPAGavere-9537.089011.351.002021
ARCHITECTENBUREAU VICASPelt132557.9414189.382020
NIMMELokeren-2768.52-21852.502020
COMIGESTOttignies-Louvain-la-Neuve-29942.00263.000.502020
KOBALTGent23579.0722499.842021
GHEMAIeper1534319.24138521.132021
FI SAFETY CONSULTBonheiden41955.454979.180.302020
IMPULS 2001Aalter609580.26158045.502020
ALL SURVEYZandhoven69603.31763.412021
GREEN ENERGY ETHICAL INVESTMENTMontigny-le-Tilleul10806.5212811.652020
RAADGEVEND INGENIEUR DE MUNCK PASCALGent179418.1285130.332020
CONTRACTING & ENGINEERING SERVICESAsse237299.1429529.9731.302020
H & V CHEMICALSMechelen-93686.219233.832020
REM-BRANDAntwerpen170473.3536292.350.602020
VAN RANSBEECKKeerbergen79696.67728.402020
Servicenter - Webstore.beTurnhout522795.0928869.0036.502020
INNOVATIONCONSULTANTSCARPENTIERZoersel189333.3614748.232020
Studio Dott.Antwerpen227932.0034564.0014.502020
SOTRADWaterloo750043.00-2433.001.802019
ORBIT ENERGYEtterbeek45513.79-12336.492020
VECOBOWaregem157041.0010707.002.002020
THE PROJECT ENGINEERING COMPANYOverijse99959.3873146.542021
POWER DEVELOPMENT ENGINEERINGUkkel55318.3454402.300.102020
HSBCADGent917251.42-13431.582990425.328.802020
INLINE PROJECTMerelbeke59941.20-20141.572020
ORDI.COMLiège81785.00828.004.502020
CAREXTemse181939.7415143.412020
ADVIES EN VEILIGHEIDSCOORDINATIETongeren37209.21390.930.402021
LANDMETERBUREEL LUDO CUYTHaacht75157.91195.492.302021
EL COMFORTAntwerpen63142.0420537.862020
LDB CONSULTINGAntwerpen194969.2725709.062020
AWLSchoten50283.23-30946.332021
COSETECHHerve367737.34107108.401.902020
STABETEKTielt-Winge90569.3529803.226.002020
STABISRoeselare535438.566822.532021
Vangheluwe-OckierZwevegem240161.23-4717.972020
SAFETY CONTROL TEAMRoeselare172895.48-9708.180.202020
LUBRI-SERVICEGent-2758.382020
DARCYEghezée-34067.97-493.2487680.442020
ADVICE & ASSISTANCEOverijse175421.008027.0099472.000.002021
IRCOSLiège953739.239318.062.002021
SPIESSENSTielt1960345.33127449.2620.302020
SIBILAntwerpen154084.88-8758.152021
SGI INGENIEURS SA./NV.Oudergem895170.87352894.9932.702019
Biercentrum DelvauxLeuven712109.00112469.245.602021
MICHEL ENGINEERINGFléron384027.1945138.30101491.312020
GENERAL SAFETY COORDINATIONMortsel261546.4299100.002020
CURA SolutionsHasselt275135.623199.983.302020
ARCHITECTEN VAN LAER & VAN ERCKHoogstraten251206.2885186.474.302020
CV CONSULTRixensart196316.6843911.452020
ISABELLE GOOSSENSSchoten272866.5729554.712021
FAMIFLEURMoorslede34394119.04903302.942020
COTEBOSint-Gillis-Waas70894.0018587.002021
3D ULTRA SURFACESIchtegem94944.60-22907.141.702020
TOEZICHTKANTOOR S.V.T.Hasselt289097.1663110.511.502019
NICO BERGMANS MILIEUCONSULTINGScherpenheuvel-Zichem134920.939780.252020
AMV ENGINEERINGSoumagne59997.0024185.000.402020
COGEN-VLAANDERENLeuven218966.32-17792.462020
ADVIES DUURZAME KWALITEITHerentals48552.04-814.022020
G.C.I.T. SOLUTIONSAnderlecht138034.2623888.182020
EXPRESSIONBree69926.714078.372020
MADE IN INOXPoperinge987110.8597546.059.902021
BRIL, DE ROOSE, HEYDE CONSULTANTSDe Panne110967.0024820.002021
CSpectBrugge43311.8310798.252020
IMMO SCHROOTENOudsbergen167385.3543264.742021
BUREAU DE TRAVAUX ET D'ETUDES EN ENVIRONNEMENTFrasnes-lez-Anvaing-51942.7562659.395.602020
JARIBOMerchtem-77418.1037392.762020
HEGGE IDHamont-Achel527572.00-60345.001.902020
STUDIEBUREAU GOEGEBEURAalter798105.92138787.896.002020
ARDORDiest668193.6386293.9016.902020
TECHNOLOGY CONSULTING & SOLUTIONS INC.Antwerpen-20429.64137.920.102020
H-M-SBrasschaat135667.3376085.422020
INGENIERIE & SECURITEMons235318.4210530.922020
BIMS - SEMINARSIncourt269470.2539627.572020
CONSULTANCE INGENIERIE AUDITGrez-Doiceau96366.38786.042021
REDUCTSchelle2709695.54748943.054.502020
ATELIER D'ARCHITECTURE JP DELHAYEJalhay263442.253154.882020
Catalent Gosselies PSCharleroi1271780.00-1102043.0038.302021
AURELIUSSchilde113514.34709.052020
MF ENGINEERINGCharleroi-126681.29-23385.032020
PREFATECPoperinge41951.625051.732021
C. JANSSENSHerentals31953.7537000.922019
ETUDES, CREATIONS, DEVELOPPEMENTS de PROJETSFlorennes-37348.24-48326.279.502016
ORIGIN ARCHITECTURE & ENGINEERINGBrussel950965.35155247.151.802020
J & J MANAGEMENTKortenberg876733.8668937.902020
BONTEMPS BUILDING CONSULTANCYLier247795.66-7655.072020
REYNAERTIzegem576386.6291525.532.902020
DOUBLE SIXCharleroi1972661.7413818.282021
OPEN ENGINEERINGAns798977.90-156316.97514113.5212.002020
DINAEvergem474951.70105144.552020
THAANN ENGINEERINGLokeren578341.9388578.045.802020
FIDECONAntwerpen335223.9437455.782021
BECOMouscron176585.36378961.2512.102020
IMMOBARRRTZaventem296855.65-13493.772019
GUERCON & AUTOMATIONZemst35024.70-29751.812020
MG CONCEPT ENGINEERINGSoignies9050.44-116.792020
INGENIEURSBUREAU DEFEVERNazareth36073.683677.912020
VC DEN HARTIGHAntwerpen49340.9437356.492021
E & V CONSULTMachelen (Brab.)-45982.427931.172020
AQUANSWEROttignies-Louvain-la-Neuve325252.340.002019
A.C.M.V.Oostkamp133754.17-285.642021
HOMEVIEW-PROLanden-29191.21-50.002021
M. CHAVETTrois-Ponts23597.8211584.032020
SILCOEstinnes51157.5415332.402021
PREMIXArendonk465107.8499198.052020
J.L.A.Herk-de-Stad10835.65-6841.122021
LH PROJECT SERVICESWaregem490096.8842553.892020
DAPESCOOttignies-Louvain-la-Neuve1074235.6658603.3812.602020
DEPICTABeauvechain640520.0069057.002020
LANDSCHAP ARCHITECTEN BUREAUMortsel237188.7629237.812020
DBPRODBrussel102573.8513646.842019
BRUGGEMAN ENGINEERINGOostrozebeke150417.119865.972020
CRESCENDOLeuven376922.1056311.262020
DEBLOKO IIMerelbeke10777352.28-339455.982020
AB CONSTRUCTIEFDiest51615.7336768.932020
HOWE DAVIDBoortmeerbeek11084.8619351.942020
GREET CEULEMANS MILIEU-ADVIESLier16716.0012910.006.602020
WABARavels-44642.904547.292020
W. LUYTENBertem-125887.32-8414.062020
KATHINKA ENGINEERINGAntwerpen62972.60124257.262020
PEILERTernat911157.57166789.908.502020
RQDSTLebbeke157281.2129921.172021
TUPAJASchilde-87226.17-74405.232019
MIBESIMOLa Bruyère826537.78829658.482020
STABILOGICSHaacht469339.66106827.176.702020
LUMINEX LIGHTING CONTROL EQUIPMENTGenk1683790.52102252.1323.402020
LACOLHINESint-Pieters-Woluwe265629.0053104.00145440.002020
BS INVESTMol8011.671174.172021
GC-SOLTECHGenappe-15960.812643.9010625.002020
ADVANCED GEOTECHNICAL ENGINEERINGHerzele598496.705737.232020
PRODUNITY SERVICEGent155846.5521708.352020
P.H.L. +Elsene-2285.00-840.002020
PRINCETECHasselt19698.10-51616.802021
NAVITASTheux1001.0015477.002020
DECAROLokeren339684.19-16700.1013.002021
SAFETY BUREAU IR. ROGER WOLFCARIUSDeinze16287.86-1433.122020
LDECELLEJette106932.8311811.452020
LEATHER QUALITY CONSULTANTSSint-Niklaas70330.749348.212020
3D-SERVICESBeveren80942.3425261.432020
THE L.C. FACTORYElsene514545.08-144317.732021
TRANSPORT & MOBILITY LEUVENLeuven1397966.5154935.3220.902020
FA CONSULTFaimes549.27-48968.482021
H D ENGINEERINGGenk212668.02-38499.722021
INDUSTRIAL ENGINEERING AND CONTRACTINGOudsbergen1256733.64-289407.5332926186.3222.402019
CASA & LINEAMerchtem23150.8819887.702020
ANTAEAsse215991.0020541.002020
VD CONSULTANTSHechtel-Eksel336974.1838241.671.002021
AXIALESPerwez135542.0016066.002020
BADECOVorselaar528181.2939394.562020
ARCHITECTENBUREAU HUYSMANS ANNHasselt222194.9136916.792020
EUROPEAN BRIDGE CONSULTINGVorst30295.962025.262020
BART VOS DESIGNGeel281780.9720243.632021
C.G.L. CONSULTJalhay181279.008144.007.702020
OPCAMAntwerpen132083.9738506.952021
FRASEGOGent-27275.76-1.492019
SCOREXWalhain291646.0072622.002020
VALORISATION DE LA BIOMASSEGembloux204011.00-2272.00197563.0012.402019
ABC EXPERTSHerstal2669250.17734373.547.602020
HALINTECBrussel2524.03-7465.042020
RESSOURCES SELECTION CHANGEMENTOttignies-Louvain-la-Neuve114691.0011370.002020
R & O LABGembloux20157.7510428.684.702020
JMDMoorslede48799.767574.422020
TECHNICAL ASSISTANCEAndenne34815.07564.472020
CAPAX EN CODilsen-Stokkem-50058.9521541.902020
TRUCK DESIGN & CONCEPTMons498958.97125359.171.002020
S.K. IMMO TECHNICJalhay531577.00-97082.002.502020
LIVECOBrussel207797.45-7282.962019
ALKAR TECHNOLOGYBinche17133.082154.861.002020
COGITOSint-Agatha-Berchem28465.93-23705.411.002020
LPC+Hamont-Achel69900.48-766.542020
EMEA TRADESint-Lambrechts-Woluwe-15406.13-102.602019
ENEX GroupElsene315398.816085.822020
ADVIESBUREAU VOOR MILIEU EN BODEMDeinze76568.1417165.422020
QUATTRONLonderzeel237258.23197352.842021
INTERIDEEAntwerpen24544.66-52051.592020
ARIADE architectesUkkel130145.0017745.002021
TECCONZwijndrecht3459273.41538188.505553439.4345.202021
INFINUMTemse203799.7662066.580.402020
DYNAMICSMenen2363846.50496095.6715.002021
FUEL CELL GROUPTurnhout-4323.54-5002.612020
SCHOCKAERT TECHNICAL & COORDINATIONWichelen61743.0024345.002021
TRAENJabbeke654658.8943351.942021
ALMAVESTBrasschaat411844.122326.872020
ARCHITECTURAL DESIGN ASSOCIATES - Societe Multiprofessionnelle d'ArchitectesOudergem3483.66-889.252020
ATELIER CHRISTINE GERARDHam-sur-Heure-Nalinnes59972.00-6610.002020
A2S-ARCHITECTENDilbeek572837.35114388.760.602020
SANIFOXCiney100113.88-18073.602020
CONCEPT FACADES HERSTALHerstal-1493805.00759789.002018
DC CONSULTUkkel5671.15-12485.042021
VENTISTournai38876998.474159248.81618255.840.502020
NOMICSLiège664874.17-246750.183.602020
BUREAU DE SERVICES ET CONCEPTSBastogne126404.182943.272020
BARNLier70839.83-24657.082021
TESCO ENGINEERINGHulshout92340.8813166.972019
DEWEER Studie- en ingenieursbureauBrakel860497.0258316.452021
OGECOCharleroi586291.00-81255.002020
BERKEIN ARCHITECTSAalter709357.00160775.009.202020
WALOPTChaudfontaine109675.0836374.49111281.042019
A.U.I. COUSSEMENTComines-Warneton863989.0690674.346.002020
BIOGAS BREEBree2745597.17237801.501.002020
PEACSPerwez70282.00-79536.002020
FEMBADiepenbeek-9398.88-8598.732020
STUDIEBUREAU DE BEULELokeren48492.303078.142020
ATP PLANSNamur72505.0017216.002020
ENCONBilzen1453808.00276337.2955.102021
TECAntwerpen7712258.031251935.4938838430.72195.102019
KS RESEARCHHerve163067.530.002020
BURO CONFORMBilzen283867.0378158.988.902020
DIATECGembloux228641.0062493.002021
HEXPOL COMPOUNDING HQEupen42574120.71125109.39372451.857.502020
BVBA DE PAUWOudenaarde303674.2960217.342020
HETICONTienen79849.0711892.452021
BREES & CO.Tienen808806.0025621.002020
SHARPENSET ENGINEERINGTorhout118745.6514397.302020
DEXSENTheux-38768.4313543.08975065.004.902017
AQUALEFernelmont512550.3738980.227.602021
CENTRE CBrakel66146.5515841.212021
TECHNIX ENGINEERINGAntwerpen318644.005729.001.702020
ASEPTIC TECHNOLOGIESGembloux13480335.005992678.0019534382.0025.202020
DEBRACOGeraardsbergen164712.3526221.002021
X - FUTURILa Hulpe337915.5119162.212020
EURO BUREAU CONSTRUCTOreye145299.0016792.002.802021
AMARCOMEghezée23028.40-6686.562020
HOFFMANN & DUPONTMalmedy297110.4169856.991.002020
Bureau P., Architectuur- en IngenieursbureauKruisem123072.5035991.652020
INTERPATAntwerpen-143017.91-19113.622020
TO B-SEENMechelen137286.0819694.811.402021
TEC-SPEMont-Saint-Guibert-26985.15-7026.272020
TELLUM ENVIRONMENTAL CONSULTANTSHouthalen-Helchteren180868.72101851.300.802019
TRIPLE EKoksijde10035.3753234.752021
GOSSIMTienen557211.0031192.000.402020
STUDIEBURO MOUTONGent70689.55-18985.890.502020
BES'TSVorst48771.19-26916.972020
BJ ProjectsHerent-6268.45-26694.952020
HTEGWachtebeke87928.3924263.952020
INGENIEURSBURO VICTORSchoten134756.1327860.111.002020
KARL HUGO DEVELOPMENTUkkel6018586.03273723.572020
PHENIX SOFTWAREVerviers69278.976211.688799.702020
BURDOCK CONSULTANTS BELGIUMBrasschaat909260.47-1096.3410084699.3645.702020
FC ENGINEERING & CONSULTANCYHaacht89302.5073707.252021
Vuye Flexible PackagingOudenaarde1524450.67336711.7833.902020
ALMARANTielt-Winge-18687.0910409.152020
ALL - INGINEERINGZoersel20364.18-15315.322020
OMICRON DESIGNStekene132829.53371.053.502020
VAN WOUWEAntwerpen313873.92-23092.172020
JOHAN D'EER INVESTWaasmunster2155301.34160230.602020
Brussels Corporate AviationBrussel71352.81102236.572020
INGENIORDiest30957.5513942.551.002020
EIBKONSint-Pieters-Leeuw110730.1713292.902020
K + S SERVICESSint-Truiden-495504.85-64378.472.602019
MOZAIEK - INGENIEUR ARCHITECTEN, MULTIPROFESSIONELE ARCHITECTENVENNOOTSCHAPGent430078.94-14653.722020
4D CAMLokeren533295.3819147.303.202020
SENFFAntwerpen243969.26-64444.560.002020
H.F.GROUPUkkel65991.47110337.774.902020
ULOBGent-7010.00-7244.002016
SSB - LOGISTICSOudergem5072380.341779278.292020
VERCODRAZonnebeke591118.1231856.762019
SMOEeklo5924552.50757530.2644.402020
SWM CONSULTINGMol103799.6615448.072020
PROJETOWaterloo55469.5213773.132019
ARGESCOAwans414175.7085024.472020
INDUSTRIAL IMAGING APPLICATIONSRotselaar628375.0466717.482020
MUYS DESIGNWingene875264.46127745.952020
ARCADIA BUILDING DESIGNElsene-81496.11-18683.24681415.322017
GABILENAVisé136733.52-2873.301.002020
L.L.S.Bree133370.986427.202020
PREVENTIARonse187282.114951.442020
ENIMCOSint-Niklaas334263.1651293.332021
FORTECH STUDIESint-Gillis-Waas397231.10136024.123.802021
I.D.B.Izegem141069.1027103.343.802020
TELWELOud-Heverlee107.678775.832019
JOS VAN STEENWINKELMechelen-5956.95-91862.760.502020
CREASULTOostende805238.2167637.402021
INGENIEURSBUREAU STENDESSLievegem121594.91400204.5614.102020
VEILICOEssen103773.2426515.582.902020
E.C.C.Chaudfontaine34036.571800.822020
TR@MEDonceel159261.8722.63531503.372.002020
ECO LOGICHamme (Vl.)292505.0355851.432020
NEY AND PARTNERS - ARCHITECTUREWatermaal-Bosvoorde28982.3312293.651.202021
INTERCONNECTIS GROUPMaaseik35018.137065.542020
SKYNAMGembloux200717.00-23722.002020
HYDROscanLeuven773986.14180707.3428.102020
EURO EQUIPEMENTWatermaal-Bosvoorde6610.001471.002021
TENFLOORSWatermaal-Bosvoorde1130067.98-64830.03227127.602020
ARDENNE - ENERGIEBertogne66385.1447408.821.402019
ADA PLAN & ONTWERPSint-Katelijne-Waver230431.367892.552020
GESTELS GROEPHeist-op-den-Berg20406.9036220.302020
GENIE TEC BELGIUMNamur48292.693813.444.502021
Dejonckheere ConsultancyBrussel72926.0036899.002021
HYLASWortegem-Petegem-2347.400.002021
PASSIEFHUIS - PLATFORMAntwerpen81201.5758334.486.502020
SILVER TORNADOStavelot171060.05236.122020
ARMIN REICHELTEupen65672.0021172.002020
COLLARD ROGERRochefort59276.1017641.692020
CONDOR I & SMechelen309199.12101396.932021
FLEXMETAarschot112321.7720219.940.102020
ARIES CONSULTANTSWavre279756.84-31530.1837.802020
PROgroup BELGIUMBrussel280631.2477378.942.202020
SCIENTIALokeren359072.3515549.902020
BYTECMerksplas80696.50-16761.502020
MEDIATION BELiège5160.76-1459.092020
OUTREMER CIPSchilde612298.4126993.702021
CRT - 1Brussel101895.9312421.322021
AHORN MILIEU - EN VEILIGHEIDADVIESNijlen32263.00876.002020
PHOCONMerelbeke107160.9632792.042021
DE.SE.CORKortrijk164052.0070941.792021
FIRE TECSint-Lievens-Houtem338807.3456413.932020
CHEMICAL ENGINEERING DE ROECKMeise936331.5098851.3220.402020
E&R - CONSULTOud-Heverlee18550.00-4373.532022
ARCHIUM ARCHITECTUURBUREAURoeselare306700.5258971.042021
JOCARLUXZottegem510772.3394875.091.202020
CCIMMerchtem291551.6259477.242020
IMAX PROSprimont3788278.6318363.6011.902020
Bureau d’Etudes et d’Architecture Franz DupontEtterbeek45199.14-948.33194570.881.302020
BUREAU D. MEURISSELeuven340855.5428351.412021
R & S ENGINEERINGSint-Jans-Molenbeek305435.0047439.002020
O2TAywaille-1113.23-10500.960.002020
ARCEAMons18523.193297.942020
INTALLPYLeuven20451.62-264614.715.702020
NOVOSERVSchilde88201.9557177.962020
ELEKTRIONBrussel-961808.07-2251723.323622778.225.602016
P & P SERVICESWaterloo-172518.00-50793.007.002017
FIXARBeringen81861.12-378360.337.202021
Peggy De ConinckHorebeke401469.94133259.712020
TIMONArendonk15544.363377.392020
VINCO DEVELOPMENTSHaaltert153967.27-26879.953.702020
REM!21Beveren73717.0029010.002020
ELERBrussel5458.41731.332020
CHRISTOPHE BUIDINOudenburg354726.3938240.210.602020
ECVM 2010Brussel446814.03-5956.302020
FEROKILLWillebroek145889.24104881.2015.402020
BUREAU D'ETUDES I.C.B.Courcelles-5527.481336.552020
MECRORanst45773.3012873.722021
EUROCOMNinove208008.98-23649.152020
MARDENKontich-62757.997433.152019
DBA - PLANDiepenbeek727465.33106779.303.002020
D. VANDER ELSTVilvoorde668416.4490143.482021
AUREOOLWaregem249705.0016418.0070855.002020
P.T.A. CONSULTINGLommel918926.22214905.352021
ACELIAOttignies-Louvain-la-Neuve504087.7554281.892020
WUIDAR, IMMOBILIER, CONSTRUCTION ET COMMERCEOupeye982052.2735178.082.602021
ATYPICOttignies-Louvain-la-Neuve540687.4697477.308.602020
ZENGAGeel105140.4254007.741.202021
AECOM BELGIUMLeuven1287629.03596472.5319553115.6747.002021
J.S. CONSTRUCTKinrooi55511.73-6627.712021
HAPPY MOON PRODUCTIONSElsene-11147.77-16783.212021
ANNOGRANGELichtervelde120423.4348212.152021
YOUR SOLUTIONSint-Truiden533046.9976414.832021
KAREL VAN BRUSSEL MANAGEMENTLeuven13277.82-2447.492020
IR.NICO TERRYN RAADGEVEND INGENIEURDestelbergen17868.87-66753.273.002020
URBAN AGEUkkel-285586.64-18054.142021
TORFS ENGINEERINGBonheiden161109.69-69083.053.602020
AURESAntwerpen178960.60-48247.442.402020
Immo W ConsultGembloux7708.313301.862020
EBIEtterbeek14026.8413491.902020
ELECTRO - TESTSteenokkerzeel417688.7873472.612020
PREAHam-sur-Heure-Nalinnes3413.003843.002020
BUREAU D’EXPERTISE VERBIESTLasne26247.4617922.452020
BSV DOZINSprimont-1198.364725.812020
BEEUWSAERTLedegem10907904.251109817.04180000.001.802021
BLM ADVIES EN CONSULTINGSint-Niklaas85620.14-2207.922020
PROMANCOZonhoven266775.7185052.080.502020
OMCO INTERNATIONALAalter45495382.4515004433.0477867342.84136.102020
P.S. 23Leuven23577.7417317.932020
EUREKA SOLUTIONSRonse151664.6694257.832020
EASTCOVoeren71514.65-19549.382020
MEDICAL PRODUCTS SERVICES EUROPERoeselare23001.004087.002020
FACTOR ENGINEERINGHerentals-78225.66-2895.935537.312019
CERFONTAINEVerviers360.84370.122020
HEW AUTOMATIONKalmthout1380971.84320388.647.402020
DESIGN C.A.O. CONCEPTWezembeek-Oppem14858.37-3823.142020
CREA - TECRixensart120470.07-31141.002021
CORNERSTONE ENVIRONMENTAL ADVICEBernissart6395.372652.8441800.002019
CAD CONSULTANCY CUSTOMISING SOLUTIONSSint-Niklaas1028143.19250.377.002020
MEGALOPOLEEghezée331784.66112090.851.102020
FFFDESIGNKortrijk33741.5215118.431.002021
ANDRE RENSON & COJette233224.000.002020
GEOPROJETAmay313372.41-7348.362020
EMPHASE ENVIRONNEMENTBrugelette596723.75301581.291.402020
ASSISTANCE SUPPORT MANAGEMENTChaudfontaine413008.74256028.302021
CARAMALILiège7273.838714.08158155.582020
RB4 TECHNOLOGYLiège-31658.84430.172020
SAFE@WORKMenen22929.46-505.461.402020
MANAGEMENT CONSULTANCY SERVICES INTERNATIONALEdegem477675.3811450.652020
ONCADTournai35205.008594.002019
WOLFF E.A.G.T.Sint-Lambrechts-Woluwe10237.26829.912.302020
TW ENGINEERING SERVICESNijlen58862.4313258.472021
GHYS ORGANISATION CONSULTINGZwalm134803.0518063.372021
RiskitMeerhout335314.0094720.002020
VANSTRAELEN SPRINKLER + PIPINGKortessem2364031.931413517.3145.702019
RSK BENELUXHasselt7891286.671866.9648.002021
C.L.O.V.I.S.Oosterzele-142907.12-11179.212021
3's-PROJECTSHerentals262460.0656166.852021
DELTA 23Zandhoven-86554.00-19601.002020
MMCE - CONSULTING - ENGINEERINGEvere135.73-730.392021
AGNEESSENS ProjectsWaterloo-117559.60183912.342020
HD SQUARE ENGINEERINGLessines280686.96-816.575.002020
I.T.S. CONSULTINGAth277017.007901.002020
EMS CONSULTINGJette-33210.4816638.492020
UNIVERSOILSint-Pieters-Woluwe1368100.22785094.6838.502021
BEOZENLiège83661.8751310.612020
COMPUTER MODELING AND ENGINEERINGOudsbergen76883.433707.752020
RECYCLING ASSISTANCEBeerse297381.2692047.320.302020
INATECGrimbergen98365.591471.262020
AC SOLUTIONSHerselt7055.397490.332020
VANDECASTEELE ROLAND ARCHITECTENBUREAUOostende214231.3810983.442020
GLOBAL RENTAL TRANSPORTBrecht56397.28-5344.842019
VLF CONSULTINGJodoigne6856.022049.142020
CONCEPT HVACSeraing119091.4910064.532020
THOMAS VAN HOYEEsneux108827.6110664.742020
INVITECRotselaar485216.02-11849.656.502020
EMCO CoördinationAntwerpen91877.2415535.272020
Blue Waters EngineeringAntwerpen-178168.68-107603.196.202016
INTERNATIONAL TECHNICAL ASSISTANCE & EXPERTISESAwans-29301.72-22097.352020
CJZutendaal159961.3829515.582020
FralkeBonheiden113620.40-3377.392020
EMAVAPWillebroek47264.54-4292.912020
IPeeAntwerpen256716.71-531273.1411.002020
VIATEQHarelbeke-23077.82-74668.461.402021
INNOVA SIGNJabbeke100404.7234605.462021
NALURIKasterlee305562.1683578.492020
Algemeen Technisch Management VennootschapIeper385647.2643890.742021
OpenMoticsGent860235.52-1041256.526.002020
CONSILITECHWortegem-Petegem-49036.78-68380.092.302020
DIOPASSJalhay61378.11179921.772020
INTELLIGENT ENERGY SOLUTIONSGavere50292.6815403.642020
LPR - La Palette Rouge BelgiumSint-Katelijne-Waver1092866.72343212.0815571571.292.802020
XSP PROJECTSGenk-5169.88-8720.272020
POLYMORPHELiège-59405.00-36017.005.002020
Storm ZandvlietAntwerpen134964.78471247.842020
Smart Eco ProjectsSint-Agatha-Berchem32896.7716203.512021
Ingénieur Civil Architecte DehalleuxNamur158743.3770100.712020
PAC ENERGYHannut240597.0031010.003.602020
DUFERCO WALLONIELa Louvière11188241.97-842311.2911594490.4443.302021
LIFTSERVICETurnhout4832.386041.122021
REYVECO ENGINEERINGGeraardsbergen8060.0072196.402020
ENERSO HOLDINGBeernem837267.49356252.272020
ALL CABLING SERVICESBraine-le-Château296152.57283863.897.802021
SPECIAL-BEERLiège-33901.4420899.491.002019
CHIPDESIGNMeise270859.00100964.002020
CONSEIL GESTION PATRIMOINESint-Jans-Molenbeek1349833.3416484.431.002020
SCHIETHOEK EBOHarelbeke3296126.88-106102.74337912.262020
iDledNamur41117.44120.091.402020
A-PLAN ARCHITECTENAntwerpen61321.5336191.762021
H & SB CONSULTINGBeerse213080.6817601.942020
BIOMASS SOLUTIONSBassenge10323.627904.962020
ENERGIE CONCEPTBeyne-Heusay131776.00533.002020
TiseaRiemst52467.873310.851.302020
CALCISLiège56545.9023106.992020
OCTARINETurnhout193411.09-25337.350.702020
TEMA CONSULTINGLa Louvière39525.26-25606.382021
CRC ENGINEERINGGrimbergen2110366.09534084.0218.402020
PM SolutionsNazareth55015.9384278.043.402020
KG BouwConceptOosterzele192328.5123719.692020
Buro-gWaimes328849.3091738.332.102020
LEVEL Studio Architectes & AssociésNamur27909.001262.002020
SKOPE,Société Civile Coopérative d'Architecture, d'Urbanisme de Paysage et de RecherchesAnderlecht106697.46-44162.112020
SKOPE Burgerlijke cooperatieve Vennoostchap voor Architectuur Stedenbouw Landschappen en OnderzoekAnderlecht106697.46-44162.112020
ADVEKSint-Katelijne-Waver210507.3849121.712021
aQurateThuin223142.00-14992.005005.002019
ONE STEP IN ADVANCEPepinster648128.42198964.712020
SEBELOud-Heverlee92678.1033231.202021
STUDIO SOMERSSint-Truiden263057.8757720.443.002020
SINVACONGavere344670.216313.632020
DS + SD CONSULTINGTorhout402811.87108153.012021
HOVATECBilzen155158.0225866.971.002020
PALEDOLasne-16265.4890493.892020
PHARMACEUTICAL PROJECT MANAGEMENT SOLUTIONSOttignies-Louvain-la-Neuve696775.79130772.382021
Watt4youElsene25893.135073.642020
VA PROJECTSSint-Katelijne-Waver107268.1026917.122020
GVC LOW ENERGYCharleroi129608.2839166.641.302020
DivideByFourGent6915.161384.913.302019
TETRA REAL ESTATE SERVICESNivelles22438.004503.002020
Maine&Ma Architectes, société civileFerrières9893.71-50.432020
BeHeCONEvergem205055.00521.630.702020
THE FAIR CONSULTANTRoosdaal29436.86-7454.822020
AXITEAM CONSULTINGSchaarbeek422753.42-33578.934.402020
PAGO INTERNATIONALSint-Niklaas-6693.23-8791.082018
X ELEVATIONDilbeek10712.43-24320.222.002020
RealtechMaldegem80513.13-12629.822020
EPROJECTBrecht323741.21183494.942020
Sark EngineeringWijnegem81415.7823095.182019
Pieter VantieghemZwevegem198405.8257318.592021
2BUILDITEssen16508.5527304.592020
SAM.ENG.COLa Louvière39780.6451377.06117726.532020
LHBBeringen560236.0886216.111.102020
ZAKENKANTOOR BOUSSONHaacht-533.2710345.732020
STEVEN BEIRINCKXRoeselare82998.8394107.842021
PLANTEAOudergem63789.639902.7757359.002020
GMACRetie565382.07144537.182020
LUCTISUkkel2437.1360096.012020
BOUWMAESArendonk379531.2748835.682021
H2SO4.PMHasselt45608.88492.002019
OmgevingsbureauEssen27067.89-6938.882020
L&L ENGINEERINGMontigny-le-Tilleul108969.239650.892020
Bernd BraunAntwerpen223078.1229732.462020
TAHOWatermaal-Bosvoorde-7250.035968.682021
SKYCTCZaventem95395.9329954.120.502020
Architecture et engineering Philippe DECOCK, Ir ArchitecteAiseau-Presles121644.20-9452.162020
RENO CONSTRUCT SOLUTIONSSint-Pieters-Woluwe39619.00-1032.002021
P - ConBredene1147763.0351504.882021
ENI SOLUTIONSLanaken23757.1246679.102020
Goodson ThomasHasselt55374.1419502.502021
BEAMCONSTRUCTEtterbeek-1542.32-768.772019
Materials, Marketing & ServicesSint-Genesius-Rode25554.6921798.522019
OPTIMUM PROJECTSTessenderlo103370.5871481.032021
SERVIBATIAth273073.00146772.001.002020
INGENIEURS-ARCHITECTENBUREAU M16Hasselt150779.4737088.992020
BIG DATA@WORKSchaarbeek111972.0024432.002020
FRITZ CONSULTINGLiège118618.9955772.184.102020
METHIS ALIQUISOudergem31217.2613829.932021
Design & Engineering PolletAntwerpen35181.74-9311.412020
NEDWORKWalhain148958.0040199.002020
VERCAPROTemse49741.46-16027.162021
PHASYASeraing698295.79-291879.152.802020
FM PRODUCTLa Bruyère22504.503685.082020
MD CONSULTING & ENGINEERINGGerpinnes8292.457132.292020
VC MOONSHerentals6226.791577.632020
GEOTECHNICAJette172500.0066933.341.702020
RESOLUTION LIEGEBlégny35441.2518436.972020
BIERMANS INGENIEURSHaacht619349.32-4431.812021
Straight BuildingDeinze137547.0028196.001.602020
LIRY TOM PROJECTENMortsel42337.2251.902020
VAN DE WALLE ENGINEERINGDeinze-19239.00-7661.612021
NEY & PARTNERS FLANDERSKruisem6893.78-4107.532021
FAZANTHOFRoeselare145952.36366264.852020
aMAESing.beDilbeek37498.1916066.982020
BUREAU ALGOTRAAnderlecht17349.601957.142021
STATCOGeel20581.6424032.072020
EDF Renewables Services BelgiumVillers-le-Bouillet1084832.35709443.274028764.0818.702019
G² EVENTSManage91142.7914576.582020
SERVAIS ENGINEERING ARCHITECTURAL+partnersLiège8553.972031.753.602020
MechalogicLennik10152.24-4830.252021
AXIMMANivelles615175.09120067.401.202020
GREEN LOGIX BIOGASLommel880576.86224094.6011.102020
ISN SYSTEMSGenk21344.422469.432017
SBE INTERNATIONALSint-Niklaas67796.29-88527.972020
Sprl DE VOS & HENDRICK Architecture, société civileVisé159822.4216503.982020
Meijnen Engineering ServicesWanze16654.69-2691.502020
Deckers EngineeringAntwerpen22964.8832078.202020
DisteDilbeek420173.7981626.532020
FHB ConsultingRixensart-6268.1714077.552020
Stadswoud architectuurMechelen96927.2541781.452021
PC LED & WATERSOLUTIONSWellen17619.40-4393.082020
NUUVStekene21158.2542094.062020
BetasHeist-op-den-Berg20972.2318001.022020
INTERNATIONAL CONSTRUCTION TACTICALBurdinne106128.8023877.250.802019
JB CLEVERGeraardsbergen279298.7639030.212021
OOSTKAAI DESIGN & BUILDKapellen154419.3427838.916.102020
VDV ENGINEERINGGanshoren164558.9416887.772019
Electro DBTemse45265.342786.902020
RUTTEN - NEW ENERGY SYSTEMHerstal5201271.57-597144.864.002020
ABEMIXAubange-12018.73-2290.592019
SML INGENIEURS CONSEILSLierneux740236.92118911.561.002020
ADOK CONSULTWatermaal-Bosvoorde33093.498930.692020
Paul Corbeel ArchitectenvennootschapHasselt27707.8089791.812020
stuhrmannAalter-14479.01-5292.532020
INGEVESTEtalle56142.0126905.022021
TRUST ENGINEERINGWijnegem-30575.42-67723.6922.702020
VERVUST AVIATIONRotselaar62920.7626362.642020
ENERGIE BEWUST WONENLochristi237205.4347192.952021
LTLAlken147145.0139107.062020
WhiteforgeEtterbeek403477.5377179.502020
DENYS SUPPORTGent1127249.61519634.552864721.249.002020
JELLE VANDECASTEELE INTERIEURARCHITECTKortrijk688000.4540089.874.202021
LEVITHASint-Gillis (bij-Brussel)1903308.26-164117.952020
BVBA TOPCO+Herzele-11885.86-13412.644.002019
MGTB RESSOURCESUkkel62857.00-1477.002017
GLOREN DLokeren120222.469805.13191549.852019
ATELIER WEILANDAntwerpen130814.8223884.272020
LDACFloreffe6220.72-10678.742020
SICK METERING SYSTEMSStabroek-275776.00183064.008.602019
ELEAFINRixensart53010.36-16239.55137860.472020
ONE SMART CONTROLWommelgem-2915522.88-5677986.03614533.802.002020
Add UP architectNamur54304.6612045.122020
PEGASUS BVBARanst107094.0836383.952020
JV-AUTOMATIONBrasschaat64833.765669.292020
ECO-TECHNIEKTielt-Winge134190.0068374.00731226.002020
ASTERIA ENERGY CONSULTINGRoeselare17454.988943.655.402020
ONO-RWatermaal-Bosvoorde28809.003429.002020
PROJECT CAREBerlare177871.7229811.992020
CPC CONSULTMenen178416.8212884.562020
TECHNICAL ENGINEERING SOLUTIONSMechelen193189.0031337.002020
LOTTING , ENGINEERING , AGENCY AND DEVELOPMENTSteenokkerzeel647942.22725.052020
ANTS ARCHITECTURE & ADVICESchoten170554.6059704.612020
VERITECZulte7657.13-23547.005.302020
HERON SPORTSLommel-46285.16-9388.922020
RAPIDFITLeuven-4540077.83-1231652.953018193.9919.502020
GreLot TechnicsAlveringem65133.5226253.700.602020
ACS MARINE OFFSHOREBrussel-8677572.0440415.512018
XTOCONLeuven1874957.03377306.522020
BÜSCH ConsultingLiège122084.5122122.302020
CHAMPS D'ENERGIEFernelmont932699.1612710.242020
J DECOR CONCEPT ENTREPRISE GENERALEElsene25866.848247.602021
Wemanity BelgiumElsene693544.64-7271.539690634.1465.102020
HAYO InternationalHalle1528633.33177387.372021
SENTERA INNOVATIONSTemse-242207.28-71429.531.002019
VERTIS BRUSSELSElsene167393.4262224.608.802020
SUSTINERGYBrakel138260.6545499.012021
HYGIENE & EXPERTISEEstaimpuis579573.201071.5216.902020
KOEN HERMANSLint46575.2917873.652020
Belgian Electrical Project CompanyGalmaarden305496.525708.223.802021
Artea ConceptsAnzegem472945.3069512.045.502020
CPA CONSULTUkkel58018.4535527.082020
DECEUNINCK ARCOAalter208765.4763796.352021
QUALITY MODELINGWingene146968.1139106.790.802021
FLAME EngineeringAffligem84503.7921735.192.002019
HIGH TECHNOLOGY SYSTEMS AssemblyHannut51449.0028995.003817331.0028.402020
HYDRO-FLOWSeraing51646.8670479.16538688.363.902021
VRM CONSULTRixensart123122.2722318.642021
2H AGRISombreffe162488.8318898.841.002020
BIMATECZemst143746.924428.862021
ETC BELGIUMBree94762.81-7823.102021
CDCO CONCEPTSint-Lambrechts-Woluwe52133.424769.742020
MBTECAs115106.0021689.002020
Storm 17Antwerpen-206060.3374403.242020
STORM 16Antwerpen-185847.12-104479.122020
IT LINK BENELUXElsene-40353.6839111.732017155.0016.202020
3D CADWORKSHoogstraten170858.2252843.766.802021
TECHNO-CONSULTINGGerpinnes37263.007726.512019
KZ TECHNICSBeveren36023.5772520.342020
SUSTAINABLE INNOVATION PARTNERSWatermaal-Bosvoorde-92228.922166.782020
Storm GenkAntwerpen-40160.39121993.002020
XHAUSTLESSMerelbeke-28037.02-2621.252020
E2 DRIVESRixensart1767201.95-563875.184.502020
UNIT 3 SUBSEA SOLUTIONSBrugge484976.2953467.972019
LABEL HOMEBrunehaut-73480.25-26285.852020
DIAKONEOVerlaine74264.0032884.002020
TORGUNAalter285363.9143101.390.502021
Nathan VANHELLEPUTTEUkkel20738.00271.0098999.002021
EDISON ENERGY BLUEHeusden-Zolder44175.25-1858.042020
Xavier DefaysSint-Lambrechts-Woluwe137799.003325.002020
eGENIUSAalst3453.89-9920.542020
TWMMol127946.4914646.742020
STRUCTOR ENGINEERINGMechelen26012.021650.063.902021
FMG InternationalEssen31309.47-20295.122020
QB CONSULTANCYMoorslede88164.9725939.952020
EnTecsHasselt247473.1226628.692020
KANAAL 93Bree22386.674678.012020
With One TouchBrasschaat22102.17-15923.092020
TECINEXFosses-la-Ville47333.057769.672020
Vived Management BVBALanaken340070.97-47622.522020
Artesta Architecten- en IngenieursbureauLaakdal30127.446237.962021
ORENDESOud-Heverlee126343.8950398.982.002020
ELIRONAalter143877.9430704.982020
BOUW PROJECTEN CLAESHasselt49235.172417.402020
Project Management and Chemicals CoMons230186.7469526.212019
PVFINVESTSeneffe1553477.19237288.781147833.942020
VAWATZulte275688.6454118.932021
ECO-MANAGEMENTHavelange614086.00317817.002020
RESIDENTIE VALKESTRAATIzegem-555099.96-455141.782020
SUBMENTUMMenen162131.0850169.842.302020
EXYPNOSKruibeke1594.32-299939.975.502020
XeryonLeuven165724.1393991.222.702020
STUDIEBUREAU TECCLEMGent230595.3040810.247.402020
M & M AutomationHechtel-Eksel24314.788516.552021
ABORDS, BETONS, VOIRIE, CONSEILS ET ASSISTANCESChaudfontaine4483.222838.072020
ATLAS-EXPERTISEBrussel11023.10-948.412020
IVEC ARCHITECTUUR & ENERGIEAarschot16076.00-15690.002020
PRODUCT RESCUELievegem94776.7544260.422021
DION CONSULTCourcelles316801.4354265.382020
OPTIWATTBraine-le-Château104900.19-6141.831.002020
DE BUCK OLIVIER ARCHITECTENBUREAUOostende12272.81-7347.002016
The eCloud CompanyJabbeke-199443.53-69692.512021
Sling ConsultingAth197618.00-8872.002020
NOUMENONAntwerpen-65359.98-12641.262020
GREENOVE CONSULT & CONSTRUCTPerwez117828.14184831.631262202.692020
LARDOT CONSULTINGWanze205335.96136057.382020
Power OnlineLiège10262262.008338919.00282993875.0012.602020
DE BOUVER PIETER-JANWetteren57183.86-23474.382020
L2A ConsultingUkkel6672.60-15706.252020
ENGILECZelzate46620.69-6152.252021
THE EFFICIENT ENERGY POWER COMPANYZedelgem-325140.69-105397.262021
ESPCLaarne-12434.20-13516.742019
OPENSKILLSOupeye60190.8810090.602020
APAVE BELGIUM SANivelles-337377.27-269345.625.502020
CenturyLink BelgiumEvere564409.5723167.931.802021
Groep WirixOudsbergen152707.0134644.652021
MirconStaden81944.2441725.741.902020
Food For HealthLiège-13686.43-7563.232020
MANAKEENLiège140352.08-67242.331994468.1622.202020
CADESKChaudfontaine9232.342589.112020
3maginationBoortmeerbeek86497.335628.832020
XAKA CONFORTLessines-29405.00-586.009309.002020
Innovative Engineering Services De ClercqLennik-7070.720.002020
Charlie's 3D TechnologiesOudenaarde74736.007986.002021
JP CONSULTANTMorlanwelz50541.8116770.252020
SCimmoNamur68476.5425075.972016
NIBSOOlne233000.0127121.442020
MFL ENERGYWalcourt426822.0378378.7013.802020
All Soil AssistanceZoersel254369.9688498.2116.602020
Energy2SaveHasselt25808.75-1832.092020
ENCOVANEvergem27733.00-7377.002020
SCHEEMABrasschaat20460.00273321.212020
Flexibele Neutrale ConsultingMaaseik51963.86-5439.102020
CORBATIBrecht55978.0820217.212021
WattsUp s.p.r.l.Amay149975.0046695.002020
Ellitec bvbaOudsbergen133857.7742150.852020
LIBECCIOUkkel1673122.57-40715.852020
André Consulting and ManagementStavelot25856.0021972.002020
Astrid ConsultingEsneux132859.995344.372020
NET's DO ITBraives62484.0014888.002020
CERTINERGIEVerlaine141181.6933400.7434.902020
HOTEL PROJECTS CONSULTANTSSchoten-23852.002565.002020
SOLERGIEBrugge2180260.67-204777.352.002020
VT SolideHerselt132333.2469795.732020
MEDIMINDGenappe-73939.4393253.833.202020
RightCrowd EuropeGent1084962.31425891.316.002021
ESKA PROJECTSGent68178.9716498.562020
INGEOBraine-le-Château177396.0073413.002020
CVH PROJECTEnghien133109.2321986.132020
PARAGON TECHNOLOGIES EUROPERijkevorsel452178.8465563.184.302020
NEWSONDendermonde2249874.541755229.834.702020
IKAROS SOLAR BELGIUMSchoten1885222.76-1448975.199342376.1411.902020
DEINCEPSSoignies42112.9118229.4690506.214.502020
QUIMESISWavre533644.00413352.002707296.0015.302020
MUNTBrugge121701.0089335.002021
NEY & PARTNERS WOWLasne74928.2343493.927.802020
Selders EngineeringOostende469836.92102621.602020
TheGoEvere61215.5322537.022020
FG Management and EngineeringVillers-la-Ville-52113.58-70150.432019
SPECIAL FORCE SERVICESRoeselare-249336.40-270788.3316.402021
YVELCOZandhoven33200.1311737.522020
THIRY & PARTNERSLiège22676.5625154.401.002020
AELMANS PRIVATE EQUITYRetie-23864.774079.892020
MARCHIONI & CoAiseau-Presles1986.00-5596.002021
ZonnebergMelle3305985.64102432.732020
GOWBATIEtterbeek204286.00228290.000.302020
HB CONSULTING & EXPERTISINGOttignies-Louvain-la-Neuve29727.678316.732021
QUALITY LIVINGNijlen452134.88232927.915.102020
VERIDEGeel575041.92152012.084.402020
GBI HYDROKnokke-Heist39175.701012.982020
ADSITAntwerpen134050.8547641.692020
SDK ENGINEERINGStekene190101.738244.432021
GOOD MANUFACTURING TECHNOLOGYStekene306448.0837301.642020
OCHAIN ENERGIETinlot2655649.29232997.050.602020
Link BuildEvere280694.12265351.992021
ENERGYSPOTKortrijk22030.7215869.872021
RSPEBoortmeerbeek324810.7617598.692020
AMGCDurbuy164992.02-6397.562020
XenomatiXLeuven11287938.50576621.2220.402021
Wake Prediction TechnologiesOttignies-Louvain-la-Neuve520078.7285719.912.002020
WIELANDTS ULTRA PRECISION MACHINING TECHNOLOGIESSeraing1495441.18888942.856.002020
DynamitecLievegem148820.1252720.992020
GreenPower 2020Sint-Gillis (bij-Brussel)-65228.67-63889.632018
Misko Ingénieurs-Conseils SRLBastogne174814.0062680.006.702020
CEROBeernem16755.4211232.972020
StanPinteServicesLasne12753.34400.112020
TOURBACH CONSULTTrois-Ponts79736.63-2709.082020
VIVISENIORHerent-213454.61-181491.062020
BBA-BORGHS BOUW & ADVIESHerentals154601.0878255.241.002020
Weldone Consultancy ServicesGeel39845.256836.822020
ECO BUILDINGGenappe-7295.48-4940.052021
SmartgreenBraine-l'Alleud58132.2219727.852.102020
PRINTAZonnebeke-6801.0312343.852020
STETEC-CONSULTINGMechelen624539.3145114.392020
KLAROGistel128249.9312511.682020
STORM 19Antwerpen-18789.191855.342020
Storm Meer 2Antwerpen-120684.5693178.352020
Storm MinderhoutAntwerpen114929.28558029.792020
MOUQNI INDUSTRIAL ENGINEERINGAntwerpen115123.0032435.002021
Q & S 2Charleroi146286.64-5586.032020
Sense EngineeringWanze286909.79223353.9810.802021
TERCIENCOAntwerpen19812.402925.852020
ElecgatorBeringen65181.3410071.142020
BROUAE architecture & énergiesSchaarbeek7643.283183.002020
5020Bree5533.48-1562.662020
MAKO CONSULTINGEcaussinnes41840.9314512.792021
solOne Engineering SolutionsTournai-30701.24-20609.772019
Longue HaieWatermaal-Bosvoorde124717.12-28697.262020
MgineeringOverijse523931.4577733.902.002020
VASIXAmay674016.93-94002.152021
GB CONSULTINGZaventem45719.843341.392020
GDK-engineeringEdegem69682.548276.602019
VEGURBeveren69657.4513523.762020
TECH-NEOTrooz24304.965554.980.902020
LICHTBUROMol118459.3571990.870.002016
AE+EngineeringSint-Truiden472317.72151634.4016.502021
ELEC 3Verlaine20759.46-24720.122.302020
Prolink-engineeringLochristi260976.4138862.694.002021
ELAWAN ENERGY FELUYNamur3097148.93436629.513906345.902020
M-AUTOMATIONChaudfontaine274479.96322325.471.702020
DPS Engineering BelgiumMechelen-305208.07959.502020
AIR ONE SOLUTIONSChaumont-Gistoux4271.2426033.292020
Nescu EngineeringPelt-1102.51-4111.912020
Blueways InternationalLeuven657252.1819744.105.402020
MSCUBESint-Pieters-Woluwe127122.3334493.892020
TONICK STABLESGembloux-14599.63-6721.032019
InnoveHulshout22291.00-3981.002021
Solar Energy DevelopmentLille9732.2216053.66100385.000.902020
SAFETY SOLUTIONSBeringen430182.1381071.672020
Hands-on SolutionsAntwerpen44883.67198.052020
GO CONCEPTOudergem299786.1074262.666.902020
Allego BelgiëMechelen-1614604.19144172.308.502019
TTRAGUkkel7213252.813154059.102021
eCnergieJodoigne32718.678240.102021
Embedded Café Integration ServicesKortenberg83665.114187.310.502020
AXIVER ConsultingComines-Warneton328883.0510813.232021
ENGINSOOostende63887.6520637.832021
CO³ ENGINEERINGPerwez86766.1312214.452021
LXLCharleroi294413.438273.792020
House of ConceptsZoersel12102.4524797.922020
ELLIPSE - INNOVATION ET STRATEGIE ENERGETIQUEEcaussinnes35493.851876.972020
LST BIOPHARMA CONSULTINGJodoigne9063.00479.0013000.002020
INASECLiège114788.474741.061.802020
ThauroHerentals124455.9850372.252021
Forme & StructureWavre-17493.00-25362.002020
TremaGent32023.156847.900.102019
SUBSEAWOLFAalter34549.0097672.002020
FerutiWesterlo72813.4513644.942019
BindusGenk754405.28228672.345.702021
CIRATECHoeselt1461411.02232015.0522.002020
VERDILOLochristi103506.61-23102.192021
STAM PROJECT MANAGEMENT & ENGINEERINGSint-Gillis-Waas237247.0076313.002020
HCO.ENERGY SPRLOttignies-Louvain-la-Neuve37343.9618381.462020
ROBIN HILLLeuven21225.48901.712020
BASCOSint-Katelijne-Waver213887.7942647.552021
HVACR VermeireOostkamp111681.2520097.802020
SEPIA PAYSAGE ET IMMOBILIEREghezée-253640.3369151.832020
TECHNICAL AUDIT & MANAGEMENT SERVICESOudergem76614.7855789.932020
EcoreThimister-Clermont30720.8612903.622020
Grid Operations researchHuy60274.0821049.972019
Building Matériel InnovationHerstal14628.76-1370.844.202020
LA FÈREHarelbeke115207.7915072.112020
DEVIKONinove82064.0034635.002020
SeaMadeOostende90945327.8014592034.6749487633.912020
BIG WHEEL MANAGEMENT SYSTEMSUkkel80861.0011331.002020
M.B.C. ENGINEERINGBeringen137179.0088981.002020
ATO INVESTEllezelles179779.9946753.296.302021
JSH-SolutionsEdegem41004.6713481.522020
ENTREPRISES PHILIPPE DE JONGHESint-Genesius-Rode239819.5589986.481.602020
DELTHA ENGINEERING CVBADiepenbeek194961.8421313.00913811.477.902020
JVK CONCEPTKapellen143519.2210153.382021
TT ENERGIEHeusden-Zolder97491.60-2352.070.202020
C & BAartselaar46820.68-801.782021
CoPréFoPepinster13802.60-562.411.002020
VISION TECHNICSAlveringem35423.0210884.3520.402021
ORBIT GEOSPATIAL TECHNOLOGIES BELGIUMLokeren300965.66-34439.381507669.5712.602020
EMMA CONCEPTEsneux358786.3512877.112020
MEOBATEEdegem72640.4687626.690.202020
LIKETECAnderlues192706.7841247.04151440.572020
INNOVENTHouyet63658.9221767.14162535.590.902020
BinopticsBrussel988045.47200113.592020
FS-ProjectsStekene106663.3920656.562020
GDVmKruisem121637.9130023.232020
SAGITTARIUS MSElsene9297.57-14320.292020
eConception, société civile d'architecteGembloux63043.00-12224.006.002020
ENTELEC CONTROL SYSTEMSDiepenbeek857116.66172537.3213.902020
HARO TECHNOLOGIESAndenne201578.745009.582.302017
CONTROL ELECTRICAL METHODSSint-Katelijne-Waver21414.1131629.412020
KLAMALINOZonnebeke80680.1684555.112020
Confort - Bien-Être - ConsultanceNamur32855.1813224.292020
Luigi MeersmanWevelgem94064.2649274.922.202020
SECHEHAYE Etude et CoordinationNamur12410.195524.702021
COALITIONNijlen20039.8511534.282020
iSense itHerzele-48963.22-149729.030.001.602018
SD Building & Engineering GroupZulte965963.96184286.001.002021
SES Construct ConceptSint-Jans-Molenbeek6030.06-7141.982018
PLCh ConsultingEsneux60901.385152.7676368.952020
DEBATECAnzegem185221.06-15038.402019
SENVIROAntwerpen94694.0125713.612020
G.K. BELVINHOudergem12965.053481.592020
CREATIVE GEOSENSINGYvoir69340.7730888.532020
2B-SAFEGlabbeek280389.22258710.1215.102020
TWINNSDessel120418.9231992.552020
JiGiKruisem69656.1316167.132021
ADDIPARTSMons128129.7968610.512.102019
8 RENOVEEnghien-12288.28110.751.902020
AUTOMATION CONCEPTAssesse43091.3821506.362020
FredMaxZoersel30675.2723367.582020
PERSONALIZED SERVICES IN ELECTRICSEnghien54256.453121.533.002020
CIRSTEA CONSTRUCTBrussel53640.00-28939.002020
LUC GOSSELÉPuurs-Sint-Amands-1663.88-9376.122020
THERMIXNandrin18412.45-2700.772020
COPARTIMDonceel514470.67141018.742021
CLIMCOAntwerpen24355.326028.444.002021
ERGOXMaaseik634728.67203579.642020
SGI ComplianceAartselaar496834.50-17481.501487117.7613.702020
Studio MenkoSint-Jans-Molenbeek26607.38104369.472020
BEPROFIELDSint-Agatha-Berchem44570.412700.64269282.362020
TRIMACBeveren-3280.25-14051.342020
INTELAIRHerentals269317.0338098.662020
INIRES SCSChaumont-Gistoux53926.9019444.162020
GRINDSERVICELeuven46915.81395.702020
V&R Corporate FinanceChaudfontaine-3587.937359.872020
Noah Water SolutionsGavere-229457.076306.151.002020
A10 AUTO CENTERDilbeek-13390.12-3499.90240918.001.302017
H&P IMMOBILIERNamur985823.00443245.002020
Desauw EngineeringZwevegem7995.371878.873.802021
LOCABOUWWetteren97882.5412871.392021
LeDa.Serv!cioLubbeek57836.308405.952020
JOREMADiepenbeek6285.13-11074.2851524.542020
WISKON TECEvergem186099.55119547.161.902020
IEM Power SystemsHerve648699.90-419979.3812.802020
VANDORPE VITSEKortrijk36037.9611498.882021
3P CONCEPTChaudfontaine1219791.91244324.232020
VOVABOUWWesterlo-52146.50-7106.662020
Thermo'sJurbise28923.864388.972020
EDERGENMouscron37195.91207208.756.302020
Boxwood ConsultingWalhain115502.8929438.062020
B-STABLibramont-Chevigny56260.0016394.972020
Nido ConceptRochefort683774.00159978.0011.502021
D-Signum ProjectsBrasschaat20388.6814301.322020
Missing Link GroupJette39993.8325151.172020
ECSVUURVASTOostende852049.4070209.562021
Isabelle Leclercq DesignUkkel58163.80-22045.432020
ISOSELFTervuren23812.2821804.322020
COMALONOpwijk150417.6833778.052020
SIEMROJabbeke61109.5312521.33127810.592016
MILIEUADVIES DECKERSEssen52204.2915065.772020
Streng-thWesterlo51095.625945.022020
iFirmaZedelgem197028.9813843.2613.402020
MULTISOudsbergen41667.6621814.982.402020
b-coreAalst792206.22133247.6218.702020
CID.Energy SPRLBastogne-10247.19-5180.6511631.042020
SERVICE IN REAL ESTATEMechelen41252.3418418.190.402020
Stone AssistanceFaimes138906.5040196.71277052.582020
TITAN AUTOMOTIVE SOLUTIONSLeuven-8295779.02-9316975.2941638729.2913.202018
SVH-DISTRIBUTION, MANAGEMENT & CONSULTINGJemeppe-sur-Sambre107974.4827164.662020
Crecocon IngenieurskantoorTervuren163502.4222970.032020
FUSE HOUSEBrussel5820.83-1444.102019
EXPERIENCE 2 BUILDHerentals112635.892892.641.002021
GAMANDuffel53160.0974023.782020
MARCEL DEVRESSE CONSULTBraine-l'Alleud326451.565077.502020
PE&CKortrijk138638.9714991.822021
ERAS BelgiumMont-Saint-Guibert-1116150.76-656827.6920.702020
MERTENS CONSULTNeupré853063.7472504.292020
CONDUXAntwerpen105736.48231495.482021
OteasHeist-op-den-Berg28227.075852.992020
FABRICATION MAINTENANCE TRANSFERTS INSTALLATION EUROPETournai126070.534609.402020
SPS PUMPSHannut351304.0066636.003.602020
MARC SALENSSint-Niklaas119857.84-10289.462020
Q&A CONSULTINGKraainem64176.6324499.062020
DRIES-SIMONEsneux11061.00-281.002020
NEY & PARTNERS - BXLWatermaal-Bosvoorde1338394.21566645.7344.702021
NEWPOINT PROFESSIONALSHasselt147186.17-35291.8610.102020
Arcade Logistiek en IndustrieKontich203617.2870249.117.902020
AGORACOMMElsene-189338.94-19715.172020
BOUW-WERKKortessem125819.9759075.751.602020
BUREAU D'ASSISTANCE TECHNIQUE BOGAERTCharleroi20345.7660193.481.002020
YOCTO-ENGINEERINGBilzen122095.0951821.852021
SEROLWommelgem-49633.00-409.002021
MANITECHVisé212202.0024151.002021
ALAX AUTOMATIONHerentals229497.5634491.806.802021
HOME EOSFarciennes-272251.02-245948.911.202020
DrwBa EngHeusden-Zolder99673.4412737.772020
HEXEOTubize49076.9315900.922020
ASOTEP'sMons331228.8494936.022020
BSH ConsultingElsene-75646.12-90031.550.102020
TERDISChaumont-Gistoux152132.1447171.262020
Architecture et Etude Notté, société multi-professionnelle d'architectesAth43572.812459.640.302020
METADRAWSint-Lambrechts-Woluwe41546.713023.252021
M4KE.ITLiège130408.5837424.389.402020
L.A. ProjectDesignLiège351678.68158977.71361971.372020
ETABLISSEMENT VANHOUTTEMouscron122290.3621141.742.902019
SSL INNOTEQHasselt125117.5440909.422020
TRV.XLontzen359092.5396269.262020
MD ENGINEERING & CONSULTINGChaudfontaine27587.6152918.861.102020
Noroc SolutionsNeupré2056.02-12691.412021
BBOWVorst203815.9071433.322020
BT LIFE SCIENCEVerlaine32228.707947.952021
SVM MANAGEMENT SERVICESZelzate96201.0875088.302021
RB-INTERIEURGenk63078.0027032.002020
HAV-eWatermaal-Bosvoorde252445.2057919.043.802020
MAPLE TREEWatermaal-Bosvoorde133255.0498378.082020
DvD E-ConsultZwevegem50895.98-10178.072020
CélessPoperinge76102.9916782.002020
IZAMaldegem121423.6612422.602020
IVC Green PowerAvelgem3729599.49493882.762020
PURE PHARMAOostkamp309102.16-15058.466.002020
ENGINEERING SPRUYT DIDIERHuldenberg42948.031841.362020
C3ICIVisé1686245.10315203.222020
LauConBonheiden77000.556893.642020
Huawei Technologies (Belgium)Sint-Pieters-Woluwe13621178.282565778.54120769759.1395.002020
ARCHIMED IMMOUkkel-176194.99-38275.272020
MVW CONSULTZwevegem725570.34109101.582020
iCARes ConsultingRixensart59126.00-23251.004.602020
INTERVAL STUDIOSchaarbeek40122.4967390.822020
ENERGIRISWatermaal-Bosvoorde1535990.03174594.492019
ProvekoZulte169585.5664281.562020
S-ConMoerbeke (Waas)70257.3412431.492021
AlterElectraSint-Martens-Latem-48299.93-48591.292021
INDEFFAntwerpen207510.5456157.4928.802019
AVDH CONSULTSchaarbeek84946.5730350.122020
VENTILATIE-TECHNIEKENSint-Truiden8532.487458.872020
AlbotekTessenderlo35355.228444.422020
PMN CONSULTDurbuy50556.83-2844.512020
THE HOUSE BOXVorst43110.787194.552021
AMIA SYSTEMSBrussel192292.62-47722.382.102020
GERLINDE THYS IR.-ARCHITECTHaacht54819.3720502.022020
REPRESENTATION INDUSTRIELLE TARQUINI SPRLFléron15717.1320862.752020
SPARTHANIzegem52008.821788.822020
Van Giels EngineeringKalmthout23136.1343627.472020
ChP ConsultJalhay85889.68-25591.442020
TECHXCONZwijndrecht46801.9310352.742020
Aero VDMPlombières163039.2951273.812021
YUVICOAntwerpen122017.11164144.562021
SMART SURVEYSOosterzele60737.9571159.372021
CHEMOURS BELGIUMBeveren14069206.841309950.7626193820.57119.502020
TREMSY CONSULTWavre41608.1516812.062020
ELICIOOostende49084715.31-1849303.002686182.8630.002020
AKTIMANeupré119670.8481407.242019
G&R ESTATEIncourt-186280.56-115440.162020
MSH MANAGEMENTMons132075.9123306.262020
PowerPulseMechelen786965.72517638.625.302020
FYTEKOAnderlecht2081807.75-190687.006.902020
Us HusBrugge322521.0534038.042020
GO IMMOWavre112828.9342691.5912.002021
VALLUMAAalter59991.02107.754.302020
PejoGeel172504.2159065.842020
LET'S COMMUNICATEVillers-la-Ville23696.91-5641.412020
SARTON & COChaudfontaine74037.063725.8258435.122019
ENGONErpe-Mere30080.8722271.312020
TENCO DDMGenk124735.6610460.493.102021
RCR, studiebureau speciale techniekenHerent20460.00214739.807.202020
SKY-MINDEDCharleroi-7373.00-12301.002020
SalynoitKontich69932.1816853.242020
HELVOET SERVICESLommel11348.32999.4920978.632020
DETRICONGent74696.59-59065.780.702020
NUTS GREENBastogne56055.0023063.001.102021
Extia BelgiumElsene2392120.45172497.4619.902020
EXOBOTIC TECHNOLOGIESMortsel59316.2736107.812.002020
BOLLINNELiège26523.5916499.28293570.632020
M & T SOLUTIONSBonheiden97982.44-77690.514.002020
ATHANOR HOLDINGLiège930516.0950511.772020
NOUVALL ENGINEERING SERVICES BELGIUMAntwerpen159142.80178214.4018.702020
DECOSEPhilippeville18391.0014358.002020
IMHOTEP ENGINEERING TECHNIQUES SPECIALESLiège6145.173967.892020
WILKANLennik29430.47-765.982021
ArvaliWevelgem-4751681.12-478592.162020
NQN 51Meerhout141271.8616029.911.202020
SRDTechnicsSint-Niklaas427563.4738432.552020
GepHyd ConsultingChastre400998.35240158.502021
CEPYA-ELECTRONICSAssesse140509.1176968.433.702021
Aquantis BelgiumMechelen-71153.21-90544.332.602020
GREEN CUBEMons267374.741674.382021
VAN GESTEL AUTOMATIONArendonk149635.02131484.342020
RAES INGENIEURSLedegem276723.71-8782.552020
Elgrid Conception SPRLGembloux250920.1720848.822020
TVO GroupEvergem-7966.00-30590.002020
ChatelainXpertNandrin118050.7852809.433.402020
Serious Audio DesignHamont-Achel236709.8317229.252020
MARELEC FOOD TECHNOLOGIESNieuwpoort5672891.681965597.1656.502020
FP PROJECTSZele86407.7811808.822020
BK PROJECTSRavels129152.4039218.212020
LAMBERT PEBCharleroi163345.0049554.002020
PC & GS managementNinove52989.45538114.552021
TERMECA CHOQUENETNamur216231.81197523.851.502020
SOLUMATICBrugge547904.10165870.522021
VILSMechelen579319.58363409.160.302020
COOPERATIVE GAUME ENERGIESTintigny223621.004157.0079686.002020
Gécosat-BElsene26297.21358.326.002020
Meurens FrèresHerve127615.7022966.422.602021
INEXCO EUROPEEupen128104.381360.622019
BFCUZwijndrecht6028.48-2461.532020
PYXISMortsel20000.00129401.722020
Biometh Quality ProductFarciennes-29503.30-12430.740.502020
HydroENamur5680.3569.862019
MADSISMerelbeke94021.9849051.282020
TC FLOATEtterbeek300548.72142153.562.902020
DESICONKinrooi31653.0416443.241.602021
SUNWARD EUROPE HEAVY INDUSTRYTessenderlo1362973.4932985.2431464861.7515.602020
TINCOGooik113865.6341662.696.602021
STV-VLAMINCKPepingen41867.458517.222016
FIEMACONHaacht241536.79111394.562020
SELTEIRixensart20778.7411868.212020
SOLAR GENERATIONWaregem27644.11-8427.922019
PBCoNamur61269.995331.942020
JB ADVICEGent13345.16335.752019
MADECTRijkevorsel105534.2619134.712.202020
SA CONSULTINGLiège-47883.1826263.682020
SOSTENUTOMechelen50683.5517674.312020
Studiebureel Van DamNiel72045.1234231.122020
Epsilon 3Grobbendonk22373.3360796.082020
GLOREN BWellen308257.5962894.83261733.692019
Wouter Trading and ServicesGeraardsbergen-2878.4840170.142021
Passion 4 PerformanceWavre76357.1939086.562020
A610Brussel-27061.99-23399.5883163.812020
REPORT'in H.F.Sint-Pieters-Woluwe13202.502941.242019
DEKONINCK CONSULTINGUkkel15598.67-48563.622020
BECKERS ENGINEERINGDilsen-Stokkem292981.0031731.002020
VijfendertigDiepenbeek113040.6917541.542020
IBSMLe Roeulx-91905.69-21212.922020
STABILASAntwerpen101223.0045207.0011.102020
BUILDCOMHeusden-Zolder-69830.69-12602.632020
AFMI INGENIERIEBrussel96752.0017751.002020
CGDC INVESTSoignies5159.29-10467.502020
Energy Systems EngineeringKampenhout102076.1411232.592020
Lynx ProjectsEvere36422.565020.982020
PLANT ENGINEERING BELGIUMEeklo60416.3722692.142021
BURO TNazareth-79457.197413.003.502020
ECOLUMIAMaldegem6646.64-457.122020
V2-INVESTRoeselare171310.1388665.403.502020
DV2 BELUXSeneffe175931.92-118810.19956271.262020
BE-HEATINGHerstal-14617.0068565.002020
DEGRIECK ENGINEERING & MANAGEMENT SOLUTIONSOostkamp96987.8725703.622020
nCENTRIC HOLDINGOostkamp2620821.382236202.502020
GLYACLasne943629.83-69276.722020
HEXA STUDIOSDeinze7105.0011553.002020
Local Energy Saving Solutions 1Gent258154.7620873.282021
BUREAU VASSEUREstaimpuis79430.4121104.900.802020
BADINBinche533367.00-18083.002021
DAKXBorgloon39851.37-7194.852020
C.C.P.I.Estaimpuis53903.6533181.262021
Cédric Petit ConsultingThimister-Clermont173667.5886582.442019
G-TEC OFFSHOREHerstal-8451973.48-5715319.863769046.492020
Metten PlusZonhoven50434.0039194.001.002021
Waasland Security GroupSint-Niklaas32000.29-1579.252.002020
ALT-OElsene177763.6421893.521.002020
Ingenieursbureau DetemmermanMechelen34383.7528137.502020
VATOLonderzeel612850.0335963.302020
KARYBELWaregem397523.6881302.592021
BEGATECH ENGINEERINGTinlot12915.631617.822020
INNEAUTECHGembloux154052.7222463.472020
DETAIL-CONCEPTGent290487.32121062.292020
IntoNextStepMont-Saint-Guibert-3646.662038.532020
J.T. INVESTHarelbeke-26730.09-23676.522021
GUTAMI SOLARBeringen3289098.38810156.0633513145.2928.702020
ES TRADE & MANAGEMENTCiney-12594.924041.262021
GREEN-TECH WINDDalhem32995.76-8934.822020
CZengMiddelkerke26872.2811401.382021
RETHIOSWaterloo556283.76357423.072020
PRO-logicsHaacht54469.972785.051.002021
be SFOFlorennes91778.6190383.130.502020
INGENIUM RHAwans128309.367792.260.002020
MAKING IT HAPPENNazareth206465.8631960.132021
G.é.Ré.HVACMons161447.8747125.222020
PELLETKACHELS VANHEESWesterlo6734.91-8136.482021
BEKABOLeopoldsburg59575.3917823.332020
GEVAGeetbets99581.2227645.772020
MALMACRanst125045.79176.772.002020
Management Financial Engineering ConsultingChastre9664.001366.009299.002020
SHomeConceptSint-Genesius-Rode-174413.28-76833.380.502020
LOGINCOHoogstraten-130636.14-64744.962020
Architecture & Patrimoine - Architectuur & PatrimoniumEtterbeek71580.349053.482020
IP REAL ESTATEPelt935558.0146413.812020
FLUVESGent230119.6618595.266.202020
M.D.M. TECHNOLOGYEghezée-4011.25-7040.352020
STANNEThuin20357.56-2723.8715000.002020
CONSOLKeerbergen44671.504499.652019
ALPHA PARTNERS CONSULTINGLa Hulpe6925.5113545.132020
WORLD IMPACTMons22196.8584838.421037665.822020
SMARTNODESLiège-380366.29-1373187.0611.502020
NEW RECYCLING PRODUCT DEVELOPMENTAalst-71331.68-1694.782020
MULECOHeusden-Zolder-19469.37-6218.362020
EMECIBassenge8211.47-3352.902020
BEEKER HIGH VOLTAGE CONSULTANCYKapellen63759.73116540.922020
SOBASIMBassenge291739.4625090.752020
LIGNES DEVELOPPEMENTHerstal238421.53-31929.991.702020
BETHOS ENGINEERINGWuustwezel44287.9819919.701.002020
AKIOWaterloo14925.03-12989.812.502020
SALESFLAREAntwerpen-133571.97-14800.185.102020
MABALI BELGIUMIeper58935.9714581.045.002021
DGDE CONSULTINGLasne-36464.50-5786.592020
NANO ENERGIES BENELUXHerentals116226.6719636.472021
CF RÉFRIGÉRATION & MAINTENANCEBeyne-Heusay141136.0416542.6910.602020
LKS GroupDison25148.00755.002020
PRODUCTIZEBrussel169142.94-31928.0427900.582020
VENAZAntwerpen20460.0026363.002020
PhiliciousAvelgem-95239.344943.462020
DETECTOBraine-le-Château27226.352871.571.002020
International Project SupportBrasschaat-12458.30-4622.812016
DURETECHerentals117851.1350060.132020
VoltanomiciMechelen109041.3680837.092020
ENGINEERING SERVICES CASTELEYNZwijndrecht123155.3019325.502021
Bars & CoFlémalle10742.581000.960.000.502020
COVERS TMLiège535.64-36983.192020
ScioTeqKortrijk74679274.07-9192728.0999390400.14359.702018
SCALIAN BENELUXElsene1244942.95488041.9438.802021
Ir. P. VALETTE ConsultanceDalhem71536.2916964.682020
K2EngineeringGenk105221.119554.132020
FEMAT GROUPIzegem4984273.0812331.212.002020
AV SECURITYNamur45513.8614743.042020
Inther Logistics AutomationKapellen98871.82969.632020
PHITECHGenappe70535.7726582.840.802020
THALIEABrussel136734.44-273329.730.802020
EBIKOlen52440.9514345.737.802020
OXANDBrussel-75913.74-5681.462020
ESSENTIA DESIGN & RESEARCHNamur22120.0011116.002021
MSEXPERTISELiège39108.753986.252020
TotalEnergies Heating BelgiumLiège-1416163.931611559.911971243.654.702020
GIDEPROWachtebeke150949.8712683.322020
BART DE BEVEREAntwerpen459709.10117186.682020
BEVERTJodoigne495220.26115263.891.902020
COMFORTABLE AND LOCAL SOLUTIONSPhilippeville73835.8140221.642020
APTA PLUSBrugge-32468.50-8225.422020
B&J FACILITYWaterloo-22732.40-1887.212020
VörtgangTurnhout159672.2857600.612.602020
ThingitGent64884.4825629.741.702020
GAP SOLUTIONSBerlare473387.7493598.160.202020
DVM PROJECTSKortrijk123736.4486629.042021
SANACONMerelbeke384940.00154289.123.402020
B-ARCHITECTESOttignies-Louvain-la-Neuve52446.919717.602020
YNS GroupHouthalen-Helchteren14994.50-12478.6282898.322020
CONSOLTECHHasselt116115.9746425.982020
Etudes et ProcédésBrunehaut86684.3628316.732021
PSF GroupHeusden-Zolder30252.334899.3397362.972020
KOEN DEMEYERAalter450920.2292763.182020
Masson TechnicsVillers-la-Ville60995.6530504.412020
TURBULENTLeuven2699543.67-56942.686.902020
FDC ProjectmanagementOudenburg207061.0075587.002021
VTC ProjectsRijkevorsel122353.6970712.432020
ATELIER D'ARCHITECTURE LAUWERYS-SAVIGNYNivelles32977.00-26570.002020
EFIKA ENGINEERINGAntwerpen67386.009301.002021
InnovEnergieSint-Jans-Molenbeek63910.07-14185.690.102020
INTERTOPODiest153191.6637506.701.602020
BerPhicoJemeppe-sur-Sambre-15675.298057.692020
SETELIA BENELUXElsene467265.3194445.8610.502020
ALTERLINEJemeppe-sur-Sambre504695.53111935.882020
ARTEGA ManagementNamur37941.8429233.762020
RAADGEVEND INGENIEURSBUREAU CHRISTIAAN CLAESBerlaar44368.37-8311.052021
hayoMaldegem30638.5630119.602020
KTN BelgiumWommelgem240799.84-5570.1513.002020
Tides EngineeringGent244218.8018232.672.202020
BGL CONSULTINGNeupré150814.5528559.212020
BrJSOupeye3632.103729.092020
Cool & Energy ConsultWevelgem33469.35-4006.110.802020
Architectenatelier S&TBrugge105017.8827052.820.202020
VervaVentureWaregem13764.41-10134.9048.832020
Yves Reymen Management FirmKortenberg194613.57123887.782020
NUTRICELSchilde53419.5411475.302020
Studiebureau X-actDenderleeuw8589.5759898.452020
DIGERWORKS XLDeinze-17468.00-4473.822017
EMULCO ENGINEERING & SERVICESGent77087.9741863.972020
bOb Van ReethDe Haan10213.94-4009.312019
DHP ConsultSint-Pieters-Woluwe22283.0031830.000.602020
EVOLVE PERFORMANCESomme-Leuze28478.974154.730.902020
DBDWAalst82352.2014004.182020
VULCAIN ENGINEERINGBrussel472421.84495912.9636.102020
COORDINATION-ETUDES-SUIVIOupeye102725.0810752.852020
STUDIEBURO J. JANSSENMaasmechelen121526.359847.962020
DetaileD.beHerselt150370.8244413.172020
AGS CONSULTChaudfontaine32089.103863.362020
TOGETAIRElsene639697.61-10413.742021
CONEXMABurdinne110106.9728674.190.002020
DEGERO PROJECTONTWIKKELINGLonderzeel403307.6874514.852.702021
VANOCAD ServicesWavre32656.00-6708.002019
EMEYESVillers-la-Ville43414.08-6326.802020
HUVENGIAntwerpen37891.5714586.802020
CONCEPTUALISELa Louvière48089.11-552.902020
SAVEUR PIXELNivelles111524.11-6450.20128500.002020
KWPCBeveren16817.0822497.191.302021
Ecovat BelgiëGenk-84810.01-35460.012020
MYRON DEVOLDERSchaarbeek70154.8310098.542021
MONDOTECH.PLa Louvière65837.2113922.242020
ACRESBonheiden301573.6077011.182020
MARC MICHEL ENGINEERINGTournai15620.17-2979.832016
Atalys BelgiqueWatermaal-Bosvoorde39004.251213.200.802021
Nouvelle Consultance Sécurité PréventionMons142949.3961333.842020
WHY ARCHITECTUREVorst142905.1232650.852021
Entreprise GOFFAUXFernelmont27969.107457.622019
STAHLS BELGIUMBrussel45683.4120544.281.002021
PHARMBIOSOLLiège59666.1218995.012020
MD BUSINESSUkkel28274.1711590.302020
GEOTECHNICAL CONSULTING SERVICESGembloux91098.7416532.072020
Direct Energie ServicesBrussel77658.33-40920.43346015.011.002020
DETRE CONSULTSint-Pieters-Leeuw70926.7327833.702020
INDUSTRIAL & DOMESTIC ELECTRICITY AUTOMATION SAFETYSint-Gillis-Waas97278.8213840.242020
SYSTEM'BATWelkenraedt-10872.38-438.942020
KALAROMeerhout327351.24101894.272020
Xolid EngineeringRoeselare58732.8632864.202020
MRO INTERNATIONALNassogne23391.914416.782020
Solar Energy Conversion Power CorporationTurnhout600301.3662713.604.402020
O.CONTROLSHouffalize179845.6895185.09504876.130.902020
MarevanBrugge121609.7829918.982019
AirobotSint-Truiden449537.8691573.112.002020
WITHINDUSTRYAmay81604.0249849.612021
ReMaConKalmthout6038.045177.232020
DUME 87Pont-à-Celles144123.7439450.872021
JACQUES LECLERCChaudfontaine45464.0026864.002016
LUMIPROKeerbergen375212.03102048.422020
AUTEVOLUTIONMons13138.14-7348.112019
PARTNER Consultancy ServicesBrussel-339322.28-126604.402020
KNL ENGINEERINGWesterlo264950.8899508.312021
EA TECHNICAL SERVICESSchelle206060.0129486.170.802020
Bus-IT ConnectionMortsel174046.1836915.172021
JTKDiksmuide322545.7557412.675.802020
NOVENGent542480.352472.131.102020
BEMS ConsultingWaterloo8962.1889802.242020
TEGELWERKEN PUTTAERTTernat352466.74149733.403.602020
AquaMobilisHaacht31200.37-20413.062020
PROFESSIONAL HEATING COMPANYMeulebeke474415.45185958.782020
KR ElectricsHeusden-Zolder160660.8417827.422020
DEM HVAC PHARMA ENGINEERINGGembloux36586.20-29363.912020
GENEALEXWaterloo-283476.00-171437.002021
Vande GinsteDiksmuide126035.6536729.41394986.532020
CCleanTechAartselaar38274.291440.072020
Olivier Mansy ManagementSeneffe32082.065438.222020
CO.plusEvergem17642.66-8181.982021
G.SOLMons65338.6076506.960.302020
PMPDUkkel26405.36-19847.852019
CHECKNET BELGIUMKortrijk88756.0816221.103.602020
Certi-EnergieScherpenheuvel-Zichem2719.501108.152020
ALBX ExpertisesHerve201617.7560492.812020
ONE TWO ONE TWOTournai43550.04-10042.912020
EB EngineeringHuy20475.1525245.642020
SUNSOAK DESIGN AND ARCHITECTUREWatermaal-Bosvoorde61126.9425369.642020
Belgian Dairy AdviceKortrijk305043.0089010.002020
PAGONILeuven44481.7336182.452021
MCCBeveren40930.61-1443.810.602021
JAMALIEKoekelare-1694.73-5838.612020
ARCHITECTE, ESPACE ET DESIGNPecq25698.4715802.322020
LESSINEPéruwelz1557583.0895375.962020
REMECHPelt113544.3423573.122020
AXINESISWavre1924036.63-205112.622.002020
SB-AdviesStabroek-95407.14-34528.861.002018
Gre.Y AdVisionaryWaterloo514828.15248703.962019
WIELAND WUYTS ENGINEERINGAntwerpen22000.005892.392020
A3 CREATIONSKortrijk60973.5611641.972021
Bit and ByteMont-Saint-Guibert41271.2010112.990.202020
JM'S TECHNICSTournai37221.009026.00100821.000.302019
WATT ELSEYvoir104479.0486757.383.502019
Panel EngineeringLille256497.0250256.922020
SUBCON EUROPEOostende1125881.62163802.702020
GEOMETISGembloux23050.3025352.942020
EJOLUSMechelen-17841.10-31273.612020
HixField.com S-BVBALede109482.4121513.882020
NPR TECHNICCrisnée41310.5010561.08103994.152020
QUICKTOOLSGent178787.9476862.761.702021
BLACK CORNBraine-le-Château-62769.97-3949.832020
EUDYSNivelles57586.001891.002021
Electri ProjectsGent144857.48127405.285.402021
Project LeadPuurs-Sint-Amands146429.4715141.851.002020
BlueExpertNamur298686.84-25831.782020
M.A.D. ArchitectureNamur80029.677239.382020
GodeauMont-Saint-Guibert-69965.13-2850.132020
EWA engineeringNamur65804.215074.032020
Stijn LammertijnKortemark183358.8862892.442020
CH INVESTMENTS & ENGINEERINGTrooz1143204.3324816.392020
VELDEPOLievegem40835.30-3582.902020
LODE DECLERCKRoeselare22000.0082092.232020
TempaAsse137232.68-16324.342021
Consult to ConstructAalter225481.0559934.672021
KEDIOJette-75078.00-9596.001070.002020
LancewoodLangemark-Poelkapelle220803.90-40937.492020
HUBTECHHannut8926.2610022.992020
LP PROJECTSChastre45411.6613774.342020
GESTION TECHNIQUE AGRO-ALIMENTAIRE SERVICESDison139262.0010528.007.002020
LSM ConsultingLeuven141988.967176.012019
SQUADRA FIRMAMENTUMSint-Jans-Molenbeek13085.003004.007667.002020
InOpSysMechelen5398189.51-1488331.356.602020
ALTERModave229854.4447122.971.002021
SERFABOverijse34535.027761.062020
FondilamEeklo660065.743796649.481.802020
HANDASSANamur114117.4582978.592020
KERIPLANRijkevorsel20460.001902.432020
DIVAGOMol13989.901270.962020
MD & CI BelgiumBrussel17635.0910749.922.002017
Tech'NC ExploreOttignies-Louvain-la-Neuve-47978.61-19548.551.002020
Hg3Liège326297.00229851.0010338777.0020.402021
StabitecBrugge701285.33142109.552019
BVM TechnicsSint-Niklaas43197.668797.622021
S F 1Oudenaarde31688.53-16305.802021
BJONDMaaseik60564.17-3386.392020
DIMOVESTLummen2347508.8028456.472020
SV ALTERNATIVEManage529204.29162302.232020
Management Consulting Int.Brugge10134.74-2431.0384232.472020
EXPCOLiège21362.6947360.142020
ENAUTECMoorslede330783.6873738.262021
BE ENGINEERMons20123.591624.962020
Pantarein PatrimoniumHaacht41490.4513673.722020
NOVUSVIA EUROPEUkkel4235.95-2529.182020
i-ConstructPeer86156.21-2191.452020
BQSECourt-Saint-Etienne21369.1129957.352020
PERITECAntwerpen91533.008749.0011.802020
CLAEVERSHerenthout66712.3426929.942020
NORECORiemst63356.49-1537.242020
Action 4 EnergyKapellen-37988.7224638.842020
DongleAppsWortegem-Petegem-186845.70-126384.181.502019
GALECOSambreville67439.8414847.930.702020
DPS INTERNATIONALLiège50342.0011144.00933543.002021
PREVORLiège406459.00120226.001261655.006.802021
DESIGN & TRENDSBrussel10978.35-12218.4427151.752020
Dirk VernijnsZonhoven86379.34-4615.740.402020
IGE+XAO BELGIUMWatermaal-Bosvoorde209845.49177472.241.002020
ENERESOttignies-Louvain-la-Neuve72253.2020546.392020
Smart Building ControlsSint-Truiden193656.58-6802.3310.002020
LEUVEN INSTRUMENTSGent709410.88-14962.242020
CPPMStabroek5108.4710047.162020
SGG FAMILY OFFICEElsene9576.59-7269.802016
Bureau 9000Gent200479.94-135558.360.502020
YZERSTERKDiksmuide84541.375731.721.002020
CYANVIEWLessines832136.13142472.655.002021
BKP SOLUTIONSBeveren20765.4816236.252019
STEEN & VDK PROJECTSZedelgem102152.3412985.412020
Bureau d'Etudes DG ENGINEERINGSeneffe64110.4326364.112020
SMAPICAssesse149086.9823464.690.602020
TESCAN BENELUXGent-207253.6814739.441.802020
DLP PROJECTJemeppe-sur-Sambre361186.05128000.092020
CRANES ENGINEERINGHam-sur-Heure-Nalinnes108852.5431788.842021
INTEGRATEHasselt106286.12-40293.332020
ESVECOLonderzeel26163.9390876.712020
BC DESiGNPeer45475.464213.552020
NUWEDuffel34596.003820.000.502021
HelvidiLochristi87097.0473037.632019
MinzeAntwerpen-290304.49-232606.433.602020
EB Project ConsultingScherpenheuvel-Zichem22529.0816329.082016
BUILDING INTEGRATED GREENHOUSES HOLDINGAnderlecht1186704.79-263718.691.202020
W-DRAWWellen112537.2332457.661.202020
P2CSOpwijk66191.4612222.372020
HECA STORAGERoeselare35454.3816211.612020
Primaplan BelgiëTurnhout11241.1519703.152020
SYMMETRYKraainem-6523.00-9165.002020
MULTITASK INDUSTRIES EUROPEAalter2093128.22522256.701.502019
Build-ID BVBAGent31987.00-3642.002020
I-KustikMechelen33862.964848.302020
DIMALOKalmthout113200.63398.792020
Innovethics BU-WTMechelen288413.03-306365.801.002019
ALLGREEN ENERGYKinrooi-263746.63-118886.8211096.001.002020
MS Consulting City Mobility UrbanismLeuven123402.4424227.612020
VIVINVESTHerent-995610.55-399988.714.402020
QG ENGINEERINGMons48082.79591.292021
BA EngineeringHasselt72495.7431338.592020
URBAN SPHEREWaterloo-240933.91-48151.762020
PIM CONSULTINGWaterloo168696.12131642.482020
ECOTECHNILINGeel60313.65-4793.302020
PRODEMOSBerloz-105188.0034126.392.002020
ERCASoftEcaussinnes46965.6925330.110.302020
TECHNICAL SERVICES & IMPORTChaumont-Gistoux99743.8345286.992020
Bertram IngenieursbureauWaasmunster941198.76263006.233.902020
Magics TechnologiesGeel1259750.61848056.2914.902020
PAUMAJodoigne5857.096608.04214471.992020
Programmeur SAP IndépendantPaliseul147342.4320091.752021
ILUNIMORotselaar47005.024526.862020
Studiebureau KubiekBrugge109818.4952813.216.702020
ERAEXMaaseik41872.8013613.762020
B4EWaterloo74445.5545044.87354797.002020
MADIC BELGIUMSchelle-603783.10-195504.755.202020
COACHING & VALUE MANAGEMENT CONSULTINGBraine-l'Alleud130627.3887702.372021
TY MANAGMENTGrâce-Hollogne441.99-1558.012016
Dr. GreenHasselt249218.0964850.322020
FDG SERVICESEssen63542.592758.632020
J & K SolutionsMaldegem16531.45-1986.402020
VIRTUALIZATION ICT SERVICESKapellen61934.5117591.192020
JADE TECHNICAL INNOVATIONSAntwerpen-769622.24-273327.96169097.752.902021
NESCONTielt-Winge129378.7870300.862021
TECHNOFINAalter29329.6511981.112020
FasterCADTournai-6079.0020783.002020
THEUNS ENGINEERINGKapellen371033.46-19567.192020
Pantarein WaterMechelen1608241.8980750.0327.302020
COGCAndenne59719.55-23543.562020
BIOCARBON MASTERSLiège-109279.43-62267.142020
Laser Cladding VentureOudsbergen409110.3319003.105.702019
DRONE TECHNIXXVorst-1365.0025738.002020
EB GROUPSteenokkerzeel17999.44-655.422021
Storm MelseleAntwerpen261138.26367025.482020
Storm Gent 3Antwerpen-178019.56-51396.162020
Storm Gent 2Antwerpen375356.45373384.522020
STORM BERLAREAntwerpen-115353.76-21020.092020
STORM 25Antwerpen-65848.75-14040.422020
LuxexcelTurnhout-646277.90-4467333.0326.302020
OEHOE DATA SCIENCEHasselt190194.6917328.492020
STORM 28Antwerpen-120166.50-6879.882020
LCT SERVICESWavre73183.008275.002021
ImXsenseBeauvechain444499.02116692.322021
TECHBATSchaarbeek44356.448469.908.302020
FELSPAROud-Heverlee55712.8833899.382020
Willems WoonprojectenKortenaken116745.74-37036.772020
TFR SolutionsTrooz0.0066824.35152085.042020
TALENCOAntwerpen1819262.19-16223.12137.002020
GREEN-ITDendermonde65619.1218588.032019
RYSOLVEHerentals14752.29-6208.332021
PROGETECAssesse13354.00-2381.002020
INENTEZele32843.2319109.322020
DE PANTOGRAAFEvergem92423.6867630.492019
LMServicesBrussel198383.2046979.792020
DEKIMO EXPERTS LEUVENLeuven218100.3140930.987.402020
LAGOMATienen50387.64-2246.062021
HITEKBekkevoort77583.5625762.582020
OSIMISLiège1704115.59-662531.608.002019
EURO-STEL SERVICESRiemst8031925.37631369.92701099.822.002020
I-CON ENGINEERINGBrasschaat134307.60-20722.312019
AM MANAGEMENTBeyne-Heusay165229.0094012.002020
VOS RESIDENCESHavelange8088.27-5169.292020
MERYMMOLiège101310.551935.510.102020
LAVIVAKapellen121101.7062322.922020
MDB CONSULTANTSDeinze57537.37-8711.532020
BM ARCHITECTES, Société civileVillers-le-Bouillet20734.7439058.52359490.572020
MARCOM CONSULTINGTervuren92335.3620957.552020
VAN DRUMPT ENGINEERINGLeuven123157.0516381.832021
SPINNAKER CONSULTANCYBierbeek52991.0737397.772020
XtremtoolsSprimont46052.3212986.522019
J. SIMONISWelkenraedt80687.0057510.002020
SAMHABHalle72338.399348.132020
GLOBAL MANAGEMENT SOLUTIONSLiège-26604.29-6860.822020
MDS ManagementAntwerpen16259.568841.682020
T&D ServiceGent64564.7677118.455.602020
RebotekAalter82973.0017439.002019
KALTECDilsen-Stokkem45867.3520417.482020
IRONMOUNTAIN ENGINEERINGOupeye48111.4214935.612020
FLEX-AAalter84823.3573205.682021
BASMAGVillers-le-Bouillet176285.0036570.002020
Ingenieursadvies De ClercqOostkamp86647.01-12958.381.502020
TECHNOPOLDendermonde247527.6953646.522021
RIEMERSAntwerpen120714.5124228.932020
Metal Technics 3DKuurne334314.34194966.932021
InSitu ProjectsGavere88723.7740721.102019
Gregory ConsultKortrijk84676.4835002.212020
Conception Intégrée en Mécanique et en StructureMons204610.9214145.702021
bio2cleanHasselt39234.566373.492020
SVD INVESTKruisem221976.3786048.052020
5th Technology DimensionTurnhout-76941.01-28932.382020
Tim De FruytOostkamp174642.7480729.462020
MCC-MCD PartnersBrussel-10684.99-4960.142020
StatiXSint-Niklaas134983.2948214.862021
MD PROJECT - INGENIEUR-CONSEILProfondeville-5593.06-3531.232020
B.I.C.S. ENGINEERINGSaint-Ghislain105375.4218294.362020
PerpleX EngineeringPont-à-Celles70284.0054366.002020
ON1ELochristi-30698.33-61400.102020
Ingenieursbureau Ben Verbeeck en PartnersMortsel77558.119871.021.102021
GEP WatermanagementHarelbeke203573.4947273.844.002020
MEDIBOCQYvoir83109.4014730.782020
CONSOLAR BELGIUMHuy695051.53-71619.6513.502020
OPPIA PERFORMANCEBrussel-190966.872269.472020
AroonDilsen-Stokkem413823.32132244.452021
JSMAL BioTech ConsultingSchaarbeek137965.8345835.212020
SeverasElsene26891.88-1045.642020
KrellElsene26917.50-1038.842020
DL CLANHuldenberg231383.16-11875.452020
Watt MattersElsene1264006.97368220.340.802020
YOUL BE SAFENivelles-212808.6445282.717.302020
TemecTorhout191908.5150506.182020
DEKIMO TURNHOUTTurnhout146336.7630177.43526804.174.002020
MSGMDiepenbeek13807.25-3515.382020
DUTAILGent-396201.04-290243.922020
DAR BELGIUMAalter57393.814426.990.802020
ID VastgoedHasselt121795.8450036.352020
DEME InfraZwijndrecht11758253.45-3785176.8511950070.6668.502020
SGL-TECHNIQUESoignies10296.1380.272017
BOSAQGent247826.27-11181.034.802019
MP EngineeringMeise24808.887180.922020
ECACIMLanden235137.3971015.692021
BASCOVielsalm6399.84-4225.502019
CRODEON TECHNOLOGIESGent65711.36-31263.600.202020
Bevan ProjectsSint-Lievens-Houtem50282.215265.772020
INVASOLint86783.9066378.902020
ELTO GROUPEvergem48529.8018721.003.802020
JOEL WITECKITournai18773.133682.762021
BUREAU D'ETUDES SMOLDERSOupeye16792.2548175.092021
DETOO ARCHITECTSOostende782983.2253657.902021
EDM engineeringKeerbergen128174.8934082.232020
DocWriterGent48363.1011634.281.002020
RAFALE ENGINEERINGOlne75704.0021801.002020
PROMIGORLennik-56432.78-17282.732021
LOT 49Antwerpen87427.5713988.032019
DENA Green SolutionsBrugge14120.941220.602021
PIODA & VAN DER WEETournai-4518.2712359.702020
BiosenSourceVilvoorde145971.768655.211.002020
BAP EngineeringBraine-le-Comte135017.8364110.242021
Luyckx ConsultancyZandhoven84254.5863794.582021
BKM BouwwerkenMeerhout115133.1671180.613.002020
DELCOUR TOM LANDMETERHeers48105.425215.302020
Fab-iDMeise61352.4648463.252021
EC-SAntwerpen247920.5477473.450.402020
ACM DESIGNKinrooi52058.2822370.872020
DDS EngineeringFernelmont44955.5387813.181.002021
HamiltonLeuven-97234.23-132186.892020
BOUWWERKEN JURGEN VAN IMPEErpe-Mere10763.72-11662.672.002021
FAST-ENGINEERINGGembloux-57853.01-35746.058005.002020
C.S. AutomationHerentals273112.9498784.131.102021
D&D LegacyGent3221894.19271258.352020
EnboscoNivelles36634.0418440.952020
CASES STUDIESMarchin1766.72-2311.012020
Building AttitudeHuldenberg22837.397245.562020
PIDBULLHeusden-Zolder41724.79-39866.042020
GFT Technologies BelgiqueBrussel206843.4740237.923.602020
DABITECBalen20460.0027533.951.002021
ALTRONHolsbeek70554.45123367.732021
Care.n.ConnectWezembeek-Oppem-26777.61-8664.912020
ArtoriAnzegem70758.1825975.740.402020
CADEHOTubize4482.80-510.862020
ATP ENGINEERINGVillers-la-Ville50158.3921094.422020
JAA!Assenede212924.3252288.212020
ProchemirGent53963.1054786.412020
MAXGIRiemst9598858.5626842.361003314.0010.902019
Kelvin SolutionsVosselaar713326.47308142.447.002021
OPES INDUSTRYKortrijk26428.5518368.552019
VERENIGDE AZIATISCHE COMPAGNIEOverijse6938.9815088.432020
COOPEOSOttignies-Louvain-la-Neuve1044713.004946.002020
MGS SECURITEVerviers40353.452872.280.302020
PI Engineering & ConsultancyBalen63220.86-27000.502020
ISTECOStekene20809.63338283.232020
VA-TECHNICSBree21859.16-3275.152020
Any-Shape – additive technologies for industryVillers-le-Bouillet966599.00339989.005.902020
GREEN CITY WALLONIELe Roeulx641529.89139789.132021
WESP EUROPELeuven62120.82-88447.482020
NOVIA ENGINEERINGRemicourt50010.6216199.622021
TERNOVASprimont-3777.29176.670.002020
Anna FHeist-op-den-Berg123530.4023517.582020
iCube ConsultChaudfontaine156435.89106202.522021
SPACEPALWijnegem20561.14-63307.582020
stel architectenAntwerpen34036.4812361.912020
BENCOStekene98962.7334471.332020
SoBar BVZwijndrecht409835.33121305.302021
FORTINVESTKeerbergen3914091.91642171.052021
SYNGRAFAUkkel125234.40249.092020
SPACEBEL VLAANDERENHoeilaart96221.0060471.002100087.008.202020
CTS - INTEnghien24871.554607.58559057.714.002020
WethinkPeer54970.6629073.460.802020
CoCEPTIOMons444100.00321928.002864259.005.502020
ENGELBOS-TASSENS CONSULTINGBorgloon35435.26557.422020
CAFA CONSULTINGSClavier112932.4262315.652020
Devriendt Energy, Consulting & EngineeringAntwerpen73886.0016924.002020
FBWORK CONSULTINGOupeye66850.009031.182020
FRIGO MAINTENANCESaint-Ghislain336180.4956052.474.002020
HOMELIORLonderzeel53909.956453.240.402020
Delphine TBierbeek98887.5169189.142020
FLUENTIzegem102550.1918722.832020
ProsolpowerRotselaar314854.3623705.402020
D-ZajnOostende77934.97-106245.262.002020
ForonSint-Gillis (bij-Brussel)293538.6644413.83246718.812020
HORECACENTER BENELUXMachelen (Brab.)-19353.05-13566.902018
D.L.B.Liège51569.2620008.180.402020
GM TECHNICAL CONSULTINGBalen67629.14-9885.532020
TechspertGent159297.2138429.082020
B.M.A.V.Antwerpen64511.57-28572.262020
COLINEAIRLiège104137.7142031.192.002020
LEMKOMFernelmont210619.2255747.952020
E-BEWARENazareth607.78-7347.812020
DOBBELAERE-AEMaldegem111409.5345460.882020
GO4SAFETYMeulebeke126910.58107631.301.002020
DK Ceramic CircuitsMol23782.613118.440.302018
Techcomlight EngineeringPutte16251.403372.701.002020
GREEN PROPULSION ENGINEERINGLiège378762.38-283697.155.202020
S2B ENGINEERINGZelzate39085.96-6451.310.102020
MV EngineeringPoperinge78815.7440437.915.102021
SolmatecMechelen57910.3657418.592020
GHE MilieuManagementKluisbergen223767.4056361.642020
QPINCHAntwerpen-1090111.85-453853.422020
DMA INNOVATIONAntwerpen74087.2948246.062021
PREVOTECHBree234803.0725481.522020
Bureau d'Etudes PLURICITEOudergem282593.0052455.003.002021
MAKE CARBON WORKWaasmunster20700.0010525.002020
TECHNOX TTWaterloo-24852.33-11805.082020
KFJWaterloo20460.00-971.591.002021
J.A & FBrasschaat86593.74-8574.172020
E-CoachingLedegem100474.4288670.322020
SunnyCopTienen9939.3110364.942020
Engineering & Operational Services and SolutionBonheiden106913.6771767.292020
BELTRONIQUEOupeye106802.0028027.002020
HorizonAntwerpen198825.1912434.112020
Pema ServicesKalmthout-263986.5750010.142020
De Roeve MechanicalLokeren35798.4814311.626.802020
GERAPROComines-Warneton54928.7718202.302020
VINTECCIzegem250113.99375113.9813.002020
Caprea Sustainable SolutionsMol143144.8340246.972020
SDM-ElektroOverijse-1309725.00-296937.002020
DE JAVIStabroek99352.3444852.482020
ALLORA FACTORYKortrijk11860.0026931.682020
IMMO ELMECHOudsbergen623206.67229607.942021
MASTERPLANGenk202190.0265308.383.002020
CARENDESOud-Heverlee632.591814.352019
MLA ConsultingManhay-40026.04-17194.122020
DASSONVILLE CMASoignies97341.7611389.042020
EUROPEAN RAIL FORCESAntwerpen53627.9084145.850.302020
MIV4NAnzegem-90744.58-9344.332021
BLOW GARDENAndenne-50398.032570.232019
THINKING FORWARDBuggenhout71281.709255.202020
CONSULTANCE, MANAGEMENT & CONCEPTNamur78847.625967.002020
PEERS SAFETY CONSULTINGAntwerpen25937.1327835.412020
Brosens Rik ConsultingHoogstraten138002.7824334.912020
GESAPEXOlne227066.835842.732020
HILDE VERLINDEJabbeke271510.5256854.982020
MICHVERKnokke-Heist64444.6227340.292020
be.REDLiège82326.8810151.342020
JAMA CONSULTANTSDiepenbeek73238.4764787.172020
Pichu EnergySchoten17282.9435.092020
André Casterman Advisory and ServicesChaumont-Gistoux306760.00106246.002020
GEOKANTOOR MENTENAlken17220.18-3684.202021
24SEABrussel335349.3670002.743.802020
Blank CanvasBredene117050.11-3806.151.002020
JATSMelle135160.2541006.362020
TALLIER ARCHITECTENamur51005.24-161.902020
BOUWBURO-EDSMortsel115812.4147803.482020
SERVATECNamur3068.08-343.092021
ATS4IT - Adaptable Technology ServicesElsene293614.71324228.0051.302021
BluebirdHouthalen-Helchteren176798.7138610.132021
ACJ PROJECTSMerksplas99488.1232096.311.102021
CHM CONSULTLeuven130575.0541421.592020
TER-ConsultLiège166333.7224616.642.702020
NaeyaertLABBrugge-166938.20-92447.070.602020
DIABATIXLeuven-71659.20-152206.775.302020
MMI-CONSULTEnghien136959.453221.962020
Rent A Port Green EnergyAntwerpen1458447.99187445.861.002020
André Dillaerts expertisesTielt-Winge58219.9816670.112021
Bureel VisueelKortrijk94380.0746792.552.002019
EXILABAntwerpen1567580.78716407.099391835.5911.702020
HP EngineersGent435799.60194515.7910.902020
LACASSE HenriManhay57647.2148502.932020
JM BOUCHA INVESTHerve1630640.91113490.382021
PHILIPPUS IMMO PROJECTSGanshoren122077.6424003.162020
IsabauZonnebeke1108317.032354.642020
2CALinkebeek4023.529454.122019
TECHMICROTournai114270.0052468.002020
LINK-ITZandhoven93224.9332984.607.702020
PencoRijkevorsel693119.14481043.5518.602021
CovartimWatermaal-Bosvoorde260480.16244859.699.802020
Hammer-IMSHasselt809873.30-244906.063.102020
PLBBinche76860.00175.062020
PHILIP ROOBROUCK ARCHITECTENDeerlijk-27620.36-19970.472020
ZandbergBonheiden549187.79-3891.562020
DrawconsultBastogne-20685.98-6734.082020
JLD-PROJECTOostende-8143.981688.352020
KILOWATTPROHerent144591.6843176.511.002020
BEVOCOKoekelberg239564.4081675.132020
FEBRIS BIORISK CONSULTAalter138435.1044690.432020
VH&CMortsel-18902.04-15637.591.902020
ECCO NOVALiège75945.6023160.402019
ArmStrongCompanyHamont-Achel188519.9085293.232020
B.TEST SRL Groupe DeltaHerve336295.82105365.245.902020
WarencoDiest57361.3513322.142020
Sustainable Process SolutionsScherpenheuvel-Zichem20467.9591139.172020
BUREAU D'ETUDES BTCFrameries62759.1527485.651.002021
XMUNamur80632.1842036.041.002020
PETER DE NIJSAalter104200.9645835.712021
AFONN consultingWatermaal-Bosvoorde169399.3014468.352021
Hemplab InstituteNiel-7861.55-68338.271.002020
Jema EngineeringBoortmeerbeek207782.7352712.832020
ETS GARCIAOudergem70180.00-14853.001.002020
INTEGERATurnhout-166145.22-2926.872020
JDCNandrin22000.0027495.452020
DE LAERE GROUPGent122204.1150064.372021
TiB-CONMechelen20460.0018525.962020
E-NormAntwerpen277.53-704.552020
CONDRAGent10741.83-909.274.002020
Humida bvbaHam11058.8434704.571.002020
DB-Tech EngineeringVerviers285182.91-13806.452.002021
B.E. DTSVillers-la-Ville139633.0113299.522019
Logi-CalHasselt167256.1365993.380.502019
CALISTOLiège-57363.92-55807.412017
Bureau Aerts – Ingénieur ConseilNamur157655.3653856.821.002020
R. VaesenAs20117.66-1210.712020
All PlanGlabbeek487938.3892252.693.902020
GBS&CKuurne107399.6237669.102020
SAR-VAL DI CAROAns48407.8341372.131.102019
E-Point Energy SystemsKapellen-63405.38-56377.082017
AMAB Construction ConsultingAntwerpen15942.7914328.902020
LEFT OR RIGHT DESIGNZutendaal37756.072415.012020
V2S StabiliteitGenk422595.9684162.9410.302020
BigAppLiège15538.5615067.392020
FABIAN MASSET CONSULTINGMettet60505.5726034.032020
NICOLAS MASSET CONSULTINGMettet132924.7354436.482020
Q-BEMons88727.0827759.712021
B.T.M.L.Manage-36068.71-8023.469.102020
TOP-CONSTRUCTION & TRADEColfontaine68256.7914177.962019
NRGYXSoumagne38687.0711473.422020
STRATODeinze33580.7642.612020
BROPTIMIZE ENERGYRemicourt96541.81-32258.5310.502020
Cool-TechnicsTielt-Winge135163.0754153.542020
Ecostate.beGent-62226.34-64923.242020
PROFADilsen-Stokkem47993.6111286.112020
BILDUPGent22534.922421.732018
RefortTielt299279.43151543.522020
LSTECKruisem20460.0030780.422020
CORELYAVorst2770.8410238.782020
Missiaen EngineeringGent487876.5235084.9915.402021
RCMSKoksijde11681.18-37861.952020
SD RF ENGINEERINGNieuwerkerken (Limb.)30622.886194.932020
IN-FACTUkkel10342.8012343.002020
All Round & FoodsTremelo21277.9430604.892020
KINTEKSSint-Jans-Molenbeek94298.2019126.002021
WDC ENGINEERINGWijnegem58141.4621544.992021
LA FERME DE SPASpa-84835.81-19189.412020
Automa-TICGesves50016.45-1400.312020
SOL-EXGembloux114495.2675164.634.102020
PE ELOYAywaille116734.77113960.642020
conZultHarelbeke20460.0084832.272020
VLD +Zaventem28080.04147595.6815.002021
ZuidtrAntMortsel446257.131536.920.502019
EIT RawMaterials CLC WestLeuven18550.000.004.502020
ProEticSint-Lievens-Houtem409848.76100366.682020
Project, Development & Validation ManagementRixensart58082.0012012.002020
BLG ConsultMerksplas85209.3528660.092021
GTE & ServicesTielt-Winge112904.2032294.272020
VITTOTECHMettet31445.82-14877.702020
CARGO SECURING APPLICATIONSAlveringem29515.18-7548.732021
LPS-ExpertsWanze162000.8527278.051.902020
INGETECSint-Pieters-Woluwe19243.389531.462020
Act&SorbGenk1650692.30-509362.783.002020
KAYZonhoven-39127.0374762.434.302020
DONKEY SYSTEMSUkkel12385.527503.722019
ISALYS CONSULTINGElsene366306.70183085.3159.902020
A & PMWaterloo21300.67-5792.922020
AEROSPACELABMont-Saint-Guibert10087751.70-2340857.3245.602020
CONCEPT @Maasmechelen76137.81-13513.292020
D1032Mechelen77811.009207.442021
Nvts EngineeringGent24317.879084.212021
HYDRO VOLTALeuven-4411.82-96880.251.402020
Absolem EngineeringTurnhout752129.51-341181.112020
Codéveloppement ConsultingBrussel115146.3013367.711.002019
PHéNXMerelbeke120843.443424.045.502020
MBB INGENIEURSSoumagne118682.6283482.622020
MXpertUkkel336743.1195470.932020
INDUSTRIAL RECYCLERS LOGISTICSManhay188710.95111819.754.802020
INDUSTRIUMGent52841.1741126.135.502020
S&T ConsultDestelbergen113316.3040769.962019
EVANACZulte68505.0151961.242020
SolAlteRNWasseiges129616.2848652.612020
Dredging and EngineeringEtterbeek101392.0032807.00130100.000.502020
Bureau DWGeel8624.4233824.831.002020
Biotope EnvironnementEtalle147178.2941212.755.102020
AROCONWaregem164217.7147146.822021
CLEAN CONVEYOR BELTHerselt120034.57-182006.482.002020
TONGLET CONSULTAssesse239062.81187853.232020
FLAXORWavre21447.00-1047.002020
T&S EngineeringEtterbeek411607.11171432.846.602021
EXPLORENTISLeuven136528.45-213662.133.602020
ROHESEAntwerpen140787.5858725.622020
ENERGY & ENGINEERINGMerchtem-23933.37-6511.802020
Quandyga EngineeringOttignies-Louvain-la-Neuve35043.5426871.880.502020
The 32nd FebruaryLasne17296.00-10475.0073481.002020
STORM 14Antwerpen-142732.08-37733.012020
STORM 30Antwerpen-34420.59-26266.072020
CH & KSBaelen1006327.48999709.552020
DRONE VOLT BENELUXZaventem-131116.004748.002020
ARTHOS ENERGYEsneux44541.9018744.462020
BIOTURNKEYHastière-2787.29-17645.982017
IA AtelierAntwerpen274795.8650370.932020
VALUNEStekene53292.7013593.892021
EmineoKruisem40665.3919590.822020
ZenITTWaterloo9625.17-5510.172020
PBSIM EngineeringEghezée51999.5056942.142021
Excellium Services BelgiumWavre-2227550.47-911464.832436790.4013.302021
Special Project ServicesSint-Niklaas357446.6495813.632020
CorridorNazareth78466.2724216.234.202021
DEKALLINTemse134153.0810015.782021
BELIN PROJECTSKruisem97372.8359940.370.402021
PowerMEC SystemsKasterlee26651.91-5503.032018
Services Expertise & ManagementJemeppe-sur-Sambre1964326.24385970.900.502020
Atlas EngineeringKeerbergen19097.3315995.573.102020
angsur+Kortessem46131.2211498.482020
ARMATUREAnderlecht4756.941934.102020
AWLESTVillers-le-Bouillet-637.02-4967.072020
NOORDMAN PROJECT ENGINEERINGHerentals262622.0157246.202021
FILIAE INVESTZedelgem209209.77-4153.622020
CLAM ENGINEERINGSint-Lambrechts-Woluwe123049.9627491.682020
TWI BelgiumBrussel-611.46-2464.192019
H & S EngineeringAnderlecht209256.8273004.121.002020
Bureau d'Ingénieurs MediciBoussu168484.9625825.035.902020
EnginioSysAnderlecht-6620.33-6350.292020
STUDIEBUREAU CHARLOTTE VERHAERTGrobbendonk34677.35-2455.852020
ATLINEDilbeek-67047.14-52870.142020
LOMBAERT CONSULTANCYAsse111161.9638478.272020
DecaWattKruisem50888.85-1309.371.802020
THEMCAKoksijde95059.7731620.212021
COGIBESTNamur156390.89110979.782.802020
PREEMTECHGent118541.5640060.201.002020
MOCCOBalen9969.017282.232020
China-Europe ConsultBegijnendijk7384.14-24323.352021
MC AUTOMATIONAywaille6901.061460.232020
MorrowGent995804.93-3916313.3816.702020
PV CYCLE BELGIUMSint-Lambrechts-Woluwe3200364.29850416.002020
ProMaCoKalmthout477015.25137873.852020
TANDEM ingenieurs BVBALeuven28303.32-4737.57129418.671.902020
DD EngineeringGrobbendonk99726.0911185.212020
EmaholdTienen28142.54-7081.692020
B-SENSMons171161.26-80025.963.102020
FRERE CONSTRUCTION ET CONSULTANCEBlégny54895.0115179.4027610.002020
CozijnHoogstraten21981.629953.932020
PUNTKOMMAWachtebeke109342.92515.752020
WERKENKUNSTBerlaar34119.3713373.500.102020
ZENELITIeper64998.0714745.462019
Boudt-HeymansTemse82301.2810110.442020
DSLXSchaarbeek61388.945105.552020
QAN CONSULTGrez-Doiceau25265.15-1958.622020
RAULETKapellen54110.016483.991.402020
RSQ-systemsRixensart12005.81-94051.492020
BUILDING CIRCULAREtterbeek36442.2434442.2474796.142017
BAKELANDHaacht387502.33377607.582020
3CO.BEGembloux56487.693702.252020
CLAES ENGINEERINGNieuwerkerken (Limb.)60610.74410.232020
BLUE FOR HOME AND OFFICEDalhem6306.61-1950.972019
BD-StrategyDestelbergen84426.764443.622020
BVH ENGINEERINGHeuvelland150830.6945223.522020
LDC SYSTEMSWetteren97662.23328654.412021
BOCOVANHarelbeke129459.77-24903.451.102020
Plan CHJabbeke251862.71117570.112020
VLAVANRoeselare184688.4142459.352021
GURU PLASTICSLeuven212405.22116618.601.302020
Energy for AllKasterlee45856.2622894.542018
PRODEMOS.DCBerloz-3773.58-2648.272020
COGENERYSMont-Saint-Guibert398125.27-31613.012020
TOSATOLochristi179756.0770439.572021
DB-ExpertiseCourt-Saint-Etienne224975.8880977.832020
Lesire Real EstateHerent384879.17140786.422021
In SituMechelen157686.1338356.321.002020
STASSEN ENGINEERINGAubel40978.43315.410.102020
SpeconDestelbergen36065.9337291.412020
SOLIDTECHNinove112482.5032613.522020
Q-CONTROLBraine-l'Alleud1189617.001020472.002.502020
YIVA EngineeringBraine-l'Alleud52923.3134586.200.602020
ALTURA ACCESSLierneux284777.73115377.968.002020
KLANIKElsene50566.1356991.4728.202020
TIBATECKasterlee208900.8554254.411.002020
TREBOL ENGINEERINGMerchtem198975.3894719.410.802021
Building Comfort & Energy ConsultingGent23575.353071.242021
QUANTUM SPACE BELGIUMRochefort61135.36-3278.392021
2 WAPPI ENGINEERINGTournai11452.00-20306.002020
LUXENManhay32935.413144.594.002020
BREAKAWAYBalen64351.58-3401.872020
Storm 34Antwerpen-194056.76-35098.272020
Mock-upLiège83.00-5808.002020
S.E.P.ConsultingTournai50174.9914513.811.002020
ANALEMMEDour30460.946780.102020
B2ZJalhay118598.0028351.002020
AEROSINTHerstal433089.17-724761.1311.002021
TOMAS BAERTBrasschaat125711.3233672.732020
AntoSchilde365206.49140589.102020
STIRDilbeek93163.6039156.132.902021
GeGa Engineering & ConstructionLiège47054.373019.692020
KastelAntwerpen-11316.78-8223.562020
ADC ELECTROMECANIQUEEstaimpuis-283183.61-168842.413.702020
MILESTONE REENGINEERINGWaterloo104453.44103453.440.002017
POLYSEBGenappe86530.9524363.732020
OMNI-TECHDiksmuide53888.597981.965.302020
STORM 33Antwerpen-133387.41-23919.602020
PIERRE RUYSSEN-LIEVENS SCSLierneux22214.37-2328.772020
CBIDDGembloux57957.1645801.422021
ELAUSYSHéron96701.3630252.750.102020
KVM PROJECTSGent336451.22137467.172020
Studiebureau Technieken BogaertsLaarne94981.0627299.911.302020
ENGITECWetteren20008.537.511.802020
TECHNOLOGY AUTOMOTIVE BUSINESS CONSULTINGStaden143195.8574788.972020
DRAWCOMPANIONAlken106117.8627844.732020
BSB KONSULTJemeppe-sur-Sambre44208.5219662.4398306.990.302020
GlassPROMons282962.0130999.041.002020
FOGUENNE & MAGETTEMusson35450.4411297.7624827.002020
VALPEGUINOXEcaussinnes-96.457132.552020
ARANEAWEBHasselt32742.8032642.802017
RigconsultHeist-op-den-Berg55627.51-16306.040.802020
MDB CONSTRUCTMelle134619.8716968.182021
HAMEXXWaterloo20846.8814646.8890508.102017
CYCLEGent-13027.073226.862020
BazedAntwerpen-10472.74-5166.872020
TR3DEELint44550.085788.392020
BAKOBELGIUMOreye44998.73-1558.742021
FLIPAWUkkel64797.02-246533.233.302021
Morel-ProjectsSchilde24470.43-9251.872020
« Ultim Process »Limbourg67886.4317534.722020
STEGGSint-Katelijne-Waver20686.8131321.642021
IFEA TECHNICSLokeren53596.459074.092020
GDbHeusden-Zolder155361.0627627.531.402020
BeMap SolutionsHamois34450.3723523.332019
LDB SERVICESLebbeke105263.1145195.452020
VLAPEX - Ingenieurs- en expertisebureauSint-Gillis-Waas113513.0214433.982.502021
VEWE INDUSTRIESBoortmeerbeek33801.5831409.562020
BEMRSeraing82462.0525497.872.202020
TOOLS & DIES ENGINEERINGBrecht425108.80-64078.9214.502020
Vd-KonsultHasselt8707.001087.002020
SYSTEM DEVELOPMENT AND SIMULATIONHasselt19396.9116188.162021
DIXCELLIUMSilly48245.0854231.600.102020
BELAREAnderlecht8.000.002097428.000.302021
EntrasMechelen151244.982940.181.102020
LEBEAUFILSGerpinnes34957.5612194.412020
LAURENT LALLEMANDOrp-Jauche-6595.937451.932020
DEURYIMMOManhay130552.31-83344.390.202020
BAUNVBrasschaat627013.84208613.495.202020
SMART ENERGY INVESTWavre1084253.35352174.012020
ANGYPLUSNamur32922.985502.402020
Van Hove ConceptSint-Niklaas146166.0232638.402020
VINCHSint-Pieters-Woluwe8441.00-6186.002020
VERMA CONSULTANCY SERVICESBeveren65487.1814710.262020
MiBroBierbeek6459.003685.0016763.002020
BUSINESS CENTER GEMBLOUXJette-48618.8450428.772020
VALCUNGent57538.1964.461.002020
AMEVALede112463.5433127.372021
KLIMAPBorgloon66861.5615000.132021
SANDSTONE DEVELOPMENTEtterbeek19908.00-54365.751.802020
KLIMACAREGenk119639.0663216.142020
KIJKHUISZedelgem-55279.1018455.932.802020
CONSTRUCTEMLeuven147693.48104804.042020
FaçatechSomme-Leuze236781.9886909.722020
ProVizionDessel70633.6056801.672.502020
T-REMSSint-Lambrechts-Woluwe65581.2467874.442020
RUBICON OILFIELD INTERNATIONAL BELGIUMBrussel106687.5020449.571.002020
L-TECHDurbuy7173.766673.762017
G&D ELECMons37281.5820998.352020
ASPIRAVI INTERNATIONALHarelbeke43477940.621259612.5073154.882020
Jan Claes bvbaLier12408.117005.182020
PIETER DEGRANDEVeurne13680.7866753.240.802020
SPRL ACERTOChaudfontaine-8630.08-35144.162020
NOLISYSWanze39011.79-70691.041.002020
A.M. TECHNICAL SUPPORTKinrooi39216.171080.182020
ELSDinant-35825.76-5293.072020
Callaerts.comGrobbendonk154879.8346946.282020
LPDH Engineering & ManagementMons75832.535628.522020
JØ ENGINEERINGFrameries47899.90-1305.912020
BEULLENS MANAGEMENTHeist-op-den-Berg23752.045017.592020
IRENOVAIeper-5851.47-19988.172020
Studiebureau Dirk De GroofPutte9769.03292.706.302020
IMOOKElsene-67939.92-86489.922017
XalistoElsene11630.98-9403.302020
MARINE SURVEY & CONSULTINGKoekelare55086.3925124.092020
ZiEMEMortsel19709.145326.672020
THE FUEL MATRIX EUROPEBrussel-70398.38-84307.322020
DEVIONRoeselare26173.1532329.0713.502020
Pure Value EuropeBornem1055195.4379531.672.902020
MB Water EngineeringOudenaarde3481.37-17960.532019
LORD BelgiumSint-Lambrechts-Woluwe83302.394700.572021
MBL-EnergyAnderlecht-17743.52-20346.382021
GROUPE BECLPhilippeville26178.00-4292.002020
JVB TechnicsOupeye93846.7922391.141.802020
A.T.G.I.Jemeppe-sur-Sambre23611.36188.512020
ARKADIUMGerpinnes96437.7635409.352020
MRZ SERVICESPont-à-Celles19002.00-34.0069842.001.002020
HD ICTCharleroi41859.93-16778.882.002020
Soenen ZDRStaden270500.2677750.102021
SPRANCO-MATICHoogstraten1272046.32619636.484.602021
WajomaKalmthout7378.69-3289.332021
Intelligent LEDsBrussel-71226.02-78186.702020
FVR PreventionKruibeke76960.1213396.302020
IGP AUTOMATIONAywaille154175.8668427.931.402020
ARREBOWaregem81320.3118912.942020
BORIS DEFAYSLiège50429.4424020.382021
DESMEWervik174102.3251522.252020
STORM ZOERSELAntwerpen-198156.257371.332020
Break The Grip ConsultancyUkkel27866.29-100992.512019
Storm 36Antwerpen639089.29752123.442020
CreAction ServicesChaumont-Gistoux28568.5811005.152020
BUREAU D ARCHITECTURE HALLEUX SOCIETE CIVILE SPRLWelkenraedt16889.583472.942020
HDM ProjectsAnderlecht94362.5610603.122020
Constant EngineeringThimister-Clermont22423.944166.152020
Marie Vervacke architecteFrasnes-lez-Anvaing74665.4710717.432020
GRONDIG PROJECTBOUWLubbeek92155.5911239.662020
VD engineeringRijkevorsel23030.495712.172021
WELLOPERMons41484.456271.882021
STAPHYT BELGIQUEPerwez20460.00152313.205.502019
BETON CONSULTINGMons36201.7010611.4561489.792020
B²ASCDeinze528071.01363020.723.102020
PORTOSRotselaar5264901.371552976.971.402019
Van De KarEssen8077.2031944.132020
SMEDI BELGIËMaaseik973627.0012897.002020
ALUSIONKoekelare277288.04114451.042019
Multi Engineering GroupTemse73982.95195491.171906069.4413.002020
BmmBDiepenbeek105525.2619244.122020
IKP EngineeringHeusden-Zolder104197.124758.512.102020
DELTHADiepenbeek622902.50-790.86665217.170.902020
NanoMarkerChaumont-Gistoux5537.62-11923.652021
CreleasHerselt112228.3621077.542020
GKN ConsultingSoignies16599.61-6181.172020
COMFORT SYSTEMSPelt189827.0345859.111.002020
ALDERS SERVICE CENTERPelt57671.461988.122423744.9615.002020
PDM Industrial Excellence Manufacturing SolutionsHerentals53031.54-4252.672020
AXODYN BELGIUMWaterloo154071.21112356.084.002020
GREEN CITY WALLONIE 2Soignies310674.9465635.44121435.250.402020
KALLUNALommel23733.4844380.972020
Eden ConsultingUkkel85014.3019738.712020
GREEN SERVICE BELGIUMKortemark-22210.6622616.542020
EUROCRYSTALWaterloo16528.23-63800.322020
HW ProjectsEvergem89525.0224202.742020
BAO HOUSEMol67681.30-190054.662.802021
LOCAL ENERGY SAVING SOLUTIONS 2Gent48383.88-49268.302021
ABDUGenk135595.9056658.352021
YIOWBraine-l'Alleud18671.8934557.112020
TROUBLEYN TECHNISCHE SERVICEBornem67731.7311582.60161504.192020
HDJ-ConsultWuustwezel6212.322085.912020
BD CONSULTOhey76085.5715230.442020
RS AutomationBoechout194921.7039482.032020
J&X ElectrotechniqueVillers-la-Ville137948.5825824.362020
AREALISAntwerpen286212.2167918.522020
Just Ask ServicesLubbeek85369.6926412.912021
ELEKTRICITEITSWERKEN COEKAERTS TOMTremelo-19688.803619.962020
AG STABMorlanwelz291860.1061173.810.702021
1-STEP CLOSERPont-à-Celles126027.9927799.962019
BAVITECPuurs-Sint-Amands42848.70-1322.752020
IMEX - Industrial Machine ExpertiseMomignies636356.72188458.252021
Substation ConsultingSchilde25460.0064859.832021
LEVEL5Boutersem233948.0258584.312020
BE Technics VenturesSint-Jans-Molenbeek45590.5236919.202020
ARTECCOTessenderlo58263.5548529.762020
Studiebureau ENERGEOSZoersel83274.6232762.092020
DCR CONCEPTTrois-Ponts36524.8810017.332020
AcceosiTFerrières57089.4516173.492020
DGP ConstructMons22427.338027.33862189.521.002018
POMMEEHerstal360378.64-7382.7811.502020
MAINToTECHHooglede110577.8143142.332021
BLENTSint-Niklaas177604.8145140.242.702021
ROBUUST PROJECTMANAGEMENTDeinze70379.462043.822020
DSH BELGIUMZonhoven1027787.67370080.604.002020
S.M.S.Libramont-Chevigny26129.8237758.062021
EnginityKontich-673642.94-94890.781018879.154.702020
Environnement et ConstructionEcaussinnes337071.56240296.262020
IBS-CONSULTINGAntwerpen14629.478429.472017
VANBAST CONSULTINGBrussel8392.4060065.802020
EKPO ENGINEERINGAnthisnes51844.03-47814.502020
TrafoConsultHeist-op-den-Berg77857.9721806.602021
MATREEChaudfontaine50259.1914801.420.002020
Future Services Int.Oostende175303.36430388.014.702020
ADD2BUILDBeerse59995.9119268.922020
HUSKIENieuwerkerken (Limb.)250690.0879394.762020
Ingenieursbureau OliviersAlken113631.578005.622020
MICOChaudfontaine2454635.7235987.482020
Adriaenssen ProjectsAntwerpen132229.2610993.992020
BIM DESIGN CONSULTThuin477.87-1061.412020
LeidsmanGent60447.061926.202020
SalrepcoHeist-op-den-Berg101162.3229042.182020
ROELOFS TECHNICSBeerse203504.9955497.532020
Construct@HomeOostkamp218365.6884651.382020
AM-TEAMGent131111.08-1995.194.202020
ADAPTAVITAEcaussinnes47776.008193.002020
CAVERNAMons200560.0068751.002020
BlueberriesElsene-579207.48-193628.742020
DESIGN GRIDKruisem20269.637902.072020
Pyxis ConsultingLiège88494.278325.882020
JURA STUDIEBUREELAartselaar-399160.16-470074.841.002020
BKG CONSTRUCTGlabbeek206717.5343776.922020
ALGEMENE BOUWWERKEN DE SMET DANNYOosterzele110969.3029588.873.002020
JDP-BV CONSULTMol139289.8357698.872021
Wet Windy and SunnyBrussel3466.11-6782.512019
A.E.C.Soumagne297572.82132021.131.802020
EFOR BELGIUMBrussel-64649.16-43014.962.202020
EYWAZutendaal310178.78-261367.224.502020
ZastrugiAntwerpen327792.47-81444.361.702020
E²SNazareth55161.04-73099.303.702020
AliquidAntwerpen15808.11-16470.222020
EnergioRumst84706.0024342.592021
OIKOS INVESTMENTWemmel34665.001962.002020
DMC IMMOSint-Pieters-Leeuw-30926.60-17970.812020
G.L.L.V.Waterloo67302.6623141.862021
Green SURFGembloux-34120.87-19995.433.302020
FirestiHaacht122360.06-11720.802021
I-LubeMons46141.8211118.097.802020
ScoutSennHoogstraten510504.12124886.080.802020
WALZINCSint-Gillis (bij-Brussel)-10227.45-9120.391.002020
ECO-InvestHasselt104399.08-25181.350.802020
Studie- & Landmeetbureau Alex CoussensKortemark69816.0037461.002020
IAS EUROPEOudergem690026.00419248.001386771.002020
LM ConsultingWaterloo150063.3321572.962020
ABMI BELGIUMElsene530048.1137259.483.602020
STAN InvestSchoten5252528.64-594629.452020
MindingGent12404.16-5820.372020
Acke & BrackeMoerbeke (Waas)60719.478797.091.902021
WINTERS SONDERINGENPelt75540.3752638.662020
Built-upWaterloo17471.13-6573.172020
CHTCMerelbeke81349.5731193.892021
EGLF EngineeringCourcelles161570.11137588.501.802021
SMITS ET ASSOCIESLiège18929.206588.932018
VISION MANAGEMENTAlveringem133296.1488673.482019
MTBCEghezée16585.5519474.89126592.722020
SPECAREXSeraing2768.59-835.812020
EMGE CONSULTINGPutte33919.851748.052021
AIRXHerent34797.4768396.780.302020
DriemasterGent78634.1357342.750.802020
MACOLINESTessenderlo20888.357272.952020
MetizLier15281.57777.982020
TRADEVAElsene297354.8594350.030.202021
STABILIS INGENIEURSBUREAUHaaltert28719.168450.061.002021
IMAGEENHélécine87630.0046300.00166982.002020
SUN AIR ENERGYHannut244626.0088741.004.402020
Engineering-Construction-Consulting WorldWideOudergem41240.0967305.590.902021
Park AdencoRanst-12994.84-7579.322020
BE MOSANLiège118126.8274789.332.002020
Geo ConsultantsGent77935.8332510.792021
RST CONSULTMomignies76168.9538255.051.002021
ORBAN PROJECT CONSULTINGBrecht70919.6427388.312020
DELTA BUILDING CONTRACTORSHerzele-11728.734559.792020
R-CONSULTHeusden-Zolder95098.7634012.432021
CONSTRUCTION HUARTCharleroi26751.2218351.60243812.163.002019
theGuildLasne24960.411429.112021
EUNOIA PROJETSGrâce-Hollogne-5289.75-29285.240.000.502020
Brughmans BouwprojectenKalmthout97452.9736711.612020
ME-KomfortBütgenbach3387.542887.472020
BennetRoeselare1522399.361203835.6156.902020
ALPHA INNOVATIONSOttignies-Louvain-la-Neuve2227061.901743049.8240.602020
QUADCO ENGINEERINGHarelbeke-117569.79-33581.532020
European Renewable Gas RegistryBrussel169575.4447521.811.002019
WALDERHam-sur-Heure-Nalinnes698918.57122085.942020
CDA ServicesPéruwelz279158.3491278.932020
ABS TechnicsMol339468.42105508.412020
DEL-TECH INGENIERIELessines95158.0214584.302020
SimonyanScherpenheuvel-Zichem26013.87879.982020
IMMBELBornem78597.7421540.632020
MASSHolsbeek13672.00-1704.002020
JUBILIUSAns41764.7329364.732017
SumaquaLeuven749823.84237909.874.102020
RIZOOMITSint-Katelijne-Waver96641.7744716.262020
LYRMASint-Gillis-Waas58402.1918449.652020
ADT EXPERTISESProfondeville-904.12-4139.962020
Pure SanaHasselt6627.42698.332020
ALLEMANRoeselare883204.007899.002.902020
FIND.MEVilvoorde5595.60-212954.402018
CERTI-TASTEHoogstraten30193.0017974.002020
RIGOLESint-Martens-Latem16736.1821933.202020
GESTE Engineering BelgiumBrussel535043.68289219.518.102020
UTILISAarschot47635.5116726.832021
ADVIESBUREAU PEETERSDessel15471.4314971.432017
LEngCoAs64664.33-6188.422020
PEETERS PETERAntwerpen136531.9731984.732020
APISOFTDison58834.2528418.57243439.221.302020
VECTEUR AArlon15000.0012380.952021
GECO ENERGIEWanze319.628444.682021
SBA EFFICIENCYGrez-Doiceau55897.5423601.722020
CHIAMALOBurdinne179573.1029230.172020
EvverAntwerpen20460.00130600.132020
ALGEMENE AANNEMINGEN GEERT MICHIELSBilzen74118.0026202.002020
RITS++Evergem85610.7110438.582021
ZONNEWINDZandhoven493068.7630732.982020
AGRI C.A.Jodoigne8060.0021461.602020
PROSPECTALaarne240697.92117319.282020
LODEWYCKX BERTGeel77032.0097212.002020
VestingGent9670.48-1451.121.902021
FFD GROUPHamont-Achel10227.23-4704.132020
PreConSolAntwerpen35808.4914618.822020
CREDICSOverijse18550.0027073.932020
DDas BureauSchoten7501.9424880.572020
Cornet & RenardLubbeek165900.0765532.632020
CTESOOudsbergen92807.0823310.893.602020
ASB-BUROSint-Genesius-Rode67574.4941357.232020
KRIOS AUTOMATIONGenk566905.28183844.471.902020
SWL ConsultingKnokke-Heist-13043.06-31738.112020
NIKA CLEANROOMHerstal30308.4113468.012020
GROUP PERDU SYSTEMSStaden-387733.90-394379.492020
ECOFIX SOLUTIONSAntwerpen236005.4394701.3716.502020
MISHerve222836.6233348.174.002020
ENVIRONMENTAL ASSESSMENT & SOIL WATER CONSULTINGSint-Jans-Molenbeek31493.002117.0081195.002020
BEPENOLaakdal2573.163224.152020
ErsoTechBrugge-11381.322632.2977550.850.602020
Construct | INGRotselaar164458.4967138.442020
INFRA-TECHNIEKENKortessem470533.7240097.370.102020
CALIXHEElsene-31245.1136418.421.002021
NuThiMa ConsultProfondeville2122.00-663.004825.002020
ALTANEOSSaint-Georges-sur-Meuse279099.72120073.50600675.712.002020
ZYMOAntwerpen103882.2419902.110.202021
Prevento managementSchoten31875.63-21373.252020
Logo EngineeringMerelbeke-347.50-4198.362020
Logi-DLHuy6686.36-11933.781.002020
JB.C-REAL ESTATEWaregem356025.77346248.720.802020
GTSMouscron140094.16-1869.4217.602020
WeDigitalGarden BelgiqueEtterbeek-128177.64-118720.292020
MEMBRUGGEN INDUSTRIAL COMPANYMeerhout455894.15303764.387.302019
Sky2TIFTervuren154356.92-17005.492020
DECONSint-Niklaas-66780.07-63904.362.002020
STUDIE 10 INGENIEURSBUREAULier949958.21270011.0410.202020
T.E³ Etudes Economie EnergieVisé49945.0020503.000.902020
CléLib TechCourt-Saint-Etienne242788.3986259.402020
ContrarianAntwerpen85258.7525043.502020
INOVEXHouffalize243329.21114161.0813.702020
MRLW Design EngineeringLanaken10796.15-1475.362020
Auvray-VisionBinche43830.0929054.074.902020
ASC-ServiceVeurne344926.6821607.342021
Thai Food & ConsultancySint-Gillis-Waas-74018.37-13060.870.302020
METAL HABITAT CONCEPTBeauraing181987.2281613.372020
LES BAINS DE SPAVisé59220.21-2040.972020
BARGOOTurnhout398815.00206910.002020
JORBEMalle457684.00196179.002020
A4GPoperinge119545.5927260.422020
BELSIM ENGINEERINGGrâce-Hollogne138867.1811816.2813.802020
TARASANAGesves13408.6426805.142020
ViMa CONSULTINGUkkel20481.0060394.002020
ADUATIQNinove171366.1463764.562021
PROCESS SAFETY HANDLINGGent23589.739199.672020
Building Engineering ProActiveBekkevoort20460.0049991.672021
freva.comSint-Pieters-Woluwe26145.625201.072020
JSB CONCEPTBinche-41655.0026124.002020
DE GREGORIO & PARTNERS ARCHITECTENTongeren1568984.93-9099.154.302020
AbnomXLievegem78385.4839052.052020
FRUITBROKERS BELGIUMMol20753.00753.002018
ELLYPS ENGINEERINGBinche64496.81179754.122020
vdB EngineeringAntwerpen46947.3314669.312020
mvdw-architectenHalen21768.815402.942020
EXTIA BELGIUM ITElsene317373.68210193.1019.002020
RVR STUDIEBUREELKontich327255.45245326.622020
GENYZIncourt200035.2254670.4953.102020
BADGER PELLETSVirton195822.47120584.058.602020
TRAILFINDEREvergem111416.92-20595.702021
BoerenbondLeuven7049717.37446633.831343637.46131.102020
DUODECIMGrobbendonk9442.58-8266.982020
S.A.R.L. CONSULTMons103546.00-11311.002020
PLFARoeselare304507.70102946.152020
HOSELiège17518.7111373.612.102020
DECRAENE THOMASKortrijk40838.50-4210.811.302021
IPS ServicesDilsen-Stokkem118018.9064685.102021
VIAMARTemse104959.525294.132020
CTHJodoigne18728.58-13148.402019
VV AnalyticsGembloux90718.18-23879.322020
house of projectsAntwerpen282036.61165617.722020
STORM 38Antwerpen-12661.81-5566.052020
CarfixerBrussel92806.01-218393.991.002018
VLV.Willebroek71336.838404.050.902020
GESTWORKSGembloux30933.5922730.492020
VDDTECHMont-Saint-Guibert872299.66-80477.202.002020
KADAM ENGINEERINGSint-Pieters-Woluwe127748.3521475.410.202020
CISEO SASeraing577735.819179.703916584.8722.502020
HYDROPUREZedelgem57005.0734894.271.802021
REVYSONKortrijk113759.44111621.122.002021
DVKonHasselt217898.0859232.162020
CasHomeHaaltert-2086.7154730.312020
MathnessPutte61078.6143225.002020
SECO GROUPBrussel13176677.001898707.002020
ACEMAJUSeneffe36614.0013710.002021
Blue ProjectsMechelen8158.37-10991.368.402020
Plan DesignOostende1302341.83379338.271.402021
StroomvloedNazareth512092.50-23800.920.602020
AB&CBoom55887.678813.130.602020
ALLIntKasterlee233907.0676158.452019
Willy Mertens ServicesAntwerpen220260.906529.792021
CALIGAThimister-Clermont108599.5245708.480.902020
LIFE ENERGY PROJECTSCharleroi81132.6412801.312020
PlanBuilt BelgiumLeuven-2058.78-5125.062020
ADW SERVICESLaarne90786.9932149.862020
CREATRONICSSint-Lambrechts-Woluwe24292.30-4987.282020
ImpetusIzegem65213.4444287.540.602019
Q.E.M.Waasmunster80877.8024583.672021
SYNDIC4UElsene30713.0010859.002020
LANDMETERKANTOOR CARLIERIngelmunster-1309.19-774.252020
JeVacoLommel72911.1958987.802.102020
ChipdeskLeuven-1475.24-13274.532020
PIVOTAnzegem112461.5734353.542020
.deboeckEssen25595.9319298.812020
ICE VdWLaakdal132838.05100036.262020
IPECONamur64975.5825037.072020
TCV-IMMOZwevegem50811.56243.322021
JEAN-MARIE HENDRIKX BVBAKinrooi19556.0111586.232020
BATECONBerlare117532.6430585.252020
KEVIANLeuven134543.3426636.612020
GLOBURNBeveren12695.186193.242020
JANDA CONSULTGent63609.6125303.832020
MaerTecKoksijde33220.6686206.482020
3P@WORKBinche27021.099594.912020
LE ConsultingZoersel55806.9154557.822020
GROWING THREESBeersel22669.18742.332020
HENRARD CONSULTINGTrooz116453.932541.450.802020
AUYAN TEAMUkkel87780.863535.632020
ISTSSint-Jans-Molenbeek50442.7919483.11595698.962020
HG-conseilOlne88719.4210528.572020
R.C.I.Izegem456430.37272526.6323.502020
VAEWachtebeke129115.2785767.760.102020
CLIMATECHNOLOGYPuurs-Sint-Amands9513.051833.202021
POYSAT FRLiège25281.3219399.992020
3DCM CONSULTMenen120885.8559652.582020
SOLCUBESTellin-15225.2711593.542020
ZZ-CONCEPTSBrussel-26770.43-13032.342021
BCD RegeltechniekWingene13861.631204.642.502020
AUDIENGYWezembeek-Oppem29971.6415948.402020
ROLUS BOUWCONSULTSint-Niklaas20510.2022496.342020
FB PARTNERSAssesse20763.21-7028.992020
DiNa Consultancy & TradingPutte107337.0643882.484.702020
Bert SercuJabbeke90584.1123937.072020
BBOSCHBegijnendijk35593.52-16464.682020
BATICONSULTEWalcourt-164.73-3377.122020
Group Expleo Technology BelgiumElsene-370208.35-422192.175.902020
DIESENJOEeklo189597.0145838.932020
SOBADEL ConsultingNivelles37908.4010094.792020
ENTREPRISE CICEROMorlanwelz24878.8844143.392020
Casalyss projectsSchoten-113347.96-106737.632021
RHE CONSULTINGBernissart219068.55163362.962020
CHARLES KAISINBrussel286319.01162001.33993520.602020
SOLBEXLommel658510.07168189.413.002020
SEVOCOMMKasterlee-71260.86-435798.782020
LIBOCOTongeren36896.1121999.492020
HOPTIMIZEWatermaal-Bosvoorde130830.971170.742020
BRIZASint-Gillis-Waas102843.79-226.122020
VITAL STONEPont-à-Celles12435.794111.102020
TERMINALIAVerviers24251.194589.352020
Drops And MoreEupen-399841.28-17391.432020
FELKCOZoersel36105.8861101.932019
ABDA LILLYSchaarbeek31010.2011245.912020
VC ContractingZandhoven43093.4713870.922021
COMPASS INTERNATIONALRanst-15690.4524922.412019
TECHNICAL DESIGN SYSTEMLiège-213203.35-223826.7215.102020
Mindscape ConsultingSoignies113452.3134488.752020
RD. Management & Consultancy.Namur397541.15133270.820.502020
SURECOostende149123.1963518.902020
FOCUS ENGINEERINGPerwez20460.00425598.184.302020
SUCCYSomme-Leuze28798.79-9498.442021
DEPOT D'HISTOIRESMaasmechelen38288.9317083.352.302020
ENERGETHICGrez-Doiceau64473.6516951.761.002020
Etudes et Installations Electriques & ChauffageTubize27830.34-10837.542019
GLOBAL ENERGY ADVISORSUkkel26085.4819885.48280324.352018
SECO BELGIUMBrussel2602430.001228949.0025211362.00180.602020
PFW ENGINEERINGMouscron110911.1160065.612.302021
IMEXCON.GROUPNieuwpoort14364.00-9215.372021
GECU InvestLommel23734.131917.122019
DDRoosdaal-15143.66-33540.662020
Infinite ManagementBonheiden98295.0744905.862020
KOLUAlken241948.91173290.342021
EASASprimont1071.17-285.932020
ICO Ingénierie et ConstructionSint-Lambrechts-Woluwe20039.916808.300.402020
iWingsKapellen6704.393430.702020
GEROTEK TEKENBUREAUBree29395.964305.442020
ASTYNTervuren20478.5720879.252020
Edouard Botton ManagementNivelles26377.6326277.632018
R²CONSULTTournai2388.846476.052020
NORDSUPHerstal-9238.47-20838.912020
MAREX SUBSEAFrameries141885.7328287.94426002.842020
Drone DivisionWielsbeke31483.306235.992020
PRODELCODenderleeuw166796.7149187.012020
SolarDecHooglede99490.0015053.002020
DECACONSULTHoeilaart-1061.8251.282021
SPS INVESTDoische42314.3311953.172020
INFINITY REAL ESTATEMortsel10628.13-11260.662020
ADF ANTWERP-TECHGent347416.22-80933.0310439500.5881.702020
Vicon-EngineeringHeusden-Zolder109532.5933630.142020
BEJOYLiège47429.8928276.252020
L. Descamps ConsultingSint-Agatha-Berchem29111.75-2468.622020
STRANGE PEOPLEGent19749.024234.522021
P-Concept-ConstructWetteren233018.3973525.962020
DURWOODBeloeil342880.81216619.424.402020
BG TECHNICSMons75994.9525466.312020
FADDTORYFernelmont65342.0015257.002021
Vestad AdviesLille78765.6729489.643.702021
CJ ACTIVITY CONCEPTOhey88424.3412001.932021
MontivecAntwerpen129723.0045104.002020
QCIFY EUROPEHerentals100727.611516.414.702021
ABO VALUE PROJECTSLummen34004.87-1705.852020
KRIVARCOAalter5669.273421.632020
LIGHTTECHMenen81435.9372325.952.002020
Alternate UniverseNijlen33177.914967.812020
TIDRKuurne249143.0030879.412021
TREVALCOWillebroek79299.8120901.406.902020
Brolis Sensor TechnologyGent44155.7215333.722.302020
Coppens AutomationRotselaar65403.5113076.512020
d-z.ignSint-Lambrechts-Woluwe16237.92709.092020
JRO CONSULTINGLa Hulpe76118.55-5704.102020
EXACT ENGINEERINGHasselt147318.8065670.222020
ENVY-SERVICESSeneffe10499.5713295.161.002020
L.A.DMarchin18365.743119.882020
OKINASKontich8679.0010585.002020
SUBALISBrussel79326.390.002020
OverzichtZwijndrecht-53600.00-70053.001.302020
Dynoprotec Training and ConsultingSilly691.79-4414.820.102020
JANEEBrussel-121174.16-98701.422020
"JOSEPH LOWE AND CO"Brussel139285.8516697.412020
BELIXYSBrussel-415323.35-80937.111.102020
GEVI-SOFTSeraing40179.5723385.062020
ADORP C&EOrp-Jauche54219.2748019.272019
SUSTENEOAnderlecht-29240.27-12100.642019
247 EnergyAntwerpen29906.2020386.742020
We-eConnectBinche63965.0010931.00138079.002020
NUMYRIADLeuven198139.9767881.002020
FR projetsWaremme164631.0063306.000.502020
ZSystemsBierbeek-67307.50-8103.35167200.342020
JEBA CONSULTINGDiksmuide40367.066469.332021
MOTION LOGCharleroi-27785.80-48417.264656.772020
Expertise technique ferroviaire consultVillers-le-Bouillet40478.562350.272020
MATHEBODiksmuide48437.4114182.130.802020
BUREAU INGENIEUR MAHYBastogne98139.0027208.002020
VANMATECStaden105820.3116687.092020
BOCAGENHerve265119.611421.212020
StructurEAChaudfontaine67268.9155375.922020
T&A ServicesRanst102585.0348605.612020
BZenSprimont-496309.16-262070.361.002020
MoMENTINGKortenberg12490.32683.823.002020
iFLUXNiel448315.57-615380.695.902020
SUBCITYWavre245778.4076380.722020
ANTworkLiège66690.7213649.092020
JOTIMechelen417572.81-11195.762020
SAMATECHEstaimpuis158500.8858990.242020
QUATRE Architecture TihangeHuy27663.9338.192020
Butler TechAntwerpen45290.7521845.351332872.392020
"SNOW CONSULTING"Mons51.003921.002020
LITOBOXGingelom63340.74754.130.302021
DAO-ASSISTMons27543.2311211.312020
JOURET CONSTRUCTFlobecq92285.1518091.402020
SIGMA ENGINEERINGLiedekerke75212.6212765.142020
LINDEN & STEVENSLeuven117843.3366714.291.002020
MVE-ConsultingOostkamp33257.26-12521.612020
RAEYMAEKERS SANITAIR EN VERWARMINGKeerbergen15022.90-3820.882020
Novera SolutionsGenappe864610.00494718.001849379.0011.302020
KALISPERASoumagne7791.30-4278.301800.002020
DUBECORGent208243.86106307.360.302021
VOPROOverijse204179.8281445.252020
HUYLEBROECK.PROAntwerpen206811.8011784.862020
MIRMEX MOTORMont-Saint-Guibert1375464.28-168540.760.802019
De WoningstudieLeuven15399.54-1204.502020
VERUM LUXURIADiepenbeek-15250.62-7116.442020
MACR ENGINEERINGWachtebeke96870.2332113.142021
TECHPROJECTElsene169439.0340771.442021
LAURAMCOKoksijde8591.44-25033.542020
MDCWaremme67525.98-26680.732020
Techni Home ServicesEghezée95863.0647307.562020
ITALY MEUBLESCharleroi96868.1682388.872.202020
DGM CONSULTINGTielt33116.6714685.602021
DeLLCONHemiksem41833.3426575.102020
DOMUS DEFENDUMTessenderlo2908.70-8941.512019
SpectricityMechelen1447514.19-1454977.746.702020
MY ENGINEERINGLa Louvière165575.7290430.131.302020
C.L.S.Herstal117850.6024015.872020
EVEMO INVESTBerlare6529954.04484065.232020
G&W ConsultancyMaasmechelen52214.0016538.002019
CADkoop BelgiumAntwerpen-8596.2412027.171.002020
FLEXITALLIC BENELUXAntwerpen-1126991.99-667914.846.702020
VAARTDiest85514.6227508.7991970.002020
JOANIS KESETZIS CONSULTANCYTessenderlo95671.4035813.972019
STACONGenk47519.5114213.882020
DEVINNIETYMechelen136916.1576409.502020
Just QSoignies42692.0027030.002020
SIGMA INGENIEURSNamur4851.5616.052020
ENETECHKruisem65234.7228142.831.302020
MEDIANE BENELUXElsene166043.06-40790.326.302020
The Lean Heat KickoffLeuven14480.38-6203.682020
Storm RETIEAntwerpen26301.84-207789.932020
Storm PELTAntwerpen-19781.98-147402.872020
PRIMITIVE MUSICFléron26981.921046.262020
K&N EngineeringAmay144441.4836309.995.502021
SONDEERMEESTERAffligem53920.2518921.482020
STATIV PLUSLeuven60349.7625276.452020
BERADAKontich143445.7739358.552020
AltixSint-Jans-Molenbeek227891.39165512.463.102020
STTBertem174843.8669538.642020
Project And Construction Executive ServicesOud-Heverlee240505.13107584.662020
IDLEGCYAalst-5393.02-268268.152020
Gestion Management Investissement Consultance 7Mons51566.0128605.182020
TECforLimeOttignies-Louvain-la-Neuve763549.66536970.207976986.4618.002019
POINT EngineeringAntwerpen61119.0234764.842019
Urban MattersAntwerpen2094502.22492506.142020
INTUISIXCharleroi48831.984770.062021
H. Van Cleef ProjectsAntwerpen122769.0730773.852020
ABOR CONSULTINGOlne64703.1910082.412020
Chroma Solar EnergyMont-Saint-Guibert275102.7825172.532020
SEMTIGGent76791.2638214.632021
ROBEXNinove25906.348700.912.902020
PULPEOLasne26052.08-22171.942020
NPA EngineeringWavre94042.0634679.192020
CONTOUR CONSULTING GROUPBerlaar59730.6626491.770.702020
Zeopore TechnologiesLeuven2617832.27-291252.933.702020
PRODETICS SOLUTIONSSint-Genesius-Rode175611.0019950.002.002020
LILANMiddelkerke187143.7053047.882020
BUILDWINDAnderlecht26855.403240.961.002020
AVER - ConsultEdegem8692.54-11101.832020
BP&DC ConsultDe Pinte95155.2131913.672021
PEPS ENGINEERINGLiège71741.9730761.812.102020
FXJ TechnicsFosses-la-Ville38028.632306.090.502021
L&D GroupAvelgem68526.7033329.902021
MVP ConsultancyZoersel46387.2516934.222020
ATESSHam57064.1910159.832019
ON TRACK PROJECTSDiest57062.4036902.372020
NutencoBeerse106687.6132693.622020
ENJEVABOAntwerpen136472.0725907.422020
VTNChâtelet26602.6912133.702019
CC INTERNATIONALSint-Pieters-Woluwe134114.1161613.692020
INGINOostrozebeke200468.7857665.112021
SMART ENGINEERINGRoeselare191978.5270155.2213.202020
TengineeringMaarkedal67440.9914788.612020
MAERTENS ENGINEERINGBrugge106824.5541782.292019
ViatecIzegem20460.0036174.012020
ARTIMAXAntwerpen31017.6416088.952020
Progress-Ing. GroupFrameries7757.0020022.83148494.982019
STANCIC-PETROVICVilvoorde59397.4734739.022020
ZATOBELFleurus63871.0050184.002019
QUALITY & SAFETY INSTITUTEQuaregnon30154.82783.432020
AMCA MGenk11797.6345393.552020
MAES TECHNICAL SOLUTIONSZwevegem-22540.75-11658.602020
VerndaMelle17774.5810380.962020
NAVISIMAssesse11883.602826.732021
SIDEXLanaken86341.8624611.310.702020
B&C BVBAHasselt85855.9942027.342020
GDPR4YouSombreffe-3475.70-6005.662020
ARTESIA ENVIRONNEMENTSeraing308743.41126267.262.502020
SHIFTERNamur-74060.80-53626.481.002021
MEIVOBrugge18015.5611737.52169173.712020
WELL ENGINEEREDHeist-op-den-Berg20536.589302.842020
TUSK ICAntwerpen1156517.73356190.494.102020
DECLAUWMoerbeke (Waas)81634.8729951.862020
AdemiHerselt-33411.40-19423.622020
DVh T-engineeringBrugge25984.7710881.9463217.632021
ALL CABLING PROJECTSBornem106125.1517471.862020
SEPARTECHFleurus171254.0059518.007.002020
Architect De RidderRanst3919.63-9016.452020
COGITANDUSDuffel53580.8817199.422020
KIWI78Beveren11625.965175.85122750.002020
PROJECT MANAGEMENT CONSULTING AND GLOBAL ENGINEERINGTemse-375695.90-406302.6920.602020
CONVEYOR SYSTEMS ATLAsse68977.0021348.002020
Injeck PharmaWavre84619.0927880.992020
A.M.O. INGÉNIERIETournai1571.24-26503.762020
MarunouchiBoom282140.0592604.862020
X-IMCADe Pinte22031.003431.001.002019
JobinsonAntwerpen703607.11186755.212392469.8532.202020
LeanFlowAalter72228.7843758.700.102020
TECHNICAL SALES GRINDINGBraine-l'Alleud12066.28-146.152019
STUDIEBUREAU DIEDERIK AERTSHoeselt108278.6951027.222020
Gallardo & BoudenAntwerpen66572.8123079.222020
ProyElekOudenaarde200861.4582031.092021
BEMTECTurnhout84117.4464318.222020
Pro MainAarschot151953.3046902.252020
N. SMEERSJuprelle122567.4176852.192020
CELO RenovatieGent146760.197823.452021
ARCHIMEDEAndenne27051.7013022.472020
EootBSint-Katelijne-Waver102537.5645016.732021
MAARTEN BOERMANSVosselaar78153.323764.272020
CommFusionNazareth103763.6952756.572020
PlugMyHomeBraine-l'Alleud59631.8312589.421.102020
anTmaHamois1489126.71747678.852020
OVICOEsneux1311754.35633807.252020
CAPMACiney1496162.86700283.772021
F-KonsultYvoir1561617.65730954.052020
Hensafe ConsultingVerviers698886.58236520.426.702021
VDHHalle152187.0948355.762020
ALFAZHeist-op-den-Berg273144.53193372.152020
METALCADBouillon48658.0010485.002021
GUWA ConsultingHalen33151.2512930.262020
PORREYEZedelgem88238.9138768.883.002020
ETGANijlen14164.88-11324.982020
JMV CONCEPTSThimister-Clermont10020.10-4153.362020
volo designsAntwerpen-38891.00-4801.002020
CjConsultingIeper46810.1011466.302020
DANPHIBrasschaat34191.4125639.642020
BEnergicSombreffe53811.0049104.000.202020
Nest by C²Heist-op-den-Berg102992.74-5707.982020
DEPO Bouw en promotieondernemingBrakel278905.25142336.722020
HimacHove127989.9239497.422020
RevoltaUkkel65616.9053130.700.202020
QuinthomTurnhout83417.5472740.472020
Architecture 4 YouKoksijde1296317.464796.031023450.002021
RELIABLE DYNAMIC TECHNOLOGYWavre45804.0017828.002020
ViewconceptEtterbeek217885.8125697.352021
ENER.BOEsneux89444.0624782.162020
VanalderweireldtRoeselare151387.5450406.632020
PERVéKapellen180896.6863335.652020
IoT-DChaudfontaine228293.43186167.813.402020
If It's Tech…Zoersel6200.00-7.442022
EngIDBornem486781.7752123.962020
CERVO HOSPITALITYPerwez17792.005636.002021
DryadesMont-Saint-Guibert50916.8625001.881.002020
JVA-IngenieurAntwerpen15089.62-33208.590.502020
COGENFINVorst101736.1531872.31291744.842021
AVIDITYTemse179852.0279826.602020
APPROMABeringen48141.70-5599.322020
"ELIS-E"Mons47219.0012120.002019
GD TARGETWaterloo17413.0016400.002020
Common Sense Engineering and ConsultGeel111352.884795.082020
Siemens MobilityBeersel21389369.3210742719.5677729564.86149.002020
SOZO-B&AMechelen208254.99105428.742020
TetravisionLeuven72834.3320697.631.802020
MEDDEV CONSULT AND TRADEAartselaar43183.187307.182019
DMS ENGINEERINGSaint-Nicolas61419.5518588.36112200.002020
Windpark OlenBrussel-129191.43-41034.472020
ARKTOS ANALYTICSEtterbeek38860.8315276.212020
FG2ConsultZaventem57468.5720024.012020
ATOUT CONSULTJalhay-23746.47-43276.460.802020
VILLERS TRAVAUXMalmedy33695.1824942.342020
AGEGEBalen67635.4236912.282020
AANETCharleroi74055.005960.002020
Campenhout EngineeringAntwerpen23694.44193.942020
POULTREX BELGIUMIeper777929.251093892.022020
METHEORESeraing234122.7452741.682020
ABLB CONSULTINGSaint-Nicolas104953.3652217.67150780.572020
AVIMECZandhoven34660.3913943.731.002020
CS CorporateKruibeke75367.8339104.201.802020
SOBEFINUkkel49287.8542336.622021
GreenFuels EngineeringFlémalle17324.22-436.792020
FUNDAMENTDiest9156.9055.432020
HerzieBrugge60504.4420660.222020
MF EngineeringNijlen38985.622258.922020
Lapré Climate Projects SolutionsLommel15134.791320.692020
SEVILLMont-de-l'Enclus201333.4632922.982020
CHEMSYSTEMSAntwerpen18291.2323062.421.002020
WMBLanaken30525.6934568.532020
SchrauwEnCoWuustwezel217182.8485818.732020
W.A.Y.S.Soumagne46967.221546.492020
FIS ROBOTICSGenk12957.01805.542.202020
PIPE CONSULTDison261629.91237790.985.202020
NOEL CONSTRUCTGembloux59160.007473.002020
EncojaZonhoven110963.8841034.120.402021
KSN SERVICESWaregem146266.7263957.822020
BVK SECURITYLede162693.53106042.310.702020
AB StabiliteitDilbeek12811.666851.492020
PRONATURALGembloux50723.5114715.1578105.692020
RED MOOSEZemst94084.2833217.002020
KAPTA SurveyBraives33952.5811669.78178709.462.002021
THERMIEKLeuven23672.64-3110.142019
BXPMorlanwelz44863.4217503.212020
Société de Management Julien PirsoulHélécine161867.1156048.652020
TiriniNazareth760157.2437657.332021
BOUWWERKEN LINSKENSIchtegem113460.1444797.384.302020
MVS-InvestKapellen11067.70-12850.142020
Ingenieur-Architect Goltstein ElkeSteenokkerzeel14402.37-2330.832021
VW IndustriesZoersel34853.5224600.722020
CENTAUR ConstructHalle86042.4031254.742020
CARBON CONCEPTMontigny-le-Tilleul8526.861164.992020
MDC AutomatiseringOosterzele90263.7769793.402020
TECHNISERVELievegem130896.4748738.202021
INJA EngineeringZemst42129.6810319.222020
FAROMATICS BelgiumLeuven-9712.54-3973.252020
Gielen Agricultural and Technical ConsultingSint-Truiden12913.194990.793.802020
Energy Mobility & Safety consultingMelle125494.3578645.972021
BlueBasaltSpa19413.28-14976.970.502020
TM BOUW EN MANAGEMENTRoeselare54166.548449.772021
EXCEPTOPutte7803.19-5542.612020
NUVIA BEWatermaal-Bosvoorde-35084.6546071.333.802020
RobbeLinks ConsultingMechelen65794.3428074.012020
ARAUCATECHLibramont-Chevigny37331.623254.072020
CORAIL ENGINEERINGLiège259152.90141857.79318034.512020
LAT OMGEVINGSADVIESOosterzele213266.8847110.182021
DigitalHQSint-Martens-Latem853719.01819461.622020
SOLAR BUSINESS CONSTRUCTIONSLochristi87347.44-67559.122020
Reverse Engineer ServicesLa Hulpe88760.0012137.002020
MobiltimeMerelbeke10302.35-1742.152020
REAL ESTATE CONSULTINGAssesse-22988.81-15463.582020
UNDUGrimbergen544.69-1938.822020
Fally Ingénierie et Géomètre ExpertHensies16757.01-2084.922020
Studiebureau 3DLogicKortenaken8180.7612637.942020
Eva & YadGembloux19623.1516941.902021
DEWA CONSULTAwans70318.3249198.542020
VAN NECK STIJNBertem57819.3929991.532020
A&S StonefishMechelen-68687.02-98687.023.602019
L.A.B.E.A.U.Zottegem37106.2623904.542020
ACALYBrussel20460.00259444.5710.302020
LOCAL ENERGY SAVING SOLUTIONS 3Gent268160.62-54823.192021
MODEL UPNamur10948.00-1.002020
ICN PROJECTSHoogstraten-217545.54-114155.392020
MECAPERFORMANCESaint-Nicolas38855.236620.822020
LEAR CORPORATION ENGINEERING BELGIUMAntwerpen121289.656312.8014.902020
AAD ArchitectsGenappe-12566.427786.662019
Network Innovations BelgiumAntwerpen8381.4330915.532019
ALTEGAEsneux30222.6514790.13158687.832019
HAPPY HOURS MARKETUkkel151833.81-2576.882020
LASERHotton340769.3249473.022020
TECH IMMO CONSULTDurbuy343263.8051659.262020
NG EngineeringAndenne138294.0695115.802020
Vinson Business & Building SolutionsLeuven178891.6387349.332020
2M ADORAMaasmechelen29860.91-139.092020
AKLommel48426.835964.461.702020
GM TechnicFroidchapelle70517.436333.512020
OZONEFIELDMons12448.904275.602021
CPS Quality BelgiumBrussel125071.00-19035.0020.002020
NowMaxZoersel5077.51-104014.052.902020
KLERKSONLokeren481161.3994595.873.602020
BXTNEeklo853.84-1832.112021
BIM ConceptVielsalm76435.1728789.722020
PROPULS'IDEABeyne-Heusay35363.615605.852020
Daniëls ProjectsBeringen38959.7714024.852020
YOUSSEF TECHNICAL ADVICEEtterbeek70786.0029371.001.002020
Q-HOMEIngelmunster-23869.32-33355.541.002019
OvadisGent217680.8592271.702020
IVEN VERVOORT ENGINEERINGKasterlee18600.0024046.212021
G.S. CONCEPTLimbourg49013.1827893.912020
ALPHATRON MEDICAL SYSTEMSAntwerpen205959.424231.652020
MEDICAL SERVICESSeraing29360.007598.00100692.001.002020
Iv-Infra BelgiëStekene-147549.41-106823.891008961.495.302020
HASTRASint-Katelijne-Waver32346.631512.532020
Infirmière Rosa RIZZUTI – PARA CONSTRUCTManage127657.3885180.462020
DOMOTECHNICKruibeke36887.287451.572020
AZOBÉNeupré3296.62-1093.912020
B&A CONCEPTOnhaye-107917.59-27508.392020
JCP ENGINEERINGHonnelles37055.0620045.5881418.322020
WB PROJECTSSint-Gillis-Waas21033.669335.790.102020
LVR Real EstateRumst45097.9532691.292020
Cappa Engineering & ConsultingHeusden-Zolder132614.9948132.672021
AEROLEDGEREvere15825.87-1592.712020
ElveceMiddelkerke100767.8139709.582020
TURBOTECDe Pinte7576.54-8423.462019
Dynamic LearnVorst-22751.51-17469.050.502019
Zenith OSFKraainem155680.8710964.112021
SAFOBELFlémalle61545.007871.002020
DrilokaHerent61515.8731997.832020
RAF JOOSBornem64384.20-32066.172021
ESCAPE YOUR MINDSeneffe30972.875784.352021
E & T EngineeringAntwerpen59860.0012955.002020
DEOSBeveren34355.1819058.062020
ASEOAubel958186.3518848.612020
CODENORoeselare42462.6530209.2037469.292020
Shinman GroupKontich28515.3213975.3336620.802020
CORETEC MONITORINGLiège151998.55-14718.482020
Mits.oneWevelgem75859.1325262.542020
High Performance SolutionsAntwerpen274992.68125803.812020
CE ENGINEERINGKapellen55432.744082.672021
BESS ENERGIEVerviers6645.856180.900.302020
CADECAMPROKruisem95107.5640886.012021
P5 Algemene bouwwerkenAntwerpen180225.3782509.022020
ILUVIAIzegem32172.0313093.292020
de Broux EngineeringChastre62652.2914528.342020
EnerledgeBeersel47613.983995.852020
MECOTECGembloux-123033.51-200076.8434.602020
KT EngineeringLier264546.4585011.722021
VITROPLENAPittem25798.092242.911.002020
MEVANDOLangemark-Poelkapelle155944.0952892.990.302020
PEB ManagementWelkenraedt2967.05540.522020
MVB PROJECTSAntwerpen44011.0062297.002021
CORENOVEGembloux117911.5138.962020
N.U.D.Kruisem-10259.644327.5734234.802020
SEN5Liège21150.586496.272020
CSEZwijndrecht8270.68-15009.652020
Christophe BovingElsene295148.45119570.812020
Vansweevelt D&KBeerse95956.6441093.722020
LET ENGINEERINGDeinze6066.50-4057.462020
STYLDestelbergen37736.4612603.212020
ProCon EngineeringHouthalen-Helchteren162098.7767056.612020
ArmadaLanaken34249.15-15086.262021
ILaB - The Innovators Lab BelgiumLeuven-384143.85-480156.258.002020
Withofs ConsultingHasselt17377.30553.412020
Immo DomumProfondeville-62121.53-58082.012020
SKY4DClavier-16569.59909.562020
V-Fold GroupBrecht-110183.64-11944.592021
PROTECPIPEErquelinnes-10735.15-6631.052020
MAYTENEtterbeek45914.6221097.680.802020
ESPACE-CARTO-URBANISME-MOBILITE-ENVIRONNEMENTEvere15444.068571.732020
IndustryVibesAntwerpen111410.9344770.971.102020
FALINERGYManage48170.4532339.850.302020
Storm 44Antwerpen-6674.68-6887.052020
Storm 40Antwerpen-35556.85-15992.022020
Storm 41Antwerpen-60415.77-15579.382020
Storm LangerbruggeAntwerpen-44628.18-33377.402020
Storm 43Antwerpen-35526.02-36598.132020
NB PleaseArlon50572.8211110.912020
Fortitude Marine ContractorsEssen398013.9945832.884998946.002020
Mieux Interagir avec la Nature et le TerritoireBraine-le-Comte43562.2912506.182020
9000 SolutionsSint-Martens-Latem32329.3613952.732020
Storm 45Antwerpen-14508.21-14874.612020
AUDAX ENGINEERINGHeuvelland69959.644106.110.202020
Drone Survey ConsultancyBrugge134525.2452926.312020
JUVA-INVESTAntwerpen21288.0015602.002020
BuildTISWaterloo38615.3134762.601.102021
ENG&OPGesves121351.5651895.29195355.542020
INPRENArdooie189628.7771474.09349528.372021
GpixelAntwerpen2307231.97208423.882910032.0018.002020
MoNoADendermonde-57557.5612358.292020
RAIL SUPPORT SERVICESRanst54207.2122450.922020
DATA-ZCharleroi46730.0711462.190.102020
Erangu BergenGenk36275.9219694.622020
Oak ProjectsAntwerpen164620.1078053.672020
Studio FokusGent66172.7228717.272020
IMAGINE INVEST BENELUXHuy40995.7447846.172020
KNEBODiksmuide20177.391082.162021
FONDYTESTSint-Lambrechts-Woluwe29645.88-4033.402020
Outsourcing Building ServicesSint-Pieters-Woluwe15195.508995.502019
VIGORDessel48489.7627189.652020
Dekimo LiègeHerstal-166829.21-79095.272020
THE INVENTION NURSERYWaterloo14944.83-4483.390.502020
WDE MANAGEMENTChimay90113.0016194.0021075.002020
BELABE-StabiliteitGeetbets45266.8814108.662020
PAUL COLOMIERAntwerpen24410.5915623.952020
COLLETTE & DAVIDSLiège7456.842355.722020
Project Automation Consulting OglozaDonceel37051.1710904.712020
ISACASAPelt48748.1915441.422021
BoteccoHasselt178003.9276813.572020
Bona KabanoNamur13578.7219875.222020
ACK KOELTECHNIEKAntwerpen39730.3632010.352020
GOVO Safety ConsultingKruibeke43891.9522724.402020
ANAZ CONSTRUCTSint-Jans-Molenbeek110557.0078934.640.002020
EnERJI HVACMons122151.2460200.442020
VLASKRACHTHarelbeke614947.09-920.482020
LUCELiège44743.116122.021.602020
UFlyFernelmont-8434.14-5835.102020
BeIng MoreSint-Niklaas1634654.99479861.432020
SoLogInnovCharleroi176572.94-8642.280.502020
Dirk MaesWijnegem69936.6012996.082020
MUDAROHouthalen-Helchteren56589.919528.942020
AUTOMATE RANDOM THINGSMechelen66662.00192.002.002020
4EVilvoorde12084.36-47527.752021
LaserfluxGrimbergen306199.0084971.002020
S.E.E.Performance EngineeringSchilde-167321.66-200080.162020
STRAIGHT TO THE POINTJemeppe-sur-Sambre12617.41-3489.564669.272020
RHEA Group TechnologiesMachelen (Brab.)14955.01-49210.633.202020
GHEM Management & ConsultingMons87433.0042416.00149277.002020
KW CONSULTINGKortrijk-24067.93-61322.052.202020
VERRET TECHNIQUESBastogne-10260.34-10134.492020
SPARK CONSULTINGHannut193637.00104605.00347837.002020
LifeLineGenappe352919.02-128869.082020
AIRBIETNassogne88650.4440903.622020
Engineering Stappers KrisOud-Turnhout103038.7145307.532020
Air DevelopmentsDeerlijk82867.1416033.832021
Ingenieurbüro SchneidersLontzen54910.9129611.222020
TVRNOpwijk189777.9692451.272020
GREEN TILEWaregem40259.52-9740.482019
A-TOMELa Bruyère36890.6850.532021
W&S ENGINEERINGBonheiden129939.5455639.452020
MG ConsulTechWaterloo59847.6231953.372020
Kahpo ConsultingDuffel76271.0725762.832020
ASHTONSint-Lambrechts-Woluwe149046.3169712.462020
EUREKA-LUXTenneville50686.0019441.002020
WHAT ABOUT FUTUREVorst152729.7537529.072020
SL-ProjectsOosterzele79528.7251319.332020
TAEC – Technical Assistance Engineering & ConsultancyLasne99615.1137937.542020
JOMATRALZonnebeke97589.5185189.512020
Storm 49Antwerpen-22235.87-17764.832020
Storm 48Antwerpen-29490.28-23598.652020
Storm 47Antwerpen-70462.39-48148.872020
Storm 46Antwerpen-82944.198344.682020
Thermische Optimalisatie ConsultingZaventem50867.97-7248.122021
BILLOWYLaarne60172.3237248.842020
ITHEOSChaumont-Gistoux30573.1121126.052020
ASRS AutomationNijlen19722.68-14758.332020
GREEN TECHNICALSStavelot66363.9460575.942019
ESTORHalle78228.5757695.912020
RASCRijkevorsel1586346.6293780.452020
NG AutomationVorselaar49328.0312622.312020
IMMOPASSElsene371338.35-228873.512020
MY BIM PARTNERSprimont28377.7112725.602020
Oceanic Marine ContractorsEssen552717.95211196.647690606.002020
MAKE A DIFFERENCEStaden-2379.90-12836.132020
MachineSightMarche-en-Famenne197370.4813346.763.302020
BatipharWervik143606.81105182.662020
GEOTECBilzen353785.50644995.8012.702020
ApaloneWalhain35389.5219846.292020
ComeconTielt-Winge5232.631439.392020
ShiftWervik167929.0087002.922020
CEMDTheux38462.3714323.052020
JAVECONWaasmunster139007.2954358.362020
TRANSPORTS GESTIONS ET BÂTIMENTSBrussel12632.754284.022020
RTAFrameries292591.26252271.5716.002021
DI-TECH ENGINEERINGEupen72410.8539897.792021
NorthCampWuustwezel1086790.3598374.882020
EVIKOROostkamp71442.3225223.232021
B²C CONSULTINGAywaille65308.5345928.113.602020
Magis Real EstateLeuven37669.5315949.242020
WESYTEVorst25862.597222.862020
MF FINTECZaventem19106.0030114.00123650.002020
Hydroconseil BelgiumBrussel3583.8961.440.802020
LS-LIGHTINGLa Louvière-4448.65-18813.482020
SEALTEC WaterproofingGlabbeek229155.13156295.442.702020
ANDOArendonk60119.9622523.962021
ARESAUGrez-Doiceau102053.2053776.522020
DSECOostkamp198522.23105457.102020
CHRYSALEAD C & MWaterloo161526.9358529.332020
72PAntwerpen13835.451396.091.702021
@LASSint-Niklaas184109.7468971.280.802020
ERCONKalmthout202836.78101980.682020
HydroBoxSint-Jans-Molenbeek570280.17-61651.102020
FIRISKWavre58149.3840807.620.002020
ALTERWAYSElsene6200.0084567.492020
STENITRAMBrussel168044.8190641.112020
G3 SOLUTIONTemse4878.00-175.002020
CanièreGent54352.5923938.492020
BULNES CONSULTINGBertem-13190.56-34378.172020
LEGOMEDICBrussel-7374.00-1021.002020
FIREPRO BELGIUMRoeselare12773.40-3364.862020
AG RenovatiesKortrijk39984.4419434.102020
Pelletier DevelopmentUkkel-525757.03-409468.902021
ADENS ADVISORSLeuven259325.65173663.622020
Building For YouBlankenberge156636.06137636.06318731.732020
Bureau 13 - architectenMerchtem109216.5814157.132020
BlauwbouwHolsbeek23696.1718308.172020
TEMPEL TECHNOLOGIESKeerbergen81205.9633463.522020
BABEL ENGINEERINGSint-Pieters-Leeuw46356.008515.00146448.002020
EconstructBassenge59372.4738654.062020
KVMBOUWOverijse117207.0070288.002020
D.R.M.Beveren143141.1251097.842.802020
Mystic EngineeringSint-Gillis (bij-Brussel)16113.90-18190.622020
TRANSVERSALENeupré39227.5413021.7266750.002020
TRYTOM ENGINEERINGEstaimpuis55951.0027425.002020
S&M PARTNERSVilvoorde24521.5415007.06114161.502020
INTERNATIONAL CONTRACT ADVISORSOudergem36428.268613.462020
PRAETORIAN ENGINEERINGTurnhout26656.517484.390.802020
FiftysimCouvin120952.1557632.452020
TRAMARDENTCrisnée61500.000.002020
ArchicoWellen10155.282000.172020
HAVANDERZoersel93636.8535120.332020
MAJEOSLiège94557.2338218.562020
EMPHASEMons98522.4520023.651.202020
VENTILATION PRODUCTS AND IDEASSchilde45674.4639474.462019
Falco Technics DesignSint-Agatha-Berchem81664.3269264.322020
ON1E+Lochristi7202.32311.242021
MLConsultLiège111960.196971.511.002020
in.Seed Integrated System DesignOttignies-Louvain-la-Neuve13872.728864.792020
ASP ConsultingDendermonde22832.903596.752.502020
INDUSTRONICKapellen125480.1018724.802020
STEENHOUDT BOUWKENNISBUREAU BVBAGeraardsbergen26421.3212343.282020
ENEVAMons18779.33-2129.86562.952020
Fairway-TechCharleroi8580.4828401.822020
DEX2Theux88991.7046963.51158470.592020
Impact SB BVBAAarschot12050.85-431.900.302020
Plan & CoDiepenbeek19697.96-9485.802020
HATEC ENGINEERINGZonhoven67931.9917367.852020
CELMATDilbeek61923.9655723.962020
LuWaNamur162151.41100651.4156375284.922020
HYDROELECTRICITE D'OURTHE ET SAMBREFontaine-l'Evêque1865769.445935.072020
I-CatS LabsZwijndrecht-42910.24-23551.822020
MaWelcoHeist-op-den-Berg41381.3225122.572020
Luminus CitiesWatermaal-Bosvoorde1115194.87694695.6132220731.9431.002020
thideworksBrussel96645.3757331.792020
DEMAINVESTLiège960343.37-31858.792020
TWEHA Cladding Consultancy ServicesLommel5786.68-18444.222020
WesveldHaacht43332.2115152.102020
Architectures Jean-François DiveNamur311720.67132038.902021
RENIPROHuldenberg58602.0026790.002021
DDL CONSTRUCTBrasschaat-29084.71-69084.710.902020
Bureau d’études 981, Ingénieurs et ArchitectesGenappe20752.1311704.142020
SCS EngineeringUkkel9596.7397.052020
TDC Engineering Consulting ServicesJurbise81882.4455565.782020
SMART ENERGYEvere240231.40155791.162020
RETAIL BOUW MANAGEMENTHerentals90507.5149701.872020
ArteziA groupBraine-l'Alleud150631.0058135.001.002020
TopTech EngineeringLiedekerke30401.0020841.002020
Solutions4CELa Louvière69154.0434682.722020
EnerghoIngelmunster104710.5834918.192021
ThorbouwLeuven17519.01-63063.562020
ComTIS EnergyGeel994402.65-747.041.002020
Han CommunicationWalcourt-613953.48-632553.482020
FameOpSint-Lambrechts-Woluwe22350.48-24585.132020
ETAP ServicesMalle745125.54-95193.04867337.501.002020
AV-EngineeringDeinze64145.59447.471.002021
DCARBONVorst8337.71-525.330.702020
HAUTEUR.BELiège84744.5635873.732020
GEO CONTROLAnderlecht46792.608645.972020
EPSHoogstraten58590.1223955.302020
STANDFAST INTERCONTINENTALAntwerpen23031.9153482.612020
AQS&ConsultingOrp-Jauche-21454.02-27654.0296175.222019
ProComp ConsultancyPelt40654.6019237.652020
BUREAU MISSONMalmedy31928.8511233.962020
ZEMTECFléron41959.1210934.912020
COPILCODe Pinte128662.2646391.022020
NEXDTHerent14354.217086.181.002020
WattmannHerzele44860.0022697.002020
SC SUPPLY CHAIN CONSULTINGElsene260362.0046112.002020
Saro PMWuustwezel13921.651521.652019
HeysenLint23651.9426.762020
LuWa MaintenanceNamur419383.86188583.2916622787.182020
PMA GROUPAalst29965.142306.202020
Industrial Piping & MaintenanceSchoten201043.7239434.0811.402021
D&D LEGISLATION ASSISTANCEBrecht32068.257749.692020
NAVITAS PROJECTSRanst118551.1667740.592020
IMMO CS-AUTOMATIONHerentals707.85-3776.100.502020
Ingenieur-Architect Glenn VankerckhovenBornem6233.75-12469.692020
Egied ConsultingMechelen104666.5456798.652020
VormvastHemiksem103746.2558607.73171307.502020
NORTIALes Bons Villers61602.99-15076.232020
FLOW CONTROL BELGIUMLier17754.00-61.701.602020
M&FPHerve46750.7714390.942020
''G.S.I. engineering''Huy159955.52150947.238.102020
HECOPPRiemst33544.388031.0584250.001.002020
CINEB's ConsultingManage137513.0972224.702020
PROLOGIAFlémalle36855.0022059.002020
Pushkin SkaiterLeuven43903.9115695.912020
Cent pour cent RacingDinant-11223.00-292.002020
WESTFLETEtterbeek48748.9024522.172021
LightstreamGavere51440.617683.962020
BIMBytesTournai69056.9637879.612020
Neefs & Roos LandmeetbureauWuustwezel36855.1173602.062020
PILOUSint-Niklaas40009.0720259.3440375.002020
MoonRay ITMons19687.297813.962020
S2PLa Louvière192480.00106606.00213735.002020
ParkconsultSint-Martens-Latem60239.0241639.022020
SJC3DSoumagne66839.5736398.902020
AuvisAnthisnes17210.464524.142020
Storm 50Antwerpen-19949.73-14669.422020
Storm 51Antwerpen-17882.12-13750.252020
Storm 55Antwerpen-22561.90-21027.672020
Storm 52Antwerpen-9719.50-9733.362020
Storm PELT 2Antwerpen235717.45-53525.872020
Storm 54Antwerpen-18533.62-18628.712020
Storm 53Antwerpen-14081.15-7510.122020
KomotionErpe-Mere259820.14170972.850.302020
33REASONSHaaltert358309.79-55746.662020
E-LuseWaregem91545.1517228.532021
FGTEKDeinze37626.0016845.682020
VesiTechnicsHaacht77214.5434764.672020
SAVPROBraine-le-Comte38468.5711960.160.502020
NOTOSTubize-15134.58-11642.242020
DEDCRotselaar21934.8415741.612020
HPM SolutionsBrecht39091.9724728.662020
Raco TCHeusden-Zolder239591.24140899.542.102020
SERZINCWezembeek-Oppem35188.03-1981.510.202020
BVN EngineeringBrasschaat58065.3932581.752020
VEMA – REAL ESTATE SERVICESBegijnendijk194700.20-49992.472020
Stéphane PIQUERAYPepinster46432.0013699.002020
Du NordBrasschaat41651.4010458.052020
The GrainAntwerpen775231.58-105323.994.002020
BuyIT ConsultingSint-Lambrechts-Woluwe98452.7098452.702019
AVESTA BATTERY & ENERGY ENGINEERINGMachelen (Brab.)904971.31224729.87586317.0716.802021
PIERRE BASTIENUkkel248111.00165774.002020
COM Engineering ServicesBrussel159204.7697695.452020
arQana TechnologiesLeuven-1096252.59-945525.204.802020
KKM CONSULTINGBrussel48766.23-4547.330.102020
Ateljee 34Keerbergen73511.1968111.192020
DEMA PROJECTAffligem70813.7556086.962020
Ewoud Van der Cruyssen BeheerDamme46813.8919939.832020
CRETEQHasselt344744.8375017.615.802020
YtramZemst46119.1133719.112019
LB AUTOM CONSULTINGJurbise43478.9746661.092020
DLG EngineeringWichelen48077.2532564.362021
MICNIC CONSULTANCYMelle302715.35126733.410.702021
MEDIDEE SERVICES BELGIUMGembloux-37283.91-34471.381.002020
BARN ProjectsMerelbeke77587.1971387.192020
BACOCOHasselt58846.3130208.052020
LAUNDRYPARSchaarbeek7388353.8190436.572020
LIBERTY CAPDilbeek6336.69136.692020
ATIS CONSULTINGLaarne50200.2537800.252020
ARKATHMoerbeke (Waas)122825.2768136.622020
LIGHTHOUSE GROUPLede20451.39-1648.570.202020
LAYCOMM EUPelt62899.2225552.692020
ELT ContractorsElsene359257.72191663.137.302020
Deutrich ConsultingSint-Pieters-Woluwe93322.1579270.082020
World Alliance of International Financial CentersEtterbeek68192.3756363.80167407.332020
XVR EBVBAHamme (Vl.)14324.96595.552020
IB4ProjectsZemst36573.0018523.002020
TRACTONOMY ROBOTICSKortrijk71518.29-2727.980.902020
XPERTIEghezée20087.724.562021
V&C CONSULTMol97820.8951202.202020
Calidris BioAntwerpen123444.50-21541.710.802020
GUINNOTNijlen4667.17-22898.450.402020
Conseiller Technique Construction SchmitIncourt42694.1120807.762020
TOWILI SOLUTIONSPont-à-Celles154522.8898449.342020
AMARIS IS&DMechelen273336.00118242.001801389.009.402020
TdM EngineeringKinrooi2271.58-1345.752020
VAREHeist-op-den-Berg-36888.52-55488.522020
SPARK FOR CHANGEBeveren722.32-11677.682020
BEPROMAMaaseik93377.4542452.352021
SCENERGYHeusden-Zolder117985.2666633.802020
MTI RPDZelzate68724.8250124.822.402020
PROJECTSINVISIONGeer-1258.00-7558.002020
CML Construction ServicesAntwerpen48032.0026063.002.902020
Atelier HorizonBrussel103417.5568743.772020
LG MONTAGE ET CONSTRUCTIONSambreville131640.6865075.892020
TIRECONeupré97956.7428157.252020
BenA CONSULTINGKapelle-op-den-Bos2896.17-1556.992020
TRUUSBrugge2594.11-3605.892020
Advanced Injection Systems & SupportAntwerpen18383.8012183.802020
HANNA CONSULTING SERVICESSint-Agatha-Berchem18370.05-229.952020
DVConstructHeist-op-den-Berg69932.3051332.302019
Knauf Energy SolutionsBrussel-3789733.63-3858242.0212.102020
Vanbriel EngineeringBalen133057.8067035.762020
CONSULTANCE PRODUCTION METALLIQUEAwans234756.62397852.380.402020
BETS EngineeringAth16823.5925480.342021
STANSOStekene4734.86-1465.142020
Elektro SDBree55820.0112683.412021
ESISZKOLanden21699.9321511.932019
VOCSensOttignies-Louvain-la-Neuve-94808.61-145660.631.702020
MaxivisionBrussel17861.004861.002020
SKY CONSULTElsene36433.8720951.372020
ASTIBOGent64521.0252121.022020
V1 CONSULTINGSaint-Nicolas25957.295444.102020
Synergo ConsultancyLochristi28507.959568.471.602020
Cyran ManagementHotton48084.3132646.042020
BEX GROUPWavre176967.13131928.912021
NIRAS International Consulting BelgiumSint-Lambrechts-Woluwe-37437.08-45820.832020
ORA INFRAZonnebeke32091.1125891.112020
REIM-BelgiumOttignies-Louvain-la-Neuve285234.99271117.682020
PI2RSint-Genesius-Rode91405.6653767.272020
200AVerviers29314.9823114.982020
Daems Inspection Services & AdviceKontich54655.4648455.462020
REREMOSER-CLAEYSDe Pinte48345.20-32486.532020
Motu.BeVorst39818.5633618.562020
JOURET.PROSint-Gillis-Waas287115.92268515.922020
Belgian Innovation and Industrialization CentreHeusden-Zolder-30622.86-57285.801.002020
UwfrisseblikWaregem77833.0060833.002020
Neyens Techniek, Project Management & ConsultancyBocholt72567.9539408.032020
Orion Engineering BelgiumSint-Gillis (bij-Brussel)-208441.53-153349.02137531.501.702020
Jordi Van LieropOpwijk71585.1933953.952020
Pur BeauBrecht36796.1826159.962021
SOURCES DE SPONTINEvere-1131.71-62631.712020
PharrowtechLeuven5948081.49-1245144.034.202020
Van Schandevyl Ward, landmeetkunde & vastgoedexpertiseNinove21383.1715183.172020
RUWETTEHerve22483.1914339.172020
SEEAMWevelgem35045.439090.252021
EnersyntHannut169926.3471913.061.002020
IGIS-TECHSint-Agatha-Berchem18007.005242.062020
DJAFATEAMSint-Jans-Molenbeek161628.5592128.182020
AS2EThuin117108.4562630.612020
DESTE CONSTRUCTDilbeek250073.1554.932021
CV GAS ENGINEERING & MAINTENANCELiège134603.0049897.002021
DecocityHeist-op-den-Berg-40468.77-33108.231.002021
Fransen boringenBrecht72200.4453600.442020
NORMEC PRODUCT TESTINGWetteren478812.61-571187.392.202020
ENGENIBraine-le-Château131535.0070810.002020
Feye SolutionsChastre76393.64107793.642020
MONTANA UNIVERSERoosdaal31897.8014478.742020
VANDUREN CONSULTINGTessenderlo42014.3114561.142020
Epsilon ImpactUkkel6219.202658.102020
CORIANCE BelgiqueHerstal35998.2125528.78293912.681.802020
HERSTAL ENERGIE VERTEHerstal-110417.27-310417.27500019.862020
HEAVY SOLUTIONSSint-Truiden87041.8533055.470.202021
T-echGenappe37176.0718576.072020
BEARMCEvere37787.2631587.261.002020
VumiliaDiest39488.9733288.972020
JODECO CONSULTINGMechelen62898.5862897.582020
HEYNDRICKX ENGINEERINGSint-Gillis-Waas86831.4668231.462020
TECH LightingUkkel26292.0011890.002020
SXDXLeopoldsburg30550.37-684.722021
IroniQRoeselare23796.16-14498.392.002021
TESSENDERLO DEVELOPMENT SERVICESElsene424866.72-75133.282020
JVM Gestion & ConseilVillers-la-Ville42741.5031015.822020
MMC² BUILDING CONSULTINGWatermaal-Bosvoorde175243.7465705.872020
Engie Impact BelgiumBrussel18397117.71-4515908.3126501282.54120.502020
NemacAntwerpen25330.9146780.912.502019
MARRS ir-architectenGent87321.0081121.002020
TheSignallingCompanySchaarbeek263309.67-325370.764.102020
De.Vi.ConstructAubel36594.8428594.842019
MADETECRoeselare20977.2413018.052021
3PLWGent412132.442368.6558843.460.502020
EE MalmedySint-Gillis (bij-Brussel)927.34-5805.312020
MAR.CO GLOBEBrasschaat210748.99139638.162020
FNB GroupAmel88983.40-17016.602020
JSCOLASSeneffe65007.3032326.362020
SINTOCKKruibeke183055.73131276.342020
TerravoltZele97513.3311332.060.702021
BY PROJECTMont-de-l'Enclus35294.9031417.702020
SHAP ConsultingAntwerpen58122.0256122.022020
J.POLUSSint-Lambrechts-Woluwe231518.00104281.002021
BUR.O.FAB.Dinant47041.3921549.322020
GEO-WISEGent24415.9423141.752021
DeladviesIchtegem39659.4634687.962020
Ben Van HoudtArendonk259768.58114713.232021
LASER-TECH LEYSENPutte84982.4365802.422021
RI&EGavere11254.373161.262021
VLM TAXLinter-60574.16-35691.852021
VM HOLDGent52096.4234096.422.502020
VuenticaDe Pinte136818.80116818.802020
FDL TECHNICSBoutersem105460.49103460.492021
OPTIBIMGembloux3552.00-2024.000.802020
Transition StoriesTurnhout27486.888736.722021
HITAGeel158482.76-1110267.241.002020
CRISTATEC INDUSTRIESWielsbeke-2690.00-5690.005.802020
Softronic SolutionsHasselt-1376.39-7423.802020
IN-VAST GROUPGenk7937.20-25130.051.502021
Health INN-PACTElsene238093.9253093.112021
POHLMANN ENGINEERINGHerentals-48474.91-98474.911.802020
Good Deal ServicesWavre105047.702128.362021
Antigoon EngineeringAntwerpen26417.7824417.782020
TS IMMOWanze1994.33-3005.671.102020
ENERGENCharleroi24362.6915761.072020
MaxCecMons14014.1912014.1966500.002019
P2MRebecq113819.9795757.872021
Electro Services EerdekensBree435904.77144423.2513.802021
LPM SERVICESDonceel21531.1411531.142020
SEDA HOMESBrugge68107.74-6892.262020
J-TEKWaterloo104744.2770509.302020
HOJORIBEEBoechout41465.5116021.961.002021
NC3dEssen52618.186248.792021
LNDMRKSint-Joost-ten-Node25665.7024665.702019
KlimaanZemst304887.8713660.852020
J & P GROUPGent101339.8611408.062021
WoodhillMortsel86741.7854881.142020
GVL DESIGNSchoten44358.327263.002021
PDC ServicesRonse5567.771567.772020
REJIGHoeilaart67995.0054681.002020
INDIGO-LATTICE ENGINEERINGLummen61956.3158456.31310545.762020
FRONSBeveren76536.5645148.832020
pepps-transportNamur91138.0091137.002020
AL-FA EngineeringAnthisnes66002.7435145.02108140.002020
DEMOL ENGINEERINGAlveringem347701.11347301.112021
MICSFLOLiège15013.0012013.002020
FasmanLommel42734.0032734.002019
desKTielt25413.3515902.062021
ShkarpaAntwerpen116982.17104482.170.602020
M+E EngineeringWatermaal-Bosvoorde52795.0014869.002021
REACTIVPLiège59635.3052135.302020
SPATIALYSEBlégny45663.5928163.672020
AACFNamur47384.0520095.652021
AVETISYAN DIAMOND MANUFACTURING ANTWERPAntwerpen10372.82120372.822020
E.M.PACTHamme (Vl.)8070.24-2368.242020
V-PEASHeist-op-den-Berg25318.7622635.312020
GLOBAL CONSULTINGBeringen81324.3674524.362020
VDB ENGINEERING GROUPSint-Katelijne-Waver21607.1213224.311.702020
HEREMANS FREDERIKKortrijk62144.2953144.292020
TAKING WAVESLeuven36919.8738205.582020
L CNDTESTNivelles-46264.58-53264.585.002020
WOJATABertem10000.0013515.922020
NDB Management & EngineeringWaasmunster-5654.90-4342.072021
YONDR BELGIUMBrussel14894.969894.961007894.542.102020
De PlassenRumst149524.8020811.372021
OOTBKortrijk10123.865123.862020
ClematicOttignies-Louvain-la-Neuve9480.004480.002020
ZL MountHerentals15563.0110563.012020
Modubuild BelgiumMachelen (Brab.)169479.08-104893.882021
PV PROJECTSBrecht68251.5636812.532021
JMF Consulting & SupportGeer103686.0257516.402021
MECA - TWINMons18761.6113761.612020
X-ECO plusMol55970.0126498.672020
ELEC.RIGOBilzen106093.78103093.782020
H.N. INVESTMons26532.7124032.712020
GREEN BELGIAN ENVIRONMENTAL SOLUTIONSAnderlecht10000.000.002020
BVD ENERGIEADVIESLeuven23192.0417192.042020
CHAMELEON CONSTRUCTGent90229.7784029.772020
JODECKOEssen40076.4035076.402020
KEMTAth10482.164981.262020
LEKDETECTIE VANDEWALLE BVBrugge110020.7970492.372020
PERFXL CONSULTGenappe106500.6651455.722020
Sypa InnovationsPeer-102900.69-95685.190.302021
HESBAYE INGENIEUR CONSEILFaimes61929.8333305.582020
BUSINESS INDUSTRIAL SERVICESAmel69101.8344101.832020
Nelen ConsultEssen40680.837976.342020
WDI-CONSTRUCTGeraardsbergen62943.1962843.192020
FIRO ENGINEERINGHalle48244.7839044.782020
DBE CONCEPTMont-de-l'Enclus111543.80106543.802020
FMI ConsultLiège30413.3113223.952020
LIMBOS 1852Grimbergen91074.4849602.392020
DEVEO-BELGIUMFlémalle19904.53-95.472020
MP PROJEKTSMenen54614.40-5167.762021
DUNALEANDe Panne110274.9675392.932020
Ignition AutomationMechelen49399.0039399.002020
MOLO INVESTPuurs-Sint-Amands15308.99-4691.012020
FLUCKXSchoten76736.5874736.582020
DAD HSENivelles22907.9320407.932020
GM2Villers-la-Ville9548.008411.002020
iSensProLeuven172071.65-27928.352020
JJ ENERGYRetie58992.3242906.692020
3LEFSDiest25991.1023491.102020
DEPTHENMons41639.4635639.462020
R TECH DESIGNTienen11791.196791.192020
DEVENCOWavre166444.0255003.432021
ADESSOHannut12815.717815.712020
CvoorUTervuren51336.9632069.362020
DCS Omgevingswerken & ZoonErpe-Mere153293.00133293.004.302021
ContendoAartselaar-17818.83-20318.831.002020
SALTO CONSULTINGErpe-Mere47399.2736623.272020
EIMA EngineeringWillebroek49904.5619619.502021
We’zelWalhain19396.8511396.851.002020
DDBK SERVICESTournai8322.706457.441.002021
CONSTRUCTION MANAGEMENT INVESTMENTHoogstraten124102.8079041.652020
Goldenstein & HukSchilde14826.2043826.202020
Atelier BLXHoogstraten46703.7644203.762020
Think NMAntwerpen84113.8281613.822020
Heck.bBlégny72197.6967997.692020
DEME Offshore BEZwijndrecht62190797.95-45308985.42456789843.49320.902020
TAXANDRIA TECHNOLOGYTurnhout27883.40-2116.602020
MVTVOudergem8380.0020880.0057620.002019
De Block E&ALier55201.1246801.122020
BeAsKnokke-Heist48127.1743127.172020
DELTARAYHouthalen-Helchteren134080.18-505927.700.102020
CG TechnicsRonse19400.6018400.601.002020
POELMANS ENGINEERING AND CONSULTINGNieuwerkerken (Limb.)47321.6227321.622020
M2 AUTOMOTIVEUkkel-42172.02-9003.131.202020
SOHE ConsultGrez-Doiceau40109.5237771.952020
Dickx QHSE ManagementHerentals-21908.07-11371.802020
CERTIGEOLa Louvière50039.1223579.372020
BosconsultKasterlee9859.0010287.002020
Nutara EnvironmentLier482433.6080368.548.702020
SALTA ENERGYProfondeville111839.39301839.391.602020
LOCAL ENERGY SAVING SOLUTIONS 4Gent4950.41-295049.592021
Business AffairsKruibeke64619.7965327.872020
B-LinkBoechout-3578.18-8578.181.202020
CANTAERT CONSTRUCTIONSGent51507.1329656.582020
EXPO BRU TIABrussel664.599.152021
Yannick BuyckxRavels8592.513592.512020
VALDECTremelo61189.9856189.980.902020
C.S. BelgiumSint-Pieters-Leeuw69015.5453450.061.302021
TERRE NEUVE ENVIRONNEMENTSint-Lambrechts-Woluwe-11738.19-12038.190.802020
ASSISEChaudfontaine2158.52166.572020
NOBEL ENGINEERINGSchoten15884.593908.832021
TECHNISCH ONTWERP TEAMZedelgem53116.3039367.652021
FAIDLABHerne12944.12201.052021
LR Technologies BelgiumOttignies-Louvain-la-Neuve-11921.70-16081.704.302021
IntFacFrasnes-lez-Anvaing37152.6331193.202020
INGENIKAHeist-op-den-Berg72838.0071838.002020
VENTIVEWevelgem36606.5522491.342020
GUARANTEEDZelzate838439.07-671560.93119538.642020
SCALIAN CAREBrussel310880.83126627.075.502021
INDESOLLaarne-114414.71-124414.710.802020
Phoenix EngineeringKapellen27559.68-2440.322020
INGENIEURSBUREAU GLASSEENijlen84682.4714497.022021
TCSAntwerpen53381.0053381.002020
CP REAL ESTATE DEVELOPMENTWaterloo13041.008041.0096240.002020
TEKENBUREAU DEBRAEVELiedekerke44791.4731965.712020
K&N INVESTEngis11999.9410999.942020
GREEN WIND CONSULTINGSint-Truiden118808.38113808.382020
FRANK PHILIPElsene63911.2358911.232019
PAHNEBlégny66702.0051504.002020
eXXantHeuvelland-4981.06-5981.060.802020
Green Energy ParkAsse-607008.66-465717.283.702021
PREVOMWillebroek22678.067678.062.902020
Desanghere Consulting and StructuresLeuven55782.2934711.722020
P+ CONSULTBlégny53698.0048698.00185461.002020
SLURP ConsultancyBierbeek88498.7187498.712020
DIJON AUTOMATION CONSULTINGHuy33241.7526241.752020
LK ENGINEERINGWanze73441.2090971.202020
GTConsultGenk2560.25-7439.752020
LuciSunVillers-la-Ville14360.0715485.251.102021
PyrcoLievegem19460.3214460.322021
VIIVA CONSULTINGSint-Lambrechts-Woluwe43147.0739147.072020
Kobayashi GroupLeuven80923.0775923.072020
SINECAClavier47931.5129931.512.802020
E-TECH ConsultLierde73312.0556144.812020
V&D EXPERTSMons1514991.00163209.002021
Bouwstudio ROBGenk22230.90-2406.712020
STW PROJECTSERVICEBree30151.5030051.502020
BlueSky EnergyLaarne-2267.55-20867.552020
BUREAU DESSIN DEBROUXLes Bons Villers26245.6514245.653.102020
BDX LeadingVillers-la-Ville21125.5117125.512020
ConsulDMiMerelbeke43440.5842240.582020
LL EngineeringBeerse52504.7046504.702020
P-KONSULTYvoir18234.368234.362020
SDA CONSULTINGChaumont-Gistoux40768.0039768.002020
Aster ConsultingKraainem157581.43114248.052020
Eurofins Air Monitoring BelgiumNazareth57861.830.002020
MeasuredHeist-op-den-Berg5770.57770.572020
Vandermeulen OndernemingenOudsbergen17046.3114046.312020
I-FEEL SOLUTIONSBinche7341.318696.402020
AM Environmental ConsultingManage4968.894308.242020
Jamie CapBeveren30637.5725637.572020
Deprez Handling SolutionsKortemark120394.35150394.354.002020
B-NeveldDeinze-18717.74-27717.742020
Antwerp Lifting & Rigging SolutionsBeveren-47186.53-57186.530.102020
PBT ConsultIncourt43978.4035645.06178619.182020
Storm 57Antwerpen3177.04-3022.962020
JENS DANNEELS LANDMETER-EXPERTWingene17109.3615109.362020
Storm 58Antwerpen3904.65-2295.352020
Real Estate SookhaHuy2473.00-875.002020
MV-SolutionsZele87757.2961203.75200982.032021
DemolarZwevegem22219.3217219.322020
FREREJEAN GROUPHoogstraten48144.9043144.902020
FVG PROJECT MANAGEMENTLierde-1383.75-7737.212020
PERSYN BOUWONDERNEMINGTienen14404.9310204.931.002020
Storm 59Antwerpen4254.48-1945.522020
Vandekerckhove EngineeringDe Pinte73974.8668974.862020
D-SIGMARoeselare64707.73-10292.272020
ENGINEERING PIETER CAERELSWingene93212.5368212.530.402020
VABENE WERFLEIDINGZoersel54570.4253220.422020
VOREDOSRamillies59804.2915859.292020
WILL MANAGEMENTChaudfontaine120276.0557989.542021
DE OMGEVINGSADVIESKOMPAGNIEWetteren111648.4964890.412020
Vanderstraeten JohanBrasschaat5617.362617.362020
AUBANFernelmont12672.246172.242020
INGEROP BELGIUMUkkel91057.7428711.392020
AEDOSGent-30560.73-33060.732020
CENDESHoogstraten79248.7764303.142020
Architectuuratelier Stijn ClootsGeel73137.8367937.832020
Invento-EnergyOostkamp18396.918396.912020
Alter&GWavre199132.0599132.052020
Quali-CheckGenk-1233.69-31233.692020
Algemene stabiliteit Haciënda en PartnersDe Pinte8355.8148212.952020
VALDANNIOttignies-Louvain-la-Neuve4665.52-10953.212020
DML2Bassenge28994.5524194.552020
A-PF SOLUTIONSBraine-le-Comte33386.2728386.272020
TECHNICAL CENTER AUTOMOTIVEFleurus20643.0010643.005.202020
BUSINESS INFORMATION CONSULTINGYvoir1485.00-6015.002020
M-EnginTienen35843.6230843.622020
NCO - ConsultingCourt-Saint-Etienne31265.6729265.672020
YDEMA ENGINEERINGHamme (Vl.)53853.0048853.002020
SECOYA TechnologiesOttignies-Louvain-la-Neuve1655889.45-448281.242020
ES GearRonse7659.81-2340.192020
KME PROJECTSLille17070.3512070.352020
WalfactoryVresse-sur-Semois28708.2110088.69107103.422020
CLEVEONHulshout155307.64109141.882020
Crelast ConsultEllezelles75275.9672275.962020
G. RAATS SERVICESZoersel34852.2031852.202020
ACD bouw- en opleveringsadviesOostende15161.3910161.392020
VIN-EEFGooik7593.902628.062019
BAFO TEAMCharleroi13139.40-1860.606.402020
IDEA CONSULTANTSSpa38390.0733390.072020
Magnus CapitalKapellen293066.88-6933.122020
ALU-WOOD CATTRYSSEMenen121553.75116553.752020
LessWetteren55177.6052177.602020
BKTECWuustwezel125022.39116622.392020
ARCHICONSEILS, Société d'ArchitecteHerbeumont52039.1013933.232021
AK TECHNICSAntwerpen13711.869511.862020
Frank Ligthart DesignAntwerpen31081.7730981.772020
JRN-CONSTRUCTWetteren534513.26584513.2614.802020
KV DraftingBalen4824.822324.822020
BRIMEZHalle1796.68-1203.322020
CombuCoLier71901.4559901.452020
MEFORCEWellen58281.9854281.982020
GBC-TechnicsNazareth67465.7459065.742020
AscookLierde41152.5054652.500.202020
CERTIBRUBrussel2621.96621.962020
WOUTERS MECANIQUEThimister-Clermont246620.57132.8012.802020
WOUTERS TECNOLUBThimister-Clermont253050.1931061.962.602020
RL CONSULTINGMechelen54697.4452497.442020
B'BREWRoeselare16311.78-3688.220.802020
DINO'SGenk23658.55-6341.452020
M3 ConsultancyKortenaken17790.5012790.502020
MaDeBierbeek59145.3122583.552020
KDV Projects & EngineeringHasselt85037.4280537.420.902021
BeHaulT Industrial Property OfficeGenk386384.99-216115.012020
ARPON ENGINEERINGSint-Gillis (bij-Brussel)138560.57133560.571.202020
MDAutomElecFontaine-l'Evêque61983.3356983.332020
stabimiZwalm179438.55169438.552020
LJ Consulting & EngineeringZandhoven79443.3772443.372020
WINN SolutionsTienen77232.6648951.302020
BUILDING ART TECHNOLOGYSchaarbeek4805.867805.862020
Storm 60Antwerpen4469.78-1730.222020
Storm 61Antwerpen4730.73-1469.272020
Storm 62Antwerpen4770.95-1429.052020
ADEBO PROJECTSNieuwpoort35869.2934869.292020
LAPETUSBornem70583.3063934.542020
VLEGEL TECHNOLOGYGenk3208.17208.172021
PRAUXILIUMWanze25593.3315593.332020
SoverNijlen13178.578178.572020
HIBER TECHMaasmechelen60187.0359187.033.102020
H-Group ServicesLeopoldsburg35984.1425984.140.702020
FREMEN GeoEsneux143687.13125187.131.302020
INDUSTRY SOLUTIONS INTEGRATION & PROCESS CONSULTINGTournai4762.88362.882020
EKOLAntwerpen50380.4449380.442020
TDB CONSTRUCTVeurne40766.9231129.282020
DemevarWervik317252.49317852.492020
EluxaBoechout793769.44685165.423.302021
PLANECTZwevegem83101.3056539.172020
PDR ConsultanceBrasschaat100498.3592098.352020
ARCSOLTenneville105828.2885828.282020
Martens K HoldingGenk58820.6653820.660.902020
BB-ShopLaakdal28215.1318215.132020
DOME CONSTRUCTIONNeupré778181.04454927.242021
Aceg EnergyZele-4599.23-5918.872020
KWANTEN CARBON RECYCLINGMaaseik112853.3162853.312021
BUREAU D'EXPERTISE MATRICHEAnderlecht13099.478776.532020
MICLEDI MICRODISPLAYSLeuven3011335.53-3291664.472020
WELDMENGenk64568.8365026.062020
BARRBeringen11796.136796.132020
LeadConFontaine-l'Evêque145339.8274062.842021
VAMUKortenaken67229.52-2770.482020
Elements AdvisoryLokeren39708.3619708.360.302020
INGENIONRoeselare113829.3263829.322020
GOOSCOLeuze-en-Hainaut24852.3632852.360.902020
TOXANDRIA ENGINEERINGKasterlee4425.12-7782.232021
Vertommen JohanHolsbeek53353.5841356.932021
JPR ENERGIEHuy90877.5588377.552020
Mejora SSint-Niklaas49955.9137455.912020
ETEC ENGINEERINGLokeren24263.0021063.002020
INGECOMAnderlecht-626.20-626.202020
PREVOR 2.0Liège50184.0040184.00202500.002020
SASNiel44670.9842670.98145086.632021
REGECOKalmthout22368.2128368.212020
C:SOLUTIOKeerbergen60080.7555080.752019
MG TECAntwerpen40565.2536565.252020
A-Z EXPERTSNamur12493.5128131.472021
Eurostorage ServicesDeinze11984.541984.542020
BOLLINGER GROHMANN INGENIERIEBrussel206113.15181113.150.402020
EPC Jan SchepensDe Panne803.1719824.802021
HUIS WALRAVENSMerchtem56136.3055636.302020
FectumHerenthout96731.5555374.072021
LYF CONSULTGesves24747.5824747.582020
Bruno MortierGent72592.5068304.502020
WARMTE VERZILVERDAntwerpen1653484.61-30138.672020
ICE ConsultingRiemst28855.7827855.782020
SARAKortrijk-1002.23-3002.232020
JCH ENGINEERINGVisé181565.7169149.762021
CHRIS RADCLIFFE AUTOMOTIVE LIMITEDcarlisle3616.003616.002020
COMPOLAMMerelbeke157982.0043809.002021
DamasiBrasschaat-33903.92-83903.922020
DISTRI-CONSOMontigny-le-Tilleul-23670.23-26001.532.602020
ADP GROUPBraine-l'Alleud21943.6020943.602020
MICONSULTAntwerpen91967.8686967.862020
BAC ConstructKortrijk6321.605821.602020
CLOUD 9 BIO-BASED CREATIONSRoeselare5155.70155.702020
Lapis SolarZedelgem9800.214800.212020
DeJeCoWillebroek13341.4218908.072020
ICS Ingenieur Conseils StabilitéFleurus72794.1962794.192020
Buro-JVLRetie35145.8229145.822020
STUDIO BOJSint-Truiden12274.9310274.932020
ZIEROTessenderlo-88485.53-94485.532020
CYLAN CONSULTING SRLAnderlecht53095.1950595.190.002021
FENIXXZoutleeuw38980.9230980.922020
AGSPeer51567.0140897.012020
V.S. FLAVIANITongeren51942.6544942.652.002020
ALPHA INNOVATIONS BUSINESS CENTEROttignies-Louvain-la-Neuve120362.5355362.532020
Siemens EnergyBeersel15398586.071098586.0759849772.1493.102020
C&H TECHNICSCharleroi22850.0020350.002020
Pack2ChangeOttignies-Louvain-la-Neuve11677.09-6322.913720.752020
Celestia AntwerpAntwerpen531566.72331566.7211.702020
PMD-SOLVEBraine-l'Alleud-6064.93-9064.932020
Girofo Consulting & TradingHuy1479.75-3520.252020
TB EngineeringTemse40709.2410067.732021
SCEPWaremme-2134.00-2234.002020
Smeers Technical & Management ConsultingLubbeek59091.3531044.222021
DL-Stab EngineeringHam-sur-Heure-Nalinnes24338.1418335.562020
GREEN ARCNeupré26828.4724828.47100116.832020
Avalon Liquid SolutionsZwalm54509.291009.292021
BouwBIMAntwerpen-42300.67-67300.671.002020
MEGAWATTPUURSint-Niklaas4800.37-1449.632020
TLM ENGINEERINGBlégny10199.099199.092020
Recycling Partners BelgiumTurnhout21503.511503.512020
TOLIVAFexhe-le-Haut-Clocher93831.4183831.412020
HEIGHT MASTERSStabroek16145.006145.002021
AMMOHalle35367.0334367.032020
NOVEN BXLGent154374.81153374.812020
WeKonnektLummen12313.002313.002020
DULACONLedegem54268.37-6931.632021
OPL SC ConsultingHam-sur-Heure-Nalinnes143890.60137890.602020
XQBiTHemiksem60844.0543342.442021
RDM2Walhain25547.4622547.462020
DCINERGYAarschot129618.64132317.031.002020
ZONNE-WIJZERGenk24461.6823461.682021
EnerviceHarelbeke78270.9248270.922021
CONFISTRUCTHaaltert260083.21200083.212.502020
FLOW SOLUTIONSAndenne5119.927301.942020
IDM ENGINEERINGOud-Heverlee114114.79111614.792021
MarshalAntwerpen29199.4478199.441.702020
club4T2Torhout383593.06-16406.942020
CONSTRUCTION CARE GLOBAL SOLUTIONSSint-Lambrechts-Woluwe49501.8439501.842020
Develop ConsultEdegem100448.58100209.092020
Buro Bauer ArchitectuurAntwerpen-14917.84-24917.842020
4TECHNICSWesterlo280510.91278510.916.502020
TOABoechout13243.666243.662020
GEOENERGIEViroinval10045.393045.392020
MVH HoldingVisé4805.00-5195.002020
MARBAIX CONSULTPhilippeville20589.3415589.342020
PUIMEGE PIPINGKaprijke117116.75102116.752020
NORCONHerentals8667.343667.342020
GEERTS TECHNICSArendonk29323.7228323.722020
Protech EngineeringMol29652.7026652.702020
RDS INFORMATION CONSULTINGPuurs-Sint-Amands66866.2240069.882021
DCE SolutionsSint-Niklaas14532.039532.032020
C2 INFRAHoeilaart15375.79-4624.212020
IR. ARCHITECT DIRK WITTEBROODTKruisem81285.6661285.662020
SAGRAMOLA MAXIME ARCHITECTUREFlémalle53823.3743823.372020
NDTSHerstal6486484.284298571.282020
DSS EngineeringLochristi37886.8071886.802021
DeMiBoMerelbeke48302.7415733.162020
Naval Group BelgiumBrussel2303215.89-196784.112020
NOVEN NOORDGent756.58-243.422020
LR PROJECTSoignies25069.9620069.962019
O3 DEVELOPMENTWesterlo31916.9711916.972020
DeltaQBrussel2350472.21-474527.794.302020
CILYXSeraing250653.9379278.933.602020
BJConsultGesves19963.4119963.412020
POTENS INVESTBraives19725.8017725.802020
Un Tour d'AvanceNamur3703.0631103.062020
VademZwijndrecht30311.0124611.012020
Christopher PINOYTournai28137.9229137.922020
LVSafe CONSULTINGEcaussinnes63545.4057545.402020
RC PROJECTRoeselare14032.009602.002021
BIMINDMont-Saint-Guibert8232.77-1767.232020
DUSSBrussel388351.53-11648.475.502020
STC Engineering / ConsultingBeveren34723.1833223.182020
OVECOBeauvechain19255.8116755.812020
Technical Consultancy and solutionsAntwerpen71702.5268702.52235202.502021
JVL ENGINEERINGWaasmunster28419.4823219.482020
SAE Support für Aluminium ExtrusionRaeren47529.8148026.202021
BURO LMZulte67824.9152824.912020
COSITRAThimister-Clermont23289.483289.481.002020
TVH ConstructAntwerpen83696.22100696.222020
GPM ENGINEERING SOLUTIONSBrugge69229.3851128.082021
TRANSALYSBrussel20297.60297.602020
SD-MATICGesves44204.5834204.582020
CalinovaSint-Truiden363436.00-36564.0011.402020
BJX INDUSTRIAL WORK ASSISTANCEAmay28644.6024444.6010.102020
REVISION IMPLANTOud-Heverlee424095.67-9851.7028800.002020
AÏON INTELLIGENCEHotton-1074.00-707.002020
FBCDalhem61476.0056476.002021
BelAir & CoSint-Lambrechts-Woluwe59494.4338494.432021
Marko Van GilsEssen27425.5825425.582020
K. KERSTENSWuustwezel47561.2945561.292020
SJ Consultancy & EngineeringBeringen45169.3935169.392020
MELAN ENGINEERINGFloreffe111125.0099125.002020
REALEDWaregem153425.29145025.290.902020
XL VISIONDilbeek55569.0061819.002020
1point61Paliseul-2529.93-10529.932020
KW EngineeringBeveren11158.7263301.722020
LUMYTECCourcelles14916.419916.412020
Vanden Bergh E&AKalmthout35812.2430812.242020
Think AgainLanden-5151.17-11151.172020
LEMM EngineeringOudergem9541.003541.002020
K2K RELATIONSHeist-op-den-Berg342.16-4657.842020
T.S. ManagementTemse-3675.68-6175.681.002020
Boeykens Engineering DevelopmentGavere34144.4731144.472020
LG ENGINEERINGTheux34104.2631604.262020
PM-ADVIESKapellen101949.6096949.602020
KOMPAS, PROJECTMANAGEMENT, ARCHITECTUUR EN STEDENBOUWBorsbeek23337.9422337.942020
HAEDESDestelbergen26053.7616053.761.802020
LMW CONSULTINGChaumont-Gistoux280166.85277166.852020
RMKLennik209742.61144742.610.302020
LUBLFEghezée65602.3030329.422021
Linea RectaZonhoven10178.486178.482021
VYMACONSint-Niklaas33396.5632096.562020
VEKTORIZEHerve11767.846767.842020
ECOSLOPS FLANDERSAntwerpen93445.64-6554.362020
SIMON VOETKuurne32361.0227886.022020
STEPWISESint-Katelijne-Waver-396.00-2896.002020
Asbestos Management Training & SolutionCourt-Saint-Etienne8874.687874.682020
EnundaVorselaar139097.3169606.312020
BBISSHerselt-3728.53-6728.532020
BJC-TTAMoerbeke (Waas)52722.7047722.702020
GreenPlug EngineeringElsene52485.3432485.340.702020
WakariFernelmont72272.7562272.752020
B2M ConsultingGembloux24468.0021468.0090212.002020
iTechniquesPuurs-Sint-Amands29356.4014356.402020
BIODIVERSITY AND ECOSYSTEM SERVICES CONSERVATION INITIATIVEWatermaal-Bosvoorde13833.2617333.262020
GeoHydroDataWachtebeke42537.2437537.242021
i-desWervik46597.3441597.342020
ZARJARotselaar33073.3932073.392020
EVOEBrugge14294.8011794.802020
MCAL ConsultingUkkel51576.2646576.262020
ESV Technisch AdviesbureauBrasschaat40001.6639701.662020
HUGUES VANDEPARRESilly-26771.42-31771.422020
LARGHOLDEnghien-134198.37-139198.372020
PilexaMerelbeke3381.61-1618.392020
NOELMerchtem35396.6125396.612020
2E CONSULTEcaussinnes135891.23128391.232020
THINCQBrugge81144.31101144.312020
Boogaart BetonpompenSchaarbeek7203.66-2796.342020
ARCHingéNeupré26024.9824924.982020
SAINATECHCharleroi62427.1952427.191.102020
Menschaert JochemGent14173.9013673.902020
iZen ConceptHuy-9528.57-10828.572020
VERIWELLHasselt29284.9326784.932021
NORTH REAL ESTATEKoekelberg-1944.00-3944.002020
Ingenious ALille10475.249475.242020
PROVAMZoersel21541.4125727.122020
BCOZMons27606.2622606.262020
BURO BOUWGOEDNijlen8028.546028.542020
OXPYModave11664.524164.522020
JOHEPeer6884.404884.402020
NGen BelgiumBrussel-14173.66-29173.662020
L’Algar PMSint-Pieters-Woluwe68982.9167482.912020
D&V IngenieursWingene17051.9015051.902021
NEOK ITLier11313.236313.232020
FASD HOME & INDUSTRYVisé17860.215360.210.802020
GEOTHERMIE, ADVIES EN BORINGENHeusden-Zolder21881.771881.772020
BE DRONE & ENGINEERINGBinche14171.20-828.802020
Efficency TeamHerstal11716.701716.700.000.302020
SmileBin</