Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 71121 Ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
BRULABOBrussel815953.9355701.762020
SPILiège162340400.001754910.0014286181.0090.402020
IDELUX EauArlon35967861.66270853.8522143285.5096.202020
West-Vlaamse IntercommunaleBrugge127502212.685739959.2834382801.8383.502020
Association Intercommunale pour le développement économique durable de la Province de LuxembourgArlon78378260.385278307.0517856767.23110.902020
VLAAMSE INSTELLING VOOR TECHNOLOGISCH ONDERZOEKMol84726002.552976219.4055494964.16691.702020
AUTONOOM GEMEENTEBEDRIJF STADSVERNIEUWING OOSTENDEOostende-8671897.55-612996.281178241.445.602019
SinepUkkel1256527.1925807.4171570.802020
Studiebureel LesaffreSint-Martens-Latem289937.23-25414.590.802020
T.P.F. - ENGINEERINGVorst2135942.23164418.8311598028.7342.902020
Drever InternationalLiège18007518.41-4895585.5122309795.0893.402020
EuroconseilsUkkel25306.26-12301.112020
AgrerElsene3387529.00444744.0010024759.0019.502020
Bureau d'Etudes Setesco - Ingénieurs Conseils - Studiebureel Setesco - Raadgevende Ingenieurs - Setesco - Civil and Structural EngineersElsene606279.0074021.001345962.008.402020
VERDEYEN EN MOENAERT INGENIEURS CONSEILS - VERDEYEN EN MOENAERT RAADGEVENDE INGENIEURSOudergem184027.9020328.342020
M-TECHerentals1245007.00413289.000.802020
ADEQUAAT CONSULTHasselt72833.83-3248.672019
L.V.R. CONSEILSSeraing528875.1682305.452020
COMPTOIR FONCIERHuy1039117.11263243.163.702020
LiborCharleroi81415.1575796.523.402019
Bureau d'Expertise automobile du HainautLa Louvière387749.824743.662020
REVAHOLDZwevegem185167.57-141833.1415.502020
ROSE CONSTRUCTIONCiney93782.59-6973.752020
TAYLOR DEVICES EUROPEOudergem49449.933475.442020
HAMON RESEARCH-COTTRELLMont-Saint-Guibert-509788.15-3523629.667639019.728.202020
Xylem Water Solutions BelgiumZaventem3294388.86242226.4116147363.5330.302020
MAGEGROUPWavre7844737.62426.16297500.002020
TPF CONTRACTINGVorst-77685.01-133528.271.502020
Société d'Etudes pour les Applications du Génie CivilBraine-l'Alleud265855.2226790.072019
Xeikon PrepressIeper22940249.62-4929659.5310872354.6057.502020
DE SMET AGROMont-Saint-Guibert652443.19-1115904.9312237883.8746.602018
ALS INSPECTION BELGIUMMoerbeke (Waas)-469342.6584622.804.002020
HAMON & CIE (International) - HAMON & CIE (Internationaal)Mont-Saint-Guibert2837174.98-18783530.4212368927.0529.802020
IMC INDUSTRIAL MARKETING CORPORATION S.A. OU INDUSTRIAL MARKETING CORPORATION S.A. OU IMC S.A.Elsene5054184.00442964.0018932415.006.802020
MOSSOUX & CIEVorst26571.2616842.182020
BUROTECHElsene130357.8014980.208.802020
VAN EYCKEN ENGINEERINGTienen1239417.3432203.185.902020
GROEP S.P.V.Leuven610000.20166215.992020
NV DESMET BALLESTRA GROUPZaventem149092967.7912777803.0459132396.8984.502019
Northbridge TransformersAartselaar1672861.7674634.471.302020
BERCUMiddelkerke68644.38-3167.931.202020
B.E.C.-Raadgevend Ingenieursbureau-B.E.C. Bureau d'Ingénieurs ConseilsSint-Jans-Molenbeek117613.49-37292.386.302020
SUEZ WATERHerstal5859461.51-430798.7515570279.9149.502020
Logistics General Contracting and EngineeringAntwerpen1289713.07-458882.241303576.3111.902020
SOPEX COMMODITY SOLUTIONSAntwerpen2693261.22-398092.09471349.052.202018
SGS BELGIUMAntwerpen78126698.1437785766.27172732419.231335.002020
Technisch Bureau TechnosanAntwerpen803731.1275614.712020
Eurosense BelfotopTielt3345809.17533173.7911.902020
S.A.W.ConsultingWaregem338786.45425.802019
INFRABUREAU DEMEYRoeselare596137.34112233.5419.602020
SWECO BELGIUMBrussel40651979.859671998.97137826402.311014.802020
TECHNICASSint-Gillis (bij-Brussel)5572167.87348644.7814358527.6135.902020
COEK ENGINEERINGGeel7515615.102344781.6449961286.3720.802020
F.B.M. TECHNOLOGY - TIME AND DATA SYSTEMSSint-Lambrechts-Woluwe226527.0057081.002019
TechnogasMortsel4383240.612210877.2811.502020
National Utility ServiceZaventem-322586.09-93727.70407143.524.002020
ABB of ASEA BROWN BOVERIZaventem5014081.47-22443584.56126396239.28210.402020
TPF UTILITIESVorst4468326.46508900.7417800142.9182.802020
Bureau Technique Verbrugghen - Technisch Bureau VerbrugghenSint-Lambrechts-Woluwe4004667.37-136077.9434406449.35331.202020
Vereniging voor Arbeidsveiligheid door Techniek en KontroleBonheiden1043460.0030863.005027041.0043.002020
SOCOTEC BELGIUMFlémalle-4789121.84-753829.634242020.0864.902020
SocométalLiège136009.67-357880.5314.702019
VIGAN ENGINEERINGNivelles1778435.38-1382634.9512917418.2623.302020
Worley BelgiqueAntwerpen18177467.003818337.0069350817.00448.402019
"Worley België"Antwerpen18177467.003818337.0069350817.00448.402019
FIELD ENGINEERINGWatermaal-Bosvoorde10833354.45-240082.260.802020
Omni-TermIzegem13544955.39382251.8024051098.6850.502020
Donaldson EuropeLeuven736266563.6116207225.68246509693.49505.702020
VOITH TURBOLeuven2227946.63353825.987.402020
Studiebureau Ir. F. De BieSchilde102599.87-1357.792019
KALITECMaarkedal21569.34-2145.662017
INSTITUT DE CONSEIL ET D'ETUDES EN DEVELOPPEMENT DURABLE en abrégé "ICEDD"Namur1963699.00115995.0027.702020
VERENIGING BUREAU VERITAS - ASSOCIATION BUREAU VERITASAntwerpen2056487.25-278103.529146736.7844.802020
SGS Statutory Services BelgiumAnderlecht959262.65162384.7814315972.46167.202020
Koninklijk Belgisch Instituut tot Verbetering van de Biet - Institut Royal belge pour l'Amélioration de la BetteraveSint-Pieters-Woluwe2541850.700.0014.802020
COSEMANSBilzen271856.47154334.032020
Vincotte ControlatomVilvoorde12017616.1324014.232020
NATUURPUNT STUDIE - VERENIGING VOOR NATUURSTUDIE IN VLAANDERENMechelen1745134.78150420.6822.602020
DOTRACOAntwerpen-138660.34-20853.022019
LOI Fours industrielsLiège-47378.95-29885.762019
N.V. DESMET BALLESTRA ENGINEERING S.A.Zaventem9811355.5838969.5411447661.2831.602019
AGIDENS LIFE SCIENCESZwijndrecht4858550.821776636.7624015807.01123.202020
Bureau d'Etudes Delta G.C.Liège237519.2222952.655.202020
Daikin Europe N.V.Oostende1145947554.81126153545.642242771146.771846.002021
Ingenieurs-, ontwerp-, en coördinatiebureau STABOLeuven455088.07138307.3236.002020
BUREAU CNOCKAERTComines-Warneton122437.001635.006.502020
t de neef engineeringHeist-op-den-Berg3198147.18408228.2636.702020
TRACTEBEL ENGINEERINGBrussel488025518.81884342.92255129465.351165.302020
BetecBertrix346457.7824941.246.502019
EtiluxLiège1201259.565884.8617069083.1528.202019
SEE TELECOMNivelles3107741.00-470241.0010464553.0042.102020
Impens KoeltechniekIeper153109.44-12044.152020
SERVANTISDilbeek-1032364.85-69316.692020
Société wallonne de PhotogrammetrieNamur675756.9957640.322.702020
CL.E.Hasselt54691.93-7868.112020
FontecWatermaal-Bosvoorde251575.00-100070.008358317.0019.802020
N.V. Servaco S.A.Wevelgem11115664.33971874.2212594103.37113.702020
SOCIÉTÉ DE BUREAUX D'ÉTUDES PLURIDISCIPLINAIRESEsneux19089.77-36566.332019
GREENHOOD PROJECTSLedegem61319.85-230580.921.102020
RODELWavre3434.0046.002020
TRANSURBBrussel6844013.00-369477.009111983.0063.302020
RelcoBraine-le-Château396888.61-2221.258.302020
Advice and Training CentreLeuven58848.9517677.350.802020
STUDIEBUREEL STRANGERAntwerpen47645.629362.104.002019
MandataEtterbeek-411.236700.862020
SYNGENIABrussel100100.000.005369746.9565.802020
Q R STurnhout32388682.13735052.951.502020
STUDIEBUREAU HAEGEBAERTJabbeke420169.78245038.822.802020
LABOTOURTournai322563.5513133.552.002020
DiamexpertiseAntwerpen101037.47-2188.592020
SOVEMETChaudfontaine83161.275474.718920.002020
cEdEkEAntwerpen-17278.36-12920.272019
OSAR ARCHITECTSAntwerpen1234809.9756870.385301156.966.402019
ANTEA BELGIUMAntwerpen11947975.001230078.0025520470.00198.102020
SicoplanMenen1950462.8240091.943265219.2322.902020
STREGOOostende-147646.075447.651.202020
ITB-TRADETECHRixensart5111161.371019261.276.402020
European Coil Coating AssociationSint-Pieters-Woluwe1409059.13-202582.44325915.862.002020
LABOREXAalst2644474.66158882.980.001.002020
WIDNELL EUROPESint-Gillis (bij-Brussel)3276672.16395259.0713.202020
VANHEEDE ENVIRONMENTAL SERVICESWervik6125251.591143701.9718528389.6137.302020
A et B Ingénierie immobilièreChastre39745.753542.962020
Buyck EngineeringEeklo496039.0630229.962254600.0026.702019
SOCIETE D'INVESTISSEMENTS ET GESTIONGrez-Doiceau23176.547310.182020
MANU - FACTBornem409091.0029642.002020
Société Internationale d'EngineeringWatermaal-Bosvoorde11710210.01-81536.769969351.481.002020
Bureau d'Etudes Claude LahayeAiseau-Presles26384.00-901.002020
OTECGent116683.54175581.065.902020
TECHNO - SALESAarschot462508.79103915.661.602020
Fire Protection ConsultantsAntwerpen1001902.91153363.2015.802020
THE RHINOSVilvoorde4146.93102841.687.102020
V.D.Liedekerke886932.76140736.109.602020
ARTECONAntwerpen123957.98-1845.632020
ABETEC ARCHITECTEN & INGENIEURSZele5873368.28121689.517827408.9663.502020
Michel HERCHUkkel-46925.41-3289.642020
ETUDES PROMOTION PARTICIPATION ENTREPRISESSaint-Nicolas868850.8417821.513.802020
SEMACOLiège341225.31-35122.552019
MK-CONSULTHannut23555.6093.872020
GENERAL SURVEYSAntwerpen163889.79-48064.582.702019
DYNAMIC SERVICESOttignies-Louvain-la-Neuve226633.41-6988.613.002020
BUREAU FRANCELier75566.1223787.222020
STUDIEBUREAU W.J. EN M.C. VAN CAMPENHOUTGrimbergen1742556.7013398.294.702020
STRUKTOREGAntwerpen221087.3555896.972.402020
GAUDER & CoLiège2343340.76-2469979.922.002020
ETUDES ET VALORISATION DES SITESOttignies-Louvain-la-Neuve108233.55-7488.080.902020
Bureau d'Ingénieurs du Groupe Richard FlaméeSaint-Nicolas1376470.3795918.042.202020
D.A.F.T.Balen261615.4225904.862019
BUREAU BOLAND-TAILLEUR & ASSOCIESLiège268228.36-3560.452.502020
A.S.B. Advies en Studiebureau Brosens FransHoogstraten182490.1353994.852.002020
STUDIEBUREAU VIAENEVeurne377396.75126647.842.802020
ROEKAERTSHouthalen-Helchteren171612.65-11845.072020
STUDIEBUREAU BOYDENS RAYMONDBrugge1412659.924434.1864.002020
Vinçotte InternationalVilvoorde13322203.23640441.988198.2676.602020
BUREAU D'ETUDES PS2Ecaussinnes96167.25134061.9510.002020
T.R.D.Kortrijk19671793.24569533.382020
Centre de Recherche scientifique et technique de l'Industrie diamantaire - Wetenschappelijk en Technisch Onderzoekscentrum voor DiamantLier0.002019
C.G.B. CHAUFFAGEBastogne278845.5082406.372020
UC LimburgDiepenbeek46392127.001634208.0041375447.00123.802020
University College LimburgDiepenbeek46392127.001634208.0041375447.00123.802020
CONDORAntwerpen-56959.6316876.132020
Management and ConsultingGent228910.56-13346.752020
Moyens Industriels pour le Contrôle de l'EnvironnementAwans2684922.02272892.8110.502019
BUROTECH CONSULTINGMorlanwelz22786.99-40145.6914.902020
ALGEMENE SCHRIJNWERKERIJ VEKEMANBerlare443332.68-5331.142020
Inagro, provinciaal extern verzelfstandigd agentschap in privaatrechtelijke vormRoeselare25979618.352478791.913869669.72176.302020
Waterleau TechnicsHaacht533981.69351147.34710143.894.702016
ALMECO GROEPArendonk1115106.612730.112017
GRISARHoeilaart47278.0011641.00130248.002020
INGENIEURSBUREAU ELTROWILL - BUREAU D'INGENIEURS ELTROWILLHasselt59935.00-12215.002019
ADVANCED CONCEPT SOLUTIONSFernelmont83056.7510715.292020
PlanningAntwerpen460586.53227572.066698978.26116.902020
LABO LRLHerstal875082.0035620.556.202020
Ingenieursbureau G. DerveauxDestelbergen-589897.81-1223188.167.002020
ELECTRO - DENISBouillon42474.686611.282021
P.R.S. PROMOTIONLasne69543.20-40979.722020
GEREC ENGINEERINGBastogne366909.94-35665.972019
STUDIEBUREAU VOOR BOUWKUNDE EN EXPERTISESSint-Niklaas1163861.04933647.6317321163.63126.302020
PROMEKPuurs-Sint-Amands5977727.92200139.0912.902019
JOHN DECOCKZwevegem22181.382431.062020
ARTIMPEXGent1342350.18267648.985.702020
ARAT ■ architectenHerentals724723.39141067.590.102020
STUDIEBUREEL A.S.E.Diest573286.97-16510.392020
Studieburo StructuralKortenberg50353.25641.572.202020
DE MEIKLOKJESWillebroek438328.907182.162020
FUGRO BELGIE - FUGRO BELGIQUESint-Pieters-Woluwe986184.42176890.364198812.7924.102020
ACOSSIALiège355698.00-7398.000.502020
J.P.M. DESIGNRixensart-6391.5410279.34345348.581.002020
BELZAsse62607.522377.322020
ETRAXCharleroi201876.0037968.0080588.002020
DECOSPAN HOLDINGMenen23309789.26739251.713030692.985.802020
BUXICOOttignies-Louvain-la-Neuve6798.080.0010305.502020
D+A CONSULTHalle929790.4174734.9825.002020
DUMOULIN JOSRoeselare382818.59104738.302019
International Building OrganisationMechelen5275183.1894020.5532600328.6189.002019
Ingenieursbureau ItabOostende-4249.713658.152019
ALPHA - STUDIEB.U.R.O.Schoten1453915.22675146.6814.702020
GeotestWillebroek1373287.5119420.402020
Bureau d'Etudes Ir. Jacques DufourJette1499369.12-203876.631.002019
CLAP COPYElsene-133852.4636105.252020
Bureau d'Etudes RADIANThimister-Clermont-2241.33-4711.3056788.012020
ASTRO - planAalst267357.00176248.002.802020
GM CONTRACTINGBrussel703182.343498.77865982.030.402019
APPLIED MECHANICS CONSULTANTSOverijse111448.76-976.172020
SEBA SERVICEGrimbergen1081706.6810792.9010.102019
BUREAU TECHNIQUE ET COMMERCIALCharleroi58412.003790.002020
MARELEC FOOD TECHNOLOGIES PROJECTSNieuwpoort72703.7412518.924.302020
Centre de Recherches des Instituts Groupés de la Haute Ecole Libre MosaneLiège870297.7561794.36494212.189.402020
PRAYON TECHNOLOGIESEngis7898406.50763194.087487612.022019
DIGICONCEPTLiège512232.00-2779.002020
HB ProDe Haan249677.6059661.152020
CONCEPTION, ETUDES ET COOPERATION DE FORMATIONLiège2006621.6152120.5314273622.1937.902020
GRETSCH - UNITAS BELGIUMBrasschaat652606.14118001.948.702020
SPARNEXAntwerpen717419.00-463734.004.702019
A.T.S. TECHNICSMerelbeke2664632.2524949.4430.602020
ORBAT FILMSElsene-83401.27-4902.592019
EKIUM BELGIUMCharleroi224288.13210735.4326.902020
BUREAU D'ETUDES - CONSTRUCTION ET DESSINUkkel-12883.656670.442020
VervanAntwerpen120175.135000.502020
SERIEGenappe455823.99159910.472020
BUREAU D'ETUDES FLAMANT-DERMONTBraine-le-Château174694.16-3717.092020
THOMAS RaoulSint-Martens-Latem30435.77-3202.592020
EVOLTA ENGINEERSSint-Joost-ten-Node2663796.70136895.017191244.5153.502019
CogerimRonse266114.005500.002020
WONINGBOUW VERELSTRumst4504410.41-689512.3340951608.09110.102020
Aptiv Services BelgiumTurnhout25740192.9062588.283.802019
Industry Project and Engineering SystemsGent1882179.94798500.319890492.186.502020
LOBELLE STUDIEBUREAUBrugge335615.0086349.0017.902020
DEWEER SANITAIRAnzegem3245688.60657982.5022.702020
DE WEVER AND PARTNERSUkkel201884.96-4187.232020
ISTEMAGent865681.54235834.3618.702020
Architectuur, Techniek en ComputerMechelen86189.77-1005.332020
BUSINESS MANAGEMENT ADVICEWaterloo562868.03-31409.5869111.312021
LEPAGE EURONUCLEAIRECharleroi2629047.00211046.005652160.00127.102020
ELEXTessenderlo489913697.8419311184.724.402020
B.M.I. CONCEPTAnderlecht36739.1414094.282020
Recherche et Technologie - Research for TechnologyLiège1144308.77274152.489670500.5760.302020
INTERKONTAKT & PARTNERSOudenaarde233529.0361195.574.802020
RV productionsDiest2800519.4237233.195.802020
ProvideSint-Martens-Latem-623682.1142994.452019
STUDIEKANTOOR KOCKAERTSHolsbeek181765.0052582.002019
GENORIFEeklo647620.089926.002020
SOGEX-EREMCharleroi1884083.89-34677.942020
ECO - SYSTEM - ENGINEERINGIttre-161836.42-1293.412020
COSEASIncourt256781.0029245.002020
BUREAU D'ETUDES LENDERSAartselaar89838.852085.600.202019
BOUWTECHNISCH STUDIE- EN ONTWERPBUREAU LENDERSAartselaar89838.852085.600.202019
LENDERS ENGINEERING LTDAartselaar89838.852085.600.202019
COPEAKortenberg8108.09-1104.802020
INGENIEURSBUREAU FRANCELier380962.2668951.371.702020
SOCIETE D'INGENIEURIE ET DE TECHNIQUES DE CONSTRUCTIONSFloreffe301425.0076.0026203.002020
CANNIO COACHINGSint-Genesius-Rode59584.31-10302.712020
Immo - BremalBeersel98100.161.412020
ENGICONHarelbeke20984368.681019446.6073980948.97151.502020
HELIOSTrooz966.15-24788.212020
InterneasSint-Lambrechts-Woluwe-15165.35650.932020
BC INGENIEURSBUREAUHerentals147114.392563.532020
INTERPROJECT MANAGEMENT BELGIUMSint-Katelijne-Waver88596.45973.592020
BUREAU D'ETUDES ATELIER 5Jemeppe-sur-Sambre105838.515096.951.002020
DS-ENGINEERINGAntwerpen373497.90-49391.976.402020
CLAESSENArendonk2745483.9390467.972.302020
ENERGY4MENivelles-14256.933501.372020
SAVANNA INDUSTRIESRoeselare292264.802252.171.002020
INTERNATIONAL MARINE AND DREDGING CONSULTANTSAntwerpen3049390.02173034.9910456851.0378.202020
A.R.T. ARCHITECTENLubbeek106510.5484200.102.002020
STUDYBELEvere477141.178871.131927320.1019.102020
CEU-ENGINEERINGWuustwezel-70590.7056983.542020
Immobilière de l'YserEnghien1134756.5111269.062020
LOTHICHHaacht121182.9140037.472020
VOTQUENNE FOUNDATIONSCourcelles1596393.741659111.9017039423.8125.902020
SUMPROJECT ARCHITECTURE & ENGINEERINGBrussel202076.23374483.125.102020
DUBIN B.T.Hasselt284835.2126438.462020
BODEXEllezelles499223.056798.282020
Keppens Raadgevend Ingenieursbureau en ImmobilienKontich-16237.06-11849.069132.932019
Bureau d'Etudes Pierre BergerChaudfontaine711762.6974255.1315.002020
STUDIUMKnokke-Heist16236938.05-452579.791.202020
ABUTRIEK SERVICEAnzegem2131065.34243007.499647678.7139.102020
GRAPHICOMPMaldegem5851467.758059.692.002020
VK GROUPRoeselare3198521.561576233.062907269.5318.502020
AVD-BELGIUMNivelles1345546.31-157842.343.702020
Rits Studie- en ExpertisebureauGent792681.9835250.442020
BUREAU VAN EESBEECKViroinval44913.7311134.512020
STEELOttignies-Louvain-la-Neuve580361.4327546.6117.702019
SOCIETE DE RECHERCHES TECHNIQUES ET DE MARKETINGArlon413693.99-468011.002020
Road EngineeringComines-Warneton42187.001593.000.802020
NEON ALEXNamur2239100.31412405.507.602019
PRINTING INTERNATIONALAalter2486441.1432123.0134.202020
Chauffage Damien CorneMouscron332017.621122.233.402020
LANGOHR RaymondLiège117096.4614226.151.002020
TECOBEMol270669.0143793.421.002020
PROVIRON CAPITALHemiksem33934989.4076193.732525250.006.502020
STUDIEBUREAU RIMANQUETienen1121402.52188927.070.702019
Studiebureau voor wegen- en Bouwkunde - OntwerpenDendermonde539841.60100188.427.802020
IMMO DRIEWaregem38104.48-4166.820.202020
H.C.Kontich602943.1820395.942020
VEDELCourt-Saint-Etienne62554.0040721.002019
FIMA AIR TECHNICDendermonde1044041.86378561.104.702019
GWUkkel-15678.932363.602020
BUREAU D'ETUDE MATRICHEBraine-le-Château953747.15-23529.961.002020
CONIX RDBM ARCHITECTSAntwerpen168544.307922.362020
Brandweerinformatiecentrum voor gevaarlijke stoffenGeel2293483.630.002500456.8523.002020
PRESAOverijse1071747.86473174.3727.802020
Bureel voor Ontwerp, Realisatie, Architektuur, Leefmilieu en IngenieurstudiesAntwerpen-1036265.8911736.761.002020
INGENIEURSBURO VOOR BROODVEREDELINGWortegem-Petegem731323.242909.522020
EFFICIENCY AND FACILITY MANAGEMENTZaventem-201741.623239.422020
APSTRAKTIzegem934195.6526403.132020
APEXAnderlecht591893.8253849.890.202019
MATTHYS en PARTNERSBrasschaat151106.9828070.8023.402019
Groep Infrastructuur en BouwWesterlo1163692.11253836.0832.502020
J. VAN BOUWELKapellen-324932.32307258.942019
BUREAU VOOR CONSTRUCTIES EN VEILIGHEIDWortegem-Petegem292484.961559.41412749.474.702020
Onpartijdige instelling voor de controle van Bouwproducten - Organisme impartial de controle de Produits pour la ConstructionAsse13243661.9539497.1642.702020
MIVACStaden-75732.54-89684.172018
INFATECHMerksplas21275.0446943.642019
BAILLEUL - ONTWERPBUREAUGent499743.1728137.2111.502020
URBAN NATION ASSOCIATESUkkel1867012.737177.041.002020
LABO DERVAHeusden-Zolder2456836.7870615.0323.802020
PromadTremelo4424464.5419631.432.002020
HYDRECNamur14967.0056.008440.002019
Gillot Durieux ImmoLiège590015.9235584.102020
BETIC SOCIETE CIVILE D'ARCHITECTESAns47801.006423.002020
ELKOPLASTDiest76904.5844307.210.802020
IBCBrussel263691.0045894.002020
KENNAMETAL BELGIUMMachelen (Brab.)4384285.4986325.513891143.682.002020
M.D.C.Brussel76920.2130259.922019
JLB.LA GLEIZEStoumont82466.7419923.002020
ABACUS MARINE - International Service And TradeAartselaar12277.281360.822021
m² brokersAntwerpen39574.3615773.712020
V.D.F. ONTWERPBUREAUHeers320157.681347.502020
Bouwkundig Adviesbureau TECROZemst219527.836654.872020
BUREAU GHAYEChaudfontaine35214.18455.582020
Coordinatie Buro - TechniekIeper1411651.6878029.952.002020
DELTA CONSULTINGHeist-op-den-Berg71309.3525973.620.802020
TECHNISCH HULPBUREELMeulebeke-218429.74-40394.522020
PAUL PETIT ET ASSOCIES, SOCIETE INTERPROFESSIONNELLE D'ARCHITECTESCharleroi214435.64-70170.052020
PATRIMOINE & EXPERTISEChaumont-Gistoux195811.0251324.312020
TERRE ARMEE BELGIUMVilvoorde8986.00-1356.002020
BGROUP GREISCHOudergem521990.57150790.5523.702020
SOLEMGeel-78926.391621.732020
G&P QUALITY MANAGEMENTGent496793.46243080.2827.302020
AMPIPittem109272.33-1245.372020
INTECHBilzen9784.687566.742020
H.V.F.Lennik190056.21138.771.002020
Ir. P. Poelmans StudiebureauLummen1194373.008429.964.502020
STUDIEBUREAU DE BEERIEGent98350.07-15615.562018
HAMON THERMAL EUROPEMont-Saint-Guibert-5491666.96-7106692.2427798783.3653.302020
FINLABLeuven103229406.00365427.00962180.002019
TECHNO - HAINAUTNamur-4816.00-182.002020
CAVE CANEMTrooz-2539.024648.942020
Projekt-TeamRoeselare149609.9721486.622.002020
ENGINEERING CONSULTMerchtem664900.00518696.000.002019
STRATECSchaarbeek418012.23106702.4821.102020
ADVICES for TECHNICAL SYSTEMSMerelbeke42980591.475980061.91116175238.17411.002020
BUREAU D'EXPERTISES CEDALWaimes148810.86-10909.91321375.942.602020
E.T.M.Mons40400.52-7076.182019
BUREAU D'ETUDES GREISCHLiège2717221.67383343.7113736696.0064.202020
G.E. und COAmel188085.77-42291.242020
LES METAUX DE MARIANNEAnthisnes-250814.06-21862.372020
BESAM ENGINEERINGGeraardsbergen40609.5110771.181.002020
MEDITEXBrussel-7728.20-242.342020
SOCIÉTÉ LOUIS DELHAIZE FINANCIÈRE ET DE PARTICIPATIONCharleroi166913115.00-9170633.005354282.002020
AXIS ENGINEERINGSint-Jans-Molenbeek172718.924786.792020
DC INDUSTRIALElsene62817421.643491493.0723649526.0918.502020
EUROSENSE PLANNING & ENGINEERINGWemmel13296.341057295.772020
BELGIAN ELECTRONIC ENGINEERINGFleurus97056.2648952.602019
BUILDING ENGINEERING CONSULTANTS INTERNATIONALTienen85027.001942.0077613.002019
HET VEERGent27071503.9523817.361585556.926.902020
SUGARLAB 518Antwerpen81969.450.0090001.332020
STUDIEBUREAU BRUYNSEELSSchoten216507.0314574.3836.502020
INE.SolutionsLa Louvière-5246.53-1645.852020
L.V.P. ENGINEERINGTemse152939.0030833.002020
UNIT - INGENIEURS AssociésNamur-22514.38-18027.211.802019
K + DEsneux2483809.8516227.312020
STRADITECEtterbeek81420.55-11590.602020
STUDIEGROEP LABYRINTAsse756365.9933598.9810.802020
ARCADIS BELGIUMBrussel48042894.843123265.28101762290.82806.702020
GELAPHARVoeren199567.9421840.621.502020
KELLER LUFTTECHNIK BENELUXWaregem831260.57264008.1918097899.9539.802020
NEREMATIzegem45593391.0524928.8122233568.2311.002020
PROGEPVerviers94552.0012471.002020
Technisch Adviesburo JANSSENSAntwerpen126742.635405.452019
J-P 't Felt en CoGent125638.3278705.572020
HYDRO-ADVIESMechelen2458117.77657043.412020
PRECIA MOLEN BELGIUMPuurs-Sint-Amands2628738.88285043.8928.602020
N.F.Eghezée135156.8661470.05561667.302020
NERVIAntwerpen112326.732967.822020
CADCOBeringen212725.94-70922.835.502020
BUREAU CALLEWAERTOverijse69351.7914302.612019
HENIRO HOLDINGSint-Katelijne-Waver431937.00-11271.002020
STESSENSDilbeek362112.5818736.300.602020
NEWELECHerstal3789443.3799412.3426701876.38159.002019
STEDECRoeselare729416.9386431.218.902020
STOREXWevelgem22126805.48311933.121148907.071.102020
FIBRECOUNTAartselaar4316664.51351265.693055326.6333.402020
STUDIEBURO VIBRATIONS ENGINEERING ACOUSTICS CONSULTINGVilvoorde558698.00124020.002.902019
Expertisebureau F. DE WISPELEIR en CoKapellen120071.7422657.151.402020
MOLIMOKnokke-Heist622492.3919412.592020
CORDIER BOUW nvHeusden-Zolder279184.2054922.212020
COLLEN ENGINEERINGGent95280.909826.952020
ASSETGent708561.95103272.1718.302020
BLADT BUILDING ENGINEERINGAntwerpen966904.3148264.832020
COMPUTER PORTRAIT SYSTEMSRumst171807.00-51822.732.002020
STUDIEBUREAU THERMO-SERVICEAntwerpen996748.9473546.760.802020
ATELIER DE MAQUETTISME URBIAVorst-167403.98-30365.262020
DESTADe Pinte250424.0023181.000.702019
BELGOREXVillers-le-Bouillet-257721.46-375699.1114.402020
Tau ConsultDe Haan10869.16-18335.742020
VERKOOPBURO ROELANT & COMPANYZwevegem1032154.44404500.949.302020
ELECTRO PROJECTDeinze24882396.0211420240.617.702021
COMPAGNIE D'INFORMATIQUE ET DE CARTOGRAPHIE DIGITALECharleroi252487.4071491.522.502019
A. ROUELLE - SOCIETE CIVILE D'ARCHITECTES INTERPROFESSIONNELLECiney20306.1119886.982020
Maxima Technics-SolutionsAntwerpen78596.001101.002019
Société pour l'Hydraulique, l'Environnement et la RéhabilitationNamur922380.9859646.074568185.5910.602020
CITY PROJECTS TECHNISint-Martens-Latem182333.3912698.492020
STERIGENICSLeuven-5399191.29-3328672.2627.002020
ENGINEERING AND MANUFACTURING FOR INDUSTRYFrasnes-lez-Anvaing1017115.69-8444.279.802019
SOCOGESTIONLiège1845167.62156127.182020
EXPERTISEBUREAU GUY DE MEULEMEESTERGent805104.09-64424.742020
FLOW TRANSFER INTERNATIONALUkkel504494.3098609.562.302020
THERMIC ENGINEERINGZaventem373785.4618477.382.202019
INGENIEURSBUREAU ENGELBOS EN DUBINSint-Truiden167847.3517926.352020
Belgium Industrial ContractorsUkkel47681.75-21786.342.002019
STUDIEGROEP IRTASBeveren2035020.71206342.3317.802020
ONTWERPBUREAU DEJAEGEREKortrijk158048.6023390.672020
T.P.F. ECONOLERGrâce-Hollogne2030894.6128885.372020
CONTECAntwerpen3700270.212017106.2419938224.91118.602020
Bureau d'Etudes, Gestion et PlanificationTheux416358.94208450.299.302020
EXPERTISES AUTOMOBILES RENSONMont-Saint-Guibert217652.3733485.775.102020
STEVECOLiège791520.49146030.872.002020
INDUSTRIAL ENGINEERING AND CONSTRUCTIONGanshoren-870.00-9085.002017
ACOUSTIC TECHNOLOGIESSint-Gillis (bij-Brussel)331591.7833689.069.602020
PRINTRONICLier329899.1722265.282019
SIEMENS INDUSTRY SOFTWARELeuven32598445.2638929449.06260619790.98461.902020
RESTYLING BUROGent586685.00120100.002.002020
TECNOBELAntwerpen499530.4837560.952020
FLANDERS AIR TECHNICKruisem527035.32425870.648.402020
STAEL CONSTRUCTION & ENGINEERING SERVICES - S.C.E.S.Brugge1135205.00183593.006.002020
LE BRUSSELS GROUPWatermaal-Bosvoorde-47296.613439.203.802020
DELTATECAns2321765.69530350.9650.202020
RESEARCH INSTITUTE FOR CHROMATOGRAPHYKortrijk3036815.65620846.3832.202020
STUVEX INTERNATIONALKontich3559461.191260596.969527212.4423.802020
CAERS JKasterlee57578.5013232.562020
V.L.C. MOTORSZemst10039.3810652.582020
PLANTECOostende709984.0449933.9715.702020
MEDESAartselaar125999.00-28949.0011921.002019
GENERAL TECHNOLOGYNamur4311195.91895607.3414776615.2184.902019
ARCHITECTENBUREAU TEKTON 42Veurne241295.8614965.122020
A.B.A.D.Merksplas110723.00693.002020
MICHIGAN-EUROPESint-Lambrechts-Woluwe125817.002190.002020
DOEDIJNS FLUID INDUSTRYPuurs-Sint-Amands3902720.16417461.539318299.8824.102020
CENTRE D'INFORMATION POUR L'UTILISATION RATIONELLE ET L'ECONOMIE DU MAZOUTAnderlecht5499107.07-294650.022020
INFORMATIECENTRUM VOOR RATIONELE AANWENDING EN BESPARING VAN MAZOUTAnderlecht5499107.07-294650.022020
BUROTECH ENGINEERING & SERVICESLiège206726.14-19872.2113.002020
BMIneGent-18215.32-2104.952020
CULLEN INTERNATIONALOudergem3095241.72907635.7630.602020
Bureau d'Ingénieurs - Conseils en EquipementsNeupré175848.7690130.106.002020
A.S.B.Destelbergen77897.004691.002020
MARKETING EN DESIGN CLOOSTERMANSHamme (Vl.)3611441.87172439.99822469.552020
DL CONSULTCiney212364.0766443.233.502020
CRESCENTLeuven7015341.18-2560805.564589419.3320.702020
JC INVESTPittem-402360.15-76095.132.502020
B.H. ELECTRONICAth36024.6613088.802020
EVOLIS CONSULTINGBrussel-339492.45208111.5919.202020
INDUSTRIAL ENGINEERING SUPPORTBrussel186802.00-34095.009.002020
SACAMouscron6170260.291765544.1417460910.4245.302020
ARTS CONSTRUCTION PROJECT MANAGEMENTSint-Jans-Molenbeek311217.49-37431.0921129.332020
STUDIEBURO SCHILLEBEECKXMalle132523.1518097.790.402020
VLGSpiere-Helkijn112503.16-17374.152020
Technisch Studie-, Ontwerp- en Adviesbureau H. Lambrecht - L.H.Zaventem91748.9787.672020
FRANSQUIN ET CHAIBANSint-Gillis (bij-Brussel)1751.56-488775.31167188.362020
NUCLEAR TECHNOLOGY AND CONSULTINGNinove2008464.31-1171.002020
NO HEADACHEOudergem197471.36-21545.192020
CORSEARCH EUROPESchaarbeek-4208120.09-4778861.8913570852.9146.902019
MASELECKortenberg425147.00-549.002020
AAC ARCHITECTUREAnderlecht316502.006144.002019
INFOGRAPHIC SERVICESVisé433401.007787.00305421.002019
BOUTIQUE DE L'HARMONIEChastre101626.4311283.67164153.942020
GLOBAL DESIGN & BUILDWatermaal-Bosvoorde415748.77254014.196.002019
STUDIEBURO HERELIXKASchilde107543.2773678.923.802020
ESTABLIS ROESELARERoeselare232263.02221033.3118.902019
SOFTAIRWaterloo-10651.00-28719.002020
GAMACO INGENIEURS - CONSEILSOttignies-Louvain-la-Neuve473061.0024132.0013.502020
AREXKnokke-Heist10670.89-8680.672019
GPMGLASSFrasnes-lez-Anvaing71291.0843362.800.102019
INOVNandrin273881.19-126670.314.002020
LANDMETERSVENNOOTSCHAP TEUGELSTemse132883.17150.992020
ForestForwardBeringen6205.32-1044.542020
Association for Research, Conception and EngineeringTubize112210.69-17170.162020
ICOS VISION SYSTEMSLeuven21702228.693318349.0821644828.0093.202020
Finesco InvestDeerlijk1027823.6064857.942019
CALDERSGrimbergen248277.36211.782019
Studiebureau JouretSint-Niklaas1696646.72214710.956.402020
PITSAnderlecht47500011.14465810.2131789242.86112.802020
Bureau d'Etudes Francis SCHMITZSpa18043.354364.911.002020
BOSAL EMISSION CONTROL SYSTEMSLummen10018192.00-2590382.0025456804.00113.902020
ATELIER D'INGENIERIELa Louvière6506.27-1080.042019
CENTER FOR BASIC INTERACTIVE RESEARCH IN ASSESMENT AND AUTOMATED TESTING - CENTER VOOR FUNDAMENTEEL INTERACTIEF ONDERZOEK ASSESMENT EN TESTAUTOMATISERINGKortenberg2177833.40423574.6417.402020
BUREAU D'ETUDES CH. COLLONSint-Agatha-Berchem16138.54-11106.832020
ARCHITECTUUR EN EXPERTISEBURO KURSTENAalst398684.947766.862020
RANGINERavels-1097146.61-1671.792020
BUREAU D'ETUDES ET DE GESTION IMMOBILIERE ET MOBILIERENivelles147021.17127146.052020
advisersSint-Lambrechts-Woluwe384756.28332662.384.202020
GROUT TECHNIEKAalst1262169.47445283.384738202.288.202020
SPACE APPLICATIONS SERVICESZaventem10601188.34238743.5712121851.1364.102019
BOREXWaterloo233353.0016133.002020
QUASIMoerbeke (Waas)6000048.76329643.586.502020
MAKHZENAalst7828661.501246588.593.302020
PRIMOMARKKapellen164709.3111666.672020
IAP INDUSTRIAL AUTOMATION PARTS AND SYSTEMSKöln-89686.60-263.192016
RESULTSAntwerpen193184.9934384.482020
TOPOKORKortrijk361123.0121934.134.802019
SERVICO - NIVNivelles86231.7815930.723.102020
VAN LOOY GROUPAntwerpen5333626.311098143.099919019.7712.602020
ATELIERS MELENS - DEJARDINLiège437158.8392212.167.502020
DAELHOXENTPelt119318.9357545.522020
ARSACOud-Heverlee591762.5843463.311.802020
MONTANANivelles60096.258755.362020
POWER ENGINEERINGMons50772.031253.592020
CIELECTongeren-3489.7721847.361.002020
Lybeer Geert ing.Sint-Lievens-Houtem101903.7814134.542020
AMADrogenbos25907.808278.1049618.962020
VINTIVBeringen1161936.27536988.5942.002020
C&V ENGINEERINGLokeren113204.2248967.891.202020
A.E.C.Gent2418126.6762264.33914000.001.002020
VAN HYFTE KOELTECHNIEKOudenburg138373.2521593.232020
INGENIEUR EN ARCHITECTENBUREAU DE RYNCKIeper157193.3838572.432019
CARLY&COKapellen198028.532241.592020
WYGAERTSBeringen102568.1011346.852020
CSD Ingénieurs ConseilsNamur2642382.99509532.1152.302019
FINCHEMHemiksem455153.9446591.952020
PDM INDUSTRIAL MANAGEMENT SERVICES BELGIEHerentals890296.23-4814.144530682.7252.202020
BUREAU D'ETUDES CERFONTAINELiège314153.60126759.5010.502020
provoost.engineeringGent470501.66267283.5517.502020
BOUTECHIzegem1695299.7526052.792020
GUIDO EVERAERTS TECHNISCH ADVIESZwijndrecht266284.00800.0019266.002020
ANALEXGent27300410.94544124.152020
VERKOOP AANKOOP INNOVATIESLubbeek60147.928084.962020
VAN DAMME - DE SMAELELochristi274050.1913888.991.002019
CONSULTANCE INGENIERIE & EXPERTISE LEGRANDFlorenville192693.0028586.001.002019
Cap-TenBraine-l'Alleud10862.10343.1631155.702020
STUDELCOGeraardsbergen13163.00-187.002020
ONTWERPBUREAU CARLIERWesterlo1196827.6035198.372.302020
INGENIEURSBURO G. CAUBERGSHoegaarden69705.0017290.000.502019
C.T.I.Elsene-91991.182662.292020
ORGANIC WASTE SYSTEMSGent13966794.652157089.4120664151.09100.502020
EUROPEAN MANAGEMENT ENGINEERING AND REPRESENTATION COMPANYSint-Lambrechts-Woluwe1040704.00167144.002019
ALTECHWaremme86898.574185.711.002020
CODIVESRixensart10300.2313942.652020
PLANBUREAUOudenaarde57498.71-10489.9416.202020
GIJMACONOudsbergen1428791.00174874.007902048.0036.402019
Jean DEHARENG, Ingénieur ConseilLiège28230.323400.722019
EUROPEAN TECHNICAL DEVELOPMENTUkkel184469.4136343.663.102020
M.A.D.Awans-3704750.48-3072.502019
BUREAU VOOR TECHNISCHE STUDIËNDe Haan303104.1916712.3723.502019
AGRO-FORELeuven2446187.87-108174.583.802020
TESETBütgenbach-206264.38-33142.382020
STARCONSTRUCTOudenaarde427716.2787125.643.002020
SOCIETE DE CONSEIL ET ETUDES EN INGENIERIE ET MANAGEMENTUkkel89671.0031932.002020
DEMUKOLaarne471729.0050530.002020
INGENIEURSBUREAU FRAEYE & PARTNERSGent385163.97-232233.958.602020
DORCOStoumont4997.32-4628.952020
LOGI +Charleroi1498674.53651243.1417.102020
CENERGIE GROUPAntwerpen235555.19596007.552020
AvrioAntwerpen26707.00-7481.002019
DASTRONICAarschot464080.431063.905.902020
PL and V CONSULTANTSNamur-186367.3117007.022020
CONTROLE APPLICATION BENELUXOreye36968.41-5726.922020
HIFI STUDIO HEYMANTemse218733.7078026.303.702020
J.B.P.-INTERNATIONALLeuven3481325.99229999.140.602020
TECHNIQUES SPECIALES A L'EXPORTGenappe1824544.54586008.513.702019
ECUREUIL VERTFleurus-80143.59-216989.754.002020
JML LACASSE MONFORTLierneux904249.02110812.598.002019
NORCAMBraine-l'Alleud494067.0048990.002020
STUDIEBUREAU VERHAERTGrobbendonk1036817.92116248.132.002020
CAMCOOudergem43118.5027087.722020
M & E ConsultingDestelbergen187895.5038235.362020
C.I.C.-ASSURANCESLa Louvière83855.00-52556.00167728.002019
Advanced Coatings & Construction SolutionsLiège8923449.81205946.2613989472.6796.202020
TECHNICAL AND ENVIRONMENTAL ENGINEERINGGent877557.18663633.8711.202020
ARCHIMEDESKeerbergen2265251.78179116.6925.402020
BATIR RENOVER GERERVirton3107265.00160112.0010413609.0051.102020
CODRAFTWommelgem767899.57173682.0824.102020
ACUTE ENGINEERINGWavre-7942.3435148.420.602020
HODLMAYR LOGISTICS BELGIUMTongeren6807020.002306237.6546664650.80171.702019
LHOIST RECHERCHE ET DEVELOPPEMENTOttignies-Louvain-la-Neuve574288722.95-335565.8829562392.7473.302020
ONTWERPBUREAU IR. ERIK BODDINRoeselare52972.56-1637.952016
COMMSULTANTSLeuven-27919.65-2856.292019
CRYOGENIC EQUIPMENT AND SERVICESKortrijk2561177.001405441.0034.802020
DG&P ArchitectenDendermonde274321.0099504.002020
LAUDANZoersel67792.00-26182.0069.002020
STUDIE- EN ARCHITECTENBUREAU GEERT ROTSAERTKortemark332841.2340866.052020
ASSISTANCE CONCEPT ENGINEERINGSint-Pieters-Woluwe31503.11-2321.180.502019
AXIANS AUDIOVISUAL BELGIUMBrussel2396837.00281705.0012978451.0036.502019
DIRITECHBree53883.30-536.852020
SOCIETE DE RENOVATION ET D'ASSAINISSEMENT DES SITES INDUSTRIELSLiège124000.000.00116789.002020
C and A CONSULTANTSNamur720881.98144100.9219.402019
WATERLOO INVESTWatermaal-Bosvoorde3985776.35199617.341.202020
COMPUTER AIDED SERVICES FOR ENGINEERING AND CONSULTINGWaregem91521.73223351.921.002020
CORNERSTONE BUSINESS TRANSFORMATION SERVICESSint-Agatha-Berchem4017377.2521026.172.902020
ALARM SERVICE INTERNATIONALKortrijk47806.2268958.552.002020
FORMINCOBrussel-23822.90-6808.132020
STRADA CONSULTANTSWatermaal-Bosvoorde159664.36417.192020
EUROPEAN MANAGEMENT AND CONSULTANCY SERVICESHouthalen-Helchteren9256400.56283074.841.802020
DECO-ENGINEERINGGenk130345.1314358.11383596.912.002020
HORST - BETRAC ENGINEERINGHasselt23443.00-1926.002019
MULTITemse1734467.7231856.0714579099.2075.602020
AKKA BELGIUMEvere3378135.76-309749.0862839493.98673.202020
Studieburo De KlerckBrugge1529799.47515117.9714.702020
PHILE DEPREZGent94913.446900.222020
ENGINEERING EN TECHNICAL SERVICESGeel2330980.22-22344.272020
G.D. ENGINEERINGSint-Pieters-Leeuw2582798.35-1535896.6390083.490.802020
BUREAU D'INGENIERIE TALBOTMalmedy40805.36-4408.442020
ALGEMENE STABILITEITS EN KONSTRUKTIE ADVIEZENAsse448570.1546053.132020
FAC CONSULTSchaarbeek14115.00-5687.002019
TUPPERWARE GENERAL SERVICESAalst6104592.8077949.3111116322.1063.102020
UXSOlutionsOostende106756.30-73976.512020
MADINVESTMol9674160.181298001.880.702020
CONCEPT CONTROLWaterloo63992.007217.001398303.006.302020
ERDABBassenge749148.41227795.112020
SERCOMons59869.21-46659.112019
KONE BELGIUMSint-Lambrechts-Woluwe593984281.0014499291.00154174348.00725.102020
ARCHIVISION ARCHITECTENVENNOOTSCHAPKapelle-op-den-Bos265558.2210316.992020
S & B LABOTECAartselaar66896.80-1435.151.002020
TELEFAX DIRECTORY SERVICESBrasschaat367551.0013795.952020
P.G.R. PartnersGrimbergen236200.7264456.692.002020
Free FlightOostkamp122155.3811166.760.402020
SIRIUSAntwerpen20408.00-496.512020
HAUBANDoische7187.09-1478.222020
ALARM RUSIHerstal41584.079228.612020
ELCONENGent0.00-6572.372020
PROTEC ENGINEERINGBrussel60090.357231.762020
VAN RIETVELDEBrugge215633.5852898.052020
LUPTONBraine-l'Alleud242675.30-1165.862020
AQUATERRAGent253907.00-4385.0014.002017
CONDEKBrugge41544.8096765.590.502020
INGENIUMBrugge1821371.40629918.6211111361.0477.402020
P. GERARD ET CO.Sint-Pieters-Leeuw68153.8121509.812.002020
BUREAU D'ETUDES POLIARTLens (Hainaut)125127.875694.932020
SAMI ENGINEERINGDalhem907438.3127264.122536439.5747.602020
B.R.A.T.Elsene365756.3472936.620.202020
FORCECOMWaasmunster-49790.00-5937.002019
MICODLa Louvière86464.2720371.092020
A.M. CONSULTSint-Gillis-Waas-4043.27682.022020
MOENS ENGINEERINGLede91479.6620554.630.502020
G'CONDORMol197035.098014.102020
StoneTechAntwerpen384795.22-58674.572020
STUDIEBUREAU B.T.C.Antwerpen-141675.95-305745.560.902020
BUREAU D'EXPERTISE D ET HKraainem-34172.56-35844.980.602019
VIAENE CONSULTRoeselare917420.33-10071.422019
IMMO BEHEER ACARWaasmunster955398.81116024.702020
ARD'n MANAGEMENTStoumont-241590.15-51879.122020
ASSISTANCE DETECTION IMAGES INDUSTRIAL SERVICESLa Hulpe-44564.77-477.122020
HERMAN VAN EENOOAalter369771.004390.0027530.001.002020
B.S.T.K. INGENIEURSBUREAUGent358906.7828324.691.002020
Accountancy VanderbekenZwevegem-161508.816004.5616236.122020
DIMENSIONS D'ARTMettet27851.56-22414.382020
F.M.L.Gent58725.385732.162020
STUDIEBUREEL HEEDFELDRiemst991652.12122836.461211524.8711.702020
NEW TECHNELECCharleroi710375.90-21653.243.402019
KASAKontich131458.426117.902020
NIKON METROLOGY EUROPELeuven-4903729.00-74715.0046179456.0022.602020
AIRVENTUREAntwerpen346803.4278542.512020
ICOTEMNivelles40298.7014094.782020
DESIGN EXPRESSMechelen2843846.661791779.3810544483.4037.602020
LESSINES INDUSTRIESPéruwelz294949.02150131.408.002020
BLATECKnokke-Heist484644.6850406.582.702020
PESCH InvestZaventem7662.282689.712020
ALBOVANDe Haan626732.3511063.652020
StudecoGeraardsbergen26122295.04-123337.26136948.804.002020
ATELIER POCHETCharleroi-338020.56-12335.292020
ADVITECLievegem17230.7115527.452020
Dubo PassMaaseik192805.923388.462020
VETRIABeernem2126861.44100143.4519648232.426.902020
CHANTIERSWavre45177.00744.002020
FOMECOSchaarbeek3972189.5939128.97111914.480.502020
MAY FLYZonnebeke86833.0615977.052020
ELECTRONIC DESIGNTernat31596.24-116078.453.002020
SERTECAntwerpen332856.6574396.0110.802020
FIDUSOFT RAPPORTERINGS- EN AUTOMATISERINGSCONSULENTENTemse38311.00-770.002020
DAXICharleroi1641026.96147564.196.602019
EXPROHerstal432793.00-11470.00103427.002.002020
ENTECOM SERVICESLeuven115626.512661.572019
A.C.E.Lummen3043946.23334736.067951278.0188.602020
BRUNEL BELGIUMMechelen595976.00-1152313.0022275158.00211.702019
BARI BOUWMANAGEMENTAntwerpen104133.4427625.012020
VINCOTTE ACADEMYVilvoorde823479.63867142.6612.202020
O.B.I.M. - OOSTDUINKERKSE BOUW EN IMMOBILIEN MAATSCHAPPIJKoksijde336033.0439211.742020
DE AKKERMEESVeurne-73762.00-1055.002020
Raepsaet Product DesignAffligem208793.9823952.857.002020
SODECO DISTRIBUTIONTernat2575055.28545508.4720046449.5733.602020
TRANINCOSint-Agatha-Berchem-45.58-1158.032020
SOLAQUA ENGINEERINGOudergem61163.0013432.002019
KLASSISRoeselare27300.1110413.632019
P. TECHNICSLummen658130.9239433.222019
PATRIMOINE PROMOTIONVorst-160498.68-22020.962020
AVONTS - SMET TECBornem-1343053.8812431.692019
AVONTS - SMET TECHNIEK EN INDUSTRIEBornem-1343053.8812431.692019
Born to be creative and activeBraine-l'Alleud29113.47-6533.420.702020
Technic DesignSchoten438477.968942.482020
DE MUYNCK ENGINEERINGRoeselare562457.9370693.632020
COLIN DATAGent52406.88-5294.532020
DELTA C EN HEvergem310613.80-61219.872019
BIMETECNijlen65520.0323635.462019
M.S.T. DELGADOLiège860984.47-80630.630.003.802020
DE SMET S.A. - ENGINEERS and CONTRACTORSMont-Saint-Guibert13094656.61-1586716.6836034793.3571.402020
SOFTIJNRoeselare4340331.5418489.460.502020
I.D.Gent-21943.00-5397.002020
STEYGERS ET CO.Sint-Pieters-Woluwe-43509.28-66929.842.902018
QINETIQ SPACEKruibeke6277559.62920387.2037656284.6290.202021
VERHAERT NEW-PRODUCTS & SERVICESKruibeke11854091.101739465.2913417920.9070.802020
ARCHIBOLinkebeek1209540.0437261.782020
TIM VAN LAERE GALLERYAntwerpen5267799.151990256.753.402020
DOKOBeersel647071.67182720.798.202020
Tekenburo F. OerlemansTurnhout18275.00-9035.002020
TALBOOM PHARMACHEMPuurs-Sint-Amands3885610.55-419236.898259718.1822.802019
FORMES ET ESPACES - ATELIER D"ARCHITECTUREAwans29654.655733.592020
TIVOBOudsbergen207136.0076865.002019
ARCHITECTURE URBANISME SECURITE EXPERTISESCiney12020.0115697.552020
VOTRESprimont102769.436791.8545566.932020
Studie- en Koordinatieburo De Smedt JohanGooik28671.8548552.392020
AA en OAffligem63421.568838.226.402020
GENICHEMTournai118663.4417485.322020
EURO-QUALITY SYSTEMWavre563541.307211.892019
VANSICHENKortessem1427341.74383330.262.002020
STUDIEBUREAU SMOLDERSHeusden-Zolder240911.28-21441.702020
VIBEKTubize36879.44-21113.492020
Société d'Electronique du Groupe Richard FLAMEESaint-Nicolas980860.8166309.942.002020
STEEN LASER SURVEYChaudfontaine76193.0078369.001.902019
BREETEC INTERNATIONALAs1924626.7814343.839.802020
KUKA AUTOMATISERING + ROBOTSHouthalen-Helchteren3580792.00829815.0013152486.0045.802020
Teqoia Engineering and Construction ServicesAntwerpen44220.04-286178.433022832.7612.202018
EMM CONSULTANTS - InterLinkSZaventem-190742.1112774.682019
ELLYPSOudergem1618787.5092355.7423.202020
EUROPEAN COMPANY FOR TECHNICAL ADVICESint-Pieters-Woluwe142671.8121216.582020
SECRETS OF DEMSOpwijk-35360.03-29583.272020
VK ENGINEERINGAnderlecht11062738.463448634.3624681867.27159.802019
ZEVENTIENBrugge309299.63-4160.210.102020
ADINCOAntwerpen42125.45-2754.102016
BRAINSTORMINGAns878352.51232458.7827.802020
STUDIEBUREEL ING. G. MINNEDeinze118926.5831314.032020
ABESCOGlabbeek668459.8421762.9829.402020
BUREAU D'ETUDES CAMMARATABraine-l'Alleud242575.0030209.002020
STUDIE - EN EXPERTISE - BUREAU M. SCHOUKENSSint-Pieters-Leeuw269670.0316918.132020
DEFAYS D.Ans-20416.54830.322019
TECHNICAL DESIGN AND ENGINEERINGLochristi281730.126908.532020
TEMCONOudenaarde199234.41-8046.912020
KERRY INGREDIENTS BELGIUMBrussel1571453.70105157.135.202020
BUREAU D'ETUDES EN STABILITE ET TECHNIQUESCharleroi-1061.45-11745.213.002020
COURSIER FRANSGrimbergen28456.6224753.502020
Elektriciteitswerken ElbaZoersel-9149.78-3299.162020
BELGALFA CONSTRUCTAnderlecht11339219.90489972.05670082.001.302020
ONTWERP- EN ARCHITECTENBUREAU LECLUYSEWaregem83998.1137759.112020
ESHERGent190309.8932369.4920.702019
TIMETRONICSOlen1742925.315677.492020
SOLUTIONS IN ENGINEERINGDilbeek237100.153439.262020
ADVIES - DIENSTEN - STUDIEBUREAUWaregem215141.49112448.202020
Elaboration de SystèmeLiège804885.20145627.172020
LOGIC - AUTOMATIONSint-Pieters-Leeuw53309.571874.192020
A W A CHélécine55742.4013120.95139501.182018
BATIBELChièvres-43816.00-237.002020
EUROPEAN PETROLEUM REFINERS ASSOCIATIONOudergem14651770.412440385.495736856.0034.402020
A.T. TECHNIQUEBraine-le-Château52786.09-2002.662019
EXAS - Experts associésSpa106907.4931417.233.302020
T.R.D.B.Waregem122189.615486.812019
HDS ManagementAntwerpen309628.98-24486.122020
S.F.Y.Watermaal-Bosvoorde40800.54-21309.772019
SYPA BOUWADVIESBUREAUBree48940.1279711.561.302020
EXPERTISEBUREEL S.O.I.N.Hasselt52346.53-20671.042020
ETECBANivelles276591.8118391.132020
SYBERMATBraine-l'Alleud108585.28-74927.633.102020
VIGORUPLeuven564290.87-15737.622020
NOUGIMMOWaterloo-59343.00-25057.001.302020
ASSISTANCE TECHNIQUE EN OLEO HYDRAULIQUEJuprelle43558.47795.6873597.592020
ALTEBRAGeraardsbergen3198011.545181006.5031771597.8843.602020
PERFECTEAMCharleroi174387.806595.302020
ETUDES TECHNIQUESMarche-en-Famenne117371.652376.362020
BUREAU D'ETUDES PIERRE BEUGNIER ET ASSOCIESEsneux132858.50642.862020
AMAJORamillies225962.5245681.762020
Bureau d'Etudes Techniques, Electricité, Chauffage, Sanitaire et AutomatismeSint-Agatha-Berchem55362.13-41082.832018
ISOGRAFICBeyne-Heusay57513.072674.352019
GEORGE FORREST BELGIUMWavre-8259827.47-288.832020
ARDOUWichelen429869.078208.912020
ARCHITEKTENATELJEE A R KDilbeek578174.1529197.92736559.452019
Arcade Technical SolutionsKontich26511.6962960.988.002020
AUTOMATION TECHNOLOGY PROCESS INDUSTRY - A.T.P.I.Jodoigne336968.3634630.195.002019
TELUS PROPERTIESSint-Agatha-Berchem74976.33213870.68138000.002020
HYDRO - TECHNOLOGYSprimont24366.00-2542.002019
A-CSYSFlémalle257844.671710.938.002020
AXENTBrasschaat341315.20-28334.702020
MATERIALBrussel124701.9431072.122020
MICCONSULTErpe-Mere303099.2150751.642.002020
SABEMABastogne1835331.028545.250.802020
TROVAN SCHRIJNWERKERIJNinove135705.002856.002020
DGSZwijndrecht61228.1625961.562018
GEOTOPNamur68170.7279343.072020
MERTENS WERNERZoersel52499.609869.692020
ENERG TRADE INVESTCouvin113689.492448.073.002020
NB ENGINEERINGHechtel-Eksel676510.717261.213.802020
STUDIEBUREAU TALBOOMPuurs-Sint-Amands-1753916.33-1799640.994245072.7345.602019
EURO - STELTongeren3033273.04348418.396151631.2238.002020
WOUTERS - SMETSLeuven46425.35-6895.382019
E.V.B. Algemeen StudiebureauAsse371580.0037187.002019
BBKLa Louvière1815174.8140655.294343192.8240.102020
PMDUkkel106004.80-28996.152020
VIBRATIONS and ANALYSISAalter9187.001178.0011552.000.102020
DC HOMEMarche-en-Famenne33195.443192.122020
DESCONHerentals151501.6150369.293.802020
IMEDMortsel149173.0033278.482019
DURVZottegem847573.758412.6120.402020
Etudes, Travaux, Réalisations, AutomationsNamur311522.50-35869.142020
SECA ENGINEERINGAnderlecht416341.0041916.5827.602020
GROUP VERBEKELedegem1832587.5175124.311042062.277.902020
PROMAT RESEARCH AND TECHNOLOGY CENTREWillebroek2992811.27435573.979285908.4426.802020
TECHNIQUES SPECIALES - SPECIALE TECHNIEKENMechelen108808.20-1688.032020
YDROTEQBeveren410444.74118817.412020
LE BUREAU D'EXPERTISES CLAUDEGesves76109.0016352.002020
SKALEMiddelkerke144957.91-1846.362020
BeTeLier416840.48989.012020
ATELIER ART - LINENieuwpoort249721.414120.341.002020
ARGOBELMouscron846151.3312765.6284475.510.102020
STUDFARM MAARLOPeer942925.09810380.602020
RONOHZemst721103.54614550.4415.002020
JLD ENGINEERINGSoumagne-23264.046702.472020
STABEXIzegem129188.9266822.813.702020
A.T.I.S.S.Oupeye316714.0492809.342020
BUREAU D'ARCHITECTURE Alain GIRS, SOCIETE CIVILEChaudfontaine359171.1459502.672020
VALERY BEMELMANSLierneux202429.0031933.002019
STUDIEBUREEL DONNEHasselt174347.67104377.171.002020
HewaKeerbergen6830360.77-159993.962020
ADVIESBUREAU STABILCOStaden-1456.96-3213.502019
GOMBERT H.R.Ukkel-66158.4624457.472020
SCHELTENSBornem-54404.04-9319.50535.462019
PERDUMLokeren411738.424250.113.902019
STERNIngelmunster151184.002949.002019
MK ENGINEERINGElsene241751.5826489.5113.102019
NELSON LABSLeuven18489082.965567553.5026418741.83115.302019
MAESTurnhout1107269.25169707.8213.002020
RESITEC ProductionLiège145280.33-99087.1810.802020
EVALWommelgem86327.00-4376.000.902020
CrearteEtterbeek-171659.4431356.921.002020
NIJSNijlen478838.8759109.332020
FICOSSankt Vith274238.40-156326.05719484.344.502020
MARIETTA, TECHNISCH ADVIESBUREAUEssen-217865.47-9976.262020
LE GENEVE No 4Ukkel11895256.22670360.052020
S.L.V.Nijlen658804.84-579.012020
Studieburo Jean UrlingsDilsen-Stokkem-7107.97-17290.922020
P.M.C.Edegem262852.87-16017.312020
ECOGEN ENERGY SYSTEMSDeinze2635754.001141512.002020
ISMAKontich1648041.75-14035.04387116.743.002020
EEGWevelgem26996621.571916635.2570296449.52362.602020
R.M. bureau de dessinRonse902.67-7369.492020
Decaluwe Systems EngineeringNieuwpoort-23286.321123.242020
PMD ServicesBoortmeerbeek262359.6419021.341.002020
KOEN BERCKMANSBalen189435.1844227.880.402020
GENERAL MASTER BUSINESSSint-Lambrechts-Woluwe90346.55-3432.671.002020
Dott. Ing. A. Modiano et C.Elsene777921.8212838.242020
GOFFIN IMMOBILIERE ET CONSTRUCTIONSLiège-47718.53-77558.701.302020
Pierres et Marbres de WallonieNamur180790.05-3532.782.002020
LISOGeel155030.1711161.621.002020
E.R.E.Asse13656.0010758.000.002020
D.S.S.Asse132766.00-10903.002020
VERHEGGE JAN METAALCONSTRUCTIESArdooie616396.74-17987.874.002020
L et C i.e.c.r.(immobilier, étude, coordination, réalisation)Grez-Doiceau192869.5367325.752020
CONSUTECAntwerpen447259.3334038.102018
3j-ConsultWavre-182744.00-150689.001.802020
Huis van de ToekomstHeusden-Zolder138597.37-982327.472020
BMT BELGIUMBrasschaat1220703.3234748.912378015.138.802019
VERCOBOAalst279726.769544.942019
L'ECURIE DE MANONWaregem472434.70158256.212020
B.E.O.Mechelen54235.99-7758.692020
Claerhout 96 Office CentreGent599467.004511.002020
EnergyICTHarelbeke3832329.30-2436018.357656508.5013.902020
TRADECOWALLFernelmont3870816.58161260.404647581.5626.502020
Centre agri-environnemental de MichampsBastogne643580.3179734.38433918.9413.102020
GILLET AUTOMOBILESGembloux1529334.00-53198.005.002020
Tekenbureel CRIELGent58611.955737.842020
BOGAERT INDUSTRIAL MACHINES ENGINEERINGGrimbergen148437.00-26776.564.802019
TRADILOAntwerpen-176440.264388.8960076.192019
Herman Vinck BVBAAalst69847.96-7753.002020
M & L ENGINEERINGAth299411.0128679.195.902020
Services and Trading InternationalWavre1388541.8855696.834480422.305.602020
TPF CONCESSIONSVorst-364441.81-151755.002020
NetTechZele737598.40221095.1311.402020
EASYTECHOud-Heverlee-18167.79-19684.142020
DELTA X ARCHITECTENDestelbergen807726.24193313.382020
E.C.A. SYSTEMSThimister-Clermont258304.6257791.503.602020
AIR - TECH INDUSTRIESTinlot173118.006031.002.002018
GRIMAB - VERBESSELTGrimbergen90141.1538250.842020
PROMATIC - WHerstal633668.00493133.005769577.0030.702020
MYMABerlare326440.5240532.262020
TMBHamont-Achel1374.62760.540.102020
BACKX - BEYENSLeuven1597059.84-22620.272020
SPRAYSTREAMKortrijk110613.78-3671.802020
ONDERZOEKSCENTRUM VOOR AANWENDING VAN STAALZelzate39138711.31-70820.0720255072.75131.802020
FCserviceMaldegem170200.29102001.0577337.612018
LANCONSint-Genesius-Rode265261.44124055.922019
planningBUROBorsbeek362278.0539399.172020
VDS - ServicesAsse82866.585003.302020
ARTELIA BELGIUMWavre17983.7415164.671.002020
VIZIONStoumont7100.131135.562020
Ontwikkeling Denderleeuw CentrumGent875168.18-6960.212020
BINGOAL NEDERLANDBrussel204050.5579094.732021
M - TECHBrecht48644.40-1265.302020
TECLADEBraine-le-Château302292.0050384.002020
Bureau d'études HARDYNamur89519.7229838.782020
ARCH & TECO ENGINEERINGGent834591.7854316.477.602020
BUREAU D'ETUDES ET DE GESTION D'ENTREPRISESSoumagne151788.25-1365.312020
LUNAHRABrugge-192358.31-46940.620.302020
GREISCH INGENIERIELiège938324.48446396.3711142342.7065.302020
WILCOMol218455.1425983.212020
De Roeve IndustriesLokeren1125277.3836796.182.102020
EUROPEAN LOCKING DEVICESMalmedy-50562.46-19736.902020
AUTTECHAntwerpen104676.70-15900.402020
VIAFOUNDChaumont-Gistoux290303.11-45544.262019
INNOMECMol82542.00-679.0025397.002019
RACING TRADING ENGINEERING and CONSULTThuin258453.4656979.042772687.906.402019
ZEROBUILDPelt321631.7630424.841.802020
TP LUMIEREWalhain39107.9431043.562020
BUROTECH ENERGYMorlanwelz-6808.12-16276.281.002020
ELEKTRO DEPREZMoorslede325594.76-1651.362020
CERTISYSSint-Pieters-Woluwe1702748.43665088.1043.102020
FINANCE, GESTION, COMPTABILITEGembloux75701.00-6165.00103151.001.002020
SON EXCENTRIQUEBraine-l'Alleud156979.05-99167.493.002020
Bureau CnockaertWervik508100.00163301.002020
SV CONSULTGrez-Doiceau-61250.853118.482019
Mwikalo ConsultBraine-l'Alleud63068.4540469.392020
D.D. ENGINEERINGIeper697082.751438746.8229.302020
VANVANCO Engineering en ManagementKoksijde24531.07-3704.382021
SERVICE - DESIGN - DRAWINGSKelmis-170744.69-13395.672020
R.D.V.Kortemark2890901.6465458.521.002020
BATIMOUkkel4530749.8864470.792020
MULTIPROFESSIONELE ARCHITECTENVENNOOTSCHAP ARTABELLeuven1306805.22-111205.784.902020
ENGITECHNICElsene-7102.758411.672020
VAN HOE MARCHarelbeke-106957.53-3483.652020
MARFILGent361830.007193.002020
TUBEMOAiseau-Presles115283.4010984.862019
PHIBO INDUSTRIESRonse4276513.56577812.509.102020
Jerco. La terre est bleue comme une orangeUkkel131880.73-20268.842020
A - CONCEPTGent-63427.9611216.922020
D.V. INVESTJabbeke111144.18136042.082.002020
Roebuck et Co ConsultantsSint-Lambrechts-Woluwe146982.6611160.562019
COORDINATIE ONTWERP EN STUDIEBUREAU VOOR BOUWKUNDIGE CONSTRUCTIESZonnebeke284497.6944527.683.502020
Horsepower EuropeAsse294211.8565892.564.402019
Goemaere EngineeringBrugge9813642.11600596.741.002020
CHRONOS ME&NSchilde78747.11-7486.072019
K.A. DESIGNWavre88527.5345734.522019
VERSCHUERE JOHANEnghien963510.5645570.712020
BOECKX ARCHITECTSOostende1169443.6749201.253145546.5027.202020
COORDINATION SERVICE AND TRADING CENTERKoksijde-37870.4733255.192020
CRIDOVIFMeulebeke246357.00-13887.002020
ASSOCIATION OF TELEVISION AND RADIO SALES HOUSESElsene2062181.00222726.002147569.0012.402020
Expertisekantoor G. RuttenDilsen-Stokkem163874.419155.270.302020
GETINEXSint-Jans-Molenbeek235750.055475.892020
BUREAU D'ETUDE GOFFAUXSomme-Leuze-96913.00-47198.00104442.001.002020
ELM - CONSULTOud-Heverlee195078.0064089.001.002020
LUX LUMENAntwerpen1323437.05273260.7611.702020
ECOSLiège-17772.79490.682020
E & I SUPPORTMalle18256.22637.672019
KH ENGINEERING BELGIEAntwerpen2412385.04544647.8413212499.1467.802020
F.M.K.Roeselare20251204.581843979.46879720.182020
AUTONETWORK DEVELOPPEMENTEtterbeek-16231.00-27126.0019806.002020
Ecosystems LtdSint-Lambrechts-Woluwe635084.3857507.300.802020
Dosign EngineeringAntwerpen106531.283667.7015.602020
SCTKnokke-Heist3551041.08139326.492021
TRIGEMJodoigne34917.0364.882020
BEEDIBraine-l'Alleud23662.84-11219.302020
STUDIEBURO VAN DER WEEAntwerpen133663.677194.765.002020
MANAGEMENT AND CONSULTING OF QUALITY SYSTEMDalhem-264951.62-5275.262020
DUTRECQ AnselmeGembloux507.321150.032020
LIPSIMMOHoeilaart18048.40-1879.462020
A.M.I.Zwijndrecht-367.523317.862020
Groupe Opérateur en Technologie, Information et Management de l'EnvironnementWatermaal-Bosvoorde115094.002027.002019
MATERIALEXKortenberg46498.7814583.962020
E.A. DECOTubize90541.5640172.622020
ECOFOXFernelmont116982.10441.922020
BUILDING ASSISTANCEAntwerpen225089.1678261.222020
QUALITEKZandhoven202357.0028479.006.202020
TEBU-BIOBoechout259640.1073685.881718032.073.302020
RESILUXWetteren58316387.558889524.1399275579.86141.002020
HASSELT TOOL DESIGNSint-Truiden114709.812899.352020
CARVELCourcelles644114.14-7865.441.002020
RAVENSBURGERBrussel1550898.00149345.007675705.004.602020
Dany DEPAUWKuurne165239.85-11119.622020
MEURAPéruwelz15673949.441251981.4135492140.13130.802020
QUADRANT STUDIE - en LANDMEETBUROKortenberg585250.8679893.681.502020
VYNCKEHarelbeke14149356.385712293.01105310500.55123.002020
C.S.S.Lier1290054.00-30859.002020
TREVIGent21148857.251808507.9228503727.87106.602020
MACOVAHulshout218614.5246330.050.702020
STUDIEBUREAU VAN HOORICKXTurnhout471164.0055067.00441739.003.202019
HEGIMABurg-Reuland3232006.4189835.33493695.911.202020
CUBUSHasselt260780.006428.002020
Etudes Techniques GénéralesAnderlecht1808157.2984713.572.702020
JODOCY UND SCHMITZ, Computergestützte SystemanalyseSankt Vith1473.38-893.122019
CONTINENTAL TECHNOLOGIESEtterbeek644351.62-65009.642019
BAKLOUTI ENGINEERING AND SERVICESSint-Agatha-Berchem26540.304942.0879228.232.002019
PREVENTION MANAGEMENT INTERNATIONALSchilde11376.5831168.702019
Ingénierie en Organisation Territoriale et ArchitectureLiège796209.7440827.222020
Environment AcousticsGanshoren1017195.19568.094.902020
LAMONTStekene-12786.55-30820.282.502020
SKY ASSISTBraine-l'Alleud409062.0771041.302020
CQLeuven-15534.05-37717.992020
FACCONKasterlee170784.00-43309.0082554.002020
DRETTIMelle-37407.79-5691.502020
MADEVANZedelgem-34545.33-1051.242019
ENTELECDiepenbeek532188.7612202.217.002019
MOOSE ENGINEERING en EQUIPMENTAntwerpen147541.0011802.002020
SICA INTERNATIONALMaasmechelen72705.9225942.242020
RABELCOWaasmunster349782.1396413.152020
TDE TechnologiesLochristi-152143.3226091.3713.102020
KORMARKortrijk-1290.92-165524.362020
NACAGent4434871.12265059.792020
Q-VASTGOEDHeist-op-den-Berg471840.8815932.431.002020
ENVIRO ENGINEERINGAlken22531.87289.501.002019
b architectsUkkel21272.0114600.890.002019
QUOMAKLeuven1160216.861673082.7310.902020
MARINE SURVEY BUREAU H.U. SCHMIDTAntwerpen43219.6810547.392020
STUDIEBUREAU I.B.L.Zoersel117565.1418163.552019
LABOFLORA EN/OF MARC PONNET EN/OF LIEVEKE REYNAERTMaarkedal3731437.5953810.652020
"Bureau d'Etudes HVSS"Manhay71533.451457.021.002020
B S CONSULTElsene106002.0015626.002020
VIPER ENGINEERINGSint-Pieters-Leeuw837889.99133731.753.302020
RDC ENVIRONMENTOudergem1096321.06152176.1914.202020
B et B CONTROLSSchaarbeek-423457.37-1062881.5520.402020
DébécoAntwerpen1263280.5269406.821.002020
STUDIEBUREEL SONDEXLokeren1203017.14134478.0810.002020
I.R.S. StudiebureauKortenberg124385.286636.762.202020
Design, Engineering & ConsultingCharleroi1383072.00-204674.002020
VADACOBrecht297608.169498.302020
ASSISTANCE TECHNIQUE DU BATIMENT ET GESTION IMMOBILIEREDalhem138999.671.822020
HYDRO-ENGINEERINGSprimont58725.00-2891.002019
GECOTECKampenhout271178.0027720.002020
B.E.M. BUREAU D'ETUDESMorlanwelz-151885.22-244890.762020
BEELEN ENGINEERINGKampenhout8671.72-11037.592020
BELLT - GCASchilde1016087.33856210.7935.502020
Buro-Bau-ServiceKasterlee84011.64-1947.492020
Engineering - Software Development - ManagementRanst417879.00-4127.00264865.002019
INSIS AND TVorst20253.51-1000.382020
Teken- en Coördinatiebureau BouwkundeWevelgem322238.273461.042.902020
PORTO COVOGeel177963.28-15142.422020
KANTOOR DEHAENEOostende1180831.14-2253.450.502020
VAN REETHKontich260879.65-65912.583.202019
WEST INVESTVeurne1224685.74189866.222020
Teledyne ICMDison5525735.18698156.4040.202019
PROGRSNamur88970.0316353.352020
ENGINEERING CONSULTANCY SERVICES HERMESNivelles1740307.0118996.0232.602020
PROJETS, ETUDES, REALISATIONS, FORMATIONS, GESTION, ORGANISATION et ARCHITECTURE L.A.N.Chaumont-Gistoux80329.0012558.042020
ADP Safety ManagementVosselaar65891.29-51433.081.002020
Belgian Construction Certification AssociationBrussel234846.00119717.0012148790.002020
D.GROArendonk44290.6410155.792020
GEBROEDERS DOMSBrecht651490.1981566.6027.902020
WERA ET GROMMENVerlaine85540.07-5269.732019
VIKTOR G.Rumst218751.599880.452019
WESTINGHOUSE ELECTRIC BELGIUMNivelles6711166.411538716.3549330034.88114.302020
Feryn MilieuconsulentenDeerlijk829974.5352201.644.902020
DEVELOPPEMENT ET DISTRIBUTION INFORMATIQUEHerstal-59700.40-60377.774.002020
TRICONSULTLummen368690.01218462.905.102020
ADVEYESGent468683.788423.952019
MAVA RESteenokkerzeel191612.6456368.192020
Sede BeneluxGembloux8041055.04848872.8015598909.5329.902020
SIMULATION ENGINEERING FRANCE B.V.B.A.Nazareth442913.36305991.832020
Algemene bouwwerken Stevens WilliamLaarne36220.108065.012020
DISTRADESint-Martens-Latem422807.263813.282020
ELECTRAWINDSOostende-2207666.87-1388727.73229550.271.002017
SUMMIT ENGINEERINGSint-Truiden617528.0845849.843.302020
MIDABraine-l'Alleud189040.00-39112.002018
OPTECFrameries638352.89-438128.722308586.2519.002020
KJL ELECTRONIC DESIGNHaacht151155.01135565.612020
C-H-C- EQUIPEMENTChastre66677.512364.602020
SEGULA BELUXHerve46202.57-24276.221.002019
Sabena Aerospace TechnologiesCharleroi104439.15-18221.276.802020
RECEPTELAntwerpen710189.28-1125716.738008248.05174.602020
I.C.B.A. International Container Bemiddelings - Advies en HandelsbureauAntwerpen2359268.94219527.312020
PROBOMechelen582035.6511634.552020
IMMOBILIERE DU CHAINAYLiège1208302.00-43232.002020
TECHNIQUES GENERALES ET INFRASTRUCTURES, Société Civile d'ArchitectesLiège217750.1334439.412.002020
WTCE SERVICESTournai232721.6914907.052.002020
S.t.W. StudiebureauBeringen57466.0015925.000.502020
G - TECHerstal-6845166.47-3045551.8523532118.9841.002019
TIPEEKortessem514176.8719172.942020
BIS BUSINESS INFORMATION SYSTEMSMechelen505572.35-620912.659160777.4745.502020
RENSBURGVorst12608.03-1896.292020
EXPERTISEBUREAU MINGNEAUWaregem154913.028415.662019
DS-tecMechelen-8374.742057.2340814.482020
SPHERCOAth83346.0972.400.702020
D.B. INTERNATIONALTemse483004.7115585.550.802019
IMMOSERRCouvin388509.0029205.002020
CASINTOIzegem-134684.552166.672020
GROEP OHeers-113920.633630.902020
ALUBERTLummen644510.59249435.202020
TELCOMUkkel731139.0055525.002.302020
ENGINEERING - SURVEY - ARCHITECTURESint-Truiden419386.4826019.055.202020
REMOMenen696759.76110121.972.502020
Bouwen & MilieuSint-Truiden19953.29-83883.728.802019
STsignMalle-322440.22-36301.432017
ZUKOGrez-Doiceau-31290.00-23012.000.502020
CAUWELIER & C°Staden251118.0738366.4020.002020
SITEREMOttignies-Louvain-la-Neuve670404.72145301.7213.602020
I.D. UNIVERSUMSankt Vith364784.4127969.960.202020
HOMETRAJalhay-7833.513190.782020
BERGHEMBERGDilbeek2111686.08139385.881.102020
COFACE BELGIUM SERVICESWatermaal-Bosvoorde5179804.001017031.003725631.006.602019
SERVICES & MATERIELPepinster28397.443368.512020
MARELEC INVESTNieuwpoort1000323.87128183.022020
GEDESCOKnokke-Heist-62177.31-8361.132020
PELLEASAntwerpen-22643.36-8734.822019
EurogareLiège9364324.73170058.7914969672.8511.502020
VASKONMenen3541108.881059392.6932.902020
STUDIE- EN ADVIESBUREAU RYVANKinrooi64640.1410260.172020
UPSILON TECHNOLOGY & CONSULTINGWatermaal-Bosvoorde369401.3581744.455.002020
ATELIER D'ARCHITECTURE DU CONGRESBrussel251490.7181986.932020
TRIMAX-YACHTSLeuven-60877.68-7692.992020
INTERFACE SOFT SERVICEAndenne232060.4439439.438.802020
INDUSTRIE ET DEVELOPPEMENTFarciennes2926828.48197873.7711.802020
PRONORGent1017924.77178941.063.802019
SB DESIGNYvoir938863.7486959.432020
CSP EngineeringDessel896126.37297706.955.802020
H.BERG und associésEupen305511.5624829.151.002020
LAMARICHam-sur-Heure-Nalinnes-88597.60-65512.262020
SOCIETE D'INVESTISSEMENTS COPFlémalle6555146.905265.92310800.002.002020
AP PROJECTSSchilde917913.93-76240.682020
B.M.T.Ninove259563.5719944.252020
I.L.BIeper4778263.1315813.591.902020
't GEBINTE MOLENBOUWErpe-Mere-114261.0917291.92166160.200.402020
HOICOBrugge419590.1451083.242020
CRP-Int.Arendonk92492.8519920.152020
PLEXUSLaarne159926.08-2850.072020
KENIZandhoven675302.02-9272.752020
IMMOBILIERE DE VAUXJemeppe-sur-Sambre969534.6926506.862020
LD FINANCESJurbise319502.00609.002020
I - MAGE CONSULTNamur523849.8538301.480.502019
GOED TER GEESTSpiere-Helkijn608282.7885746.856.302020
LEUKEMANSMechelen23800.17-31390.131.002020
VADECAGent-37998.94-1141.952020
IMMO - LABOLessines92815.58-4680.122020
CASTERSDiepenbeek45390.39-156547.112020
RDPFontaine-l'Evêque9909.36-7885.202020
IMMO YMCOLiège61600.0139391.962019
INGENIEURS- EN ARCHITECTENBUREAU ESSADiest270504.0963754.483.302020
DE CONINCK MANAGEMENT EN ORGANISATIEGeel190496.18182708.1817.902019
COMPAGNIE D'INGENIERIE ET D'ETUDES TECHNIQUES IIZele100520.9625012.312020
DEUCALIONLo-Reninge9372466.6044788.760.802020
AGRICONSULTING EUROPEEtterbeek7099195.01683288.3621754102.6749.902020
BUREAU D'INGENIEURS - CONSEILS M. DROYERS et ASSOCIESElsene505759.0032533.002020
INSTAMATHNazareth12803.421390.222020
Schoepp Garden & FilsLa Bruyère24892.32-32792.812020
IMEMOBrecht2125168.4996280.666.902020
INDUSTRIAL ENGINEERING AND CONTRACTINGZonhoven202149.2835534.042020
BEECOMBuggenhout552290.99124409.4735.602020
GEOSONDAGent292570.36108495.381904007.613.902019
M + PLANMaldegem117353.51-37068.752019
ROVI - TECHAiseau-Presles369695.7442948.699.002020
NOORD ENGINEERINGEssen226866.493731.012020
KERGER et CoNeufchâteau113842.06-55223.531.102016
SOWATONamur459916.77-2301.080.502020
PIPING DESIGN - CIVIL DESIGNBalen105013.0011070.002020
DIMULTIAsse428122.84-14660.271.302019
Smits ImmoArendonk126852.19-36607.242020
TAUW BELGIELeuven1448912.54-46043.997839614.7454.502018
CHAARCONKortrijk771454.5175706.232020
PLAKONI ENGINEERINGGenk240967.13-115843.116.502020
CONSUTEKGent70988.8930781.412020
BB ConsultLeuven333810.000.002020
Betonadvies GijkoSint-Niklaas6943.84-14558.044.702020
P.B. CONSEILSoignies9762.66-2594.982020
NIKARSchoten694436.99826.500.202020
PELLIKAAN HOLDING BELGIEZaventem12796922.551628794.73297069.002020
GEOPROBE ENVIRONMENTAL TECHNOLOGIESBraine-le-Comte114238.79418230.831.602020
SCANTEC INDUSTRIESAntwerpen265757.64222400.527.402019
BERNERSMaaseik322432.3226301.042019
2MDOud-Heverlee29699.544824.952020
VESECSchoten152351.9310859.502020
AMIBAalter451156.7850810.351.002020
GROUP BEYERSBertem206433.69368.4811.502020
Chevalier en CoDe Pinte45788.28-7538.422020
CALCULATION TECHNOLOGY ADVISINGHalen-9273.787463.832020
HERISSONThuin64405.005919.002019
MALLINEdegem16955.37-1778.032020
KEPPEL SEGHERS BELGIUMWillebroek91784478.8823449804.362030772.4698.302020
ELYSEE DENTAL BELGIUMHerent866037.68372230.7010279197.2541.602020
JONAS BELGIQUEFloreffe7994.297593.1214263.562020
VACOM VACUUM COMPONENTS & MATROLOGYBrecht143367.2429760.512020808.174.502020
GRAPHIC DEVELOPMENTBerlaar28222.3811772.522020
Home Design & Consulting SprlWelkenraedt346367.36-539.422020
DEKIMO ProductsGent4629118.911009815.0614506650.2341.802020
ASSITECIeper130251.5754236.332020
BUREAU D'ETUDES B. BODSONBeyne-Heusay4647.61-920.50277768.242.302019
IN.ZOLeopoldsburg267734.65-1699.4312.702020
Handels - en Ingenieursbureau BAKKER en COZwijndrecht0.002020
MODEL ENGINEERINGHemiksem367230.00-57127.002019
MANERCOSint-Lambrechts-Woluwe238494.7317308.792019
BETA - SYSTEMSZwalm47743.622445.342019
ALFAPROHamont-Achel476393.94130496.642020
PROYECTUMAntwerpen89782.34-22632.292020
DE MEYER B. en F.Stekene71090.6524254.232020
PARS PRO TOTOGent571535.1740897.019.402020
XEIKON MANUFACTURINGLier38318231.34-2342003.15100926642.40205.502020
MARKEM-IMAJE N.V.Schoten5739533.08185312.3511898412.8028.502020
SERDANIWaterloo677725.0079567.002020
ECOPHOS INDUSTRIAL SERVICESLummen6432079.234749392.0522583336.2739.602018
M10 architecten, multiprofessionele architectenvennootschapLille186579.3715221.051.002020
ADEMPéruwelz279202.177954.296.102020
Abbott Rapid Diagnostics MedicalZaventem1096477.5413640.142020
SAPHONYXOttignies-Louvain-la-Neuve23253.00-7270.001.302020
ATELIER d'architecture A 4, association d'architectesSint-Agatha-Berchem19311.991329.53207986.262020
IDL NEW LINESeraing-127894.80-1087.622020
PROCUREMENT PARTNERSGent684685.69207745.23757085.502020
ACOTECSint-Martens-Latem173559.5716029.742020
IN THE SPOTLIGHTSBertem131384.5619582.732020
SERVACO ConsultingFlémalle45488.06-36179.191.802020
ACT RESEARCHKortenberg727777.46-65075.5441.902020
Advanced Composite Manufacturing TechnologiesDe Pinte149367.1671444.991.002020
Architectuur en studiebureau 4TAKTAarschot-55155.48-101219.682020
MPVEvergem84061.034418.892020
JADENAFleurus28999.371166.032020
Geert van HAMME, ir-architectNijlen761785.2679581.952020
NGLAubel440177.61127269.332335207.493.202021
NEWSON ENGINEERINGBerlare9795411.881335873.972020
DECKERS MILIEUBEHEERKruisem27707.594984.182020
FINANCIEEL MANAGEMENT PANNIERGent1607836.14-81027.532020
LIGHT UNITLeuven820694.771429.006.102020
SCAN E EN ELier174289.2031821.310.802020
TECHNIMOAnzegem19015.2127325.902020
TREXCORotselaar68241.30-47986.532018
APROTCHNETSchaarbeek-298663.19-14860.542020
L.T.B. STORMEGrimbergen178458.6612389.382019
DEJONCKHEERE TOPOGRAFIEZonnebeke17607.44-1996.392020
B.C.B.Zottegem207036.00-22255.002020
RENOVATION DE CITERNES INDUSTRIELLESStavelot-27433.393507.840.502020
ACOUSTICAL ENGINEERINGSint-Katelijne-Waver208706.1444607.091.802020
SHOOTING GALLERYAalst147523.16201620.712020
INGENIEURSBUREAU BOTECWommelgem409010.8668180.4815.002020
CHEVALIER FIBERTECHDeinze175896.2813416.412020
BOLWERKBeringen61206.00-4350.002020
P.D.C.Sint-Niklaas-1051.00-512.002020
INGENIEURSBUREAU JAN VAN AELSTAntwerpen368862.72137239.0010.002020
C.J.C. SYSTEMSRoeselare1033646.4837581.083.302020
AlfatisIeper907486.6924340.842019
BIO ARMOR BELGIUMKortrijk1066427.44169600.090.702019
JM VANHESTE INGENIEUR-ARCHITECTGent491938.8784198.560.702020
VERANSint-Truiden405362.2732103.612019
Luminus SolutionsSint-Joost-ten-Node6476635.79101208.436895952.0817.302020
RISTONZaventem25364.71-2842.593.602020
MERCELIS 39Elsene-314341.91-22482.092020
DINANT BernardSeneffe19378.2913153.662020
DAIDALOS PEUTZ BOUWFYSISCH INGENIEURSBUREAULeuven620484.3131719.008.402020
M et 3iSambreville-7269.1642013.482017
MERIT PROPERTIESBrugge70137.1559654.972020
Cembureau - Association Européenne du CimentMalmö3053320.00-159680.0015.902020
de GRILLArendonk36095.45391.800.802020
Wouter Ver EeckePoperinge88882.384018.662020
Bilfinger Tebodin BelgiumZwijndrecht749742.09311381.998749271.3210.502020
AZOAntwerpen6423059.453282616.2533148768.99104.302020
KOALASint-Lambrechts-Woluwe897316.1026519.232020
SCALA CONSULTANTSLeuven606589.9680476.042020
COMMUNICATORLubbeek204967.57-90315.152020
DYNAMICS, STRUCTURES et SYSTEMS INTERNATIONALLeuven483180.56271106.004.402020
ADVISE SUPPORT TRAINING PROJECTSOverijse100656.009473.002020
JMT CONSEILThuin-267996.00-4877.002020
Falcon et CoBrussel58878.3310525.792019
BUREAU D'ETUDES GEOLOGIQUES ET GEOTECHNIQUES JACOBMons35451.33-5343.972020
C.L.S. ENGINEERINGBeersel169377.5727374.602019
KONSTRUKTIONS- und ZEICHENBUROBüllingen-42138.864850.262020
LUBOVABocholt72928.007287.002018
L.C.E.Herselt231319.6319959.451.002020
PUBLICITY ART D.P.S.Maldegem135291.7723274.522019
DETAELLENAERE-COPPENSWaregem30654761.319208436.092164000.0015.302020
ENGINEERING DESIGN DEVELOPMENTAartselaar179824.42-4178.692019
SOBENORYvoir1113907.0020424.002020
LV TECHNICSLeuven262717.14-34381.9018.902020
MADEPCOSint-Niklaas6258885.25858022.413.302020
A R T SAntwerpen-50572.179826.160.702019
IPCOSLeuven1405926.86268280.4612.902020
PIERRE DELAHAYE CONSULTINGNandrin111728.6712047.6624833.002020
NovaTechEuropeAartselaar-217607.0021704.002.002020
ADLIMEXDentergem455044.0085502.002020
VERMEESCH ERWINKoksijde689955.88-72497.052020
DRAWING ASSISTANCEHulshout12930.973092.341.502020
INGENIEURSBUREAU VANDEBROEKHasselt607354.0939168.221.802020
ENVIRONMENTAL RESOURCES MANAGEMENTBrussel1742987.25405447.629206253.9459.202020
BUREAU D'EXPERTS Ph. DEPLASSE ET ASSOCIESWatermaal-Bosvoorde245715.0024034.0012.702020
JAMAR COOPERATIONSint-Gillis-Waas-93246.82-3287.952020
MEDIA ACQUISITIONS & PUBLISHING - POST OFFICEOud-Heverlee-42924.88-701.302020
QUINTUPLEX ENGINEERINGAartselaar4370678.88324273.702020
IMMO LOGIAAnderlecht287745.8711003.502020
Concept Consult Design & BusinessTervuren31441.00-2069.002020
LE GRELLE & C°Braine-l'Alleud40575.3242093.862020
C.H.X.Waterloo127879.77-44193.912020
UPROOFDendermonde24083.00-1290.002020
COTRAPChâtelet78954.78-1259.838.302020
COBATIMComines-Warneton5889139.28985644.2511759922.0524.602019
CERESCORSint-Katelijne-Waver380549.1320898.782020
INTEGRATED MATERIAL CONTROL ENGINEERINGGenk329192.39-1441.051.902020
SCALDIS SALVAGE & MARINE CONTRACTORSAntwerpen373866.15-861550.2936040216.2435.102020
ERIPMThimister-Clermont-36681.6550145.69596298.104.202020
STABILISBrussel15436.14-428.892017
SOURCE INTERNATIONALGent48879.8411365.642020
INUITHam-sur-Heure-Nalinnes310369.6833297.962019
GARIONI NAVAL BELGIUMBouillon152838.62-21165.462020
DEMUYNCK BOUWMoorslede862206.1071404.9026.702019
GUY FRANCESCHI CONSULTGent145963.09-1240.752020
CLAEYS ENGINEERINGLievegem111684.2554933.062020
EUROPLAN - GRUNDSTUCKS UND LEASINGSankt Vith410585.31-67807.132020
ARC DE MERZelzate-119343.2764117.562020
DLWNijlen136610.3539057.042020
CRIMAN CONSULTANTSWielsbeke267251.7262889.892020
Centre technologique international de la Terre et de la PierreTournai4735931.67203218.5938.202020
LERNOUT ENGINEERINGTielt257786.0616128.512020
HENDRIK CHRISTIAN VAN DESSELBonheiden387468.75369004.652020
MIRLEMechelen-248422.84-10533.982020
KIMERA INTERNATIONALBrussel46438.26-23437.222020
HOOGSPOORHulshout59865.627257.032020
SIFECFerrières-309845.5116255.881.002019
ATMOSPHERIC TRANSPORT MODELLING FOR PROFESSIONAL APPLICATIONSGenappe54348.96-58546.142020
ATELIER DE COORDINATION JOSE BALANDChièvres-226477.00-13738.004.002020
LARFALanaken86152.00-453.00496.002019
GEIE DES UTILISATEURS D'ERTMSEtterbeek0.002940394.272.002020
MOOREN R. Ing.Brecht146473.70-8433.782020
REALITY SYSLiège110554.7714540.462019
BUREAU VOOR EXPERTISE EN ARCHITECTUURGent107940.54868.133.902020
ABG CONSULTINGKortrijk288818.0099373.004.802020
MULTI INDUSTRIAL DESIGN ENGINEERING SERVICERoeselare5236558.00816683.0018975471.00197.002020
I.C.E.T.Silly475020.9222083.722019
MAITRYSEVisé363334.67272445.860.602019
BEELEAlken3141111.56-46937.712020
LUMADECOudenaarde112357.86-40551.352020
PRODUCTION INDUSTRIELLE PHIL DESIGN STUDIOSoignies-156813.15-21572.382020
ENGINEERING CONSULTING INTERNATIONALKapellen157861.1539651.402019
ABOGent3406503.93536626.8010739327.7183.702020
PACCARetie-9656.56-14560.112020
ENTECHElsene54282.3120856.222020
INGENIEURSBUREAU WUYLENSDestelbergen52519.596610.490.402020
METAL TECHNICS ENGINEERINGKuurne532257.0214454.701.802020
JAMINLummen493083.3433046.412020
ETUDE CONCEPT INDUSTRIEL BOISDENGHIENAth113536.05-27210.836.502020
DEVIMOSint-Niklaas756532.324700.892020
Camsotech European R&D CentreGent1226896.31197113.556081278.3740.502020
J-P-G InformatiqueAth103228.973936.152020
SOLUTIONS4MATERIALSHerentals625491.94-110919.1619.502020
E2T, EDITING en ENGINEERING FOR TELEVISIONHaacht7082.97-20733.192020
BUREAU D'ETUDES WEINAND, INGENIERIE ET ARCHITECTURELiège56314.263191.902020
ESCO FINANCIAL AND ENGINEERING COMPANYBrussel7975505.58-183625.751982647.266.802020
IEMANTS RAF PROJECTBEGELEIDINGOud-Turnhout1532144.008503.262020
ELMS-NORD-SUDMons39498.44-380.902019
POULAIN ARCHITECTUREMons21241.47-7594.152938.282020
TECHNOCONAalter443705.50608099.0112.902020
BGE CONSULTINGEtterbeek190869.97-22106.522020
OYSERMAN Electrotechnical ServicesTielt-Winge252204.25-4159.742.002020
Struktoreg InternationalAntwerpen244414.27-121069.942019
WITTEVEEN+BOS BELGIUMAntwerpen1585168.64-64990.2813473645.06120.502020
GEO - TOPICSWavre179136.9510238.851.502020
BELGISCHE MAATSCHAPPIJ VOOR EXPLOITATIESEtterbeek61183.63-12001.402016
FINOTemse2795644.00-60664.002020
LEMAXGrobbendonk331405.7417402.332020
GROVIIngelmunster2628589.00-74251.00739579.005.502020
GROEP LABOREXAalst2395715.9071616.21936380.927.102020
D.I. LEMMABeveren18280.16-1325.312020
VANTHUYNEKalmthout755336.0088773.002019
SAMSON BELGIUMGesves194379.0339187.002020
MARINE GEOLOGICAL ASSISTANCEGent137827.35-30464.632020
EDS et FILSBrussel-23542.23-9614.111.002020
AB-SOLIDGent380319.97-1647.048.202020
Service MOudenaarde-185656.3262069.991.902020
LA ROQUETTEThuin-235143.00-540.002020
DesolariWetteren209037.8375717.620.302019
LAMBERT AIRCRAFT ENGINEERINGWevelgem-442886.10-72845.574.002020
TRIREME VESSEL MANAGEMENTAntwerpen42799.46-5897.53675000.004.602020
B & MKortrijk2087150.1573783.522020
Bureau d'Expertises POTHBütgenbach211015.7147029.403.202020
GARDEN DESIGN & C°Wemmel298372.6131781.806.002020
AURAStabroek101379.2832769.982019
CONTROL & PROTECTION AUTOMATIONAntwerpen-264299.14-486595.133814043.9133.702020
PARTECHZwalm203592.5010139.112020
CONSULTING & ENGINEERING SERVICESAsse11941441.8247189.021.302020
MeteoGroup BelgiumLeuven941898.32-102871.5710.802020
ToMACH ENGINEERINGAntwerpen570508.24159933.582386622.5527.602020
Qi ArchitectuurSchoten-28138.4545726.292019
M.W.P. CONSULTINGOud-Turnhout174234.5817647.563.202019
BEKAFUNIzegem2592155.7981718.8610183782.4420.002020
G.R.A.V.I.(GROUPEMENT DE RECHERCHES D'ACHAT DE VENTES ET D'INVESTISSEMENTS)Spa77124.73-1195.342020
L.B.I.Izegem594925.47-197980.873149542.0043.302020
United ExpertsBeringen2348587.221778095.2513396333.4485.302020
Studiebureau G2Wielsbeke66325.00-5936.002020
VEMAROEstaimpuis2040796.4050482.529.602020
WHITE LOTUSWevelgem70574.13-887.662020
ALGEMENE ENGINEERING SERVICESRumst511966.59817.222020
CLIMATEXMerchtem205068.401687.392020
ACE MOBILIER URBAINManage702578.48170577.548.102020
AQUADVICEBerlare274438.4211728.072020
GrondbankBrussel-498935.89366365.9120.102020
MICHEL LONGUEVILLESombreffe89452.3728436.022020
SW - TECHNICDestelbergen-2908.352021
ANSOMATGent241684.00-49134.002020
BOGAERTS DannyHoeselt333012.3127988.782.802019
VALATECHMoerbeke (Waas)1207431.56134484.972.002020
TECHNOMATIONSSint-Martens-Latem238352.5669144.922020
MadcoNieuwerkerken (Limb.)44162.6313887.221.002020
PAULUSZulte183726.563993.622020
AKWADOKDeerlijk241650.0078246.00219825.002020
C.V.E.Huy803082.004897.000.502020
BLANCQUAERT HOME CONSULTINGOosterzele526854.51-12169.781.502020
COMIANT AND MICHOTTE TECHNOLOGYEvere39566.86-1825.512019
AMT CONSULTWavre40106.416778.622020
Den D KOSMETIKABeringen37144.8511675.281.502020
O AND RLa Louvière268330.448353.902020
INFOSERVTournai3550424.2027462.222019
KA - TECHBrugge8967.5998.762019
JJT InvestZonnebeke287497.5349363.112020
ENDLESS ENERGYHerzele-16789.63-848.062020
PROJECT ENGINEERING AND CONTRACTINGLeuven93646.962999.3023430375.4342.402020
LUMIERE ET COULEURSSprimont63520.00-4870.002020
G.M.5Couvin183835.4392610.012020
AB - INVESTDiest199260.514327.142018
GUDRUN-E.COMBrussel218412.832428.522019
RESALeuven30055.003100.002020
COM-ING SERVICESJurbise73306.12-6377.522019
XEMEXSchoten2284279.4587172.136993522.0611.102020
A.D.M. Interieur & DesignRoeselare81915.797588.912.202019
ANGLE ENGINEERINGMouscron28408.90-30422.962020
LES LACS DE L'EAU D'HEUREFroidchapelle20472026.511128470.15501946.4539.202020
SCHEDELBAUER en PARTNERSMol70787.008028.00511901.002019
REAL TIME CONCEPTHensies-11665.712822.142020
SIFMAROudenaarde357701.54-60227.131.602019
AERDEN BvbaEssen502376.0539786.392019
ARCHITECTURE LEJEUNE, GIOVANELLI sprl-société civilePepinster475805.8851789.072020
WARLOP AGRO - SERVICEMenen35417.281697.352020
VANHEE ENGINEERINGIzegem345304.7676225.071.002020
DACOTRONIzegem74358.53-252.092020
DEMCOKortessem257983.65105754.472020
OBJECTIVE BELGIUMWichelen2223199.73-346.239284467.5645.602020
ABT - BELGIEAntwerpen1290042.54-149279.222684571.4218.502020
CHRISTIAN VAN PARYSNamur227686.501590.722020
G.N.O.Schoten91401.287667.623.002020
C.R.M. netWaimes18317.78-33845.122019
P.J.B.Turnhout30139.3910254.842019
BATODilbeek867252.3582492.3813.002020
LEMOINEStabroek31219.894033.172019
GLOBALSIGNLeuven2796154.60177285.6924.902020
RÉNOV SERVICEChaudfontaine7304.52933.7138644.022020
BUILDING FOR FAMEAntwerpen679951.501228.222020
ADVIESBUREAU INZAKE GRONDWATERTECHNIEKENKontich1226857.76269796.8117.502020
SOLIREMYCourt-Saint-Etienne124434.0012502.002020
G-TECKoksijde9846512.10270519.952020
VECTOR SYSTEMSBierbeek73096.29-101184.38237204.153.402020
BUREAU D'ACOUSTIQUE NICOLAS PLOMLiège5235.13129.792020
SAPIONNijlen295179.5336842.741.002020
JINGLINHemiksem317229.00-7831.002020
DELTA INDUSTRIALLokeren317598.94-39332.322020
EXPERTISE & SECURITY CONSULTANTSVillers-la-Ville105128.002042.000.702020
Design et Development Technical DocumentationSint-Jans-Molenbeek23981.00381.002020
ETEX SERVICESKapelle-op-den-Bos28246693.72-914829.4154977630.84165.002020
MILON CONSULTGavere5432345.00229374.003.002020
INGENIEURSBUREAU VAN GEERTAsse19520.009.002020
Jean-Marie RIGOVerviers598194.9621842.162020
COMPAGNIE FINANCIERE DE TRAVAUX PUBLICS ET AGREGATSBinche35101660.6632485.904193367.5338.102020
VEJOPIROXHerselt3625085.05-939.481.802019
JLG AUTOMATIONGent814706.71140760.572.202020
COSITEKWatermaal-Bosvoorde25540.00768.0042460.002020
MONUMENT LOGISTICSIngelmunster466875.80165594.801132144.9012.702020
Atelier d'Architecture Van OostMouscron1387571.63557060.5419.202020
IPSOMont-Saint-Guibert352604.36107737.099.002020
NAVEX MARINEBeveren233255.6511582.442020
Jan Foqué, Landmeters en SchattingsbureelWillebroek454062.75115804.233.502020
HypolietBrasschaat36219.006922.002020
T&D Milieu-adviesGent326198.5321594.69412717.893.202020
SIDEM - SERVICEGent75303.104772.890.802019
ORBAN MICROWAVE PRODUCTSLeuven1017312.78267635.642.502019
BIE SCHIPPERS BETONWARENADVIESHerk-de-Stad13708.61-1428.882020
REAL ESTATE SOLUTIONSSint-Lievens-Houtem1310622.99160663.362020
VEGOBalen12541.00-6065.002020
DAEDALUS ENGINEERINGAns5292.89-5966.302020
IDEATECFernelmont1635565.19620389.7510.602020
bedigaDilbeek391481.80106377.514.002020
L.A. RAADHUYSZoersel44418.745216.600.502019
CONSEILS ET ASSISTANCE EN SECURITEOupeye-29347.90-6601.562019
ARCHITECTENBURO JOHAN KETELEKortrijk356855.2569677.311.002019
GECONET SERVICESGent279531.8717138.902020
WIELSZwevegem428805.72140753.4026.502020
STEMAWielsbeke287809.0367736.502021
NEW DESIGN AND RESEARCHTEAMAntwerpen-31638.0046179.0060749.002020
PHLThimister-Clermont209183.509319.862.002020
MELA VASTGOEDGenk170333.47-1591.322019
CAN INFRAHerve70571.7922132.392020
STANTECLa Hulpe2821438.41888195.4120936949.4650.602020
S - CLINICAElsene1862784.085152.7320.702020
LWB Refractories BelgiumLiège370386.0832137.644.602020
INFOBIABierbeek194062.0023059.001.002020
Huygens Ingenieurs BureauAarschot-104356.90-13067.702020
INDIONGeel53037.17281.282.002020
BIOTECH ENGINEERINGTournai525845.1048674.781.002020
CORROSION PROTECTION CONSULTANTSAntwerpen165437.84266783.721.802020
T.H.L.Herentals-47196.00-6082.002021
GROVEN+PORTALHerstal3104776.47166623.288672784.9629.402020
CAMPA CONSULTMaasmechelen91687.656577.032019
BEAULIEUMachelen (Brab.)94036.011994.702019
AURO TECHNOLOGIESMol-16779898.77-9975546.9413.102019
ENGINEERING PLASTIC INSTALLATIES EN CONSTRUCTIESAartselaar2212637.9931204.167.402020
POLYCADGent49214.813940.732020
IncitecBeloeil101165.78271.312.802019
BUREAU D'ETUDES PIRNAYCharleroi807147.072790.1218.102020
BUFIGESRaeren24414812.0012314250.003.102020
FODIOWijnegem107000.3122530.932.002019
C.A. CONSULTINGSint-Niklaas217362.4918561.792020
HILECAarschot257807.1369910.552020
CEGEBOHeist-op-den-Berg60576.1417245.301.002020
SOGECOMEdegem251822.2720290.290.402020
T.E.C.Tessenderlo-1593.8415058.822020
V.M.I. Engineering and ContractingHoegaarden2104981.32298458.249410283.8530.902020
VAN dEN BRANDENLier7360593.42-112233.80288617.112.702019
HEUSDENS GaëtanAnthisnes30874.4019247.687.602020
DRAWINGOFFICE V.B.Sint-Niklaas46510.258915.512020
EUROTRONIQUESprimont2530653.0010375.002020
HULENS ENGINEERINGTielt-Winge293111.8719743.002020
BUREAU D'ENGINEERING INDUSTRIEL NAMUROIS en abrégé BEINJemeppe-sur-Sambre73698.03-4795.862020
VH STABLESAalter97568.7318473.612020
PALACONGeraardsbergen1839930.99296817.032020
TRACK ENGINEERINGBilzen100894.10-78851.332020
MEDI - EARTHSint-Lambrechts-Woluwe-119973.22-17787.702020
BMWILLHerstal2811683.04945174.4014753803.0325.802020
CENERGIEAntwerpen234634.89545397.5823.902020
KIM ENGINEERINGDuffel44613.001127.00238948.002019
CCS AUTOMATIONKasterlee81316.39-71437.382020
SPETSAIGent1837421.0059428.002020
Architectenbureau ELS DERYCKEOostende25687.002311.002020
M.C.E.Lo-Reninge1477323.43101748.551.002020
BUREAU MERTENSOttignies-Louvain-la-Neuve636419.5119037.550.802020
ARENA COMETLokeren1581874.63342329.584.702020
CYNOPCISLede915488.66308834.237.802020
ADVIESBUREAU BODEM MANAGEMENTLeuven45202.90-5989.222020
STUDEXHalle24660.00128.002020
TECHNICAL ENGINEERING ET MANAGEMENT ASSOCIATESFernelmont700686.0077152.002020
METRODIMHerstal139436.5911365.183.502020
e2 systems, energy & environmentAlken19539.005965.002017
SANECOGent155082.3647759.699.502020
WATTS ONDeinze-75867.00-14208.372020
C.VERDOOD-ARCHITECTS SPRLWavre135079.00-5741.002020
J. DE ROUCKOosterzele279355.2066339.172021
FOCUS ADVIESBUREAUOostende428098.6864677.061.202020
B & DLubbeek-131982.87-68180.282020
COODEKortenberg47929.119323.712020
HAGELAND COORDINATIEHolsbeek-122225.04-24374.920.202020
EXPERTISEBUREAU LUC VAN DE POELMeerhout601390.3211723.782020
JONES TECHNICAL CONSULTINGOupeye47353.93-6525.912020
OptiDriveLeuven884468.8466541.657.202020
PAUL JANNESHam374017.2525696.192020
RIMECOTienen569952.40203350.515.502020
SPIN - Concurrent Engineering and DesignBeringen245786.2548631.862020
Beveiligingstechnologie op maatAntwerpen22542.46-1551.092020
ENGINERING & CONSULTING INTERNATIONALKasterlee-81302.08-3212.642020
Architectuur- en studieburo VERBRUGGHEIngelmunster1274872.68244651.052020
V.B.S.Tubize608102.34404111.2613.802019
Vlaamse Vereniging voor Ruimte en PlanningAntwerpen218805.1632697.315.602020
DE KROCK HERMANGeel10508.59-2614.122020
ENMOVosselaar-108106.01-10397.143.002020
POLY - TECH ENGINEERINGCharleroi281048.25-6210.5911.202019
QUINTYN BOTHUYNE GEBROEDERSZulte1322273.36402758.052020
FRAB INVESTAns618760.5683648.992019
SYSCONALTessenderlo325758.1149664.952021
HPVKHamme (Vl.)126643.19-3286.532020
FANINBELLille202794.35-16205.622021
Bureau d'études IRCOBrussel174572.8069825.421237849.0511.102020
BECK EXPERTISE- EN INGENIEURSBUREELSint-Niklaas713950.2391757.452020
VeltecKapellen1163216.0931295.4732.902020
Volc IncRoeselare-40836.94-48800.970.502018
FLUOR ENGINEERINGAntwerpen16896951.876840696.4071944807.22108.202020
ACM ET GARAGE RENARDFlorennes81400.0015360.00235352.002019
CAD en Co.Bornem277426.69-3067.112020
MECHANISCHE ENGINEERING VANDECRUYSGeel361188.51-43870.552020
DANAFIXBrasschaat121693.3641571.872.002020
F.R. INDUSTRIEJemeppe-sur-Sambre558472.507242.6015.502020
VDM ENGINEERINGMeulebeke174379.05-76149.612020
DE LEERSNIJDERWielsbeke928938.5072999.359.402020
Omgeving, multiprofessionele ontwerpers- en architectenvennootschapAntwerpen1690085.30442089.8253.202020
RATIONAL ENERGY USE AND SOLUTIONSGeel394785.08-64357.112.602020
VANROSSOMME CONSTRUCTIONS ET SERVICESJemeppe-sur-Sambre113120.2221778.802019
RENSON VENTILATIONWaregem117508457.7310977050.3299598243.32618.702020
ENRGYHarelbeke121848.2357694.301.002020
VERACX ENGINEERINGHooglede26660.372700.4716.402019
A - TRAITGanshoren37961.394303.322019
AXE BUREAU D'ETUDESWanze229547.62-7918.9738764.002020
DENINFOTervuren-39441.58-95339.704.002020
PROJECTBUREAU SIGNA ENGINEERINGKortenberg47038.00-3824.002020
G.P. CONSULTBlégny29214.34-7679.680.402019
L.T. CONSULTKapellen315814.11145180.801163337.242020
DSP ValleyLeuven47867.78116.58597035.675.102020
FERFATSWaterloo16296.20-1962.642020
CRESCENDO CONSULTINGCharleroi485795.1311340.080.402020
IMMUNOPHARM BELGIUMBrussel334166.4093693.673.002020
Miguel VandereytHasselt314022.0291541.992020
L.M.C.Andenne131509.7245839.29507195.121.002020
POWERCOMBerlaar207756.32-20931.722020
AXAILIABrussel73609.19-17423.841.702020
FLUID AND MATERIAL HANDLINGBertem52681.5431943.343.202020
ANTI - CORROSION ET MAINTENANCE DE MATERIAUXGerpinnes454597.24-9601.882020
SANLUC INTERNATIONALGent19924266.901576076.1413017519.736.102020
ALL INVENTIVE PRODUCTS INTERNATIONALZulte12652.84-6019.532020
MUHLNER MOTORSPORTStavelot29079.68378500.883.002019
EngitopDeinze78193.4310478.672019
AnSemLeuven1868824.25-511019.1145.202020
PEGASE ENVIRONNEMENTRixensart86284.2624373.25611377.712.202020
ALSIL TRADINGAnderlues-83031.659575.552020
BCQ ArchitectenMenen181333.7839925.682020
RSscan internationalBeringen3766369.862548319.4716.502019
ALL STAGE EQUIPMENT INTERNATIONALMaldegem-51013.86-239710.795.002020
ROB*AIRGenk660947.17251556.6618.402020
PIKON BENELUXGenk507023.17327723.0610.402020
ARROBAElsene156670.67-3989.0240851.642020
AQUAPLUSAartselaar3369939.52128337.492020
BUSINESS COMMUNICATION AND LANGUAGES CONSULTANCYChaudfontaine2829.2741194.652020
J D HOUTCONSTRUCTIESDestelbergen18104.57-7210.412017
ANTWERP SPACEAntwerpen8519423.56-37885.169360356.7642.702020
WERVICKHOVERoeselare1356641.434351.022020
ALPHA ENGINEERINGAntwerpen61195.78-1434.682020
AP/ART BOUWADVIESLier391340.73752503.319.302020
AuroraAntwerpen570704.0029663.002.002021
SIMUFLOWBraine-l'Alleud-19745.658061.960.502020
CAPindusVillers-le-Bouillet84546.9926729.7510.902020
PRONATSint-Laureins336988.78-2147.911.002020
IOLLiège49190.73-5463.233.802020
aCDIGent172592.3738359.772020
4BetterResults.beSpiere-Helkijn160069.3239060.852020
Verwarming Koeling ConditioneringLeuven48322.09-1458.552020
VAN BEVER E.Wetteren22911.2238507.822020
ORSOAntwerpen6043.93-16620.472019
PLASTIQUALVerviers1771673.64312503.9614.302020
RV CONSTRUCTHasselt236192.7228900.316.602019
VPS - PRODUCTSHerentals40880.83-310.492020
BUSINESS PARTNERSSint-Katelijne-Waver61298.00-16913.002016
KORLAMMoorslede1175698.05402601.649214137.2613.802020
EMPORIONBerlare487598.4667149.842020
MAKO BELGIUMMechelen222572.0254268.222019
GEO.BELennik335225.5582149.202020
PRO-ML IngenieurgesellschaftRaeren-95771.66-54158.332019
Q'S CONSULTINGBeveren355344.6647836.772020
BETOPOudergem71188.001617.002020
SPECIAL MATERIALS AND TECHNOLOGIESTienen8129155.00-444404.002101881.0011.002019
DILIËN architectenHouthalen-Helchteren103554.484324.862019
Ingenieursbureau IRRIGenk54899.334737.742020
ALFA RENTING SERVICESRumst327190.8118150.932020
CERTESOHalen635325.9953379.3621.502020
T - CONSULTBeernem667466.7361885.962020
KRAAKGeel220474.7829723.291.002019
DELTA - EMLeuven48501.43-18763.982019
Metis Instruments and EquipmentLeuven1473546.9650410.336.402020
R.V.E. - ENGENEERINGDendermonde262527.12-728.732020
BANNER ENGINEERING BELGIUMMachelen (Brab.)515138.4368006.722020
OMNIMEXPoperinge91287.0930050.292020
A154Gent267476.1376569.650.902020
GEOPROMons4722195.00350507.166.802020
NIKON METROLOGYLeuven-123478105.00-343457.0022068323.0064.302020
ADVISONHoeilaart237719.24-5815.2410.302020
ASUNTOLeuven496305.3881799.142020
ARCHITECTUURBUREAU DIRK MARTENSKruisem935963.24202935.841.002020
Kadee ConsultMechelen100553.9829328.692020
OPEL AUTOMOTIVE SERVICES, BELGIUMBrussel140032.27-78663.552019
STUDIEBUREEL VOOR BEREKENING VAN CONSTRUCTIESPelt300769.431746.422020
DRIVE ENGINEERINGLievegem161137.1513538.652020
DELTA MARINE ENGINEERINGTemse69631.44102736.335354691.714.602020
IMONEYWatermaal-Bosvoorde696771.5347081.502020
VECOTRADE BELGIUMSankt Vith517730.5995510.612019
BM EngineeringKortrijk80540.9095154.3035.502020
DIDPSambreville184830.3931417.612020
ADVIKALommel153274.332998.7654000.002020
ADVIES EN TEKENBUREEL - VAN EYCKTongeren95814.03-9821.292019
MAXAN ENGINEERING & ARCHITECTSAntwerpen22707.071978.522020
LOGOS MANAGEMENTJabbeke480722.95140507.282020
AGGREGATE CONSULTANTSWillebroek517913.0479351.922020
ESMERALDABrussel384479.613562.002019
ATELIER VOOR BOUWKUNDE, ADVIES EN TEKENWERKBeerse513686.0026300.002020
L.N. CONSULTEupen186696.2915556.400.502020
ARGOS ASSOCIATESTervuren15102.001017.002020
ENMO SERVICESVosselaar-36944.25-87036.634.802020
WELDITHerentals228933.9357579.942020
CALTECWavre-11655.005318.002020
METROLOGIE ET GESTION D'ENVIRONNEMENTChaumont-Gistoux19011.034057.542019
NEW SYSTEMS INTERNATIONALBrasschaat267043.7061963.032020
SYNEXBredene105781.588164.432020
EMP VISIONRanst357447.7168010.342019
BUILDING CONCEPTS architecten + ingenieursWaregem97666.72-3054.452020
COMMARoeselare685615.45143505.480.202020
IPS BELGIUMNivelles2932365.46-519157.7517347679.9296.302019
DANOTIHam-sur-Heure-Nalinnes52970.3814910.45109140.642020
CLINICAL NURSING CONSULTING INTERNATIONALJabbeke103589.0837039.212020
TIELEXHoogstraten203410.4030572.661.002020
MDV ConsultingBrugge50201.67-32859.802020
BM Engineering CivilKortrijk29547.8922255.875.402019
BUREAU BASTEYNSSchaarbeek88847.034306.532020
RICONZonhoven47749.25-35575.592020
HERTHOGSAartselaar-64009.85-7518.922020
Bergendal Construct CompanyHuldenberg-35520.3222277.272020
WEST CONSULTKortrijk38785.639206.622020
AUTOMATION CONSULTANTSBrecht186649.28-5535.352020
EECKHOUT EN PARTNERSGavere786871.2841430.362020
TUV RHEINLAND BELGIUMBrasschaat1057509.22-93625.782.102019
EURO-FITTING MANAGEMENTZaventem1284168.00178175.005251428.0022.602019
MEULENHOEFBrecht-150985.9031972.282020
E4LGAntwerpen21403.001026.002020
BIOTRACRixensart1127327.26239471.172020
LEURKYNivelles-118462.70-77494.39196886.121.802020
CABINET LEVESQUEAntwerpen-4629.201692.870.802020
EMONDSHolsbeek647150.40121189.932020
GLOBAL DESIGN TECHNOLOGYAns8183804.23-18430.934082115.9376.902020
SYREGSoumagne115158.00-75248.002.802017
PVRDOud-Heverlee247885.4913401.442020
Industrial Process Equipment and ChemicalsGent1027605.79175767.911852275.893.002020
AVRAZIA DESIGNPutte151876.638381.662020
E.C.D.F.Beyne-Heusay445339.3810662.323.002020
PS INDUSHalle89957.9340517.352020
DEVIRCOTorhout589756.6414093.712020
WILLEMS IT SERVICESHerent-11436.83-1082.842020
PRAEMIUMRoeselare1390016.9272625.352020
EXPERTISE VAN DEN BOSSCHEDeinze163565.13572.682020
ABTisKalmthout240346.796849.172020
VEELAERT SYSTEMS ENGINEERINGHerk-de-Stad167765.85147589.742020
VENNEMAN MIGUELKnokke-Heist596905.004275.002.002020
AAQUASint-Katelijne-Waver1626324.07446401.2116.802020
HEAT AND STEAM CONSULTWetteren924224.57155313.512020
Engineering and Management ServicesNamur112365.007408.002020
LEAR CORPORATION BELGIUMAnderlecht646662.28397327.8968043023.8214.902020
INGENIEURS EN GENIE TECHNIQUEWanze1001425.172243.422020
SIGNUMWaregem2318.692106.342020
isaINTervuren80853.3613197.282020
M.I.C.C.Antwerpen312943.401606.762020
LemeireHerzele496481.8584196.972020
VISHAY CAPACITORS BELGIUMRoeselare20955164.00351663.004.302020
B SOLUTIONSGembloux12270.00-308030.0032.502020
ASD-CERTBrussel262554.3859747.652020
IRYSSAalter127242.8852402.372020
METHEXIS GENOMICSGent-882464.7323103.682020
ELEKTRO HOOREWEGHEAalter91842.4228868.0011.702020
TRADIDECMelle64488415.421558960.46122605.040.502020
DE ACHTERHOEVETremelo696997.73912.792020
FEDERATION EUROPEENNE DU COMMERCE CHIMIQUE - EUROPEAN ASSOCIATION OF CHEMICAL DISTRIBUTORSBrussel1092297.53-8931.445.102020
STUDIEBUREEL LLWDestelbergen-71638.85-3573.642020
PROGRAMME EUROPEEN POUR L'EVALUATION D'AUTOMOBILES NEUVES - EUROPEAN NEW CAR ASSESSMENT PROGRAMMELeuven838446.76-446169.644970291.8011.302020
PLATO ARCHITECTUURTorhout63497.05-23388.072017
DECOFORARoosdaal401555.57115488.498.002020
MALHERBE-DEPASBraives-58514.93-854.702018
MIDEMWatermaal-Bosvoorde26001.83-14610.712020
Steel ConstructMeerhout229759.7641957.581.602020
Hans Bax StudiebureelLille122991.8228528.362020
ARIADE ConsultingNamur4098.24-7682.292020
BUSINESS en TECHNOLOGY CONSULTINGSint-Pieters-Leeuw99385.9518383.192020
ZHAOfficeGembloux19213.24-30610.412019
GEO.XYZZwevegem1338063.0859596.4022384960.4447.602020
BESERMILaarne1051203.39-38630.630.302020
ACROSGent89290.16-1351.962020
B-BoxSint-Genesius-Rode-31890.02-4445.752020
LASER ENGINEERING APPLICATIONSSeraing14590489.68356784.859672627.8960.702020
@LERTManage5.86-129.8428678.662020
STUDIO SEGERSMaaseik1551907.9853050.001.002020
PLASTICS RECYCLERS EUROPESint-Pieters-Woluwe417856.00-278.915.402018
UNITED EXPERTS SOUTHOttignies-Louvain-la-Neuve140038.0232449.347.402020
BUREAU CONSEIL EN GEOLOGIENamur-56680.13-67.164.402020
BOUWKUNDIG TEKENBUREAU DE PRINS STEFANMechelen3518.32-9969.462020
NELLES TRANSPORTSMalmedy-74554.5911010.732.002019
LOVAN CONSULTMenen137222.98-28358.712020
DAENINCK, AUDENAERT en CoEvergem713118.97203531.158.802020
TEKENBURO M. BERTELSHasselt13316.00-1696.002020
Juri PacioliBrugge62001.9024579.392.002020
LCTLochristi-3321.54101.802018
VEOLIA WATER TECHNOLOGIES BELGIUMTienen856596.66612986.2119658614.3025.702019
FI ENGINEERINGEtterbeek1012634.10200873.5611.702020
REDITECH ENGINEERINGBornem560678.00180126.0059.702020
LEFEBVRE ENGINEERINGDeinze427648.5358129.251.002020
ARTABEL EngineeringLeuven2544814.96-23052.344.902020
DE GROO & PARTNERSBrussel62563.33-1668.492020
INPROVICS MULTIPROFESSIONELE ARCHITECTENVENNOOTSCHAPHemiksem115755.4061082.602020
JVDMANAGEMENTSchoten112754.51-44096.432.102020
HARMONYBraine-l'Alleud65416.61-10856.532.902020
BUREAU D'ETUDES TRIEDREBinche46886.004410.763.602020
COVAN SYSTEMSKortrijk1540016.68210432.068504008.1236.802020
FAMIBOSSLubbeek2962488.6459250.602019
Geert PalmersSint-Joost-ten-Node3582063.0255329.282020
EUROPEMLier-4325898.74-440625.9617010871.0222.302018
Q - CABTorhout857985.34230428.111.802020
LUC DE GHESELLEEvergem1856227.4518907.502020
LansekynJodoigne3337461.9531542.972020
HYBRASCORixensart65722.4926992.192020
3EBrussel1344185.50-88935.018061518.7553.902020
CAMCO TECHNOLOGIESLeuven6661264.831707319.3928787101.65116.402019
DEVELTECHOupeye19804.83-20882.212020
ECO FILLBornem-75923.92-194256.508.702020
Industrial Maintenance Consult BelgiumLanaken36210.64290.612019
SOFTSIGNKruisem206743.85-2081.482019
TECHNOLOGY AND MANAGEMENT SUPPORTGrobbendonk52384.4112688.822018
ARCHITECTUURBUREAU VANEECKHOUTRoeselare490150.4250279.412.002020
RANDSTAD PROFESSIONALSSint-Agatha-Berchem20695643.04-967800.2716606558.602020
BERTON CONCEPT et REALISATIONTheux72374.0923697.732019
Local distillers and engineersHasselt24541.794450.732019
VIRO GeelGeel-47265.94-32761.494.402020
INGENIEURSBUREAU EDDY HENSKENSHemiksem-8953.3220411.572020
PANYSOLZoersel89147.5922200.102020
MICROMEGA - DYNAMICSFernelmont1498459.56-18236.339.602020
FRIGOMARLaarne92438.06-4467.060.102020
AQUARECHTervuren367976.8720943.612020
MILVUS ConsultingGent1069388.67284230.9217.402020
JAUMEDIncourt447364.6999501.442020
EUREKA P.D. & E.Geel346997.5638968.022019
M-Tech Integraal MilieumanagementBrussel1862615.69240223.942596399.6023.602020
BEQAAntwerpen183446.48-6500.172020
KMDESIGNDeerlijk185157.5510136.940.602020
VLADO LOGISTICSAalter3986.39-1157.312020
JACOPLUSSchaarbeek55240.65-22953.780.302020
FREYOSRumst3394560.626224.451.802020
Si - Jad ConsultKortenberg-186980.62-13931.172020
IR ARCHITECT L. MICHOELSchoten526215.56119070.630.602020
DOUTRENOudenaarde1202070.55193247.722020
VLAM - N - VESTWevelgem40954816.45-359522.831057166.494.402020
JC CONSULTINGOttignies-Louvain-la-Neuve12818.039261.591.002019
COLD PLASMA APPLICATIONSSint-Jans-Molenbeek-15642.00-3973.002020
ETERPHILAnhée436858.8074136.853.902020
IT LINEBrussel27680.51-76634.50440897.034.502018
IR.-ARCHITECT BART TRYHOUGent315160.07-3780.211.802020
DTALiège76162.8338205.122019
STANDAERT PROJECTINGLievegem304437.3165586.262020
VANGORKontich1681771.93-28262.202.002020
LARSBYHasselt21525189.082893707.64637126.165.402020
K4Leuven19412.96-6567.262020
EEG GROUPWevelgem21141379.002508922.001.002019
C - PowerOostende262771833.0216589303.22141050290.1914.402019
Torus International ConsultantsSchoten-59440.94-256.932020
C.J.V. MAINTENANCESeraing16972.458145.371.002020
SpaceConnectLeuven74865.695494.512020
Nolim Molding ProjectsPelt317858.10-6878.402020
Détang EngineeringNivelles175378.1613853.710.902020
LINK SOLUTIONS & DEVELOPMENTNieuwerkerken (Limb.)73603.81428.362018
TEULINGKXAntwerpen137677.9019305.862020
DIALOG SOLUTIONS BELUXLeuven364632.02208833.961.002019
BUREAU D & WOostkamp51509.0579416.442020
Eco - VisionAs2341539.03332601.564.602020
WILLEMS ENGINEERINGDestelbergen1792501.0050412.002020
EVHEvergem8075.0711942.472020
PROCADESLokeren50455.8919911.922020
FULL THRUSTFernelmont-93919.80-7434.4912743.152020
DEVA ENGINEERINGWetteren123624.35-20019.562020
JLB ENGINEERINGHulshout134622.992420.020.602020
PEB ExpertiseOlne37579.1212492.912020
HELLEAUkkel54074.0015103.002020
M-TECH RUIMTELIJKE ORDENING EN MERBrussel83948.745149.54580389.832020
M-TECH MILIEUCOORDINATORENBrussel34969.949553.812103257.832020
TECHNOCOOudenaarde43294.273691.282018
LAMBERTVielsalm11126.28-23169.131.702020
MOUVEMENT WALLON POUR LA QUALITEGembloux71661.02-182158.902019
Vande VoordeDiest9830.92-10180.142019
IRMANinove68802.783215.842020
B.O.A.W. The CompanyHasselt465383.30151665.382020
PAUWELS CONSULTINGMachelen (Brab.)5777193.503545760.3057482761.70363.502020
ESSACONSULTDiest747241.6287024.001.102020
Stability ConsultingKoksijde150871.4133694.932020
KOEN DENYSBrugge7546.05-17068.432020
C F CHasselt1152074.71-1.512020
LHMGeel1411297.62518854.0321.002020
DebuckMenen54244.183751.961.002020
INDUCONKnokke-Heist274605.3363512.082020
PAP PartnersSint-Pieters-Woluwe35393.664287.752.102020
LIETAER STUDIEBURO I.T.Bertem992018.52164039.792020
ALCOTECWillebroek325739.6558101.532019
IN-AC-ALSomme-Leuze624313.14-16731.352020
W.B. DESIGN OFFICEFontaine-l'Evêque218823.3916600.20118287.002020
ISOCONCEPTHalle-138404.87-86362.487.002018
2REBUILDHouthulst137305.7244260.352020
Bogaerts EngineeringBrasschaat103409.0927524.7115.402020
ENVIROTOPVerviers212759.70131403.114.602019
BE-CONSULTGeel1398128.98289815.808.402020
I.K.S.Mons62157.3018946.992020
ALL THERMIC SOLUTIONSLiège436960.18191305.374.502020
STUDIEBUREAU R.E.D.Oostende-28232.37-92786.052020
BLink ArchitectuurNinove-12623.9644791.683.802020
PRO ACTISJalhay21711.71113.290.302018
VitechMechelen173922.0862488.676.102020
REL-SCANLeuven118406.756276.702020
VIP CLEAN CONSULTANCYLanaken1062030.97-7359.562020
STUDIEBUREAU LEMMENS EN PARTNERSHouthalen-Helchteren31995.407627.180.502020
ABESIMWavre432969.00216281.0017.702020
CENTRE DE FORMATION INTEGREEEnghien110464.973068.772020
QUANTUM DESIGNBoortmeerbeek212311.085907.792020
AIR BEARING PRECISION TECHNOLOGYLeuven69813.5932119.072020
W PropertiesSchaarbeek56515.07-10265.530.002019
ARCHITECTEN VAN LOMBEEK- DE CEULAERTervuren221903.257255.872019
BRUSACOKortemark340679.089602.500.802020
ADCONLendelede-3633.442019
K.D. ENGINEERINGHamont-Achel202474.6374266.802020
SDM ENGINEERINGOverijse3976063.00-540070.002020
S.T.A.R.S. IIKortenberg7281.916205.122020
GRAPHILOupeye-1331.60409.342020
GEAFORLessines-17264.32-5457.852020
FLEXIBLE AUTOMATION INNOVATIVE SOLUTIONSHerentals4166377.46101351.565.202020
Techni FiltrationBraine-le-Comte330848.3682386.311.002020
J & V CONSULTINGNazareth2419.41143475.962020
EMC2 -Environmetal Management of Corporate CapitalBeauvechain446969.1612346.292020
AUGURLummen46932.857507.932019
BELU CONSULTLier-12044.06-39770.012016
FORTON BRUNOEvergem31211.661818.852020
VERANDASTYLINGDe Panne499846.0685596.801.502020
NEVISDeinze556259.0015518.002020
KUMASSKortrijk499364.18-5068.472020
CRANE REPAIRAntwerpen-127958.99-200002.8013.302020
GEOTECHSprimont187247.3231488.553.402020
GERIBELRoeselare168913.2021390.760.502019
PareteumBrugge4744661.81101722.0630.702019
ECORESITubize27174.789989.812020
GentagoHoeilaart214929.9169839.702020
ASM BelgiumLeuven4887904.79665291.7311800182.9045.902020
L'ESPRIT MANAGEMENT SUPPORTBonheiden7269.67761.372019
INTERSOFT ELECTRONICS GROUPOlen15977435.562822538.711239819.246.602020
BELGISCH VERPAKKINGSINSTITUUT-INSTITUT BELGE DE L'EMBALLAGEAsse953059.7586099.0016.302020
COLOMBOAntwerpen68877.78244.591.002020
GEOBETournai65608.7663098.051.002020
POWER@SEAZwijndrecht20552134.317738691.692020
MAJUALTECHGrez-Doiceau28775.00-11053.002019
BROVANRoeselare201428.4129325.222020
SACBoutersem194.79-432.002020
MOORTGATVorselaar7515.28-1353.161.002020
ECLIPSELeuven49319.008159.002020
BEI ENGINEERINGCourcelles137336.5920818.082019
JTR ENGINEERINGSchaarbeek5296427.69-928630.292020
LEGROS AND COWalcourt33389.22433.292000.002020
METAALCONSTRUCTIE GEUDENS EDDYWesterlo133348.7622218.152020
BUREAU D'ETUDES, DE CONSTRUCTION ET DE TRANSFORMATIONHerstal-108453.65-15845.660.502019
MAURICE CULOT CONSEILSElsene-24746.90-5468.922020
CHEMVENTISZottegem248889.7194301.962020
LANICAD CADBUROEeklo-62770.25-409838.446.202020
LANDMETER VANDEWALLEKoksijde324669.94-3305.992020
SEPTENTRIOLeuven19745294.763010631.3827260655.6292.402020
URBANDiest241103.33102128.312020
DUBOZulte121829.4524458.550.802020
WATER ENVIRONMENT & CLIMATE PARTNERLanden123062.2032203.382020
SEMPHILLiège78452.0013432.771.902020
Radar SolutionsOlen243771.5438233.0010.302020
WATER@WORKLeuven55968.028345.252019
JVDHasselt907961.25173286.122020
CENTRE DE RESSOURCES TECHNOLOGIQUES EN CHIMIESeneffe5968531.43204650.1436.102020
MEDIAS - TECHNOLOGIES - CONSEIL(MTCUkkel122365.38-456.862019
ACTZONSoumagne119709.7820948.271.302020
Daelman architectAalst222552.2423576.542018
DE GROOT FUNDERINGSTECHNIEKENMelle1496437.50133732.6916.402018
DELTA MAINTENANCEHerstal742471.2240455.5510.902020
R. PYPE LECOINTREMenen333556.9526502.872020
ALL-TECHNICS, ALL-MAINTENANCE, ALL-PROJECTS, ALL-TEXTWuustwezel164764.48-21515.142020
PR. ENGINEERINGHouthalen-Helchteren67739.00187.002020
SPONSOR ONENamur27084.4836174.91218879.380.502020
AANPAKWellen74282.6411111.842020
BUISSET HIGH TECHAnderlecht949172.8875037.192020
Patrik Hoste Total SolutionsLierde51023.7215203.422020
ARC SERVICESWalcourt90608.96-85570.052020
Guy REGINSTER ArchitecteFerrières44044.14-16134.592020
AULIVEIeper370617.70826.092020
KT-RentBilzen387537.25144317.443.002020
WALTECHMechelen360411.1365322.222020
BUILD ENGINEERING SERVICESSchaarbeek222661.0033169.002019
KERATECHOlen648727.8733410.882020
BALLAST NEDAM INTERNATIONAL PRODUCT MANAGEMENTHoogstraten1167586.15325847.938.502019
iN2POWEREvergem810406.66-276485.353.602020
B. D'OLTMONTPepinster-49284.00-7689.002020
SCHOUTEDEN COORDINATIE-EN STUDIEBUREELHamont-Achel111866.5018988.632020
ASYSTO LEUVENAntwerpen-32299.902555.301.002020
FREVAN ENGINEERINGMouscron759303.9514069.892.002020
INDUSTRIAL CONCEPT AND ASSISTANCEWavre93692.711106.643.202020
ABSSISBraine-le-Château440971.92146258.463.002020
Johan Van REETH Multiprofessioneel ArchitectenbureauLeuven98817.5629809.072019
ATRIMAElsene503097.8268732.852020
Technical & Data ConsultingSint-Lambrechts-Woluwe173472.0010334.001.302020
TEKENBUREAU DILISSEN YVOPelt40665.866147.512019
DEDRASMechelen98454.9812871.222020
Ir. MARC VAN GESTELPelt84728.71-148524.441.702020
ETUDE ET COORDINATIONProfondeville613559.0132796.812020
GPMFrasnes-lez-Anvaing285485.5278105.812020
PLANT DESIGN SERVICESAntwerpen-66239.27-49714.510.402019
MINIMOTOR BENELUXHerentals622992.336165.691.002020
DELTA SERVICES INDUSTRIELSTournai2069589.25192912.3426.202019
GENERAL ADVICE SERVICESGent3432.9211858.722020
BUREAU D'ETUDE STABILITE B.V.W.Bassenge213008.8211007.682020
FLANDERS HORSE EVENTLochristi-205636.32-104935.992020
DE STANDAARDSPIEGELHerselt557089.2849906.512020
U3CDestelbergen455478.2012523.492020
PLASTIC OMNIUM ADVANCED INNOVATION AND RESEARCHBrussel21683927.64-6954667.91229818248.21109.702018
PRIMOTEMRebecq58303.32-13613.92326277.520.002020
IMMO 16 EXPERTChaumont-Gistoux2507.94-23222.882020
TREASSORDEssen660144.8175520.562020
KEMAFINAntwerpen696655.9150784.192020
SATISVillers-la-Ville924500.00-48141.00104043.002020
JOHNNY FOURIENamur14520.7110152.122020
GROUP GEOTECBilzen233344.1620920.312020
tecomaMerchtem736812.78124870.172020
CONSTRUCT ENGINEERINGUkkel32299.734018.952020
Elia EngineeringBrussel9273009.89651796.4531354237.06190.702020
REDSHIFT DESIGN AND ENGINEERINGRumst142274.0013923.00142312.002020
TOTAL PROJECT SERVICERetie18791.3314838.052020
ETUDES & PROMOTIONS JEAN VANPOUCKESeneffe568865.968052.102020
IFTECHBeringen1276917.48137600.4612.502020
BUREAUX D'ETUDES SOLAIRESRochefort86292.3360859.472.502020
LORIXBeveren-1118354.8543697.182020
C & MEvere-131542.00-22826.002020
ALTEN BelgiumSint-Gillis (bij-Brussel)31444911.381036858.7164816751.45727.002020
ExcentisGent1336274.0069160.7318.002020
INGENIEURSBUREAU D'HAUWERNinove323501.779249.792020
SOCSAartselaar224599.0095146.002019
ZIP 5555Schaarbeek163423.468150.992020
INSIGHT DIGITAL IMAGINGDeinze69904.52-5453.692020
LABOTECLiège31479.78-4171.572020
SKEDIASambreville138745.9213652.901.302020
VYSAVYOostkamp150390.00-576.002020
BELCONSTRUCT SERVICESWillebroek409818.8449591.092020
BELCONSULT SERVICESWillebroek409818.8449591.092020
Pieter Top ProjectsPoperinge700755.7745603.062020
STABITECBrugge292026.92141825.459.602019
ACTIF CONCEPTTournai24838.0010314.002020
BUREAU WOSCHEK FAMILY OFFICENeupré-1719890.30-220963.820.302020
TBMA - BelgiëEvergem2369512.33862751.0011.002020
SERGE CORNELISSENRoeselare391171.5469631.490.502020
THUIS IN MILIEU - ADVIESGeel315786.54115310.674.202020
SEPTIEME THEME PRODUCTIONElsene35134.001088.002019
ENTECOM SYSTEMSLeuven556478.5137957.095.002020
ROMMENS ENGINEERING QUALITYHasselt-175909.07-15491.532019
EMMERS SERVICESHam173510.8217859.752020
TRAFFICSHAPPINGElsene199474.02-16080.112019
SIXCO BELGIUMPaliseul141692.177933.510.902019
E.M.S. CONSULTDendermonde217352.6010088.782020
KREMER PROJECTSSchaarbeek12406.1181.1938982.421.002020
BeauVentDiksmuide18570233.24391353.779.002019
HEMELEERSNieuwerkerken (Limb.)70710.681965.742020
VAN GELUWE L.Deerlijk616770.3876286.182020
KWALISERVICEScherpenheuvel-Zichem40952.61871.702019
DCPSSint-Niklaas53354.8915235.952020
MARIENS WALTERLint133860.334305.192020
A.B.S. RoelandMaldegem2616472.53198275.593683910.7135.202020
FORTEGeel333061.68141922.0010.802020
Bouwkundig Advies, Landmeters- en CoordinatiekantoorAntwerpen186169.9224791.542020
HERKS METAL DESIGN & DEVELOPMENTHerk-de-Stad4222494.743528003.242020
Belsys conceptModave469.5525107.172020
Sinnaeve Technical ConsultingRoeselare484297.06113611.802020
PorreyeNamur1083452.66-73659.512020
IMMO DE CONINCKRoosdaal452362.91-2526.182020
EUROPEAN AVIATION SAFETY INSTITUTENassogne-24785.38-10702.322020
ARCHITECTUURBUREAU VERGAUWENAntwerpen117709.86101638.881.102019
IDSBoom-4465.08-6584.712020
OBJECT DESIGN & CONSULT, BUILDING & CONSTRUCTIONScherpenheuvel-Zichem195306.2016726.222020
3-DemoStaden255867.9737164.822020
SANSEN CONSULTINGKortrijk1301445.1953444.196.602020
GROEP BUSSELSMaaseik617944.9938127.292020
EVAChaumont-Gistoux50416.1364158.482020
MODAL VOICECharleroi574807.97453756.937.302020
Milieubureau JOVECOHolsbeek1289711.31121650.932020
BURO B SBrugge75341.26-27072.850.802020
I. DE WILDEMalle333107.2127014.092020
ABLECSambreville-159136.28-177462.8618.102020
THEEUWESHerentals115156.8716810.782.502020
n-SideOttignies-Louvain-la-Neuve5120577.332030806.6212309761.8385.202020
BAILLEUL COORDINATIE EN BOUWGent157015.5737394.453.002020
CLEAVERSCharleroi179231.0082892.002020
SOFICSGistel2619617.501297815.0815.002020
FRAITURE PROMO CONSULTSint-Pieters-Woluwe59029.23-39373.451.002020
A.T.L. - SERVICEGent900523.6466023.402021
KRAUTZAarschot1076806.12172150.8014.502020
AQUACONSEILDalhem386855.9181751.965.202020
LIGHT TO LIGHTOudergem232604.349319.642020
VM TechnoGenk-218513.76-10174.892.102019
JVA ENGINEERING & CONSULTINGSint-Gillis-Waas393168.8870874.13149165.212020
PROCHECOWezembeek-Oppem128779.1457139.65199806.372019
ADVANCED PIPING DESIGN ZONNEKEYNGavere124474.568209.712020
BUILDING SUPPORTDentergem5406363.28373271.401.002020
PATENTITHalen128087.8421158.432020
HV ENGINEERINGZutendaal2096979.0970337.552020
GELDOF MILIEU CONSULTSint-Niklaas259029.8678431.403.102020
BURO RAMAKERSHam87353.04-5406.802020
LIMENHerk-de-Stad211093.299089.722020
Roger Van Overstraeten SocietyLeuven64546.004890.00782274.0014.802020
NO&ABoom161534.3830118.792020
BOREASErpe-Mere149000.4423642.052020
ADEDELebbeke2014672.16191134.6721.402019
LUC DE GRAEF, INGENIEURAntwerpen1427903.5119578.372020
BUREAU VOOR ARCHITECTUUR EN STABILITEIT DIRK JASPAERTLeuven814650.0094626.002019
ODS INTERNATIONALOttignies-Louvain-la-Neuve530564.0056994.001.702020
COWI BELGIUMSchaarbeek1057287.8895327.7910.302019
LIMBURGS INNOVATIE TEAMGenk401204.0127914.702020
DEMACTielt104805.3720345.96404068.091.802020
ASKA ENGINEERINGAsse93354.5646208.500.302020
WALLONIE ASSAINISSEMENT SURVEILLANCE ET CONTROLESEcaussinnes115462.13171328.681.902020
ORBITECHTemse299115.8634598.152020
XENICSLeuven5917937.80-1003966.958143041.8440.802020
TORMANS BVBAGeel12271895.941059426.0429147825.24161.502020
A20 ARCHITECTENHasselt1773649.1077688.065.802020
VOOS DESSIN INDUSTRIELVerviers360440.0992018.481.002019
BUREAU D'ETUDES LEMAIRELiège1091043.29696918.6449.802020
DELTA INVESTGeraardsbergen10976574.48-49824.801468966.443.902020
ALGEMENE BRAND BEVEILIGINGSSYSTEMENLeuven2077891.501392090.1716.702020
PROSALESAntwerpen122812.63-13881.142020
JIG TECHNOLOGIESRanst166819.8753946.072020
BAVAGOTurnhout339826.22102201.757.002020
STEEL SERVICEAalter3370936.47860457.828.802020
LOURTIE-CNOCKAERTFroidchapelle347836.0070150.001.002019
WATERLEAU GROUPHaacht24823592.322260779.3965767505.40223.502016
ELECTROSOFTDenderleeuw313788.16-236675.222.802020
STUDIEBUREEL JURGEN DONCKERSHoogstraten211512.7932834.272020
IT-OPTICSMons443502.8731830.329.302020
TOLGA CONSTRUCT PROJECTCharleroi27485.8515287.812019
EVERAET ALLROUND ENGINEERINGLokeren176347.9549428.912020
RUTSAERT TECHNICSKaprijke319820.8516795.292020
TECHNISCHE LEIDINGSINSPECTIEKasterlee422255.4277513.481.002020
D & J PARTNERSBalen355098.3529742.291.002020
M-DESBrussel24869.009503.000.802020
SMET - VERVOORTZoersel1215376.7662970.422019
coMproBoechout223711.0711274.132020
E. ENGINKruibeke547193.06103385.182020
WALHORTISWelkenraedt21893.042969.972020
EURO BELGIUM SERVICESHerve418975.8110941.872019
EVEKASint-Niklaas73350.90101068.474.102019
SL BIOLINEAns11594.43-295.95291449.255.302019
TORECOKortrijk480924.9028087.002020
ACOVEXIchtegem116917.2431487.472020
Bureau Technique Burens-Burens Technisch BureauRonse-26813.00942.002019
De Roeve AutomationLokeren987500.97402.5824.402019
KLIXWAREAntwerpen27756.27481.182020
SANTERRABoortmeerbeek5519936.985690.597.202020
INGENIEURSBUREAU GOEGEBEUR-D'HAUWERNinove182385.197885.701.902020
ARCH & TECO ASSET MANAGEMENTGent934735.1293679.5628.402020
E.T.D.B.Brunehaut302617.8768767.772020
COBE ARCHITECTENOudenburg443172.85133234.433.602020
HEMLRijkevorsel456945.3552233.610.302020
ART & LIGHTSint-Gillis (bij-Brussel)-22292.28-33463.972020
VANHOUTTE PROJECT ENGINEERINGIeper613884.44210060.233.802020
I2R CapitalNandrin54463736.004749604.622019
NOVOZYMES BELGIUMWatermaal-Bosvoorde1571594.53668085.462.902020
STUDIEBUREEL VANSTEENLANDTTorhout2023563.21238664.556.802019
ID-CADAalter77094.116675.052020
ENERGIE 2030 AGENCERaeren2792556.66194472.126.202020
TRIPLE A CONSULTING COMPANYLommel13667.43-4281.282020
Ateliers BERTONTrooz262257.46130579.0716.302019
NEO-TECHHerstal5036130.00554013.004464955.0013.702020
LINC-ONMalle616798.8183141.222020
AKMOSLier251061.0286436.092018
Quality Move & RentAntwerpen307184.0929648.630.902020
HERTOMETALLokeren520692.3595038.525.902020
VL TECHNICSWaregem3192932.31505466.5617.702020
EVA-INTERNATIONALBrugge730462.7443500.893.002020
ENVIRONMENTAL STRATEGICAL ADVICEHasselt3070557.6217095.4222.202020
ACCOMPLISHHolsbeek84123.9431484.882020
ENGINEERING PARTNERSOudenaarde2576.639993.382019
PATTYN METAL CONSTRUCTIONBrugge-462276.70131323.7820.202020
PMC EngineeringZedelgem169862.3115063.942019
TRIZODeinze1034380.70100974.735.502020
PROM- ENGINEERINGHulshout-11993.7026276.182020
BERSMaasmechelen200365.0060205.002020
R&O houtSchoten29094.86-1995.082019
MFS European Service AreaGenk290098.8040023.211.902020
T-TRONICMalle1204284.02209198.572019
IAN'S CORNERLeuven268439.32-1074.360.602020
ACEPTGrobbendonk6662.46-1896.822019
A.I.B.L.Antwerpen80605.353374.682020
IBA-BENELUXGent527957.44268663.704.302020
TECHNICOZPuurs-Sint-Amands116151.9658538.042020
ELANDESBrugge5845.28-4183.372020
HYDACTongeren1607464.92584710.194.702020
XYLOWATTOttignies-Louvain-la-Neuve604543.00-2509211.001546964.0013.302019
TechnicVilvoorde476518.3732012.291.502020
VISION VALORISATION IMMOBILIERE PERSONNALISEELiège47442.25-60667.770.102020
D-CODELincent204153.695872.503.002020
POWER PLUS ENGINEERINGVorst-2441.193307.482.002020
KM SERVICESLasne1310458.9170970.972020
VEMECAZaventem222244.72-3278.492020
PIRON THALESCharleroi768859.4376720.151.002020
NINIX TECHNOLOGIESBrugge2698236.76742649.3226.102019
HTC GROUPAntwerpen55506.1133535.661.002020
NEYENSHouthalen-Helchteren661783.1874216.372020
MHL-FacilitationZaventem146506.6157232.042019
L'ATELIER CONSTRUCTVeurne178931.55115167.332020
Studiebureau VinckierHarelbeke37134.72-2650.972020
HYDROWINDGrimbergen387129.35159182.842020
CLASICAMaaseik120354.198470.6857678.002020
ENHESAElsene68200.003654825.2214796062.2948.502019
LASERSPECNamur189096.286688.581.002018
TECHNIXGent95900.0014344.001.002020
INVENTIVE & CREATIVE SUPPLIESHasselt160038.71-639.862020
AIRPORT GARDEN HOTELBrussel-16464040.57-1943905.115333020.4770.702020
MK AUTO MARKETCharleroi-11733.580.002020
AUTOMATISERINGEN VAN THILLOEssen1228439.1946911.942020
J. VERSCHORENHeist-op-den-Berg8150.223332.932020
AW TECHNICAL CENTER EUROPEBraine-l'Alleud20173957.36687096.7139858445.99174.902021
TOBASSOudenaarde27975.353511.822020
G.T.D. ENGINEERINGLes Bons Villers20598.6915484.482020
LIGNABrugge44643.208934.112020
DESIGN CONSTRUCTION COMPANYRoeselare137700.00-12033.002020
BELGIAN ENERGY SYSTEMSLedegem555112.607170.783.902020
BASE - BUILDING AND SAFETY EXPERTSGent165091.005641.000.802020
ECOSYNTHDeinze480372.20-151644.3517.602020
BUILDING LINKSMaldegem87692.64-5386.202020
TECHNICAL CONSULTING ENGINEERING SERVICESThuin42200.199377.09850150.422020
EMICOBorgloon268938.96-39874.982020
DYNAMICBeernem170232.0015962.002020
GONDRY ENGINEERINGFrameries167140.192704.272019
Pantarein PublishingHaacht367984.92-73367.7114.902020
LODGONLeuven211087.2376371.881.802020
VSI PLANNINGGent863035.5552754.172020
THE AST COMPANYUkkel318882.3654008.542020
DE MUNNYNCK SERVAASLochristi298131.5838072.441.602020
TECHNIX ANTWERPENAntwerpen353327.00-9731.003.102020
CONCEPT'OLasne59055.59-13983.322019
HOME 2BHerselt94579.5321423.812020
DRIDASint-Katelijne-Waver95416.2713732.152019
CB CONSULTWetteren-177968.0013774.002020
AB Soil Remediation ExpertsErpe-Mere118752.5679542.569.502019
GNI CONSULT.INGHabay43607.4823722.522020
PI KWADRAATBeringen72932.435382.252019
EUROPEES GARANTIE AGENTSCHAP INTERNATIONAAL, EUROPEAN GUARANTEE AGENCY INTERNATIONAL, AGENCE EUROPEENNE INTERNATIONALE DE GARANTIEAntwerpen1311143.22-9096.652020
NOVOTECMerelbeke442188.0791176.346.402020
CUSTOM8Leuven64398.33124801.862.002020
VAN BREUGELGent158662.7727687.422019
VERMEG INTERNATIONALBrussel13722321.29156343.976.502020
ARTEQSeneffe175631.66331.572020
COSEGECEcaussinnes225653.1410374.872020
VALIENTEBonheiden168650.00-3381.001.002020
ACURA CONSULTANCYSchilde9001.71-7986.632020
La Manufacture du Haut Rhin BeneluxAns165512.26134640.775.302019
OPTRIONLiège210518.0016623.007.002019
INGENIERIE ET SERVICESBraine-l'Alleud134920.8946013.992020
PYRAMISWaregem58118.2411914.652020
DB-ENGINEERINGDe Pinte314238.2188914.6119.802019
TELEKOM PROJECT SERVICESGrimbergen-13181.97886.712020
EXPERTISEBUREAU VASSEUR MULTIPROFESSIONEEL ARCHITECTENBUREAUDentergem322634.7446714.722020
ECOMACHasselt1988181.04133325.53240000.002020
COMMSQUAREMechelen661544.8246219.317.702020
NEBRASKAOud-Heverlee51705.98-6151.902020
CORNET-INGENIEUR CONSEILHerve316945.9922677.852020
BDA ENGINEERINGPeer383217.5624032.574.802020
OPTIM TEST CENTERAns-100.00-100.002019
ID PROJECTSLa Louvière31049.004344.004.502020
BUREAU D'INGENIEURS CONSEILS EN ACOUSTIQUE ET TRAITEMENT DU SIGNALChaudfontaine111873.00166223.001.802020
FORMARESOlen30241.58-7666.962020
GBMLNinove529045.03150851.862020
COORDINATION - PREVENTION - CONSULTANCEMouscron361351.0731427.851.902020
OTICOPuurs-Sint-Amands690645.0367894.382020
VCPAGavere-18548.437580.421.202020
ARCHITECTENBUREAU VICASPeer132557.9414189.382020
NIMMELokeren-2768.52-21852.502020
COMIGESTOttignies-Louvain-la-Neuve-29942.00263.000.502020
KOBALTGent1079.23-20624.842020
GHEMAIeper1667959.45610815.452020
FI SAFETY CONSULTBonheiden41955.454979.180.302020
IMPULS 2001Aalter609580.26158045.502020
ALL SURVEYZandhoven68839.904532.572020
GREEN ENERGY ETHICAL INVESTMENTMontigny-le-Tilleul10806.5212811.652020
RAADGEVEND INGENIEUR DE MUNCK PASCALGent179418.1285130.332020
CONTRACTING & ENGINEERING SERVICESAsse237299.1429529.9731.302020
H & V CHEMICALSMechelen-102920.04-5868.302019
REM-BRANDAntwerpen170473.3536292.350.602020
VAN RANSBEECKKeerbergen79696.67728.402020
Servicenter - Webstore.beTurnhout522795.0928869.0036.502020
INNOVATIONCONSULTANTSCARPENTIERZoersel189333.3614748.232020
Studio Dott.Antwerpen227932.0034564.0014.502020
SOTRADWaterloo750043.00-2433.001.802019
ORBIT ENERGYElsene45513.79-12336.492020
VECOBOWaregem157041.0010707.002.002020
THE PROJECT ENGINEERING COMPANYOverijse26812.846139.872020
POWER DEVELOPMENT ENGINEERINGUkkel55318.3454402.300.102020
HSBCADGent917251.42-13431.582990425.328.802020
INLINE PROJECTMerelbeke59941.20-20141.572020
ORDI.COMLiège80957.0023686.004.802019
CAREXTemse181939.7415143.412020
ADVIES EN VEILIGHEIDSCOORDINATIETongeren36818.282487.110.402020
LANDMETERBUREEL LUDO CUYTHaacht80972.8311489.842.002020
EL COMFORTAntwerpen30619.599348.952018
LDB CONSULTINGAntwerpen194969.2725709.062020
AWLSchoten81229.5626092.022020
COSETECHHerstal367737.34107108.401.902020
STABETEKTielt-Winge90569.3529803.226.002020
STABISRoeselare528689.71-30582.042020
Vangheluwe-OckierZwevegem240161.23-4717.972020
SAFETY CONTROL TEAMRoeselare172895.48-9708.180.202020
LUBRI-SERVICEGent-2758.382020
DARCYEghezée-34067.97-493.2487680.442020
ADVICE & ASSISTANCEOverijse167394.006422.00108616.000.702020
IRCOSLiège953671.17258297.652.002020
SPIESSENSTielt1960345.33127449.2620.302020
SIBILAntwerpen162843.0351245.212020
SGI INGENIEURS SA./NV.Oudergem895170.87352894.9932.702019
Biercentrum DelvauxLeuven670443.7783303.234.402020
MICHEL ENGINEERINGFléron384027.1945138.30101491.312020
GENERAL SAFETY COORDINATIONMortsel261546.4299100.002020
CURA SolutionsHasselt275135.623199.983.302020
ARCHITECTEN VAN LAER & VAN ERCKHoogstraten251206.2885186.474.302020
CV CONSULTRixensart196316.6843911.452020
ISABELLE GOOSSENSSchoten258311.8650586.692020
ARIALChaudfontaine28627.6320102.211.002020
FAMIFLEURMoorslede34394119.04903302.942020
COTEBOSint-Gillis-Waas52307.005410.002020
3D ULTRA SURFACESIchtegem94944.60-22907.141.702020
TOEZICHTKANTOOR S.V.T.Hasselt289097.1663110.511.502019
NICO BERGMANS MILIEUCONSULTINGScherpenheuvel-Zichem134920.939780.252020
AMV ENGINEERINGSoumagne59997.0024185.000.402020
COGEN-VLAANDERENLeuven218966.32-17792.462020
ADVIES DUURZAME KWALITEITHerentals48552.04-814.022020
G.C.I.T. SOLUTIONSAnderlecht114146.0811976.322019
EXPRESSIONBree69926.714078.372020
MADE IN INOXPoperinge889565.0029054.009.202020
BRIL, DE ROOSE, HEYDE CONSULTANTSDe Panne86147.0017237.002020
CSpectJabbeke43311.8310798.252020
IMMO SCHROOTENOudsbergen124120.6130514.742020
BUREAU DE TRAVAUX ET D'ETUDES EN ENVIRONNEMENTFrasnes-lez-Anvaing-51942.7562659.395.602020
JARIBOMerchtem-77418.1037392.762020
HEGGE IDHamont-Achel527572.00-60345.001.902020
STUDIEBUREEL GOEGEBEUR-VAN DEN BULCKEEeklo798105.92138787.896.002020
ARDORTessenderlo668193.6386293.9016.902020
TECHNOLOGY CONSULTING & SOLUTIONS INC.Antwerpen-20567.56-1092.620.102019
H-M-SBrasschaat135667.3376085.422020
INGENIERIE & SECURITEMons235318.4210530.922020
BIMS - SEMINARSIncourt274842.6823904.1791139.342019
CONSULTANCE INGENIERIE AUDITGrez-Doiceau95580.341277.132020
REDUCTSchelle2709695.54748943.054.502020
ATELIER D'ARCHITECTURE JP DELHAYEJalhay260287.3716871.192019
DELPHI GENETICSCharleroi1939398.42-17998.9420.002019
AURELIUSSchilde113514.34709.052020
MF ENGINEERINGCharleroi-126681.29-23385.032020
PREFATECPoperinge36899.894050.432020
C. JANSSENSHerentals31953.7537000.922019
ETUDES, CREATIONS, DEVELOPPEMENTS de PROJETSFlorennes-37348.24-48326.279.502016
ORIGIN ARCHITECTURE & ENGINEERINGBrussel950965.35155247.151.802020
J & J MANAGEMENTKortenberg876733.8668937.902020
BONTEMPS BUILDING CONSULTANCYLier247795.66-7655.072020
REYNAERTIzegem549389.2558892.853.302019
DOUBLE SIXCharleroi1958843.4626383.132020
OPEN ENGINEERINGAns798977.90-156316.97514113.5212.002020
DINAEvergem474951.70105144.552020
THAANN ENGINEERINGLokeren578341.9388578.045.802020
LIGHT CONSULT RESEARCHNamur-266621.4811953.657.902020
FIDECONAntwerpen297768.1611245.442020
BECOMouscron176585.36378961.2512.102020
IMMOBARRRTAntwerpen296855.65-13493.772019
GUERCON & AUTOMATIONZemst35024.70-29751.812020
MG CONCEPT ENGINEERINGSoignies9050.44-116.792020
INGENIEURSBUREAU DEFEVERNazareth36073.683677.912020
VC DEN HARTIGHAntwerpen26984.4512164.902.502020
E & V CONSULTMachelen (Brab.)-45982.427931.172020
AQUANSWEROttignies-Louvain-la-Neuve325252.340.002019
A.C.M.V.Oostkamp134039.81-6443.672020
M. CHAVETTrois-Ponts23597.8211584.032020
SILCOEstinnes35825.14-13963.802020
PREMIXArendonk465107.8499198.052020
J.L.A.Herk-de-Stad17676.77-6443.152020
LH PROJECT SERVICESWaregem490096.8842553.892020
DAPESCOOttignies-Louvain-la-Neuve1074235.6658603.3812.602020
DEPICTABeauvechain640520.0069057.002020
LANDSCHAP ARCHITECTEN BUREAUMortsel237188.7629237.812020
DBPRODBrussel102573.8513646.842019
BRUGGEMAN ENGINEERINGOostrozebeke150417.119865.972020
CRESCENDOLeuven376922.1056311.262020
DEBLOKO IIMerelbeke10777352.28-339455.982020
AB CONSTRUCTIEFDiest51615.7336768.932020
HOWE DAVIDBoortmeerbeek11084.8619351.942020
TELLUM ENVIRONMENTAL CONSULTANTSZonhoven847980.24280508.002019
GREET CEULEMANS MILIEU-ADVIESLier16716.0012910.006.602020
WABARavels-44642.904547.292020
W. LUYTENBertem-125887.32-8414.062020
KATHINKA ENGINEERINGAntwerpen62972.60124257.262020
PEILERTernat911157.57166789.908.502020
RQDSTLebbeke128360.0424843.692020
TUPAJASchilde-87226.17-74405.232019
MIBESIMOLa Bruyère826537.78829658.482020
STABILOGICSHaacht469339.66106827.176.702020
LUMINEX LIGHTING CONTROL EQUIPMENTGenk1683790.52102252.1323.402020
LACOLHINESint-Pieters-Woluwe265629.0053104.00145440.002020
BS INVESTMol6837.50-64598.682020
GC-SOLTECHGenappe-18604.711899.7610500.002019
ADVANCED GEOTECHNICAL ENGINEERINGHerzele598496.705737.232020
PRODUNITY SERVICEGent155846.5521708.352020
P.H.L. +Elsene-2285.00-840.002020
PRINCETECHasselt71314.90-45874.312020
NAVITASTheux1001.0015477.002020
DECAROLokeren356384.29-12161.5514.502020
SAFETY BUREAU IR. ROGER WOLFCARIUSDeinze16287.86-1433.122020
LDECELLEJette95121.3836129.922019
LEATHER QUALITY CONSULTANTSSint-Niklaas60982.5329965.692019
3D-SERVICESBeveren80942.3425261.432020
THE L.C. FACTORYElsene658862.81-11816.052020
TRANSPORT & MOBILITY LEUVENLeuven1397966.5154935.3220.902020
FA CONSULTFaimes49517.752321.192020
H D ENGINEERINGGenk251167.74-12939.292020
INDUSTRIAL ENGINEERING AND CONTRACTINGOudsbergen1256733.64-289407.5332926186.3222.402019
CASA & LINEAMerchtem23150.8819887.702020
ANTAEAsse195450.0011731.002019
VD CONSULTANTSHechtel-Eksel298732.5165287.071.002020
AXIALESPerwez135542.0016066.002020
BADECOVorselaar528181.2939394.562020
ARCHITECTENBUREAU HUYSMANS ANNHasselt222194.9136916.792020
EUROPEAN BRIDGE CONSULTINGVorst30295.962025.262020
BART VOS DESIGNGeel261564.2132126.072020
C.G.L. CONSULTJalhay181279.008144.007.702020
OPCAMAntwerpen95177.0215291.812020
FRASEGOGent-27275.76-1.492019
SCOREXWalhain291646.0072622.002020
VALORISATION DE LA BIOMASSEGembloux204011.00-2272.00197563.0012.402019
ABC EXPERTSHerstal2669250.17734373.547.602020
HALINTECBrussel2524.03-7465.042020
RESSOURCES SELECTION CHANGEMENTOttignies-Louvain-la-Neuve114691.0011370.002020
R & O LABGembloux13025.07-831.5650000.002019
JMDMoorslede48799.767574.422020
TECHNICAL ASSISTANCEAndenne34815.07564.472020
CAPAX EN CODilsen-Stokkem-50058.9521541.902020
TRUCK DESIGN & CONCEPTMons498958.97125359.171.002020
S.K. IMMO TECHNICJalhay531577.00-97082.002.502020
LIVECOBoortmeerbeek207797.45-7282.962019
ALKAR TECHNOLOGYBinche-6021.7817975.071.302019
COGITOSint-Agatha-Berchem28465.93-23705.411.002020
LPC+Hamont-Achel69900.48-766.542020
EMEA TRADESint-Lambrechts-Woluwe-15406.13-102.602019
ENEX GroupElsene315398.816085.822020
ADVIESBUREAU VOOR MILIEU EN BODEMDeinze76568.1417165.422020
QUATTRONLonderzeel93616.7816358.892020
INTERIDEEAntwerpen24544.66-52051.592020
ARIADE architectesUkkel112400.002134.002020
TECCONZwijndrecht2921084.91236351.764904056.4243.102020
INFINUMTemse203799.7662066.580.402020
DYNAMICSMenen1879348.85122417.2515.002020
FUEL CELL GROUPTurnhout-4323.54-5002.612020
SCHOCKAERT TECHNICAL & COORDINATIONWichelen37397.00-9023.002020
TRAENTorhout653806.9542048.572020
ALMAVESTBrasschaat411844.122326.872020
ARCHITECTURAL DESIGN ASSOCIATES - Societe Multiprofessionnelle d'ArchitectesOudergem3483.66-889.252020
ATELIER CHRISTINE GERARDHam-sur-Heure-Nalinnes59972.00-6610.002020
A2S-ARCHITECTENDilbeek572837.35114388.760.602020
SANIFOXCiney118187.488888.581.402019
CONCEPT FACADES HERSTALHerstal-1493805.00759789.002018
DC CONSULTUkkel18156.19-2735.672020
VENTISTournai38876998.474159248.81618255.840.502020
NOMICSLiège664874.17-246750.183.602020
BUREAU DE SERVICES ET CONCEPTSBastogne126404.182943.272020
BARNLier95496.91-22068.542020
TESCO ENGINEERINGHulshout92340.8813166.972019
OGECOCharleroi586291.00-81255.002020
MULTIPROFESSIONEEL ARCHITECTENBURO BERKEINAalter709357.00160775.009.202020
WALOPTChaudfontaine109675.0836374.49111281.042019
A.U.I. COUSSEMENTComines-Warneton863989.0690674.346.002020
BIOGAS BREEBree2745597.17237801.501.002020
PEACSPerwez70282.00-79536.002020
FEMBADiepenbeek-9398.88-8598.732020
STUDIEBUREAU DE BEULELokeren48492.303078.142020
ATP PLANSNamur72505.0017216.002020
ENCONBilzen1177470.71-126598.8647.002020
TECAntwerpen7712258.031251935.4938838430.72195.102019
KS RESEARCHHerve163067.530.002020
DALKIA BIOGAZ BelgiqueOttignies-Louvain-la-Neuve6262422.53195800.11711065.234.902020
BURO CONFORMBilzen283867.0378158.988.902020
DIATECGembloux166148.0036006.002020
HEXPOL COMPOUNDING HQEupen42574120.71125109.39372451.857.502020
BVBA DE PAUWOudenaarde303674.2960217.342020
HETICONTienen77811.353467.512020
BREES & CO.Tienen808806.0025621.002020
DEXSENTheux-38768.4313543.08975065.004.902017
AQUALEFernelmont503919.6120739.368.502020
CENTRE CBrakel50305.346965.432020
TECHNIX ENGINEERINGAntwerpen318644.005729.001.702020
ASEPTIC TECHNOLOGIESGembloux13480335.005992678.0019534382.0025.202020
DEBRACOGeraardsbergen156584.0516847.132020
X - FUTURILa Hulpe337915.5119162.212020
EURO BUREAU CONSTRUCTOreye128507.74-11878.292.902020
AMARCOMEghezée29714.9627153.342019
HOFFMANN & DUPONTMalmedy246310.5438603.221.002019
Bureau P., Architectuur- en IngenieursbureauKruisem123072.5035991.652020
INTERPATAntwerpen-123904.29-20686.242019
TO B-SEENPutte456537.34-34182.162.302019
TEC-SPEMont-Saint-Guibert-26985.15-7026.272020
TELLUM ENVIRONMENTAL CONSULTANTSHouthalen-Helchteren180868.72101851.300.802019
TRIPLE EKoksijde9800.6253706.532020
GOSSIMTienen557211.0031192.000.402020
STUDIEBURO MOUTONGent89675.44-9422.912019
BES'TSVorst48771.19-26916.972020
BJ ProjectsHerent-6268.45-26694.952020
HTEGWachtebeke87928.3924263.952020
INGENIEURSBURO VICTORSchoten134756.1327860.111.002020
KARL HUGO DEVELOPMENTUkkel6018586.03273723.572020
PHENIX SOFTWAREVerviers69278.976211.688799.702020
BURDOCK CONSULTANTS BELGIUMBrasschaat909260.47-1096.3410084699.3645.702020
FC ENGINEERING & CONSULTANCYHaacht73595.2527557.692020
Vuye Flexible PackagingOudenaarde1524450.67336711.7833.902020
ALMARANTielt-Winge-29096.24-883.402019
ALL - INGINEERINGZoersel35576.84-9483.842019
OMICRON DESIGNStekene138516.8322087.193.202019
VAN WOUWEAntwerpen313873.92-23092.172020
JOHAN D'EER INVESTWaasmunster2155301.34160230.602020
Brussels Corporate AviationBrussel71352.81102236.572020
INGENIORDiest30957.5513942.551.002020
EIBKONSint-Pieters-Leeuw110730.1713292.902020
K + S SERVICESSint-Truiden-495504.85-64378.472.602019
MOZAIEK - INGENIEUR ARCHITECTEN, MULTIPROFESSIONELE ARCHITECTENVENNOOTSCHAPGent430078.94-14653.722020
4D CAMLokeren533295.3819147.303.202020
SENFFAntwerpen243969.26-64444.560.002020
H.F.GROUPUkkel20653.7065734.583.002019
ULOBGent-7010.00-7244.002016
SSB - LOGISTICSOudergem5072380.341779278.292020
VERCODRAZonnebeke591118.1231856.762019
SMOEeklo5924552.50757530.2644.402020
SWM CONSULTINGMol103799.6615448.072020
PROJETOWaterloo55469.5213773.132019
ARGESCOAwans414175.7085024.472020
INDUSTRIAL IMAGING APPLICATIONSRotselaar628375.0466717.482020
MUYS DESIGNWingene875264.46127745.952020
ARCADIA BUILDING DESIGNElsene-81496.11-18683.24681415.322017
GABILENAVisé136733.52-2873.301.002020
L.L.S.Bree133370.986427.202020
PREVENTIARonse182330.67-5203.060.102019
ENIMCOSint-Niklaas284569.8333860.122020
FORTECH STUDIESint-Gillis-Waas261206.98-78932.883.602020
I.D.B.Izegem141069.1027103.343.802020
TELWELOud-Heverlee107.678775.832019
JOS VAN STEENWINKELMechelen-5956.95-91862.760.502020
CREASULTOostende737600.81103329.702020
INGENIEURSBUREAU STENDESSLievegem121594.91400204.5614.102020
VEILICOEssen103773.2426515.582.902020
E.C.C.Chaudfontaine34036.571800.822020
TR@MEDonceel159261.8722.63531503.372.002020
ECO LOGICHamme (Vl.)292505.0355851.432020
NEY AND PARTNERS - ARCHITECTUREWatermaal-Bosvoorde20431.6812162.280.302020
INTERCONNECTIS GROUPMaaseik35018.137065.542020
SKYNAMGembloux200717.00-23722.002020
HYDROscanLeuven773986.14180707.3428.102020
EURO EQUIPEMENTWatermaal-Bosvoorde5139.001471.000.802020
TENFLOORSWatermaal-Bosvoorde1130067.98-64830.03227127.602020
ARDENNE - ENERGIEBertogne66385.1447408.821.402019
ADA PLAN & ONTWERPSint-Katelijne-Waver230431.367892.552020
GESTELS GROEPHeist-op-den-Berg20406.9036220.302020
GENIE TEC BELGIUMNamur44479.252587.684.502020
Dejonckheere ConsultancyBrussel36027.0058203.002020
HYLASWortegem-Petegem-2347.400.002021
PASSIEFHUIS - PLATFORMAntwerpen81201.5758334.486.502020
SILVER TORNADOStavelot171060.05236.122020
ARMIN REICHELTEupen65672.0021172.002020
COLLARD ROGERRochefort59276.1017641.692020
CONDOR I & SMechelen234478.3242781.622019
FLEXMETAarschot95718.761877.400.302019
ARIES CONSULTANTSWavre279756.84-31530.1837.802020
PROgroup BELGIUMBrussel280631.2477378.942.202020
SCIENTIALokeren359072.3515549.902020
BYTECMerksplas80696.50-16761.502020
MEDIATION BELiège5160.76-1459.092020
OUTREMER CIPSchilde585304.7138504.002020
CRT - 1Brussel89474.615681.482020
AHORN MILIEU - EN VEILIGHEIDADVIESNijlen32263.00876.002020
PHOCONMerelbeke165043.9232366.822020
DE.SE.CORKortrijk97710.2164971.672020
FIRE TECSint-Lievens-Houtem338807.3456413.932020
CHEMICAL ENGINEERING DE ROECKMeise936331.5098851.3220.402020
E&R - CONSULTOud-Heverlee211577.00-23570.00219087.002020
ARCHIUM ARCHITECTUURBUREAURoeselare291980.0033444.002020
JOCARLUXZottegem510772.3394875.091.202020
CCIMMerchtem291551.6259477.242020
IMAX PROSprimont3515902.17239331.9713.302019
Bureau d’Etudes et d’Architecture Franz DupontEtterbeek45199.14-948.33194570.881.302020
BUREAU D. MEURISSELeuven342738.8418222.722020
R & S ENGINEERINGSint-Jans-Molenbeek317996.0031752.002019
O2TAywaille-1113.23-10500.960.002020
ARCEAMons18523.193297.942020
INTALLPYLeuven20451.62-264614.715.702020
NOVOSERVSchilde88201.9557177.962020
ELEKTRIONBrussel-961808.07-2251723.323622778.225.602016
P & P SERVICESWaterloo-172518.00-50793.007.002017
FIXARBeringen460221.45-206316.747.302020
Peggy De ConinckBrakel317245.4326128.042019
TIMONArendonk15544.363377.392020
VINCO DEVELOPMENTSHaaltert153967.27-26879.953.702020
REM!21Beveren73717.0029010.002020
ELERBrussel5458.41731.332020
CHRISTOPHE BUIDINOudenburg354726.3938240.210.602020
FEROKILLWillebroek145889.24104881.2015.402020
BUREAU D'ETUDES I.C.B.Courcelles-5527.481336.552020
MECRORanst32899.588448.952020
EUROCOMNinove208008.98-23649.152020
MARDENKontich-62757.997433.152019
DBA - PLANDiepenbeek727465.33106779.303.002020
D. VANDER ELSTVilvoorde578272.9676190.052020
AUREOOLWaregem249705.0016418.0070855.002020
P.T.A. CONSULTINGLommel704020.87126450.580.802020
ACELIAOttignies-Louvain-la-Neuve504087.7554281.892020
WUIDAR, IMMOBILIER, CONSTRUCTION ET COMMERCEOupeye946874.1946658.071929161.572.902020
ATYPICOttignies-Louvain-la-Neuve444670.8912143.629.802019
ZENGAGeel101132.6851674.841.802020
AECOM BELGIUMLeuven691156.5012294.9022767525.1443.402020
J.S. CONSTRUCTKinrooi62139.4458713.152020
HAPPY MOON PRODUCTIONSElsene32635.441858.512020
ANNOGRANGELichtervelde72211.2861070.762020
YOUR SOLUTIONSint-Truiden533046.9976414.832021
KAREL VAN BRUSSEL MANAGEMENTLeuven13277.82-2447.492020
IR.NICO TERRYN RAADGEVEND INGENIEURDestelbergen17868.87-66753.273.002020
URBAN AGEUkkel-267533.00-44597.002020
TORFS ENGINEERINGBonheiden161109.69-69083.053.602020
AURESAntwerpen178960.60-48247.442.402020
Immo W ConsultGembloux7708.313301.862020
EBIEtterbeek14026.8413491.902020
ELECTRO - TESTSteenokkerzeel417688.7873472.612020
PREAHam-sur-Heure-Nalinnes3413.003843.002020
BUREAU D'EXPERTISE TECHNIQUE DANIEL VERBIESTBraine-l'Alleud26247.4617922.452020
BSV DOZINSprimont-1198.364725.812020
BEEUWSAERTLedegem9798087.211040375.55166500.001.802020
BLM ADVIES EN CONSULTINGSint-Niklaas85620.14-2207.922020
PROMANCOZonhoven266775.7185052.080.502020
OMCO INTERNATIONALAalter45495382.4515004433.0477867342.84136.102020
P.S. 23Leuven6259.8120475.882019
EUREKA SOLUTIONSRonse151664.6694257.832020
EASTCOVoeren71514.65-19549.382020
MEDICAL PRODUCTS SERVICES EUROPERoeselare23001.004087.002020
FACTOR ENGINEERINGHerentals-78225.66-2895.935537.312019
CERFONTAINEVerviers360.84370.122020
HEW AUTOMATIONKalmthout1380971.84320388.647.402020
DESIGN C.A.O. CONCEPTWezembeek-Oppem14858.37-3823.142020
CREA - TECRixensart151611.00-2022.002020
CORNERSTONE ENVIRONMENTAL ADVICEBernissart6395.372652.8441800.002019
CAD CONSULTANCY CUSTOMISING SOLUTIONSSint-Niklaas1028143.19250.377.002020
MEGALOPOLEEghezée331784.66112090.851.102020
FFFDESIGNKortrijk18623.00-5954.001.002020
ANDRE RENSON & COJette233224.00-1958.002019
GEOPROJETAmay313372.41-7348.362020
EMPHASE ENVIRONNEMENTBrugelette596723.75301581.291.402020
ASSISTANCE SUPPORT MANAGEMENTChaudfontaine318380.44106386.652020
RALPH MEYERLiège7273.838714.08158155.582020
RB4 TECHNOLOGYLiège-31658.84430.172020
SAFE@WORKMenen22929.46-505.461.402020
MANAGEMENT CONSULTANCY SERVICES INTERNATIONALEdegem477675.3811450.652020
ONCADTournai35205.008594.002019
WOLFF E.A.G.T.Sint-Lambrechts-Woluwe10237.26829.912.302020
TW ENGINEERING SERVICESNijlen45603.9616247.792020
GHYS ORGANISATION CONSULTINGZwalm239739.68-1207.172020
RiskitMeerhout335314.0094720.002020
VANSTRAELEN SPRINKLER + PIPINGKortessem2364031.931413517.3145.702019
RSK BENELUXHasselt7889419.7184962.9447.702020
C.L.O.V.I.S.Oosterzele-131727.91-15231.142020
3's-PROJECTSHerentals244193.0054925.00149938.002020
DELTA 23Zandhoven-86554.00-19601.002020
MMCE - CONSULTING - ENGINEERINGEvere866.12-4517.412020
AGNEESSENS ProjectsWaterloo-117559.60183912.342020
HD SQUARE ENGINEERINGLessines280686.96-816.575.002020
I.T.S. CONSULTINGGeraardsbergen277017.007901.002020
EMS CONSULTINGJette-33210.4816638.492020
UNIVERSOILSint-Pieters-Woluwe1378691.37541221.8335.502020
BEOZENLiège83661.8751310.612020
COMPUTER MODELING AND ENGINEERINGOudsbergen76883.433707.752020
RECYCLING ASSISTANCEBeerse297381.2692047.320.302020
INATECGrimbergen98365.591471.262020
AC SOLUTIONSScherpenheuvel-Zichem7055.397490.332020
VANDECASTEELE ROLAND ARCHITECTENBUREAUOostende214231.3810983.442020
ECOJOULEIttre56397.28-5344.842019
CONCEPT HVACSeraing119091.4910064.532020
THOMAS VAN HOYEEsneux108827.6110664.742020
INVITECRotselaar433915.67108618.506.002019
EMCO CoördinationAntwerpen76341.9712856.652019
Blue Waters EngineeringAntwerpen-178168.68-107603.196.202016
INTERNATIONAL TECHNICAL ASSISTANCE & EXPERTISESAwans-29301.72-22097.352020
CJZutendaal159961.3829515.582020
FralkeBonheiden113620.40-3377.392020
EMAVAPWillebroek47264.54-4292.912020
IPeeAntwerpen256716.71-531273.1411.002020
BnK IngenuityHarelbeke51590.64-8712.071.002020
INNOVA SIGNJabbeke76366.3212951.992020
NALURIKasterlee305562.1683578.492020
Algemeen Technisch Management VennootschapIeper341756.5234014.572020
OpenMoticsGent860235.52-1041256.526.002020
CONSILITECHWortegem-Petegem-49036.78-68380.092.302020
DIOPASSJalhay61378.11179921.772020
INTELLIGENT ENERGY SOLUTIONSGavere50292.6815403.642020
LPR - La Palette Rouge BelgiumSint-Katelijne-Waver1092866.72343212.0815571571.292.802020
XSP PROJECTSGenk-5169.88-8720.272020
POLYMORPHELiège-23388.00-33138.006.002019
Storm ZandvlietAntwerpen134964.78471247.842020
Smart Eco ProjectsSint-Agatha-Berchem16693.2698288.842020
Ingénieur Civil Architecte DehalleuxNamur158743.3770100.712020
PAC ENERGYHannut209587.0053850.003.602019
DUFERCO WALLONIELa Louvière12050553.264096747.428868034.7843.402020
LIFTSERVICETurnhout-1208.74-19139.762020
REYVECO ENGINEERINGGeraardsbergen8060.0072196.402020
ENERSO HOLDINGBeernem837267.49356252.272020
ALL CABLING SERVICESBraine-le-Château155145.8261252.867.402020
SPECIAL-BEERLiège-33901.4420899.491.002019
CHIPDESIGNMeise270859.00100964.002020
CONSEIL GESTION PATRIMOINESint-Jans-Molenbeek1349833.3416484.431.002020
SCHIETHOEK EBOHarelbeke3296126.88-106102.74337912.262020
iDledNamur41117.44120.091.402020
A-PLAN ARCHITECTENAntwerpen35429.771863.312020
H & SB CONSULTINGBeerse213080.6817601.942020
BIOMASS SOLUTIONSBassenge10323.627904.962020
ENERGIE CONCEPTBeyne-Heusay131242.9613031.17595458.825.102019
TiseaRiemst52467.873310.851.302020
CALCISLiège56545.9023106.992020
OCTARINETurnhout193411.09-25337.350.702020
TEMA CONSULTINGLa Louvière65131.641016.542020
CRC ENGINEERINGGrimbergen2110366.09534084.0218.402020
PM SolutionsNazareth55015.9384278.043.402020
KG BouwConceptOosterzele192328.5123719.692020
Buro-gWaimes237110.9765826.671.702019
LEVEL Studio Architectes & AssociésNamur27909.001262.002020
DYNAFOCUSHam-sur-Heure-Nalinnes13919.004263.002019
SKOPE,Société Civile Coopérative d'Architecture, d'Urbanisme de Paysage et de RecherchesAnderlecht106697.46-44162.112020
SKOPE Burgerlijke cooperatieve Vennoostchap voor Architectuur Stedenbouw Landschappen en OnderzoekAnderlecht106697.46-44162.112020
ADVEKSint-Katelijne-Waver295152.5257505.652020
aQurateThuin223142.00-14992.005005.002019
ONE STEP IN ADVANCEPepinster648128.42198964.712020
SEBELOud-Heverlee59446.9042539.162020
STUDIO SOMERSSint-Truiden263057.8757720.443.002020
SINVACONGavere344670.216313.632020
DS + SD CONSULTINGTorhout402811.87108153.012021
HOVATECBilzen155158.0225866.971.002020
PALEDOLasne-16265.4890493.892020
PHARMACEUTICAL PROJECT MANAGEMENT SOLUTIONSOttignies-Louvain-la-Neuve626003.41115756.942020
Watt4youElsene-5260.99-20307.382020
VA PROJECTSPutte107268.1026917.122020
GVC LOW ENERGYCharleroi129608.2839166.641.302020
DivideByFourGent6915.161384.913.302019
TETRA REAL ESTATE SERVICESNivelles22438.004503.002020
Maine&Ma Architectes, société civileFerrières9893.71-50.432020
BeHeCONEvergem205055.00521.630.702020
THE FAIR CONSULTANTRoosdaal29436.86-7454.822020
AXITEAM CONSULTINGSchaarbeek422753.42-33578.934.402020
PAGO INTERNATIONALSint-Niklaas-6693.23-8791.082018
X ELEVATIONDilbeek23752.873370.472018
RealtechMaldegem93142.9516514.542019
EPROJECTBrecht323741.21183494.942020
Sark EngineeringWijnegem81415.7823095.182019
Pieter VantieghemZwevegem158841.4036692.522020
2BUILDITEssen16508.5527304.592020
SAM.ENG.COLa Louvière39780.6451377.06117726.532020
LHBBeringen560236.0886216.111.102020
ZAKENKANTOOR BOUSSONHaacht-533.2710345.732020
STEVEN BEIRINCKXRoeselare78890.99191009.612020
PLANTEAOudergem63789.639902.7757359.002020
GMACRetie565382.07144537.182020
LUCTISUkkel2437.1360096.012020
BOUWMAESArendonk352345.956232.312019
H2SO4.PMHasselt45608.88492.002019
OmgevingsbureauEssen27067.89-6938.882020
L&L ENGINEERINGMontigny-le-Tilleul108969.239650.892020
Bernd BraunAntwerpen223078.1229732.462020
TAHOBrussel-13218.71-21565.542020
SKYCTCZaventem95395.9329954.120.502020
Architecture et engineering Philippe DECOCK, Ir ArchitecteAiseau-Presles131096.3617712.832019
RENO CONSTRUCT SOLUTIONSSint-Pieters-Woluwe40651.006702.002020
P - ConBredene1054158.1539519.862020
ENI SOLUTIONSLanaken23757.1246679.102020
Goodson ThomasHasselt24263.792219.972019
BEAMCONSTRUCTEtterbeek-1542.32-768.772019
Materials, Marketing & ServicesSint-Genesius-Rode25554.6921798.522019
OPTIMUM PROJECTSTessenderlo52910.1454641.602020
SERVIBATIAth126301.00105613.002019
INGENIEURS-ARCHITECTENBUREAU M16Hasselt113690.4810801.79152951.242019
BIG DATA@WORKSchaarbeek111972.0024432.002020
FRITZ CONSULTINGLiège118618.9955772.184.102020
METHIS ALIQUISOudergem17387.33102045.982019
Design & Engineering PolletAntwerpen35181.74-9311.412020
NEDWORKGembloux148958.0040199.002020
VERCAPROTemse65768.6229382.922020
PHASYASeraing698295.79-291879.152.802020
FM PRODUCTLa Bruyère22504.503685.082020
MD CONSULTING & ENGINEERINGGerpinnes8292.457132.292020
VC MOONSHerentals6226.791577.632020
GEOTECHNICAJette172500.0066933.341.702020
RESOLUTION LIEGEBlégny35441.2518436.972020
BIERMANS INGENIEURSHaacht623781.1321390.212020
Straight BuildingDeinze137547.0028196.001.602020
LIRY TOM PROJECTENMortsel42337.2251.902020
VAN DE WALLE ENGINEERINGDeinze-11577.39-4134.972020
NEY & PARTNERS FLANDERSAntwerpen11001.316540.892020
FAZANTHOFRoeselare145952.36366264.852020
aMAESing.beDilbeek37498.1916066.982020
BUREAU ALGOTRAAnderlecht15392.004270.002020
STATCOGeel20581.6424032.072020
EDF Renewables Services BelgiumVillers-le-Bouillet1084832.35709443.274028764.0818.702019
G² EVENTSManage76566.2126661.602019
SERVAIS ENGINEERING ARCHITECTURAL+partnersLiège8553.972031.753.602020
MechalogicLennik14982.491440.832020
AXIMMANivelles495107.69175625.121.002019
GREEN LOGIX BIOGASLommel880576.86224094.6011.102020
ISN SYSTEMSGenk21344.422469.432017
SBE INTERNATIONALSint-Niklaas67796.29-88527.972020
Sprl DE VOS & HENDRICK Architecture, société civileVisé159822.4216503.982020
Deckers EngineeringAntwerpen22964.8832078.202020
DisteDilbeek420173.7981626.532020
FHB ConsultingRixensart-6268.1714077.552020
Stadswoud architectuurMechelen55145.8034774.452020
PC LED & WATERSOLUTIONSWellen17619.40-4393.082020
NUUVStekene21158.2542094.062020
BetasHeist-op-den-Berg20972.2318001.022020
INTERNATIONAL CONSTRUCTION TACTICALBurdinne106128.8023877.250.802019
JB CLEVERGeraardsbergen240268.5570821.662020
OOSTKAAI DESIGN & BUILDKapellen154419.3427838.916.102020
VDV ENGINEERINGGanshoren164558.9416887.772019
Electro DBTemse45265.342786.902020
RUTTEN - NEW ENERGY SYSTEMHerstal5201271.57-597144.864.002020
ABEMIXAubange-12018.73-2290.592019
SML INGENIEURS CONSEILSLierneux740236.92118911.561.002020
ADOK CONSULTWatermaal-Bosvoorde33093.498930.692020
Paul Corbeel ArchitectenvennootschapHasselt27707.8089791.812020
stuhrmannAalter-14479.01-5292.532020
INGEVESTEtalle29236.9916100.112020
TRUST ENGINEERINGWijnegem-30575.42-67723.6922.702020
VERVUST AVIATIONRotselaar62920.7626362.642020
ENERGIE BEWUST WONENLochristi190012.4863657.392020
LTLAlken147145.0139107.062020
WhiteforgeEtterbeek403477.5377179.502020
DENYS SUPPORTGent1127249.61519634.552864721.249.002020
JELLE VANDECASTEELE INTERIEURARCHITECTKortrijk28100.25476.412.802020
LEVITHASint-Gillis (bij-Brussel)1907878.97-159547.242020
BVBA TOPCO+Herzele-11885.86-13412.644.002019
MGTB RESSOURCESUkkel62857.00-1477.002017
GLOREN DLokeren120222.469805.13191549.852019
ATELIER WEILANDAntwerpen130814.8223884.272020
LDACFloreffe6220.72-10678.742020
SICK METERING SYSTEMSStabroek-275776.00183064.008.602019
ELEAFINRixensart53010.36-16239.55137860.472020
Add UP architectNamur54304.6612045.122020
PEGASUS BVBARanst107094.0836383.952020
JV-AUTOMATIONBrasschaat64833.765669.292020
ECO-TECHNIEKTielt-Winge134190.0068374.00731226.002020
ASTERIA ENERGY CONSULTINGRoeselare17454.988943.655.402020
ONO-RWatermaal-Bosvoorde28809.003429.002020
PROJECT CAREBerlare177871.7229811.992020
CPC CONSULTMenen178416.8212884.562020
TECHNICAL ENGINEERING SOLUTIONSMechelen176852.0079367.002019
LOTTING , ENGINEERING , AGENCY AND DEVELOPMENTSteenokkerzeel647942.22725.052020
ANTS ARCHITECTURE & ADVICESchoten110849.9971330.832019
VERITECZulte7657.13-23547.005.302020
HERON SPORTSLommel-46285.16-9388.922020
RAPIDFITLeuven-4540077.83-1231652.953018193.9919.502020
ACS MARINE OFFSHOREBrussel-8677572.0440415.512018
XTOCONLeuven1874957.03377306.522020
BÜSCH ConsultingLiège122084.5122122.302020
CHAMPS D'ENERGIEFernelmont932699.1612710.242020
J DECOR CONCEPT ENTREPRISE GENERALEElsene17619.245860.142020
Wemanity BelgiumElsene693544.64-7271.539690634.1465.102020
HAYO InternationalHalle1528633.33177387.372021
SENTERA INNOVATIONSTemse-242207.28-71429.531.002019
VERTIS BRUSSELSElsene167393.4262224.608.802020
SUSTINERGYBrakel99561.6435417.992020
HYGIENE & EXPERTISEEstaimpuis579573.201071.5216.902020
KOEN HERMANSLint46575.2917873.652020
Belgian Electrical Project CompanyDilbeek299788.3052743.935.102020
Artea ConceptsAnzegem472945.3069512.045.502020
DECEUNINCK ARCOAalter144969.1228446.7487004.162020
QUALITY MODELINGWingene107861.3214410.290.802020
FLAME EngineeringAffligem84503.7921735.192.002019
HIGH TECHNOLOGY SYSTEMS AssemblyHannut51449.0028995.003817331.0028.402020
HYDRO-FLOWSeraing43167.70-31712.67371405.384.202020
VRM CONSULTRixensart155856.53-2023.552020
2H AGRISombreffe162488.8318898.841.002020
BIMATECZemst161455.3323989.642019
ETC BELGIUMBree102585.91-26198.842020
CDCO CONCEPTSint-Lambrechts-Woluwe52133.424769.742020
MBTECHoeselt115106.0021689.002020
Storm 17Antwerpen-206060.3374403.242020
STORM 16Antwerpen-185847.12-104479.122020
IT LINK BENELUXElsene-40353.6839111.732017155.0016.202020
3D CADWORKSHoogstraten118014.4633882.916.902020
TECHNO-CONSULTINGGerpinnes37263.007726.512019
KZ TECHNICSBeveren33503.2339285.322019
SUSTAINABLE INNOVATION PARTNERSWatermaal-Bosvoorde-92228.922166.782020
Storm GenkAntwerpen-40160.39121993.002020
XHAUSTLESSMerelbeke-28037.02-2621.252020
E2 DRIVESRixensart1767201.95-563875.184.502020
UNIT 3 SUBSEA SOLUTIONSBrugge484976.2953467.972019
LABEL HOMEBrunehaut-73480.25-26285.852020
DIAKONEOVerlaine74264.0032884.002020
TORGUNAalter270124.5942089.350.502020
Nathan VANHELLEPUTTEUkkel20467.00-1870.0046284.002020
EDISON ENERGY BLUEHasselt44175.25-1858.042020
Xavier DefaysSint-Lambrechts-Woluwe137799.003325.002020
eGENIUSAalst13374.43-10921.722019
TWMMol127946.4914646.742020
STRUCTOR ENGINEERINGMechelen24361.96942.383.402020
FMG InternationalEssen51604.59-16458.362019
QB CONSULTANCYMoorslede88164.9725939.952020
EnTecsHasselt247473.1226628.692020
KANAAL 93Bree22386.674678.012020
With One TouchBrasschaat38025.262234.132019
TECINEXFosses-la-Ville47333.057769.672020
Vived Management BVBALanaken387693.4962731.732019
Artesta Architecten- en IngenieursbureauLaakdal23889.48906.182020
ORENDESOud-Heverlee126343.8950398.982.002020
ELIRONAalter143877.9430704.982020
BOUW PROJECTEN CLAESHasselt49235.172417.402020
Project Management and Chemicals CoMons230186.7469526.212019
PVFINVESTSeneffe1553477.19237288.781147833.942020
VAWATZulte242319.71108480.442020
ECO-MANAGEMENTHavelange614086.00317817.002020
RESIDENTIE VALKESTRAATIzegem-555099.96-455141.782020
SUBMENTUMMenen111461.2429899.591.902019
EXYPNOSKruibeke1594.32-299939.975.502020
XeryonLeuven165724.1393991.222.702020
STUDIEBUREAU TECCLEMGent230595.3040810.247.402020
M & M AutomationHechtel-Eksel15798.23-9004.342020
ABORDS, BETONS, VOIRIE, CONSEILS ET ASSISTANCESChaudfontaine4483.222838.072020
ATLAS-EXPERTISEBrussel11971.51595.852019
IVEC ARCHITECTUUR & ENERGIEAarschot16076.00-15690.002020
PRODUCT RESCUELievegem57288.2344870.490.002019
DION CONSULTCourcelles316801.4354265.382020
OPTIWATTBraine-le-Château104900.19-6141.831.002020
DE BUCK OLIVIER ARCHITECTENBUREAUOostende12272.81-7347.002016
The eCloud CompanyJabbeke-134351.429800.852020
Sling ConsultingAth197618.00-8872.002020
NOUMENONAntwerpen-52718.72-41157.272019
LARDOT CONSULTINGWanze205335.96136057.382020
Power OnlineLiège10262262.008338919.00282993875.0012.602020
DE BOUVER PIETER-JANWetteren80658.2428044.442019
L2A ConsultingUkkel6672.60-15706.252020
ENGILECZelzate52772.945354.832020
THE EFFICIENT ENERGY POWER COMPANYZedelgem-107221.21-145584.132019
ESPCLaarne-12434.20-13516.742019
OPENSKILLSOupeye60190.8810090.602020
APAVE BELGIUM SANivelles-337377.27-269345.625.502020
CenturyLink BelgiumEvere252191.8563359.172.002019
Groep WirixOudsbergen118062.3665037.1810.102020
MirconStaden81944.2441725.741.902020
Food For HealthLiège-13686.43-7563.232020
MANAKEENLiège140352.08-67242.331994468.1622.202020
CADESKChaudfontaine9232.342589.112020
3maginationBoortmeerbeek86497.335628.832020
XAKA CONFORTLessines-29405.00-586.009309.002020
Innovative Engineering Services De ClercqLennik-7070.720.002020
JP CONSULTANTMorlanwelz50541.8116770.252020
SCimmoNamur68476.5425075.972016
NIBSOOlne233000.0127121.442020
MFL ENERGYWalcourt426822.0378378.7013.802020
All Soil AssistanceZoersel254369.9688498.2116.602020
Energy2SaveHasselt25808.75-1832.092020
ENCOVANEvergem27733.00-7377.002020
SCHEEMABrasschaat20460.00273321.212020
Flexibele Neutrale ConsultingMaaseik45402.961425.562019
CORBATIBrecht45761.007830.002020
WattsUp s.p.r.l.Amay149975.0046695.002020
Ellitec bvbaOudsbergen133857.7742150.852020
LIBECCIOUkkel1673122.57-40715.852020
André Consulting and ManagementStavelot25856.0021972.002020
Astrid ConsultingEsneux127515.6255557.872019
NET's DO ITBraives62484.0014888.002020
CERTINERGIEVerlaine141181.6933400.7434.902020
HOTEL PROJECTS CONSULTANTSSchoten-23852.002565.002020
SOLERGIEBrugge2180260.67-204777.352.002020
VT SolideHerselt132333.2469795.732020
MEDIMINDGenappe-73939.4393253.833.202020
RightCrowd EuropeGent659071.00921175.944.102020
ESKA PROJECTSGent51680.416696.572019
INGEOBraine-le-Château177396.0073413.002020
CVH PROJECTEnghien133109.2321986.132020
PARAGON TECHNOLOGIES EUROPEBrecht452178.8465563.184.302020
NEWSONDendermonde2249874.541755229.834.702020
IKAROS SOLAR BELGIUMSchoten1885222.76-1448975.199342376.1411.902020
DEINCEPSSoignies42112.9118229.4690506.214.502020
QUIMESISWavre533644.00413352.002707296.0015.302020
MUNTBrugge63866.00-62920.002020
NEY & PARTNERS WOWLasne74928.2343493.927.802020
Selders EngineeringOostende469836.92102621.602020
TheGoEvere61215.5322537.022020
FG Management and EngineeringVillers-la-Ville-52113.58-70150.432019
SPECIAL FORCE SERVICESRoeselare21451.93-64534.6310.502020
YVELCOZandhoven33200.1311737.522020
THIRY & PARTNERSLiège22676.5625154.401.002020
AELMANS PRIVATE EQUITYRetie-23864.774079.892020
MARCHIONI & CoAiseau-Presles7582.00535.002020
ZonnebergMelle3305985.64102432.732020
GOWBATIEtterbeek204286.00228290.000.302020
HB CONSULTING & EXPERTISINGOttignies-Louvain-la-Neuve29727.678316.732021
QUALITY LIVINGGrobbendonk452134.88232927.915.102020
VERIDEGeel575041.92152012.084.402020
GBI HYDROKnokke-Heist39175.701012.982020
ADSITAntwerpen124609.6448418.242019
SDK ENGINEERINGStekene181857.3027122.792020
GOOD MANUFACTURING TECHNOLOGYStekene306448.0837301.642020
OCHAIN ENERGIETinlot2655649.29232997.050.602020
Link BuildEvere15342.13-62115.292020
ENERGYSPOTKuurne16160.857399.672020
RSPEBoortmeerbeek324810.7617598.692020
AMGCDurbuy164992.02-6397.562020
XenomatiXLeuven10315842.47280607.9418.002020
Wake Prediction TechnologiesOttignies-Louvain-la-Neuve467741.46183647.132.002019
WIELANDTS ULTRA PRECISION MACHINING TECHNOLOGIESSeraing1495441.18888942.856.002020
DynamitecLievegem148820.1252720.992020
GreenPower 2020Sint-Gillis (bij-Brussel)-65228.67-63889.632018
Misko Ingénieurs-Conseils SRLBastogne174814.0062680.006.702020
CEROBeernem5522.4525096.062019
StanPinteServicesLasne12753.34400.112020
TOURBACH CONSULTTrois-Ponts79736.63-2709.082020
VIVISENIORHerent-213454.61-181491.062020
BBA-BORGHS BOUW & ADVIESHerentals154601.0878255.241.002020
Weldone Consultancy ServicesGeel39845.256836.822020
ECO BUILDINGGenappe-2355.43-872.452020
SmartgreenBraine-l'Alleud58132.2219727.852.102020
PRINTAZonnebeke-6801.0312343.852020
STETEC-CONSULTINGMechelen624539.3145114.392020
KLAROGistel128249.9312511.682020
STORM 19Antwerpen-18789.191855.342020
Storm Meer 2Antwerpen-120684.5693178.352020
Storm MinderhoutAntwerpen114929.28558029.792020
MOUQNI INDUSTRIAL ENGINEERINGAntwerpen82688.004027.002020
Q & S 2Charleroi146286.64-5586.032020
Sense EngineeringWanze443692.82256051.707.802020
TERCIENCOGent19812.402925.852020
ElecgatorBeringen65181.3410071.142020
BROUAE architecture & énergiesSchaarbeek7643.283183.002020
5020Bree5533.48-1562.662020
MAKO CONSULTINGEcaussinnes41840.9314512.792021
solOne Engineering SolutionsTournai-30701.24-20609.772019
Longue HaieBrussel124717.12-28697.262020
MgineeringOverijse446197.55111580.061.802019
VASIXAmay768019.00114826.002020
GB CONSULTINGZaventem42378.453389.022019
GDK-engineeringEdegem69682.548276.602019
mo-VisDeinze891365.46403538.075.202020
VEGURBeveren69657.4513523.762020
TECH-NEOTrooz24304.965554.980.902020
LICHTBUROMol118459.3571990.870.002016
AE+EngineeringSint-Truiden320683.32106513.6813.902020
Prolink-engineeringLochristi186828.7827534.471.302019
ELAWAN ENERGY FELUYNamur3097148.93436629.513906345.902020
M-AUTOMATIONChaudfontaine274479.96322325.471.702020
DPS Engineering BelgiumMechelen-305208.07959.502020
AIR ONE SOLUTIONSChaumont-Gistoux4271.2426033.292020
Nescu EngineeringPelt-1102.51-4111.912020
Blueways InternationalLeuven657252.1819744.105.402020
MSCUBESint-Pieters-Woluwe127122.3334493.892020
de CONINCK CONSULTGembloux-14599.63-6721.032019
InnoveHulshout26272.002604.002020
Solar Energy DevelopmentLille9732.2216053.66100385.000.902020
SAFETY SOLUTIONSBeringen430182.1381071.672020
Hands-on SolutionsAntwerpen44883.67198.052020
GO CONCEPTOudergem299786.1074262.666.902020
Allego BelgiëMechelen-1614604.19144172.308.502019
TTRAGUkkel4059193.711135784.722020
eCnergieJodoigne30478.57-15129.622020
Embedded Café Integration ServicesKortenberg83665.114187.310.502020
AXIVER ConsultingComines-Warneton318069.8219974.592020
ENGINSOOostende43249.8210264.860.502020
CO³ ENGINEERINGPerwez75351.6816339.732020
LXLCharleroi294413.438273.792020
House of ConceptsZoersel12102.4524797.922020
ELLIPSE - INNOVATION ET STRATEGIE ENERGETIQUEEcaussinnes35493.851876.972020
LST BIOPHARMA CONSULTINGJodoigne8584.0030085.0088175.002019
INASECLiège114788.474741.061.802020
ThauroHerentals74083.735620.972020
Forme & StructureWavre-17493.00-25362.002020
TremaGent32023.156847.900.102019
SUBSEAWOLFAalter34549.0097672.002020
FerutiWesterlo72813.4513644.942019
BindusGenk525732.94109275.044.402020
CIRATECHoeselt1461411.02232015.0522.002020
VERDILOLochristi119047.48-28386.972019
STAM PROJECT MANAGEMENT & ENGINEERINGSint-Gillis-Waas237247.0076313.002020
HCO.ENERGY SPRLOttignies-Louvain-la-Neuve37343.9618381.462020
ROBIN HILLLeuven21225.48901.712020
BASCOSint-Katelijne-Waver171240.2412339.532020
HVACR VermeireOostkamp111681.2520097.802020
SEPIA PAYSAGE ET IMMOBILIEREghezée-253640.3369151.832020
TECHNICAL AUDIT & MANAGEMENT SERVICESOudergem76614.7855789.932020
EcoreThimister-Clermont30720.8612903.622020
Grid Operations researchHuy60274.0821049.972019
Building Matériel InnovationHerstal14628.76-1370.844.202020
LA FÈREHarelbeke115207.7915072.112020
DEVIKONinove82064.0034635.002020
SeaMadeOostende90945327.8014592034.6749487633.912020
BIG WHEEL MANAGEMENT SYSTEMSUkkel80861.0011331.002020
M.B.C. ENGINEERINGBeringen137179.0088981.002020
ATO INVESTEllezelles179779.9950043.736.402020
JSH-SolutionsEdegem41004.6713481.522020
DELTHA ENGINEERING CVBADiepenbeek173648.84-35756.197.702019
JVK CONCEPTKapellen133365.8427285.242020
TT ENERGIEHeusden-Zolder97491.60-2352.070.202020
C & BAartselaar47622.4617568.812020
CoPréFoPepinster13802.60-562.411.002020
VISION TECHNICSAlveringem44088.6778360.4923.602020
ORBIT GEOSPATIAL TECHNOLOGIES BELGIUMLokeren300965.66-34439.381507669.5712.602020
EMMA CONCEPTEsneux358786.3512877.112020
MEOBATEEdegem72640.4687626.690.202020
LIKETECAnderlues151459.74981.35154978.372019
INNOVENTHouyet41891.78-15929.16185506.351.502019
BinopticsBrussel787931.88-79101.870.302019
FS-ProjectsStekene106663.3920656.562020
GDVmKruisem121637.9130023.232020
SAGITTARIUS MSElsene9297.57-14320.292020
eConception, société civile d'architecteGembloux63043.00-12224.006.002020
ENTELEC CONTROL SYSTEMSDiepenbeek734579.3483396.6016.402019
HARO TECHNOLOGIESAndenne201578.745009.582.302017
CONTROL ELECTRICAL METHODSSint-Katelijne-Waver21414.1131629.412020
KLAMALINOZonnebeke80680.1684555.112020
Confort - Bien-Être - ConsultanceNamur32855.1813224.292020
Luigi MeersmanWevelgem94064.2649274.922.202020
SECHEHAYE Etude et CoordinationNamur8485.003103.002020
COALITIONNijlen20039.8511534.282020
iSense itHerzele-48963.22-149729.030.001.602018
SD Building & Engineering GroupZulte993677.96401587.321.002020
SES Construct ConceptSint-Jans-Molenbeek6030.06-7141.982018
PLCh ConsultingEsneux60901.385152.7676368.952020
DEBATECAnzegem185221.06-15038.402019
SENVIROAntwerpen94694.0125713.612020
G.K. BELVINHOudergem12965.053481.592020
CREATIVE GEOSENSINGYvoir69340.7730888.532020
2B-SAFEGlabbeek280389.22258710.1215.102020
TWINNSDessel120418.9231992.552020
JiGiWemmel53489.0023542.612020
ADDIPARTSMons128129.7968610.512.102019
8 RENOVEEnghien-12288.28110.751.902020
AUTOMATION CONCEPTAssesse43091.3821506.362020
FredMaxZoersel30675.2723367.582020
PERSONALIZED SERVICES IN ELECTRICSEnghien54256.453121.533.002020
CIRSTEA CONSTRUCTBrussel53640.00-28939.002020
LUC GOSSELÉPuurs-Sint-Amands-1663.88-9376.122020
THERMIXNandrin18412.45-2700.772020
COPARTIMDonceel423451.9393870.382020
CLIMCOAntwerpen18326.886624.493.902020
ERGOXMaaseik634728.67203579.642020
OESTERBAAIAartselaar496834.50-17481.501487117.7613.702020
Studio MenkoSint-Jans-Molenbeek26607.38104369.472020
BEPROFIELDSint-Agatha-Berchem44570.412700.64269282.362020
TRIMACBeveren-3280.25-14051.342020
INTELAIRHerentals269317.0338098.662020
INIRES SCSChaumont-Gistoux53926.9019444.162020
GRINDSERVICELeuven46915.81395.702020
V&R Corporate FinanceChaudfontaine-3587.937359.872020
Noah Water SolutionsGavere-229457.076306.151.002020
A10 AUTO CENTERDilbeek-13390.12-3499.90240918.001.302017
H&P IMMOBILIERNamur985823.00443245.002020
Desauw EngineeringZwevegem6116.50-54602.905.202020
LOCABOUWWetteren85011.15-3321.062020
LeDa.Serv!cioLubbeek57836.308405.952020
JOREMADiepenbeek6285.13-11074.2851524.542020
WISKON TECEvergem186099.55119547.161.902020
IEM Power SystemsHerve648699.90-419979.3812.802020
VANDORPE VITSEKortrijk78229.584079.082020
3P CONCEPTChaudfontaine1219791.91244324.232020
VOVABOUWWesterlo-52146.50-7106.662020
Thermo'sJurbise28923.864388.972020
EDERGENMouscron37195.91207208.756.302020
Boxwood ConsultingWalhain115502.8929438.062020
B-STABLibramont-Chevigny56260.0016394.972020
Nido ConceptRochefort558796.00107207.0010.102020
D-Signum ProjectsBrasschaat20388.6814301.322020
Missing Link GroupJette39993.8325151.172020
ECSVUURVASTOostende781839.84192730.162020
Isabelle Leclercq DesignUkkel58163.80-22045.432020
ISOSELFTervuren23812.2821804.322020
COMALONOpwijk116639.6320709.672019
SIEMROJabbeke61109.5312521.33127810.592016
MILIEUADVIES DECKERSEssen52204.2915065.772020
Streng-thWesterlo51095.625945.022020
iFirmaZedelgem197028.9813843.2613.402020
MULTISOudsbergen41667.6621814.982.402020
b-coreAalst792206.22133247.6218.702020
CID.Energy SPRLBastogne-10247.19-5180.6511631.042020
SERVICE IN REAL ESTATEMechelen41252.3418418.190.402020
Stone AssistanceFaimes138906.5040196.71277052.582020
TITAN AUTOMOTIVE SOLUTIONSLeuven-8295779.02-9316975.2941638729.2913.202018
SVH-DISTRIBUTION, MANAGEMENT & CONSULTINGJemeppe-sur-Sambre107974.4827164.662020
Crecocon IngenieurskantoorTervuren163502.4222970.032020
MADDEXOudergem5820.83-1444.102019
EXPERIENCE 2 BUILDHerentals109743.253314.921.002020
GAMANDuffel53160.0974023.782020
MARCEL DEVRESSE CONSULTBraine-l'Alleud326451.565077.502020
PE&CKortrijk123647.1535894.742020
ERAS BelgiumMont-Saint-Guibert-1116150.76-656827.6920.702020
MERTENS CONSULTNeupré853063.7472504.292020
CONDUXAntwerpen74241.0030846.142019
OteasHeist-op-den-Berg28227.075852.992020
FABRICATION MAINTENANCE TRANSFERTS INSTALLATION EUROPETournai126070.534609.402020
SPS PUMPSHannut351304.0066636.003.602020
MARC SALENSSint-Niklaas119857.84-10289.462020
Q&A CONSULTINGKraainem64176.6324499.062020
DRIES-SIMONEsneux11061.00-281.002020
NEY & PARTNERS - BXLWatermaal-Bosvoorde898960.20501182.6239.002020
NEWPOINT PROFESSIONALSHasselt147186.17-35291.8610.102020
Arcade Logistiek en IndustrieKontich203617.2870249.117.902020
AGORACOMMElsene-189338.94-19715.172020
BOUW-WERKKortessem125819.9759075.751.602020
BUREAU D'ASSISTANCE TECHNIQUE BOGAERTCharleroi20345.7660193.481.002020
YOCTO-ENGINEERINGBilzen70273.2459019.512020
MANITECHVisé188051.0021117.002020
ALAX AUTOMATIONHerentals195145.91-61125.276.402020
DrwBa EngHeusden-Zolder99673.4412737.772020
HEXEOTubize49076.9315900.922020
ASOTEP'sMons331228.8494936.022020
BSH ConsultingElsene-75646.12-90031.550.102020
TERDISChaumont-Gistoux152132.1447171.262020
Architecture et Etude Notté, société multi-professionnelle d'architectesAth41113.175507.152019
METADRAWSint-Lambrechts-Woluwe38523.4610444.992020
M4KE.ITLiège130408.5837424.389.402020
L.A. ProjectDesignLiège351678.68158977.71361971.372020
ETABLISSEMENT VANHOUTTEMouscron122290.3621141.742.902019
TRV.XLontzen359092.5396269.262020
MD ENGINEERING & CONSULTINGChaudfontaine27587.6152918.861.102020
Noroc SolutionsNeupré14747.43-3392.862020
BBOWVorst203815.9071433.322020
BT LIFE SCIENCEVerlaine24280.758658.812020
SVM MANAGEMENT SERVICESZelzate92541.3520616.112020
RB-INTERIEURGenk63078.0027032.002020
HAV-eWatermaal-Bosvoorde252445.2057919.043.802020
MAPLE TREEWatermaal-Bosvoorde133255.0498378.082020
DvD E-ConsultZwevegem50895.98-10178.072020
CélessPoperinge76102.9916782.002020
IZAMaldegem121423.6612422.602020
IVC Green PowerAvelgem3729599.49493882.762020
PURE PHARMAOostkamp309102.16-15058.466.002020
ENGINEERING SPRUYT DIDIERHuldenberg42948.031841.362020
C3ICIVisé1686245.10315203.222020
LauConBonheiden77000.556893.642020
Huawei Technologies (Belgium)Sint-Pieters-Woluwe13621178.282565778.54120769759.1395.002020
ARCHIMED IMMOUkkel-176194.99-38275.272020
MVW CONSULTZwevegem725570.34109101.582020
iCARes ConsultingRixensart59126.00-23251.004.602020
INTERVAL STUDIOSchaarbeek40122.4967390.822020
ENERGIRISEtterbeek1535990.03174594.492019
ProvekoZulte169585.5664281.562020
S-ConMoerbeke (Waas)57825.859527.932020
AlterElectraDeinze291.36-63912.812020
INDEFFAntwerpen207510.5456157.4928.802019
AVDH CONSULTSchaarbeek84946.5730350.122020
VENTILATIE-TECHNIEKENSint-Truiden8532.487458.872020
AlbotekTessenderlo35355.228444.422020
PMN CONSULTDurbuy50556.83-2844.512020
THE HOUSE BOXVorst35916.23-21203.302020
AMIA SYSTEMSBrussel192292.62-47722.382.102020
GERLINDE THYS IR.-ARCHITECTHaacht54819.3720502.022020
REPRESENTATION INDUSTRIELLE TARQUINI SPRLBeyne-Heusay15717.1320862.752020
SPARTHANIzegem52008.821788.822020
Van Giels EngineeringKalmthout23136.1343627.472020
ChP ConsultJalhay85889.68-25591.442020
TECHXCONZwijndrecht46801.9310352.742020
Aero VDMPlombières111765.4843628.102020
YUVICOAntwerpen107872.55205390.322020
CHEMOURS BELGIUMBeveren14069206.841309950.7626193820.57119.502020
TREMSY CONSULTWavre41608.1516812.062020
ELICIOOostende49084715.31-1849303.002686182.8630.002020
AKTIMANeupré119670.8481407.242019
G&R ESTATEIncourt-186280.56-115440.162020
MSH MANAGEMENTMons132075.9123306.262020
PowerPulseMechelen786965.72517638.625.302020
FYTEKOAnderlecht2081807.75-190687.006.902020
Us HusBrugge322521.0534038.042020
GO IMMOWavre70137.34-10049.1112.802020
VALLUMAAalter59991.02107.754.302020
PejoGeel172504.2159065.842020
LET S COMMUNICATEWavre29338.321766.322019
SARTON & COChaudfontaine74037.063725.8258435.122019
ENGONErpe-Mere30080.8722271.312020
TENCO DDMGenk114275.17-15601.314.502020
RCR, studiebureau speciale techniekenHerent20460.00214739.807.202020
SKY-MINDEDCharleroi-7373.00-12301.002020
SalynoitBerlare53078.949212.752019
HD CADAnderlecht33125.81-21528.441.002019
HELVOET SERVICESLommel11348.32999.4920978.632020
DETRICONGent74696.59-59065.780.702020
NUTS GREENBastogne32992.002097.001.002020
Extia BelgiumElsene2392120.45172497.4619.902020
EXOBOTIC TECHNOLOGIESMortsel59316.2736107.812.002020
Monumentenwacht West-VlaanderenBrugge534422.8131430.1380115.009.502020
BOLLINNELiège26523.5916499.28293570.632020
M & T SOLUTIONSBonheiden97982.44-77690.514.002020
ATHANOR HOLDINGLiège930516.0950511.772020
NOUVALL ENGINEERING SERVICES BELGIUMAntwerpen159142.80178214.4018.702020
DECOSEPhilippeville18391.0014358.002020
IMHOTEP ENGINEERING TECHNIQUES SPECIALESLiège6145.173967.892020
WILKANLennik30196.453624.362020
ArvaliWevelgem-4751681.12-478592.162020
NQN 51Meerhout141271.8616029.911.202020
SRDTechnicsAntwerpen427563.4738432.552020
GepHyd ConsultingChastre400998.35240158.502021
CEPYA-ELECTRONICSAssesse64836.6825225.722020
Aquantis BelgiumMechelen-71153.21-90544.332.602020
GREEN CUBEMons214634.763215.302019
VAN GESTEL AUTOMATIONArendonk149635.02131484.342020
RAES INGENIEURSLedegem276723.71-8782.552020
Elgrid Conception SPRLGembloux250920.1720848.822020
TVO GroupEvergem22623.692272.402019
ChatelainXpertNandrin118050.7852809.433.402020
Serious Audio DesignHamont-Achel236709.8317229.252020
MARELEC CONSTRUCTNieuwpoort5672891.681965597.1656.502020
FP PROJECTSZele86407.7811808.822020
BK PROJECTSRavels129152.4039218.212020
LAMBERT PEBCharleroi113791.0015261.002019
PC & GS managementNinove52989.45270971.932020
TERMECA CHOQUENETNamur216231.81197523.851.502020
SOLUMATICBrugge418033.58139858.912020
VILSMechelen579319.58363409.160.302020
Gécosat-BElsene26297.21358.326.002020
Meurens FrèresHerve104649.2822612.432.602020
INEXCO EUROPEEupen128104.381360.622019
BFCUZwijndrecht6028.48-2461.532020
PYXISMortsel20000.00129401.722020
Biometh Quality ProductGesves-29503.30-12430.740.502020
MADSISMerelbeke94021.9849051.282020
TC FLOATEtterbeek158395.1642123.452.802019
DESICONKinrooi15209.80-28120.02220096.251.602020
SUNWARD EUROPE HEAVY INDUSTRYBeringen1362973.4932985.2431464861.7515.602020
TINCOGooik72202.9433517.226.302020
STV-VLAMINCKPepingen41867.458517.222016
FIEMACONHaacht241536.79111394.562020
SELTEIRixensart20778.7411868.212020
SOLAR GENERATIONWaregem27644.11-8427.922019
PBCoNamur61269.995331.942020
JB ADVICEGent13345.16335.752019
MADECTRijkevorsel86399.5521056.251.502019
SA CONSULTINGLiège-47883.1826263.682020
SOSTENUTOMechelen50683.5517674.312020
Studiebureel Van DamNiel72045.1234231.122020
Epsilon 3Grobbendonk22373.3360796.082020
GLOREN BWellen308257.5962894.83261733.692019
Wouter Trading and ServicesGeraardsbergen-43048.62-22365.042020
Passion 4 PerformanceWavre76357.1939086.562020
A610Brussel-27061.99-23399.5883163.812020
REPORT'in H.F.Sint-Pieters-Woluwe13202.502941.242019
DEKONINCK CONSULTINGUkkel15598.67-48563.622020
BECKERS ENGINEERINGDilsen-Stokkem292981.0031731.002020
VijfendertigDiepenbeek113040.6917541.542020
IBSMLe Roeulx-70692.77-61810.112019
STABILASAntwerpen101223.0045207.0011.102020
BUILDCOMHeusden-Zolder-57228.06-2698.132019
AFMI INGENIERIEBrussel96752.0017751.002020
CGDC INVESTSoignies5159.29-10467.502020
Energy Systems EngineeringKampenhout102076.1411232.592020
Lynx ProjectsEvere31401.581167.632019
PLANT ENGINEERING BELGIUMEeklo37724.231008.102020
BURO TNazareth-79457.197413.003.502020
ECOLUMIAMaldegem7103.7633.152019
V2-INVESTRoeselare171310.1388665.403.502020
DV2 BELUXSeneffe175931.92-118810.19956271.262020
BE-HEATINGHerstal-14617.0068565.002020
DEGRIECK ENGINEERING & MANAGEMENT SOLUTIONSOostkamp96987.8725703.622020
ADAIRGent71181.13-13137.741.002020
nCENTRIC HOLDINGOostkamp2620821.382236202.502020
GLYACLasne943629.83-69276.722020
HEXA STUDIOSDeinze7105.0011553.002020
Local Energy Saving Solutions 1Gent238985.1533732.732020
BUREAU VASSEUREstaimpuis79430.4121104.900.802020
BADINBinche551450.0057577.00134640.002020
DAKXBorgloon39851.37-7194.852020
C.C.P.I.Estaimpuis20722.39-6408.012020
Cédric Petit ConsultingThimister-Clermont173667.5886582.442019
G-TEC OFFSHOREHerstal-2736653.62388542.387299894.422019
Metten PlusZonhoven11240.00-3417.001.002020
WAASLAND SECURITYSint-Niklaas33579.544027.972.202019
ALT-OElsene155870.1237175.872019
Ingenieursbureau DetemmermanMechelen26246.2535454.652019
VATOLonderzeel612850.0335963.302020
KARYBELWaregem316221.0995855.712020
BEGATECH ENGINEERINGTinlot12915.631617.822020
INNEAUTECHGembloux154052.7222463.472020
DETAIL-CONCEPTGent290487.32121062.292020
IntoNextStepMont-Saint-Guibert-5685.191637.492019
J.T. INVESTHarelbeke-3053.57-61252.592020
GUTAMI SOLARBeringen3289098.38810156.0633513145.2928.702020
ES TRADE & MANAGEMENTCiney-16636.18-887.442020
GREEN-TECH WINDDalhem32995.76-8934.822020
CZengMiddelkerke17070.906788.912020
RETHIOSWaterloo556283.76357423.072020
PRO-logicsHaacht51684.921684.602020
be SFOFlorennes91778.6190383.130.502020
INGENIUM RHAwans128309.367792.260.002020
MAKING IT HAPPENNazareth174505.7344622.672020
G.é.Ré.HVACMons161447.8747125.222020
PELLETKACHELS VANHEESWesterlo14871.39-1472.022020
BEKABOLeopoldsburg59575.3917823.332020
GEVAGeetbets99581.2227645.772020
MALMACMalle125045.79176.772.002020
Management Financial Engineering ConsultingChastre9664.001366.009299.002020
SHomeConceptSint-Genesius-Rode-174413.28-76833.380.502020
LOGINCOHoogstraten-35407.67-44252.322019
Architecture & Patrimoine - Architectuur & PatrimoniumSint-Pieters-Woluwe71580.349053.482020
IP REAL ESTATEPelt935558.0146413.812020
FLUVESGent230119.6618595.266.202020
M.D.M. TECHNOLOGYAnderlues-4011.25-7040.352020
STANNEThuin20357.56-2723.8715000.002020
CONSOLKeerbergen44671.504499.652019
ALPHA PARTNERS CONSULTINGLa Hulpe6925.5113545.132020
WORLD IMPACTMons22196.8584838.421037665.822020
SMARTNODESLiège-380366.29-1373187.0611.502020
NEW RECYCLING PRODUCT DEVELOPMENTAalst-71331.68-1694.782020
MULECOHeusden-Zolder-19469.37-6218.362020
EMECIBassenge8211.47-3352.902020
BEEKER HIGH VOLTAGE CONSULTANCYKapellen63759.73116540.922020
SOBASIMBassenge291739.4625090.752020
LIGNES DEVELOPPEMENTHerstal238421.53-31929.991.702020
BETHOS ENGINEERINGWuustwezel44287.9819919.701.002020
AKIOWaterloo14925.03-12989.812.502020
SALESFLAREAntwerpen-133571.97-14800.185.102020
MABALI BELGIUMIeper44354.938201.474.902020
DGDE CONSULTINGLasne-30677.91-3985.252019
NANO ENERGIES BENELUXHerentals96590.00-9099.002020
CF RÉFRIGÉRATION & MAINTENANCEBeyne-Heusay141136.0416542.6910.602020
LKS GroupDison25148.00755.002020
PRODUCTIZEBrussel201070.981628.372019
VENAZAntwerpen20460.0026363.002020
PhiliciousAvelgem-95239.344943.462020
DETECTOBraine-le-Château27226.352871.571.002020
International Project SupportBrasschaat-12458.30-4622.812016
DURETECHerentals117851.1350060.132020
VoltanomiciMechelen109041.3680837.092020
ENGINEERING SERVICES CASTELEYNZwijndrecht103829.8037149.822020
Bars & CoFlémalle10742.581000.960.000.502020
COVERS TMLiège535.64-36983.192020
ScioTeqKortrijk74679274.07-9192728.0999390400.14359.702018
SCALIAN BENELUXElsene756901.01438463.6442.602020
Ir. P. VALETTE ConsultanceDalhem71536.2916964.682020
K2EngineeringGenk105221.119554.132020
FEMAT GROUPIzegem4984273.0812331.212.002020
AV SECURITYNamur45513.8614743.042020
Inther Logistics AutomationKapellen98871.82969.632020
PHITECHGenappe70535.7726582.840.802020
THALIEABrussel497664.17211857.132019
EBIKOlen52440.9514345.737.802020
OXANDBrussel-75913.74-5681.462020
ESSENTIA DESIGN & RESEARCHNamur11004.0014188.002020
MSEXPERTISELiège39108.753986.252020
Lampiris TECHLiège-1416163.931611559.911971243.654.702020
GIDEPROSint-Gillis-Waas150949.8712683.322020
BART DE BEVEREAntwerpen459709.10117186.682020
BEVERTJodoigne495220.26115263.891.902020
COMFORTABLE AND LOCAL SOLUTIONSPhilippeville73835.8140221.642020
APTA PLUSBrugge-32468.50-8225.422020
B&J FACILITYWaterloo-22732.40-1887.212020
VörtgangTurnhout159672.2857600.612.602020
ThingitGent64884.4825629.741.702020
GAP SOLUTIONSBerlare473387.7493598.160.202020
DVM PROJECTSKortrijk87107.4070128.592020
SANACONGent384940.00154289.123.402020
B-ARCHITECTESOttignies-Louvain-la-Neuve52446.919717.602020
YNS GroupHouthalen-Helchteren27473.123828.91174003.282019
CONSOLTECHHasselt116115.9746425.982020
Etudes et ProcédésBrunehaut64367.6312088.782020
PSF GroupHeusden-Zolder30252.334899.3397362.972020
KOEN DEMEYERAalter450920.2292763.182020
Masson TechnicsVillers-la-Ville60995.6530504.412020
TURBULENTLeuven2699543.67-56942.686.902020
FDC ProjectmanagementOudenburg133074.0074493.002020
VTC ProjectsRijkevorsel122353.6970712.432020
ATELIER D'ARCHITECTURE LAUWERYS-SAVIGNYNivelles32977.00-26570.002020
EFIKA ENGINEERINGAntwerpen55761.003603.002020
InnovEnergieSint-Jans-Molenbeek63910.07-14185.690.102020
INTERTOPODiest153191.6637506.701.602020
BerPhicoJemeppe-sur-Sambre-15675.298057.692020
SETELIA BENELUXElsene467265.3194445.8610.502020
ALTERLINEJemeppe-sur-Sambre504695.53111935.882020
ARTEGA ManagementNamur37941.8429233.762020
RAADGEVEND INGENIEURSBUREAU CHRISTIAAN CLAESBerlaar52679.4235169.522020
hayoMaldegem30638.5630119.602020
KTN BelgiumWommelgem240799.84-5570.1513.002020
Tides EngineeringGent244218.8018232.672.202020
BGL CONSULTINGNeupré150814.5528559.212020
BrJSOupeye3632.103729.092020
Cool & Energy ConsultWevelgem33469.35-4006.110.802020
Architectenatelier S&TBrugge105017.8827052.820.202020
VervaVentureWaregem13764.41-10134.9048.832020
Yves Reymen Management FirmKortenberg194613.57123887.782020
NUTRICELSchilde53419.5411475.302020
DIGERWORKS XLDeinze-17468.00-4473.822017
EMULCO ENGINEERING & SERVICESGent77087.9741863.972020
bOb Van ReethDe Haan10213.94-4009.312019
DHP ConsultSint-Pieters-Woluwe22283.0031830.000.602020
EVOLVE PERFORMANCESomme-Leuze28478.974154.730.902020
DBDWAalst82352.2014004.182020
VULCAIN ENGINEERINGBrussel472421.84495912.9636.102020
COORDINATION-ETUDES-SUIVIOupeye102725.0810752.852020
STUDIEBURO J. JANSSENMaasmechelen121526.359847.962020
DetaileD.beHerselt150370.8244413.172020
AGS CONSULTChaudfontaine32089.103863.362020
TOGETAIRElsene650111.354353.102020
CONEXMABurdinne110106.9728674.190.002020
DEGERO PROJECTONTWIKKELINGLonderzeel328792.83161860.932.302020
VANOCAD ServicesWavre32656.00-6708.002019
EMEYESVillers-la-Ville43414.08-6326.802020
HUVENGIAntwerpen37891.5714586.802020
CONCEPTUALISELa Louvière48089.11-552.902020
KWPCBeveren11869.897869.231.002019
Ecovat BelgiëGenk-84810.01-35460.012020
MYRON DEVOLDERSchaarbeek60056.297888.252020
MONDOTECH.PLa Louvière65837.2113922.242020
ACRESBonheiden301573.6077011.182020
MARC MICHEL ENGINEERINGTournai15620.17-2979.832016
Atalys BelgiqueWatermaal-Bosvoorde37791.051456.090.802020
Nouvelle Consultance Sécurité PréventionMons142949.3961333.842020
WHY ARCHITECTUREVorst142905.1232650.852021
Entreprise GOFFAUXFernelmont27969.107457.622019
STAHLS BELGIUMBrussel25139.1313402.211.002020
PHARMBIOSOLLiège59666.1218995.012020
MD BUSINESSUkkel16683.8710520.012019
GEOTECHNICAL CONSULTING SERVICESGembloux91098.7416532.072020
Direct Energie ServicesBrussel77658.33-40920.43346015.011.002020
DETRE CONSULTSint-Pieters-Leeuw70926.7327833.702020
INDUSTRIAL & DOMESTIC ELECTRICITY AUTOMATION SAFETYSint-Gillis-Waas97278.8213840.242020
SYSTEM'BATWelkenraedt-10872.38-438.942020
KALAROMeerhout327351.24101894.272020
Xolid EngineeringRoeselare58732.8632864.202020
MRO INTERNATIONALNassogne23391.914416.782020
Solar Energy Conversion Power CorporationTurnhout600301.3662713.604.402020
O.CONTROLSHouffalize179845.6895185.09504876.130.902020
MarevanBrugge121609.7829918.982019
MEPengineersHove207799.3175059.202020
AirobotSint-Truiden449537.8691573.112.002020
WITHINDUSTRYAmay126754.4158861.212020
ReMaConKalmthout6038.045177.232020
DUME 87Pont-à-Celles120672.8742843.93125214.562020
JACQUES LECLERCChaudfontaine45464.0026864.002016
LUMIPROKeerbergen375212.03102048.422020
AUTEVOLUTIONMons13138.14-7348.112019
PARTNER Consultancy ServicesBrussel-339322.28-126604.402020
KNL ENGINEERINGWesterlo200967.3133354.442020
EA TECHNICAL SERVICESSchelle206060.0129486.170.802020
Bus-IT ConnectionMortsel166931.0168334.692020
JTKDiksmuide322545.7557412.675.802020
NOVENGent542480.352472.131.102020
BEMS ConsultingWaterloo8962.1889802.242020
TEGELWERKEN PUTTAERTTernat352466.74149733.403.602020
AquaMobilisHaacht51613.4328518.472019
PROFESSIONAL HEATING COMPANYMeulebeke474415.45185958.782020
KR ElectricsHeusden-Zolder160660.8417827.422020
DEM HVAC PHARMA ENGINEERINGGembloux36586.20-29363.912020
GENEALEXWaterloo-112038.70-126861.842020
Vande GinsteDiksmuide89306.2415029.34354969.472019
CCleanTechAartselaar38274.291440.072020
Olivier Mansy ManagementSeneffe32082.065438.222020
CO.plusEvergem25824.6414118.322020
G.SOLMons65338.6076506.960.302020
PMPDUkkel26405.36-19847.852019
CHECKNET BELGIUMKortrijk88756.0816221.103.602020
Certi-EnergieScherpenheuvel-Zichem2719.501108.152020
ALBX ExpertisesHerve201617.7560492.812020
ONE TWO ONE TWOTournai43550.04-10042.912020
EB EngineeringHuy20475.1525245.642020
SUNSOAK DESIGN AND ARCHITECTUREWatermaal-Bosvoorde61126.9425369.642020
Belgian Dairy AdviceMoorslede305043.0089010.002020
PAGONILeuven8299.2827173.192020
MCCBeveren42374.4215168.510.602020
JAMALIEKoekelare-12103.2725629.042018
ARCHITECTE, ESPACE ET DESIGNPecq25698.4715802.322020
LESSINEPéruwelz1557583.0895375.962020
REMECHPelt113544.3423573.122020
AXINESISWavre1924036.63-205112.622.002020
SB-AdviesStabroek-95407.14-34528.861.002018
Gre.Y AdVisionaryWaterloo514828.15248703.962019
WIELAND WUYTS ENGINEERINGAntwerpen22000.005892.392020
A3 CREATIONSKortrijk49331.5919100.272020
Bit and ByteMont-Saint-Guibert41271.2010112.990.202020
JM'S TECHNICSTournai37221.009026.00100821.000.302019
WATT ELSEYvoir104479.0486757.383.502019
Panel EngineeringLille256497.0250256.922020
SUBCON EUROPEOostende1125881.62163802.702020
GEOMETISGembloux23050.3025352.942020
EJOLUSMechelen-17841.10-31273.612020
HixField.com S-BVBALede109482.4121513.882020
NPR TECHNICVerlaine41310.5010561.08103994.152020
QUICKTOOLSGent101925.1833968.833.302020
BLACK CORNBraine-le-Château-62769.97-3949.832020
EUDYSNivelles55695.0017511.002020
Electri ProjectsGent144857.4872376.605.602020
Project LeadPuurs-Sint-Amands146429.4715141.851.002020
BlueExpertNamur324518.6279413.012019
M.A.D. ArchitectureNamur72790.295725.022019
GodeauMont-Saint-Guibert-69965.13-2850.132020
EWA engineeringNamur65804.215074.032020
Stijn LammertijnKortemark183358.8862892.442020
CH INVESTMENTS & ENGINEERINGTrooz1143204.3324816.392020
VELDEPOLievegem40835.30-3582.902020
LODE DECLERCKRoeselare22000.0082092.232020
TempaAsse153557.0216776.942020
Consult to ConstructAalter165546.3849023.662020
KEDIOJette-75078.00-9596.001070.002020
LancewoodLangemark-Poelkapelle220803.90-40937.492020
HUBTECHHannut8926.2610022.992020
LP PROJECTSChastre45411.6613774.342020
GESTION TECHNIQUE AGRO-ALIMENTAIRE SERVICESDison139262.0010528.007.002020
LSM ConsultingLubbeek141988.967176.012019
SQUADRA FIRMAMENTUMSint-Jans-Molenbeek10081.003022.006350.002019
InOpSysMechelen5398189.51-1488331.356.602020
ALTERModave182731.4746250.281.002020
SERFABOverijse34535.027761.062020
FondilamEeklo660065.743796649.481.802020
HANDASSANamur114117.4582978.592020
KERIPLANRijkevorsel20460.001902.432020
DIVAGOMol13989.901270.962020
MD & CI BelgiumBrussel17635.0910749.922.002017
Tech'NC ExploreOttignies-Louvain-la-Neuve-47978.61-19548.551.002020
Hg3Liège96446.00172457.006843718.0015.502020
StabitecBrugge701285.33142109.552019
BVM TechnicsSint-Niklaas34400.047846.232020
S F 1Oudenaarde47994.3384987.991.002020
BJONDMaaseik60564.17-3386.392020
DIMOVESTLummen2347508.8028456.472020
SV ALTERNATIVEManage529204.29162302.232020
Management Consulting Int.Brugge12565.77-2625.20162248.682019
EXPCOLiège21362.6947360.142020
ENAUTECMoorslede257045.4226759.992020
BE ENGINEERMons20123.591624.962020
Pantarein PatrimoniumHaacht41490.4513673.722020
i-ConstructPeer86156.21-2191.452020
BQSECourt-Saint-Etienne21369.1129957.352020
PERITECAntwerpen91533.008749.0011.802020
CLAEVERSHerenthout66712.3426929.942020
NORECORiemst63356.49-1537.242020
Action 4 EnergyKapellen-37988.7224638.842020
DongleAppsWortegem-Petegem-186845.70-126384.181.502019
GALECOSambreville67439.8414847.930.702020
DPS INTERNATIONALLiège39198.00-348.00967067.002020
PREVORLiège286233.0082089.001035111.006.302020
DESIGN & TRENDSBrussel23196.793638.3146602.242019
Dirk VernijnsZonhoven86379.34-4615.740.402020
IGE+XAO BELGIUMWatermaal-Bosvoorde209845.49177472.241.002020
ENERESOttignies-Louvain-la-Neuve45506.8130389.582019
Smart Building ControlsSint-Truiden193656.58-6802.3310.002020
LEUVEN INSTRUMENTSGent709410.88-14962.242020
CPPMStabroek5108.4710047.162020
SGG FAMILY OFFICEElsene9576.59-7269.802016
Bureau 9000Gent200479.94-135558.360.502020
YZERSTERKDiksmuide84541.375731.721.002020
CYANVIEWLessines696684.1044930.944.802020
BKP SOLUTIONSBeveren20765.4816236.252019
STEEN & VDK PROJECTSZedelgem102152.3412985.412020
Bureau d'Etudes DG ENGINEERINGLe Roeulx64110.4326364.112020
SMAPICAssesse149086.9823464.690.602020
TESCAN BENELUXGent-207253.6814739.441.802020
DLP PROJECTJemeppe-sur-Sambre361186.05128000.092020
CRANES ENGINEERINGHam-sur-Heure-Nalinnes77863.70-528.872020
INTEGRATEHasselt106286.12-40293.332020
ESVECOLonderzeel26163.9390876.712020
BC DESiGNPeer45475.464213.552020
NUWEDuffel30776.003896.000.902020
HelvidiLochristi87097.0473037.632019
MinzeAntwerpen-290304.49-232606.433.602020
EB Project ConsultingScherpenheuvel-Zichem22529.0816329.082016
BUILDING INTEGRATED GREENHOUSES HOLDINGAnderlecht1186704.79-263718.691.202020
W-DRAWWellen112537.2332457.661.202020
P2CSOpwijk66191.4612222.372020
HECA STORAGERoeselare35454.3816211.612020
Primaplan BelgiëTurnhout11241.1519703.152020
SYMMETRYKraainem-6523.00-9165.002020
MULTITASK INDUSTRIES EUROPEAalter2093128.22522256.701.502019
Build-ID BVBAGent31987.00-3642.002020
I-KustikMechelen33862.964848.302020
DIMALOKalmthout113200.63398.792020
Innovethics BU-WTMechelen288413.03-306365.801.002019
ALLGREEN ENERGYKinrooi-263746.63-118886.8211096.001.002020
MS Consulting City Mobility UrbanismLeuven123402.4424227.612020
VIVINVESTHerent-995610.55-399988.714.402020
M.I.G.Q.Mons44866.7914630.322019
BA EngineeringHasselt72495.7431338.592020
URBAN SPHEREWaterloo-240933.91-48151.762020
PIM CONSULTINGWaterloo168696.12131642.482020
ECOTECHNILINGeel60313.65-4793.302020
PRODEMOSBerloz-105188.0034126.392.002020
ERCASoftEcaussinnes46965.6925330.110.302020
TECHNICAL SERVICES & IMPORTChaumont-Gistoux99743.8345286.992020
Bertram IngenieursbureauWaasmunster941198.76263006.233.902020
MAGICS InstrumentsGeel1259750.61848056.2914.902020
PAUMAJodoigne5857.096608.04214471.992020
Programmeur SAP IndépendantPaliseul161350.686145.122020
ILUNIMORotselaar47005.024526.862020
Studiebureau KubiekBrugge109818.4952813.216.702020
ERAEXMaaseik41872.8013613.762020
B4EWaterloo74445.5545044.87354797.002020
MADIC BELGIUMSchelle-603783.10-195504.755.202020
COACHING & VALUE MANAGEMENT CONSULTINGBraine-l'Alleud60572.0765190.822020
TY MANAGMENTGrâce-Hollogne441.99-1558.012016
Dr. GreenHasselt249218.0964850.322020
FDG SERVICESEssen63542.592758.632020
J & K SolutionsMaldegem18517.855321.272019
VIRTUALIZATION ICT SERVICESKapellen61934.5117591.192020
TECHNOFINAalter29329.6511981.112020
FasterCADTournai-26862.00-31516.002019
THEUNS ENGINEERINGKapellen371033.46-19567.192020
Pantarein WaterMechelen1608241.8980750.0327.302020
COGCAndenne59719.55-23543.562020
BIOCARBON MASTERSLiège-109279.43-62267.142020
Laser Cladding VentureOudsbergen409110.3319003.105.702019
DRONE TECHNIXXVorst-1365.0025738.002020
FM ARCHITECT PROJECT MANAGEMENTOupeye33695.00-6269.002020
EB GROUPSteenokkerzeel18654.86-1147.212020
Storm MelseleAntwerpen261138.26367025.482020
STORM 24Antwerpen-178019.56-51396.162020
Storm Gent 2Antwerpen375356.45373384.522020
STORM 27Antwerpen-115353.76-21020.092020
STORM 25Antwerpen-65848.75-14040.422020
LuxexcelTurnhout-646277.90-4467333.0326.302020
OEHOE DATA SCIENCEHasselt190194.6917328.492020
STORM 28Antwerpen-120166.50-6879.882020
LCT SERVICESWavre64908.0014440.002020
ImXsenseBeauvechain327806.7076239.252020
TECHBATSchaarbeek44356.448469.908.302020
FELSPAROud-Heverlee55712.8833899.382020
Willems WoonprojectenKortenaken153782.5193082.562019
TFR SolutionsTrooz102015.5240078.130.002019
TALENCOAntwerpen1819262.19-16223.12137.002020
GREEN-ITDendermonde65619.1218588.032019
RYSOLVEHerentals20960.6211109.002020
PROGETECAssesse15735.00-4262.002019
INENTEZele32843.2319109.322020
DE PANTOGRAAFEvergem92423.6867630.492019
LMServicesBrussel198383.2046979.792020
DEKIMO EXPERTS LEUVENLeuven218100.3140930.987.402020
LAGOMATienen52633.7011858.822020
HITEKBekkevoort77583.5625762.582020
OSIMISLiège1704115.59-662531.608.002019
EURO-STEL SERVICESRiemst8031925.37631369.92701099.822.002020
I-CON ENGINEERINGBrasschaat134307.60-20722.312019
AM MANAGEMENTBeyne-Heusay165229.0094012.002020
IMMO A.H.T.Namur8088.27-5169.292020
MERYMMOLiège101310.551935.510.102020
LAVIVAKapellen121101.7062322.922020
MDB CONSULTANTSDeinze57537.37-8711.532020
BM ARCHITECTES, Société civileVillers-le-Bouillet20734.7439058.52359490.572020
MARCOM CONSULTINGTervuren92335.3620957.552020
VAN DRUMPT ENGINEERINGLeuven106775.2227385.332020
SPINNAKER CONSULTANCYLeuven52991.0737397.772020
XtremtoolsSprimont46052.3212986.522019
J. SIMONISWelkenraedt80687.0057510.002020
SAMHABHalle72338.399348.132020
GLOBAL MANAGEMENT SOLUTIONSLiège-19743.4710280.032019
T&D ServiceGent64564.7677118.455.602020
RebotekAalter82973.0017439.002019
KALTECDilsen-Stokkem35449.8713178.542019
IRONMOUNTAIN ENGINEERINGOupeye33175.8113051.312019
FLEX-AAalter129264.7365013.512020
BASMAGFlémalle176285.0036570.002020
Ingenieursadvies De ClercqOostkamp86647.01-12958.381.502020
TECHNOPOLDendermonde193881.1738043.552020
RIEMERSAntwerpen120714.5124228.932020
Metal Technics 3DKuurne139347.4140372.711.002020
InSitu ProjectsGavere88723.7740721.102019
Gregory ConsultKortrijk84676.4835002.212020
Conception Intégrée en Mécanique et en StructureMons190465.22115.112020
bio2cleanHasselt39234.566373.492020
SVD INVESTKruisem221976.3786048.052020
5th Technology DimensionTurnhout-76941.01-28932.382020
Tim De FruytOostkamp174642.7480729.462020
MCC-MCD PartnersBrussel-10684.99-4960.142020
StatiXSint-Niklaas86768.4310017.302020
MD PROJECT - INGENIEUR-CONSEILProfondeville-5593.06-3531.232020
B.I.C.S. ENGINEERINGSaint-Ghislain105375.4218294.362020
PerpleX EngineeringPont-à-Celles70284.0054366.002020
ON1ELochristi-30698.33-61400.102020
Ingenieursbureau Ben Verbeeck en PartnersMortsel67687.0911986.311.002020
GEP WatermanagementHarelbeke203573.4947273.844.002020
MEDIBOCQYvoir83109.4014730.782020
CONSOLAR BELGIUMHuy420953.87-131220.530.0015.002019
OPPIA PERFORMANCELeuven-190966.872269.472020
AroonDilsen-Stokkem319878.8785827.922020
JSMAL BioTech ConsultingSchaarbeek137965.8345835.212020
SeverasElsene26891.88-1045.642020
KrellElsene26917.50-1038.842020
DL CLANHuldenberg231383.16-11875.452020
Watt MattersElsene1264006.97368220.340.802020
WERTZ PROTECTNivelles-212808.6445282.717.302020
TemecGent191908.5150506.182020
DEKIMO TURNHOUTTurnhout146336.7630177.43526804.174.002020
MSGMDiepenbeek17322.63-12298.612019
DUTAILGent-396201.04-290243.922020
DAR BELGIUMAalter57393.814426.990.802020
ID VastgoedHasselt121795.8450036.352020
DEME Infra Marine ContractorsZwijndrecht11758253.45-3785176.8511950070.6668.502020
SGL-TECHNIQUESoignies10296.1380.272017
BOSAQGent247826.27-11181.034.802019
MP EngineeringNamur24808.887180.922020
ECACIMLanden184121.7059776.202020
BASCOVielsalm6399.84-4225.502019
CRODEON TECHNOLOGIESGent65711.36-31263.600.202020
Bevan ProjectsSint-Lievens-Houtem50282.215265.772020
INVASOLint86783.9066378.902020
ELTO GROUPGent48529.8018721.003.802020
JOEL WITECKITournai15090.37-8922.822020
BUREAU D'ETUDES SMOLDERS SPRLOupeye117841.1643205.972020
DETOO ARCHITECTSOostende729325.32136.35282482.562020
EDM engineeringKeerbergen128174.8934082.232020
DocWriterGent48363.1011634.281.002020
RAFALE ENGINEERINGOlne75704.0021801.002020
PROMIGORLennik-39150.05-74674.822020
LOT 49Antwerpen87427.5713988.032019
DENA Green SolutionsBrugge12900.342178.522020
PIODA & VAN DER WEETournai-4518.2712359.702020
BiosenSourceVilvoorde145971.768655.211.002020
BAP EngineeringBraine-le-Comte82672.2918252.922020
Luyckx ConsultancyZandhoven20460.0059664.452020
BKM BouwwerkenMeerhout115133.1671180.613.002020
DELCOUR TOM LANDMETERHeers48105.425215.302020
Fab-iDMeise53689.2128335.572020
EC-SAntwerpen178947.0941952.400.402019
ACM DESIGNKinrooi52058.2822370.872020
DDS EngineeringFernelmont457142.35149381.901.002020
HamiltonLeuven-97234.23-132186.892020
BOUWWERKEN JURGEN VAN IMPEErpe-Mere22426.391100.892.302020
FAST-ENGINEERINGGembloux-44606.96-38632.79715.002019
C.S. AutomationHerentals174328.817514.781.102020
D&D LegacyGent3221894.19271258.352020
EnboscoNivelles36634.0418440.952020
CASES STUDIESMarchin1766.72-2311.012020
Building AttitudeHuldenberg22837.397245.562020
PIDBULLHasselt41724.79-39866.042020
GFT Technologies BelgiqueBrussel206843.4740237.923.602020
DABITECBalen17126.8454953.272020
ALTRONHolsbeek58154.4593663.000.002020
Care.n.ConnectWezembeek-Oppem-26777.61-8664.912020
ArtoriAnzegem70758.1825975.740.402020
CADEHOIttre4482.80-510.862020
ATP ENGINEERINGVillers-la-Ville50158.3921094.422020
JAA!Assenede212924.3252288.212020
ProchemirGent53963.1054786.412020
MAXGIRiemst9598858.5626842.361003314.0010.902019
Kelvin SolutionsVosselaar434784.03271802.135.002020
OPES INDUSTRYKortrijk26428.5518368.552019
VERENIGDE AZIATISCHE COMPAGNIEOverijse-8149.4517997.962019
COOPEOSOttignies-Louvain-la-Neuve1044713.004946.002020
MGS SECURITEVerviers40353.452872.280.302020
PI Engineering & ConsultancyBalen63220.86-27000.502020
ISTECOStekene20809.63338283.232020
VA-TECHNICSBree21859.16-3275.152020
Any-Shape – additive technologies for industryFlémalle966599.00339989.005.902020
GREEN CITY WALLONIELe Roeulx461872.40114512.142019
WESP EUROPELeuven62120.82-88447.482020
NOVIA ENGINEERINGRemicourt133810.62133.7727337.502020
TERNOVASprimont-3777.29176.670.002020
Anna FHeist-op-den-Berg123530.4023517.582020
iCube ConsultChaudfontaine50233.3775703.282020
SPACEPALWijnegem20561.14-63307.582020
stel architectenAntwerpen34036.4812361.912020
BENCOStekene64491.4017958.842019
SoBar BVZwijndrecht328530.0394886.362020
FORTINVESTKeerbergen3271920.861040449.652020
SYNGRAFAUkkel125234.40249.092020
SPACEBEL VLAANDERENHoeilaart96221.0060471.002100087.008.202020
CTS - INTEnghien16543.412527.99461566.213.002018
WethinkPeer54970.6629073.460.802020
COCEPTIOMons444100.00321928.002864259.005.502020
ENGELBOS-TASSENS CONSULTINGBorgloon35435.26557.422020
CAFA CONSULTINGSClavier112932.4262315.652020
Devriendt Energy, Consulting & EngineeringAntwerpen73886.0016924.002020
FBWORK CONSULTINGOupeye66850.009031.182020
FRIGO MAINTENANCESaint-Ghislain336180.4956052.474.002020
HOMELIORLonderzeel53909.956453.240.402020
Delphine TBierbeek98887.5169189.142020
FLUENTIzegem102550.1918722.832020
ProsolpowerRotselaar314854.3623705.402020
D-ZajnOostende77934.97-106245.262.002020
ForonSint-Gillis (bij-Brussel)293538.6644413.83246718.812020
HORECACENTER BENELUXAntwerpen-19353.05-13566.902018
D.L.B.Liège51569.2620008.180.402020
GM TECHNICAL CONSULTINGBalen67629.14-9885.532020
TechspertGent159297.2138429.082020
B.M.A.V.Antwerpen93083.8318221.162019
COLINEAIRLiège104137.7142031.192.002020
LEMKOMFernelmont154871.2743339.732019
DEBUTRAC TECHNICSAalter20940.65-82556.272.002019
E-BEWARENazareth607.78-7347.812020
DOBBELAERE-AEMaldegem111409.5345460.882020
GO4SAFETYMeulebeke126910.58107631.301.002020
DK Ceramic CircuitsMol23782.613118.440.302018
Techcomlight EngineeringPutte16251.403372.701.002020
GREEN PROPULSION ENGINEERINGLiège378762.38-283697.155.202020
S2B ENGINEERINGZelzate39085.96-6451.310.102020
MV EngineeringPoperinge38377.83-50276.885.402020
SolmatecMechelen57910.3657418.592020
GHE MilieuManagementKluisbergen223767.4056361.642020
QPINCHAntwerpen-1090111.85-453853.422020
DMA INNOVATIONStabroek25841.2363853.472020
PREVOTECHBree234803.0725481.522020
Bureau d'Etudes PLURICITEOudergem231088.0057030.002.102020
MAKE CARBON WORKWaasmunster20700.0010525.002020
TECHNOX TTWaterloo-24852.33-11805.082020
KFJWaterloo51860.6242381.411.002020
J.A & FBrasschaat86593.74-8574.172020
E-CoachingLedegem100474.4288670.322020
SunnyCopTienen9939.3110364.942020
Engineering & Operational Services and SolutionBonheiden106913.6771767.292020
BELTRONIQUEOupeye106802.0028027.002020
HorizonAntwerpen149141.00-6252.002018
Pema ServicesKalmthout-263986.5750010.142020
De Roeve MechanicalLokeren21486.861145.020.102019
GERAPROComines-Warneton54928.7718202.302020
VINTECCIzegem250113.99375113.9813.002020
Caprea Sustainable SolutionsMol143144.8340246.972020
SDM-ElektroOverijse-1309725.00-296937.002020
DE JAVIStabroek99352.3444852.482020
ALLORA FACTORYKortrijk11860.0026931.682020
IMMO ELMECHOudsbergen393598.73119616.272020
MASTERPLANBilzen202190.0265308.383.002020
CARENDESOud-Heverlee632.591814.352019
MLA ConsultingManhay-40026.04-17194.122020
DASSONVILLE CMASoignies97341.7611389.042020
EUROPEAN RAIL FORCESAntwerpen53627.9084145.850.302020
MIV4NAnzegem-81400.25-10869.622020
BLOW GARDENAndenne-50398.032570.232019
THINKING FORWARDBuggenhout71281.709255.202020
CONSULTANCE, MANAGEMENT & CONCEPTNamur78847.625967.002020
PEERS SAFETY CONSULTINGAntwerpen25937.1327835.412020
Brosens Rik ConsultingHoogstraten138002.7824334.912020
GESAPEXOlne227066.835842.732020
HILDE VERLINDEJabbeke271510.5256854.982020
MICHVERKnokke-Heist64444.6227340.292020
be.REDLiège82326.8810151.342020
JAMA CONSULTANTSDiepenbeek73238.4764787.172020
Pichu EnergySchoten17247.856489.092019
André Casterman Advisory and ServicesChaumont-Gistoux306760.00106246.002020
GEOKANTOOR MENTENAlken20904.3810878.382020
24SEABrussel265346.6289308.931.402019
Blank CanvasBredene117050.11-3806.151.002020
JATSMelle135160.2541006.362020
TALLIER ARCHITECTENamur51005.24-161.902020
BOUWBURO-EDSMortsel115812.4147803.482020
SERVATECNamur3411.17-501.202020
Agap4it - Adaptable Technology ServicesElsene-30613.2955131.0113.402020
BluebirdHouthalen-Helchteren138188.5858356.252020
ACJ PROJECTSMerksplas67391.8119031.730.102020
CHM CONSULTLeuven130575.0541421.592020
TER-ConsultSaint-Nicolas166333.7224616.642.702020
NaeyaertLABBrugge-166938.20-92447.070.602020
DIABATIXLeuven-71659.20-152206.775.302020
MMI-CONSULTEnghien136959.453221.962020
Rent A Port Green EnergyAntwerpen1458447.99187445.861.002020
André Dillaerts expertisesTielt-Winge41549.8714026.252020
Bureel VisueelKortrijk94380.0746792.552.002019
EXILABAntwerpen1567580.78716407.099391835.5911.702020
HP EngineersGent435799.60194515.7910.902020
LACASSE HenriManhay62447.2153302.932020
JM BOUCHA INVESTHerve1394768.0335424.210.002019
PHILIPPUS IMMO PROJECTSGanshoren98074.4830378.612019
IsabauZonnebeke1108317.032354.642020
2CALinkebeek4023.529454.122019
TECHMICROTournai114270.0052468.002020
LINK-ITZandhoven93224.9332984.607.702020
PencoRijkevorsel800310.88495057.5817.602020
CovartimWatermaal-Bosvoorde260480.16244859.699.802020
Hammer-IMSHasselt809873.30-244906.063.102020
PLBBinche76860.00175.062020
PHILIP ROOBROUCK ARCHITECTENDeerlijk-7649.89-9865.832019
ZandbergBonheiden549187.79-3891.562020
DrawconsultBastogne-20685.98-6734.082020
JLD-PROJECTOostende-8143.981688.352020
KILOWATTPROHerent144591.6843176.511.002020
BEVOCOKoekelberg239564.4081675.132020
FEBRIS BIORISK CONSULTAalter138435.1044690.432020
VH&CMortsel-18902.04-15637.591.902020
ECCO NOVALiège75945.6023160.402019
B.TEST SRL Groupe DeltaHerve336295.82105365.245.902020
WarencoDiest57361.3513322.142020
Sustainable Process SolutionsScherpenheuvel-Zichem20467.9591139.172020
BUREAU D'ETUDES BTCFrameries85273.5028379.681.002020
XMUNamur80632.1842036.041.002020
PETER DE NIJSAalter58365.2534117.132020
AFONN consultingWatermaal-Bosvoorde154930.95-1458.122020
Hemplab InstituteNiel-2856.28-2213.381.002019
Jema EngineeringBoortmeerbeek207782.7352712.832020
ETS GARCIAOudergem70180.00-14853.001.002020
INTEGERATurnhout-166145.22-2926.872020
JDCNandrin22000.0027495.452020
DE LAERE GROUPGent122204.1150064.372021
TiB-CONMechelen20460.0018525.962020
E-NormAntwerpen277.53-704.552020
CONDRAGent10741.83-909.274.002020
Humida bvbaHam11058.8434704.571.002020
DB-Tech EngineeringVerviers298989.36-6463.271.102020
B.E. DTSVillers-la-Ville139633.0113299.522019
Logi-CalHasselt167256.1365993.380.502019
CALISTOLiège-57363.92-55807.412017
Bureau Aerts – Ingénieur ConseilNamur157655.3653856.821.002020
R. VaesenAs20117.66-1210.712020
All PlanGlabbeek487938.3892252.693.902020
GBS&CKuurne107399.6237669.102020
SAR-VAL DI CAROAns48407.8341372.131.102019
E-Point Energy SystemsKapellen-63405.38-56377.082017
AMAB Construction ConsultingAntwerpen15942.7914328.902020
LEFT OR RIGHT DESIGNBilzen37756.072415.012020
V2S StabiliteitGenk422595.9684162.9410.302020
BigAppLa Bruyère15538.5615067.392020
FABIAN MASSET CONSULTINGMettet60505.5726034.032020
NICOLAS MASSET CONSULTINGMettet132924.7354436.482020
Q-BEMons60967.37635.452020
B.T.M.L.Manage-36068.71-8023.469.102020
TOP-CONSTRUCTION & TRADEColfontaine68256.7914177.962019
NRGYXSoumagne38687.0711473.422020
STRATODeinze33580.7642.612020
BROPTIMIZE ENERGYRemicourt96541.81-32258.5310.502020
Cool-TechnicsTielt-Winge135163.0754153.542020
Ecostate.beGent2697.00-16211.002019
PROFADilsen-Stokkem47993.6111286.112020
BILDUPGent22534.922421.732018
RefortTielt299279.43151543.522020
LSTECKruisem20460.0030780.422020
CORELYAVorst2770.8410238.782020
Missiaen EngineeringGent452791.5350473.2412.602020
RCMSKoksijde11681.18-37861.952020
SD RF ENGINEERINGNieuwerkerken (Limb.)30622.886194.932020
IN-FACTSint-Pieters-Woluwe10342.8012343.002020
All Round & FoodsTremelo21277.9430604.892020
KINTEKSSint-Jans-Molenbeek77672.2034706.022020
LA FERME DE SPASpa-84835.81-19189.412020
Automa-TICBraives50016.45-1400.312020
SOL-EXGembloux114495.2675164.634.102020
PE ELOYAywaille116734.77113960.642020
conZultHarelbeke20460.0084832.272020
VLD +Zaventem28080.04147595.6815.002021
ZuidtrAntMortsel446257.131536.920.502019
EIT RawMaterials CLC WestLeuven18550.000.004.502020
ProEticSint-Lievens-Houtem309482.0874438.252019
Project, Development & Validation ManagementRixensart58082.0012012.002020
BLG ConsultMerksplas93694.7636089.262020
GTE & ServicesTielt-Winge112904.2032294.272020
VITTOTECHMettet31445.82-14877.702020
CARGO SECURING APPLICATIONSAlveringem37063.9123281.162020
LPS-ExpertsWanze162000.8527278.051.902020
INGETECSint-Pieters-Woluwe19243.389531.462020
Act&SorbGenk1650692.30-509362.783.002020
KAYZonhoven-39127.0374762.434.302020
DONKEY SYSTEMSSchaarbeek12385.527503.722019
ISALYS CONSULTINGElsene366306.70183085.3159.902020
A & PMWaterloo27093.591468.552019
AEROSPACELABMont-Saint-Guibert10087751.70-2340857.3245.602020
CONCEPT @Maasmechelen76137.81-13513.292020
D1032Mechelen77811.009207.442021
Nvts EngineeringGent15233.665955.092020
HYDRO VOLTALeuven-4411.82-96880.251.402020
Absolem EngineeringTurnhout752129.51-341181.112020
Codéveloppement ConsultingBrussel115146.3013367.711.002019
PHéNXMerelbeke120843.443424.045.502020
MBB INGENIEURSSoumagne118682.6283482.622020
MXpertUkkel336743.1195470.932020
INDUSTRIAL RECYCLERS LOGISTICSManhay188710.95111819.754.802020
INDUSTRIUMGent52841.1741126.135.502020
S&T ConsultDestelbergen113316.3040769.962019
EVANACZulte68505.0151961.242020
SolAlteRNWasseiges129616.2848652.612020
Dredging and EngineeringEtterbeek101392.0032807.00130100.000.502020
Bureau DWGeel8624.4233824.831.002020
Biotope EnvironnementEtalle147178.2941212.755.102020
AROCONWaregem118670.8931262.302020
CLEAN CONVEYOR BELTHerselt120034.57-182006.482.002020
TONGLET CONSULTAssesse239062.81187853.232020
FLAXORWavre21447.00-1047.002020
T&S EngineeringEtterbeek411607.11171432.846.602021
EXPLORENTISLeuven66656.58-46801.154.702019
ROHESEAntwerpen140787.5858725.622020
ENERGY & ENGINEERINGMerchtem-23933.37-6511.802020
Quandyga EngineeringOttignies-Louvain-la-Neuve35043.5426871.880.502020
The 32nd FebruaryLasne17296.00-10475.0073481.002020
STORM 14Antwerpen-142732.08-37733.012020
STORM 30Antwerpen-34420.59-26266.072020
CH & KSBaelen1006327.48999709.552020
DRONE VOLT BENELUXZaventem-131116.004748.002020
ARTHOS ENERGYEsneux44541.9018744.462020
BIOTURNKEYHastière-2787.29-17645.982017
IA AtelierAntwerpen274795.8650370.932020
VALUNEStekene39698.812571.432020
EmineoKruisem21074.57-509.371.102019
ZenITTSint-Genesius-Rode9625.17-5510.172020
« PBSIM & BFS CONSULTING ENGINEERING »Eghezée215057.3652826.522020
Excellium Services BelgiumWavre-1316085.64-686817.358.502020
Special Project ServicesSint-Niklaas261633.0185373.382019
CorridorNazareth78466.2724216.234.202021
DEKALLINTemse124137.3018616.402020
BELIN PROJECTSKruisem37432.4622998.702020
PowerMEC SystemsKasterlee26651.91-5503.032018
Services Expertise & ManagementJemeppe-sur-Sambre1964326.24385970.900.502020
Atlas EngineeringKeerbergen19097.3315995.573.102020
angsur+Hasselt46131.2211498.482020
ARMATUREAnderlecht4756.941934.102020
AWLESTVillers-le-Bouillet-637.02-4967.072020
NOORDMAN PROJECT ENGINEERINGHerentals205375.8133463.262020
DDN CONSULTZaventem55133.3214895.460.802019
FILIAE INVESTZedelgem209209.77-4153.622020
CLAM ENGINEERINGSint-Lambrechts-Woluwe95558.2810984.662019
TWI BelgiumBrussel-611.46-2464.192019
H & S EngineeringBrussel209256.8273004.121.002020
Bureau d'Ingénieurs MediciBoussu168484.9625825.035.902020
EnginioSysAnderlecht-6620.33-6350.292020
STUDIEBUREAU CHARLOTTE VERHAERTGrobbendonk34677.35-2455.852020
ATLINEDilbeek-67047.14-52870.142020
LOMBAERT CONSULTANCYAsse111161.9638478.272020
DecaWattKruisem50888.85-1309.371.802020
THEMCAKoksijde63439.5641518.710.102020
COGIBESTNamur156390.89110979.782.802020
PREEMTECHGent118541.5640060.201.002020
MOCCOBalen9969.017282.232020
China-Europe ConsultBegijnendijk45141.86-2912.552020
MC AUTOMATIONAywaille6901.061460.232020
MorrowGent995804.93-3916313.3816.702020
PV CYCLE BELGIUMSint-Lambrechts-Woluwe3200364.29850416.002020
ProMaCoKalmthout477015.25137873.852020
TANDEM ingenieurs BVBALeuven33040.897881.701.102019
DD EngineeringGrobbendonk99726.0911185.212020
EmaholdTienen28142.54-7081.692020
B-SENSMons251187.22201741.052.002019
FRERE CONSTRUCTION ET CONSULTANCEBlégny54895.0115179.4027610.002020
CozijnHoogstraten21981.629953.932020
PUNTKOMMAWachtebeke109342.92515.752020
WERKENKUNSTBerlaar34119.3713373.500.102020
ZENELITIeper64998.0714745.462019
Boudt-HeymansTemse82301.2810110.442020
DSLXSchaarbeek61388.945105.552020
QAN CONSULTGrez-Doiceau25265.15-1958.622020
RAULETKapellen54110.016483.991.402020
RSQ-systemsRixensart12005.81-94051.492020
BUILDING CIRCULAREtterbeek36442.2434442.2474796.142017
BAKELANDHaacht387502.33377607.582020
3CO.BEGembloux56487.693702.252020
CLAES ENGINEERINGNieuwerkerken (Limb.)60610.74410.232020
BLUE FOR HOME AND OFFICEDalhem6306.61-1950.972019
BD-StrategyDestelbergen84426.764443.622020
BVH ENGINEERINGHeuvelland150830.6945223.522020
LDC SYSTEMSWetteren490007.82144025.612020
BOCOVANHarelbeke154363.22-52012.152.002019
Plan CHOostkamp251862.71117570.112020
VLAVANRoeselare143829.0645100.172020
GURU PLASTICSLeuven212405.22116618.601.302020
Energy for AllKasterlee45856.2622894.542018
PRODEMOS.DCBerloz-3773.58-2648.272020
COGENERYSMont-Saint-Guibert398125.27-31613.012020
TOSATOLochristi109316.5035241.472020
DB-ExpertiseCourt-Saint-Etienne224975.8880977.832020
Lesire Real EstateHerent244892.74109467.752020
In SituMechelen157686.1338356.321.002020
STASSEN ENGINEERINGAubel40978.43315.410.102020
SpeconDestelbergen36065.9337291.412020
SOLIDTECHNinove112482.5032613.522020
Q-CONTROLBraine-l'Alleud1189617.001020472.002.502020
YIVA EngineeringBraine-l'Alleud52923.3134586.200.602020
ALTURA ACCESSLierneux284777.73115377.968.002020
KLANIKElsene-6425.3439690.4524.002019
TIBATECKasterlee208900.8554254.411.002020
TREBOL ENGINEERINGMerchtem198975.3894719.410.802021
Building Comfort & Energy ConsultingGent20504.111747.652020
QUANTUM SPACE BELGIUMRochefort64413.7529531.112020
2 WAPPI ENGINEERINGBrunehaut11452.00-20306.002020
LUXENManhay32935.413144.594.002020
BREAKAWAYBalen64351.58-3401.872020
Storm 34Antwerpen-194056.76-35098.272020
Mock-upLiège5424.96-6422.660.002018
S.E.P.ConsultingTournai50174.9914513.811.002020
ANALEMMEDour80587.8438589.582019
B2ZJalhay118598.0028351.002020
AEROSINTHerstal1333144.84-92102.967.002020
TOMAS BAERTBrasschaat125711.3233672.732020
AntoSchilde365206.49140589.102020
STIRDilbeek54007.4724395.852.902020
GeGa Engineering & ConstructionLiège47054.373019.692020
KastelAntwerpen-11316.78-8223.562020
ADC ELECTROMECANIQUEEstaimpuis-114341.20-7537.354.902019
MILESTONE REENGINEERINGWaterloo104453.44103453.440.002017
POLYSEBGenappe86530.9524363.732020
Blue Power SynergyBredene-331710.8944100.250.902020
OMNI-TECHDiksmuide53888.597981.965.302020
STORM 33Antwerpen-133387.41-23919.602020
PIERRE RUYSSEN-LIEVENS SCSLierneux22214.37-2328.772020
CBIDDGembloux35655.7435982.402020
ELAUSYSHéron96701.3630252.750.102020
KVM PROJECTSGent336451.22137467.172020
Studiebureau Technieken BogaertsLaarne94981.0627299.911.302020
ENGITECWetteren20008.537.511.802020
Power Generating TechnologiesEssen-17856.952526.351.002019
TECHNOLOGY AUTOMOTIVE BUSINESS CONSULTINGStaden143195.8574788.972020
DRAWCOMPANIONAlken106117.8627844.732020
BSB KONSULTJemeppe-sur-Sambre44208.5219662.4398306.990.302020
GlassPROMons282962.0130999.041.002020
FOGUENNE & MAGETTEMusson35450.4411297.7624827.002020
VALPEGUINOXEcaussinnes-96.457132.552020
ARANEAWEBHasselt32742.8032642.802017
RigconsultHeist-op-den-Berg55627.51-16306.040.802020
MDB CONSTRUCTMelle117651.6923333.522020
HAMEXXWaterloo20846.8814646.8890508.102017
CYCLEGent-13027.073226.862020
BazedAntwerpen-10472.74-5166.872020
TR3DEELint44550.085788.392020
BAKOBELGIUMOreye46557.47-2166.282020
FLIPAWUkkel-243319.75-175305.271.602020
Morel-ProjectsSchilde24470.43-9251.872020
« Ultim Process »Limbourg67886.4317534.722020
STEGGSint-Katelijne-Waver20665.1741699.702020
GDbHeusden-Zolder155361.0627627.531.402020
BeMap SolutionsHamois34450.3723523.332019
LDB SERVICESLebbeke105263.1145195.452020
VLAPEX - Ingenieurs- en expertisebureauSint-Gillis-Waas56979.0420382.681.502020
VEWE INDUSTRIESBoortmeerbeek33801.5831409.562020
BEMRFlémalle56964.185635.392.502019
TOOLS & DIES ENGINEERINGBrecht425108.80-64078.9214.502020
Vd-KonsultHasselt8707.001087.002020
SYSTEM DEVELOPMENT AND SIMULATIONHasselt4008.75-1696.822020
BELAREAnderlecht8.000.005285426.002020
EntrasMechelen151244.982940.181.102020
LEBEAUFILSGerpinnes34957.5612194.412020
LAURENT LALLEMANDOrp-Jauche-6595.937451.932020
DEURYIMMOManhay130552.31-83344.390.202020
BAUNVBrasschaat627013.84208613.495.202020
SMART ENERGY INVESTMont-Saint-Guibert732079.3459572.282019
ANGYPLUSNamur32922.985502.402020
Van Hove ConceptSint-Niklaas146166.0232638.402020
VINCHSint-Pieters-Woluwe8441.00-6186.002020
VERMA CONSULTANCY SERVICESBeveren50776.926393.612019
MiBroBierbeek2773.00-5630.001170.002019
BUSINESS CENTER GEMBLOUXJette-48618.8450428.772020
VALCUNGent57538.1964.461.002020
AMEVALede314536.17211638.832020
KLIMAPBorgloon51861.4321435.692020
SANDSTONE DEVELOPMENTEtterbeek19908.00-54365.751.802020
KLIMACAREGenk119639.0663216.142020
KIJKHUISZedelgem-55279.1018455.932.802020
CONSTRUCTEMLeuven147693.48104804.042020
FaçatechSomme-Leuze236781.9886909.722020
ProVizionDessel70633.6056801.672.502020
T-REMSSint-Lambrechts-Woluwe65581.2467874.442020
RUBICON OILFIELD INTERNATIONAL BELGIUMBrussel106687.5020449.571.002020
L-TECHDurbuy7173.766673.762017
G&D ELECMons16283.232396.172019
ASPIRAVI INTERNATIONALHarelbeke43477940.621259612.5073154.882020
Jan Claes bvbaLier5402.931097.692019
PIETER DEGRANDEVeurne13680.7866753.240.802020
SPRL ACERTOHerstal-8630.08-35144.162020
NOLISYSWanze39011.79-70691.041.002020
A.M. TECHNICAL SUPPORTKinrooi39216.171080.182020
ELSDinant-35825.76-5293.072020
Callaerts.comGrobbendonk154879.8346946.282020
LPDH Engineering & ManagementMons75832.535628.522020
JØ ENGINEERINGFrameries47899.90-1305.912020
IRENOVAIeper-5851.47-19988.172020
Studiebureau Dirk De GroofPutte9769.03292.706.302020
IMOOKElsene-67939.92-86489.922017
XalistoElsene11630.98-9403.302020
MARINE SURVEY & CONSULTINGKoekelare55086.3925124.092020
ZiEMEMortsel14382.474807.602019
THE FUEL MATRIX EUROPEBrussel-70398.38-84307.322020
DEVIONRoeselare26173.1532329.0713.502020
Pure Value EuropePuurs-Sint-Amands1055195.4379531.672.902020
MB Water EngineeringOudenaarde3481.37-17960.532019
LORD BelgiumSint-Lambrechts-Woluwe76278.848305.601.002019
MBL-EnergyAnderlecht2602.86-49247.472020
A.T.G.I.Jemeppe-sur-Sambre23611.36188.512020
ARKADIUMGerpinnes96437.7635409.352020
MRZ SERVICESPont-à-Celles19002.00-34.0069842.001.002020
HD ICTCharleroi41859.93-16778.882.002020
Soenen ZDRStaden192750.1656301.732020
SPRANCO-MATICHoogstraten877409.84396229.453.802020
WajomaKalmthout10668.02-14776.162020
Intelligent LEDsBrussel-71226.02-78186.702020
FVR PreventionKruibeke76960.1213396.302020
IGP AUTOMATIONAywaille154175.8668427.931.402020
ARREBOWaregem81320.3118912.942020
BORIS DEFAYSLiège27209.0614552.612020
DESMEWervik174102.3251522.252020
STORM 35Antwerpen-198156.257371.332020
Break The Grip ConsultancyUkkel27866.29-100992.512019
Storm 36Antwerpen639089.29752123.442020
CreAction ServicesChaumont-Gistoux28568.5811005.152020
BUREAU D ARCHITECTURE HALLEUX SOCIETE CIVILE SPRLWelkenraedt16889.583472.942020
AXIOME CONCEPT BENELUXZaventem-53733.00-59933.00162490.001.502018
HDM ProjectsAnderlecht94362.5610603.122020
Constant EngineeringThimister-Clermont22423.944166.152020
Marie Vervacke architecteFrasnes-lez-Anvaing74665.4710717.432020
GRONDIG PROJECTBOUWLubbeek80915.9317997.342019
VD engineeringRijkevorsel17318.32-230.142020
WELLOPERMons35212.57-3496.862020
STAPHYT BELGIQUEPerwez20460.00152313.205.502019
BETON CONSULTINGMons36201.7010611.4561489.792020
B²ASCDeinze528071.01363020.723.102020
PORTOSRotselaar5264901.371552976.971.402019
Van De KarEssen8077.2031944.132020
SMEDI BELGIËMaaseik973627.0012897.002020
ALUSIONKoekelare277288.04114451.042019
Multi Engineering GroupTemse73982.95195491.171906069.4413.002020
FLEX SOLUTIONSRanst104281.173730.852020
BmmBDiepenbeek105525.2619244.122020
IKP EngineeringHeusden-Zolder104197.124758.512.102020
DELTHADiepenbeek623693.3625844.041.402019
NanoMarkerChaumont-Gistoux5537.62-11923.652021
CreleasHerselt112228.3621077.542020
GKN ConsultingSoignies22780.7815549.462019
COMFORT SYSTEMSPelt143967.9246851.260.302019
ALDERS SERVICE CENTERPelt57671.461988.122423744.9615.002020
PDM Industrial Excellence Manufacturing SolutionsHerentals53031.54-4252.672020
AXODYN BELGIUMWavre154071.21112356.084.002020
GREEN CITY WALLONIE 2Soignies310674.9465635.44121435.250.402020
KALLUNALommel23733.4844380.972020
Eden ConsultingUkkel85014.3019738.712020
EUROCRYSTALWaterloo16528.23-63800.322020
HW ProjectsEvergem89525.0224202.742020
BAO HOUSEMol257735.96873.841.402020
LOCAL ENERGY SAVING SOLUTIONS 2Gent89100.85-92699.022020
ABDUGenk78937.5516124.162020
YIOWBraine-l'Alleud18671.8934557.112020
TROUBLEYN TECHNISCHE SERVICEBornem67731.7311582.60161504.192020
HDJ-ConsultWuustwezel6212.322085.912020
BD CONSULTOhey76085.5715230.442020
RS AutomationBoechout194921.7039482.032020
J&X ElectrotechniqueVillers-la-Ville137948.5825824.362020
AREALISAntwerpen286212.2167918.522020
Just Ask ServicesLubbeek60556.7824833.852020
ELEKTRICITEITSWERKEN COEKAERTS TOMTremelo-19688.803619.962020
AG STABMorlanwelz230686.2992413.390.702020
1-STEP CLOSERPont-à-Celles126027.9927799.962019
BAVITECPuurs-Sint-Amands42848.70-1322.752020
IMEX - Industrial Machine ExpertiseMomignies447898.47238687.552020
Substation ConsultingSchilde177347.1285056.812020
LEVEL5Boutersem233948.0258584.312020
BE Technics VenturesSint-Jans-Molenbeek45590.5236919.202020
ARTECCOTessenderlo58263.5548529.762020
Studiebureau ENERGEOSZoersel83274.6232762.092020
DCR CONCEPTTrois-Ponts36524.8810017.332020
AcceosiTFerrières57089.4516173.492020
DGP ConstructMons22427.338027.33862189.521.002018
POMMEEHerstal360378.64-7382.7811.502020
MAINToTECHHooglede51455.7024420.912019
BLENTSint-Niklaas156505.9771634.082.702020
ROBUUST PROJECTMANAGEMENTDeinze70379.462043.822020
DSH BELGIUMZonhoven1027787.67370080.604.002020
S.M.S.Libramont-Chevigny117783.5228075.092020
EnginityKontich-673642.94-94890.781018879.154.702020
Environnement et ConstructionEcaussinnes337071.56240296.262020
IBS-CONSULTINGAntwerpen14629.478429.472017
VANBAST CONSULTINGBrussel8392.4060065.802020
EKPO ENGINEERINGAnthisnes51844.03-47814.502020
TrafoConsultHeist-op-den-Berg48051.37-11065.442020
MATREEChaudfontaine50259.1914801.420.002020
Future Services Int.Oostende175303.36430388.014.702020
ADD2BUILDBeerse59995.9119268.922020
HUSKIENieuwerkerken (Limb.)250690.0879394.762020
Ingenieursbureau OliviersAlken113631.578005.622020
MICOChaudfontaine2454635.7235987.482020
Adriaenssen ProjectsAntwerpen132229.2610993.992020
BIM DESIGN CONSULTMontigny-le-Tilleul477.87-1061.412020
SalrepcoHeist-op-den-Berg101162.3229042.182020
ROELOFS TECHNICSBeerse203504.9955497.532020
LEnCZwijndrecht18600.00-13833.322020
Construct@HomeOostkamp133714.3047733.912019
AM-TEAMGent131111.08-1995.194.202020
ADAPTAVITAEcaussinnes47776.008193.002020
CAVERNAMons200560.0068751.002020
BlueberriesElsene-579207.48-193628.742020
DESIGN GRIDKruisem20269.637902.072020
Pyxis ConsultingLiège88494.278325.882020
JURA STUDIEBUREELAartselaar-399160.16-470074.841.002020
BKG CONSTRUCTGlabbeek206717.5343776.922020
ALGEMENE BOUWWERKEN DE SMET DANNYOosterzele81380.4338100.063.702019
JDP-BV CONSULTMol119647.9355582.062020
Wet Windy and SunnyBrussel3466.11-6782.512019
A.E.C.Soumagne297572.82132021.131.802020
EFOR BELGIUMBrussel-64649.16-43014.962.202020
EYWAZutendaal71546.0047435.142.302019
BIM BuildAntwerpen-55180.16134.662020
ZastrugiAntwerpen327792.47-81444.361.702020
E²SNazareth55161.04-73099.303.702020
AliquidAntwerpen25778.3315169.512019
OIKOS INVESTMENTWemmel32703.008072.002019
DMC IMMOSint-Pieters-Leeuw-12955.79-9926.492019
G.L.L.V.Waterloo67302.666033.552020
Green SURFGembloux-34120.87-19995.433.302020
FirestiHaacht134080.86-49230.982020
I-LubeMons46141.8211118.097.802020
ScoutSennHoogstraten510504.12124886.080.802020
WALZINCSint-Gillis (bij-Brussel)-10227.45-9120.391.002020
ECO-InvestHasselt104399.08-25181.350.802020
Studie- & Landmeetbureau Alex CoussensKortemark69816.0037461.002020
IAS EUROPEOudergem690026.00419248.001386771.002020
LM ConsultingWaterloo150063.3321572.962020
ABMI BELGIUMElsene530048.1137259.483.602020
STAN InvestSchoten5445776.84-38562.592019
MindingGent12404.16-5820.372020
Acke & BrackeMoerbeke (Waas)51922.389870.021.502020
Built-upWaterloo17471.13-6573.172020
CHTCMerelbeke56330.68-5642.402020
EGLF EngineeringCourcelles153981.6156131.990.602020
SMITS ET ASSOCIESLiège18929.206588.932018
VISION MANAGEMENTAlveringem133296.1488673.482019
MTBCEghezée16585.5519474.89126592.722020
SPECAREXSeraing2768.59-835.812020
EMGE CONSULTINGPutte32171.807520.422020
AIRXHerent34797.4768396.780.302020
DriemasterGent21291.38615.201.002019
MACOLINESTessenderlo20888.357272.952020
MetizLier15281.57777.982020
TRADEVAElsene203004.8223049.360.802020
STABILIS INGENIEURSBUREAUGent20269.101407.361.002020
IMAGEENHélécine87630.0046300.00166982.002020
SUN AIR ENERGYHannut244626.0088741.004.402020
Engineering-Construction-Consulting WorldWideOudergem-1065.50212.780.402020
Park AdencoRanst-5415.527370.272019
BE MOSANLiège118126.8274789.332.002020
Geo ConsultantsGent45425.046774.792020
RST CONSULTChimay277913.90117726.421.002020
ORBAN PROJECT CONSULTINGBrecht70919.6427388.312020
DELTA BUILDING CONTRACTORSHerzele-22463.52-26603.042019
R-CONSULTHeusden-Zolder61086.3317393.832020
CONSTRUCTION HUARTCharleroi26751.2218351.60243812.163.002019
theGuildLasne23531.309648.922020
EUNOIA PROJETSGrâce-Hollogne23995.494745.150.502019
Brughmans BouwprojectenKalmthout97452.9736711.612020
ME-KomfortBüllingen3387.542887.472020
BennetAntwerpen1522399.361203835.6156.902020
ALPHA INNOVATIONSOttignies-Louvain-la-Neuve2227061.901743049.8240.602020
QUADCO ENGINEERINGHarelbeke-117569.79-33581.532020
European Renewable Gas RegistryBrussel169575.4447521.811.002019
WALDERHam-sur-Heure-Nalinnes698918.57122085.942020
CDA ServicesPéruwelz279158.3491278.932020
ABS TechnicsMol339468.42105508.412020
DEL-TECH INGENIERIELessines95158.0214584.302020
SimonyanScherpenheuvel-Zichem25133.892492.242019
MASSHolsbeek13672.00-1704.002020
JUBILIUSAns41764.7329364.732017
SumaquaLeuven749823.84237909.874.102020
RIZOOMITSint-Katelijne-Waver96641.7744716.262020
LYRMASint-Gillis-Waas58402.1918449.652020
ADT EXPERTISESProfondeville-904.12-4139.962020
Pure SanaHasselt6627.42698.332020
ALLEMANRoeselare883204.007899.002.902020
FIND.MEVilvoorde5595.60-212954.402018
CERTI-TASTEHoogstraten30193.0017974.002020
RIGOLESint-Martens-Latem16736.1821933.202020
GESTE Engineering BelgiumSint-Joost-ten-Node245824.00157785.005.502019
UTILISAarschot41302.556116.452020
ADVIESBUREAU PEETERSDessel15471.4314971.432017
LEngCoAs64664.33-6188.422020
PEETERS PETERAntwerpen136531.9731984.732020
APISOFTDison58834.2528418.57243439.221.302020
VECTEUR AArlon15000.0011761.21331157.382020
GECO ENERGIEWanze-8125.06-9382.172020
SBA EFFICIENCYGrez-Doiceau55897.5423601.722020
CHIAMALOBurdinne179573.1029230.172020
EvverAntwerpen20460.00130600.132020
ALGEMENE AANNEMINGEN GEERT MICHIELSBilzen47916.0019937.002019
RITS++Evergem75172.1316580.242020
ZONNEWINDZandhoven493068.7630732.982020
AGRI C.A.Jodoigne8060.0021461.602020
PROSPECTALaarne240697.92117319.282020
LODEWYCKX BERTGeel77032.0097212.002020
VestingGent11121.60697.151.002020
FFD GROUPHamont-Achel10227.23-4704.132020
PreConSolAntwerpen35808.4914618.822020
CREDICSOverijse18550.0027073.932020
DDas BureauSchoten7501.9424880.572020
Cornet & RenardLubbeek165900.0765532.632020
CTESOOudsbergen92807.0823310.893.602020
ASB-BUROSint-Genesius-Rode79875.1212368.942019
KRIOS AUTOMATIONGenk566905.28183844.471.902020
SWL ConsultingKnokke-Heist-13043.06-31738.112020
NIKA CLEANROOMHerstal30308.4113468.012020
GROUP PERDU SYSTEMSStaden-387733.90-394379.492020
ECOFIX SOLUTIONSAntwerpen141304.0687488.2415.902019
MISHerve222836.6233348.174.002020
ENVIRONMENTAL ASSESSMENT & SOIL WATER CONSULTINGSint-Jans-Molenbeek29376.008048.0043511.002019
BiFASTGent204097.46202126.782.202020
BEPENOLaakdal2573.163224.152020
ErsoTechBrugge-11381.322632.2977550.850.602020
Construct | INGRotselaar164458.4967138.442020
INFRA-TECHNIEKENKortessem470533.7240097.370.102020
CALIXHEElsene-67663.53-101363.920.802020
NuThiMa ConsultProfondeville2122.00-663.004825.002020
ALTANEOSSaint-Georges-sur-Meuse279099.72120073.50600675.712.002020
ZYMOAntwerpen83980.1333123.822020
Prevento managementSchoten53249.00-30734.002019
Logo EngineeringDe Pinte-347.50-4198.362020
Logi-DLHuy6686.36-11933.781.002020
JB.C-REAL ESTATEWaregem356025.77346248.720.802020
GTSMouscron140094.16-1869.4217.602020
WeDigitalGarden BelgiqueEtterbeek-9457.35-75758.632019
MEMBRUGGEN INDUSTRIAL COMPANYRiemst455894.15303764.387.302019
Sky2TIFTervuren154356.92-17005.492020
DECONSint-Niklaas-66780.07-63904.362.002020
STUDIE 10 INGENIEURSBUREAULier949958.21270011.0410.202020
T.E³ Etudes Economie EnergieVisé49945.0020503.000.902020
CléLib TechCourt-Saint-Etienne242788.3986259.402020
ContrarianAntwerpen85258.7525043.502020
INOVEXHouffalize243329.21114161.0813.702020
MRLW Design EngineeringLanaken10796.15-1475.362020
Auvray-VisionBinche43830.0929054.074.902020
ASC-ServiceVeurne317623.3446643.200.102020
Thai Food & ConsultancySint-Gillis-Waas-60957.50-30875.840.502019
METAL HABITAT CONCEPTBeauraing100374.0019205.001.002019
LES BAINS DE SPAVisé59220.21-2040.972020
BARGOOTurnhout398815.00206910.002020
JORBEMalle457684.00196179.002020
A4GPoperinge119545.5927260.422020
BELSIM ENGINEERINGUkkel138867.1811816.2813.802020
TARASANAGesves13408.6426805.142020
ViMa CONSULTINGUkkel20481.0060394.002020
AmbianiNinove107601.5819065.842020
PROCESS SAFETY HANDLINGGent23589.739199.672020
Building Engineering ProActiveBekkevoort98255.5431726.712020
freva.comSint-Pieters-Woluwe26145.625201.072020
JSB CONCEPTBinche-41655.0026124.002020
DE GREGORIO & PARTNERS ARCHITECTENTongeren1568984.93-9099.154.302020
AbnomXLievegem78385.4839052.052020
FRUITBROKERS BELGIUMMol20753.00753.002018
ELLYPS ENGINEERINGBinche4742.6957.352019
vdB EngineeringAntwerpen46947.3314669.312020
mvdw-architectenHalen21768.815402.942020
EXTIA BELGIUM ITElsene317373.68210193.1019.002020
RVR STUDIEBUREELKontich81928.8394365.090.102019
GENYZGanshoren145364.73292027.4025.602019
BADGER PELLETSVirton75238.4220049.6510.902019
TRAILFINDEREvergem132012.6229548.792020
DUODECIMNijlen9442.58-8266.982020
S.A.R.L. CONSULTMons103546.00-11311.002020
PLFARoeselare304507.70102946.152020
HOSELiège17518.7111373.612.102020
DECRAENE THOMASKortrijk38849.3125334.231.702020
IPS ServicesDilsen-Stokkem53333.8036341.432020
VIAMARTemse104959.525294.132020
CTHJodoigne18728.58-13148.402019
VV AnalyticsGembloux90718.18-23879.322020
house of projectsAntwerpen282036.61165617.722020
STORM 38Antwerpen-12661.81-5566.052020
CarfixerBrussel92806.01-218393.991.002018
VLV.Willebroek71336.838404.050.902020
GESTWORKSGembloux30933.5922730.492020
VDDTECHMont-Saint-Guibert872299.66-80477.202.002020
KADAM ENGINEERINGSint-Pieters-Woluwe127748.3521475.410.202020
CISEO SASeraing577735.819179.703916584.8722.502020
HYDROPUREZedelgem34110.808108.921.302020
REVYSONKortrijk52138.3273285.111.102020
DVKonHasselt217898.0859232.162020
CasHomeHaaltert-2086.7154730.312020
MathnessPutte61078.6143225.002020
SECO GROUPBrussel13176677.001898707.002020
ACEMAJUSeneffe22904.00119943.002020
Blue ProjectsMechelen8158.37-10991.368.402020
Plan DesignOostende923003.56365325.731.502020
StroomvloedNazareth512092.50-23800.920.602020
AB&CBoom55887.678813.130.602020
ALLIntKasterlee233907.0676158.452019
Willy Mertens ServicesAntwerpen220260.906529.792021
CALIGAThimister-Clermont108599.5245708.480.902020
LIFE ENERGY PROJECTSCharleroi68331.3319274.252019
PlanBuilt BelgiumLeuven-2058.78-5125.062020
ADFITECMalle47154.336641.313.502020
ADW SERVICESLaarne90786.9932149.862020
CREATRONICSSint-Lambrechts-Woluwe29279.58-23718.962019
Yellax BelgiëHasselt29075.4118654.092.002019
ImpetusIzegem65213.4444287.540.602019
Q.E.M.Waasmunster43364.0017021.082019
LANDMETERKANTOOR CARLIERIngelmunster-1309.19-774.252020
JeVacoLommel72911.1958987.802.102020
ChipdeskLeuven-1475.24-13274.532020
PIVOTAnzegem112461.5734353.542020
.deboeckKalmthout25595.9319298.812020
ICE VdWLaakdal132838.05100036.262020
IPECONamur64975.5825037.072020
TCV-IMMOZwevegem50568.24-3332.382020
JEAN-MARIE HENDRIKX BVBAKinrooi19556.0111586.232020
BATECONBerlare117532.6430585.252020
KEVIANLeuven134543.3426636.612020
GLOBURNBeveren12695.186193.242020
JANDA CONSULTGent63609.6125303.832020
MaerTecKoksijde33220.6686206.482020
SPRL 3P@WorkBinche27021.099594.912020
LE ConsultingZoersel55806.9154557.822020
GROWING THREESElsene22669.18742.332020
HENRARD CONSULTINGTrooz116453.932541.450.802020
AUYAN TEAMUkkel87780.863535.632020
ISTSSint-Jans-Molenbeek50442.7919483.11595698.962020
PATRAVEXOlne78190.8527882.042019
R.C.I.Izegem456430.37272526.6323.502020
VAEWachtebeke129115.2785767.760.102020
CLIMATECHNOLOGYPuurs-Sint-Amands7679.859555.652020
POYSAT FRLiège25281.3219399.992020
3DCM CONSULTTournai120885.8559652.582020
SOLCUBESTellin-26818.81-43393.102019
ZZ-CONCEPTSBrussel-13738.09-7561.172020
BCD RegeltechniekWingene13861.631204.642.502020
AUDIENGYWezembeek-Oppem29971.6415948.402020
ROLUS BOUWCONSULTSint-Niklaas20510.2022496.342020
FB PARTNERSAssesse20763.21-7028.992020
DiNa Consultancy & TradingPutte107337.0643882.484.702020
Bert SercuJabbeke90584.1123937.072020
BBOSCHBegijnendijk35593.52-16464.682020
BATICONSULTEWalcourt-164.73-3377.122020
Group Expleo Technology BelgiumElsene-370208.35-422192.175.902020
DIESENJOEeklo189597.0145838.932020
SOBADEL ConsultingNivelles37908.4010094.792020
ENTREPRISE CICEROMorlanwelz24878.8844143.392020
Casalyss projectsSchoten-6610.33-19224.202020
RHE CONSULTINGBernissart219068.55163362.962020
CHARLES KAISINBrussel124317.68110057.682777718.852019
SOLBEXAntwerpen490320.66195847.503.002019
SEVOCOMMKasterlee-71260.86-435798.782020
LIBOCOTongeren36896.1121999.492020
HOPTIMIZEWatermaal-Bosvoorde130830.971170.742020
BRIZASint-Gillis-Waas102843.79-226.122020
VITAL STONEPont-à-Celles12435.794111.102020
TERMINALIAVerviers24251.194589.352020
Drops And MoreEupen-399841.28-17391.432020
FELKCOZoersel36105.8861101.932019
ABDA LILLYSchaarbeek31010.2011245.912020
VC ContractingZandhoven30222.5515669.002020
COMPASS INTERNATIONALRanst-15690.4524922.412019
TECHNICAL DESIGN SYSTEMLiège-213203.35-223826.7215.102020
Mindscape ConsultingSoignies113452.3134488.752020
RD. Management & Consultancy.Namur397541.15133270.820.502020
SURECOostende135123.1963518.902020
FOCUS ENGINEERINGPerwez20460.00425598.184.302020
SUCCYSomme-Leuze825.36-10044.963.202020
DEPOT D'HISTOIRESMaasmechelen38288.9317083.352.302020
ENERGETHICGrez-Doiceau64473.6516951.761.002020
Etudes et Installations Electriques & ChauffageTubize27830.34-10837.542019
GLOBAL ENERGY ADVISORSUkkel26085.4819885.48280324.352018
SECO BELGIUMBrussel2602430.001228949.0025211362.00180.602020
PFW ENGINEERINGMouscron50845.5024173.634.302020
IMEXCON.GROUPNieuwpoort23579.37-926.102020
GECU InvestLommel23734.131917.122019
DDRoosdaal-15143.66-33540.662020
Infinite ManagementHaacht98295.0744905.862020
POLLINGAlken241948.91173290.342021
EASASprimont1071.17-285.932020
ICO Ingénierie et ConstructionSint-Lambrechts-Woluwe20039.916808.300.402020
iWingsKapellen6704.393430.702020
GEROTEK TEKENBUREAUBree29395.964305.442020
ASTYNTervuren20478.5720879.252020
Edouard Botton ManagementNivelles26377.6326277.632018
R²CONSULTTournai2388.846476.052020
NORDSUPHerstal-9238.47-20838.912020
MAREX SUBSEAFrameries141885.7328287.94426002.842020
Drone DivisionWielsbeke31483.306235.992020
PRODELCODenderleeuw166796.7149187.012020
SolarDecHooglede99490.0015053.002020
DECACONSULTHoeilaart-1113.10-505.422020
SPS INVESTOnhaye30361.1615171.732019
INFINITY REAL ESTATEMortsel10628.13-11260.662020
ADF ANTWERP-TECHGent428349.25411004.6071.302019
Vicon-EngineeringHeusden-Zolder109532.5933630.142020
BEJOYLiège47429.8928276.252020
L. Descamps ConsultingSint-Agatha-Berchem29111.75-2468.622020
STRANGE PEOPLEGent15514.50-8658.042020
P-Concept-ConstructWetteren233018.3973525.962020
DURWOODBeloeil342880.81216619.424.402020
BG TECHNICSMons75994.9525466.312020
FADDTORYFernelmont50085.0022748.002020
Vestad AdviesLille60676.033944.182.602020
CJ ACTIVITY CONCEPTOhey76422.4116990.152020
MontivecAntwerpen129723.0045104.002020
QCIFY EUROPEHerentals99211.202425.872.302020
ABO VALUE PROJECTSBeringen34004.87-1705.852020
KRIVARCOAalter5669.273421.632020
LIGHTTECHMenen81435.9372325.952.002020
TIDRKuurne219063.5997036.082020
TREVALCOWillebroek79299.8120901.406.902020
Brolis Sensor TechnologyGent44155.7215333.722.302020
Coppens AutomationRotselaar65403.5113076.512020
d-z.ignSint-Lambrechts-Woluwe16237.92709.092020
JRO CONSULTINGLa Hulpe76118.55-5704.102020
EXACT ENGINEERINGHasselt147318.8065670.222020
ENVY-SERVICESSeneffe10499.5713295.161.002020
LO-AIR DRONEMarchin18365.743119.882020
OKINASKontich8679.0010585.002020
SUBALISBrussel79326.390.002020
OverzichtZwijndrecht-53600.00-70053.001.302020
Dynoprotec Training and ConsultingSilly691.79-4414.820.102020
JANEEBrussel-121174.16-98701.422020
"JOSEPH LOWE AND CO"Sint-Joost-ten-Node139285.8516697.412020
BELIXYSBrussel-415323.35-80937.111.102020
GEVI-SOFTSeraing40179.5723385.062020
ADORP C&EOrp-Jauche54219.2748019.272019
SUSTENEOAnderlecht-29240.27-12100.642019
247 EnergyAntwerpen29906.2020386.742020
We-eConnectBinche63965.0010931.00138079.002020
NUMYRIADLeuven198139.9767881.002020
FR projetsWaremme164631.0063306.000.502020
ZSystemsBierbeek-67307.50-8103.35167200.342020
JEBA CONSULTINGDiksmuide33897.7325952.962020
MOTION LOGCharleroi20631.46-28939.8136870.350.302019
Expertise technique ferroviaire consultVillers-le-Bouillet40478.562350.272020
MATHEBODiksmuide34255.2823684.232019
BUREAU INGENIEUR MAHYBastogne98139.0027208.002020
VANMATECStaden105820.3116687.092020
BOCAGENHerve265119.611421.212020
StructurEALiège67268.9155375.922020
T&A ServicesRanst102585.0348605.612020
BZenSprimont-496309.16-262070.361.002020
MoMENTINGKortenberg12490.32683.823.002020
iFLUXNiel448315.57-615380.695.902020
ANTworkLiège66690.7213649.092020
JOTIHeist-op-den-Berg417572.81-11195.762020
SAMATECHEstaimpuis158500.8858990.242020
QUATRE Architecture TihangeHuy27663.9338.192020
Butler TechAntwerpen33438.97-7399.662019
"SNOW CONSULTING"Mons-3870.008623.002019
DAO-ASSISTMons16331.92-7689.552019
JOURET CONSTRUCTFlobecq92285.1518091.402020
SIGMA ENGINEERINGLiedekerke75212.6212765.142020
LINDEN & STEVENSLeuven51129.0417375.971.002019
MVE-ConsultingMelle33257.26-12521.612020
RAEYMAEKERS SANITAIR EN VERWARMINGDuffel15022.90-3820.882020
Novera SolutionsWavre439092.00269696.001077687.008.102019
KALISPERASoumagne7791.30-4278.301800.002020
DUBECORGent101936.5062039.492020
VOPROOverijse204179.8281445.252020
HUYLEBROECK.PROAntwerpen206811.8011784.862020
MIRMEX MOTORMont-Saint-Guibert1375464.28-168540.760.802019
NEXILIS LIMBURGTongeren16604.0416045.712019
VERUM LUXURIADiepenbeek-8134.181604.762019
MACR ENGINEERINGWachtebeke66757.0919131.102020
TECHPROJECTElsene128667.5948223.122020
LAURAMCOKoksijde8591.44-25033.542020
MDCWaremme67525.98-26680.732020
Techni Home ServicesEghezée95863.0647307.562020
ITALY MEUBLESCharleroi96868.1682388.872.202020
DGM CONSULTINGTielt18431.076544.722020
DeLLCONHemiksem41833.3426575.102020
DOMUS DEFENDUMTessenderlo2908.70-8941.512019
SpectricityMechelen1447514.19-1454977.746.702020
MY ENGINEERINGLa Louvière165575.7290430.131.302020
C.L.S.Herstal93834.7331305.172019
EVEMO INVESTBerlare6529954.04484065.232020
G&W ConsultancyMaasmechelen52214.0016538.002019
CADkoop BelgiumAntwerpen-8596.2412027.171.002020
FLEXITALLIC BENELUXAntwerpen-1126991.99-667914.846.702020
VAARTDiest85514.6227508.7991970.002020
JOANIS KESETZIS CONSULTANCYTessenderlo95671.4035813.972019
STACONGenk47519.5114213.882020
DEVINNIETYMechelen136916.1576409.502020
Just QSoignies42692.0027030.002020
SIGMA INGENIEURSNamur4851.5616.052020
ENETECHKruisem65234.7228142.831.302020
MEDIANE BENELUXElsene166043.06-40790.326.302020
The Lean Heat KickoffLeuven14480.38-6203.682020
Storm RETIEAntwerpen26301.84-207789.932020
Storm PELTAntwerpen-19781.98-147402.872020
PRIMITIVE MUSICFléron26981.921046.262020
K&N EngineeringAmay108131.4919683.663.002020
SONDEERMEESTERAffligem53920.2518921.482020
STATIV PLUSLeuven60349.7625276.452020
BERADAKontich143445.7739358.552020
AltixSint-Jans-Molenbeek227891.39165512.463.102020
STTBertem174843.8669538.642020
Project And Construction Executive ServicesOud-Heverlee240505.13107584.662020
IDLEGCYAalst-5393.02-268268.152020
Gestion Management Investissement Consultance 7Mons51566.0128605.182020
TECforLimeOttignies-Louvain-la-Neuve763549.66536970.207976986.4618.002019
POINT EngineeringAntwerpen61119.0234764.842019
Urban MattersAntwerpen2094502.22492506.142020
INTUISIXCharleroi44061.9216211.272020
H. Van Cleef ProjectsAntwerpen122769.0730773.852020
ABOR CONSULTINGOlne64703.1910082.412020
Chroma Solar EnergyMont-Saint-Guibert275102.7825172.532020
SEMTIGGent38576.6317384.562020
ROBEXNinove25906.348700.912.902020
PULPEOLasne26052.08-22171.942020
NPA EngineeringWavre94042.0634679.192020
CONTOUR CONSULTING GROUPBerlaar59730.6626491.770.702020
Zeopore TechnologiesLeuven2617832.27-291252.933.702020
PRODETICS SOLUTIONSSint-Lambrechts-Woluwe175611.0019950.002.002020
BUILDWINDAnderlecht26855.403240.961.002020
AVER - ConsultEdegem8692.54-11101.832020
BP&DC ConsultDe Pinte63241.5417887.102020
PEPS ENGINEERINGSeraing71741.9730761.812.102020
FXJ TechnicsFosses-la-Ville35722.5414725.420.602020
L&D GroupAvelgem70196.8033183.242020
MVP ConsultancyZoersel46387.2516934.222020
ATESSHam57064.1910159.832019
Octinion AgricultureLeuven400095.452822.385.402019
ON TRACK PROJECTSDiest57062.4036902.372020
NutencoBeerse106687.6132693.622020
ENJEVABOAntwerpen136472.0725907.422020
VTNChâtelet26602.6912133.702019
CC INTERNATIONALSint-Pieters-Woluwe134114.1161613.692020
INGINOostrozebeke143803.6752124.55204584.182020
SMART ENGINEERINGRoeselare191978.5270155.2213.202020
TengineeringMaarkedal67440.9914788.612020
MAERTENS ENGINEERINGBrugge106824.5541782.292019
ViatecIzegem20460.0036174.012020
ARTIMAXAntwerpen31017.6416088.952020
Progress-Ing. GroupFrameries7757.0020022.83148494.982019
STANCIC-PETROVICVilvoorde59397.4734739.022020
ZATOBELFleurus63871.0050184.002019
QUALITY & SAFETY INSTITUTEQuaregnon30154.82783.432020
AMCA MGenk11797.6345393.552020
MAES TECHNICAL SOLUTIONSZwevegem-22540.75-11658.602020
VerndaMelle17774.5810380.962020
NAVISIMAssesse9057.005139.002020
SIDEXLanaken86341.8624611.310.702020
B&C BVBAHasselt85855.9942027.342020
GDPR4YouSombreffe-3475.70-6005.662020
ARTESIA ENVIRONNEMENTSeraing315476.64111827.582.502020
SHIFTERNamur-20434.32-20983.731.002020
MEIVOBrugge18015.5611737.52169173.712020
WELL ENGINEEREDHeist-op-den-Berg20536.589302.842020
TUSK ICAntwerpen1156517.73356190.494.102020
DECLAUWMoerbeke (Waas)81634.8729951.862020
AdemiHerselt-33411.40-19423.622020
DVh T-engineeringBrugge15102.83-11400.9651011.972020
ALL CABLING PROJECTSBornem106125.1517471.862020
SEPARTECHFleurus171254.0059518.007.002020
Architect De RidderRanst3919.63-9016.452020
COGITANDUSDuffel53580.8817199.422020
KIWI78Beveren11625.965175.85122750.002020
PROJECT MANAGEMENT CONSULTING AND GLOBAL ENGINEERINGTemse30606.79758.7022.002019
CONVEYOR SYSTEMS ATLAsse47629.0041429.002019
Injeck PharmaWavre84619.0927880.992020
A.M.O. INGÉNIERIETournai1571.24-26503.762020
MarunouchiBoom282140.0592604.862020
X-IMCADe Pinte22031.003431.001.002019
JobinsonAntwerpen703607.11186755.212392469.8532.202020
LeanFlowAalter72228.7843758.700.102020
TECHNICAL SALES GRINDINGBraine-l'Alleud12066.28-146.152019
STUDIEBUREAU DIEDERIK AERTSHoeselt108278.6951027.222020
Gallardo & BoudenAntwerpen66572.8123079.222020
ProyElekOudenaarde194661.4569256.352020
BEMTECTurnhout84117.4464318.222020
Pro MainAarschot151953.3046902.252020
N. SMEERSJuprelle122567.4176852.192020
CELO RenovatieGent138936.7410629.462020
ARCHIMEDEAndenne27051.7013022.472020
EootBSint-Katelijne-Waver57520.8333110.962020
MAARTEN BOERMANSVosselaar78153.323764.272020
CommFusionNazareth103763.6952756.572020
PlugMyHomeBraine-l'Alleud59631.8312589.421.102020
anTmaHamois1489126.71747678.852020
OVICOEsneux1311754.35633807.252020
CAPMACiney795879.09693541.382019
F-KonsultYvoir1561617.65730954.052020
Hensafe ConsultingVerviers564472.29346464.745.802020
VDHHalle152187.0948355.762020
ALFAZHeist-op-den-Berg259665.24178892.862020
METALCADBouillon38173.009251.002020
GUWA ConsultingHalen33151.2512930.262020
PORREYEBrugge88238.9138768.883.002020
ETGANijlen14164.88-11324.982020
JMV CONCEPTSThimister-Clermont10020.10-4153.362020
volo designsAntwerpen-34090.16-17433.132019
CjConsultingIeper46810.1011466.302020
DANPHIBrasschaat34191.4125639.642020
BEnergicSombreffe53811.0049104.000.202020
Nest by C²Heist-op-den-Berg102992.74-5707.982020
DEPO Bouw en promotieondernemingBrakel278905.25142336.722020
HimacHove127989.9239497.422020
RevoltaUkkel12486.209539.932019
QuinthomTurnhout83417.5472740.472020
Architecture 4 YouKoksijde1013986.34-31013.66628395.832019
RELIABLE DYNAMIC TECHNOLOGYWavre45804.0017828.002020
ViewconceptEtterbeek192188.46109429.812020
ENER.BOEsneux89444.0624782.162020
VanalderweireldtRoeselare151387.5450406.632020
PERVéKapellen180896.6863335.652020
IoT-DChaudfontaine228293.43186167.813.402020
If It's Tech…Zoersel10703.225012.562020
EngIDBornem486781.7752123.962020
CERVO HOSPITALITYPerwez17792.005636.002021
DryadesMont-Saint-Guibert50916.8625001.881.002020
JVA-IngenieurAntwerpen15089.62-33208.590.502020
COGENFINVorst69863.8432141.53133755.242020
AVIDITYTemse100825.4296425.422019
APPROMABeringen58517.0252215.021.002019
"ELIS-E"Mons47219.0012120.002019
GD TARGETWaterloo17413.0016400.002020
Common Sense Engineering and ConsultGeel111352.884795.082020
Siemens MobilityBeersel21389369.3210742719.5677729564.86149.002020
SOZO-B&AMechelen208254.99105428.742020
TetravisionLeuven72834.3320697.631.802020
MEDDEV CONSULT AND TRADEAntwerpen43183.187307.182019
DMS ENGINEERINGSaint-Nicolas42831.1916107.65116517.602019
Windpark OlenBrussel-129191.43-41034.472020
FG2ConsultZaventem37444.5631244.562019
ATOUT CONSULTJalhay19529.9910050.481.002019
VILLERS TRAVAUXMalmedy33695.1824942.342020
AGEGEBalen67635.4236912.282020
AANETCharleroi74055.005960.002020
Campenhout EngineeringAntwerpen23694.44193.942020
POULTREX BELGIUMIeper777929.251093892.022020
METHEORESeraing234122.7452741.682020
ABLB CONSULTINGSaint-Nicolas104953.3652217.67150780.572020
AVIMECZandhoven34660.3913943.731.002020
CS CorporateKruibeke75367.8339104.201.802020
SOBEFINUkkel70751.23121675.712020
GreenFuels EngineeringFlémalle17324.22-436.792020
FUNDAMENTDiest9156.9055.432020
HerzieBrugge60504.4420660.222020
MF EngineeringNijlen38985.622258.922020
Lapré Climate Projects SolutionsLommel15134.791320.692020
SEVILLMont-de-l'Enclus201333.4632922.982020
CHEMSYSTEMSAntwerpen18291.2323062.421.002020
SchrauwEnCoWuustwezel217182.8485818.732020
W.A.Y.S.Soumagne46967.221546.492020
FIS ROBOTICSGenk12957.01805.542.202020
PIPE CONSULTDison261629.91237790.985.202020
NOEL CONSTRUCTGembloux59160.007473.002020
EncojaZonhoven69929.763312.070.202020
KSN SERVICESWaregem146266.7263957.822020
BVK SECURITYWetteren162693.53106042.310.702020
AB StabiliteitDilbeek12811.666851.492020
PRONATURALGembloux50723.5114715.1578105.692020
RED MOOSEZemst94084.2833217.002020
KAPTA SurveyBraives22282.8019719.78148242.151.702020
THERMIEKLeuven23672.64-3110.142019
BXPMorlanwelz44863.4217503.212020
Société de Management Julien PirsoulHélécine161867.1156048.652020
TiriniNazareth722499.9121647.142020
BOUWWERKEN LINSKENSIchtegem113460.1444797.384.302020
MVS-InvestKapellen23917.8413290.862019
Ingenieur-Architect Goltstein ElkeSteenokkerzeel16733.202105.852020
VW IndustriesZoersel34853.5224600.722020
CENTAUR ConstructHalle86042.4031254.742020
CARBON CONCEPTMontigny-le-Tilleul8526.861164.992020
MDC AutomatiseringOosterzele90263.7769793.402020
TECHNISERVELievegem100196.5220354.442020
INJA EngineeringZemst42129.6810319.222020
FAROMATICS BelgiumLeuven-9712.54-3973.252020
Gielen Agricultural and Technical ConsultingSint-Truiden12913.194990.793.802020
Energy Mobility & Safety consultingMelle46848.0019829.0043838.002020
BlueBasaltSpa19413.28-14976.970.502020
TM BOUW EN MANAGEMENTRoeselare45716.776647.582020
EXCEPTOPutte13345.80-5554.202019
NUVIA BEWatermaal-Bosvoorde-35084.6546071.333.802020
RobbeLinks ConsultingMechelen65794.3428074.012020
ARAUCATECHLibramont-Chevigny37331.623254.072020
ANDY TACKOostrozebeke52105.6415116.572020
LAT OMGEVINGSADVIESOosterzele166956.7054065.742020
DigitalHQSint-Martens-Latem853719.01819461.622020
SOLAR BUSINESS CONSTRUCTIONSLochristi87347.44-67559.122020
Reverse Engineer ServicesBrussel88760.0012137.002020
MobiltimeMerelbeke10302.35-1742.152020
REAL ESTATE CONSULTINGAssesse-7525.23-27958.012019
UNDUGrimbergen544.69-1938.822020
Fally Ingénierie et Géomètre ExpertHensies16757.01-2084.922020
Studiebureau 3DLogicKortenaken8180.7612637.942020
Eva & YadGembloux20506.25750.842020
DEWA CONSULTAwans70318.3249198.542020
VAN NECK STIJNBertem57819.3929991.532020
A&S StonefishMechelen-68687.02-98687.023.602019
L.A.B.E.A.U.Zottegem37106.2623904.542020
ACALYBrussel20460.00259444.5710.302020
LOCAL ENERGY SAVING SOLUTIONS 3Gent292915.67-64078.742020
MODEL UPNamur10948.00-1.002020
ICN PROJECTSHoogstraten-217545.54-114155.392020
MECAPERFORMANCESaint-Nicolas38855.236620.822020
LEAR CORPORATION ENGINEERING BELGIUMAntwerpen121289.656312.8014.902020
AAD ArchitectsGenappe-12566.427786.662019
Network Innovations BelgiumAntwerpen8381.4330915.532019
ALTEGAEsneux30222.6514790.13158687.832019
HAPPY HOURS MARKETUkkel151833.81-2576.882020
LASERHotton340769.3249473.022020
TECH IMMO CONSULTDurbuy343263.8051659.262020
NG EngineeringAndenne138294.0695115.802020
Vinson Business & Building SolutionsLeuven178891.6387349.332020
2M ADORAMaasmechelen29860.91-139.092020
AKLommel48426.835964.461.702020
GM TechnicFroidchapelle70517.436333.512020
OZONEFIELDMons8173.30-22083.282020
CPS Quality BelgiumBrussel144106.00125506.0012.002019
NowMaxZoersel5077.51-104014.052.902020
KLERKSONLokeren481161.3994595.873.602020
BXTNEeklo2685.95-1574.112020
BIM ConceptVielsalm76435.1728789.722020
PROPULS'IDEABeyne-Heusay35363.615605.852020
Daniëls ProjectsBeringen38959.7714024.852020
YOUSSEF TECHNICAL ADVICEEtterbeek41415.0035215.001.002019
Q-HOMEIngelmunster-23869.32-33355.541.002019
OvadisGent217680.8592271.702020
IVEN VERVOORT ENGINEERINGKasterlee26523.961782.042020
G.S. CONCEPTLimbourg21119.2712112.682019
ALPHATRON MEDICAL SYSTEMSAntwerpen205959.424231.652020
MEDICAL SERVICESSeraing21762.009362.00133350.001.002019
Iv-Infra BelgiëStekene-147549.41-106823.891008961.495.302020
HASTRASint-Katelijne-Waver32346.631512.532020
Infirmière Rosa RIZZUTI – PARA CONSTRUCTManage127657.3885180.462020
DOMOTECHNICKruibeke36887.287451.572020
AZOBÉNeupré3296.62-1093.912020
B&A CONCEPTOnhaye-80409.20-79009.962019
JCP ENGINEERINGHonnelles37055.0620045.5881418.322020
WB PROJECTSSint-Gillis-Waas21033.669335.790.102020
LVR Real EstateRumst45097.9532691.292020
Cappa Engineering & ConsultingHeusden-Zolder84482.3272015.292020
AEROLEDGEREvere15825.87-1592.712020
TURBOTECDe Pinte7576.54-8423.462019
Dynamic LearnVorst-22751.51-17469.050.502019
Zenith OSFKraainem146316.7641452.722020
SAFOBELFlémalle61545.007871.002020
DrilokaHerent61515.8731997.832020
RAF JOOSBornem96450.37-1753.042020
ESCAPE YOUR MINDSeneffe25188.527047.642020
E & T EngineeringAntwerpen59860.0012955.002020
DEOSBeveren34355.1819058.062020
ASEOAubel958186.3518848.612020
CODENORoeselare42462.6530209.2037469.292020
Shinman GroupKontich28515.3213975.3336620.802020
CORETEC MONITORINGLiège151998.55-14718.482020
Mits.oneWevelgem75859.1325262.542020
High Performance SolutionsAntwerpen274992.68125803.812020
CE ENGINEERINGKapellen51350.0715582.112020
BESS ENERGIEVerviers6645.856180.900.302020
CADECAMPROKruisem55021.5529180.072020
P5 Algemene bouwwerkenAntwerpen97716.3547716.352019
ILUVIAIzegem32172.0313093.292020
de Broux EngineeringChastre62652.2914528.342020
EnerledgeBeersel47613.983995.852020
MECOTECGembloux-123033.51-200076.8434.602020
KT EngineeringLier197534.7388163.982020
VITROPLENAPittem25798.092242.911.002020
MEVANDOLangemark-Poelkapelle155944.0952892.990.302020
PEB ManagementWelkenraedt2967.05540.522020
MVB PROJECTSAntwerpen82514.0022036.002020
CORENOVEGembloux117911.5138.962020
N.U.D.Kruisem-14587.21-24187.215000.002019
CSEZwijndrecht8270.68-15009.652020
Christophe BovingMortsel295148.45119570.812020
Vansweevelt D&KBeerse95956.6441093.722020
LET ENGINEERINGDeinze6066.50-4057.462020
STYLDestelbergen37736.4612603.212020
ProCon EngineeringHouthalen-Helchteren162098.7767056.612020
ArmadaLanaken49335.4136935.412020
ILaB - The Innovators Lab BelgiumLeuven-384143.85-480156.258.002020
Withofs ConsultingHasselt17377.30553.412020
Immo DomumProfondeville-62121.53-58082.012020
SKY4DClavier-16569.59909.562020
V-Fold GroupBrecht-103436.08-26981.062020
PROTECPIPEErquelinnes-10735.15-6631.052020
MAYTENEtterbeek45914.6221097.680.802020
ESPACE-CARTO-URBANISME-MOBILITE-ENVIRONNEMENTEvere6872.33-2940.552019
FALINERGYManage48170.4532339.850.302020
Storm 44Antwerpen-6674.68-6887.052020
Storm 40Antwerpen-35556.85-15992.022020
Storm 41Antwerpen-60415.77-15579.382020
Storm 42Antwerpen-44628.18-33377.402020
Storm 43Antwerpen-35526.02-36598.132020
NB PleaseArlon50572.8211110.912020
Fortitude Marine ContractorsEssen398013.9945832.884998946.002020
Mieux Interagir avec la Nature et le TerritoireBraine-le-Comte43562.2912506.182020
9000 SolutionsGent18376.635976.632019
Storm 45Antwerpen-14508.21-14874.612020
AUDAX ENGINEERINGHeuvelland69959.644106.110.202020
Drone Survey ConsultancyBrugge134525.2452926.312020
JUVA-INVESTAntwerpen21288.0015602.002020
BuildTISWaterloo20134.957443.972020
ENG&OPGesves121351.5651895.29195355.542020
INPRENArdooie118154.6893154.68245373.132020
MoNoADendermonde-57557.5612358.292020
RAIL SUPPORT SERVICESRanst54207.2122450.922020
DATA-ZCharleroi46730.0711462.190.102020
Erangu BergenGenk36275.9219694.622020
Oak ProjectsAntwerpen164620.1078053.672020
Studio FokusGent37455.4531255.452019
IMAGINE INVEST BENELUXHuy40995.7447846.172020
KNEBODiksmuide19095.23495.232020
FONDYTESTSint-Lambrechts-Woluwe29645.88-4033.402020
Outsourcing Building ServicesSint-Pieters-Woluwe15195.508995.502019
VIGORDessel48489.7627189.652020
Dekimo LiègeHerstal-166829.21-79095.272020
THE INVENTION NURSERYRixensart14944.83-4483.390.502020
WDE MANAGEMENTChimay90113.0016194.0021075.002020
BELABE-StabiliteitGeetbets45266.8814108.662020
PAUL COLOMIERAntwerpen24410.5915623.952020
COLLETTE & DAVIDSLiège7456.842355.722020
Project Automation Consulting OglozaDonceel37051.1710904.712020
ISACASAPelt33306.774378.222020
BoteccoHasselt178003.9276813.572020
Bona KabanoNamur13703.507441.502019
ACK KOELTECHNIEKAntwerpen7720.011517.812019
GOVO Safety ConsultingTemse43891.9522724.402020
ANAZ CONSTRUCTSint-Jans-Molenbeek110557.0078934.640.002020
EnERJI HVACMons122151.2460200.442020
VLASKRACHTKortrijk614947.09-920.482020
LUCELiège38621.0920071.092019
UFlyFernelmont-8434.14-5835.102020
BeIng MoreSint-Niklaas1634654.99479861.432020
SoLogInnovCharleroi176572.94-8642.280.502020
Dirk MaesWijnegem69936.6012996.082020
MUDAROHouthalen-Helchteren56589.919528.942020
AUTOMATE RANDOM THINGSMechelen66662.00192.002.002020
4EVilvoorde59612.112101.381.002020
LaserfluxGrimbergen306199.0084971.002020
S.E.E.Performance EngineeringSchilde-167321.66-200080.162020
STRAIGHT TO THE POINTJemeppe-sur-Sambre16106.97-3893.032805.682019
RHEA Group TechnologiesMachelen (Brab.)14955.01-49210.633.202020
GHEM Management & ConsultingMons87433.0042416.00149277.002020
KW CONSULTINGKortrijk-24067.93-61322.052.202020
VERRET TECHNIQUESBastogne-10260.34-10134.492020
SPARK CONSULTINGHannut193637.00104605.00347837.002020
LifeLineGenappe352919.02-128869.082020
AIRBIETNassogne88650.4440903.622020
Engineering Stappers KrisOud-Turnhout103038.7145307.532020
Air DevelopmentsDeerlijk66833.31-32710.562020
Ingenieurbüro SchneidersLontzen54910.9129611.222020
TVRNOpwijk189777.9692451.272020
GREEN TILEWaregem40259.52-9740.482019
A-TOMELa Bruyère36840.15-2326.742020
W&S ENGINEERINGBonheiden129939.5455639.452020
MG ConsulTechWaterloo59847.6231953.372020
Kahpo ConsultingDuffel76271.0725762.832020
ASHTONSint-Lambrechts-Woluwe149046.3169712.462020
EUREKA-LUXTenneville50686.0019441.002020
WHAT ABOUT FUTUREVorst152729.7537529.072020
SL-ProjectsOosterzele79528.7251319.332020
JOMATRALZonnebeke97589.5185189.512020
Storm 49Antwerpen-22235.87-17764.832020
Storm 48Antwerpen-29490.28-23598.652020
Storm 47Antwerpen-70462.39-48148.872020
Storm 46Antwerpen-82944.198344.682020
Thermische Optimalisatie ConsultingZaventem58116.0952728.092020
BILLOWYLaarne60172.3237248.842020
ITHEOSChaumont-Gistoux30573.1121126.052020
ASRS AutomationNijlen19722.68-14758.332020
GREEN TECHNICALSStavelot66363.9460575.942019
ESTORHalle78228.5757695.912020
RASCRijkevorsel1586346.6293780.452020
NG AutomationVorselaar49328.0312622.312020
IMMOPASSElsene371338.35-228873.512020
MY BIM PARTNERSprimont28377.7112725.602020
Oceanic Marine ContractorsEssen552717.95211196.647690606.002020
MAKE A DIFFERENCEStaden-2379.90-12836.132020
MachineSightMarche-en-Famenne197370.4813346.763.302020
BatipharWervik143606.81105182.662020
GEOTECBilzen317856.80326814.5112.302019
ApaloneWalhain15543.233143.232019
ComeconTielt-Winge5232.631439.392020
ShiftWervik167929.0087002.922020
CEMDTheux38462.3714323.052020
JAVECONWaasmunster139007.2954358.362020
TRANSPORTS GESTIONS ET BÂTIMENTSBrussel12632.754284.022020
PULVIEeklo28320.8521720.850.502020
RTAFrameries40319.6934119.69146409.293.002020
DI-TECH ENGINEERINGEupen48113.0617010.102020
NorthCampWuustwezel1086790.3598374.882020
EVIKOROostkamp46219.0921020.292020
B²C CONSULTINGAywaille65308.5345928.113.602020
Magis Real EstateLeuven37669.5315949.242020
WESYTEVorst25862.597222.862020
Hydroconseil BelgiumBrussel3583.8961.440.802020
LS-LIGHTINGLa Louvière-4448.65-18813.482020
SEALTEC WaterproofingGlabbeek229155.13156295.442.702020
ANDOArendonk11264.465064.462019
ARESAUGrez-Doiceau102053.2053776.522020
DSECOostkamp198522.23105457.102020
CHRYSALEAD C & MWaterloo161526.9358529.332020
72PAntwerpen12439.3639.362020
@LASSint-Niklaas184109.7468971.280.802020
ERCONKalmthout202836.78101980.682020
HydroBoxSint-Jans-Molenbeek631931.27-68068.732019
FIRISKWavre58149.3840807.620.002020
ALTERWAYSElsene6200.0084567.492020
STENITRAMBrussel168044.8190641.112020
G3 SOLUTIONTemse5053.00-1147.002068.002019
CanièreGent54352.5923938.492020
BULNES CONSULTINGBertem-13190.56-34378.172020
LEGOMEDICBrussel-7374.00-1021.002020
FIREPRO BELGIUMZwevegem12773.40-3364.862020
AG RenovatiesKortrijk39984.4419434.102020
Pelletier DevelopmentUkkel-525757.03-409468.902021
ADENS ADVISORSLeuven259325.65173663.622020
Building For YouBlankenberge156636.06137636.06318731.732020
Bureau 13 - architectenMerchtem109216.5814157.132020
BlauwbouwHolsbeek23696.1718308.172020
TEMPEL TECHNOLOGIESKeerbergen81205.9633463.522020
BABEL ENGINEERINGSint-Pieters-Leeuw37841.1131641.112019
EconstructBassenge30918.4124718.412019
KVMBOUWOverijse117207.0070288.002020
D.R.M.Diest143141.1251097.842.802020
Mystic EngineeringSint-Gillis (bij-Brussel)16113.90-18190.622020
TRANSVERSALENeupré39227.5413021.7266750.002020
TRYTOM ENGINEERINGEstaimpuis55951.0027425.002020
S&M PARTNERSVilvoorde9514.483314.4852269.942019
INTERNATIONAL CONTRACT ADVISORSOudergem36428.268613.462020
PRAETORIAN ENGINEERINGTurnhout26656.517484.390.802020
FiftysimCouvin120952.1557632.452020
TRAMARDENTCrisnée61500.000.002019
ArchicoWellen10155.282000.172020
HAVANDERZoersel93636.8535120.332020
MAJEOSLiège94557.2338218.562020
EMPHASEMons98522.4520023.651.202020
VENTILATION PRODUCTS AND IDEASSchilde45674.4639474.462019
Falco Technics DesignSint-Agatha-Berchem81664.3269264.322020
MLConsultLiège104988.684988.6834670.000.702019
in.Seed Integrated System DesignOttignies-Louvain-la-Neuve13872.728864.792020
ASP ConsultingDendermonde22832.903596.752.502020
INDUSTRONICKapellen106755.3076755.302019
STEENHOUDT BOUWKENNISBUREAU BVBAGeraardsbergen26421.3212343.282020
ENEVAMons18779.33-2129.86562.952020
Fairway-TechCharleroi8580.4828401.822020
DEX2Theux88991.7046963.51158470.592020
Impact SB BVBAAarschot12050.85-431.900.302020
Plan & CoDiepenbeek19697.96-9485.802020
HATEC ENGINEERINGZonhoven67931.9917367.852020
CELMATDilbeek61923.9655723.962020
LuWaNamur162151.41100651.4156375284.922020
HYDROELECTRICITE D'OURTHE ET SAMBREMarchin1865769.445935.072020
I-CatS LabsZwijndrecht-42910.24-23551.822020
MaWelcoHeist-op-den-Berg41381.3225122.572020
CITELUM BelgiqueWatermaal-Bosvoorde1115194.87694695.6132220731.9431.002020
thideworksBrussel96645.3757331.792020
DEMAINVESTLiège960343.37-31858.792020
TWEHA Cladding Consultancy ServicesLommel5786.68-18444.222020
WesveldHaacht43332.2115152.102020
Architectures Jean-François DiveNamur199681.7774741.662020
RENIPROHuldenberg32612.0021012.002020
DDL CONSTRUCTBrasschaat-29084.71-69084.710.902020
Bureau d’études 981, Ingénieurs et ArchitectesGenappe20752.1311704.142020
SCS EngineeringUkkel9596.7397.052020
TDC Engineering Consulting ServicesJurbise81882.4455565.782020
SMART ENERGYEvere240231.40155791.162020
RETAIL BOUW MANAGEMENTHerentals90507.5149701.872020
TopTech EngineeringLiedekerke9561.003361.002019
Solutions4CELa Louvière69154.0434682.722020
EnerghoIngelmunster69792.3928801.892020
ThorbouwLeuven17519.01-63063.562020
ComTIS EnergyGeel994402.65-747.041.002020
Han CommunicationWalcourt-613953.48-632553.482020
FameOpSint-Lambrechts-Woluwe22350.48-24585.132020
ETAP ServicesMalle745125.54-95193.04867337.501.002020
AV-EngineeringGent63698.1257498.120.202020
DCARBONVorst8337.71-525.330.702020
HAUTEUR.BELiège84744.5635873.732020
GEO CONTROLAnderlecht46792.608645.972020
EPSHoogstraten58590.1223955.302020
STANDFAST INTERCONTINENTALAntwerpen14549.3043049.302019
AQS&ConsultingVilvoorde-21454.02-27654.0296175.222019
ProComp ConsultancyPelt40654.6019237.652020
BUREAU MISSONMalmedy31928.8511233.962020
ZEMTECFléron41959.1210934.912020
COPILCODe Pinte128662.2646391.022020
NEXDTHerent14354.217086.181.002020
WattmannHerzele44860.0022697.002020
SC SUPPLY CHAIN CONSULTINGElsene260362.0046112.002020
Saro PMWuustwezel13921.651521.652019
HeysenLint23651.9426.762020
LuWa MaintenanceNamur419383.86188583.2916622787.182020
PMA GROUPSint-Lambrechts-Woluwe27658.9421458.942019
Industrial Piping & MaintenanceSchoten161609.64141609.645.902020
D&D LEGISLATION ASSISTANCEBrecht32068.257749.692020
NAVITAS PROJECTSRanst118551.1667740.592020
IMMO CS-AUTOMATIONHerentals707.85-3776.100.502020
Ingenieur-Architect Glenn VankerckhovenBornem6233.75-12469.692020
PDH Advisory ServicesWillebroek104666.5456798.652020
VormvastHemiksem103746.2558607.73171307.502020
NORTIALes Bons Villers76679.2270479.222019
FLOW CONTROL BELGIUMLier17754.00-61.701.602020
M&FPHerve46750.7714390.942020
''G.S.I. engineering''Huy159955.52150947.238.102020
HECOPPRiemst33544.388031.0584250.001.002020
CINEB's ConsultingManage137513.0972224.702020
PROLOGIAFlémalle36855.0022059.002020
Pushkin SkaiterLeuven28208.0015808.002019
JE RacingDinant-11223.00-292.002020
WESTFLETEtterbeek24226.734669.852020
LightstreamGavere51440.617683.962020
BIMBytesTournai69056.9637879.612020
Neefs & Roos LandmeetbureauWuustwezel36855.1173602.062020
PILOUSint-Niklaas40009.0720259.3440375.002020
MoonRay ITMons19687.297813.962020
S2PLa Louvière192480.00106606.00213735.002020
ParkconsultSint-Martens-Latem60239.0241639.022020
SJC3DSoumagne66839.5736398.902020
AuvisAnthisnes17210.464524.142020
Storm 50Antwerpen-19949.73-14669.422020
Storm 51Antwerpen-17882.12-13750.252020
Storm 55Antwerpen-22561.90-21027.672020
Storm 52Antwerpen-9719.50-9733.362020
Storm PELT 2Antwerpen235717.45-53525.872020
Storm 54Antwerpen-18533.62-18628.712020
Storm 53Antwerpen-14081.15-7510.122020
KomotionErpe-Mere259820.14170972.850.302020
33REASONSHaaltert358309.79-55746.662020
E-LuseWaregem74316.6261916.622020
FGTEKDeinze37626.0016845.682020
VesiTechnicsHaacht77214.5434764.672020
SAVPROBraine-le-Comte38468.5711960.160.502020
NOTOSTubize-15134.58-11642.242020
DEDCRotselaar21934.8415741.612020
HPM SolutionsBrecht39091.9724728.662020
Raco TCHeusden-Zolder239591.24140899.542.102020
SERZINCWezembeek-Oppem35188.03-1981.510.202020
BVN EngineeringWijnegem58065.3932581.752020
VEMA – REAL ESTATE SERVICESBegijnendijk194700.20-49992.472020
Stéphane PIQUERAYPepinster46432.0013699.002020
Du NordBrasschaat41651.4010458.052020
The GrainAntwerpen775231.58-105323.994.002020
BuyIT ConsultingSint-Lambrechts-Woluwe98452.7098452.702019
AVESTA BATTERY & ENERGY ENGINEERINGBrussel904971.311070005.4816.002020
PIERRE BASTIENUkkel248111.00165774.002020
SINGLE-MINDEDAntwerpen34328.1721928.170.802020
COM Engineering ServicesBrussel159204.7697695.452020
arQana TechnologiesLeuven-1096252.59-945525.204.802020
KKM CONSULTINGBrussel53313.5647113.562019
Ateljee 34Keerbergen73511.1968111.192020
DEMA PROJECTAffligem70813.7556086.962020
Ewoud Van der Cruyssen BeheerBrugge46813.8919939.832020
CRETEQHasselt344744.8375017.615.802020
YtramZemst46119.1133719.112019
LB AUTOM CONSULTINGJurbise43478.9746661.092020
MICNIC CONSULTANCYMelle177581.9489352.360.702020
MEDIDEE SERVICES BELGIUMGembloux-37283.91-34471.381.002020
BARN ProjectsMerelbeke77587.1971387.192020
BACOCOHasselt58846.3130208.052020
LAUNDRYPARSchaarbeek7388353.8190436.572020
LIBERTY CAPDilbeek6336.69136.692020
ATIS CONSULTINGLaarne50200.2537800.252020
ARKATHMoerbeke (Waas)122825.2768136.622020
LIGHTHOUSE GROUPLede20451.39-1648.570.202020
LAYCOMM EUPelt62899.2225552.692020
ELT ContractorsVilvoorde167594.5917594.596.102019
Deutrich ConsultingSint-Pieters-Woluwe93322.1579270.082020
World Alliance of International Financial CentersEtterbeek68192.3756363.80167407.332020
XVR EBVBAHamme (Vl.)14324.96595.552020
IB4ProjectsZemst36573.0018523.002020
TRACTONOMY ROBOTICSKortrijk71518.29-2727.980.902020
IPWalGembloux-65082.92-71382.920.802019
V&C CONSULTMol97820.8951202.202020
Calidris BioAntwerpen123444.50-21541.710.802020
GUINNOTNijlen4667.17-22898.450.402020
Conseiller Technique Construction SchmitIncourt42694.1120807.762020
TOWILI SOLUTIONSPont-à-Celles154522.8898449.342020
AMARIS IS&DMechelen273336.00118242.001801389.009.402020
TdM EngineeringKinrooi2271.58-1345.752020
SPARK FOR CHANGEBeveren722.32-11677.682020
BEPROMAMaaseik50925.1044725.102020
SCENERGYHeusden-Zolder117985.2666633.802020
MTI RPDZelzate68724.8250124.822.402020
PROJECTSINVISIONGeer-1258.00-7558.002020
CML Construction ServicesAntwerpen48032.0026063.002.902020
Atelier HorizonBrussel103417.5568743.772020
LG MONTAGE ET CONSTRUCTIONSambreville131640.6865075.892020
TIRECONeupré97956.7428157.252020
BenA CONSULTINGKapelle-op-den-Bos2896.17-1556.992020
TRUUSBrugge2594.11-3605.892020
Advanced Injection Systems & SupportAntwerpen18383.8012183.802020
HANNA CONSULTING SERVICESSint-Agatha-Berchem18370.05-229.952020
DVConstructHeist-op-den-Berg69932.3051332.302019
Knauf Energy SolutionsBrussel-3789733.63-3858242.0212.102020
Vanbriel EngineeringBalen133057.8067035.762020
CONSULTANCE PRODUCTION METALLIQUEAwans234756.62397852.380.402020
BETS EngineeringLeuze-en-Hainaut-7146.35-25746.352019
STANSOStekene4734.86-1465.142020
ESISZKOLanden21699.9321511.932019
VOCSensOttignies-Louvain-la-Neuve-94808.61-145660.631.702020
MaxivisionBrussel17861.004861.002020
SKY CONSULTLa Hulpe36433.8720951.372020
ASTIBOGent64521.0252121.022020
V1 CONSULTINGSaint-Nicolas25957.295444.102020
Synergo ConsultancyLochristi28507.959568.471.602020
Cyran ManagementHotton48084.3132646.042020
BEX GROUPWavre45038.2238838.222020
NIRAS International Consulting BelgiumSint-Lambrechts-Woluwe-37437.08-45820.832020
ORA INFRAZonnebeke32091.1125891.112020
REIM-BelgiumOttignies-Louvain-la-Neuve285234.99271117.682020
PI2RSint-Genesius-Rode91405.6653767.272020
Daems Inspection Services & AdviceKontich54655.4648455.462020
REREMOSER-CLAEYSDe Pinte48345.20-32486.532020
Motu.BeVorst39818.5633618.562020
JOURET.PROSint-Gillis-Waas287115.92268515.922020
Belgian Innovation and Industrialization CentreHeusden-Zolder-30622.86-57285.801.002020
UwfrisseblikWaregem77833.0060833.002020
Neyens Techniek, Project Management & ConsultancyBocholt72567.9539408.032020
Orion Engineering BelgiumSint-Gillis (bij-Brussel)-208441.53-153349.02137531.501.702020
Jordi Van LieropOpwijk37631.2425231.242019
SOURCES DE SPONTINEvere-1131.71-62631.712020
PharrowtechLeuven5948081.49-1245144.034.202020
Van Schandevyl Ward, landmeetkunde & vastgoedexpertiseNinove21383.1715183.172020
RUWETTEHerve22483.1914339.172020
SEEAMWevelgem25955.1819555.182020
EnersyntHannut169926.3471913.061.002020
IGIS-TECHSint-Agatha-Berchem18007.005242.062020
DJAFATEAMSint-Jans-Molenbeek69500.3763250.372019
AS2EThuin54477.8448177.842019
DESTE CONSTRUCTDilbeek250018.2218.222020
CV GAS ENGINEERING & MAINTENANCELiège84706.00102206.002020
DecocityHeist-op-den-Berg-7360.54-25910.541.002020
Fransen boringenBrecht72200.4453600.442020
Servaco Product TestingWetteren478812.61-571187.392.202020
ENGENIBraine-le-Château131535.0070810.002020
Feye SolutionsChastre76393.64107793.642020
MONTANA UNIVERSERoosdaal31897.8014478.742020
VANDUREN CONSULTINGTessenderlo42014.3114561.142020
Epsilon ImpactUkkel6219.202658.102020
CORIANCE BelgiqueHerstal10469.43-8130.571.302019
HERSTAL ENERGIE VERTEHerstal-110417.27-310417.27500019.862020
HEAVY SOLUTIONSSint-Truiden47836.3826404.132020
T-echGenappe37176.0718576.072020
BEARMCEvere37787.2631587.261.002020
VumiliaDiest39488.9733288.972020
JODECO CONSULTINGMechelen62898.5862897.582020
HEYNDRICKX ENGINEERINGSint-Gillis-Waas86831.4668231.462020
TECH LightingUkkel26292.0011890.002020
SXDXLeopoldsburg31235.0912635.092020
IroniQRoeselare38294.5537794.551.902020
TESSENDERLO DEVELOPMENT SERVICESElsene424866.72-75133.282020
JVM Gestion & ConseilVillers-la-Ville11725.685525.682019
MMC² BUILDING CONSULTINGWatermaal-Bosvoorde175243.7465705.872020
TRACTEBEL IMPACT BELGIUMBrussel18397117.71-4515908.3126501282.54120.502020
NemacAntwerpen25330.9146780.912.502019
MARRS ir-architectenGent87321.0081121.002020
TheSignallingCompanySchaarbeek263309.67-325370.764.102020
De.Vi.ConstructAubel36594.8428594.842019
MADETECRoeselare7959.191759.192020
3PLWGent412132.442368.6558843.460.502020
EE MalmedySint-Gillis (bij-Brussel)6732.65-5667.352019
MAR.CO GLOBEBrasschaat210748.99139638.162020
FNB GroupAmel88983.40-17016.602020
JSCOLASSeneffe65007.3032326.362020
SINTOCKKruibeke183055.73131276.342020
TerravoltZele11181.273181.272020
BY PROJECTMont-de-l'Enclus35294.9031417.702020
SHAP ConsultingAntwerpen58122.0256122.022020
J.POLUSSint-Lambrechts-Woluwe127237.00123237.002020
BUR.O.FAB.Dinant47041.3921549.322020
GEO-WISEGent1274.19-8225.812020
DeladviesIchtegem4971.503471.502019
Ben Van HoudtArendonk145055.35115055.352020
LASER-TECH LEYSENPutte19180.01580.012020
RI&EGavere8093.11-1906.892020
VLM TAXLinter-24882.31-44882.312020
VM HOLDSint-Martens-Latem52096.4234096.422.502020
VuenticaDe Pinte136818.80116818.802020
OPTIBIMGembloux3552.00-2024.000.802020
Transition HeroesTurnhout18750.1613750.162020
HITAGeel158482.76-1110267.241.002020
CRISTATEC INDUSTRIESWielsbeke-2690.00-5690.005.802020
IN-VAST GROUPGenk33067.2532067.250.702020
POHLMANN ENGINEERINGHerentals-48474.91-98474.911.802020
Good Deal ServicesWavre102919.3496719.342020
Antigoon EngineeringAntwerpen26417.7824417.782020
TS IMMOWanze1994.33-3005.671.102020
ENERGENCharleroi24362.6915761.072020
MaxCecMons14014.1912014.1966500.002019
P2MRebecq18062.1048062.102020
Electro Services EerdekensBree291481.5241481.5213.402020
LPM SERVICESDonceel21531.1411531.142020
J-TEKWaterloo104744.2770509.302020
HOJORIBEEBoechout25443.5516443.552020
NC3dEssen46369.3927693.682020
LNDMRKSint-Joost-ten-Node25665.7024665.702019
KlimaanZemst304887.8713660.852020
J & P GROUPGent89931.8079931.802020
WoodhillMortsel86741.7854881.142020
GVL DESIGNAntwerpen37095.3233095.322020
PDC ServicesOudenaarde5567.771567.772020
REJIGHoeilaart67995.0054681.002020
INDIGO-LATTICE ENGINEERINGLummen61956.3158456.31310545.762020
FRONSBeveren76536.5645148.832020
pepps-transportNamur91138.0091137.002020
MICSFLOLiège15013.0012013.002020
FasmanLommel42734.0032734.002019
desKTielt9511.292011.292020
ShkarpaAntwerpen116982.17104482.170.602020
M+E EngineeringWatermaal-Bosvoorde37926.0017926.002020
REACTIVPLiège59635.3052135.302020
SPATIALYSEBlégny45663.5928163.672020
AACFNamur47384.0520095.652021
AVETISYAN DIAMOND MANUFACTURING ANTWERPAntwerpen10372.82120372.822020
E.M.PACTHamme (Vl.)8070.24-2368.242020
V-PEASHeist-op-den-Berg25318.7622635.312020
VDB ENGINEERING GROUPSint-Katelijne-Waver21607.1213224.311.702020
HEREMANS FREDERIKKortrijk62144.2953144.292020
TAKING WAVESLeuven36919.8738205.582020
L CNDTESTNivelles-46264.58-53264.585.002020
WOJATABertem10000.0013515.922020
NDB Management & EngineeringWaasmunster-1312.83-6312.832020
YONDR BELGIUMManage14894.969894.961007894.542.102020
De PlassenRumst128713.4328713.432020
OOTBKortrijk10123.865123.862020
ClematicOttignies-Louvain-la-Neuve9480.004480.002020
ZL MountHerentals15563.0110563.012020
Modubuild BelgiumMachelen (Brab.)274372.96224372.962020
PV PROJECTSBrecht31439.0328939.032020
JMF Consulting & SupportGeer46169.6243669.622020
MECA - TWINMons18761.6113761.612020
X-ECO plusMol55970.0126498.672020
ELEC.RIGOBilzen106093.78103093.782020
H.N. INVESTMons26532.7124032.712020
GREEN BELGIAN ENVIRONMENTAL SOLUTIONSAnderlecht10000.000.002020
BVD ENERGIEADVIESLeuven23192.0417192.042020
CHAMELEON CONSTRUCTGent90229.7784029.772020
JODECKOEssen40076.4035076.402020
KEMTAth10482.164981.262020
LEKDETECTIE VANDEWALLE BVBrugge39528.4238528.422019
PERFXL CONSULTGenappe106500.6651455.722020
Sypa InnovationsPeer-7215.50-10215.502020
HESBAYE INGENIEUR CONSEILFaimes61929.8333305.582020
BUSINESS INDUSTRIAL SERVICESAmel69101.8344101.832020
Nelen ConsultEssen40680.837976.342020
WDI-CONSTRUCTGeraardsbergen62943.1962843.192020
FIRO ENGINEERINGHalle48244.7839044.782020
DBE CONCEPTMont-de-l'Enclus111543.80106543.802020
FMI ConsultLiège30413.3113223.952020
LIMBOS 1852Grimbergen91074.4849602.392020
DEVEO-BELGIUMFlémalle19904.53-95.472020
DUNALEANDe Panne110274.9675392.932020
Ignition AutomationMechelen49399.0039399.002020
FLUCKXSchoten76736.5874736.582020
DAD HSENivelles22907.9320407.932020
GM2Villers-la-Ville9548.008411.002020
JJ ENERGYRetie58992.3242906.692020
3LEFSDiest25991.1023491.102020
DEPTHENMons41639.4635639.462020
R TECH DESIGNTienen11791.196791.192020
DEVENCOWavre111440.5964689.512020
ADESSOHannut12815.717815.712020
CvoorUTervuren51336.9632069.362020
SALTO CONSULTINGErpe-Mere47399.2736623.272020
EIMA EngineeringWillebroek30285.0627785.062020
We’zelWalhain19396.8511396.851.002020
DDBK SERVICESTournai1865.26-1134.741.002020
Goldenstein & HukSchilde14826.2043826.202020
Atelier BLXHoogstraten46703.7644203.762020
Think NMAntwerpen84113.8281613.822020
Heck.bBlégny72197.6967997.692020
DEME Offshore BEZwijndrecht62190797.95-45308985.42456789843.49320.902020
TAXANDRIA TECHNOLOGYTurnhout27883.40-2116.602020
MVTVOudergem8380.0020880.0057620.002019
De Block E&ALier55201.1246801.122020
BeAsKnokke-Heist48127.1743127.172020
DELTARAYHasselt134080.18-505927.700.102020
CG TechnicsRonse19400.6018400.601.002020
POELMANS ENGINEERING AND CONSULTINGNieuwerkerken (Limb.)47321.6227321.622020
SOHE ConsultGrez-Doiceau40109.5237771.952020
Dickx QHSE ManagementHerentals-21908.07-11371.802020
CERTIGEOLa Louvière50039.1223579.372020
BosconsultKasterlee9859.0010287.002020
Nutara EnvironmentLier482433.6080368.548.702020
SALTA ENERGYProfondeville111839.39301839.391.602020
Business AffairsKruibeke64619.7965327.872020
B-LinkBoechout-3578.18-8578.181.202020
CANTAERT CONSTRUCTIONSGent21850.5516850.552019
EXPO BRU TIABrussel655.44-1844.562020
Yannick BuyckxRavels8592.513592.512020
VALDECTremelo61189.9856189.980.902020
C.S. BelgiumSint-Pieters-Leeuw27163.4818787.481.502020
ASSISEChaudfontaine2158.52166.572020
NOBEL ENGINEERINGSchoten11975.769975.762020
TECHNISCH ONTWERP TEAMZedelgem13748.6513248.652020
FAIDLABHerne12944.129544.122020
LR Technologies BelgiumOttignies-Louvain-la-Neuve4160.00-297340.004.002020
IntFacFrasnes-lez-Anvaing37152.6331193.202020
INGENIKAHeist-op-den-Berg72838.0071838.002020
VENTIVEWevelgem36606.5522491.342020
GUARANTEEDZelzate838439.07-671560.93119538.642020
SCALIAN CAREBrussel184253.76-65746.241.802020
INDESOLLaarne-114414.71-124414.710.802020
Phoenix EngineeringKapellen27559.68-2440.322020
INGENIEURSBUREAU GLASSEENijlen70185.4549755.112020
TCSAntwerpen53381.0053381.002020
CP REAL ESTATE DEVELOPMENTWaterloo13041.008041.0096240.002020
TEKENBUREAU DEBRAEVELiedekerke44791.4731965.712020
K&N INVESTEngis11999.9410999.942020
GREEN WIND CONSULTINGSint-Truiden118808.38113808.382020
FRANK PHILIPElsene63911.2358911.232019
PAHNEBlégny66702.0051504.002020
eXXantHeuvelland-4981.06-5981.060.802020
Green Energy ParkAsse-141291.38-141291.382.102020
PREVOMWillebroek7678.067678.062.902020
Desanghere Consulting and StructuresLeuven55782.2934711.722020
P+ CONSULTBlégny53698.0048698.00185461.002020
SLURP ConsultancyBierbeek88498.7187498.712020
DIJON AUTOMATION CONSULTINGHuy33241.7526241.752020
LK ENGINEERINGWanze73441.2090971.202020
GTConsultGenk2560.25-7439.752020
LuciSunVillers-la-Ville-1125.18-11125.1812250.002020
VIIVA CONSULTINGSint-Lambrechts-Woluwe43147.0739147.072020
Kobayashi GroupLeuven80923.0775923.072020
SINECAClavier47931.5129931.512.802020
E-TECH ConsultLierde73312.0556144.812020
V&D EXPERTSMons1351782.00281782.002020
Bouwstudio ROBGenk22230.90-2406.712020
STW PROJECTSERVICEBree30151.5030051.502020
BlueSky EnergyLaarne-2267.55-20867.552020
BUREAU DESSIN DEBROUXLes Bons Villers26245.6514245.653.102020
BDX LeadingVillers-la-Ville21125.5117125.512020
ConsulDMiMerelbeke43440.5842240.582020
LL EngineeringBeerse52504.7046504.702020
P-KONSULTYvoir18234.368234.362020
SDA CONSULTINGChaumont-Gistoux40768.0039768.002020
Aster ConsultingKraainem157581.43114248.052020
Eurofins Air Monitoring BelgiumNazareth57861.830.002020
MeasuredHeist-op-den-Berg5770.57770.572020
I-FEEL SOLUTIONSBinche7341.318696.402020
AM Environmental ConsultingManage4968.894308.242020
Jamie CapBeveren30637.5725637.572020
Deprez Handling SolutionsKortemark120394.35150394.354.002020
B-NeveldDeinze-18717.74-27717.742020
Antwerp Lifting & Rigging SolutionsBeveren-47186.53-57186.530.102020
PBT ConsultIncourt43978.4035645.06178619.182020
Storm 57Antwerpen3177.04-3022.962020
JENS DANNEELS LANDMETER-EXPERTWingene17109.3615109.362020
Storm 58Antwerpen3904.65-2295.352020
MV-SolutionsZele26553.5425553.542020
DemolarZwevegem22219.3217219.322020
FREREJEAN GROUPHoogstraten59281.0254281.022020
FVG PROJECT MANAGEMENTLierde-1383.75-7737.212020
Storm 59Antwerpen4254.48-1945.522020
Vandekerckhove EngineeringDe Pinte73974.8668974.862020
D-SIGMARoeselare64707.73-10292.272020
ENGINEERING PIETER CAERELSWingene93212.5368212.530.402020
VABENE WERFLEIDINGZoersel54570.4253220.422020
VOREDOSRamillies59804.2915859.292020
WILL MANAGEMENTChaudfontaine62286.5152286.512020
DE OMGEVINGSADVIESKOMPAGNIEWetteren111648.4964890.412020
Vanderstraeten JohanBrasschaat5617.362617.362020
AUBANFernelmont12672.246172.242020
INGEROP BELGIUMUkkel91057.7428711.392020
AEDOSGent-30560.73-33060.732020
CENDESHoogstraten79248.7764303.142020
Architectuuratelier Stijn ClootsGeel73137.8367937.832020
Invento-EnergyMelle18396.918396.912020
Alter&GWavre199132.0599132.052020
Quali-CheckGenk-1233.69-31233.692020
Algemene stabiliteit Haciënda en PartnersGent8355.8148212.952020
VALDANNIOttignies-Louvain-la-Neuve4665.52-10953.212020
DML2Bassenge28994.5524194.552020
A-PF SOLUTIONSBraine-le-Comte33386.2728386.272020
TECHNICAL CENTER AUTOMOTIVEFleurus20643.0010643.005.202020
BUSINESS INFORMATION CONSULTINGYvoir1485.00-6015.002020
M-EnginTienen35843.6230843.622020
NCO - ConsultingCourt-Saint-Etienne31265.6729265.672020
YDEMA ENGINEERINGHamme (Vl.)53853.0048853.002020
SECOYA TechnologiesOttignies-Louvain-la-Neuve1655889.45-448281.242020
ES GearRonse7659.81-2340.192020
KME PROJECTSLille17070.3512070.352020
WalfactoryVresse-sur-Semois28708.2110088.69107103.422020
CLEVEONHulshout155307.64109141.882020
Crelast ConsultEllezelles75275.9672275.962020
G. RAATS SERVICESZoersel34852.2031852.202020
ACD bouw- en opleveringsadviesOostende15161.3910161.392020
VIN-EEFGooik7593.902628.062019
BAFO TEAMCharleroi13139.40-1860.606.402020
IDEA CONSULTANTSSpa38390.0733390.072020
Magnus CapitalKapellen293066.88-6933.122020
ALU-WOOD CATTRYSSEMenen121553.75116553.752020
LessWetteren55177.6052177.602020
BKTECWuustwezel125022.39116622.392020
ARCHICONSEILS, Société d'ArchitecteHerbeumont38105.8732105.872020
AK TECHNICSAntwerpen13711.869511.862020
Frank Ligthart DesignAntwerpen31081.7730981.772020
JRN-CONSTRUCTWetteren534513.26584513.2614.802020
KV DraftingBalen4824.822324.822020
BRIMEZHalle1796.68-1203.322020
CombuCoLier71901.4559901.452020
MEFORCEWellen58281.9854281.982020
GBC-TechnicsNazareth67465.7459065.742020
AscookLierde41152.5054652.500.202020
CERTIBRUBrussel2621.96621.962020
WOUTERS MECANIQUEThimister-Clermont246620.57132.8012.802020
WOUTERS TECNOLUBThimister-Clermont253050.1931061.962.602020
RL CONSULTINGMechelen54697.4452497.442020
DINO'SDilsen-Stokkem23658.55-6341.452020
M3 ConsultancyKortenaken17790.5012790.502020
MaDeBierbeek59145.3122583.552020
MDAutomElecFontaine-l'Evêque61983.3356983.332020
stabimiZwalm179438.55169438.552020
LJ Consulting & EngineeringZandhoven79443.3772443.372020
WINN SolutionsTienen77232.6648951.302020
BUILDING ART TECHNOLOGYSchaarbeek4805.867805.862020
Storm 60Antwerpen4469.78-1730.222020
Storm 61Antwerpen4730.73-1469.272020
Storm 62Antwerpen4770.95-1429.052020
ADEBO PROJECTSNieuwpoort35869.2934869.292020
LAPETUSBornem70583.3063934.542020
PRAUXILIUMWanze25593.3315593.332020
SoverNijlen13178.578178.572020
FREMEN GeoEsneux143687.13125187.131.302020
INDUSTRY SOLUTIONS INTEGRATION & PROCESS CONSULTINGTournai4762.88362.882020
EKOLAntwerpen50380.4449380.442020
TDB CONSTRUCTVeurne40766.9231129.282020
DemevarWervik317252.49317852.492020
PLANECTZwevegem83101.3056539.172020
PDR ConsultanceBrasschaat100498.3592098.352020
ARCSOLTenneville152079.45132079.452020
Martens K HoldingGenk58820.6653820.660.902020
BB-ShopLaakdal28215.1318215.132020
DOME CONSTRUCTIONNeupré323253.80202522.612020
Aceg EnergyZele-4599.23-5918.872020
BUREAU D'EXPERTISE MATRICHEAnderlecht13099.478776.532020
MICLEDI MICRODISPLAYSLeuven3011335.53-3291664.472020
WELDMENGenk64568.8365026.062020
BARRBeringen11796.136796.132020
LeadConFontaine-l'Evêque71276.9867276.982020
VAMUKortenaken67229.52-2770.482020
Elements AdvisoryLokeren39708.3619708.360.302020
INGENIONRoeselare113829.3263829.322020
GOOSCOLeuze-en-Hainaut24852.3632852.360.902020
TOXANDRIA ENGINEERINGKasterlee11591.498591.492020
Vertommen JohanHolsbeek12796.6513508.652020
JPR ENERGIEHuy90877.5588377.552020
Mejora SSint-Niklaas49955.9137455.912020
ETEC ENGINEERINGLokeren24263.0021063.002020
PREVOR 2.0Liège50184.0040184.00202500.002020
REGECOKalmthout22368.2128368.212020
C:SOLUTIOKeerbergen60080.7555080.752019
A-Z EXPERTSNamur4362.046362.042020
Eurostorage ServicesDeinze11984.541984.542020
BOLLINGER GROHMANN INGENIERIEBrussel206113.15181113.150.402020
EPC Jan SchepensDe Panne10673.1118774.902020
HUIS WALRAVENSMerchtem56136.3055636.302020
FectumHerenthout42246.4838146.482020
LYF CONSULTGesves24747.5824747.582020
Bruno MortierGent72592.5068304.502020
WARMTE VERZILVERDAntwerpen1653484.61-30138.672020
ICE ConsultingRiemst28855.7827855.782020
JCH ENGINEERINGVisé112415.95109915.952020
CHRIS RADCLIFFE AUTOMOTIVE LIMITEDcarlisle3616.003616.002020
COMPOLAMMerelbeke114173.0014173.002020
DamasiBrasschaat-33903.92-83903.922020
MICONSULTAntwerpen91967.8686967.862020
BAC ConstructKortrijk6321.605821.602020
CLOUD 9 BIO-BASED CREATIONSRoeselare5155.70155.702020
DeJeCoWillebroek13341.4218908.072020
ICS Ingenieur Conseils StabilitéFleurus72794.1962794.192020
Buro-JVLRetie35145.8229145.822020
STUDIO BOJSint-Truiden12274.9310274.932020
ZIEROHerentals-88485.53-94485.532020
FENIXXZoutleeuw38980.9230980.922020
AGSPeer51567.0140897.012020
V.S. FLAVIANITongeren51942.6544942.652.002020
ALPHA INNOVATIONS BUSINESS CENTEROttignies-Louvain-la-Neuve120362.5355362.532020
Siemens EnergyBeersel15398586.071098586.0759849772.1493.102020
C&H TECHNICSCharleroi22850.0020350.002020
Pack2ChangeOttignies-Louvain-la-Neuve11677.09-6322.913720.752020
Celestia AntwerpAntwerpen531566.72331566.7211.702020
PMD-SOLVEBraine-l'Alleud-6064.93-9064.932020
Girofo Consulting & TradingHuy1479.75-3520.252020
TB EngineeringTemse30641.5121641.512020
SCEPWaremme-2134.00-2234.002020
Smeers Technical & Management ConsultingLubbeek28047.1323047.132020
DL-Stab EngineeringHam-sur-Heure-Nalinnes24338.1418335.562020
GREEN ARCNeupré26828.4724828.47100116.832020
BouwBIMAntwerpen-42300.67-67300.671.002020
MEGAWATTPUURSint-Niklaas4800.37-1449.632020
TLM ENGINEERINGBlégny10199.099199.092020
Recycling Partners BelgiumTurnhout21503.511503.512020
AMMOHalle35367.0334367.032020
NOVEN BXLGent154374.81153374.812020
WeKonnektLummen12313.002313.002020
OPL SC ConsultingHam-sur-Heure-Nalinnes143890.60137890.602020
XQBiTHemiksem17501.6160401.612020
RDM2Walhain25547.4622547.462020
DCINERGYAarschot129618.64132317.031.002020
EnerviceHarelbeke78270.9248270.922021
CONFISTRUCTHaaltert260083.21200083.212.502020
FLOW SOLUTIONSAndenne5119.927301.942020
CONSTRUCTION CARE GLOBAL SOLUTIONSSint-Lambrechts-Woluwe49501.8439501.842020
Develop ConsultEdegem100448.58100209.092020
Buro Bauer ArchitectuurAntwerpen-14917.84-24917.842020
4TECHNICSWesterlo280510.91278510.916.502020
TOABoechout13243.666243.662020
GEOENERGIEViroinval10045.393045.392020
MVH HoldingVisé4805.00-5195.002020
MARBAIX CONSULTPhilippeville20589.3415589.342020
PUIMEGE PIPINGKaprijke117116.75102116.752020
NORCONHerentals8667.343667.342020
GEERTS TECHNICSArendonk29323.7228323.722020
Protech EngineeringMol29652.7026652.702020
RDS INFORMATION CONSULTINGPuurs-Sint-Amands26796.3424636.342020
DCE SolutionsSint-Niklaas14532.039532.032020
C2 INFRAHoeilaart15375.79-4624.212020
IR. ARCHITECT DIRK WITTEBROODTKruisem81285.6661285.662020
SAGRAMOLA MAXIME ARCHITECTUREFlémalle53823.3743823.372020
NDTSHerstal6486484.284298571.282020
DeMiBoMerelbeke48302.7415733.162020
Naval Group BelgiumBrussel2303215.89-196784.112020
NOVEN NOORDGent756.58-243.422020
LR PROJECTSoignies25069.9620069.962019
WOW ONEWesterlo31916.9711916.972020
DeltaQBrussel2350472.21-474527.794.302020
CILYXSeraing250653.9379278.933.602020
BJConsultGesves19963.4119963.412020
POTENS INVESTLiège19725.8017725.802020
Un Tour d'AvanceNamur3703.0631103.062020
VademZwijndrecht30311.0124611.012020
Christopher PINOYTournai28137.9229137.922020
LVSafe CONSULTINGEcaussinnes63545.4057545.402020
RC PROJECTRoeselare5230.005030.002020
BIMINDMont-Saint-Guibert8232.77-1767.232020
DUSSBrussel388351.53-11648.475.502020
STC Engineering / ConsultingBeveren34723.1833223.182020
OVECOBeauvechain19255.8116755.812020
JVL ENGINEERINGWaasmunster28419.4823219.482020
SAE Support für Aluminium ExtrusionRaeren303.61-19696.392020
BURO LMZulte67824.9152824.912020
COSITRAThimister-Clermont23289.483289.481.002020
TVH ConstructAntwerpen83696.22100696.222020
GPM ENGINEERING SOLUTIONSBrugge26672.7312272.732020
SD-MATICGesves44204.5834204.582020
CalinovaSint-Truiden363436.00-36564.0011.402020
BJX INDUSTRIAL WORK ASSISTANCEAmay28644.6024444.6010.102020
REVISION IMPLANTOud-Heverlee424095.67-9851.7028800.002020
AÏON INTELLIGENCEHotton-1074.00-707.002020
Marko Van GilsEssen27425.5825425.582020
K. KERSTENSWuustwezel47561.2945561.292020
SJ Consultancy & EngineeringBeringen45169.3935169.392020
MELAN ENGINEERINGFloreffe111125.0099125.002020
REALEDWaregem153425.29145025.290.902020
XL VISIONDilbeek55569.0061819.002020
1point61Paliseul-2529.93-10529.932020
KW EngineeringBeveren11158.7263301.722020
LUMYTECCourcelles14916.419916.412020
Vanden Bergh E&AKalmthout35812.2430812.242020
Think AgainLanden-5151.17-11151.172020
LEMM EngineeringOudergem9541.003541.002020
K2K RELATIONSHeist-op-den-Berg342.16-4657.842020
Boeykens Engineering DevelopmentGent34144.4731144.472020
LG ENGINEERINGTheux34104.2631604.262020
PM-ADVIESKapellen101949.6096949.602020
KOMPAS, PROJECTMANAGEMENT, ARCHITECTUUR EN STEDENBOUWBorsbeek23337.9422337.942020
HAEDESDestelbergen26053.7616053.761.802020
LMW CONSULTINGChaumont-Gistoux280166.85277166.852020
RMKLennik209742.61144742.610.302020
LUBLFEghezée36872.8828872.882020
VYMACONSint-Niklaas33396.5632096.562020
VEKTORIZEHerve11767.846767.842020
ECOSLOPS FLANDERSAntwerpen93445.64-6554.362020
SIMON VOETKuurne32361.0227886.022020
STEPWISESint-Katelijne-Waver-396.00-2896.002020
EnundaVorselaar139097.3169606.312020
BBISSHerselt-3728.53-6728.532020
GreenPlug EngineeringElsene52485.3432485.340.702020
WakariFernelmont72272.7562272.752020
B2M ConsultingGembloux24468.0021468.0090212.002020
iTechniquesPuurs-Sint-Amands29356.4014356.402020
BIODIVERSITY AND ECOSYSTEM SERVICES CONSERVATION INITIATIVEWatermaal-Bosvoorde13833.2617333.262020
i-desWervik46597.3441597.342020
ZARJARotselaar33073.3932073.392020
EVOEBrugge14294.8011794.802020
MCAL ConsultingElsene51576.2646576.262020
ESV Technisch AdviesbureauBrasschaat40001.6639701.662020
PilexaMerelbeke3381.61-1618.392020
NOELMerchtem35396.6125396.612020
THINCQBrugge81144.31101144.312020
Boogaart BetonpompenSchaarbeek7203.66-2796.342020
ARCHingéNeupré26024.9824924.982020
SAINATECHChâtelet62427.1952427.191.102020
Menschaert JochemGent14173.9013673.902020
iZen ConceptHuy-9528.57-10828.572020
Ingenious ALille10475.249475.242020
PROVAMZoersel21541.4125727.122020
BCOZMons27606.2622606.262020
BURO BOUWGOEDNijlen8028.546028.542020
OXPYModave11664.524164.522020
JOHEPeer6884.404884.402020
NGen BelgiumBrussel-14173.66-29173.662020
L’Algar PMBrussel68982.9167482.912020
NEOK ITLier11313.236313.232020
FASD HOME & INDUSTRYVisé17860.215360.210.802020
BE DRONE & ENGINEERINGBinche14171.20-828.802020
Efficency TeamHerstal11716.701716.700.000.302020
SmileBinPaliseul-8234.56-10234.562020
GSF ENGINEERINGGembloux262181.15252181.150.802020
ProxinKontich50629.2544629.252020
RPT TECHNIEKAntwerpen-300.33-6500.332020
StabemoDilsen-Stokkem-24599.84-29599.843.402020
EnSoilLebbeke13580.125580.122020
Mace International Construction (Belgium) BVBrussel71592.1171492.1120331445.282.802020
SentechnaWommelgem69004.1266504.122020
ORCA architectuur & stabiliteitLeuven66481.7347881.732020
FELLOUS CONSULTINGWaterloo20356.3918356.392020
ATLR EngineeringTubize50933.7525933.752020
ALLDETECTWaterloo17192.4514992.452020
Hamers Engineering Consulting ContractingDalhem40467.7328467.732020
OTIVGent13977.30-38517.252020
R.P.I. consultingBlégny4836.011836.010.602020
BRUSSELS RESEARCH AND INOVATION CENTER FOR GREEN TECHNOLOGIESBrussel-1251.00-3251.002020
ArNaSaLanaken48111.6646111.662020
JDLAHove22532.8314132.832020
W-MANAGEMENTNeupré49135.8243735.822020
BUREAU BERNARD HENROTAYChaudfontaine-3764.21-8764.212020
S-NETWORKSStekene29763.8023763.802020
INOSYSWavre31758.0032458.0045385.002020
AlmecMortsel20402.1118102.111.302020
TONGARIROIzegem53510.4651010.462020
TECHNOLOGIE en SERVICEMalle37016.7836016.782020
REDeG SolutionsHam15319.8915419.892020
TAMETECFlorennes28671.6623671.662020
CALUWE SERVICESTemse42264.0639264.062020
IALEWEvergem31009.1930009.192020
HARTECZandhoven27381.3923381.392020
SLAMI CONSULTSint-Jans-Molenbeek25805.1420805.142020
VeriFlyKontich50260.8249060.822020
GRESSANI CONSULTGrâce-Hollogne79287.4074287.402020
un + unSint-Gillis (bij-Brussel)-8545.69-15545.692020
Tech BondPont-à-Celles48180.5447180.542020
BMBK InvestHoogstraten25183.7317183.732020
Project Engineering JanssensGeel13311.338311.332020
LOONITElsene90081.5889081.582020
WISO MANAGEMENTLubbeek41870.8641870.860.002020
Sea to Earth GeoLiège26817.1625817.162020
CADQONBrugge13500.0016969.532020
CCMInfraWervik984973.00190273.002020
SALUS TMB GROEPWesterlo16646.851646.850.602020
Cova OrBeringen29467.2926467.292020
CERM INTERNATIONALOostkamp3312012.43-87987.572021
LAUKENMiddelkerke21318.7516318.752020
STUDIEBUREAU HUGOAntwerpen8037.734037.732020
VH FacilitiesTemse111425.5513925.550.602020
Van Gestel M.C.Antwerpen11863.9110663.912020
Associated ServiceLievegem10223.735223.732020
ROMBOUTS ENGINEERINGAntwerpen9704.534704.532020
PIERLOT ENGINEERINGEngis16754.0013754.0092383.002020
RTB VerschaeveWielsbeke22682.0321782.032020
IJSTAARTENHUISZoersel23575.2718575.272020
ConvaKeerbergen40985.7738485.772020
BELGIAN RENEWABLE ENERGY GROUPRotselaar-1040087.61-1060087.612.702020
GP3DMaasmechelen107301.95121587.672020
StickydotSint-Gillis (bij-Brussel)16869.3413869.342020
Eiffel ConsultSint-Lambrechts-Woluwe37589.0036589.002020
Bureau Acoustique Alexis MoureauWaterloo10089.125089.122020
MC2.ecoJodoigne2862.89-137.1113248.542020
Van den Broeck GertHeist-op-den-Berg49852.7644852.762020
MAURIC BELGIUMElsene104261.3787161.371.002020
ALTHIELLasne2000.000.002020
MaxaltoAalter5116.454116.452020
HemlinGent26589.5222589.522020
InvigorateHoeilaart19414.649414.642020
EMWB GROUPBeringen937.25-4062.75139578.652020
JLH MANAGEMENTLes Bons Villers21605.544605.542020
CLIMATE CITIESEupen1075.85-924.152020
ConstructonSint-Katelijne-Waver13664.5011664.502020
PARK BHuy18834.8615334.862020
REAL ESTATE DEVELOPMENT EXPERTISE AND INVESTMENTOverijse50757.9547757.952020
EXPERT – ASSOCIATESOrp-Jauche34022.6570022.652020
Vadum ConsultingLaarne8558.2023558.202020
VDK C&E B.V.Kalmthout13100.1211800.122020
M²SL Engineering & ConsultancyAs12457.354457.352020
Expert BCE GroupSint-Jans-Molenbeek19724.481724.482020
EPB VEREECKEZele57922.3152922.312020
DWN WorksIngelmunster13077.6010577.602020
NND ConsultingElsene69573.0769473.072020
Projecten VDWingene39295.9037295.902020
Triangle ManagementAntwerpen65501.9863801.982020
BIMpact ArchitectsElsene18139.8115951.812020
DIDIER TONDEUR CONSULTINGLa Louvière9696.895696.892020
StructurALOudergem16797.0011797.002020
Wise.SBraives8244.025244.022020
I-FPAth42060.5017060.502020
3 DeKan C.Braine-l'Alleud11179.828179.822020
NICOLAS PETERSAnthisnes1120.92-3879.082020
WATT IF ?Rixensart36313.5734313.572020
QBUILDSaint-Léger (Lux.)41260.5411260.540.702020
E.C.M. ConsultingLille26458.9223958.922020
VH-BouwmanagementLille15598.1412598.142020
Wollants - François ArchitectenHalen23469.4920969.492020
LEKONHouthalen-Helchteren19427.7418427.742020
TC-TechnicsOudenburg52658.0049158.002020
Sismatuk EuropeLanden110686.25-49313.752020
AGIL'ACTIONEllezelles13190.933190.932020
Tialoc BelgiumLier32200.81-567799.199.402020
Studio RoetKalmthout21757.1213357.122020
L-S ConsultVillers-la-Ville23952.2817952.282020
INTERSOFT ELECTRONICS SERVICESZottegem92583.7892483.78296680.002020
BAU ConsultAntwerpen-6304.83-11304.832020
Cekoja PartnersDe Panne46383.0143383.012020
BRIC.EUDilbeek54128.46-5871.542020
EDL-ElectricsTorhout24717.0021717.002020
AIXINEERINGLontzen16930.5016830.502020
85CONSULTINGKampenhout959.98-40.022020