Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 93121 Activiteiten van voetbalclubs

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
Stade BrainoisBraine-le-Comte-65880.98-42844.672018
Union royale La Louviere CentreLa Louvière21934.01-40067.4515.802019
KONINKLIJKE SPORTING CLUB CITY PIRATESAntwerpen-712436.19-50252.6511.402020
ROYAL CAPPELLEN FOOTBALL CLUBKapellen-806842.00-83593.00553821.007.002020
Royal Knokke Football ClubKnokke-Heist22759.92154560.598.602019
Club Brugge FoundationBrugge15723137.87954995.702020
Koninklijke Racing Club MechelenMechelen-303990.94-276287.5212.702019
Koninklijke Sportkring HeistHeist-op-den-Berg-928690.49-13740.7611.602020
ASSOCIATION ROYALE BELGE DE HOCKEY - KONINKLIJKE BELGISCHE HOCKEY BONDOudergem573270.9925904.655003315.8431.802020
Royal Waterloo Golf ClubLasne2290847.61-19819.1231.902019
Koninklijke Sportvereniging Cercle BruggeBrugge100147.11-70721.517.502020
KONINKLIJKE ATHLETIEK ASSOCIATIE GENT - VoetbalafdelingGent25019740.80-5805689.7637015596.3893.302020
Koninklijke Maatschappij Sportkring DeinzeDeinze-3571066.70-9887.312204962.1121.702020
K.F.C. Dessel SportDessel1439136.46-91909.032020
PROSPORT BRUXELLES - BRUSSELBrussel371120.290.00898380.532019
Royal Excelsior VirtonVirton827018.49111405.8942.602020
Royal Aywaille Football ClubAywaille60828.7984233.69417428.4018.502020
Lierse KempenzonenLier-1272955.80-708744.9333.202020
Tennis couvert de Maison BoisTheux267888.54-3191.2010911.682020
Koninklijke Sportvereniging BornemBornem-519829.50-127056.5215.702019
Koninklijke Voetbalklub WesthoekIeper150419.2417131.991.802020
Koninklijke Football Club Vigor Wuitens HammeHamme (Vl.)132780.5455516.437.702020
Tempo OverijseOverijse-4370.0012384.002019
KONINKLIJKE OUDLEERLINGEN SINT-AUGUSTINUS BRAKELBrakel-678907.36-120924.3246209.5515.602016
SPORTVERENIGING ZULTE WAREGEMZulte99361.25-25028.79429798.202020
ROYALE UNION SAINT-GILLOISEVorst-12479996.23-6559036.101019510.4548.502020
PRO LEAGUEBrussel1712152.7443065.432.102019
Konfektie CleemputDendermonde495900.3010594.723.802020
MARINA GOLFArlon165875.9221130.472020
Merksem SportAntwerpen12580.73-3615.092019
Ligue Francophone de Football en SalleLiège2547283.77150428.46932129.922020
KONINKLIJKE VOETBALCLUB RED STAR WAASLAND -SPORTKRING BEVERENBeveren876440.08142438.0012.002020
VICTORYBlankenberge84846.9861588.4812.802019
Arendonkse TennisclubArendonk69465.26-27759.572020
Judo VlaanderenErpe-Mere591420.5086027.829.202020
RACB Business & EventsLiège1033527.6314029.29538546.723.002018
ECOLE DE MAITRISE AUTOMOBILELiège443352.5357461.061694382.766.402018
YACELOHoogstraten4476040.20-4013.472.202019
ANBELGooik385832.52874.322019
NIEUWPOORTSE WATERSPORTNieuwpoort429241.28-7359.640.402020
IMMOHOCVerviers93202.41-13222.6066699.702020
OUD - HEVERLEE LEUVENLeuven1785921.2077918.66805964.493.602020
Ecole des Jeunes du Royal Charleroi Sporting ClubCharleroi266247.00-119277.0026.602020
Racing Club GentGent4819.98938.963.702020
LEUVEN BEARSLeuven-519242.00-20785.002018
VANRILLAER ET COMPAGNIESint-Jans-Molenbeek57466.008866.0044647.002020
STANDARD DE LIEGELiège8568251.04189982.6523636342.33124.602020
SAN-MAZUIN MARCHE-EN-FAMENNEMarche-en-Famenne642301.23165467.8226819510.3027.902019
Flanders-Nippon Golf & Business Club HasseltHasselt1987372.68218855.9512.302020
Vlaams-Japanse Golf & Businessclub HasseltHasselt1987372.68218855.9512.302020
DECOSchilde770939.89383789.102020
K. RACING CLUB GENK 322Genk74620338.0029178557.0043963985.00115.102020
DekinPepingen70266.41-54227.942020
KVC WESTERLOWesterlo-5393653.89-5311597.1449.702020
HOUFFA - BIKEHouffalize75457.9434233.202019
ROYAL IXELLES SPORTING CLUBElsene-1309.0041193.002019
Association Football Clubs de TubizeTubize-1696648.00113590.00563116.0032.102020
ULM JONATHAN'S TEAMWalhain175017.9424746.822020
TENNIS CLUB DE TROOZTrooz107669.7914486.482019
VRIENDENKRING R.C. LEBBEKELebbeke63102.70109.022019
ORLANS- FOOTDestelbergen278260.5649136.291.902020
Publi - Sportwear DiffusionFloreffe59209.2935194.692020
SPRINTBornem-69929.75-23125.203.802019
Mandes RecreatieRoeselare583745.81425.692019
PURPLE RAINSchilde-197677.433644.252019
S.T. PROJECTMANAGEMENTHouthalen-Helchteren2673602.71148098.062019
FOOTBALL CLUB VERBROEDERING DENDERHOUTEM DENDERLEEUW EENDRACHT HEKELGEMDenderleeuw-3597428.93-929592.5016.102020
EPONA STKortrijk295487.70-8319.281.002019
Advies-, Beheer- en Beleggingsmaatschappij DE DAADKalmthout-389118.53-15544445.222020
P.B.N. Sport et AdventureRendeux529610.00-23290.000.902019
Triatlon VlaanderenLeuven454738.50149554.0683460.014.702019
D.D.C.Bierbeek4067263.67107290.082020
ERIC'S TEAMJette-3725.59-1285.772019
COUNTRY CoUkkel-4.1647.581.502019
VAN KEER INVESTLebbeke1370767.75-45086.752020
BRASSCHAAT OPEN GOLF en COUNTRY CLUBBrasschaat1250464.45101442.827.302020
horsepower dmcPuurs-Sint-Amands73040.1317850.122020
EURMACONTemse390739.76-21488.012020
Voetbalclub Lommel UnitedLommel170976.16199467.622020
CLUB BRUGGEKnokke-Heist44093423.6824473318.2371671324.03133.902020
DESONI SPORTPutte44759.57-79334.561.502020
Royal Football Club SeraingSeraing-102826.05-277515.1225.602020
D.J. NatuursteenLochristi20298.5110494.582020
KRIELSBrugge-68005.648785.512019
KSV ROESELARERoeselare-6740723.50-3733864.221985136.6545.902019
OLIVIER TREVIS consultingDour15029.0069218.00512649.002020
KOPLAN SYSTEMSKortrijk78827.67-212638.361.102020
VEVA CONSULTINGHouthulst42547.338173.302020
LA SENSACIONDour2167935.63-14880.851.202020
L'HermitageErezée514848.90460.0610.202020
Racing is an ArtDessel56938.32-3248.982019
LE RELAIS LE GROENENDAALBrussel-150269.00-196157.002019
ADRENALINE - EVENTSStavelot412181.28-7002.5211.002020
SABINE APPELMANSAsse15281.4118119.532020
STOETERIJ CASTERSHOEVEPeer87709.0810811.582019
STAYENSint-Truiden66564600.003306948.004.802019
VAN dE VELDE FLEETWetteren484.69-33365.452019
SOLID HORSESBierbeek47596.95-103715.350.102019
PROTACLiège232959.003272.00167651.002019
SMASH GAMEJemeppe-sur-Sambre250394.56-1507.352019
MANIMMO & WATERSPORTBrecht148518.23-2697.772020
M-MOBILHarelbeke53218.95-2152.982020
TIME WALKERElsene31407.00916.002019
SPORTING DU PAYS DE CHARLEROICharleroi15452299.064152946.0830226898.1651.902020
ADVANCED HEALTH MANAGEMENT INSTITUTEBrasschaat75906.40-376.162020
M & G ProjectsArendonk80849.0045604.002019
PATRICK PRODUCTIONSHouthalen-Helchteren616010.383359.412019
BROQCONSULTSint-Pieters-Woluwe7753.01-15388.562019
LE SOCCER CLUBLiège187821.288149.722.202020
CAP NORDDurbuy67606.0017189.002019
ADMIRALHeers237777.61-13916.222019
SPORTISTernat24007.173200.201.402019
VOETBAL CLUB MORTSEL OUDE GODMortsel60443.0024904.002018
KORTRIJK VOETBALTKortrijk-1224583.28-1650929.024670613.2362.002020
VDM TrailersPelt253464.8118256.5211.302020
DIRUDIGenk10993.406477.792019
NEKWalcourt825045.84205637.964.002019
AZIMUT TELECOMThimister-Clermont156037.68-168483.254.002020
THE BACKHANDLeuze-en-Hainaut3981.62-7109.952019
HERO JUMPERSKnokke-Heist-97631.58-5646.942020
HIPEVAAalst425684.61149561.35455223.212020
Sportclub Eendracht AalstAalst-3625122.00-452634.0011.202020
ROYAL FOOTBALL CLUB TOURNAITournai-532490.00-34840.00120142.002019
ART 'E PLUSKortenberg12863.8214286.642020
SMASH CAB'SJemeppe-sur-Sambre184017.007167.002020
ADS RACINGStoumont-14050.781830.73213439.582019
BUQI INSTITUTE BELGIUMSchaarbeek-15317.45-1997.592020
PHPTELECOMHerve65188.92-9905.972019
ANPARO CONSULTINGHasselt-199046.77-7511.152020
HDXGrimbergen-161360.726596.441.002020
ECCO LA LUNAGavere-40417.25-63939.241.702020
POLEZedelgem41296.51-56475.292020
YELLOW-RED KV MECHELENMechelen4296043.55-8067871.6415063773.6471.202019
HIPPISCH CENTRUM KALMTHOUTKalmthout-66853.66-31746.832020
EVENT - SERVICEDessel-116413.55-4997.962020
SPORTFORUM ANTWERPENMortsel-350614.34-99777.314.702020
Koninklijke Voetbalklub TienenTienen-385879.96-98609.972020
PRO LEAGUEBrussel312163.8756636.6219290874.356.102020
DEINZE FOOTBALL CLUBDeinze68749.13-1231.972019
BX BrusselsAnderlecht-1187498.70-375670.6710.202019
Noola CompanyIzegem13496.00-2998.001.002019
SPORTKRING HEISTHeist-op-den-Berg492386.996168.642020
WAASLAND VOETBAL LINKEROEVERBeveren2341210.45196654.833696365.5483.002020
AQUA SPORTS BLCBraine-le-Comte6799.6990.732019
CERCLE BRUGGE KONINKLIJKE SPORTVERENIGINGBrugge6810602.77-4674842.798837197.1652.702020
AFC TUBIZETubize-9920167.00-3438053.00967252.003.002018
FOOTERSDe Haan34204.38-14947.102019
HOLISTIC FOOT CONCEPTLint108049.0014146.002020
Minivoetbalclub Smile CleaningHarelbeke1472.10941.592017
GOHALLDison89859.5425866.962019
J.ET ConsultingBrugge163672.8328374.582020
FOX LION MANAGEMENTNinove827.21-238.19500.002018
TORNACUM SOCCERBrunehaut23663.34-7183.942019
OH LEUVENLeuven7113439.67-14438157.555341607.5377.902020
RAAL LA LOUVIERELa Louvière1500863.21-103502.5412.702020
Voetbalclub Lommel SKLommel417855.53-773415.2037.902020
ALPHA-ACTIVESteenokkerzeel6236.972051.862020
KONINKLIJKE RACING CLUB MECHELENMechelen317432.431432.432019
FinCoBoVilvoorde150829.6568366.212020
Patro Eisden JeugdMaasmechelen-18047.00-18047.002019
KFCO Beerschot-WilrijkAntwerpen-6221673.38-4326013.295108496.7548.702020
KONINKLIJKE LIERSE SPORTKRINGLier38699.86-19422.132020
RACING WHITE DARING MOLENBEEK FUTURESint-Jans-Molenbeek56510.39-3406.6923.002020
SOCCER CITY SPRLCharleroi49846.3831246.380.502019
Royal Knokke Football ClubKnokke-Heist-14778.97-164778.9712.202020
TRIBERO SERVICESAalter44195.68-9462.452020
KFC STROMBEEKGrimbergen-133668.18-2384.825.802017
ASSOCIATION CLUBS FRANCOPHONES DE FOOTBALLBrussel517072.000.004087871.4736.502020
ROYAL SPORTING CLUB ANDERLECHTAnderlecht-28007166.51-36420511.8051583557.57225.602020
ROYAL EXCEL MOUSCRONMouscron-10017463.84-3186750.3411819448.5259.302020
LUDUSGooik-1077881.00-265525.00287374.002020
KONINKLIJKE TUBANTIA BORGERHOUT VOETBAL KLUB 1915 CENTENNIAL 64Wommelgem-47514.6025.862019
JONG KORTRIJK VOETBALTKortrijk563483.07-4844.462020
GRENSVERLEGGENDZulte-2214109.25-7326391.6314476660.7071.302020
DENDER FOOTDenderleeuw2009665.54-19875.592019
Royal Football Club LiégeoisLiège470576.94-14416.3516.402020
ROYAL ANTWERP FOOTBALL CLUBAntwerpen4082063.21-14831898.7424496000.3790.002020
TOTALFOOTCONCEPTWemmel35473.0017872.002020
GT MANAGEMENTDilbeek444261.24151223.782019
KONINKLIJKE SINT-TRUIDENSE VOETBALVERENIGINGSint-Truiden300044.48-621689.3017547420.0975.902020
KVK TIENENTienen-95935.141229.202020
AIROUSS MANAGEMENT GROUPWatermaal-Bosvoorde87344.377091.582020
AFD EUPENEupen7658709.10-4451050.3518279310.4683.102020
JOMANIBlankenberge-132207.14-6766.902019
DONCKERS STABLESHoogstraten37095.21-3722.412019
KONINKLIJKE VOETBALVERENIGING WOLUWE ZAVENTEMZaventem-168577.00-11572.002019
RELAX SPORT CLUB-NEFERTARISchaarbeek22038.5319669.922020
U FIRSTVorst416532.0056232.00179958.002018
MOVEMENTSint-Agatha-Berchem57576.5736964.082020
REGIE COMMUNALE AUTONOME ETTERBEEKOISEEtterbeek-4757185.30-278088.892019
LARGAGesves1887031.7922075.100.502020
CAP-GREZElsene-4502.69-52569.782019
TARGET.ONEGrez-Doiceau63496.57-7105.612018
BIGDAN12Mons1537.50-922.612019
Linka Sailing en/of Luc Van MaeleSchoten-90561.017132.752019
MALEMAMont-Saint-Guibert-158621.00-69252.002019
B.B. PROMOThimister-Clermont30843.09348205.99772530.772019
4 ALL PRODUCTIONSLa Bruyère347342.2972440.562020
STRIJBOS KEVINBalen446229.92-1016.462019
F.R.Z. RACINGBinche-12198.00-2426.002019
K en KHasselt76036.0013631.092019
OUD-HEVERLEE LEUVENLeuven708681.0019147.351076071.550.702020
SPRLU FLORAC DYNAMICSSaint-Ghislain13264.00135.002150.002020
ICARUSWijnegem61171.981452.122019
F & G DEVELOPMENTKortenberg-9929.91-8983.000.402019
GAS GAS BELGIUMDison77689.87-13849.021.002018
TOPS TRADING BELGIUMBrasschaat14419419.401615849.472019
RACINGOLDUkkel1599553.84-20026.272020
'T WIT PAARDTongeren-2214.48-33302.282017
H.V.S. RUITERSHOPPeer152660.35572.862020
Be CyclingBrussel567372.0010767.002018
ORGANISATIE GENT-WEVELGEMWevelgem1239306.97146720.732020
STARHORSESHerentals327554.003182.002020
PROMOGLIDEWaterloo372.0050232.002019
LM BELGIUM SERVICESJalhay35873.9525047.192020
KINGS TRAVELDendermonde26617.26-13857.841.702019
ALBATROS SEAFISHINGOostende12893.032227.992020
LEGENDSZedelgem41546.396553.242019
FLYING ACES SERVICES & TRAININGBrasschaat362086.07107544.242.702020
MILANO NICOLASHam-sur-Heure-Nalinnes28456.009927.0049675.002020
AGEBOTEX ECLATLa Louvière12765.292496.532019
Zaalvoetbalclub Proost LierLier-10301.70360.972020
SATURNUSBrakel277971.36-9316.372020
PATRO EISDEN MAASMECHELENMaasmechelen1600.00-707433.00568892.0018.002020
Jeugdacademie Yellow Red K.V. MechelenMechelen-121305.16-89998.359.602019
EUPEN PNEUSEupen148759.8589891.702.402020
STAL PRINSEVELDMaldegem80133.7710863.510.502019
PRAJ INDUSTRYAntwerpen-198559.75-99379.892020
LES ECURIES DU WARCHETBraine-l'Alleud-116092.73-8714.861.002020
RUITERHOF BREDENEBredene-250686.94-9271.235.402020
'T BROECKEHOFLubbeek-364503.79-18438.772019
BURONMouscron-7194.0038987.002019
EQUESTRIAN APOGEESprimont-166921.00-111630.001.402019
CHARLES LACROIX SPRLPerwez72718.388040.582020
C.P.PROJECTTournai30779.28911.562020
REGIE SPORTIVE COMMUNALE ANDENNAISEAndenne4211190.2548316.2729.602020
JS PROMOTIONS AND EVENTSGeel-17452.61-12480.002017
TWELVE FACTORYUkkel120647.236233.292.002019
Fietsen VandeputteKruisem124145.3324205.702019
LDM CONSULTDilbeek124642.5421583.122019
PARTY PROFESSIONALSHolsbeek217089.6497717.123.202019
Out Of The BoxBrugge-36956.64-65953.352017
SHOREBREAKKoksijde74145.61-6781.110.702020
OLSSONDiepenbeek911828.8675981.452020
HANOSOLSWaterloo-15115.2974798.642019
La Petite BilandeWavre4683283.00-284674.002.002019
FCV DENDER EH-JEUGD DENDERLEEUWDenderleeuw672894.2891316.25361830.492018
CHARTWELLBrasschaat141249.7149754.312020
CHATEAU DES CHERASHouffalize-77432.867600.462019
SPORTHORSES FROM HOLLANDKinrooi-69720.55-4033.552020
DE DREVENKasterlee-2614.1911655.510.502020
MATTHIEU DUCHENE DESIGNSchaarbeek702940.7026326.102020
SkyLimitEventsHeusden-Zolder51654.852483.630.902019
DRESSAGE DEVROEHolsbeek100978.53954.281.102019
LIXUSSBeersel25420.50304.032020
TEAM BAXHoogstraten99896.98-23839.812019
VAN DAELE CONSULTANTSBrugge80285.72-3692.412020
ARDIEGOOostende-471201.63-28374.312019
AIR HIPPOWatermaal-Bosvoorde125549.897487.232019
BEST EVENTSAubel31328.261066.572020
DRESSUURSTAL TOM HEYLENDuffel75581.09-2922.461.102019
BOULDERZAAL CITY LIZARDSint-Niklaas-22837.513162.152018
DITRAGOZonhoven263085.76123571.444.102020
FIT AND MOVEBraine-l'Alleud17705.001463.002019
MOVEMINTDeinze55275.8327508.051.002019
CGLS INVESTWezembeek-Oppem5889.008124.002019
EFGsportDiest380601.70-270724.789.602019
KAICOTremelo-205242.94-10387.812019
VENTURE-ITSint-Niklaas142122.0065962.001.002020
ZERO GRAVITY AERIALJurbise28771.56-25763.752019
DUIKPUNTOostende102692.5734315.912019
BACKSPINGenk56255.929213.502019
DELPHI CONSULTINGHalen68437.9313637.952020
LCCASint-Lambrechts-Woluwe45207.0029086.000.502020
Centre Sportif CommunalHensies16020.22-5654.8079630.012.002020
ENTHIONBeringen158853.4414731.392061268.141.002020
ACTION FACTORYBorgloon6182.474307.042019
BIKINGBOX CYCLETOURSIeper32617.172816.880.902019
HILTON CONSULT MANAGEMENTGeel-639218.18-176421.752.002019
ROC-EVASIONLa Bruyère233296.2527984.082019
DE CAVALERIEHeist-op-den-Berg-1093734.23-191466.33645805.508.802019
NICOLAS WAUTIER STABLESHoeilaart-108472.75-31442.121.302019
JEAN GUILBERT CONSULTCouvin53470.005989.002019
SERVYCARQuévy12241.003782.0044339.002017
magic and wondersSint-Agatha-Berchem-20480.002202.002020
The EventwatchersKapellen17277.661369.382019
PolyeventsHuldenberg-3559.3946.532019
SCORE AGENCYRotselaar266024.00-33749.002019
KONINKLIJKE VOETBALVERENIGING OOSTENDEOostende5128612.212720174.9512849706.0654.802020
JMG RACINGThimister-Clermont67048.281898.821.002019
exP natureMarche-en-Famenne-5622.20-15139.980.302020
E.I.T.S.Beringen89221.162513.352020
CLIMB XDilbeek1147887.96446591.912019
Sportproducties.beZwevegem24767.85-5209.170.802019
SPORTVERENIGING WEVELGEM CITYWevelgem71878.00-14750.00770922.0018.002017
ALL MEDIAS & EVENTSHavelange15925.851941.322020