Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 93199 Overige sportactiviteiten, n.e.g.

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
LA REGIE COMMUNALE AUTONOMEMalmedy-805865.44-17273.252019
VMFDiest-376983.68-140302.78213186.690.102019
L'Equipement sous-marin - Anciens Etablissements E. XhignesseSint-Jans-Molenbeek36103.2728398.331.002019
Société liégeoise d'Analyse, d'Organisation et de Gestion d'EntreprisesHerstal-49234.002173.0050762.002019
Royal Etrier BelgeBrussel494668.96-94786.523.402020
ACTION CONSULTANTSElsene296503.28-17666.482019
Bouwwerken MolenveldMechelen195166.8014702.311.702019
COMITE OLYMPIQUE ET INTERFEDERAL BELGEBrussel14222425.14-324155.093616284.9928.002020
Société royale "Le Cheval de Sport belge" - Koninklijke vereniging "Het Belgisch Sportpaard"Namur40486.236805.603.302020
PROSPORT BRUXELLES - BRUSSELBrussel371120.290.00898380.532019
Federation Royale Belge de Golf - Koninklijke Belgische GolffederatieEtterbeek408396.61118845.881784242.385.302020
Keerbergen Golf ClubKeerbergen2714777.72166677.038.802020
Koninklijke Sportduikclub Gentse DolfijnenGent104854.166647.032019
Spéléo-JNamur150093.652514.104.402020
Bouscholte EventsBrugge-101700.95-23244.822019
PHILIPPE GIELEN OPTIQUEWaremme113214.567564.562.602020
BRADOSBraine-l'Alleud83062.65519.532019
HIPPISCHE GROEPERING VLAAMS BRABANT EN BRUSSELAsse134031.002090.00255256.002020
CINTECLiège336173.6212085.142019
SPORTA-FEDERATIEWesterlo2721908.51298623.0422.102020
PUBLI - MARKETElsene151397.21-10467.521954804.201.302020
S.P.R.L. ChatelleWaterloo3360.50-3620.662019
BerkenbroekBree368591.1613809.292020
VLAAMS INSTITUUT VOOR SPORTBEHEER EN RECREATIEBELEIDSint-Niklaas1694466.43-32381.4511.502020
Vlaamse HandbalverenigingLummen108384.8711459.042020
EYCKMANS GROUPHerentals727143.65476.583.902019
De KlinkaertRumst84164.6612453.682020
énéoSportSchaarbeek654134.04107470.1325585.389.002020
Skate VlaanderenTienen280088.11117616.8018927.852020
Club Alpin Belge Fédération Francophone d'Escalade,d'Alpinisme et de RandonnéeNamur472350.00322.002019
SPLENDID SERVICEKontich7242.56-4326.891.002019
EQUIMIEZandhoven-609011.43-47786.330.602020
EURO BLUMAN EQUESTRIANWaterloo33540.83117016.720.602019
Special Olympics BelgiumSint-Pieters-Woluwe805079.65358833.0517.302017
DEBOSSCHERE TEXTILES INTERNATIONALKnokke-Heist-224.92-3251.702020
TOUR DE LA REGION WALLONNE ORGANISATIONManage610670.07-605729.846.502019
Judo VlaanderenErpe-Mere591420.5086027.829.202020
BREETECBree1522997.2328796.542019
Tennisclub Ravels Weelde PoppelRavels113293.5521571.702020
PIEMONT PRODUCTSUkkel11898.006098.0036175.002020
Hoeks DianeLommel228569.9864400.803.002020
Crimmo InternationalLommel2589972.5324377.134.502020
TR Sport HorsesLanaken-56096.70-15619.712020
ENTREPRISES HELMANJalhay17871.00-48615.002019
MARIS IMMOHeusden-Zolder130614.512079.57133000.001.202019
Domein van BornemBornem8346205.02121671.353.602020
LD GROTTE DE DINANTDinant75023.0017519.001.702019
TREMA SPORTZele33438.275290.480.802019
DE MATELOTBoechout257671.67-3151.102020
Verblijfshoeve 't WolvennestHeuvelland148669.00-8398.002019
LIBERTYAywaille41751.007625.002019
Sportcenter Aloys HEINENAmel-256866.057483.311.502019
FUTURE WORLDAntwerpen-355801.81-55849.661.002019
MoevBrussel2797274.52-132231.561128453.0664.002020
SODOJAKnokke-Heist59478.55-205.032019
STOETERIJ TALLAERT-HOFLier52608.28-11418.901.002019
A. & G. HOUSING CORPORATIONMenen18253.13-9365.182019
Atletiek Vereniging Toekomst Heusden-ZolderHeusden-Zolder878863.007348.00232242.002016
INFRA-SPORTUkkel-39914.787601.692016
DANCOComblain-au-Pont34390.392568.181.102019
IMMOHOCVerviers93202.41-13222.6066699.702020
BROWNING InternationalHerstal68374632.00977307.0068168864.00114.002020
FLEURS-HOMEEtterbeek-94768.48-4386.302020
CVD STABLESPlombières883744.22-157127.782019
EXCEPTION - EXCEPTIONEtterbeek377702.0049613.0020.302019
ONE FOUR ONEDendermonde300982.87-1947.232019
ART-NETWavre183024.16-155.752020
HOTLEUWaimes178167.0044945.762.202020
Hockey 2008Gent120235.5416527.882019
ARDENNE AVENTURESLa Roche-en-Ardenne191348.0050862.0021.202019
AJLRNamur-62136.00-4663.352017
VANRILLAER ET COMPAGNIESint-Jans-Molenbeek57466.008866.0044647.002020
Sportwerk VlaanderenGent4268938.23413248.393607229.88153.202020
SYCOMSint-Pieters-Woluwe5607.284830.992020
T.I.C.Sint-Katelijne-Waver53761.5318892.520.902016
E.W. PROMOTIONPutte92117.906656.741.802019
ROGUES CONSULTMerelbeke900140.518823.032019
KONINGSEssen-171480.31-19612.731.402020
ARBORA SERVICE en-of FREE -WINDSKruisem53819.65-15223.312020
THE OUTSIDERKluisbergen837778.29-36344.622020
MANEGE VERBRANDE BRUGZemst279239.00-21036.00347911.006.402019
UPTOWNSint-Pieters-Woluwe11047.68-12349.782019
BUREAU CONSEIL ET MARKETING L.D.S.Neupré-53748.00-84258.002020
NEW ROCKOudergem365936.00170956.001.002019
BOONEN INDUSTRIES & SERVICESLommel-979455.1026908.315.902020
DECOSchilde770939.89383789.102020
SERIDELNivelles80816.48-122652.914.302020
DE GRANDEMouscron-99979.31-87539.911.402020
MINIMUMBrussel162926.1553498.002019
ROELENSKortemark45145.65290.402.902019
PINGUIN PRODUCTIONSBrugge78206.96934.752019
VITAL CLUBLiège101635.1110846.27173961.001.002019
D.R. CONSULTINGChaudfontaine592425.177244.612020
SPORT CLUBLa Louvière39989.76-43623.543.202020
EQUISTALNivelles225225.7939270.032.402020
DACOMHeist-op-den-Berg-34184.34-2141.802019
n.v. MANAGEMENT KONINKLIJKE ATHLETIEK ASSOCIATIE GENTGent6556295.0079197.002020
SPORTS PUBLICATIONSUkkel-174037.00-27871.008.002019
DADE FOOTPittem-62125.30-3015.892020
VAN EESTER-VAN SANTFOORTSint-Katelijne-Waver57191.8325392.101.002019
LARIXRanst48644.68-106420.112020
'T HOEFIJZERBuggenhout123655.302179.803.702019
ROVANDESint-Genesius-Rode29848.63-5135.802020
GT PRODUCTIONS - SBSFOOTHerstal59171.1022358.922019
PONAS TRAVELGent46199.3725157.792019
DE HAMPTONSChaudfontaine1020310.11-107732.172020
Belgian Association for Tennis DevelopmentJodoigne1091544.29-411944.782019
KAS - INTERPROFHasselt140378.9422451.922020
HALEBEEKBeerse166976.3414737.350.602019
PROMOSPORTBierbeek10866.458203.582019
OVERDRIVEVillers-le-Bouillet911500.01223135.428765420.604.602020
GOLAZO SPORTSBeringen23085167.31-2894528.8812719313.6645.202020
DEROOSE ALGEMENE GENEESKUNDE bv bvbaWaregem631886.7551488.422.902019
Free - TimeGent134989.80110490.7810.102020
D.B.M.Seneffe-53441.142079.462019
NIKE'S HOFZwevegem179267.00156308.012020
LAURENCE BISSint-Pieters-Woluwe-280678.129439.212019
O-pointKluisbergen-12819.8313553.092020
WORLD MOTORSPORT COMMUNICATIONVorst12907.000.002020
SKYDIVING PROMOTIONSpa828811.2817547.557.702019
PRACOAywaille29699.8053435.690.602019
LA LICORNEKruisem-349269.966091.502019
EPSYLONSaint-Georges-sur-Meuse23483.01107.712019
DADIMAZonnebeke944002.17-43735.962019
SIGN PLUSCourt-Saint-Etienne42259.79-1894.082019
BRUKOIeper1394947.2744736.252020
White & Moore StablesZedelgem209043.74-641833.882.602020
ORLANS- FOOTDestelbergen278260.5649136.291.902020
STAR ENTERTAINMENTGent6414.24-23153.542.002019
X-PORTMechelen-6308.15-13464.271.002019
K.D.M.W.Westerlo813075.78-62748.852020
MIG83Vosselaar24541.712184.421.402019
PICOBELLO RENTINGRoeselare1875807.85461928.3144.802020
D EN D SPORTBrussel14326.761923.272.202020
AL POINT COMFrameries-72088.21-7962.552019
BELRAMOudergem1529147.21315217.099.402019
3PSHouthalen-Helchteren117991.008753.00353110.001.802019
Ferme du Chant d'OiseauxAndenne2984.30-47691.2811.602020
BDK STAGES SPORTIFSLéglise161301.6012844.502019
L & ADilsen-Stokkem-172841.192838.592020
IDEMASPORTWatermaal-Bosvoorde633110.0123089.9034.802020
AD HOC COMPANY - RIDE A BIKELinkebeek88554.02109167.902019
FRISON et FILSTournai18914.6817765.762019
DINASTIJAWaterloo2060.00-779.002020
LA VALLEEBurdinne-56097.87-56.767.702018
BLOVA INVESTKortenaken402203.0018226.002019
Pro Velo - Institut de Recherche et de Promotion du Vélo - Pro Velo - Instituut voor Onderzoek en Promotie van de FietsElsene472134.56-101427.3079.502020
ADVIES & PRODUCTIEVilvoorde32314.83-54.792019
A.L. MANAGEMENTJalhay69825.41368.592020
ELLIPSEMons81960.251949.051.802020
DEVERSchelle-38454.38-997.690.302020
STEP UPHamois14065.43-30682.9531231.472020
JUNOBeersel35458.6921037.582019
KWANTEN & MEEUWISSENHamont-Achel1212076.60-43869.432.602020
Kris De MunckSint-Gillis-Waas210417.6232205.447.002020
IMMOWEZandhoven9136810.53-36295.011.002020
DELRUE & C°Koekelare667022.0071826.001.002019
SKYSAILORHouthalen-Helchteren71171.0416063.552020
SPORT ADVIESLille79546.80-13254.892019
QUALITY SOFTHerenthout-23852.00357.001930.002020
CONNECTING PEOPLE EUROPEThimister-Clermont-14248.001188.002019
GROUP WYNANTSOostende248948.2258582.772020
BELL'ARCOHamont-Achel41156.4446268.642019
AquavieTournai176137.8023822.911.002019
Fehu PromotionStabroek-283596.82-2004.892019
NoorthofMiddelkerke-4539653.40-439384.581.302019
'T KLUIZEBOSOostende929171.26214696.354.002019
BASKET ACTIONHéron271896.73-31054.012019
PB EQUESTRIANMechelen462298.51-24553.462019
EURO CLUBSERVICESSchoten87126.2738580.712019
WIMEXPLOZandhoven31948.3110140.200.002020
WILDTRAILSKortrijk616644.9641137.8225.302019
MERTENSOverijse118669.1724019.512020
Q GIFTS & CONSULTTurnhout-161062.0210123.522019
DE BERGHOEVESteenokkerzeel43054.8621925.300.902020
RUITERSPORTCENTRUM-P.C. STABLESBonheiden96899.36833.201.802020
TEAM ASTROMEGAHeist-op-den-Berg-2050100.01-1421.892019
DRESSUURSTAL VERWIMPHeist-op-den-Berg53630.261765.452.602019
PERFORMANCE SPORT ORGANISATIONSLiège237069.86-30396.242019
EUROSPEED INDOOR KARTINGMachelen (Brab.)3112.65381.402019
EVER BEST COMPANYMachelen (Brab.)134708.00-4172.008.402020
DEN BRUINVISMechelen447.12-28.162019
EVENT MASTERSWillebroek232146.36-328767.3029.702020
SPORTS CHALLENGE EUROPEBonheiden10880.213052.412019
PROGESTORHannut161510.9014094.195.402020
B.S.O.Lasne40008.834394.832019
DE LINDEHOEVE PAARDENHooglede268269.35-376.742019
DOMAINE TRIAL ENDURO BILSTAINLimbourg459316.10-31666.585.802019
SHOWTOWNHeusden-Zolder739692.00-3739.002019
Uitbureau GentGent103838.542491.424.302019
POPPORTADilbeek92806.007254.002019
THE OUTSIDER - COASTDiksmuide376760.17-37074.815.402020
BELGIAN CYCLING COMPANYNazareth87220.96-21252.542019
VISTAMEDIAHamme (Vl.)247679.6070373.642.402020
INELSPORTHeusden-Zolder53261.5142029.832019
CTB EVENTSSprimont328685.96402636.782020
HUMMEL SKI SPORTHeusden-Zolder230941.9461312.251.002020
DERONCHENE G.M.CChaudfontaine-5469.9882503.942019
ALGEMENE ENGINEERING SERVICESRumst511966.59817.222020
S.Y. SETRAElsene72236.95-2212.292019
SATELLITE EVENTS INTERNATIONALOostende274114.57-21696.302019
Ecuries d'EcaussinesEcaussinnes251159.098863.195.502019
SURVIVAL - TEAM - BELGIUMAartselaar15948.594542.242019
QUALITY FITAntwerpen98886.6010018.323.302019
GAMA FOOTBALLChaudfontaine-99369.54-22593.402019
DUTCH PARADISERavels175815.4317693.522019
HUVECONZoersel338242.00-8088.0089361.002016
A-WORXBertem24365.1916433.483.202019
INTACTCrisnée-32057.67-26959.392019
QUEST FOR FUNBeringen-9994.85-55169.900.802020
L'IMMO - INVESTBlégny96443.34-2384.652020
G-TECKoksijde9846512.10270519.952020
Etablissements Mayon et Mignon ArlonArlon-44329.00-25813.002019
JAVELIN SAILING PROMOTIONDe Pinte-17325.00-4280.002019
Centrum Ronde van Vlaanderen VZWOudenaarde506763.8293186.125.202020
KLEIN BRABANTSE SHOOTINGCLUBPuurs-Sint-Amands42139.491409.570.102019
C.S.M.Chaudfontaine168546.00-33425.0011.802018
LOOTENS en COGenk160167.0410885.723.102019
FOURTOPSLeuven-9627.56-11937.920.202020
IDEA MAKER NETWORKBrussel85646.00-104.382019
S.P. RACINGSeraing-20067.13-3612.722020
CLUB BRUGGEKnokke-Heist44093423.6824473318.2371671324.03133.902020
STAFORTBeveren483864.812628.160.602019
PATVERCOHasselt-19916.35-6580.341.702018
PANAMATemse603657.79394435.8648.502019
Hockey Saint-LambertSint-Lambrechts-Woluwe70590.00-15603.0082811.001.602020
VAMOSPutte61102.53-11854.172019
STUDIO SPORTKontich373923.6073776.201.002020
Basketclub Dames LeuvenLeuven54264.0019955.0054149.002020
JELENSAKontich-4912.449350.511.802019
ERIK LOOTSAntwerpen101304.24-9769.772020
INTERNATIONAL CONSULT GEORGES GRUNRixensart176606.798358.562020
SERCU GLOBAL CONSULTINGWaregem189236.84182403.840.502020
JEUGDSPORTAntwerpen382248.2396989.834.302020
J2L StablesHoogstraten181198.002560.000.702019
BOULDERPuurs-Sint-Amands-5323.70309.582019
RAFTING OUTDOOR EVENTSGent44304.00-3457.002019
Belgian Paintball WorldAntwerpen-16881.481381.662020
SPORT Cie DISTRIBUTIONDinant35687.234925.320.802019
P.C.K.Wijnegem192610.0688214.51273357.021.002020
CAR TUNING DEVELOPMENTDeerlijk115840.86563.802020
Etablissements GAGLIARDINI BernardThuin18302.00404.00174083.000.402020
AcTEAMLeuven65090.54-7569.442019
GYM CONCEPTSchaarbeek-30585.49-1077.712019
ELVSTROM SAILS BENELUXAntwerpen174320.36-14210.681.602019
Sub - TechSchilde52897.9129869.422020
VISIADiest166194.78-2931.712020
MARLYSE GORISSENDiest23315.97-4473.532019
BPT GroupKortenaken-250.57-703.412020
XANTHIONIncourt1230487.665313.362019
MAMM'OUTStekene184770.1843836.002020
CORSENDONK SUPPORTOud-Turnhout101663.68-6475.262.602020
PREDELOuffet-26107.654146.532019
Keerbergs Transport RacingPutte-1364042.62-39195.712019
X-CAPEFlorenville96103.00515.0036541.002019
LUX DEVELOPMENT & TECHNOLOGY ou en abrégéVerviers-168733.47-15378.452020
HERCKY SPORTMortsel89785.7526214.302020
JOHN'S RACING TEAMDison54727.908236.932019
Eric PolasterMol-22359.001716.002020
ARTABEL EngineeringLeuven2567867.30253609.135.002019
PADIXBredene41762.6410511.532019
ADRENALINE - EVENTSStavelot412181.28-7002.5211.002020
WELSONAalst8933.29372.211.902019
R & B ENTERTAINMENTMol15099.0911789.262019
STONE GROUPKnokke-Heist979447.00134864.002019
OLTECLichtervelde-29933.54-9775.872019
VICTORY-COMMUNITYEdegem1403867.243790.992020
GOLF.beWaregem124901.225877.882020
BOUNCEStavelot44978.0016990.004.502019
ODIENCEMelle1231146.591081166.840.502020
L'ARCHONFOSSETubize107541.00-14852.0089930.002020
DRIGIMAGeel2710808.22168116.632019
INTERNATIONAL SPONSORING AND PROJECTSCONSULTINGHeusden-Zolder360693.25183.81105000.002019
YELLOWSTONEHouthalen-Helchteren98620.00-5019.002019
NO LIMITLokeren-204331.4915038.792020
K.C. SPORTSMANAGEMENTBree882134.54-175380.982020
D&V CreationsMerelbeke73451.0141017.352020
FYSIOKINLeuven110609.877536.912020
OLYMPIC TRAINING CENTEROudergem31978.50-677.342020
HARAS DE LIGNYFleurus-107131.30-78912.632019
ESPACE CULTUREL ET DE DIVERTISSEMENTSChaudfontaine181701.74-2661.272019
The 900 ShopHechtel-Eksel-58081.5240687.391.102020
ACTIVE CLUBKoekelberg-101037.96-1623.512019
JPD ACTIVITIESDilbeek-19683.92-12283.542020
REMAGingelom11542.68-25322.080.302020
TUZZEVleteren18257.75-4011.052020
SPIRITLiège-183500.76-31407.56132630.001.002019
ARGYVALTervuren24386.86-53.792019
SPONSOR ONENamur72337.317524.57252379.942019
GLSGent42987.228700.512020
CoRniX productionsKapelle-op-den-Bos274748.6378359.702.702019
DANIEL PIERRETSint-Pieters-Woluwe-31062.17-1352.392020
NICOSPORTPuurs-Sint-Amands-365962.91-15.312020
MERINDeinze-43150.77-653.402020
ANIMISWalcourt9137.0024861.002019
SMASH GAMEJemeppe-sur-Sambre250394.56-1507.352019
ASPRIA CLUBSint-Lambrechts-Woluwe1878288.5626836.736712376.1732.202019
THE STAGEStabroek171746.1913042.882020
Balloon Team Jos SeghersPuurs-Sint-Amands412222.8574893.062020
INVESTMENTS & PARTICIPATIONSGent215295.8425834.032019
CENTRE EUROPEEN DU CHEVAL DE MONT-LE-SOIEVielsalm78978.56-2302.147.602019
SPORTIZONVilvoorde1414351.61196528.1911.602020
MLSPORTSTremelo30328.89-5803.622020
Sporta-vakantieWesterlo817007.43158617.1517.602020
D-coBonheiden75883.74-23173.282020
VENTURIX BELGIUMComblain-au-Pont69188.962180.472019
STOETERIJ D'HEYBOGHTLochristi-322510.545062.782020
ROBIN HOOD DEVELOPMENTSint-Jans-Molenbeek-7524.001732.002019
HANALEIGent357480.0012910.003647315.006.502020
BIZ & FUNDilbeek364001.2097825.782019
RACE SOLUTIONBeringen-1562.93-943.412020
PYC PERFORMANCESFerrières-13892.87-165.202019
D & L SPORT, MANAGEMENT & ORGANISATIONHooglede-59264.4134256.732019
penasse consultingHove63588.2310636.832020
NuQuestNieuwpoort33337.4610203.902020
BELGIAN RACINGCharleroi-20182797.52124012.592.902018
ARC PLUSPeer27354.02-2697.142020
B.M.-SPORTKortrijk2683.56-2207.722020
G.T.P.S.Wavre335827.9011305.032.902019
SAVE CONSULTINGBoortmeerbeek820174.5525225.142019
INBIZZ CLASSICSDuffel209337.622720.292019
NO SPEED LIMITLasne340644.87-94443.712020
EMOSLommel118835.6121432.732019
EVENT CONSULTING & SERVICESHeusden-Zolder2177.21-2840.160.402019
MEMORIAL VAN DAMMEBrussel201817.305687.432020
DAKANIWillebroek42516.72-42616.472019
TMT EVENTS & SERVICESGrâce-Hollogne547.815886.362019
ROCKS 'N RIVERS BELGIUMYvoir-149289.09-75079.51570212.801.502019
BODY BUSINESSNinove52892.0023338.001.802019
DRIEVIERDEHove145658.114473.432020
SCOJEPuurs-Sint-Amands170107.9966787.081.802020
Sporty SportiefLeuven105566.31-76158.94284708.292020
SABAXMeise178059.36-158354.270.602020
SPORT TEAM ASSOCIATION STRATEGYHannut-17767.00-5654.002019
Sunny skyBraine-l'Alleud40086.6911686.232019
ILSBOZandhoven-42608.989709.852019
NEKWalcourt825045.84205637.964.002019
WORKOUTWommelgem38463.71127733.165.602017
GOLF CLUB PUURS BREENDONKMechelen298787.008847.001.502019
SPORTCAREHerentals24616.733239.482019
S-STEELHulshout169136.06-11719.301.402020
HERBOSNijlen400790.4062465.582019
Basket AalstRuiselede14640.73-73393.5715.002019
ASSOCIATION FRANCOPHONE BELGE DE GOLFEtterbeek328463.0051941.005.202020
ALANAntwerpen125008.922190.632019
SPORT SPIRITAarschot-15618.0010692.002019
VADACOWetteren266840.5915536.872020
SK SPORTS & LEISURESGrimbergen-21135.10-13780.802018
TO THE POINT EVENTSHasselt106240.7643690.595.302020
ZEIMATHuy16642.91371.70113602.002019
AIR & BOISChaumont-Gistoux-21355.00-39431.002020
EUROPEAN SPORTHORSES G.K.Leopoldsburg133592.41-140909.782019
EVENT SPORTS PROMOTIONLasne-26946.94-22527.461.002019
ZZ SERVICESWasseiges11325.000.002019
Vincere ConsultingOpwijk2252166.00545443.402020
ERYNASint-Gillis-Waas19620.632029.392020
SPORTS MANAGEMENTKapellen29023.424626.630.702019
NATURALYSLasne115142.1894342.612020
Sportclub Eendracht AalstAalst-3625122.00-452634.0011.202020
PACE MANAGEMENT COMPANYAsse54702.393843.622019
WINDRACEROttignies-Louvain-la-Neuve-308904.63-162407.772019
IMPROVEHasselt866393.5584114.142019
VLIEGEN KRISTOFDilbeek46758.24-29557.872020
SPEED UPVerviers58763.7811224.062020
GOLAZO MEDIABeringen775098.83-24205.646.802020
RODARI FOODMeise-16448.2147.312019
LE P'TIT BAIGNEUREstinnes76644.5928447.82174857.650.002019
DC DAKNazareth74571.008572.000.802020
CAPTAINS OF CYCLINGEtterbeek410228.49824.7916019320.7042.302019
VANDER AA - FEYENKalmthout1532.83-14896.432019
SMART MANAGEMENT SERVICESGrez-Doiceau641351.82-40144.842020
SERGEANT SPORTS MANAGEMENTBeersel48733.4822127.592019
INTERNATIONAL SPORT INTERFACELasne-14551.001287.002020
SQUADRA MARINE.COMKeerbergen15327.88-9838.631.002020
ANGUErpe-Mere41809.985973.952020
ITTERFITHalle-8941.56-28926.962019
VONCKEN NATURE SPORT PLUSSprimont87964.861924.652018
ANPARO CONSULTINGHasselt-199046.77-7511.152020
ONETECZaventem285576.00-5779.002019
EVENTS & FASHION PRODUCTIONJuprelle15311.17-9283.872019
COM. FACTORY BELGIUMNivelles23735.00-25025.002019
WZVRumst202098.027643.222019
THEMAWERK & SPORTSchilde101312.9123700.822019
MONS.EXPOMons10419833.12-78571.851.302019
BOPSTheux99831.089987.221.002019
BE MotorsportVosselaar30154.863594.572019
TOPSPORT GEMBLOUXNivelles-133463.85-1096.324375.002020
YELLOW-RED KV MECHELENMechelen4296043.55-8067871.6415063773.6471.202019
COTE PISTEIncourt-408840.31-31521.412019
HIPPISCH CENTRUM KALMTHOUTKalmthout-66853.66-31746.832020
B.R.K. PROJECTSAalter47627.839565.272019
EVENT - SERVICEDessel-116413.55-4997.962020
EURO RACING FRANCOIS DUVALCouvin1733553.003620.003177812.002019
G & A RACINGTurnhout39628.2210788.013.102020
E.P.O.Chaumont-Gistoux31537.67-23500.012020
ITTECHMerelbeke642452.6727703.314.202019
ABC SA.HA.RAFernelmont-216437.45-66697.692019
ARDENNE BIKES & SPORTS ORGANISATIONLa Roche-en-Ardenne4655.47-13419.242020
DE SCHREEFAalst164724.00-10757.003.002020
CHRONORACE - ELECTRONIC TIMINGBeringen1266697.21-199672.383.402020
Sports Marketing & EntertainmentOudsbergen487585.87-7169.852019
ROADBOOKHerve105156.895683.081375898.672019
MH WORLDWIDEWuustwezel501206.6989360.122019
BEEGROUPESint-Lambrechts-Woluwe310689.49980.640.802019
STSCEdegem97244.32-27517.592019
M&G PRODRixensart21474.22-629.642019
Stal SonloLille-10760.9115277.612019
O'DOUCENazareth91039.91-3653.380.202020
IMMO PEVENAGEGeraardsbergen131864.6916606.592019
LA CARPE DE BERNISSARTBeloeil128085.3517464.421.002019
SHOOTING SPORTSCharleroi-3981.25-11709.531115.702017
CASAERT RACING PIGEONS NECHINEstaimpuis5683.441514.782019
STEP IN LIVESchaarbeek467898.63-78600.8810.002020
VLAMOSHeuvelland-3211.046730.792020
GVO CONSULTINGMalle237833.2041255.352019
SPORTICSWevelgem16470.8017040.531.002020
VITABY INVESTTournai-29278.77-17228.172019
X-TREM FIT CONCEPTQuiévrain7248.002911.002016
CDP ConsultingBrussel-16131.9529711.362019
FIT INC.Antwerpen78856.1316091.660.802020
Boomkwekerij Michel Keersmaekers-MichielsRetie109839.5411790.680.302020
ULTIM EVENTSBrugge24260.2159611.452.402020
MDM AannemingenStekene84626.3524379.681.002019
PERFECT FIFTHKortrijk313676.72344.002020
For Ever YoungSint-Pieters-Woluwe-6393.54-12276.512019
ARKENIASchoten300214.981378.842019
LCS MANAGEMENTNivelles-4266.754847.736000.002020
SmisveldTienen73172.64203.452019
BE2DIVEWelkenraedt-2348.42-1694.602019
TEAM FIRSTOudergem-21154.37-10730.892019
SIDE BY SIDE BELGIUMDestelbergen76286.228157.602020
CATHEDRAL FUNCTIONAL TRAININGSint-Lambrechts-Woluwe-13816.31-17296.422019
BRUGAVESEOostkamp81934.7415204.222019
GOJOAntwerpen-2266.9021569.243.302019
TRAGEL INVESTAalst289131.81-210304.4014.702020
VDG PROJECTSRotselaar-2435.00-12989.002020
DASY FITNESSBoussu-10934.0025517.002016
KANO&KAJAKCENTERWachtebeke106195.7631422.062020
CHEEESEBOXAnderlecht78449.74-65822.769.702019
KINE DELIEHarelbeke110092.5862749.692020
FEBECLaakdal57227.8712824.422019
PRESS-START ENTERTAINMENTTienen4245.615616.422019
GOLFSTAR EUROPEWaterloo-13407.96-7246.922020
PRO LEAGUEBrussel312163.8756636.6219290874.356.102020
SPORTPRAKTIJKLeuven3586.2910308.082020
AZELHOF HORSE EVENTSLier478479.5362340.582.002019
AT PROJECTSElsene18199.0612754.972019
Finance DLOostkamp80582.8348870.142020
Star-TrackingDe Haan13603.36-514.8992704.500.802019
LLM MECASPORTStavelot-382851.44-67701.585.002019
SEA COAST HORSESNieuwpoort-243325.06-58828.582.802020
CLAY SHAW MANAGEMENTLiège59805.37-308.402.502019
V-COIzegem173390.1524486.072019
MIKE'S REPTIPARKTournai-48015.00-23615.002.002020
KEY PARTNER INFORMATION SERVICEChastre250428.798025.152020
Ride2Sint-Niklaas-45.146308.562019
BX BrusselsAnderlecht-1187498.70-375670.6710.202019
Training & Cursus Centrum BelgiumAntwerpen63691.81369.701.002020
Big PandaNamur47447.0637702.522.602020
RBS IMMOEghezée29951.7625.562019
BSP TechnicsLinter81962.1011002.982020
WolfnjoyBegijnendijk-504833.23-40127.3910.402019
DOMAINE DU CHANT D'EOLEMons720178.37114856.371885272.692.302020
ASVATING GROUPBrussel-1527.22-14611.882019
IMMOH2OMEAntwerpen8059.05324.082020
FIT 4 EVEREEvere-14309.05-2175.272019
Equicoaching InternationalScherpenheuvel-Zichem-28305.3410213.822019
THE OUTSIDER ARDENNESHamoir117860.9787655.574.302020
V.R. RacingBrecht-492297.00-135601.83537464.912019
Anais El ArabPeer506525.65148294.656.802020
Merelbeke FITBeveren8266.9018193.332020
MY PROJECTSAntwerpen56515.4823706.450.802019
Régie Communale Autonome Braine ô SportsBraine-le-Comte-4070697.30-694836.21846244.109.902020
MopaniKeerbergen-4634.78-49713.842020
Click ProductionsDe Pinte57936.91-9451.282020
Filip MeeusWillebroek26425.22-1950.802019
TRIABEL ASSOCIATIONWaterloo-32053.0011549.422019
Gym ProjectSint-Niklaas72229.1139740.162020
Fit2FunctionBeringen-38782.19-6944.772019
FB CompanyBrussel331286.83-30925.49514883.300.702019
STOKEDHalle59594.045637.600.502019
LE JARDIN DES MERLESSint-Pieters-Woluwe-10842.00-13235.00409013.001.902017
MANEGE HEIDEBOSAssenede24455.4616653.410.202019
DHG SPORTSOttignies-Louvain-la-Neuve12548.56-28917.452020
TREK FACTORY RACINGDeinze1098757.79-77319.855.002020
RAMPAFFAIRZWaregem143369.0937969.013.402020
ROBCO EVENTSGeel-49980.65-3180.022018
STALISZedelgem625265.73129382.832020
SUPERSA REAL ESTATEGrez-Doiceau-8342.85-296783.420.302019
L'Ecuyère RuiterboetiekHasselt-11765.43617.512019
RESPECT YOUR BODYTessenderlo51913.05-1256.862019
BODY BALANCELier13557.32-11908.913.002020
THOMAS PIETERS MANAGEMENTNijlen1421030.99409282.371.002019
De ChartreuseHolsbeek28405.1334523.322020
SOCCERTIMESchoten114321.9056075.590.902019
VIRUSSDiksmuide-79920.32-2781.652.002020
D.J. SPORTMANAGEMENTGrimbergen23969.19-261.322019
Lo.SportLochristi972981.48391882.878.002020
KACHA TRANSPORT SERVICEAntwerpen19743.28-20102.539.302020
Evere White Star Padel ClubEvere47878.743477.1083140.722019
Soccer InvestGenk128488.7410820.222.102019
SAENAPPEBeauvechain25680.0014833.002019
TALENT FAKTORYHerstal2588.862784.952017
MANCOTECOverijse170081.0023088.002019
DeLiFa ServicesHemiksem150036.0035546.000.502019
LE PELOTON DE PARISMechelen108666.947864.602.202020
STUDIO MINNERonse44879.3817966.452020
DEBUYCKKortrijk43068.0920814.002020
DE PAEYTurnhout-1795.97-2434.912019
SportsReform CenterWommelgem41003.38-38.002019
STAL GRAVENHOFSint-Truiden-25043.1533761.122019
Racing Club de Bruxelles - TriathlonOudergem32502.041159.182019
QUIMALOHoogstraten48489.47-3389.602019
MOTORSPORT DISTRIBUTIONGenk255687.7931158.192020
EXCALIBUR PROJECTSNieuwpoort-32171.36-9838.912017
Sher-LockIeper68680.3130450.482019
BORDYSint-Lambrechts-Woluwe96645.003563.142020
Casa BluUkkel-12116.0026139.002019
HOANG GROUP MANAGEMENTSprimont82981.3781104.262019
M&V MotorsportsWetteren32039.403386.692020
VM SporthorsesWuustwezel237468.4731205.632020
BENFECOAntwerpen252478.7418866.202020
Services For Meat Maca, VerstappenBassenge209889.3667902.2630.802020
ULTRA EPICAssenede67758.9512103.742019
double pass consultingDilbeek254578.35132394.702020
ESTIMA STABLESAalter20598.831655.892020
PLPL DUFFELDuffel-28053.87-5036.710.902017
CONCRETE DREAMSHeist-op-den-Berg55508.006310.002019
DEBAENEPIGEONSBeernem49926.1588502.091.002019
SAS TRADINGSambreville-36224.04-1123.382019
K.P.R. BeheerGeel3360127.5380827.272020
GrowthZoneHaaltert-10665.10-29860.372019
CORTEX MANAGEMENTSint-Jans-Molenbeek28676.51-4319.512019
VIVIMADAntwerpen5964.002495.002018
VEGAFOOTZemst-1612.64-3043.262019
Viva BrasilGent13049.003640.002020
NutritionalSchilde119630.1939076.831.702019
DE TREE MUSKETIERSMechelen9476.9515790.162019
QUADROSS STABLESMeise111330.00-10039.321.002019
2G PROJECTSGrâce-Hollogne527707.18-430910.869.602020
AR-RallysportHooglede36239.00435.002019
ARIKIDuffel123568.2739860.972019
i-novatiXeSaint-Ghislain-15598.404256.592020
T.S. BATEMANAntwerpen7956.85-3323.022.002018
FitBox3.0Enghien669.270.002020
TRY-ITNijlen21428.0016060.002019
1ST DVisionRanst-20991.64-38015.331.802020
KEYSER SOZESint-Agatha-Berchem66866.1640041.052019
E-STUDIOSOudenaarde-16815.398484.372020
MINDINVESTNiel221473.26158294.282019
B.C.Y.Pepinster-5741.19-7659.772019
Paintball - Hal MerksplasMerksplas59347.589971.841.202020
PARTYMMOWaregem218525.00102071.006.202020
MANAESTAywaille-78430.8110072.521.002019
MELBORN MANAGEMENTUkkel101461.81-3017.542020
FINishGooik49183.5911716.352019
CRAZY RUNJurbise6733.00-12726.00284487.002019
HOREVENTRiemst7078.56-7617.484.402019
CP&LOostende366886.88136093.372019
NDT-I services BVBABornem296423.2971423.002019
JMBBeringen43887.91-18564.572020
PROVOST CONSULTING INTERNATIONALAntwerpen48331.71-1849.442019
Born to MoveElsene-84433.84-63996.872019
VI VERIHamme (Vl.)11984.624811.122020
Guerman PascalZaventem91287.23-6622.242020
GT ONE MOTOR SPORTMorlanwelz2842.001941.002019
ASSURANCES CIANCHETTIJuprelle2339.00-6146.002020
SHENOAH RANCHRijkevorsel-28887.892998.572019
GOOD ADVICEAlken11873.04-12167.982019
MABO MANAGEMENT EN CONSULTLier1656555.00-143165.942020
ERIKA CONSULTWezembeek-Oppem15197.9531554.052019
VIVA VLWesterlo127214.8012786.112019
BPW VALENTINO RACINGMons-25798.63-150.002019
SENSEBALL EXPLOITATIONOrp-Jauche-73733.38-34793.382019
COCKTAIL 15Brussel-45143.192180.802019
Family on TourBorsbeek-7087.813217.222020
POWERCOACHNijlen201993.9757025.110.402020
K&A UNITEDNijlen49394.85-1474.952019
LACAPITAINERIE.BENamur11628.2011261.942019
LUTZ JUMPING HORSESBraine-le-Château167983.5685620.172019
DRITTODuffel310673.3043921.392.402020
VDFITSint-Katelijne-Waver45380.6517671.830.502019
DRITAalter171150.4470854.232020
ROECKIEBrecht7606.31-694.512018
PHYSICAL COACHING ACADEMYUkkel271908.59182682.163.902020
CERVINO CONSULTINGOpwijk54213.042368.742019
ANKOSPYAnderlecht-11910.00-3247.002019
FIT-4-YOUJette-75972.53-35410.452019
B BLUE NUTRACEUTICALSVerviers42196.65-113270.190.302019
JIMMY COOPMANKortrijk40759.30-877.992020
Les Gazelles de BruxellesBrussel22333.687420.272020
EXPO 360Londerzeel127554.9927538.602.002020
BOURGOO RACINGKnokke-Heist12056.141437.602019
BreedTLier132755.721506.092020
WordFitGrobbendonk4888.741917.172019
FOOT SUPPORT AND CONSULTINGAnderlues-21481.45-31580.072018
Be More IntensiveBrugge15669.003080.005926.002019
KEYBOX PRODUCTIONS SPRLNamur31190.565762.272.102019
SAPIENCE CONSULTINGAndenne3142.00-17996.002019
JG-SportsGeel80356.5230206.462020
Evm SportsRanst12687.748556.492020
TERRAPLAYGenk10852.53-12660.060.602017
SPORT LEISURE & EVENT CONSULTANCYBeersel281649.4056244.822019
Wouters Investment MangementBalen4558.064626.082020
I-HAIRBegijnendijk-65803.85-39519.103.302019
HORSES ACADEMYFlémalle20901.001210.002019
Care & CyclingHeist-op-den-Berg20460.0099614.092019
I&O SnacksHasselt137395.0094653.002017
NIEUWENHOFKapelle-op-den-Bos391471.6773876.312.602020
TIENOUkkel-652872.00-43072.001850.002019
E-ziWaasmunster17161.469000.520.002019
Scion InvestSchoten-3299.67-1118.142020
JNVSWaterloo-7092317.69-1040508.772800568.645.102020
DOTTervuren46656.79-3835.422019
EMISYSFloreffe306695.613106.2711.802019
InstaJobsKnokke-Heist46944.4022831.835.702020
STUDIO PILATES - ESPACE FORMEBraives-120761.9044199.162019
Yesi ConsultAalter157325.08176135.132020
STUDIO THE FLOWOudenaarde4100.6410300.252020
YC ProjectsDilbeek427.442154.602020
XVRNamur25525.3311971.072019
PADEL CLUB BELGIUMWavre482.5852620.692019
OXIVALERixensart243659.8264224.022020
All Sports Business Consult-RSWaregem-29934.9252120.652020
Hands and WheelsHoogstraten95867.6875102.482019
Flamme RougeZwevegem78745.1029300.130.702020
CORE TONICBassenge44524.0039174.000.402019
JL-SolutionsLeuven17900.78675.301.002020
YOUR DEDICATED EVENT PARTNERLochristi29698.58-5558.492020
MaagemAartselaar11306.63-14773.762019
WEVENTURESStoumont53326.0926739.083.702017
BIKEVILLEBeringen730685.34-88967.5897968.530.702020
PRORIDEWatermaal-Bosvoorde15068.772074.760.502019
« GREGORY WATHELET IMMO »Clavier271765.7634081.942.202020
FALCO S&CWommelgem19349.162758.652020
DARE.SEESint-Gillis (bij-Brussel)-22138.96-57716.341.302019
Fbr International Management & ServicesRotselaar162271.4231587.212020
FVVLMenen23424.921196.152019
BRANDSFITOudenaarde60663.684869.344.002020
FormyfitMont-de-l'Enclus200521.1915655.761.302019
SEP VANMARCKEAnzegem232010.56192049.122019
INFLOWRotselaar34128.861095.532019
ZELOS EVENTSNamur103864.0929384.942020
RDMK EventsDessel-15143.91-548.572019
DaRTKruibeke-13047.19-713.782020
MAX SOULET EVENTSOupeye87549.0034390.002019
SYMBIOTRAILEtterbeek8735.007589.002019
SGYSpa-62333.004073.002020
IMMOSENTOudsbergen1413098.693655.142020
SENTOBELOudsbergen441724.12289528.3650.302019
DNA: LABKeerbergen9577.98-7691.524.702019
MOTION TO BALANCEGenk-135361.35-27872.840.502019
FOCUS 5000Namur130065.6527667.054.702018
NEUFEdegem-47853.39-30428.422019
Fast EventMalmedy5549.075188.172020
WIELAND WUYTS ENGINEERINGAntwerpen22000.0019911.502019
EVENTS ON THE ROADBeringen9683.953571.752020
ROSS ADVorst13368.773955.812019
KANTONIS GROUP BVBAHouthalen-Helchteren23025.55-34930.132020
K.T.S.J. CONSULTINGBrecht53504.0033669.002020
MENEZIGOlne-37920.92-66055.162019
TINSTAAFLDendermonde187977.6126846.132019
DP'HORSESEtterbeek-196019.81-41272.632019
Global Champions (Belgium) GCLHamont-Achel39157.61-10612.722019
CLAEVERSHerenthout79782.4027849.032019
B-WELDINGMeulebeke137958.7571533.672019
DITADeinze31011.15-51447.325.302019
SEPIA eventsBeveren63936.65-56538.6024.402020
CLASSICO - La BrasserieElsene-586516.40-101632.6010.902019
SchuerTremelo64219.5032328.450.902020
Stal DijkhofRavels-7447.33-14114.642018
Deklat BinnenMechelen202016.5246470.342019
MR HORSESLummen129789.9533556.152019
SENAXMerchtem70704.5354837.562019
Sparring-PartnerChaudfontaine101262.8630115.992019
qwertzLier23751.6584087.172020
HERTHOGRonse22002.889309.472019
HECA STORAGERoeselare35454.3816211.612020
NowrizonSint-Gillis (bij-Brussel)516924.0091450.0012.602019
ARTORIASAalst119483.127689.342018
MALLEXABeveren104202.8940487.072019
SPORTS DISTRIBUTIONEsneux-31870.57304.572019
KEMPESOostkamp10710.863097.8915.102020
W. van AertHerentals20460.00152523.612020
INTER-TRACKWachtebeke1744.2637770.532019
EqualitatisAnzegem15804.46276.062019
NOIR JAUNE ROUGE EVENTSGrimbergen-120663.44-8128.312019
GDM OrganisationWavre-1311629.93-214006.2913.202020
INVITADOTorhout12148.40-6451.600.302017
GymlifeMechelen60892.308276.364.902020
Mavo Sports PromotionBergeijk42656.71-4597.490.302017
METATRONSoignies1255.00-2491.002017
SWAG-ConsultingTernat55396.314357.422020
CONTACT FORESTIERJalhay166358.9263564.150.502020
GB.IMBOAntwerpen180788.0652349.852020
Antwerp FitAntwerpen-9951.35-13995.740.802019
La Conciergerie LiégeoiseBraives-3909.28-11343.011.702019
M.G.J. ConsultNamur-15839.41-17175.2423620.482018
TRACKDAYS.beLochristi40907.97-4959.872019
EQUITRADEAsse9556.85-95141.401.002019
BUNKERAalst67966.14-2566.862019
GIVAPXLHarelbeke25466.002153.381.102019
AUBERGE « MOULIN DU BAYEHON »Malmedy-25462.117828.152020
FREESTYLE & COWaterloo-70254.95-3763.792019
Equiservices and clinical trialsSint-Pieters-Leeuw-32126.51-8872.022019
Flanders LeisureLeuven-5872.28-5803.892019
One OAK EquestrianHéron164591.0078589.862019
MU IN THE CITYUkkel42198.00-11228.002019
EQUI-NOXE VLHamoir-245628.00-29097.002018
ETKOWemmel24066.2318992.812020
DRAFStekene2193120.78-151262.087.502020
Sinner SupplyLokeren-6832.58-6106.940.602017
Industrial Climbing ExpertsOud-Turnhout30281.9017764.162019
Bevan ProjectsSint-Lievens-Houtem45016.4410980.322019
JADWAYSDe Pinte4150.85-9293.352019
STORDEUR LEUVENLeuven971949.41161995.069.402020
FLOW FACTORYWevelgem155335.9353528.242019
AlcatrazMiddelkerke70294.623179.122020
Verzekeringen De LeeuwDeerlijk53287.0115567.921.902019
LifeLiveSankt Vith-498960.63-318569.323.202019
BODY-FITDiksmuide-4355.109596.391.302019
KineXpertAntwerpen13863.425236.052019
INOVENT'S GROUPAnderlecht-14401.66-20636.880.302019
RedwaterUKHerve156488.1153011.15517067.782019
HIGHFIVE DEVELOPMENTUkkel3758.30-1038.892019
PaulysLeuven159108.0628378.392019
De Wally'sStaden-34164.7213410.892020
GOHALLDison89859.5425866.962019
LaBel & CoLiège155162.6418520.352019
ARTAMONGent1947.20-32058.072020
SPORT CONSULTING & EDUCATION & MEDIASVisé70989.37-33985.401.002019
Looptraining BelgiëGent2051.16-10627.442019
PASSERELLE SANTELimbourg34965.88183.820.402019
FING-SERVICESZele19890.25-11421.131.602019
NOORRGent81064.7622250.482020
Haras du Grand ChampEnghien23448.09336.132019
FOCUS BELGIUMFernelmont49800.7731030.282019
LevantiusHoegaarden91050.6415310.892019
ATRIUM MORTIS EVENTSWaasmunster-40162.00-59138.000.002020
SERVICE GAGNANTSprimont-36804.10-18300.412019
NEW GIGA BIKEFosses-la-Ville-32661.44-16905.47195977.491.002017
FIETSBARHasselt59022.3319250.982020
CedalionLokeren23571.86-21213.592019
BRANTS VERVOERLier17793.41-2813.012019
MAKSNijlen21412.00-6955.002020
LEDSREACTWevelgem69928.00240.182020
GiftrunnersNijlen-19630.17-3696.922020
DE BONDT CONSULTINGAntwerpen7742.171028.802019
LAST MINUTE ACTIVITIESHamoir-1587.46-1454.172018
Tennium BelgiumTurnhout-387319.71298587.392020
PATRON EQUESTRE BELGIQUEOudsbergen-260464.77130651.431.902019
SG SPORTS CONSULTANCEBrussel5811.005711.002017
CD BIKESHeist-op-den-Berg211211.2931457.383.302019
MY FANCY BOOTSGent-149785.69-30934.530.202020
KINE SPORTHOEdegem14862.607116.542019
DAKWERKEN VANHOOF & CoSteenokkerzeel213210.02118414.071.002019
TopsportadviesLokeren-15396.206839.152019
NNGOuffet39586.2835327.062020
CHAMBRANGGent-5494.61916.422019
SABALIAnthisnes22783.30-1927.652.002019
DE ROOOostkamp-10150.002512.002020
BONBON ROUGEWaterloo-26639.3418067.842019
Springbok CoachingKortrijk75928.7260781.662019
TRAVEL2RUNSombreffe10961.66907.262019
HEALTH COACHING & CONSULTANCY FRANCHOOZedelgem23963.0011349.002020
IQ-KBEBrussel-1299157.19-1025951.72834819.4220.202020
HELSGent-58643.13-95970.645.302020
AJOEAntwerpen-26566.694795.080.102020
CuerpoGeel-17705.76-7808.412019
R-MODELS PASSIONAndenne31354.5510077.402019
KALIEMEROOMechelen46741.48-3640.132020
RUNNING SPORTLe Roeulx-188854.59-6659.312020
REFLEX SHOOTINGGenk-208933.71-47012.962019
IEU GROUPMachelen (Brab.)-54017.61-22177.862019
AnventivityBoechout45553.7425620.922019
VelociteBrussel8931.74-19949.362018
Sport IDBeringen187162.7265348.341.702020
BOVEDA SPRLAnderlecht15295.852559.892020
CLEE EQUESTRIANGrobbendonk65182.5121118.533.102019
COADSHWaterloo22080.9036544.602020
N.E. TRAINTWielsbeke45877.942460.092020
FitmediaHerenthout59444.2211246.112020
BELGIAN LIMOZaventem-2830.0020871.000.202019
OPTIMUM REBUILDLievegem29854.6810321.402020
SportMed BeneluxBrasschaat38407.8529722.712020
PUZZLE ACTIVITIESGent67727.0088565.002.402020
SportiventsMiddelkerke35853.5411964.902019
Mind over MatterTemse-2991.53-1002.722019
AG Stables BVBAEssen-17988.13-11906.832019
to catch a fishPutte25354.656806.422018
MOORSKESHOEVEBilzen18735.8690.522019
EENDRACHT AALSTAalst76470.70-10592.782020
F.R.T.Rixensart-1791.899185.382018
GOLF EVOLUTIONAnhée14371.09-43.372020
RB CORPORATIONBraine-l'Alleud-15483.98-65016.821.002019
VynckeGent35401.005760.001.002019
special olympics eventsSint-Pieters-Woluwe46312.6246312.620.502017
SAF & FILSEvere-62244.04-6333.692020
AQUAPLOUFPerwez-4768.63-11588.82125107.262020
DENIS BERCKMANS CONSULTINGJette51945.5451871.412020
BEAT OperationsMerelbeke-119607.70-5375.072019
DE VREUNKortenaken-99149.32-40545.500.702019
CONTAINEDZele13830.00-3918.002019
PICARAnzegem2142.53952.802018
GoAlacarteRotselaar62188.8921601.462019
FeelGood GeelGeel-119002.46-27285.131.002020
BEARS CO.Sint-Pieters-Woluwe121860.0152116.181.002020
SKATEHOUSEMechelen11050.012068.570.102019
ATISScherpenheuvel-Zichem-6209.69-12409.692017
TOESJGalmaarden5377.40-4075.512019
FOX LION MANAGEMENTNinove827.21-238.19500.002018
NOSTRO LOCOVielsalm-77806.24-14824.061.602019
ZARAFA-MANAGEMENTBeveren188449.7341843.352019
Café CoureurBorgloon-97017.69-60303.840.802019
GARAGE DE LA SOURCEStavelot63644.671708.903.002019
MOVESZwijndrecht17162.975694.192018
J&M ProjectsBoechout97728.1545539.952019
360-SPORTS.BESint-Gillis-Waas-139442.18-45863.602019
Olivier CoppejansOostende-91904.50-35246.542020
RAVENZaventem205088.0367585.765.802019
ILSE HEYLEN JUDO ACADEMYGeraardsbergen10346.531562.462019
KUNDAOttignies-Louvain-la-Neuve5672.008007.002019
VIGGEN AGENCYHeusden-Zolder131898.3548333.442020
SPORTBACK BELGIQUEElsene1508.132429.632020
P.T.I.W.Lommel18655.404211.952020
PeaklevelBrugge20120.0025029.002019
GREEN POWER KARTCharleroi60737.40-26262.802.902019
CADOCIALDilbeek34947.917983.852019
ELJOCOZandhoven13203.22-3888.712019
Coder Management SPRLWezembeek-Oppem-44703.956265.492019
GO FOR JAarschot7659.002869.002020
Teach Learn GrowScherpenheuvel-Zichem-14849.332368.402019
Stacey PawlikowskiHerent23809.357509.872019
BETRAILWalhain80784.26-99095.151.402019
LES ECURIES DE WYEtterbeek127432.39221874.995.002019
DHERTE MOTOR SPORT & C°Ath-190972.96-82877.822020
NITUWillebroek181054.5670418.241.902020
ITZU TRI TEAMHasselt11378.6216265.042019
F&C IMMODinant29053.272820.702019
StaminaOpwijk16910.88-5529.5413926.902020
Health LabAntwerpen33940.938567.072019
INFINITRIWanze25690.7012318.942019
SPORT THERAPEUTISCH ADVIESCENTRUM KINESOKalmthout8618.95-6361.842020
Team & Sports CoachingMol29856.00-16434.632020
ALBA 3Lasne206931.32-15350.422019
SnowfriendsHulshout46134.493455.862019
PINELeuven-21226.81824.912019
Wout & SanBorgloon44916.4514347.572019
HIGHFIELD FARMAntwerpen50366.09-22081.512020
EP MotorsportUkkel-349312.00-372286.002019
mOVE.incHasselt-9833.73-10571.502020
Connexion, télécommunication et informatiqueLa Louvière17850.7116078.882.002018
AVDWBrugge275783.77-8200.661.002020
THE CORPORATE GYM & WELLBEINGWatermaal-Bosvoorde5553.87-26096.525.102019
HERINAS EQUESTRIANDilsen-Stokkem-10934.86-2300.642019
EQUIPROMO FLEMALLEGrâce-Hollogne34920.1819406.110.702019
AURIGOLEAUSint-Genesius-Rode-7.9713125.951.602020
FIELDPARTNERSBeringen136300.1838416.702020
VITALITY FITOudergem56393.974730.631.002019
ADISPORTSchaarbeek36262.223234.402019
THE OUTSIDER AALSTAalst131659.64-19291.972020
ASPGJalhay9603.231359.412019
SPORTINCAntwerpen29314.404.7575148.822020
Secteur 4Lommel151834.4863260.262020
THE LAB CQFS HQDilsen-Stokkem42246.372329.870.402019
GYM DP CENTERBraine-l'Alleud-19901.00-15716.002019
GORRION Coaching & PerformanceSint-Jans-Molenbeek1975.00-2264.002020
HALLELUJAHNazareth36054.432699.612.502020
WAC EVENTSHasselt-165.62-439.752020
NIEUWPOORT DRIVERS DAYSNieuwpoort-41913.943544.692020
New Capital PointAntwerpen-1852.82-3990.852019
MANNEKENBIZMeise-37059.99-35091.222019
Easy2SportDeerlijk27148.0012223.002019
KINE-OOSTKUSTKnokke-Heist8342.00-15594.000.402019
Think proRanst-36211.87-13168.172019
RedBit-EventsAalst-12653.18-13451.712019
Full Services & SuppliesFernelmont13260.837060.832017
Boeckstaens & De KnijfMortsel9987.50-3264.042019
Any ProductionGent-171399.6912265.932019
MARVELOUS MARVIN BOXINGBrussel-78739.26-25898.051.302019
EYBISBrugge-849.68-849.682017
EF MERKSEMDiest23238.80-51149.042019
POOL & SPA DESIGNMouscron37676.10178.901.002019
EL CAMINO LOCOLanden-24786.15-38386.192019
BURNOUT PRODUCTIONSLasne389955.53-109837.822019
DURAVIA RACING BIKESChimay-607.87-7839.792020
POCKET ROCKETZAntwerpen30749.94-24157.252019
BOSKLeuven20717.65497.242019
POSITIVE VISIONBrecht24621.97-2954.122019
WestoreOverijse23946.5312773.822020
Genius Water RacingDiest51178.941457.462020
DIEPE Sport et InvestModave11896.68-7109.472020
GETTOWEBBuggenhout20787.011454.482020
PULSION HORIZONSombreffe-3627.596092.542020
JEUGD SPORTING LOKERENLokeren51099.934611.772019
BBIKESSprimont56444.0916207.551.002019
CFLLokeren80895.0430584.782020
PietersProductionsAntwerpen-120577.88-33197.792019
La Table des ArtistesSint-Jans-Molenbeek139578.0136930.254.502019
LAMERS STABLESOudsbergen-57052.82-90068.542019
Y-linesNijlen178060.00101847.022020
NEW LOTTO SPORTS ORGANISATIONEtterbeek155800.000.009923.352019
COENEGRACHTS EQUESTRIANHoogstraten18602.214267.592019
Sports PerformanceLeuven37432.6211737.132019
SANTONAntwerpen58407.6847275.022019
Martin & De Witte InvestRavels86284.374949.102019
L en D EventsAntwerpen76674.47-1206.642019
ADMODUMNazareth781415.16205885.062020
ThefournineGent-48134.9411883.782020
ANLI EVENTSDamme-3345.03-12710.462020
NUTRIBAMMalle7174.75-26034.191.002020
EAST BELGIUM PERFORMANCEPepinster-21394.31-21394.312018
SportHouse GroupVilvoorde196212.6755189.849.902020
WMIXBeringen-231746.28-126524.871.602019
Feel FanTessticKapellen-26912.90-1888.242020
HOLYWATERHuy-19038.64-12153.220.202019
STRENGTH LABPittem-11665.227569.022020
Filip CannaertsKeerbergen148721.0063049.002020
INNOVENTSAntwerpen8916.72486.392019
EVENT PLANNING DECLERCQWevelgem17319.091978.672019
JORNE SEGERSRavels19947.301610.2161365.552019
CROSSFIT MURGANO-ALLAGBE SPRLDilbeek-16026.96-25891.502019
RICALINGOWaregem-14241.0853.661.202020
CWIGavere16335.17-22575.242020
District 10Tienen11508.75973.671.502020
VMG PROJECTSElsene206542.99-22347.032019
LemonchikVorst-122846.78-137412.681.902019
AmWorksNieuwerkerken (Limb.)106780.7141755.062019
J.A.B. SPORTS AGENCYAntwerpen65840.9412868.242019
MVG KinesitherapieWesterlo37001.116414.062020
ATELIER LOUISGeel22450.328884.732020
De SasmeestersOudenburg-18245.385020.952020
FLOWSTOKEDestelbergen1667.44-3375.032020
c2bi servicesCourt-Saint-Etienne38859.00419.002019
FUN & TALENTSVilvoorde29578.0023777.002020
DV RACING MANAGEMENTHeusden-Zolder13133.526171.480.302019
Jump & PlayGistel28402.111156.501.302019
AdamaGZedelgem261499.52120920.122020
Candor ConsultVorselaar50606.0222796.542020
MarmedumWesterlo60992.5420449.392020
De BollekeshoefHeist-op-den-Berg-75882.01-70193.602018
QG Sports ConsultDilbeek11215.003142.002020
BISQUEAntwerpen14155.65-34328.192019
BETTER FOOD BRUSSELSBrussel-12120.75-25816.360.202019
ESCAPE ROOM LOMMELPelt-25900.94-19576.682019
CASTORS DEVELOPMENTBraine-l'Alleud-176749.09-68442.422020
TORO HORSESHamont-Achel65314.31-615.782019
Vincent Franssen Communication sprl-StarterTrooz7499.017030.772019
DISTRICT KBrussel24280.00842.001.002019
BRABANT WALLON BRUXELLES BASKETBALL ACADEMYWaterloo2685.702685.702018
T&M SERVICESSint-Lambrechts-Woluwe-19258.00-20530.002019
JAXXMalle161257.7763509.912020
Sébastien ROLANDIncourt5337.006411.002019
Klimzaal BanzaiGent15927.48-2791.292020
GP CONSEILBinche-24310.00-5544.002019
GEXTALCONWesterlo44927.928511.582020
Gil Mourino - Van LooyRanst20033.26-8735.252019
SKIKKMol12818.636517.682020
WHITEOUTZandhoven10043.331484.192020
TRIPLE A PROPERTYMalmedy71950.4123689.802019
RFCWaasmunster14806.02-9194.701.002019
EVASION SPORT CONCEPTLiège29688.035144.802019
FRONT-ROWAffligem31890.88-1597.922020
Olcay BelgiumVosselaar49008.8513551.250.302019
JRMotorcyclesKortrijk66644.4021441.902019
STEVENTSBonheiden5028.82-1995.412019
ACE GYM BRUGGEBrugge-38895.991542.941.102019
Fitness RetieRetie193657.7239676.960.502019
CHAUD EVENTSMiddelkerke19089.0010889.002019
ANDES BOARDSHOPGent52018.5726782.602020
PHIL PROTECTIONAth11761.41432.512019
ELYDIUMZedelgem-1887.63-1452.292019
EQUO ProjectsSint-Niklaas46550.0034023.000.502020
DC MANAGEMENTAnderlecht32386.003927.0062937.002019
3PDBalen83477.9755852.692019
#RTFWHerk-de-Stad-1006.423527.892019
CJ ACTIVITY CONCEPTOhey76422.4116990.152020
MAXPERATIONSchilde91003.5025085.332020
FishtriprBrussel-323845.19-433532.2133338.730.202019
BRUWANSKIPoperinge-57382.23-18401.832020
JOGADABütgenbach39355.8619775.291.002019
In the GameEtterbeek554.653762.462020
Ken VanmarckeAvelgem54109.3516260.172020
INISSAUkkel-1062.009538.002019
L'ARC-ADEMIEChâtelet45903.2051016.242019
SCORRDLubbeek174246.38-165477.212019
SPORTINNEHeist-op-den-Berg-5193.791741.142020
CCSLommel20920.2713968.862020
The GatheringHolsbeek-8591.38-20613.032020
TAORMINA RACINGRanst-22934.46-593.342020
PHOTO-BOOTHS BENELUXBrussel24387.3624115.822019
KornatrisGrimbergen233346.0479938.650.302020
MOAWAntwerpen145408.65187283.312020
FOOTBOOKSaint-Nicolas68463.9877523.812020
SD DRIVENAntwerpen81909.3940672.762019
M-COACHINGWevelgem76567.961310.582020
SANO ProjectsLennik25707.001538.002020
SOCCER VERVIERSTheux-24742.68-29579.260.802019
JDW-COMPANYRanst45222.6314703.532020
OXRLier54536.008503.002020
CAM WITH AN ABrussel136109.0057713.002020
SILVER FERN LODGE EQUESTRIANSint-Lambrechts-Woluwe-8530.52-16915.092019
Mind the WorkTemse2792.93556.302020
ECURIE BORIS MAUROYCelles (lez-Tournai)23706.05-4589.822019
GOLFERS WITH VISIONKoksijde-20591.94-2718.932019
1,314Virton-91853.54-805.7615.502020
G&W ConsultancyMaasmechelen52214.0016538.002019
WHY NOT ? RACINGRumes83000.0016212.00134450.002020
ESJEEAntwerpen23925.41-7051.742019
Triamant DigitalOud-Turnhout288977.00-179919.002020
SughataOudenburg18953.614812.402020
GLJNNamur8371.0025836.002020
BANOFBROSteenokkerzeel23277.03-18185.172019
JUKASISTRonse51149.4431983.082020
JVM ConsultDiest-33558.49-28727.812019
THINKCREATERanst-1961.90-5087.232019
BC InvestZoersel-120144.73-72241.881.002019
To the Top ! Sport ManagementKoekelberg22382.6538898.772019
We RideGent343054.30243054.307.602019
G3 PERFORMANCESBlégny3724.90554.952019
JAHO SPORTSHerent64344.83514.071.002019
MengineNijlen100808.3917725.982020
VDV PRODUCTIONSBeveren9955.958419.002019
SMART PROGRESSGent60419.9941819.992.402019
ECLA Association ServicesBrussel-1047089.59-170232.711.802020
MAUPILER STABLESHechtel-Eksel78848.9458848.940.802019
PMK COMPANYVerviers21876.866277.582019
Indeneng ServicesLeopoldsburg3779.441541.612019
JUNTECLommel130595.7738448.522020
SPORTSPLASHLier239399.46138633.430.502020
Kinetic TherapyLeuven-29688.13-35888.132019
WASH SERVICESBeloeil-34489.02-687.852020
RPM 84Ittre-560809.86-300486.002019
DON JONMachelen (Brab.)-101420.74-54333.8815.702019
Go Fit Hand PhysioSint-Joost-ten-Node-7374.00-2279.002020
Fit.gentGent19848.9914510.992019
POLICOSchilde-119045.1054080.962020
ElfuurtjeHasselt-6789.72-1162.372020
AL ANDALUSChimay-19216.84-29432.532020
Nebula4Heist-op-den-Berg-686027.34-704522.692019
LIFESPORTNeupré-55007.00-73607.000.102019
SOPHIL INVESTPoperinge31117.3342666.482021
VYF RacingFrameries17233.527581.252019
RINBO BELGIUMAntwerpen45710.0522345.020.602020
Le G en VertHerve884.84-17715.162019
Pro PiscineVerviers108834.0078683.002020
Beurspro MX PromotieBrussel5397.65-1273.502019
SUPER 7Aarschot54428.294508.560.502020
OKTRAINING COACHINGSchaarbeek46094.9924449.402020
WAYPOINTBlégny15294.43-3305.572019
C-SIDE PROJECTSOostende15721.812848.462019
F.S. LANAKENLanaken196902.05-41097.952019
Team ImpactAarschot20139.27-12668.352020
MEMENTO MOVEREHerentals659.48-5540.522019
WAKY COACHINGMalmedy-65146.52-88027.991.702020
TITAN EVENTSNijlen-164693.76-292966.652020
ZELOSNamur468566.8515200.492020
Stemme BelgiumNamur7086.15207681.535.102020
360 Solutions – Risk & SafetyAarschot-86992.12-108043.713.602019
FITTERTongeren65994.31-15205.692019
BONEGABrasschaat13293.566993.566.702019
WOW PARKBrugge58438.4139562.980.902020
De PoetsploegGeel-23258.79-29658.793.702019
Pilates Body CenterOudsbergen55012.705012.702019
ROBBERECHT-MORREN MULTISERVICESDendermonde19901.0114576.012019
ENCOURAGESchilde-25301.24-43851.242019
Sport CreativeElsene130261.2730261.272018
ExelixITKoekelberg46492.5240292.522019
Vincent DebusschereMerelbeke211267.3570335.782020
DANCE DEVOTION ACADEMYAarschot11973.755773.752019
PASSEUR D'EN VIEModave11211.69-1825.8526548.502020
EQUESTRIAN INTERNATIONAL - MANAGEMENT AND EVENTSDiest25378.9719111.972019
EQSCIENCEVielsalm-9482.21-28082.212019
Your Event AgencyChaudfontaine1903.00-797.002018
MAURICIO RUIZ HORSESMaaseik77020.6117020.610.102019
MASPOEErpe-Mere25778.5239578.521.002019
STEVEN VUYLSTEKEAalst20095.851495.852019
CHROMA PHOTOEtterbeek164.93-8284.240.702020
CREVALENivelles306356.00293956.002019
Diest Future Football CompanyBekkevoort62085.56-2914.442019
KS MCNieuwerkerken (Limb.)65077.3526094.972020
CODENORoeselare12253.45-6346.552019
double pass Latin AmericaDilbeek105651.34-26531.692020
double pass Asia & OceaniaDilbeek154835.17-50273.292020
HORSE CONNECTIONHechtel-Eksel40151.4427551.442019
LA PÊCHERIE DU FER A CHEVALOupeye1747.30-16852.70152110.530.602019
SPEE CONSULTINGLiège67660.3819624.732020
Let's PlayVilvoorde266529.32246529.322.702020
HASHTAGEVENTSAntwerpen-1961.99-700.532020
Stal 't AchterhofHoogstraten61118.04-33881.962019
MAJOR BELGIUM AIRSOFTChâtelet2287.00-3913.002019
WILDKIDLaarne6645.74445.742019
Chan ChunElsene1950.91-4249.092019
SALCOMAX PERFORMANCESWaremme95161.8976561.890.902019
B.A-BA SPORTSBrussel33514.1127314.112019
MAARTEN ARTS GOALKEEPING CONSULTANCYWemmel-9177.41-9674.382020
SVO ConsultRixensart17297.4711097.4742000.002019
SONIANHoeilaart-10394.07-3010.770.402020
ALLFISHHeist-op-den-Berg5777.91-5229.772019
Black SquareHuldenberg34321.4615771.462019
Erangu BergenGenk16581.3010381.302019
Régie communale autonome "Plaine de la Gadale"Jodoigne1093973.24-6026.762019
K & F CORPORATIONSchilde14491.218291.212019
AFTER JULYSint-Jans-Molenbeek27181.005484.002020
RVC CONSULTANCYGrimbergen20659.852059.852019
NEWTRIFITAywaille18642.8112442.812019
Grand DépartGent46359.6780254.762020
4BestLille58911.0055407.003.902020
A.R.S. MANAGEMENTOosterzele16334.003634.002019
REVISEDDilbeek55695.6749495.672019
HOLLYWOOD ARCADIALeuze-en-Hainaut-36697.00-35049.000.302019
Mollekens Motorsport ManagementKeerbergen29417.99-27066.762019
WOLF PerformanceOud-Heverlee78840.8659158.992020
YogaloftBrugge35919.4722279.470.502019
BROC SERVICESSaint-Hubert39918.2212246.612020
Padel 360Turnhout-10650.00-20650.0012000.002019
DVLSchilde9901.77-2498.231.002019
Expono Fairs & EventsDiest2257.35-3942.652020
MLSD PROJECTSHerve5676.98-3323.022019
F & H ENTREPRISEWetteren13263.95-5286.052019
V SPORT ENTREPRISEWetteren2773.36-3426.642019
G'SPORTJodoigne-46964.74-65564.7499822.220.702019
LANTANABrussel46440.2127890.210.202020
PERSONAL COACHING KINDTKortrijk-2499.52-7426.792020
One Life CoachingBeerse41592.5618232.762020
PRAKTIJK VAN TILBURG-JANSENSGeel-10380.95-15347.852019
SelluxAntwerpen5918.21-13985.182020
MORNING CYCLESSchaarbeek49221.7030621.702019
CROSSFIT SINT-NIKLAASSint-Niklaas-9109.287212.052020
KONOZwijndrecht-38695.47-44895.472020
NR83Remicourt-35857.88-42057.882019
LIFE MEMORIESTournai19954.5113754.512019
GeliZutendaal284018.0284018.022020
4 BLUEWaterloo3666.50-4333.502020
MMASMAWaterloo2741.232740.232019
MKWS GROUPLiège263066.08249732.752019
KEVAROAarschot11071.88-5932.182020
SG SPORTSMalmedy14381.57-4218.432019
TP MX RACINGSint-Niklaas1461.000.002020
RUSTHYPuurs-Sint-Amands33803.2921403.292019
JTGGrez-Doiceau10699.264499.262019
SIWAOostkamp8369.52-4030.482020
The M FactoryBoom18982.6012782.602019
Kine Krijgslaan & Hockey ConsultingGent48169.2841969.282019
SPORTS NUTRITION ADVICE AND DISTRIBUTIONAntwerpen-713387.60-719887.600.702019
OVXRoeselare28463.51661.032020
A.F. LeopoldsburgLeopoldsburg66529.66-33470.340.502019
ALIANLa Hulpe205805.81-44194.192019
ABSISVilvoorde5567.00-1433.002019
Janus I.D.E.O.Pelt54892.0950316.092020
YOUnique EventsBoom11927.012541.482020
DISTRILEGENDVorst-5819.60-18219.602019
Science InsightsMalle52989.6446789.642019
SPORTSBUILDNinove39469.8319469.832019
E-Fit CenterDeinze43549.0437349.042.002020
YtramZemst46119.1133719.112019
OPEN VELDDenderleeuw35562.374073.132020
JNFVillers-la-Ville8760.85-1239.152019
Pasali HoeveKalmthout-71630.25-101630.252020
1927 EVENTSCharleroi20126.871526.872019
Plus One CFJodoigne17129.90-42870.1016965.992019
FB ConsultOosterzele26858.258258.252020
KanryoBoom22082.4215882.422019
AD1Liège483492.04464892.04698000.002019
Develop & Deliver Solutions ConsultingSint-Lambrechts-Woluwe43173.0538597.052020
Vervloet MSMSint-Niklaas10394.854194.852019
TenbeoUkkel51214.84-98785.162020
Théatre ExploitationSprimont20049.751499.753.402019
MMELL Sports CompanySint-Lambrechts-Woluwe8962.802762.802020
EVENT TECHNICSWaasmunster22752.207752.202020
Fitter&FitterLeuven12176.024176.022019
GOETZE-EVENTSLier7697.76-10902.242020
Vandenberk SporthorsesPelt151460.31132860.312019
BEX GROUPWavre45038.2238838.222020
Manilah BVBABonheiden-6938.15-13138.152019
LMMHBilzen943500.5044931.352020
WHOOPYHolsbeek934.15-11465.852020
LAGIFDe Panne-14222.81-32822.814.202019
F=m.aFloreffe62442.6625565.930.102020
#ANTGent18636.0936.092020
LUCID DREAMSTielt-Winge25054.0113172.382020
Future ProspectsMalle-33576.62-29605.662020
A.F. WuustwezelWuustwezel-22701.68-28901.680.102019
MASIMOOostkamp-14218.58-20418.582020
LA HAIEVresse-sur-Semois3579.975704.030.402020
BodyRockMaasmechelen41419.271419.271.402020
RevivescoAntwerpen15553.1610553.162019
Page Inside OutMaarkedal35869.8533869.852019
STRAGIER MAXIMEAndenne8393.77393.772019
P2MRebecq18062.1048062.102020
DePaResBrakel76748.8161748.812020
Art To GetElsene-1068.92-1078.922019
SPORTS DCGent-8030.31-28030.312.302020
Royal Knokke Football ClubKnokke-Heist-14778.97-164778.9712.202020
RISUS SportsKnokke-Heist31391.5026391.502019
THE SALES REFGooik73228.2471728.242020
Corpus SanumRetie9863.02-7290.912020
Van Wanghe ConsultingHolsbeek45154.0243454.022020
EQUI GALAAalter6500.915000.912020
TRAITEUR PHILIPPE HANSENNEVerviers-51203.90-63703.902020
Stal Ter SellePeer61190.745190.7450000.002020
GRACROIeper10219.72-34780.282020
ProSwimLabGent11367.1810367.180.102020
GUY VANHUFFELTemse31297.0031097.002020
YOR ROY & COAntwerpen30191.8529191.852020
LUXURY PARTNERSBrussel79770.0077190.002020
DEeskalation Und SelbstschutzEupen1147.518147.5113515.042019
S. KENIS SPORTHORSESBrecht75599.9655599.960.502020
DENDERDALAalst18397.9413397.942020
DNA2MoveHerentals-18485.52-21485.522020
LINEVISTinlot3479.54479.542020
RACE WORLD HOLDINGMalmedy10334.70-89665.302020
Wace Event ConsultingWezembeek-Oppem16163.7912663.792020
Campies CompanyAntwerpen97197.8897898.812020
HARAS BONNE CHANCEBrussel-57199.14-257199.140.702019
WineTrading MangiapanKapellen31683.7513083.752020
SnlkxGent29383.6627668.672020
LORRE ESPORTS GROUP SRLAnderlecht-415.93-1415.932020
BY YOUR SIDE COACHINGEngis10134.455042.002020
MK Sports & AnalyticsBaelen8858.09-1141.912020
JM FITCiney940.21-18076.332.002020
CX EssenEssen18843.55-1156.452020
MOMENTUM LIFESTYLE COACHINGDilsen-Stokkem37562.9535062.952020
Cop-CosynsStabroek13128.4910128.492020
NV ACADEMYPutte10184.985184.982019
ANIMAL BEHAVIOURJodoigne63826.4018826.400.502020
SPORTPFERDE NACHTSHEIMRaeren-144363.91-344363.910.502020
Starring SportsHove2747.57-2252.432020
SHEQ & SEA COMPANYGavere17691.3616691.362019
PLEASE, DISTURB!Anderlecht24617.5823317.582020
Jochems KevinKalmthout36901.6226901.622020
GB PhysioLeuven10345.668345.662020
de MinnebrugRanst35473.3540477.352020
PINGUINBraives16141.0011141.002020
Move2aWonderHalle22778.9020778.902019
VeldritvriendenSchaarbeek153855.71148855.712020
BALASATielt76147.8172747.812020
Sports InsightsSchelle13527.5111527.512020
Dr S.BelisSchilde14725.399725.392020
LDLMeise240661.53238661.532020
unpuzzledTielt-Winge75018.3574618.352020
BossuzanneLiedekerke12197.00-12803.002020
MCS AcademyMechelen7468.053468.052020
Kevin Beyens Coaching and ConsultancyZoersel5963.963963.960.802020
STUDIO CYCLOKasterlee20863.1117863.112020
De Core BusinessBrugge13470.1810370.182020
Virages EventsVisé2204.38104.382020
Reform +Beerse12272.70272.702020
THE OUTSIDER ACTIVITYHamoir143218.15-92781.851.602020
CDMP & CoUkkel45009.99-20090.0114744.992020
PL SPORTMouscron-875308.15-895308.152020
C-CoreIeper105820.3555820.352020
PinivaSint-Gillis-Waas2625.37-374.632020
M.S.I. INNOVATIONGerpinnes668.40-2331.602020
MIND & MOTIONMelle65446.74-72979.092.002020
STDSGeer13149.00586.002019
MC & EHeist-op-den-Berg25598.80533.710.802019
NomaLaakdal-247494.29-16886.692020
EQUIMEDICHerk-de-Stad217776.7735093.142019
SPORTSHOPHamme (Vl.)-591.4836125.722020
SernincoBrecht-10424.94-1255.822019
BVDB CONSULTLasne10779.7134143.642020
COMMUNICARTAntwerpen91420.87-19732.852020
Out-ofthe-boxZonhoven11736.45-442.722019
Bike & Cycling ServicesKasterlee180953.9715186.582020
SAR-COLokeren3079999.73714448.552020
MNEMBAChaudfontaine928339.8529568.491.802020
SAP MANAGEMENTRavels119182.1817587.322019
LINTOALIAartselaar276314.6961550.882020
PERFORMANZwevegem368415.21-16512.362020
Sports & Leisure Knowledge InternationalLummen-63334.42-144132.192019
L'ANGLOPHONEElsene38839.009187.002019
ORGANICAartselaar362706.15115675.1018.902019
FREE RIDEFléron11042.12-10377.252.802019
KS4Overijse-50517.13-13393.992019
BSK HEALTHMalle-2005.601629.352019
BUSINESS CLUB WOLVERTEM - MERCHTEMMeise11403.243250.4710959.002017
TODIBeringen-404355.08-138424.8926.502019
DAVE DESIGNCourt-Saint-Etienne10343.161113.202020
COVIVAZottegem105574.009261.002019
GEVRO PRODUCTIONSMol1674.078591.602017
MY LITTLE COMPANYUkkel-2784.62-18965.402019
KIDS ADVENTUREDeinze65838.879942.200.902019
YourCoachGent821850.43228015.701.302020
NTBISSKapellen130927.08-5594.052019
ALPITECFernelmont142083.90188244.093.002019
Allume la MècheBeauvechain-85278.00-11067.0010464.002020
siSYSTEMSSchoten6245.904004.812019
Picobello ProjectsSint-Niklaas58348.2732539.632019
BNL FLEX CONSULTINGStabroek-85463.7616771.152019
IN TWOBrussel57887.4231370.312020
JOATICSGembloux599391.0099989.002019
Namur Golf AcademyFosses-la-Ville135546.4715425.252020
LUC VAN LIERDEBrugge11464.27-2324.212019
SCRAPYARD BVBASint-Niklaas95034.8112092.901.802019
BERBAGI-CONSULT & COMMUNICATIONGembloux13592.00447.002019
2 ExploreZele22155.63-12729.812020
BACLokeren79549.7124865.922.102019
GF LINTHOUTSint-Agatha-Berchem-3455.87-1727.462019
Top SkillsBeloeil15670.62-1200.372020
KI PROJECTSLint350141.698288.862020
B GROUPBraine-l'Alleud681413.4977066.722020
FITALITYLint25023.686591.952019
BLAISE SERVICESTrois-Ponts-108680.7818535.970.902019
COGNITIO SPRLHastière110612.0227843.542019
Régie Communale Autonome des sports d'AssesseAssesse156309.0312654.021.002019
ESQ PRODUCTS & SERVICESAntwerpen91210.7739938.322020
JADA EVENTSAntwerpen61668.525696.294.302019
FITFORYOUHerent429712.928770.621.402019
Karel Cox HorsesHechtel-Eksel2697778.19627371.198.602020
THE EVENTEupen42953.50-49651.522019
LA BODEGA DE JAVIERBlégny108.0022139.000.302020
FOREST RACINGAntwerpen300503.30-44984.512019
JR STYLINGHerentals32478.5220367.622019
ONE LIFEAntwerpen-172657.58-12145.9261649.132019
Suc6 consultingSint-Katelijne-Waver38583.141724.262020
De Paddock-StabroekStabroek15492.316270.702019
50N5EHam-sur-Heure-Nalinnes142016.482960.541.502019
PONTRIHENBraine-le-Comte281426.0017243.001.002020
REHASPORTHam-sur-Heure-Nalinnes30026.1513464.252019
START TO SWINGKoksijde25651.7217439.832020
CORYSPoperinge1182433.991271.272020
GRACEHerent125526.4324003.952019
KARPEZ PASCALEZedelgem26338.056138.862019
SirFishHasselt-106127.63-126359.077.802020
STUDIO MOVEDeinze-49578.25473.342019
PS SHOWSUPPORTLanaken84373.866831.502.002019
PHIDIPPIDESBeringen56677.25-12285.362020
NATURALIZEDeinze-329535.70-48891.450.302019
SMITS MARGOWijnegem-182350.07-12861.481.402020
PAINTBALL CITYSeraing11656.15-4589.892019
M& H CONSULTANCYOostende-26294.703595.962019
NVWMechelen4709.93-2737.122019
ELAN@OOSTENDEOostende25526.14-7188.432020
FLANDERS CLASSICSVilvoorde381409.27-717796.7019.202020
ROYAL GYMGent22923.148326.252020
OFFSHORE 45Perwez-13151.369240.382019
CORTHO INVESTWavre13099.009089.002019
TPT-DGLede45019.839771.092019
BLOSSOMTongeren156046.6416005.412020
B-EVENTLasne-89501.18-13419.751.002020
NICKY INVESTLokeren25835.05-1874.412020
TWOGOEsneux37871.8911286.682020
SVEnergyLeuven64018.96-414.712020
WFMHasselt547373.40155698.491.002020
Vento Et AquaArendonk367565.19-9220.202019
Stukadoorsbedrijf STUCALaakdal30119.595054.932020
Life-ArtGeel-14652.513170.422019
FLANDERS JOB CREATORSBrasschaat52234.3135982.6018.902019
FFWD ProductionMalmedy45294.792540.511.902019
Geko ClassicsZulte-348728.316242.402.602020
R & A EventsDendermonde19313.649601.652019
LES ECURIES DE LA MARACHELasne-759659.06-72788.292019
B.ma.SIXBrugge80107.48-848.772019
SLE BVBABeringen327391.0925812.552020
'T LOZERHOFKruisem-416783.9134954.040.502020
ALT'R & GO AVJurbise45206.007982.002019
KROZMechelen63062.1324493.381.402019
BAMBERGKeerbergen1674951.02171556.751.002019
KARIN DE BOOMSint-Niklaas95800.206244.31158758.952019
SMART TOOLSKruibeke-161924.00-24813.000.302020
MOTO2GPCharleroi-25336895.580.002018
BIZZY BEE TEAMSteenokkerzeel21457.4326530.372020
SCHURMANS.NETGenk49218.885320.092020
GO4RACINGZulte-108386.02-85974.382019
COCOO'N'INGWommelgem55176.1625470.892020
CROSSFIT ANTWERPENAntwerpen75812.1517258.962020
ID INTERNATIONAL EUDilbeek62739.921068.082019
STUDIO BWANA KITOKOLier53321.5511151.082019
ZOUTE GRAND PRIXKnokke-Heist54699.05254047.313.002019
BODY ENERGYMelle115471.0119113.512019
SoluneGesves22091.0011914.002020
AZATA SPORTSint-Pieters-Woluwe-1425.47-33216.151.102019
BLU OAKKortenberg273289.0657290.552019
BEN-EBeernem30640.5114596.552019
OPUS DLBraine-l'Alleud13569.3210202.802019
L AIR DU TEMPSElsene-19203.74-3008.872018
SPORTS TRAINING CONCEPTThuin-513575.51-60073.371.102020
DE RONDE CHALETWommelgem72890.253131.812018
M.L.W.S.Theux-126884.28-630446.594.902020
YELLOW SOLDIERHasselt178484.182242.302020
BODY WORLDPutte181380.4984957.265.602020
EXCLUSIVE GROUPWaterloo1252.18-468.822020
ScoutsrallyPelt395723.36129392.653.002020
GMMATemse-432826.0025085.002020
AVENTURES MOTORHOMESGembloux155901.82-362527.108.302019
Groep RomboutsSchoten185377.0052696.130.802020
S.C. THIENPONTWillebroek-58190.828725.022019
GEOEM PSZwijndrecht114168.8311654.212019
M&T SOLUTIONSLeuven366552.1543285.392019
ORSA MANAGEMENTSint-Pieters-Woluwe870719.64165083.872020
DK GARDENINGMerchtem30716.223772.762019
KINE SOLUTIONSchoten24122.001675.00129005.002018
BOENKNijlen186049.9137373.752020
LE TRI RENARDSpa-161661.00-44554.002019
CEDOCOAnderlecht268519.44175220.851.002019
CevassurSint-Niklaas4363.00-1680.002020
ACOMETrois-Ponts-518.292063.872020
ECURIE ST-ELEUTHERETournai49184.532492.3329240.912019
ID MARKETLeuven-4404.27-10573.602019
IDFRSprimont299369.04-19454.462.002020
MOANA PROJECTSMechelen33848.939100.912020
SOLSAMBerlare181968.8610984.772019
ROYAL EXCEL MOUSCRONMouscron-10017463.84-3186750.3411819448.5259.302020
ACTIV RenovElsene-16964.77-4520.771.002019
J2F SPORT INFRASTRUCTURE CONSULTANCEAns1703.61-1509.042020
L'île aux enfantsLes Bons Villers6538.34-750.092019
KV-expressDilbeek-21458.388918.262020
DE ROOCK GILBERTWemmel3666879.308182.232.902019
reINAAntwerpen793815.56102992.5510.102020
R-FimsErpe-Mere184830.006786.002020
entreprises DEVILLERS parcs et jardinsWavre-4316.47-12640.942019
DREAM FAMILYRixensart170867.87-4817.232019
Double EnergyDeinze100483.742253.412020
Technical Hands on Management ConstructionBalen-83813.19-89783.840.502019
ARENA GYMBrussel-6337.7010738.062020
TENGO BEWelkenraedt35318.159876.462019
VMV EVENTSHarelbeke8150.91164.722020
KOMVESTBrugge222198.21125113.772019
HAPPINESTLa Hulpe3804.48-19703.332020
ATLETICO MANAGEMENTGrimbergen86927.4323884.772020
TAM TAM COMMUNICATIONTournai178223.7216766.833.602020
J&C incGent3124.23-4118.872019
Indoor PaintballRijkevorsel32869.9917710.802.002018
WERUSZedelgem47422.00-9313.002020
PRIME IMPRESSIONSHasselt87799.5818981.026.602020
SpartaNovaGent-645418.74-108365.171.002020
BV CC&SGent136546.37642.432.002019
ELS MASSEZAntwerpen-31418.00-9383.002019
DLCMMerelbeke81937.8914243.702020
JCL DRIVINGMalmedy60263.7712827.812020
GROWTH FACTORHavelange23165.20-108.392020
THINK A BIZZRixensart11804.536579.282019
AOB CONSULTINGTessenderlo23200.269237.052020
SELECTOElsene245982.50175855.448.402019
PESSOA EQUESTRIAN CONSULTINGUkkel-46687.0024126.340.602019
ADM COMPANYMont-Saint-Guibert1381.77-3191.292019
cathopiABonheiden20695.00466.002020
CYCLING HOUSE IZEGEMIzegem286656.259550.792020
WAVRE COUNTRY CLUBWavre-215971.83-24043.842019
CLUBSUPPORTLommel49797.72297.112019
LESCONPARAsse59472.7422997.012019
COLTTienen79740.699709.092020
ROMANOVABuggenhout-28495.71-244.892020
YES-I ARABIANSBertem-235191.93-23494.112019
CENTRE DE BIEN ÊTRE ALIASint-Gillis (bij-Brussel)-453001.83-14214.123.402019
DoneKapellen15439.17-1414.922020
TOTAL BALANCERiemst150611.0012726.002019
IDM WOODCONCEPTHemiksem-13767.09-50622.222019
M&V SPORTEVENTSGeraardsbergen-7891.74-28687.611.002020
WITTOCKX MOTORSAarschot243023.7319845.081588430.582.802019
TOTALLY WOULDOostende1171.51419.892020
LEMMENS ALLES VOOR DE VISSERDiest880680.17105781.098.902020
Régie communale autonome de DisonDison1855128.22-55975.272.002019
KC SPORTS & HEALTH CLUBBeringen2805022.73-233535.570.902019
PENSIONSTAL DE GOUDBLOMMEDe Haan33940.907108.432019
OLIVIA BORLÉE SPRLUkkel39772.25-43553.772020
CAMARIOWavre78734.75-415.992020
SMOOTH CONSULTINGElsene79768.018482.982019
SOLUTION 3.0Court-Saint-Etienne81351.3716968.331.002019
B.I.G. ConsultingMechelen29635.818186.90120750.652019
Sport-TrackIeper-906.2414995.211.002019
Touché SportsDiepenbeek61521.7718078.071.002020
THE GREAT CIRCLERixensart-955594.34-80920.681.402019
VANHALME INVESTSchilde213620.521003.452020
LiesportTienen-7229.821852.292020
EFER MARKETING & CONSULTINGEtterbeek78317.1123676.412020
LIVING UPSint-Pieters-Woluwe196833.1416618.63136179.282020
LEVHELRijkevorsel66957.8133299.172019
MCI BODY GYMAnderlecht113794.73128466.962020
KD PERFORMANCE COACHINGHeusden-Zolder71142.3347760.272019
AmitabhaGent133507.27-2198.214.202019
10SPEED HRDiest47364.2426354.472020
SVDL CONSULTINGHoeilaart256168.5920850.752019
FDIR managementTournai1074402.03425371.192019
LCM ManagementDestelbergen131944.549232.732019
FITCLASS IEPERHouthulst134673.6761887.632020
CHRIS-PROMOFerrières-18909.32-1887.692020
WITBOSHerentals158036.5324520.872020
BOULANGERIE LA GRANGEChaumont-Gistoux101737.9946406.122.402019
O2 MAXCharleroi162299.1541996.001.502020
Axel Lawarée ConsultingOupeye100409.60-9157.122019
Caramel ConsultingVillers-la-Ville188863.6544938.461.002020
GENERAL ELITE MANAGEMENTBrakel76172.19-12104.814.502019
VAN POTTELBERGHE CONSULTAalter-9118.1513052.842019
ACTIVITIZAnderlecht65778.5134328.792020
AQUADISIACRAMSGATE-89243.00-7890.002019
DreamDriveAsse37247.61-529.212020
FYSIOCONCEPTBorsbeek34220.61-2163.05350916.692019
Le Circuit de Spa FrancorchampsStavelot39756120.003428156.0011248485.0036.302017
ProManBaVosselaar40499.0019657.000.702019
STEENGOESint-Niklaas84430.4917881.592020
WAKEHOUSEProfondeville497.12-1018.852019
SpinMoveMorlanwelz-13258.86-6675.4424549.402019
DIMIXCharleroi22448.44-289.372019
De Groene LindenBrecht205.20-14987.183.702019
SCOOTER-POINTAarschot32875.994217.552019
GOLCONSULTHamois-21117.0033864.00184168.000.502019
LGDMNivelles36002.81-442.770.802019
FINNVESTBrasschaat8741.00-694.002020
VCJT SPRLBrussel326.00-44.002018
LJActivitiesNeupré6040.40-8850.1120805.412020
FITKAMPTremelo68314.99-12721.591.302019
PROPS 'N BLADESSint-Truiden133258.39-10526.562020
C2 SolutionsKeerbergen206940.9335585.242020
KRISTOF CLEERENHerk-de-Stad88056.7718561.750.502019
WE FitAntwerpen-67664.34-4989.312019
4 SEA & SHOREDiksmuide-65077.44-11339.362020
AJR CONCEPTEghezée-71766.19-58776.352019
Events & ConsultingOudenaarde60776.307718.822020
DIGITAL SPORTSKortrijk11698.5843.240.302019
FAUSBrecht46971.81171.982019
Paul MinjauwVilvoorde102843.445441.932019
LEDECVorselaar35726.66-2240.532020
BIG-NBeauvechain91533.69-4986.002019
FREEMINDKnokke-Heist101636.8762648.172019
Tennisschool KikshamKeerbergen-22124.04-672.962019
SEAQUESTZaventem-381187.51-153247.412.802019
KALIFLubbeek33207.474407.622020
CiTi MoveLokeren-29713.61-9783.462019
Outside JongerenvakantiePoperinge-59725.842571.8621.702019
ACTIVELIVEBeringen52374.9322900.152020
LES CIGALESGeraardsbergen-23989.00-7086.002019
MP LOGISTICBrussel10598.346455.752019
BUITENBEENTJEDiksmuide376450.8647995.932020
DARE 2 MEASURELeuven267673.1824909.942020
Cycling Meets BusinessMol320657.8110396.682020
Divewise training and education centreWijnegem-58989.03-62740.292020
J&FKaprijke365734.4220178.732020
Stal 't RuytershofSint-Niklaas91548.929293.782020
1MANIACWortegem-Petegem-88594.56-166667.212020
InnovasRanst579217.00466768.872019
RADAR - NEW HORIZONSAntwerpen-93632.74-59299.044.202019
ARCKTemse75438.57-23083.922020
"LEMA" D.J.D.Herenthout-2392.856604.932020
JAYCOKortenberg40421.55-1923.522019
FREECONCEPTLa Louvière7548.24-2676.972019
Surv'EventWalhain23404.38771.792020
SRO MOTORSPORTS PROMOTIONBrussel1083339.82306004.611.302019
BAGUET VELO EVENTSSint-Lievens-Houtem30596.00-48834.002020
POWERZONEKnokke-Heist-39721.73-52460.102019
ASQASint-Truiden275722.545947.292020
MyZenLiège238020.46102746.722020
ELITIS VDBMouscron82075.02-21240.602020
GEAR2WINLommel87071.6728948.243.002020
HORIZONS ESSENTIELSJalhay-11137.32-7807.092019
4J PRODUCTIONUkkel6393.287999.792019
RUNNING NATIONWaterloo47360.0075258.002019
BALDI66Antwerpen41065.98-11473.562020
De&VeLeuven11252.008921.162019
VITAFIRSTSchilde1166.31-1449.282019
Sensobjekt - ElectronicsJabbeke17405.704571.412018
De RollebeekBoechout148947.8420196.320.802020
THE LOFT GROUPSint-Lambrechts-Woluwe38820.252165.002019
Royal Football Club LiégeoisLiège470576.94-14416.3516.402020
IMPACT PROJECTSGent25886.6810347.692020
I-Fitness BerchemAntwerpen-30637.0160686.196.402019
DRVNEvergem31856.00536.002019
CARE4PHYSICSZutendaal2187.49-1950.212020
LA PICAUTEChaumont-Gistoux66540.79-372748.59332093.736.202019
DelivcoSchaarbeek-172478.932200.898.502020
CREATORZGent-16518.91-9452.782019
BOSAKKERHOEVEZele435.0010525.000.902020
FACAUSUDNamur22059.6712433.722019
DE NIEUWE BLAUWE TORENZuienkerke383881.0473999.135.702019
MAERESTIzegem-18932.18-23557.772020
MISTAVACKBrussel58497.7430832.512020
HOLLINVESTBrunehaut-216023.0353216.552019
AQUA 1180Brussel-6797.13-4782.342020
P.D.B.-IDEASKruisem1198513.00216295.302020
T & L ProjectsGeel182010.2917300.751.202019
DELTA MOLint78965.761084.962019
STAL DE RIDDERRanst-96691.26-23332.372018
Herring InternationalElsene-22234.49-4531.512018
F.L. MANAGEMENTLiège57613.6752624.382020
LA CONSULTINGDilbeek194664.7133291.482020
LioFA Sport Consultancy and Management ServicesMaasmechelen54370.1427617.502019
CAVALLASchaarbeek-73652.57-2108.612019
HGDendermonde19931.2011892.492.202017
VOCAPLANBree-1841.04-569.502020
EF RUMSTDiest-74992.70-180885.120.602019
Kleeren-LauryssenHoogstraten23135.622849.3192996.772018
HALIWOHOostende21170.54768.562020
RenegadeHeusden-Zolder10014.94-12651.232020
DÉLICIEUXRoeselare-111134.147128.292020
Go4CyclingSint-Truiden-33063.99-43263.872017
bfootMarche-en-Famenne-3341.21-7062.832019
!NspireLummen22030.5430027.522020
JLdK Communication ConsultingWatermaal-Bosvoorde278.58-17993.852020
Cherry SportsTongeren171339.91-35548.382019
ODILLONBoom-294294.15-8320.542019
DE MANDELVIJVERDentergem54197.00-5645.003.602020
MOTORMENIeper36067.5667.240.202019
D. SAMELSON SPRLLasne46803.53-8728.952019
MIC@WORKLokeren108668.101980.922020
FILIP SAPPeer-139718.67-16569.612019
VDS HorsesBrasschaat51443.08-1035.112018
TRAKKSUkkel627407.847863.7211.402020
TrickLokeren47573.4216116.423.402020
BE YOU STUDIOWaterloo6483.711501.842020
Triper4manceZandhoven40659.06-4371.771.002019
LBBKortenberg-326116.09-31888.732020
ONE EIGHT FIVE COACHING CENTRE MARC HERREMANSWuustwezel89416.67-5437.050.502019
D&P 5Koksijde5776.72-3643.072019
NEGUNDO Business SPORT CenterTournai593752.31-28637.622019
MVOSoignies12119.22-5023.351.502019
Smart AthleteIeper-150055.81-13098.171.702019
BvB HorsesAalter173989.7021126.452020
CREA-DRUK BLONDEELDentergem706137.3243689.212020
LION & ROOSTER EXPERIENCESchilde11459.65-3112.652019
BE-TOP-DRESSAGEKampenhout12355.25860.642019
HEYVAERTSAntwerpen242116.8486652.942020
JoeWieLokeren10332.16-4474.412020
Maarten.FITBrecht64592.8342011.14157790.332019
ANSOMISint-Truiden37226.480.002019
ASTORIA PRODUCTIONTournai28632.465961.662019
SIMPLEX ARENARebecq96460.10-9401.522019
Xavier Reckinger HockeyconcernAntwerpen23119.39-18495.152019
SPORT-EVENTSLa Roche-en-Ardenne226971.28177791.151.002019
LUCRETIA Centre de FitnessCharleroi-59139.39-15616.222019
W.S.K.S. TEAMBeerse67554.0727819.982020
LONG DRIVERS BELGIUMOverijse12298.4112004.782020
INVICTUSAsse-591.28-4390.622020
Endurofun BelgiêGeetbets9694.1511391.652020
VéloLoftNazareth673905.49-24355.833.002020
BETTERGOLFWavre4955.002173.00260431.002019
Therasport ConceptUkkel9817.365022.442019
BRUSSELS MAJOR EVENTSBrussel1343763.34817244.653482346.5131.702019
LEINDERS SPORTS MANAGEMENTRixensart89768.7041914.262019
GRA-PHO EVENTLiège-21052.39-6188.732020
BLB PropertiesBrussel64468.8222989.352020
MOVING SMARTLennik53483.57261702.482019
RIGOLE-MANAGEMENTHarelbeke130086.97-5553.432020
Golf Premium DevelopmentUkkel149960.1176899.742020
FAST AND FUNNYSeraing19129.1117546.2930000.002019
Sports & PleasureKeerbergen-28662.82-23489.532019
SPORT ENTERTAINMENT YOUTH AND ADVERTISINGAntwerpen-23045.42-598.502019
VCMCLokeren286615.6823589.692019
ZB Sports DevelopmentWevelgem2965154.58-29959.401.002019
INDOORMaldegem-130594.92-1559.862020
RVE SPRLJalhay40645.7221699.972019
RPL EVENTSHerentals-103886.4061770.202020
FENCLORATessenderlo2668.64-16502.552019
KRONOS EVENTSNamur-188149.31344314.622299162.793.202019
OK GO !Watermaal-Bosvoorde10071.34-9752.652019
PROFI-MANAGEMENTTessenderlo414335.56129735.182020
K_CHRISTIANENHoogstraten-10629.1414515.280.202019
WOODY-WOODLibramont-Chevigny45751.72-15547.212019
ULTIMATE SPORTPéruwelz36042.14258.332019
Dokter Frank PiccartGenk60613.3120330.302020
RYMSchaarbeek-14168.8121143.822019
'T KAREELBOSKortenberg-16188.33-2080.072020
VECTAERIALWetteren-43582.48-4158.352020
WITNESS IMAGESAnderlecht3833.117711.2561013.062018
Sportbar HulshoutHulshout40032.6642916.781.902020
HAPPY-FEWAntwerpen-366782.61-346280.982020
De kempenhoeveBalen93072.6716017.950.802019
Arbol BomenserviceKapelle-op-den-Bos21843.26-10874.350.202019
DEVENTSKortenberg292096.9077857.300.702019
VERBECOKortrijk20949.055636.142020
RSR SPAStavelot484350.0544935.024.502019
ONE GOAL MANAGEMENT CONSULTING GROUPSint-Agatha-Berchem33745.802198.572019
CITY GOLF EVENTSAntwerpen67867.33-2712.972019
AS Sport HorsesHerentals3524304.462595139.457.402019
H2Etterbeek-60191.76-14489.76175045.840.902019
BRAKELSPORTINVESTBrakel50895.18-94162.712020
THE GROUNDED COMPANYGeraardsbergen89868.6684465.272020
Kromveld Tennis & SportsBonheiden114366.4224242.521.002020
ZILVERINVESTKontich760836.3473424.652019
BoteckTremelo26673.004675.00259594.002020
3ventsHasselt-15660.00-10643.001.002019
ORGANIZ CONCEPTBraine-l'Alleud25276.4918897.232019
TOPSPORT@BUSINESSAalst-95129.42123.776.402020
Project U/TurnWuustwezel15149.222533.642019
DE WAKKO KAPPERAntwerpen768071.31202831.888.802019
CityCubesAntwerpen840039.80550612.1110.202019
Kinepraktijk Peter D'HaeyerGent65880.0520756.502019
CapamaroDeinze458016.7767515.662020
Smeyers Swimming TeamStabroek8384.974246.372020
FIREWOLF STUDIOSHasselt-44647.43-47730.823.402018
AFD EUPENEupen7658709.10-4451050.3518279310.4683.102020
AEQUILIBRIUM SBAndenne92045.2212464.552020
LE CROCO ZENPéruwelz-69160.007539.0092268.002019
EJ9Brecht82697.8522818.152020
CHEFSRanst-28842.89-10016.191.002019
T-BOON 27Ukkel15788.006664.002019
EERENS CONSULTINGAntwerpen50766.2712988.102020
LEEN VAN DAMMEBeveren196971.2551400.552020
CROSS MEDIA ADVIESPelt28175.12100.472.002019
Mariman Football ConsultingSint-Martens-Latem87229.131318.852019
ALIGHIERIElsene25744.49-10378.191.302019
LES EPICURIENSAth-71468.71-3929.932019
CESAM NatureBraine-l'Alleud90281.2756330.7012.702019
Sportoase Philipssite LeuvenLeuven587147.62-275390.641805819.4830.902020
SURVIVAL LIFETheux37802.039033.928.302019
T.P.F.A.Fosses-la-Ville23674.0932.4591099.722019
SPENCOGent113552.74-1203.682019
OENANTHEAnzegem284503.24-21164.464.002020
JM RACING PROMOTIONLommel256780.2529639.631.402020
GO-EVENTSBierbeek-136126.43-31841.652019
ALLUREFléron-4435.4931505.982019
REGIE COMMUNALE AUTONOME ETTERBEEKOISEEtterbeek-4757185.30-278088.892019
ZIZOUAntwerpen31399.00-2798.002020
TO WALK AGAINHerentals1003760.04-129304.174.002020
J.L.P. - FREE TIME CONSULTINGBonheiden102847.0937759.002020
X-Free Sport ManagementGesves-95566.82-1899.162019
OPTIMASHuldenberg23779.58-12034.116310.330.102020
VERTICAL ROC SPRLBlégny29419.3912844.372019
MAD MANAGEMENTSint-Agatha-Berchem157410.2439792.101.002019
RONNY SMOLDERS MANAGEMENT CONSULTANCYHouthalen-Helchteren318432.1679125.282019
TARGET.ONEGrez-Doiceau63496.57-7105.612018
DE BLAISER TUINAANLEGPuurs-Sint-Amands201853.2758937.953.202019
JNTechnicsHerentals96343.6618568.022020
B.B. PROMOThimister-Clermont30843.09348205.99772530.772019
XPLORAntwerpen-1695.90-9695.483.402019
HENNY MAES VERZORGING AAN HUISAlken159920.003223.002019
INSANETremelo102918.21-45775.480.602019
F.R.Z. RACINGBinche-12198.00-2426.002019
Oxygen ClubsNazareth297506.5867232.0218.102020
EYNDWERK PROMOTIESStabroek-26378.80-9371.512.102019
MARJEANKuurne81659.39-12265.300.702019
OUD-HEVERLEE LEUVENLeuven708681.0019147.351076071.550.702020
Etablissements Eddy DEMISSESaint-Ghislain12072.25-610.432019
A2Ham-sur-Heure-Nalinnes166271.0023925.002019
DIDDEN INVESTDilsen-Stokkem380334.1611642.302020
NGT RACINGGrimbergen1463.00249.002020
F & G DEVELOPMENTKortenberg-9929.91-8983.000.402019
E.GROUP MANAGEMENTTervuren140675.85-21347.71132203.462019
ARLOUSint-Truiden-10918.02-37295.871.402020
BMP PGmbHEupen474217.63-62112.492019
OFCOURSEBrasschaat15573.008213.002019
RACINGOLDUkkel1599553.84-20026.272020
SPORTSERVICESAntwerpen35199.00-1126.002019
BELGIAN YACHTING PRESSSint-Lambrechts-Woluwe-16094.35370.972018
XTREME FLYDe Haan-20376.9712977.972019
SPORT EN RECREATIE LIERLier1674720.11342062.0625.802019
THE HUNTING SEASONZedelgem-9529.05-53.852019
CDVDinant-29932.4027900.712017
Be CyclingBrussel567372.0010767.002018
Motorsport Racing Parts & TyresZonhoven185191.43-2549.291833259.591.702019
PRO 1 GOLF BERNALMONTLiège-7745.02-25721.680.502019
World Machine ConsultingKontich239904.897361.831.402020
D-adviceDilbeek43734.474381.542020
Metis Management & Sport ConsultingBrugge31364.5125411.982020
ORGANISATIE GENT-WEVELGEMWevelgem1239306.97146720.732020
FITAMORFOSAZottegem237580.10645.502020
BCJTremelo99900.9329443.192020
ASPRIA CITYSint-Lambrechts-Woluwe-32311.26235267.024042082.9623.102019
AUTONOOM GEMEENTEBEDRIJF MALDEGEMMaldegem148239.66205724.882020
L'Eau de LoLochristi120877.96-27281.062020
EEROPAHOFBocholt-78994.87-14352.052019
VALEDANRiemst172738.98-13335.102020
BOUCHEZSchilde19274.3948966.212019
DAOHasselt10645.406133.172020
LM BELGIUM SERVICESJalhay35873.9525047.192020
LIENARD MARKET & BIEN ETRESeneffe22739.13-6541.4189220.182020
CYCLE SERVICEHerentals-702770.19-568220.072018
HAPI-KINEMont-Saint-Guibert35799.25-3125.772019
MOTORSPORT MARKETINGBegijnendijk54603.1413508.022019
ENERGYBeringen3895107.9380578.8426.402020
ACTION SPORT CONCEPTJette-50664.1415116.0498151.912019
L.P.M.-EVENTSDurbuy3194993.63100094.038.402019
HIPPOMUNDO.COMMiddelkerke-338812.1751419.070.202020
WILLUNGAAywaille-4599.78-14337.452019
EVENTORMelle137459.4856419.372020
DEYSTEREKortenberg-2274.09-10463.602020
Société de Gestion du Bois Saint-JeanLiège-32990.81-103248.273.902018
LES ATELIERS DU PRESENTBraine-l'Alleud-112987.51-68955.613.002020
SILVERSTARDiepenbeek16583.43-1637.062019
KMO Solutions PMELebbeke60365.4858037.802019
SOLO WATTPerwez124575.004787.0011803.002020
De Groote LievenNazareth10684030.35-160769.001.902020
MD CONSULTINGBlégny36296.7126831.322020
SATURNUSBrakel277971.36-9316.372020
PATRO EISDEN MAASMECHELENMaasmechelen1600.00-707433.00568892.0018.002020
BRISCOTWaimes432285.6726619.20870082.228.002019
SIGAOostende78412.8530166.510.302020
Autonoom Gemeentebedrijf HerzeleHerzele9973.36-113389.562019
GARAGE KRIS COOLSMalle76287.113519.570.802019
AS@P ManagementLennik97970.0051560.002019
OUT OF LIMITSZele21313.83-4842.870.602019
PL YACHT RACINGAntwerpen467465.10100059.382020
STAL PRINSEVELDMaldegem80133.7710863.510.502019
K.M.I. CONCEPTSint-Joost-ten-Node1500.000.002019
FITNESS CITYTubize3020.10-30670.732019
FIRST STEP HORSESBraine-l'Alleud161480.34-16184.411.002019
PAINTBALL GENTGent536737.34-25248.232020
SPORT & NUTRITIONAntwerpen130306.8915947.552019
WD BEHEERHalen151474.3948830.170.802019
BANGBOAntwerpen181076.7517348.062019
BUSINESS INTELLIGENT SOLUTIONSLasne21302.47-12751.562019
COBELLEBonheiden472457.8663322.942019
LES ECURIES DU WARCHETBraine-l'Alleud-116092.73-8714.861.002020
Yel-SafetyMortsel188797.377942.802020
TOP CHASSISGeel-35600.005177.002019
EQUIpiBoutersem7197.0951039.180.802019
INCITATOBoortmeerbeek33812.35-8782.242019
BOPHI consultLievegem7003.00-6502.002020
PROCATTAntwerpen48980.878120.872020
ROELSBonheiden66453.469269.282020
STAFORT HEZERHEIDE EVENTSBeveren47121.22-29785.992020
WIELERTEAM CICLISMO MUNDIALHerentals99411.0342276.864.302019
EQUESTRIAN APOGEESprimont-166921.00-111630.001.402019
Autonoom Gemeentebedrijf NinoveNinove152939.54-5111.2120.602019
IDEE KIDSMelle412722.00-12975.0044.102020
COMPTABILITE, FISCALITE et ORGANISATIONBrussel77601.84-1541.320.502019
RAAF INVESTBerlare174296.00-47552.002019
911 ImpactHannut196965.0046120.00983257.000.502019
TMS ServicesLummen-4239.697515.392019
DRAAIFZonhoven29436.96-8049.65270785.402019
BLU GRASS CONSULTINGRixensart129443.0033153.002019
BOSSIER - CAGNIETorhout5781.46-20202.841.202019
Thierry Cabut SRLRochefort105938.5920994.766.102020
FLOYDElsene16708.006344.002019
ASTUCE & COBraine-l'Alleud24141.903202.692019
Fit & LooksSchoten-40116.453837.412020
R&R ManagementBalen45499.6126743.742017
YOUROUT.BEAywaille182458.12147.464.702019
De Peppers EventsBoortmeerbeek-71652.420.002019
VOLAMOS BVBAStabroek-115907.6022924.592019
B19Ukkel-73089.6541200.242.502020
RAFANENBraine-le-Comte51909.61-36982.542020
HENRY GROUPJabbeke22293.38-17737.652020
PARTY PROFESSIONALSHolsbeek217089.6497717.123.202019
Promotion Culturelle et SportiveWelkenraedt1632385.61-56708.7834.002019
FLANDERS OFFSHORE RACINGBrugge23130.77-1062.552019
SHOREBREAKKoksijde74145.61-6781.110.702020
Cy.image@workKapellen17591.7221032.622020
FASTBREAKHerve-73607.64-106150.162018
DVB GroupWommelgem75332.4311058.312019
DHATUBertem105317.506427.492020
J.S.T.Dendermonde27531.445612.282020
GT2i BENELUXHerstal-21617.00-3816.002020
OPTIQUE JANFILSJemeppe-sur-Sambre2399.001170.002019
ECURIE DU LIONWaregem-15959.30-5804.832020
TITIAY EUROPEOpwijk15873.0223677.432019
HANOSOLSWaterloo-15115.2974798.642019
STAL CAESBorsbeek-378460.482077.421.002020
BOMABeringen795958.4110623.842019
Pro Soccer AgentGent-45416.2517601.292019
ALEADestelbergen218865.9353805.612.202020
MEYNART TRADE OFFICEBraine-le-Château211325.03-71531.762019
DOMAINE DE GRAUXTournai1355363.78-19487.312019
CHARTWELLBrasschaat141249.7149754.312020
CHALLENGE ALPHADurbuy2839.0014068.006.602019
B.L.MEDIAWaterloo-29040.94-41818.902019
TRENDWOLVESGent-415200.7771836.032.902019
DELIREGrez-Doiceau159480.1732409.082019
V-FORMATIONEvergem193117.2418572.549.802019
SN CYCLINGTremelo2391640.10120353.480.502020
TOPADAlken46112.9111892.992019
KAKET SERVICESTinlot61535.768153.341.002019
GARDEN'S HORSESNieuwpoort-34619.97-9727.312019
SPA GRAND PRIXStavelot-3307299.03-5933331.6520270724.5514.002019
RBMMechelen537853.0085908.0010.802020
SportMed InternationalBrasschaat24518.845565.022020
TYGRISHeist-op-den-Berg7131.13-4087.952020
PRIMO PIANO AGENCYLeuven56530.03-11228.6010882.702021
FUTUR AUX SPORTSMouscron104158.0018779.0026990.0010.702020
CISENZOMiddelkerke-6411.205675.962020
DRONE CONCEPTHam-sur-Heure-Nalinnes87257.25-10933.682020
FMX4EVERZelzate222685.663428.05702746.360.302019
PAUL COURANTBrugge115835.99-6712.172020
PR & SPORT CONSULTING GELLA VANDECAVEYEMelle188752.6316492.292019
JEINEPOELKortessem3136298.37-119321.412.402019
ADVENTURE PARKWavre3385400.63210893.101570902.0916.802020
PIPA TradingAalter3502276.51327644.6013.202020
ARDIEGOOostende-471201.63-28374.312019
BEST EVENTSAubel31328.261066.572020
Régie Communale Autonome Centre Sportif Local de PhilippevillePhilippeville2325278.38108058.954.602019
UMALIAOttignies-Louvain-la-Neuve39016.9566.122019
JCiPMoerbeke (Waas)27016.002290.002020
SARACAUkkel-629.00-13115.002020
ORGANISATION TECHNIQUE EVENEMENTIELEtterbeek-1293.001652.002018
FIT AND MOVEBraine-l'Alleud17705.001463.002019
MOVEMINTDeinze55275.8327508.051.002019
BULASint-Truiden187813.3724965.482020
FOOD FOR FOODIESAntwerpen7789.42-3679.890.902019
HUMAN NATURE SPORTSLebbeke20559.7717024.372019
one4sevenHasselt10699.98-9127.272019
AGENCE DUNIMMODe Panne251663.8828716.140.902020
PSYCHO MOTORSPORTBegijnendijk-392192.24-24271.872020
APEX MANAGEMENTZedelgem-48836.41-64595.262020
VANUATUManhay-216206.87-21029.950.002019
G.WASHUkkel-81917.53197218.762018
DUIKPUNTOostende102692.5734315.912019
MARTEGAWaimes-591726.96-52943.022018
The Driving ForceZonhoven-32552.49-5231.39289386.341.002019
BACKSPINGenk56255.929213.502019
PB CONCEPTTournai58625.23-5317.770.102019
IMMO UP INVESTLasne-132524.18-7974.452020
AURIS PRODUCTIONFaimes10685.1194268.872019
FIECHTER EQUESTRIAN SALESMerksplas-839160.2265244.892018
BEAUREGAMechelen85731.756295.591.902020
SPORTS MARKETING BUSINESS ORGANISATIONSint-Truiden-127699.30-30547.761.002019
GROW TO FLYMechelen43900.0525691.212020
AFP-TECHNOLOGYHouthulst23973.77-2608.110.902020
ACL CONSULTINGUkkel1386.00-2009.0075310.002015
ALLAERT GrietAalter21476.629195.792020
Johan EmpsenLubbeek422593.4955223.462019
PhilosophyKapellen-938812.30963837.442019
VRV BikeBouillon169055.568077.062020
WEST-CONSULTANCYHorebeke-62764.4313429.142019
Personal Training AssociatesSint-Joost-ten-Node36410.34582.302020
Edelhert InterieurLubbeek7098.66763.122020
TS EVENTS CONSULTANCYLa Hulpe54348.64-16205.7357117.312020
BK CONSULTChaumont-Gistoux33589.56-595.262019
CYCLINKHerentals296458.165332.122019
LILSE GOLF & COUNTRYLille-25482.1415823.673.002019
R.A.M.Etterbeek-22956.94-18081.362019
GARISART TENNIS ASBLArlon906507.76-13026.07895140.732020
GRAVEYARDLeopoldsburg-6885.678761.222019
9:9 ENTERTAINMENTBerlare31335.3518718.492020
ROC-EVASIONLa Bruyère233296.2527984.082019
TO THE POINTGent43724.145335.982019
O.M.G.Lede601638.20135046.112019
ZianoHaacht-155157.69-79616.920.402020
IN2SPORTSHam5187.2232310.222020
L'Autre Styl 2Marchin-30241.57-15177.942019
VertiflexStabroek-54320.681073.252020
NICOLAS WAUTIER STABLESHoeilaart-108472.75-31442.121.302019
OVERBOARDERSchoten26444.9512434.502020
ANTWERP PITBIKE STOREAntwerpen94477.332404.631.202019
StudieCoachKapellen5290.5624914.990.702020
TERRES VERTICALESBrussel205642.1446083.772019
TENSINGWatermaal-Bosvoorde19516.7413652.672019
A.S. PROJECTSBredene19486.865857.682019
JEAN GUILBERT CONSULTCouvin53470.005989.002019
SERVYCARQuévy12241.003782.0044339.002017
PROPIMOEtterbeek-245265.57-24228.502020
GERT DROESSAERTWetteren116904.0122205.003.002019
PLANET TENNISNandrin46802.3413209.832020
JOFIWichelen28436.075975.612020
GAUME AVENTUREMeix-devant-Virton24327.00-13302.002019
The EventwatchersKapellen17277.661369.382019
PolyeventsHuldenberg-3559.3946.532019
SHOUFLonderzeel13306.80-3725.802019
MOTORSPORT TRAININGCENTERMalle32430.07-19458.082020
HERITAGE EVENT CARSSeraing-7625.64-8571.152019
ADVIESBUREAU MODUS OPERANDIHove-176630.0626564.902019
DUMPRO INTERNATIONALSint-Martens-Latem3669059.2670994.422020
MODUS VIVENDISint-Lambrechts-Woluwe28355.0760971.31388505.532019
DDA zijnde de afkorting van Decroos Desschans AutosportKortrijk134964.7240375.742020
MEETAXISOudergem-11986.00-23984.000.102017
ProfitHoeilaart15901.002596.000.202019
GREGORY WATHELET HORSESClavier1544921.41266604.715.802020
BEEVERS SPORT HORSESBrecht145675.22-47204.800.302020
KINE BEROGent90965.2659298.332019
SCORE AGENCYRotselaar266024.00-33749.002019
CALACOGrez-Doiceau115496.10-20620.832020
BRAVO WWWuustwezel-37626.50946.962019
ENERJETIXXZoersel11141.3530501.592019
CEVIRANWatermaal-Bosvoorde96629.99343.942020
BUG IN ENTERPRISESNinove-4502.00-6861.002020
KONINKLIJKE VOETBALVERENIGING OOSTENDEOostende5128612.212720174.9512849706.0654.802020
GAMEVIBESGeel17864.355982.412019
BOUWENSBeveren158959.6619200.482019
exP natureMarche-en-Famenne-5622.20-15139.980.302020
THEMIGREGNamur942.00-3115.0034862.002019
BCDentSint-Gillis-Waas6681.03186.992020
ZS SPORTINGEssen58339.77-1351.892020
E.I.T.S.Beringen89221.162513.352020
FAGNES EMOTIONSWelkenraedt-52110.74-3217.332020
COM-TOGETHER COMMUNICATIONOttignies-Louvain-la-Neuve-15806.09-24603.522020
DAM'S GRAFIXWavre674.5713295.722020
LEGENDS GOLFLa Hulpe13291.6738132.982020
READY FOR SOLUTIONSTielt32481.25-3326.062019
BANNEUXDison-6820.228957.812019
FORMACTION OLIVIER STRUYS & CIEModave74903.9328977.152019
MUSTIEHeusden-Zolder60815.699111.763.202019
UPANDUPSNeupré107623.80-5954.531.002020
Sport Promotion and ManagementAntwerpen24701.873405.752019
DG SPORTTheux231733.583442.220.802020
't CraeynestDeinze-44582.922638.672019
ADAMAS WORXAntwerpen-40185.73-2062.752020
MARIGNYWaterloo-234305.74-410728.182020
STANDING-STARSAnderlecht-189542.46-147000.591.002019
ETHIMAEnghien137993.85-1787.542019
LENTAXRijkevorsel21411.002723.002019
CLIMB XDilbeek1147887.96446591.912019
K.K.A.Hasselt-26340.11-3088.402019
SPORTS 2 HEALTHZemst-35334.793121.502020
BAKOAalter21953.353901.742019
DE ARDOOIENAARBrugge122546.5943275.232020
PAJELIMATervuren65459.95-29246.582019
GOTRANSLATECouvin-82266.93368.412020
Sportproducties.beZwevegem24767.85-5209.170.802019
BELVENTURAThuin38187.00-2704.00248.002020
LUYTEN STABLESPhilippeville192090.13-7525.832019
BP CONSULTINGSombreffe111100.3018109.912020
WI-ADVIZEPutte130954.1446778.572019
B&E CONSULTANCYDestelbergen69825.16-1245.460.502020
LMA SPORTSOLUTIONSBree467178.0045739.002019
PHYSICAL PRODiepenbeek62063.07477.352020
LEFAntwerpen-58962.0142380.683.702020
City MountainbikeWaregem78794.964496.282020
MIVARODilbeek669620.485233.441.002020
STOSIO Sports PromotionEeklo49152.7814209.882020
SPORTCONSULTING BOMAJMaldegem3856.80-10725.902019
De BroekkantPelt-330136.8239334.142020
MILIEN MANAGEMENTGrez-Doiceau1740.71-14176.142020
COACH PREMIUMElsene-18067.765344.792019
Sports Performance CenterBrecht-11619.26-17123.132020
ALL MEDIAS & EVENTSHavelange15925.851941.322020
DRESSURTEAM HIMMERICHSankt Vith-53425.001850.001.302019
Club d'AmitiéWaregem6584.334006.352019
TDBSBrugge56519.6810311.633.502019