Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 10393 Productie van diepgevroren groenten en fruit

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
GreenyardSint-Katelijne-Waver332838469.74-4070262.2719099828.4327.102020
WestfroStaden40830931.70-2646483.3574122048.03137.702019
DUJARDIN FOODSArdooie32029625.75-1321931.54218910883.88422.102020
PASFROSTZonnebeke28712642.681040410.0288986719.05111.802019
HorafrostStaden117127927.456572903.6057064816.0974.802019
ARDO ARDOOIEArdooie37665825.29-6001727.18228962815.22404.302020
CROP'SWielsbeke42629074.44180653.016839666.5243.202020
MICHEL HOFLACK en CieStaden80457139.031161802.1237817310.907.802019
DICOGELArdooie27743482.51931432.1356079387.6884.402019
POMUNI FROZEN NVRanst2575606.94-53577.1841.302019
Paul Cool en KinderenDendermonde3144425.06535041.4320684702.4723.602019
DEJAEGHERELangemark-Poelkapelle150074727.1111650102.8765727274.4323.802020
BEGROArdooie18840308.74979037.8593232061.98127.202019
HESBAYEFROSTGeer13042330.53258953.27115667599.26349.002020
PINGUIN LANGEMARKLangemark-Poelkapelle4410000.63350325.53642308.482020
H en L PRODUCTIONSRijkevorsel2570108.3427554.9812206575.629.902019
IMSTOHarelbeke52203170.831615714.952916888.3724.302019
D'ARTAArdooie96553451.877798872.45180148642.37394.602020
KIMCODendermonde8441676.32384721.3231529515.5515.302019
GREENYARD FROZEN LANGEMARKStaden1990509.4998818.436305472.0046.902020
HOMIFREEZArdooie49439985.701391679.8430868854.3140.002019
VEGROMIXSint-Katelijne-Waver316041.1669641.319.002020
DE KIMPE-COOLDendermonde7233933.17211125.6224097514.7712.002020
LARFROSTMenen6243189.971153227.7912.202020
APLIGEERGeer527432.607950.8727339614.009.702019
HERBAFROSTHulshout4248996.98908334.3613723902.0937.502020
STOCKHABOMouscron4434563.151769577.7170.802019
BLEESER FRESH & FROZENKortenaken3751924.32-74644.81172176.002019
KX-FOODBrecht-652171.00368066.004.102019
Crop's VegetablesWielsbeke24876827.232711696.86229905976.9927.902020
Crop's FruitsWielsbeke11278761.47388288.20115652865.2319.602020
Crop's Cold StoreWielsbeke4192745.82238363.21232.302020
Crop's Ready MealsWielsbeke1908244.42507732.2763166364.387.702020
Greenyard Frozen BelgiumStaden1310493.93-6284023.43188477104.20333.902020
FUNGHI FUNGHIHoogstraten555763.78273103.408.602020
DE AMBACHTERIEBrugge21463.002863.000.902019
RaviFlexWaremme158713.50-500086.502.002020
MIPA FROSTOostrozebeke3184192.14-165635.182020
POM D'HAPPYLessines253667.6922843.652.402019
D.R. FRESHDendermonde891956.5024663.131.002020
BOBONNEBlankenberge-89787.8114976.432020
We Like Healthy FoodMeise9744.1886576.682019
WHITE GOBLIN INT.Wingene622293.9327639.633.502019
B.S. & S.Hoogstraten415843.1014784.532019