Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 25400 Vervaardiging van wapens en munitie

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
Aug. Lebeau-CourallyLiège425927.28-120059.595.302020
Etablissements CajotSeraing-8005.38-16618.081034.842019
EDGARD GRIMARDAns758262.006802.005.402019
BROWNING InternationalHerstal67397325.003138442.0074962466.00110.002019
Jacques NICOLAYCharleroi1154491.0516370.702019
THALES BELGIUMHerstal31231612.542760951.6367015999.87230.402019
ERNEST DUMOULINWaterloo-155540.53-14479.302019
UNITE LIEGEOISE DE FABRICANTS D'ARMES DE CHASSEHerstal86796.0013793.00835989.002019
FN HERSTALHerstal406663641.9118568227.52361206222.851467.702019
SELLERIE DE HENNESprimont14615.00477.00107633.002019
Daniel DEKAISEWavre783937.43130950.884.202019
RECHERCHE DEVELOPPEMENT - INDUSTRIALISATION HUBERTLiège49189.60-3340.442019
ARMURERIE DOMSChaudfontaine7220.79778.572019
JOHN COCKERILL DEFENSEAns109123297.00110759825.00492051385.00413.502019
Armurerie CollardHuldenberg121837.4762920.770.802019
CARTOUCHE WAPENHANDELDessel10876.009975.002019
AERODYNE SERVICESAssesse62492.09554.192019
GOORMANS BVBADilsen-Stokkem194917.8112090.962019
CALET BENOITMettet130762.0723177.122019
DEGOLZonhoven34947.876230.952019
PAUL PLETSERSFerrières1670455.15162109.832019
BEETS RIGOT DISTRIBUTIONWavre19203.00-479.002019
WAPENHANDEL PARTHOENSRiemst-5295.511146.922019
ARMURERIE DU CONDROZAssesse599449.12-33535.192.602019