Sectoranalyse op basis van NACE code
Voer gratis een sector analyse uit op basis van NACE code

Zoek op NACE code

Belgische bedrijven in sector 46520 Groothandel in elektronische en telecommunicatieapparatuur en delen daarvan

Naam Plaats Eigen vermogen Winst/verlies Omzet Medewerkers Jaar
HoneywellMachelen (Brab.)37378136.069979699.9199154100.64292.902017
COMSET SEMICONDUCTORSBrussel398664.13224342.554.002019
baumerWesterlo-1044659.00-188758.004.302020
Européenne de Recherches Industrielles et Assemblages TechnologiquesMarchin-1981.252548.562020
DIVO ENGINEERINGTemse116045.45661.102019
SodibelElsene3353898.09256738.968148112.687.502020
ERICSSONZaventem7453323.49506344.4685276556.68251.002020
Dobby Yamada SerraBrussel1442521.2319168.832020
EUROWINGSint-Genesius-Rode66925.004209.002019
TLV ConsultBraine-l'Alleud92902.11129447.220.502020
PRECISION CIRCUITS (BELGIUM)Hoogstraten652961.53-43221.491.002019
BeleckAntwerpen4899.04-17786.332020
ALL SERVICES TRADING AND INVESTMENTSBrussel32720.38-1561.492019
VOCALCOMMachelen (Brab.)-2048808.0094863.009.002019
ENTERSALESElsene-90898.80-47429.640.502019
A.N.B. RIMEXHerstal483964.216595.4312.602020
PANIMPEXVeurne508008.48257543.449.202019
ADVANCED MICRO DEVICES BELGIUMBrussel159637.8127813.891015830.783.002019
Général DossinElsene-108652.00-3061.002019
SAFETY BELGIAN COMPANYLinkebeek959984.58106141.366.802020
MICROTRONMechelen773572.93-56256.2214.302020
ST Engineering iDirect (Europe) CYSint-Niklaas34029626.328982949.10107356052.41276.402019
ads groupAnderlecht1678239.00-253183.0024982293.007.502020
AUDILITY EUROPESint-Niklaas37828.8112193.912020
BLACK BOX NETWORK SERVICESZaventem-329748.01-363006.7913.702020
SKYLINE COMMUNICATIONSIzegem17097925.998375914.0224370724.41165.902019
HITALTECHOudergem718095.1654186.973.202020
MEDIAHUIS TECHNOLOGY & PRODUCT STUDIOAntwerpen1000761.01-17.562020
CMK EUROPEGeel18790846.171908275.5525317474.156.302019
RDS ELECTRONICSHarelbeke1411566.16300822.2816.002020
FUTURE VISION MARKETINGBonheiden47730304.452894914.75105892980.1565.002019
PITSAnderlecht47500011.14465810.2131789242.86112.802020
ANTENOR PAYMENT SYSTEMSDuffel853004.60351716.1215.502020
M.D.R.Brussel324880.0056402.007.102020
ASWO ServiceBeringen564423.43479613.502020
ROVAGROLanaken2391336.52612641.9212981306.3413.402019
TADICOM EUROPEHasselt722913.784617.961.502019
BAUSCH DATACOMBierbeek2515389.09636626.146.702020
MACSYSDendermonde18597969.7310413688.1645252796.3926.302019
UNITRONPoperinge3190863.00598826.0012915405.0020.802019
CREATELUkkel219226.116039.591.002019
TRACZaventem329917.00176386.009.602019
LED EXPRESSHasselt38414.36-2350.482019
ANDROMEDiepenbeek6254381.8086572.3530.202019
DOKOMOHarelbeke-8506.992269.402020
ELECTRO D.B.Aalst276897.17-47644.420.502019
ELEMASTER nvZonhoven1217124.22576712.4521421986.1815.402020
MEDIAMHoogstraten329320.6914652.652020
EUROCIRCUITSMechelen13712168.882786979.8518805319.717.402019
FERMAX BELGIUMGalmaarden1691829.99847873.255580296.2521.802020
MULTICAPAalter528704.31148841.015.202019
EURAMECHamme (Vl.)830718.329882.831.402019
MONACOR BELGIUM BVBAHeist-op-den-Berg-89447.47-112342.222.002020
A EN C SYSTEMSHoegaarden10825312.916099439.89200793492.80105.402020
ARCHONIADiepenbeek465351.95-58443.727.302019
ALFA INFORMATICOosterzele531575.70207855.842020
ALL COMMUNICATIONSGent484146.05352293.842020
D6Charleroi299743.28109498.2816.902019
CREATEL TRADINGUkkel30479.80853.012019
GEOTRACERGent618339.45453509.3811.602020
Innovative Coating TechnologiesDeinze382688.5425445.361.702020
NEXANS NETWORK SOLUTIONSHalle36401190.00-3193068.00103699149.00382.702019
TELEREXAntwerpen2119603.8638615.5012387252.1816.602019
KOFAX BENELUXMechelen7612902.00803899.0024248645.009.602019
BIS BUSINESS INFORMATION SYSTEMSMechelen4533963.01144034.5212056908.8045.402018
FARNELL (BELGIUM)Grâce-Hollogne5065409.96255982.2319435378.792.302019
LUMOTRONICTongeren621317.7550634.913.802020
PLUS STYLE en SERVICESHerent6580.228465.282019
AP PROJECTSSchilde917913.93-76240.682020
HESDOAntwerpen-28189.24-120261.583.502019
Semiconductor Production Systems BelgieBrecht1797511.38239168.982020
BCMLa Louvière1192349.7318702.4111.002019
COPYBUROWatermaal-Bosvoorde521996.0088022.002019
D ET O PARTNERSElsene557573.62199177.6614.302020
BKMHasselt5662061.43-3277068.6234724922.28181.602020
NESTOR COMPANYDeinze463197.4234618.4919.902019
BELGIUM PREMIER GROUPBegijnendijk143065.6619620.802020
TATCHKAElsene-53890.00-23749.002019
BELTRADENazareth2393295.08577625.162020
HARUNSint-Agatha-Berchem-21557.00-57269.002019
AUTOMOTIVE SYSTEMSBornem380305.64276747.1810.902020
KANNEGIETER ELECTRONICABrussel947478.06171795.566.302020
HORSE PARADISELonderzeel7209.97-1386.482020
LOCA COPYMons33769.61-4936.672019
LUMINESCENT SYSTEMS EUROPEGent83067.0110584.101.002020
TEBASint-Truiden379519.24-2211.002020
DigiNetVilvoorde349320.5063526.4618233575.8013.002020
B. BeamDison186902.2682722.471.502019
NEW CLOETENSMechelen240298.311850.342020
SMART SERVICESGrimbergen53810.258778.882.402019
WORLD TELECOM LABSZaventem996524.0341624.356.002018
MANTECNamur229603.73-6443.142019
M-TEC ENERGYDuffel122919.132306.662.602020
EUREKA AVIATIONWevelgem-157158.30-138648.782021
Call Consult & InvestHasselt17871.26-1490.512020
innovatiecentrum grote beerBeernem1125849.79-65230.963.202019
2BE CONSULTINGLubbeek461008.1218140.862020
AVNET EUROPEMachelen (Brab.)-532441488.59-1199494984.672739864730.0950.602020
POLYTRANSSint-Jans-Molenbeek97957.19-5022.4941712.352019
DIGIMEXSint-Jans-Molenbeek445747.7518996.252020
ARTASint-Agatha-Berchem123075.31-26374.690.302019
BUROTIC SOLUTIONSNamur570821.81505038.7623.702019
BEVAZwevegem14173.8213455.172020
TELARONAnderlecht589337.87158969.446.602020
ELECTRONIC DESIGN ACCES & SAFETYTernat-164898.60-51353.700.502020
AUDIO VISUAL LIGHTINGLebbeke777340.0110207.550.902020
ALPHA'INCharleroi-1477705.89-1645320.3417.902019
e-BO EnterprisesPoperinge5591282.122373717.6117935767.3166.502019
AVAYA BELGIUMSint-Agatha-Berchem7998997.79150647.857438524.8435.102020
ACTZONSoumagne98914.317043.842019
CrossWiseBrecht20693139.356067193.4332618202.948.802019
IMAGE WEARNijlen96072.9317080.702020
INTERBATDilbeek966736.75734622.844.002020
Global Communication ComponentsAarschot340794.7610303.612.802020
CASH SYSTEMS TECHNOLOGYHerenthout-972.322476.420.702019
BATRBeringen337550.4936979.842020
IDEA TO BUSINESSKruisem20108.6712273.422020
MOBILE OUTFITTERS BENELUXBraine-l'Alleud233096.0071459.003.002019
VENAXAntwerpen241231.3741563.992020
SELECT +Brugge127616.3968316.1014847532.522020
LUMEDIA BELGIUMZaventem1166171.92257094.627.302019
bam®TECHNICSKortrijk495394.6249421.975.702020
MEBISNieuwerkerken (Limb.)-349.49-589.702019
MAG 45De Pinte79091.53-87952.570.902019
XENTROGRAPHICSKruibeke133169.77-18806.643.302020
IMPRO EUROPEWommelgem1405239.5991318.8713.202019
EASYTRAC - IDAntwerpen250575.5247012.332020
XITALOostende99835.2027360.112020
BUSINESS POWER INFRASTRUCTURE & MANGEMENTSteenokkerzeel788084.90266143.9711.102019
DATASECDilbeek13037.952612.152019
M2M TecGrobbendonk476068.29203058.852019
OpenMoticsGent-598507.96-770868.922.102019
BRANDS4YOUEupen6483.67-268.052019
CBZBrussel21255.777750.832.002019
SPB SERVICES BELGIUMAntwerpen268537.67-270779.886267446.6614.002020
STAR FASHIONAnderlecht38775.001595.00139937.002020
JELEOSMouscron69890.468946.632020
A&A OPTIMAElsene2514.13-2259.292020
Infinera Networks BelgiumHerentals335513.8350035.552.002018
WAGO BELUXZaventem2837237.25557461.8817509217.7220.802019
BRUSSELLE CARRAL MARINEBrugge206518.8925239.707.202020
VSSSPutte415203.28161333.181.002019
e-peasMont-Saint-Guibert8730365.34-2470389.1114.802020
Safe & Sound TechnologyZandhoven19767.00-9818.142019
2DicalVorst-48375.58-17153.842019
NETPOINT BELGIUMBekkevoort-62033.0071450.002019
JOMATECHHouthalen-Helchteren462256.0784418.512020
ONE SMART CONTROLWommelgem2762463.15-1538573.203914532.443.702019
HANSSENS INVESTRoeselare3054382.94282529.252019
SAR Li-LuxSint-Pieters-Woluwe52478.0030017.002020
TRIOMEDElsene26708.26-36104.280.102017
TOP 15Schaarbeek3463.9264.292017
AUGUSTA BAR GOURMANDElsene2213.89-2423.442019
gSenseArdooie-119756.54-1840.412019
DEIWommelgem-490570.00-57974.002019
ITANCIA BENELUXBrussel76527.048110.521.002020
ALLECOTubize-132854.87-104112.211.502017
CenturyLink BelgiumEvere252191.8563359.172.002019
FUTUR INTERNATIONAL IMPORT EXPORTEvere31550.00-33835.002018
CSFBraine-l'Alleud117817.8934793.902020
SAJ Electric EuropeRonse658900.91373063.892.302020
INFOBATISERVICESOttignies-Louvain-la-Neuve8528.00-27355.001.002020
TK BELGIUMElsene-283171.00-73199.007.002019
AVROY-COMLiège-438431.96152518.245.702016
IKAROS SOLAR BELGIUMSchoten3334197.95-263161.1612060011.7414.102019
MTM PROJECTSLier-3732.059558.031.602020
BEAUCHAMPSGent-15330.24-41846.842019
JUTTGent-52609.610.002019
STV AUTOMOTIVEMont-Saint-Guibert-899511.94-875661.001.202019
MAISON PONSARDLiège394468.0084518.003.102020
Gravity ProjectsBonheiden115980.1328940.332019
ECCORLeuze-en-Hainaut17536.661440.862020
LICHT+VORM AALSTAalst105879.8510055.432019
XsolveIT Document SolutionsSint-Niklaas2607759.09227349.275.302019
VGP CONCEPTVerviers-711787.36-193072.992020
EMOEXAnderlecht5401.00935.0021541.002019
2NOVATEHuldenberg22112.00-71.332020
Ydetec TelecomLes Bons Villers75982.5729417.212019
BEBRUSSATongeren-44595.86-50225.202020
HOME CONTROL EUROPELeuven7281542.362303279.194505222.646.602020
INNOGRADEPuurs-Sint-Amands46052.7010694.302017
BAT4ALLWielsbeke-101059.48-6289.870.902019
MY ConsultingKruisem129868.00-60493.002019
Dancal ElektroSpiere-Helkijn495152.10120661.532020
MEDIA ELECTROAntwerpen23571.3654130.36137907.352018
e-DITECHAalst414266.3112.172020
SMART INDUPROMeulebeke109756.7827998.707.402020
L8PSchelle173117.8022800.215207451.0522.202020
Huawei Technologies (Belgium)Sint-Pieters-Woluwe13621178.282565778.54120769759.1395.002020
Make It EpicWaasmunster58362.6629480.342020
ZAPPASSHerenthout-33567.97-102956.192020
BRAND COOPERATION EUROPELummen66240.037119.601.702020
URBAN MOBILECharleroi-6439.00-12608.0042632.002019
ECRATECHWemmel4413.82-18632.3786140.632020
Strategic Information ConsultingNijlen120730.0010933.002019
LUMINAIRES TECHBrussel49069.522134.472019
ELECTROJETTEJette-15513.354698.642018
MéharisOudergem2617.64-1241.762019
VENNVilvoorde263723.99118829.932072468.937.802020
HMD SERVICEDrogenbos35617.549300.222019
MEDIASATCOMBrussel122176.0049769.00339833.002019
Wiko BeneluxSint-Pieters-Woluwe68558.981466.300.102020
Dividino BeluxCharleroi-48166.76-5817.382019
CAP KINSint-Pieters-Woluwe26615.982883.712020
Tills SolutionsGent642.72-60348.835.002020
ZEBRA TECHNOLOGIES BELGIUMBrussel71782.2637346.441786242.917.702019
ALARM MUSTSoumagne163743.597295.722.002019
ALMA ConceptNamur1088.5025308.832019
DK Consult ServicesBrussel-45022.20-13498.162017
SwaplightNivelles-40292.101886.372019
SDM-TechnicsHeusden-Zolder538807.99237241.1528.702020
SEPIA DigitalBeveren68954.04-112174.6111.402020
TREASURY SWEEPVirton2923.00-35.002020
GROUP INDUS-TECHNOLOGIEBrussel88590.0017921.001131592.002019
RHAF CAMPAGNYLiège-7350.00-8160.0020175.002019
MR MOBILEBocholt92735.7682275.762020
MCONOMY BELGIUMLeuven-24625.23-53080.563.002019
AETOS DRONESZandhoven-597866.00-195177.002.602019
NC4LVisé32705.1450091.172018
LEGATOTorhout67384.2914298.122020
WITHINDUSTRYAmay126754.4158861.212020
YOUSMARTFIXWatermaal-Bosvoorde3033.336944.217502.002020
CHECKNET BELGIUMKortrijk72534.989205.492.402019
ForeSeeZulte242780.00162528.702.102020
INFRASECHerve242253.5139228.213.002019
XMEDKoksijde30502.86-232475.452.102019
JK MEDICALLiège405139.0542460.601036107.472019
PROSEMIDeerlijk28614.40-1273.052019
Peter De WitteZoersel19896.9112426.142019
ENGIE M2MBrussel1434651.36-944144.164.002020
SEQUDISBeersel8046.731937.952020
SELECTEL BENELUXUkkel11169.742197.811.002019
BIG BOY SYSTEMSTournai-8192.36-21286.062019
AS2COMElsene80214.10-132.952019
PIXINKOLiège19434.09-7161.051.302019
VIEW AND INTEGRATEMol61744.0966235.872020
SUPPLY TRADEDuffel53174.251064.700.402019
GreensHasselt23734.489888.792019
SURFER ROSAMerchtem102284.2271616.942020
i-Digital Transformations ServicesSint-Joost-ten-Node1029.94-2123.932019
WISECOM GROUPLontzen70723.7517776.421.002020
VIT-SERVICESMechelen83021.7111335.372019
SMARTSMILEYPelt-1847.4810677.412020
Gadgeon EuropeAartselaar90215.5059413.750.602020
FVC-TechnoLubbeek-23069.16-4370.250.502020
GRIDMAXVresse-sur-Semois57710.47-985.062020
SPACEBEL VLAANDERENHoeilaart96221.0060471.002100087.008.202020
CX-COMSoignies52249.7912121.911.002019
JSendenMaasmechelen9430.48-12269.562019
DYNAMO DYNAMIQUEGenappe35381.837118.222020
BUSINESS TELECOM & SOLUTIONSHerenthout94519.2441155.411.302019
NOMAVOIPAntwerpen-8349.711295.882019
TELCOMARanst73428.0027149.00103319.002020
SMART ENERGY SYSTEMSGeraardsbergen517122.72259707.972020
Haier BeneluxAnderlecht-1110205.06166501.0827682804.399.502019
COMNEXIONZonhoven-35847.70-14106.612018
DIGILINK SOLUTIONSVilvoorde4378.71-7505.622019
STRADAAalst82556.0037972.002020
GULLIMEXErpe-Mere104398.35-1945.0210.902019
WireWaveBeerse368957.00122270.001.802020
LOONYVorst-18190.19-5592.332020
TRINKETSint-Lambrechts-Woluwe12539.082431.502019
INSETISJette181225.8118936.582020
Diplomatic Card Services BelgiumSint-Joost-ten-Node125997.368823.221.002020
Automa-TICBraives53936.7621450.012019
PRO HIGH-TECHSchaarbeek-671.04-6859.5846056.882018
CONATISAntwerpen20710.7057092.022020
SMART NETWORKSWalcourt38466.1621027.941.002020
OUCHIJette5350.00-1154.002019
Nektova EuKontich496814.28302089.911.802019
DESPelt-43445.18-41582.251.002018
ALX SYSTEMSLiège705122.5055168.926.502019
Group SSL EuropeTienen327893.0018402.002020
PS : RADIOCOMOudenburg324934.42269276.352.302020
FOSBURY AND SONSAntwerpen-591227.7249635.572330308.124.702019
PREBO-INVESTGeel28175.131336.672.002019
ALOALTOChiny618178.9348290.934.402019
MEDUNOGrimbergen26163.9223213.721.002019
ANIMCO SYSTEMSKalmthout-9229.15-884.892020
ELAUSYSHéron66448.6118643.032019
Lanneau-Mollet KrisAnzegem244193.5611647.204.502020
KZA GROUP SPRLVerviers-18965.97-18242.591.002020
YVOLU-SONTrooz26791.45-14239.412019
KH (Knokke-Heist) SUPPLY CHAIN MANAGEMENTKnokke-Heist90150.65-29849.355.202017
H.Z.T.Antwerpen20633.533989.782019
TS EuropeMachelen (Brab.)87722035.444090815.64419034237.7127.102021
UCXBrussel37661.0674584.301.802018
GOLD-IPHerentals-314367.32756.552019
SANIDUMP GEELMerksplas-363308.42-15006.692020
LDK INVESTDour8472.00-11407.000.502018
GNK'SSint-Gillis (bij-Brussel)11149.007800.002019
DC Cars OudegemDendermonde75782.183190.842020
CARE PROJECTSZwevegem58338.646291.031.002019
iRepairshopZele284218.4130461.060.302020
ELECTRO MAJESTICWemmel35411.00-32969.00829467.002.002018
Tech 4 TasteWijnegem106172.413506.197.802019
LEDLICHT TECHNICAL SUPPORTPelt2152.88-8764.162019
BelgotecGrimbergen-77794.96-70181.684.802019
CCS ELEKTROAntwerpen14085.452142.092019
AP Wireless BelgiumMechelen-788689.06-324736.794.602020
EMG POOLVilvoorde198397.2890259.3711028074.953.702019
Exellent HeusdenHeusden-Zolder33140.08-1163.451.402019
VTcomMont-Saint-Guibert16174.191650.752019
CIR-ELECLiège165428.1942802.172019
VDDTECHMont-Saint-Guibert872299.66-80477.202.002020
OverGewLandLanden302648.71-24051.401.002019
SMB GROUPEvere21090.592490.592017
GDT Transport et LogisticSint-Joost-ten-Node272127.36110955.61920635.002020
EUROPEAN TECHNICAL TRADINGGent325153.691155.13147490650.924.702019
SAILSENSE ANALYTICSBrussel1042448.52-895780.588.002020
AUTOMOTIVE INFORMATION TECHNOLOGYAth-26294.00-27426.001.502019
TelKomLinter20382.8216079.882020
ELIOVPSint-Gillis-Waas257550.92-6630.412019
FibraServiHeist-op-den-Berg12659.77297.252019
SHAYPEtterbeek1471497.44-498074.046.502020
Ventilation CentreAntwerpen41438.22-79729.282020
HuiTong technology Europe SPRLSint-Lambrechts-Woluwe20935.07-2333.682019
B-PAY TRANSSint-Agatha-Berchem196163.8657250.132019
UNIVERSAL.TECHNOLOGIESWavre23326.01-48288.017.802019
PAPETERIE GAUMAISEVirton21980.03524.036.102020
Fosbury and Sons BXL Forêt de SoignesAntwerpen-1776096.07-1705332.671143745.754.002019
ELECTRO POWER SYSTEMES EUROPESeneffe33478.3814878.382018
TCS-COMLiège17398.5510529.670.802019
AfghanistanBrussel-1500.32-10624.8587351.470.702019
ADDISON AND KHANAnderlecht-1663.78-7863.7839228.042019
Siemens MobilityBeersel21389369.3210742719.5677729564.86149.002020
MAC Media InternationalAntwerpen13519.350.002019
KAMERA EXPRESS GENTGent-14350.0988808.344.702019
SEER I.T.Sint-Lambrechts-Woluwe46931.0014921.002019
CORNING BELGIUMOttignies-Louvain-la-Neuve146789.0591869.353.002019
EU ELECTRO TRADINGSchoten80415.1861865.182018
BKS RETAILCourcelles11052.65-38.002019
SURUSElsene51586.8332986.832019
SOLINDISMalle26524.305519.822020
ZYZOAntwerpen80840.95-61749.442021
AUDIOPHILES BELGIUMUkkel-18781.10-37381.102019
WHISPERBEAMSint-Martens-Latem4816.13-13783.872019
DeVi RoboticsRetie37426.0531226.052019
TCL DIGITALOlne14689.239905.002020
MIXTUSTurnhout4899.07-2007.632019
aSmartWorldRixensart-98172.76-123172.762019
NIGUAL GROUPAntwerpen31617.0012441.002020
SENSKABrugge152151.69145951.692020
ValajoKontich36072.8921229.842020
Open businessAnderlecht-27757.04-33957.042019
AMITECAntwerpen75148.73-88882.270.902019
JV CAPITALVorst18495.6413919.642019
4EVilvoorde59612.112101.381.002020
4 Telecom CenterAntwerpen-54286.90-63286.904.502019
E-PROTurnhout23783.673783.672019
MVL GROUPWanze97021.9072021.902019
TITIUSPeer90279.3571679.352020
myPOS BelgiumAntwerpen-76795.0428885.162020
ZILTPHONAsse-26421.93-45021.932019
FIX AND GO SERVICESAsse23056.494456.492019
MOBIKINGVilvoorde3038.85-3161.152019
Batteries Business CentreHerentals-22919.0213814.162.202020
WK BELUXPéruwelz-23003.25-35603.252019
MARBALAalst16414.6510214.652019
Trivec Systems EuropeTurnhout3621937.65-445448.2412.802019
SOLVO CONSULTINGZemst129271.7665668.402020
MAPALECNamur31088.69-8911.312019
NSI FINANCEGanshoren811.00-19189.002019
TECH LightingUkkel14402.008202.002019
Kamera Express DilbeekDilbeek46426.8827826.882019
DEMROS SOLUTIONSElsene74234.0071234.002019
FAMOSAMLiège30562.6924562.692020
AMONEDOMerchtem3502.523402.522020
SimplyliveLiège17575.4917575.491.702019
VOLTZAGent30972.0625972.062020
RVA TRADINGBraine-l'Alleud84629.9979629.992019
ELECTRONICS PAYMENTS TECHNOLOGIESDalhem-2020.55-10020.552020
MITECDuffel12765.487765.481.002020
"THASTEL"Wommelgem17948.1513220.832.902020
28happySint-Pieters-Woluwe32464.6427464.642020
Siemens EnergyBeersel15398586.071098586.0759849772.1493.102020
INNOVENTIVETorhout38882.2823882.282020
TIS-DOMOTICAAntwerpen-413.80-16413.802020
Lets Connect SolutionsAntwerpen10351.007751.002020
KAMERA EXPRESS EVEREAntwerpen953.17-9046.832.002020
GSF EventGembloux310931.02-23418.953.902020
SPARNEX INSTRUMENTSAntwerpen-1108816.00-435225.002.002019
Twelve BelgiumAntwerpen482100.6317163.373.302020
CRALAMechelen52564.674407.472019
PAJA HOLDINGWillebroek446863.2249050.820.602021
MOTTS INTERNATIONALAntwerpen-56563.18-788.363.102020
Afrimeca InternationalJodoigne198255.49177689.543.002020
POWERMATIC TECHNOLOGIESLeuven12950.18-8312.092019
KrasmaPelt-50463.06-15767.822017
CEOPSEsneux53838.07813.212019
KALMO SYSTEMSSchoten613133.41386293.322019
DAMASEGeraardsbergen188517.5959534.172020
XAFAX BELGIUMTernat14891.2019666.774.202020
BIZZMINDSSteenokkerzeel228775.335144.862020
Visio-IDRixensart111370.1438994.332020
GH-TECHNICSTremelo42895.344965.852020
A&C SOLUTIONSTurnhout323703.6782117.539.702020
ULTIMATETurnhout260956.14-3311.160.002017
UNIPAGERoeselare27491.2840343.332020
ADVIES EN REALISATIEHasselt-7859.95203.971.702019
Telenet RetailMechelen23041212.06-9657707.0167693773.48368.302020
DIESMEKA ENGINE REPAIRSRoeselare676358.0017825.002.002020
DELTACAST.TVAns3599682.361594700.799.702020
BEST PARTNERSWaremme276222.6644657.359.902019
ROTECArendonk2978286.94802037.056.102020
ECOMPANYBekkevoort747475.83179287.329.402020
NESCOWaregem302012.7491717.921.102020
OPEN IMPACTLonderzeel-13262.84-4431.192020
LOYALTEKBrussel378634.6262339.735951149.1720.502020
Domino Print and Apply BeneluxAntwerpen256811.39149869.372020
GIGACOM BENELUXScherpenheuvel-Zichem-780303.77-269235.073.402019
VL POWERGenk213576.7173036.162020
INVESTIMENTOIngelmunster155673.9958.092020
ATMOS SECURITYSint-Pieters-Leeuw-101554.00-1301.002019
DAVO GROUPGent343972.55206375.8324.402020
SUPPORT SERVICES EUROPEAntwerpen41740.252701.902019
PAC 6230Pont-à-Celles197311.53-8729.282020
OpenSBraine-le-Château136781.00106893.0018.802019
BLACKDOGOudenburg114856.67149554.7710.602019
DIMENSISchilde-9002.33-31200.082019
HPC.Izegem36536.3712448.792019
STATIC MOTIONTervuren-63824.80-7697.302019
ZAFFER RESEARCH and DEVELOPMENTZaventem34682.9632148.331.002020
LICHTKONINGBeerse203493.69137967.402.002020
L.B. ServicesHerentals64404.1360372.901.002019
Online FocusAalst51559.94271.962020
ZTE BELGIUMSint-Lambrechts-Woluwe4851687.41194655.2616142523.3221.302020
TELEVIC CONFERENCEIzegem7246725.262732308.8628606211.5853.502019
TELEVIC HEALTHCAREIzegem7168865.55339381.2018681896.4578.402019
TELEVIC RAILIzegem8768704.171458025.4027200201.8693.102019
RASKortrijk1462148.4824231.3722.902019
CAMERA CREW SERVICESZaventem56285.282206.361.002020
Electro D.R.G.Bilzen38291.0127205.892019
e-BO Corporate ServicesPoperinge2304350.65364672.241552770.985.002019
D39SCharleroi-172289.1842172.058.302016
GPS-BUDDY BELUXAntwerpen100435.78-20779.231.002019
ARRIS BelgiumElsene-143947.0043527.009.302020
IMPULZEGrimbergen24542.0029.002019
THEYS INDUSTRIALWevelgem561447.37143394.132020
Soitec BelgiumHasselt6542564.10-944986.156.502020
Ribbon Communications BelgiumUkkel135720.319429.471.002019
ITMULTISATRamillies-58704.36-1526.455306.082018
TFCOM BeheerOosterzele168920.5531976.372020
Bausch NetworkingMortsel53497.4119381.942020
LCY Services BVBAHeusden-Zolder653730.88167202.092019
DOMAREL UNDERWATER CONNECTORSHoogstraten41187.429268.442020
HUAWEI TECHNOLOGIES RESEARCH & DEVELOPMENT BELGIUMGent8219608.312365162.2429188754.5755.402019
P&E TRADINGMont-Saint-Guibert-3505.80-35426.262019
NABILOSAT ANTWERPENAntwerpen79017.0350854.142019
AKV CONCEPTNamur12979.026713.092019
BLUGRI SOFTWARE + SERVICESHuldenberg126823.9538176.231.002019
BYTES 2 SPRITESTournai234146.113881.112019
HOOFT JOHANPuurs-Sint-Amands181194.5111549.012020
RUBELCOMElsene-56637.00-6429.002019
LINKOFleurus40439.28-11692.192016
MAHE ServicesPeer63751.4316490.752019
PROlectroBeernem602958.77298719.859.202021
AsfalesMol1068708.24101142.082.002020
CROSSPOINTArendonk216694.2689910.092020
é-sanoSint-Gillis-Waas125068.7656949.612019
BK INVESTMENT GROUPDiepenbeek2425709.981867081.202020
ELEKTRO GROOTHANDEL MEETJESLANDTemse-64625.51129763.433.902020
DNC TAGOttignies-Louvain-la-Neuve39908.0013534.002019
TP CONNECTIONSIchtegem260821.02-16916.4817.002020
Liften SpaasMachelen (Brab.)44150.51-4554.492020
Tesla NetworksHerentals174682.60100756.232020
MOBCODilbeek1069161.41182855.9217.902019
CLEAR SKY SOLUTIONSHasselt169537.1632660.142020
TS AUTOMATIONSint-Gillis-Waas818404.78198024.855.802020
MAGENTA VISIONEghezée88261.3273690.492019
IB-TECHNICSNivelles478130.07205472.6644.802020
SW SOLUTIONSHechtel-Eksel-63553.5711476.722019
IRiSCDiest273474.3159911.092020
Stupers BelgiëAsse265483.5018975.571.002019
ASM ADVISESoignies76112.0014980.00183003.002020
DITELECTorhout38164.572294.5580990.612019
ELEKTRO-COXHalle120379.4428643.583.102019
Electronic Design InternationalEtterbeek365805.85-10650.632.302020
element14Grâce-Hollogne1610.81-1641.262018
SMART SERVICES GROUPWaterloo149085.9841386.687.702019
Triplus SolutionsRanst63794.7510984.212020
SHIBO EUROPEHamont-Achel-2511.13-8875.752020
Go 2 GrowPuurs-Sint-Amands233309.1031710.550.502019
TOTLEYBeersel24473.0238231.482020
IPBuildingAalst126374.2034314.514.402020
AVALASIAMenen282619.41105267.671.002020
ESPACE MUSICALTournai-38181.49-20572.442019
SPIGRAPH BELGIUMMechelen171655.5322378.676.002018
ALISEOSBraine-l'Alleud-56541.00-17897.002019
RYDOOMechelen-7037365.07-3398690.3067.602019
LANGLOIS BELGIQUEOhey15784.00442.003702.002018
UNITED CARSHOPS BELUXGent-38731.98754.222020
NIXXIS BELGIUMElsene1094873.7813342.541190947.492.102018
BRUNO INVESTGenk-872514.12-1324135.034.302020
BRUMACOMSchoten11635.44-12303.852019
MEDIA MARKT ZWIJNAARDEGent-8335249.96-506106.0630948739.7558.502020
MEDIA MARKT SCHOTENSchoten110000.00362696.7025956798.8543.102020
MEDIA MARKT MACHELENMachelen (Brab.)-7195252.92-340546.5114168985.4535.502020
Nijkerk Holding BelgiëAntwerpen24241.12-14442.501.002020
ROMTISSchoten353383.9840350.242020
VABISCODeinze112956.1922567.692019
E2 MOTION SPRLSint-Pieters-Woluwe22083.60-4812.542020
FLUKSOLeuven163671.0769297.10130647.542019
FAM InternationalAntwerpen241501.42-81455.022020
AMINCOLeuven568046.2024048.42159492.261.002019
KINITSint-Agatha-Berchem60701.6728047.262019
BC-MATICHeusden-Zolder134739.5230121.862.402019
P&V ElektrotechniekHeusden-Zolder5890225.63466856.5842417598.56201.402020
SHINKA IT SPRLSprimont505029.05282930.2912.202019
EURIVER TELECOMAntwerpen393078.3329337.482262088.562019
FATIMONDECharleroi-14858.87-23820.572.002019
VESTAZLiège-29564.53-33275.330.502017
A & AAntwerpen31894.4211746.752019
LOOK AMANECharleroi24804.48-5834.322019
FEDESLiège49802.7410087.152.602019
BeAu10ticZonhoven91483.6418495.531.002019
SBC SouthSint-Lambrechts-Woluwe49056.5030255.422019
RAGIOBeringen127880.0214916.412.002019
VODATELGrâce-Hollogne62562.874949.722020
P. DISTRICharleroi33642.665196.63408273.851.602019
MADINA LEGUE BUSINESSSchaarbeek4078.367223.95196466.290.302019
FCTS COMPUTEREcaussinnes-28545.48-1553.651.002020
RUBEN HILLEWAERERoeselare78327.68-94977.899.202020
AG INDUSTRIESSambreville152137.8211246.86614047.390.702019
BRIGHTLINELiège-12977.40-21538.072.302019
WITHITWijnegem527934.03173603.371.002020
Diamond Antenna EuropeLeuven63141.048809.282019
ALFA INTERNATIONAL SOLUTIONSAntwerpen3631.6411133.982019
CONTACT BELGIUMKortrijk36769.2720160.651.802020
CONTENTSERV BENELUXLier60931.1914756.922.702019
Distri-CompanyNazareth428853.0030316.0010.002020
SOUND 7Pepinster157237.1134931.150.502019
MADITELElsene135210.8910114.812018
ELECTRONIC AND DOMESTIC APPLIANCESSint-Lambrechts-Woluwe-31816.71-8285.032019
SPEECH PROCESSING SOLUTIONS BELGIUMAnderlecht74991.092678.925.802020
ELO Touch Solutions (Belgium)Rotselaar1862606.00216670.005268262.0030.502020
Dux Media InternationalAntwerpen34415.2012735.471.802020
S.B.T.I.Charleroi-1427.00-1427.002019
VICOM INTERNATIONALHasselt51857.867873.762019
DD-EngineeringGent263749.2967001.731.002020
TCHAMBA - REFINDERWelkenraedt45244.9630493.612.302020
E-Square EEIGSint-Lambrechts-Woluwe-423450.45-80929.512019
Verstappen L & GHeist-op-den-Berg72418.272378.072019
AFO TECHNICAL SOLUTIONSVorst447307.9850512.158.002018
ERA MOBILEBrussel109164.22-13425.832019
INTERFONE BELGIUMCharleroi45243.225058.362.002019
ATLANTA EUROPEKalmthout-26516.2928921.972020
ELECTRONIC PAYEMENT SYSTEMDalhem-5940.78-2799.452018
Nuance Communications BelgiumMerelbeke3055776.981322425.9110.002019
DK ONLINEMons1799475.451038359.442.002019
LICHTBAKHalle190338.464919.102020
ZAFFER BELGIUMZaventem7895.30-2336.142019
INGENSOLBonheiden333162.2288464.982020
LGXZelzate29183.1984585.552019
MITEL BELGIUMMachelen (Brab.)3947432.11126105.4718.302019
MOBILEUMElsene-3122392.01-55139.297579815.882019
GYMNADiepenbeek3680490.36648515.8530.102020
EFFITECLobbes334538.005863.002020
BALLUFFSchaarbeek944184.6649620.486.502020
BUSINESS SERVICES AND PRODUCTSGeel563452.12231260.660.302020
BV TECHNICAL SOLUTIONSWaregem-250.5315552.942019
UPTIME SERVICENamur60960.0011269.222019
SD STOREFloreffe487374.63138971.898.202019
DOBESHasselt193927.1720103.612019
AROBASESchaarbeek-8885.00-8443.001.002019
MCS-MIXE COMMUNICATION SOLUTIONS BELGIEMechelen43521.53-24128.473.002019
KELVION BVBAZele1710164.88309414.378.102020
AUTOMATRONICNamur-118404.5428667.312.002019
Industrial Consulting Automation Research EngineeringMons2807123.78-3651812.6020974535.39202.302019
LuzirMechelen77966.133092.612020
KLIMACONNECT BELGIUMIngelmunster67029.6124188.942019
APL ADVICEHaacht64241.68-44.652019
KorDataKortenberg34643.801583.262020
HB POORTENHaacht72170.519676.1295370.562019
DE BACKERE & C°Brugge442071.6784991.032020
SECURIPOINT DISTRIBUTION & FINANCEMechelen-220573.57-14615.502020
FEMINCKIngelmunster286702.5832659.102.502020
I.R.C.O.I.Knokke-Heist732438.1419302.372019
DBS DISTRIBUTIONFlémalle-9157.03-216.732820.142020
INVENTIVE TELECOM PARTNERSWavre83684.98-5232.952019
MDIOostende-97701.34-15671.192019
Cartridge Print UnlimitedRonse37672.958728.031.002020
ELVIDISDrogenbos520107.14121701.642.002020
OMPECBrasschaat-9638.06-1600.772019
BIGBROTHERAntwerpen-85908.12-9500.0414.102019
VIBROSERVICE BELGIUMKelmis21256.30-4990.202020
SMART DOORPHONESLokeren1365965.24145046.726.102020
APM SECURITYWezembeek-Oppem191610.9512128.431.902020
ADMIBOWommelgem1161280.5045435.2643.102019
REIGEL LIGHTINGMerchtem85161.5160235.512.402020
DEPREITEREGeraardsbergen287922.908820.872019
MULTIMEDIA CENTER BENELUXThimister-Clermont36343.971640.392019
ZWEMBAD BVBAKortenberg1732346.95464868.866.502019
TEXIM EUROPEAsse254680.0042301.002487869.002.302016
COMPELEKErpe-Mere603315.0314453.340.102019
IMAGE HUNTERHolsbeek-14161.79-663.732019
WIMAT EUROPEWemmel-1253674.0350603.622020
ELEKTROTECHNIEKEN GERT HERMANSRiemst152334.586987.512020
W-TECHMaaseik353894.5733185.472020
GEFAEvere116643.1261843.482020
MOBILE SYSTEMS EUROPESchaarbeek543660.7639756.524.002019
SIEKOLierde-33265.44-5688.112019
LDM CONSULTDilbeek124642.5421583.122019
PEARL TRADE ELECTRONICSMerchtem-110194.00-48818.002019
NETWESHeusden-Zolder44976.977382.462020
QUALITY PRINT SERVICEHeist-op-den-Berg142539.111008.623.302020
NEW INK FACTORYLiège127995.2520336.86598527.262.502019
MM SOLUTIONSWatermaal-Bosvoorde32710.723188.222019
S4 BeneluxKontich541191.726687.703.902019
FLEXIDALAalter900486.71293007.502.402020
UNILOGICRixensart72031.88-234.601.002019
AUDIOSENSEEvere686584.2263398.897.002019
DONNETMaldegem-2511.3116631.612020
Eye-ctGent40366.909642.702020
SOLAMCOBrussel9125.001430.002019
PSS BELGIUMDendermonde40165236.393704116.82140669652.68308.402020
hITRoeselare264729.4764221.352020
AMPEIREAntwerpen455.31-6668.755.002020
DECOLTAFRAMOWalcourt48189.59582.74739720.761.002019
123TELBeringen35509.8411720.200.602019
AV SYSTEMSLebbeke25291.6813222.672020
SOUNDSTAGEWemmel15043.0014774.002019
W 66Temse-61391.98-293.152020
ABB Industrial Solutions (Belgium)Gent88624457.24-17114441.0981085449.66278.602019
SMART BUSINESS INSTALLATIONSZemst49198.5016251.2810.102018
ELEKTRICITEITSWERKEN GARREZ PATRICKOostrozebeke99925.7122750.862019
teratechZemst46756.446257.552020
CrisonEtterbeek-1890.23-3188.232019
QBMTOostende-1312110.61-258125.472.602019
OvintoAalter414548.00388.003.002020
JPC-EXPCourt-Saint-Etienne11129.862300.492020
THELECKortrijk138504.7512960.392019
NELSON CLEANINGSchaarbeek63664.566220.072020
SAFELINE EUROPEDiest144135.65125551.852.302020
MA-NO-TOHKapellen102582.4310621.662020
VerheekenSint-Gillis-Waas146479.2020592.952020
ABC INDUSTRIAL PARTSKruisem1344594.67208607.475595739.7636.902020
TELECOMMUNICATION PARTNERSUkkel271789.0029208.882019
GTV TELECOMHarelbeke150292.0519227.768.802020
OXIRAOttignies-Louvain-la-Neuve203709.1389279.662.002020
NSPIRE BVBASint-Katelijne-Waver183099.0342008.722020
MEC² - TFTAntwerpen-10331.00-13073.662019
APERITorhout513177.76-9831.498.302019
PILZ BELGIUMGent-59101.83-81101.8333.502019
X2com belgiëAsse-275381.7162120.531.002019
CDES ServicesDilsen-Stokkem36051.1021230.835.002019
HONEY BADGER TECHNOLOGYAntwerpen87300.18-7758.862020
INPAAntwerpen29670.8813681.352020
ADW MANAGEMENTSchaarbeek149251.1339130.511.002020
BelfutureAntwerpen213441.13150472.142020
EFKON BELGIUMZaventem704894.35134927.0024.402020
PEOEssen206957.9283568.681.602020
TangentWorksGooik672730.97-657580.732019
TELESON COMPONENTSSint-Agatha-Berchem289460.8619367.062.002019
AMS SENSORS BELGIUMAntwerpen30853663.605331722.0742901042.5382.002019
ABASTOHasselt-12063.124074.022020
JND LOGICAartselaar6125.00-8461.002020
VISITONWEBOudergem30457.361571.112019
BIOTHERMIEArendonk39067.424086.112019
ExiM²iuSKeerbergen93892.5925917.312020
Schautteet StevenTemse140073.0231114.241.402020
CTRACK BELGIUMVilvoorde-493405.5959267.97585554.010.702019
Audax-Technologies LimitedKenilworth564470.6724703.602019
House of AppliancesRonse27318.23-8074.231.502019
JEMAOttignies-Louvain-la-Neuve2590880.50531794.2225.802020
creativeOneWavre263479.9422816.346.902020
SAPHISilly172963.809194.552019
PRO-TECH-SERVICERaeren77142.415655.081.602019
ERTMS SOLUTIONSBrussel450893.94-310313.162019
IT-SYSTEMESVerviers43796.0013663.00654031.006.002018
BLOCK BelgiumAarschot116022.14-3410.931.802019
ABIOM COMMUNICATION SYSTEMS BVBASint-Niklaas1722268.67833098.308.302019
GOODS3KMenen61268.642285.771.802019
OTN SystemsOlen7340118.831901119.0128923516.6891.202020
GO TELECOMMechelen738656.44147141.453.002019
ATISMachelen (Brab.)519254.91260841.141.002019
Cronos IntelligenceBrussel101596.74278732.032756670.133.802019
D.C.T. consultance et fournitures techniquesVisé138095.6079075.092020
NVF CONNECTIONSJodoigne9202.00-3842.002.002019
AV CONCEPTHalle40802.0420747.071.502020
UNIAntwerpen-44010.00-14733.00117784.002019
MEDIALEDLasne151788.2072785.643.502020
Siedle BeluxRumst1351451.72-54490.381853763.336.502019
PLATINUM ICTKapelle-op-den-Bos675975.45192187.172020
ELETECHNIK BELGIUMWetteren85698.070.0010.102020